grsail.com

Te nawyki żywieniowe wśród olimpijczyków

Czy olimpiada piquing swoją ciekawość, jak dieta różni się od olimpijczyków? Cóż, tutaj jest prawda: są rzeczywiście bardzo podobne, z wyjątkiem większość olimpijczyków potrzebują więcej składników odżywczych, ponieważ są one wykonujących stale. Szukasz własnego olimpijski diecie? Cóż, czytaj dalej ...

Potrzeby kaloryczne

Większość z nas wystarczy maksymalnie 2000 kalorii dziennie, nawet z rutynowych ćwiczeń. Olimpijczycy, którzy mają rygorystyczne treningu i praktyki harmonogramów trzeba wiele więcej kalorii, czasem dwa do trzech razy rekomendację. Jednak kaloryczne potrzeby są bardzo zróżnicowane w zależności od rodzaju sportu zawodnik uczestniczy w. Na przykład samce pływacy podjąć w dużo kalorii, podczas gdy samice gimnastycy bardzo małe porcje i spożycie oglądać kontroli kalorii. Oprócz zawodników, dużo zawodników torowych trzeba wiele więcej kalorii, jak są one spalanie ich w znacznie szybszym tempie. Niektórzy sugerują, pakowania do koktajli zwiększenie kalorii, jak również zawierających witaminy i minerały w diecie sportowca, zwłaszcza jeśli czas jest problem.

Te nawyki żywieniowe wśród olimpijczyków

Zapotrzebowanie na białko

Wszystkie sportowców potrzebują dużo białka do ich dziennego zapotrzebowania, oprócz wspomagania naprawy mięśni. Ciężarowców są doskonałym przykładem: ich dieta jest podobna do gimnastyczka, ale w większych porcjach i więcej białka. Na przykład, śniadanie prawdopodobnie składa się z jaj i toast za gimnastyczka, ale sztangista miałby więcej każdy z większym naciskiem na białka.

Węglowodany

Węglowodany są bardzo ważne dla pewnych sportowców, którzy palą się dużą ilość kalorii. Obejmuje to zawodników i sportowców utworów. Węglowodany stanowią dobre źródło energii, które pomogą sportowiec utrzymać jego / jej wytrzymałość, a także zapewniając pewne niezbędne kalorii, aby uzupełnić to, co on / ona straciła podczas treningu. Kluczem do węglowodanów jest, że sportowcy muszą jeszcze wybrać węglowodany złożone: całe ziarna, owoce i warzywa, i niskie węglowodany tłuszczu.

Te nawyki żywieniowe wśród olimpijczyków

Świeże przekąski

Ważne jest także, aby unikać żywności przetworzonej, że staliśmy się przyzwyczajeni. Wiele olimpijczyków gotują posiłki ze świeżych, nieprzetworzonych składników. Pomaga to określić części, jak również ograniczenie spożycia soli i tłuszczu. Podczas kalorie są ważne, sportowcy nadal nie chcą się nadmiar tłuszczu, wysokiej przetworzonej żywności śmieci, ponieważ nie zapewni właściwej równowagi żywienia potrzebne do ich ciał. Świeże owoce i warzywa są niezwykle ważne, ponieważ stanowią one źródło naturalnych witamin i minerałów organizm potrzebuje. Wielu sportowców Igrzyska włączyć te mniej kaloryczna w ramach smoothie z proszku białka do zaspokojenia codziennych potrzeb.