grsail.com

Tato: Podnoszenie Porady Dzieci

Pokaż Przyjęcie

Zebrane dzieci do tego, kim są, a nie za to, co robią. Nie szukaj stałych sukcesów lub popchnąć ich do wybitnych osiągnięć. Zamiast wspierać i zachęcać je w poszukiwaniu życia, które sobie tego życzą. Jeśli ich samoocena jest stałe, będą przepychać się do osiągnięcia i sukces.

Szanuj Matkę Twojego Syna

Szacunek twojego syna za jego matka będzie płynąć ze swojej relacji z nią. Traktuj swojego partnera z życzliwością i szacunkiem, ale nie być miękkie lub wimpish. Szacunek obejmuje szanując fakt, że jesteś równi w związku i akcji równą odpowiedzialność za opiekę nad dziećmi. Jesteś ważnym wzorem dla swojego syna, i jak on odnosi się do kobiet, kiedy jest starszy zależy od Ciebie. Traktuj tę rolę ostrożnie.

Oddzielić zachowanie od dziecka

Nasze dzieci zasługują na naszą bezwarunkową miłość, niezależnie od tego, jak się zachowują. Kiedy oni zachowują się źle, ich działania muszą być traktowane (z dyscypliny), ale, jako człowieka, wciąż zasługują na taką samą miłość. Należy unikać umieszczania dziecko się z krytyką w nich jako osoby. Unikać nazywając je złe dziecko. Zamiast powiedzieć im, że nie lubisz ich aktualny zachowanie. Najlepiej jest trzymać dziecka poczucie własnej wartości buduje się w każdym czasie i złe zachowanie modyfikowane.

Wyobraź sobie siebie jako dziecko

Jeśli masz problemy odnoszące się do działań / reakcje twojego dziecka, obraz dziecko za siebie w ich wieku lub jako wiecznego dziecka w sobie. Przypomnijmy sobie, jak byś zareagował na sytuację i zrozumieć myślenie i punkt widzenia dziecka. Użyj tego, aby odnosić się do procesów myślowych i emocjonalnych swoich dzieci i pomóc im zrozumieć sytuacje, z których je zobaczyć.

Letting Go

Wakacyjne dzieci dorastają i prowadzić własne życie nie zawsze jest łatwe do zrobienia. Często chcemy zachować ich młody i pod naszymi skrzydłami zawsze. Pamiętaj, że nasze dzieci są tylko wypożyczony do nas - raz rosną, są wolne, aby przejść. Nie możemy - i nigdy nie powinien próbować - powiesić na nich na stałe.

Nie Wykład

Czasem, aby dotrzeć z przesłaniem, że znajdujemy się wykłady dla naszych dzieci. Jednak, wykłady nie jest dobrym sposobem na interakcję w środowisku rodzinnym. Podczas wykładów, konfigurowania sytuacji, w której dzieci są bardziej skłonne do buntu, czując się jak żyją w sztywnym instytucji. W coraz przesłaniem, komunikacja jest kluczem. Zadać im pytania, a także doradztwa. Powiedz im, co nie podoba się sytuacja, doradzać im zasad. Ale, w każdym czasie, starają się unikać wykładaniem.

Radzenie sobie z dziećmi, gdy jesteś zmęczony

Wytnij dzieciom trochę więcej luzu, gdy jesteś zmęczony. Ponieważ jesteś zmęczony, cierpliwość i rozum są naruszone. Dając im trochę więcej swobody, jesteś prawdopodobnie tylko conpensating dla Twojego mniej niż zwykle cierpliwością i reakcji. Znajdziesz znacznie łatwiej poradzić sobie z nimi w ten sposób.

Dawać przykład

Jeśli chcesz, aby dzieci do efektywnego uczenia się, upewnić się, że Twoje działania są zgodne z twoimi słowami. Naucz dzieci, jak być w twoich działań. Jeśli nie "chodzić swój wykład," nie można się spodziewać, że albo.

Odpowiednie Reakcje na Życie

Często znalazłem się w sytuacji, gdy moje serce utrzymanych prowadzić mój mózg w reakcji na sytuacje. Nauczyłem się myśleć zanim działać. To uratowało mnie przed samym sobą i uszkodzone Stosunki osobiste wiele przywracaniu poruszony liczyć do dziesięciu lub myśleć o tym, dlaczego sytuacja denerwuje Cię przed reakcją.

Pomoc domowa

Po pomoc w odrabianiu lekcji dzieci ", nie zrobi to za nich. Punkt porcja jest pomóc im w zrozumieniu zasad, co się uczy. Jeśli do pracy, nie zyskać zrozumienie.

Let Them Talk

Małe dzieci uwielbiają rozmawiać. Niech dzieci gadać jak im się podoba. Ta paplanina jest ich sposób uczenia się i pomaga budować poczucie znaczenia w świecie. Jeszcze lepiej, zadawać pytania. W miarę swoich odpowiedzi, Twoje pytania pokazać zainteresowanie dziecka.

Coach i przypomnienie: Nie zmuszaj.

Problem dziecko potrzebuje wytycznych, nie siły, aby dojrzeć do zdrowego dorosłego. Myśl o sobie, ojca, jako trener. Zadaj sobie pytanie: "Co by mój najlepszy trener zrobić?" Prawdopodobnie nie będzie zbyt daleko od prawdy.

Czas dla Chatter

Dodać miejsca na zbędną gadaniną swoich dzieci. Chcą powiedzieć o ich dzień i ich życiu. Jesteś niezwykle ważne dla nich, a oni potrzebują czasu i uwagi w celu wzrostu ich poczucia własnej wartości i pewności siebie. Spróbuj ustawić czas na bok każdego dnia - fizycznie i psychicznie, aby dać im całą swoją uwagę. Często momentu przybycia do domu z pracy jest, gdy większość chce powiedzieć. Dzień jest długi czas na dziecko, a jeśli już w pracy cały dzień, nie widziałem cię w to, co wydaje się wieku. Przygotuj się, zanim w drzwiach, by być tam dla swojej rodziny i dać im czas.

Goalsetting

Jeśli dzieci są ciągle ożywiać i apatyczny, być może nadszedł czas, aby zacząć je na wyznaczaniu celów. Nigdy nie jest za wcześnie, aby dostać się do celów, a badania wykazały, że ludzie, którzy są regularne ustawiaczy cel mają największą szansę stać się najbardziej skuteczne w ich przedsięwzięciach. Usiąść z nimi i spojrzeć na to, czego pragną najbardziej zrobić / mieć w swoim życiu. Ustaw ścieżkę do osiągnięcia i rozbicie go na łatwe do zrobienia kawałki. Może dziś jest dzień, aby rozpocząć pracę w kierunku osiągnięcia sen, a może się okazać, że dostaje zmotywowani o własnym wyznaczania celów.

Spodziewaj Najlepszy

Spodziewaj najlepsze dzieci i wil oczekują najlepiej o siebie. Jednakże, nie należy ustawiać zbyt wysokich oczekiwań lub zbyt wysokie wysiłki popytu. Ocenić, co dziecko może zrobić i zachęcić ich do dążenia do tego poziomu. Może to być poziom, że osiągają one czasem i chcesz pomóc im utrzymać ten poziom częściej. Albo może to być nowy poziom, który jest prawdziwy krok naprzód dla nich. Tak czy inaczej, upewnij się, że jest realistyczna i zwiększa wartość ich życia.

Utrzymywanie Minds Aktywny

Ostatnie badania wśród młodzieży wykazały, że największy problem, że twarz, według nich, nie jest przemoc, przestępczość, narkotyki i alkohol. Ich największym problemem jest nuda i brak kierunku. W rzeczywistości, te dwie rzeczy są duże przyczyniają się do innych problemów, o których mowa powyżej. Kiedy dzieci mają nic pozytywnego do skupienia się na lub do pracy na rzecz, to coś negatywnego często wypełnić pustkę. Brak kierunku (nuda) prowadzi produkcję dzieci szukać jakiegoś podniecenia w ich życiu (przestępczości, przemocy, narkotyków) i / lub jakiegoś wyjścia z rzeczywistością stoi (narkotyków, alkoholu, wycofanie). Pomaganie dzieciom znaleźć znaczenie dla ich życia i celów ustawienie można lifesavers do tak wielu.

Uniknąć frustracji w pomieszczeniach

Uniknąć frustracji z dziećmi, gdy w restauracji. Trzymaj dzieci bawiło poprzez kilka małych zabawek z tobą dla nich grać. Kredki i papier może być również doskonałym rozrywką, podobnie jak ulubiona książka obraz. To może również pracować z najmłodszych w kinie, gdzie ich koncentracji uwagi jest zbyt krótki nawet dla dzieci filmy.

Interakcje z podsłuchu

Jeśli Twoje dziecko jest wyłączony w jakiś sposób wciąż muszą interakcji społecznych z innymi ludźmi. Nie powinny one po prostu siedzieć w domu cały czas. Klub sportowy (z zespołami graczy o tej samej / podobnej niepełnosprawności) lub klubu społecznego jest to świetny sposób na dziecko rośnie społecznie i znaleźć wsparcie i zachętę.

Dobry Sportowe

Naucz dzieci na dobrych sport - nie tylko do określenia zwycięzcy. Wygrać nie powinny być nigdy kosztem przyjemności lub uczciwości gry. Najlepsze są te, które zwycięzcy spróbować pokonać siebie i wszystkich innych, którzy zachęcają do tego samego. W ten sposób, każdy może wygrać - nie w oparciu o wynik - ale w oparciu o osobiste osiągnięcia.

Mówiąc, że jest ci przykro

Czasami trudno jest przyznać, że popełnił błąd i działał w mniej następnie zadowalający sposób. Jednakże, w celu prowadzenia dzieci do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie i działania, musimy pokazać, że posiadanie i mówiąc przykro są ważniejsze rzeczy do zrobienia. Więc być przygotowany do powiedzenia ci przykro na błędach, prowadzi swoje dzieci poprzez przykład. Ale nie przesadzaj; niektórzy ludzie przeprosić cały czas i na mniejszych rzeczy i działania traci sens.

Sukces pomiarowe

Jak zmierzyć sukces w swoim życiu? Czy mierzyć go pieniędzy, pracy, innych rzeczy materialnych lub stosunków? Jak byś się czuł na łożu śmierci, gdy spojrzał na swoje życie i odkrył, trzeba było zmierzyć sukces przez coś złego? Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo, a ponieważ są one za darmo, mamy tendencję, aby wziąć je za pewnik, podczas gdy je mamy. Pomyśl o tym, co naprawdę ważne i sprawiają, że Twój sukces. Pamiętaj, że możesz stracić wszystkie swoje pieniądze i zrobić to ponownie, ale nie miłość raz utracone mogą zostać odzyskane.

Nie konkurują z hałasem

Kiedy dzieci są hałaśliwe, nie konkurować z nimi. Jeśli są one krzyczą lub robią dużo hałasu, podchodzić do nich w spokojnej i cichej sposób i poprosić ich, aby uspokajać. Jeśli krzyczeć lub zrobić więcej hałasu, staje się konkurencji i dać im sygnał, że dlatego, że przeszły głośniej, że mogą one również (mimo tego, że jesteś rzeczywiście chce się osiągnąć przeciwny). Jeśli używasz głośności jako sposób buntuje (głośna muzyka lub telewizor), spróbuj z nimi rozmawiać spokojnie i rozważnie. Ich wielkość jest sygnałem, że chcą czegoś od ciebie. Być może uda się wypracować lepszą ofertę, a potem po prostu konkurować o który jest najgłośniejszy.

Play Ball!

Gry w piłkę często ze swoimi małymi dziećmi i zacząć je możliwie młodych. Wszelkie gry w piłkę zrobi, czy to wzrok, uderzanie lub kopanie piłki. Jest to nie tylko do zabawy i jest dobry czas dla rodziny, ale także rozwija dobrą ręka-oko koordynacji dla nich. Ponadto, można być ustawienie ich do podjęcia poważniejszych sportowych w miarę starzenia się.

Znajdź ich interesów w Sport

Czy chcesz, aby dzieci do lubisz sport? Są szanse, że jeśli będzie to, że sport jest częścią ich środowiska i że produkt jest ekscytujące i interesujące. Jednak nie zawsze będzie w to, co lubisz, i to jest w porządku. Zachęcić ich do naśladowania lub grać sporty, które im się podobają. Powinni docenić wasze wsparcie więcej niż zainteresowanie.

Pułapka kart kredytowych

Twój uczelni związana nastolatek dostanie dostęp do kart kredytowych: Większość będzie się w kłopoty raz i dostać się przez obrót w Banku tatą. Konfigurowanie małej "Bank Taty" w rachunku bieżącym z młodszych nastolatek nauczy go lub ją zalety i pułapki wykorzystania kredytu. W rachunku bieżącym musi być wystarczający, aby spowodować poważne problemy dla młodych nastolatek duże, nie powodując Cię problem: Dla większości ojców 500 dolarów to dobra kwota na ten cel. Upewnij się, że w rachunku bieżącym niesie mocny oprocentowanie karty kredytowej podobny do załadunku, powiedzmy 18,5%.

Widząc ich punktu widzenia

Czasami dobrze jest zobaczyć rzeczy z punktu swoich dzieci widzenia. Spróbuj zatrzymać i wyobrazić sobie, jak widzą sytuację - jak duże jest dla nich, jak z perspektywy emocje ludzi może wydawać się, jak fascynujące małe rzeczy, jak dziwne są te rzeczy, które bierzemy za pewnik. Jak dziecko widzi świat może kształtować całe życie i samopoczucie. Jeśli rozumiesz, co widzą, możesz pomóc im radzić sobie z niektórymi problemami.

Nie przeceniać Niepełnosprawności

Jeśli Twoje dziecko ma upośledzenie lub niepełnosprawność, należy upewnić się, że traktują je jak zwykle, jak można traktować nikogo innego. To nie znaczy, ignorując niepełnosprawności w ogóle. Przeciwnie, oznacza to, że nie należy nadmiernie traktować ich w żaden sposób. Uznając niepełnosprawności jest tak ważne, jak wszystko, co utrudnia rozpoznawanie zdolności narodów. Ale nadmierne podkreślanie niepełnosprawności lub problemów spowodowanych przez nią może doprowadzić dziecko do emocjonalnych traum ponad ich konkretnej niepełnosprawności - czując, że są "różne", aby wszyscy.

Przezwyciężyć swoje lęki

Posiadanie dziecka, które jest wyłączone w sposób fizycznego lub psychicznego może być bardzo trudne i trudne do czynienia. Może się okazać, że własne obawy i przekonania utrudniać relacje z dzieckiem lub wpływu na ich wiarę w swoje możliwości. Ważne jest, aby znaleźć sposoby radzenia sobie z lękami i ograniczających przekonań, które nosisz. Może to oznaczać, terapii, lub, co najmniej, więcej wysiłku od Ciebie, w celu określenia sposobów, że twoje obawy / przekonania wychodzą i pracy nad modyfikacją swojego zachowania.

Gdy Twoje dzieci są chore ...

Około tyle, ile można, kiedy dzieci są chore. Będą widzieć swoją rolę jako kochający ojciec jaśniej. Jest to ważne dla synów w ich rozwoju, jak mężczyźni, i córek w rodzaju mężczyzn będą wybierać jako partnerów życiowych. Kiedy dziecko jest chore, chcą komfort i dbałością. Daj im, co można.

Reverse Psychology Sztuczka

Czy uważasz, że twoje dzieci nie dokładnie to, co możesz powiedzieć im nie. To dlatego, by wspomnieć coś, zabrać ze sobą swoją uwagę bezpośrednio do tej rzeczy. Aby nie doprowadzić ich do zrobienia czegoś, odwracać ich uwagę na coś, że chcę, żeby skupić się na.

"To Do" Listy

Spisz listę rzeczy do zabawy, tak że nie utkniesz pomysłów, gdy dzieci się nudzą. Często myślimy o coś do zrobienia, czy gdzieś iść, kiedy nie jesteśmy w sytuacji zrobić. Podobnie, nie możemy myśleć, co zrobić, gdy mamy czas dostępne. To miejsce, gdzie lista "do zrobienia" zatrzymany na lodówce może być przydatne. Możesz nagle odkryć myślisz o wyjeździe do zoo miesiąc temu i nie zrobiłeś tego jeszcze. Lista ta może zaoszczędzić sporo czasu i uniknąć tych trzech przerażające słowa: "Tato, jestem znudzony ..."

Postawa dziecięca

Sprawdzić poziom dziecka z poczucia własnej wartości i własnej wartości przez ich postawy. Czy są osunął się w ramiona? Czy jego / jej głowa zwrócić się najczęściej? Czy on / ona unikać kontaktu wzrokowego z innymi, szczególnie, gdy mówi się do nich? Czy Twoje dziecko przetasować swoje nogi na ziemi, zamiast je podniesiesz gdy idą? Wszystkie te wskaźniki niskiego poczucia własnej wartości u dziecka i wymaga poważnego pracy na budowaniu wartości dziecka w ich własnych oczach. Inne wskaźniki to wielkość i jasność ich wystąpień i jak dobrze cię słyszeć (a następnie udając głuchy ignorowany)

Zrównoważyć swoje priorytety

Dzieci niepełnosprawne często wymagają więcej uwagi następnie zakaz niepełnosprawnych dzieci. Mają wiele do czynienia w celu rozwijania stabilności i dojrzałości emocjonalnej. To stawia duże wymagania w stosunku do rodziców, a co za tatą, musisz być przygotowany, by być tam dla nich często. Być może nie ma już czasu na gry w golfa lub napoje z kumplami lub zbyt wielu późnych nocy w biurze. Stawia to sprzeczne priorytety na ciebie, że musisz zrównoważyć. Pamiętaj, że w tym balansowaniu, aby czas dla siebie - może to oznaczać zmiany w tym co robisz, jak nie mieć czasu na golfa, itp Podać dziecku jak można, ale zrównoważyć na sobie to, czego potrzebujesz ,

Kto musi się zmienić?

"Jeśli jest coś, co chcemy zmienić w dziecku, należy najpierw zbadać i zobaczyć, czy to nie jest coś, co może lepiej zmienić w nas samych." CG Jung. Jung ma rację; czasami jest to niezbędne, ale problem nie zawsze jest, gdy uważamy, że jest. Postaraj się być obiektywny w określeniu, co trzeba zmienić, a kto musi się zmienić.

Różnice Przyjmowanie

Jeśli znajdziesz trudności w akceptacji działań lub pragnienia dzieci, zadaj sobie: Czy Nie podoba mi się akcja / pragnienie, ponieważ jest nie tak, albo dlatego, że jest inny, co bym zrobił / myśleć? Jeśli to nie jest naprawdę źle (etycznie, moralnie, prawnie), niech wykonują swoją indywidualność. Mogą kochać i szanować więcej za to.

Nastoletni chłopcy rosną głuchy

Czy twój nastoletni chłopiec ignorując kiedy mówisz? Nastoletni chłopcy ciała zazwyczaj rosną szybciej a następnie mogą obsłużyć. W pewnym momencie, wewnętrzne części ich uszu nie rozwijają się w stałym tempie, takie jest szybkość wzrostu. Może to spowodować utratę nastolatek częściowo dociekliwością ich przesłuchania przez krótki czas. Następnym razem, zdaje się ignorować ciebie, mówić trochę głośniej - może on naprawdę nie może cię usłyszeć.

Zbyt wiele zabawki?

Są tam też wiele zabawek w polu zabawka, na podłodze, i wszędzie? To dobry pomysł, aby umieścić kilka away i obracać aktywny zabawki akcji regularnie. Zbyt wiele zabawek ma na celu zmniejszenie pragnienia dziecka do zabawy szczególności te, i mogą one stać się nudzić szybciej to gdyby mieli mniej do zabawy. Odkładania zabawek, które nie zostały one pokazane w ostatnio duże zainteresowanie, pozwala na inne zabawki, aby wyjść i daje dziecku świeże spojrzenie na to, co mogą grać. Po zabawka jest się w szafce na chwilę, to może wydawać się nową zabawką dla dziecka, gdy ponownie pojawia.

Uczenie dzieci szacunku

Naucz dzieci do leczenia osób niepełnosprawnych sam jak każdy inny. Niech wiedzą, że każdy jest taki sam od wewnątrz i zasługuje na taką samą miłość i szacunek.

Nagradzanie dobrych zachowań

Gdy Twoje dziecko zachowuje się dobrze, nagradzać je w odpowiedni sposób. Jeśli ich zachowanie jest wyjątkowa, dać im chwałę, przytulić, a czasami traktują. Może to być na patyku, lody lub naklejki lub pieczęć na ich strony. Jeśli są one na ogół dobrze wychowane, dać im chwałę i przytulić, jak również. Niech wiedzą, że doceniasz ich dobrego zachowania.

Bądź Kid!

Zagraj z dziećmi regularnie i być prawdziwym przyjacielem dla nich. Pamiętaj, że jest różnica między byciem dziecinne (niedojrzałe) i jak dziecko (zabawny). Być może zapomniał, jak wiele radości może naprawdę grać!

Tworzenie warunków spokoju

Jeśli stwierdzisz, że jesteś coraz podkreślił, gdy dzieci są wokół, spróbuj stworzyć spokojne otoczenie. Oznacza to utrzymanie postawy spokoju siebie i zachęcanie dzieci do tego samego. Mówić do nich w bardziej miękkie, ciszej potem wykorzystać. Poruszają się wolniej, a następnie robią. Postaraj się doprowadzić je do czasu z tobą. Przechowywać stereo lub telewizora tomów dół - jeszcze lepiej uniknąć więcej niż jeden na w czasie i utrzymać głośność.

Bank Taty

W końcu trochę Johnny lub Janey powie: "Tato Potrzebuję pożyczki!". To jest czas, aby wykorzystać nasze umiejętności coachingowych.
Pożyczając pieniądze dla dzieci może być świetnym sposobem, aby nauczyć ich temat kosztów, ryzyka i pracy zaangażowanych w pożyczki. Uruchamianie w swoich nastoletnich lat zachować Bank of taty książkę. Zaznaczamy wszystkie pożyczki i naładować swój mały interes: Wielu rodziców depozytu zainteresowanie funduszy uczelni swoich dzieci.
Biorąc ten krok będzie nauczyć dziecko umiejętności potrzebne do obsługi pożyczki w sposób odpowiedzialny.

Trudne zachowania

Czy dzieci stają się trudne w określonych porach dnia? Może to być spowodowane ty i mama zmęczona lub zajęta. Czasami jesteśmy bardziej rozproszony i bardziej podatne na obniżać koncentrację i cierpliwość z naszymi dziećmi. Oni wybrać się na tym i podjąć odpowiednie działania. Następnym razem, gdy dzieci zaczynają syf się, oglądać własne zachowanie - może to ty, a nie im, że potrzebuje zmiany czynności lub nastroju.

Sprawdzanie własnych nawyków

Jeśli chcesz się uczyć dzieci pewnych nawyków, (nie palę, nie przysięgać, itp), spójrz na to, co robisz. Dzieci uczą się przez przykład. Jeśli nie chcesz, aby przyjąć pewne nawyki, upewnij się, że nie mają tych samych nawyków. Dzieci odebrać więcej niż przez swoich działań twoich słów.

Nie wkładaj zbyt dużo na dobry dzieciak.

Wielu z nas miało przyjemność podniesienie dobre dziecko. Może to być sytuacja, bez stresu dla nas, dla naszych dzieci może prowadzić do nauki biednych zachowań.
Dobre dziecko może być ignorowane lub gorzej mają zaufanie zbyt wiele / Odpowiedzialność umieszczone na jego głowie. To może prowadzić do zachowań, które pojawiają się w wieku dorosłym, jak stara się zbyt trudno zadowolić. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na dobre dziecko i nie dać im zbyt dużo odpowiedzialności.

Zdolności specjalne

Jeśli masz dziecko, które jest wyłączone w jakiś sposób, mogą nadal przodują w jakiejś dziedzinie życia. Na Igrzyska Paraolimpijskie są najlepszym tego przykładem. Posiadanie niepełnosprawność nie oznacza wykluczenia z życia lub z możliwością bycia sukces w tym co robią.

Zatrzymaj, gdy mówią nie

Jeśli są gry z dziećmi i proszą przestać robić coś, natychmiast zatrzymać. Nie dalej robić to, co im się nie podoba.

Sport musi być zabawą

Nie pchać swoje dzieci do osiągania sukcesów w sporcie. Może nie chcą być najlepsze sportowca wokół. Mogą po prostu cieszyć się grając w grę dla zabawy lub czysto fizycznej. Dla dzieci do Excela, powinny rozwijać się w środowisku doskonałości. Aby być wzorem dla nich, być najlepszym, że możesz być w tym, co jesteś pasjonatem. W ten sposób nauczą się przodować w sposób naturalny, w obszarze, który wybrać.

Zachęcanie dzieci potrzebują mniej

Zachęcanie dzieci do "muszą" mniej. Dzieci wierzą, że muszą tak wiele rzeczy, poza podstawami powietrza, wody, żywności, schronienia i, oczywiście, miłość. Widzą nową zabawkę lub lody lub najnowszą grę jako konieczność. W tym momencie, że chcą go tak bardzo, a obraz z nich jest tak duża, że ​​nie widzą ich życie jest dobre, bez niego. Gdzie oni wybrać się z tym? Sprawdź swój własny język i zobacz, czy "potrzebuję" częściej niż myślisz. Ponadto, czasami dzieci po prostu wymaga czasu lub innego rozproszenia usunąć potrzebę od elementu.

Siostrzyczki

Naucz dzieci, poprzez własne działania, do pracy w zespole. To znaczy współzawodniczą ze sobą - nie przeciwko siebie. Pomóż im zrozumieć, że konkurencyjność oznacza dążenie do wspólnego celu, nie prześcigają się nawzajem. Wygranie jest świetny, zwłaszcza jeśli każdy wygrywa.

Stary ojciec Rola vs New Dad roli

Rola ojców zmienił się radykalnie w ciągu ostatnich 15 do 20 lat. Oczekuje się, że Ojcowie teraz będzie mniej odległej zarobkowej, dyscyplinę i więcej opieki, dzielenie się strojem ojca. Stare tata zaproponował dzieciom widok na dyscypliny i siły (będący jednym chronić i zapewnić). Nowy tata ma się wszystkie okrągłe - jako mieszaninę mama i tata w jednym. Obie oferują zalety choć stary tata jest często mniej stanie odnosić się do dziecka i pokazać swoją miłość lub wsparcia. Który tata chcesz być?

Pierwsze dzieci do snu

Nie mogę się swoim dzieciom spać w nocy? Nie można skutecznie pomóc niemowlęta i dzieci do snu, jeśli jesteś szalony samemu. Dziecko odbiera na niespokojnej energii bardzo łatwo. Aby je odpocząć, musisz się zrelaksować. Włącz swój umysł ze sto jeden rzeczy można zrobić, gdy on / ona śpi i wyświetlać się w scenę, która relaksuje cię - patrząc z okna pociągu na wsi toczenia km od miasta przez, ustanawiające w polu i słuchania śpiewu ptaków, słuchanie muzyki uspokaja. Nie ma znaczenia, co to jest. Jeśli uspokaja - myśleć.

Zachęcać ich!

Jeśli dziecko jest niepełnosprawne, zachęcać je w coś chcą podjąć. Lepiej unikać mówiąc, że nie mogą zrobić coś tylko ze względu na ich niepełnosprawność. Zamiast znaleźć sposób, że mogą. Na przykład, jeśli są na wózku inwalidzkim i chcą uprawiać sport, zachęcić ich do rozważenia koszykówki na wózkach. Istnieje wiele opowieści o niepełnosprawnych, którzy nie udało się zrobić "niemożliwe", tylko dlatego, że nikt nie powiedział im, że nie mogli zrobić.

Zajmując Marzenia

Nie stosować swoje dzieci do realizacji swoich marzeń. Oni mają swoje marzenia i cele, które należy zachęcać je do realizacji. Niech się własnej osoby - nie kto czujesz powinno być.

Porozmawiaj z nimi, nie na nich

Zwracając się do dzieci nie jest trudne. Dzieci są małe i niedoświadczone, jednak nie są one głupie.
Porozmawiaj ze swoimi dziećmi o wiele, jak można rozmawiać z każdym innym znajomym. Używaj słów, które są odpowiednie dla wieku dziecka i czasu, by wyjaśnić pomysłów.
Odpowiedz na pytania dziecka i zapytać kilka własnych. Pytania są dobrym sposobem komunikowania się.
Nie bój się, aby odpowiedzieć "nie wiem". Jeśli nie wiesz, być gotowi, aby dowiedzieć się. "Nie wiem, ale odpowiedź będzie w encyklopedii. Pójdziemy szukać go w minutę." Jest to wspaniała odpowiedź na wiele trudnych pytań.

Dodać Posługi Zabawa

Wykonywanie prac domowych zabawy i udziałem w nich swoje dzieci to świetny sposób, aby uzyskać kilka różnych rzeczy na raz. Jeśli dziecko lub obejmować wszystkie dzieci w mycie samochodu rodzinnego, można przekształcić go w walce wody oraz, w tym samym czasie, mogą zarobić kieszonkowe na wykonanie zadania. Mycie naczyń może odbywać się na muzyce i można tańczyć i śpiewać wszystko na swój sposób poprzez chore. Poszukaj sposobów animacji chore, aby uczynić go bardziej zabawne i ekscytujące, to nie było.

Nie grasz za Seroiusly

Nie bierz gry / sport z dziećmi zbyt poważnie. Twoim celem w grze z nich powinien być do zabawy, lub, w zależności od gry, aby pomóc im się kształcić. Jeśli wziąć całą sprawę poważnie, co ich uczysz? Że nie mogą mieć żadnej zabawy? Że życie jest o wygraną, a nie na temat relacji i interakcji? Jakie użyteczne wnioski oni nauczyć, jeśli się zrzędliwy, bo tracisz? Wygranie jest wielki - w odpowiednich okolicznościach, ale gry z dzieci nie powinny skupiać się wyłącznie na wygraną.

Klepanie / Bicie

Należy zbić / klapsa dziecku je dyscyplinować? W większości krajów, wybór należy do Ciebie. Jednakże, jeśli nie, dać im do zrozumienia, że ​​jest wszystko w porządku smack, kiedy ktoś robi coś złego. Będą one przenieść tego do własnych działań wobec rodzeństwa, innych dzieci, was, matki, a nawet innych dorosłych. Pamiętaj, że są bardziej skuteczne sposoby dyscypliny.

Dolar Rocznie Metoda

Świadczenia są doskonałym sposobem, aby uczyć dzieci o znaczeniu pieniędzy i budżetowania. Ogólne wytyczne dla prawego kwoty zasiłku dla dziecka jest jeden dolar za każdy urodziny, aż dziesięć lat. Po tym, 15 dolarów za 11 do 14-latków i 20 dolarów za 15 lat i więcej.

Bądź znajomego

Bądź przyjacielem dla swoich dzieci. W ten sposób, będą trzymać się blisko ciebie. Bycie rodzicem cały czas nie jest zrównoważony sposób odnoszą się do dzieci.

Żyć w tej chwili

Dzieci mieszkają w bezpośrednim chwili, małe dzieci szczególnie. Mogą one przejść od płaczu do śmiechu w sekundę. Nie posiadają one nastroje wokół godzinami jak dorosłych. W związku z tym, że nie mają "złe dni", "długie tygodnie" lub "smutne czasy". Czy nie ma przewagę w podejmowaniu liść z ich książki, a czasem życia w bezpośrednim chwili?