grsail.com

tatuaże dzewo co znaczy

Państwowe Tatuaże U.

Państwowe Tatuaże U.


Państwo prawa Tatuaże w całych Stanach Zjednoczonych różnią Niektóre stany zostawić regulację do miast i powiatów, co jeszcze bardziej mylące.

Dlaczego Regulować Tatuaże?

Istnieją dwa główne powody, dla ustaw tatuaż. Pierwszy to ustawodawcy, którzy nie lubią tatuaże i którzy uważają, że są niemoralne, czy źle. Te ustawodawcy mogą używać swoich wpływów, aby tatuaże nielegalne lub nałożyć ograniczenia na nich. Drugi, bardziej powszechne, powodem jest to problemy zdrowotne.

Jeśli sklep nie jest czysty i sprzęt nie jest sterylizowana, tatuaż może być ryzykowne. Zakażeń krwiopochodnych takich jak zapalenie wątroby typu B, zapalenia wątroby typu C oraz HIV / AIDS może być przenoszony przez igłę tatuażu, które zostało użyte na inną osobę. Atramenty może żywić wirusy lub bakterie, jeśli są one wykorzystywane na wielu ludzi. Zabrudzone powierzchnie w sklepie i umyte ręce są również źródłem potencjalnego zakażenia.

Legalne w 50 stanach

Państwowe Tatuaże U.

Oklahoma był ostatni wstrzymanie się z tatuażu nadal zakazana, ale 1 listopada 2006 roku, jest to legalne tatuaż we wszystkich 50 stanach. Jednak niektóre kraje, takie jak Massachusetts niech samorządy miejskie i powiatowe zdecydować, czy będą one pozwalają sklepy tatuaż. Może to być prawa miejskie, a nie określać prawa Tatuaże, które określają, czy można się podpisał w swoim rodzinnym mieście. I tylko dlatego, że tatuaże są legalne w danym stanie lub miasto nie oznacza po prostu każdy może założyć sklep. W wielu miejscach, tatuażysta muszą być licencjonowane i sklep musi przejść kontrolę, albo przez urzędników państwowych i lokalnych. Niektóre miejsca wymagają jedynie artystę na rejestrację w stanie. Tylko w kilku miejscach są tatuaże nieuregulowanych w ogóle.

Przepisy szczególne

Wiele państw zatrzymują się na wymagającym, że artyści są licencjonowane i że sklepy mają dobrych praktyk bezpieczeństwa. Niektóre lokalizacje mają bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące tego, kto może zrobić sobie tatuaż i jakiego typu. Sprawdź lokalne przepisy - miasto, stan i powiatu - aby sprawdzić, czy którykolwiek z nich odnosi.

W niektórych miejscach:

 • Nie możesz zrobić sobie tatuaż, jeśli jesteś poniżej 18 lat.
 • Nie można się tatuaże na niektórych części ciała, takich jak twarz.
 • Nie możesz zrobić sobie tatuaż, jeśli jesteś pijany.
 • Nie można się obraźliwe lub nienawistnych słów lub obrazów wytatuowane.
 • Nie możesz się tatuażem w domu lub na imprezie, nawet jeśli jest na licencji artystów, ponieważ odnosi się tylko do licencji lokalizacji sklepu.

Twój lokalny Państwo Tatuaże U.

Aby dowiedzieć się do lokalnych przepisów tatuażu, start z państwa strony. Każdy stan ma departament zdrowia, a wiele z nich posiada sekcję na tatuaże. Kilka państw regulowania tatuaże pod nieoczekiwanych działów, takich jak ten, który jest również odpowiedzialny za restauracji. Dla miasta i powiatu prawem, spróbuj ponownie w sieci. Sprawdzić, czy nie jest lokalny departament zdrowia, lub wyszukaj "tatuaż" na stronie internetowej samorządu terytorialnego. Być może trzeba dostać się na telefon i zadzwonić do lokalnego biura, aby uzyskać potrzebne informacje.

Możesz także spróbować wykazy przepisów stanowych na stronach takich jak TattooDesign i AAA Tattoo Directory, ale trudno powiedzieć, czy są up-to-date, jak prawo może zmienić niemal bez ostrzeżenia.

Dbaj, aby zapobiec nielegalnemu Tatuaże

Niektórzy artyści ignoruje prawa tatuażu państwowych, jeśli jesteś przyjacielem. Ale pamiętaj, artysta ryzykuje swoją licencję, a nawet może być oskarżony o łamanie prawa.

Znajdziesz tu także kilka sklepów, a niektóre artystów, które nie przestrzegają prawa w ogóle. Gdy tatuaż był nielegalny w Południowej Karolinie, wiele sklepów pracuje w otwartym mimo prawa. W krajach, w których jest to nielegalne dla dzieci poniżej 18 lat, aby się tatuażem, bywają strony, gdzie tatuowanie jest wykonane ze sprzętem domowym. A niektórzy ludzie po prostu lubią "zakazać" idei tatuażu poza oficjalnym, regulowany studio. Problemem jest to, nielegalne tatuaże są niebezpieczne.

Państwowe Tatuaże U.

Dotyczy to:

 • Infekcji. Bez odpowiedniego sprzętu do sterylizacji i prawidłowych środków ostrożności, jesteś w grupie wysokiego ryzyka wystąpienia ciężkich i potencjalnie śmiertelnych zakażeń wirusowych, w tym HIV / AIDS i wirusowego zapalenia wątroby. A złe infekcja bakteryjna może zranić cię lub nawet zabić.
 • Bad tatuaże. Sprzęt domowy może umieszczać atrament zbyt głęboko lub być trudne do kontrolowania, zostawiając blizn i / lub nieatrakcyjne tatuaż.
 • Farby niebezpieczne. Tylko o kolorowym cieczy lub proszku może być wstrzykiwany pod skórę zrobić tatuaż, ale to nie znaczy, że to dobry pomysł. W najlepszym, prowizoryczne tusz może wyglądać źle, znikną szybko, i / lub daje bliznę. W najgorszym przypadku, może to cię otruć.

Jeśli nie zgadzasz się z lokalnym prawem lub państwa, Twój najbezpieczniejszym wyborem jest prawdopodobnie udać się do miejsca, gdzie można dostać to, co chcesz, bezpiecznie i legalnie.

Sprawdzić przepisy obowiązujące przy każdej zmianie

Przepisy prawne mogą zmieniać się w czasie, jak wiele państw stają się bardziej luźne o umożliwienie tatuażu w ogóle, ale niektóre z nich mogą stać się bardziej rygorystyczne, jak również. Sprawdź przepisy w stanie za każdym razem, zanim się na tatuaż, aby utrzymać się bezpieczne i się tuszu zrobione dobrze.

Dove Tatuaże

Dove Tatuaże


Co dove tatuaże dla ciebie znaczy?

Znaczenie Dove Tatuaże

Powiedz prawdę. Można spojrzeć na tatuaż gołąb i tylko zobaczyć ptaka, czy pewne pojęcia uprzedzeń razu przychodzą na myśl? Jeśli tak, to nic dziwnego. Gołębie wydają się posiadać bardzo szczególny status wśród swoich pierzastych przyjaciół.

Ile osób widzisz tatuaże sportowego papuga? Pewnie nie wielu. Tatuaże Robin? Być może po prostu nieco więcej. Wróble i Bluebirds są rzeczywiście popularne tats bo oni przekazać pewne znaczenie. Jednakże nie ptasia tatuaż rywale popularność tatuaży gołębia, i to jest najprawdopodobniej spowodowane nie tylko naturalnym wdziękiem i pięknem tych ptaków, ale z ogromną ilością symboliki przymocowanego do nich.

Jako symbol religijny

Gołąb posiada wielkie znaczenie w religii chrześcijańskiej, a tak wiele tatuaże dove są początkowo postrzegane jako symbole beliefs.Doves religijnych danej osoby są używane do reprezentowania Ducha Świętego, trzeci składnik trójcy chrześcijańskiej. Jako takie, gołąb robi wygląd całej Biblii i dużo chrześcijańskiej zorientowanej sztuki. Jest zawsze popularny gołąb, który przyniósł gałązkę do Noego, co oznacza kres wielkiej powodzi. Dove obrazów zawiera również gołębicę zstępującego na Jezusa, jak Jan Chrzciciel chrzci go. Niektóre obrazy obejmuje nawet gołębie malejącej na apostołów wraz z językami ognia w dniu Pięćdziesiątnicy.

W starożytnej tradycji żydowskiej, gołąb był postrzegany jako "czyste" zwierzęcia, warta poświęcenia się Bogu.

Jako symbol pokoju i nadziei

Może być więcej przedłużenie symboliki religijnej, ale gołębie są jeszcze powszechnie postrzegany jako symbol pokoju i nadziei na przyszłość. Zaletą jest to, że nie musisz posiadać żadnych szczególnych przekonań religijnych, aby skorzystać z tatuażami Dove w ten sposób. W ich najlepszym wydaniu, te tats są gesty dobrej woli, i jako takie, tylko o każdy może je nosić.

Dove Tatuaże

Jak Messengers

Celtowie i inne starożytne ludy wierzyły gołębie oraz inne ptaki były posłańcy przynoszą wróżby dobra lub zła się wydarzyć. Japończycy po interpretować gołębicę jako posłaniec od Boga Wojny, niosąc miecz ogłosić koniec battle.The obrazów gołębia niosąc gałązkę oliwną można również traktować jako posłaniec symboliki.

Jako symbol nowego życia

Kiedyś rzucać ryż na weselach życzyć młodej pary szczęście i dobrobyt w ich nowego życia razem. Teraz zwolnić gołębie i oglądać je koło jak orientować się na lot z powrotem home.In to wystąpienie, dopasowując ją i jej tatuaże gołębi może być świetnym sposobem, aby umocnić więzi małżeństwa, a także oznaczyć pomyślny daty zdarzenia.

Jako Symbol Afterlife

Czy można przypisać do konkretnej religii, wielu z nas jeszcze trochę wiary w życie po śmierci, które wiąże się z ludzką duszę. Dla niektórych, biały gołąb tatuaż może być symbolem duszy uwolniona od swojej fizycznej powłoki i rosnących na jego przeznaczenia, cokolwiek to może być.

Inspiracją dla Dove wzory

Dove Tatuaże

 • Samotny gołąb może być symbolem czystości i sprawia, że ​​wielki projekt tatuażu z okazji zobowiązanie do abstynencji seksualnej w bezżenność i wierności małżeńskiej później.
 • Dwa gołębie dzielą ten sam oddział jest piękny wzór tatuażu dla nowożeńców.
 • Gołąb konspektu wypełnione projektu amerykańskiej flagi, lub flagą wybierzesz, może być postrzegane jako oświadczenia o pokój na świecie.
 • Zgodnie z tematem pozagrobowe, gołąb trzyma roku sztandar nanoszone z dziobie można wykorzystać do upamiętnienia odejście bliskiej osoby.

Gołębie i Biały Atrament

Mimo że wiele osób decyduje się na ich tatuaże dove podpisał jako czarne rysunków, znaczenie gołębie białe, a zatem niesie pewne poczucie czystości jest trudny do zignorowania. Z tego powodu, wielu entuzjastów tat pokonywania odległości i mają ich projekty wypełnione z białym ink.White tuszu jest rzeczywiście trochę trudne w użyciu, ponieważ ma tak dużo, aby pokazać się przed różnymi odcieniami skóry. Chyba, że ​​artysta jest zaznajomiony pracy z tego koloru, można skończyć z jakimś blizn ze względu na dodatkową pracę igły wymaganych do wydania dobry zasięg.

Religie i Tatuaże

Religie i Tatuaże
Dave Gahan z Depeche Mode ma krzyż tatuaże

Religie i tatuaże mają długą historię razem. Niektórzy ludzie wybierają tatuaże religijne do reprezentowania własnych przekonań. Inni wybierają symbole im się podoba, bez zwracania uwagi na ich znaczenie. Niezależnie od tego, jakiego typu klienta jesteś, by szanować znaczenia kulturowego tatuaży religijnych.

Czy ludzie religijni Pobierz Tatuaże?

Tak, ludzie religijni nie dostać tatuaże. Dla niektórych jest to uroczysta rytuał. Dla innych jest to po prostu radosny sposób na pokazanie swoich przekonań na świecie.

Czy zrobić sobie tatuaż to osobista decyzja i że obejmuje wpływ przekonań religijnych. Niektóre religie nie mają zasady dotyczące tatuaży w ogóle. Inni nie zabraniajcie im. Nawet w obrębie jednej religii, różni ludzie mogą mieć różne poglądy na temat tego, co jest dozwolone. To zależy zarówno od tradycji i interpretacji świętych ksiąg.

Religie i Tatuaże: Główne Wierzenia

Wśród najbardziej powszechnych przekonań na świecie, opinie na temat religii i tatuaże są bardzo zróżnicowane. Oto krótkie podsumowanie pomysłów z chrześcijaństwa, hinduizmu, buddyzmu, islamu i judaizmu. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj w internecie, poproś znajomego, który wychował się w jednym z tych tradycji, lub skontaktuj się z lokalnym kościół, świątynia lub meczet.

Chrześcijaństwo

Religie i Tatuaże

Jest to linia w Biblii, który mówi: Wy nie dokonuje żadnych sadzonek w swoim ciele, za zmarłych, nie drukuje żadnych znaków na was. Ja jestem Pan (Kpł 19:28)

Niektórzy chrześcijanie, to znaczy, że tatuaże są zabronione. Inni wybierają interpretować cały ten werset jako odnoszące się do obrzędów pogrzebowych, a nie na zwykłych tatuaży. A niektórzy uważają, że "znaki" odnoszą się do bałwochwalczych obrazów. Podobno, blizny i tatuaże były popularne wśród niechrześcijan; Chrześcijanie nie wolno mieć ślady innych religii "na skórze.

Kolejny Widok

Religie i Tatuaże

Niektórzy entuzjaści tatuaż wybrać interpretować biblijne dwa inne wersety mówią, że jak tatuaże są nie tylko dopuszczalne, były - w jednym punkcie - bosko zamówić.

I rzekł Pan do niego: Przejdź przez środek miasta, przez środek Jerozolimy i uczyń znak na czołach mężów, którzy wzdychają i ten krzyk dla wszystkich obrzydliwości, które być zrobione w jego środku. (Ez 9: 4)

Powinien powiedzieć: "Jestem Pana", a inny wykorzystuje nazwy Jakuba, a inny znak rękę "Pana" i przyjmuje nazwę Izraela. (Iz 44: 5)

Czy te wersety odnoszą się do tatuaży w ogóle jest bardzo otwarty na debatę.

Judaizm

Widok żydowska na tatuażu zawiera te same wersety biblijne o których mowa powyżej. Prawosławna tradycja żydowska w zasadzie zabrania żadnych trwałych zmian w organizmie, z wyjątkiem obrzezanie chłopców. Powodem jest przedmiotem dyskusji, ale nie jest to często, że ciało jest darem Pana, a zatem święte. Dokonywanie trwałe ślady na ciele pokazuje brak szacunku. (Zakaz ten nie rozciąga się na tatuaże wykonane ze względów medycznych, takich jak chemioterapia.) Tak więc dla wielu Żydów, tatuaże nie są dozwolone. Nawet świeckie (nie-spostrzegawczy) Żydzi często czują się nieswojo z pomysłem. Z drugiej strony, to tradycja żydowska dyskutować o znaczeń Tory (żydowskiej Biblii), a na pewno są ludzie, którzy kochają żydowskie tatuaże i nie mają problemu z coraz podpisał.

Buddyzm

Religie i Tatuaże

Wiele kultur azjatyckich mają długą historię tatuażu. Buddyzm nie zabrania tatuaże. W rzeczywistości, niektóre tajskie mnisi da tatuaże, które służą jako amulety, utrzymując użytkownikowi bezpieczne i dostarczanie siły w obliczu kryzysu. Spróbuj LuckyFishArt.com dla niektórych przykładów buddyjskich tatuażami.

Hinduizm

Nie ma zakaz tatuowania w hinduizmie. W rzeczywistości, niektóre grupy w Indiach należą tatuażu jako część ich kultury. Wiele hinduskich obrazy są bardzo skomplikowane i piękne, i hinduskie czy indyjski projekt może uderzające tatuaż.

Islam

Czasami religie i tatuaże nie idą ze sobą w ogóle. Tatuaże są nie tylko zakazane w islamie, mogą trwale uniemożliwić będąc w pokoju z Bogiem. Ogólnie rzecz biorąc, muzułmanie nie mogą dokonywać żadnych trwałych zmian w organizmie w celu zwiększenia piękno. Dla większości muzułmanów, tatuaże są uważane ozdoby, i są uwzględnione w tym zakazu. Kilka przywódcy religijni nie zgadzają się, a dla świeckich muzułmanów o tatuaż nie może być w ogóle problem.

Jeśli ktoś z tatuażem na islam, tatuaż może być przyjęty jako część przeszłości danej osoby. Jednak nowe tatuaże, będą uważane za nie tylko brak szacunku, ale haram lub zabronione.

Religijne Tattoo Designs

Projekty różnią się od religii do religii, jak każda religia ma swoje symbole religijne znaczenie.

 • Tattoo wzory to chrześcijańskie krzyże, Dziewicy Maryi, wersety z Biblii i Icthys lub ryby chrześcijańskiej.
 • Żydowscy projekty obejmują gwiazdę Dawida, zarys historycznego ziemi Izraela albo liter hebrajskiego.
 • Buddyjski Centrum tatuaże wokół wizerunków Buddy, bodhisattwów, kwiatów lotosu i kół Dharmy.
 • Hinduskie s może pokazać swoją wiarę z bóstw hinduskich obrazów lub tradycyjnej sztuki indyjskiej.
 • Islam może być trudne, ponieważ obrazy Allaha i Mahometa są powszechnie uznanych za obraźliwe i zabronione. Choć może się muzułmańska tatuaż z werset z Koranu w języku arabskim lub półksiężyca i gwiazdy.

Tatuaż religijna

Gdy tatuaż symbolu religijnego ważne jest, aby być wrażliwym na jego znaczenie, nawet jeśli nie wierzą w religię. Jeśli jesteś osobą religijną, poważnego zastanowienia się, czy tatuaż pasuje swoich wartości religijnych. Tatuaż jest na całe życie, a tym samym może być potężnym pokaż zaangażowania religijnego. Może być również bardzo trwałe błędem, jeśli zdecydujesz się później, że nie jest to w zgodzie ze swoimi wartościami.

Metody usuwania tatuażu

Metody usuwania tatuażu
Była malusieńki i jeszcze nie pracował. Żyła tylko wspólne życie z 15-letniej dziewczynki: szkoły, przyjaciół, chłopcy. Miała normalne dla jej interesów wiekowych. Tuż przed jej 16. urodzin rodzice zapytał ją, co chce dostać w prezencie. Powiedziała, że ​​nie zdecydował jeszcze, ale jak były zwykle zbyt zajęci, mogliby po prostu dać jej pieniądze, a ona kupić coś dla siebie. I wszyscy znaleźć tę decyzję najlepszą.

Jak każdy inny dziewczyna znalazła wiek 16 special i chciał specjalny prezent. Ale co z tego? Chciała coś, czego nikt inny jej przyjaciel ma, coś, czego nie można kupić w sklepie i widziałem na inne dziewczyny na imprezie. W końcu okazało się, że najlepszy prezent. To był tatuaż. Po długich poszukiwaniach i wielu zdjęć wybrała bardzo miłą odmianę. Następnego dnia była najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Miała piękny motyl na jej ramieniu, przedmiot zazdrości wszystkich dziewcząt w klasie i na znak swojej indywidualności.

Nie powiem ci o reakcji rodziców, ale była szczęśliwa. Teraz dużo czasu minęło od tego czasu, a pracuje jako top menedżera w dużej firmie. Piękny motyl pozostaje z nią i może być postrzegane przez białe ubrania, a ona ... nie mogę już tego wytrzymać, ona jest seriour i zarabia dobrze sytuowani, a ona już nie ma, że ​​młoda dziewczyna. Pragnie ona nigdy nie dostałem ten tatuaż.

Rzeczy żałować

Kiedy jesteśmy młodzi, często rzeczy, które później żałować. Szkoda, że ​​nie zrobili tego. Wyniki niektórych takich czynów może być po prostu zapomniał, ale niektóre pozostają do końca naszym życiu. Jednym z nich są tatuaże. Nie jest łatwo podjąć decyzję o tatuażu, kosztuje konkretną sumę pieniędzy, a to boli zrobić sobie tatuaż. Nigdy nie wiadomo, jak będzie wyglądał za 25 lat na swoim ciele, ponieważ Gdy zmienia skórę, obraz na nim zmienia się wraz z nim, a w niektórych przypadkach może się wydawać straszne. I możesz być pewien, że nigdy nie będzie można jeszcze znaleźć to wielka lub ochłodzić później.

Metody usuwania tatuażu
Jeśli chcesz pozbyć się tatuażu, jest to możliwe. Nie można robić tego w domu, ale zawsze można skonsultować się z lekarzem i zrobić go w klinice, które są wiele w USA. Proces nie trwał długo. Zwykle potrzeba kilku wizyt w klinice, aby całkowicie pozbyć się tatuażu masz dosyć, bo to jest niemożliwe dla lekarzy w celu określenia, jakiego rodzaju farby z ponad 100 istniejących obecnie na rynku została wykorzystana w tworzeniu tego czy innego tatuaż, wszystkie są różne. Jest to również powód, dlaczego lekarz nie może opisać dokładnie przebiegu leczenia. Niektóre fakty są jeszcze znane, na przykład, że kolor ciemniejszy atramentem (czarny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy) można usunąć łatwiej, niż jaśniejszy. Oto kilka różnych procedur usuwania tatuaży, które są często używane.

Laserowe usuwanie tatuażu

Sposób usuwania tatuażu Laser zapewnia zerwanie pigmentu tatuażu na małe cząstki, które następnie są usuwane przez układ odpornościowy organizmu. Proces składa się z produkcji krótkich impulsów intensywnego światła, które przenikają przez górne warstwy skóry, aby zostać wchłonięte przez barwnik atramentu (już opisane w skrócie strukturę skóry ludzkiej w artykule Jak uniknąć rozstępów). Procedura boli trochę, ale znacznie mniej niż proces tatuaż.

Dermabration

Procedura Dermabration znaczy rozpylenie małej części tatuażu z czynnikiem krzepnięcia. Następnie skórę jest oddzielana za pomocą specjalnego urządzenia. Obierania umożliwia powstawanie nowych warstw skóry.

Salabrasion

Procedura Salabrasion jest prawie taki sam jak dermabration. Zamiast środka krzepnięcia stosuje się roztwór wody i soli kuchennej. Salabrasion również wzrost nowych świeżych warstw skóry.

Wycięcie

Wycięcie Sposób usuwania tatoo obejmuje usunięcie naskórka i skóry właściwej, zarówno w miejscu tatuaż. Oznacza to całkowite usunięcie grubość części skóry. Po usunięciu tatuażu pozostałe brzegi są zebrane i przyszyty.

Gojenie po Usuwanie tatuaży

Czas gojenia procedur może się zmieniać i zależy od rozmiaru oraz głębokości tatuażu i pewnie na wybranej procedury usuwania tatuaż. Po niektórych zabiegach skóra może stać się trwale bliznami. Proszę omówić te procedury z lekarzem i upewnij się, że są w pełni poinformowani o każdym z wariantów, zanim podejmiesz decyzję leczenia.

Czasami przechodząc pragnienie czyni nas ponownie zorganizować nasze natury, rzucić pracę, przenieść dom, zmienić wnętrze domu lub nawet wprowadzają radykalne zmiany w naszym wyglądzie. Proszę, znaleźć siłę, aby mieć poczucie refleksji i zrozumieć, co naprawdę cię porusza się w sytuacji, a jeśli nadal będziesz chciał te zmiany w przyszłości, zanim zrobisz coś możesz później żałować.

Rebel Tatuaże

Rebel Tatuaże


Pierwsze tatuażem nie jest zjawiskiem nowym - ale niektórzy ludzie nadal uważają atrament być rebeliantów tatuaże.

Tatuaże jak Konieczności

W wielu punktach w całej historii, tatuaże nie były uważane za zbuntowane rzeczy, które są widoczne jak dziś. W tych okresach, tatuaże były wykorzystywane do więcej niż tylko dekoracji i zabawy. Sięga aż 5000 lat temu, tats były wykorzystywane w celu rozgraniczenia statusu niektórych osób noszących "w kulturze, a nawet, aby pokazać, że są przestępcami.

Twarzy tatuaż takie jak moko widać w hodowli Maoryskiego użyto do określenia pokoleniu użytkownik pochodzi, i mogą być stosowane jako uniwersalne sygnału przełamania bariery języka. Inne kultury, takie jak aborygeńskich plemion Australii tatuażem swoich ludzi, aby zaznaczyć ich przejście w dorosłość. W późniejszych latach, grupy takie jak marynarze nosili tatuaże, aby zasygnalizować swoją przynależność do danej załogi, ich doświadczenie żeglarskie i więcej.

Co wszystkie te rodzaje pozornie różnych tatuaże mają wspólnego? Cóż, te tatuaże były tuszem na ciałach osób noszących w celu przekazania konkretnego obrazu - i coś znaczyło. Te tatuaże były rzeczywiście niezbędne, nie tylko ozdobą, aby wyglądać cool, jak w przypadku dzisiejszych tatuaże rebeliantów.

Nowoczesne Rebel Tatuaże

Rebel Tatuaże

Tatuaże, które są nasycone tuszem na dzisiejszej młodzieży, a nawet osoby starsze są zwykle wykonywane z jedną myślą - popisywania się obraz, że osoba sobie tat cieszy. Te tatuaże można zrobić dla czystej przyjemności sobie tatuaż (w przeciwieństwie do bycia oświadczenie o użytkowniku) - a także dlatego, tatuaże są wciąż uważane za poza normą, a noszących tatuaże są uważane za w normie jako dobrze. Wybór mieć naga dama tatuażem na nodze lub przedramienia, na przykład, jest jednym z najczęściej rebeliantów tatuaży widocznych na mężczyzn. Ten tatuaż ma niewielkie znaczenie, pomijając fakt, że użytkownik prawdopodobnie nie lubi nagich pań. Zamiast tat ​​jest reprezentacją osoby noszącej to tylko niewiele buntownicza nieco bad.

Więzienne tatuaże - Rebellion

Jedynym miejscem, gdzie tatuaże są postrzegane jako forma buntu znacznie częściej niż w "normalnym" społeczeństwem jest w więzieniu lub areszcie. Te tatuaże więzienne są jednym z niewielu współczesnych rodzajów tatuaży, które służą dwóm celom. To nie są tylko rebeliantów tats, ale także zrobić coś wyraża. Więzień może dostać tat inked na siebie w czasie odbywania kary w celu pokazywany poza jego zbrodnie. Albo może po prostu uzyskać obraz, który pokazuje, jak zbuntowany przeciw społeczeństwu on naprawdę jest. Dla obu powodu, gdy więzień opuszcza społeczeństwo w obrębie murów więzienia, jego tats pewnością będą postrzegane jako tats rebeliantów.

Chcesz być Rebel?

Rebel Tatuaże

Jeśli zdecydujesz się na tatuaż dla czystej buntu nim, a nie popisywać się jakiś głębszy sens, trzeba wiele, wiele możliwości wyboru zdjęć i rodzaje tats. Większość ludzi, którzy się te tatuaże odbierze obraz, który przemawia do nich obu i jest przyciągającym wzrok publicznie. Może to obejmować takie rzeczy jak ogień, motocykli, logo i czaszek - z których wszystkie mogą być przedstawicielem głębszego znaczenia i może być po prostu dla zabawy. Inne przykłady przedmiotów, które mogłyby zostać uznane za buntownicze - pistoletów, kobiet i hazardu, na tatuaże example.Rebel często zdobyć na kaprys, który może skończyć się jako problem, gdy w późniejszym życiu jesteś obarczony ognisty sztylet tatuaż. Upewnij się, że można poradzić sobie z faktem, że masz na sobie tatuaż po prostu ze względu na sobie jeden, zanim pojawi się, że tusz zrobić. Jest to o wiele trudniejsze do usunięcia tatuażu niż dostać jeden gotowe!

Tatuaż Znaczenie rodziny

Tatuaż Znaczenie rodziny


Pokaż swoją pasję dla swoich bliskich lub Twojej rodziny przodków z tatuaż znaczenie. Czy jest to symbol, herb lub nazwa tatuaż, tats rodzinne są doskonałym sposobem, aby pokazać dumę w swoim dziedzictwie.

Dlaczego warto zrobić sobie tatuaż dla Rodziny

Z dużym asortymentem rodzajów i stylów tatuaże dostępnych, następnie wybierając jedną to znaczy "rodzina" może być rozwiązaniem bardzo osobiste. Możesz wybrać, aby uczcić historię swojej rodziny, członka rodziny lub najbliższą rodzinę z kilku powodów.

Pochodzenie

Rodzina tatuaż oznacza, że ​​może być świetnym sposobem, aby pokazać dumę w swoim pochodzeniu. Czy masz historię rodziny kochasz się podzielić? Czy Twoja rodzina ma barwną przeszłość, czy coś dumni? Przodków tatuaże może być jeden sposób, aby pokazać swoje kolory rodzinne z dumą.

Mama Tatuaże

Jednym z najgorętszych trendów dziś jest tatuaż mama. Po zakończeniu kobiety posiadające dzieci, nie jest niczym niezwykłym dla niej zrobić sobie tatuaż upamiętniający to doświadczenie i pokazując miłość jej rodziny. Tego typu tatuaże rodziny często mają różne elementy symbolizujące wędrówkę rodziny, lub każdą osobę w rodzinie.

Pamięć Tatuaże

Czy ktoś z Twojej rodziny zmarł? Tatuaż rodzina może być specyficzny sposób, aby pamiętać je w tym ich imię na tatuaż z innymi emblematami rodziny. To może być artystycznym i trwały sposób, aby utrzymać je w pobliżu.

Duma

Nie musisz mieć barwną historię rodziny dumni z rodziną i dziedzictwa. Jeśli dumni z bycia członkiem rodziny, pokazać je z tatuażem rodzinnym.

Rodzaje Tatuaże Znaczenie rodziny

Jeśli wybrałeś się na tatuaż rodziny, masz wiele opcji do wyboru, w stylu i wzornictwa.

Charakter

Z japońskich znaków, celtyckie runy lub nawet sanskrycie; istnieje wiele różnych języków, które mają jeden znak dla rodziny. Ten prosty tatuaż może być umieszczony w dowolnym miejscu na ciele, samodzielnie lub z innymi symbolami, jak cichym sposób pokazano dumy rodziny.

Herb

Czy Twoja historia rodziny to herb? Jeśli tak, należy rozważyć przekształcenie go do linii rysunku do tatuażu. Dołącz nazwisko, symbole innych elementów, które są pasjonatami lub nazw poszczególnych członków rodziny, które chcesz uczcić.

Nazwa Tatuaż

Tatuaże Name ze skryptu lub skomplikowanych napis może być świetnym sposobem przedstawiający tatuaż rodziny. Nazwa Twojej rodziny, miejsce pochodzenia lub innego słowa, które pozwala im na myśl dla Ciebie mogą być wykorzystane w celu przedstawienia relacji rodziny i dumę. Rozważ używanie sama nazwę tatuaż, lub z innego obrazu na projekt na zamówienie rodziny.

Symboliczny

Czy twoja rodzina mają wspólną pasję, takich jak muzyka czy literatura? Rozważ używanie symbolu tej pasji w projektowaniu tatuaż symbolizuje rodzinę. Tatuaż rodzina jest zdecydowanie dla użytkownika; używać co przywodzi na myśl swoich bliskich najwyraźniej.

Rodzina Tatuaż stazu

Ostatecznym umieszczenie tatuaż rodzinnym będzie podyktowany wielkości i stylu projektowania. Nie jest niczym niezwykłym, jednak chcą pokazać swoje dziedzictwo rodziny i dumę, umieszczając tatuaż w widocznym rodziny obszarze. Ramion, nadgarstków, rąk, kostek i ramiona są wszystkie popularne obszary przedstawiający duma rodziny tatuaż.

Rodzina tatuaż oznacza, że ​​może pomóc przypominamy bliskich daleko, daje siłę, by pójść w ślady swojego przodka lub po prostu nosić swoich bliskich z Tobą, dokądkolwiek się udasz. Zastanów się tatuaż rodziny i podjęcia dodatkowych dumę w dziedzictwie.

Old English Tatuaże

Old English Tatuaże
Stare angielskie litery.

Tatuaże z napisami nie istnieje od wieków, ale staroangielski tatuaże naprawdę widać gwałtowny wzrost popularności w ostatnim czasie. Ten typ literami tatuaż jest widoczne na obu mężczyzn i kobiet, a także w wielu różnych miejscach ciała.

Staroangielski opisowego

Stary angielski tatuaże i staroangielski liternictwo, są rzeczywiście błędnie nazwane. Styl czcionki, lub napis, który jest znany jako staroangielski nazwano to ze względu na błędnym przekonaniu, że to czcionka użyta do napisania w języku staroangielskim, języka. W rzeczywistości, jak Old English language było wielu lat, zanim powstały napis, i choć niektóre teksty w tej formie języku zostały napisane w tym formacie z lat 1150/00, to nie jedyna forma liter użytych napisać staroangielski.

Czcionki o nazwie Old English dziś jest właściwie znany jako blackletter, i to jest typ skryptu, który rozpoczął się w 12 wieku w Europie. Styl ten napis był preferowany typ pisania w Europie Zachodniej aż do 16 wieku, a nadal powszechnie używane w języku niemieckim aż do 20 wieku. Inne nazwy blackletter są gotykiem i gotycka nikła.

Old English Tatuaże

Old English Tatuaże
Nowoczesne czcionki zastąpiły stare angielskie litery.

Dla najbardziej autentycznych i pięknych starych angielskich tatuaże, forma blackletter znany jako textualis może być używany. Ta forma napisu jest najbardziej kaligrafii, z wielu ozdobników i ozdób używanych do litery wyróżniać. Gdy większość ludzi myśli o staroangielskim lub gotyckich czcionek, jest to wersja blackletter biorą pod uwagę. Większość ważnych książek sprzed 1500 roku zostały napisane przez strony w tym samym czasie zużywa skrypt, i istnieje wiele przykładów tego pięknego dzieła, które można zobaczyć w muzeach i bibliotekach, a także na organach tatuażu enthusiasts.Old języku angielskim został napisany ręcznie, więc gdy styl tatuaż staroangielskiego mogą być podobne do innych, mogą nieznacznie różnić się w zależności od wersji użyto czcionki. Niektóre tatuaż artyści używają standardowego wydruk czcionki do pracy, podczas gdy pozostałe stworzyć staroangielski w tradycyjnym stylu, ręcznie.

Po wybraniu stylu napis Stare angielskie dla tatuaż, trzeba wybrać to, co twój tatuaż powie. Niektórzy ludzie wybierają, aby słowa, które wiele znaczy dla nich, takie jak "sądzić" lub mówiąc, jak "Kocham Cię" wytatuowane w tym skrypcie na ich ciałach. Inni wybierają, aby uzyskać nazwę tatuaż w tej czcionki - która może być nazwą kogoś kochają, honoru lub podziwiać. Większość ludzi, którzy zdecydowali się uzyskać ten styl tatuaż to mężczyźni, a oni wybrać miejsce na ciele, gdzie czcionka i wielkość napisu będzie dobrze pasował. Stare angielskie jest ozdobny, więc małe litery nie są łatwe dla artystów tatuażu stworzyć - duże litery są łatwiejsze tuszem. Z tego powodu, Old English tats są często postrzegane z dużych liter na klatce piersiowej lub brzuchu jednostki, gdzie jest dużo miejsca do pracy.

Znani staroangielski Tats

Old English Tatuaże
Travis Barker ma tatuaż Stare angielskie.

Muzycy znani są z wykorzystaniem stylu napis Old English dostać tatuaże. Jeden z najbardziej znanych osób z tych tats jest Tommy Lee, ale inne samce artyści, znane są również mieć tego typu tattoo.Travis Barker ma bardzo duży Stare angielskie tat na brzuchu, który stanowi: "Can I Say" nazwa albumu z jego ulubionym zespołem. Te dwa to tylko kilka gwiazd, które mają stare angielskie atramentu.

Old English Tat Zasoby

Szukasz inspiracji na tatuaż? Oto kilka stron, które pokazują wspaniałe przykłady stylu staroangielskim napisami:

 • Tribal i Celtic tatuażu
 • Tatuaże po Projektowania

Palmy Tatuaże

Palmy Tatuaże


Palmy tatuaże są popularnym wyborem dla osób poszukujących projektu drzewo tatuaż. Jak w przypadku każdego tatuażu, znaczy za wybór projektu może mieć osobiste znaczenie, a także znaczenie historyczne lub kulturowe.

Umieszczenie Palm Tree Tatuaże

Pojedynczy palmy tatuaż ciekawie tatuaż samodzielnie lub jako element składowy w bardziej złożonej konstrukcji. Z powodu wydłużonej konstrukcji, palmy można stosować tatuaż różnych części ciała w zależności od wielkości tatuażu. Na przykład, małe palmy pasuje na kostce lub nadgarstku podczas gdy większe odwzorowanie może tusz całą nogę lub być częścią bardziej złożonego projektu, który obejmuje plecy. Inne popularne pomysły pośrednictwa obejmują stóp, klatki piersiowej i ramienia. Są one również popularnym wyborem dla kobiet tatuaż na ramię.

Palm Tree Symbolika

Projekt palma jest wyjątkowy z jego smukły tułów. Liście są inne niż jakiekolwiek inne drzewa i mogą zmieniać się z jednego rodzaju palmy do innego, który otwiera szereg warianty. Wśród palm tatuaże, data starożytny palmowy jest również znany jako Drzewo Życia, tatuaż uważany stanowią nieśmiertelność i wieczność. Wraz z tej linii myślenia, palmy są myśli do reprezentowania Garden of Paradise i często stanowią mądrości i dobroci i palm oddziałów lub plechy są uznawane w niektórych wierzeń jest symbolem Boga.

Wyjątkowy charakter palmy nadaje się również oznaczać wiele rzeczy na poziomie osobistym. Na przykład, jeśli twój tatuaż obejmuje jeden samotny drzewo może stanowić czas poczucie osamotnienia lub porzucone. Jak tatuaż zawiera palmę z innymi elementami wpłynie znaczenie. Na przykład, dodać czaszkę do samotnej dłoni i może być podjęta symbolizować samotną śmierć. Dodaj cherubinów i kwiatów z jednego drzewa palmowego i może oznaczać poczucie dobra i połączenie z nieba, w taki sam sposób, Salomon używał te symbole do dekoracji ścian świątyni.

Palmy nie zawsze reprezentują samotności; stanowią one również styl życia niefrasobliwe znany jako "życia na wyspie" i są popularnym wyborem dla osób, które mieszkają na Florydzie, w Kalifornii i na Hawajach, a także innych tropikalnych miejsc. W tych przypadkach dłonie są sposobem, aby pokazać dumę kulturowej lub link do swojego kraju.

Palm Tree Design Ideas

Jeśli nie masz projekt w głowie palmowy, zapytaj artysty tatuażu pokazać dowolną liczbę projektów. Te tatuaże mogą być stosowane w tętniącej czarny, ciepłych kolorach ziemi, kolorach cytrusowych lub tropikalnych kolorach łatwo włączone do innych elementów naturalnych, takich jak ptaki, zachód słońca, morze, delfiny, desek surfingowych, plaży i innych obrazów.

Pomysłów:

 • Czarny tribal projekt palma
 • Palmy w połączeniu z Phoenix oznacza zmartwychwstanie i nieśmiertelność.
 • Dwie dłonie splecione do reprezentowania wieczną miłość.
 • Lew i palmy symbolizujące zmartwychwstanie i nieśmiertelność.

Wybór Twoja Tattoo

Różnorodność wzorów tatuażu palmy są dostępne; ich naturalne piękno i znaczenie symboliczne ich doskonałym elementem jako samodzielne tatuaż lub element, który należy włączyć do większego kawałka. Weźmy jeden z tych wzorów i uczynić go swoim własnym. Jeśli chcesz niepowtarzalny design ze szczególnym znaczeniu dla Ciebie osobiście porozmawiać z tatuażysta temat swoich pomysłów i ich sporządzenie makiety wzoru, zanim pojawi się podpisał. Gdy projekt spełnia Twoich oczekiwań, będziesz zapewnić niepowtarzalny, dostosowany tatuaż to tylko to, co chcesz.

Tribal Niższe Powrót Tatuaże

Tribal Niższe Powrót Tatuaże


W ciągu ostatnich kilku lat, plemienne tatuaże niższe powrotem ponownie rośnie popularność. Ten rodzaj tatuażu wygenerował dużo uwagi i nie wszystko to jest dobre. Niższe powrót tatuaże znaczy więcej niż implikacją jest "target", jak stwierdzono w Wedding Crashers film.

Tribal Art Tatuaże: Nie tylko Chic

Ci, którzy otrzymują plemienne tatuaże zrobić, ponieważ są one uosobieniem szyku. Wyglądają dobrze i są bardzo uderzające. Mężczyźni i kobiety, zarówno cieszyć plemienne tatuaże artystyczne. Praca za plemiennych tatuaż jest dużo głębsza niż wygląda, jak jest głęboko zakorzenione w obrębie kultur Polinezji i Azji Południowo-Wschodniej.

Tribal Tatuaże są monochromatyczny charakter i zostały stworzone z wyszukanych technik i narzędzi ręcznych. Tribal tatuaże zostały wykorzystane w celu przedstawienia jedynek podróż w życiu, jako środek do psychiki wrogów w bitwie lub mają religijne znaczenie. Sztuka plemienne tatuaże znaleziono na mumie z epoki brązu z tatuażami na całym ciele.

Popularność Tribal Tatuaże dolnej części pleców

Ten styl tatuaż jest bardziej popularne wśród kobiet, jak podkreśla naturalny żeński krzywej i jest zazwyczaj przedstawiciel własnej płciowości. Niektórzy mężczyźni również uzyskać je, ale są one zazwyczaj jeden z wielu elementów za zadanie wypełnić cały zakres tyłu. Popularność dolnym tylnym tatuaż zmalała na przestrzeni lat, ale ponieważ zaczął comeback.

Niższe powrót tatuaże są zazwyczaj podłużne i umieszczone poziomo, tak aby konstrukcja spada naturalnie wzdłuż krzywizny pleców. Uważa się, w celu zwiększenia formę żeńską, ponieważ zwraca uwagę na tym obszarze. Choć uważany dość nowy styl tatuaż to już od setek lat, w rzeczywistości ma połączenia z kilku starożytnych religii. Dolnej części pleców jest czczony przez wielu religii jako miejsce przechowywania energii duchowej. Ta sama idea znajduje się w życie chi i pola południk mówi się w kulturach wschodnich. Joga jest także zwolennikiem teorii energii znaleziono w dolnej części pleców i tatuowanie tej dziedzinie była postrzegana jako sposób, aby zwolnić tę zmagazynowaną energię, aby dopasować się do niego.

Istnieje kilka powodów, które sprawiają, że niższy powrotem kawałek doskonałej nieruchomości, w którym, aby uzyskać tatuaż:

 1. Jeżeli osoba jest wytatuowany jest duchowa to obszar będzie miał większy sens
 2. Pleców oferuje dużo miejsca do pracy, tak, że nawet stosunkowo mały człowiek może jeszcze dostać duży tatuaż
 3. Pleców pozostaje względnie spójne względem wielkości i kształtu poprzez wiekowych i niewielkie wahania masy ciała co czyni go idealną lokalizację do trwałego tatuażu
 4. Tatuaż na dolnej części pleców mogą być łatwo ukryte przez noszenie spodni i koszuli

Z każdego dobrego powodu, aby uzyskać niższe powrót tatuaż zawsze istnieją powody, aby nie zrobić sobie tatuaż na dole pleców:

 1. Dolnej części pleców może być bardzo bolesne i plemiennych się tatuażem tatuaże dolne plecy wydają się być dość duże, nie mówiąc już gruba i wypełnione czarnym, dzięki czemu doświadczenie przedłużone
 2. Tatuaże na dolnej części pleców jest przesadzone i nie jest unikatowy lub modne
 3. Negatywne konotacje wydają się obracać wokół tego typu tatuaż nicknaming go "znaczek włóczęga" co brzmi brudne

Pomimo możliwych powiązań negatywności z niższym powrotem tatuaż powinien dostać coś, co Ci się podoba i może się pochwalić, a jeśli zdarza się na dolnej części pleców, to tak będzie. Dolnej części pleców tatuaż może dokonać innego silnego pokazano jako dzieła sztuki i istnieją różne style można zatrudniać w celu spojrzenie wyjątkowa.

Spróbuj użyć celtyckie wzory, w szczególności psa lub kota i połączyć je z pracy w stylu tribal. Azjatycki, jak smoki, mogą być połączone w plemiennej strukturze. Zamiast normalnego podłużny wzór Dlaczego nie spróbować czegoś okrągły zamiast:

Tribal Niższe Powrót Tatuaże

Tribal Niższe Powrót Tatuaże

Biker Tatuaże

Biker Tatuaże


Tats zawsze nierozerwalnie związane z kulturą motocykla i tatuaże rowerzysta są jednymi z najbardziej popularnych typów tatuaże widoczne do dziś.

Historia Biker Tatuaże i Gangów

Tatuaże Biker zostały po raz pierwszy użyte przez członków różnych gangów motocyklowych i grup, w celu oznaczać członkostwo. Pierwsze gangi motocyklowe rozpoczęto w 1940 roku i 1950 roku, i byli szczęśliwi, aby grać swoją reputację jako bandytów i zakłócenia w społeczeństwie. Często nazywa siebie 1% ers (jeden percenters) po komentarzu wykonane przez American Motorcycle Association (AMA) w pierwszych dniach motocykli. Stwierdzili oni, że 99% motocyklistów były dobre, a tylko "1%" byli wyjęci spod prawa. Ci, w gangach motocyklowych powiedział, że byli w tym 1%.

Hells Angels

W Hells Angels są być może najbardziej znany motocykl gang - z wcześniejszych czasów aż do dzisiaj. Rozpoczęła się w San Bernardino w Kalifornii w 1948 roku, grupa ta rowerzysta ma teraz członków i rozdziały na całym świecie. Istnieją nawet rozdziały grupy, jak daleko w Australii. Podczas gdy rowerzysta gangu robi uważać siebie za 1% ers, że Hells Angels nie obsługuje różne organizacje charytatywne i pracować jako wolontariusz, a także - co nie znaczy, że wszyscy członkowie są wolne od przeszłości karnych lub działań.

Poganie

Kolejny słynny klub motocyklowy (rowerzysta gangu), że jest popularna do dzisiaj jest Poganie MC. Klub ten powstał w 1959 roku w stanie Maryland, a członkowie tej grupy zaczęli się na sobie kurtki jeansowe i motocykli Triumph. Nie pierwotnie rozpoczął jako klub 1%, Poganie ostatecznie przekształcił się w gangu motocyklowego przez koniec 1960 roku. Plaster z pogan zawiera nazwę grupy, w kolorze czerwonym, białym i niebieskim, a także obraz z nordyckiej olbrzym Surt przeciwpożarowej.

Biker Tatuaże

Rowerzyści i Harley Tats

Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów tatuaży rowerzystę, niektóre z najbardziej popularnych do czynienia z logo Harley-Davidson. Ten amerykański styl motocykla wykonana jest prawdopodobnie najbardziej popularnym rowerem w USA (jeśli nie na świecie) i tych, którzy jeżdżą miłości, aby pokazać swoje preferencje marki poprzez tatuaże z logo Harley. Różnice są loga z wizerunkami rowery, róż, amerykańskie flagi i pin-up girls. Logo Harley może być postrzegane w kolorach znaków towarowych firmy, pomarańczowych i czarnych - lub mogą być wykonane w zaledwie czarny do bardziej dramatyczny wygląd. Jeszcze inni wolą po prostu nazwę Harley-Davidson inked na ich ciałach, w stylach od scenariusza do staroangielskiego.

Inne Obrazy Związany z Motocykle

Biker Tatuaże

Oczywiście, są też inne zdjęcia, które znajdują się na wiele tatuaży, które są postrzegane jako związane z rowerzystów i ich stylu życia. Pin-up girls, skąpo odziana lub nago, postrzegane są często na biceps rowerzystów, podobnie jak czaszki i węże. Pająki, skorpiony i inne zwierzęta jadowite i niebezpieczne są również preferowane przez rowerzystów. Sztylety i noże mogą być stosowane w tych projektach jak well.For kobiety, tatuaże rowerzysta może zawierać standardowe czaszki i sztylety, ale także może zawierać róż (kompletne z cierni ociekających krwią), serca, a nawet motyli. Ponieważ wiele z pierwszych kobiet, aby tatuaże były tak zwane "piskląt biker", wiele z obrazów widzimy dzisiaj, które są sklasyfikowane jako samica pochodzi z rowerzystów.

Biker Tat Zasoby

 • Zło Tatuaż zdjęcia o wielu różnych stylów, od atramentu rowerzystę logo do części motocykli, takich jak tłoki.
 • Tatuaż Teraz ma również wiele różnych fotek z tatuażami, które są faktycznie na skórze rowerzystów.

Cherry Blossom Tatuaż

Cherry Blossom Tatuaż


Kwiat wiśni tatuaż może być bardzo kobieca, ale to nie znaczy, że ludzie nie mogą zawierać jeden do własnej sztuki ciała. Dowiedz się więcej o tym projekcie i co to oznacza.

Sztuka Cherry Blossom ciała wzory

Delikatny rumieniec kolorze wiśnia-płatki i pręciki w pięknych stonowanych klastrów; Co nie kochać o wiśniowych? Mają proste piękno, które nie przytłacza ich otoczenie, ale raczej ich akcenty. Niezależnie od tego czy oglądasz pojedynczy kwiat lub drzewo wypełnione nimi, wciąż są piękne oto. Nic dziwnego, że te kwiaty są często wykorzystywane w tatuażami.

Znaczenia

Kwiat wiśni tatuaż można delektować się ściśle na piękno, ale ten kwiat ma nosić różne znaczenia. Przede wszystkim, jest to uważane za symbol kobiecego piękna, zwłaszcza w Azji, gdzie kwiaty wiśni są regularnie włączone do wszystkich rodzajów sztuki. Te kwiaty są również używane do wyrażenia, jak kruche jest życie. Wpadli w rozkwicie na wiosnę, tylko na pokrycie krajobrazu w śniegu, jak płatki krótkim czasie. Lekcja jest to, aby cieszyć się pełnią życia, gdy mamy go. To jest dobre dla każdego symbolika tatuażu.

Cherry Blossom Tatuaż

Wiśniowe kwiaty mają jeszcze więcej znaczeń:

 • W Chinach, te kwiaty są uważane kwiat w kwietniu, więc jeśli zdarzy ci się mieć urodziny kwietnia, można rozważyć tego typu tatuaż na pamiątkę tego wydarzenia.
 • Według języku zioła, kwiaty wiśni stanąć na miłość. Obraz dwa kwiaty ze swoimi imionami i datą ślubu nadruk w skrypcie napis na płatkach.
 • Spadające kwiaty i płatki również stoją za śmiercią i stratą. Możesz użyć tego rodzaju projekt w celu upamiętnienia bliskiego przyjaciela lub bliskiej osoby.

Możliwości projektowe

Dla kobiet, dla potencjalnego projektu kwiat wiśni tatuaż jest prawie nieograniczona. Niewielka grupa będzie wyglądać piękne w górnej tatuaż w klatce piersiowej, tuż pod jednym z ramion. Dla każdego, kto jest gotów iść z więcej atramentu, za pół rękaw kwitnie od ramienia do łokcia tuż powyżej. Wyciszone kolory użyte w tym projekcie utrzyma nawet duży tatuaż patrząc dość kobieca. Alternatywnie można rozważyć większą gromadę kwiaty na zewnątrz swojej calf.Due do naturalnie kobiecy wydźwięk przypisany do kwiatów wiśni, niektórzy ludzie nie mogą czuć, że są dobrym wyborem dla samodzielny tatuaż. Jednakże, te kwiaty są wspaniałe wybór dla ludzi, kiedy oni pracowali w większych azjatyckich piersi rozrywki lub tylnym płacie. Mogą akcent tatuaż japońskiej wsi lub tatuaż tygrysa, a nawet wyglądają dobrze rozciągnięte na koi wet. Kiedy zaczynasz myśleć o tym, że istnieje wiele sposobów, aby pracować te kwiaty do projektowania.

Cherry Blossom Tatuaż

Uzupełniające elementy projektu

Jeśli kochasz kwiaty wiśni, można ubierać się oryginalny projekt tatuażu z innych popularnych elements.Try dodając:

 • Motyle: piękno motyli jest to, że można zrobić praktycznie wszystko z nimi. Wybierz realistyczny motyl zdjęcie, albo niech twoje fantazje poszaleć z kolorem i wiatrowych stylów.
 • Kolibry: Ponownie, można podjąć wiele licencji z kolorów wybranych przez kolibra. Twój wybór może ptak ten punkt do wet, czy można utrzymać odcienie wyciszony więc Twoje kwiaty wiśni nie po prostu nikną w tle.
 • Bonsai drzewa: Daj wiśniowe drzewo leczenie bonsai wraz z skręcanie tułowia i oddziałów sękate. To wygląda absolutnie niesamowite.
 • Azjatyckie scenerii: Zdjęcie pasmo górskie pokryte śniegiem w tle, wiśniowe drzewo w połowie ziemi, a może nawet paw dumnie na pierwszym planie. Teraz jest to konstrukcja z głębokością.
 • Ważki: pojedyncza unosić ważka powyżej kilku kwiatów dodaje więcej zainteresowanie prosty tatuaż.

Trochę czasu, aby wybrać projekt kochasz

Przy tak wielu możliwości wzorów kwiat wiśni tatuaż, powinieneś wziąć swój czas zawężenie swoje ulubione pomysły aż do dwóch lub trzech faworytów. Możesz wziąć te, tatuaż artysty, który pomoże Ci dobrać odpowiedni projekt z właściwym umieszczeniu więc skończyć z bajecznym tatuaż.

Hip Hop Tatuaże

Hip Hop Tatuaże
Eminem

Szukasz kilku chłodnym hip hop tatuaże tak, że można dostać kilka świetnych pomysłów na następny element? Wiele z największych gwiazd hip hopu są podpisał, więc nie powinno być zbyt trudne, aby znaleźć inspirację!

Hip Hop Gwiazdy i ich Ink

Wielu artystów hip hop sobie tatuaże z wielu powodów. Dla niektórych, tatuaże mają być wyłącznie estetyczne. Inni, elementy mają mieć istotne znaczenie. Oto kilka popularnych gwiazd, które mają atramentu:

 • Gra
 • Nelly
 • Wigilia
 • 50 Cent
 • Dre
 • Eminem
 • Ludacris
 • Mały Wayne

Gra

Gra ma kilka tatuaży, w tym logo na piersi NWA (hołd grupie na początku lat 90.). Jednak jego najbardziej znaną tatuaż jest obok jego oka i jest hołdem dla jego dziedzictwa LA.

Nelly

Najbardziej znany kawałek Nelly atramentu jest na prawej bicepsa. Kawałek jest ręcznie kart (gdzie wszystkie karty pisowni Nelly zamiast ich odpowiednich oznaczeń numerycznych) z widocznym łopaty i zestaw kości do gry toczenia z płomieni.

Wigilia

Jedną z rzeczy, że Ewa jest najbardziej znanym na zewnątrz jej muzyka jest za zestaw łap tatuaże drukowania umieszczony na obu piersi.

50 Cent

50 Cent jest jednym z najbardziej nasyceniu biodrowych gwiazd hop. Oprócz licznych sztuk na każdym ramieniu, ma on również pełną kopię tat że rysy jego "50" logo na całej długości jego plecami.

Hip Hop Tatuaże
50 Cent

Dre

Dre ma kilka tatuaży, ale jest chyba najbardziej znany z utworów z tyłu rękami. Obie ręce wyposażone pajęczyn wzrasta z płomieni.

Eminem

Eminem ma kilka tatuaży w tym logo D12 na ramieniu (oddzwaniania do pierwszej grupy, który był częścią). Jednak jego największym kawałek jest portret jego córka Hayley, która jest określona przypomnieć mu o niej, gdy nie ma w pobliżu.

Ludacris

Ludacris ma kilka religijne tatuaże na ramionach. Na lewym bicepsa, znajduje się krzyż wyposażony w reprezentacji Jezusa. Z drugiej bicepsa jest zestaw modląc ręce wskazując na niebo.

Mały Wayne

Mały Wayne ma również liczne tatuaże uruchomione się oba ramiona, klatkę piersiową i plecy. Ma zestaw kości w pobliżu jednego z ramion i łezki obok jednego z jego oczu.

Inne Inked gwiazdek

Inne nasycone tuszem gwiazdki hip hop to:

 • Mary J Blige
 • Xhibit
 • Busta Rhymes
 • Foxy Brown
 • Pharell Williams
 • Jay-Z
 • Fat Joe
 • Birdman

Więcej pomysłów na Hip Hop Tatuaże

Hip Hop Tatuaże
Lil Wayne

Jeśli atrament ulubionej gwiazdy nie pomogą Ci zdecydować się na kilku hip hop tatuaże, oto kilka więcej pomysłów:

 • Jeśli jesteś mocno pasjonuje hip hop, może się kilka tekstów piosenek z ulubionego artysty może być znaczący sposób oddać hołd swojej pasji.
 • Jeśli jesteś fanem danej gwiazdy hip-hopu, rozważ swoje logo, podobnie jak 50 Cent ma swoje logo na plecach.
 • Wspólny wątek w hip hop jest tatuaże farby twarz. Jeśli jesteś na tyle śmiały, myśleć o konstrukcji, która wiele znaczy dla Ciebie, ale jest proste, takie jak krzyż lub mały emblemat.
 • Duże malowidła są również popularne w hip hop. Pełny powrót kawałek jakiegoś oryginalnego graffiti, farby mogą wyglądać świetnie. Możesz nawet dostosować wygląd poprzez oddanie własny znacznik w kawałku lub posiadające swoje tatuażysta mieszać go.
 • Wiele tatuaże inspirowane hip hop to bycie śmiałym i pokazując dumy. Zastanów się duży kawałek, który pokazuje coś o sobie na ramieniu. Jeśli jesteś religijny, za olbrzymi krzyż. Jeśli jesteś piosenkarzem, za gigantyczną mikrofon.

Final Thoughts

Hip hop jest popularny, ponieważ przemawia do ludzi. Wiele gwiazd hip hop się tuszem, tak aby można je udostępniać część siebie, że czują się pasjonatami jak muzyka. Jeśli nosisz ten pomysł w stosunku do własnego atramentu, to na pewno mają kawałek będziesz usatysfakcjonowany.

Tatuaże Statua Wolności

Tatuaże Statua Wolności


Czy jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tatuażami Statua Wolności? Wspólnym symbolem wolności, że Stany Zjednoczone reprezentuje, Statua Wolności stoi jako solidny projekt tatuażu. Wygląda dobrze na własną rękę, ale można również łączyć z innymi słynnego symboliki stworzyć wielki patriotyczny tatuaż.

Co Tatuaże Statua Wolności skrót?

Częste pytanie, kiedy ktoś widzi tatuaż na przyjaciela jest zapytać, co oznacza tatuaż. Pokazać swój najnowszy kawałek farby do znajomego, a on odpowiada, mówiąc: "Cool, co to znaczy?" Oto kilka informacji na temat znaczenia Statua Wolności, więc będziesz przygotowany do odpowiedzi na to pytanie, jeśli masz ten tatuaż.

 • Statua Wolności jest przede wszystkim poziom wolności. Jeśli masz tatuaż, możesz powiedzieć znajomym, że jest symbolem jakiegoś ważnego wydarzenia życia, które miały, że "uwolnił" się od.
 • Ten posąg jest również symbolem Stanów Zjednoczonych. Jeśli masz tatuaż, można powiedzieć, że jest to symbol miłości i pasji masz do USA. Można nawet powiedzieć, że kawałek jest symbolem swojej pasji do Nowego Jorku, a w szczególności.
 • Jako symbol imigracji, tatuaż może być symboliczne i metaforyczne dla każdego, kto z rodziny imigrantów. Może to również oznaczać wiele dla każdego, kto przyjechał do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu czegoś lepszego.
 • Pomnik stoi również jako historyczny znak przyjaźni między dwoma narodami. Zawsze możesz powiedzieć, że tatuaż jest symbolem przyjaźni.
 • Oczywiście, może po prostu jak tatuaż i myślę, że to nie symboliczne się niczego! Zamiast tego, jest to tylko projekt, który chcesz!

Aranżacje

Tatuaże Statua Wolności

Kilka świetnych pomysłów na tatuaż, który oferuje statuę wolności, są następujące:

 • Czy jesteś miłośnikiem morskie? Zastanów się kawałek z portu w Nowym Jorku. Statua wolności może być kawałek centrum otoczony przez morze i łodzi. Być może duży kawałek pleców lub klatki piersiowej nawet wyposażone budynki.
 • Konstrukcja by zrobić wielki kawałek jednego stojąco. Można interpretować tatuaż w bardziej komiczny sposób (myślę bajki) lub można zachować jak najbardziej realistyczne. Wybór jest twoje.
 • Statua wolności pójdzie dobrze w otoczeniu innych podobnych obrazów takich jak greckich posągów.
 • Można również ozdobić posąg z innymi elementami, takimi jak twój gust winorośli lub kwiatów.
 • Lady Liberty wygląda to dobry zestaw na tle wielu innych patriotycznych tłem. Wyobraź sobie ją przed flaga, dzwon wolności lub nawet rozpoznawalnej części Konstytucji.

Pomysły stazu Projekt

Masz świetny pomysł projektu w głowie, ale nie wiem, gdzie na ciele należy go umieścić? Rozważmy niektóre z następujących pomysłów pośrednictwa pracy:

Tatuaże Statua Wolności

 • Podczas korzystania z pełnego widoku, tatuaż z statua wolności pójdzie świetnie na wszystkich swoich kończyn. Kawałek może pójść dobrze na wewnętrznej stronie ramienia lub na biceps. Może to również świetnie wyglądają na łydek lub innych części nogi.
 • Podobnie, tatuaż będzie działać dobrze na udach.
 • Długość tatuaż sprawia kawałek świetny tatuaż uruchomić się z boku tułowia. Jeśli chciałbyś dodać jakieś elementy znaków do projektu, możesz go obrócić wokół ciała zamiast rosnąć w górę.
 • Mniejsza wersja Statua Wolności będzie dobrze działać na szyi.
 • Jeśli używasz mniejszą wersję, że po prostu koncentruje się na głowie i korony, masz dużo większą elastyczność w miejscu docelowym.

Wniosek

Jeśli jesteś zainteresowany tatuaże, które posiadają statuę wolności, należy pamiętać, że kawałek jest królewski i symboliczne symbolem dla wielu. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić z kawałka, pamiętaj, aby go gustowne i prawdziwe dla Ciebie. W rezultacie, będziesz mieć tatuaż, że można kochać i pielęgnować przez wiele lat!

Gwiazda Życia Tatuaże

Gwiazda Życia Tatuaże


Gwiazda tatuaże życia często są popularnym rodzajem tatuażu wśród pracowników w branży medycznej. Symbolika tatuażu i nadziei, że oznacza przyciąga wielu do projektu.

O Gwiazdy Życia

Gwiazda Życia jest gwiazdą sześciu punkt (bardzo podobny do gwiazdką) z wężem owiniętym wokół pracowników (znany również jako Laska Eskulapa) w środku gwiazdy. Zarys gwiazda jest zazwyczaj biały i wewnątrz tatuaż jest niebieski z węża na słupie w kolorze białym. Początkowo gwiazda używane do identyfikacji personelu służb ratowniczych, ale teraz stał się znacznie większy symbol opieki awaryjnego.

Każdy z sześciu punktów gwiazdy reprezentuje inny etap w procesie opieki awaryjnego. Te etapy są następujące:

 • Wykrywanie
 • Woła o pomoc
 • Odpowiadając na pomoc
 • Opieka EMS
 • Dbanie o drodze do szpitala
 • Przeniesienie pacjenta do opieki szpitalnej

Laska Eskulapa jest często stosowane w opiece zdrowotnej. Sam symbol grecki symbol uzdrowienia i pomocy. Chociaż węże mają inne znaczenia wynikających z czasów biblijnych, w tym przypadku, wąż na pracowników ma być znakiem odmładzania, ponieważ węże przelewali skórę w celu odnowienia.

Biorąc pod uwagę, Gwiazda Życia Tatuaże

Dla ludzi myślących o uzyskanie Gwiazda tatuaży Życia, istnieje wiele opcji, które mogą być wykonane. Tatuaż może być postrzegana jako symbol dla wielu różnych aspektów opieki zdrowotnej, a to może być umieszczone liczne miejsca na ciele i w połączeniu z innymi elementami do potężnego oświadczenia tatuażu.

Symbolizm

Gwiazda Życia jest przede wszystkim symbolem tych ludzi, którzy poświęcają swoje życie, by pomagać innym. Jeśli jesteś w służb ratowniczych, Gwiazda Życia robi wielkie tatuaż pokazać dumę z tego, co robisz. Nawet jeśli nie są EMT, Gwiazda Życia by zrobić symboliczny tatuaż na cześć tych, w opiece zdrowotnej. Może być również doskonałym symbolem dla tych, którzy cenią swoje zdrowie i chcą uhonorować ich poświęcenie, które z tatuażem. Inne znaczenie symboliczne dla tatuaż to odmłodzenie po okropnym wypadku (takich jak wycofanie leku), zmartwychwstanie i wiary przed chorobą (takich jak rak).

Umieszczenie

Zastanawiasz się, gdzie można umieścić Gwiazda wzorów życia na swoim ciele? Kilka miejsc tatuaż będzie świetnie wyglądają obejmują:

 • Ramię
 • Nadgarstek
 • Mostek / Centrum klatki piersiowej
 • Między łopatkami
 • Kostki

Chociaż Gwiazda Życia jest klin pełne symboliki, umieszczenie tatuażu zależy na którym Dokładny projekt i wielkości ostatecznie wybrać.

Projekt

Gwiazda Życia jest pełno symboliki i, w rezultacie, nie nadaje się również do różnych projektów. Konstrukcja gwiazdy jest raczej proste. Jednak to nie znaczy, że nie powinniśmy pozwolić wodze fantazji.

 • Choć Gwiazda Życia jest niebieski, można użyć innego koloru w projekcie, jeśli chcesz coś innego.
 • Gwiazda Życia będzie działać dobrze na kolorowym tle. Rozważmy sceny ocean z gwiazdą na czele kolorowych Oceanscape.
 • Od Laska Eskulapa przynosi myśli o Biblii wiele, Biblijna sceny biblijne wyposażony w inne postacie byłyby ładne dopasowanie dla osób o silnych przekonaniach religijnych.
 • Gwiazda projektu życia dobrze współpracuje z dołączonym sztandarem. Rozważ używanie baner na cześć kogoś, kto pomógł zapisać swoje zdrowie.
 • Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kawałek opaskę, Gwiazda Życia będzie wyglądać świetnie w celtyckie wzory kończących bransoletkę.

Myśl końcowa

Gwiazda Życia ostatecznie ma na celu określenie specjalistów służb ratowniczych tak, że ludzie, którzy ich potrzebują może łatwo zidentyfikować. Przechowywać symbolikę projektowania pamiętać, jeśli rozważyć użycie jej tatuaż.

Shooting Star Tatuaże

Shooting Star Tatuaże


Spadające gwiazdy może być symbolem woli i marzeń. Gdy wytatuowane na skórze, to niech inni wiedzą, jesteś życzliwy, marzyciel, człowiek, który lubi gonić najlepszych rzeczy w życiu. Wybierz odpowiedni shooting star tatuaż, aby upewnić się uzyskać znaczenie w poprzek.

Pomysły na Shooting Star Tatuaże

Gwiazda prawdziwe strzelanie wygląda jak smuga światła z nieba. Może to być jasne, białe lub szukać żółty, pomarańczowy, czerwony, a nawet zielonkawe, ale shooting star tatuaż może podjąć wszelkie wyglądają chcesz.

Kometa

Kiedy ludzie wyciągnąć spadające gwiazdy, często narysować kształt gwiazdy z ogonem płomienia przypominający kometę rozciąganie tyłu. Chodzi o to, aby przekazać ruch i ogon mogą być arced pomóc pokazać ścieżkę, która gwiazda następujący. W szlaku komentarza, może chcesz dołączyć kilka mniejszych gwiazd, lub masz kilka gwiazd posypane po obu stronach, aby nakreślić ścieżkę.

Szlak Glitter

Oprócz korzystania z wielu gwiazdy wyścigów z jednego obszaru ciała do drugiego, czasem "szlak brokat" bardzo gwiazdami może być tylną spadek dla niektórych większych. Zmiana kształtu ścieżki z tłuszczu na cienkie po osiągnięciu przez skórę do wskazywania ruchu. Rozproszyć niektóre gwiazdy szlakiem, co daje wrażenie ruchu z przeszłości gwiazdy.

Shooting Star Tatuaże

Wiele gwiazdek

Shooting Star tatuaże mogą mieć pojedynczy gwiazda, ale często mają kilka. Szlak mniejszych gwiazd po jednej dużej jest bardzo skomplikowany i szczegółowy sposób wyświetlania spadającą gwiazdę. Gwiazdy mogą być różne kolory, różne rozmiary i mogą być ustawione w rzędzie, lub rozproszone swobodnie po okolicy.

Subtelny ruchu

Jeśli pełna, płonące ogon lub szlak gwiazd nie jest Twój pomysł na to, co supergwiazda chciałbym rozważyć zastosowanie bardziej subtelne podejście. Użyj pojedynczej gwiazdy, lub kilka gwiazd i mieć tatuaż artysty dać im kilka linii i cieniowania tuż za nimi. Będzie to oznaczać, ruch, nie czyniąc wiele uwagi.

Planowanie Tattoo

Możesz znaleźć projekty dla Shooting Star tatuaże na stronach flash tatuaż i lokalnym sklepie. Jeśli chcesz coś oryginalnego, planuje tatuaż przed udać do salonu tatuażu. W ten sposób można pracować z artystą, aby uzyskać dokładnie to, co chcesz.

Kolor

Shooting Star Tatuaże

Shooting Stars to w sferze marzeń, a kolor może być bardzo skutecznym narzędziem w przekazywaniu tego.

 • Pastele dają fantazja czuje się tatuażu.
 • Jasne kolory są odważne i wesoły.
 • Czerwienie i pomarańcze przekazać atmosferę ciepła i płomienia na ogonie.
 • Black jest proste i klasyczne.

Jeśli otrzymujesz więcej niż jedną gwiazdę, można uczynić je wszystkie różne kolory lub trzymać z jednym odcieniu. Więcej koloru można wprowadzić, bardziej przyciągające wzrok swój projekt będzie. Kolor może również przyczynić się do wskazania ruchu, jeżeli są stosowane w ogonie, szlak brokatem lub w linii ruchu.

Kształt

Czy Twoja gwiazda ma sens? Jeśli chcesz dodać dodatkowy sens spadająca gwiazda, można użyć kształt gwiazdy do reprezentowania swoich interesów.

 • Wiele organizacji wojskowych używać wersji pięcioramiennej gwiazdy na medale i insygnia.
 • Otwarte pięć gwiazda (pentagram) jest symbolem pogańskim i pojawia się również w projekty katolickich.
 • Sześcioramienna gwiazda, utworzona z dwóch trójkątów, jest symbolem judaizmu, pojawia się w sztuce islamskiej i można dostrzec także w obrazach z innych religii, w tym buddyzmu i hinduizmu.

Upewnij się, czy projekt w spadająca gwiazda nienaruszonym. Zmień tylko kształt gwiazdy, ale zawierają elementy ruchu i koloru, aby ustawić go.

Styl

Masywne gwiazdy są bardziej przyciągające wzrok niż rysunków, ale wiele gwiazdki ruchomych całej jednej dziedzinie może wyglądać lepiej zrobić w lżejszej strony. Zastanów się, jak wybitny chcesz tatuaż będzie i niech stylu postępować w sposób naturalny.

Umieszczenie

Shooting Star Tatuaże

Shooting Stars działają najlepiej, gdy mogą rozciągać się na trochę, aby przekazać im drogę zarówno przychodzą i odchodzą. Z tego powodu, mają tendencję do lepszej pracy na bardziej płaskimi płaszczyznami organizmie, w tym:

 • Skrzynia
 • Górnej części pleców
 • Kostki
 • Przedramię
 • Początek stóp

To nie znaczy, trzeba ograniczyć swój tatuaż z jednym z tych obszarów, po prostu pamiętać, że wszędzie tam, gdzie można umieścić swoją gwiazdę, powinna mieć miejsca, aby "przenieść".

Znaczenie i legendy

Ludzie często kojarzą Shooting Stars z szczęścia i sukcesu. Aby być "spadająca gwiazda" to zrobić naprawdę dobrze na coś, bardzo szybko. Czasami jest również wyrażenie używane na to, że osoba "wypalić" przed zbyt długo. Istnieją, oczywiście, wiele innych możliwych znaczeń związanych z tym symbolem.

Znaczenie kulturowe

Shooting Stars mają szczególne znaczenie w niektórych kulturach.

 • W jednym z indiańskich legend, spadająca gwiazda symbolizuje młodą dziewczynę, z dala od rodzinnej ziemi, próbując dostać się do domu.
 • W innym Native American legendy, supergwiazda może reprezentować kojota, który wspiął się do tańca wśród gwiazd.
 • Asian legendy mówią, że te światła na niebie są węże, które mogą przynieść szczęście lub złe.

Prywatne Znaczenie

Możesz zdecydować się na tego typu tatuaż wyrazić sens, który jest osobistym do Ciebie. Przykłady ewentualnych innych znaczeń są:

 • Pamięć o chwilę czasu w swoim życiu, który miał ogromny wpływ w rodzaju przyjaźni, związku lub nawet ukończenia szkoły lub pracy promocji
 • Memoriam do zaginionego przyjaciela lub członka rodziny
 • Narodziny dziecka
 • Pragnienie sławy
 • Pamiętaj, aby "dotrzeć do gwiazd"
 • Dokonywanie świeży początek
 • Znakowanie znaczące zmiany w swoim życiu

Jeśli masz osobiste znaczenie, które można wnieść do tatuażu, należy umieścić go w projekcie. To może oznaczać, biorąc zdjęcia z legend otaczających spadające gwiazdy, albo tatuażu czyjeś imię na gwiazdę w projekcie.

Tak niech świeci wasze zodiaku

Bez względu na to, gdzie umieścić spadającą gwiazdę, lub jak to wygląda, upewnij się, że oddaje dokładnie to, co zamierza. Noś go z dumą i zobaczyć dokąd prowadzi.

Dog Tag Tatuaże

Dog Tag Tatuaże


Istnieje wiele popularnych tatuaże wojskowe dostępne, ale te, które służą najbardziej przydatne są tatuaże tag psa.

Historia Dog Tagi

Wojna secesyjna była pierwszą instancją identyfikacji tag pies używany do żołnierzy, jak mieli prawdziwy strach przed śmiercią i jest wymieniony jako niezidentyfikowane. Żołnierze zaczęli przypinanie karteczki do wnętrza ich ubrania, które obejmowały swoją nazwę i jednostkę. W czasie, żołnierze zaczęli robić etykiety identyfikacyjne z drewna, dziurę w górnej i używane ciąg zrobić naszyjnik.

Wojna domowa była sukcesem komercyjnym dla firm, które zauważyłem żołnierzy z markerami identyfikacji. Postanowili wykorzystać na nim i zaczął tworzyć "Żołnierza" szpilki, które mogą być zakupione za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej. Inne firmy rozpoczęła sprzedaż grawerowane identyfikatory srebra lub złota przed walk.

W 1899 roku, oficjalnie zyskał pies tag poparcia w drodze Chaplin Charles C. Pierce, który chciał je w zestawach polowych. Nieśmiertelnik stało się obowiązkowe w 1913 roku, z każdego żołnierza na sobie płyt aluminiowych wokół szyi od 1917 roku nie było aż do II wojny światowej, który widzieliśmy okrągłą tarczę zmienił się kształt podłużny noszone dzisiaj.

Dog Tags w kulturze popularnej

Wojskowy nieśmiertelnik, chociaż więcej niż zwykłą biżuterię, szybko staje się modny. Wiele z raperów do profesjonalnych wrestlerów takich jak John Cena z WWE są ich noszenia. Podobnie jak firmy w czasie wojny domowej widział możliwości handlowych, tendencja prowadzi dzisiaj.

Pomysły na Dog Tag Tatuaże

Pies tatuaże tag bardzo specjalne znaczenie do nich dołączone z pamięci do praktyczności, ułatwiających umysłu dla użytkownika i ich rodzin.

Pamięć i Pamięci

Pamięć i pamiątkowe tatuaże tag pies posiadać szczególne znaczenie dla użytkownika. Te rodzaje nieśmiertelniki mogą być noszone przez osoby, ale są o głównie przez personel wojskowy lub rodziną i przyjaciółmi, którzy stracili kogoś. Te tatuaże służyć jako sposób do zapamiętania poległych przyjaciół i towarzyszy. Pies projekty często są stylizowane tag w osobisty sposób, że albo coś znaczy dla użytkownika lub dla zmarłych.

Istnieje kilka wzorów w stylu, które wyróżniają się:

 • Para modląc ręce ściskając zestaw pies tagi podobnie jak katolicki trzymać różaniec
 • Łańcuch owinięta drutem kolczastym z cierni
 • Para etykietowych psów pojawia się, jak gdyby leży na powierzchni

Dog tagi same mogą zawierać nazwę upadłej przyjaciela, daty urodzenia oraz datę ich śmierci. Czasami zawierają inicjały, zdjęcia lub "USA" na nich. Mogą też pozostać puste jako sposób zapamiętać wszystkich poległych żołnierzy.


Dog Tag Tatuaże
Drut kolczasty na znaczniki

Dog Tag Tatuaże
Praying Hands

Dog Tag Tatuaże
Róże i tagi

Dog Tag Tatuaże
Dog Tags Draped na krzyżu

Identyfikacja

Tatuaże Tag może być również stosowany jako środek identyfikacji, podobnie jak żołnierze w czasie wojny domowej przypięte ich identyfikację na ich odzieży. W wojnie, jest wysoki wskaźnik wypadków i nowoczesnej wojny prawdopodobieństwo wraca całość jest dużo niższy niż w 1800 roku. Pies tats tag, znany również jako "mięso" tagów, są używane przez żołnierzy jako sposób na zapewnienie, że mam nadzieję, że nie pójdzie w przypadku niezidentyfikowane najgorsze dzieje. To daje im spokój, wiedząc, ich rodziny nie będą musieli się zastanawiać, czy żyją, czy nie.

Umieszczenie tych tatuaży jest różna dla każdego żołnierza, ale wiele będzie wybrać obszar, który jest bardziej prawdopodobne, aby pozostać w stanie nienaruszonym. Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest umieszczenie łańcuch wokół szyi nieśmiertelnik spoczywa na piersi. Inne możliwe miejsca znajdują się na górnej części nogi, wokół przegubu i mięśni łydki.

Dla wielu żołnierzy, stylizacja z "mięsa tagu" mogą zostać zapisane, kiedy wrócę do domu i się od niebezpieczeństwa. Otrzymujesz zbyt dużo prace przeprowadzone przy nich może zabrać z ich przeznaczeniem i może przejść niezauważona jako środek identyfikacji. Dla tych, którzy chcą bardziej stylowy wygląd, wielu żołnierzy modyfikacji łańcucha tak, że jest wykonany z drutu kolczastego lub cierni, a często zdobią łańcuch z gałązek róż.

Bible Verse Tatuaż

Bible Verse Tatuaż


Pierwsze Werset tatuaż pozwala przekazać swoją wiarę innym, a także służyć jako przypomnienie dla Ciebie.

Tatuaż stazu

Tatuaż może potencjalnie być z tobą na zawsze, więc umieszczanie staje się bardzo ważne. Wiele osób zamierza ich Werset tatuaż ma być wyświetlany. Jeśli to ty, to albo poza biceps, ramię lub przedramionach może być idealnym miejscem. Należy pamiętać, że wielkość tatuażu, jak i styl, wchodzi w grę przy podejmowaniu decyzji rozmieszczenia. Jeśli tylko się tekst, to może bransoletki na nogę lub rękę tatuaż jest droga.

Parafrazując Wiadomości

Wiele wspaniałych fragmentów w Biblii służą do nas nauczyć, jak prowadzić nasze życie w pełni, ale wiele wersetów, są bardzo długie. Długość niektórych wersetów utrudniają ich wykorzystanie jak tatuaże. Można sparafrazować werset można pielęgnować, aby uzyskać prawo do mięsa wiadomości. Rzymian 12: 17-21 jest jednym z takich wersetów, które można sparafrazować:

Powrót złem za złe nikomu. Podaj drobne rzeczy w oczach wszystkich ludzi. Jeśli to możliwe, o ile to od was zależy, być spokojni o wszystkich ludzi. Nie pomści się, umiłowani, ale uzyskując miejsce do gniewu; bo jest napisane: "Mnie pomsta, Ja odpłacę, mówi Pan." Ale "jeśli twój wróg jest głodny, nakarm go, jeśli jest spragniony, daj mu coś do picia;. Przez ten sposób będziesz sterty węgle ogniste na jego głowę" Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło utrzymać podboju z dobra.

Ten wiersz jest bardzo długa i nie zajmują dużo miejsca na ciele, ale jest wiele dobra w tym wersecie. Jednym z możliwych przeformułowania mogą być:

 • "Czyń innym, jak chcesz im zrobić wam."

Choć krótszy niż rzeczywisty wersecie można dodatkowo skrócić go do:

 • "Pamiętaj o złotej zasady."

Jest to o wiele łatwiejsze wers za tatuaż. Możesz również skorzystać Ci psalm i werset rozróżnienie liczbową wewnątrz kawałek pochodni. Umieszczenie Rzymian 12: 17-21 środku krzyża może mieć takie samo znaczenie jak w wersecie w całości.

Tatuaż Werset

Wybierając tatuaż, zawsze brać pod uwagę to, co wers ciebie znaczy. Czy ma głębokie duchowe znaczenie dla Ciebie, lub jest werset w odniesieniu do kogoś innego? Czy Twój tatuaż będzie pomnik utraconej miłości; czy jesteś w potrzebie Przypominamy, że zemsta i odwet nie są dobre pomysły? Bez względu na powód jest werset Biblii, które można dopasować niemal do każdego nastroju czy sztuka.

Istnieją zasadniczo trzy rodzaje Werset tatuaże można uzyskać:

 1. Pełna wers
 2. Listing psalm i przejście jak Jana 3:16 lub 7:78 Mathew
 3. Pełna werset psalmu i / przejście z dodatkiem dzieła sztuki, aby przekazać znaczenie.

Miłość

Czy kochasz bliźniego swego, przyjaciół, dzieci, współmałżonka lub po prostu chcesz, aby przekazać swoją miłość do Boga i Chrystusa, to nie jest chyba werset Biblii idealny dla Ciebie. Miłość oznacza różne rzeczy dla wielu ludzi, więc dodać flary do tuszu ma mnóstwo możliwości. Róże są oczywiste dla pochodni tatuaż, ponieważ są one często stosowane do tych, których kochasz, tak jak serca są popularne.


Bible Verse Tatuaż
Miłość Verse 1

Bible Verse Tatuaż
Miłość Verse 2

Bible Verse Tatuaż
Miłość Verse 3
| -

Bible Verse Tatuaż
Miłość Verse 4

Bible Verse Tatuaż
Miłość Wiersz 5

Bible Verse Tatuaż
Miłość Wiersz 6

Wiara

Biblia jest tam dla nas w czasach radości, smutku i stresu. Liczymy na to, aby pomóc nam przez tych czasów, kiedy patrzymy w niebo i zastanawiam się, czy Bóg czuwa nad nami. Istnieje tatuaże możemy uzyskać wersety biblijne, które są o wierze, które mogą pomóc nam pamiętać tylko, czym jest wiara i przypominają nam, że nie jesteśmy sami.


Bible Verse Tatuaż
Wiara Verse 1

Bible Verse Tatuaż
Wiara Verse 2

Bible Verse Tatuaż
Wiara Verse 3
| -

Bible Verse Tatuaż
Wiara Verse 4

Bible Verse Tatuaż
Wiara Verse 5

Bible Verse Tatuaż
Wiara Werset 6

Zemsta i Vengeance

Zemsta jest naturalnym instynktem człowieka, ale nigdy nie jest właściwa droga, Biblia ma wiele opowieści i wiersze oparte na ten temat. Tatuaże tego rodzaju mogą służyć jako przypomnienie, że bez względu na to, jak źle cię traktuje kogoś, możesz być lepiej i pokazać im miłość zamiast samej złośliwości.


Bible Verse Tatuaż
Zemsta Verse 1

Bible Verse Tatuaż
Zemsta Verse 2

Bible Verse Tatuaż
Zemsta Verse 3
| -

Bible Verse Tatuaż
Zemsta Verse 4

Bible Verse Tatuaż
Zemsta Verse 5

Bible Verse Tatuaż
Zemsta Werset 6

Halloween Tatuaże

Halloween Tatuaże


Tatuaże i święto przeraża i słodycze idą w parze, a tatuaż Halloween nie jest rzadkością występowania. Co dokładnie określa tatuaż Halloween? Duchy, czarownice i gobliny, oh my!

Źródła Rozrywka dla Halloween Tatuaże

Horror tematycznych programów telewizyjnych i straszne filmy zawsze były w stanie tworzyć obrazy, które sprawiają doskonałe strach kandydatów na tatuaże Halloween. Poniższe przykłady dokonać wielkich tatuaże Halloween:

Halloween: klasyczny horror gościnnie Michael Myers może uzyskać wiele pomysłów tatuaż noży rzeźniczych, takich jak dynie, rozbitych i maski klauna, z jakimś kreatywności, nie ma braku wyobraźni.

Piątek 13: Jason Vorhees może wrócić ponownie i ponownie jako tatuaż Halloween. Obóz maska ​​hokeja lub Crystal Lake Znak może być ponure przypomnienia.

Phantasm: Tall Man jest przerażający obraz. Piłka z kolcami potem przyszedł do głowy może powodować wiele koszmarów, należy wybrać, aby wybrać ten trwały obraz.

Hellraiser: cenobites, pudełka puzzle i Pinhead może sprawić, które pokazują swoją miłość do horrorów, jak Halloween bardzo przerażające obrazy na ciele.

George Romero: George jest enigmatyczna ekspres kilku z najlepszych horrorów w historii! Wszystko to tworzenie obrazów graficznych i przerażające, które sprawiają doskonałe tatuaże Halloween! Noc żywych trupów, Święto Zmarłych, Dawn of the Dead, Land of the Dead, a ostatnio, Diary of the Dead. Twarz może sam George Romero również zrobić wielki tatuaż.

Istnieje wiele zasobów, których można użyć, aby wymyślić kilka świetnych pomysłów dla swoich tatuaży Halloween. Istnieją dosłownie setki filmów, w których można czerpać inspiracje.

Halloween Obrazy tworzy doskonałe Tatuaże

Sezon Halloween to taki, który oddaje wiele uczuć i emocji. Może to uroczo straszyć, może traktować Cię z torby cukierków, a to może zdumiewać się z jego historią. Zadaj sobie pytanie, co oznacza dla Ciebie Halloween. Jakie zdjęcia z tej cudownej pory roku można sobie wyobrazić, że będzie reprezentował swoją miłość w tym sezonie na tyle, aby mieć własne szczególne miejsce na swoim ciele?

Jedna myśl, że tatuaże Halloween powinno być przerażające, ale to po prostu nie jest to przypadek. Są tacy, którzy uważają Halloween za święto religijne, czas zmiany, czas wzrostu. Dla nich właściwe tatuaż Halloween może obejmować łodygi kukurydzy i dyni, pełni księżyca z chmury, a nawet pentagram z wieńcem wokół punktu zerowego.

Straszny lub przerażające obrazy mogą również reprezentować co Halloween ciebie znaczy. Zombie są związane z Halloween i jako takie wspaniałe zdjęcia tatuaż. Ideą zombie może pójść dalej niż tylko graficzne przedstawienie jednego. Dobry artysta może zwrócić zgrywanie ciała z najważniejszych i kolor, aby dać wygląd zgnilizny. Dodaj szwów na konstrukcję i może być Frankenstein związane. Jak zombie, wampiry są często wykorzystywane jako pasza dla tatuaże, zwłaszcza ugryźć znaki na szyi z kilkoma kroplami krwi pochodzących z ran. Naprawdę makabryczne tatuaże mogą być rozdarta Halloween, aby odsłonić ciało tłuszczu, mięśni, kości, oparzenia lub cięcia. Demon skrzydła i ciemne skrzydła anioła są również dość popularne, jak również.

Jeśli tatuaże Halloween są tym, czego po zachęcamy do zapoznania się z dwóch miejsc poniżej kilka pomysłów, jak również do pobrania kompozycji, które można przedstawiać tatuaż artysty:

Tatuaż Johnny: świetna strona internetowa, która sprzedaje setki wzorów tatuaż. Możesz kupić grafikę wektorową, pobrać, a następnie wydrukować go dać artyście.

Halloween Tatuaż Galeria: Seria obrazów tatuaż specjalnie przeznaczone dla Halloween. Niektóre ładne grafika i świetne pomysły na własny tuszu.

Dzieci i Tatuaże

Trick or treat jest popularnym tematem w tym roku w Halloween i są chwile, kiedy po prostu nie masz ochoty rozdawać cukierki. Diety dla dzieci, takie jak są w tych dniach, może być lepiej, coraz jabłek i kaczki roślinne. Wszyscy wiemy, jak dzieci reagują na otrzymywanie zdrowe przekąski w ich dynie z tworzywa sztucznego zamiast cukierków, więc dlaczego nie dać im coś innego niż zabawa kije żarowych? Tatuaże zmywalne Halloween to wspaniały przysmak dla młodzieży. Te tatuaże są całkowicie nietoksyczne i ołowiu. Są zabawne i są w wielu stylach. Są także bardzo tanie, niedrogą alternatywą dla torebek i worków z cukierków. Istnieje kilka dobrych stron w Internecie, gdzie można kupić tymczasowe tatuaże:

Tymczasowe tatuaże: strona, która ma wiele kategorii tymczasowych tatuaży.

Wieku Nowość: świetna strona, która oferuje tymczasowe tatuaże na Halloween, a także zabawki bibelot ten mógłby się wielkie rzeczy traktować.

Gitara Tatuaże

Gitara Tatuaże


Tatuaże gitarowe są dobrze kochany przez skały i rolek i może trochę mniej przez miłośników muzyki country. Zobacz, jaki rodzaj projektów są popularne w tym gatunku, a nawet dowiedzieć się o tatuaże na gitarze!

O Guitar Tatuaże

Dla Ciebie

Jeśli kochasz muzykę i tatuaże, to prawdopodobnie co najmniej rozważane coraz gitarze tat, jeśli nie masz. W rzeczywistości, istnieje wiele muzyków pokryte farbą ciała, a są pewne klasyczne wzory gitarowe wśród nich. Możesz wybrać swój ulubiony, czy to norma akustyczna, model elektryczny, niezwykle popularny bas lub mniejszym widać gitara podwójne szyi.

Znaczenia

Większość tatuaże posiadać jakieś znaczenie dla osób, które je noszą, i tatuaże gitarowe nie są wyjątkiem. Dla niektórych osób, te projekty są o miłości do muzyki, zarówno melodie i teksty. Do innych ludzi, gitara tat jest symbolem buntu lub odrzucenie norm społecznych. Jeszcze inni patrzeć na tats gitarowych, jak symbole wolności i życia mieszkał na otwartej drodze.

Styl gitary i towarzyszącego grafika robi wiele, aby przekazać te indywidualne znaczenie. Na przykład, gitara akustyczna otoczona kwiatami ma lżejszą uczucie, które jest bardziej zbliżona Willie Nelson z jego W dniach drodze znowu. Z drugiej strony, latające V gitara elektryczna odtwarzanych przez szkieletu za pomocą węża do paska jest zdecydowanie się na spacer na ciemniejszej stronie życia.

Tatuaże na gitarę

Wierzcie lub nie, ty i twoja gitara oba mają tatuaże. Nie, nie mówimy tu o wszelkiego rodzaju grawerowania lub tłoczenia, które mogą zrujnować wykończenie gitary i mieć wpływ na jego dźwięk. Te tatuaże gitarowe są rzeczywiście trzymają naklejek, które mogą być dodawane i usuwane z instrumentu kiedy tylko chcesz. Projekty różnią się w motywy kwiatowe do ognia, a nawet popularnych plemiennych wzorów.

Ceny wahają się od jednego kupca do następnego, ale te naklejki tatuaż są zwykle sprzedawane w koordynowaniu zestawów. Można je znaleźć na stronie internetowej, choć lokalny sklep muzyczny może nosić je również.

 • GuitarTattoos.com: Ten serwis prowadzi projekty Slikz ™ licencjonowane do użytku z Tattoo Johnny.

Aranżacje

Elektryczne lub akustyczne?

Tak, jesteś gitara elektryczna rodzaju osoby, rodzaj nerwowy i niespokojny? Może jesteś bardziej z osobowości akustycznej, rodzaj beztroski z "bierz zycie jakim jest" postawę. Musisz zdecydować, ten pierwszy, aby uzyskać jasny obraz tego typu tatuaż chcesz.

Płomienie

To może wydawać się banalne, ponieważ można zobaczyć tak wiele z nich, ale gitary elektryczne i płomienie prostu wydają się iść w parze. Może ma to coś wspólnego z tych "gorących" zagrywek ustanowionych przez m.in. Eddie Van Halen czy Eric Clapton. Możesz płomienie do wykończenia gitary lub nie płomienie płonące wokół niego. Jeśli lubisz tat szkielet opisano wcześniej, może nawet chce dodać małe płomienie wokół gdzie jego opuszki palców spełniać sznurki.

Nuty

Korzystanie nuty, środki i / lub słowa z jednego z ulubionych utworów naprawdę może dodać smaku do podstawowego projektu gitary. Rodzaj muzyki wybrać naturalnie nadaje się do jednej lub instrumentu akustycznego elektrycznego. Na przykład, riff otwarcie na Jimiego Hendrixa "Purple Haze jest lepiej przystosowane do gitary elektrycznej, a piosenki takie jak The Beatles ukryć swoją miłość pasuje delikatniejszą vibe akustycznego. Mówiąc o The Beatles, co kilka tekstów z rewolucji sparowanych z Johna Lennona klasycznej Rickenbacker?

Róże

Gitara Tatuaże

Dodawanie róże i inne kwiatowe akcenty do każdego typu gitary tat nadaje projektowanie bardziej kobiecy dotyk. To nie znaczy, to sprawia, że ​​tat miekkie. Wręcz przeciwnie, kilka kolczastych róż, na których oparta na elektrycznej gitarze wyłącznik jest zdecydowanie rocker terytorium laska.

Kowboje

Ten projekt nie może być pierwszym, który skacze do głowy, ale myślę o tym przez chwilę. Wyobraź kilka kowbojów siedzących wokół ogniska w nocy, bicie wraz z utworów takich jak Red River Valley, a Ona będzie Comin 'Around the Mountain. Gitary go dobrze z wszystkich rodzajów kowboj tatuaż tematów, w tym rogi kierowania, przerzynania Broncos i szerokich oprawkach kapelusze. Ten rodzaj tatuażu na pewno bardziej zgodne z gitara akustyczna.

Plemienny

Na coś zupełnie innego, spróbuj dodać plemiennych smaku do swojego projektu. Możesz dostać plemienną świadczenia gitara elektryczna z dowolnego artysty tatuażu zorientowanych w tym gatunku, lub możesz zakotwiczyć centrum plemiennego zespołu ostrym patrząc na gitarze elektrycznej.

Więcej Guitar Tatuaże Inspiracja

Powyższe przykłady to tylko projekt kilka z wielu. Jeśli wciąż szukasz inspiracji na oryginalny design, sprawdź Tattoo Johnny. Ta strona internetowa ma sporo stron o wartości projektów gitarowych, a jeśli zdarzy ci się zobaczyć coś naprawdę lubisz, możesz zamówić i pobrać tymczasowy tat dać mu jazdę próbną. Możesz zdecydować podoba Ci się projekt po prostu tak jest, ale byłoby jeszcze lepiej, aby zgłosić się do lokalnego sklepu i niech artysta dostosować projekt dla Ciebie.

Możesz zobaczyć więcej tatuaży prawdziwe gitary na:

 • TattooNow.com
 • Tattoos-By-Design.com
 • AwfulTattoos.com

Daisy Tatuaże

Daisy Tatuaże


Stokrotki aby doskonałe niezgodna oświadczenie, gdy się do projektowania tatuażu. Obraz stokrotka od dawna uważa się za symbol niewinności i czystości - nie to, czego można oczekiwać od użytkownika tatuaż.

Daisy Symbolika

Stokrotki mają długą i zaangażowanym historii jako symbol niewinności, czystości, spokoju i religii. Te proste dzikie kwiaty biorą swoją nazwę od opisu, "Dni Eye", ponieważ kwiat otwiera się na wschód słońca, i zamyka swoje płatki o zachodzie słońca.

To powszechne i proste kwiat najpierw wyznaczony jako symbol niemowlęcia Jezusa Chrystusa. Uważano, że takie powszechne kwiat był lepszym symbolem niewinności niemowlęcia niż bardziej popularne i egzotycznych lilii.

Kwiat zyskał również znaczenie niewinności podczas średniowiecza, kiedy kwiaty były uważane znaczyć kilka znaczeń. Dziewice, którzy przeprowadzili stokrotka bukiety były uważane za najbardziej czyste.

Kwiat później ukształtowała jako symbol pokoju w trakcie 1960 roku, a zaczęła zdobywać popularność jako obraz tatuażu. Prosty obraz stokrotka tatuaż był noszony przez dzieci kwiatów wszędzie, aby wyświetlić ich własne dzieciństwo i niewinność, miłość pokoju.

Projektowanie witryny Daisy Tattoo

Podczas stokrotka może być proste, kwiat, tatuaż nie musi być gładkie lub proste, chyba że chcesz go mieć.

Kolor

Wiele stokrotki dzikich winorośli są białe, ale przychodzi stokrotka Gerbera wielu żywych kolorach. Odważne czerwienie, pomarańcze, żółcie, róże, a nawet fioletowe stokrotki Gerbera się idealnym miejscem na bujną, pełną kolorów tatuażu. Rozważ jedną kwitną od barku, część pleców lub gdziekolwiek można dać mu przestrzeń potrzebną do rozprzestrzeniania swoich płatków szeroki.

Delikatne Vines

Twist małe, delikatne i proste stokrotki na kwiat winorośli tatuaż otaczającym kostkę, rozciąga się nad pieszo lub podaje się w biceps. Splatają się ze sobą, a wiele winorośli stadnina im prostych stokrotki za bardzo kobiecą i skomplikowanych projektu tatuażu.

Symbol Wiary

Jeśli zdecydujesz się pokazać swoją wiarę z tatuażem Religijnej, należy rozważyć dodanie stokrotka na scenę. Sznurek stokrotka winorośli wokół krzyża lub po prostu nosić proste daisy obok serca jako prywatny symbol wiary.

Czystości i niewinności

Weź pierwotne znaczenie stokrotka i średniowieczną tradycję dawania niewinnej dziewczynie bukiet kwiatów i przekształcić go w tatuaż, który przedstawia się swoją niewinność i czystość. Umów się na kwitnący bukiet stokrotek lub grupowanie na plecach, bicepsa lub łydki.

Szczęśliwy Daisy

Pokaż swój słoneczny osobowość z happy stokrotka tatuaż. Tworzenie prostych, stylu cartoon stokrotka i dać słonecznym zakładowi uśmiechniętej twarzy. Umieść ten tatuaż, gdzie ty i tych wokół ciebie mogą go oglądać łatwo i wywołać uśmiech na dzień.

Tribal Stokrotki

Stwórz unikalny projekt tatuażu, który łączy się z krawędzią plemiennych tatuaż z prostego niewinności stokrotka. Zacznij od prostego, czarny tribal zespołu i miejsce jednego lub rozpraszania stokrotki do negatywnej przestrzeni. Pojawi jasny stokrotka przeciw czarnym pracy, co bardzo zauważalne i ciekawy tatuaż.

Gdzie można znaleźć wzory Daisy tatuaże

Chociaż zawsze można wyciągnąć własne lub poprosić artysty tatuażu wyciągnąć go dla ciebie, istnieje wiele środków dostępnych na znalezienie wzorów stokrotka tatuaże:

 • Tatuaże dla kobiet przez kobiety
 • Darmowe Tattoo Designs
 • Tatuaż Johnny
 • Tatuaże i Sztuki

Niech reprezentować

Czy są pełne barw i życia i wznieść się na słońcu, lub chcesz sposób, aby pokazać swoje kobiece i niewinne strony, stokrotki to doskonały sposób na wyrażenie siebie w tatuażu. Znajdź swój idealny projekt już dziś.