grsail.com

Tarot: Czytniki Porady dla początkujących

Co spready są najlepiej użyć dla początkującego?

Prawdą jest, że istnieje szereg oszałamiające skomplikowanych spready są tam. Jednakże, jeśli dopiero zaczynasz, to najlepiej, aby zachować rzeczy proste. Ułatwia to ciągłości odczytu. Jeśli musisz sprawdzić swoje książki sensu każdej pozycji i każdej karty, trudno tworzą całościowy obraz czytania.

Najlepiej jest używać nie więcej niż cztery karty dla każdego rozprzestrzeniania. Można też na przykład korzystać z trzech kart przeszłość-przyszłość obecnego-spread. To jest bardzo proste: karta po lewej stronie przedstawia dawne problemy, środek teraźniejszość i odpowiednie kwestie, które mogą mieć wpływ na twoje pytanie w przyszłości.

Jeśli chcesz być bardziej oszczędny, spróbuj przypisać własne znaczenia pozycji. W kwestii relacji, na przykład karty z lewej strony może Cię reprezentować, prawy drugą osobę, a środku karty rozdzielczości lub odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Kiedy jesteś bardziej doświadczony, dodać więcej kart do podstawowej rozprzestrzeniania. Możesz stworzyć własne bardziej złożonych spready, lub zapoznaj się z Internetu lub książek na temat różnych sposobów korzystania spready. www.facade.com jest dobra strona internetowa zbadanie spready. Możesz wybrać z menu rozprzestrzeniania rozwijanej i zobaczyć ostrość rozprzestrzeniania, a także znaczenie poszczególnych pozycji.

Jak mogę używać nauki w moich przygodach Tarota?

Gdy jesteś początkujący, to jest niezwykle ważne, aby spędzić około 75% swojego czasu na naukę tarota i planowania. Proces ten pozwala na poznanie konkretnego talię, a także zapoznać się z procesem interpretacji. Kiedy stają się bardziej doświadczony i zdecydować się na zakup większej liczby pokładów, zaczniesz się znaleźć, że każda nowa talia staje się nowy zestaw "przyjaciół", aby odkryć i poznać.

Istnieje kilka sposobów, w którym można dowiedzieć się z tarota. Zacząć od spojrzenia na samych kartach. Rozważ każdą kartę i myśleć o tym, co oznacza dla Ciebie zdjęcia. Nie zniechęcaj się, jeśli nie przyjdzie do was. Jest to proces, który wymaga czasu, jak nowy związek. Jeśli myśli, aby przyjść do Ciebie, robić notatki. To jest dobry pomysł, aby notebook specjalnie do tego celu. Nie spiesz się śledztwo karty. Weź kilka dni lub tygodni. Spójrz na jednej lub dwóch kart dziennie. Albo zrobić je wszystkie na raz! To nie ma znaczenia - tak długo, jak jesteś szczęśliwy i wygodne z procesu.

Po spojrzał na karty i obrazów, można przeczytać w broszurze towarzyszącej. Większość talie mają książeczkę z opisami kazdej karty, a także propozycje lektur i smarowania. Porównaj to z notatkami.

Wreszcie, można również szukać w źródłach takich jak książki lub w Internecie, aby pomóc poznać swoje karty, proces interpretacji, i jak do zapoznania się z tarota. Dobrym miejscem na rozpoczęcie jest:

<a href="http://www.aeclectic.net/tarot/"> Aeclectic Tarot </a>

Kto powinien zrobić odczyty dla?

Na początku najlepiej querent to sam. Dowiedz się jak najwięcej o swojej talii i różnych smarowania można użyć. Ćwicz różne pytania i sprawdzić, czy można znaleźć spostrzeżenia kart przed sprawdzić ich znaczenie. W ten sposób, można dowiedzieć się do interakcji z kart. Dobrym punktem wyjścia jest książeczka dołączona do większości nowych pokładów. Zazwyczaj zawierają one nie tylko znaczenie kart, ale również cenne sugestie dotyczące wskazań i smarowania.

Kiedy czujesz się bardziej pewny siebie i doświadczenie z znaczeń Tarota, możesz zacząć czytać dla rodziny i przyjaciół. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że nie musisz czytać o innych, jeśli nie czujesz chcesz lub puszka. Niektóre czytniki kart korzystać z ich pokładów tylko dla siebie, a to jest całkowicie w porządku.

Kiedy czujesz, że jesteś wystarczająco doświadczony, i chcesz, możesz zacząć robić odczyty dla innych. To może być dobry pomysł, aby zrobić to za darmo na początku, a potem stopniowo zwiększać opłaty, jak można zdobyć doświadczenie i zaufanie.

Gdy masz karty, pamiętaj, że nie ma obowiązku czytać tylko dla siebie, dla rodziny, lub dla innych. Jedynym warunkiem jest to, że powinieneś być szczęśliwy i wygodne z decyzji.