grsail.com

tatuaż fazy księżyca znaczenie

Fazy ​​Księżyca i Ogrodnictwo

Fazy ​​Księżyca i Ogrodnictwo

Używane od czasów starożytnych, ogrodnictwa i faz księżyca jest techniką, która jest warto spróbować uprawy warzyw, zderzak trawniku bezobsługową lub całkiem ogród kwiatowy. Wielu rolników dawni i ogrodników przysięgać sadzenia zgodnie z fazami księżyca. Przed szydzą z idei księżycowy sadzenia, za dowody.

Tło faz Księżyca i ogrodnicze

Dowody historyczne

Starożytne kultury często stosowane fazy księżyca do ustalenia, kiedy siać i kiedy zbierać plony. Astrologów na przestrzeni wieków zostały na mapach postęp słońce, księżyc i gwiazdy przez niebiosa. Przekonanie, że ciała niebieskie wpływają na wzrost i rozwój roślin i zwierząt występuje w wielu kulturach od starożytnych Majów do Greków. Zadania nasion kiełkowania, projektowanie ogrodów i ogród może być wszystko zaplanowane wokół zodiaku fazach księżyca i najlepsze wyniki. Thomas Jefferson, który nie zapisać się do księżycowych metod ogrodniczych, przechowywane szczegółowy dziennik ogrodnicze w Monticello. Był zapalonym ogrodnikiem warzyw i kwiatów i jego dzienniki są znane ze swoich szczegółowych wgląd w rolnictwie. Peggy Gilmour, pisarz ogrodnictwo, używane pisma Jeffersona zbudować wykres porównujący swoje rośliny z fazami księżyca. Odkryła, że ​​kiedy Jefferson sadzić groszek w korzystnej fazy księżyca, on zbiera je średnio dziesięć dni wcześniej.

Badania przeprowadzone w 1952 roku formalne Maria Thun Niemiec przyniosły interesujące wyniki. Thun eksperymentował z księżycowego sadzenia i ziemniaków. Ważyła każdej uprawy i przechowywane szczegółowe zapiski na okres dziesięciu lat, od 1952 do 1962 roku Wyniki: jeśli ziemniaki były obsadzone, gdy księżyc był w konstelacji Byka, Panny (Capricorn lub znaki Ziemi) uprawa była bardziej płodny niż jeśli posadzone w innych znaków.

Przetestuj to sam. Garden od faz Księżyca, nagrać swoje wyniki i uczyć ich, aby udowodnić, że ta metoda działa.

Jak to działa?

Ogrodnictwo i księżyca fazy pracy zarówno przez siły grawitacji Księżyca i ilości dostępnych dla roślin światło księżyca. Jeśli przyciąganie grawitacyjne Księżyca na oceanach może powodować przypływy, przyciąganie grawitacyjne Księżyca może mieć wpływ na takie rzeczy jak woda w systemie transportu naczyniowych roślin. Pojęcie to, że Księżyc jest bliżej do Ziemi, grawitacja wpływa na więcej roślin poprzez bardziej dynamicznie obiegu wody. Jak energicznie mogą być przedmiotem debaty, ale idea jest taka, że ​​subtelne zmiany w grawitacji może rzeczywiście wpływ wzrostu roślin w taki sposób, że dopiero zaczynają badać naukowo.

Lunar Plan Ogrodnictwo

Aby rozpocząć ogrodnictwo przez fazy Księżyca, warto jest najpierw przyjrzeć się fazy księżyca. Wiele kalendarzy m.in. fazami księżyca. Stany Zjednoczone Navy ma doskonałe bazy danych online, który pozwala na wejście roku i wygenerować pełny rok kalendarz księżycowy. Wydrukuj ten kalendarz i przechowywać go w swoim dzienniku ogrodowych dla nawlekanie.

Fazy ​​Księżyca i Ogrodnictwo

Główne punkty

 • Ogrodnictwo i księżyca fazy współpracować zarówno z fazy księżyca i jego pozycji w zodiaku.
 • Fazy ​​księżyca może być zdefiniowane jako:
  • Pełnia księżyca: występuje wtedy, gdy Księżyc jest 180 stopni wobec słońca. Księżyc otrzyma maksymalną ilość światła słonecznego na jej powierzchni i widzimy go na Ziemi, jak księżyc w pełni.
  • Nów: występuje, gdy Słońce i Księżyc są tak ściśle powiązane, że jest niemożliwe, aby powierzchnia Księżyca do odbijają światło słoneczne. Nie możesz zobaczyć księżyc podczas nowych faz Księżyca. Należy pamiętać jednak, że Księżyc może być "z" w godzinach dziennych, więc niebo noc bez księżyca, nie znaczy, faza to faza nowiu. Sprawdź kalendarz księżycowy być dokładne.
  • Woskowanie księżyc: występuje w połowie drogi między nowym i pełni księżyca. "Woskowanie" oznacza zwiększenie, więc księżyc wydaje się większe każdej nocy. Co się naprawdę dzieje, jest to, że słońce i księżyc są w ruchu z bliskiej pozycji w niebiosach, do odległej pozycji, albo w kierunku księżyca w pełni.
  • Powiększający się Księżyc: występuje między pełnym i nowiu. "Waning" oznacza zanik lub zniknie. Księżyc jest po prostu przejście do pozycji bliżej słońca (Księżyc w nowiu).

  Sadzenie przez Księżyc

  Poniższy wykres szczegóły kiedy sadzić wiele warzyw wspólny ogród.

  Sadzenie przez fazy Księżyca
  Rodzaj Crop Kiedy Zasadź Moon Phase
  Pomidory, papryka, ogórki, melony, sałata, a wszystkie rośliny naziemne Księżyc w znaku Raka, Skorpiona lub Ryb Woskowanie księżyc, kiedy księżyc jest w Rak, Skorpion i Ryby
  Ziemniaki, słodkie ziemniaki, marchew, pasternak, rzodkiewki i pozostałe rośliny korzeniowe Księżyc w Byku (najlepsze wyniki) lub Księżyc w Koziorożca (dobre wyniki) Powiększający się Księżyc, kiedy księżyc jest w Byku lub Koziorożca

  Witryny referencyjne

 • Ogrodnictwo przez Księżyc
 • Narodowy Georgraphic opublikował artykuł na temat ogrodnictwa przez fazami księżyca.
 • US Navy ma interaktywną bazę fazami księżyca.
 • EA Crawford ma doskonałą stronę internetową z bardziej szczegółowo na Księżycu sadzenia.

Korzystanie z Księżyca Zarejestruj Stoły

Korzystanie z Księżyca Zarejestruj Stoły

Dokładna tabela Księżyc Znak powie ci, który znak zodiaku Twój księżyca przypada; może również pomóc przy planowaniu imprez.

Księżyc Zaloguj Tabela

Przed zagłębieniem głębiej, trzeba znać ich położenie księżyca. Proces ten nie jest skomplikowany; wszystkie trzeba jest twój rok urodzenia i urodziny. Jednak nie jest to konieczne, aby znać swój czas narodzin do tego obliczenia, ale jeśli go znasz, to może okazać się bardzo pomocne. To dlatego, że Księżyc może się zmienić w każdej chwili znaki; o dokładny czas Twojego urodzenia sprawia, że ​​umieszczanie bardziej dokładne. Gdy stół jest znakiem księżyca rzucić światło na danym miejscu docelowym, jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej.

 • Korzystanie z tabeli: Istnieje kilka różnych sposobów, można użyć tabeli księżyca. Może być stosowany w przypadku planowania specjalne dni, takich jak ślub czy partii, a to może być wykorzystane, aby pomóc zrozumieć swój osobisty wykres astrologiczny, jak również. Oto jak to zrobić.

Księżyc i rozrządu

Nieważne golfowe

Jeśli chodzi o czas, najważniejszym czynnikiem do rozważenia jest "pozbawiony okres kursu". To jest, gdy Księżyc ma się zmienić z jednego znaku do drugiego. Podczas tego procesu, Księżyc może lub nie może zrobić stosowania aspekty do innych planet. Większość astrologów wierzą, że aby do zdarzeń lub planów, aby przejść dobrze, trzeba pracować z energią księżyca.

Dzięki próżni okresu oczywiście, wiele osób uważa, że ​​"nic z konsekwencji" odbywa się albo że coś nie wyjdzie, jak oczekiwano. Najważniejsze jest to, dlaczego kusić losu? Księżyc jest zwykle nieważne oczywiście tylko przez krótki okres czasu w każdym razie (zwykle kilka godzin), więc to nie boli, po prostu poczekać, aż będzie bezpiecznie ukryty w znak przed przejściem do przodu.

Księżyc w nowiu

Najlepszy czas, aby rozpocząć projekt, rozpocząć romans czy cokolwiek z konsekwencji jest tuż po nowiu. Jest to nowy początek, nowy początek. Energii jest bardzo korzystne dla planów do przodu, i miejmy nadzieję, że w końcu się uda. Te nowe księżyce są uważane za "prezenty" od wszechświata, gdzie można sadzić nasiona wydarzeń warto byłoby zobaczyć dopięli swego.

Full Moon

Pełnia od dawna traktowana jako szczególny i romantycznej czasu przez wieki, i jak wielu zapewne wiecie, mitów i opowieści obfitują o pełnych księżyców. Całkowity okres Księżyc w astrologii, reprezentuje czas, kiedy wszystko osiągnąć punkt krytyczny; rzeczy przychodzą do skutku. Oto jak działa cykl księżycowy w życiu codziennym.

Na przykład, powiedzmy, że spotykasz kogoś tuż po nowiu. Prawo jest chemia, dwaj z was kliknij, ale jest konflikt harmonogramów i tylko czas dostępny na randkę jest w okolicach nowiu (około dwa tygodnie później po pierwszym spotkaniu). To jest całkowicie dopuszczalne i faktycznie, jest sposobem większość astrologów chciałby zobaczyć romans dojść do skutku. To samo, jeśli szukasz nowej pracy. Wyślij CV na tuż po nowiu, wywiady rozkład podczas następujących dwóch tygodni, a przy dużym szczęściu, przyjęcia oferty wokół księżyca w pełni.

W wykresach osobistych

Księżyc opisuje swoją naturę emocjonalną, a to sprawia, aspekty w astrologiczny wykres pokazuje, jak reagować w relacjach osobistych. Istnieje nieskończona liczba aspektów Księżyc może zrobić.

Ważne jest, aby zabrać formy jest to, czy aspekt jest łatwe (trygon lub sekstyl), lub bardziej trudne (kwadratowy lub sprzeciwu). Sposób astrolodzy mówić o tych aspektach jest to, że patrzą na nich jako "rozmowy". Tak, to bardzo często usłyszeć astrolog powiedzieć "Księżyc jest w rozmowie z Neptunem" lub "księżyc jest w rozmowie z Wenus"; jest to aspekt, który mówi nam, co mówią.

Aby dowiedzieć się więcej

Oto kilka przydatnych zasobów internetowych, które mogą pomóc zrozumieć tabeli znak księżyc jeszcze bardziej:

 • Lunarium: Na Lunarium można obliczyć dokładnie, gdzie ich księżyc spada.
 • 0800 Horoskop: ten wzrok, by podciągnąć bezpłatny egzemplarz wykresie astrologii. Po numery są w (data urodzenia, czas, itd), przejdź do dolnej części strony. Tam zobaczysz dokładnie, co księżyc ", mówiąc:" w swoim czasie porodu.
 • Astrologia seksualna: Tu znajdziesz pełną listę nowych i pełnych księżyców 2009.

Symbole tatuażu i ich znaczenie

Symbole tatuażu i ich znaczenie


Zwróć szczególną uwagę na tatuaż i znaczeń symboli, gdy pojawi się tat z innej kultury czy języka. Błędna interpretacja może powodować pewne tatuaż żal.

Allure symboli tatuażu

Wśród najbardziej popularnych wzorów tatuaż są symbole i znaki, które stoją do różnych innych słów lub atrybutów. Może to obejmować japońskich znaków, zwierząt, które symbolizują cechę użytkownik tatuaż chce urzeczywistniać, symbole Zodiac lub symboli z innej kultury w całości.

Urok tych symboli tatuażu i znaczeń jest możliwość ozdabiać siebie z charakteru lub cechy, których znaczenie nie jest oczywiste. Na przykład, na sobie chiński znak dla domu na nadgarstku daje wiele warstw znaczeniowych. Nie jest sam charakter, co może mieć jakiś interes, aby spojrzeć na. Nie jest dosłowne tłumaczenie tego słowa, i nie jest też głębszy sens, który użytkownik przykłada do niego, takie jak tęsknota za domem, miłości do życia w domu lub stabilności, który reprezentuje ich w domu. Jednak, nie może być niebezpieczeństwo wykorzystaniem symbolu tatuażu z wielu znaczeń.

Biorąc pod uwagę, symboli i znaczeń tatuaż

Kiedy rozpocznie się proces zamian za nowy tatuaż, upewnij się, że także dać dużo myśli i badań w każdym symbol tatuaż może być zainteresowany. Istnieje kilka sposobów, stosowanie symbolu może rykoszetem, powodując tatuaż żal.

Nieprawidłowa Znaczenie

Jeśli nie jesteś biegły w języku, którego się biorąc symbol z, upewnij się, że dokładnie sprawdzić swoje prawdziwe znaczenie, zanim pojawi się to wytatuowane na skórze. Znaki i symbole z arabskich, rosyjskich i chińskich alfabetów są wszystkie popularne wybory tatuaż, ale wszystkie z nich mogą być stosowane nieprawidłowo. Nie należy przyjmować słowo tatuaż artysty na to, że symbol rozważa ma znaczenie pragnienie. Możesz być przerażony odkryć symbol czułeś oznaczało jedno jest rzeczywiście coś jeszcze długo po wyleczeniu tatuażu.

Nieprawidłowa Orientacja

Podczas gdy niektóre obszary ciała wyświetlić tatuaż tylko w jednym kierunku, są pewne obszary, takie jak ręce, nogi, nadgarstki i nogi, gdzie kąt tatuaż jest oglądany z może zmienić jego znaczenie. Rzut symbol góry nogami, dzięki czemu można go zobaczyć właściwie może oznaczać, że ktoś stoi naprzeciwko ciebie może się zupełnie inne znaczenie. Weź orientację pod uwagę przy zaplanować tatuaż.

Wiele znaczeń

Jeśli planujesz tatuaż zwierzęcia, rośliny, kwiaty lub innego obrazu, który reprezentuje wiele cech, należy pamiętać, że znaczenie dołączyć do symbolu mogą różnić się dziko z wyobrażeń innych ludzi. Choć może ci się pomysł na tatuaż pajęczyna prostu dla swoich połączeń punkowych, widz może interpretować to oznaczać byłeś w więzieniu, mieć pewnego rodzaju uzależnienia lub należeć do gangu. Choć ostateczny sens każdej tatuaż jest zawsze do użytkownika, należy pamiętać, widz może jeszcze przynieść bagaż do niego, jak również.

Wybór tatuaż Symbol

Jeśli zdecydujesz, symbol będzie miał większe znaczenie i zainteresowanie dla Ciebie niż bardziej powszechne projektowania tatuażu, znajdziesz masz dużo do wyboru. Oprócz symboli kulturowych i języków, istnieje wiele symbolizmu obecnego w świecie przyrody. Symbol tatuaż z niezliczonych znaczeń mogą pochodzić z:

 • Gatunki roślin
 • Gatunki drzew
 • Koi ryb
 • Życie morskie
 • Jungle zwierzęta
 • Kwiaty
 • Kolory

Finalizacja obraz

Gdy znajdziesz symbol, który mówi do ciebie, zrobić kilka dalszych badań nad tym. Jakie inne znaczenie ma reprezentować? Czy orientacja zmienić jego znaczenie? Czy jesteś dobrze z innych znaczeń, które mogą być z nim związane? Kiedy właściwie przemyślane, symbole tatuaż i znaczenia można dodać niuanse zainteresowania i głębokości do projektu. Należy uważać, że jest to wynik nowego tatuażu, a nie błędnie zinterpretował żal.

Tatuaż Symbol Sister

Tatuaż Symbol Sister


Symbol tatuaż dla siostry jest to świetny sposób, aby złożyć hołd swojej najbliższej rodziny lub związku z przyjaciółmi, w którym akcja unikalny "Sióstr". Niezależnie od tego, aby pokazać, że akcje szczególną więź, lub jako pomnik, są liczne projekty i pomysły dostępne dla ciebie do wyboru masz zamiar coraz podpisał z siostrą.

Tatuaż Symbol Sister Pomysły

W zależności od odbiorcy, istnieje wiele pomysłów na symbol tatuaż dla siostry. Wzór tatuażu może być wspólna dla wszystkich sióstr lub noszone tylko przez krewnych cześć. Poniższe pomysły mogą być włączone do specjalnych i unikalnych tatuaż na cześć siostry.

Tribal Tatuaż

Tribal tatuaż jest wyjątkowy sposób uczcić pokrewieństwo. Typowa opaska przedstawia nie ma początku ani końca, więc jest to idealne do reprezentowania bezwarunkowej i wiecznej miłości między rodziną. W zależności od pochodzenia etnicznego odbiorcy, tatuaż kulturowe mogą być dodawane do projektu, jeden, że albo przekłada się siostrą i czarów nazwę w wybranym języku. Tribal jest proste wzornictwo, które z pewnością pozostanie w stylu reprezentując ukochaną siostrę w minimalistycznym stylu.

Kiery

Serce to kolejny projekt symbol tatuaż, który może być używany do świętowania siostrę. Jeśli siostra jest związany krwi, zestaw dwóch serc może być spleciona z obu imion krewnych. Innym pomysłem jest połowa serca; ten projekt jest świetny pomysł dla dwóch sióstr, którzy chcą świętować swoją miłość i przyjaźń z pasującymi tatuażami. Zarówno odbiorcy mogą nosić projekt serca i oddać hołd ich drugiej połowie.

Fazy ​​Księżyca

Grecki symbol siostra pokazuje księżyc, który przechodzi przez jego wielu faz. Pokaż zmieniający się charakter relacji z siostrą przez przedstawiający tatuaż, który pokazuje woskowanie księżyc, Powiększający i pełne. Jeśli istnieje wiele sióstr w rodzinie, każda kobieta może zrobić sobie tatuaż, który symbolizuje jej rolę w rodzinie tak, że gdy wszystkie siostry są obecne, każda faza jest rozliczane.

Przeciwieństwa

Jeśli ty i twoja siostra kochają szczerze, ale nie są ulepieni z tej samej gliny, za tatuaż, który bierze pod uwagę odwrotny charakter relacji. Mogą to ying yang i symbole, lub oboje każdej tatuaż, który przedstawia inne, takie jak księżyc i słońce. Kolejny pomysł, aby odzwierciedlać tę koncepcję może być, aby uzyskać taki sam tatuaż, ale wykonane w uzupełniających się kolorach, takich jak fioletowy na jedną siostrę i pomarańczowy na inne.

Nazwa Tatuaże

Nazwa tatuaż, jako zwyczajne, jak to może być, to świetny pomysł na siostrzanym tatuaż. Zastanów się wiele pomysłów na nazwy tatuaż, i znaleźć sposób na włączenie do projektu opisową nazwą twojej siostry. Chociaż nazwa tats są popularne, można włączyć inne elementy, takie jak mały kwiat, który jest ulubiony przez siostry poniżej nazwy, uzyskiwanie tat w siostrzanym ulubiony kolor, lub za pomocą specjalnego skryptu, który wywołuje jej perrsonality.

Tatuaż Symbol Sister

Inne Pomysły

Jednym ze sposobów, aby znaleźć tatuaż, który symbolizuje swoje relacje z siostrą jest przyjrzeć się swojej relacji ze sobą. Czy istnieje wspólny wątek, pasja i zainteresowanie wszyscy trzymać się razem, z której można wyprowadzić symboli, takich jak nuta, fragment z książki lub liryki z piosenki? Często siostry mają wspólną przeszłość, która jest bogata w symbolikę do wyboru. Jeśli jednak wszystko, co posiadają wspólną cechą jest twój poród, nadal istnieje wiele innych sposobów na cześć siebie, w tym:

 • Symbol astrologiczny z nazwą twojej siostry w centrum
 • Dwa sąsiadujące banner wzorów z nazwami zarówno krewnych oddzielonych serca
 • A drzewo genealogiczne członków rodziny, w tym docenianie twojej siostry
 • Motyl, że przedstawia, w jaki sposób miłość wzrosła i rozkwitała przez lata
 • Gwiazda, co oznacza, jak siostra jest zawsze jasne światło w swoim życiu
 • Symbol lub narodziny miesiącu kolory przedstawiające birthstone twojej siostry
 • Portret twojej siostry
 • Konstrukcja winorośli z symbolami dla rodziny i miłości
 • Celtic Knot wykonany z dwóch różnych pasm, aby pokazać swoje splecione związek

Kondolencje Tatuaże

Na bardziej uroczyste notatki, symbol tatuaż hołd siostra jest często wybierana przez kogoś, kto poniósł stratę ukochanego krewnych. Oczywiście, to w miłości pamięci projektowania pomysł powinien być naprawdę indywidualna i powinna najlepiej reprezentują sentyment odbiorcy i dozgonną miłość do zaginionego rodzeństwa. Wiele pamiątkowe tatuaże to daty urodzenia i daty śmierci, ale niektórzy ludzie decydują się na tatuaż Żywa pamięć. Więc idź naprzód i coś tatuaż, który przypomina o swojej siostrze, jeśli tego pragną. Czy to ulubiony kwiat, ulubione zwierzę lub tatuaż kulturowe, znalezienie sensownego projektu, który mówi o swojej miłości będzie służyć jako stałe przypomnienie, że Unia do tej siostry będzie zawsze, i że wspólna miłość i wspomnienia będą z zawsze.

Symbole kulturalne

Jeśli chcesz symbol, który głosi swoje Sióstr do świata bez dużo zamieszania i identyfikacji cech, rozważyć uzyskanie symbol siostry w innym języku. Chiński symbol siostra robi wielkie czarne pracy tatuaż i może być łatwo modyfikowane. Poprzez dodanie tylko drugi znak, można utworzyć:

 • Starsza siostra
 • Młodsza siostra
 • Ukochana siostra
 • Silne siostra

Lub inna kombinacja, która prezentuje osobiste relacje.

Innym sposobem tworzenia siostra tatuaż jest użycie zarówno tradycyjne lub zaszczytne pisowni w języku tybetańskim. Tybetańczycy nazywają wszystkich, nawet obcych, przez zwroty grzecznościowe, które sprawiają, jedna skierowana jest częścią rodziny. Dlatego istnieją dwa symbole dla siostry, która może być łatwo przekształcony w tatuaż, albo o rzeczywistej siostry lub graficznym jednego.

Bądź kreatywny

Jak każdy projekt tatuażu, siostra tatuaż powinien być dobrze przemyślany i powinien zawierać coś, co będzie służyć jako pamięć osoby lub związku. Jeśli myślisz o siostrzanym tatuaż, dlaczego nie obejmują swoją siostrę i pomysłów od typu tatuaż najlepiej reprezentować zarówno? Pasujące tatuaże są doskonałym sposobem, aby dzielić się swoją dozgonną miłość i więź ze sobą. Umawianie się na wizytę w zakładzie tatuażu i chodzić razem będzie wielkim pamięci będziesz mieć zawsze. Czy jest lepszy sposób, aby uczcić zawsze miłość niż siostra tatuaż? W przeciwieństwie do miłośników i przyjaciół, które mogą przychodzą i odchodzą, siostra jest zawsze przyjacielem.

Sadzenie przez Księżyc

Sadzenie przez Księżyc

Sadzenie przez księżyc lub sadzenia roślin w zależności od fazy księżyca jest starożytna praktyka nadal dziś przez współczesnych ogrodników. Chociaż niektórzy naukowcy kwestionują jego skuteczność, nawet Thomas Jefferson został przekonany, aby spróbować sadzenia od fazy księżyca. Nie znalazł on szczególnie skuteczny w swoich ogrodach Monticello, ale być może będziesz miał więcej szczęścia niż on.

Teoria Sadzenie przez Księżyc

Jak można fazy księżyca wpływają cykle roślin rośnie? Teoria sadzenia zgodnie z fazy księżyca zależy od wpływu księżyca na wodzie. Przyciąganie pola grawitacyjnego Księżyca ma wpływ na przypływy i odpływy przypływy, produkcji wysokiej i odpływu i sezonowe zmiany w oceanach na Ziemi. Wielu ludzi wierzy, Księżyc może mieć również wpływ na wodę w komórkach roślin, tak jak subtelnie, zachęcając ich do intensywnie rozwijać w określonych fazach księżyca. Inne aspekty sadzenia przez Księżyc obejmują wiedząc kiedy księżyc przechodzi przez niektórych gwiazdozbiorów. To połączenie astrologicznych i księżycowy sadzenia jest to, co większość ludzi myśli, gdy mówią o posadzeniu faz księżyca.

Chociaż to starożytna praktyka była przekazywana ustnie wśród ogrodników i rolników, od wieków, dopiero w 1952 roku, kiedy Maria Thun Niemiec zrobił formalne badanie na temat wpływu upraw gatunków, zgodnie z fazami księżyca. Jej wniosek, że rośliny korzeniowe, takie jak ziemniaki rzeczywiście rozwijać kiedy księżyc był w Byk, Panna, Capricorn lub trzech ziemskich znaków zodiaku.

Jak zacząć

Aby rozpocząć sadzenie swoje uprawy, zgodnie z fazami księżyca, trzeba dobrego almanach.

Almanach rolnika

Ogrodnicy zaufać Almanach rolnika. To słynne publikacje, dostępne w kioskach w całym kraju każdego roku i online, oferuje miesięczne porady sadzenia zgodnie z fazami księżyca. Dowiesz się, kiedy sadzić roślin okopowych, sadzonek i nasion, kiedy zbierać, i więcej. To niedrogie w druku lub można uzyskać dostęp do poszczególnych miesięcy w instrukcji sadzenia w Internecie.

Ed Hume'a Ogrodnictwo almanach

Innym nowsza publikacja jest Ed Hume'a Ogrodnictwo almanach. Możesz dowiedzieć się więcej na stronie internetowej firmy Ed Hume nasion. To także obowiązki almanachu dla pomieszczeniach zakładów, też.

Pomysły korzystać

Po uzyskaniu dobrej almanach, który mówi nie tylko fazę księżyca, ale to, co znak zodiaku to przejazdem, masz wszystko ustawione, aby rozpocząć eksperymentowanie z tej metody ogrodnictwa. Oto kilka pomysłów na dobry początek:

Gdy światło księżyca wzrasta i fazy księżyca zmienia się od nowiu do pełni księżyca, można zadbać o pracach takich jak Przesadzanie roślin doniczkowych i sadzonek, sadzonki siewu zewnątrz, nawożenie roślin i sadzenie drzew. Jest to również dobry czas na przeszczep krzewów róży, drzewa owocowe, oraz wszelkie rośliny można propagować poprzez szczepienie. Sadzonki liściowe zbyt podczas tego cyklu.

Gdy światło księżyca w pełni zanika i fazy księżyca postępuje od całości do nowiu, że to czas, aby skupić się na podziemnych pracach i roślin okopowych. Cebulki roślin, bulw, i wszelkie rośliny okopowe. To dobry czas dla owadów metod kontroli, pielenie i przycinanie.

Bardziej zaawansowane techniki faz księżyca ogrodnictwa mówić o konkretnych roślin, nasion i zadań do wykonania podczas fazy księżyca, a kiedy księżyc przechodzi przez niektórych znaków zodiaku.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz:

 • Sadzenie przez Księżyc, witryny szczegółowo aspekty ogrodnictwa faz księżyca.
 • Ogrodnicy sieci, informacje o ogrodnictwie faz księżyca.
 • Moongrow, które mówi o znaczeniu pełni księżyca.

Księżyc Dieta

Księżyc Dieta


Księżyc Dieta jest ciekawa moda dieta, która twierdzi, to może pomóc stracić więcej niż sześć funtów w jeden dzień. Dieta, jak można sobie wyobrazić z nazwy, korzysta z fazy księżyca jako jego chwyt, ale w rzeczywistości to dieta jest tylko dietę płynną przebrany.

Jak księżyc Dieta Works

Ideą jest to, że Sejm Księżyca można zrobić sok szybki 24 godzin odbywa się w czasie ze zmianą faz księżyca. W ciągu 24 godzin nie stały pokarm jest do spożycia, ale człowiek może pić tyle wody i naturalnego soku z owoców i warzyw (bez dodatku cukru), że on lub ona chce w tym czasie.

Księżyc Dieta podkreśla, że ​​24 godziny to musi pokrywać się dokładnie z zmieniających się faz księżyca. Możesz znaleźć fazami księżyca, odwiedzając rolnika Almanach i klikając na "Najciekawsze i miesięczny Sky fazy księżyca kalendarze."

To powie, tylko jako przykład, że jeśli chcesz, aby rozpocząć dietę w sierpniu 2007 roku i mieszkał we wschodniej strefie czasowej, można rozpocząć 5 sierpnia o godzinie 5:20 pm, 12 sierpnia o 19:03, 20 sierpnia na 19:54 lub 28 sierpnia o godzinie 06:35

Dlaczego Księżyc?

Teoria robi księżyca, kiedy księżyc jest zmienne fazy diety jest to, że zmieniające się efekty grawitacyjne wpływają nie tylko oceanów i rzek, ale również ciało. Widocznie faza zmienia ułatwia organizmowi puścić nadmiaru płynu, który być może jest przechowywany.

Jest to podstawowy plan oczyszczająca dieta z niespodzianką. Nie ma dowodów, że dieta czczo podjęte w dniu zmiany faz Księżyca jest bardziej skuteczne niż jakikolwiek inny dzień miesiąca. Nawet gdyby było coś na wpływ grawitacji na płynach ciała, wydaje się mało prawdopodobne, że zmiana fazy księżyca nie mają nic wspólnego z tym, ponieważ oceany są naruszane przez pływy na co dzień, a nie tylko cztery razy miesiącu.

Czy to działa?

Każda dieta czczo może spowodować utratę masy ciała, głównie ze względu na brak kalorii. Ale utrata masy ciała nie jest gruby, jest to głównie z wody. Jeśli szybko długoterminowe można też stracić mięśni przed schudnąć, więc nie jest to dobry pomysł, jako długoterminowego rozwiązania problemu wagi.

Tak, można schudnąć, nie jeść stałych pokarmów na jeden dzień, ale jest mało prawdopodobne, że utrata wagi będzie trwać, gdy zaczniesz jeść normalnie.

Nie jest wskazane, aby przestrzegać diety typu czczo, jeśli masz jakiekolwiek warunki zdrowotne, które mogłyby zostać naruszone przez twój nie jeść. Dla kobiet, przykłady to jeśli jesteś w ciąży lub próbuje zajść w ciążę, jeśli karmisz piersią lub menstruacji. Ze względu na fakt, że wiele schorzeń, nie uzasadnia pozbawienia odżywczych, ważne jest, aby skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem diety na czczo.

Księżyc Dieta Rezerwuj

Jest jeszcze inny rodzaj diety, który sugeruje, księżyc ludzie powinni jeść różne rzeczy w zależności od tego, czy księżyc woskowanie lub słabnie. Tapicerka i Fit z Księżyca Dieta Helgi Engera został pierwotnie opublikowany w Niemczech.

Książka sugeruje, że łatwiej jest przybrać na wadze podczas woskowania księżyca, ponieważ organizm skupia się na wzmacnianiu i dodając w tym czasie. Podczas księżyc gasnącym, Engera mówi, ciało szybko eliminuje wszystko, co jest zużywana, więc jeść więcej w tym czasie miesiąca nie zaszkodzi diety.

Ona również mówi, że znak zodiaku Księżyc przechodzi przez to ważne dla diety. Różne znaki zodiaku mają różne wpływy odżywcze, jak mówi, więc ludzie muszą jeść różne rzeczy w różnych momentach. Choć to wszystko brzmi zbyt skomplikowane śledzić na zasadzie z dnia na dzień, to na ogół bardziej sensowne niż inne diety diety Księżyca.

Jak fotografować Księżyc

Jak fotografować Księżyc


Dowiedz się, jak fotografować księżyc przedstawia kilka wyzwań dla fotografów na każdym poziomie zaawansowania. Jednak z czasem, praktyki i cierpliwości, wraz z arsenałem dobrego sprzętu poparte technik wypróbowanych każdy fotoamator może z powodzeniem sprostać sprostać wyzwaniu tle księżycowego.

Lunar Miłość

W całej zapisanej historii, Księżyc fascynował ludzi. Wśród wielu przyczyn tego ciągłego romansu jest ogromna niezawodność jego pocieszające obecności na nocnym niebie. To jest droga do pomiaru czasu, a nawet kierunek pływy. Ponadto do jego przydatności, księżyc jest również źródłem inspiracji i podziwu. Jego srebrzyste wygląd i sposób, w jaki zawsze tam jeszcze ciągle się zmienia czyni go jednym z najbardziej intrygujących aspektów naszego układu słonecznego. Tajemnicze i piękne cechy samotny strażnik Ziemi na niebie nie kusi niejedną duszę, aby spróbować uchwycić księżyc na kamery. Być może jest to natura ludzka wyrwać mały kawałek magii i rozważać jego większego znaczenia.

Jak fotografować Księżyc: wskazówki i techniki

Pomimo odległości około 240.000 mil, fotografów na każdym poziomie próbowali zrobić zdjęcia księżyca. Większość czasu, zbliżenie zdjęcia księżyca wyjdzie rozmyte i pozbawione szczegółów, chyba że fotograf ma szczęście posiadać jakiś naprawdę odjazdowy sprzęt. Jednak nawet amatorzy ze zwykłych aparatów point-and-shoot mogą dowiedzieć się, jak skutecznie fotografować księżyc. Wypróbuj wskazówki i metody w następujących sekcjach, aby uzyskać jak najwięcej z Twoich księżycowych stock wysiłków.

Ograniczenia i sprzęt

Najważniejszym krokiem w fotografii Księżyca jest poznanie możliwości i ograniczeń istniejącego sprzętu, a następnie dostosowanie swoich celów odpowiednio. Na przykład, proste wskaż i strzelać aparat nie będzie działać dobrze dla szczegółowych ujęć powierzchni księżyca, ale może zrobić przyzwoite obrazy miasta lub krajobrazu, który obejmuje księżyc w tle. Podsumowanie Twojego sprzętu fotograficznego i zdecydować, czy chcesz zaktualizować lub spróbować zrobić większość tego, co już posiadają.

 • Kamera: Większość filmów wysokiej klasy lustrzanki cyfrowe lub (single lens reflex) aparaty z długim obiektywem ogniskowej i konfigurowalny będzie świadczyć profesjonalnych zdjęć księżyca. Jeśli jesteś działających na mniejszym budżecie, cyfrowe Aparat kompaktowy z co najmniej 24-krotnym zoomem optycznym funkcji może także dostarczać dobre zdjęcia.
 • Statyw: dobry statyw z wysuwanymi nogami i systemem szybkiego zwalniania jest niezbędna dla czystych zdjęć księżyca.
 • Film: Choć zazwyczaj wolniejsze filmy prędkości renderowania wyraźniejsze i ostrzejsze obrazy, eksperci zgadzają się, że w dużej mierze większość typów folii będzie działać dobrze.
 • Pilot zdalnego wyzwolenia migawki: Zwalnianie migawki zdalnie poprzez kabel lub port podczerwieni zmniejsza ryzyko poruszenia aparatu lub minut wibracje, które mogą rozmycia końcowe obrazów.

Fazy ​​księżyca

Przed zebrać sprzęt i wyczyścić swój kalendarz, kształcić się na temat faz księżyca. Księżyc woski i ubywa na nieustępliwą harmonogramem, co rzeczywiście sprawia, że ​​łatwiej się przygotować. Skonsultować się z zasobów internetowych, takich jak Księżyc Connection, aby dowiedzieć się, kiedy wystąpią fazy księżyca.

Ustawienia aparatu

Niezależnie od tego czy fotografowanie księżyca, fotografowania lub filmowania meteorów gwiazdy w nocy, być przygotowany, aby dostosować ustawienia aparatu często.

 • Ekspozycja: W większości przypadków, dążyć do niedoświetlenia niż prześwietlenie, aby uchwycić jak najwięcej szczegółów. Trochę prób i błędów będzie również pokazać ustawienia ekspozycji, które działają najlepiej dla Twojego sprzętu.
 • Bracketing: Bracketing ekspozycji oznacza, że twoje Aparat wykonuje zdjęcia przy ustawieniach ręcznych już zastosowane, a następnie zajmuje kilka więcej zdjęć z niewielkimi zmianami w otwarcia migawki i przysłony. To zwiększa szansę na uchwycenie doskonale naświetlone zdjęcia.
 • Prędkość migawki: Wysokie prędkości migawki z połowy do niskiej liczby f-stop zwykle czynią wyraźne obrazy, które są wolne od rozmycia, hot spotów i lekkie halo. Wypróbuj różne ustawienia, aby upewnić się znaleźć złoty środek.

Stosować się do instynktów

Jeśli chodzi o zastanawianie się, jak fotografować księżyc prawidłowo, nie bój się polegać na swoim instynkcie, zwłaszcza jeśli jesteś już zaznajomiony ze sprzętem. Pomaga również, aby pamiętać, że czasami najlepsze możliwości do robienia zdjęć na tle księżycowego wystąpić w pełnym świetle dnia.

Jak sadzić z cyklu księżycowego

Jeśli youâ € ™ re szuka alternatywnego sposobu sadzenia, spróbuj sadzenia od fazy i podpisuje Moona € ™ s. Praktyka ta jest już od czasów starożytnych, a ludzie wierzą, że Księżyc ma silne wpływy nad wzrostem roślin i upraw. Oto kilka wskazówek do sadzenia z cyklem księżycowym:

 1. Wiedzieć, jak rozpoznać fazy księżyca. Jest to fundamentalna wiedza, że ​​youâ € ™ d muszą rozwijać wiedzieć fazy księżyca, patrząc na niego, a także kolejność faz Księżyca. Lub ułatwić sobie życie, zdecydować się na zakup kalendarzy księżycowych dostępnych online, takich jak na riverocean.org.uk i equinoxastrology.com. Sprawdź miejsc, takich jak lunarrepublic.com który informuje kiedy różne fazy księżyca dzieje.
 2. Wiedzieć efekty nowego Moona € ™ s. Gdy ita € ™ s Księżyc w nowiu Moona € ™ s grawitacyjne na wilgoć jest silny i woda jest pociągnięta w górę. Z tego powodu, ita € ™ s najlepiej sadzić nasiona i kwiaty, które kwitną na powierzchni ziemi. To najlepszy czas na kukurydzy roślin, zboża, szparagi, brokuły i brukselka.
 3. Znać sekund Moona kwartał € ™ s efektów. Gdy ita € ™ s drugi kwartał, w Moona € ™ s ciągnąć nie jest, że silne, ale lekkie wzrosty i zachęca do rozwoju poprzez liści. Uprawiaj warzywa i owoce, które mają nasiona wewnątrz nich, takie jak pomidory, fasoli i papryki. Jeśli skoszonej trawy w tym czasie, to rośnie grubsze.
 4. Wiedzieć efekty pełną Moona € ™ s. Gdy ita € ™ s pełni księżyca, ciągnąć będzie ponownie silny, ale światła zmniejsza się stopniowo. Cebulki roślin, rośliny okopowe i inne rośliny, która rośnie w glebie i Dona € ™ t potrzebują światła, takich jak cebula, ziemniaki i marchew. Zbioru swoje uprawy w pełni księżyca mieć je w swojej doskonałej kondycji.
 5. Wiem, ostatni kwartał Moona efektów € ™ s. Gdy ita € ™ s ostatni kwartał, zarówno grawitacyjne i księżyc są słabe. Dona € ™ t roślin nic w tym czasie, ponieważ na tym etapie nie prowadzi do wzrostu. Aby zapobiec powiększaniu trawy, wyciąć go w ciągu ostatniego kwartału księżyca. Czy Twoje kompostowanie i czyszczenia w tej fazie.
 6. Wiem astrologiczny stanowisko Moona € ™ s. Dla zaawansowanych księżycowy sadzenia, wiem, znak zodiaku, gdzie Księżyc znajduje. Dobre strony, aby sprawdzić to lunarium.co.uk. Jeśli youâ € ™ re zna gwiazdozbiorów, spojrzeć w górę i ustalić, co znak zodiaku Księżyc jest obecnie.
 7. Znać wpływ astrologiczny pozycji Moona € ™ s. Znak zodiaku, gdy księżyc jest w ma wpływ na rośliny. Kiedy księżyc jest w Rak, Skorpion i Ryby, Księżyc jest w znaku wody, co sprawia, że ​​wszystkie rośliny rosną łatwiejsze. Byk sprzyja uprawy roślin korzeniowych i warzywa liściaste. Waga jest dobra do sadzenia kwiatów i ziół. Koziorożec promuje rozwój mocnych roślin. Baran, Strzelec i Wodnik są znaki dla uprawy gleby i zbiorów roślin. Bliźnięta, Lew i Panna nazywane są jałowe znaki zodiaku. Dona € ™ t roślinę, ale wyeliminowanie chwastów, a nie wtedy, gdy Księżyc znajduje się w tych znakach.

Sadzenie z cyklem księżycowym jest kreatywny sposób, aby zapewnić optymalny wzrost roślin. Aby w pełni wykorzystać księżycowy sadzenia, śledzić fazy w Moona € ™ s i astrologicznych stanowisko i zaplanować działania ogrodniczych przez nich. Pamiętaj: kiedy youâ sadzenia ponownego € ™ z cyklem księżycowym, dona € ™ t zrobić to w nocy, ale trzeba to zrobić w czasie najlepszych faz i znaków.

Okultyzm Sukienka

Okultyzm jest każdy nonmainstream Zachodnia system, który używa magii, duchowości, definicję magii będącej sposobem, w których stosowane są wewnętrzne myśli dokonanie zmian w świecie zewnętrznym. Okultyści, jak północnych pogan europejskich (np Wiccanie, druidów i czarownic) i magów ceremonialnych (Cabalists, hermetyzmu, itp) magii praktyki jako część ich religii. Okultyzm sukienka jest używana podczas obrzędów magicznych uczestnictwa w rytuałach, lub uroczystości. Sukienka ma okultystyczne Zachodnia trzy podstawowe funkcje: (1), aby psychologicznie umieścić noszącego w niezwykłym poczuciu rzeczywistości; (2) w celu określenia statusu użytkownika w grupie społecznej; oraz (3) w celu wskazania przekonania użytkowniczki.

Odzież Ruchu Occult

Occult przekonania promować nagość jako okultystycznej sukni, ponieważ uważa się, że ubrania utrudniają przepływ energii magicznych przez korpus z otaczającego środowiska. Praktyków Wicca i czarownice są tradycyjnie wykonywane rytuały w nago, aby pokazać swoje przywiązanie do Wicca bogini. Ze względu na skromność lub pogody, niektóre noszą szaty i okultyści tuniki z boso i bez bielizny. Ta ostatnia sukienka jest uważana nadal umożliwiają przepływ magicznych energii. Wiele Koweny i grupy magiczne ustawiono okultystyczne wytyczne sukienka, wykorzystując tradycję lub osobistych gustów jako podstawa do tych wytycznych. Okultyzm sukienka, zwłaszcza nagość, nie jest powszechnym sposobem Zachodnia stroju, dlatego psychicznie alarmy i wzmacnia świadomość specjalne okazje i obecność magii dla okultystów. Każda magiczna grupa ustanawia wytyczne dla okultystycznej sukni. Nie jest specyficzna literatura, chociaż magiczna grupa może czerpać inspirację z książek, filmów, a nawet więcej powszechnie stosowanych praktyk kulturowych.

Niektóre grupy okultystyczne don odzieży symbolicznie kolorowe według ceremonii lub obrzędu. Na przykład, Europy Północnej sabat Pagan może don białe ubrania z okazji Święta Bożego Narodzenia i obrzędy zielone ubrania z okazji święta Beltane. Ceremonialne grupy magiczne, takie jak Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, posiadają rozległą magiczną symbolikę koloru, a więc pewne kolorowe ubrania noszone przez określonego rytuału. Robi się to w celu umysłowo powiązać praktykujący obrzędów wykonywanych, podnoszenie świadomości i skuteczności duchowego rytuału.

Okultyzm sukni jest również używany do wskazywania statusu w grupie. Wiccanskich wysokie kapłanki aleksandryjskiej rodach wskazują status innych inicjowanych przez kolorowym nogę podwiązka. Ponadto, kabel można nosić w pasie w tej samej grupie, aby wskazać użytkownika o podjętych przysięgi odnoszące się do stopnia wtajemniczenia. Inne grupy okultystyczne, takie jak Zakon bardów, Ovates i druidów, którzy powstały w Anglii, nosić kolorowe szaty oznaczających podczas niektórych ceremonii rangi okultystycznych.

Dyspozycja Kultury to kolejny motywacja do konkretnego okultystycznej sukni. Na przykład, praktykujący Asatru może don tuniki i płaszcze historycznych stylów germańskich do określenia ich przynależności do dawnej krzyżackiej religii. Celtyckie wzory knotwork na ubrania i biżuterię można nosić pokazać przynależność do druidyzmu i innych starożytnych celtyckich duchowości.

Zachodnia okultyzm sukienka wydaje się być samo-wyprodukowane (szyte przez lekarza lub przez okultystyczną członka kolegi), lub jeśli brakuje umiejętności techniczne, wykorzystuje istniejące codzienną odzież dla magicznego celów, takich jak szlafrok jedwabiu zakupionego w sklepie, które mogą być noszone w rytualne szaty, jak magiczne.

Biżuteria z okultyzmu symbolizmu

Biżuteria jest używany do wskazywania statusu utajoną lub przekonań. Wicca kapłanka może don diadem srebrny lub koronę ozdobioną symbolami fazy księżyca, a lekarz lub Wicca czarownica może nosić naszyjnik z księżyca lub kobiecy symbol. Zarówno srebrna metalowa i księżyc symbolizuje Boginię i żeńskie energie. Wicca kapłan może nosić nakrycie głowy z poroża symbolizować płodność, płodność, i Bogiem Wicca. Najwyższy kapłan lub inny lekarz może nosić naszyjnik lub naszyjnik ozdobiony odpowiednich symboli duchowych.

Pentagram, twardy zdobi pięcioramiennej gwiazdy znanej jako pentagram, jest powszechnie noszone przez wielu okultystów jako znak przynależności do przyrody oparte religii pogańskiej. Punkty pentagramu symbolizują elementy powietrza, ziemi, wiatru, ognia i ducha, ważnych pojęć w północnej Europejskiej pogaństwa. Innym powszechnym wskaźnikiem wiary w religii opartej przyrody, szczególnie czary, jest egipski wisiorek Ankh, noszone jako symbol życia wiecznego.

Praktycy krzyżackich religii mogą nosić do góry nogami w kształcie litery T "młot Thora". Ten symbol jest używany jako ogólny wskaźnik Asatru, nazwa czasem używane do panteonu krzyżackiego na bazie religii.

Pagan Tatuaże

Tatuaże mogą być używane do wskazania wierzeń pogańskich duchowe. Celtic plecionki i wiry są wspólne projekty wykorzystywane jako wskaźniki religii opartej przyrody. Tatuaże mogą być wykorzystane jako dowód wszczęcia postępowania lub oddania. Na przykład, niektórzy wyznawcy Odyna może zrobić sobie tatuaż z trzech powiązanych ze sobą trójkątów jako znak ich oddaniem do tej krzyżackiej bóstwa.

Współczesna Okultyzm Stereotypy

Media na ogół przedstawia okultystów nosi czarną odzież wszystko, zwłaszcza czarne szaty i płaszcze, a po pentagramy jak biżuteria. To stereotypowe sukienka utrwala błędne przekonanie, że jest grzeszne i okultysta "zło".

"Czarownica" Stereotyp

"Czarownica" jest trwałe stereo-typ kobiet okultystycznej sukience, przykładem jest Zła Czarownica z Zachodu z Czarnoksiężnika z krainy Oz i antagonisty czarownica z bajek różnorakie braci Grimm. Wiedźma stereotyp składa się z poszarpanym, wszystko czarne ubranie, pelerynę, stożkowym kapeluszu z szerokim rondem i deformacjami twarzy. Stereotyp ten powstał w próbie średniowiecznego chrześcijaństwa oczerniać lekarzy zachodnich religii pogańskich. Kolorze czarnym i fizyczne deformacje są związane z pojęciami zła i grzechu, a więc stereo typu czarownica ", których" w odzieży i brodawki sin-czarny. Na przełomie XXI wieku, popularność serii książek o Harrym Potterze JK Rowling pomógł zmienić stereotyp czarownica, zastępując je bardziej zróżnicowanych obrazów i skojarzeń.

Warlock / satanista Stereotyp

"Czarnoksiężnik / satanista" z kina, takich jak w horrorów Hammer 1970 ", to kolejny stereotyp sukni okultyzmu Zachodnia. Męskie i żeńskie satanista stereotypy zazwyczaj noszą Pentagram biżuteria, czarne szaty, czarne włosy i czarny eyeliner; podobna sukienka jest używany do (mężczyzna) czarnoksiężnika. Od Zachodnia kino historycznie ubrany archetyp villain w każdych czarnym ubraniu, ubieranie okultysta czarno wizualnie komunikuje złowrogi znak dla publiczności.

Wpływ na sukni Współczesnej

Pod koniec XX wieku, niektóre okultystów, którzy chcą być ujmowane w głównych aren religijnych i kulturowych przyjęła stereotypowe okultystyczne czarne szaty sukienka, pentagram biżuteria, czarne włosy i czarny eyeliner. Choć kontrowersje wśród społeczności okultystycznych, że wizualnie opublikowane i przekazane utajoną członkostwa i przekonań poprzez noszenie tego typu sukni.

Okultyzm sukienka również wpływ subkultur. Ciemne-romantyczna Gotów, niektórzy fani muzyki heavy metal "Headbangers" i różnorodność subkultur wampirach wykorzystują elementy stroju, zwłaszcza okultystycznej stereotypowe elementy, takie jak czarne ubrania i pentacles. Occult style sukienka są powszechnie noszone przez tych subkultur jako symbol przynależności subkultury, a nie jako wskaźnik wierzeń i praktyk religijnych czy duchowych.

Zobacz także obrzędowych i Festival Kostiumy; Religia i suknia.

Bibliografia

Buckland Raymond. Buckland Kompletna Księga Magii. St. Paul, w stanie Minnesota .: Llewellyn Publications, 1998.

- Drzewo:. Kompletna Księga Saxon Witchcraft York Beach, Me .: Samuel Weiser., 1985.

Campanelli, Pauline. Rites of Passage. St. Paul, w stanie Minnesota .: Llewellyn Publications, 1995.

Fitch, Ed. Obrzędy Odyna. St. Paul, w stanie Minnesota .: Llewellyn Publications, 2002.

Raven Wilk, Srebrny Solitary czarownica. The Ultimate Book of Shadows dla Nowej Generacji św. Paul, w stanie Minnesota .: Llewellyn Publications, 2003.

Jak zrobić Holy Water

Jak zrobić Holy Water

Woda święcona jest ważnym elementem w wierze katolickiej, ponieważ symbolizuje oczyszczenie i zmycie grzechów. Jest również stosowany w wielu rytuałów i błogosławieństwa, jako katolicy polegać na swoich mocnych uprawnień uzdrowienia i szczęścia. Najczęściej jest to często w czasie rytuałów i obrzędów chrzcielnych śmierci, gdzie zarówno noworodka i umarli błogosławionych wodą święconą. Mimo, że w dużej mierze związane z wiarą katolicką, woda święcona jest również stosowany w innych niekatolickich zdarzeń sakramentalnych.

Woda święcona, która jest uważana za w celu ochrony przed złem, nie jest jakiś magiczny eliksir, pomimo faktu, że jest on związany z silnym systemem wierzeń. Jego głównym składnikiem jest faktycznie sól. Woda święcona jest sprzedawany w sklepach religijnych i innych specjalistycznych sklepów. To jest również sprzedawany w kaplicach szpitalnych. Niektóre kościoły katolickie i anglikańskie sprzedać tego również.

Możesz zrobić swoją własną wodę święconą, postępując zgodnie z prostymi instrukcjami poniżej. Do tego trzeba soli morskiej lub soli, koszerną wodę źródlaną, wody różanej, szklany pojemnik, białe ściereczki i butelki kontenera.

 1. Jeśli jesteś katolikiem i nie wierzyć w innej wiary, to jest rzeczywiście bardziej wskazane, aby to zrobić podczas pełni fazy księżyca, tak jak powinno być bardziej efektywne. Najlepszy czas, aby to zrobić byłoby również około północy, w pełnym świetle księżyca.
 2. Wysterylizować swoje szklany pojemnik pierwszy przy użyciu bardzo gorącej wody. Niech ciepłej wody usiąść tam na chwilę przed myciem to z większą ilością wody i mydła.
 3. Weź białą szmatkę i przetrzyj szklany pojemnik. Użyj tej samej białej szmatki ustanowić swoje inne składniki starannie później.
 4. Nie rozpocząć proces mieszania składników pod przymusem. Powinieneś być w rzeczywistości bardzo spokojny zanim się do tego. Czy jakieś ćwiczenia oddechowe, aby zabrać swoje podniecenie. Czy trochę jogi i rozciągania, jeśli musisz.
 5. Wlać wodę źródlaną do miski. Woda źródlana jest rzeczywiście bardzo trudne do uzyskania, a niektóre będą musiały wędrować lub wybrać się na pieszą wycieczkę po prostu do niego dostać. Nie są dostępne na rynku "wiosna" woda chociaż, ale upewnij się, że jest to rzeczywista woda źródlana.
 6. Dodaj do wody róży. Wymieszać razem. Trzymając miskę do góry w kierunku księżyca i powiedzieć, krótka modlitwa lub śpiew konsekracji.
 7. Ustaw ten dół i dodać sól i powoli obracać i rozpuścić ją, kontynuując swoją modlitwą.
 8. Kiedy widzisz topnienie soli, zatrzymać mieszanie i ustawić wszystko w dół. Trzymając dłoń w dół na ręce i powiedzieć mieszaniny modlitwę błogosławieństwa. Czy to punkt, aby pamiętać, że śpiewy, modlitwa i błogosławieństwo, musi być bardzo osobiste, konkretne i całym sercem podane, aby mieć pewien wpływ i znaczenie.
 9. Przechowywać w pojemniku tym. Prawdopodobnie można umieścić to w dozownikach, zwłaszcza jeśli chcesz to święte wody dostępnej dla dużej grupy ludzi.

Zegarki i Moda

Zegarki są przenośne, zegarki, stosowane do pomiaru czasu i długości. Historycznie, zegarki noszone jako dekoracyjne zawieszki lub noszony w kieszeni. W dzisiejszych czasach, są markowe akcesoria najczęściej noszone na nadgarstku.

Okres Decoration

Na początku XVIII wieku, zegarki wciąż uważane za przedmioty dekoracyjne przede wszystkim ze względu na ich słabą funkcjonalność. Mężczyźni, którzy mogą sobie pozwolić na ich zazwyczaj nosił zegarki kieszonkowe, które zwisały z krótkim łańcuchu i łatwo zapadła w kieszeni kamizelki. Zegarki damskie były tradycyjnie bardziej upiększać i widoczny noszone jako naszyjnik lub na chatelaine.

Wieku to okres szybkiego rozwoju technicznego. Zapoczątkowana przez organizacje i cechów w Niemczech, Francji, Anglii i Szwajcarii, wynalazcy wprowadził nowe sprężyny, łożyska i zaskrzynieniami, które pozwoliły na lepszą dokładność i wydajność w temperaturze i pozycji niezdecydowany. Otrzymuje również klucz zegarek z własnym nawijania uzwojenia ruchu. Niektóre angielskie i szwajcarskich zegarmistrzów, którzy wykorzystywane klejnotami łożyska i nowsze wychwytów do kontroli natężenia ruchu koła, były w stanie wyposażyć zegarków z ręką minut, które do tej pory było niemożliwe.

Te postępy wpływ na projekt i stylistyczne elementy zegarki, które stały się znacznie mniejsze i szczuplejsze. Większą uwagę poświęcono także ochrony zegarek, kiedy stały się bardziej użyteczne. Okrągłe lub owalne twarze były zamknięte na przedniej lub z powrotem, czasem jedno i drugie, pokrywą na zawiasach. Pokrywy te, wykonane z mosiądzu, złota, lub srebra, często wyświetlane zawiłe ryciny lub emalii scen duszpasterskich, portretów i innych powiązanych projektów. Zegarki FOB, które zostały dołączone na krótkim łańcuchu lub wstążką i często w posiadaniu innych uroków złotych, stał się popularny w tym czasie, jak również. Chociaż wciąż brakowało zegarki dokładność mieli w późniejszych latach, czasami miał kalendarz, fazy księżyca, lub funkcje alarmowe.

Postęp w dokładności i produkcji

Jako innowacje w sprężyny i łożyska nadal, zegarki stały się bardziej precyzyjne. Zegarmistrzów teraz starał się bardzo skomplikowane i zawieszane zegarki kieszonkowe kalendarze, zegary włączając, podwójne strefy czasowe i fazy księżyca. Jako takie, tarcze stał większy i zegarki cięższe.

Rozwój praktyk produkcji masowej i części wymiennych pozwoliło produkować zegarki przez maszyny i objętości. Praktyki te wykonane zegarki znacznie tańsze. W 1892 Timex (wtedy nazywany Waterbury Watch Company) i Ingersoll wprowadził dolara lub "Yankee" zegarek, który eponymously rozszerzoną własności zegarków. Chociaż dekoracyjne, luksusowe zegarki były jeszcze popularne dla kobiet w tym okresie, funkcjonalność i użyteczność zegarka coraz stał się centralnym punktem fashionability.

Zegarki na rękę i Alternatywne Źródła zasilania

Istnieją dowody na to, że zegarki dostosowane do istniała nadgarstka w późnych 1500s w specjalnych kreacji dla rodziny królewskiej, ale zegarki nie były stosowane w dużych ilościach, aż do początku XX wieku. Pierwsze projekty były wojskowy charakter, zostały one wprowadzone jako chronografów oferujących możliwości wielokrotnego pomiaru czasu. Te zegarki były używane podczas wojny burskiej, a później podczas I wojny światowej na ich praktyczność na pierwszej linii frontu. To było łatwiej i szybciej, by spojrzeć na zegarek na czyjejś nadgarstku, niż grzebać kieszeni podczas operacji bojowych.

Pomimo spuścizny zegarek z dnia celów wojskowych, styl rozprzestrzenił pierwszy kobiet cywilnych. Wzory dla kobiet w okresie początku XX wieku były biżuteria-natchnione. Twarze w stylu Art Deco, inkrustacje z onyksu i markasyt i paski z czarnego jedwabiu lub satyny dołączył bardziej tradycyjne istniejących wzorów srebra i złota braceleting.

Pod koniec II wojny światowej, jednak zegarki były noszone przez mężczyzn, jak i kobiet. Zegarki kieszonkowe były obecnie uważane przestarzałe. Prostsze i elegancki wzory przeważały, nierozłącznie Muzeum movado zegarka, który składał się z czarnej tarczy wolnej od wskaźników lub liczb, znamienny tylko złote ręce i kropka złota w pozycji godzina dwunasta. Znaczenie fashionability kontynuowana w 1960 roku z młodymi, wzorów pop sztuki wpływających przypadku obserwacji i wzory twarzy. Trójkąty, sześciokąty i ośmiokąty towarzyszy standardowe przypadki, okrągłe i pasy przyszedł w większej gamy kolorów i tkanin.

Jednocześnie, technologia zdominowała akcesoriów, a wiele z rozwoju w tym czasie, skupionego wokół nowych źródeł energii. W 1957 roku, Hamilton Watch Company wprowadziła pierwszy zasilany baterią zegarek, w 1970, użycie kryształu kwarcu w celu wytworzenia układu scalonego spowodowało zegarek, który był o wiele bardziej niezawodny niż wersji mechanicznych. Omega była jedną z pierwszych firm, które wprowadzają zegarek bateryjnie na rynku, szybko, a następnie wprowadzeniu Hamilton Watch Spółki Pulsar LED cyfrowy zegarek, drogie innowacje, zgodnie z obsesji ery kosmicznej dominacji późniejszych latach 1960 i 1970 , Szwajcarskich producentów zegarków, którzy długo przechowywane reputację w przemyśle do produkcji wysokiej jakości, precyzji, zegarki mechaniczne zobaczył zintegrowane obwody jako tymczasowy moda. Dopiero w 1980 roku, kiedy to na bazie szwajcarskiej Grupy przyjętej technologii Swatch kwarc i połączeniu go z projektami, które odpowiedziały na zapotrzebowanie konsumentów na akcesoria, które przenoszone styl życia i osobowość, że przemysł Szwajcarski odzyskał swój wigor w zegarmistrzowskich rynku.

Marka Speaks

Innowacje technologiczne pozostaje ważnym elementem produkcji zegarków. Producenci rynek zegarków słonecznych i kinetyczne, a niektóre wprowadziły modele wyposażone w globalnych systemów pozycjonowania, lub te, które odwołują się do komputerów lub innych przenośnych urządzeń elektronicznych. Jednak zegarek jest również modny, dla których estetyka i marki są najważniejsze. Zegarki mody związane są z życia, a wiele z wiodących firm zegarek umieścili się do odwołania się do niektórych segmentów rynku konsumenckiego. Firmy takie jak Rolex, luksusowe, Cartier, Movado Tissot, Patek i Breitling, którzy handlują przez word-of-mouth, wysokiej klasy sponsorowania imprez lub specjalistycznych mody wysokiej klasy i stylu życia czasopisma, jeszcze odwołać się do zamożnych konsumentów. Cartier oglądać może kosztować więcej niż $ 10,000 Rolexes lub Movados są podrobione tak często, jak Gucci czy Prada torebki. Średniej klasy zegarków, takich jak Swatch, Skamieniałości i nadal sprzedawać w średniej półki biżuterii i domów towarowych, a Swatch pozostaje znany z szerokiej gamy stylów pasek i twarzy. Firmy te zostały połączone przez zróżnicowanych firm takich jak Nike, wchodzących na rynek zegarek i promujących zegarki przeznaczone dla konkretnych zastosowań, takich jak bieganie czy pływanie. Niższe drogie zegarki rozmnażać. Timex był jedną z pierwszych firm, które budują swoją markę na sprzedaż za pośrednictwem rynku masowego drogeriach i sklepach papierniczych. Na początku 2000 zegarki tanich można znaleźć niemal wszędzie: targi uliczne, Sklepy z zabawkami, a nawet wewnątrz dzieciaków posiłki typu fast food. To jest tak rzadkie, aby nie właścicielem zegarek w dwudziestym pierwszym wieku, jak to było z właścicielem jednej na początku XVIII wieku. Zegarek naprawdę widział rewolucję w czasie.

Zobacz także bransoletki; Biżuteria.

Bibliografia

Słownik Bruton Eric kolekcjonerska zegarów i zegarków Londyn:.. Robert Hale Limited, 1999. Kompleksowa słowniku, ale może być zbyt zaawansowane dla nowych kolekcjonerów.

- Historia Zegary Londynie:.: Little, Brown and Company, 2000 r..

Childers, Katarzyna magisterskie na rękę Nowy Jork:.. BW wydawnictwa Associates w związku z Rizzoli International Publications, 1999.

. Doensen Pieter Zobacz: Historia Współczesnej Zegarek: projekt; . 1950-1983 Gent, Belgia: Snoeck, Ducaju i Zoon, 1994.

. Milham, Willis Czas i mierzący czas w tym historia, budownictwa, usług i dokładność zegarów i zegarków Londynie. Macmillan, 1923. Dobra prosty przegląd.

Pogoda: Pogoda Porady Stacje monitorujące

Jaki jest średni bezprzewodową lub kablem?

Wiodący producenci stacji pogodowych, takich jak Oregon Scientific, Davis Instruments i La Crosse Technology oferta urządzeń do komunikacji bezprzewodowej z efektywnym zakresie od 100 do 300 metrów. Jednostki te eliminują potrzebę naciągania kabel i wycinania otworów w ścianach.
Przewodowej wersje stacji pogodowych mają swoje miejsce, jednak. Urządzenia bezprzewodowe zależy od odległości, materiały, takie jak aluminium lub dachowych płyt warstwowych, która działa jako ekran oraz niekorzystnej terenu budowy. Przewodowej wersje stacji pogody są bardzo wiarygodne i nie są dotknięte tymi wyżej wymienionych okoliczności.

Czy pogoda oglądania hobby?

Obserwacja pogody szybko stał pouczające, ale zabawa, hobby dla wielu ludzi. Dla innych, uważnie obserwować zmiany pogody jest ważnym problemem bezpieczeństwa, szczególnie w obszarach kraju dotkniętego gwałtownych burzach, śniegu, huraganów i innych niebezpiecznych zjawisk pogodowych.

Gdzie należy stacja pogodowa ustawia się w?

Kiedy myślisz, że stację pogodową, myślę "ekspozycję" - Sprzęt musi być umieszczony w odpowiednim miejscu, aby zapewnić Państwu prawidłowej informacji!
Czujników związanych z temperaturą i wilgotnością, nie powinny być umieszczone w bezpośrednim promieniowaniem słonecznym i nie powinien być umieszczony pod uprawę. Producenci z reguły również polecam czujniki umieszcza się od czterech do sześciu metrów nad ziemią na minimalnym poziomie.
Wskaźniki wiatrowe powinny być narażone na niezakłócony przepływ wiatru zalecanej 30 metrów nad ziemią.

Czy wszystkie stacje meteorologiczne zapewniają te same dane?

Większość stacji pogodowych oferuje podstawowe funkcje, takie jak monitorowanie temperatury zewnętrznej i wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, prędkości i kierunku wiatru oraz pomiaru ilości opadów. Bardziej zaawansowane wersje stacji pogodowych oferują dodatkowe funkcje, takie jak fazy księżyca, punktu rosy, czujnik ultrafioletu, wilgotności gleby i liści akcesoria i wiele więcej.

Kto używa stacje pogodowe?

Stacje pogodowe są popularne narzędzia do domu lub biura dla każdego, kto ma interes w monitorowaniu pogody. Ponadto, liczne agencje straż pożarna, policja, firmy rolnicze, lotniska, oraz szkoły wykorzystują również stacje pogodowe, w celu zapewnienia im najważniejszych informacji o pogodzie.

Co to jest stacja pogodowa?

Stacje pogodowe są high-tech (i zabawne) instrumenty meteorologiczne wykorzystywane zarówno przez meteorologów amatorów jak i profesjonalistów. Dostępne zarówno w wersji bezprzewodowej lub przewodowym, stacje meteorologiczne zapewniają wiele informacji na temat środka i temperatura zewnętrzna, wilgotność, prędkość i kierunek wiatru, ilości opadów deszczu i ciśnienia atmosferycznego.
Wiele stacji PWS dysponują także akcesoriów takich jak własny opróżnianie wiadra deszczu, czujniki UV, zegar atomowy i kalendarza, punktu rosy i dodatkowych czujników do pomiaru wilgoci liść lub gleby, promieniowanie słoneczne i wiele więcej.

Co za historia stacji pogodowych?

Pierwsi rolnicy oparła się na prymitywnych instrumentach pogodowych przewidzieć pogodę i pomóc im rozwijać swoje uprawy. Rolnicy z przeszłości używane prostych narzędzi, w tym weathervanes umieszczonych na górnej części stodole lub zwykłego wiadra siedzi w dziedzinie, która złowionych deszcz i dostarczonych rolnikowi pomiarów opadów.
Stacje pogodowe mają zaawansowane ogromnie przez lata, a teraz oferują state-of-the-art technologii i niezawodne dokładność!

Czy istnieje program o pogodzie?

Kilka stacji PWS oferują programu komputerowego kompatybilnego akcesorium oprogramowania, który pozwala entuzjastą pogoda do zbierania i przechowywania danych.
WeatherLink dla VantagePro jest dostępny pakiet oprogramowania dla systemów Pro Vantage Davis Instruments. To oprogramowanie jest dostępne w formatach Windows i Mac i pomaga śledzić wiele oprogramowania pogoda information.WeatherView32 jest pakiet pełni funkcjonalny oprogramowania i działa z kilku stacji pogodowych Oregon Scientific.

Czy stacje pogodowe jak zegar atomowy?

Zegary sterowane radiowo ustawione na oficjalnej czas atomowy rządu USA i aktualizowane codziennie przez sygnał radiowy z Fort Collins, Colorado są funkcje zawarte na wielu stacjach pogodowych - ale zegary atomowe nie są standardowe wyposażenie wszystkich stacji pogodowych w dowolny sposób.

Czy stacje pogodowe niedrogie?

Stacje pogodowe są przystępne sztuk sprzętu high-tech. Pamiętaj jednak, że cena jest naprawdę stan umysłu - co niektórzy ludzie Termin drogie, inni mogą nazwać się targować.
Stacje pogodowe są tak jak innych produktów na rynku, gdzie wybiera konsumenckie i wybiera opcje. Stacje pogodowe mogą wahać się w cenie od 175 dolarów aż do ponad 1000 dolarów w zależności od tego, co akcesoria i pakiety czujników są pożądane.

Blancpain Saint-Valentine 2011 Watch Collection

W St. Valentine € ™ s Dzień zaczyna krosna na horyzoncie, ludzie zaczynają myśleć o tym, co prezenty będzie dobrze wyglądać z serca na nich. Nie zawsze są karty i pudełka cukierków, ale co jeśli trzeba coś mniej oklepane i chcesz, żeby Twój dar być coś praktycznego i namacalne? Blancpain jest tu dla tych, którzy są bardzo poważne o ich św valentine € ™ s Day prezentuje odsłonięcie Sankt Valentin 2011 Watch mając dwa serca.

Blancpain Saint-Valentine 2011 Watch Collection

Oprócz insygniów St. Valentine, Blancpain € ™ s obecne do prawdziwych miłośników jest klasycznym stylu, oferując idealne połączenie uświęconą razem jednoczęściowy wygląd z wyrafinowaniem nowego wieku. Nowy zegarek jest biały romans w przypadku stali 35 mm. Blancpain Brandmark jest zagrana, ale ozdobne szczegóły są odtwarzane w górę, co z ramki wysadzane diamentami i 49, które jest matką tarczy-perłowa łożyska jeszcze więcej diamentów.

Zegarek Valentine wyposażony zależnej sekund wybierania, kalendarz roczny (dzień tygodnia, miesiąc, dzień) i wskaźnik fazy księżyca wykonane jako słodki księżyc twarzy.

O tak, serca. Jeden z nich porusza się na twarz na punkcie wskaźnik daty, raz w miesiącu spotkania inny, który jest zamocowany na przedniej ściance na rysunku 12. 12-OA € ™ Zegar serce wykonane z rubinem.

Zegarek jest okno piękno samo w sobie. Drewniane rzeczą nanoszone w białej skóry, niesie białe złoto serce przechowywania klucz do zamka.

Sankt Valentin 2011 Oglądaj mierzy 34 x 11,05 mm i ma być wystawiony w SIHH 2011. Istnieje tylko 99 zegarki wykonane, więc jeśli zgadzają się, że jest to piękny dodatek i robi niezrównany dar, pospiesz się.

Co do cholery jest Wilkołak Dieta?

Wilkołaki mogą być rzeczy z bajek i filmów nocnych, ale tzw wilkołakiem dieta jest bardzo realne - i bardzo wątpliwe - moda wśród trendów odchudzających świata. Jako magazyn Shape niedawno, takich gwiazd jak Madonna i Demi Moore rzekomo podążyli za modą wilkołaka i korzysta z tej diety, aby próbować, aby schudnąć i detoksykacji ciała.

Sama dieta wilkołak nie jest tak złowrogi jak się wydaje; nie trzeba być ugryziony lub przeklinał do udziału. Przeciwnie, program wymaga planowania posiłków wokół cykli księżyca.

Co do cholery jest Wilkołak Dieta?

Więc, Co Dieta?

Zwolennicy diety - nazwany Wilkołak również księżycowy diety - przejść okres czczo 24 godzin w ciągu każdego nowego lub pełni księżyca. Płyny takie jak soki są dozwolone, ale porządne jedzenie nie jest. Podobno można stracić do sześciu kilogramów w ciągu 24 godzin, tak długo, jak przestać jeść w tym samym momencie zaczyna fazy księżyca.

Istnieje również wersja rozszerzona diety wilkołaka, który jest o wiele bardziej skomplikowane. Wymagania na czczo są takie same, ale dodatkowe ujęcie wody jest zalecane, gdy Księżyc maleje (rośnie mniejsza w niebie) i masz za zadanie zmniejszyć spożycie żywności i przestać jeść na 6 pm, kiedy księżyc jest woskowanie (coraz większa) ,

Dlaczego ludzie ThinkThis robót?

Teoria diety wilkołaka jest, że tak jak Księżyc jest nad pływy oceanu, ale również kontroluje wodę w naszym organizmie. Biorąc pod uwagę, że z co najmniej 60-procentowym wody, to bardzo silny wpływ. Ale nawet jeśli księżyc ma pewien wpływ nad naszymi ciałami, nie ma dowodów na to, że kontroluje, jak spalić tłuszcz.

Czy to naprawdę działa?

Spalanie tłuszczu wydaje się być na czczo diety minimalne jak ten, z większością utraty wagi pochodzące z płynu zamiast. Dostajemy około 20 procent naszej wody z żywności każdego dnia, więc pomijanie posiłków i jeść mniej naturalnie powoduje, że zużywają mniej rzeczy.

Post zmusza nas również zanurzyć się w sklepach glikogenu energii. Glikogen jest rodzajem cukru w ​​wątrobie i mięśniach, który jest na rezerwie, gdy naprawdę go potrzebujemy, na przykład podczas intensywnych ćwiczeń. Glikogen posiada znaczne ilości wody, które uwalniają się nasze ciała spalić.

Utrata masy wody jest jedynym powodem, dla szybkich wyników w początku każdej diety katastrofy, ponieważ tkanki tłuszczowej trwa znacznie dłużej tracić. Jeśli naprawdę nie stracić sześć funtów w ciągu 24 godzin na czczo, woda jest dość dużo wszystko jesteś rzuca.

Podczas wilkołakiem dieta dostarcza mnóstwo rozrywkowych, to nie jest prawdopodobne, aby pomóc stracić dużo na wadze w dłuższej perspektywie. Może to być pomocne, jeśli pozwala jeść mniej ogólnie, ale sukces będzie miał więcej do czynienia z ograniczeniem spożycia kalorii niż fazy księżyca. Zamiast patrzeć na diet takich jak ten, utrzymać swoje zdrowie psychiczne, po prostu zmniejszenie wielkości porcji, jedzenia zdrowszej żywności i spędzać więcej czasu na siłowni.

Co do cholery jest Wilkołak Dieta?

9 Diety należy unikać

Sadzenie nasion Zegar Burpee

Sadzenie nasion Zegar Burpee

Zegar został sadzenia nasion Burpee oferowane do sprzedaży przez W. Atlee Burpee Spółki w całym 1970 i 1980. To od zostało przerwane, ale z drugiej ręki zegary są dostępne. Zegary miał piękny rocznika wygląd nich, co czyni je funkcjonalne i praktyczne. Dziś są one poszukiwane przez ogrodników poszukujących praktycznych narzędzi, a także miłośników ogrodów wybierał kolekcjonerskie ogród tematyce do swoich domów.

Sadzenie nasion przez zegar

Niektórzy ogrodnicy zmagać się z terminów, kiedy sadzić nasiona. Wiele czynników wpływa na terminy sadzenia nasion: ogrodnictwo, strefę cyklicznych wzorców pogodowych, rodzaju nasion, a nawet fazy księżyca dla tych, którzy wierzą w ogrodnictwie faz księżyca. Zegar sadzenia nasion Burpee wziął to wszystko pod uwagę i więcej, aby pomóc ogrodnicy określenia, kiedy nasiona roślin.

Vintage Sadzenie Burpee Zegary

Burpee nie oferuje już zegar, ale często można znaleźć je na sprzedaż na eBay i w sprzedaży garażu, dawnych sklepów i innych placówek używanymi. Poszukaj zegarów w dobrym stanie, które są gwarantowane do pracy. Jeśli trolling sprzedaży stoczni i pchle targi dla rocznika zegar, zabrać ze sobą jednego świeżego "C" baterii do testowania zegara. Niepracującą zegar może po prostu zniszczony baterii.

Co jest potrzebne

Aby korzystać z zegara nasion Burpee, musisz wiedzieć:

 • Dzisiejsza data
 • Dzisiejsza faza księżyca
 • Data przed mrozem na wiosnę do strefy ogrodniczych
 • Pierwszy dzień mróz jesienią dla strefy ogrodniczych

Konieczne będzie także mały śrubokręt i jeden akumulator "C", aby uruchomić zegar. Niektóre stare zegary, które były przechowywane w garażach i szopach zalewania może być bardzo brudny, brud i zanieczyszczenia, a złowione w wewnętrzne funkcjonowanie zegara może uniemożliwić prowadzenie. To może być pomocne mieć pojemnik z Air Duster na strony typu wykorzystywane do wydmuchiwania powietrza do czyszczenia komputerów, lub trochę smaru natrysku.

Korzystanie z zegara

Jedną z wad zegara sadzenia nasion jest to, że trudne w konfiguracji. Musisz wyjąć śruby z tyłu zegara, aby go otworzyć i ustawić prace prawidłowo. Po tylna jest otwarta, to jest czas, aby ustawić wszystkie parametry potrzebne do obliczenia nasion dni sadzenia. Raz ustawiony, to jest tylko dla tegorocznego sezonu. Musisz zmienić ustawienia każdego roku pod koniec zimy.

Ustaw datę na zegarze przy użyciu dzisiejszą datę. Jest trochę koła kalendarzowy, w tarczy zegara, aby je wyłączyć, aby ustawić datę i miesiąc. Upewnij się, że zarówno datę i miesiąc linia; w niektórych starszych lub oklepany zegary, dwa nie mogą wyrównać idealnie, a zegar może nie działać.

Następnie obrócić trochę koła w tarczy do aktualnej fazy księżyca. Być może trzeba małego śrubokręta, aby wstawić go do rowków na kole, aby go włączyć. Być bardzo delikatne z kołem. Nie zmuszaj go, jeśli nie chce się włączyć. Użyj trochę smar w sprayu lub wybuch z filtra powietrza, takie jak te stosowane w komputerach, aby usunąć nagromadzony kurz lub brud w zegar rocznika sadzenia nasion. Ustaw datę fazy księżyca, obracając koło, aż pojawi się właściwy fazy.

Ustaw mróz daty przesuwając małe wypustki z tyłu zegara. Jest jednym z ostatniego dnia mróz i jeden na pierwszej randce mróz. Jest to ważne, ponieważ ustawia długość sezonu lub całkowitą liczbę potencjalnych rosnących dni dla strefy ogrodniczych.

Wymień baterię i płytę z tyłu zegara, i jesteś gotowa do użytku wyremontowane sadzenia nasion zegar.

Czytanie zegara

Zegar wykorzystuje małe obrazki lub ikony, aby pokazać ogrodników, kiedy siać nasiona wnętrzach, kiedy nasiona roślin na zewnątrz, a kiedy ustawić sadzonek w ogrodzie. Nagrodę mała ikona oznacza, że ​​nadszedł czas, aby siać nasion wewnątrz. Pojawi się obraz małego zakładu, kiedy jest czas na przeszczepienie swoje sadzonki do ogrodu. Linia pojawia się, gdy nadszedł czas, aby siać nasiona na zewnątrz.

Wspaniałe znalezisko za wszelką cenę

Rocznik Burpee zegar z kalendarzem nasion jest wyjątkowa znaleźć na rynku bierne. Chociaż Burpee nie sprzedaje już zupełnie nowe zegary, były sprzedawane przez prawie dwie dekady, a prawdopodobnie istnieją tysiące nadal dostępne. Używane zegary nasion sprzedają w dowolnym miejscu pomiędzy 5 dolarów i 65 dolarów, w zależności od stanu chorobowego. Zegar bicie się ze złamaną części mogą być dostępne za 5 dolarów jako rocznika kolekcjonowania za jedyne wyświetlaczu. Doskonale funkcjonujący, nowy lub nowszym modelu zegara jest na sprzedaż za tak wysokie, jak 65 dolarów.

Ciąża odejdą Kalendarz Historia

Ciąża odejdą Kalendarz Historia
Istnieje kilka sposobów, aby obliczyć przybliżoną datę wypłaty ciąży.

Istnieje kilka prostych metod wykorzystywanych do tworzenia ciążowy terminem kalendarza. Bez względu na to, czy termin jest obliczana przez high-tech ciąży internetowej terminem kalendarza lub tym dziwnym okrągłym suwak logarytmiczny lekarze i położne wykorzystać, termin przybywa z tej samej wiedzy starożytnej i wzoru matematycznego.

Starożytne terminy

Nasi przodkowie wiedzieli, że jeśli kobieta aktywna seksualnie zatrzymał mając miesiączki, była prawdopodobnie w ciąży i może spodziewać się urodzić dziecko o czasie jej dziesiątą nieudanego okresu było spowodowane. Skąd wiedzieli, to przed kalendarze były dostępne? Łatwe. Nasi przodkowie zawsze zauważyłem fazy księżyca. Księżyc był tylko światło w nocy i był podstawowym przewodnikiem dla wydarzeń religijnych i porach roku sadzenia. Kobieta zwróciła uwagę na fazy księżyca, gdy tylko podejrzewa że jest w ciąży. Ona oczekuje, rodzić gdzieś blisko raz dziesiąty, że widziano księżyc w tej fazie. Gdyby żył w szerokości geograficznej, która ma cztery pory roku, to ona się spodziewać jej dziecko urodzi się pod koniec trzeciego sezonu. Na przykład, jeśli zaszła w ciążę w okresie zimowym, ona spodziewać się dziecka jesienią.

Metoda sezonowa jest przybliżone, ale metoda faz Księżyca jest bardzo dokładne. Istnieje kilka powodów, dla metody fazy Księżyca prac jako sposobu obliczania ciąży z powodu daty kalendarza:

 • Większość kobiet ma średnią 28-dniowy cykl menstruacyjny.
 • Księżyc ma cykl 28-dniowy.
 • Cykle wiele kobiet koreluje z fazy księżyca, a oni miesiączkować lub krwawią, podczas pełni księżyca. Zależność ta jest najsilniejsza w obszarach bez sztucznego oświetlenia, ale to wciąż powszechne dzisiaj.
 • Ciąża trwa średnio 280 dni. Dwieście osiemdziesiąt dni to samo co dziesięć miesięcy księżycowych, lub dziesięć faz księżyca 28 dni, lub czterdzieści tygodni, co równa się dziewięć i pół miesięcy kalendarzowych.

Długość ciąży Due Date Kalendarz

Mądrości ludowej, że normalny czas trwania ciąży jest dziesięć miesięcy księżycowych zostało potwierdzone przez dr Naegele na początku 1800 roku. Zauważył tysięcy "zdrowych wieśniaczki" i potwierdził, że średni czas od kiedy ich ostatni normalne miesiączki i kiedy zaczął się poród był 37 do 42 tygodni. Data ostatniej miesiączki jest liczony od dnia rozpoczyna się krwawienie. Ten zakres uśrednione do 40 tygodni, a tym samym potwierdził starą "dziesięć księżyców" numer.

Ale nie używamy księżyce lub miesięcy księżycowych obliczyć termin już. Nasze nowoczesne kalendarze podstawie roku słonecznego dwunastu miesięcy, miesiącach waha się od 28 dni do 31 dni. Uważamy, że nasze miesięcy trwały cztery tygodnie, ale w rzeczywistości są bliżej trwający cztery i pół tygodni.

Aby obliczyć nowoczesny termin musimy zrekompensować fakt, że nasze miesięcy są dłużej niż cztery tygodnie. Musimy fizycznie liczy 40 tygodni na naszych kalendarzy lub użyj urządzenia liczyć je dla nas, jak okrągłego "Suwak" urządzenia położna używa. Albo musimy użyć wzoru matematycznego, który dostosowuje się do różnicy. Na szczęście dr Naegele zrobił matematyki prawie dwieście lat temu!

Reguła Naegelego

Formuła Naegele pozwala nam szybko obliczyć kalendarz ciąży z powodu daty bez gadżetów lub dokumentacji. Reguła Naegelego mówi, że czterdzieści tygodnie od dowolnej daty w kalendarzu jest równa licząc przodu dziewięć miesięcy kalendarzowych plus jeden tydzień. Więc jeśli dodamy dziewięć miesięcy plus jeden tydzień na daty, które wyznacza pierwszy dzień ostatniej miesiączki kobiety, wynik będzie czterdzieści tygodni, lub średniej "termin".

Korzystanie Reguła Naegelego do obliczenia Data

Jeżeli pierwszy dzień ostatniej miesiączki jest 1 czerwca 2006, licząc przodu dziewięciu miesięcy prowadzi nas do 1 marca 2007 roku Dodawanie siedem dni daje nam termin na 08 marca 2007.

Możemy używać dwóch przydatne skróty. Licząc do przodu 9 miesięcy jest taka sama jak dodawanie jednego roku i odjęcie 3 miesiące. Dziewięć wynosi 12 minus 3, prawda?) W związku z tym możemy wrócić trzy miesiące, a następnie zmienić rok. Łatwiej jest również, czy możemy zmienić daty na liczby. Teraz można w prosty sposób obliczyć daty. Ostatnia miesiączka była 1.06.2006. Odjąć 3 miesiące i dodać 7 dni na 08.03.2006. I pamiętać, aby zmienić rok, więc szacowany termin to 08 marca 2007.

Jak czytać Sunrise Sunset kalendarz

Kalendarz sunrise jest kalendarz pokazuje czas, kiedy słońce wschodzi, a także czas, kiedy ustawia na każdy dzień. Istnieje inne informacje można uzyskać z kalendarza sunrise na podstawie jakiego rodzaju kalendarza korzystania. Niektóre informacje mogą obejmować liczbę godzin, która pojawia się słońce, fazami księżyca i więcej. Istnieje wiele kalendarzy wschodów słońca, które można obejrzeć i pobrać w Internecie. Możesz też kupić te kalendarze, jeśli chcesz mieć kopię.

Oto kilka wskazówek i warunkach, które trzeba wiedzieć, jak czytać kalendarz wschód zachód:

 1. Wschód i zachód słońca. Najbardziej podstawowe elementy zawarte w kalendarzu wschodów słońca są czasy dla wschodu i zachodu słońca dla. Nie jest jasne określenie zarówno dla wschodu i zachodu słońca. Wschód słońca jest, gdy krawędź słońca pierwszy staje się widoczny. Z drugiej strony, zachód słońca jest moment, kiedy ostatnia krawędź słońce znika. Możesz skorzystać z kalendarza, aby ustawić budzik, aby zobaczyć wschód słońca.
 2. Fazami księżyca. Niektóre kalendarze sunrise mają inne informacje, takie jak typy księżyca i kiedy to się zmieni. Możesz zobaczyć legendy na kalendarzu, który określi, jaki rodzaj fazy księżyca jest w tym szczególnym czasie. Nie wszystkie dni w kalendarzu, będzie miał symbol faz księżyca. Pola, które zawiera symbol faz księżyca oznacza, że ​​fazy księżyca rozpoczyna się w tym dniu. Fazy ​​księżyca są pełni księżyca, księżyc, ostatni kwartał nowego księżyc i pierwszy kwartał księżyc.
 3. Światło słoneczne w godzinach. Możesz również zobaczyć liczbę godzin słonecznych na każdy dzień. Wartość tę oblicza się na podstawie czasu, gdy wschodzi słońce i, jeśli zachodzi. Światło słoneczne w godzinach rozpoczyna się, gdy pierwsza krawędź słońca widać do czasu, gdy ostatni krawędź słońca znika. Istnieją kalkulatory zachód słońca, wschód słońca, które można wykorzystać w Internecie.
 4. Sytuacja. Czasy, które są umieszczone w kalendarzu wschody słońca są oparte na najbardziej idealnej sytuacji, gdzie nie ma żadnych elementów, które blokują widok słońca z horyzontu. Niektóre z przeszkód należą wzgórza i góry. Kolejną podstawą jest to warunki pogodowe. Czasy w kalendarzu są dokładne tylko wtedy, gdy osoba, oglądanie słońca jest na równi z horyzontu. Jeśli osoba, obserwując słońce jest na większej wysokości, czas wschodu będzie wcześniej i słońca będzie późniejszy niż czas w kalendarzu. Odwróć się stanie, jeśli osoba jest na niższej wysokości niż horyzoncie.

Są to tylko niektóre z elementów i warunków w porządku dla wschodu i zachodu słońca do pracy kalendarza. Jeśli chcesz własną kopię kalendarz wschodów słońca, można odwiedzić wiele stron i wpisz informacje o swojej lokalizacji. Czasy sunrise zostanie obliczona.

Interaktywna I Ching

Interaktywna I Ching


Internet oferuje wiele możliwości interaktywnej I Ching.

Dlaczego warto skorzystać z Interaktywną I Ching

Z wielu dostępnych generatorów online, I Ching internetowych, można uzyskać czytając dowolnej chwili, wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu. Miejsca te są okazją do sprawdzenia się tej formy wróżbiarstwa, bez konieczności znalezienia kogoś do czytania dla Ciebie. Wiele stron oferuje darmowe odczyty.

Czy wierzysz w wróżby, czy nie, doświadczenie generowania własnych czytanie I Ching z pewnością będzie interesująca. Kto wie, może być zaskoczony, jak znaczące jest dla Ciebie!

Przykłady I Ching na forum

Soul 2 Dusza

Soul 2 Dusza witryna internetowa oferuje bezpłatny I Ching odczyty dla użytkowników Internetu. Przekierowanie rozpocząć proces uzyskiwania odczyt zabierając kilka chwil, aby oczyścić umysł, oddychać głęboko kilka razy, a następnie wpisać swoje pytanie w polu na screen.At obok ekranu, pojawi się pytanie o tym myśleć Twoje pytanie, a kiedy będziesz gotowy, aby kliknąć na monetach sześć razy. Gdy to zrobisz, zobaczysz bary pojawi się po prawej stronie ekranu.

Zostaniesz poproszony o podanie nazwiska, datę urodzenia i adres e-mail przed kontynuowaniem. Ponadto, należy wybrać hasło, aby uzyskać dostęp do odczytów w późniejszym czasie. Po wypełnieniu tych informacji i naciśnięciu "Enter", można zobaczyć wyniki czytanie I Ching. Twój odczyt jest przedstawiony w formie akapitu, w łatwym do zrozumienia językiem. Przeciętny człowiek ma niewielkie problemy ze zrozumieniem tego, co czytanie stara się powiedzieć.

Strona zawiera również bezpłatne odczyty tarota, forum dyskusyjne i czat, aby porozmawiać z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach do Ciebie.

Księga Przemian

Podczas wizyty na stronie internetowej Astrologia Universe, okazuje się, że I Ching oznacza "Ja Zmień". Ta wersja internetowego czytania I Ching pyta, że ​​osoba ubiegająca się o sformułować pytanie za pytaniem "Co, jeśli będzie wynik ...", w przeciwieństwie do prostej "Tak" lub "Nie" pytanie.

Podczas koncentrując się na swoje pytanie, kliknij na przycisk "wrzucić monety". Po monety zostały rzucił, kliknij na pierwszej linii, aby zobaczyć lektury. Ta wersja interaktywnej I Ching jest napisane w sposób, który byłby bardziej trudne dla przeciętnego człowieka, aby zrozumieć bez studiował symbolikę związaną z I Ching.

Odwiedzający stronę tego serwisu może odczytać ich codzienne horoskopy, sprawdź swój biorytm, a otrzymasz bezpłatny numerologii czytania. Ponadto, można uzyskać Tarot czytania (trzy karty spread), dowiedzieć się, co fazy księżyca jest obecnie, lub dowiedzieć się, jakie cechy osobiste związane są z różnych znaków zodiaku.

Fasada

Sprawdź stronę internetową Facade.com dostać bezpłatną interaktywną czytanie I Ching. Zacznij klikając na słowo i zostaniesz przeniesiony do ekranu, na którym użytkownik jest proszony o podanie nazwy, pytanie, czy chcesz monety lub krwawnik czytania. (Można wybrać się pozostać anonimowym i pozostawić to pole puste pytanie, jeśli chcesz.)

Kliknij na przycisk "Bezpłatny Reading", aby uzyskać odczyt lub zobaczyć I Ching odczyty zrobione z wielu gwiazd. Jest to kolejny przykład w miejscu, gdzie będzie prawdopodobnie masz lepsze zrozumienie czytaniu jeśli studiował I Ching z góry.

Gdy jesteś na stronie, można również uzyskać za darmo Tarot lub runy czytania, lub sprawdzić swoje biorytmy.

To tylko kilka przykładów stron internetowych prezentujących I Ching w Internecie. Na przykład, można również uzyskać bezpłatny raport I-Ching z Tarot.com. Dlaczego nie odwiedzić je zobaczyć, co posiada swoją przyszłość?

Strzelec Horoskop szczęście Dni

Strzelec Horoskop szczęście Dni


Wiele Sagittarians tam może być zainteresowany w znalezieniu Strzelec szczęście dzień horoskop. Po tym wszystkim, którzy nie mogli użyć trochę więcej szczęścia w życiu i kilka porad, aby wykorzystać to?

O Strzelcu

Jako znak ognia, Strzelec jest jasny i energiczny. Członkowie tego znaku są ciekawi i miłości do zbadania. Optymistyczny, i godny zaufania, dążą do wprowadzenia duży nacisk na ideały. Strzelec jest często proste i powie rzeczy takimi jakie są, do punktu, gdzie może to brzmieć nieco tępy. To znak, nie wiadomo, grać w gry, a raz ustawiony na konkretny kurs, ma tendencję do realizowania. Strzelec może także siebie samą w różnych karier, i bez względu na płeć, przeszkadzać, gdy "wciśnięty".

Co może spowodować, Strzelec Szczęściarz?

W numerologii, jeden z najszczęśliwszych liczb dla Strzelca jest 4. W pewnym sensie, wszystkie cztery fazy księżyca może być szczęście, na znak. Jednak niektóre rodzaje Strzelca są najszczęśliwszym podczas niektórych faz Księżyca. Zgodnie z ogólną regułą, wczesne Sagittarians są prawdopodobnie więcej szczęścia podczas nowej fazy księżyca, podczas gdy później Sagittarians "są bardziej narażone na szczęście podczas księżyc gasnącym.

Jakie inne elementy mogą Strzelec szczęście? Upewnij się, gdy próbuje dowiedzieć się, szczęśliwe dni dla oznaczenia, aby spojrzeć na pozycji planet. W każdej chwili, że ciała niebieskie są wyrównane podobny do dnia swoich narodzin, że dzień może być szczęśliwy.

Informacje o Strzelec Horoskop: Lucky Days

Jakie rzeczy są prawdopodobne, aby Strzelec szczęście? Oto kilka przykładów.

Lucky Numbers

Strzelec ma kilka szczęśliwe liczby inne niż 4. Liczby 3, 12 i 21 są również dobre dla tego znaku, a nawet może okazać się szczęśliwe numery lotto na znaku. Daty, które zawierają te numery mogą być również szczęście, zwłaszcza jeśli koordynuje ich z innymi elementami, na szczęście dla znaku. Na przykład, jeśli 03 kwiecień spadła w czwartek, dzień będzie szczególnie szczęśliwy dla znaku, ponieważ byłoby to 3 dzień od 4 miesiąca.

Szczęśliwcy Kolory

Jako silny znak, fioletowy kolor oznacza Strzelec dobrze. Majestic i dominujące kolory, takie jak czerwony i fioletowy może być także szczęśliwy dla tego znaku. Szczęście kamień Strzelec ", Ametyst, okazuje się być fioletowy.

Luck Data

Jednym z najciekawszych elementów astrologii jest znalezienie się w jakie dni faktycznie będzie szczęśliwy dla Strzelca. W miesiącach kwietniu i listopadzie może być ogólnie szczęście dla tego znaku. Jednak istnieją pewne dni w każdym miesiącu, który może być dobre dla szczęścia.

Podczas 3, 4, 12 i 21 w każdym miesiącu może być szczęśliwy dla Strzelca, są inne szczęśliwych dni na znak, takich jak:

 • 1/1, 2/19, 8/03 i 4/20
 • 5/31, 6/25, 7/15 i 8/29
 • 26/09, 10/27, 09/11 i 12/22

Gdzie znaleźć więcej na temat Strzelca i Łucku

Wiele placówek w internecie sprawiają, że znalezienie informacji o Strzelcu i szczęścia łatwe.

 • Ganehasspeaks.com zawiera informacje na temat elementów, które tworzą znak szczęście w czasie. Dla wszystkich zainteresowanych, w miejscu, nawet zawiera listę cech, o znak, że strzelec może wykorzystać.
 • Erotiscopes zawiera listę codziennych szczęśliwe liczby dla Strzelca, które mogą być używane do interpretacji, która mogłaby być najszczęśliwszym pochodzi.
 • Astrostar zawiera dodatkowe informacje dotyczące tej szczęście znak. Jest nastawiona na ujęciu miesiąc do miesiąca, a nawet powiedzieć, który Sagittarians będzie pecha w danym miesiącu. Jeden wielki aspekt miejscu jest to, że nawet, wyjaśnia, jak znaki na zakręcie będzie taryfy.
 • Darmowe Horoskop Astrologia jest kolejnym miejscem, które może zapewnić o tym, jak strzelec tło ma szczęście dzień można.

Final Thoughts

Strzelec, jak Leo i wszystkich innych znaków zodiaku, ma dobre i złe dni. Choć nie każdy ma zdolność przewidywania tego, co dzieje się z nimi, dowiedzieć się, twój szczęśliwy dzień może czasem pomóc. Astrologia nie może dokładnie przewidzieć przyszłości, ale może pomóc w kontaktach z przyszłości trochę jaśniejsze. Staraj się zawsze pozostać optymistą i każdy dzień może być szczęśliwy!

,

Jak znaleźć Student Science działalności online

Na całym świecie internetowa jest bogata w informacje i jest narzędziem bardzo pouczające dla wszystkich rodzajów ludzi. Jeszcze kilka lat temu, zajęłoby mnóstwo materiałów i pomoce wizualne przedstawienie nauki do dzieci. Obecnie, z bardzo łatwo dostępne i proste w obsłudze Internetu, dzieci mogą uczyć się i bawić jednocześnie. Oto miejsca, które możesz sprawdzić się znaleźć działania naukowe studentów.

1. Sprawdź Exploratorium. Działania w tej stronie internetowej obejmują wytwarzania układu słonecznego i znając swoją wagę w innych miejscach poza ziemią. Istnieją również sekcje odkrywania naszej planety, biologii i fizjologii ludzkiego ciała. Tak to jest przedstawiane wygląda bardzo ciekawe i przyjemne do dzieci, więc będą ciekawi i tęsknią do większej wiedzy, bez nich jest świadomy o tym. Inne rzeczy do odkrycia są tu eksperymenty żywności, zastosowanie fizyki w laika, funkcje mózgu i unikalne cechy istot żywych.

2. Odwiedź Questacon. W tym miejscu są dwa rodzaje działań: instrukcje do-it-yourself eksperymentów i interaktywnych działań online. Eksperymenty Polecane są łatwe do przeprowadzenia, ponieważ materiały wymagane można znaleźć w domu. Można również zobaczyć różne typy złudzeń optycznych, które z pewnością robi wrażenie. Kreatywne wykorzystanie linii, kształtów i kolorów może zmienić postrzeganie obrazu. Istnieją również gry i puzzle do gry na tej stronie. Zagadki będzie sprawdzić, jak myślisz i analizować, a wybór gier mogą się zrelaksować i pozwalają cieszyć. Przykłady budowania kolejek górskich i rozwiązywania problemów rodzinnych. Problemy obejmują także wyzwania matematycznych.

3. Odwiedź Scholastic. Dzieciaki wszystkich poziomach mogą korzystać z tej strony internetowej, ponieważ działania są ułożone według poziomie elementarnym. Możesz nauczyć się wszystkiego od budowy samolotów, a nawet dinozaury gąsienice modele. Ta strona internetowa zachęca dzieci, aby zrozumieć, zmianach klimatu, las tropikalny, zwierzęta i miejsca. Są piosenki edukacyjne, które wyjaśniają materii, owady i zwierzęta. Istnieją również quizy, które sprawdzą czy coś się nauczyłem po aktywności online.

4. Sprawdź Angażowanie Science. Poprzez gry, ta strona pomoże Ci odkrywać i doświadczać, co następuje:

 • Ocean świat i wszystko, podwodnego życia.
 • Przestrzeń świata i nauki o Ziemi. Obejmuje fazy księżyca.
 • Wszystko o życiu i nauk fizycznych, który Cię otacza.

5. Odwiedź Jabłka dla Nauczyciela. Nauka na tej stronie odbywa się poprzez wykorzystanie filmów instruktażowych. Aktywność Szukaj Słowo jest również pomocne w klasyfikacji zwierząt. Gra wyszukiwania słowa stosuje się również w ugrupowaniach roślin, pogody i części ciała. Istnieją również kolorowanki i działalność przedszkola wierszyk dla różnych dziedzin nauki.

Z tych działań naukowych, możesz zacząć uczyć swoim studentom podstawowe zasady nauki, przy jednoczesnym zachowaniu ich rozrywkę i zainteresowanych. Z wielu działań do wyboru, możesz być pewien, że twoja klasa będzie miała mnóstwo zajęć edukacyjnych do podjęcia przez długi czas.