grsail.com

tatuaż kwiat lotosu symbolika

Buddyjscy Tatuaże

Buddyjscy Tatuaże
Mandala

Buddyjscy Tatuaże są więcej niż fantazyjne wzory, choć grafika może być wspaniałe. Każdy tatuaż jest symbolem jednego lub więcej z naukami Buddy sam wielki, człowiek, który wierzył, każdy może zatriumfować nad cierpieniem życia i osiągnąć "Nirvana", stan poza wszelkiego cierpienia.

Krótki przegląd buddyzmu

Buddyzm jest jedną z głównych religii świata, a opiera się na naukach Gautama Budda, piątego wieku rysunku, który wierzył, cierpienia życia może zostać zwolniony przez oczyszczenie umysłu z jego pragnienia, a tym samym osiągnięcie zrozumienia prawdziwej natury wszystkich rzeczy.

Mimo, że buddyzm jest bogaty w naukach i symboliki, to opiera się na "czterech szlachetnych prawd".

 1. Na żywo jest wypełniony cierpieniem.
 2. Pragnienie jest źródłem cierpienia.
 3. Jeśli przestaniemy pragnienie, możemy zakończyć nasze cierpienie.
 4. Po "ośmiokrotnie Noble Path" jest sposobem, aby zakończyć cierpienia.

Buddyjscy Tatuaże

Buddyzm jest wypełnione tak wielką symbolikę trudno byłoby notować co się każdą możliwą konstrukcję. Zamiast tego, zbadajmy niektóre z najbardziej popularnych wzorów tatuaży buddyjska i ich znaczeniu.

Mandale

Mandale, znany również jako Mandala Wheels, są pięknie skomplikowanych wzorów przeznaczone do reprezentowania wszechświat. Każda Mandala zaczyna z podstawowej figury geometrycznej. Z tej bazy, dodawane są kolejne ozdoby w coraz większych pierścieni do reprezentowania warstw wszechświata.

Mandale są często używane, aby skupić w okresach medytacji.

Koła Dharmy

Buddyjscy Tatuaże
Dharma Wheel w buddyjskiej świątyni

Koła Dharmy są podobne do Mandalas, ale posiadają inne znaczenie. Dharmachakra, jak to jest znane bardziej dokładnie, reprezentuje Koło prawdy i prawa, które Budda zakręcić, aby sygnalizować początek nowego cyklu nauki. Spinning Dharmy uważa się zmienić bieg losu, podobnie jak koła zmienia kierunek statek żaglowy.

Zgodnie z tym obrazów, Koło Dharmy jest okrągły rysunek z ośmiu szprych, które reprezentują "ośmiokrotnie Noble Path".

Każdego ramienia symbolizuje jeden z następujących:

 • Prawidłowe Myśl - świadomy wysiłek, aby uniknąć oddając w złych / szkodliwych myśli.
 • Prawidłowe Mowa - Bycie odpowiedzialnym, co się mówi, a mówi prawdę w zamian za uczucia innych.
 • Popraw Akcje - Powstałe owoce prawidłowego myślenia i mowy.
 • Prawidłowe żywot - Praktykowanie prawidłowe myśli, słowa i działania w codziennej pracy.
 • Prawidłowe zrozumienie - Rozwój prawdziwej mądrości.
 • Prawidłowe Wysiłek - Wytrwała z dobrym nastawieniem przez próbach życiowych.
 • Prawidłowe Uważność - Żyjąc w teraźniejszości, puszczenie przeszłości, i pozwalając przyszłości zadbać o siebie.
 • Prawidłowe Koncentracja - Utrzymanie spokojny nastrój.

Lotos w rozkwicie

Buddyjscy Tatuaże
Pink Lotus Flower

Buddyjscy tatuaże kwiaty lotosu mogą mieć nieco inne znaczenie, w zależności od tego, jak są one sporządzone. Wszystko lotosu są uważane za symbol czystości, ale kolor kwiat symbolizuje szczególny rodzaj czystości.

 • Różowe kwiaty stanowią samego Buddy.
 • Białe kwiaty stoją w czystości ciała i umysłu.
 • Czerwone kwiaty stoją na czystość w sprawach sercowych.
 • Niebieskie kwiaty stoją mądrości i zatriumfować nad fizycznym tęsknoty.

Etap kwiat ma również znaczenie.

 • Nieotwarte kwiat lotosu symbolizuje potencjał oświecenia.
 • Otwarty kwiat reprezentuje pełne oświecenie.

Budda

Budda, mądry, kto uczy drogę do duchowego oświecenia, jest centralną postacią w religii buddyjskiej. Chociaż większość z nas zna rysunku happy chubby stosowanych w posągi Buddy i sztuki, to powiedział sam rzeczywisty Budda dezaprobatą posiadają jego obraz używany worship.In Zgodnie z tym założeniem, inne buddyjskie tatuaże są często używane do reprezentowania Buddę, w tym:

 • Lew - symbol królewskiej siły.
 • Koło Dharmy - symbolem nauk Buddy z ośmiokrotnej szlachetnej ścieżce.
 • Pink Lotus - symbol najwyższej czystości.
 • Bodhi Tree - Gdzie Budda Uważa się, że osiągnął oświecenie.
 • Ślady Buddy - symboliczne obecności Buddy na Ziemi, i podążać na swojej drodze.

Roczny Festiwal tatuażu buddyjska

Buddyjscy tatuaże, podobnie jak wiele innych tatuaży religijnych, są często uważane posiadać fizyczny / duchową moc, aby chronić osoby, która je nosi.

Coroczny festiwal tatuażu w Wat Bang Phra, Tajlandia przyciąga ludzi z całego świata. Wiele z nich to praktykujący buddyzm, ale rosnąca część uczestników festiwalu są po prostu wielbiciele tatuażu, chcąc pobierać prawdziwą buddyjską tatuaż z jednego z mnichów.

Pierwsze w tym buddyjski tatuaż festiwalu jest zupełnie inny od coraz jeden na Zachodniej salonu tatuażu. Jak mnisi zanurzyć staromodny dwa narzędzia bolcami do ich domowych pigmentów i szybko dotknij wzory na ciele, ale także modlić. Uważa się, że nadają obrazy z duchową moc do walki z demonami.

Po zakończeniu tatuaże, wielu ludzi, którzy je otrzymują wprowadzić gwałtowną, stan podobny do transu. Czy to dlatego, że tatuaż duchowo routingu złego ducha żyjącego w ciało użytkownika, lub jest wynikiem fizycznej reakcji na jad węża, który jest często składnikiem farby, doświadczenie to wielka.

Wniosek

W istocie, Buddyzm jest naprawdę dążenie do spokoju i tatuaże buddyjskie może być symbolem "Nirvana", że wielu z nas tak nieuchwytny. Tatuaże religijne w buddyzmie są zdecydowanie przydatne w przypominając noszących tego spokoju, jak również.

Niższe Powrót Tatuaże dla kobiet

Niższe Powrót Tatuaże dla kobiet


Nieważne, czy jesteś bardzo kobieca kobieta, czy chcesz iść toe-to-toe z chłopcami, są niższe powrót tatuaże dla kobiet w każdym stylu. Dowiedz się, co tradycyjne ulubione to, jak niektóre z bardziej nowatorskich projektów, które pomogą podjąć właściwą decyzję dla Ciebie.

Niższe Powrót Tatuaże Pomysły dla kobiet

Tradycyjne Ulubione

Kwiaty, motyle i wszystko, co jest na ogół jasne i przestronne zwykle spada w dziedzinie kobiecego tatuażu, a wszystko można zrobić wspaniałe pleców projekty dla kobiet. Zastanów się:

Niższe Powrót Tatuaże dla kobiet

 • Kwiat winorośli tatuaże: najlepsza pleców tats rozciągnąć na plecach, aby dobrze wykorzystać przestrzeń. Można to łatwo zrobić z winorośli tatuaż. Wystarczy dodać swój ulubiony rodzaj kwiatów i masz piękny design.
 • Słońce, Księżyc i gwiazdy tatuaże: Są trochę na uboczu, ale słońce, księżyc i gwiazda projekty można uzyskać atmosferę tajemniczości. Niech gwiazdki szlak się po obu stronach, aby dodać trochę szerokości do projektu.

Niższe Powrót Tatuaże dla kobiet

 • Hummingbird tatuaże: Jeśli szukasz kolorowe projekt niższej tylnej tat, kolibrów sprawia, piękny obiekt. Pobaw się z kolorami jak chcesz; nie ma potrzeby, aby przejść do realistycznego projektu, chyba że naprawdę chcesz.

Kobiecy Niższe Powrót Tatuaże

Jeśli to, co szukasz jest coś bardzo kobiece, które usunie ideę "tramp" pieczęci, za jeden z tych bardzo kobiecych pomysłów.

 • Miłość: Ten symbol życia i miłości jest popularny wzór tatuażu, niezależnie od umieszczenia ciała. Wyśrodkować go na swoim grzbiecie, aby skorzystać z symetrii utkwione w tej dziedzinie.

Niższe Powrót Tatuaże dla kobiet

 • Motyle: Delikatne i darmowe, motyl może symbolizować spokojnej niezależność i naturalne piękno. Spread duży motyl całej dolnej części pleców, lub umieścić mały jeden po jednej stronie.
 • Wróżki: Kto nie miłuje tych magicznych panienki z ich radosnych duchów? Usiądź jeden na kręgosłup, lub współpracować ją z niektórych kwiatów.
 • Anioły: istot niebiańskich, którzy reprezentują piękno i siłę zrobić piękny tatuaż. Jeśli pełna anioł nie przemawia, warto dodać tylko jej skrzydła.

Łamanie Tradycja

Więc, co jeśli nie jesteś dziewczęco-dziewczyna, która lubi motyle i długie spacery po łące? Niższe powrót tatuaże dla kobiet, które nie są ściśle spadł do tradycyjnie "kobiecych" tematów.

Dlaczego nie rozważyć:

Niższe Powrót Tatuaże dla kobiet

 • Tribal tatuaże: Tribal Projekty zostały białości przez ostatnie kilka lat, i dlatego, że już właściwie od wieków, naprawdę nie musisz się martwić, że tat nie wychodzi z mody. Być może naprawdę cieszyć się dość abstrakcyjny wzór, ale zwierzęta, motyle i wiele innych gatunków może być sporządzone w stylu tribal. Jeśli podoba Ci się wygląd plemiennych tat, ale nie jesteś pewien wyruszą od tradycyjnych kobiecych tat tematów, możesz mieć najlepsze z obu światów przez centrowania plemienny baner z róży, ważki, czy cokolwiek innego chcesz.
 • Drut kolczasty: Dla trudnych dziewczyny, która ma wszystko, drutu kolczastego tatuaż może być po prostu doskonały design. Aby było to nieco bardziej kobiece, należy rozważyć użycie go jak winorośli z czerwona róża lub dwa wzdłuż jego długości. Wynik jest trudne zarazem seksowna projektu.
 • Zodiaku tatuaże: Nie ściśle kobiece czy męskie, zodiaku tatuaże również wielką paszę dla niższych powrotem tats. Jeśli Twój znak zodiaku standardem jest nieco zbyt wiele dla swoich upodobań, jak centaur lub bliźniaków, za korzystanie z zodiaku glifów symbol zamiast.

Niższe Powrót Tatuaże dla kobiet

 • Kanji: Nie musisz być dziedzictwa Azji cieszyć tatuaż kanji. Te symbole wyglądać bajecznie jak niższe powrót tatuaże, a można nawet rozszerzyć je z kwiatów wiśni, jeśli czujesz potrzebę, aby zmiękczyć trochę wygląda. Pamiętaj, aby wybrać symbol, który ma jakieś znaczenie dla Ciebie.
 • Tatuaże ying yang: Ying Yang klasyczne sprawia wspaniały tatuaż, ale można użyć dowolnego tematu przeciwieństw przedstawiać co pół wzoru na dolną część pleców. Pomysły to słońce / księżyc, ogień / woda, a nawet człowieka / kobieta tematów. Użyj swojej wyobraźni.
 • Mandale: Dodaj trochę stylu wschodnim z tatuażem Mandala. Istnieją nieograniczone możliwości projektowania kółka życia.

Inspiracja gwiazdy

Nie ma wątpliwości, że niższe powrót stał się tak popularnym miejscem dla kobiet nosić tatuaże, że tych, którzy chcą być oryginalne unikają tej części ciała. Jeśli jednak mają mniejszą powrotem tatuaż, albo rozważa się jeden tam, jesteś w dobrym towarzystwie. Można zainspirować się tats kobiet jak następuje:

 • Angelina Jolie: To dobry Samarytanin ma tygrysa i smoka na jej dolnej części pleców
 • Victoria Beckham: Czy gwiazda dla każdego członka rodziny
 • Eva Longoria: ubiera się Celtic Cross na jej plecach
 • Brandy: wybrał kwiat lotosu na jej dole pleców tatuaż

Dlaczego warto wybrać Lower Back Tattoo

Bariery tatuaże są łamane przez cały czas, ale dla wielu kobiet, to jeszcze łatwiej dzielić się atrament w niektórych ustawieniach niż inne. To sprawia, że ​​dolna część pleców tatuaż tak doskonały; można pokryć je ze swojego ubrania w ciągu dnia pracy i pokazać je z parą hip-Huggers kiedy jest czas na zabawę. Te tatuaże są zdecydowanie seksowna i są zobowiązane zwrócić uwagę w chwili, gdy ujawni się.

Konstrukcja wybrać naprawdę zależy od osobowości i tego, co można znaleźć atrakcyjne. Niezależnie od tego, który okazuje się być niezwykle kobiecy motyw lub coś, co może nie od razu wydaje się jak tradycyjny kobiety projektu, jest to całkowicie twój wybór. Jeśli kochasz go i jesteś z tego dumny, że się uda.

Dbanie o Dolna Powrót Tattoo

Jedną z przyczyn niższych powrotem tatuaże są tak popularne, że obszar ten jest mniej podatne na rozciąganie i blaknięcie niż w innych obszarach. To wciąż potrzebuje szczególnej opieki, jednak, aby upewnić się, że wygląda doskonale.

 • Trzymaj oraz poniżej spodnie biodra jak to uzdrowienie - wysoka talia może podrażniać pasma tkanki gojenia.
 • Bądź przygotowany, aby spać na boku lub brzuchu przez pierwszy tydzień lub tak, jak twój nowy tat jest uzdrowienie.
 • Pamiętaj, aby umieścić filtrami na tym obszarze, jeśli nosisz parę nisko zawieszonymi spodni lub koszuli, który ma tendencję do jazdy w górę. Zapobiega to przed uszkodzeniem słonecznym zanika.

Express Yourself

Kobiety mają wiele wzorów do wyboru i mają całkowitą swobodę noszenia ich tusz na każdej części ciała pragną. Tatuaż tuż nad pasek niskim wzrostem jeansy stała lokalizacja umieszczenie ciała z wyboru dla wielu kobiet. Wyraź siebie poprzez uzyskanie atrament z wyboru w tym miejscu bardzo sexy i pokazać się plecami do swojego najlepszego efektu.

Japoński Smok Tatuaże

Japoński Smok Tatuaże


W kulturze japońskiej, kilka zdjęć są tak samo ważne i symboliczne, jak smok. Japońskie smoki mogą być przedstawiony na wiele sposobów, więc wybrać projekt i pokazać swoje cechy smoka na świecie.

Japoński Smok Tatuaż Wzory

Japońskie smoki są pod silnym wpływem tradycyjnego chińskiego smoka, ale istnieje kilka specyficznych różnic, takich jak mając tylko trzy palce zamiast czterech lub pięciu. Info i projektowe następujące pomysły mogą pomóc w podjęciu decyzji, jaki rodzaj tatuażem może Ci odpowiadają.

Smok twarzy

Twarze japońskie smoki są bardziej fascynujące, ponieważ nie są to cechy jednego stwora; są fantazyjne złożony z kilku różnych zwierząt.

 • Głowa jest zazwyczaj w kształcie podobnym do wielbłąda lub kozy.
 • Oczy są jak demony i przebicia.
 • Uszy są podobne do krowy.
 • Tygrys usta przypominające kły.
 • Rogi są podobne do tych z łosia lub jelenia.
 • Wąsy zasłona jak u suma.

Rozważ użycie dwóch lub więcej z tych funkcji, aby stworzyć swój własny, unikalny smok twarzy tatuaż.

Full Length Dragons

Japoński Smok Tatuaże

Dane japońskich smoki są często bardzo podobne do węża i strumień wyłożone, a oni nie mają potężne skrzydła smoków przedstawionych przez Anglos. Skrzydła są małe lub nie istnieje, ponieważ te smoki nie trzeba ich do lotu; używają magii zamiast.

Umieść pełnometrażowy smoka tylko w dowolnym miejscu na ciele. Popularne miejsca docelowe obejmują prowadzenie smoka dół długości ramienia lub całej klatki piersiowej i pleców. Niektóre japońskie obrazy pokazuje również dwa smoki pełnometrażowych krążące siebie. W tego typu konstrukcji, każdy smok reprezentuje inny element, takich jak ogień i woda, a oni są zamknięci w niekończącej się walce.

Perły Mądrości

Japońskie smoki jest somtimes zdjęciu pilnuje "Perły Mądrości". Istota używa go do kontroli elementów, aby pomóc ludziom rozwijać.

Pomysłów może to smok trzyma perłę delikatnie między zębami lub zwijania jego długie ciało wokół perły. Perła jest również uznawany za symbol zamkniętej kwiat lotosu, więc można utworzyć inny projekt poprzez Smok straży kwiat zamiast.

Szczegółowe Dragons

Istnieją liczne smoki, które są specyficzne dla kultury japońskiej. Użyj jednego z tych projektów opowiedzieć historię i pokazać cechy tego smoka:

 • Japoński Smok Tatuaże

  Yamata no Orochi tatuaż smoka

  Yamata no Orochi jest osiem-headed, osiem ogon smoka zabitego przez boga wiatru.

 • Watatsumi jest smok, który rządzi bóg mórz. On nie ma skrzydła, a on często przedstawiany więcej jak wąż niż smoka. On zazwyczaj w kolorze chłodnej tonacji do reprezentowania na morze.
 • Nure-onna jest smok z ciała węża i głowę kobiety.

Sea Dragons

W kulturze japońskiej, smoki są uważane za królowie północ, południe, wschód i zachód mórz. Niektóre smoki są również uważane za "Rzeka bogów". Te różne smoki morskie mogą być wyświetlane jako:

 • Smoki zakręcony na plażach
 • Smoki w jaskiniach na morze
 • Smoki jazdy fale rzeki lub oceanu
 • Smoki strzegące skrzynię morze wypełnione skarbu

Zodiac Dragons

Japończycy śledzić chińskie znaki bardzo blisko, i to nie jest rzadkością w przypadku osób urodzonych w jednym z roku smoka, aby tatuaż smoka.

Znak zodiaku Smok reprezentuje wolne duchy, i jest identyfikowany z odważnymi kolorami, wielkich idei i ekstremalnych gestów. Jeśli zdecydujemy się na znaki smok tatuaż, upewnij się, że to jedne z tych cech, aby odróżnić ją od innych japońskich smoków.

Pokaż smoka Natury

Japoński tatuaż smoka sprawia, że ​​oświadczenie nie ważne jak to przedstawiono. Stylizowane, kolorowe i bardzo szczegółowe, każdy, kto widzi tatuaż będzie wiedzieć, że jesteś wolny duch.

Proste gwiazdkowy Tatuaże

Proste gwiazdkowy Tatuaże


Decydując się na prostej gwiazdkowy tatuaże to świetny sposób na rozpoczęcie ich przybysze kolekcję sztuki ciała, ale także stworzyć wizualnie uderzające wzór gdy strategicznie rozmieszczone między innymi tatuażami. Z milionami pomysłów dla miłośników atramentu, gwiazdy są jednymi z najbardziej wszechstronne i trwałe.

Dlaczego Gwiazdy?

Ludzie wybrać tatuaż wzory z powodów osobistych, a przez większość czasu są one niemożliwe do sklasyfikowania. Jeśli rozważa się gwiazda tatuaż, ale nie jesteś pewien symbol przekazuje wiadomość, którą chcesz wysłać, spojrzeć na niektóre z powodów innych ludzie wybierają proste tatuaże gwiazdkowe.

 • Mała gwiazda jest stosunkowo unintimidating pierwszy tatuaż.
 • Gwiazdy często symbolizują dążenie do celów osobistych (sięgające do gwiazd).
 • W niektórych kulturach, gwiazdy są wykorzystywane do dokumentowania ważnych wydarzeń, takich jak narodziny dziecka.
 • Gwiazdy są szczególnie atrakcyjne dla miłośników astronomii, zarówno zagorzałych i prostych gwiezdnych jasnowidzów.
 • Victoria Beckham wybrał pięć gwiazdek do reprezentowania członków jej rodziny.
 • Niektórzy ludzie wybierają do ich gwiazdkowe tatuaże religijnej symboliki.
 • Koncepcyjne gwiazda tatuaż tematy to reprezentacje światła, nadziei, prawdy i ducha.

Elementy Proste Gwiezdne Tatuaże

Pomimo prostoty wielu wzorów gwiazd, zawierają dużo siły na okaziciela i patrzącego. W zależności od koloru, stylu i rozmieszczenia, proste gwiazda jest jednym z najbardziej potężnych obrazów sztuki ciała.

Gwiezdne Tattoo Kolory

Gwiazdy mają wszechstronność wspierania dowolny kolor wybrać. Nigdy nie można pomylić z klasycznej czerni i szarości, które jest idealne dla osób, które podziwiam odważne kontury oraz delikatne cieniowanie. Jasne kolory, takie jak róż, lawendy, lub miękkiej niebieskim, stanowią gwiazdy tatuaże magiczną jakość w połączeniu z uczuciem lightnss. Stare miłośników tatuażu często wybierają szkoły podstawowe kolory jak nieustraszonych jasnym czerwonym lub niebieskim. Innym popularnym wyborem jest tradycyjnych niebieskich gwiazdkowe barwy takie jak żółty, złoty, biały lub srebrny. Jedynym ograniczeniem dla wyboru koloru jest sama płótno. Aby uzyskać najlepsze wyniki, upewnij się, że tatuaż osiąga maksymalny kontrast wobec Twojej skóry.

Gwiezdne Tattoo Style

Podobnie jak ich kolory, style tattoo gwiazdkowe dostępne są w wielu odmianach. Aby utrzymać projekt tak proste, jak to możliwe, większość osób wybiera albo pojedynczą gwiazdę lub małe grupy dwóch lub trzech gwiazdek. Kolejną rzeczą do rozważenia przy wyborze stylu jest to, czy wolisz stałe gwiazdy lub kontury. Stałe gwiazdki zazwyczaj wyposażone są w jeden odcień, gdy przedstawione gwiazdki oferuje możliwość wyboru jednego lub więcej kontrastujące kolory wypełnienia. Inne skór uproszczone obejmują jedną dużą gwiazdę w połączeniu z dwóch lub trzech małych gwiazd, gwiazdy i jednej stałej jednej gwiazdy zarysie, i jednego lub więcej prostych gwiazd z innymi elementami w tle. Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że podoba jej wyglądu.

Gwiazda Tatuaż stazu

Tatuaże gwiazdkowe może przejść w dowolnym miejscu na ciele, ale jest to dobry pomysł, aby zachować kilka rzeczy na uwadze, takich jak wielkość projektu i tatuażu widoczności. Jeśli chcesz, aby ukryć swój tatuaż w niektórych sytuacjach, następnie go umieścić gdzieś, że ubrania lub dodatki mogą obejmować. Małe gwiazdki zazwyczaj najlepiej wyglądają na odpowiednio małej powierzchni ciała niczym kostki nóg, ramion, dłoni, nadgarstka lub. Tego typu praktyki zapewnia miły ramki dla tatuaż i zapobiega zagubieniu się na zbyt dużej płótnie. Duże tatuaże są nieco bardziej elastyczne i ładnie wyglądają na pleców, klatki piersiowej, brzucha lub uda. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się umieścić tatuaż to osobista decyzja, więc warto się zastanowić, zanim głowę do salonu tatuażu.

Gwiazdkowe wzory i informacje o tatuażu

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy proste tatuaże gwiazdkowe są dla Ciebie, spojrzeć na kilka przykładów gwiazdy tatuaże i gwiazdy błysk poniżej.

 • Tatuaż Johnny oferuje wspaniałe wzory gwiazdkowe w dużym asortymencie.
 • Darmowe Tattoo Designs dostarcza informacji na temat gwiazd tatuaże, a także pomysły gwiazda projektowe.
 • Tatuaż Spot pozwala sprawdzić zdjęcia niesamowite tatuaże gwiazd.
 • Tatuaż Finder ma ogromny wybór wzorów tatuaży w każdej gwiazdy stylu można sobie wyobrazić.


Z wszystkich dostępnych zasobów i inspiracji, będziesz miał wiele pomysłów na prostej konstrukcji gwiazdkowy.

Kwiat Origami Diagrams

Kwiat Origami Diagrams


Czy masz nadzieję, że do pracy wzrosła lub wyszukane orchidea, kwiat schematy origami może być bardzo pomocne. Internet jest doskonałym źródłem dla tego typu instrukcje origami.

Dlaczego się kwiaty?

W kulturach tradycyjnych japońskich, kwiaty są jednym z najbardziej popularnych projektów origami. Te kwiatowe kreacje są używane do wszystkiego, od centerpieces i dekoracje domu na specjalne prezenty dla rodziny i przyjaciół.

Istnieje kilka powodów, może chcesz zrobić origami kwiaty:

 • Niektóre projekty kwiaty są dość łatwe i stanowią świetny sposób na naukę techniki origami.
 • Kwiaty są piękne, więc wiele osób używa ich do góry prezentów, dekoracji na przyjęcia, lub dodać wymiar zabawy w domowym karty.
 • Chociaż prawdziwe kwiaty plastikowe kwiaty umierają i może wyglądać trochę tandetny, origami kwiaty mogą być piękne na zawsze.

Dlaczego warto skorzystać schematy?

Niektóre kreacje origami są proste i nadają się tylko do tekstu kierunki. Jeżeli te kierunki są dobrze napisane, a każdy krotnie jest opisany bardzo dokładnie, pisemne origami kierunki kwiatowe może być dość łatwe do naśladowania. Jednak w przypadku bardziej skomplikowanych projektów składanych, schematy mogą być istotne.

Schematy są krok po kroku rysunki, które zwykle towarzyszy pisemne instrukcje. Pomagają one ilustrują wygląd złożonego stworzenia po zakończeniu każdego etapu. Korzystanie z instrukcji schemat może zapewnić, że jesteś pobyt na torze i po każdym kroku dokładnie.

Świetny schemat origami ma następujące cechy:

 • To jest na tyle duża, aby zobaczyć wyraźnie lub może zostać powiększona do komputera.
 • To obejmuje tylko niewielką część projektu, podział całego procesu na jego mniejsze etapy.
 • Zawiera strzałki lub inne wskaźniki ruchu aby pokazać, w którym kierunku należy złożyć papier.
 • Towarzyszy wyraźnych pisemnych informacjach na każdym kroku.

Źródła online dla Flower Origami Diagrams

Dla folderów papieru, Internet stanowi bogactwo informacji. Możesz znaleźć wskazówki do wykonywania tylko o dowolnym kształcie, a także oferują wiele miejsc, diagramów, które pomogą w drodze. Następujące strony internetowe mają pomocne ilustracje do origami kwiaty:

 • Origami Zabawa ma schematy i instrukcje krok po kroku dla dokonywania tulipan papieru, kwiat, stokrotka-jak lilia, róża, kwiat lotosu, kwiat i łodyga. Oprócz wykresów dla każdej z tych kwiatów, znajdziesz filmy i jasne instrukcje na piśmie.
 • Origami-Instructions.com ma jasne kierunki co kilka ładnych origami kwiaty. Zamiast przygotowanych schematów, te kierunki mają fotografie towarzyszące każdy krok. Dowiesz się, aby tulipan, róża, lilia, słonecznik, i wiele innych projektów kwiatowe.
 • Origami Resource Center jest doskonałym źródłem dla każdego typu instrukcji składania papieru. Istnieje kilka projektów kwiatowe, w tym ponad 20 różnych odmian róż origami. Większość projektów to schematy, zdjęcia i wielkie pisemnych instrukcji.

Książki o origami Kwiaty

Jeśli chcesz bardziej tradycyjne podejście oparte na papier do origami, istnieją dziesiątki wielkich książek oferujących diagramy do składania papierowych kwiatów. Można znaleźć większość z nich w trybie online lub w lokalnej księgarni, a także mogą być w stanie pożyczyć je z biblioteki. Jeśli biblioteka nie posiada bogaty zbiór książek instruktażowych origami, możesz poprosić o konkretny tytuł poprzez pożyczki między biblioteki.

Poniższe książki mają schematy kwiat origami:

 • Blooming Origami przez Fumio Inoue
 • Origami Flowers: Ulubione kwiaty i pień przez Hiromi Hayashi Bukiety, Yasuaki Okada i Yoko Ishiguro
 • Origami Flowers James Minoru Sakoda
 • Origami Kwiaty według Soonboke Smith

Więcej Kwiat Origami Projekty

Zakład Logiki Stosowanej Origami setki zabawnych artykułów origami, które pomogą Ci stworzyć kwiaty i inne niesamowite projekty. Sprawdź, co następuje:

 • Składane papierowe betlejemskie
 • Tulipan darmo Origami
 • Jak zrobić Origami Flower z Billem Dollar
 • Origami Rose

Claddagh Tatuaże

Claddagh Tatuaże


Podobnie jak wiele Celtic tatuaże tematycznych, Claddagh tatuaże czerpią inspirację z bogatego dziedzictwa Irlandii.

Claddagh

Claddagh (zwykle widoczne w postaci pierścienia) jest Celtic projektu, który składa się z trzech obrazów. Centrum jest serce, wokół którego dwie ręce są splecione i korony siedzi na górze serca. Trzy obrazy mają swoje znaczenie - serce oznacza miłość, ręce symbolizuje przyjaźń i korona dodaje za lojalność. Mówiąc lub wyrażenie często idzie w parze z tym obrazów, stwierdzając, "Z tymi rękami daję ci moje serce i ukoronować go mojej miłości." Claddagh pierścienie są często noszone jako symbol miłości - niektóre dają te irlandzkie pierścienie jak pierścionki zaręczynowe, podczas gdy inni wybrać nosić biżuterię jako obrączki. Mówi się, że jeśli nosisz Claddagh pierścionek na prawej ręce, nie może być dwa znaczenia do ringu, w zależności od sposobu jej noszenia. Pierścionek na prawej dłoni skierowaną do wewnątrz, oznacza twoje serce jest zrobione, a jeden wskazał na zewnątrz oznacza, że ​​nie są w poważnym związku.

Istnieją podobne znaczenie dla Claddagh pierścienie noszone na lewej ręce. Jeżeli pierścień jest skierowany do wewnątrz, to znaczy, że są małżeństwem. Wskazał, zwykle rozumie się, że jesteś zaangażowany.

Claddagh zdjęć można znaleźć również w innych miejscach, takich jak na różnych sztuk biżuterii lub w Claddagh tatuażami.

Claddagh Historia

Istnieje kilka różnych legend dotyczących pochodzenia Claddagh, ale najczęściej jest to, że człowiek, z klanu Joyce, z Galway w Irlandii, został schwytany na morzu i sprzedawany jako niewolnik do złotnika w Algierze. Szkolił się do pracy ze złota, i zrobił dobrą robotę, aż król Wilhelm III objął tron ​​i wymagane Maurów do uwolnienia wszystkich brytyjskich niewolników. Lepszego nadzorcy niewolników Joyce'a był tak szczęśliwy i zadowolony z jego pracy, że zaproponował mu połowę swojej fortuny, a także rękę jego córki, gdyby zdecydował się pozostać. Joyce powiedział nie, i dalej do domu, aby dać jego prawdziwa miłość pierścień Claddagh, że on zaprojektowany i kute, gdy był niewolnikiem. To powiedział, aby miały miejsce w 1689, w przypadku niektórych wersji tej historii, stwierdzające, że Joyce wysłany pierścień z powrotem do swojej miłości, zanim został zwolniony, prosząc ją, aby czekać na niego.

Claddagh rozprzestrzenił się na inne części świata po głód ziemniaczany w 1800 roku zmusił wielu irlandzki do opuszczenia kraju. W tym czasie, Claddaghs (zwłaszcza pierścionki Claddagh) były pamiątki rodzinne przekazywane z matki na córkę. Gdy inni widzieli piękno tych obrączek, zaczęli używać ich projektowania biżuterii, jak również.

Claddagh Tatuaże

Claddagh Tatuaże

Symbolika Claddagh doprowadziło wielu do wyboru dostać tatuaże Claddagh. Ten obraz, który może być symbolem miłości, czy nawet tylko przyjaźni i lojalności, jest często postrzegana w pasujące pary na par, które chcą, aby pokazać swoją miłość do siebie. Claddagh tats może być umieszczony w dowolnym miejscu na ciele, i można je zobaczyć w wielu wersjach, a nawet niekiedy kolorów.

Jeśli chcesz mieć wyjątkowe Claddagh projekt, wykorzystując ten obraz jako tatuaże obrączka może być świetnym sposobem, aby pokazać swoją miłość, a jednocześnie po najnowsze tendencje tatuaży zamiast biżuterii ślubnej. Innym sposobem, aby Twoje Claddagh tat jest wyjątkowe dodawać różne elementy do tatuażu. Korzystanie celtyckie krzyże celtyckie węzły, i inne obrazy irlandzkiego inspirowane może twój Claddagh różni się od reszty. Tribal wzory mogą być również dodane do Claddagh, które mogą uczynić tatuaż bardziej współczesny.

Claddagh Pomysły Obrazek

 • Szczęście Ryby Sztuka ma kilka obrazów Claddagh sprzedaży, w tym opaski i bransoletki z projektem.
 • Celtic Lady Flash posiada kilka ciekawych wzorów Claddagh, w tym niektóre w pełnym kolorze.
 • Tatuaż Symbol ma także kilka zdjęć z tats Claddagh.

Jak narysować Lotus Flower Around Ohm projekt z Henna

Omów i kwiat lotosu są jednymi z najbardziej popularnych wzorów, jeśli chodzi o henna tatuażu. Z rozumieniu obu tych projektów, to już nie jest wątpliwe, dlaczego coraz więcej osób decyduje się lotos i omów te dni. Jednakże, jest to jedynie trudno zdecydować który lepszym rozwiązaniem jest między nimi. Jeśli nie możesz podjąć decyzję, dlaczego nie połączyć je w jeden tatuaż henną projektu?

Kwiat lotosu, który jest rysowany wokół projektu ohm jest coraz zainteresowanie wielu ludzi. W rzeczywistości, widok z tych wzorów połączonych razem wydobywa duży wpływ. Więc jeśli chcesz zrobić ten projekt dla siebie, wykonaj następujące proste kroki:

 • Znajdź dobre miejsce w organizmie. Określić, gdzie chcesz, aby tatuaż na ohm i projektowania lotosu na swoim ciele. Idealne części ciała jest któryś z twoich rąk. Jeśli robisz sobie tatuaż, to najlepiej wybrać część ciała, która będzie łatwiej ręka rysunek do osiągnięcia. Na przykład, jeśli widoczne ręka jest prawa, wybrać lewą rękę, aby pomieścić tatuaż z henny.
 • Prace nad projektem omów. Zacznij od rysowania okręgu na środku tyłu ręce. Następnie narysuj ohm. Om jest sanskryt, że odnosi się do dźwięku wszechświat produkuje i odnosi się to także do chorału ludzi robi joga. Dodać koło nieco grubsze. Możesz nawet koło się, jak przejść z projektowania.
 • Draw każdy płatek kwiatu. Wyciśnij obfite kropkę henna w pobliżu okręgu, a następnie wyciągnąć atrament się do kształtu płatka kwiatu lotosu. Aby dać wskazówkę, płatek lotosu jest bardzo podobny kształt pocałunki Hershey lub po prostu, łza. Narysuj kilka płatków całym ohm do czasu, gdy na zewnątrz okręgu jest już pokryte płatkami.
 • Czy kolejną warstwę płatków. Sprawdź przestrzenie pomiędzy płatkami ustawieni w kręgu omów. Narysuj płatek między tymi obszarami. Należy wziąć pod uwagę, że można zrobić tak wiele warstw płatków dla lotosu tak długo, jak jest jeszcze miejsce na dłoni. Jednak warstwy dwa płatki jest idealnym projektowania Lotos.
 • Remis czubki lotosu. Aby narysować płatki lotosu, które są mniej lub bardziej ukryte za cały kwiat, wyciągnąć maksimum pomiędzy końcowych przestrzeni ostatniej warstwy płatków.

Projekt kwiat lotosu wokół ohm jest naprawdę wielki tatuaż henną, które można uzyskać. Więc po co wydawać pieniądze na wyjazd do henny tatuaż artysty do projektowania tej wielkiej sztuki dla Ciebie? Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić tatuaż henną zaprojektować samodzielnie, możesz mieć ten wzór na skórę tak często, jak chcesz i gdziekolwiek na ciele chcesz. Plus, można nawet zaskoczyć swoich przyjaciół i członków rodziny, wykonując tym wzorem siebie na części ciała, które chcą go mieć.

Sanskryt Tattoo Designs

Sanskryt Tattoo Designs


Sanskryt może być wyjątkowy sposób wyrazić siebie z tatuażem. Ten starożytny język jest tak samo ważne dla mieszkańców Indii, łaciny i greki mają uczonych innych starożytnych społeczeństw i religii i jest językiem główny dla współczesnych Indian dialektów. Rozważmy kilka sanskrycie tatuaż wzory, jeśli szukasz czegoś niezwykłego.

Pomysły na sanskryt Tattoo Designs

Rozważ używanie zarówno słowa i obrazy w swoim tats sanskrytu.

Duchowe Cytaty i innych fragmentów

W większości, ludzie lubią używać tatuaże sanskrycie, aby wyświetlić swoje ulubione cytaty z duchowych buddyzmu, hinduizmu i innych starożytnych dzieł wschodnich. Cytaty te często odzwierciedlają osobistą filozofię przypisują. Fakt, że sanskryt jest napisane w formie werset daje to dodaje artyzmu i atrakcji.

Oto kilka godnych wersety napisania od Bhagawadgicie.

 • Mądry lament ani za żywych, ani martwych.
 • Nikt nie może zniszczyć niezniszczalne duszę.
 • Dla duszy nie ma narodzin ani śmierci.
 • Dobroczynność, samokontrola, ofiara

Z ponad 700 wierszy, będziesz prawdopodobnie znaleźć coś, co przemawia do twojej duszy słowami Kryszny. Jednak prawie każda nazwa lub fraza może być przekształcony w sanskrycie i zamieniony na tatuaż.

Łączenie sanskryt obrazy z innymi Tattoo

Po wybraniu swoje wiersze, połączyć go z tematem koordynującego.

Sanskryt Tattoo Designs

Zastanów się obrazy:

 • Budda, mądry nauczyciel
 • Symbol dźwięk Om
 • Kwiaty lotosu; kolor i etap prowadzi również znaczenie bloom
 • Kryszna, który jest hinduskie bóstwo zdjęciu przemian jako dziecko, a gra na flecie chłopca i młodzieńczej księcia
 • Inne hinduscy bogowie i boginie, jak Ganesh i Lakshmi
 • Mandale, skomplikowane koła reprezentujące wszechświat

Inne Pomysły

Istnieje wiele sposobów, aby obejmować sanskrytu w swoim nowym projekcie tatuażu. Użyj dowolnej z poniższych jako baza wypadowa na następne tat:

 • Załóż opaskę na zewnątrz z sanskryckiego słowa.
 • Koło słowo lub obraz w sanskryckiego słowa.
 • Włączenie obu sanskrytu i jego tłumaczenia angielskiego w jednym tatuaż
 • Kwiat lotosu z Om wewnątrz niego
 • Triśula symbol reprezentują trzy uprawnienia w Hindi

Umieszczenie

W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się umieścić sanskryt projekt tatuażu naprawdę zależy od wielkości projektu. Proste Om będzie wyglądać dobrze na ramieniu lub zewnętrznej kostki. Ze względu na wygląd nieco łańcuch-link pisania sanskrytu, zwroty mogą bardzo ładne bransoletki na nadgarstek lub kostkę. Większe prace, które zawierają pełne fragmenty wersecie towarzyszy zwiększenie projekty często pracują najlepiej, jak klatki piersiowej lub pleców tatuaże. Pozwala to artysta dość miejsca do miejsca na piśmie, więc jest to bardziej czytelne dla każdego, znającą język.

Tusz lub Henna

Indian tatuaże są zazwyczaj wykonywane w henna, rodzaj mocnego brązowego barwnika roślinnego, które w końcu zanika. Jednakże, jest to całkowicie do przyjęcia, że ​​Twój projekt stworzony przy użyciu stałego atramentu tatuażu, jak również wszelkie kolory lubisz. Niezależnie od gatunku, nowoczesny tatuowanie jest zawsze o osobistej ekspresji.

Znalezienie Tłumaczenia

Sanskryt Tattoo Designs

 • Tatuaże przez projekt: Masz swoje ulubione zwroty w języku sanskryt, ale należy pamiętać, jest opłata za tę usługę.
 • Metta.org: Metta oferuje listę popularnych tłumaczeń sanskrytu dla różnych angielskich słów. Tłumaczenia daje właściwe słowo, ale nie rzeczywiste sanskryt pisanie o tym. Mimo to, można wziąć to do specjalnych tatuaż artysty, który powinien być w stanie napisać go w sanskrycie dla Ciebie.
 • Sanskryt słownik: pełna sanskryt i słownik tamilski, że przekłada się angielskich słów i zwrotów, wyjaśniając strukturę alfabetu i zdanie.

Sprawdź swoje podwójne Sens

Sanskryt jest niewątpliwie piękne dla oka, i wydaje się, aby dodać głębszej duchowości do każdego projektu tatuażu, do którego naniesienie go. Jednak zawsze istnieje ryzyko uzyskania tat w języku, który nie jest własne. Jeśli zdecydujemy się na konkretne słowo lub zdanie do użycia, należy przejść sprawdzić go więcej niż jednego źródła, tłumaczenia, aby upewnić się, że niesie ze sobą znaczenie, jak chcesz go. Jest to możliwe za indywidualna witryna lub artysta popełnić błąd. Sanskryt tatuaże mogą wydawać się najnowszą modą w zakresie projektowania tatuażu, ale to naprawdę nie jest to przypadek. Wschodnie kultury używali tego języka w ich ciała sztuki przez wiele wieków. To dopiero teraz staje się popularne w świecie zachodnim, jak wielokulturowość chwyta.

Fontanny: ścienna Fontanny Porady

Dbanie o Fontanny ściana wody

Zarówno fontanny ściany wewnątrz i na zewnątrz fontanny ogrodowe ścienne są łatwe w utrzymaniu i prawidłowego montażu i pielęgnacji. Będą one zapewniać przyjemności przez wiele lat. Jeśli to możliwe używanie wody destylowanej w fontannie ścianie. Nie zawiera substancji chemicznych lub minerałów siać spustoszenie w fontannach. Jeśli jest używana woda z kranu, należy usunąć chloru i innych substancji chemicznych przed wylaniem go do fontanny.

Większość fontanny ściany wewnętrzne wymagają nieco więcej niż przetarcie powierzchni wilgotną szmatką tygodnika. Czyste miedzi z Pledge i okresowo zwiększyć naturalną patynę z lekką warstwą wosku jakości samochodu. Nigdy nie należy używać do czyszczenia miedzi, usuwa wykończenie ochronne, które pomagają zapobiec przyćmił. Monitorowanie poziomu wody ostrożnie. Pompy Fontanna potrzebują odpowiedniej wody do działania i pracy pompy "na sucho" będzie go uszkodzić. Słoneczne zwiększa szybkość parowania i wymaga dodatkowej ostrożności w celu zapewnienia, że ​​pompa zawiera wodę niezbędną dla optymalnego działania. I, na zewnątrz fontanny ściany powinny być sprawdzane pod kątem liści i gruzu, które zatykają spożycie wody.

Kiedy jest czas na dokładnym oczyszczeniu i konserwacji prewencyjnej, usuń mała fontanna ściany od ściany do czyszczenia. Syfon wody z dużych fontann i oczyścić je w miejscu, zgodnie z zaleceniami producenta. Pomocna wskazówka: plik instalacyjny, wskazówki rozwiązania problemów, listy części oryginalnego producenta i instrukcji czyszczenia. Są one cennym przewodnikiem dla pielęgnacji i konserwacji oraz fontanny części zamiennych.

Sanitarny Spryt Na ścianie Pijalni Wód

Zagubiony, jak hydraulika działa na ścianie fontanny? Nie trzeba się martwić. Przeczytaj nasze proste wyjaśnienie i dowiesz się podstawy musisz wiedzieć, do zrozumienia kanalizacji na fontanny ścienne.

 • Wiele modeli fontanny wody ściany mają pompa głębinowa do ponownego cyrkulację wody w fontannie. Zazwyczaj woda przemieszcza się z basenu, przez rurę dostawy, aż do odpływu i następnie z powrotem w dół do miednicy.
 • Możesz ukryć wodno-kanalizacyjnych z fontanną ściany za ścianą lub uruchomić go na powierzchni ściany.
 • Kiedy nie można ukrywać hydraulika, który jest dołączony do powierzchni ściany z roślin lub winorośli, można użyć rur miedzianych w związku zastępczego. Miedź w końcu rozwija się patyny, która będzie komplement wygląd fontanny ścienne.

Inside Scoop na ścianie Montaż Fountain

Przy wyborze ściany fontanną do zwiększenia konkretnego ściany wewnętrzne lub zewnętrzne, ważne jest, aby "poznać swoją ścianę." Budowa ściany określa łatwość lub trudność instalacji fontanny. Musisz wiedzieć, czy istnieje wystarczające wsparcie dla ścianie fontanny za gotowych ścian wewnętrznych i jak zapewnić, że drewno, kamień, cegła lub sztukaterie ściany zewnętrzne mogą mieć masę.

Niektóre ściany fontanny wody są bardzo ciężkie, a staje się jeszcze cięższe po dodaniu wody. Te fontanny ściany wymagają więcej wiedzy do instalacji. Nie wieszać ściany fontanną (lub ciężkie grafiki) ze skały arkuszy lub ścianie tynk bez kołków i kotwicy wsparcia. W razie wątpliwości o wsparcie ściany, ściany zbudowane wybrać fontanny z włókna szklanego, które wygląda jak autentyczny zwietrzałego kamienia. Wydają się być ciężkie, ale są zaskakująco lekki. Weź również pod uwagę głębokość fontanny. Niektóre fontanny ściany wystają tylko o centymetr lub dwa od ściany; inni mają głębokość 6 "lub więcej. Upewnij się, że fontanna nie będzie przeszkodą lokalizacja.

Zatrudnić asystenta do pomocy i wspierania równowagi fontannę podczas jego przymocowany do ściany. Aby uniknąć sytuacji, elektryczne przewody przyłączeniowe w dół ściany do gniazda podłogowego, instalacja gniazdka bezpośrednio za montowane w ścianie fontanny. Podczas elektryk jest tam, mają je również podłączyć do przełącznika fontanny ściany do łatwego włączania i wyłączania. Przeczytaj Jak zainstalować instrukcje fontanna ściany przed rozpoczęciem instalacji uważnie. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku. Wypełnij fontannę wodą destylowaną i cieszyć.

Rodzaje Fontanny odkryty ścienne

Wall fontanny są miłe wybór dla zewnętrznych tarasów, dziedzińców, balkonów i ogrodów. Nie biorą one przestrzeń z dala od Ogródek ogród lub sadzenia obszarach. Wszystko, czego potrzebujesz do solidnej ściany i źródła energii elektrycznej. Na zewnątrz ściany fontanny ogrodowe są odporne na warunki pogodowe. A ponieważ nie jest zazwyczaj duża umywalka przyciągnąć zanieczyszczenia i osady, pielęgnacja i konserwacja są proste.

Formowane fontanny są zazwyczaj wykonane z wysokiej jakości żeliwa kamienia, włókna szklanego lub kompozytów włókna szklanego. Odkryty fontanny ściany wykonane z włókna szklanego DuRock są lekkie, ale niezwykle trwałe i gotowy, aby wytrzymać każdy rodzaj klimatu zewnętrznego. Wykończenie fontanny z włókna szklanego wyglądają zdumiewająco jak wyblakły kamień.

Na zewnątrz fontanny ścienne dostępne są w szerokiej gamie stylów.

Od Starego Świata elegancji do Nowego Świata rozmachem, fontanny zewnątrz przywołują klimat śródziemnomorski, Francja, Azja, Hiszpania, Anglia, Irlandia i Język celtycki życie amerykański. Serenity Zdrowia El Leon fontanny ścienne i ściany fontanna Leo są przykłady ponadczasowo popularnych fontanny głowy lwa. Woda działa od głowy majestatycznego lwa w dolnym basenie, gdzie światło podświetla strumień wody. Ulubieńcem fanów Feng Shui, sztuczna ściana Fontanna Fontanna Budda dysponuje wody płynącej z palmy Buddy w kwiat lotosu basenie rzeźbiarskiej, a następnie do basenu. Inne popularne wybory do ściany fontanny wody to wyrzeźbione słońca, Fleur de Lis, delfiny, zwierzęta, ryby, figlarny cherubinów i aniołów stróżów.

Gdzie znajdują się fontanny ściany

Fontanny wody ściany są sprzedawane przez dostawców, centrów ogrodniczych w domu poprawy, dyskontów i sklepów internetowych. Cenie fontanny ściany na dyskontów może być kuszące; jednak kupujący są często rozczarowani jakości pióro i braku kompetentnego doradztwa pióro i obsługi klienta.

Opłaca się zrobić swoją pracę domową przy inwestowaniu w zamontowany na ścianie fontanny. Przed przekazaniem gotówki lub karty kredytowej, dowiedzieć się jak najwięcej o fontanny ściany. Odwiedź internetowych sprzedawców fontanna które specjalizują się w wszelkiego rodzaju fontanny, fontanna części, akcesoriów fontanną i dostarczyć wiarygodnych porad i zaleceń. Sklep ze specjalistą, który oferuje łatwe fontanny i fabularnych porównań cenowych. Skorzystaj z rad i wskazówek witryny. Przeczytaj recenzje klientów o zaletach i wadach różnych fontanny ściany. Porównaj koszty wysyłki. Kontakt z obsługą klienta z pytania i porozmawiać o niestandardowej ściany fontanny wody dla domów i firm.

Plusy i minusy Fontanny ściana wody

Wybierając fontanna dla domu lub firmy, ważne jest, aby rozważyć zalety i wady różnych stylach fontanny, materiałów i wzorów. Pomocne jest również do instalacji i konserwacji różnych fontann badawczego. Fontanny ściany wewnętrzne i ogrodowe fontanny ściany są popularne cechy wody.

Istnieje wiele powodów, aby wybrać z fontanną ściany. Odpowiedniego wsparcia, tworzą atrakcyjne punkty kontaktowe dla niemal każdego rodzaju ściany w każdym pomieszczeniu. Wiszący fontanny wolnego miejsca na podłodze; szczególnie przydatne w pomieszczeniach zamkniętych. Fontanny ścienne wykonane są z niezliczonej ilości materiałów uzupełniających tematy z różnych dekoracji formalne do kapryśny. Różnorodne style pozwalają ściany przepływu fontanna być dostosowane z delikatnym sączyć inspirującą kaskady. I, w przeciwieństwie do fontann stołowych wewnętrzne lub zewnętrzne ścian wisi nad fontanny w miejscu niedostępnym dla małych dzieci i małych zwierząt.

Wady ścianie fontanny wody są minimalne. Ponieważ niektóre duże fontanny ściany są ciężkie, zwłaszcza, gdy wykonane z betonu lub kamienia, wymagają one odpowiedniego wsparcia z ćwiekami i kotwice. Źródło energii musi być zainstalowany za fontanną, aby uniknąć rozproszenia przewodów elektrycznych biegnących od fontanny do źródła zasilania ziemi.

Miejsca Użyj ścienne Fontanny w domu

Wall fontanny dodać zainteresowanie i sprawiać przyjemność całej wewnątrz i na zewnątrz obszarów domu.

 • W Feng Shui, przednie drzwi jest punktem wyjścia do najważniejszej chi - pozytywną energię. Atrakcyjne weranda lub dziedziniec jest idealnym miejscem na zewnątrz ściany fontanny powitanie gości i chi do domu.
 • Przedpokój oferuje pierwsze wrażenie wewnątrz domu. To ważny sygnał dla pomieszczeniach mieszkalnych. Wypełnij foyer z atrakcyjne dodając dramatyczny ściany fontanna. Od fontanny ściany nie zajmują miejsca na podłodze, są idealne nawet dla małych foyer i entranceways.
 • Podobnie jak sztuki, fontanny ścienne dodać zainteresowanie i jest centralnym punktem wzrok wielkich pomieszczeń i pokoi rodzinnych z dodatkową zaletą w radości i energii z kaskadowo spływającą wodą. Mnóstwo materiałów i stylów ułatwiają zwiększenia osobistych gustów i istniejącego stylu. W mieszkaniu lub kondominium bez miejsca na zewnątrz, aby cieszyć się, fontanny ścienne przynosi charakter pomieszczeniu.
 • Montowany na ścianie fontanny w jadalni zachęca spokojnie kuchnię i zapewnia przyjemną muzykę w tle podczas posiłku.
 • Fontanny ścienne na patio podwórku lub ogrodem maksymalizuje przestrzeń życiową i dodaje kojące odgłosy ruchu wody do ustawienia. Montaż ścienny cechy wody zapobiega również potencjalnych problemów bezpieczeństwa wody z małych dzieci i zwierząt.

Ocieplanie do fontanny ściany wodne

Fontanny wody ścienne mogą przetrwać zimno, jeśli się zapobiegawcze środki, aby utrzymać je w szczytowej formie i działa prawidłowo. Dla optymalnej ochrony, należy rozważyć usunięcie pompy i przechowywanie go w pomieszczeniu - w garażu lub w szopie na narzędzia. Oprócz zakrywania basenu, można również nadziać materiałów absorbujących do basenu, aby pomóc zatrzymać żadnych wilgoci. Przedmioty takie jak dywan podkładu, a nawet gazety zrobią. Jeśli chcesz element gotowy do podróży, możesz kupić specjalnie zaprojektowaną obudowę fontanna, która pomaga utrzymać ściany fontanny przed uszkodzeniem w czasie zimnej pogody.

Idealne ustawienie parametrów zewnątrz fontanny wodne

Wybierając odkryte fontanny wody, należy pamiętać, styl i kolor urządzenia, kiedy jesteś dokonywania wyboru. Chcesz wybrać taki, który jest odpowiedni dla obszaru, którą zamierzasz go umieścić. Odkryty fontanny wody są w konkretnych, włókno szklane i ponownego stanowiło kamień. Dla bardziej współczesnego obszaru, należy rozważyć odkryty fontanna z prostych linii i prostej konstrukcji. Ozdobne fontanny wody działa dobrze w miejscach, gdzie fontanna powinna wyróżniać się wśród bujnego ogrodu. Można również zaplanować ogród wokół tematu, jak życie morza i dodaj ściany fontanną ze sceną delfiny.

Wielkie Pomysły Instalacja fontanny ściany

Dla lekkich fontanny ściany można łatwo dołączyć gwoździ, za pomocą śruby lub dołączania do stabilnej haka, spójrz na fontanny z włókna szklanego ściennych. Fontanny ścienne z włókna szklanego szybko stają się popularnym wyborem dla fontanny, ponieważ są one stosunkowo lekkie, często o wadze poniżej 20 kg. Wersja z włókna szklanego jest wystarczająco dużo światła, które można zamontować go na własną rękę, bez pomocy. Ponadto pojawiają się one praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwego kamienia. Prawie każdy rodzaj fontanny ścianie można znaleźć w beton prefabrykowany lub wersji odtworzonego można znaleźć w wersji z włókna szklanego, jak również.

Summertime ścienny Water Fountain Konserwacja

Sezonowe zmiany przynieść szczególne względy dla swojej fontanny ścienne. Ścienne cechy wody nie wymagają tyle samo uwagi, jak duży basen w ogrodzie. Mimo to, istnieją pewne zadania, które możesz zrobić, aby pomóc podtrzymać swoje ściany fontanna.

 • Latem można jeszcze życia roślin do fontanny, jeśli tak zdecydujesz. Późniejsze nasadzenia nie kwiat, jak wcześniej w roku, ale nadal można dostać niektóre kwiaty warto poświęcić chwilę.
 • Miej oko na przebarwienia wody i wzrostu glonów w tym okresie roku. Możesz użyć zabiegów chemicznych pozbyć ściany wody fontanny wzrostu glonów.
 • Jeśli zdecydujesz się dodać życia roślin do fontanny ściany trzeba usunąć stare głowy i łodygi kwiatowe jak rośliny kwiatowe zaczynają zanikać.
 • Uważaj na szkodniki w tym okresie roku. Jeśli uważasz, mszyce, można je usunąć za pomocą silnego strumienia wody.

Ocieplanie do fontanny ściany wodne

Gdy temperatura spada do poziomu około zamrożenie zimą ściany fontanny wody może znieść całkiem trudne warunki. Woda, która wchodzi porowaty fontanna może zamarznąć i rozszerzać, powodując pęknięcia i uszkodzenia. To dlatego, że to dobry pomysł, aby podjąć pewne kroki, aby chronić ściany fontanna kiedy chłód odsłon pogoda.

Jednym ze sposobów ochrony ścian fontanny wody w okresie zimowym jest za pomocą uszczelniacza na obszarach betonowej fontanny, które mogą mieć wycieków wody. Jeśli można zapobiec przedostawaniu się wody ciało porowatej powierzchni, można zapisać ściany fontanna z pewnym niepożądanym uszkodzeniem.

Innym zjawiskiem jest pompa. Podczas ekstremalnego zimna, opróżnić fontannę wody i przykryć miskę z grubej blachy stalowej, z tworzywa sztucznego. Następnie upewnij się, że jest on właściwie zabezpieczone przed wiatrem przez taśmy namiotowej lub porównywalnej metody. Chcesz, aby upewnić się, że wszystkie części ciebie ściany fontanna są w dobrym stanie.

Idealne ustawienie parametrów zewnątrz fontanny wodne

Pierwsze odkryte fontanny ustawione właściwie jest dość łatwe, jeśli się zaledwie kilka kroków. Aby dostać wszystko ustawione prawidłowo, oto kilka słów mądrości Zebraliśmy dla Ciebie.

 • Umieszczenie na zewnątrz fontanny wody jest bardzo ważne. Zastanowić się nad odkryty fontanna w pobliżu patio lub ławce, gdzie można go podziwiać. Możesz również otaczają odkryty fontanna z kwietnik w strefie altanką.
 • Umieszczenie odkryte fontanny wody w miejscach słonecznych powoduje problem glonów. W celu rozwiązania tego, uzdatniania wody z czyszczenia fontanny regularnie, aby zapobiec rozwojowi glonów.
 • Dodaj skał lub małych kamyków do wody basenu fontanny wody na świeżym powietrzu dla interesu wizualnej.

Wielkie Pomysły Instalacja fontanny ściany

Instalacja fontanny ścienne jest na tyle proste, gdy zastosujesz się do kilku wytycznych. Jeśli otrzymujesz gotowy do powieszenia swój fontanna na zewnątrz lub wewnątrz, przeczytaj nasze porady, jak zrobić to dobrze.

 • Jeśli szukasz odpowiedniej ściany, większość ścian drewna jednostronna nie mają wystarczająco dużo siły, by utrzymać fontanny ścienne, ale ceglane ściany i sztukaterie odbędzie wagi.
 • Jeśli fontanna ściana wymaga hydraulicznych, można ustawić go w jeden z dwóch sposobów. Można uruchomić kanalizacji za ścianą, która utrzymuje je z oczu, ale wymaga zerwania przez ściany. Łatwiejszy sposób, aby dostarczać wodę do fontanny ściany jest uruchomienie go na powierzchni i ukrywanie go z winorośli i roślin.
 • Znajdziesz tu szeroką gamę załączników z fontanny ściany. Niektóre fontanny ściany wymagają załączników ciężkie, takie jak t-bloków, które są wsporniki typu dekoracyjne. Niektóre lżejsze fontanny ściany przymocować do ściany za pomocą sprzętu, który pochodzi z fontanny montażu.

Rodzaje Indoor Fontanny ścienne

Sciana fontanny wody przyniesie rozkosz sensorycznej ścian i cichych zwykłych domach. W przeciwieństwie do biernego malowania lub litografii, fontanna ściana jest dynamiczne dzieło sztuki, łącząc ruch wody, światła i dźwięku w ciągle zmieniających się i intrygujących sposobów.

Gdy szukasz najlepszego rodzaju fontanny ściany wewnątrz rozważyć ściany i wewnętrznej przestrzeni na wystrój wnętrza. Mecz rozmiar Fontanna z miejsca na ścianie. Podobnie jak ogromny dziełem sztuki przytłacza małe wewnętrzne ściany; Fontanna na wielkości ma ten sam efekt. Dopasuj styl fontanna ściany do wystroju wnętrz. Na przykład, lśniące fontanny ścienne ze stali nierdzewnej zwiększyć współczesny ustawienie, ale wygląda na miejscu w formalnym salonu z wczesnym amerykańskim stylu. A, rzeźbiona fontanna Starego Świata cherubin stylu ściany pięknie wpisuje się w eleganckich wnętrzach, ale nie umniejsza zdecydowanie nowoczesnej jadalni.

Jak fontanny popularność ścianie zamontowany ma rakieta, więc masz wybór. Próbkę niektóre z najbardziej popularnych typów źródła ściany wewnątrz zawiera:

 • Ręcznie wykonane fontanny łupków ściany stałe z wyborem ramy, które pasują do stylu.
 • Fontanny ściany miedzi, które zwiększają niemal dowolne ustawienie.
 • Fontanny ściany szklane, które wydają się "unosić się" na ścianie.
 • Lustrzane fontanny ścienne, które odzwierciedlają spadające obrazów wody i dodać głębi pokoju.
 • A fontanny ścienne z niestandardowego tła ręcznie malowane sztuki, łączące wyborów osobistych i wody z efektami intrygujące.

Fontanny ścienne Dodaj Flair do poczekalni

Czy to nie brzmi zbyt dobrze? Funkcjonalne koła siedzenia ścienne, kilka stolików posiadać nieaktualne czasopisma, wyobraźni grafika i kilka fałszywych rośliny są typowe wystrój w poczekalniach dla wielu lekarzy, dentystów, adwokatów i szpitali. Inne poczekalnie w centrach usług samochodowych, salonach fryzjerskich i urzędów oprzeć także ku nijaka. Biznes poczekalnie nie muszą być nudne.

Atrakcyjne i niedrogie, efektowne fontanny ścienne dodać stylu każdemu otoczeniu biznesowym. Badania marketingowe pokazują, że pacjenci, klienci, klientów i perspektywy przyciągają przedsiębiorców w stylu i charakterze. Oprócz dodawania natychmiastowy atrakcyjność wizualną, badania pokazują, że wewnętrzne fontanny wodospad zrelaksować klientów i zmniejszyć skarg długich czeka. Pacjentów i lekarzy dentystów, poinformuj, że fontanny ścienne w badania i obszarów procedury medycznej relaksuje i redukuje stres związany z lekarzem-. Wiszący fontanny darmo ograniczona powierzchnia w poczekalniach i staje się natychmiast punkt kontaktowy. Kojący odgłos spadających wód maski rozmów i rozpraszające lub nieprzyjemnego hałasu wewnątrz i na zewnątrz. Niestandardowe fontanny ściany można również indywidualną z logo korporacyjne dla każdego wnętrza biurowego stylu. A, fontanny wewnętrzne pomaga usunąć jony ujemne i zwiększyć miły wilgotności środowiska.

Dodatkowy bonus: Przenoszenie wody przyciąga dobrobyt według popularnych wierzeń Feng Shui.

Sanitarny Spryt Na ścianie Pijalni Wód

Przy wyborze pompy do Twojej ściany fontanną, chcesz wybrać jedną, która płynie w odpowiednim tempie - nie za szybko i nie za wolno. Przepływ mierzony jest albo galonów na minutę lub litrach na godzinę. Nie wiesz jak określić natężenie przepływu? Pomyśl o tym w ten sposób. Najpierw musisz znać przybliżoną odległość od góry pompy do góry fontanna. Następnie dowiedzieć, co wymóg strumień musisz na 150 litrów wody na godzinę na cal kanału. Po pracował, że obecnie, można kupić odpowiednią pompę dla fontanny ściany.

Spadek Ściana wody Fountain konserwacja

Jesienią, temperatura zacznie spadać, ale jeszcze nie mieli do czynienia z surowym zimnie zimy. W przeważającej części, ścianie fontanny powinny pracować bez specjalnych względów konserwacyjnych. Jednak, jeśli masz życia roślin w ścianie fontanny wody, będziemy chcieli, aby zrobić kilka podstawowej opieki.

 • W sezonie jesiennym, będziemy chcieli, aby wyjąć wszystkie życia roślin, które będą nad-zimę. W razie potrzeby, można opróżnić żadnych pojemników roślin i wprowadzają je w pomieszczeniu na sezon zimowy.
 • Hardy życia roślin wodnych zrobi najlepiej, jeśli zostawić je w ścianie fontanny wody, dopóki temperatura nie spada poniżej 23 stopni Celsjusza.
 • Możesz mieć przewlekły glony, więc będziemy chcieli, aby je usunąć. Organiczny algicyd można stosować w celu usunięcia pozostałej glony.
 • Jeśli masz szczególnie ostre zimy, gdzie występują temperatury zamrażania, teraz jest czas na przygotowanie się do nich. Pobierz gotowych materiałów do linii wnętrza Twojego fontanny i usunąć nadmiar wody. Pobierz brezent, aby zapewnić osłonę dla fontanny ściany lub uzyskania pokrywą fontanna, by chronić je w okresie zimowym.

Wiosna ścienny Water Fountain Konserwacja

Wiosna to początek nowego sezonu. Chociaż ta część roku oznacza relatywnie niskie koszty utrzymania dla fontanny ścienne, istnieje kilka rzeczy do rozważenia podczas wiosny.

 • Jeśli planujemy dodanie życia roślin do ściany fontanną, wiosna to najlepszy czas, aby to zrobić.
 • Można także przywrócić zbyt zimę roślin wiosną i podzielić je, jeśli to konieczne.
 • Do roślin, które są już ustalone w ścianie fontanny wody, wiosna to czas, aby je nawozić.

Kim Kardashian wprowadza trzecie Fragrance prawdziwym odzwierciedleniem

Jak zwykle, Kim Kardashian nie może siedzieć bezczynnie, więc ona zachwyca nowych pomysłów i projektów. Tym razem możemy podziwiać zdjęcia publiczne jej nowego zapachu prawdziwym odbiciem.

Kim Kardashian wprowadza trzecie Fragrance prawdziwym odzwierciedleniem

Zapach łączy w sobie nuty śliwki, brzoskwinia, kwiat lotosu, paczuli i piżma. Jest on umieszczony w geometrycznym butelki w duchu art deco. Informacja prasowa mówi, że butelka "... oddaje zapach jest zagadkowe, złożonych notatki, obejmujących pełny zakres życiu kobiety, oznaczonych przez jego intensywności i jego nadzieją".

Kim Kardashian wprowadza trzecie Fragrance prawdziwym odzwierciedleniem

Tu warto przypomnieć, że jest to trzeci zapach przedstawiony przez Kim: gwiazda reality show ma na koncie złoto i miłości zapachy.

Kim Kardashian wprowadza trzecie Fragrance prawdziwym odzwierciedleniem

Z okazji uruchomienia nowej zapach, Kardashian, która na pewno wie dużo o partii i promocjach, organizuje uroczystą prezentację wraz z Dress for Success Worldwide miłości, która odbędzie się w dniu 22 marca w The London West Hollywood.

Kim Kardashian wprowadza trzecie Fragrance prawdziwym odzwierciedleniem

Kim przyznaje:
"Zawsze podziwiałem co Dress for Success Worldwide oznacza ... Jestem podekscytowany, aby mieć możliwość pracy z nimi przez prawdziwy obraz."

Goście prezentacji będą mogli kupić zapach z autografem, a oni również oglądać na wydajność Carolina Liar zespołu i cieszyć się lekkie przekąski. Fundusze, poruszone podczas imprezy, będzie częściowo na cele charytatywne.

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Zmiana sezonu oznacza nie tylko zmianę makijażu i mody, trendów, ale także nowych zapachów. Rich drewna i bogaty substytutem cytrusowy zapach lekki i kwiatowy. Top 8 Jesień Wydania:

Velvet Desert Oud Dolce & Gabbana

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Bogaty zapach drzewno Velvet Desert Oud od Dolce & Gabbana, został wprowadzony w lipcu, ale jesienią robi się szczególnie popularne.

Calvin Klein Śródmieście

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Rooney Mara prezentowane Downtown od Calvina Kleina, nowy smak miejskiej, kwiatowy z nutami neroli, gardenii i cedru.

Omnia Cyrstalline przez Bulgari

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Nowy luksusowy zapach, Omnia Cyrstalline Eau de Parfum od Bulgari jest oparty na nutach mandarynki, kwiat lotosu, drzewa sandałowego i piżma.

Miód Zapach Marc Jacobs

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Pogrubienie, jasne i spontaniczny zapach od Marca Jacobsa - Miód - jest istotne pod koniec lata i przez cały spadek.

Prive Rose D'Arabie przez Armani

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Odurzający zapach róż w nowości Armaniego, Prive Rose d'Arabie, tworzy zmysłową i słodką kompozycję.

Peony & Blush Jo Malone welurowa

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Suede uwaga dokonać Peony & Blush Suede kwiatowy zapach z Jo Malone miękkie i nowoczesny.

Tom Ford Shanghai Lily

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013
Tom Ford wprowadził cztery nowe zapachy dla upadku, wśród których ostre Shanghai Lily jest najseksowniejszą jeden.

Estee Lauder Nowoczesne Muse Perfumy

8 Najlepsze Spadek Zapachy 2013

Idealna równowaga piżmowych nut słodkich i znajduje się w nowym Nowoczesnej Muse zapachu przez Estee Lauder.

Kryształowy Świecznik Lotus Blossom

Kryształowy Świecznik Lotus Blossom


Kryształ kwiat lotosu Świecznik jest jednym z najpiękniejszych sposobów zaprezentować swoją świecę.

Opis Posiadacza Kryształ kwiat lotosu Candle

Niektórzy posiadacze kwiat lotosu świeczniki wykonane są z przezroczystego kryształu, podczas gdy inne są wykonane z ametystu lub innego klejnot z kolorem. Każdy świecznik ma następujące cechy:

 • Posiada jeden stożkowy lub poświęconą świecę
 • Ma nogą bazy
 • Rzemieślnicza
 • Wykonana z kryształu
 • Shaped wyglądać jak kwiat lotosu

Sposoby Dekoracje z Twoim Candle Holder

Korzystanie z kwiat lotosu na stole w jadalni jest świetny sposób, aby cieszyć się tym pięknym uchwyt. Umieścić pojemnik w środku stołu. Aby dodać dramat, dodać inny pojemnik. Pomiędzy nimi, ustawić pływającą świeca wewnątrz szklanej misce z wodą. Inne sposoby, aby udekorować kwiat lotosu uchwytu to:

 • Umieść dublowany tacę na środek tabeli, która jest pokryte białym lub pastelowym kolorze obrus. W środku lustro, umieścić świecznik. Dodać kilka świeżych kwiatów ciętych na lustrze lub wokół niego. Pamiętaj, aby zachować kwiaty od płomienia świec, jednak.

Kryształowy Świecznik Lotus Blossom
Wszystko lśni w blasku świec.

 • Możesz użyć delikatnego kryształu stworzyć romantyczny nastrój do łazienki lub sypialni.
 • Umieść uchwyt w górnej części płaszcza w salonie lub pokoju dziennego, gdy goście.

Ludzie korzystają sposób światło świeci od każdego z wierzchołków kwiatów kryształu. Ze świecącym świec, ten kwitnący lotos dobrze oświetla jego okolic.

Świece obsługi uchwytu Kryształ kwiat lotosu Candle

Jakie typy świec można użyć w kontenerze?

 • Zwęża
 • Wota, gładkie lub pachnące
 • Wota sojowe, które są czyste spalanie i korzystne dla środowiska

Wiedz, że możesz rozejrzeć się w Internecie i znaleźć witryny kupić świece z dyskontem. Często kupuje luzem jest dobrym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze. Możesz także spróbować swoich sił w podejmowaniu własnych Świece stożkowe.

Zakup Kryształowy Świecznik Lotus Blossom

Jeśli chcesz kupić kryształowy kwiat lotosu uchwyt świeca, Zakład Logiki Stosowanej zaleca odwiedzenie Świece poniższe linki:

 • 4 Aspekty - Firma ta oferuje świeczniki brazylijskiej ametystu. Te płatki lotosu wykonane są z naturalnego ametystu i delikatny kwiat jest montowany na wierzchu płyty, który jest gotowy w filc ochronny. Filc jest zabezpieczona wokół podstawy i zapobiega blaty przed zarysowaniami. Każdy posiadacz jest około 5 cm szerokości i 2 cm wysokości.
 • Macy - Elegancja promienieje w Macy! Możesz kupić parę Godinger posiadaczy krystalicznie lotosu. To będzie oszałamiający wygląd na stole w jadalni, gdy zabawiać gości.
 • Pościel i Restauracje - Ten sklep sprzedaje Shannon krystalicznie stopom posiadaczy filar świeca. Zamiast wotum lub stożka, filar świeca pasuje do podstawy kwiat lotosu.
 • Plum Party - Aby upewnić się, żaden typ świecy czuje się opuszczony, Plum Strona oferuje zestaw kryształowych dla posiadaczy stopom podgrzewaczy. Uchwyty te są o średnicy 4 cali.
 • Plotki - Jeśli chcesz zakupić posiadaczy stopom jak opowiada partyjnych, Plotki jest firma rozważyć. Każdy świecznik jest około 2 cm średnicy. Im więcej kupisz, tym mniej każdy z nich jest. Kup 48-95 maksymalne oszczędności. Teraz twój ślub recepcji uroczystości mogą kwitnąć kwiaty z błyszczącymi kryształowymi. Umieścić kilka na każdym stole. To będzie wyglądać szczególnie efektowne, jeśli odbiór odbywa się w godzinach wieczornych lub w nocy.

Wspaniałe prezenty

Lotus posiadacze kwiat świeca wspaniałe prezenty. Następnym razem na zakupy, kupić jeden lub dwa dla siebie i zestaw do znajomego.

Utwórz Mandala

Utwórz Mandala

Tworzenie mandali i używać go jako narzędzia duchowego poznania najpierw mandale.

Zrozumienie, czym jest mandala

Może chcesz wiedzieć, jak korzystać z mandali przed jego utworzeniem. Intencją i celem odgrywają kluczową rolę w tworzeniu tego specjalnego narzędzia medytacji. Słowo mandala pochodzi z języka hinduskiego i oznacza koło. Tworzenie mandali jest czci akt świadomego świadomej myśli i chęć ponownego połączenia z podświadomości.

Funkcją Mandala

Mimo, że metody i nośniki stosowane do wytwarzania mandale zmieniać się w hodowlach, celem jest taka sama. Student tworzy duchowe mandalę jako część lekcji w nauce skupić ją lub jego uwagę na jednym zadaniu. Ta lekcja przygotowuje studentów do medytacji. Projektowanie mandalę pozwala również na osobę, która ją do stworzenia czegoś, co nazywa święte miejsca. To sprawia, że ​​mandala, czy czasowe jak tybetańskiego piasku jednej lub stałego mandali, cenne narzędzie dla praktyk medytacyjnych.

Wiele Symbole z wielu powodów

Symbole użyte w konstrukcji mandali uważa się pomóc Ci w podróżując do najgłębszych obszarów swojej podświadomości lub wyższej jaźni. Wielu ludzi wierzy, ten wewnętrzny świat jest, gdzie mieszka twój duch i dusza. Dla niektórych, mandala staje się bramą do kosmicznego sferze ducha. Jeśli medytacji za pomocą mandali, można odblokować uniwersalnych prawd, które z kolei dają większe osobiste zrozumienie siebie i swojej roli w życiu. Musisz uświadomić sobie, jak wszystko w życiu jest podłączony i zależne od siebie.

Tybetański Mandale

Tybetańczycy tworzenia mandali z kolorowego piasku i używać go w części, aby wyrazić, jak tymczasowe jest życie. Po zakończeniu mandali, twórcy zamiatać go z dala, bo zakończenie oznacza koniec lekcji, lub celu ekspresji. Następnie złożenia piaskiem bieżącą wodą, na przykład w postaci strumienia, strumienia lub rzeki. Następnie woda niesie błogosławieństwo mandali w świat.

Tybetański Mandala wzory

Tybetańskie Mandale zazwyczaj składa się z dwóch podstawowych kształtach. Zewnętrzna z nich jest krąg natomiast wewnętrzna z nich jest kwadratem. Często twórcy wymienić kwadrat z mniejszym kręgu oznaczać, że świat, w którym żyjemy, jest zawarty większej jeden.

Jeśli zdecydujesz się na stworzenie tego rodzaju mandali, a następnie będziesz wypełnić kręgu z różnych symboli buddyjskich i glifów. Wiele razy, ludzie umieścić zdjęcia bóstwo nside okrąg wewnętrzny oznaczać różne etapy samorealizacji i odkrycia uniwersalnych prawd.

Mandala Pięciu Buddów japoński

Możesz wybrać, aby odtworzyć słynny japoński mandali, pięciu Buddów, dla swojego projektu. Pięciu Buddów stanowią Buddy pięć enlightenments lub mądrości.

 • Vairocana
 • Aksobhya
 • Ratnasambhawa
 • Amitabha
 • Amoghasiddhi

Mandale historyczne pokazują, co jest znane jako Pięć Mądrości Królowie Mandala (Womb Realm), który jest często stosowany w Pięciu Buddów Mandala (Diament Realm). Kombinacja ta pokazuje, w jaki sposób połączone są dwa Realms.

Tradycyjne Mandala Znaczenia i wzory

Mandali daje poczucie, jak mały jesteś w znacznie większym wszechświecie. Ale też pokazuje, jak istotne jesteś, tak jak jest potrzebne każde ziarno piasku do tworzenia mandali. Jeśli tworząc tradycyjne mandalę, będziemy chcieli, aby wypełnić swoje kręgi tradycyjnych geometrycznych kształtów i wzorów symbolizuje kosmos.

Inne wzory Mandala

Możesz odtwarzać wiele rodzajów mandali z niemal każdej kulturze. Możesz użyć niektórych tradycyjnych symboli mandali.

Dzwon

 • Dzwon reprezentuje żeńską połowę tantrycznego polaryzacji. Pusty dzwon kształt staje czcionki mądrości.

Koło Dharmy

 • Ścieżka Ośmiokrotnie symbolizuje szprychy kół ośmiu. Ta droga prowadzi do doskonałości.

Diament

 • Najtrudniejszą znany mineralnej. Właściwości diamentu przejrzystości i załamywać światło w kolorach kawałków reprezentuje zdolność umysłu do skupienia się z tego rodzaju jasności będąc w stanie zrozumieć i odzwierciedla wszystkie rzeczy (kolory) w świat.

Lotos

 • Lotos symbolizuje wielki nauczyciel, że Budda stał. Podobnie jak lotos, nogi (korzenie) stają się mocno osadzone w ziemi, ale twój duch (kwiat lotosu) rozciąga się do nieba oświecenia (światło słoneczne).

Vajra

 • Mężczyzna odpowiednik tantrycznego polaryzacji. Ta połowa symbolizuje możliwość wykonywania zmian poprzez mądrości zdobytej przez dzwonek.

Twój świat wewnętrzny: Tworzenie Mandala

Możesz użyć tradycyjnego wzorca mandala do tworzenia mandali lub możesz stworzyć niepowtarzalny prywatnego mandalę.

Od czego zacząć

Pierwszą rzeczą, zdecydować, które średnio chcesz użyć w celu utworzenia Twojego mandalę. Podczas pierwszej mandali, możesz wybrać duży kawałek papieru rysunkowego i ołówek.

 • Narysuj duży okrąg na papierze.
 • Medytuj na okręgu, aż twój umysł jest cichy i spokojny.
 • Wkrótce rozpocznie rysunek wewnątrz kręgu. Daj się do samego siebie i wyciągnąć cokolwiek i jakkolwiek prowadzi cię, aby utworzyć wewnątrz koła.
 • Dodaj kolor z ołówkami, farbami lub markery.
 • Najważniejszą częścią tego ćwiczenia jest porzucenie ograniczeń lub wyrobione poglądy na temat tego, co twój mandala powinien wyglądać. Twoim zadaniem jest, aby pozwolić sobie na swobodę wewnętrznej ekspresji.
 • Kontynuuj rysowanie, aż poczujesz swoje mandala jest zakończona.

Przykłady poszczególnych Mandalas

Wiele osób mandale tworzone podczas medytacji na różnych websites.Below kilka mandale jednostki utworzone:

 • Mandala Galeria
 • Mandola Oasis

Jak korzystać z Mandala

Istnieje wiele sposobów można zachować swoje dzieło. Można go oprawić, laminowania go lub umieścić go do obiektu. Będziemy chcieli, aby używać go jako punkt centralny przy medytacji. Mandala jest reprezentowanie swojego wewnętrznego świata i będzie pomocy, aby pomóc Ci wniknąć głębiej w ten świat.

Dodawanie elementów Feng Shui

Możesz dodać symbol yin i yang w mandali. Możesz dodać feng shui wzmacniacze takie jak kuranty, czerwonych węzłów lub nawet monet podczas tworzenia mandali.

Co to jest chiński symbol dla Pokoju i Miłości

Co to jest chiński symbol dla Pokoju i Miłości


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co jest chiński symbol fo pokoju i miłości?

Chińskie symbole znaków

Rozwija się w ciągu tysięcy lat, symbole stosowane w piśmie chińskim współczesnego wykonane są z ośmiu podstawowych uderzeń. Wiele osób znaki fascynujące i piękne. Ludzie często noszą chińskie znaki przedstawiające takie słowa, jak pokoju, miłości, szczęścia i wieczności jako naszyjnik lub na uroku bransoletki. Piękne artystycznych kaligrafii bohaterów wiszą na ścianach w celu zwiększenia piękno pokoi.

Dla praktyków feng shui, symbole mają głębsze znaczenie, ponieważ promowanie i przyciągnąć pomyślny sheng chi przynosząc spokój i miłość w domu. Użyj mapę Bagua, aby określić jak twój dom koreluje do dziewięciu obszarów życia. Rozwiązanie to zapewnia, że ​​miejsce symboliczne feng shui grafikę w odpowiednim obszarze przestrzeni.

Symbole Pokoju i Miłości

W wielu domach symbole dla pokoju i miłości są wyświetlane jako dwa oddzielne obrazy, lub rysunków i powiesił obok siebie. Niektórzy ludzie również wybrać wykonane na zamówienie dzieła z obu znaków razem. Piękny przykład przewijania kaligrafii z pokoju i miłości termin razem znajduje się na Oriental Outpost. Od przewijania składa się z dwóch oddzielnych wyrazów, artisits uczynić je z niewielką przestrzeń między pierwsze dwa i ostatnie dwa znaki. Pierwsze dwa symbole oznaczają pokoju i drugie dwa symbole oznaczają powszechnej miłości.

W języku chińskim istnieje wiele symboli dla obu słowa, pokoju i miłości. Różne symbole odzwierciedlają odmianę znaczenia słów. Na przykład istnieją różne symbole dla każdej z następujących terminów:

 • Miłość
 • Uwielbiając miłość
 • Namiętna miłość
 • Wieczna miłość
 • Miłość wieczna
 • Prawdziwa miłość
 • Miłość i cześć
 • Moja prawdziwa miłość
 • Kocham cię
 • Miłość i uczucia
 • Pokój / harmonia
 • Pokój / pokojowego
 • Spokój
 • Spokojne serce
 • Pokój z medytacji
 • Pokój / bilans
 • Wewnętrzny spokój
 • Spokój
 • Spokój i dobre zdrowie
 • Cisza i spokój

Czy chińskie Co Symbol dla Pokoju i Miłości?

Oprócz chińskich znaków dla pokoju i miłości, istnieje wiele innych symboli używanych w feng shui, które symbolizują te znaczące słowa.

Phoenix

Jeden z czterech niebieskich zwierząt, feniks reprezentuje kierunek kardynał kompasu z południa. To także symbol:

 • Pokój
 • Miłość
 • Piękno
 • Dobrobyt
 • Transformacja

Kwiat Lotosu i Mandarin Duck Statua

Posąg pięknej para kaczek mandarynek z porastania kwiat lotosu jest symbolem miłości, romansu i pokojowych stosunków. Kaczki mandarynki i kwiat lotosu razem przyciąga mnóstwo pomyślny chi. Razem oznaczać miłość, która jest poważnym zobowiązaniem bogate szczęścia, harmonii i pokoju.

Pary Rzeźby

W feng shui przy użyciu symboli miłości, takie jak kaczki mandarynki, należy zawsze umieścić je w parach, z dwoma rzeźbami kaczka lub jeden pojedynczy pomnik z dwoma kaczek mandarynek na nim. Para przedstawia mężczyznę i kobietę jako para. Następujące symbole chińskie są używane do reprezentowania miłość w feng shui i zawsze powinny być wyświetlane w parach:

 • Gołębie
 • Smok i feniks
 • Pokój karpia
 • Kaczki mandarynki z podwójnymi symbolami szczęścia w złocie

Budda

W feng shui Buddy symbolizuje ochronę, spokój i szczęście. Posąg Buddy Laughing przynosi spokoju, szczęścia i harmonii w związku.

Więcej Symbole Miłości i Pokoju

 • Piwonie
 • Kuan Yin Współczujący BodhiSatva
 • Pięć Kwiaty Strzały Kamadewy wedyjski bóg miłości lub God of Desire
 • Biały Lotos
 • Niebieski utpala Lotos
 • Czerwony ashoka
 • Biały jaśmin
 • Mango Tree
 • Drzewo różane kwarcu dziewięciu monet Chien Płuc związane z czerwoną wstążką
 • Mystic węzeł
 • Kwarc różowy

Znalezienie chińskie symbole pokoju i miłości

 • Feng Shui Best Buy
 • Kup Feng Shui
 • Feng Shui importu
 • Oriental Outpost
 • Feng Shui Miracle


Następnym razem ktoś poprosi, Co to jest chiński symbol pokoju i miłości? możesz im powiedzieć, z wielu wspaniałych projektów i obiektów, które symbolizują te dwie znaczące słowa.

Lotos

Lotos

Lotus (Lotos orzechodajny) jest staw roślin wschodzących, które rośnie wraz z jego korzeni w ziemi na dnie funkcji wody i jej liści i kwiatów na powierzchni wody. To pochodzi z tropikalnych obszarów Azji. To jest narodowym kwiatem Indii i Wietnamu.

Wygląd

Lotos, często błędnie określane jako lilii wodnej, jest w różnych odcieniach od białego do jasnego różu. Zakład posiada dwa okrągłe kształcie liści, które unoszą się na wodzie. Kwiat jest na łodydze nad liśćmi. Lotos w zakresie wielkości od małych do dużych, z najwięksi konieczności liście mierzące 60 cm średnicy.

Zastosowania

Roślina ta jest wykorzystywana jako roślina ozdobna w ogrodach wodnych i stawów. Kwiaty, nasiona, młode liście i korzenie są jadalne. Charakterystyczne nasiona, które wyglądają jak głowy konewka, są powszechnie sprzedawane jako ozdoby.

Uprawa

Lotos

Lotos to roślina wieloletnia wodnych, które w pełni nie najlepiej słońca. Wymaga brudu na dnie funkcji wody do wzrostu korzenie w, więc nie jest to dobry wybór dla kąpieli ptaków lub innych funkcji wody cementu.

Wymagania wodne

Wody rośnie Twój Lotos musi być nie chlorowana i ciepłe. Lotus wolą nadal wodę płynącą wodę. Woda musi być na tyle głęboko, na pokrycie kłącza i pozostawić przestrzeń dla lotosu się unosić nad błota na dnie wody funkcji.

Uprawy z nasion

Rośnie kwiat lotosu z nasion, nasiona pierwszym moczyć w pojemniku z ciepłą wodą. Jeśli nasiona float, wyrzuć je, ponieważ prawdopodobnie nie są płodne. Nasiona, które opadają są płodne. Zmień wodę na co dzień w pojemniku.

Kiedy nasiona kiełkują, umieścić je w małym garnku wypełnionym ziemią ogrodową. Obejmują nasiona ale niech Kiełbik pozostać powyżej linii gleby. Garnek około dwóch cali ciepłej wody utrzymując ziarno uwodniony prawidłowo. Gdy temperatura wody na zewnątrz jest co najmniej 60 stopni F, zakładu zakiełkować w większej puli bez otworów drenażowych i ustawić go w błocie na dnie stawu. Można sadzić rośliny bezpośrednio w błocie, ale Lotos będzie rozłożone są na powierzchni wody funkcji, jeśli to zrobisz. Lotos rozpoczął z nasion prawdopodobnie nie kwitną w pierwszym roku.

Rosnące z Rhizome (Tuber)

Najprostszym sposobem, aby wyhodować roślinę lotosu jest sadzić cebulki bezpośrednio w ziemi na dnie swojej funkcji wody. Jednak, Lotos będzie rozprzestrzeniać tak można sadzić ją w dużym pojemniku bez dziurek i ustawić ten pojemnik w błocie utrzymać roślinę przed przejęciem funkcji wody.

Utrzymanie

Rośliny powinny być nawożone Lotus oszczędnie pierwszy rok, z zakładkami staw tkwi w garnku lub obok kłącza w błocie. Po pierwszym roku, Lotos może być nawożone co trzy do czterech tygodni w okresie wegetacji z kartami staw. Użyj dwóch kart staw dla małego lotosu i cztery karty staw dla dużych zakładów lotosu. Jesienią, odciąć liście powyżej poziomu pożółkłą wody, pozostawiając tylko korzeń lotosu. Upewnij się, że poziom wody w funkcji wody jest na tyle wysoka, aby zapobiec zamarzaniu wody w dół do korzeni lotosu.

Szkodniki i choroby

Mszyce i gąsienice są problemy kwiatów lotosu. Użyj proszku, który jest przeznaczony do stosowania z wodą funkcje w leczeniu tych szkodników. Płynne pestycydy palą liście i zanieczyścić funkcji wody. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz koi i innych ryb w swojej funkcji wody.

Znaczenie kulturowe

Lotos jest święte dla wielu azjatyckich religii. Od dawna stosuje się jako symbol seksualnej czystości i braku zamocowania. Budda jest często zdjęciu posiadanie lub siedzi na kwiat lotosu. Hinduscy bogowie są często na zdjęciu siedzi lub stoi na kwiatów lotosu.

Piękne kwiaty sakralne

Lotus są piękne i święte kwiaty. Robią piękny dodatek do każdej funkcji wody z dołu brudu i wody niegazowanej. Zasadź święte lotos dziś i cieszyć się jego kwitnie przez całe lato.

Spa Łazienka Decor

Spa Łazienka Decor

Popularny trend zdobienia jest stworzenie spa-jak klimat w Twojej łazience, dodając spa wystroju łazienki. Możesz osiągnąć taki wygląd nie wydając fortuny na całej łazience aktualizacji. Dodanie spa jest inwestycją i zwiększy odsprzedaży wartość domu.

Pierwsze kroki

Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, jaki styl chcesz dla nowego projektu spa. Spa powinny wydawać, że to zawsze istnieje i jest naturalny przepływ z sypialni. Pokój powinien powtarzać wiele takich samych elementów znajdujących się w sypialni, a jednocześnie wprowadzając nowe. Następnie należy ocenić miejsce i zdecydować, jakie elementy można uwzględnić w projekcie.

Trzy odrębne style

Masz nieograniczoną wybór kolorów, faktur, wzorów i stylów na luksusową łazienkę z hydromasażem. Najtrudniejsze będzie zawężenie wyboru i podejmowania decyzji. Wybierz temat projektowania pomagającego w wyborze kolorów farb i akcesoriów.

Południowo-zachodni

Southwest uzdrowiska tematyczne mogą być luksusowa lub posiada wystrój w stylu rustykalnym. Możesz stworzyć wrażenie, że podróżował do spa Arizona każdym razem wpisać ci spa łazienka. Użyj jednej z następujących kombinacji dla prawdziwie niepowtarzalny design.

Południowo-zachodni
Paleta kolorów Tekstylia Motywy Akcesoria
Turkus Skóra licowa Kokopelli Garncarstwo
Koral Tkana Koc Wilk Rzeźba
Opalenizna Tłoczone Skórzana Petroglify Perkusja
Brązowy Żakardowe z Boucle przędz Żółw Koce / Zgłasza
Piasek Mieszanki bawełny Thunder Pióra ptaków / Metal Wall Art
Jasnoszary Mieszanki akrylowe Strzałki Sen Catchers
Żółty Mieszanki wełny Desert Sun Flety

Angielski Domek Ucieczka

Angielski domek posiada przytulną atmosferę, że jest spokojny i idealny dla łazienki domu uzdrowiskowego. Ławka z wysokim oparciem lub wiklina krzesło może być doskonałe miejsca na relaks, podczas gdy wyschnie twarzy. Można kupić stare krzesła i stół i stworzyć awaryjną wygląd, aby zakończyć czuć dom. Kwiaty są zawsze związane z domków więc dodać układ. Możesz zdecydować kwiatów wykładziny ścienne to idealny zabieg ściany przekazać ogrodem angielskim. Kontrast z paskami i masz zadatki na doskonałego nostalgicznym odwrotu.

English Cottage
Paleta kolorów Wzory tkanin Motywy Akcesoria
Blady Róż Bawełniany materiał w kratkę Kwiaty Czajniki
Light Blue Róże / Rosebuds Picket Fence Filiżanka / spodek
Soft? Ó? Paski Ptaki Window Skrzynki
Jasnozielony Koronki Parasole Kołdry
White-Washed Paisleys Szaliki Kwiat Wazony
Wyblakłe fioletowy Bawełna bielone Ivy / liści winorośli Świeczniki Lampy
Rose Małe Kwiatowe Drukuje Motyle Kapelusze słomy ogrodowe

Zen State of Mind dla Herbal Spa

Zen tematem jest jednym z najbardziej popularnych wyborów do spa w domu. Ten styl nadaje się do ustawienia relaksu i rozliczeniowej ziemi. Zen spa pomoże odmłodzić i kontemplować podczas odpoczynku. Kadzenia, należy stosować delikatne oświetlenie i zakończyć atmosferę z medytacyjnym odtwarzania muzyki w tle.

Zen State of Mind
Paleta kolorów Tekstylia Motywy Akcesoria
Biały Trawa Tkanina Zastanawiając Baseny / kropli deszczu Czajniczek
Zielony Bambus Ryba Ekrany Shoji
Złoto Konopie Ptaki Zdjęcia / Malarstwo Zbiorniki wodne
Srebrny Pościel Kwiat Lotosu Wazon z jednego kwiatka
Czerwony Straw Mat tka Skały okrągłe gładkie Fontanna wody
Opalenizna Batik Cotton Koi Pagoda
Czarny Jedwabie Bambus Kaligrafia japońska Postacie

Malować

Spa Łazienka Decor

Jedną z rzeczy, o których warto pamiętać jest to, że kolor odgrywa rolę w tworzeniu przytulną i spokojną atmosferę. Daj ściany Drab splash jasnoniebieskim lub Rich Green na relaksujący efekt. Będziesz zaskoczony, co za różnica to sprawi, że w przeciwieństwie do zwykłych białych ścian. Możesz także dodać kilka oprawione reprodukcje na ścianie dać głębokość do swojego projektu. Nie zapomnij nosić kolory w całym spa, powtarzając je w akcesoria, ręczniki i dywaniki rozproszonych.

Armatura łazienkowa, oświetlenie, szafki i blaty

Szybkie, tanie zmiany mogą pomóc łazienka osiągnąć atmosferę spa, podczas gdy niektóre zmiany przychodzą z większą inwestycją.

Małe Zmiany

Spa Łazienka Decor

Jeśli budżet nie pozwala na nowe szafki, za barwienie lub malarstwo. Wymień wszystkie szafy wyciąga oraz czy zawiasy są wyświetlane zużycie, zastąpić te, jak również. Nowy blat z marmuru, kwarcu lub granitu pozwoli Państwu SPA łazience tylko prawo elegancji.

Wymień wszystkie niedopasowane urządzeń, więc nie jest spójna ekskluzywny dotyk. Biały lub beżowy prace dobrze i nie ograniczać do konkretnego palety kolorów. Nowe urządzenia sanitarne daje prawdziwie nowoczesny wygląd spa.

Większe zmiany

Zainwestuj w wannie z hydromasażem, aby zakończyć swoje nowe wyposażenie. Stare głowica prysznicowa może być wymieniony na prysznica opadów. Oświetlenie jest istotne i można ustawić nastroju. Place regulowane oświetlenie, aby zapewnić atmosferę. Wreszcie, warto wydać na małym kryształowy żyrandol i zawiesić go na lub w pobliżu nowego wanna spa.

Accessorize z Style

Teraz, że główne elementy projektu zostały zakończone, chcesz zwrócić uwagę na mniejsze szczegóły. Start patrząc na okno leczenia. Rolety i żaluzje są doskonałe sposoby kontroli światła dziennego i pozwolić sobie prywatność. Rolety mogą być używane z firanek lub zasłon.

Stelaże i przechowywanie

Sprzedam regał do wyświetlania i przechowywania produktów leczenia uzdrowiskowego, ręczniki i narzuty. Dodaj jakiś rodzaj urządzenia pamięci łazienki, takich jak szafka w łazience do przechowywania dodatkowych narzuty, ręczniki i ręczniki kąpielowe. Zamiast składania tych elementów, spróbuj toczenia je na prawdziwe spa czuć.

Świetny dodatek to caddy kąpieli. Wybierz drewnianą tacę z przedziałów, który nachodzi na górze wanna lub zdecydować się na stylizowane jednego metalu. Możesz umieścić cokolwiek chcesz w caddy, w tym przedmiotów na romantyczną kąpiel dla dwóch, takich jak szampan i truskawki polane czekoladą lub ulubionego wina i sera.

Dozowniki mydła w płynie

Mydelniczka dekoracyjne i ozdobne mydła dodać piękny wyświetlacz przy zlewie. Eleganckie dozowniki mydła może posiadać płynne mydło do codziennego użytku. Możesz też kupić ozdobne dozowniki do mydła dla Twojej szampon i odżywka.

Spa Akcesoria

Spa Łazienka Decor

Oto kilka pomysłów do twojej spa łazienką:

 • Organiczne ręczniki włókna bambusowego są doskonałym wyborem spa. Ręczniki z bambusa są bardzo miękkie i naturalnie antybakteryjna. To sprawia, że ​​są odporne na zapach i hipoalergiczny. Możesz też kupić jednocześnie kilka włókien bambusa i szlafroki powiesić je z drewnianymi kołkami do ściany lub z tyłu drzwi.
 • Użyj Wazon szkło i dodać polerowane rzeki skały z gałązką lub dwóch z bambusa. Dodać wodę i masz ładne spa-jak wyświetlacz dla jednostki przechowywania łazienka, parapecie lub blacie.
 • Płytkie pojemnik może być wypełniona piaskiem trzymać kolekcję muszelek i świece herbaty.
 • Świece zapachowe, dyfuzor oleju z trzciny lub kadzidła daje piękny zapach do swojego spa łazienki.
 • Spa z wanną poduszka jest koniecznością dla prawdziwego relaksu.
 • Próżność taboret, krzesło lub szezlong jest idealny, jeśli pokój jest wystarczająco.

Ostatnie poprawki do nowego łazienka oazy może być zakończona z koszami spa wypełnionych własny oddając smakołyków spa.

Gdzie kupić Spa Essentials

Istnieje wielu dostawców internetowych, które zapewniają spa spa wystroju łazienki wspaniałe, meble i akcesoria:

 • Czerwony Koperta: Fajne wyposażenie spa
 • Jacuzzi: Wybierz wanna spa
 • Żyrandole: Proste i eleganckie style
 • Brookstone: Propozycje ręczniki bambusowe i szaty
 • Pottery Barn: Licznik akcesoria ceramiczne
 • Spa Decor: Wszystko, czego potrzebujesz, w tym meble spa

Transform i relaksujący wypoczynek

Przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów, łatwo przekształcić zwykłą łazienkę w domu osobistego spa. Wystarczy upewnić się, że blokada na drzwi do łazienki działa, aby uniknąć niepotrzebnych przerw, gdy jesteś ciesząc się spa ucieczki.

Feng Shui darmo Wizytówka Projektowanie

Feng Shui darmo Wizytówka Projektowanie

Stosować zasady feng shui zaprojektować wizytówkę i skorzystać z pomyślnych kolorów, kształtów i symboli. Dobrze zaprojektowana wizytówka w oparciu o elementy feng shui może przyciągnąć bogactwo do firmy i kariery szczęścia do konkretnej osoby.

Dwa druku Darmowe wizytówki

Dwa przykłady wizytówek poniżej może być stosowany do każdego rodzaju działalności gospodarczej. Układy wizytówek można otworzyć, pobrać i wydrukować za pomocą Adobe Reader lub inny czytnik PDF. Zauważ, że na rysunku tekst i logo można dostosować do niepowtarzalny wygląd dla Twojej firmy.

Fioletowy Wizytówka

Feng Shui darmo Wizytówka Projektowanie

Kliknij, aby otworzyć plik karty fioletowy.

Pierwszy feng shui przykład wizytówki pokazuje, jak korzystać z zaawansowanych kolory fioletowy i srebra razem dla zrównoważonego projektowania Yin. Chiński wyrazy dla srebra i fioletowy średniej zamożności. To sprawia, że ​​niezwykle pomyślny fioletowy wybór na wizytówki.

Fioletowy Łączy woda i ogień Elements

Według znanego chińskiego powiedzenia, kolor fioletowy rodzi się z kolorem czerwonym rosnące zbyt gorąco. Czerwony jest przypisany do elementu ognia, który rządzi na południowy sektor sławy i uznania szczęścia.

Fioletowy jest kolorem gdy łączy czerwone i niebieskie płomienie ognia (). Jest to istotne, ponieważ niebieski jest kolorem, który stanowi element wody (kariera szczęścia).

Mieszanie moc srebra i fioletowy tworzy chyba jednym z najbardziej pomyślnych połączeń reprezentujących dobrobytu i szczęścia.

Srebro jest metalem Element

W cyklu produkcyjnym pięciu elementów, metalu przyciąga wodę. To stymuluje rozwój kariery i produkcji. W feng shui aplikacji metalowe również zwiększa zdolności umysłowe. Jest to idealny wybór koloru dla każdego wizytówki.

Czerwona i złota karta

Feng Shui darmo Wizytówka Projektowanie

Kliknij, aby otworzyć plik karty pomarańczowy.

Jeden z najbardziej uznanych kombinacjach kolorystycznych feng shui jest czerwony i złoty.

Złoto i żółty

Złoty kolor jest oczywistym wyborem, ponieważ, jak srebro, ma wartości pieniężnej. Złoty kolor jest uniwersalnym symbolem bogactwa. Jako elementu metalowego, złoto przyciąga element wody, która napędza i regulującego kariery szczęścia.

Słońce Ziemi jest złoty i daje energię i życie wszystkich żywych istot. Żółty (kolor złota) reprezentuje żywioł ziemi i cyklu produkcyjnego ziemi tworzy metal. Ziemia zapewnia stabilność firmy, podczas gdy żółty jest symbolem szczęścia i witalności.

Czerwony Kolor Wybór

Red jest potężnym kolor dla każdej firmy, ponieważ oznacza element ognia. Za pomocą tego koloru może zniszczyć politykę biurowych, profesjonalną zazdrość, argumentów, plotki i wszelkie negatywne aspekty w firmie, czyniąc przeszkody te słabe i nieszkodliwe. Ogień (czerwony) może stopić metalu (złoto) i kształtować je w dowolnym kształcie to pragnie.

Znaczenie kombinacji kolorów

To połączenie kolorów nasyca moc i wzmocnienie dla przedsiębiorstw, zapewniając, że biznes plany i realizacje są udane. Pozwalają one na pełną kontrolę kierunku chcesz wziąć firmy. Kolory czerwony i złoty symbolizują te elementy i zapewnić firma będzie się rozwijać i generować wiele bogactwa.

Kombinacje kolorów innych Pomyślny

Istnieją inne kombinacje kolorów, które sprawiają, dobre wybory dla wizytówek.

 • Czarno-białe reprezentują yin i yang. Wprowadzać harmonię w biznesie poprzez symbol wody (czarny) i metalu (biały). Metal czerpie wodę (bogactwa) do tego, co połączenie kolorów bogactwo przyciąga.
 • Zielony i brązowy stanowią elementu drewnianego, który odżywia i rośnie biznesu poprzez dostarczanie paliwa do twórczego yang żywiołem ognia. Brązowy jest kolorem bogactwem szczęścia i obsługuje finanse firmy.
 • Żółty i brązowy stanowią element ziemi. Żółtego złota jest metal wytwarzany według ziemi. Brown jest także związana z ciemniejszym metali, takie jak brąz.

Dla innych pomyślnych kombinacji kolorów, sprawdź elementy i konkretne kolory przypisane do ośmiu kompasu kierunkach.

Wybierz Przemysł Istotne Kolory i symbole

Kiedykolwiek użyć symbolu powinno być istotne dla firmy. Powinien on sensu na to, aby być zawarte w projekcie wizytówki. Jeśli nie masz pewności, a następnie wybierz element, który najlepiej reprezentuje produktu lub usługi swojej firmy i korzystać z podobnych kolorów i symboli.

 • Srebrny i Złoty: Bankowość, finanse, biżuteria, medycznego i chirurgicznego, agencje rządowe, komputery i technologie, sprzedaż, samolot, ubezpieczenia i firmy samochodowe
 • Fioletowy lub niebieski: Muzyka, jedzenie, sztuki uzdrawiania, transportu, dystrybucji, dostaw kosmetycznych, sprzątanie, poradnictwa i terapii przemysłu
 • Żółty: kamieniołomie, kompost i brud dostawca, nieruchomości, przemysłu lub rolnictwa ekologicznego
 • Zielony: architektura, meble, drewno budowlane, stolarskie, budowniczych domu, wyroby z papieru, działalność wydawnicza, przedszkola, edukacja i firm odzieżowych
 • Red: produkty związane z ognia, świece, urządzenia do gotowania, restauracje, kreatywne, sport i przemysłu detaliczne

Symbole Feng Shui dla Elements

Kiedykolwiek użyć symbolu feng shui elementu chcesz mieć pewność, że symbol jest istotne dla firmy. Powinien on sensu na to, aby być zawarte w projekcie wizytówki.

 • Wody (płynów): Zakrzywiony, zakręcony, faliste linie, czyli łukowate (reprezentuje falę, płyn lub ciecz); Żółw, Smok, i ryby
 • Ogień: Płomień, feniks, konia i koguta
 • Metal: Tarcza, tarcza, rock, sztabki złota i monety
 • Drewno: Kwiat lotosu, drzewa, bambusa, wysokie i kolumn kształty cylindryczne
 • Ziemia: Owalne, koło, trójkąt, ceramiki i kryształów

Istnieją inne symbole, które przemysłowa Wykorzystanie które odnoszą się do pięciu elementów wody, metalu, ziemi, drewna i ogień, jak kurek z kropli wody, latarka spawacza, drwal cięcia w dół drzewa, spychacz w ruchu kopiec ziemi, i tak dalej.

Inne projekty układów

Istnieją inne projekty układów opcje. W zależności od części świata, w którym żyjesz, następujące podmioty mogą być bardziej oczekuje się od normalnych stylów wizytówek.

Lewy Prawy Układ

Układ kart z lewej i prawej strony jest proste i pomyślne projektu. Logo firmy jest umieszczona po lewej stronie karty, zwykle podejmowania większość wysokości karty.

Informacje o firmie znajduje się po prawej stronie z wszystkich linii rozmieszczonych równomiernie, bez przerw między nazwa firmy, imię i nazwisko, tytuł, adres strony internetowej, numer telefonu i e-mail. Taka konstrukcja sprawia, że ​​klienci mogą łatwo znaleźć ważne informacje kontaktowe.

Góra Dół Układ

Górny i dolny układ kart jest uproszczone, z logo firmy centralnie w górnej części opisu. Dane firmy następnie umieszcza się w dolnej części, a także na środku i ponownie bez przerwy linii.

Układ Bagua

Układ Bagua wykorzystuje kształt prostokąta, jak jedna karta będzie układ domu. Różne elementy informacji swojej firmy może być umieszczona za pomocą kierunki kompasu.

Na przykład, w kierunku na południe znajduje się na szczycie karty i północny znajduje się na dole. Umieść logo firmy w sektorze południowym, ponieważ reguluje sławę i uznanie. Sektor północ reguluje karierę, więc nazwa może iść w tym obszarze. Każdy kierunek kompasu rządzi określony obszar życia. Skorzystaj z tych obszarów z tego typu układ kart.

Tworzenie Wizytówka pomyślny

Możesz używać kolorów i symboli, aby stworzyć pomyślny wizytówki, które zwiększą swój biznes i karierę. Będąc świadomi elementów związanych z przemysłem, można wykorzystać więcej symboli feng shui, aby zwiększyć swój majątek firmy.

Chińskie symbole i ich znaczenie

Chińskie symbole i ich znaczenie

Chińskie symbole znaczenie mają ogromny wpływ na to, jak symbole są używane w feng shui środków, zwłaszcza, gdy symbol jest używany do aktywacji elementu.

Chińskie symbole znaczenia i wykorzystania

Ludzie często chińskich symboli do talizmanów przynoszących szczęście. Możesz użyć tych symboli, aby przyciągnąć pewne energie do Ciebie i Twojego domu. Jeśli chcesz wykorzystać ten feng shui remedium aktywować pewne energie w swoim domu, musisz wiedzieć, gdzie każdy sektor znajduje się w domu. Dodatkowo, będziemy chcieli, aby symbol jest wykonana z elementu związanego z danym sektorze. Na przykład, jeśli chcesz użyć symbolu we wschodnim sektorze domu, optymalnym wyborem materiału do symbolu byłaby drewna.

Bogactwo, sukces i pieniądze

Wiele energii chi symbole włączyć w sektorze kariery bogactwa lub. Możesz użyć tego samego symbolu do różnych obszarów w celu doprowadzenia energii reprezentowaną przez amulet, figurki lub obrazu. Można używać symboli bogactwa zwiększyć swoją karierę przynieść większy sukces do sektora pracy, jak również w obszarze dobrobytu domu.

Sztabki złota

Te złote ikony w kształcie przypominają zabawny kapelusz. Wielu ludzi umieścić te symbole w obszarach majątkowych swoich domów, aby przynieść im szczęście i poprawę finansów.

Monety wiązanej z Czerwona wstążka

Znajdziesz tu chińskie monety wiązanej razem w trzech lub sześciu kombinacjach. Upewnij się, że monety wytwarzany z pozytywnym dynastii takich jak I-Ching. Nie chcesz zaprosić negatywną energię za pomocą monety z okrutnej tyranii dynastii. Place monety w swoim sektorze bogactwa do stymulowania energii wyciągnąć więcej pieniędzy na swój sposób.

Fu lub Foo Psy

Fu Psy są stylizowane lwy pierwotnie utworzone zaszczepić strach w niedoszłych złodziei. Rzemieślnicy rzeźbione te bardzo duże psy stróżujące z kamienia, aby być umieszczone w przedniej części cesarskich pałaców. Te fikcyjne istoty szybko stał się symbolem wielkiego bogactwa i opiekunów bogactwa.

Smok Turtle

Jeśli chcesz przyciągnąć wielkie bogactwo i sukces po prostu dodać żółwia smoka do sektora zawodowego bogactwa lub. Ten mitologiczny stwór ma ciało żółwia z głową smoka stylu. Energie związane z tym symbolem są odwaga, determinacja, siła i sukces. Jest to potężny symbol przedsięwzięciach biznesowych. Wizerunek żółwia smok jest na szczycie sterty sztabki złota i I-Ching (pozytywne dynastii) monet. Jej usta są otwarte, więc może zdmuchnąć pozytywną energię z wielką mocą. Zazwyczaj znajdziesz monetę w pysku. Upewnij się, że moneta jest skierowana do góry (boczne), chińskie znaki.

Ropucha trzech nogach

Trzech nogach ropucha jest bardzo pomyślny symbol nazywając bogactwo w domu. Większość posągi pochodzą z chińskiej monety w ustach ropuchy podobny do posągów smoka żółwia.

Złota rybka

Złote ryby będą przyciągać pieniądze i bogactwo dla Ciebie. Dla najlepszych rezultatów używać kombinacji ośmiu czerwony i jeden czarny lub osiem czarnym i jednym czerwonym ryb.

Powodzenia

Chińskie Powodzenia amulety, amulety i przedmioty są mieszanką elementów oraz motywów.

Wół, Udzielanie Wishes

Wielu wierzy, że święte zwierzęta i bóstw przyzna pragnienia twego serca. Ci ludzie czcić jako świętego wołu zwierząt. Możesz użyć symboli wół jak talizmanów przynoszących szczęście w jakimkolwiek sektorze domu, które chcesz włączyć. Na przykład, jeśli masz chęć do pewnej pracy, to ten symbol w sektorze kariery domu lub biura domowego.

Lucky Bamboo

Lucky bamboo jest żywo symbolem można użyć do aktywacji elementy ognia i drewna. Lucky bamboo przyciąga świeże nowej energii, które pomogą Ci odzyskać energię pewne sektory domu i później, swoim życiu. Ustalenia te pochodzą z różnych numerów łodyg. Każdy numer ma szczególne znaczenie i symbolem szczęścia, jakie może ona przynieść dla Ciebie.

Mystic Knot

Mistyk węzeł jest węzeł wieczności (ósemka) i składa się z sześciu innych węzłów nieskończoności. Ta seria powiązanych węzłów stworzyć urok niekończącej szczęścia i wielkiej obfitości na kto nosi i używa go w wystroju domu. Węzeł jest zazwyczaj wykonana z czerwonego jedwabiu i często przewód jest podłączony do innego uroku w konkretnym celu, takich jak monety przyciągania bogactwa lub parę Mandarin kaczek stosowanych jako symbol szczęśliwego małżeństwa.

Miłość i Wieczność Symbole

Jeśli chcą odnowić uszkodzoną małżeństwo lub znaleźć nową miłość, a następnie symbole miłości może pomóc.

Red Envelope

Ludzie używają czerwone koperty, aby nadać błogosławieństwo do odbiornika. Jest wiele okazji, kiedy można darem ktoś z czerwonej kopercie, takie jak ślub, urodziny, rocznicę, lub promocji zatrudnienia. Mit za tym symbolem pochodzi od młodego człowieka zabójstwo smoka. Z wdzięczności, wioska zbiera monety i uszczelnione je w kopercie czerwony, a następnie oddał go do smoków. Upewnij się, że zawsze jest jeden z chińskich monet wewnątrz koperty przed uszczelnić i rozdawać je.

Mandarynki Kaczki i żurawie

Kaczka mandarynka i żuraw to dwa najczęściej używanych symboli dla długiego i szczęśliwego małżeństwa. Niezależnie od tego, jeden użytkownik zdecyduje się użyć w swojej branży weselnej domu, pamiętaj, aby korzystać z dwóch kaczek lub dwa dźwigi do reprezentowania Ciebie i Twojego małżonka (kochanek).

Piwonie i kwiaty brzoskwini

Dwa z najbardziej popularnych wyborów symboli kwiatowych dla miłości są piwonie i kwiaty brzoskwini. Ich delikatne piękno jest pełna elegancji, długowieczności i obfitości i woli

Rose Quartz

Kwarc różowy jest rozważyć uosobieniem uroku miłości. Noś go jako naszyjnik albo fizycznej lub rzeźbione w symbol miłości.

Gołąbków

W chińskich ptaków hodowlanych, często egzotycznych, reprezentują miłość. Dwa z nich są najwybitniejsi para kaczek Mandarin lub para żurawi. W wielu rysunków, ptaki te są stylizowane i mają eleganckie, płynne linie piór, aby przekazać emocje miłości. Użyj ich w pary, czy przy użyciu ceramiki lub zdjęcia.

Bogini Miłości

Figurka bogini miłości, Kwan Yin jest często używane w domach symbolizować wszystkie cechy uosabia to bogini, która obejmuje współczucie i miłosierdzie, niezbędnych miłość istnieć w harmonii.

Chińskie Symbole szczęścia

Istnieją liczne symbole w kulturze chińskiej, które reprezentują szczęścia. Niektóre symbole są chińskie znaki, przedmioty, zwierzęta, a nawet jeden z pięciu elementów z drewna, ognia, metalu, wody lub ziemi.

Phoenix i smoka

Legendarny feniks z popiołów wzrasta do stworzenia nowego życia jest yin yang znaleźć w symbolu smoka. W przypadku korzystania z dwóch razem, rysowanie energie yin i yang w celu stworzenia idealnej równowagi, co z kolei przyniesie wielkie szczęście.

Sroka

Wiele dobrych symboli szczęścia nie mają legendę lub mitologiczną historię za ich wyznaczenia. Sroka jest taki symbol. To rozróżnienie jako symbol szczęścia jest po prostu dlatego, że wymowa wyrazu, Sroka, w chińskim jest podobna do wymowy słowa "szczęście". Istnieją różne przesądy, które wyrosły z tym symbolem szczęścia. Na przykład, jeśli sroka Caws poza domem, to jest to znak, że ktoś lub omen wkrótce przyjechać z dobrą nowiną, które pozwoli Ci bardzo szczęśliwy.

Fu Lu Sou

Trzy Szczęśliwe Nieśmiertelni są podobno przynosi wielkie szczęście i dobre zdrowie.

Laughing Buddha

Szczęście jest obdarzył domu wraz z bogactwem wnikliwości duchowej i materialnej zamożności po umieszczeniu posąg Buddy w Laughing sektora najpomyślniejszej. Pamiętaj, aby podać Buddzie na wzniesieniu i honorowe miejsce.

Lotos

Jako symbol piękna i oświecenia, kwiat lotosu przyciąga pomyślnych energie na pewno by jedno życie wypełnione wielkim szczęściu.

Mystic Knot

Jeśli szukasz szczęśliwe życie wypełnione niekończących błogosławieństwa i szczęścia, to ósemki węzeł utworzony przez wiązanie serię sześciu rysunku osiem węzłów razem jest symbolem chcesz użyć do zawieszenia amulet, amulety i inne symbole feng shui szczęście ,

Liczby

Niektóre numery są za pomyślny i uważa się zwrócić w szczęściu i dostatku. Są to numery sześć, osiem i dziewięć.

Chińskie znaki Znaczenie Szczęście

Chińskie znaki mają zazwyczaj dwa lub więcej znaczeń, podobnie jak inne języki mają słowa, które mogą mieć podwójne znaczenie. Na przykład, xi oznacza szczęście, ale to także symbol używany do płodności, a także symbol szczęścia. Chińskie znaki są używane jako symbole do reprezentowania szczęście, podobnie jak w języku angielskim można wyświetlać wycięcie drewna słowa "szczęście" w domu.

To pomaga zrozumieć, w jaki sposób są one używane do tworzenia odmian słów i zwrotów. Podstawowe znaki są zwane rodniki (Bu Shou) i są Chiński alfabet. Są one stosowane w kombinacji z różnymi uderzeń aby utworzyć język napisów.

Znaków xi szczęścia ma kilka odmian, które oznaczają różne stopnie szczęśliwości. Aby zrozumieć, jak znaki są reprezentowane lub rozpisane, musisz nauczyć się jak rozszyfrować wymowy latynizacji. Po prostu, wymowy Romanizacja służy do wskazania, który znak (podaje nazwy) jest używany, a liczba udarów (liczba) trzeba wyciągnąć z charakterem, aby zmienić jego znaczenie, takich jak te przykłady szczęścia wyrażonymi w chińskim znaków:

 • Shuang1 xi3 jest symbol podwójnego szczęścia, które jest używane na wesela
 • Xi3 shi4 zapowiada szczęśliwe wydarzenie takie jak ślub
 • Xi3 shang4 mei2 shao4 czarów "radosne" blaskiem
 • Shuang1 xi3 lin2 państw men2, że podwójne szczęście przybył
 • Xi3 qi4 yang2 yang2 oznacza pełen szczęścia
 • Xi3 chu1wang4 wai4 jest zachwycona

Od najbardziej rozpoznawalnym symbolem szczęścia jest również symbol podwójnego szczęścia, shuang1 xi3, nic dziwnego, że jest używany w Chinach jako symbol wesela. Jest drukowany na czerwonym flagi, lampiony, koperty, karty, serwetki i inne motywy weselnych i obiektów. Jedna tradycja jest wyciąć xi znaków w czerwony papier i miejsce na drzwiach wejściowych i wewnętrznych ściankach obszarze, gdzie ślub odbędzie. Ponadto czerwone wycinanki są umieszczone na drzwiach nowożeńców, a nawet na ścianach. Czerwone latarnie są zawieszone wokół łóżka małżonków, aby przyciągnąć szczęście, aby zapewnić długie i szczęśliwe małżeństwo.

Wybór Symbol

Jak widać, istnieje wiele chińskich symboli, znaczeń i elementy do rozważenia przy wyborze dla swojego domu.

Hindu Symbol Ikona

Hindu Symbol Ikona
Hinduskie ikony są używane w modlitwie.

Omawiając hinduskich symboli ikon, konieczne jest określenie, co wiąże się ikona. W tym kontekście, ikona odnosi się do symbolu artystyczną dla uznania religijnej i kultu. Ikony te są komunikatywne związek między człowiekiem a Bogiem. Oddani Hindusi nie wyznają, że Bóg jest czysto materialny pomnik lub malowanie. Przeciwnie, te święte obrazy są środkiem wyrażania związek z wyższym najwyższej jaźni.

Murti jako symbolu ikonę hinduskiej

Murti są przedstawione i obrazy wykonane artystycznie całej starożytnej tradycji hinduizmu. A Murti pomaga w medytacji i modlitwy. Różne aspekty Boga niewidzialnego premier są wyrażone w murti, czyniąc je włącznie z Boskiego ducha. Większość z tych symboli są istotami jak antropomorficzne. Niektóre są pół-człowiek, pół-zwierzę. Inni mają wiele głów, rąk i niebieską skórę. Te niezwykłe cechy zwiększyć znaczenie ikony, reprezentujący uniwersalne cechy przejawia się w Boga.

Joga i murti

W hinduizmie, najczęściej praktykowana filozofia jest sześć szkół Vedic myśli. Duchowe joga ma szczególnie ważną pozycję. W związku z tym, nie jest niczym niezwykłym, aby zobaczyć murti stosowane w duchowej medytacji, a jogini i yoginis dążyć do osiągnięcia oświecenia.

Trimurti

W świecie materialnym, codzienne zjawiska naturalne są uosobione w triadzie, zwanego Trimurti. Tworzenie, przechowywanie i niszczenie są istotne dla cyklu życia znosić. Często przedstawiany jako jeden z trzech czele człowieka, Trimurti symbolizuje konieczność tych trzech cech jednej Istoty Najwyższej, aby zjednoczyć i ostatecznie pozwalają uniwersalna harmonia istnieć.

Jest to chyba jeden z najbardziej znanych murti do tej pory, obejmujące trzy główne bóstwa:

 • Brahma twórcą
 • Wisznu obrońcy
 • Shiva niszczyciel

Brahma Stwórca

Hindu Symbol Ikona
Brahma, Stwórca

Brahma jest znany jako twórca, który narodził się bez matki. Istnieje wiele opowieści za narodzin Brahmy, ale najbardziej dominującym jest, że urodził się z kwiatu lotosu, który wyrósł z pępka Wisznu. Brahma jest za pasją. Z czterema głowami i czterema ramionami, jest on postacią kierunku i psychologii. Jego ramiona stoją na północ, południe, wschód i zachód, podczas gdy jego szefowie są symbolem uważności, pewności siebie, świadomości i intelektualizmu.

Istnieje wiele elementów, które Brahma prowadzi lub blisko niego. Najczęściej jest on z księgi mądrości, różaniec czasu, korony wyższości, i kwiat lotosu stworzenia. Jest najmniej czczony z trzech bóstw Trimurti tylko wybranej liczby świątyń poświęconych niego. Jednak wiele osób czcić go pośrednio przez intonowanie mantry "Gayatri", co przekłada się: "Niech mój umysł kierować boskiego światła".

Wisznu Obrońcą

Z przechowywania wszystkich istot, Wisznu jest przede wszystkim przypisane do najwyższego dobra. Uważany jest za istotę wszystkich istniejących we wszechświecie, przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Jego skóra jest zwykle ciemno-niebieski sygnał i ma cztery ramiona. W każdej strony, nosi specjalny przedmiot: kwiat lotosu, maczugi, koło czakr i muszle. Vishna Uważa się, posiadają moc, aby wiedzieć wszystko o wszystkich sposobów istnienia. On ma niepodważalną suwerenność i niewyczerpane siły. On może uczynić niemożliwe stanie bez wahania i pokonać żadnej siły, która stoi przed nim. Uważany za Supermana z Trimurti, najczęściej jest on czczony w postaci awatarów znanych jako Kryszna i Rama.

Shiva niszczyciel

Śiwa jest Murti, która zajmuje się zniszczenia i zakończeń, ogólnie przedstawionego w głębokiej medytacji. Jego destrukcyjne rolka jest konieczne do cyklu życia, bez niego, nie mógł odnieść sukces. Śiwa jest równoważony przez jego Boskiego żeński odpowiednik, Shakti, Matka Natura, która uosabia. Śiwa jest przedstawiany z księżycem na głowie. Niektóre inne murti nosić księżyc na głowach. Ganesh (słoń ludzkie Murti) jest jednym z takich bóstwem. Księżyc wskazuje powszechnej świadomości i moc Bożą psychicznego. Śiwa nosi trójząb jako swojej broni suwerenności w jednej ręce, a czasami jest przedstawiona, jako niebieski stonowanych skórę dużo jak Wisznu. Ujawniając, że pokonał dumę, że jest ubrany w skórę słonia. Dodatkowo, to oznacza jego kontrolę nad pożądaniem przez noszenie futra tygrysa. Prawdopodobnie najbardziej znanym atrybutem jest Shivy trzecie oko, znajduje się pomiędzy brwiami. Ten znany jest środek psychicznej pojemności i wyższym intuicji i jest często określana jako szóstą czakrze wiele rozwiązań jogi dzisiaj.

Hinduizm jako Diverse Tradycji

Hinduizm jest znacznie zróżnicowana forma religijna zawierającą niezliczone zestawy przekonań i jeszcze więcej oddziałów do reprezentowania murti różnorodnych tradycji.

Jednak baza hinduizmu polega rozróżnienie między duchem i materią. Duch jest w podziale także na dwie części: w duszy jednostki i Boga. Tak więc, podstawą myśli hinduistycznej może być uznany za trzy prawdy: materii, Boga i siebie. Badając żadnego hinduskiego ikonę symbolu, student może prawie zawsze znaleźć reprezentacji każdego z tych trzech prawd, jak to jest w przypadku Trimurti.

Tekstylia Azji Południowej

Duży obszar geograficzny Azji Południowej składa się z wielu różnych narodów, z których każdy wyróżnia się ich różnych religii, warunków geograficznych i klimatycznych, narodów i różnych dynamiki kulturalnych, gospodarczych i politycznych i społecznych. Kraje, które stanowią Azji Południowej są: Bangladesz, Bhutan, Indie, Malediwy, Nepal, Pakistan i Sri Lanka. (Tybet, administracyjnie "region autonomiczny" w Chinach, jest zazwyczaj uwzględniane.)

W całej zapisanej historii, tkaniny odegrały ważną rolę w życiu społecznym, kulturalnym i gospodarczym Azji Południowej. Bawełna, a także wiele roślin barwników, pochodzi z subkontynentu indyjskiego, ułatwianie rozwoju wielu technik włókienniczych. Charakterystyczne formy sukienka wyewoluowały z długości unstitched tkaniną. Co więcej, wiele z tego regionu leży wzdłuż lub zajmuje wielką historyczną morskich i lądowych szlaków handlowych której wyroby włókiennicze były rozpowszechniane wraz z wielką wymiany kulturalnej i rozprzestrzeniania się buddyzmu, hinduizmu i islamu.

Bangladesz

Bangladesz przeszłości zajmowała ważne miejsce łączące handel między Azji Południowej i Południowo-Wschodniej. Jego bawełny były przedmiotem obrotu w całej Azji, Persji i Afryki. Po buddyjskiej i hinduistycznej w dużej mierze, począwszy od XIII wieku, kraj stał głównie muzułmanie. Bengal (region teraz podzielona między Bangladeszu i Indii Bengal Zachodni Województwa) miały politycznie i gospodarczo przez przybycie brytyjskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej w XVIII wieku, co doprowadziło do wzrostu religijnych, ekonomicznych i politycznych i klasowych konfliktów polaryzacyjnych. East Bengal niepodległości (w Pakistanie Wschodnim) w 1947 roku, i odeszli, aby stać się niezależnym państwem Bangladeszu w 1971 roku.

Bangladesz jest od dawna słynie z wysokiej jakości tkanin bawełnianych, jedwabi i produkcji juty. Szczególnie słynne były drobniutkie muślinów z Dahka (lub Dacca). Zwykły, paski, sprawdzone i zdobione sari tkane z drobnych nitek muślinowymi często imiona poetyckie opisać ich pajęczyna-jak lekkość i miękkość. Jamdanis są figurowe ścierki, gdzie małe obrazy są tkane lub wpuszczane w technice haftu tkackiego podobny nazwie nieciągła dodatkowego wątku. Równie słynne jedwabne sari brokatowe również tkane w dzisiejszej Bangladeszu.

Na obszarach wiejskich, były odmiany plemiennych weavings backstrap uformowane w odzieży. Dwuczęściowy ubrania noszone przez kobiety, składał się z mekhala lub saronglike okład niższe ciała, a Riah lub górnej części ciała tkaniny piersi. Kobiety przędły również i nosił chaddar lub głowę pokrywa / szale. Mężczyźni nosili dhoti lub szmatki schabu, wrap ramię i okazyjnie prosty untailored kurtki szyte z kilku kawałków ręcznie majaczyły tkaniny.

Kantha jest znanym haftowane włókienniczych z Bangladeszu i Bengalu. Wykonane z warstw zużyte sari i dhoti, te cienkie koce były haftowane z postaciami i scenami z życia codziennego i religijnej, a następnie pikowany w małe, białe szwy. Chociaż kantha różnią się stylem i kolorystyką od regionu, charakterystyczną cechą jest centralnym Lotos medalion.

Pakistan

Pakistan jest starożytna kraina z fascynującą wielokulturowej historii. Pozostałości bawełny tkanych i farbowanych stwierdzono u trzeciego tysiąclecia pne Indus Dolina rozliczeń znajdują się w dzisiejszych Punjab i sind regionów.

Wiele grup etnicznych i plemiennych Pakistanu nosić nieco różnym szaty bardzo różnych nazw. Istnieje wiele nazw dla osłon głowy, górnej odzieży ciała i niższy. Z obszaru Sind, kobiety haftowane headcloth nazwie bochini lub abocchnai; w Pendżabie na całej powierzchni wyszywana headcloths w geometryczne wzory były bagh Phulkari lub chope, podczas gdy zorientowali haftowane te były nazywane sainchi Kobiety zwykle noszą trzyczęściowy zestawy składające się sznurkiem. -waisted Salwar (czasami pisane shalwar), długo nad-tuniki różnie nazywane Kameez, pushk lub cholo, i szef obejmuje. Bluzka długi haftowane ślubu nazywa guj lub chola, w zależności od regionu i społeczności. Mężczyźni dawniej nosił kurta, z długimi rękawami bez kołnierza górnej odzieży ciała nad sznurkiem do ściągania spodni, Salwar lub nad Lunghi, sarong stylu niższe ciała ubranie. W dwudziestym pierwszym wieku, mężczyźni zazwyczaj noszą w stylu zachodnim spodnie. Malíř lub BHET lub bukhano (w zależności od gminy) był ważnym mężczyzna tkaniny ślub, że może być noszona na ramieniu lub w turbanie. W chłodniejszych regionach Indie i Pakistan, mężczyźni noszą zewnętrzną warstwę o nazwie choga.

Indie

Ta ogromna lądu znajduje się wiele języków, religii, grup plemiennych i różnych społeczności. Bawełna pochodzi z Indii, jak wiele roślin, barwników, w tym indygo i Marzanna, oraz kultury Indii przyniosły wyjątkowe umiejętności i kreatywności w sztukach tekstylnych. Z powodu religii Indii, celnych społeczne, umiejętności i produkty tekstylne, dziedziczne kasty rzemiosła pracowników i roli kobiet w produkcji posagowe tekstylia, sztuki tekstylne i zróżnicowane formy Indian sukni wyróżniają, imponujący, liczne i starożytnej. Szczególne formy sukni, zatrudniające charakterystyczne tkaniny, były misternie spleciona z i podyktowane czynnikami, takimi jak regionie, miejskich lub wiejskich, kasty i stacji społecznej, religijnej ceremonii lub działalności i historycznego okresu.

Handel, najazdy, i imperializm przyniósł wiele zmian w kulturze indyjskiej, w tym tekstyliów i sukni. Wprowadzenie islamu zaczyna się w XIII wieku, a ustanowienie Delhi Imperium Mogołów z siedzibą w XVI wieku, przyniósł nowe rodzaje tkanin i nowych ubrań. Preferowane było bogate i wspaniały wygląd sukienka zewnątrz i Mughals nagrodzony ich administratorów i lojalny personel wojskowy wyjątkowym sukni. Jednocześnie, w XV wieku, Europejczycy otwarte szlaki morskie, które zakwestionował dawna trasy arabskich handlarzy, którzy dotychczas monopol na handel między Azją i Europą. Portugalski osiedlili się w południowych Indiach i wykonane Goa siedziba ich mocy i handlu. Holenderski Holandia East India Company rozumieć wewnętrzną estetyczne i symboliczne wartości indyjskich tkanin i wykorzystywać je w zamian za przypraw z dzisiejszej Indonezji. Tekstylia odegrał ważną rolę w wielu z rytualny różnorodnych kultur wysp Indii Wschodnich, a więc indyjskich tkanin zawodowych (na przykład, znany jako jedwabiu Ikat szmatką Patoła) były w dużym popytem tam. Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska sprzedawane głównie między Indiami a Anglią, a ostatecznie ustalono brytyjskiej dominacji subkontynentu, sprawowania władzy w części przez służalczych lokalnych władców. Maharajas (królów), maharanis (królowe) i ich islamskich odpowiedników, Nawabs, zażądał wyszukane dworska suknia zadeklarować swój status elity. Sądy te generowane duże zapotrzebowanie na tkane jedwabie, złota i srebra, brokaty, haftów i klejnotów. Bogaci kupcy i handlarze ubrani również w podobnym stylu wspaniały.

Zasada Brytyjczycy w Indiach, a jej skutki gospodarcze, miały głęboki wpływ na indyjskich wykonane z bawełny, tekstyliów i odzieży. Homespun wątek i nitka została wysiedlona przez importowanej brytyjskiej fabryki-spun nici, natomiast rynki zagraniczne dla tradycyjnych indyjskich towarów handlowych bawełna, takie jak muślin i perkalu, także podcięte przez British sił produkcyjnych i dyskryminujących zasad handlu. Jedna taktyka Indian nacjonalistycznej opozycji do rządów brytyjskich na początku XX wieku starał się przeciwdziałać dominacji brytyjskich towarów przemiału tkane na rzecz samodzielności poprzez tworzenie i zakup Indian khaddar (handspun, ręcznie majaczyły Cottons) i inne ręcznie robione towar. Czynniki wewnętrzne do lokalnej kultury doprowadziła również do zachowania wielu rodzajów i technik włókienniczych.

W Indiach i Pakistanie, małżeństwa są okazje do produkcji obrzędowych i dekoracyjnych tkanin i specjalny strój. W północno-zachodniej Indii i XXI wieku wschodnim Pakistanie, tkaniny i sukienka to ważne elementy w posagu panny młodej przynosi, że do nowego domu. Rodzin Brides przygotowane dekoracyjnych tkanin, takich jak torans (zasłon przejściowe), chaklas (dekoracyjne kwadraty), dhraniyo (pokrywy), kołdry i kołdry zwanych rilli jako część posagu. Nowe zestawy odzieżowe zostały również, w tym odzież do noszenia na ślubie.

Wczesne zapisy pokazują, że tkaniny były ściśle związane z rytuałem i czystości, a wczesne teksty opisują unisex górnego i dolnego ciała szaty ręcznie majaczyły, owinięte tkaniną, a także dopasowane ubrania. Tkana bawełna, wełna i jedwab były powszechnie wspomniano odzieży i handlu. Sposoby opatrunku przez owinięcie tkaniny jest widoczny w starożytnych rzeźb, jak również. Dhoti, czy mężczyzna niższe odzieży i tkaniny schab były uwiązane w podobny sposób przez tysiące lat. W starożytnych Indiach, włókna, jakość tkaniny i materiały, ozdoby i metody stanowiły dobrze rozumiał język wizualny, aby przekazać status użytkownika. Odzież tkane złotą nicią były dalej zari, a jeśli szczególnie silnie tkane, nazywano kinkhab. Tie barwione-szaty były dalej chustą i przekątnej tie-farbowane ubrania nazwano laheria dla konkretnych projektów wynikających z procesu.

Sukienka w tradycyjnych Indiach różniły się znacznie od klimatu i regionu, grupy religijne i wspólnoty, a także błonnika, metody konstrukcji i rodzaju obrazów i ozdób. Saris nadal identyfikowane w regionach produkcji i wybitnych cech wizualnych. Indyjski kobieta może wymienić niezliczoną ilość splotów regionalnych i opisać główne cechy sari ich nazwami, takimi jak Baluchari Buttidar, Varanasi (silnie brocaded tkania, zwane również benarasi; wspólne projekty obejmują mango, księżyc, winorośl i małe kwiaty), Himroo (brocaded tka z centralnej części Dekanu) i Patoła (podwójne Ikat Patan tkaniny jedwabne, Gujarat, wzorów geometrycznych składający się z powtarzających się podobny do siatki i wzorach paski granic), aby wymienić tylko kilka.

Formy stroju zmieniały się dramatycznie w Indiach w celu odzwierciedlenia dynamicznych zmian społecznych, które miały miejsce, jak również czynników zewnętrznych, zmieniając style i wpływy globalizacji przez nowych stylów, materiałów, rozwoju gospodarczego oraz z postaw zmian. Gdzie miejskie kobiety w Indiach raz na sobie sari, od 1970 roku wielu przyjęła styl muzułmańską i Punjabi sukni składa się z Salwar i Kameez noszone z Dupatta, długi szal / pokrywy głowicy. W połowie 1980 roku, ruch o nazwie "etniczne stylu" odzwierciedla nowe zainteresowanie estetyką haftów wiejskich, poprzez zastosowanie elementów haftu do commoditized gorset z Kameez. Kombinacje haftów z różnych grup z indyjskich tkanin, takich jak wykonane bloku print, recyklingu sari lub tkaniny ręcznie majaczyły w stylu niekiedy echem współczesne style sukienka zachodnich. Sukienka mężczyzn na obszarach wiejskich zmieniona z owiniętych długości tkaniny zwane dhoti lub lunghi, do noszenia spodni i od luźnych ubrań górnej części ciała do bardziej tradycyjnych zachodnich koszule. Wiele wiejskich kobiet przesunięty na sobie sari syntetycznych włókien, które były tańsze i łatwiejsze w pielęgnacji i miały bardziej współczesne skojarzenia. W 1990, wiele kobiet miejskich opuszczony na sobie sari i salwar-kameez, przyjmując zamiast dorywczo, Western damskiej i sobie bardziej tradycyjną salwar-kameez lub sari na specjalne okazje.

Sri Lanka

Sri Lanka, dawniej Cejlon, znajduje się na Oceanie Indyjskim, na południowy wschód od subkontynentu Indii. Sztuka tekstylne Sri Lance są bardzo podobne do tych z południowych Indii. Miarki z rzemieślników południe przyniósł i założona rękodzieła produkcji około 300 BCE Rdzenni tkaczy wykonane przede wszystkim wyroby bawełniane, a wyższe kasty tkaczy tkanin indyjskich Południowej pochodzenia wplótł złotą nicią.

Rdzennych mieszkańców większej części Sri Lanki jest sinhaleski. Historycznie, syngaleskich kobiet obnażone piersi i nosił biały lub czerwony lub biały z redstriped bawełnianych niższych odzieży, które zostały wyłożone jak dhoti, plisowanych, związane z węzłem w talii. Podczas pracy, kobiety związany piersi z thanapatiya lub bandażem piersi. Buddyjscy mnisi i mniszki nosić żółty, brązowo i bordowy kasaya lub szaty.

Tamilowie z północno-wschodniej i wschodniej Sri Lance w sukni sari i zachodniej strój, tak jak ludzie w Tamil Nadu w Indiach. Syngaleskich mężczyźni są często nagim torsem i nosić sprawdzone bawełny lub syntetyczne sarongs. Na uroczyste okazje, mężczyźni noszą białe koszule i kurtki w stylu europejskim. Strój współczesnych kobiet był pod ogromnym wpływem Holendrów, jak również z noszenia Jawajski batiks i grafik owiniętych sarong stylu i dodatek z długim rękawem, bluzki niskich szyjką.

Malediwy

Malediwy to sieć małych wysp leżących na Oceanie Indyjskim, przy południowo-zachodnim wybrzeżu Indii. Najwcześniejsze osadników tych ziem wyemigrowali z Indii i Sri Lanki może nawet ponad 2500 lat temu. W Malediwczycy dawna rybaków i handlowców. Malediwów muszle cowry (które były szeroko stosowane jako waluta w czasach starożytnych), włókna kokosowego z kokosów i drobne bawełny przyciągnęła handel z Arabami, który jako pierwszy wprowadził islamską wiarę w XII wieku. W gorącym, wilgotnym klimacie Malediwy, ludzie tradycyjnie były gołe piersi, ale nosił niższe owijarki ciała o bardzo cienkiej bawełny. Mężczyźni nosili światło kolorowe lunghis i kobiety nosiły szaty saronglike nazwie feyli, który rozpoczął się poniżej pępka i spadł do kostek.

W XVII wieku, pobożnie islamski sułtan nałożone przepisami, że kobiety odnoszą się do ich piersi i nosić burugaa, słowo diwehi dla burki, Hidżab, lub zasłoną. Po kilku Sultans 'reguły, islamski strój kobiecy zniknął i nie reemerge aż do połowy 1980 roku. Od tego czasu, wiele kobiet Malediwów nie czułem presji DW burugaa, a kwestia, czy nie nosić stylu Bliskiego Wschodniej islamski strój jest bardzo konkurencyjnych. Na głównej wyspy Male, mężczyźni noszą ubrania w stylu zachodnim, a wiele kobiet nosić sukienki czele błyszczących tkanin syntetycznych płaszcze i szaliki głowy. Na uroczystości, nowoczesny Malediwach "strój" dla mężczyzn składa się z białej koszuli i jasnego wyboru lub chusta Lunghi i dla kobiet, sukienka w kolorze stałe obszyte białe pasy akcent na dole spódnicy.

Nepal

Nepal jest królestwo Himalayan które jednoczy wiele dawniej niezależnych księstw. Ludność jest z grubsza podzielić na Tibeto-Burmans w górzystej północy, i Indo-Aryjczyków na południowych nizinach; populacje te są podzielone na wiele grup etnicznych, z wielu różnych kultur, języków, wyznań i przekonań religijnych. Nepalu zróżnicowany klimat i geografia daje również różne włókna, od jaka włosy na północy z owczej wełny, jedwabiu, pokrzywy, włókna konopi i bawełny w obszarach tropikalnych. Podczas gdy w tym samym czasie ludzie produkowane własne włókna i odzieży, wymiany barterowej z Indii i Tybetu doprowadziło do nowych źródeł materiałów włókienniczych i konfekcji. Na początku XXI wieku, ręcznie majaczyły tkaniny zostały w dużej mierze zastąpione przez gotowej odzieży i towarów przemiału tkane.

Charakterystyczne tkaniny Nepalu to Dhaka, mozaiki, gobeliny, o tkane tkaniny używane do kapturków Topis i Rari, grube, odporne na deszcz wełniane koce wykonane z kilku odcinków ręcznie majaczyły tkaniny. Mimo, że większość tradycyjnych Nepalu tkaniny były lub są w niebezpieczeństwie wypierany przez produkowanych importowanych tkanin, zapotrzebowanie na strony-majaczyły Dhaka tkaniny, tworzone na żakarda, pozostaje na wysokim poziomie. Istnieje również coraz większe zainteresowanie w odzieży z włókien konopi.

Tybet

Tybet, północ z krajów Azji Południowej, zajmuje północne zbocza Himalajów i płaskowyżu tybetańskiego. Historycznie, Tybet został w dużym stopniu odizolowane od obcych wpływów, ale przedmiotem handlu z Chinami (a także z Indii, poprzez trans-himalajskich karawan). W związku z tym, wiele aspektów kultury chińskiej są widoczne przez jedwabiu tka, obrazów, symboli i kilka podstawowych form odzieży przez większość tekstyliów i sukni Tybetu. Generalnie Tybetańczycy nosić długie szaty zamykanie bocznych-pa zwane Phyu dla typu rękawów i Chupa dla szaty z długimi rękawami, długie kamizelki bez rękawów, kurtki, skrzydeł, fartuchy, i kapelusze, długie płaszcze polarowych i wysokie buty na zimno , Rodzaje i właściwości materiałów podyktowane były (i ogłosił) Status noszącego raz bardzo warstwowej społeczeństwa Tybetu. Ubrania wykonane są z brocaded jedwab, wełna, bawełna i lekceważyć skóry wyłożonym.

Pasterze obu płci nosić skórzane szaty, z boku polarową na skórze. W czasie upałów, mężczyźni pociągnąć szaty z powrotem na jednym lub obu ramionach i krawat rękawy w talii. Szyte przez mężczyzn, to ukryć odzieży nazywa lokbar. Lokbar damska często obszyte tkaniną w kolorowe pasma brzeg i mankiety. Personel buddyjskie krawieckie z charakterystycznymi szczegółami wskazać hierarchię i role. Kształt kapelusza wyróżnia zakonów. Wspólna szata mnicha buddyjskiego nazywa kasaya. Wewnętrzna kasaya jest żółty i zewnętrzna z nich jest głęboko czerwony / bordowy. Noszone w parach, duże prostokątne kasaya są zwieńczone płaszcz w zimie. Wysokie rangą lamów nosić żółty jedwab, często kwiat lotosu-brokatowy szaty, haftowane kamizelki, wysokie buty brokatem i złote kapelusze odpowiedniej do ich stacji podczas podróży. Religijne festiwale, spektakle i obrzędy wymagają specjalnego stroju, maski i nakrycia głowy.

Wśród najbardziej charakterystycznych tkanin tybetańskich są te używane w fartuchach kobiet, zwany bangdian, które składają się z trzech lub czterech części zszytych razem. Prostokątne i trapezowe, te fartuchy są zazwyczaj wykonane z bawełny, ręcznie tkane z kontrastującymi paskami.

Ze względu na wzrost chińskiej imigracji do Tybetu i zamiatanie zmian społecznych, starożytne hierarchicznych zasady, że po podyktowane sztywnych tybetańskich form stroju zniknęły. Globalizacja w formie łatwiej dostępnych chińskich ubrań i młyn tkane i jasno drukowanych bawełny doprowadził do zmian w sukience. Często kobiety w roku 2000 zużycie drukowane bluzki pod ich Chuba lub lokbar i mieszkańców miast wolą bardziej subtelnych kolorach i opływowe sylwetki. W odpowiedzi na zalew chińskich towarów, wielu Tybetańczyków czynią starania, aby nie stracić swoich tradycyjnych strojach i tkackie umiejętności.

Bhutan

Bhutan jest królestwo Himalayan Buddhist, że historycznie jest związana poprzez religię do krajów sąsiednich Indii i Tybetu, a poprzez handel z Chinami. To jest i pozostaje względnie odizolowany od pozostałej części świata. Populacja jest zróżnicowana, w tym grup etnicznych tybetański, Assamese, Birmy i Nepalu pokrewieństwa i znacznej liczby uchodźców tybetańskich i nepalskich imigrantów. Sukienka z tych grup różni się, odzwierciedlając swoje charakterystyczne korzenie kulturowe.

W Bhutanie, tkaniny są symbolem bogactwa. Służą one do celów funkcjonalnych i dekoracyjnych w domu, w religii i rytuału, podane są jako ofiary i dary, i są dla sukni. Kobiety tkają ręcznie tkane tkaniny, które często mają złożone osnowy paski, brokat tka i inkrustowane (lub dodatkowe) wątku wzory, podczas gdy mężczyźni krawca i haftować. Niektóre z dodatkowych wątku wzory widoczne w Bhutanu weavings są podobne do motywów także w Azji Południowo-Wschodniej tekstyliów. Włókna są głównymi jedwab, bawełna, wełna, z włóknami syntetycznymi i kolorów teraz łatwo dostępne. W pewnym momencie, zamożne rodziny produkowane własne nieprzędzonych i włókien barwionych, ale kolory i włókna syntetyczne produkowane masowo przyczyniła się do bardziej kolorowe i szybko zmieniających się subtelności mody.

Chociaż Bhutan składa się z wielu różnych populacjach z własnych form stroju, strój ustalono wizualnie komunikować jedność. Bhutanu krajowych sukienka dla kobiet jest Kira, a gho, lub udać, to strój dla mężczyzn. Kira jest duża, ręcznie majaczyły prostokątne tkaniny, która jest owinięta wokół ciała, która odbyła się w miejscu, z Kera, lub pasa i szpilki na ramionach. Khenja, bluzka i poślizgu, są noszone pod Kirą, a zestaw sukienka towarzyszy kurtki i uroczystym szmatką ramię nazwie Adha. Mankiety bluzki są zagięte mankietach kurtki. Wzory i style w obfitości, każdy z poszczególnych nazw opisowych. Gho (lub przejść), męski strój, jest podobny do Tybetu Chuba w to, że jest dopasowane, z długimi rękawami, asymetryczne zamykanie szatę. Jednak gho ma dużą okazało-back kontrastujące ściągacze rękawów i podnosi z ziemi tuż poniżej kolan i utrzymywany w miejscu z Kera. Mężczyźni noszą podkolanówki i Tego, lub koszulę, pod GHO. Składany naczyń części na pasie GHO służy jako torebki uniwersalnego. Na specjalne okazje, w ciągu gho mężczyzn nosić Swag-jak, uroczyste szmatki ramię nazwie kumney. Pozostała odzież obejmują trzy wełniane płaszcze panelu nazywane charkab i pangkheb, lub prowadzenia szmatek. Dodatkowo, wiele form archaicznych sukni przetrwać do stosowania w tańców religijnych i festiwali.

Zobacz także Wyspy Azji Południowo Wyroby włókiennicze; Azji Południowo-Wschodniej Mainland Tekstylia.

Bibliografia

Askari, Nasreen, i Rosemary Crill Kolory Indus Londynie:.. V & Publications, 1997.

Barker, David K. Projekty Bhutan Bangkoku. Biały Lotus, 1985.

. Bartłomieja, Mark Thunder Smok Tekstylia z Bhutan Kioto. Shikosha, 1985.

Bhushan, Jamila Brij kostiumy i wyroby włókiennicze z Indii Bombaju:.. Taraporevala 1958 roku.

Dar, SN Kostiumy Indii i Pakistanu Bombaju. Taraporevala 1969 roku.

Dhamija, Jasleen i Jyotindra Jain Handwoven Tkaniny Indie Ahmedabad, Indie:.. Mapin 1989 r.

Dunsmore, Susi Nepalu Tekstylia Londyn:.. British Museum Press, 1993.

. Goldstein, Melvin i Cynthia M. Beall Nomadzi Zachodniej Tybet Berkeley: University of California. Press, 1990.

Goswamy, BN Indian Kostiumy w Kolekcji Calico Muzeum Włókiennictwa Ahmedabad, Indie. Calico Museum, 1993.

.. Lynton, Linda Sari w Nowym Jorku: Harry N. Abrams, 1 Oney Clarence Ludzie Wysp Malediwów Madras:.. Orient Longman, 1980.

Myers, Diana K. Z kraju Thunder Dragon. SA s .: Peabody Essex Museum, 1994.

Nabholz-Kartaschoff, Marie-Louise Złote Spraye i Scarlet Kwiaty Kioto:.. Shikosha, 1986.

Yacopino, Feliccia Threadlines Pakistan Karachi, Pakistan:.. Ministerstwo Przemysłu, 1977.

Zasoby Internetu

Ciołek, dr T. Matthew. "Badania tybetańskich WWW Wirtualna Biblioteka". Dostępny od http://www.ciolek.com/wwwvl-TibetanStudies.html.

Craft Revival Zaufanie: Indian Rękodzielnictwo, Tekstylia, Artis ftspersons. Dostępny od http://www.craftrevival.org.

Fernando, Romesh. "Czas Topless". Dostępny od livingheritage.org/toplessness.htm.

Hettiarachchi, Rohan. "Wirtualna Biblioteka Sri Lance." Dostępny od http://www.lankalibrary.com.

InfoLanka: Brama do Sri Lanki. Dostępny od http://www.infolanka.com.

"Królestwo Bhutanu kraju." Odległych miejsc LLC oraz Corporation Ltd. Bhutan turystyki Dostępne http://www.kingdomofbhutan.com/.

Malediwy Kultura Magazine. Wcześniej dostępne http://www.maldivesculture.com/main.html.

"Tybetańska Kostiumy i ozdoby." Chiny Tybet Centrum informacyjne. Dostępny od http://zt.tibet.cn/tibetzt-en/tcao/.

Tybet online. Dostępny od http://www.Tibet.org.

"Nepal Informacje: Ludzie i kultury." Travel Information Network. Wcześniej dostępne http://www.visitnepal.com/Nepal_information/people.htm.