grsail.com

Tanie Pomysły Apartament Tapetowanie

Tanie Pomysły Apartament Tapetowanie


Jeśli szukasz tanich mieszkań dekorowanie pomysłów, wszystko co musisz zrobić, to wyczarować trochę wyobraźni i chęci, aby przejść na poszukiwanie skarbów przez sklepach oszczędności, dawnych sklepów i witryn internetowych, takich jak Craigslist i Ebay. Pewnie jest mnóstwo tanie meble, które można kupić gotowe, ale problemem jest to, że meble nie jest do końca, więc będzie ostatecznie zapłacić wyższą cenę, gdy trzeba zastąpić go w ciągu kilku lat.

Trick do dekoracji mieszkania, bez obciążania budżetu jest zakup używane meble, a potem się swoim stylu iloraz z niedrogich akcesoriów, dzieła sztuki i przedmioty znalezione.

Tanie Pomysły Apartament Tapetowanie

Pokój dzienny

Sofa:

Najdroższy kawałek trzeba będzie zakupić w salonie (innego niż telewizor) jest rozkładana. Na szczęście jest to stosunkowo proste, aby znaleźć tani delikatnie używany za około 300- sofa $ 500 dolarów. Jednym z najlepszych miejsc do wyglądają jest Craigslist. Jeśli nie możesz znaleźć czegoś od razu, sprawdź co drugi dzień nowych ofert.

Należy również szeroki wybór używanych sofach w lokalnym sklepie oszczędności. Jednak najważniejsze jest, aby pamiętać przy zakupie drugą kanapę ręki jest, aby upewnić się, że jest dobrze zbudowany, nie ma żadnych dziur w nim lub dużą ilość sierść zwierząt domowych.

Dywaniki:

Drugim najdroższym kawałek będzie zakup mieszkania jest dywan. Nawet jeśli masz dywan, dywan może przyczynić się do wyznaczenia miejsca pokoju i dodać dużo charakteru do Twojego salonu. Na szczęście istnieje kilka opcji dostępnych tanich dywanów.

 • Urban Outfitters
 • West Elm
 • HomeDecorCenter.com

Ściany:

Jeśli wynajmujesz mieszkanie, są szanse, że nie można malować ściany. Jednym z najtańszych sposobów na dodanie koloru do swoich pokoi i pokrycie Utwórz przestrzeń ściany jest powiesić materiałowych paneli. Zapoznaj się z następujących źródeł:

 • Novica.com
 • ContemporaryCloth.com

Oświetlenie:

Używane lampy są bez liku, i niedrogie nowy odcień może natychmiast wystroić się 10 dolarów lampę i sprawiają, że nowy ponownie. Możesz znaleźć tanie odcienie w prawie każdym domu towarowego, w tym docelowe lub Wal-Mart.

Kuchnia

Stocking kuchnia nie musi być kosztowne przedsięwzięcie. Ekonomia sklepy są wirtualne skarbnica używane garnki i patelnie, a także dań klasycznych i niedrogie wyroby ze szkła. Nie bój się kupić kilka niedopasowanych płyt, które mają podobny schemat kolorów lub wzorca projektowego. To samo odnosi się do szkła. Podnieś różne kształty i rozmiary, wszystko w przezroczystego szkła.

Stoły mogą być bardzo drogie i tanie wersje domów towarowych mogą się rozpadać już po kilku latach. Jeden z najlepszych zakładów jest spojrzenie na starszego drewnianego stołu i spędzić trochę czasu szlifowanie i malowanie go. Trochę pracy może przejść długą drogę.

Jako ze swoimi talerzy i szklanek, zestaw niedopasowane krzesła odmalowane i reupholstered może być zabawne i interesujące. Ponownie, wszystko to kosztuje trochę dziełem zrobić tani mebel wygląda jak nowy ponownie.

Sypialnia

Dziś można znaleźć tanie rama łóżka za około 400 dolarów. Bądź ostrożny przy zakupie taniego klatkę, jednak, ponieważ nie chcesz coś kupić, że jest tanio zbudowany. Jeśli jesteś naprawdę w sprawie budżetu, za futon, ponieważ nie będzie musiał kupić drogiego materaca i pole sprężyny zestaw.

Tanie pościel jest jednym z najlepszych sposobów, aby udekorować swoje mieszkanie. Zapoznaj się z następujących zasobów online dla pościeli wielkiego patrząc na ceny, które uczynią twój portfel szczęśliwy.

 • CB2.com
 • BedBathStore.com

Łazienka

Funky zasłony prysznicowe, kilka kolorowych ręczników i puszysty dywan podłogi są musisz ubierać się szare łazienka. Na szczęście istnieje mnóstwo tanich zasłon na rynku z wielu pizzaz. Jak dobrze, można znaleźć bardzo tanie ręczniki w szerokiej gamie kolorów z miejsc takich jak Target i Bed, Bath & Beyond.

 • BedBathandBeyond.com
 • N 'miejsca warte pościel

Dekoracje

Oto kilka pomysłów na bardzo tanich przedmiotów dekoracyjnych, takich jak dzieła sztuki, przedmiotów dekoracyjnych i kolekcje.

 • Kup książkę z obrazkami stock, że odwołanie do projektowania wrażliwości - zdjęcia przyrody, rock and roll, kwiatów, egzotycznych miejscach - wyciąć kilka ulubionych zdjęć i ustawić się w ramkach. Powieś ten kolaż na jednej ścianie
 • Poszukaj przedmiotów dekoracyjnych z podobnym tematem, takich jak ptaki, kule itp, ich malować białe i wyświetlać je jako zbiorowości
 • Reupholster stare poduszki i tchnąć nowe życie w swoim salonie lub sypialni

Ostateczne Ważna uwaga

Istnieje kilka ważnych rogi, że nigdy nie powinno się wyciąć. Po pierwsze, nie kupić używany materac, chyba że osobiście znam osoby, kupujesz go od. Zawsze jest możliwość wniesienia pluskwy do domu poprzez zakup materaca w sklepie oszczędności lub ze źródeł w Internecie. Jak z materacami, sprawdzić używane sofy, dywany i inne elementy tapicerowane dla każdego dużego zużycia, w tym domowych włosy, dziur lub nieprzyjemnych zapachów.