grsail.com

tradycyjna muzyka w nigerii

Tradycyjna muzyka Afryki

Tradycyjna muzyka Afryki

Kontynentu jest domem dla wielu unikalnych regionalnych stylów muzyki tradycyjnej. Wspólną cechą ich wszystkich jest ich nieodłącznym integracja z codziennego życia Afrykanów. W kulturze afrykańskiej, muzyka nie jest abstrakcyjna forma sztuki, które muszą być badane w szkole. To wspólne działanie, które każdy robi razem podczas zwykłych chwil i niezwykłych rytuałów każdego dnia. W publikacji Afryka: (. Vol. 14, nr 6, str 340-342) Urzędowy Międzynarodowego Instytutu Afrykańskiego, badacz Fela Sowande zauważa, że 70% tradycyjnych afrykańskich muzycznych z oferty tematy etyczne, podczas gdy reszta jego adresów z danej dziedziny Tematy z życia codziennego.

Afrykańskie gatunki muzyczne: Różnice geograficzne

Geografia znacznie definiuje muzykę afrykańską. Region, bliskość do innych kultur, a także wpływ kolonializmu wszystkim wpływ tradycyjne dźwięki afrykańskich.

Afryka Północna

Afryka Północna, lub Maghreb, to region, który obejmuje kraje Maroku, Algierii, Tunezji, Libii i Egipcie. Muzyka z Afryki Północnej łączy tradycje rdzennej ludności z elementów tureckich, arabskich i zachodnich. Bizantyjskie, indyjskich i perskich form muzycznych wpływ muzyki dawnej arabskiej, a te wpłynęły się przez wcześniej greckich, egipskich i semickich kultur muzycznych.

Kultura starożytnego egipskiego jest jeden i muzyka była częścią od początku. Mitologia egipska kredytuje boga Tota z wynalazku muzyki. Egipski Ozyrysa następnie wykorzystać muzykę jako narzędzie podczas ucywilizowania świata. Dowody wskazują, że starożytni egipscy muzycy zagrali wczesnych form flety, harfy i klarnety.

Tradycje berberyjskie

Berberowie są bardzo widoczne grupy etnicznej znaleźć w Afryce Północnej. Przebywając w tym regionie do nawet 5000 lat, Berberowie dzielić znaczący wpływ na Egipcjan w Afryce Północnej. Ich tradycje muzyczne są w dużym stopniu wpływowych w muzyce marokańskiej i muzyki kabyle i Chaoui Algierii. Muzyka Berber jest określony przez jego ustnych tradycji ludowych, jak również tradycyjne wagi i pentatonicznej rytmów afrykańskich.

Tradycje Arabski

Muzyka arabska miała również istotny wpływ na muzykę w Afryce Północnej. Muzyka arabska jest w dużej mierze określone przez nacisk na melodii i rytmu, w przeciwieństwie do harmonii. To na ogół składa się z pięciu elementów:

 1. System tonalny lub maqem.
 2. Rytmiczne wzory lub awzan.
 3. Instrumenty muzyczne, które zawierają standardowy system tonów i grane są ze standardowymi technikami.
 4. Konteksty społeczne, na przykład miejskich, wiejskich i Beduinów.
 5. Mentalność arabska muzyka, szczególnie przewaga muzyki wokalnej i tendencja do małych zespołów instrumentów.

Afryka Wschodnia

Muzyka Afryki Wschodniej zostało powiedziane, aby świętować "cały sposób życia -. Bydła, wojowników, starsi, dziewczyny, ja, polowania i najazdy ... wesela, pogrzeby, i dzieci, którzy nie mogą spać" Wschodniej Afryki, a zwłaszcza na wyspach Oceanu Indyjskiego, wyglądają jeszcze dalej na wschód do ich muzycznych wpływów. Indyjska, Polinezji i Indonezji tradycje muzyczne można usłyszeć w muzyce rodzimych dla tego regionu. Afryka Wschodnia czerpie również inspiracje z sąsiadami. Są to zarówno Bliskiego Wschodu i Afryki Subsaharyjskiej Afryki mieszane style muzyczne do tradycyjnej muzyki Afryki Wschodniej.

Muzyka tego regionu jest często w połączeniu z tradycyjnym tańcem. Na przykład w Ugandzie muzyka i taniec jest połączonych poczucia rytmu, przy czym sprzężone formy sztuki jest ściśle związana z religią, duchowością i kultu przodków.

Afryki Subsaharyjskiej

Muzyka z Afryki Subsaharyjskiej jest muzyka Afryki ludzie wydają się być najbardziej znane. Muzyka Subsaharyjskiej charakteryzuje się skomplikowanych rytmów i polyrhythmic dźwiękami, stosując podstawową strukturę rytmiczną znany jako cross-beat.

To rytmiczna muzyka jest tyglem tradycji muzycznych w obrocie afrykańskich sąsiadów i europejskich sił kolonialnych, że te kraje okupowane. Tradycyjna muzyka z Afryki Subsaharyjskiej została przeprowadzona do Ameryki Północnej przez niewolników, którzy byli głównie z tego regionu. Tradycyjna muzyka Karaiby, przeszedł wzdłuż via handlu niewolnikami, zarówno w dużym stopniu wpływ i wpłynęły dźwięk tego regionu.

Gatunki muzyczne, takie jak style w Nigerii, opracowane podczas muzułmańskich świąt jak pielgrzymi wrócili z Mekki. Jednym z przykładów jest waka, w którym kobiety śpiewają podczas rytmy są grane na blaszanych z pobitych dysków podłączonych metalowych pierścieni.

Afryce Subsaharyjskiej jest jednym z najdłużej działających i najbardziej tętniących życiem kulturach muzycznych na świecie. Tradycyjna muzyka w tym regionie często nie jest wyłącznie dla celów rozrywkowych. Raczej, muzyka jest związana z wydarzeniami. Istnieją tradycyjne pieśni, które działają podobnie jak ścieżki dźwiękowe do najważniejszych wydarzeń i działań, w tym polowania, porodu, małżeństwa, wyborów politycznych, ku czci przodków i odpierania złych duchów. Są to często tradycyjne tańce towarzyszące piosenki.

Republika Południowej Afryki

South African tradycyjna muzyka dzieli się swoją historią z muzycznych tradycji innych regionów Afryki. Został on stworzony z przenikaniem się rodzimych pomysłów i tych ze świata zewnętrznego. Niewolnictwo odgrywa również istotną rolę w tych tradycji, jak orkiestry niewolników były kiedyś zmuszony do odtwarzania muzyki zachodniej, a więc zaczął wprowadzenie własnych form i tematów do niego.

Na kontynencie dominuje różnorodność, Republika Południowej Afryki może być najbardziej muzycznie zróżnicowany region. Z najwcześniejsze mieszkańcy są przodkami Zulu, Xhosa, Sotho, Tsonga, Tswana i narodów VENDA, a później RPA dzieląc region z Holendrami, Francuzami, Niemcami, angielski, indyjskie i chińskie, nie jest dobrze o mamuta muzyka z których Afrykańczycy wyciągnąć swoje tradycje. Efekty widoczne są również apartheidu na dziedzictwo muzyczne. Dla tych, zwężone przez tych opresyjnych przepisów, muzyka była głównym rynkiem zbytu, aby wyrazić swoje problemy.

Wokalne i chóralne tematy dominują w RPA tradycji muzycznej. Dokładniej, większość muzyki RPA posiada narrację call-and-odpowiedzi. Zulu plemiennych tradycji jest jednym z najbardziej znanych w muzyce Południowej Afryki.

Tradycyjne gatunki muzyczne

Tradycyjne gatunki muzyczne, które nadal wpływają Afryki nowoczesnych artystów to:

 • Apala - pochodzących z Nigerii, jest to oparte na perkusji, wypowiedziane muzyki słowem.
 • Gnawa - Ta muzyka może być wstecz do 16 wieku. Obecnie jest związany z Maroka, ale pochodzi z niewolników w Mali.
 • Isicathamiya - To cappella, call-and-response styl muzyczny ma swoje korzenie w tradycji Zulusów. Został on przyjęty przez współczesnych popularnych muzyków, zwłaszcza w Afryce Południowej, ale jego korzenie sięgają znacznie głębiej.
 • Kwela - Kwela jest bardzo prosta muzyka wyposażony w gwizdek cyny. To pochodzi z Republiki Południowej Afryki.
 • Wassoulou - Pochodzę z Mali, Wassoulou ma silne związki z muzyką arabską. To jest tradycyjnie wykonywane przez kobiety za pomocą dwóch tradycyjnych instrumentach: na karinyang i FLE.
 • Tuareg - Tuareg jest nazwany pokolenia ludzi, którzy go stworzył. Łączy on w sobie wezwanie i wokal-odpowiedź z instrumentów smyczkowych.

Instrumenty afrykańskie

Afrykańskie instrumenty muzyczne nie są wykorzystywane wyłącznie do tworzenia muzyki, są również uważane za dzieła sztuki. Są one starannie rzeźbione i zdobione wzory, koraliki, pióra i farb. Instrumenty afrykańskie są również uważane za duchowe tokeny, uprawniającej do interpretacji boskich muzyk lub przodków wiadomości. Tradycyjne instrumenty afrykańskie są klasyfikowane w następujący sposób:

 • Membranophones - Bębny z błonami rozciągniętych na solidnej powłoki, takie jak bongo, conga i djembe.
 • Chordophones - Instrumenty strunowe, takie jak Koras lub cytr.
 • Aerofonów - Instrumenty dęte, takie jak flety lub trąbki, wykonane z trzciny lub rogów zwierzęcych.
 • Idiofony - rezonansowe ciała stałe, takie jak ksylofon i różne grzechotki i przesiewaczy.
 • Inne Percussion - Mogą to kije deszczowe, dzwonki, a nawet ludzkiego ciała i stóp tupiąc ręcznie klaskanie.

Szeroki Wpływ

Z jego historii i różnorodności, Afryki tradycyjna muzyka posiada wpływ na muzykę w innych częściach świata. Te gatunki społeczeństwa-zmiany bluesa i jazzu można powiedzieć, że pochodzą bezpośrednio z tradycji afrykańskich, wraz z zaskakujących gatunków jak bluegrass. Ponadto popularne zachodnich muzyków, takich jak Paul Simon i Sting figurowały tradycyjne afrykańskie wpływy muzyczne w swoich nagrań i występów, powodując więcej uznania afrykańskiego dziedzictwa muzycznego. Te tradycje kontynent ponadsystemowego muzyczne są fascynujące, a wiedza o nich jest istotne dla tych, którzy chcą trzymać zrozumienia historii światowej muzyki.

Tradycyjny japoński Muzyka

Tradycyjny japoński Muzyka


Muzyka jest integralną częścią kultury w Japonii - kraj jest drugim największym konsumentem muzyki na świecie. Ogólnie, muzyka sprawia, że ​​największy wpływ w Japonii jest tradycyjny japoński muzyka wykonywana przez japońskich artystów. Chociaż instrumenty Zachodnie i wpływy przeniknęły niektóre tradycyjne style japońskie, nadal istnieją Znaczne różnice w podejściu między muzycznej zachodniej i tradycyjnej muzyki japońskiej.

Tradycyjne japońskie Muzyka: Gatunki i Instrumenty

Najwybitniejszym różnica między zachodniej muzyki i muzyki azjatyckiej, że muzyka jest na ogół pozbawiona azjatyckich zauważalny beat. W Japonii tradycyjna muzyka wydaje się być bardzo gładka i spokojna. W większości przypadków, improwizowana muzyka, choć istnieją pewne tradycyjne kompozycje liryczne ballady i które były przekazywane ustnie.

Następujące gatunki są jednymi z najważniejszych tradycyjnych form muzycznych w Japonii:

Gagaku

Gagaku jest klasyczna forma muzyki, która powstała w Imperial Court od starożytności. Jest uważany za najstarszą formę japońskiej muzyki. Gagaku można podzielić na dwie podkategorie: Kangen, który jest wyłącznie muzyka instrumentalna i Bugaku, który łączy muzykę z tańcem. Gagaku pożyczył ciężko od tradycyjnej muzyki klasycznej w Chinach i Korei, przeszedł się tam iz powrotem między kulturami poprzez handel.

Muzyka wykonywana w kabuki pokazy jest zazwyczaj Bugaku.

Biwagaku

Biwagaku to ogólny termin używany do opisania muzyki, wykonanych z użyciem Baku - cztery ciąg, krótkie krzyż szyi między lutni i gitarze. Jednym z najbardziej powszechnych form biwagaku jest biwa Hoshi - gatunek muzyki, który łączy Biwa z opowiadania. Biwa hoshi wykonawców są również nazywane biwa Hoshi. Najbardziej znana historia biwa Hoshi jest "Opowieść Heiki", który opowiada o 12 wieku klęsce klanu Tairi przez Minimoto. Wiele biwa Hoshi byli ślepi i kobiety. Kobiety w szczególności podróżował po odtwarzanie Biwa i opowiadać historie o duchach.

Taiko

Podobnie jak Biwagasko, taiko dotyczy zarówno instrumentem i gatunek muzyczny. Taiko jest duży bęben, który siedzi na pochyłej platformie gdy muzycy go pobić. Taiko muzyki - lub bęben muzyka - jest czasem wykonywana przez osoby, a czasami przez zespołów perkusyjnych nazywany kumi-daiko. Muzyka Taiko można podzielić na wiele podgatunki, ale to jest szczególnie ważne w buddyjskiej i Shinto muzyki, gdzie towarzyszą pieśni religijnych. Istnieje również wiele chińskich wpływów w muzyce Taiko.

Nohgaku

Nohgaku jest muzyka Noh teatr, którego początki sięgają 14 wieku. W przedstawieniach teatralnych NOH, aktorzy noszą maski i dostarczamy zarówno dialog i teksty monotonnie głosów. Muzyka Noh składa się z powtarzalnych chóru, fletu Hayashi i Tsuzumi bębna. Przedstawienia odbywają się na zewnątrz pod dachem wspartym na czterech pojedynczych kolumnach.

Minyo

Minyo jest japońska muzyka ludowa i jest bardzo rozpowszechniony gatunek pieśni tradycyjnych. Istnieją cztery główne kategorie:

 • Piosenki pracy
 • Pieśni religijne (znane również jako sato karuga)
 • Gromadzenie utworów (szczególnie na wesela i pogrzeby - są to tzw matsuri)
 • Piosenki dla dzieci (Warabe Uta)

Istnieje również kilka instrumentów, które są zawsze częścią minyo, w tym:

 • Shamisen - ciąg trzech lutnie
 • Bębny taiko
 • Shakuhachi - bambusowy flet
 • Shinobue - flet poprzeczny
 • Kane - dzwon strony
 • Koto - 13 ciąg zinger
 • Sanshin - trzy banjo string (stosowany w szczególności w Okinawa)

W dzisiejszych czasach, syntezatorów i instrumentów, jak gitary elektryczne zrobiły ich drogę do tego tradycyjnego gatunku.

Słuchaj muzyki japońskiej

Tradycyjna japońska muzyka jest nadal wykonywana najczęściej w otoczeniu żywych, ale są nagrania można usłyszeć. Deezer posiada dużą bazę tradycyjnych japońskich MP3 muzycznych.

4 Offbeat Miejsca, których nie można przegapić w Rio

Rio de Janeiro jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na półkuli południowej, i nie bez powodu. Odkryte przygody można dopasować pokroju Boulder, Kolorado i Północnej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Posiada również piękne plaże i istnieją ogromne uroczystości karnawałowe. A to tylko początek.

Mimo to większość użytkowników, którzy tylko zobaczyć pomnik "Chrystusa Zbawiciela", Sugar Loaf Mountain, lub plaże Barra da Tijuca brakuje na wielu innych mniej znanych miejsc. Czytaj dalej, aby zobaczyć niektóre z ukrytych klejnotów w Rio de Janeiro, a doświadczyć tego regionu w sposób bardzo niewiele zrobić.

1. Wspinaczka i Tijuca lasem Wodospady

4 Offbeat Miejsca, których nie można przegapić w Rio

Choć wiele osób wie o niesamowitych górach w Rio de Janeiro, wielu nie wie, że rzeczywiście można skalować niektóre z nich. Bez wątpienia, Rio de Janeiro oferuje gościom najlepsze wspinaczki na świecie, i to wyraźnie rysuje skalne-leje z całego świata, z tego właśnie powodu.

Czy chcesz przeskalować góry czy jakiś tradycyjny wspinaczki w Tijuca Forest, jest coś, aby wspinać się w Rio de Janeiro. Jeśli zdecydujesz się zrobić kilka wspinaczki w Tijuca Forest, koniecznie zapoznaj się jedną z wielu pięknych wodospadów w pobliżu. Miasto oferuje również wiele możliwości wspinaczkowe miejskich.

2. Sao Cristovao rynku

4 Offbeat Miejsca, których nie można przegapić w Rio

Obraz przez Eduardo Otubo Flickr

Ta mniej znana dzielnica organizuje codziennie rynku, który napełnia zakupy z muzyką. Nie wiele osób z wizytą do tego ukryty skarb, ale jeśli masz szczęście wystarczy, aby zatrzymać aż do zachodu słońca, mieszkańcy zaczynają grać tradycyjną muzykę brazylijską (zwaną "forro") aż do późnych godzin nocnych.

3. Prainha Plaża

4 Offbeat Miejsca, których nie można przegapić w Rio

Obraz poprzez Flickr przez keetr

To jest wczesne specjalnego przeznaczenia słabo zaludniona plaża z pięknym wody, ale bez wszystkich zatłoczonym turystyki, która dąży do przejść z wakacji. Tylko pamiętaj, aby dostać się do tej plaży przed południu - góry wokół niego rzuciła cień na plaży po zachodzie słońca zaczyna się zanurzyć.

Nawet jeśli to nie było, większość odwiedzających raczej wcześnie wstać i cieszyć się ładna plaża z mniej ludzi, niż brnąć przez przeludnionym bałagan. Ale jeśli nie lubisz się obudzić wcześnie, za znalezienie innego pobliżu brazylijskiej plaży z Travel Guide z Photos4Travel. Czasami, spanie w wystarczy, aby Twoje wakacje tylko, że o wiele lepiej.

4. Noc i Lapa

4 Offbeat Miejsca, których nie można przegapić w Rio

Obraz poprzez Flickr przez Nao lizuka

Rio de Janeiro ma wielkie kluby nocne. Lapa jest jednym z wielu dzielnicach znajdujących się w Rio de Janeiro i używane jako zbiór wybiegiem dawnych dworów. Architektura rozpada został ostatecznie przywrócony, choć, więc to miejsce jest pełen i pulsujące muzyki i zabawy. Przede wszystkim jednak jest to, gdzie nowy renesans kulturalna odbywa się w Rio de Janeiro; tylko w odległości krótkiego dystansu w dół tym odcinku daje zbyt wiele możliwości rozrywki, aby liczyć.

Oczywiście, widząc głównych atrakcji w Rio de Janeiro jest ładne. Kto by nie chciał zobaczyć Copacabana Palace - gdzie zarówno Orson Welles i Ava Gardner grzebania pokoje z powodu nieudanych romansów? Ale jeśli szukasz głębszego doświadczenia z dala od typowych turystycznych oferowanych tam sprawdzić jeden z tych miejsc.

Przewodnik do Bretanii, Francja

Przewodnik do Bretanii, Francja
Bretania jest znany z tych kamiennych pomników.

Bretania, francuskiej prowincji w skrajnej północno-zachodniej części kraju, jest technicznie częścią Francji, ale pod wieloma względami jest to kraina wszystkich własnych. Ludzie Breton, z których większość pochodzi od Celtów, mają swój własny język, własny styl ubierania, własną religię, własną muzykę i własne zwyczaje. Ponad cztery miliony ludzi żyje w tej historycznej prowincji dziś, większość w głównych miastach Nantes, Rennes i Brest. Morze zawsze było ważne do tego półwyspu prowincji, ograniczony od północy przez Kanał La Manche, a na południu przez Zatokę Biskajską. Znani mieszkańcy regionu obejmują Chateaubriand pisarz i badacz Jacques Cartier.

Historia

Historia Bretanii sięga okresu paleolitu Epi-w 5 tysiąclecia pne. Megality z tego okresu wciąż stoją w prowincji, głównie w pobliżu miejscowości Carnac. Podczas szczytu Imperium Rzymskiego, obszar ten był częścią Rzymu, podobnie jak większość z Wielkiej Brytanii. To właśnie w tym czasie, że brytyjscy plemion z całego kanału La Manche utrwalonym w Bretanii. Ten imigracja wzrosła po upadku Imperium Rzymskiego. Bretania zajmuje jej imię (dosłownie, Little Britain) od tych pierwszych osadników, a także jej język Breton, wyprowadzenie walijskim i Cornish. Dopiero w 1488, że Francuzi pokonali ostatnią Breton księcia i Bretania stał się częścią Francji.

Kultura

W tym dniu, kultura Breton wywodzi tyle samo lub więcej z celtyckich obyczajów, jak to robi od Francuzów. Breton jest używany przez większość mieszkańców Bretanii i znaków drogowych i sklepów namioty w prowincji przewozu w obu językach. Tradycyjna muzyka Breton, liryczna muzyka ludowa, która zawiera harfę celtycką, słychać w całej Bretanii. Popularne festiwale letnie, zwane fest noz, odbywają się w całej Bretanii, i świętować muzykę i kulturę regionu. Najstarszym z nich jest Festivale de Cornouaille, która odbyła się w Quimper. Tradycyjny strój Breton wciąż widniał przez wielu starszych Bretons. To jest wspólne, aby zobaczyć białe coiffes Ubiory głowy noszone przez koronkowe kobiet w regionie.

Zwiedzanie w Bretanii

Przewodnik do Bretanii, Francja
St. Malo

Morze jest nie daleko, w Bretanii. Niektóre z najbardziej malowniczych widoków w województwie są z małych portów i nadmorskich miejscowości Saint Malo. - St Malo, na północnym wybrzeżu prowincji, jest popularnym miejscem turystycznym. Był to również ważny port miasta od średniowiecza. Najczęściej odwiedzaną atrakcją jest stare miasto otoczone murami. Większość z 17 kamienia i 18 wiecznych budynków tutaj zostały zniszczone przez niemieckiego bombardowania w czasie II wojny światowej, ale został starannie odrestaurowany do dawnej urody. Inne atrakcje w mieście to ogromny Chateau de Saint Malo, postmodernistyczną akwarium i grób pisarza Chateaubriand na wyspie port Grand Be.

Monolitów w Carnac - Carnac, na południowym wybrzeżu prowincji, jest najlepiej znana z ponad 3000 prehistorycznych monolity kamienne rzeźby - wolnostojących. Wykuty i wzniesiony przez pre-Celtów, uroczy utrzymuje, że lokalna legenda idealne rzędy kamieni są rzymskie legiony zamieniony w kamień przez arturiańskich czarodziej Merlin.

Quimper - Quimper jest urocze i malownicze miasto w południowo-zachodniej Bretanii, najbardziej znana z ceramiki fajansu, który przedstawia francuskiego życia na wsi. Inne atrakcje to gotycki 13 wieku katedra Saint-Corentin, nazwany dla miasta pierwszego biskupa, stare miasto z brukowanymi uliczkami i urokliwych Naleśnikarnie i Muzeum Sztuk Beaux, pełen obrazów takich mistrzów Pont-Aven jak Bernard, Denis i Maufra.

Kuchnia

Podobnie jak w sąsiednich Normandii, jabłka są główną uprawą w Bretanii. Od tych, Bretończycy produkować obfite cydr, jak również brandy jabłko, zwana lambig. Region jest również ważnym francuskim regionem produkcji piwa. Świeże owoce morza i ryby są podstawą w diecie Breton i odzwierciedlają Breton dawna związek z morzem. Pamiętaj, aby spróbować gallettes, cienkie jak marszczonego nadziewane naleśniki, jajka, szynka i inne pikantne wypełnień. Clafoutis deser atrakcją jest, słodki budyń-jak deser, wykonane z suszonych śliwek.

Zwiedzanie Bretanii

Goście mogą latać w Bretanii Rennes i Brest z Paryża lub wziąć szybki (TGV), pociąg z Paryża do Brest. Noclegi różnią się od hoteli kompleksowe usługi dla małych łóżko i śniadanie zajazdów. Istnieje również kilka ośrodków w stylu zamku w prowincji. Ogólnie rzecz biorąc, pokoje są znacznie mniej kosztowne niż znajdziesz w Paryżu lub w południowej Francji. Wynajem samochodów jest zalecany do zwiedzania okolicy, jak niektóre z najbardziej malowniczych zabytków są poza głównymi miastami.

Atrakcje w Wyspie Kauai

Atrakcje w Wyspie Kauai


Nazywany ogród Wyspa Kauai jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na świecie. Wyspa siedzi w górnej części łańcucha hawajskiej wyspie i jest znany ze swojego naturalnego piękna, jak i jej niezatłoczonych plaż i spokojnej lasów deszczowych. W ostatnich latach, Kauai stała się rajem dla hollywoodzkich filmowców. To służy jako tło dla wielu hitów, w tym Disneya Lilo i Stitch i Jurassic Park, ale nadal zachowuje niefrasobliwe atmosferę.

Najlepsze atrakcje na Kauai

Jeśli planujesz romantyczny miesiąc miodowy, lub jesteś po prostu chcą odłączyć od chaosu, który jest codzienne życie, podróż do Kauai jest jednym będziesz pamiętać przez długie lata. Rajskiej wyspie nie ma sobie równych, jeśli chodzi o naturalnych kamieni. Aby w pełni wykorzystać swojej podróży do tego wspaniałego tropikalnej oazy rozważyć odwiedzenie następujące popularnych atrakcji:

Hanalei Bay

Hanalei Bay znajduje się na północnym brzegu bujne Kauai. Powierzchnia usiana jest małych, nadmorskich restauracji i odległych domów na plaży. Poświęć trochę czasu, aby jeździć na odcinku dziewięć mil od Haena Beach Park do Hanalei. Droga zabierze Cię ponad 10 malowniczych mostów i przez przepływający pola taro. Przebłyski dzikie i chropowaty plaży zapłać około każdym kroku. Nie martw się, jeśli nie można patrzeć na wszystko za pierwszym razem, jak tylko w drodze powrotnej jest zawrócić i prześledzić ścieżkę.

Poipu Beach

Poipu jest obowiązkowa wizyta na plaży na południowym wybrzeżu Kauai. Popularne odcinek piasku oferuje najlepszej pogody na wyspie, a także ogromne mieszkanie przy plaży i rozwalony luksusowe hotele. Odwiedź Spouting Horn, podczas gdy spacerując na plażę. Unikalne formacji lawy powoduje fale wybuchnąć ze skał wulkanicznych, takich jak gejzer podczas przypływu. Plaża jest również idealnym miejscem, aby cieszyć się spektakularny zachód słońca z koktajlem.

Fern Grotto

Żadna podróż do Kauai byłaby kompletna bez wizyty Wailua rzekę i Fern Grotto. Położony pomiędzy miastami Poipu i Princeville, paproci pokryte krople jaskini z liści i dzikich kwiatów tropikalnych. Riverboats przewożą pasażerów do groty natomiast kierowcy mówią opowieści ludowe i hawajskie Serenade gości z tradycyjną muzyką ukulele. Przy ujściu rzeki jest czcigodny Coco Palms Resort, uwieczniony w filmie Elvis, Blue Hawaii, i miejscu ceremonii nocne oświetlenie pochodnia.

Na Pali Coast

Nie wszystkie z Kauai jest rozwijany i pełne turystów. Strome klify Na Pali Coast, znajduje się na północno-zachodnim brzegu Kauai, zaoferowania naprawdę wyjątkowa Hawaje doświadczenie podróży. Brak drogi przemierzać ten obszar. Jedynym sposobem jest śmigłowiec, łódź, lub na piechotę. Miłośnicy pieszych wycieczek przyciąga do trudnym terenie, ale obszar jest zdecydowanie najlepsza dla sprawny fizycznie gości. Wytrwałych turystów są nagradzani na koniec 11-mile Kalalau szlaku z musującego białego piasku Kalalau Beach, dostępnym tylko szlak lub statkiem. Mniej zaawansowani użytkownicy mogą cieszyć się gęste liście, tropikalne kwiaty i liczne wodospady obszaru drodze wycieczkę helikopterem. Można nawet kierowca podwieźć na zacisznej plaży na romantyczny piknik dla dwóch osób.

Waimea Canyon

Znany jako Hawaje w "Grand Canyon" Waimea Canyon jest mniejszy, choć prawie tak dramatyczne i kolorowe, jak jego starszy brat w Arizonie. Ten długi 10 km, 3657 stóp głęboko ukośnik jest ulubionym wśród turystów i mieszkańców. Jest otoczony przez tropikalne Waimea i Kohee państwowych parków, zarówno wypełnione kilometrów szlaków turystycznych nadających się do wszystkich poziomach zaawansowania, a także wielu malowniczych widoków. Obszar ten jest również doskonałym miejscem na piknik lub romantyczny pobyt na jedną noc w jednym z domków w stylu rustykalnym parkowych.

Menehune Fishpond

Wybierz się w podróż w czasie do tyłu, podróżując do Menehune Fishpond znajduje się na południowo-wschodnim narożniku Kauai. Strona jest rzeczy z hawajskich legend. Mówi się, że grupa "wczesnych ludzi" na Hawajach zostały zaskarżone do budowy staw w ciągu jednej nocy. Obszar jest teraz otoczony drzewami mangrowe i oferuje spokojny wypoczynek dla tych, którzy chcą uciec od codziennego zgiełku i gwaru.

Luau

Nie można latać aż do Kauai bez przeżywa autentyczne Hawaiian luau. Smitha Tropical Paradise Luau, położony w State Park Wailua rzeki jest jednym z najlepszych na wyspie. Dine na lokalnych ulubionych takich jak poi, Kalua świni, lomi łososia i kokosowego Haupia siedząc wśród rodzimych roślin i zwierząt znajdujących się w 30-hektarowym ogrodzie botanicznym.

Porady dotyczące podróży

Nick Kauai Garden Isle przystoi ponieważ obszar jest jednym z najbardziej zielonych miejsc na ziemi. Jednak, soczysty, zieleni piękno wyspy jest jako bezpośredni skutek obfitego deszczu widzi każdego roku. Średnie Kauai 100 cali opadów roku, dzięki w dużej części na Mount Wai'ale'ale. Wiecha na więcej niż 5000 stóp wysokości, jest deszczowy miejsce na świecie, średnio rocznie ponad 460 cm deszczu. Jeśli planujesz odwiedzić Kauai zachować płaszcz przydatna, zwłaszcza jeśli są zwiedzania wschodniej stronie lub nawietrznej stronie wyspy. Jeśli szukasz pracy na hawajskiej opalenizny, a następnie zatrzymać się po stronie zachodniej lub zawietrznej stronie wyspy, która widzi więcej słońca w danym dniu.

Feng Shui Zespoły muzyczne Muzycy

Feng Shui Zespoły muzyczne Muzycy


Po wyłącznie miejscowych do Chin, feng shui, zespoły muzyczne, muzycy i filozofie rozprzestrzeniły się po całej planecie. Feng shui muzyka oparta jest na teorii pięciu chińskich tonów i zasady yi ching, który znany jest również jako ying yang teorii. Celem muzyki jest pomóc poprawić jakość życia słuchaczy poprzez inicjowanie energii poprzez zwolnienie dźwięku.

Jak to działa?

Zgodnie z zasadami Księgi Przemian Cykle Elemental Music, pięć elementów odpowiadają narządów w organizmie człowieka. Teoria działa jak ying i yang. W szczególności, elementy ziemi, metalu, drewna, ognia i wody odpowiadają odpowiednio z organami śledziony, płuc, wątroby, serca, i nerki. Ponadto narządów ciała człowieka odpowiadają określonym rodzajem muzyki Feng shui. Te pięć trybów muzyczne z tej starożytnej muzyki stosowane w Chinach są kung, Shang, cheuh, jyy i yu. Tryby te wykorzystać elementy muzyczne, takie jak rytm, melodia, oprzyrządowania, intensywności i tekstury z korzyścią dla ciała ludzkiego poprzez poprawę funkcji narządów poprzez nadanie im bardziej efektywną pracę.

Muzyka i Chi

Tradycyjna muzyka chińska może inspirować chi. Według starożytnych zasad feng shui, chi może krążyć w organizmie człowieka, aby przejść do pięciu organów. Może również przekazać choć obszar, w którym muzyka jest odtwarzana w drodze prawidłowo organizowanie i jazdy na rowerze z pięciu elementów. Wszystkie pięć elementów odpowiadają znalezione w starożytnej chińskiej muzyki pięciu kolorach. Dzięki dobremu łączenia elementów w kolorach, feng shui muzyka może zwolnić bardzo mocny i pozytywnej energii, która wejdzie w ciało i doprowadzić do zdrowia, szczęścia i pomyślności.

Akupunktura i Feng Shui Muzyka

Większość urzędów akupunktury włączenie Feng Shui muzykę do zabiegów akupunktury. Kojąca muzyka mówi do produkcji uspokajające, które rozluźnić mięśnie i ułatwić igieł. Feng shui muzyka jest wykorzystywana do zwiększenia starożytną gojenia leku akupunktury.

Informacje na temat Feng Shui, Zespołów Muzyki, Muzyków

Feng shui muzyka ma kojąco na wielu współczesnych muzyków, którzy korzystają z dawnych zasad feng shui, aby pomóc im się zrelaksować i skoncentrować. Paula Abdul stosować feng shui, podobnie jak wiele innych alike muzyków i melomanów.

Gdzie znaleźć Feng Shui Muzyka

Feng shui muzyki można znaleźć w większości sklepów muzycznych. Może on również być zakupiony online w Amazon.com

Element, zwierzęta i Feng Shui Muzyka

Muzyka zwierząt są przeznaczone do uwalniania elementy feng shui, które odpowiadają.

Wąż

Według teorii Feng Shui, wąż jest związany z centrum. Organami śledziony i żołądka są więc związane z muzyką węża. Ziemia jest elementem wąż. Ta muzyka może wznieść duszę. Intencją muzyki jest uwolnienie energie ziemi. Wąż jest związana z tonem kung.

Smok

Smok związany z elementem drewna. Drewna zależy od napięcia Chueh, co pozwala na wątrobę. Muzyki smok przeznaczone do uwalniania energii drewnianego elementu.

Żółw

Ó jest związany z elementem wody. Element wody posiada cechy zaradności i elastyczności. Woda związana z chińskiej tonu Yu. Woda działa na nerki. Muzyka Woda ma odżywiają i uspokoić ludzkie ciało.

Feniks

Phoenix jest związany z elementem ognia. Przeciwpożarowej stanowi jyy sygnał, który działa na serce. Ogień ma cechy intuicji i pasji.

Tygrys

Tygrysa jest związany z elementem metalu. Metal jest związana z tonem Shang chińskiego. Metal działa na rzecz pomocy płuca.

Starożytna Muzyka w świecie współczesnym

Feng shui muzyka rozprzestrzeniła się na całym świecie, i zastosowania terapeutyczne okazały poprawy chi wielu ustawień biurowych, zwłaszcza biur chiropraktyka i akupunktury. Feng shui zespoły, muzyka, muzycy i instrumenty stały się popularne, stosując starożytne zasady Chińczycy praktykowane przez tysiące lat.

Kwanzaa Inne

Kwanzaa Inne
Tkania tradycyjnych afrykańskich gobelin dać jako część prezent zamian Kwanzaa.

Działania Kwanzaa można delektować się na imprezie Kwanzaa lub w ciągu tygodnia wypoczynkowego, 26 grudnia przez 1 stycznia.

Zabawa Zajęcia dla Kwanzaa

W przeciwieństwie do Bożego Narodzenia lub Wielkanocy uroczystości, Kwanzaa nie jest typowe święto religijne. Nacisk kładzie się na nauczanie tradycyjne wartości afrykańskich i doceniają dziedzictwo Afrykanów i Afroamerykanów podczas tygodniowego świętowania.

Gry

Gry i zabawy nie tylko najlepsze lodołamacze, ale zachować osób Margaritę i zatłoczone, gdy oczekują oni na Karamu. Podzielić dzieci i dorosłych na oddzielne grupy, zespołu je w górę lub po prostu niech każdy, wybrać to, co piques ich zainteresowanie. Gry takie jak Myrshim i Mancala są świetne do poruszania się rzeczy rozpoczęte.

Inne Żywność

Ponieważ święto częściowo pochodzi z tradycyjnych afrykańskich spotkań zbiorów, jedzenie i gotowanie jest często duża część uroczystości. Hosting wymianę receptury, tradycyjne receptury Kwanzaa jest wspaniałe działanie, które zarówno dorośli jak i dzieci mogą uczestniczyć w.

Wymiana Prezent

Podczas Kwanzaa, dzieci i dorośli wymiany darów, chociaż jest to bardzo różni się od wymiany Christmas gift obchodzone zarówno świeckich i religijnych Amerykanów, 24 grudnia oraz 25 Zamiast tego koncentruje się na co domowe prezenty, zwłaszcza tych, które zostaną docenione przez szczególności odbiorcy.

Osobiste umiejętności i doświadczenie w wielu dziedzinach mogą być użyte do wykonania następujące dary:

 • Wspaniały Mkeka
 • Biżuteria Clay kwanzaa
 • Kinara
 • Kwanzaa wotywna Kamienny Fleck
 • Woodland Kinara
 • Dziedzictwo Tabela Runner
 • Kwanzaa Bowl

Rękodzieło Kwanzaa dla dzieci

Dzieci, nawet te bez dziedzictwa afrykańskiego lub afroamerykańskiego, często są zafascynowani dowiedzieć się o świąt i może zapytać, co jest Kwanzaa. Po omówieniu znaczenia uroczystości, dorośli mogą pomóc wzmocnić lekcje, wykonując czynności Kwanzaa i rzemiosła z dziećmi. Crafting razem jest to świetny sposób, aby pomóc dzieciom w nauce o obchodach kultury. Pomysły obejmują:

 • Wykonywanie łańcucha papieru siedmiu zielonych, czerwonych i czarnych pierścieni
 • Tkania maty Mkeka z kolorowego papieru budowy
 • Nawlekania koralików na kolorowe plastikowe bransolety sprężystych
 • Malowanie na zewnątrz kubka jedności

Dzieci mogą także pomóc poprzeczny coś z planowania zdarzeń kontrolnej Kwanzaa partii. Przekazać im kilka papierowych konstrukcji, klej, nożyczki i czasopisma, markery. Niech się zaproszenia i zabawy, aby wysłać do rodziny i przyjaciół na ucztę Kwanzaa, zwany Karamu.

Kwanzaa Tartaki Karamu

Głównym celem strony Kwanzaa byłoby Karamu, święto Kwanzaa 31 grudnia odbyło Oprócz dużego posiłku, ludzie mogą dzielić się trochę historii kultury, historii, poprzez bajki, piosenki i taniec.

Uroczyste świętowanie Sugerowana format i strukturę. Układ i ostrości święta został opracowany przez założyciela dr Karenga i mogą śledzić ten zasugerował programu Kwanzaa Karamu:

 1. Kukaribisha (Powitanie)
 2. Kuumba (Remembering)
 3. Kuchunguza Tena Tena Na Kutoa Ahadi (Ponowna ocena i Recommitment)
 4. Kushangilla (Rejoicing)
 5. Tamshi la Tambiko (komunikat libacja)

Jednak rodziny, którzy nie są zaznajomieni z historią Kwanzaa nie może czuć się komfortowo, zgodnie ze strukturą określoną przez Karenga, zwłaszcza jeśli nie są one pochodzenia afrykańskiego.

W takich przypadkach, zwykle, gdy Kwanzaa obchodzony jest zapewnienie edukacji w różnorodności kulturowej, gospodarz może chcesz porozmawiać chwilę o znaczeniu afrykańskiego dziedzictwa kulturowego przed rozpoczęciem uczty Karamu. Zawierać informacje i fakty na temat tradycyjnego programu, nawet jeśli nie jest on następnie. Przez cały obiad, grać tradycyjną muzykę afrykańską w tle. Po kolacji jest na kilka słów podziękowania mogą być podane, a następnie więcej muzyki, a nawet tańczyć.

Ozdoby na imprezie Karamu mogą obejmować:

 • Czerwone, czarne i zielone kolory
 • Tradycyjne afrykańskie, koce tkaniny ścienna lub farbowanie
 • Z drewna i tkaniny kosze
 • Zebrane owoce i warzywa
 • Świece w Kinara
 • Grafika lub rzeźby, które obchodzi Afryka, Afrykanów i Afroamerykanów


Siedem dni święto afrykańskiego dziedzictwa oferuje wiele możliwości wykorzystania działań Kwanzaa wzmocnić przekaz uhonorowanie korzenie kulturowe African-American w.

Strona kwanzaa

Strona kwanzaa


Kwanzaa jest czas na łonie rodziny, przyjaciół i społeczności, a stroną Kwanzaa jest to świetny sposób, aby to osiągnąć. Istnieje kilka sposobów, aby uczcić ducha Kwanzaa przez cały siedem dni świętowania.

O Kwanzaa

Dr Maulana Karenga jest powszechnie uznawany za twórcę Kwanzaa. Wakacje to sposób na Afroamerykanów i Afrykańczyków na całym świecie, aby ponownie połączyć się z kultury swoich przodków i refleksji i świętowania ideały wspólnoty. Centra Kwanzaa na Nguzo Saba lub "Siedem zasad." Są to:

 • Umoja - Jedność
 • Kujichagulia - samostanowienia
 • Ujima - praca i odpowiedzialność zbiorowa
 • Ujaama - Ekonomia Spółdzielnia
 • Nia - Cel
 • Kuumba - Kreatywność
 • Imani - Wiara

Istnieje siedem symbole Kwanzaa, które powinny być ujęte w żadnej partii Kwanzaa. Symbole są:

 • Mazao - upraw
 • Mkeka - Mat
 • Kunara - Świecznik
 • Muhindi - Kukurydza
 • Mishumaa Saba - Siedem Świece
 • Kikombe Cha Umoja - Jedność Cup
 • Zawadi - Dary

Kolory Kwanzaa to czarny, czerwony i zielony. Symbolika kolorów zostały przypisane przez Marcus Garvey; czarny jest dla ludzi, czerwony jest do walki, a zielony jest dla przyszłości i nadziei, które pochodzi z walki.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, Kwanzaa nie jest substytutem dla Bożego Narodzenia lub innego ceremonii religijnej. To może jednak zaoferować substytut europejskich obrazów kulturalnych Bożego Narodzenia, jak Santa Claus.

Kwanzaa Party Pomysły

Zamiast dzikich sprawy, należy podkreślić, partia Kwanzaa więź z rodziną i przyjaciółmi i szansę poznania kultury afrykańskiej. Niektóre pomysły to:

Świeca Oświetlenie Party

W ciągu Kwanzaa siedem świece świecą Powinna być jedna czarna świeca, która świeci w pierwszą noc, i trzy czerwone świece, oraz trzy zielone świece, które są podświetlone na kolejnych nocy. Świece stoją w jednym świecznik, z czerni w centrum, a po lewej stronie czerwony i zielony na prawej stronie. Po czarna świeca świeci, nowa świeca świeci każda kolejna noc, przechodząc od lewej do prawej. Każda świeca ma znaczenia, która odpowiada Nguzo Saba. Możesz mieć małej uroczystości każdego wieczoru, aby zapalić świeczkę całego dnia, podczas którego można wstrzymać do refleksji na temat znaczenia świecy. Zachęcenie swoich gości przynieść tradycyjne afrykańskie opowieści i wiersze, które są istotne dla tego dnia zasady.

Alternatywnie, możesz mieć stronę świecy oświetlenia na pierwszej nocy lub w ostatnią noc Kwanzaa, podczas którego można mieć tradycyjną muzykę afrykańską i opowiadania.

Ujima Party

Ujima jest zasada zbiorowej pracy i odpowiedzialności, i można szanować tę zasadę w zabawny sposób z partii Ujima. Posiadamy grupę rodziną i przyjaciółmi nad do przygotowania posiłku. Zachęcać każdą osobę przyczynić przepis lub składnik do posiłku. Gotować posiłek i dystrybucji żywności, aby mniej szczęśliwych członków społeczności, lub trochę czasu, aby podzielić się posiłkiem z ludźmi starszymi i samotnymi w swojej okolicy.

Kwanzaa Book swap Party

Prezenty są tradycyjnie podaje się dzieciom w czasie Kwanzaa i własnych dyktuje, że każdy prezent musi towarzyszyć książki i przodków symbolem. Zamiast kupować nowe książki, zapraszają dzieci w kręgu rodziny i przyjaciół, aby wybrać jedną z ich ulubionych książek i przedstawić go jako prezent dla jednego z innymi dziećmi. Nawet lepiej, zachęcić starsze dzieci napisać krótki "książkę" o swojej rodzinie lub jakąś część dziedzictwa Afryki, przedstawiają go, i przedstawia je w prezencie. Dorośli mogą dostać się do akcji, jak również, tworzenia własnych książek dla dzieci.

Jeśli wolisz, aby kupić książki Kwanzaa, oto kilka propozycji:

 • Moje pierwsze Kwanzaa Karen Katz
 • Kwanzaa uroczystości Pop-Up Book: Obchody Wakacje z nowych tradycji i świąt przez Nancy Williams
 • Wakacje na całym świecie: Celebrate Kwanzaa: Z świece, Wspólnoty, oraz zbioru owoców przez Carolyn Otto
 • Czarna świeca: Kwanzaa uroczystości Maya Angelou

Obchody Razem

Kwanzaa strona powinna być szansą na refleksję i wspólnoty, a stroniąc się komercji, który jest tak powszechne w tej porze roku. Może być również wspaniały sposób dla osób dziedzictwa Afryki, aby świętować swoją kulturę. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w Kwanzaa, aby ten spokojny czas niezapomniany tygodniowy okazja z rodziną i przyjaciółmi.

Kraj Gatunek muzyczny

Kraj Gatunek muzyczny
Willie Nelson

Muzyka country jest catch-all oznaczenie, że rozwinęła się na przestrzeni lat w odniesieniu do szerokiej gamy podgatunki. Związek między wszystkimi rodzajami muzyki country leży w dźwięku i oprzyrządowania: banjo, gitara, mandolina, skrzypce stali pedału, a gitara akustyczna wspólnie produkować odrębny "brzdęk" związanego z kraju. Lirycznie, gatunek często zajmuje się samotność, ubóstwo, alkoholizm i miłość utracona, zyskując przydomek "białego człowieka blues". Nowoczesna muzyka popularna kraju zaciera granicę między kraju i muzyczny pop / rocka do pogardy purystów, ale teksty często pozostają prawdziwe korzenie krajów.

Wczesne Lata Muzyki Country

Ameryki Południowej, był kolebką muzyki country. Wczesne utwory zostały zabarwione trudności życia w post-Civil War South, powszechne ubóstwo, silnych tradycjach religijnych, a potem skutków Wielkiego Kryzysu.

Korzenie Muzyki Country

Pierwsze muzycy country wziął ich piosenki z opowiadań Appalachów. Byli równie wpływem tego, co później nazwano muzyki bluegrass, muzykę Gaelic spopularyzowana przez szkockich i irlandzkich imigrantów, z których wielu walczyło w wojnie domowej i wspólną ich tradycji muzycznych z ich towarzyszy broni. Kolejny znaczący wpływ wywarli muzyki blues, że pojawiają się prawie jednocześnie był w społeczności African-American, pochodzi z Afryki i starych ballad spirituals slave.

Najpierw Kraj Hit

W 1920 roku, postęp technologiczny w dziedzinie nagrywania, popularności radia i nowiutkim zdolności do transmisji ogólnopolskie transmisje przyczyniły się do rozwoju muzyki country. Pierwszy ogólnopolski country hitem był Vernon Dalhart to Wrak Starego '97, wydany w 1924 roku, choć utwór Dalhart to w rzeczywistości pokrywa Henry Whitter w 1923 wersji, która nie cieszył się popularnością w regionie. Muzyka country stał się również znany jako muzyki hillbilly.

Założyciele Muzyki Country

Dalhart może mieć pierwsze trafienie, ale twórcy muzyki country są uważane za Jimmie Rodgers i Carter rodzina.

 • Jimmie Rodgers - Pochodzący z Meridian w stanie Mississippi, Rodgers wziął swoje doświadczenia życia w Mississippi i pisał piosenki, które rozbrzmiewało z publicznością. Był pod silnym wpływem bluesa zyskuje popularność w Mississippi i jest okrzyknięty gwiazdą w obu gatunkach. Jego pierwsze nagrania były z legendarnym Ralph Peer w Bristolu, w stanie Tennessee, w sierpniu 1927 roku dokonano one zaledwie dwa dni po tych jego kolegów założycieli muzyki country, The Carter Family. Rodgers jest znany ze swojego charakterystycznego i jego szybkim Yodel gitary zbioru.
 • Carter rodzina - AP, Sarah i Maybelle przyszedł z gór południowej Wirginii, gdzie były one zanurzone w bluegrass i muzyki gospel. AP podróżował przez górach Wirginii i Karolinie Północnej poszukujących materiału i ma reputację kogoś, kto pożycza się wiele piosenek, które potem prawa autorskiego pod własnym nazwiskiem. Sarah i Maybelle byli muzycy grupy, śpiewa i gra na klawesynie harmonie i gitarze. The Carter Family kobieta otworzyła drzwi dla innych kobiet, aby zaangażować się w muzykę, która była czymś tabu w czasie. Choć wydali pierwszą płytę w 1927 roku, Wojna Carter Rodzina żyje z potomkowie AP, Sarah i Maybelle nadal tworzyć muzykę dziś.

Złoty Wiek Kraj

Muzyka country rządził fale radiowe w 1940, 1950, i 1960, przez dziesięciolecia, w którym wiele z największych gwiazd gatunku, takich jak Bill Monroe, Hank Williams, Sr., i Johnny Cash, nagrywali. Muzyka zaczęła podzielone na kilka podgatunki: hillbilly dźwięk, ballad, dźwięk Bakersfield, a przede wszystkim, rockabilly, który pomógł urodzić rock and roll.

1970: Outlaw Country

W 1970 roku nie było luzu wśród niektórych muzyków z krajów przeciwko, co uznaje się za muzykę coraz bardziej dopracowany i stereotypowy produkowane w Nashville. Chcieli, aby powrócić muzyki country do swoich korzeni w tanim-Tonks, i połączył idolization pionierów muzyki country, jak Jimmie Rodgers i Hank Williams, Sr. z uznaniem muzyki rockowej w 1960 roku.

Hank Williams Jr był jednym z liderów tego ruchu, wraz z Waylon Jennings, Merle Haggard, Steve Young, Willie Nelson i. The Outlaw artyści też często pracował z artystami z kraju rosnące gatunki rocka i odnowione ludowych, takich jak The Flying Burrito Brothers i Emmylou Harris.

1980: Zakładka z country i rocka

W 1980 roku, znaleźć coraz więcej artystów country się z hitami na listach przebojów, a to oznaczało urzeczywistnienie trendu, który jest nadal mocno w miejscu dzisiaj: kraju i rocka zwrotnicy zjawisko. Muzyka country znaleźć pokrywa się z popularną skałą, Southern rock, a nawet miękkich współczesnej muzyki pop i dorosłych. Utwory Willie Nelson, Dolly Parton, Kenny Rogers, a Eagles byli wykres-wykaszarki na liście Billboard Hot 100 w całym 1970 i 1980. Alabama, ogromny sukces zespół country i rock crossover został nazwany Artysta Dekady przez Academy of Country Music.

Tradycyjna muzyka kraj został również dobrze przyjęty, z takimi artystami jak: Randy Travis, Dwight Yoakam i Ricky Skaggs wprowadzenie nowych fanów.

1990: Worldwide Uwaga

Kraj Gatunek muzyczny

Dixie Chicks

Kraj i rock rozjazd tendencja była kontynuowana w 1990 roku. Wraz z rozwojem radia FM, muzyki country przeniesiony z AM na FM i była coraz bardziej doskonalił w bardziej popularnym stylu rozjazdu w celu zadowolenia szerszej publiczności. Garth Brooks i Billy Ray Cyrus cieszył spektakularny sukces z ich muzyki, przynosząc muzykę country na siebie uwagę fanów na całym świecie. Inne krajowe i wybitni artyści z crossovera 1990 były Dixie Chicks, LeAnn Rimes i Mary Chapin Carpenter.

2000 roku do dnia dzisiejszego

Kraj Gatunek muzyczny

Shania Twain

Kraj, który pokrywa się z pop i rocka nadal rządziło dniem, z wyeksponowany na scenie kraju takich artystów jak Lady Antebellum, Carrie Underwood i Taylor Swift. Kraj zwrotnica również poszedł w twardszej kierunku biegunach, dzięki popularności takich artystów jak Eric Church, Brantley Gilbert, i Aaron Lewis, ostatni dawniej grupy rockowej Staind.

Tradycyjna muzyka kraj coraz częściej ogranicza się do odbiorców niszowych. Faith Hill i Shania Twain miał zwrotnicy sukces na listach przebojów, ale puryści twierdzą, że ich muzyka nie ma żadnego podobieństwa do prawdziwych korzeni kraju. W celu utrzymania sprzedaży w górę, wiele dużych wytwórni odchodzi od udostępniania muzyki country wyjątkiem odmiany zwrotnicy, a tak nie jest masową rynku tradycyjnej muzyki country.

W wyniku bitwy rozpoczęła gwiazd Outlaw Country między tradycjonalistami państw i "hit maszyny" Nashville szaleje na. W reakcji na tendencji do kraju, który przecina się do popu, ruch "alt-country" rozwinęła, obejmującą artystów z krajów nagrywania dla niezależnych wytwórni, country i folk singer-kompozytorów wpłynął i kraju skale. Ważne nazwiska w tym podgatunku są Steve Earle, Robbie Fulks, BR-549, a Gniewny Records.

Country Music Awards

Dwa różne organizacje wręczy nagrody za osiągnięcia w muzyce country: Stowarzyszenie Muzyki Country, który daje CMA Awards i Academy of Country Music, która daje ACM Awards.

CMA Awards

Co roku od 1967 roku, Stowarzyszenie Muzyki Country przedstawił CMA Awards, która honorować artystów w takich kategoriach jak: New Artist, wokalistą, Wokalistka, zespół wokalny, muzyk, Entertainer i Piosenka Roku. Wybitni laureaci ciągu roku to:

 • Merle Haggard (1970) - Entertainer of the Year
 • Loretta Lynn (1972, 1973) - Wokalistka Roku
 • Ronnie Milsap (1976, 1977) - Mężczyzna Wokalista Roku
 • Always On My Mind (1982, 1983) - Song of the Year
 • Reba McEntire (1984-1986) - Wokalistka Roku
 • Vince Gill (1991-1995) - Mężczyzna Wokalista Roku
 • Martina McBride (2002-2004) - Wokalistka Roku
 • Kenny Chesney (2006-2008) - Entertainer of the Year
 • Miranda Lambert (2010-2012) - Wokalistka Roku

ACM Awards

ACM Nagrody przyznawane są za Entertainer, Wokalistka, wokalistą i Artysty Dekady. Zostały one zaprezentowane przez Akademię Muzyki Country co roku od 1966 roku Niektóre z nagród przyznawanych przez lata to:

 • Kraj Gatunek muzyczny

  Brad Paisley

  Dolly Parton (1977) - Entertainer of the Year

 • Alabama (1980) - Artysta Dekady
 • Barbara Mandrell (1980) - Entertainer of the Year
 • Hank Williams Jr. (1986-1988) - Entertainer of the Year
 • Garth Brooks (1990-1993) - Entertainer of the Year
 • Dixie Chicks (2000) - Entertainer of the Year
 • Brad Paisley (2006-2010) - Mężczyzna Wokalista Roku
 • Miranda Lambert (2009-2012) - Wokalistka Roku

Country Music Downloads

Jeśli szukasz wielkich pliki do pobrania z kraju wszystkich rodzajów muzyki, masz wiele opcji, w internecie, w tym płatnych pobrań, a także pobierania muzyki za darmo z krajów. Oto kilka doskonałe źródła do pobierania muzyki country.

Amazonka

Kraj Gatunek muzyczny

Carter rodzina z Amazon.com

Od sklepu Amazon MP3, można wpisać nazwę swojego ulubionego kraju artysty, albumu lub utworu, lub przeglądać ich obszerny rozdział muzyki country.

iTunes

iTunes oferuje świat pobierania muzyki na wyciągnięcie ręki. Szukaj ulubionym kraju artysty, albumu lub utworu, lub spojrzeć poprzez ich części do gatunku muzyki country, które można zawęzić do podgatunki, takie jak alternatywne kraju i tradycyjnej kraju.

MP3.com

MP3.com jest jednym z pierwszych przybyłych na scenie muzyki cyfrowej i został silny od 1997 roku znajdziesz wiele bezpłatne pliki do pobrania muzyki country, a może nawet odkryć nowy ulubiony kraj artystę.

Free Music Archiwum

Jeśli chcesz czytać tego, co niezależni artyści mają do zaoferowania, znajdziesz wiele bezpłatne pliki do pobrania z sekcji muzyki country Wolnego Muzyka Archive.

Przeglądaj Country Music

Dzięki wielu podgatunki, różnorodności i barwnej historii, muzyka country jest dość obszerny wątek o długiej i zróżnicowanej listy utalentowanych artystów. Przeglądaj cały ten kraj ma do zaoferowania, poprzez pobieranie próbek różnych utworów z różnych epok.

Ślub w Las Vegas

Ślub w Las Vegas
Poza Ogrody w Bellagio Hotel

Las Vegas słynie z ekskluzywnych pokazów kasyn, i dookoła zegara ogromnych bufetów. To miasto świateł ma inny wniosek do sławy, jednak. Jego łagodniejsze wymogi licencyjne małżeństwo, opcje venue i pakiety ślubne mnóstwo medali dokonać Las Vegas jedną z najważniejszych atrakcji weselnych w kraju. Każdego roku, ponad 90000 wesela są wykonywane w mieście Las Vegas.

Wymagania prawne

Wraz z jego glitzy życia nocnego, który oferuje zabawę i szalone opcje weselne, wymogi licencyjne małżeństwo w hrabstwie Clark, gdzie znajduje się w Las Vegas, są bardziej liberalne niż w innych miejscach w kraju. W związku z tym ludzie gromadzą się w Vegas, aby wziąć ślub.

Małżeństwo licencji

Pary nie są zobowiązane do podjęcia badania krwi, aby ubiegać się o zezwolenie na zawarcie małżeństwa, co przyspiesza proces aplikacji. Tam również nie jest okres oczekiwania, aby uzyskać zezwolenie na zawarcie małżeństwa, więc pary mogą iść do Urzędu Clark County Clerk, ubiegać się o zezwolenie na zawarcie małżeństwa, i pozostawić z licencji w tym samym czasie. Pary muszą stosować razem w osobie o licencję małżeństwa, ale także mają możliwość nadać tempa procesu poprzez wypełnienie wstępnego wniosek online.

Wymagania dla obywatela USA

Wymogi prawne są takie same dla obywateli amerykańskich i obywateli spoza USA (patrz strona licencji pakietu Office małżeństwie Clark County Clerk), więc pary pochodzą z całego świata, aby wziąć ślub w Las Vegas. Non obywatele USA powinni sprawdzić prawa do ich kraju, aby dowiedzieć się, co mają robić, aby ich ślub jest uznawany Vegas powrotem w ich kraju. Chociaż jest to rzadkie, że inne kraje nie uznają w Las Vegas ślub, kilka dodatkowych formalności może być zobowiązany do małżeństwa legalne. Na przykład obywatele Wielkiej Brytanii, muszą uzyskać dwa uwierzytelnione kopie ich akt małżeństwa. Jeden certyfikat musi być złożony w Urzędzie Stanu Cywilnego (General GRO) i druga kopia musi być złożone w apostille z Sekretarzem Stanu Nevada.

Venue Opcje

Las Vegas pomieścić całkiem zakres opcji ślubnych. Czy pary szukasz uciekać, planujemy dużą romans, który obejmuje rodzinę i znajomych lub udać się na co dzień trasy, Vegas może pomieścić wszystkie te pragnienia i więcej.

Opcje Venue wahają się od małych do dużych hoteli, kasyn i kilka, w tym takie, które nie, do małych i intymnych kaplic ślubnych, które oferują różne opcje rozrywki i pakietów. Wiele kasyn mają własne kaplice ślubne gdzie pary mogą pomieścić swoje wesele, a następnie oferują balowych, apartamenty i pokoje prywatne w restauracji i klubów, w recepcji.

Bellagio

Bellagio zapewnia bogate opcje kaplica z wszystkich udogodnień ekskluzywny ślub w Las Vegas lokalizacja może zapewnić. Dostępne są dwie opcje kaplicy w Bellagio - Wedding Chapel Południowej i Wschodniej Wedding Chapel. Południowa Wedding Chapel pomieścić do 130 gości weselnych. East Wedding Chapel przeznaczony do mniejszych i bardziej kameralnych sprawy, która może pomieścić do 30 gości weselnych. Pary mogą zdecydować się na prosty ceremonii lub zawierają dodatkowe pakiety, takie jak zdjęcia i videografią.

Ślub w Las Vegas

Specjalna kaplica pamięci

Specjalna kaplica pamięci

Specjalne kaplicy ślubnej pamięci zapewnia przejazd przez okno, więc pary nie mieć nawet do opuszczenia komfort samochodu powiedzieć swoje śluby. Dla par, które chcą się zmotoryzowanych doświadczenia z niektórymi dodaje przepychu i okoliczności, specjalna pamięci oferuje także opcję "Super Size". Wraz z mówiąc swoje śluby, pary otrzymują bezpłatne limuzyny, tradycyjną muzykę do ślubu, bukiet ślubny, boutonniere pan młody jest, zdjęcia, płyty DVD, a na pokładzie "Nowożeńcy" znak i zderzak naklejki.

Elvis Wedding Chapel

Ślub w Las Vegas

Elvis Wedding Chapel

Elvis Wedding Chapel oferuje parom różnorodne pakiety, z których wszystkie zawierają się odtwórcę roli Elvisa do przeprowadzenia ceremonii ślubnej. Wszystkie pakiety są nazywane po kilka największych przebojów Elvisa. Pakiet podstawowy obejmuje korzystanie z Elvisem Wedding Chapel, odtwórcą roli Elvisa jako officiant ślubu i rozrywki, gdy wykonuje on dwie piosenki Elvisa. Pakiet oferuje również świece, trzy róża bukiet ślubny, boutonniere Groom, podwiązka dla Panny Młodej, transport dla Pary Młodej, parę Elvisa okulary, 24 fotografie cyfrowe, osiem fotografii drukowania i DVD z uroczystości.

Mob Muzeum

Mob Muzeum znajduje się na terenie zabytkowego budynku dawnego sądu federalnego. Muzeum oferuje salę sądową na drugim piętrze budynku na ceremonii locations.The sali sądowej został przywrócony do pierwotnego 1.933 wygląd. Trzy piętra gmachu sądu zapewniają również wiele opcji lokalizacji na wesele. W muzeum można organizować wesela, jak małe, jak kilkanaście osób do 450 osób. Trzeci salon podłoga i policja pokój line-up to tylko niektóre z opcji dla sesji zdjęciowych i lokalizacji odbioru.

Mandalay Bay

Dla tych, którzy szukają bardziej wystawne i tradycyjnych opcji ślubnych, Mandalay Bay oferuje jeden z najbardziej bogatych ślub i wesele miejsc w Las Vegas. Wraz z lokalizacji na ślub i wesele, panny młode mogą tworzyć swoje własne opcje pakietu ślub zawierać fotografię, tort, kwiaty, catering, wystrój wnętrz, oraz inne usługi. Mandalay Bay oferuje nawet parom możliwość webcasting ich ślub, więc goście nie mogą uczynić go w Las Vegas może nadal uczestniczyć w dzień.

Maverick Helicopters

Maverick Helicopters oferuje parom możliwość powiedzenia swoje śluby podczas lotu na niektóre z najbardziej romantycznych i zapierających dech w piersiach miejsc w Las Vegas i okolic. Niektóre z miejsc wiaduktu to Wielki Kanion, Dolina Ognia, Hoover Dam i Lake Mead. Mają specjalny koordynator ślubu na pracowników, które jest wliczone w cenę pakietu, więc możesz być pewien, twój ślub przyjdzie gładko.

Pałac Cezara

Obok tradycyjnych razy ślubne, Pałac Cezara, posiada pakiety ślubne, które zawierają specjalny koordynator ślubu prywatnego, a officiant ślubny, galerię zdjęć, która pozostaje strona internetowa żyć przez trzy miesiące i korzystania z kaplicy na 30 minut. Wypełnij swój wymarzony ślub z pobytu w jednym z ich fantastycznych apartamentów. Spa i Emporer apartamenty zrobić idealne apartamenty miesiąc miodowy dla pary, która chce być obsypany w przepychu.

Ślub w Las Vegas

Kaplica w Luksorze

Smith Center

Smith Center jest w stylu art-deco Performing Arts Center w centrum Las Vegas. Ceremonie są dostępne w pokoju Jazz Kabaret, Reynolds Hall stole montażowym lub w odkrytym dziedzińcu. Kwiaty, fotografii i officiants są dostępne, aby pomóc pary spełniać swoje weselne dzień życzenia. Należy pamiętać, że jeśli pragnienie twojego serca jest wziąć ślub na scenie, musisz zarezerwować więcej niż rok wcześniej.

Luxor

Luxor oferuje szeroką gamę opcji pakietu ślubne spraw intymnych z 20 osób lub mniej, jak i dużych imprez ślubnych z dziesiątek lub setek gości. Wszystkie pakiety obejmują wykorzystanie jednej z kaplic Luxor ślubne, kwiaty, i fotografii. Niektóre z większych pakietów także zawierać jedną lub dwie noce w hotelu.

Venetian

Weneckie pakiety ślubne wahają się od wewnątrz do zewnątrz opcji ceremonii. Hotel ma cztery różne kaplic ślubnych do wyboru, w zależności od liczby gości. Dodatkowe opcje wewnętrzne obejmują ślub na gondoli, która pływa po kanałach w hotelu, na Moście Miłości z widokiem na kanał lub na Wodospad Palazzo. Outdoor lokalizacje obejmują dziedziniec, ogród lub taras. Pakiety obejmują officiant, lokalizację, kwiaty, zdjęcia i wiele więcej.

Treasure Island

Ślub w Las Vegas

Treasure Island Statek Ślub

Jeśli tradycja nie jest na porządku dziennym ślubu pary, które zdecydują się na zawarcie małżeństwa w Vegas wybrali odpowiednie miejsce. Dostępne dla narzeczonych i stajennych, poszukujących inny sposób powiedzieć to innowacyjne i unikalne opcje "ja." Ślub na statku pirackim na Treasure Island jest jedną z opcji za wprowadzenie twist na tradycyjnej ceremonii ślubnej.

New York, New York

Mówiąc śluby ślub podczas jazdy na kolejce górskiej w New York New York ma innej opcji dla par i nadaje nowe znaczenie wyrażeniu "biorąc zanurzyć" w spadku 144 metrów coaster z najwyższym punkcie. Pakiety obejmują kwiaty, fotografii i officiant do przeprowadzenia ceremonii.

Pakiety ślubne

Po pary określić rodzaj ślubu chcą mieć, to jest stosunkowo proste, aby znaleźć pakiet ślubny, który może pomieścić wszystkie lub większość potrzeb. Każda kapliczka, hotel, kasyno i inne rodzaje lokali w Las Vegas oferują pakiety weselne, które wahają się od małych do dużych i może pomieścić prawie każdy budżet. Pakiety ślubne można znaleźć na stronie internetowej dla miejsca i większość witryn pisze się dokładnie, co oferuje pakiet. Większość pakietów mają ceny z nimi związane, ale niektóre miejsca wymagają panny młodej lub pana młodego, aby zadzwonić do cen, które mogą się różnić w zależności od daty i czasu ślubu i dostępności lokalizacji.

Pakiet Włączenia

Pakiety ślubne Las Vegas często obejmują standardowe elementy potrzebne do pary ślub, wesele lub obu. Ceny pakietu może zawierać miejsce dla ceremonii ślubnej, takich jak kaplica, officiant do wykonania ślub, bukiet dla panny młodej, a boutonniere dla pana młodego i ceremonii muzyki. Więcej rozbudowane pakiety mogą obejmować dekoracje ślubne, bukiety dla druhen i boutonnieres dla groomsmen i rodziców, to zawodnik przejściu, fotograf ślubny i więcej.

Kaplica Kwiaty Package przykładu

Ślub w Las Vegas

Victorian Kaplica Kaplica Kwiaty

Podstawowy pakiet w kaplicy Kwiaty, na przykład, zawiera:

 • Ręcznie wiązanej Bukiet róż
 • Pana młodego róża boutonniere
 • (14) 4 x 6 zdjęć ceremonia
 • Ślub DVD
 • Transmisja na żywo przez Internet
 • 8 godzin przeglądania internetu

Dodaj na opcje obejmują transport limuzyną do iz hotelu małżonków CD i muzyki.

Paris Hotel i kasyno Pakiet Przykład

Dla bardziej skomplikowany przykład pakiet ślub, Paris w Las Vegas oferuje dziewięć różnych pakietów ślubnych, z których do wyboru. Jego najbardziej kompleksowy pakiet all inclusive, więc oferuje kilka:

 • Weselna próba dzień przed ceremonią
 • Lokalizacja ślub
 • Prywatna suita poczekalnia
 • Wybór nagranego ślubu muzyki
 • Korzystanie z koronkowymi łukami PEW
 • 200 dolarów kredytu w stronę kwiatów kwiatowy
 • Profesjonalna fotografia uroczystość to najbliższej rodziny i wesele
 • Studio fotografii sesji dla panny młodej i pana młodego
 • Jedna godzina na tle nieruchomość trasy dla panny młodej i pana młodego bezpośrednio po ceremonii
 • Wybór wielkości 20 fotografii 4 x 6
 • Ceremonia ślubna DVD
 • Butelka szampana
 • Para szampana Paris / Bally
 • Podwiązki koronki Panny Młodej
 • Dwa bilety wycieczkowe Wieża Eiffla
 • Płatki róż dla małżonków pokoju
 • Koordynator ślubu Prywatne
 • Dwudniowy pobyt w apartamencie z dwoma sypialniami w Bally
 • Miejsce odbioru
 • Dwupoziomowy tort weselny
 • Wino
 • Dom szampana na grzanki
 • Importowanych i krajowych wyświetlacz sera

Wskazówki i porady

Las Vegas jest jak żadne inne miasto w kraju, co sprawia, że ​​to wyjątkowe miejsce do organizacji ślubu. Jego wyjątkowość przynosi również kilka rzeczy, aby mieć świadomość, kiedy planujesz ślub tam.

Las Vegas oferuje cały rok słoneczną pogodę, ale niektóre miesiącach letnich są blisteringly gorąco. Temperatura może wzrosnąć do ponad 100 stopni w ciągu dnia, co niewygodne do noszenia formalnego ubrania i łatwo oznaczać upadek tortu, który jest transportowany w pustynnym upale. Ogólnie rzecz biorąc, wysokiej temperatury to odbywać między miesiącach od maja do września. Robi się ochłodzić w nocy, więc alternatywą jest gospodarzem wieczoru, a nie ślub w ciągu dnia w tych terminach.

Rozejrzyj z hoteli i kasyn i innych miejscach. Dowiedz się, kiedy ich ceny poza sezonem są dostępne. To może zaoszczędzić setki, a nawet tysiące dolarów na rezerwacji i hosting Las Vegas ślub.

Chanuka Strony

Chanuka Strony


Chanuka to czas, aby zebrać razem i świętować z rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Dowiedz się o tradycji, żywności i gier, które są częścią tego osiem dni festiwalu i budować swoją partię wokół nich.

Co to jest Chanuka?

Chanuka to święto żydowskie, które rozciąga się na osiem dni i upamiętnia historię tłumienia w religii żydowskiej i ponownego otwarcia Świątyni Jerozolimskiej. W tym oryginalnym ponownego otwarcia, stał się cud. Gdy Juda Makabi chciał ponownie włączyć Temple menorah, nie było tylko tyle oleju, aby utrzymać się świeci na jedną noc. Cudem, menora pozostała zapalona przez osiem dni, ponieważ, zgodnie z tradycją, światła nigdy nie są wydmuchiwane. Zamiast tego, są one dopuszczone do nagrywania, aż wyjdą na własną rękę.

Tradycje Chanuka

Istnieją pewne tradycje, które są integralną częścią każdej Chanuka celebracji.

Dekoracje

Chanuka Strony

Chociaż możesz pominąć zdobienia całkowicie, można dodać do świątecznego poczucia Twojej uroczystości dodając akcenty niebieskim, srebrnym i białym odzwierciedlać kolory izraelskiej flagi. Podstawą w każdej celebracji Chanuka jest menora używane w specjalnej ceremonii oświetlenie świec.

Menora

Oświetlenie menorah, rodzaj kandelabrów, które posiada dziewięć świece, rozpoczyna się w pierwszą noc Chanuki. Jedna świeca jest dodany do menory i zapalił każdej nocy, zaczyna się po prawej stronie w pierwszą noc, przełączanie w lewo na drugą noc, a następnie na przemian od prawej do lewej na kolejnych nocy. Ostatnia noc Chanuki, wszystkie świece, w tym świecy Shamus w centrum, świecą Shamus świeca ma innej wysokości od innych świec, dzięki czemu można łatwo odróżnić podczas ceremonii.

Ponieważ świece menorah nigdy nie są wydmuchiwane, należy czuwać, aż będą się uniknąć zagrożenia pożarowego.

Trzy Błogosławieństwa

Istnieją trzy tradycyjne błogosławieństwo modlili się podczas ceremonii oświetlenie świec / rozniecania. W pierwszą noc, wszystkie trzy błogosławieństwa są recytowane, ale tylko dwa pierwsze błogosławieństwo odmawiane są na następujących noce. Usłyszeć każde błogosławieństwo recytowana w całości na Chabad.org.

Śpiewanie Ma'oz Tzur

Po uroczystości świec, wiele celebransami lubią śpiewać Ma'oz Tzur, tradycyjną piosenkę Chanuka. Piosenka jest o zbawienie, prześladowań i uwielbienia Boga za pomoc naród żydowski, aby przetrwać. Posłuchaj nagrania piosenki i czytać teksty.

Prezenty

Po obiedzie czas na exchage prezentu. Jeden prezent jest zwykle podane za osobę na każdej nocy celenration. Te prezenty nie muszą być drogie, ale naprawdę powinien być zrozumiały dla osoby, która je otrzymuje.

Tradycyjne Chanuka Żywności

Jest to wieloletnia tradycja służyć latkes podczas obchodów Chanuki. Latkes placki ziemniaczane są małe lub naleśniki, które są smażone na patelni w oleju i podawane z musem jabłkowym i śmietaną jako przyprawy.

Chanuka Strony

Latke Receptura

 • 5 dużych potates, obrane i starte małe
 • 1 cebula, obrane i starte małe
 • 4 jajka, lekko pobity
 • 1/3 szklanki mączki macy
 • 1 łyżeczka soli, w razie potrzeby
 • 1/2 łyżeczki pieprzu, w razie potrzeby
 • 1/3 filiżanki oleju jadalnego preferowanych
 1. W misce połączyć starte ziemniaki i cebulę i wymieszać razem.
 2. Dodać roztrzepane jajka i dobrze wymieszać.
 3. Następnie pracy w macy posiłku, solą i pieprzem.
 4. Rozgrzej olej w średniej wielkości patelni, i upuść w latke ciasto jedną łyżkę na raz. Smażyć na złoty kolor z jednej strony, a następnie włączyć i smażyć z drugiej strony.
 5. Odcedzić latkes na papierowym ręczniku, aby wchłonąć nadmiar oleju, i służyć im na talerzu z musem jabłkowym i śmietaną na stronie.

Sufganiyots

Sufganiyots są galaretki pączki, które są smażone w oleju. To doskonała seria filmy pokazują jak zrobić te specjalne smakołyki chanukowe dla waszego zgromadzenia.

Chanuka Strony

 • Składniki na Sufganiyot
 • Dodać do ciasta
 • Wyrobić i Raise
 • Kształt ciasta
 • Smażyć ciasta
 • Wypełnienie Sufganiyot

Gry tradycyjne

Chanuka Strony

Tradtional gry zapewniają rozrywkę dla młodzieży w swojej partii.

 • Bączek: Obracanie Drejdel jest ulubionym zajęciem Chanuka dla dorosłych i dzieci. Bączek tradycyjnie polega na wydawaniu pieniędzy na i biorąc pieniądze z puli centralnej, ale jeśli nie chcesz grać na prawdziwe pieniądze, zawsze można zastąpić monety czekoladowe (czekolada Gelt) lub innych cukierków. Bączek zawiera płaski szczyt i jest oznaczony czterech hebrajskich liter. W zależności od listu, który pokazano po Bączek wiruje i zatrzymuje się, gracze mogą lub nie mogą otrzymać część lub całość puli. Wiele rodzin zdecydujesz się grać, dopóki jedna osoba wygrała całą pulę. W tym czasie, wygrane są zazwyczaj podzielone równo między wszystkich graczy.
 • Muzyczne krzesła: krzesła muzyczne jest inna strona ulubiona Chanuka. Za dodatkową niespodzianką, odtwarzać muzykę klezmerską lub tradycyjną muzykę żydowską ludowej.

Powód Celebration

W całym zgiełku planowanie i przygotowanie, najważniejsze jest, aby pamiętać, prawdziwy powód do świętowania. Zaplanuj cudowne razem i utrzymać rodzinę, przyjaciół i wiarę prawdziwą ostrość wieczorem.

Gitary akustyczne z litego drewna

Gitary akustyczne z litego drewna

Mocny odgłos litego drewna gitar akustycznych jest bardzo pożądana cecha dla gitarzystów akustycznych. Te rodzaje gitar oferują trwałość i jakość dźwięku, który jest rzadko spotykane w ich kuzyni laminatu treściwe.

Ogólnie rzecz biorąc, gitary z litego drewna są zwykle wyższe od cen gitar laminatu mocny i dlatego są zwykle zachowują się bardziej poważne, często profesjonalnego gitarzysty. Jednak co z litego drewna gitarowe w cenie koszty zazwyczaj składa się w jakość, trwałość i tonu. Do poważnego gitarzysty, gdzie dźwięku i trwałość są ważne, stałe gitary ciała są must-have. Istnieje wiele firm, które sprawiają, że wysokiej klasy drobnego ciała stałego akustykę. Chociaż gitary laminat-ciała są bardziej popularne ze względu na niższe koszty, dźwięk i jakość stałych akustyki ciała jest coś, co przyciąga wszystkich gitarzystów szuka czystszy, pełny dźwięk z ich urządzenia.

Funkcje z litego drewna Gitary akustyczne

Lite drewno gitary akustyczne są zasadniczo gitary z organami wykonane z kawałków drewna litego. Oznacza to, że górna gitary jest wycięta z jednego kawałka drewna, co jest do tyłu i po bokach. Szyja jest wykonany z jednego kawałka drewna. Jest to w przeciwieństwie do laminowania gitary ciała, gdzie drewno zwykle składa się z kilku części sklejonych ze sobą.

Wspólne cechy gitary z litego drewna to:

 • Bogatszy dźwięk: Jakość drewna nadaje się do bogatszego, pełniejszego brzmienia z gitarą, w przeciwieństwie do "martwego" zwykle sygnał, że można usłyszeć na wielu tańszych laminowanych gitary ciała.
 • Sustain: gitary z litego drewna produkować więcej Sustain dźwięków granych, jak również oferuje większy zakres projekcji w dźwięku. Jest to szczególnie przydatne dla gitarzystów akustycznych, którzy mogą grać w improwizowanych ustawień, takich jak tradycyjne muzyków ludowych i mogą potrzebować możliwe najlepszą projekcję naturalnego dźwięku.
 • Starzenie: ciało stałe gitary lepszego dźwięku jako drewna są wykonane z wieku. Mimo, że te rodzaje gitar potrzebują więcej opieki i uwagi niż drewnianych, laminowanych gitary ze względu na wilgotność i temperaturę zmian czynników, stają się mocniejsze i bardziej dojrzały w ich wieku. To pomaga im zachować swój bogaty, pełny dźwięk w miarę upływu czasu.

Różnych marek litego drewna Gitary

Istnieje wiele różnych producentów akustyki z litego drewna. Historycznie te gitary były w wyższym przedziale cenowym, ale w ostatnich latach ceny były na ogół dzieje w dół. Produkcja i stałej drewna laminowanego-Hybrid gitar, w części, w tym pomógł redukcji ceny.

Tu jest nie wyczerpująca lista popularnych akustyki litego drewna:

 • Washburn D48SW Wszystko Gitara akustyczna z litego drewna: to make gitary składa się z solidnej płyty rezonansowej wszystko, z tyłu i po bokach.
 • Guild GAD-50 Iced Tea Burst Gitara akustyczna: Ten szczególny marka gitarze Guild jest wykonany z indyjskiego palisandru do tyłu i po bokach, a także posiada solidną pudła świerk. Szyja jest doskonały przykład kunsztu akustyki litego drewna tym, że jest wykonany z jednego kawałka drewna mahoniowego.
 • Fender edycja limitowana ESM-60 60. rocznica Acoustic / Electric Guitar: Ta gitara jest jednym z droższych pozycji na rynku dla gitar akustycznych, a to jest z litego świerku Sitka pudła, a także szyi mahoń.

Istnieje kilka przykładów wysokiej jakości gitary ciała stałego tam. Cena jest zawsze czynnikiem przy wyborze gitary, ale wymagający gracz zazwyczaj szukają najlepszy dźwięk i najbogatszym sygnał dostępny jest w ramach ograniczeń budżetowych. Gitary z litego drewna są prawie zawsze warto pcha te limity budżetowe.

Gdzie znaleźć Twarde Gitary nadwozia

Każdy porządny sklep muzyczny zazwyczaj prowadzi szeroki wybór akustyki z litego drewna. Oczywiście, te gitary można kupić prosto od dealerów. Istnieją również pewne zasoby online, które mogą być przydatne przy poszukiwaniu właściwej gitary.

 • Ballews Muzyka jest sklep internetowy, który prowadzi szeroki wybór solidnych gitar akustycznych ciała.
 • Guitar Center to kolejna strona, gdzie można znaleźć wiele stałych gitary ciała.

Chociaż zakup gitary ze stron internetowych nie daje możliwość wypróbowania przed zakupem na gitarze, że lokalny sklep ma, jeden dodatni o gitary z litego drewna jest to, że jakość dźwięku jest prawie niewypowiedziane gwarancji. To zwalnia gitarzysta tylko martwić się o znalezienie na gitarze, który pasuje w prawo i czuje się dobrze grać.

Pomysły Dziękczynienia dla Domy opieki

Pomysły Dziękczynienia dla Domy opieki


Pomysły Dziękczynienia dla domów opieki mogą być tradycyjne lub mogą wprowadzić jakieś nowe działania, aby z tej okazji. Podczas gdy niektórzy mieszkańcy mogą iść do domów rodziny lub przyjaciół, wielu pozostanie w domu opieki brakuje tradycyjnej działalności są dzielone w przeszłości z ich bliskimi. Blisko Święta Dziękczynienia, może nawet zaoferować imprezy, które obejmują rodziny jego mieszkańców w obchodach.

Tradycyjne Pomysły

Przez lata, domy opieki obchodziliśmy Święto Dziękczynienia z niektórymi wiekowych tradycji, że rodziny z całej Stany Zjednoczone obchodzą każdego roku. Te klasyczne imprezy pomóc wielu seniorów przystosować się do życia w domu opieki, ponieważ istnieją pewne znane działania. Te tradycje są często komfort w latach zmierzchu.

Thanksgiving Dinner

Większość domów opieki oferują Dziękczynienia lub Turcji, tłuczone ziemniaki i farszu. Są to potrawy, które mieszkańcy uznają od czasu były one dzieci do dnia dzisiejszego. Zazwyczaj kilka traktuje są wyrzucane, jak również, takich jak ciasto z dyni. Dziękczynienie ciasteczka, pokroić w tradycyjnych kształtach, takich jak indyki, dynie i rogi obfitości są również mile widziane traktuje wokół Święto Dziękczynienia.

Dekoracje

Dodawanie kilka dotyka Dziękczynienia tematyczne do wspólnych obszarów społecznych domu opieki i poszczególnych pomieszczeń można ustawić nastrój na wakacje. Róg obfitości wypełniony dyni, kukurydzy, dyni i innych jesiennej produktów sprawia, że ​​kolorowe centralny w jadalni lub działalności pokoju. Okna w pokojach mieszkańców mogą być urządzone w jasnych kolorach liści wyciętych z kartonu, tkanin, pianki rzemiosła lub półprzezroczystego papieru lub tworzywa sztucznego. Wzory mogą być wycięte z nadrukiem lub kolorowe liście mogą być wycięte z papieru z nadrukiem. Papieru budowy lub rzemieślnicze liście piankowe mogą być wykorzystywane do tworzenia wianków dla drzwi lub pomieszczeń rezydentami. Klej do liści winorośli lub styropianu z bazy. Dodaj łuk, pożądany.

Muzyka

Tradycyjna muzyka Dziękczynienia może być bardzo nostalgiczne, przywołujący wspomnienia młodości. Zbiorów muzycznych, takich jak Gromadzimy się, można delektować się przez większość mieszkańców domu opieki.

Udostępnianie Dzięki

Zaprosić mieszkańców do dzielenia zdarzenie życia lub doświadczenie, za które są wdzięczni. Może to nastąpić w Dziękczynienia lub rzemieślniczą lub musicalu. Pracownik może potrzebować do czasu ustnych wspomnień, aby zapewnić każdy ma rozmawiać i że nikt nie zasypia podczas zbyt długich opowiadań.

Unikalne Pomysły

Choć ważne jest, aby trzymać się z niektórych znanych działań, jest też kilka niezwykłych pomysłów, które mogą pomóc mieszkańcy świętują Święto Dziękczynienia. Są to dobry sposób, aby połączyć się z innymi mieszkańcami i członkami rodziny, którzy tylko od czasu do czasu może odwiedzić, lub może mieszkają zbyt daleko, aby go w na wakacje.

Dziadkowie i wnuki Pumpkins

Tworzenie makiety poprawki dyni w obszarze wspólnym domu opieki. Plaster można accessorized z bel siana, a nawet strach na wróble. Dowiedz się z wyprzedzeniem, ile wnuki mogą uczestniczyć w wydarzeniu dekoracji dyni z ich dziadkowie lub wielkiego dziadka, i kupić wystarczające dynie dla obu dziadków i dzieci. Zamiast carving dyni, niech dzieci i ich dziadkowie ozdobić dynie z zmywalnych farb akrylowych. Wstążki, sztuczne kwiaty, pióra i inne przedmioty mogą być również wykorzystywane do dekoracji dynie.

Chór Młodzieżowy lub play

Zaproś elementarną klasy szkoły lub młodzieżowej grupy śpiewać piosenki Dziękczynienia lub umieścić na Święto Dziękczynienia gry dla mieszkańców. To powinno być zaplanowane z personelu szkoły lub liderów młodzieżowych z dużym wyprzedzeniem wakacje i może występować na dzień lub dwa przed świętami.

Święto Dziękczynienia Drzewo

Stworzyć prawdziwy tułów i oddziałów na dużym kawałku papieru lub tag pokładzie rzeźnika, który można powiesić na ścianie. Zapewnienie mieszkańcom wyciętych liści papieru i poproś, aby napisać co są wdzięczni za ich liści. Następnie dołączyć liście do gałęzi drzew taśmą lub klejem kropek.

Tajne Święty

Jeśli w domu bierze udział w tajnym programie: Santa lub wymiany darów między mieszkańcami, Święto Dziękczynienia jest dobrą okazją do nazwy. Tajne Święty może być tak proste, jak pisanie listów siebie zachęty, lub może zawierać drobne upominki, jak również.

Karty szyszka Turcja Place

Śliczne indyka miejsce karty mogą być wykonane z szyszek. Każdy mieszkaniec będzie musiał szyszka, ciepły-kolorowy papier budowy wstępnie pocięte na paski ¼ do ½ cala, jasny kolorze pompon, mały plastikowy oko, biały klej i nożyczki. Mają mieszkańcy wyciąć paski papieru na krótkie odcinki, które będą pióra ogona w Turcji. Paski mogą być przyklejone do wnętrza przestrzeni na dole pinecone. Pompom może być przyklejona do trzonka Pinecone jako głowy. Trójkąt z papieru budowlanego może być przyklejony do głowy na dziobie. Na większą pasek papieru, mieszkaniec może napisać swoje imię i włóż go wśród "pióra ogona." Karta może być używana na stole Dziękczynienia.

Rozpocznij nową tradycję lub dwa

Podczas gdy tradycyjne działania Dziękczynienia przywrócić najcenniejsze wspomnienia, nowe działania mogą stymulować opieki mieszkańcom domu i pomóc im cieszyć się tu i teraz. Działalność Grupy, czy dotyczą one muzyka, działania jednostki lub dostarczenie publiczności na występ młodzieży, mogą promować socjalizacji i uczestnictwa, które przyczyniają się do zdrowia fizycznego i psychicznego mieszkańców domu opieki.

Guitar Tabs Old Gospel

Guitar Tabs Old Gospel

Tradycyjna muzyka gospel to jeden gatunek, który szczególnie dobrze nadaje się do gitary, ale aby nauczyć się, jak grać w swoje ulubione piosenki, które są potrzebne, aby wiedzieć, gdzie znaleźć starych taby Ewangelia. Muzyka gospel jest głęboka i bogata tradycja w muzyce amerykańskiej i pomost z wcześniejszych afrykańskich form do blues, bluegrass, R & B, a nawet rock-n-roll. Muzyka gospel został opracowany w głębokim południu i na wzgórzach Appalachów. Od The Carter Family do Mississippi John Hurt, gitara posiada szanowany pozycję w historii muzyki gospel w Ameryce.

Gdzie znaleźć stare Ewangelii Guitar Tabs

Jeszcze jeden powód, aby podziękować za Internet jest dla bogactwa i zasobów gitara kartę akord, jaki zapewnia gitarzysta. Poniższe utwory są jednymi z najbardziej znanych pieśni gospel, jakie kiedykolwiek napisano. Większość z tych piosenek przestrzegać bardzo proste struktury, więc początkujący mogą szybko nauczyć się na tyle, aby doprowadzić ognisko sing-a-long. Muzyka jest tak bogata, jednak, że bardziej zaawansowany gracz będzie inspiracją do upiększania podstawowych wykresów i zbadania potencjału tych pięknych piosenek.

Źródła internetowe

 • W dół do rzeki modlić: Tradycyjna pieśń w dół rzeki, aby się modlić został wprowadzony do nowej generacji poprzez jego włączenie w filmie O Brother, Where Art Thou gdzie została przeprowadzona pięknie przez Alison Krauss?.
 • Amazing Grace: Być może najbardziej znany tradycyjny hymn kiedykolwiek, Amazing Grace jest dobro John Newton, Anglik, który napisał słowa w 1772 roku moc tego utworu tkwi w jego prostocie i akordy byłby odpowiedni dla początkujący gitarzysta.
 • I Saw the Light: Norma ta Ewangelia została napisana w 1948 roku przez legendarnego kraju songwriter Hank Williams, i widziałem światła zostały objęte niektóre z największych gospel, bluegrass i kraju muzyków Od lat.
 • Światło to trochę kopalni: piosenka, która rozpoczęła się Afroamerykanów duchowe, Światło to trochę kopalni stał zbiorowy okrzyk dla ruchu praw obywatelskich, a później przekształciła się piosenki dla popularnych dzieci. Paul Robeson zanotowała sławne wersję piosenki w 1983 roku.
 • Przechowywać w Sunny Side: To klasyczne pieśni gospel rozsławiona przez The Carter Family, Lek na Sunny Side stał się standardem bluegrass stary czasu. Doktor Watson i Flatt & Scruggs wykonano popularne wersje utworu.
 • W ogrodzie: ponadczasowy ulubionych, W Ogrodzie zainspirował wiarę wielu pokoleń.

Książki JOT Gospel

Chociaż Internet jest wspaniałe niedrogie źródło dla akordów i kartami, gitarzysta, który chce, aby znaleźć więcej starych taby Ewangelia chętnie wiedzieć, że istnieje wiele doskonałych książek dostępne.

 • Twórczy Ewangelia gitara w zakładce: To Hal Leonard publikacji zawiera ponad 20 pieśni gospel z łatwe do ustalenia pośrednich.
 • Great American Gospel gitara: Kolejny tytuł Hal Leonard, Great American Gospel Gitara ma kartę na łatwe rozwiązania ponad 60 spirituals gospel.
 • Pierwsi mistrzowie Stephan Grossmana American Blues Guitar: Mississippi John Hurt jest jednym z najbardziej charakterystycznych gitarzystów, którzy kiedykolwiek żyli. Chociaż nie dla początkujących, Wczesne Mistrzowie amerykańskiego Blues Guitar zajmie więcej znakomity gracz przez niektóre z najbardziej znanych bluesa John Hurt i uzgodnień gospel.

Timeless Classics

Znalezienie i uczenia starych gospel taby może być jednym z najbardziej dochodowych doświadczeń dla gitarzysty. Ponadczasowe cechy tych piosenek sięgnięcie do korzeni amerykańskiej muzyki. Te piosenki zostały nagrane i interpretowane tak wiele sposobów, że współczesny gitarzysta ma wiele opcji przy wyborze Układ on lub ona chce się nauczyć. Od najprostszej aranżacji Amazing Grace, aby niektóre z Mississippi John Hurt w bardziej zaawansowanych wersjach Odkąd Laid mój ciężar w dół, muzyka gospel oferuje coś dla gitarzysty każdym poziomie.

Historia Tańca Ludowego

Historia Tańca Ludowego

Historia tańca ludowego sięga kilku wieków, choć bardzo niewiele wiadomo na temat szczegółów jego pochodzenie. Chociaż nikt nie jest pewien, co ludowe tańce wyglądało dwa tysiące lat temu, historycy są przekonani, że istniała już w tym czasie. Ponieważ tańce ludowe są bardzo tradycyjne i nauczał przez pokolenia, ewolucja gatunku jest powolny, jak różne grupy kulturowe zachowania ich zapasów tańców kulturowych.

Początki tańca ludowego

Tańce kulturalne powstała z funkcji społecznej, tkactwo wypoczynek w uroczystości i ważnych wydarzeń rolnych. Podczas gdy wiele grup wykonują tańce ludowe na scenie dzisiaj, geneza tańca ludowego wprost do połowy 20 wieku był zakaz performatywny w przeważającej części. Chociaż egzotyczne taniec stał się popularny w Europie w latach 1800 i 1900 na początku, artyści, którzy wykonali tańce ludowe z ich własnej kultury, na scenach w Paryżu i Londynie usunął aspekt społeczny od gatunku.

Oprócz natury społecznej tańca, specjalne stroje często były obecne. W kostiumów, a także rytmów muzycznych, które podyktowane różne tańce kulturalnych, dowód głębokiej, powoli rozwijającej się tradycji kulturowej jest oczywiste. Ze względu na pojedyncze charakter regionów świata aż do ostatniego stulecia, wiele różnych form tańca ludowego ewoluowały w różnych regionach świata. Tańce ludowe z Indii wygląda bardzo różni się od ludowego tańca z Meksyku, ale to wszystko jest pod pojęcie obejmujące tańca ludowego, ponieważ jest charakter społeczny i jest zanurzone w tradycji, a nie kultury innowacji.

Taniec Latin American Folk

Z wpływów z rodzimych kultur i imigrantów z Europy i Afryki, tańce latynoamerykańskie były zróżnicowane od samego początku. Choć rodzime tańce Peruwiańczyków i Brazylijczyków były czyste w stylu, tańce ludowe, które możemy teraz rozpoznają z regionu są reprezentatywne połączonego stylizacji. Samba ma wpływy afrykańskie tańce meksykańskie, gdy byli pod wpływem hiszpańskich rytmów i stylów ruchu. Od 1900 roku, wielu tańce ludowe z regionu przekształciły się tańców społecznych z performatywnej cel, takie jak Samba.

Brytyjska Folk Dance

W Wielkiej Brytanii wiele form tańca opracowali przez lata i nadal cieszyć się znaczną obecność we współczesnym świecie tańca.

Zatykanie

Podobny do stepowania, zatykanie rozpoczęła się w Walii i Anglii w wyemigrowała do 15 wieku. Podczas gdy wersje Welsh i angielskim są stylistycznie różne i różne od irlandzkiego hard dance buty, American zatkania i American stepowanie, istnieje wiele podobieństw. Zatykanie zaczęło się dość niewybredny formy tańca (to było rzeczywiście nazwie "płaskim fundamentowa" i "depcząc" przez wielu) i rozwinęła się to spis czynności, które wymagają bardziej precyzyjnych ruchów i generować skomplikowane rytmy.

Maypole

Często tańczył na May Day w Anglii, taniec Maypole jest również czasem uczy się w amerykańskich szkołach podstawowych. Sam maypole jest wysoki słup girlandy z kwiatów urządzone, flag i serpentyn. Taśmy są następnie przymocowany do słupa lub mniejszy, i każdy chwyta jedną, kiedy zaczynają tańczyć. Taniec jest szczególnie popularny wśród dzieci.

Taniec irlandzki

Taniec Historia najbardziej aktualnych realizacji znajduje się w irlandzkiej kroku tańca, który powstał popularny w połowie lat 1990 od występów na żywo, takich jak Riverdance. Choć choreografia pochodzi daleko wstecz w czasie, miłośników tańca szaleją na jego nowoczesnym odpowiednikiem, a często wizualizować dzieci w tradycyjnej irlandzkiej sukni rytmicznie tupiąc nogami, gdy myślimy o tańcu ludowym.

Wschodnia Tańca Ludowego

W Bliskiego i Dalekiego Wschodu kilku różnych rodzajów tańca kultury ewoluowały. Od koreańskiego tańca z mieczem irańskich tańców kulturowych, w tym zdecydowana Posiada również bogaty wybór tańca ludowego.

Taniec Perskiej

Tradycyjna muzyka perska lub Iranu rozpoczęła prace wkrótce po roku 0 i stała się podstawą dla wielu szkół muzycznych, a zatem szkołach ruchu. Wczesne muzyki irańskiej można podzielić w Bagdadzie i tradycji Cordoba, których każdy opracowany własne, odrębne tańce. Styl Cordoba podróż do Europy (Hiszpania) i położył podstawy tańca flamenco wśród innych tradycji.

W różnych regionach Persji tworzą różne style, takie jak kurdyjskich tańców liniowych i tańców szalik Qashqai. Zapisy historyczne są w dużym stopniu nieobecna w zakresie osi czasu rozwoju tych tańców "z powodu wątpliwej pozycji, które odbyło się w taniec wielu społeczeństw, w którym powstały.

Bhangra Taniec

W Azji Południowo-Wschodniej, regionu o nazwie Pendżab jest źródłem różnych stylów tańca Bhangra. Różne style ewoluowały w różnych regionach, ale wszystkie są tańce ludowe w przyrodzie w które są społeczne, kostium jest tradycyjny, a kroki przejdzie się z niewielkimi zmianami przez pokolenia. Charakteryzuje się jasnymi świątecznego ubrania i grup kobiet i mężczyzn z własnych stylów i kroków, Bhangra tańce opracowane jako ważny element kultury w Azji Południowo-Wschodniej.

Wspólna płaszczyzna

Tańce ludowe opracowane w wielu miejscach na świecie równolegle i tańce ludowe z Korei nie przypomina ludowego tańca z Brazylii. Co wszystkie te tradycje tańca łączy to, że oni wyrazić wartości i tradycje regionu, w którym powstały kulturalnych, a służą one ważną funkcję artystyczną i społeczną dla osób z tych samych regionów. Ponieważ z historycznego punktu widzenia, należy skoncentrować się na zachowaniu tradycji, a nie uwolnimy się od nich. Z tego powodu, tańca ludowego oferuje unikalną okazję cofnięcia się w czasie i historii tańca, kultywowanie uznanie i kunszt w drodze.

Polka Rejsy

Polka Rejsy
Carnival Cruise Line odbywają się liczne rejsy polka.

Rejsy tematyczne są świetnym rozwiązaniem dla grup zainteresowanych wypoczynek dzieląc swoje hobby, zainteresowania i pasje, a jedną z najbardziej unikalnych rodzajów rejsów, które regularnie żagle z głównych linii rejsowych są rejsy polka.

O Polka

Polka jest rodzaj muzyki, tańca ludowego, które powstały we Wschodniej Europie wieki temu. Często odgrywa akordeon, organy, lub różnych innych instrumentów, muzyka polka jest najbardziej znany z mocnym beatem, który jest łatwy do tancerzy w dużej grupie do naśladowania, a harmonia i melodia melodii łączy razem dla zabawy utworu , Polka tańczy zazwyczaj polega na kręcenie spódnice, tupie nogami i skomplikowany partnera przez skoordynowany shuffling grupy, podobnej do kwadratu taniec.

Dziś jest wyjątkowo popularne polka w całej Europie, zwłaszcza w Chorwacji, Słowenii i Czechach. Podczas polka jest popularny w Polsce, jak również, że jest to błędne przekonanie, że muzyka nie pochodzi. Wielu imigrantów przyniósł ich tradycyjną muzykę z nimi przy poszukiwaniu nowego życia przez morze, a zatem polka posiada również duży wentylator następujące w Ameryce Północnej. Mimo popularności muzyki, jednak może to być trudne do zlokalizowania zespoły polka lub tańce, co rejsy wspaniały wypoczynek dla miłośników tej eklektycznej muzyki.

Działania na Polka Cruises

Rejsy poświęcone często polka oferują szeroki zakres działań zorientowanych polka wycieczkowych, takich jak:

 • Zaplanowane polka taneczne i konkursy dla pasażerów
 • Polka lekcje tańca od znanych specjalistów tańca
 • Występy nagradzanych zespołów specjalistycznych polka
 • Meet-the-pasy lub spotkać-the-tancerzy recepcja, cocktail party, lub lunch
 • Piosenki ludowe polskie i sing-a-long
 • Konkurs imieniny, że dostrojenie polka
 • Polka wskazówki od doświadczonych muzyków muzyczny
 • Poznaj i-mieszają strony dla członków grupy polka
 • Bufety specjalistyczne wyposażone żywności z Europy Wschodniej

Oprócz tych działań tematycznych, pasażerowie rejsu może również skorzystać z wszystkich regularnych działań na pokładzie, w tym przepyszne doskonałą kuchnię, luksusowe zabiegi spa, wizyt w różnych portach, zorganizowane wycieczki rejs brzegu, światowej klasy rozrywki i wielu innych opcji ,

Korzyści z Cruisem Theme

Wiele osób początkowo niechętne do rozpoczęcia tematu rejs, mimo miłości polka, jazz, golf, filmach, literaturze, lub cokolwiek innego tematu jest dostępna. Jedną z korzyści takiej podróży jest jednak to, że daje jednostkom szansę spotkać innych pasażerów, którzy podzielają ich zainteresowania, jak również, które podzielają zamiłowanie do upadłych wakacje rejs. Może to prowadzić do ustawicznego przyjaźni i znajomych, i faktycznie, wielu oddanych fanów polka ponownie rok po roku na nowe rejsy polka jak śledzić ich ulubionych zespołów i tancerzy do nowych lokali.

Inną znaczącą korzyścią na temat rejsu jest, że grupa związana z tematem często czerpie korzyści z rabatem grupy. Zniżki te są dostępne w wielu kabinę statku, dając pasażerom swobodę wyboru rodzaju zakwaterowania są najbardziej wygodne, lub że ich budżet może najłatwiej sobie pozwolić.

Znalezienie Polka Rejsy

Polka Rejsy
Przetańczyć całą noc!

Większość rejsy tematyczne Specjalizujemy się tyle, że istnieje tylko jeden lub dwa odrębne rejsów rocznie, po prostu dlatego, gdy nie mogą być duża liczba fanów, którzy korzystają z tematu, nie każdy może wycieczkowych kilka razy w roku. Carnival Cruise Line gościł wiele rejsów polka, najczęściej na siedem nocnych tras i innych linii wycieczkowych zaoferowali również te specjalistyczne rejsy. Te miejsca wycieczkowe różnić i obejmowały Alaskan rejsy, rejsy Meksyku i kilka różnych opcji Karaibów. Sama trasa nie jest zwykle powtarza się w kolejnych latach, więc pasażerowie mogą cieszyć się większą różnorodność portów a oni korzystają z hulaszczy dźwięki polki, które podkreślają ich ucieczka.

Aby znaleźć podróż polka-tematyczne, skontaktować się z firmą polka lub zespołu muzycznego, lub skontaktować się z biurem podróży Rejs na nadchodzące rejsów. Potencjalni pasażerowie powinni pamiętać, że stopa grupa dostępny na rejsy tematyczne może sprzedają się szybko i dobrze jest dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem rejs, aby zapewnić najlepszą cenę.Rejsy Polka to świetny sposób dla miłośników muzyki ludowej, aby dzielić się swoją miłością polki jak również ich miłość wielkiego ucieczka wakacje. Z wyspecjalizowanych działań i grup stóp dyskontowych, nie ma lepszego sposobu, aby cieszyć się tym charakterystyczny gatunek muzyki, niż na wodzie.

Muzycy od początku 1800 roku

Muzycy od początku 1800 roku
Franz Schubert

Wielu muzyków z początku 1800 roku nie osiągnął krajową lub międzynarodową gwiazdą, jest popularny na zasadzie większości regionów. Istnieją jednak wyjątki, zwłaszcza w dziedzinie muzyki klasycznej. Muzycy napisali prace, które są uważane za część romantyzmu i pozostają dziś nazwy gospodarstwa domowego.

Lista muzyków i kompozytorów

W dzisiejszych czasach, słuchacze mają tendencję do myślenia w kategoriach muzyków instrumenty grają. Jednak muzycy z 1800 roku, którzy są wciąż znane dziś były przede wszystkim kompozytorzy. Dziś, kompozytorzy wydają się być znane ich skład pracy niż ich wykonań, ale w 1800 roku, kompozytorzy wykonywane regularnie własne materiały na koncertach.

Ludwiga van Beethovena

Muzycy od początku 1800 roku

Ludwiga van Beethovena

Beethoven to jeden z najbardziej znanych postaci w muzyce klasycznej. Niemiecki pianista i kompozytor, znany jest ze swoich koncertów, symfonii i sonat fortepianowych. Jego muzyka jest głęboko pomysłowe i ożywa pasja, wirtuozeria i dynamicznych kontrastów.

Louis Spohr

Spohr był utalentowany skrzypek, dyrygent i kompozytor z Niemiec. Pisał symfonie, koncerty i opery. Chociaż jego muzyka marnieje mocno dziś zapomniany, był obchodzony w trakcie jego trwania do jego ekspresji.

ETA Hoffmann

ETA Hoffman, niemiecki, napisał muzyki chóralnej, działa na scenie, i różnych instrumentalnych. Oprócz komponowania muzyki pisał także powieści. Jego nowela, Dziadek do Orzechów, był inspiracją dla obchodzony Czajkowskiego Dziadek do orzechów, balet.

Carl Maria von Weber

Pianista wirtuoz i kompozytor, Weber potężna postać w niemieckim ruchu romantycznego. Jego najbardziej znane kompozycje są jego opery, koncerty i kwintety instrumentów dętych drewnianych. Jego prace znane są z naciskiem na nastrój i temat.

Franz Schubert

Schubert był płodnym austriacki kompozytor, którego wyjście było niezwykłe, biorąc pod uwagę jego krótka żywotność tylko o 31 lat. Skomponował w różnych stylach, w tym opery, utwory sztuki, symfonie i solowych utworów fortepianowych. Jego muzyka znana jest z innowacyjnego wykorzystania struktur harmonicznych.

Franciszek Liszt

Muzycy od początku 1800 roku

Franciszek Liszt

Liszt, węgierski pianista i kompozytor, jest powszechnie uważany za jednego z najwybitniejszych pianistów, którzy kiedykolwiek żyli. Wyprodukował ogromny zbiór prac na fortepian, a jego wirtuozeria i trudności nadal wyzwanie wielkich pianistów dziś.

Felix Mendelssohn-

Mendelssohn, pianista, organista i kompozytor z Niemiec, napisał w różnych stylach muzycznych, w tym koncerty, symfonii, muzyki kameralnej i utworów na fortepian solo. Jego muzyka znana jest ze swojej energii i pomysłowości i charakterystycznym poczuciem melodii.

Fryderyka Chopina

Polski kompozytor i wirtuoz pianista, Chopin jest obchodzony jako jeden z najwybitniejszych postaci w muzyce klasycznej. Skomponował cudowny wybór dzieł na fortepian solo, z których wszystkie są znane z melodyjnym stylu i innowacyjnych harmonii.

Hector Berlioz

Berlioz, francuski kompozytor, najbardziej znany jest ze swoich składek do repertuaru orkiestrowego, zarówno własnej muzyki i jego słynnym badaniu technicznym poszczególnych instrumentów. Jego orkiestrowa muzyka znana jest z wielkiej skali i zakresu, jak i jego oryginalność.

Vincenzo Bellini

Bellini był włoskim kompozytorem oper i był jedną z najważniejszych postaci w operze w trakcie jego trwania. Jego prace kwintesencją stylu bel canto opery i znane są z czystego piękna, ich gładkimi liniami lirycznych i elastyczności wokalnej, jakich wymagają od wykonawców.

Gaetano Donizetti

Muzycy od początku 1800 roku

Gaetano Donizetti

Donizetti, włoski kompozytor operowy, stworzył niezwykły zbiór prac, w tym 60 oper, jak również symfonii, kantat i muzyki kameralnej. Jego wkład do bel canto opery wciąż obchodzony, a jego prace są znane ze swojej finezji technicznej i stylistycznej elastyczności.

Robert Schumann

Pianista wirtuoz i kompozytor z Niemiec, Schumann składa się bardzo wiele utworów na fortepian i orkiestrę, a także na fortepian solo. On jest powszechnie uważany za jednego z największych kompozytorów epoki romantyzmu, a jego twórczość jest znana z niesamowitej wrażliwości i jak to się przekłada nawet subtelne nastroje na język muzyki.

Giacomo Meyerbeera

Meyerbeer, kompozytor z Niemiec, została uznana za znaczącą postać w operze w trakcie jego trwania. Był kompozytorem, którego prace innowacyjne są zwiastunem dla uderzające wykorzystanie Natomiast w zawiłościach ich orkiestracji.

Richard Wagner

Wagner był niemiecki kompozytor, który wciąż jest obchodzony za jego ogromny wkład do opery i literatury operowej. Pisał opery na wielką skalę, a jego styl był bujny i złożone, umiejętnie łącząc ze sobą różnorodnych elementów tematycznych.

Muzycy od początku 1800 roku

Richard Wagner

Fanny Mendelssohn

Mendelssohn, niemiecki pianista i kompozytor, znany jest ze swoich utworów na fortepian solo, jak i dla jej oratoriów i muzyki kameralnej. Ona nigdy nie zdobył uznanie w swoim życiu z powodu dyskryminacji ze względu na płeć, ale jej praca została ponownie odkryta w 1900 do szerokiej uznanie.

Modest Musorgski

Musorgski jest uważany za jeden z najważniejszych rosyjskich kompozytorów romantyzmu. Bunt przeciwko konwencjom zachodniej muzyki, starał o charakterystycznym dźwiękiem w rosyjskiej jego oper i solowych utworów fortepianowych. Jego muzyka znana jest ze swojej oryginalności i indywidualności unapologetic.

Giuseppe Verdi

Włoski kompozytor, Verdi, uważany jest za, wraz z Wagnerem, jednej z najważniejszych postaci w operze. Jego prace były niezwykle popularne w trakcie jego trwania i nadal zwiastunem dla precyzji, z jaką struktury muzyczne przekazać dramatyczne wątki.

Muzycy od początku 1800 roku

Johannes Brahms

Clara Schumann

Pianista wirtuoz i kompozytor z Niemiec, Schumann cieszył się koncertową, która trwała 61 lat. Była jedną z nadrzędnych pianistów swoich czasów, a ona też napisała dzieła na fortepian, które są powszechnie uważane wyświetlić ogromną wrażliwość i głębię.

Johannes Brahms

Brahms, niemiecki pianista i kompozytor, jest jednym z najbardziej powszechnie czczonych postaci w muzyce klasycznej. Skomponował wiele orkiestrowym, w tym symfonii, koncertów i muzyki kameralnej, a także utworów na fortepian solo. Jego kompozycje są zapowiedzią ich niesamowitej zdolności twórczych i wyrazistości.

O Muzycznej w 1800 roku

Muzyka w 1800 roku była bardzo zróżnicowana. Wiele z nich zostało regionalnie produkowane i cieszył się, i to często skupione wokół działań religijnych ludzi.

Romantyczny Era

Muzycy od początku 1800 roku

Franz Schubert grając dla przyjaciół

Styl muzyki, który dał światu gwiazdy 1800 roku był Romantyczna muzyka. To klasyczna forma muzyki była częścią szerszego trendu w dziedzinie, w tym literatury i sztuki. Wiele dzieł muzyki romantycznej inspirowane lub utworzone towarzyszyć teatr, literaturę i sztukę wizualną. Termin "Romantyczna muzyka" nie jest używane, aby opisać muzykę, która jest o romantycznej miłości, jednak, że temat jest obecny w niektórych asortymentów. Zamiast Romantyczna muzyka jest bardziej wyrazisty i śmiały niż muzyki klasycznej, który przyszedł przed nim. Kontrast i dysonans były główne cechy stylu.

Utwory muzyczne również tendencję do być dłuższy niż poprzednie części. W tym czasie muzycy i kompozytorzy opracowane indywidualne style, jak nigdy dotąd. To było w 1800 roku, że muzycy zaczęli przesuwać się od wykonywania tradycyjnych pieśni i do pisania i wykonywania oryginalnych kawałków z dźwiękami, tak unikalne, że słuchacze mogli zidentyfikować muzyk lub kompozycji według swoich indywidualnych stylów. Nie było szczególności związek pomiędzy romantycznej muzyki i poezji. Kompozytorzy i poeci tendencję do poruszania się w tych samych kręgach, i wiele romantyczne utwory muzyczne zostały stworzone w celu uzupełnienia wiersze. Poezja Shelleya i Byrona było szczególnie ważne dla romantycznych muzyków.

Muzyka religijna

W Ameryce na początku 1800 roku, większość muzyki produkowany był charakter religijny. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do książki nuty są produkowane w tym czasie. Znaczące prace z tego okresu to Amazing Grace, koronacji, Harmonia ewangelicki zwykły, psalmody i episkopalnego Harmony.

Większość grup muzycznych w tym okresie, że podróżował po grając wielkie spektakle powstały śpiewać muzyki duchowej. Zwykli ludzie też lubiłam śpiewać hymny, a w 1801 roku, pierwszy śpiewnik wyposażony w zapis nutowy, ukierunkowaną nie-muzyków został zwolniony. Ta książka, Mały i Mała Instruktor Smitha, został zaprojektowany tak, aby hymny śpiewu w nieformalnych łatwiejsze dla nie-muzyków.

Tradycyjna muzyka

Oprócz muzyki religijnej, tradycyjne angielskie, szkockie, irlandzkie i walijskie pieśni ludowe i ballady były również popularne w Ameryce. Te piosenki kwitła szczególnie wśród ludzi w kraju, którzy zebrali się w partii i funkcji społecznych i śpiewał te piosenki w kręgach muzycznych. Użyli też książki słowo i umieścić je do własnych melodii do tworzenia piosenek, choć wiele z tych piosenek były ściśle nieformalny i nie rozprzestrzenił się poza wspólnoty.

Przeglądaj początku 1800 Muzyka

Jeśli chcesz słuchać muzyki z okresu, masz kilka opcji. Możesz sprawdzić Classical.com, gdzie można posłuchać muzyki za darmo nieograniczony. To idealne miejsce na bezpłatne pliki do pobrania muzyki klasycznej jest kanał Internet Archive w Społeczność audio, w którym możesz wpisać nazwę ulubionego kompozytora - na przykład, Beethovena - i dostępna do pobrania muzyki.

Tradycyjne meksykańskie Muzyka

Tradycyjne meksykańskie Muzyka


Tradycyjne meksykańskie muzyka obejmuje wpływy zarówno rdzennych Meksykanów i tych europejskich kolonistów i osadników, którzy przeszli przez kraj w ostatnich latach. Choć tradycyjne meksykańskie muzyka zanikła popularność gatunków muzycznych współczesnych porównaniu z biegiem lat, jego wpływ można usłyszeć w muzyce nowoczesnej meksykańskich muzyków.

Zespoły tradycyjne meksykańskie Music

Tradycyjne meksykańskie muzyka często może być określony przez typy zespołów lub zespołów, które ją wykonują. Wspólne tradycyjne rodzaje zespołowe to:

Mariachi

Mariachi zespoły są być może najbardziej znany tradycyjny zespół. Są to międzynarodowa twarz meksykańskiej muzyki ludowej. Mariachi zespoły pochodzi w regionie meksykańskiego Jalisco w połowie 1800 roku i pierwotnie były w istocie, obrączki. Popularność zespołów Mariachi szybko rozprzestrzenił się w całym Meksyku. W 1907 roku, zaczął zarabiać Mariachis międzynarodowej reputacji, gdy meksykański rząd wybrał zespół Mariachi do wykonywania na wizyty sekretarz stanu USA.

Złoty wiek muzyki mariachi był 1950, kiedy zespoły zostały przedstawione w wielu filmach. Choć nigdy nie Mariachi ponownie spotkał te wyżyny, pasma pozostaną na arenie międzynarodowej popularne. Mariachis zwykle odgrywają szereg różnych tradycyjnych gatunków, w tym Ranchera, polki i Corrido.

Banda

Banda może odnosić się do rodzaju zespołu i gatunku muzyki. Bandas są mosiężne kolektywy taśmowe wyposażone mosiężne, perkusyjnych i dętych instrumentów. Zespoły Banda były kiedyś zjawiskiem regionalnym. Pojawiły się one w Sinaloa w 1880 roku i były bardzo popularne wśród napływu Niemców, który przeniósł się do regionu w tym czasie. Na początku lat 1900, jednak wpływ Bandas "rozsianych po całym Meksyku, jak również nad granicę z Teksasu.

Te duże zespoły - większość Bandas mają 10 członków lub więcej - polka, rancheras grać, bolerka i Cumbias.

Zespoły ludowe

Muzyka ludowa jest bardzo ważną częścią historii muzyki meksykańskiej, zwłaszcza wśród miejscowej społeczności. Lirycznie, meksykański folk opisuje wydarzenia w historii Meksyku, tradycji i tradycyjnych meksykańskich opowieści ludowych. Muzycznie, istnieje kilka różnych pod-gatunki muzyki ludowej granej przez różnych zespołów. Najpopularniejsze z tych zespołów są conjunto Norteno, conjunto huasteco i conjunto jarcho. Różnice między zespołami sprowadzają się przede wszystkim do instrumentów prezentowanych przez regionalnych wpływów muzycznych zajmować istotne miejsce.

Tradycyjne meksykańskie gatunki muzyczne

Istnieje wiele regionalnych pod-gatunki meksykańskiej muzyki ludowej, ale niektóre z najpopularniejszych i najbardziej znanych form są:

Sones

Sones połączyć rodzimych meksykańskiej muzyki z muzyką hiszpańskich osadników. Gitary poczesne w SONES, i istnieje wiele odmian regionalnych, w tym:

 • Syn Jalisciences
 • Syn Jarcho
 • Syn Arribeno
 • Syn Calentano
 • Syn de Arpa grande
 • Abajenos
 • Istmenos
 • Syn Huasteco

Cumbia

Cumbia pochodzi z Kolumbii, ale imigranci przyniósł muzykę do Meksyku, gdzie muzycy przyjęte jako własne. Mexican cumbia różni kolumbijskiej cumbia w wielu sposobów, łącznie z oprzyrządowaniem. Istnieje również wiele regionalnych nabiera cumbia. Choć formie tradycyjnej muzyki, cumbia przeżywał swój największą popularnością w 20 wieku, szczególnie w 1970 roku. Po Mariachi zespoły, cumbia jest największy eksport muzyki Meksyku i pozostaje jednym z najbardziej popularnych form współcześnie muzyki tradycyjnej.

Muzyka klasyczna

Meksyk często nie dostać kredytu na swoich klasycznych korzeni muzycznych, ale w rzeczywistości, muzyka klasyczna jest jednym z najstarszych gatunków muzycznych Meksyku. Muzycy klasyczni w Meksyku zerwał się począwszy od 16 wieku, po części dzięki hiszpańskich kolonistów, którzy wprowadzili ten gatunek do rdzennych Meksykanów. Meksykańskiej muzyki klasycznej pierwotnie zwany "muzyką Nowej Hiszpanii." Pierwotnie, Meksykańska muzyki klasycznej był popularny tylko w Meksyku, ale przez 18 wieku, Meksykańska kompozytorzy zaczęli wpływającym europejskiej muzyki klasycznej.

Słuchaj muzyki tradycyjnej meksykańskiej

Wiele internetowych meksykańskie stacje muzyczne skupiają się na współczesnej muzyki pop, ale można znaleźć kilka tradycyjnych dźwięków w sieci. Odwiedź Mexicana Radio i Radio Quelight aby uzyskać smak starego Meksyku.

Styl Intelekt & Ulubiona muzyka Związany

Okazuje się, inteligencja zależy od rodzaju muzyki, której słuchasz.

Styl Intelekt & Ulubiona muzyka Związany

Nie tak dawno temu, naukowcy z Uniwersytetu Heriot-Watt w Edynburgu, kierowany przez prof Adrian North, ekspert w dziedzinie psychologii stosowanej, postanowił sprawdzić połączenie gusta muzyczne, intelektu i osobowości.

Najniższe wyniki w IQ były pokazywane przez tych, którzy są zainteresowani w hip-hopu i R'n'B przez wiele lat. Raperzy nazywane były najbardziej "narrow-minded" wśród wszystkich przedmiotów. Zadania ujęte w klasyczne testy IQ, jak również tradycyjne testy na programie szkoły, które obejmowały podstawowe materiały edukacyjne. Ci, którzy woleli muzykę klasyczną i symfoniczną wykazały wyższe wyniki. Do wielkiej litości rodziców, którzy lubił ciężką muzykę i rock okazał się mieć najwyższy poziom IQ.

Biegli stwierdzili, niektóre wyniki nieoczekiwane. Co ich zaskoczyło najbardziej to, że ludzie, którzy kochali muzykę klasyczną i heavy metal były bardzo podobne. Obie grupy były twórcze i swobodnie, ale nie bardzo towarzyski. Profesor mówi, że publiczna orzekł stereotyp fanów heavy metalu jest samobójczo depresji i bycia zagrożeniem dla siebie i społeczeństwa w ogóle. Jednak, jak dodaje, są one dość delikatne rzeczy.

Style muzyczne i cechy osobowości:

 • BLUES - Wysoka samoocena, oszczędny, wychodzące, łagodne i spokojne.
 • JAZZ - Wysoka samoocena, oszczędny, towarzyski, spokojny.
 • Muzyka klasyczna - Wysoka samoocena, oszczędny, zamknięty w sobie, spokojny.
 • RAP - Wysoka samoocena, towarzyski.
 • OPERA - Wysoka samoocena, oszczędny, delikatny.
 • Country and western - Pracowity, towarzyski.
 • REGGAE - Wysoka samoocena, oszczędny, nie pracowity, towarzyski, łagodny i spokojny
 • TANIEC - Twórczy, towarzyski
 • INDIE - Niska samoocena, twórczy, a nie ciężkiej pracy, a nie łagodne
 • BOLLYWOOD - Twórczy, towarzyski, nie delikatne
 • Rock / Heavy Metal - Niska samoocena, oszczędny, nie pracowity, nie towarzyski, łagodny, spokojny.
 • WYKRES POP - Wysoka samoocena, nie kreatywny, pracowity, towarzyski, delikatny, nie swobodnie.
 • SOUL - Wysoka samoocena, oszczędny, towarzyski, łagodny, spokojny.

Najlepsze pliki do pobrania Muzyka Dziękczynienia

Najlepsze pliki do pobrania Muzyka Dziękczynienia

Istnieją setki piosenek z okazji Bożego Narodzenia i dużo muzyki dla innych wakacji, ale mało kto kojarzy muzyka z Dziękczynienia. Jednakże, istnieje wiele wspaniałych piosenek do gry podczas Dziękczynienia podczas pieczenia ciasta lub wakacji. Oto gdzie można je znaleźć.

Święto Dziękczynienia Muzyka

Spróbuj niektóre z następujących miejsc na bezpłatne pliki do pobrania dla swoich list odtwarzania Dziękczynienia.

Free Music Archiwum

Muzyka Archive, strona prowadzona przez stację radiową WFMU, że współpracuje z innymi kuratorów muzycznych, oferuje szeroki wybór dostępnych do pobrania piosenki za darmo, w tym piosenki o dziękczynieniu. Niektórzy dobrzy, aby spróbować to:

 • Panującego dźwiękowej Jestem tak wdzięczny, kraj / fuzja punk
 • Chwała Panu i Give Thanks Ethan Persoff, który łączy chóralne dźwięki z muzyką elektroniczną
 • Reggae melodia instrumentalna Give Thanks być częścią przez Normaa

New Hope Muzyka

Piosenki oferty nową nadzieję Music są do pobrania dla każdego "nie dla zysku" celu. Święto Dziękczynienia tematyczne piosenki to teraz nasz, Niebo i Ziemię, dziękujemy Ci, Panie, a ja dziękuję. Wszystkie znalezione tutaj utwory są na podstawie Pisma Świętego i są śpiewane przez chór lub głos solo. Oprócz odtwarzacza MP3, możesz pobrać songsheet pliku PDF lub MIDI dla każdego utworu.

Hałas Trade

Jest to darmowy serwis muzyczny, który daje muzykom platformę do promowania swoich utworów. Utwory są dostępne we wszystkich gatunkach muzycznych od chrześcijanina alternatywą dla hip-hopu i jazzu. W zamian za Twój adres e-mail, będziesz otrzymywać darmowe piosenki artystów jesteś zainteresowany Wypróbuj następujące na święta.:

Najlepsze pliki do pobrania Muzyka Dziękczynienia

John Wesley

 • DJ Sean Blu i DJ I rock Jezusa Dziękczynienia Grub Mix, mix hip hop
 • Strona główna J. Robinsona na Święto Dziękczynienia, Christian rap dostroić
 • Święto Dziękczynienia Johna Wesley'a, akustyczna patriotycznych melodii

Wszystkie utwory można pobierać przed pobraniem.

Jamendo

Jamendo posiada ponad 400 tysięcy utworów dostępnych do pobrania za darmo na swojej stronie internetowej. Wszystkie gatunki muzyczne są reprezentowane w tym pop, rock, heavy metal, indie i muzyki ludowej. Kilka pozycje Dziękczynienia to:

 • Falcon i piórkowej w Święto Dziękczynienia, alternatywa rock song
 • Sezon Wdzięczności przez ccMixter która zawiera wybór pop, które odzwierciedlają w okresie świątecznym
 • CcMixter rock alternatywny dostroić, dam ci Delicacies

Teoria G major Muzyka

Aranżer Gilbert DeBenedetti udostępnił kilka tradycyjnych Dziękczynienia uzgodnień fortepianowe za darmo na jego darmową stronę muzyki fortepianowej, G-dur Teorii Muzyki. Wybór obejmuje pięć Fat Indyki jesteśmy i popularnej Road Trip melodię, nad rzeką i przez las.

Istnieje również nuty dla każdego pliku, więc uczeń fortepian może nauczyć się grać melodię i słychać to grał. Wybierz tytuł, który chcesz pobrać i kliknij link "grać" pod nagłówkiem Audio. Okno pop-up. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby pobrać i otworzyć pliki na komputerze.

Najlepsze pliki do pobrania Muzyka Dziękczynienia

My zbierzemy w rzece

Litery N Stuff

Litery N Stuff ma ładny wyśmienitymi kolekcję Dziękczynienia i Native muzyki amerykańskiej. Mają szesnaście plików do wyboru, w tym takie tradycyjne pieśni, jak My zbierzemy Na rzece i niektórych rodzimych amerykańskich piosenek takich jak Seminole Wiatrów. Wszystkie utwory są do ściągnięcia za darmo. Witryna oferuje jasne wskazówki co do sposobu pobierania plików bezpośrednio na stronie głównej.

Soundboard

Jeśli szukasz darmowych piosenek Dziękczynienia dla dzieci, Soundboard może pomóc. Po przystąpieniu do witryny za darmo, będziesz miał dostęp do pobrania 17 utworów dla dzieci, w tym Dziękczynienia:

 • Najpierw Amerykanie i tak dumny, rodzime piosenki hołd amerykański
 • Pierwsze Święto Dziękczynienia, piosenki tradycyjne Święto Dziękczynienia poparte muzyki organowej
 • Jestem wdzięczny, optymistyczna melodia pop
 • Turcja Hunt, zabawy inspirowane melodia ludowa

Możesz obejrzeć wszystkie utwory przed pobraniem.

ReverbNation

Free music i hosting strony dla niezależnych artystów, ReverbNation ma wiele Dziękczynienia i wdzięczności inspirowane piosenki do pobrania. Niektóre przykłady są następujące:

 • Dużo Love Dziękczynienia i Coming Home, popowa piosenka z rytmem R & B
 • George'a Winstona fortepian instrumentalny pt Święto Dziękczynienia
 • Christian tematyce piosenki Kevan Eliton za Wdzięczny

Zakup Dziękczynienia Songs

Gdy masz piękny bazę wolnych piosenek, wypełnić go poprzez zakup niektórych z tych propozycji idealnych dla świątecznej kolekcji.

Amazonka

Amazon oferuje mnóstwo dobrej muzyki, aby pomóc obchodzić święto. Oto kilka przykładów.

 • Najlepsze pliki do pobrania Muzyka Dziękczynienia

  Wdzięczny - Muzyka Dziękczynienia

  Wdzięczny - Muzyka Święto Dziękczynienia: Kup cały album lub pojedyncze utwory za pośrednictwem pobrania plików MP3. Istnieje wiele utworów opartych chrześcijańskie, które krążą wokół tematu dziękując Bogu za jego obfitych błogosławieństw, a także kilku świeckich melodii. Tytuły obejmują Alleluja, How Great Thou Art, Co Wonderful World i Beneath My Wings wiatru.

 • Święto Dziękczynienia Kolacja: Klasyka dla rodziny i przyjaciół: Ten album dźwięku jest dostępny również w formacie MP3. Jest ona przeznaczona do słuchania podczas Dziękczynienia lub gromadzenia ukochanych. Jest pełna muzyki instrumentalnej, która wtapia się w tło. Piosenki to Kanon D i Greensleeves (Pastorale).
 • Wesołych świąt: Święto Dziękczynienia albumu: Krążek zawiera 34 utworów tematyczne Dziękczynienia z różnych artystów. Do wyboru są You Raise Me Up, zawsze możesz Come Home Syna, Homeward Bound i Amazing Grace.

iTunes

iTunes posiada wiele różnych piosenek z upadku i Dziękczynienia temat dostępnych w sprzedaży.

 • Bądź wdzięczny za Natalie Cole: uduchowiony głos Cole'a jest doskonałe tło na kolację lub relaks przed pożarem na Święto Dziękczynienia wieczorem. Pobierz piosenka być wdzięczni lub cały album o tej samej nazwie, który zawiera takie utwory jak Matki Miłości.
 • (Muszę jeść) Na Święto Dziękczynienia The Laurie Berkner Zespół: To jest piosenka dla dzieci zabawy z albumu Co sądzisz o to i jest doskonałym dodatkiem do listy odtwarzania Dziękczynienia?.
 • Policz swoje błogosławieństwa przez Bing Crosby: Pobierz jakąś muzykę klasyczną wakacje przez Bing Crosby kultowym crooner.
 • Dziękczynienie piosenki Mary Chapin Carpenter: melomani będą korzystać z tego kraju utwór z albumu Crooked Road.

CD Universe

Pobierz utwory lub całe albumy z tematem Dziękczynienia.

 • Muzyka na Święto Dziękczynienia: Ten album zawiera utwory takie jak Święto Dziękczynienia i Moon River. To jest łatwe albumu słucha się z 35 utworów, które zapewnią relaksujący tło dla każdego Dziękczynienia tematyce aktywności.
 • Święto Dziękczynienia Piosenka CD Dave wypoczynkowy Sylwestra: Istnieje kilka wersji piosenki tutaj, w tym torze tańca i uzgodnień instrumentalnych.

Pochwały Wykresy

Pochwały Wykresy oferuje spory wybór piosenek Dziękczynienia do pobrania. Możesz pobrać pojedyncze utwory lub całe albumy, akordów wykresów i arkusze ołowiu. Niektóre opcje obejmują:

 • Pójdźcie wdzięczni ludzie przychodzą przez Don Chapman, hymn na bazie fortepianu
 • Pójdź ty zdroju wszelkich łask różnych artystów w różnych stylach, w tym jazzu i współczesnej
 • Dziękuję Panu Dennis Jernigan z fortepianu i wokalu

Korzystanie Dziękczynienia Muzyka

Po skompilowaniu swoją kolekcję muzyki Dziękczynienia, można go używać na wiele sposobów. Muzyka pomaga ustawić nastroju, czy hosting kolacji lub posiedzenia w dół, aby porozmawiać z przyjaciółmi. Użyj muzyki w samochodzie, aby utrzymać pasażerów w wdzięcznego nastroju lub grać jednocześnie zrelaksować się przy filiżance gorącej czekolady i rozpalonego ognia na koniec męczącego wakacje.