grsail.com

znamię pocałunek anioła

Anioł pocałunek znamię

Anioł pocałunek znamię


Wszyscy rodzice chcą, aby ich dzieci rodzą się idealne, więc może to zakłócić ich znaleźć, że ich dziecko ma anioł Pocałunek znamię. Jednak to nie jest powodem do niepokoju. To znamię, które zwykle przedstawia się jako czerwone lub płaskiego łososia hued łaty z postrzępionych krawędzi, jest bardzo powszechne i nie zaszkodzić dziecku. W rzeczywistości może on być obecny w większości noworodków.

Wspólne Lokalizacje

Ten znamię jest zazwyczaj ograniczona do trzech miejsc na ciele:

 • Karku
 • W między brwiami
 • Przylega do ust lub nosa

Inne nazwy

Znamiona Anioł całować są znane jako znamion naczyniowych, ponieważ są one spowodowane przez czerwonych naczyń krwionośnych. Są one również określane jako plamy łososia. Anioł pocałunek znamię na karku jest często nazywany zgryz bocian. Inna nazwa rodzic może usłyszeć korzystanie z lekarzem jest plamki żółtej plamy.

Przyczyna Kiss znamię Anioła

To znamię jest rzeczywiście naczynia krwionośne, a dokładniej kapilar, pokazując przez skórę dziecka. W trakcie rozwoju, wszystkie dzieci mają te naczynia krwionośne obecne w pobliżu skóry. Statki powodujące znak urodzenia są po prostu te, które pozostały dłużej niż potrzeba do tego lub innego powodu. Ponieważ naczynia krwionośne spowodować, znamię może wydawać się ciemniejsze, gdy jest większy przepływ krwi w regionie, takie jak wtedy, gdy dziecko jest wybredna lub zdenerwowany. To nie oznacza, że ​​pozostanie ono kolor.

Nie ma nic rodzic może zrobić, aby zapobiec jego dziecko z coraz to znamię, ani nie może być zdiagnozowane zanim dziecko się urodzi.

Zmiany po porodzie

W rozwoju nadal poza macicą, większość dzieci traci znamię na twarzy w ciągu pierwszego roku życia. Istnieje kilka że zachowa znamiona przez dłuższy okres czasu.

Ukąszenia Bocian są bardziej skłonni do aż do wieku dorosłego. Nawet wtedy, gdy znamię pozostaje, jest bardzo mała szansa, że ​​stanie się ciemniejszy w czasie, jak to możliwe, ze plamy wina portu. Słaby czerwony lub różowy kolor nie jest zwykle bardzo zauważalne, a rodzice nie muszą martwić się o skutki społeczne.

Diagnoza

Rodzice, którzy zauważą znamiona na temat ich dzieci powinny mieć wygląd lekarza na nich, aby zapewnić, że nie są one szkodliwe. Nie powinni spróbować zdiagnozować im się. Ponieważ pocałunek anioła jest tak powszechne, większość wszelkie pediatra powinien być w stanie go zdiagnozować od razu podczas wizyty dziecka oraz bez zrobić biopsję lub innego rodzaju badań.

Leczenie

Leczenie nie jest wymagane, aby usunąć znamię, gdy dziecko jest dziecko lub niemowlę. Najlepiej poczekać, ponieważ jest to bardzo prawdopodobne, że zniknie na własną rękę. Ci, którzy mają znamię na szyi, który pozostaje zazwyczaj mogą zasłaniać jej włosach. Znamiona te są nieszkodliwe i nie powodują bólu, reakcje alergiczne lub zwiększone ryzyko zachorowania na raka skóry.

Jeśli dorosły ma zgryz bocian, który jest bardzo uciążliwe, powinien on skonsultować się z dermatologiem na temat sposobów bledną lub wycofania go. Najczęstszym rozwiązaniem jest zabieg laserowego usuwania.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź następującą witrynę w sieci Web:

 • Dr Greene przewodnik - Ta witryna zawiera więcej szczegółów na temat diagnostyki i leczenia objawów z profesorem pediatrii.
 • DermNet NZ - Ta strona jest dobrym źródłem dla obrazów znamię. Jest on przygotowany przez Towarzystwa Dermatologicznego nowozelandzkiego Incorporated.
 • Medline Plus - Ta witryna oferuje więcej informacji na temat ugryzienia bociana, dostarczone przez Neila K. Kaneshiro, MD.

Pierwszy pocałunek vs pierwszy seks

Jeśli chodzi o nasze wspomnienia, pierwszy seks zdecydowanie traci do pierwszego pocałunku - jak stwierdził w wkrótce być wydane książki-Science of Kissing napisany przez Sheril Kirshenbaum, biolog z Uniwersytetu w Teksasie. Ona mówi, że podczas gdy większość ludzi sobie przypomnieć prawie wszystko, co prowadzi do ich pierwszego pocałunku, w najdrobniejszych szczegółach, wspomnienia z pierwszego seksu są bardziej mgliste i niekompletne.

Pierwszy pocałunek vs pierwszy seks

Kirshenbaum mówi dalej, że kobiety posiadają zazwyczaj pierwszy pocałunek bardziej cenny niż mężczyźni imprezę, ale jakoś często okazuje się mniej satysfakcjonujące doświadczenie dla nich, niż się spodziewali.

Ponadto, ludzie mogą być bardziej agresywny, gdy całuje ze względu na ich chęć zaimponować partnera z ich pasji i męskości.

Z pewnością są rzeczy o całowaniu się nauczył!

Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015

Każdy zna uczucie miłości, gdy kolana ustąpić, gdy masz latające motyle w żołądku, a serce jest na punkcie skoków z piersi. Jeśli nie jesteś w miłości jeszcze, że nadszedł czas, aby się zakochać ... na przykład, w ograniczonym kolekcji Podobnie jak niezapomniane pocałunek stworzonej przez Essence szczególnie na Walentynki!

Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015

Stworzy romantyczny nastrój w lutym 2015! Paleta Kolekcja składa się głównie z różowym, fioletowym i czerwonym, a pakiet jest urządzony z serca.

Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015


Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015


Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015


Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015


Produkty z nowej kolekcji są niezbędne dla każdego piękno: błyszczyk na ustach niezwykle delikatne atrakcyjnych, dwukolorowe rumieniec w pudełku w kształcie serca, a także miniaturowe owocowy kwiatowy zapach.

Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015


Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015


Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015


Essie Jak Niezapomniane Pocałunek Walentynki Makijaż 2015

Jak mogę zrobić własny pocałunek Costume

Jak mogę zrobić własny pocałunek Costume


Jeśli zastanawiasz się, "Jak mogę zrobić własny pocałunek kostium?" jesteś naprawdę szczęście! Jeśli chodzi o domowej roboty kostiumy, przebrania jako członek zespołu Kiss jest zarówno łatwy i przyjemny.

O Pocałunku

Założony w 1972 roku, pocałunek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i znanych zespołów rockowych wszech czasów. Oni sprzedali ponad 80 milionów płyt, a wykonano z przerwami od ponad 35 lat. Znane z pomalowanymi twarzami i wymyślnych strojów, zespół zachwycił publiczność wyczynów, takich jak oddychanie Ogniem i mieczem połykaniu. Członek zespołu ma minimotyw sceniczne, podobne do komiksowych bohaterów książki.

Makijaż znakiem towarowym

Makijaż członkowie zespołu "składa się głównie z czarno-białą farbą twarz, ale każdy persona etap ma inny styl.

 • Starchild, grana przez Paul Stanley, nosi białą twarz z czarnym gwiazdy nad prawym okiem. Jego usta są pomalowane na czerwono.
 • Demon, grana przez Gene Simmons, ma czarną maskę kolczaste malowane na oczy. Reszta twarzy jest biały, a jego usta są przedstawione w kolorze czarnym.
 • Spaceman, grana przez Ace Frehley i Tommy Thayer, ma czarne usta i futurystyczny patrząc szarej i czarnej maski na oczy. Biała farba pokrywa resztę twarzy.
 • Catman, grana przez Peter Criss i Eric Singer, ma białą twarz z zielonych i czarnych kotów oczy. Ma też malowane nos, czerwone usta i czarne wąsy.
 • Fox, grana przez Erica Carra, ma czarne usta i czarno-czerwona maska ​​na oczy. Reszta twarzy jest biały.
 • Ankh Wojownik, Vinnie Vincent wcielił, ma czarne oczy i usta i Ankh całej nosie i czole.

Jak mogę zrobić własny pocałunek kostium?

Ubierać się jako członek pocałunek, musisz kilka niedrogich dostaw, mnóstwo makijażu i wiele postawy.

To, czego potrzebujesz

 • Czarna peruka
 • Produkty do stylizacji
 • Długi rękaw czarna koszulka
 • Nożyczki
 • Farby do twarzy
 • Szpilki metalowe, cyrkonie i cekiny
 • Pistolet do klejenia na gorąco i sztyfcie
 • Czarne legginsy
 • Czarne rękawiczki
 • Niedrogi wysokich butów
 • Niedrogi pasa lub pasów punk
 • Srebrny farby w sprayu

Co robić

 1. Użyj nożyczek do cięcia głęboki dekolt w czarnym t-shirt. Zostaw krawędzie są postrzępione.
 2. Z pistoletu do klejenia na gorąco, stosować kołki lub inne ozdobę na t-shirt. Skoncentruj się na obszarze wokół serek.
 3. W dobrze wentylowanym pomieszczeniu, należy użyć farby w sprayu do srebrnego równomiernie warstwę buty. Również sprayu farby taśmy, jeśli nie mają wyglądać punk. Pozostawić te przedmioty do wyschnięcia.
 4. Używać produktów do stylizacji, aby dać perukę odpowiedni niechlujny wygląd. Możesz spróbować kombinacji pomady do włosów, żelu i lakieru do włosów.
 5. Kiedy będziesz gotowy, umieścić na koszulce, i włóż ją do legginsów. Wsuń legginsy do butów srebra. Zatuszować pas z legginsy z pasa.
 6. Załóż perukę i stosować farby twarzy. W zależności od charakteru wybrać się, być może trzeba biały, czarny, czerwony, zielony, tan, lub szary makijaż.
 7. Wreszcie, umieścić na czarnych rękawiczkach.

Porady dla Ubieranie jako członek pocałunek

Zanim głowę do bal przebierańców, Halloween spotkanie towarzyskie lub inne zdarzenie, pomaga zachować kilka rzeczy na uwadze:

 • Kostiumy całować są idealne dla grupy. Kilka osób może przebrać się za poszczególnych członków zespołu.
 • Noś swój makijaż z wami, dzięki czemu można robić Ups. Jak tańczyć, pot, ani jeść, jesteś prawdopodobnie rozmazuje makijaż mało.
 • Bądź kreatywny. Członkowie całować nosili różne stroje na przestrzeni lat. Nabierz ducha rzeczy, ale nie martw się o byciu w pełni dokładne.
 • Bawcie się dobrze! Teraz, że znasz odpowiedź na pytanie, "Co zrobić, aby moje własne pocałunek kostium?" można skoncentrować się bawisz!

Twój pierwszy pocałunek

Twój pierwszy pocałunek


Zastanawiasz się o swoim pierwszym pocałunku? Będzie dobrze, a kiedy jest odpowiedni czas? Niech eksperci pomogą Ci podjąć decyzję.

Instrukcje

Zadaj pytanie na naszej nowej stronie Zadaj Nastolatki Expert.

Pytanie czytelnika

Ok, po prostu odwrócił się 18 grudnia i jestem studentem pierwszego roku na studiach. Mimo, że jestem 18, nigdy nie miałem mój pierwszy pocałunek i nigdy nie miałem prawdziwego chłopaka. Wszyscy moi przyjaciele mają chłopaków innych i miał swoje pierwsze pocałunki, gdy byli w szkole. Chcę tylko wiedzieć, czy coś jest nie tak ze mną i jest to normalne dla mnie nie miał mój pierwszy pocałunek. Po prostu czuję się nie na miejscu. Jeśli można po prostu dać mi rada-dziękuję. ~~ Arielle

Najlepsze Melissa

Szanowny Arielle:

Nie ma absolutnie nic złego z tobą! Każdy dojrzewa, fizycznie i emocjonalnie w różnym tempie. Ponadto, niektórzy ludzie, w zależności od tego, gdzie chodzą do szkoły, a to jakie rodzice mają o wyjście, mają ograniczony dostęp do randki, i / lub chcą skupić się na innych działaniach oprócz relacji. Proszę się odprężyć. Oto analiza dla Ciebie --- Każdy przechodzi nocnika jako małe dziecko, ale nikt nie pyta, zwłaszcza jak idziesz do ołtarza na swój ślub, kiedy się nocnik wyszkolonych, prawda? To samo z pierwszych pocałunkach, chłopaków i dziewczyn. Nie ma rację czy nie czas. To się zdarza każdego człowieka, kiedy to ma nastąpić. Teraz, gdy jesteś w szkole, jeśli chcesz, aby się bardziej dostępne dla chłopców, do klubów, organizacje społeczne, grupy badawcze, a uśmiech dużo i być sobą. Będziesz dobrze.

~~ Melissa

Porady z Katie

Witam Arielle:

Nie ma nic złego z tobą i jego zupełnie normalne, aby nie mieć jeszcze swój pierwszy pocałunek. Pomyśl o tym w ten sposób: jeśli masz swój pierwszy pocałunek to będzie z kimś, kogo bardzo lubię i obchodzi, i wszyscy będą jak "Och, mój pierwszy pocałunek był z tego dzieciaka Milton w 7 klasie Graliśmy. zakręcić butelkę i był uczulony na mój błyszczyk i rzucił się całym tort urodzinowy i złamał uchwyt. Potem rzucił mnie. " Zastanów się szczęśliwy, Arielle, twój czas nadejdzie.

~~ KatieCześć, mam na imię Arisa. Lubię tego faceta w szkole i jestem pewien, że lubi mnie, ale on po prostu rozpadł się z inną dziewczyną 2 tygodnie temu, więc nie jestem pewien. Również jestem Amerykaninem i wszyscy moi przyjaciele są drażni mnie, bo jest koreański i nie wiem, co robić. ~~ Arisa

Najlepsze Melissa

Szanowny Arisa: Twoi znajomi będą ci dokuczać nie wiem co. Jeśli pokażesz denerwuje cię, to tylko żeby było jeszcze gorzej. Więc jak najlepiej, aby je ignorować. A na koniec dnia, jesteś lepszym człowiekiem. (Swoją drogą, co to jest "amerykański" tak? Wszyscy pochodzą z różnych miejsc, i są mieszanką wielu kultur i grup etnicznych piękne!) W zakresie, co zrobić z tym chłopcem, jeśli tylko zerwał z dziewczyną, don 't zbyt mocno. Bądź przyjazny, uśmiech, przywitać, kontakt wzrokowy, ale dać mu trochę miejsca. Następnie zacząć od pytania mu kilka podstawowych pytań szkolnych, a potem może zaprosić go do działalności grupy, aby zobaczyć, jak reaguje. Zdobądź swój pseudonim, a zacząć mówić w Internecie. Dostaniesz poczucie naprawdę szybko, jeśli jest nią zainteresowanych. Następnie to wszystko odbywa jak ma.

~~ MelissaDobrze więc mam znajomego, który jest tylko 14, a ona ma chłopaka, który jest tylko 15. On chce mieć seks z nią i będzie z nią zerwać. Powiedziałem jej, że "to nie tak i on nie jest dla niej dobre", ale mówi, że go kocha i nigdy nie chce go stracić to znaczy, że tak bardzo się do niej. Ona nigdy nie miała chłopaka przed; to jest jej pierwszy prawdziwy chłopak, a ona jest bardzo blisko niego. Trudno powiedzieć jej, aby nie uprawiać seksu z nim. Ona nawet powiedział mi, że nie, że ona jest gotowa, ale ona nie chce go stracić. Potrzebuję pomocy / porady, aby ją zobaczyć, że to jest złe. Ona jest moim najlepszym przyjacielem I naprawdę nie chcę, aby zobaczyć jej się krzywda lub skończyć z dzieckiem. To byłoby bardzo źle! Proszę mi pomóc. I naprawdę nie sądzę, powinna przejść z nim. ~~ Vikki

PS: Nie chce mnie słuchać, gdy mówię jej iść do kogoś i porozmawiać.

Najlepsze Melissa

Vikki,

Jesteś bardzo dobrym człowiekiem, aby spróbować pomóc przyjacielowi. Twoje instynkty gut rację. Seks z tym chłopcem (jeśli to naprawdę nie jest jej decyzja, a ona nie czuje się emocjonalnie / fizycznie gotowy) nie jest dobra droga. Po pierwsze, poprzez seks z kimś, kto zagraża zerwać, ona jest wykazujące jej podatność na pełzanie, który nie szanuje jej tyle czekać. On dyktował warunki do niej i, że nigdy nie jest dobre miejsce. Po drugie, jest prawdopodobne, aby emocjonalnie boli, gdy związek nie wyjdzie (nie będzie, uwierzcie mi), a ona oddanie się na ryzyko nieplanowanych ciąż i chorobami przenoszonymi drogą płciową. I w końcu, ona narażania własnych obyczajów. Ponieważ ona nie będzie porozmawiać z kimś o tym dylematem, a ona wydaje się zdecydowany przejść z nim, możesz spróbować grać "Jeśli miał siostrę, która przyszła do was z tym problemem, jakich rad dać jej grę ... i zobaczyć, jak ona reaguje ... "To może lub nie może dać jej do myślenia. Możesz spróbować zachęcić ją do co najmniej odpowiedzialne i bezpieczne-sens, powinna porozmawiać z lekarzem o antykoncepcji i ochrony siebie. Zwykle są darmowe przychodnie, które mogą zapewnić poufnych informacji. Na minimalne, jeśli myśli, że jest na tyle dojrzała, aby być aktywny seksualnie, musi podjąć środki ostrożności. Pamiętaj, że możesz doprowadzić konia do wody ... ale nie możesz pić konia. Pokaż jej ten rubrykę z poradami. Daj jej przytulić, powiedzieć jej, dbasz o nią, i być przy niej w obu kierunkach.

~~ Melissa

Porady z Katie

Och Vikki, to szorstka.

Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że bez względu na to, że to jej wybór, a nie twoje i trzeba szanować that-- nawet jeśli robi złego wyboru. Jeśli idzie przez to, chociaż, nie dajcie osądów na nią ("to nie tak!"). Wiem, że to źle, że on ją naciska. To smutne, że brakuje szacunku dla samego siebie, aby stać się dla siebie, że ona umieszczenie swoich pragnień przed jej własnych obyczajów. Pamiętaj, że i uspokoić ją, że ona jest wspaniała i ma go nie potrzebują. I upewnij się, że mają bezpieczny seks. Ona będzie potrzebował Twojej pomocy, bez względu na to, co się dzieje.

Czy kiedykolwiek zapytać ją, czy ona myśli, że ją kocha? Bo jeśli on naprawdę ją kocha, może czekać. Nie wiem. Słysząc, że może dokonać jej zły, ale ty i ja wiemy, że jeśli naprawdę troszczył się o nią, nie zagrozi jej opuścić. On nie chce seksu tak samo jak bym chciał, by była szczęśliwa. Ona jest używany.

Co bezwartościowe, przepraszam trochę kanalię. Chciałbym wymyślić wiele bardziej kolorowe, wszystkie czapki explitives opisać go, czy ta strona nie była regularnie czytany przez środkowych przedszkolnym. Włóż najgorsze przekleństwa wiesz tutaj: to on. To straszne, co robi do znajomego. To żałosne, i mam nadzieję, że jego następna dziewczyna daje mu opryszczki.

Cała moja miłość, KatieWitam. Mam chłopaka i nie lubię go w ogóle. Ja nawet nie wiem, dlaczego się zgodziłem, kiedy zapytał mnie, ale robi się naprawdę zły łatwo i myślę, że nie chcę go zawieść. Ja już go pocałowała i robiliśmy inne rzeczy, ale nie wiem jak mu powiedzieć, tylko jak go jak przyjaciela. Proszę o pomoc. ~~ Pamela

Najlepsze Melissa

Szanowny Pamela: obawiam się, że ten chłopak robi się naprawdę wściekły tak łatwo. Proszę nie kontynuować swój związek z tym facetem. Wyczuwam jakieś znaki ostrzegawcze. To nawet brzmi jak on może być naciska Cię do robienia rzeczy, które nie są gotowe zrobić. Wynoś się z tego związku w pośpiechu. A jeśli potrzebujesz innej osoby wokół Ciebie, gdy zerwać po prostu czują się bardziej bezpieczne, należy to zrobić. Możesz powiedzieć coś w stylu: Johnny, nie jestem gotowy, aby mieć jeszcze chłopaka, że ​​popełniłem błąd, mówiąc tak do ciebie. Chcę po prostu być przyjaciółmi i nic więcej. (Jeśli to nie pomoże, za to winić rodziców nie pozwalając Ci date..it zawsze dobry spadek powrotem) Jeśli on wpada w panikę, upewnij się, że jesteś w pobliżu i / lub niezwłocznie zwrócić się o pomoc dorosłych.

Życie jest krótkie, a ja tylko chcę być wokół ludzi, którzy byli mili, i traktuje mnie z szacunkiem. Jesteś zasługują na życzliwość. Powodzenia.

~~ Melissa

Porady z Katie

Pamela, zerwać z nim teraz.

Spróbuj i być klasą o to, nie rób tego w notatce lub online (chyba pytał cię w Internecie, to jest to uczciwa gra). Wystarczy powiedzieć, myślisz, że jesteś w złym miejscu i nie może obsługiwać relacje teraz. Spróbuj uniknąć frazę "tylko przyjaciółmi". To skręca jak nóż w spłaszczony sercach młodych mężczyzn.

~~ KatieBył to chłopak, który podobał mi prawie rok, zanim zacząłem go lubić. Udaliśmy się na tydzień i zdecydowałem, że nie chcę, bo nie było dużo "Dyskusja" się dzieje w naszej szkole (idziemy do bardzo małej szkole, a nawet nauczyciele wiedzieli). Po około miesiącu skończyło się mówiąc mu, lubiłem go ponownie i wciąż czuł się tak samo. Udaliśmy się na trzy miesiące, a ja po prostu nie chce chłopaka już. I boli go bardzo źle. Minął prawie rok i naprawdę chcę go z powrotem. I już się z innymi facetami między i jej po prostu nie samych. Brakuje mi go tak bardzo. I nadal złapać go patrząc na mnie, więc jestem prawie pewien, że nadal mnie lubi. Problemem jest to, że nikt nie chce nam się wyjść. Moja mama i tata powiedział, że to chyba najlepiej, że stało się to dlatego, że nie jest typem osoby, widzieli mnie i moich znajomych naprawdę go lubię. On jest show-offy typu i jestem bardzo dobrą uczennicą, że jest "mama" do wszystkich facetów (czyli Oczekuję dobrego zachowania. Nie znoszę, gdy ludzie są niedojrzali i postarać się w kłopoty). Jego siostra mnie nienawidzi i są naprawdę blisko. Czy mogę po prostu pozwolić jej odejść? Albo co mam zrobić, ponieważ myślę, że go kocham. ~~ Jennie

Najlepsze Melissa

Szanowny Jennie:

Brzmi to skomplikowanie, a z jakiegoś powodu ich nie znając, ja rodzaj zaufać tutaj instynktowi rodziców. Masz już wskazano, że jest pokaż offy typu (nie dobrze), a jeśli jego siostra nie lubi ty i twoi rodzice raczej nie można go realizować, to wisi w gniazdo-za dużo dramatu szerszeni. Niech go teraz. Tylko przyjaciółmi. Po bardziej znaczące czasu minęło, być może można wracać, czy nie powinien wrócić razem, ale teraz, po prostu być miły, ale zachowaj dystans.

~~ Melissa

Porady z Katie

Szanowny Jennie:

Jeżeli jesteś pewien, że go lubię, się z nim ponownie.

~~ KatieMam 14 lat i nie jest ten facet, że już dnia i wyłączenie na okres czterech lat, a on zapytał mnie z powrotem, co powinienem zrobić? ~~ Bretania

Najlepsze Melissa

Witam Bretania:

Masz dnia faceta i wyłączanie przez cztery lata i twój tylko 14? Wow. Ok, moja najlepsza rada --- Jeśli chcesz go nadal, a on traktuje cię dobrze, to się z nim ponownie. Jeśli on jest palantem, czy kiedykolwiek był palantem do ciebie i cię nie szanuje, to powiedzieć, że nie.

~~ Melissa

Porady z Katie

Szanowny Bretania:

Się z nim? Jeśli chcesz. Mam na myśli, że faceci mają historię, ale jak ~ poważne ~ można faceci byli na 10? To słodkie, choć .. Pamiętaj, jak to było spotykać go-dobre i złe. Wystarczy zapamiętania, dlaczego to było, że rozpadł się. Cokolwiek to było, nie zmieniło? Bądź ze sobą szczery. Jeżeli możesz trzymać się blisko ze swoim ex, to świetnie, ale nie może być przeznaczona do pary.

~~ KatieHej, jestem 14-letni facet z tego bardzo dobrego przyjaciela, który dzieje się dziewczyna. W każdym razie, ona jest naprawdę bardzo miły i jest absolutnie wspaniały. Ona flirtuje ze mną mnóstwo, ale powiedziała mi, że mnie nie lubi. Każdy mówi, że lubi mnie- jestem mylić! Dzięki. ~~ Joe

Najlepsze Melissa

Drogi Joe ". Jak ty w ten sposób:" Jeśli ona mówi, że nie "jak ty" pewnie oznacza, że ​​nie robi Nie przesady niej i cieszyć się flirt, ale chcę przejść. Jeśli robi tak jak ty w ten sposób, myśl o Tobie z kimś innym pozwoli jej szalony, a wkrótce znać. Więc ... przejść do teraz.

~~ Melissa

Porady z Katie

Joe,

Pewnie po prostu flirtuje-i dlatego myślę, że twoi przyjaciele cię lubi. Musisz wziąć ją na jej słowa, choć: ona nie. Jeśli ona flirtuje z tobą Hardcore i nie oznacza to, czym ona jest niepożądanym, a ty nie chcesz to bzdury. Najlepszy,

~~ KatieWitam, jestem Melissa. Jestem 13 i mam dziewczynę. Ona jest najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się stało, ale moja mama ciągle mówi mi, aby dostać chłopaka. I naprawdę nie wiem, czy powinienem ją jestem bi powiedzieć i mieć dziewczynę, czy nie dlatego, że nienawidzi gejów taaak dużo mi pomóc proszę. ~~ I wiem hows nazwa musi udać się tutaj

Najlepsze Melissa

Witam Melissa: Dziękujemy za pisanie i udostępniania. To wyzwanie, by wyjść do swoich rodziców, kiedy mają silne uczucia wobec bycia gejem. Ale jesteś, kim jesteś, być pewny siebie i dumny, i ewentualnie, że albo to zaakceptować, lub stracić relacji z tobą. Na razie jednak, ponieważ jesteś jeszcze bardzo młody i mieszka w domu, mam zamiar dać kilka dobrych zasobów / linki, które mogą Ci pomóc. Ponadto, możesz mieć doradców przez szkołę (wygląda na to, że jesteś w Anglii), że można porozmawiać i doradzić najlepszy sposób zajęcia z mamą ... lub nie (na razie). W międzyczasie, będę sprawdzać tę stronę: Sex Etc.

Możesz również zadzwonić 1-800-246-PRIDE (specjalną infolinię dla gejów nastolatków)

A może chcesz sprawdzić, czy można uzyskać kopię tej książki:

Mamo, tato, jestem gejem

Powodzenia!

Porady z Katie

Twoje imię idzie tutaj, Po prostu powiedz mamie, że nie chcesz chłopaka. Nie sądzę, że trzeba powiedzieć jej o swojej dziewczynie jeszcze. Tak mi przykro, że ona pogorszeniu. Jedną rzeczą jaką możesz zrobić, to przejść do trybu online i sprawdzić zasoby, które pomogą Ci to przemyśleć. W pewnym momencie, może chcesz powiedzieć mamie, ale nie aż będziesz starszy i potrzeba jest bardziej pilne. Możesz być w fazie eksperymentalnej, więc tylko czekać.

~~ KatieHej. Nie wiem, co powiedzieć moim byłym chłopakiem. To był mój pierwszy pocałunek, a potem zerwała ze mną 11 dni później. Byłem tak boli. Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek skrzywdzić facet mi tak źle, jak to zrobił. Mamy do wielkiej walki, a teraz jesteśmy przyjaciółmi. Czy mogę pozwolić jej odejść? ~~ Hayley

Najlepsze Melissa

Witam Hayley: Jeśli jesteś teraz przyjaciółmi, po prostu odpuścić. Nigdy nie wiadomo, czy coś się zmieni w przyszłości, a może nawet wrócić do siebie. Jeśli jednak nit pick nad czymś trywialnym, to po prostu, że będziesz wyglądać źle.

~~ Melissa

Porady z Katie

Hayley kochanie, przepraszam, złamać go do Ciebie, ale czasem relacje źle skończyć i ktoś zostaje ranny. I to jest do bani. I przykro mi, że masz hurt-- ale patrzeć na ciebie! Żyłeś przez niego. I teraz można przejść, to zdrowe. Więc tak, należy zatrzymać się z nim zaprzyjaźnić, i pozwolić jej odejść. Nie będzie więcej chłopców, że jesteś tak szaleje, że nie wyobrażam sobie bycia z kimś kiedyś, że będzie więcej pierwsze pocałunki and-- reality check, here-- będzie więcej rozpad duszy kruszenia. Są do dupy. Czasami jesteś wywrotka, czasami jesteś nora-ee. Żaden z nich nie jest bardzo dużo zabawy, tak czy inaczej, to śledziennik na chwilę. A potem się nad nim i znaleźć nową dreamboat chłopca, że ​​nie można żyć bez miłości i będzie zawsze.

Spienić, spłukać, powtórzyć.

Utrzymanie urazy nigdy nie jest dobry pomysł, a jeśli uda ci się zatrzymać przyjaciół ze swoim ex (tylko upewnij się, że jesteś na niego pierwsza) to jest to godne podziwu i niesamowite.

~~ Katie'' Cześć, jestem 11, a ja jestem w mojej pierwszej klasie szkoły średniej. W szkole podstawowej, wyszedłem większość chłopców w moim roku. Ale wszystkie wydawały się zrzucić mnie z przyczyn głupie, teraz mnie nienawidzą! Mam nadzieję, że w liceum, że będzie lepiej, ale wszyscy ci chłopcy I datowane prostu "ostrzegają" wszystkich swoich przyjaciół w szkole, że Jestem niepopularne i Goofy. Teraz ja się jeden chłopak nie tak dawno temu, kto jest w tym roku powyżej. Myślałem, że naprawdę mnie lubi, a wy, my snogged na dyskotece i poszliśmy do kina razem. Ale on mnie rzucił, bo jestem "OTT", jak to ujął. To jak każdy chłopak, który całuję lub przytulić, zrzuca mnie. Czasami czuję się jak prowadzić jakąś chorobę zakaźną! Pomóż proszę. xx ~~ Cath ''

Najlepsze Melissa

Witam Cath:

Będąc 11 i w pierwszej klasie szkoły średniej? Wow. Może jesteś w innym systemie szkolnym, niż jestem świadomy, ponieważ w USA, 11 jest bardzo młody jak na liceum! I OTT? Slang zgaduję? (Nie wiem, co to znaczy, Over the Top może być?) Po pierwsze, uzyskać pewność, back-nie przenoszenia chorób zakaźnych. Ale nie jestem pewien, co się dzieje ze wszystkimi plotkarski chłopców, tak aby dać chwilę wytchnienia i perspektywy, chcę odpocząć od facetów, kropka. Pamiętaj, czasami flirt mogą być mylnie zinterpretowane. Być może trzeba zmniejszać i solo. Znajdź jakieś inne zainteresowania (albo poza szkołą lub w pracy w weekendy-wolontariuszy, hobby, dziewczyna kumpli, cokolwiek) i ostatecznie poziom plotkarski powinny słabnąć, a chłopcy przejść do następnego ", który możemy wybrać się i porozmawiać o teraz." Następnie, po przerwie w szkole lub wakacje, wrócić z ufnością, uśmiech, i stanąć prosto. Wystarczy być bardzo ostrożni, jak nosić się na chwilę, a po jakimś czasie, to wszystko powinno pracować.

~~ Melissa

Porady z Katie

Cath,

Może chłopcy powód zerwać z ciebie jest, że boją się, że są coraz w zasadzie to, co wydaje się być twój szalony (ambitny, ale szalony) Działka na bieżąco każdy chłopak w liceum. Być może powodem swoim ex-chłopaków cię nienawidzę jest to, że pochodzą wszystkie ich przyjaciół. Ponieważ jesteś 11-letni student pierwszego roku, jesteś oczywiście bardzo przedwczesne i prawdopodobnie chcesz udowodnić sobie do starszych dzieci. To jest zły sposób się do tego zabrać. Wszystko robisz to dając sobie reputację jako szeregowy dater.

Ponadto, jak mówią na "Flight of the Conchords", pocałunek nie jest umową: to nie znaczy, masz zamiar się! Wszystkie te razy dostał "po cenach dumpingowych" może być tylko nieporozumienie: podczas myślałem disco snog stanowi związek, pewnie po prostu, że to disco-snog. Jeśli chcesz, żeby był twoim chłopakiem, chcesz być mądry, aby wyjaśnić wcześniej.

Z drugiej strony ... wiesz, nie masz do tej pory każdy chłopak, który całować. Nie mogę uwierzyć, że właśnie poinformowała, że ​​do 11 roku życia. Nie jestem doradzimy Ci wyjść i ssać twarz z przypadkowymi nieznajomymi jak jej wychodzi z mody. Mówię tylko, że ... hm, nie czuje się zobowiązany do zaangażowania się z kimś, romantycznie, jeśli jesteś zainteresowany tylko w nich do disco-snog.

Albo może po prostu przestać go z chłopcami na chwilę, lub jeśli to niemożliwe, przynajmniej spowolnić. Możesz być przesada to przemyśleć! W tym tempie, to zabraknie chłopców na bieżąco przez czas jesteś junior. I WTEDY kim pójdziesz na bal z?

Pomyśl o tym.

Miłość, Katie

PS: Re: choroba zakaźna. Może nie jest to zły pomysł, aby dostać się wyrejestrowany. Może chłopcy wiedzą coś, czego nie robić. Nigdy nie można być zbyt ostrożnym!Więc mam chłopaka, a my, jak całował za drugim, a ja naprawdę chcę robić całe otwarte usta, aby się całować. Ale jestem bardzo mylić, co zrobić. Co gdzie? A on miał już seks. Nie czuję presji na wszystkich, ale jestem po prostu boi się co się z nim, bo wie, jak to zrobić, a ja nie. Jakieś rady? ~~ Jaime

Najlepsze Melissa

Jaime:

Jeśli on jest naprawdę świetnym facetem i zasługuje, to niech nauczy cię, jak do pocałunku. Zazwyczaj, to tylko na podstawie śladem podejścia (do początku, aż do uzyskania bardziej doświadczony w każdym razie). Pewnie się schlebia jeśli powiesz coś jak ... "Naprawdę chcę całować Cię tak, jak chcesz mnie, ale nie wiem jak to zrobić." Cieszę się, że on nie naciska was - brzmi jak to fajny chłopak. Ciesz się. Ale nie jeść zbyt silny przed swoim wielkim chwili (jak czosnek i cebula). To daje więcej pewności siebie i będziesz prawdopodobnie cieszyć się tym jak ważne pocałunek więcej!

~~ Melissa

Porady z Katie

Jaime,

Ach, cóż, ogólnie twój język idzie w ustach lub na odwrót. To zastraszenia koncepcja i gąbczasta jeden.

Oto, czego nie należy robić:

 1. Otwórz usta tak szeroko, jak wyglądasz plakatu JAWS.
 2. Jab twój język w ustach jak żaba próbuje złapać muchę
 3. Dodać do tego hałasu: "Aaaaaggggggggglagagagagagag" (Oprzyj się pokusie).

~~ KatieWitam jestem 13 chłopak i mam przyjaciela, który jest nazywany Stephanie samym wieku co ja. Naprawdę chcę z nią umówić, ale jestem zbyt zakłopotany, o tym, co ona może powiedzieć. Pewnego dnia powiedziała pocałuj mnie tak zrobiłem i uśmiechnęła się. Nie wiem, czy to znak, powiedzieć, że chce się ze mną proszę o pomoc. ~~ Conner

Najlepsze Melissa

Um Conner, gdyby zapytał cię pocałować, to bardzo dobry znak. Teraz można oficjalnie poprosić ją, bo jest oczywiście zainteresowany. Zwłaszcza jeśli uśmiechnęła się po nią pocałował. Sposób, aby przejść! ~~ Melissa

Porady z Katie

Witam ponownie, Conner: Oczywiście, że lubi pan przynajmniej trochę lub ona nie będzie chciał cię pocałować! To bardzo dobry znak, że chce datę ... chyba, że ​​jest po prostu w nim na przyłączanie. Tak czy inaczej, jeśli jesteś zbyt nerwowy, aby poprosić ją o to oficjalnie, że chłopaki mogą tylko "data" nieoficjalnie (pójść do kina, itp) bez konieczności "zapytać się nawzajem". Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dostatecznie szybko chłopaki będą wystarczająco wygodne mieć tę rozmowę.

~~ KatieCześć. Jestem 13 lat i zamierzam się z tym facetem, który jest dziesięć miesięcy starszy ode mnie. Ale my jesteśmy w tej samej klasie i wszystko. Naprawdę kochamy się nawzajem. Powiedział mi, jak bardzo mnie kocha nieskończoną ilość razy. Mam również powiedział mu. Jeździmy razem na około blisko trzy miesięcy. Chodzi o to, że naprawdę chcesz go pocałować. Chcę go pocałować BAD. Potrzebuję pomocy. Skąd mam wiedzieć, czy jest się na to? Czy on jest gotowy? Dodatkowo, już trzymali się za ręce, przytuliła i on cmoknął mnie w policzek. Chcę tylko dziobać na ustach. Czy tak się stało? POMOC !!!! Wszelkie porady ?? ~~ Britney

Najlepsze Melissa

Cześć Britney: Brzmi jak jesteś gotowy do pocałunku i że on, że najprawdopodobniej otwarty. Nie trzeba czekać na niego, pomyślał. Myślę, że to w porządku, skoro już będzie z nim na chwilę, i masz pełne zaufania relacje, aby zrobić pierwszy krok. Ale remember-- trzeba szanować, jeśli on nie jest gotowy i waha się (choć nie sądzę, jest to sprawa o to, co wspólne).

~~ Melissa

Porady z Katie

Britney,

Tak, chciałbym powiedzieć, że to całkiem bezpieczny zakład, że twój chłopak chce cię pocałować. To rodzaj jego pracy. I to się stanie, jeśli to się stało, Jeśli pójdziesz w na wielki pocałunek, a on ucieka jednak, że nie jest gotowy, i będziesz miał do czynienia z tym, ale wątpię, że będzie się działo. Jeśli on cię i dziobanie przytulanie cię w policzek, to z pewnością brzmi jak on czyni uwertury do bonafide pocałunku usta. Co czekasz? Pocałować go, głupcze. Zrób to, zrób to, zrób to teraz.

Pozdrawiam, Katie

PS: Jeśli nie jesteś pewien, jak niektórzy próbowali, ale prawdziwe 13 lat techniki są: olinowanie grą gra w butelkę, olinowanie zagrać w Truth Or Dare (dostać przyjaciela śmiesz go pocałować) i, wiesz, , ukradkiem, odwracając głowę, gdy dziobnie cię w policzek, dzięki czemu można go pocałować w usta, a nie. Powodzenia!Hej, im 15 i moja dziewczyna prosi mnie o seksie i nie jestem pewien, że powinienem zrobić "to". ~~ Johnny Diaz

Najlepsze Melissa

Drogi Johnny:

Jeśli nie jesteś pewien, a następnie poczekaj, aż będziesz (pewien). Piętnaście jest jeszcze bardzo młoda i nie ma wiele czasu dla was obojga. Wiem, że to jest absolutnie normalne i zdrowe mieć uczucia seksualne, gdy są przyciągane / randki inną osobę. Jest ok, aby o tym porozmawiać ze sobą. W rzeczywistości, jeśli jesteś gotowy na seks, to koniecznie należy porozmawiać o tym z partnerem. Ważne jest, aby być bezpieczne, chronić siebie i swojego partnera z powodu choroby i niezamierzonej ciąży, i rozważyć zarówno osobistych uczuć i moralności, jak poruszać się do przodu. Istnieje kilka doskonałych stron internetowych, może warto spojrzeć na celu pomóc Ci w drodze - Seks Itd i Pauza. Bądź bezpieczny i być wiernym sobie.

~~ Melissa

Porady z Katie

Drogi Johnny,

Jeśli nie jesteś pewien, poczekaj aż się. Seks jest osobista decyzja, że ​​trzeba zrobić dla swojej dziewczyny nie yourself- może uczynić go dla Ciebie i Twojej przyjacielską radę dzielnicy felietonista z pewnością nie może zrobić to za Ciebie. Nikt nie może, a kto ci mówi inaczej jest pełna nim.

~~ KatieWitam. Jestem 13. Mój chłopak powiedział mi, że chce mnie pocałować, a ja chcę pocałować go. Ale problemem jest to, że nigdy nie pocałował faceta przed i nie sądzę, że kiedykolwiek kissed a girl wcześniej. Nie wiem, co robić?!?!?!? Również wiele dziewcząt ucałował ich chłopaków w mojej klasie i jest duża presja, by go pocałować, ale zostały wychodzisz wiele dłuższe niż większość par w mojej klasie, więc czuje, że mam już go pocałowała. Jestem gotowy, aby go pocałować, ale nie wiem, czy jestem dobrze całuje. Wszelkie porady dla mnie ???? ~~ SOPHIE

Najlepsze Melissa

Szanowny Sophie: Jeśli oba nie pocałował kogoś, to wtedy nie ma obaw. Miej poczucie humoru i relaksu, tak jak wszystko inne, warte doświadczenia, w czasie i praktyce, wszystko będzie wspaniałe. Fakt, oboje będą dzielić ten pierwszy razem sprawia, że ​​wszystko, co bardziej wyjątkowym. Nie zwracaj uwagi na to, jak doświadczyła znajomych twierdzą, że są, w większości nastolatków przesadzać o tych rzeczach tak. Czy nie jest zmuszany przez comparsons A jeśli chodzi o porady ... mycie zębów i nie jeść czosnku / cebuli może być dobry początek!

~~ Melissa

Porady z Katie

 1. Błyszczyk może wyglądać foxy, ale jeśli chodzi o całowanie, jego rzeczywistego lepką i brutto, nawet jeśli jest to "owocowy lipgloss". Chłopiec będzie czuć się jak on czyni się z gluestick. Również, gdy byłem w siódmej klasie, grałem zakręcić butelkę na przyjęcie urodzinowe, a chłopak mi się podobało wystąpiła reakcja alergiczna na mój lipgloss i rzucił się: lame. Tak więc, nie noszą błyszczyk.
 2. Ponadto, myć zęby.
 3. Idź światło na j? Zyka. W rzeczywistości, jeśli nie jesteś pewien, co z nim zrobić, powiedziałbym pozostawić go (używając języka) na teraz. To przychodzi naturalnie, później.

Nie całuj go aż chce To- nie trzeba się tylko dlatego, że już się dzieje na zewnątrz. Ale kiedy to zrobić, nie martw się, jeśli jego rodzaju slobbery i sucky. Będzie lepiej. ~~ KatieWitam, jestem 12 lat. Lubię tę jedną dziewczynę w mojej klasie. Ona jest tak piękna. Ja już zapytałem ją. ale ona powiedziała, że nie wie. Teraz dalej? ~~ Tony

Najlepsze Melissa

Drogi Tony:

Myślę, że twoja ostatnia wypowiedź mówi wszystko na teraz. NEXT. Po prostu bądź miły dla wszystkich dziewcząt w swojej klasie, a nie tylko od tych popularnych. Nie przesady tej jednej dziewczyny, i iść dalej. Zawsze dobrze jest zachować swoje opcje otwarte!

~~ Melissa

Porady z Katie

Hi Tony,

Cóż, jeśli nie wie, to prawdopodobnie oznacza, że ​​ona nie chce być w związku teraz. Teraz obok, będziesz musiał znaleźć kogoś nowego, albo być z nią przyjaciół i cierpliwie dodać kosmyki jej włosów do małego sanktuarium nią aż do prac voodoo, a ona idzie z tobą.

~~ KatieTak, jestem 13 i mam chłopaka, ale zerwała z nim i nie widziałem go jak trzy monthes. Potem chciał iść ze mną stanowczo źle ponownie, ale powtarzał nie, a teraz trochę jak z nim ponownie. Mój najlepszy przyjaciel powtarza, że jestem po prostu będzie chciał zerwać z nim ponownie i wtedy wszystko będzie niewygodne. Mój tata nie rozumie, że powinienem być w stanie na bieżąco i że może mi zaufać. Byłem jego mała dziewczynka, ponieważ byłem 3 i on nie pozwoli mi datę, a co dopiero mówić do faceta, że nie spotkał. Jestem baaardzo mylić mi pomóc proszę. ~~ Missy

Najlepsze Melissa

Szanowny Missy: Czy przegap tego faceta w szczególności, czy tylko pomysł o chłopaka? Jeśli zerwała z nim na początku, są szanse, że nie było dla ciebie z jakiegoś powodu i należy słuchać swojego pierwszego instynkt. Możesz być miły dla tego faceta, i być przyjaciółmi. Poczekaj chwilę, co najmniej kilka miesięcy, i zobaczyć, czy on jest naprawdę ktoś chcesz ponownie pochodzą. Wystarczy pamiętać, że nie jest miło grać z emocji innych ludzi, aby zaspokoić własne ego, więc stąpać ostrożnie.

Jeśli chodzi o twojego ojca, jesteś tylko 13. I jesteś i zawsze będzie jego małą dziewczynką. Wiem, że nie chcesz słyszeć, ale szanować swoje obawy, bo cię kocha i chce tylko to, co najlepsze. W przyszłości, jeśli naprawdę lubię faceta, jest otwarty na konieczności twój tata go spotkać i poznać go. Musisz zaufanie ze swoim tatą, i pokazać można przestrzegać zasad Zestawy dla Ciebie już nie marudzić i sędzią. To może być dziwne dla Ciebie na początku, ale to część dorastania. Gdy widzi, można dokonać dobrych wyborów w chłopców, będzie on w końcu odpocząć i być bardziej otwarte na swojej randki. Daj mu trochę czasu.

~~ Melissa

Porady z Katie

O człowieku, Missy. Byłem tam. Miałam chłopaka, a ja nie, nawet jak mu się, że dużo, iw końcu go rzuciła. A następnie po około tygodniu biegają, żyjąc życiem swinging single, pomyślałem, "Hej, gdzie jest, że facet, który powiedział mi, że dość cały czas? Brakuje mi o chłopaka." A ja zdecydowałem, że chcę go z powrotem - Och, biiiig błąd. BIG, niezdarny, OPTIMUS PRIME PRZEDSIĘBIORSTWA błąd. Zdałem sobie sprawę, że to, co chciałem było "" chłopak, nie on, jak boyfriend-- bo gdy udało nam się dostać z powrotem, wszystkie rzeczy, które zerwałam z nim przybiegł do mnie i po około 10 sekundach zdałem sobie sprawę, było na głowę i prowadzi na faceta ja już boli raz. A kiedy z nim zerwałam again-- dobrze, to nie było zabawne. I to nie fair w stosunku do faceta, albo.

Zgadzam się ze swoimi przyjaciółmi. Rzeczy będzie niewygodne. Faktycznie, będą gorsze niż niewygodne. Dostaniesz swoje nadzieje tylko, by zniszczyć ich again-- on jest człowiekiem, nie można po prostu bałagan z jego emocji, takich jak, że to okrutne. Więc zanim zdecydujesz, czy się z nim ponownie, upewnij się, że pamiętam, dlaczego zerwała z nim, i myślę, naprawdę twarde. Mówię, nie rób tego, jeśli nie jesteś w loooooove z nim. Ale jeśli nie jesteś pewien, to oznacza to, że nie jest miłość.

~~ KatieWitam. Jestem 13-letnia dziewczyna i nadal lubię mój ex, ale don wiem, czy mnie lubi czy nie, i mam zamiar powiedzieć mu, że go lubię. Ale on naprawdę mnie lubi, a ja się boję, że uda nam się rozpadnie ponownie, bo jest playboyem. ~~ Bernice

Najlepsze Melissa

Szanowny Bernice:

Założę się, że można zrozumieć ten jeden samemu. Masz już powiedział ten facet jest playboyem. On jest typem, który musi karmić swoje ego i zachować wiele dziewcząt na sznurku. Nie poddawaj się, że. Masz trochę dumy, trzymać ziemię. Możesz być przyjazny dla niego, ale chciałbym przejść do innych chłopców, którzy nie będą zabawki z emocjami. W przeciwnym razie, myślę, że może stać się krzywda.

Powodzenia.

~~ Melissa

Porady z Katie

Szanowny Bernice, mam teorię o eks: unles robią coś naprawdę okropnego do Ciebie, zawsze będzie coś między wami, ponieważ to, co jest spowodowane można iść nadal będzie there-- nawet jeśli są one najgorsze osoba świat dla siebie do randki. Być może to jest to, co dzieje się z Tobą: wiesz, że twój ex jest kobieciarzem, ale nadal są te wszystkie małe fragmenty gustu-ness pozostały z gdy był twój chłopak i nie można się ich pozbyć. I oczywiście, gdy rozpadają się, zaczynasz zapomnieć wszystkie razy, że irytowało Cię lub nie nazywają cię i tylko pamiętać dobre czasy. Spróbuj i logiczne tutaj: masz 13, nie zamierzasz poślubić tego faceta. Powiedziałbym, zostawić przeszłość za sobą i iść dalej.

~~ Katie'' Potrzebuję pomocy. Mam chłopaka, ale nigdy nie mów. On mówi mój przyjaciel chce ze mną zerwać, a potem odwraca się i mówi, że mnie kocha. Wszelkie porady dla mnie ?? ~~ Manda

Najlepsze Melissa

Szanowny Manda, Ty "nigdy nie mówić?" To nie jest dobry znak, tak czy inaczej. Idź prosto do koni usta zadać mu się, a nie opierać się na osobę trzecią, bo jeśli nie, można łatwo źle zinterpretować informacje. Wystarczy znaleźć swoją siłę i porozmawiać z chłopakiem siebie. Jeśli nie daje jednoznacznej odpowiedzi, idziemy dalej.

~~ Melissa

Porady z Katie

Szanowny Manda:

Czy na pewno twój przyjaciel mówi prawdę? If you are ABSOLUTLEY sure, then dump that sucka before he dumps you/starts cheating on you/if he isn't already. If he's planning to break up with you, then you should have been the first to know. That is not cool. That's called lying. You don't want to date a two-faced guy.

~~KatieI met this boy at the dance. He's in the 7th grade and I'm in the 8th. Would it be wrong to go out with him bacuse we are in different grades? Also, our signs are like really compatible, but they say that we can get a little too sensual around each other. We give each other hugs and hold hands and almost kissed. So mainly would I be wrong to go out with someone in a different grade and if we kiss can this lead to more than I want? ~~Mya

Advice from Melissa

Dear Mya: It's fine to go out with someone in a different grade since the age is so close. If you had asked me about being in 8th grade and dating a senior, I'd give different advice. For now, sounds like you like each other, which is great--Just make sure you know your limits and respect each others boundaries in terms of being physical. No one should ever push someone they like into doing something they are not ready for. Powodzenia!

~~Melissa

Advice from Katie

Dear Mya:

No, it's not wrong to date when the grades are so close together. Technically, the kissing could lead to more than you want, if you let it. As long as you tell him what you want and where your limits are, he needs to respect that. And if he doesn't, he's a skeez.

~~KatieI'm an eleven year old boy and I have this girl that I like but I can't ask out. I'm shy and I don't have much money for gifts can you help me? ~~John

Advice from Melissa

Dear John:It's nice to like a girl, but at eleven, it's just a wee bit young for full on "asking out and dating." Furthermore, you mentioned you don't have much money for gifts--buying affection is not the path to a good relationship. If this girl is worth your time and effort, she will not judge you on your ability to buy gifts. Why don't you just start out getting to know her a bit more. Talking online, chatting, or spending "group time" at after school events? That way, she gets to know you "for you" and not your wallet. And just a final word on morals and values here, it's never a good idea to think you can "buy" someone's affection-that's a false start to what should be a wonderful relationship based on honesty and common interests.

~~Melissa

Advice from Katie

Hi John:

First of all: AWWWWWWWWWWWW.

Second of all: You don't have to buy her anything. You want a girlfriend, not some golddigging floozy who's only in it for the teddy bears, or whatever. No. You shouldn't buy her anything: it might be overwhelming for her.

Third of all: Just be nice to her. Write notes to her. Make her laugh. Be friends.

Then one day you should totally hold her hand and see where that goes. Good luck there, Casanova.

~~KatieI'm a 16 year old guy whos in love with a girl almost a year older then me. Shes one of an extremely rare breed of people, born with both brains ad looks, not to mention talent, and i really dont wanna let her go.well, I dont think I could, even if i wanted to. im pretty close to all her friends, and they claim she knows about my feelings for her. we've been out a few times, had loads of fun, and all that jazz.However, the problem here is that shes extremely shy, and not at all generous with hints and what not. Sure, when we're alone,we cuddle up on the couch, n talk to each other in that soft woozy voice, but maybe she just takes me to be a close friend? I need help only with confessing my feelings to her. For her, i've fought of two older jealous ex-boyfriends, given up alcohol, given up fighting, and forbade myself from even looking at another girl; and Im really not willing to give her up after all that. ~~anonymous

Advice from Melissa

Dear Anonymous:

I'm glad you've given up fighting and alcohol, all good choices regardless of why you made them. Forbidding yourself from not even looking at another girl though? You are 16 and you have a pulse, it's ok to look at other girls you find attractive at 16 and when you are older. It's human nature to do so. I think you are putting this older girl on a big pedestal and potentially setting yourself up for disappointment. Why do you need to change anything right now? Evidently, she knows how you feel, so by pushing the issue, you could be risking what appears as a really close relationship. If you are willing to be patient, then let nature take it's course. However, my concern for you right now is that you are focusing your entire energy on one person and limiting /obsessing over your feelings. Try to take a step back, and maybe expand your social group just a bit.

~~Melissa

Advice from Katie

Hi Anonymous:

Well, it certainly sounds like she likes you. If she allready knows how you feel and hasn't said anything, then she might be shy and waiting for you to make the first move. Or, if she doesn't like you, but is still flirting with you, then she's...well shes not the super nice amazing girl that you thought she was and you should reconsider your crush. But I'm sure that she's just shy.

Maybe the next time you guys are all cuddly wuddly you could man up and kiss her? That might help you figure things out.

~~KatieDear Melissa, I have a friend who says he likes me but doesn't like me. He has this girlfriend and she keeps on saying they kissed over and over again. I'm starting to get real ...ed off! I feel the same way about him. Once we spent 2 days together and he kept on wanting to kiss me, like, lean towards me and pucker up! I did it back but he missed and kissed my nose. What do I do?! ~~Noel

Advice from Melissa

Dear Noel:

Your friend is teasing you and playing with your emotions. That's not right and you deserve better. Don't put up with it. Okres. You need to take a deep breath. Find your own pride within, and move on. Once you find other more deserving guys who will appreciate you, most likely this other guy you wrote about will start hanging out more. When that happens, politely, but firmly, ignore him.

~~Melissa

Advice from Katie

Dear Noel,

Don't be a fool for that! He has a girlfriend. If he wants to be with you, he has to break up with her. Girls are weird: if our boyfriend cheats on us, we hate the girl (OMG, skank) and miss the boy (Why aren't I good enough?).

Female solidarity, my friend. Being cheated on sucks. Don't do that to your fellow woman. And if he wants to cheat on this girlfriend now, whats he going to do to you later? He sounds like a scumbag.

~~KatieI'm a 14 year old boy and me and this girl are going out. I sense a connection with her passing notes and such...but I don't know if she would like to go on a date or something. Cause parents can be a pain you know.I really like her and she likes me but how do we sort this out. I want to know if she wants to take it to a higher level or not possibly please help! Hi again. I am clueless with this whole date thing. Ive did the first step and asked her out but...where from there? We know each other a lot more. We talk on the phone a lot and we walk home together. Where do we go from there. I think about her all the time am attracted to her.Shes kind and sweet and understanding. I would kill myself if I ruined this perfect relationship. ~~James

Advice from Melissa

Dear James:First, take a big deep breath. You seem as if you are in a real hurry to make a decision, and you really don't need to be rushing anything quite yet. Czy? All is well right now. This girl obviously likes hanging around you, or she wouldn't spend as much time with you. There's an old saying: if it ain't broke, don't fix it. My advice is to keep things as they are for the next month or so, because holidays are stressful enough. Unless of course, you want to be fun/flirty and test the waters with some mistletoe at Christmas. Pretty harmless and pretty risk free. It's a good way to find out if she wants to be more than friends. But if you are anxious, just wait a bit. Then, you can always try group activities to start. There's safety in numbers. Maybe go to a football game together? A school play? If she gets excited and wants to go, that's a big clue she's also looking for a little more than friendship. If not, know that you have a "friend girl" to hang out with and talk to, especially if you keep things on the fun side, even if her feelings aren't quite the same just yet.

~~MelissaWitam. I am 13 and started my periods like years ago. I am really desperate for a boyfriend and to kiss someone, but my friends aren't as mature or ready yet and keep on with the 'girls hate boys' thing and vice versa. I feel like my friends are holding me back. There is this other group of people who I sort of like who have all got boyfriends and I am wondering whether to go with them but I really like my friends and feel awful when I think abut it. There is this guy called Matt who I like and I think likes me but whenever he comes over to talk, my friends just abuse him and if I stick up for him, they wolf-whistle and get so much stick I don't bother. Please help me - if I don't kiss someone, I'm gonna die! ~~eek484

Advice from Melissa

Dear EEK484:

Hmm. First, you're not going to die if you don't kiss someone. (so let's stop being drama queen from the get go!) You don't need to be desperate for anything at 13. You have time for so many wonderful relationships, slow down! There are 9 year old girls with their periods...so getting a menstrual cycle is not necessarily indicative of being emotionally or even physically ready for a relationship-- That being said, teens do mature at different rates, often girls more rapidly than boys, especially around the 12-14 year old age range. So, just accept and understand that some friends may be fun for certain activities, and different friends may be more appropriate for others. Your friends who are abusing Matt are either jealous, or just ragging you because they know it gets you. Either way, it's not particularly nice. Maybe you and Matt can talk online (without any "friends" around, or find places /activities that you don't have get teased) And I'm sure Matt can take care of himself, so in the future, don't let it get to you. In terms of kissing Matt, it's supposed to happen when you BOTH are ready and it comes naturally. No amount of cajoling or pressure to do something is going to make it the special kiss it should be. Relax.

~~Melissa

Advice from Katie

If your friends are holding you back from doing what makes you happy,maybe you should branch out a little bit and don't let them hold you back. This doesn't mean you guys still can't be friends. Having a group of friends you do EVERYTHING with is great- sometimes. But you can also have different friends for different things- a gossiping-about-boys friend who is at your maturity level, a shopping friend who knows everything about fashion, etc.

You won't die from lack of kissing. But you shouldn't let your friends dictate what you do and who you date-- for now, just approach him when your friends aren't around. (Hint hint, the next time they tease you guys "Gee Matt, my friends can be such jerks. Lets hangout sometime, just us") Man, I'm good.

~~KatieI have a friend who's gotten pretty close to me, and already told me he likes me, so its all up to me if we date or not... Unfortunately, I don't want to, and yet I do. The main big reason I don't want to is because I'm petrified of kissing. It just seems so unnatural and gross, and a necessity of a relationship. Is it really something I can deal with, or will it always seem grotesque to me. I'm 19 now, and haven't kissed even my parents since I was 6, nor do I like anyone kissing me (not lips obviously), so I don't know if I can deal... please help... ~~ Jaimie

Advice from Melissa

Hi Jaimie:I'm sorry you are having kissing issues. It seems like this one tiny, albeit important issue, is the only thing holding you back from experiencing the wonders and pleasures of romance. Without knowing more about you, on surface level, it seems as if you may have a phobia (fear of) kissing. That may require a little bit of professional help--is there a counselor you can speak with about this? Or a pastor/rabbi? Kissing is, in fact, a very normal way of expressing affection. You definitely want to explore why this is an issue for you with someone who has the credentials to help you. In the meantime, I'd tell your guy friend you really like him, but have a fear of kissing (not related to him specifically) and you want to date...and that you are going to work on/work thru why. If he is truly deserving of you, he will be patient while you work this out. Powodzenia!

~~Melissa

Advice from Katie

Hi Jaimie,

Obviously, don't kiss him if you don't want to, no one is making you (and if he tries to make you, taze him or something). I don't know if you'll ever like kissing- but you know, since you say it only seems gross, maybe you just haven't tried it, or met the right person you want to kiss.

But if you never ever think you'll want to kiss anyone, EVER, you should look at this article : http://www.newscientist.com/article/dn6533.html

Asexuality is a viable sexual orientation, so don't feel like you're not normal (or wrong) for not wanting to kiss, or to have sex (I'm assuming if you're not kissing you're not having sex either).

~~KatieIs it ok to ask a girl to kiss you even if you don't go out with her? I'm not sure my friend did, it and the girl was fine with it. ~~Help101

Advice from Melissa

Dear Help101,It's always OK to ask-- as long as you are polite and respectful. Whether or not she'll agree to kiss you, is totally up to her.

~~Melissa

Advice from Katie

Hi Help 101,

It's fine with me if it is fine with her.

~~KatieOk, so like I'm dating this girl and today was our first date and she gave me all these signs that she wanted to kiss, but like I don't think I'm ready yet, but I like her a lot and she's really sweet and we like each other a lot. (Just something cool, (lots of laughs), her b-day is the day before mine) Are we compatible and should I kiss her when she gives me signs? ~~Kareem

Advice from Melissa

Hi Kareem:Kiss her if you want to. If she doesn't want to kiss you back, she won't. Usually you can tell by her body language if she wants you to make a move (if she leans into you a lot, and looks into your eyes, or if she's constantly touching your hand or arm--it generally shows attraction and she's comfortable with you).

~~Melissa

Advice from Katie

Hi Kareem:

Don't do it unless you want to, but everything sounds good, you have my permission to kiss your girlfriend. Awww...

~~KatieOkay the deal is I'm going into high school soon! And I never had a boyfriend or had my first kiss!! Sometimes I don't think this is normal. Will I be fine in high school without any experience? My friends always tell me that lucky one will come, but I don't really know if that will happen because everyone I know already had there first! Dzięki

Advice from Melissa

Hi:First of all, you are very normal. Not everyone learns to walk at the same time, gets potty trained, or stops taking a bottle at the same time, do they? So, whether it's physical development, or things like boyfriends, first kisses, etc… let it happen naturally. Whenever you try to force a relationship just to please others, it's never a good thing. Your friends are right, the lucky one will come. Probably the hardest thing for you right now is patience, so just hang in there.

~~Melissa

Advice from Katie

First, let me say that you will be totally and completely fine.

Oh, The people who had "boyfriends" in middle school- I basically failed at being one of those people. I remember, this boy's friend told my friend that a certain boy liked me. Then he wrote me a note in English class that said something like WILL U GO OUT W/ ME Y/N? and then we spent three days avoiding each other and not talking… I think he gave me a hug once and this was incredibly gossip worthy. Then, 3 days later, his friend delivered a note to me in History class that said we were broken up.

Our passionate and once-in-a-lifetime love affair had ended.

Thus I entered high school, fully understanding the ways of the heart and man's capacity for love…

Just kidding.

The type of dating that goes on in middle schools isn't really dating. At my middle school, it seemed like everyone was just in this mad panic to have a boyfriend/girlfriend. Which is stupid, and not what dating is like in high school at all- so no matter how many "boyfriends" your friends have had in middle school, you guys are equally inexperienced.

And the same goes for kissing. Every kiss I had in middle school (blame spin the bottle) was AWFUL. I think what you're doing is waiting for the right moment to kiss someone, not the right moment to, you know, bump mouths with some loser who smells like pizza and AXE effect. Do you want that? Does anyone?

Your middle school dating track record in no way predicts your high school dating life.

The boy who had the most girlfriends at my middle school? Could not BE a bigger loser now, if he tried. Also, he never grew any taller after middle school. Not one inch. His head comes up to my shoulder. And ugly, oh god, ewwwwwwwwwwww.

I am SO glad he was never interested in me. Think: if I had kissed him, I would have had to go through high school, living, every day, with that shame.

~~Katie


More Ask the Teen Team Questions and Answers

Teen Fashion

 • Eighth Grade Outfits
 • Questions About Teen Fashion
 • Teen Fashion Trends

Relationships

 • Mother and Daughter Relationships
 • Questions About Family Problems
 • Questions About Kissing
 • Questions About Relationships
 • Questions About Sex and Dating
 • Questions on Parenting Teens
 • Teen Crushes
 • Will He Ever Call?
 • Your First Kiss

Teens and School

 • Questions About College
 • Questions About Homecoming
 • Should You Date a Teacher?

Growing Up

 • Questions About Sexuality
 • Teen Health and Beauty

,

Jak Francuski pocałunek

Jak Francuski pocałunek


Po swój pierwszy pocałunek, myśli zaczynają zwracać się do pocałunku, jak francuski. Większość tego, co wiesz o regularne całowanie dotyczy pocałunku francuskiego. Istnieje kilka wskazówek, które można wykonać, jednak, aby poprawić swój pierwszy francuski doświadczenie całuje.

Przed Francuski pocałunek

Przed tobą Francuski pocałunek kogoś po raz pierwszy, należy już cieszył regularne pocałunki ze sobą pierwszy. Korzystanie język jest bardziej intymny i wymaga większego komfortu między dwojgiem ludzi.

Jeśli podejrzewasz, że twój partner może być trochę nieśmiały o francuskie pocałunki, może warto o tym mówić przed próbą. Szanse są data jest zainteresowany w końcu przy użyciu swojego języka. Twoja data może tylko trzeba najpierw trochę otuchy i wsparcia od was. Jednak najczęściej pierwszy francuski pocałunek faktycznie się dzieje podczas nastroju chwili bez planowania i dyskusji.

Instrukcje dotyczące Francuski pocałunek

Wykonaj te instrukcje i wskazówki, jak francuski pocałunek, aby pomóc po raz pierwszy pójść gładko.

 • Wilgotne wargi. Suche usta są nie zabawa całować z lub być pocałował. Lizać usta szybko przed całować twoje usta nawilżyć. Na stale wilgotne usta gładkie i regularnie używać balsam do ust i pić dużo wody.
 • Przenieś się na kąt. Kiedy zbliżasz ukochaną całować, kąt głowę na bok. Jeśli obaj poruszają się razem prosto wtedy wasze nosy będą wpadać na siebie. Podczas całowania jest ok zmianie stron na trochę odmiany.
 • Nie oglądaj się. Większość ludzi zamknąć oczy podczas pocałunku, więc nie wyglądał zezowaty do swoich partnerów oczy. Krótkie spojrzenie podczas pocałunku jest w porządku, ale patrząc na siebie w czasie pocałunku prawdopodobnie zabić nastrój.
 • Start z normalnego pocałunku. Nigdy nie chcesz, aby natychmiast rozpocząć francuskie pocałunki. Francuskie potrzeby zostać opracowane do i że odbywa się miękkie, zamknięte ustami pocałunkami. Pomyśl o tych pierwszych, czułymi pocałunkami jak gra wstępna, która buduje w oczekiwaniu na francuskiej całuje turnieju głównego.
 • Pukanie do drzwi. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć francuski pocałunek, nie tylko ukłucie język do ust partnera. Zapukać do drzwi, by tak rzec, poprzez spowolnienie ruchu język. Zatrzymaj po osiągnięciu swoich partnerów wargi i zęby, aby upewnić się, twój partner chce zacząć francuskie pocałunki. Szanse są data będzie entuzjastycznie reaguje w naturze do francuskiego całuje manewru.
 • Przeglądaj. Teraz, dwa Francuskiej pocałunki, trochę czasu na zwiedzanie swoich ust, języka, warg i zębów. Znajdź to, co lubisz robić najbardziej i zobaczyć, co twój partner preferuje również.
 • Odmiana. Gdzie zbadać doda różne, ale są inne sposoby, jak również. Po pierwsze, nie zapomnij, aby powrócić do normalnego pocałunki. Pocałunek francuski jest świetna, ale tak jest regularne całowanie. Jeśli tam iz powrotem między nimi, ty i twój partner uniknąć nudzić. Po drugie, dostosować prędkość i siłę języka. Czasami chcesz energicznie zbadać usta swojego partnera, podczas gdy innym razem będziesz chciał być bardziej pasywne i niech twój partner przejąć inicjatywę.

Całowanie Porady

Teraz, gdy wiesz jak się całować, oto kilka dodatkowych wskazówek, aby poprawić swoje doświadczenia całuje.

 • Oddychaj. Nie zapomnij oddychać podczas pocałunku. Zostaniesz wygodne i móc całować dłużej. Oddychaj przez nos tak, że nie będzie musiał przerwać pocałunek, aby zaczerpnąć powietrza.
 • Świeży oddech. Nikt nie lubi się całować kogoś z nieświeżym oddechem. Regularne mycie zębów pomogą, ale Downing chwile oddechu mięty przed pocałunek może być również konieczne i doceniane.
 • Używać rąk. Całowanie nie tylko o swojej jamy ustnej i języka. To romantyczny gest korzystają całe ciało. Używać rąk pieścić i przytrzymaj partnera do poprawy ogólnej techniki kissing francuskiej.

Wniosek

Dowiedz się, jak francuski pocałunek jest łatwiejsze niż myślisz. Najlepsze jest to, że naprawdę nie ma wielu zasad przestrzegać. Bawicie jest wszystko, co naprawdę się liczy.

Pierwszy Pocałunek nastolatka

Pierwszy Pocałunek nastolatka


Pierwszy nastolatek pocałunek jest rytuał przejścia, że ​​miliony ludzi na Ziemi doświadczenia prędzej czy później. Nawet jeśli już ktoś wcześniej całował, szybki jak błyskawica dziobania w policzek za kratami małpy z Twojego siedem-letniego kuzyna Jamie w trzeciej klasie nie jest to samo. Gdy jesteś na tyle stary, aby wiedzieć, dlaczego ludzie całują, akt usta blokujących jest bardziej o pokazanie komuś, jak się czujesz, a nie dając ktoś "Cooties" i pierwszy jest prawie zawsze najlepsze.

To tylko w: pierwszy pocałunek nie tylko dla młodzieży!

To trochę przerażające, rodzaj niewygodne i sprawi, że twoja mina serca tak szybko i głośno, to po prostu wiedzieć, inna osoba może go usłyszeć. To znaczy, chyba że jesteś całkowicie zaskoczeni przez kogoś innego i wjechał na chwilę, zanim będzie można uświadomić sobie, co ma się wydarzyć. To twój pierwszy pocałunek, a opowieści o pierwszych pocałunkach są tak wyjątkowy, jak ludzi, mówiąc im. Od dzieci w wieku od siedmiu i dorosłych w latach dwudziestych, pierwsze opowiadania pocałunek nie zawsze wiąże się nastolatków. Więc jeśli jeszcze nie stało, nie martw się, będziesz otrzymywać swój pierwszy pocałunek w końcu.

Nie śpieszył się rzeczy jest rada, że większość dowolny dźwięk dorosły obdarzyć nastolatek, i to jest dobra rada. Będzie dużo czasu na całowanie później, kiedy skończysz nauki liceum rzeczy. Martwiąc się o tym, kiedy to się stanie i / lub starają się znaleźć kogoś, kogokolwiek, całować cię to strata czasu, że jest lepiej spędził pracując w kierunku swojej przyszłości. "Wykład" o znaczeniu edukacji nie jest to, czego naprawdę chcą czytać, ale powolne kroki w kierunku stania dorosłych zajmie Ci dużo dalej w życiu, niż pozwolić presji wcisnąć się na ścieżkę tak szybko, jak to tylko możliwe. Czekam cierpliwie na swoim pierwszym pocałunku będzie jedynie przewidywania w chwili swojego pierwszego pocałunku nawet lepiej. Równie dobrze można zrobić swoją pracę domową w międzyczasie.

Twój pierwszy Nastolatka pocałunek: Porady, Porady i plotki

Czy to się dzieje w zaciemnionych trybunach po meczu piłki nożnej, pod lampą na ganku domu rodzica, lub pod wirujące światła, które oświetlają podłogę siłowni podczas tańca szkoły, twój pierwszy pocałunek będzie dość duże wydarzenie w twoim życiu. Jeśli tak się jeszcze nie stało, prawdopodobnie jesteś zdenerwowany o tym. Nawet jeśli ktoś kiedyś całował, całując kogoś nowego, po raz pierwszy, może prowadzić swój żołądek do góry nogami. Dla młodych ludzi szukających trochę wiedzy, aby ułatwić ich umysły, po lekcji zapewni Ci wiele informacji.

Całowanie 101

Pierwszy Pocałunek nastolatka

KoËcówek Kissing dostępnych online zwykle zarys metod i technik całowania, a to wszystko dobrze, ale czasem trzeba więcej niż list i opisów. Więcej wiedzy można zdobyć czytając porady o całowaniu, można także zwrócić się do zespołu Nastolatek o radę na temat danej sytuacji Smooching. Najlepsze triki poznasz; jednak przyjdzie z przeżywania aktu pierwszego pocałunku i ćwiczenia drugi i trzeci, itd. Robi to, co czuje się w prawo jest zawsze lepszym wyborem niż robić to, co jest technicznie "w prawo".

Z doświadczenia, każdy nabywa swój styl wargi blokowaniem, a każdy lubi i nie lubi różne sposoby okazywania uczuć przez pocałunki. Jako uważny język ciała może pomóc odblokować tajemnice, w jaki sposób chce być sympatii czy też pocałował nawet chce cię pocałować. Kiedy można przeczytać czyjś język ciała, wiedząc, kiedy staje się całować kogoś o wiele łatwiej. Następnie przy odrobinie pracy we wcześniejszym twój pocałunek Pierwszy nastolatek będzie "+".

OMG! Całowanie może prowadzić do Cooties ?! Srsly !?

W jednym przypadku "Cooties" jest Mononukleoza lub, jak to jest prawdopodobnie bardziej powszechnie określa się w korytarzach szkolnych: "Mono". Znany jako "choroby", całuje tym gruczołowej gorączka rozprzestrzenia wirusem Epsteina-Barr (EBV) i chociaż całowanie zapewnia go ze śliną, że musi podróżować z jednej osoby na drugą, Mono może być dostępne także poprzez dzielenie szklanki i naczynia , kaszel i kichanie. W rzeczywistości, jest bardziej prawdopodobne, aby złapać przeziębienie niż Mono od pierwszego lub jakiejkolwiek pocałunek chłopakiem lub dziewczyną.

W innym przypadku, jak może widzieliście w telewizji, w reklamach, całowanie może doprowadzić do postaci zapalenia opon mózgowych; Jednak pomimo tego, co widać w telewizji, istnieje wiele rodzajów zapalenia opon mózgowych i rzadkie formy są najgorsze. Zapalenie opon jest powszechnie znane jako infekcji wirusowej, takie jak mono i leczenia zazwyczaj zawiera te same reszty złoża, płyny i być może trochę sprzedawane bez recepty leki przeciwbólowe. Uznając objawy zapalenia opon mózgowych może być trudne, ponieważ wczesne objawy zakażenia są bardzo podobne do grypy, ale fakty pozostają stałe: szanse zarażenia zapaleniem opon mózgowych poprzez wszelkiego rodzaju pocałunki są bardzo niewielkie.

Na pokrycie wszystkich "Cooties" baz, należy również stwierdzić, że absolutnie nie można zawrzeć AIDS lub HIV z twój pierwszy pocałunek wargi lub jakiejkolwiek-to-wargowa, że akcja z kimś, kto mieszka z obu szczepu choroby.

Całowanie egzamin końcowy: usiąść, zrelaksować się i cieszyć się jazdą

Nie ma testu całuje i nie można nie temat pierwszego pocałunku. Nawet jeśli twoje pierwsze doświadczenie oddanie wargi do warg, innym wydaje się iść strasznie, nie ma lekcji należy wyciągnąć z niego. Mam nadzieję, że można zastanowić się nad tym później w życiu i śmiechem. Nie martw się; niemożliwe jest bałagan to. Pamiętaj, że to, co Twoja pierwsza nastolatek pocałunek będzie to specjalny na swój sposób.

,

Zbyt obliczu Lip wtrysku Techno pocałunek

Zbyt obliczu Lip wtrysku Techno pocałunek

Dla tych, którzy na rynku wargi Plumper, Zbyt obliczu Lip wtrysku Techno pocałunek może warto spróbować.

O Zbyt obliczu

Too Faced to modny i wyrafinowany linii kosmetycznych założona przez dwóch mężczyzn, Jerrod Blandino i Jeremy Johnson, zarówno znanych specjalistów w branży kosmetycznej. Catering do takich gwiazd jak Cher, Drew Barrymore i Madonny, artysta i biznesmen za linią przyniosły swoje marzenia o jakości kosmetyki z gamy kolorów i kreatywności do życia.

O Lip wzmacniacze

Jeśli twoje usta potrzebują jeszcze trochę oomph boisz lub po prostu nie może uzasadniać popisywać zastrzyków warg tymczasowych, pewni mizernych usta nie mają szans przeciwko nowej technologii znalezione w Plumpers warg jak Too Faced Lip wtrysku Techno Kiss.

Po pierwszej rundzie wargi błyszczyki wzmacniającej półki kosmetycznych uderzył ponad dziesięć lat temu, wzory były lepkie i niewygodne do noszenia. Czy kebaba powodzeniem beared niewielkie korzyści dla tych, którzy je nosili. Obserwowany skutki uboczne związane z pierwszego zestawu Plumpers wargowe zaczerwienienie, pieczenie i obrzęk na zewnętrznej powierzchni wargi.

Dziś Plumpers wargi zostały dostrojone, aby poprawić te niekorzystne efekty uboczne, zapewniając jednocześnie ich obietnicę: tymczasowo banuje wąskie usta tylko w jednej aplikacji.

Jak używać zbyt Względem Lip wtrysku Techno pocałunek

Zbyt obliczu Lip Injection jasne pędzla na kosmetyk, który plumps i zwiększa usta z opatentowanym udowodnione medycznie rozszerzeniu naczyń krwionośnych wzoru. Sprawdzona na zwiększenie wargi rozmiar do 20% w ciągu pierwszych pięciu minut różdżki szczotka jest łatwa do zastosowania w mgnieniu oka i jest to produkt godny zaszaleć dla osób poszukujących Plumper połysk.

Techno Kiss jest kobiecy, dziewczęcy odcień, który ma połysk perłowy pinky. Idealny dla dnia i nocy, ten wszechstronny połysk działa na wszystkich kolorach skóry i jest najpopularniejszym odcień w linii wtrysku Lip. Oprócz Techno Kiss Zbyt obliczu Lip Injection dostępne jest następujące soczyste kolory:

 • Oryginał (jasne)
 • Techno Glow (połyskującymi miedzi)
 • Techno dziurkacza (połyskującymi różowy)
 • Techno Kiss (różowa perła falowanie)
 • Techno tarta (różowo-fioletowy szampana falowanie)

Aby zastosować Too Faced Lip Injection,:

 • Rozpocznij z czystą, suchą wargą
 • Pędzla na wardze plumper równomiernie na górnej krawędzi, a następnie równomiernie na dolną wargę
 • Produkt może swędzieć do pięciu minut, ale nie należy żądło

Zbyt obliczu Lip wtrysku jest używany zamiast szminki. Z wszechstronnych i kobiecych odcieni dostępnych, jest kolor, który będzie pulchny i ​​schlebiać każdej karnacji.

Skutki uboczne Lip Plumpers

Wiele osób Plumpers wargi być skuteczne i przystępną cenowo alternatywą dla zabiegów kosmetycznych chirurgii. Aktualna dostępność rynku kosmetyków zwiększających wargi stale rośnie. Nowa technologia identyfikowane i korygowane poprzednich efektów ubocznych tych typów produktów. Jednak jest jeszcze szansa, że ​​może wystąpić reakcja na Plumper wargi. Jeśli stosowane serum wtrysku wargi i wystąpienia któregokolwiek z następujących działań niepożądanych, należy natychmiast zaprzestać ich stosowania:

 • Zaczerwienienie na zewnątrz obszaru wargowej
 • Ból
 • Świąd
 • Obrzęk poza obszarem wargową
 • Wysypka lub guzki
 • Suchość

Gdzie kupić

Zbyt obliczu Lip wtrysku Techno pocałunek można kupić w następujących sklepach internetowych:

 • Sephora
 • Amazonka

Jak pocałunek w pomieszczeniach

Dobrze, że jesteś w samym środku tłumu i nagle czujesz, spontaniczną ochotę położyć wielkiego buziaka tłuszczu na swojego partnera. Wahasz na drugi, choć ze względu zdajesz sobie sprawę, że całowanie w miejscach publicznych może być czasem trudne. Istnieje cienka granica między łagodnym demonstrację uczuć i pełną out sesji po omacku ​​w środku holu danej restauracji. Nikt nie chce być para, która sprawia, że ​​inni skręcać i pkt. Za pomocą tych prostych wskazówek, aby dowiedzieć się, jak włączyć następny pocałunek publicznego w romantyczny gest, który będzie otrzymywał brawa.

 1. Dotykać, ale nie po omacku. Jak całować, ważne jest, aby mieć trochę kontaktu z ukochaną osobą. Często można to osiągnąć trzymając się za ręce, lub umieszczenie ich w pasie lub ramionach partnera. Prosty delikatny uścisk może być również właściwe. To pokazuje, że zależy Ci bez brutto. Dotknięcie, choć nigdy nie powinien wiązać rąk będzie pod każdym ubraniu. Także ręce powinny pozostać powyżej pasa i przy klatce piersiowej.
 2. Owiń rzeczy szybko. Teraz proste dziobać w policzek lub usta to chyba nie wystarczy, aby wyrazić swoją miłość, ale kiedy pocałować w miejscu publicznym, nie chcą pozostać w zamku wargi całymi godzinami. Udowodniono, raz po raz, że dobrze wykonane pocałunek tylko kilka sekund może udźwignąć większą moc i znaczenie niż godzinę długo zrobić z sesji.
 3. Poszanowanie osobistej przestrzeni. Gdy pocałunki w miejscach publicznych, należy pamiętać, że dwie zasady arm-długości. Często w miejscach publicznych, znajdziemy się w bardzo zatłoczonych ustawień (linie, hole, autobusy, chodników, itp ..). Jeśli jesteś w miejscu, gdzie istnieje duża szansa, że ​​będzie zderzył się przez nieznajomego, zachować swoje usta do siebie. To jest po prostu zdrowy uprzejmości dla tych wokół ciebie.
 4. Zachować kontrolę nad swoimi emocjami. Jak można całować się publicznie, i czujesz, że twoje pragnienia mogą być coraz najlepsze ciebie, natychmiast zatrzymać. Jesteś w niebezpieczeństwie stania Icky. Jeśli nie jest to opcja, spróbuj cofa się w bardziej kameralnej atmosferze.
 5. Ignorować wpatrując oczy. Nie ważne jak grzeczny i uprzejmy jesteś, nie będzie tych, którzy patrzą. Zapomnij o nich, i pamiętaj, cel za pocałunku. Nie całują się publicznie, bo są pewne szalony ekshibicjonistą. Nie, po prostu wyrażając swoje uczucia miłości. Twój pocałunek powinien przekazać tę wiadomość do swojego partnera. To nie powinien czuć się spieszyła i niewygodne; a nie powinno być potężny i kochający.

Całuje mężczyznę: Porady dla Perfect pocałunek

Całuje mężczyznę: Porady dla Perfect pocałunek

Trudności z oddychaniem, ciężkie wyścigi przewidywanie oraz dreszcze od stóp do głów są uczucia "doskonały" Pocałunek powinien wywołują. Niestety, czasami mamy do czynienia z realiami fantazja wstrząsającego jak zbyt dużo śliny, okazjonalnych głowy tyłek i Eww, guma!

Oto jak dać, i uzyskać, na tyle, poszukiwanym doskonały pocałunek przez uczenie się, jak się całować człowieka:

 1. Przygotowanie do całowania

  • Pachnie. Upewnij się, że prysznic, wypolerowany i odpowiednio coiffed pre-pocałunek. Nic nie sprawia, że ​​człowiek chce wydać swoją pasję jak świeżo obsypany lass.
  • Usta powinny być miękkie. Osiągnąć to z złuszczania. Zastosuj jakiś Pomadki, balsam do ust lub wody do ust i delikatnie pocierać ze starą szczoteczką lub ściereczką. Ten rodzaj złuszczania dostanie twoje usta gotowe do uwodzicielsko smooched.
  • Minimalny makijaż. Nic nie zabija sesję make-out szybciej niż za dużo makijażu. Zostaw ciężkich rzeczy cła na Halloween i zamiast pójść na wygląd twarzy naturalny, przyjazny. Pamiętaj, że cię lubi, nie makijaż.
 2. Łatwy robi. Trzymaj usta miękkie i giętkie; wykonujących je przypomni mu pocałunki babcinych! Kiedy czujesz, że chwila jest odpowiednia lub jeśli czujesz, że ma zamiar cię pocałować, pochylić się powoli. Otwarte usta delikatnie i dotykać usta do jego. Powinien poczuć się jak dwa płatki róż delikatnie naciskając razem. Nie wsunąć mu żadnej język jeszcze. Chcesz się powoli uczyć, smak i smak kształt i fakturę ustach.
 3. Czy to, co czuje się w prawo jak ty i on są pocałunki, pamiętam jedną prostą radę:. To, co czuje się w prawo. To może oznaczać pobyt dokładnie tam, gdzie jesteś, powoli i z zaciekawieniem doświadczania siebie na usta, albo w słowach Emeril, kopać go wycięcie. Wskazówki, które pozwalają wiesz biorąc go dalej są mile widziane są zwykle utrudnione oddychanie, owinięte ramiona wokół siebie i poczucie pilności. Jeśli to, co czuje się w prawo do Ciebie w tej chwili jest owijając ramiona wokół niego, kontynuując delikatny pocałunek, a następnie zrobić. Jeśli rzeczy są coraz nieco ogrzewane, a ty jesteś gra, a następnie przejść do pocałunku francuskiego.
 4. Seksistowskie pocałunek z nich wszystkich. Jeśli chodzi o samą seksapil, pocałunek francuski posiada wszystkie inne pokonać i to najpewniejszy sposób, aby wentylator płomienie pożądania. Po delikatnie całować, wprowadzić swój język. Teraz może już to zrobiłeś (oszalały przez wszystkie te pocałunki motyla!), Ale jeśli nie ma, i czujesz się gotowa, chętni i zdolni, trzymać swój język w usta i delikatnie dotknąć końcem języka do jego , Pauza, aby przeczytać jego wskazówek. Jeśli wszystko idzie jak po maśle, udar jego język z Ciebie podczas ściskając lub pieszcząc kark. Jeśli śmiały i niebezpieczny jest bardziej swój styl, chwyć szczęki mocno dłonią, jak grabić usta z językiem. Ostrzegamy jednak, jak może on stracić wszystkie pozory przyzwoitości i zgwałcić cię wtedy i tam na miejscu!
 5. Niektóre myśli na całowanie. Należy pamiętać, że są to tylko podstawowe wskazówki całowanie. Idealny pocałunek ma wiele postaci, od nerwowych pecks w policzek do pełni na niechlujstwa, mokre pocałunki w deszczu. Całowanie jest o emocje to wywołuje, i pocałunki oczywistych na wiele sposobów. W przypadku wystąpienia, że ​​"doskonały" pocałunek, zaufaj mi: można to poczuć.

Szybkie porady:

 • Degustacja perfumy na szyi nie jest to przyjemne doświadczenie, więc jeśli wiesz, że będzie gorąco i ciężkie, spryskać fragance na włosy. Nie tylko zapach nieść alluringly wokół ciebie, ale jego kubki smakowe będą Ci wdzięczni.
 • Gdy francuski całowanie, pamiętaj, aby iść powoli, a do zbadania jego dziąseł, zębów i języka dokładnie.

Jak uniknąć pocałunek na dobranoc

Uczucie dostać kiedy dać dobranoc pocałunek ukochanej jest najbardziej pozytywne i piękne uczucie, można zawsze czuć szczególnie jeśli osoba naprawdę oznacza dla Ciebie. Ale co, jeśli ty i twój partner jest na "poznanie siebie nawzajem" scenie i dwaj z was dopiero zaczyna wychodzić? W tym momencie, może nie być gotowe na dobranoc pocałunek. Ale jak można powiedzieć swojemu partnerowi, nie raniąc jego uczucia, które mu się podobają, ale to, że nie są gotowi, by pocałować go tylko jeszcze? Oto w jaki sposób można uniknąć dobranoc pocałunek.

 • Zachowaj dystans. Utrzymując dystans jest dobry i niezawodny sposób, aby twój partner czuje, że nie chce być z nim intymne, ale nadal chcą kontynuować zna go lepiej się z nim ponownie. Więc jeśli chcesz uniknąć dobranoc pocałunek na pierwszej randce ważne jest, aby zachować odpowiednią odległość od swojego partnera. Jeśli on już pożegnania w ten sposób, ty i twój partner nie będzie umieścić w niezręcznej chwili. Utrzymanie odległość da twój partner przeczucie, że nie jesteś do całowania i jest to najlepszy sposób aby człowiek czuje, że nie bezpośrednio niego.
 • Unikać kontaktu z oczami. Utrzymywanie kontaktu wzrokowego z partnerem w terminie jest zrobić, aby twój partner czuje, że go lubisz i jesteś ciesząc się jego firma. A jeśli ktoś chce cię pocałować, będzie starał się utrzymywać stały kontakt wzrokowy z tobą. Aby uniknąć kontaktu z oczami, powoli obrócić głowę i próbują udawać, że jesteś w pośpiechu, albo że trzeba wejść do środka domu. Po mówiąc mu, spojrzeć mu prosto w oczy, aby go przekonać, że naprawdę trzeba do załatwienia pilne sprawy.
 • Daj mu przytulić. Przytul jest przyjazny gest, że można dać i zrobić człowiek czuje się wyjątkowo. Więc jeśli data jest agresywnym typem faceta i decyduje się bliżej z Tobą, aby cię pocałować, ruch ciała do przodu, dzięki czemu można dać mu przytulić. Upewnij się, że twój policzek spoczywa na ramieniu nie przy policzku, bo jeśli twój policzek jest tak blisko ze swoim, może łatwo wyciągnąć głowę i smooch cię prosto w twarz. Jeśli tak się stanie, że nie może nic zrobić, bo trzyma swoje ciało.

Dobranoc pocałunek jest podzielane przez dwóch ludzi, którzy mają specjalne uczucia z siebie, więc jeśli nie masz ochoty nadając specjalne dobranoc całować swojego partnera, nie zmuszaj się. Jest właściwe miejsce i właściwą osobą, aby dać buziaka na dobranoc. Więc jeśli chcesz uniknąć go w pierwszej randce nie bój się lub boją, że twój partner nie poprosi ponownie. W ten sposób będziesz wiedzieć, czy facet jest naprawdę zainteresowany wiedząc lepiej i jeśli on jest wart twój cenny dobranoc pocałunek.

Jak wskazówka dla pocałunek z facetem

Jak wskazówka dla pocałunek z facetem

Gdy masz na oku faceta, to może być trudne, żeby wiedział, co chcesz. Jeśli szukasz pocałunek, możesz wysłać mu wskazówek. Poniższe porady i można wysłać sygnał do niech facet wie, że są podpowiedzi do pocałunku.

 1. Obserwuj go na oznaki nerwów. Zwróć uwagę na faceta youâ € ™ re zainteresowani. Jego język ciała może pokazać, że jest zdenerwowany lub po prostu czeka na podpowiedź z wami, zanim robi jego ruch.
 2. Zacznij od małych detali. Dona € ™ t tylko skok prosto do całowania. Zacznij od małych detali - szczotka rękę lub trzymać go za rękę. Niech wie, że są zainteresowani coraz bliżej.
 3. Jego uwagę. On nie może aluzję chyba wie wysyłania go. Upewnij się, że jego uwagę. To nie robi € ™ t oznacza ubieranie sexy lub rzucając się na niego. Porozmawiaj z nim. Zauważ, jeśli on cię słucha, gdy mówisz.
 4. Niego uśmiechnąć. Bądź przyjazny. Uśmiechy niech wie, jesteś zainteresowany.
 5. Skupić się na niego. Gdy szukasz jego uwagę, upewnij się, że dając mu swoją. Uważaj na jego twarz i spojrzeć mu w oczy podczas słuchania mu mówić. Czasami spoglądam na jego ustach, gdy on mówi. Twój ruch oczu pozwala mu wiedzieć, gdzie myśli są pozycją.
 6. Powoli lizać usta podczas oglądania jego. Dla wielu dziewcząt, to przychodzi naturalnie, kiedy myślisz o całowaniu. Chcesz, żeby cię pocałować i to widać, gdy lizać usta. Gdy jego oczy przesuwają się skupić na ustach, jest coraz podpowiedź.
 7. Start z uścisku. Niektórzy faceci wonâ € ™ t tylko pochylić się i naciśnij swoje usta do Ciebie. Zacznij wolniej. Pozdrówcie go przytulić lub zakończyć swoją pierwszą randkę, pociągając go do siebie w uścisku, ale po prostu dotykając policzek do jego. Pozwól mu zdecydować, czy chce przenieść się pocałunkiem po cię w ramionach.
 8. Lean w. Youâ € ™ ve wspólne kilka uściski i trochę za rękę ze swoim facetem, ale on Hasna € ™ t posunąć się dalej. Skupić się na niego, a następnie pochylić się ku niemu. Powinien aluzję gdy są opierając swoją drogę.

Pamiętaj, że niektórzy faceci są zbyt nerwowy, aby ruch. Jeśli youâ € ™ re pewien, HEA € ™ s chętnych, może trzeba zrobić pierwszy krok. Jeśli arenâ € ™ t pewien, to trzymać się z tych porad i wysłać mu kilka wskazówek.

Jak pocałunek w samochodzie

Teraz, że masz samochód, szukasz, aby uzyskać pewne działania na kolejną randkę? Przed skokiem na gorący i ciężki sporządzania, musisz wiedzieć, że istnieją pewne przeszkody w całuje w samochodzie. Wykonaj następujące kroki i można pokonać przeszkody i twoje pocałunki w pojeździe tak dobry, jak każdy pocałunek, jaki kiedykolwiek miałem.

 1. Zaparkować samochód. Nie próbuj całuje w samochodzie, aż samochód jest w parku i wyłączony. Pominięcie tej czynności może być niebezpieczne dla zdrowia.
 2. Zwolnij pasy. Jest to kolejny krok nie chcesz pominąć.
 3. Jak pocałunek w samochodzie
  Jej uwagę. Problem z pierwszych pocałunkach w samochodzie jest to, że są zarówno do przodu jak i od siebie nawzajem. Dodaj ciemności nocy i staje się trudne do odczytania oblicze i intencje dziewczyny chcesz pocałować. Jej uwagę, aby skupić się na ciebie, trzymając ją za rękę, mówi cicho do niej lub oddanie ją ramieniem.
 4. Przejście od bioder. Możesz spróbować po prostu odwrócić głowę i włączyć ramiona w twarz dziewczynę w fotelu pasażera, ale znajdziesz to niewygodne. Szczep do pleców i szyi będzie cię rozpraszać od pocałunku. Zamiast przechodzić od bioder, aby obrócić całe ciało w twarz dziewczyny w granicach samochodu. W ten sposób możesz mieć tylko do przesunięcia o kilka centymetrów, ale można zmierzyć i skupić się na dziewczynę całkowicie.
 5. Zmierz się z partnerem. Teraz, gdy zmieniły się można zmierzyć się z partnerem. Jeśli ona również przesunięte w kierunku masz teraz swoją uwagę. Masz również lepszy dostęp trzymać biodra lub jej twarzy, kiedy przechylić się do pocałunku.
 6. Lean w całej konsoli. Większość samochodów posiada konsolę lub zmiany biegów w między przednimi dwa miejsca. Możesz ominąć tę barierę, po prostu siedzi tak blisko do konsoli i pochylając się nad nim.
 7. Spróbuj miękki dotyk. Może pamiętacie z innych pocałunki na zewnątrz samochodu, że nie trzeba się po prostu wskoczyć do blokowania usta. Zamiast zbliżać się do pocałunku z dotyku, połóż dłonie na biodrach lub mycia kostki po jej policzku. Ten dotyk trzyma dziewczynę koncentruje się na Ciebie i pomaga jej oprzeć swój sposób.
 8. Niech twoje usta spotykają jej. Umieść swoje usta do jej i zrobić pierwszy pocałunek. Teraz, gdy pozycjonowanie w dół, można całować jak prawda nigdzie indziej.
 9. Warach swoją technikę. Pamiętaj, że całowanie może blokują jeśli utkniesz w rutynę. Trzymaj pocałunki przyjemne i zabawne zmieniając swoją technikę. Dowiesz się bardzo szybko, że samochód nie może utrudniać całuje.

Gdy masz samochód, by móc całować się, że samochód staje się kolejnym krokiem dla większości facetów. Jeśli jesteś jednym z tych facetów, to masz szczęście, bo jeśli się tych czynności możesz pocałować w samochodzie bez niezręczności lub dyskomfortu.

Jak Francuski pocałunek Boy: stworzyć idealny pocałunek

Jak Francuski pocałunek Boy: stworzyć idealny pocałunek

Jeżeli jesteś gotów zrobić relację z chłopcem do następnego poziomu, mogą być brane pod uwagę francuskie pocałunki. Może to być bardzo namiętny wyświetlacz romantycznej miłości, więc należy upewnić się, że jesteś gotowa przed podjęciem tego kroku. To może być przerażające, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy raz. Francuskie pocałunki wygląda skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest bardzo łatwe, gdy pojawi się zawiesić ją. Te kroki pomogą Ci stworzyć idealny pocałunek:

Krok 1

Sprawdź swoją higienę. Upewnij się, szczotkowane zęby niedawno i nie jadłem żadnych śmierdzących żywności od tego czasu. W razie wątpliwości, pop mięta oddech. Upewnij się także, aby zwilżyć usta liżąc je i zastosowanie cienkiej warstwy błyszczyk. Nie stosować grubą warstwę połysku lub szminki; większość chłopców nie lubią smak, i na pewno nie chcesz, aby wypaść szminka na ustach i pozostawić czerwone pocałunki szminki, jak w filmach. Jednak, suche usta nie poruszają się dobrze razem, a może pocałunek niewygodne.

Krok 2

Znajdź romantyczne miejsce. To nie jest romantyczne pocałować chłopaka gdzieś zajęty, z mnóstwem ludzi oglądających. Zamiast znaleźć spokojniejsze miejsce. Na przykład, całuje w parku może być bardzo romantyczny.

Krok 3

Lean w kąt głowy.; w przeciwnym razie nosy będzie w drodze do pocałunku. Lekko przechylić głowę na bok, aby tego uniknąć, ale upewnij się, że nie zarówno pochylić głowy po tej samej stronie. Spójrz w oczy chłopca, jak pochylić się, ale zamknij oczy na bardziej romantyczny pocałunek.

Etap 4

Pocałować. Zacznij z delikatnym pocałunkiem zamknięte usta. Nie uczą się na chłopca z usta szeroko otwarte już. Gdy są pocałunki, otwórz usta lekko i spieszyć się w język przed usta chłopca bardzo nieznacznie. Jeśli nie odpowie lub wyciąga się, zapisać francuski pocałunek na inny termin. Jeśli wydaje na nią otwarty, powoli otworzyć usta trochę więcej, i delikatnie nacisnąć język trochę dalej w usta. Nie trzymać język za daleko; może to być niewygodne dla was obu. Idź powoli, i pamiętaj, aby oddychać przez nos, jak całujesz, i nie daj się niepokój - nie ma dwóch pocałunki są takie same, a nie ma nikogo "prawo" sposób, aby pocałować. Podczas całowania można również zawinąć swoje ramiona wokół chłopca. Nie tylko niech wasze ręce wiszą od boków, bo to wydaje się, że nie jesteś zainteresowany całować.

Etap 5

Zakończyć pocałunek. Nie ma reguły, jak długo się całować. Gdy skończysz całowanie, rozpocznie się wyrwać nieco. Mamy nadzieję, że chłopiec dostanie wskazówkę i zacząć się wyrwać też. W przeciwnym razie może to być niewygodne. Nie ciągnij mnie zbyt nagle. Nie bój się, jeśli pierwszy francuski pocałunek nie idzie zgodnie z planem. Będzie się łatwiejsze z praktyką.

Teraz już wiesz, jak francuski pocałunek chłopca. Jeśli pierwszy pocałunek nie był, co myśli, ćwiczyć te techniki - są szanse, że nie będzie miał nic przeciwko!

Jak pocałunek dziewczyna

Całowanie jest zupełnie naturalne akt. To jest zupełnie normalne, że chcesz całować kogoś. Jest to, jak są zbudowane. Chcemy, aby nasze usta dotknąć wargi te, które lubią lub, jeśli mogę być na tyle odwagi, by to powiedzieć, te kochamy.

Pocałunek jest najbardziej intymne rzeczy będzie kiedykolwiek doświadczyć. Niektórzy mogą nawet powiedzieć, że pocałunek jest jeszcze bardziej intymne niż seks, ale dona € ™ t mieć żadnej konkretnej opinii na ten temat. Wiem tylko, że jest to jeden z najbardziej przyjemnych doświadczeń będzie kiedykolwiek mieć z kobietą.

Ale, jak dokładnie się ma to zrobić? Z tego prostego przewodnika, będzie zamek wargi w żadnym momencie. Wykonaj te proste kroki i być na najlepszej drodze do najbardziej niesamowite doświadczenie całuje kiedykolwiek.

 1. Bądź przygotowany. Jeśli chcesz całować i być pocałował, pomaga być kissable. Nikt nie chce się całować suche, spierzchnięte usta. Tak zimnica na jakiś balsam do ust, aby ci usta miękkie i gładkie. Twój oddech odgrywa dużą rolę w twoim pocałunku, jak również. Pamiętaj, że nikt nie lubi smaku cebuli używanych. Myć zęby, jeśli możesz, ale nie każdy niesie szczoteczka do zębów w ich kieszeni. Carry miętówki na całowaniu się ratownictwem zamiast. Pij dużo wody, zbyt. Ten myje się usta i uwalnia go od żywności tkwi w nim. Inne napoje mogą oddech zapach gorzej.
 2. Wypróbuj go. Możesz badania wody w pierwszym zanurzając swój palec w zanim zabierzesz się. Spójrz na subtelne sygnały, że chce, aby ją pocałować. Widać to w jej działaniach. Czy ona ciągle przełamać barierę dotykowy? Czy czujesz się stałe napięcie seksualne między wami? Jeśli uważasz, że istnieje związek, przenieść bliżej i bliżej.
 3. Poczekaj na niego, a następnie rzucić się jak tygrys. Pośpiech to może zepsuć nastrój. Poczuj to przez i będziesz wiedzieć, kiedy jest właściwy czas tam. Postaraj się znaleźć idealne miejsce. Niektóre miejsce prywatne, gdzie nikt nie może nagle przerwać. Nie jest zbyt jasne, że psuje nastrój, ale nie zbyt ciemno, by poczuć się jak możesz się w każdej sekundzie okradzionych. Wtedy, gdy jest nastrój i czasu jest w porządku, to jest czas, aby rzucić. Zacznij od romantycznie dotyka jej twarzy. Spójrz jej w oczy i przenieść się bliżej. Musisz schodzenia do niej z wdziękiem. Dona € ™ t sprawiają, że wygląda jak jesteś w pośpiechu, ale nie za wolno, aby dokonać jej czekać zbyt wiele.
 4. Pocałunek jest tematem nocy. To wszystko jest o pocałunku. Pocałunek sama powinna dnia. Jeśli tak dalej pójdzie, to masz szczęście, ale powinno się nagradzać pocałunek wystarczy. Całować delikatnie i otwórz usta lekko. Dona € ™ t go wszystkim z językiem - po prostu go złośliwie parali.

Po uzyskaniu pocałunek skończy, można przejść do innych działań, ale rozkoszować aktywności. Pocałunek powinien przynieść ty i twoja dziewczyna bliżej. Jeśli osiągnięcie tego bliskość, a następnie celem pocałunek został spełniony.

Jak mają pierwszy pocałunek

Pocałunek to jedna z najbardziej intymnych czynności, które można wykonać między dziewczyną a mężczyzną. W mojej opinii, pocałunek jest jeszcze bardziej intymne niż sam seks. Można sobie tylko wyobrazić, jak może dostać intymne między dwojgiem ludzi. Całowanie jest spotkanie umysłów objawia poprzez ciało.

 1. Kiedy myślisz, że to jest czas, a następnie będzie można tylko powiedzieć. Po godzinie do tego pierwszego pocałunku, jedno na pewno znajdziesz go zapamiętać na zawsze. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś powiedzenie "Nigdy nie zapomnę będzie Twoja pierwsza", że nie zdziwiłbym się, gdyby mówił o swoim pierwszym pocałunku. Ponieważ będziesz prowadzić swój pierwszy pocałunek zawsze, równie dobrze może zrobić to ostatnie. Oto kilka prostych porad, które sprawią, że Twój pierwszy pocałunek na długo w pamięci.
 2. Upewnij się, że są świeże. Nic nie dostaje Ciebie i Twojego partnera z nastroju niż smak cebuli podczas pocałunku. Upewnij się, że twój oddech jest kissable. Możesz płukać gardło płukania jamy ustnej przed całować. Jeśli nie masz dostępu do żadnego płynu do płukania ust, a przynajmniej mieć trochę mięty.
 3. Ustaw nastrój. Start patrząc w oczy swojego partnera. Mówi swojego partnera, że ​​jesteś z nią całkowicie. Szanuj swoje granice, jak również. Spójrz na sygnały, że chce się całować. Mogła być gry z jej włosy lub jeśli jesteś naprawdę nieśmiały ona może nawet przejąć inicjatywę.
 4. Oprzyj się do pocałunku. Gdy wszystkie sygnały są iść, nurkować do ataku. Oprzyj się na pocałunek powoli. Co romantyczne. Nie chcesz zbyt spieszyć swój pierwszy pocałunek. Jak oprzeć się, powinien czuć ją opierając się na Ciebie. To znak, że intencje są wzajemne.
 5. Sprawiają, że pocałunek pamiętać. Nie przesadzaj. 10 sekund pocałunek jest tylko w prawo. Zbyt krótki i wydaje się, jak przedwczesnego zwolnienia. Zbyt długi i może zbyt niewygodne. Należy również sprawdzić swój cel. Spójrz na jej usta lekko. Nie chcesz się całować jej nos przez cały czas. Usta powinny być otwarte, ale nie jest zbyt szeroki. Daj jej przytulić po na prawdziwie intymnej chwili.

Proszę nie wpakować ci język jak widać w filmach dla dorosłych. Pierwszy pocałunek powinien być niezapomniany i romantyczny. Nie napalone i zmysłowy. Można zapisać, że w drugim pocałunkiem ...

First Date Kissing: Randki Porady dla First Data pocałunek

First Date Kissing: Randki Porady dla First Data pocałunek

Intro: Spędziłeś idealne romantyczny wieczór z datą i nadszedł czas, aby zabrać ją do domu. Spocone ręce skręcić kierownicę jak wyciągnąć do jej podjazd, a na pewno przydałby się dating porady rację teraz. Silnik zatrzymuje się i odwraca się do ciebie i uśmiecha się. Wszystkie rodzaje pytań wyścigu przez twój umysł. Zadajesz sobie: "Czy powinienem ją pocałować w samochodzie lub na jej progu? Co jeśli ona daje mi, że szybka akcja turn-of-the-policzek dostałem od ostatniej dziewczyny próbowałem pocałować?"

Uspokój się.

Nie czują się zobowiązani do pocałunku na pierwszej randce. To nie jest wyryte w tym mitycznym instrukcji randki wypełniony terminami, że wszyscy mówią o, ani nie jest to zawsze oczekuje od drugiej strony. Delayers wycieczkowe mogą uznać za obraźliwe, a sama próba może umieścić całkowite dent w przyszłości czynnik data-umiejętności. Oto kilka porad na temat całowania:

 1. Określić, czy data chce zablokować usta z tobą. Niektóre znaki, że obejmuje:
  • Trzymała dotykając ramienia w trakcie dnia. Większość kobiet nie dotyka mężczyzn nie są przyciągane do. Jeśli zauważyłeś jej stałą fizyczną flirt, są szanse, że chce, aby dotknąć jej usta twoje.
  • First Date Kissing: Randki Porady dla First Data pocałunek
   Podała ci gumę na dysku z powrotem. Podczas gdy niektóre kobiety przechodzą przez laski gumy jak palacz łańcucha z papierosów, jest rzadkością, aby zaoferować data odświeżacza oddechu, jeśli pocałunek nie przewiduje.
  • Ona ciągle próbuje nawiązać kontakt wzrokowy. Jeśli oczy są oknem na własnej duszy, a ona trzyma mrugnięcia oczami na ciebie, że może próbować dostać się czytać w jej myślach. Jej umysł jest prawdopodobnie mówiąc: "Pocałuj mnie, ciebie wrak nerwowy!"
 2. Pocałuj datę. Aby to zrobić:
  • Cal powoli. Nie nagle zaatakować twarz z ślinią ustach. Możesz mieć różnych stylów całowanie, więc czuję się nawzajem, zanim zrobisz swój ruch podpis.
  • Czy wykazują samokontroli. Podczas gdy większość, jeśli nie wszystkie kobiety chcą być pożądane, nie chcą być postrzegane jako zwierzę testosteronu napędzane. Gdy prosi cię zatrzymać, zatrzymać. Jeśli ona nie poprosi, aby zatrzymać, wziąć pod uwagę konsekwencje, jeśli coś prowadzić dalej, zanim dalej.
 3. Jeśli ona daje ruch turn-of-the-policzek, wydostać się z sytuacji, w jeden z następujących sposobów:
  • Przeprosić i podziękować za wspaniały wieczór. Część przeprosin strzeli ci brownie punktów ponieważ jest zwykle interpretowany jako znak szczerości i szacunku.
  • Śmiać się go i rzucić w żart, aby złagodzić niezręczność. Podziękować za wspaniały wieczór i wrócić do samochodu.

Pocałunek na pierwszej randce z właściwej osoby może oznaczać, że nigdy nie będzie miał kolejną pierwszy pocałunek - gdyż może to doprowadzić do trwałego i relacji niezapomniany. Skorzystaj z tych porad, aby upewnić się, że twój najlepszy pocałunek zostanie zapamiętany jako najlepszą część swojej doskonałej pierwszej randce.

Wymagane narzędzia:

 • Keen intuicja

Przestroga:

 • Niektóre kobiety mogą znaleźć pierwszy dzień całowania ofensywę.
 • Upewnij się, że twój oddech jest świeży.

Szybkie porady:

 • Pamiętaj, masz tylko jeden pierwszy pocałunek. Zrób to elektryzująca.

Kate Moss jest Lesbijki pocałunek

Ledwie dziennikarzy z żółtym prasy pisemnej o obchodach 37-letni urodziny supermodelka, która odbyła się w Paryżu w towarzystwie swojego narzeczonego, że dziewczyna przedstawiła paparazzi z innej okazji, aby mówić o niej. Tym razem, mając bardzo intymnej sesji zdjęciowej dla błyszczącą okładkę magazynu MIŁOŚĆ.

Kate Moss jest Lesbijki pocałunek

Okładka wiosennym numerze magazynu wyświetla Kate Moss całuje się z Lee Tee, słynnego modelu transseksualnej. Ujęcia została podjęta przez dobrze znane w świecie mody para Mert & Marcus.

Krytycy twierdzą, kto patrzy manlier na zdjęciu: Kate czy Lee, który jest w trakcie terapii zawierających hormon po jej operacji zmiany płci? W rzeczywistości, to nie przypadek, że ta scena powinna zostać umieszczona na okładce. Kilka artykułów w czasopiśmie są dedykowane do obojnaków i transseksualistów.

Mimo, że Kate Moss odmówił mają tradycyjne skandalicznych strony na jej urodziny, ona na pewno czuje się nudzić, bez innego zaskoczeniem dla dziennikarzy.

Czarny Anioł Oakland Cemetery

Czarny Anioł Oakland Cemetery

Czarny anioł jest nadprzyrodzone ikona Iowa City, Iowa. Posąg anioła jest Feldevert pochówku rodziny pomnik umieszczony w Oakland w 1912 roku cmentarz pomnik 8.5 Gdy odwrócił się od stóp polerowanego brązu do czerni, opowieści, że anioł był narzędziem sił nadprzyrodzonych sprawiły, że miejscowa legenda.

Początki Statua

Strmilov, Czechy imigrantów Teresa Dolezal i jej syn Eddie przeniósł się do Iowa City pod koniec 1800 roku. Dolezal był lekarzem w swoim kraju, ale praktykowane położnej w USA w 1891 roku, 18-letni Eddie zakontraktowane zapalenie opon mózgowych i zmarł.

Teresa pochowany jej syna w Oakland Cemetery z rzeźbienia pniu drzewa użytego do jego grobu pomnika. Następnie przeniósł się do Oregonu, gdzie poznała i poślubiła Mikołaja Feldevert, który zmarł w 1911 roku Teresa wróciła do Iowa City z prochami męża, że ​​była pochowana obok grobu Eddiego. Ona zatrudnił artystę Chicago o nazwie Mario Korbel zaprojektować anioła stanąć pieczę nad swoim synem i mężem. W dniu 21 listopada 1912 Anioł przybył w Iowa City pociągiem.

Anioł jest niesamowity widok i nie przedstawiają typowe anielską istotę większość ludzi są przyzwyczajeni do oglądania na cmentarzach. Ten anioł jest gotowy, patrząc w dół na grobie z jego skrzydła zgarbiony. Ta poza tworzy upiorny obraz, który z pewnością musiało być pożywką dla wielu opowieści wokół posągu.

Rzekome Pozew i Sprzeczne Zeznania

Sprzeczne historie o tym, kiedy pomnik został wzniesiony dodać mistyki legendy. Jedna historia twierdzi, posąg został natychmiast umieszczony w grobie, kiedy przybył do stacji kolejowej. Szczegóły inna historia pozew Teresa wszczętego przeciwko artyście, powołując że nie stworzył posąg do jej specyfikacji. Według opowieści, brązu Replika Pniak miał być opisywany obok anioła. To zaniechanie było sedno pozwie Teresy z artystą.

Podobno posąg anioła był przechowywany w stodole przez sześć lat i Teresa ostatecznie przegrał pozew. Przyjmuje się, że zapłaciła 5000 dolarów zawdzięcza artysty, ponieważ pomnik w końcu został zainstalowany w grobie. Oryginalny Pniak pomnik został następnie przeniósł się i ustawić obok posągu anioła. Gdy Teresa zmarła na raka w 1924 roku, a jej prochy zostały umieszczone pod anioła, gdzie mieszkał również prochy jej męża.

Brązowy Anioł staje się czarny

Czarny Anioł Oakland Cemetery

Kilka lat po anioła został umieszczony w grobie się zaczęło obracając zielonkawy kolor czarny. Naturalny proces utleniania metali, w tym brązu, włączy błyszczącego metalu na zielono, a następnie ciemny brązowy lub czarny w czasie.

W rzeczywistości, w zależności od ilości miedzi w brązu, że proces ten może występować stosunkowo szybko. Ilość miedzi w Black Angel statua z brązu jest nieznany. Jednak, jak wszystkie dobre duchy i nadprzyrodzone historie, istnieje wiele opowieści o tym, dlaczego pomnik zwrócił złowrogi czarny kolor, z których żaden nie miał do czynienia z naturalnym procesem chemicznym.

 • Przysięga wierności - One opowieści maluje Teresa jako zdradę przysięgę wierności jej przysiągł jej zmarłego męża. Mówi się, że przysiągł anioł kolor na czarny, czy kiedykolwiek zdradziła uroczyste ślubowanie.
 • Rytuały i złe czyny - Inne historie twierdzą, że praktyka Teresy od nieokreślonych złych uczynków rytuałów i złych są odpowiedzialne za anioła zwrotnym czarno.
 • Freak uderzenie pioruna - Ta opowieść rozgrywa się w nocy z pogrzebu Teresy, kiedy rzekomo uderzył piorun posąg i włączeniu go na czarno.
 • Morderstwo i Wina - bardziej makabryczne stany wyjaśnienie, że Teresa zabili jej syna i uciekli Oregon. Jej poczucie winy i wstyd zawiózł ją do Iowa City, aby prosić o przebaczenie i jej skrucha była zlecić posąg anioła w nadziei, że to rozwiać jej winy. Niestety dla Teresy, pomnik szybko stał się symbolem jej złej przeszłości.

Przekleństwa Czarnego Anioła

Cokolwiek prawda jest o Teresa i figury, reputacja Oakland Czarnego Anioła sprawia, że ​​popularne hot spot dla miłośników zjawisk paranormalnych. Czy są one oparte na przesądach i nadprzyrodzone, to straszne historie wokół anioła i jego zła moc ponad żyjących nie kwitła od ponad 100 lat. Kilka rzekome rytuały i przekleństwa wyniknąć z tych opowieści.

Pocałunek śmierci

Jednym z rytuałów związanych z Czarnego Anioła jest praktykowane przez University of Iowa coeds. Rytuał inicjacji koedukacyjną ma być pocałował przed pomnikiem. Oczywiście, wraz z tym rytuale jest groźba klątwy. Niektóre z tych rzekomych przekleństw to:

 • Dziewczyna pocałowała w świetle księżyca, stojąc u stóp anioła z matrycy w ciągu sześciu miesięcy.
 • Dotknięcie anioła na wyniki Halloween w śmierć w ciągu siedmiu lat.
 • Natychmiastowa śmierć następuje, jeśli pocałunek anioła.

Inne Przekleństwa

Dwa inne przekleństwa otaczają czarny anioł:

 • Tylko dziewica może przetrwać dotykając lub całując anioła.
 • Jeśli kobieta w ciąży spacery pod rozpostartymi skrzydłami anielskich ona będzie cierpieć do poronienia.

Odwiedź Black Angel

Według strony internetowej rządu Iowa City, Oakland Cmentarz znajduje się przy 1000 Brown Street. Jest ona otwarta od 7:30 do 21:00 każdego dnia i goście mogą zwiedzać teren, w tym Black Angel. Upewnij się, że trochę czasu, aby odwiedzić pomnik, jeśli jesteś w okolicy, jak to jest naprawdę widok zobaczyć osobiście.

Rodzaje znamion

Rodzaje znamion
Mol jest rodzajem zabarwionego znamię.

Może to dziwić, aby dowiedzieć się, że wiele różnych rodzajów znamion istnieje. Mogą różnić się wszystko, od kształtu do koloru. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak odróżnić jednego od drugiego.

O znamion

Wszyscy widzieliśmy znamiona - szanse są tam widoczne jeden gdzieś na swoim ciele, że już zawsze był świadomy, ale tak naprawdę nigdy nie zwracał uwagi. Niektóre osoby mogą mieć większe i bardziej widoczne znamiona. Oprócz rozmiarów, znamiona różnią się także w inny sposób:

 • Tekstura: Niektóre znamiona mogą być płaskie, podczas gdy inne mogą być lekko uniesione. Niektóre mają nieregularne granice, podczas gdy inne są idealnie symetryczne dookoła.
 • Kolor: Poza tym jego rozmiar, kolor jest najbardziej godny uwagi cechą znamię. Odcienie mogą od ciemniejszej stronie spektrum (w tym czarny, brązowy, niebieski lub tan) do zapalniczki końca (w tym czerwony, fioletowy lub różowy).

Na ogół, uważa się znamion nieszkodliwe. Jednak, jeśli występują na niektórych częściach ciała lub doświadczenie zmian w strukturze, że może w końcu spowodować problemy. W tych przypadkach pomoc lekarska jest zawsze wymagane.

Rodzaje znamion

Znamiona można podzielić na dwie główne kategorie, które następnie są w podziale na kilka różnych typów w ramach tych kategorii:

Naczyniowego znamiona

Naczyniowych znamiona spowodowane są przez niewłaściwe tworzenie się naczyń krwionośnych. W przypadku tworzenia się znamienia, bo to albo z powodu obfitości naczyń krwionośnych lub zniekształconych (szeroki) naczyń krwionośnych. Trzy główne rodzaje znamion naczyniowych:

 • Plamy: plamki plamy są plamki najczęstszym rodzajem znamienia naczyniowego. Idą przez wiele innych, znacznie bardziej pamiętnych nazwisk. Gdy znajdują się na powiekach lub na czole, to mieszkanie, blady róż znak towarowy jest znany jako "pocałunek anioła". Gdy się znajdują na karku, są one nazywane "ugryzienia bociana". Mogą one także być określone jako plastry łososia. Oprócz oczy i czoło, plamki plamy mogą również pojawić się na górnej wargi, nosa i tył głowy. Te znajdujące się na twarzy wydają się znikać w wieku dwóch, a ugryzienia bociana mają tendencję do pozostawania na skórze w życiu dorosłym. Należy zauważyć, że tego rodzaju znamion nie są uważane za szkodliwe.
 • Naczyniaki: Naczyniaki zwykle pojawiają się dopiero kilka tygodni po urodzeniu dziecka. Zwykle pojawiają się na szyi i głowy, ale naprawdę może pojawić się w dowolnym miejscu na ciele. Istnieją dwa różne rodzaje naczyniaków: truskawka i nieprzenikniony. Znamiona truskawki są koloru jasnoczerwonego i nieco podniesiony z powodu obecności nieprawidłowych komórek krwi, przy powierzchni skóry. Nieprzenikniony znamiona są niebieskie ze względu na obecność nieprawidłowych krwinek głęboko poniżej powierzchni skóry. Oba rodzaje rosną w szybkim tempie w ciągu kilku pierwszych miesięcy życia dziecka; stąd, że kurczą się i znikają zwykle we wczesnym dzieciństwie.
 • Port plamy wina: Często zlokalizowane na twarzy, rąk, nóg lub szyi, portu plamy wina są znacznie bardziej widoczne niż inne rodzaje znamion. Wynoszą one kolor z fioletowego na różowy do czerwonego (stąd ich nazwa), i rzeczywiście zwiększają rozmiar osoba dorasta. Może to znacznie wpłynąć na danej osoby pewności siebie, zwłaszcza jeśli plama jest szczególnie widoczne na twarzy. Port plamy wina mogą przyciemnić kolor z czasem mogą stać się grubsze i może nawet rozwijać nierówne, prążkowane lub wyboista tekstury. W zależności od ich lokalizacji, mogą stwarzać problemy zdrowotne, które wymagają uwagi. Wokół oczu, na przykład, może to utrudniać widzenie powodując nacisk na powierzchni.

Barwiona znamiona

Znamion pigmentowych są wynikiem nadmiernego wzrostu komórek w pewnych obszarach skóry. Prowadzi to do nadmiernej pigmentacji, znany również jako znamię. Trzy główne rodzaje znamion pigmentowych są:

 • Kawiarnia-au-lait plamy: Bardzo często, café au lait są jasnobrązowy kolor i może być umieszczony w dowolnym miejscu na ciele. Nie są one uważane za szkodliwe, choć nadmiar ilość plam, które są większe niż rozmiar kwartału powinny być kontrolowane przez lekarza w celu wykluczenia ewentualnych zaburzeń nerwowych.
 • Mongolski spoty: powszechne wśród osób z ciemniejszą skórą, mongolskie miejsca są zazwyczaj płaskie i niebieski do niebiesko-szary kolor. Często są one zlokalizowane na pośladkach i dolnej części pleców i mają tendencję do zanikania we wczesnym dzieciństwie.
 • Mole: Moli są również bardzo popularne i prawie każdy będzie miał jeden w pewnym momencie. Są to zazwyczaj czarny, brązowy lub tan i mogą być płaskie lub wypukłe. Zmiany w symetrii, wielkości, kształtu i wyglądu należy zauważyć, ponieważ mogą to być objawy raka skóry.