grsail.com

toaleta squat

Jak korzystać z Squat Toilet

Korzystanie z squat toalety może okazać się trudne dla tych, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z spłukiwania toalety. Squat WC który jest również znany jako Wschodniej lub naturalnej pozycji WC jest typ WC używany przez kucki zamiast siedzieć (w porównaniu do spłukiwania WC) i to, że jest w zasadzie WC dziura w ziemi. I pomimo wygody nowoczesnych obiektów wokół nas, wciąż są miejsca, gdzie można znaleźć squat toalety.

Do czasów, gdy podróżujesz do niektórych częściach świata, gdzie nadal są używane squat toalety, tutaj są wskazówki, jak z nich korzystać:

Zawsze należy zabrać ze sobą swój własny papier toaletowy jak większość squat toalety nie zapewniają papieru toaletowego. W przypadku, gdy zapomniał przynieść papier toaletowy, woda jest świadczona, ale trzeba wysuszyć z własnego materiału. Kosza obok squat WC jest dogodnie położony, aby rzucić swój używany papier toaletowy po skorzystaniu z toalety.

Przed squat i skorzystać z toalety, masz dwie opcje, aby utrzymać spodnie przed kontaktem z toalety i przed zamoczeniem. Można zdjąć spodnie i powiesić je lub może pociągnąć je w dół na poziomie kostek. Aby utrzymać spodnie upadkowi zakasać nogi pant lub podwinąć nogi pant w skarpetkach (w przypadku, gdy ma na sobie parę) i przytrzymaj spodnie przodu od toalety. Sprawdź swoje kieszenie na wszystko, że może spaść, kiedy squat.

Teraz można kucać nad toaletą. Jednak, aby utrzymać równowagę, utrzymać stopy płasko i nie poruszyć do przodu lub do tyłu. Istnieje kilka squat toalety, gdzie zainstalowane spoczywa stopa. Umieść stopy w tych rowkach, gdzie dostępne. Jeśli squat na piłki stóp, a nie utrzymanie mieszkania, Twój stabilność jest zagrożona i będzie szczep kolana. Co gorsza, może upaść. Wyobraź sobie, że gdyby tak się stało !.

Teraz można zrobić swoją działalność toaletowy czy mocz lub kał się. Kierować moczu właściwie powrotem, w kierunku otworu toaletowego i między nogami, aby uniknąć dostanie z moczem. Kobiety mogą potrzeba oddania moczu silniej na początku i na końcu tak, że mocz będzie oczywiście skierowane do toalety. Należy unikać zbędnych ruchów.

Jeśli skończysz, możesz umyć się z wodą, pod warunkiem lub użyć papieru toaletowego w ocierając się wolną ręką (drugą ręką trzyma spodnie i pomaga trzymać równowagę pamiętasz?). Nie należy wrzucać papieru toaletowego w squat WC. To może zapchać toaletę. Słuszne jest wrzucać papieru toaletowego do kosza na śmieci. Po użyciu squat toalety wlać wodę do spłukiwania dół swoje odpady.

Stosując przysadzistą toalety nie jest trudne i jest to również higieny, ale nie wiąże się kontakt pomiędzy pośladki i toalety. Kucki także pomaga wyeliminować szybciej. Tylko zawsze pamiętać, aby zachować równowagę.

Porady Naprawa sanitarny: Toaleta

Pięć kroków do instalowania nowej muszli klozetowej

Chcesz rozpocząć zainstalowaniem nowej muszli klozetowej? Stosując się do tych pięciu prostych krokach, będziesz miał nową muszlę klozetową w miejscu, w żadnym momencie.

1. Najpierw zainstaluj swoje śruby szafy. Jeśli wstawić do kołnierza, umieścić je równolegle do ściany za twoim urządzeniu. Dla śrub szafy, które go do podłogi, zainstalować je w miejsce istniejących.
2. Użyj starego arkusza lub ręcznik pod miski i odwróć go na podłodze. Pozwól pierścień wosku na rozgrzanie i zastosować go do rogu odpadów.
3. Jeśli pokryte otwór spustowy odpadów, odłącz go teraz. Następnie, umieść nową muszlę klozetową na kołnierz i luźno założyć podkładek oporowych i nakrętki.
4. Naciśnij nowy sedes do wosku z delikatnym strony przez rocking tam iz powrotem. Gdy masz urządzenia w miejscu, można dokręcić nakrętki i podkładki mocujące. Alternatywne strony, jak dokręcić, aby uzyskać równomierne rozłożenie nacisku.
5. Podłącz kapturki śrub do śrub szafy. Następnie sprawdzić, czy nie ma wycieków. Jeśli pojawi się nowa miska ustępowa bezpieczny, zastosować uszczelniacz, takich jak wanny i kąpieli silikonowego uszczelniacza. Można stosować go bezpośrednio z rury, a następnie wyrównaj je palcem.

DIY Naprawa toaleta - naprawianie uszkodzonego Kołnierz

Jeśli jesteś nawet średnio poręczny i chcą rozwiązać to zadanie, można to zrobić DIY projekt naprawy WC - naprawić uszkodzony kołnierz dla WC. W trakcie usuwania starego osprzętu toaletę, można znaleźć uszkodzony kołnierz. Kołnierz jest jeden sposób może zamontować WC na piętrze. Jeśli pęknięcia na uszkodzonym kołnierz nie są poważne, może być w stanie wykonać DIY naprawy toalety za pomocą prostego kartę naprawy.

Zakładka naprawa pasuje pod krawędzią uszkodzonego kołnierza. Wystarczy włożyć śrubę szafy poprzez zakładkę naprawy, zaostrzenie kartę do kołnierza i zabezpieczenie miski ustępowej w miejscu.

Dziewięć kroków do usunięcia stare WC

Czy pozbycie się starego urządzenia toaletowego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Proces ten nie musi być trudne. Wszystko co musisz zrobić, to postępować nasza jak do kierowania do usuwania starej toalety:

1. Przed przystąpieniem do usuwania starej toalety, wyłączyć dopływ wody, zazwyczaj znajduje się na zaworze zasilającym poniżej po lewej stronie zbiornika.
2. Flush swoje stare urządzenie WC i usunąć resztki wody z miski i zbiornika z małym plastikowym pojemniku.
3. Odłącz stary uchwyt WC z przewodu zasilającego. Jeśli masz zamiar zainstalować nową linię zasilania, można go usunąć z zaworu zasilającego.
4. Zdjąć górną część zbiornika i odłóż w bezpieczne miejsce, gdzie nie spadnie, a gdzie nie potknąć.
5. W przypadku, gdy miska spełnia zbiornik, znajdziesz parę śrub. Wyjmij zbiornik z miski przez odkręcenie tych śrub za pomocą klucza i podnoszenia miski się uszczelki. Możesz używać oleju jeżeli śruby mają rdzę.
6. Zdejmij osłony śrub i nakrętek szafy od podstawy urządzenia toaletowego.
7. Zwolnij miskę z jej uszczelką wosku kołysząc go w tę iz powrotem. Możesz użyć dużą torbę śmieci zawierać cząstki wosku miski i luźne.
8. Podłącz otwór spustowy szmatą, aby utrzymać gaz z wejściem na salę. Należy uważać, aby zapewnić szmatę nie popaść w przewodzie spustowym.
9. Za pomocą szpachelki, złom pozostały wosk z powierzchni podłogi. Gdy powierzchnia jest czysta i poziom, można zainstalować nowe urządzenie WC.

Nowa toaleta Zakup Checklist

Jeśli jesteś na rynku nowego WC, będziesz potrzebować kilka przedmiotów, zanim będzie można umieścić w nowym urządzeniu. Aby upewnić się, że masz wszystkie elementy potrzebne, naszego nowego zakupu WC kontrolną.

 • Oczywiście, Twój nowy zakup WC będzie zawierać nowe urządzenie. Jednak należy pamiętać, że jeśli kupujesz jeden z nowszych modeli jednoczęściowych, będziesz musiał kupić miskę oraz zbiornika.
 • Większość zbiorników będzie pochodzić z zainstalowanym zespołu zaworu podtynkowego, ale dwukrotnie sprawdzić, że to pochodzi z akwarium podczas dokonywania zakupu nowego toaletowego.
 • Pobierz nowe śruby szafy, aby zabezpieczyć się nowe toalety na podłodze w łazience.
 • Musisz uszczelki wosku do podstawy miski.
 • Jeśli sedes nie jest wliczone w cenę, upewnij się, że zakup to za dobrze.
 • Jeśli planujesz wymianę przewodu zasilania, najlepsze z nich są elastyczne, zamknięte w siatki ze stali nierdzewnej - zarówno wygląd i łatwość obsługi. Można kupić plastikowy przewód zasilający, aby zaoszczędzić pieniądze, a jeśli lokalne przepisy budowlane pozwalają.

Dlaczego należy rozważyć niskiego Flush Toilet

Szukasz nowego urządzenia toaletowego, aby zastąpić starą? Rozważmy niski spłukiwania toalety. Istnieją dwa główne powody, dla których warto pomyśleć o zakupie niskie spłukiwania toalety.

 1. Oszczędzania wody. Według Williama Maas, założyciela GreenHomeGuide.com, przeciętny człowiek wykorzystuje 20,1 galonów wody dziennie przez spłukiwania toalety. A większość ludzi nie używać jakichkolwiek opraw ochrony wody w procesie. Jeśli korzystasz z niską spłukiwania toalety, będziesz za pomocą spadła z 27.300 galon użytkowania wód roku do 12.500 galonów rocznie. To dość znaczna ilość ochrony wód.
 2. Niskie spłuczka w toalecie oszczędza pieniądze. Używając małej spłukiwania toalety, będziesz oszczędzić wiele pieniędzy na rachunek za gaz - potencjalnie więcej niż 100 dolarów miesięcznie.

Wykonywanie pomiarów dla nowej WC

Jeśli chcesz zamienić swoje stare WC z nowym WC, będziemy chcieli, aby wykonać pomiary z istniejącej toalety na miejscu pierwszym, aby uzyskać dobre dopasowanie. Wykonywanie pomiarów jest szybki i prosty proces, który może zaoszczędzić bólu głowy, jeśli zdarzy ci się dostać złego wielkości urządzenie WC. To może wydawać się logiczne, po prostu rozmiar wc w łazience w trakcie wykonywania pomiarów. Mimo, że te wymiary mogą się przydać, zwłaszcza jeśli masz ciasnych, najlepsze wymiary dostać są szorstkie w wymiary. Weź istniejącego urządzenie WC i zmierzyć odległość od podłogi do śrub kołnierzowych na ścianie łazienki. Starsze domy zwykle pomieścić 10 "szorstki wymiary nowego WC, natomiast nowsze domy pomieścić 12" wymiar szorstki w.

Proste kroki, aby naprawić toaletowy

Niektóre zadania wymagają hydrauliczne profesjonalny, ale można też rozwiązać WC naprawiać przy badaniu nieszczelności. Rozpocznie testowanie toalety szczelność poprzez sprawdzenie przewodu przelewowego w toalecie, aby zobaczyć czy woda przecieka do niego. To Rura środkowa w zbiorniku z małym kawałkiem rurki przymocowanej. Jeśli woda jest wypełnienie do swojej rury przelewowej, wprowadzić zmiany do zaworu do napełniania tak, że woda zatrzymuje się o centymetr poniżej górnej części rurki przepełnienia górze.

Utrzymanie faul zapachów toaleta Na Bay

Jeśli łazienka cierpi ponad niezwykłej dawki nieprzyjemnych zapachów toaletowych, możesz mieć problem, który wymaga prostego rozwiązania. Pułapki prowadzące do WC niesie wody, która działa jak pieczęć do zapachów, które mogą przenikać do gospodarstwa domowego. Gdy urządzenie jest rzadko używany i woda paruje, cuchnący zapach WC może być bardzo nieprzyjemne. Wszystko co musisz zrobić, to wziąć wiadro z wodą i wlać go w pułapkę prowadzącej do WC, a także umywalka, prysznic, i spuścić w łazience. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych zapachów z cieknącą do reszty domu.

Pięć kroków do instalacji nowego zbiornika wody

Więc wziąłem się swoją starą toaletę, umieścić w nowej miski, a teraz
masz zamiar instalacji nowego zbiornika toalety. Instalacja nowego
Zbiornik WC jest łatwiejsze niż myślisz. Możesz to zrobić w pięć łatwe
kroków, czytając nasz przewodnik.

1. Dno zbiornika ma wylot. Zainstaluj dużą gumową uszczelkę nad wylotem.
2.
Następnie należy umieścić podkładki gumowe wewnątrz zbiornika i wkładki
śruby mocujące od wewnątrz zbiornika poprzez montaż misy
obszar.
3. Będziesz umieścić nowy zbiornik WC na następne. Umieść nowy zbiornik w pozycji i zabezpieczyć go poprzez zmianę blokowania nakrętki.
4. Sprawdź zaleceniami producenta dla poszczególnych kierunków na temat instalacji sedes.
5.
Instalacja linii zasilającej będzie ostatni krok, jeśli jesteś wprowadzenie w
nowy. Elastyczny przewód zasilający będzie zadanie łatwe. Jeśli Ciebie
wybierz sztywny przewód zasilający, musisz zginać go do właściwego dopasowania.

Rodzic: Porady treningowe toaleta

Target Practice

Świetny sposób, aby nauczyć chłopców na mocz w toalecie jest umieszczenie kilku Cheerios w toalecie, i wyzwanie go, aby je zatopić. Większość chłopców dowiedzieć się, że jest tak wiele radości, że są chętni, aby go za każdym razem.

Worek nagród

Jako dodatkową zachętę do korzystania z nocnika, spróbuj niespodzianka worek wypełniony małych zabawek, naklejki itp Jeśli dziecko jest sukces, on / ona może podnieść się o jedną pozycję. To zazwyczaj działa szybko, ponieważ dzieci nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co jest w torbie.

Brak Więcej Ubranie

Podczas nocnik czasu szkolenia, pozbycie się z kombinezonu, ponieważ dłużej ciągnąć w dół, a to może prowadzić do wypadków i frustracji dla Ciebie i Twojego dziecka. Spróbuj użyć rozkładane na spodnie jak spodnie dresowe lub legginsy na szybkie i łatwe i wyłączać, że Twoje dziecko może zrobić sam.

Rutynowa Bath Time

Gdy chciałem uruchomić toaletę szkolenia moje dzieci, zacząłem umieszczając je na nocnik każdego wieczoru, gdy wpadłem do wody do kąpieli. Szum wody pomógł, jak również spójność jest na nocnik w tym samym czasie każdego dnia. Powoli, dodaliśmy kilka razy w ciągu dnia, i wkrótce znaleźli się poza pieluch!

Pobyt pranie w ruchu

Pojechałam długodystansowych wiele z córką podczas jej czas nocnika, a okazało się, że muszę coś zrobić z naszym nocnik w samochodzie na przystankach bocznych dróg. Aby pomóc w czystych-upy, chciałbym linii nocnik z plastikowej torbie i umieścić podpaski w worku, który absorbuje wilgoć. Gdy skończyła, mógłbym związać torbę i wrzucić go.

Nowy sposób na kolor

Świetny sposób, aby pomóc dzieciom chcą oddać mocz w toalecie jest umieścić kilka kropli barwnika spożywczego do muszli klozetowej, i niech czy mogą zmienić kolor wody. Chłopcy mogą chciał spróbować tego na stojąco, a dziewczynki mogą usiąść na toalecie tyłu i oglądać zabawy.

Nocnik Gotowość

Twoje dziecko jest chyba gotowy do treningu toaletowego, gdy:
- Może dojść do nocnik (lub dostosowanego sedes);
- Jest stabilny i zrównoważony, kiedy siedzi na nocnik;
- Może pozostać suche w pieluchach przez kilka godzin z rzędu;
- Może obserwować jeden lub dwa proste instrukcje;
- Może poinformować, kiedy musi korzystać z nocnika;
- Chce cię zadowolić;
- Chce być niezależny.

Mniej pralni

Na początku szkolenia, spróbuj najmu dzieci biegają w swoich majtek, bez innych spodnie na górze. To sprawia, że ​​dzieci bardziej świadomi, gdy są mokre, sprawia, że ​​łatwiej dostać się do nocnika na czas bez spodni do ciągnięcia w dół, a tam jest mniej prania, jeśli zdarzy się wypadek!

Zachowaj Schedule

Być spójne - Plan na posiadające co najmniej trzy dni, aby skupić się na stałe nocnika bez przerwy. Spróbuj umieścić swoje dziecko na nocnik co godzinę. Ponadto, śledzić, kiedy dziecko normalnie idzie, i dostać się do nocnika pierwsze. Aby utrzymać swoje dziecko nadal, spróbuj czytać historie - o potties!

Potty Training Wiek

Większość dzieci są gotowe do rozpoczęcia treningu toaletowego w wieku od 2 do 4 lat, ale każde dziecko jest inne. Dowiesz się przestrzegać wskazówek dziecka przez każdy etap procesu. Ale bądź cierpliwy, ponieważ to zazwyczaj od 3 do 6 miesięcy przed dziecko z pieluszek dla dobra.

Nocą Strategie

Aby uniknąć omacku ​​w czystej pościeli o 2 rano, postanowiłem objąć materac mojego syna z wodoodpornym materacem, przykryła prześcieradło, a następnie umieścić na innym wodoszczelnym pad i blachy. W ten sposób, jeśli on moczy łóżko, mogę po prostu zdjąć wierzchnią warstwę, aby dostać się na czystej podkładce i blachy pod spodem. Jesteśmy zarówno komfortowo powrotem w łóżku, w żadnym momencie.

Potty Punkty

Jak dodaje motywacji, niektóre dzieci dobrze reagują na nocnik "" punktów. Wystarczy zrobić plakat, powiesić w łazience, a po każdym sukcesie punkt w brzmieniu. Możesz używać pieczęci lub naklejki lub nawet pozwolić dziecku, aby narysować "punkt" na. Większość dzieci znaleźć to ekscytujące i ciężko pracować, aby uzyskać więcej punktów. Pamiętaj, aby dać się wiele pochwał i zachęcić wszystkich członków rodziny, aby zrobić to samo.

Ubrania specjalne

Podczas nocnik czasu szkolenia z moją córką, zdarzyło mi się kupić jej nowy strój kąpielowy. Kochała go tak bardzo, że chce go nosić 24 godziny na dobę. Powiedziałem jej, że to było OK, dopóki ona nie sikać w nim, bo byłoby to zepsuć. Nosiła go przez 3 dni z rzędu, konsekwentnie stosowane z nocnika i nigdy nie miałem wypadku.

Rozpoczęcie szkolenia toaletowy

Pierwszą rzeczą, aby zrozumieć o treningu toaletowego jest dziecko staramy się przenieść z pieluch do majtek / bieliznę nie jest jak każde inne dziecko.

Bez względu na to, czy każdy mówi ich syn lub córka zamknąć za pomocą pieluchy w wieku dwóch, to nie ma znaczenia, czy dziecko jest jeszcze w pieluchach, kiedy włączyć trzy. Każde dziecko jest inne i nauczą ich ciała na własnych harmonogramów.

Wielu rodziców czuje ekstremalne ciśnienie, aby ich dziecko nocnik wyszkolonych przez zestaw wieku. Zwykle mieści się gdzieś pomiędzy dwa, trzy lata życia.

Domów dziecka, przedszkoli, opiekunowie dzieci, którzy planują rodzica jest "pod kontrolą" moczu i wypróżnień ich dziecka nie będzie się pociąg nocnik dziecko szybciej. Podmioty te mają zwykle pracownikom inaczej, jeśli mają uczęszczać do starszego dziecka, które nie jest WC wyszkolonych. Ciśnienie z nich może prowadzić do rodziców, aby myśleć, że robią coś strasznie złego. To jest fałszywe.

Posiadanie dziecka, który nie jest WC wyszkolonych przez "oczekiwanego wieku" nie jest przez nikogo awarii, w szczególności nie dziecko. Rozumiem, że nocnika nie wydarzy noc i wiele razy nie w weekend. Musi dowiedzieć się, jego / jej ciało w celu poznania wskazówek. U niektórych dzieci to się dzieje w osiemnastu miesiącach, w innych na cztery lata.

Wielkie wskazówek, o których warto pamiętać, mają być spójne, być cierpliwym, być pozytywne, a szczególnie - być spokojny.

Jak moje dziecko profesor psychologii powiedział mi: "Twoje dziecko nie pójdzie na bal w pieluchy, więc nie martw się o to."

Zapewnić łatwy dostęp

Aby zapobiec wypadkom, kiedyś przenośny nocnik, które mogą zostać podjęte w dowolnym pomieszczeniu w domu. Często, gdy dzieci bawią się, że nie chcą się zatrzymać, aby pójść do łazienki. W ten sposób, nocnik był tam, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Przed rozpoczęciem szkolenia toaletowy

Zanim jeszcze rozpocznie trening toaletowy, upewnij się, te rzeczy są na miejscu:

(1) Zastanów się, czy Twoje dziecko jest jeszcze gotowy, aby być nocnik wyszkolonych. Ośrodek dziennego pobytu, członków rodziny i innych rodziców, może dokonać rodzic czuć podkreślił, jeśli jego / jej dziecko nie jest z pieluch w określonym wieku. Zrozum, że są dzieci, które nie są nocnik wyszkolonych do swoich "4 w" i nie ma nic złego z nimi. Ciało każdego dziecka dojrzewa indywidualnie i co pracował dla jednego dziecka, nie oznacza, że ​​będzie pracować dla innego.

(2) Jeżeli w przypadku dziecko może być nocnik wyszkolonych jest jednym z najtrudniejszych zadań dla rodzica, ale podkreślając się, krzyczeć i wrzeszczeć, i zasadniczo jest control freak o tym, tylko będzie prowadzić do wielu łez z obu boki. Podejście z akceptacją dziecko jest twoje dziecko. Co pracował dla kogoś innego dziecka nie oznacza, że ​​będzie działać dla Ciebie i jeśli dziecko dostaje nocnika w weekend lub w ciągu sześciu miesięcy, bardziej zestresowany stać z nim, tym trudniej jest dla was obu. Uwierz mi, dziecko nie pójdzie na bal w pieluchy, więc być cierpliwym z dzieckiem i siebie.

(3) Należy zdecydować, które słowa masz zamiar używać w odniesieniu do płynów ustrojowych, funkcji i części ciała. Najlepiej jest być bezpośredni i zgodny, gdy nocnika. Aby pomóc nauczyć pojęcia, możesz pozwolić dziecku oglądać można skorzystać z toalety. Jeśli Twoje dziecko ma innych opiekunów, rozmawiać z nimi o swoich planach i opracować plan, aby zapewnić spójność, więc każdy, kto jest zaangażowany używa tych samych słów. Jeśli każdy jest za pomocą czegoś innego, dziecko może się mylić i sfrustrowany, gdy poproszony o wykonanie. Spójność jest twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chodzi o nocnik szkolenia i za pomocą tego samego słownictwa codziennego w ten sam sposób pomoże przenieść postęp do przodu - nawet jeśli jest to tylko cenimeter na raz.

(4) Dowiedzieć się, co nagroda będzie, gdy dziecko dostaje to i jak sobie z tym poradzić, gdy dziecko nie robi. Naklejki, monet w Skarbonka, lub po prostu dużo pochwały / uściski / pocałunki są wspaniałe nagrody. Trzymaj się z dala od żywności, jako nagrodę, jeśli to możliwe, ponieważ rozpoczyna się sytuację, w której dziecko może chcesz zjeść w nagrodę za wszystko, co osiągnąć. Jeżeli dziecko nie rozumie, że czas, pamiętaj, nie będzie wielu innych szanse, a dziecko powinno mieć przytulić i pochwały dla nawet próbować. Dotyczy to jeśli dziecko powie Ci ich pieluchy są zabrudzone. To jest początek świadomości i to jest wielki znak!

(5) rodzice muszą dekompresji przy Potty Training dziecko. Mieć plan na miejsce dla siebie, jak również w kontaktach z frustracji dziecka nie całkiem poza pieluch. Kilka dni będzie wyglądać obiecująco, a inni będą mieć do tyłu kroki, ale wiedząc, że każdy dzień jest dniem bliżej jest dom pieluchy darmo jest pozytywny. Krzyczeć na dziecko, doda stresu i wcisnąć szkolenia tyłu. Chwała kontra kary zazwyczaj działa lepiej dla tych sytuacji.

Powodzenia!

Niemowlę Potty Training

Charlotte E

Wielu rodziców wydają tysiące dolarów na jednorazowe pieluchy, lub setki na pieluch, szpilki i obejmuje w celu uzyskania każde dziecko przez malucha-kaptur, w którym momencie potrzebne do nocnik trenować dziecko, aby mógł pójść do przedszkola. Jednak wielu rodziców w świecie zachodnim nie zdają sobie sprawy, że prawie połowa dzieci na świecie są nocnik wyszkolonych przed pierwszymi urodzinami. Większość z Azji i wielu innych krajach, nie nosić pieluchy, ponieważ ich rodzice zacząć uczyć ich, aby przejść do toalety, dziesięć do piętnastu minut po karmienia, od dnia narodzin dziecka. Wykonywane regularnie, powoduje to dzieci są w stanie przejść wolne pieluchy bez bałaganu.

Chociaż nie jest powszechne w Stanach Zjednoczonych, rośnie liczba rodzin, które korzystają z podobną praktykę zwaną Eliminacja Komunikacja jako sposób na nocnik dzieci pociągów w wieku trzech miesięcy. To oszczędza setki dolarów, mnóstwo prania i stres konieczności nauczyć dziecko, kiedy jest starsze.

Mając ze sobą cierpliwość

Kiedy nadszedł czas dla dzieci do nocnika pociągiem, może być radosny. Oczywiście, kiedy dziecko zdecyduje to czas i gdy rodzic decyduje, może to być bardzo różne terminy.

To jest skomplikowana tylko wejścia, przedszkola członka rodziny lub kwalifikacji opieki dziennej, a wejście drugiego z rodziców, gdy ich dziecko z wysiadł z pieluch. Będąc na grupy dla rodziców i po wszystkich innych rodziców daje oko smrodu, ponieważ 2 1/2 roku życia nie jest

Największą rzeczą, jaką możesz zrobić, to uzbroić się w cierpliwość. Twoje dziecko nie będzie się bal w pieluchy, więc jeśli nie są one nocnik wyszkolonych w wieku dwóch, nie martw się.

Według Amerykańskiej Akademii Pediatrii (http://www.aap.org/publiced/BR_ToiletTrain.htm),

wiele dzieci wykazują oznaki, że są gotowe do nocnik wyszkolonych w wieku od 18 do 24 miesięcy, a większość dzieci są całkowicie nocnik wyszkolonych w wieku od 3-4 lat. To jest, gdy ich ciała są fizycznie w stanie kontrolować jelit i pęcherza moczowego. To jest tylko dzień. Nawet jeśli dziecko jest nocnik wyszkolonych w ciągu dnia, nocnymi nawilżania nie mogą być realizowane, dopóki dziecko jest pięć lub nawet więcej lat.

Zrozum, dziecko będzie gotowe, kiedy będą gotowe. Rodzic nie powinien freak out lub użyć nocnika jako forma kary. Istnieje wiele książek tam, aby pomóc rodzic zrozumieć różne metody i techniki, ale największe rzeczy, rodzic może zrobić, aby pomóc dziecku jest cierpliwość i konsekwencja.

Gdy dziecko wykazuje oznaki gotowości do nocnik pociągu, a następnie wybrać metodę i trzymać przez co najmniej tydzień lub więcej. Zezwalaj na dobre i złe dni i wiem, dziecko będzie go dostać. Są one na zastanawianie się, ich ciała jak jesteś.

Ruchy Nocnik jelit

Ty dziecko nie chce przejść stołek w nocnika lub toalety, zwłaszcza jeśli nie mają dobre wsparcie dla nogi. Zamiast walczyć, niech mają wypróżnienia w pieluchy, tak że nie ma zaparcia. Zaparcia mogą chodzić do łazienki bolesne. Jeśli boli, to może zabrać nawet dłużej, aby skorzystać z toalety.

Etykieta sedes

Gdy uczenie młodych synów skorzystać z toalety, także uczyć je obniżyć siedzenie, kiedy będą gotowe. Sprawiają, że część rutyny w młodym wieku, a to nigdy nie będzie problemem w późniejszym życiu. Ich przyszłe żony będą Ci wdzięczni.

Jak zrobić Squats Masa ciała upuść

Spadek wagi ciała przysiady są potężne treningu podjąć. Tylko rodzaj ćwiczeń, które będą faktycznie pracować do 75 procent mięśni z jednego tylko ruchu, masy ciała przysiady drop powinno być zatem dokonane centralną część jakimkolwiek treningu nóg. Istnieje kilka rodzajów tych przysiadów, które mogą zapewnić bardzo potrzebne różnorodności do wykonywania rutynowych zachować rzeczy ciekawe i świeże. Przerost, a także ćwiczenia siły, masy ciała przysiady upuść przewidują także skutecznego układu krążenia treningu. Osoby wykonujące tę treningu ćwiczenia zauważyłem, że nawet ich wielkość ramienia wzrosła ze względu na mnogość mięśni dotkniętych w jednym squat.

Aby wykonać przysiady spadku masy ciała, należy masę ciała jak sztangą, ubrania treningu, dużo wolnego miejsca i ostrości.

1. Stanowisko Brzana Prawidłowo

Zacznij od umieszczenia poprzeczkę wysoko na plecach, ale upewnij się, że używasz łopatki, aby wesprzeć go. Wycofać łopatki jak powoli ustawić sztangę na plecach. W zależności od stopnia elastyczności, nadgarstków może być przedłużony lub sztywne. Twoje ramię może niekorzystnie obrócić jeśli nie dbać, aby utrzymać łokcie pod nadgarstki, jak podnieść bar do pleców. Może to prowadzić do ściśniętymi nerwów. Podczas tego procesu podnoszenia pasek na górnej części pleców, upewnij się, że twoje stopy są rozstawionymi na szerokość barków.

2. Wyrównaj biodrach Prawidłowo

Aby chronić kręgosłup przed ewentualnymi obrażeniami w trakcie wykonywania przysiadów spadku masy ciała, należy zadbać, aby wyrównać swoje biodra w dobrym stylu. Aktywuj mięśnie, które chronią kręgosłup stojąc w taki sposób, że z powrotem nie jest zaokrąglona, ​​a zamiast krzywych do środka trochę. Można również zdecydować się na stosowanie coś zwane położenie neutralne hip; obejmuje to można spłaszczenia plecy po prostu obracając dolną część miednicy do przodu podczas ruchu szczyt miednicy w kierunku tyłu.

3. Wykonaj przysiad

Z baru jeszcze w całej górnej części pleców, opuść się jak chcesz, jeśli starają się usiąść na krześle. Należy zachować ostrożność, gdy w ten sposób, aby nie pozwolić kolana zginania do przodu zbyt przesadnie. Może to doprowadzić do nadmiernego naprężenia stawów kolanowych, które mogą cię zranić. Zamiast tego, po prostu sprawiają, że punkt usiąść bardziej jak obniżyć swoje ciało tak, że waga idzie do piętach zamiast stawów kolanowych. Zejście w miarę naturalnie może, tak, że tułowia nie zginać do przodu zbyt daleko. Wiesz, że nie posunął się tak daleko, jak to możliwe w przysiadzie gdy tułów pochyla się do przodu ponad 30 stopni. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund, a następnie wcisnąć się aż znowu stoi.

Jak zrobić Ball Squats

Przysiady z piłką są doskonałym ćwiczeniem dla każdego, bez względu na ich wiek, wagę i poziom umiejętności. Ćwiczenie to nie tylko może pomóc zwiększyć masę mięśniową i tonu nogi, ale także poprawić swoją sprawność. Jak się silniejszy, należy zintensyfikować ćwiczenia w celu uzyskania lepszego treningu.

O Ball przysiady

Przysiady z piłką są stosunkowo proste ćwiczenia, które mogą wykonywane przez ludzi w każdym wieku i kondycji z niewielkim trudem. Squat piłka może znacznie poprawić swoją siłę. Niektóre mięśnie wzmocnione poprzez ćwiczenia obejmują czworogłowy, ścięgna i pośladki. Wzmocnienie tych grup mięśni nie tylko pomoże stonować dolnej części ciała, ale również większą łatwość podczas wspinaczki wzgórza lub chodzenie po schodach.

Ustawić się na Ball Squat

W celu prawidłowego przeprowadzenia squat piłki, ważne jest, aby umieścić swoje ciało prawidłowo. Zacznij od wyboru piłkę ciała, które jest odpowiedniego rozmiaru. Najlepiej, piłka powinna przyjść do wysokości mniej więcej w połowie między kolana i biodra. Umieść tę piłkę do ściany lub innej płaskiej powierzchni, a wstać z nim mocno obsadzone pomiędzy część pleców i ściany. Kroku stopy na zewnątrz tak, że są w przybliżeniu jedną stopę przed ścianą i około jednej stopy od siebie. Rozluźnij ramiona, pozwalając im powiesić na boku. Wreszcie, patrzeć przed siebie. Powinieneś być w linii prostej od stosunkowo nogi do głowy.

Wykonaj Ball Squats

Weź kilka głębokich oddechów, zamykając oczy, jeśli to pomoże Ci się zrelaksować. Podczas wydechu, powoli opuść się do ziemi, aż uda są równoległe do podłoża. Po osiągnięciu tego punktu, podnieść swoje ciało z powrotem do pozycji wyjściowej. Powtórz to dziesięć razy, a następnie wybrać się na krótką przerwę. Wykonaj jeszcze dwa zestawy dziesięciu powtórzeń ćwiczenia.

Zintensyfikować ćwiczenia

Istnieje wiele sposobów, aby przysiady kulkowe trudniejsze. Najbardziej podstawowa polega po prostu trzymając zestaw hantlami podczas wykonywania przez przysiady kulowe. Innym sposobem, aby zwiększyć intensywność ćwiczenia jest trzymać nogę w przedniej części ciała podczas wykonywania przysiadów kulowe. Teraz powinno być stojąc na jednej nodze jak powoli opuścić swoje ciało, a następnie podnieść go z powrotem do pozycji wyjściowej. Upewnij się, że masz znajomego lub członka rodziny w pobliżu, kiedy pierwsze próby to ćwiczenie, w przypadku, gdy potrzebna jest pomoc.

Korzyści z ćwiczeń squat

Squat ćwiczenia są świetne do całkowitej dolnej treningu ciała. Skutecznie działa większość dużych grup mięśni tyłek, biodra i uda. Przysiady są również wszechstronne ćwiczenia. Mogą być one wykonane w prawie każdym miejscu, z użyciem lub bez użycia masy lub urządzenia.

Tonizuje Legs

Ćwiczenia squat dokładnie zaangażować czworogłowego, ścięgna i mięśnie łydek, co pomaga sygnał i wzmocnić nogi. Spowolnienie ruchu w dół sprawia, że ​​trening, który znacznie bardziej intensywne.

Podnosi Butt

Robi przysiady daje nasycić potężny trening, przyczyniając się do zaostrzenia i podnieś tyłek. Aby zwiększyć ten efekt, dają swoje pośladki dodatkowo wycisnąć przy powrocie do pozycji stojącej.

Wzmacnia Core

Przysiady angażują mięśnie rdzenia ciała. Potrzebne są mięśnie brzucha i pleców, aby utrzymać równowagę w trakcie ruchu. Wynik jest mocniej, bardziej płaski brzuch i silniejszy dolnej części pleców. Dokonać świadomego wysiłku, aby utrzymać w mięśniach brzucha, podczas gdy w kucki w dół, aby zwiększyć ten efekt.

Zwiększa elastyczność

Robi przysiady zwiększa ruchomość stawów. Kostek, kolan, bioder i pleców są wykorzystywane w ruchu kucznej. Pamiętaj, aby zachować właściwą formę, aby uniknąć obrażeń. Jeśli czujesz ból w tych dziedzinach, przestać robić ćwiczenia, aż ból zniknie.

Trening górnej części ciała

Dodawanie wagi do squat rutynowych angażuje mięśnie górnej części ciała, w zasadzie daje pełny trening ciała w jednym ćwiczeniu. Można to osiągnąć z wykorzystaniem sztangi, hantle lub kamizelki ważonej. Podczas dodawania wagi do swojej rutyny, start z lżejszymi i budować jak twoja siła wzrasta.

Jak zrobić wspólne Squat ćwiczenia

 1. Stań ze stopami szerokość bioder siebie.
 2. Dokręcić i pociągnąć w mięśniach brzucha.
 3. Obniż swoje ciało tak, jakbyś zamiar usiąść na krześle. Przechowywać ruch powolny.
 4. Zatrzymaj, gdy nogi są równoległe do podłogi.
 5. Pozostań w tej pozycji przez kilka sekund.
 6. Teraz naciśnij na piętach i powoli rośnie z powrotem do pozycji stojącej.
 7. Powtórz ćwiczenie w sumie 2 do 3 zestawy 8 do 12 powtórzeń.
 8. Pamiętaj, aby odpocząć przez 60 do 90 sekund między seriami.

Kiedy już będziesz dobrze robi przysiady, można zwiększyć poziom trudności, dodając ciężarów. Spróbuj trzymając hantle na wysokości ramion lub użyć sztangę poprzek ramion. Można również użyć jednego hantle; trzymać go przed sobą obiema rękami, podczas gdy w kucki. Jest to szczególnie ważne, aby utrzymać właściwą formę przy użyciu wag. Trzymaj kolana wyrównane z nogami i nie squat za punktem aby uda były równoległe do podłogi.

Ćwiczenia są przysadziste ruchu, że organizm wykorzystuje często w prawdziwym życiu. Kiedy tylko schylić, aby wybrać coś, będziesz wdzięczny, że z powodu swojej squat wykonywania rutynowych, będziesz miał wytrzymałość i elastyczność, aby otrzymać pracę.

Jak zrobić Barbell Squats

Wykonywanie przysiadów brzana pomoże Ci zwiększyć rozmiar i siłę swoich mięśnie czworogłowe. Równoważenie sztangę kiedy robisz przysiady może być trudne, więc zacząć od lekkiego ilość masy, aż będziesz w stanie łatwo wykonać ruch. Upewnij się, aby nosić pas wagi, gdy robisz przysiady, aby chronić dolną część pleców.

Przygotowanie

Przed przystąpieniem przysiady brzana, rozluźnić nogi i pleców. Upewnij się, że sztanga jest na środku squat rack, a następnie dodać taką samą ilość płyt z każdej strony. Bezpieczne wagi z klipsem lub kołnierz, żeby nie spaść z baru w czasie wykonywania. Możesz również dodać do niej podkładkę do baru lub umieścić zwinięty ręcznik na szyi, więc bary, gdy trzymając go nie szczypać skórę. Zapnij pas balastowy bezpiecznie, a następnie zgłosić się do baru, aby rozpocząć ćwiczenia.

Wykonywanie Barbell Squats

Połóż ręce na pasku nieco szerszym niż szerokość barków. Połóż głowę pod sztangą i umieść pasek z tyłu ramion. Upewnij się, że Twoje stopy płasko na podłodze nieco szerszym niż zwykle stoją. Podnieść poprzeczkę off z squat rack i zrobić krok do tyłu. Uspokoić siebie i nie poruszać stopami wokół podczas powtórek lub możesz stracić równowagę.

Aby rozpocząć pierwsze powtórzenie, ugnij kolana i powoli opuść się w dół, aż uda ułożone są prawie równolegle do podłogi. Cofnijcie się do zakończenia powtarzania. Być może trzeba dodać lub usunąć kilka płyt w zależności od tego, jak łatwo można zarządzać wagi podczas pierwszego zestawu. Spróbuj na osiedlenie się na wadze, które można obsługiwać za 8 do 10 powtórzeń.

Zwiększenie intensywności

Jeśli chcesz zwiększyć intensywność przysiady ze sztangą, dodać więcej wagi do baru. Spróbuj jeszcze zrobić taką samą liczbę powtórzeń, które normalnie zrobić podczas przysiadu treningu. Możesz użyć spotter dla celów bezpieczeństwa, jeśli znajdziesz waga jest trudne w obsłudze.

Jeśli wolisz zostawić manekinowi samo, spróbuj zwiększyć liczbę powtórzeń, aby dodać intensywności do treningu. W ciągu ostatnich kilku powtórzeń może być trudne do wykonania, więc trzeba będzie utrzymać koncentrację do końca zestawu. Jeśli masz problemy na końcu zestawu, nie schylać się tak daleko, w ciągu ostatnich kilku powtórzeń, które sprawią, ćwiczenia nieco łatwiejsze.

Możesz również dodać do przysiadów ze sztangą intensywność wykonując ćwiczenia w wolniejszym tempie. Choć spowolnienie ruchu nie może wydawać się to dodać do intensywności, raz spróbować tej metody w kucki cię znajdzie się, jak trudno jest w rzeczywistości, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku powtórzeń. Jeśli zabraknie energii pod koniec zbioru, po prostu zatrzymać i umieścić pasek z powrotem na półce.

Jak zrobić Squat ciała

Squat ciało jest doskonałym ćwiczeniem, które mogą być zawarte w każdym treningu, bez względu na swoje umiejętności i kondycji. Jeśli próbujesz to ćwiczenie się po raz pierwszy, może warto rozważyć znajomego lub kolegę miejsca, które członek siłownia w celu zapewnienia właściwej formy i techniki został osiągnięty.

O Squat ciała

Squat ciało jest jednym z najlepszych ćwiczeń, które możesz zrobić, aby wzmocnić i dźwięk niemal wszystkich mięśni dolnej części ciała. Wzmocnienie tych mięśni jest bardzo ważne, ponieważ, aby chodzić i być mobilny, musi mieć umiarkowane ilości siły w nogach. Ponadto, zwiększenie masy mięśni w wyniki bezpośredniego wzrostu do metabolizmu organizmu, zwiększając tym samym swoje codzienne spalanie kalorii. To dlatego nie ćwiczenia świetny wybór, jeśli jesteś zainteresowany w utracie wagi.

Pozycjonowanie dla Squat ciała

Jak w przypadku każdego nowego ćwiczenia, ważne jest, aby zrozumieć, jak właściwie ustawić swoje ciało, zanim faktycznie wykonujący ćwiczenia. Zacznij od pochylając tułów mocno o ścianę. Krok nogi się lekko z przodu ciała, około dwie do trzech metrów przed ścianą. Upewnij się, że Twoje palce są skierowane do przodu. Pozwól ramiona powiesić luźno w dół po bokach. Możesz zajrzeć albo prosto przed siebie, lub lekko w ziemię, w zależności od tego czuje się bardziej komfortowo dla Ciebie.

Wykonywania przysiadu ciała

Teraz, że masz ustawione prawidłowo, możesz zacząć wykonywać rzeczywiste ćwiczenia. Zacznij biorąc kilka głębokich oddechów. Podczas wydechu, ugnij kolana, i pozwolić organizmowi tonąć w kierunku ziemi tak, jakbyś siedział na krześle. Gdy uda się równolegle do podłogi, używać mięśni dolnej części ciała, aby wcisnąć się z powrotem do pozycji wyjściowej. Należy zrobić co najmniej 10 powtórzeń przysiady ciała. Wykonaj kolejne 2 zestawy 10 powtórzeń przysiady ciała.

Zwiększenie intensywności Squat ciała

Jak wspomniano powyżej, jest to świetny podstawowe ćwiczenie, że prawie każdy może korzystać. Po squat ciało zaczyna się zbyt łatwe, jednak ważne jest, aby zwiększyć intensywność aby zachować czerpania zysków w bieżącej kondycji. Jednym z prostych sposobów, aby ciała squat trudniej jest trzymając hantle w każdej ręce. To zwiększa wagę, że organizm musi pracować przed, tym samym znacznie zwiększając intensywność. Innym doskonałym sposobem, aby to ćwiczenie trudniejsze jest poprzez przytrzymanie squat na dole pozie licząc do trzech na każdym powtórzeniu. To zmusza mięśnie do cięższej pracy na dłuższy okres czasu, co daje twardszą trening.

Squat Ćwiczenia odważnikami

Ćwiczenia Squat przede wszystkim pracować grup mięśni znajdujących się w nogach, a także budować siłę rdzenia i pomóc zwiększyć oparciem. Tradycyjne ćwiczenia ma wiele odmian, które nie wymagają użycia odważników, zapewniając doskonałe rezultaty.

Squat Ćwiczenia odważnikami

 • Ze stopami rozstawionymi na szerokość co najmniej barków, wyprostuj obie nogi i plecy w pozycji zamkniętej. Rozpocznij tradycyjne squat korzystania przez zginanie kolana, podczas gdy utrzymywać prostą i stabilną postawę z górnej części ciała. Upewnij się, że pośladki stają się co najmniej równolegle z obu kolanach z każdym squat. Mijając punktu równoległego spowoduje głębsze, bardziej skutecznej mięśni wzmocnienie ćwiczenia. Tradycyjne squat cele i czworogłowego i nasycić wzmacnia dolną część pleców i rdzenia.
 • Stoisko z nogi razem dotykając w kostkach. Umieść obie ręce bezpośrednio na zewnątrz, tworząc góry nogami litery L z ciałem. Rozpocznij wykonywanie normalnego squat w stałej pozycji. Mimo to ćwiczenie cele te same grupy mięśni w tradycyjnym squat, że mięsień czworogłowy uda się bardziej odizolowane po naciśnięciu off podłodze i balans poprawia.
 • W szeroki rozstaw kół z palce wskazał na zewnątrz, wykonywać tradycyjne przysiady wykraczających poza punktu równoległego. Ścięgna i pośladki staną się bardziej odizolowane niż w bliskich lub normalnych postaw.
 • Z nogami o szerokości barków, wykonywać tradycyjne przysiady, ale skok na drodze w górę, lądując z nogi w tej samej pozycji. Po drodze się i przez skok, wprowadzają kolana do klatki piersiowej, jak to tylko możliwe, aby zmaksymalizować wpływ lądowania.

Korzystanie sprzęt, a Wagi

 • Umieść jakieś poduszki, ławki, krzesła lub stabilnym i płaskim urządzeniu, które ma zdolność do działania jako punkt odniesienia na podłodze bezpośrednio za nogi. Wykonywać tradycyjne przysiady, ale rodzą się tak szybko, jak pośladki stykają się z urządzenia do punktu odniesienia. Te przysiady pomogą poprawić równowagę i zdolność do rozkładania poza punkt równolegle w innych ćwiczeniach squat.
 • Z jedną nogą opartą na stabilnym urządzeniu, w pełni rozwinąć jedną nogę, tworząc kształt litery L. Wykonaj kilka przysiadów jednej nodze w celu izolacji mięśnie każdą nogę oddzielnie. To ćwiczenie pomaga tym, którzy muszą z urazami uniknąć korzystania z niektórych mięśni nóg lub całej nogi w ogóle.
 • Umieszczenie górnej stopy na stabilnej urządzenia, tak że noga rozciągać się całkowicie, natomiast skierowane w przeciwnym kierunku urządzenia spoczynku. Kroczyć się z prowadzącej nóżki do utworzenia stanowiska lunging i wykonać jedną nogami squat. To squat cele ćwiczeń mięśni grupy czworogłowego znacznie skuteczniej niż inne przysiady związek nóg.

Wykonywanie Rutynowa

Wybierz rutynowego treningu nóg, który implementuje kilka ćwiczeń squat. Przełączanie pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami zapewnia zarówno związek i samodzielnie budynku i siły mięśniowej wzmocnienia skurczów dla mięśni nóg.

Przed przystąpieniem do wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń squat z dodatkiem lub bez ciężarków, powoli rozciąganie mięśnia czworogłowego, ścięgna i pośladki zapewni mniejsze ryzyko kontuzji i większą szansę z powodzeniem wykonując odpowiednie techniki.

Jak zrobić Bosu Squats

Kuca Bosu są świetne ćwiczenie, które nie tylko wzmacniają mięśnie nóg i dolnej części ciała, ale również przyczynić się do stabilizacji rdzenia, zapobiegając w ten sposób ból pleców i zmęczenie. Jeśli nigdy nie wykonywane na Bosu wcześniej, należy poprosić znajomego lub kolegę o pomoc członka siłowni. Będą one w stanie dostrzec Cię podczas wsiadania i wysiadania tym sprzętem.

O Bosu przysiady

Kuca Bosu są umiarkowanie trudne ćwiczenie, które wzmacnia i uelastycznia ścięgna, mięśnie czworogłowe, pośladki i mięśnie tułowia. To zadanie powinno być wykonywane tylko przez ludzi, którzy są wygodne pracy na niestabilnym podłożu. Jeśli masz problemy z utrzymaniem równowagi lub masz chorobę lokomocyjną, może warto rozważyć wybór tego ćwiczenia na treningu. Wreszcie, to ćwiczenie jest super, jeśli jesteś zainteresowany w utracie wagi. Zwiększenie masy mięśniowej w dużych mięśni opisanych powyżej pomaga zwiększyć metabolizm, co w związku z tym powoduje wzrost spalanie kalorii.

Pozycjonowanie Your Body dla Bosu przysiady

Przed wykonaniem squat Bosu, ważne jest, że są prawidłowo ustawione. Rozpocznij umieszczając Bosu z niebieskim stroną do góry na miejscu na podłodze, które zostały rozliczone. Ostrożnie wejdź na Bosu, upewniając się, że stopy są na zewnętrznej krawędzi, i że są one skierowane do przodu. Jeśli jest to pierwszy raz, kiedy próbowałem stojący na Bosu, możesz poprosić znajomego lub członka siłowni kolegów do pomocy. Stand up wysoki, patrząc prosto przed siebie, z kręgosłupa w linii prostej od głowy do stóp.

Wykonywanie Bosu Squats

Teraz, że jesteś we właściwym miejscu, możesz zacząć wykonywać przysiady Bosu. Zacznij biorąc kilka głębokich oddechów, a wydech je powoli. Jak wdech następnej oddech, powoli ugnij kolana i zatopić swoje ciało w kierunku ziemi. Twoje pośladki należy trzymać się za tobą, i powinieneś być przykucnął nad. Najlepiej, aby uda powinny być równoległe do podłoża. Wydech oddech i używać mięśni w dolnej części ciała powoli podnosić się z powrotem do pozycji wyjściowej. Zrób to 10 razy, a następnie wybrać się na krótką przerwę. Wykonać kolejne 2 zestawy 10 powtórzeń w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Zwiększenie intensywności Bosu przysiady

Podczas gdy squat Bosu jest wystarczająco trudne dla niektórych osób na własną rękę, może w końcu zaczynają zauważać, że ćwiczenie stało się łatwiejsze. W tym punkcie ważne jest zwiększenie intensywności. Prostym sposobem na to jest przez gospodarstwa zestaw hantlami w dłoniach. Rozwiązanie to zwiększa wagę, że mięśnie w dolnej części ciała muszą działać przeciwko, co daje twardszą trening. Innym doskonałym sposobem, aby wyzwanie siebie to, zamykając oczy. To zmusza do zaangażowania mięśni w swoim rdzeniu, przez co również zwiększa intensywność ćwiczenia.

Jak zrobić Masa ciała Squat

Wykonanie masy ciała squat treningu pomoże Ci sygnał do dolnej części ciała. Squat masa ciała jest termin przydatności do prostego głębokim zgięciu. Możesz robić przysiady masy ciała po prostu wszędzie, i tak często, jak chcesz, aby zachować ładne i jędrne nogi i pośladki.

Przygotowanie

Gdy masz zamiar zrobić serię przysiadów masy ciała, rozprostowanie nóg i pleców na rozgrzewkę. Jeśli masz problemy z kolana, upewnij się nosić szynę wsparcia ani zaklejać swoje kolana przed rozpoczęciem treningu. Jeśli zamierzasz robić przysiady masy ciała w domu, trening z partnerem, więc można zarówno czerpać korzyści z ćwiczeń.

Wykonanie masy ciała Squat

Aby wykonać Masa ciała squat, rozszerzyć swoje ramiona prosto przed siebie z dłońmi w dół, a stopy płasko na podłodze trochę szerszej niż ramiona. Powoli ugnij nogi, aby rozpocząć ćwiczenia i należy zachować plecy tak prosto jak to możliwe. Należy również trzymać głowę do góry i spróbuj spojrzeć prosto w trakcie ćwiczeń. Trzymaj stopy płasko na podłodze, jak kucać. Gdy uda były równoległe do podłogi, stanąć z powrotem do końca pierwszego powtórzenia. Spróbuj zrobić co najmniej 10 powtórzeń, a następnie wybrać się na krótką przerwę.

Napić się wody i wyciągnąć trochę więcej, dopóki nie są gotowe do rozpoczęcia następnego zestawu. Jeśli masz problem z utrzymaniem równowagi podczas pierwszego zestawu, czy ćwiczenie było zbyt trudne do wykonania, spróbuj umieścić swoje ręce na biodrach na kilka powtórzeń w kolejnych partiach. Po zwiększyć siłę nóg będzie można w łatwy sposób wykonać ruch z rękami wyciągniętymi przed siebie.

Zwiększenie intensywności

Aby zwiększyć intensywność ciała kuca masy próbują wykonać ćwiczenia na określoną liczbę minut, a nie licząc powtórzeń. Na przykład, ustawić czas, przez 5 minut, a następnie kontynuować zrobić masę ciała przysiady, aż upłynie czas. Po rozwinąć więcej siły w nogach będzie można dodatkowo zwiększyć liczbę minut, które trenują. Jeśli masz ból kolana następnego dnia, ze względów bezpieczeństwa może chcesz zmniejszyć liczbę minut następnym razem zrobić przysiady masy ciała.

Innym sposobem, aby zwiększyć intensywność ciała kuca wagi jest, wykonując kolejne ćwiczenia zaraz po zakończeniu zestaw kuca. Na przykład, po zakończeniu zestaw kuca, zrobić kolejny Masa ciała ćwiczenia takie jak pompki lub przysiady. Można nawet spróbować przysiadów, pompek i przysiadów w rzędzie bez reszty. Policz te trzy ćwiczenia, jak jeden zestaw, a następnie spróbuj zrobić przynajmniej trzy łączne zbiory, aby uzyskać wielką ogólnej ćwiczeń fitness.

Squat ćwiczenia dla kobiet

Od dawna uznaje się, że ćwiczenia są prawdopodobnie niektóre przysadziste z pojedynczych najskuteczniejszych ruchów człowieka może wykonać, aby zwiększyć metabolizm, budować masę mięśniową i poprawić ogólną wytrzymałość organizmu w jednym związku ruchu. Chociaż skuteczne, ważne jest również, że przysiady są prawidłowo wykonane, aby uniknąć obrażeń. Jest też więcej niż jednej metody w pracy tych niższych grup mięśni ciała niż palowania na wagach.

Przysiady ścienna

Być może jest to jeden z najprostszych ćwiczeń do wykonywania, a jednak są doskonałe wzmocnienia i klimatyzacji nogi i mięśnie podstawowe całym brzuchu.

Stojąc twarzą do ściany o długości ARMA € ™ s od hotelu, podnieś lekko na kule z nóg i pochylić się do przodu. Dotykać palcami lekko na ścianę do równowagi ciała i utrzymać kolana lekko ugięte. Z tej pozycji, przysiad, aż uda są równoległe do podłogi, utrzymując plecy proste, a push up z ponownie, aż do pozycji wyjściowej.

To może nie wydawać się szczególnie intensywny ruch, ale po około 30 z nich, nogi zaczną czuć spalania. Staraj się dążyć do 100 tych przysiadów i wymieszać je stopniowo zwiększając szybkość i ograniczenie zakresu ruchu i głębokość przysiadu. To jest wielki ćwiczenia na rozgrzanie stawów i wzmocnienie małych grup mięśni, które otaczają kolana.

Trzeci Świat Squat

Nie szczególnie dobrze udokumentowane ruch, to przysiad bierze swoją nazwę od sposobu ludzie z krajów rozwijających się na Wschodzie mają tendencję do siedzenia. Ponownie, prostota jest kluczem, ale to jest trudniejsze niż się wydaje.

Aby rozpocząć, stać prosto z nogi rozstawione na szerokość ramion, kolana lekko ugięte. Następnie powoli kucać na ile to możliwe, staramy się utrzymać prosto. Chodzi o to, aby zejść do pozycji kucznej głęboki tyłu, gdzie prawie dotykając podłogi, podczas gdy podeszwy stóp płasko na ziemi. Jeśli nie jest to możliwe, kucać w miarę możliwości i utrzymać pozycję na około 30 sekund. Pomoże to równowagę, gdy ramiona są nieznacznie rozszerzoną w przedniej części, podczas gdy przy ziemi.

Brzana kuca

Najbardziej znany ze wszystkich squat ćwiczeń dla mężczyzn, przysiad sztanga niesie również największy potencjał szkody dzięki sprzętu zaangażowanych. Stojąc pod sztangą na wysokości ramion, odpoczynek pasek na ramiona i uchwyt pasek dobrze z rąk w pozycji krucyfiks. Powoli kucać, aż uda są równoległe do podłogi - nie zaleca kucać niższa niż ta, jak może wystąpić uszkodzenie kolana, ale to jest punktem debaty wśród kulturystów. Staraj się, aby plecy prosto w całym ruchu i powoli wróć do pozycji pionowej. Nie blokuj kolan w górę ruchu. Pauza, a następnie powtórzyć. Kontrola oddechu jest tu ważne, więc staram się wydech, podczas gdy w kucki i wdychanie podczas wstawania. Jeśli nie ma nikogo wokół, aby â € ~spotâ € ™, spróbuj przy użyciu maszyny Smith, aby uniknąć obrażeń.

Squat Ćwiczenia z ciężarkami

Ćwiczenia Squat często służą jako sposób na budowanie siły w wielu mięśni nóg na raz. Korzystanie odporność ważonej, całe ciało napotyka wysiłku co ostatecznie zwiększa napięcie wokół gęstości mięśni.

Squat Ćwiczenia z baru

 • Tradycyjny squat cele siłę budynek w całej dolnej części ciała oraz dolnej części pleców i rdzenia. Spread szerokość stopy barków trzymając załadowany bar na dolnej części szyi. Pasek spocznie w tej pozycji podczas całego przysiadu, zyskuje dodatkową równowagę dzięki wsparciu z ramion. Squat przez zginanie kolana i przedłużające nogi po osiągnięciu punktu równoległego; pozycja ta wymaga pośladki siedzieć na wysokości kolan.
 • Dostosowując kąt stóp i szerokość stanowiska, różne regiony czworogłowego otrzymywać bardziej intensywne skurcze mięśni. Eksperyment z kilku metrów szerokości i stanowisk w celu uzyskania lepszej równowagi i ćwiczenia związek nóg.
 • W tym samym miejscu, co tradycyjne squat, przytrzymaj ważonej bar w przedniej części ciała z obu rąk. Odpoczynek pasek na górnej części klatki piersiowej dla zwiększenia równowagi i wsparcia. Wykonaj kilka powtórzeń w tej pozycji przez poprawę równowagi i siły obu nóg.
 • Innym jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń squat z ważoną bar, hack squat, wymaga większości z tych samych kroków w tradycyjnej tylnej squat. Umieść pasek ważonej bezpośrednio za nogi i trzymać ją obiema rękami, naciśnięcie klawisza przed cieląt. Squat w dół obok pozycji równoległej z każdym powtórzeniem tak, że pasek prawie dotyka ziemi.
 • Wykonywać tradycyjne przysiady z powrotem, ale skok na górę. To ćwiczenie wymaga często niższych wag w celu uzyskania bezpiecznych i skutecznych wyników.
 • Umieść jedną stopę na stabilnym urządzeniu, podczas gdy stoi się w przeciwnym kierunku tego odpoczynku nogi. Z baru ważonej zabezpieczony przed dolnej części szyi, należy wykonać jeden nogach przysiady na pojedyncze ćwiczenia. Użyj zarządzaniu wagę do zapewnienia właściwej równowagi i techniki. Każdy squat nadal przechodzą pozycję równoległą do maksymalnych wyników.

Ćwiczenia Hantle Squat

 • Podczas trzymać hantle w każdej ręce, niech ramiona pełni rozszerzyć tak, aby każdy ciężar spoczywa na biodrze lub brzuch. Zakręt w kolanach i przysadzista poza punkt równolegle do tradycyjnej przysiadzie hantle, ukierunkowanej na mięsień czworogłowy uda i ścięgna.
 • Zamiast odpoczynku hantle na boki, reszta wagi na każdym ramieniu, wciąż trzymając się za stabilność. Wykonywać przysiady lub skoki przysiady z niższej wagi do wzmocnienia związku nogi ćwiczenia.
 • Z hantlami odpoczynku po bokach, zakładają lunging pozycję jednej nodze przedłużony przed drugą. Natomiast w położeniu kroczącego, osadowej z przedniej nogi na pojedyncze ćwiczeń, które kieruje do mięśni każdej nogi oddzielnie. Wykonaj te przysiady albo w pozycji nieruchomej z jedną nogą na raz, lub kroczyć z jedną nogą, a potem drugą na odległość. Ekscentryczny skurcz mięśni spowodowane wypadach ćwiczeń zwiększa wytrzymałość mięśni squat i siły.

Łazienka Toaleta Światła Seat

Łazienka Toaleta Światła Seat
Światła toalet są inną alternatywą światła w łazience.

Jak śmieszne, jak może się wydawać, aby zainstalować ŁAZIENKA WC świateł bezpieczeństwa, w rzeczywistości są pomocne funkcje. Jeśli z domu z starsza osoba lub małych dzieci, dobrze umieszczone światła robi dużą różnicę.

Oświetlenie toaleta nie jest żart

W większości łazienek nie mają ujście bezpośrednio obok WC. Nawet jeśli masz nocne światło, które pomogą oświetlić łazienkę, nadal może nie być wystarczająco dużo światła, odlany w okolicach toalety. Ale oświetlając cały pokój może obudzić partnera snu. Pokrywa aktywowane światła koncentruje prawo uwaga, gdzie musi być, co ułatwia wykonanie zadania.

Badania wykazały, że dzieci w procesie kształcenia toaletowego mają mniej wypadków w nocy, jeśli czują się bezpieczne wyjście do łazienki w nocy. Ponieważ są one często zbyt małe, aby osiągnąć ogólny włącznik światła, światła sedes dodaje do swojej pewności, że będą w stanie zrobić rzeczy poprawnie, oraz zmniejsza ich strach przed ciemnością.

Wraz z wiekiem, często tracimy nasze poczucie percepcji przestrzeni. Nawet jeśli łazienka jest w pełni oświetlone, niektórzy seniorzy doświadczenie wypadków z powodu poślizgów, lub trudności siedzi na toalecie. Światło rozjaśnia powierzchnię siedziska skuteczniej.

Jednak Nie oszukujmy się. Łazienka światła sedes są jedna łazienka akcesoria, które mogą pomóc zakończyć wyzwanie "pomieścić, siedzenia w dół" debaty w domu, raz na zawsze!

Rodzaje ŁAZIENKA WC Lights Seat

Niestety, nie znajdziesz zapalone toalety na stanie w domu poprawy byle sklepie, ale w Internecie, istnieje wiele opcji.

Praktyczny

 • Johnny Light zapewnia miękką zieloną poświatę z urządzenia, które pasuje tylko pod pokrywą. Zazwyczaj sprzedaje za 16,99 dolarów.
 • Można również znaleźć Strips Jonny Glow na około $ 12, który może być stosowany w każdym miski.
 • Jeśli jesteś w trakcie przebudowy, za bidet z opcją światła. Wiele domów wolą bidet do regularnych toalety ze względu na nacisk na higienę osobistą. Światło jest standardowym elementem wielu bidet, w tym Kohler C3-200, który sprzedaje za około 1.200 dolarów.

Zabawa i Funky

Oczywiście, twój smak będzie dyktować, czy niektóre z tych toaletowe łazienka świateł bezpieczeństwa pasuje do wystroju wnętrza. Ale, jeśli nie masz nic fantazją, lub jesteś dekoracji łazienki dla dzieci, niektóre z nich są zabawne stylów światła.

 • Ten bateryjnie siedzibą oświetlony WC emituje niebieskie światło wokół gniazda i pokrywy. Obejrzyj film wideo, jak to działa. Sprzedaje za około 70 dolarów.
 • Pocałunek firmy w Europie produkuje sedes Galactika LED w wielu out-of-tego-świata kombinacjach kolorystycznych. Średnie 250 dolarów.

Pomoce dodatkowe łazienki

Jeśli szukasz innych urządzeń, aby pomóc łazienka bezpieczniejsze i wygodniejsze, za takie rzeczy jak:

 • Poręcze
 • Podniesione deski sedesowe
 • Ławki transferowe
 • Testery temperatura wody
 • Brak poślizgu pasy bezpieczeństwa
 • Indywidualne środki mobilności

Znajdź te i inne akcesoria z tych zasobów:

 • Poprawa Życie Produkty ochrony zdrowia
 • 1st Opieki nad osobami starszymi

Porady Remodeling Łazienka

Zakład Logiki Stosowanej Home Improvement ma wiele innych pomysłów na przebudowę łazienki. Jeśli chcesz bardziej szczegółowe wskazówki przebudowy bezpieczeństwa łazienka, odwiedzić Uniwersytet Extension Urzędu Missouri za pomocne porady instalacji i schematami.

Opis Luksusowe toalet

Opis Luksusowe toalet
Waza® Miyabi ™ Bambus & Plum WC z TOTO

Dawno minęły czasy, kiedy toaleta była ściśle użytkowe. Dzisiejsze WC staje tron ​​w prawdziwym tego słowa znaczeniu - od odtwarzania muzyki do śledzenia hormonów, funkcje luksusowe toaletowych oferują wiele więcej niż miejsce do siedzenia.

Siedem cech wspólnych z luksusowych WC

Podgrzewane i oświetlone toalety rozpocząć tylko porysować powierzchnię, co jest dostępne już dziś. Sprawdź te funkcje, aby zdecydować, czy są one warte się do domu.

Muzyka i głośniki stereo

Jeśli czujesz potrzebę, aby przebrać się dźwiękami naturalnymi funkcjami Twojego WC, w rozważyć uzyskanie komoda z wbudowanymi głośnikami. Głośniki stereo pozwalają na podłączenie odtwarzacza muzyki własnej, lub skorzystać z toalety jak w INAX Satsis, która odgrywa Bacha i Mozarta na komendę. Satsis posiada również gniazdo SD, dzięki czemu można załadować własne utwory w dowolnej chwili chcesz. Zawierający muzykę WC i głośniki rozpocząć cennik wokół 4000 dolarów.

Oczyszczacz powietrza

Opis Luksusowe toalet

Neorest® 600 toaleta z TOTO

Wiele luksusowe toalety są także wyposażone w systemy oczyszczania powietrza, jak również. Układy te są wykonywane przez czujnik; jak tylko pokrywa jest podniesiona, a użytkownik może wykryć System rozpoczyna on, oczyszczania powietrza i eliminując zapachy. Modele z tym systemem zainstalowanym obejmują Toto Neorest 600, który oczyszcza powietrze, gdy siedzenie znajduje się w podniesionym lub pionowo. Oczyszczanie powietrza zbudowany jest w kilku różnych toalety i nie ma opcji na własną rękę. WC, które jest wyposażone w tę funkcję zazwyczaj zaczynają się w koszt około 6000 dolarów.

Pomiar zdrowie

Jeśli podróż do Japonii, aby kupić nowe toalety, masz możliwość uzyskania model, który śledzi zdrowia. Toto Inteligencja II może mierzyć swoje BMI, poziom cukru we krwi, ciśnienie krwi, temperaturę i śledzić cykli menstruacyjnych kobiecych mierząc ilość hormonów znajdujących się w jej moczu. Spodziewaj się tego typu usługi, aby ustawić z powrotem około 10.000 dolarów dla bardziej podstawowych modeli.

Ciepło

Podgrzewane fotele toaletowe są od dziesięcioleci, ale toaleta, które nie tylko ogrzewa swoje dno, ale również nogi, jest nowością. Innowacyjny Numi WC Kohlera, z rozkładaną projektu zawiera opcję ocieplenie stóp, który utrzymuje palce toasty na zimne poranki. Oczekujemy, że te opcje toaletowych rozpocząć około 6000 dolarów.

Bidet

Opis Luksusowe toalet

Brondell Swash 1000 fotel luksus bidetem

Większość miejsc luksusowe toaletowych oferują bidet i suszenia funkcji. Różdżki przedłużyć spod siedzenia w jednym naciśnięciem przycisku, i spryskać ciepłą wodę, aby pomóc utrzymać się w czystości. Ciepłe powietrze kończy pracę, suszenie lepiej niż papier toaletowy. Wszystko to odbywa się na ogrzewanej siedzenia.

Wiele modeli, takich jak Brondell SWASH pozwalają także, aby zapisać ustawienia. Za pomocą czujników lub pilota do niech wiedzą, kim jesteś i wychować własne ustawienia spa. Wbudowany w bidet są jednym z najtańszych opcji w luksusowych toalet; jest to możliwe do świateł pasowały do ​​istniejących WC z bidetem siedzenia dla około 600 dolarów.

Czujniki

Toalety jak Kohlera Numi i INAX za Satsis mają wbudowane czujniki, jak również. W miarę zbliżania się do toalety, siedzenie podnosi się na własną rękę. Jak rosną, WC opróżnia się, obniża pokrywę i rozszerza system oczyszczania powietrza.

Samooczyszczania

Prawie wszystkie luksusowe toalety wyposażone są w pewnym stopniu samooczyszczające. Od Toto Sani-Gloss, który utrzymuje zanieczyszczenia z przylegającą do miski, do INAX Hyper Clean, która pomaga peeling miskę każdego spłukiwania, nie będziesz mieć problem z utrzymaniem tych czarach sanitarnych. Funkcje te są standardowo w większości luksusowych toalet.

Luksusowy styl toaleta

Opis Luksusowe toalet

Isis inkrustowane kryształów Swarovskiego luksusowe toalety przez Jemal Wright

Oprócz wielu funkcji high-tech luksusowe toalety oferują dzisiaj, styl te toalety oferują nie można pominąć. Oprócz eleganckich wzorów i czyste linie wielu z tych toalet oferują, istnieje kilka innych punktów, aby szukać w tym:

 • Wykończenia wykonane ze stali nierdzewnej lub ze skóry, jak te dostępne z Neo Metro
 • Wizualizacje artystyczne, takie jak linia Waza Miyabi z Toto
 • Toalety całkowicie wysadzane kryształami Swarovskiego, jak WC Isis od Jemal Wright

Przynieś trochę luksusu do łazienki

Korzystanie z tych funkcji wc jest trochę jak posiadanie własnego prywatnego spa. Czy zdecydować się na w pełni funkcjonalny modelu, lub zainwestować w ogrzewanym, mycie sedes, przynieść trochę więcej luksusu do swoich łazienek z luksusowym WC.

Kompost toaleta

Kompost toaleta


Kompost WC działa w sposób podobny do kosza podwórko kompost, odpady w uszkodzi materiału glebowego-podobne. System wykorzystuje bardzo niewiele wody jako materiały nie mogą być w pełnym zanurzeniu im rozbić. Bakterie i grzyby do pracy tlenowej rozkładają odpady z toalety. Produkt końcowy jest nazywany próchnicy; Według EPA, próchnica ma albo być pochowany lub przetwarzane przez licencjonowanego lawet, ponieważ pochodzi z odpadów ludzkiej. Będziemy chcieli, aby skontaktować się z lokalnymi i państwowymi przepisami zdrowotnymi rozważając tę ​​toaletę.

Komponenty systemu

Istnieje kilka elementów większości toalety kompost, z pewnymi zmianami w oparciu o określonego typu. System toaletowy może zawierać jedną z następujących czynności:

 • Toaleta
 • Izba lub reaktora, gdzie odbywa się do kompostowania
 • Układ wydechowy do usuwania nieprzyjemnych zapachów i procesu rozkładu produktów ubocznych
 • Wentylacja dostarczające tlen tlenowego procesu rozkładu
 • Drzwi do usuwania produktu, gdy jest on gotowy

Zakup biotoalety

Istnieje kilka różnych typów tych toalet na rynku. Może się okazać, jeden działa lepiej dla domowników niż innym.

Envirolet

Envirolet produkuje dużą toaletę pojemności wykonane z polimerów ciężkich obciążeniach. Polimery te nie zachowują zapachy, co może być plusem dla często używanych łazienkami. Oferują one również system SmartFlush który porusza odpady do zbiornika do przechowywania ukryte za ścianą lub na zewnątrz. To zwiększyć pojemność WC i minimalizuje zapachy.

Biolet

Biolet oferuje również płukania systemu kompostowania toalety. Zostały one produkcji biotoalety od ponad 35 lat, a ich toalety wyposażone w wentylatory i grzejniki, aby pomóc mix i rozkładających się odpadów szybciej.

Sun-Mar

Sun-Mar oferuje zarówno samodzielne i centralne kompostowania toalety. Odparowania cieczy, tak że jego dokładne które często odpady koniec jest tylko trzy procent czym rozpoczęto, więc układ może pracować przez długi okres czasu bez potrzeby konserwowany i opróżniane.

Siedziba Natury

Szef natury sprawia, że ​​samodzielne toalety teraz składanie, które można zainstalować w dowolnym miejscu, w tym na pokładzie łodzi, RV i ciężarowych. Zainstalować szybko i mieć widoczny zbiornik na fekalia, więc można zobaczyć na pierwszy rzut oka, jeśli system wymaga opróżniania lub usługi.

Opcje toalet

Kilka różnych typów kompostu toalety są na rynku, więc należy zapoznać się z różnicami przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Samodzielne lub Scentralizowane

Samowystarczalny kompost WC jest jednym zespołem, który najlepiej nadaje się do okazjonalnego użytku. Komora kompostowania na dnie miski sedesowej, a nie w osobnym urządzeniu. Ta opcja jest dobra dla kabiny lub budynku, który nie jest używany na co dzień. Scentralizowane WC łączy się osobnym reaktor do kompostowania. Ten styl jest w stanie lepiej obsługiwać codzienne użytkowanie w domu.

Batch Versus Ciągły

Partii lub wielokomorowe, WC Wynika to samo pojęcie jako multi-bin stoczni kompostownika. Jeden reaktor jest stosowany, dopóki nie jest pełna. Nowy reaktor jest następnie wykorzystywana podczas pierwszych jednej kuracji. Ciągłe lub jednokomorowy, ma tylko jedną komorę. Gotowy wyrób usuwa się z dolnej części komory, podobnie jak nowe odpady dodaje się do góry.

Korzyści

Kompost wc ma wiele korzyści dla przeciętnego właściciela domu.

 • Instalacja kompostu lub bezwodny toalety znacznie zmniejsza zużycie wody. Pomaga zarówno swój portfel i środowisko.
 • Te toalety zwykle strumień zasysanego powietrza, które pomaga zmniejszyć zapachów w łazience.
 • Odpadów jest zarządzany lokalnie zamiast być zabrany do oczyszczalni ścieków, gdzie może skończyć się w żegludze. Oczyszczalnie ścieków używać również substancji chemicznych w procesie leczenia. Wysyłanie mniej odpadów do ścieków oznacza mniej środków chemicznych.
 • Proces podziału odpadów nie wymaga energii elektrycznej, jak oczyszczalnie ścieków.
 • Możesz również skorzystać z toalety do recyklingu resztki żywności i odpady stoczni, które go w normalnym bin kompostu.
 • Materiał wraca do ziemi, a nie na wysypiska, dróg wodnych lub innych niepożądanych miejscach.
 • Toalety są korzystne w obszarach, gdzie zasoby wody są ograniczone, ponieważ nie potrzebują wody, aby funkcjonować.

Wady

Są pewne problemy, które są warte rozważenia przed przejściem do tego stylu WC.

 • Nie można po prostu przepłukać i zapomnij o tym systemie. Trzeba utrzymać system i usunąć produkt gotowy, kiedy to zrobić rozkładających.
 • Nie ma zagrożenia dla zdrowia, jeśli wejdzie w kontakt z odchodów ludzkich, które nie jest właściwie kompostowaniu.
 • Nadmiar wody może zrzucić proces i musi być odprowadzana.
 • Choć sam proces rozkładu nie wymaga energii elektrycznej, WC może potrzebują źródła energii elektrycznej do działania.
 • Jeśli zdecydujemy się na kompostowanie system toaletowy, który jest zbyt mały, to nie może poradzić sobie z pracy.

Przemyśleć swoje WC

Kompost WC jest warte rozważenia, jeśli szukasz sposobów na zwiększenie zielony czynnik domu. Zważyć opcji i wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Mięśnie Ukierunkowane w Squat, Curl i Prasy

Mięśnie Ukierunkowane w Squat, Curl i Prasy


Ćwiczeń siłowych spala znaczną ilość kalorii, przy jednoczesnym tworzeniu masy mięśniowej. Z tego powodu, trening siłowy jest popularny wśród tych, którzy chcą zwiększyć rozmiar swoich nóg, rąk i tułowia. Istnieją trzy darmowe ćwiczenia waga, które są najbardziej popularne i ukierunkowane na te obszary: przysiady, loki i prasa.

Przysiady

Przysiady są klasyczne, wielu stawów (kolana i biodra) ćwiczenia, których celem są różne grupy mięśni w organizmie, z naciskiem na plecy i dolnej części ciała. Istnieje kilka odmian przysiadu, ale najczęściej jest równoległa powrotem squat. To squat polega na umieszczeniu sztangę poprzek górnych ramion i pleców, w kucki, aż uda są równoległe do podłogi, i powrót do pozycji stojącej. Przysiady palić ogromne ilości energii i włączyć następujące grupy mięśni:

Erector Spinae

Wiele osób nie myśleć o squat jako ćwiczenia z powrotem, ale grupa spinae erector mięśni, odgrywa istotną rolę w stabilności bocznej, podczas gdy w kucki. Zaciągania one izometrycznie (bez skracania lub wydłużania) do sterowania obrotem tułowia.

Pośladkowy wielki

Mięsień pośladkowy wielki, odgrywa istotną rolę podczas przysiadów. Podczas spadkowej fazie przysiadu, kontrakty pośladkowy wielki, podczas wydłużania. Pozwala Skwater do kontroli prędkości i zakres pochodzenia. W fazie wzrostowej przysiadu kontrakty mięsni skrócenie do przesyłania energii do mięśnia czworogłowego i ścięgna należy powrócić do pozycji stojącej.

Ścięgna

Wraz z czworogłowego, ścięgna zapewnić moc potrzebną do wykonywania przysiadów. W koncercie gluteus maximus z, umowa ścięgna natomiast wydłużenie w czasie ruchu w dół i umowy, podczas gdy ruch w górę skracając na rozszerzenie hip celu ułatwienia.

Czworogłowy

Okazuje grupy mięśni czworogłowego do przedłużenia aktywności mięśni stawu kolanowego, która zapewnia ruch niezbędnych do wykonywania przysiadów. Podczas gdy w ruchu w dół w przysiadzie, podczas gdy umowy czworogłowego wydłużając i umowy, gdy skrócenie przy powrocie do pozycji wyjściowej.

Loki

Loki są klasyczne podnoszenia masy ciała, które polega trzyma wagi w górę dłonią skierowaną w martwych powiesić, a następnie podnosząc ciężar na ramieniu. To ćwiczenie jest używane do rozwijania mięśni ramienia i wykorzystuje te grupy mięśni:

Biceps

Celem loków jest rozwój biceps; więc logiczne jest, że jest to grupa mięśni podstawowym używany. Umowa mięśnie biceps podczas skracania podczas górę fazie podnoszenia wykonywania. Skurczu mięśni podczas wydłużania jako masa jest obniżany do pozycji wyjściowej. W ten sposób, kontrola ich kąt kolana, która kontroluje ruch ręki.

Mięsień ramienno-promieniowy

W zakresie ruchu, gdzie biceps jest w niekorzystnej sytuacji, w mechaniczną mięśni pomaga w utrzymaniu ruchu Mięsień ramienno-promieniowy łokieć i kontrolę. Podobnie jak biceps, umów Mięsień ramienno-promieniowy, gdy skrócenie podczas podnoszenia i umów, podczas gdy wydłużenie jako ciężar obniża.

Prasy

Wyciskaniu jest bardzo prosty projekt, w którym poszczególne usuwa ważonej sztangę z góry pomieszczenia z wyciągniętymi rękoma, obniża wagę do jego klatki piersiowej i pcha wagę z powrotem do pozycji rozłożonej. Wyciskaniu jest intensywne ćwiczenia, i korzysta z kilku grup mięśni:

Pectorals

Mięśnie piersiowe umożliwiają podnośnik wagi do podnoszenia kontrolując ruch barku. Jak mięśnie piersiowe umowy podczas skracania, oni wyciągnąć ramiona do przodu, które w pozycji na plecach, ręce w górę, porusza. Podczas kontrolowania prędkości opadania w dół i zakres ruchu, mięśnie piersiowe umowy podczas wydłużania.

Deltoids

Naramienny mięśnie, będąc dużo słabsze niż mięśni piersiowych, pomagają mięśni piersiowych w rotacji barków.

Triceps

Mięśnie triceps zapewnić górną rozszerzenie ramię i kontrolę w fazie podnoszenia wykonywania w miarę upływu umowy podczas skracania.

Biceps

Dwugłowego zapewniają stabilność boczną w prasy wykonywania naprzemiennie skracanie i wydłużanie w miarę potrzeby aby kontrolować masę, która jest unoszona.

Mięśnie Make it Happen

Ciało ludzkie jest fascynujące kawałek maszyn. Zdolność jednostki do podnoszenia lub kontrolowania wagi jest zależne od kąta stawów, które są połączone ze sztywnym kości. To jest zmiana tych kątów, które sprawia, kończyn ruch. Kąty te są kontrolowane przez grawitację i mięśni, które często naprzeciw siebie. Dzięki współpracy z powyższych mięśnie, że stają się silniejsze i może wywierać większą siłę na tych stawów, co przekłada się na większą wytrzymałość i zwiększoną zdolnością do podnoszenia cięższych przedmiotów.

Jak usunąć plamy toaleta Tank

Jak usunąć plamy toaleta Tank

Pytanie: Jak usunąć czarne plamy od wewnątrz zbiornika toalety? Woda jest czysta i miski pozostaje czysty.

Z biegiem czasu, minerałów w wodzie może opuścić narastaniu wewnątrz zbiornika toaletowego. Choć często nie są szkodliwe, mogą być denerwujące, gdy stara się oczyścić. Proste do czyszczenia na bazie kwasu szybko usunąć osady mineralne i pozostawić zbiornik patrząc czyste i świeże.

Potrzebne będą:

 • Ocet
 • Coca cola
 • Bar Keepers znajomego Powder
 • Peeling z Bleach miękka
 • Scrub Bezpłatne
 • Szorowanie gąbką lub szczotką WC

Kroki, aby wyczyścić zbiornik:

 1. Zacznij od wyłączenia wody i spłukiwania toalety, aby opróżnić zbiornik całkowicie.
 2. Następnie napełnić zbiornik z octu lub Coca Cola. Kwas w jednej z nich będzie poluzować złóż kopalin i łatwiej je usunąć.
 3. Po co pozwala na ustawienie noc, przepłukać ją.
 4. Użyj gąbki szorowania szorować boki zbiornika, aby usunąć wszelkie pozostałe plamy.
 5. Powtórzyć w razie potrzeby.
 6. Druga metoda polega na zastosowaniu szeregu środków czyszczących. Jeśli plama jest usuwane na początku procesu, nie ma potrzeby, aby kontynuować pozostałych środków czyszczących.
 7. Zacznij od wyłączenia wody i płukania, aby opróżnić zbiornik.
 8. Użyj gąbki szorowania zastosować warstwę Soft Scrub. Pozostawić do wchłonięcia, a następnie szorować.
 9. Spłukać wodą i płukania.
 10. Następnie nanieść warstwę Scrub Free. Ponownie, pozostawić do wchłonięcia, a następnie wytrzyj plamę.
 11. Spłukać wodą i przepłukać ją.
 12. Ostatni, zastosować Bar Keepers znajomego Proszek i szorować gąbką.
 13. Pozwól, aby ustawić na plamę, a następnie spłukać i spłukać.
 14. Powtórzenie powyższych etapów, jeśli to konieczne, aż do całkowitego usunięcia plam.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Jeśli masz prywatną szambo, unikać zbyt wielu środków czyszczących zabijania bakterii, takich jak wybielacz (). Te bakterie szambo systemy wymagają, aby skutecznie zniszczyć odpadów. Zamiast używać środków czyszczących, takich jak Rid-X, które utrzymują potrzebne bakterii w systemie.
 • Jeżeli rdza jest problem, są dostępne do usuwania rdzy na prawie każdy sklep, który sprzedaje czyszczenia muszli klozetowej.
 • Jeśli toaleta jest szkliste porcelana, można szorować plamy precz z pumeksu. Nie należy używać tych kamieni na kolorowym, emalii lub plastikowych toalet.
 • Zaleca się czyszczenie wnętrza zbiornika wody dwa razy w roku.

Hantle Squat Clean

Hantle Squat Clean


Na szybki ćwiczeń, które można zrobić w domu lub siłowni, bez podejmowania dużo miejsca, za trudny hantle squat czyste. Kucki czyste może dać mięśniom dodatkowego treningu, gdy hantle zajmują bardzo mało miejsca w domu lub w siłowni.

Squat Clean

Kucki jest jednym z najtrudniejszych i jedną z najbardziej produktywnych ćwiczeń siły dostępnych. Siła potrzebna do squat szybko rezultaty, budowanie mięśni w nogach, ramionach i plecach znacznie szybciej niż inne ćwiczenia mające na tych samych grup mięśni.

Istnieją różne metody na kucki. Możliwe jest squat z krzesła lub pozycji siedzącej, z piłką za plecami na ścianie lub do zasilania squat i odbierać wagi stojąc w pozycji wyprostowanej. Jednym z najbardziej intensywnych kuca jest squat czyste.

Kucać czyste, należy podjąć ciężarów w pozycji wyjściowej, który opuszcza swoje dno poniżej kolana. Jest to pełna pozycji przysiadu; z tej pozycji można podnieść prosto, nieugięty nogi całkowicie. Aby to zrobić następnego rep, powrócisz do pozycji przysiadu.

Kucki czyste może być trudniejsze niż kucki zasilania lub krzesło kucki, które będą pracować mięśnie mocniej, co daje lepsze treningu z mniejszą ilością powtórzeń. Gdy pracuje obecnie z hantlami, może łatwiej będzie kucać czyste, zbieranie hantle z podłogi, gdy jesteś w pełni squat, zamiast wagi opuszczany na Ciebie.

Kucki z hantlami

Niektórzy mogą uznać, że w kucki z hantlami jest łatwiejsze niż w barze. Hantle zajmują mało miejsca i nie wymaga specjalnego systemu obsługi dostarczyć wagę do tyłu. Masz również możliwość pozycjonowania hantle na swoje barki i trzymając je w ramionach luźne po bokach, w zależności od opcji uważa za wygodne dla Ciebie.

Jak hantle Squat Clean

 1. Umieść hantle na podłodze po obu stronach ciebie w zasięgu, z miejscem na nogi, aby być szerokość barków.
 2. Umieść swoje nogi pod kątem 45 stopni, skierowane na zewnątrz, dla lepszej równowagi. Zegnij kolana i obniżyć dno, aż dotknie grzbiety stóp. Kolana powinny być wyższe niż na dole.
 3. Chwyć hantle w każdej ręce. Można podnieść je do ramion lub zachować swoje ramiona luźne z mocnym uchwytem na każdej wadze.
 4. Podnieś głowę i wypchnąć pierś tak, kręgosłup ma bardzo niewielki krzywą w dolnej części pleców.
 5. Wcisnąć się w pozycji stojącej z prawdziwego squat, biorąc hantle z tobą. Prowadź swój ciężar w dół na piętach; nie kołysać do przodu na palcach. Nie blokuj kolan na najwyższym punkcie; zachować je bardzo lekko ugięte.
 6. Wstrzymaj się na chwilę na najwyższej pozycji i powoli opuść się z powrotem do pozycji kucania prawdziwej, biorąc ciężary z tobą.
 7. Nie zatrzymać się w pozycji przysiadu; jak najszybciej powrócić do czystej squat, natychmiast jechać znowu w górę.
 8. Powtarzaj aż do zmęczenia lub do czasu nie można już wykonać przysiady dokładnie w dobrej formie.

Począwszy Squats

Jak w przypadku każdego ćwiczenia, należy stosować wyłącznie na wadze tyle ile można obsługiwać podczas wykonywania przysiadów z dobrej formie. Rozpocznij z mniejszymi zestawami lub powtórzeń lub niższych wagach i powoli pracować w każdym tygodniu. Niektórzy eksperci zalecają robić powtórzeń 20 czystych przysiady w zestawie, podczas gdy inni wolą 06:55 powtórzeń. Zawsze należy pracować w strefę komfortu, aby uniknąć obrażeń.

Wykonywanie hantle squat czyste w dobrej formie pomoże Ci osiągnąć pożądane wyniki bez konieczności dużych maszyn lub urządzeń. Praktyka w kucki czyste każdym razem i wiem, dostajesz najlepszy trening można.

Szkolenia toaleta

Definicja

Szkolenie toaleta jest proces nauczania małe dziecko kontrolować jelita i pęcherza moczowego i skorzystać z łazienki do eliminacji. Dziecko jest uważane za WC wyszkolonych, gdy on lub ona inicjuje przejściu do łazienki i może dostosować ubranie niezbędne do oddania moczu lub wypróżnienia. Szkolenie toaleta jest czasem nazywany uczenie WC lub nocnika.

Opis

Średni wiek, w którym pełna dzieci szkolenia WC w Stanach Zjednoczonych jest około trzech lat. W niektórych przypadkach dzieci uczą się kontroli pęcherza pierwszy; inni uczą kontroli jelit przed kontrolą pęcherza. Kontrola jest zazwyczaj pierwszy osiągnięty w ciągu dnia, i to zanim dziecko jest w stanie pozostać suche w nocy.

Niektóre dzieci osiągnąć pewną kontrolę nad pęcherzem i / lub wypróżnienia już dziewięć miesięcy życia i są w stanie współpracować w zwalczaniu się do pewnego stopnia w wieku 12 do 15 miesięcy. Większość ekspertów zgadza się, jednak, że szkolenia WC należy rozpocząć tylko wtedy, gdy dziecko wykazuje pewne oznaki gotowości, które zwykle pojawiają się w wieku od dwóch do trzech lat. W przeciwieństwie do dzieci, małe dzieci wiedzą, kiedy są w oddawaniu moczu lub kału i może przyjąć pewne postawy lub stać się cicho, gdy są one o przenieść swoje wnętrzności. Nauczyli się również słownictwo ich rodzina wykorzystuje do eliminacji. Innym objawem jest poczucie wybredność i pragnieniem porządku, który pojawia się w tym etapie rozwoju. Dzieci mogą poprosić rodziców, aby zmienić swoje brudne pieluchy od razu, a oni pokazują ogólne zainteresowanie porządkiem, który może być wykorzystywany do celów szkoleniowych toaletowego. Dziecko w tym wieku również wyraźne pragnienie naśladowania rodzica tej samej płci, to cechy, które można wykorzystać na swoją korzyść w skłania ją do korzystania z toalety. Wreszcie, dziecko zaczyna wykazywać oznaki jest w stanie opóźnić oddawanie moczu lub jelit ruchów takich jak przebudzeniu ze snu wciąż suchej lub powstrzymanie się od oddawania moczu lub kału przez dłuższy czas, a nie na sobie pieluchę.

Strategie

Eksperci opieki nad dziećmi na ogół zaleca strategię, która używa jako motywator pochwałę, ma niewielkie ciśnienie z rodzicami i jest zabawa dla dziecka. Stwierdzono, że gdy rodzice czekać, aż ich maluch osiągnął najwyższy możliwy stopień gotowości, proces jest łatwiejsze, szybsze i mniej towarzyszy wygasa. Nacisk kładziony jest na pozwalając dziecku przejść na jego własnym tempie, z chęcią bycia "duży chłopiec" lub "dużą dziewczynką" i naśladować swoich rodziców. Środki, które mogą powodować ciśnienie i niepokój należy unikać.

Pierwszym krokiem w treningu toaletowego jest zakup nocnika. Istnieją różne wersje, w tym potties te, które siedzą na podłodze i są opróżniane po każdym użyciu, te, które mają kubki w celu ochrony przed rozpryskuje i te, które siedzą na szczycie WC dorosłych z lub bez stołek dla dziecka wspiąć się do niej. Model poziomu podłogi zaleca się najczęściej w pierwszych etapach treningu toaletowego. Niektórzy zalecają przyjmowanie dziecko do sklepu, aby pomóc wybrać się swoją własną nocnika, a następnie pomaga dostosować go z imienia, naklejki, farby, itp, z ogólną ideą tworzenia nocnik ceniona posiadanie dziecka, nie coś się obawiać.

Dziecko powinno pierwszym spędzić trochę czasu siedząc na nocniku, najpierw, gdy odziany, a następnie z ubrania usunięte, tak, że on lub ona jest wygodne siedząc na nim. Połączenie między co robi na jej małej nocnik i co dorośli i rodzeństwo zrobić na dużym nocnik należy podkreślić. Jedną z propozycji jest doprowadzenie dziecka do nocnika z brudną pieluchę i treści umieszczone w nim tak, on lub ona może zobaczyć, że to jest miejsce, gdzie ich miejsce. Rodzice powinni obserwować sygnały od dziecka, że ​​może on być o oddawanie moczu lub wypróżnienia, takich jak stężony wygląd, szarpiąc się jego pieluszka, w kucki lub chrząkanie. Często takie zachowanie stanie się z samego rana, tuż po drzemce, lub około 20 minut po posiłku. Dziecko powinno być podejmowane na nocnik, jego lub jej pieluchy powinny być usunięte, a dzieci zachęca do siedzenia przez co najmniej jedną minutę. Niektóre dzieci mogą cieszyć się czytając książkę lub śpiewa, czekając. Specjalne odczytu na głos książki o treningu toaletowego są popularne. Rodzice nigdy nie powinni pasek dziecko na nocnik lub zmusić go, aby usiąść na nim. Jeśli dziecko nie używany z nocnika po pięciu minutach albo tak, powinien on być zachęcane się ubrać i spróbuj ponownie.

Ogólny konsensus ekspertów jest to, że wiele zachęty i pochwały powinny być stosowane, gdy dziecko współpracuje z treningu toaletowego, a gdy on lub ona zaczyna oddawać mocz lub kał w nocniku. Nagrody takie jak uściski i pocałunki, pochwała słowna, naklejki, gwiazdy, czy ulubione smakołyki mogą być stosowane, gdy dziecko korzysta z nocnika lub powie rodzica on lub ona ma z niego korzystać. Pull-up pieluch lub plastikowe spodnie treningowe można kupić tak, że dziecko może je usunąć go lub siebie. Dla wielu dzieci, po prostu postępuje od pieluch do spodni treningowych, a następnie do zwykłych majtek jest zachętą w sobie. Gdy na skutek wypadku, powinny być traktowane niedbale; Kara, dokuczanie lub ukaranie należy unikać.

Szkolenie nocy rozpoczyna się zwykle, gdy dziecko może pozostać suche przez cały dzień, przez co najmniej cztery do sześciu godzin. Dziewczyny zazwyczaj osiągnąć ten punkt przed chłopców; niektóre dziewczyny zaczynają się sucho w naptime a nawet czasami w nocy, zanim w wieku dwóch lat. Po wieku dwóch lat, suche noce stają się coraz częstsze: 45 procent dziewcząt i 35 procent chłopców pozostają suche w nocy w wieku od dwóch do trzech. Z wielu dzieci, szkolenia nocy nie robi aż do wieku trzech lat, aw wielu przypadkach nie zakończyć aż czterech lub pięciu. Sygnał z pęcherza dziecka musi być na tyle silne, aby obudzić go ze snu i dostać go do łazienki, co najmniej raz lub dwa razy w nocy. Aż 25 procent dzieci mają nawroty po były one suche w nocy przez sześć miesięcy lub dłużej, zwykle z powodu tymczasowego stresora. W mniejszości dzieci, wieczorne kontrola pęcherza moczowego nie rozwija się dopiero po wieku pięciu lat; sytuacja ta często występuje w rodzinach, gdzie jest historia moczenia nocnego (moczenie nocne).

Typowe problemy

W niektórych przypadkach dziecko może oprzeć wszystkie wysiłki szkoleniowe WC od rodziców, niektóre posuwając się oprzeć siedzi na nocnik lub nawet hamuje ruchy jelit. Odporność szkolenia toaleta może być wynikiem rodzica nad-upominania dziecko podczas wypadków są wykonywane lub dziecko nie korzysta z nocnika, gdy skierowane. W niektórych przypadkach nie jest po prostu dziecko gotowe do nauki klozetowej. Rzadziej, oporność może być spowodowana przez stan, który powoduje ból dziecka kiedy on korzysta z nocnika, takich jak bolesne oddawanie moczu związanego z infekcji dróg oddechowych. Jeśli dziecko nie chce współpracować w procesie szkolenia WC, rodzice mogą spróbować pozwalając dziecku rozpocząć proces, gdy on lub ona jest gotowa, używając za każdym razem dziecko jest skuteczne w użyciu nocnik lub idzie cały dzień bez zabrudzenia nagrody i pozytywne opinie jego lub jej spodnie, zastępując na pieluchy lub szkoleniowych spodnie dziecka regularnie bieliznę lub z dzieckiem zmienić swoje własne ubrania, gdy na skutek wypadku.

Jeden potencjalny negatywny wpływ oporu jest to, że dziecko może powstrzymać ruchy jelit, co powoduje zaparcia. To z kolei powoduje wyeliminowanie niewygodne, a nawet bolesne, tworząc nawet większe opory i odporność na części ciała dziecka. Ciężkie przypadki zaparć może powodować bolesne pęknięcia odbytu, kału zabrudzenia (encopresis), lub rozszerzenie odbytu. Niezwykłe opóźnienia w WC szkolenia dzieci normalne lub regresji na zabrudzenia ogół wskazują stres rodziny i / lub podstawowych problemów emocjonalnych i mogą wymagać doradztwa być skutecznie rozwiązane.

Obawy rodzicielska

Szkolenie toaleta jest często bał i frustrujące zadanie dla rodziców. Proces ten może przebiegać bezproblemowo dla rodziców i dzieci, jeśli rodzice są wykształceni w zakresie technik szkoleniowych, które podkreślają czekających, aż dziecko wykazuje oznaki gotowości przed rozpoczęciem szkolenia oraz biorąc podejście zorientowane na dzieci.

Kiedy wezwać lekarza

Rodzice powinni skontaktować się z lekarzem, jeśli ich dziecko wykazuje żadnej z następujących zachowań:

 • powstrzymując wypróżnienia lub zaparcia
 • dowody bolesne oddawanie moczu lub defekacji
 • Odporność szkolenia rozszerzony WC (czyli trwa kilka miesięcy)

Najważniejsze pojęcia

 • Encopresis-kału, która może pojawić się w wyniku stresu i lęku.

Zasoby

Książki

. Morgan, Richard Zoo Poo:. Pierwsza toaleta Szkolenia Book New York: Zasoby edukacyjne Barron w 2004 roku.

Szkolenia Warner Penny, i wsp WC bez łez lub Trauma Minnetonka, MN:.. Meadowbrook Press 2003.

Czasopisma

"Szkolenia toaleta." Pediatria dla rodziców 20, no. 8 (sierpień 2003): 2.

". Podstawowe szkolenie toaleta" Schmitt, Barton D. systemów odniesienia kliniczne (2002): 3263-7.

-. "Problemy szkolenie toalet:. Underachievers, Refusers i świeczki kału" Współczesna Pediatrics 21, nr. 4 (kwiecień 2004): 71-82.

Schonwald, Alison, et al. "Czynniki związane z trudnymi Szkolenia toaletowy." Pediatrics 113, nr. 6 (czerwiec 2004): 1753-7.

Organizacje

American Academy of Pediatrics (AAP) 141 Northwest Point Boulevard, Elk Grove Village, IL 60007. Strona internetowa:. Http://www.aap.org/en-us/Pages/Default.aspx.

Witryny sieci Web

McKinney, Merritt. "Późny start może opóźnić toalet szkolenia: Studium" MedlinePlus. 19 sierpnia 2004. Wcześniej dostępne w Internecie pod adresem: http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/news/fullstory_19622.html (dostęp 10 września 2004 roku)