grsail.com

wachania monet niklowych

Zbieranie monet: srebrnych monet Porady

Grab Bag srebrnych monet

Twoja nie-tak-ulubiona ciotka zostawiła ci worek srebrnych monet, a twoja siostra ma kompletny zestaw porcelany Wedgwood. Co się ma do czynienia z bandą popękane i nadszarpnięta USA i świata srebrnych monet?

Dłonie na przewodnika po wartości monety srebrne monety i wartości ogólnej i przeczytać na monety srebrne wskazówki i informacji. Powiedzmy, że zapis obejmuje

* 1866-1883 Tarcza Nikiel dzieła, tarcza na awersie, gwiazdy na odwrocie, 130 dolarów za 1881 daty (1877 dowody mogą iść do 3500 dolarów w MS-64)
* 1794 Flowing Hair Half ani grosza, 1175 dolar Dobry
* 1796 Draped Bust z "Likerty tęczy" Error, patyna, brak ostrości na odwrocie orła, rzadkie odmiany, 1500 dolarów dzieła
* Starożytna srebrna moneta z Indii, punchmarked Karshapana, sprzedając się w niektórych miejscach na 7.50- $ 15,00 dolarów
* Stary srebrna moneta z Afganistanu, przedstawiających język afgańskiej, wybite w 1838 roku, srebrne monety zazwyczaj wartości $ 65-90 dla dzieła / Very Fine
* Chunky rzadko runda rupia, cesarz Akhbar (1556/05). Islamscy napisy na obu stronach, Bardzo dobrze, można sprzedać za 42,00 dolarów (hej, to jest od imperium Mogołów, jak na ludzi, którzy budowali Taj Mahal)

Jeśli zgadzają się wartości bulionowe srebra plus wartości monet srebrnych twarzy (skonsultować się monety ekspertów lub antyki sprzedawcy), zobaczysz, że twoja ciotka zostawiła ci prezent historii, i że może, być może, ona pokazała, że ​​ona umiłowałem po wszystkim. Możesz złamać Wedgwood porcelanę (siostra ma te żywe maluchów), ale monety są zawsze.

Platerowane srebrne monety

Żelazną, negliż odzianych Prada odzianych. Dobra, dobra. Platerowane to fajne słowo, zwykle stosowane do odzieży. Ale co to znaczy, gdy stare srebrne monety są platerowane? Należy dowiedzieć się, zanim podpisze umowę pancernej ze srebrnym dystrybutorów monet - faktycznie, jeżeli dealer srebrna moneta nie pozwoli Ci powrócić towar, przenieść się u Prady odzianych w tyle ze sklepu.

Zanim kupisz, wiem, że Professional Coin Grading Service (PKWiU) mówi "odziany" odnosi się do każdego z nowoczesnych "sandwich" monet z warstwami miedzi i niklu, również do 40 procent amerykańskiego dolara pół-srebrnej monety. Srebro platerowane kawałki zrobić nie necessariy wartości monet srebrnych polecenie wysokie, jak można się znaleźć, jeśli starali się zebrać pół-srebrne Eisenhower dolarów w 1970 roku. Dowód srebrne monety platerowane nie uczynił Ike bardziej pożądane dzięki nadpodaży, że pojechał popytu. Obecnie Eisenhower platerowane srebrne monety wzrosły na wartości, i można kupić Eisenhower 40 procent srebrne monety.

Co charakterystyczne dla Kennedych, Kennedy sztuk srebra odzianych wypadły lepiej, ponieważ dowód srebrne monety były bite tylko dla kolekcjonerów. Możesz być zadowolony z Kennedy i Eisenhower platerowane srebrnych monet w Mennicy swoich próbnych zestawów. Srebro platerowane kwartał zestawy dowód również sprawi, że uśmiech. Jeden US platerowane i US srebrna moneta Dowód zestaw sprzedaje na eBay za $ 44.

Srebro platerowane nie jest taki sam, jak czystego srebra, ale warto zauważyć, że wszystkie monety USA od 1965 roku zostały platerowane, a wiele z nich, zwłaszcza nowych czwarte państwowości, są cenne. Jednak monety 90 procent srebra jest bardziej wartościowe (nie wspominając cięższe!) Amerykańskich Silver Eagles są czyste jedna uncja srebra monety.

Uważaj posrebrzanymi okolicznościowych takich jak WTC medalionów i innych wydanych przez kupców Commemoratives. Srebra clad nie jest taki sam jak srebrem. Jeśli chcesz miło wyglądające monety umieścić na kominku, kupić posrebrzane okolicznościowe monety, ale jeśli chcesz, monety kolekcjonerski, wybrać srebrnych monet odzianych, że można docenić, jak zwiększa Silver Bullion srebra wartości monet. Zauważ, że to nie ma zastosowania do knockoffs Prada: nadal wyglądają świetnie, tak jak i ci w odzianych mganificence Prady.

Żelazną moralne? Sprzedam srebrne platerowane monety z ustalonych dealerów.

George Washington Srebrne Monety

Nie mogę kłamać, niektórzy ludzie uważają, zbierając monety srebrnej George Washington w USA jest to strata czasu. Nawet 1932 George Washington Quarter nigdy nie został wydany przez rząd Stanów Zjednoczonych, ale mennica amerykańska ponownie uderzył tę srebrną monetę i umieszcza go w 24-karatowego złota. Jest też srebrna moneta okolicznościowa oficjalna ukazywania porażki Waszyngtonu z Brytyjczykami w Trenton. Chociaż współczesne monety srebrne commems nie może być rzadkie lub mogą być restrikes, są wielkie, niedrogi sposób na cześć George, jak również innych prezydentów USA.

1982 George Washington Pamiątkowe Dowód Srebrny Half Dollar jest 90 procent srebrny, rzadkość od 1964, a pierwsza połowa dolara pamiątkowa wydana przez US Mint od wartości monet 1954. Srebro mogą przyjmować wartość pamiątkową do zbieraczy rachunku, choć wielu okolicznościowa lub rocznica srebrne monety są warte tylko wartość nominalną.

No Lie Wskazówka: Uważaj na srebrną monetę zdyskontowanych nadmiernie. Zawsze należy pomnożyć ilość srebra przez bieżącą wartość srebra i wartości nominalnej monety.

Możesz kupić 1942-S BU Washington Quarter, wyceniony przez niektórych sprzedawców na 148,00 dolarów. 1932 D Ćwierć Niezwykle Sztuk klasie może być wart 160,00 dolarów. A George, błędy, takie jak ścina drzewa wiśni nie nęka na swojej prezydentury. Błąd srebrne monety są zawsze cenne. Strajk poza ośrodkiem w kwartałach od 1932-1964 mają srebrne monety o wartości 180 dolarów - 300 dolarów. Pęknięcia i pokarmowej może być wart $ 15 do 25 dolarów. Broadstrike może Ci przynieść 40 dolarów.

Waszyngton będzie fess się do błędu w jego monet. Szkoda współcześni politycy tego nie zrobi, lub ich monety mogą być warte więcej.

Dolary Franklin Srebrny Połowa

Znasz historie Ben Franklin latające jego latawca (zwłaszcza jeśli pamiętać "Schoolhouse Rock" na ABC) i jego biedna Richarda Almanack, i oh tak, zrobił podpisania Deklaracji Niepodległości. Być może nawet grał Ben Franklin w elementarnym szkolnym.

Teraz masz do czerpania korzyści z Twojej wiedzy historycznej, zbierając i sprzedając Benjamin Franklin Half Dollar srebrne monety. Pół dolar amerykański srebrna moneta, nawet wyświetla szczelinę w Liberty Bell na odwrocie, więc nie, nie jest to cenne monety srebrne Błąd! Jednym z najczęściej przydatnych wskazówek srebrne monety jest, nawet bez błędów, Franklina srebrne monety są cenne na początku lat emisji. Większość nowszych monety są warte tylko twarz i wartość złota.

Niektórzy dealerzy sprzedają 1949-S Brilliant Uncirculated Franklin Half Dollar na 149,00 dolarów. To na górze Bena gry. Wartości monety srebrne z późniejszych latach spadnie do 5,00 dolarów w 1963 roku, kiedy US Mint wstrzymała wydawanie srebrne monety Ben Franklin.

Prawdopodobnie nie znajdziesz kompletny zestaw tych srebrnych monet. Jeśli tak, chwycić go plastikową folderu, monety i wszystko. Wiemy, że z jednego zestawu detaliczna 150,00 dolarów, a inny zestaw Średnia Obiegu srebrne monety do 137,50 dolarów. Ben Franklin stara srebrna moneta jest znacznie tańsze w obiegu Dobra / bardzo dobrym. Ale nie pochwalam Benjamin.

Po tym wszystkim, grosza, er, srebrna moneta zapisane jest grosza, er, zdobył cenne srebrne monety

Wartość srebrny jubileusz brytyjskiej Coin

Ludzie żartować brytyjskich zębów, ale jeśli Brytyjczycy nieco obywatel w 1977 Jubilee srebrnej monety, że nie będzie rozczarowany, ani, o to chodzi, jak każdy inny obywatel. Oto jeden z najlepszych porad srebrne monety: Brytyjska Srebrny jubileusz Proof monety mają unikalne wartości monet srebrnych.

Po I wojnie światowej, Wielka Brytania zmniejszyła metal szlachetny w swej dawnej srebrnej monety z 92,5 procent, a po II wojnie światowej, ma srebrne monety były bite aż do czasów współczesnych. Pamiątkowe srebrne monety były wyjątkiem.

W 1977 Srebrny jubileusz srebrne monety pamiątkowe medaliony przedstawiające były królowej Elżbiety II na awersie i różnych wzorów na odwrocie. 1977 srebrna moneta Medalion brzmi "Vivat Regina 1952 1977", lub niech żyje królowa. Medalion jest 2,59 troy uncji, a niektórzy sprzedawcy detaliczni go sprzedać za 45 funtach brytyjskich, 70 dolarów USA. Korony Manx z czystego srebra może wynosić od 10 do 18 funtach brytyjskich i 16 dolarów do $ 29 USD. Uważaj na miedziowo-niklowych monet srebrnych, ze stopu miedzi i niklu.

Dla porównania, 1889 Queen Victoria Srebrny Jubileusz moneta jest warta 10 dolarów - 200 dolarów w zależności od stanu.

Awers: Motto VICTORIA DG BRITT. REG. FD (Victoria z łaski Gd, królowa Wielkiej Brytanii, Obrońca Wiary) i Jubilee głowy królowej Wiktorii wykorzystywane na koronie z 1887/92.
Rewers: George zabijając smoka, w exergue, datę.

Tak więc nie należy się spodziewać, aby twój kumpel brytyjska wgryzają starego srebra monety, są szanse, że to prawdziwe. Brytyjska stomatologia ma wystarczająco dużo złej reputacji, jak jest.

Wojna aluminiowe Jefferson Nickels

Wojna to piekło, szczególnie na pieniądze. Metal był rzadkością podczas II wojny światowej. Wystarczy zapytać niklu Jefferson, wykonany z 56% miedzi, 35% i 9% srebra, manganu (srebrna moneta Sacagawea dolar amerykański korzysta także mangan).

W 1943 roku, gdy działania wojenne USA był w pełnym rozkwicie, US Mint produkowane podwoiła Die awers monety srebrne dowód w Filadelfii. Oznaczało to, że Monticello została podwojona. Regularne strajk srebrne monety z 1939 roku, kiedy Stany Zjednoczone rozważają wejście na wojnę, również podwoiła portrety Monticello. W MS-66, regularne srebrna moneta strajku US Jefferson niklu od 1939 jest wart 7000 dolarów. W dowód MS-67, podwoiła awersie matryca może sprzedać za 2750 dolary.

Jaki błąd podwoiła-matryca wygląda? Czy to stres, który spowodował tę bitwę cenne srebrne monety błąd w USA? Raczej nie. PKWiU definiuje "podwoiła umiera" jak matryca, że ​​został uderzony przez więcej niż jeden raz w pozycji huba niedostosowane, w wyniku podwojenia elementów. Wyglądasz na dwa Monticellos na odwrocie wojennej Jefferson niklu. Inne podwoił-die srebrne monety istnieje w serii Jefferson, i są one niezwykle łatwe do zbierania, a także bardzo poszukiwane.

Podczas gdy jesteś korzyści z II wojny światowej, nie zapomnij, aby korzystać z nowo odkrytą bogactwo traktować dziadka i babcię z Greatest Generation. Słuchać ich opowieści wojennych. Pokaż im swoje nickels Jefferson. Wspomnienia otrzymasz są warte więcej niż najwyższa cena chcesz dostać na aukcji.

Fishscales i Trzy Cent Srebrny

Czytałaś w swoim 19-sze wiecznych powieści "srebra", jak w "jednym srebra." Czy któryś z tych monet nadal istnieje lub jest to, że hiperbola literacka?

Kredyt mistrzów z Rybia łuska sensu. Rybia łuska lub trzy centy srebro jest rzeczywista stare srebrne monety srebrne monety i USA między 1851 i wydał 1873.

Gwiezdne trzy zrębki centów często przetrwać w MS-67 klasy. 1852 regularne strajk odwrócony data srebrna moneta z datą do góry nogami jest warte 650 dolarów w stanie Prawie Uncirculated. Trzy centy srebrna moneta Dowód jeden tysięcy osiemset sześćdziesiąt trzy drugie w MS-67 jest wart $ 10,000. Rzadsze daty są od 1863 do 1873. A gwiazdy na awersie i rzymska III na odwrocie powie, trzymasz kawałek historii. Są małe i o wielkości skali łososia.

To sprawia, że ​​chcę wrócić i ponownie przeczytać Nathaniel Hawthorne i Harriet Beecher Stowe.

Wady srebrna moneta

Błędy Coin, w przeciwieństwie do błędów życiowych, może rzeczywiście zarobić pieniądze. Chcesz usłyszeć jedną z najbardziej wartościowych monet srebrnych wskazówek? Niektóre typowe wady można wartości monet srebrnych zbiornika. Oto mamy do czynienia.

* Krystalizacja - powierzchnia jest kryształy ziarniste. Mogą stać się kruche, dewaluacji w starożytnych i stare srebrne monety.
* Inkrustacje - strupy, które tworzą się patyną i są trudne do usunięcia, zmniejszenie stopnia monety.
* Ciężkie lub grube patyna - zaciemnia szczegół monety.
* Wżerów - wgniecenia spowodowane korozją.
* Scratch - Zwykle spowodowane nieostrożnym traktowaniem.
* Zarysowania - Zwykle spowodowane obiegu i obsługi.

Podczas gdy masz ochotę spróbować czyszczenia lub doctoringu swoją monetę, zrób to ostrożnie. Większość ekspertów monet monety odradzam czyszczenia i leczył monety mogą wyglądać nienaturalnie. Niektórzy kolekcjonerzy odmówi leczył monety.

Poza tym, niektóre wady monety mogą być atrakcyjne dla kolekcjonerów - starożytne monety srebrne indyjskie nie powinien wyglądać jak 2005 państwowości kwartale. Ale jeśli twoja stara srebrna moneta jest uszkodzony i srebrne monety spadła wartości, wycofać go do swojej kolekcji. Każdy popełnia błędy, ale nie chcesz, twoje kosztować w transakcji monety.

Zbieranie monet: Zbieranie monet Dostawy Porady

Niedrogi Zbieranie monet bagażu

Utrzymanie monety w dobrym stanie, nie oznacza, że ​​musisz wydawać fortuny na pojemnikach. Dla niektórych pomysłów na tani monety zbieranie przechowywania, przeczytaj naszą listę sugestii.

Cigar box - pudełko cygar jest wielka tanie monety zbieranie kawałek pamięci. Brakuje mu wyrafinowania i jest bardziej uciążliwe, ale będzie bezpiecznie przechowywać swoje monety w jednym miejscu.

Koperta papierowa - Koperta papieru jest opcja przechowywania, które jest tanie i pozwala na stworzenie zbioru. Możesz znaleźć wersji 2x2 w większości sklepów dealerskich monety. Do długotrwałego przechowywania, poszukaj wersji za darmo siarki.

2x2 Tektura - Te Mylar i tekturowe elementy zapewniają doskonałą długoterminowego przechowywania dla monet pozwalając podczas ich przeglądania. Uważaj, aby upewnić się Mylar pozostaje nienaruszona w karton i powstrzymać się od stosowania w pomieszczeniach wilgotnych.

2x2 Vinyl - Te kawałki przechowywania winylu, znany również jako koziołki, są w 2 "x4" wielkości i zagiąć kompaktowej 2 "x2" wielkości. Podczas gdy jedna strona zawiera swoją monetę, druga strona dostarcza kartę, aby oznaczyć monetę.

Zarządzanie Kolekcja Z Coin Coin Zbieranie Software

Zarządzanie kolekcjonowanie monet nie musi być żmudny proces. Istnieje wiele opcji oprogramowania Zbieranie monet dostępnych na rynku, które mogą pomóc uzyskać kolekcji monet zorganizowane. Oto kilka możliwości wyboru oprogramowania, zbieranie monet, które warto wypróbować:

Liberty Street Software - Liberty Street Software stawia się szereg programów zarządzania do zbierania monet, majątku gospodarstwa domowego i majątku przedsiębiorstwa. Ich program, CoinManage, jest nowa w roku 2006 i pozwala na wprowadzenie całej kolekcji monet, za pośrednictwem bazy danych oprogramowania. Można analizować i klasyfikować monet według typu, daty zakupu oraz znak mennicy. Będziesz także być w stanie drukować raporty i śledzić na liście życzeń, jak i sprzedaży.

Carlisle Software - Carlisle Software produkuje szereg opcji oprogramowania dla kolekcjonerów monet i innych akcesoriów. Wybierz z Zbieranie monet oprogramowanie dla konkretnych aspektów zbieranie monet, w tym Assistant Software Coin Collector do zarządzania swoją kolekcję monet i standaryzacji Assistant Software, który jest interaktywna wersja oficjalna amerykańska Numizmatycznego Grading Stowarzyszenia Guide.

Więcej opcji dla Zbieranie monet Storage

Jeśli masz monety, które wymagają dodatkowej ochrony lub chcesz po prostu wyświetlać swoje monety w atrakcyjnej pojemniku, masz wiele opcji do wyboru. Oto kilka możliwości dla bardziej zaawansowanych przechowywania zbieranie monet, gdy cena nie jest tak wiele obaw.

Plastikowe uchwyty - uchwyty plastikowe są twarde atrakcyjny sposób długoterminowe Zbieranie monet przechowywanie. Trzy kawałki razem z twardego plastiku śruby - jedna trzymać monetę i dwa dla ochrony. Masz również możliwość niestandardowego druku do identyfikacji monety. Jednak są one duże i trzeba zrobić, aby upewnić się, że otwór jest wielkości prawidłowo zachować swoje monety w dobrym stanie.

Płyty - Można płacić w dowolnym miejscu z zaledwie 10 dolarów do 100 dolarów swoje monety blokach w. Płyta jest twarda obudowa z tworzywa sztucznego, który oddaje swoje monety. Dobre dla długotrwałego przechowywania, płyty pochodzą także z identyfikacją dla monet na małej kartce papieru.

Monety Albumy - albumy Coin może być tanie lub drogie w zależności od jakości i ilości lub ich ochrona. Albumy na monety zazwyczaj przychodzą przeznaczony dla określonej kolekcji na uwadze, takich jak całej kolekcji amerykańskich orłów. W formie wyświetlacza, albumy na monety, aby praktyczne, atrakcyjny wybór.

Korzystanie Odkurzacze do swojej kolekcji monet

Jako zasada, należy unikać czyszczenia monet, chyba że jesteś całkowicie pozytywne ten sposób nie będzie go uszkodzić lub pogorszyć jego wartość. Jednakże, jeśli trzeba oczyścić kawałek od swojego cennego kolekcji monet, oto niektóre produkty polecane do użycia.

Czysty aceton - zanieczyszczenie PCV występuje, gdy w uchwycie z PCV monety powoduje zielone plamy lub tłustej warstwy na swojej monety. W celu usunięcia tego użyć czystego acetonu, które można znaleźć w dziale kosmetycznym w lokalnej aptece. Użyj wacika i powtórzyć proces, ile potrzeba, aż moneta jest czyste.

Niszczą usuwania - Monety pokaże tonowania lub zmiany koloru, co wielu kolekcjonerów zapłaci sowicie za. Jednakże, jeśli czujesz, że musisz usunąć go z kolekcji monety, korzystać z kąpieli chemicznej określonej usuwania niszczą. Twój lokalny dealer monety powinien mieć te produkty. Można mieszać roztworu z wodą, aby ją zmiękczyć. Należy również pamiętać, aby nie zanurzyć różnych metali w tym samym roztworze, gdyż może to płyty jednego metalu na inny.

Zbieranie monet Materiały do ​​usuwania brudu

W przypadku wątpliwości, należy pozostawić czyszczenia monet ekspertów. Jeśli niewłaściwie czyścić monety, uruchomić ryzyko uszkodzenia i zmniejszenie jej wartości. Jednak, jeśli masz monetę trzeba oczyścić, oto kilka monet zbierania dostawy będziesz potrzebował do usuwania brudu. Te kilka rzeczy na co dzień będzie działać także monety zbierając materiały do ​​startu brud.

Pędzla artysty - pędzel artysty, aby delikatnie usunąć zabrudzenia powierzchni. Należy zachować ostrożność, aby unikać nadmiaru ciśnienia.

Ciepła woda - Użyj ciepłej wody, aby usunąć wszelkie dodatkowe powierzchni brud. Nie palcami pocierać lub brud na zarysowania się monety.

Oliwa z oliwek - Można moczyć bardzo brudną monetę w oliwie z oliwek na kilka dni, aby usunąć i poluzować brud.

Wykałaczka - Użyj wykałaczki, aby usunąć wszelkie fragmenty brudu po namoczeniu monetę w oliwie z oliwek. Należy zachować ostrożność, aby uniknąć zarysowania monetę ze zbyt dużym ciśnieniem.

Miękki ręcznik - Używaj miękkiej ręcznik pat wysuszyć monetę. Nie należy używać papierowych ręczników, ponieważ jego powierzchnia może pozostawić rysy na monety.

Dlaczego Właściwa Moneta bagażu jest ważne

Jeśli nie masz jeszcze ustanowione umożliwiające przechowywanie lub wystawianie monet, najlepiej to zrobić jak najszybciej. Monety w obiegu ma żywotność około 30 lat. Przy odpowiednim przechowywaniu, jednak można podwoić żywotność monet. Możesz utrzymania właściwego przechowywania monet z wielu opcji z pól do kopert papierowych. Pamiętaj, że niektóre krótkoterminowe uchwyty do przechowywania monet rzeczywiście im zaszkodzić, w dłuższej perspektywie, jak chemikalia w opakowaniach zaszkodzi monety.

Środki bezpieczeństwa do odbioru monet

Ponieważ monety nieść wartość i są elementy przenośne, które mogą być łatwo sprzedawane, ważne jest, aby podjąć środki na zakup niektórych elementów bezpieczeństwa dla swojej kolekcji monet - zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek rzadkich i drogich elementów. Jeśli zdecydujesz się na przechowywanie kolekcji monety w domu, za dowolną liczbę sejfy na rynku. Twoje wybory są m.in. podłogowe, sejfy ścienne, sejfy autonomicznych i sejfy ognia. Sejfy Sejfy ścienne i podłogowe najlepiej utrzymując z oczu byłyby włamywaczy. Samodzielne sejfy dodać warstwę ochrony kupując więcej czasu i powstrzymując niedoświadczony złodziej od uciec z monet. Bezpieczne ogień ma zachować swoje cenne monety z topienia w przypadku pożaru.

Aby dodać dodatkową warstwę ochrony, należy rozważyć również dodanie systemu alarmowego. Opcje takie jak czujniki ruchu, czujniki podczerwieni dźwięku oraz wszystkich dodatków do bezpieczeństwa swojej kolekcji monet, jak i domu.

Utrzymywanie Coin gromadzenie wilgoci darmo

Niektórzy posiadacze monet może domagać szczelne i wodoszczelne uszczelnienia. Pomimo tego, że mogą lub nie mogą być prawdziwe, to zawsze lepiej błądzić po bezpiecznej stronie i zakładają swoje posiadaczy monet pozwoli w powietrzu lub wodzie. Wilgoć będzie niekorzystnie wpływać na monety przez zmianę składu chemicznego na powierzchni i pogarsza ich w czasie.

W celu ratowania swojej kolekcji monet, użyj pochłaniający wilgoć. Jeśli kiedykolwiek kupił buty, zauważyłeś mały biały pakiet umieszczony w pudełku na buty, aby utrzymać swoje nowe buty przed wilgocią. Te pakiety są małe białe osuszacz i można z nich korzystać, aby utrzymać wilgoć z dala od swojej kolekcji monet, jak również. Możesz znaleźć osuszający, środek osuszający, który usuwa wilgoć z powietrza, w lokalnym sklepie sprzętu. Niezależnie, czy monety są w magazynach w sejfem, duże koperty lub innego otwartego zbiornika, umieścić pochłaniacz wilgoci ze swoich monet i sprawdzić, suchości w każdym miesiącu. Możesz ponownie suche lub wymienić pochłaniacz wilgoci, ile potrzeba. Możesz zastąpić pochłaniaczem co sześć miesięcy, kiedy go używać w zamkniętym pojemniku.

Zbieranie monet: Dowiedz się o monety Porady

Indian Grosz z nieba na głowę?

Czy możemy jeszcze powiedzieć "Indian Head grosza"? Numizmatyków wydają się być politycznie niepoprawne. Nikt nie zaproponował wywołanie Indian Head US Coins Native American monet - prawdopodobnie z powodu nowych numizmatyków są zbyt zajęci określaniu indyjskich monet głowy są warte.

Większość Indian grosze głowy były traktowane szeroko w obiegu. Często zdarza się, że nie znajdzie monetę kolekcjonerską Indian Head w uncirculated lub mięty państwa. To nie dziwi, ponieważ monety zostały wybite między 1859 i 1909.

Monety, takich jak 1857 Dobry / Bardzo Goood (G / VG) Indian Head centów USA monety zwykle ma śladów zużycia, choć niektórzy dealerzy i rzeczoznawcy może oceń go XF lub bardzo dobrze, co znacząco zwiększa wartość monety. Kilka monet G / VG sprzedać za 350 do 650 dolarów za ten kawałek historii.

Można powiedzieć, indyjski głowy ani grosza przez profil indyjskiego głowy na awersie i laurowych liści wokół słowa "Jeden procent" na odwrocie.

Dlaczego zebrać indyjskich grosze głowy? Są rzadkie inwestycja w historii Stanów Zjednoczonych monety. Tak długo, jak pominąć polityki i zwracać uwagę na klasyfikacji (VG, XF, AG), będziesz miał dość kolekcji.

Unikanie Oszustwa Coin

Fałszywe tłuszczu i fałszywe śmietankę można obsługiwać. Spam lub fałszywy email usunąć. Ale fałszywe monety ... zapomnij.

Jeśli jesteś nowy w kolekcjonowania monet, a nawet jeśli już numismatically skłonny lat, możesz być w przez podrobionych lub "dmuchany" monet. "Dmuchania" w nieruchomości oznacza przesadzam korzyści nieruchomości za. W świecie monet amerykańskich i zagranicznych monet, nieuczciwi sprzedawcy mogą wykraczać poza szumu. Na przykład Stany Zjednoczone fałszerze monet może zmienić datę na 1946 Merkury Dime kolekcjonowania monet czytać 1916, bardziej wartościową roku.

Jak można uniknąć oszukany przez fałszerzy monet kolekcjonerskich? Sprawdź u sprzedawcy lub rzeczoznawca, którym ufasz. Pamiętaj, że chociaż ludzie są ostrożni kupując w internecie, oszustwo jest tak samo prawdopodobne, gdy handlarz uśmiecha się twarzą w twarz.

Wiedzieć jak najwięcej o United States monety jesteś zbierania, dzięki czemu będziemy w stanie powiedzieć, kiedy coś jest "wyłączony". Jednak w ogóle. Monety, którym ufają certyfikowane przez głównych uwierzytelniania i oceniania usług takich jak Niezależnego Grading Spółki.

Po tym wszystkim, a fałszywe fałszywe i tłuszczu śmietanka może lub nie może pomóc Ci czuć się i wyglądać lepiej, że nie chcesz być obarczony fałszywego świata oraz monety USA.

Przeprojektowanie monety

Wszystko dostaje makeover te dni. Gwiazdy filmowe, domy, ludzie, którzy oglądają "Żyć z Regis i Kelly," samochody ... Dlaczego nie monety USA?

Co było nie tak z dawnych portretów monet, można zapytać? Dlaczego nie powinniśmy kontynuować zbieranie monet z prezydentami i Ojców Założycieli na nich? Nie być w pośpiechu, aby wrzucić na Abe Lincoln. Te monety z jego profilu nadal będzie cenna, szczególnie teraz, że US Mint redesigns kwartały i okolicznościowe monety co dziesięć tygodni. Jednakże zwolnienie kwartałach państwowości wykonane Amerykanie nowe spojrzenie na kolekcjonerskiej monety.

Po tym wszystkim, miłośnicy zwierząt będą szczęśliwi, że znikające Bizon jest na przeprojektowanie niklu. Mimo że używane zabytkowy keelboat? Lewis i Clark tworzy alternatywę dla samego portret Thomasa Jeffersona my wszyscy dorastali. Historycy i przyrodnicy docenią Indian / rdzennych Amerykanów i przyrody Lewisa i Clarka spotkałem.

Nowa moneta kolekcjonerska nie zastąpi starsze monety, więc nie idź na swoich monet bankowości Jefferson rakieta na wartości. Mimo to, może to być czas, aby mieć swoją kolekcję monet ponownej ocenie, zwłaszcza jeśli masz zamiar kupić kilka zmienionych USA monety.

Po tym wszystkim, w przeciwieństwie do niektórych "przed" i "po" zdjęć, starsze vs. przeprojektowany monet nie sprawi, że skrzywił. I nie musisz się martwić, że Twoja kolekcja monet miał zbyt wiele operacji plastycznej.

Pieniądze a nie w dłoni

Nigdy nie myślałem, że można stać się jednym z "tych" ludzi. Wiesz typu. Komiks kolekcjonerów książek krzyczeć, jeśli chcesz, aby otworzyć książkę, aby zobaczyć, co Batman wyglądało powrotem w dzień. Twój sąsiad trzyma na tyle płytki, aby rozpocząć kolejny Franklin Mint i chroni je pies stróżujący, a następnie w pełni załadowanego strzelbą. Twój brat będzie ogień Trekkie wszystkie fazery i atak chcesz Klingon jeśli masz w pobliżu swoich rówieśników postaci Kirka i Spocka od 1975.

Teraz, gdy wyruszą w zbieranie monet, podziwiać obiegu Kennedy pół dolarów kolekcjonerską monetę. To bardzo wysoka (VF) lub Prawie Uncirculated Afrykańskiej (AU) z jakimś brudem i nicków, ale go podnieść ostrożnie tak. Zrobiłeś to Twoja misja, aby dowiedzieć się o monetach.

Monety i US monet, jak płyty winylowe, wymagają ostrożnego obchodzenia, zwłaszcza uncirculated Stany Zjednoczone monetę. Odciski palców zmniejszyć stopień monety. Nie należy dotykać powierzchni monety bezpośrednio. Normalne nicki i brud na obiegu monety może nie ma znaczenia, ale swoje monety może Drom z VF do G, jeśli palec to zbyt wiele.

Jeśli, że Kennedy pół dolarów należy do entuzjastów monety, obsługiwać tylko na obrzeżach. To dobra rada dla własnych monet kolekcjonerskich - mimo wszystko, chcesz kupić ten Kennedy pół dolara. Nie czyścić monety, nawet jeśli po prostu chcesz wytrzeć odciski palców. Twój kolega numizmatyk może jak lekko nadszarpnięta wygląd, ponieważ to sprawia, że ​​Kennedy szukać wytrzymałe.

Możesz wziąć trochę więcej opieki z monet. Po tym wszystkim, nie jesteś jednym z "tych" ludźmi ... hej, nie waż się oddychać na mojej United States monety albo wezwę Marines! Gdzie jest ten pies obronny?

Błędy drukarskie

Jest to, że 10 dolarów rachunek z kolekcjonowania Bonnie i Clyde model-T? Sprawdź swoje miejskie legendy ... prawdopodobnie nadal wierzą, aligatory żyją w kanałach. Według Snopes.com, nikt nigdy nie przeznaczone do drukowania model-T Forda na 10 dolarów ustawy w 1928 roku, kiedy Bonnie i Clyde nie banki rabują, aż 1932 roku projekt nowego 10 dolarów wyświetla amerykańskiego Departamentu Skarbu.

Jednakże, jeśli stała podekscytowana z powodu dodatkowego liści na swoim 2005 Wisconsin Statehood kwartał kolekcjonowania monet, można wybaczyć, bo mówi, że monety Snopes.com USA z tego błędu są cenne! (I nie, teorii spiskowych, nie było podprogowych komunikat oznaczające lądowisko na Wisconsin.) Jednakże, większość z tych monet stwierdzono w Tucson, gdzie dealer pobierana 1499 dolar ($ 500 medalu jest bardziej zwykle), a część monet wykonane kolektory Texas powiedzieć yee-haw.

Georgia Stany Zjednoczone kwartał państwowości monety jest nieco poza centrum, co zwiększa jego wartość. Gdy wybito monety lub uderzył, niezamierzone błędy stało ... choć zwolennicy teorii spiskowych sugerują, pracownik stworzył kolekcjonowania Mennicy monety z zamiarem skorzystania z błędu.

Typowe błędy monety szukać:

* Obraz nie jest prawidłowo wyśrodkowany na awersie
* Monety zbyt grube lub cienkie, lub nieprawidłowo obciążony
* Druku do góry nogami, takich jak "One Cent" czy "In God We Trust" na rewersie
* Planszeta lub puste wydrukowany monet
* "Muły" lub monety z dwóch różnych wyznań na stronach, takich jak 1999 Lincoln centa z odwrocie bilon Roosevelt, dolar Sacagawea odwrócić niedopasowane z George Washington State ćwierć głowy, a pojedynczy Indian szef grosza z dwóch indyjskich Głowice

Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorów monet. W międzyczasie, nie wierzę, że opowieść o Bill Gates przesyłam Ci gotówki ... chociaż może być gigantyczny aligator 13 stóp w Teksasie, zbierając monety Wisconsin błędów państwowości.

Kolekcjonerskie monety Podstawy

Znaczki nie odwoływał, za dużo kleju. Karty baseballowe? Zbyt trudno oczyścić gumy do żucia. Ale ah ... monety nie mają wadę, a oni docenić wartość. Mimo to, dopiero zaczynasz, i nie wiem pół dolara z pomocą kruszcu palladu Stany Zjednoczone Coin. Kilka wskazówek, które pomogą Ci dowiedzieć się o monety:

* Podobnie jak "Piosenka 60. mówi, lepiej rozejrzeć. Czy jest sklep w Twojej okolicy monety? Lokalnej księgarni zwykle ma sekcję na hobby i zbierania. Dziennik Blackbook Cena Przewodnik po USA Monety 2005, 43rd Edition (Dziennik Blackbook Cena Przewodnik po Stanach Zjednoczonych Coins) jest doskonałym przewodnikiem odniesienia.
* Dowiedz się, czy te US monet dziadek lewo jesteś obiegu (dużo zużycia) lub uncirculated (w idealnym stanie). Może to mieć wpływ na ściągalność swojej kolekcjonowania monet. Nawet jeśli krąży Stany Zjednoczone moneta ma wgnieceń i znaki, że dziadek obsługiwane pieniądze, to może jeszcze być wartościowe, w zależności od gatunku. Gatunek jest stan monety, a wśród zarówno w obiegu i uncirculated świata i nas monet są różne gatunki, które można użyć do rzeczoznawcy powiedzieć, co się moneta jest warta.
* Jeśli rozmowa krąży, uncirculated i klas ma myślisz zbierania liści lub naparstki, nie martw się. Istnieje kilka znakomitych słowników w internecie i przewodnikach. Dowiedz się języka kolekcjonowania monet.

Poza tym, pozostawia przyciągnąć błędy, znaczki wyschnąć, karty baseballowe przypominają zbyt wiele dni chwały przed przesłuchań senackich, ale monet, jak diamenty, są zawsze.

Aktualne Monety USA

Można narzekać na temat stawek Fed Reserve, rynku akcji i ceny gazu, ale nadal chcą inwestować w czerwony, biały i niebieski ... nawet jeśli jesteś za granicą i wiem Amerykę tylko ze swoich programów telewizyjnych (przepraszam o tym.) US Mint jest doskonałym źródłem aktualnych informacji na monety USA. Niektóre ostatnie pamiątkowe monety: kolekcjonowania kwestie

* Pamiątkowe kwartałach Kansas, czwarta moneta 50 państwa Quarters® Programu Stanach Zjednoczonych Mint ma zostać wydany w 2005 roku
* Prezes Sądu Najwyższego John Marshall Srebrny Dolar
* Marine Corps 230-gi rocznica Silver Dollar
* Drugi w serii Westward Journey 2005, "Ocean View" Nickels

Monety te amerykańskie są świeże i uncirculated, prosto z prasy, jak to było. Jeśli jeszcze nie zrobił wypad do starego zbieranie monet, monety kolekcjonerskie US Mint jest doskonałą inwestycją.

Nie ważne, czy fala flagę lub po prostu zobaczyć go w telewizji z zagranicy, nie ważne czy jesteś zaniepokojony giełdzie, można kupić ostatnim numerze Stany Zjednoczone monetę z ufnością.

Monety vs. Zapasy

Pieniądze i zapasy. Zapasy i pieniędzy. Jak miłość i małżeństwo, idą razem. Ale myślisz, co jeśli uniknąć roller-coaster i tech bańki? Co zrobić, jeśli rozpocząć zbieranie monet do inwestowania? Jestem inwestowania pieniędzy tak - mogę również inwestować bezpośrednio w gotówce.

Jeśli uważasz, że masz zamiar stać się bogatym, bez ryzyka kupując kolekcjonerską monetę lub licytacji na każdym chińskim lub Stanów Zjednoczonych monety można znaleźć na eBay, prawdopodobnie postawione korcem małże na MyCoolDotCom.com w 2000 roku.

Metalu w swoich monet bezpośrednio wpływa na wartość monet. Podczas złota trwa, jak wiele osób uważa, że ​​warto waha się, a więc nie wart swojej złota dolara złota lub Irlandii monety euro. Niektóre inne ostrzeżenia w inwestowaniu monety:

* Pamiętaj, WorldCom? Monety mogą być sfałszowane zbyt lub wartości zawyżone. "Kreatywna księgowość" jest wspólne z monet, jak to jest z listy Fortune 500 firm.
* Podobnie jak akcje i pieniądze, monety przestrzegać praw popytu i podaży. Jeśli istnieje zbyt wiele euro Irlandia zalewają rynek, twój nie będzie wart tyle w perspektywie krótkoterminowej. Czy masz zdolność i dyscypliny do powieszenia na do zbierania długoterminowych?
* Eksperci uważają, tylko niewielki procent swojego portfela hsould przeznaczone do monet, powiedzmy 10-15 proc. Dla wielu inwestorów, które mogą być zbyt duże.
* Jeśli jesteś młody, z tolerancją wysokiego ryzyka lub starsze i siedzibę finansowo, jesteś w lepszej pozycji, aby postawić na inwestycje spekulacyjne, takich jak kolekcjonowania monet.
* Jak to z każdym innym inwestycji, śledzenie danych finansowych, "bilans" i długoterminowe prognozy. W czasie, gdy rzadko stara moneta może być doskonałą inwestycją teraz, ile to będzie w przyszłości? Czy to zostało zachowane? Jakie są trendy cenowe? Wiedzieć, gdzie monety będzie, jak, gdzie to było.

Inwestowanie w akcje i inwestowanie w monety wymaga poświęcenia czasu i poświęcenia. Różnica jest taka, że ​​w przeciwieństwie do inwestycji stanie, monety mogą być hobby. Tak więc, nie można oddzielić akcje i pieniądze, można zbierać monety dla zabawy i zysku nie martwiąc się o kolejnej recesji.

Grading: Bardzo dobry lub Fine?

O nie, tak jakby martwiąc się o swoich klas i gatunków dzieci "było mało, teraz trzeba uważać na gatunki monet. Co oznacza "wybór" oznacza? Jest to, że podobnie jak wybór USDA? Co to jest "w porządku" oznacza albo "bardzo dobrze"? Czy istnieje "doskonała" lub "Świetny"? Jak o SM lub AU?

Kilka wskazówek, aby pamiętać ... notatek, nie będzie testu!

* Amerykański Numizmatyka Stowarzyszenie gatunki różnią się od klas światowych. Do kolekcjonowania monet, dealerzy i entuzjastów w Tokio i Toronto używać Fair, Dobra, bardzo drobne, bardzo drobne, Uncirculated i Fleur-de-monety (uwaga: najlepiej) - jak różnych systemów klasyfikacji w uczelniach i szkołach za granicą.
* MS jest rolka zaszczyt. Oznacza to, że stan miętową, a nie tylko kilka numerów do zapamiętania. MS-70 jest idealny, a to rzadko. MS-60, MS-65 są normą, a im większa liczba, tym lepiej monety. Połysk może być brak, ale tak długo, jak moneta ma zużycie, masz MS jakości Stany Zjednoczone monety
* AU oznacza prawie uncirculated. To B + lub A z obiegu monet, tylko ślady zużycia.
* "Wybór" oznacza światło, a nawet nosić na napis i projektu monety. To odpowiednik podejmowania wskazuje się, bo nie sprawdzanie pisowni.
* Jeśli otrzymasz monety, które na AG-3, który jest odpowiednikiem pisanie papier rano: to jest niezłe, ale z wadami (mocno zużyte, data może nie być widoczne).
Rozdzielone * Pamiętaj gatunki? Twój prof powiedział zawartość w ostatniej papieru graniczy na B +, ale praca była oryginalna i myślenia, to A, dzięki czemu otrzymał B w ostatecznym rozrachunku. Jeśli papier były kolekcjonowania monet, otrzyma ona G / F / VG lub VF. Awers (głowice) mogą być dobre, ale do tyłu (ogony) jest bardzo dobra. Zazwyczaj, choć ogólnie klasy w oparciu o odwrotność, co oznacza, że ​​traci punkty zawartości monety.

Teraz egzamin pytanie: Czy Grading trudne? Czy warto? Dyskutuj dlaczego i dlaczego nie. Relax - jest to jedno z tych pytań esej otwartych. Mimo, że nie chcesz skończyć ze złą oceną lub zły szeląg, nie zmieni się całe swoje życie. Ale można uzyskać wspaniały edukacji.

Zbieranie monet: Zbieranie monet Poradniki Sugestie

Zbieranie Proof Zestawy Mint

Dowód zestawy mięty może być doskonałym dodatkiem do Twojej kolekcji monet. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z zestawów dowód mięty, podział ten pomoże zrozumieć to, czego można było uzyskać. Dowód monet wykorzystuje specjalny proces, aby utworzyć lustrzane tło mety lub pola. Ulgi lub obraz może mieć jakieś matowe części. Dowód monet jest zaprojektowany specjalnie dla kolekcjonerów. Nie znajdziesz monet próbnych dla obrotu ani nie można zazwyczaj znaleźć je w wartości nominalnej.

Twój Zbieranie monet Przewodnik po Moneta Lingo

Jeśli pakujesz zbieranie monet, musisz monety zbieranie przewodnik, aby pomóc z podstawami i znajdziesz to wszystko tutaj. Sprawdź naszą monetę zbierania przewodnik monety slangu więc będziesz wiedzieć, co niezbędne:

Złocie - złota jest platyna, złoto, srebro lub pasek. Sztabek obejmują również inne kształty takie jak monet i sztabek.

Pamiątkowa moneta - moneta honoruje osoby, miejsca lub wydarzenia.

Moneta klasa - klasa Moneta odnosi się do ilości zużycia monety otrzymuje od będących w ruchu.

Mint Mark - znak mennicy jest mała litera napis identyfikujący US Mint, gdzie monety pochodzi.

Numizmatyka - Numizmatyka obejmuje badanie i gromadzenie wszystkich powiązanych pozycji pieniężnych, takich jak monety, żetony, weksle, i medali.

Uncirculated monety - monety mogą opisywać uncirculated jego proces produkcyjny, może odnosić się do jakości jego klasie, lub może oznaczać, że jest to moneta nie jest wykorzystywany do wymiany walutowej.

Pięć dobrych źródeł informacji dla Zbieranie monet

Jeśli szukasz kilku dobrych źródeł informacji zdobyć numizmatycznych wiedzę, mamy środki, aby sprawdzić tutaj. Czy szukasz publikacji, organizacji zawodowych lub klasyfikowania i uwierzytelniania usług, listę pięciu dobrych źródeł będzie Ci monetę gromadzenie know-how, którego szukasz.

Coin Dealer Newsletter - Praca z Torrance w Kalifornii, Coin Dealer biuletyn oferuje wiele różnych publikacji, w zależności od danego obszaru.

Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne - to organizacja non-profit ma programów edukacyjnych i muzeum (wirtualny i online) dla entuzjastów zbieranie monet.

Profesjonalne numizmatyków Guild, Inc. - profesjonalne numizmatyków Guild, Inc. jest organizacją non-profit, która utrzymuje wysoki standardów dla swoich dealerów monet. Są one również doskonałym źródłem artykułów i badań na zbieranie monet.

Stowarzyszenie amerykańskich monet okolicznościowych - Towarzystwo USA Monety jest organizacja dla kolekcjonerów zainteresowanych amerykańskich monet okolicznościowych. Członkostwo daje możliwość zdobycia na krajowych wystawach monet i udziału w programach edukacyjnych ci.

Gwarancja numizmatyczny Corporation of America - Ta organizacja świadczy usługi trzeciej klasyfikacji partii rzadkich monet. Mają aktywny czat płytę, która umożliwia wymianę informacji dotyczących zbieranie monet.

Cztery pułapek Zakup Monety online

Zakup monet online może być kuszącą perspektywą dla początkującego kolekcjonera. Jest to wygodne, jesteś konkurować na wolnym rynku, a nie jest pośrednikiem. Jednak zakup monet w Internecie nie mają pewne niebezpieczeństwa z niewiedzy kupującego. Oto cztery pułapki do zakupu monet w Internecie.

1. Brak jest przepisów dotyczących niektórych internetowych miejsc aukcyjnych. Na przykład, największym źródłem aukcji internetowej na zakup monet online jest eBay. Niestety, niewiele było rozporządzenie dealerów monet w Internecie, pomimo skarg dotyczących transakcji.
2. Mimo, że wydaje się, że to dobre miejsce, aby znaleźć się targować, forum miejsca aukcji są notorycznie sprzedaży monet po wysokich cenach rezerwowych.
3. Monety oferowane w Internecie nie zawsze są najwyższej jakości. Dealerzy Coin nie używać internetowych miejsc aukcji sprzedać swoje najlepsze kawałki jakości.
4. Online miejsca aukcji są wysypiskiem monet nie zakwalifikowanych przez trzecią usług certyfikacyjnych stroną, więc będziesz brakuje ważną gwarancję w przypadku zakupu jednego z tych monet.

Rozszyfrować Anatomia monet

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co nazywasz wszystkie części różnych monet? Wniosek pomoże rozszyfrować warunki musisz określić, jakie części są w różnych monet.

Krawędziowe - Monety mają zewnętrzną granicę obejmujący go, które mogą być gładkie, literach, lub zdobione.
Rim - Nie mylić z krawędzi, obręczy moneta jest podniesiona z obu stron, aby chronić konstrukcję od zużycia.
Relief - ulga w monetach jest półkę, często przedstawiających różne obrazy.
Field - pole jest płaska część monety, który nie ma żadnej adnotacji lub obrazu.

Twój przewodnik dla oceny wartości monet

Istnieje kilka czynników, które wchodzą w grę przy ustalaniu wartości monet. Aby dowiedzieć się, co dzieje się na ocenę wartości monet, przeczytaj ten poręczny przewodnik:

Identyfikacja - Przy identyfikacji monety, warto wiedzieć, z jakiego kraju pochodzi, czy ma znak mennicy, a co wartość nominalna jest.

Wiarygodność - nieetyczne sprzedawca może stworzyć podrobionych monet w celu sprzedaży do niewiedzy kolektora. Jeśli masz wątpliwości, możesz skontaktować się z organem biegłego w celu ustalenia autentyczności wartości monet w pytaniu.

Moneta klasa - klasa moneta odnosi się do jego ogólnego stanu. Czynniki wpływające na stopień monety to ilość zużycia, brak wgnieceń i ostrość szczegółów.

Uszkodzenia i chemiczna - Większość kolekcjonerów wolą uzyskania monetę, że nie jest naruszony lub czyścić w żaden sposób. Gdy partia poleruje, wiertarki, lub w inny sposób zmienia monetę, jego wartość zmienia się.

Cztery sposoby na uniknięcie Zakup monet bez skrupułów

W świecie zbieranie monet, jesteś zobowiązany do natknąć się na sytuację, w której nie jesteś pewien, czy należy odejść od zakupu monet, czy też nie. Jeśli chcesz uniknąć skrupułów zakupu monet, czytaj dalej.

1. Słyszeliście o tym wcześniej, ale jeśli coś brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Wyszukiwanie idealnej okazja, gdy jesteś zbieranie monet może niech twoje emocje uzyskać najlepsze ciebie, ale monety sprzedaży znacznie poniżej wartości rynkowej są często albo oszustw lub błędów w druku.
2. Nie wchodzą na gwarancji procent wydajności. Może się okazać, bez skrupułów ogłoszenie gwarantującą Ci procent wydajności 25 procent rocznie. Mimo że jest to szara strefa, większość liderów w branży monety zbieranie zgodzić Komisja Securities Exchange znajdzie gwarancja procent wydajności za niezgodne z prawem.
3. W przypadku przeprowadzenia transakcji z dystrybutorów monet, które świadomie pomija istotny błąd w monety, można śmiało powiedzieć, że nie powinien zajmować się tym dystrybutorów monet ponownie. Sprzedawca, który oferuje zwrot lub odwołanie w przypadku błędu należy uznać za etyczne dystrybutorem.
4. dystrybutorem monet oferując monetę na sprzedaż, która nie jest w stanie, jest rzeczywiście powszechne i nie powinny dotyczyć ciebie. Dealer moneta jest często w procesie lokalizowania monetę dla Ciebie. Jednakże, jeśli dealer monety wymienia pięć różnych gatunków tego samego rodzaju monety, ale ma tylko jeden i stara się przedstawić tę samą monetę do Ciebie, gdy wrócisz i zdecydujesz się na uaktualnienie, należy zwrócić się o zwrot i nowy dystrybutorów monet.

Jak korzystać online aukcje

Chociaż aukcje internetowe nie są najbardziej idealne miejsce do dokonać zakupu monet, może być realną opcją, aby znaleźć to, czego szukasz, jeśli wziąć kilka środków ostrożności. Jeśli zdecydujesz się kupić monety za pośrednictwem aukcji internetowych, zachować następujące informacje na myśli.

 • Prowadzić transakcje z renomowanych dystrybutorów, takich jak członków Gildii numizmatyków Professional (PNG). Jeśli prowadzi transakcje w serwisie eBay, unikać dealerów z wielu negatywnych opinii.
 • Nie należy się spodziewać, aby dostać dobrą ofertę na zakup monet. Wiele oferowanych w Internecie mają monet rezerw na poziomie lub powyżej rzeczywistej wartości rynkowej monety.
 • Nie należy się spodziewać, aby dostać monetę w najwyższej jakości w Internecie. Dealerzy mogą podjąć decyzję o sprzedaży monet online, które są zawodny i niskiej jakości.
 • Przeczytaj warunki sprzedaży przed złożeniem oferty. Czasami są ukryte opłaty w drobnym drukiem i nie chcesz utknąć płacenia więcej za zakup monet, niż myślałem, że będzie zapłacić.

Zbieranie monet: Srebrny Eagles Porady

Ostatnie z amerykańskiego Srebrnych Orłów

Amerykańskie Srebrne Orły są oficjalne monety Silver Bullion wprowadzone przez US Mint. Po raz pierwszy wydany w 1986 roku Teraz jest moneta ustawić amerykańskich Srebrnych Orłów, aby uczcić 20. rocznicę American Eagle Coin Programu. Ten 2006 zestaw trzech monet zawiera American Eagle Silver Proof Coin, to American Eagle Silver Uncirculated Coin, oraz Proof Coin American Eagle Silver Odwróć. Jest to pierwszy raz, że US Mint oferuje odwrotnej dowód monety.

Silver Eagles i Złote Orły dla Twojego Planu Emerytalnego

Czy wiesz, Silver Eagles i Złote Orły mogą stać się inwestycje dla Twojego planu emerytalnego? Od 1987 roku, inwestor posiadający udział w kładąc Srebrne Orły Orły złoto lub w jego IRA, mogą to zrobić. Postanowienie z tego dodatku jest to, że od roku podatkowego 1987, ludzie nie są przygotowani do inwestowania w IRA dłużej. Jednakże, istnieje luka dylematu zgodnie z Shelton opodatkowania profesor Texas A & M University, Larry Crumbley. Crumbley stwierdza, że ​​twarde aktywa, takie jak rzadkie monety, jak i amerykańskich orłów nie kwalifikują się do stosowania w planach emerytalnych korporacyjnych, jak również planuje Keogh na własny rachunek.

Fałszywe amerykańskie Orły

Według Pedro Collazo-Oliver, były Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne równiarek, prawdopodobieństwo kolekcjonera zakupu fałszywego rzadką monetę jest bardzo mała. Jednakże, w przypadku monety American Eagle, istnieje możliwość, będziesz uzyskać z zakupem podrobionych Platinum American Eagle w serwisie eBay. W artykule w czasopiśmie Moneta Świata 2003, autor Paweł Gilkes ostrzega podrobionych 2002 Platinum monet American Eagle. Te podrobione amerykańskie Orły są 1/10 uncji wersje. Fałszywe amerykańskie Orły zaczęły nawierzchni na eBay w 2003 roku.

American Eagle Platinum Coins

Nie mylić z American Eagle Monety srebrne, monety American Eagle Platinum to wariacja na jego srebrny odpowiednik. US Mint uderzył pierwszych monet American Eagle Platinum w 1997 roku, oferując im w uncirculated monety oraz monety dowód. John Mercanti, który zaprojektował orła w wersji srebrnej, nadaje swój projekt do platyny monety, z głową Lady Liberty na awersie. Odwrotna strona zawsze przedstawia odmianę orła projektu, który zmienia co roku. Platyny monety jest w 1/10 uncji, 1/4 uncji, 1/2 uncji i 1 troy uncji wersja.

Srebrny Dowód Zestaw The American Eagle

Istnieje jedna moneta srebrna dowód zestaw American Eagle dostępne. To pojedyncze monety srebrne dowód zestaw jest 2006 uncirculated wersja monety American Eagle. Moneta nosi znak mennicy, odróżnia go od jego srebrny kruszców odpowiednik. Każda osoba uncirculated American Eagle moneta jest zamknięty w twardej plastikowym pojemniku i pochodzi z satyny pokryte aksamitną prezentacji przypadku oraz certyfikat autentyczności. Istnieje również dowód, zestaw czterech monet dostępne w platyny i złota.

Srebrny Dowód vs.The American Eagle Silver Bullion

Próbuje odróżnić różnicę pomiędzy srebrnym dowodu i srebra wersji złota American Eagle? Istnieje szereg różnic w dwóch monet, które wpływają na jej wygląd, wartość i celu. Aby odczytać wszystkie różnice, przeczytaj ten krótki przewodnik.

 • American Eagle Silver Bullion Moneta złota jest upoważnione przez Kongres. Głównym celem tego medalu jest dla inwestorów, aby dodać fizyczny ilość srebra do ich portfeli.
 • Srebrne monety bulionowe nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa przez US Mint. Zamiast tego, US Mint upoważnia wybierz liczbę dealerów do zakupu monet srebra złota.
 • Srebrny Dowód American Eagle jest moneta złota, ale jest on przeznaczony dla kolekcjonerów trzymać, a nie jako element inwestycji.
 • Można uzyskać tylko Silver Proof wersji w wersji jedna uncja, a Srebrny wersja złocie jest dostępny jako jedna uncja, pół uncji, ćwierć uncji, a jedna dziesiąta uncji sztukę.
 • Srebrny Dowód przechodzi proces bicia co daje pełny wygląd strajku i Brillance.

Dowód Silver Eagles

W 2001 roku przeniósł się Proof Silver Eagles z Philadelphia Mint do West Point Mennicy za dowód monety rozpocząć w tym roku. Według US Mint, ruch ten był wynikiem planu konsolidacji produkcji wszystkich Eagles amerykańskich, w tym wersji złota, srebra i platyny. US Mint planuje utrzymanie produkcji Proof Srebrnych Orłów i monety będą wszyscy mają "W" znak mennicy.

Amerykańska Silver Eagle

Amerykańska Silver Eagle, złota moneta srebrna USA, ukazał się w 1986 roku w celu konkurowania z monet, jak kanadyjski Maple Leaf i Afryki Krugerrand Południowej. Amerykańska Silver Eagle ma wartość nominalną 1 $. Jednak jego wartość złota moneta, przywiązany do wartości metalu jest znacznie wyższa niż jego rzeczywistej wartości nominalnej. John Mercanti stworzył orzeł wzór na odwrotnej stronie. Awers prowadzi projekt Adolphe A. Weinman od 1916-1947 pół dolara. Amerykańska Silver Eagle wykonuje dokładnie jedną uncję czystego srebra i stopów metali jest o 99,93% i 0,07% srebra, miedzi.

Zbieranie monet: Zbieranie monet Porady

Pięć powodów, aby dostać się do USA Zbieranie monet

Jeśli zastanawiasz się, co sprawia, że ​​USA Zbieranie monet silniejszy niż jakikolwiek inny rynek na świecie, można dowiedzieć się tutaj.

1. USA Zbieranie monet obejmuje wiele różnorodnych i ciekawych wzorów. Stany Zjednoczone mają ponad 200 lat projektowania monety za nim. Jeśli zastanawiasz się, jak sukces monety USA są na rysunek w nowych kolekcjonerów, nowe 50 państw Quarters Program sama wydała w milionach nowych kolekcjonerów w polu.
2. Zbieranie monet USA jest niedrogi. Chociaż niektóre US monet może rozkazać setki tysięcy dolarów, można zbierać monety bez rozbijania banku.
3. Monety okolicznościowe monety USA gromadzenia się, że o wiele bardziej ekscytujące. W specjalności, która obejmuje wydarzenia krajowe, miejsc i ludzi, masz wiele monet okolicznościowych o znaczeniu do wyboru.
4. Nie ma aktywnego rynku amerykańskim Zbieranie monet. Miejsca zakupu, sprzedaży i wymiany monet to sklepy monet, pokazy monety i online.
5. Poprzez klubów monet i grup dyskusyjnych, masz okazję spotkać się z interakcji z innymi i kolekcjonerów zainteresowanych monet amerykańskich.

Monety Zbierz

Podejmowanie decyzji, który monet zebranie może być kwestia osobistych preferencji i finansów, ale istnieje kilka kluczowych punktów, które należy rozważyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze wskazówki, które pomogą Ci zdecydować, które monety zbierać.

Nominał - nominał monety może być tak powszechne jak na kwartał lub niejasne jak kawałek trzy procent. Zdecydować, co jesteś zainteresowany gromadzenia może pomóc poruszać się w odpowiednim kierunku, aby gromadzenie najlepsze monety dla swojej kolekcji.

Typ - Istnieje wiele rodzajów monet w danym nominale. Rodzaje monet może zawierać włosami Half Dollar kontra Walking Liberty Half Dollar lub nanoszone Cent Popiersie w porównaniu z 1793 Half Half Cent.

Data - Każda moneta wychodzi w danym roku. Można zbierać monety w danym roku lub srebrnego dolara za każdy rok, jest on dostępny.

Jak rozpoznać zmieniony Morgan Dollar

Czasami monety są zmienione, aby to wydaje się być bardziej cenne rzadkie monety, gdy tak nie jest. To może być sprawa z 1895 Morgan Dollar. Nie są znane żadne strajki biznesowych z 1895 Morgan Dollar, ale są wersje próbne. Strajk biznes moneta jest przez US Mint przeznaczonych do powszechnego obiegu. Jednak czasami, strajk firm z 1895 Morgan Dollar zostanie wystawiona na sprzedaż. Dowód wersja 1895 Morgan Dollar może pójść za $ 25.000.

Newbie vs Doświadczeni monety dla kolekcjonerów

Pamiętam jak pierwszy raz poszedł w Internecie, a nawet dalej wstecz, pierwszy dzień szkoły? Dla niektórych z was, jak może się wydarzyć w tym samym dniu. Można czuć się nerwowy, podekscytowany, boi nikt by cię lubię. Dodaj do tego lęk że ktoś może Cię oszustwem, i myślisz, że będziesz lepiej zbieranie motyli, ponieważ są one w żołądku!

Nie martw się. Większość doświadczonych kolekcjonerów mają miłość monety i gromadzenia waluty. Są też chętni do pomocy początkujących kolekcjonerów lub początkujących.

Znaki byłeś na tyle niefortunne, aby uruchomić w nieuczciwych kolekcjonerów:

o Oni nie są zainteresowani rozmową do ciebie, tylko naciska, aby kupić lub sprzedać swoje monety twoje, zwykle w absurdalnie wysokiej lub niskiej cenie, odpowiednio.
o nich nie odpowie na wszelkie pytania, czy czujesz się głupio pytać, co BU jest i co jest różnica między bilon Merkury i bilon Barber.
o one odmówić dostarczenia wszelkich informacji, które mogą okazać się pomocne, ponieważ chcą, aby "pokonać" Cię w zbieranie monet.
o Istnieje podejrzenie, że może być daje fałszywe informacje.

Zapytaj innych kolekcjonerów o tym osobiście. Pomocne kolekcjonerów będą kierować się z dala od przekupniów.

Teraz jesteś gotowy, aby wymieszać i mieszają w świecie monet i zbieranie waluty, i czuje się lepiej niż w pierwszym dniu szkoły ... nie musisz się martwić o walkach Play-Doh i mody faux pas!

Ochrona monet Kolekcje

Twoje kolekcje monet są przedmiotem zazdrości okolicy. Po tym wszystkim, nie jesteś typem Home Depot, więc trzeba mieć coś do pokazania się. Ale może warto zainwestować w system sygnalizacji pożaru lub możesz mieć poważny kryzys w zbieranie monet, gdy wybuchnie pożar.

Mniej destrukcyjne lub katastroficzne nieszczęścia z kolekcjonerów obejmują zachowanie kolekcje monet od zużycia. Oto częściowy wykaz środków ochronnych:

* Pakiety żelu krzemionkowego do środków magazynowych
* Bezpieczny lub, za dodatkową ubezpieczenia, sejfem
* Torby, słoiki i pudełka do obiegu w sztabach
* Albumy folderów dla serii, jak również zestawów typu
* Rękawy plastikowe, "trzepie" lub kartony
Płyty z tworzyw sztucznych "*" dla rzadkich lub cennych monet
* Velvet pad dla badających monet
* Box dla otrzymania wszystkich Zbieranie monet korespondencji lub zleceń
* Oddzielne monet ubezpieczenie przed kradzieżą lub polityka ognia (najbardziej standardowe zasady nie obejmują kolekcje monet)
* Zaufanych przyjaciół i kolegów kolekcjonerów, którzy nie będą paplać o swoich monet

Po tym wszystkim, gdy jesteś szczęśliwy, aby powiększyć łazienkę, nie masz ochoty być kolejną Trading Spaces gości - więc chronić swoje monety.

Dzieci i monety

Nigdy nie jest za wcześnie, w świecie, który próbuje sprzedać dzieciom wszystko, aby pomóc im zrozumieć wartość pieniądza. Świetny i zabawny sposób jest wprowadzenie dzieci do zbieranie monet. Junior kolekcjonerów zostały odkrywania radości monet przez lata. Kanadyjskie Stowarzyszenie Numizmatyczne sponsoruje dzieci na programie monet.

Jak z niczego innego dzieci cieszyć, kolekcje monet prawdopodobnie przerastają swój dom, ale jest to hobby, można uzyskać zainteresowany też. Możesz skorzystać z okazji, aby porozmawiać z dziećmi o inwestowaniu, historię pieniądza, i zachęcić ich do odłożyć część swoich uprawnień i / lub kieszonkowego, czy sześć lat prowadzi stoisko z lemoniadą lub nastolatek ma część -czas pracy. Niektóre przyjaznych dzieciom monety zbieranie wskazówek:

o Zachęcaj dzieci, aby dowiedzieć się jak najwięcej o zbieraniu monet i waluty. Zbieranie monet DZIECIĘCE książki, Choice Award Winner 2000 Rodziców, wprowadza dzieci do Zbieranie monet, z gniazdami dla wszystkich 50 państwowości monet.
o Pomoc dzieciom podejmowanie decyzji o zakupie monet. Mogą one nie być w stanie pozwolić sobie cenne Golden Eagle od razu, ale dzieci były zaradni w oszczędzaniu pieniędzy.
o Użyj Susan B. Anthony Dolar i Kennedy Half-Dollar uczyć dzieci o historii.
o Czasami nie musisz szukać dalej, niż tego słoik zmiany wujek dał wam. Rozpocznij "skarbów" i zachęcać dzieci, aby wybrać swoje ulubione monety, lub znaleźć indyjski głowy ani grosza.

Ze zwierzętami cyfrowych i coraz bardziej zaawansowanych robotów, monety może zająć miejsce z tyłu na początku, ale dzieci jak idei robi coś dla dorosłych i entuzjazm będzie monety zbieranie nieocenioną rodzinną rozrywkę.

Zaoszczędzić pieniądze kupując Twój Proof Set bezpośrednie

Jednym ze sposobów, aby zapisać swój portfel pieniądze to dokonując zakupu bezpośrednio z US Mint jeśli kupujesz aktualny dowód ustawić rok. W przeciwnym wypadku, gdy przegapić zakupie natomiast zapasy są obfite, będziesz często mają do czynienia z płacenia wyższych cen. Aby nie przepłacać, jeśli już brakowało łodzi na zakup zestawu z dowodu US Mint, odczekaj chwilę, aż krople popytu i rynku stabilizuje. Możesz usiąść go kilka miesięcy, ale może być warto to zrobić.

Kilka faktów na temat zbierania Quarters

Zbieranie czwarte to doskonały sposób na własny kawałek historii USA. Czwarte USA pojawił się na scenie w 1796 roku, kiedy Osiem Reales, hiszpański kolonialne monety, był używany w całej Ameryce. Od debiutu, nie było sześć rodzajów kwartałach produkowanych. Aby dowiedzieć się kilku faktów na temat zbierania kwartałach, spójrz na naszej poręcznej listy.

 • Sześć rodzajów kwartałów USA można zbierać obejmują: nanoszone Biust (1796-1807), zamknięto Biust (1815-1838), z siedzibą w Liberty (1838-1891), fryzjer (1892-1916), Stały Liberty (1916-1930 ), a Waszyngton Head (1932-obecnie).
 • Jeśli szukasz kwartale według typu, główne wersje są dość łatwe do uzyskania. Draped Bust i ograniczonych Biust Quarter Dollars może być bardzo trudne do znalezienia. Bardziej powszechne wersja Washington Szef dolarów Quarter ma kilka ciekawych odmian, takich jak podwójne matryc do 1934, 1942-D, 1943 i 1943-S.
 • Koszty dolarów Quarter różnić. Zbieranie czwarte daje szeroki wachlarz typów cenowych do wyboru. Możesz zapłacić tylko 1,50 dolarów za wybite 1960 Washington Quarter w dobrym stanie, ale spodziewać się zapłacić 14,400 dolarów w bardzo dobrym stanie wybite Liberty Szef około 1901.

Angażowania się Zbieranie monet

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz w świecie zbieranie monet lub chcą się zaangażować, znalezienie dodatkowych środków i podobnie myślących ludzi będzie wzbogacić swoje doświadczenia. Istnieje kilka sposobów, można spotkać innych kolekcjonerów i dowiedzieć się więcej informacji.

1. Dołącz do lokalnego klubu zbieranie monet w swojej okolicy.
2. sklepy Odwiedź monety w swojej okolicy, aby przeglądać i sklep rozmowy z dealerami. Znajdź renomowanych jeden powiązanych z organizacji dystrybutorów monet.
3. Przejdź do pokazu monety w Twojej okolicy, gdzie można wchodzić w interakcje z wieloma dealerami, kolekcjonerów i mają okazję obejrzeć monety z pierwszej ręki.
4. Weź udział w seminarium letniego podane przez amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego. Oferują kursy tygodniowych na takie tematy jak klasyfikacji monet, fotografii i wykrywania podrobionych monet.

Mennica Set Ceny

Zestaw mennicy został wprowadzony w 1947 roku Przez rok wydania 1958, pakiety włączone dwa przykłady konkretnej monety. Od 1959 roku, zawarta mięty ustawić tylko jedną wersję każdej monety. Ceny zestawów mięty wydanych przez lata będzie się zmieniać. Sporządziliśmy listę, aby dać wyobrażenie o tym, jaką cenę można spodziewać się na oficjalne mięty ustaw z danego roku.

1947 - 1150 dolar
1957 - 250 $
1967 - 18 dolarów
1977 - 6 dolarów
1987 - 6 dolarów
1997 - 30 dolarów
2006 - 17 dolar

Cztery powody do zbierania monet

Zbieranie monet jako hobby wzrosła popularność w ciągu 1930 roku, gdy monety stał się dostępny dla amerykańskiej opinii publicznej. Dziś, zgodnie z US Mint, są miliony kolekcjonerów na całym USA. Jeśli rozważasz warto hobby, tutaj są cztery powody, dla których warto rozważyć zbieranie monet.

1. Monety mają bogatą historię i zbieranie monet daje wgląd w innej epoce.
2. Monety mogą docenić wartość i mają wartość samą w sobie. Rzadkie monety mogą być warte wiele.
3. Zbieranie monet pozwala na interakcję z kwitnącej społeczności miłośników monet.

Od Collector do Dealera

"Uczeń" piosenka Cue. Pieniądze, pieniądze, pieniądze ... Jesteś kolekcjonerem monet i przedsiębiorca. Podobnie jak Donald Trump, masz włosy, które nie poruszają.

Upodobanie do zbieranie monet mogą prowadzić do lukratywną karierę. Wiele punktów monety zaczynał jako kolekcjonerów monet. Mają pasję kolekcjonowania monet i waluty i szacunek dla kolekcjonera. "Donald" może zaczęli w ten sposób, gdyby był kolekcjonerem monet.

Twoje imperium finansowego może nie obejmują cały świat, ale jako dystrybutorów monet można realizować swoją miłość z rzadkich, starych i nowych monet. Szukam jakiegoś kariery monety prowadzi sztuce transakcji? Oto kilka wskazówek, zbieranie monet:

* Jest to dobry pomysł, aby być członkiem ANACS i inne organizacje certyfikacji / weryfikacji autentyczności monet. Ciągle prąd, na których monety są prawdziwe, i wzbudzić zaufanie kupujących.
* Tak jak każdy inny biznes, rozwijać biznes planu i marketingu, ale liczyć na lojalność kolekcjonerów.
* Można rozważyć specjalizujący się w poszczególnych monet, np brytyjskich monet, monety, nowoczesnych specjalistycznych monet, Colonial kolekcji monet. To dobra rada dla początkujących i zaawansowanych kolekcjonerów, jak również, ponieważ może zaoszczędzić czas i pieniądze, dla początkujących, jak i stare monety zbieranie pomóc zwiększyć ich ręce ROI.
* Zostań członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego - możesz na bieżąco o trendach monet i ustanowić siebie jako renomowanych dystrybutorów.
* Szacowanie Oferta i jakościowe usługi, ale z powrotem swoich ocen z danymi z ANA lub ANACS. (Uwaga: ANACS monety nie ocenia)
* Weź kurs AccuGrade, w "Jak zostać Moneta sprzedawców zawodowych i etycznych Way" lub podobny przebieg.

Ustanowić siebie jako dystrybutorów monet, a kto wie, może po prostu Donald zapuka do Twoich drzwi, na szczęście nie ze słowami: "Jesteś zwolniony".

Kupiłem go w serwisie eBay

Widzieliście reklamy. Najprawdopodobniej już myślał o licytacji tego grillowaną kanapkę z serem z obrazem Najświętszej Marii Panny. Zdecydowałeś się przeciwko niej, bo chciałem zobaczyć, jak bardzo twoje stare monety były warte, lub widzisz go jako nowej fali w monety i gromadzenia waluty.

Jeśli jesteś początkujący, to może być mądry, aby spojrzeć na monety z dystrybutorów internetowym, a nie licytować w serwisie eBay. To nie znaczy, że nie ma sensu - w końcu można uniknąć pokusy z grillowanym serem Maryi Panny. Jest to po prostu, że, podobnie jak wiele hobby, zbieranie monet jest sport kontaktowy. Trzeba zobaczyć i poczuć monety.

Wielu kolekcjonerów to skonsultować z eBay, aby zobaczyć, co ich dzie dla monet i kilka sprzedawców online aukcję kolekcje monet w serwisie eBay.

Poszukiwanej "z siedzibą biust monety" produkowane z dwóch niezależnych elementów i jedną z Sklepy eBay. Sklepy eBay kupiec jest Stary Curio Shop, sprzedaży przekazała kolekcję monet - jednak pamiętać, że zbieranie monet jest nieuwierzytelnione, więc jeśli certyfikacja sprawach stosunek do ciebie, któryś kolekcje monet można kupić certyfikowane.

Kolejnym punktem jest mieszany Moneta Collection / kaucyjna Biust / Siedząc / V-Nick pełne starych monet - w tym 1.943 centów stalowych. Więc jak można licytować na aukcji? Co zrobić, jeśli oferta wydaje się zbyt wysoka?

Musisz zdecydować, czy stawka początkowa lub minimalna stawka jest niższa od wartości monet. Czy badania. Indywidualne sprzedawca może nie znać prawdziwą wartość monet - która może być subiektywna. Można postanowić, że te monety z otworami Colonial nie są tak cenne, jak mówi sprzedawca.

Jeśli jesteś sprzedawcą, mieć wszystkie monety opracowany przed pisania opis produktu - ale nie cena się z rynku. Rozważyć sprzedaż cennych monet samodzielnie, ponieważ poważne kolekcjonerem monet może pozwolić sobie na wyższą cenę (1,975 dolarów za 1795 nanoszone biustu srebrny dolara) niż początkujący. Dostosować swoje opisy produktów do poważnego kolekcjonera rzadkich monet, lub spróbuj zachęcić początkujących z myślą o coraz wielkie monety niedrogo.

Po tym wszystkim, monety są lepszą inwestycją niż kupno że Jay Leno podobieństwo chipsach!

Znalezienie Inne Kolekcjonerzy monet

Nikt w rodzinie dzieli swoją obsesję monety i gromadzenia waluty. Jesteś odpowiedzialny, stabilny, dojrzały ... po prostu się stało wbić ludziom na bok, aby dostać się do tego rzadki dublon lub niemieckiego Euro z portretu Einsteina. Jak można spotkać innych kolekcjonerów? Oto kilka wskazówek, zbierając monety na niektórych miejscach do spełnienia numismatically poglądach:

pokazy o Coin
o Coin i kluby pieczęć
O sklepów Coin
o Zbieranie monet online grup dyskusyjnych (pamiętaj: nigdy nie podawaj swoich danych osobowych, numeru karty kredytowej lub numer ubezpieczenia społecznego, do każdego w Internecie.)
O sprzedaży nieruchomości i aukcje

Możesz więź z ludźmi, którzy są w poświęconych Zbieranie monet i monety kolekcje, jak ty. Będziesz zaprzyjaźnić, poprawić swoją kolekcję, i zatrzymać się dzieje i na kolację o monetach. W ten sposób, twój mąż lub żona mogą rozprawiać bez końca o tym Beanie Babies / sportowych pamiątek / kolekcji lalek. Wystarczy być wdzięczny masz sanktuarium dla kolekcjonerów "z kolegami.

Monety z certyfikatem

Nie chciałem, aby dealer monety kłuć jej kciuk w celu zagwarantowania, że ​​Walking monety Liberty jest cenny. Ale wziąć waluty zbierając monety i poważnie. Jak można chronić się kolekcjoner monet? Certyfikować swoje monety, znany również jako uwierzytelniania. W ten sposób będziesz wiedział, czy należy pozwolić, aby Walking Liberty spacer. Renomowane dealerzy sprzedają uwierzytelniony i certyfikat monety.

Jak można uzyskać certyfikat swoje monety? Kilka organizacji powie, czy król Jerzy III szyling to prawdziwy rarytas:

* ANACS, http://www.anacs.com/ (UWAGA: nie robią wycen zbiorów monety),
* ASA-AccuGrade, http://www.asa-accugrade.com/coins.htm (podobno oferują kolekcjonerów najniższych cen w przemyśle)
* David R. Sear Starożytne monety usługi certyfikacyjne, http://www.davidrsear.com/
* Professional Coin Grading Service, http://www.pcgs.com/ (oferuje raport zaludnienia certyfikowanych monet)
* Gwarancja numizmatyczny Korporacja http://www.ngccoin.com/ (usługi Grading na profesjonalne numizmatyków Guild)
Profesjonalne numizmatyków Guild *, http://www.pngdealers.com/
* ICTA, http://www.ictaonline.org/

Tylko pamiętaj, aby wybrać ustaloną organizację (PNG i PKWiU są złotym standardem) zamiast jednego można znaleźć w książce telefonicznej lub na piąte stronie wyników wyszukiwania Google.

Certyfikacja jest najlepszym przyjacielem kolekcjonera. Będzie również dealerów monety od konieczności oddawania krwi za każdym razem podejrzenia co do autentyczności monety.

Zbieranie monet Biżuteria

Starożytne kobiety nosiły biżuterię wykonane z monet. Ty, jako modny kolekcjonera, aby kontynuować starożytną trend. Ale nie, że zrujnować swoje kolekcje monet? Nie, jeśli nie zamierzają je sprzedać, przynajmniej nie od razu.

Moneta biżuteria jest modna skręcają się w monety i gromadzenia waluty. Większość biżuterii moneta jest złoty, takim jak 20 franków Złoty naszyjnik lub 1 / 10th oz złoto Panda naszyjnik. Jeśli zamierzasz je nosić, oto kilka wskazówek na temat pielęgnacji należy zdecydować chcesz sprzedać swoje naszyjnik kolekcje monet.

--Cleaning Monety jest nadal nie-nie, zwłaszcza z agresywnych środków chemicznych. Jeśli trzeba, użyć oliwy z oliwek lub alkoholu tarcie.
--You Może oczyścić łańcuch z normalnego czyszczenia biżuterii.
--Store Biżuteria monety w rękawach z tworzywa sztucznego lub obudowy ochronnej. Trzymaj biżuterii kolekcje monet oddzielone od innych biżuterii.

To wspaniałe uczucie być częścią klasycznego nurtu. W ten sposób można połączyć swoje ulubione hobby: monety i biżuterię.

Zbieranie monet: Dowód Ustawia Porady

Dziesięć Coin Dowód Ustawia Z 1999

Jeśli już przypatrując zestawy dziesięciu monet próbnych od 1999 roku, pamiętaj, że zbiory te nie są z US Mint. Dziesięć zestawów monet proof pokazały się na rynku zawierającym 1999 Proof Anthony Dollar. Jednak są to zestawy złożone z osób prywatnych, które łączą prawdziwego 1999 Proof monety do uchwytu 10 monet z późniejszych zbiorów. Nigdy nie było żadnej dziesięć monety próbne zestawy oferowane z US Mint w ciągu 1999 r. Jednak dziesięć monet dowód zestaw został wprowadzony w 2000 roku oryginalne zestawy zawierają monety 1999 z "S" Mint Mark z Mennicy San Francisco.

Monety srebrne Odziany Proof

W 1960 roku, US Mint zastąpiony srebrne monety srebrne z wersji odzianych. W związku z ustawą o emisji monet z 1965 roku, 90 procent stopu srebra nie są już używane było. Zamiast tego, Ustawa określiła ani grosza, a czwarta otrzyma kompozycję miedzi i niklu, podczas gdy srebro platerowane pół dolara będzie zawierać tylko 40 procent srebra. Zmiana dotyczy próbnych monet później. Na przykład dolarów dowód Eisenhower 1971/74 stał srebrne platerowane dolarów i były nazywany "Brązowy Ike" monet. W zeszłym srebro platerowane dolarów były dwusetnej monet. Weszli krążenie w lipcu 1975. Wśród tych elementów były trzy zestawy 4 miliony monet zawierające srebro platerowane Bicentennial Proof monety z Mennicy San Francisco. Ze względu na liczbę monet bitych, srebro platerowane próbne monety są bardzo przystępne. Komplet srebrnych Proof 64 Kennedy odzianych pół dolarów kosztuje około 62 dolarów.

Mennica Dowód Ustawia vs Mint Zestawy Proof srebrne

Mint Proof Komplety i Zestawy Proof srebrne miętowe mają wiele cech wspólnych, nie tak łatwo jest się mylić między nimi. Istnieje kilka kluczowych różnic, które mogą się różnić od roku zbioru wydanego. Na przykład, w roku 2002, US Mint wydała Mint Ustawia Proof oraz srebrne Zestawy PROOF. Na ogół, obie grupy poddawane tym samym procesie produkcyjnym dowodu. W 2002 Mint Proof Zestawy i srebrne Proof Zestawy zawierają tę samą liczbę monet. 2002 Mennica Dowód Zestaw wykorzystuje stopów metali identycznych do tych używanych do powszechnego obiegu. Jednakże, 2002 Mennica Srebrne Proof Zestawy używać stopu srebra o 90% w ich procesie produkcyjnym.

Uszkodzone Proof Zestawy Mint Mennica powrócił do USA

Jeśli zakupiono zestawy Proof Mint od 1999, 2000 lub 2001, może być za zwrot z US Mint. US Mint powstrzymał 150000 Proof Zestawy Mint i planowanych do zaoferowania ich w oparciu o harmonogram dla kolekcjonerów. Jednak wiele z tych zestawów pokazał plamienie i przebarwień, które US Mint obwiniać niewłaściwego przechowywania.

US Quarter Proof Zestawy

Czwarta jest twoja ulubiona monety. Można uniknąć zakupu gazety, jeśli oznacza to poddanie swoich czwartych. Zastanawiam się, czy nie ISA specjalne stat kwartał monety dowód zestaw. Oprócz zestawów srebra dowód, że obejmują czwarte statystyk, można oddawać swoje dwa bity obsesja naszych srebrne monety Dowód zestaw obsesji:

* 2005 Srebrny Dzielnica Dowód Ustaw - Kalifornia, Minnesota, Wirginia Zachodnia, Oregon, Kansas
* 2005 platerowane Dzielnica Dowód Ustaw - Kalifornia, Minnesota, Wirginia Zachodnia, Oregon, Kansas
* 2003 Srebrny Dzielnica Dowód Ustaw - Illinois, Maine, Missouri, Alabama, Arkansas
Dzielnica Srebro * 1.999 Dowód Set lat to wszystko się zaczęło

Być może będziesz w stanie dać swoje czwarte w zmianie teraz, że masz te cenne zbiory dowód. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się je sprzedać, wartość sprawi, że poczujesz się trochę lepiej, jak twoje serce jest przygotowywana i zakwaterowani.

Prestige Zestawy Proof

Się w 1985 roku, US Mint nie przyniosły żadnego dowodu Prestige Ustala bo nie było monety utworzone tym roku. Te specjalnie wykonane dowód zestaw kompilacje są w oknie uchylnym, który otwiera się jak książka. Z przodu iz tyłu z otwartym polu, aby odsłonić awersie lub rewersie monety. Istnieje duże zapotrzebowanie na te próbnych zestawów, o wysokich cenach wersje są trudne do znalezienia i łatwo sprzedać. 2004 Ceny wahają się od zestawu, który w 1987 roku sprzedany za 24,95 dolarów 499 dolarów za zestaw 1996.

Lustrzane Srebrne Proof Zestawy

Lustro, lustro na ścianie, srebrny dowodem jest mój najpiękniejszy zestaw wszystkich? Jeśli srebrna moneta Dowód zestaw jest dublowany, a następnie masz cenne kolekcjonowania. Lustrzane oznacza po prostu, że monety w zestawach srebra dowód uderza co najmniej dwa razy, aby zapewnić ostrość szczegółów. Wynik: obraz na matowym tle lustrzanej. Nawet zły Śnieżki Królowej nemezis by docenić jej zdjęcie na srebrnym dowód monety.

Lustrzane jest tak dobra, jeśli nie lepsza od Brilliant Uncirculated, więc należy zachować dowód Twój lustrzany zestawy srebrne w dziewiczym stanie. Unikaj ich pamiątkowych przypadkach lub płyty z tworzyw sztucznych, z wyjątkiem, jeśli masz je ponownie zatwierdzona lub zbadane przez potencjalnego kupującego. Jeśli kupisz srebrny dublowany zestaw próbny, możesz mieć pewność, że na ogół jest w doskonałym stanie, ponieważ kolektory nie będzie chciał zniszczyć wykończenie. Po tym wszystkim, że nie chcą mieć to zły królowej, dewaluacji, rujnując wartości zestawów dowód srebra.

Susan B. Anthony Zestawy Proof

Była wielkim reformatorem, feministka, pionier ... mówimy oczywiście o Susan B. Anthony i będzie to najprawdopodobniej widział osobliwe Octagon jednostronne monety. Możesz być facet, ale obsługuje feminizm. Plus, chcesz zaimponować kobietom przyjaciół posiadania Susan B. Anthony srebrny próbny zestaw. Ale słyszałem Susan B. Anthony dostał zastąpić dolara Sacagawea.

Twoje męskie kumple mówią: "W porządku, Native American pisklę, dużo lepiej." Więc odebrać dowód zestaw Sacagawea srebrny, ale jesteś detemined pokazać swój szacunek dla płci pięknej.

1980 US dowód zestaw nie jest całkowicie srebro, ale dowód zestaw monet robi to Susan B. Anthony, więc można dostać punkty za stara. Professional Coin Grading Service twierdzi, że ważony zestaw sześciu dolarów SBA jest ważony 70.00, najlepsze możliwe zestaw Ocena accordign do PCGS. Punkt dla kobiet na całym świecie.

Oczywiście, zamiast dowodu zestaw monet, zawsze można kupić cały album monet SBA w deluxe albumu, jeśli się przebitym przez innego mężczyzny, który szanuje swoją kobiecą stronę. Deluxe albumu można ustawić z powrotem 400 dolarów lub więcej, ale dowody SBA docenić wartość. Ach, co robisz dla feminizmu!

Monety okolicznościowe Proof

Można trzymać się tylko Quarters państwa 50 lub możesz dodać kilka monet okolicznościowych dowód do swojej kolekcji. US Mint ma kilka dostępnych na rok 2006. Nie wiesz od czego zacząć? Spójrz na nasze sugestie dla obecnych monet okolicznościowych dowód:

2006 amerykański Legacy Collection - 2006 amerykański Legacy Collection zawiera 12 monet próbnych, w tym wszystkie z 2006 obiegu monet o jak Benjamin Franklin w Założenie Ojciec Silver Dollar i San Francisco Old Mint Silver Dollar. Bo nie ma ograniczoną ilość dostępna, być może trzeba będzie dostać się na listę oczekiwania jeśli zamawianie z Mennicy.

San Francisco Old Mint Dowód - San Francisco Old Mint Dowód jest w 5 dolarów monety złote i srebrne wersji dolara. Monety te upamiętnienia Mint San Francisco, który odegrał dużą rolę w działaniach na rzecz odbudowy po przetrwał 1906 trzęsienie ziemi i pożar.

Złote Proof Zestawy

Kochasz złoto. Złota biżuteria, złote przeboje, Złotka. Możesz wziąć lub pozostawić srebra. Zastanawiasz się, czy można kupić zestawy USA dowód złote, ponieważ posiadasz już 1989 Canadian Maple złota moneta Proof Set i 2002 PL Jubileusz Gold Coin Dowód zestaw (3-lub 4-moneta monety). Tak, US Mint lubi iść po złoto - bardziej niż ty! Niektóre zestawy dowód wspaniałe złote USA to: * 1999 American Eagle Złoty Dowód 4-Coin Set * 2000-W Dowód Złoty American Eagle 4-Coin Set * 1995 US Gold Coin Dowód Ustaw * 2003 American Eagle Cztery złota moneta Dowód Zestaw Bądź przygotowany do rokowań silnie z innymi kolekcjonerów i sprzedawcami zestawów dowód złota, ponieważ zestawy dowód srebra są bardziej powszechne.

Możesz kupić bezpośrednio z US Mint, chyba że szukasz rzadkich zestawów dowód. Jeśli masz pieniędzy na swoje hobby, naprawdę wszystko, co się świeci jest złotem. W przeciwieństwie do swojej Hershey Pot o "Złota kolekcja cukierków, zestawy dowód złota mogą docenić i znosić.

Merkury Dime Srebrny Dowód Ustaw

Starsze zestawy dowód nie zawsze są łatwe do uzyskania. Merkury był posłańcem bogów, ale czasami znalezienie Merkury bilon srebra dowód zestaw nie jest tak szybki. Chcesz miałeś uskrzydlone sandały i może trafić wszystkie sklepy monety,

Na szczęście Internet jest tak szybki jak Merkury (chyba że masz dial-up.) Można znaleźć Merkury bilon zestawów obejmujących srebra dowód 1936/42. Jak można kupić srebrną bilon rtęci dowód seta? Czego szukasz? Kilka wskazówek od bogów:

* Klucz data jest zwykle 1936 Merkury grosza, więc upewnij się, że każda moneta dowód, zestaw zawiera jeden.
* Jeśli masz 1941-1945 srebrny zestaw próbny, nie denerwować, to wciąż wartościowe, więc spalić oferty na skroniach.
* Brilliant Uncirculated jest najlepszy, ale terminy, takie jak wybór BU, gem BU, wybierz BU i premii BU może dodać więcej wartości do boskiego skarbu. Wiemy z wyborem BU 15-kawałek srebra dowód set sprzedaży na 149,50 dolarów i warte ceny zakupu.
* Upewnij się, że zestaw ma dowód srebra co najmniej jednego lub dwóch scen, monety uderzony jako dowody z matowego lub satynowa centralnego urządzenia otoczony mirrorlike lub pola lustrzanym.
* Upewnij się, że czynnik wartość srebra (które można śledzić na Kitco.com) do monet dowód wartości zadanej. Typowe zestawy monet srebrnych dowód, ponieważ są cenniejsze srebra (dimes rtęci są 90% srebra jak większość monety datowane na 1964 lub wcześniej).

Weź wieniec laurowy i płyniemy na Internet kupić srebrny Mercury bilon dowód zestaw.

Zestawy Zestawy Prestige i Proof

Wysoka konserwacji? Ty? Nie! Po prostu jak najlepiej. Posiadanie próbny zestaw nie wystarczy. Dla Ciebie, zestawy srebrne dowód musi być wyjątkowy. Jako kolekcjoner, może chcesz considr prestiżowe, zestawy zestawy dowód zwany także prestiż.

US Mint produkowane zestawy prestiż od 1983 do 1997 roku Zestawy te zawierają jedną lub więcej próbnych monet okolicznościowych wydanych w tym samym roku i zawierać dowód grosza, niklu, ani grosza, ćwierć i pół dolara. Mimo, że może dodać do pała zmiany niewprawnego oka, prestiż, dowód zestaw monet nie jest tani, zwłaszcza że może ona upamiętnić Bill of Rights, olimpiady czy Statua Wolności. Niektóre przykładowe wartości dla zestawów dowód eBay prestiżowych:

* 1986 US Mint Statua Wolności Prestige Dowód Set, 49,95 dolarów
* 1997 Prestige Dowód Set, 220,00 dolarów
* 1996 Prestige Dowód Set, 535,00 dolarów
Prestiż Dowód * 1997 Zestaw 6 Głębokie Cameo Dowód, 173,38 dolarów
* 1990 Eisenhower Prestige Dowód Set, 22,96 dolarów
* 1996 US Mint Olympic Prestige Dowód Set (jeden z tylko 55.000), 480,00 dolarów

Nie jesteś wysokiej konserwacji, ponieważ nalegać na zestawów dowód prestiżu srebra. Możesz być wysokiej konserwacji, jeśli masz lokaja, aby zadbać o swoim prestiżu dowód zestawu!

Australijska Srebrne Proof Zestawy

G'day, kolego. Jeśli jesteś kolekcjonerem z zamiłowania do wszystkiego, w tym w Australii menu na wynos z Outback Steakhouse, prawdopodobnie chcesz kilka próbnych zestawów monet australijskich.

Możemy zaproponować 2005 rok próbny srebrnych Zestaw upamiętniający 60. rocznicę II wojny światowej. Jankesi nie mają monopolu na pamiętając wojnę, jako $ 1, 50 centów i 20 centów australijskich monet udowodnić.

Ponadto, jest tam klejnot Perth Mint 2002 Dowód australijski Srebrny Koń Ustaw i pełna srebra dowód zestaw wszystkich australijskich 1 uncji kookaburras ... Bonser jeśli jesteś do wszystkich rzeczy Oz i kochasz monety.

W innych krajach ludzie jadą po lewej stronie drogi, naprzeciwko od Jankesi. Nie martw się, jeśli masz australijski monety dowód zestaw z matowego tła i wykończeniem lustrzanym odbiciu na Queen. To się nazywa odwrotnego-dowód i to po prostu oznacza, że ​​zestaw srebrny dowodem jest sprawiedliwe Dinkum.

Możesz kupić monety z Mennicy Królewskiej Australijskiej, z amerykańskich dealerów lub po prostu wszędzie. Pamiętaj, aby wypełnić te formularze celne, i pamiętać trzeba zapłacić GST (podatku od towarów i usług) w Australii.

Wrzucić kilka krewetki na barbie i świętować posiadanie kawałek Down Under. Jeszcze lepiej, to dlaczego nie odwiedzić, kolego, i dodać do swojej kolekcji.

Starsze Proof Zestawy

Szanse są, chyba że masz oddać US Mint na siebie, że nie będzie w stanie ścigać rzadką ustawia dowód z 1872 Zakup starszą dowód ustawia jest trudne, wiele z tych zestawów nie są już na rynku lub zostały zebrane przez ludzi który nie posiada prywatnego mięty.

Można jednak właścicielem akcji Mennicy z 20 i 21 wieku. Lubimy 1955 Proof Set, nawet jeśli to nie jest pełna srebra dowód zestaw. Dowód ustawia się od 1950 towarzyszą oryginalnej kopercie rząd emisyjnej, a w stosunku do droższego zestawu próbnego monety 1950, jest to okazja dla kolekcjonera rozpoczynający lub wytrawnego kolekcjonera, zwłaszcza, że ​​Sammler.com szacuje wartość w częściach na 100 dolarów.

Zawsze należy sprawdzić wartości zestawów próbnych przed zakupem. Jeśli srebra dowód zestaw jest w cenie lub powyżej jej szacunkowa wartość, masz świetny zakup, który może zwiększyć wartość, jeśli trzymać te monety w kopercie, która miłośnikiem historii może zapłacić dodatkowo za. Nie trzeba do US Mint do zbierania zestawów dowodu - tylko uznanie dla historii.

Survival Of The Coin Proof Set

Podobnie jak wiele monet dowód zestaw i uncirculated zestaw pakiety pozostają nienaruszone jest nieznana, ale według Coin World Magazine, liczba ta może być mniejsza niż myślisz. Rocznie, istnieje wiele nierozliczony z monet dowód zestaw pakietów stworzonych z powodu popytu przez kolekcjonerów monet dla poszczególnych monet w ramach zestawów. Jednak jedno jest pewne, popyt na poszczególnych monet w ramach nienaruszonym zestawu może prowadzić do wzrostu cen pozostałych wersjach nienaruszone.

Jedna firma monety w Richmond, Wirginia szacunki rozbijając łącznie 150.000 do 160.000 zestawów monet Mennica dowód i uncirculated zestawy rocznie. Cały licznik dojdzie do około 3 milionów odbiorników rozbite w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Zbieranie monet: Rzadkie monety Porady

Inwestowanie w rzadkich monet w USA

Czy strojenie się, że "rzadkie monety USA są dobrą inwestycją" wykład jeszcze? Prawdopodobnie to samo do tych męskich wzmocnienie narkotyków reklamach. Różnica polega na tym, rzadkie monety dłużej, a oni nie mają niebezpieczne skutki uboczne, lub irytujące namawianie spam e-mail. Więc ignorować "Niech taniec zacząć" i słuchać naszej liście niezwykle rzadkich monet wyborów amerykańskich.

* Liberty Cap lewej stoi Half Cents 1793 Regularne Strikes - Bent Cap, Bukiet liści, może być warte aż 125.000 dolarów MS-65
* Liberty Cap prawym obliczu Half Cents 1794-1797 Regularne Strikes - 1797 literami Edge może być wart 11.000 dolarów Very Fine
* Dla kolektora w sprawie budżetu: Liberty Cap prawym Half Cents 1794-1797 wychodzi Regularne Strikes - 1.797 Plain Edge, 425 dolarów Dobry
* 1793 łańcuchowe centów (pierwsza US monety, rzadkie monety amerykański) z blokady okrągły łańcuch na odwrocie - bardzo mało doskonałe monet przetrwać, może być wart 7.500 dolarów ze słowem "America", a 8500 dolarów ze słowem "Ameri," Dobry gatunek
* Stały Liberty Monety, 1916-1924, wykonane z 90 procent srebra - 1918/7-S jest warta 1650 dolar dobry, 160.000 dolarów MS-66

Po przybyciu na rzadką wartości monety do swoich rzadkich monet, upewnij się, że czynnik w dzisiejszych cenach srebra, tak jak dla złotych monet.

Ponadto, nie bój się kupić rzadkich monet w mniej niż Uncirculated lub stan bardzo dobry. Wszyscy oczekują trochę zużycie rzadkiej monety amerykański.

Nie dostroić się rozmowy o rzadkich monet, ale gdy ktoś zaczyna dyskutować Viagra, zmienić temat. Publiczność będzie dziękuję.

Drewniane Rzadkie monety

"To jest warte tyle, drewnianym niklu." Czy to stary kasztan prawda? A jeśli krok na pęknięcia, twoja matka będzie mieć operacji kręgosłupa? Nie przetestować teorię chodnik, ale nie wierzę, historie o drewniane niklu rzadkie monety są bezwartościowe.

Na początek, Kongo wyprodukował 5 franków 2005 drewniany rzadką monetę, pierwszy w historii narodowej monety wykonane z drewna klonowego. Moneta przedstawia goryla i zwraca uwagę na zagrożonej populacji goryli. Motto na awersie jest "Ochrona d'Animaux" lub ochrony zwierząt. Jeden dealer sprzedaje go za 24,50 dolarów. Ale to będzie na wagę drewna, które można rozkładać szybciej niż metalu (myślę termity)?

W 1931 roku, miasta w stanie Waszyngton wydał drewniane monety, gdy ich pieniądze udało się dzięki Kryzysu. Drewniane nickels zostały dokonane w późniejszych latach iw różnych miejscach. Zestaw trzech drewnianych monet z Clarksdale, Mississippi będzie za 52,89 dolarów na eBay. Ci "Wsparcie Naszych Żołnierzy" drewniane niklu rzadkie monety USA mogą być produkowane dziś kolekcjonowania. Oczywiście, do kolektora, drewniane niklu rzadko wartość monety może być więcej niż pięć procent wartości nominalnej monety.

Ale wciąż nie polecam ryzykować plecy mama obalić przesąd.

Najrzadszych US Coin

Zbieranie rzadkich monet jest wciągająca. Chcesz sprzedać swoją prawą rękę na "króla Syjamu" dolar 1804. Twoja siostra mówi, że ona sprzedać swoją matkę, ale zawsze byłaś dobra dziecka. Ale nie znosić, że w serwisie eBay w "dziwne rzeczy" jeszcze. 1870 Richmond osadzona Dolar Liberty mówi się, najrzadszy monety USA, stopniowanie co PNG i PCGS w MS-62 dla słabych uderzeń na głowie Liberty. To może mieć wartość 690.000 dolarów.

Po prostu teraz przemyślenia sprzedaży mamo. Ona ma przecież spalić pieczeń i wykład Ci o ślubie. Ale nie chciał jej sprzedać. Z drugiej strony, twój tata nosi te chusta pants golfowych i wtyczki do włosów.

Nie być w pośpiechu na aukcję swoje ciało i krew. Nie było historycznie tylko dziewięć dolarów Liberty Richmond siedzące. Większość Siedząc Dolar amerykański okazy rzadkie monety pochodzą z różnych terminach, a wraz z dealerów monet, może nie uzyskać, aby wybrać datę swojego upragnionego rzadkiej monety. Ponadto, wiele punktów sprzedaży US rzadkich monet, jak "rodzaj", ponieważ nie można znaleźć niedrogie przykłady, powiedzmy, 1870 Richmond rzadkie amerykańskie monety. Możesz być zadowolony z jakiegokolwiek Siedzą dolara amerykańskiego rzadkich monet, od innych kolekcjonerów chciwie ich szukać.

Więc nie musisz sprzedać Mamo, tato czy prawą rękę. Teraz możesz cieszyć się rzadką monetę mniej winy w Dziękczynienia ... i pociągnij, że wahacz z prawej ręki!

Inwestowanie w monety starożytnej Rzadkich

Jesteś zmęczony próbuje przewidzieć, jakie sektory będą gorące. Sprzedam olej. Nie kupić olej. Sprzedam tech. Omijać tech. Pharmaceuticals są cykliczne. Zakup akcji detalicznych. Czas wrócić do klasycznych podstawach. Będziesz inwestować w biblijnych, chińskich i średniowiecznych rzadkich monet.

Niektóre ostrzeżenia przed tobą porzucić dni mrużąc oczy w liczbach funduszach dni zbadania rzadkich denarów. Rzadkie monety mogą pozwala czerpać mucho dinero. Mogą to być również trudne. Niektóre rzadkie monety: przepisy drogowe

* Wartość pieniądza jest nie tylko metalu lub papieru, jest to, jak łatwo akceptowane pieniądze. Bardzo mało miejsca zaakceptuje bizantyjską rzadkie monety z obrazu Justyniana, jeśli jesteś w kropce, a nadal można sprzedać Australian Lunar monety lub kanadyjski liść klonu dla gotówki - to wszystko o płynności.
* Dealerzy mogą być Starożytności skłonni zapłacić premię za, powiedzmy, że biblijne roztoczy Wdowy lub rzadkie monety złote monety bizantyjskie - ale sprawdź rzadką wartość monety i przewodnik cen pierwszy.
* Starożytna złote i srebrne monety rzadkie są związane z nowoczesnymi wartościami metalowych. Podczas gdy kolektor może płacić za starożytnego "zużyte" wygląd tego szkockiego rzadkiej monety z czasów Williama Wallace'a, trzeba jeszcze skonsultować indeksy złote i srebrne.
* Wszystkie inwestycje posiadać stopień ryzyka. Zdecyduj, ile możesz wchłonąć.
* Jak mówi James J. CNBC Cramer, "Różnicowanie jest tylko darmowy lunch". Poświęcić tylko niewielką część swoich wysiłków inwestycyjnej do rzadkich monet.

To dobry pomysł, aby bank na blue chips i znanych inwestycji. Przecież każdy mówi o aplikacji Oracle, Intel, Black & Decker, Valero i Microsoft, ale nikt nigdy nie mówi: "Co to są rzadkie monety celtyckie robi dzisiaj?"

Wartość monet niemieckich Rzadkich

Wiesz tyle (albo niech nadzieję), że jeśli zebrać nazistowskich lub SS pamiątki, można wyciągnąć pewne krytyki. Choć nigdy nie możemy zapominać o Holokauście, rzadko wartość monety powinien zająć miejsce z tyłu do wrażliwości.

Na szczęście, można pominąć protesty kupując złoto rzadkie monety pruskie "Wilhelm II" 20 Mark szt. To był monety Niemcy drukowane podczas recesji, gdy papier Mark waluty stał bezwartościowe. Recesja doprowadziła do bolesnego okresu potencjalnej dominacji światowej i czystek etnicznych, ale jesteś bezpieczny zbierania wstępnie Hitlera rzadkich monet. Oprócz wartości kolekcjonerskiej dodasz rzadką wartość monety z 0,2304 uncję pomnożonej przez dzisiejsze ceny złota, To 101 dolarów przed dealera dopłaty.

Jeśli jesteś zdecydowany nie zapomnieć o okropnościach II wojny światowej, pamiętaj, że Trzecia Rzesza nie mięta żadnych srebrnych monet po 1939 roku, więc jakieś srebrne monety datowane od 1940 roku, są fałszywe, jak ludzie, którzy twierdzą, Holokaustu nigdy nie było. Znamy 1936-1939 Reichsmark Hindenburg / Swastyka sprzedaży do 9,50 dolarów, ale pamiętając okropności tyranii jest bezcenna. Możesz też kupić rzadką monetę Trypolis Raymond III lub nowoczesnej państwowości izraelskiej tylko monetę aby zrównoważyć swoją kolekcję.

Stopy, er, Monety Clay

Glina nie jest na temat istotnych indeksu giełdowego, ale kochasz gliny. Modeliny, film "Clay Pigeons" Cassius Clay, i oczywiście, Clay Aiken. Więc zastanawiam się, jak cenne rzadkie monety z gliny będzie. Jakie byłyby rzadkie wartość monety czegoś nie można śledzić na Gold Index?

Pod koniec II wojny światowej, Japonia produkowane monetę sen z Mount Fuji z jednej strony i kwiat na inne. Japonia rzadkie monety ten miał ograniczony przebieg i jest mało, czy kupujesz brązowe gliny rzadkie monety lub czerwonej gliny rzadką monetę. Jedna strona wiemy sprzedaje brązowe i czerwone gliny monet do 19,75 dolarów i 18,75 dolarów, odpowiednio. Inna opinia (od CoinSite menniczy Doc) mówi, że sen rzadkie monety przynosi 5 dolarów na rynku.

Dla miłośników historii II wojny światowej i Japanophiles, gliny sen rzadka moneta może być warta dość US grosza. Z drugiej strony, ponieważ uwielbiam gliny i zachować popielniczkę gliny swoją siostrzenicą wykonany, możesz powiesić na tym japoński gliny rzadkiej monety.

Rzadkie amerykańskie Żetony

W dowód swojej miłości, dałeś swoje monety kochający kochanie rzadką amerykański token. Ale to twój dar dobry?

W przeciwieństwie do swoich żetonów arcade i tokenów metra, amerykańskie tokeny mogą być rzadkie kolekcjonerskie monety. Co to jest rzadkie wartość monety amerykański znak i co należy zebrać?

* II wojna światowa Ration Żetony - żywność i artykuły pierwszej potrzeby racja, tokeny Zestaw sprzedaje za $ 4.99 w serwisie eBay.
* Patriotyczne Civil War Żetony z hasłami takimi jak "Army & Navy", "wygrać wojnę" lub "Żyj i pozwól żyć" - i 1864 token sellign do 88,00 dolarów w serwisie eBay.
* Tokeny Południowa Civil War - jedna sprzedaje na eBay za 484 dolarów.
* Stare rzadkie autobusowe i kolejowe tokeny.
* Colonial pół grosza tokeny - 1794 wzór przyciąga stawkę 34,99 dolarów na eBay

Możesz kupić żetony z dealerów rzadkie monety, eBay i na wystawach monet.
Żetony są zazwyczaj wykonane z mosiądzu lub brązu, a żeton rzadko wartość monety nie będzie się wahać, złota i srebra w przeciwieństwie do rzadkich monet. Podczas gdy znacznik nie jest najcenniejszą rzadkie amerykańskie monety, Twój numizmatyk kochanie docenią swój wyraz uczucia.

Rzadkie monety wartości Cenne Starożytna

Ludzie żartują że pamiętasz potop i arka Noego, Się w tym przypadku, należy mieć możliwość pamiętam, co starożytne monety są warte. Ale hej, to było tysiąclecia. Poza tym, po zakupie wszystkie te zwierzęta, dwa wszystkiego, jesteś spłukany. Co starożytne i rzadkie monety będzie cenny dla rzadkiego kupującego monety w sprawie budżetu?

Zaskakująco, starożytny grecki rzadko wartość monety nie przekłada się na świętego katastrofy. Perseusz 179-168 pne 17 mm VF, ładne zielone patyna jest przystępne na $ 35, zwłaszcza że, jak wszystkie starożytne rzadkich monet, żetonów i ma mniej niż ostre ataki, ale to tylko dodaje jej celowości. Starożytny rzadkie monety powinien wyglądać stare.

Z drugiej strony, jeśli bierzesz pod uwagę egipski złota Octadrachm, ktoś mógł próbować złote runo użytkownika podczas liczone zwierzętom dwójkami. Są to repliki i nie warte 375 dolarów z Meredates AE Tetradrachm stan bardzo drobne.

Starożytne monety nie powinien wyglądać jak nowy, gdyż część wartości starożytnych rzadkich monet jest to, że dobrze, że wyglądają starożytnych. Skonsultować się z wykwalifikowanym antyków lub starożytną dystrybutorów monet, jeśli nie jesteś pewien wartości swoich monet antycznych.

Po tym wszystkim, twój mózg jest nieco podmokłe z tej powodzi.

Rzadkie monety US konfederaccy

Chociaż jesteś Yank z Unii flagi pamiątkowej z Gettysburg, jesteś również kolekcjonerem monet, i hej, Old South był wielki. Oglądałeś "Przeminęło z wiatrem" milion razy i przeczytać książkę dwa razy częściej. Chcesz zbierać Konfederacji monety.

Fiddle-de-dee! Konfederacja nie uczynił monet w obiegu. Matryce wykonane zostały dla konfederatów procent, ale tylko dwanaście zostały wykonane, numizmatyków powiedzieć. W Nowym Orleanie Mennicy, pół dolara rzadkie monety zostały wykonane z awersie Unii i Konfederacji odwrocie. Były restrikes, bo chwała Starego Południa nigdy nie znikną.

Co rzadkie monety o wartości pół dolara konfederatów? Jedno ze źródeł twierdzi, 5000 dolarów uncirculated - pamiętaj, aby ustawić na wahania cen metalu Yankee. Amerykański Skonfederowanych centów rzadkie monety, wykonane z miedzi i niklu, można pobrać 30.000 dolarów, chociaż niektóre źródła podają, oryginalne monety i restrikes miedzi są warte 200 dolarów. To powinno płacić podatków od Tara! Bóg mi świadkiem, że nigdy nie będziesz głodny rzadkich monet ponownie!

Należy pamiętać, że prawdziwe Konfederacji pół dolarów na przerwę matrycy między nosa panny Liberty i obręczy. Monety wykonane z matryc 1861 i późniejszych są oryginalnymi Konfederacji monet.

Szczerze mówiąc, Scarlett, ja to gdzieś po wszystkim! Szczególnie, jeśli chodzi o historię i zbieranie rzadkich amerykańskie monety.

Zbieranie monet: Złote Wskazówki Bullion

The Mexican Libertad Bullion Coins

Mexican Mint jest najstarszym mennicy w Ameryce Północnej, została założona w 1535 w Mexico City. W 1981 roku meksykański Mint stworzył serię monety bulionowe nazwie Libertad, co oznacza, Liberty. Złote monety wydane w ciągu 1981 i 1982 były konkurować z monety bulionowe z Kanady i Republiki Południowej Afryki. Odwrotna strona medalu widnieje wizerunek Winged Angel of Victory. Awers nosi pieczęć Meksyku i orłem trzyma węża w dziobie podczas odpoczynku na kaktusa. Dzisiaj, monety Libertad to nie tylko element inwestycji, ale monety, które oferuje szeroki zakres rozmiarów, wartości i subtelności w różnic konstrukcyjnych dla kolekcjonera.

Popularne Monety Złote Monety bulionowe

Chociaż nigdy nie był jednym z podążać za tłumem, wiesz, że popularne monety mogą być cennymi dzięki prawu podaży i popytu. Nie jesteś jeszcze podając swoje mukluks kiedy wszyscy nosi obcasy Prady, ale można rozważyć zakup popularnych monet złota.

Które popularne monety są dobrą inwestycją? Nasze zalecenia:

1) US Gold Coin: 10 dolarów w Saint Gaudens Double Eagle (skrajnie lub Extra Fine)
2) US Gold Coin: 10 dolarów Liberty (Brilliant Uncirculated)
3) US Gold Coin: 5 dolarów Liberty pół-orzeł bez lub z "In God We Trust" Motto (Brilliant Uncirculated)
4) złote monety pamiątkowe US: 5 dolarów 1988 Olympic Uncirculated
5) złote monety pamiątkowe US: 5 dolarów 1986 Statua Wolności
6) US Gold Coins --Sacagawea dolarów
7) Brytyjska Sovereign Gold Coin - król Edward 1902/10 (stosowane w operacji Iraqi Freedom)
8) Canadian Maple Leaf
9) francuskie Frank Anioły "29 Powodzenia Monety" - 1871/98 Prawie Uncirculated
10) australijskich Lunar Gold Coins - 2005 1 uncja Złoty Kogut i 2004 1 uncja Złota Małpa

Podczas gdy tłum może patrzeć na swoje mukluks, oni również wyrównać w oko złote monety bulionowe swoich kolekcjonerskich.

Sprzedaży swoje Złote monety

Jesteś w pieniądze, niebo jest słoneczny, sprzedajesz swoje złote monety. Ale przed powiesić gontem lub wrzucać do witryny sieci Web razem, należy wiedzieć, sprzedaż złota może być delikatna sprawa. Niektóre drobne wskazówki zbierania przed zbliżyć się do sprzedawcy lub innego nabywcy:

o Przejrzyj historię zmian ceny każdej złota moneta zakupu. W ten sposób unikniesz cen znaczników.
o Sprawdź wartości monety złote Blue Book i zdecydować, ile jesteś w stanie zaakceptować dla Brilliant Uncirculated, bardzo drobne i dobry złota moneta okolicznościowa USA.
o Pamiętaj, aby pomnożyć wartość uncję złota moneta z każdym, w tym starych, rzadkich złotych monet, przez obecne ceny złota i wartości nominalnej złotej monety.
o Sprzedam wybór naprawdę rzadkie złotych monet na przemian z bardziej popularnych złotych monet.
o Dołącz złotą monetę i rzadką sieć monety. Monitorować ceny sprzedający oferują i czego kupujący wskazują oni skłonni zapłacić.
o Pamiętaj, że złote monety są stałe inwestycje i że wartości złota moneta wydaje bezpieczniejsze (choć nie może być!) dla nabywców niż akcje i obligacje.
o Sprawdź stan monet. Nie bój się ich zniżki, ale nie tak dużo, że kupujący myśli próbujesz nabrać kogoś z tego Liberty Szef amerykańskiego złota moneta.
o Get notowania cen z kilku różnych dealerów, przed podjęciem decyzji, gdzie sprzedawać swoje złote monety bulionowe.
o Nie należy zadzwonić perspektywy podczas kolacji albo ryzykować napiętnowany jako telemarketer. Wiele złote monety obejmować oszustwa oszustwa telemarketing.

Chociaż prawdopodobnie nie będzie dość dzień pracy, sprzedaży złotych monet może być świetnym sposobem, aby zarobić dodatkowe pieniądze, gdy havign zabawy z Twoim hobby monety.

Moneta nieustannie zmieniającego Panda

Chiny Złota Moneta, Panda Coin, zadebiutował w 1982 roku programu Panda Coin Chin jest pionierem na rynku złota moneta z dwóch powodów; są pierwszy oferuje roczne zmiany w projekcie, a pierwszym, aby monety złota w 1/20 oz. i 1 rozmiary gram. Panda Moneta jest w kilku rozmiarach, w tym 1 uncji, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji, 1/20 uncji, a wersja 1-gram. Z biegiem lat, detal monety Panda wzrosła, pokazując różne sceny panda. Chiny również wydane dodatkowe monety Panda jako odgałęzienie standardowych wielkości emisji. Na przykład, duże kawałki Panda Proof o różnych wzorów z emisji monet standardowych wyszły kilka razy. Rozszerzenie programu emisji monet złota obejmuje 1984 12 uncji monety, 1987 5 uncji monety i monety 1997 kilogram.

American Eagle Bullion Coin

Wprowadzony na rynek w 1986 roku, American Eagle złocie Program rozpoczął się od sprzedaży złota i srebra, monety bulionowe. American Eagle Bullion Coin, złota moneta złota oficjalną w Stanach Zjednoczonych, jest dostępny w kilku wag, w tym 1/10 uncji, 1/4 uncji, 1/2 uncji i 1 uncja Wszystko złota użyte do wygenerowania tego utworu pochodzi z USA wydobywano złoto. Na awersie, jest uderzające pełnometrażowy obraz Lady Liberty, pierwotnie zaprojektowany przez Augustus Saint-Gaudens. Ubrany w strój płynące Lady Liberty trzyma pochodnię w prawej ręce i gałązką oliwną na lewej ręce. Na odwrocie znajduje się mężczyzna orzeł z gałązką oliwną, rosnących nad żeńskim orła i ich piskląt. Projekt, stworzony przez rzeźbiarza Miley Busiek, stanowi jedność rodziny i tradycji.

Codziennie złota

Kasjer w Starbucks, że zawsze wygląda tak złym humorze. Co zrobi, jeśli rzucił jej Sacagawea Złoty Dolar złota moneta?

Być może ona jest ekologiem / feministka, który jest szczęśliwy Sacagawea jest rozpoznawana. Ona może nawet umieścić dodatkowe pianki w latte. Ale trzeba kupić latte z US złota moneta? To chyba łatwiejsze niż zakup z meksykańskiego peso lub RPA Krugerrand, zwłaszcza, że ​​Twój pianki podejmowania kawy Starbucks dżokej może czuć, że nie zrobiono wystarczająco dużo do promowania równości rasowej od końca apartheidu.

Czy naprawdę chcesz spędzić złota monety? Może Ci się, jeśli cena złota spada, ale jak akcje, można trzymać monet. Plus, Sacagawea Dollars and American Gold Eagle złote monety są popularne, meaining są kolekcjonowania.

Zachowaj dowód złote monety nienaruszone, ponieważ nigdy nie były przeznaczone do obiegu. Pomyśl dwa razy przed uruchomieniem, że prawie uncirculated monety kierunku zakup CD (i nie mamy na myśli świadectwo depozytowe). Z drugiej strony, wiele krąży USA złote monety stają się tak powszechne, tracą wartość swoich kolekcjonerski, więc można bezpiecznie przekazać je.

Zostaliście starając się, że kasjer uśmiech miesięcy. Rzucanie monety złota, jej sposób może po prostu zrobić dzień.

World Gold Coin wartości

To Ameryka kontra świat, więc media, mówi, a na pewno wszystkie narody walczą o złoto w igrzyskach olimpijskich i World Cup Soccer. Ale to, co jest lepsze dla Ciebie, aby zebrać, amerykańskiego złotą monetę lub Australian złota moneta?

Nieważne, czy jesteś w Pradze, Pittsburgh i Phenianie, zbieranie monet zagranicznych złota może być świetna inwestycja zakładając Twój kraj nie jest w depresji lub recesji. Jednak kursy walut mogą tłumić swój entuzjazm dla wartości monet zagranicznych złota.

Inne wskazówki dotyczące inwestowania w zagraniczne złote monety:

1. złota, monety, takich jak Australian Lunar serii są ograniczone, więc jeśli jesteś po 2001 Snake, być gotowi zapłacić wysoką cenę w USD lub AUS. 1/20 troy uncja złota osiągnęła nakład 100 tysięcy, podczas gdy były tam tylko jedna uncja 30.000 złote monety wybite w 2001 roku jedną uncję moneta wąż może detalicznej 509,50 dolarów USD. Obecnie jednym dolara amerykańskiego jest równoważna 1,3 dolarów AUS. Na monecie o wartości 500,00 dolarów USD lub 653 dolarów AUS, japońskie kolektory może zapłacić 54.000 jenów. Nie zapomnij czynnikiem w uncję i wartości nominalnej złotych monet.
2. Jeśli żyjesz w innym kraju, to chyba najlepiej kupić monety od dealera w swoim własnym kraju, chyba że kurs jest korzystny lub jeśli używasz dolarów australijskich, na przykład. To samo dotyczy sprzedaży monet. Chyba kolektory zna wartości kursu lub złota moneta, można podejrzewać o passing off gorszy towar.
3. Jeśli nie jesteś zaniepokojony roku emisji, niektórzy dealerzy wziąć złotą monetę wartości zgadywanie kupna i sprzedaży monet Ciebie złote problemy z ich wyboru. Może to być, ponieważ niektóre złote monety są trudne do zdobycia, w szczególności na rynku globalnym.
4. Można zbierać zarówno współczesnym świecie złote monety i każdy USA złotą monetę wydaną. Są popytu i doskonałe inwestycji.
5. Po roztrząsania nad tym peso meksykańskie lub US kaucyjna Biust dolara złoty, sprawdzić obie prowadnice cen świata i, jeśli to konieczne, waga monety przed sobą. Może lepiej byłoby mieć meksykańskiego peso na Uncirculated albo skrajnie niemal Sztuk kondycji niż kaucyjna Biust złotych monet stopniowane Dobrze. A może lepiej byłoby, aby najczęściej emitowanych złote monety, które każdy chce, a nie rarytasów.

Pamiętaj, międzynarodowych dyplomatów wszystkie dążą do przyjaźni. Szanować zwyczaje i zasady przetargową jeśli kupujesz od zagranicznych dystrybutorów. Pamiętaj, aby nie obrazić honoru jeśli handel z japońskiego numizmatyk, ale w innych krajach, takich jak Bliski Wschód, targowania się cen jest powszechne. Chociaż jedna szkoła myślenia uważa, że ​​nie powinno się inwestować w zagranicznych złotych monet, nie ma nic złego w poszerzaniu horyzontów swój Zbieranie monet.

Pierwszy Bullion Coins

Monety bulionowe są najlepiej znane w całej 20 i 21 wieku. Można jednak znaleźć kilka wcześniejszych przykładów, takich jak Bliski Wschodniej srebrny szekel Tyru od 126 pne do 69 ne hiszpański Osiem Reale, stosowane na całym świecie, a także w Stanach Zjednoczonych od 1800 roku aż do 1857 roku to kolejny wcześnie złota moneta.

Pierwsze monety bulionowe Stanów Zjednoczonych były srebrne Trade Dollars, który ukazał się w 1873 roku za pośrednictwem Te pierwsze US 1876 Bullion Coins były odpowiedzią na preferencje Chin na handel z ośmiu Reales. Ostatnio Krügerrand Południowej Afryki w 1967 roku wyszła Te złote monety były pierwsze monety bulionowe współczesnych czasach dzień. Afrykański Krügerrand Południowa miał innego konkurenta na rynku, która była podobna, a wkrótce stał się najpopularniejszym złota moneta dostępna złota.

Gold-Bullion-Coins

Monety złota są stworzone do wymiany cennych jednostek metalu i nie są zwykle używane do handlu. US Mint określa wartość złota przez wagowych metali szlachetnych. W Stanach Zjednoczonych i innych częściach świata, ludzie szukają sposobu ochrony przed inflacją waluty zrobić poprzez zakup monet złota. Wagi bullion typowe złote to 1/20 uncji, 1/10 uncji, 1/4 uncji, 1/2 uncji i 1 uncja rozmiary. Jedna uncja Złota moneta jest równoważne wielkości pół dolara amerykańskiego, podczas gdy 1/10 oz. Złota moneta równa wielkości bilon USA.

Złota i Złoty Bullion Coins

Złota. Sama nazwa wywołuje obrazy Fort Knox, Szwajcarii, barów, które, w przeciwieństwie do papierowych pieniędzy, znosić. Ale nie należy spieszyć się zebrać czystą sztab złota, a nawet inwestować w złoto złota Sight Unseen tylko kawałkiem papieru, jako dowodem. Podczas gdy złoto nie będzie kosztować plan emerytalny i 401k jak Worldcom, niektórzy czują się lepiej kolekcjonerów zakupu złotych monet, które mogą zobaczyć i dotknąć, a nie certyfikaty akcji.

Kupując kawałek Credit Suisse sztabki złota, jedna uncja czystego złota, masz konkretny inwestycje. Tak czy wybrać złota lub złota, monety? Oto dobry-jak-złota przypomnienie.

Złota

* W zależności od wahań ceny złota
* Endures lepiej niż papierowe pieniądze
* Zazwyczaj składa się z 0,9999 czystego złota
* Dostępne za pośrednictwem banków i dealerów monet
* Doceń wartości
* Dostawa podlega kontroli rządowych górnictwie i

MONETY złota

* Ceny wahają się, ale wartości złota monety nie są powiązane z głównych indeksów w USA i na świecie
* Wcześniej złote monety są mniej popularne i dostępne niż złota, takie jak przed 1933 US złota moneta
* Później złote monety podlegają rządowej konfiskaty, sprzed 1933 monet Gold-Bullion takie jak Double Eagle nie są
* Atrakcyjne i piękne dla kolekcjonerów
* Specjalne odwołanie złote monety historyczne, takie jak Cvil monet i monet z najsłynniejszych wraków wojnie, są łatwiejsze do odsprzedaży
* Podczas US monet nie są czyste złoto z powodu bicia wymagania (miedź jest niezbędna do karty na monety), pozostają one bardzo cenne, zwłaszcza jedną uncję złota monety, które ważą troy uncji 1,0909.

Wybór złota na złote monety bulionowe jest do Ciebie. Należy pamiętać jednak, że złote monety może być kawałki rozmowy i daje nostalgiczny czy estetycznej przyjemności, coś, co pasek złota lub kawałek papieru nie może zrobić.

Ceny na miejscu oraz wartości złota moneta

Tak, jesteś w zbieraniu monet złota. Dystrybutorem złota moneta mówi, że musisz zapłacić cenę spot. Czy to oznacza, że ​​w miejscu? Masz zmuszaniem do kupowania monet sztabek złota? Raczej nie.

Cena spot jest cena za dostawę miejscu, które na rynku złota jest dwa dni od daty towarowego lub datą waluty (data kupić złotą monetę). To chyba jasne jak złota moneta, które zostało oczyszczone. Jak o tym: cena spot jest natychmiastowe cena rozliczeniowa. Opóźnione cena spot oznacza zaplacić może 30 dolarów.

Jeśli korzystasz z dealerem online lub zamawianie przez telefon, to skontaktuj się ze sprzedawcą dla równowagi. Ponieważ ceny złota wahać, niektórzy dealerzy nie zacytować Państwu pełną cenę w katalogu lub w Internecie. Wielu sprzedawców podają ceny w czasie rzeczywistym. Pamiętaj, że dealerzy multipy cen złota przez uncję monety złota do osiągnięcia wartości monet złotych.

Rzeczywista cena, którą płacisz, powyżej wartości, jeżeli sprzedawca chce zarobić, jest, na przykład, podzielone cena spot złota o 4 + 12,00 dolarów. Ceny różnią się, ponieważ cena złota zmienia się, podczas gdy blue book złota wartości monet może być ustalona.

Wystarczy wiedzieć, że sprzedawca nie chce się z Tobą. Jeśli czujesz się umieścić na miejscu, poproś, aby zobaczyć wartość spot złota, że ​​dzień, który określa, ile monet jest warta. Jeszcze lepiej, pobrać w czasie rzeczywistym zaktualizowany krzesło do PDA lub Blackberry.

Więc jeśli możesz sobie pozwolić na handel, iść do przodu, kupić, że American Gold Eagle na miejscu.

Złote Brytyjskie Państwowe wartości

God Save the Queen, nawet po hijinks rodziny królewskiej, wiele osób wciąż chce zebrać brytyjskiego złota. Powiedzmy, że masz suwerena król Edward VIII, równowartości funta dzisiaj, że nigdy nie był w obiegu, bo abidcated. Masz już sprzedał swój pamiątkowy księcia Karola / Księżniczka Diana monetę i chcą kupić monety król Edward VIII (hej, abdykował na miłość.)

Wartości złote monety na króla Edwarda VIII władcy łatwiej zrozumieć niż królewskich skandali. Wystarczy pomnożyć aktualną cenę złota przez uncję. Brytyjskie Państwowe złote monety zawierają 0,2354 uncję, więc powiedzmy, że masz jedno-uncji król Edward VIII złotą monetę. Powiedz aktualna wartość złota jest 442,80 dolarów, więc 442,80 dolarów razy 0,2354 razy nominał monety, jeden funt równowartość 1,84 dolarów USD, wynosi 191,80 dolarów USD. To jest to, co masz do rzucania tron ​​się dla miłości.

Ale co Charles i Camilla? Pamiątkowy medal złoty może detalicznej 745 funtach brytyjskich. God Save the Queen!

Złota moneta rzadkich

"Wszystko co się świeci nie jest złotem", tak napisał Szekspir. Moneta złota na świecie lub US złota moneta jest atrakcyjna, szczególnie kanadyjski Maple Leaf, ale wartości złota monety różnią.

Jak już wspomniano wcześniej, Maple Leaf, australijskich Lunar złote monety i American Golden Eagle'S są cenne, ale te dni są wspólnym problemem w USA i banków świata. Nie należy zachowywać się jak zwycięzca loterii ("Nie zamierzam rzucić mój dzień pracy, uczciwy") tylko dlatego, że nabycie monet złota. Złote monety bulionowe nie są rzadkością.

Jednak zakup pre-1933 Double Eagle (0,9675 czystego złota), złota moneta o nominale 20 zł i wyceniony na 600 dolarów warto - szacunkowa wartość wynosi 300- $ $ 400 (może to rakieta do tysięcy), a te złote wartości monet docenić.

Nawet nowoczesne złote monety, takie jak kanadyjski Maple Leaf z 0,9999 czyste złoto najbardziej na świecie, może być godnym inwestycji. Popularność Maple Leaf złota monety bulionowe zwiększa wartość.

Zawsze mają jakiekolwiek złota moneta uwierzytelniony i oceniany, aby upewnić się (1), czy jest to prawdziwe i (2), co zawartość złota jest, ponieważ określi swoją wartość. Sprawdź ceny złota, złote monety, ponieważ wartości są związane z wyceną metalu.

Przede wszystkim należy pamiętać, jeśli Coronet Double Eagle wybite w Carson City w 1876 roku jest prawdziwe, podane ceny Coronet (2.000 dolarów i do góry), wszystko, co jest naprawdę złota glisters.

Kangur Bullion Coins From Down Under

Australii Kangaroo bullion monety ukazała się w 1990 roku i zastępuje oryginalne bryłki złota monety złote kruszców, które uruchomione w 1986 gatunków Kangaroo, które ukazały się na monecie obejmują Red Kangaroo (1990), szare kangury (1991) oraz tejowatych wallaby (1994). Sceny z Kangaroo monety bulionowe obejmowały skaczącego kangura w liczbie pojedynczej, a także wizerunek kangura matka i Joey razem na tej samej monety. Rozmiary monety obejmują 1 uncji, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji i 1/20 uncji złota moneta. W 1991 r, Australia zaczęła uwalniać dużej wielkości monety bulionowe z projektu Red Kangaroo - na 2 uncje wersji i 10 uncji wersja.

2006 Ceny dla złota Monety

Monety USA bulionowe są w srebro, złoto, a ostatnio, platynowych monet. 2005 cena za uncję złota na monety złote według Fell Dziennik Przewodnik Know It All do monet jest 425 dolarów za uncję. Amerykański urzędnik moneta złota, jest American Eagle i jest w czterech wyznań: (1 uncja) 5 dolarów (. 1/10 uncji), 10 dolarów (. 1/4 uncji), 25 dolarów (. 1/2 uncji), a 50 dolarów , Aby uzyskać informacje na temat cen dla różnych American Eagle złote monety bulionowe, spójrz na poniższej listy:

1986 MS65 (1/10 uncji) - 45 dolarów
1986 MS65 (1 uncja) - 450 dolarów
1995 10-lecie Set 5800 dolarów
2005 MS65 (1/10 uncji) - 55 dolarów
2005 MS65 (1 uncja) - 450 dolarów

Bullion Monety z całego świata

Ludzie z krajów na całym świecie kupić złote monety bulionowe jako środek do korzystania złota jako inwestycji fizycznej. Na monety bulionowe są stosowane jako środki przechowywania wartości. Jeśli jesteś zainteresowany monet z całego świata, znajdziesz wiele krajów wydać jeden projekt w danym roku, choć niektóre kraje mają odmiany. Monety bulionowe z całego świata używać międzynarodowy kod waluty zdefiniowany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, która określa kursy wymiany. Dla niektórych przykładów wzorów można wybrać, spójrz na poniższej listy:

Australian Gold Nugget - Australian Gold Nugget przedstawiający kangur został wydany w 1986 roku.

Złoty kanadyjski Maple Leaf - pierwszy wydany w 1979 roku, kanadyjski Maple Leaf jest złota 24 karatowego złota czystego.

RPA Krugerrand - Moneta przedstawia Paula Krugera, prezydenta Republiki Południowej podczas Afryki (1883-1902) na awersie i sprinkbok, krajowego zwierząt w RPA na odwrocie.

Austriacka Filharmonia - te 1 uncja 24 sztuk karat przedstawiają organy i instrumenty Wiedeń Golden Hall na odwrocie.

Zbieranie monet: Moneta Wartości Porady

Dokładne Rzadkie wartości US Coin

Masz grosza pszenicy, indyjski głowy ani grosza, siedzącego Barber ani grosza, niklu II wojny światowej oraz Walking Liberty Połowa Dollar (MS-65 z tego co mówi Twój rzeczoznawca). Ile masz? Na powierzchni 67 centów. Ale Walking Liberty Half Dollar może być wart 100- 200 dolarów dolarów i że Flying Eagle Cent może sprzedać za $ 10 dolarów 9-. Nadszedł czas, aby nauczyć się wartości monet.

Z amerykańskich rzadkich wartości monet w szczególności, trzeba wiedzieć, co masz i skonsultować się z instrukcji cen monet USA, jeśli chcesz sprzedać. Zaufaj hurtową USA wartość monety w publikacjach lub sieci handlu monety wzroku-niewidzialna, która publikuje, powiedzmy, do 140,00 dolarów stawkę oferowaną za 1858 Flying Eagle Cent zaszeregowany Niezwykle dzieła. Jeżeli sprzedawca proponuje zaakceptować 150 dolarów i przewodnik cena monety mówi swoje monety rzeczywiście jest wyceniana na 140 dolarów, mają niewielki zysk i dilera, który zna wartości monet.

Dokładne przypomnienie cena monety USA jest niezbędna, zwłaszcza jeśli porozmawiać z kilku różnych sprzedawców. Jeśli handlowiec oferuje 30 dolarów za tym Flying Eagle Cent, przejść. A jeśli usłyszysz 67 centów notowanych, zadzwonić na policję, bo ktoś miał ich mózgi skradziony.

Wzór monety Cena Przewodnicy

Zawsze w ten sam sposób jazdy do pracy i jeść tę samą sałatkę owocową na śniadanie. Nudne? Wolisz myśleć o nim jako osobistego wzoru. Wzory mogą być znaczące - profilarek karnych po prostu zapytaj. Ale nie będzie przedmiotem profilu policyjnym (miejmy nadzieję, że nie), i można korzystać z wzorców. Więcej informacji na temat wartości monet i ich wzorów i można znaleźć się w pieniądze.

Edward VIII florenów wzór monety. Wzór Flying Eagle i indyjskie centów głowy. Zbieranie monet wzorca, czy monety z konkretnym motywem takich jak głowy Edwarda VIII i Flying Eagle, które nigdy nie były przeznaczone dla szerokiego obiegu, jest to świetny sposób, aby specjalizować. Ale jakie są wartości monet? Czy przewodnik cena monety dają pełną wycenę dla monet wzór?

US wzór monety należą do najrzadszych monet USA i choć rzadkością nie jest gwarancją wartości monet, wartość monety USA monet wzór nie może być odwołany. Jak znaleźć ceny monety wzór?

PKWiU zachwyca monety sygnatur i stanowi przewodnik monety cen dla, powiedzmy, Flying Eagle cen monet (3250 dolarów do 65.000 dolarów na małe litery w 1857 monety, MS-MS-60 do 67 klasy). Każdy przewodnik cena monety znajduje powie zakres wartości monety monet wzór.

Możesz badań, kupić i sprzedać monety wzór z ufnością ... chyba nadziei policji pułapkę Państwu wzór monety Edward VIII. W tym przypadku, możesz przełączyć się do starych monet i amerykańskich Silver Eagles. Dlaczego warto być przewidywalne?

Niedobór kontra Wartość

Jesteś szalony o 18 wieku, ale wszyscy inni żyją w 21, a przynajmniej 20. Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie wolą I wojny światowej monety kawałek złota od urodzenia naszego narodu.

Weź końcówkę od nieruchomości: niedobór nie jest gwarancją wartości. Jeśli każdy chce na mieszkanie w nowej inwestycji na gorąco i tylko dwie osoby (w tym siebie) poprosić, że Colonial dom na sprzedaż, co jest bardziej wartościowe? Jak większość rzeczy finansowa, pytanie jest jednym z dostaw w porównaniu z popytem.

Kilka porad, aby ustalić, czy moneta jest popyt:

* Czy WTB, lub chcą kupić, w Internecie?
* Jak duży był prowadzony? Im więcej monet, które zostały wybite, tym bardziej, że będzie prawdopodobnie w istnieniu, szczególnie w dzisiejszych czasach.
* Jeśli rynek jest zalany Eisenhower srebrnych dolarów, wartości monet będzie mniej. Nadmiar może obniżyć wartości monet i ceny monet.
* Jak rzadko jest moneta? Czy jest to jeden z wielu szumu, takie jak 1804 srebrny dolar "Króla Monet"?
* Czy to o monety na wystawach sklepów i monety monety?
* Czy więcej monet przetrwać w dobry, jeśli nie Brilliant klas? Choć nie jest to wyznacznikiem wartości monety, percepcji, tak jak w każdym aspekcie życia, przebija rzeczywistość. Więcej monet z I wojny światowej przetrwać niż monet wojny rewolucyjnej.

Jeśli chcesz, aby zebrać 18-szy monety wieku, nie zostać zahamowane przez kwestie US wartości monety. Dla każdej monety tam, kupujący istnieje. Należy kupić, co można znaleźć atrakcyjne. Jednak możesz stracić kapelusz tricorn i drewniane zęby.

Najlepsze Coin Cena Przewodnicy

Jesteś kompletnym nowicjuszem w monety, ale zrozumiały shopper. Masz niebieskie książki dla każdego samochodu Począwszy od 1980 r. Chcesz najlepsze przewodniki cen monet. Jak można dowiedzieć się więcej na temat wartości monet?

Istnieje kilka internetowych US przewodników wartość monety i indeksy światowych cen monet. Lubimy www.NumisMedia.com (choć to trzeba się zarejestrować, aby w pełni korzystać z serwisu) i CoinSite (my szczególnie jak ich przewodników błąd wartości monety).

Możemy powiedzieć o tym wcześniej, ale Dziennik Blackbook Cena Przewodnik po USA Monety 2005, 43-gie Edition, jest najlepszym, z wyjątkiem oczywiście dla oficjalnego Blackbook Cena Przewodnik po USA Monety 2006, Wydanie # 44.

Inne wielkie amerykańskie monety wartości książek i przewodników wartość monety: świat

* Oficjalna Bluebook Podręcznik Stany Zjednoczone Monety: Z listy (Premium Podręczniku Stany Zjednoczone Monety (Papier))
* Przewodnik Księga Stany Zjednoczone Monety 2006 lub Red Book
* Standardowy Katalog Monet Świata
* Coin Dealer biuletyn, aka Greysheet
* Podręcznik Stany Zjednoczone Monety, aka Bluebook
* Numizmatyczny News (publikuje cen dla dealerów, ofert i sprzedaży detalicznej)

Gdzie można uzyskać wszystkie z nich? Amazon.com zapasy książek i księgarni zapewne niesie księgi, a także - być może trzeba zadzwonić około znaleźć czasopism.

Po tym wszystkim, zauważył, że 800 dolarów Yves Saint Laurent sukienkę tylko 150 dolarów. Jesteś urodzonym myśliwym ... rokowań należy opublikować swój własny przewodnik cen monet!

Wartość vs Cena

Cena i wartości nie są zawsze takie same. Pomyśl o McDonalda na 99 centów. Big Mac jest, co najwyżej, o wartości 99 centów. Z drugiej strony, jeśli kupisz laptopa normalnie wartości 2.000 dolarów na 1000 dolarów, trzeba się targować (bez cholesterolu, tłuszczu i spraw sądowych). To samo odnosi się do wartości monet w porównaniu do cen monet.

US wartość monety z Draped Bust pół dolara na MS-63 (stan mint ale z wad) outweights oferty lub aukcji cenę. Powiedzmy, że płacą 300 dolarów na tej monety w przeciwieństwie do 3.000 dolarów za nanoszone Bust pół dolara w BU lub MS-67 państwa. Wartość jest coraz monetę chcesz w rozsądnej cenie. Więc nie bój się iść do mniej cenie monety. Możesz Jaguar, ale jeśli genialny Volvo w mniejszej cenie przychodzi, jego cenne dla ciebie.

Niektóre inne wskazówki dotyczące ceny w porównaniu wartości:

* Pamiętaj, że nawet jeśli masz MS-69, autentyczność, tonowanie, czyszczenia i ostrość lub słabość w strajku wszystkim określić wartość monety mimo klasy.
* Nie bój się kupić niższe doskonalić, monety, ponieważ klasyfikacja nie jest nauką ścisłą. Twój MS-60 może być w rzeczywistości MS-64, a ty kupiłeś go w MS-60 wartości monet.
* Drogie monety nie zawsze są interesujące lub pożądane. Twoja wartość monety USA nie zależy od tego, jak rzadko lub pożądane moneta jest. Flying Eagle Cent z 1858 w dobrym / bardzo dobrym stanie jest ciekawy kawałek historii, które mogą być cenne dla ciebie i dla historyków. Miedź Nikiel Cent (1859-1864) w dobrej / bardzo dobrym stanie jest świetny zakup na 8,95 dolarów. To samo na 1873 dwóch centów kawałek na 15- $ 16 dolarów.
* Kaucyjna Bust pół-dolarów mniej niż ostre daty lub mniej niż ostry szczegółowo w pokrywie może być wart więcej niż wspólnych wspaniałych uncirculated srebro dolarów. Na pewno cena jest bardziej rozsądne dla przeciętnego kolekcjonera.
* Ceny monet dla starych monet nie może zawierać aktualny złoto, srebro i wartości palladu. Jeśli czynnik w dzisiejszych cenach złota, dostajesz dużo więcej cennych monet niż myślałeś.

Tak więc, można cieszyć się Big Mac Meal (nie Wartość zbyt często, prawda?), Cenisz swój laptop, który używasz, aby sprawdzić ceny monet i konkretny USA wartość monety, zanim krok do nowego Volvo.

US Coin Wartość Wykresy

Masz NASDAQ 5-dniowej średniej kroczącej na Blackberry. Kochasz śledzenie wykresów. Jak o wykresów wartości monety? Ważne jest, aby dowiedzieć się o wartości monet. Możesz sprawdzić wartość swoich monet na indeksy takie jak PCGS3000 Coin Index. To wykresy wartości monet z 1970 kolejnych. Te same wskaźniki w górę iw dół powie zmiany cen monet w czasie.

Możesz śledzić wartość monety USA, mówią o Morgan Dollar, lub rzadkich wartości monet. Na przykład, cały czas wysokie dla Morgan Dollar jest 432927. Dane Sierpień to 139.163,19 ... to zależy od wartości indeksu od 1000 w roku 1970. Z drugiej strony, maj 1989 roku (bardzo dobry rok) Wartości Morgan dolary średnio co 432.926,72, więc monety flucutuate jak akcje.

Porada Zdjęcie: Pamiętaj, że inwestowanie w monety jest czysto spekulacyjna, a niektórzy eksperci ostrzegają, że monety jako inwestycja nie ustabilizowała się na stagnację. Nie należy kupować i sprzedawać akcje w oparciu o najdrobniejsze zmiany na rynku, więc uważać na ustawienie zbyt sklep indeksy monet. Zaufaj renomowanej indeks wartości monety, takich jak PCGS.

Smutny dzień, nie można śledzić monety na PDA sposób prowadzenia akcji, ale można zorientować się, gdzie wartości monet było, a co ważniejsze, dokąd idą.

Fair Market Value i Cena Przewodnicy

Nigdy nie wychodź z domu bez niego - swój USA przewodnik cen monet. To bardziej oklepany niż którykolwiek z waszych podręczników uniwersyteckich. Myślisz, że wiesz więcej niż dealerów monet. Aby dowiedzieć się o wartości monet to Twoja pasja.

Tak więc, gdy okaże się, że fryzjer pół dolara lub Średniowiecze florin za astronomicznymi cenami ($ 100- 200 dolarów więcej niż w przewodniku cena monety), wpakować książki w obliczu rozdającego. Nie rób tego. Kopia krupiera jest prawdopodobnie bardziej zaznaczone-up niż twoje.

Jesteś, powiedzmy, sprzedawca sprzętu do ćwiczeń. Wartość tego Reboudner jest, powiedzmy, 100 dolarów. Naliczać $ 200 nie w tym podatku. 200 dolarów to godziwa wartość rynkowa zbierający, bo robisz, po wszystkim, prowadzenie działalności gospodarczej. Wiesz, że wartość zbierający przewyższa jego cenę. Klienci czują się lepiej, dostać sprawny fizycznie i zmniejszyć stres.

Twój dealer monety wie, że jak ty kolekcjonerów monet pomimo cen miłości monety. Dla Ciebie, wartości monet są mniej o pieniądze, a więcej o radości zbierania - Dobra, szczerze mówiąc, chcesz sprzedawać monety później. Ale chcesz zarobić, więc można nadal kupić inne monety.

Więc umieścić prowadnicę cen się i dają się z dealerem szacunek na jaki zasługuje jako kolega przedsiębiorcy. Wkrótce, dwaj z was litować o klientach, którzy nie wiedzą, jak to jest być w biznesie. Wtedy masz swoje cenniki do wiadomości, że nie może uwierzyć w Barber pół dolara sprzedawany za 100 dolarów na eBay.

Coin Cena Przewodnik Dokładność

Ty, jako przedsiębiorca i kolekcjoner, można dostrzec trzy szwy brakuje parę Levis. Wiesz, że ktoś próbował przejść od tego fałszywego J.Lo perfum. Więc myślisz, ze wszystkimi tego oszustwa, cenniki monety nie mogą być dokładne albo.

Masz rację. Podręcznik cena monety to po prostu - przewodnik. Wartości monet zmienić. Zachowaj poszukiwania:

* Zmiany w wartości złota, srebra i platyny
* Sprzedaż monet, które mogą zwiększyć lub upuść wartości monet w ciągu zaledwie kilku miesięcy
* Trendy w to, co ludzie zwykle zbierają monety - popularności i popytu może przejechać na wartość monety USA
* Ceny monet na miejscu - podobnie jak w przypadku nieruchomości, lokalne wartości monet mogą być inne niż krajowe i światowe wartości monet
* Średnie ceny monet dealerzy ładowania
* Zmniejszenie podaży rzadkich monet, np monety sprzedany do muzeów

Nawet z wahaniami, że 2005 lub 2006 Podręcznik cena monety jest doskonała odniesienia ... chociaż jeśli J.Lo nie stosuje się "Sposób na teściową" z innym hitem, a jej ceny perfum może spaść drastycznie.

Zbieranie monet: Monety świata Porady

Zbieranie Korony

Czy kiedykolwiek słyszałeś zbierania korony? W świecie zbieranie monet, zbieranie korony odnoszą się do zbierania Silver Dollar-wielkości monety wyemitowane z wielu krajów na całym świecie. Wiele koron europejskich nazywa Talary, poprzednicy do dolarów. Przed 1965 większość korony wykonane ze srebra. Jednak dzisiaj, producenci monety produkują większość Korony z miedzi i niklu w kolorze srebrnym. Jeśli jesteś zainteresowany w zbieraniu Korony, znajdziesz wiele z nich monety okolicznościowe - bonus, jeśli szukasz różnych, wyrazistych wzorów.

Ekonomika Coin Zagranicznych Zbieranie

Znajdziesz dalekich monet, monety odnalezione ziem zatopionych skarbów, ze i monet przesiąkniętych historią. Co to jest nie do jak o obcej Zbieranie monet? Zbieranie monet zawsze będzie związane z ekonomią, a także z zagranicznej Zbieranie monet, często działa na Twoją korzyść. Oto dlaczego:

 • Można znaleźć wiele monet z całego świata do zmiany kieszeni. Spędzić kilka dolarów i można iść do domu z kilku zagranicznych monet.
 • Zbieranie monet zagranicznych będzie związane w do kursów, więc ceny będą się różnić. Jednak, gdy dolar jest silny, to jest czas, aby kupić monety zagraniczne. Dealerzy dostosuje swoje monety, aby skompensować wahania kursu walutowego, ale jeśli miej oko, można znaleźć niesamowite okazje.
 • Możesz znaleźć monety, które są lepsze w jakości, bardziej rzadkie, a o większej różnorodności, niż gdybyś utknął tylko monet na ziemi amerykańskiej.

Wysokie ceny Monety kanadyjskie

Kanadyjskie monety wykazały wysoką sprzedaż w Heritage Galerie aukcyjne 'Long Beach Starożytnej i World Coins Podpis aukcji, która odbyła się 01 czerwca 2006 roku do 3 w górę dolar poszedł do 1936 George V 10 centów DOT i 1921 George V 50 centów monet, których każdy otrzymał 115,000 dolarów ofert. Według Warren Tucker, dyrektor świecie monety Heritage aukcji galerie ", 11 z 12 najlepszych cenach uzyskanych podczas aukcji były z kanadyjskich monet. Inne drogich sprzedaży monety kanadyjskie obejmował 1914 George V, 50 centów, które sprzedane za 46.000 dolarów i 25 centów 1887 Victoria, które sprzedane za 29,900 dolarów.

Chińskie monety Przewodnicy

Chiny mają tysiąc lat historii i cywilizacji, które powstały przed Zachodniej Europy. Chcesz się właścicielem części tej kultury, poza swoimi Złota Panda chińskich monet. Co można zbierać? I są tam chińskie monety jak podrobionymi bootlegach DVD?

Szukasz Confucious wskazówki świecie monet? Konfucjusz mówi: Oczywiście są podrobione monety świata i monety zagraniczne - wystarczy nauczyć się rozpoznawać prawdziwą dobroć.

Chiński nóż, łopaty, i związane z nimi monety z brązu zostały opanowane rynku, więc uważaj z nich. Wiemy starożytnego łopatą monety sprzedaje za 45 USD w Pięciu / Bardzo Sztuk klasy.

Monety niższe wartości, takich jak zwykły Sung i Ch'ing lub tańszych panowania dynastii Ming, regularne pan-Liang, wu-shu, i Kai-juan, zwykle nie są podrobione, ponieważ istnieje tak wiele z nich. Ale jesteś po rzadkich i cennych chińskich monet. Unikaj zbyt ładne monety wybite po 1985 roku, mówią eksperci. Złota Panda jest prawdziwa, ale też nawet patyna może sygnalizować fałszywe. Szanse są, jeśli starożytnej dynastii Shang monety lub Duch-Head Pieniądze (wygląda jak duch) od 500 pne jest rozdrobnione i zużyte, to nie jest fałszywy.

Konfucjusz mówi też: Unikać monety, które są zbyt niskie lub zbyt drogie.

Podczas cenniki dla chińskich monet są trudne do zdobycia, skonsultować chińskich ekspertów i numizmatyków Starożytności, a także sprzedawców, którzy specjalizują się w chińskich monet - jest tylko kilka na Zachodzie.

Po tym wszystkim, oszustwo to oszustwo, bez względu na to, co kultura pochodzisz, ale chińscy kupcy monety są na ogół uczciwe.

Kiedy w Rzymie, zbieranie monet rzymskich

Rok 2000 dał nam "Gladiator". ABC dał nam "Empire". HBO daje nam "Rzym". Smutne powiedzieć, greckie i średniowiecznych tematyce eposy nie wypadła tak dobrze (myślę "Troja", "Aleksander" i "Królestwo niebieskie"). Co takiego jest Greków? Cezar jest niewątpliwie dumny.

Jeśli jesteś początkujący kolekcjoner antyków i miłośnik monet świata i zagranicznych monet, co monety rzymskie można zbierać? Niektóre z naszych zaleceń i rzymskich ceny notowane na naszych ulubionych antykami stron:

Cesarz Wespazjan Sesterc * (podstawowa jednostka Roman pieniędzy), 1 lipca 69 - 24 czerwca 79 AD, często sprzedawane za 390 dolarów
* Srebrny denar (inna podstawowa monety rzymskie) utworzona na cześć Centurion Annius, 82-81 pne, w bardzo drobnych klasy z kobiecego biustu, wagi i laski na awersie i rydwan z końmi na odwrotnej 135 dolarów
* Marcus Porcjusz Cato, Republika / Imperitorial monety, srebrny denar z głową Bachusa "spowite bluszczem na awersie, z siedzibą bogini zwycięstwa na odwrocie, 89 rpne Bardzo Sztuk / Wysoka, 60 dolarów
* Od spadku: Waleriana I, c. Wrzesień 253 - kwiecień, maj lub czerwiec 260 AD, nanoszone na awersie popiersie w prawo, a na rewersie RZYMU AETERNAE, Fair, 35 dolarów

Nie zapominajmy, monety z Antoniusza i Kleopatry ... ale te są wyceniane w 800- $ 1150 dolar po dystrybutorem zbiera cesarskiej nad głową. A jeśli rzymskiej monety wygląda jakby został oczyszczony, wziąć klasy off, ale nie wysyłaj sprzedawcy na arenę z lwami. Starożytne rzymskie monety są inwestycje, które nie będzie "Rzym" się.

Zbieranie monet meksykańska

Problemy imigracyjne, patrole graniczne i trudności gospodarcze nie powstrzyma cię od zbierania meksykańskie monety. Ale czy NAFTA storpedować swoją kolekcję monet świata i zagranicznych monet? Musisz US monet, Kanadyjskie monety, teraz trzeba wypełnić swój zestaw z meksykańskich monet.

Peso meksykańskie kurs spada, ale może wzrosnąć ponownie na początku 2006 roku zgodnie z prognozami. Jeden dolar amerykański może wynosić 9,77 pesos we wrześniu 2005 roku obecny kurs to 10,66 meksykańskie peso za 1 dolara. Sprzedawca może sprzedawać meksykańskie peso Złota 20 monety odpalenia za $ 2.53. Po konwersji meksykańskie peso na dolary amerykańskie, pomnożyć przez ceny złota, jak również uncję jeśli go znasz, masz prawdziwą wartość swojej monety. 50 peso złota moneta ma złota troy uncji 1,2067.

Można również zbierać Libertads, wydane od 1996 roku te srebrne monety mają meksykańskie Anioła Niepodległości na awersie. Widzieliśmy monetę pięć uncji sprzedany za 60 dolarów.

Więc następnym razem ktoś skarży się na "meksykańskiej problemu", można powiedzieć: "Lubię swoje monety, czy kiedykolwiek myślał o ich zbieraniu?" To nie zatrzyma debatę granic, ale może dać Tobie i Twoich kolegów kolekcjonerów nowy uznanie dla Meksyku.

Kanadyjskie Loonies

Loonie - jak Canadian jak hokej, Molson, mówiąc, że "E", a jako jeden US Polonii ujął, "spływ łodzią po pierwszym dół." Złoty kolorowe (miedź galwanicznie na bazie niklu) Loonie jest również wynikiem 1987 pomyłkę.

Chcesz kilka dobrych wskazówek świata monet? Jeśli masz srebrnego dolara kanadyjskiego przed 1987, prawdopodobnie przedstawia dwóch mężczyzn w canoe. Trzymaj się swoich wstępnie LOONIE kanadyjskich monet, bo te srebrne dolary były wzorem dla LOONIE. Jednak, gdy Kanada postanowił wydać jeden złoty dolar monety, matryce Nadruk projekt dla dolara srebra zgubił się w mailu. Konstrukcja kajak był w użyciu od 1935 roku, ale dzięki błędu mail, gbur łask awersie jednego dolara kanadyjskich monet.

Co to oznacza dla Ciebie, nie Kanadyjczyk kolekcjonerem monet świata i zagranicznych monet? Wcześniejsze terminy są coś warte w serwisie eBay. 1867-1992 pamiątkowy loonie z rzadką Loona na rewersie, datowany 1992 będzie dla pięciokrotnej wartości dolara na eBay.ca. Choć może nie podejść loonies wartość Canadian Maple Leafs, jeśli chcesz być prawdziwym kanadyjski kolektor i nabyć kanadyjskie monety, posiadanie loonies dostaje bilet do gry Maple Leafs i zimnym Molson.

Austriackie monety

Szukasz światowych monet na znalezienie wskazówek światowe monety? Oto podpowiedź: (!) Produkowany Mozarta i Freuda, a także kiełbaski Austria Wiedeń może być Twój następny cel zbierania świata monet.

Chociaż austriackie monety nie może być tak piękne, jak chińskich monet z pandy czy kanadyjskich monet z Maple Leafs, dukat moneta (pamiętacie dukatów, były dramaty Szekspira) restrike Austria 4 jest piękne monety. Podoba nam się również Austria i 10 20 Corona Corona.

Kupując zagraniczne świata monet w złocie, pamiętaj, aby skonsultować się z ekspertem świata monet, aby zobaczyć, które kwestie są popularne lub rzadko lub oba. Wiele austriackich kwestie takie jak zestawy monet dowód będzie sprzedawać szybko i być wyceniane po wysokich cenach. To dobry pomysł, aby znać swoje austriackiej historii - choć każdy uznaje, Einstein. 200. Mozart rocznica moneta jest przystępne, szczególnie w bardzo delikatnym.

Ale jeśli nie można kupić austriackie monety, nie dostaniesz kompleks niższości. Wielkość swoich zagranicznych monet lub wyeksponowanie kolekcji nie ma znaczenia.

Stare Monety kanadyjskie

Gordon Lightfoot śpiewał o "czasie, w tym sprawiedliwego ziemi, gdy kolej nie run / Kiedy dzikie majestatyczne góry sam stanął przed słońcem." On mówi o "The Canadian Railroad Trylogii". Musisz kilka wskazówek monety świata, szybko! Można zbierać monety przed ViaRail? Cóż, można kupić ...

* Jerzy V 1930 5 centów
* Królowa Wiktoria Penny 1858
* Nowa Fundlandia ("Newfie") 1873 Victoria centów
* Podwójna George V 1946 5 centów

Ale co z tego pre-kanadyjskiej monecie kolejowej? Pierwszy Kanadyjska Karta kolejowa była w 1832 roku, kiedy Champlain i Lawrence Railroad włączone.

Możesz kupić brytyjskie znaki przed 1832 W 18 wieku, francuski pieniądze rządził. Wiele wiele monet m.in. USA i Kanady żetony z 1700/32. Wellington halfpenny nie pojawiły się od roku 1814. W roku 2003, 1814 Dzieło Reklamowe została wyceniona na 8 dolarów, Very Fine $ 20 Bardzo Dobra 60 dolarów, wszystko w dolarach kanadyjskich. Sprawdź aktualne przewodniki wartość monety na monetach świata, zagranicznych monet i kanadyjskich monet. Sprawdź również eBay, gdzie znak jest sprzedaż na 15,49 dolarów USD i 18,40 dolarów kanadyjskich dolarów.

Może się okazać, że trudno dostać się w ręce tych rzadkich żetonów, ale kiedy to zrobić, umieścić na Gordon Lightfoot i cieszyć się resztki z prostszych czasach.

Niektóre Top Picks Dla Zbieranie monet Around The World

Zbieranie monet z krajów na całym świecie otwiera się tak ogromny obszar możliwości. Pytania, jest to, co kraje mają skoncentrować się na i od czego zacząć? Sporządziliśmy listę jedne z najlepszych wybory dla Zbieranie monet z całego świata. Oto one:

Kanadyjskie monety - Kanadyjskie monety są popularne wśród kolekcjonerów. Oprócz niektórych wielkich okazów pamiątkowych można znaleźć rzadkie i cenne kanadyjskich monet z 19 wieku.

Brytyjskie monety - Brytyjskie monety mają reputację dobrze wykonane monet. Brytyjczycy również produkowane monety przez wiele lat, co wybory monety zróżnicowane i obfite.

Niemieckie monety -Niemiecki monety mają dobry zwolenników zarówno wśród monet zbierania rynkach niemieckich i amerykańskich.

Meksykańskie monety - W okresie kolonialnym, Meksyk był silny producent srebrnych monet, w szczególności Osiem Reales. Wszelkie inne kawałki powstałe przed 1900 są poszukiwane wśród kolekcjonerów.

Rosyjski monet - Rosyjski monet z 18 i 19 wieku istnieje duże zapotrzebowanie wśród kolekcjonerów świata monet.

Około Monety Globus Z Świata

Pierwsze w zbieraniu monet oznacza światowej musisz setki krajów z niezliczonych wyborów monet, aby dodać do swojej kolekcji. Jeśli rozważa wejście w sferę zbierania świata monet, oto kilka dobrych powodów, dla których warto robić.

 • Możliwości są nieograniczone ze świata monet. Wybierz z monet od kraju, od Australii do Zambii i wszystko pomiędzy.
 • Zbieranie monet z całego świata jest niedrogie. Możesz znaleźć monety z niektórych krajów za jedyne 10 centów lub zapłacić 100 dolarów za rzadkich monet, które kosztują tysiące dolarów za porównywalne wersje amerykańskich.
 • Jeśli jesteś poważny kolekcjoner, można wziąć udział w światowych możliwości badawczych z monet. Jest więcej możliwości sklasyfikowania, oceniać i publikować informacje w niektórych przypadkach ze świata monet.
 • Czy świat monety są rzadkie monety lub spotykane, można zagłębić się w innej ziemi z innego języka, kultury i systemu monetarnego - daje możliwość zapoznania się wiele o innej kulturze ci.

Zbieranie Chiny Gold Panda

Pandy. Są na papierze firmowym organizacji ekologicznych. Żuć one bambusa. Są słodkie. Są one zagrożone. A teraz są kolekcjonowania.

W Chinach Srebrny Panda monety świata, szczególnie w latach wcześniejszych, takich jak 1992, nie są tak cenne, jak baby panda, ale są łatwiejsze do przechowywania (mama niedźwiedzie mogą być ostra!) Wiemy o Brilliant Uncirculated 1992 Srebrny Panda, z wspinaczki panda w drzewo na awersie, sprzedaż za 69,00 dolarów. Typ zauważa ".999 Ag 1 uncja" Ag, w przypadku, gdy zapomniałem chemii liceum, jest peridoic srebro symbolem tabeli. Pomnożyć przez uncję (o wartości nominalnej 500 juanów lub 1,23 dolarów USD) i wartość srebra, aby uzyskać całkowitą wartość tych pięknych światowych monet - ale pamiętaj, że łączna wartość ma miejsce z tyłu do wartości kolekcjonerów.

Chiny Gold Panda ma 0,9999 czystego złota i prawnych wartość przetargu uncji złota Panda chińskich monet wynosi 100 $. Uncja Złota Panda Dzielnicy może sprzedać za 80 funtach brytyjskich, 154 dolarów USD. Jak z Srebrnych pand, odwrotna wyświetlacze Temple of Heaven i awersie portrety panda zmieniają się co roku. Projekt 2004 przedstawia panda matki przytulają baby panda.

Przestroga dla kolekcjonerów monet chińskich raportach nie pojawiły się od 1982 Złote Pandy sprzedaży do 3.000 dolarów USA, ale że aktywność kolektora dokonał niektóre daty skąpe jak pandy, zwłaszcza, że ​​wielu kolekcjonerów uważa Panda chińskie monety jako najpiękniejszą ze wszystkich monet.

Gdzie można dostać chińskie Panda Monety?

* EBay
* US Dystrybutorzy
* UK Dystrybutorzy

Te słodkie twarze żądania mają być gromadzone, i są one stałe inwestycje.

Kanadyjskie prowincje Morskich

Czy potrafisz wymienić wszystkie kanadyjskie prowincje morskiego? Szybkie! Nowy Brunszwik, Nowa Fundlandia, Nowa Szkocja i Wyspa Księcia Edwarda. Teraz można wymienić monety? Jeśli możesz, można je odebrać. Niektóre z naszych ulubionych:

* New Brunswick 1861 Duża Cent
* Nowa Fundlandia 1872H pięćdziesiąt centów G4
* Nowa Szkocja 1864 Cent
* Prince Edward Island Cent 1871

Niektóre z tych monet może być wart 60 dolary kanadyjskie, natomiast w dobrym stanie lub Sztuk możesz je sprzedać tylko 5 dolarów kanadyjskich. Sprawdź sprzedawcę, który specjalizuje się w Ameryce Północnej lub monet światowych monet.

Teraz wymienić wszystkie 50 państw. Szybkie! Bardzo dobrze. To jeszcze bardziej imponujące, że można nazwać kanadyjskich prowincji i pokazać kanadyjskie monety Kraju Nadmorskim.

Canadian Maple Leaf dostępność

Jak prawdziwe liści klonu i syropu klonowego, kanadyjskich monet i kanadyjskich liści klonu są powszechnie poszukiwane. Różnica polega na tym, syrop klonowy nie jest czyste złoto.

Twoja USA lub kanadyjski sprzedawca nie może zaoferować, że 1999 liść klonu, prawdopodobnie dlatego, że on lub ona nie może mieć go w magazynie. Dlatego wielu dealerów powiedzieć "daty naszego wyboru." Potrzebujesz porady świecie monety? Kiedy masz do czynienia z monet świata i zagranicznych monet, masz do czynienia z żeglugi międzynarodowej, stopy rexchange, ceł, opłat ... Kanadyjczyka może być znany ze swojej gościnności, ale mają też kraj, aby utrzymać rozpuszczalnik.

Sprawdź u różnych sprzedawców oraz z Royal Canadian Mint, aby zobaczyć, czy mają 1999 Złoty Maple Leaf chcesz. W przeciwnym razie, mają wykaz dat zapasowych będziesz akceptują.

Po tym wszystkim, USA utrzymuje kradzież kanadyjskich hokeistów, To tylko prawda, że ​​Kanada powinna zachować swoje monety do siebie. W międzyczasie, cieszyć się kilka pięknych liści klonu i mieć stos naleśników.

Numismata Dla kolekcjonerów monet świata

Jeśli chcesz wziąć udział w największej numizmatycznych wydarzenie w świecie, uczestniczyć Numismata. Pierwsza wystawa rozpoczęła w 2005 roku i niedawno 2006 04 listopada i 5 Impreza odbyła ponad 160 wystawców z dealerów monet z całego świata uczestniczy z krajów takich jak Europa, Rosja i Chiny. Impreza listopada odbyła się w Frankfurcie nad Menem, przy użyciu prawie 30.000 metrów kwadratowych powierzchni. Zbieranie monet wyroby zawierał szereg elementów, w tym euro, banknotów i medali. Odwiedzanie świata kolekcjonerów nie musiał bazarze, nawet jeśli nie zdecydował się na zakup - dostali mały numizmatycznych pamiątkę wraz z każdego biletu. Bariery językowe dla światowych kolekcjonerów były skierowane również. Impreza zawiera słowniki języka angielskiego, francuskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Następnego Numismata odbędzie się w 2007 3 marca i 4 w Monachium.

Nowe kanadyjskie monety

Dla kanadyjskich kolekcjonerów, jest nowa moneta się. Ta nowa kanadyjska moneta jest pierwszym placu kształt element, biorąc wzorował z futra żetonów handlowych. The Kompania Zatoki Hudsona, który opanował handlu futrami na kilka stuleci, zaczęła używać futrzane znaki handlowe kwadratowych w 1854 Ten srebro i miedź 3 dolary monety pozłacane 24-karatowym złotem. Profil bobra znajduje się na odwrotnej stronie medalu, gryząc się w pniu drzewa. Cosme Saffioti, grawer odpowiedzialna za projekt bobra, umieścił swoje inicjały na monety. Awers niesie portret królowej Elżbiety II przez Susanna Blunt.

Kanadyjskie wartości monet

Nie ma wątpliwości, że Kanadyjskie monety stały się ulubionym wśród kolekcjonerów świata monet. Bicie pamiątkowych monet kanadyjskich stworzył tysiące nowych kolekcjonerów, w ciągu ostatnich kilku lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się kilka kanadyjskich wartości monet na monety, które już mają lub chcieliby właścicielem, istnieje kilka dobrych zasobów do rozważenia.

W sieci, Dona Świat Moneta Galeria ma jedną z najbardziej kompleksowych list wartości monet wokół.

Innym dobrym źródłem patrząc na kanadyjskich wartości monet jest przez J & M monety i Biżuteria Ltd. witryna sieci Web. Ten główny dealer ma ofert sprzedaży dla kilku gatunków kanadyjskich monet.

Kanadyjskie monety: Charlton Standardowy katalog, jest spirala związana książki z kompilacji milionów kanadyjskich monet i cen w oparciu o klasy. Ponadto, można przeczytać informacje na temat kwestii, klasyfikacji i odmian kanadyjskiej monecie.

Jak gatunek w monetach Zagranicznych

Jeśli próbujesz odczytać różnice w klasyfikacji w obcych monet, jest coś należy wiedzieć - co do zasady, kolekcjonerów monet świata nie stawiać tyle znaczenie, o określonej jakości monety jako kolekcjonera USA. Na przykład, do Niemiec, a znajdziesz kolekcjonerów monet nie może być bardziej zainteresowany gromadzenia różnorodnych monet, a nie uncirculated monety w obiegu monety kontra.

System klasyfikacji dla zagranicznych monet różni, jak również, co utrudnia porównanie jabłek do jabłek. Na przykład, gdy system Grading USA klasyfikuje się bardzo dobrą monetę, jak ten, który pokazuje zużycie światła na pełnym punktów i pewnego blasku, europejski system klasyfikacji ma inną definicję. Równoważne kategoria Niezwykle dzieła będzie Vorzuglich, gdzie monety muszą mieć mocne, pełne blasku i ślady zużycia na pełnym punktów.

Zbieranie monet: Porady Old & Ancient Coins

Starożytne monety Ameryki: Monety Colonial

Choć wiele nowszym niż ich odpowiedniki greckie i rzymskie monety kolonialne są starożytne monety używane na Zachodzie. Niektóre z tych monet obejmują państwowe produkowane monety z USA, ale niektóre kolekcjonerów monet zagranicznych jest również wykorzystywane w Stanach Zjednoczonych w okresie kolonialnym. Wiele kolonialnych monet mają termin przed ustanowieniem Mennicy Stanów Zjednoczonych w 1792 roku Mamy wymienione niektóre rodzaje monet kolonialnych dla Ciebie poniżej:

 • Monety zagraniczne stosowane w Stanach Zjednoczonych obejmują srebrnych i miedzianych monet uwagi Francji przez środek 1700 roku.
 • Irlandczycy monet obejmują St. Patrick Farthings i Halfpennies z późno 1600.
 • Wspólne monet brytyjskich stosowane obejmują żetony Talbot, ALLUM & Lee.
 • Od Hiszpanii Osiem reales użyto całej kolonii.
 • Starożytne monety należą te z państw takich jak New Jersey, Connecticut i Vermont, który wszystkie wykonane własne monety.
 • Kongres promowane monet, jak również, w tym Cent Continental Dollar i Fugio.

Zbieranie Starożytne greckie monety

Jeśli myślisz o zbieranie monet antycznych, greckie monety są jednym z obszarów, o bogatej historii, która może warto rozważyć. Grecy wziął się pomysł monet z Lidyjczyków, wynalazców pierwszych monet, wykonane samodzielnie. Najstarsze starożytne greckie monety są Surowe kawałki, w kształcie fasoli. Jednak z biegiem lat, wyrafinowanie starożytnych greckich monet przekształciła się spłaszczone okrągłe kawałki, które są charakterystyczne dla monet wszędzie dzisiaj. Setki greckich miast-państw wydał monety od 500 pne do 400 pne, przedstawiając liczne innowacyjne projekty. Wzory na greckich monet to obraz winogrona, orły, delfinów i bogów i bogiń. Grecy wydał swoje monety w jednostkach pieniężnych, drachma jest najbardziej podstawowym, natomiast Decadrachm jest duża srebrna moneta równa 10 drachmy.

Więcej Ancient Coins For Your Collection

Jeżeli szukasz dodatkowych monet antycznych, które można dodać do swojej kolekcji, jest więcej opcji w najróżniejszych greckiej i rzymskiej. Monety biblijne zrobić doskonały dodatek do swojej kolekcji monet, jeśli szukasz, aby rozwinąć. Naturalnie, biblijne monet przecinają różne obszary starożytnego Zbieranie monet. Na początek, uważają starożytne monety wymienione w Biblii, w tym rzymskiego denara, żydowskiego szekel i Wdowy Mite. Cesarstwo Bizantyjskie jest cywilizacja, która powstała po upadku Imperium Rzymskiego. Wiele monet bizantyjskich wynikają z silnym wpływem religijnej. Bizantyjskie monety to krzyż tematy, wizerunki Chrystusa oraz innych przedstawień religijnych.

Zbieranie monet antycznych rzymskich

Przystępnej kawałek historii, za zbieranie starożytne rzymskie monety. Starożytne rzymskie monety różnią się od starożytnych greckich monet, że Rzymianie umieszczone wizerunki władców na swoich monet. Grecy unikali korzystania z prawdziwych ludzi jak obrazy na swoich monet. Ponadto, starożytne rzymskie monety powiedzieć znacznie więcej bezpośredniego opowieści o ich twórców; zwycięstw wojskowych i ważnych wydarzeń stał inspiracje do tworzenia monet - czasem jak kawałki propagandowych. Popularne starożytne rzymskie monety to Brutus "" Idy marcowe ", monety dwunastu cezarów, a" JVDEA CAPTA "monety upamiętniające zwycięstwo cesarza Wespazjana nad Żydami w czasie 70 rne Na początek można znaleźć drobne monety miedziane do poniżej 5 dolarów szt. Do srebrnego denara, rzymska grosza, można spodziewać się od 20 dolarów do 50 $.

Korzystanie monety rzymskie w starożytnym Rzymie

Część zbieranie monet rzymskich wymaga zrozumienia historii i korzystanie za monety - co kupić i co to było warto. W okresie starożytnego Rzymu, obywatele Imperium Rzymskiego używany srebrny denar jako standardowej jednostki pieniędzy. Mniejsze monety rzymskie zawarte mosiądzu Sesterius i miedzi jako. Minęło 100 do 200 denarów zapłacić za krowy, 500 denarów płacić za męskiego niewolnika i 2000-6000 denarów zapłacić za niewolnicy. Na mieszkanie, zapłacisz 50-300 denarów rocznie. Rzymscy żołnierze wykonane dobre wynagrodzenie za swoje usługi do imperium rzymskiego. Centurion na linii frontu walki wykonane 300 denarów miesięcy. Jeśli jednak przeprowadziła pracę akademicką, jak wykładowca, możesz zrobić 15 denarów miesięcznie.

Projekt ANA David R. Cervin Starożytne monety

Jeśli jesteś zainteresowany zbieranie monet, monet antycznych, lub ma już własną kolekcję monet, pomyśl o zostaniu częścią ANA David R. Cervin Starożytna Coin Project. ANA David R. Cervin Starożytne monety Project to świetny sposób, aby zacząć zarabiać serię monet antycznych, aby rozpocząć lub dodać do swojej kolekcji dla młodych ludzi. Nie musisz mieć uprzedniej wiedzy lub doświadczenia z monet antycznych, ale trzeba mieć entuzjazm i zainteresowanie monetami. Pisanie artykułów, prezentacji, i robi wystawy lub inne projekty, które Cię interesują, można zarobić możliwość zażądania monet przez amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego (ANA). Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak można zacząć, odwiedź witrynę sieci Web ANA.

Zbieranie monet Colonial

Ach, być w czasie pierwszej Kongresu Kontynentalnego, gdy Ameryka była młoda niepodległość. Właśnie odkryłem Massachusetts State miedzi z 1787 roku, więc można poczuć się jak na oddanie peruki tricorner kapelusz i skoków do Ducha 1776 malarstwa. Ale jak bardzo jest to, że stare amerykańskie monety warte?

Faktycznie, trzeba oddać go do stanu, w domu z Kennedys i miejscu Boston Tea Party. Miedziaki Massachusetts są bardziej niż inne doskonale uformowane starych monet z tego czasu - tak dobre, jak British Royal Mint. Jeśli masz monetę Rogaty Eagle, masz szczęście.

Koloniści byli zrozumiałe, bardziej związane z tą zdobytą wolność kucia, rozwiązywania kwestii niewolników i przetrwania, niż myśleć o wartości kolekcjonerów swoich monet. W rezultacie coiners często wykorzystywane matryce metalowe monety wytwarzania dopóki metalu rozpadła, Wartość starych monet, takie jak Constellatio Nova Gliniarze z 1783 i 1785, pasek miedzi z 1785, Auctori Plebis Token 1787, a Immunis Columbia miedzi z 1787 może nie być tak wysoka, jak myślisz.

Ale nasz Założenie Ojciec nie poddawaj się, ponieważ dążenie do wolności miał kilka błędów. Niektóre banknoty i monety stare wskazówki przed rozważyć łączenie Redcoats:

* Jeden kolektor może kochać tej monety z krzywym nosem generała Waszyngtona. Inne mogą zdecydować, że są bardziej pochlebne portrety Jerzego okolicy.
* Niektóre stare monety były bite i ponownie uderzył. Kolekcjonerzy i dealerzy mogą określić stare wartości monet przez undertype a nie, co jest na powierzchni.
* Niektóre stare monety mają otwory, ale jak daleko można obniżyć starą amerykańską monetę, z bardzo drobne do drobnych lub bardzo dobrze, aby dobry, jest do ciebie.
* Jak w przypadku innych monet, stare amerykańskie gatunki podzielić monety zależy od tego, czy położyć większy nacisk na awersie (rogatego orła, na przykład) lub odwrotnie.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub sprzedażą stare monety, ale należy pamiętać, aby nie opodatkować zakup zbyt mocno - Pamiętasz, co się stało z Brytyjczykami! Rewolucyjna wojny, mimo wszystko, zaczęło się liści herbaty.

Weź udział wystawę Aby dowiedzieć się o starożytnej Zbieranie monet

Jeśli jesteś zainteresowany w starożytnym Zbieranie monet z Rzymu i Grecji,
Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne Pieniądze Muzeum organizuje wystawę "The do kolekcji: Pieniądze świata starożytnego." Dostaniesz okazję poznać monet z 7 wieku pne przez 476, czas upadku Cesarstwa Rzymskiego , Będziesz mógł dowiedzieć się, dlaczego pierwsze monety zostały stworzone, dlaczego, i co oni kupili w tym okresie czasu. Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne Pieniądze Muzeum organizuje wystawę do września 2007 roku na jego miejscu na 818 N. Cascade Avenue w Colorado Springs, Colorado.

Nanoszone centów Biust

To stare amerykańskie monety z dziewczyną płynącej-włosów może wydawać się staroświeckie w wieku peekaboos i przyciski brzucha wykazujących - choć Wiktorii może być tylko jako rubaszny, jak Madonna kiedyś.

Madge zna klasyczny wygląd są warte tyle, ile wartość starych monet, zwłaszcza rzadkich i pięknych nich. Lubimy Grecian stylu Draped Bust produkowany pomiędzy 1796 grosza i 1807 (rzadkie daty: 1799 i 1804), że krążyły, warto się do 250 dolarów.

Uncirculated, Twój skromna stara moneta może przynieść 3500 dolarów. Jest coś do powiedzenia na klasycznych starych wartości monet. Wystarczy sprawdzić wygląd monety. Toning może dać American Beauty przypadek trądziku, ale nie docierają do aerografu lub Clearasil, ponieważ te niedoskonałości mogą poprawić wygląd pięknej pani na twarzy starego monety.

Draped Bust stare amerykańskie monety był podobno wzorowany Anne Bingham. Podobnie jak dzisiejsze gwiazdy muzyki pop, jej wizerunek pojawił się wszędzie, jak cała Ameryka toted podobieństwo Anny Bingham, przynajmniej do połowy 19 wieku, kiedy Amerykanie odkryli kolekcjonowanie monet. Wiele monet stała biżuteria czy ofiarami historii, więc drapowana centów Bust docenili wartości.

Czy Madonna kiedykolwiek łaski starą monetę, że nasi potomkowie będą zbierać? Wszystko jest możliwe, takie jak nasz nowo odkrytą poszanowania ponadczasowym pięknem starych monet.

Oldies But Goodies

Nigdy nie byłem fanem oldies. Gdy twój tata włącza Big Band lub mąż włącza radio XM Elvisa i Big Bopper, dostrojeniu zewnątrz. Ale spadek starą amerykańską monetę do ręki i masz nostalgiczne.

Wystarczy pamiętać, wartość starych monet może się zmieniać w zależności od tego kto sprzedaje, a kto ofertowy. The Chuck D'Ambra Monety Web site kilka nazw "gorące" złote monety: stare wnioski

* obiegu US centów pszenicy z dnia 1958 i wcześniej
* 1943 grosze ocynkowane stalowe uderzył na brązu planchet
* Uncirculated srebrne Dimes, czwarte i pół dolarów dnia 1964 i wcześniej
* US srebrne dolary datowane do 1935 roku

Chociaż nie wszystkie stare monety są cenne, stare wartości monet może chcesz śpiewać razem z twojego taty Big Band. 1943: Lincoln Cent (miedziane) warto 20,000- $ 40.000 dolarów na aukcji i rozpowszechniane może pobierać do 95.000 dolarów, jeśli Uncirculated,

Świętuj popularnej Oldies drogę. Podczas gdy inni ludzie zbierają melodie i wosk nostalgiczny o Elvisie, można śpiewać chwałę starych monet.

Siedzących fryzjer Dimes

Ludzie nie byli tak bardzo różni się koniec 19 wieku w Ameryce. Mamy griped o wojnie, programów krajowych i pieniędzy, specfically, wygląd pieniędzy. Kiedy ludzie domagali się poprawy na Siedząca projektu Liberty, US Mint Dyrektor rytownik Charles fryzjer wyprodukował fryzjer kwartale ani grosza i pół dolara. Awers konstrukcja wygląda trochę jak bilon Liberty wyjątkiem z krótszym włosy i Cap Liberty. W dimes fryzjer musiał biegać między 1892 i 1916. Można przypuszczać, że publiczne domagali się czegoś nowego, być może, aby odwrócić się od I wojny światowej

Jaka jest wartość starych monet z projektem Barber? 1894 siedzącego fryzjer Dime stare amerykańskie monety o wartości 75,000 dolarów (Dobra), 81.250 dolarów (bardzo dobrze), a 90.630 dolarów (Fair). To najrzadsze monety fryzjer (i najczęściej fałszowane.)

Ale co, jeśli nie masz 1894 łup? Początkujący mogą zacząć gromadzić dobre i bardzo dobre oceny z każdego innego medalu. Niektóre stare monety: wskazówki

* uncirculated stare monety będą miały nieprzerwaną miętowa połysk ovver obu stron, i są, dziwnie mało, łatwiej znaleźć niż Extra Fine i prawie Uncirculated.
* Krąży stare monety w dobre i bardzo dobre oceny będą miały wyższe wartości stare monety jeśli zauważysz niewielkie zużycie i oznaki krążenia na policzku Liberty i gdzie indziej, na przykład w dziedzinie.
* Możesz rzeczywiście zebrać komplet Barber starych monet, takie jak w rolkach BU.
* dealerzy monety często sprzedawać fryzjer stara moneta za $ 2 $ 4, choć wczesne problemy, takie jak jeden tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt trzy drugie są wyceniane w 115 dolarów (Dobry) do $ 290 (Extra Fine).

Uczcić fakt, że niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają, ale na szczęście stare wartości monet poprawić w czasie.

Stary i Ancient Coins

"Stary" i "starożytny" wydają się być używane zamiennie, ale większość to emeryci miedza i miano "starożytna". Na szczęście, stare monety nie przeszkadza chwalił ich wieku, gdyż wartość starych monet może prześcignąć Social Security, lub przynajmniej zapewnić realną inwestycję

Starożytne monety, takich jak stare drachmy od czasu Aleksandra lub coś w złota, srebra i brązu pochodzące z naszych starożytnych przodków w basenie Morza Śródziemnego jest, o dziwo, jako dostępne do kolekcjonerów, jak starego amerykańskiego medalu. W rzeczywistości, rosyjscy stare monety mogą nawet kosztować mniej rubli. Dwunastu Miedź Monety starożytnej Japonii może pobierać mniej niż dolara lub setki dolarów.

Ale, aby kupić stare monety z dawnych epok, co musisz zrobić swoją pracę domową. Nie musisz iść do Biblioteki Aleksandryjskiej, choć wycieczka do Aten mogą pomóc Ci w swoim dążeniu, aby nie być złote lekceważyć. Są wspaniałe starożytne monety zasobów on-line, oraz innych kolekcjonerów, jak i aukcyjne mogą kształcić się na starych wartości monet, a także daje wskazówki starych monet.

Niektóre pozorne podróbki, które zostały odkopane:

* Severus Alexander Roman monet z Bułgarii
* Rok 2 Bar Kochba monety starożytnej Jerozolimie
* Wojna żydowska szekel
* Średniowieczne monety z brzegów - coiners od średniowiecza ogolił stare krawędzi monety

Wyjazd z usługi certyfikacyjne Starożytna Coin. Po tym wszystkim, jesteś z nami już od kilku lat - twoi koledzy żartują, że dnia Kleopatrę! Nic dziwnego, że jak zbieranie monet antycznych.

Jesteś seniorów, a nie stare, energii i chęci do prowadzenia nową przygodę. Pamiętaj, aby nie dostać zbyt obrażony, gdy ktoś nazywa cię "starożytna". Po prostu uśmiechnąć i powiedzieć "Nie, jestem klasykiem."

Stare monety i Grzyby Zakażenia

Czy Twoje stare monety wyglądają jakby stwór z serii "Alien" zjadł je? Są one pokryte zielonym szlamem.

Relax - jeśli starożytne monety z brązu, to po prostu musi przypadek "choroby brązu." Kilka plamy niebieskie, zielone i zielone zakwitnie na starej monety, Jeśli są rozmyte, to oznaką choroby brązu. Niedokładność, a nie kolor, określa, czy twoje stare monety mają to równowartość grzybica.

Brązowy Choroba zaczyna się, gdy w chlorku miedzi monety miesza się z wodą lub wilgocią. Ponownie, relaks - może nie są narażone monetę do parny dzień, ale jest to dobry pomysł, aby zachować swoje starożytne monety w plastikowych rękawach. Stare wartości monet nie spadnie z normalnego zużycia, ale kolekcjonerów i rzeczoznawców nie wiedzieć o chorobie brązu. Na szczęście, wartość starych monet może być poprawiona. Możesz nawet odsprzedać monetę za wyższą cenę, niż zapłacił, bo ostatnie kolektory może pomyślał, wada była trwała.

Uwaga: tylko wycierając zielony fuzz nie będzie działać - to tylko rozwiązanie kosmetyczne, trzeba kilka starych monet na utrzymaniu porad brązowych monet swoje.

Barry & kochanie Ancient Coins zaleca moczenie starą monetę w destylowanej wodzie przez kilka dni, zmieniając wodę w razie potrzeby. Nie używać wody z kranu. Ostrzejsze przypadki wymagają silnych środków chemicznych, dlatego należy skonsultować się z ekspertem starożytnej i stare monety. Silne środki chemiczne mogą uszkodzić patyny.

Ostatnia wskazówka: Wiele starych monet pakowane w słoiki w brud glinianych, zwłaszcza starożytnych rzymskich monet, a jednocześnie wszystko, co starożytne gleby mogą być cenne dla archeologów, może to naruszać stare monety. Możesz nie być w stanie rozwiązać ten defekt, ale niektórzy eksperci zalecają moczenie monety w oliwie z oliwek i lanoliny. Są łagodniejsze środki czyszczące niż silnych chemicznych środków czyszczących.

Zawsze należy nosić rękawice i okulary ochronne, a także fartuch, podczas pracy z silnych środków chemicznych. Oni nie są już tak silne, jak ruchy walki Sigourney Weaver, ale pakują cios.

Stare Szyling brytyjskich wartości

Jak fascynacja księżnej Diany sugeruje, ludzie nadal nie są odporni na urok monarchii brytyjskiej, opowieści tabloid bok. Jeśli masz stare kolekcjonerem monet, może chcesz się specjalizować w brytyjskiej pieniędzy z Mennicy Królewskiej.

Zanim zabierzesz się do starych monet, jednak trzeba kilka starych monet wskazówek. Kupujący strzeżcie się: Victoria nie dostać wiele szacunku w starej wartości monet gry. Zużyte stare monety z jej panowania są warte tyle, ile srebra złota, co przekłada się na 0,53 pensów lub o dolara. Jednak jeden szyling z 1882 roku może komendę $ 275 w dodatkowym warunkiem Sztuk.

Wcześniej royalty takich jak Karol II czerpać większość nagród. Karol II 1666 stare monety z słonia poniżej królewskiego popiersie na awersu pobiera 2000 dolarów w stanie bardzo drobne.

Niektóre jolly dobre porady, pip pip:

--Coins Wybite przed 20 wieku, zwykle nie mają nominały. Są one produkowane na bielonego lub prasy maszyny. Stare monety zwykle prowadnice mierzenia wartości brytyjskich starych monet do średnicy i wagi.
--Unlike Średniowieczne monety, stare monety w 17, 18 i 19 wieku nie ma ich krawędzie obcięte lub ogolona. Jeśli jesteś mglisty na monarchii brytyjskiej, wystarczy spojrzeć na brzegach, aby zobaczyć, czy patrzysz na Henryka IV czy George V.
--Some Stare monety zadrukowano liczby matryc stosowanych do ich produkcji. To nie dodaje się do wartości starych monet z Imperium Brytyjskiego.
--If Masz starą monetę ocenił BU lub Brilliant Uncirculated, jest taka sama, jak w USA - masz dość znaleźć. Jednakże, jeśli rzeczoznawca mówi swoje morskie dowodem wyznaczonych stawek Fleur de Coin wyłamać podwieczorek, bo Fleur de Coin stan idealny dowód stare stawki mięta monety. Byłoby to rzadko starych monet.

Chociaż może nie być gotowy do śpiewania "God Save the Queen", można przynajmniej własny kawałek korony.

Niedrogi Old American Coins

Podczas uruchamiania starych kolekcji monet, chcesz możesz wrócić do 19 wieku i przywrócić niklu, miedzi centów pół-centów, trzy centów srebrne stare monety, dziesięciocentówki biust i ćwierci fryzjer.

Nie ma potrzeby, aby syf się z czasoprzestrzeni. Możesz nie być w stanie spędzić 30 dolarów lub 60 dolarów pop. Jest to uzasadnione, na przykład, aby spędzić 15 dolarów za trzy procent niklu z 1865/89 w dobrym / bardzo dobrze (G / VG), stan, lub 5 dolarów za ćwierć Barber od 1892/99 G stanu / VG. Stare wartości monety są warte inwestycji pieniężnych. Nickels trzech centów mogą być warte 125 dolarów, jeśli okaże się twój jest uncirculated, więc wartość starych monet może przeważyć, czego nie wydać.

Czy badania na temat stanu swojej monety. Będzie sprzedawać za wyższą cenę, czy to G klasa / VG, zwłaszcza bliżej VG? To zależy od stanu monety - czy elementy projektu, takie jak kobiecej twarzy trzech centów niklu i diadem z "Liberty" wypisanym, jak również litery i cyfry wyglądają jasne?

Niewiele informacji na obiegu starego amerykańskiego medalu pozwoli zaoszczędzić Crash Course w podróży w czasie.

Wartości starożytne monety

Błędne przekonanie o dawnych wartości monety jest że starsze monety będą więcej warte swojej ceny. Po tym wszystkim, dlaczego nie tysiące monet z lat być wart dużo pieniędzy? Prawda jest taka, ponieważ wiele starożytnych monet które pojawiły się na przestrzeni lat, są powszechne w Zbieranie monet przemyśle, a zatem nie bezzasadnie cenie. Współcześni zdarzenia takie jak budowy i stosowania detektorów metalu odkryli liczne starożytne monety na przestrzeni lat. Wraz z odkryciem wielu kawałków, starożytne wartości monet pozostają przystępne dla większości dzisiejszej części. Jak w przypadku każdego rodzaju monety, zawsze można znaleźć kawałki wart dużo więcej niż inne, ale tak długo, jak podaż przytłacza popytu, kolekcjonerów mogą korzystać z zakupu monet antycznych po niższych cenach.

Zbieranie monet: Porady Srebrny Dollars

Peace Silver Dollar

Piękny obraz Lady Liberty znajduje się na awersie monety, podczas gdy siedzący Bielik znajduje się na odwrocie. Ta moneta jest Peace Silver Dollar. Po I wojnie światowej, było wezwanie do medalu z okazji zakończenia wojny. Pierwotną intencją było wydanie Peace Silver Dollar jako monety okolicznościowej. Jednakże okazało się, monety, a nie w krążeniu. Peace Silver Dollar, zaprojektowany przez Antoniego de Francisci, ukazał się w 1921 roku słowo "pokój" na rewersie monety dał monetę jego nazwę. Jednak rzeczywisty wyraz jest mała słownictwa na monety. Wyrażenie "In God We Trust" pożycza od rzymskiego pisowni słowa "zaufanie", używając "V" zamiast "U". Ten szczegół stanowi dla wielu właścicieli, którzy uważają, że mają rzadki błąd na ich Peace Srebrne Dolary.

Lafayette Silver Dollar

Jeśli widzieliście srebrnego dolara przedstawiających George Washington na awersie i francuskiego szlachcica Lafayette na koniu na rewersie, patrzysz w Lafayette Silver Dollar. Lafayette Silver Dollar jest moneta, która oznacza "nowatorskich rozwiązań" w historii monet. Ten srebrny dolar, którego początki sięgają roku 1900, jest pierwszym prezydentem monet do reprezentowania George Washington. Po drugie, jest to także pierwsza moneta upoważniony do ponosi prezydenta USA w ogóle.

Odmian tego morgan srebro dolarów

Według Zbieranie monet For Dummies, że Morgan Srebrne Dolary są najczęściej pobierane monety wśród kolekcjonerów. To nic dziwnego, z klasycznym wystrojem głowy Lady Liberty z jednej strony i nie dał szans skrzydlatego orłem na inne. Jednak nie wszystkie wersje morgan srebro dolarów są takie same. Niektóre z najbardziej popularnych odmian należą:

1878-P: 8 pióra ogona
1888-O: Podwójna Awers Hot Lips
1901-P: Podwójna tyłu

Morgan Silver Dollar Błąd Coin

Mówi, że błędy są bardziej wartościowe niż sukcesów. To jest podwójnie prawdziwe w zbieranie monet. Ty posiadasz lub chcesz kupić Morgan Silver Dollar, ale coś wygląda nieco off. Jak można stwierdzić, czy masz srebrne monety dolara błąd? A co to jest warte? Oto kilka wskazówek, srebrny dolar na niektórych typowych błędów Morgan Dollar:

* Obcinanie planchets - monety, które są niekompletne, ponieważ niewłaściwie cięte puste, można sprzedać za 45 USD i się według jednego sprzedawcy
* Strajki poza centrum, w cenie 500- $ 4000 dolarów, według jednego z dystrybutorów
* Pęknięcia i "pokarmowej", gdzie część projektu wynosi brakuje, można sprzedać za 100 dolarów i się
* Puste planchets z płaskich lub wypukłych brzegach, 400 dolarów +

Zbieranie The Silver Dollar

Silver Dollar jest wysoko na liście wielu kolekcjonerów. Moneta kolektory nagrody te kawałki ze swojego piękna, historii i wartości. Jeśli rozważasz dodanie Silver Dollar do swojej kolekcji monet, czytać te wszystkie ciekawostki.

Łatwo znajdziesz wiele Peace srebrne dolary, Eisenhower srebrne dolary i Susan B. Anthony srebrne dolary na rynku. Rzadkie monety obejmują 1794 włosami, Carson City osadzona kwestie wolności i 1884 i 1885 dolarów handlowe.

Silver Dollar w dobrym stanie lub uncirculated może być przystępne dla wygórowane dla kolekcjonerów. Na przykład, zestaw Draped Srebrne Dolary w Biust dobrym stanie można uruchomić 6.250 dolarów. Jednakże, jeśli szukasz w pozycji siedzącej Liberty srebrne dolary, musisz zapłacić około $ 100,000. Dolary Peace rozpocznie się na $ 2,500 za uncirculated wersji. Uncirculated włosów ciągły lub Draped Bust wyceniony jest zdecydowanie powyżej średniej dla zasięgu kolekcjonera.

Pierwszy US Silver Dollar

Zwany Flowing Dollar włosów, ten pierwszy US Silver Dollar pojawiły się w trakcie 1794 r awersie znajduje się popiersie Lady Liberty z sypkiego włosy i odwrotnie ma bielik objęte wieniec. Było tylko mniej niż 2000 z tych monet powstałych podczas jego debiutu roku. W sumie, US Mint utworzona ponad 160.000 pierwszego amerykańskiego Silver Dollar. Flowing Dolar Włosy miał krótką metę, jak Draped Dolar Biust zastąpić go w 1795. Każdy, kto przychodzi całej Flowing dolara włosów od 1974 ma rzadką i cenną monetę. Jednak w wersji 1975 jest o wiele bardziej przystępne.

Carson City Morgan Dollars

Yee-Haw! Nadal kocham Old West. Nic dziwnego więc, że srebrne kolektory dolara i kolekcjonerów Morgan Silver Dollar, takie jak Carson City Morgan Silver Dollar wydane od 1870 do 1893 roku, zamiast monet wysokie, jak oko słonia, Carson City Mint okazało ograniczone bieganie, co oznacza Gold Rush dla kolekcjonera i Dzikiego Zachodu kochanka.

Skąd wiesz, jeśli masz Carson City Morgan Silver Dollar? Końcówka Trailhand za: Spójrz na odwrocie. Oznaczenie CC będzie na dole. Ale czy te dolary jak cenna ziemi podczas wojny zasięgu? Tak, partnerze. Kilka powodów dlaczego: konia zmysłów

* Monety są zazwyczaj w oryginalnych pudełkach i są zazwyczaj białe jak wybite.
* Ograniczona oznacza, że ​​większość Carson City srebrne dolary jesteś właścicielem lub kupić będzie uncirculated.
* Są one w oryginalnym pudełku - plus dla Westernophiles.
* Wartość odsprzedaży tych monet będzie zawsze wyższy niż to, co zapłacił za nich, zwłaszcza jeśli trzymać szkodniki od hotelu.

Jedyną rzeczą bardziej doskonały temat Carson City morgan srebro dolarów byłoby, gdyby Lady Liberty nosił kowbojski kapelusz. Szanse są, jeśli widzisz jeden, to fałszywe, więc zostaw to w sposób, jak grzechotnik. Nawet bez kowbojski kapelusz, Carson Ciity Morgan Dollar jest idealna do Old West kolekcji monet.

Rzadko Morgan Dollars

Dolarów Morgan są srebrne dolary pochodzenia amerykańskiego. Możesz znaleźć pierwsze wybite The utwory z 1878 dolarów, które są Morgan najrzadszych całej serii obejmują 1889-CC, z 1893-S oraz 1895 Proof. Najbardziej rzadko z trzech Morgan dolarów jest 1895 Dowód monet. Jedynie 880 z tych srebrnych dolarów pozostają istnieje dzisiaj. Według przewodnika cenowej Red Book, jeden dolar Morgan Dowód 1895 jest wyceniana w 36.000 dolarów.

Dolar Zestawy srebrne krążyły

Wśród kolekcjonerów, uncirculated Liberty srebrne dolary, dolary i amerykańskie Morgan Srebrne Orły są złote. Ale jak każdy medalista olimpijski powie, coraz medal z setek zawodników nie jest tak źle.

Nanoszone srebrne dolary biust, takie jak 1804 US Mint próbki, to fragmenty historii. Nie można dostać je w zestawy - to byłby złoty medal feat. Ale komplet Peace Silver Dollar (1921-1935) z niektórych uncirculated monet wzrosło gwałtownie w cenie od 10 dolarów do 701 dolarów w serwisie eBay.

Złoty Medal Wskazówka: Kilka poszczególne kupowane zazwyczaj zebrać całą serię srebrnych dolarów i odsprzedawać je jako zestaw. Każdy dolar srebrny mogą lub nie mogą być uncirculated. Rzadsze srebrnych dolarów w skrajnie Cienka lub O Uncirculated może być wart wyższej ceny dla całej kolekcji, nawet jeśli kilka monety są w stanie O Dobrej.

Więc gdy kupujesz swoje złoty medal Olimpiady pamiątkowe monety, pamiętaj, że w zbieranie monet, srebrne komplety dolarów w obiegu (certyfikat oczywiście) może być tak dobry, jak złoty medal.

Susan B. Anthony Dolar

Susan B. Anthony kampanię na rzecz prawa kobiet do głosowania. W 1979 roku, dolar Susan B. Anthony zastąpić dolara Eisenhowera. Szef Susan B. Anthony znajduje się na awersie i orzeł lądowania na Księżycu, zapożyczone od dolara Eisenhower, znajduje się na rewersie. Susan B. Anthony Dolar jest okrągła, ale wydaje się być wieloaspektowe ze względu na 11-jednostronnego obręczy. Susan B. Anthony Dolar jest mniejszy niż typowy srebrnego dolara, co kawałek łatwo pomylić z kwartale. Urzędnicy US Mint wierzył mniejszy rozmiar mogłyby pomóc w obiegu monety. Jednak, ze względu na zamieszanie, które z mniejszym Susan B. Anthony Dolar stworzył, było bardzo niepopularne w czasie jego wydania. Jednak pod koniec 1990 roku nagły popyt na tego medalu uszczuplone dostaw US Mint, więc w 1999 roku została ponownie wydana ponownie.

Amerykańska Silver Eagle Repliki

Pamiętaj stare supersition że jeśli ugryzł monety, można dowiedzieć się, czy to był prawnym środkiem płatniczym? Nie sądzisz, że czarne koty są pecha, więc dlaczego chcesz złamać zęby? Nie bez powodu masz usługi certyfikacyjne monet srebrnych orłów dla.

Nie zawsze jest to możliwe, aby odróżnić replikę i prawdziwe - po prostu poprosić kogoś w Hollywood. Powiedzmy, że masz pięć 1999 dowód amerykańskich Silver Eagles. Twój najlepszy przyjaciel, który przysięga podkowy i koniczyny cztery skrzydła, mówi swoje monety są fałszywe. Jak powiedzieć?

Potrzebuję srebrne wskazówki dolarów? Według US Mint, że 1999 srebrny orzeł może być odtworzenie, jeżeli:

* Waży pół uncji.
* To jest dwa razy większy od zwykłego srebrnego dolara.
* Zawiera 0,999 czyste srebro - prawdziwi amerykańscy Silver Eagles zawierają 0,9993
* Napis na rewersie napis "Jeden Połowa Funt dzieła Srebrny 0,999."
* Spójrz na prawo od ogona orła - prawdziwy dolar srebrny ma inicjały projektanta, "JM".

Możesz zrobić test dla wszystkich amerykańskich Srebrnych Orłów. To łatwiejsze niż chodzenie pod drabiną w piątek 13.

Uncirculated i dolar Proof American Eagle

Orzeł wizja ma być najbardziej dokładne i zajęłoby Eagle Eye do wykrycia wady w amerykańskich Silver Eagles. Szczęśliwie dla prawdziwych orłów, i dla Ciebie, z czysto ludzkiej wizji, najnowocześniejsze amerykańskie Silver Eagles Obecnie dostępne są zarówno gwiazd, jak orzeł w locie.

Będziesz zazwyczaj znaleźć amerykańskich Srebrne Orły w następujących warunkach:

* Brilliant Uncirculated
* Uncirculated
* Dowód
* Jak Brilliant Uncirculated
* O Uncirculated
* Dowód-jak
* Mennica lub MS-65 do MS-70
* Wybór Brilliant Uncirculated
* Gem Brilliant Uncirculated

To trwa orła, lub bystry kolektor, aby zobaczyć różnicę w tych pięknych monet. Możesz nawet zebrać hologram srebrne orły orły lub srebrne z upamiętniające bohaterów 11 września 2001. Oczywiście, nawet orła nie widzisz błąd w chronionych srebra kolekcji dolara.

Należy zwrócić uwagę na następujące wskazówki srebra dolara: Wcześniejsze orzeł srebrne dolary pokaże wady (i uczciwy kupiec i sprzedawca je ujawnić), że można zobaczyć bez konieczności pożyczania krajowy symbol. Te starsze monety mogą mieć wartość wszystkich ich własne, ale jeśli chcesz zdać egzamin orła, masz mnóstwo opcji bez skazy dolara srebra.

S Mint Morgan Dollars

Niektóre terminy po prostu nie można zapomnieć, jak pierwszego filmu w gimnazjum w jaki jest nazwa-jego-. Ale pamiętam 1878. To był bardzo dobry rok, i tak były 1879, 1880, 1881 i 1882. Były to pierwsze problemy z S Mint Morgan Dollar.

Twoja miłość monet został zastąpiony niektóre przez chłopaka lub męża, który jest wdzięczny, że nie pamiętam, jaki jest-His-i nie pamiętam nazwy 1878. Oczywiście, człowiek w swoim życiu chce Ci prezent. Sugerujesz, zestaw do S Mint morgan srebro dolarów. To nie będzie tanie, ale hej, zjadł trzy pudełka z Gummi ponosi i mały popcorn na gimnazjum daty.

Ile S (skrót od San Francisco, gdzie Morgan dolary były bite) Mięta Morgan dolary warto? Chcesz jakieś srebrne wskazówki dolarów na ceny? Jeden eBay aukcji oferuje MS67 Morgan dolarów za 885,00 dolarów. Inni kupcy są bardziej przystępne, jak dzielenie, że popcorn i sody (twoja matka zmarła), jak również Gummi Bears.

Twój mężulek lub chłopak powinien być wdzięczny, że nie ma jena do Carson City, Nevada Morgan dolarów, które są rzadsze, szczególnie w warunkach Uncirculated i droższe.

Ale hej, jak pamiętam datę, którą spotkał, i oczywiście swoją datę ślubu, który do Ciebie jest cenniejsza niż 1878. nawet powiedzieć ukochanej, że będziesz osiedlenie się na S Mint Morgan Dolary w dobrym stanie. Nie zdziw się jednak, jeżeli przedstawi Państwu ulubionych dat (1878-1882) ... dobrze, twoja ulubiona poza nim!

Historia Eisenhower Silver Dollar

Można było zaobserwować na Eisenhower Silver Dollar. Przedstawia głowę prezydenta Eisenhowera na awersie. Odwrotna przedstawia orła lądowanie na Księżycu z gałązkami oliwnymi na nogi. Oryginalny Intencją Eisenhower Silver Dollar była celebracja lądowania Apollo 11 na Księżycu. Jednak kilka miesięcy przed wydaniem monety, Eisenhower zmarł. Następnie obraz Eisenhowera został umieszczony na medalu. Publiczna nie została poinformowana o pierwotnej intencji, aby uczcić Apollo 11, gdy monety został zwolniony. Tak więc, monety nadano imię Eisenhower Silver Dollar lub Ike Dollar.

Silver Eagle lub Złoto Double Eagle

Złoto Double Eagle. Amerykańscy Silver Eagles. Można by rzucić monetą, ale które monety? Jesteś niezdecydowany.

Z jednej strony, w Saint Gaudens Złoty Double Eagle pochodzi z Teddy Roosevelt, 1907-1933 i jest uważany za najpiękniejszy w historii USA monety wybite. Można płacić, albo zebrać 700 dolarów za jednego.

Z drugiej strony, czy mówimy ogony, Srebrne Orły amerykańskie uncirculated srebrne dolary są również piękne. O ile możesz zapłacić 20 dolarów za jeden w stanie Uncirculated, to nie jest tak rzadkie, jak Złoty Saint Gaudens Double Eagle. Ukończone zestaw srebrnych orłów od 1986 do 2005 roku nie można przegapić, zwłaszcza w Brillant uncirculated. Jeden z najlepszych porad dolara srebra do zapamiętania jest to, że łatwiej jest kolektor początkujących zakupu aktualnych amerykańskich Silver Eagles niż rzadkich Złote Orły podwójnymi, zwłaszcza od monet Double Eagle z 1930 roku uważa się, że zostały przetopione. Ponadto, można kupić amerykańskie Srebrne Orły z pełnymi strajków, więc ostry szczegółowo i MS-69.

Jeśli kupujesz srebrne orły w bardzo dobrym lub św Gaudens w bardzo dobrym stanie, będzie nabyć monety o porównywalnej wartości? 1931 Double Eagle z bardzo drobnych klasie może być wart 4.500 dolarów.

Wielu sprzedawców, biorąc pod uwagę rzadkość monet, nie daje wybór na który pochodzi kupić, choć wszystkie są wartościowe. Srebrnych Orłów z amerykańskimi i srebrnych dolarów, można wybrać, które z nich będzie można kupić.

Jednak srebrne dolary, zwłaszcza trzymane w Brilliant Uncirculated, Prawie Uncirculated, a nawet stan bardzo drobne, nie mówiąc już o Dowód monet, warto tonie swoje fundusze w, zwłaszcza jeśli kupić komplet.

Szefowie? Ogony? Albo należy po prostu wybrać Morgan srebrnego dolara? Decyzje, decyzje. Jak Henny Youngman powiedział w odpowiedzi na "swoje pieniądze lub życia," musisz to przemyśleć. Srebrne dolary są prawdopodobnie bardziej dostępne, jednak dla początkującego kolekcjonera. Z drugiej strony, można wybrać się na najlepsze dwóch na trzech.

Król Siam srebrne dolary

Dojazd do cię, poznając wszystko o tobie ... Jeśli masz szczęście, aby zobaczyć 1804 Stany Zjednoczone Draped Bust Orzeł heraldyczny, Silver Dollar, twoje serce może skip beat jak Deborah Kerr i Yul Brynner w "The King i ja "(lub Jodie Foster i Chow Yun-Fat jest w remake'u 1999). Jednak, jak romans z monarchą, który ma 39 żon, znalezienie prawdziwego 1804 królem Siam srebrny dolara jest trudne do powiedzenia najmniej. Musisz wspaniałe srebrne wskazówki dolara znaleźć genuines, to na pewno.

Żaden z srebrnych monet dolara z datą 1804 zostały wyprodukowane w 1804 roku, na początku, dzięki wysokiej ceny srebra. Legenda mówi, że dziesięć dolarów srebra, Klasa I, zostały wyprodukowane w celu przedstawienia króla Syjamu - przyrodniego brata króla Mongkut za. (Ciekawostki: Król Mongkut urodził roku dolar srebrny miał być produkowany.) Fani Rodgers i Hammerstein i monety zbieranie buffy będzie wspiąć się jak dzieci króla znaleźć znane istnieje siedem monet.

Anna uwaga: kolekcjonerów które świadomie lub nieświadomie oferowana 1801, 1802 lub 1803 srebrnych dolarów udające 1804 srebrnych dolarów. Jeśli moneta ma kołnierz (w przeciwieństwie do większości 1804 monety), to prawdopodobnie prawdziwe, czy to ma zwykły kant, to w dobrej wierze Klasa II srebrny dolar. Monety w 1830 wybito w kołnierze do unieruchamiania, więc można się zorientować, 1804 monety z 1834 wydania.

Szanse są, jak tańczy z królem, król Monety nie po Twojej myśli. Próbka nie sprzedać za 4.140.000 dolarów na aukcji publicznej. Najbliższy prawdopodobnie zostanie to replika. Jeśli dealer monety oferuje prawdziwą srebrnego dolara, mieć go badaniu lub hightail go stamtąd na najbliższej słonia.

Give Peace a Chance Dolary

Każdy chce pokoju, ale kiedy ludzie handlu Peace srebrne dolary, wybucha wojna. Pamiątkowy Peace Silver Dollar, wydane 1921/35, ma podobieństwo kobiety Liberty na awersie i orłem na rewersie. Dolary pokojowe są dość rzadkie, i można się spodziewać, aby zapłacić za pokój. 1934 znak mennicy San Francisco Peace Silver Dollar wyceniana jest na 140 dolarów w stanie bardzo dobrze, a może nawet do 2000 dolarów w wyższych klasach.

Jak każdy żołnierz lub dyplomata powie, pokój nie jest łatwo osiągnąć. Kilka porad przed krok na arenę:

* Tak jak wszystkie monety, takich jak Morgan Dollar Srebrnych Orłów i amerykańskich, Peace Silver Dollar posiada własny skład metalu, który określa wartość. Srebrne Dolary są pokój 90 procent srebra i 10 procent miedzi. Jeśli rzeczoznawca mówi swoje monety nie spełnia tych norm, to prawdopodobnie sfałszowane.
* Jeśli znajdziesz 1964 Silver Dollar ze znakiem mennicy w Denver, ale również może być fałszywy, jak zasadzkę. Wszystkie znane kopie tej kwestii zostały zniszczone. Jeśli jest to uzasadnione, jako rzadka moneta, może to być jeden z najcenniejszych dolarów amerykańskich srebrnych i monet.
* Można powiedzieć zaszeregowania srebrnego dolara Pokoju przez słowo "pokój". Tak jak w życiu, Pokoju podjęła pobicie. W dobrym stanie, pokój jest słabo czytelny. W Bardzo dobry, części wyrazu brakuje. Wszelkie monety z "Pokoju" w dużej szczegółowości jest w porządku i powyżej.
* uncirculated srebrne dolary są zazwyczaj pstre lub mocno stonowanych mniej niż genialny blask, ale nie ma śladu zużycia. Możesz znaleźć uncirculated monety bez śladu plamienia i genialny blask. Większość terminów jest wart $ 100 lub mniej w stanie Uncirculated.
* W 1923 Peace srebrne dolary są dość powszechne i nie są cenione za bardzo.

Pokój jest warto, wszyscy zgadzają się, ale nie zdziw się, jeśli masz do walki, aby zebrać cenne Peace Silver Dollar. Przynajmniej będziesz dobrze uzbrojony w informacje.

Zbieranie monet: Zbieranie monet Dla dzieci Porady

Cztery powody Zbieranie monet dla dzieci jest super

Zbieranie monet dla dzieci? Pewnie! Zbieranie monet dla dzieci jest wielkim hobby - to jest zabawa, to świetny sposób, aby dowiedzieć się o ciekawych rzeczy z przeszłości, i dostać się do pokazać swoją kolekcję do swoich kumpli. Oto cztery powody, dla których monety zbieranie dla dzieci jest sposób cool:

1. Masz być twórczy, kiedy zbierać monety. Wybierz to, co zbierasz, zastanowić się, jak masz zamiar go znaleźć, i wyświetlić go jednak chcesz.
2. Zbieranie monet opowiada historię, gdy masz obiekt i jak. Monety także opowiedzieć o tym, skąd się wziął i kto użył go w czasie.
3. To nie jest przeciągnąć, aby dowiedzieć się o rzeczy. Jeśli wziąć udział w monety gromadzenia można dowiedzieć się o historii monety, wartość monety, a tym, co jest wykonane z monet - ale jest to o wiele więcej zabawy niż tylko czytanie podręcznika.
4. Masz ekscytujące hobby można podzielić się z innymi ludźmi. Podczas zbierania monet, można mówić o swoich sztuk z kumplami i innych ludzi, którzy są zainteresowani w tej samej rzeczy.

Historia The Morgan Silver Dollar

Angielski urodzony George T. Morgan zaprojektował Morgan Silver Dollar. Awersie lub przednia strona medalu, przedstawia wizerunek Lady Liberty. Na odwrocie, lub z tyłu monety przedstawia wizerunek orła ze strzałkami i gałązką oliwną na nogi. Ustawa Bland-Allison od 1878 mogą korzystać ze srebra na monety. W 1878 roku Morgan Silver Dollar została zatem wybite. Dziś można znaleźć pamiątkową monetę z 2006 US Mint, która pokazuje San Francisco Old mennicy na awersie i orła z Morgan Silver Dollar na odwrotnej stronie.

Szukasz Morgan Silver Dollar zbierać? Możesz kupić Morgan Silver Dollar w dobrej do bardzo dobrej kondycji, dobrym stanie, bardzo dobrym stanie, lub dodatkową dobrym stanie. Poszukaj albo prooflike lub głęboko lustro prooflike Morgan Silver Dollar sztuk, jak również. Warunki prooflike i głęboko lustro prooflike opisać ilość refleksyjności i cameo Natomiast na Morgan Silver Dollar.

Zbieranie monet zajęcia dla dzieci

Szukasz świetny sposób, aby dzieci się na monety zbierania działalność? Zapoznaj się z US Mint! Istnieją dwie US Mint można sprawdzić za darmo - Philadelphia Mint w Filadelfii i Mennica Denver w Denver, Kolorado Możesz dowiedzieć się, jak mięta US produkuje monety dziś i dowiedzieć się o historii też.. Wycieczki odbywają się codziennie, od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem okresu wakacji federalnych. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak działają wycieczki lub zaplanować zdarzenie, możesz udać się do US Mint w Serwisie.

Jeśli szukasz monety zbieranie działalność bliżej domu, istnieje mnóstwo gier i interaktywnych zajęć edukacyjnych można zrobić za pośrednictwem strony internetowej Dziecka z US Mint. Gry to puzzle, gra słów, i teasery pamięci. Możesz również dowiedzieć się, co jest najnowsze wiadomości, zapisz się na ich newslettera, a nawet pobrać bajki na monetach. Dla nauczycieli, istnieje sekcja pomoże Ci zaplanować lekcje i projekty, jak również.

Rzadkie Srebrne Dolary

Chcesz wiedzieć, który Srebrny dolar należą do najrzadszych? Jeśli kiedykolwiek natknąć 1804 Silver Dollar, to trafiłeś na jedną z najbardziej znanych, trudno znaleźć monety wokół. Te dolary Silver, produkowane przez US Mint, zostały faktycznie wykonane w 1834 roku Na awersie znajduje się postać nanoszone biust i na odwrocie jest postać Orzeł heraldyczny. Pierwsze 1804 Srebrne Dolary wybite poszedł jako prezenty dla króla Syjamu, jak i sułtana Muscat. Jeden z tych sprzedanych Srebrne Dolary na 4.140.000 dolarów na aukcji - cena światowa rekordowy dla monety! Ludzie są tak zaintrygowany, 1804 Srebrny dolar był na wiadomości, książek, audycji radiowych, a jest jeden fałszerze monet często starał się przedstawić, jak real deal.

Chociaż takie jak srebrne dolary Silver Dollar może 1804 być wycenione trochę poza zasięgiem, jest jeszcze sporo innych przystępnych Srebrne Dolary na rynku. Chociaż niektóre Morgan srebro dolarów rzadko istnieje liczba wersji, które są dostępne dla każdej kolektora. Duża liczba uncirculated morgan srebro dolarów zostały odkryte na przestrzeni lat iw związku z tym wspieranie aktywnego rynku dla kolekcjonera. Możesz znaleźć te monety w datowane od 1878/21.

Jak dbać o kolekcji monet

Po rozpoczęciu zbierania monet, trzeba także pomyśleć o konserwacji monet. Chcesz, aby chronić życie swoje monety i trzymać je w jak najlepszym stanie. Oto kilka rzeczy, które należy zrobić, aby dbać o swojej kolekcji monet.

 • Zawsze trzymać monetę za krawędzie, ponieważ brud i olej może uszkodzić zbierania monet w czasie.
 • Nigdy nie czyścić rzadkich i cennych monet. Czyszczenie rzadkie i cenne monety mogą pozostawić ślady i obniżenie ich wartości.
 • Dla zwykłych monet, czyste w wodzie z mydłem, wypłukać i wytrzyj wacikiem do wyschnięcia.
 • Przechowywania kolekcji monet z opieki. Nigdy nie używać niczego, co będzie porysować, jak powierzchnia tektury. Wielu kolekcjonerów monet, aby korzystać z książek przechowywać swoje monety. Jeszcze lepiej, spróbuj przechowywania monet w kopertach innych niż PVC. Możesz umieścić koperty do skrzynek i będziesz w stanie oznaczyć koperty i zobaczyć obie strony monety.

Jak rozpocząć własną kolekcję monet

Zbieranie monet może być ekscytującym hobby, ale z tak wielu różnych monet, w jaki sposób ktoś zacząć? Jeśli chcesz rozpocząć własną kolekcję monet, musisz myśleć o tym, co jesteś najbardziej zainteresowany i go stamtąd. Oto kilka wskazówek:

 • Spróbuj uruchomić własną kolekcję monet na temat. Na przykład, Twój monet może być ze Stanów Zjednoczonych, monety z obcego kraju, lub monety oparte na dany rok.
 • Można również zbierać monety na podstawie projektu. Wybierz wszystkie monety można znaleźć ze zwierzętami lub statków. Wybierz z monet z różnych lat i różnych krajach.
 • Pobierz poradnik lub dwa na monety i czytać wszystko, co można.
 • Wizyta w sklepie z monet i spojrzeć na to, co tam jest. Rodzice i inni członkowie rodziny zawsze mogą się zaangażować i pomóc rozpocząć zbieranie monet, jeśli chcesz.

Zbieranie monet Mint Zestawy Dowód

Zbieranie monet jest indywidualne jeden sposób budować swoją kolekcję monet, ale można również zbierać dowód mięty zestawy monet. Kiedy zbierzesz dowód mięty zestawy monet, można wybrać z grupy tematyczne, takie jak monety 50 Quarters państwa Programu. Dowodem na to jest specjalna moneta wykonana z matrycy i planchet, kawałek metalu, który ma pieczęć projektu monety na jej temat. Można powiedzieć dowód monety, ponieważ ma bardzo lśniącą powierzchnię lustra obraz i bardzo szczegółowy. Dowód zestaw ma wszystkie nominały monet próbnego dokonanych w danym roku.

Mint dowód zestawy monet są niedrogi sposób, aby dodać do swojej kolekcji monet. Ceny mogą rozpocząć pod $ 10 i go stamtąd. Jednym ze sposobów, aby uzyskać pełen zbiór monet jest zakup jednego z kompletne zestawy monet próbnych mięty, pochodzący z 1964 przez rok bieżący. Jeśli jesteś zainteresowany zagranicznych monet, Europejski mięty monety próbne zestawy sprzyjają inną powierzchnię niż w wersjach amerykańskich. Ich próbne monety zwykle mają matową powierzchnię, zamiast.

Zdobywaj Złota Moneta bawół

Chcesz zebrać popularne i zabawne monetę? Zbieraj monety Złoto Buffalo, w którym znajduje obrazów wypożyczonych z indyjskiego Head, znany również jako niklu Buffalo. Buffalo niklu jest tzw dla obrazów na obu jej stronach, stworzonych przez słynnego amerykańskiego rzeźbiarza nazwie James Earle Fraser. Były trzy Indian amerykańskich, który wzorowany na obrazie na niklu Buffalo stworzonej przez Fraser. Główny Stalowy Ogon, Lakota Sioux i Chief Dwa Księżyce, Cheyenne, były dwa z Indian amerykańskich. Trzeci jest nieznana, jak Fraser mógł tylko pamiętam nazwy dwóch z jego poddanych. To pierwszy raz w historii, że US Mint oferuje wersję monety Złoto Buffalo 24k.

Zbieranie monet: Porady Coin Dealerzy

Wybór Coin Dealerzy od profesjonalnych numizmatyków Guild

Jeśli dokonanie wyboru spośród wielu różnych dealerów monet, za jeden z profesjonalne numizmatyków Guild. Dealerzy monety od profesjonalnych numizmatyków Guild (PNG) ściśle przestrzegają poziomie wytycznych, więc możesz być pewien, że masz do czynienia z kimś, kto idzie wysoki standard. Są cztery powody, dla których warto rozważyć wybór dealerów monetarnych z PNG.

1. dealerzy moneta z PNG musi mieć co najmniej pięć lat doświadczenia, więc można mieć pewność, że nie mamy do czynienia z kimś, bez większego doświadczenia w dziedzinie zbieranie monet.
2. PNG dealerzy monety musi wykazać, że posiada aktywa numizmatycznych ponad 175.000 dolarów. Aktywa finansowe wskazują, handlowiec jest stabilna, będzie w biznesie przez wiele lat, i będzie w stanie zapewnić odszkodowania, jeżeli jest to konieczne.
3. dealerzy muszą używać monet wiążący arbitraż do rozstrzygania sporów. Oznacza to, wiesz, że masz odwołanie powinna wystąpić różnica zdań lub problemem.

Pierwsze Moneta oceny

Jeśli masz monetę w swoim posiadaniu, które uważasz może być cenne, wycena monet mogą pomóc określenie na jego wartości. Możesz dokonać płatności na rzecz dystrybutorów monet do oceny albo na podstawie stawek godzinowych lub przez procent ceny oceny. Możesz zapłacić 20 dolarów za godzinę, a w górę lub w dowolnym miejscu od 2% -5% ceny oceny. W celu ochrony siebie, zrobić własne badania, jak również i niech dystrybutorem monet wiem, że są świadomi obecnych rozsądnych liczbach detalicznych. Czasami wycena monet dla celów ubezpieczeniowych będzie mieć wartość zawyżone w celu pokrycia kosztów związanych z wymianą elementu.

Cztery sposoby wyśledzić lokalny Coin Shop

Jeśli rozważasz robić interesy z lokalnym sklepie monety, znajdziesz kilka prostych sposobów, aby ustalić, które zakład pracuje dla Ciebie. Oto cztery sposoby do zbadania lokalnego sklep monety.

1. Poświęć czas na wykonywanie połączeń telefonicznych do lokalnych sklepów monet, aby uzyskać pierwsze wrażenie zakładów.
2. Odwiedź najbliższy dystrybutorów monet nie tylko porozmawiać twarzą w twarz, ale oglądać spis. Dowiesz się, na tyle wcześnie, jeśli zakład ma zapasów jesteś zainteresowany i czy dealerzy są przystojni.
3. Weź udział w lokalnym pokaz monety. W ten sposób będziesz w stanie pokryć wiele ziemi w ciągu jednego dnia. Upewnij się zatrzymać i porozmawiać z każdego dealera na wystawie monety i omówić rodzaj monet jeśli jesteś zainteresowany.
4. Przejdź przez lokalnego klubu monety i poprosić o skierowania do lokalnego dealera monety.

Online Dealerzy Coin

Słyszeliście internetowych opowieści grozy. Twój siostrzeniec lub siostrzenica przypadkowo oglądane witryny porno. Twój najlepszy przyjaciel miał ten fatalny dzień z przystojniak z witryny randki internetowe. Więc jesteś nieufny znalezienie kupców na monety w sieci. To prawda, że ​​ufasz Amazon.com, ale ...

Nie martw się. Większość dealerów internetowe monety są uzasadnione, whenther szukasz amerykańskiej dystrybutorów monet, rzadkich dystrybutorów monet lub starożytnej dystrybutorów monet. Wystarczy obserwować dos online i zakazów z dealerem monety Googling.

DO:

* Google, że dealer monety. Prawdopodobnie nie znajdziesz nic negatywnego, ale to nie boli.
* Skontaktuj się z Better Business Bureau online lub RipOffReport.com.
* Sprawdź Epinions.com.
* Kup od dealerów monet, które reklamują, że należą one do ANA oraz głównych certyfikacji i autoryzacji usług, PCGS, NGC, ANACS, ICG, CCCS, PCI, NTC oraz ACG.
* Get skierowania z prawdziwym życiu i hobbystów internetowych. Podczas gdy w grupach dyskusyjnych płonące jest wspólne, hobbystów internetowych zwykle chronić siebie.
* Skorzystaj z tej Pytania i obsługi klienta sekcji. Dodatkowe punkty, jeśli mają lub czatu call center.
* Sprawdź swoje aukcji eBay i co użytkownicy eBay powiedzenia o nich.

NIE:

* Kupuj u każdego dealera, który korzysta ze spamem.
* Sprzedam monety bez robi swoją pracę domową. Istnieje wiele doskonałych przewodników zasobów monety w Internecie.
* Oferta na aukcji internetowej bez konieczności posiadania ustalonego limitu, ile będzie licytować.
* Weź internetowej grupy dyskusyjnej gadać jak złoty. Rozważmy źródło pro lub con zaleceń.
* Kupuj z indywidualnego sprzedawcy, bez oglądania zdjęcia swoich monet. Zapoznaj się z fotografii w numizmatyka monety authentifcation usługi lub, jeśli to możliwe.
* Daj jakichkolwiek informacji osobistych. Jeśli proszą o numer PESEL, odpadów i RUN.
* Kupuj z witryny online, które nie są zabezpieczone. Poszukaj kluczem w prawym dolnym rogu przeglądarki. Większość bezpieczne dealerzy monety forum ogłosi, że mają szyfrowania SSL. Mogą one być poparte Verisign lub TRUSTe strzec prywatności.

Zakup online może być ostatecznym wygody ... ale pamiętaj historię swojego znajomego o biada o gładkiej Brad Pitt martwego dzwonka, który okazał się mieć dwie byłe żony i problem z alkoholem.

Alternatywy do głównego nurtu Coin Dealer

Jedno miejsce do zakupu dodatków do swojej kolekcji monet jest przez dystrybutorów monet w sklepie monety lub od dealera monety podejmowania rund na wystawie monety. Istnieją jednak alternatywne miejsca można przejść do, aby znaleźć monety do swojej kolekcji, jak również. Oto kilka propozycji:

Zakup monet pocztą - Możesz dokonać zakupu monet za pośrednictwem poczty, jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie podróż do sklepu monety lub monet koncert jest trudne, lub jeśli po prostu wolą jego łatwość i wygodę. Spróbuj czasopism monety, które umieszczają liczne reklamy dla wielu rodzajów monet. Będziemy chcieli, aby sprawdzić warunki zakupu, potwierdzenia cen i sprawdzić, które organizacje dystrybutorem monet należy.

Poczta Oferta sprzedaży - sprzedaż bid mail to kolejny sposób na znalezienie monety, których szukasz, w swojej kolekcji monet. Można złożyć ofertę na monety w oparciu o granicach otaczających minimalną stawkę. W czasach, firma prowadzi sprzedaż może odrzucić wszystkie oferty zgodnie z warunkami transakcji. Niektóre z fragmentów monet mogą być w posiadaniu firmy, a niektóre mają poza własności przez.

Aukcje - aukcje działa podobnie sprzedaży elektronicznej kupna. Jednakże monety sprzedawane na aukcji idzie najwyższą cenę ponad minimum. Monety sprzedawane na aukcji są często własnością podmiotów spoza domu aukcyjnym.

Znalezienie odpowiedniego Coin Dealer

Lokalizowanie dystrybutorów monet może być tak proste, jak otwarcie książki telefonicznej i wybierając dystrybutorów monet. Jednak, że nie może być najlepsza droga do podjęcia. Oto kilka wskazówek przy wyborze dystrybutorów monet.

 • Sprawdź, czy dealer moneta jest członkiem organizacji zawodowej dealera monety. Profesjonalna organizacja dealerów moneta będzie mieć zestaw wymogów członkostwa, jak również zasady dealer moneta musi przestrzegać.
 • Dowiedz się, co stabilność finansowa z dystrybutorów monet jest. Chcesz wiedzieć, który handlowiec moneta będzie w biznesie w najbliższych latach.
 • Oceny praktyk biznesowych z dystrybutorów monet. Czy dealer monety mają solidną reputację w branży? Twój dealer monety powinny dać informacyjny, rzetelnej informacji bez taktyki sprzedaży wysokociśnieniowych.
 • Dowiedz się, co polityka dystrybutorów monet dotyczy transakcji z zakupu monet. Chcesz się upewnić, musisz metodę dochodzenia odszkodowania w przypadku wystąpienia wadliwego zakupu.

Coin Coin Dealerzy i audycje

Hordy krzyczy obsesją ludzi zdolności do wykrycia i spierają się najbardziej błahe szczegóły. Harried asystenci sprzedaży. Niemal fanatykiem lojalność. Nie, nie mówimy o konwencji Star Trek. Pokazy monety mogą być chaotyczne. Są one również doskonałym miejscem, aby przejść o znalezienie kupców na monety.

Choć nie zawsze można dowiedzieć się, czy, że handlowiec US monety lub rzadkie dystrybutorem monet będzie wygląd, można sprawdzić z monet występów organizatorzy mówią, jeśli masz zamiar do Kanady w 2006 roku Westminster Coin Show. Zwykle pokazuje monety są sponsorowane przez kluby monet i organizacjami międzynarodowymi. Członkowie tych organizacji, PNG lub ANACS powiedzieć, prawdopodobnie będzie musiał targach kabiny.

Jeśli dealer monety chcesz nie będzie częścią wystawy monet, poproś tę starożytną dystrybutorów monet o harmonogram występów.

Podczas spaceru do centrum kongresowego, nie dać się wciągnąć w linii i szalonym pędzie. Jeśli sprzedawca nie ma dość monetę, którego szukasz, poprosić o katalogu ich innym magazynie. Może to być korzystne płacąc wyższą cenę, niż zamierzasz przy innym stole dealerów.

Możesz cieszyć się monety pokaz, zwłaszcza, że ​​nie będzie się wciągnąć w te męczące Kirk kontra Picard debat.

Cztery mity o zakupie monety z Coin Dealer

W świecie zbieranie monet, skup monet z dystrybutorów monet może być trudne transakcji. Niektórzy ludzie uznają czynienia z dystrybutorów monet jako ofertę firmy, która wymaga postępując ostrożnie. Mając tak wiele kontrowersji wokół jednego z głównych źródeł można przejść do zakupu monet, ile opieki czy naprawdę trzeba wziąć? Tutaj, my rozwiać pewne mity o zakupie monet od dealerów monet.

Mit nr 1: Wszyscy dealerzy monety są zacienione.
Prawda: Chociaż są dealerzy monety, którzy twierdzą, nieetyczne praktyki biznesowe, dużo sprzedawców monet są po prostu uzasadnione ludzi biznesu działające w branży Zbieranie monet. W razie wątpliwości należy sprawdzić powiązania członkostwa dealera monety i reputację w branży.

Mit nr 2: Wszyscy dealerzy monety szukasz zdzierać swoich klientów.
Prawda: dealerzy Coin prowadzenia działalności gospodarczej i muszą zarobić. Niestety, są również monety dealerów cele złodziei monet i kolekcjonerów próbują uczynić mniej niż uczciwych transakcji.

Mit nr 3: dealerzy Coin wykonywać taktykę sprzedaży wysokociśnieniowych.
Prawda: Gdy kupujesz monety z skrupułów dystrybutorów monet, może napotkać problem w obliczu taktyki sprzedaży wysokociśnieniowych. Jednak wielu renomowanych dealerzy monety, którzy należą do organizacji zawodowej przestrzegać kodeksu etycznego. Unikanie stosowania jakiejkolwiek formie twarde sprzedaży jest część ich odpowiedzialności zawodowej.

Złota Buffalo Monety dotarły

Najnowsze złote monety dostępne na rynku są złote monety Buffalo. Ustawa prezydencka jednej monety z 2005 roku wykonany tworzenie tych monet możliwych, co monety złote buffalo pierwsze czyste złote monety wydane przez US Mint. Na awersie monety, znajdziesz zmodyfikowany obraz Indian głowę Jamesa Earle Frasera z Buffalo Nickel. Odwrotna niesie zmodyfikowany American Buffalo, także projekt Frasera z Buffalo Nickel. Aby kupić jedną uncję dowód monety, jakie można wydać około 500 dolarów.

Trzy rzeczy wiedzieć o Coin Dealer

Jeśli prowadzenie transakcji z dealerem monety na bieżąco, być może, nie możesz się pewne zamieszanie na temat ofert biznesowych. W celu dokonania procesu zbierania monet przebiegać bezproblemowo, oto kilka pomocnych wskazówek, aby zrozumieć, jak dealer monety działa.

1. W przeciwieństwie do kolekcjonera, handlowiec nie jest zazwyczaj przymocowane do posiadanych monet. W związku z tym, każda transakcja robi, robi w oparciu o zysk chciałby otrzymać.
2. dystrybutorem monet będzie prawdopodobnie wolą zajmować się osobiście, a nie przez telefon. W ten sposób, może najlepiej ocenić wartość monety, jeśli szukasz, aby go sprzedać. Na przykład, może być nieznaczna różnica pomiędzy stanem dowód zestawu, którego szukasz, aby wyładować.
3. handlowiec czuje się, że to z jego najlepszej strony, aby nie złożyć ofertę od razu przy dokonywaniu wymiany gospodarczej. To dlatego, że w imię negocjacji, jest szansa Cię jako kolekcjonera spadnie jego ofertę i pójść gdzie indziej. W związku z tym, może on poprosić o Stadion i rysunek nadzieję, że go stamtąd.

Rzadkie monety antyczne i Dystrybutorzy

Twój Smak biegnie rzadkie i stare, z wyjątkiem, gdy chodzi o wołowinę. Jeśli chodzi o monety, jeśli oboje są rzadkie i pół-starożytne (legendarny 1804 Draped Bust srebrny dolar jest twoje marzenie kolekcjonowania) lub starożytny, jesteś szczęśliwy.

Ale jak znaleźć starożytną dystrybutorów monet i rzadką dystrybutorów monet? Starożytne lub stare monety niekoniecznie są rzadkie, zwłaszcza jeśli nie są replikami pływających wokół. Rzadkie monety USA niekoniecznie są stare. Co robisz?

Chcesz, na przykład, aby dostać się w ręce starożytnej i rzadkich Gaelic monety, takich jak Robert III 1st Emisji Ciężkiej Krupy 1390/03 z Fleur-de-lis. Czy po prostu trafić wszystkie dawne i rzadkie monety dealerów w książce telefonicznej? Jest znalezienie kupców monety dla tych typów monet będzie koszmarem? Niekoniecznie.

Patrząc na listę rzadkich dealerów dealerów i starożytnych monet, monety, zdecydować, czy chcesz Gaelic, grecki lub stary niemiecki - to Saxon i krzyżackich do Ciebie, czy Bawarii. Czy poszukiwanie w internecie "Gaelic dealerów monet" lub "Gaelic dealerów monet w London, Ontario" lub "rzadkich monet w Maryland dealerów."

Gorące dobrze zrobione wskazówka dla kolekcjonerów: upewnij się, że rzadko dystrybutorem monet jest upoważniony przez jednego lub więcej z głównych uwierzytelniania monety i certyfikacji usług. Możesz kupić na rzadką dystrybutorów monet, która nie jest na liście, ale nigdy nie wiesz, co masz zamiar się - podobnie jak posiłki w twojej matki-in-law domu, kiedy ona służy tygodniowych stek.

Starożytny dystrybutorem monet, które chcesz i zaufanie jest rzadkie i cenne. Skarb, który jak znakomity rzadki żeberka ... lub haggis, jeśli już całkowicie zniknęły gaelicki.

Small Town, Dealerzy Nie Coin

Mieszkasz w mieście o liczbie mieszkańców mniejszej niż 1000. Najbliżej można dostać się do dystrybutorów monet jest sklep z antykami, gdzie można znaleźć stare monety na dobry dzień. Lubisz życie małego miasteczka, ale nienawidzisz jazdy dwóch godzin do miasta, aby znaleźć kupców na monety. Czy znalezienie dealerzy monety muszą być tak trudne?

Nie zrozumcie bluesa małomiasteczkowych. Wszystko co musisz zrobić, to przejść do trybu online i wyszukiwania dla "nas dystrybutorów monet", "dealerów monety", "rzadki dystrybutorów monet," lub "starożytnych dystrybutorów monet" i voila, będziesz miał dziesięć prowadzi stałe, nie w tym płatne ofert, takich jak Google AdWords.

Jeśli jesteś podejrzliwy kupowania czegokolwiek, gdzie nie można zobaczyć ludzką twarz (życie małego miasteczka nie nadaje się do zaufania) i chcą ryzykować podróż do miasta, zapytać znajomych kolekcjonera którzy kupują od. Pierwsze zalecenia jest kluczem, czy kupujesz u dealerów monet w mieście lub online.

Jeśli nie możesz znaleźć dealera monety, który Ci odpowiada w trybie online lub w mieście, na wycieczkę z dala od Smallville i wziąć udział w przedstawieniu monety. Wskazówka: Jeśli małe miasto jest NASCAR kraju, karty do gry i kolekcje pokazuje czasami wyposażone dealerów monety. Wybierz się w podróż z sąsiadami. Małe miasta mają tendencję do plotek - gdy nie jesteś skradanie się do tajnej spotkanie, nie masz nic do ukrycia, albo, i chcesz, aby Twoje przyjaciół na swoim hobby. Biorąc pod uwagę, lojalności małego miasteczka, Jimmy z ulicą prawdopodobnie kopie cię, jeśli się w trudnej sytuacji z skrupułów dystrybutorów monet.

Małe miasteczko życia. Nie zamieniłbym go na rzadkie monety, a teraz nie trzeba.

Rzadkie monety starożytnej i Społeczność online

Obcowanie online może być tak, warto ... nawet wtedy, gdy trzeba wskazać kogoś innego do licytacji tego rzadkiego Beanie Baby. I starożytnych monet? Zapomnij o tym! Ale i tak smiley twarz, bo to "netykieta". Złe maniery na forum może prześladować cię z dystrybutorów online, monety gorsze od złej Indian lub pszenicy grosza. Pamiętaj, na liście dyskusyjnej, nie wiesz, kto może być czytanie!

Jeśli chcesz spróbować Internecie rzadkie monety sprzedawcy listę i społeczności, umieścić szekla, gdzie twoje usta i odwiedzić niektóre z naszych ulubionych:

* Starożytne monety rynku, http://www.ancientcoinmarket.com/
* VCoins.com, http://www.vcoins.com/ancient/
* About.com, http://coins.about.com/od/famousrarecoins/
* CoinLink.com, http://www.coinlink.com

Kiedy jesteś na poszukiwanie idealnej Justyn II Follis Nikomedia bizantyjskiej monety, pamiętaj, aby być uprzejmy. Twój Beanie niemowląt zawodnik może przelicytować ci na tym niedźwiedzia, ale będzie ona prawdopodobnie odwdzięczyć odnosząc się do rzadkich dystrybutorów monet i starożytnych dystrybutorów monet ona używa, z "TTFN" (to jest Ta-ta na razie) i buźkę Cezar twarzy. Duch Wielkiego Cezara, spójrz na stronie internetowej - twój przyjaciel Beanie niemowląt jest dystrybutorem monet w pytaniu! Nieprawdaż; t cyberprzestrzeni wielka?

Banki jak Rzadko Coin Dealerzy

Twój bank oferuje bezpłatne sprawdzanie, online rachunek wynagrodzenie i ochronę przed kradzieżą tożsamości. Czy to również rzadkie monety?

Jeśli bank oferuje kruszec na sprzedaż, odpowiedź brzmi: nie. Monety bulionowe, takich jak USA American Eagle i kanadyjski Maple Leaf nie są rzadkie monety. Banki i pośrednicy sprzedają je obie monety. Twój bank nie Bullions rynku jako rzadkie monety, więc jeśli uważasz, że są, to jeszcze raz. Można jednak inwestować w złoto osób trzecich za pośrednictwem banku, który polecam wiele monet i inwestycyjnej eksperci.

Pod względem monet okolicznościowych, które mogłyby stać się rzadko, Narodowy Bank Polski stał się dystrybutorem monet, gdy zaczął sprzedawać pamiątkowe monety z wizerunkiem zmarłego papieża Jana Pawła II do 1,60 dolarów do $ 180 USD.

Bank w ten sposób: Każdy tak zwany "bank", który wywołuje w czasie kolacji oferując "rzadkie" monety nie jest uzasadniony rzadkie monety, ale dealer system telemarketingu.

Po tym wszystkim, czego oczekujesz bardziej z bankowością. Jednak najlepszym sposobem bank może gauarantee Ci rzadkich monet jest dać sejfem dla tej bizantyjskiej sztuki.

Dealerzy Coin Yellow Pages

Widzieliście reklamy dla "tej książki", a kusi po prostu patrzeć monety. Nie, to nie Biblia, choć Biblia ma wiele do powiedzenia na temat pieniędzy - szekli, talentów, Syn marnotrawny, oddaj cesarzowi. Chcesz kupić monety Caesar lub szekli lub monety biblijne i zastanawiam się, czy Yellow Pages pomoże.

Nie ma już ryzyka patrząc dealerów monety w Yellow Pages, niż jest w, powiedzmy, dzwoniąc salonu samochodowego lub fachowca. Albo sklep Biblii. Ale można uniknąć plagi szarańczy, jeśli stosować się do następujących wskazówek:

o Sprawdź dealerów monety z PNG, ANACS lub jednym z głównych cechów. To biblijne rzadko dystrybutorem monet może mieć w przeszłości problemy lub może nawet nie należą.
Tylko dlatego, że o dealerem monety nie sprzedaż hurtową, nie oznacza, że ​​masz potencjał shyster. Monety nie są hurtownia - jeśli chcesz luzem, przejdź do Costco. Dealerzy monety muszą oddać Cezarowi to, co należy do Cezara.
o Sprawdź się z lokalnym Better Business Bureau lub rządu, aby dowiedzieć się, czy są jakieś opłaty lub spraw sądowych w toku.
o Porozmawiaj z kolekcjonerów, w Twojej okolicy, aby zobaczyć, co mówią o tej rzadkiej dystrybutorów monet.
o Masz konkretną monetę, jeśli nie dwa lub trzy, w umyśle, kiedy zadzwonić lub odwiedzić dealerów monety. Tak jak w przypadku każdej innej firmy, usługi masz w telefonie daje wyobrażenie o tym, czy chcesz robić interesy.
o Zobacz, co inni kupcy w okolicy powiedzieć. Nie podoba im się z właścicielem sklepu dealera monety? Będą robić interesy z tym dystrybutorów monet?

Biblia mówi: "Nie ma żadnego tak ślepy jak ci, którzy nie będą widoczne." Nie być tak zaślepieni swoim dążeniu do doskonałej medalu, że nie uda się zrobić swoją pracę domową po sprawdzeniu się w Yellow Pages,

Indian Head Quarters

Nie było hullaballoo w profesjonalne numizmatyków Guild nad rzadkimi Indian Head Eagles Quarter monet. PNG mówi, że te rzadkie monety sprzedają nowych niskich cen, ale są cenne okazy monet. Nawet kawałek 1911-Denver Mint nie jest skandalicznie drogie jeśli zbierając komplet. Innymi słowy, nie będzie głowy Indian kosztować cię rękę i nogę. Kolekcjonerzy, którzy nie przeszkadza drogie akwizycje może kupić 1929 monet, ostatni rok, dla zestawu z jednej 575 dolarów sprzedawcy wiemy.

Jak znaleźć dobry Indian Head Quarter sprzedawcą Eagle US Coin i rzadkie dystrybutorów monet? Możesz sprawdzić PNG katalog sprzedawców - każdą organizację, która ma dwanaście wskazówek dla kupujących rzadkie monety eBay jest na wagę rzadkich króla Siam 1804 srebrnych dolarów.

Innym doskonałym sposobem, aby znaleźć kupców, którzy sprzedają monety głowicy Indian Dzielnicy Eagle jest czytać magazimes takie jak Coin Connoisseur (www.coinmag.com). Poszukaj "Early US Coin", "Rzadko US Coin", "Orły Quarter" i podobnych zwrotów w ogłoszeń. Następnie można zrobić hullaballoo też.

Zbieranie monet: Mennica Ustawia Porady

Śledzenia 50 państwa Quarters

Jeśli jesteś kolekcjonerem monet i masz trudność śledzenia monety wyemitowane na początku programu Quarters 50 Państwowe, nie jesteś sam. Ponieważ program kończy się w 2008 roku i monety bite od 1999 do 2005 są na temat, czy nie zacząć zbierać, gdy rozpoczął program, jesteś wśród wielu innych entuzjastów, którzy mają trudny czas śledzenia monety trzeba. US Mint pokrywa się liczby ludzi zbierających monety z programu 50 State Quarters, jak 130 milionów ludzi. Więc technicznie, można dowiedzieć jednej osoby w każdym gospodarstwie domowym w Stanach Zjednoczonych próbuje dodać do swojej kolekcji monet państwowej.

Kolekcjonerów może często banki, aby spróbować znaleźć tego nieuchwytnego kwartał, ale również zwracają się do firm takich jak monety Mennica Morgan. Mennica sprzedaje Uncirculated Morgan nie jest już dostępne zestawy z US Mint, ale także fragmenty opowiadania kolekcjonerów są ponad. Utwory te obejmują 24-karatowego galwanicznie wersje Quarters państwa, w wersji hologram impregnowany rzeczywistych monet i zachwycających wersjach kolorowanie, które są również częścią rzeczywistej monety.

US Mint Usługi

Istnieje sześć obiektów US Mint całkowite, znajduje się w następujących miastach: Waszyngton, Filadelfia, West Point, w Fort Knox, Denver i San Francisco. Ponieważ każdy z tych obiektów US Mint wykonywania określonej funkcji, można znaleźć kilka monet pochodzą tylko od niektórych miejscach.

 • Placówka Waszyngton US Mint obsługuje wszystko od polityki US Mint do marketingu oraz badań i rozwoju.
 • Placówka Philadelphia US Mint obsługuje proces grawerowania na monety sculpting amerykańskich, jak również produkcję ogólnych monet obiegowych.
 • Placówka Denver US Mint obsługuje Kongres poparł okolicznościowe monety, a także produkcję ogólnych monet obiegowych. Ten obiekt przechowuje także srebrny i złoty kruszec.
 • Placówka San Francisco US Mint produkuje srebro dowód ustawia jak Kongres poparł okolicznościowe monety.
 • Placówka West Point US Mint produkuje wszystkie uncirculated monety srebrne i dowód American Eagle i bulionowe złota i platyny monety bulionowe.
 • Fort Knox obiekt przechowuje US US Mint sztabek złota.

Mint Zestawy Od 50 państw

W 1999 roku, US Mint wydany dowód zestawy mięty, które obejmują osoby z 50 programu Quarters państwa. W 50 Quarters państwowe honory programu każdy z 50 państw, w Stanach Zjednoczonych z monet kolekcjonerskich być wydany przez okres do 2008 roku dziesięcioletni Te zestawy mięty to 10 monet w ogóle, w uszczelnionym przypadku prezentacji. Sprawdzić uszczelki autentyczności, która jest "S" znak mennicy na każdej monety. Obraz jest matowe scena i tło ma wypolerowanej na lustro. Wszystkie monety dystrybuowane w ramach programu 50 Quarters państwa są prawnym środkiem płatniczym.

Szukasz więcej zestawów mięty z 50 państw? US Mint wydała również uncirculated zestawy mięty. Te zestawy monet z mennic obejmują miejsc w Denver i Filadelfii w USA mięty. Zestawy Mint z Filadelfii może mieć "P" znak mennicy lub wcale. Zestawy mięty Denver będzie mieć "D" znak mennicy.

Zbieranie monet George Washington Od Zestawy Mint

Jeśli jesteś kolekcjonerem monet szukasz monet George Washington, prawdopodobnie jesteś świadom, że pojawia się on w przypadku zwykłych monet Wydanie USA oraz pamiątkowych monet z 19 wieku przez 21 wieku. Jednym ze sposobów, aby znaleźć monety George Washington jest poprzez zakup zestawów Mint, które przenoszą obraz pierwszego prezydenta. Ponieważ obraz Waszyngtonie pojawiła się na monety w obiegu, US Mint stworzyła Proof zestawy, zestawy Uncirculated Mint oraz zestawy specjalne mennice, które zawarte go. Monety Washington zawarte w zestawach można znaleźć w srebrnych monet, a także miedzi, niklu platerowane.

Specjalne US Mint Zestawy z lat 60

Po niepopularne z monety zbieranie społeczeństwa, specjalne US Mint Zestawy z 1965, 1966 i 1967 nie nabrała rozpędu, jak niektóre z najlepszych strajków US Mint w tym okresie czasu. Monety te różniły się, że US Mint zatrzymany je raz i nie dwa razy Dowód monet. Jednak te specjalne Zestawy US Mint uderzyła na prasach o dużym tonażu. Niektóre z monet nie spowodować pełnego lustrzanym wykończeniem i dowód jak wygląd. Zestawy Mint specjalna zaprezentować dobrą okazję dla kolekcjonerów szukających odmiany. Na przykład, kolektor może znaleźć numer 1966 Kennedy Half dolarów, który ma dużą liczbę podwoiła umiera, wśród Zestawy Mint specjalne.

W 50 Quarters państwa i Euro Mennica Ustaw

W połączeniu walucie europejskiej i amerykańskiej, US Mint wyprodukowała 50 Quarters państwa i Euro Mint Set w 2002 roku 50 Quarters państwa i Euro Mennica Zestaw zawiera monety euro 1 z każdego z 12 krajów Unii Europejskiej, które używają euro waluty. Ponadto pięć 2002 kwartale stan dolarów są również częścią zestawu. Zestawy zawierają asortyment monet euro od 2000, 2001 i 2002. Uncirculated Mint zestaw jest również dostępny, zawierające 20 monet. Zawarte w wersji Uncirculated Mint jest nominał monety z każdego grosza przez dolara. Kawałki monety euro pochodzą z banków centralnych krajów wydających ich.

Prezydencki Monety USA

W 2007 roku, szukać monet prezydenckie w USA z US Mint. Część Presidential Coin Act 2005, monety prezydenckie w USA będą wydawane w kolejności chronologicznej, zaczynając od pierwszego prezydenta naszego kraju, George Washington. Każdego roku, nie będzie cztery jeden dolar amerykański monety wydane. Z tyłu każdej monety znajdą Statuę Wolności. Te nowe prezydenckie US monet będzie miała identyczny skład, który z Sacagawea Złoty dolara. Ponadto grafika znajdą większą skalę grafikę i będzie zawierać napis oznaczający rok mięty.

US Mint wprowadziła Sacagawea jednego dolara monety w roku 2000. Ten moneta uważa się za rzadkie, ponieważ był dystrybuowany przez Wal-Mart w ograniczonych ilościach. Bardzo niewielu z tych monet skończyło się w bankach. Jednak US Mint produkowane miliardy tych monet. Monety dostępne są amerykańskie Sacagawea jako dowód kawałku, genialny uncirculated utworu, lub części zestawu albumu.

Dowód vs Zestawy Mint

W przeciwieństwie do monet próbnych, monety nie są szczególnie mięta produkowane mieć to ostry jak lustro powierzchni. Więc dlaczego nie chcesz zestawy US Mint? Niektóre powody: * Komplety monet wyemitowanych bezpośrednie i uncirculated przez US Mint. * Cenne dla osób pobierających przykłady wszystkich monet USA 20 wieku. * Cena masz na dowód zestaw Mint może być kilka razy wartość nominalna, zwłaszcza dla 1940 dowód Zestawy Mint. * Zestaw Mint jest w oryginalnej kopercie rządu USA, podobnie jak zestawy dowód połowy 20 wieku. * Zawiera rzeczywiste (uncirculated) monety wydane w tym roku dla miłośników historii. * Idealne dla kolekcjonerów, którzy chcą prześledzić historię USA monet. Oczywiście, nie ma powodu, nie można zebrać oba zestawy dowód i zestawy Mint. Mimo wszystko, jeśli jesteś mylić, tylko myśleć o tym, jak twoi kumple będą reagować, gdy im pokazać swoje nowe nabytki. Następnie pojawi się kształcić wszystkich na zmianę.

Slabbing Zestawy US Mint

Nigdy nie myślałem, że być rodzice, stawiając na meble z tworzyw sztucznych, ale zastanawiasz slabbing te sprzed 1964 mięty dowód zestawy monet kupujesz. Chcesz chronić swoje inwestycje. Dealer zaleca przeciw. Kto ma rację, ty lub dystrybutorem? Handlowiec jest. Targowanie jest dozwolone. Argumentując nie będzie Ci lepszą ofertę. Kilka powodów, dlaczego nie zestawy mięty i blokach w US Mint zestawy: * Dowód zestawy Mint od każdego rządu zazwyczaj są w oryginalnych kopertach, które są szczelnie zamknięte, aby zapewnić wystarczającą ochronę. * Sprzedaż zestawów Mint w oryginalnych kopertach jest w zwyczaju. * Jeśli chcesz, aby chronić swoje monety, kupić sejfem. * Płyty są zazwyczaj trudne do otwarcia. Jest to kosztowne monet płyty tak, slabbing się zazwyczaj tylko w rzadkich monet. Po tym wszystkim, nigdy nie lubiłem te plastikowe osłony tak.

Dowód Mint = Poprawa

Być może słyszeliście "miętę" i dowód myśli "poprawy". Mint dowód zestawy monet wyemitowanych przez US Mint, ale zawierają próbnych monet i nie regularne monety. Oni nie są zwykle komplety każdej monety wydane w danym roku.

Zestawy Globalny Mint

Pragniesz, aby zebrać globalne zbiory Mint, ale z wahaniami kursów walut światowych, kupuje Mint wyznacza bezpieczną inwestycję, a ty dokonywania inwestycji w uczciwy moralny kraju handlowej? Podczas gdy światowe zapasy mogą nie być odpowiedni dla Twojego portfela i sumienia, światowe zbiory Mint są.

Możesz kupić zestawy Mint bezpośrednio z Mennicy innego kraju, czy można wziąć swoje szanse w sklepach monet oraz w serwisie eBay. Są szanse, że sąsiedztwo sklepu monety może nie mieć Andory Mint Ustaw 2003 z euro lub Japonia Mint Set z 2004 r. Globalne zestawy mięty są szczególnie dobre dla swojej kolekcji, jeśli specjalizują się w: * Wszystkie zestawy próbnych monet mennicy oraz zestawy próbne monety świata * * Dowód zestawy mięty z określonym czasie, takie jak 1995 do chwili obecnej światowej mennic, takie jak British Royal Mint, Australijska Mennica Królewski i tha Japonia Mint ułatwiają kupić przez Internet. Kilka porad, aby pamiętać: * Jeśli kupujesz kogoś, powiedzmy, Kanadzie czy Brazylii prezent, upewnij się, że wypełnienie odpowiednich formularzy celnych, jeśli mailing monety, i pamiętaj, aby wykupić ubezpieczenie. Zamawianie i dostarczane bezpośrednio jest lepszym rozwiązaniem. * zestawy Świat Mint mają atrakcyjne niezwykłe covery, które są częścią opłatek kolektora. Na przykład, Japonia Mint ustawić pokrywę 2004 portretuje wiśniowe kwiaty. * Międzynarodowy zostanie sprawdzony poczty, więc upewnij się, że wiesz, wszystkie monety i nominały monet więc można rozpoznać, czy monety zostały utracone lub niesłuszna. Jednak zestawy Mint wielu światowe są w przypadku tworzyw sztucznych. * Zawsze znać wartość rynkową monet, jak również wszelkie wydaje specjalne monety, takich jak Australian Lunar serii. Po tym wszystkim, może nie chcą inwestować w firmy, które korzystają z pracy dzieci, ale możesz czuć się dobrze liczy na światowych monet. Wiele inwestycji (myślę WorldCom) nie daje ten kawałek umysłu, ale świat dowód zestawy Mint będzie.

Zestawy Affordable Mint

Z tym wszystkim pieniędzy wokół domu, można pomyśleć, że będziesz rozpuszczalnika, ale Twoje hobby jest drogie. Czy przejście do zestawów US Mint zmniejszyć zgryz? Chcesz zachować energię na. Zestawy US Mint są rzeczywiście niedrogi sposób na zbieranie monet.

Jeśli jesteś kolekcjonerem początkujący, można specjalizować się w niedrogich nowożytnej dowód zestawów Mint jako sposób sprowadzania koszty swoich kolekcjonerskich dół. Jeśli chcesz spróbować zestawów dowód starsze Mint monety, zazwyczaj można osiągnąć sukces w zakupie zestawów Mint za ułamek kosztów pojedynczych rzadkich lub starszych monet. Plus, tutaj doładowania, gdy szef nie daje bonus: jeśli masz w zestawie monet Mennicy o powierzchni dowód-jak w inne słowa, dublowane, że monety oznacza, że ​​można odsprzedać zestaw do otrzymania premii.

Bądź na poszukiwania ostrych strajków na "In God We Trust" lub profil Lincolna. Do 2005 Zestawy Mint ma satynowe wykończenie po raz pierwszy, więc jesteś właścicielem coś specjalnego w przystępnej cenie, bez cięcia na pieniądze spożywczym. Po tym wszystkim, po uzyskaniu podstawowych potrzeb pod opieką, nie możesz brać pieniądze z tobą, więc równie dobrze można cieszyć.

Zestawy US Mint - Mennica Pakowane Versus złożeniu

Gdy patrzysz na zestawów US Mint, szukasz na monety, które mają przykład medalu utknął w danym roku od wszystkich amerykańskich mennic. US Mint Zestawy, które są montowane są pakowane mięty przez US Mint. Znajdziesz tu kilka zestawów, które są pakowane przez podmioty prywatne. US Mint określa jednak, co to mięta pakowane będą miały tendencję do polecenia wyższe wartości. W ciągu 1982 i 1983 roku, US Mint nie wyciągnął żadnych zestawów mięty zapakowane w celu oszczędzania środków. Jednakże, istnieje kilka prywatnych pakowane zestawy wykonane przez dealerów, aby wypełnić pustkę tych dwóch lat.

Uncirculated Zestawy US Mint z US Mint to przedmioty kolekcjonerskie przystępnej cenie. Możesz odebrać Uncirculated Zestawy US Mint z US Mint co roku, aby dodać do swojej kolekcji lub wybierz rok, który ma szczególne znaczenie dla Ciebie. Można zakupić uncirculated US Mint Set od 1992 w ramach 10 dolarów. Uważaj na jednego moda, kiedy sklep, jednak - pakowanie nieotwartych miętową. Zamkniętym opakowaniu mennicy jest w nieco wyższej cenie niż otwartego opakowania. Jednakże, nie będzie w stanie dowiedzieć się, co jest w polu, aż zrobisz go otworzyć, więc należy zachować ostrożność.

Zestawy Mint z Eisenhowera i Susan B. Anthony

Susan B. Anthony i Ike, alias Dwight Eisenhower, Kennedy też. Jesteś zadowolony kupujesz USA dowód Mint zestaw, który oferuje hołd wielkich Amerykanów. Dorzuć JFK i ciebie, amerykańskiego fanem historii, są wypalane jak armaty podczas wojny o niepodległość. Ale to prawda, czerwony, biały i niebieski gorliwość oślepiając cię? Czy są to zwykli uncirculated monet, niektóre z lekkim nalotem, wart tyle, ile masz płacić?

Podczas regularnych dolarów SBA i dolarów Eisenhower są dość powszechne, zwłaszcza jeśli jest zmiana Susan B. kieszeni, jak uncirculated monet (proof-jak jest plus), a jako część 1979 miedzi platerowane niklem / Mint zestaw, są one warte cena płacisz, zwłaszcza jeśli są one klasyfikowane MS67. Przeciętne 1979 zestawy US Mint będzie was 11- $ 12 USD, szczególnie jeśli jest prooflike lub ostrzejsze uderzył monety włączone a sprzedawca zaniedbuje czynnik, który w cenę. Jeśli jesteś coraz starszy US Mint ustawia drugiej ręki, pamiętaj, że 1979 Mint zestaw z SBA, Ike i mniej znaków torba jest w dobrym stanie i warto kilka dodatkowych dolarów. Więc świętować oryginalnych amerykańskich bohaterów - jak mówi handlowa Mastercard, są bezcenne.

Mint Zestawy monet okolicznościowych

Kochasz swoje okolicznościowe monety - you'd kupić upamiętniający finał "Przyjaciele", jeśli można. Ale skoro nie masz Ross i Rachel na złotym orłem, będziesz zadowolić zestawów dowód mięty z monet okolicznościowych z 2004.

Przykro mi to powiedzieć, zestawy US Mint nie obejmują okolicznościowe monety, jedynie monety emitowane przez danego Mennicy z 2004 roku O nie. Jak o Golden Eagle zamiast? Złote Orły nie należą mięty dowód zestawy monet, ponieważ te specjalne dolary dowody. Ale nie obejmują zestawy Mint Złoty Dolar - zestawy Mint 2004 i 2005 hołd Sacagawea z Sacagawea Złoty dolara. To blisko pamiątkowy zestaw Mint. Teraz, jeśli tylko dokonał pamiątkowego medalu Elvis, byłbyś szczęśliwy.

Małe Data, małej wartości?

Dobre rzeczy są w małych opakowaniach. Z 1970 próbnym Mint zestawu, termin może być małe cenne. Niektóre przewodniki wartość monety oszacowali wartość nominalną tych Mint dowód zestawy monet na 4 dolary i cenę sprzedaży na 58 dolarów. Duża data USA z 1970 mennica ustawia sprzedaży za 24 USD. Jeśli masz zeza, aby zobaczyć datę na 1970 udziałów lub bilon w dowód zestaw Mint to cenne monety. Zgodnie z aukcji w serwisie eBay, małe data 1970 Lincoln grosza "książki" i jest szacowana na 1200 dolarów w MS67 - sprzedawca twierdzi, że ma rzadką MS70, które najbardziej numizmatycznych eksperci powiedzenia jest prawie niemożliwe, aby znaleźć. Wyobraź sobie, jak wiele bardziej odporne Mint cały zestaw jest wart!

Gdzie kupić chińską Bagua Moneta wisiorek

Gdzie kupić chińską Bagua Moneta wisiorek

Gdzie mogę kupić chińskie Bagua monety wisiorek? Możesz znaleźć wisiorek Bagua, ale nie miał dużo szczęścia. Jeśli zastosujemy się do konkretnych kroków można znaleźć więcej możliwości, niż się spodziewasz.

Co to jest Bagua?

Bagua (Ba Gua) jest głównym narzędziem danego Feng Shui praktykującego, który jest używany w połączeniu z Lo Pan (kompas). Narzędzia te pomagają mistrza feng shui w określaniu najlepszych pozycji dla każdej osoby w rodzinie w swoim domu. Pozycje te obejmują bogactwo, sławę, miłość, zdrowie, relacje, małżeństwa / karierę i inne korzystne sektorów.

Ba oznacza osiem i gua oznacza trygramem lub Xian Tian Ba ​​Gua. Bagua (znany również jako Pa Kua lub Pakua) jest ośmiokąt z ośmiu części (Gua lub trygramem), które składają się z yin i yang symboli energetycznych. Yin (żeński) energia jest reprezentowana przez dwóch krótkich kresek, podczas gdy Yang (męski) energia jest jeden długi myślnik. Podobnie jak nowoczesne kodu binarnego, symbol yin jest zero, a mężczyzna jest jednym. Centrum sztuki jest symbolem yin i yang dwie męskie i żeńskie tworzące boki energii chi.

Dlaczego ludzie noszą wisiorki Bagua

Filozofia feng shui wyraźnie rozumie moc energii chi i roli Bagua w rozszyfrowaniu go. Ponadto, wierzy się, że istnieje w Bagua ciała fizycznego, który jest znany jako natura Xian Tian Ba ​​Gua. Nosząc wisiorek Bagua, można wywołać ochronę Twojego wewnętrznego Bagua z negatywnych energii (chi), shar zwłaszcza wrogich jednostek, które chciałyby posiadać swoje ciało.

Twoja wewnętrzna Bagua

Sposób wisiorek Bagua osiąga ten proces jest wzmacniając swoją wewnętrzną bagua, które mogą być zbyt słabe, sama, aby zapobiec utracie pozytywną energię i uleganie posiadaniu.

Ponadto, zawieszka Bagua generują ciepło, które jest zbierane z czakry serca i rozprasza go w całym organizmie. Mistrz feng shui i inni przywódcy duchowi są w stanie ocenić osobę pod wpływem ciepła (temperatury), które jest emitowane przez jednostki. Jest to dobre narzędzie, tak duchowym doradcą może określić, jakie działania musisz podjąć w celu przywrócenia siebie.

Tradycyjne Zawieszki Bagua

Tradycyjnie, zawieszka Bagua poproszono świątyni przez rodziców do ich dzieci do noszenia przez cały czas dla ochrony duchowej. Prawidłowa długość wisiorka do zawieszenia była niezbędna, aby wisior spadła na piersi nad wewnętrznym Bagua. Ta tradycja jest nadal praktykowany wśród tych, którzy podążają shui filozofię i zasady Bagua feng. W Chinach, idealne Bagua zawieszka jest wykute w kamieniu czczony jade. Uważa się, że Jade posiadają właściwości ochronne w kamieniu i sprawia, że ​​idealny kamień na wisiorek Bagua.

Gdzie kupić chińską Bagua Moneta wisiorek?

Może to dla Ciebie zaskoczeniem, aby dowiedzieć się o wielu miejscach można znaleźć chińskie wisiorki Bagua. Można znaleźć autentyczne reprezentacje Bagua oraz interpretacje artystyczne. Które ostatecznie wybrać wisiorek jest sprawą indywidualnego stylu i smaku.

Amazon.com

Jednym z pierwszych miejsc, może chcesz przeglądać jest Amazon.com. Można znaleźć kilka bardzo unikalne wisiorki wykonane z jadeitu i kwarcu, które wzmacniać ochronne energie Bagua, że ​​jest wyryte w kamieniu jade wisiorek. Kwarc jest twarzach Bagua kształt bez trygram i Yin symbolem wykutej w kamieniu i otoczonych rod galwanicznie srebrem.

Z obu wisiorki, masz możliwość zakupu skóry lub srebro naszyjnik. Jeśli chcesz bardziej stylizowane wisiorek, może wolisz jeden z trzech wyborów metalowych, które są reprezentatywne dla Bagua jako artystycznej interpretacji. Każda zawieszka jest metalizowane w postarzane-mety w cyny, złota lub miedzi galwanicznie. Wyrażenia, co może być trygramy są tworzone z koralikami metalu. Centrum, w którym wydaje się symbol yin yang jest wycięty. Ogólnie rzecz biorąc, mamy kilka atrakcyjnych możliwości dla wisiorki Bagua.

 • Amazon.com

Sklepy specjalistyczne Feng Shui

Jeśli wciąż zastanawiasz się, "Gdzie mogę kupić chińskie Bagua monety wisiorek?" Jednym z najlepszych miejsc do znalezienia wisiorek Bagua jest przy sklepach feng shui.

 • Feng Shui zasilania: Ten sklep niesie bagua jade, że jest umiarkowanie cenach. Pochodzi z atrakcyjnym naszyjnik, który jest wykonany z grubego sznura chińskiego jedwabiu z drobnymi koralikami rzeźbione jade.
 • Feng Shui importu: W tym sklepie onlilne, można wybrać ręcznie rzeźbione wisiorka jade Bagua i kolorowe emaliowanym Bagua wisiorek. Możesz zdecydować się na zakup zarówno wisiorki.
 • Jade sklep jubilerski: Będziesz zazdrość znajomych z tym światłem zielonym jade Bagua. Wisiorek pochodzi z czerwonego jedwabnego sznura koralików z rzeźbionymi jade.
 • Lucky Cat: Możesz zdecydować, że staromodne jest bardziej swój styl i kupić ten antyczny, brązowym jade Bagua wisiorek. Pochodzi z jedwabiu i naszyjnik kręgowego pomponem.

Bagua Zawieszki: intencje i Purpose

O ile nie jest to konieczne, że czujesz połączenie z pozycji feng shui w celu czerpania korzyści z pozytywnego chi, wiele razy swoje intencje i cel otrzyma dodatkowy zastrzyk energii chi, gdy jesteś w stanie ustalić takie powinowactwo do pozycji ,

Jak znaleźć wartość swoich monet okolicznościowych

Pierwsza moneta jest uważana za złoty szt 1848, z CAL przeciw-stempla. To była moneta, która upamiętnia odkrycie złota w Kalifornii, w tym samym roku. Od tego czasu, monety okolicznościowe nadano wysoką uwagę zarówno przez numizmatyków i wielu profesjonalnych i amatorskich kolekcjonerów. Od monety okolicznościowe opowiedzieć o historii narodu, ich wartość nigdy nie może być pomijany. Dlatego znając rzeczywistą wartość tych skarbów monet jest priorytetem.

Kongres Stanów Zjednoczonych jest odpowiedzialny za dokonanie czczą monety i honor wydarzenie, osoba, instytucja lub miejsce. Dział, który produkuje monety na ograniczonej liczbie i przez ograniczony czas jest Mennica Stanów Zjednoczonych. Od 1982 roku, US Mint zgromadził ponad 400.000.000 dolarów, aby pomóc niektóre z programów rządowych, w tym wsparcie dla Igrzysk Olimpijskich, tworzenie muzeów, zabytków i zachować krajowe, takie jak Wietnam War Memorial i zabytkowego George Washington domu.

W trakcie zbierania monet pamiątkowych, to jest zawsze ważne, aby wiedzieć, nie tylko wartość rynkową medalu jesteś przygląda się zebrać. Jako kolekcjoner, konieczne jest również, że znasz historię za stworzenie takiej monety i jej znaczenie dla historii narodu. Dobrym źródłem informacji na temat kręcenia danej monety i dlatego jego produkcja została upoważniona przez rząd jest US Mint. Jego katalog online zawiera wszystko - od najnowszych do najbardziej wieku monet okolicznościowych kiedykolwiek wydany. Nie tylko US Mint zapewnić kolekcjonerów kompletny pakiet informacji dotyczących swoich monet, ale także sprawia, że ​​doskonały zasób informacyjny dla kolekcjonerów i klubów.

Na stronie internetowej US Mint zawiera galerie monety dla kolekcjonerów patrzeć na i kupić ucząc początkujących podstaw zbieranie monet. Strona zawiera przydatne zasoby i prezentacje multimedialne wraz z forum kolekcjonerskie i strony alarmów konsumentów, aby utrzymać się z bycia pojęcia o najgorętszych nowości zbieranie monet. Nieważne, czy jesteś w nim jako hobby lub być zawodowym numizmatyk, będziesz na pewno się sprawdzi? US Mint dla gwarancją informacji w całej firmy lat zbierania monet.

Aby uzyskać znacznie solidniejsze podstawy, na hobby, zbieranie monet, chcemy także, aby zbadać inne środki, aby sprawdzić bieżące metki na swoich monet. Istnieje istniejących stron internetowych, które mogą pomóc w identyfikacji wartość swoich monet okolicznościowych. Przykładem może być Professional Coin Grading Service lub PKWiU. To źródło informacji zapewnia kolekcjonerów wystarczających wskazówek na różnych cen takich monet vis-à-vis zmiany cen zgodnie z klas monet i innych czynników, które mogą mieć wpływ na ceny. Choć może wydawać się niepełna PCGS tyle do pracy dla Ciebie, jako kolekcjoner trzeba jeszcze zweryfikować te informacje na własną rękę.

Można również skontaktować się z innych kolekcjonerów poprzez serwisach aukcyjnych i sklepów internetowych, jak dużo twoje monety są warte, ale zawsze lepiej zachować szczególną ostrożność w kontaktach z takich mechanizmów.

Podsumowując, są dostępne zasoby online, aby sprawdzić się, aby uzyskać właściwą ocenę swojej kolekcji monety pamiątkową. To wciąż jest odpowiedzialny, jednak zapewnić otrzymujesz właściwe odpowiedzi z prawej strony - tak zwracać uwagę na informacje dostarczane do Ciebie.

Jak wziąć udział w aukcji monet

Osób zostało zbieranie monet od czasów starożytnych. Monety przedstawiają obywatelom i ich kraje. Są to małe dzieła sztuki, które dają przyjemność tym, którzy je zbierają. Od dziadka grosza słoika do rzadkich wydań, zbieranie monet ma wielu gorliwych działaczy. Znalezienie i kupno dodatków do kolekcji może czasami być wyzwaniem. Jeden przyjemne, i ewentualnie zyski, sposobem jest udział w aukcjach monet.

Dzięki zbieraniu internetu, monety nie jest już wyszukiwania chybił trafił jakości. Istnieje wiele renomowanych zasobów online dla poważnych numizmatyk. Większość dzisiejszych legalnych monet serwisach aukcyjnych zapewnić certyfikowane dokumentacji i oferują usługi stóp pierwsze i dobre gwarancji wartości. Nie tylko to, ale udział w aukcjach monet jest ekscytujące i zabawne.

Są pewne rzeczy zwrócić uwagę, gdy zagłębić się w świecie aukcji monet. Najpierw trzeba ustalić, jaki rodzaj kolektora jesteś. Zapewni to, że bierzesz udział w prawidłowym aukcji monet dla Twojego hobby. Generalist kolektory zbierają różne geograficznie lub historycznych znaczących monet. Specjalista kolektora skupia się na węższych kategorii, które może obejmować okresu historycznego czy naród. Niektórzy ludzie zbierają "monety błędów". COMPLETISTS kolektory spróbować osiągnąć przykład każdego typu monety w określonej kategorii. Kiedy już wiesz, co szukasz, jesteś gotowy, aby wybrać aukcji monety.

Aby wziąć udział w samej aukcji monety, musisz się najpierw zarejestrować. Po zarejestrowaniu się, można przeglądać oferowane katalog co będzie na aukcji lub zrobić wyszukiwania. Możesz przeglądać według kategorii, jak również. Ważne jest, aby przeczytać szczegóły elementu, który Cię interesuje. Kliknięcie na pozycji zazwyczaj wywołać zdjęcia i inne szczegółowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji.

Gdy już zdecydujesz się, że jest to moneta, który chcesz dodać do swojej kolekcji, to jest czas, aby licytować. Istnieją dwa sposoby propozycjami. "Next" oferta oznacza, że ​​jesteś zarozumiały aktualną stawkę na danej pozycji. Ten rodzaj licytacji może być obgryzanie paznokci. Innym sposobem do licytacji jest, aby wprowadzić "maksymalną" ofertę, która odzwierciedla maksymalną kwotę, jaką są skłonni zapłacić za monety.

Po zdobyć pozycję, wszystko, co pozostało to zapłacić i twoje monety zostaną wysłane do Ciebie. Udział w aukcjach monet może być satysfakcjonujące i pomoże zbudować wielką kolekcję monet.

Jak robić sztuczki Moneta

Sztuczki monety są jednym z prostszych sztuczek magicznych i złudzeń, które można zrobić nawet przez amatorów z trochę praktyki. Istnieje kilka dostępnych zasobów, zarówno w czasie rzeczywistym jak i on-line, który zapewni szczegółowe opisy i wskazówki, jak wykonywać podstawowe magii opartej na monety. To jest interesujące hobby podjąć; można wow rodziny lub gości z tych sztuczek. Poniżej wymienione są niektóre sztuczki monet można wykazać przy następnej spotkania rodzinnego lub partii. Każda sztuczka jest wymieniony jako oddzielny krok z instrukcji zawartych w tym samym punkcie (i).

Krok 1

Przewidywania monety. Do tej sztuczki, trzeba będzie około 10-12 groszy lub kwartały i kapelusz lub papieru worek umieścić monety do. Przełóż papierową torbę lub kapelusz zawierający monety wśród publiczności, pozwalając im sprawdzić, że każda moneta ma inną datę lub nazwę. Wybierz jeden członek z publicznością i poproś go / ją odebrać jednej monety z kolekcji. Widz powinien wtedy przejść wokół wybranego monety z resztą publiczności tak wszyscy wiemy, które monety został wybrany. Następnie należy monety spadła z powrotem do pojemnika i pojemnika przeniesione do ~magician â € "(Ty). Zamknij oczy i pojawiające się wytężoną, zanurzyć rękę do pojemnika i odebrać wybrany monetę. Pokazać publiczności, że monety podniosłeś jest taka sama, która została wcześniej wybrana przez członka publiczności. Sztuką - żadnych skomplikowanych set-up. Przeszedł wokół wśród publiczności monety będą cieplejsze w dotyku ze względu na obsługiwane przez tak wielu ludzi. Gdy włożysz rękę do kapelusza lub torbie, po prostu starają się ten, który czuje się cieplejsze w dotyku i wybrać ją. Proste, nie?

Krok 2

Dokonywanie monety znikają. To sztuczka, które powinny być wykonywane w pozycji siedzącej na krześle przy stole przed tobą. Umieść monetę na stole i naciskać na monety przy wykorzystaniu pierwszych trzech palców prawej ręki. Przesuń monetę do siebie, upewniając się, że jest całkowicie pokryte przez palce. Niech monety spaść na kolanach, bez publiczności widząc to. Kiedy twoja ręka sięga do krawędzi stołu dotknąć środkowego palca z kciukiem, jakby próbujesz podnieść monetę. Następnie wsuń z powrotem do tyłu w kierunku miejsca na stole, gdzie został umieszczony na monety, ale kilka centymetrów od dokładnie miejscu. Przenieś swój kciuk w ruchu kołowego, co daje wrażenie, że moneta znika. Następnie powoli obracać można przekazać i rozłożył palce, gdzie publiczność zobaczy, że nie ma monety !! Niech spekulować i próbować zrozumieć.

Krok 3

Przeprowadzka monetę przez dłoni. Do tej sztuczki będziesz potrzebował jednego widza z widowni, dwa podobne monety i kawałek jasnego taśmy klejącej lub wosku maga. Zapytaj wolontariusza umieścić rękę z dłonią skierowaną do góry. Umieść dłoni palmę dół strony wolontariusza. Umieść monetę na odwrocie strony. Wyjaśnij publiczności, że będzie można zrobić przepustkę monety za pośrednictwem strony, na której jest umieszczony na górze strony, do dłoni wolontariusza z tylko jednym szybkim slap.The sztuczki - już jedną monetę w miejscu na dłoni przed tobą umieścić ją na dłoni wolontariusza. Połóż dłoń na drugiej strony szybko i w taki sposób, że druga osoba nie może czuć monetę ukrytą w dłoni. Na dłoni drugiej ręki umieść przezroczystą taśmę lub wosku. Teraz szybko klapsa palmę z taśmy lub wosku na monety umieszczone swojej drugiej strony i usunąć tę monetę się ukradkiem. Następnie zdjąć z ręki dłoń wolontariusza do â € ~reveal "monetę leżącą w ich dłoni zamiast!

Etap 4

Produkcji pieniędzy od swoich pustymi rękami. Ten zajmie trochę praktyki przed jesteś gotowy do wykazania go do rodziny lub znajomych. Będziesz potrzebować kilku dolary zwinięte w ciasny kształt cylindryczny i trzymać ten wałek w jednym z zgięć w rękawie w sposób, który nie sprawia, że ​​oczywiste. Teraz, siedzieć przy stole i zaprosić kogoś do siedzenia przed tobą. Umieść obie ręce na stole i przerzucić je z obu stron, aby pokazać, że są zupełnie puste. Potem dalej push up mankiety i rękaw ubrania masz na sobie (kurtka lub koszula), aby pokazać, nie ma nic z rękawami albo. Dodać pięści swoich rąk i miejscu ich na stole. Powinny one być twarzą w twarz tak, że kostki stykają się ze sobą. Następnie uruchom wyciągając pieniądze za pomocą kciuków i palców wskazujących.

Sztuczka: Kiedy naciska się kajdanki i pokrowiec pokazać nic kryje się pod nimi, palmy rolkę rachunki z przetłoczenie w rękawie i przytrzymaj rolkę między swoimi pięści ręce. Następnie za pomocą kciuki i palce wskazujące rozpoczęciem toczenia się pieniądze w taki sposób, że wydaje się być pojawiające się na wyciągnięcie ręki.

Sztuczki monety opisane powyżej (inne niż ostatni, który obejmuje dolary) są proste sztuczki, które można opanować przy odrobinie praktyki. Zapoznaj się z wielu książek i przewodników, które są dostępne na magiczne sztuczki, aby poprawić swoją wiedzę i zaimponować rodzinie i gościom.