grsail.com

york terrier chód

Szkolenie Yorkie, aby Pokaż

Szkolenie Yorkie, aby Pokaż

Misja: Szkolenie Yorkie, aby Pokaż

Próbuję się na odwagę, aby pokazać moje Yorkshire Terrier. Jedyną rzeczą, myślę, że będę mieć problemy szkolenia jej zrobić, to wyjść na pokaz ołowiu. Jak masz je na "chodzić piechotą" o wystawie? ~~ Alicia

Ekspert Pytanie

Hi Alicia,

Uwielbiam, kiedy ludzie zadają pytania o pokazując psy!

Możesz trenować niemal każdego psa chodzić na smyczy, ale nie każdy pies ma tej wystawie blask. To jest coś, większość psów są albo wrodzone lub nie.

Polecam znaleźć klub psa lub usługi szkoleniowe w Twojej okolicy i zacząć chodzić na lekcje. Możesz pracować z psem na smyczy i zobaczyć, jak ona reaguje na wszystko, co się wokół niej dzieje. Większość teriery mają świetne podejście w ringu, a oni naprawdę dojść do siebie wokół innych psów. To zazwyczaj przekłada się na bardzo energiczny spacer, kiedy się w ringu, a większość będzie na ogół prowadzi się nieco. To jest wielki, ponieważ sędziowie kochają zobaczyć pewność psa.

Można też dostać psa do perk trochę z wykorzystaniem małej squeakie zabawki. Wystarczy piszczą je kilka razy, jak przejść wokół ringu, ale nie przesadzaj lub może rozpraszać inne psy.

Twój własny poziom ufności będzie również podróżować w dół prowadzą do swojego psa, więc praktyka będzie dobry dla Ciebie. Mając to na uwadze, myślę, że znajdziesz nasz artykuł Jak pokazać Psy w Pierścienia pomocną.

Dzięki za pytanie i powodzenia!

~~ Kelly

Yorki Dom Zagadnienia Szkolenie

Yorki Dom Zagadnienia Szkolenie

Pytanie Yorki gościa

Mam 1 1/2 roku życia Yorkshire Terrier, neutured mężczyzna. On wcale się zawiesić być nauczony. On będzie wyjść na zewnątrz, siusiu, a następnie wejść na własnym harmonogramem, a rufa i / lub siusiu w domu. Jeśli sam będzie wędrować na górę i nocnik na moim dywanie. Próbowałem burę, ale to nie działa. Próbowałem przesuwając dowodów na zewnątrz, a następnie biorąc go na zewnątrz na Stolicy wygląd. Wyglądał tak, jakby zrozumiał, potem z powrotem i nasikał w domu. Ja nie próbowałem pozwalając mu zobaczyć mnie oczyścić go, nadal nie ma dobrego. On jest bardzo dobrowolne, choć uroczy. Proszę o pomoc! Jego urok jest na wyczerpaniu i wkrótce będę musiał wymienić wszystkie moje dywany. Mój weterynarz powiedział mi Yorki są bardzo, bardzo ciężko trenować. [email protected]

Odpowiedź eksperta

Witaj,

Tak, umyślnego i uroczy opisuje Yorki do T. teriery są notorycznie są terytorialne, więc znakowania ich "terytorium", aka domu, przychodzi do nich w sposób naturalny. Widziałem nawet teriery oznaczyć ich właściciele / koparki na wystawach.

Normalnie, radzę Ci zrobić duży, głośny dużo o tym, kiedy można złapać psa ma wypadek, ale jesteś już bura i to nie czyni różnicę, więc mam kilka innych propozycji można spróbować.

Po pierwsze, trzeba dostać się zapach moczu na obszarach twój pies stosowanych wcześniej. Twój pies będzie wyciągnąć do tych czas plamy i znowu tak długo, jak jego zapach pozostaje i kryształy w moczu głęboko w dywan reaktywuje się nawet najmniejszej ilości wilgoci. Pies Sprzątanie moczu jest niezbędne dla ratowania swój dywan.

Dalej, chciałbym rozpocząć trening paka jeśli pies nie jest już przeszkoleni. Należy znaleźć on niechętnie gleby Ten niewielki obszar, kiedy jest ograniczona, więc on będzie go zapisać. Następnie należy nosić go bezpośrednio na zewnątrz więc nie ma szansę na wypadek po drodze, i dać mu dobry długi ćwiczenia na świeżym powietrzu przed sprowadzić go z powrotem w. Pozwól mu iść kilka razy, jak będzie chciał szerzyć jego zapach wokół i nie będzie opróżnić raz pierwszy. Następnie musisz być sumienny, kiedy sprowadzić go z powrotem do środka. Zasadniczo będzie ponownie włamania go bo nie dostał go za pierwszym razem.

Wreszcie, jeśli te dwa pierwsze środki nie przynoszą sukces, trzeba rozważyć ograniczenie biegu psa z domu, jeśli nie masz czasu, aby go monitorować. Pomyśl o tym jak o kontroli uszkodzeń i rozważyć zastosowanie bramy dziecka ograniczyć go do obszaru bez wykładziny podłogowe, takie jak kuchnia czy łazienka, gdzie jego wypadki będą łatwiejsze do czyszczenia.

Niestety, weterynarz ma rację, yorki i teriery w ogóle może być trudne do domu pociągiem, nawet po kastracji / Sterylizacja i po przyjęciu przez zły zwyczaj dzieje się w domu, to jest bardzo trudne do skorygowania zachowań.

Pies książki szkoleniowe mogą być czasami bardzo pomocne. Mam zamiar polecam spróbować czytanie Jak housebreak psa w 7 dni przez Shirlee Kalstone, aby zobaczyć, czy można dostosować jej rady do sytuacji.

Dzięki za pytanie ~~ Kelly

Yorkshire Terrier Rescue

Yorkshire Terrier Rescue


Jeśli szukasz małego psiego towarzysza sympatyczny, rozważyć przyjęcie z organizacji ratowniczej Yorkshire Terrier.

Yorkshire Terrier

Yorkshire Terriers, powszechnie określane jako yorkach, z długimi jedwabiste płaszcze i delikatnych rysach są przygód, energiczna i przebojowa rasy. Począwszy od wagi od czterech do Seven Pounds, Yorki wydaje obojętni na ich niewielkie rozmiary. Znany jako sprytny, odważny i lojalny rasy psów, yorki są bardzo czuły i chronią ich ludzkich towarzyszy.

Yorki są bardzo silnej woli i ze względu na ich niewielkie rozmiary i urocze spojrzenia wielu opiekunów pozwala im rządzić domu. Yorki potrzebują silnego przywództwa opakowania z ich ludzkich towarzyszy.

Potrzeba Yorkshire Terrier Rescue

Niestety, zdarza się, że te urocze miniaturowe psy znaleźli się w potrzebie pomocy od organizacji ratowniczej. Zdarza się, z wielu powodów. Czasami ich kochającym towarzyszem człowieka przechodzi dalej od ziemi lub staje się zbyt chory, do opieki nad nimi. Pozostałe znajdują się niewinnych ofiar problemów krajowych lub trudności finansowych rodziny borykają się z rozwodu, utraty pracy lub przeniesienia. Niektóre pochodzą z domów, młynów niewłaściwych szczeniaka lub zostały porzucone przez człowieka. Inni zgubił wędrować daleko od domu i nie zostaną znalezione przez ich właścicieli.

Niezależnie od przyczyny, każdy z tych małych psów potrzebuje pomocy. Wszystkie one muszą zawsze w domu z opiekuńczy i kochający człowieka towarzyszy zapewnić im bezpieczeństwo.

Jak Przyjęcie Yorkie z organizacją Rescue

Znajduje się na terenie Stanów Zjednoczonych, organizacje ratownicze dla Yorkshire teriery są poświęcone znalezieniu domów dla bezdomnych zawsze Yorkies w każdym wieku. Większość organizacji ratowniczych dokładnie ekran i wywiad wnioskodawcy, sprawdzić referencje i odwiedzić domu. Wiele aby śledzić razy po zakończeniu przyjęcia.

Jeśli jesteś zainteresowany przyjęciem Yorkie z organizacji ratowniczej, pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku adopcyjnego. W większości przypadków program znajduje się na stronie internetowej organizacji.

Organizacje ratownicze pobierają opłatę za przyjęcie lub poprosić o darowizny, który zmienia się od organizacji. Opłaty również zmieniać się w niektórych organizacjach w zależności od wieku psa, jego stanu zdrowia i innych zmiennych warunkach.

Opłaty Przyjęcie pomóc organizacja ratownicza pokrycie ich kosztów, w tym:

 • Koszty leczenia
 • Sterylizacja lub sterylizacja
 • Zapobieganie Flea
 • Badania przesiewowe i zapobieganie nicienia
 • Szczepienia
 • Mikroczipa
 • Opłaty do ratowania psów ze schronisk
 • Uwodzenie
 • Wydatki poniesione przez wolontariuszy

Jak Poddaj się Yorkie do Organizacji Ratownictwa

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której nie są w stanie dbać o Yorkshire Terrier, skontaktuj się z najbliższym punktem ratunkowego. Organizacje są tam, aby pomóc, a oni zrozumieć, że życie zmienia się zdarzyć, że niezbędny jest porzucenie cennego zwierzaka. Grupa ratownicza będzie umieścić psa w rodzinie zastępczej, aż na wieki dom jest found.Many grupy ratownicze podejmują także miksy Yorki. Jeśli nie są w stanie zabrać zwierzaka, będą kierować do organizacji ratownictwa dla tej rasy.

Organizacje ratownicze na ogół pobierają opłaty wykupu, gdy nominalny właściciel zrzeka się zwierzaka. Opłata równoważy koszty opłat weterynaryjnych

Organizacje ratownicze dla Yorkshire Terrier

 • Mój Yorkshire Terrier zawiera listę z linkami do Yorkshire Terrier sieci niezależnych rescurer znajduje się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.
 • Indiana Petite Paws ratownicze Anioły
 • Save Our małych psów
 • YTCA Rescue zawiera informacje kontaktowe dla klubu delegatów czternastu organizacji ratowniczych.
 • Wielka Yorki Rescue
 • Yorki Rescue Kolorado
 • Yorki Haven Rescue
 • Mały Pies Ratownictwa znajduje się w Wielkiej Brytanii.
 • Kora Bytes jest kompilacją organizacji w całych Stanach Zjednoczonych, że na ratowanie Yorki.
 • Kanadyjska Yorkshire Terrier Rescue


Jeśli szukasz sympatycznego małego futrzany towarzysza, może na was czekać w najbliższym grupy ratowniczej Yorkshire Terrier.

Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier jest cudownie energiczny pies zabawki, które powstały w Szkocji, a później przyniósł do Anglii. Te psy są uważane wyewoluowały z połączenia innych ras Terrier i są popularne decyzje dla każdego, kto szuka małe, lojalnych i kochających psich towarzyszy. Te psy są często nazywane pieszczotliwie jako "yorkach", a nie pełnej nazwy rasy. Jeśli szukasz małego psa z zadziornej postawy i efektowne urodą, Yorki może być tylko pies dla Ciebie!

Charakterystyka Yorki

Wygląd

Yorkshire Terrier jest w porządku kości piesek, który waży od trzech do pięciu kilogramów, ale nie przekraczać siedmiu funtów. Że ma kształt prostokątny w widoku z boku, a głowica jest nieznacznie wypukła w średniej długości pyska. Górne i dolne zęby spełniają nożycowy bite, co oznacza, że ​​przednie zęby dolne nadające się tuż za górnych przednich zębów, gdy szczęki są zamknięte. Uszy powinny być stojące, a pies powinien wydawać się bardzo czujna.

Ogony są zwykle zadokowany krótkie w USA, kiedy szczenięta są nie więcej niż trzy dni. Jednak dokująca jest uważany barbarzyńskie w wielu krajach, gdzie praktyka jest teraz wyjętych spod prawa, a przynajmniej zdecydowanie mile widziana.

Wieszak rasy jest jego ukoronowaniem; to jest bardzo długa i jedwabista, gdy znajduje się w dobrym stanie. Amerykański Kennel Club normą zarządzającą kolor na tej rasy jest bardzo specyficzny i wymaga ciemny stalowy błękit na głównym korpusie i jasne złoto na twarzy, klatce piersiowej i nogach. Szczenięta zaczynają życie w kolorze czarnym i bogate opaleniznę, ale kolorystyka wraz z wiekiem stopniowo rozjaśnia. Niebieski zaczyna rosnąć w wzdłuż kręgosłupa i ostatecznie zastępuje wszystkie czarne włosy u dorosłych psów, które osiągają prawidłowy koloryt, chociaż niektóre psy zachowują czarne podpalane kolorowania do późnej starości. Za pokazanie, że włosy na głowie york może być związany w pojedynczym lub podwójnym górnym węzeł.

Chód

Yorkshire Terrier

Yorki prowadzi się w bardzo wyprostowanej sposób, a jego kroki są szybkie i lekkie. Jego chód jest bardzo gładka, a pies w pełnym płaszczu wygląda tak jakby poślizg niż chodzenie. Grzbiet powinien być poziom i ogon powinny być trzymany wysoko, gdy pies jest w ruchu. Przednie nogi powinien poruszać się równolegle do siebie, patrząc od przodu, z ładnym odległości przodu, patrząc z boku. Tylne nogi powinny także poruszać się równolegle do siebie, patrząc od tyłu, a podkładki pod nogi powinny być widoczne jako stóp psa kopać się za nim, gdy oddala się od ciebie.

Osobowość

Podczas gdy te psy są dość małe, nie wydają się być świadomi tego faktu. Yorki mają prawdziwe temperamenty Terrier i dlatego mają serce lwa. Yorki są bardzo wymagający. Będą ścigać czegoś, co przypomina gryzonia, a wiadomo, że są płodne wspinaczy do punktu skalowania łącza ogrodzenia cztery-metrowego łańcucha. Choć wyglądają jak eleganckie psów zabawki, są one prawdziwe teriery w każdym tego słowa znaczeniu.

Aby ich ludzkich towarzyszy, Yorkshire teriery są bardzo czuły i oddany, a oni spędzać wiele godzin przytulają lub gry. Jednak ich leczenie innych psów, czy z własnej rasy lub innego, może być trochę agresywny. Yorki są bardzo terytorialne, jak wiele teriery może być. Będą złom bronić wszystko, co postrzegamy jako jeden z ich posiadłości. Ta tendencja zmienia się w siłę dla każdego zwierzęcia, ale podstawą temperamentu rasy. Ten charakter terytorialny prowadzi do więcej niż szczekanie niektórych innych ras.

Podczas Yorkshire teriery wspaniałymi zwierzętami dla dorosłych i starszych dzieci, ich fizyczne przysmak nie czyni je idealnymi towarzyszami dla dzieci, które mogą przypadkowo zranić swoje zwierzęta.

Trainability

Od Yorkshire teriery są bardzo terytorialne, mają silny instynkt, aby zaznaczyć swoje terytorium i mają tendencję do posypać wokół domu. Gdy zaczyna to zachowanie, to jest bardzo trudne do ograniczenia. Wielka staranność jest wymagana dla domu szkolenia, a mężczyźni są nieco trudniejsze do trenowania niż samice. To jest dobry pomysł, aby zapewnić miejsce na gazety lub Wee Wee Pads.

Yorki są bardzo inteligentne, i może szybko nauczyć się robić wszystko, co właściwie ma robić. Tak, szkolenia posłuszeństwa i szkolenia agility są zarówno wspaniali opcje dla właścicieli i psów do realizacji. Widok z Yorkie latające nad skoku jest naprawdę niesamowite oto.

Potrzeby ćwiczeń

Yorki nie zawsze są hiper psy, ale jak każdy Terrier, oni potrzebują wystarczająco dużo ćwiczeń, aby spalić nadmiar energii i uniknąć problemów z zachowaniem. Psy Toy ogólnie dostać dobrą ofertę ćwiczeń tylko truchtem wokół domu i grania, ale również ważne dla iść na codzienne spacery. Oprócz wykonywania tego sprowadza, dzieje spacery zapewnia również bardzo potrzebne pobudzenie psychiczne, które mogą pomóc zażegnać nudę. Prosty, codzienny spacer wokół bloku lub dwóch pomoże utrzymać Yorkie w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, a będziesz prawdopodobnie stwierdzisz, że zwierzę jest lepiej wychowany w domu, jak również.

Uwodzenie

Yorkshire Terrier

Yorki wymagają sporo pielęgnacji, jeśli masz zamiar trzymać je w długim płaszczu. Mimo, że sierść jest długa, nie przeprowadza rodzaj gęstego podszycia, że ​​Shih Tzu ma, więc maty jest minimalne. Cotygodniowe i codzienne szczotkowanie kąpiel będzie trzymać je w przyzwoitym stanie. Ważne jest, aby utrzymać włosy wokół stóp i odbytu przybraniem.

Włos na głowie powinna być związana z oczu psa z małą gumką. Łuk nie jest wymagany, ale to część zabawy w posiadanie jednego z tych ekskluzywnych małych psów. Yorki mogą być przechowywane w krótszym wykończenia Podobnie jak płaszcz szczeniąt. Eliminuje to potrzebę górnej węzeł. Jeśli zdecydujesz się utrzymać zwierzę w długi płaszcz, po prostu rozstać się włosy na środku plecach i myć ją gładką. Będziesz od czasu do czasu trzeba przyciąć wokół dołu spódnicy, aby utrzymać to miłe, bo nigdy nie przestaje włosów Yorki rośnie.

Trzymaj paznokcie u nóg krótki, i pamiętaj, aby sprawdzić, paznokcie na pazury rosy, jeśli nie zostały one usunięte. Włos ma tendencję do ich ukrycia, i mogą rozwijać się i do poduszki Yorkie, jeśli zapomniał.

Yorki wymagają sporo pielęgnacji zębów. Zaplanować regularne czyszczenie zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii i szczotkować zęby psa co najmniej kilka razy w tygodniu, aby promować zdrowie dziąseł. Należy również przedstawić swoje zwierzę z kości do żucia, aby utrzymać odkładanie się kamienia nazębnego do minimum.

Obawy zdrowia

Yorki są zazwyczaj mocne pieski, ale niektóre nie mają problemów zdrowotnych, takich jak wiele innych psów rasowych. Według Joseph Hahn, Informacje Specjalista do University of Illinois College Medycyny Weterynaryjnej, istnieje kilka głównych problemów zdrowotnych w tej rasy, aby być świadomy. On obejmuje trzy najbardziej dotyczących kwestii zdrowotnych w raporcie opisywany w Yorkie.org. Należą do nich:

 • Boczniki Portosystemic - jest to albo wrodzone lub nabyte stan, w którym krew płynie wokół wątroby, a nie do niego.
 • Niedoczynność tarczycy - Przystanki tarczycy produkuje hormon tarczycy i nie funkcjonuje normalnie.
 • Niewydolność nerek - To jest powolne pogorszenie nerki powodują albo przez odziedziczonych lub nabytych zaburzeń.

Dodatkowe problemy odnotowane w rasie, genetyczne i inne, to:

 • Luxating rzepki kolanowe - Słabe więzadła pozwalają rzepkę boleśnie wypaść z miejsca.
 • Choroba Perthesa - Brak wystarczającego przepływu krwi w stawie biodrowym powoduje bolesne zwyrodnienia i ostateczny upadek femural głowy.
 • Hipoglikemia - Najczęściej występuje u młodych szczeniąt i bardzo małych yorkach, warunek ten powoduje niski poziom cukru we krwi, co z kolei prowadzi do wielu objawów i innych problemów zdrowotnych.
 • Próchnica zębów - zęby są czasami tłoczno w małych szczęk Yorkie, a ta wychwytuje cząstki żywności, które prowadzą do narastania blaszki, wnęk i choroby dziąseł. Zlekceważenia, infekcja bakteryjna może powodować choroby serca.
 • Alergie skórne - Reakcje alergiczne na różnych elementów środowiska, a nawet ukąszenia pasożytów niektóre pokarmy mogą powoduje wysypkę i swędzenie.
 • Zwinięte tchawice - szczególnie widoczne w bardzo malutkich yorkach, warunek ten jest spowodowany postępującą osłabienia ścian tchawicy. Choć uważa się zwykle za chorobę genetyczną, tchawica może również zapaść z powodu nadmiernego ciśnienia z kołnierzem psa.
 • Złamania kości - Yorki mają bardzo drobne kości, a więc są narażone na przypadkowe urazy.
 • Infekcje oka, owrzodzenia i zaćma - te zazwyczaj wynikają z włosami pocierania oczu lub nieprawidłowy wzrost rzęs, aka distichiae.

Sumienny hodowcy pracują trudne do zidentyfikowania psów cierpiących na poważne problemy zdrowotne i powstrzymać się od korzystania z nich w swoich programach hodowlanych. Ze względu na mały rozmiar swoich płuc, Yorki nie są również wspaniali kandydaci do znieczulenia i muszą być dokładnie monitorowane, jeśli wymagana jest operacja.

Długość życia

Yorkshire Terrier

Mimo problemów zdrowotnych typowych dla tej rasy, Yorki są dość długo żył tak długo, jak otrzymywać regularne kontrole weterynarza i odpowiednie szczepienia, dobre odżywianie, umiarkowane ćwiczenia i regularnego szczotkowania. Większość psów żyje co najmniej 10 lat, ale wielu żyją średnio o 12 do 15 lat. Kilka dobrze zadbana zwierzęta żyją dłużej.

"Filiżanka" jest terminem stosowanym do bardzo małe yorki, że zwykle ważą około dwóch funtów lub mniej. Te małe psy są bardzo delikatne i mają zwykle krótsze życie niż standardowe Yorkies wielkości ze względu na ich skłonności do problemów zdrowotnych i urazów. Następnie, często żyją tylko od pięciu do ośmiu lat średnio, ale przetrwać nawet krótkie okresy niż to.

Historia rasy

Oryginalny Yorkshire Terrier

Według historii American Kennel Club rasy, Yorkshire Terrier pochodzi w angielskim mieście Yorkshire. Uważa się być potomkiem Waterside Terrier, który podzielił cechy z yorkach, jakie znamy dzisiaj. Brzegowa był drobnej postury i miał długie, niebieskie kolorze płaszcz. Inne rasy prawdopodobnie zaangażowane w rozwój Yorki należą Skye Terrier Manchester i, a może trochę Maltański wrzucony również.

Pomimo swoich królewskich wygląd, Yorki miał kilka bardzo skromne początki. Zostały one opracowane jako psy pracujące, a ich głównym zadaniem było złapać gryzoni w młynach tkaniny w celu utrzymania populacji w dół i zapisać szmatki przed żuć i zniszczone. Te pierwsze okazy były nieco większe niż psy z zabawkami można zobaczyć dziś. Zostały one stopniowo hodowane w wielkości i stał modne zwierzęta. To na tym etapie, kiedy rasa naprawdę zaczął się rozwijać i zdobyć rozgłos.

Dziennik Uznanie

Znany na czas jako Scotch Terrier, nazwa Yorki oficjalnie stał się Yorkshire Terrier wokół 1870 roku rasa została uznana w końcu w 1885 roku przez American Kennel Club i została dopuszczona do konkurowania w AKC licencjonowanych pokazów od 1878 roku ujmowane są również przez inne kluby hodowli na całym świecie, w tym:

Yorkshire Terrier
Biewer

 • United Kennel Club
 • Australian National Kennel Club
 • Kennel Club (Wielka Brytania)
 • New Zealand Kennel Club
 • Międzynarodowa Federacja Kynologiczna

Biewer: Yorki w innym kolorze

W 1984 roku, łaciaty lub "parti-kolor" Yorkie szczeniak pojawił się w miocie hod Gertrud i Werner Biewer Niemiec. Ze względu na aktywację genu recesywnego, szczeniak miał biały na jego klatce piersiowej, brzuchu i nogach z typowym Yorki kolorowania gdzie indziej na resztę ciała. Hodowcy, które oceniły tę szczeniak bardzo atrakcyjne i postanowił spróbować ustalić linię, która konsekwentnie produkować typ łaciaty. Byli sukces i dał tej linii nazwę "BIEWER yorkach."

Dzisiaj, wielu hodowców uważa BIEWER rasy w sobie tak długo, jak istnieją co najmniej trzy pokolenia czystej hodowli BIEWER za miocie. Mimo, że niektórzy hodowcy krzyżowali Biewers i wciąż Yorkshire teriery, praktyka ta jest w dużej mierze mile widziana, ponieważ wymagania kolorów dla Yorkies są tak specyficzne.

Oprócz różnicy w zabarwieniu, Biewers są zasadniczo takie same jak Yorkies podstawie tych powłok.

Yorki z wyróżnieniem

Niektóre psy wyróżniać się w historii tej rasy. Oto kilka z najbardziej znanych.

 • Huddersfield Ben - Ben był najwyższej wystawa i zostało uznane za góry reproduktor swojej epoki. Przypisuje mu się zaszczepienie główne cechy występujące w klasie dzisiaj.
 • Sylvia - Angielski Yorki własnością Arthur klony, Sylvia przeszedł do historii jako najmniejszy pies, który kiedykolwiek żył. Ważyła zaledwie cztery uncje, stał tylko 2,5 cm wysokości i była zaledwie 3,5 cm długości.
 • Ch. Ozmilion Mistyfikacja - To Yorki został pierwszym rasy wygrać Best in Show na wystawie Crufts prestiżowe w 1997 roku.
 • Ch. Scedować Higgins - Według zapisów Westminster Kennel Club, Higgins jest tylko Yorki, że wygrał Best in Show w Westminster tak daleko. Które miały miejsce w 1978 roku.

Książki o yorkach

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o yorkach następujące książki są dobre referencje.

 • Niezbędna Yorkshire Terrier Ian Dunbar
 • Yorkshire teriery for Dummies przez Tracy L. Bar
 • Ostateczny Yorkshire Terrier Książka: Przewodnik po opiekuńczy, świadomości, szkolenia, Hodowli, porodu, karmienia i Kochać się Yorkie Patricia O'Grady

Czy Yorkshire Terrier odpowiedni dla Ciebie?

Jeśli Yorki wydaje się odpowiednim psem dla Twojego stylu życia, odwiedzić kilka renomowanych hodowców lub schroniskach, dzięki czemu można poznać rasę lepiej. Odwiedź Yorkshire Terrier Club of America informacji o wyborze szczeniaka i skierowań do renomowanych hodowców. Jeśli nie chcesz przyjąć psa ratowniczego, a nie zakupu szczeniaka, odwiedź YorkieRescue.com aby nauczyć.

Jak dbać o Yorkshire Terrier

Na podstawie statystyk AKC rejestracji, wydaje się, że Yorkshire terrier staje się bardzo popularna rasa. Biorąc pod uwagę, że Yorki były pierwotnie hodowane w Anglii złapać szczura, na pewno mają długą drogę. Teraz to niegdyś gryzoni łapacz znajdzie sam utrzymanie firmy z gwiazdami i rodzin podmiejskich. Gwiazdy nie polubił tej konkretnej rasy torebce psiaka i rodziny dokonały tej rasy najlepszy wybór na psiego towarzysza. Jeśli jesteś właścicielem Yorkie, lub myśli o dodanie jednego do swojego życia, przeczytaj poniższe kroki, aby stać poinformowani o dbanie o tym drobiazgu rasy.

Krok 1: Trzymaj Yorkie ciągu zalecanych wytycznych wagowych 4-7 funtów Po tym wszystkim, którzy chcą ciężką torebkę psiaka.? Utrzymanie tej zalecanej wagi nie powinno być trudne dla właścicieli psów, którzy zobowiążą się do zakupu wysokiej jakości karma dla ich terrier. Yorki powinny być karmione kilka małych posiłków dziennie, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia hipoglikemii, która rasa jest w grupie ryzyka. Należy także uważać, aby nie dać zbyt wiele smakołyków do tej rasy; może być trudno się oprzeć ich uroku i pewności siebie. Yorki nie trzeba wiele wysiłku, aby zatrzymać wykończenia i szczupła, ale właściciele Yorki powinny zobowiązać się do ograniczonego ruchu, takich jak jednego spaceru dziennie.

Krok 2: Dodać Yorki stałym towarzyszem Nie jest to sugerować, że Yorki to wysokiej rasy utrzymanie, ale wymagają dużo codziennej interakcji.. Jeśli nie możesz włączyć tę rasę do swoich codziennych zajęć, to nie może być rasa dla Ciebie.

Chociaż nie trzeba nosić je w torebce przez cały dzień, Yorki nie docenić w centrum akcji i mogą odwetu pozostawiony sam w domu zbyt długo. Zaplanuj mieć psa pet sitter walker lub na liście telefonów, jeśli nie jesteś w stanie poświęcić dużo czasu ze swoim Yorkie.

Krok 3:. Plan regularnych rutynowych uwodzenie Dobra, więc może Yorki jest utrzymanie wysokiej psa! Gatunek ten znany jest z długich, cienkich, jedwabiste futro i Yorki właścicieli powinny dumni utrzymanie tego atrakcyjną cechę rasy. Yorki powinny być regularnie utrzymywane, aby uniknąć splątania i matowania i mieć włosy wokół uszu i stóp przyciętych na schludny wygląd.

Krok 4:. Wiem, że to mały pies ma wielkie osobowości Podczas Yorki może ważyć mniej niż 10 funtów, to z pewnością nie wtapiają się w tło. Yorki są zazwyczaj bardzo ochronne ich właściciela i jednocześnie nie zawsze są one agresywne, to z pewnością nie są cichymi. Ta cecha osobowości może dostać Yorkie w tarapaty, a jej niewielki rozmiar będzie umieścić go na wyjątkowo niekorzystny, gdy konfrontuje innego psa. Trzymaj się mocno do Yorkie, jak zostały one znane skakać z bronią swojego właściciela, starając się je chronić, tylko być poszkodowany przez samego skoku.

. Krok 5: Naucz swoje Yorki niektóre polecenia szkolenia Pamiętaj, Yorki kiedyś szkoleni, aby usunąć gryzoni z gospodarstw; są one wystarczająco inteligentny, aby otrzymywać komendy. Twój Yorki powinny mieć żadnego problemu szybko zbierając polecenia szkoleniowych, takich jak usiąść, zatrzymać, itp Możesz nawet spróbować przypisując swoje Yorkie "pracy" w domu, by go stymulować. Byłoby warto poświęcić chwilę, aby zapisać się na klasy posłuszeństwa ze swoim Yorkie. To będzie dobrze spędzony czas i będzie to okazać się doświadczenie klejenie z nowego członka rodziny.

Krok 6:. Bądź świadomy problemów zdrowotnych, że rasa jest podatna na Yorki są genetycznie predysponowani do problemów zdrowotnych wpływających na ich rdzenia kręgowego, kości udowej i rzepki. Mają również znane cierpią z problemów z ich tchawicy i rzęs. Upewnij się, zaplanować regularne wizyty z lekarzem weterynarii, aby znaleźć informacje o ogólnej kondycji swojej Yorkie.

Jeśli jesteś w stanie zobowiązać się do kroków wyżej to prawdopodobnie jesteś gotowy na Yorkie jako towarzysza. Dzięki regularnej opieki i stałej interakcji, ty i twój Yorki planujemy świętować wiele urodziny razem. Żywotność Yorkie zwykle przekracza 10 lat, kiedy otrzymał właściwej opieki i uwagi.

Ten artykuł został napisany przez Collina Walker dla zwierząt domowych super sklepu domowych z witryny ogrodzenia dla psów, rampy dla zwierząt oraz miski dla psów.

Pit Bull Terrier So Nice z Chicks

Dziś znalazłem coś śmiesznego na YouTube - niektóre filmy pokazujące, jak miło pit bull terrier może być z kurcząt. Patrząc na tych uroczych stworzeń, sposób, w jaki zachowują się, jak przyjazny są, można by pomyśleć: dlaczego ludzie nie mogą być tak miło ze sobą?

Pitbull i Chicks

Pitbull i Chicks Basen

Pitbull, Kot i Chicks

Pitbull i Chicks 1 Rok później

Zwiedzanie New York Hall of Science

Zwiedzanie New York Hall of Science


New York Hall of Science jest uważany za jednego z muzeów nauki wiodącym w kraju. To muzeum w Nowym Jorku jest mnóstwo około 400 eksponatów, które stanowią wyzwanie dla umysłu i pobudzają wyobraźnię. Wraz z jego licznych eksponatów muzeum znajduje się 16-ekranowy ścianę wideo, audytorium na 300 miejsc siedzących, fantastyczny teren stołówki i Galeria technologię, która umożliwia publiczny dostęp do Internetu.

Polecane Eksponaty w hotelu New York Hall of Science

New York Hall of Science oferuje stale zmieniających się szereg pokazów, które są zaprojektowane, aby podniecać i wzbudzić miłość do nauki. Na przykład, 2006 wyposażony jest w róg obfitości wydarzeń, takich jak wystawy technologii Nauki, w której opisuje wynalazków na przestrzeni 150 lat. Oferuje również Rzeźba rybosom, który wyraźnie ilustruje strukturę i formę rybosomu - organelli komórki, która promuje produkcję białka.

Innym intrygującym pokaż oferowane w tym muzeum w Nowym Jorku jest Quantoons, która jest zbiorem ilustracjami Tomasza Burka, który po raz pierwszy pojawił się w Quantum Magazine. Big Art oferuje szeroki wybór obrazów procesów biologicznych i reprodukcyjnych. Art of Science Fiction Wystawa prezentuje wspaniały świat science-fiction sztuki, oferując ilustracje podróży w czasie, przestrzeni i wyobraźni technologicznych.

Wydarzenia specjalne

Zawsze jest wiele specjalnych wydarzeń odbywających się w New York Hall of Science. Szczególnym wydarzeniem goście mogą uczestniczyć w to Przedszkole kukiełkowe i aktywność, wyposażony pokaz leszczyna Firefly w pierwszy dzień szkoły. Ten show następująco Filbert jak on wchodzi do szkoły i nowych przyjaciół. Aby nasadkę uroczystości, młodzież ozdobić noszenia powłoki owadów, które dostają się do utrzymania. Działalność ta ma jednak przeprowadzić niewielką opłatę materiałów eksploatacyjnych.

Far Out Nauka !, specjalne wydarzenie odbywające się w 2006 roku, znajduje się szereg eksponatów koncentrując się na naturalnej podniecenia nauki. Jednym z elementów tego szczególnego przypadku jest Outta Sight Ekrany eksponatem, który dysponuje cień z technologią wytwarzania i oprogramowania w celu wytworzenia "doświadczenie, które jest stąd widać." Inne wydarzenia promowani i eksponaty z tej serii obejmują The Amazing Maze i Sali Lustrzanej. Aby zwiększyć zainteresowanie matematyki i osiągnięcia New York Hall of Science jest również m.in. program o nazwie Funky Matematyka w tym szczególnym przypadku. Ten eksponat bada wzory, topografię i zagadek.

Wypełnione zabawą matematyczne Poszukiwania

Od matematyki i nauki, są tak ściśle związane, działania w celu wzbogacenia umiejętności matematyczne są w centrum uwagi z sali New York Nauki. Na przykład, zabawy z matematyki pojawi się w roku 2006. W tym intrygującym obszarze, dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach, takich jak wystawa Colossal Zegarów. Tu dzieci w wieku sześciu lat i pod dowiedzieć się o zegary, jak one działają, i jak powiedzieć czasu. Oni też ręce na doświadczenia dokonywania zegar pracy do domu.

Inną cechą jest obecny światowej sławy matematyka Film Festival, pokazując niesamowite klasyki matematyczne Cyberłowcy: oszust Ślub i R eading Rainbow: Ile milionów Wiele wydarzeń specjalnych przewozu niewielkiej opłaty, a niektóre mają ograniczoną przestrzeń dostępną?. Dlatego najlepiej jest zadzwonić z wyprzedzeniem, gdy planujesz podróż w celu uzyskania kalendarz imprez i dowiedzieć się o wszelkich stosownych opłat.

Planowanie podróży do New York Hall of Science

New York Hall of Science oferuje rozmaite tematy dzienne i miesięczne, oferując oszałamiający wybór interaktywnych imprez pobudzające ciekawość i zdumienie. Oprócz eksponatów muzeum służy jako tło dla wielu imprez publicznych i prywatnych, odpowiednie dla osoby dorosłej lub okazjach dzieci. Grupy szkolne są również mile widziane i zachęceni do zwiedzania wystawy, warsztaty i działania. Obiekty są zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem, więc wskazane jest, aby dokonać rezerwacji maksymalnie do ośmiu tygodni wcześniej. W muzeum można nazwać (718) na 699-0005.

New York Hall of Science jest otwarta od środy do niedzieli od 10:00 aż do 17:00. Znajduje się na 47-01 111th Street, Queens, NY 11368.

New York Aquarium

New York Aquarium

New York Aquarium to tylko akwarium w Nowym Jorku i oferuje ponad 8000 gatunków morskiego życia. Od morsów do Meduzy, nie jest z pewnością stworzenie morskie w akwarium, które jest z pewnością zaspokoją ciekawość każdego członka rodziny.

Karmień, Szkolenia i prezentacje

Dokarmianie na rekina zbiornika są szczególnie popularne w New York Aquarium. Oprócz codziennych karmień, odwiedzający mogą świadczyć posiłek razy dla pingwinów, morsów i lwów morskich. Czas karmienia różnią i są umieszczone przy wejściu do zoo.

Szkolenia lub zwierząt Wzbogacanie, w New York Aquarium jest niezbędne dla utrzymania zwierząt poczucie równowagi, gdy trzymane w niewoli. Specjalne "zabawki" i "leczy" zostały opracowane w celu zapewnienia możliwie najlepszego sukces dla każdego zwierzęcia. Zabawki i smakołyki są różne w zależności od zwierzęcia i są używane specjalnie do potrzeb różnych stworzeń.

Jest całkiem możliwe, aby stało się na nieformalnym pokaz szkolenia, jak również. Wiele razy, goście szpiegować morze wydry gry z kulkami lub beczek. Jest to specjalna uczta oglądać jak ośmiornica flądry wokół w poszukiwaniu ryb, które zostały ukryte. Metoda ta stosowana jest, aby upewnić się ośmiornica nadal utrzymuje swoje możliwości fizyczne i psychiczne.

Programy rodzinne w hotelu New York Aquarium

Programy rodziny w hotelu New York Aquarium skierowane są do dzieci w każdym wieku. Dla dzieci w wieku od 6-18 miesięcy, życie morskie jest badane poprzez zastosowanie puzzli, książek, zabawek i piasku. Jest też oczywiście Planet Ocean, która jest nastawiona na dzieci w wieku przedszkolnym. Program ten wykorzystuje pieśni i tańca kształcić gości o fascynującym świecie rekinów, fok i morsów,, mówiąc w kategoriach, które ułatwiają dla dzieci w tej grupie wiekowej, aby zrozumieć i nauczyć się.

Jednym z najbardziej ekscytujących możliwości "dostępnych ais uśpienia w Głębokie". Działalność ta pozwala dzieciom i rodzicom spać z rybami, że tak powiem. Wycieczka rozpoczyna się po noc akwarium jest zamknięte dla ogółu społeczeństwa. Zabawa zaczyna się zwiedzanie nocne akwarium, która pozwala dzieciom poznać rytuały przed snem morskiego życia. Nauka szkolna kształci uczestników na temat zwyczajów podwodnego świata. We wczesnych godzinach porannych, użytkownicy są w stanie karmić ryby przed oddając w ich śniadanie kontynentalne, które podawane są przez akwarium. Ten program jest dostępny dla dzieci 6-12, ale w towarzystwie osób dorosłych wszystkich uczestniczących dzieci.

Dla starszych dzieci, którzy mogą marzyć jednego dnia roboczego dla New York Aquarium, zakład oferuje "Morskie badania 101". Ten program jest dostępny dla dzieci w wieku 12-15. Program edukacyjny podkreśla trudności naukowcy pokonania w celu zbadania życia morskiego. Oferuje również zwiększoną edukację dla tych, którzy są zainteresowani w mechanice świata morza.

New York Aquarium "musi widzi"

W oparciu o zdecydowaną reakcję na konkretne arenach, New York Aquarium opracowała listę "musi widzi." Są to eksponaty, które były najbardziej popularne na przestrzeni lat. Galaretki Sea pozostaje jednym z najbardziej popularnych podwodnych stworzeń, aby odkryć. Odwiedzający New York Aquarium są niechętne do ich dotknąć, ale zawsze zainteresowani widząc ich i dowiedzieć się więcej. Akwarium odnosi się do galaretki jak "obcych Stingers" ze względu na ich tajemniczych spojrzeń.

Nowy stałym elementem w akwarium, który otrzymuje również wiele uwagi jest koń morze. Ostatnią ważną przystankiem jest Aquatheater, gdzie goście mogą cieszyć się show w wykonaniu lwów morskich. Tutaj, lwy morskie są w stanie wyświetlić ich humorystyczną i ich zdolności do korzystania z ich zabawki i sztuczki, aby zabawić.

Norwich Terrier

Norwich Terrier

Spotkaj się z Norwich Terrier.

Krótka historia Norwich

Odważny mały pies znany jako Norwich Terrier jest produktem angielskich ratting psów. Okrutny prześladowca robactwa, to odważna bestia nie obawia się nurkowania w otwór lisa z powrotem ponownie opróżnić zwierzę i kontynuować pościg.

Norwich został oficjalnie uznany przez American Kennel Club w 1936 roku, ale nie było aż do 1964 roku, że nastawił błotna i upuść błotna odmiany zostały uporządkowane w dwóch odrębnych ras. Spadek uszami psy zostały przemianowane Norfolk Terrier w tym czasie.

Ogólny opis Norwich Terrier

Norwich może być potężny w determinacji, ale on jest w rzeczywistości jednym z najmniejszych ras Terrier, stoi około dziesięciu centymetrów w kłębie i waży około dwunastu kilogramów. Choć mały, on wcale nie jest lekkie. Norwich jest masywnie zbudowany, dobrze umięśniony, dając mu wytrzymałość potrzebną do pracy w polu i na farmach całymi godzinami.

Te psy mają typowy terrier typu głowa z stojącymi uszami, jak wcześniej wspomniano. Oczy są ciemne, a te psy mają wyraz nieco podobny do lisa. Szyja jest dość krótki i łatwo wkomponowuje się w ramiona. Klatka piersiowa jest dość szeroka i nogi są krótkie, pożyczając psy prostokątny wygląd. Pionowe ogony zadokowany, ale tylko do średniej długości, które nadal umożliwia właścicielom ich zrozumieć i odzyskać psy z otworami den.

Sierść jest dość szorstka z szorstkie wokół szyi i klatki piersiowej, ale dość gładka, z wyjątkiem zestawu wąsy i brwi. Jest też sporo futra na spodnie.

Kolory to:

 • Pszenna
 • Czerwony
 • Czarny podpalany
 • Siwek

Osobowość

Upraszczając, Norwich Terrier nie jest świadomy, że jest mały pies. Ma charakter obfite i nieustraszony, ale to jest zrównoważony z dużą ilością spokojnej inteligencji. Jest szczęśliwa istota, w większości przypadków i łatwo dostosowuje się do tego, co dzieje się w tej chwili. Ma sporo tej opatentowanej energii Terrier i odwaga, ale on sprawia, wspaniały towarzysz rodzinny dla dorosłych i dla grzecznych dzieci.

Norwich jest lojalny i nieco ochronne tych, których uważa część jego opakowaniu. W większości przypadków będzie witają obcych ze strzeżonych manier dopóki on decyduje, czy są one przyjaciel czy wróg. Został wyhodowany do polowania w opakowaniach, te psy są w stanie dogadać się z innymi kły trochę lepiej niż średnia Terrier, ale powinny one być uspołecznione, aby przyjąć inne zwierzęta domowe w bardzo młodym wieku.

Szkolenie

Norwich ma silny charakter, tak wczesnej socjalizacji jest konieczne, aby zapobiec mu próbuje przejąć pozycję lidera w swoim domu. Tresurze jest korzystne, ale nie spodziewałem się tego ciekawski mały myśliciel przestrzegać poleceń oślep. Będzie najprawdopodobniej myśleć o niczym dla siebie, zanim podejmie decyzję, czy jesteś na właściwej drodze. Powiedział, że ma chęć podobania, i iść z tobą częściej niż nie.

Jak wiele Terrier, Norwich jest dość trudne do domu przerwy. Musisz rozpocząć szkolenie to jak najszybciej, i pozostać w zgodzie z zaplanowanych przerw dać największą szansę na sukces. Wypadki musi być oczyszczone niezwłocznie do czyszczenia enzymatycznego, aby zapobiec psa od wyciągnąć z powrotem na miejsce zbrodni na kolejnego naruszenia.

Norwiches są najbardziej w domu z sportów terenowych, ale wiele uprawiać agility, jak również.

Potrzeby ćwiczeń

Norwich Terriery mają niespożytą energię, więc potrzebują dużo aktywności, aby zachować je zdrowe i dobrze dostosowane. Oni pozytywnie należy do energiczny codzienne spacery i wiele zabawek są koniecznością. Powinny one obejmować zabawki żucia, a także interaktywne zabawki, które zapewniają psu drogę do zajmowania jego umysł. Te psy będą również spalić dużo energii podczas zabawy z innymi psich towarzyszy.

Uwodzenie potrzeb

Tracenie jest niskie lub umiarkowane z tej rasy, ale ze względu na ich bardzo aktywnych natury i miłości do eksploracji, oni potrzebują regularnej konserwacji, aby zachować je patrząc jak najlepiej. Dobre szczotkowanie powinno być wykonywane kilka razy w tygodniu, aby usunąć zadziory i inne zanieczyszczenia, które mogą trzymać w płaszczu, zwłaszcza na podwoziu. Pływanie może być przeprowadzane na "tak trzeba", ale często w kąpieliskach ma tendencję do wyschnięcia sierści. Zwierzęta mogą być obcięte dla łatwej konserwacji, ale pokaż okazy muszą mieć martwe płaszcz zabrana.

Z właściwego wykonywania, paznokcie będą nosić się na własną rękę. Jednak konieczne jest, aby je sprawdzić i wykończenia, ile potrzeba. Uszu powinny być starta się raz w tygodniu. Norwiches również imponującą uzębienie na ich rozmiar, a ich korzyści z łagodnym szczotkowania, co najmniej raz w tygodniu.

Zdrowie i Długowieczność

Norwich Terrier

Norwiches może być dość długowieczne, średnio od dwunastu do piętnastu lat, jeśli nie ma innych problemów zdrowotnych w grze. Powiedział, że istnieje szereg problemów zdrowotnych oglądać w tej rasie.

Należą do nich:

 • Problemy z sercem
 • Alergie
 • Wspólne problemy
 • Wąskie tchawice
 • Padaczka

Spróbuj dowiedzieć się, jak można o historii zdrowia rodziny konkretnego psa, więc masz lepszy pomysł, który rzuca wyzwanie, jakie możesz napotkać na przestrzeni lat.

West Highland Terrier

West Highland Terrier

West Highland Terrier może wyglądać jak przytulanki wypchanych zwierząt, ale pod tym białym płaszczu, jest na ogół bardziej psa niż wielu ludzi jest przygotowany do obsługi.

Poznaj West Highland Terrier

West Highland White Terrier jest śmiały i energiczny piesek, że nie ma absolutnie żadnego pojęcia o jego prawdziwej wielkości. W jego umyśle, jest równa Dogiem, i dwa razy tak przystojny!

Rasy został opracowany w Szkocji, a jego właściwości zyskał głównie dzięki wysiłkom dwóch kluczowych dla hodowców: pułkownik Edward Donald Malcolm i George Campbell, ósmy Duke of Argyll. Te dwa panowie używane okolicznościowe białych szczeniąt generowane przez szkockich i Cairn Terrier jako głównego fundamentu magazynie; przynosząc w kilku innych ras terierów, ile potrzeba, aby ustalić pożądane cechy.

Wygląd

West Highland Terrier jest stałe w kolorze białym, hodowane być łatwo odróżnić od zdobyczy w dziedzinie. On stoi około jedenaście centymetrów w kłębie, o stojących uszach i ogonie odbyła wpisu. Większość okazy ważą od piętnastu do dwudziestu dwóch pounds.Westies, ponieważ są one przydomek, prowadzą podwójne warstwy twardej włosy na górze i miękkim, grubym futrem pod spodem. Mimo, że nie rzucają, znajdziesz wiele mniej luźne włosy wokół domu z tej rasy, niż wielu innych.

W rzeczywistości, wielu lekarzy weterynarii uważają West Highland Terrier, że prawie dla alergików. Może to zrobić rasy sprawiedliwe towarzyszem dla osób cierpiących na łagodną astmę i inne alergie, ale zaleceniem lekarza należy najpierw chciał przed wniesieniem jeden dom.

Osobowość

Trochę Westie jest BIG charakter. On kocha swoje dwunożne towarzyszy i jest na ogół skłonny do ich zadowolić, tak długo, jak on myśli, że to dobry pomysł. Dlatego nie jest to rasa dla każdego domu. Westie jest w pełni zdolny do myślenia dla siebie, i szczerze mówiąc, nie zawsze zgadzają się z tego, co widać jako właściwego sposobu działania.

West Highland Terrier muszą być rozpatrywane mocno, ale z miłością. On nie znosi zastraszany i nie reaguje na niego chętnie. W rzeczywistości, naciska WESTIE zbyt daleko może spowodować sporadycznego chwycie; tak wielu doświadczonych hodowców polecam te psy być umieszczony tylko w domach z dziećmi lub bez dzieci starszych na wszystkich.

Prawdę mówiąc, te psy były hodowane do wytrwałości, charakterystyczne, że działa na ich korzyść w dziedzinie, jak pług pod ziemią w pogoni za drobną zwierzynę. To prowadzi nas do innego punktu: Westies lubią kopać. Chociaż niektórzy korzystają z tego rozrywkę o wiele bardziej niż inne, może stać się problemem dla właścicieli, jak ich zwierzęta kopać pod ogrodzenia iść mają broić na własną rękę.

Szkolenie

Od Westies nie może być zmuszany, musisz trenować ich pozytywnego wzmocnienia, a zaczynają się, gdy są bardzo młode i bardziej zgodny niż oni będą jako dorośli.

Wszystkie szkolenia posłuszeństwa należy zmienić w działalności zabawy dla tych psów, albo szybko się nudzi i nie odpowiada. Szkolenia Clicker jest inny skuteczny sposób nauczania, który przynosi natychmiastowe nagrody za psy pożądanych zachowań.

Na jasną stronę, choć większość teriery są notorycznie oznakowania ich terytorium, Westie zwykle dość łatwo domu trenuje jeśli został podniesiony w czystym środowisku od szczenięcia. Sterylizacja lub sterylizacja od czterech do sześciu miesięcy życia również uprzedzić tego i innych niepożądanych zachowań seksualnych.

Uwodzenie

West Highland Terrier nie produkuje mnóstwo oleju płaszcz, więc nie należy kąpać zbyt często lub jego skóra stanie się sucha i podrażniona. Miesięczna wanna, częste szczotkowanie i łyżeczka z wysokiej jakości olej z wątroby dorsza w jego jedzenie raz na jakiś czas należy zachować jego sierść i skórę w doskonałym stanie. Dodatkowo, możesz mieć psa przycięte co kilka miesięcy, aby utrzymać go z coraz zbyt kudłaty.

Jeśli twój pies otrzymuje wszelkie ćwiczenia wymagane od niego, jego paznokcie zwykle zużywają się na własną rękę; ale ich kontrola na każdym teraz i wtedy i wykończenia, ile potrzeba. Uszy powinny być starta się raz w tygodniu, aby usunąć woskową gromadzeniu się.

Zdrowie

Średnio, West Highland Terrier żyć, aby być dobrym piętnaście lat, ale jest kilka problemów zdrowotnych znalezionych w rasie.

Należą do nich:

 • Rak pęcherza moczowego
 • Choroba Perthe za
 • Choroby wątroby
 • Przepukliny
 • Problemy skórne
 • Zwapniałym szczęka

Zastanów

West Highland Terrier wygląda łatwym klientem, ale nie jest to pies dla niedoświadczonego lub siedzącym trybem właściciela. Westie ma dużo energii i mnóstwo pomysłów, jak go używać, więc trzeba być na piłkę, aby za nim nadążyć.

Tak, może być wspaniałym przytulać, ale kiedy jest gotowy do uruchomienia pójdzie, czy chcesz, aby z niego, czy nie. Być bardzo pewny, że chcesz to dużo psa, zanim podejmie jeden na.

Problemy Yorki uszu

Problemy Yorki uszu

Jeden użytkownik zastanawia się problemów ucha yorki i jak ona może upewnić ucha jej przyszłym szczenięcia staną poprawnie.

Zastanawiasz się o problemach Ear Yorki

Miałem Yorkie z dyskietki uszy, a on spojrzał urocza. Teraz jestem zainteresowany kupnem Yorkie, i powiedziano mi, że jeśli dotykać uszu, gdy są szczenięta, tracą jakiś nerw, który sprawia, że ​​uszy dyskietki. Czy to prawda?

Ekspert Odpowiedz

Witam CJ,

To nowy na mnie, a ja do obsługi Yorki pokaz psów.

Oto, co wiem o uszy.

 • Zestaw i wytrzymałość chrząstki w uszach jest trochę dziedziczna. Niektóre linie mają słabe uszy, że nigdy w pełni nie kłuć się. Przyjrzyj się z rodzicami i resztą każdego hodowcy magazynie, które odwiedzasz. To daje wskazówkę, jak uszy twojego przyszłego PUP może okazać się.
 • Ząbkowanie czasami powodować uszy opadać na chwilę, ale zazwyczaj wraca się po zęby dorosłych są.
 • Nadmierne obsługa uszy szczeniaka mogą spowodować rozbicie tkanki chrzęstnej, że prawdopodobnie nie odzyska. Tak tak, dobrze jest unikać składania lub w inny sposób z nimi grać. Może to prowadzić do uszkodzenia nerwów? Przypuszczam, że może, ale nigdy nie słyszałem o tym kątem przed.

Wszystko, co powiedział, widziałem hodowcy taśmy uszy stojące za kilka tygodni, aby umożliwić chrząstki możliwość wzmocnienia. Uszy zazwyczaj pozostają wyprostowane po usunięciu taśmy. To jest bardziej skuteczne dla szczeniąt niż dla dorosłych psów.

Dzięki za pytanie i mam nadzieję, że to wy z informacji ramiona wystarczająco wiedzy aby wybrać następny szczenię.

~~ Kelly

,

Toy Fox Terrier

Toy Fox Terrier

Zabawki Foksterier jest mały, ale potężny! Dowiedz się więcej na temat tych psów, które sprawiają, Spirited takie wszechstronne towarzyszy.

Rasa Historia Toy Fox Terrier

Potomek Foksterier gładki, Toy Foksterier jest produktem planowanego programu hodowlanego koncentruje się na zmniejszaniu wygładza dół wielkości. W tym celu, gładki Fox Terriery Krzyżował z wieloma małymi ras o podobnych lub pożądanych cech. Obejmowały one włoskiej Greyhound, Pinczer miniaturowy i Chihuahua, aby wymienić tylko kilka. Ten program, który rozpoczął się w USA około 1930 roku spowodowała w produkcji odważny mały Terrier, że jest tak, jak w domu na kolanach, kiedy goni robactwa lub jazdy kurs agility.

Opis ogólny

Żywy i inteligentny, ten mały terrier jest bardzo wyważona z dobrym napięcia mięśniowego i czyste, sportowe linie. Stoi dziewięciu do jedenastu cali wzrostu średnio, a jego waga powinna być proporcjonalna do jego ramy, tak, że nie jest ani chuda, ani nieporęczne.

Głowa Toy Fox Terrier przypomina jego dziedzictwa Min Pin, ale jego stojące uszy są podobne do Chihuahua choć odbyło wyższe na głowie. Ciało jest wyraźnie Terrier typu, raczej kwadratowy i dobrze umięśnione, z tylko trochę więcej masy kostnej niż średnia zabawek psa. Ogon jest tradycyjnie zadokowany i odbywa się niemal pionowo w górę, gdy pies jest na baczność.

Głównie białe mocny pies, rasy charakterystyczny jest dość ciemne, jednokolorowe głowę z jaśniejszymi znaczeniami nad oczami, na policzkach i wewnątrz uszu. Niektóre okazy wyświetlić cienką strzałka między oczami. Niektóre kolor na ciele jest dopuszczalne, ale białe ciało jest bardzo pożądane, zgodnie z normą na rasy. Sierść jest bardzo gładka i dość błyszczące.

Kolory to:

 • Biały, czarny podpalany
 • Biała czekolada i tan
 • Biały i czarny
 • Biały podpalane

Osobowość

Uroczy jak Toy Foksterier jest, to jest jego osobowość, która jest tak naprawdę jego najbardziej atrakcyjną cechą. Ten pies ma niespożytą energię dosłownie i mocy mózgu do meczu. Mimo, że nie można uciec wyświetlania typowy terier scrappiness, gdy sytuacja wymaga to, jego pies zabawki nastroje dziedzictwa, które obficie duch całkiem przyjemnie. On się do akcji, gdy jesteś, ale jest również gotów przytulić na kolanach. Jego wczesne historii jako ścigacza pewnością zainspiruje gryzoni tego psa, aby zobaczyć go jako swego obowiązku drzewie wiewiórka w każdym mieście. Będzie prawdopodobnie także chcą przepędzić bezpańskie koty, więc miej na oku przede niego z innych małych pets.Unlike kilka psów z zabawkami, rasa ta sprawia również zaskakująco dobry towarzysz dla dzieci, tak długo, jak te dzieci zrozumieć właściwy sposób do obsługi psa. Niektóre zwierzęta są łatwo noszone przez dziecka stałej uwagi, ale Toy Fox rzeczywiście wydaje się rozwijać na temat relacji i stać się bardzo oddany swojej małej osoby. Będąc bardzo czujny, ten pies jest również wspaniałym towarzyszem dla dorosłych i seniorów, jak również.

Szkolenie

Inteligentne jako bata, nie jest tak naprawdę prawie nic nie można trenować ta rasa zrobić. Housebreak one równie dobrze lub lepiej niż wiele ras Terrier. Jednak tak naprawdę zabłysnąć szkolenia posłuszeństwa i sportowej rywalizacji. Mały, umięśniony i bardzo energiczny, te psy mogą celować w psiej zwinność, a także latać piłkę. Są one również zaskakująco dobre we frisbee tak długo, jak zapewnić im odpowiedniej wielkości modelu.

Keen inteligencja i skłonność do oddania również ten pies nadaje się do szkolenia usług z niektórych staje pomocników do niedosłyszących, a także terapii psów, którzy odwiedzają chorych i starszych.

Uwodzenie potrzeb

W uwodzenie potrzeby tej rasy nie są bardzo wymagający. Są one umiarkowane wydalających, więc szybkie szczotkowanie z firmą szczotką dwa razy w tygodniu należy usunąć nadmiar włosów. Paznokcie rosną szybko, i będą musiały być przycięte w przybliżeniu raz na dwa tygodnie, chyba że pies ma wiele okazji, aby nosić je na własną rękę. Uszy wymagają najwięcej uwagi i powinien być starta na co jeden do dwóch tygodni, aby utrzymać je w dobrym stanie. Pływanie powinny być wykonywane w miarę potrzeb, zwłaszcza, że ​​te psy mają tyle białe futro, ale z tak krótkim płaszczu, to ma bardzo mało czasu, aby wykonać.

Potrzeby ćwiczeń

Jak wspomniano wcześniej, Toy Foksterier jest wiązka energii, więc jest zalecane, że otrzymuje codzienne ćwiczenia, aby spalić nadmiar. Można to osiągnąć w szybkim 20 minut codziennego spaceru, a także gra w hulaszczy frisbee lub pobrać.

Zdrowie

Znane są te hardy pieski łatwo dotrzeć do ich nastolatków z 15 roku jest średnią długość życia. Większość okazów pozostają dość żwawy przez ich starszych lat. Alergie pokarmowe są dość powszechne, więc uważaj na wysypki jak wczesnym znakiem.

Dodatkowo, te psy mogą mieć skłonność do:

 • Poślizgnięcia czapki kolana
 • Zwyrodnienie stawu biodrowego
 • Choroba von Willebranda (zaburzenia krzepnięcia krwi, podobne do hemofilii u ludzi)

Dodatkowe zasoby

 • Amerykańska Toy Fox Terrier Klub
 • Toy Fox Terrier Rescue
 • Wzorzec rasy w AKC.org

Radzenie sobie z agresywnym Terrier

Radzenie sobie z agresywnym Terrier

Radzenie sobie z agresywnym Terrier może być wyzwaniem, ale każdy pies korzyści z uczenia się właściwe miejsce w opakowaniu.

Problem: Radzenie sobie z agresywnym Terrier

Mamy sześć-letni Jack Russell / Beagle mix (Morgan) i piętnaście-letni golden retriever mix (Heidi). Obserwowaliśmy i przyjęte metody Cesar Millan, ponieważ Morgan jest pies ratowniczy z niektórych problemów z zachowaniem (to głównie znacznie się poprawiła od Cesar). W naszym domu, staramy się zachować mocne hierarchii, ze mną jako alfa, beta moja dziewczyna, a potem Morgan, potem Heidi. Heidi jest skrajnym przeciwieństwem Morgan; ona ma bardzo pasywnego / uległą osobowość, więc jej istota na dole jest naturalną funkcją naszego pakietu dynamicznego bo rzadko kwestionuje Morgan na wszystko.

Problem jest, że Morgan ma bardzo silną osobowość agresywną / dominującą i wydaje się szukać możliwości dochodzenia jej dominację w domu. Ona chroni żywność i zabawki dietozależnych z paskudną złośliwości. Jest również niezwykle uparty; I konsekwentnie poprawić ją, kiedy jej zachowanie odbiega od przyjęcia, ale ona jest bardzo trudne i często ponownie spróbuje zachowań na znikoma szansa, że ​​ona uciec z nim.

Większość czasu, przynajmniej w domu, problem ten został opracowany. Jednak, kiedy nasze rutynowe zmiany, albo w posiadanie psa Przyjedź lub wychodzisz gdzieś, gdzie nie są psy, ona staje się niekontrolowany. Szczeka i snarls i ciągnie na smyczy, tak bardzo, że ona się dusi z jej przednimi nogami od ziemi. Nie tylko jest to kłopotliwe, ale nie możemy zgasić zachowań, więc bardzo często musimy albo nie wziąć ją lub usunąć ją z sytuacją całkowicie. Ona zdobyć wiele lepiej i mogę kontrolować jej nieco przy użyciu metod Cesara, ale ona jest tak uparty, że kiedy jest źle, jedyną opcją jest ją usunąć.

Moje pierwsze pytanie brzmi: w stosunku wchodził do szpitala na leczenie raka i mamy zamiar być dbanie o jej psa. Morgan nie posiada najlepszą historię, jeśli chodzi o wprowadzenie nowego psa i martwisz się o to, co zrobić, aby przejście łatwiej i bezpieczniej dla wszystkich zainteresowanych. Ona jest naprawdę kochany pod kwestii zachowania i ona zwykle dobrze dogaduje się z Heidi (to znaczy, jeśli Morgan były agresywne bałagan, że nigdy nie marzyć o zaproszenie nowego psa na pobyt). Planujemy metodą Cesara wprowadzenia ich na zewnątrz, a dzieje się na spacer budowania pakietu zanim wolno nam wyśledzić wzajemnie, pozwalając Morgan powąchać pierwsze, itp, ale jest jeszcze coś, co możemy zrobić, gdy psy do środka ?

Po drugie, ze względu na zacienionym przeszłości Morgana, ona wydaje się mieć pewne psychologiczne szkody, którą staramy się zrehabilitować. Ona idzie absolutnie orzechy, kiedy jesteśmy na zewnątrz i widzi ludzi i zwierzęta, ale po około roku pracy nad nią, ona ma zdobyć dużo lepiej o nie szczeka na ludzi, zwłaszcza jeśli jej przypomnieć, zanim zacznie. Jest to jeden z obszarów, w których jesteśmy zakłopotany; Zachowanie na zewnątrz domu. Mam poczucie, że to, co ona rozpaczliwie potrzebuje to być uspołecznione z innymi psami, ale jej zachowanie jest takie, że wątpię, by kiedykolwiek być przyjęte do pieska dni opieki, parku psa itp Nawet jeśli zostały zaakceptowane, byłbym boi się jej wsiada do walki z cudzego psa. Co możemy zrobić, aby uczynić ją mniej agresywne wobec innych psów i ludzi?

Dziękuję bardzo!

Ekspert Odpowiedz

Witam Alena,

Zdarza mi się mieć dużo szacunku dla metod Cesara. Aby uczyć psa, musisz myśleć jak on robi. Dlatego metody Cezara są tak skuteczne. A jak już zapewne wiecie, Cesar zawsze mówi nie ma magii harmonogram. Musisz zachować wprowadzania korekt konsekwentnie aż do zachowania Problem ustępuje. To brzmi dla mnie jak to robią swoje i że widziałem pewną poprawę w zachowaniu Morgana.

Myślę, że w odległości budynku paczka jest doskonałym sposobem, aby rozpocząć wprowadzanie między Morgan i psa twojego krewnego. Nie zapomnij zabrać ze sobą również po Heidi. W ten sposób wszystkie psy mogą dowiedzieć się, gdzie mieści się razem.

Gdy jesteś wszystkim w domu, to będzie zupełnie inna historia, bo Morgan będzie jeszcze jej terytorium wytyczony. Sugeruję kontynuując spacer pakietu w prawo w domu, dzięki czemu te same rodzaje korekt w razie potrzeby.

Myślę, że ważne jest również, aby mieć ustalone miejsce, aby utrzymać psa wizyty z własnej skrzynki, miski żywności itp Dodać do tego pokoju, który zazwyczaj ma niewiele Morgan zainteresowanie. Upewnij się, że tylko przynieść psy razem, gdy jesteś w stanie być tam dać Morgan korekty.

Szczerze mówiąc, nie mam zbyt Jack Russell miał i nie ma możliwości, że wiem całkowicie stłumić te scrappy instynkty Terrier. Tak, Morgan będzie wspomagany przez więcej socjalizacji z innymi psami w neutralnym terytorium. Można to zrobić poprzez zapisanie jej w miejscowym ośrodku szkolenia psów. Ona będzie oceniana przez jej pierwszego do oceny potrzeb szkoleniowych i personelu być przypisane do odpowiedniej klasy. Myślę, że w dużym stopniu korzystają z kształcenia zawodowego.

Bądź na bieżąco z metod obecnie używasz i dać klasy szkolenia spróbować. Myślę, że dwa połączone przyniesie więcej zachowań zmienia szukać.

Dzięki za pytanie ~~ Kelly

,

Boston Terrier

Boston Terrier

Czy wiesz, że Boston terrier jest jednym z niewielu ras psów, które zostały rzeczywiście opracowany w Stanach Zjednoczonych? To prawda. Przyjdź dowiedzieć się nieco więcej o tym wspaniałym towarzyszem rasy.

Początki Boston Terrier

Elegancki piesek wiemy dzisiaj, jak Boston Terrier jest zupełnie inny pies z jednej Robert Hooper pierwszy przyniósł do domu w Bostonie i używane do założenia rasy.

To Boston Terrier oryginalne ślady jego pochodzenia do krzyżowania między Buldog angielski i wymarłej Białym angielski Terrier. Po drodze Bostons były dalej krzyżowane z innymi rasami, takich jak francuskie Bulldogs, a nawet potężnego angielski Mastif w celu doprowadzenia świeżej krwi do tego, co stało się bardzo mała pula genów.

Ostatecznie hodowli programy skoncentrowane na Boston-do-Bostonie kryciem, w wyniku rasy znamy dzisiaj. Podczas gdy pierwsze okazy ważył aż czterdzieści funtów, dziś średnia wielkość Boston Terrier waży zaledwie 15-18 funtów.

Ogólny wygląd i charakter

Boston terrier jest muskularna, energiczny towarzyszem psa, łatwo rozpoznawalny przez jego charakterystyczne oznaczenia. Mimo, że rasa jest w pręgowanym i białym, pieczęć i białe, a czarne i białe, jest czarne i białe połączenie krótkiej, gładkiej, smoking płaszcz, który daje jej "rasy" kulturalny wygląd, nie ma lekko i samic przeznaczonych.

Biały obszar płaszcza rozciąga się od środka czoła i przechodzi w dół pysk, klatki piersiowej i przednie nogi. Kontynuuje szyi i w różnym stopniu w ramionach i brzuchu końcu spływa części tylnych nóg. Pozostałą psa jest albo pręgowany lub jeden stałych barwników wymienionych.

Boston teriery mogą być nieco na zadziornej strony, ze względu na niektóre z ich walki psów i przodków terrier, ale te psy zrobić wspaniałymi towarzyszami, gdy odpowiednio przeszkoleni i uspołecznione. Są one bardzo czuły i oddany do ich właścicieli, i cieszyć się żywą grę holownika, a także dobrą przytulić.

Szkolenie

Bostons są bardzo inteligentne i są w stanie z łatwością uczenia się, co ci zależy, aby ich uczyć, jeśli są zgodne. Te małe psy mają tendencję do umysłów ich własne. Tak więc, jeśli są rozwolnienie przedstawiając wytyczne, to na pewno wybrać własną drogę w życiu.

Powiedział, że dobrze wyszkolony Boston to radość wiedzieć.

Zdrowie

Podobnie jak wiele innych brachycephalic ras z okrągłymi głowami i pchnął w twarzach, Bostons mają skłonność do chrapania i parskanie czarów. Może to być spowodowane wydłużonym, wąskim podniebienia nozdrza, lub kombinacji dwóch, które prowadzi do dość małych dróg oddechowych, który to uczynić rasy bardziej podatne na stres cieplny.

Inne problemy zdrowotne związane z rasy obejmują:

 • Nowotworów skóry
 • Oko ulcerations- Głównie ze względu na rozgłos oczu
 • C-sekcja deliveries- Ze względu na duży rozmiar głowy szczeniąt
 • Brachycephalic syndrome- niedrożność górnych dróg oddechowych
 • Rzepki luxation- Bad kolana

Wniosek

Boston teriery mogą być wielcy towarzysze i zwierząt domowych. Ich niewielki rozmiar jest idealny do przytulania, ale ich budowa jest bardziej wytrzymały niż średnia trwałe Toy rasy.

Jeśli szukasz zwierzaka, który jest inteligentny, czuły, i gotowy do zabawy, być może nadszedł czas, można uznać za Boston?

Linki zewnętrzne

 • Boston Terrier Club of America
 • Amerykański Kennel Club
 • Boston Rescue i Przyjęcie

Cairn Terrier Hodowla Fakty

Cairn Terrier Hodowla Fakty

Cairn Terrier są łatwo rozpoznawalne jako Dorothy ukochanego "Toto" z The Wizard of Oz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym uroczym jeszcze zadziornej rasy.

Tło Cairn Terriers

Cairn, szkocki rasy, dostaje swoją nazwę od pracy został wyhodowany do zrobienia, przede wszystkim pozbyć farmy robactwa przez zakrętach je w swoich norach lub "kopców" aż do rolników może dostać się tam, aby zakończyć pracę. Te obfite psy raz zgrupowane ze szkockich, Skye i West Highland White Terrier, ale te rasy oddzielono wokół początku 20 wieku i były hodowane oddzielnie od wieków. Dziś Cairn jest częściej towarzyszem, a nie gospodarstwa domowego psa roboczego.

Wygląd ogólny

Cairns jest feisty małe stworzenia, które stoją około 10 do 12 cm wysokości i ważą od 14 do 15 funtów średnio. Są dobrze umięśnione i dość nisko nad ziemią. Ich czaszki są nieco szersze niż są długie i mają dobrze określoną stop i stojących uszach. Oczy są szeroko ustawione w różnych odcieniach leszczyny i powinien mieć żywe, jasne wyrażenie. Cairns posiada również bardzo silne łapy, aby pomóc im w jednym z ich ulubionych rozrywek - kopanie! Ogony są przechowywane pionowo na pełnej gotowości.

Podwójna warstwa Cairn jest szorstki i odporne na warunki atmosferyczne z surowym, już zewnętrzną powłoką i krótszy, bardziej miękkim podszerstkiem. Wszystkie kolory są dopuszczalne inne niż białe, a preferowane są ciemniejsze tippings na uszy, ogon i kaganiec.

Osobowość

Cairn Terrier są szybkie umysłu, dociekliwy i zawsze na przygodę. Może to być zarówno dobre i złe. Te psy mają raczej dominujące osobowości jak większość terierów, a oni na pewno próbować rządzić, jeśli nie ustanawiają swoje prawowite miejsce lidera pakietu od samego początku. Cairns są bardzo zorientowane na rodzinę i przyjazny z tych, wiedzą, ale są również bardzo niezależny.

Należy pamiętać, że te psy były hodowane kopać sobie drogę w dół tunele w poszukiwaniu kamieniołomu, a oni nadal mają silny instynkt kopać dzisiaj, czy to pod płotem lub w ogrodzie.

To oznacza również rozumieć, że w tle tych psów goni szkodniki zwykle prowadzi do trudności z uzyskaniem wraz z mniejszych zwierząt w domu. Będą też spróbować ustalić dominację nad innymi psami, a to może prowadzić do kłótni i skrawki.

Szkolenie

Nie ma, że nie możesz trenować Cairn zrobić. Tresurze jest konieczne do ustalenia siebie jako lidera psa. Te psy to zrobić również w badaniach Terrier, gdzie "idą do ziemi" szukam robactwa. Są one również dobrze w szkoleniu agility, choć nie są tak konkurencyjne, jak innych ras. Cairns również spędzać dzień w polu, jak towarzyszy myśliwych.

Ćwiczenie

Cairns mieć dużo energii, aby spalić, więc potrzebne jest codzienne ćwiczenia, aby utrzymać je regulaminem. Powinni wziąć długi spacer codziennie, i to nawet lepiej, jeśli masz obszar, gdzie można dać im trochę czasu, aby uruchomić swobodnie i zwiedzanie. To jest nie tylko dobre dla ich ciała, zapewnia stymulację ich zapracowanych małych umysłów. Cairns też lubią się bawić ze swoimi ludźmi, więc nie bój się wydostać frisbee lub piłkę do porywającej grze pobrać.

Uwodzenie

Cairn Terrier Hodowla Fakty

Dobrą wiadomością jest to, że Cairns naprawdę nie rzucają się w typowy dla siebie sposób, który pozostawia luźne futro pływających wokół domu. Złą wiadomością jest to, że ma tendencję do luźne futra płaszcz powiesić i powodują mat. Oznacza to, że jest to konieczne, aby odświeżyć te psy trzy do czterech razy w tygodniu. Pływanie powinny odbywać się raz w miesiącu. Jest to również konieczne, aby przyciąć te krzaczaste brwi i górnej części wylotowej włosy z dala od oczu, a także przyciąć włosy rosnące w uszach dla lepszego przepływu powietrza. Psy, które nie noszą swe paznokcie w sposób naturalny na zewnątrz powinny być obcięte co drugi tydzień.

Zdrowie i Długowieczność

Cairn Terrier żyją stosunkowo długo, często do 15 lat. Niektóre wspólne zdrowia wydane przed którymi stoją tej rasy należą;

 • Alergie na pchły
 • Napady
 • Zaćma
 • Progressive zanik siatkówki
 • Problemy z sercem
 • Problemy z kolanem

Czy Cairn Rasa dla Ciebie?

Cairn Terrier zrobić wspaniałe towarzysze dla doświadczonych właścicieli, którzy rozumieją znaczenie ustanowienia siebie jako lidera swojego pupila. Cairns wymagają aktywnego zaangażowania, więc jeśli szukasz towarzysza couch potato, że będziesz lepiej z Chin japoński. Z drugiej strony, jeśli prowadzą aktywny tryb życia i szukasz psa do dzielenia się swoimi przygodami z tobą, Cairn jest więcej niż na wysokości zadania.

Dodatkowe zasoby

 • Cairn Terrier Club of America
 • Cairn Rescue USA

Pielęgnacja Cairn Terrier

Pielęgnacja Cairn Terrier


Pielęgnacja Cairn Terrier jest ważnym elementem utrzymania zdrowia. Psy, które są utrzymane na bieżąco jest mniej prawdopodobne, że podrażnienie skóry i inne problemy.

Narzędzia trzeba będzie

Istnieje kilka elementów, które trzeba mieć pod ręką, zanim zaczniesz uwodzenie swoje Cairn Terrier.

 • Płaszcz pokosu
 • Waciki
 • Dwustronne narzędzia stomatologiczne
 • Roztwór do czyszczenia uszu
 • Obcinacz do paznokci
 • Ręczniki papierowe
 • Szczotka Pin
 • Nożyczki
 • Nóż do zdejmowania izolacji

Pielęgnacja Cairn Terrier w Załączniku

Rzeczywiście można trzymać psa w doskonałej kondycji przez następujący harmonogram uwodzenie. Zapewni to, że można obsłużyć maty i sploty, gdy są jeszcze małe i nie kończy się z przytłaczającej ilości uwodzenie zrobić wszystko w jeden dzień.

Jeśli zaczynasz pielęgnacja psa, kiedy jest szczeniak, łatwiej będzie to zrobić później. Będzie on wykorzystywany do procesu i mniej skłonni do walki.

Tygodnik Pielęgnacja

Raz w tygodniu należy sprawdzić dokładnie przez psa podrażnień i innych problemów, które mogą pojawić się.

 1. Klip paznokcie Twojego psa na krótkim odcinku. Jeśli nie obcięty je od dłuższego czasu i są bardzo długie, należy clip tylko wskazówki, aby uniknąć cięcia szybkie.
 2. Spray płaszcz odżywkę całej sierści Cairn i myć go w. Za pomocą szczotki stykowe, przenieść na przekór włosów, a następnie szczotkować włosy w kierunku włókien. Włosy na głowie powinny być szczotkowane przodu.
 3. Szczotkować zęby Twojego psa w tym czasie, jak również.

Bi-tygodniowe Posługi Pielęgnacja

Ważne jest, aby zrobić dokładną pielęgnację dwa razy w miesiącu.

 1. Użyj odpędzania nóż i palcami w celu usunięcia długich włosów z sierści i cienkie włosy na karku.
 2. Zdejmować żadnych dodatkowych włosy wokół stóp, i użyć nożyc do przycinania włosów między klockami stóp i nóg.
 3. Przycięcie włosów dookoła stóp.
 4. Ostrożnie przyciąć włosy z górnej części ucha, a następnie przyciąć długie włosy, aby utworzyć ostry zarys.
 5. Z pomocą asystenta, bardzo ostrożnie przyciąć włosy wokół odbytu, osłonki prącia lub sromu. Jest to ważny czynnik w utrzymaniu czystości i tych obszarach bakterie darmo. Obszary te są bardzo podatne na maty, jak również.
 6. Przyciąć włosy na wewnętrznej nogi, gdzie łączą się z ciałem. Obszar ten łatwo i maty jest wrażliwy na oczyszczenie.
 7. Spray psa z Herb odżywka i posmarować go szczoteczką pin.
 8. Wyczyść wnętrze uszu z czystszych i bawełnianych kul.

Raz w miesiącu

Raz w miesiącu, podejmują dwustronne narzędzie stomatologiczną i zeskrobać kamienia nazębnego i płytki nazębnej z zębów swojego zwierzaka. Zanurzyć narzędzia w alkoholu do dezynfekcji to jak używasz it.Draining gruczołów odbytu nie jest zabawne, ale jest ważnym elementem utrzymania psa zdrowe i wygodne. Do worków odbytu są po obu stronach odbytu i wypełniają będzie płyn ma paskudny zapach. Można nawet zobaczyć Twój pies przeciągnąć się wzdłuż dywanu lub ziemi, czy jego gruczoły analne są przeszkadza mu.

W celu odprowadzenia gruczoły trzeba będzie podnieść ogon z jednej strony. Trzymaj papierowy ręcznik nad odbytem a palcem i kciukiem ścisnąć w kierunku odbytu. Spowoduje to zwolnienie płyn, czasem z odrobiną życie, więc być gotowy z ręcznikiem papierowym. Możesz chcieć wytrzeć psa w dół dziecko wytrzeć do obsługi żadnych bakterii lub przewlekły zapach.

Jeśli twój pies jest starszy i miał problemy z gruczołów wywiera wpływ w przeszłości, być może trzeba częściej opróżniać gruczoły.

Usuwanie Mats

Chociaż w niektórych innych ras psów można usunąć maty poprzez pocięcie ich nawet z ciała, nie należy tego kiedy uwodzenie Cairn Terrier zrobić. Możesz skończyć nacinania skóry lub dokonania łysiną na swojego psa.

Najlepszym sposobem, aby usunąć maty na Cairn Terrier jest ostrożnie wysuń nożyczki między ciałem psa i maty. Aby krótkie nożyc w stronę głównej części maty. To jest powolny praca, ale powinien w końcu być w stanie uzyskać całą matę bez pozostawiając gołe miejsce lub cięcia skóry psa. Tylko upewnij się, zawsze punkty nożycami z dala od psa.Przed gebegin projektu uwodzenie, może chcesz obejrzeć pokaz slajdów z Cairn Terriers, aby zorientować się, jak powinien wyglądać schludny Cairn.

New York Passenger Lists

New York Passenger Lists


Jeśli masz przodka, który przybył w jednoczy członkowskich poprzez port w Nowym Jorku, można uzyskać bardzo cenne informacje o historii rodziny patrząc na list pasażerów w Nowym Jorku.

Co to jest lista pasażerów?

Znaczna część amerykańskiej populacji składa się z imigrantów. Większość z tych imigrantów przybyła do Stanów Zjednoczonych przez jeden z portów morskich wzdłuż wybrzeża Atlantyku. Kapitanowie statków i urzędników imigracyjnych przechowywane listy osób, które opuściły pokład statków do nowego kraju. Możesz korzystać z tych list, aby znaleźć przydatne informacje dla plików.

Zależnie od kiedy twoi przodkowie przybyli, informacje na listach pasażerów będzie się znacznie różnić. Możesz być w stanie znaleźć jeden lub wszystkie z następujących czynności:

 • Nazwa głowy rodziny
 • Nazwy członków rodziny
 • Wiek członków rodziny
 • Port wyjścia
 • Zawód
 • Data przyjazdu

Imigracja do Nowego Jorku

W 1614, pierwsze europejskie imigranci przybyli w obszarze obecnie znany jako New York City. W momencie, Nowy Jork nazywał się "New Amsterdam", a miasto było ośrodkiem handlowym futro holenderski. Przez 1664, angielski twierdził teren i zmienił jej nazwę "Nowy Jork". W ciągu następnych stuleci, kilka fal imigrantów przeniosła się do obszaru. W 19 wieku, irlandzcy imigranci sami tworzą jedną czwartą mieszkańców miasta. Miliony Amerykanów mogą śledzić ich przodków z powrotem do kogoś, kto wszedł do kraju za pośrednictwem portu w Nowym Jorku.

Znalezienie listy pasażerów Nowy Jork

Może to być trudne, aby znaleźć rekordy imigracyjnej Nowym Amsterdamie i na początku Nowego Jorku, ale kilka stron oferuje ograniczone listy pasażerów. To trochę łatwiej znaleźć rekordy po 1855, kiedy Castle Garden stała się głównym centrum przetwarzania imigrantów do portu. Chociaż niektóre z zapisów Castle Garden zostały zniszczone w pożarze, wielu nadal i można przeszukiwać w Internecie. Jeśli wasi przodkowie przybyli później w historii Nowego Jorku, będzie można znaleźć mnóstwo informacji z centrum przetwarzania na Ellis Island.

Olive Tree Genealogia

Olive Tree Genealogia jest wielkim zasobem w badaniach darmo online, a jedna ze specjalności witryny jest listy pasażerów. Tutaj znajdziesz listę statków statków pływających też i z Nowego Amsterdamu w 1620s poprzez 1660s. Znajdziesz tu także New York list miasto dla 17, 18 i początku 19 wieku. Oprócz statków wchodzących do portu w Nowym Jorku, w miejscu Olive Tree Genealogia zawiera informacje o niektórych statków opuszczających Nowy Jork dla innych portów amerykańskich i kanadyjskich.

Ancestry.com

Chociaż wymaga płatnej subskrypcji, Ancestry.com ma przeszukiwania rejestrów dla setek statków w Nowym Jorku. Serwis jest łatwy w użyciu i oferuje wiele przydatnych funkcji do znajdowania swoich przodków. Można także uzyskać bezpłatne dwutygodniowe członkostwa próbną, jeśli nie były członkiem przodków w przeszłości.

Castle Garden Immigration Records

Jeśli wasi przodkowie przybyli do Nowego Jorku w latach 1855 1892, być może uda się je znaleźć na liście pasażerów z Castle Garden. CastleGarden.org jest wolne przeszukiwania bazy danych z wielu pozostałych zapisów z tego okresu. Naukowcy stale dodając więcej rekordów do plików internetowych. Jeśli nie możesz znaleźć to, czego teraz potrzebujemy, można go znaleźć później.

Ellis Island Immigration Records

Najbardziej kompletne listy pasażerów są z okresu imigracji Ellis Island, która trwała od 1892 do 1954 roku Znajdziesz szczegółowe informacje o poziomie zdrowia i umiejętności z imigrantami, a prawie wszystkie rekordy Ellis Island są dostępne w Internecie. Choć pasażerowie klasy pierwszej i drugiej często przeszedł Customs bez konieczności wychodzić na Ellis Island, ich zapisy statków są zazwyczaj uwzględniane w dziedzinie baz danych Ellis Island.

Pomocne wskazówki dotyczące wyszukiwania list pasażerów

Przechowywać zgodnie z poniższymi wskazówkami, jak szukać listy pasażerów Nowy Jork:

 • Sprawdź różnice w pisowni imion swoich przodków. Wielu imigrantów było analfabetami, a kapitanowie statków i urzędników imigracyjnych też często błędnie napisane imiona.
 • Pomaga mają mgliste pojęcie o tym, kiedy twoi przodkowie przybyli do Nowego Jorku. Często trzeba będzie tę informację wiedzieć szukasz w odpowiednim liście pasażerów.
 • Jeśli można się dowiedzieć, nazwę statku, na którym przodkowie przybyli, będziesz miał jeszcze więcej szczęścia ze znalezieniem odpowiednich listy pasażerów.
 • To może być trudne, aby znaleźć właściwą listę pasażerów. Sprawdzić kilka miejsc w Internecie, i nie zniechęcaj się. Nowe informacje są dodawane przez cały czas. Jeśli zaznaczysz ponownie w późniejszym terminie, lista musisz być dostępna.

Chory Yorki

Chory Yorki

Chorych Yorki to bardzo delikatne stworzenie. Mniejsze System psa, tym szybciej można go przezwyciężyć chorobę. Podziel opowieść jednego odwiedzającego walki ukochanej pupila.

Odwiedzający ma bardzo chore Yorkie

Mam sześć-letniego Yorkie. Kiedyś ważą około 21 kilogramów. Zdaję sobie sprawę, że to dość duża dla Yorkie, ale była bardzo silna i zdrowa. Na temat ostatniego półtora tygodnia, że ​​nie chciał jeść, a ona oddaje mocz na siebie bez kontroli. Ona nigdy nie zrobił tego wcześniej.

Ona jest również utraty wagi, a my nie wiemy, co robić. Weterynarz zrobił badanie krwi i sprawdził próbki kału. Wszystko było jasne, nie ma pasożytów lub infekcji.

Jaki jest następny krok? Ona jest coraz słabszy dzień. Daisy nie jest sama, a my boimy się, gdzie to może być wiodącym.

Dzięki ~~ Ed

Ekspert Odpowiedz

Witam Ed,

Tak mi przykro Daisy jest chory. Podam wam moje myśli.

Po pierwsze, 21 funtów jest bardzo duża jak na Yorkie. Czy ona kiedykolwiek sprawdzić problem tarczycy, bo to może mieć wpływ na wagę i apetyt.

Po drugie, niekontrolowane oddawanie moczu może być oznaką choroby nerek, i myślę, że jest to z pewnością coś, czy weterynarz należy sprawdzić ją. Czy jej picia nie zmieniło? Nadmierne pragnienie jest objawem choroby nerek.

W sumie, to biorę ją do weterynarza od razu, zanim stanie się zbyt słaby. Ona ma większe szanse na odzyskanie i reaguje pozytywnie na leczenie, a ona wciąż ma kilka sił, by walczyć. Lekarz weterynarii może nawet chce utrzymać ją tam umieścić w IV, aby pomóc ustabilizować ją.

W międzyczasie, być może można nakłonić ją do jedzenia trochę gotowane mielonej wołowiny i ryżu? Zapach prawdziwego mięsa jest bardzo kuszące dla psów. Niech to mieszanka dusić się trochę wody, aby utworzyć rosół. Pomoże to również ją, czy jest ona zaczyna się odwodnić.

Mam nadzieję, lekarz weterynarii jest w stanie dowiedzieć się, co się dzieje. Dziękuję za to pytanie, i proszę dać mi znać, co można znaleźć na.

~~ Kelly

Mini Bull Terrier

Mini Bull Terrier

Jeśli standardowa Bulterier wydaje się trochę dużo, aby obsłużyć, to dlaczego nie dać mini bull terrier spróbować?

Gdzie Czy Znęcać przychodzimy?

Bulterier rasa została właściwie założona przez hodowli bardziej uciążliwe Buldog angielski z angielskiego Terrier. Wynikało to w nieco bardziej opływowym rasy znamy dzisiaj. Większa odmiana została wyhodowana w dół, aby utworzyć Bull Terrier, który byłby łatwiejszy do zarządzania jako zwierzę domowe.

Różnica między normą i Mini Bull Terrier

W istocie, standardowe i Mini Byki mają wszystko wspólne z wyjątkiem ich wielkości. Odmiana standardowa może wynieść do 24 cm wysokości i średniej masie około 60 kg, z niektórych próbek o wadze nawet więcej. Chociaż Mini Bull jest wciąż znaczna pies, zwykle topowej na 14 centymetrów i waży mniej więcej połowę tego, co jest większe względne.

Powiedział, przyjrzyjmy rasy bardziej szczegółowo.

Wygląd

Kwestie wielkości bok, Mini Byki są zwarte i muskularne, z niezwykłymi głów, które są nieco jajowaty. Ponadto, te psy w kształcie szczeliny oczy, które sprawiają, że wyglądają jeszcze bardziej wyjątkowa wśród innych ras psów.

Uszy na temat tych psów powinno się odbyć w pełni wyprostowany, a cała głowa jest ustawiona na mocnej szyi, który jest niemal wyczuwalne od szerokich ramion i głębokiej klatce piersiowej, które następują. Te psy mają ciała mięśni, które są nieco dłuższe niż są wysokie, dzięki czemu prostokątny wygląd. Ogon jest średniej długości i zwykle odbywają się na zewnątrz z tyłu.

Płaszcz i kolory

Płaszcz tej rasy powinien być krótki i ściśle dopasowane do ciała. Powinna czuć surowy do touch.Colors obejmują:

 • Bialy, z niektórych oznaczeń głowy dopuszczalnych
 • Każdy kolor jest dozwolone w kolorowych odmian

Uwodzenie

Na szczęście, ich Spartan płaszcze są dość łatwe do zarządzania. Jedna lub dwie łazienki miesięcy zachowa Mini Bull w dobrej formie, ale można równie łatwo zastępować zwierzę chusteczki do pełnej kąpieli większość czasu.

Tracenie występuje wiosną i jesienią. Podczas tygodniowego szczotkowanie wystarczy większość czasu, może wolisz, aby usunąć luźne włosy z grooming rękawicy w okresach ciężkich wydzielały.

Temperament i Trainability

Mini Bull Terrier może drobny przyjaciel rodziny, jeśli jesteś w stanie nawiązać i utrzymać przewagę od samego początku. Te psy są silne i mogą być bardzo uparty, jak również, co może być złe połączenie bez odpowiedniego szkolenia. Gdybym miał wybierać między po swoje kierunki lub wybranie własnego sposobu działania, Bully będzie przewodniczyć każdym razem. To do Ciebie, aby utrzymać w ryzach to zachowanie.

To nie mogą być zawyżone, że te psy potrzebują sporo socjalizacji, jak również szkolenie posłuszeństwa, aby im najlepsze towarzysze mogą ewentualnie być. Będziesz dobrze wynagradzany za swoje wysiłki z kochającym i oddanym towarzyszem, że zdecydowanie również stanowi doskonałą watch dog przed intruzami. Gdy budzi, Mini Bull jest tak samo zastraszenia jak Standard Bull Terrier.

Niestety, te psy zazwyczaj nie dobrze dogadują się z innymi zwierzętami i mogą być bardzo agresywne i terytorialne. Z tego względu są one na ogół najlepiej zachowana w pojedynczych zwierząt domowych. Jednak wymagają one sporo towarzystwa od swoich ludzi, a może uciekać się do destrukcyjnych zachowań, gdy znudzony i sfrustrowany. Znęcających lubią być do akcji, więc staram się to swojego zwierzaka w działalności rodziny w miarę możliwości.

Problemy zdrowotne

Zadbane próbki można spodziewać się żyć do 12 lat. Jednakże, istnieje kilka powszechne problemy zdrowotne z tej rasy.

 • Głuchota: Ta choroba jest bardziej powszechne w białych psów niż kolorowymi wzorami.
 • Poślizgnięcia kolano czapki: To może być nadana skłonności rasy w kierunku otyłości.

Wybierz mądrze

Podobnie jak wiele silnych ras, Mini Bull Terrier nie jest idealne dla każdego domu zwierzę, i choć mniejszy rozmiar czyni te psy nieco łatwiejsze, mogą nadal być kilka. To zajmuje silną i profesjonalną właściciela do obsługi tych psów i zachęcić najlepiej mają do zaoferowania.

Rat Terrier

Rat Terrier

Poznaj Rat Terrier, żywy i czuły rasy. Czy w pracy w gospodarstwie lub w domu przytulają z rodziną, te psy sprawiają wyjątkowe towarzyszy.

Rat Terrier Historia

Rat Terrier jest naprawdę "Heinz pięćdziesiąt siedem" świata psów. To dlatego, że w ubiegłym wieku, te psy były bardziej "typ", niż rzeczywistej rasy psów.

Te psy są kompilacją wielu Terrier ras, z kilkoma nie-teriery wyrzucane w mix wnieść w innych pożądanych cech.

Ich pochodzenie obejmuje:

 • Old English Białe teriery (wymarły)
 • Gładkie Fox Terrier
 • Toy Fox Terrier
 • Bull Terrier
 • Manchester Terrier
 • Miniaturowe kości
 • Włoski chartów
 • Whippets
 • Chihuahua
 • Beagle

Te teriery były hodowane być zwinne psy gospodarskie, które mogą zabijać wszelkiego rodzaju robactwa. Mimo, że są chętni do czasu do czasu śledzić gryzonie podziemne, są w najlepszym nad ziemią, gdzie mają salę, aby manewrów przy dużych prędkościach i złapać zdobycz z ich mocnymi szczękami.

Wygląd

Od Rat Terrier mają tak wiele ras w ich pochodzenia i bez wspólnego standardu rasy do 1995 roku, ich wygląd różni się nieznacznie w całej rasy.

Członkowie tej rasy są muskularne, ale nie związany z mięśni i pojawiają się niewielkie prostokątne w profilu. Ich głowy są w kształcie klina, a uszy mogą być składane na przycisk stylu lub poruszeni. Ogony są umiarkowane długości i może być kopiowany w razie potrzeby, ale niektóre osoby wyświetlić naturalny gen Bobtail.

Płaszcze są bardzo gładkie i błyszczące. Niektóre psy są białe, inne mają plamy koloru, ale wszyscy muszą mieć jakiś biały płaszcz na ich ciałach.

Inne kolory na ubrania to:

 • Czarny
 • Opalenizna
 • Mahoń
 • Czerwony
 • Czekolada
 • Niebieski
 • Płowy
 • Morela
 • Cytryna

Obecnie rasa jest podzielony na trzy kategorie wielkości:

Zabawka

 • Wzrost: osiem centymetrów w kłębie
 • Waga: 05:56 funtów

Miniatura

 • Wysokość: od ośmiu do czternastu cali
 • Waga: sześć do ośmiu funtów

Standard

 • Wzrost: czternastu do dwudziestu trzech centymetrów
 • Waga: dwunastu do trzydziestu pięciu funtów

Temperament i szkolenia

Zadziorny i odważny jest uczciwy opis tej rasy. Teriery Szczur może być przewody elektryczne i wyśmiać i serdeczne towarzyszy rodzinie. Są one dość dobre wokół dzieci, zwłaszcza gdy zostały one podniesione together.These teriery także miłość do wody i są nieustraszeni pływacy, więc zachować ostrożność wokół basenów. Nawet najlepszy z zawodników może utonąć, jeśli nie ma sposobu na nich wrócić z basenu po ich już skoczył.

Ponieważ te psy są tak chętni do pomocy swoich ludzi, szkolenie jest zazwyczaj łatwy proces. Tresurze jest dobre dla ustalenia, że ​​dodatkowe ilości kontroli potrzebne, gdy zwierzę spoty zewnątrz króliki i wiewiórki. Te przebiegłe kły także sukcesów w agility pies, zabawa dla zwierząt domowych i firm.

Oczywiście, ich mocną stroną jest jeszcze praca w terenie i zazwyczaj zrobić porządny pokazano w badaniach Terrier.

Zdrowie

Kilka ras cieszyć się dobrym zdrowiem i długo żyje, że te teriery zrobić. Te małe ludziki często żyją piętnastu do osiemnastu lata.

Ponieważ ich basen hodowla pozostała otwarta tak długo, skorzystali ze świeżego wkładu genetycznego. Mimo, że spowodowało to mniej niż jednolity wygląd całej rasy, wielu hodowców i właścicieli czują, że ich zwierzęta zyskały znacznie więcej, niż kiedykolwiek stracił. Te psy nie wydają się być nękane wszelkich chorób genetycznych w tym czasie.

Debata nad Uznanie

Obecnie Rat Terrier są uważane za rzadkie rasy przez American Kennel Club, ale nie każdy chce uznania.

Dwa główne kluby rasy nie zgadzają się jak zamknięty rejestru hodowli wpłynie na rasę. RTCA obecnie z AKC, a ARTA uważa zamykania puli genowej będzie ostatecznie prowadzić do wielu z tych samych chorób genetycznych, które stały się tak powszechne w innych czystych ras.

Jest to możliwe, zobaczymy ten sam rodzaj rozłamu w tej rasy, który był doświadczony w wyobraźni Jack Russell Terrier, gdy jeden oddział akceptowane AKC uznanie, a drugi oddział wybrał do wykonywania przez siebie.

Wniosek

Czy Rat Terrier Rasa dla Ciebie? Oni wydają się dobrze dogadują się z prawie każdego, ale muszą być nadzorowane wokół mniejsze zwierzęta. Ich wielkość i uprzejmy wygodne natura sprawia, że ​​warto poświęcić uwagę na towarzysza rodziny.

Linki zewnętrzne

 • Rat Terrier Club of America
 • Stowarzyszenie Ameryki Rat Terrier