grsail.com

Team Building Działania Pracy

Team Building Działania Pracy

Zatrudnić pracowników na podstawie umiejętności i wiedzy, ale potem nie bardzo pasuje do reszty zespołu. Problemem jest to, że członkowie zespołu jeszcze nie wiedzą i szanować siebie na poziomie ludzkim. Różnorodność działań wspólnych da im zestaw wspólnych doświadczeń i znajomości, które ustawia scenę dla pracy zespołowej i wydajności.

Zakręć Web

To ćwiczenie pokazuje wzajemne połączenia zespołu i podkreśla znaczenie każdego członka uczestniczącego i współpracujących ze sobą.

Musisz piłkę przędzy i przestrzeń wystarczającą dla zespołu, aby utworzyć koło. Działalność ta działa najlepiej z 5 do 25 osób i zajmuje około 15 minut.

 1. Masz zespół tworzą koło. Trzymaj jeden koniec nitki, wołać nazwę członka zespołu, i wrzucić mu piłkę przędzy z drugiej strony.
 2. On zadzwonić przytrzymaj ciąg przędzy w jednej ręce, zadzwoń nazwę drużyny, i wrzucić jej piłkę przędzy z drugiej strony.
 3. Nadal w kręgu, aż co kolega ma rzucił i złapał ją dwa razy.
 4. Należy skończyć z czymś, co wygląda jak pajęczyna, z każdego gospodarstwa dwóch pasm przędzy.
 5. Trzymając nici przędzy, są ludzie przypadkowo krok lekko do przodu lub do tyłu od okręgu. Czy to do napięć lub przetarty? Jeśli ktoś spadnie nitki przędzy ona trzyma, a ktoś inny szarpie przędzy, to się stworzyć plątaninę?

Dyskutuj z zespołem, jak wszyscy są działania, reakcje i uczestnictwa wpływ ogólna "produktów".

Lunch & Learn

Ćwiczenie to można zrobić z dowolnej liczby osób. Zaplanuj brązowy worek obiad spotkanie raz w miesiącu. Stanowi forum dla drużyny, aby lepiej zrozumieć, co motywuje siebie.

Poprosić jednego z członków zespołu, aby przygotować prezentację 10 minut o czymś, co się liczy dla niego. Potrafi pokazać zdjęcia z wakacji, porozmawiać o Fly Fishing, przepisy kulinarne akcji, prawie wszystko jest dozwolone. Ciesz resztę godzin cieszyć razem obiad, zadawać pytania i dyskutować na temat prezentacji.

Dwie prawdy i kłamstwo

Wydarzenie to jest inny sposób, by ludzie mogli dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem, zdobyć znajomości i komunikować łatwiej.

Działa on również na spotkaniu pracownika, z grupą grupy 3 do 10, i trwa do 45 minut, w zależności od liczby osób uczestniczących.

Poproś każdą osobę spisać trzy oświadczenia o siebie. Dwa z nich są prawdziwe, a jeden jest kłamstwem. Przejdź się po pokoju i poprosić innych do odgadnięcia, które stwierdzenie jest kłamstwem. Gdy wszyscy domyślacie, osoba ujawnia kłamstwa. Każda osoba dostaje się do zakrętu, aby powiedzieć dwie prawdy i kłamstwa.

Znaki

Znaki faktycznie gier towarzyskich, ale wskazuje na potrzebę uznania w zespole, a także, jak ważna jest chęć i możliwość delegowania do siebie.

Działalność ta działa również z grupy 10 do 20 i trwa około godziny, jeśli wszyscy uczestniczy. Będziesz potrzebować krzesła i wystarczająco dużo miejsca wszystkim siedzą w kręgu naprzeciwko siebie. Nie powinno być żadnych mebli lub innych przedmiotów wewnątrz okręgu.

 1. Każda osoba wybiera ruch lub gest, by służyć jako jego znak. Może to być:
  • Włączanie pierścień
  • Szarpie ucho
  • Stukając nogą
 2. Jedna osoba musi dobrowolnie się być "dziwne człowiek" i stoją w kręgu. Zamyka oczy i liczy do 12.
 3. Tymczasem inne drużyny wybrać kogoś losowo do "mieć znak."
 4. Osoba w środku otwiera oczy i stara się odgadnąć, kto posiada znak. Podczas gdy ona obraca się patrzeć na innych w kręgu, osoba, która ma znak próbuje przekazać ją do innego kolegi z drużyny. On musi migać własny znak i znak osoby, którą chce przekazać go do.
 5. Osoba otrzymująca znak musi migać jego znak w celu potwierdzenia odebrania go.
 6. Mijając znak nadal w kręgu, podczas gdy osoba wewnątrz okręgu próbuje ustalić, kto ma znak.
 7. Jeśli ona odgadnie, osoba, która miała znak musi zająć jej miejsce w kręgu.
 8. Jeśli osoba wewnątrz kręgu nie domyślić poprawnie w trzech próbach, ktoś inny musi dobrowolnie zamienić się miejscami z nią.

Masło orzechowe i Fluffernutter

Ćwiczenie to podkreśla znaczenie zarówno dawania i otrzymywania instrukcji do wykonania zadania.

Do tej działalności, należy osiem osób, kwadratowy stół, cztery sztućce noże, 8 kromek chleba, jeden słoik masła orzechowego, jeden słoik Fluffernutter, cztery opaski, i A kilka nawilżone ściereczki.

 1. Podzielić ludzi na grupy po dwie i mieć każdy zespół stać na jednej stronie stołu.
 2. Przed każdym zespołem, to dwie kromki chleba i jeden nóż.
 3. To masło orzechowe i Fluffernutter w środku stołu.
 4. Jeden kolega nosi opaskę i nie może mówić. Drugi kolega może mówić, ale nic nie może dotknąć.
 5. Korzystanie tylko słowami, agentów, którzy mogą mówić prowadnice jej zawiązanymi oczami partnera poprzez zadanie dokonywania masło orzechowe i Fluffernutter kanapkę.

Wskazówka: Jeśli liczba osób uczestniczących jest liczbą nieparzystą, przypisać inne zadania, takie jak tworzenie działalności lub wykonywania zdjęć.

Flash Mobbing

Ta zabawa uosabia pracy zespołowej, opiera się na różnych umiejętności i wymaga odwagi i kreatywności. To także doświadczenie pracownicy szybko nie zapomnimy.

Będziesz potrzebował co najmniej pięć osób, ale liczba może być znacznie większa.

Flash mobbing jest, gdy grupa ludzi spotykają się w miejscu publicznym, zrobić coś bardzo niezwykłego, a następnie po prostu wypłacić, jak gdyby nic się nie stało. Przykłady obejmują:

 • Śpiew
 • Taniec
 • Wykonywanie dopingować

Ułożyła jakiś rodzaj działania, które uwypuklają to, co twój zespół to wszystko i "mob" jadłodajnia lub innego zespołu pracowników spotkanie. Oto przykład tego, co jeden zespół biurowy zrobił.

Wskazówka: Koordynacja z innymi menadżerami i konkurencyjnych moby flash.

Społeczność Jenga

Działalność ta zajmuje niewiele czasu, ale przypomina ludziom na bieżąco, że są częścią społeczności i mają wspólne cele.

Wszystko czego potrzebujesz to Jenga gry i pad papieru, umieszczony na stabilnej centralnie powierzchni, takich jak szafka.

Skonfiguruj grę i wpisz nazwę każdej osoby na podkładce papieru. Jako członkowie zespołu mają okazję przejść przez, można je usunąć jeden z kawałków Jenga i prowadź jazdy zgadzają się na klawiaturze pokazujący ile sztuk one usunięte. Wkrótce cały zespół będzie brzęczenie o panującego mistrza i Jenga ślubując pokonać ją w następnej grze.

Wskazówka: Menedżerowie muszą grać zbyt.

Zainwestuj w swoją drużynę

Poprzez pielęgnowanie swoich członków zespołu i kultywowanie więzi międzyludzkich można im pomóc, aby związać i czuć się bardziej komfortowo dotarcia do siebie. Jeśli nauczyć się tych umiejętności w niskim stresu, niskiej środowiska ryzyka, będą w stanie lepiej przyjść przez dla ciebie, gdy stawka jest wysoka.