grsail.com

wiersze o zwierzętach z onomatopejami

Kosmetyki testów na zwierzętach

Kosmetyki testów na zwierzętach


Ze względu na zapotrzebowanie konsumentów do bezpieczeństwa produktów, testowanie kosmetyczne zwierząt istnieje. Problem, który jest przedmiotem gorących dyskusji i szeroko stosowane, potencjalny wpływ zarówno zwierząt i ludzi jest ogromna obawa.

Big Debata

Gdy tematem kosmetycznym testów na zwierzętach jest omówione, uzasadnienie szkody dla zwierząt będących warto korzyści dla ludzi jest inny niż debaty na temat zwierząt badań dla badań medycznych. Kosmetyki nie są konieczne do podtrzymania życia, jak nauka o badaniach medycznych można leczyć choroby i ratować życie; ale zwolennicy kosmetycznych testów na zwierzętach twierdzą, że ponieważ produkty są używane na ludzi, powinny być badane w odniesieniu do wszystkich ryzyk. Nikt nie chce, aby dowiedzieć się, że tusz do rzęs, że właśnie kupił w sklepie może prowadzić do ślepoty. Tak, należy oczy kilka zwierzęta "uśmiercenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich użytkowników kosmetycznych?

FDA odpowiedzi na to pytanie, dla niektórych rodzajów produktów, ponieważ wymagają badań na zwierzętach do leczniczych produktów do pielęgnacji skóry i oczu. Teraz, gdy nie wymagają specjalnie dla większości testów kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała, wielu producentów nadal korzystać z badań na zwierzętach w ich badań produktu.

Zwierzęta zostały wykorzystane w badaniach od ponad 2000 lat, a debata toczy się na tak długo. W ostatnich latach wykorzystywania zwierząt w różnego rodzaju testach spadła z powodu presji obrońców praw zwierząt. Podczas wegetariańskie ruch jest silny, wielu ludzi, którzy są gotowi zabijać zwierzęta dla mięsa nadal sprzeciwiać kosmetycznych przeprowadzanych na zwierzętach. Argument, wynika z tego, czy zwierzę będzie cierpieć i testowanie absolutnie konieczne.

Animal Welfare Act został stworzony, aby spróbować ustalić pewne standardy wokół tej debaty. Ustawa stworzył standardy w zakresie obsługi i pielęgnacji wszystkich zwierząt, w tym stosowane w laboratoriach. To specjalnie kieruje, że naukowcy próbują ocenić wykorzystanie doświadczeń bez udziału zwierząt przed faktycznym wykorzystaniem badań na zwierzętach. Dla niektórych badań, leki przeciwbólowe muszą być stosowane w celu zmniejszenia cierpienia zwierząt, a zwierzęta mogą otrzymać należy zadbane. Ustawa również prawo do kontroli losowo laboratoryjnych być formowane w obiektach badawczych w celu zapewnienia, że ​​normy są przestrzegane.

Etykiety na produkty

Ze względu na presję ze strony konsumentów, coraz więcej firm kosmetycznych są umieszczania etykiet na swoich produktach, które zapewniają "okrucieństwo darmo" i "nie testowane na zwierzętach." Co te etykiety właściwie znaczy? Niektóre produkty z tych etykiet są używane wyłącznie metod testowania bez udziału zwierząt, ale nawzajem się roszczenia, a następnie przemycić wokół kwestii. W niektórych przypadkach, poszczególne składniki były testowane na zwierzętach w przeszłości, ale nie rzeczywiste mieszaniny sprzedawane. W najgorszym przypadku, niektórzy producenci faktycznie zatrudnić zewnętrzną firmę do zrobienia badań na zwierzętach kosmetyczny dla nich i kupić wyniki.

Rodzaje kosmetyczne Doświadczeń na Zwierzętach

Ze względu na dużą katastrofy w 1920 roku, gdzie kobiety zostały przygotowane do salonów na leczenie rzęs zaprojektowany, aby ich rzęsy ciemniejsze. Barwnik, zwany Lash przynęty, tak jak to obiecał, ale w zamian za bujnych rzęs, uroda wyszukuje problemy z łagodnym otrzymał podrażnienia oka, do ślepoty, a nawet śmierci.

To straszne wydarzenie kosmetyczne doprowadziły do głównego testu kosmetyczne zwierzęcego stosowane dziś, testów Draize. Z oczu i wersji skóry, w zasadzie białe króliki albinosy są wykorzystywane do testowania produktów kosmetycznych uszkodzeniem komórek lub podrażnienia. Produktów używanych w pobliżu oczu, białe króliki są przedmiotem pomysłem ze względu na fakt, że ich oczy mają ciężko naturalnie wypłukiwanie substancji drażniących. Króliki są utrzymywane przez zespoły metalu, a następnie spada z kosmetyku znajdują się w oczy. Następnie naukowcy regularnie sprawdzać oczy królika za szkodę.

Test skórny Draize jest zasadniczo podobna koncepcja, gdzie włosy królików, myszy i szczurów jest ogolony na małym obszarze. Produkty kosmetyczne są następnie wcierać bezpośrednio do skóry, a obszar jest regularnie kontrolowane za uszkodzenia lub podrażnienia.

Z produktów, które obejmują działanie sprayu, jak lakier do włosów lub niektórych perfum, testy inhalacyjne jest często wykonywane. Zwierząt, jak królik, jest umieszczony w bliskim pojemnika i zmuszone do oddychania produkt kosmetyczny przez maskę. Zwierzę jest następnie monitorowana przez trudności z oddychaniem.

Testowanie bez zwierząt

Głównym testowania bez udziału zwierząt w laboratoriach kosmetycznych stosuje się dziś nazywa test wychwytu czerwieni obojętnej. Ten test w zasadzie używa komórek w szklanym naczyniu. Substancji chemicznych w kosmetyce są następnie dodawane do naczynia. Specjalny barwnik, który reaguje inaczej na żywych i martwych komórek dodaje. Badacze analizują wyniki z komputera w celu określenia ryzyka chemicznego będą miały na komórki. Te rodzaje badań są znane, jak in vitro, w sposób, który oznacza dokładnie "w szkle."

Naukowcy są również gorączkowo szukają nowych opcji testowania bez udziału zwierząt. Z presją ze strony konsumentów i działań obrońców praw zwierząt, wraz z koniecznością oferowania bezpieczny produkt, potrzeba skutecznego testowania bez zwierząt jest koniecznością.

Firmy Against Animal Testing

Główne firmy kosmetyczne, które wniosły zdecydowane stanowisko wobec testów na zwierzętach są:

 • Aveda
 • Clinique Makijaż
 • Kosmetyki Nordstrom

Chociaż te historycznie na szczycie listy, istnieje wiele innych, które obecnie nie praktykują etyczne traktowanie zwierząt, jak np Urban Decay. Jest to firma, makijaż namiętnie współpracy z Instytutem Ochrony Zwierząt, aby zakończyć wszystkie kosmetycznych badań na zwierzętach w Stanach Zjednoczonych. Są one również jednym z nielicznych marek, które oferują wolne od okrucieństwa szczotki oprócz silnego stanowiska wobec testów na zwierzętach w odniesieniu do wszystkich swoich produktów.

Badania Ostrożnie

Niektóre firmy, które były w przeszłości wobec testów na zwierzętach, w tym Mary Kay, Avon i Estée Lauder, ale nie może być umieszczony na liście, że całkowicie powstrzymuje, bo zrobią to w razie potrzeby.

Obietnica Mary Kay twierdzi, że nie wspiera badań na zwierzętach, i nie biorą udziału w nim, chyba że wymaga absolutnie: "Nie prowadzimy badania na zwierzętach na temat naszych produktów lub składników, ani nie prosić innych, aby to zrobić w naszym imieniu, z wyjątkiem gdy jest to absolutnie wymagane przez prawo. " Estée Lauder wskazuje również na ich stronie FAQ, aby nie testować na zwierzętach, chyba że wymaga tego prawo.

Avon, podobnie nie wspiera badań na zwierzętach, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez prawo: "Avon przeprowadzi badania na zwierzętach jedynie wtedy, gdy wymaga tego prawo, na wniosek rządu lub władz zdrowia medycznych, a dopiero po raz pierwszy próbował przekonać organ wnioskujący do zaakceptowania niezwierzęcego, dane testowe. "

Według artykułu w magazynie Forbes, powodem tych firm testujących na zwierzętach leży w obowiązku rządu chińskiego dla produktów sprzedawanych w Chinach testowane na zwierzętach. Jeśli jesteś przeciw badań na zwierzętach, badania swoich kosmetycznych wyborów firmy ostrożnie. Nawet jeśli firma nie testowania na zwierzętach w przeszłości, sytuacje, jak ta pokazują, że nie ma gwarancji, że spółka nie będzie testować na zwierzętach w przyszłości.

Dodatkowe informacje

Aby kontynuować dyskusję i debatę będzie chciał odwiedzić te dwie strony:

 • People for the Ethical Treatment of Animals - PETA
 • Strona Animal Care z USDA

Wypchane Parrot zwierzętach Opcje zabawkami

Wypchane Parrot zwierzętach Opcje zabawkami


Nadziewane zabawka zwierząt papuga jest wielkim pozycja dla dzieci, które kochają kolorowe ptaki. Różnorodność opcji jest dostępna, każdy z własną osobowość i urok.

Nadziewane Parrot Animal Toy

Papuga wypchane zwierzę jest miła zabawka dla każdego dziecka, które chciałyby przyjąć ptaka, ale nie jest na tyle stary, aby dbać o prawdziwych. Dla dzieci, które kochają baśnie pirackie przygody może zechcieć dodać pierzasty piracką towarzysza do ich zbierania zabawek dla udawać grę. Niektórzy mogą po prostu kocham ptaki. Niezależnie od powodu, po idealne wypchanych zwierząt zabawki papuga wiąże zawężenie wyszukiwania.

Realistyczne Zabawki wypychane

Niektóre papugi są wypchane bardzo realistyczne, co czyni z nich doskonałe zabawki edukacyjne dla dzieci. Realistyczne wypchane ptaki mogą być wykonane z prawdziwych piór, ale niektóre zabawki pluszowe są bardzo realistyczne, zbyt. Niektóre wersje usiąść na huśtawce, co pozwala na łatwą wyświetlaczu. Chociaż realistyczne wersje są fascynujące patrzeć, nie mogą zaoferować wiele w zakresie sztuki.

Realistyczne nadziewane papugi są dostępne w wielu sklepach.

 • To miejsce jest Zoo ma realną ptak wyświetlany na huśtawce. Ptak jest około 15 cm wysokości i jest objęte w prawdziwych piór na niezwykle rzeczywistego wyglądu.
 • Wśród najbardziej realistyczny jest HASBRO FURREAL Squawkers, niezwykłe zabawki, które szczyci właściwości mechanicznych, co pozwala poruszać i rozmawiać, tak jak prawdziwe.

Udawaj, zagraj Papugi

Niektóre papugi oferują ogromne możliwości dla wyobraźni gry. Choć nie tak realistycznie wyglądające jak ich odpowiedniki, wiele tych samych cech, jak szczegóły i bardziej realistyczne te mają. Opcje obejmują, ale nie są ograniczone do:

 • Tapir i Przyjaciele Zwierząt Sklep ma cztery pluszowe papugi, które stoją około sześciu centymetrów. Ptaki mają skomplikowanych szczegółów w twarz i skrzydła, dając im wiarygodny wygląd. Długie pióra ogona siedzieć za ptakami, ponieważ opierają się na płaskiej powierzchni. W pluszaki dostępne w czterech różnych kombinacji kolorystycznych:
  • Czerwone i żółte ciało skrzydła
  • Niebieskie skrzydła i zielone ciało
  • Żółte i niebieskie skrzydła ciała
  • Zielone skrzydła i czerwone ciało
 • Papugi wspaniałe towarzyszami dla każdego pirata. Niektóre z pluszowych zabawek dla papugi pretend gry to pirackie.
  • Niektóre wersje pirackie są puste, z lekkimi organów sztucznych objętych wielobarwnych piór. Często pochodzą one z paskami, aby umożliwić dziecku umieścić ptaka na ramieniu, jak klasyczny kapitanem piratów robi.
  • Niektóre z wypchanymi pluszowych papugi są miękkie i są w kostium z piratów kapelusze na głowach.
 • Twetums Parrot przez Gund wykonane jest z miękkich materiałów, a jego osobowość pokazuje poprzez jego urocza twarz oraz kapryśny pozerstwa swoich skrzydeł i nóg. Ten kolorowy wypchane zwierzę jest dostępna w Amazon.

Wypchane Parrot zwierzętach Opcje zabawkami
FURREAL Znajomi Squawkers McCaw papuga Zabawka

Nakręć własny Parrot

Amazon oferuje także Crackers Parrot, make-your-own nadziewane zwierząt papuga zabawki. Ptak jest 15 cali wysokości i ma pomysłowe funkcje, w tym:

 • Plush "skóry"
 • Nadzienie
 • "Chcąc wkładka gwiazda", że idzie do farszu ptaka
 • Świadectwo urodzenia do personalizacji

Rozmowa Papugi

Nadziewane papuga zabawki mogą zawierać elementy mechaniczne, które pozwalają mu poruszać i rozmawiać. Wśród opcji są zabawki, które powtarzają to, co mówisz w ich głosy, funkcja, która wykracza poza prostą nagrywania i odtwarzania często w podobnych zabawek. Ci, którzy kochają motyw piracki wraz z funkcji tematów rozmów mogą cieszyć się Talking Parrot zabawkę, ale ważne jest, aby przeczytać etykietę; niektóre papugi nie są dla dzieci.Papugi są piękne stworzenia, które oferują urok i charakter w ich głosy naśladujące. Nadziewane zabawka zwierząt papuga jest świetnym dodatkiem do kolekcji dziecka zabawek. Który wybierzesz, zależy od osobowości i zainteresowania dziecka.

Drukuje na zwierzętach

Nadruki zwierzęce i skórki są powszechnie uważa się przekazać moc do użytkownika. Tkaniny z wzorach i kolorach imitujących skór zwierząt zostały wykonane w modnej sukni już w XVIII wieku, kiedy skomplikowane wzory jedwabiu emulacji egzotyczne futra między kręconego drogich koronek wywołać poczucie luksusu i bogactwa.

Cechy związane z danym zwierzęciem, np fierceness tygrysa, uważa się, że przekazywane do użytkownika przez ubranie zwierzęcego wzorem. Motywy zwierzęce są również powszechnie uważany za erotyczne i dlatego wydają się być wykorzystywane na odzież zaprojektowane, aby przyciągnąć innych. Na przykład, nadruki zwierzęce mają stałą obecność w bieliźnie jawnie seksualnej. Osoba ma na sobie zwierząt drukuj złoży oświadczenie o zaufaniu i wyraża pragnienie, aby być zauważonym. Te odciski głowy toczenie złapać uwagę widza z ich kolorowych wzorów i nieregularnych wzorów. Ich reputacja waha się od klasycznych i wyrafinowane mody na tani i tandetny w popularnej mody. Mainstreamowe mody sugerują, że osoby noszące ograniczyć wydruki zwierząt do akcentów, aby uniknąć wysyłania zbyt sugestywny wiadomość.

Od tygrysie paski do Cheetah plamy, wzory na świecie wielkich kotów były stałe w świecie mody. Wzór rozety z pantery był faworytem. Wdzięku i potężne myśliwych, sugerują, "kobiece" spryt i instynkt. Film Tarzan apeman był ogromny sukces, kiedy został wydany w 1932 roku przez MGM, ujawniającego leopard-wzorzyste ubrania gwiazd Johnny Weissmuller jak Tarzan i Jane Maureen O'Sullivan jako, furorę na lamparta i gepardy odbitek w 1930 , Bluzki, płaszcze i szaliki były niektóre z popularnych przedmiotów wykonanych z odbitek zwierząt w tym czasie. Te elementy reprezentowane emocje i przygody dżungli oraz niezależność ducha szczególnie niezwykłym dla sceny przedstawiające kobiety w tym czasie.

Projektant mody Rudi Gernreich przygotowała kolekcję sukienek zwierząt wzorzyste z pasującymi rajstop i bielizny w 1968 roku, udokumentowane w filmie Podstawowe Black (1968) przez fotografa William Claxton i modelu Peggy Moffitt. Nadruki zwierzęce stał się bardzo popularny na sukienki, legginsy i akcesoriów w latach 1970 i 1980. Druki i zwierzęcymi skórami dopasować beztroską niezależność i zwiększone zainteresowanie kulturami świata w 1970 roku. Motywy zwierzęce były idealnie nadaje się do połączenia ekstrawagancji, śmiałe wzory i kolor w 1980 roku. Projektanci mody Dominico Dolce i Stefano Gabbana dokonały zwierząt drukuje swój podpis. Te odciski poprawić persona diva z gwiazd są znane opatrunku.

Kwestie polityczne dotyczące korzystania z prawdziwej skóry i futra zwierząt wpłynął sobie odbitek zwierząt. Prawo międzynarodowe zakazuje handlu zagrożonymi gatunkami. Poprzez podnoszenie świadomości w leczeniu zwierząt, które są zabijane za korzystanie z ich skóry, działaczy i organizacji praw zwierząt są promowane na sobie ubrania z dzianiny drukowanej z motywami zwierząt, a nie rzeczywistych skór.

Zobacz również Dolce & Gabbana; Film i moda; Futro; Rudi Gernreich.

Bibliografia

. Dolce, Domenico i Stefano Gabbana Dolce & Gabbana. Animal Photography by Steven Meisel i Bruce Weber Nowym Jorku: Abbeville Press, Inc., 1998.

Felderer, Brigitte, i wsp Rudi Gernreich. Moda wyjdzie z mody Redakcja Gerald Zeigerman.. Filadelfia: Instytut Sztuki Współczesnej, University of Pennsylvania, 2001.

Wiersze dla dzieci onomatopeją

Wiersze dla dzieci onomatopeją

Onomatopeją wiersze dla dzieci oferują ogromne możliwości poznawania urządzeń poetyckich. Urządzenie jest oczywiście zabawa i wiele dzieci uwielbiają gry z dźwięków, które mogą sprawić, że akustyka bardzo przyjemne.

Co to jest onomatopeja?

Onomatopeją jest poetycki urządzenie korzystające fonetyka odtworzyć rzeczywiste dźwięki powszechnie się słyszy. Niektóre słowa naśladować dźwięki, które reprezentują. Przykłady onomatopoetic słowami są:

 • Huk
 • Ziać
 • Brzęczenie
 • Beczenie
 • Kliknij
 • Gdakanie
 • Pęknięcie
 • Kroplówka
 • Trzepotanie
 • Sapać
 • Warczeć
 • Pukać
 • Muczeć
 • Szmer
 • Kwik
 • Plusk
 • Muzyka pop
 • Mruczenie
 • Szelest
 • Trzask
 • Plusk
 • Snap
 • Uderzenie
 • Ćwierkać
 • Bat
 • Zamek błyskawiczny

Słowa zazwyczaj naśladować dźwięk działania lub dźwięki, że zwierzęta się. Ponadto, niektóre onomatopoetic przechwytywania słowa brzmi, że po naturalnych funkcji organizmu, takich jak kichanie, świszczący oddech i wzdychając. Urządzenie jest pomocna w rozwijaniu obrazów, które mają znaczenie, gdy zbliżamy się do doświadczeń życiowych.

Wiersze dla dzieci onomatopeją

Onomatopoetic poezja dla dzieci jest dobre dla rozwijania zainteresowań literaturą, ponieważ wiersze mogą być bardzo zabawne. Podczas gdy urządzenia nie są zwykle poetycka wprowadzone na poziomie akademickim, aż do drugiej lub trzeciej klasy, małe dzieci są narażone na wierszy wypełnionych języku onomatopoetic znacznie wcześniej.

Wiersze na zwierzętach i Rymowanki

Onomatopoetic wiersze dla dzieci w wielu formach. Odgłosy zwierząt są popularne decyzje dla tego poetyckiego urządzenia dla małych dzieci. Podobnie jak bajki zwierzęce są intrygujące dla dzieci, dźwięki sprawiają, że są zabawne zwierzęta elementy cieszyć. Być może najbardziej rozpoznawalne brzmienie zwierząt wiersz jest Old MacDonald Had a Farm. Te wiersze są chwytliwe śpiewnym i wiele dzieci uwielbiają naśladując odgłosy zwierząt.

Rymowanek często wykorzystują zwierzęta i żywe dźwięki złapać zainteresowanie dzieci ".

 • "Baa Baa Black Sheep"
 • "Horsey Horsey"
 • "Little Robin Red Brześć"
 • "Three Little Kittens"
 • "Spider and Fly"

Story Wiersze

Rodzice i nauczyciele mogą znaleźć onomatopoetic werset w wielu wierszach opowieści dla dzieci. "Flecista z Hameln" Roberta Browninga wykorzystuje urządzenie poetycki. Chociaż język jest skomplikowany i wiersz jest długa 15 wersety, wiele dzieci mogą cieszyć słuchu wiersz czytać na głos. Klasyczna bajka jest jednym z wielu, że dzieci cieszą pokoleń.

Inne słynne wiersze dla dzieci, które korzystają z tego urządzenia są:

 • "Jabberwocky" Lewisa Carrolla jest wiersz znaleźć w Through the Looking Glass i co Alicja tam znaleźć
 • "Tata wpadł w staw" Alfred Noyes
 • "I Dream of Jeanie z jasnobrązowe włosy" Stephena Fostera
 • "Nasz Mały Duch" Louisa May Alcott
 • "Pieśń Shirt" Thomas Hood
 • "Rock and Bubble" Louisa May Alcott

Wiele innych wiersze dla dzieci korzystać z tej zabawy urządzenia w tym wiele zabawnych poetycki poematów i dzieci mogą wybrać się słowa, które naśladują dźwięki za pomocą słów. Jak rozwijać swoje umiejętności, rozwijają większe zrozumienie dla wierszy jak "Przy wszystkich Emblematy" przez Ronalda Hobbs czy "The Watch" Frances Cornford. Aprecjacja może zainspirować dzieci do tworzenia własnych wierszy.

Tworzenie Onomatopoetic Wiersze

Dzieci często uczą się przez działanie i tworzenie onomatopoetic wiersze jest wspaniałą działalność, która uczy i bawi. Jeśli były onomatopei jest kolorowa książka, która pomaga dzieciom zrozumieć urządzenie poetycki i może być źródłem inspiracji, jak również. Kiedy dzieci się połączenie między dźwiękami w codziennym doświadczeniu z dźwiękami w słowach, twórczy proces może się rozpocząć. Książki inne przydatne dla dzieci o onomatopei są:

 • Szczęk Went Blachy: onomatopeją Alfabet Book
 • KA-Boom! Słownik komiksu słowem, symbolami i onomatopei

Codzienne Dźwięki

Codzienne dźwięki, w tym funkcji organizmu, może być bardzo zabawne dla dzieci i onomatopeją jest zabawa narzędzie do odtworzenia ciekawe dźwięki, które często niezauważone. Te dźwięki są świetne onomatopoetic narzędziem wprowadzenie elementów poetyckich i mogą być wykorzystane do komiksy, opowiadania i wiersze.

 • Powtórzenie
 • Rytm
 • Metr
 • Aliteracja
 • Assonance (powtarzanie samogłosek)

Tworzenie oryginalnych wierszy może być świetną zabawą, zwłaszcza gdy dzieci mają szanse zaczynają się znajome odgłosy jak walić garnkami i patelniami, drżenie grzechotki i niezliczonych innych hałaśliwych działań. Przełożenie doświadczenia słuchowe w słowa jest podstawowym krokiem w zrozumieniu wielu warstw języka. Z biegiem czasu, dzieci rozwijają uznanie dla złożonych form urządzeń onomatopoetic które łączą słowa budowy subtelnych dźwięków rzeczywistych rekreacji.

Wywiad z Megan Blake atrakcji zwierząt TV

Wywiad z Megan Blake atrakcji zwierząt TV
Megan Blake i Tout Suite, Podróż Kitty

Zakład Logiki Koty miałem szczęście wywiad z Megan Blake atrakcji zwierząt TV. Miłość Megan zwierząt i pasją pomaga im prześwituje.

Niewiele O Megan Blake

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Jesteś gospodarzem i zwierzę znawca Public Broadcasting Service (PBS) pokazują, Animal Atrakcje telewizyjnych. Czy możesz powiedzieć naszym czytelnikom trochę o tym, jak po raz pierwszy zainteresował się zwierzętami?

Megan Blake (MB): Po pierwsze, uwielbiam hosting i będąc Pet Expert na zwierzętach Atrakcje telewizyjnych na PBS! Naszym celem jest pomóc wszystkim mają najlepsze relacje ze swoimi zwierzętami, i że idzie w prawo wraz z moją osobistą misję pomagania ludziom w integracji zwierzęta w ich stylu życia i pokazując zwierzęta jak cudownych uzdrowicieli i nauczycieli są. Miałem głęboką więź ze zwierzętami, tak długo, jak pamiętam. Właśnie rodzi się w ten sposób. Czułam, że czuję się swoich uczuć. Są relaks, uziemienie, zdrowy, zabawny i łączenia. Pokazują nam, jak podłączyć na głębokim poziomie i tak przypominają nam, aby połączyć się z siebie. Moje pierwsze wspomnienia są wskazując przez okno samochodu do koni i krów i chcą jednego. Poprosiłem o kota co drugi, aż w końcu dał moi rodzice i pozwoliło mi w świat gospodarowania domowych. Mój kot, Kitty Boo Boo, był mój pierwszy przyjaciel i jeden z najbardziej znaczących towarzyszy moim życiu.

Wywiad z Megan Blake atrakcji zwierząt TV

LTK: Masz zagrał w wielu filmach i serialach telewizyjnych, a niektóre ze zwierzętami. Co sądzisz zwierzęta dodać do filmu?

MB: Zwierzęta są spontaniczne i szczere. WC Fields powiedział, że nigdy nie będzie pracować z dziećmi lub zwierzętami, bo kradną ostrość. Robią to, ponieważ, jak widzów, że przyciąga do tej instynktownej, uczciwy energii. Zwierzęta w filmie dodać głębokie jakości emocjonalnej, która jest zaznaczona i daje widzom bardziej ekscytującą przejażdżkę, czy przejażdżka być komediowy lub dramatyczne. W przeciwieństwie do pana Fields, lubię pracować ze zwierzętami. Ta spontaniczna energii jest to, co się rozwijać dalej. Łączy nas do prawdy i utrzymuje nas prawdziwe. To jest bardziej ekscytujące przejażdżki ze zwierzętami!

LTK: Opowiedz nam trochę o swoje zwierzęta.

MB: Teraz mam pięć zwierzęta: dwa psy, dwa konie i kota, Tout Suite podróży Kitty, który przebył ponad 110.000 mil z mnie i pomaga mi gościć Animal Atrakcje telewizor. Wszystkie z nich są ratuje.

LTK: Czy kiedykolwiek zabrać swoje zwierzęta w zestawie z tobą tylko dla towarzystwa?

MB: Jestem aktorką, a także na aparat dla zwierząt domowych. Tak duży nacisk na konieczne jest ustawiona, że ​​filmu nie byłoby uczciwe zwierząt, aby je do zestawu tylko dla towarzystwa. Jednakże, jeśli mogę je na filmie, to jest inna historia! Zrobiłem film (Puzzle in the Air) z Davidem Carradine, w którym grał mój ojciec, i Ducha (moim laboratorium mix, który zmarł na raka dwa lata temu) grał mojego psa w filmie. Wszyscy ją kochali! Miała osiem kolejnych działań oraz, oczywiście, przeprowadzić je doskonale wszystkim zajmuje! Duch był również w zabawny mockumentary około baletu w którym pojawiła się na scenie z członków New York City Ballet tylko trzy nogi! Tout Suite, oczywiście, idzie ze mną do zwierząt Atrakcje strzelaniny, a on ze mną podróżowała do utrzymania mi towarzystwa w moim hotelu w czasie strzelaniny i wydarzeń, takich jak strzelanie z Eyeborgs (wkrótce ma zostać wydany filmu sci-fi) , tygodniowe Miss Ameryki przygotowawcze i panna Gruzja Korowód, w których byłem sędzią w byłej Miss Gruzji.

Tout Suite Travel Kitty

LTK: Opowiedz nam o Tout Suite i co to ma do podróży z kotem.

MB: Tout Suite został opuszczony, jak kotka. Był dziki drobiazg i nadal zachowuje się jak dziki do osób innych niż jego bliskiej rodziny. jednak, że jest wygodny w podróży na zestaw i tak długo, jak on jest blisko mnie w bezpiecznym miejscu. Podróżowaliśmy ponad 110.000 mil razem i co to bierze jest szczegółowa wiedza o tajniki podróży ze swoim zwierzakiem. Na przykład, zwierzę wychodzi z jego torby podróżnej na bezpieczeństwo na lotnisku! I posiadające odpowiednią torbę podróżną, że zgodny z przepisami FCC jest koniecznością! Tout kochają torby Sherpa!

LTK: Rozumiem, że Tout nawet ma swój własny blog. Co kotek blog o prócz miłości do chipsów ziemniaczanych?

MB: blog Tout jest w www.MeganHeartsPets.com. Właśnie rozpoczął nową sieć społeczną dla zwierząt, i chociaż mamy podróży porady i Tout za film podróży z Zwierząt w www.MeganBlake.com Atrakcje TV, swoim blogu komentarze są na Petwork. Tout blogów o swoich podróżach i daje swoją filozofię na swoich obserwacji na temat życia.

Praca ze Schroniska dla zwierząt

LTK: W górnej części wielu innych talentów, jesteś także pisarz, poeta i artysta. Opowiedz nam trochę o swojej pracy z Humane Society i zbiórka pieniędzy na schroniska dla zwierząt.

MB: Uwielbiam pisać. Jestem felietonista magazynu Życie Psa i pisać artykuły i wiersze, aby pomóc zwierzętom świadczeń i ich obywateli. Humane Society w Stanach Zjednoczonych ma takie zwierzęta w podziale Religia i poprosili mnie o napisanie eseju o naszej duchowej podłączenia do zwierząt. Uwielbiam dzielić, jak zwierzęta podnieść nas na duchu i pomaga uczynić nas lepszymi ludźmi. Użyłem mojej poezji na imprezach byłem hostingowych oferując autografem i pawtographed kopii na darowizny i dotacje wszystkie wpływy do organizacji sponsorującej, jak lokalnej ASPCA. HSUS sponsorowany Prop 2 w Kalifornii, ustawy anty-okrucieństwa ochronnej zwierząt gospodarskich, a ja gospodarzem Malibu Prop 2 pozyskiwania funduszy imprezę w moim domu z moich zwierząt w obecności. Mini Ha Ha sobie Prop 2 naklejki na jej medialnego strzału!

Porady na temat szkolenia Cat

LTK: mam wiele pytań od czytelników o koty skoki na liczniki. Jak byś go o łamanie uparty kot z tego nałogu?

MB: Jeśli Twój kot nie jest dozwolone na swoich liczników, taśmy cyny folii, gdzie lubi skakać. Koty nie lubią czuć lub dźwięk, gdy lądują tam. Ponadto, jest to naturalne dla kotów ciążyć do liczników, bo koty lubią być wysoko i wychodzą okna. Tak, aby być uczciwym wobec kota, daje mu duży drapak i, jeśli to możliwe, należy umieścić go w pobliżu okna. Jeśli nie może być umieszczony w pobliżu okna, należy przechowywać go w pomieszczeniu, w którym ludzie spędzać wolny czas, a także uzyskać mu okna okoń. To nie jest sprawiedliwe, aby utrzymać go liczniki nie dając mu lepszą alternatywę.

LTK: Tout była dzika kotka, ale udało się go poskromić. Wszelkie wskazówki dla innych, którzy chcą okiełznać dziką kociaka lub kota?

MB:. Dzikie koty często zachowuje wiele z ich dzikości, więc wiem, że dzieje się jednak coraz im zaufać, jest prosta i po prostu wymaga cierpliwości i konsekwencji, tak jak z pokrzywdzonych konia lub psa. Weź repliki od niego. Bądź zrelaksowany i pewny w swoich ruchach, i oferują przekąski i dobre jedzenie. Coraz bliżej okresie czasu, a kiedy zaczynają dotykać mu dać mu głębokie masaże na karku i ramionach. On kojarzy Ci się z dobrych uczuć, i to jest celem. Nie należy go spieszyć. On będzie dyktować czas, ale zawsze pamiętać, bezpieczeństwo przede wszystkim. Zadrapania kota nie są dobre, a kot gryzie zarażone bardzo łatwo i mogą być bardzo poważne.

LTK: Co z tego, że właściciele obligacji specjalnej chcą tworzyć z ich koty? Jaki jest najlepszy sposób, aby rozwijać tak blisko, komfortowe związek z kotów?

MB: Koty uwielbiają masaże. Tout dostaje masaże stale. Pocierać kark lekko ściskając tuż pod głową. Masować klatkę piersiową poprzez mu usiąść na kolanach na zewnątrz. Delikatnie pociągnij luźnej skóry na prawej piersi prawą ręką lekko zacisnąć skórę na piersiach i drapać się w pierś lewą ręką. Teraz odwrócić ręce. Tout kocha to! Delikatnie masować jedno ucho w czasie, lekko "szczypanie" go między kciukiem i palcem wskazującym i przesuwając go w małych kręgach. Podczas gdy on siedzi na kolanach skierowane na zewnątrz, należy użyć kciuków w górę ruchem masować między łopatki. Twój kot będzie cię kocham! I można grać pościg pozwalając mu iść za Tobą, jak biegać po domu z łańcucha. Tout lubi grać pobrać jak pies - ale z ciągiem. Akord nylon z węzłem w nim, aby dać mu trochę wagi jest jego ulubionym. I, oczywiście, porozmawiaj ze swoim kotem i zobaczyć, co wam powie też! Najważniejsza rzecz, ze zwierzętami jest wymiana energii. Większość komunikacji odbywa się poprzez wymianę energii i język ciała. Bądź świadomy swojego kota na subtelnym poziomie, i nauczyć się czytać swoje siły i komunikować się z energii.Dziękuję za dzielenie Blake Megan jej wspaniałą wiedzę o kotach i jej głęboką miłość do naszych zwierzęcych przyjaciół. Można zobaczyć jej show, Atrakcje dla zwierząt TV, w lokalnej stacji PBS.

Czytelny zwierząt Książki

Czytelny zwierząt Książki
Wiele dzieci uwielbia czytać książki o zwierzętach.

Większość dzieci kochają zwierzęta, tak łatwe do odczytania książki dla zwierząt, jest popularny wśród dzieci i rodziców. Czy literatury faktu, fikcji lub książki obrazkowej lub rozdziału książki, jest mnóstwo fantastycznych opowieści zwierząt na rynku dla dzieci w każdym wieku, aby czytać i cieszyć.

Łatwe do odczytania Animal Książki

Niektóre z najbardziej lubianych książek dla dzieci zwierząt są proste książki z obrazkami i faktu Książki o zwierzętach wysokiej procentowych.

Popularne Książki z obrazkami

Książki ilustrowane dobrze nadają się do opowieści zwierząt, ponieważ treść jest dostępna dla bardzo małych dzieci, i jest to łatwe do wypełnienia historie ze zdjęciami żywe, wysokiej jakości lub ilustracji w pełnym kolorze.

 • Lew i mysz jest książka, która może wnieść odwołanie do nawet najmłodsze dzieci. To opowieść bez słów bajki adaptacją popularnej Ezopa o lwa, który zaprzyjaźnia się z myszy, a w wersji obraz-book, ilustracje Jerry Pinkney za polecenie strony i dać historię nowe życie. Dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, ale uwielbiam patrzeć na zdjęcia i dowiedz się więcej na temat zwierząt, ta historia jest doskonałym wyborem.
 • Alfabet zwierząt książki są zabawne dla dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci, które uczą się alfabetu recenzję i czytać się. Autorów i ilustratorów, takich jak Eric Carle, Richard i Karen, scarry Lee popularnych dzieci pożyczają własne poprawki do tych łatwych do czytania książek na zwierzętach, a ich wspaniałe historie na dobranoc dla rodziców i dzieci do czytania razem.

Eric Carle Książki

Eric Carle, jeden z autorów najbardziej znanych dziecięcych wszech czasów, napisał i stworzył sztukę z wielu wspaniałych książek dla zwierząt, w tym:

 • Mixed-Up Chameleon
 • Grouchy Biedronka, bardzo cichy Krykiet
 • Bardzo głodna gąsienica

Książki Carle mają rzadki, proste i zabawne teksty z ilustracjami cięcia papieru kolaż, które są kolorowe i bardzo atrakcyjne dla dzieci.

Laura Joffe Numeroff Książki

Jeśli Daj Mysz serii Cookie Laura Joffe Numeroff jest zabawne czytać na głos książki z głupią fabułą, która okazała się być popularny wśród setek dzieci. Książka opiera się na rozwoju i zapewnia prostą strukturę, w której dzieci mogą umieszczać i zrozumieć historię i jego wydarzenia. Książka Numeroff za zrodził wiele sequeli, które pasują do tej samej struktury progresji, w tym:

 • Jeśli Daj świni naleśnik
 • Jeśli dasz Łoś muffin
 • Jeśli dasz Cat Cupcake

Oparte na faktach

Czytelny zwierząt Książki

Dzieci, które korzystają zbierania faktów o swoich ulubionych zwierząt wolą czytanie literatury faktu na bajki. Choć fakt encyklopedie i inne zorientowane książki są zazwyczaj ciężkie na tekst i światła na ilustracji, są tam wiele książek zaprojektowane dla dzieci, które w odwrotnej proporcji.

 • Encyklopedia Zwierząt: Kompletny przewodnik wizualna jest doskonałym wyborem dla ciekawskich dzieci, które kochają zwierzęta i nie są zastraszani przez grubych książek (w tym jeden jest ponad 600 stron).
 • Czytelnicy National Geographic to seria książek skierowanych w stronę dzieci, które rozpoczynających niezależnych poziom czytania i którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych grup zwierząt.
 • Mój Duże zwierzę Book sortuje różnych zwierząt na kategorie i identyfikuje każde zwierzę. Bardzo małe dzieci powinny być w stanie śledzić wraz z książką i wskazać ulubione zwierzęta.
 • Obrazy, wiersze i inne Silly Animal Rzeczy tylko dla dzieci łączy składanka funkcji w jednej książce i będzie dzieci z ograniczoną zdolność koncentracji rozrywkę z najwyższej jakości zdjęć i rzadkiej tekstu.

,

Zwierzęta Leki: Leczenie Porady Pet infekcje bakteryjne

Nawet Nasze Zwierzęta Pobierz Boo-Boos!

Wszyscy się boo-boos, nawet nasze futrzastych przyjaciół. I, tak jak można oczyścić i leczyć rany dziecka lub ranę, należy również tendencję do zwierzaka.

Jeśli pojawiają się rany na swoim zwierzęciem, oczyścić go natychmiast wodą i delikatnym mydłem. Następnie sterylizacji obszaru z nadtlenkiem wodoru. Zastosuj potrójne antybiotyk maść do obszaru dwa razy dziennie, aż leczy całkowicie.

Jeśli twój pies ma głęboką ranę, jest obficie krwawi lub ma mniejsze rany, które nie uleczy, zobaczyć lekarza weterynarii natychmiast. Może to być konieczne, aby Twój pies otrzyma antybiotyków weterynaryjnych w celu odzyskania.

Zaparcia u psów może wymagać więcej uwagi

Zdrowy pies powinien mieć wypróżnienia każdego dnia, co drugi dzień, co najmniej. Jeśli zwierzę wydaje się być zaparcia, nie może być większy problem. Monitorować go i szukać oznak dyskomfortu (gryzienie w okolicy odbytu lub scooting). Następnie zabrać zwierzę do weterynarza i wyjaśnić, co widziałeś. Twoje obserwacje mogą pomóc lekarzowi weterynarii w zakresie określania problemu.

Być może Najczęstszą przyczyną zaparć u psów jest abscessed lub zablokowane woreczki odbytu. Te worki można opróżnić przez wyciskanie (procedury wykonywane przez lekarza weterynarii). Omówić możliwości leczenia z lekarzem weterynarii.

Hodowla Kaszel

Choroby układu oddechowego u psów może być nieprzyjemne i często są zagrożeniem dla innych zwierząt. Często określane jako "hodowli kaszel," psów tchawicy i oskrzeli zakaźna jest wysoce zaraźliwa i wpływa na tchawicę, jak i dużych dróg oddechowych w płucach.

Suchy kaszel hacking następnie odruch wymiotny, a czasami, odkrztuszanie śluzu są oznaki najpewniejszy z Kennel kaszel. Hodowla kaszel może być wirusowe, bakteryjne lub nawet kombinacji. Lekarz weterynarii musi zbadać zwierzę zdiagnozować zapalenie tchawicy i oskrzeli.

Nie ma swoistego testu, który potwierdzi istnienie choroby, ale weterynarz będzie mógł wykluczyć inne, bardziej poważne możliwości.

Leczenie zapalenia skóry

Wilgotne skóry jest samookaleczenia, a zwykle spowodowane przez psa zarysowania lub żucia się, zwłaszcza w obszarze zadu. Niektóre rodzaje psów są bardziej podatne na tego warunku, a mianowicie Golden Retriever.

W leczeniu obszar przyciąć włosy nad i wokół. Następnie czysty łagodnym mieszaninę mydła i wodą, a następnie nadtlenkiem wodoru. Jest to bardzo przydatne do zastosowania over-the-counter krem, kortyzon, co najmniej dwa razy dziennie. Jeżeli stan się pogarsza, natychmiast zabrać zwierzę do weterynarza. Jeśli infekcja jest na tyle poważne, Twój pies będzie musiał kortyzon zastrzyk lub antybiotyków w celu całkowitego odzyskania.

Grypa psów

To jest sezon grypowy ponownie i wszyscy jesteśmy na ryzyko, nawet Fido. To prawda, psów grypy może dorównać swoim psiaka. Obecnie nie ma szczepionki, ale szczęśliwie, choroba nie jest zazwyczaj śmiertelna.

Większość psów, które cierpią z psiej grypy doświadczą jedynie łagodną formę niego. Objawy są podobne do ludzkich-wersji grypy.

Choroba może trwać do 3 tygodni, jednak mogą być skutecznie leczone antybiotykami. Psy, które sprowadzają z ciężkim przypadku psiej grypie może wystąpić gorączka, dreszcze, lub wyższych stawek oddechowych. Leczenie tej choroby (antybiotyki) ma 95% skuteczność.

Catfight !!

Jeśli twój kot angażuje się w walkę z bezpańskich kotów na zewnątrz, złamać go natychmiast. Aby zerwać catfight, wrzucić szklankę wody na zwierzętach lub umieścić kilka monet w puszce i potrząśnij nią blisko kotów. Po zakończeniu walki, zbierać zwierzę i poszukać go na rany.

Jeśli twój kot ma ranę w wyniku walki, natychmiast przemyć ranę wodą z łagodnym mydłem i wodą (i kropli olejku lawendowego, jeśli są dostępne). To powinno zabić bakterie i przyspieszyć proces gojenia. Jeśli rana nie goi się lub jeśli staje się stan zapalny, do weterynarza natychmiast, jest prawdopodobne, że twój kot potrzebuje antybiotyków.

Zatrzymaj Barwienie!

Czy twój raz dziewiczy wyglądające shih tzu szuka trochę umorusany? Barwienie łza jest warunek, że psy z dużo włosów cierpieć. Stan ma wiele przyczyn, więc omówić je z lekarzem weterynarii. Istnieją antybiotyki dostępne, które mogą pomóc sytuacji. Ponadto, oto kilka wskazówek, których można użyć, aby usunąć i wyeliminować zrywanych plamy na psiaka:

• Używaj tylko wody destylowanej lub filtrowane.
• Połóż oczyszczania powietrza w pomieszczeniu ze zwierzęciem.
• Upewnij się, że nie ma odpowiedniej wentylacji (otwarte okna, wentylatory, wentylatory, itp)
• Upewnij się, że twój pies ma odpowiedniej ekspozycji na słońce.
• Czy twój pies regularnie przygotowywane i utrzymać włosy z dala od oczu.
• Utrzymuj swoje otoczenie czyste.
• Regularnie zmieniaj filtry w swojej systemów klimatyzacji i ogrzewania.

Ciekawe informacje na temat żywności, zdrowia i zwierząt

Brytyjski Program QI TV, prowadzony przez popularnego aktora Stephena Fry, poinformował, że niewierni mężczyźni są bardziej narażone na śmierć w czasie seksu niż niewierne kobiety. Jednak jest to tylko jedna z wielu interesujących faktów, które niewielu z nas wie. Oto najbardziej osobliwe te ...

Ciekawe informacje na temat żywności, zdrowia i zwierząt

Interesujące fakty na temat żywności i napojów

 • Surowa marchew nadal żyje, gdy jesteśmy ich jedzenia.
 • Połowa żywności na świecie jest wyrzucane do kosza i dostaje zgniłe.
 • Chmiel zawiera przeciwutleniacze, ale trzeba wypić 446 litrów piwa dziennie im przynieść przynajmniej pewne korzyści dla zdrowia.
 • Amerykanie zużywają 10 miliardów pączki rocznie.
 • Brytyjczycy piją 60 mld filiżanek herbaty rocznie.
 • Meksykanie piją więcej Coca-Cola, niż jakikolwiek inny naród na świecie.
 • Do 2000 roku był znany tylko czekolady jako napoju. Pierwsze stałe czekolady została sprzedana tylko w 1849 roku.

Interesujące fakty na temat medycyny i zdrowia

 • Pompy Ludzkie serce tyle krwi w trakcie życia człowieka, że ​​to wystarczy, aby wypełnić cały stadion.
 • Viagra została wynaleziona w leczeniu niewydolności serca.
 • Absolutny rekord przebywania na jawie to 18 dni, 21 godzin i 40 minut.
 • Twórca słynnego dr diety Atkinsa ważył 115 kg w chwili jego śmierci.

Ciekawostki o zwierzętach

 • Język tygrysa jest tak szorstka, że ​​jeśli zwierzę liże rękę, usuwa warstwę skóry.
 • Mężczyźni Monkey mocz na siebie, aby przyciągnąć uwagę kobiety.
 • Słowiki pamiętam do 200 różnych utworów.
 • Strusie mogą przebiec maraton w 45 minut.
 • Świnie również cierpią z powodu anoreksji.
 • Co najmniej 60% wszystkich żywych stworzeń na ziemi to pasożyty.
 • Codziennie blue wieloryba je ilość planktonu równej masie 40000 cheeseburgerami.

Książki z obrazkami zwierząt dzikich

Książki z obrazkami zwierząt dzikich


Dzikie książki z obrazkami zwierząt to wspaniały sposób zaangażować dzieci w czytaniu i wzbudzić ich zainteresowanie w środowisku. Wszystkie dzieci znaleźć książki zwierząt fascynujące, czy książka jest pełna faktów i rzeczywistych fotografii lub ilustracji przedstawiających zwierzęta twórczych działających na człowieka scenariusze. Książki na zwierzętach są dostępne dla wszystkich grup wiekowych i może znajdować się w różnych sklepach, bibliotekach i Internecie.

Wielkie dzikie zwierzę Książki

Książek obrazkowych dla dzieci w rodzinie, może przedstawiać farmę i dzikich zwierząt w różnych formatach i sytuacji. Książki pokazujące dzikich zwierząt może być szczególnie korzystne dla dzieci, bo wprowadzają nowe światy i faktów o zwierzętach, które nie są widoczne na co dzień. To może również promować interes, który prowadzi młodego czytelnika do odkrywania innych książek samodzielnie.

Preschool Książki

Młodzi czytelnicy są rysowane łatwe do książek z żywych zdjęć i łatwy do zrozumienia tekst. Czasami książki obrazkowe pozwalają nawet dziecko do tworzenia własnych fantazji opowieść.

 • Chwilę Przetarg na dziko: Zwierzęta i ich dzieci: Stephanie Maze dla dzieci i ich zwierzęta kochający rodzice są przedstawione w sposób jasny profesjonalnych zdjęć z łatwe do odczytania tekstu opisowego.
 • Moje pierwsze zdjęcia Księga dzikich zwierząt przez Linda Jennings i Lesley Smith: Ilustracje w tej książce są bardzo angażowanie nowych czytelników, a jego długość jest idealna, aby utrzymać uwagę bez nadmiernego przedszkolaków.
 • Mały palec Lion Lalek Rezerwacja Chronicle Books: Ta książka przedstawia dzień, gdzie trochę lew ma mnóstwo gości i zapewnia stymulację w postaci miękkich wkładek wypchanych zwierząt.

Pięć do osiem lat

Dzieci rozpoczynające szkołę trzeba po prostu zapoznać się z procesem czytania dla dalszego powodzenia w starszych klasach. Dzikie książek obrazkowych dla zwierząt są wspaniałe dla raportów i prezentacji, ponieważ stanowią one zdjęcia, które mogą dać informacje, nawet jeśli dziecko nie jest silna czytnik.

 • Niedźwiedź, Niedźwiedź, co widzisz? Bill Martin Jr i zilustrowane przez Erica Carle: Ilustracje do tej historii zostały sporządzone przez tego samego twórczego geniuszu, który stworzył popularny Bardzo głodna gąsienica książki. Historia zachęca do aktywnego udziału z rymowania zapytania / format odpowiedzi, a kolorowe zdjęcia zwierząt są po prostu wspaniałe.
 • Trudne początki: Jak Baby Animals Survive Margaret Singer: To ilustrowana książeczka kroniki pierwsze chwile z różnych zwierząt i jest dość dobrze poinformowany, a jednocześnie zabawny czytelnika
 • W przypadku, gdy w dzikim ?: zakamuflowane stworzeń ukryte ... i ujawnił David M.Schwartz i Yael Schy ze zdjęciami wykonanymi przez Dwight Kuhn: To jest naprawdę wspaniałe książki klapka, która pokazuje dzieciom, jak zwierzęta chowają się w przyrodzie.

Osiem z jedenaście lat

Ten przedział wiekowy może uzyskać dostęp do wielu książek o zwierzętach, które zaczynają uczyć lekcji w zachowaniu, opisuje unikalne ekosystemy, oraz promować znaczenie zachowania zwierząt.

 • One Less Ryby Kim Michelle Toft i Allan Sheather: Zagrożone gatunki wprowadzane są do dzieci w szkole w tym przedziale wiekowym i One Less Ryby odlicza dwanaście gatunków utraty ich numery z powodu różnych problemów środowiskowych.
 • Goryle Patricia Miller-Schroeder:. Ta książka jest kompleksowe wprowadzenie goryli i obejmuje profesjonalnej jakości zdjęć i wiele faktów związanych z ochroną Goryle jest idealny dla dzieci, pisanie raportów na temat tego fascynującego ssaka.
 • Animal Architekci John Nicholson: Różne niesamowite domy dzikich zwierząt są przedstawione szczegółowo poprzez dokładne świadczonych ilustracji i łatwy do zrozumienia tekst.

Książki z obrazkami zwierząt dzikich

Dwunastu i Starsze

Książki z obrazkami dla dzieci starszych są często bardziej edukacyjna pomocą ilustracje pokazać fakty i wprowadzić dzieci do dzikich siedlisk, a nie tylko rozrywki.

 • Nieustające wrogów Dereck i Beverly Joubert: ponad 100 zdjęć i cennych ekscytującej tekstu opisują dwa lata spędzone przez autorów żyjących z lwów w Duba.This książki zachwyci każdą dziecko lub osobę dorosłą, która kocha duże koty i przygody.
 • Frans Lanting za Jungles: dżungla stanowi granicę, że większość ludzi nigdy nie zobaczyć lub odwiedzić. Ten szczegółowy książka zawiera ponad 140 niesamowitych zdjęć i obejmuje takie tematy jak ewolucji, kamuflaż, porządku i postaci zwierząt żyjących w tym środowisku.

Linki do dzikiego zwierzęcia Książki z obrazkami

Oto świetne miejsca dla książek jakości zwierząt:

 • Narodowy Geographic- Książki biorące tutaj są wspaniałe i zdjęcia są światowej klasy fotografów z.
 • Amazon- To jest niesamowicie duża baza książek wspaniałych dzieci.

Jak działa Kontroli Zwierząt

Nie zawsze musi być właściciel zwierzęcia, aby pokazać swoją miłość do zwierząt. Częściej niż nie, pracy Kontroli Zwierząt może dobrze mówić o tym fakcie. Praca w stosunku do tego może stanowić wiele wyzwań. Poza tym, może być również niebezpieczny zadanie. Ale jeśli naprawdę mają tę pasję zwierząt domowych i dzikich, ta praca może być ekscytujące.

Pytanie tylko o to, jak do lądowania pracę w Kontroli Zwierząt. Podobnie jak w procesie poszukiwania pracy zwykłej, trzeba przejść długie godziny pracy i wywiadów aplikacji. Co więcej, trzeba być bardzo przygotowany do realizacji zadań na rękę. Jeśli zdecydowaliśmy się na tę karierę, Oto kilka wskazówek, w jaki sposób możesz pracować dla biur zajmujących się Kontroli Zwierząt:

 • Kwalifikacje edukacyjne - Zanim będzie można dostać pracę w tej dziedzinie, trzeba mieć odpowiednie wykształcenie tło. Jednak to zależy od pozycji, na które aplikujesz. Na przykład, pozycje entry-level, takie jak trenerzy wymagają maturę. Z drugiej strony, inne pozycje muszą dyplom uczelni w biologii morskiej, psychologii, nauki o zwierzętach i zoologii.
 • Szkolenie frekwencję - Oprócz formalnego wykształcenia, trzeba przejść odpowiednie szkolenia na stanowisku, na które aplikujesz. W Stanach Zjednoczonych na przykład, organizacje takie jak Humane Society USA i Krajowego Związku Kontroli Zwierząt oferują tego typu szkolenia.
 • Wymóg umiejętności - Biorąc pod uwagę, że masz już odpowiednie wykształcenie oraz szkolenia, trzeba jeszcze posiadać pewne cechy, aby zakwalifikować się do tej pracy. Niektóre umiejętności potrzebne to rozwiązywanie problemów, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, komunikacji, i tym podobne. Co więcej, trzeba być niezwykle zdrowe, mocne, spostrzegawcza i miłośnikiem zwierząt.
 • Doświadczenie zawodowe - Praca w tego typu organizacji na ogół nie wymaga wiele doświadczenia. W rzeczywistości, można być akceptowane w pracy bez uprzedniego powiązanego doświadczenia zawodowego. Jednak nadal jest czynnikiem plus, jeśli masz rok lub dwa doświadczenia. Aby zdobyć jeden, można też wolontariuszy do pracy w niektórych organizacjach pierwszy.
 • Podanie o pracę - proces aplikacji może być na wiele sposobów. Możesz sprawdzić instytucje rządowe i instytucje prywatne z koncentracji na kontroli zwierząt. Możesz osobiście ubiegać się o pracę w swoich biurach lub sprawdzić swoje strony internetowe. Zazwyczaj, wystarczy wysłać e-mail do aplikacji umieszczonych na niektórych zadań swoich stronach internetowych. Następnie, wywiad i inne proces aplikacji są zaplanowane.
 • Procesu pracy - Gdy jesteś zatrudniony, będzie nadal przechodzą jakieś szkolenia, które pomogą Ci stać się bardziej przygotowany do pracy. Jednak istnieją pewne pozycje, które po prostu pozwalają być przeszkoleni na podstawie codziennego doświadczenia zawodowego.

O tego rodzaju pracy jest rzeczywiście szlachetny. Z pasją i edukacji w zakresie postępowania ze zwierzętami, to na pewno krok w górę po szczeblach kariery tutaj. Zawsze należy pamiętać, że gdy chcesz wylądować pracę w Kontroli Zwierząt, upewnij się, że są bardzo przygotowany do stawienia czoła wyzwaniom związanym z pracą.

Jak zostać oficer kontroli zwierząt

Jak zostać oficer kontroli zwierząt

Jeśli kochasz zwierzęta, ale nie chcę być weterynarzem lub zookeeper, rozważyć karierę jako oficer kontroli zwierząt. Zasadniczo, pracy oficera kontroli zwierząt jest ochrona zwierząt od ludzi i vice versa. Jednakże oni również przeprowadzać kontrole sklepów zoologicznych, cyrków i hodowli pielęgnacyjnych, aby upewnić się, że zwierzęta są pod opieką prawidłowo. Następnie, nie jest stroną administracyjną swoich obowiązków, takich jak praca z innych funkcjonariuszy organów ścigania i agencji oraz prowadzenie ewidencji.

Każdy stan w USA ma inne kryteria wyboru oficer kontroli zwierząt. Jeśli zdecydowaliśmy się na coraz oficer kontroli zwierząt, możesz skorzystać z poniższego następujące ogólne wytyczne, aby dostać się do zawodu.

Obejść zwierzęta. Możesz albo wolontariuszem w lokalnym zakładzie schronisko dla zwierząt lub zwierząt, kontroli, gdy jesteś w szkole średniej lub na studiach. Możesz również szukać zatrudnienia w klinice lekarza weterynarii, o hodowli zwierząt, czy uwodzenie jest siłownia internatem zwierząt. To ważne, ponieważ Hycel wymagane jest posiadanie co najmniej sześć miesięcy doświadczenia robi obowiązków kontroli zwierząt w publicznych lub organizacji non-profit. Jeżeli nie masz, wtedy powinieneś mieć co najmniej przez rok pracował w biurze lub zakładzie weterynaryjnym zwierząt uwodzenie a Taska powinno zawierać opiekę i obsługę zwierząt.

Weź wykształcenie na temat wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub nauki o zwierzętach. Jednym z wielu obowiązków Hycel jest egzekwowanie i zinterpretować przepisy, prawa zwierząt i sądów. Hycel bada również drobne przypadki okrucieństwa wobec zwierząt. Stopnia w sprawach karnych będzie przejść długą drogę do zapewnienia, że ​​można wykonywać te zadania oficer kontroli zwierząt. Stopień również przydatna podczas pracy z innych funkcjonariuszy organów ścigania w największych przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt.

Hycel jest również za zadanie zapewnienie podstawowych usług rozpoznawania chorób zwierząt. Ponadto Hycel musi zająć jakieś pytanie, że społeczeństwo ma od wieku, rasy, charakterystyki, opieki i leczenia zwierząt. Jeśli masz stopień naukowy zwierząt, byłoby łatwe do załatwienia takich obaw i identyfikacji chorób zwierzęcych.

Trzymaj się na bieżąco na temat ustaw i rozporządzeń dotyczących zwierząt w danym stanie. Jak wspomniano powyżej, Hycel jest odpowiedzialny za interpretację i egzekwowanie zwierząt przepisów, ustaw i rozporządzeń. Masz większe szanse na znalezienie pracy jako oficer kontroli zwierząt, jeśli wiesz, najnowsze informacje prawne na temat zwierząt.

Trzymaj się sprawny fizycznie. Hycel prowadzi również operacje ratowania zwierząt. Będziesz w stanie lepiej przeprowadzić ten aspekt swojej pracy, jeśli jesteś sprawny fizycznie do obsługi zwierząt.

Zadaniem Hycel nie zawsze jest tak proste, jak można zebrać z opisów wymienionych powyżej. Stosując się do tych wytycznych, będziesz w stanie lepiej obsługiwać zadania i obowiązki oficera kontroli zwierząt.

Encyklopedia Zwierząt Online

Encyklopedia Zwierząt Online


Jedną z najlepszych rzeczy w Internecie jest jak łatwo sprawia, że ​​dostęp do materiałów, takich jak encyklopedia zwierząt w Internecie. Encyklopedie zwierząt są doskonałym źródłem informacji nie tylko dowiedzieć się więcej o zwierzę wybraną, ale odpowiedzi na inne podobne pytania. Na przykład, często można dowiedzieć się o środowisku zwierzęcia za pomocą tych encyklopedie, które mogą pomóc dowiedzieć się więcej o danym miejscu. Nauka o zwierzętach mogą być również świetna zabawa dla tych, którzy interesują się, jak inne gatunki żyją, jedzą, lub polowanie.

Co to jest Encyklopedia Zwierząt?

Ucząc się o takie rzeczy jak zwierząt może być dużo zabawy, dużo łatwiej jest dowiedzieć się, co encyklopedii zwierzę, zanim spróbujesz użyć jednego. Dlaczego? Format wielu encyklopediach może się różnić od tego, co jesteś przyzwyczajony do innych witryn. W rezultacie, może to być bardzo kłopotliwe dla niektórych użytkowników, gdy pierwszy napotyka jeden. Jednakże, nie pozwól, że się martwisz. Encyklopedia zwierząt jest po prostu księgą informacji prezentowanych w pewnej mody. Masz może stosować nowoczesną wersję encyklopedii nazwie Wikipedia wcześniej. Wiele encyklopedie różnić od Wikipedii w tym sensie, że nie pozwoli użytkownikowi edytować je codziennie i aktualne informacje w bardziej formalnej formie.

Encyklopedia Zwierząt Online

Jeśli szukasz online encyklopedia zwierząt, które można odwoływać się lub po prostu chcesz dowiedzieć się nieco więcej o niektórych zwierząt tam, nie martw się; istnieje wiele zasobów tam, aby ci pomóc.

 • Dzikie zwierzęta online: Dzikie zwierzęta Online jest wielka encyklopedia zwierząt, które są uporządkowane, aby ułatwić znalezienie informacji. Sześć początkowe grupy zwierząt są owady, ryby, płazy, gady, ptaki i ssaki. Jeden z ładniejszych funkcji serwisu jest to, że daje wspaniały przegląd zwierząt w każdym z sześciu odcinków. Po kliknięciu przycisku, aby przejść do konkretnego zwierzęcia, to po prostu daje podstawowe informacje oraz zdjęcie. Strona utrzymuje rzeczy proste i użyteczne.
 • Animal Diversity Web: ułożyła przez zespół z Uniwersytetu w Michigan Muzeum Zoologii, można przeglądać za pośrednictwem tej strony przez różne królestwa Animalia. Mimo, że może wydawać się nieco dziwne, termin jest oddzielenie naukowe dla grup zwierząt. Podobnie jak innych miejsc, rzeczy są w sposób prosty i nie trzeba przedzierać się przez wiele różnych gatunków, tak aby uzyskać przegląd. Można jednak, kliknij na wykresie członkiem znoszącą rzeczy w sposób jasny i naukowy sposób.
 • Dkonline.Animal: Podczas tej witryny może być nieco mylące na początku, to faktycznie działa w taki sam sposób jak tradycyjnej encyklopedii. Możesz szukać na okres od strony głównej. Jednakże, można również przeglądać różne tematy i najczęściej zadawane pytania związane z danym tematem. Na przykład, można zobaczyć ptaki różnych rozmiarach dziób z strony ptaków.
 • New World Encyclopedia: Opierając się ogólnego formatowania Wikipedii, strona jest nieco bardziej znane dla wielu. W celu znalezienia informacji o poszczególnych zwierząt, należy przewinąć w dół trochę do olbrzymiego obrotu wielu z najczęściej wyszukiwane zwierząt tam jak płetwal błękitny, cietrzew i fretek.
 • Geozoo.org: Ta strona zawiera kompleksowy widok wielu gatunków kręgowców. Strona jest użyteczne i łatwe w użyciu dla informacji o wszelkich zwierząt, które podlegają powiedział kategorii.

Myśl końcowa

Użytkownicy chcą uzyskać wszystkie informacje, które można na temat zwierząt, które nie mają interes w skakaniu po starych książek znajdą zasoby online tam wielki atut. Czy potrzebujesz informacji na projekt szkoły, szukasz po prostu więcej informacji na temat zwierząt i wiedzieć coś o zwierzętach w zoo, liczne encyklopedie internetowe, które obecnie nie pomoże znacznie!

Zwierząt Drukuj nocna

Zwierząt Drukuj nocna


Jeśli chcesz wybrać się na spacer po dzikiej stronie bez opuszczania komfort domu, a następnie don trochę druku zwierząt PIŻAMY.

Nadruki zwierzęce i wyjdzie z mody. Gdy jesteś w, są wszędzie. To już nie tylko leopard print. Teraz możesz znaleźć zebry i drukować gepard, jak również beztroskie wydruki po prostu dla zabawy.

Gorące nowości w Animal Print PIŻAMY

Nie można pomylić się z miejsc. Leopard print to wieloletnia ulubionym, ale zebra paski są również bardzo popularne. Ponieważ wydruki zwierząt są powszechnie dostępne, powinieneś łatwo znaleźć zwierzęcia, który ma do sportu.

Drukuje na zwierzętach dla dzieci

Nadruki zwierzęce nie są tylko dla osób dorosłych. Teraz możesz wyposażyć swoje Littlest młode druków zwierząt też. Lillian Vernon sprzedaje uroczą wydruku leopard PIŻAMY ustawić tylko dla dzieci, wraz z piżamie i szlafroku.

Szalony na okazje niesie leopard szlafroki drukowania dla młodych dziewcząt.

Zwierząt Drukuj Materiał

Podczas satyny i leopard print wydają się iść ręka w rękę, jeśli nie chcesz nosić piżamy, które mogą znaleźć można przesuwane w każdym łóżku, nie można pomylić z bawełny lub polaru.

Sexy vs zabawny

Możesz być jednocześnie seksowny i zabawny, ale leopard print kojarzy się bardziej uwodzicielski klimat, a wydruki są bardziej beztroska psiak. Jeśli jesteś jak większość ludzi, twoje nastroje się zmieniają, dlatego w sobotę w nocy może być zastrzeżone dla paski zebry, gdy w niedzielę rano zastanie Cię w szalonych kotów pani bokserki. Tak czy inaczej, jest wiele opcji PIŻAMY wyposażyć różne nastroje.

Sexy Animal Prints

Zwierząt Drukuj nocna

 • Leopard druku
 • Drukuj Zebra
 • Wszelkie koronki Zawierające druku lub sama tkanina

Figlarny Animal Prints

Dla bardziej zabawne stronie loungewear, zawsze łap i twarze psiak. Można nawet pomóc zwierzętom w potrzebie, jeśli kupisz PIŻAMY Rescue Zwierząt Site.com. Istnieją setki przedmiotów dostępnych dla miłośników zwierząt do zakupu, w tym kot pani spodnie salon, pokój gołębi szlafroki lub pitter paplaniny salonu spodnie.

Niektóre zabawy wydruków PIŻAMY będziesz tam znaleźć to:

 • Łap
 • Twarze zwierząt
 • Cavorting zwierząt gospodarskich

Zabawny loungewear podkreśli wygodę podczas uwodzicielskie cechy.

Animal Prints dla mężczyzn

Faceci nie są w lewo z zabawy druku zwierząt. Jeśli chcesz aby twój facet, aby wyświetlić specjalną wewnętrzną zwierzę z jego jego loungewear, istnieje wiele miejsc, dla Ciebie w sklepie.

Gdzie kupić

 • Younique Boutique online sprzedaje drukowania zwierząt czystej bokserki, stringi i dolną bieliznę wycięcia nawet otwarcia oczu.
 • ABCunderwear.com przeznaczony dla chłopaków z 3-opakowaniach majtki bikini druku dobrane zwierząt.

lub oboje

Wypieszczone Pasje prowadzi szeroki wybór bielizny i loungewear, w tym unikalnych przedmiotów druku zwierząt dla mężczyzn i kobiet. Rozpieszczona Pasje jedwabne bokserki sprzedaje i stringi dla niego, jak i misie, fartuchy i koszulki dla niej.

Jeśli jesteś człowiekiem, który chce zwolnić specjalne lady na wewnętrzny lwica, upewnij się, że znasz jej stylu i nie kupić jej coś wyłącznie do oglądania. Jeśli ona nie jest typu stringi, spróbuj stanik i wybierz spodnie ustalone. Ona może czuć się bardziej komfortowo z większym zasięgu niż odkrywczą stroju.

Making Your Own PIŻAMY

Zawsze można zrobić własny PIŻAMY druku zwierząt. Rzemiosło detaliści, którzy zaopatrzyć tkaniny drukowania zwierząt obejmują:

 • Hancock Tkaniny
 • Joann
 • Moda Tkaniny Klub

Jeśli pojawi się zestaw PIŻAMY lubisz w magazynie lub katalogu i jeśli jest zbyt drogie dla Ciebie, oto gdzie swoje umiejętności szycia można zaoszczędzić trochę pieniędzy, a jednocześnie wyposażenia Cię w piżamie, czego pragniesz.

Czy to tee shirt i bokserki kombi, jedwabne piżamy lub polar szata, Twój loungewear może odzwierciedlać dziką stronę Ciebie.

Darmowe Wzory Kostium zwierząt

Darmowe Wzory Kostium zwierząt


Podczas korzystania z darmowych wzorów kostiumów zwierząt, nie musisz wydawać fortuny, aby bawić się ubierać jak zwierzę. Możesz stworzyć swój własny strój zwierząt za pomocą wzoru darmo lub taniej, niektórych tanich materiałów, i trochę czasu.

Zaszalej z kostiumy zwierząt

Od kostiumy ryb do strojów tygrysów, jest tyle kostiumy zwierząt, ponieważ nie są stworzenia w zoo. Możesz dokonać czegoś na kształt ulubionego zwierzaka, a nawet strój inspirowany cute bug. Istnieje kostium wzorce dla aligatory, króliki, jelenie, wilki. Jeśli chodzi o kostiumy zwierząt, można pozwolić wodze fantazji.

Tworzenie własnych kostium zwierząt jest łatwe. Są to wzory zaprojektowane dla kostium różnych poziomach zaawansowania. Jeśli nie jesteś ekspertem szycie, nie ma potrzeby do rozpaczy. Znajdziesz darmowe wzory kostiumów zwierząt, które są idealne dla Ciebie!

Darmowe Wzory Animal Costume online

Jeśli jesteś zainteresowany ubieranie się jak zwierzę, znajdziesz mnóstwo porad i bezpłatnych wzorów w Internecie. Chociaż wiele z tych strojów nie są wzorce w klasycznym sensie, że są łatwe do wykonania i bardzo oszczędny. Jeśli zrobić własny strój, wiesz, że nie będzie widać kogoś innego w podobnym stroju. Co więcej, wszystkie te wzory kostiumów, pomysłów i instrukcji są całkowicie za darmo!

 • Ten wzór z FamilyEducation zapewnia proste instrukcje do tworzenia kostiumu żółwia. Projekt wymaga pewnych podstawowych szycie i może być zakończona w ciągu kilku godzin.
 • Możesz łatwo kostium żaba używając tego pojęcia z kinderinfo. Ten strój wykorzystuje istniejące czapka z daszkiem, który jest zmodyfikowaną stworzyć twarz żaba.
 • Ten super szybki kalmary kostium pomysł z Instructables jest doskonałym rozwiązaniem do tego stroju w ostatniej chwili paniki. Jest wykonana w większości z rzeczy, które już masz w domu.
 • FleeceFarm ma kilka świetnych pomysłów na zwierzętach stroje dla dzieci. Większość wykorzystać istniejące bluzy i legginsy i ozdobić strój do tworzenia zwierząt zabawy kostium.
 • Innym doskonałym źródłem instrukcji kostium zwierząt jest FamilyCorner.com. Tutaj znajdziesz pomysły na kostiumy, kostiumy Skunk pająk, kostiumy dla psów i wiele innych ślicznych strojach zwierząt.

Niedrogi Wzory Kostium zwierząt

Szukam czegoś bardziej skomplikowanego niż niektóre wzory kostiumów zwierząt dostępne za darmo? Nadal można zaoszczędzić pieniądze i zrobić kostium z niedrogich wzór. Ze względu na złożoność projektowania wzoru, większość projektantów kostiumów wzór wymaga zapłaty za w pełni funkcjonalnych wzorów kostiumów. Jednak nadal można znaleźć tani wzór, aby wielki kostium zwierząt. Oto kilka pomysłów na oszczędzanie pieniędzy na wzory kostiumów:

 • Sklep wzorów kostiumów zwierząt zaraz po Halloween. Większość sklepów rzemieślniczych slash ceny na Halloween wzory w listopadzie. Jeśli sklep wtedy zapłacisz ułamek kosztów na wzór samo wysokiej jakości, markowych.
 • Jeśli musisz dokonać kilku kostiumy zwierząt, kupić wzór, który może być modyfikowany. Wiele wzorów to wariacje na kilku podobnych zwierząt. W przypadku korzystania z różnych materiałów i kolorów, kostiumy będą w końcu wygląda zupełnie inaczej. Używając jednego wzorca dla wielu strojów jest to świetny sposób, aby zapisać.
 • Poszukaj wzorów kostiumów w Internecie. Znajdziesz wspaniałe oferty od sprzedawców online, a ponieważ wzory są bardzo lekkie, koszty transportu powinny być minimalne. Możesz kupić wzory kostiumów bezpośrednio z Prostota, McCall, a wielu innych producentów wzór.
 • Sprawdź sprzedaży garażu. Ludzie nienawidzą wyrzucić wzorców, zwłaszcza, jeśli wzór jest na coś naprawdę zabawne. Użyj weekendy do skanowania poprzez kosze wzór w sprzedaży garażu, a może się okazać, wspaniały wzór zwierząt w atrakcyjnej cenie.

Zalety Making Your Own Animal Costume

Darmowe Wzory Kostium zwierząt

Czy planujesz ubrać się jak wielbłąd lub krokodyla, kijem lub pawiana, istnieje wiele powodów, aby zrobić własny strój zwierząt.

 • Twój strój będzie wyjątkowy. Kiedy wybrać własne materiały i wzór, twój kostium zwierząt nie będzie identyczny z cudzego.
 • Zaoszczędzisz pieniądze. Tworzenie własnych strój jest o wiele mniej kosztowne niż zakup nowego. Zobaczysz znaczne oszczędności pieniędzy, czy skorzystać z bezpłatnego wzorca lub zapisać na zdyskontowanych wzór.
 • Będziemy się dobrze bawić. Tworzenie własnych kostium jest zabawa, twórcze doświadczenie. Możesz zrobić to tak skomplikowane lub tak proste, jak chcesz, i można nawet zaangażować dzieci.

Niezależnie od tego, dlaczego decydują się na własny strój, znajdziesz tanie i darmowe wzory kostiumów zwierząt, które pomogą. Wystarczy kilka godzin, kilka prostych materiałów, a niektóre kreatywność. Wkrótce będziesz miał kostium zwierząt, które pozwoli Ci dumni!

Jak pomóc zwierzętom z PETA

Zwierzęta takie jak wszelkie inne stworzenia zasługują na dobry zegarek, które mogą dostać szczególnie od osób, które posiadają znacznie większą wiedzę o życiu. Wraz z drzew i innych roślinności na lądzie i na morzu, zwierzęta nie uniknie ryzyka leczenia nadużywane i nieodpowiedzialnego od ludzi. Ale nie wszyscy ludzie są na tyle niewrażliwe barbarzyńskie się zająć smutne warunki tych bezbronnych zwierząt.

Jest to jedna organizacja znana jako Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt (PETA), która wygląda po walnym dobrostanu zwierząt, wprowadzenie dodatkowej troski o zagrożonych nich. Jeśli jesteśmy jedną z tych osób w zakresie dobrostanu zwierząt i ochrony, a następnie możemy śledzić niektóre z ich advocacies na jak pomóc zwierzętom nawet w naszych bezpośrednim otoczeniu lub dzielnicy.

Możesz pomóc zwierzęta stojące najgorszy stan przekazując do humanitarnych organizacji uczęszczających do animalâ € ™ s opieki i rehabilitacji, jak PETA. Możesz śledzić swoich standardowych procedur zdroworozsądkowych, w jaki sposób najlepiej służyć tych nadużyć i maltretowali zwierzęta.

Najpierw trzeba sprawdzić, czy jesteś dobrą opiekę własnych zwierząt. Zapewnienie im zdrowej kondycji dziennym oznacza, że ​​są one prawidłowo przechowywane w bezpiecznym środowisku. To nie robi € ™ t sens martwić się na pomaganie innym, podczas gdy porzucenie własnego zwierzaka. Można również zgłaszać wszelkie okrucieństwo, zabijanie i zwierzę porzucenie dzieje się w Twojej okolicy lub na miejscu. Zgłoś żadnej operacji testowania zwierząt przez niektóre firmy, które uciekać się do korzystania losowych zwierząt na rozwój swoich produktów.

Dobrostan zwierząt w ogóle skorzysta z dochodów z każdej pozycji zakupionych z katalogu PETA. Dochody pochodzą one od tego jest wykorzystywana do promowania swoich kampanii na ratowanie zwierząt, rehabilitacji, zapewnienie schronienia, przyjęcie i właściwej opieki dla tych wartościowych przypadkach. PETA, z jego ścisłej i konsekwentny dialog z firmami, pomaga w ochronie praw zwierząt przez ukłucie tych firm, aby zatrzymać sprzedaż przedmiotów, które wymagają żerujących na zwierzętach zabezpieczonych w ich naturalnym środowisku. Elementy komercyjne, takie jak sierść zwierząt, wełna i skóry twardego to tylko niektóre z produktów wrażliwych i kontrowersyjny zyskuje akceptacji.

Możesz pomóc umieścić zwierzęta w lepszej sanktuarium pomagając PETA promować swój ruch na edukację dzieci i dorosłych na animalâ € ™ s właściwej opieki, zrozumienia praw zwierząt, a jego udział w zachowaniu naszego ekosystemu. Skierowanie do świadomości publicznej, PETA pomaga w udzielaniu wsparcia zwierząt, dotykając serca kluczowych osób publicznych w odpowiednich sektorze społeczeństwa.

Jako integralna część społeczeństwa, które powinny żyć w harmonii z całym stworzeniem, można wziąć udział w pomocy zwierząt udomowionych lub w naturze, odpowiadając na wezwanie PETA miejsca zniżania i sanktuarium dla wszystkich zwierząt na naszej planecie , Czy myślisz o indywidualnej lub grupowej inicjatywy, możesz pomóc zwierzętom uzyskać lepsze życie ze swoim ścisłej koordynacji poprzez wspieranie PETAâ € ™ S animalâ € ™ s opiekuńczego poparcia.

Ich nadal przyczyną na animalâ € ™ s opiekuńczego aktywizmu pewnością zyskuje czynną odpowiedź dla wszystkich zainteresowanych zwierząt: kto wie, później ta może być własne.

Paranormal Zwierzęta Wywiad

Paranormal Zwierzęta Wywiad

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt i entuzjastów zjawisk paranormalnych, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat doświadczeń, badań i pracy autora i podcaster Dusty Rainbolt w tym Paranormal Zwierzęta wywiadzie.

Paranormal Zwierzęta Wywiad z Dusty Rainbolt

Dusty Rainbolt jest mnóstwo fascynujących podcast Paranormal Zwierzęta na PetLifeRadio.com gdzie omawia tematy takie jak duchowych spotkań zwierząt, kryptozoologii i nawiedzonych miejsc, gdzie można znaleźć duchy zwierząt. Dusty jest także autorem kilku książek literatury faktu i fikcji Ducha, tym Koty Kocięta dla maluchów, a wszystkie kulki między innymi. W tym ekskluzywnym wywiadzie, Dusty siada z Zakład Logiki Stosowanej, aby omówić temat paranormalnych zwierząt.

Prywatne Paranormal Zwierzęta Doświadczenie

LTK: Masz opisane swoje osobiste doświadczenia z własnego ducha domowych spotkać trochę na swojej stronie internetowej. Czy mógłbyś opisać to doświadczenie w szczegółach?

DR: No cóż, raz, kiedy byliśmy z miasta, jeden z naszych kotów musiał być uśpiony. Musieliśmy mu powiedzieć do widzenia, i to było bardzo smutne. Ale wiesz, ja nie obsesyjnie o nim. Był wspierać nasz kot i typ kot był, nie miał bardzo długą żywotność i tak. Półtora miesiąca po jego śmierci, leżałem budzi się w łóżku, a ja czułem kot skakać na łóżku. Teraz to nie jest wielka sprawa w moim domu. Z wyjątkiem, nie było wystarczająco dużo księżyc płynący przez okna, które mogłem zobaczyć nic nie było tam.

LTK: Więc nie spali, kiedy to się stało?

DR: byłem rozbudzony. Piję Dr. Pepper przed pójściem do łóżka, więc mam na myśli mam zazwyczaj tylko przewodowy i biorę sześć godzin spać. I to uczucie, czuć małe ślady, gdy szli przez łóżko. Czułem, małe stopy i ciśnienie, gdy ustanawiają. I ten konkretny kot zawsze spał na moich kostek, zawsze. To był jego mały miejscu. I cokolwiek to było podszedł łóżku, z jego maluszek ślady, a następnie położył się na moich kostek.

LTK: Czy rzeczywiście zobaczyć wrażenie śladami?

DR: Nie, nie dlatego, że było ciemno, ale może po prostu poczuć. I czułem presję, i trochę światła sącząca, widziałem, że tam nie było nic. Nr kat. I chcę powiedzieć, że bał się ruszyć. Nie boi się niczego, co by się stało, ale strach, że będzie zatrzymać. Wiesz, ja instynktownie wiedział, że to był mój mały kotek, a ja po prostu chciałem doświadczenie. Czułem się całkowicie bezpieczne, nie było nic przerażającego w ogóle o tym. To było wspaniałe doświadczenie w rzeczywistości. W każdym razie, ja tylko starałem się nie zasnąć, bo nie chcę go do końca. Oczywiście, że w końcu zasnął.

LTK: Więc uczucie kota będącego tam nogi pozostał?

DR: Tak, to tam, aż poszedłem spać. To znaczy, ja nie drgnął. To znów się nigdy nie zdarzyło, nigdy. Nigdy nie miałem innego rodzaju doświadczeń na zwierzętach.

Paranormal Zwierzęta Podcast

LTK: Teraz też zrobić podcast, jest to, że co miesiąc DR: Dziękujemy za pytanie! To się nazywa Paranormal zwierzęta. To rzeczywiście tygodniowy podcast. Mówimy o zwierzętach duchów wszelkiego rodzaju, kryptozoologii i wszelkiego rodzaju rzeczy.

LTK: Więc wywiady z ludźmi, którzy mieli doświadczenia?

DR: Tak, mój Format jest to, że mam dziwne wieści zwierząt. Czasami jest to Bigfoot, czasami jest to prawdziwa nauka, że ​​trochę dziwne i czasami jest to duch związane. Zazwyczaj wywiad kogoś, być może autor lub kogoś, kto miał doświadczenie. Segment końcowy jest nawiedzony przewodniki o hotelu lub miejscu publicznym można przejść do tego jest nawiedzany przez zwierzęta.

Ivy House w Casper w stanie Wyoming

LTK: poinformować ludzi o różnych miejscach, mogą udać się do przeżyć nawiedzeń domowych DR: Tak, jak Crescent Hotel w Eureeka Springs, w stanie Arkansas. Chociaż, moim ulubionym jest miejsce, opisane w rozdziale mojej książki o nazwie "Pokój z widokiem na unsual". To się nazywa Ivy House, w Casper, Wyoming. Mają nawiedzony kuwety! * Śmiech *

LTK: Naprawdę? * Śmiech *

DR: Oczywiście, pani, która posiadała nieruchomość przez tych właścicieli był rodzaj szalonego kota pani. Tak więc od czasu do czasu, goście zobaczyć koty w przestrzeni publicznej, ale nie ma żadnych kotów w hotelu. No tak, jest jeszcze jedna sala, i nie ma żadnych kotów w tej dziedzinie, ale od czasu do czasu będziesz czuć charakterystyczny zapach świeżo używane kuwety. A jak zwykły litterbox odchodzi. Ale wiesz, właściciele twierdzą, że nie byli w stanie znaleźć Paranormalne miot miarka! Oni niby trzeba tylko czekać, aż rozprasza!

Rodzina Kot w Tea

LTK: Czy wywiad sporo ludzi, którzy mieli tego rodzaju paranormalnych doświadczeń DR: Tak, zarówno dla Paranormal Zwierzęta na petliferadio.com, a także do książki. Książka miała siedemdziesiąt różne historie.

LTK: Co byś powiedział, był najbardziej imponujący historia?

DR: To był jeden, który naprawdę dał mi dreszcze. W moim rodzinnym mieście w North Texas Był lekarzem tutaj, a ona była ewangelicki hospicjum kapelanem. Jej syna matka, teściowa umiera na raka jajnika. Poszła więc do Oakland, w Kalifornii, aby być z umierającej kobiety. W każdym razie, matka, teściowa zapadła w śpiączkę jeden dzień, a syn chciał wiedzieć, czy powinien on niech jego ośmioletnia córka zobaczyć jej babcia tak. Powiedziałem mu, że powinien, więc pozwolili dziewczynka wspiąć się na łóżko z babcią. Babcia wyszła ze śpiączki, a córka powiedziała: "Mamo, gdzie byłeś?" Ona odpowiedziała: "Och, ja po herbatę z moją siostrą Elaine, a Grungy był z nami." Teraz, Grungy było rodziny kotów, a córka powiedziała: "Och mamo, żyje twojej siostry, i żyje Grungy na, karmione go dziś rano. On jest po prostu w porządku." Jak się okazuje, nie był żywy grungy. Kiedy wrócił do domu tej nocy, Grungy był martwy w środku ulicy. Dostaję dreszczy nawet teraz, po prostu o tym mówić.

Demoniczny Kot Capital

LTK: Tak historie można ujęte w książce są te, które najbardziej przekonały Cię DR: Tak, i nie ma między nimi wspólność. Nie, że wszystkie historie są takie same, ale nie ma gwintu. Podobnie jak w kopalni, kot skacze na łóżku, pomyślałem: "O mój Boże, to jest najbardziej niesamowite rzeczy". Cóż, okazało się, że jest to chyba najbardziej rozpowszechnioną formą interakcji z ghosts- zwierząt skoków na łóżku. I kolejna ciekawa rzecz o duchach zwierząt są czarne psy, które są trochę przerażające i związane z demoniczne. I konie mogą być przerażające, ponieważ są one zbyt potężne zwierzęta takie w życiu. Ale nikt nie był kiedykolwiek boi się kota. Jedna historia, która jest swego rodzaju ciekawe jest "Demoniczny Kot Capital"; jest to bardzo popularna historia.

LTK: Demon kota?

DR: Tak, podobno ten demon kot wychodzi tuż przed katastrof narodowych. Znalazłem kilka newsów z 1800 roku, i wyszedł około dziesięć lat przed zabójstwem Lincolna. Wiele osób wydaje się, że strażnik, który widział to może miał trochę za dużo wina, jeśli wiesz co mam na myśli? W jednej z opowieści z gazet przeczytałem, gdy zaczęło się, to czarny kot, a potem był wielkości dużego psa. W końcu to był wielkości słonia. Podobno kot pojawił się przed zabójstwem Lincolna i przed giełdzie spadły w 1920 roku. Jednak nie sądzę, jest to jeden z uzasadnionych opowieści, ponieważ nie stawił się przed Pearl Harbor, lub przed 9/11. Teraz Słyszałem opowieści, że zjawił się przed zabójstwem Kennedy'ego, ale nie mam żadnych dowodów. "DC" jest to, co się nazywa, jest "Demoniczny Kot Stolicy". To ciekawa postać. Naprawdę jednak, tam są wszystkie rodzaje zwierząt nawiedzonych miejscach wspaniałe tam. A jeśli któryś z czytelników wiedzą o każdym takim miejscu, będę naprawdę wdzięczny, gdyby napisz do mnie na [email protected], chciałbym usłyszeć od nich.

LTK: Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na rozmowę do mnie i do dzielenia się swoimi doświadczeniami z czytelnikami Logiki Stosowanej.

DR: Dziękujemy! Doceniam szansę, a ja naprawdę bardzo zadowoleni z rozmowy z tobą.

Pluszowe kapcie zwierząt

Pluszowe kapcie zwierząt
Trzymaj nogi przytulne z pluszowych kapci zwierząt.

Pluszowe kapcie zwierząt wywołuje uśmiech na twarzy i wiosny w kroku.

O Plush Zwierząt Kapcie

Kto by nie chciał chodzić po domu z pluszowych zwierząt na przyjemnie ich stopami? Twoje palce będą dziękuję za pieluszki je w taki futrzany komfortu. W rzeczywistości, te ultra-przytulne kapcie są tak luksusowe może mieć twardy czas usuwania ich i wprowadzenie na buty zimowe lub pompy wysokiej przechyłu.

Pluszowe kapcie zwierząt oferują ciepło i fantazją do osób w każdym wieku. Co więcej, wbrew powszechnemu przekonaniu, dzieci nie są jedynymi, które szaleją na wygodne kapcie zwierząt. Kochający dorośli zwierzęce są również wielkimi fanami unikalnego obuwia, a od kapcie zwierząt są o jeden rozmiar pasuje do większości, nie musisz mieć martwić znając osoby dokładny rozmiar, aby pokazać je w odpowiednie dar montażu nowości kapcie.

Walk With The Animals

Rozmyte kapcie zwierzętach długą drogę od czasu ich wprowadzenia w 1950 roku. Wtedy producenci produkowane prostych kapcie wyposażone w głowę i trochę innego zwierzęcia. Dzisiaj, nowości kapcie są tak luksusowe i realistyczne to tak jakbyś przesuwając stopy w prawdziwym nadziewane animals.Each urocza pantofle zwierząt jest wyglądać jak ulubionej futrzany lub ptaków przyjaciela. Są one wyposażone przytulanki sztucznego futra i pochodzą z miękkim łóżku stóp sprawia, że ​​na każdym kroku poczuć się jak jawa na marshmallows. Większość z tych nowości kapcie to pluszowe górną część spreparowany z cech zwierzęcych, niemal jak które owijają się wokół nogi do kostek. Elastyczna krawędź dodaje się również do zapewnienia wygodnego, komfortowego dopasowania. Ponadto dno pantofel obejmuje wypełnianie i antypoślizgowe, odporne podeszwy wody.

Jedna z najlepszych części zakupy futrzanych kapci zwierząt jest to, że wybór jest praktycznie nieograniczone. Różne firmy oferują wartość zoo w różnych kapcie zwierząt do wyboru. Już nie jesteś ograniczony do tradycyjnych kapcie królika. Te dni można wybrać spośród następujących futrzane kapcie zwierząt:

 • Niedźwiedzie
 • Psy
 • Koty
 • Delfiny
 • Szopy
 • Żółwie
 • Jeleń
 • Tygrysy
 • Lwy
 • Lamparty
 • Goryle
 • Słonie

Gdzie kupić kapcie Animal Plush

Pluszowe kapcie zwierząt są dostępne w większości dużych domów towarowych i lokalnych obuwia i sklepy z pamiątkami. Jednak w niektórych przypadkach, ciepłe kapcie są uważane sezonowych elementów, i są wykonywane tylko w sklepach w okresie zimowym months.The najlepszy sposób, aby wsunąć swoje stópek do pluszowych hipopotama, żółwia lub pingwinów kapciami jest sklep online. Sklepy internetowe następujące oparte oferują najlepszy wybór rozmytych kapcie zwierząt:

 • BunnySlippers.com: BunnySlippers.com jest liderem w branży pantofel. Firma oferuje szeroki wybór wyściełanym kapcie zwierząt prezentujących szeroko zakrojone prace szczegółowości i wysokiej jakości tkaniny. Kapcie, wyposażony egzotyczne i tradycyjne fasadach zwierząt, wyposażone w bardzo miękkie i wygodne wyściełane podeszwy, spody bez poślizgu i pełnymi oparciami pokrycia całości stóp.
 • CrazyForBargains.com: Firma ta oferuje wygodne, zabawne pary kapci zwierząt w przystępnych cenach. Ponadto, strona specjalizuje się w trudno znaleźć scruffies zwierząt, w tym zebra, żyrafa i żółwia morskiego stylów pantofel.
 • MookieGifts.com: Czy szukasz delfinów, orki lub zwierzęcych w kształcie kaczki kapcie, można je znaleźć na MookieGifts.com. Miękkie kapcie zwierząt spółki będą trzymać palce na chłodne poranki ciepłe i ich grubej podeszwie pianki będzie podczas spaceru w zaciszu. Firma prowadzi również do aromaterapii kapcie zwierząt. Każda para unikalnych kapcie obejmuje wkładek wypełniających mikrofalach ziarna, pachnące z cyprysów i trawy cytrynowej olejki eteryczne, do ogrzania zmęczone stopy.

Jak znaleźć kolorowanki z Zdjęcia Zwierząt

Oprócz czytania bajki na dobranoc i korzystających lody miarki w każdą niedzielę na salonie lodów z dziećmi, kolorowanie książki jest również jedną dobrą i konstruktywną drogę czasu jakości wydatki z nimi. Z tego powodu, mamusie i tatusiowie nie tylko iść w księgarni kupić coś dla siebie. Tak, mamusie i tatusiowie również tam znaleźć kolorowanki z obrazkami zwierząt dla ich dzieci.

Kolorowanki o zwierzętach zdjęć są często ulubionym wybór rodziców, którzy kupują kolorowanki. Dlaczego? Ponieważ kolorowanki o zwierzętach zdjęć nie tylko wzmocnić relacje rodzice-dzieci, ale w tym samym czasie oboje rodzice i dzieci mogą odnosić się do zdjęć, że są o kolorze. Innym powodem jest to, że kolorowanie książkę z rysunku zwierzęcia może być zabawne i ekscytujące sposób dla dzieci, aby dowiedzieć się czegoś o przyrodzie.

Chociaż kolorowanie książkę z dziećmi jest to świetny sposób, aby związać się z nimi, jest tylko jeden problem: nie jest tak łatwo znaleźć kolorowanki z dobrych zdjęć zwierząt. Rodzice mogą spędzić wiele godzin kopania i poszukiwania kolorowanka, które przyciągają zainteresowanie ich dzieci. To naprawdę jest skomplikowanym zadaniem, ponieważ, choć setki kolorowanki zdjęcia zwierząt, losy nie są na bardzo wysokim quailty.

Dzięki technologii, choć prawie wszystko można łatwo znaleźć w internecie. Internet jest obecnie jednym z najpewniejszych i najszybszych miejscach, aby znaleźć kolorowanki z obrazkami zwierząt. Oni nawet oferują znacznie szersze ciekawe i przyciągające wzrok wzory i wybory. Wybór może być zestaw zwierząt w ogrodach zoologicznych, różnego rodzaju zdjęć ptaków, a nawet zdjęcia z zagrożonych gatunków.

Co więcej, jest mniej nudne znaleźć kolorowanki on-line. Większość witryn pochodzą z mediów interaktywnych, które pozwala na oglądanie filmów i słuchanie pliki dźwiękowe i itd. Zazwyczaj te klipy filmowe i dźwiękowe są ciekawostki zwierzęcia, drzewa, kwiaty i innych środkach Kidusz.

Podczas gdy niektóre z miejsc tylko kolorowanki z obrazów lub zdjęć zwierząt, istnieją również inne witryny, które oferują kolorowanki z różnymi postaciami z kreskówek, takich jak Mickey i Minnie Mouse i innych popularnych bohaterów kreskówek. Niektóre inne strony mają również arkusze, które pozwalają dowiedzieć się więcej na temat zwierząt, kwiat lub jakiegokolwiek obrazu znajduje się na stronie. Do miejsc, które oferują kolorowanki umożliwiają również ich użytkowników, aby wydrukować strony swojego wyboru.

Oto niektóre z miejsc i linki, które można odwiedzić, aby znaleźć kolorowanki z obrazkami zwierząt:

 • coloring.ws - witryna, która oferuje kolorowanki, od alfabetów do zwierząt i sukienki.
 • enhantedlearning.com - strona strona kolorystyka, która ma zarówno zdjęcia fakt i zwierzęta zdjęcia
 • coloringpages.com - strona, która pozwala wybrać ze zdjęć zwierząt i postaci z kreskówek.
 • karenswhimsy.com - strona, która składa się z różnych kolorowanki fantasy, zwierzęta, architektury i jak - ten serwis ma kilka opcji dla dzieci, które lubią kolor.

Ponieważ internet znacznie ułatwia i zabawy, aby znaleźć barwienia książki z obrazkami zwierząt, rodziców i ich dzieci otrzymują więcej czasu spędzać ze sobą. Nie tylko, że można je pokolorować strony razem, może nawet wyszukiwać i przeglądać razem.

Magazyn: Czasopisma Porady dla dzieci

Twój Big Backyard Magazyn

Twój Big Backyard Magazyn jest mój numer 3 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Twój Big Backyard Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Napisane dla przedszkolaków w wieku od 3 do 5, Twój Big Backyard jest wypełnione magazynu działania o charakterze i zwierzęta. Każde wydanie zawiera zdjęcia na najwyższym poziomie, fakty na temat zwierząt i roślin, i "Czytaj do mnie 'opowiadań ustaloną autorów dziecięcych. Dzieci również nauczyć się podstawowych czytania, arytmetyki i umiejętności rozumowania na stronach hostowanych przez swoich przyjaciół zwierząt, a także zagadki coraz, gry, plakaty i zabawnych projektów dla całej rodziny!

Nick Jr. Magazyn

Nick Jr. Magazyn jest mój numer 4 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Nick Jr. Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Świętuj zabawy boczne czasu rodziny z Nickiem Jr. Magazine. Dla ciebie, wielkich idei twórczego wychowania; dla przedszkolaka, Nick Jr Kluski - sekcja wysuwana pełne zabawy z udziałem ulubionych bohaterów z Nick Jr. pokazuje jak Śladem Blue, Franklin i Maisy. Każdy numer zawiera również interaktywne funkcje dla Ciebie i Twojego dziecka, aby cieszyć się razem, podobnie jak opowieści odczytu razem, rzemiosła, gotowanie z dziećmi, i wycieczce zabawy.

Przedszkole Bawialnia Magazyn

Przedszkole Bawialnia Magazyn jest mój numer 7 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest Przedszkola Bawialnia Magazyn magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: To gdzie Niedźwiedź w dużym niebieskim domu, Miejsce, Maisy Pan Potato Head, Miś Paddington i Piotr Królik, aby nauka zabawy. Idealne dla przedszkolaków, każde wydanie zawiera rysunek, dopasowanie, liczenia, czytania i działalności koloryt. Plakat znak plus 6-pull-out Strona skoroszyt, są również zawarte w każdym wydaniu. Istnieje strona "pokój zabaw znajomość listowna" aby zachęcić dzieci pisać lub rysować zdjęcia swoich ulubionych bohaterów. Przedszkole Bawialnia zapewnia wiele godzin zabawy i nauki dla dzieci w wieku od 2 do 6.

Pająk Magazyn

Pająk Magazyn jest mój numer 15 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy pająk Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Pająk tka pajęczynę podziwu dla dzieci w wieku od 6 do 9. To magazyn zabawa dla niezależnych, młodych uczniów i jest specjalnie napisany i zredagowany przez dzieci, które osiągnęły wiek to niesamowite kiedy po raz pierwszy się podekscytowany czytanie na własną rękę.

Pack-O-Fun Magazine

Pack-O-Fun Magazine jest mój numer 10 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Pack-O-Fun Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Pack-O-Fun to jedyna w swoim rodzaju magazyn wypełniony kreatywny jak do projektów i działań dla dzieci i osób pracujących z dziećmi. W każdym numerze znajdziesz prawdziwe na wymiar wzory, pełne instrukcje i kolorowe zdjęcia. Projekty należy używać materiałów, które są pod ręką i łatwo znaleźć, i są przeznaczone dla małych rączek, aby zakończyć pomyślnie.

Turtle Magazyn

Turtle Magazyn jest mój numer 17 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy żółw Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Turtle jest zabawne i ekscytujące magazyn dla dzieci w wieku przedszkolnym w wieku od 2 do 5. Dzieci mogą dowiedzieć się o liczeniu, alfabet, podstawowe kształty i kolory, nazwy przedmiotów i zwierząt, a inne koncepcje na początku edukacji w każdej kwestii. Są także gry, połączyć-the-kropek, ukryte zdjęcia, i inne działania, które pomagają w koordynacji ręka-oko i umiejętności sekwencjonowania. Specjalna sekcja "naszych własnych Pictures wyposażony rysunków złożonych przez samych młodych czytelników!

Zapytaj Magazine

Zapytaj Magazyn jest mój numer 21 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Magazyn jest autorem magazynu szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Zapytaj bada świat z obecnych i dawnych twórców, artystów, myślicieli i naukowców. Od wydawców Kliknij, zadaj propozycje bajki, konkursy, projekty, eksperymenty internetowe, gry i zagadki dla dzieci w wieku od 7 do 10 (klasy 2-4). Znajdują się także seryjne opowieści o grupie młodych exploreres, którzy chcą odkrywać świat.

Dig Magazyn

Dig Magazyn jest mój numer 22 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Dig Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Dig jest zapakowany w mumie, piramidy, nowych odkryć dotyczących starożytnych cywilizacji, i więcej. Dig daje dzieci w wieku 9 i do góry (klasy 4 i powyżej) najnowszą szufelka w archeologii na całym świecie i wyjaśnia, jak starożytne idee kształtują nasz świat dzisiaj. Przewodniki dostępne w www.cobblestonepub.com bezpłatny nauczyciela.

Nickelodeon Magazyn

Nickelodeon Magazyn jest mój numer 1 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Nickelodeon Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Nickelodeon Magazyn jest pełen wspaniałej rozrywki dla dzieci. To jest zdrowe, pomysłowe, i naprawdę z punktu widzenia dziecka. Nickelodeon widzi świat z perspektywy dziecka, gdzie jest zabawa śmiać się - myśleć - zrobić - do nauki. Podziel nagradzane rozrywki i magazyn humor z Nickelodeon z dziećmi.

Ranger Rick Magazyn

Ranger Rick Magazyn jest mój numer 2 rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Ranger Rick Magazine jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Ten wielokrotnie nagradzany Magazyn ma na celu przynieść cuda natury, aby dzieci w wieku 6-12. Ranger Rick zapewnia dzieciom działań i informacji, które pomogą im lepiej poznać przyrodę i środowisko. Każdy kolorowy numer zawiera gry, historie o dzieci i zwierzęta, żarty, funkcje naukowe, zagadek i projektów. Istnieją również specjalne kwestie, które koncentrują się na zwierzętach, które żyją w poszczególnych regionach świata. Twoje dziecko będzie love it!

Życie Magazyn Chłopięcy

Życie Magazyn Chłopięcy jest mój numer 6 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Boys Życie Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: magazyn dla chłopców w wieku od 9 do 17, Boys 'Życie jest zabawne zakup dla każdego młodego czytelnika , Każde wydanie skupia się na innym temacie, od harcerstwa, sportu i wyścigów, podróżować, komputery, a opowieści o amerykańskich Indian. Inne tematy te obejmują hobby, nauki, elektronika, edukacji i kariery zawodowej. Życie chłopców publikuje także historie jakości fiction, komiksów, zabawne fakty, dowcipy, litery i historie nadesłane przez czytelników.

Disney Kubuś Puchatek Magazyn

Disney Kubuś Puchatek Magazyn jest mój numer 9 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Disney Kubuś Puchatek Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać w moim magazynu stronie subskrypcji: Disney Kubuś Puchatek, klasycznym ulubionych dzieci, to teraz Zabawa Dowiedz się magazyn! Dołącz do Puchatka, Tigger, Prosiaczka, a wszystkie Puchatka przyjaciół w Stumilowy Las dla wczesnego uczenia się bawić w wieku lat 2 do 6. Każdy kwestie zawiera historie, rysunek, dopasowanie, liczenie, kolorowanie, i zabawy do nauki łóżkiem skoroszytu.

Krykiet Magazyn

Krykiet Magazyn jest mój numer 12 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Cricket Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Krykiet karmi umysły i wyobraźnię czytelników w wieku od 9 do 14. W każdym numerze jest wypełniona historie, wiersze, Zagadki, przepisy kulinarne, i nauka i natura artykuły - wszystkie zaprojektowane, aby stymulować wyobraźnię i pomaga młodym ludziom odkrywać i poznawać świat wokół nich.

Dziecko Życie Magazyn

Dziecko Życie Magazyn jest mój numer 26 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy dziecko Życie Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Opublikowany przez Dziecka Better Instytutu Zdrowia, Życie dziećmi omawia zdrowie, fitness, odżywianie i sport dla dzieci w wieku od 9 do 11. Są także gry, puzzle, działania, i wiersze i rysunki młodych czytelników Life dziecka. Szczególną cechą jest dr Cory w odpowiedzi na własne pytania zdrowotnych dla dzieci.

Dzieci Magia Okno Magazyn

Dzieci Magia Okno Magazyn jest mój numer 16 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy magia dzieci Okno Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: dzieci Magia Okno jest nowe i ekscytujące, zabawne i edukacyjne 100-stronicowy strawienia wielkości magazyn dla wszystkich dziewcząt i chłopców w wieku od 5 do 99. W każdym kolorowym wydaniu znajdziesz historie, działy i funkcje specjalne w tym sporcie, profili celebrytów, kolumny porady, muzyki, środowiska, historii świata, gotowanie, gry wideo, rozwiązywanie krzyżówek, magii, puzzle , konkursy, młodych osiągających, high-tech, królestwo zwierząt i wiele innych. Rzeczywiście, skarb wypełnione bonanza dla wszystkich dziewcząt i chłopców.

Czasopisma dla dzieci

Istnieją dziesiątki wielkich magazynów w mojej kategorii czasopisma dziecięce i te magazyny wspaniałe prezenty - dzieci uwielbiają się pocztę !! Ważne jest, aby wiedzieć, które grupa wiekowa każdy magazyn służy zanim kupisz abonament, choć. Twój 9-letni siostrzeniec będzie dość znudzony Turtle więc uważaj na to. Czasopisma przyrodnicze, takie jak Ranger Rick zawsze były bardzo popularne wśród wszystkich płci. Nowe czasopisma to czasopisma Nickelodeon i Disney tytuły takie jak "Księżniczka".

Appleseeds Magazyn

Appleseeds Magazyn jest mój numer 25 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Appleseeds Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn Appleseeds jest wielokrotnie nagradzany wypełnione czytania literatury faktu i Spraw Socjalnych tematów dla dzieci w wieku od 7 do 9 ( klas 2-4). Appleseeds zapewnia dzieciom zagadnień tematycznych, obejmujących wszystko od codziennego życia w starożytnym Meksyku do amerykańskich bohaterów na islam. Przewodnicy darmo nauczyciela są dostępne w www.cobblestonepub.com.

Artur, zabawy do nauki Magazine

Artur, zabawy do nauki Magazine jest mój numer 30 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Artura, zabawy do nauki Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Wszyscy ulubione aardvark ma teraz swój własny magazyn! Magazyn Artur jest pełen zabawnych opowieści na tyle, działań, kolorowanki i gry, aby utrzymać dzieci w wieku od 4 do 11 rozrywkę na wiele godzin. Nie zapomnij o kolekcjonowania plakat i 16 str łóżkiem książki projektu!

Dzieci Digest Magazine

Dzieci Digest Magazine jest mój numer 24 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy dzieci Digest Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: napisana dla publiczności pre-teen, Digest dzieci podkreśla dobre zdrowie, żywienie i bezpieczeństwo dla czytelników , Są to artykuły o sporcie, w tym opowieści o swoich ulubionych sportowców, plus funkcji na rzemiosła, gry, nauki, poezji, humoru i kolumny dr Cory za dzieci zadawać pytania zdrowia.

Calliope Magazyn

Calliope Magazyn jest mój numer 27 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy magazyn jest Calliope magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Calliope jest idealne "paszport do historii świata" czasopisma. Napisany specjalnie dla dzieci w wieku 9 i powyżej (klasy 4 i więcej), Calliope wykracza poza "faktów" do zbadania kwestii prowokacyjne. Dzieci będą uczyć się o ludziach i wydarzeniach, które ukształtowały historię świata - Napoleona, dynastii Tang, Galileo i rewolucji naukowej, i więcej. Przewodnicy darmo nauczyciela są dostępne w www.cobblestonepub.com

U * S * Magazyn dla dzieci

U * S * Dzieci Magazyn jest mój numer 20 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy U * S * Kids Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: napisany i zredagowany dla dzieci w wieku od 5 do 10, US Kids oferuje zabawy i rozrywki, aby jego Młoda publiczność podkreślając dobrą dietę, ćwiczenia, i bezpieczeństwo. Zagadnienia zawierają opowieści o wydarzeniach ze świata rzeczywistego, pisma, w którym dzieci wymieniają się pomysłami i porady i wiele zdjęć, gier, labiryntów i innych działań.

Humpty Dumpty Magazyn

Humpty Dumpty Magazyn jest mój numer 19 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Humpty Dumpty Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Napisane przez wieki 4 do 6, Humpty Dumpty jest zabawa i czasopisma edukacyjne pełne historii, artykułów naukowych , proste przepisy kulinarne, gry, wiersze, dowcipy, zagadki, zagadki i inne. Nacisk kładzie się na zdrowie, sprawność i bezpieczeństwo. Specjalna funkcja o nazwie "Kidtalk" pozwala dzieciom pisać o różnych tematów dla nich interesujące.

Muse Magazine

Muse Magazine jest mój numer 13 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Muse Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Muse ma na celu stymulowanie, radość i wyzwanie każdy ciekawy dziecko w wieku 9 i 14. sponsorowana przez Smithsonian i produkowane przez redaktorów i wydawców Cricket, Muse znajdują się artykuły na temat miejsca, genetyki, laserów, lasów deszczowych, komputerów, fizyki, matematyki, sztuki wizualne, nauki o Ziemi, a prawie wszystko we wszechświecie.

Biedronka Magazyn

Biedronka Magazyn jest mój numer 8 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Biedronka Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Biedronka otwiera drzwi do czytania dla dzieci w wieku od 2 do 6. Każda strona jest piękne, kolorowe i rozkosz dla młodzieży do czytania. Każde wydanie jest wypełniona uroczymi postaciami, gier, piosenek, wierszy i opowiadań.

Babybug Magazyn

Babybug Magazyn jest mój numer 11 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Babybug Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Babybug miłość na całe życie zaczyna książek dla niemowląt i małych dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Dla dzieci, które uwielbiają być odczytane i rodziców, którzy kochają czytać im Babybug to świetna zabawa! Jest pełen kolorowych zdjęć i prostych wierszyków i opowiadań, że dzieci i rodzice będą radować się razem czytania w kółko.

Twarze Magazine

Twarze Magazyn jest mój numer 28 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest Magazyn Twarze magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: W coraz bardziej globalnym i mulitcultural świata, twarze dzieci w wieku 9 pomaga i do góry (klasy 4 i więcej) zrozumieć jak ludzie w innych krajach i kulturach żyć. Każde wydanie skupia się na innej kultury - z Jordanii do pojawiających się państw Azji - w tym opowieści o życiu codziennym, opowieści ludowych, a zaangażowanie artykułów o historii i tradycji ludzi i miejsc. Przewodnicy darmo nauczyciela są dostępne w www.cobblestonepub.com.

Disney Księżniczka Magazyn

Disney Księżniczka Magazyn jest mój numer 5 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Disney Księżniczka Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Disney Princess wczesnego uczenia się magazyn, który łączy ulubionych bajek Disneya takich jak Ariel z Małej Syrenki, Belle od Piękna i Bestia, Aurora z Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Mulan, Jasmine z Alladyna, a Pochahantas. Każde wydanie jest pełna magicznych opowieści, kolekcjonowania plakat, projekt Księżniczka i skoroszytu wyciąganą pełen rozrywek. Świetne dla każdej księżniczki, w wieku 4 i do góry.

Kliknij Magazine

Kliknij Magazyn jest mój numer 14 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Kliknij Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Kliknij otwiera wszechświat dziwnego, wprowadzając dzieci w wieku od 3 do 7 do świata, który jest wokół nich. Kliknij jest o naukach, przyrody i środowiska. Produkowane przez redakcję Biedronka, Kliknij, aby napisano Dzieci pokochają wyzwanie uczenia się nowych rzeczy.

Dzieci Playmate Magazyn

Dzieci Playmate Magazyn jest mój numer 18 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy dzieci Playmate Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: napisany i zredagowany przez dzieci w wieku od 6 do 8, Playmate dzieci zawiera opowiadania, wiersze i artykuły dla czytelników rozpoczynających , Magazyn, opublikowane przez Dziecka Better Instytutu Zdrowia, promuje dobre nawyki zdrowotne, odżywiania, ćwiczeń, i bezpieczeństwo. Regularne funkcje prostych receptur żywności dzieci mogą nawiązywać i wskazówki dotyczące korzystania z komputera. Czytelnicy przyczynić rysunki, wiersze, dowcipy i zagadki każdym wydaniu.

Jack i Jill Magazyn

Jack i Jill Magazyn jest mój numer 23 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Jack & Jill Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać w moim magazynu stronie subskrypcji: Dostarczone przez Dziecka Better Instytutu Zdrowia, Jack i Jill służy jako przewodnik, aby lepiej fizyczna i zdrowia psychicznego poprzez odżywianie, ćwiczenia, jak i bezpieczeństwo. Dzieci nie tylko dowiedzieć się o tych sprawach, ale także zabawy, czytanie opowieści i artykułów naukowych. Kwestie zapewnienia zabawy i śmieje się z dekoracyjne, gry, poezji, literatury, żarty, zagadki, łatwe przepisy kulinarne i prawdziwego życia, inspirujące-opowieści o prawdziwych ludzi.

Śladami Magazyn

Śladami Magazyn jest mój numer 29 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazynu dzieci. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Śladami Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Śladami historii Afroamerykanów obchodzi, dziedzictwa, kultury i składek do wspólnego społeczeństwa. Każdą sprawę bada nowy wątek, takie jak Blacks i wojska, Langston Hughes i Harlem Renaissance, lub wpływ Czarnych Kościołów i naukowców. Przeznaczony dla dzieci w wieku 9 i do góry (klasy 4 i wyżej), to jest żywy z wywiadów, źródeł pierwotnych, rachunków pierwszej osoby, sztuki i wiele więcej. Przewodnicy darmo nauczyciela są dostępne w www.cobblestonepub.com.

Pet pamięci Świece

Pet pamięci Świece
Zapalić świeczkę na pamiątkę ceniony zwierzaka.

Pamięć zwierzę świeca jest wspaniałym pomnikiem cenionych znajomego, który minął.

Ceremonia Monday Night Candle

Na poniedziałkowe wieczory na całym świecie, zapalają się świece pamięci cenionych zwierząt, które zostały kochali i zagubionych. Według historii Ceremonia Candle, praktyka ta zaczęła od prostego wzmianki na tablicy ogłoszeń psa przez kogoś, kto został zapalając świece w poniedziałek wieczorem na cześć zwierząt, którzy odeszli. Koledzy grievers chciał zapalić znicze w tym samym czasie, więc czas był ustawiony, modlitwa została napisana i szybko stał się międzynarodową praktyką pamiętając futrzastych przyjaciół.

Tęczowy Most

Tęczowy Most jest online wirtualna społeczność składa się z ludzi, którzy stracili zwierzęta. To jest również określana na smutek zwierzę stronach internetowych i forach, jak miejsce, w którym zwierzęta iść do remontu do samych siebie, czekając na ich mistrzów przez most z nich na drugą stronę. Wiersze, modlitwy i znaki pamięci na świece mogą zapoznać się z mostu lub Rainbow Bridge w swoich liniach.

O Świece pamięci zoologiczne

Zwierzę spersonalizowane pamięci świeca jest dobry prezent dla kogoś, kto opłakuje utratę ich zaufanego przyjaciela. Nadanie świeca jest przemyślany sposób niech ktoś wie, troszczysz się o nich w czasie ich utraty. Miłośników domowych myślą o swoich zwierzętach jak rodzina i dziękujemy za życzliwość.

Oczywiście, można również zamówić dla siebie świecę, aby pomóc Ci stworzyć prosty pomnik dla uwielbianego towarzysza.

Psy i Koty

Furry znajomych psów i kotów są zawsze kochany przez młodych i starych. Pielęgnować psa lub kota z pamięci specjalnej świecy w ich cześć:

 • Łapy 2 dźwignąć Pies zniczy: Wybierz się na świecznik, który cechuje rasy psa na górze i wierszem modlitwy na dole.
 • DarryLite Pet Spersonalizowana Świeca Urna: Wybierz jedną z ponad 25 figurka kota i psa do 75 figurek świeca zdobią tę urnę.
 • Furry Anioł Pet Memorial świeca: Świeca zwierzę pochodzi w dużej szkła, które może pełnić funkcję wazonu tylko świeca wypali. Psów i kotów grafiki znajdują się na przedniej, wraz z wierszem pamięci.
 • W Loving Memory Pet Candle: Wybierz z motywem psa lub kota, aby być na początku tej pamiątkę cyny.

Wszystkie zwierzęta

Choć psy i koty są popularne zwierzęta, wiele innych zwierząt zostały kochał i stracił. Od królików dla szynszyli dla żółwi do ptaków, uzyskać upamiętnione świecę dla znajomego:

 • Pet Memorial Spersonalizowana klienta Zdjęcie Candle Prezenty: Wyślij zdjęcie i dodać napisy do jednej z trzech opcji pamięci świeczniki, idealny dla każdej przeszedł zwierzaka.
 • Świeca Urna: Wykonane z kamienia łupanego i dostępne w kolorze białym lub czarnym marmurze, te urny posiada uchwyt zdjęć i pochodzą z dwóch świec do oświetlenia.
 • Rainbow Bridge Zwierzęta W Świeca pamięci: Wybierz zapach dla tej świecy, które można dostosowywać w imię zwierzęcia domowego.
 • Fran Świece domowe zniczy: Wybierz zdjęcie, wiersz lub obraz umieścić na świeczniku, który ma światło herbaty lub ostryg kubek z świecy wotywnej na górze.

Zapal wirtualną świeczkę

Nawet jeśli nie masz funduszy na zakup pamiątkową świecę, zawsze możesz zapalić jedną online. Być może jest to zbyt trudne, aby spojrzeć na fizycznym przypomnienia swojego zwierzaka, ale chcesz zrobić coś w pamięci. Oświetlenie wirtualną świecę może pomóc w procesie gojenia i oferują komfort w czasach smutku. Witryny te oferują wirtualne świeczki do właścicieli zwierząt domowych i przyjaciół, którzy stracili cennym towarzyszem:

 • Pamięci Zwierzęta
 • Północna Brady Animal Hospital