grsail.com

witraże do druku

Darmowe Wzory Witraż

Darmowe Wzory Witraż


Darmowe barwione wzorów szkła może być stosowany do wszystkich rodzajów dekoracyjne oprócz witraży. Od pikowania do ściegiem krzyżykowym, malarstwa do mozaiki, to jest zabawa, aby rozciągnąć swoją wyobraźnię z bezpłatnych wzorów barwionego szkła.

Świat Wzory Szkło barwione Bezpłatne

Ludzie, którzy nie pracują z witrażami może nie wiedzieć, że istnieje wiele różnych rodzajów wolnych barwionego szkła wzorców tam. Większość z nas uważa, okien, gdy myślimy o witraże, ale są też projekty dostępne na witraże w stylu Tiffany abażury, świeczniki, SunCatchers, lustra, posiadacze box tkanek i wiele więcej.

Jest to ważne, ponieważ jeśli szukasz konkretnego motywu, powiedzmy, kwiat, możesz znaleźć idealny obraz we wzór na polu tkanek, które można przekształcić w granicy lustra lub niezależnie od rodzaju projektu, który chcesz, aby , Nie jest ograniczony przez co wzór mówi opis.

Pobierz wzory do druku Darmowe witraży


Darmowe Wzory Witraż

Pobierz Fish Pattern


Darmowe Wzory Witraż

Pobierz Winogrona


Darmowe Wzory Witraż

Pobierz Roses


Darmowe Wzory Witraż

Pobierz Anioła


Darmowe Wzory Witraż

Pobierz Kogut

Gdzie szukać wzorców Darmowe szklane barwione

Istnieje wiele stron, które obejmują bezpłatne poplamione wzory szkła, zwykle obok zabarwionych wzorów szkła, które można kupić. Wzory są zazwyczaj oznaczone kolorami, lub w inny sposób różnią się od siebie, więc nie jest to zbyt trudne, aby znaleźć wolne nich.

 • Znajdź Wzory Witraż został Internecie barwione wzory szkła oddzielone w kategorie, dzięki czemu łatwo je znaleźć.
 • Witraż katalog Wzór ma najbardziej up-to-date i pełną listę stron internetowych oferujących wzory.
 • Chantal Witraż ma niesamowity wybór wzorów szkła wolnych barwionych, z wyobrażeń religijnych do węzłów celtyckich, wróżki do kwiatów. Więcej jej wzory można znaleźć na Wzory Chantal Witraż # 2 i art: Wzory ERY witraży. Darmowe Wzory Witraż ma ponad 150 darmowe wzory.
 • Wzór strona Resizer oferuje oryginalne wzory i innych z internetu, jak również oprogramowanie, które pozwala szybko zmienić rozmiar wzory (z 14-dniowy okres próbny).
 • Warner-Crivellaro posiada kolekcję 173 wolnych barwionego szkła wzorów do wyboru.
 • Alpine Szkło ma wiele pięknych sezonowych zabarwionych wzorów szkła bezpłatne.
 • Witraż patterns 'kropka org "wyjaśnia, jak tworzyć własne wzory.
 • Dół East Witraż Ma ładny zbiór wzorów szkła barwione sezonowych z ich klubu wzoru.
 • Kratkę Expressions oferuje bezpłatne wzory witrażowe wiele pięknych wzorów z ich kolekcji cd każdego miesiąca.

Korzystanie Wzory Darmowe szklane barwione

Nawet jeśli nie jesteś crafter, który lubi pracować z witrażami, te wzory mogą stanowić inspirację dla Ciebie w innych rzemiosł. Można podjąć wzory bezpośrednio i używać ich jako swego rodzaju wzór malowania-przez-numer malować podobny projekt na płótnie lub jako część projektu rzemiosła.

Proste wzory mogą być konwertowane do bardzo łatwo kołdra wzorców; wystarczy skorzystać z barwionego szkła jako wzór wzór wyciąć kawałki tkanin. Podobnie, można korzystać z linii wzorca, aby mozaik (z płytek lub nawet pokrojone papieru) lub śledzić wzór na siatce i przekonwertować go na wzór graficzny.

Jeśli są dzieci w domu, darmowe barwione wzorów szkła wspaniałymi kolorowanki, a dzieci mogą tworzyć własne "Witraż" okien przez cięcie się trochę bitów papieru budowy, karty, śmieci i papieru do pakowania i naklejania ich na wzór, podając własne mozaikowe kolaże.

Druku Wyszukiwania słowne dla dzieci

Druku Wyszukiwania słowne dla dzieci


Druku wyszukiwanie słów są w niemal każdym temacie, który chcesz, a jeśli nie możesz znaleźć właściwy można nawet zrobić jeden. Mogą nawet pomóc w poprawie umiejętności myślenia wszystkim w wolne popołudnie telewizji.

Pobieranie wyszukiwanie słów

Poniżej znajdują się trzy różne tematy wyszukiwanie słów: przestrzeń, plaża i śniadanie. Aby wydrukować, kliknij na obrazek, aby otworzyć plik PDF w innej karcie. Następnie kliknij na ikonę drukarki, aby wydrukować wyszukiwania słowa w domu. Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania wyszukiwanie słów, sprawdź te pomocne wskazówki.


Druku Wyszukiwania słowne dla dzieci

Kliknij, aby wydrukować to szukanie Śniadanie słowo.


Druku Wyszukiwania słowne dla dzieci

Kliknij, aby wydrukować tę zewnętrzną przeszukiwanie przestrzeni tekstu.


Druku Wyszukiwania słowne dla dzieci

Kliknij, aby wydrukować to szukanie plaża słowo.

Więcej Słowo Wyszukiwania

Nie ograniczaj się do tych trzech wyszukiwanie słów. Istnieją dziesiątki bardziej dostępne online:

 • Puzzle Wybór ma wiele wyszukiwanie słów można wybrać poprzez kliknięcie na tematu. Tematy obejmują buty, koty, pogodę i inne. Podczas gdy większość wyszukiwanie słów można wydrukować, istnieje również możliwość korzystania z niektórych z nich interaktywnie w Internecie.
 • Puzzle Club to dobry wybór, jeśli masz dzieci w różnym wieku. Zagadki są uporządkowane od łatwych do twardych i mają tematy, takie jak kolory, dni tygodnia i znanych kompozytorów. Wszystkie z nich są do druku.
 • Skocz do wiosny z tych tematycznych wyszukiwanie słów z Zakład Logiki Stosowanej.

Słowo Wskazówki wyszukiwania

Jeśli czujesz się twórczy, można także wyszukiwanie słów przy użyciu edytora tekstu lub pisząc je ręcznie. Uczynić je bardziej edukacyjna używając terminów naukowych lub innych słów, które mogą być konieczne do spojrzał w słowniku. Można nawet mieć dzieci pisać własne proste wyszukiwanie oparte na tematy ich interesujące.

Narodziny druku Ogłoszenia

Narodziny druku Ogłoszenia


Korzystanie druku ogłoszeń urodzenia jest szybki i niedrogi sposób, aby krewni i przyjaciele wiedzą o przybyciu nowego pakiet radości. Kiedy je wydrukować w domu, Twoje ogłoszenia są gotowe do wysłania natychmiast; nie ma oczekiwania na druku, przetwarzania lub wysyłki.

Pobierz darmowe Narodziny dziecka

Komunikaty urodzenia na tej stronie są darmowe do pobrania, dostosować i druku. Wybierz z geometrycznych wzorów z granicami w różowy, niebieski lub neutralnych kolorach, jak i bardziej tradycyjnych wzorów, które wyposażone wypchane niedźwiedzie dla chłopców lub dziewcząt. Możesz nawet wybrać ładny motyw dżungli zwierząt lub wzorem szachownicy pełen kaczek, grzechotki i inne.

Otworzyć i edytować jedną z poniższych ogłoszeń dla urodzenia dziecka. Kiedy jesteś gotowy do wydruku, sprawdzić poziom tuszu w Twojej drukarki i załadować papieru ciężkiego do drukarki. Wydrukuj jedną kopię i sprawdzane, aby upewnić się, że to idealne przed wydrukowaniem pozostałych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku zapowiedzi, sprawdź te pomocne wskazówki.


Narodziny druku Ogłoszenia

Pobierz niebieski komunikat.


Narodziny druku Ogłoszenia

Pobierz różowy wiadomość.


Narodziny druku Ogłoszenia

Pobierz niebieski miś wiadomość.


Narodziny druku Ogłoszenia

Pobierz różowy zapowiedź niedźwiedzia.


Narodziny druku Ogłoszenia

Pobierz motyw dżungli ogłoszenie.


Narodziny druku Ogłoszenia

Pobierz geometryczny zapowiedź projektu.

Więcej Miejsca Drukuj Dziecko Ogłoszenia

Można również znaleźć wiele drukowanych ogłoszeń dla dzieci w Internecie. Wiele z tych szablonów jest konfigurowalny i pozwala na zmianę czcionki, treść, a nawet dodać zdjęcia. Aby zmienić wygląd szablonu, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i podglądu zapowiedź przed wydrukowaniem.

 • American Greetings oferuje pięć różnych szablonów do drukowania w domu. Twój proces jest wolny jako nowego członka, ale ta strona wymaga płatności po zakończeniu okresu próbnego. Każdy szablon można dostosować do rozmiaru zdjęć, tekstu, grafiki i ramki.
 • Jeśli chcesz opcję niedrogie, za odwiedzenie strony Drukuj wolnego With My Pic, który pozwala wybrać z jednej z 12 różnych wzorów urodzenia ogłoszenie. Wszystkie szablony pozwalają, aby dodać zdjęcie z komputera, i nie wymaga członkostwa.
 • Znajdziesz unikalny zestaw Narodziny dziecka w chwili urodzenia do druku Ogłoszenia. Wydrukuj jedną z wolnych, podstawowych szablonów, w tym możliwości przyjęcia i wielokrotności. Za niewielką opłatą można pobrać dostosować szablon, dodać swoje dane i wydrukować.

Stwórz własną Ogłoszenie

Rodzice, którzy chcą tworzyć wiadomość jako wyjątkowy, jak ich pakiet radości może chcą tworzyć własne druku baby ogłoszenie za pomocą edytora tekstu, edycji zdjęć lub oprogramowania scrapbooking. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć wielkość projektu pragnienie i dodać redakcyjne, tła, grafiki i fotografii, aby uczynić go swoim własnym.

Podstawowe informacje Ogłoszenie

To jest podstawowe informacje chcesz dołączyć na swoich ogłoszeń:

 • Nazwa
 • Płeć
 • Data urodzenia
 • Czas narodzin
 • Waga
 • Długość
 • Miejsce urodzenia
 • Imiona rodziców
 • Imiona rodzeństwa

Próbka Urodzenia Ogłoszenie Nazwa

Zamiast po prostu wymieniając podstawowe informacje, możesz napisać to trochę opowieść o włączeniu do ogłoszeń. Dostosuj następujące do własnych potrzeb.


Robert i Mary serca wzrosła Martinson

wraz z nadejściem mały pakiet, który jest nowy

25 sierpnia 2012 roku,

kiedy Paige Marie Martinson urodził się w 23:06

Była 7 funtów, 5 uncji, i 19 cm długości,

i został powitany przez swoich wzbudzonych rodzeństwa Frank i Sarah.

Możesz również rozważyć tę opcję dla swojego ogłoszenia brzmienia.


Bryan William Smith wkradł się do naszych serc,

a teraz wiemy, że nigdy nie będziesz częścią.

Urodził się 14 września 2012

na 05:13 i było 8 funtów, 4 uncji, i 21 cm długości.

Rodzice Susan i Daniel Smith cieszą

każda minuta z nim!

Wielu rodziców może również dodać niezapomniane powiedzenie do karty. To może być tak proste, jak "cute jako przycisk" lub tak znaczne jak ulubiony werset religijnej. Dodatkowo można wybrać to noworodka wiersz lub fragment z historii dzieciństwa ulubiony.

Zdjęcie dla dzieci do druku Ogłoszenia

Po dokonaniu ogłoszenia w domu, nie zapomnij dodać zdjęcie dziecka lub dwa. Jest często używany zbliżenie twarzy dziecka lub pełne strzał ciała. Rodzice mogą również zdecydować się na to kilka zdjęć dziecka z rodzeństwem lub zdjęcia swoich maleńkich palcach rąk i nóg. Czarno-białe zdjęcia dodają klasy i nostalgii do ogłoszenia ze zdjęciem podczas kolorowe zdjęcia można pokazać kolor włosów do każdego, kto odbiera wiadomość.

Dzielić się Dobrą Nowiną

Komunikaty druku można tworzyć i drukować w domu pozwalają dzielić przybycie dziecka jak najszybciej. Są szybkie, łatwe i konfigurowalny, co sprawia, że ​​proste dla rodziców do dzielenia się Dobrą Nowinę o wszystkich od razu.

Flagi dla dzieci do druku

Flagi dla dzieci do druku

Flagi dla dzieci do druku oferują rodzicom i nauczycielom prosty, lecz skuteczny sposób uczyć dzieci o historii własnej flagi, a także flagi należących do innych krajów.

Flagi druku

Flagi, ich kolorów i kształtów, są świetne narzędzia do nauki dla wielu różnych rodzajów działalności. Możesz drukować te flagi i mieć dzieci, sortować je w oparciu o ich kolory i kształty, można też uczyć dzieci o różnych regionach świata za pomocą flagi narodowe i globus lub mapa świata. Aby wydrukować pełną wersję w kolorze flagi danego kraju, kliknij na "kolor" pełne flag tekstu. Aby wydrukować czarno-białą wersję do barwienia, drukowania na "kolorowanie bandery" tekstu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku flag, sprawdź te pomocne wskazówki.


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Bangladeszu pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Bangladeszu


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Brazylii pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Brazylii

Flagi dla dzieci do druku

Chiny pełnym kolorze flagi
Chiny Flaga kolorowanki


Flagi dla dzieci do druku

Flaga kolorów Kongo pełna
Kongo kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Egipt pełny kolor flagi
Egipt kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Etiopia Etiopia pełna kolorystyka kolor flagi flagi


Flagi dla dzieci do druku

Francja pełnym kolorze flagi
Francja Flaga kolorowanki


Flagi dla dzieci do druku

Indie pełny kolor flagi
Indie Flaga kolorowanki


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Indonezji pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Indonezji


Flagi dla dzieci do druku

Japonia pełna kolorów flagi
Kolorowanka Flaga JaponiiMeksyk pełne kolorów flagi
Kolorowanka Flaga MeksykuFlaga Nigerii pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Nigerii


Flagi dla dzieci do druku

Pakistan pełne kolorów flagi
Kolorowanka Flaga PakistanuFilipiny pełne kolorów flagi
Filipiny kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Rosji pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Rosji


Flagi dla dzieci do druku

Tajlandia pełna kolorów flagi
Tajlandia kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Turcji pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga TurcjiWielka Brytania pełny kolor flagi
Kolorowanka Flaga Wielka BrytaniaFlaga Stanów Zjednoczonych w pełnym kolorze
Stany Zjednoczone kolorystyka flagi


Flagi dla dzieci do druku

Flaga Wietnamu pełnym kolorze
Kolorowanka Flaga Wietnamu

Kliknij na zdjęcie, lub "kolorowym" podpis, aby uzyskać wersji do druku kolorów flagi. Kliknij na "kolorowanie flag" podpisie dostać do druku czarno-biały kontur flagi, nadaje się do barwienia.

Dodatkowe Flagi do druku dla dzieci

Szukasz flagą nieuwzględnione powyżej? Od amerykańskich flag państwowych do flagi narodowe państw nie objętych tutaj następujące zasoby zawierają wiele dodatkowych printables flag dla dzieci.

Flagi państwowe indywidualne

Strona główna Szkoła Odwiedzin: doskonałe źródło do nauczania geografii Stanów Zjednoczonych, ta strona oferuje wydruku rysowanie linii z każdego stanu flag USA dla dzieci do koloru. Organizowany przez państwo, ta strona oferuje również informacje o krajach, arkusz o każdym stanie i różne dodatkowe materiały, z piosenkami do quizów, że zarówno rodzice, jak i nauczyciele mogą korzystać inspirować swoje dzieci, aby dowiedzieć się o USA i na świecie.

Zaczarowana Nauka: Na flag państwowych, obok informacji o stanie i historii za obrazowania flagi, w Zaczarowana Learning oferuje bogactwo informacji. Goście mogą uzyskać dostęp i drukowanie, wszystkich materiałów edukacyjnych na miejscu za darmo; jednak 20 dolarów / rok zapewnia reklama subskrypcji wolne nawigację witryny, jak również przyjazne dla numeracji stron wydruku. To tylko członkowie wersja serwisu tworzy wyższej jakości printables do kolorowania flagi, zbierania informacji, a przedstawiający flagę w swoich rzeczywistych kolorów.

Dodatkowe Flagi świata

Farbowanie Zamek: Jest to kolejna strona łatwe w użyciu szablonów z kilkoma pustymi flagi PDF na drukowanie bez żadnych opłat. Dzieci mogą następnie kolor flagi albo przez zgadywania jego barwy lub kopiowanie flagę z klucza kolorów, która jest dostarczana wraz z flagami barwiących.

Flagi świata

Po wprowadzeniu flagi do swoich dzieci, można wzbudzić ich ciekawość kultur poza ich własne. Flagi mogą pomóc uczyć dzieci o globalnej społeczności i doprowadzić nieznane światy, do ich domów i sal lekcyjnych. Każda flaga przedstawia pojętny chwile, które mogą mieć pojemność od rozmieszczenia geograficznego kraju historycznego znaczenia dla Amerykanów, kraju dla danego kraju lub regionu, lub na świecie. Niech dzieci wybrać, które kraje chcą poznać, a flaga będzie bramą do świata, kultury, wiedzy i doświadczenia.

Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Zima Kolorowanki do druku dla dzieci


Gdy jest zbyt zimno, aby bawić się na zewnątrz, dają dzieciom niektóre z tych oryginalnych zima kolorowanki do utrzymania ich zajęte w środku. Są zupełnie za darmo, więc można pobrać tyle arkuszy, ile chcesz.

Bezpłatne zimowe Karty Kolorowanki

Dzieci pokochają te zimowe kolorowanki wypełnione motywami zabawnych stron. Mroźny wyglądające Snowman, jazda na dzieci lodu i miętowe cukierki laski pobudzi ich wyobraźnię i zapalić ich kreatywności. Kulig farbowanie strony nawet wygląda jak scena prosto z Jingle Bells. Wystarczy kliknąć na stronę, którą chcesz, a następnie kliknij przycisk Drukuj, po otwarciu pliku.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania tych printables, sprawdź te pomocne wskazówki.


Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Łyżwiarzy do druku


Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Candy Laski druku


Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Zimowy kulig do druku

Więcej Zima Kolorowanki do druku

Następujące strony internetowe oferują różne kolorowanki do wydrukowania z zimowych tematów, które dzieci będą cieszyć. Poświęć trochę czasu, aby cieszyć się z tych stron z dziećmi, i wybrać kilka z dzieci "ulubione zdjęcia powiesić na lodówce.

 • Aktywny Village to trzeba zobaczyć. Ma wspaniałe kolorowanki. Wybierz z tematów, takich jak narciarstwo zjazdowe, budowanie bałwana, walki na śnieżki, i całą kategorię poświęconą tylko do uprawiania sportów zimowych.
 • DLTK za Kolorowanki oferują szeroką gamę bezpłatnych, drukowanych stron dzieci mogą kolor. Znajdziesz pingwiny i igloo, zimą sanie wstrętny bałwana, i wiele więcej. Istnieją nawet niektóre connect-the-kropek i kolor-by-numer strony.
 • Kolorowanki dla dzieci oferuje obrazy, które są pełne szczegółów, dając dzieciom możliwość tworzenia pięknych zdjęć. Wybory obrazu obejmują walki na śnieżki, budowanie bałwana, dziecko, jazda na sankach, i wiele innych.

Dzień backup plan Snowy

Kolorowanki oferują dzieciom trochę staroświecki dobra zabawa, zwłaszcza, gdy są stłoczeni w domu. Następnym razem duże burzy śnieżnej w rolkach, wydrukować kilka z tych stron zima barwiących, aby Twoje dzieci zajęty aż bezpiecznie bawić się na zewnątrz ponownie.

Zajęcia w przedszkolu do druku

Zajęcia w przedszkolu do druku


Zabawa działalność druku to świetny sposób, aby nauczyć koncepcji edukacyjnych i zachować przedszkolaków zaangażowanych w nauce. Nieważne, czy jesteś nauczycielem poszukuje jakiegoś nowego materiału lub pracującego rodzica z dzieckiem w okresie letnim lub w weekend, działania te oferują praktyczne na przyjemności.

Darmowe Printables dla przedszkolaków

Printables Przedszkole skupić się na kilku ważnych koncepcji edukacyjnych, od wczesnych umiejętności matematycznych rozpoczęciem czytania. Działania druku dla młodzieży nie są odpowiednie dla najmłodszych dzieci w szkole podstawowej, ponieważ większość zerówki są po prostu nauczyć się podstaw czytania i matematyki. To pomaga na dorosłego w pobliżu, które mogą wyjaśnić z instrukcjami na arkusze i działań oraz zapewnienia pomocy w razie potrzeby. Następujące działania są idealne do druku przedszkolaków.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania printables, sprawdź te pomocne wskazówki.

Jak wiele zwierząt?

Zliczanie obiektów jest ważne umiejętności matematyczne dla przedszkolaków, a zwierzęta w tym druku, aby działalność bardziej zabawne. Korzystanie z arkusza jak to pomaga utrzymać dzieci zaangażowanych.

Oto, jak korzystać z tego darmowego wydruku:

 1. Kliknij na zdjęcie, działalności liczenia i pobrać plik na swój komputer.
 2. Wydrukować żądaną liczbę kopii.
 3. Powiedz dzieciom, aby policzyć każdego zwierzęcia, a następnie wpisać odpowiedni numer na linii przewidzianej.
 4. Po dzieci liczyć liczbę zwierząt, dać każdemu dziecku fasola, znacznik papieru lub naklejkę. Poinstruować dzieci, aby umieścić znacznik na pierwszego zwierzęcia. Powtórz z drugim i kolejnych zwierząt do pracy na koncepcji liczb porządkowych.

Więcej aktywności i Mniej Kitty

Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten kotek do druku.

Jednym z podstawowych pojęć matematycznych dzieci uczą się w przedszkolu jest idea coraz mniej. Często po prostu opisując koncepcję nie wystarczy, ponieważ opisy mogą być zbyt abstrakcyjna dla dzieci, aby zrozumieć. Zamiast ręcznie na działaniach takich jak ten daje dzieciom szansę na integrację idei coraz mniej w ich codziennym życiu.

Oto, jak korzystać z tego wydruku:

 1. Kliknij na zdjęcie, części do wydrukowania kotek i pobrać plik PDF. Wydrukuj tyle kopii, ile trzeba.
 2. Miejsce kilka waciki na "mniej" kitty i wiele waciki na "więcej" kotek.
 3. Masz dzieci policzyć ile więcej waciki są na "więcej" kotek.
 4. Powtórz z innej liczby waciki i mają dzieci policzyć ile mniej bawełniane kulki są na "mniej" kitty.
 5. Kiedy już to zrobisz działalności kilka razy, pracy z dziećmi do klejenia waciki do kotki, "więcej" kotek ma więcej waciki upewniając.

Tygodnik Pogoda Record

Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten tygodniowy rekord pogody.

Zerówki mogą korzystać z tej zabawy wykresówkę do śledzenia temperatury i pogody przez cały tydzień. Możesz użyć tej działalności z jednym dzieckiem lub grupą dzieci.

Oto jak korzystać z wydruku:

 1. Kliknij na zdjęcie, wykresówki wydruku i pobrać plik PDF. Dodać tyle kopii, ile chcesz dla swojego dziecka lub grupy dzieci.
 2. Weź termometr i wyjść na zewnątrz.
 3. Masz dzieci zakreślić odpowiedni symbol pogody i rejestracji temperatury dla tego dnia.
 4. Powrót każdego dnia, aby nagrać pogodę przez cały tydzień.

Więcej Przedszkole Printables od Zakład Logiki Stosowanej

Te inne darmowe printables są idealne dla najmłodszych elementarnych młodszych, jak również. Oni pomóc w pracy na wielu ważnych pojęć.

Labirynty do druku

Te druku labirynty są idealne dla przedszkolaków. Są one wyposażone w zabawne postacie i wiele prostych zwrotów akcji, które utrzymają dzieci zaangażowanych i uczenia się. Labirynty są idealne do pracy na takich pojęć jak: relacji przestrzennych i rozwiązywania problemów. Wydrukuj kilka obecnie skoncentrować się na tych ważnych umiejętności.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten labirynt kości psa.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten labirynt myszy.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten lodów labirynt.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować tę kaczkę labirynt.

Wolne, druku Paper Dolls

Papierowe lalki w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, a nie są tylko dla dziewcząt. Wycinanie lalki jest także duża aktywność do pracy na umiejętności motorycznych. Wydrukuj kilka wzorów, aby spróbować z Kindergärtner.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten teddy papieru lalki.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten papier Baby Doll.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować te lalki ubrania.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten lalki.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować te dziewczyny lalek ubrania.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować te lalki chłopca ubrania.

Pisma ręcznego Printables

Podczas przedszkolu, tam główny nacisk na uczenie się, jak wydrukować. Mimo, że dzieci nie mogą być w stanie tworzyć litery w słowa jeszcze się uczą nas dźwięki i praktykujących kopiowanie liter. Pisma ręcznego printables to świetny sposób, aby to zabawa. Te druku arkuszy wyposażone zdjęcia związane z porami roku i oferują wiele inspiracji dla dzieci ćwiczyć charakter pisma.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij aby rukuj ten zimowy pisma ręcznego papier.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten dokument wiosna pisma ręcznego.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten letni pisma ręcznego papier.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten dokument upadku pisma ręcznego.

Przedszkole gry do druku

Zerówki kochają gry i gry są doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się nowych koncepcji. Spróbuj wiele rozrywek.


Zajęcia w przedszkolu do druku
Kliknij, by wydrukować Hodowlane grę!

Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować tę matę.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować tę grę bingo!

Więcej Printables edukacyjne

Printables edukacyjne to świetny sposób, aby nauczyć pojęć takich jak matematyka i rozpoczynający czytania. Wydrukuj te zabawy arkusze i działania na dziś.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować tę aktywność rozpoznawania się.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten arkusz pisma ręcznego praktyki.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten początek brzmi działalność.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować to zakończenie brzmi działalność.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować arkusz wzór ten list.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować tę działalność matematyki.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować tę brakującą aktywność numerów.


Zajęcia w przedszkolu do druku

Kliknij, aby wydrukować ten wycinania i wklejania działalność matematyki.

Więcej Wielkie Przedszkole Inne

Działania te mają również na wydruku z przedszkolaków na uwadze:

 • Matematyka Salamandry ma doskonałą liczenia printable z ślimaki, węże i owady. Zerówki mogą skupić się na uczeniu się liczyć do 10.
 • Dzieci Nauka Stacje posiada szeroką gamę printables przedszkolnych, jak to na arkuszu na kolor czerwony. Dzieci mogą zidentyfikować czerwone obiekty na zdjęciu.
 • KidZone ma szereg działań, takich jak zabawy druku tej karty, która koncentruje się na rozpoznawaniu wzorców.
 • Zapoczątkowywa jest dobrym źródłem do druku dla przedszkolaków działalności, w tym ta gwiazda zaskoczenie łączą-the-kropek.

Spróbuj Kilka printables

Działania druku są świetnym sposobem na przedszkolaków uczestniczących w zabawie nauki. Wypróbuj kilka różnych arkuszy i gier, aby znaleźć te, które dziecko najbardziej kocha.

Proste Labirynty dla dzieci do druku

Proste Labirynty dla dzieci do druku


Czy szukasz materiałów do swojej klasie, lub po prostu chcesz znaleźć wiele rozrywek dla dzieci do zrobienia w domu, labirynty dla dzieci do wydruku może zapewnić wiele godzin rozrywki. Proste labirynty dla dzieci to świetny sposób, aby pomóc im poprawić swoje ogólne umiejętności motorycznych oraz percepcji przestrzennej.

Wydrukuj Maze

Wydrukuj labirynt w domu przy użyciu jednej z następujących czterech opcji. Jasne, kolorowe opcje są pewni bawić dzieci i wprowadzenie ich do rozwiązywania labirynty bez większych problemów. Kliknij na zdjęcie, zdjęcie lub tytuł labiryntu, aby otworzyć plik pdf do druku. Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania printables, sprawdź te pomocne wskazówki.


Proste Labirynty dla dzieci do druku

Wydrukuj tę Clown Maze


Proste Labirynty dla dzieci do druku

Wydrukuj tę Dog Maze


Proste Labirynty dla dzieci do druku

Wydrukuj tę Ice Cream Maze


Proste Labirynty dla dzieci do druku

Wydrukuj tę Maze Mouse

Dodatkowe Proste Labirynty dla dzieci do druku

Kiedy dziecko kończy labirynty powyżej, może on chce zrobić więcej labirynty. Poszukaj dodatkowych labirynty na stronach internetowych, takich jak następuje:

 • BillyBear4Kids.com: Znajdź 10 różnych "początkujący" labirynty dla młodzieży. Każdy z nich jest miejsce dla dzieci, aby napisać swoje imiona i proste grafiki i instrukcje dotyczące ich przestrzegać.
 • Aktywny Pad: Czternaście stron różnych labiryntów daje dużo możliwości zabawy dziecka. Niektóre mogą być nieco trudniejsze niż inne, więc patrzymy na siebie, przed podjęciem decyzji, które z nich są odpowiednie dla Twojego dziecka ostrożnie.
 • PrintableMazes.net: Znajdź sześć zestawów 10 prostych labiryntach każdy w PrintableMazes.net. Kliknij na zestaw, który chcesz pobrać i wydrukować, akceptujesz warunki użytkowania i można go otworzyć w formacie pdf.
 • Coloring-Page.net: Ta strona internetowa zawiera obszerną listę łatwych labirynty idealny dla dzieci. Każdy labirynt wymienione ma krótki opis tego, co znajdziesz do drukowania po kliknięciu na link.

Korzyści Rozwiązywanie Labirynty

Umiejętności rozwiązywania problemów prostu się nie zdarzają. Jak Twoje dziecko rośnie, ona musi być kwestionowane we wszystkich aspektach swojego środowiska, w tym szkoły i domu. Zagadki i labirynty do druku dla dzieci można nauczyć dziecko, że jego sposób poprzez problem. Poprawiają one również zdolność dziecka do rozumienia percepcji przestrzennej i labirynty może pomóc dzieciom z ich umiejętności motorycznych, jak również.

Labirynty do druku są nie tylko doskonałe arkusze edukacyjne, ale także działania, które mają mnóstwo zabawy. Czy dzieci są znudzeni, dom związany podczas deszczowy dzień, lub naklejane na długiej jazdy samochodem, a w potrzebie aktywności turystycznej, labirynty to pewny sposób, aby je zająć, rozrywkę, i szczęśliwy.

Gry dla dzieci do druku

Gry dla dzieci do druku
Internet jest wspaniałym źródłem do znalezienia w darmowe gry dla dzieci.

Druku gry dla dzieci oferują zabawę i niedrogi sposób, aby wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Chociaż istnieje wiele darmowe gry online dostępne, jak również, do wydruku gry są dobrym wyborem dla kiedy nie chcesz, aby Twoje dziecko spędza godziny przed komputerem.

Gry pamięci

Gry pamięciowe, znane także jako gry koncentracyjnych, to doskonały wybór dla młodszych dzieci zabawny czytania, ponieważ nie jest wymagana do gry. Wszystko, co musisz zrobić, to mecz odpowiadające pary kart. DLTK ma świetne narzędzie do drukowania gry pamięci, które obejmuje sezonowe wzory kart oraz karty nauczyć nazw zwierząt, kwiatów, muzyki i części ciała. Karty przeznaczone do gry pamięciowe i gier koncentracyjnych również pracować również do gry w "Go Fish". To sprawia, że ​​są niezwykle wszechstronne opcje dla utrzymania dzieci rozrywkę.

Domino

Domino działa dobrze jako pierwszy wybór gier dla małych dzieci, ponieważ zasady są łatwe do zrozumienia. Możesz znaleźć druku domino obejmujących tematy, takie jak zabawa Charlie i fabryka czekolady lub Charlotte internetowa. Przeczytaj historię razem, a następnie zagrać w domino.

BINGO

Bingo to wspaniała gra grać, kiedy trzeba zabawić dużą grupę dzieci. Kaboose posiada 24 różne darmowe gry bingo druku. Wybór obejmuje zabawne wariacje, takie jak Jezus, Mamo, Tato, PIZZA, złom i KRÓLIK tematyczne karty.

Wyszukiwania Word i szyfruje

Wyszukiwanie słów i szyfruje może pomóc dzieciom budować swoje słownictwo. Kidz Strona ma wiele do wydruku gry dla dzieci, w tym wielu wyszukiwanie słów i szyfruje z tematów wakacyjnych. Jeśli chcesz utworzyć własny wyszukiwarki słowo zagadki za pomocą określoną listę słówek, sprawdź narzędzia do tworzenia puzzle on-line na stronie internetowej Teachnology.

Labirynty

Labirynty uczyć umiejętności logiki, jak również wartość cierpliwości i wytrwałości. Dzieci, które lubią labirynty znajdziesz wiele wyborów na stronie internetowej Kid printables. Dla Twojej wygody, wiele gier są oznaczone poziomie trudności.

Paper Dolls

W dzisiejszym nowoczesnym świecie, proste papierowe lalki nie może brzmieć jak bardzo ekscytujące zabawki. Jednak elastyczność tych kreacji jest wspaniałym sposobem na promowanie kreatywności dziecka. Zapoznaj się z dziećmi na Zakład Logiki Stosowanej artykuły Papier bezpłatny Dolls, ubierz Paper Dolls i Paper Doll Nieba aby uzyskać więcej informacji.

Grając w gry w karty

Chociaż wiele z tych gier może być zbyt skomplikowane dla małych dzieci, starsze dzieci będą cieszyć się grając w gry, które są wymienione na stronie internetowej Pagat. Tworzenie specjalnej talii kart do gry niestandardowych, korzystając z "Króla Cool" projektu znajdującego się na stronie internetowej firmy HP.

Porady dla Making gry dla dzieci do druku

Gdy szukasz druku gry dla dzieci, może to być pomocne, aby mieć na uwadze następujące wskazówki:

 • Aby zapobiec urazom, zapewnienie ścisłego nadzoru, jeśli masz zamiar pozwolić dziecku wyciąć wszystkie fragmenty gry.
 • Jeśli Twoje dziecko lubi rysunek i koloryt, wydrukować strony w czerni i bieli. On / ona może mieć mnóstwo zabawy dekoracji elementy gry z kredki, markery lub kredek.
 • Użyj kartony zamiast zwykłego papieru w drukarce, aby gra nieco bardziej trwałe.
 • Zastanów laminowania często używanych fragmentów gry. Jeśli laminat wyszukiwanie słów, labirynty i inne zagadki, dzieci mogą używać suchej znacznik kasowania grać tyle razy, ile chcą.
 • Jeśli gra ma wiele różnych elementów, takich jak zestaw kart bingo, mają dziecko ozdobić starą karton do użycia jako pojemnik do przechowywania.

Dodatkowe zasoby Zakład Logiki

Jeśli szukasz więcej świetnych pomysłów gry, sprawdź następujące artykuły pomocnicze Zakład Logiki:

 • Darmowe Gry planszowe do druku
 • Make Your Own Gry planszowe
 • Domowe Gry planszowe

Fakt matematyczne do druku Gry dla dzieci

Fakt matematyczne do druku Gry dla dzieci


Jeśli Twoje dziecko jest ktoś, kto uczy się najlepiej, gdy informacje są przedstawione w sposób zabawy i wyzwań, a następnie drukowane fakt, matematyki gry dla dzieci mogą być doskonałym źródłem dla córki lub syna, aby nauczyć się matematyki, i baw się dobrze robiąc to!

Znalezienie Fact gry matematyczne do druku dla dzieci

Fakt matematyki do druku gry mogą być doskonałym sposobem dla młodszych dzieci do opanowania problemów matematycznych oraz rozwijać wczesne miłość matematyki. i nauczyć się kochać matematykę. Podczas gdy starsze dzieci mogą korzystać z druku rzeczywistości matematyki gier, jak również, wiele printables są ukierunkowane na młodszych odbiorców, którzy uczą się podstaw. Ponieważ młodsze dzieci wydają się być wielkim fanem gier, te gry online i druku arkuszy są doskonałym sposobem, aby pomóc im zbudować solidne podstawy, które pomogą im suceed matematyki w ciągu całego życia.

Drabiny Adder

Jeśli szukasz miejsca na dodawanie i odejmowanie gry, Adder Drabiny jest idealnym wyborem. To na sekundę do równiarki trzecich i przeznaczone dla dwóch graczy. Wydrukować kopie gier kart (znajdujących się w linku powyżej) dla każdego z graczy, które masz.

Każdy gracz otrzymuje kartę gry. W zależności od poziomu edukacji Twojego dziecka, przypisać zakres numerów. Może to być od jednego do 50 lub 70 do 100. Każdy gracz pisze siedem liczb w tym zakresie w czerwonym polu karty gry przeciwnej gracza. Gdy ktoś krzyczy "start", każdy gracz przeciwko wyścigi do końca jego drugiej drabiny. W pierwszej drabinie, wziąć dwa numery z czerwonym polu i zapisać je w dwóch pierwszych miejsc. Ich suma przechodzi w następną. Następnie, należy użyć innego numeru z czerwonym polu i odjąć go od poprzedniej sumy. Różnica jest kolejnym urządzeniem w drabinie. Ta liczba idzie w górę kolejnej drabiny, i wybrać inny numer z czerwonym polu, aby rozpocząć grę od nowa. Pierwszy gracz, aby zakończyć wszystkie drabiny, wygrywa!

Mnożenie Printables

Być może szukasz mnożenia druku rzeczywistości matematyki gry dla dzieci. Spróbuj Rollin 'z faktami. Jest to właściwe dla klas trzeciej do czwartej. Musisz dwóch do czterech graczy, dwie pary kości w różnych kolorach, a do druku kart gry, które można znaleźć w linku bezpośrednio powyżej.

Shuffle karty i równomiernie rozprowadzić je wśród graczy czoła. Gracze rzucają kostką, aby określić, kto zaczyna grę (albo najniższy lub najwyższy rolki wygrywa). Pierwszy gracz rzuca cztery kości. Następnie dodaje, twarz się numery kości, które są w tym samym kolorze. Następnie mnoży dwie liczby, że przybywa po dodaniu. Pisze się czynniki (numery że pomnożone razem), a ogólną równania na jego papierze.

Jeśli fakt, matematyka jest poprawna, gracz może to odwrócić rozwiązania równania, czy jest wśród swoich kart. Każdy z graczy ma dwa obroty, chyba że on wielokrotności źle. Następnie kolej jest stracone. Pierwszy gracz, aby odwrócić wszystkie karty, wygrywa!

Frakcja Feud

Być może stało się potęga Feud Frakcja twój dzieciak obok ulubiona gra. Jest odpowiedni do wieku ośmiu i powyżej, i trzeba co najmniej dwóch graczy i talię kart frakcji feud znaleźć na link powyżej.

Shuffle karty i równomiernie rozprowadzić je wśród graczy, twarzą w dół. Piłkarze włączyć jedną kartę do siebie, a gracz z największą frakcją ma wszystkie karty, które były odtwarzane. Jeśli dwie frakcje są równoważne, a następnie gracze będą feud.

Gracze, które mają równoważne karty umieść następną kartę z ich stos zakrytych i następną kartę z ich stos do góry. Karty, które są obecnie borykają się są oceniane, a najwyższa część wygrywa wszystkie karty. Jeśli karty są ponownie równe, spór trwa do wyższej karty grał. Pierwszy gracz, do podjęcia wszelkich kart, wygrywa!

Tic-Tac-Toe Dodawanie

Wreszcie, każde dziecko będzie miłość dodatek tic-tac-toe. W tej grze, trzeba założyć normalną płytę tic-tac-toe, a wygrasz w ten sam sposób, jak w tym oryginalnym gry. Skręt jest to, że dzieci mają odpowiedzieć fakty addycyjnych w każdym polu, zanim będą mogły grać w "x" lub "o". Jeśli dziecko odpowiada nieprawidłowo, on lub ona traci kolejkę.

Grając w gry matematyczne

Po pobraniu tych druku faktów matematyki gry dla dzieci, to jest czas na zabawę! Pamiętaj, im więcej dziecko gra, więcej dowiaduje się!

Mnożenie druku Stoły

Mnożenie druku Stoły


Kiedy dzieci uczą się ich mnożenia, do wydruku tabliczki mnożenia może być bezcenne narzędzia.

Korzystanie mnożenia do druku tabel

Gdy dzieci najpierw spojrzeć na tabliczkę mnożenia, informacji może wydawać się nieco przytłaczające. Zachęć dziecko, aby spojrzeć na każdego wiersza i kolumny, aby dowiedzieć się wzory. Na przykład:

 • Wszystkie numery pomnożone przez 0 jest równa 0
 • Wszystkie numery pomnożone przez 1 równa się
 • Wszystkie numery pomnożone przez 5 wynik w sumie kończy się 5 lub 0

Mnożenie druku Stoły

Pobierz i wydrukuj ten tabliczki mnożenia

Gdy dziecko ma wbudowane zaufanie w rozpoznawaniu wzorców, a następnie jest on gotowy do walki rzeczywiste fakty mnożenia. Będziesz prawdopodobnie okaże się, że jest on mniej zastraszani przez nich teraz.

Pomoce dodatkowe

Większość dzieci nie mogą uczyć mnożenia za pomocą samego tabel. Użyj wydruku tabliczki mnożenia wraz z:

 • Karty pamięci flash
 • Arkusze
 • Zabawa problemy słowo
 • Matematyka piosenki
 • Mnożenie gry
 • Praca z matematyki manipulatives


Na wydruku tabeli mnożenia do 12, zwany też czasami czas wydruku tabeli, wydrukować arkusz w prawo. Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź pomocnych wskazówek.

Zakupy online: Kupony do druku Porady

Bath and Body Works kupony / Prezentów

Bath and Body Works ciągle ma specjalne oferty online, kuponów drukowanych, sprzedaży i więcej. Te są świetne, jeśli kochasz się ze sklepem i ich produktów. To może być również dobre dla kupowania kogoś darem.

Jeśli twoja żona lub dziewczyna lubi rodzaj rzeczy, które ta firma specjalizuje się w, już otrzymali dar niekończących się pomysłów na prezent i ofert. Wspólna kupon online w Bath and Body Works jest darem z rzędu określonej kwoty lub produktu. Może to być butelka balsamu, świeca i aromaterapii. Najważniejsze jest to, masz dwa prezenty dla ukochanej osoby, a za cenę jednego.

Jeżeli szukasz czegoś dla siebie, stosuje się to samo. Istnieje mnóstwo Bath and Body Works kuponów drukowanych tam, też. Więc jeśli chcesz spędzić trochę czasu w sklepie, pobieranie próbek rzeczy i zaczyna czuć się w odniesieniu do produktów, masz szczęście. Wydrukuj kupon i przynieść je ze sobą. Następnie można wziąć swój czas i wykorzystać je do tego, co naprawdę chcesz.

Kupony do druku Potrzebujesz drukarki!

Wydruku kuponu to wielka rzecz mieć, ale opiera się na niektórych innych rzeczy. Trzeba mieć drukarkę, na przykład. Albo przynajmniej dostęp do nich. Drukarka musi mieć atramentu, barwnika lub cokolwiek, że dane urządzenie wykorzystuje. Wtedy nie ma brzydkie papieru. Trzeba mieć papier, ponieważ drukarki są trochę wybredny o użyciu skały.

Chodzi o to, zawsze należy mieć dużo tuszu lub farby i papieru na rękę tak, że gdy zajdzie taka potrzeba, nie przegap transakcji, ponieważ zapomniałeś zaopatrzyć się. Upewnij się, że masz kopię zapasową źródło tuszu / barwnika w przypadku aktualna jedno umiera na ciebie. Jeśli zauważysz zapas papieru już trochę niska, nie czekaj, aż będziesz się przed coraz bardziej. Zrób to teraz.

Dobrym sposobem, aby zaoszczędzić atrament jest drukowanie kuponów w czerni i bieli, a nie koloru. Jeśli zabraknie czarnego tuszu, inne kolory z kasety z tuszem koloru można mieszać do stworzenia blisko do czarnego nadruku.

Możesz zaoszczędzić papier, drukując na obu stronach. Oczywiście może nie chcesz to zrobić dla szkolnych projektów lub dokumentów urzędowych, ale jeśli możesz, ponownego wykorzystania papieru pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. A osoba dostawy prawdopodobnie nie będzie przeszkadzało, jeśli "Atrakcje przed jestem 50" Lista jest po drugiej stronie kuponu.

Dzieła Drukuj

To wszystko jest w drobnym drukiem. Ile osób podpisać bez czytania tego, co mały druk i dowiedzieć się później, że nie wiedzą, co oni właściwie podpisania? Otrzymuj lupy, jeśli masz, ale przeczytać drobnym drukiem. Zawsze.

Kupony do druku zazwyczaj mają jakieś małe typu na dole z przepisami, ograniczeniami, dodatkowych informacji itp większość czasu jest to nieszkodliwe. Ale czasami nie ma informacji w tej sekcji, które możesz chcieć wiedzieć.

Trzeba czytać wszystko, aby wiedzieć, czy elementy, które chcesz są wyłączone z sprzedaży lub kupon nie może być łączona z innymi promocjami. Transakcja może być tylko w magazynie pozycji, a nie na zamówienie. Czasami masz dobre wieści i zobaczyć, że drobnym drukiem mówi, to zdarzenie może być łączona z innymi kupony i zniżki, lub że może być stosowana na specjalne zamówienia.

Ale jeśli nie wiesz, może skończyć się przegapić duży na kilka świetnych ofert. Nigdy nie zakładaj, że informacje na dole tego kuponu ciebie nie dotyczy, bo to bardzo może okazać się wielkim problemem dla Ciebie.

Kupony wynos

Jeśli zdecydujesz się zamówić jedzenie na wynos dziś nie zapłacić pełną cenę, jeśli nie musisz. Większość firm wynos oferują różne kupony online. Czy to jest za darmo dostawy lub dodatkową stronę lub drugą pizzę za pół ceny, prawie zawsze jest jakiś rodzaj oferty dzieje.

Zamawianie online stało się bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Możesz wpisać kody kupon i skorzystać z tych ofert, nawet nie podnosząc słuchawkę. Jeśli, z drugiej strony, można przejść z tradycyjnego zamawiania telefonu, te kupony może nadal pracować dla Ciebie.

Kupony do druku są na wyciągnięcie ręki. Wszystko co musisz zrobić, to wydrukować kupon, należy poinformować osobę przez telefon, że masz go i oddać go do osoby podającej, gdy przylatują z jedzeniem.

Kupony na wynos i dostawy żywności zmienić cały czas (nawet więcej niż par Hollywood). Ale ich obecność jest zawsze stała. Wystarczy pamiętać, że jeśli widzisz wspaniałą ofertę należy skakać na nim, bo może w przyszłym tygodniu zostać zastąpione przez coś innego.

Rozliczenie sprzedaży kupony + = Duże oszczędności

Sklepy takie jak pościel z 'n Things mają masywne wyprzedaży cały czas. Sprzedaż ta może być jeszcze lepiej przez kupon kody i kuponów drukowanych. Couponheaven.com jest jednym z najlepszych środków na tego rodzaju zniżki.

Poprzez regularne sprawdzanie witryny lub logując się do newslettera e-mail, można dowiedzieć się, kiedy stają się dostępne dla takich firm, jak to najlepsze kupony. Największe oszczędności można zwykle, gdy jesteś w stanie połączyć tego typu ofert w sprzedaży, zwłaszcza wyprzedaży. Odstępy zwykle oferują największe zniżki, więc jest w prime time, aby skorzystać.

N Things kuponów drukowanych można podłączyć pościel "oszczędności dla Ciebie na przedmioty takie jak

 • Klimatyzatory
 • Pralki
 • Pościel
 • Materace
 • Chiny
 • Srebra stołowe
 • Meble
 • I wiele więcej ...

Przykłady wielkich transakcji kuponowych oferowanych przez sklep to

 • Darmowa wysyłka
 • Do 70% pozycji off odprawy
 • Kup jeden, weź pół off
 • A lista jest długa i na ...

Kupony Online

Czy można siedzieć w domu na kanapie, grzebać przez niedzielnej gazecie szuka kupony? Następnie cierpieć przez papier po papierze cięcia cięcia podczas używania nożyczek, aby wyodrębnić kupony z gazety? To może być zarówno czasochłonne i największa niedogodność.

Druku kupony spożywcze w Internecie są alternatywą dla tych sesji kuponowych cięcia. Spróbuj uderzenie Internetu do kuponów drukowanych. Wszystko co musisz zrobić, to usiąść wygodnie przy komputerze i kliknij przycisk myszy. Nigdy więcej kawałków papieru.

Możesz również nie trzeba czekać, aż papier niedziela przybywa do kuponu poprawki. Można je wydrukować dowolny dzień tygodnia, w Internecie i korzystać z nich w dowolnym momencie. Wiele sklepów mają teraz strony internetowe, gdzie można zamówić artykuły spożywcze i kupony online dla oszczędności błyskawicznych. Wtedy po prostu elementy dostarczone do domu.

To jest świetnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy mają ograniczony czas na zakupy ze względu na dzieci, osoby starsze lub dolegliwości itp Znajdziesz tu także, że wiele z tych sklepów oferują bezpłatną wysyłkę, czy to poprzez kupony online lub regularne polityki.

Kupon daty ważności

Bardzo ważne jest, aby mieć świadomość, z kuponów drukowanych jest data ważności. Jak kupon Internecie upływa zwykle jest zdjęty z witryny to było na, albo zastąpić innym lub po prostu usunąć w całości.

Ale jeśli zdarzy się wydrukować jeden i nie używać go od razu, może się okazać, że kilka tygodni później, gdy idziesz z niego korzystać to masz czasu i szczęścia. Częstotliwość, z jaką ludzie przegap oszczędności, ponieważ pozwalają kupon w ich posiadaniu wygasa przed użyciem jest oszałamiająca.

Za każdym razem, że masz kupon do wydrukowania z Internetu, aby uzyskać pewność, spojrzeć na daty ważności. Jeśli nie zostanie wymieniony na kuponie, niż powinno być w porządku. Ale jeśli istnieje, należy go znaleźć i wykorzystać kupon przed jej wygaśnięciem.

Nikt nie chce być w zgodzie w sklepie z kilkunastu ludzi za nimi i dowiedzieć się, że kupon wygasł. Teraz albo zapłacić pełną cenę lub wziąć urlop z linii, starając się nie patrzeć zakłopotany.

Więc jeśli wydrukować kupon i nie ma daty ważności na nim zostawić przypomnienia dla siebie. Umieścić notatkę w kalendarzu lub w codziennej planowania. Trzymaj post-it z dnia na nim do lodówki. Ale nie pozwól, że dzień, lub oszczędności, przekazać ci.

Kupony restauracji

Czasami trzeba na noc na kolację. Noc, gdzie nie trzeba gotować. Nie artykuły spożywcze kupić wcześniej. Brak naczynia do mycia później. Nie śmieci do wykupienia. Wystarczy miły posiłek, który nie musi wykonywać wszystkie prace się cieszyć.

Dobrym sposobem, aby być w stanie cieszyć się, że wieczór bez wydać zbyt dużo jest za pomocą kuponów drukowanych w restauracji. Jeśli spojrzeć w Internecie, można zauważyć, że coraz więcej restauracji stawiają kupony online dla ludzi, aby wykorzystać. Wydrukować je w domu i zabrać je ze sobą na kolację.

Teraz możesz cieszyć się posiłkiem, że nie mają do niewolniczej się i nie będzie kosztować rękę i nogę. Czy zabrać rodzinę na kolację albo zdecydować się na spokojny obiad dla dwóch, drukowane kupony są bardzo pomocne.

Możesz dostać kupony na coś z rabatami dolar-off do wolnego entre lub butelkę wina. Wiele restauracji w pracy z innych firm oferuje kupony, więc jeśli w restauracji do wyboru ma nic wymienione na ich stronie, to nie znaczy, że nie oferują kupony. Weź kilka minut, aby rozejrzeć się w Internecie dla firm partnerskich, które oferują zniżki chcesz.

Alfabet Book druku

Alfabet Book druku


Pomoc małe dzieci, przedszkolaków i zerówki uzyskać skok na czytając, ucząc się alfabetu w domu. Wystarczy wydrukować tej poręcznej książki wypełnione literami, obrazów phonically rymy związane i które sprawiają, że nauka więcej zabawy.

Wydrukuj swoje Alphabet Book

Aby wydrukować tę książkę, po prostu kliknij na obrazek poniżej. Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki. Twoja książka będzie trochę bardziej trwałe, jeśli go wydrukować na kartonie, ale można użyć zwykłego papieru do kopiowania, jeśli chcesz.

Alfabet Book druku

Drukuj Elementarz

Po wydrukowane wszystkie strony, po prostu cięte im razem wzdłuż jednej krawędzi, a książka jest gotowa do użycia. Jeśli chcesz coś nieco bardziej wyszukane, możesz zrobić książkę wkładając te strony w albumie fotograficznym.

Różne sposoby korzystania z tej książki

Nauka alfabetu jest pierwszym krokiem na drodze do aktualnego odczytu, a ta książka jest zaprojektowany z myślą o tym celu. Dziecko, które czyta i naturalnie ma większe szanse powodzenia w szkole.

W przypadku korzystania z tej książki można nauczyć dziecko do:

 • Rozpoznać, co każda litera wygląda i dowiedz się nazwę z nim związane
 • Dowiedz się dźwięk, który sprawia, że ​​każda litera, kojarząc go z odpowiednim obrazem, który rozpoczyna się z tym dźwiękiem
 • Umieścić list sobą dźwięków w celu sondowania proste słowa w rymy towarzyszących

W końcu nadejdzie dzień, kiedy wszystko twój wysiłek się opłaca, a Twoje dziecko jest już w stanie przeczytać tę książkę dla Ciebie.

Fundacja na rzecz uczenia się przez całe życie

Czytanie jest bezcenne umiejętności, że nikt nie powinien być bez, więc stanowi solidny fundament dla edukacji dziecka przez pracę na alfabecie razem w domu. Poczucie pewności siebie dziecko zyska z tego urzeczywistnienia tylko może wywołać miłość uczenia się przez całe życie.

Korzystanie Wykresy druku gwiazdkowy z dziećmi

Korzystanie Wykresy druku gwiazdkowy z dziećmi


Dzieci są z natury interesował się astronomią, a zwłaszcza porty położone na temat ciał niebieskich, które pojawiają się z niezawodną regularnością. Wykres gwiazda, która jest obrazowym przedstawieniem nocnego nieba, może się przydać podczas wprowadzania konstelacje gwiazd i dzieci. W istocie, to jak mapa, więc to pomaga dzieciom zidentyfikować starty.

Co widzisz na wykresie Gwiazd?

Wykres gwiazda pozwala zobaczyć cały gwiaździste niebo na pierwszy rzut oka. To pozwala odnosić pozycje gwiazdozbiorów ze sobą, a może pomóc w identyfikacji wspólnych gwiazdy i konstelacje. W zależności od szczegółów, może również pomóc zobaczyć innych ciał niebieskich na nocnym niebie.

Blask Gwiazd

Gwiazdy są przedstawione w wykresie jako różnej wielkości kropek, ich rozmiar w zależności od tego, jak jasna pojawiają się na niebie, (nie jak są duże). Wielkość kropki na wykresie gwiazdkowy odpowiada jasności tylko gwiazdy. Gwiazda, która jest mniejsza niż innych, wokół może się jaśniejsza w stosunku jeśli jest bliżej ziemi. Olbrzyma może być tylko mała kropka na wykresie, jeśli wygląda mała w niebie z powodu jego większej odległości od naszej planety. Dzieci powinny być świadome tego faktu.

Konstelacje i stanowisko Gwiazd

Wykresy gwiazd może pokazać grupy gwiazd jak konstelacje zbyt, oznakowanie ich zarysy z kropek reprezentujący gwiazdy, i łączących je linii. Jednak dzieci powinny być nauczane, że konstelacje nie są naturalne grupy występujące w naturze, lecz zostały zidentyfikowane jako grupy przez starożytnych astronomów. Oni dał nazwy tych grup w zależności od kształtów obiektów, wydawało się, że przypominają. Może to zająć trochę wyobraźni, aby odnosić zarysy gwiazdozbiorów do kształtów, których powinni reprezentować.

Porady dotyczące korzystania z wykresu zodiaku

Choć wykresy gwiazd nie są trudne w użyciu, istnieje kilka sztuczek handlu, które pomogą Tobie i Twojemu dziecku zidentyfikować większość konstelacje.

 1. Użyj listy z pogodną noc, gdzie nie ma chmur i nie dużo światła.
 2. Łatwiej jest określić konstelacje jeśli trzymać wykres nad głową.
 3. Najlepiej, jeśli można znaleźć konstelacji na niebie, które znają, a następnie korzystać z mapy, aby znaleźć pobliskich gwiazdozbiorów. Na przykład, jeśli widzisz, Wielki Wóz na niebie, znaleźć Wielki Wóz na mapie, a następnie znaleźć się w pobliżu konstelacji na mapie. Śledź mapę w swoje ręce w niebo, aby znaleźć nową konstelację.
 4. Upewnij się, że wiesz, jaki kierunek stoją.
 5. Masz dzieci obserwować niebo w ciągu kilku miesięcy i zauważyć, jak pozycje gwiazdozbiorów zmienić. Można to zrobić albo poprzez oglądanie konstelacje z tego samego miejsca każdym razem się obserwowanie gwiazd, lub patrząc na jednej konstelacji na kilka miesięcy.
 6. Gwiazdowe Wykresy są przeznaczone do stosowania gołym okiem. Teleskop może się przydać, ale nie jest to konieczne, aby dowiedzieć się pozycje gwiazdozbiorów.

Gwiazda Koło druku

Aby skorzystać z poniższego wydruku koło gwiazdy, potrzebny jest program Adobe Reader. Kliknij na wykres, aby zobaczyć koło gwiazdy, pobrać i wydrukować. Istnieje zarówno koła na półkuli północnej i południowej. Należy pamiętać, że niebo będzie zniekształcony dalej jesteś od szerokości geograficznej zauważyć na wykresie, jednak powinien on być na tyle blisko, aby podążać przez większość północnej i południowej półkuli, odpowiednio.

Korzystanie Wykresy druku gwiazdkowy z dziećmi

Kliknij, aby pobrać i instrukcje wykres gwiazda druku.

Więcej druku gwiazdkowy Wykresy na każdą porę roku

Formacje gwiazdkowe widzimy zmiany w ciągu roku przy obrocie ziemi. Oto kilka wolnych zasobów do druku map gwiezdnych:

 • Zamów szczegółowy wieczorne niebo odwzorowuje każdy miesiąc, który wyświetlał gwiazdy oglądany na całym świecie w różnych miejscach. Zapoznaj się z półkuli południowej, równik, a gwiazdy północnej półkuli z tym pomocne miejscu.
 • Dzieci Astronomia ma druku map, które pokazują gwiazdozbiory wg czasu i miesiąca.
 • Wizja nauczyciel ma druku, takie jak wykresy Jesień dla klas 3-7 niebo i konstelacje zodiaku dla klasy 3-5

Korzyści z obserwowanie gwiazd dla dzieci

To jest ekscytujące dla dzieci, aby dowiedzieć się nazwiska wybitnych gwiazd na niebie, i być w stanie ich zidentyfikować. Kiedy dowiadują się, aby znaleźć różne konstelacje, mogą śledzić ich wschodu na zachód ruch na niebie, porównać ich względne rozmiary poprzez pomiar odległości kątowej od ziemi, i nauczyć się rozpoznawać kierunki kardynalne jak starożytni żeglarze nie przed wynalezieniem kompasu , Mogą także zobaczyć, jak różne znaki zodiaku miesięcy uzyskać przypisane do nich. Kilka wielkich lekcje na obserwowanie gwiazd może być przez całe życie pamięci, że demystifies nocne niebo i przynosi dzieci bliżej natury. Patrzenie Star jest wspaniała rodzina działalności, że każdy może cieszyć.

Druku kartki urodzinowe dla dzieci

Druku kartki urodzinowe dla dzieci


Drukowane karty dziecięce urodziny może być prawdziwym wybawieniem. Wyobraź sobie, że jest sobota rano, a dziecko jest proszona o kolejnej imprezie urodzinowej. Udało Ci się dostać do sklepu z zabawkami, aby kupić prezent, ale zapomniałeś dostać kartkę urodzinową. Co teraz zrobisz?

Kartka urodzinowa jest tylko tak daleko, jak komputer i drukarkę. To zajmuje tylko kilka minut, aby produkować druku kart dziecięcych urodzinowe w wielu formatach oraz z szerokiej gamy zdjęć i pozdrowienia. Wiele można dostosować za pomocą własnych wiadomości. Jeśli masz drukarkę kolorową, można wydrukować zakończeniu kartę pełnym kolorze. Jeśli nie, wydrukować kartę w czerni i bieli i niech dziecko pokolorować go.

Ponieważ wymiary papieru w drukarce w USA są zazwyczaj 8,5 "x 11", najczęstsze formaty kart są pół krotnie (8,5 "szerokości 5,5" wysokiej) lub kwartał razy (4.25 "szerokości i 5,5" wysokiej). Chociaż te formaty mogą wymagać domowe kopertę mailingu, są łatwe do wykonania i nie wymagają przycinania. Niektórzy producenci kart podejmowania gości i oprogramowanie karty umożliwiają także wybrać niestandardowe rozmiary dla swoich gotowych kart. Który pozwala skorzystać z pustych kart sprzedawanych w sklepach rzemieślniczych.

Karty do druku Darmowe

Druku kartki urodzinowe dla dzieci

Pobierz ten balon kartkę urodzinową

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku kartkę urodzinową, sprawdź te pomocne wskazówki.

Każdy kocha, aby dostać coś za darmo, a także liczne oferty bezpłatnych kart okolicznościowych w Internecie. Niemniej jednak, niemal wszystkie z tych powierzchni reklamowej stron internetowych albo sprzedać lub sprzedają swoje produkty. Istnieje wiele witryn internetowych oferujących druku kart dziecięcych urodzin; trzy miejsca są weryfikowane tutaj:

 • Pozdrowienia Wyspa

Ta witryna oferuje szeroki wybór bezpłatnych kartki urodzinowe, które można dostosować i drukowanych. Opcje dostosowywania to wybór czcionki, kolory i rozmiary czcionek,, jak również kilka efektów i możliwości zawierania oryginalny tekst. Interfejs nie jest strasznie trudne do wykorzystania, ale młodsze dzieci będą potrzebować pomocy osoby dorosłej, aby stworzyć swoje karty. Koperty można również wydrukować, aby przejść z kart. Reklama jest minimalne, a ogólne doświadczenie jest bardzo przyjemny dla dorosłych i dzieci.

 • Printfree.com

Ta strona ma ogromną liczbę kart do wydruku; Jednak interfejs użytkownika nie jest bardzo przyjazny. Jest wiele tekstu na stronie, ale wiele możliwości karty. Wszystkie karty wydają się być przyjazny dla rodzin. Strona zawiera ekspres do karty, która pozwala dostosować swoją kartę w Internecie. Jest dyskretny Sponsor logo na odwrocie każdej karty. Karty wymagają niektóre przycinanie usunąć witrynę internetową i numerze strona z zadrukowanych arkuszy.

 • DLTK Dzieci

Ta strona nie wymaga rejestracji. Zapewnia ekspres do karty online, z wielu opcji dla drukowanych kart dziecięcych urodzin. Obrazy posiadają znanych postaci z kreskówek. Nie ma marginalne reklamy, ale zawartość jest przyjazne dla dzieci. Można wydrukować karty, które mają zdjęcie z przodu i są puste w środku. Karty te są mniejsze od standardowego papieru listowego, ale są drukowane z liniami wykończenia. Możesz dodać własny odręczny pozdrowienia.

Zapisy na druku kartki urodzinowe Kids '

Dwie duże firmy z pozdrowieniami, Hallmark i American Greetings, jak również innych firm internetowych, takich jak zdjęcia Buzz, usługi abonamentowe oferta, na swoich stronach internetowych. Usługi te pozwalają na tworzenie nieograniczonej liczby profesjonalnych druku kartki urodzinowe dla dzieci, a także kartki z życzeniami na każdą okazję. Jeśli każdy rok korzystania z dużej liczby kart okolicznościowych, ta opcja może być dla Ciebie. Zazwyczaj te usługi są uruchamiane w ramach 30 dolarów za rok w niektórych znacznie mniej.

Oprogramowanie do druku kartki urodzinowe dla dzieci

Można również zakupić oprogramowanie dla komputera do produkcji kart okolicznościowych. Wszystkie one zawierają zdjęcia i pozdrowienia odpowiednie dla kart dziecięcych urodzin. Wynoszą one w cenie od $ 10 (PrintMaster Kartki) do około 100 $ (drukarnia). Oto niektóre pakiety oprogramowania, które mają możliwości wydrukowania kart dziecięcych urodzin:

 • Karty Printmastera okolicznościowe
 • Hallmark karty Studio
 • American Greetings CreateaCard
 • Greeting Card Creator
 • Pintmaster Platinum
 • Print Shop

Karty do Spraw witryny zapewnia łatwy sposób można zamówić kartki z życzeniami oraz w procesie dokonać odliczenia podatku hojny datek na cel charytatywny, że korzyści płynące z twojego wsparcia.

Istnieje wiele darmowych Opcje karty-zarabianie. Ponadto, jeśli się dużo kart i chcesz być w stanie dostosować swoje karty, może warto rozważyć subskrypcję online lub pakietu oprogramowania karty co. Niektóre z usług abonamentowych i pakietów oprogramowania również pozwalają na integrację własnych zdjęć cyfrowych na kartach.

Arkusz czasownik Faire druku

Arkusz czasownik Faire druku


Francuski czasownik "faire" jest bardzo powszechne. To jest nieregularny czasownik. Znaczenie słowa tłumaczy się jako "do zrobienia" lub "do". Od czasownik jest nieregularny, zapamiętywania i praktyka na odpowiednim formularzu słowa jest niezbędne do mówienia, czytania i pisania.

Korzystanie czasownika Faire

Po studiował zasady poniżej, kliknij na zdjęcie, aby pobrać arkusz do druku, który można wykorzystać do sprawdzenia swoich umiejętności.

Teraźniejszym

Podczas korzystania z targów czasownik w czasie teraźniejszym, to jest sprzężone w następujący sposób:

 • je fais
 • tu fais
 • il fait
 • nous faisons
 • vous faites
 • czcionki ils

Niedoskonały

Korzystanie faire w niedoskonały jest używany do opisania przeszłym jako ciągły stan lub daje niepełne lub powtarzające się działanie. Wiele zwrotów francuski korzystać z tej formy faire. Podczas korzystania faire w niedoskonałe, odmieniać go w następujący sposób:

 • je faisais
 • tu faisais
 • ils faisait
 • nous fasions
 • vous faisiez
 • ils faisaient

Czas przyszły

Możesz również użyć faire, aby odnosić się do rzeczy, które robisz lub może mieć do zrobienia. Sprzężoną faire w czasie przyszłym, co następuje:

 • je ferai
 • tu feras
 • il fera
 • nous ferons
 • vous Ferez
 • ils feront

Sprawdzanie Praca

Po wykonaniu arkusz, kliknij kluczem odpowiedzi, aby sprawdzić swoją pracę i zobaczyć, jak dobrze zrobiłeś.

Druku Zagadki dla dzieci

Druku Zagadki dla dzieci


Łamigłówki są prostym sposobem na poprawienie pamięci dzieci ", rozumienia i innych umiejętności poznawczych. Są one również do zabawy, samodzielnie lub w zespole. Niektóre dzieci cieszyć konkurować, aby zobaczyć, kto może pochodzić z poprawnych odpowiedzi w pierwszej kolejności.

Druku Zagadki

Proste pytania nie są tak proste do odpowiedzi czasem. Każda z poniższych zwiastun przedstawia pytanie, które wymaga krytycznego myślenia. Odpowiedzi nie są tak proste, jak może się wydawać. Jeśli się sobie dać na każdym z nich, roztwory zawarte w dolnej części pliku PDF. Aby wydrukować łamigłówki poniżej:

 1. Kliknij na zdjęcie, aby otworzyć plik PDF.
 2. Naciśnij klawisz sterujący i przycisk P jednocześnie, lub wybierz ikonę drukowania na pdf.
 3. Wybierz opcje drukowania i naciśnij enter.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania printables, sprawdź te pomocne wskazówki.


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz baseball gry Łamigłówki


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz pięć dolarów Łamigłówki


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz straganie Łamigłówki


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz spacer biblioteki Łamigłówki


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz spacer do parku teaser mózgu


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz trudna łamigłówka pingwina


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz odległości spaceru Łamigłówki


Druku Zagadki dla dzieci

Pobierz zimowy dzień Łamigłówki

Chcesz więcej do druku łamigłówki?

Miejsca te są przepełnione tylko rzeczą obudzić mózg:

 • Kącik dla nauczyciela - Nie musisz być wychowawcą uwielbiam to miejsce, które pozwala generować własne łamigłówki. Wybierz łamigłówki i zagadki, które chcesz użyć, a następnie zbudować arkusza, podgląd i drukowanie. To takie proste!
 • Squigly mózg Zapowiedzi - Tutaj znajdziesz wiele kategorii, w tym mózg, teasery, detektyw, liczba teasery, Poem zagadki, czym jestem? i Rebus, że dzieci będą cieszyć się przez wiele godzin w czasie.

Krytyczne myślenie Zabawa

Zabawa na deszczowy dzień, lub zaproś przyjaciół, łamigłówki są staromodne, dobry, czysty zabawy. Spróbuj swoich sił w niektórych z nich lub wszystkie z nich i się mądrzejszy!

Freelance Projekt: Projektowanie Porady nośników druku

Co to jest Media do drukowania projekt?

Projektowanie nośników druku jest kluczowym elementem sukcesu firmy. Materiały marketingowe danej firmy muszą być oryginalne i wyróżniające się. A dobry zespół autorów zewnętrznych i artystów niezależnych może sprawić, że się stało. Możesz myśleć, że wynajęcie niezależny zespół marketingu jest ryzykowne. Ale można znaleźć kilka bardzo utalentowanych specjalistów, które zwiększą swoją działalność w jeszcze mniejsze koszty, ponieważ nie będzie musiał zapłacić wynagrodzenie i korzyści. Tłumacze pracują na podstawie umowy na projekt.

Od logo, aby reklama bezpośrednia mail, projektowanie nośnik wydruku jest istotnym sposobem zarówno rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej i utrzymanie integralności i powodzenia istniejącej firmy.

Drukuj Projekt: Klient jest królem

Jak w przypadku każdego błogiego, dogłębne zrozumienie tego, co potrzeby Twojego klienta są to kluczowe znaczenie. Za zlecenia - co jest szczególnie wymagane od ciebie - należy zrozumieć wizerunek klienta. Jeśli nie jest to zupełnie oczywiste, kiedy spotkasz swojego klienta, zdrowym rozsądkiem i kreatywność.

Na przykład, powiedzmy oferty klienta w małych pielęgnacji zwierząt domowych. Możesz wybrać, aby korzystać z logo z mniejszą czcionką echo małość zwierzętami serwowane. Jednak ważne jest, aby mieć dobre oceny nie przesadzaj z tym małą czcionką, które mogą tak łatwo stracić swoje znaczenie w projekcie druku.

Oferujemy swoim klientom Variety

Dobre niezależny projektant wydruku można dostosować do potrzeb klienta. Jednakże, jest to dobry pomysł, aby zaoferować różnorodne pakiety projektowania reklam druku do klienta. Pakiet będzie na bieżąco wszystkich na tej samej stronie iw ramach budżetu.

Drukuj ogłoszenie pakiety projektowe mogą wahać się od podstawowej logo, papeterii i projektowania wizytówki pełnowymiarową pakietów, które zawierają broszury, pocztówki, a nawet reklamy prasowe dla czasopism i gazet.

Ćwiczenia w druku projekt

Co sprawia, że ​​się standardowy katalog? Tak, są zwykle wiele przedmiotów na sprzedaż. I są katalogi do wszystkiego, od odzieży do urządzeń gospodarstwa domowego. Jednak bliższe spojrzenie na strukturę tych znanych katalogów jest rzeczywiście wielka lekcja projektowania druku.

Zbadaj mało i zadać sobie pytanie: w jaki sposób spójny jest strona? Jakie "leczenie" ma każdy element otrzyma? Jakie "wyskoczy" i co przyciągnęło mnie do tej pozycji? Co artystyczne decyzje zostały podjęte, aby ten artykuł pop? Czy przedmiot szczególnej uwagi ze względu na swoje położenie na stronie lub z powodu chwytliwy element graficzny? Więcej badań, projektowania druku tak, że to zrobisz, tym lepiej własna praca będzie.

Direct Mail: Nie lekceważ potęgi Poczty

Może wydawać się staromodnym pomysł w dzisiejszych czasach reklamy internetowej, ale można rozważyć poproszenie zespół projektowy druku wzbudzać kampanii direct mail dla Twojej firmy.

Ze względu na popularność i multimedialnej reklamy online, wiele osób nie lekceważ potęgi dobrze zaaranżowana bezpośrednim opakowaniu mail. Jednak dobry zespół niezależny może współdziałać przekonujące nas, włóż i zewnętrznej kopercie, które mogą dostać się brzęczenie biznesowe.

Innowacje w druku projekt

Dobry projektant druku będzie mieć doświadczenie. Ale wybitny projektant druku wykazać kreatywność i innowacyjne myślenie oraz.

Jeśli zdecydujesz się zatrudnić projektanta niezależny, przeglądu swojej pracy i wziąć pod uwagę projektów przedstawiających równowagę aktualnych trendów i oryginalności. Jeśli widzisz przykłady innowacji i up-to-date myślenia, możesz być pewny, freelancer przyniesie same cechy firmy.

Korzystanie biuro stazu znaleźć Wydrukuj projekt Talent

Szukasz wysokiej jakości usług projektowania druku? Wiele firm zwraca się do agencji pośrednictwa pracy, aby znaleźć odpowiednich wykonawców drukowania i projektantów.

Agencje pośrednictwa pracy do ciężkiej pracy dla Ciebie. Ich pozbyć poprzez CV i próbek z puli projektantów drukowania i odrzucić te, nie na równi. Agencje pośrednictwa pracy są również umiejętnie łączące cię z pre-ekranowany artysty, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. To gwarantuje, że otrzymasz najwyższą jakość pracy.

Przedszkole druku Zgłoś karty

Przedszkole druku Zgłoś karty

Szanse są, jeśli homeschooling się Kindergärtner, musisz druku kart zgłoszeń przedszkole dla rekordów. Niektóre państwa wymagają nawet, że rekord przechowywane pracy wykonanej przez dziecko, więc uzyskanie w zwyczaju prowadzenie raportów jest doskonały pomysł. Karta raport pomoże Ci śledzić, jakie umiejętności dziecko opanuje i data te umiejętności zostały opanowane.

Umiejętności w przedszkolu

Typowy kindergartner powinien opanować następujące umiejętności w ciągu roku. Powinny one być zawarte w świadectwie użyć, aby upewnić się, że nie przegapisz żadnej z umiejętności.

 • Wydrukuj własną: Poniższy wykres można znaleźć w formacie do wydruku tutaj. Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Czytanie

 • Narysuj obrazy wizualne podczas czytania
 • Litery alfabetu i wiem, dźwięki
 • Przeczytaj 50 wzroku słowa
 • Klaszcze z sylab w słowach
 • Identyfikacji znaków i ustawienia w historii
 • Marka i powtarzać słowa rymuje
 • Wysondować spółgłosek-samogłoski spółgłoski słowa-
 • Śledź słów od lewej do prawej i od góry do dołu
 • Recytować wiersze znane historie i
 • Parafrazując i podsumowanie historie

Pisanie / Komunikacja

 • Imię i używać podstawowych znaków interpunkcyjnych końcowy
 • Wydrukuj górne a małe litery
 • Ćwicz prawidłowy chwyt ołówka
 • Dyktować czy pisać o idei i doświadczeń
 • Użyj podstawowe kapitalizacji
 • Korzystanie rzeczownik / Umowa zaimek
 • Użyj temat / umowy czasownik
 • Użyj przyimki poprawnie podczas mówienia
 • Tworzą regularne rzeczowników w liczbie mnogiej doustnie
 • Użyj słowa zapytania

Matematyka

 • Rozpoznawać cyfry od 0 do 9
 • Napisz liczby od 0 do 20
 • Policz do 100
 • Hrabia przez 2, 5 i 10
 • Identyfikacji pozycji porządkowej obiektów - pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, itd.
 • Użyj linii numer
 • Zidentyfikować podstawowe monety
 • Opisz i sortować dane geometryczne
 • Porównaj, opisać i zamówić obiekty według rozmiaru
 • Opisu i porównania danych na wykresach słupkowych i obrazów

Nauka / Zdrowie

 • Opisz obiektów obserwowanych w przyrodzie
 • Opisać różnice w siedlisk zwierząt i roślin
 • Określić, jak obiekty przesuwają
 • Opisać wpływ magnesów
 • Zbieranie danych i zapisać wyniki na wykresach
 • Porównaj obiekty oparte na pomiarze
 • Przeprowadzić proste eksperymenty
 • Klasyfikowania obiektów
 • Zbadaj cykle życiowe roślin i zwierząt
 • Imię główne części ciała

Wiedza o społeczeństwie

 • Opisz wspólne amerykańskie święta
 • Zidentyfikować wspólne symbole i ich znaczenie
 • Opisz role rodzinne
 • Zidentyfikuj oceany i kontynenty na mapie
 • Zidentyfikować podstawowe funkcje na globusy i mapy
 • Zrozum, że pieniądze przeznaczone na zakup towarów i usług
 • Opisać różne formy lądowe
 • Opisz wspólnych zadań społecznych
 • Tworzenie prostych terminów
 • Opisać procesy gospodarstwa do tabeli dla żywności

Pozaszkolnego (sztuka, muzyka, PE)

 • Tworzenie i opisywać dzieła sztuki
 • Reagować na dzieła sztuki
 • Użyj kolorów, linii, tekstur i kształtów w sztuce
 • Opisz kolorów, linii, tekstur i kształtów w sztuce
 • Porównaj fragmenty muzyki
 • Przenieś do tempa utworu muzycznego
 • Śledź podstawowy rytm instrumentów perkusyjnych
 • Wykazać wiele umiejętności ruchowe
 • Roll, rzucać i odbijać kule o różnych rozmiarach
 • Wykazać sportową

Prowadzenie ewidencji dla Report Card

Po uruchomieniu homeschooling, użyj łącza do pdf powyżej i wydrukować własne. Następnie włóż ją do spoiwa. Co kilka tygodni, przejść i sprawdzić się, co zrobiłeś ze swoim dzieckiem. W zwyczaju na początku swojej podróży homeschooling aktualizacji rejestrów regularnie. W ten sposób nie będzie herkulesowe zadanie, gdy dziecko dorasta.

Darmowe druku Kartki Miłość

Darmowe druku Kartki Miłość


Pobierz jeden - lub więcej - z tych wolnych druku kart miłości dać do kochanie. Oni na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy i pomaga wzmocnić, jak bardzo Ci zależy. Niezależnie od tego, na cześć specjalną okazję lub bez żadnego specjalnego powodu, mówiąc: "Kocham Cię" może z kartą być wspaniałym sposobem na zwiększenie żadnego romansu.

Cztery karty do druku

Istnieją cztery karty do pobrania tutaj, wszystkie z jednego prostego tematu: miłości. Karty są wolne, aby wydrukować i podzielić się z tego "kogoś wyjątkowego" w swoim życiu. Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku kart, sprawdź te pomocne wskazówki.

Wybierz najlepszą kartę

Pospiesz Powrót

Darmowe druku Kartki Miłość

Wydrukuj tę kartę, jeśli ty i twój kochanie musieli znosić trochę czasu od siebie. To pokazuje, jak bardzo tęskniłeś mu i jak nie możesz czekać na niego lub niej wrócić.

Pracowite Życie

Darmowe druku Kartki Miłość

Życie może uzyskać w drodze romantyzmu czasem. Powiedz swojemu kochanie, jak bardzo jego lub jej miłość oznacza dla Ciebie, nawet jeśli byłeś zbyt zajęty, by to pokazać.

Pełen miłości

Darmowe druku Kartki Miłość

Ta karta powie intensywność miłości do niego Twojego sweetie.

Intensywne Uczucia

Darmowe druku Kartki Miłość

Fizyczne połączenie masz ze swoim kochanie jest intensywny, niech go lub wie z tą kartą!

Instrukcje

 • Aby wydrukować kartę, wystarczy kliknąć obrazek wyboru. Gdy to zrobisz, zostanie otwarty dokument do druku w formacie PDF w przeglądarce.
 • Umieść 8 1/2 "x 11" papier w drukarce. Biały papier będzie działał doskonale, choć może chcesz użyć odcień pastelowy.
 • Gdy dokument jest otwarty, naciśnij Ctrl + P, aby wydrukować, jeśli używasz komputera PC lub Command + P, aby wydrukować, jeśli używasz Mac.
 • Wchodzisz na stronę, tak że na ćwiartki lewej górnej ćwiartce wydruku staje się przednią pokrywę karty.
 • Upewnij się, że dodatek w jakimś dodatkowym komunikacie. Jest dużo białej przestrzeni na kartach, co pozwala na personalizację karty imię i nazwisko oraz specjalnej nocie.

Wiadomości z Miłości

To do ciebie, aby zdecydować, jak uzyskać kartę, którą wybrać w ręce ukochanej osoby. Można zostawić kartę w walizce Twojego sweetie przed podróży, tak aby on lub ona znajdzie szczęśliwy wiadomość podczas rozpakowywania. Albo, możesz wsunąć kartę do kieszeni swojej miodu w drodze do pracy lub zostawić je za sobą na komodzie, gdy on lub ona będzie go zobaczyć pierwszą rzeczą, w godzinach porannych lub ostatnią rzeczą w nocy. Wszędzie tam, gdzie go zostawić, będziesz wzmocnienie kochającą połączenie pomiędzy tobą a kogo kochasz.

Darmowe gry do druku Romantic Ideas

Darmowe gry do druku Romantic Ideas


Jeśli chcesz dodać przyprawy do życia miłość, te wolne druku romantyczne idee gry może być tylko to, czego potrzebujesz. Począwszy od praktycznych zmysłowy dotyk do przemyślany gry słów, te gry może przynieść odrobinę magii między wami.

Rose od innych gier

Kwiaty mogą być tradycyjny sposób, aby powiedzieć "kocham cię", ale jest coś, co można powiedzieć o wielu - za próbę czegoś innego, na drżenie rzeczy się trochę, kiedy ty i twój kochanek nie zapadła w rutynę. Celem tych kart jest nie wiążą cię do ciężkiej i szybkiego zbioru zasad - a powinny być one stosowane, aby inspirować, aby rozpocząć cię w podróż wzajemnego poszukiwania, pasją, a co najważniejsze, zabawy. Jeśli karta jest spadła na podłogę, bo jesteś zbyt zajęty robi coś innego, to jest w porządku - to dlaczego oni swobodnie wydrukować z od komputera.

Cztery Darmowe gry do druku Romantic Ideas

Każdy z czterech kart ma inny rodzaj gry, a zasady są drukowane na każdej karcie. Wydrukować je na zwykłym papierze lub kartonie, jeśli chcesz, i umieścić je gdzieś twój kochanek będzie je zobaczyć. Mężczyzna lub kobieta, karty są doskonałym sposobem, aby urozmaicić wieczór lub cały tydzień.

 • ONPSVP - gra, w której jeden z partnerów sprawia, sugestie i inne odpowiedzi w języku francuskim (język romansu) aby grać nadal.
 • Touch Me - Gra przeciera szlaki dotyku i pożądania pomiędzy partnerami, używając tylko dwóch palców w zmysłowych ścieżek na skórze.
 • Wspomnienia - To zabawna gra wolnego stowarzyszenia; może to być albo zabawa pamięci pasa w dół ścieżki i początek nowych wspomnień dla każdej pary.
 • Me-Słowo Dnia - Ta gra trwa cały tydzień! Jeden z partnerów musi pochodzić z jednego słowa - tylko jeden - każdy dzień, który jest uosobieniem inne.

Gry te można dostosowywać do własnych relacji, ile potrzeba. Kluczem jest to, że zapewniają ostrość i zabawy do swojej pasji, i miejmy nadzieję, doprowadzi do większej miłości.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania printables, sprawdź te pomocne wskazówki.