grsail.com

wplyw cwiczen na temperature

Jak działa temperatura ciała wpływa na metabolizm?

Wraz ze wzrostem temperatury ciała, więc nie metabolizm. Dwa przedmioty stają się bezpośrednio związane w prawie każdym formie życia, takich jak jedzenie, spanie i poprzez ćwiczenia i wysiłku fizycznego.

Temperatura ciała i metabolizm

Kiedy mięśnie pracują lub stać się aktywnymi, temperatura ciała wzrasta w wyniku tego działania. Każde działanie, które ma miejsce w organizmie wymaga metabolizm kalorii, znany również jako energii żywności. Z tych dwóch prostych faktów wiadomo, że większa aktywność, co dzieje się w organizmie, wyższa temperatura ciała będzie, która ostatecznie wymaga zwiększenia metabolizmu więcej kalorii.

Rodzaje metabolizm i temperatury ciała

Większość metabolizmie w organizmie odbywa się podczas okresów odpoczynku, znane także jako podstawowej przemiany materii. Zimne temperatury ciała lub Odwodnienie zmniejsza szanse na spalenie większej ilości kalorii. Podstawowy metabolizm obejmuje wszystkie bodyâ € ™ s naturalnych funkcji potrzebnych do podtrzymania życia. Podstawowy metabolizm poszczególnych osób różni się ze względu na ich funkcjonowaniu organizmu, ich stanu zdrowia i ich temperatury ciała.

Poprzez ćwiczenia fizyczne, więcej kalorii się metabolizowany ze względu na wzrost temperatury ciała poprzez pracę mięśni. Kalorie potrzebne do aktywności fizycznej i rachunku ćwiczeń około połowy tych, potrzebne do podstawowej przemiany materii. Jednak ilość kalorii metabolizowany poprzez ćwiczenia i wysiłku mięśni zwiększa podstawową przemianę materii w organizmie w czasie, i tymczasowo po sesji treningowych.

Poprzez konsumpcję i trawienie pokarmu w ciągu dnia, organizm metabolizuje inny niewielką część kalorii. Ten naturalny proces, często określanych jako efekt cieplny, zwiększa w procesie jedzenia zdrowej żywności, a pozostałe aktywne. Odwodnienie i nadmiernie zmniejszenie temperatury ciała zmniejsza zdolność organizmu do trawienia żywności prawidłowo.

Wymagania mięśni

Podczas ćwiczeń i przez normalnego ruchu, temperatura ciała stopniowo staje się cieplejszy. Oba ćwiczenia wzmacniające mięśnie i działania aerobik lub układu krążenia zwiększa temperaturę ciała i rozbić tkankę mięśniową. Aby mięśnie do wzrostu i naprawy podziale włókna, tkanki mięśniowej wymaga metabolizm kalorii w celu wykonywania zadań. Ten ciągły proces wymaga metabolizm wystąpić prawie każda godzina dnia. Nawet podczas snu, grupy mięśni nadal naprawy. Niskie temperatury pokojowej lub warunki pogodowe często zwiększają metabolizm kalorii w organizmie, od wewnętrznych systemów i mięśnie muszą się bardziej starać, aby się rozgrzać, aby prawidłowo funkcjonować, często w procesie dreszcze.

Temperatura ciała w porównaniu temperaturze zewnętrznej

Organizm ludzki reguluje temperaturę wewnętrzną w celu utrzymania stałej szybkości, w których występują normalne funkcje. Jak wspomniano powyżej, w zimie lub w bardzo zimnym pomieszczeniu human zwykle dreszcze. Ten naturalny proces reprezentuje ciało walczy, aby utrzymać ciepło mięśnie i stajni temperatury ciała. Przeciwieństwem tej sytuacji, gdy temperatury zewnętrzne stają się bardzo gorące, a nawet ciepłe, pocenie się ciała, aby utrzymać ciało fajne. Proces ten nie zwiększa metabolizm i nie ma dreszcze, po prostu dlatego, że żaden z dwóch podnieść lub obniżyć temperaturę ciała, ale raczej walczyć, aby utrzymać stabilny kurs.

Jak Temperatura ciała Dotknięte przez jedzenie?

Temperatura ciała zmienia się w ciągu dnia, w zależności od temperatury na zewnątrz, poziom aktywności i co jeść i pić. Temperatura może się zmieniać ze względu na reakcje emocjonalne i psychiczne, choroby i wielu innych czynników. Oto kilka informacji na temat swojej temperatury ciała i jakie czynniki wpływają na to.

Normalna temperatura ciała

Temperaturę ciała 98,6 ° F uważana jest za normalną. Większość ludzi ma normalną temperaturę ciała wynoszącą pomiędzy 97,6 a 99,6 stopni F, gdy temperatura jest mierzona doustnie. Pomiar temperatury ciała doodbytniczo często produkuje nieco wyższy odczyt. Pomiar pod pachą może dawać nieco niższy odczyt. Nieznaczne fluktuacje temperatury ciała występują w ciągu dnia, w zależności od wielu czynników.

Czynniki, które mogą wpływać na temperaturę ciała

Istnieje szereg czynników, które mogą mieć wpływ na temperaturę ciała. Ciepła i zimna pogoda może mieć wpływ na temperaturę ciała nieco, ponieważ choroba może, aktywności fizycznej, gorąca kąpiel, silne emocje i pobudzonych stanów psychicznych. Temperatura ciała będzie się zmieniać zwykle w ciągu dnia, jak przejść przez swoich naturalnych rytmów okołodobowych. Palenie, picie i jedzenie może mieć znaczący wpływ na odczyty temperatury w jamie ustnej.

Jak odżywianie wpływa temperatura ciała

Jedzenie na ogół prowadzi do niewielkiego wzrostu temperatury ciała, jak Twoje metabolicznych podwyżek stóp w celu umożliwienia trawienie pokarmu. Twoja temperatura może wzrosnąć aż o 2 stopni F w reakcje chemiczne z procesu trawienia odbywa się w organizmie. Te chemiczne reakcje są co wytwarza ciepło, które powoduje nieznaczne powiększenie temperatury ciała. Możesz użyć Fitday śledzić swoje nawyki żywieniowe i jak wpływają one na temperaturę ciała.

Wpływ ćwiczeń na temperaturę ciała

Ćwiczenia mogą mieć dość wpływ na temperaturę ciała. Ćwiczenia pomogą Ci czuć się najlepiej zarówno w dzień, jak iw nocy, przez zmianę temperatury ciała i utrzymując zdrowe. Przez uruchomienie wykonywania rutynowych, rzeczywiście można utrzymać temperaturę ciała od pozostałego poziomu w trakcie każdego dnia. Dzięki temu możesz mieć więcej energii w ciągu dnia i czuć się bardziej zrelaksowany, kiedy nadszedł czas, aby pójść do łóżka w nocy. To może pomóc zwiększyć wydajność w ciągu dnia i bardziej wypoczęty w nocy.

Temperatura ciała w ciągu dnia

Podczas ćwiczeń trudne, naturalnie podnieść temperaturę ciała. Jest to jeden z głównych powodów, że się pocisz podczas pracy na zewnątrz. To jest dobra rzecz. Z jednej strony, podniesienie temperatury ciała pomaga pozbyć się toksyn, które gromadzą się w organizmie. Przez podniesienie temperatury ciała i za pomocą dużej ilości energii w trakcie ćwiczeń, faktycznie dać sobie więcej energii. Jest to powód, dla którego zwykle opuścić siłownię czuje się bardzo dobrze o sobie. Ponieważ temperatura ciała wzrosła, masz mnóstwo energii potrzeba, aby dostać rzeczy do wykonywania. Jest to dość różnica w temperaturze ciała, w przeciwieństwie do, jeśli nie skorzystała w ogóle.

Temperatura ciała w nocy

Kiedy nadszedł czas, aby pójść do łóżka, chcesz, aby Twoje ciało, aby się zrelaksować. Chociaż może być w stanie to osiągnąć poprzez czytanie książki lub za pomocą jakiejś innej techniki na wyciszenie, najlepsze co możesz zrobić, aby dobrze spać w nocy jest wykonywać w ciągu dnia. Poza tylko co organizm zmęczony i ma ochotę na odpoczynek, można również umożliwić temperatura ciała zanurzyć niższa niż zazwyczaj w nocy. To sprawi, że spać spokojniej i daje bardziej wypoczęty uczucie rano. Wszystko to dzieje się dlatego, że jesteś w stanie obniżyć temperaturę ciała po wysiłku.

Kłucie z wykonywania rutynowych

Jeśli chcesz aby temperaturę ciała i uzyskać najlepsze wyniki z organizmu w ciągu dnia i nocy, należy rozważyć utworzenie regularnych rutynowych ćwiczeń. Przez uzyskanie ćwiczenie kilka razy w tygodniu, będzie w stanie skutecznie kontrolować temperaturę ciała przez cały czas. W ciągu dnia temperatura ciała wzrośnie i będziesz bardziej produktywne. W nocy temperatura ciała spadnie i będziesz w stanie lepiej spać. To nie musi być duży wysiłek, albo. Jeśli nie jesteś maniakiem ćwiczeń, spróbuj spaceru regularnie. Gdy kapitan, który, spróbuj uruchomić. Kontynuuj to, aż zacznie odczuwać korzyści z ćwiczeń. Nawet chodzenie tylko mile lub dwa powinny zwiększyć temperaturę ciała na tyle pozwalają poczuć skutki tego. Dzięki zastosowaniu temperatury ciała na swoją korzyść, będzie można żyć bardziej wydajne i zdrowego stylu życia.

6 Porady dla Bieganie w ekstremalnych temperatur

Praktykowanie kilka skutecznych porad dotyczących pracy w ekstremalnie wysokich temperaturach może pomóc utrzymać dobry stan zdrowia, pozwalając jednocześnie na kontynuowanie regularnych rutynowych jazdy. Po konsultowane z profesjonalnego lekarza w celu ustalenia, czy pracuje w wysokiej temperaturze jest bezpieczny dla zdrowia indywidualnego, należy ćwiczyć, co następuje:

1. Rób częste przerwy

Jednym z najważniejszych wskazówek dotyczących pracy w ekstremalnie wysokich temperaturach jest robić częste przerwy, aby nie przemęczać. Będziesz znudzi szybciej w upale i tak trzeba zezwolić Twój czas na odpoczynek ciała co pół mili lub każdego kilometra. Nie zatrzyma się całkowicie; chodzić powoli, aby tętno zwalniać stopniowo. Możesz ponownie uruchomione po kilku minutach.

2. pobyt uwodniony

Pobyt uwodniony jest szczególnie ważne podczas pracy w wysokiej temperaturze, ponieważ będziesz pocić więcej i tracą więcej wody. Należy pobiegać wodą lub napojem sportowym w ręku i wziąć łyków często. To zdrowiej pić łykami, zanim jeszcze rozpocznie się pić, a nie do picia duże ilości wody na raz. Należy nawet zacząć pić około trzydzieści minut przed rozpoczęciem prowadzenia.

3. Staraj się trzymać z Shady Ścieżek

Bezpośrednie światło słoneczne sprawia, ekstremalnych temperatur, nawet gorsze (w przeciwieństwie do zachmurzonego światła), więc unikać światła słonecznego w bardzo wysokich temperaturach. Staraj się trzymać się z systemem w zacienionych ścieżek, takich jak pod drzewami lub markizy. Jeśli nie można uruchomić pod wykładziny na wiele okazji, upewnij się, aby zabrać swoje przerwy w zacienionych obszarach, aby dać sobie przerwę od nadmiernego ciepła dostarczanego przez słońce.

4. Uruchom na brud lub trawy, jeśli to możliwe

Spróbuj uruchomić na brud lub trawy ścieżek zamiast betonu. Park będzie doskonałym miejscem do rozważenia. Betonu i inne powierzchnie, takie jak asfalt, utrzymują ciepło. Poczujesz się cieplejsze i szybciej męczą się, a stopy mogą się nagrzewać, jeśli działa na powierzchniach, które zachowują ciepło.

5. Nosić Lekki, oddychający Odzież

W zależności od tego, jak dużo słońca ekspozycji będzie można się spodziewać, może chcesz ukryć jak najwięcej jak to możliwe, skóry, w celu uniknięcia poparzeń słonecznych. Jednakże, więcej ubrań, które nosisz, cieplejsze ciało dostanie, co jest niebezpieczne, gdy temperatura jest wysoka. Spróbuj sobie lekką, oddychającą odzież, która zawozi wilgoci z potu z dala od ciała przy zachowaniu można odświeżająco wilgotne i chłodne. Mesh działa blaty są popularne decyzje.

6. Przykryj Your Head

Obejmujące głowę chroni skórę głowy przed poparzeniem słonecznym. Oddychająca, lekka czapka lub chustka pomaga chronić skórę głowy. Podobnie jak reszta waszych lekkich ubrań, zgromadził potu zostaną zniesione swoje ciało działając jako bariera chłodzenia. Możesz również nosić chustka moczy się w zimnej wodzie (a następnie zadzwonił na zewnątrz): dodatkowy efekt chłodzenia.

Jeśli te wskazówki można zauważyć, że jest to możliwe, aby stosować się do regularnego rutynowego treningu, nawet w wyższych temperaturach.

Niska temperatura ciała Informacje i Leczenie

Możemy być czując się nieswojo, ale to naprawdę źle, czy jest to faza przejściu? Dwa czynniki, odpowie, że na temperaturę ciała i ciśnienie krwi. Co do zasady, organizm musi utrzymać temperaturę około 98 stopni C. Kiedy spada poniżej tego poziomu, mamy stan zwany hipotermia, a może to być wczesne wskazanie niektórych chorób ciężkich. Dlatego warto wiedzieć, nasza zaś coś, co powoduje hipotermię i co sprzyja.

Niska temperatura ciała Informacje i Leczenie

Ponadto, trzeba wiedzieć, co przywiózł go o to, że można przywrócić organizm do normalnego, a tym samym uniknąć jakiejkolwiek szkody dla zdrowia. Generalnie wyniki hipotermia z wyjściem zbyt lekko ubrany w zimnej pogody, ekspozycji na zimno lub na mokrej mgły całymi godzinami, kąpiel w bardzo zimnej wodzie lub w przypadku braku zmiany na mokre ubrania. Poza tym, może to być spowodowane niedostateczną pożywienia. Ci, którzy ubierają się w odpowiednią odzież i pobyt zimno dobrze chronić swoje zdrowie. Wreszcie, niska temperatura ciała może być w dół do kilku chorób, takich jak cukrzyca, anemia, choroby nerek i wątroby, zapalenie płuc, a także pewne problemy z sercem.

W związku z tym, jak się czujesz ciarki pochodzących od, wystąpić nietypowe osłabienie, tętno nieregularne lub powolny, wadliwy koordynacji, początek ogrzewania się z odzieży wełnianej i pobyt na zimno. Teraz trochę bardziej szczegółowych informacji na temat możliwych przyczyn:

Ubrani w zimie zbyt lekko

Podczas walk o niewystarczająco ubrana w zimie, to tylko należy się spodziewać, że temperatura ciała zarejestruje niższe od średniej. Są ludzie, którzy Sport przezroczyste ubrania, aby pokazać, że są młodzi i śmiały i sexy. Z pewnością niektórzy ludzie, szczególnie młodsi, mają silniejszą odporność na zimno, ale kończy się zamrożenie pomimo! Wiesz, kiedy rosną usta lub niebieskawe czarniawy, a części ciała narażone na zimne feel zdrętwiałe. To wróży najgorszego przypadku hipotermii, a naprawdę powinna się ubierać cięższe, aby tego uniknąć.

Ekspozycja na zimno przez długie okresy czasu

Gdy jesteś gdzieś w goryczą zimno przez wiele godzin z rzędu, to zaczyna się obniżyć temperaturę ciała. Jak spadnie poniżej 98,6 ° C, a następnie w dalszym ciągu iść w dół, oznacza to, że sytuacja jest obarczona problemami zdrowotnymi. Należy uważać, aby wyeliminować zagrożenie i dostać się do ciepłego miejsca lub sukienka w ciepłych ubrań.

Stan anemiczne

Niektórzy ludzie pozostają chłodniejsze niż zwykle w każdą pogodę z powodu braku krwi w ich ciałach. Jest to jeszcze jeden powód, z wyjątkowo niskim temperatury ciała, co może spowodować rozwój wewnętrznej niedotlenienie.

Cukrzyca

Cukrzyca oznacza, że ​​danej osoby poziomu cukru we krwi jest zbyt wysoka. Istnieją dwa typy, jeden o dużej zawartości cukru, a drugi z niskim jeden. W pierwszym przypadku osoba z cukrzycą musi zwolnić słodkie potrawy; w drugiej, to trzeba je na słodko utrzymania poziomu energii. W obu przypadkach jest zarejestrowany niska temperatura ciała.

Niskie ciśnienie krwi

Naturalnie, niższe niż normalne ciśnienie krwi prowadzi do temperatury ciała, który jest również niższa od średniej, ponieważ ciśnienie krwi w żyłach nadchodzi powoli. Jest znany jako niedociśnienia. Całe ciało robi się chłodniej. Ciśnienie krwi i temperatury są korzystnie związane, niższy jedno, niższy drugiej.

Pozostawanie motywację, kiedy temperatura spada

Po niższych temperaturach hit, może to być wszystko, aby łatwo zatuszować przytulne swetry i wypić na jednym pyszne, zbyt wiele kalorii ładunkiem napojów, w tym ajerkoniak i latte. Pokarmy, takie jak komfort i zapiekanek serowy kremowych zup są również przód i środek. Ponieważ nie pokazując jak najwięcej skóry, jak w miesiącach letnich, mamy tendencję, aby zrelaksować się nieco więcej i tracą z oczu naszego ćwiczenia i zdrowe celów spożywczych. Oto kilka porad na pobyt motywację, kiedy temperatura spada.

Pozostawanie motywację, kiedy temperatura spada

Ponownie krótkoterminowych celów

To może być motywujące i zazwyczaj o wiele łatwiej wyznaczyć sobie cel, aby dostać się do tego jedynie namiastkę bikini, więc regulacja może należy dokonać przyjdzie jesień i zima. Zacząć od małych i osiągalnych celów, które wiesz, że możesz trzymać. Niektóre przykłady obejmują ołówkiem w terminie do wzięcia udziału w klasie wirowania trzy dni w tygodniu, lub zmierzające do jedzenia owoców lub warzyw z każdym posiłku i przekąsce. Chociaż te cele wydają się łatwe do niektórych, często razy najmniejsze zmiany, które mają największy wpływ.

Zapisz się na wyścig

Niższe temperatury sprawiają, że trudniej wyjść na zewnątrz i być aktywnym. Z kolei, może też utrudnić naszą motywację. Na zewnątrz wyścig jest świetna okazja, aby nie tylko być aktywne, ale również zabawy! Posiadanie wyścig w kalendarzu pomoże Ci trzymać się swoich cotygodniowych treningów ponieważ często dążyć do uzyskania w pewną liczbę mil na tydzień do dnia wyścigu. Z Turcji Trot do Santa Run istnieje rasa, która będzie pasować do każdego typu zainteresowania i poziomu sprawności osoby. Możesz skorzystać z tej końcówki krok dalej i zapytać rodzinę i znajomych do przyłączenia się. Posiadanie partnera treningowego jest to świetny sposób, aby utrzymać się na torze.

Dodać Mąka Planowanie Priorytet

Łatwo jest być kuszony przez wielu smakołyków, które wypełniają nasze półki sklepowe spożywczy wokół świąt. Jeśli masz listę zakupów towarzyszy plan posiłków, gdy trafisz w sklepie, pozwoli on, że o wiele łatwiej uniknąć pokusy. Planując swoje posiłki na tydzień, spróbuj wyszukać receptur, które są jeszcze ciepłe i pocieszające, ale nie będzie cios spożycie kalorii na dzień. Na przykład, zamiast zupy ziemniaczanej, która często ma mnóstwo śmietaną, serem i boczkiem, zdrowszą alternatywę będzie palone zupa pomidorowa, który łączy pieczona pomidory, czosnek i bulion.

Powiedz NIE wymówek

Wymówek często idzie ręka w rękę, gdy walczy z motywacją. Najlepszym sposobem, aby powiedzieć nie wymówek, aby spróbować znaleźć sposoby ich przezwyciężenia. Masz problem z dostaniem się do siłowni po powrocie do domu z pracy? Spróbuj pakuje torbę zabrać ze sobą, dzięki czemu można udać się na siłownię z pracy. Nie czując się jak gotowanie obiadu w godzinach wieczornych? Spójrz w receptur kapustą pekińską, że można uruchomić rano i gotowe do jedzenia po przyjeździe do domu. To takie proste!

Pozostawanie motywację, kiedy temperatura spada

10 sposobów na podwojenie Skuteczność treningu

Temperatura na kurczaka na grillu

Nawet Gotowanie dla smakoszy rozpoczyna się prostych technik, więc wiedząc, coś podobnego do temperatury grillowania kurczaka może być kluczem do służenia niesamowite danie.

Grillowanie Techniki i Bezpieczeństwa Żywności

Podobnie jak w przypadku wszystkich pokarmów, ważne jest, aby gotować kurczaka do temperatury wystarczająco wysokiej, aby zabić bakterie niebezpiecznych. Niezależnie od techniki grillowania lub grilla używanego, najlepszym sposobem zapewnienia bezpieczeństwa żywności w swoim drobiu jest użycie termometru do mięsa.

Ustawianie Grill dla Barbecuing Chicken

Tak, to jest prawidłowa temperatura grillowania na kurczaka? Kurczak jest sprężysty i szeroki zakres temperatur mogą być stosowane. Jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy kurczaka gotowane w średniej temperaturze, zazwyczaj między 300 i 350 stopni Celsjusza (148 - 176 stopni Celsjusza). Niższa temperatura nie może przypalić na zewnątrz swojej kurczaka wystarczy (tak, skóra nie będzie kruche i soki nie będą zamknięte w środku), a wyższa temperatura może poparzyć skórę przed wnętrza jest odpowiednio przygotowane.

Gotowanie Temperatura grillowanym kurczakiem

Niezależnie od tego, jaka metoda używać do gotowania kurczaka, należy zawsze pamiętać:

Kurczak powinien być zawsze przygotowane do 165 stopni Fahrenheita (73 stopni Celsjusza), aby być bezpieczne.

Raz wewnątrz swojej kurczaka osiąga 165 stopni, jak wskazano na cyfrowy termometr mięsa, to jest zrobione i należy ją usunąć z grilla. Jeśli kurczak jest bez kości, należy umieścić czujnik temperatury w centrum najgrubszym cięcia kurczaka. Jeśli kurczak jest na kości, sonda w najgrubszym miejscu, zatrzymując się na kości. Podczas gdy termometr cyfrowy jest najlepszy i najbardziej idiotoodporny sposób określić temperaturę wewnątrz twojego drobiu, o ile nie ma jednego, zapewniają soków z kawałka cięcia biegu kurczaka jasne, nie czerwone lub różowe.

Gdy kurczak jest w temperaturze, chcesz pozwolić mu odpocząć przez kilka minut, zanim będzie go wyciąć. Pozwoli to soki wewnątrz kurczaka redystrybucji. W tym okresie, z kurczaka będzie nadal gotować, więc możesz go usunąć z grilla kilka stopni, zanim dotrze do 165, i ustawić ją na talerzu, pokryte folią, aby pomóc utrzymać ciepło. Jednak, jeśli to zrobisz, upewnij się pozostawiania termometru w celu zapewnienia, że ​​dostanie się do tej temperatury przed podaniem. Nie chcesz gotować go w znacznie wyższej temperaturze, jak twój kurczak zacznie się suchy i twardy.

Czerwone wino Temperatura przechowywania

Czerwone wino Temperatura przechowywania


Mając odpowiednią temperaturę przechowywania wina czerwonego jest równie, jeśli nie bardziej, ważne niż uzyskanie odpowiedniej temperatury porcji.

Dlaczego czerwone wino bagażu Popraw sprawach temperatury

Niektórzy mogą pomyśleć, że przechowywanie czerwonego wina w odpowiedniej temperaturze jest czymś w rodzaju wina snob, ale nie jest. Wiele butelek drogich Czerwoni nie nadają się do wypicia, ponieważ właściciele tych wspaniałych butelek nie trochę czasu, aby nauczyć się prawidłowych czerwone temperatury przechowywania wina. Oto dlaczego coraz odpowiednie temperatury dla czerwonego wina jest ważne, jeśli nie planujesz pić butelkę od razu:

 • Lekkie - Red butelek wina wykonane są z ciemnego szkła bez powodu ... aby utrzymać się światła. Gdy wino jest wystawiony na działanie światła, czy światło słoneczne lub sztuczne, zaczyna się utleniać i wieku przedwcześnie.
 • Ciepła - Tak jak światło, ciepło powoduje narażenie na wino do utleniania i przedwcześnie wieku.
 • Wilgotność - Jeśli pomieszczenie wino jest zbyt wilgotne, pleśni mają tendencję do tworzenia na butelce i etykiecie. Jeśli wino jest przechowywane w pomieszczeniu, które nie jest wystarczająco wilgotne, a następnie korek wyschnie i powietrze przedostaje się do butelki powoduje utlenianie i biegnie butelkę wina.

Dla Piwnica bagażu

Jeśli nie jesteś zapalonym kolekcjonerem wina i akurat kupił lub otrzymał kilka ciekawych butelek wina planujesz trzymać, pewnie nie chce przejść przez koszt zakupu lodówki do wina lub budowy winiarnię w Twój dom. Można przechowywać wino w innych miejscach domu, ale nie na tak długo, jak można w lodówce wina. Oto dwa najlepsze miejsca:

 • Piwnica - przechowywać wino od urządzeń takich jak zmywarka, suszarka i podgrzewaczy wody. Umieść go na podłodze, a temperatura przy podłodze pozostaje najfajniejsza i najbardziej stała, w ciemnej szafie lub w rogu. Twoja wina można przechowywać do dwóch lat, jeśli przechowywane w ten sposób.
 • Szafa - Jeśli nie ma piwnicy, przechowywać wino w dole ciemne, rzadko używany szafie. Należy pamiętać, że nie chcesz, aby zapisać swoje czerwone wino w szafie na dłużej niż rok.

Gdzie nie przechowywać Red Wine

Jak wspomniano powyżej, nie chcesz do przechowywania wina w pobliżu źródeł ciepła, co tak zawsze. Powiedział, że w kuchni nie powinien nigdy być brane pod uwagę do przechowywania wina. Nawet jeśli masz piękne piekarzy rack z wina rack się dolną półkę, oprzeć się pokusie do przechowywania butelek wina czerwonego tam. Ciepła i wahania wilgotności z systemem lodówką, kuchenką i zmywarką ruiny czerwone wino w czasie.

Optymalna temperatura przechowywania

Optymalna temperatura przechowywania wina czerwonego do czerwonego wina jest od 50 do 55 stopni Celsjusza lub 10 do 16 stopni Celsjusza. Niewielkie wahania temperatury jest w porządku i nie uszkodzić samej wino, ale nie chcą, aby wahania temperatury do minimum. Wino, jak wszystko inne, rozszerza się i kurczy wraz ze wzrostem temperatury i upadek. Stała zmiana temperatury powoduje stałą rozszerzanie się i kurczenie i reakcje chemiczne zaczynają pojawiać się, głównie, utlenianie. Należy pamiętać, że jest to bardziej prawdopodobne na ekstremalne wahania temperatury w okresie czasu.

Opcje przechowywania wina

Istnieje kilka opcji do przechowywania wina na rynku, które nie są drogie i skutecznie zachować swoje czerwone wino przechowywane na odpowiednim poziomie temperatury i wilgotności. Oto kilka propozycji:

 • Blat agregaty chłodnicze do wina - te agregaty są wystarczająco małe, aby zmieścić się na średniej wielkości blatu i są znacznie mniej kosztowne niż w dużej lodówce wina. Większość agregaty blat wina przytrzymaj w dowolnym miejscu od czterech do 12 butelek wina na raz i mieć temperatury i wilgotności programowalne przyciski.
 • Mała lodówka - Małe lodówki działa w kropce, ponieważ można kontrolować temperaturę i poziom wilgotności często się. To powinno być rozwiązanie krótkoterminowe do momentu zakupu blacie lub w szafce wina agregatu.

Gdziekolwiek zdecydujesz się przechowywać wino czerwone, tu jest ostateczna rada:

 • Zawsze przechowywać czerwone butelek wina na ich stronach. Zapobiega to korek przed wysychaniem, w ten sposób zapobiegając ... zgadliście, utlenianie.

Temperatura serwowania wina

Temperatura serwowania wina
Chill białe wino do odpowiedniej temperatury.

Istnieje stare powiedzenie o serwowania wina białe wina temperatury, które należy podawać schłodzone i czerwone wina zawsze powinny być podawane w temperaturze pokojowej. To jest bardzo proste i wydaje się mieć sens, ale niekoniecznie jest prawdą. Temperatura, w której służysz wino znacznie wpływa na smak wina. Nauka kilka podstawowych wskazówek zwiększy swoje wino do picia przyjemności.

Dlaczego Sprawy temperatury

Nie zawsze jest krzywa uczenia się, ale gdy dowiedzieć się osobiste cechy każdego wina, szybko dowiedzieć się, jak zwiększyć swoje smaki. Jak ważne jest wina temperatury służący? Wszystko zależy od stylu wina służycie i swoim własnym osobistych preferencji.

 • Służąc wina zbyt zimno będzie maskować swoje podstawowe smaki i bukiet, a także jej niedoskonałości.
 • Podawać wina zbyt ciepło i będzie się wydawać nudne, zwiotczała i gorące z alkoholem.

Doskonale Temperatury wina

Wykres temperatury podawania wina
Lodówka Temperatura 35 ° C
Ice Wina Tokaj, Berenauslese i inne wina deserowe 43 ° C
Rose 46 ° C
Chardonnay, Viognier 50 ° F
Madera 55 ° C
Chianti, Zinfandel 59 ° C
Cabernet, Czerwony Burgundii, Bordeaux, Merlot, Shiraz, Pinot Noir, Port 63 ° C
Temperatura w pokoju 70 ° F

Białe wino Serving Temperatury

Większość ludzi służą białe wino prosto z ich lodówki, która jest zwykle utrzymywana około 35 stopni F. To jest wielka temperatura dla sałaty, ale nie dla większości win. Nawet stosunkowo proste białe wina Chenin Blanc, jak Sauvignon Blanc i Vinho Verdhe mają swoje smaki zminimalizowane przez ponad chłodzenie. Bardziej złożone wina białe jak Riesling i Chardonnay mają swoje smaki praktycznie zniszczone przez ponad chłodzenie.

Chłodzenie Wine

Choć zagorzali snobów wina uzyskać bardzo szczegółowe na temat ich dokładnych temperaturach serwowania wina, od 45 do 55 stopni C temperatura jest dobra podstawowe dla białych win. Co to oznacza dla relacji masz w lodówce? Potraktujcie to jako narzędzie do krótkoterminowego schładzanie wina może chcesz pić na następny dzień lub dwa. Nigdy nie chcesz korzystać z lodówki do długoterminowego przechowywania każdej wina. W lodówce, temperatura butelką wina obniży 4 stopni F co dziesięć minut - i nagrzewa się w tym samym tempie. Więc Dobrą zasadą jest, aby usunąć całkowicie schłodzoną butelkę białego wina z lodówki co najmniej pół godziny przed chcesz go pić. Alternatywnie, jeśli masz butelkę w temperaturze pokojowej, umieszczając ją w zamrażarce przez pół godziny będzie działać tak samo dobrze.

Ocieplenie białym

W chłodne wino zaczyna do ogrzania, będzie wydzielać zapachy. Te zapachy są pierwszym ważnym czynnikiem, który cieszy się wino (w końcu 80 procent degustacji występuje w nosie). Następnym razem można wyciągnąć butelkę wina prosto z lodówki, eksperyment wlewając szklankę i pachnący aromat. Następnie umieścić tę szklankę z powrotem do lodówki i przechowywać go tam, porównując swoje aromaty z butelki, które będą powoli przyniósł do 45 stopni C. doświadczeń jak to ilustrują jak bardzo temperatura wpływa na wino.

Red Wine Serving Temperatury

Gorzej niż picia wina zbyt zimno, jest picie wina zbyt ciepło. Po tym wszystkim, jak tylko wybrać się na zbyt zimne wino z lodówki, to automatycznie rozpocznie się rozgrzewa. Pomysł, że czerwone wino jest serwowane w temperaturze pokojowej jest stary, którego geneza była przed nadejściem centralnego ogrzewania; wtedy temperatura w pomieszczeniu była zwykle około 55-60 stopni. Dziś jednak większość ludzi wygrzać się w domach bliżej 70 stopni. Tak więc pierwszą rzeczą do zrobienia jest odrzucić ten mit.

Tworzenie właściwej temperatury na czerwono

Problem z zachowaniem czerwonego wina powyżej 65 stopni jest to, że jak wino robi się cieplej, wszystkie niedoskonałości wina wyjdzie. Tak więc, jeśli to możliwe, zachować czerwone wino w piwnicy, aż tuż przed podaniem lub pop w lodówce 15-20 minut przed serving.This jest ważne w restauracji też. Połóż rękę na butelce i "podejmie temperatury", gdy są przedstawiane z butelki. Powinna poczuć się nieco chłodno, ale nie zimno. Jeśli nie, poproś go, aby umieścić go w wiadrze z lodem przez 10 do 15 minut. Jest to bardzo często do restauracji, aby służyć ich czerwone wino w temperaturze, która jest zbyt ciepło; może zdarzyć się często. To, czy zwykle, ponieważ wino jest często przechowywane w pobliżu kuchni, która jest gorąca.

Red, który został Schłodzone

Co zrobić, jeśli masz zbyt schłodzone swoje czerwone wino? Nie martw się - toczyć szyby wokół i ogrzać go w dłoniach, a jednocześnie zapachu jej bukiet i czując, jak otwiera. Wszystko to jest ważne sztuczek korzystających wina. Ponieważ jego łatwe do ogrzania wina, a oni sami rozgrzać raz wylewa, to zawsze lepiej mieć wino, które jest nieco za zimno, nie za ciepło.

Podstawowe Temperatury

W ogóle, Podstawowymi temperatury służący do różnych stylów wina:

 • Wina czerwone i "duże, pełne" czerwone wina (Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir, Zinfandel, Syrah): od 55 do 63 stopni
 • "Lesser" latające wina czerwone, różowe i treściwe wina białe (Beaujolais, Chardonnay, Viognier, Riesling): 46 do 55 stopni
 • Mniej skomplikowane wina białe (Vinho Verdhe, Sauvignon Blanc, Chenin Blanc, wina deserowe): od 43 do 50 stopni
 • Szampan i wino lodowe: od 43 do 46 stopni

Służąc Wina

Ponieważ temperatura wina odgrywa tak ważną rolę w smaku i zapachu wina, zwracać szczególną uwagę na to, w jaki sposób przechowywać i służyć. Zainwestuj w lodówce wina, że ​​może utrzymać swoje wina w idealnej temperaturze, lub stworzyć przestrzeń w piwnicy do przechowywania wina w niższej temperaturze niż reszta domu. Zlać wino, kiedy jest w odpowiedniej temperaturze i korzystać ze wszystkich notatek i złożoność smaku, które mogą w inny sposób zaginął.

Jak znaleźć darmowe temperatura strefy Mapa

Większość ogrodników są zaznajomieni z amerykańskiego Departamentu Rolnictwa temperatura strefy mapy. Mapa jest na podstawie średnich rocznych temperatur minimalnych zarejestrowanych w całej Ameryce Północnej. Jeśli jesteś świadomy sadzenia i temperatury stref w Twojej okolicy, możesz zaplanować swój ogród w związku z wyborem roślin i kwiatów, które rozwijają się w tych temperaturach.

Dane strefa temperatury wiąże się użyteczne źródło informacji dla każdego, kto roślin. Zawiera on również informacje na ekspozycji płodności gleby, wilgotności, wilgotności, drenaż, wiatru i słońca oraz określa Planta wzrostu € ™ s lub oceń awarii w danym obszarze.

W dzisiejszych czasach, strefy zimozieloność dla wszystkich rodzajów roślin są dostępne w Internecie. Na przykład, jeżeli rodzajem rośliny lub drzewa mówi się, że w strefie 4 do 9, to oznacza, że ​​drzewo znany jest odporna w strefach od 4 do środków przewiduje się również roślina rośnie 9. Odpowiednie twardo skrajne temperatury strefy. Zależy to od lokalnych zmian, takich jak warunki glebowe, wiatrów, wilgoci.

Większość czasopism przedszkola, katalogi i podręczniki ogrodnicze odniesienia opisują rośliny, które używają stref twardo USDA. Mapa stref twardo w Ameryce można znaleźć na stronie internetowej USDAâ € ™ s na www.usna.usda.gov/Hardzone.

Przed podjęciem decyzji, jaki rodzaj krajobrazu lub ogród roślin, które można rozwijać w swoim miejscu, to trzeba najpierw określić strefy temperaturowe obowiązujących w danym obszarze. USDA roślin ność Strefa Mapa pokazuje średnie temperatury minimalne zimą, że można się spodziewać każdego roku w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie. Te temperatury odnotowane są identyfikowane jako średnich rocznych temperatur minimalnych i oparte są na najniższych temperatur zarejestrowanych. Zaczyna się od strefy 1, w którym temperatura jest poniżej minimalnego minus 50 stopni Celsjusza, i rozciąga się do strefy 11, w którym temperatura nie spadnie poniżej 40 stopni Celsjusza. Strefa 11 ma mieć średnią roczną minimalną temperaturę powyżej 40 F (4,4 ° C) i to w zasadzie przed mrozem.

Poniżej znajduje się lista stref i terytoriów, które wchodzą w każdy.

Strefa Fahrenheita Celsjusza Miasta

1 Mniej niż -50F Mniej niż -45.6C Terytoria Północno-Zachodnie (Kanada); Alaska
2a -50F do -45F -42.8C do -45.5C Manitoba (Kanada); Prudhoe Bay, Flin Fon
2b -45F do -40F -40,0 do -42.7C Unalakleet, Alaska; Pine Creek
3a -40F do -35F -37.3C do -39.9C St. Michael, International Falls, w stanie Minnesota

3b -35F do -30F -34.5C do -37.2C Sidney, Montana; Tomahawk
4a -30F do -25F -31.7C do -34.4C Lewistown, Montana; St Paul, Minnesota
4b -25F do -20F -28.9C do -31.6C Northwood, Iowa
5a -20F do -15F -26.2C do -28.8C Illinois; Des Moines, Iowa
5b -15F do -10F -23.4C do -26.1C Mansfield; Columbia, Missouri
6a -10F do -5F -20.6C do -23.3C Lebanon, Pensylwania; St. Louis, Missouri
6b -5F do 0F -17.8C do -20.5C Branson, Missouri; McMinnville, Tennessee
7a 0F do 5F -15.0C do -17.7C South Boston, Wirginia; Oklahoma City
7b 5F do 10F -12.3C do -14.9C Arkansas; Nowicjusz
8a 10F 15F -9.5C się do Tifton -12.2C; Dallas
15F do 20F 8b do -9.4C Gainesville -6.7C; Austin, Teksas
20F do 25F 9a do -6.6C -3.9C Augustyna; Houston, Teksas
25F do 30F 9b do -3.8C -1.2C Fort Pierce; Brownsville
30F do 35F 10a do -1.1C Kalifornia 1.6c; Neapol, Floryda
10b 35F do 40F 4.4C do 1.7C Coral Gables; Miami, Floryda
11 Przede 40F Przede 4.5C Meksyk; Honolulu, Hawaje

Najważniejszą informacją jest określenie, czy twoje rośliny ogrodowe przetrwa lokalny klimat w Twojej okolicy. Korzystając z USDA roślin ność Strefa Mapa znaleźć strefę, w którym żyją, ogrodnicy są w stanie ustalić, jakie rośliny odporne na średnie minimalne temperatury.

Temperatura ciała poronień i Basal

Temperatura ciała poronień i Basal
Śledzenie BBT może zgłaszać się do poronienia

Poronienie i podstawowa temperatura ciała (BBT) są ze sobą powiązane. Jeśli wiesz, jak czytać podstawową temperaturę organizmu i zostały prowadzenia dokładnych rejestrów, często można powiedzieć, jeśli nie poroniła, zanim ciąża została potwierdzona. Może być również możliwe, aby zobaczyć, czy masz zamiar poronienia, utrzymując bliskie oko na BBT.

Podstawowej temperatury ciała i Ciąża

Jeśli zostały śledzenia BBT, aby wybrać czas, że jesteś najbardziej prawdopodobne, aby wyobrazić sobie, jesteś już zaznajomiony z procesem tworzenia wykresów. Jednakże, może nie wiedzieć, że jest to również dobry pomysł, aby kontynuować śledzenie BBT nawet jeśli myślisz, że możesz być w ciąży.

Jeśli BBT pozostaje wysoki na 18 dni, podczas gdy można oczekiwać, wybierz okres, może być w ciąży. Zrozum, że nie może to być niezwykle wysoka temperatura. Ten wzrost, ze względu na wzrost progesteronu w organizmie, mogą być tylko mniej niż pół stopnia. Korzystanie z podstawową termometr temperatury ciała jest niezbędne, aby dokładnie sprawdzić zmiany temperatury z tego powodu.

Wkrótce, jeśli temperatura pozostanie podwyższona, można wykonać test ciążowy i mieć pewność, że twoja ciąża jest prawdziwe, a nie tylko wahania z powodu choroby lub innych czynników.

Nadal śledzić BBT każdego dnia w czasie pierwszego trymestru. To jest czas, kiedy poronienie jest najbardziej popularna. Po zdaniu tego punktu zwrotnego, nie musisz się kontynuować swoją temperaturę, jeśli nie chcesz.

Temperatura Poronienie i Basal ciała

Gdy jesteś w ciąży, Twoje podstawowa temperatura ciała pozostanie podwyższona w czasie trwania ciąży. Jeśli temperatura spada nagle po podwyższone przez co najmniej 18 dni organizm może sygnalizować, że jesteś na temat poronienia. Spadek temperatury następuje normalne lub cięższe od normalnego okresu może wskazywać, że już poroniła.

Jeśli mieli pozytywny wynik na test ciążowy i zauważysz spadek temperatury, może być o poronienia. Jeśli podejrzewasz, że możliwe poronienie i podstawowej temperatury ciała spada nagle skontaktować się z lekarzem.

Zmniejszając szanse

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zminimalizować ryzyko poronienia. Poniższe porady dla zdrowej ciąży:

 • Rzuć palenie-Jeśli palisz lub wdychać dymu z innych wokół ciebie, jesteś zwiększając ryzyko poronienia.
 • Nie pij-Alkohol może podwoić swoje szanse na poronienie. Kofeina może również zwiększyć swoje szanse, więc ograniczyć spożycie kofeiny ci się raz dziennie.
 • Unikaj toksycznych substancji, Jeśli jesteś narażony na toksyny, takie jak formaldehyd, ołów, lub innych substancji chemicznych jesteś może zmniejszyć swoje szanse na poczęcie, jeśli starają się o dziecko. Jeśli jesteś już w ciąży, te toksyny mogą powodować poronienia.
 • Bądź ostrożny-Zdrowy rozsądek mówi, że dobrze jest unikać sportu lub innych działań, które mogą spowodować obrażenia brzucha. Spada na ciebie żołądka lub uderzenie w brzuch może spowodować utratę dziecka.
 • Jedz prawa zdrowe potrawy pomaga organizmowi, aby być zdrowym. Możesz również pomóc dziecku, aby być zdrowym, jak również.
 • Sprawdź leki-Zażycie leków na bieżąco, czy na receptę lub over-the-counter, należy skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem ich w czasie ciąży.
 • Unikaj stresu Jedno z badań wykazało, że kobiety pod dużym stresem były trzy razy bardziej narażone na poronienie w ciągu trzech pierwszych tygodni ciąży.

Uwagi końcowe

Jeśli starasz się o dziecko, monitorowanie BBT może pomóc wskazać najlepszy czas, aby zajść w ciążę. Po pomyślany, nadal śledzić temperaturę, aby zdawać sobie sprawę z ewentualnych problemów. Jest możliwe, aby stwierdzić, czy masz zamiar mieć poronienie i podstawowej temperatury ciała może być wskaźnikiem.

Jak testować Temperatura otoczenia

Przede wszystkim, co jest temperaturą otoczenia? Jest to pomiar temperatury powietrza w pomieszczeniu. Temperatura otoczenia wygodne dla człowieka wynosi średnio 70 stopni Fahrenheita (lub 21 stopni Celsjusza). Temperatura otoczenia jest bardzo ważnym czynnikiem w wielu sytuacjach, na przykład w eksperymentach naukowych, badań medycznych i utrzymanie sprzętu high-tech. Na przykład komputerowy działa z maksymalną wydajnością, jeśli temperaturę pomieszczenia były w zakresie od 60 do 75 stopni Celsjusza (lub 15,5 do 25 stopni Celsjusza). Wysokie temperatury pokojowe (powyżej 80 stopni Celsjusza lub 27,7 stopni Celsjusza) stwarza ryzyko uszkodzenia systemów komputerowych. Dlatego ważne jest, aby utrzymać temperaturę otoczenia w stałej bezpiecznego pomiaru zapewniać wydajność danego urządzenia.

Oto popularne urządzenia można użyć do testowania temperatury otoczenia, aby upewnić się, że jeszcze w bezpiecznym zakresie do swojego urządzenia:

 • Czujniki wilgotności. Czujnik wilgotności jest wykorzystywany do monitorowania ilości wilgoci w powietrzu. Nowoczesne czujniki wilgotności są małe frytki lub części, które mogą być włączone do większych systemów. Zapewniają wyników cyfrowych i może pracować w trudnych warunkach (takich jak bardzo wysokich do bardzo niskich temperaturach). W wyborze dobrego czujnika wilgotności, kilka czynników, są uważane: dokładność, wrażliwość na zewnętrzne zakłócenia, długoterminową stabilność, zdolność do wytrzymywania kondensacji i odporność na zanieczyszczenia fizycznych i chemicznych, między innymi.
 • . Regulatory temperatury Regulatory temperatury, po prostu, pracę, stale monitorując temperaturę otoczenia w pomieszczeniu, to należy porównać je z wcześniej ustalonym temperatury sterowania, a następnie w razie potrzeby regulować go; mogą pracować jako przełącznik, aby zasygnalizować specjalistycznych urządzeń do regulacji bieżącej temperatury otoczenia. Różne rodzaje regulatorów temperatury są dostępne obecnie na rynku: są proporcjonalne, regulator on-off (najprostszy) i PID (lub proporcjonalne z całkujący i różniczkujący, który ma bardziej szczegółową kontrolę nad temperaturą). Różnica pomiędzy tymi regulacji temperatury jest głównie w zakresie regulowania temperatury, gdy temperatura otoczenia przechodzi przez maksimum / minimum wymaganej temperatury. Jak wybrać pomiędzy różnymi regulatorów temperatury zależy od takich czynników, jak, jak ważne jest utrzymanie określonej temperatury otoczenia (na przykład w przypadku instrumentów wrażliwych i sprzęt), ilość dostępnej energii, i jak często zmienia się temperatura nastąpić w ciągu lokalizacja.
 • Podczerwone czujniki temperatury. Temperatura podczerwieni odnosi się do promieniowania (ciepła) obiekty wydzielają. Podczerwieni czujniki temperatury są w stanie przekształcać ciepło na sygnał elektryczny, który przekształca się następnie w wartości temperatury. Niektóre czujniki są w stanie dalej przekonwertować tę wartość na wyjście cyfrowe, które następnie mogą być rejestrowane i analizowane na komputerach. Podczerwone czujniki temperatury zazwyczaj formę urządzeń ręcznych lub na ścianie, bezdotykowych.
 • Wilgotności i temperatury Rejestratory. Wykres bardzo Urządzenie temperatura otoczenia łatwy w obsłudze jest rejestrator wilgotności i temperatury, które jest małe i wygodne narzędzie, które ma trudności w konfiguracji i obsłudze. Może być montowany na ścianie biura lub leżąc na biurku. Zapewnia odczyt temperatury w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wyświetlacza wykresu, zapisów wyników i daje ostrzeżenia, gdy temperatura otoczenia jest wyłączony wymaganych granicach.

Inne urządzenia dostępne do pomiaru pokój za gęstość otoczenia (masę dostępną w danym miejscu) są również dostępne.

Jak regulować temperaturę na poddaszu

Jesteśmy w wieku, gdzie środowisko jest bardzo niestabilna pogoda nie mówiąc. Mogliśmy doświadczyć albo bardzo zamarzania zimno lub piekielnie gorąco temperatury. Co zrobić, gdy ita € ™ s naprawdę gorąco? Większość ludzi nie będzie wyłączyć klimatyzację; niektóre nawet nie wychodzić, bo Suna € ™ s jest po prostu nie do wytrzymania ciepła.

Są proste i łatwe sposoby, w którym można regulować odpowiednią temperaturę w swoim własnym domu, zwłaszcza na strychu. Prawie każdy ma już zainstalowany termostat w systemach wentylacyjnych. To urządzenie służące do kontroli temperatury. Pomaga utrzymać pewien poziom chłodu lub gorąca w zależności od systemu jest zainstalowany z. Można regulować ciepło poprzez urządzenie sterujące w jednym z systemów w domu.

Jeśli masz cana € ™ t wytrzymać upał, Herea € ™ s, jak można odpocząć wewnątrz domu bez poczucia bycia spalone na popiół. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak można regulować temperaturę na strychu.

 • Poddasze wentylacji. Instalacja systemu wentylacji na poddaszu będzie pomagają regulować temperaturę wewnątrz domu. To nie tylko tańsze, ale również oszczędność energii. Jedną z zalet posiadania dobrze wentylowane poddasze jest to, że będzie to zmniejszyć 2. lub 3. floorâ € ™ s temperatury, które są w drodze pokój / s najbliżej dachu, przez co najmniej 10 stopni. Ponadto, będziesz oszczędzić wiele pieniędzy na kosztach energii elektrycznej z powodu unplugged klimatyzację. Możesz zdecydować, aby zainstalować wentylator zasilany energią słoneczną, jak to jest dość proste i skuteczne. Ponadto nie wymaga żadnych przewodów elektrycznych przez co wygodniejsze too.
 • Wentylatory cyrkulacyjne powietrza. Wentylatory te są przeznaczone do ssania lub zamiatać gorącego powietrza z domu lub budynku. Są one przeznaczone do regulacji ciepła w całym domu. Co robi jest, jak wspomniano wcześniej, to ssie gorące powietrze z całym swoim domu na strychu. Potem zmusza wszystkie gorące powietrze z poddasza poprzez stropu lub szczytowych nawiewów. I jak wymiana wszystkich gorącego powietrza zasysane z poddaszem, wentylator cyrkulacyjny powietrza a następnie otrzymuje zimne powietrze z zewnątrz, które w efekcie działa jak klimatyzacja, ponieważ kończy się chłodzenie cały dom.
 • Attic fani. Istnieją dwa rodzaje wentylatorów wentylatory elektryczne poddaszu mianowicie i wentylatory słoneczne. Jak sama nazwa wskazuje, wentylatory elektryczne zużywają energię, podczas gdy fani słoneczne wykorzystują energię ze słońca. Wentylatory elektryczne, wiadomo, że są tanie i silniejszy niż fanów słonecznych. Fani słoneczne są droższe, ale możesz być pewien, że pomagasz środowisku nie używając zbyt dużo energii elektrycznej. Fani na poddaszu są bardzo pomocne w regulacji temperatury na strychu, choć nie zastępuje zasysane ciepło z każdym pomieszczeniu w domu, ale to pomaga w cyrkulacji powietrza wewnątrz i nie tylko niech koncentratu ciepła w jednym obszarze.

I youâ € ™ re zrobić! Teraz możesz zabrać na ciepło z tych obaw i bezproblemowe porad dla utrzymując temperaturę na strychu regulowanym.

Najlepsza temperatura do Służyć Pinot Noir Wino

Najlepsza temperatura do Służyć Pinot Noir Wino

Czy jest najlepsza temperatura służyć wino Pinot Noir? Temperatura wpływa na sposób postrzegania smaki wina, więc obsługujących go w odpowiedniej temperaturze może zwiększyć przyjemność.

Pinot Noir

Pinot Noir jest czerwone wino z winogron Pinot Noir. Regionie Burgundii we Francji sprawia wina Pinot Noir, jak wiele innych rozwijających się regionów na całym świecie, takich jak Kalifornia i Oregon. Szampan jest również wykonana z mieszanki winogron Pinot Noir i Chardonnay winogron, blanc de noir i Szampan jest produkowany wyłącznie z winogron Pinot Noir dokonanych w metoda produkcji szampana. Pinot Noir dostaje jego ciemny kolor czerwony, ponieważ sok z Pinot Noir, który jest jasne, pozostaje w kontakcie ze skór.

Aromaty w Pinot Noir

Korzystanie najlepszą temperaturę służyć wino Pinot Noir wydobywa swoje smaki. Gdy Pinot Noir serwowane jest za ciepło lub za zimno, może przegapić niektóre subtelne aspekty wina. Chociaż styl Pinot Noir waha się od regionu, to jest wspólne odkryć niektóre z następujących smakach w Pinot Noir, gdy podawany jest w odpowiedniej temperaturze.

 • Dym
 • Black Cherry
 • Grzyb
 • Skórzany
 • Śliwka
 • Jagody
 • Ziemia
 • Pomidor

Inne cechy Pinot Noir to aksamitny, średnio- i pełne, bogactwo i miękkość. Pinot Noir zawiera również minimalny kwasowości i umiarkowany poziom alkoholu.

Najlepsza temperatura do Służyć Pinot Noir

Serwowania i przechowywania Pinot Noir w odpowiedniej temperaturze jest delikatna równowaga. W ten sposób można zachować wszystkie z powyższych cech, zapewniając idealną równowagę owoców, alkoholu i kwasu jednocześnie ujawniając subtelne niuanse profil smakowy danego wina. Choć temperatura nie zmienia żadnej z tych cech, to może mieć wpływ na Twoje podniebienie postrzega je, więc temperatury podawania robi różnicę.

Jak w większości czerwonych win, Pinot Noir jest idealnie podawane w nieco niższa od temperatury pokojowej. To mit, że wina czerwone powinny być podawane w temperaturze pokojowej, co jest zbyt ciepło. Lżejsze zabudowanych czerwienie, takie jak Pinot Noir, najlepiej podawane w temperaturze około 55 ° C.

Możesz zapisać Pinot Noir w lodówce wina w tej samej temperaturze, co pozwala przedłużyć jego żywotność wina. Jeśli przechowywać Pinot Noir w temperaturze pokojowej, można schłodzić do odpowiedniej temperatury z dwie godziny w lodówce, 15 minut w zamrażarce lub pięć minut w lodu i wody.

Nie wychłodzenie lub stracisz te subtelniejsze aspekty wina. Jednym z powodów, że tradycyjne kieliszki mają łodygi ma pomóc w utrzymaniu odpowiedniej temperatury, jak pić wino. Jeśli trzymać kieliszek z miski, Twoja ręka może rozgrzać temperaturę wina. Zamiast trzymać wina na łodydze. Jeśli używasz okularów Stemless, nie posiadają wino w dłoni. Zamiast tego, tylko go podnieść, jeśli wziąć łyk wina. Wielu producentów, takich jak Reidel, aby kieliszki do wina zaprojektowane specjalnie w celu zwiększenia przyjemności z korzystania z Pinot Noir.

Szampan i blanc de noirs, które również zawierają Pinot Noir, powinny być podawane w temperaturze pomiędzy 43 ° C a 48 ° C. W okularach Pinot Noir, przytrzymaj kieliszki szampana przez macierzystych.

Magazynowanie

Jak przechowywać wino może także wpływać na jego profil smakowy. Idealnie, przechowywać Pinot Noir i innych win w temperaturze i wilgotności otoczenia sterowane z dala od światła i wibracji. W przypadku przechowywania wina w zbyt ciepło o temperaturze na dłuższy okres czasu (zwykle większy niż 65 ° F), może przedwcześnie starzeć wino lub spowodować jej smaki rozbić. Przechowywanie wina w zbyt fajne temperatur może spowodować uszkodzenie wina. Temperatura pomysłem do przechowywania wina czerwonego, takie jak Pinot Noir jest między 50 a 55 ° C, podczas gdy można przechowywać biel i szampan w temperaturze 45 ° C.

Maksymalizacja przyjemno

Serwowania i przechowywania wina w odpowiedniej temperaturze robi dużą różnicę przyjemności wina. Pinot Noir jest piękne wino z pysznych smakach, które będą korzystać z temperaturach serwowania wina.

Temperatura serwowania wina dla Merlot

Temperatura serwowania wina dla Merlot

Podawania wina w odpowiedniej temperaturze może zwiększyć przyjemność z jej smaków i aromatów. Podobnie jak inne czerwienie, korzyści Merlot z cieplejszej temperaturze porcji niż białych win, co pozwala cieszyć się bogaty i miękkie smaki, które charakteryzują win z winogron Merlot.

Merlot Serving Temperatury

Kiedy już starannie dobrane butelkę wina, aby służyć, chcesz wyświetlić go w najlepszym, co pozwoli jej smaki otworzyć się na podniebieniu. Gdy Merlot jest zbyt zimno, smaki ukryć i przegapić najlepszych cech danego wina. Gdy jest zbyt ciepło, alkoholu w winie jest na czele, maskowania wszystkich subtelności w smaku i aromacie.

Powszechnym błędem jest to, że czerwone wina, w tym Merlot, powinny być podawane w temperaturze pokojowej; jednak większość pokoi z temperatur określone dla komfortu jest około 70 stopni Celsjusza. Temperatura ta jest po prostu zbyt ciepło Merlot, w którym odbywa subtelne smaki, które mogą być szybko ogarnia, gdy alkohol wina jest w czołówce. Ta zmiana z przewagą alkoholu w czerwonym winie występuje powyżej około 65 stopni Celsjusza. Powiedział, że jest niższe Merlot alkohol może tolerować trochę cieplejsze temperatury porcji niż osoby z wyższym alkoholem.

Ogólnie rzecz biorąc, korzyści Merlot od obsługującego temperaturze między 55 a 65 stopni Celsjusza. Mając to na uwadze, różnice w stylu danego wina może korzystać do serwowania wahania temperatury w tym przedziale. Na przykład:

 • Nowy rocznik Merlot z Lodi wyświetlając właściwości bardzo miękkie, proste owoców, niskie alkoholu i nie tona złożoności może być podane w szerokim zakresie temperatur od 55 do 65 stopni, ponieważ alkohol jest niska i smak owoców jest więcej z góry i gotowe do picia.
 • Droższe Merlot z Napa lub Bordeaux prawobrzeżnej pochodzi z dużej wysokości i starszych winorośli i może wyświetlać więcej taniny złożoności / warstw smaku. Tak więc, tego rodzaju korzyści wina z nieco wyższą temperaturę porcji około 60 do 64 stopni. Zbyt niskie temperatury będzie przebranie niuanse i smaki wina, podczas gdy zbyt ciepłe wino zwiększy alkoholu i zniszczyć smaki.
 • Bardzo mocny, solidny New World Merlot z Ameryki Południowej, Australii, czy w Kalifornii może mieć wysoki poziom alkoholu, dojrzałe owoce i potężne smaki. Podawaj wino trochę więcej chłodu w około 55 stopni. Niższa temperatura zmniejsza wpływ alkoholu na podniebieniu.

Odnalezienie Temperatura serwowania

Temperatura serwowania wina dla Merlot

Gotowy, aby znaleźć idealne temperatury służący do Ciebie?

 1. Zacząć butelki Merlot który został leżakować w temperaturze około 55 ° C.
 2. Wlać szklankę i wziąć łyk. Napisz, co Ci smakuje.
 3. Odczekaj dziesięć minut i wziąć łyk, spisując co można zauważyć.
 4. Jeśli masz termometr poręczne, trzymać go w szkle i spróbuj pije łyk co 3 stopni lub tak.

Można zauważyć drastyczne zmiany w postrzeganiu, jak to smaków wina i czuje do ciebie. Możesz znaleźć "złoty środek", w którym to było po prostu idealne! Wiele lodówki do wina i piwnice mają podwójną klimatyzację. Jeśli tak, możesz być w stanie utrzymać wina w dwóch różnych temperaturach w tej samej piwnicy, więc można wyciągnąć je pić od razu.

Wytyczne, a nie sztywne zasady

Jeśli chodzi o temperatury serwowania wina, nie ma sztywnych, poprawna odpowiedź. To dotyczy wszystkiego innego wina, jak również. Z podaniem temperatury do kształtów kieliszek do wina, znajdziesz propozycje, ale nie dyrektyw. Co działa najlepiej jest znalezienie drogi najbardziej lubisz pić wino, które polega na eksperymentowaniu i próbuje nowych things.Therefore, gdy szukasz odpowiedniej temperatury, aby służyć Merlot, należy odkryć temperatury, że większość zwiększa swoją osobistą przyjemność.

Joga: Bikram Yoga Porady

Szerokie nogami do przodu Łuki Tone nogi i Low Back

Wiele klas hot jogi obejmują jakąś odmianę szeroko nogami zgięcia do przodu, która ma wiele korzyści, w tym wzmocnienie i tonowanie uda i łydki i otwarcie stawów biodrowych i dolnej części pleców.

Start w górach stanowi (tadasana) i krok stopy 3,5 do 4 czuć siebie, w zależności od wysokości. Przechowywać poza krawędzie stopy równolegle lub nieco pigeon palcami. Podnieś klatkę piersiową i złożyć do przodu od bioder. Jeśli jesteś elastyczny, może być w stanie umieścić koronę z głowy na podłodze. W sekwencji Bikram, można chwycić swoimi dużymi palcami z pierwszych dwóch palców i kciuka i ugnij kolana, aby zbliżyć głowę bliżej podłogi. Dodatkowe warianty stosowane w innych klasach hatha jogi to miejsce dłonie na podłodze i prowadzenie równolegle łokcie lub zatrzaskowych ręce za plecami i starają się doprowadzić swoje splecione ręce nad głowę w kierunku podłogi (tej wersji pomaga napięcie zwalniający w swoim ramiona, zbyt).

Siedząc Twist Zasila i relaksuje

Istnieje kilka odmian z siedzibą skrętu (ardha Matsyendrasana), ale wszystkie z nich mają korzyści z zaangażowania całego kręgosłupa, który promuje dobrą cyrkulację. Siedzących skręca również rozciągnąć ramiona i biodra.

Zacznij siedzącego skręt siedząc w pracowników stanowią rękami płasko na podłodze, tuż za biodra i palce wskazujące do przodu. Oprzyj się na rękach do wsparcia i zegnij prawe kolano, a następnie przejechać przez prawą nogę na lewą, kładąc prawą stopę płasko na podłodze na zewnątrz lewego kolana. Następnie zegnij lewe kolano i rysować lewą stopę w takim lewa stopa znajduje się tuż obok prawego biodra. Lewe kolano może podnieść się z podłogi, jeśli masz wąskie biodra, ale to jest OK. Obróć tułów w prawo i spróbuj podłączyć lewą rękę na prawym kolanie, pracy, aby uzyskać pachy jak najbliżej kolana, jak to możliwe. Trzymaj kręgosłup wysoki i myślę o rozszerzenie się przez korony głowy, jak skręcać. Patrzeć prosto przed siebie, jeśli masz problemy szyi. Możesz zajrzeć na prawym ramieniu, ale pamiętaj, że skręt jest od kręgosłupa, nie szyi.

Camel Pose Pomaga uczniów na wszystkich poziomach

Wielbłąd stanowią (Ustrasana) jest częścią większości klas gorąco jogi i może być modyfikowany przez początkujących jak i zaawansowanych praktyków jogi. Zacznij od klęczy na podłodze z szczytach nogi prasowanie w podłodze. Jeśli jest to niewygodne, zwijają swoje palce pod stopami. Połóż dłonie na pośladkach i zachować ud pionowo i prostopadle do podłogi. Powoli odchyl się do tyłu, więc czujesz się otwór w górnej części klatki piersiowej, i osiągnąć swoje ręce w kierunku pięty. Jeśli nie możesz złapać pięty, kiedy dojdziemy w miarę komfortowo może i przytrzymaj pozę. Jeśli możesz osiągnąć swoje obcasy, odchyl głowę do tyłu, lub jeśli szyi jest wrażliwa, utrzymać podbródek schowany do klatki piersiowej. Trzymaj górna część klatki piersiowej wskazał w kierunku sufitu i uniknąć unosząc dolną część pleców. Aby wyjść z pozy, angażują swoich ud, aby pomóc wyciągnąć swoje ciało w górę. Twoja głowa powinna pochodzić ostatni. Korzyści z wielbłąda stanowią m.in. rozciągając przód ciała i promowanie siły brzucha i dobrej postawy, które są jednym z najważniejszych fundamentów dla bardziej wymagających pozach hatha jogi.

Bikram jest ciało twarzy Wewnętrznego

Szkoła Bikram jogi jest gorąco, dosłownie. Znany również jako "hot jogi," joga Bikram został opracowany przez Bikram Choudhury, który wprowadził go w USA w 1970 roku. Temperatury w Bikram lub klasy hot jogi podejście 100 stopni, więc weź ze sobą ręcznik i przynieść własne maty, i być gotowy do potu.

Idealne warunki sauna-jak z Bikram Yoga Studio pomaga organizmowi eliminacji toksyn poprzez pocenie się. Ponadto, zbyt wysoka temperatura sprawia, że ​​mięśnie bardziej elastyczne. Według samego Bikram, pozy tworzenia "efekt opaski uciskowej" poprzez wywieranie presji na organizm, aby wypłukać toksyny. Jeśli jesteś nowy w Bikram joga, to normalne, że zawroty głowy lub zawroty głowy od ciepła w pierwszym, ale jeśli czujesz, poważnie chora, wycofaj się i odpocząć, a następnie wznowić praktykę. Jeśli nadal czujesz się źle, nie kontynuować z klasą.

Bikram Nazwa budzi kontrowersje

W ramach postępowania, które pojawia się w sprzeczności z zasadami jedności zorientowanych jogi, Bikram Choudhury próbował autorskiego sekwencję 26 hatha jogi postawy, które tworzą "Bikram zajęciach jogi." Oznacza to, że w teorii, że jeśli wziąć udział w zajęciach w dowolnym miejscu, że rachunki się jako "Bikram joga" będzie zawierać te pozy w określonej kolejności. Ponadto, instruktorzy, którzy uczestniczyli w oficjalnej certyfikacji jogi Bikram przeszły 500 godzin szkolenia. Jeśli chcesz się upewnić, że jesteś coraz prawdziwych, zapytać o certyfikat nauczyciela. Aby uniknąć procesów sądowych, wiele sal gimnastycznych i studia jogi oferuje "hot jogi" klas, w których są zrobione pozuje hatha w ogrzewanym pomieszczeniu, ale te pozy mogą się różnić w celu lub typu z Bikram 26 pozach. Choudhury jest, w rzeczywistości, wydana wstrzymanie i zaprzestanie zamówienia do instruktorów, którzy nie miały swoje kursy certyfikacyjne.

Jeśli chcesz po prostu klasę "hot jogi" i nie jesteś zaniepokojony nazwy Bikram, lub jeśli nie można znaleźć oficjalne klasy Bikram w Twojej okolicy, możesz czerpać korzyści z ciepła i pozach.

Latać jak orzeł

Orzeł poza jest jednym z trudniejszych pozycjach zawartych w sekwencji jogi Bikram i często jest częścią innych zaawansowanych od hatha jogi. Orzeł (garudasana) promuje siłę i elastyczność kostek i łydek, i rozciąga się ud, bioder i górnej części pleców.

Aby opanować orła, zacznij od stojącej w tadasana. Zakręt oba kolana lekko, a następnie podnieś lewą nogę i krzyż lewym udzie na prawo, więc są balansowanie na prawej nogi. Jeśli możesz, hak górną lewą nogą z tyłu prawej łydki. Pamiętaj, aby kolano zgięte nogi stałego. Poczujesz odcinek w udach, biodrach i cieląt.

Następnie wyciągnij ręce prosto przed siebie i przekroczyć prawą rękę na lewej stronie. Zegnij łokcie, aby przedramiona są skierowane do sufitu z prawego łokcia zaczepione w zgięciu lewego łokcia. Twoje dłonie powinny być skierowane do siebie, jak podnieść łokcie w kierunku sufitu. Ruch ten pomaga rozciągnąć ramiona i górną część pleców.

Przytrzymaj przez kilka oddechów pozycję, lub tak długo, jak można utrzymać równowagę, a następnie zwolnić pozę i powtórzyć na drugiej stronie.

Zastrzeżenie: Unikać orła jeśli cierpią z powodu problemów z kolanem, lub modyfikować, nie zahaczając nogą wokół nogi.

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Antarktyda jest średnio najzimniejsze, najsuchszych i najbardziej wietrzne miejsce na Ziemi. 98% z Antarktydy jest pokryte lodem, który jest średnio 1,6 km (1 km) grubości. Ponieważ jest mało opadów, wnętrze kontynentu jest technicznie największa pustynia na świecie, ale mrożone pustyni. Jeśli chodzi o temperaturę, naukowcy rejestrowane najniższą temperaturę na świecie: -89 ° C (-129 ° F).

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Choć to piąty co do wielkości kontynent na obszarze, jego populacja wynosi około 1000, w tym samym czasie nie ma stałych mieszkańców człowieka, tylko ci, prowadzenie i wspieranie badań naukowych i innych prac na kontynencie. Ale jest wiele pingwiny, foki i rośliny zimno dostosowany. Może Antarktyda jest tak piękny, bo nie ma wielu ludzi, nie ma rządu i należy do żadnego kraju.

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Ciesz się piękne zdjęcia najzimniejsze miejsca na Ziemi.

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Zdjęcia Antarktydzie, najzimniejszy Piękne miejsce

Joga Joga Porady: Ciąża

Focus On Restorative pozuje do praktyki poporodowej

Po porodzie będziesz coraz nowy i inny rodzaj ćwiczeń zginania, podnoszenia i przenoszenia niemowlęcia. Ale te działania mogą zostawić z sztywność mięśni i stresu, nie wspominając o brak snu. Joga jest jednym z najlepszych ćwiczeń do zrobienia po ciąży, ponieważ jest zapewnienie możliwości stresu fizycznego i emocjonalnego związanego z opieką nad noworodkiem.

Czy chcesz, aby powrócić do praktyki jogi sprzed ciąży lub chcesz rozpocząć robi joga jako sposób schudnąć i rozpocząć program ćwiczeń, należy łatwość w praktyce jogi, a skupić się na odtwórczych postawy. Skoncentruj się na uwolnienie napięcia, które pomogą Ci poradzić sobie ze stresem jest nowa mama. I nie należy się spodziewać, aby wznowić jogi na tym samym poziomie intensywności, jak Twój sprzed ciąży ćwiczyć dzień. Nie wysilaj i zabrać budynek czasu z powrotem do swojej praktyki sprzed ciąży.

Regenerujący pozy uwagi w wolnych chwilach to dół Dog, od strony Pozycja dziecka i łatwe pochyla i siedzących zakręty.

Stwarza robić i nie robić Podczas ciąży

Stwarza uwagi: pozy Balancing (przy pomocy ściany lub krześle) i biodra są bezpieczne otwarcie pozy ćwiczenia ciąży, jeśli nie występują żadne komplikacje. Przysiady pomoże rozciągnąć swoje biodra w przygotowaniu do dostawy, i można użyć bloków utrzymać się, gdy pojawi się zbyt duży squat komfortowo bez pomocy.

Stanowi nie robić: Jeśli jesteś w ciąży, uniknąć głębokich pozy skręcające lub jakiejkolwiek pozy, która stawia nacisk na brzuchu, jak pochyla. Uniknąć wygięcia do tyłu, też, bo są intensywne pozy i łatwiej jest szczep mięśni w czasie ciąży ze względu na zmiany hormonalne w organizmie, które zwiększają rozluźnienie mięśni i stawów w przygotowaniu do porodu.

Jeśli jesteś nowy na jogę, unikanie inwersji stwarza takie jak headstands lub stoisk na ramiona w czasie ciąży. Jeśli jesteś doświadczonym praktykiem jogi i robisz te pozy regularnie, można kontynuować je przez drugiego trymestru, jeśli czujesz się komfortowo.

Znajdź Prenatal / poporodowego zajęcia jogi dla zabawy i Bezpieczeństwa

Szukajcie siłownię lub studio jogi w pobliżu Ciebie, która oferuje zajęcia jogi prenatalnych ćwiczeń przeznaczonych dla oczekujących matek w drugim i trzecim trymestrze. Zajęcia te będą mniej intensywne i będą również okazją do spotkania innych zorientowanych mamusie Fitness-to-be. Ale uniknąć Bikram joga lub "gorące" zajęcia w czasie ciąży. Temperatury w pobliżu 100-stopni, które charakteryzują te zajęcia podniesie temperatura ciała wyższe niż powinny być w ciąży.

Jeśli nie robi joga przed zajściem w ciążę, nie staraj się ćwiczyć samemu w domu w czasie ciąży. Studio jogi będzie mieć rekwizyty, które mogą pomóc zmienić pozy i instruktora z doświadczeniem w prenatalnej jogi pomoże zmienić pozy do własnych indywidualnych potrzeb i upewnić się, że nadal jest wygodne i bezpieczne, podczas gdy coraz najwięcej z praktyką.

Spójrz na zajęcia po porodzie, mama i dziecko jogi, też. Zajęcia te wydają się być stonowane i zapewniają wyjątkową możliwość więź z dzieckiem, podczas gdy odzyskanie sylwetki sprzed ciąży.

Zmodyfikuj swoje ruchy

Jak uzyskać większe, używać więcej rekwizytów, takich jak bloki i pasków, które pomogą Ci pracować przez pozach i używać ścianę lub krzesło, które pomogą Ci utrzymać równowagę, kiedy robisz takie jak równoważenie stwarza drzewa stwarzają lub trójkąt stwarzają.

Ponadto, pić wody podczas lekcji w-domu lub praktyki, kiedy się chce. Ta porada jest sprzeczne z normą porady przed wodą do picia podczas zajęć jogi, tak aby nie ochłodzić ciepło, że budowanie w organizmie w trakcie klasy. Gdy robi jogi w czasie ciąży, jak w przypadku innych ćwiczeń w okresie ciąży, być świadoma swojej temperatury ciała i uniknięcia przegrzania poprzez spowolnienie i pobyt uwodniony.

Skutki Jogi na nienarodzonego dziecka

Praktykowanie jogi podczas ciąży okazał korzyści zdrowotne dla matki-to-be. Ale czy wiesz, prenatalne jogi korzyści swoje nienarodzone dziecko, jak również? Za każdym razem, podczas poruszania się podczas zajęć jogi, Twoje dziecko będzie czuć to, co robisz. Poczucie dobrobytu napotkasz - zarówno fizyczne, jak i psychiczne - jest doświadczane przez dziecko, jak również. Na dłuższą metę może to przełożyć się na bardziej pokojowego porodu, ale także dziecko, które jest bardziej spokojny, jak również.

Podstawy

Bo joga jest tak delikatny, że jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych prenatalnych programów ćwiczeń. Dodatkowo, joga przygotowuje mięśnie do wykonywania swojej najlepszej pracy podczas porodu.

Korzyści z prenatalna Joga

Nie ma nic lepszego do porodu przygotowania ćwiczeń jogi niż prenatalnych. Joga przygotowuje swoje ciało fizycznie do porodu poprzez rozwój siły mięśni w masach, które będą stosowane podczas porodu. Ponadto, niezbędne są uczeni techniki oddechowe, które są bezcenne, gdy jesteś w pracy. Wreszcie ogólny uczucie zorientowania i więzi, które ćwiczenia jogi zapewnia będzie Cię emocjonalnie stabilny i szczęśliwy dla zdrowego porodu.

Joga w czasie ciąży

Ciąża jogi szybko staje się popularny, a nawet zalecany sposób, aby twoje ciało gotowe do porodu i zachować zdrowe później. Większość form jogi w czasie ciąży są nastawione na Twoim szybko zmieniającym się ciałem. Podzielone na sekcje dla każdego trymestru ciąży można bezpiecznie uprawiać ćwiczenia, które dadzą Ci elastyczność, siłę i zdolności umysłowe. Wszystkie te umiejętności są nieocenione w czasie porodu i połogu.

Zajęcia jogi ciąży

Jeśli zastosujemy się do konkretnej i kierować instrukcji, joga i ciąża może być piękne połączenie z długoterminowych pozytywnych efektów. Ze względów bezpieczeństwa, najlepiej jest wziąć lekcje jogi ciąży, w przeciwieństwie do opierania się wyłącznie na wideo lub DVD. Instruktor będzie najlepszym stanie pomóc Ci osiągnąć odpowiednie pozycje z pomocy jeden-na-jeden. Po opanowaniu podstaw, to na ogół dobrze, aby kontynuować praktykę w domu przy pomocy wizualnych lub samodzielnie.

Ciąża i Yoga: Zobacz lekarzem

Jak w przypadku każdej aktywności fizycznej, należy skonsultować się z ginekologiem przed podjęciem jogi w czasie ciąży. Częściej niż nie, zdrowa kobieta nie będzie miała problemów z ograniczoną mocą jogi rutyny. Tak długo, jak zwróci się uwagę, aby nie wyczerpuje się lub overextend, joga jest rzeczywiście jednym z najlepszych aktywności fizycznej kobieta w ciąży może zrobić. Lekarz może rozwinie się na jakie stanowiska są bezpieczne i nie jest bezpieczne na każdym etapie ciąży.

Techniki jogi może przygotować się do każdego typu produktu

Do relaksacji i skupiające umiejętności, które są częścią każdej praktyki jogi może dobrze służyć podczas porodu. Kontrolowane oddychanie uczył w zajęciach jogi jest podobny do prenatalnych technik ćwiczeń prowadzonych w szkole rodzenia i innych zajęć edukacyjnych ciąży, więc jeśli praktykować jogę, będzie dalej w grze.

Jeśli możesz skorzystać z technik relaksacyjnych mięśni, które są częścią jogi w czasie ciąży i skupić swoją uwagę od dyskomfortu pracy, może czuć się mniej nerwowy i podkreślił podczas porodu. Możliwość relaksu dotyczy jeśli masz cięciu cesarskim, też. Niezależnie, czy jest cesarskiego cięcia do wyboru lub procedury awaryjne, zdolność do kontrolowania oddechu i ostrości może zmniejszyć poziom stresu podczas zabiegu.

Odzież fitness: Damskie Porady Weight Loss

Nie Pomyśl o tym jak o diecie

Byłaś na diecie, ponieważ byłeś 14. Próbowałeś diety grejpfruta, dieta niskowęglowodanowa, dieta bez węglowodanów, dieta głodu-ja-aż-obiad-i-to-binge, a może nawet dieta popcorn. Wyrzuć wszystkie modne diety przez okno i ponownie myśleć tak, jak schudnąć. Diety, które okazały się przyczyną kompulsywne jedzenie i daje poczucie, że żywność jest zabronione lub niebezpieczne. Jeśli pozbawiać się czymś tak naturalnym, jak jedzenie, będziemy chcieli tylko do buntu, a jeść więcej.

Gdy Cię jojo dieta umieścić swój metabolizm przez pętlę, co uniemożliwia utrzymanie wagi off. Zmienić sposób patrzenia na żywieniu i polegać na swoim naturalnym głodu, aby wykonywać swoje zadania. Jedz (zdrowe) jedzenie, gdy jesteś głodny i przestać jeść, gdy są pełne. Handlu na lody, frytki i słodycze na owoce i warzywa, a wszystko, co masz, aby osiągnąć w lodówce są zdrowe rzeczy. W przypadku zmiany koncepcji sposobu wykonywania, schudnąć i czuć się o siebie, aby skupiając się na to, co można zrobić, i można jeść, to bez wątpienia jest bardziej skuteczne w swoich celów odchudzania.

Kontrola część

Tabela kalorii sam tego nie zrobi! Aby schudnąć, należy rozważyć kontrolę porcji. To może być trudne do zrobienia w ziemi części Super-size, ale oto kilka wskazówek, które pomogą Ci idą w dobrym kierunku.

 • Porcje w restauracjach często są poza kontrolą. Jest to tańsze i lepsze kalorii mądry do jedzenia w domu. Tylko jeść w restauracji na specjalne okazje. Jeśli zwykle udać się do restauracji z przyjaciółmi, wskazują na spacer z przyjaciółmi, zamiast posiłku. W ten sposób będzie można uniknąć tej dodatkowej bieżni trening trzeba by zrobić, aby zrekompensować wszystkich kalorii jedli.
 • Najprostszym sposobem, aby monitorować części jest po prostu zjeść połowę posiłku. Jedz połowę kanapkę i wymień paczkę chipsów chrupiące marchewki. Jeśli jesteś w restauracji, zjeść połowę posiłku. Możesz poprosić nawet kelnera lub kucharz aby dać Take-out pojemnik z posiłku, dzięki czemu można natychmiast umieścić połowę posiłku w polu, kiedy nadejdzie.
 • Kup paczkowane, niskie-CAL kolacje. Może to część kontroli łatwe, jak mikrofalówek lub wcześniej przygotowane kolacje są zwykle znacznie mniejsze niż przeciętny pełnowymiarową kolację. Można je znaleźć w prawie każdym supermarkecie.
 • Sprawdź etykiety żywieniowe dla porcje wielkości. Większość ludzi dotrzeć do chipsów nieobecnych umysłem, ale te garści dodać. Porcja mięsa jest tylko trzech uncji. Jest to wielkość dłoni! Porcja sera jest wielkości dwóch kwadratów domina. Tylko połowa małej obwarzanek ma wielkość porcji. Odnośnik piramidy żywności wystawionej przez FDA, aby dowiedzieć się, jak wiele porcji każdej grupy żywności powinna masz.

Ustaw realistyczne cele i spotkać się

Jeśli próbujesz schudnąć, ważne jest, aby ustawić realistyczne cele. Po dotarciu do celu, spotkać się. Jeśli ustawisz realistyczne cele, będzie bardziej prawdopodobne, aby trzymać się z nimi i odnieść sukces. To z kolei zwiększa motywację, aby stracić na wadze więcej lub poprawy stanu zdrowia. Zamiast starać się stracić 60 funtów w ciągu trzech miesięcy, strzelać do jednego funta na tydzień lub cztery funty miesięcznie. Może także pomóc mieć szersze cele, jak prowadzenie 10k lub rowerem siedem mil bez zatrzymywania.

Daj sobie motywację, aby osiągnąć swoje cele poprzez nagradzanie się. Dieta może być męczące, ale oprzeć się pokusie, aby nagradzać nowych zdrowych nawyków z ładunkiem kalorii posiłek lub deser. To po prostu umieścić na torze do innego treningu na bieżni. Zamiast odkładać pieniądze na każdego funta można spalić tak, że gdy osiągniesz swój cel wagi można kupić sobie coś. Można także udać się manicure lub pedicure, masaż, obejrzeć film lub iść na plażę i cieszyć się dobrą książkę w słońcu. Nagrodą będzie służyć jako przypomnienie dla wszystkich ciężkiej pracy można umieścić do osiągnięcia celu. Jest to okazja, aby wyrzucić wykres kalorii na dzień, odpocząć i cieszyć się sukcesem.

Liczenie kalorii

Liczenie kalorii może być frustrujące dla kobiet, ale to nie musi być. Ilość kalorii trzeba zależy od poziomu wagi, wieku, wzrostu i aktywności, ale szacunki kalorii może wciąż być pomocne. Aby schudnąć, trzeba najpierw ustalić, ile kalorii trzeba utrzymania aktualnej masy ciała. To jest także nazywany podstawową przemianę materii (BMR). Gdy wiesz, BMR można wyciąć kalorii i współczynnik w wysokości ćwiczenia potrzebna, aby schudnąć. Wzór na BMR dla kobiet jest:

655 + (4,3 x waga w kg) + (4,7 x wysokość w calach) - (4.7 x wiek w latach).

Jeśli tak niewiele do ćwiczeń, należy pomnożyć przez 0,2 swój BMR. Jeśli jesteś lekko aktywny, pomnożyć przez 0,3 swój BMR. Jeśli wykonuje większość dni w tygodniu, należy pomnożyć przez 0,4 swój BMR. Jeśli ćwiczysz codziennie o wysokiej intensywności, należy pomnożyć przez 0,5 swój BMR. To jest Twój BMR i ilość kalorii potrzebnych dziennie, aby utrzymać swoją wagę.

Jeden funt tłuszczu jest równa 3500 kalorii. Aby stracić pół kilograma wagi na tydzień, trzeba wyciąć 500 kalorii z codziennej diety lub ćwiczeń do swoich integracji planów utrata masy ciała do spalania tłuszczu i kalorii. Niezależnie od tego, jakie cele wagowe, nie zużywają mniej niż 1200 kalorii dziennie. Gdy jesz mniej niż 1200 kalorii dziennie, organizm najprawdopodobniej przejdzie w tryb głodu i przechowywać kalorii zamiast spalić. Użyj wykres kalorii, aby śledzić, co jesz i się na siłownię biznesowe kopać swoje ciało i metabolizm do kształtu.

Pierwsze kroki

Gratulujemy decyzji, aby schudnąć i stać się zdrowsze osoba! Choć może się to wydawać nudne czasami, jeśli trzymać się programu odchudzania stałych będzie sukces nie wiem co.

Aby dowiedzieć się, jaki ciężar trzeba stracić, najpierw obliczyć swój wskaźnik masy ciała (BMI), za pomocą tego wzoru: (waga / wysokość w calach) x (wysokość w calach) x 703. Jeśli BMI mieści się między 18,5 a 25, następnie są uważane za normalną wagę dla kobiety. Jeśli BMI wynosi od 25 do 30, jesteś za nadwagę. Kiedy zorientowali się, BMI, będzie w stanie określić, jak dużą wagę trzeba stracić, aby wchodzić w "normalnym" gramatury. To jest w porządku do diety, jeśli jesteś w "normalnym" zakresie masy i nadal chcą stracić kilka kilogramów i utrzymać wagę.

Pamiętaj, że utrata wagi jest to decyzja na życie, a nie tylko decyzja dieta. Zawierać zarówno ćwiczenia i zdrowe odżywianie w swoim codziennym życiu. Zmień swój stosunek do swojego ciała. Jeśli widzisz swoją wagę jako coś niemożliwego do przekształcenia, to nie uda. Pomyśl o sobie jako zdolny i gotowy do zmiany i będzie w drodze do swoich celów odchudzania. Tak kocham swoje ciało, mają wiarę w siebie i dostać się do tego treningu na bieżni!

BMI: Body Mass Index

Dziś, wiele osób mówi o BMI. Co to jest? BMI to skrót od wskaźnika masy ciała. Jest to numer, który jest liczony od wagi kobiety i wysokości. Mimo, że nie ma bezpośredniego pomiaru tkanki tłuszczowej, BMI odczyt wykazano korelacji z metod pomiaru tłuszczu, takie jak podwodne ważenia. Według Centrum Kontroli Chorób, poniższa metoda służy do obliczania BMI:

Formuła: Waga (lb) / [wysokość (w)] 2 x 703

Oblicz BMI przez podzielenie masy ciała w funtach (lbs) przez wysokość w calach (w) do kwadratu i mnożąc przez współczynnik konwersji wynoszący 703.

Przykład: Waga = 150 kg, wysokość = 5'5 "(65")

Obliczenia: [150 ÷ ​​(65) 2] x 703 = 24,96

BMI poniżej 18,5 uznaje się za niedowagę. Od 18,5 do 24,9, BMI są uważane za normalne. Jeśli BMI wynosi od 25 do 25,9, jesteś za nadwagę. Otyłość rozpoczyna się BMI 30. Chociaż BMI może być użytecznym sposobem obliczania tłuszcz, istnieją pewne zastrzeżenia. Bardzo muskularna kobieta będzie oczywiście ważyć więcej. Jednak to nie znaczy, że ma więcej tłuszczu.

Zdrowe Odchudzanie

Zróbmy matematyki: Jeśli 3500 kalorii równa się jeden funt tkanki tłuszczowej, albo trzeba jeść 3500 kalorii mniej, lub nagrać dodatkowe 3500 kalorii. Jak dużo czasu, że można realnie to zrobić?

Jeśli dieta twierdzi, że można stracić siedem funtów tygodniowo, co oznacza, że ​​będziesz jeść 3500 kalorii mniej dziennie. Były naprawdę jedzenia, że ​​znacznie więcej niż 3500 kalorii dziennie? Prawdopodobnie nie. To samo odnosi się do ćwiczeń. Zastanów się, że bieganie spala około 100 kalorii na mile, nawet jeśli pobiegł maraton, nadal nie spalić jednego kilograma tkanki tłuszczowej. Szybka utrata masy ciała jest zazwyczaj utrata wody, w przeciwieństwie do tłuszczu loss.Additionally, szybka utrata masy ciała spowalnia tempo przemiany materii. Jak najszybciej wrócić do normalnych nawyków żywieniowych, ponieważ organizm nie przyzwyczaili się do mniej kalorii, można uzyskać z powrotem na wadze dwa razy tak szybko, jak go straciłeś.

Dla trwałych rezultatów, dążyć do zdrowego wagi wskaźnik strat od jednego do dwóch funtów tygodniowo.

Utrata masy ciała i tkanki tłuszczowej u kobiet Dystrybucja

Nie musisz czytać Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus, aby uświadomić sobie, że mężczyźni i kobiety mają różne wzorce dystrybucji tkanki tłuszczowej. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie mają tendencję do gromadzenia się tłuszczu wokół brzucha, dając im jabłko lub "android kształt, natomiast kobiety gromadzi tkankę tłuszczową wokół swoich bioder, ud i pośladków, co powoduje gruszka lub" Fembot "kształtu. Tłuszcz ten może być albo podskórne, które jest tłuszcz umieszczone pod skórą lub trzewna, która jest tłuszcz, który znajduje się w pobliżu narządów wewnętrznych. Ponieważ otyłość brzuszna jest zwykle trzewnej tkanki tłuszczowej, może stanowić zagrożenie dla zdrowia, takich jak cukrzyca, choroby serca, raka i chorób układu oddechowego. W kontrast, tłuszcz podskórny, który gromadzi się wokół ud bioder i pośladków może kobieta podatne na biomechaniczne obrażeń dolnej części ciała.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że nawet program odchudzania na najlepsze kobiet nie może pozbyć się tkanki tłuszczowej znacznie niższej, jak chciałaby. Jednakże, nie jest tego powodem. Niektóre samice funkcje hormonalne, takie jak wychowywania dzieci, wymaga podstawowej kwoty zasadniczej tłuszczu.

Choć może to brzmieć zniechęcające, nie wszystkie wieści są ponure. Mimo, że może być trudniej schudnąć wokół dolnej części ciała, utraty tkanki tłuszczowej wokół brzucha jest stosunkowo łatwy, pod warunkiem zachowania zdrowego odchudzania i plan diety. W tym czasie, należy przeczytać rozdział na temat treningu siłowego! Rozwój górną część ciała sprawi, że dolna część ciała wydaje się szczuplejsze. Będzie również rev tempo przemiany materii, która przyspiesza wyników programu odchudzania.

Lifestyle Zmiany dla Weight Loss

Jaki jest najlepszy trening dla utraty wagi? Jest to chyba najbardziej typowe pytanie przedstawione fitness i odchudzania profesjonalistów. Najprostsza odpowiedź brzmi: jedna, że ​​najbardziej. Brzmi to jak nie myślenia, ale pomyśl o tym: Jak możesz stosować się do programu, który po prostu nie cieszyć? Zróbmy krok dalej. Jeśli chodzi o ćwiczenia przyczepność, badania wykazały bezpośredni związek pomiędzy wygodą i zgodności. Innymi słowy, jeśli Twoje centrum fitness jest o godzinę jazdy od domu, na ile jest prawdopodobne, że będzie można wybrać się na co dzień?

Więc teraz, że mamy odpowiedzi na to pytanie, czy jesteś zainteresowany dowiedzieć się o najbardziej skuteczny program odchudzania? To się nazywa zmiana stylu życia. Oto kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby program odchudzania. Brak sprzętu lub siłowni członkostwa jest wymagany:

 • Spacer go: Jeżeli możesz chodzić do pracy, to świetnie. Jeśli nie, za parkowanie dalej od biura. Idź na spacer po posiłku. Europejczycy wiedzieli o tym od lat.
 • Podjąć niezbędne kroki, aby spalić tłuszcz: Innymi słowy, wydostać się z windy i dalej do klatki schodowej. Zwiedzanie kroki również buduje piękne tyłki!
 • Idź jeździć na rowerze: To oszczędza na gazie, spala tłuszcz i jest przyjazny dla środowiska.
 • Lose pilota: Tak, mówimy tylko o kilku kalorii tutaj. Ale leżąc na kanapie z pilotem prowadzi do ogólnie leniwe.
 • Fidget: Nie śmiej się! Mayo Clinic wykazały, że ludzie, którzy angażują się w "zakaz wykonywania działalności termogenezę", takich jak wiercenie się i zmiany postawy spalić więcej kalorii w ciągu dnia, niż ludzi, którzy pozostają nieruchome.

Nie wchodzą do Fat Burning Sztuczki stracić tych funtów końcowe

Najlepszym sposobem, aby spalić tłuszcz jest ćwiczenie z połączeniem treningu cardio i siłowego. Ale wiele kobiet denerwować, kiedy uderzył plateau odchudzania. Ci schudnąć, a następnie skala wydaje się trzymać w tym ostatnim pięciu do 10 funtów.

Nie porzucają swoje rutynowych fitness i zwrócić się do magicznych kul lub diety numerek SUV do spalania tłuszczu. Zamiast ponownie kalorii. Najważniejsze w utracie wagi jest to, że trzeba spalić więcej kalorii niż zużywa, ale jeśli zmniejszyć spożycie zbyt drastycznie, twoje ciało przechodzi w tryb głodu. Jeśli masz tylko kilka dodatkowych kilogramów do stracenia, twoje ciało może być walki powiesić na każdej uncji.

Może faktycznie trzeba jeść trochę więcej, aby nadać swój metabolizm i spalanie tłuszczu. Wystarczy trzymać się zdrowej żywności, a nie żywności śmieci. I ponownie ocenić swój cel. Jeśli są w ciągu kilku funtów, może być w zdrowej wagi chcesz, a jeśli trzymać się plan fitness, organizm może przenieść się na płaskowyż z trochę więcej czasu.

Dodaj Przebieg, schudnąć

Szukasz najlepszego treningu do utraty wagi? Tie na parę butów do biegania. Bieg spala więcej kalorii na godzinę, niż prawie wszystkich innych oddychanie.

W zależności od płci, wielkości i ciała typu, działa oparzenia wszędzie od 500 do 1300 kalorii na godzinę; ta wyprzedza większość innych form ćwiczeń. Jeśli jesteś regularny zawodnik i utrata masy ciała jest twój cel, stopniowo zwiększać swój przebieg tygodniowy dodając milę lub dwie do swoich tras kilka razy w tygodniu. Na przykład, jeśli można normalnie uruchomić trzy mile (lub na pół godziny) jeden dzień, dodać mil (lub innego pięciu do 10 minut). Ale pamiętaj: Jeśli zwiększysz swoją przebieg pewnego dnia spadnie z powrotem następnego dnia. Jeśli budować zbyt szybko, możesz zwiększyć ryzyko kontuzji.

Jeśli jesteś nowy uruchomiony, na przemian działa z chodzenia i stopniowo budować czas spędzony działa vs. chodzenia.

Vary veggies

OK, warzywa nie mogą top listę zabawy i ciekawych potraw. Jeśli jednak dołożyć starań, aby kupić i jeść różnorodne warzywa, prawdopodobnie w końcu jeść więcej z nich jako część swojej diety. Sukcesy odchudzania wiele kobiet może być utrzymywana z niektórych zmian w diecie.

Pomyśl o wyjeździe do bar sałatkowy; nie po prostu załadować swój talerz z jednej rzeczy, gdy istnieje tak wiele odmian. Dodać odmiany swoją mantrę, kiedy robisz zakupy do warzyw. Nie wystarczy kupić brokuły i zmusić się do jedzenia ogromny talerz z nim. Zamiast wybrać brokuły, marchew, kalafior, pokroić na małe kawałki i kąpieli w sosem winegret światła.

Odchudzanie przez Weight Watchers

W ciągu ostatnich trzech dekad, niektóre wackiest diety zostały wprowadzone do obrotu na amerykańskiej opinii publicznej. Jeśli badania dowiodły, jedną rzecz, to fakt, że fad diety nie działają. Jedyny program, który pozostał konsekwentnie próbował i prawda to jest program Weight Watchers

Nawet jeśli nie jesteś typem osoby, która lubi chodzić na spotkania, wiele Weight Watchers planu przewidują szereg elastycznych opcji, które odpowiadają Twojego stylu życia. W przeciwieństwie do diety nie węglowodanów oraz form zupełnym szaleństwem, te diety nie ograniczają Cię od jedzenia żywności, które są niezbędne do utrzymania optymalnego stanu zdrowia. Są też zwolennikami ćwiczenia do utraty wagi, która jest pozytywnym czynnikiem w sobie. W rzeczywistości ich strona jest stale aktualizowana o informacje o najnowszych programów fitness.

Gdy dołączysz Weight Watchers, masz do wyboru dwa plany. Plan Flex pozwala jeść żywności, które lubisz. Jednak można kontrolować, ile tych środków można zjeść. W przeciwieństwie do tego, jeśli wymagają większej dyscypliny planu, plan rdzenia skupia się na zdrowej żywności z okazjonalnych przekąski w małych ilościach.

Susie Orbach Fat jest Feminist Issue

Choć Susie Orbach Fat jest feministyczna Problem został opublikowany w 1981 roku, nadal jest jednym z najlepszych książek, które atakują kwestii utraty wagi kobiet. Niektóre z koncepcji omawianych w książce Orbach to:

 • Nierealistyczne oczekiwania dotyczące swojego życia po utracie wagi: Wiele kobiet uważa, że jeśli oni mogą tylko stracić 10 funtów, otrzyma faceta, wzbogacenia się, awansować, wygrać na loterii (no, może nie) itd. Kiedy życie nie automatycznie stają się niesamowite po utracie wagi, odzyskać ich ciężar.
 • Jedzenie kompulsywne: Jedno z pytań kobiet powinni zadać sobie pytanie o to, czy nie są one bardzo zdrowe, kiedy dotrą na coś do jedzenia. Orbach twierdzi, że kobiety często przejadania się, a tym samym przyrost masy ciała, ponieważ tłuszcz jest mechanizmem obronnym.
 • Zespół Yoyo Dieta: Byłaś "dobre" na diecie przez kilka tygodni, więc są nagradzanie się, gdy wyjeżdżasz na weekend. Jednak przyszedł poniedziałek, wiesz, że będziesz z powrotem do więzienia "dieta", więc można jeść wszystko w zasięgu wzroku. Ponieważ tempo przemiany materii jest prawdopodobnie niższa z powodu pokarmu, może w końcu zyskuje na wadze więcej niż zostały utracone.
 • Karmienie zegara zamiast żołądka: Być może jest to jeden z największych problemów w odniesieniu do utraty wagi. Czy można jeść w południe, nawet jeśli nie jesteś głodny? Czy kiedykolwiek zużyte setki kalorii sałatka próbując uniknąć jedzenia ciasteczko, by ostatecznie kończy się jedzenie to ciasteczko tak? Orbach sugeruje, że mamy jeść tylko to, co chcemy, i tylko wtedy, gdy jesteśmy głodni.

Pomiar tkanki tłuszczowej z Caliber fałd skóry

Korzystanie z fałd skóry kalibru do pomiaru tkanki tłuszczowej może być skuteczna, wtedy i tylko wtedy, jeśli jest wykonane prawidłowo. Dla dokładnego czytania, musisz mieć pewność, aby zmierzyć się dokładnie w tym samym miejscu za każdym razem. W przeciwnym razie, jeśli zostały następujące skutecznego programu odchudzania, zostaniesz nagrodzony natychmiastowej gratyfikacji doświadczania "mniej szczypta na cal. Pamiętaj: aby stracić tłuszcz, trzeba spalić tłuszcz.

Niektóre z popularnych miejsc jest przeprowadzenie badania fałd skóry tkanki tłuszczowej są:

 • Zmierz się w punkcie, który jest w połowie drogi między barku i łokcia. Trzymaj rękę zrelaksowany, z dłonią skierowaną w dół. Trójgłowego tendencję do jednego z obszarów ciała, który gromadzi się tłuszcz. Upewnij się, że jesteś uzupełnienie programu odchudzania z treningu siłowego, który tonie mięśnie i przyspieszyć tempo przemiany materii.
 • Abdominal Powierzchnia: Aby schudnąć wokół brzucha, trzeba spalić tłuszcz poprzez ćwiczenia aerobowe. Tłuszczu wokół brzucha jest, w niektórych przypadkach, wskazanie, że może jeść zbyt dużo żywności o wysokiej zawartości tłuszczu. Jednakże, jeśli zostały następujące fitness i zdrowej wagi planu strat, będzie to, co widzisz, gdy używasz fałd skóry kalibru do pomiaru tkanki tłuszczowej w tym obszarze. Zmierz o 15cm. z pępka.
 • Twoja skóra krotnie kalibru będzie pochodzić z instrukcją obsługi, która wyjaśni innych stron do badania tkanki tłuszczowej. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy postępować zgodnie z instrukcjami, jak ostrożnie, jak to możliwe.

Tarczycy i utrata masy ciała u kobiet

Większość z nas zna kobietę, która zjada zdrową dietę, ćwiczenia regularnie, ale wciąż wydaje się być przeprowadzenie kilku nadmiar kilogramów. Jaki jest tego powód? Czy ona potajemnie jedzenie żywności o wysokiej zawartości tłuszczu i wysokiej kaloryczności? Prawdopodobnie nie. Bardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest to, że jest ona cierpi z niedoczynnością tarczycy, która wynika z badań, jest jedną z najczęściej nieodebranych diagnozy we współczesnej medycyny. Ponieważ choroba ta dotyka kobiety osiem razy częściej niż mężczyźni, często może być winowajcą odpowiedzialnym za zwłokę postęp nawet najlepszy program odchudzania dla kobiet.

Objawy niedoczynności tarczycy

 • Nieoczekiwane i niewyjaśnione zwiększenie masy ciała
 • Depresja
 • Low Energy
 • Utrata pamięci
 • Zimne ręce

Choć lekarze nie jesteś pewien, dlaczego nie wydaje się być nagła epidemia kobiet cierpiących na niedoczynność tarczycy, istnieje kilka teorii. Jest całkiem możliwe, że produkty takie jak aspartam, diety napoje gazowane znaleźć w soi, i który często jest sugerowane jako alternatywę niskotłuszczowy do produktów mleczarskich mogą zawierać związki, które hamują normalne funkcjonowanie tarczycy. Chociaż badania w urzędzie lekarzy jest Ci najlepiej do diagnozowania niedoczynności tarczycy, jest prosty test domu można spróbować. Podczas każdego ranka budzisz się, weź ty pachami temperaturę. Jeśli jest niższa niż 97,8 konsekwentnie, a występują objawy, należy skontaktować się z lekarzem.

Co można zrobić?

 • Pobierz 30 minut słońca codziennie. Światło słoneczne jest powiedziane, aby poprawić funkcjonowanie tarczycy.
 • Pobierz tyle jodu przez jedzenie ciemnozielone warzywa liściaste,
 • Zwrócić się do lekarza, aby przepisać leki na tarczycę

Obliczanie Body Fat Loss z Fat Wagi

Jest kilka rzeczy, które należy rozważyć przy użyciu bał skalę jako metody określania odchudzania.

 • W czasie ćwiczeń, będzie dodanie więcej mięśni, które mogą ważyć znacznie więcej niż tłuszcz.
 • Jak można nadal pracować, Twój gęstość kości wzrośnie. Chociaż może to oznaczać, że będzie można zobaczyć kilka dodatkowych kilogramów na wadze, ma gęstość kości dodaje istotną korzyść: może chronić przed rozwojem choroby zwyrodnieniowej stawów.

Gdy chcesz mierzyć swoje postępy w programie fitness i utrata masy ciała, najlepiej jest, aby śledzić procent tkanki tłuszczowej. Tkanka tłuszczowa jest tracona poprzez dietę i ćwiczenia aerobowe. Utrata tkanki tłuszczowej nie tylko poprawi wygląd: To może chronić od problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca, choroby serca i raka. Oto najczęstsze metody pomiaru tkanki tłuszczowej.

Body Fat Wagi: Niektóre firmy, takie jak Tanita, producenci skali tkanki tłuszczowej do użytku domowego. Skale te skorzystać z metody znanej jako bioelektrycznej impedancji do pomiaru procentowej zawartości tkanki tłuszczowej. Metoda ta polega na niskim poziomie prąd elektryczny przechodzi przez twoje ciało. Następnie "impedancja", lub sprzeciw wobec tego prądu jest mierzona. Wynik jest obliczany w połączeniu z Twoim wagi, wzrostu i wieku, aby określić procent tkanki tłuszczowej. Choć może to brzmieć jak najprostszy sposób, aby obliczyć zawartość tłuszczu w organizmie, są pewne zastrzeżenia. Na przykład, ilość wody w organizmie, twój temperatura skóry i ostatnia aktywność fizyczna może wpływać na wyniki. W celu zapewnienia dokładności, nie jeść i nie pić przez cztery godziny przed wykonaniem testu, i unikać ćwiczeń lub 12 godzin przed badaniem.

Witaminy z warzywami: świeże vs Konserwy vs. mrożonek

Warzywa są ważnym elementem zdrowej, zbilansowanej diety. Są niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, nie zawierają cholesterolu i są bogate w witaminy takie jak A i C oraz minerałów i błonnika. Ale co dokładnie forma warzywa są najlepsze? Czy więcej witamin w świeżych, mrożonych warzyw w puszkach lub?

Przydomowy ogród Warzywa

Większość ludzi wierzy, że świeże warzywa są najlepszym rozwiązaniem ponieważ nie zostały naruszone lub przetworzone. To prawda, jeśli kupujesz lokalnych, rodzimych produktów z rynku rolników lub wybierając je prosto z ogrodu przydomowego. Jednak, jeśli otrzymujesz warzywa od sklepu lub zakup non-native warzyw, to może nie być prawdą.

Wartość odżywczą świeżych warzyw zależy od ich sezonowości i dostępności w okolicy. Wiele warzyw na duże odległości podróżowałem do lądowania w sekcji wytwarzania swojego sklepu łańcucha. Gdy warzywa są dostarczane na terenie całego kraju, są one narażone na działanie ekstremalnych temperatur, które uwalniają ich ważnych składników odżywczych takich jak witaminy A i C. Wiele świeżych warzyw, które muszą być dostarczane na wielkie odległości, również zostały zebrane zanim dojrzeją (przed witamin i składniki odżywcze miał szansę na opracowanie w ramach warzyw).

Z zamrażarką

Warzywa mrożone, z drugiej strony, są zabierani na szczyt dojrzałości potem zbladł i szybko zamrożono w celu usunięcia bakterii i blokady w ich niezbędnych witamin i składników odżywczych. Szybciej są one zamrożone po zebraniu, tym więcej składników odżywczych, będą one zachowują. Plus, a świeże warzywa mają żywotność tylko tydzień do dwóch tygodni w najlepszym, mrożone warzywa może dłużej trwać w bezpieczeństwie zamrażarce.

Prosto z półki

Konserwowane owoce mogą stracić na witaminę C w trakcie ogrzewania podczas konserw, ale kiedy są one przetwarzane i konserwy szybko, tak jak mrożonek, większość substancji odżywczych jest zablokowany i zachowany. Dlatego, warzywa w puszkach może mieć to samo, jeśli nie więcej składników odżywczych niż świeże warzywa i poziomu tych składników odżywczych pozostają niezmienione nawet po jednym lub dwóch latach przechowywania. Warzywa w puszkach są również jednym z najbezpieczniejszych produktów do wyboru, ponieważ często nie zawierają konserwantów, a ponieważ są one ogrzewane przed puszkach, są wolne od zanieczyszczeń związanych z żywnością.

Czytaj etykiety

Sól jest często dodawany do konserw lub mrożonych warzyw ze względów smakowych, więc należy przeczytać etykietę i wybrać produkty, które zawierają niskie lub nie stężenia sodu. Wybierając mrożonych warzyw, tylko składniki wymienione powinny być warzywa. Boiling warzyw również uwalnia składniki odżywcze, więc należy gotować je na tak krótko, jak to możliwe.

Zwiększyć dzienne spożycie

Przeciętny człowiek zjada tylko jedną trzecią dziennego zalecanego spożycia warzyw każdego dnia. Czy wybrać świeże, mrożone lub puszkowane, będą one dostarczyć najważniejszych witamin i składników odżywczych organizm potrzebuje. Tak czy odebrać je prosto z ogrodu, kopać w zamrażarce lub pociągnij je półce, spróbuj dodać warzywa do posiłków każdego dnia, aby utrzymać zdrowe ciało.