grsail.com

Tatuaze szkocja

Starszy Kobieta w Szkocji podziela jej życie Secrets

Najstarsza kobieta w Szkocji obchodzony 109-cia urodziny w dniu 2 stycznia 2015 r Jessie Gallen ujawnił sekret jej długowieczności i dobrego zdrowia. Okazało się proste.

Starszy Kobieta w Szkocji podziela jej życie Secrets

Jessie Gallen ze Szkocji jest najstarszą kobietą w kraju. Nie tak dawno temu, ona obchodziła 109. urodziny i jest optymistycznie patrzy w przyszłość. W wywiadzie dla brytyjskiej gazety Daily Mail Gallen powiedział sekret swojej długowieczności i doskonałego zdrowia. To okazało się być prosta - kobiety, które chcą za jej przykładem powinny często jeść owsiankę i trzymać się z dala od ludzi.

Jessie przyznała, że ​​nigdy nie był żonaty i powszechne przekonanie, że mężczyźni przyniósł więcej kłopotów niż pożytku. Według Gallen, że jest pewien, że stałe szkolenia, talerz owsianki codziennie rano i fakt, że nigdy nie był żonaty jej pomóc.

Teraz mieszka w domu opieki w Crosby Dom w Aberdeen, a według przedstawiciela tej instytucji Rebecca Streeter, że aktywnie uczestniczy we wspólnych działaniach, uwielbia robić ćwiczenia, regularnie odwiedza koncerty chodzi do kościoła co niedzielę.

Jessie Gallen urodził się w 1906 roku w rodzinie, gdzie miała 5 siostry i brata. W wieku 13 lat, niezależna dziewczyna opuściła dom i stał dojarka. Później zmiany pracy kilka razy, ale zawsze był w dobrych stosunkach z jej szefów.

Bruce Szkocja Wino

Bruce Szkocja Wino


Dobra, nie ma wina, że ​​idzie o określonej nazwie wina Bruce Szkocji, ale jest Bruce Szkocja i jest w branży winiarskiej.

O Bruce Szkocji

Ścieżka Bruce Szkocji do produkcji wina nie była bezpośrednia. Nie, to było dawno, kręte, a czasem nieco zawiłe ścieżki. Zaczynamy.

Bruce Szkocja: kulinaria Wykonawca

Szkocja udział prestiżową akademię sztuki kulinarnej Le Cordon Bleu w Paryżu, Francja. Szkocja ukończył z najwyższym honorem akademii, The Grand Diplome. Aby otrzymać Grand Diplome, studenci muszą skutecznie opanować trzy poziomy dyscyplin kuchni i Pattisserie.

Po ukończeniu studiów, Szkocja odbił się wokół najlepszych restauracji w Kalifornii, takich jak L'Hermitage, restauracji specjalizujących się w Los Angeles kuchni francuskiej. Ostatecznie Bruce Szkocja wylądował w Napa Valley.

Pasja do wina

Mieszka we Francji, można pomóc, ale rozwijać pasję do dobrego wina, aby przejść wraz z drobnym prawa kuchni? Szkocja nie był wyjątkiem. Podjął pracę w lokalnym sklepie z winami w Napa Valley i zaczął uczestniczyć każdy wina klasy edukacji, który wzbudził jego zainteresowanie na Uniwersytecie Kalifornijskim w Davis. Po zaspokojeniu jego głód wiedzy wina, Szkocja porzucił pracę w lokalnym sklepie z winami wziąć jeden w Acacia Winery. Ostatecznie, Szkocja lewej Acacia podjąć pracę w St. Helena marzenia Wina z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej wina - co czynił, nazywając go Highlands Wine Company (mądre prawo Szkocja-Berneński?). W centrum jego nowo powstałej spółki było to, że specjalizuje się w produkcji i niezwykłych małych win. W tym czasie, Szkocja opracowała przyjaźń z Kalifornii winiarza, Randy Dunn.

Kto nie słyszał Randy Dunn?

Nie czuj się źle, jeśli nie ma, jest tylko jednym z najbardziej szanowanych i cenionych winiarzy z całego świata. Dunn zyskał reputację pary, gdy pracował z Caymus Winnice w połowie 1970 roku do połowy 1980 roku. Jego Caymus Kabina zdumiało społeczność wina i stał się barometrem dla wszystkich dobrych Kalifornii Kabiny, do którego niewielu dorównuje.

Dunn w końcu przerwał na własną rękę, Winnica, założycielem Dunn małą winnicę, że butelki bardzo ograniczonej ilości wina rocznie. Jego dwa wina, Howell Mountain i Napa Valley są bardzo przydzielone wina. Jak bardzo przydzielone pytasz?

Istnieją tylko 35 dystrybutorów w całym kraju, które sprzedają wina Dunn. Butelki można znaleźć kilka kupców wina i, jeśli chcesz kupić sprawę z winnicy, można, jeśli jesteś na liście dyskusyjnej. Dunn Winnice sprzedawać swoje wina do publicznej wiadomości raz w roku do tych, na liście dyskusyjnej. Jeśli chcesz być częścią tej listy, bądź cierpliwy, nie lista czekać.

Połączenie Dunn / Szkocja

Z tej przyjaźni z Randy Dunn i jego kontynuowania pasji do wina, wino Bruce Szkocja urodził. Cóż, Cabernet specyficzne. Szkocja wynegocjował umowę z Dunn za prawo do nabycia 15 ton winogron z jednego z głównych upraw winorośli Dunn, użytych do jego wysoko cenione Howell Mountain Cabernet.

Bruce Szkocja Wino

Dobra, jeszcze raz, nie znajdziesz wino noszące nazwę "Bruce Szkocja Wine" na etykiecie, ale Szkocja, wraz z kilkoma partnerami, uruchomiła L'Ecosse Winery w Napa Valley. Oto kilka z etykietami L'Ecosse oferuje:

 • Hommage de Jeanne d'Arc Cabernet Franc
 • Howell Mountain Cabernet Franc
 • Atlas Pinot Noir
 • Napa Valley Dolcetto
 • La Rougette Cabernet Franc

L'Ecosse

Jak się okazuje, Bruce Szkocja nie jest cała rozmowa, a nie substancja, jeśli chodzi o jego wina. Wiele z nich zostały ocenione w wysokich lat dziewięćdziesiątych przez władcę świata wina (w porządku, nie bardzo, ale czasami to na pewno nie wydaje się podoba), mistrz sfermentowanych winogron, Roberta Parkera. Szczerze mówiąc, czasami wydaje się, że dobrą recenzję od pana Parkera może oznaczać narodzin lub odrodzenia wino lub dzwon pogrzebowy wina. Jak zawsze, nie ufaj swój wybór wina do cudzych kubków smakowych, kupić butelkę i sam zdecyduj.

Narzeczona Noszenie który kolor?

Narzeczona Noszenie który kolor?
Mój przyjaciel, Carol, wychodzi za mąż w ciągu kilku tygodni. Ona jest nanoszenia się do Szkocji, aby wziąć ślub. Jako starsza panna młoda, miała na sobie białe ciernej lub kości słoniowej. Siedziałem w sklepie z ubraniami z nią, moja rada dla niej to sama rada Dałabym do każdej panny młodej, "To jest twój ślub, nosić, co chcesz!"

Dziękuję królowej Wiktorii

To dzięki królowej Wiktorii, z powrotem w dzień, że tradycja narzeczonych sobie białe nawet wszedł do gry. Przed jej lotu do ołtarza w białej ślubnej sukni panny po prostu nosił swoją najlepszą sukienkę do zawarcia małżeństwa (zwykle ten sam, nosili w niedzielę do kościoła). Jako że "zwykli" chciał być bardziej jak członkowie rodziny królewskiej, wzięli stylu królowej Wiktorii i pobiegł z nią. W związku z tym, że powodem są nieco narzeczonych nosić białe oczekuje.

Współczesne czasy wymagają nowoczesnych środków. Jedyna zasada, na którym panna młoda wybiera kolor nosić to, że nie istnieje żaden przepis w ogóle! Nawet narzeczonych sławna rezygnują tradycję. Oto niektóre z gwiazd, które zdecydowały się nosić niczego, ale biały w dniu ślubu:

 • Jessica Biel (różowy)
 • Kaley Cuoco (różowy)
 • Elizabeth Taylor (żółty)
 • Cynthia Nixon (zielony)
 • Avril Lavigne (czarny)

Sposoby, aby dodać kolor

Jeśli nie jesteś gotowy do noszenia pełnego zespół w czerwony, fioletowy lub pomarańczowy, rozważyć kilka sposobów dodawania pop lub akcent koloru do dnia ślubu strojach.

Obuwie

Wybierz odcień, który popisuje się swoją osobowość. Buty są w tęczy stylach i kolorach, dzięki czemu można naprawdę pozwolić twoja osobowość prześwitywać, od stóp w górę.

Szarfa

Porozmawiaj ze swoim sklepie z ubraniami o dodanie szarfę wokół talii sukienki. Niektóre sukienki są w tej opcjonalnej konstrukcji. Z innymi stylami ubioru, krawcowa lub sukienka ekspres może łatwo dodać skrzydła. Wybierz prosty szarfę lub bardziej ozdobne jeden. Można dopasować skrzydło do koloru sukienki druhny "lub wybierz uzupełniający kolor.

Wrap

Zwłaszcza, jeśli sukienka jest przy ramieniu lub jeśli małżeństwo podczas chłodniejszych miesiącach roku, dodać okład do wyboru koloru. Okłady zazwyczaj są w prostym szyfonu lub jedwabisty materiał (inne opcje mogą być dostępne też). Podobny do skrzydła, można wybrać proste okład lub jeden z bardziej szczegółowo, takie jak koraliki, cekiny, wstążki i inne ozdoby.

Pick Hue dla Ciebie

Przy okazji, mój przyjaciel Karol wybrał nosić czerwoną sukienkę. Jak tylko podjął decyzję, jej niepokój w sukni zakupy wydawało się zanikać. Jeśli chcesz nosić kolor inny niż biały lub kości słoniowej do ślubu, zrób to! Masz również możliwość tkania w pop koloru do stroju kilka innych sposobów.

Ślub: Ślub Porady Celnej

Licencja na Zapamiętaj

Rzeczy, będziemy chcieli, aby pamiętać o uzyskanie licencji małżeństwa:

* Będziesz musiał przedstawić dowód wieku i nazwy z aktu urodzenia lub innego ID, takie jak prawo jazdy.
* Jeśli już wcześniej żonaty, musisz dowód rozwodu, śmierci lub stwierdzenia nieważności.
* Pamiętaj, aby wziąć gotówkę lub czek do zapłaty za licencję --- większość urzędów nie przyjmują karty kredytowe; )
* Czasami można odebrać licencję, a czasem będzie wysłane; należy zapytać, który w swoim biurze.

Walijski łyżki

Walijski mężczyźni spędzili dużo czasu na morzu. Podczas gdy z dala od domu, to oni rzeźbią "łyżki love" z jednego kawałka drewna, rzeźba symbolicznych obrazów i wzorów, takich jak miłość, wiara, oddanie, itp .. Kiedy mężczyzna wrócił do domu od morza, dawał łyżkę do kobieta, którą chciał poślubić.

Nazwa Zmiana informacji

Jednym z często w znamionowych głowy dla nowych narzeczonych jest konieczność zgłoszenia zmiany nazwy. Musisz powiadomić instytucje finansowe, instytucje rządowe, lekarze, biura kredytowe i kontakty osobiste. Aby uprościć proces jest jeden przystanek, zmienić witryn internetowych zaoferować pomoc, spróbuj http://www.namechangers.com

Odbieranie Line: Kto idzie Gdzie?

Tradycyjnie rodzice panny młodej są pierwsze w kolejce odbiorczej, a następnie panny młodej i pana młodego, a następnie rodziców pana młodego. Możesz także swoich opiekunów honorowe w linii, jeśli chcesz, ale nie jest to konieczne, zwłaszcza jeśli masz małe wesele.

Włoskie tradycje

Pan młody niesie kawałek żelaza w kieszeni podczas ceremonii odwrócenia złe oko. Pieniądze taniec jest nadal bardzo powszechne na włoskich wesela i dziś pieniądze są najczęściej umieszczone w torbie satyna prowadzone przez pannę młodą.

Jedzenie, jedzenie, jedzenie .... z przystawka do cukrem migdałów {które są wymienione, aby zapewnić płodność i powinny być powiązane w pęczki 5 lub 7 na}, jedzenie odgrywa dużą rolę w tradycyjnych włoskich wesela.

W małych miejscowościach we Włoszech, po Mszy Wedding, młode małżeństwo idzie przez plac miasta, witając swoich przyjaciół, krewnych i sąsiadów. Tam mieszkańcy ustawić sawhorse, dziennik i podwójną obsługiwane rip-piłę. Nowożeńcy muszą zobaczył dziennik siebie z prośbą i doping tłumu. Po zakończeniu pracy i cięcia dziennika, symbolizuje, że mężczyzna i kobieta muszą współpracować we wszystkich zadań życiowych.

W dawnych czasach, wielu Włochów unikać małżeństwa w okresie od maja do sierpnia. Maj był zarezerwowany dla czci Najświętszej Maryi Panny, i sierpień sądzono zaprosić pecha i choroby.

Zima Pogoda Policies

Upewnij się mówić do wszystkich swoich dostawców, aby dowiedzieć się ich polityki na zimowe sztormy. Czy oni mają plany tworzenia kopii zapasowych? W jaki sposób określić, odwołania w oparciu o pogodzie? Czy oni oferują refundacji? Jest również możliwe, aby faktycznie "ubezpieczenia pogody" w rozsądnej cenie, więc zwrócić się do ubezpieczenia specjalistą.

Go Get That licencji!

Będziesz ubiegać się o zezwolenie na zawarcie małżeństwa w siedzibie wojewódzkiego referenta w stanie, w którym chcesz wziąć ślub. W niektórych krajach trzeba stosować w powiecie lub mieście, w którym masz zamiar się ożenić.

Pobierz na piśmie

Nawet jeśli planowanie uczucie wewnętrznego doświadczenia ze swoimi specjalistów ślubnych, należy nadal domagać się wszystkiego na piśmie. Przestrzegane zawodowych w żadnym wypadku nie powinno się obrażać. Jeśli coś nie idzie tak jak powinien, podpisałem umowę da ci trochę odwołanie.

Żydowska tłuczonego szkła

Jest to lektura na ogół podawana w uroczystościach żydowskich:

"Łamanie szkła w końcu ślub ma na celu przypomnienie o dwóch bardzo ważnych aspektów małżeństwa narzeczeni -. I wszystkich - powinny rozważyć te małżeństwa śluby jako nieodwołalny ACT po prostu jako stałe, jak i końcowe Łamanie tego szkła jest niezmienny Ale łamanie szkła jest również ostrzeżenie o słabości małżeństwa To czasem pojedyncze bezmyślny akt, zamkowej zaufania lub niewierność może uszkodzić małżeństwa w sposób, który jest bardzo trudno cofnąć.. - tak jak byłoby to tak trudno cofnąć łamanie tego szkła. Wiedząc, że to małżeństwo jest trwałe, narzeczeni powinni starać się pokazać siebie, miłość i szacunek godny małżonka i miłości swojego życia. "

Patyczki Crossing

W tradycji prowadzone przez afroamerykańskich niewolników, pary symbolicznie wykazać swoje zaangażowanie do siebie przez skrzyżowanie wysokie drewniane kije. Laski reprezentują siłę i żywotność drzew; przez skrzyżowanie laski pary oznajmia chęć do silnego początku ich życia małżeńskiego.

Handfasting

Handfasting tradycja małżeństwa w Szkocji i innych krajów i kultur. Narzeczeni są symbolicznie związane razem z przewodów, a w niektórych ceremoniach małe nacięcia na ich nadgarstkach, które są ze sobą połączone za pomocą ściereczki. Śluby go mniej więcej tak:

Wiem teraz, zanim pójdziesz dalej, że skoro twoje życie, które przekroczyły w tym życiu zostały utworzone więzi między sobą. Jak starać się wejść w ten stan małżeństwa należy dążyć do rzeczywistego, ideały, które nadają sens zarówno tej ceremonii i instytucji małżeństwa.

Z pełną świadomością, wie, że w tym gronie nie są tylko deklarując swój zamiar być handfasted przed znajomymi i rodziną, ale mówisz, że zamiar również do swoich twórczych sił wyższych.

Obietnice dziś i więzi, które są powiązane tutaj znacznie wzmocnić unię; będą one przekroczyć roku i życie wzrostu każdego duszy.

Czy nadal dążyć do wprowadzenia tej uroczystości?

Tak, staramy się wprowadzić.

W dawnych czasach wierzono, że dusza ludzka wspólne cechy wszystkich rzeczy boskich. Jest to przekonanie, które przypisane cnoty głównych kierunków; Na wschód, południe, zachód i północ. To jest w tej tradycji, że błogosławieństwo jest oferowane na poparcie tej ceremonii.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darów Wschodzie. Komunikacja z serca, umysłu i ciała Świeże początki z wzrasta każdego Sun. Znajomość wzrostu znaleźć w dzieleniu się ciszy.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darami Południa. Ciepło domowego ogniska ciepła pasji utkwione światła stworzony przez oba Aby rozjaśnić najciemniejszy razy.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darami Zachodu. Głębokie zobowiązania jeziora szybkie podniecenie rzeki orzeźwiające oczyszczenie deszczu wszechogarniająca namiętność morza.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darów Północnej fundacji Firm, na których można budować płodności pól, aby wzbogacić swoje życie A stabilny dom, do którego zawsze można wrócić.

Każdy z tych błogosławieństw z czterech kierunków kardynalnych podkreśla, te rzeczy, które pomogą Ci zbudować szczęśliwe i udane. Jednak są to tylko narzędzia. Narzędzia, które należy używać razem, aby stworzyć to, czego szukasz w tej unii.

Życzę spojrzeć na siebie oczami.

[Nazwa Groom], będzie powodować jej ból?
I maja
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

[Bride Nazwa], które zadajesz mu ból?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

* Aby Zarówno *
Podzielisz ból nawzajem, starają się złagodzić?
Tak

I tak jest wiążąca. Dołącz do rąk
* Pierwszy przewód jest nanoszone całej panny młodej i stajennych ręce *

[Bride Nazwa], Czy podziela jego śmiech?
Tak

[Groom Nazwa], podzielisz jej śmiech?
Tak

* Aby Zarówno *
Czy oboje szukają jasności w życiu i pozytywne w siebie nawzajem?
Tak

I tak jest wiążąca.
* Drugi przewód jest nanoszone w poprzek pary rąk *

[Nazwa panny młodej], będzie obciążenie go?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

[Nazwa Groom], to ciężar jej?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

* Aby Zarówno *
Podzielisz obciążeń każdego tak, że duchy mogą rosnąć w tym związku?
Tak

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie trzeci przewód poprzek pary, ręce *

[Nazwa panny młodej], można udostępnić swoje marzenia?
Tak

[Groom Nazwa], można udostępnić swoje marzenia?
Tak

* Aby Zarówno *
Czy marzysz, aby stworzyć nową rzeczywistość i nadzieje?
Tak

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie czwarty przewód w poprzek pary rąk *

[Nazwa Groom], będzie powodować jej gniew?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

[Bride Nazwa], będzie powodować mu gniew?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

* Aby Zarówno *
Czy weźmiesz ciepła gniewu i używać go hartować siłę tego związku?
Będziemy.

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie piąty przewód poprzek pary rąk *

[Bride Nazwa], Czy ty go uczcić?
Będę

[Groom Nazwa] Czy można jej cześć?
Będę

* Aby Zarówno *
Będzie starać się nie dać powodu do złamać ten zaszczyt?
Nigdy nie zrobić.

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie szósty przewód poprzek pary rąk *

* Sznury Tie razem mówiąc: *
Węzły tego wiązania nie są tworzone przez tych strun, lecz przez ślubów. Każda z was może spaść przewody, tak zawsze, trzymasz w swoje ręce do dokonywania zerwania tego związku.

* Gdy przewody są ze sobą powiązane są one usunięte i umieszczone na ołtarzu *

Nadanie z Goose

Przed ślub ma miejsce, Pan młody daje swojej przyszłej teściowej prawa dziką gęś (obecnie jest to zwykle drewniane gęsi). Ponieważ dzikich gęsi kolega życia, drewniane gęsi jest obietnica, że ​​będzie dbać o jej córki do życia.

Skok przez miotłę

Podczas niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych, Afroamerykanie pary nie wolno poślubić formalnie. Zamiast tego, do złożenia publicznego oświadczenia o ich zaangażowania i miłości, kobieta i mężczyzna wskoczył na miotłę do małżeństwa, podczas gdy inni pokonać na perkusji. (Miotła od dawna odbywają się duże znaczenie dla różnych Afrykanów, symbolizujący początek Prowadzenie domu dla Młodej pary.) Dziś wiele par African-American obejmują ten symboliczny zwyczaj w ich ceremonii ślubnej, działa to w bezpośrednio przed recesją.

Udostępnianie Sake

W japońskich wesela, nie ma zwyczaju dzielenia się dobra, które jest Japońskie wino ryżowe. Ceremonia jest znany jako san-san-Kudo i symbolizuje tworzenia wiązania między panny młodej, pana młodego i ich rodzin. Para bierze łyków z trzech filiżanek sake, a następnie ich rodzice biorą również łyków.

Opłaty Sneaky

Jeśli masz przyjęcie w sali restauracyjnej lub cateringowej, bardzo uważnie na dodatkowych opłat, które są zawarte w umowie i być przygotowane, aby je kwestionować. Nie ma potrzeby, za opłatą cięcia ciasta. Musisz kelnerów: nie mają nic do roboty w tym miejscu w godzinach wieczornych, ale wyciąć ciasto. Napiwki dla Maitre d'Potworów s należeć do tej samej kategorii. Właściwie wyznaczone napiwki są całkowicie poza linię. Słowo napiwek reprezentuje uznaniowe kwotę pieniędzy za dobre usługi: nie powinno być podyktowane do Ciebie. Tip kubki na pasku są absolutnie nie-nie. Attendents łazienka z koszami końcówki się są nie-nie. Ślub jest gospodarzem imprez i powinien czuć się jak jeden.

Phillipino Tradycje

Biały sznur jest luźno owinięty wokół szyi panny młodej i pana młodego w rysunku 8 podczas Philipino ceremonii, symbolizując fakt, że para będzie teraz akcje obligacji przez całe życie. Zwykle znajduje się na szyi przez sponsora wybranym przez parę. Często kolejny sponsor przypiąć welon na głowie duży panny młodej i umieść go wokół grooms ramię symbolizować jedność.

Rodzice pary również uczestniczyć w zapalając jedności świecę.

Arras to kolejna wspólna tradycja filipine gdzie ksiądz spadnie monety w ręce pary symbolizować wierność i bogactwo.

Bandaż do chińskich ślubu

Nigdy nie ubieram się na czarno, aby chińskich ślubu dla zostaniesz chcąc szczęśliwa para pecha! Zamiast nosić uroczysty kolory, takie jak czerwony, różowy lub fioletowy. Umieścić niewielką oddział evergreen we włosach życzyć para "długowieczność".

Chińsko-amerykańskiej Tea Ceremony

Niektóre wesela chińskie-American dysponują ceremonii herbaty. Podczas ceremonii parzenia herbaty, narzeczeni służyć filiżanki słodkiej herbaty do swoich rodzin. Po herbata oferowane i rodziny mają łyk, wracają czerwone pakiet o nazwie hong Bao zawierający biżuterii i pieniędzy dla pary.

Materiały ręcznie Afryki

W niektórych plemion afrykańskich, oblubienicy i oczyszczenie ich nadgarstki związane razem z tkaniną symbolizować ich małżeństwo.

Nigeryjczyk Ślub Garb

W Nigerii, oczyszczenie i drużbowie w zużycia agbada tradycyjne nigeryjskie tuniki i spodnie, a panna młoda i druhny nosić asooke Fugu, kolorowych Nigerii kurtki, headwraps i spódnice

Zwroty

Upewnij się, że nie są pisane pod klauzule zwrotu wszystkich swoich umów. Klauzula powinna określać co sprzedawca będzie zapłacić, jeśli odwołać swoje usługi, i to, co dostaniesz z powrotem, jeśli anulować swoje usługi.

Kola klienta

W wielu krajach afrykańskich, orzechów kola pary włączyć do swoich ślubów. Orzechów kola symbolizuje pragnienie małżonków zawsze pomaga leczyć się nawzajem, a pary często dzielą orzechy kola podczas ślubu.

Czekam, i czekam. , ,

W niektórych państwach istnieje okres oczekiwania między podczas ubiegania się o pozwolenie, a kiedy będziesz faktycznie dostać. Musisz wziąć to pod uwagę, zwłaszcza jeśli ślub out-of-miasta.

Chińskie Tradycje weselne

W Chinach, krewne dać Brides portfele wypełnione złotą biżuterię. Chiński zwyczaj mówi, że czerwony to kolor miłości i radości; panny młode często noszą czerwone sukienki i używać czerwone świece i pudełka na ich wesela.

Boogie w dół w Twojej prysznic

Czy zamierzasz mieć jakieś tańce etniczne, takie jak polki na przyjęcie weselne? Zastanów się o matkę, ciotkę lub inne prysznic gość (lub wujka lub ojca, czy to narzeczeni prysznic) uczyć wszyscy, jak się tańczy na prysznicem. Jest to dobry sposób, aby wszyscy się znają, a oni wszyscy są przygotowani na wesele!

Przedstaw w linii Zgłoszeń?

P: Jak moja córka, panna młoda, przedstawić moją beau w linii odbiorczej?

Tradycyjnie w linii odbiorczej, tylko rodzice danej pary / stepparents stać z młodej pary. Jeśli twoja córka chce swój beau, aby być także w linii odbiorczej, by stanąć obok ciebie. Jako goście przejść przez linię, na ogół po prostu dać swoje najlepsze życzenia i przywitaj się z każdej osoby indywidualnie; nie ma potrzeby dla panny młodej lub pana młodego, aby wprowadzić każdego gościa do każdej osoby w linii --- to chwila dla nich wygrzewać się, nie martwiąc się o wprowadzenie się gości do siebie. Jeśli istnieje wiele osób, którzy nie są zaznajomieni z beau, to powinno być jedno, aby wprowadzić go jednak czujesz się komfortowo: "To jest mój chłopak", albo "To jest mój przyjaciel", albo "To jest mój beau" to wszystko będzie w porządku.

Rosyjski Ślub Celnej

Czy twój lub twój narzeczony (e) jest rodzina pochodzi z Rosji? Aby dodać trochę rosyjski talent do ślubu daje swoim gościom słodycze jak przysług. Po ceremonii ślubnej, ma pan młody panna młoda i wyścig, aby zobaczyć, kto będzie pierwszy stanąć na białym dywanie --- zgodnie z tradycją, kto na nim pierwsze kroki będzie panem domu.

Testowanie Małżeństwo

W wielu krajach trzeba mieć wykonane badanie krwi, by sprawdzić, czy którykolwiek z partnerów ma chorobę weneryczną lub różyczkę (odra). Upewnij się, żeby pisemne potwierdzenie wyników badań z tobą, kiedy ubiegać się o licencję.

Big konferencyjne

Chińskie wesela zawsze wyposażone są w duży bankiet z udziałem do kilkunastu kursach, bogato przygotowane i prezentowane. Typowe dania to całe ryby (słowo dla ryb jest podobny do słowa dla obfitości); Lotos nasiona deser (żądanie dla dzieci); Zupa i ptasie gniazdo.

Sea Shells She Sells

W weselach afrykańskich narzeczonych nosić, muszle kauri, gładkie symbol płodności, na naszyjniki lub jako dekoracja na sukienki i headpieces. Znaleziony na wybrzeżu Afryki Zachodniej, muszle kauri były używane jako pieniądz i dziś są wykorzystywane do oczyszczania i jako symbol władzy i piękna.

Włoski Tradycje weselne

Tradycja rozdawanie jordan (kandyzowane) migdały jest włoska --- to dość małe lub tiulu torby (zwane "bomboniere"), indywidualne z nazwami małżonków i datą ślubu, na ustawienie tabeli podróżujących służbowo. W drażetki symbolizują słodkie i gorzkie życia.

Go-Ahead Ghana

W Ghanie, pan młody prosi o pozwolenie na ślub panny młodej przez zwyczaj zwany "puka do drzwi", w którym on i jego rodzina odwiedzić swój potencjał, teściowie, przynosząc prezenty. Jeśli rodzina panny młodej akceptuje jego "pukanie", rodziny świętowania i zaczynają planować ślub.

Muzułmańskie tradycje

Muzułmanin małżeństwo jest prosta, umowy prawne, w których albo partner jest wolny to warunki. Więc małżeństwo zwyczaje różnią się znacznie w poszczególnych krajach. Officiant muzułmańskiej ceremonii jest Molvi lub imam.

Barat - przyjaciele i rodzina pana młodego przybyć na uroczystość sali lub w domu panny młodej i są witani przez rodzinę panny młodej.

Mahr - dar, który jest podany przez męża do żony na ślubie.

Nikaah - Narzeczeni podpisania niezbędnych prawnych
dokumenty przed Molvi i ich świadków (przyjaciół i rodziny). Narzeczeni muszą wyrazić zgodę, aby ożenić się trzy razy w obecności Molvi lub
Imam.

Pierścień wymiany - panna młoda i pan młody pierścienie wymiany sfinalizowanie swoje śluby.

Dua - Molvi recytuje modlitwy religijne z Koranu (Holy Book) błogosławić para.

Rukhsati - panny młodej oferty rodzinne pożegnanie w oficjalnym "wysyłaj". Etap ten symbolizuje wejście panny młodej w nową fazę życia.

Walima - Po ceremonii, rodzina pana młodego oferuje wesele dla rodziny i przyjaciół z okazji małżeństwa i wprowadzenia nowożeńcy.

Welsh Bridal klienta

Walijski narzeczonych oddać druhny dla gałązki mirtu ich bukiety. Według zwyczaju, gdy korzenie roślin i kwiatów, będą one poślubić wkrótce. Jeśli masz przodków walijski, próby włączenia do swoich bukietów mirt i kompozycje kwiatowe.

Wstążka-włoski Ślub Materiały

Chcesz dodać trochę włoski talent do ślubu? We Włoszech taśmy symbolizują wiązania razem dwóch życiu. Przywiąż wstążkę wzdłuż przedniej części drzwi kościoła oznaczać więzi ślub.

Mężczyźni Zmiana nazw

Jeśli człowiek chce zmienić swoje nazwisko na małżeństwo, on będzie musiał patrzeć na akcie małżeństwa, aby sprawdzić czy nie ma miejsca, aby wskazywać na zmianę nazwy. Jeśli nie jest, będzie potrzebował dokumentów sądowych legalnie zmienić nazwisko --- poprosić urząd powiatowych urzędników "lub adwokata o thisi procedury.

Ślub na Hawajach

Ślub na Hawajach? Zachowaj te wskazówki od Blue Hawaii Wesela na uwadze:

 • Upewnij się, że masz powołanie licencji małżeństwo dokonane co najmniej na 30 dni przed przyjazdem.
 • Przynieś swoje prawo jazdy i świadectwo urodzenia z Państwem w celu przedstawienia środka licencji małżeństwa. Aplikacje mogą być wysłane do Ciebie z góry, jednak wnioski o zezwolenie na zawarcie małżeństwa nie będą akceptowane przez agentów licencji małżeństwa za pośrednictwem poczty. Może się to odbywać na osobę Hawajach.
 • Opłata wynosi 25,00 dolarów gotówką agentowi wypłacona licencji małżeństwa.
 • Publiczna plaża wesela nie są "legalne" na Hawajach, ale jeśli uroczystość odbywa się na terenie hotelu / ośrodku, jest to legalne.

  Armeńska Brides

  Czy masz przodków ormiański? Jak to jest w zwyczaju w Armenii, panny młode mogą nosić czerwony jedwab i miejsce tekturowe skrzydła z piór na głowie. Goście mogą również wrzucić drobne monety na nią (więcej 'do' jej nie "co" jej, choć!).

  Meksykańskie Tradycje: Kto płaci?

  Wiele meksykańskich tradycje weselne są podobne do tych w Stanach Zjednoczonych. Na przykład, że to rodzina panny młodej, który jest gospodarzem spodziewać wesele.

  Jeśli nie jesteś pewien, jak planować, skontaktuj się z konsultantem ślubu lub meksykański eksperta z etykiety znajomy z tych zwyczajów i tradycji.

Główna: Vacation Villas Porady

Romantyczne domy wakacyjne

Więc, chcesz trochę romans z tym szczególnym jeden?

• Jak o plaży wakacje willi z prywatnym odkrytym basenie na północnym wybrzeżu Indii?
• Spróbuj Kenmore, Szkocja swoich wiejskich, willi nabrzeża
• Ciesz złote zachody słońca w San Francisco, CA lub ukryj-do-sposób w górach Gatlinburg, TN
• Przejdź do Anna Maria Island, Floryda na tropikalnej Azji atmosferę z basenem i gaje kokosowe

Chcesz propozycję na romantyczny wypad? Spójrz na miejscu z romantycznych restauracji, napędy malowniczych i ustronnych plaż (pamiętaj, aby sprawdzić pogodę podróży i informacje docelowy, aby zobaczyć, czego się spodziewać, a czego nie przegapić). Ludzie mówią, że połowa zabawy romantyczne wypady jest przewidywanie więc zacząć marzyć!

Główna Koszyk

Zakupy to jedna z najbardziej ciekawego można robić w czasie wakacji. Najbardziej oczywiste miejsce na głowę dla willi handlowego jest w samym sercu Nowego Jorku. Oto kilka propozycji:

• Petersburg
• Clearwater, Floryda
• Barcelona City
• Hiszpania
• Wenecja, Włochy
• Amsterdam, Holandia

Jej kilka użytecznych wskazówek na zakupy:

Chcesz kilka świetnych strategii handlowych? Spróbuj tego:

• W większości miast są wyposażone w główną ulicę, gdzie znajdziesz sieci sklepów, które dominują sceny detalicznej
• Sprzedawcy na pchlich targach, gdzie można targować się a ceny
• VAT jest brytyjska wersja podatku od sprzedaży, ale jest aż o 17,5% w przypadku większości towarów
• Zastanów się płaci za nadbagaż lub mają swoje pakiety wysyłane niezależnie
• Zwróć uwagę na lotniskach wolnocłowych

Wakacje Willa przychylny Zwierzęta

Wiele wakacji uznają zwierzęta rodzinne.

• Florida wille wakacyjne akceptuje zwierząt, z północy na południe / zachód na wschód
• Whistler w Kolumbii Brytyjskiej jest przyjazny dla zwierząt
• Kanada ma niesamowite tereny leśne do psiego przyjaciela do broić poprzez
• lodowiec, Waszyngton, zapierające dech w piersiach górskich wsi regionu, wita futrzastych przyjaciół

Przed toting miejsce i wąsy razem, nazywają swoją ulubioną wakacje Willa miejsce i poprosić o na politykę. Należy pamiętać, że wiele miejsc nie pozwalają zwierzęta.

* Oprócz zwykłego znak identyfikacyjny z nazwy, adresu zamieszkania i numeru telefonu, kołnierz twojego psa powinien zawierać osobny znacznik, który zawiera informacje o tym, gdzie przebywają z dala od domu, jeśli Twój pies gubi się, pozwoli to na łatwe skontaktować.

Budżet Villas

Nawał do ceny, ale nadal chcesz tego urlopu willi?

• Hampton Lakes, Floryda obszar około 85 dolarów za dzień
• Chcesz Karaiby? Wille Barbados jest około 50 dolarów za dzień
• Możesz podróżować do Nowej Południowej Walii w Australii za około 450 dolarów na tydzień

Zapakuj najwięcej zabawy na wakacjach! Spróbuj tych wskazówek:

• Podczas dokonywania rezerwacji, mówią, że to miesiąc miodowy-nigdy nie wiesz co lub dodatkowej dostaniesz
• Pobierz do hotelu trochę za wcześnie i zarezerwować pokój tam (wiele hoteli przeładowywać na rozmowach telefonicznych)

Dostęp dla wózków inwalidzkich wakacje VENTAL Villas

Noclegi dla wózków inwalidzkich są coraz bardziej powszechne w podróży niż kiedykolwiek wcześniej. W USA, Wynajem na wakacje Willa dostępne są w stanach dla odpoczynku Florydy i Kalifornii, jak, a nawet na Hawajach. Przewidywania najgorszego, jednak i mieć to na uwadze:

• Jeśli jesteś w stanie latać First Class, idź do niego (więcej miejsca i dużo bardziej przyjemne)
• Zarezerwuj non-stop loty, jeśli to możliwe, ale jeśli nie, pozwalające na co najmniej 45 minut na połączenia z przesiadkami
• Czy bilety wysłane do domu
• Podróż z osobą towarzyszącą
• Jeśli podróżujesz w wózku inwalidzkim o napędzie silnikowym, upewnij się, że masz baterie komórek w żelu
• przed lądowaniem, aby w łatwy zjazd Wyjazd z stewardesa

Igrzyska Olimpijskie: pokłosie Złoty medal Kanadyjska Mistrzów Gry

To było siedzieć na siedzeniu swojego rodzaju krzesła z chwili na obu amerykańskich i kanadyjskich fanów hokeja na wczoraj, w hokeju USA Mena przybrała Kanadyjczyków w grze, aby zakończyć złoty medal Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010. Po już pobity Kanadyjczyków w poprzedniej grze, drużyna USA wszedł na lód już degustacji, że złoty medal, który z całkowitym rozczarowaniem dla amerykańskich fanów hokeja mieli wypluć.

Na początku gry, trzeba było przypiąć swoje uszy do zestawu głośników telewizyjnych, aby słyszeć spikerów hokeja na ten tłum ryczący stadion. Kanadyjscy fani hokeja były gotowe i pokonać ich największego rywala hokej, Team USA. W pierwszym okresie gry Kanada zdobył gola i szalone znaki i miga czerwony i biały wypełniony stadion. Sama gra była dość czyste, z kilku kar, a także działań konkurencyjnych, które złożyły do ​​wspaniałej atmosferze finale w 2010 roku Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

W drugim okresie zarówno Kanada i Team USA strzelił 1 bramkę, co 2-1 ołowiu dla Kanadyjczyków. Kanadyjska defensemen grał dobrze, a wspierają ich rodzinnym mieście bramkarz Roberto Luongo, który miał przewyższającą ilość ciśnienia na nim wyciągnąć przez, nie tylko swojego kraju, ale dla swoich zagorzałych fanów Kanadyjczyk.

Wreszcie osiągając trzeci okres bez goli, a spanikowany zespół USA wzywają do czasu wyjścia; miliony fanów kanadyjskich wstali nadzieję, że 2-1 zwycięstwo z Amerykanami by się stało w ciągu zaledwie kilku sekund. Ale z 24,4 sekund w lewo w grze, a do bramki USA Ryan Miller wyciągnął z siatki, zespół USA udało się wyciągnąć go ze sobą, a wynik na 2-2 remis.

W tym tie breaker sytuacji okres 20 minut w godzinach nadliczbowych było grać i pierwsza strzeli cel wziął zwycięstwo. Tak, ta gra podnieceniem zakończyła się bitwa nie or die między Amerykanów i Kanadyjczyków. Na szczęście Kanadyjska gwiazdą Nowa Szkocja Sidney Crosby lub Kanadyjczycy mówią o nim "Sid dziecko", udało się wsunąć go między nogami bramkarza Ryan MillerÂ, aby wygrać mecz.

Fani z całego kraju, w tym Gretzky Toronto własnym barem, a poza ulicach centrum Vancouver, wiwatowali głośniej niż kiedykolwiek w tym momencie historii olimpijskiej.

Kanadyjczycy zdobył złoto w obu Mena i hokeja WomenÂ, w sport wymyślili i sportu nazywają ich własny. Ale nie tylko Kanadyjczycy uda się zdobyć złoto w hokeja, zabrali do domu 14 złote medale i pobił rekord kraju, który zdobył największą liczbę złotych medali w historii Igrzysk Olimpijskich w żadnej historii.

Droga do Kanady!

Główna: urlop Europejski Porady Wypożyczalnie

Atrakcje w Atenach

Grecja jest popularnym miejscem wypoczynku dla ludzi z całego świata. W Grecji można odkrywania zabytków Aten, przeżyć przygodę pełne zabawy z greckich wysp, lub spędzić romantyczny urlop na pięknej plaży. Możesz też zrobić wszystko!

Grecja oferuje sztukę, kulturę, architekturę, wyśmienitą kuchnię i fantastyczne życie nocne. Jeśli lubisz wodę, można żeglować, nurkować lub wziąć udział w szeregu innych sportów wodnych.

Cokolwiek zamierzasz zrobić w Grecji, należy rozpocząć podróż w Atenach, gdzie można zobaczyć jedne z najbardziej niesamowitych zabytków na świecie.

Zacznij na Akropolu. Święta Skała na Akropol był miejscem kultu bogini Ateny. A później, w okresie klasycyzmu - trzy bardzo istotne świątynie były budowane tam, Świątynię Nike, Erechtheion i oczywiście na Partenon.

Po zwiedzania okolicy, można również odwiedzić Muzeum Akropolu, aby zobaczyć niektóre z wielu wydobytych przedmiotów z serwisu.

Podczas gdy w Atenach, istnieje wiele innych atrakcji i zabytków, które nie powinny być pominięte.

Agora
Tutaj można odwiedzić ruiny wielu ważnych świątyń i zabytków, w tym świątyni Apolla, portyk Zeusa i Świątynia Hefajstos, między innymi.

Plaka
Ten labirynt wąskich uliczek i alejek jest ośrodkiem, w którym można znaleźć jedne z najlepszych pamiątek i biżuterii w całej Grecji.

Pchlego targu
W niedziele, to pchli targ jest pełen działalności. Rynek ma kilkaset lat, a ilość i różnorodność towarów dostępnych jest zdumiewająca.

Lykavittos Hill
Weź wycieczka godzin aż do najwyższego punktu w Atenach. Tutaj można cieszyć się zapierające dech w piersiach widoki na całe miasto, przy drinku na tarasie kawiarni na górze. Jeśli nie chcesz, aby wędrować, można wziąć taksówkę zamiast.

Podczas wizyty w Atenach, można wybrać z tablicy europejskich wakacji, w tym apartamentu, willi lub wynajem domu.

Europejskie Katalogi urlop

Wielkie europejskie katalogi na wakacje to domy, mieszkanie, wille, apartamenty, i zamki do wynajęcia bezpośrednio od właścicieli (wszystkie pochodzą z pełnymi udogodnieniami).

Europa oferuje również doskonałe pakiety wakacje rejs w całej Francji, Holandii, Anglii, Irlandii i Szkocji. Sprawdzić online dla tras, kursów i rezerwacji.

Jeśli chodzi o zwyczaje, w większości portów i lotnisk są zielone i czerwone kanały:

• Za pomocą zielonego kanału, jeśli masz nic do oclenia
• kanał czerwony jest, jeśli nie lub jeśli nie jesteś pewien, ograniczeń przywozowych

* Bądź dobry - szczerze mówiąc - lub może znaleźć się w gorącej wodzie!

Uroczysty Włochy wakacje.

Wynajem Włochy wakacje (w tym willi i hoteli znajdujących się poniżej miasteczek) Przyjmujące wiele ciekawych wydarzeń! Pamiętaj, aby sprawdzić je na:

• W miejscowości Veneto, sprawdź szachy człowieka
• Umbria ma wyścig świeca i kostiumach procesji tylko dla dzieci
• Toskania urodziny obchodzi Pinocchio

Jeśli planujesz używać rower do poruszania się na wakacjach i są zaniepokojeni fizycznym wyzwaniem nim nie być. Wystarczy przejść w swoim własnym tempie, odpocząć i cieszyć się kultury - sprzedawał się będzie proste!

Francja Informacje na wakacje

Francja na wakacje zawarte ponad 3000 domów, a ceny zaczynają się już od £ 34 dziennie lub 225 funtów tygodniowo (funtów muszą być przekształcone). Chcesz przejść do wspaniałego miejsca we Francji? Sprawdź, Dolina Loary (znajduje się w pobliżu pałace, winnice, średniowiecznych miast i wsi).

Dolina Loary szczyci się imponującą idylliczne 18 wieku francuski architektury. Rodziny z dziećmi wziąć urlop w czasie wakacji lipiec / sierpień szkolnych, który jest również, gdy Francuzi wakacje, więc na początku książki!

* Powiadom zapytanie rezerwacji bezpośrednio do zakładu, aby sprawdzić dostępność. W odpowiedzi na post nawet tylko powiedzieć dziękuję i trzeba było na zmianę planów.

Rezerwacja europejskiego Wakacje na w internecie

Aby zarezerwować wakacje wynajem europejską w internecie, można wynająć od miejscowego właściciela lub właściciela, który po prostu może być w swoim własnym kraju. Wynajem od Europejskiego właściciela jest trudne. Często właściciele zagranicznych wymaga depozytu do swojego konta bankowego, a które mogą być kosztowne dla obu stron. Wynajem od kogoś w swoim kraju jest najłatwiej.

Jeśli pójdziesz za granicą, spakować lekkie bawełniane ubrania wełniane i latem i grubych wełnianych swetrach lub kurtkę na wiosnę i jesienią. Temperatura wewnątrz budynków są niższe niż w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

* Zapakuj płaszcz i swetry dla wszystkich pór roku i wygodne buty do zwiedzania.

Irlandia Noclegi urlop

Irlandia czynsze wakacje Wyżywienie we własnym zakresie to małe chatki kryte strzechą, duże domki nieruchomości, pałace, a nawet zamki! Sprawdź, do ujścia rzeki Shannon z góry Clare wzgórza - to zapierające dech w piersiach!

Pamiętaj, musisz paszport i prawo jazdy na wynajem samochodu. USA i Kanady odwiedzający nie potrzebują wizy. Jeśli chcesz naprawdę beztroskie wakacje, rozważyć wykupienie ubezpieczenia na swoich wielkich rzeczy. W ten sposób nie będziesz musiał płakać nad rozlanym mlekiem lub utracone mienie!

Podróż w Historic Anglii

Wybierz się w podróż poprzez angielskiej wsi lub spędzić dzień w muzeach i galeriach w miastach miejskich, aby dowiedzieć się o ogromnej kulturze i historii Anglii. Możesz odwiedzić domy znaczących osób w historii Anglii, w tym William Shakespeare, podziwiać cud starożytnego Stonehenge, i wziąć w pięknej architektury na Uniwersytecie Oksfordzkim, najstarszego uniwersytetu w Anglii.

Do najciekawszych zabytków w Anglii może być w Londynie.

Tower of London
Znajduje się na północnym brzegu Tamizy, Tower of London jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków w mieście. Od 1303, Wieża była domem dla Crown Jewels Zjednoczonego Królestwa. W całej historii, Tower of London służył jako forteca, więzienie, pałac królewski, zbrojowni, a nawet zoo!

Katedra Świętego Pawła
Budynek ten jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w całej Anglii. Obecny budynek pochodzi z 17 wieku, jednak kilka innych katedry św Pawła istniała przed.

Westminster Abbey
Ten gotycki kościół w Westminster, Londyn jest tradycyjne miejsce koronacji i pochówku angielskich monarchów.

Wiele wakacji w Europie, w tym m.in. wynajmu mieszkania, wynajem domu, wynajem mieszkania i innych wynajmu nieruchomości w całej Anglii. Będziesz cieszyć się swoją prywatność i wszystkie udogodnienia w tych wspaniałych wakacji.

Zwiedzanie Szwajcaria

Szwajcaria jest znana dla niektórych z najlepszych tras narciarskich na świecie. Jednak istnieje wiele więcej czynności, pełne zabawy będziesz cieszyć się w Szwajcarii. Możesz wziąć balonem przejażdżkę nad Jeziorem Genewskim, zjeść romantyczną konny kulig po okolicy, lub spędzić dzień na zakupach w Starym Mieście w Bernie.

Dla tych, którzy kochają w plenerze, narty, snowboard, saneczkarstwo i wspinaczka są popularne w całym kraju.

Jeśli lubisz rower, wsi Szwajcaria Wschodnia jest idealny z licznymi szlakami. Dla sztuki, historii i kultury, nie przegap w klasztorach w całej środkowej części kraju.

Kraj jest malownicze z jego pięknych alpejskich krajobrazów, jezior i wspaniałych górskich domków.

Jeśli odwiedzasz Szwajcaria, przynieść duży słownik! W Zurychu, niemiecki jest najpopularniejszym językiem, podczas gdy w Genewie, jest francuski. Jeśli głowa do Lugano i na południu Szwajcarii, należy odświeżyć swoje włoski.

Szwajcaria jest krajem bardzo bezpiecznym rozważyć, ale należy podjąć takie same środki ostrożności, jak to zrobić odwiedzając jakikolwiek inny kraj. Nie nosić dużo gotówki przy sobie. Zostaw swój drogiej biżuterii w domu. I zachować czujność w zatłoczonych obszarach, szczególnie w nocy.

Podczas pobytu w Szwajcarii, aby zarezerwować wynajem domów na wakacje w Europie w szwajcarskim domku, willi, domu lub mieszkaniu. Te obiekty będzie można mieć komfort w domu i zakresie w cenie od przystępne na luksusowe.

Spędzając wakacje w Madrycie

Madryt, stolica Hiszpanii, znajduje się w centrum równiny Kastylii w środku półwyspu. Z populacją ponad trzech milionów ludzi, Madryt dysponuje bogatą kulturę i tętniące życiem kluby nocne.

Planując wakacje na podróż do Madrytu, można cieszyć się z pobytu rezerwując europejskiego wynajem mieszkania w Madrycie. Te urządzone apartamenty są wygodne, położony w pobliżu wszystkich atrakcji, w Madrycie i zapewnia wiele udogodnień domu.

Za dnia, Madryt jest centrum kultury. Będziesz cieszyć się obrazy, rzeźby i architektury lokalne muzea, galerie i obiekty historyczne. Możesz wziąć na wycieczkę z przewodnikiem po mieście lub wybrać się na własną rękę.

Jeśli nie wiesz, hiszpański, nosić słownik z tobą i spróbuj wybrać się na wspólnych fraz, trzeba będzie po podróży.

Koncentruje się wokół Plaza Mayor w Madrycie, można znaleźć szereg sklepów i butików mody, wystrój domu i upominków. I nie przegap wielu tradycyjnych bazarach w Madrycie.

Poszukaj ukrytych skarbów, w tym książek, sztuki i kolekcje w Rastro - najbardziej znany z tych rynków. Rastro znajduje się na Plaza de La Latina Cascorro, i ulicy Embajadores. Wystarczy zapytać kogokolwiek, a oni będą w stanie skierować cię do Rastro.

Jedną z najlepszych rzeczy na temat Madrytu jest jedzenie! Choć niektórzy twierdzą, że Madryt nie ma to nic właścicielem kuchni, ale raczej mieszanka żywności z innych kultur, istnieją pewne tradycyjne jedzenie w Madrycie. Cocido MADRILEÑO jest gulasz, który oferuje ciecierzycy, warzywa i mięso. To bardzo smaczne. Należy pamiętać, że wiele restauracji w Madrycie nawet nie otwarty dopiero po 20:00

W nocy, Madryt przychodzi na żywo z barów, pubów, klubów nocnych i całą noc kawiarni. Tam nigdy nie jest brak aktywności nocnej w tętniącej życiem stolicy Madrytu.

Porady dla podróżujących Cieszący Wakacje we Francji

Choć wielu Amerykanów, że Francuzi są niegrzeczni, Francja jest rzeczywiście uroczo miejsce do spędzenia Europejską wakacje.

Jako gość z Francji, należy dołożyć starań, aby nauczyć się trochę języka. Dowiedz się kilku podstawowych zwrotów, takich jak "Hello", "Do widzenia", "proszę", "dziękuję" i "Gdzie jest łazienka?"

Dzięki użyciu wspólnego uprzejmości i pozdrowienia ludzi można spotkać, będzie widać trochę szacunku do francuskiego i znaleźć swoich ludzi jest bardzo miły i pomocny. Sprecyzowane nosić francuski słownik z was, w przypadku zgubienia się, potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku lub chcesz zamówić coś z menu.

Jeśli będziesz jazdy we Francji, może to być mylące, aby radzić sobie z wszystkich rondach. Wypożyczalnia samochodów są dość drogie w Francji. Jednakże, istnieje kilka innych metod transportu, aby dostać się tam, gdzie trzeba iść z łatwością.

Możesz dostać między Francją i innych miastach europejskich pociągiem. Na przykład, pociągi Eurostar z Paryża do podróżuje Londynie w około trzy godziny. Istnieją również pociągi w kraju Francji, a także metro Paris Metro - jedna z najbardziej efektywnych form transportu publicznego na świecie. Na krótkie wycieczki, po prostu wziąć taksówkę, które są bogate w większych miastach francuskich.

Planując podróż do Francji, zarezerwować wakacje wynajem europejską dla wszystkich udogodnień domu. Możesz wybrać jeden z europejskich wynajmu mieszkania, wynajem domu, europejskich lub europejskich wynajem willi. Luksusowego hotelu, wybrać jeden z setek wille, domki, i łóżko i śniadanie zajazdów w całym kraju.

Rodzaje europejskich kwatery

Planując podróż do Europy, znajdziesz tam wiele rodzajów europejskich wakacji do wyboru. Czy jesteś studentem spędzenia lata za granicą, a świeżo poślubioną para na miesiąc miodowy lub planowania rodziny na wymarzony urlop do Europy, wybierz jedną z tych europejskich wakacji i na pewno pobyt.

Europejski Dom Wypożyczalnie
Jeśli chcesz wszystkie udogodnienia z domu w czasie wakacji, za europejską wynajem domu. Te w pełni wyposażone domy mogą wyposażone we wszystkie udogodnienia domu, w tym prywatność, TV kablowa, pralka i suszarka, telefon i wiele więcej.

Europejskie Villa Rentals
Na Wynajem na wakacje Europa oferuje szereg willi. Czy jesteś zainteresowany w Europejskiej wynajem willi w Toskanii, Irlandii, Francji lub wielu innych miast w całej Europie, można go znaleźć tutaj.

Europejskie Wypożyczalnie Apartament
Cenowo opcja podczas wizyty w Europie jest wynająć mieszkanie. Choć nie tak wyraziste, jak domu lub willi, wynajem apartamentów oferuje Europejski umeblowane pokoje, w tym w pełni wyposażoną kuchnię, w rozsądnej cenie.

Więcej Wypoczynkowe w Europie
Inne typy wakacji w Europie to łóżko i śniadanie zajazdy, domków jednorodzinnych oraz dwupoziomowe.

Making większość swojej europejskiej Wynajem na wakacje

Jedną z największych przyjemności wakacji z wynajmu jest okazja, aby poznać kraj odwiedzasz i budowania relacji z ludźmi. W przeciwieństwie szybki wypad, zatrzymujesz się na chwilę. Dodać większość czasu zanurzając się w smaku celu.

Czy trzeba zobaczyć i musi-dos na liście podróży. Następnie zwolnić i poświęcić trochę czasu na uboczu. Istnieje wiele specjalnych chwil z wakacji, które przebywają w swoim sercu i umyśle długo po zabytki i muzea scalenia i rozmycia. Relaks w kawiarni chodniku i oglądać świat. Delektuj zachód słońca lub wschód słońca. Porozmawiaj z mieszkańcami i dowiedzieć się, co lubią najbardziej w ich świecie. Bądź otwarty na spontanicznych doświadczeń i szczęśliwy traf.

Weź nowy dom wiedzy z tobą. Weź udział lokalne festiwale, wystawy, spektakle lub wykłady na lokalnym uniwersytecie. Rezerwuj języka, gotowanie lub klasy ceramiki. Każdorazowe ćwiczyć nowe umiejętności, będziesz pamiętał gdzie go nauczył. Spędzić popołudnie z winiarza w lokalnej winnicy na swojej Włochy wynajem. Zapisz się na lekcje jazdy na nartach lub odkryj, jak Szwajcarski zegarki są wykonane na Szwajcaria wynajem. Nauczyć się sztuki tworzenia specjalnych kiełbasek na Niemcy wynajem. Internet jest pełen możliwości unikalnych doświadczeń na całym świecie.

Dziennik podróży jest najlepsza pamiątka z Twojego doświadczenia europejskie wynajem na urlop. Wspomnienia znikną szybko. Pisanie dziennika podróży pozwala prześledzić, przeżywać i dzielić się swoją podróż w nadchodzących latach. Trzymaj swój dziennik i długopis pod ręką. Rekord ciekawostki i zasoby. Uchwycić wrażenia i emocje świat wokół ciebie. Napisz o ciekawych ludzi można spotkać. Twój dziennik podróży mogą stać się książka podróży!

Pędzel Etykieta na wynajem na urlop

Żyjemy w cudownie zróżnicowanym świecie i jeden z największych zalet podróży jest możliwość poznania różnych kultur i stylów życia. Nikt nie lubi być stereotypowo jako "Tacky Tourist". Jednak, podróżnych, którzy są uprzejmi, cierpliwi i przyjemne w domu czasem zachowywać się i ubierać się w sposób, który jest niestosowne i obraźliwe w innych kulturach. Skorzystaj z tych porad, aby utorować drogę do gładkich stosunków międzynarodowych podczas pobytu w wynajem na urlop.

 • Podczas badań, gdzie się zatrzymać, zjeść i zwiedzać na miejsce, to badania nad zwyczajami i wrażliwości kulturowej.
 • Podróżuj z otwartym umysłem i otwartym sercem. Nie oczekuj, że wszystko jest tak, jak jest "w domu". Embrace różnice i uczyć się od nich.
 • Wszystko jest rzadko idealne ... w kraju lub zagranicą. Gdy pojawiają się problemy, zachować zimną krew i poczucie humoru. Takt i dyplomacja atutem sarkazm i wyższości każdym razem.
 • Kup małe rozmówki i nauczyć się kilku słów i zwrotów w języku celu. Niektóre przykłady podstawowych słów / fraz należą: proszę, dziękuję, cześć, do widzenia, awaryjne, potrzebujesz pomocy, a gdzie jest ...?
 • Pamiętaj, że Europejski gospodarza na wakacje nie jest twój sługa lub dozorca. Mogą one pomóc w rozwiązaniu problemów z najmu wakacje, ale nie są one Przewodnicy i biegaczy na posyłki.
 • Unikaj dyskusji o polityce, inne kontrowersyjne tematy i krytykować kraj, w rozmowie z hosta wynajem na urlop i lokalnych mieszkańców.
 • Weź kilka małych prezentów, aby wyrazić uznanie dla tych, którzy pomogą Ci w drodze.

Niemcy główna

Niemcy oferuje podróżującym intrygującą mieszankę starych i nowych atrakcji kulturalnych i tętniących życiem festiwali wzmocnionymi przez niezapomnianych żywności, piwa i wina. Niemcy kwatery należą do trzech różnych kategoriach. Czuj się jak w domu w centrum akcji w mieszkaniu lub domu w miastach takich jak Berlin, Monachium, Stuttgarcie i Frankfurcie. Albo uciec tłumy miasto w dużej willi, w pięknym zamku lub prostego domku gospodarstw wiejskich.

Niemcy są synonimem Oktoberfest w Monachium. Próbki swój udział ponad 5000 piw towarzyszą specjalne kiełbaski, Weiner schabowy i dekadenckie Black Forest Cake. Zapomnij o kalorii. Są warte każdy kęs! Nie miłośnik piwa? Trzynaście regiony w Niemczech rosną winogrona dla nagradzanych win. Nie będzie wyrzucony z partii, jeśli podnieść toast z dobrym winem niemieckiego. Jeśli chcesz wziąć udział w największej partii w roku, planować. Sprawdź swoje rezerwacje na Niemcy wynajem na urlop co najmniej rok z góry.

Włochy główna

Rozpakuj i osiedlić się na Włochy wynajem na urlop; doskonałą bazą wypadową do zwiedzania tego ciepły i przyjazny kraj wypożyczonym samochodem lub pociągiem. Strona główna uruchomić gama od proste i rustykalne, aby wielki i luksusowy. Nie ma fanaberie apartamenty z jedną sypialnią na 500 dolarów tygodniowo, wielkie wille dziesięć-pokojowe w Toskanii do 5000 dolarów lub więcej na tydzień i wszystko pomiędzy. Trzymaj tak długo, jak to możliwe, ponieważ z góry na urwistym wybrzeżu jest wiele wspaniałych zabytków i atrakcji, że nie chcesz przegapić.

Narciarze są przyciągane do Doliny Aosty z największą górach we Włoszech. Mediolan jest centrum mody i motoryzacji. Rozpalać romans z gondolą w Wenecji, poznaj dziedzictwo morskie lub spędzić popołudnie popijając schłodzone Prosecco i oglądać ludzi na Piazza San Marco. Zrób zdjęcie w Krzywej Wieży w Pizie, w regionie Toskania i dalej do Florencji, stolicy Toskanii. Nie przegap Galeria Uffizi, jednego z najbardziej znanych na świecie muzeów. Do Rzymu, aby chęć na Fontannę di Trevi, w lękają Watykanu i usłyszeć echa historii w Koloseum. Kierując się na południe, czuję chłód widząc Mt. Wezuwiusz góruje nad niewinnie na ruinach Pompei. Świętuj dzień w Neapolu i hop nad Sycylii na zbliżeniu z Mt. Etna.

Jedna wizyta we Włoszech nigdy nie wystarcza. Zamiast mówić "arriverderci" będzie planujemy ponowną wizytę, nawet jak skrzydła drodze do domu.

Szwajcaria główna

Wynajem Szwajcaria wakacje oferują duży wybór skrupulatnie czyste, wygodne i uroczych wakacji w niezwykle malowniczych miejscach. Wyobraź sobie, majestatyczne ośnieżone góry górujące nad krystalicznie czystymi jeziorami. Wybierz z przytulnych apartamentów typu studio, uroczych domków, domków narciarskich i wspaniałych willi. Szwajcaria na wakacje jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania zabytków w miastach takich jak Berno, Interlaken, Lucernie, Zurychu i Genewie. Dać czas, aby cieszyć się na zewnątrz i przyjaznych ludzi w wioskach z intrygujących nazwach takich jak Meiringen, Grindelwald i Lauterbrunnen.

Wyobraź przestronny Swiss Ski Lodge, godzinę od Zurychu pociągiem, wznosi się na wzgórzu, z przepięknym widokiem na Alpy. Nie są nieograniczone działania w dzień iw nocy. Bary śnieżne i chaty narciarskich tworzą odprężającą i towarzyska atmosfera. Głównym Lodge (śpi 6-8 gości) składa się z trzech sypialni, duża łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, centralne ogrzewanie, TV, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz wiele udogodnień. Wynajem sezon wysokiej stopy zakresie od 265- 325 dolarów za noc. Poza sezonem ceny są tak niskie, jak 135 dolarów za noc, a goście cieszyć się latem piesze wędrówki, jazda na rowerze, pływanie, windsurfing i zakupy. Skusić? Planowanie z wyprzedzeniem. Większość czynsze są zarezerwowane wakacje Szwajcaria sześć miesięcy wcześniej.

Poruszanie się na urlop Europa

W dużych miastach, takich jak Rzym, Paryż, Zurych czy Berlinie, wynajem samochodów jest przeszkodą więcej niż pomoc. Transport lokalny jest obfite, tanie i bezpieczne. Na przykład w Paryżu nigdy nie więcej niż 550 metrów od stacji metra i jazda metrem jest doświadczenie kulturowe. Rozrywka krok w pociągach z skrzypiec czy akordeonów, wykonywać, przekazać kapelusz i wysiąść na następnym przystanku. W całej Europie, jest łatwy w rezerwacji wycieczek po okolicy lub wynająć prywatnego przewodnika na zwiedzanie. Piętrowy, chmielu na autobusy / wycieczka hop-off koc również główne miasta dzięki czemu łatwo sprawdzić off trzeba zobaczyć zabytki na liście podróży.

Jednakże, podczas pobytu w Europie wynajem na urlop przez dłuższy czas i zwiedzania okolicy, wynajem samochodów staje się koniecznością. Badania międzynarodowe wypożyczalnie i wymagania jazdy i warunków przed wyjazdem do miejsca docelowego. Większość dużych firm wynajmu samochodów mają swoje biura US międzynarodowych. Autoeurope jest wiarygodnym źródłem dla porównania międzynarodowe stawki czynszu samochodowych i warunki. Chyba, że ​​karty kredytowej zapewnia pokrycie wynajmu samochodu, trzeba będzie wykupić ubezpieczenie. Sprawdź z American Automobile Association (AAA) przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, aby ubiegać się o międzynarodowe prawo Permit (IDP). IDP jest tłumaczenie prawo jazdy i jest wymagane przez prawo w wielu krajach europejskich.

Wreszcie, spakować najbardziej wygodne buty do chodzenia. Europejskie miasta i gminy są na spacery. To jest wielki wysiłek fizyczny, a najlepszym sposobem, aby poznać i docenić swój cel.

Zadaj pytania O Kwatery

Podróżni w Ameryce Północnej za oczywiste, że pokoje wyposażone są w każdy możliwy nowoczesne udogodnienia. Podczas pobytu w Wynajem Europa opłaca się zadawać pytania, aby uniknąć rozczarowania. Oto kilka ważnych pytań do hosta przed książki:

· Co jest z najmu wakacje? Większość kwatery wyposażone są w pościel i podstawowych narzędzi kuchennych, takich jak naczynia, sztućce, garnki i patelnie. Zmywarki i kuchenki mikrofalowe są rzadkie z wyjątkiem luksusowych willi i śródmiejskich nowoczesnych apartamentów. A, zszywki gospodarstwa domowego i materiały (w tym papieru toaletowego) często nie są przewidziane. Bądź przygotowany do szybkiego listę zakupów i udać się do rynku w dniu przyjazdu lub zapytać, czy materiały można wstępnie zaopatrzony za opłatą.

· Czy jest klimatyzacja / / kominki? Wiele europejskich czynsze wakacje centralnego ogrzewania, zwłaszcza na wsi, nie mają klimatyzację. Wyjątkiem środku lata, to nie jest problemem. Grube kamienne mury wille i domki i bryzy państw zachować klimat w drzwi przyjemne

· Czy jest telefon / telewizji / Internet? W mieście, Kafejki internetowe są obfite. Wynajem na wakacje telefony są rzadkością, zwłaszcza poza miastem. Zastanów najmu lub zakupu międzynarodowy telefon komórkowy aby pozostać w kontakcie. Niektóre wypożyczalnie są w telewizję satelitarną, ale ćpunów TV może znaleźć inne źródła rozrywki.

· Gdy były fotografie i wyposażenie wymienione w Serwisie Ostatnia aktualizacja? Jeśli pozycja jest lat, wyposażenie może być brudny i udogodnienia mogą być nieaktualne.

· Jak daleko są rynki lokalne / sklepy? Rano spacer do lokalnego wsi rynku jest zabawne i edukacyjne częścią europejskiego doświadczenia wynajem na urlop.

· Czy istnieje 24-godzinny kontakt anglojęzycznych w razie wypadku? Wiesz, gdzie zadzwonić przypadku pęknięcia rury lub ból zęba lub brzuch ache strajki w środku nocy. (Sprawdź swoje ubezpieczenie zdrowotne lub ubezpieczenia podróży dla roszczeń procedur i pomocy za granicą.)

Czy coś o wynajem na urlop w kraju lub za granicą, nie zakładamy. Przeczytaj drobnym drukiem na umów najmu przed dokonaniem rezerwacji. Zadawaj pytania i wziąć obfite notatki!

Kiedy zarezerwować najmu wakacje

Jeśli to możliwe, zaplanuj swoją europejską podróż wakacje oparty na sezonowych pogody i kursów sezonowych. Lato przez większość południowej Europy jest upalne. Kierunki są zatłoczone i czynsze wakacje są najwyższe. Zimy, szczególnie w północnej Europie, może być ostre ograniczenia aktywności na świeżym powietrzu.

Uniknąć podróży w sezonie, kiedy są wakacje czynsze najwyższe. To nie znaczy, tylko podróży do Włoch w upalnym sierpniu lub Niemiec
w mroźnym styczniu. Zaplanuj wakacje wynajem europejskiej guzka lub dla
Sezon na ramię; tuż przed lub tuż po sezonie. Zapytaj
urlop wypożyczalni lub właściciela, gdy stopy sezonowe zmiany. Chociaż
większość Europejczyków zarezerwuj swoje wakacje wypożyczalnie rok wcześniej i często
każdego roku powrócić do tej samej lokalizacji, jeśli terminy Twojej podróży są
elastyczne, poszukaj ostatniej chwili na wakacje oferuje z oszczędności
30% lub więcej.

Wraz z pojawieniem się euro, kursy walut dokonały wypoczynkowy w znacznej części Europy droższe. Kraje aktualnie korzystające z Euro obejmuje 12 państw członkowskich Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Portugalia i Hiszpania. Jednak istnieją sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze na wakacji nawet w tych krajach.

Generalnie, najczęściej podróżujący zgadzają się, że maj i czerwiec, wrzesień i październik są optymalne miesięcy podróży w większości krajów Europy pogoda, mądry i budżetu mądry.

Znalezienie europejskiego Wynajem na wakacje

Internet jest pełen europejskich opcji wynajmu na wakacje. Można wypożyczyć bezpośrednio od właściciela nieruchomości lub za pośrednictwem agencji specjalizującej się w wynajmie wakacyjnych. Na przykład, wyszukiwarki Google z "Włochy wakacji" to dobry punkt wyjścia. Skorzystaj z łączy do najwyższej klasy na wakacje agencji i sponsorów reklamowych. Odwiedź strony internetowe i przeanalizować dostępne właściwości. Większość wypożyczalni Strony posiadają rozległe szczegółowe informacje, zdjęcia oraz dane kontaktowe. Utwórz plik z wakacji, które pique zainteresowanie. Zrób listę pytań i wynajem na urlop musi-Wymagania. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z właścicielem lub wynajem biuro.

Renomowanej agencji wakacje oszczędność czasu i frustracji. Oddziały wiodące wymagają spełnienia norm kwatery agencji i zapewnić, że nie będzie ktoś pomóc z pytaniami i problemami. Niektóre biura obsługi i zakwaterowania szczegóły podróży; inni odwołują się bezpośrednio do żądania wynajem właściciela nieruchomości do rezerwacji i podróżni muszą obsługiwać swoje dane podróży. Porównaj oferty, ograniczenia wynajmu i anulowania rezerwacji, z kilku agencji wynajmu na wakacje przed podjęciem ostatecznej decyzji rezerwacji.

Oczywiście, idealnym sposobem, aby znaleźć europejskie wakacje wynajem jest rekomendacja doświadczonego podróżnika, który "był tam - robić." Jeśli nie wiesz, do kogo się zwrócić, rozszerzyć swoje badania do stron internetowych podróży i osobiste opinie podróży i fora, gdzie można zadać innych podróżnych do zaleceń wynajem na urlop, a wszystko o przyjemności i pułapek miejsca docelowego.

Podstawy europejskich kwatery

W Stanach Zjednoczonych, wakacji zazwyczaj odnoszą się do domki wakacyjne i mieszkaniowych w dużych miastach lub miejscowości wypoczynkowej. W Europie, wakacji określa się (w języku angielskim), jak czynsze z własnym wyżywieniem, urlop, wakacje willi i domków letniskowych czy schronisk. Można je znaleźć w miastach i na wsi, często na farmy i winnic pracy.

Istnieje wiele korzyści z pobytu w najmu wakacje. Większość europejskich wakacji są na jeden tydzień, pobyt turystyczny, który pozwala dostać się do "wiedzieć" kraj. Twoje wakacje wynajem apartamentów i willi staje się bazą wypadową do zwiedzania okolicy wypożyczonym samochodem lub pociągiem. Pokoje hotelowe w większości krajów Europy są raczej niewielkie. Wakacje dom lub apartament oferuje przestrzeń i prywatność. Obraz przygotowuje własny piknik lub wizyty w lokalnych rynków, przygotowując obiad i kolację na świeżym powietrzu winnicę willi lub ogród. Niektóre właściwości się skalę pochodzą z usług kucharza lub lokaja lub może chcesz dołączyć kucharza lub gospodynię w swoim budżecie podróży. Co luksus!

Z drugiej strony, europejskie kwatery nie są dla każdego. Poza najbardziej luksusowych osiedli uczęszczanych przez sławnych i bogatych, jest więcej do zrobienia. Mniej odprężenia. Nie sprzątane codziennie. No room service północy. Chyba, że ​​są wygodne jazdy samochód z wypożyczalni lub nie jest lokalny transport pociągiem lub autobusem, kwatery wiejskie wakacje mogą być daleko od trzeba zobaczyć zabytki miasta i życia nocnego. Mimo wakacji zazwyczaj kosztują mniej dziennie niż hotel, większość wymaga 50% wynajmu w momencie rezerwacji i pełnej kwoty wynajmu miesięcy lub więcej przed przyjazdem. Jeśli musisz zrezygnować, refundacje są rzadkie. (Chroń swoją inwestycję z ubezpieczenia podróży!) Wreszcie, niektórzy podróżni są zastraszani przez logistykę wakacji i strachu "pomyłki". Opłaca się zrobić swoją pracę domową, jeśli chodzi o znalezienie i wybierając najlepsze wakacje wynajem dla osobistych priorytetów ,

Unikalne Strona główna

Odważ się być inny. Jeśli jesteś znudzony z typowych wakacji (willi, mieszkanie, mieszkania, etc.), chwycić miód i odkrywania nietradycyjnych opcje Wakacyjny wynajem w dalekich krajach.

Szkopuł domek narciarski w górach Szwajcarii lub Norwegii, cieszyć się dom w Anglii czy Francji, lub tulić z głównym squeeze w romantycznym łóżko i śniadanie w Austrii lub w Niemczech.

Bądź przygotowany na najgorsze podczas lotu międzynarodowym stracił bagaż może być koszmarem, gdy jesteś daleko od domu. Jeśli to możliwe przeniesienie na potrzeby (zmiana ubrania, kosmetyki, itp). To także świetny pomysł na handel kompletny strój z towarzyszem podróży przy pakowaniu (tak, aby każdy z was pakowane możliwą zmianę ubrania dla innych).

Wakacje: wakacje Golf Wynajem Porady

Desert Golf Wakacje

Miejsca Desert golf (w tym Phoenix, Tucson, Las Vegas i Palm Springs) może być spektakularny. W tych obszarach pustyni leżał wiele wypożyczalnie golfa wakacje do golfa doświadczenie. Momentu przybycia cel pola golfowego jest, aby czuć się częścią ekskluzywnej społeczności.

Jest świetny personel, wyjątkowe dom klubowy i kursy pierwszej klasy z pięknymi widokami! Aha, i większość kursów mają własne zasady wózków golfowych, ale zasada jest - tylko się wózek golfowy na wyznaczonych ścieżkach koszyka. Nigdy nie bierz wózek w ciągu 30 jardów putting green, lub w ciągu 15 jardów bunkrach toru wodnego lub zagrożeń wodnych! I, na litość niebios, uważaj, że drzewa nie skakać przed tobą!

Golf Wakacje

Wycieczki zniżki Golf są dostępne w miejscach takich jak Arizona, Floryda, Kalifornia, Nevada, i Maryland. Tworzenie pakietów korzystając z internetu podczas zwiedzania ponad 30 ośrodków golfowych w USA, Kanadzie i Meksyku. Obejmują zakwaterowanie, przewodniki pole golfowe, ceny, a nawet karty wyników. Wszystko jest w zasięgu ręki, aby zaplanować wakacje z golfem kawałek ciasta!

Mylić o zabicie w golfa? Nie, to punktacja proste golf jest naprawdę proste. Za każdym razem, gdy wziąć pobić w tym wee białą piłkę, to skok i każdy skok liczy punkt. Pod koniec każdego otworu, dodać do tego swoje pociągnięcia otwór i zapisz go. Na koniec rundy, dodać do pociągnięcia do każdego otworu i voila! Nie masz go.

Wynajem ostatecznym Kalifornia Golf

Do ostatecznego nakrętki golfowego wynajem golfowe Kalifornia wakacje jest nie do przebicia! Spójrz w umeblowanym kondominium znajduje się w prywatnym, strzeżonym Monterey Country Club w Palm Desert w Kalifornii.

Z wynajmu w Monterey Country Club, można wyjść z patio na 18-dołkowe pole golfowe prywatnego lub do basenu i jacuzzi. Nie ma w pobliżu sklepy i kluby nocne. Ceny są zazwyczaj 150 dolarów do 250 dolarów za dzień.

Gdy pójdziesz do gry w golfa, planu na około cztery godziny przez 18 otworów. Oczywiście, rzeczywisty czas zależy od tego, jak bardzo zajęty Oczywiście to, ile mówisz, jak wiele osób gra, i, oczywiście, jak wiele uderzeń każdy bierze. Oglądać te piękne stawy!

Hiszpański Gra w golfa

Oczywiście Baviera Golf w La Caleta na wybrzeżu Costa del Sol jest doskonały. Jest z dala od zgiełku obszarów turystycznych (takich jak Marbella), a jednocześnie oferuje plaże, bary, wspaniałe jedzenie, i ponad 30 pól golfowych w 45 minut jazdy.

Koszty zakresie golf Wynajem na wakacje od 65 euro do 101,39 (w zależności od pory roku). A w czasie, gdy grając te wszystkie pola golfowe, pamiętasz etykiety golfowej. Mind Your Manners!

* Zasady etykiety golfowej są zaprojektowane, aby w golfa przyjemne i golfistów ruchu (zapobieganie rund z coraz nieustannie długie!). Konkluzja - gry ładne teraz!

Podróżowanie z Golf Gear

Większość graczy woli grać z własnych kijów golfowych. Jednak grupa podróży do golfa wynajem na urlop z pełnym biegu golfowego może stwarzać problemy. Kluby są nieporęczne i ciężkie i mogą one przekroczyć lotnicze limitów wagowych i ponoszenia opłat ponad wagi bagażu. Nawet na wakacjach jazdy, cztery golfistów podróżujące samochodem z czterech zestawów klubów wymaga van lub SUV duże. Skorzystaj z tych porad, aby ułatwić podróżowanie z twojego sprzętu golfowego:

 • Chroń klubów z badania torby golfowej i kupić pudełko wysyłki, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom torba przez obsługa bagażu.
 • Zaoszczędzić miejsce, przechowując wszystkie akcesoria do gry w golfa w golfa.
 • Zastanów wysyłać swój sprzęt golfowy z wyprzedzeniem do celu.
 • Nie zakładaj swój sprzęt golfowy jest objęty ubezpieczeniem właścicielem domu do wynajęcia. Sprawdź zakres polityki i odliczeniami. Jeśli kluby są top-of-the-line drogie, być może trzeba wykupić dodatkowe poparcie polityczne (jeździec), obejmującą utratę lub uszkodzenie.
 • Zachowaj wszystkie rachunki sprzedaży w torbie golfa, klubów i akcesoriów. Jeśli przekładnia jest stracone, linie lotnicze lub firma ubezpieczeniowa będzie wymagać dowód wartości i wymiany podlega ograniczeniom.
 • Na miejsce, zawsze przechowywać sprzęt golfowy wewnątrz golfowego wynajem na urlop, a nie pozostawiając temat skrzyni biegów w łatwej kradzieży w samochodzie na noc.
 • Rozważy ograniczony sprzęt golfowy, takich jak ulubionej miotacz i wynajmu dodatkowych narzędzi.

Idź dalej, torbę, że birdie i cieszyć się czynsze w golfa z wakacji!

Golf wakacje rodzinne

Wyjazdy golfowe i wakacje oferują wspaniałe możliwości wiązania dla całej rodziny. Po tee od z tot lub nastolatka, można automatycznie spokojnie doświadczenie sportowe z czasu na rozmowę z dala od zgiełku i zatrudnienia wymagających zajęć szkolnych. Zaangażowanie rodziny w planujesz wakacje w golfa. Badania rodzin z dziećmi pola golfowe, szkoły golfowe i kliniki.

Rodzina Golf Association (FGA) poświęcona jest promowanie golfa jako działalność rodziny. Na przykład, kursy FGA członkami wyeliminować zieleni oraz opłaty koszyk dla juniorów, gdy są one w towarzystwie osoby dorosłej, ustalenia tee razy rodzina i opłaty gości rodziny. Wynajem Golf wakacje oferują wiele korzyści dla rodzinnego wypoczynku i zabawy wakacje. Po dniach razem na linki, nie musisz wrócić do nocy w ciasnym pokoju hotelowym. Z willi trzy lub cztery łóżka lub wakacje w domu, każdy ma swój własny pokój i prywatność odpocząć na rundach jutra. Nie czekając na łazienkę. W kuchni jest zawsze otwarty na przekąskę o północy. Relaks w basenie, podczas gdy tata grille hamburgery bije stojących w kolejce do rezerwacji w restauracji.

Szybkie wyszukiwanie w Internecie dla "przyjaznych rodzinie pól golfowych" i "rodziny klinik golfowych" zamienia się wspaniałe miejsca przeznaczenia rodzinny wypoczynek w golfa na całym świecie. Na przykład, Orlando i obszaru Kissimmee obfitują w wypożyczalni dla rodzin wakacje golf i łatwo połączyć zielony czas i parku rozrywki Disneya wizyt.

Golf miejsca wycieczkowe dla dziewczyn

Dawno, dawno golfa był facet gra ... tradycyjne domeny mężczyzna. Przesuń się facetów; czasy się zmieniły. Według Sven Kessler, VP Sprzedaży Detalicznej dla Edwin Watts Golf, największej firmy golfowego prywatnej spółki na świecie, "Czterech na 10 nowych golfistów są kobiety."

Mistrzów golfowe, zaprojektowane przez Rees Jones w Dayton plaży był pierwszym w historii pole golfowe zaprojektowane przez profesjonalnych kobiet golfistów i został nazwany "America 's Najlepszy Kobiety friendly pole golfowe." Na całym świecie znajdują się pola golfowe, które zaspokajają kobiety graczy i wakacje golf staje wypoczynek dla popularnych dziewczyn. Pary golfa również staje się normą, a nie rzadkość.

Typowy "Golf Getaway dla dziewczyn" idzie tak: Cztery dziewczyny zostawić chłopaków w domu i uciec na trzy noce w luksusowym golf Wynajem na wakacje Dom w północno-zachodniej Atlancie. Kuchnia dla smakoszy jest idealny do otwierania kilka butelek wina i dzielenie tajemnice podczas bicia się pyszny obiad. Następnego dnia rano, klinika golfa osełki oddanie umiejętności następnie w golfa na polu golfowym w pobliżu Legacy lub Fox Creek. Dzień trzeci to rano odprężyć na dzień spa Atlanta następnie brunch szampana i poważne zakupy Lenox Square i Phipps Plaza. Jest też gwiazdorskim noc w słynnej Fox Theater. Wreszcie, panie zakończyć weekend z ostatniej rundzie golfa. Dowiedz się więcej na temat kobiet szkoły golfowe, turnieje i szanse grać online w gry w golfa Ameryki lub Ladies Professional Golf Association (LPGA).

Romantyczne wypady golfowe dla pary

Mimo, że romans nie jest zwykle pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, gdy planujesz wyjazd w golfa, być może nadszedł czas, aby ponownie myśleć. Ponownie rozpalać romans z golfa wypad danej pary; gry i bycia razem w romantycznej scenerii. Jeśli oboje partnerzy golfa, łatwo mieszać tee razy z innych działań. Oto przykładowy kuszące:

Spędzić długi weekend w golfa wakacje wynajem w Cabo San Lucas. Casa Bella Condominiums łączy luksusową i romantyczną przy plaży oraz światowej klasy golfa. Odsłon taras z widokiem na Morze musujące Cortez i ósmy otwór słynnego Jack Nicklaus Ocean Course, uznana za jedną ze 100 najlepszych pól golfowych na świecie. Zarządzanie Resort organizuje grę w golfa i zniżki w innych w pobliżu pola golfowe. Śledź dzień golfa z kolacją przy świecach na świeżym powietrzu dla dwóch pieszczone przez ciepłe morskiej bryzy, pod rozgwieżdżonym niebem. Inne miejsce na romantyczne wakacje najmu obejmują golfa: Szkocję, Toskania, Wyspy Dziewicze USA, Las Vegas, na Hawajach i Florydzie.

I jeszcze kilka pomysłów na golfa i romantyzmu:

 • Jeśli partner jest nie-golfa, należy pamiętać traktuje niespodzianki, takie jak dzień odprężyć w spa lub zakupy spree, gdy jesteś na linki.
 • Wynająć prywatnego kucharza na romantyczną w-suite, basenie lub na plaży.
 • Zaskoczyć swojego partnera z biletów do teatru oraz kolację dla dwojga w najbardziej romantycznym restauracji w mieście.
 • Marry go lub ją ponownie. Ponownie nowy ślub śluby na malowniczych linków na wschodu lub zachodu słońca.
 • Putt i zaproponować na 18. otwór następnie prywatnym szampana uroczystości. Kto powiedział, że golf nie jest romantyczne?

Książka Tee Times Wczesne

Po osiedleniu się na celu i rezerwacji twojego golfa wynajem na urlop, to jest czas, aby zdobyć tee razy. Nie czekaj, aż dotarł do miejsca przeznaczenia i nadzieję na najlepsze. Czasy startowe w większości pól golfowych można rezerwować od 90 do 180 dni wcześniej. Zadzwoń do kursów, które chcesz grać i rozmawiać z pro głowy. Przyjazny i docenia atuty wymagających, jeśli chodzi o uzyskanie preferencyjnego traktowania. Wyjaśnij, że grupa golfa będą spędzać wakacje w pobliżu i że czekam na gry jeden lub więcej rund w ich trakcie. Postępuj zgodnie z: "Co możesz zrobić dla nas"

Rezerwacja on-line jest także dobrym sposobem, aby pobrać grę w golfa z dyskontem. Do wyszukiwania w Internet przy użyciu nazwy pola golfowego. Zniżki zabaw i tee razy można również zamówić za pośrednictwem specjalnych stron internetowych rezerwacji golfa. Rozpocznij wyszukiwanie z frazą "na forum rundy gry w golfa i rabaty" dla kilkudziesięciu zasobów rezerwacji.

Wskazówka: Upewnij się, wszystkie tee razy zarezerwowane online lub przez telefon kilka dni przed do gry.

Zaoszczędzić na Golf wypady

Istnieje powszechne przekonanie, że "nie jest gra w golfa biednego człowieka." To prawda, że ​​w golfa można łatwo kosztować kilkaset dolarów w prywatnym klubie. W przeciwieństwie do zakupu piłki nożnej lub kij baseballowy, kluby i akcesoria golfowe są drogie. Jednak istnieją sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze na wakacje golfowego:

• Wybierz wynajem golfowe wakacje, a nie ośrodek. Wynajem domów na wakacje prawie zawsze działać na mniej dziennie niż kurortu golfowego hotelu. Połącz koszty zakwaterowania z korzyści płynących z pełni wyposażona kuchnia i grillowania na świeżym powietrzu i zapisać więcej dolarów na kolację.

• Zarezerwuj wypad na ramieniu lub poza sezonem na miejsce w golfa. Wynajem na wakacje ceny średnio o 30% mniej poza sezonem. Pola golfowe nie są tak zajęci i najbardziej oferta zniżek na grę.

Golf Digest paszportowy karta członkowska jest program oszczędnościowy premiera golfa oferuje 20-50% zniżki w 2500 kursów, ośrodki kształcenia, turniejów golfowych i produktów golfowych. Regionalne publikacje golf często dyskontowane lub dwie dla jednego kupony. Wreszcie, należy sprawdzić bezpośrednio z lokalnymi kursów dla specjalnych wcześnie rano lub w dni powszednie zniżki.

Pomyśl Lokalizacja

Specjalistów rynku nieruchomości twierdzą, że trzy najważniejsze słowa to "lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja." Te same trzy słowa zastosowania do wynajmu golfowe wakacje. Kolejną zaletą wynajmu golfowe wakacje jest możliwość wybrać dogodną lokalizację dla swojego pobytu. Pakiet Hotel i ośrodek golfowy jest zazwyczaj w oparciu o granie zieleni na miejscu. Inne kursy miejscami może być godzina lub więcej od hotelu. Podczas pobytu w miejscowości golfowe z wielu kursów, zaoszczędzić czas podróży między kursów wybierając domu golfowe wakacje w centrum miasta.

Na przykład, istnieje ponad 350 pól golfowych w Arizonie, a ponad połowa z tych kursów są w okolicy Phoenix Scottsdale. Wybierz centralnie położony dom na wakacje na tydzień wakacji i to jest łatwy do gry inny przebieg codziennie lub jeden kurs w godzinach porannych, a drugi po południu, bez konieczności podróżowania na duże odległości. Istnieje również mnóstwo rozrywki dla nie-graczy, jak i po-golfa godzin.

Wakacje w Golf Czy Smart Choice

Pakiety golfowe wakacje są nieograniczone dostawców i ośrodki turystyczne online i przez. Typowe pakiety obejmują: zakwaterowanie dla dwóch osób i jedną rundę gry na określonych kursach każdy dzień. Podczas gdy ceny pakietów w golfa może wydawać się konkurencyjna, nie jest mała elastyczność. Jeśli odchylenia są dozwolone dodają istotne podwyższenia ceny imprezy.

Zamiast ograniczenia opcji, wynajem golfowe wakacje oferują najtańszy sposób na zabawę z praktycznie nieograniczonej zabawy i możliwości pozostania.

Wyobraź sobie: Cztery golfowe kumplami wynajęcia piękne wakacje w golfa prawa najmu w zieleni. Uderzył w sklep spożywczy i stanie się na zasadniczych na śniadanie, podejmowania kanapek, grillowania na zewnątrz i pończochy pasek. W pełni zaopatrzona kuchnia oszczędza dolarów podróży, które mogą być wykorzystane do kilku rundach na więcej kursów. Cztery sypialnie willa oferuje prywatność żadnych wspólnych sypialniach. Następnie znajduje czynnikiem koleżeństwa. Zamiast siedzieć w zatłoczonym barze, zbierają się wokół basenu na steki z grilla i skrócenie dnia. To świetny sposób, aby przejść!

Te same korzyści dotyczą zakwaterowania wakacje rodzinne. Czy wybór golfa na wakacje jest w domu lub kondominium, nikt nie musi dzielić łóżko. Nie ma oczekiwania w łazience; nie ma konkurencji dla jednego telewizora. Choć tata lub mama golfa, gang może pójść zwiedzanie, zakupy lub popływać w swoim własnym basenie. Wiele wynajem domów na wakacje również sale gier i sale ćwiczeń.

Rozpocznij wyszukiwanie w Internecie. Jeśli wolisz prywatny dom lub kondominium, frazy wyszukiwania, takie jak Google "wypożyczalnie kondominium golfowe wakacje" lub "wynajem domów wakacje golf."

Wybór miejsca wypoczynku golfowy

Golf-a-holics polecam wyborze miejsca wypoczynku w oparciu o liczbę kursów są w łatwy dostęp. Niewiele badań pomaga wybrać najlepszą lokalizację dla gier. Kilka dobrych środków na badania możliwości golfowych są: Golf Digest, Golf & Travel i rekreacja Golf Magazine. Strony internetowe dla organizacji golfowych, takich jak United States Golf Association (USGA) i Międzynarodowej Federacji (IGF Golf) zapewniają również golfowe docelowy inspirację. Oczywiście, z ust do ust jest ważnym źródłem zaleceń. Zapalonych golfistów uwielbiają rozmawiać o tym, gdzie grali i przyjemność akcje i pułapek miejsc golfowych i kursów.

Nie brakuje wśród destynacji golfowych. Według Mintel International Group, w Chicago firmę badawczą rynku istnieje ponad 32.000 pól golfowych na całym świecie i bardziej otwarty co roku. Na arenie międzynarodowej, zgodnie z Golf Digest (na koniec 2005 roku), kraje o większości pól golfowych to: Stany Zjednoczone, Szkocja, Nowa Zelandia, Australia, Irlandia, Kanada, Walia, Szwecja i Anglia. Stany Zjednoczone szczyci się ponad 17.000 kursów i Floryda topy Zarząd lider z ponad 1300 kursów. Inne wiodące państwa przeznaczenia US golfa to: Arizona, Kalifornia i Hawaje. Hilton Head w Myrtle Beach są również ulubionych golfowych.

Gdzie na świecie chcesz grać? Po wybraniu miejsca docelowego sen golfowe, nadszedł czas, aby się poważnie o logistykę podróży.

Co wziąć pod uwagę przy planowaniu Golf Getaway

Jeśli jest gra w golfa, wypożyczalnie golf wakacje pasuje do tee. Niektóre golfistów marzyć grając śladami słynnych graczy, takich jak Tiger Woods na nagradzanych pól golfowych. Niektóre golfistów chciał uciec zastoju zimowe z pośpiechu wypad golfowego w tropikach. Dla naprawdę poważnych golfistów, trudniejsze kurs, tym lepiej. Przynieś o zagrożeniach, trudnych strzałów i elementów, takich jak wiatr, deszcz, deszcz ze śniegiem, a nawet śnieg. Od osobowości golfowych w stylach, oto kilka wstępnych pytań do rozważenia w golfa wakacje dopasowane do osobistych preferencji:

 • Co uważasz za "doskonały" golf wakacje? Poważne golfowe, spokojnie grać lub mix-and-match of golf i nie golfowych działalności?
 • Jak długo można wydać na wypoczynek w golfa? Jeśli czas jest ograniczony do kilku dni, trzymaj się blisko limitu czasu w domu i podróży.
 • Chcesz grać w inny przebieg każdego dnia? Wybierz miejsce, z wielu pól w promieniu 30 minut jazdy.
 • Jak zdrowe jest budżet w golfa? Zagraj na prywatnych kursach jest drogie. Poszukaj zieleni publicznej i zniżki.
 • Będzie przynosząc rodziny lub innych nie-golfistów? Poszukaj zabawy wypełnić godzin, gdy jesteś w zieleni.

Z odpowiedzi na te pytania w umyśle, dalej przez kilka porad na co większość z każdej wakacje w golfa.

Pole golfowe w Myrtle Beach

Warunki są idealne do gry w golfa w Myrtle Beach! Możesz cieszyć się gładką zielenie, toczenia tory, biały piasek i niebieska woda. A czy uważasz, że nie jest "noc w golfa" (który oferuje pole golfowe Tupelo Bay wykonawczy)?

Dla Myrtle Beach Wynajem na wakacje spróbować The Courtyard by Marriott, lub nieco dalej w dół 17 Bypass, Comfort Suites oferuje ciszej ustawień i opcji Whirlpool Suite!

Tak wiesz, nie musisz inwestować w buty do golfa grać w golfa! Bardzo kilka pól golfowych wymagają użycia buty do golfa już. Jednak, jeśli tak pochylona, ​​buty golfowe są dobrym pomysłem, ponieważ są one zaprojektowane, aby z przesuwaniem się w tym wszystkim ważne swing nogi! Fore!

Skąd Pumpkin Carving zacząć?

Skąd Pumpkin Carving zacząć?
Większość święta jakieś rośliny lub roślin z nimi związanych. Pomyśl o obfitości na Święto Dziękczynienia, wypełniona warzywami i ustawiony w środku tabeli, czy choinka, ostrokrzew i jemioły. Cóż, Halloween ma dynie. Teraz jak się rzeźba dynie na Halloween zacząć?

Zaczęło się od irlandzkiej baśni ludowej, która jest wieków. Niejaki skąpy Diabła Jack oszukał w obiecując, że jeśli umarł, nie mógł zebrać diabeł duszę. Zrobił to pierwszy przekonując Diabła zmienić na monety, które skąpy Jack umieścić w kieszeni z krzyżem, zapobieganie Diabła od zmiany z powrotem do siebie. Skąpy Jack wyciągnął obietnicę, że diabeł nie przeszkadza mu przez rok i nie brać jego duszę, gdy zmarł w trakcie roku. Pod koniec roku, skąpy Jack przekonany Diabła wspiąć się na drzewa owocowe, aby uzyskać wysoką wiszące owoce. Skąpy Jack rzeźbione krzyże następnie do kory drzewa, zatrzymując Diabła w nim. Skąpy Jack nie pozwolił diabłu aż obiecał zostawić go w spokoju przez dziesięć lat więcej, a nie zbierać jego duszę, jeżeli zmarł w tym czasie. Skąpy Jack umarł i, dotrzymał słowa, Diabeł nie pozwolił go do piekła. Bóg nie pozwolił na niesmaczny człowieka do nieba, tak skąpy Jack utknął między dwoma miejscami. Diabeł wysłany skąpy Jack drodze tylko z węgla zapalić swoją drogę, a skąpy Jack wykute rzepa, aby umieścić węgiel w. Był kiedykolwiek od wędrówki po ziemi.

Irlandczycy zaczęli rzeźba rzepy do przerażające twarze i umieszczając je w swoich oknach odstraszyć skąpy Jack i inne złe duchy, które wędrując pojawiły się na Halloween. Praktyka ta rozprzestrzeniła się w Szkocji, potem Anglii, gdzie były używane duże buraki. Gdy Irlandzki Głód ziemniaków uderzył, duża liczba Irlandczyków wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Przywieźli ich zwyczaje, w tym rzeźba rzepy z nimi.

Jednak, rzepa jest trudne warzywa wyrzeźbić. Irlandczycy odkryli, że dynie, które były pochodzi z Ameryki, były znacznie bardziej nadaje się do rzeźbienia niż Rzepa. Praktyka powoli rozprzestrzenił się na innych ludzi, a końcowy wynik był stanowczy stowarzyszenie carving dyni w przerażające twarze i umieszczenie ich przez drzwi i okien na Halloween.

13 listopada Czy World Życzliwość Dzień

13 listopada został ogłoszony Światowym Dniu Dobroć. To święto obchodzone jest w Australii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Francji, Indii, RPA, Włoch, Kanady, USA, Tajlandii, Szkocji, Hiszpanii, Chinach, Rosji i innych krajach.

13 listopada Czy World Życzliwość Dzień

Światowy Dzień Życzliwość jest częścią Światowego Ruchu Kindness, założona w 1997 roku oficjalny dokument ruchu nazywany jest "Deklaracja Dobroci", który głosi uznanie podstawowego znaczenia zwykłej ludzkiej życzliwości, jako podstawowego warunku satysfakcjonujące i sens życia. Ten dokument podwaliny Światowego Ruchu Kindness. Jego uczestnicy dążą do zjednoczenia poprzez organizacje działające w każdym kraju i na całym świecie za pośrednictwem sieci, a do tworzenia kinder świat i bardziej współczujący.

W tym dniu, postanowiliśmy przypomnieć sobie gwiazdy, które są znane ze swoich dobrych uczynków.

Pierwsze miejsce w tej liście po prawej stronie należy do Angeliny Jolie. Ta aktorka jest zawsze zaangażowany w miłości. Poza faktem, że jest Ambasadorem Dobrej Woli dla Agencji Uchodźców ONZ, Jolie przyjęła dzieci z Trzeciego Świata i wspiera prawa kobiet i dzieci, jak również powszechne prawo do życia w pokoju.

Kolejnym guru miłości jest stały wokalista U2 Bono. On jest znany z globalnym ubóstwem wojownik, regularny uczestnik projektów muzycznych Live Aid i pomocy zespołu, jak również koncertów, przypominając nam o problemie AIDS.

Sir Elton John AIDS Foundation długo obsługiwane. W szczególności odnosi się to do jego własnego funduszu, ustanowionego w 1992 roku, który funkcjonuje w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. W tym czasie muzyk zdołał podnieść więcej 150 milionów dolarów na wsparcie projektów w ponad 55 krajach.

Legenda brytyjskiej sceny pop Annie Lennox popełnia większość swojego czasu na zbieranie funduszy na rzecz zwalczania problemów z AIDS w Afryce. Piosenkarka wspiera Czerwony Krzyż i organizacje Greenpeace.

W 2006 roku założył Raising Malawi Madonna organizacji w Malawi, aby pomóc dzieciom tego biednego kraju. Ona osobiście przekazał prawie siedem milionów funtów do tej organizacji. Nawiasem mówiąc, jej pomysł był wspierany przez Tom Cruise i Gwyneth Paltrow.

Moda męska w 1920

Moda męska w 1920

Zmiany kulturowe po I wojnie światowej była ogromna, i moda męska w 1920 roku przeszedł jako radykalnej transformacji jako kobiet, choć znacznie mniej omówione w dziejach mody i historii kultury. Jazz Wiek dał każdemu edgier wziąć na życie, i to znalazło odzwierciedlenie w odzieży.

Krótki przegląd mody męskiej w 1920

W ciągu ostatnich kilku wieków, ludzie nosił jakąś odmianę na trzyczęściowych garniturach. Edwardian wyższej klasy mężczyzn w szczególności był bardzo formalne, przebieranie się kilka razy dziennie, jak przyzwoitość podyktowane. Wojna zmieniła nastawienie i zrobił wiele, aby poziom zajęć, które odzwierciedlone w modzie. Młodsi mężczyźni, w przejściu z noszenia ubrań swoich starszych, przyjęła wygląd wszystkich ich własne z baggy pumpy i szeroko nogach spodnie. Kostiumy były prostsze, ze po prostu szczupłe, bez wkładek kurtki ponad spodni, a tkaniny i kolory były lżejsze i jaśniejsze niż ktokolwiek widział od lat, co odzwierciedla jasność muzyki, teatru i dobrej koniunktury.

Garnitury i krawaty

W miejscu pracy lub w większości codziennych, ludzie w każdym wieku nosili garnitury. Jednak, podczas gdy tradycyjnie już garnitury barczysty, zostali teraz wyciąć dać ludziom bardziej smukły, chłopięcy wygląd. Tight kurtki z pochyłych ramionach orzekł dni. Krawaty stała się bardziej swobodna. Muszki były modne, ale to były drutach więzi, która była ogromna różnica z jedwabiu, który tak powszechne. Knit krawat poszło dobrze zarówno z wyglądu i kolegialny rekreacyjnych ubrań, które były tak popularne.

Wpływ Sport

Dużo odzieży męskiej w 1920 wzorował się na to, co popularne sportowcy mieli na sobie. Do plusów-czwórki, plus-szóstki i ósemki plus oczywiście były noszone przez gwiazdy takie jak Bobby golfa i Walter Hagen Jones, którzy zwieńczone ich kolorowe swetry Fair Isle (wielokolorowych, matrycowy sweter stylów, które powstały w Szkocji ). "Plus" spodnie są podzielone, jak daleko spodnie spadły poniżej kolana przed zabezpieczona wokół nóg. W tenisa wzrosła popularność, białe spodnie i swetry V-neck zawodnicy nosili poinformował wiele z tego co młodzi mężczyźni nosili się po mieście.

Jednak wpływ sport nie był wyłącznie dla golf i tenisowych gwiazd, jak popularne piłkarzy, takie jak Red Grange spopularyzował nieco zjawiska płaszcza. Przyniósł płaszcz szop i polo płaszcz camel włosów do głównego nurtu 20s mody.

Stylizowane Spodnie

Moda męska w 1920

Jak spodnie męskie wzrosła szersze, nowa poważna zmiana pojawiła - przednią fałdę. Podkreślając, ogólny kształt mężczyzny, marszczyć się do silniejszego i bardziej uderzające sylwetka wygląda ogólnie. Mankiety zostały dodane do spodni, dalsze zaostrzenie wygląd i rysunek większą uwagę na buty dla widzów. Zamiast szelki, pasy pasa odchudzanie stawały się popularne środki trzyma te gładkie nowe spodnie.

Workowate spodnie te nazywano "worki Oxford", dlatego, że pochodzi z Oxford University, gdzie zakaz pumpach skłoniły uczniów do workowatych spodniach zwrócić się zamiast tego.

Spodnie baggy popularne choć były, moda męska w 1920 roku zmienił się regularnie tak jak damskie. Niektórzy entuzjaści jazzu czuł ich muzyczne pasje były najlepiej wyraża się poprzez długie, mocno zwężone spodnie kurtki i chudy. To był początek indywidualności wyrażony poprzez ubranie.

Wizytowy

Z casual tak radykalnie różni się od poprzednich lat, i odzieży damskiej zmieniającym tak śmiało, to może być coś z zaskoczenia, aby pamiętać, że formalne męska zużycie w 1920 roku było tak samo, jak to zawsze było. Black był tylko kolor nosić w godzinach wieczornych, a jednocześnie płaszcz sukienka ustąpił fraka, ogólny wygląd był taki sam. Nakrochmalony biała koszula i wysoki kołnierz z muszką było noszone pod ogonem, a na szczycie błyszczące czarne spodnie czarne buty. Na wszystko inne, która zmieniła wtedy i nadal zmienia się w konfekcji męskiej, to formalny strój pozostaje taka sama.

Wybredna odzież wierzchnia wykonana z ciężkich futer, jednak był ustępując cienkich warstw wełny, chociaż wielu ludzi wciąż lubił rzucać płaszcz szop nad ich szczupłych garniturów.

Hat Indulgence

Nikt nie każdej klasie było się publicznie bez kapelusza. To była prawda, od wieków i jest nadal bardzo dużo przypadku w 1920 roku. W lecie, lekkie żakiety zostały zwieńczone w słomianym kapeluszu Panama lub płytkiej, Flattop, sztywne rondem kapelusze zwane zarówno żeglarzy lub skimmers, w zależności od szerokości po brzegi za. Jesień i zima były o fedora filcu noszone z rozmachem przez gangsterów, ale ukochany przez wszystkich ludzi do ich stylu i komfortu.

Chic Styl jazdy

Moda męska w 1920

W 1920 roku to wzrost samochodu jako głównego część kultury. Boom razy finansowe sprawiły, że o wiele więcej osób może sobie pozwolić na samochód i przemysł mody zapoznała, tworząc ubrania noszone niemal specjalnie do jazdy. Mężczyźni nosili płaski wełny lub tweedowe angielskiego czapki jeździsz i wentylowane skórzane rękawiczki, gdy toting ich sweeties po mieście. Skórzana kurtka spopularyzowana przez Charlesa Lindbergha lotnik ozdobny było coś nie stylowy mężczyzna może zrobić bez, a wielu lubi to biały jedwabny szal, jak również.

Dwa-Tones i końcówki skrzydeł

Kolejna duża zmiana zobaczyć w 1920 roku były buty męskie nosić. Pojedyncze buty koloru i spats ustąpił dwukolorowe buty w odcieniach brązu i bieli lub czerni i bieli. Chociaż noszone w biurze, jak i na terenie kampusu, buty miał zdecydowanie dorywczo wygląd. Czarny patentowa skóra wciąż była jedyną rzeczą, do noszenia jako część wieczorem w strój, ale wingtip, szpiczaste buty z perforacją na palec, był coraz bardziej widać, dodając trochę Zing na wygląd człowieka. Nawet ci, którzy nie lubią jazz chciał szukać część Jazz Age.

Projektant mody i wykaz Koszyk

Na uwagę zasługują także - a szczególnie istotne ze względu na jego znaczenie dla rozwoju przemysłu mody w ogóle - to uwagę, że projektanci zaczęli zwracać się do odzieży męskiej. Ponieważ gospodarka kwitnie, to tylko dobrze, że projektanci dostarczył towary, które umożliwili mężczyźni na zakupy do luksusowych strojach. Ofiary wzrosła wykładniczo w ciągu dekady.

Kolejna zmiana, która miała ogromny wpływ na męskiej mody było wprowadzenie Katalog sklepów. Spopularyzowany przez sławnego Sears, Roebuck and Co., katalogi były roi się od wszystkiego, od koszulek i butów damskich na kamizelkach i garnitury. To sprawiło, że kupując odzież męska 1920 prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Modny Aż Muzyka Zatrzymany

Moda męska w 1920 roku miał przystawkę, trzask i jasność, które w większości związane z kobiet Jazz Age couture, a mieszkaliśmy w ten sposób aż do krachu na giełdzie w 1929 roku jednak, chociaż zajęło kilka dziesięcioleci dla młodzieży, aby ponownie mieć taką władzę , nie było powrotu do duszności minionych wieków. Nowa era zaczęła. Podczas burzliwych lat dwudziestych, męskie fasony doświadczonych intrygującą zmianę stylu. Dziesięciolecie kute z podniecenia, wynikające z przepięknym wzrostu gospodarczego i narodziny kultury celebrytów. Podobieństwa między "rolce" i prawdziwego życia były niemożliwe do zignorowania, jak mężczyzna projektanci przyjęli Hollywood wpływem stylów w szczególności.

World Best & Worst Miłośnicy Revealed

Włoski mężczyźni najlepsze lovers, ale Brytyjskiego na końcu listy. To jest konkluzja osiągnięta przez naukowców, którzy przeprowadzili badania w niektórych krajach europejskich.

World Best & Worst Miłośnicy Revealed

W badaniu wzięło udział nie tylko kobiety, które oceniane moc swoich partnerów ", ale samych ludzi. Pytano ich zadowolenia z życia seksualnego. Okazało się, że 64% mężczyzn i kobiet włoskich wysoko oceniali ich życie seksualne.

Badanie prowadzone w celu ustalenia stopnia przedwczesnego wytrysku udział ponad 6000 mężczyzn i kobiet z Włoch, Francji, Anglii, Szkocji, Irlandii i Walii. Prawie jeden na dziesięciu mówi, że średni czas trwania ich stosunku płciowego było mniej niż dwie minuty. Jednak ponad 35% Włochów wyznał ich seks trwa dłużej niż 10 minut. To jest to, co sprawia, że ​​Włosi najlepszych kochanków na świecie.

Poziom satysfakcji z każdej płci w Wielkiej Brytanii tylko 54%, a wynik ten został umieszczony na końcu listy. Stwierdzono również, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii są najmniej prawdopodobne, aby szukać profesjonalnej pomocy w sprawach intymności. Niemniej jednak eksperci jednogłośnie twierdzą, że problem przedwczesnego wytrysku może mieć silny negatywny wpływ psychologiczny na jakość życia - nie tylko wśród mężczyzn, ale także z ich koleżanek.

Ten problem można skutecznie rozwiązać z pomocą wykwalifikowanych specjalistów, a nie ma nic wstydliwego w chodzić do przychodni.

Miłość i Seks w czasie kryzysu finansowego

W ramach kontynuacji kryzysu finansowego seks stał się najbardziej popularną rozrywką, że nie ponosi żadnych kosztów finansowych. Dane te zostały nabyte w wyniku sondażu wśród dwóch tysięcy mieszkańców Wielkiej Brytanii. Seks jest po wędrówki w sklepach i plotkować.

Miłość i Seks w czasie kryzysu finansowego

Według raportu BBC, najbardziej kochający Brytyjskie mieszkańcy żyją w Szkocji. 43% badanych mieszkańców Szkocji zidentyfikowane seks jako ich ulubionej rozrywce. W południowej Anglii, którzy wolą seks z innymi sposobami spędzania wolnego czasu to tylko 35%.

Jeden na dziesięciu badanych stwierdziło, on lubił patrzeć na wyświetlanych w sklepach. I 6% respondentów uważa, zwiedzanie muzeów jest najtańszym i najbardziej korzystny sposób na spędzenie wolnego dnia.

Ita € ™ s zauważyć, że dla mężczyzn seks jest numerem jeden na liście priorytetów rozrywką podczas gdy kobiety wolą rozmawiać o swoich znajomych z przyjaciółmi.

Przy okazji, specjaliści od marketingu już poinformował, że bałagan finansowy spowodowało gwałtowny wzrost sprzedaży prezerwatyw. Na przykład, według danych opublikowanych w â € ~The USA todayâ € ™, sprzedaży prezerwatyw w USA wzrosła o 5% w czwartym kwartale ubiegłego roku, a dodatkowo o 6% w styczniu 2009 r.

Seks jest przyjemne zajęcie, ale nie należy zapominać o bezpieczeństwie. Opakowanie prezerwatyw nie jest drogie!

Podróż koleją w Europie

Podróż koleją w Europie


Europa ma jeden z najbardziej zaawansowanych systemów podróży koleją na świecie. Systemy kolejowe w Europie są ze sobą połączone, działa od centrum miasta do centrum miasta. Jest to łatwe i tanie do podróży koleją w Europie, dzięki czemu pociągi korzystnym sposobie transportowania na samochodach, autobusach i samolotach.

Rail Pass vs Point-to-Point Bilety

Po zakupie biletów, masz możliwość zakupu albo bilety kolejowe lub punkt-punkt bilety. Które należy wybrać, zależy całkowicie od planowanej podróży.

Point-to-Point Bilety

Możesz dostać punkt-punkt bilety od biura podróży, w kasie biletowej na stacji kolejowej lub za pomocą automatycznych urządzeń w stacji kolejowej. Wiele osób postrzega to jako ostateczny opcji elastyczności, ponieważ technicznie, nie musisz wiedzieć z góry, w którym chcesz, aby przejść dalej. Możesz pójść na dworzec, kupić bilet i wskoczyć do pociągu.

Rail Pass

Karnety kolejowe są wygodnym sposobem podróżowania po całej Europie. Obejmują one wiele miejsc w zasięgu określonym czasie i często są najlepszym dla turystów do poruszania się. Eurail Pass (czasami określane jako Eurorail lub Europass) występuje w wielu postaciach:

 • Global Pass umożliwia nieograniczone przejazdy w systemach kolejowych ponad 20 krajów na okres od 15 dni do trzech miesięcy.
 • Wybierz Przełęcz daje możliwość podnoszenia swoich dni kolejowych w terminie dwóch miesięcy; podróżujący wybrać kombinację trzech, czterech lub pięciu sąsiadujących narodów.
 • Regionalny karnetów pozwala wybrać dwa kraje sąsiadujące i jest dobre dla podróżujących, jeśli masz krótką przerwę, w przeciwieństwie do kilku tygodni. Istnieją dziesiątki podań regionalnych.
 • Legitymacje pojedynczego kraju pozwalają podróżować po jednym kraju, a są również dobrym rozwiązaniem dla krótkich przerw.

Jak kupić bilety

Przed rozpoczęciem podróży, będziesz musiał włożyć trochę wysiłku w badających trasy, aby uzyskać najlepszą ofertę.

Porównaj Trasy

Użyj Raileurope porównać koszty różnic pomiędzy zakupem przepustkę i punkt-punkt bilety. Aby to zrobić, zaplanować swoją trasę, wybierając kraje, które chcesz odwiedzić. Następnie zbadania głównych tras pociągów między swoimi miejsc. Podłącz każdą podróż pociągiem do serwisu Raileurope aby zorientować się w cenie.

Gdy dodać do kosztów poszczególnych wyjazdów, może być zaskoczony. W niektórych krajach, takich jak Włochy, punkt-punkt bilety są zazwyczaj tańsze niż zakup przepustkę. Ponadto, należy pamiętać, że niektóre wersje przełęczy Eurail (takie jak Global Pass) wymagają dorosłych na zakup pierwszej klasy podróży, które mogą być bardziej niż można by wydać na osobnych biletów drugiej klasy.

Gdzie kupić bilety

Dla początkujących, to chyba najlepiej kupić karnety za pośrednictwem biura podróży, jak jesteś rezerwacji wakacji. Jednak można również nabyć bilety kolejowe z:

 • Raileurope, która oferuje najbardziej wszechstronny ofert dla przejazdów kolejowych oraz punkt-punkt bilety.
 • Steves Rick 'strona internetowa oferująca dość wyczerpujące źródło planowaniu podróży, pełen porad i praktyczną pomoc, jak również opcje zakupu
 • Eurail, która tylko sprzedaje szyny przechodzi, ale jeśli wiesz, że to jest tak, jak chcesz iść, strona jest doskonała do porównywania cen i coraz dobre oferty.

Podczas zakupu biletów

Legitymacje musi być zakupiony przed wyjazdem do USA i zatwierdzone przed pierwszym dniem w pociągu.

Punkt-punkt bilety można kupić na dworcu albo poprzez automat lub poprzez kasie. Aby uniknąć nieporozumień, należy rozważyć spisując swoją trasę z czasu, daty, miejsca i rodzaju biletu, który chcesz (pierwszej lub drugiej klasy) przedstawić do agenta biletu.

Podróżując W krajach

Każdy europejski kraj ma swój własny system kolei. Znajdziesz tu plany i ceny różnią się znacznie z miejsca na miejsce. Każda firma, szyna ma własną stronę internetową, gdzie można znaleźć plany, jak również zarezerwować bilety z wyprzedzeniem.

Główne kraje Europy z oficjalnej strony internetowej kolejowej należą:

 • Niemcy
 • Anglia
 • Francja
 • Włochy

Jeśli podróżujesz wyłącznie w jednym lub w dwóch krajach, miejsca wymienione mogą być bardziej wartościowe niż zasoby Raileurope; będą podać szczegóły na temat połączeń kolejowych między małych miast, które mogą być trudne do znalezienia gdzie indziej.

Podróży z jednego kraju do drugiego

Szybkie połączenia ułatwiają podróży między miastami europejskimi. Możesz iść z Paryża do Brukseli, w ciągu jednej godziny, 22 minut, a z Frankfurtu do Zurychu w niespełna cztery godziny. Dla porównania, lot pomiędzy Frankfurcie i Zurychu trwa około jednej godziny, ale podróżni muszą dostać się do i z obu lotnisk, a także dać czas na check-in i bezpieczeństwa. W związku z tym, podróż pociągiem jest preferowanym sposobem na poruszanie się na najpoważniejszych europejskich podróżnych. Mimo to, jest wiele rzeczy do rozważenia, jak zaplanować trasę.

Pierwszej lub drugiej klasy

W przeciwieństwie do podróży lotniczych, miejsc na pierwszej klasy pociągów europejskich sprzedać za niewielką składkę na drugiej klasy, ale nie jest to wielka różnica między tymi dwoma. First Class oferuje bardziej wygodne siedzenie, a posiłki są czasami ujęte; tam zwykle więcej miejsca na bagaż, jak również.

Nocleg Pociągi

Noc pociąg może być najlepszym rozwiązaniem na dłuższe wyjazdy. Znani drogi obejmują pociąg Francisco de Goya obsługiwany przez Elipsos, która biegnie w tę iz powrotem między Paryżem i Madrytem, ​​a Lusitania między Madrytem i Lizboną. Istnieje szeroki zakres zakwaterowanie w pociągach nocnych, począwszy standardowych siedzeń autokarowych i tym leżenia i wagonach sypialnych. Couchette jest dzielona komora z czterech lub sześciu łóżek. Wagony sypialne są dostępne jako single i deblu, a wersje bardziej skomplikowane, nawet wyposażone są w łazienkę i prysznic. To jest jeden przypadek, w którym różnice między I i II klasy mogą być znaczne, ale tak może cena. Należy pamiętać, że jeśli masz przepustkę, pokład po 7 pm będą się liczyć jako jeden dzień w podróży.

Rezerwacje

Rezerwacje są wymagane dla wszystkich pociągów międzynarodowych, a także większości nocnych pociągach i szybkich trasach międzymiastowych. Rezerwacji można dokonać przy zakupie przepustkę kolejową, jeśli znasz swój plan. Jeśli nie, zawsze możesz wrócić później i wykonać zadanie w Internecie. Większość pociągów europejskie odbędą Jedyne zastrzeżenie 60 do 90 dni wcześniej, więc masz czas, aby to zrobić, ale staram się mieć wszystkie rezerwacji przed wyjazdem do USA można teoretycznie zarezerwować rezerwacji po przybyciu do Europy, albo na stacji kolejowej lub w Internecie , ale nie ma gwarancji, że będziesz w stanie uzyskać rezerwacji na popularnych trasach lub w okresach szczytowego podróży. W tym przypadku, poświęcając trochę spontaniczności bezpieczeństwa jest mądry pomysł.

Luksusowy pociąg Pakiety

Jeśli naprawdę chcesz zrobić coś niezwykłego, można zdecydować się na podróżowanie pociągiem luksusowy. Chociaż te pociągi są drogie, oferują najlepsze z komfortu, obsługi i doskonałą kuchnię. Królowa europejskich luksusowych pociągów jest Venice-Simplon Orient Express, który kursuje regularnie z Londynu do Paryża i Wenecji. Inne znaczące przejazdy kolejowe to:

 • Królewski Szkot w Szkocji
 • Dunaj ekspresowe w Europie Wschodniej
 • Brytyjska Pullman kończy brytyjskiej części podróży Orient Express
 • Northern Belle w Wielkiej Brytanii, pociąg jest zauważyć zwłaszcza ze znakomitej żywności

Możesz zarezerwować tych pociągów, odwiedzając ich oficjalnych stron internetowych lub kontaktując się z biurem podróży.

Planować swoje wakacje

Kilka doświadczenia są bardziej ekscytujące niż podróże w całej Europie pociągiem. Doświadczenie starożytnych miast, takich jak Rzym, romantyczne widoki z Wieży Eiffla lub jakiejkolwiek innej liczby znanych zabytków kultury. Aby uzyskać największą wartość dla dolara, książki przez biuro podróży przed wyjazdem. Choć można uaktualnić lub dokonać zmian w trybie online, to nie jest najprostszym sposobem, aby robić rzeczy, a może zostawić cię denerwować planowaniu czasu w Europie, a nie cieszyć się, gdy jesteś tam.

Mężczyźni nie wolą chude kobiety

Oto nowości owacji dla młodych kobiet, które są tak niezadowoleni z ich "niedoskonałych" ciała. Mężczyźni wchodzą do zwykłego ciała kobiet z prawidłową masą ciała, a zamiast szkieletów wybiegów.

Mężczyźni nie wolą chude kobiety

Zespół naukowców z University of St Andrews w Szkocji, zaprosił grupę studentów do ich badania. 84 studentek pytano o ich zdrowie, miał ich ciśnienie krwi mierzone i fotografowane. Następnie mężczyzna grupa, również udział w badaniu, były pokazywane zdjęcia i poprosił, aby ocenić studentek pod względem atrakcyjności i zdrowia. Większość młodych mężczyzn preferowane studentki z prawidłową masą ciała.

W tym badaniu, studentki z normalnej zdrowej wagi zostały ocenione najwyższej atrakcyjności i zdrowia. To powinno być traktowane przez młodych kobiet wierzących muszą schudnąć być atrakcyjne. Naukowcy zachęcić kobiety do opiera się na ocenie przez mężczyzn w wieku od 18 do 26 lat, którzy w dużym stopniu przyciąga kobiet z prawidłową masą ciała, a nie chude wzorców, takich jak Paris Hilton i Nicole Richie.

Pełne badania pojawił się w percepcji w środę, 09 grudnia.

Świecie najlepszych i najgorszych Lovers

Najgorsze, że kobiety mogą zrobić, to sobie kochanka z Niemiec, stwierdzono. Większość kobiet uważa, niemieccy mężczyźni za najbardziej nieprzyjemne towarzysze łóżko, z języka angielskiego mężczyźni po ściśle na 2 najgorszym miejscu.

Świecie najlepszych i najgorszych Lovers

Takie są wyniki sondażu przeprowadzonego przez OnePoll, światowy miejscu badań, że zainteresował się, jak panie znaleźć panowie z różnych krajów pod względem ich sprawności łóżko. 15000 kobiet z 20 krajów uczestniczyło. Zostali oni poproszeni o wyjaśnienie ich preferencje.

Podczas gdy większość kobiet badanych opowiedziała się za hiszpańskich mężczyzn jak najlepszych kochanków dziewczyna może chcą, i chwalił Brazylijczyków i Włochów na ich umiejętności mężczyzn, sposobem Niemcy zapach mówiono ingerować poważnie ich wydajności.

Anglicy, którzy podejmują ostatnią linię, ale jedna, mają być zbyt leniwy, aby dbać o ich kobiety i mężczyźni z Polski są w stanie zakończyć sesję zbyt wcześnie.

Rzecznik OnePoll odnosił się do wyników badań jako "niespodzianka" i powiedział, że kobiety podróżujący powinna brać je pod uwagę przy wyborze kochanka.

NAJGORSZY LISTA LOVERS

 1. Niemcy (powinien dostać nowy dezodorant)
 2. Anglia (powinno dojść do siebie i być bardziej aktywne)
 3. Szwecja (powinni nauczyć się przedłużyć przyjemność)
 4. Holandia (powinny iść łatwo na dominacji)
 5. Ameryka (powinny być delikatniejsze i bardziej miękkie)
 6. Grecja (nie powinna być tak papkowate)
 7. Walia (powinien być bardziej ostrożny)
 8. Szkocja (powinno być ciszej)
 9. Turcja (powinny utrzymać ręcznik na łóżku)
 10. Rosja (należy rozważyć depilacji)

I tu przyjść zwycięzców godne damskiej uwagi. Gratulacje, ludzie!

BEST LISTA LOVERS

 1. Hiszpania
 2. Brazylia
 3. Włochy
 4. Francja
 5. Irlandia
 6. Republika Południowej Afryki
 7. Australia
 8. New Zealand
 9. Dania
 10. Kanada

Use Your Voice uwodzić mężczyznę

Use Your Voice uwodzić mężczyznę
Naukowcy z University of Aberdeen w Szkocji, przeprowadzili badania na temat tego, co kobieta musi zrobić, aby uwieść mężczyznę. Badaniami objęto 30 mężczyzn, którzy zostali poproszeni o słuchanie nagrań dokonanych przez czterech kobiet (wszystkie z nich w wieku około 25), wyrażenie powiedział o tych kobiet była "bardzo lubię cię". Po tym mężczyźni oceniono kobiety dla atrakcyjności tylko na podstawie ich głosów, bez zdjęć. Występuje, to wyższe tony, bardziej atrakcyjna głosu (na przykład, gdy głos nieznacznie podniesiony przez zwiększenie szybkości odtwarzania).

Można to wytłumaczyć faktem, że wysokie tony głosowe powiązane z młodości i płodności u kobiet. Nawet wtedy, gdy głosy kobiece zostały dostrojone wyższa niż średnia, ludzie oceniono ich atrakcyjność wysokie. Jest godne uwagi, że kiedy kobiety powiedział: "Ja nie lubię ciebie", mężczyźni nie dla nich atrakcyjne, bez względu na to, co znajduje się boisko. Ale kiedy to samo nieprzyjemne zdanie odegrał do tyłu, mężczyźni oceniono głosy jako bardziej atrakcyjne ze względu na jakość głosu, który był jedyną rzeczą, usłyszeli.

Tak więc, aby uwieść mężczyznę to nie wystarczy, aby być piękne, głos powinien być również atrakcyjna dla niego i zawiera jasne przesłanie. Inne kleszcze zwodnicze są już znane - uśmiech, spojrzenie oko w oko, zadowolony wyraz. Mogę tylko dodać, że jeśli chodzi o uwodzenie, musisz być pewny siebie, dobrze wyglądać, schludne i sexy i być trochę tajemniczy. Upewnij się, że jest to człowiek, jesteś naprawdę zainteresowany. I to jest to! Powodzenia.

Strona: Wakacje Strony Porady

Nakazów i zakazów od Spółki Etykieta Christmas Party

To prawie czas dla partii firma wakacyjnym. Wszyscy słyszeliśmy o tych współpracowników, którzy otrzymali bardzo pijany i zażenowana się. To jest chyba oczywistym przykładem czego nie robić w firmie świąteczne lub imprezie wakacje. Oto kilka innych nakazów i zakazów dla zachowania w firmie wigilii:

 • Pamiętam, że choć strony biurowe przeznaczone są jako wydarzenia społeczne, aby nagradzać pracowników i podnieść morale, pozostają ściśle imprez biznesowych. Czy tak jak gdyby twoje zachowanie jest obserwowane co ​​minutę (bo to chyba jest).
 • Nie przegapcie go zaproszenie na imprezę w biurze; nie uczestniczy zaszkodzi reputacji. A jeśli wziąć udział, należy przeznaczyć co najmniej 30 minut na imprezie dla pozorów. Ale nie bezprawnie przedłużyć swój powitanie przez zabawa do późnych godzin.
 • Czy zachowywać się profesjonalnie w każdym czasie. Nie należy stosować partię biurowego jako pretekst do wypuszczać parę. Jest jeszcze funkcja firmy, więc prawidłową etykietę i materia decorum.
 • Nie przynoś klosz partii, gag prezenty dla szefa lub inny szalone rzeczy można zrobić w wakacje osobistego partii.
 • Czy dobrze się bawić na imprezie. Pracodawcy wydać duże pieniądze, aby nagradzać swoich pracowników, więc pamiętaj, aby cieszyć się tylko Pamiątki może być coraz od firmy.
 • Nie ciągnąć za strój klub nocny z szafy na razie - i pytam, czy strój na imprezę jest formalny lub nieformalny. Strona jest nadal funkcje biznesowe, więc konserwatywne ubrania podmiotami powiązanymi są dobrym wyborem. Tak więc, nie pamiętam, aby pominąć niczego zbyt odkrywczy lub zbyt krzykliwe. Zachować swoją reputację dobrego smaku nienaruszone.
 • Czy trzymać ręce przy sobie. Nie flirtować, a unikamy jakiegokolwiek innego niewłaściwego zachowania. Strona biura nie jest czas, aby zakończyć swoją karierę w firmie przez robi coś niewłaściwe lub nielegalnego.
 • Nie spędzić cały wieczór rozmowy biznesowe. Będziesz zawsze mieć etykietę jako otworu biurowej.
 • Czy zachować wszystkie pozytywne i optymistyczne rozmowy. Nie spędzić wieczór narzekam, chwalenie, sprostowanie, marudzenie lub ośmieszenie. I unikamy tematów kontrowersyjnych (takich jak religia, polityka, itp) i off-kolor żartów.
 • Nie zmonopolizować rozmowy -.., A przede wszystkim, nie mówić o sobie lub swoich osiągnięć wszystkich nocnych pokazuj zainteresowanie innymi Czy będzie łaskawy i podziękować współpracownikom i członkom zespołu za ich pomoc i ciężkiej pracy w ciągu ostatniego roku. I nawet nie myśleć o tym plotkować o innych.
 • Czy zachować jedną wolną rękę w nocy tak, że można zaoferować uściski dłoni z ludźmi, gdyż pochodzą od. I trzymam drinka w lewej ręce, więc nie oferują ludziom zimny, mokry uścisk dłoni przez cały wieczór.
 • Nie czujesz, że trzeba pić zbyt tylko dlatego, że otwarty bar. I nie świnia-out w formie bufetu żywności albo. Umiar jest kluczem. Zawsze można jeść i pić więcej po imprezie.
 • Czy trochę czasu, aby sieci i schmooze z ludźmi na stronie, która może mieć wpływ na swoją karierę, lub którzy nie mogą zobaczyć regularnie, takich jak kadry kierowniczej, osób z innych działów i pracowników z innych lokalizacji. Strona wakacje to wielkie wydarzenie, aby rozpocząć budowę lub wzmocnienie relacji biznesowych, więc przedstawić się i budować swoją sieć.
 • Nie zakładaj, każdy obchodzi sam urlop, więc nie przesadzaj z "Merry Christmas".
 • Czy należy wiedzieć dokładnie, kto jest zaproszony na przyjęcie. Małżonkowie lub znaczący inni nie zawsze są na liście gości dla strony urzędu. A jeśli goście są dozwolone, nie przynoszą nieodpowiednią osobę jako gość.
 • Christmas Party Games

  Jeśli szukasz, aby ożywić swoje wakacje Christmas party lub imprezę w tym roku z niektórych gier, oto kilka pomysłów, które z pewnością zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci.

  Pakowania prezentów gry: musisz upominków (jak tanie lub drogie, jak chcesz), papier pakowy, taśmy, muzyka. Owiń kilka prezentów kilka razy w przygotowaniu do gry. Zacznij muzykę i mają wszyscy przechodzą prezent wokół partii. Gdy muzyka cichnie, że osoba musi rozpakować warstwę pakowania na prezent. Jeśli prezent jest nadal owinięte, gra trwa do darem jest całkowicie rozpakowany i jest przyznawany osobie, która nieopakowanego jego ostatniej warstwy.

  Historia gry: każdy przynosi zapakowany prezent do partii i siedzą w kręgu. Gospodarz czyta historię, która ma wiele kierunków w nim. Ta historia może być wykonane przez klienta (może to być świetny sposób na członków rodziny lub przyjaciół w historii dla niektórych śmiech) lub pożyczonych od źródła w Internecie. Na przykład, jedna linia w historii można przeczytać: "Suzie LEWO na imprezę w takim pośpiechu, że zapomniał jej matka zapytała ją wziąć śmieci PRAWO się." Jako goście usłyszą słowa "prawo" i "lewo" przechodzą dar w ich ręce w odpowiednim kierunku. Kiedy historia się skończy, gościem śledzi Dar w swoich rękach.

  Yankee Zamień: każdy gość przynosi prezent (nie jest to dobry pomysł dla gospodarza, aby ustawić limit pieniężnej na prezent, takich jak przedmiot, który jest pod $ 20). Gospodarz tworzy skrawki papieru z numerem dla każdej osoby na imprezie. Na przykład, jeśli istnieje 30 osób na imprezie, będzie spadek liczby od jeden do 30 w kapeluszu. Każdy losuje numer. Kto czerpie szczęśliwy numer jeden jest szczęśliwy ten, kto może wybrać najlepsze miejsce w domu na końcu. Goście, w kolejności ich liczby, wybrać zapakowany prezent, otwórz go i podjąć decyzję o zatrzymaniu lub handlu to dar, który został otwarty przed nimi. Po Numer 30, minęło, numer jeden może wybrać się do handlu swój dar z żadnym z 30 prezentów otwartych.

  Unikaj pułapek Christmas Party

  Christmas party w domu może być dużo zabawy. Może być również bardzo stresujące. Uniknąć ewentualnych problemów, teraz myśląc do przodu. Oto kilka rad od ekspertów więc ten wieczór wakacje będą super i nie ostatnia.

  • Przy podejmowaniu decyzji, które chcesz zaprosić, biorąc pod uwagę wielkość swojego miejsca i fakt, że niektórzy goście prawdopodobnie przynieść znajomego lub dwa bez pytania.
  • Jeśli starasz się zmniejszyć swoją listę gości, pomyśleć o pierwsze cięcia przyjaciół pracy. Pamiętaj, że jeśli nie jest firma Christmas party, można mieszać z Twoich współpracowników to.
  • Czy wszystkie zachęcająco na raz, więc nikt nie czuje się jakby byli refleksja.
  • Dać wskazówki, w jaki sposób ludzie powinni ubierać się na swoje zaproszenie. Używaj słów typu "casual" lub "black tie" lub "dorywczo działalności", aby uniknąć zadania czuć skrępowany, kiedy przybywa zbyt szykowny lub zbyt ubrani w dół.
  • Wyraź swoją imprezę w weekend poprzedzającym Boże Narodzenie, a nie po świętach Bożego Narodzenia, jak większość ludzi zwróciły uwagę w kierunku Sylwestra w tym momencie. Nie masz swoją stronę w Wigilię Bożego Narodzenia, jak większość ludzi woli spędzać czas ze swoimi rodzinami w tym dniu.
  • Jeśli jesteś w stałym planu budżetowego kolacji Potluck i poprosić wszystkich o przyniesienie potrawy.
  • Ustaw budżet na dekoracje i żywności. Zapisz wszystkie Niezbędny sprzęt i oszacować, ile będzie kosztować każdego elementu obok niego. Kiedy na rynku, nie kupować niczego, co nie jest na liście, chyba że jest to coś ważnego, że zapomniałeś. Impulse kupuje to najszybszy sposób, aby przejść ponad budżet. Spodziewać się wydać co najmniej 50 dolarów na jedzenie, jeśli karmisz 10 - więcej, jeśli karmisz więcej ludzi niż to.
  • Jeśli planujesz na podawaniu alkoholu, dać gościom głowy do góry, aby mogli zaplanować wyznaczonego kierowcy lub innej drodze do domu. Czas między Dziękczynienia i Nowy Rok to najbardziej śmiertelna na amerykańskich drogach z powodu jazdy pod wpływem alkoholu, zgodnie z National Highway Traffic Safety Administration.

  Jak zaplanować Drzewo Przycinanie Christmas Party

  Jeśli chcesz zaplanować drzewo przycinanie przyjęcie, podczas wysyłania zaproszeń poprosić gości albo kupić lub zrobić ozdobę na drzewie. Jeśli masz dużo przyjaciół, którzy mogą mieszanych nie znają się nawzajem, plakietki są dobrym pomysłem. Świetny sposób na to jest, aby każdy w Santa kapelusz z ich imieniem po brzegi. Udekoruj swój dom za pomocą dostaw stron świąteczne girlandy, takich jak figurki, Boże Narodzenie: Santa cukierki zawinięte w zielone i czerwone i jemioły.

  Odtwarzanie muzyki Świąt i niech każdy po kolei pokazano swoje ozdoby i co czyniło je wybrać lub dokonać tego konkretnego jeden. Ta mała sesja show-and-tell ma potencjał, aby być bardzo zabawne i przyjemne. Następnie zostały one zbliżyć się na drzewo i zawiesić ozdobę.

  Miłym akcentem jest mieć ozdobę dla wszystkich, aby zabrać do domu jako prezent, jak również. Być może zrobiłeś to sam lub mówi coś na nim, jak pamiętny roku kalendarzowego.

  Badanie może pomóc zaplanować firmy Holiday Party

  Jest kilka ważnych czynników do rozważenia, jeśli chcesz wydać przyjęcie firmy. Po pierwsze, czy pracownicy, nawet chcesz?

  Po tym wszystkim, strona nie jest stroną, jeśli nikt nie uczęszcza. Eksperci sugerują, krążących ankietę, aby czuć się za to, co najlepiej pasuje do Twojego biura w drodze imprezie wakacje. Oto kilka elementów, które powinny być na badania.

  • Chcieliby się firmy bożonarodzeniowe lub imprezę wakacje?
  • Kiedy jest najbardziej dogodny dla nich? W dniu roboczym? Na weekend wieczorem?
  • Woleliby an pracowników-tylko gromadzenie lub powinny małżonkami / daty zaproszeni? Przez pewien wieczór z małżonków jest wspaniały i romantyczny pomysł; dla innych jest to szalony wyścig, aby znaleźć datę lub opiekunkę.

  Proszę pamiętać, że nie będziemy mieć umowę pomiędzy wszystkimi w tej ankiecie. Więc po prostu niech rządów większości.

  Sposoby stworzyć przytulną atmosferę w Twojej Christmas Party

  Christmas party lub święto impreza jest niezapomnianym wydarzeniem, zwłaszcza jeśli jesteś gospodarzem. To normalne dla ciebie, żeby wszystko było idealne, więc rozpocząć planowanie teraz. To nie jest zbyt wcześnie, aby podjąć decyzję w sprawie napojów, żywności i świątecznych dostaw stron.

  Jeśli masz miejsce, można zdecydować się ułożyć najlepszą porcelanę do kolacji. W przeciwnym razie, dlaczego nie określono sześć lub siedem przystawek, które są tak pyszne i sycące, ponieważ są one piękne. Przycinać drzewa i ustawić swoje tradycyjne dekoracje wakacje z dużym wyprzedzeniem. W dniu imprezy, wystroić się w domu ze świeżych zieleni. Sosna wieniec powiesić na drzwiach i ubrać płaszcz w ostrokrzew. Przytulny ogień w kominku będzie goście czują się spokojne i przytulne. Określone twinkling białego światła i lśniące świece.

  W rzeczy wyciszenie, zaprezentować swoje odlatujących gości z małych doniczkach choinka w kształcie rozmarynu, sprzedawanych w sklepach wokół świąt. Aromatyczny rozmaryn jest tradycyjny herb o pamięć. Dobre wspomnienia spotkają jeśli traktować wigilii jako projekt i uzyskać na nim dzieje teraz. Pamiętaj: spokojny gospodarza nastrój.

  Pomysły na Świąteczne Stron

  Szukam coś zrobić, zabawy i inne z rocznej wigilii w tym roku? Przeczytać na stronach internetowych firm, aby znaleźć Christmas party tematów, które pracowały dla innych. Pomysły mogą być inspirujące.

  Zaproszenia tematyczne ustawić nastroju na unikatowy wakacyjnym party. Stamtąd, opcje są nieograniczone. Z "Boże Narodzenie w Szkocji" partii, w której gospodarze poprosił wszystkich, by przyjść w 18 wieku szkockie stroje i taniec do tradycyjnej szkockiej grupy do "Boże Narodzenie pod Morzem" partii, w której bar był udekorowany jako olbrzym milczek, na Boże Narodzenie drzewo w wodorosty i muszle i zespół Calypso zachęcać gości do przetańczyć całą noc na wyspie stylu.

  Jak o wiktoriańskiej deser Christmas party, w którym goście pojawiają się w wiktoriańskich strojach, dom jest urządzony w bordowym aksamitem i świece i gości każdego przynieść cząber deser do akcji? To wszystko są pomysły, które pracowały słynne dla niektórych ludzi. Nie bój się skopiować swoją kreatywność! Pomysły są nieograniczone (i niekoniecznie drogie), jeśli masz energię, czas i motywację aby wyciągnąć je.

  Christmas party akcesoria

  Nie ma końca do dostaw wigilii na rynku. Wszystko z ozdobnymi wykałaczkami do płyt do serwetek punch miski można znaleźć w sklepach lub w internecie. Na uroczystości chanukowe, istnieje również wiele produktów na rynku.

  Więcej prostych zakupów, niektóre sklepy nosić chanukowe paczki świąteczne lub stron, które obejmują, na przykład, zestaw płyt, kwota kubki, serwetki, naczynia i ozdoby, że wszystkie mecz.

  Wesołych świąt, ściany, drzwi i lusterka z niezliczonych wiszące przedmioty, naklejki, figurki i zdjęć. I nie zapomnij o jemioły!

  Wynajęcie Święty Mikołaj dla Twojej Christmas Party

  Jeśli nie można uzyskać członka rodziny lub współpracownika wolontariatu, być może trzeba będzie skręcić w innym miejscu, aby znaleźć się wesoły brodatego mężczyznę, aby ożywić swoją wigilii. Internet stał się wspaniałym źródłem wynajęcie Świętego Mikołaja, jak pojawiają się firmy, aby zaspokoić popyt. Wiele z tych firm mają zasady postępowania z Mikołaje muszą przestrzegać. Upewnij się, że Święty jest renomowaną profesjonalnym przed zatrudnieniem go. Zapoznaj się z następujących stron:

  • Santaforhire.com pozwala ręcznie wybrać swój Mikołaja z witryny - mężczyźni mają profile i zdjęcia i wymienione są w zależności od regionu geograficznego. Wiele dumni mając prawdziwy śnieg białe brody.
  • Alltimefavorites.com: kliknij na stan, w którym żyjesz i zostaną wysłane do strony z kilkoma linkami do przedsiębiorstwa w danym obszarze, które zatrudniają się Mikołaje na święta. Możesz napisz do spółki z wnioskiem o ofertę cenową.
  • Realsantas.com: po prostu kliknij na stan, w którym żyjesz i będzie wyposażony w lokalnych mężczyzn, którzy są prywatni wykonawcy można wynająć dla Twojej strony.

  Atrakcje Party Ideas - Mniej jest najlepszy

  To święto stało się jednym z nadmiarem. Zrób krok do tyłu i uproszczenia - Oto kilka wskazówek na temat jak najlepiej mniej.
  1. Wytnij listę gości - zapraszamy tylko tych, chcesz - a nie muszą.
  2. służą tylko piwo, wino i szampana (i być może misa Punch) Nie potrzeba barman.
  3. To nie jest w złym smaku zapytać każdego gościa, aby BYOB podać lód i miksery.
  4. To nie jest w złym smaku zapytać każdego gościa, aby byo (przystawek) można zapewnić bar set-up (miły dla zdarzenia degustacja win)
  5. Uproszczenie menu - służyć żywności, które są sprawdzone zwycięzców - nie jest eksperymentalna.
  6. Dodać do budżetu i trzymać !!! Prawdziwym powodem, aby strona nie ma iść w otworze - ale do zabawy. Nie będziesz uśmiechnięty w styczniu, gdy przychodzi rachunek karty kredytowej, jeśli spędzasz za dużo na jedną noc zabawy.
  7. Świece i białe światła X-mas są proste i niedrogi sposób, aby każdą blask domu na święta.

  Christmas Dinner

  Świąteczny obiad nie musi mieć indyka lub szynki jako przystawkę. Żeberka, Cornish Kury lub Squab są doskonałe i smaczne alternatywy. Albo spróbować innego etniczne święto Bożego Narodzenia każdego roku.

  Wycinanie listy zaproszenie - zaproszenia dla Stron

  Dodać listę i sprawdź go dwa razy - przed podkręć swoje drukarki etykiet podjąć twarde spojrzenie na Twojej liście do ewentualnych sprzecznych relacji, spadającego się lub ruch. Pomyśl o swojej partii jako produkcji teatralnej w domu jest scena, jesteś dyrektorem (i gwiazda) i goście są odlewane. Upewnij się, że działają dobrze razem. I wreszcie, nie bój się wprowadzić jakieś "nowe talenty" do "starych zawodowcami", Moje motto to Mix, mieszają i się bawić!

  Strona Celebrations- Punch Bowl Ulubione

  Zrób varieity ciosów i mieć je rozrzucone po całym domu. Oto niektóre z moich ulubionych -
  Przyprawione ajerkoniak - Możesz iść do Webtender.com na oficjalne receptury lub można oszukiwać za pomocą przechowywać zakupione Egg nog i wylewanie 2 szklanki światła rumu do każdego Quart. Udekorować gałki muszkatołowej, cynamonu i bitą śmietaną.
  Sparkling dziurkacz - ten przepis może być non aloholic przez ommitting szampana.
  1 butelka Champagne / Wina musujące
  1 butelka Ginger Ale (2 litry)
  1 butelka lemoniady (12 uncji / Snapple)
  1 litr sherbert lub swojej zbioru.

  Rum Party dziurkacz
  1 butelka Light lub Spiced Rum (Lubię Malibu)
  1 butelka 7-up / Sprite
  2 szklanki soku ananasowego
  2 szklanki Dz.U. (bez pulpy)
  1 strzał Grand Marnier (Triple Sec)
  Umieść Plastry pomarańczy, cytryny, limonki, gwiazda owoców i wiśni maraschino w misce z wodą w zamrażarce, gdy zamrożone umieścić w Punch Bowl, aby zachować cios schłodzone.

  Americana bagatela - Dom Party Dekoracje

  Wariacja na czerwony, biały i niebieski! Zamiast tradycyjnego tortu w kształcie flagi z malin, jagód i chłodnym batem, spróbuj pyszne drobiazg zamiast. Start z dużym jasnym miski. Makijaż miskę malin galareta następujących wskazówek na opakowaniu. Umieść zwykły biszkopt na dnie miski i zalać galaretkę nad nim. Chill w lodówce aż galaretka jest ustawiony. Dodaj warstwę chłodnym batem lub bitą śmietaną, a następnie warstwę jagód, kolejną warstwę kremu / chłodnym batem, a warstwy malin. Zakończyć warstwą kremu / coolwhip. Ciesz się.

  Ustalenia Wielkanoc Flower

  Zamiast jednego dużego centralny klaster wiele małych wazonów i waz pączek w środku stołu. Albo trzymać się jednego rodzaju i koloru kwiatu na wazonie - wyobrazić sobie kawałek centrum na stole wielkanocnym składa się z maleńkich wazony hiacyntów winogron, białe krokusy, żonkile, żółte kremowe i różowe tulipany - lub użyć dramatycznych kwiaty, które mogą obsługiwać będąc sam w wazon (maki, aliums, gardenie, piwonie, Gerbera, ranunculuses).

  Dom Tabela

  Użyj ciemnozielony obrus. Dodaj złote akcenty: ładowarki, sztućce i pozłacane szyszki, aby stworzyć piękny ustawienie Boże Narodzenie.

  Christmas Party Tematy - Drzewo Wiszące Party

  Najlepsze pomysły na zaproszeniach są te, które po prostu relect co się impreza będzie o. Bądź kreatywny i myśleć po wyjęciu z pudełka - Na drzewie strony Przycinanie wysłać Ornament Hook z Help Wanted Naklejka lub wyślij drzewo papieru budowy wycinania przy colorform języka (jak) zawieszki, Pamiętaj będąc Creative nie muszą być drogie

  Dom Party Tematy

  Tematy na święta może być naprawdę zabawne. Niektóre z moich ulubionych to:
  1. Drzewo Przycinanie - Ta jest bliskie mojemu sercu, jak to było tematem mojego prysznicem ślubu. W Młodej być nie miałem żadnych ozdób - więc każdy przyniósł jeden dla pragnących dobrze. Działa to dobrze dla właścicieli domów raz pierwszy też. Można też odwrócić go i po prostu zaprosić przyjaciół swoich przyjaciół, aby pomóc stworzyć arcydzieło z własnych dostaw wypoczynkowych. String się girlanda popcorn i papierowe łańcuchy.
  2. Caroling jest zabawa dla wszystkich grup wiekowych, mają dzieci w trybie online i pobrać swoje ulubione wiersze piosenki. Sprawdź, śpiewniki, Niezwykłe lampiony i świece, i don swoje najbardziej świńskie kapelusze narciarskich. Mam nadzieję, że twój nastrój wakacyjny rozprzestrzeni i będzie można odebrać trochę więcej biesiadników po drodze - więcej, tym lepiej. Zapraszam wszystkich z powrotem do cieszyć się ciepłą ogień, gorące kakao i ochrypły gry w Jaka to melodia święto.
  3. Stopniowe Dinner Party - wariacja na meksykańskiej obchodów Los Posadas, które świętuje podróży Maryi i Józefa, aby znaleźć miejsce na wieczór. Użyj luminarzy, aby oświetlić drogę do każdego domu sąsiadów cieszyć niektóre smakołyki z wakacji. Lubię myśleć o nim jako o partii bloku zimy.
  4. Cookie Swap - Think "Kolacja i Film" od trotylu - Zaproś na kilka Twoich ulubionych przyjaciół, umieścić na swojej favortie wakacyjnego filmu, wlać trochę gorącej toddies i dzielić bogactwo swoich gości pieczenia waleczność. Plus Everone wraca do domu z plików cookie.
  5. Stocking Hop Swap - Zrobiliśmy to dla moich dzieci szkoły, ale jestem pewien, że to praca dla każdego. Goście mogą przyjść i przetańczyć całą noc w swoich skarpetkach. O dopuszczenie yu musi przynieść jedną parę czystych skarpetek, które zostaną przekazane do miejscowego schroniska. Dzieci poszły za burtę i zebrano ponad 500 par - dużo zabawy, która obchodzi prawdziwe znaczenie wakacje - dając.
  6. Dom na świecie:
  Od Yule Logi do Kwanza i Chanuka do Los Posadas do Christams - Sprawdź swoją stronę w globalnej festiwalu, podkreślając fodds, napoje, wystrój i zwyczaje z każdej uroczystości wakacje. Rozdawać paszporty dla gości, że umieszczona na każdego miejsca przeznaczenia.

  Christmas Party Tematy - Drzewo przycinanie

  Drzewo przycinanie stron to świetny pomysł! Masz kakao i ciasteczka dla dzieci. Niech ręka dekoracji ornament jako prezent dla każdego gościa. Podziel historię swoich najbardziej cenionych ozdób i zakończyć wieczór z historią lub kolęd.

  Strona Pomysły Christmas - klapa Party

  Weź rodzinę, przyjaciół i różnorodnych dzieci i udać się wyciąć choinkę. Zapakować kosz pełen wędlin i serów. Tuck kilka termosów pełnych gorącej irlandzkiej kawy i gorącej czekolady. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie Bożego Narodzenia.

  Ustalenia Wiosna Wielkanoc Flower

  Sprawdź swoje centrum ogrodu przed kwiaciarni. Żywe rośliny często może być tańsze w dłuższej perspektywie. I to sprawdzić - nie w ostatniej chwili działa ok, można je odebrać kilka dni przed imprezą, a oni mogą pełnić swoją korzyść firmy. Możliwości zwiększenia swoje imprezy tematyczne z żywych roślin nie ma końca.

  Na brunch wiosny, fioletowe i kupić małe rośliny bratek w różnych odcieniach. Zdobądź je w małych doniczkach terakotowej zostały pomalowane farbami akrylowymi pierwszy. Wybierz kolory farb do ściśle dopasować odcień kwiat, który trafi w tym garnku. Zamiast centralny, umieść jeden garnek w każdym placesetting. Proste miejsce posiadacze mogą być dokonywane w formie pisemnej nazwy kawałków papieru wycięte w kształcie motyla, które można zrobić "hover" nad garnki z drutu kwiaciarnie.

  Party Centerpieces - Dzień Niepodległości Pomysł

  To jest bardzo proste, aby strona centralnym:

  Zakup białe i czerwone pelargonie. Umieść kwiaty w 4-calowy garnki i krawat niebieskie wstążki wokół doniczkach. Albo można malować garnki białe i niebieskie gwiazdki wokół stemplowania następnie dodać tylko czerwone pelargonie.

  Party Uroczystości - Sylwester

  Idź na całość na Sylwestra! Zaszaleć i kupić najlepszy szampan można sobie pozwolić. Podawać LOX, kawior i jedwabistą pasztet z ogolonymi trufle na górze. Pożyczyć lub kupić najlepsze srebra i porcelany akcent wspaniałych potraw.

  Jak zaplanować Strony

  Dwoje ludzi może mieć własne wyjątkowy New Years. Światło świec, rzucać dziennik na ogień, a akcja bardzo szczególne wspomnienia razem. Podawać ostrygi na pół powłoki, szampana i truskawki polane czekoladą na romantyczną kolację.

  Easter Bunnies desery - Zefir

  Jest to uroczy pomysł na strony traktują Wielkanoc.

  5 dużych marshmallows
  1 8-calowy kawałek sznurowadło lukrecji, wstążki lub sznurka
  10 miniaturowe marshmallows
  2 łyżki puszkach biały lukier
  Assorted cukierki do dekoracji

  1. Stos 2 duże marshmallows, zabezpieczające z jakimś lukier, dla każdego królika. Tie lukrecji, wstążka lub sznurek wokół środku każdego ptasie mleczko do ciała, głowy i oddzielnych sekcjach bunny.

  2. Wytnij pozostałe duże ptasie mleczko do kwartałach podłużnych; wykorzystujące lukier dołączyć 2/4 do uszu do każdej głowy królika.

  3. Podłącz cztery miniaturowe marshmallows dla łap królika i 1 dla Cottontail do każdego bunny z pozostałą lukier. Użyj różnorodnych cukierków, aby twarze. Pozostawić do wyschnięcia.

  Darmowe sezonowe na strony Pomóż tworzyć specjalne prezenty

  Być może masz intymny rodzinny bożonarodzeniowe w tym roku i chce dodać osobisty urok. Jak o utworzenie specjalnego, ręcznie wykonany prezent dla każdego członka rodziny? Są darmowe strony internetowe, które oferują setki wzorów dla tych, którzy korzystają szydełka, haftu krzyżykowego, pikowania, szycia, rzemiosło, plastikowy płótno, dziewiarskich i frywolitki, obróbka drewna i projekty papieru. Musisz po prostu planować wcześnie, aby zapewnić te cenne dary są gotowe do Bożego Narodzenia!

4 Sen O miejsca Kobiety

Naukowcy ze Szkocji wykonane krótką listę najskrytszych pragnień kobiet na podstawie ankiety wśród 7 mln pracujących kobiet europejskich. Pełny raport z badania pojawił się w ostatnim numerze włoskiego czasopisma psychologicznego, Psicologia e Salute.

4 Sen O miejsca Kobiety

 • Zgadnij, co jest na górze ... czekolady! Sondaż ujawnił prawie dwa i pół miliona kobiet (lub 30 procent ankietowanych) sen czekolady podczas dnia pracy.
 • 20 procent kobiet, seks był numerem dwa na liście pragnienie.
 • Trzeci najsilniejszym pragnieniem było na wakacje. Prawie 10 procent kobiet może myśleć nic na temat, ale się na drodze.
 • Zakupy wylądował numer cztery na liście. Mniej więcej 6 procent członków ankiety marzył o zakupie nowych ubrań i produkty do makijażu.

Co ciekawe, podobna ankieta przeprowadzona ilość mężczyzn wykazała większość mężczyzn marzył, lub 67 procent, marzyli o seks. Jeśli chodzi o czekoladę i słodycze to dotyczy, tylko 11 procent mężczyzn chciał.

Seks bez prezerwatywy jest dobre dla mózgu

Seks bez prezerwatywy jest korzystne dla zdrowia psychicznego, według szokujące badania, prowadzonego przez wiodącego psychologa Stuart Brody szkocki z zachodniej Szkocji University. Doszedł do wniosku, że niezabezpieczony stosunek heteroseksualny może ogromnie poprawić zdrowie psychiczne mężczyzn i kobiet. Pan twierdzi, że dalsze Brody, przeciwnie, seks z prezerwatywą jest związane z gorszym zdrowiem psychicznym, stresów i depresji. Takie roszczenia natychmiast zwrócił gniew z seksualnych zwolenników zdrowia, którzy ostrzegali, że po raz kolejny prowadzi do seksu bez zabezpieczenia niechcianych ciąż i chorób.

Seks bez prezerwatywy jest dobre dla mózgu

Profesor Brody twierdzi, że są naturalnie zaprogramowane, aby uzyskać przyjemność z seksu bez zabezpieczenia. On mówi, że jest tak dlatego, że ten rodzaj seksu daje parom ewolucyjnych przywilejów więcej szans na reprodukcji. Jego wnioski zostały opublikowane w Archives of Sexual Behaviour. Brody powiedział: "Ewolucja nie jest politycznie poprawne, więc na bardzo szeroki zakres potencjalnych zachowań seksualnych, nie ma właściwie tylko jeden, który jest konsekwentnie związany z poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego, a to jest jeden zachowania seksualne, które będą sprzyjać ewolucji. To nie jest przypadkowe. "

Profesor opiera swoje wnioski na badaniu seksualnej cięższe z 99 kobiet i 11 mężczyzn w Portugalii. Zostali oni poproszeni o wypełnienie kwestionariuszy z pytaniami o przyjemności oni wydostać się z ich życia seksualnego i stosowania antykoncepcji. Stosując skalę dla zdrowia psychicznego opracowany w Kanadzie, Brody wywnioskować, że prezerwatywy wiązało się dla respondentów stres. Ci, którzy mieli seks bez zabezpieczenia były lepsze w radzenia sobie ze stresem. Korzystają one również zdrowia psychicznego lepiej.

Tony Kerridge Marie Stopes International, wiodącej instytucji zdrowia i zdrowia reprodukcyjnego seksualnego, powiedział w badaniu: "Myślałem, że zdrowie psychiczne każdego będzie testowany, jeśli okazało się, że mieli choroby przenoszone drogą płciową lub, że nie było niechciana ciąża.