grsail.com

zakup mebli indonezja

Meble szkolne: Porady dla kupujących Szkoła meblowe

Meble szkolne Opcje dostawy

Istnieje wiele opcji dostępnych dla konsumentów, gdy są one w poszukiwaniu dostaw mebli szkoły. Najbardziej oczywistym wyborem jest rodzaj mebli, które zostaną zakupione. Może to biurko, krzesła, stoliki komputerowe, półki, schowki, szafki, tablicach, tablice Dry Erase, regały, stoły laboratoryjne i stołki laboratoryjne. To tylko kilka przykładów z wielu elementów meblowych dostępnych. Przed wyborem mebli Konsumenci powinni dokładnie ocenić cele i potrzeby klasie.

Konsumenci będą mieli szeroki wybór opcji dostawy mebli szkoły pod względem jakości. Jest to ważne, ponieważ jakość elementów są bezpośrednio związane z trwałością i trwałości elementów.

Wreszcie, konsument będzie miał opcje w odniesieniu do ceny mebli szkolnych. W większości przypadków porównywalne elementy zostaną ceny podobne, jednak nie może być duże różnice. Porównanie zakupów pomoże konsumentowi wybrać elementy mebli, które dają szkołom więcej za grosze.

Najlepszy czas w roku na sprzedaż Szkoła Meble

Zakupy dla mebli szkolnych zwykle najsilniejszy tuż przed powrotem do roku szkolnego. W rezultacie konsumenci są najbardziej prawdopodobne, aby znaleźć sprzedaży mebli szkoły podczas tych porach roku, ponieważ producenci mebli pragną zmniejszyć ich spis.
Konsumenci mogą również chcieć zakupy do mebli szkolnych wkrótce po zakończeniu roku szkolnego. W tym przypadku mogą one chcą kupić meble ze szkół, które dążą do ponownego dostarczenia ich klas i może być sprzedających swoje przestarzałe meble. Styczeń i lipiec są również optymalny czas na zakupy do mebli szkolnych, jak wielu producentów oczyszczaniu ich starych zapasów, aby zrobić miejsce na nowsze modele.

Producenci kontaktując meble szkolne

Istnieje wiele różnych metod kontaktu producentów mebli szkoły. Czy jesteś w potrzebie dostarczenia całej szkoły lub po prostu chcą kupić kilka sztuk do użytku osobistego, strona producenta może być niezwykle przydatne źródło.

Większość producent mebli szkoły mają strony internetowe, które dostarczają informacji na temat rodzajów produktów, których dokonują. Niektóre producent może nawet sprzedać te przedmioty online. Jednakże, nawet te, które nie będą prawdopodobnie zapewnić kontakt w sprawie informacji na stronie internetowej, co ułatwia uzyskać niezbędne artykuły.

Wreszcie, wiele producent mebli szkoły znajdują się w książce telefonicznej. Konsumenci mogą skontaktować się z producentem z informacji zawartych w książce telefonicznej i może zdobyć więcej informacji o firmie za pomocą tego pierwszego kontaktu.

Oceny szkolny Meble Firma

Oceniając firmę meble szkoła bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę dotychczasowe wyniki spółki. To jest integralną ponieważ firma może mieć dobrze zaprojektowany broszurę zaprezentować meble w bardzo atrakcyjnej mody, ale jeśli przedmioty nie są wysokiej jakości, że nie może się opłacać. Z prośbą o referencje od innych szkół, którzy zakupili meble z firmy może być korzystne w procesie podejmowania decyzji. Kontakt z administratorami szkół stosowanych jako odniesienie i pyta o ich poziom zadowolenia z mebli może pomóc decydentom określić, czy firma meble szkolne powinny być traktowane bardziej.

Po kilku renomowanych firm Meble szkolne są identyfikowane, należy uznać rodzaje przedmiotów wystawionych na sprzedaż. W wielu przypadkach szkoły mogą uzyskać najlepszą cenę przy zamówieniu luzem i zamawiając kilka rzeczy od tego samego producenta. W związku z tym, że jest idealny do zakupu wszystkie niezbędne meble szkolne od jednego dostawcy, jeśli to możliwe.

Wreszcie, cena musi być brane pod uwagę przy ocenie firmę meble szkolne. Porównywanie cen podobnych przedmiotów przyczyni się do ustalenia, które producent jest właśnie dla Ciebie.

Zakupy na Zniżka Szkoły Meble

Istnieje wiele czynników do rozważenia przy zakupie mebli zniżki szkolnej. Do najważniejszych czynników do rozważenia jest jakość i bezpieczeństwo mebli zakupionych przedmiotów. Konieczne jest, ponieważ elementy złej jakości lub przedmioty, które nie posiadają ważnych funkcji bezpieczeństwa mogą być szkodliwe dla studentów, którzy są przy użyciu mebli.

Innym czynnikiem do rozważenia jest cena związana z zniżkami pozycji meble szkolne. Koszt mebli powinny być oceniane w odniesieniu do ogólnego budżetu szkoły do ​​mebli, jak i jakości produktów. Meble mogą zniżki elementy pasują do obecnego budżetu szkoły, ale jeśli przedmioty nie są trwałe mogą wymagać wymiany szybciej niż oczekiwano, co meble bardziej kosztowne w dłuższej perspektywie.

Szkoła Meble: Meble Porady Szkoła Lab

Układ tabelach Lab

Układ stołów laboratoryjnych powinny służyć kilka ważnych celów. Te stoły laboratoryjne powinny być ułożone w sposób, który zapewni wszystkim uczniom równych zdolność do wykonania zadania. Oznacza to, że każda tabela powinna być podobnie laboratorium wyposażone i powinny być umieszczone w sposób, który nie będzie hamował proces uczenia się dla każdego z uczniów.

Bezpieczeństwo musi być starannie rozważyć w układanie laboratorium. Stoły laboratoryjne powinny być oddalone od siebie, aby stworzyć odpowiednie naw. Powinny one również być tak rozstawione, aby zapobiegać wypadkom przy jednym stole z wpływu na inne tabele. Ponadto, układ stołów laboratoryjnych nie blokuje dostępu do wyjść bezpieczeństwa.

Gdzie kupić Meble szkoły Lab

Szkoła mebli laboratorium często można nabyć w dowolnym miejscu inne meble szkoła zakupiła. Niektórzy sprzedawcy mogą Specjalizujemy się w meble laboratoryjne, ale te elementy nie różnią się znacznie od innych mebli w klasie. W rezultacie wielu dostawców wykona elementy nadające się do stosowania w pracowniach szkolnych. Te sprzedawców można znaleźć w Internecie lub w tradycyjnych sklepach. Dodatkowo, meble laboratoryjne szkoły często można zakupić bezpośrednio w szkołach, które są w trakcie remontu swoje pracownie. Jednakże, należy zachować ostrożność przy zakupie wykorzystywane laboratoryjne meble do zapewnienia meble nie jest uszkodzony lub nieaktualny.

Urządzając High School Science Lab

Urządzając laboratorium nauki liceum wymaga starannego rozważenia rodzaju eksperymentów, które będą prowadzone, a także na potrzeby studentów, którzy będą z wykorzystaniem laboratorium. Nie ma specjalnych wymagań dotyczących wysokości stoły i krzesła dla uczniów szkół średnich, jednak należy zadbać o meble zakupione ułatwi pożądany cel laboratorium. Na przykład laboratorium nauki na celu promowanie nauki poprzez współpracę wymagałoby tabele naukowe mogące pomieścić wielu uczniów, podczas gdy poszczególne tabele byłoby lepiej nadaje się do laboratoriów naukowych mających na celu wspieranie samodzielnej nauki.

Część jest również integralną częścią wyposażenia do laboratorium nauki w szkole średniej. Może to obejmować krzesła lub taborety, które są zgodne z podanymi w tabelach. Mimo, że wielu studentów może zdecydować stać w trakcie eksperymentów laboratoria naukowe obejmują najbardziej segment instruktażowy, podczas którego uczniowie będą prawdopodobnie w pozycji siedzącej, jak nauczyciel prowadzi lekcje. Pozostałe meble do zaspokojenia konkretnych potrzeb szkoły, takich jak urządzenia pamięci i regałów.

Rozważania dla Science Lab Gimnazjum

Podstawowe potrzeby w gimnazjum laboratorium nauki są bardzo podobne do potrzeb szkoły jednego. Jednak, gdy wyposażenia laboratorium nauki dla uczniów szkół średnich, to jest bardzo ważne, aby starannie rozważyć wielkość studentów. W większości przypadków uczniowie gimnazjum mogą być wygodne podczas korzystania meble zaprojektowane dla osób dorosłych. Ale jeśli gimnazjum Science Lab będą wykorzystywane przez dzieci poniżej szóstego stopnia być może warto rozważyć zakup mebli, który został zmniejszony, aby pomieścić mniejsze studentów.

Bezpieczeństwo jest również ważnym czynnikiem przy dostarczaniu do gimnazjum Science Lab. Większość stoły laboratoryjne w powierzchni, która jest zarówno odporny na ogień i ze względów bezpieczeństwa chemicznego. Inne pozycje meble używane z tabeli laboratorium, takie jak krzesła, taborety i musi być solidnie wykonana i powierzchnie magazynowe powinny być zaprojektowane do łatwego użycia przez gimnazjalistów.

Wysokość stołu Science Lab

Wysokość stołów laboratoryjnych nauki może się znacznie różnić. Wysokość stołu laboratoryjnego zwykle dotyczy wysokości, na górnej części tabeli. Na większości stołów laboratoryjnych średnio wynosić wysokości od 26 cali do 37 cali. Istnieje nawet kilka stoły laboratoryjne, które są nauki o regulowanej wysokości. Decydując się na optymalnej wysokości dla tabel science laboratoryjnych zależy od wielkości studentów przy użyciu Lab, siedzenia wykorzystywane w tabelach i rodzaju eksperymentów przeprowadzonych w laboratorium.

Stoły laboratoryjne Nauka używane przez młodszych uczniów może być niższa natomiast wyższe tabele są zwykle używane przez starszych uczniów. Jednak, czy eksperymenty prowadzone będą z pozycji siedzącej lub stojącej należy również rozważyć. Większość laboratoria naukowe dostarczają miejsc dla studentów do udziału w części instruktażowych klasy, ale studenci stoją często podczas prowadzenia eksperymentów. Z tego powodu wysokość stołów nauki laboratorium powinna być odpowiednia dla przeciętnego ucznia wielkość udziału w pracy w laboratorium bezpiecznie.

Biurowe: Dodatkowe wskazówki Meble biurowe

Dodawanie do Styl Meble biurowe

Meble biurowe nie musi być zimna i nieczuła. Jest tak wiele stylów i wykończeń do wyboru. Możesz kupić meble biurowe w każdej tkaniny i formy - od stali i skóry i winylu do bogatych drogich lesie.

Accessorize biura przynieść ciepło do atmosfery. Rośliny i inne akcesoria, takie jak rzeźby, Oprawiona lub art deco można dodać do każdego układu mebli biurowych. Art Deco to jedna opcja modne i charakteryzuje się wykorzystaniem materiałów, takich jak aluminium, stal nierdzewna, lakier, drewno inkrustowane z różnych wzorów i stylów.

Można zintegrować z osobistymi upodobaniami do biura pracy, jak również swoje biuro w domu. Spójrz na magazynach na kilka świetnych pomysłów i nie boi się być śmiały. Trochę ozdabianiu może przejść długą drogę w osiąganiu wspaniałą atmosferę w biurze.

Wybór przewodniczącego Prawo pakietu Office

Krzesło obsługuje ciała i zapewnia komfort podczas pracy. Wybierz krzesło, które Twoim zdaniem może stanąć do siedział w w górę o dziesięć godzin dziennie.

Coś regulowany. Chcesz coś, co jest w stanie przenieść wyżej lub niżej, a który pozwala podłokietnikami i pewnego działania sprężyny z tyłu. Sztywny i twardy krzesła stworzyć sztywność i zmęczenie w swoich użytkowników. Dolna oparcie jest ważne i jeśli krzesełko nie posiada tego, rozważyć zakup wkładki, aby pomóc.

Wiele krzesła, które powinny być ergonomiczne są lekko wygięte w tył tak, aby postępować zgodnie z naturalną krzywiznę kręgosłupa, pozwalając Ci większy komfort. Krzesło powinno również pozwolić, aby przejść będąc na koła i pozwala się kołysać się lekko.

Wiele osób toczyć się po różnych obszarach w ich biurze w swoim fotelu. Trzymaj dobrze naoliwiona krzesło porusza się tak łatwo.

Wybierając markę Meble biurowe

Jeśli jednorodność marka jest dla Ciebie ważne przy wyborze mebli, pod uwagę następujące elementy przed dokonaniem wyboru standardów w firmie:

 • Ilu sprzedawców posiadają one swoje produkty za pośrednictwem na łatwość zamawiania
 • Jaki jest ich reputacja obsługa klienta w przypadku jakichkolwiek problemów
 • Jakie są gwarancje na ich towary, w przypadku problemów
 • Jeśli wymagana jest konserwacja, jakie są ich czas postoju i polityki dotyczące dostaw na wypożyczone
 • Jaki jest ich reputacja w branży i ile lat oni byli w biznesie?

Dokonywanie pokój dla Home Office

Jeśli musisz mieć biuro w domu, ale trzeba dzielić pokój z innej funkcji (takich jak jadalni lub pokoju gościnnym) nadal można mieć zorganizowaną przestrzeń biurową.

Biurka narożne są idealne do małych pomieszczeń. Zastanów ścianek działowych, aby utworzyć własną małą kabinę w większym pokoju rodzinnym lub niedokończone piwnicy. Możesz kupić wieżowych pojemników lub duże szafki na dokumenty, które pomogą Ci utrzymać porządek.
Organizowanie elementów, które nie są obecnie używane przez wykorzystanie oznaczone pola, a nawet powiekami plastikowe pojemniki. Wybierz biurko z dużą ilością miejsca na przechowywanie Poprzez dom dla wszystkiego i utrzymanie rzeczy zorganizowane, można łatwiej mają wystarczająco dużo miejsca, aby pracować efektywnie, niezależnie od tego, jak małe swoją przestrzeń.

Korzystanie z Internetu dla dostaw mebli biurowych

Można nadal mieć swój telefon mebli biurowych katalog książek wielkości dostaw w szafce na przechowanie, ale dzisiejsza nowoczesnych wykonawczej wie, jak również sklep internetowy. Teraz możesz zalogować się do sieci, wyszukaj na stronie internetowej preferowany detalicznego i znaleźć osobistej listy dostawę mebli biurowych byś inaczej spędził kilka minut, szukają w katalogu lub w sklepie z artykułami biurowymi.

Wielu dostawców internetowych oferuje meble oraz materiały eksploatacyjne i wymienić wiele opcji dla produktów i usług. Możesz znaleźć dostawcę do zakupu przedmiotów na tak potrzebne lub znaleźć kogoś, kto można umieścić stałe zlecenia z nawet z finansowaniem. Katalogi online są świetne dla zajęty działalności zawodowej i zamawiania z dużej sieci lub spółki z wielką reputacją jest łatwe i bezpieczne.

Złożyć oświadczenie w nowoczesne Meble biurowe

Jeśli chcesz nawiązać firmę do klientów jako nowoczesnej organizacji, która jest krawędzią tnącą, możesz iść z nowoczesnych mebli biurowych wystrój. Wprowadzanie klientów na wycieczkę placówce lub zapraszając ich na spotkanie w swoim miejscu daje im wgląd w to, jak stworzyć swój produkt lub usługę do nich. Chociaż rodzaj mebli do wyboru jest stosunkowo mało ważny w temacie rzeczy, to nie w tym, złożyć oświadczenie o swojej firmie z okazji wybrać się do dekorowania go. Upewnij się, że masz wszystko, schludny i zorganizowany, bez względu na sposób, meble wygląda.

Przed wycieczkę, spacer po biurze myślenia jak gość i osądzać.

Wybór Tematy Meble do biura

Współczesne meble biurowe mogą być wykorzystane, aby dodać przestrzeń i prostota w każdym środowisku biznesowym. Delikatne kolory są łatwiejsze w oczy i powodować większą koncentrację niż grubsze, mniej współczesnych aranżacjach. Załóż atmosferę relaksu poprzez zakup mebli, które daje aurę spokoju.

Firmy, które chcą przedstawić swój wizerunek jako młode i świeże może iść z nowoczesnym tematu. Wiele z obrazu dla klientów pochodzi od sposobu przedstawienia siebie w biurze. Czyste i wyrafinowany wygląd z tworzenia obrazu porządku i profesjonalizm. Modny lub streszczenie tematu może sprawić, że pojawi się biodra i nowe. Ciemne kolory i meble skórzane sprawi, że pojawią się szanować i poważne.

Wiele zastosowań w składany stół

Stoły składane mogą być ogromne aktywa w pracy lub w domu. Kilka składane stoliki w urzędzie może, aby służyć jako tabele szkoleniowych, stoły dla imprez firmowych lub rozszerzeń pokoju zarządu. Wielka korzyść dla tabeli składane jest to, że może to być również schowany i zajmuje stosunkowo małą ilość miejsca do przechowywania. Dla biura, jest to świetny i niedrogi sprzęt mieć pod ręką.

W domu, składany stół może być używany do gry w karty, wystawiony na pikniki i będą używane dla dużych imprez rodzinnych. Należy je przechowywać w szafie lub w garażu, gdy nie są potrzebne i mogą dobrze mieszają się z wystrojem jeśli kupisz świąteczne i tanie obrusy ze zniżkami sklepach stroną.

Zakup Meble biurowe Rabat Second Hand

Rozważ zakup używane meble w początkowym się lub kupno przedmiotów odprawy z magazynu dostaw mebli biurowych dodać do mebli biurowych.

Istnieje wiele jasnych na sprzedaż, gdzie wracać rzeczy lub lekko uszkodzone elementy są sprzedawane na zniżki. Jeśli zakup mebli dyskontowej, pamiętaj, aby sprawdzić, w zakresie wad.

Czasami, poz może potrzebować dodatkowych elementów sprzętowych dla montażu lub innych rozważań ze względu na uszkodzenia. Element, który ma uszkodzone pudełko lub trochę zarysowania może sprzedać za znacznie mniej niż przedmioty regularnie cenach.

Pamiętaj, aby zrobić sobie sprawę z zasadami refundacji przy zakupie z drugiej ręki lub uszkodzonych towarów, jak być może trzeba być bardzo ostrożnym, aby naprawdę wyglądają go nad powodu zerowej deklaracji lub polityki wymiany.

Meble biurowe: Meble biurowe Planowanie Porady

Clustables

W niektórych ustawieniach biurowych, pracownicy pracują indywidualnie i mają własne obowiązki niezależnie od innych. W innych przypadkach muszą ściśle współpracować z innymi pracownikami na codziennie lub przynajmniej regularnie.

Jeśli nie masz wiele sal konferencyjnych, warto rozważyć inną opcję dla mebli biurowych. "Clustables" są w zasadzie wiele biurka dołączone do siebie z własnego komputera, drukarki udostępnionej i. Są ułożone tak, aby pracownicy znajdują się w bliskiej odległości od siebie, i można je łatwo wymieniać informacje i współpracują ze sobą.

Te ugrupowania biurka pomóc w promowaniu pracy zespołowej i uczynić projekty grupowe łatwiejsze do wykonania. BizChair.com ma szereg clustable dostępnych opcji w różnych konfiguracjach. Spójrz na tych opcji, jeśli potrzebujesz pracownicy ściśle współpracować i chcesz atmosfera bardziej sprzyja tego celu. Jest to o wiele łatwiejsze niż w ciągłym ruchu krzesła komputerowe, stoły i inne meble biurowe wokół pracy z innymi.

Rozstaw biurko

Choć biura nie musi być cicho jak w bibliotece, poziom hałasu może odegrać dużą czynnik w codziennej działalności. Niektórzy ludzie pracują lepiej, gdy mają trochę ciszy i spokoju. Inni wolą trochę hałasu podczas robią ich pracy.

Czy Twoja firma obejmować wiele rozmów telefonicznych? Jeśli jest to przypadek, może chcesz przestrzeni biurka w biurze trochę więcej. W ten sposób pracownicy są w stanie wykonywać swoich rozmów telefonicznych z klientami i klientów bez przerwy.

Rozstaw może być również ważne dla ochrony wszelkich poufnych lub tajnych informacji, które mogą być częścią firmy. To pozwala pracownikowi zachować dane osobowe klienta są prywatne i nie dla uszu wszystkich pracujących lub przechodzących przez urząd tego dnia.

Sposób przestrzeń na swoje biurka i inne meble biurowe mogą również mieć wpływ na akustykę w budynku. Wykładziną podłogi mają tendencję do tłumienia hałasu więcej niż podłogi z drewna, więc może chcesz umieścić na biurka trochę dalej od siebie z was mają drewniane podłogi.

Audio / wideo Sprzęt biurowy

Sprzęt audio / wizualnej staje się podstawą w biurach na całym świecie. Czy to jest wykorzystywane do prezentacji, ogłoszeń budowlanych, ani w celu monitorowania wiadomości, ponieważ odnosi się do Twojej firmy, popyt rośnie.

Jak powinno to mieć wpływ na sposób położyć swoje meble biurowe na zewnątrz? Cóż, na początek, to urządzenie musi być umieszczone w miejscach, gdzie to będzie

 1. Bądź widoczny i słyszalny dla wszystkich
 2. Być łatwo podłączyć do źródła zasilania i innych elementów

To nie jest bardzo efektywne i wygodne, aby umieścić telewizor na stole każdym razem, gdy chcesz z niego korzystać. Koszyk AV toczenia się w biurze może być uciążliwe. Ale za pomocą telewizji i głośników wierzchowiec będzie można umieścić je na ścianie lub suficie. Oto one podwyższone, więc każdy może je zobaczyć i się z drogi, więc nie są przeszkodą dla ludzi, aby manewrować.

Rozejrzeć się i sprawdzić możliwości wagi do masz wierzchowca, który jest wystarczająco silny, aby obsłużyć sprzęt którego szukasz, aby pomieścić.

Globalne Zegary

Jeśli Twoja firma ma powiązania międzynarodowe, może znaleźć się potrzebują wiedzieć, która jest godzina po drugiej stronie świata w danym momencie. Jeśli potrzebujesz, aby niezaplanowanego telefon lub zaplanować telekonferencji z góry, trzeba wiedzieć, co razem, gdy międzynarodowe koledzy będą dostępne i kiedy, że przekłada się w swoim czasie. To nie zawsze jest łatwe do zapamiętania różnice czasu, gdy masz w kontaktach gospodarczych w wielu krajach.

Globalne zegary są łatwym sposobem, aby to zrobić i można bezproblemowo się z innych mebli biurowych. Mogą być skonfigurowane, aby zobaczyć wszystkie główne strefy czasowej na całym świecie, tak wiesz, jeśli są o przypadkowo przerwać czyjś obiad lub kosmetyczny sen.

Jeśli tylko pracować z ludźmi w jednej drugiej strefy czasowej, można po prostu kupić dodatkowy zegar ścienny i ustaw go w czasie tego obszaru. Ale jeśli twoje relacje biznesowe wiąże ludzi z całego świata, globalne wskaźniki czasowe lub zegary są najlepszym rozwiązaniem.

Meble i oświetlenie wystawy

Jeśli dostosować meble biurowe do refleksji rodzaj działalności jesteś będzie lepiej dla niego. Nie zaśmiecać biura z rzeczy, których nie potrzebujesz. Trzymaj się, co trzeba zrobić i co może pomóc osiągnąć sukces.

Na przykład, architekt i fotograf wyraźnie potrzebuje meble wystawowa i oświetlenie. Miejsce, aby zaprezentować swoją pracę do potencjalnych klientów, lub pokazać im modele wzorów lub zdjęć, które zostały podjęte lub nie publikowanych.

Wyświetlacze te wydają się mieć większą wagę niż wręczając komuś magazyn lub portfolio całym biurku. Weź tę stronę magazynu lub model i umieścić go na wyświetlaczu dla nich. Być trochę teatralny. W takich miejscach jak BizChair.com można znaleźć wszystko, od ściany do montażu wyświetlaczy tych wolnostojących i różne rodzaje systemów oświetleniowych w zależności od tego, co będzie dla.

Są to istotne elementy mebli biurowych dla ludzi, którzy chcą pokazać swoje prace, zarówno dla awansu zawodowego i dumy, i podziękować pracownikom za ciężką pracę.

Zestawy Meble biurowe

Wszyscy wiemy, dlaczego ludzie kupują w dużych ilościach, kiedy tylko może. Jest to tańsze. To samo odnosi się do kupowania rzeczy w zestawach. Zestaw jest zwykle tańsze niż gdybyś kupić każdą poszczególną część oddzielnie.

Zakup każdego mebla biurowego trzeba może być trochę drogie, jeśli trzeba zacząć od podstaw. Więc spróbuj patrząc na zestawy mebli biurowych. Te często pochodzą z rzeczy, jak biurka, szafy na dokumenty, systemy regałów, przypadkach książek, krzesła biurowe i krzesła gości lub bocznych. Każdy zestaw jest inny. Niektóre z nich bardziej niż inne, niektóre mniej. Więc kiedy rozpocząć wyszukiwanie upewnij się, że wiesz dokładnie, co znajduje się w pakiecie. Czy ma przenośnych stacji roboczych biurowych? Krzesła komputerowe?

Innych wielkich rzeczy o zakupie mebli biurowych w zestawach jest to, że nie musisz się martwić o rzeczy dopasowania. Można kupić wszystko, co w tych samych kolorach, lub bezpłatne drewniane wykończenia i stylu. Spójrz na BizChair.com wyszukiwania zbiorów przez styl lub kolor, aby dopasować do swoich ścianach lub meblach, które już posiadasz.

Szafy biurowe i książki Przypadki

W większości biur regały są podstawowymi meble. Czasami przychodzą jako część zestawu mebli biurowych, a czasem trzeba je kupić oddzielnie. Niezależnie od tego, idź, przypadki książki i szafy biurowe mogą być bardzo pomocne.

Te meble mogą być używane do przechowywania i porządkowania literatury, plików i nośników takich jak DVD i CD, a także wiele więcej. Oni sprawiają, że łatwo każdy pracownik w biurze, aby znaleźć potrzebne informacje szybko i efektywnie. Pokazują również potencjalnych klientów lub klientów, które przychodzą do biura, które są zorganizowane i gotowe do obsługi swojej działalności.

Szafy biurowe może także przechowywać materiały biurowe, takie jak długopisy, zszywki, folderów, plików itp Zamiast nich ułożone w szafie lub pod biurkiem, można kupić odpowiednie ilości tych dostaw i zachować je zorganizowane i łatwo dostępne. Eliminuje to potrzebę zabrakło do sklepu lub złożyć zamówienie każdym uruchomieniu z czegoś, ponieważ masz miejsce w biurze do przechowywania większych dostaw.

Meble biurowe: Meble Planowanie Recepcja Porady

Waga Pojemność

Czekam krzesła muszą być wygodne, ale także muszą być praktyczne. Upewnij się, aby sprawdzić udźwig, że twoje krzesła mogą obsługiwać przed złożeniem zamówienia. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz dla krzesła, aby nie być na równi i ziemi cię w pozwie, że ktoś został ranny, gdy wybuchła pod nimi.

Na przykład, jeśli jesteś lekarzem specjalistą, który specjalizuje się w urazach sportowych / medycyny, mamy do czynienia głównie z zawodników na co dzień. Powiedzmy, że dużo piłkarzy leczenia. Nie chcesz obronna 280 lb powrotem siedzi w fotelu, który obsługuje maksymalnie do 250 kg. To jak szturchanie niedźwiedzia z kijem. To jest po prostu zły pomysł.

Więc upewnij się, sprawdź udźwig mebli recepcji przed dokonaniem zakupu. Jeśli pojemność nie ma na liście, należy zwrócić się z przedstawicielem biura obsługi klienta lub sprzedaży, aby się upewnić.

Zestawy meblowe Zestawy &

Niektórzy ludzie będą mieszać i meble recepcyjne mecz. Wybierz jeden rodzaj krzesła i znaleźć inną tabelę lub kanapy w podobnym stylu, który wygląda dobrze razem. To jest w porządku. Ale jeśli chcesz iść inną drogą, może to zaoszczędzić trochę czasu.

Zestawy meblowe zwykle pochodzą z większości, jeśli nie wszystkich, co może być potrzebne. Więc jeśli chcesz wszystkie meble być takie same, lub przynajmniej w tym samym stylu, komplety mebli do odbioru da ci to, czego potrzebujesz i zaoszczędzić czas stara się znaleźć pojedyncze kawałki.

W większości przypadków, jeśli znajdziesz zbiór chcesz, ale to jest tylko z jednym stole i trzeba dwa, łatwo jest dodać dodatkowy stół do celu uzupełnienia tego, co szukasz. Zakup zestawu można również zaoszczędzić pieniądze, zamiast kupowania każdy kawałek mebli osobno.

Jeśli zdecydujesz się kupić pojedyncze meble do urządzania poczekalnię, czy można jeszcze dostać ofertę bundle lub zniżki na zakup mebli wszystko z jednej firmy. Wiele firm będzie to zrobić, aby upewnić się kupić stoły i krzesła oczekiwania od nich, a nie tylko jednej lub drugiej.

Weź Pomiary

Patrząc na leasing lub zakup powierzchni biurowej, ważne jest, aby dokonać pomiarów pierwszy. Szczególnie, jeśli chodzi o lobby lub recepcji. Przestrzeń jesteś pozyskiwania potrzeb wygodnie i stylowo pomieścić tych, które czeka w tym pokoju. Należy również oferuje relaksującą atmosferę dla swoich klientów lub pacjentów.

Wykonywanie pomiarów niektórych zestawów mebli, które bierzesz pod uwagę: stoły, krzesła poczekalni, recepcji itp Dowiedzieć się, jak wiele każdy będzie trzeba i czy można zmieścić wymagane meble w przestrzeni patrzysz ,

Jeśli musisz wystarczająco dużo miejsca dla 10 do 15 osób oczekujących na być postrzegane i lokalizacji patrzysz może pasować tylko siedem krzesła i stół, może trzeba zacząć szukać gdzie indziej. Możliwe jest także, że po znalezieniu dobrej lokalizacji może trzeba zmodyfikować swój wybór mebli lekko, aby to działało. Preparat będzie to łatwe do określenia, jakie miejsce i jakie meble będą najlepsze dla Ciebie.

Pozycjonowanie recepcji

Recepcjonistki mają do czynienia z wieloma kwestiami na co dzień. Czy stara się uniknąć monumentalne głowy od słuchania krzyki dzieci cały dzień w pediatra poczekalni, albo ktoś krzyczy, bo ich powołanie nie rozpoczną się w terminie, dni może się dość długo.

Dlatego ważne jest, aby zrobić jak najwięcej jak to możliwe, aby zminimalizować ból głowy. Umów się na recepcji meble pokojowe w taki sposób, że recepcjonistka ma pełny widok na cały pokój i wszyscy ci, czeka w nim. W ten sposób wiedzą dokładnie, kto czeka, i mogą śledzić, jak długo one nie było, a być może ostrzec, jeśli ktoś się trochę niecierpliwić.

To może potrwać kilka próbuje zorganizować meble poczekalni w sposób, który najlepiej do biura, ale w końcu może pomóc pracownikom utrzymać lepszą kontrolę i wydajność, jak ludzie się doczekać, aby je zobaczyć.

Rozmiar i kształt Matter

Recepcja nie jest czymś, co należy wybrać lekko. Istnieje kilka czynników, które należy uwzględnić przed zakupem jeden. Na przykład, biurko muszą pomieścić więcej niż jednej recepcjonistkę w czasie? Jeśli tak, to musisz zakupić tyle duże biurko, tak, że nie ma miejsca na niezbędną liczbę pracowników, dokumentów i systemów komputerowych.

Należy także zadać sobie pytanie, czy Twoja firma zajmuje się informacji osobistych, poufnych lub tajnych. Jeśli tak, a każda z tych informacji przetnie biurko twojego recepcjonisty, warto rozważyć jeden z podwyższonym czołowej tak, że ludzie nie widzą, że informacje z drugiej strony.

W zależności od rodzaju działalności jesteś, przechowywania plików, a potrzeby komputerowe mogą być ważne. Czy recepcji muszą być na tyle duże, aby pomieścić drukarkę? Faks? Kilka dużych monitorów komputerowych? Czy trzeba wbudowany w szufladach lub szafkach, a oni muszą być w stanie zablokować?

Ustalenie odpowiedzi na te pytania będzie punkt w dobrym kierunku zakupu recepcją, i uczynić swoje życie, a także dzień twojego recepcjonisty, o wiele łatwiej.

Unikanie bałagan W recepcjach

Kiedy ktoś wchodzi do pokoju oczekiwania powinny być w stanie łatwo znaleźć recepcję, sprawdzić i usiąść, bez konieczności poruszania się tor przeszkód. Zaśmiecone poczekalnia sprawia wrażenie chaosu i że rzeczy są daleko od zorganizowane. Trudno jest też czekać w takim obszarze przez dłuższy czas, nie stając się niewygodne i niespokojny. I to jest ostatnia rzecz, którą chcą klienci, klientów lub pacjentów czuć.

Więc kiedy przygotowują się do zakupu recepcji krzesła pokój i inne meble, poświęć chwilę, aby pomyśleć o tym, co trzeba i co można pomieścić. Ile osób myślisz, że trzeba czekać w biurach w jednym czasie? Ważne jest, aby wystarczająco, aby pomieścić maksymalną ilość osób, które mogą być oczekiwania w dowolnej chwili. Nie chcesz, aby zostawić ludzi oczekujących i stojących przez cały czas, też.

Następnie dowiedzieć się, jak wiele czeka krzesła i stoły pokój może zmieścić bez bałagan. Ludzie muszą być w stanie chodzić, nie potykając się na kogoś czeka w fotelu obok nich.

Poczekalnia Akcesoria

Wszystko to jest w szczegółach. Oczekiwanie krzesła i stoły, lady recepcyjne, to wszystko jest ważne. Ale to nie koniec z dużych elementów. Czekam wyposażenie pokoju może czas ludzie spędzają tam bardziej relaksujące i przyjemne. Można je również dodać do obrazu recepcji wypuszcza.

Na przykład, stojaki na czasopisma są dobre na początek. Zamiast po prostu przerzucając stos magazynów na szczycie stolik dla osób do przekopywania się przez, organizować je starannie z stojak na gazety, więc ludzie mogą znaleźć to, czego szukasz i wykorzystać przestrzeń tabel dla innych rzeczy.

Wieszaki są również ważne. Zapobiegają one osób podejmujących dodatkowych miejsc w stosy warstwami, ograniczające liczbę krzeseł, które są dostępne dla innych. Spróbuj umieścić wieszak na każdym końcu poczekalni. W ten sposób ludzie mogą przechowywać swoje rzeczy bliżej nich i nie trzeba wędrować w całym pokoju, aby się czegoś od swojego płaszcza.

Akcesoria te uzupełnią inne meble w pomieszczeniu recepcji i zrobić cały obszar bardziej zorganizowane i wygodne dla wszystkich. Weźmy spojrzeć na te i inne opcje w BizChair.com.

Dziecko Przedszkole Meble

Dziecko Przedszkole Meble

Tworząc piękne przedszkole jest ekscytująca część przygotowuje się do przyjęcia nowego dziecka. Jeśli szukasz mebli dla dzieci przedszkola, masz wiele opcji, które mogą być trochę przytłaczające.

Poruszać się po labiryncie mebli do dzieci, aby dotrzeć do wyboru, które pomogą Ci stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę dla nowego maleństwa.

Niezbędne dla niemowląt Przedszkole Meble

Niektóre kawałki są potrzeby, które kilka szkółek iść bez.

Łóżeczko

Łóżeczka są chyba najbardziej rozpoznawalnym meblem dla niemowląt. Wiele różnych stylów i wzorów oferują nieskończoną pomysłów.

 • Prostokątne szopki mają tradycyjne odwołania, i istnieje wiele różnych wzorów, które dają dodaje ciepła i charakteru.
 • Okrągłe szopki są coraz bardziej popularne i są idealne, jeśli chcesz ten kawałek będzie centralnym punktem pokoju.
 • Zamienne szopki są bardzo popularne, a także dlatego, że z przekształcenia łóżeczka do łóżka dziecka z kilku zmian.
 • Canopy szopki dodać dramatyzmu i elegancji do dużych pomieszczeń przedszkolnych. Są one dostępne zarówno okrągłych i prostokątnych konstrukcji.

Urządzenia do przechowywania i przewijaki

To niesamowite, jak wiele rzeczy pochodzą z tak małym dzieckiem. Komody i jednostki magazynowe są niezbędne do organizacji i projektowania. Można znaleźć miejsce do przechowywania i wyświetlania wszystko od pieluch do książek dla dzieci.

Zmiana tabel może pełnić jednostek magazynowych, w zależności od ich konstrukcji. Uchwyt ścienny zmieniające tabele są wygodne dla małych szkółek, że nie może oszczędzić pokój dla bulkier mebli.

Szybowce i fotele bujane

Podczas wieczornych karmień, z pewnością docenią o wygodne siedzenie. Wiele matek zdecydować się na miękkich szybowców podczas gdy inni wolą klasyczny wygląd bujanym fotelu. Dla wielu, sułtan jest must-have uzupełnieniem fotela.

Jeśli nie ma starsze rodzeństwo, może warto spojrzeć na krzesła i rocka dzieci do specjalnego miejsca dla dziecka starszego brata lub siostry.

Dalsze informacje

Dla wielu, szopek, przechowywania i siedzenia są dość mało, aby stworzyć miejsce dla nowo przybyłych. Dodatkowe meble mogą dodać charakter i urok, i dekoracyjne akcenty mogą zakończyć atmosferę. Niektóre rzeczy mogą rozważyć dodanie zawierać następujące:

Dziecko Przedszkole Meble

Zmiana tabeli

 • Szafka nocna
 • Półka na książki
 • Pudełko z zabawkami
 • Skrzynia
 • Cradle lub gondoli
 • Szafą
 • Unoszące na pieluchy
 • Utrudniać
 • Lampy
 • Kosze na śmieci
 • Łóżko

Dodatki zależą od wielkości pomieszczenia i budżetu. Teraz, że masz pomysł, co trzeba, to jest czas, aby znaleźć meble.

Zakup Meble dla niemowląt

Detaliści oferują szeroki wachlarz wyposażenia dla szkółek. Możesz kupić wybierz elementy lub zestawy przedszkola.

 • Cribs.com ma obfite kolekcję szopek, które można przeglądać według rodzaju, marki lub zakresu cenowego. Ponadto, strona ta sprzedaje inne meble przedszkola, co czyni to możliwe, one-stop shopping experience.
 • Rosenberry Pokój ma wspaniałą kolekcję mebli dla dzieci, w tym zapierającym dech w piersiach szopek żelaza, takich jak dynia żelaznej Szopka.
 • Little Miss Liberty Okrągły Szopka Spółka sprzedaje wspaniałe okrągłe szopki w drewna lub żelaza, które są American się.

Zestawy Przedszkola

Jeśli pomysł zakupu mebli dla dziecka przedszkola kawałku-by-kawałek wydaje się zbyt czasochłonne, można znaleźć piękne zestawy mebli przedszkola, które biorą zgadywanie dopasowanie elementów spójnego wyglądu.

 • Babies R Us jest zaufany sprzedawca, który oferuje pełną gamę mebli dla dzieci łóżeczka i przedszkola, w tym Zestawy.
 • BabyCribsPlus.com sprzedaje szeroką gamę zestawów przedszkoli.

Zbuduj swój własny Meble dla niemowląt

Ostatecznym na zamówienie jest, że można zaprojektować specjalnie dla Twojego maleństwa. Możesz pracować z wykwalifikowanych rzemieślnika, który może pomóc. Dziecko Plany Meble to firma, która dostarcza wskazówek, jak stworzyć unikatowe dla przedszkola.

Antyczne Meble dla dzieci

Jeśli w domu jest wypełnione antykami i chcesz przenieść temat w przedszkolu, można znaleźć piękne antyczne meble dla dzieci. Wyzwaniem jest znalezienie elementów, które są bezpieczne, zwłaszcza szopki.

Doskonałą alternatywą jest kupić nowe meble antyczne wzory.

 • Zielona żaba Sztuka ma mały wybór szopek i zmieniających tabel, które wyglądają tak, jakby były antyki.
 • Vintage Dzieci sprzedaje łóżeczka, przewijaki oraz meble dla dzieci w starych wzorów.

Jeśli jesteś zdecydowany wykorzystać autentyczne antyki, mają inspektor bezpieczeństwa dziecięce łóżeczko dla oceny bezpieczeństwa. Międzynarodowe Stowarzyszenie Certified Home Inspektorzy (InterNACHI) może pomóc Ci znaleźć inspektora w Twojej okolicy.

Dodawanie ostatnie szczegóły

Gdy już zdecydujesz się na zbiór kawałków wypełnić przedszkola dziecka, można rozpocząć dodawanie osobowość używając tematu, sentymentalne przedmioty lub kapryśny kawałki wystrój. Znajdź pomysły na dekorowanie pokoju malucha na trochę inspiracji.

Znalezienie Kup teraz, zapłać później Meble biurowe

Znalezienie Kup teraz, zapłać później Meble biurowe


Kiedy trzeba meble biurowe, kup teraz płacić później ustalenia mogą znacznie łatwiej pozwolić sobie rzeczy, których potrzebujesz, gdy ich potrzebujesz. Wiele sklepów meble biurowe i sprzedawców online umożliwiają osób prywatnych i firm potrzebujących meble biurowe meble do zakupu dziś, że będą opłacone w pewnym momencie w przyszłości. Kup teraz, zapłać później programów może być bardzo korzystne dla operacji z domu, a tradycyjne firm rozruchu i ustalonych dotyczą zarządzania przepływów pieniężnych.

Kup teraz zapłać później Opcje Meble biurowe

Jeśli potrzebujesz mebli biurowych teraz, ale nie od razu mieć dostęp do funduszy, lub po prostu chcesz lub musisz opóźnienia płatności na okres bilon, kup teraz zapłać później układ zakup może być najlepszym rozwiązaniem. Istnieje kilka sposobów na zakup mebli biurowych z opóźnionych płatności.

Karta Zakupów Store

Office Depot, na przykład, oferuje sklep kartę zakupową zaliczania wykwalifikowanych firm. Nie odnawialnego konto kredytowe, ta karta wymaga zapłaty w całości na koniec każdego miesiąca i nie ma odsetek. Gdy masz kartę sklep nabywczą, będziesz mógł go używać do zakupu w miejscowym sklepie, katalogu, a za pośrednictwem internetowego systemu zamówień spółki. Rachunek przyjdzie i płatności będzie wymagane zgodnie z warunkami umowy karty zakupów.

Inne sklepy biurowymi, które przenoszą meble mają podobne programy, tak, skontaktuj się ze sprzedawcą, że jesteś zainteresowany kupnem od i poprosić o opcjach kart zakupu dla posiadaczy kont biznesowych Jeśli ta opcja Cię interesuje.

W Store Finansowanie

Niektóre dostawy mebli biurowych i sklepów oferują opcje finansowania w sklepie. Choć nie finansuje zakup siebie, mają mechanizmy finansowania wypracowane z kredytodawców, którzy pracują z nimi i ich klientami, aby zapewnić leasing lub finansowania nabywczej głównych purchases.Sometimes mebli 90 dni same jak finansowanie środków pieniężnych jest dostępny z finansowania w sklepie , dzięki czemu możliwe, aby cieszyć się 90 dni nieoprocentowanej użytkowania mebli przed musisz spłacić swój zakup. Należy pamiętać, że te rodzaje kredytów zazwyczaj wymagają płatności w całości na koniec "samo jak gotówkę" okresu. Jeśli konto nie jest wypłacane w całości na koniec okresu początkowego, odsetki są zwykle stosowane z powrotem do pierwotnej daty zakupu.

Przy zakupie mebli biurowych, aby dowiedzieć się, czy ta opcja jest dostępna, zapytaj przedstawiciela handlowego, z którym pracujecie, jakie rodzaje finansowania jest dostępny na zakupy mebli. Większość sprzedawców, zarówno online jak i tradycyjne, mają niektóre programy dostępne w celu dostosowania się do potrzeb klientów, którzy robią znaczące zakupy mebli.

Biznes i Personal Loans

Możliwe jest również zastosowanie do banku, unii kredytowej lub firmy pożyczkowej dla kredytu ratalnego, które można wykorzystać na sfinansowanie zakupu mebli biurowych. Nawet jeśli sklep się robi interesy z oferty w sklepie finansowania, może być także do zbadania, jakie są dostępne do finansowania, które można uzyskać na własnych warunkach. Często przekonasz się, że można dostać lepsze stawki odsetek i spłaty terminy z kredytodawcą, że określenia na własną rękę.

Karta Kredytowa

Zawsze jest możliwość, że można kupić meble biurowe z własnej karty kredytowej. Jeśli zdecydujesz się to zrobić, aby upewnić się zrozumieć rzeczywiste koszty takiego postępowania. Choć może to być akceptowalny opcję, jeśli można płacić równowagi wyłączyć od razu, jeśli chcesz rozłożyć płatności na przez długi okres czasu opłaty procentowe mogą być dość kosztowne.

Słowo ostrzeżenia

Tylko dlatego, że można opóźnić płatności kiedy zdecydować się na zakup teraz zapłacić później ofertę dla mebli biurowych, nie oznacza, że ​​należy zakupić więcej niż naprawdę potrzebują lub mogą sobie pozwolić na opłacenie. Nie popełnia błąd zakładając, że sytuacja finansowa znacznie się zmieniać pomiędzy czasem zamówić nowe meble biurowe i kiedy płatności staną się. Zamiast wybrać tylko te elementy, które spełniają Twoje potrzeby i są w ramach budżetu.

To nigdy nie jest dobry pomysł, aby sfinansować więcej niż jesteś pewien, można płacić do kiedy jest czas na spłacenie salda lub rozpocząć dokonywanie płatności na umowie. Ważne jest również, aby upewnić się, że rozumiesz konkretne terminy i warunki umowy finansowej dla przedmiotów kupujesz. W wielu przypadkach istnieją znaczne kary za opóźnienia w płatnościach, w tym rosnących stóp procentowych i opłaty za opóźnienie.

Podczas finansowania może być właściwym wyborem w wielu sytuacjach, trochę czasu, aby upewnić się, że opcja wyboru jest naprawdę w najlepszym interesie. To do Ciebie, aby dokonać właściwego wyboru i będzie przestrzegał warunków umowy, które zawrą z zakupionego od sprzedawcy lub pożyczkodawcy, który zapewnia wstępne finansowanie zakupu.

Antique: Porady Meble

Stęchły Zapachów

Czasami Antyczny skarb kupiłeś, znaleźć lub dziedziczone będą miały zapach stęchlizny można znaleźć obraźliwe. Aby pozbyć się zapachu lub przynajmniej złagodzić go trochę, weź ją na zewnątrz pierwsza usuwania szuflady, liście itp wietrzyć przez kilka dni. Czasami po prostu robi to pomoże. Jeśli nie można użyć rozpylacza z denaturatem i stosować tylko drewna surowego. Spowoduje to zatrzymanie żadnych zarodników pleśni z uprawy. Pozostaw do wyschnięcia jeszcze kilka dni.

Możesz też spróbować Febreeze lub w ostateczności jest uszczelnienie kawałek surowego drewna [tylko] w każdym rodzaju wykończenia.

Na bazie oleju lub farba lateksowa / akryl

Aby określić, jaki rodzaj farby jest na meble, szczotka trochę striptizerkę na niepozornym miejscu i zobaczyć co się dzieje. Jeśli to jest oparte na oleju, farby będzie marszczyć i bańki. Jeśli to tylko zmiękcza się na slimy goo, to lateksowa lub akrylowa. Farba na bazie oleju jest najłatwiejsze do usunięcia.

Polerowanie

Wosk z wyboru i zalecane przez konserwatorów mebli i innych opiekunów mebli i innych przedmiotów drewnianych jest pasta z wosku. Polerowanie wosku należy wykonać nie więcej niż dwa razy w roku, na obszarach intensywnego zużycia [krzeseł stacjonarnych, broni itp], a raz na trzy lata do stołu, nogi krzeseł, szaf i podobnych miejscach.

Aerozole i płyny nie są zalecane ze względu na rozpuszczalniki w nich, że atak i lakierów oraz wprowadzenie zanieczyszczeń na meble.

Środki ostrożności Drewno pyłu

Drobne cząstki pyłu drzewnego może przeniknąć większość maski. Te drobne cząstki zostały do ​​znana przyczyna zapalenia skóry, astmy, nosa i oczu gardła, raka nosa i gardła, wysypki zatorów płuc, głowy, aby wymienić tylko kilka. Proszę, przy pracy z drewnem, czy to, szlifowania, wiercenia, piłowania, a zwłaszcza szlifowania używać dobrego układu wydechowego i lub respirator właściwie w miejscu.

Przyklejony Szuflady

Od czasu do czasu w czasie, drewno otarcia na drewno w połączeniu z wilgocią może spowodować szuflady trzymać. Wosk pasta lub nawet pocieranie Świeca na krawędzi szuflady zadziała. Jeśli nie, to może potrzebujesz profesjonalnej naprawy pomoc.

Zakup Krzesła

Włącz krzesła nad i spojrzeć poniżej, aby znaleźć jakiekolwiek oznaki śrub lub gwoździ przed zakupem. Dzięki temu dowiesz się o wszelkich zmianach. Profesjonalny konserwator nigdy nie doda śruby lub gwoździe, jeśli nie był obecny pierwotnie.

Zrób to sam niemile widziane

Jeśli próbujesz naprawić mebel się nie używać żadnych gwoździ, śrub, pistolety powietrze do paznokci, taśmy klejącej, sznurka, uchwyty metalowe, wieszaki i inne elementy złączne twórcze. To właśnie sprawia, że ​​rzeczy trudniejsze dla profesjonalistów, kiedy w końcu udało się doprowadzić go. Nie należy używać kleju, inne niż klej żółty lub biały Carpentera lub Ukryj kleju.

Wyprowadź czyszczenie

Więcej tarcie, nie więcej polskich, wydobyć lepszy połysk na antyki.

Skurcz drewna

Kurczy drewna w poprzek włókien. Jeśli okrągły blat jest idealnie okrągły mierzona w dwóch wymiarach, to nowy. Jeśli stół jest starym, nie powinno być odmienne cala około jednej ósmej na stopę. Markietaż ma również tendencję do zaciągania nieregularnie, zwykle wsiąknięcia reszty powierzchni. Jeśli kawałek z intarsji ma idealnie gładką powierzchnię, intarsji prawdopodobnie dodane później, aby dodać lampy błyskowej lub "cierpki się" obiekt, jak dealerzy lubią mówić.

Pine Imposters

Pseudo-antyki są szczególnie powszechne wśród mebli kraju sosnowego. Producenci mebli uzyskać tego przystojny zużyty wygląd, używając starego drewna, często z XVIII-wiecznych stodół i domów. Aby stolik na przykład, będą one miały cztery posty z poręczy dla nóg, górnej poręczy na szynach i deski lub panele ścienne do góry. "Są ładne kawałki", mówi ekspert George Reed antyczne ", ale nie są antyki."

Czy to naprawdę Wood?

Bądź ostrożny przy zakupie mebli. To, że ktoś mówi, że jest "lite drewno" nie znaczy, że jest dobry. Płyty wiórowe i MDF [pilśniowa o średniej gęstości] są nadal "drewno", ale nie są one, co myślisz. Są one bardzo trudne do naprawy i znacznie cięższe niż "prawdziwe" drewna. Oni nie będą trwać, jeśli w ramach intensywnego użytkowania. Zawsze pytaj, "drewno" stałe co? Meble oznaczone litego dębu, wiśni lub Ash jest lepszym wyborem.

Wilgotność

Należy pamiętać, wilgotności, gdy robi własne prace mety. Wysoka wilgotność w powietrzu zachowa wykończenie z suszeniem lub będzie to "rumieniec" [stają się białe i matowe]. Jeśli masz profesjonalnego wykonania pracy mety, proszę pozwolić kilka dodatkowych dni na swój kawałek do całkowitego wyschnięcia przed użyciem.

Rękawice ochronne

Zawsze nosić chemiczne rękawice ochronne, zwłaszcza przy pracy z lakierem.

Współgra

Cieśle jest zazębianie technika język-w-wpust używać dołączyć deski pod kątem. Rowki w 18. wieku były szczególnie jaskółczego ogona szeroka, aż trzem ósmym cala. Chociaż współgra nadal wykonane ręcznie przez połowie XIX wieku, narzędzia i umiejętności wzrosły drobniejsze, a niektóre przykłady wykonane w 1830 roku lub później, mogą być tak małe jak jednej ósmej cala.

Lokalizacja

Lokalizacja jest dużym czynnikiem wpływającym na cenę mebli. Istnieją duże różnice w preferencji dla różnych stylów całej stanach USA i na całym świecie. Meble są ciężkie i drogie w transporcie więc te różnice w dalszym ciągu powodować duże różnice cen na tym samym kawałku od stanu.

Identyfikacja

Sprawdzić oznaki, że mebel został ręcznie wykonane kontra maszynowe. Sprawdzić ręcznie robione paznokcie, stawy i inne współgrać, a nie klejone przybity razem konstrukcja, niewielkie nieprawidłowości w budowie itp

Amortyzacja z napraw

Mimo, że jest niemożliwe, aby umieścić dokładną wartość dolara na skutek danej naprawy, niektóre naprawy są niewielkie i mogą zmniejszyć wartość kawałka o 10 procent, podczas gdy istotne zmiany mogą spowodować utratę kawałek aż 75 proc.

Drobne naprawy:

Wszelkie zmiany, które są odwracalne.
Zastąpiony sprzętu na meble Europejskiej.
Sprzęt dodane na przystrojenie.
Nowe stopy na każdym Europejskiej mebli.
Zastąpiony lustro.
Nowy złocenia.
Brakujące odlewów na nogi krzeseł francuskiej meble.
Małe zmiany w gzymsu półce.

Główne Naprawy:

Zastąpiony sprzętu na amerykańskiej meble.
Nowe stopy na każdym kawałku amerykańskiej meble.
Uszkodzone lub pozbawione patyna na amerykańskiej meble.
Nowy top na piersi.
Małżeństwo z kawałków, które nie należą razem, takich jak półki na książki na blacie biurka skos przedniej.
Zmniejszenie głębokości piersi.
Wymienione szyny fotela.
Sklejone lub naprawione nogi krzesła wykorzystujące wszystkie oryginalne części.
Nawet gorsze-nogi z nowo rzeźbione sekcjach.

Szklane blaty

Szklane blaty mogą chronić drewniane stoły, ale nie pozwól, wilgoć uwięzione między szkła i drewna. Tworzenie przestrzeni powietrznej poprzez podniesienie do góry szkła na jasnych zderzaki kauczuku butylowego, dostępne w większości sklepów ze szkła, i niech wasze drewniane blaty oddychać.

Skrzypiące ramy łóżek

Skrzypiące łóżko antyczne ramy może stać się uciążliwe. Dodawanie oleju do nitów powinny uspokoić go. WD-40 jest olej do stosowania.

Dla niemowląt: Meble Porady

Konfigurowanie Nursery

W nowych rodziców łatwo jest przesadzić przy zakupie dziecka rzeczy, szczególnie, gdy chodzi do przedszkola. Aby uniknąć kończąc zaśmiecone i nieuporządkowany pokoju dziecka najpierw zrobić trochę planowania. Start poprzez listę elementów, które trzeba, a także przez pomiar pokój więc wiesz, co można w nim zmieścić.

Zacznij od podstaw, takich jak szopka, komoda, stół i regał. Wtedy, gdy dowiedzieć, ile miejsca masz w lewo, można wybrać żadnych dodatków, które zakończyć wygląd wnętrza.

Aby zmaksymalizować przestrzeń wypróbować następujące pomysły:

 • Pobierz składany lub wiszący kosz
 • Wykorzystać przestrzeń pod łóżeczko dla dodatkowej pamięci masowej
 • Organizowanie szafę z półkami i kosze wieżowych
 • Użyj drzwi szafy powiesić półki tkanin
 • Powiesić więcej półki wiszące kieszenie tkaninowe lub zza drzwi

Aby ułatwić próby uzyskania większości przedmiotów z tego samego sklepu, w ten sposób można dopasować przedmioty i wygląd będzie bardziej określone.

Dziecko Meble Budżet

Bez względu na budżet może być, jeśli chodzi o zakup mebli swojego nowego dziecka, masz wiele opcji do wyboru. Istnieje wiele sklepów oferujących różne ceny i wszechstronności. Jeśli szukasz kupić elementy jakości, ale nie wydawać fortuny, sklepy takie jak Babies'R'Us lub nawet IKEA mają wspaniałe pozycje dla dzieci dostępne. Rozejrzeć się i zobaczyć co jest tam, można zrobić wspaniałe badania przed wychodzenia z domu, przechodząc w Internecie. Sprawdź różne miejsca, aby porównać ceny i sprawdzić, style, które oferują.

Często członkowie rodziny oferują rękę zakupem większych przedmiotów mebli, więc oferują wziąć je razem do sklepu, gdy wiesz, co szukasz. Gdy rodzice lub rodzeństwo może chip, że ma dużo obciążenia off i sprawia, że ​​znacznie łatwiej dostać ładnie urządzone przedszkole dla dziecka.

Spróbuj też kupno przedmiotów, które są przydatne, a także dekoracyjne, aby nie skończyć z kilka rzeczy, które po prostu być w sposób nie świadczy żadnych wymagań. IKEA ma wiele przydatnych elementów, które może pełnić zabawek lub ozdób, które dadzą pokój dziecka niepowtarzalny i zabawy wygląd.

Rocking Chair

Fotel może być dobrym dodatkiem do przedszkola, ponieważ zapewnia pocieszające miejsce do karmienia dziecka. Jest to także dobre miejsce dla środku nocy karmienia co czyni je nieco łatwiejsze i komfortowe.

Rocking krzesła są również cenne w pomaganiu, aby dziecko spać, gdyż zapewnia jej kojący ruchem obrotowym. Tuląc dziecko podczas kołysania na krześle może również tworzyć fizyczne razy wiązania, które przyniosą Ci bliżej i zapewniają szczególne wspomnienia dla was obu.

Zmiana tabel i zmieniające maty

Na początku rodzice mogą być bardzo zmieszany z układem elementów dostępnych dla niemowląt. Trudno powiedzieć jedno od drugiego i odróżnić ich zastosowań. Zmiana tabel i zmiana poduszki są w tym samym celu, ale są to dwie zupełnie różne rzeczy.

Zmiana stoły są wytrzymały kawałek stałego mebli, który jest zwykle przechowywany w przedszkolu dziecka. To na odpowiedniej wysokości na zmianę dziecko bez konieczności schylania się zbyt wiele.

Mata może być używany w dowolnym miejscu i jest przenośny. Możesz zmienić dziecka na różnych miejscach w całym domu lub gdy gdzieś.

Większość torby na pieluchy są w matę, która sprawia, że ​​bardzo wygodne, aby dostać pieluchy dziecka zmienił łatwo i higienicznie.

Tanie Meble w akademiku

Tanie Meble w akademiku

Jeśli masz studentkę w rodzinie, znaleźć tanie meble akademiku jest koniecznością. Dekorowanie pokoju w akademiku może być świetną zabawą. Jednak to również musi być przystępne.

Dorm Pomysły Meble

Większość pokoje wieloosobowe wyposażone są w bardzo nudne i nieatrakcyjne meble. Zazwyczaj znaleźć kilka dwoma łóżkami, kilka biurek i kilka krzeseł. To zawsze pomaga uczeń czuje się jak w domu, aby dodać swoje własne meble i wystrój.

Przestrzeń jest ograniczona w pokoju w akademiku i na górze, że trzeba podzielić się z inną osobą. Należy o tym pamiętać przy zakupie mebli pokoju w akademiku. Będziemy chcieli, funkcjonalne meble, które działa również w małych pomieszczeniach.

Gniazdo

Jeden fajny pomysł na pokój w akademiku jest meble pianki. Meble z gąbki jest lekkie, trwałe meble wykonane całkowicie z solidnym jeszcze elastycznej pianki, bez podpór drewnianych i metalowych. Nie jest wymagane w tego typu mebla montażu. Statki całkowicie zmontowane. Aby go użyć, wystarczy wziąć kawałek po wyjęciu z pudełka, zdjąć plastikową osłonę i umieść go tam gdzie chcesz. Mebel ten jest tak lekki, że młoda studentka może łatwo prowadzić swoją sofę się po schodach bez pomocy.

Meble Piana również pochodzi z wielu wymienialnych części, takich jak sofy i fotele, które mają sekcję które przewracają się, zapewniając dodatkowe siedzenia lub miejsca dla gości spać. Rodzice mogą zamówić meble pianki dla swoich dzieci, które są w college'u, a to wysłane bezpośrednio do kampusu.

Łóżka

Tanie Futony zrobić świetny mebel w akademiku. Futon będzie bardziej stylowy niż brzydkie akademiku łóżku. Może on służyć jako kanapa dla uczniów i ich przyjaciół w ciągu dnia, zapewniając jednocześnie komfortowe miejsce do spania w nocy.

Łóżka na poddaszu są bardzo popularne na pokoje w akademiku. Możesz dostać łóżka na poddaszu, które mają biurko pod łóżko. To może być prawdziwa oszczędność miejsca w ciasnym pokoju w akademiku. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, kupując zestaw łóżko na poddaszu, które pochodzi wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować własne łóżko na poddaszu.

Dorm Room akcesoria

Oprócz znalezienia meble tanie pokoju w akademiku, należy również patrzeć na akcesoria pokoju w akademiku, które mogą pomóc twój student czuje się jak w domu.

 • Kompaktowa lodówka: Jednym z ważnych akcesoriów, że każdy student będzie wdzięczna mając w jego lub jej pokoju w akademiku jest mini lodówka. Te mało poręczne urządzenia są w wielu rozmiarach i przedziałach cenowych. Można je znaleźć w Internecie za niecałe 50 dolarów. Można również uzyskać małą lodówkę z małym zamrażalnikiem na mocy 150 dolarów.
 • Kuchnia Małe AGD: AGD, takie jak kuchenki mikrofalowe i małe a piece toster pozwoli studentów, aby proste posiłki rację w swoich pokojach. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze, nie jedzenie tyle.
 • Dorm sejf w pokoju: Każdy student powinien mieć sejf w pokoju w akademiku. Wiele różnych rodzajów sejfów są dostępne pokoje w akademikach, w tym modeli, które wyglądają jak książki i T-shirty.
 • Okoliczne Dywaniki: Jeśli w pokoju w akademiku ma zimne płytki podłogi sprawiają, że pokój z niektórych cozier tanie dywany obszarze. Możesz znaleźć stylowe dywany obszarze, które nie tylko dodają więcej koloru i faktury do pokoju, będą one również czuć się lepiej w boso.

Gdzie kupić tanie Dorm Meble

Gdy szukasz tanie meble w akademiku, spróbować lokalnych sklepach oszczędności. Ekonomia sklepy są świetne miejsca do znalezienia przedmiotów, takich jak regały, krzesła, stoły, biurka i końcowych lamp.

Jeśli wolisz przeglądać online za przystępną meble akademiku, zapoznać się z następujących sklepów:

 • Dormco
 • Dorm Room Station
 • Uniwersalne hotelu Likwidatorzy

Nie zapomnij, aby spróbować innych źródeł na tanie meble, takie jak sprzedaży stoczni, sklepach oszczędności prowadzonych przez organizacje charytatywne i eBay.

Niedokończona Meble

Niedokończona Meble
Wybierz własną wykończenie drewna!

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, lub jeśli chcesz wyjątkowe meble, który wyraża styl wszystkich własnych, niedokończone meble może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Przy odrobinie czasu i tłuszczu łokcia, Twój niedokończone zakup mebli może przekształcić się w coś, co prezentuje swój osobisty projekt talent i pasuje do Twojego stylu płynnie, bo go utworzyć.

Co to jest Niedokończone Meble?

Niedokończone meble drewniane meble, które jest, jak sama nazwa wskazuje, "nie skończył." Kawałki przyjść jako zwykły drewnianej ramie, gotowy do barwienia lub farby jak uważasz. Możesz dostać prawie każdy mebel w niewykończonym odmiany, z krzesła na stołach do półek do stelaży. Niektóre niedokończone kawałki mebli pochodzi całkowicie zmontowane, gotowe do was jest twoja praca, a niektóre niedokończone kawałki mebli wymagają, aby zrobić trochę światła montaż. Inne sklepy oferują części, które są niedokończone, ale zakończy je dla Ciebie do specyfikacji.

Dlaczego warto kupić Niedokończone przedmioty?

Więc, dlaczego nie chcesz zapłacić swoje ciężko zarobione pieniądze na mebel, który będzie musiał popracować na, zanim będzie można go umieścić w swoim pokoju? Z jednej strony, jeśli są w budżecie, niedokończone meble mogą zaoszczędzić trochę poważny gotówki. Niedokończone meble są znacznie tańsze niż "zwykłej", gotowych mebli; czasami aż 50% lub nawet więcej tańszy. Kiedy trzeba do dekoracji bez rozbijania banku, niedokończone meble może być tylko bilet.

Inną zaletą jest to, że meble niedokończone jest daje puste płótno, aby stworzyć dokładny rodzaj mebli, którego szukasz. Jeśli masz zestaw jadalnia, że ​​są problemy ze znalezieniem Hutch, aby dopasować, można inwestować w niewykończonym Hutch i dopasować plamy siebie. Możesz również zdecydować się malować meble w dowolnym kolorze o wybranej lub nawet dodać szablony, wykończenia faux lub własne wzorów. Niektóre opcje wykańczania dla niedokończone meble należą:

 • Czerwona Cranberry
 • Wybielanie
 • Czarna satynowa
 • Dąb antyczny
 • Złoty dąb
 • Klon Shaker
 • Pomalowane na biało

Bo niedokończone meble nie oferuje puste płótno, może to być zgodne z każdego stylu mebli. Jednak to jest szczególnie popularne w stylu Country wnętrz, Zaloguj stylu kabiny projektowania wnętrz i Kraj stylu francuskim wystroju wnętrz.

Gdzie kupić

Niedokończona Meble

Niektóre tradycyjne sklepy meblowe oferują wybór mebli niedokończone, i jest kilka sklepów, które są przeznaczone do sprzedaży niedokończone meble. Poniższe linki przeniesie Cię do jednych z najlepszych miejsc w internecie, aby uzyskać niedokończone zakupy mebli zaczęło:

 • # 1 Niedokończone Meble
 • Amerykańska Niedokończone Meble
 • Meble Pop
 • Niedokończona Showcase Meble
 • Karolina Kraj Meble
 • Niedokończona Stowarzyszenie Meble
 • Niedokończona Meble Mega Mart
 • Niedokończona Expo Meble

Więcej Meble Zasoby wykończeniowe

Porady na temat barwienia i malowania niedokończone meble, dają te serwisy spróbować:

 • HGTV
 • Minwax
 • eHow

Tanie zadaszony taras Meble

Tanie zadaszony taras Meble


Mimo, że będzie łatwo wydać fortunę wyposażenia ganku miejsce do organizacji grilla i relaks, tanie meble ganek jest dostępny. Zanim wydasz dużą sumę pieniędzy kupując meble ogrodowe na ganku, za rozejrzeć się za przystępnych opcji.

Ganek Meble Pomysły

Ganek nie jest zwykle tak przestronny, jak pełne patio, więc szuka doskonałych kawałków do przedstawią obszar może być trudne. Jednak nadal chcesz Wygodne, przyjazne miejsce, gdzie można spędzić leniwe popołudnie. Przedmioty, które mogą wpisują się w to, co sprawia, że ​​jest ulubionym miejscem ganek to:

 • Fotele na biegunach
 • Turcy
 • Stół lub dwa (lub trzy!)
 • Grill
 • Ławka
 • Bistro zestaw
 • Huśtawka

Gdzie szukać Tanie Ganek Meble

Craigslist

Wyszukiwanie na Craigslist w Twoim mieście może zezwolić na zakup mebli ganek bardzo tanio, bez obawy o opłaty przewozowej. Prawdopodobnie będziesz musiał dokonać uzgodnień go odebrać od sprzedawcy, jednak, więc jeśli nie masz samochód to może być wyzwanie, aby przejść do większych przedmiotów.

Sklepy Thrift

Ekonomia sklepy mogą mieć kilka ukrytych skarbów. Spacer po z twórczego oka. Kilka poprawek może okazać stare krzesło lub stolik w to, czego potrzebujesz na ułamek kosztów detalicznej podobnych pozycji. Jeśli nie jesteś w pośpiechu, aby dostarczyć cały ganek na raz, można wziąć swój czas i zrobić sklepie oszczędności przeglądający część rutynowych weekend.

Garaż Sprzedaż

Nigdy nie wiesz, co znajdziesz na sprzedaż garażu. Można nawet mieć szczęście i znaleźć ledwie używane meble ganek za bardzo niską cenę, jeśli rodzina pragnie przenieść tak lekko, jak to możliwe lub nabyła nowy zestaw Musisz przebrnąć przez mnóstwo "śmieci" przed znalezieniem tych idealne pozycji, ale jeśli masz nadzieję na coś naprawdę tanie, sprzedaży garażu może dać odpowiedź.

Rodzina i Przyjaciele "Domy

Jeśli Twoi znajomi lub członkowie rodziny mają nadzieję, uaktualnić swoje meble ganek, oferują odebrać swoje stare krzesła i stolik w bardzo niskiej cenie - lub nawet za darmo. Nie bój się mówić. Jeśli czekać na nich do zaoferowania, może okazać się, że listy są używane meble ganek ich na Craigslist lub masz sprzedaży garażu własnych nie zdając sobie sprawy, że jesteś zainteresowany.

Freecycle.org

Freecycle.org jest lepsze niż tanie. t nic nie kosztuje. Choć ten serwis może nie mieć najlepszy wybór, jest doskonały dla tych, którzy mają czas do monitorowania aukcji i skakać na te, które brzmią najlepiej. Freecycle.org pozwala ludziom pisać używanych rzeczy za darmo. Po prostu trzeba sposób odebrać przedmioty, które są zainteresowane.

Pobierz Jakość za koszt

Nie jest prawdopodobne, aby zapłacić brud tanie ceny na nowe wysokiej jakości, meble marką. Jednakże, istnieje kilka rzeczy, o których warto pamiętać podczas zakupów, tak, że nie kończy się konieczności wymiany co kupiłem w ciągu roku, który niweczy początkowe oszczędności.

 • Po pierwsze, kiedy sklep jest ważne. Jeśli kupisz wiosną lub wczesnym latem, prawdopodobnie zapłacić najwyższą cenę. Jednak, gdy kończy się sezon na grilla, meble ogrodowe na sprzedaż rozpocznie. Jeśli jesteś typem planowania stron i miłości do organizacji imprez w domu, myślimy i zakupy w czasie poza sezonem do mebli goście będą czuć się komfortowo na.
 • Nie uciekaj od plastiku. To stosunkowo wytrzymały, to jest tanie, a to może trwać bardzo długo. Inne materiały mogą zanikać i osłabić szybko pod wpływem elementów, nawet jeśli ganek jest objęty.
 • Wiklina jest inny materiał, który często wpada do taniego kategorii meble ganek. Musisz wybrać mądrze, choć i zachować go jako chronione, jak to możliwe. Nie kupuj naturalnej wikliny; musi być powlekane tak, że jest zabezpieczony przed czynnikami. Możesz nawet rozważyć wikliny syntetycznego. To wydaje się trwać dłużej niż gotowego naturalnej wikliny, ale to nadal potrzebują więcej opieki i uwagi, niż krzesło z tworzywa sztucznego, na przykład.
 • Wybierając poduszki do mebli ogrodowych, nie wystarczy, aby znaleźć najtańsze z nich. Nadal można je tanio, ale ważne jest, aby wybrać te, traktowane do użytku na zewnątrz. Są odporne na wodę i oprzeć się na blaknięcie skutków promieniowania UV większym powodzeniem. To wciąż ważne, aby zachować je przed deszczem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych jak najwięcej, choć.

Urządzając ganku

Jeśli potrzebujesz dowodu, że zakupy dla swojej tanie meble ganek ten sposób spojrzeć na oszczędności w praktyce: stanowisko Powrót zadaszony taras meble na GetRichSlowly.org. Autor urządzone jego ganek za 53 USD.

Aby dokonać ganek wygląd zachęcający, nie wydając fortuny, wybrać poszczególne elementy uzupełniające w czasie. Ustaw budżet i zdecydować, co szukasz, a następnie ustawić przedział czasu w harmonogramie co tydzień szukać elementów, które potrzebują i chcą. Nie bój się powiązać ze sobą części, które nie do końca pasują do niedrogich zewnętrznych poduszek meblowych, a nawet roślin akcent.

Używane Hotel Meble w Las Vegas

Używane Hotel Meble w Las Vegas


Jeśli szukasz używane meble w hotelu w Las Vegas, istnieją pewne środki, które mogą pomóc. Niekwestionowanym mekka delikatnie używane meble hotelowe, hotele w Las Vegas mają zazwyczaj budżet, doświadczonych projektowania i natłoku kanapami, aby umieszczenie styl i jakość trzeba łatwe.

Zakup mebli z Vegas hoteli

Zalety Używany Hotel Meble

Meble Hotel zbudowany jest trochę zużycia, ale często nie ma. Stoliki, siedzenia pomocniczego, stoły robocze, armoires telewizyjne i komody są zazwyczaj pod wykorzystywane dla praktycznego życia większości mebli hotelowych. Zazwyczaj hotelu meble zmienił się co trzy do sześciu lat. Wyższa zakończyć hotel, częściej jest to zaktualizowane. To nie dlatego, że same elementy są już widoczne, zużycie, ale dlatego, że styl podpisu samego hotelu oraz konkurencji ze strony innych hoteli w zaproszeniu obszarowych na częste zmiany projektowe. Jest to wydatek dla hotelu, ale wielką szansę, aby zapisać na Ciebie.

Ponieważ hotele często zmienia się duże bloki pokoi w jednym czasie, meble używane hotel jest zazwyczaj sprzedane do pośredników, które radzą sobie z dużymi obrotami głośności. Zwykle oznacza to, likwidatorów i domy aukcyjne. Małe hotele i motele może trochę obsługiwać aktualizacje inaczej, sprzedaży maszyn, zakładów meblowych, sklepów przewozowych i innych źródeł. Nawet ekonomia sklepy są czasami stosowane w celu skorzystania z ulg podatkowych dla darowizn charytatywnych.

Przenieś w górę przy niskich kosztach

Kolejną zaletą kupowania używane meble hotelowe w Las Vegas jest możliwość zakupu wysokiej jakości, ekskluzywnych mebli dla mniej. Ponieważ miasto jak Las Vegas ma wiele drogich miejsc, zakwaterowanie spania może być równie luksusowe i imponujące. Gdy pokoje w ekskluzywnych hoteli są odnowione, wszystko to meble idzie na rynku w niższe od cen detalicznych. Wiele z tych utworów są przez znanych, producentów mebli marki i nazwy są wyposażone w designerskie tkaniny i wykończenia. Przy odrobinie badań i trochę cierpliwości, można korzystać z dobroci i urządzić sypialnię, salon lub pokój rodzinny z wysokiej jakości meble często za mniej niż byłbyś w stanie pozwolić sobie inaczej.

Gdzie znaleźć używany Hotel Meble w Las Vegas

Oprócz lokalnych likwidatorów i licytatorów, czytanie gazety w Las Vegas może być świetnym sposobem, aby wiedzieć, co się dzieje w dużych hoteli. W lokalnej gospodarce, więc w zależności od branży hotelarskiej, plotki i wycinki prasowe pomoże Ci wiedzieć, kiedy jest dobry moment, żeby zacząć dzwonić wokół do gniazd z drugiej ręki. Jeśli ty lub znajomy pracuje w hotelu, możesz mieć dostęp do zniżki pracownika na meble, które ma zostać zastąpione zbyt.

Zasoby dla Używany Hotel Meble

Poniższe zasoby pomogą Ci znaleźć aktualne oferty na używane meble hotelowe w okolicy Las Vegas. Ponieważ oferty pojawiają się i znikają, czasem szybko, często sprawdzać i być gotowi czekać na dużym. To chyba dobry pomysł, aby zachować listę życzeń mebli wraz z pomiarami kosmicznych. Znając trochę o elementy projektu w niektórych hotelach nie zaszkodzi:

 • AAA Usługi aukcyjne
 • Przystępne Likwidatorzy
 • Aukcja Clark County Public
 • Meble hotelowe Likwidatorzy - Las Vegas i Kanada. Robią niestandardową wysyłkę.
 • Meble hotelowe sprzedaży - Las Vegas
 • Świat Lynn
 • Robinson Używane Meble

Prawo Styl jest zobowiązany do Turn Up

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na luksus marka Meble nowe, używane meble hotelowe Las Vegas tylko może być następną najlepszą rzeczą. Jeśli nie możesz znaleźć styl kochasz na pierwszym razem, odczekaj chwilę i spróbuj ponownie. Przy tak wielu hoteli w pasie, nie będzie więcej ofiar, co kilka miesięcy, a jednym z nich jest zobowiązany do swoich upodobań.

Płótno Tkanina Meble ogrodowe

Płótno Tkanina Meble ogrodowe


Czas spędzony na zewnątrz może stać się jeszcze bardziej przyjemne podczas korzystania z tkaniny Tkaniny na meble ogrodowe.

Outdoor wybór mebli

Istnieje wiele opcji do mebli ogrodowych, takich jak wikliny, drewna i metalu. Wszystkie te mogą być bardziej wygodne i bardziej piękne z dodatkiem poduszki płótnie lub poduszki, a nawet markizy płótnie.

Podczas metalu meble ogrodowe, takie jak zestawy aluminiowych lub kutego żelaza oferuje trwałość, nie jest pozbawiona wad. Metal może się bardzo gorąco w słońcu, które mogłyby dać każdy potencjalny Opiekunka tosty posterior. Ponadto, metalu nie zawsze dobrze odsączyć, gdy osłabione przez deszcz lub zraszacza, nawet jeśli metal jest tłoczona z projektu, aby umożliwić odpływ. Jeśli nie patrzeć przed usiąść, można mieć na sobie mokre ubrania na następnym zewnątrz zgromadzenia.

Drewno ma trwałą, naturalne piękno, ale proces starzenia Wooda powoduje niechcianych elementów: drzazgi. Drewniane ławki, krzesła, i tabele mogą zostawić z maleńkim kawałkiem siebie złożonego w palca (lub gorzej!) I mieć komfort z wielkich zewnątrz. Podobnie, wiklina jest piękny w meble ogrodowe, ale może być za kolczastego siedzieć przez długi południu.

O kanwę dla Meble ogrodowe

Możesz uatrakcyjnienia odkryty dzienny doświadczenie przy użyciu tkaniny płótna na meble ogrodowe.

Płótno jest trwałe, szczelnie-dzianina. Tradycyjnie z bawełny, lnu, konopi, juty, czy ostatnio, poliester. Ponieważ materiał jest ciężki, jest to dobry wybór do zastosowań, gdzie trwały materiał jest wskazany, takich jak na zewnątrz poduszki mebli czy nawet żagli. Jeśli kupujesz na płótnie, należy pamiętać, że płótno jest czasem określane jako kaczki.

Korzyści z Canvas Meble

Możesz zrobić lub kupić poduszki płótno dla istniejącej metalu, wikliny, drewna lub zestaw patio. Można również zakupić meble z siedzeniami i oparciami płótnie, takich jak chusta powrót krzesła lub krzesła reżysera. Ten rodzaj mebli jest lekki, ale wytrzymały, bardzo przenośne i łatwe w pielęgnacji.

Poduszki Canvas dodać komfort, są łatwe do czyszczenia, i usunąć niektóre z następstw siadając bez badania temperatury lub prickliness krzesła, którego chcesz użyć. Jako bonus, można również zmienić poduszki, aby dopasować zmieniające się style bez kupowania wszystkie nowe meble ogrodowe.

Dbanie o kanwę

Dbanie o płótnie jest stosunkowo prosta. Woda zazwyczaj zjeżdża płótno, ale należy przechowywać go w czasie deszczu lub przy zimowej aury, aby zapobiec pogorszeniu. Płótno jest łatwy do czyszczenia.

Jeśli płótno zabrudzi, zostaw płótno na ramie i oczyścić szczotką do szorowania i łagodnego detergentu. Wypłukać i pozostawić do wyschnięcia, i będzie gotowy do ponownie i ponownie użyć. Niektóre meble płótno jest łatwo usunąć z ramy na zatrzaski, guziki, zamki błyskawiczne i więzi, dzięki czemu można prać płótno w pralce, linia wysuszyć i umieścić go z powrotem na meble do dalszego użytkowania.

Zakup kanwę

Jeśli jesteś gotowy do zakupu produktów tkanin brezentowych, zdecydować, jaki rodzaj leczenia, jeśli w ogóle, chcesz tkaniny mieć. Można kupić płótna, które jest środek opóźniający palenie, hydrofobowe, lub obu. Pamiętaj, aby kupić masę tkaniny, która najlepiej pasuje do Twojego projektu. Płótno jest mierzona przez jego masę w uncjach na jard kwadratowy lub przez własną skalę ocen. Stopniową skalę trwa od jednego do 12 (z pominięciem siedem, dziewięć, jedenaście). Waga jednej to najcięższe płótno; 12 jest najlżejszy.

Wybór mebli

Wybór tkaniny płótna na meble ogrodowe jest zabawne przedsięwzięcie. Wiele firm oferuje tkaniny w stałych, wzorów i paski, dzięki czemu można spersonalizować zewnątrz przestrzeni życiowej i cieszyć się, że dodatkowy wymiar komfortu i trwałości.

Big Lots Meble

Big Lots Meble

Każdy kocha, poszukiwanie skarbów, dlatego Big Lots Meble jest jednym z pierwszych miejsc, aby wyglądać podczas wyszukiwania niesamowitą rokowań na tym doskonały mebel lub akcesoriów dla domu. To dobrze znane krajowe produkty zakupy łańcuchowe, często po cenach Closeout producenta, a następnie sprzedaje je do publicznej wiadomości po fantastycznych rabatów.

Nawigacja Big Lots Meble

Gdy przesiewanie niekończącej zapasów meble w sklepie lub przez Internet na BigLots.com, istnieje kilka ważne względy, o których warto pamiętać. Nie wystarczy kupić coś dlatego, że jest tani.

 • Poszukaj markami, które są znane na jakość
 • Sprawdź, zadrapania, ślady, wgnieceń lub odłamkami. Zdecyduj, czy można żyć z wadą lub to stałe
 • Sprawdź stawów tabeli, aby upewnić się, że są stałe i nie chwiejne. Sprawdzić pod kątem uszkodzeń, takich jak popękane podporach
 • Krzesła testowe dla komfortu i wielkości

Sklep o pokoju

Pokój dzienny

Począwszy od skórzane sofy do stoliki, centrów rozrywki do lampy podłogowe, kolekcja salon obejmuje tradycyjne i nowoczesne elementy stylu. Jeśli znajdziesz sofę, która jest idealny rozmiar i kształt, ale nie odpowiedni kolor, należy rozważyć narzuty na niedrogi sposób, aby pracować ze swoim stylu.

Big Lots często kupuje duże ilości wyposażenia wnętrz luzem, Closeout oferty. Często są one przerwane przedmiotów, które producenci i dystrybutorzy starają się szybko poruszać, aby zrobić miejsce na nowe produkty. Ilość będzie ograniczona, a wybór będzie inny w każdym sklepie. To może oznaczać duże oszczędności na przedmioty takie jak:

 • Lustra i ramki do zdjęć
 • Wall Art i akcent kawałki
 • Poduszki dekoracyjne
 • Świeczniki
 • Lampy i oświetlenie

Jadalnia

Gdy szukasz nowych mebli w jadalni, wybrać mądrze. Jest to ważna inwestycja, więc chcesz kupić coś, co będzie trwać długo. Od zestawy stołowe do indywidualnych krzesła jadalnia, Big Lots Meble oferuje kilka opcji w wykończenie i kształtu, od jasnego do ciemnego drewna i małych do dużych tabel.

Big Lots Meble

Sypialnia

Pełna sypialnia zestaw - łóżko, komoda i szafki nocne - może kosztować tysiące dolarów w przypadku zakupu zupełnie nowe. Z ceny Closeout, Big Lots zestawy są bardzo rozsądne. Jeśli podoba Ci się bardziej eklektyczny wygląd, zakup pojedynczych sztuk w podobnym wykończeniem lub kolor. Mieszanie i dopasowywanie różnych stylów daje pokój więcej osobowości.

Ministerstwo spraw wewnętrznych

Przy poszukiwaniu mebli biurowych do domu może być trudno znaleźć coś, co działa dobrze w małej przestrzeni lub łączy do salonu lub sypialni. To musi być wszechstronne, mają dużo miejsca dla plików, dokumentów, komputera itp Big Lots Meble oferuje przyzwoity wachlarz wzorów dla domowego biura, w tym style modułowych i narożników.

Materace

Jeśli kiedykolwiek spał na tanie materac, wiesz, że poświęcić kilka dodatkowych dolarów jest wart dobry sen, ale łuskanie obecnie kilkaset dolarów można również zostawić Ci podrzucając i toczenia. Big Lots niesie materace Sertã, znanych ze swojej jakości i komfortu. Ceny są konkurencyjne w stosunku do innych sklepów dyskontowych internetowych, więc możesz spać spokojnie wiedząc, że materac będzie trwał długo i nie będzie zostawić portfel na sucho.

Młodzież

Dzieci rosną szybko i zakup mebli do ostatniego ze swoich lat malucha do swoich młodzieńczych lat może okazać się niemożliwe. Znajdź kilka kawałków jakości, takie jak łóżko i komodę, a następnie zmienić swoje pościel i akcesoria, jak podrosną. Big Lots ma doskonałe zestawy sypialni dla dzieci. Są one również pewne tanie części, które są fajne do zabawy, takie jak drewno i metal futon koi lub neonowych zegarów ściennych gitary.

Buzz Club Rewards

Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na Big Lots, łącząc swoje Buzz Klub programu Nagrody. Możesz dołączyć do tego programu w dowolnym sklepie lub Big Działki na Big Lots w Internecie. Po rejestracji otrzymasz kartę nagrody. Wszystko, co musisz zrobić, to dziesięć zakupy o wartości 20 $ lub więcej w ciągu jednego roku. Następnie uzyskać 20 procent off następny zakup. Inne korzyści Buzz klubowe to:

 • Dwudniowe zaletą. Bądź pierwszy w kolejce, gdy reklama przechodzi w tryb online.
 • Zobacz najświeższe oferty w spiżarni żywności, zdrowia i urody.
 • Otrzymują specjalne oszczędności nawet do 20 procent off.
 • Pobierz wkraść szczyty nowych, sezonowych produktów.
 • Bądź pierwszy aby zobaczyć przedmioty odprawy.

Odwiedź lokalnego sklepu Często wspaniałe oferty

Najważniejsze jest to, dolnej linii. Przed wyruszeniem na lokalnym mebli emporium, sprawdź swój najbliższy sklep Big Lots lub spojrzeć na ich wybór w Internecie. Wystarczy pamiętać, że wybór będzie się różnić od sklepu do sklepu, a także będzie inna niż to, co można znaleźć w Internecie. Możesz być mile zaskoczony, że kawałek zostałeś szukasz jest 80 procent rabatu!

Meble Leona

Meble Leona

Jako jeden z najbardziej szanowanych detalistów w Kanadzie, Meble Leona cieszy stały wzrost i zysk dla więcej niż 100 lat. Od swoich skromnych początków, jak A. Leon w Welland, Ontario w 1909 roku, Meble Leona kwitnie i stać się ważnym graczem w branży meblarskiej, odpowiadając na zmieniające się czasy i zaspokajanie potrzeb codziennych Kanadyjczyków.

Rodzaje Meble dostępne w Meble Leona

Meble sklepu co Leona prowadzi ponad milion dolarów w inwentarzu dostarczenia każdym pomieszczeniu w domu. Leona oferuje przystępne ceny, wysokiej jakości meble oraz szybką dostawę.

Sklep oferuje meble do domu z wszystkich zaawansowanych niuanse ekskluzywnych kawałków na ułamek kosztów wysokie ceny mebli. Jeden z najbardziej przyjemnych aspektów zakupy w Meble Leona jest w stanie wybrać meble z wyrafinowanych kolekcji wypełnionych unikatowe dla każdego stylu domu.

Pokój dzienny

Pokoje dzienne i wielkie pokoje, gdzie ludzie lubią zbieranie z rodziną i przyjaciółmi. Kluczowe kupujących elementów szukać w meble do salonu jest komfort, w stylu blisko sekundę. Bez względu na to, jaki styl domu jesteś wyposażenia, nie jest zbiorem salonie dostępne na Leona. Wybory meble pokojowe obejmują:

 • Tkaniny, skóry i sofy ruchu
 • Wiele rozmiarów i stylów tabel kawy i końcowych
 • Różne rozmiary siedzenia i tafty

Jeśli jesteś w potrzebie pełnego zestawu salonie, Leona ma się pokryte skoordynowanych kolekcji mebli, które obejmują część wypoczynkową, tabele i tafty. Jeśli jednak chcesz, aby trzymać się razem swój własny wygląd, albo wystarczy jeden konkretny mebel, każda kolekcja jest sprzedawany po kawałku, jak również.

Jadalnia

Dla formalnej jadalni lub przytulnym kąciku jadalnym przy kuchni, Meble Leona oferuje szeroki wybór stołem i krzesłami. Sklep formalne lub nieformalne posiłki, zawęzić wyszukiwanie po kawałku, stylu i ceny, aż znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Wybory do mebli w jadalni to:

 • Zestawy stół i krzesła w różnych rozmiarach
 • Serwantki i komody
 • Klatki
 • Ławki
 • Taboret
 • Wino i piekarz regały

Podobnie jak w salonie, jadalni Meble można kupić jako zestaw lub fragmentaryczne, aby uzyskać dokładny wygląd jesteś po.

Sypialnia

Stwórz przytulną oazę w sypialni przy użyciu ulubionego palety kolorów i charakterystyczne meble i wystrój wnętrz. Choć nie znajdziesz pościel na Leona, znajdziesz znaczne możliwości zarówno młodzieży i sypialni dla dorosłych. Spójrz na jedną z następujących czynności:

 • Ramy łóżek
 • Oddzielne zagłówki
 • Materace
 • Stoliki nocne
 • Armoires
 • Komody
 • Lustra
 • Mebel TV
 • Biblioteczki

Style wahają się od eleganckich współczesnych i większość kawałków są w różnych kolorach i wykończeniach. Pociągnij sypialni wraz z wycieczką do Leona.

Zakup Meble na Leona

Oprócz szerokiego wyboru wysokiej jakości meble, podjął współpracę z Leona, finansowej Desjardins bezpieczeństwa firmy, oferuje wygodne i elastyczne opcje płatności:

 • Wstępną akceptację kredytową za zakupy w Leona
 • Elastyczne odroczone lub miesięczne opcje płatności
 • Ofert specjalnych wyłącznie dla posiadaczy kart
 • Wcześniejsze powiadomienie o dużych promocjach
 • Najniższe stopy procentowe dostępne na należności przeterminowanych
 • Instrukcje proste w okresach miesięcznych

Możliwości Franchisingu

Ten kreatywny twórca wielkiego sklepu okno koncepcji zaproponował franchising od 1980 roku, oferując tym samym możliwości dla ludzi biznesu w małych społecznościach w całej Kanadzie. Dzięki ponad 100-letniej historii, a także dobrze znana nazwa, franchising Leona to duża część firmy i zapewniają doskonałą okazją dla wielu niezależnych przedsiębiorców.

Przekonaj się sam

Jeśli szukasz w one-stop-shopping centrum mebli dla każdej części domu, aby Leona Meble jeden z pierwszych przystanków. Dzięki wysokiej jakości, elastyczne opcje i niskich cen, Leona jest trudny do pobicia.

Meble w stylu rustykalnym Barnwood

Meble w stylu rustykalnym Barnwood
Barnwood Meble Zaprojektowany przez Meble ze stodoły

Jeśli szukasz unikatowe meble z rustykalny urok, regeneracji meble Barnwood uczyniłoby doskonały dodatek do Twojego domu. To są meble z historią, prawdopodobnie prosto z 19. wieku.

Dodaj Barnwood Meble do domu

Producenci mebli oraz firmy mozolnie rozbierać stare tarcicy historycznych kabiny, stodoły i budynki gospodarcze do recyklingu drewna do mebli na zamówienie i stylu rustykalnym. To drewno jest pozyskiwane na terenie całych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Meksyku i innych krajach w Europie i Azji. Ceny różnią się w zależności sztuk Barnwood do rzadkości, wieku i stanu drewna, a także rzemiosła z meblami.

Możesz mieć meble Barnwood dostarczony bezpośrednio do domu z tych firm detalicznych online:

 • Meble ze stodoły
 • Western Heritage Meble
 • Woodland Creek Meble
 • Zaloguj Rustics Cabin

Jeśli jesteś zainteresowany, gdzie drewno pozyskiwane o meble lub o jego historii, skontaktować się z firmą bierzesz pod uwagę zakup od więcej szczegółów.

Meble rustykalne Style Barnwood

Meble w stylu rustykalnym Barnwood

Barnwood nocnej

Styl większości mebli Barnwood zależy od miejsca, z którego pochodzą, rodzaju drewna i jak każdy rzemieślnik projektuje się z nim. Style, które można uzyskać z meblami zregenerowana Barnwood obejmują:

 • Chata
 • Współczesny
 • Tradycyjny
 • Rustykalny
 • Francuski Kraj
 • Toskańskie / Stary Świat

Barnwood można przekształcić w niemal dowolny styl mebli. Innym elementem, który dodaje jej odwołania jest fakt, że Barnwood zawraca tarcicę, że nie przyczynia się do zniszczenia istniejących drzew i lasów.

Kolor i wykończenie

Weathers drewna i wieku w różny sposób, w zależności od rodzaju drewna jest i rodzaju klimatu zostało narażone na. Intensywne światło słoneczne ma największy wpływ na powierzchni drewna pod, ponad wilgoci lub wiatr w połączeniu. Dlatego, drewno, które jest odzyskanych z budynków w cieplejszym klimacie, które miały niewielki lub żaden ochrony przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych będzie nieco inaczej niż w kolorze drewna, które zostało wyblakły w chłodniejszych strefach klimatycznych lub silnie zalesionych. Regeneracji drewna, które były na wewnętrznej stronie budynku nadal zachowują większość swojego naturalnego koloru. Drewno wystawione na czynniki zewnątrz będzie miał charakterystyczny kolor srebrno-szary związane z wyblakły drewna.

Meble w stylu rustykalnym Barnwood

Amish rzemiosła Barnwood Sadzarka

Regeneracji dąb i klon może się zmieniać od lekkich kremów i ciep? Opalenizny do ciemnego czerwono-brązowy. Istnieje wiele różnych gatunków sosny, takich jak biały i czerwony cedr, daglezji i południowej żółtej sosny. Sosna żółta południowa wieku ma piękne czerwone złoto i pomarańczowe odcienie, natomiast Douglas Fir ma lekką czerwonawo brązowy odcień. Czerwony cedr ma głęboki, bogaty czerwonawy kolor brązowy, podobny do Cherry drewna. Biały cedr jest bardzo popularne na meble z drewna ze względu na jego kremowym kolorze białym. Wyblakły Barnwood, że zwrócił srebrny szary nadal ma wiele oryginalnych kolorach tuż pod powierzchnią drewna.

Większość meble drewniane stodoły jest traktowany specjalnych wykończeń, które wzmacniają naturalne kolory i patyny, które wynikają z procesu starzenia. Proces wykończenie sprawia również meble miękkie w dotyku i pomoże zachować drewna dla przyszłych pokoleń.

Tamtejsze Barnwood Meble dla życia na świeżym powietrzu

Tamtejsze regeneracji Barnwood stanowi doskonały materiał do siedzenia na świeżym powietrzu, takie jak ławki, stoły i krzesła. Utwory te są atrakcyjne, wytrzymały i przynieść chropowaty uroku swoim podwórku lub patio. Rustykalne donice, birdhouses i birdfeeders wykonane z Barnwood są również dostępne.

Akcesoria

Jednym z najbardziej popularnych rustykalnym akcesoria do domu są Barnwood ramki do zdjęć. Starszy i bardziej wyblakły drewna wygląda, bardziej wyjątkowe i atrakcyjne ramki staje. Stare drut kolczasty może być dodany do ramki, zwiększając jego rustykalny charakter. Inne akcesoria do domu wykonane z Barnwood obejmują ramy luster, znaki, tablice i skrzynki bibelot.

Meble z przeszłością

Przy zakupie mebla z regeneracji Barnwood, wiesz, że jesteś coraz jedyny w swoim rodzaju nim meble. Prosty, wytrzymały, uroczy, rustykalne meble Barnwood daje nowe życie starym drewnie i zmniejsza zapotrzebowanie na zalesianie. Unikalne i często formą sztuki same w sobie, Barnwood tabele lub skrzynie na pewno się skarby rodziny.

Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Kelly z Meble ze stodoły do ​​świadczenia wizerunek ponad pięknych mebli Barnwood. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej rodzinnej firmy znajduje się w Chester County, Pennsylvania, odwiedź O nas strony firmy.

Wiktoriański Powielanie Meble

Wiktoriański Powielanie Meble

Wiktoriański mebli reprodukcji jest to świetny sposób, aby wyrazić swój gust antyków bez rozbijania banku. Wspaniałe znaleziska są dostępne z wielu producentów i zaktualizowane wersje pasują ciągu każdego budżetu.

Wiktoriański reprodukcji mebli Znajduje

Istnieje wiele producentów mebli wiktoriańskiej rozrodczości, zarówno w lokalnych sklepach oraz w Internecie. Większość producentów mebli reprodukcji skopiować style z antykami lub mogą tworzyć nowe kawałki z antykami stylu akcenty. Jeśli jesteś pedant do szczegółów, badania okresu przed zakupem.

Niektórzy producenci, które specjalizują się w tworzeniu pięknych fragmentów reprodukcji zawierać następujące informacje:

 • Bogaty Farrell Meble
 • Reprodukcje Belvedere
 • Laurel Korona Meble
 • Meble Spółka wiktoriańskim

Jakość mebli

Zakup mebli reprodukcji nie oznacza, że ​​musisz godzić się na niskiej jakości w zastosowanymi materiałami. Reprodukcji, nie zawsze są wykonane z płyty pilśniowej i pokryte laminatem. Producentów mebli jakości użyje twardego drewna, rzeźby nowe ręczne i marmur. Sporadycznie mogą również używać cienkich fornirów, takich jak orzech czarny. Odbywa się to zazwyczaj, gdy oryginalne utwory są kopiowane były z lasu, że nie są już dostępne.

Wiktoriańskie Tkaniny, Koronki i pościel

Meble Powielanie jest piękna sama w sobie. Jednak wiele domu renovators chcą wybrać własne tkaniny obiciowe do ich mebli reprodukcji. Wielu producentów mebli przeprowadzić linię tkanin rozrodu dla swoich konsumentów. Niektórzy producenci mebli niestandardowych będzie, jeśli ich klient dostarcza tkaniny obiciowe. Sprawdź u kupca kupujesz meble przed, aby zobaczyć, jakie opcje oferują.

Być może masz już mebel reprodukcji ale potrzebuje nowego materiału. Mamy prane z Internetu, aby znaleźć listę sklepów, które specjalizują się w wiktoriańskiej tkaniny, koronki i pościel. Miejsca, aby znaleźć piękne tkaniny rozrodu są:

 • Agroturystyka Tkaniny
 • Wiktoriańskie mody
 • Tkanina Poddasze
 • Tkaniny reprodukcji
 • Karolina tkaniny

Nie zapomnij zebrać kilka pięknej koronki serwetki do umieszczenia na swoich ramionach meblowych i zagłówki też!

Wiktoriańskie Akcesoria

Akcesoria mogą pomóc wyciągnąć wygląd pokoju razem. Czy można wybrać z chic domek, autentycznych antyków i reprodukcji, możliwości są nieograniczone. Popularne akcesoria w tym okresie czasu, szczególnie w salonach, w tym:

 • Duże ropy naftowe lampy globu i
 • Stereopticons
 • Stylu Queen Anne kredensu
 • Stół clawfoot
 • Ozdobny ekran ognia
 • Obok stronach
 • Sekretarze

Istnieje wiele miejsc, aby znaleźć wspaniałe antyki, reprodukcje i domek eleganckie akcesoria. Niektórzy faworyci wiktoriańskich kolekcjonerów są:

 • Wiktoriański Trading Company
 • Amazon Galanteria
 • Touch of Class
 • A & M Victorian Dekoracje, Inc.
 • eBay

Victorian dekorowanie Inspiracja

Dekoracji domu, a nawet konkretny pokój, może być dużo zabawy. Dbałość o szczegóły jest niezbędna, jeśli próbujesz na autentyczny wygląd. Badania mogą być uciążliwe, jeśli nie wiesz, gdzie zacząć szukać. Publikacje te oferują wiele pomysłów na to, jak urządzić każde pomieszczenie w domu, od najmniejszego hatpin, do, gdzie umieścić ten ogromny sekretarkę po prostu kupili!

 • Victoriana Magazyn
 • Życie wiktoriańskim
 • Magazyn wiktoriańskim
 • Wiktoriański dom Magazyn
 • Harper Bazaar

Wniosek

Dekorowanie domu z wiktoriańskiej meble reprodukcji może być dużo zabawy, jak również wymagające badań. Autentyczny pokój okres będzie miał wiktoriańskie tkaniny, tapety, meble i akcesoria. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie zacząć z aktualizacji pokoju, skonsultować wiele wiktoriańskich czasopisma i zasobów internetowych dostępnych you.Finding mebli reprodukcji jest łatwe. Istnieje wiele kupcy i rzemieślnicy, które produkują wysokiej jakości meble, które zadowolą najbardziej dyskryminują wiktoriańskim. Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z informacjami na temat tego, co twoje meble wykonane są z, zwłaszcza jeśli zakupu produktów w Internecie. Istnieje duża różnica między meblami z litego drewna i laminatów.

Wreszcie, zabawy gromadzenia i wykończeniowe. Produkt końcowy powinien być kombinacją wiktoriańskim stylu, a także osobiste dodatki przez Ciebie.

Wywiad: meble na

Wywiad: meble na
CustomMade dyrektor generalny i współzałożyciel, Michael Salguero

Kupując meble na to sposób, aby skupić się na jakości i coraz dokładnie, co chcesz. Jest to ekologiczny sposób sklepu meblowego, bo jesteś w stanie w sklepie na miejscu i wybrać materiały, które mają występować w meble. CustomMade.com pozwala dopasować projekty masz na myśli z kimś blisko Ciebie, w umiejętności, aby stworzyć to, czego potrzebujesz. Zakład Logiki Stosowanej miał okazję porozmawiać z CustomMade CEO i współzałożyciel, Michael Salguero, o lokalizacji rzemieślnicy budować dokładnie, co chcesz, a następnie wybierając meble wykonane na zamówienie.

Zakupy na meble na

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Jakie są korzyści z wyboru wykonane na zamówienie meble, a nie kupując coś w sklepie?

Michael Salguero (MS): Z punktu widzenia konsumentów, można dostać coś lokalnego i budować relacje z ekspresu. Jest przyjazny dla środowiska, można użyć trwałego drewna i wybierz materiały, które chcesz. Z punktu widzenia cen, porównanie środek do wysokiej klasy, są na równi. Podczas zakupów w sklepie, nie ma żadnego połączenia z kawałkiem, nie wiem, kto się go lub w którym materiał pochodzi. Masz również możliwość dostosowania go do czegokolwiek chcesz, wielkości, jak chcesz go umieścić razem.

Wywiad: meble na

Tabela Walnut Burl Obok Steelhead Studios

LTK: Czy masz jakieś wskazówki dla kupujących poszukujących ekologicznych elementów meblowych?

MS: Niektóre słowa-wytrychy do poszukiwania są recyklingu lub regeneracji, ponieważ wskazują produkty przyjazne dla środowiska. Z destruktu drewna stodole, na przykład, używają drewna, który został zdjęty z stodole zamiast ścinać drzewa. Burza uszkodzone drewna jest inny szukać. Ten rodzaj drewna jest z drzewa, który zginął w czasie burzy, a nie tylko dla pozyskanego drewna. Drewno sosnowe chrząszcz z Kolorado jest również opcja, w której drzewa został zabity przez chrząszcza sosnowego. Te elementy mają charakterystyczny niebieskawy odcień purpurowy /. Producenci są gotowi do współpracy z konsumentami, kiedy szukasz wyborów ekologicznych.

LTK: Czy masz jakieś wskazówki dla klientów, którzy chcą kształcić się przed ich zaangażowania w projekt z ekspresem? Na przykład, jeśli chcesz wiedzieć, materiały chcieliby mebli zbudowany z, specjalnych technik, lub po prostu wytycznymi uczciwych cen?

MS: W CustomMade, robimy co w naszej mocy, aby edukować naszych klientów przed dokonaniem zakupu. Mamy wiele informacji dla konsumentów na naszym blogu w zakresie jak kupić własne elementy, a także specjalny personel w domu, aby pomóc konsumentom w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Zachęcam również kupujących rozpocząć rozmowę z ekspresem, a te są zazwyczaj zadowoleni rzemieślnicy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Trendy i Materiały

LTK: Jakie są najciekawsze meble na kawałki widzieliście?

MS: Mój ulubiony to niektóre z rzeczy krawędziach na żywo, gdzie masz pionową płytę drewna z korą na obu jego stronach. [Są] projekty naprawdę zadbane.

LTK: Czy zauważyliście jakieś konkretne tendencje w zamówienie rzeczy ludzie szukają?

MS: W obróbki drewna na zamówienie, mieszkają obszyte jest bardzo duży i regeneracji i recyklingu są duże.

O CustomMade.com

LTK: Jak CustomMade zacząć?

MS: CustomMade został rozpoczęty w 1996 roku przez stolarza o imieniu Ted Whitenkraus który opracował stronę internetową w celu promowania wykonane na zamówienie meble do konsumentów. W 2008 roku, mój dobry przyjaciel Seth Rosen, który był finansista nieruchomości w czasie, szukałem Custom Made stolik i znaleźć produkt poprzez CustomMade.com. Był uradowany z jakości i kunsztu utworu i zdał sobie sprawę, że strona miała dużo większy potencjał, więc on i natychmiast zacząłem podnoszenie niezbędne fundusze na zakup strony internetowej.

W 2009 roku kupiliśmy CustomMade i aktualizowane na stronie, aby poprawić sposób produkty niestandardowe są kupowane i sprzedawane. W ciągu dwóch lat, społeczność CustomMade wzrosła i rozszerzony o ponad 2100 rzemieślników i twórców mebli na zamówienie.

Wywiad: meble na

Niestandardowe szkła i stali Birdbath Melody Lane Studio

LTK: Jak to działa?

MS: CustomMade jest pierwszym internetowej giełdzie połączyć kupujących szuka elementów niestandardowych z wykwalifikowanych rzemieślników, którzy je tworzą. Strona internetowa została zaprojektowana tak, można znaleźć odpowiednie informacje, jak szybko i efektywnie, jak to możliwe.

Możesz przejść do innych galeriach na podstawie funkcji, szukać konkretnej dziedzinie, w Twojej okolicy, lub wpisać w konkretne warunki wyszukiwania - rodzaje materiałów, stylów itp znaleźć rzemieślnika (lub kobieta!), Który pasuje do Twojego stylu i projektowania potrzebuje.

Dodatkowo, można zwrócić się do tego portalu funkcji Job Board, który pozwala opisać element, który ma się, czym wykwalifikowanych rzemieślników uznaje się za "stawkę" na temat projektu, a ty wybiera najlepszy rzemieślnik do pracy.

Jeśli nie chcą zaprojektować i zbudować pozycję z podstaw, można kupić istniejący zwyczaj wykonany przedmiot natychmiast klikając dowolny projekt z zielonym znacznikiem "kupić" lub przejść bezpośrednio do sklepu ReadyNow.

LTK: Co rzemieślnicy muszą zrobić, aby się ich praca opisywany na stronie CustomMade?

MS: CustomMade jest przeznaczony dla producentów mebli, jubilerów, pracowników szklanych, kowali, stolarzy itp - każdego, kto sprawia, że i sprzedaje towary niestandardowe. Aby stać się członkiem społeczności CustomMade, możesz zarejestrować się za miesięczną opłatę, która pozwala pisać pracę i daje nieograniczony dostęp do przewodów pracy. Dodatkowo, gdy stajesz się członkiem, klienci mogą przeszukać stronę dla lokalnych artystów i bezpośrednio skontaktować się z Tobą.

LTK: Jakie kontroli jakości jest tam?

MS: Podczas pracy z rzemieślnika CustomMade, ostrożny i przejrzysta komunikacja z rzemieślnika jest koniecznością. Upewnij się, że masz jasne wzajemnego zrozumienia o tym, co ma powstać, co budowy zostaną wykorzystane metody i materiały, i jak pojawią się dostawy lub instalacji. Większość problemów można uniknąć dzięki skutecznej komunikacji.

Wybór mebli na zamówienie

Czy chcesz, aby Twoje zamówienie lub lokalny zakup mebli w taki sposób, aby być dobre dla naszej planety lub po prostu chcesz coś wyjątkowego lub specjalnie wykonane z nietypowych wymiarach, aby dopasować określony obszar, w domu, dobrze komunikować się z rzemieślnika i " ll wkrótce dokładnie to, czego potrzebujesz. Z robione na zamówienie meble, będziesz miał tę zaletę, wiedząc dokładnie, gdzie meble pochodzą, a jeśli jesteś zachwycony z wyniku, o związek z rzemieślnika zapewnia, że ​​w domu ma szlif i punkty kontaktowe, które że można było tylko pomarzyć.

Księga Gości Meble

Księga Gości Meble
Organizowanie dostaw będzie można o wiele bardziej efektywne scrapbooker.

Jeśli czujesz się przytłoczony swojej kolekcji kartonu, papieru, wzorzyste i upiększeń, może znaleźć się w poszukiwaniu mebli notatniku w celu zorganizowania dostaw.

Wyzwania organizacyjne

To dobry pomysł, aby spędzić trochę czasu na ocenę swoich potrzeb organizacyjnych przed spieszyć się do zakupu nowego biurko, półki, lub wózek przechowywania. Na przykład:

 • Jaki rozmiar papieru nie trzeba przechowywać? Czy jesteś 8 ½ x 11 Skrobak, scrapper 12x12, lub kogoś, kto lubi mieszankę formatów papieru?
 • Wolisz mieć zasilacze ukryte, gdy nie jest używany lub nie chcesz być w stanie zobaczyć wszystko, co masz dostępne z jednym mgnieniu oka?
 • Czy trzeba zachować pewne elementy, takie jak farby lub małe metalowe ozdoby, z dala od swoich dzieci?
 • Jak często kupujesz nowych dostaw notatniku? Czy rozmiar twojej zapas dostaw pozostają stałe, czy też wydają się być ciągle rozwija?
 • Jeśli nie masz specjalnego pomieszczenia notatniku, jakie inne działania muszą być miejsce w tej dziedzinie? Na przykład, jest potrzebne miejsce na płacenie rachunków czy pomaganie dzieciom w odrabianiu lekcji?

Wykonywanie pomiarów Twojej okolicy rzemiosła jest posunięciem. Zakochuje się w danym kawałku scrapbooking meble tylko odkryć, że nie zmieści się w Twoim domu może być bardzo frustrujące doświadczenie!

Standardowe vs konfigurowalny

Generalnie, meble dla scrapbookers można podzielić na dwie kategorie: standardowe i niestandardowe. Każdy ma swoje własne unikalne zalety i wady.

Standardowy meble dla scrapbookers jest dostępny w jednej konfiguracji, podobnie jak to, czego można oczekiwać przy zakupie biurka dla domu, biura. To proste, aby połączyć i stosunkowo niedrogie. Jednak może się okazać, że trudno jest utrzymać porządek, jeśli jesteś ciągle dodawanie nowych elementów do swojej kolekcji dostaw scrapbooking i nie może zmienić wygląd mebli, aby pomieścić te dodatkowe produkty.

Konfigurowalny meble notatniku pochodzi zwykle w postaci kostek, które mogą być ułożonych stworzyć skrzyń magazynowych, biurko, półki lub inne elementy za swój pokój rzemiosła. Kostki mogą być wykonane z drutu, drewna lub tworzywa sztucznego. Konfigurowalny przechowywania jest dobrym wyborem dla scrapbooker którzy stale dodając do swojej kolekcji lub tych, którzy przemieszczają się często i potrzebny jest system, który można łatwo dopasować przegrupowanego w razie potrzeby innego miejsca.

Zakup Scrapbook Meble Online

Internet sprawił to łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby zakupić meble do organizowania pokój notatniku. Aby zaplanować metamorfozę pokoju rzemiosło, Zakład Logiki Stosowanej Scrapbooking sugeruje odwiedzenie następujących pomocnych witryn sieci Web:

 • Organizować, sklep poświęcony pomaga zorganizować każde pomieszczenie w domu, ma przekrój swojej stronie internetowej poświęconej notatniku meble. Produkty dostępne w tym stacje robocze rzemieślniczych oraz opcje przechowywania konfigurowalny kostki.
 • Container Store ma przekrój swojej stronie internetowej poświęconej "Twórczych Spaces", który zawiera wiele przydatnych pomysłów na organizowanie dostaw scrapbooking. Biurka składowe firmy również oferują możliwości numerycznych, które czynią je doskonałym wyborem dla scrapbookers.
 • Chandler dzieł, natomiast zdecydowanie droższe niż w wielu innych opcji mebli, oferuje szeroką gamę rozwiązań do przechowywania scrapbookers z dużą ilością miejsca i wiele dostaw!
 • Niedokończona Expo Meble drewniane wózki ma niedokończone przechowywania rozmiar, że wiele dostaw notatniku. Jeśli masz problemy ze znalezieniem mebli, który pasuje do stylu pokoju rzemiosła, rozważyć zakup jednego z tych produktów i malowania lub barwienia go dopasować.
 • Cropper Hopper ma wszechstronny regał metalowy, a także dostosować drewniane kostki pamięci dostępnych w ramach linii zasilającej organizacyjnej Lisa & Becky.
 • Craft EZ ma ładny wybór szaf, które byłyby idealne dla scrapbooker kto potrzebuje do utrzymania jej zapasy ukryte, gdy nie są one używane.

Jak robisz zakupy do mebli do pokoju notatniku, pamiętaj, aby uwzględniały koszty wysyłki i obsługi do swojej decyzji o zakupie. Ponieważ meble dla scrapbookers często nieporęczne i ciężkie, koszt wysyłki może dodać znaczne kwoty do ceny zakupu. Jeśli to możliwe, staram się kupować rzeczy, których potrzebujesz, gdy nie ma kuponu lub specjalne "bezpłatna wysyłka" Promocja dostępna.