grsail.com

tatuaz zodiak waga

Waga Sun Zaloguj się Głębokość

Waga Sun Zaloguj się Głębokość

Wszystkie znaki zodiaku są skomplikowane, ale chyba żaden z nich są bardziej kłopotliwe niż Libra. Pojawiając się przyjazny i polubownego, ale z kręgosłupa warownego w stali, waga przegrody nawet najbardziej analityczna znaków. Dlaczego to takie skomplikowane Libra znak, i czy jest jakiś sposób, żeby naprawdę zrozumieć, znak? Rzeczywiście, przez studiowanie Libra słońca znak w głębi, można lepiej nauczyć się, czego się spodziewać od siódmego znaku zodiaku.

Waga grubość

Najlepszym sposobem, aby zrozumieć, Waga, lub dowolny znak słońca o to chodzi, jest całościowe podejście do znaku. Pierwszym krokiem w zrozumieniu Waga pochodzi z badań mit Wenus.

Mit Wenus

Wenus jest Roman nazwa, Afrodyta to nazwa grecka, ale bez względu na to, co do niej zadzwonić, władca Libra silnie wpływa ten znak. Centralny do mitu jest fakt, że Wenus rodzi się z genitaliami Urana. Po Uran został wykastrowany, jego genitalia zostały wrzucone do morza. Od tego piana powstała Afrodyta / Wenus, jeden z najpiękniejszych boginie kiedykolwiek powstanie.

Praktyczne zastosowanie

Mit ten pomaga wyjaśnić, dlaczego są tak analityczna Librans; żaden rzeczywisty akt seksualny spowodowane znak urodzić. Innymi słowy, ten znak powietrza jest bardziej związane z inteligencją niż jest z praktycznych szczegółów intymności.

Dodatkowo, władca Libra ma matkę lub ojca, tak dosłownie, Wenus tylko przybywa. Ponieważ jest ona rodzi Urana, najbardziej despotyczny i intelektualisty wszystkich planet, Waga często następuje własne zasady i ustawia własny kurs. To często jest szokiem, ponieważ ten znak jest zazwyczaj tak pozornie ulegli w jej wyglądzie.

Wreszcie, należy pamiętać, że Wenus / waga nie ma kobiet w jej wczesnym okresie życia. Zamiast tego, jest boginią sobie równych, i jeden, który nigdy nie miał do czynienia z innymi kobietami (w tym przypadku matki). W prawdziwym życiu, te wczesne nasiona często pokazują się jako zazdrości wobec innych kobiet (lub mężczyzn), w szczególności tych, które są bardziej atrakcyjne niż natywna sama.

Podczas gdy zazdrość jest bardzo drobna emocje, trwa to zazwyczaj waga trochę czasu i dojrzałości, aby zrozumieć, że to jest coś, że on lub ona musi przejść obok.

Związek z Marsa

Mars jest mityczny kochanka Wenus, i bez względu na to, co waga wydaje się zrobić, że nie może pomóc, ale zakochać się w kolegów, że mają silną obecność Baran na wykresie. Atrakcją, że waga czuje do Barana, i odwrotnie, jest wyczuwalny, ale to nie ma do łatwego, romantycznej uliczce. W rzeczywistości, z dala od niego.

Praktyczne zastosowanie

Waga ma reputację kapryśny w miłości, i szczerze mówiąc, to prawda. Bez względu na to, który jest dołączony do Libra, że ​​nie może pomóc, ale szukać jej mitycznego kochanka Mars. Tendencja ta pomaga wyjaśnić, dlaczego waga często pozostawia mnóstwo złamanych serc w jej wyniku, a także pomaga wyjaśnić, dlaczego waga opuszczę cię w mgnieniu oka, nawet jeśli myśli wszystko szło tak dobrze.

Siódmy Dom

Waga ma władzę nad siódmym domu kołem Zodiak. W astrologii, znaki koła przedstawia ewolucję człowieka; Baran to potrzebuje dziecka, w przypadku raka, pragnienie stabilnym domu, itp

Libra rządzi część wykresu, gdzie ludzkość zaczyna szukać partnera; Jung "inne". Dom Libra rządzi poważnych zobowiązań, w tym małżeństwo, wszystkich umów prawnych i stanowi sposób indywidualny zbliża zobowiązań. W niektórych przypadkach, siódmy dom reprezentuje swoją partnerkę, ale inne czynniki, takie jak umieszczenie Mars, a także umieszczania Wenus pomoże określić cechy partnera.

Praktyczne zastosowanie

Obszar relacji jest, gdzie waga nie tylko świeci, ale ma najwięcej się nauczyć. To za pośrednictwem partnerów i partnerstwa, które młody waga w końcu zaczyna rozumieć, kim ona naprawdę jest, jak to jest, gdy waga w końcu stać się zrównoważone. Partnerem Libra ma tendencję, aby służyć jako lustro, jeden, który jasno świeci mocne i cnoty Libra, a także swoje wady.

Po pierwsze, znak jest dość przylegający, chcąc Mars mityczny skierować wszystkie decyzje (to prawda, czy rodzimy jest kobieta lub mężczyzna). Jednak w miarę upływu czasu, ciekawe zjawisko powstaje przez Libra jak ona kładzie się na jednym końcu skali, a partnerem po drugiej.

Proces ten ma kluczowe znaczenie, ponieważ będzie ona Libra powoli zaczynają równowagi wagi aż partnerstwo jest uczciwy i sprawiedliwy; doskonale wyważone. Jak można się spodziewać, proces ten jest często unwelcomed jak kolega zaczyna się zastanawiać, dlaczego ich słodki i uroczy partnerem stał się porywczy i kłótliwy.

Radzenie sobie z Libra

Jeśli wiesz, czy miłość Libra, wiesz mocne Ten znak jest. Jest to bardzo mądry znak, że jest chętny do partnera i proszę. Jednak w chwili, waga przejść z walnięcie, własne osobiste Brigitte Bardot zmienia się w słynny premier Margaret Thatcher (zarówno Librans) i kręgów szyjnych prędkość zmian może cię i partnerstwa motania zostawić.

Najlepszym sposobem, aby pomóc jej wagi Libra równowagi ponownie jest omówienie problemu otwarcie i szczerze. Waga to często bardzo komunikatywny i reaguje najlepiej, gdy informacje są udostępniane. Wszystko brakuje rzetelnego dyskusji doprowadzi do rozłamu w stosunkach.

Ciekawostki O Wadze

W lżejszym i bardziej zabawne notatki, zwłaszcza jeśli dopiero poznanie Libra, fakty te mogą pomóc:

 • Libra w kolorach: niebieski, różowy, lawenda, a wszelkie z pastelowych odcieniach.
 • Znak na kwiaty: Rose i hortensje
 • Prywatne dzień tygodnia: piątek, dzień rządzi Wenus

W ujęciu astrologii medycznej, Waga częściowo rządzi skórę (podobnie jak Koziorożec), nerki i dolnej części pleców. Więc wszelkie dary, które zajmują się pięknem lub łatwym do obserwacji program ćwiczeń, podobnie jak joga, są zwykle dobrze odbierane.

Dogłębnej analizy

Aby naprawdę zrozumieć Waga w jakiejkolwiek kompleksowy sposób, będziesz wiedzieć rosnące znak jednostki oraz znak księżyca. Oczywiście, reszta wykresie horoskop jest bardzo ważne, ale rośnie znak wyjaśni sposób Libra otrzymuje informacje, a także, jak się wchodzi w interakcje z innymi, gdy Księżyc pokazuje emocjonalną naturę stawiający znak. Zrozumienie tych kluczowych czynników, pomaga zrozumieć, dlaczego waga działa i reaguje, jak ona robi.

Połączenie Znaki zachodniej i chińskiej astrologii dla kompatybilności zodiaków

Połączenie Znaki zachodniej i chińskiej astrologii dla kompatybilności zodiaków


Korzystanie zgodności astrologii, który łączy znaki zodiaków zachodniej i chińskiej jest sposób mieszania dwóch kultur, dając dodatkową wgląd do wpływów kosmicznych. Dzięki zastosowaniu w połączeniu z astrologii, można uzyskać większą głębię zrozumienia tych kosmicznych sił, które pomagają kształtować swoje życie i obecne wyzwania specyficzne dla Twojego znaku.

Co łączy Astrologia?

Krótko mówiąc, w połączeniu astrologia łączy dwanaście zachodnich znaki zodiaku z dwunastu chińskich znaków zodiaku zwierzęcych i dopasowuje je do kompatybilnych oznak każdego zodiaku. Choć może wydawać się skomplikowane, Struktura obu zodiaków są oczywiście kompatybilne.

Obliczanie chińskie znaki zwierzęce Compatibility

Można obliczyć, które zwierzę najbardziej zgodne znaki są bez zapamiętania tabel lub zakresy dat urodzenia, jeśli wykonaj następujące czynności:

 • Narysować okrąg
 • Podziel krąg, jakby to było ciasto na dwanaście równych części, rysując sześć prostych przez koła.
 • Teraz przypisać dojazdu do każdej linii począwszy od północy na górze koła i swój sposób pracy do ruchu wskazówek zegara do następnego punktu wyznaczeniem i północno-wschodni.
  • N: Północ
  • NNW: Północ Wschód
  • ENE: East North East
  • E: Wschód
  • ESE: East South East
  • SSE: South East Południowa
  • S: Południe
  • SW: South West Południowa
  • WSW: West South West
  • W: West
  • WSW: West North West
  • NNW: Północna North West

Przypisywanie każdym kierunku zwierzęcia

Dalej trzeba przypisać każdy kierunek w swoim kręgu zodiaku zwierzęcego. Poniższa tabela pomoże Ci w tym kroku.

Triady w kręgu

Aby zakończyć ten proces, można teraz wyciągnąć grubsze linie, tworząc trójkąty trzech kompatybilnych znaków. Skończysz z czterech triad.

 • Zacznij od szczura i narysować linię do Dragon (ESE), a następnie do Monkey (WSW)
 • Przesuń w prawo tot he następnego zwierzęcia, Ox, i narysować linię do węża (SSE), a następnie do Rooster (W).
 • Będziesz nadal w kręgu, dopóki nie wyciągnąć cztery trójkąty.

Daje to podstawę, z której do pracy. To nie są tylko kompatybilne znaki. Wół i rat są obok siebie w kręgu i zrobić dobry mecz, ale dla celów niniejszej metody, wół nie jest częścią triady. Ponownie, jest to łatwy sposób do pracy z kombinacji trzech.

Zachodnie Znaki Zodiaku

Zachodnia astrologia dzieli również znaki w czterech setach.

 • Pożar
 • Ziemia
 • Woda
 • Powietrze
Wykres zachodniej zodiaku Elementy
ELEMENT ZNAKI
Pożar Baran, Lew, Strzelec
Ziemia Byk, Panna, Koziorożec
Powietrze Bliźnięta, Waga, Wodnik
Woda Rak, Skorpion, Ryby

Dopasowanie zachodnich znaki

Będąc połączone z jak znak może być jednym z idealnych kombinacji istnieje wiele innych kombinacji, które działają dobrze. Tak jak chińskie znaki zwierzęce mają różne stopnie zgodności, tak jak i zachodnich znaki zodiaku.

Doskonale zachodnie znaki zgodne:

ZGODNE znaków zodiaku
Znak Znaki wspierane
Baran Bliźnięta, Lew, Strzelec, Wodnik
Byk Rak, Panna, Koziorożec, Ryby
Bliźnięta Baran, Lew, Waga, Wodnik
Rak Panna, Skorpion, Ryby, Byk
Lew Waga, Strzelec, Baran, Bliźnięta
Panna Skorpion, Koziorożec, Byk, Rak
Waga Strzelec, Wodnik, Bliźnięta, Lew
Skorpion Koziorożec, Ryby, Rak, Panna
Strzelec Wodnik, Baran, Lew, Waga
Koziorożec Ryby, Byk, Panna, Skorpion
Wodnik Baran, Bliźnięta, Waga, Strzelec
Ryby Byk, Rak, Skorpion, Koziorożec

Bringing It All Together

Teraz, gdy już ustalona zachodnią zgodność znaków zodiaku i chińskiego zodiaku można przystąpić do oceny każdego. Aby sprawdzić, czy twój partner leży w tych obwodów wziąć rok urodzenia i znaleźć odpowiednie chiński zwierzę. Następnie można dodać zachodnich znaki kompatybilne. Zaletą tego rozwiązania jest to, aby dać większą głębię zrozumienia i dalszego wglądu do możliwości kompatybilnych znaków.

Zrozumienie Kombinacje Indywidualne

Połączenie Znaki zachodniej i chińskiej astrologii dla kompatybilności zodiaków

Suzanne Biały jest uznawany za pierwszą osobą, która łączy zachodnią astrologię z chińskiej astrologii. Stworzyła w sumie 144 nowych znaków astrologicznych z jej metody skojarzonej.

Aby znaleźć kombinację, weź zachodnią znak i połączyć go z odpowiednim chińskim znakiem zwierząt, który jest określony przez rok urodzenia.

Z połączonych znaków astrologicznych nie jesteś już tylko bliźnięta, ale może stać się bliźniaki / jazda lub bliźnięta / Rat. Odkrywając zachodniej chińskiej kombinacji, można sobie teraz masz jakieś wcześniej brakujące fragmenty swojej kosmicznej układanki. To samo można powiedzieć o swoich znaków zgodności.

W przeszłości można było zgodne z Baran, Lew, Waga, Strzelec i Wodnik. Stosując połączenie zachodniej chińskiej astrologii, znaki te mogą stać się połączenie dowolnych z dwunastu zwierząt chińskiego zodiaku. Jeśli masz aktualną ukochaną, można określić jego lub jej chiński znak zwierząt i oceniają swoje dwa zwierząt zgodne znaki są w połączeniu ze swoimi zachodnimi znaków zodiaku.

To robi różnicę

Zgodność astrologia połączone znaki Zachodnia chiński, może pomóc zrozumieć inne aspekty swojej relacji, które mogły pozostawały nieodkryte.

Czy Baran i Waga kompatybilne?

Czy Baran i Waga kompatybilne?

Baran i waga są kompatybilne jeśli chodzi o romans? Jedno jest pewne: jeśli bóg wojny, a bogini piękna wspólnie, fajerwerki na pewno do naśladowania!

Parowanie Barana i Wagi

Baran, pierwszy urodzony zodiaku i władcy pierwszego domu kołem Zodiak, jest jedynie zaniepokojeni "I" ("my" jest pozostawione Libra i siódmego domu). Ognista, zuchwały i odważny, tubylcy Baran spieszyć oślep przez życie, rzucając się do nowych przedsięwzięć z entuzjazmem i może-zrobić ducha są tak dobrze znany. Waga odpowiada na te cechy z obu atrakcji i strachu. Na przykład:

 • Baran, Waga widzi bohatera; rycerski rycerz, który zmiecie ją z nóg i dbać o wszystkich swoich problemów.
 • Waga to znak, kardynał i jako takie będzie w końcu zmęczy konieczności Baran prowadzenie. Stamtąd, Waga będzie denerwować i konflikt z pewnością nastąpić.

Aries "lekkomyślny stosunek odnosi się w romans, jak również. W miłości Baran lubi namiętny, dramatyczne, ekstrawaganckie, odważne i bezpośrednie. Żeby nie uważasz Baran to egoistyczne i egocentryczne (którym może być do pewnego stopnia), musisz zrozumieć, trochę o władcy baran ", Mars.

Linijka Aries "

Mars, bóg wojny, jest istotą agresji i fizycznego / energii seksualnej. Energia tego planety nadaje ducha przywództwa dla Barana. Baran wie, że gdy przychodzi czas, aby prowadzić, szczególnie w okresie burzliwych walk codziennego życia, dotyczących samego siebie z uczuciami innych, nie zawsze jest pomocne. Barany są tępe i na temat, ale zawsze są tam, aby podać pomocną dłoń.

Wręcz przeciwnie, Waga zasady sprawiedliwości i fair play i chce rozwiązań korzystnych dla wszystkich stron. Baran dosłownie szydzą i być zdumiony, gdy waga wokalizuje jej uczucia. Dodatkowo, gdy bez ogródek stwierdza jego Baran opinie, Waga będzie warować na jego brak dyplomacji i że jest nieokrzesany, zdecydowanie nie, nie w książce Libra.

Libra Linijka

Waga, z drugiej strony, jest znawcą wszystkich rzeczy pięknych i eleganckich i lubi rzeczy ładne! Venus-orzekł waga jest uosobieniem piękna, a to często prowadzi w przeciwieństwie do Marsa. Wenus nie chcą wojny w ogóle. Zamiast tego chce pokoju.

Baran mieszka w walce i na pierwszy Libra przekonają się, że odurzających. Po pewnym czasie może ona znużeni nieustannej agresji baran ". Dla Barana, może zacząć widzieć Libra lub gorzej, jak niezdecydowany, wodnisty, i że nie zrobi nic, by rozpalić żar swoich uczuć.

Baran i Waga Kompatybilność

Baran i waga są kompatybilne? Aby odpowiedzieć na to palące pytanie, należy zwrócić się do ich horoskopy zgodności.

Zgodność Horoskop: Plusy

Podobnie jak w większości przeciwnych znaków zodiaku, Baran i Waga przyciągnąć. Oto dlaczego:

 • Wypełnić mnie: Jednym z największych powodów niemal natychmiastowy atrakcją tych dwóch czuć to, że każdy z nich posiadać co inne braki. Baran znajduje się w urokliwej wyjaśnień Libra z dlaczego ludzie powinni wziąć pod uwagę uczucia innych, a waga uczy znaczenie niezależności.
 • Archetypy: Można to nazwać kosmicznych lub mityczne ale kiedy pewne archetypy spotkać, coś magiczne dzieje. Tutaj jest bogiem wojny, a bogini piękna. Te dwa, głównie dlatego, że są tak naprawdę do ich archetypów, szybko zakochał się i spożywane przez siebie.
 • Zabawa: Innym powodem, baran i waga są kompatybilne jest czysta zabawa te dwa są razem! Baran to śmiałe i odważne, zawsze gotowy do podniecenia. Waga jest doskonałym uzupełnieniem i publiczność wybryki baran ".

Minusy

Czy Baran i Waga kompatybilne?

Jak każdy partnerstwa, nie są zobowiązane do potencjalnych pułapek do parowania.

 • Zbyt wiele różnic: Waga nie lubi gdy ludzie są zuchwały i tępe, i niestety Baran jest zarówno! Chociaż waga preferuje rzeczy można powiedzieć delikatnie, Baran wycina do pościgu i mówi ich bezpośrednio. Waga może znaleźć atrakcyjny na początku, ale po rannych jeden raz za dużo, może ona zdecydować, że lepiej jest odejść.
 • Co o mnie: Baran chce wszystkim skupienie się na Barana. Waga chce skupić się na "nas". Może to spowodować poważny problem, ponieważ do Barana, "nas" naprawdę znaczy "mnie".
 • Flirt: Nie jest tajemnicą, że oba te znaki, takie jak uwagi od płci przeciwnej, a jednocześnie każdy z nich uważają, że zasługuje na to uwagę, że po prostu nie może znieść, aby zobaczyć ich partner otrzymania. Libras także miłość, aby ich partnerzy zazdrosny, a baran, z tym ognistym temperamentem, może znaleźć się w rękoczyny od czasu do czasu z tego powodu.

Jak to działa

W celu dokonania tej pracy parowania, oba znaki muszą wybaczyć sobie nawzajem trochę niesprawiedliwości, że mogą napotkać, a oni Trzeba także budować zaufanie. Stąd każdy z jej wymaga aby inne mieć reflektor od czasu do czasu. Wreszcie, zarówno Baran i waga powinny być bezpośrednie w komunikacji i mówić o sobie w uczuciach, pracując przez nieuniknionych różnic, które powstaną. Dwaj z was może to działać, jeśli nie spróbujesz.

Waga Szkolenia 101

Waga Szkolenia 101
To jest wyłącznie do celów edukacyjnych i przyjmuje ogólnie zdrowe osoby. Należy skontaktować się z lekarzem przed uczestnictwem w jakiejkolwiek schematu treningu.

"Jestem po prostu się w siłowni (po raz pierwszy, lub w ciągu roku od daty), gdzie mam zacząć?"

Cóż, dla większości noobs pełne rutyny ciała masy 3-4x z umiarkowanym w tygodniu. Pozwoli to, aby doskonalić formularz i dowiedz się wszystkie ruchy. Ogólnie pełnym treningu ciała powinna zawierać:
• Quad / glute Ruch push
• Szynka Pull Ćwiczenie
• Poziome Prasa (Górna)
• Poziome Pull (Górna)
• Pionowa Pull (Górna)
• Pionowa Prasa (Górna)
• Ruchy brzucha / przedramienia / cieląt
(Niektóre ruchy mają więcej możliwości niż inne, należy spojrzeć na projektowaniu programu z tych podstaw)

Te ruchy złożone można zrobić z 3x10x70% (70% swojego 1RM), jeśli większość można squat znaczy 10lbs dla jednego przedstawiciela, wtedy trzeba będzie robić 7 funtów za 10reps. Jeśli nie wiesz, to możesz po prostu rozgrzać niewielką wagą, powoli zwiększać ciężar, aż poczujesz się zmęczony na 10. rep. Chcesz być w stanie wykonać każdy zestaw bez zbytniego wysiłku. Można tego dokonać na M, W, F lub M, T, Th, harmonogram sob lub dopasować do siebie. Najważniejsze jest, aby nie skakać w prawo w intensywnym rutyny i stać się brak motywacji i / lub nawet zranić.

Dieta jest KEY

Jeśli jesz jak gówno, Twoje wyniki będą tragiczne. Proste. Powinieneś być na 5-8 posiłek dziennie (co 2-3 godziny) plan, obejmujący pełną chudego białka i warzyw w każdym karmieniu. To może wydawać się nieracjonalne do jedzenia to wiele razy dziennie, ale twoje ciało będzie dostosowanie i wkrótce będziesz głodny w tych czasach. Teraz to nie znaczy jeść tak, jak jeść trzy razy dziennie, to jest po prostu niemożliwe. Twoje porcje będą mniejsze.

Jedząc jabłko lub banana nie liczy jako posiłek albo. Nie można zyskać lub stracić na wadze, nie jeść, a dieta jest co najmniej 75% swojego sukcesu lub porażki. Możesz mieć to, co jest znane jako "Cheat Meal" raz lub dwa razy (max) na tydzień. To pomaga mylić ciała i zapobiec adaptacji, oraz pomaga utrzymać jesz zdrowe. Podobnie jak ekspert dr John Berardi żywienia dr. mówi: "Różnica między 90% i 100% przyczepności przynależności do programu żywienia jest znikoma." Zobacz Nutrtional Przyklejony

"Ile powtórzeń / zestawy?"

To jest kwestia, .. Jeśli chcesz rozmiar należy udać się z więcej całkowitej wielkości, co oznacza więcej zestawów ze swoimi powtórzeń około 12/06. Uważa się także, że częstotliwość może być bardzo pomocne ** .. W okresie odpoczynku w dowolnym miejscu od 30 sekund do 90 sekund. Na wytrzymałość powtórzeń powinno być w 6 z długimi okresami odpoczynku. To nie znaczy, że jeśli nie cały dzień singli ciężkich nie dostaniesz duże, a jeśli zrobisz 10 powtórzeń nie dostaniesz silne. To jest szukanie dziury wybredna typu rzeczy.

** Należy zauważyć, że znalezienie idealnego medianę między objętość / częstotliwości jest bardzo trudne, i będą różne osoby.

"I został trafiony plateau, co powinienem zrobić?"

Sprawdź swoją dietę, 75% czasu, który jest winowajcą. Jeśli jesteś w rzeczywistości problem, spróbuj coś tak prostego jak przełączanie zestawu / systemu rep. Jeśli to nie działa, możesz: flip flop jakieś ćwiczenia, zmienić ćwiczenia, zmienić podział lub nawet wziąć tydzień wolnego. Ten ostatni jest nieco bardziej drastyczne. Jeśli Twoje zyski są spowolnienie i dieta jest w szachu, patrzeć na takie rzeczy jak ilość snu, po treningu, żywienia i innych czynników ograniczających (alkohol, itp).

Trzy zasady szkolenia
• Specyfika, trenować mięśnie, które chcesz dostosować. Temu curl biceps nie pomoże swoją squat, choć większość nie obchodzi.
• Przeciążenie: Musisz obciążać mięśni, nie można oczekiwać, podnoszenie ciężarów odpowiednie szkoły dla dziewczynki pomoże Ci w jakikolwiek sposób. Musisz zburzyć tkanki mięśniowej w celu umożliwienia odbudowy / fazy naprawy.
• wydanie polecenia opuszczenia pociągu / odwracalności: Przerwanie, Twoje zyski zatrzyma. Rosną podczas odpoczynku, to jest zbyt stopniu chociaż. Jeśli już podnoszenia przez 6 miesięcy, jesteś ze względu na off tygodniu. Jeśli wziąć 3 miesiące wyłączony, nie należy się spodziewać, aby podnieść samo, kiedy wrócisz.

Częste błędy:

1. Odżywianie! Zawsze należy pamiętać, jeśli próbujesz dodać masy mięśniowej, trzeba mieć nadwyżkę kalorii (chyba, że ​​jesteś maniakiem genetyczny). Uważam, głównie mężczyźni myślą siłownia i żelaza są wszystkie potężne, jeśli chodzi o dodanie wielkości i pakowania na mięśnie. Te rzeczy nie są niczym bez odpowiedniego odżywiania! Widzę facetów szkolić swoje tyłki dzień w dzień, ale nie reaguje na nic. Oni robią wszystko, zasadniczo prawo. Jednak nie są one w ogóle jeść prawidłowo, a to będzie zabijać żadnych postępów powinieneś / może być osiągnięcie. Nie trać czasu na siłowni, ograniczając swoje wyniki przez lenistwo w kuchni.

2. koleiny! Widzę kilka osób w mojej siłowni, które tkwią w rutynę, tak głęboki jest żałosne. Są tak zaczepione na jednej drodze treningu z ciężarami, które pracowały dla nich 5 lat temu, że boją się zmienić swój program. Mówię to często, ale ponosi powtarzania, nasze ciała są niesamowite. Będą one dostosować się do naprężeń można umieścić na nim w siłowni, a raz go nie adaptować, twój postęp będzie powolny lub całkowicie zatrzymać. Nie wchodzą w tę pułapkę! Czasami jest to tak proste, jak za pomocą tego samego podziału z różnych ćwiczeń, niż był używany. Inne czasy, należy zrobić gruntownie projektu programu. Być aktywne, a nie reaktywne. Nie czekaj na zyski przyjść do ciebie, idź i je. Musisz zmusić organizm do wzrostu, a to trwa kilka planowania.

3. Nadmierne szkolenia! Jeśli nie korzystasz z "sok" dostać w dupę na siłowni w ciągu godziny, bez yapping, nie patrząc na girlies (lub facetów), wejść, podnieść trudne i precyzyjne, wyjść i zjeść! Nie podnosić więcej niż 3 dni z rzędu.

4. Śledzenie! Utworu / mierzyć wszystko. Nie można po prostu założyć coś, co będzie działać, ponieważ pracował dla was kilka miesięcy temu; lub twój kumpel podniósł tę samą procedurę i cuda dla niego. Że są fizycznie i metabolicznie różne. Tak, musimy eksperymentować, aby znaleźć to, co jest najbardziej skuteczne dla nas osobiście .... jednak, jesteś naprawdę nigdy nie będziemy wiedzieć, co działa, jeśli nie śledzić numery. Odważyć się, kupić zaciski i zrobić kilka pomiarów tkanki tłuszczowej, robić zdjęcia, śledzić kalorii, zapisz swoje procedury i nagrywa swoje zestawy, powtórzeń i wagi każdego rutyna.

5. Reszta idzie w parze z przetrenowania. Twój organizm potrzebuje wystarczająco dużo czasu, aby odzyskać. Jeśli robi ww całego ciała, będą dwa dni pomiędzy trzech treningów i 2 dni po ostatnim (na przykład robi pełną poniedziałek ciała, środa, piątek). Aspektem odżywianie jest bardzo ważne, szczególnie w tych dniach odpoczynku i po treningu, kiedy organizm jest odzyskiwania i naprawy.

Secrets do utraty wagi

Jedną z pierwszych rzeczy, ludzie mówią mi, kiedy pytam ich, jakie są ich cele fitness są, jest to, że chcą "schudnąć". Co większość z tych osób oznacza to, że chcą stracić tłuszcz!

Ludzie stają się tak kojarzy się wyłącznie na tym, co trochę liczbę na skali mówi im każdego dnia, że ​​niektóre z nich mogą rzeczywiście zaprzestania programu ćwiczeń, ponieważ mała liczba mówi, że uzyskali funta.

Funt co? Pamiętaj, prosta skala jest pomiar całkowitej masy ciała. Obejmuje to mięśnie, tłuszcz, kości, narządy, niestrawione jedzenie, wodę, ubrania, małe dzieci, wszystko, co jest w lub na ciele! Ważenie się w innym czasie każdego dnia może dać inny wynik.

Ale wszyscy wiedzieli o tym. Więc ważyć się codziennie rano, przed śniadaniem, bez ubrania. Nie ma jedzenia w tobie, nie nadmierna ilość wody, a dzieci są jeszcze w łóżku. Dobry! To jest nieco bardziej dokładne. Kości i narządy nie będą się zmieniać, tak obawiasz z wahaniami mięśni i tkanki tłuszczowej.
Co teraz chcesz zrobić, to stracić tłuszcz! Tłuszcz jest nie tylko nieestetyczne, ale w nadmiarze, to stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, takie jak: miażdżyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, zwiększone ryzyko zawału serca, bóle krzyża, (mogę iść-i-na).

Wielu specjalistów fitnes zdobyć od frazy "utraty wagi" i zmienił go na "spalanie tłuszczu". Większość diet tam promować utrata masy ciała, i to jest dokładnie to, co robią. Robią Ci schudnąć.
Ten, często szybkie, zmniejszenie masy ciała (YAY! Numer na skali upadł na ziemię!), Zazwyczaj pochodzi ze spadku wody w organizmie. Niektóre z najbardziej popularnych diet w tych dniach ("low-carb"), w rzeczywistości może uczynić swoje ciało zacząć jeść swoje własne tkanki mięśniowej! Jak miło! Diety te są bardzo restrykcyjne w żywności, które można jeść. Tak bardzo, że dieta się nudne, niewygodne, a nawet niesmaczne. Więc ludzie wysiąść ich diety, a waga szybko wraca na, czasami więcej niż przed dieta rozpoczął. Jeśli wszystkie z tych diet twierdzą, pracy, dlaczego jest ich tak wiele?

Dlatego chcemy, aby stracić tłuszcz. Istnieją trzy sposoby, aby to zrobić:

1. Zmniejszyć ilość kalorii spożywać każdego dnia
2. zużywać więcej kalorii dziennie, niż spożywać
3. Połączenie dwóch

Twój organizm zużywa kalorie produkować energię, której potrzebuje, aby go o swoich codziennych zajęć. Twój organizm potrzebuje określonej ilości kalorii, aby utrzymać swoje podstawowe funkcje (oddychania, pracy serca, krążenia, trawienia). To się nazywa swoją podstawową przemianę materii i mogą korzystać z około 800-2200 + kalorii dziennie. Twój organizm potrzebuje kalorii, a następnie do tworzenia energii dla wszystkich działań wykonywanych w ciągu dnia (spacery, praca, prawo, ćwiczenia). Kalorie spożywane ponad to, co jest wydatkowane przez cały dzień będą przechowywane do późniejszego wykorzystania, zwykle w postaci komórek tłuszczowych. Zmniejszenie nadmiaru liczby kalorii może pomóc w utracie tłuszczu.

Jeśli pacjent przyjmuje więcej kalorii niż organizm wykorzystuje, można zwiększyć poziom aktywności. Ćwiczenia, spacer z psem, ogród, schodami, parku daleko. Będzie to spalić więcej kalorii, które pozostawią w mniej kalorii, aby być przechowywane w tłuszczu.

Najlepszy sposób utratę tłuszczu jest stosowanie kombinacji dwóch ostatnich metod. Poprzez zmniejszenie zużycia kalorii i zwiększenie wydatków kalorii, jesteś podwojenie "walce z Bulge".

ODPORNOŚĆ NA POCIĄG

Wiele osób uważa, że ​​ćwiczenia aerobowe lub układu krążenia jest jedynym sposobem na "spalanie tłuszczu". ŹLE! Połączenie ruchu tlenowej i trening oporowy Wykazano, że najbardziej skuteczną metodą dla utraty tłuszczu. Funt tłuszczu w organizmie spala 1-2 kalorii dziennie, aby się utrzymać. Funt mięśni spala 35-50 kalorii dziennie, aby się utrzymać. Więc przez dodanie 10 kilo mięśni do ramki, twoje ciało będzie spalić 350-500 kalorii w spoczynku dodatkowe! Mając więcej mięśni pomoże spalić tłuszcz! Można to osiągnąć poprzez szkolenia oporu.
Ale nie zapominaj: ten wzrost mięśni (i zmniejszenie tłuszczu) zamierza pokazać się na skali jako wzrost masy. Ale teraz jesteś zdrowszy, silniejszy i bardziej pasuje. Plus spodnie pasują teraz lepiej. Więc moja rada dla ciebie jest "wyrzucić skalę!"
__________________
Wes Norris, CSCS

3 Wielka Waga Ćwiczenia Loss

Jego zważywszy, że skuteczne odchudzanie jest o wiele więcej niż po prostu będzie na diecie. Aby naprawdę schudnąć i (miejmy nadzieję) utrzymać tę wagę off, trzeba dodać ćwiczenia do równania. Dla większości ludzi, ćwiczenia utrata wagi oznacza bieg jogging, aerobik, kick boxing lub inny rodzaj rutyny, gdzie można dostać kołatania serca o 30 do 45 minut.

To prawda, że ​​jedna godzina ćwiczeń aerobowych prawdopodobnie spala więcej kalorii niż godzinę treningu siłowego. Jednak spalonych kalorii podczas ćwiczeń to tylko część historii. Po zakończeniu podnoszenia ciężarów, mięśnie potrzebują naprawy siebie; ten proces naprawy spala dodatkowych kalorii. Ponadto, w wyniku tego procesu naprawy jest dodatkowa masa mięśniowa, i wiecie co --muscles spalić kalorie, nawet jeśli jesteś po prostu siedzieć. Ostatnio, centra Krzywe Centrum ujawnił wyniki dwóch oddzielnych badaniach, które dowodzą tylko, że. Badania wykazały, że uczestnicy nagraniem średnio dodatkowe 265 kcal dziennie, ze względu na dodatkową masę mięśni. Znaczenie może rzeczywiście jeść więcej codziennie, nie przybiera na wadze!

Chcesz naprawdę spakować trochę mięśni na? Spróbuj dodać te trzy ćwiczenia do rutynowych fitness. Wszystkie trzy są złożonych ćwiczeń czyli pracują wiele mięśni jednocześnie.

Squat: Jednym z najtrudniejszych ćwiczeń, które możesz zrobić, squat, jak sama nazwa wskazuje, polega na kucki do pozycji prawie siedzącej, a następnie przesuwając się z powrotem w górę. Squats można przeprowadzić z dodatkiem lub bez wagi. Krótko mówiąc, ten squat paczki mięśni w dolnej części ciała, mięśni, które będą spalania kalorii dla Ciebie, nawet podczas snu.

Martwe skok: Kolejny świetny niższa ćwiczenia ciała, które również uderza swoje barki i ramiona. Korzystanie z sztangą, zaczynasz w pozycji klęczącej prawie, utrzymując prosty kręgosłup. Chwycisz ciężar (s) o szerokość barków, a następnie powoli wcisnąć aż stoisz z wagą na temat wysokości pasa. Po chwilowej przerwie, powoli obniżyć wagę z powrotem do pozycji wyjściowej.

Bench Press: Tutaj pracujemy górnej części ciała, szczególnie klatki piersiowej i ramion. To ćwiczenie może być wykonana przy użyciu sztangi lub dumb dzwony. Zaczynasz leżąc na ławce, uchwyt wagi około szerokość barków, prasie aż do momentu tuż przed ramiona blokady, a następnie powoli opuść ciężar z powrotem do pozycji wyjściowej.

Wszystkie te trzy wielkie ćwiczenia mają wiele odmian; początkujący powinni zacząć z bardzo niską wagą oraz wykonywania ćwiczeń, aby uzyskać właściwą formę. Lepiej jednak zainwestować w godzinach wartości osobistej czasie trener i go / ją wprowadzenie i pomóc w rozwoju bieżącego planu.

David Olsen jest założycielem 40Something Fitness, stronie internetowej, która pomaga przeciwstawić średnim wieku. Odwiedź nas na więcej artykułów do ćwiczeń mięśni i dziś.

Przyrost masy ciała: Jak uzyskać Porady Waga

Planować

Plan posiłków dla wyprzedzeniem tygodnia, aby zapewnić Państwu wszystkich niezbędnych składników i zdrowej żywności, zwiększenie masy ciała w domu. Nie ulec pokusie, aby pobiec do sklepu na rogu na pasku Snickers, jakieś masło orzechowe na chleb pełnoziarnisty lub dodatkowy kawałek swojej dodatkową serowy lasagne wspierania programu zwiększenia masy ciała. Również zaopatrzyć się w różnych składników do koktajli przyrost masy ciała i zwiększenie masy ciała smoothies, które mogą sprawić, że ogromny wpływ na powodzenie programu przyrost masy.

Zbuduj Mięśnie

Najczęstszym sposobem, że mężczyźni walki jest "chudy" jest z treningu siłowego. Nie tylko przytyć, ale masz większe mięśnie, więcej definicji i czujesz się świetnie. Trzymaj się hantlami i dużych grup mięśniowych. Pracuj ciężko i szybko, ale nie nad pociągiem. Z dodatkowym doładowania kalorii i energii, która jest z nim, można nabrać, nie czas!

Śledzić

Dokumentować swoje postępy i proces. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, może chcą śledzić i tak, ale trzeba poznać swoje ciało. Możesz być jednym z tych szczęśliwców, którzy mogą utrzymać wszystkie dane i spalanie kalorii kalorii w głowie, ale jeśli jesteś jak reszta z nas, należy go zapisać! Możesz śledzić, które produkty spożywcze i co liczba kalorii jest najbardziej skuteczne dla powolnego i zdrowej masy ciała. Możesz też napisać, które żywności dał ci najwięcej energii i co sprawiło, że czujesz się najlepiej.

Przekąskowy wyjeździe

Ser, masło orzechowe, owoce, precle, płatki owsiane, szklanka mleka - to wszystko może być Twoje! Planować i przynieść przekąskę z tobą w połowie rano i popołudnia. Szanse są, można użyć energii pobudzenia któregokolwiek z tych przekąsek zapewni i będzie coraz bliżej do osiągnięcia masy ciała wzmocnienia cel! Kiedy osiągniesz swój cel wagi, nie musisz wyeliminować przekąski, po prostu wprowadzić selera lub popcorn i masz swoją przekąskę, bez tak wielu kalorii!

Więcej Posiłki, Więcej Czasu

Nie próbuj binge trzy razy dziennie. Nie staraj się jeść ogromne posiłki. Jeść kilka małych posiłków dziennie, o wysokiej kaloryczności, pokarmy bogate w składniki odżywcze. Mimo, że może to zwiększyć metabolizm, ale będzie to łatwe i powolny przyrost masy ciała, idealnym celem!

Jedz więcej niż spalamy

Zwróć szczególną uwagę na to, jak wiele kalorii są przyjmowaniem i ile spalasz. Użyj krokomierz do pomiaru aktywności dziennej i prowadzić dziennik żywności, aby zmierzyć swoje codzienne kategorie. Śledzić wszelkie zmiany wprowadzone do Twojej działalności lub diety, dzięki czemu można mierzyć skuteczność programu przyrost masy.

Wizualizacja i dążyć do Celu

Nie przesady BMI lub numer wagi. Skupić się na masie, w którym są wygodne i jest w szorstkich zdrowych wytycznych. Możesz lekarz ocenia odpowiedni zakres masy do wzrostu i ramy i raz masz, wizualizacji zdrowsze Ci w tym celu. Należy pamiętać, jeśli zmagasz się lub po prostu chory z programu przyrost masy. Upewnij się, że otaczają się ludźmi, wspierających i nie tych, którzy będą odporne na unikalnych problemów zdrowotnych i poczucia własnej wartości.

Przyrost masy ciała AIDS

Jeśli pracuje się dużo i budowania mięśni, lub jeśli cierpisz na chorobę wyniszczającą, a nawet jeśli masz bardzo szybki metabolizm, po prostu nie może być w stanie jeść tyle na wadze. To jest, gdy suplementy kalorii i zwiększenie masy ciała, takie jak suplementy przyrost masy trzęsie się przydać. Mogą one dać impuls, czego potrzebujesz, bez kłopotów z innym dużym posiłku. Uważaj na zwiększenie masy ciała pigułki jednak, że prawdopodobnie nie zawierają kalorii uderzenie suplement w proszku, które mogą być mieszane w żywności lub innych płynów.

Być spójne

Zdrowe przyrost masy ciała nie załatwi. Musisz być cierpliwy i konsekwentny. To nie oznacza, że ​​musisz jeść tego samego dnia rzeczą w dzień. Bądź kreatywny, wymyślać nowe dania, przyprawy się stare przeboje i zatrzymajcie się w niektórych wysokich traktuje kalorii. Nie ma nic złego z lodów recepty na to, co dolega!

Wegetarianie mogą przyrost masy Too

Tylko dlatego, że nie jedzą mięsa, nie oznacza, że ​​nie można stworzyć udany program, przyrost masy ciała. Wegetarianie i weganie często mają problemy spożywanie wystarczającej ilości kalorii i składników odżywczych, ale można uzyskać wagi w zdrowy sposób i utrzymać tę wagę zdrowego. Spójrz na laktozę darmo wagi suplementy wzmocnienia i spróbować zintegrować więcej żywności, takich jak awokado, ser, orzechy, ryż, makaron i roślin strączkowych w diecie. Użyć oliwy z oliwek i innych naturalnych tłuszczów w gotowaniu.

Bądź Zdrowy

Kiedy ludzie myślą o jak przyrost masy ciała, wyobrażają sobie jedzenia stosy pizzy, ciast i ciasteczek. Prawdę mówiąc, należy utrzymać jako zdrową dietę, jak to możliwe z pełnych porcji owoców i warzyw, chudego białka i węglowodanów. Niektóre z tych środków nie będzie mieć kalorii rzut pobudzają przyrost masy ciała, ale zdrowie jest o osiągnięcie równowagi - stąd starają się zdobyć i utrzymać zdrową wagę w pierwszej kolejności. Bądź zdrowy - ale nie bój się poddać.

Bądź kreatywny

Jak utrata masy ciała, przyrost masy schemat może być uciążliwe, jeśli nie ruszyć. Wprowadzić nowe przepisy i pomysły do ​​programu. Wróć do podstaw w Twojej kuchni - że niektóre pyszne domowe smażonego kurczaka, jeśli nie musisz, lub zrobić jakiś kiepski lasagne lub pieczony makaron z serem. Ponadto, zmieniać swoją działalność. Nawet jeśli oznacza to, że trzeba jeść więcej, nie musisz żyć siedzący tryb życia!

Waga Szkolenia: Suplementy Porady

Serwatka Suplementy białkowe

Jakiekolwiek dodatki białkowe są niezwykle ważne w kulturystyce. Białka działać jako głównej substancji w organizmie, który ma wiele role, takie jak w krzepnięciu krwi, wydzielanie enzymów i harmones, rozwoju i utrzymania kości, mięśni i tkanek. Oczywiście dostępne suplementy białkowe znajdują się w jaja, mleko, sery, mięso, ryby, drób, rośliny strączkowe i orzechy.

W tym szybko rozwijającym się i zabieganym świecie, bardzo mało ostrożności w zakresie ochrony zdrowia zwłaszcza nawyki żywieniowe. Świat jest uruchomiony w rękach fast foodów, które są podejmowane w pośpiechu, bez dbania o zdrowie. W rutynowych życia indywidualnego ma podróżować co najmniej godzinę podróży do miejsca docelowego na zarabianie pieniędzy lub edukacji. Dlatego suplementy białka serwatkowe są istotne i będzie czynić cuda w życiu. Tylko jedna łyżka uzupełnienie białka serwatki, dostępne w postaci proszków, ze szklanką mleka pomoże zachować świeżość i energiczny przez cały dzień.

Suplementy białka serwatki projektanta w postaci proszku, są bardziej przydatne niż tabletki. Suplementy białka serwatki projektant ma smak i mogą być spożywane w dowolnym żywności stałej lub cieczy, które zużywają się codziennie. Suplementy białka serwatkowe są w dużym stopniu przydatne w fitness i treningów.

Kilka faktów o budowaniu masy mięśniowej suplementy

Wiele osób zastanawia się co to całe zamieszanie jest suplementów masy mięśniowej lub suplementów przyrostu mięśni jest. Zimne twarde fakty są takie, że genetyka odgrywa dużą rolę w fizycznym makijażu. Jeśli twoi rodzice byli lub są muskularne, znajdziesz to łatwe do zwiększenia masy mięśniowej. Kolejny zimny jest fakt, że trzeba wydatkować energię fizyczną i przecedzić masy mięśniowej szybko. Nie ma skrótów prawnych.

Sterydy są często to, co ludzie myślą, kiedy myślą o suplementach masy mięśniowej; oni zbudować masę mięśniową szybko. Technicznie nie są one uzupełnieniem; są niebezpieczne i mogą łatwo zrujnować życie. Budowanie masy mięśniowej z niczego jak sterydy nie zawsze warte swojej ceny.

Odżywianie jest pierwszą rzeczą do rozważenia przy budowie mięśni. Kiedy osoba zyskuje masę mięśniową muszą ciężko pracować; ten zużywa więcej kalorii te dodatkowych kalorii powinny być w postaci złożonych węglowodanów. Węglowodany złożone są zboża i ziarna; myślę pełnoziarnistego makaronu, fasoli, lub całe ziarna zbóż i pieczywa. Większość ludzi się wystarczająco dużo białka bez dodanych suplementów. Drugie prawidłowe Harmonogram ćwiczeń muszą być przestrzegane; plan obejmuje coraz trudniejsze treningi. Jedna uwaga jest to, że jasne dni odpoczynku między niektórych ćwiczeń może rzeczywiście zrobić zyskuje mięśni łatwiej i szybciej.

Jeśli ktoś uważa, że ​​oni potrzebują suplementów, aby pomóc budować masę mięśniową, są takie, które mają korzyści. Nie są one niezbędne do budowania masy mięśniowej jednak, ale może sprawić, że proces zdobywania masy mięśniowej łatwiejsze. Suplementów, które są uważane za bezpieczne są: fosfatydyloseryny, DHEA, DPAP, chromu, rozgałęzione aminokwasy, gamma oryzanol, kwas liponowy i skoniugowany kwas linolowy. Te suplementy przyrost mięśni są uważane za bezpieczne, ale może zakłócać działanie niektórych leków, takich jak leki przeciwzakrzepowe lub leki na chorobę Parkinsona. Zbadaj wszystkie suplementy masy mięśniowej przed dodaniem żadnego z nich do swojego codziennego reżimu dokładnie.

Nie ma mowy! Tak Serwatka!

Jeśli youâ € ™ ve kiedykolwiek byli zastraszani przez duże dzbanek białko serwatki w proszku w sklepie spożywczym, a myślałem, że to tylko dla poważnych głów mięśni, to jeszcze raz. Czy youâ € ™ re podnoszenia setki funtów, dzięki czemu można uzyskać te abs umocniły się, naoliwione się i gotowy do konkurencji, albo podnosząc ciężar dla lepszego zdrowia, białko serwatki w proszku jest twoim przyjacielem.

Białko jest super pokarmowych. Popularne diety jak Atkins i South Beach kręci się wokół niego. Białko jest źródłem energii. It komórki naprawy nadwozia i pomaga metabolizm sterowania. Pewnie białka znajduje się w mięsie, ale obficie ita € ™ s trudno dostać powtórzeń na ławeczce trzymając nogę kurczaka więc trzeba prostszą alternatywę.

Jeśli youâ € ™ ve nigdy nie używany proszek białka i zastanawiam się, jak dopasować je do swojej diety, dona € ™ t próg. To praktycznie nie smak i łatwo rozpuszcza się więc można mieszać w koktajle (popularnym wyborem dla sportowców) wymieszać jogurt lub posypać ją na płatki. Bądź kreatywny.

Białko serwatkowe występuje w koncentracie i izolować. Mimo, że koncentrat zawiera jeszcze do 89% białka, rzeczywista ilość może zmieniać się w zależności od producenta. Izolat białka jest najczystszą formą serwatki, zawierający 90% białka i bardzo mało tłuszczu, laktozy.

Posyp je! Pump it up!

Oceniając wagę szkolenia Suplementy

Suplementy Waga szkolenia stanowić sposób dla osób, które starają się budować mięśnie, aby zwiększyć swoje wysiłki. Idąc do sklepu z suplementów może być oszałamiający doświadczenia, jednak, jak setki suplementów trening siłowy są dostępne. Niektóre kluczowe pytania pomoże Ci wiedzieć, jakie suplementy mogą pracować dla Ciebie.

Składniki aktywne

Nie są surowe wymogi dotyczące etykietowania dodatków szkoleniowych wagi lub innych suplementów lub produktów naturalnych. Zamiast tego trzeba będzie przyjrzeć się składników aktywnych, a następnie ustalić, czy uważasz, że na podstawie dostępnych badań, że ten aktywny składnik jest korzystne. Sprawdź nie tylko składniki, ale ilość, że suplementy trening siłowy zawierać określenie, czy nie uważasz, że suplementy będą działać.

Wymagane schematu ćwiczeń

Niektóre suplementy treningu siłowego twierdzą, że działa tylko jeśli się pewien schemat. Nie ma problemu z tym praktyki, jeśli wiedzieć wcześniej. Upewnij się, sprawdź companyâ € ™ s faktycznych roszczeń przed podjęciem decyzji, które uzupełniają się na zakup.

Proponowane Korzyści

Przed podjęciem decyzji w sprawie suplementów treningu siłowego, sprawdź w to, co oni mają zrobić, czy jest to pomoc utrata masy ciała, budować mięśnie szybciej lub mięśnie naprawy. Upewnij się, że wiesz, co każdy roszczeń spółkę z suplementów.
Dodatki szkoleniowe Waga może być wspaniałym dodatkiem do budowania mięśni rutyny. Tylko pamiętaj, aby zrobić swoje badania!

Przyrost masy ciała: Uzyskanie Porady Waga

Suplementy kalorii w codziennej Recipes

Niektóre nietypowe sposoby na stworzenie suplementów kalorii i białka do codziennych posiłków: Dodaj mleko w proszku (2 do 4 łyżek stołowych) szklanka mleka, lub mix mleko w proszku do deserów, zup, warzyw, naleśniki ciasto, koktajle mleczne i ziemniaki. Mleko w proszku zawiera 33 kalorii na łyżkę i 3 g białka na łyżce. Możesz również dodać jaja lub substytut jaj receptur jak Meat Loaf, tłuczone ziemniaki, makaron z serem, sałatki z kurczaka i zapiekanek. Możesz również dodać nowe jaj w Pancake ciasto i francuskie tosty. Jaja mają 80 kalorii i 7 g białka. Nie zawsze są innowacyjne sposoby dodawania kalorii, które pomogą w uzyskaniu masy.

Wysokokaloryczne Pomysły Przekąski

Wysokokaloryczne przekąski są zalecane, aby pomóc w uzyskaniu masy. Niektóre wielkie wysokiej kaloryczności przekąski to tosty z serem, masłem orzechowym i galaretką kanapki, bajgiel z twarogiem, 2 plasterki pizzy, jajkiem i serem na angielskiej bułeczce, smoothies, nachos z serem i fasolą, mix szlak orzechów i owoce (nie bój się rzucać w niektórych czekolady) i masłem popcorn.

Olejki Żywność dla Przyrost masy ciała

Trzy podstawowe podstawowe występujące w różnych produktów spożywczych dla utrzymania ciała i przyrost masy ciała są białka, tłuszcze i węglowodany. Białko znajduje się w mięso, ryby i kurczaka. Tłuszcze występują zwykle w kuchni oleju i mięsa tłuszcze. Węglowodany są skrobia (chleb, ziemniaki i makaron) oraz cukry (miód, owoce i cukier stołowy). Wiele pokarmów zawiera jeden lub drugi, ale niewielu zawiera wszystkie trzy. Przyrost masy ciała, połączenie tych trzech jest najbardziej efektywne.

Dodawanie tłuszczu i białka do codziennego Recipes

Nie zapominaj, że zawsze można dodać naturalne tłuszcze z pożywienia, aby zwiększyć kalorii i zawartości białka. Możesz dodać masło do zapiekanek, kanapki, warzywa, pieczywo, kasze i makarony. Masło ma 45 kalorii na łyżeczkę. Dodatkowo, można dodać sery, dając im przekąski i dodając je do kanapek. Ser jest doskonałym dodatkiem do zapiekanek, ziemniaków i zup. Średnio około 100 sera kalorii za uncję. Użyj majonezu na kanapkach, w sałatkach i stworzyć pyszne dipy do warzyw. Majonez ma około 45 kalorii na łyżeczkę, więc jest szczególnie dobre uzupełnienie kalorii.

Najlepszy sposób, aby przybrać na wadze

Będziesz miał sukces na wadze z kombinacji działań. Jedz posiłki o wysokiej kaloryczności, mają wysokie kaloryczne przekąski, cieszyć suplement przyrost masy ciała, takie jak drgania o wysokiej kaloryczności i budować mięśnie z treningu siłowego na treningach beztłuszczowej masy mięśniowej i modelowanie sylwetki. Przygotuj się na wadze stabilnie w czasie, a nie szybko. 1-3 funtów wagi zdobyć tygodniu jest osiągalny, szczególnie korzystny dodatek przyrostu masy ciała.

Jedzenie do nadwagi

Przybiera na wadze wymaga wysokich calorie żywności spożywane często wystarczy, aby przekroczyć swoje cielesne potrzeby. Najlepsze wyniki zwiększenie masy ciała pochodzą z posiadający 3 posiłki dziennie w odpowiednie przekąski. Pomijanie posiłków kompensuje plan. Wysokokaloryczne przekąski dodaje dodatkowych kalorii potrzebnych do przybierania na wadze. Dołącz wagi żywności wzmocnienia dla posiłków. Posiadanie dzienny przyrost masy ciała drgań jest doskonałym wyborem do dodawania większej ilości kalorii.

Dziennik kalorii

Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie wagi jest, aby notebook lub czasopismo, w którym śledzić, co jesz i ile kalorii jesteś spożyciu. Jeśli zrobisz to za około miesiąc, dostaniesz dobry uchwyt na ile rzeczywiście jedzenie i co prawda liczba kalorii jest, aby osiągnąć swoje cele przyrost masy ciała. Dokumentowanie diety i odżywcze pomogą lekarzowi, jeśli jesteś pod opieką lekarza, aby skonsultować się z Tobą na temat odżywiania i diety, więc można kontynuować przytyć z optymalną prędkością i w najbardziej zdrowy sposób.

Weight Gain Książki

Ponieważ tycia nie jest tak rozpowszechniona jak zmniejszenie masy ciała, większość publikacje bezpośrednio tylko zająć utraty wagi. Skorzystaj z tych czasopism odchudzania do najwyższej jakości. Te artykuły i źródła często listę żywności wysokiej kaloryczności, aby uniknąć na upuszczenie funtów, skonsultować te listy do identyfikacji żywności wysokiej kaloryczności, aby dodać dodatkowy przyrost masy ciała.

Białka i tłuszczu

Możesz znaleźć białko mleka i przetworów mlecznych produktów. Elementy białkowe, które również zawierają wysokie dobry tłuszcz to ser, ajerkoniak, koktajle mleczne, mleko sojowe i mleko. Możesz również dodać mleko w proszku do domowe wypieki, koktajle mleczne lub regularne mleko za dodatkową motywację.

Informacje Weight Gain

Przyrost masy ciała nie jest uważane za głównego nurtu działalności, ponieważ tak wielu ludzi ma nadwagę. Ale informacje utrata masy ciała może mieć zastosowanie jako informacje przyrost masy. Odżywcze wykresy i tabele kaloryczne są w książkach odchudzania. Znajdź żywności wysokiej kaloryczności i plan diety przyrostu masy zamiast diety, odchudzania. Waga wymieniono zdobywanie żywności, ponieważ ludzie odchudzania starają się ich unikać. Wybierz to, co jest najbardziej pożywne i dodać do menu, zwiększenie masy ciała.

Suplementy Tłuszcze

Organizm potrzebuje tłuszczu do przybierania na wadze, a także białka i węglowodanów. Na ogół można kategoryzować "tłuszcze" do tłuszczów i olejów. Oleje kuchenne są tłuszcze w postaci ciekłej, podczas gdy tłuszcze zwierzęce są stałe. Tłuszcze stałe może stać się cieczą i vice versa. Oba są takie same z perspektywy wartości odżywczej i przybiera na wadze.

Utrata wagi: Waga Porady Loss Porady dla Podróż

One-Handed Zdrowe Pomysły na Przekąski

Podczas wyprawy na drogach, w pobliżu zachować zdrowe przekąski. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli będziesz podróżować przez wiele godzin bez przerwy. To wspaniałe, jeśli te przekąski można jeść z jednej strony, z drugiej zaś zachować na kole. Pokarmy, które są skomplikowane pakiety lub trudnych do otwartych opakowań zbyt dużo czasu i narazić Cię na ryzyko w wypadku. Oto kilka prostych przekąsek pomysły na ruchliwej podróżnik.

Owoce

 • Prawie wszystkie surowe owoce: jabłka, jagody tym, winogron i śliwek
 • Suszone owoce i mix szlak

Warzywa

 • Marchewkami
 • Wiśniowe pomidory
 • Surowe brokuły
 • Surowego kalafiora

Białko

 • Sznurki serowe
 • Turcji lub łososia jerky

Skrobie

 • Tablica krakersy (zwierzę, graham, itp ..)
 • Bajgiel
 • Wiele barów z przekąskami
 • Pralnia zbóż

Napoje

 • Wybierz soku, mleka, wody lub napojów dietetycznych

Użyj zdrowe przekąski zapobiec Słabe odżywianie w czasie podróży

Podczas podróży, unikać pokusy, aby spożywać wysokokaloryczne, żywności wysokiej zawartości tłuszczu, wnosząc własne zdrowe przekąski do jedzenia. To trwa planowanie, ale o zdrowej żywności, aby podróżować z takich jak suszone owoce, wymieszać śladu, precle, ciastka ryżowe, niskotłuszczowej mozzarelli lub nakrętki można zaoszczędzić setki kalorii na dłuższą metę. Inne ulubione nie-łatwo psujące to pokrojone warzywa, owoce, krakersy, suche płatki i masło orzechowe. Dla tych, którzy potrzebują większych przekąski kalorii, mączka bary zamienne są również opcja. Z wszystkich tych opcji zdrowych przekąsek, nie ma powodu, aby zrujnować swoją dietę, podczas gdy na drodze.

Przekąski można przechowywać prawie wszędzie takie jak w teczki, plecaka, czy nawet kieszeni płaszcza. W przypadku podróży samolotem, umieścić swoje ulubione zdrowe przekąski do swojego bagaż podręczny lub torebce. Zawsze przynoszą wodę mineralną, ponieważ wypełnia cię, i utrzymuje się nawilżona podczas podróży. Korzystanie zdrowe przekąski powinny być częścią diety planu podróży dla wszystkich tych, próby odchudzania.

Mają zdrowy posiłek Your Way

Liczy się każda kaloria, więc zapytaj kelnera, jak wiele pytań, jak to możliwe o potencjalnym posiłkiem. Podczas gdy niektóre pozycje menu są oczywiste (grillowany kurczak, na przykład), nie ma nic złego w pytając, jak posiłek jest przygotowywany lub w przypadku sosu włączone. Jeśli nie ma nic w menu, które wygląda zdrowy, może być w stanie, na specjalne zamówienie posiłku. Jeśli nie widzisz to co chcesz, zapytaj, czy restauracja może przygotować posiłek niskokalorycznej jak warzywko lub płyty zwykłą miskę zupy. Innym sposobem, aby zatroszczyć się o swój posiłek jest prosić o pudełku na wynos, więc unikać pokusy do przejadania się.

Podróż fitness

Ćwiczenie jest kluczowym składnikiem masy sukces utrata. Zbyt często, podróż jest wykorzystywane jako pretekst do pominąć treningi. Aby uzyskać treningi w czasie podróży, stworzyć plan podróży diety, który działa z Twoim intensywny tryb życia. Większość hoteli i centrów konferencyjnych posiada zaplecze treningowe na miejscu, i nie zawsze są zdrowsze wybory żywieniowe podczas podróży, dzięki czemu można trzymać się diety. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać! Oto kilka wskazówek do zapewnienia zachować zdrowie na następny wyjazd:

 • Pamiętaj, aby spakować wszystkie wykonywania biegu, którą zamierzasz używać w podróży. To może być tak proste, jak pakowanie ubrań treningu i parę chodzenia buty. Jednak nie ma nic złego w pasmach treningu pakowania, liny skoku, piłki do ćwiczeń, kaset wideo lub czegokolwiek innego, co potrzebne do dobrego treningu.
 • Dokonać rezerwacji w hotelach tylko, że mają do siłowni lub ćwiczeń pokój. Dokonując zakwaterowanie, prawdopodobnie powinien zadzwonić do konkretnego hotelu masz zamiar zatrzymać się, ponieważ sprzęt do ćwiczeń mogą się zmieniać nawet w obrębie tej samej sieci. Podczas dokonywania rezerwacji również zapytać, jaki typ i marka sprzętu sportowego oferuje hotel. Niektóre hotele mogą nawet subskrybować kanał fitness, dzięki czemu można poćwiczyć w zaciszu własnego pokoju.
 • Wykonywać ćwiczenia siłowe przy użyciu masy ciała, takich jak pompek, brzuszków i przysiadów, ściany w pokoju.
 • Zapytaj personel hotelu dla lokalnych siłowniach i centrum fitness w pobliżu. Albo dostać mapę obszaru jesteś w pobyt w Nigdy nie wiadomo. - Nie może być ładny park lub szlak pieszy w niewielkiej odległości od hotelu.

Pobyt uwodniony w czasie podróży samolotem

Hydration jest krytyczny podczas podróży lotniczych, więc nie zapomnij spakować pustą butelkę wody na lot. Podczas lotu, wzrasta ryzyko odwodnienia ze względu na bardzo niską wilgotnością na dużych wysokościach. Należy spożywać 1 szklanka płynu na godzinę przez cały lot. Dla niektórych może to zwiększyć liczbę wizyt w toalecie. Jeśli to się kłopotliwe, zużywają nieco mniejszą ilość płynu, ale co zrobić dalej pić niewiele. Picie bezalkoholowe, bezkofeinową cieczy służy dwóm celom. Spożywanie płynów nie tylko zapobiec odwodnieniu, ale także utrzymać się pełne, tak aby mniej jeść.

Jedzenie fast food na drodze

Zdrowe odżywianie podróży mogą być bardzo trudne. Tak jak masz plan zdrowego odżywiania w domu, należy również mieć dobrze opracowany plan podróży diety. Fast foods notorycznie mają duże ilości kalorii, tłuszczu, kalorii i soli. Ciśnienie umieszczone na szybki przemysłu spożywczego doprowadziło do bardziej zdrowych alternatyw niż kiedykolwiek wcześniej. Przedmioty takie jak grillowane kanapki palonej lub kurczaka, pieczone ziemniaki, mleka odtłuszczonego i barów sałatkowych można znaleźć na wielu sieci fast food. Poniżej znajduje się kilka porad dotyczących wyboru zdrowego odżywiania podróży, gdy jesteś podróżujących:

 • Wybierz pieczone lub charbroiled kanapki
 • Zjeść hamburgera zamiast cheeseburger
 • Wybierz musztardę zamiast majonezu
 • Dodaj mnóstwo warzyw (sałata, pomidor, ogórek, cebula)
 • Trzymaj się z dala od jumbo lub Biggie pozycji rozmiar żywności
 • Ograniczyć lub uniknąć ser i wysokiej zawartości tłuszczu / kalorii ubieranie się sałatką
 • Zastępca odtłuszczone mleko, wody lub napojów dietetycznych jako napój zamiast regularnych napoje gazowane i koktajle mleczne
 • Podczas jedzenia pizzy, sprawiają, że cienkie ciasto z serem lub dodawane warzyw, takich jak grzyby, papryki i cebuli. Podczas dodawania mięsa, boczek nad wybrać kanadyjski pepperoni, hamburgera lub kiełbasy.
 • Użyj niskiej zawartości tłuszczu śmietaną i / lub salsę na pieczone ziemniaki
 • Wybierz niskotłuszczowy mrożony jogurt zamiast lodów

Zaplanuj aktywny wypoczynek

Jeśli chcesz utrzymać wagę utraty impetu w czasie wakacji, spróbuj zrobić to aktywnym. Zbadanie możliwych miejsc i jakie działania są dostępne. Jeśli pobyt w drogich miejscowości, nie będzie wiele działań personelu-ołowiowych do gości, aby skorzystać z. Ośrodki te dumni mając doskonałe zaplecze treningowe, w tym basen okrążenia basenu i pełnej linii tlenowej i wytrzymałości sprzętu treningowego. Niezależnie od miejsca noclegowe, należy zaplanować rodzinne, które zapewniają dużo aktywności fizycznej. Może to obejmować biorąc wycieczkę, spacer na plaży, nurkowanie, wynajem rowerów i inne rodzaje wycieczek gdzie jesteś aktywny fizycznie. Zobacz, czy są organizowane imprezy fitness dzieje się w okolicy. Im więcej kalorii można spalić z tych działań, łatwiej będzie utrzymać wagę w czasie wakacji. Jeden unikalny pomysł na wakacje - niekoniecznie dla całej rodziny - jest zatrudnić znajomego, który również musi schudnąć i wypoczynek w spa odchudzania. To łączy w sobie najlepsze z obu światów. Otrzymasz aby dowiedzieć się więcej na temat ćwiczeń i zdrowego odżywiania, ciesząc się relaksującą atmosferę kurortu spa.

Skorzystaj z Twoich Wyposażenie hotelu

W przypadku rezerwacji hoteli, upewnij się, że twój pokój jest ładowany z udogodnień, w szczególności, lodówkę i kuchenkę mikrofalową. Urządzenia te pozwalają na swobodę zrobić trochę zakupy. Możesz przynieść zdrowe przekąski i napoje z powrotem do pokoju do przechowywania. Lodówka i kuchenka mikrofalowa pokój może się przydać, jeśli wybierzesz się do jedzenia i resztki. Nie ma powodu, aby tracić zdrowy posiłek! Wyraź swoją kelner przyniesie Ci pole do pokonania i przechowywania żywności w pokoju zjeść później. Przed wyjazdem do restauracji, może warto rozważyć zamawiania dodatkowej stronie owoców i / lub warzyw, aby zabrać z powrotem do pokoju, jak również. Jeśli lodówka jest zbyt mała, należy zwrócić się do korzystania z hotelowego. Większość będzie miała lodówkę personelu w plecy lub w kuchni, które mogą być prawdopodobnie używane do przechowywania zdrowych produktów spożywczych.

Bądź detektyw Restauracja

Przy podejmowaniu decyzji w hotelu, dowiedzieć się, co zdrowe jadłodajni są w odległości spaceru. Chodzenie do restauracji pozwala również zaczerpnąć świeżego powietrza, rozprostować plecy i trochę ćwiczeń. Internet może być cennym narzędziem, które pomaga zwiad ciekawe, ale i zdrowe miejsca do jedzenia podczas pobytu. Po znalezieniu się restauracje, w których chcesz jeść, sprawdź, czy mają stronę internetową, która zapewnia podział odżywczą posiłków. Większość zrobić i są one bardzo ważne zasoby, aby pomóc w podejmowaniu mądrych wyborów żywieniowych. Planowanie jest kluczem. Patrząc na menu restauracji z góry, to utrzymuje się od dokonywania losowy wybór żywności. Innym sposobem, aby sprawdzić, zdrowej żywności, w obrębie miasta docelowego jest sprawdzić www.healthydiningfinder.com. Ta strona ma wyspecjalizowanego personelu specjalistów żywieniowych, które konsultować restauracje znaleźć zdrowe elementy menu. Te elementy muszą spełniać specyficzne zdrowe kryteriów żywieniowych serca.

Zdrowsze Air Travel

Latanie może być bardzo stresujące czas, jeśli próbujesz oglądać swoją wagę. Nie pozwól zgiełku podróży lotniczych wyrzucić cię z twojego jedzenia i schematu ćwiczeń. Zdrowe podróży lotniczych zaczyna się w domu. Trzeba spakować wiele zdrowych przekąsek w torebce, teczce lub przewozu w bagażu podręcznym. Przykłady żywności do pakowania należą surowe lub suszone owoce, precle, wymieszać szlak i batony energetyczne. Zapakuj pustą butelkę wody, które można wypełnić gdy już przeszedł bezpieczeństwa. Jeśli musisz smaku woda przynieść jakiś Splendą lub pojedynczych obsługujących bezcukrowych "w podróży" pakietów. Jedzenie na lotnisku może być trudne. Niektóre restauracje lotnisko zaczynają zapewnienie zdrowszych posiłków, ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Nie tylko są posiłki drogie, ale mogą być dużo kalorii i tłuszczu. Jeśli musisz jeść na lotnisku, trzymać się podstaw, jak sałatka z dużą ilością warzyw lub grillowaną kanapkę z kurczakiem z niektórych owoców. Wreszcie, nie zapomnij o ćwiczenia. Nie musisz rezygnować z ćwiczeń tylko dlatego, że są w podróży. Poświęć czas na spacer wokół terminalu przed wejściem na pokład lotu. Pamiętaj, coś jest lepsze niż nic.

Synergia: Perspektywy na utraty wagi Skutecznie

Secret Weight Loss!

Mam zamiar podzielić się z wami, co z firmami, siłownie i osobistych trenerów nie chcę cię znać. Wiele osobistych trenerów i siłownie są albo ignorantami do tych tajemnic lub celowo ukryć je od swoich członków siłowni, bo jeśli są świadomi tej wiedzy, nie trzeba członkostwa siłowni lub osobistego trenera, aby uzyskać pożądane wyniki. Firm dodatku żerują na ludzi, że zachowują się jak bezmyślne roboty kupić w ich kłamstwa i wprowadzających w błąd reklam.

Więc dlaczego ja udostępnianie tych silnie strzeżonych tajemnic z wami? To proste. Uważam, że nie powinno być tajemnic. Jeśli jesteś zdegustowany brakiem wyników osiągniętych Ci w siłowni lub z osobistym trenerem masz wynajęty, jestem pewien program używasz nie bierze pod uwagę jedno lub więcej z pojęciami w tym raporcie.

1 - Synergy
Powodem wielu awarii w utracie wagi nie jest, ale uczestnicy programów sami. Czy to jest zbyt dużo cardio, nie tyle troska o mięśniach lub restrykcyjnymi dietami, błąd w podejściu utrata masy ciała prowadzi do frustracji i niezadowalających wyników. Odwrotnie, którego podstawą programu jest bilans wspomagające odżywianie, umiarkowane ćwiczenia aerobowe, troski o mięśniach, a odpoczynek i odzyskanie gwarantuje trwałe rezultaty.

Program taki jak ten nazywany jest synergiczny programu.
Z definicji, jest synergizm gdy suma części jest większa niż poszczególne kawałki. Innymi słowy, nie dostaniesz trwały sukces z programu, który koncentruje się tylko na cardio. Kompleksowe podejście to, czego brakuje. Jednak, zbyt wiele osób nie używać takiego podejścia i nie rozumiem, dlaczego nie widzą wyników chcą. Wchodzą siłownię i chcesz tylko zrobić cardio lub chcą tylko skupić się na żywieniu. Synergiczne podejście wymaga wprowadzenia bardziej że w swoją rutynę, ale nie ma przesłuchania, że ​​to przyniesie Ci wiele większy sukces. Synergiczne Program opiera się na czterech filarach.

2 - pomocnicza Odżywianie
Wybierz kombinacje żywności, które są termiczne, funkcjonalne i pełne składników odżywczych. Słowo termiczne oznacza spalić. Chcemy, aby jeść więcej pokarmów w kombinacji, które spalają więcej kalorii podczas trawienia. Co to kalorii? Kalorii jest jednostka ciepła. Kalorii to ilość ciepła potrzebna do podniesienia jednego kilograma wody jeden stopień Celsjusza. Tak, oparzenia pieców cieplejsze twojego organizmu, tym więcej kalorii spalasz! Posiłki funkcjonalne żywności, które są pakowane w odpowiednie kombinacje chudego białka, węglowodanów, tłuszczów i olejków. Te kombinacje żywności dostarczy energii na poruszanie i składniki dla silnych mięśni. Ostatnia część jest składnikiem odżywczym kompletne. Składników odżywczych kompletne posiłki są pełne witamin i minerałów organizm potrzebuje, aby zachować zdrowie i działać poprawnie.

3 - Umiarkowane ćwiczenia aerobowe
Wiele osób zaczynających się na nowy program odchudzania nie słyszałem w kółko, że jeśli chcesz, aby schudnąć, trzeba zrobić dużo cardio. Jednak nie jest to dokładnie prawdziwe. Skala może przeczytać, że człowiek traci na wadze, ale w rzeczywistości wzrosły one w tkance tłuszczowej. Umiarkowane oznacza dokładnie to. Robi piętnaście do dwudziestu minut ćwiczeń sercowo-naczyniowych w Twoim docelowa Serce strefowego (THz), daje organizmowi większą szansę na spalanie tkanki tłuszczowej. Zamiast myśleć o ćwiczenia układu krążenia, jak czas, aby spalić tłuszcz, chcę, aby myśleć o tym, jak wzmocnienie płuc i serca. Silniejszy te narządy i skuteczniejsze układu sercowo-naczyniowego może przenosić tlenu i krwi w organizmie, większa zdolność do transportu tłuszczów z komórek pamięci do mięśni, gdzie może być spalany jako paliwo.

4 - Wyzwanie mięśni
Czy wiesz, że jeśli zwiększona mięśnie przez pięć funtów, czyli równowartość godzinnej sesji cardio? Tak więc, jeśli nie są tak szaleje pocenie się z innymi w zajęciach aerobiku, zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej w organizmie daje dodatkowy rzut do metabolizm i pozwoli Ci więcej czasu, aby robić rzeczy, które są dla ciebie ważniejsze. Nie chowaj od wag z obawy przed duże mięśnie nieporęczne. Jest to błędne przekonanie o wielkim podnoszenie ciężarów. Nie stanie się to, zwłaszcza dla klienta podnosząc hantle pięć lub dziesięć funtów. Przy wyborze ćwiczeń, wybierz pełne ruchy ciała, które wykorzystują różne zakresy, naturalnego ruchu. Przez naturalne, mam na myśli ruchy, których używasz w codziennej działalności. Na przykład, użycie squat w górne prasie lub stojącej prasy w klatce piersiowej z zespołów odpornych i lonży.

5 - Odpoczynek i odzyskiwania
To jest najważniejszy ze wszystkich sekretów utraty wagi. Żyjemy w XXI wieku, a na co dzień będziemy z punktu A do punktu B pośpiechu zarządzać nasze życie. Zatrzymujemy się na przekąskę do jedzenia, a następnie udać się do biura. Mamy odebrać dzieci ze szkoły i upuść je w praktyce nożnej. W nocy zrobić obiad, pomoc w odrabianiu lekcji, prysznic i iść do łóżka po prostu zrobić to ponownie następnego dnia. Jest bardzo mało czasu na odpoczynek, nie mówiąc już odzyskać od naszych zajęty życia. Ale organizm potrzebuje czasu przestoju. Jeśli nie można uzyskać siedmiu do ośmiu godzin snu każdej nocy, a następnie spróbuj do popołudniowej drzemki. Jeśli nie jest to możliwe, a następnie zamknął drzwi do biura, zamknąć oczy i posłuchać muzyki klasycznej lub medytacji. Musisz robić to, co ma sens dla Ciebie i realizacji tej tajemnicy sam będzie czynić cuda dla Ciebie fizycznie, psychicznie i emocjonalnie.

Wiem, o czym myślisz. "To jest to? To wszystko?" Tak, to jest to! To jest jasne i proste. Jeśli chcesz wyników i chcesz je szybko, zastosowanie synergii do programu ćwiczeń i żywienia się teraz!
Pomyśl o tym przez chwilę. Czy otrzymujesz wyniki, które chciały z programu, którego właśnie używasz? Prawdopodobnie nie, biorąc pod uwagę, że czytasz ten raport. Proszę tylko, aby dać mu poważny wysiłek i spróbować go przez trzydzieści dni. Gwarantuję, twoje życie zmieni się na zawsze.

5 Korzyści z Utrzymywanie zdrowej wagi ciała

Korzyści utrzymania prawidłowej masy ciała są liczne, nie tylko na jakość życia, lecz także ilości życia. Fizycznie i emocjonalnie, niezdrowe masy ciała jest ciężarem, ale to jest coś, czego można uniknąć lub obniżyć.

Oprócz cukrzycy emocjonalne toll otyłość może spowodować osoby, a także rodziny jest dobrze udokumentowany; jednak korzyści są równie liczne. Oto 5 korzyści z utrzymania zdrowej wagi ciała.

Korzyści # 1: Dyskomfort Ulgi

Gdy ktoś ma nosić dodatkowy ciężar, prawdopodobieństwo jest aktywne kropli. Tracąc nawet 5 do 10% swojej masy ciała będzie pomagać w zmniejszaniu różne bóle związane ze nie jest aktywne. Dodatkowy ciężar powoduje więcej obciąża stawów, kości i mięśni, powodując ich do cięższej pracy niż normalnie tylko do poruszania się. Mniejszy ciężar na tych częściach ciała pozwoli im na bardziej efektywną pracę i zmniejszyć obrażenia.

Korzyści 2: zdrowsze serca

Większa masa ciała, tym trudniej serce musi pracować, nawet gdy jesteś w stanie spoczynku. Nawet niewielka ilość utraty wagi może zwiększyć ilość krwi zamierza ważnych narządów, pozwalając serce bardziej efektywnie. Utrzymanie prawidłowej masy ciała stawia mniejsze obciążenie serca i zmniejsza ryzyko zawału serca, nadciśnienia i anginy.

Korzyści # 3: Dolna ryzyko cukrzycy

Jest dobrze udokumentowane, że ludzie z nadwagą są bardziej narażone rozwijać cukrzycy typu II. Jeśli zdiagnozowano cukrzycę typu II, utraty wagi może pozwalają lepiej kontrolować cukrzycę. Jeśli nie ma tej formy cukrzycy, aktywnej postawy i pracy w kierunku zdrowej masy ciała obniża swoje ryzyko rozwoju cukrzycy w przyszłości. W niektórych przypadkach, po utracie masy ciała, wraz z innymi świadczeniami utrzymania odpowiedniej masy ciała, cukrzyca może być kontrolowana za pomocą diety, jak ustalona przez lekarza.

Korzyść # 4: Rak Unikanie

Utrata masy ciała nie przeszkodzi w rozwoju raka, ale może znacznie ograniczyć możliwość rozwoju niektórych form raka. Kobiety z nadwagą są bardziej narażone na rozwój macicy, pęcherzyka żółciowego, jajnika, piersi, jelita grubego i raka szyjki macicy. Ludzie mogą również korzystać zmniejszając prawdopodobieństwo rozwoju gruczołu krokowego, raka okrężnicy i odbytnicy.

Korzyść # 5: Zapobieganie Choroba zwyrodnieniowa

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest przypadłość stawów w organizmie i dodatkowym ciśnieniem, które jest umieszczone na nich z powodu nadmiernej masy ciała może prowadzić do tego stanu. Poprzez utrzymanie odpowiedniej masy ciała, to kalectwo zaburzenie można łatwo zapobiec, zanim jeszcze rozpocznie. Wraz ze zdrową dietą i ćwiczeniami, stawy ciała dokona mniejszą wagę i cierpieć mniej obrażeń w czasie.

To tylko kilka z wielu korzyści płynących z utrzymania zdrowej wagi ciała. Konsekwencje fizyczne widoczne są w mające więcej energii, o zdrowsze serca, zmniejszenia ryzyka cukrzycy typu II oraz pomaga uniknąć zarówno kości i stawów oraz różne formy raka. Zdrowej diety i wykonywania lekkie ćwiczenia, wraz z radą osobistego lekarza, jest to świetny sposób, aby zacząć dostrzegać korzyści z utrzymania zdrowej wagi ciała.

Waga Szkolenia: Weight Loss Produkty Porady

Odchudzanie Suplementy i tablety w pigułce

Waga suplementów utrata lub tabletek odchudzających często zapewniają dodatkowy impuls niektórzy ludzie potrzebują ich powodzenia diety. Jednakże każda dieta, która jest sukces w długim okresie zależy od zmiany stylu życia, a nie tylko na wszelkiego rodzaju suplementów.

W połowie XX wieku, gdy utrata masy ciała stał wielki biznes, lekarze przepisane jakieś leki odchudzające nadmiernie. W ostatnim czasie niektóre leki utrata masy ciała zostały uznane za szkodliwe, nawet leki bez recepty zostały usunięte z rynku. Zawierał ciągle popularne efedrynę, która jest wciąż dostępny jako lek na astmę, gorzka pomarańcza ma zastąpić efedrynę, ale to nie jest bezpieczne albo. Zarówno tych pochodnych roślinnych przyczyniające się ryzyko wystąpienia udaru. Prawie wszystkie zakazanych narkotyków zmniejszone łaknienie i zwiększenie metabolizmu czasowo. Czasami diecie potrzebują trochę przypominającą chociaż, ale nie kosztem ich zdrowia.

Dieter czasem ma problemy brodząc wszystkich sprzecznych raportów. Najprostszym sposobem działania jest zbadanie tego, co jest najmniej prawdopodobne uzupełnienie zaszkodzić, który również został sprawdzony sukces. Suplementy zawierające niewielkie ilości zielonej herbaty i kofeiny, Hoodia, chromu, wapnia i czy ma na swoim koncie i są dość bezpieczne tak długo, jak dawki dzienne nie są przekroczone.

Najlepszym rozwiązaniem dla utraty wagi jest częste ćwiczenia i znalezienie diety, który pracuje dla jednostki. Waga tabletek suplementów utrata lub utrata masy ciała może pomóc trochę, ale kluczem do utraty wagi jest rozwój beztłuszczowej masy ciała i po zdrowej diety.

Najlepsze Odchudzanie

Istnieje wiele produktów odchudzających, szczególnie utrata masy ciała pigułki, które mówią, oni pomogą Ci schudnąć. Większość z tych produktów nie zostały zatwierdzone przez FDA. Jako konsument szukasz najlepszych produktów odchudzających na rynku, możesz stać się przytłoczony wyborów przedstawionych do Ciebie.

Niektóre produkty zrobić nic innego, niż wziąć swoje ciężko zarobione pieniądze. Podczas gdy inni pracują na początku, a potem stabilizują się po pewnym czasie korzystania z nich. Znalezienie pigułki, trzęsie i suplementów, które robią praca staje się udręką.

Wykonujących na co dzień i jeść prawo żywności są najlepsze sposoby stracić niechcianych kilogramów. Jest to o wiele tańsze i produktywne. Wyniki nie zdarzy się w ciągu jednej nocy, ale mogą się zdarzyć, jeśli trzymać się zdrowego ruchu i wyżywienie. Sporządź plan, że nie będzie zbyt stresujące na ciebie fizycznie i psychicznie. Należy również upewnić się, że plan ćwiczeń jest osiągalne. Nie wolno zmuszać się poza to, co się fizycznie w stanie zrobić. Może to doprowadzić do rzucenia swoje cele i obrażenia.

Najlepsze produkty utrata masy ciała, nie znajdują się w butelkach. Pochodzą z ciężkiej pracy i poświęcenia.

FitDay prezent: Prezenty dla Waga Świadomego

Jeśli masz znajomego, bliskiego, lub współpracownika, który aktywnie działa schudnąć, zamiast pończochy pełne cukierków w tym roku, to dlaczego nie dać im prezent, aby pomóc wspierać swoje cele? Ale zanim skończy się i kupić im członkostwa siłowni, uzyskać wskaźnik na osobę kupujesz za. Co będzie pasował do ich potrzeb i stylu życia? Prawdopodobnie chcesz prezent, który mówi: "Chcę wspierać Cię" lub "Trzymaj się wielkie dzieło" kontra "Musisz poważnej pomocy."

Ponadto, zadaj sobie pytanie: Czy ta osoba specjalnie z prośbą o dar, aby pomóc im schudnąć, czy po prostu chcesz im coś, które mogą wykorzystać w zdrowy sposób? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni prezent bez względu na to, z kim na zakupy.

Zespoły Banglz Codziennie Wrist Waga (26,89 dolarów)

FitDay prezent: Prezenty dla Waga Świadomego

Do modnej kobieta na liście, która chce nagrać kilka dodatkowych kalorii podczas wykonywania codziennych czynności, Banglz są świetnym rozwiązaniem. Wagi te bransoletki na nadgarstki zwrócił dostępne są pół lub jedną funta bransoletki.

Striiv krokomierz

FitDay prezent: Prezenty dla Waga Świadomego

Striiv nie jest zwykły krokomierz, upewnić się, że śledzi podjęte działania, mile chodził i spalone kalorie, ale ten mały gadżet zachęca również użytkownikowi robić aktywności fizycznej z gry, wyzwania, a nawet możliwości, aby zarobić pieniądze na datki charytatywne!

Telewizja Gaiam

Dla kogoś, kto chce strukturze ćwiczenia mogą zrobić w zaciszu własnego domu, rozważają dar TV Gaiam. Członkostwo nie tylko oznacza nieograniczony dostęp do zajęcia jogi i fitness, ale także programowanie i informacje na temat żywienia, zdrowego stylu życia, natury i kultury, rozwoju duchowego i wiele innych; jest coś dla każdego. Członkostwo można kupić w gaiamtv.com za $ 9.95 miesiąc i pierwsze 10 dni są wolne.

Sesje z dyplomowanego dietetyka

Zdrowe odżywianie jest jednym z najważniejszych elementów odchudzania / konserwacji, ale harmonogram, ubezpieczenie i koszty są blokady dróg dla wielu ludzi. FitDay sprawia, że ​​rozmowy z dyplomowanego dietetyka wygodny i niedrogi. Dzięki łatwemu dostępowi on-line, dietetycy i klienci mogą dyskutować i pracować przez żywieniowych informacji, faktów i celów dowolnym miejscu i czasie. Pierwszy tydzień jest bezpłatny Fitday.com. Przynależność są od 90 dolarów i 99 dolarów, w zależności od planu.

Karty podarunkowe

Karty upominkowe są doskonałym sposobem do przedstawienia zdrowych opcji, ale nadal pozwala odbiornik wybrać, co chcą.

Lekcje gotowania: Są to zabawy towarzyskie, imprezy nauka. Poszczególne kucharze, firmy cateringowe, specjalistyczne sklepy spożywcze lub restauracji są wszystkie możliwości dla różnych ofert klasy.

iTunes: Nie można pomylić z kartą iTunes. Każdy kocha muzykę i słuchać muzyki często prowadzi do ruchu, więc dlaczego nie zainspiruje kogoś do bardziej?

Sporting Goods Store: Sklepy te oferują wiele elementów z ubrań i akcesoriów do sprzętu sportowego i gadżetów. Prawie każdy może znaleźć coś chcą lub potrzebują tutaj, zdrowia związane lub nie.

Groupon: Groupon oferuje wszystko pod słońcem, w tym mnóstwo produktów i usług związanych ze zdrowiem, w tym zmniejszenie cen na obozach startowych, na siłownię, usługi kurierskie, odzieży posiłek zdrowych ćwiczeń i wiele więcej.

(Zastrzeżenie: Przy zakupie produktów za pośrednictwem linków powyżej, ta strona może być kompensowane poprzez sklepu Affiliate Programs).

FitDay prezent: Prezenty dla Waga Świadomego

Najlepszy trening biegów, aby ten Rok

Waga Szkolenia: Porady Muscle Building

Pracuje dla Zdobywanie mięśni

Niektórzy ludzie patrząc na masę mięśniową, aby ta "buff" wygląd. Czy Ty lub ktoś, że wiesz, jednym z tych ludzi? Kluczem do zdobywania mięśni pracuje kierowania główne grupy mięśni ciała. Jak zawsze potrzebny jest luz od lekarza, aby zapewnić bezpieczeństwo programu. Oczywiście, trening siłowy jest potrzebne, ale w celu uzyskania mięśni istnieje specyficzny sposób na pociąg. Trening siłowy może być wykonane albo z hantlami lub maszyn. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy stosować ciężarki. Wagi ciężkiej musi być używane i upewnić się, że waga jest odpowiednia do masy ciała i siły jednostki. Szkolenie człowiek powinien zrobić tylko 4-8 powtórzeń i 1-2 zestawów. Korzystanie większej gramaturze i niskie powtórzeń umieścić mięśnie i układ nerwowy pod więcej stresu, które stymulują wzrost włókien mięśniowych. (Dr Dave i Dr Dee) Jest to mechanizm, który powoduje wzrost mięśni.

Dodatkowo, pracy jest tylko jednym elementem schematu do uzyskania mięśni. Właściwa dieta musi być używane w połączeniu z treningiem wzmocnienia mięśni. Dieta powinna składać się z żywności, które są bogate w białko, bogate w kalorie i sześć małych posiłków powinny być spożywane przez cały dzień.

Odpowiednie Muscle Building

Choć może się to wydawać dziwne, że nie jest to właściwy sposób budowania mięśni i nieodpowiedni sposób, ale w konkurencji, to jest bardzo ważne. Sterydy to duży problem, jeśli chodzi o budowanie mięśni, a jeśli chodzi o konkursach budowy ciała i sportu, stosowania sterydów jest wielki nie-nie. Konieczności wypracowania programów, które działają każda grupa mięśni jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że każda grupa mięśni jest coraz najlepszy trening i że masz naturalnej retencji mięśni zamiast łączenia się na mięśnie, które są "sztuczne" i może potencjalnie powodować zagrożenie dla zdrowia ponieważ steroidów.

Podczas budowy mięśni, należy pracować tylko na jednej grupie mięśni w czasie. Zapobiega to wypalić i ogólny ból, który może uniemożliwić przenoszenie, jeśli na to zrobić. Na przemian grup mięśniowych, dajesz każdym grupy na relaks, tak, aby nie wyrwać zbyt dużo i mają czas, aby odbudować, co jest, jak mięśnie są zbudowane. Jeśli nie dać czas na mięśnie odbudować się, będziesz mi ból i mają słabe mięśnie, ponieważ są one stale rozebrany i nigdy nie będzie miał możliwości, aby ponownie leczyć. Bez tego czasu gojenia, może skończyć się z niedoborem mięśniowej, które pozostawią słaby uczucie nie ważne jak wielka wyglądają twoje mięśnie.

Wybór właściwej wagi ławki.

Polecam osobę do podjęcia ogromny krok do tyłu i spojrzeć na ten wielki obraz. Muszą mieć jasne zrozumienie, jaki rodzaj programu treningu siłowego lub programu układu krążenia do naśladowania. Faktem jest, że większość ludzi, którzy kupują stanowisku wagi nigdy nie używaj go. Jeśli osoby te będą miały krok wstecz i śledził, co proponuję w tym artykule, byłbym skłonny postawić będą aktywnie korzystać z ich wagi ławki skorzystać budowanie mięśni i sprawności.

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, jeszcze przed ustawieniem stóp do wagi podnoszenia sklepie sprzętu, jest zrozumieć swoje cele fitness. Jakie są główne cele? Schudnąć, przytyć, poprawić wydolność tlenową, lub zwiększyć siłę? Musisz mieć zrozumienie dokładnie to, czego pragniesz osiągnąć.
Następnym krokiem jest utworzenie specjalnej procedury podnoszenia wagi. Jeśli znasz swoje cele, a także dokładną procedurę, będzie bardziej uprawniony do zakupu właściwego ławki wagi. Program treningu siłowego skieruje cię do tego, co naprawdę trzeba kupić, aby osiągnąć cele, swoją wagę podnoszenia. Należy także pamiętać, staramy się wybrać sprzęt lubisz pracę na. To nie ma żadnego sensu kupowania konkretnego ławki wagi, jeśli nie podoba mi się sposób, że czuje.

Choć w wielu marek i wzorów, podstawowe funkcje, których należy szukać przy wyborze ławki wagi powinny być solidne i mocne podstawy, które nie wiążą się z ryzykiem złamania lub przewróceniem. Mimo, że to pomaga na coś, co może demontować łatwo, kiedy trzeba przenieść go, staram się nie poświęcać stabilności konstrukcji, dla każdego rodzaju przenoszenia. Idź z stanowisku wagi, które mogą nawet mieć szeroko zestaw statyw, który może zapewnić, że dodatkowe wsparcie w przypadku gdy trzeba najbardziej stabilność; wokół ramion.
- Znajdź stanowisku wagi z regulowanym stojaku. Jeśli robisz poważny lifting, brzana powinno odbyć się na wyciągnięcie ręki. Wiele wyższe ławki waga jakości tej funkcji i jest to przydatne jeśli rzucając wokół większymi ciężarami. Pamiętaj; to nie jest zamiennikiem dla spotter.
- Miłą cechą mieć jest regulowana ławka skośna, które pozwala skupić się na swoich ramionach i górnych płetw piersiowych. Coś tak prostego jak metalowym prętem, który blokuje się na swoim miejscu pod poduszki na ławce na różnych wysokościach będzie działać dobrze. Większość, nawet niższe jakości, modele mają tę funkcję.
- Ponadto, niektóre modele mają rozszerzenie nóg i Curl funkcji na podstawie ławce. Nie zawsze najlepszym sposobem trenować nogi, ale coś jeszcze warto zastanowić się do pełniejszego treningu. Osobiście uważam, że im nie zastąpi właściwego do ćwiczeń nóg, i wydaje się uzyskać tylko w drodze.

Komfort powinien być również czynnikiem przy zakupie ławki treningu siłowego. Waga ławki są wypełniane dla Twojej wygody. Niektóre z nich oferują więcej wyściółkę niż inne. Ponownie, to naprawdę zależy od tego, co szukasz w stanowisku wagi. Kiedy już rozejrzał się i zakończyła swoje zakupy porównania, będziesz miał lepszy pomysł, co wybrać.

Jestem ponad 40 lat i zmagali się z mojej wagi i zdrowia całego mojego życia. Zrobiłem zmiany jak sugerowałem i mieli ogromne wyniki według diety i ćwiczeń. Mam sprzęt i programy na mojej stronie internetowej, aby użyć do tworzenia zdrowego stylu życia.

Secret Zarządzania idealna waga

Czy wiesz, że istnieje ponad 30.000 niskokaloryczne diety fad z chwytliwych sztuczek marketingowych zatwierdzonych przez FDA? Mniej niż 5% na podstawie tych proponowanych produktów kontroli wagi deficytu kalorii faktycznie mają długoterminowe rezultaty. Zazwyczaj nie udaje z powodu niewłaściwego stanu makroskładników odżywczych oraz brak wydatków ćwiczeń i energii, co z kolei spowoduje zmniejszenia masy mięśniowej i zmniejszenia metabolizmu. Początkowy sukces diety zwykle w wyniku strat, wodę z powodu braku węglowodanów i minimalnej ilości kalorii, które nie jest zdrowy, w długim okresie.

Bezwzględna najlepiej, aby utrzymać wagę ciała i jest całkowicie nasycony, jest spożywanie 5-6 małe symetryczne posiłków o działaniu odżywczym stosunku rzutu 40% węglowodanów i 30% białka i 30% tłuszczu, w celu zrównoważenia insuliny i glukagonu hormony który utrzymuje idealne poziom cukru we krwi i dlatego przechowuje niewiele lub nie tłuszcz. Jest to również niezwykle ważne, aby być aktywne co najmniej 3-6 godzin w tygodniu zarówno oporu i ćwiczenia układu krążenia. To nie jest istotne tylko dla utraty tłuszczu i wzrost mięśni chudego; że rozkręca metabolizm tak spalonych kalorii będzie nawet we śnie! Będzie to również prowadzić do większej wytrzymałości, wzrost masy mięśniowej oraz znaczny wzrost poziomu energii!

Weight Management równanie:
Wstępne magazynowanie energii = spożycie energii - Energia Wydatki = Energia końcowa bagażu

Zawsze należy pamiętać, że prawdziwe Plan żywieniowy nie jest celem; to styl życia! Wytrwałość jest kluczem do dalszych sukcesów !!!

James Erdt
Założyciel / Prezes
Joyzone Inc.
joyzone.com

Ile waga? Ile powtórzeń?

"Ile powtórzeń / zestawów mam zrobić?"
"Jak wiele wagi należy podnieść?"

Są to dwa najbardziej typowe pytania słyszę, jak tylko ludzie uczą jestem osobistym trenerem. Dla niektórych, to tak, jakby to są tylko pytania; wydaje się, że jeśli zrozumieć tych, wszystko będzie się układać.

To tylko częściowo prawda. Liczba powtórzeń / zestawów i ilość masy są zdecydowanie najważniejsze elementy, które sprawiają, że różnica między sukcesem i frustracji. Oczywiście, jest znacznie więcej do udanego treningu, takie jak dobór odpowiednich ćwiczeń i prawidłowego ich wykonywania, zawierające cardio i po właściwych nawyków żywieniowych.

Jednak pod względem liczby / jak wiele pytań, bo nie ma dwóch ludzi są takie same, nie ma jednej miary dla wszystkich odpowiedzi.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest twój cel. Mężczyźni i kobiety zwykle mają różne cele. Najczęstszym celem dla mężczyzn jest budowanie mięśni i siły; kobiety zazwyczaj chcą budować mięśnie, ale nie za dużo. (Zajmiemy inne scenariusze też.)

Drugą rzeczą do ustalenia jest, jak twoje ciało reaguje na ćwiczenia. To jest często zaniedbywane, ale istotnym czynnikiem w składaniu spersonalizowany program, który będzie działał. Jeśli twoim celem jest, aby uzyskać mięśni, ale ma trudności ten sposób program będzie się różnić od osoby, która rozwija mięśnie łatwo. Podobnie, jeśli chcesz, aby dźwięk, ale wydają się nabrać, gdy podnoszenie ciężarów, program będzie się różnić od kogoś, kto nie ma tendencji do nabrać.

Biorąc pod uwagę swój cel i jak twoje ciało reaguje na ćwiczenia można zmodyfikować powtórzeń / zestawów i masy ciała / intensywność w celu osiągnięcia pożądanych wyników.

WAGA

Poziom Siła jest subiektywna. Waga że czuje się ciężki dla jednej osoby mogą czuć się światło dla drugiego, zwłaszcza biorąc pod uwagę różne poziomy sprawności. Również podczas ćwiczeń i silniejszy, oczywiście, wagi, że kiedyś może stać się łatwym kwestionującego. Tak więc najprostszy sposób określić, jak dużą wagę do zniesienia jest, łamiąc go na pięć poziomów.

Światło

Umiarkowanie Światło

Umiarkowany

Umiarkowanie ciężkie

Ciężki

"Światło" jest, gdy masa jest tak niska, że ​​nawet nie czujesz się jak ćwiczy. Jeśli pracuje się i czuje się lekki, odebrać rzeczy.

Na "Umiarkowanie światła" wagi, do czasu dotarcia do końcowych powtórzeń poczujesz się tak, jakby robili niektórzy, ale nie za dużo, pracy.

Na "umiarkowane" wagi, po zbiorze można poczuć się jak na pewno czyni wysiłek, ale dają 70 procent do 80 procent, a więc może jeszcze przejść przez kilka powtórzeń.

"Umiarkowanie ciężkie" jest waga dla większości ludzi. Można poczuć się jak wszelkich starań, aby zakończyć zestaw, około 90 procent wszystko co masz, ale może faktycznie zrobić jeden lub dwa więcej powtórzeń z doskonałej formie.

"Ciężkie" jest masa, która ma 100 procent swojej siły. Możesz zrobić wszystko powtórzeń z doskonałej formie, ale nie mógł nawet jeszcze nie łamiąc formę.

REPS

W celu określenia, ile powtórzeń zrobić, dobrze jest przejrzeć najnowsze ustalenia dotyczące powtórzeń i rozwoju: Badania wykazały, że można uzyskać dźwięk i rozwój mięśni, wykonując dowolną liczbę powtórzeń od 1 do 20. Coś więcej niż 20 powtórzeń daje korzyści przede wszystkim wytrzymałość; nie zobaczysz więcej poprawę na napięcie mięśni. Od 1 do 5 powtórzeń, są szkolenia dla tzw "power". Przykładem władzy jest "podnoszący moc" podnosząc 700 funtów. To niesamowite dowód siły, ale nie mógł się podnieść tę kwotę przez kilka powtórzeń. Dla większości, ideałem jest od 6 do 20 powtórzeń. Wiem, że to szeroki asortyment. Dlatego znając swoje cele i jak twoje ciało reaguje na ćwiczenia pomogą Ci wybrać najlepszy numer w tym przedziale.

Jego stworzenie

Jeśli jesteś początkujący, zacznij od dwóch zestawów 15 do 20 powtórzeń każdego na "Umiarkowanie światła" wagi. Po kilku tygodniach, należy zwiększyć do "umiarkowane" wagi dla dwóch zestawów 15 do 20 powtórzeń każda. Są to wytyczne dla mężczyzn i kobiet, którzy nie pracowali na chwilę, niezależnie od tego, jak twoje ciało reaguje na ćwiczenia. Twoim celem na tym etapie jest delikatnie przekazać swoim ciele, że robisz coś nowego, które wymaga go do cięższej pracy, zachęcając w ten sposób organizm do adaptacji.

Kobiety starają się tonu należy zrobić dwa zestawy 10 do 15 powtórzeń każdego na "umiarkowanie ciężki" wagi. Będziesz budować mięśnie, ale duża liczba powtórzeń będzie Cię od załadunku z nadwagą, która sprawi, że nabrać. Jeśli jesteś kobietą, która ma tendencję do nabrać, zwiększenie powtórzeń do 15 do 20 za zestaw. Bardzo duża liczba powtórzeń zmusi Cię rozjaśnić wagę, ale wciąż daje "spalić". Jeśli próbuje zdobyć siłę i mięśnie, zwiększyć liczbę zestawów do 3, spadek liczby powtórzeń do 6 do 10 i zwiększyć wagę do "ciężki". Jeśli robisz 6 do 10 powtórzeń, a chodzenie, jesteś podnoszenia całkiem dobrą ilość masy.

Jeżeli jesteś mężczyzna stara się rozwijać swoje ciało w umiarkowany sposób, pobyt od 8 do 12 powtórzeń każdego i zrobić 3 serie na "umiarkowanie ciężki" wagi. Jeśli twoim celem jest, aby tak silny, jak to możliwe i rozwijać jak to możliwe, lub jeśli masz trudności z rozwijającą się mięśni, pobyt od 6 do 10 powtórzeń na 3 do 4 zestawów w "ciężkich" wagi. (Innymi słowy, waga jest tak ciężki, że nie można zrobić więcej niż 10 powtórzeń bez zerwania formularz Jeśli waga jest tak ciężki, że nie można nawet zrobić 6 powtórzeń, jesteś podnoszenia zbyt wiele;. Zmniejszyć wagę do możesz zrobić co najmniej 6 powtórzeń.)

Podsumowując

Debiutanci (kobiety i mężczyźni): dwa zestawy, od 15 do 20 powtórzeń każda. Waga umiarkowanie światło.
Kilka tygodni po rozpoczęciu (zarówno mężczyzn jak i kobiet): dwa zestawy, od 15 do 20 powtórzeń każda. Średni ciężar.
Kobiety, które chcą, aby dźwięk: dwa zestawy, od 10 do 15 powtórzeń każda. Umiarkowanie Duża masa.
Kobiety, które chcą na dźwięk, ale wydają się nabrać: dwóch zestawów, od 15 do 20 powtórzeń każda. Umiarkowanie Duża masa.
Kobiety starają się zyskać mięśni i siły: trzy zestawy, 6 do 10 powtórzeń każda. Waga ciężka (awarii).
Mężczyźni, którzy chcą umiarkowany masy mięśniowej: trzy zestawy, od 8 do 12 powtórzeń każda. Umiarkowanie Duża masa.
Mężczyźni, którzy chcą dużo masy mięśniowej lub mają trudności z rozwijającą: 03:57 zestawy, 6 do 10 powtórzeń każda. Waga ciężka (awarii).
Więc nie masz. Teraz można przejść do dowolnego siłowni (lub pracy w domu) wiedząc na pewno właściwe-dla-ciebie intensywności i liczby powtórzeń / zestawów.

Kij z tym, i można osiągnąć pożądane rezultaty.

Ciesz się!

Eduardo Dias, Dla Zdrowia, Dla Fitness Dla ciała chcesz

Eduardo Dias jest osobisty trener i doradca żywieniowy z siedzibą w Toluca Lake w Kalifornii eduardodias.com

Waga Zdobycie Dieta

Czy patrząc na zdobycie poważne masę? Cóż ten artykuł będzie Cię przez, jak to zrobić i pokazać w jaki sposób uzyskać jakości masy, a nie tylko tłuszcz!

To naprawdę ważne, ile kalorii przyjmowanych w próbując nabrać więc musisz ustawić plan odżywiania i trzymać się go, jak łatwo można stracić żywności. Co jest potrzebne do określenia, jak wiele węglowodanów, białka i tłuszcze powinny być coraz z diety. Stosunek bardzo popularne jest 50/30/20 stosunek, w którym biorą w 50% węglowodanów, 30% białka i 20% tłuszczów w diecie. Jeśli chodzi o kalorie przejść trzeba brać więcej kalorii, to jesteś wypalanie. Jeśli nie są to oczywiście będą utraty wagi bez względu na to, co!

Dobrą metodą wyjścia z diety jest śledzenie kalorii na kilka tygodni, które polega na pisaniu wszystko, co jadłeś w tym okresie czasu. Następnie należy określić kalorii każdego posiłku i dowiedzieć się średnią liczbę kalorii spożywają dziennie. Po znalezieniu się średnie kalorii zostały spożywających masz zamiar dodać 300-500 kalorii do aktualnej diety przez pierwsze dwa tygodnie. Przez następne co najmniej 8 tygodni będziesz dodać 300 kalorii do dziennego spożycia w każdym tygodniu.

W miarę, jak często należy jeść to naprawdę zależy od tego jak szybko twój metabolizm jest. Jeśli masz bardzo szybki metabolizm, to powinieneś jeść co 2 do 3 godzin, tak że wszystkie paliwa nie jest tak szybko spalone.

Węglowodany -

Węglowodany są niezbędne do energii w diecie i trzeba dużo węglowodanów, jak wspomniano wcześniej. Do 50% diety musi składać się z węglowodanów. Do wagi zdobywania diety są dwa rodzaje węglowodanów będzie czasochłonne, prostych i złożonych węglowodanów. Należy jeść tylko prostych węglowodanów, które składają się z cukrów / glukozy po treningu, ponieważ stworzy duży skok insuliny w organizmie, a to może doprowadzić do przechowywania więcej tłuszczu. Węglowodany złożone, z drugiej strony są idealne do łączenia, ponieważ energia jest uwalniana powoli do organizmu i nie tworzą skok. Dlatego będzie koncentrować swoją dietę na bardziej złożonych węglowodanów.

Proste węglowodany obejmują:

• Dekstroza

• Owoce

• Cukier

• Napoje sportowe

• Cukierki

Złożone węglowodany zawierają:

• Brązowy ryż

• 100% pieczywo pełnoziarniste

• Owies

• Pasta

• Spaghetti

• Fasola

• Warzywa w szczególności zieleni

Białko -

Białko jest bardzo ważne, ponieważ buduje beztłuszczowej masy mięśniowej i tak masz duże. Jak już wspomniano wcześniej waga zyskuje dieta powinna składać się z mniej więcej około 30% białka i powinny być coraz około 1-2 gramów białka na kilogram masy ciała. Przekonasz się, że Twój powrót do zdrowia po każdym treningu z dobrym spożycie białka będzie znacznie szybciej. Oprócz źródeł żywności dla białka czasami razem może być krótka i nie może być w stanie gotować, co potrzebne dla Ciebie wagi zdobywania diety tak często. Dlatego suplementacja białka serwatki jest bardzo popularny, jak można wypić koktajl białkowy, który daje około 40 g białka i zajmuje tylko kilka minut na przygotowanie. Te trzęsie się nie być jedynym źródłem w diecie, jak oczywiście nie zawiera wszystkich innych składników odżywczych znajdujących się w innych źródeł żywności. Tyle, że to jest bardzo ważne podczas przyklejania do ścisłego wagi zdobywania diety, które są coraz niezbędne białko i nie wchodzą w tyle. Ważne produkty zawierające białko są:

• Tuńczyk

• Łosoś

• Pierś z kurczaka

• Wołowina

• Wieprzowina

• Kotlety

• Turcja

• Białka

Tłuszcze -

Ostateczne 20% swojej wagi nabiera diety powinna składać się z tłuszczów. Większość ludzi dzisiaj, którzy są szkolenia poważnie wychodzą konieczność tłuszczów w diecie. W "tłuszcze" ostatnim czasie otrzymaliśmy złą reputację, a ludzie starają się unikać go nie wiem co. Podobno każdy czuje, że tłuszczu równa się tłuszczu na brzuchu. Istnieją dwa rodzaje tłuszczu i jest najważniejszym czynnikiem. Masz nasycone i nienasycone tłuszcze. Nasycone tłuszcze są tłuszcze, których należy unikać za wszelką cenę, ponieważ są one złe tłuszcze i nie ma korzyści, co tak zawsze. Nienasycone tłuszcze, takie jak poli i jednonienasycone kwasy tłuszczowe są przydatne i pomagają organizmowi i zostały sprawdzone w celu podniesienia naturalnego testosteronu. Łososia i ryby są doskonałym źródłem białka i tłuszcz, który chcemy. Jest praktycznie bez tłuszczu nasyconego w ryby i to jest dobre, aby utrzymać dietę luzem czyste. Upewnij się, zużywają dużo orzechów i gotować z oliwy z oliwek. Dobre tłuszcze to:

• Oliwa z oliwek

• Olej słonecznikowy

• Olej szafranowy

• Olej lniany

• Orzechy włoskie

• Awokado

O autorze: Michael Ward jest właściciel firmy z wiodących Australii sklepie sprzęt fitness nazywa Unbeatable.au.

Waga Szkolenia: Odchudzanie Plany Porady

Wytyczne Ćwiczenia dla Weight Loss

Przed rozpoczęciem programu ćwiczeń, physican powinny być konsultowane w celu zapewnienia, że ​​uczestnik jest na tyle zdrowy, aby uczestniczyć. Aerobik (czyli wymagające tlenu) Ćwiczenie składa się z działań, takich jak chodzenie, bieganie, pływanie, jazda na rowerze, jazda na nartach. Aby uzyskać najlepsze wyniki, ćwiczenia aerobowe należy zrobić 20-60 minut dziennie i 3-5 dni w tygodniu. (Częstotliwość, intensywność i czas trwania 2003) intensywność powinna być wystarczająco wysoka dla osoby zauważyć jego lub jej tętno jest wyższe, ale nadal będą mogli prowadzić rozmowy. Skuteczny program odchudzania również składa się z treningu oporowego. Odporność szkolenia wchodzi w kategorii anerobic (czyli bez tlenu) ćwiczenia. Wytyczne dla treningu oporowego są następujące: conajmniej 2-3 razy w tygodniu, 8-12 powtórzeń, 2-3 zestawy i pracy 8-10 głównych grup mięśni. (ACSM 1995) Przykłady te obejmują: loki biceps, wyciskaniu, przysiady, siedzieć up, push up, krzesło dana zależność musi.

Utrata wagi nie musi być niemożliwe. Biorąc simples czynności jak używanie schodów zamiast windy, parking dalej, i biorąc niedziela napędza zamiast spacerów będzie bardzo korzystne dla programu odchudzania. Będzie to również warto inwestować w krokomierz i dążyć do conajmniej 10.000 kroków dziennie. Wszystkie programy ćwiczeń powinna być zróżnicowana, aby uniknąć nudy.

Przyjęcie zwyczaju Weight Loss Ćwiczenia

Jeśli chcesz usunąć funtów, dostać się w kierunku bardziej aktywnego trybu życia z niektórych ćwiczeń odchudzających. Departament Zdrowia i Usług Społecznych zaleca podejście dwuczęściowy dla zdrowych osób dorosłych. Pierwszym krokiem jest, aby czas w każdym tygodniu do ćwiczeń odchudzających robi co najmniej dwie godziny i 30 minut umiarkowanej aktywności tlenowych lub jedną godzinę i 15 minut intensywnego ćwiczenia aerobowe. Zaleca się rozprzestrzeniać tych ćwiczeń odchudzających przez cały tydzień. Druga część to zrobić ćwiczenia treningu siłowego co najmniej dwa razy w tygodniu.

Ćwiczenia utrata masy ciała nie musi być znoju. Znajdź ćwiczeń odchudzających, które są przyjemne dla ciebie i są stałym elementem tygodniowych zajęć. Rozważmy następującą listę ćwiczeń odchudzających plecakiem, kręgle, taniec towarzyski, kajakarstwo, badminton, rolkach, skakanka, jazda na nartach, pływanie taekwondo, siatkówkę lub chodzenia. Znajdź ćwiczeń odchudzających, które lubisz, zobowiązać się do nich nawyk styl życia, i oglądać funtów zacząć topnieć.

Motywacja sprawia Odchudzanie Łatwiejszy

Linda E

Pobyt motywowane jest wyzwaniem dla wielu działań, w tym utraty wagi. Utrzymanie wagi utrata motywacji podczas zakupów dla potrzeb żywnościowych jest ważne dla tych, którzy naprawdę chcą zdjąć i zachować się nadmiar kilogramów.

Oto kilka łatwych do zapamiętania wskazówki, aby zwiększyć zaangażowanie odchudzania, gdy zakupy spożywcze:

1) Włączenie pomocy przyjaciół. Nawet sporadyczne przypomnieniem może trzymać się z wami na długo po chwili. Na przykład, jesteś pragnienie "dieta" czekoladę. Twój przyjaciel przypomina, że ​​jechaliśmy nie kupić ten produkt. Później tego samego dnia, jesteś w sklepie spożywczym, patrząc na diety słodycze. Ponownie spojrzeć na składniki i cukru lub tłuszczu treści, ale umieścić rzecz z powrotem. Słowa twojego znajomego wyraźnie powtarza w swoim umyśle, co znacznie ułatwia umieścić tę rzecz z powrotem.

2) Czytaj etykiety. Gdy jesteś świadomy gram cukru, gram tłuszczu i kalorii liczy, że dużo łatwiej jest podjąć decyzję, aby wybrać produkt spożywczy, które mają niższe wartości.

3) Ciesz się uczucie dumy wewnątrz, jak ominąć wysokie pozycje kalorii i przejść całe korytarze o kuszących potraw, takich jak słodycze, delikatesów, lub mrożonego dziale spożywczym.

4) Nigdy nie kupowac, ​​gdy głodny.

Bądź w kontakcie ze swoimi uczuciami przy zakupie żywności. Użyj swojej pamięci, aby wyciągnąć jakiekolwiek informacje żywieniowe pamiętasz dla ciągłej motywacji odchudzania.

Czy Szybkie Odchudzanie bezpieczne?

Wszyscy chcielibyśmy mieć idealne ciało Hollywood, więc starają jeden z wielu szybkich diet odchudzających SUV, które obiecują szybką utratę masy ciała w ciągu tygodnia. W większości przypadków te diety nie są bezpieczne. FDA lub Żywności i Leków nie monitoruje suplementów odchudzających, w związku z tym, nie ma powiedzieć, co może być w żadnym z tych tabletek, czy mogą one sprawić, że chory. Do tej pory tylko szybka dieta utrata masy ciała, które zostały udowodnione do pracy jest pod nadzorem medycznym bardzo niskokaloryczne diety. Większość badań ludzi kolejnych na szybkim diety odchudzającej były na diecie pod nadzorem lekarza.

W większości przypadków, osoby, które zostały biorące recepty szybkich suplementów odchudzających nie widać żadnych wyników, ponieważ uważają, że biorąc to magiczne pigułki, krem ​​lub napój będzie wystarczająco, aby załatwić sprawę. To, co nie udało się zdać sobie sprawę, że pigułka nie jest niczym więcej niż placebo. Prawdziwe ważą strata wynika z faktu, że trzeba zmienić, co jesz i zwiększyć ilość ćwiczeń, które można zrobić tak, że będziesz schudnąć, czego szukacie, aby rzucić. Jeśli tego nie zrobisz, to nie stracisz na wadze więcej niż przed. W niektórych przypadkach, pigułki, które można brać mogą mieć negatywny wpływ na wadze, ponieważ zatrzymanie wody może potencjalnie zwiększyć swoją wagę.

Weight Loss Programy i plany

Oto dobra wiadomość; można stracić na wadze, który został dręczące Cię. Oczywiście Złą wiadomością jest to, że nie jest łatwo i magii bez względu na kierunek działania. Świat jako całość staje się coraz bardziej otyli z powodu zmiany w diecie i stylu życia. Nikt program odchudzania lub utrata masy ciała plan jest prawo dla wszystkich. Oto kilka wskazówek do wyboru, który pasuje do Ciebie, jako osobę.

Po prostu ludzie przybierają na wadze, ponieważ jedzą zbyt dużo złej rzeczy i zrobić zbyt wiele złych działań. Każdy wie, że siedzi na kanapie przed telewizorem i jeść pizzę i słodycze nie jest zdrowy tryb życia. Często jest to, jak dziś ludzie spędzają wieczory; jednak z trochę życia zmienić te złe nawyki mogą być złamane. Mówi się, że zwyczaj trwa tylko 30 dni powtórzenia się częścią psychiki człowieka.

Istnieje wiele możliwości wyboru programów utraty wagi i planów dostępnych dzisiaj, czy jest dołączenie do grupy, kupując gotowe dania, lub po prostu łączenia siłownię i zakupu więcej warzyw. Istnieje również mnóstwo książek diety dostępne. Najważniejsze jest, aby się poruszać i spróbuj jedną formę ćwiczeń i jedną dietę. Nie wydawać dużo pieniędzy na jednym, diety, programu lub planu, dopóki nie zbadali go. Jeśli są potwierdzone mięso eater diety, które opierają się na warzywach nie jest dla ciebie. Pomyśl, kiedy wcześniej stracił na wadze. Jeśli jadł węglowodany i schudła o umiarkowanej aktywności fizycznej jednym z popularnych programów grupowych z opakowanych posiłków lub punktów może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Sekret sukcesu z każdego programu odchudzania i odchudzania planu jest zrównoważenie ćwiczenia i jedzenie. Często wykonywać będzie jeden głodny, ale beztłuszczowej masy ciała lub mięśni spala więcej kalorii, więc łatwiej jest schudnąć. Wystarczy pamiętać, że nie zyskują na wadze w ciągu miesiąca, a prawdopodobnie nie stracić w ciągu miesiąca.

Tajne do zdrowego Weight Loss Diet

Kluczem do trwałej utraty tłuszczu jest następujące zdrowego odchudzania diety. Podczas gdy wiele suplementów i programy oferują szybkie rozwiązania, wiele z nich nie zostało naukowo udowodnione. Co wykazano działa? Zdrowa, zbilansowana dieta w połączeniu z regularnych ćwiczeń. Więc to, co jest kluczem do zdrowego odchudzania diety?

Jedz różnorodne, zdrowe pożywienie, które promują spalanie tłuszczu, takich jak warzywa, chudego białka, owoców i ca? Ego pszenicy i makaronów. Kiedy jeść to samo co dzień, znudzi i mogą być bardziej podatne na złamania swój zdrowy odchudzania diety. Różnorodność utrzymuje posiłki od czując się jak chore.

Wynoś się i korzystać! Zdrowe jedzenie jest tylko część równania. Aby osiągnąć spalanie tłuszczu, chcesz budować mięśnie i spalić kalorie regularnie. Jeśli nie jesteś fanem bieżni, dołączyć do lokalnej drużyny piłkarskiej lub podjęcia mall-walking. Każda czynność, która dostaje się z kanapy i ruchu przyczyni się do utraty tłuszczu.

Trzymać się go! Fat Loss nie wystąpią na noc, ale z ćwiczeń, czasu i zdrowego odchudzania diety, możesz osiągnąć swoje cele utrata masy ciała.