grsail.com

tattoo yakuza rekaw wzory

Wywiad z Henna Tattoo Artist

Wywiad z Henna Tattoo Artist


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tatuaże z henny, wywiad z artystą ekspertem henna jest nie do pobicia sposobem na zdobycie wiedzy i niezbędnych wskazówek. Flavia McQueen, artysta i kierownik / opiekun detaliczna Henna Caravan, opowiada o ekscytującym świecie tatuaży z henny w tym wywiadzie Zakład Logiki Stosowanej.

Tradycje Henna Tattoo

Tymczasowe wzory tatuaży są popularne w stylu sztuki ciała, które umożliwiają swobodę wypowiedzi, bez długoterminowego zobowiązania. Czy na wyjątkową okazję lub rytuał przejścia, zastosowanie barwnika henny szybko odzyskać popularność.

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Czy możesz powiedzieć nam coś o tradycji henny i jak zmieniły się w popularnej sztuki ciała?

Flavia McQueen (FQ): Henna był używany przez wieki od tysięcy lat. Napisy miejsce henny w użyciu w Syrii już w 2100 rpne i greckie wyspy z około 1700 roku pne. Henna jest zwykle zostały wykorzystane z kultur, które mają historię bogini kultu. Henna był stosunkowo mało znany dziesięć lat temu, a to staje się coraz bardziej popularne wśród kobiet w Kalifornii i na całym świecie. Sztuka henna jest niesamowite, a teraz może być ozdobione klejnotami i brokatem aby błyszczeć i koordynować z ubrania. Kobiety w każdym wieku użyć henny na uroczystości i sztuki poprawiła i stać się bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej pantoflową i Internetu.

Zrozumienie dla Tatuaże Henna Dye

Wywiad z Henna Tattoo Artist

LTK: Co to ​​jest barwnik henny, i jakie są składniki?

FQ: Henna jest perski nazwa krzewu znany jako naukowo Lawsonia Inermis. Jest zbierany dwa lata, wysuszono i zmielono na drobny proszek. Proszek jest używany do farbowania włosów na czerwono i na starożytnej wschodniej sztuki Mehndi. Kwas hennatannic jest naturalnym barwnikiem warzyw, że bezpieczne obligacje z kolagenu w komórkach skóry oraz keratyny we włosach pozostawiając piękny kolor.

Intensywność

LTK: Czy barwnik henny dostępne w różnych kolorach lub poziomów intensywności?

FQ: różne kolory i poziomy natężenia są osiągnięte na kilka sposobów. Henna parujący na skórę, to zaciemnić lub może być włączone w różne długości czasu w celu doprowadzenia, jaśniejszych i ciemniejszych plam. Henna będzie odcień czerwony / brązowy. Nie ma innych bezpiecznych barwników i henna nie wchodzą w kolorze czarnym lub niebieskim.

Alergie są rzadkie

LTK: Czy można testować reakcji alergicznej przed zastosowaniem barwnika henny do skóry?

FQ: Możesz przetestować wrażliwość henna choć jest niezwykle rzadkie. Jeśli korzystasz z 100% naturalnej henny zmieszanej z bezpiecznych olejów i sokiem z cytryny, nie ma się żadnej szansy wystąpienia reakcji alergicznej. Jeśli podejrzewasz alergię henny, proszę nie stosować hennę i należy również sprawdzić na alergie cytrusowych.

Pierwsze Tattoo

Wywiad z Henna Tattoo Artist

LTK: Chociaż sztuka henna jest tymczasowy, jak długo powinien trwać tatuaż?

FQ: Henna zazwyczaj trwa siedem do dziesięciu dni. Jednakże, może być dłuższy niż w zależności od wielu czynników, takich jak te, gdy henna jest umieszczony na korpusie, jak długo jest henna na skórę, jeśli skóra jest czysty i jeżeli olejki eteryczne i henna o dobrej jakości.

LTK: Czy mógłby pan wyjaśnić różnicę między indyjskich wzorów w stylu arabskim stylu i henny?

FQ: Indian style henny są zwykle wypełnione paisleys koronkowe lub kwiatów i codziennych kształtach z codziennego życia Indian, takich jak mango i pawia. Arabskim stylu jest zazwyczaj duża kwiatów, które mają bardziej otwartą przestrzeń, a projekty nie będą miały motyw jak twarze lub pawie. Oba style henny są niezwykle piękny.

DIY Henna Tatuaże

Proces

LTK: Czy łatwo jest stosować henny siebie? Co znajduje się proces?

FQ: Jeśli chcesz zastosować hennę się, można kupić już dokonanych lub pasty wymieszać go samodzielnie. Henna Henna pole sprzedaje gotowe do użytku wewnątrz butelek aplikatora i nasze Załóż zestawy pozwalają mieszać własne. Który kiedykolwiek chcesz, wszystko co musisz zrobić, to:

 • Wypełnij swój aplikator, oczyścić skórę i jesteś gotowy, aby rozpocząć.
 • Po pasta jest stosowany, zostawić hennę na skórze przez cztery do sześciu godzin, zeskrobać go pozostawiając barwione skóry.
 • Plama nadal będzie przyciemnić w ciągu następnych 36 godzin, a będziesz miał wielkie henny.

Narzędzia i akcesoria

LTK: Jakie narzędzia i narzędzia są potrzebne do tworzenia tatuaż z henny?

FQ: Możesz używać rąk walcowane stożek, butelka lub inny aplikator żakardowe butelkę stosować henny. Henna jest stosowana z kijami, walcowane na smyczki i nacisnął na skórze, nagrywane mogą być również stosowane obszary lub szablony i pędzle.

LTK: Czy są jakieś zestawy startowe, które są dobrą inwestycją dla początkujących henna artysty?

FQ: Myślę, że zestaw Henna pole jest doskonały zestaw Początkujący. Dostarczany jest wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć udane doświadczenia z henny - butelek, henna premium cudownych olejków eterycznych i wszystkie narzędzia i wskazówki i wzory na dobry początek. Butelka żakardowe jest łatwo napełniać.

Okazje do Henna Art

LTK: Jakie rytuały lub sytuacje są najbardziej popularne w henna sztuki?

FQ: Z naszego doświadczenia urodziny są najbardziej popularne w każdym wieku wraz z partii dyplomowych i mitzvahs Bar / Bat, Blessingways są również świetna zabawa i tak relaks dla każdego.

LTK: Lato to świetny czas w roku, aby afiszować tatuaż z henny. Jeśli ktoś jest na ogrodzeniu, ale chce eksperymentować z ich pierwszego henna projektowania, jak masz na rozmieszczenie i grafika ulubiony styl?

FQ: Get coś ci się podoba czy kwiaty lub czaszki lub geometryczne wzory, i umieścić go na kostce lub w górę nogi. Jeśli chcesz więcej, po prostu powtórzyć wzór, aby trzy kwiaty zamiast jednego, więc płynie na ciele.

O Flavia McQueen i Henna Caravan

Flavia jest zapalonym projektant tatuaże Henna. Dzieli jak jej miłość do formy sztuki zaczął: ". Nasza rodzina była zawsze interesuje się sztuką i podróży, więc to był naturalny postęp od dekorowania ciast i domków z piernika do stopni sztuki i henna"

Więcej o Flavia McQueen lub Henna Caravan, można znaleźć na stronie: www.hennacaravan.com. Dowiedz się więcej o tej formie sztuki, artystów, zobaczyć portfolio firmy, lub umówić się na spotkanie.

Darmowe druku Wzory Tattoo

Darmowe druku Wzory Tattoo


Tatuaż i tatuaże matryce są używane do przesyłania obrazów na skórę w przygotowaniu do tatuażu. Pomyśl o szablon jako szablon tatuaż artysta używa w celu zapewnienia, on dostaje prawo do projektowania. Pobierz którykolwiek z tych darmowych szablonów, aby uzyskać dobre fory na następne tatuaż.

Sześć darmo do pobrania Wzory Tattoo

Kliknij na jeden z darmowych szablonów tatuaż na tej stronie, aby otworzyć plik PDF do pobrania i wydruku. Po otwarciu pliku, kliknij na ikonę drukarki wybierz liczbę kopii do wydrukowania i kliknij przycisk "OK", aby wydrukować.


Darmowe druku Wzory Tattoo

Pobierz darmowe szablon smoka


Darmowe druku Wzory Tattoo

Pobierz darmowe różany szablon


Darmowe druku Wzory Tattoo

Pobierz darmowe kompasu szablon


Darmowe druku Wzory Tattoo

Pobierz darmowe szablon serca


Darmowe druku Wzory Tattoo

Pobierz darmowe księżyc słońce i gwiazdy wzornik


Darmowe druku Wzory Tattoo

Pobierz darmowe szablon

Jak korzystać z tych wzorników

Wzorniki do tatuowania można stosować w kilku różnych sposobów. W najprostszej formie, są narzędziem, które ty i twój artysta używać do tworzenia ostatecznej tatuaż.

 1. Wydrukuj dwie kopie szablonu na zwykłym papierze.
 2. Wydrukuj jedną kopię na papierze transferu czasowego tatuażu.
 3. Kolor ręcznie - lub mieć tatuaż artysty ręki kolor - jeden egzemplarz, aby określić, jakie kolory i odcienie chcesz ostateczna tatuaż mieć.
 4. Umieść tymczasowy tatuaż obraz na skórze, w którym chcesz, aby tatuaż, i spojrzeć na to, aby zobaczyć, jak ci się podoba.
 5. Dostosuj rozmiar tatuaż na kopiarki, jeśli zdecydujesz, że jest mniejsza lub większa.
 6. Weź zarówno kolorową wersję i rysowanie linii do artysty tatuażu.

Twój artysta kopiuje rysowanie linii na drukarce termicznej, aby utworzyć szablon, który może być stosowany na skórę. On lub ona również użyć kolorowy obraz za wzorzec odniesienia, jak pracuje, aby stworzyć ostateczny projekt.

Dodatkowe Darmowe Wzory Tattoo

Oprócz tych pięciu darmowych szablonów, można również znaleźć szablony w dowolnym z następujących witryn. Sprawdzić i pobierać żadnych z tych obrazów do stosowania w wielu różnych sposobów.

 • Szablony do malowania jest Spray doskonałym miejscem, aby znaleźć obrazy dla sztuki ciała airbrush lub prostych tatuaży.
 • Darmowe Tattoo Designs ma tatuaż sztuki, projekty, pomysły i artykuły, które pomogą Ci znaleźć odpowiedni obraz.
 • TattoosFX zawiera zdjęcia w pełnym kolorze tuż obok szablonu lub rysowanie linii. Użyj obu razem, aby pomóc przekazać swoje pomysły do ​​swojego artysty tatuażu w celu uzyskania ostatecznego obrazu w prawo
 • Tatuaż Praca jest łatwa w nawigacji i ma tysiące obrazów, które są z podziałem na kategorie, w tym tatuaże muzycznej fantazji, wzory, wzory i BioMechanic wiele więcej.
 • Wszystko Download plemienne wzory, ma zwierzęta, skrzydła, smoki i więcej wzorów gotowych do pobrania.

Wydrukuj Niektóre darmowe szablony

Tatuaże mogą być drogie, ale twój szablon nie musi być. Pobrać i wydrukować dowolny z tych bezpłatnych wzorów, zgłoś się do artysty tatuażu, i się podpisał.

Pełna rękawem Tattoo Designs

Pełna rękawem Tattoo Designs


Pełna rękaw tatuaż wzory są dla ludzi, którzy wiedzą, że chcą więcej niż tylko kotwica na przedramieniu lub motyla na kostce. Tuleja wymaga pewnej ilości planowania z góry, więcej niż tylko jednym tatuaż. Jednak pełna tuleja ma tę zaletę, że ramię w jedną, spójną dzieła sztuki. Pierwsze ramię całkowicie zadaszony to poważna inwestycja, zarówno pod względem czasu i pieniędzy. Czy jakieś badania, zanim zadzwonisz do lokalnego sklepu, aby umówić się na spotkanie.

Podstawy

Nawet jeśli jesteś weteranem tatuaż, będziesz chciał wiedzieć, niektóre z podstaw tatuaż rękaw.

Budżetowanie

Pełna rękaw tatuaż wzory nie są tanie. Możesz siedzieć w fotelu tak długo, jak 20 godzin przed ramię jest zakończone. W wysokości od $ 100 do 200 dolarów za godzinę, to łatwo jest równa koszt jakości używany samochód lub roku na publicznym uniwersytecie. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, wybrać odpowiedni wykonawcy, odpowiedni sklep i odpowiedni projekt. Prawdopodobnie będziesz musiał płacić za depozyt na całym tatuaż. Każdy sklep będzie wymagać zapłacenia stawki godzinowej z góry, zanim usiadł w fotelu.

Terminy i procedury

Możesz się tatuażem, tak długo jak można płacić i tak długo, jak można tolerować. Tatuaż rękawa są jednak często odbywa się w następujących etapach:

 1. Przedstawia: Cięższe czarne linie na zewnątrz tatuaż.
 2. Cieniowanie: Czarno-szary atrament zapewnia tekstury do tatuażu.
 3. Farbowanie: Żywe kolory tatuaż wyróżniać.

Nie koniecznie muszą czekać na poprzednich częściach leczyć przed masz prace na następnej części, ale może warto. Proces gojenia może trwać kilka tygodni, w zależności od tego, ile masz wytatuowane obszarze, jak również dziwactw organizmu. Części ramienia będzie bardziej bolesne niż inne z niektórych znalezienie nadgarstek, łokieć i "rów" (obszar naprzeciwko łokcia) szczególnie bolesne.

Style Pełna rękawem Tattoo Designs

Niektórzy twierdzą, że najlepszy projekt dla tulei jest wymyślić na własną rękę. Nie musisz być kreatywny i artystyczny uzyskać pełny tatuaż rękaw, jednak. Japoński tatuaż ma długą historię obejmującą nie tylko ramię, ale całe ciało. Amerykańscy tradycyjne tatuaże wymagają tylko wyłowić kilka wzorów na pokrycie się do rękawa. Możesz również ściśle współpracować z artystą, opisujący rodzaje rzeczy, które chciałbyś mieć na swoim ramieniu i po jej rzemiosła sztuki. Niektóre wspólne projekty pełnych tatuaże rękaw obejmują:

 • Tradycyjne tatuaże, które mogą zawierać symbole morskich, takich jak kotwice, nagie panie, gwiazdy morskich i serca z nazwą swojej ukochanej.
 • Japońskie tradycyjne wzory to, co można zobaczyć na Yakuza. Można również wybrać coś jak ryby koi, wody i krajobrazy wykonane w charakterystycznym stylu japońskim.
 • Nowe tatuaże szkoły są podobne do tradycyjnej sztuki, ale z nowoczesnym stylem. Wyobraź sobie, że artysta graffiti miał go na ramieniu.
 • Tribal tatuaże są na ogół stosowane jako rytuał przejścia w tradycyjnych kulturach. Upewnij się, że wiesz, co one oznaczają, zanim je dostać.

Konwersja półrękaw do Full-Sleeve

Możesz zrobić pół-rękawa do pełnej rękawie jeden z dwóch sposobów: Po pierwsze, można kontynuować na dowolnym tematem już rozpoczął. Po drugie, można zatuszować to, co już masz. Druga opcja nie zawsze jest dostępny, ale wielu wykwalifikowanych tattooists pracował magii z niechcianych tatuaży.

Pełne rękawem to duża inwestycja, zarówno pod względem czasu i pieniędzy. Upewnij się, że zrobiłeś z właściwego planowania, zanim usiądziesz w fotelu. Z prawej dbałością o szczegóły, można obrócić ramię w piękne dzieła sztuki.

Kokopelli Tattoo Designs

Kokopelli Tattoo Designs


Kokopelli wzory tatuaży są intrygujący sposób, aby doprowadzić do przeszłości do teraźniejszości. Dowiedz się więcej o tej popularnej postaci i jak można włączyć jeden w bardzo wyjątkowej tat własnych.

Co Kokopelli?

Można było zaobserwować postać Kokopelli przed nawet jeśli nazwa brzmi nieznane. Kokopelli rysunek glifów typu mężczyzna gra na flecie, jak jego włosy leci się dziko z tyłu głowy. On albo ubrany w prosty rodzimej sukni lub przedstawiony jako postać sztyftu.

Opis ten może sprawić, że dźwięk Kokopelli jak ikoną pop-artu, ale obraz rzeczywistości pochodzi od starożytnych petroglify znalezione podrapał się na głazy i ścianach skalnych w całej Ameryce Północnej, południowo-zachodnim regionie. Uważa glifów reprezentuje boga płodności, który Anasazi królował produkcji roślin oraz płodność u ludzi. Jak głosi legenda, Kokopelli wprowadził także zmiany pór roku z piosenek grał na flecie.

Bóg ten był również uważany za symbol nadziei, więc nic dziwnego, że jego zdjęcie zostało przeznaczone na tatuaż wzory. Jeśli ten prosty rysunek i jego opowieść o nadziei i zmiany odwołań do Ciebie, możesz rozważyć następujące pomysły na Kokopelli Tattoo Designs. Zarówno komunikat i rustykalny charakter rysunków są bardzo przekonujące.

Pomysły na Kokopelli Tattoo Designs

Od tradycyjnych po współczesne

Ogólnie, liczba Kokopelli jest często tylko sylwetka bez żadnych szczegółów leżąca. Odbarwiania postać w stałe czarnym czy innej jeden kolor będzie najczystszym reprezentacji używane do tatuażu. Jednak sztuka ciała ma być osobista, dlatego zachęcamy do dostosowania podstawowy projekt do własnych preferences.You może rozważyć:

Kokopelli Tattoo Designs

 • Dodawanie rysy twarzy, włosy lub inną odzież szczegóły
 • Zmiana na flecie do instrumentu to albo grać lub po prostu kocham, jak trąbka, klarnet, lub bębna
 • Zmiana podstawowy obraz w stylu tribal tatuaż

Bezpłatny Elementów

Kokopelli figura może wyglądać trochę samotna sama, więc można wybrać się korzystać z różnych innych petroglify, które dodadzą więcej zainteresowania do całkowitego projektu tatuażu.

Na przykład:

 • Kokopelli wygląda na wielką grę pod glif słonecznym. Twoje tatuażysta może łatwo tworzyć ten element za pomocą prostego koła do głównej części słońcu w otoczeniu szeregu mniejszych kręgów lub linii do reprezentowania promienie słoneczne. Możesz zostawić kręgi całkowicie otwarty, wypełnić je na całej drodze lub dodać punkty do swoich ośrodków. Prawdziwe piękno konstrukcji jest to, że koła nie muszą być idealnie okrągłe. W rzeczywistości, w rzeczywistości wyglądają bardziej autentyczne, jeśli nie są.
 • Możesz ozdobić projekt tatuażu jeszcze dalej, dodając rzekę. Wszystko to wymaga to trzy faliste linie poziome ułożone jedna na drugiej. Jeśli wolisz, ocean, po prostu dodaj więcej linii, aby stworzyć wrażenie większej głębi.
 • Ptaki są dosłownie trzymać dane w tym rodzimym gatunkiem projektowania. Start z jednej linii pionowej dla ciała. Dodaj nieco kątowe linię poziomą u góry na głowę, ale zrobić to trochę dłużej na tylnym końcu. Możesz dodać kilka mniejszych linii Fanning wyłączyć tył głowy dla piór. Dodać kilka linii wyrastające z dołu korpusu dla piór ogona. Zakończ dodając poziomy poprzeczkę do ciała na skrzydłach, i ułóż kilka pionowych linii na każdym końcu do lotek. Teraz masz glif ptaków.
 • Góry to kolejny prosty dodatek można dodać do swojego projektu. Są one tworzone z jednej linii, która wznosi się do szczytu, a następnie maleje. Ten element wygląda szczególnie dobrze w serii trzech górach o różnej wysokości.

Kokopelli Tattoo Designs

Staże

Jeśli planujesz mieć tylko jeden Kokopelli tuszem, masz wiele opcji do wyboru stażu do rozważenia. Projekt będzie wyglądać świetnie na ramię, z boku nogi, albo w łopatce. Możesz nawet rozważyć go na niższych powrotem tat.Multiple mniejsze dane mogą być wykorzystane do stworzenia nadgarstek, ramię lub bransoletkę kostki, jak również bardzo kreatywny rękawa.

Projekty z więcej niż jednego elementu może wyglądać lepiej jako tyłu lub piersi tatuaż, zwłaszcza jeśli chcesz utworzyć pełną scenę, aby przejść z postacią.

Przekonaj się sam

Kliknij na poniższe linki, aby zobaczyć obrazy Kokopelli.

 • Jeden obraz
 • Obraz dwóch
 • Sześć motywy z Tattoo Johnny

Tattoo Supplies

Tattoo Supplies


Studia tatuażu należy tak dobrze wyposażone jak gabinecie lekarskim, jeśli chcą odnieść sukces. Oprócz zwykłych przedmiotów, które w każdym sklepie nie potrzebują (kas i podobnych), studia tatuażu potrzebuje również kopiarki cieplnej, maszyny do tatuażu, igły tatuaż, atramentu tatuaż, wzory błyskowa, zasilacze i akcesoria oraz tatuaż krzesło tatuaż.

Kopiarka termiczny

Ważnym elementem, który musi być uwzględniony w wykazie dostaw tatuaż jest kopiarka cieplnej. Ten sprzęt pozwala tatuażysta zrobić kopię projektu, który może być następnie przeniesione na skórę osoby coraz tatuaż, upewniając się, że tattooee dostaje dokładnie to, co on chce. Jest to przydatne dla projektów typu flash lub dla ludzi, którzy mają własne wzory chcą się tatuażem.

Maszyny tatuaż

Tattoo Supplies

Maszyny do tatuażu (nazywane pistoletów tattoo) są rzeczywiste maszyny używane przez artystów tatuażu stosować tatuaż. Igielnicy maszyny tatuażu przesuwa się w górę i na dół, co oznacza skórę z atramentem, który został zastosowany do igieł na końcu pręta igłowego. Niektóre firmy sprzedają zestawy zasilające również tatuaż wraz z ich maszyn tatuażu.

Igły do ​​tatuowania

Igły do ​​tatuażu są zwykle używane w grupach, co pozwala na tworzenie artysta tatuażu linii lub odcień. Grupy mogą być okrągłe, wykorzystywane do tworzenia linii, czyli mieszkania, wykorzystywanych do cieniowania. W zależności od przepisów w danym stanie, igły tatuaż może być używany i sterylizowane lub nową. Zapytaj swojego artysty tatuażu, jeśli nie jesteś pewien, czy igły będzie nowy lub używany. Tak czy inaczej, upewnij się, że igły używane są czyste i wysterylizowane.

Farby do tatuażu

Tattoo Supplies

Ink tatuaż używany do tworzenia tatuażu na skórze. Chodzi w różnych kolorach i może być wykonana z różnych materiałów. Więcej informacji na temat tuszu tatuażu, sprawdź barwników i pigmentów.

Wzory Flash

Projekty Flash są standardowe wzory tatuaże, zakupione przez studio tatuażu, do stosowania w tatuażu. Wzory mogą mieć różne właściwości. W najlepszym, niektóre flash jest bardzo atrakcyjne, podczas gdy inne projekty Flash są uproszczone, lub, co gorsza, niezgrabnie wyciągnąć i niesmaczne.

Zasilacze do tatuażu i akcesoria

Zasilacze tatuażu i akcesoria używane są do maszyn tatuażu. Zapewniają one drogę do zasilania urządzenia tatuaż i sposób podłączenia urządzenia tatuaż do źródła zasilania.

Tatuaż Krzesło

Tattoo Supplies

Krzesła tatuaż są podobne w wyglądzie do stołów i krzeseł lekarzy dentysta. Mają one na celu pomóc utrzymać osoby uzyskiwanie tatuaż w jednej pozycji przez dłuższy okres czasu. Są one szczególnie przydatne, gdy robi niższe powrót tatuaże. Jakość tatuaż krzesło jest niezbędne w każdej firmie tatuażu, ponieważ pozwala artysta, aby w różnych miejscach, przy zachowaniu klienta wygodne. TATSoul Tatuaż Meble są liderami w dostarczaniu mebli tatuaż. Oferują one wysokiej klasy krzeseł tatuażu i zostały przedstawione w reality show The Miami Ink Learning Channel.

Inne Tattoo Supplies

Niektóre mniejsze dostawy tatuaż, że studia muszą obejmować jednorazowych maszynek do golenia (dla strefy, w których tatuaż pójdzie), jednorazowe rękawice lateksowe i kubki z atramentem i uchwyty na kubki z tuszem. Inne materiały, które nie są koniecznie związane Tattoo to ręczniki papierowe, gaza, taśmy i antyseptyczne aerozolu lub balsam.

Umiejscowienie Materiały dla Tatuaże

Więc gdzie można znaleźć wszystkie te materiały? Aby uzyskać kopiarki cieplnej, maszyny do tatuażu, igły tatuaż, tatuaż, wzory atramentu lampy błyskowej i zasilacze tatuażu i akcesoriów, istnieje liczba hurtowników i detalistów, które mają strony internetowe, w tym:

 • TATSoul Tatuaż Meble
 • Dostawa na cały świat Tatuaż
 • Unimax Supply Company

Możesz zajrzeć na stronach aukcyjnych, takich jak eBay, ale należy zachować ostrożność. Nie wiesz, co dostajesz, jeśli nie kupujesz od renomowanego sprzedawcy. Zazwyczaj jakości firmy dostaw tatuaż nie będzie reklamować w serwisie eBay. Wreszcie, można sprawdzić papier do sprzedaży i aukcji. Mogą nie uzyskując kilka mniejszych, materiały eksploatacyjne tatuażu, ale są dobrym źródłem dla dużych przedmiotów, takich jak kopiarki i krzesła tatuaż.

Przyjaźń Tattoo Designs

Przyjaźń Tattoo Designs


Znajomi zostawić ślady w naszych sercach, więc dlaczego nie zostawić trochę na skórę z wzorów tatuaży przyjaźń.

Upamiętnienie przyjaźni

Jest takie stare powiedzenie, że ludzie przychodzą do życia na dzień, bez powodu lub sezonu. Czy przyjaźń wytrzyma próbę czasu, każdy z nich zmienia Cię w jakiś zasadniczy sposób. Być może jesteś w lewo z innej perspektywy na życie, a może wiesz już, głębszy charakter przyjaźni i jak powiedzieć fałszywy przyjaciel z prawdziwą. W każdym razie może być, jeśli chcesz, aby zaznaczyć moment w twoim życiu, przyjaźń tatuaż wzory mogą pomóc zrobić.

Pomysły na Przyjaźń Tattoo Designs

Przyjaźń w Ogólne

Być może już na tyle szczęście, aby cieszyć się wiele silnych przyjaźni w życiu. Jeśli tak, być może wolisz płacić ogólne hołd pojęcia przyjaźni bez konkretnego o poszczególnych przyjaźni. Oto kilka pomysłów można budować.

 • Pasujące tatuaże są subtelny sposób dla Ciebie i Twoich znajomych, aby świętować swoje relacje. To nie ma znaczenia, który projekt wybrać, jak długo, jak to ma znaczenie dla wszystkich uczestników. Pobierz pasujące motyle lub identyczne bransoletki geometryczne. Nie ma ograniczenia co do wspólnych projektów może wybrać.
 • Blokujące ręce są wielkim symbolem przyjaźni. Możesz użyć tylko dwóch rąk do jednej relacji lub korzystać z wielu rąk blokujących oznaczać grupę przyjaciół. Jest to kolejny świetny pomysł na pasujące tatuaże wspólne dla grupy przyjaciół.
 • Żółte róże stoją przyjaźń w języku kwiatów. Pojedynczy długo wynikała żółta róża podkreślone słowo "przyjaźń" lub prostym zdaniu sugerując może to zrobić bardzo elegancki tatuaż, który przemawia do wartości tych relacji.
 • Celtyckie węzły są wieczne, ponieważ nie mają początku ani końca. Ten projekt można dokonać zdecydowanego oświadczenia o wartości platońskich relacji, zwłaszcza gdy dwa lub więcej znajomych dostać pasujące wzory.

Przyjaźń Tattoo Designs

 • Claddaghs również świętować pojęcia miłości, lojalności i przyjaźni.
 • Przyjaźń Kanji: japońskie symbole Kanji wprowadzić pewne niesamowite tatuaże. Chociaż nie jest to podstawowy symbol, który oznacza przyjaźń, możesz wybrać jedną z kilku skryptów, aby lepiej dopasować do Twojego stylu. Standardowy skrypt blok kanji jest piękna, ale ma nieco męskości. W przeciwieństwie do tego, kursywa skrypt jest zdecydowanie bardziej kobieca. Istnieje również skrypt pół kursywa, która uderza piękny równowagi pomiędzy tymi dwoma skrajnościami.

Szczegółowe Przyjaźnie

Upamiętnienie konkretnych przyjaźnie mogą być nieco ryzykowne w tym zmieniającym się świecie, ale jeśli spojrzeć na pewien związek jako lekcję życiową, można jeszcze cenisz swój atramentu nawet jeśli ta osoba nie jest już w swoim życiu.

 • Best Friends Forever nie jest tylko sloganem dla nastoletnich dziewcząt. Jeśli nadal jesteś blisko kogoś już znany od wielu lat, być może nadszedł czas, aby uczcić ten związek z trwałego sztuki ciała.
 • Bransoletki przyjaźni są zazwyczaj wykonane z haftu sznurkiem, ale kto powiedział, że nie może mieć jeden podpisał jako nadgarstka lub kostki tatuaż? Jak zawsze, bransoletki przyjaźni mają być udostępniane, więc zachęcamy do najbliższego przyjaciela, aby towarzyszyć Ci do sklepu tatuażu i dostać pasujące tatuaże. To może być wspaniałym doświadczeniem klejenie.
 • Dwie połowy całości jest inna koncepcja, która może wiązać przyjaciół w udostępnionym sztuki ciała. Na przykład, mój ty i twój najlepszy przyjaciel rozważyć każdy sobie połowę symbolu Yin jako oświadczenie o tym, jak wasze osobowości wzajemnie uzupełniają. Inne powiązane projekty mogą obejmować zamek i klucz, dwie połówki złamanej pliku cookie lub nawet słoik masła orzechowego i czekolady. Wystarczy umieścić swoje głowami i wykorzystać swoją wyobraźnię.

Przyjaźń Tattoo Designs

 • Hołd dla zaginionego przyjaciela może pomóc wyrazić swoje wspomnienia kogoś wyjątkowego, kto odszedł. Nie ma dobrych lub złych sposób do tworzenia tego typu konstrukcji. Wybierz symbol, który reprezentuje, jak czułeś się o związku lub użyć ulubionego zdjęcie, aby pomóc artysta stworzyć portret przyjaciela. Dodaj imię znajomego i zawierać datę śmierci, jeśli zdecydujesz się. Liczy się to, że projekt ma osobiste znaczenie dla Ciebie.

Prezent z Tattoo

Oczywiście, tatuaż wzory przyjaźń może być jeszcze bardziej abstrakcyjne. Jeśli masz znajomego, który wyraził pragnienie, aby zrobić sobie tatuaż, ale wciąż zwlekać, może zaoferować iść z nim do salonu i zapłacić za tatuaż jako prezent. Jedno jest pewne, dwaj z was nigdy nie zapomni tego specjalnego, wspólnego doświadczenia, za każdym razem spojrzeć na tego dzieła sztuki ciała.

Celtic Drzewo życia Tattoo

Celtic Drzewo życia Tattoo


Celtic Drzewo życia symbolizuje widoki tatuaż tej starożytnej kultury w dziedziny duchowości i połączenie między niebem a ziemią.

Znaczenie Drzewa Życia

Aby Celtów, drzewa nie były tylko rośliny, były wysoko istoty duchowe, które połączone mostkiem pomiędzy światami. Drzewo życia sama była uważana do podtrzymywania życia. Jej korzenie były ustawione w piekle, jego oddziały wyciągnął wysoko w niebie, a jego pień istniała w ziemskim. Druidzi uważali, że drzewo było połączenie między światami i że bogowie używali go do komunikacji z poniższych ludzi.

Jest to również zauważyć, że choć Celtowie wierzyli w drzewie życia, nie było aż do około 800 rne, że symbol został utworzony.

Zaprojektuj Celtic Drzewo Życia Tattoo

Nie ważne jak fantazyjne Celtic tatuaże drzewo się, że mają trzy podstawowe elementy wspólne. Po pierwsze, każdy projekt musi silne korzenie, które symbolicznie dotrzeć w głąb ziemi. Po drugie, obrazy potrzebuje silnej bagażnik. Po trzecie, wiele oddziałów osiągnąć ku niebu. Są to główne elementy projektu, ale można być tak kreatywny, jak chcesz się ze szczegółami.

Knot pracy

Węzły są głównym składnikiem celtyckie wzory, i drzewo życia nie jest wyjątkiem. W wielu tatuaży gałęzie i korzenie oplatają się wokół siebie w celu utworzenia zamkniętego pierścienia węzłów Wzorów całą dzieła sztuki. W innych konstrukcjach, korzenie i gałęzie tworzą odrębne pakiety węzłów połączonych jedynie skręconą bagażniku. Praca węzeł drzewa jest klasycznym przedstawieniem tego projektu.

Stworzenia

Celtowie uznał, że było siedem form życia, a jeden lub wszystkie mogą być włączone gdzieś w drzewie, aby stworzyć bardzo żywy design.

Należą do nich:

 • Ludzie
 • Rośliny
 • Ptaki
 • Ryba
 • Gadzina
 • Owady
 • Wszystkie inne zwierzęta

Tak, jak można te zdjęcia uatrakcyjnienia tat projekt? Wyobraź sobie sękaty pień, że przy bliższym, ujawnia uschłą twarz mężczyzny lub kobiety. Liście drzewa może także ptaki na skrzydle. Jak o wijących się węży wśród korzeni drzewa? Jak można sobie wyobrazić, że nie brakuje kombinacji można użyć, aby Twoje drzewo tatuaż życia różni się od innych, jaką kiedykolwiek widziałem.

Kolor

Podczas pracy z projektowania tatuażu praca węzeł, to często najlepiej trzymać się z jednego koloru w bieli i czerni, dzięki czemu nie tracą istotę samych węzłów. Jednak może warto rozważyć będzie drogi fantazji i skorzystać z tęczy kolorów w projekcie. To wygląda szczególnie dobrze, jeśli zdecydujesz naprawdę chcesz włączyć stworzeń i innych ulepszeń do podstawowego drzewa.

Rozmiar

Ponieważ ten tatuaż dosłownie woła o szczegóły, to zwykle nakręca jest większy kawałek niż średnia tatuaż. To sprawia, że ​​dobrym kandydatem do pleców lub klatki piersiowej mural, dzięki czemu można korzystać z większej płótnie. Mimo to, możliwe jest utworzenie prostszą, a zatem mniejszą konstrukcję, która mieści się na górnym ramieniu lub kostki.

Get Inspired

Celtic Drzewo życia Tattoo

Następujące strony internetowe mają kilka drzewa wzorów życia można kontemplować zdobyć inspirację dla własnego tatuażu. Zamiast kopiować jednego razu, spróbuj postawić własny spin na nim lub dać Tattoo Artist swobodę modyfikacji konstrukcji dla Ciebie. W ten sposób można szanować pracę oryginalnego artysty, i nie będzie skończyć z dokładnie tym samym tatuażem jako kogoś innego. Twój projekt powinien zawsze mieć osobiste znaczenie dla Ciebie.

 • Wordpress.com
 • PhotoBucket.com
 • KelticDesigns.com


Drzewo życia może wszystkie projekty mają pewne podstawowe elementy wspólne, ale można użyć indywidualne poczucie stylu, aby zrobić własny tatuaż specjalnego.

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs


Różnorodność wzorów tatuażu Pit Bull odzwierciedla wiele sposobów ludzie odbierają tę rasę psa. Ludzie, którzy kochają Pit Bulls są jednymi z najbardziej zapalonych miłośników psów i entuzjastyczne. Adoracja rasy jest postrzegana często w pięknej grafiki i ruchomych komentarzami znaleźć w tatuażami pit bull. Te psy są często źle rozumiane przez odbiorców i postrzegane jako agresywne i niebezpieczne. Niektóre wzory tatuaży, które zawierają Pit Bulls odzwierciedlają to uczucie. Te psy są postrzegane również jako symbol niezłomnej mocy, odwagi i lojalności. Często są one przedstawiane w wzorów tatuaż w taki sam sposób, jak lwy, wilki i tygrysy są wykorzystywane jako wyraz siły i piękna.

Różnorodność Pit Bull Tattoo Designs

Wiele Pit Bull tatuaż wzory są piękne z komentarzami do rasy lub ukochanego zwierzaka. Miłośnicy Pit Bull są przesyłania zdjęć swojego ciała sztuki w całym Internecie.

Strony internetowe, które posiadają tatuaże pit bull i sztuki to:

 • Tatuaż Johnny.com - Ten słynny flash tatuaż sztuki dostawca online jest bardzo popularny i oferuje wiele wzorów jakości Portret Pits, które sprawiają, fantastyczne tatuaże.
 • Ciecz skóry - Oto kolejny źródłem błysku tatuażu gościnnie tej rasy.
 • BodyMod.org - Tutaj znajdziesz rzeczywiste tatuaż zdjęcie zamieszczone przez członka.

Moc Pit Bull

Pit Bull tatuaże, które odzwierciedlają czystą wolę i siłę fizyczną tych majestatycznych psów są bardzo popularne. Te projekty często przedstawiają ostrą psa i czasami towarzyszy innych potężnych symboli, takich jak ognia.

Symbole Nienawiści

Niestety, tatuaż wzory Pit Bull są czasami używane przez członków różnych grup symbolizuje gniew i zastraszania. W filmie American History X, aktor Ed Norton gra neonazistowskich Derek Vineyard. W całym filmie jest to, co wydaje się być tatuaż Pit Bull na każdej łopatce. Mimo, że te psy są z natury agresywne wobec innych psów, nie tylko przyczynia się do wyobrażeń o naturalnej dyspozycji tej rasy, gdy Pits przedstawiani są jako symbole przemocy i negatywnych.

Pit Bull Art Gallery

Być może jeden z tych projektów staną się bazą do własnego hołd Pit Bull.


Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Pit Bull Tattoo Designs

Tatuaże Wzory dla drzewa

Tatuaże Wzory dla drzewa


Wzory tatuaży dla drzewa można znaleźć w wielu kulturach na całym świecie. Czy chcesz przyjąć charakter, uosabiają cechy danego drzewa lub znaleźć unikalny obraz na drzewie tatuażu życia, istnieje wiele wzorów do wyboru.

Rodzaje Drzewo Tatuaże

Tatuaże drzewa nie muszą spełniać jeden zestaw wytycznych. W rzeczywistości, tego typu tatuaż ma aż tak wiele wzorów, ile jest odmian drzew do wyboru. Decydując się na to, co drzewa wzorce warto rozważyć, trochę czasu, aby pomyśleć o zdjęcia, które chcesz przedstawić.

Drzewo Życia

Tatuaże Wzory dla drzewa

Uważa się, że most między niebem a ziemią, istnieje wiele kultur na całym świecie, które obierają drzewo projektu życia. Okrągły lub owalny kształt, drzewo życia tatuaż można umieścić na dolnej części pleców do uziemienia lub na ramieniu, barku lub ocielić bardziej widocznym miejscu. Wybierz dowolny styl drzewa ogarnąć ten projekt i kultury za nim.

Stark Branże

Wzory tatuaży dla drzewa nie mają urzeczywistniać całe drzewo; czasem oddział działa lepiej. Utwórz prześladuje projekt tatuażu z surowych czarnych i białych oddziałów bez liści lub kwiatów na skórę. Ten wysoce stylizowany wzór tatuażu może być wykorzystywane do tworzenia sztuki, obraz, lub dodać atmosferę do innego tatuażu.

Branże Kwitnienie

Rozważ używanie niektórych oddziałów kwitnienia rozciągające w ramionach i górnej części pleców bardziej delikatny tatuaż. Kwiaty wiśni, kwiaty jabłoni lub jakiekolwiek małe Kwitnące drzewa gałąź może stworzyć kobiecy design z dużym zainteresowaniem.

Pełna Drzewo

Tatuaże Wzory dla drzewa

Jeśli szukasz kawałek pleców, który wykorzystuje pojedynczy projekt, pełne drzewo rozciągający się od podstawy kręgosłupa do łopatek pasuje do tej roli. Rozciągnąć gałęzie drzewa w całej ramionach iw dół szczyty ramion; wzór drzewa ruszy, jak to zrobić, tworząc życie jak obrazek.

Gdzie szukać wzorców dla Tatuaże Drzewo

Bez względu na to, jaki rodzaj drzewa tatuaż Ci zaplanować, upewnijcie się, że większość z samego wzorca. Gałęzie drzewa może być rzadkie lub pełne, gładkie, pokryte liśćmi lub kwitnienia i mogą posiadać inne obrazy wewnątrz pnia lub gałęzi, jak również. Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać najbardziej niepowtarzalnych zdjęć i osobistych wyglądające drzewo na tatuaż.

Natura

Tatuaże Wzory dla drzewa

Czy mieszkasz w lub w pobliżu lasu i mają szczególne poczucie kierunku gatunku drzewa? Jeśli tak, to weź aparat i rozpocząć fotografowanie kilka drzew. Zrób zdjęcia pojedynczych drzew, nakładających się na siebie oddziałów, zbliżeń tułowia; wszystko co ma unikalny i inny wzór. Zabierz swoje ulubione zdjęcia do salonu tatuażu i porozmawiać z artystą o tworzeniu tatuaż drzewo wzór z obrazów. Wynik będzie niepowtarzalny wizerunek to osobista.

Mitologia

Spójrz w mitologii każdej kulturze, a znajdziesz drzew. Duchy drzew, drzewa życia, drzewa i domy Najważniejsze obrazów można znaleźć w kulturach na całym świecie. Od taoistycznej opowieści o drzewie, które wytwarza brzoskwinia raz na tysiąc lat do światowej drzewa nordyckiej, znajdziesz historię, kulturę i symbolikę idealny do tworzenia bazy tatuaż.

Inne składniki Tattoo

Jeśli drzewo jest tylko część projektu, a są jeszcze inne elementy do tatuażu, niech te elementy wykonać pracę dla Ciebie. Motyle na gałęzi drzewa mogą inspirować do spójrz w stronę kwiatów wiśni idealnego kobiecego projektu, podczas pełni księżyca sylwetka może wezwać do surowych gałęzi dębu; bez względu na to, co cię inspiruje, porozmawiaj ze swoim artysty tatuażu, aby uzyskać najlepszy możliwy projekt.

Odbarwiania Twoje drzewo

Większość tatuaże drzewa mają skłonność do realistycznych kolorów i szczegółów. Bez względu na to, gdzie masz swój wzór z drzewa, upewnij się, że przejść przez zabarwienie z artystą, aby uzyskać doskonały wygląd. Nie bój się, aby rozjaśnić lub przyciemnić naturalne kolory bardziej żywe projektowania i wiem, że bez względu na to, gdzie umieścić swoje drzewo wzór, jest to idealne tatuaż dla Ciebie.

Bull Art Tattoo

Bull Art Tattoo


Podobnie jak wielu totemów zwierzęcych, byk ma różne znaczenia w wielu kulturach na całym świecie, co czyni sztukę byk tatuaż popularne wśród szerokiej gamy osób.

Symbol Bull

Byk jest używany jako symbol dla wielu kulturach na całym świecie od indiańskich plemion w środkowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych do starożytnych Celtów Irlandii, a nawet Hiszpanów, że osiedlili się w Nowym Świecie. Nie ma wielu innych zwierząt wykorzystywanych jako totemu przez tak wielu kultur (a nawet kilku) z niektórych kultach podobnych wyobrażeń o zwierzęciu, jak również innych znaczeń religijnych.

Tak naprawdę nie ma specyficzny okres, kiedy sztuka byk tatuaż zaczął się popularny. Wiemy, że historia tatuażu rozpoczął setki lat temu w starożytnych cywilizacjach, więc możemy założyć, byk tatuaż sztuka zaczęła tam w takiej czy innej formie. Starożytnych kultur, które używane Tatuaże jako rytuał przejścia często używać symboli z ich przekonaniami, jak koncepcje ich sztuki. Można spokojnie założyć, że kultura, która korzysta z byka w ich kulturze i tatuaże jako część tradycji, że będą Tatuaż symbol byka na ciele.

Rodzaje Bull Tattoo Art

Jak wspomniano, byk jest symbolem wielu kultur i ludzi, obejmujących dziesięciolecia. Dla wielu z tych kultur, byk oznacza mnóstwo cech, z uporem i siły do ​​zmartwychwstania i płodności.

Znak zodiaku: Byk

Byk Byk jest używana jako znak własności, jak i praktyczność osoby. Osoby urodzone pod tym znakiem są często uważane za bardzo oddani ludzie, że są cierpliwi. Oni wydają się być bardzo ostrożnym z innymi, a także pieniądze i co robią w życiu. Osoby w Taurus również wydają się posiadać zdolność do dominacji nad innymi, czy wiesz, czy nie. Są także wierni i muszą czuć się bezpiecznie i są w zbiorze rutyny. Romantyczny, opiekuńczy i dając drogami miłości, mogą też być uparty do momentu uzyskania na swój własny sposób.


Bull Art Tattoo

Bull Art Tattoo
Byk zodiaku Chaser

Entuzjaści Bull i Melodramat play

Istnieją grupy na całym świecie, które nadal wyglądają na byka jako istota boska; siła natury. W Hiszpanii byków to sport, który jest nadal praktykowany dziś, że pierwszy rozpoczął jako święto dla koronacji króla Alfonsa VIII w 711 rne To oznacza Klasyczna walka człowieka vs. bestii, ale w tym spektaklu, człowiek ma wygrać (pomimo wypadki wciąż się pojawia). Ten sam melodramat rozgrywa się na rodeo w całych Stanach Zjednoczonych w postaci byka rope i jazda byka. W przeciwieństwie do walki byków, byk nie jest pod wpływem narkotyków, aby być wolniejsze i rogi nie są złożone w dół. Nie jest również byk zabił zadowolić tłum. Rodeo bardziej przypomina początki walki byków w jego pierwotnej formie. Inne poczuć dreszcz emocji na uczestnictwo w surowej energii zwierzęcia, uruchamiając z nich, który jest spopularyzowana przez wydarzenia w Pampelunie w Hiszpanii.

American Indian i Tex Kultura

Wszyscy słyszeliśmy historie Siedzącego Byka i sceny przedstawiające wzory Południowo czaszka byka. Indianie czcili byka jako strażnika i oznakę siły.


Bull Art Tattoo
Bull Skull

Bull Art Tattoo

Celtic Bull

Nie bardzo często myśl o zwierzęciu, gdy myśli się o tatuaże celtyckie, byk w kultury celtyckiej jest bardzo szanowany. Bull do Celtów jest symbolem kogoś z silną wolą i która jest bezkompromisowa ducha. Wiele osób, które się byka Celtic jako tatuaż, to dlatego, mimo że byk może być wojowniczy i uparty, ale są również niezmienne i stałe. Druga strona medalu jest taka, że ​​byk jest symbolem męskości i płodności.

Byk i Śmierć

Byk, pomimo swojej siły i mocy, jest również znakiem złych rzeczy przyjść. Byk ma silne związki z słońca co wyjaśnia jego połączenia silnej symboliki, ale byk jest również związany z księżyca co symbol Ziemi, nocą a nawet śmierć. W Egipcie, ciało Ozyrysa spoczywał na plecach czarnego byka. W Indiach, a także Indonezji, trumny w kształcie byka były używane do kremacji ciał książąt.


Bull Art Tattoo
Devilish Bull

Bull Art Tattoo
Cień Bull

Lista Top 10 Tattoo Designs

Lista Top 10 Tattoo Designs


Chociaż istnieją tysiące tatuaż wzory podpisał allover świata, po pierwszej dziesiątce zrobić listę najmodniejszych i najbardziej popularnych wyborów wśród kobiet i mężczyzn.

Top Ten Tattoo Designs

Czy zdecydować się na niestandardowe zaprojektowane tatuaż czy raczej grać bezpiecznie z tradycyjną sztukę, to pomaga na inspiracji przed dokonaniem jakichkolwiek trwały ślad w organizmie. Niektórzy ludzie wybierają unikalnych i oryginalnych wzorów tatuaż, a inne zyskują swoje pomysły od najbardziej popularnej wyboru. Poniższe popularne wzory tatuaży mogą być włączone do kawałka niestandardową delektować na całe życie.

Tribal Tatuaże

Tribal tatuaże konsekwentnie znaleźć się na liście dziesięciu najlepszych tatuaż wzory. Ich wyjątkowa i skomplikowane piękno, wraz z uproszczonej pracy farby i kolorystyki uczynić je idealnym wyborem dla kogoś, kto raczej zdecydować się na symbol podejmowania oświadczenie zamiast szczegółowego obrazu lub ilustracji. Tribal tatuaże pracy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, i są powszechnie noszone jako nadgarstka, kostki i zespół ramię kawałki.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Promocje w plemiennej pracy?

Nautical Stars

Nie tylko dla żeglarzy, morskie tatuaże gwiazdkowe mieć kilka znaczeń leżących u podstaw. Popularne wśród pin-up i punk miłości tłum, gwiazdy również służyć jako seksualnego oświadczeniu preferencji w społeczności gejów i lesbijek. Wiele marines zdecydować również gwiazdki morskich do reprezentowania ich wiele lat spędził na morzu.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Nautical gwiazdy są modne!

Serca Tatuaże

Serca są doskonałym wyborem dla prawdziwe romantyczne chcąc oddać hołd jego znacznego drugiej, matki, a nawet ich ukochanego zwierzaka. Podczas gdy serca są popularne wśród kobiet projektowania, mężczyźni mogą je również, gdy skała męski dane są dodawane w treści projektu.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Pokaż swoją romantyczną stronę.

Angel Wings

Angel wings pozostanie idealny wybór zarówno dla mężczyzn i kobiet, którzy znajdują komfort wiedząc, że mają anioła stróża lub bliskiej osoby patrząc na nich. Czy rozpostartymi skrzydłami cały tyłek lub zdobią biodra w małym filigranowy projektu, anioł skrzydła są piękne wybór tatuaż, który jest zarówno ponadczasowy i osobiste.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Pobierz swoje skrzydła!

Krzyż i religijna

Tak jak anioł skrzydła tatuaże, krzyża i symboli religijnych pomóc wyrazić swoją wiarę w sposób artystyczny. Cała niektórzy entuzjaści tatuaż zdecydować się na prosty krzyż projektu, inni ruszyć z nici różańce obejmujących tatuaż kostki. Jeśli rozważasz tatuaż waszej wiary, upewnij się, że zobowiązuje się do swoich przekonań, zanim się podpisał.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Tatuaże religijne są klasyczne.

Smoki

Smoki mają kilka znaczeń, co czyni je jeszcze kolejny jedną z dziesięciu najlepszych tatuaż wzory. Smoki i ich ognisty charakter wysłać wiadomość, że jesteś silną wolę i wyzywające. Smok jest symbolem chińskiego zodiaku dla wielu ludzi urodzonych w roku smoka. Dla kreatora i czarowników fanów, smoki również wyjątkową bajkę inspirowane tatuaż.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Fiery smoka sprawia, że ​​oświadczenie.

Motyle

Motyle są popularne tatuaż gal powodu. Często reprezentujący odrodzenia i transformacji, motyle są również przysmak z niekończącymi kombinacjach kolorystycznych. Tatuaże Motyl są idealne dla dolnej części pleców, bioder i kostek. Chociaż wiele osób zdecydować się na tradycyjne sztuki lampa motyl projektowania, niestandardowy element może być utworzony oznaczać jeszcze głębsze znaczenie.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Fantazyjne motyl jest przysmak!

Fairy Tatuaże

Dla gal z poczuciem fantazją, bajki inspirowane tatuaż jest kolejnym skrzydlate wyborem. Znane z figlarnym jeszcze zabawny osobistości, wróżki może mieć także ciemną stronę czyniąc je wspaniały wybór dla gotyckiego inspirowane tatuaż. Wielu ludzi wyciągnąć własne wróżki i zostały przetłumaczone na ich szkice sztuki ciała stałego. Jeśli bierzesz pod uwagę bajki tatuaż, możesz znaleźć inspirację do projektowania opartego na miesiąc urodzenia, urodzenia miesięcy kwiat lub nawet birthstone. Połączenie tych elementów może reprezentować kolor i styl wróżka, co wspaniałe i bardziej wyjątkowa wersja już popularnej sztuki projektowania.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Zabawy bajki jest wyjątkowy.

Celtyckie Tatuaże

Podobnie jak symbole religijne, Celtic tatuaże mają wystarczająco dużo zwolenników. Piękne węzły i scrollwork które tworzą celtyckie wzory tatuaży ich wspaniały wybór dla kogoś poszukującego ponadczasowy tatuaż z dużą ilością szczegółów. Claddagh miłość węzeł i wieczności symbolem są idealne projekty dla każdego, kto szuka pary tatuaż.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Celtyckie wzory są wyjątkowe i skomplikowane.

Lwy i tygrysy

Przywódcy w trudnych kot opakowanie, lew i tygrys są jednymi z najbardziej popularnych wzorów tatuaż góry dziesięciu. Tatuaże Cat wyrażają królewskiej, odwagi i siły wewnętrznej, co czyni z nich nadaje się dla prawie każdego, kto chce wyrazić dziką stronę. Popularne pomysły na miejsca dla lwów i tygrysów obejmują ramiona, plecy i łydki. Czy zdecydować się na kolorowe tygrysa lub proste z czarnym i białym kawałku, lwy i tygrysy pewno pozostaną ponadczasowe wybór.

Lista Top 10 Tattoo Designs
Regal kot jest zawsze ponadczasowa.

Dodać mu Pozdrawiam

Czy można wybrać swój tatuaż inspirację z tej pierwszej dziesiątce listy lub zdecydować się na niestandardowe zaprojektowane kawałek, można zrobić tatuaż nawet bardziej znaczące, wyrażając swoją niepowtarzalną indywidualność w ciele tatuaż. Rozważ dodanie nazwy, daty lub nawet sprawozdań pamiątkowe zrobić tatuaż wyjątkowa. Jeśli zdecydujesz się na sztuki flash tatuaż, zapytać artystę zmienić kilka elementów projektu, aby uczynić go bardziej szczegółowe i niepowtarzalny. Tatuaże służyć jako stałe przypomnienia naszych przekonań i co ważne w naszym życiu. Znajdź swoją inspirację i unikalny sposób, aby ją wyrazić, i jesteś zobowiązany do znalezienia tatuaż, który jest idealny dla Ciebie, nawet jeśli nie ma listy najmodniejszych wzorów.

Projektu Tattoo hibiskusa

Projektu Tattoo hibiskusa


Obraz kwiat hibiskusa jest znane i stosowane na całym świecie, a projekt tatuażu hibiskusa to piękny sposób na włączenie tego obrazu i jego symbolikę w swoim życiu.

Symbol kwiat hibiskusa

Tatuaże kwiatowe wszystkich kształtach, rozmiarach, kolorach i gatunki są bardzo popularne wśród kobiet tatuaż wzory. Kwiat hibiskusa sama ma znaczenie w wielu kulturach na całym świecie, z których wszystkie mogą być przetłumaczone na tatuaż wzory do noszenia przez kobiety na całym świecie.

Dostępność

W Tahiti, czerwony hibiskus jest schowany za uchem Tahitian kobiet, aby pokazać swoją gotowość i dostępność dla małżeństwa. Weź ten symbol krok dalej, aby mieć to znaczyć gotowość i dostępności do obsługi co życie przynosi drogę z czerwonym wzorem hibiskus tatuażu.

Żywienie

Niemal wszystkie części kwiatu hibiskusa są jadalne i są stosowane w herbat leczniczych, a nawet desery browarów na całym świecie. Niech obraz kwiat hibiskusa karmić swoją duszę jako część kwiatów tatuaż.

Okazja

"Korzystając z okazji" to motto kwiatem hibiskusa. Kwitnie w bardzo krótkim okresie czasu, co oznacza, że ​​użytkownik musi uderzyć żelazo póki gorące i chwytać dzień. Pochwal się swoją gotowość wykorzystać każdą okazję, że jest na swój sposób z tatuażem hibiskusa.

Odmiany Hibiscus Tattoo Designs

Wiele gatunków kwiat hibiskusa istnieje, co oznacza, obraz hibiskusa może mieć wiele odmian, jak również. Wypróbuj którykolwiek z tych pomysłów, które pomogą znaleźć odpowiedni dla siebie tatuaż hibiskusa.

Pojedyncze Blooming Hibiskus

Hibiskus jest stosunkowo duży kwiat, który otwiera swoje płatki szeroki. Połóż pojedynczy kwiat z lub bez liści w dowolnym miejscu na ciele, jak otwór.

Bukiet kwiatów

Obejmują w każdym kwiatów hibiskusa tatuaż, który składa się z wielu kwiatów. Hibiskus widać na winorośli, tkactwo drogę przez innego projektu, lub jako część kwiatowy ogród z wielu kwiatów reprezentowanego, każdy z własnym rozumieniu.

Tribal Tattoo hibiskusa

Dlaczego nie skorzystać z Tahitian czyli o krok dalej, w tym czerwony kwiat hibiskusa obraz w plemiennych tatuaż? Centrum rozkwit na plemiennych tatuaż na ramieniu lub w ręku, jako zespół, aby wyświetlić swoją dostępność do tego, co jest na swój sposób.

W połączeniu z innym obrazem

Gdy obraz jest piękny hibiskusa na własną rękę, to dlaczego nie połączyć go z innym obrazem? Hibiskusa działa dobrze z wizerunkiem kolibra, fruwające o kwiat, lub z wdziękiem motyla lądowania na szczycie.

Wspinaczka winorośli z kwiatów

Jeśli jeden kwiat jest zbyt proste obrazu, spróbuj układania kwiatów hibiskusa kilka zdjęć się winorośl. Kwiaty mogą być takie same lub różne kolory i winorośli może być umieszczony na ramieniu, na środku z tyłu, lub łydki przez piękny efekt. Trzymaj kwiat obrazy blisko siebie, aby w pełni obrazu. Alternatywnie, dwa hibiskusa kwiaty mogą być umieszczone po obu stronach winorośli rozciągający się poziomo na plecach.

Umieszczenie Tattoo hibiskusa

Tatuaże Hibiskus można nosić w dowolnym miejscu na ciele, ale niektóre obszary mogą pokazać obraz do lepszego efektu niż pozostałe, w tym:

 • Za nieco poniżej ucha
 • Blooming z łopatką
 • Pnącego się na ramieniu
 • Podróżowanie długość podudzia
 • Rozprzestrzenia się w dolnej części pleców
 • Zdobiące wierzch stopy
 • Na wewnętrznej stronie nadgarstka

Konstrukcja hibiskus tatuaż zmysłowy, kolorowe i pełne znaczenia. Ozdabianie ciała z tego obrazu jest z pewnością przyniesie okazję do przejęcia władzy z hibiskusa do swojego życia i do rąk.

500 Tattoo Designs

500 Tattoo Designs


Książka Henryka Fergusona 500 Tattoo Designs ma rysunki Tat wzorów oraz informacji na temat tatuaży.

O autorze

Henry Ferguson jest były redaktor magazynu Body Art, brytyjski dziennik tatuażu, trwającej od 1991 roku do 1996 roku BMEzine, szerokiej tatuażu i ciała modyfikacji strony, mówi, że "Body Art jest uważany przez wielu za jeden z najwyższej jakości ciała sztuki i modyfikacji czasopisma kiedykolwiek. " Z współautor Lynn Proctor, Ferguson napisał też sztukę Tattoo, szanowanym kompendium zdjęciami tatuażu, informacji historycznych i tradycji kulturowej. Jeden z recenzentów Amazon.com nazwie Sztuka tatuażu "wszystko, co musisz wiedzieć o tatuaże od początku do końca."

500 Tattoo Designs, jedną książkę

Zgodnie z klapką książki, 500 Tattoo Designs ma być to "inspirację i prowadzić" do wyboru projekt tatuażu. Książka podzielona jest na osiem części:

 • Ptaki
 • Owady
 • Sea Life
 • Zwierzęta
 • Mityczne Istoty
 • Kwiatów i liści
 • Kultury
 • Symbolika

O wzory

500 Tattoo Designs

Opiera się na pracy, która pojawiła się w magazynie Body Art i sztuce tatuażu, można się spodziewać, oryginalne i skomplikowanych wzorów, lub przynajmniej klasyczne sztuki tatuażu. W rzeczywistości, wzory są proste rysunków. Niektóre z nich są kolorowe, niektóre czarne i białe. Jeden z recenzentów w Internecie w porównaniu do dziecka kolorowanka. Kilka recenzenci czuł, że jakość sztuki był niższy niż to, czego można oczekiwać od dobrego artysty tatuażu.

Z drugiej strony, istnieje mnóstwo różnych zwierząt, ptaków, symboli i innych obrazów. Książka może być przydatna jako punkt wyjścia do projektowania tatuażu, jako źródło inspiracji dla kogoś, kto nie był pewien, co to za tatuaż wybrać. Począwszy od 500 Tattoo Designs, można wybrać zwierzę lub wzoru tatuażu, a następnie starać się bardziej oryginalny design.

Począwszy Artists

Książka może być również przydatne dla początkujących artystów tatuażu. Niektóre projekty są stosunkowo skomplikowane, ale inne są proste kontury, które mogą być wypełnione kolorem. Począwszy Artysta może docenić te łatwo powielane wzory.

Jednakże, ponieważ wiele z tych projektów nie mają klasyczne linie Sailor Jerry ery tatuaże, zawiły piękno japońskich projektantów, lub stylem New Skool, artysta początek może chcesz korzystać z książki jako wytyczne, ale stworzyć jego / jej własne sztuka.

Dodatkowe informacje i zasoby

500 Tattoo Designs ma krótkie wprowadzenie z opisem, czego się spodziewać w sklepie tatuaż. Jest tam krótki odcinek na zdrowie i bezpieczeństwo, informacji o tym, jak wiele bólu oczekiwać (plus "indeks bólu" rankingu różnych części ciała), a komentarz na wyborze tatuażu i lokalizację mądrze. Pkt na kolor jest krótkie, ale nie ostrożność, że działa lepiej kolorów w niektórych tatuaży niż inne.

Inne zastosowania

Chociaż nie wszyscy entuzjaści tatuaż będzie znaleźć to, co chcą, w tym podręczniku, inni artyści przywłaszczył książkę za swoją pracę. Projekty mogą być używane jako szablony i elementy grafiki. Jeden artysta wykorzystuje je jako wytyczne dla mozaiki.

Fergusona Medyczny Korespondencja

500 Tattoo Designs

Ferguson jest uznawany znawca sztuki ciała. On nawet opublikowane w British Medical Journal. On odnosi się do osobistego doświadczenia jako człowieka z wieloma kolczykami wymagających opieki medycznej. Pielęgniarki boją się go, myśląc, że jego pojawienie się oznacza, musi mieć AIDS. On przechodzi do szczegółów obecnych praktyk przebijających i wyjaśnić kilka mitów. Na przykład, Ferguson mówi, że nie jest prawdą, że książę Albert nosił pierścień, aby mógł związać swoje genitalia w dół, by nie zrobić brzydki wybrzuszenie w jego spodniach.

Najwyraźniej większość nazw teraz używać do piercingu zostały wynalezione w 1970 roku przez biżuterii i przebijającymi ekspres. Ale niektórzy przenikliwe tradycje daleko wstecz w czasie. Ferguson wspomina odniesienia do sutek piercing w pismach z epoki Victoria, jak również długą tradycję w wielu kulturach piercing uszu, nosa i ust. Ferguson nie wspominając tatuaże w tym artykule, ale podobne informacje na temat atramentu można znaleźć w sztuce tatuażu.

Spider Web Tattoo Designs

Spider Web Tattoo Designs


Kilka tatuaże mają bardziej skomplikowane znaczenie niż pajęczyna tatuaż wzory. Czy jesteś uwagę na zawiłości sieci lub jej domniemanej walki pajęczyna tatuaż ma wiele znaczeń.

Kontrowersyjny Znaczenie pajęczyna Tatuaże

Spider Web Tattoo Designs

Choć czasy się zmieniły, a wraz z nimi pierwotne znaczenie tego projektu pajęczyna nie zmieniło, nadal posiada obrazu wiele kontrowersji i intrygi dla wielu.

Korzenie tatuaż pajęczyna są dwojakie, sięga ponad 70 lat w kulturze popularnej; Więzienie i Aryan przynależności.

Pajeczyn więzieniu

Pierwsze projekt tatuaż pająka w więzieniu był inked jeden sposób, że więźniowie, którzy byli w przez lata może oznaczać ich status. Każdego roku więzień został uwięziony, obraz pajęczyna wzrosła o jednej nici. Często internetowej został umieszczony na łokciu lub na ramieniu, promieniując się z jedną z tych naturalnych, okrągłych punktów.

Pajeczyn i Gangi

Członkowie zysków ulicznych oraz osoby z aryjskiej przynależności stosowany również Spider Web design w tatuażami. W takich przypadkach, każdy pierścień sieci wyznaczony zabójstwa, przestępstwa lub innego znaku przejścia w gangu lub internecie.

Spider Web Tatuaż Znaczenie Dzisiaj

Spider Web Tattoo Designs

Podobnie jak wszystkie tatuaże dzisiaj, obraz nie musi oznaczać niczego, co można wnieść do niego. Czy lubisz symetrię sieci, albo ma większe znaczenie dla Ciebie, nie ma potrzeby, aby dołączyć przeszłe rekordy do obrazu. Istnieje jednak kilka innych znaczeń, które zostały wyhodowane na całym obrazie w ostatnich latach.

Walka

Mucha uwięziony w pajęczynie jest częstym symbolem walki o coś, co ma władzę nad tobą. Ci, zmaga się z uzależnieniem od alkoholu lub będą często dostać pajęczyna tatuaż symbolu ich walkę.

Spider Web Tattoo Designs

Web of Fate

Obraz pajęczyna jest również popularna wśród rowerzystów, którzy czują, że symbolizuje złapani w sieci życia losu. Aby walczyć z ręki do czynienia można mieć głębszy sens.

Uwięziony

Poczucie uwięzienia lub poczucie bycia gdzieś, nie czujesz to idealne miejsce dla Ciebie może być symbolizowana przez tatuaż pajęczyna.

Granatowy i Sailor Tatuaż

Pajęczyna tatuaż na łokciu może również oznaczać marynarza oparty na stronie łodzi. On czekał na domu tak długo, że pajęczyna rozwinęła się z tego miejsca. To znaczenie nadal przenikają kultury dzisiaj, z łokcia jest jednym z najczęściej używanych miejsc do wyświetlania pajęczyna.

Kultura popularna

W ostatnich latach, takich jak muzycy Van Winkle i Roberta Lars Frederiksen obserwowano sportu pajęczyna tatuaży bez powodu innego niż cieszyli wygląd. Ten rodzaj kultury popularnej użytku zabrał niektóre z dawnych znaczeń, otwierając projekt dla większej liczby osób.

Spider Web Tattoo Designs i stazu

Spider Web Tattoo Designs

Podczas okrągły pajęczyna promieniujący z kolistego obszaru ciała, takie jak ramię i łokieć może być długo używany obraz, istnieją inne sposoby wyświetlania pajęczyna na organizm, w tym

 • W internetowej rozciągnięty w poprzek ramienia, nogi lub z powrotem coś wplątać w środku
 • Po drugiej stronie karku z zwisające pająka między łopatkami
 • Jak pokryte rosy internetowej rozciągnięty pomiędzy dwoma kwiatami
 • Częścią większej halloween tatuaż
 • Złapany pomiędzy stopami lub pazurów nietoperza; ewentualnie wykorzystane jako baner
 • Pokrycie inny obraz jako sposób pokazania wiek lub niewykorzystania

Spider Web tatuaż wzory są osobiste sposób wyrazić walki lub wewnętrzny niepokój. Zastanów się na jego wykorzystanie i rozmieszczenie przed noszenia, aby zapewnić jego znaczenie jest właśnie dla Ciebie.

Darmowe Katalogi Tattoo

Darmowe Katalogi Tattoo


Przeglądając bezpłatne katalogi tatuaż ma sens dla zbierania inspiracji, niezależnie, czy jest to na pierwszy kawałek tatuażu, lub w jednym z wielu. Poniższe katalogi daje wiele możliwości projektowych i mogą po prostu inspiracją wymyślić coś unikalnego.

Przeglądaj Tatuaż Wzory online za darmo

Można robić zakupy na następny projekt tatuażu w Internecie, przeglądając kilka darmowych katalogów tatuaż.

Chopper Tatuaż

Chopper Tatuaż jest cenionym źródło informacji dla sztuki tatuażu i specjalizują się w nagradzanych tatuaż wzory. Jeśli zostały poszukiwania wysokich i niskich dla doskonałego wzornictwa i po prostu nie mieli szczęścia następnie Chopper Tatuaż może być miejscem, aby znaleźć jeden. Minusem jest to, że wszystkie przywileje pochodzą z subskrypcji miejscu symboliczną opłatą.

 • Koszt to 19,95 dolarów z pieniędzy 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc jeśli szukasz jednym kawałku zapłacisz, znaleźć i anulować w okresie gwarancji
 • Ponad 3800 wzory tatuaży, w tym lampy i niestandardowych elementów
 • Galeria zdjęć jest bardzo łatwe w nawigacji z kilku kategoriach do wyboru
 • Tattoo wzory nagradzanego
 • Sklep Tatuaż Wyszukiwarka
 • Łatwe do pobrania i wydrukowania wzorów
 • Nieograniczona tekstowy tatuaż, który jest w pełni konfigurowalny
 • Członkostwo obejmuje również:
  • Muzyka MP3
  • Subskrypcja Magazine Ink
  • Tysiące zdjęć błyskowych
  • Galeria sztuki tatuażu
  • Zdjęcia
  • Pomysły tatuaż

Pomimo abonamentu, Chopper Tatuaż jest jednym z najczęściej używanych i najbardziej uznanych tatuażu katalogów w Internecie. Dostajesz dużo za tak niewiele, a większość rzeczywistych kosztów jest dla prenumerata czasopism i pobierania przepustowości.

Tattoo Me Now

Dużo więcej niż tylko strony Katalog tatuaż; [Htt: //www.tattoomenow.com Tattoo Me Now] oferuje szereg funkcji, które sprawia, że ​​używanie ich warte. Twój wymarzony tatuaż może być odpoczynek w tych murach cyfrowych.

 • Tattoo Me Now ma ponad 3500 wzorów, które są umieszczone w kilku kategoriach. Istnieje również funkcja wyszukiwania, która umożliwia wyszukiwanie za pomocą słów kluczowych. Można tu znaleźć wiele stylów w tym motyli, kwiatów i plemiennych, a nawet niektórych ulubionych jak tatuaże w stylu japońskim
 • Jest to forum dyskusyjne, które pozwala mówić tatuaży, a nawet może uzyskać informacje zwrotne od tatuażysty
 • Studio tatuażu finder, że wymienia studia na całym świecie
 • Filmy, które oferuje takie pliki na tatuaże i programów telewizyjnych, galeria zdjęć dla członków i artystów tatuażu e-książek oraz plików audio Wszystko o tatuażach

Tattoo Me Now to one stop shop dla wszystkich Twoich potrzeb projektowych sztuki tatuażu, a następnie niektórych.

Tatuaż My Brain

To jest miejsce, gdzie możesz zaszaleć na tatuaże, ponieważ oferują wiele unikalnych wzorów, które nie znajdują się w innych miejscach. Możesz przeglądać pracę przed podpisaniem umowy za symboliczną opłatą. Tatuaż Mój mózg oferuje gigantyczną kolekcję niesamowitych sztuki tatuażu.

 • Istnieje ponad 6000 wzory tatuaży, które można łatwo pobrać i wydrukować
 • Przeglądaj w każdej chwili wystarczy spojrzeć na sztuki zdumiewającą lub znalezienie nowego utworu, aby dodać do własnej kolekcji
 • Jest tylko jeden raz opłata członkowska
 • Mnóstwo poszukiwanych wzorów błyskowych, jak również unikalny, jedyny w swoim rodzaju sztuki
 • Tatuaż Mój mózg rozkłada swoje dzieło w kilku kategoriach, w tym:
  • Motyle
  • American Indian
  • Cudzoziemcy
  • Sztuka chińska
  • Gry
  • Smoki
  • Kaprys
  • Klauny
  • Broń
  • Yin Yang
  • i wiele więcej

Oferują one 100% gwarancję zwrotu pieniędzy na dwa miesiące, a także bezpłatne e-książki.

Tatuaż Johnny

Wiele salonów tatuażu Tattoo Johnny na częste pełnych arkuszy lampy błyskowej, ale osoby mogą wyszukiwać je za darmo, aby stwierdzić, że prawo projektowania, że ​​mogą drukować za opłatą.

 • Tysiące wysokiej jakości tatuaży, które obejmuje zarówno część swoich potrzeb tattooist
 • Szukaj według słów kluczowych lub artysty
 • Mają sekcję "Sztuka Gwiazda" z listą ich najbardziej wysoko w rankingu artystów
 • Bezpłatny przewodnik zaczyna swój pierwszy tatuaż
 • Idealny tatuaż tatuaż tymczasowych arkusze dostępne, dzięki czemu można pobrać i wydrukować swój projekt i spróbować go, zanim w ogóle będzie w pobliżu igły

Tatuaż Johnny jest głównie tylko migać pracę, ale ma tysiące do wyboru.

Wybór odpowiedniego Tatuaż Takes Time

Nie spiesz się, aby zdobyć pierwszy projekt tatuażu, który przemawia do ciebie, bo możesz żałować, działając pod wpływem impulsu. Pomyśl o ogólnym stylu tatuaż, który lubisz, a następnie spróbuj poszukać pomysłów w tym gatunku. Nawet jeśli uważasz, że znalazł idealną tat, myśleć o sposobów, aby projekt własny. Tatuaże są jak płatki śniegu; nie dwa projekty powinny być dokładnie takie same.

USMC Tattoo Designs

USMC Tattoo Designs


USMC tatuaż wzory mogą pomóc pokazać swoją dumę w korpusie. Pobierz pomysłów na atrament tutaj.

Marines i Tatuaże

Tatuowanie jest długą tradycją w Marine Corps, ale jak Bob Dylan powiedziałbym, czasy są zmienia. Korpus jest rozprawienia się z sztuki ciała w próbie powstrzymania jego rozpędzonym popularności. Wygląd jest poważnym powodem do dumy z Korpusu, a nadmierne tatuowanie jest traktowane jako niepożądane według standardów, które zostały ostatnio przyjęte.

W skrócie:

 • Brak tatuaże rękaw na ramionach lub nogach będzie dozwolone.
 • Brak głowy lub szyi tatuaże będą dozwolone.
 • Wszystkie Marines, że obecnie mają tatuaże będą zdjęcia udokumentowane w przyszłości. Oznacza to poprzednia sztuka ciała jest nabyte w, ale nowy atrament musi spełniać wytyczne Corps być zatwierdzony.
 • Tatuaże w ogóle są zniechęceni.

Co to sprowadza się do tego, że jeśli jesteś obecnie w Korpusie, lepiej sprawdzić swoje pomysły tatuaż z twoim CO, jeśli chcesz uniknąć kłopotów. W razie potrzeby możesz trzymać się na szerszą sztuki ciała, aż twój czas w Korpusie dobiega końca.

Pomysły na USMC Tattoo Designs

Z USMC wskazówkach, sprawdź te pomysły na USMC tatuaż wzory.

USMC Tattoo Designs

Semper Fidelis

Semper Fidelis, lub po prostu wersja skrócona "Semper Fi", był okrzyk wojenny Marines "na wieki. Termin faktycznie oznacza "zawsze wierny", i mówi bezpośrednio do głębokiego braterstwa Corp, jak również ich miłości do kraju. Tradycyjnie, Semper Fi jest podpisał w staroangielskim literami, ale naprawdę można sobie wybrać style liternictwa, w zależności od tego, czy wolisz wygląd tradycyjnym lub nowoczesnym.

Bulldog

Możesz być świadomy ścisłej współpracy Bulldog ma z Marine Corps, ale czy wiesz, jak relacja powstała? Daty Historia z powrotem do I wojny światowej Niemcy niechętnie przyszedł do przestrzegania niesamowite możliwości bojowe marines amerykańskich i przydomek ich "Diabeł Psy". Słysząc to, Marines postanowił podobał się pseudonimem i przedsiębiorczy rekruter zdecydował się skorzystać z obrazów to przyniósł mi do głowy jako narzędzie do zebrania większej liczby rekrutów. Pies stał diabeł, jak trudne Buldog paznokci, który wysłał niemieckiego Jamnik działa dla jego życia. Kampania rekrutacji był sukcesem, a tatuaż wzory Buldog zaczął rozmnażać przez Korpusu. Dziś można jeszcze znaleźć Marines dumnie sportowych te tatuaże.

Iwo Jima

Obraz Marines podniesienie amerykańską flagę na Iwo Jimie został uwieczniony w rzeźbie i filmu, więc nic dziwnego, że Marines używali obrazu do tatuaży, jak również. Liczba szczegółów w tym obrazie jest najkorzystniejsza na dużą skalę, a także pracować jako klatki piersiowej lub pleców tatuaże.

Death Before Dishonor

Korpus jest zbudowany na mocnym kodeksu postępowania, więc jedna z ich ulubionych motta, "Death Before Dishonor" łatwo pracował w motywem tatuażu. Wygląda świetnie na tle transparentu, być może odbędzie się w pazury orła walki. Tat tego projektu będzie dobrze wyglądać na ramieniu lub nodze.

USMC

USMC Tattoo Designs

Jeśli chcesz zachować to proste, wystarczy zdecydować się na "USMC" litery wykonane w skrypcie staroangielskiego. Jeśli chcesz zwiększyć swoje tat później, że to dość łatwe do pracy w orła i flagi wokół niego. Tylko czekać, aż to świetny pomysł przychodzi do głowy, a następnie zwrócić się do artysty tatuażu do sporządzenia projektu do zatwierdzenia.

Idź Tribal

Tribal wzory są teraz tak gorąco, że inne rodzaje tats są tłumaczone za pośrednictwem tego medium projektowania i tats USMC nie są wyjątkiem. Wyobraź sobie pełną orzeł powrotem kawałek stworzony z odważnych czarnych ukośniki plemiennych tats. To stawia współczesny skręcają na niemal każdym morskiego projektu można myśleć. Nadaj tat artyście kilka podstawowych idei, a zobaczysz co mamy na myśli.

Przekonaj się sam

Możesz zobaczyć kilka świetnych USMC tatuaż wzory na Grunt.com.

Na przykład wielkiej wojskowej plemiennych tat, odwiedź Tattoos by Design.

Dziel się pomysłami

Czy masz świetny USMC tat chcesz nam powiedzieć o? Poleć w polu komentarzy poniżej.

Aztec Tattoo Designs

Aztec Tattoo Designs


Aztec wzory tatuaży są jednymi z najbardziej kolorowych, dramatycznych obrazów, które znajdziesz w sztuce ciała. Cywilizacja ta może widzieliście to rozkwitu setki lat temu, ale żyje poprzez obrazy i bogatej historii.

O Aztec Tattoo Designs

Aztec Tattoo Designs

Raz widziałem uczciwy dobroci Aztec tatuaż, rozpoznasz styl każdym razem można zobaczyć inny. Surowe, prymitywne a jednak niesamowicie skomplikowane, te projekty wywołują prawdziwe emocje, kiedy je zobaczyć, nawet jeśli nie jesteś pewien, kto lub co patrzysz.

Aztekowie byli złożone ludzie, którzy bardzo szybko doszedł do władzy, i których społeczeństwo wydaje się zawalił jak guickly. Ich religia, bojowe i codzienne życie zostały całkowicie splecione, a ich tatuaż wzory opowiedzieć fascynującą historię.

Nieważne, czy jesteś dziedzictwa Ameryki Południowej lub po prostu kochają odważne spojrzenie z tych tats kultury, istnieje wiele zdjęć do wyboru. Spójrzmy na kilka z najbardziej znanych.

Uwielbienie Sun

Huitzilopochtil był Aztec boga słońca, a jego nazwisko dosłownie tłumaczy się "niebieskie koliber na lewo". Jego tatuaż obrazów jest zwykle przedstawiany jako człowiek z niebieską głową pełną piór kolibrów. On jest dość wojownikiem, więc zazwyczaj uzbrojeni w siekiery, noże, dzidy i innych broni. Jest to zgodne z jego instrukcjami do Azteków ludzi do więźniów użyć jako ofiary.

Tatuaże Sun są również bardzo popularne w odniesieniu do azteckie wzory. Obrazy te zatrudniają zazwyczaj prymitywną patrząc słońca z dość surowym szuka twarzy reprezentujących samego Huitzilopochtil.

Inni bogowie Azteków

Bogowie i boginie były obfite w tej kulturze. Oto kilka Aztec tatuaż wzory, które może iskra zainteresowanie.

Quetzalcóatl

Aztec Tattoo Designs

Quetzalcóatl wąż tatuaż

Quetzalcóatl jest starożytny pierzasty wąż bóg Azteków i innych kultur Ameryki Południowej. Dla wszystkich zamiarów i celów, on wygląda jak smok. Konstrukcja ta została zapożyczona z wielu rzeźb kamiennych znalezionych w całej Ameryce Południowej. Niektórzy entuzjaści wolą zachować jakość kamień-jak z projektu poprzez ich tat tuszem i cieniowane w kolorze czarnym i szarym, ale można użyć wyobraźni, aby przekształcić go w pełnej kolorystyki dla spektakularnego efektu.

Ouroborusa

Ten Aztec projekt tat jest wariacją na temat boga Quetzalcoatla. W nim, wąż zwinięty w pierścień, jedzenie własny ogon. Projekt ma symbolizować wieczność.

TLAZOLTEOTL

TLAZOLTEOTL była bogini miłości i seksualności, choć, na ciemniejszym notatki, była też luźno związana z ofiary z ludzi. Ona jest zazwyczaj przedstawiana jest jako kobieta z dużą głową, krzywiąc się, kiedy kuca rodzić. Potężny obrazy tak, ale ona była bardzo popularna bogini z Azteków.

Duchowość

Tak naprawdę nie było rozdzielenia religii od życia codziennego przez Azteków.

Koło Szaman

Szamani odegrał ważną rolę w społeczeństwie Azteków, jak religia i wojna były ściśle splecione. Koło szamana jest starożytna konstrukcja wypełniona obrazami zwierząt spirytusowych wierzyli kierować Szamana poprzez podróże i questów w innym świecie.

Statek wojenny

Aztekowie byli nieustraszeni i wojownicy, i ten aspekt ich kultury odgrywa rolę w ich symboliki.

Wojownik Arm Band

To wielobarwne tat wyposażony klasyczny Aztec wzór krok fali. Sam zespół symbolizuje siłę, odwagę i wytrwałość, wszystkie cechy wielkiego wojownika.

Aztec Tattoo Designs

Tarcze

Typowy Aztec tarcza była duża ciężka płyta z frędzlami wokół zewnętrznej krawędzi. Zapraszam do wypełnienia w organizmie płyty ze słońcem wyobraźni.

Jaguary i Orły

Najodważniejsi i najbardziej zaciekłych wojowników Aztec zaszczyceni są wykonane albo orzeł lub jaguara wojowników, więc tatuaże albo tych zwierząt zrobione w stylu Azteków geometrycznej podpis pasuje do tematu.

Zobacz Wielka Aztec Tattoo Designs

Zbierz więcej pomysłów na następujących stronach internetowych:

 • Tatuaż Johnny
 • Pinterest
 • Bullseye Tatuaże

Drzewo Życia Tattoo Ideas

Drzewo Życia Tattoo Ideas


Jeśli szukasz projektu która łączy niebo i ziemię, lub projekt, który symbolizuje cykl odrodzenia, rozważyć uzyskanie drzewo tatuaż życia. Ten katalog jest obecne w wielu światowych religijnych może być urządzone w wielu różnych sposobów, i jest doskonały ozdoby na dowolną część ciała.

Co to jest Drzewo Życia?

Drzewo życia można znaleźć w prawie wszystkich kulturach i religiach na całym świecie. Jest przedstawiona w wielu rozgałęzionego drzewa, czasami z korzeni samej wielkości i kształtu. W zależności od jego zastosowania, związku wyznaniowego lub naukowego, może to oznaczać:

 • Most między niebem a ziemią z korzeniami mocujących drzewo na ziemi, podczas gdy gałęzie rozciągają ku niebu
 • Symbol życia i odrodzenia; drzewa tracą liście każdego roku rośnie nowe każdej wiosny. W niektórych kulturach jest to postrzegane jako cykl, w którym wszystkie istoty żywe przenieść
 • Nieśmiertelność - cykle wzrostu ciągłe drzewa mogą być postrzegane jako symbol ciągłego życia
 • Płodność - ciągły rozwój liści każdej wiosny daje drzewa życia sens płodności dla niektórych
 • Połączenie między życiem a śmiercią
 • Widok naukowe połączenia pomiędzy wszelkiego życia na ziemi

Drzewo Tattoo Życie wzory

Prawie każda kultura z Chin do Indii pierwszych chrześcijan wymaga szczególnego rodzaju drzewa, drzewo życia. Wraz z tych różnych drzew pochodzą różne sposoby przedstawiających ten symbol. Bez względu na to, jakie znaczenie dołączyć do symbolu, jest tatuaż projektowania, które można odtworzyć te znaczenia dla Ciebie.

Tribal Drzewo Życia

Tribal drzewo wet życia może być tak proste lub złożone, jak chcesz to zrobić. Typowo, korzenie i gałęzie drzewa przesunąć w kierunku do siebie, tworząc okrąg wokół pnia drzewa. Koło to może być skręcone lub splecione uformowana w kształcie węzeł. Drzewo życia plemiennego tatuaż jest zwykle w kolorze czarnym i wysoce stylizowane.

Celtic Tree of Life

Wersja Celtic ma wiele znaczeń, w tym Wiccan, chrześcijańskiej i starożytnych ilustracji tekstowych. Celtic drzewo może być tatuażem w bagażniku przedstawionej w pracy węzłów lub rozgałęzienia korzeni i łącząc ze sobą, z wytworzeniem wokół samego węzła drzewa.

Połączenie Życie / płodność / Rebirth

Jednym ze sposobów, aby stworzyć tatuaż z drzewa życia oznacza połączenie żywych istot, płodność lub odrodzenia jest mieć wizerunek osoby lub osób wewnątrz pnia drzewa. Dwie osoby obejmowanie lub twarzy lub ciała jednej osoby ujęte w linii drzewa są dwa sposoby, aby pokazać to zdjęcie.

Prosty

Czy wybrać Christina drzewo życia, akacji lub chińskiej wersji ze smokiem u jego podstawy, aby tatuaż z drzewa życia prostego odtwarzając szczegóły drzewa i poprawy ich punkt ostrości. Rozszerz gołe gałęzie i korzenie równie gdy w tym szczegóły dotyczące drzew, religii czy kultury jesteś cześć.

Osobisty

Weave zdjęcia osobiste do swojego życia do gałęzi drzewa, lub do linii tułowia dla osobistego tatuaż. Ten symbol tatuaż ma tak wiele znaczeń, że jest więcej niż możliwe, aby dodać własny do niego, aby twój tatuaż zupełnie wyjątkowy i własny.

Umieszczanie Tattoo

Ponieważ drzewo tatuaż życia tworzy zazwyczaj kształt okręgu lub owalny, spróbuj odnalezienie go w dowolnym miejscu na ciele, gdzie naturalne okręgu utworzone. Ramiona, biodra, łydki lub część pleców są wszystkie obszary naturalne, aby pokazać ten wyjątkowy obraz.

Gdziekolwiek zdecydujesz się na tatuaż, trochę czasu, aby w pełni objąć wizerunek i uczynić go swoim własnym. Bez względu na to, co jego znaczenie dla innych, tatuaż powinien zawsze oznacza najbardziej do ciebie.

Dzwoneczek Tattoo Galerie

Dzwoneczek Tattoo Galerie


Szukaj Tinkerbell galerie tatuaż dla inspiracji i pomysłów, zanim pojawi się następne tatuaż.

Wszystko o Tinkerbell

Dzwoneczek Tattoo Galerie

Tinkerbell jest ładny, fikcyjna pixie od znanej i kochanej historii Piotrusia Pana. Ona jest Peter fauna bajki towarzyszem, który kropi czarodziejski pył z jej magiczną różdżką. Ma także swoją ciemną stronę, która jest zazdrosna i jest dość złośliwa. Ona na pewno ma dwie różne osobowości.

Dlaczego Tinkerbell tak popularne? Urok wróżki to ze względu na ich wygląd podobny do ludzkiego zmieszany z magicznych właściwości i kompetencji. Wróżki symbolizuje młodość i są postrzegane jako ponadczasowe i niebieskich. Tinkerbell reprezentuje dziecko w każdym z nas. Ona obejmuje szczęścia dzieciństwa i myślenie szczęśliwe myśli.

Źródła Tinkerbell Tattoo Galerie

Ze względu na fascynację wróżki, a konkretnie Tinkerbell, wiele kobiet są coraz tatuaże wróżki. Postaci z kreskówek są jednymi z najbardziej popularnych wzorów tatuaż. Obrazy wróżki są popularne tatuaże dla kobiet. Kobieta może pokazać jej wewnętrzną osobowość poprzez dumą sobie tatuaż wróżka na jej ciele. To nie ma znaczenia, czy jesteś młody czy stary, bajki tatuaż będzie przypominać o dzieciństwie i przynieść ci szczęście, jeśli spojrzeć na niego.

Szukaj następujące Tinkerbell galerie tatuaż na ulubiony obraz Tinkerbell używać jako projekt. Możesz być także w stanie znaleźć obrazki w książkach, jak również i często lokalny artysta będzie w stanie odtworzyć obraz użyć do tatuażu.

 • TattooFinder.com ma tatuaż bajki galerię z różnych wzorów i funkcji. Niektóre projekty bajki łączyć inne elementy konstrukcyjne, takie jak kwiaty, serca, brokatem, gwiazdek i innych fantastycznych motywów z obrazu.
 • Na TattooJoy.com istnieje kilka zdjęć Dzwoneczek tatuaż patrzeć oprócz innych Disney tematyczne wzorów.
 • Sprawdź Tinkerbell Fairy Kibiców Tinkerbell galerię tatuaż. Istnieje kilka zdjęć z Tinkerbell do przeglądania, że ​​są różne rozmiary i na różnych miejscach ciała.
 • Tatuaż Johnny ma kilka Tinkerbell tatuaż wzory do wyboru. Są to wszystko za darmo, gry do pobrania i mieć odpowiadającą szablon, aby wydrukować.
 • Tink Fanatic jest strona internetowa poświęcona wyłącznie wszystko Tinkerbell. Mają galerię tatuaży Tinkerbell, które są zorganizowane według lokalizacji ciała.

Należy pamiętać, że wiele galerii tatuaży są do zapoznania się, że wiele z nich wymaga opłaty wydrukować swoje zdjęcia. Wiele obrazów są również chronione prawami autorskimi. Należy pamiętać o różnych polityk w każdym miejscu.

Umieszczenie ciała Tatuaże dla Tinkerbell

Jeśli zdecydują się na konkretny obraz Tinkerbell w użyciu, następnym krokiem jest zdecydować, gdzie chcesz go umieścić na swoim ciele. Dzwoneczek i inne tatuaże bajki mogą być w dowolnym miejscu wybrać. Pamiętaj żądany rozmiar i czy to będzie działać na tej części ciała. Umieszczenie to kwestia osobistych preferencji. Wiele osób chce, aby ich tatuaż w miejscu, które nie jest widoczne, chyba że ma to być inni wybrać obszar, który jest bardzo widoczny, aby mogli pokazać swój tatuaż. Niektóre popularne obszary mają tatuaż Tinkerbell są:

 • Ramię
 • Ręka
 • Pleców
 • Kostki
 • Stopa
 • Ramię
 • Biodro

Inne wzory

Oprócz Tinkerbell, inne tatuaże bajki są również popularne. Niektórzy mogą także chcą dodatkowych elementów zawartych w ich konstrukcji. Gwiazdy, księżyce, brokat i kwiaty są wspólne elementy bajki tatuaż. Może chcesz dodać bajki lub Tinkerbell do istniejącego tatuażu? Obejmij swoje wewnętrzne dziecko i zrobić sobie tatuaż Tinkerbell przypomnieć wam szczęścia dzieciństwa i zabawy!

Jak narysować Rose Tattoo

Istnieje wiele stylów i wzorów, które można wybrać za tatuaż. Jednym z najczęstszych jest róża. Możesz umieścić swoje nazwisko na łodydze kwiat, mają go z cierni, lub po prostu zgasić delikatny akcent tego kwiatu do tatuażu. Bez względu na to, w jaki sposób ma to wyglądać, wiedząc, jak narysować różę to świetny sposób na rozpoczęcie doświadczenie tatuaż!

Poniżej znajdują się łatwe do naśladowania kroki rysunek tatuaż róży. Sztuka może wyglądać skomplikowanie, ale z tych etapów, youâ € ™ ll znaleźć prostotę sztuki:

 1. Określenia wielkości, jak chcesz, aby róża tatuaż się rysując okrąg w środku obszaru rysunku. Będzie to stanowić granicę twoją różę. Możesz zdecydować o dowolnej wielkości w zależności od tego, gdzie chcesz te tatuaże być zlokalizowany.
 2. Zwrócić klapek wzdłuż obwodu koła, jak jakiś kiddish słońca. Dodać rozmiary klapy nierówne, ale upewnij się, aby postępować zgodnie z obwodową wzór. Dodać końce kiddish słońce spotkać.
 3. Szkic wytycznych dla liści. Mogą one być sporządzone w taki sam sposób jak rysunek płatków, ale tylko do pewnych powtórzeń. Teraz będziesz mieć płaski rysunek róży.
 4. Idź na szczegóły. Rozpocznij przycinanie linii płatków róży. Powinny one być mocny w środku okręgu, podczas prześwietlania jej końców. Będą wyglądać jak rozgwiazdy.
 5. Narysuj pręcikami w środku płatków. Dla pełniejszym płatków, dodać dołek w każdym płatku.
 6. Narysuj łączące liści. Dodać liście pojawiają się spod płatków.
 7. Włóż kolor lub dodatkowe akcenty takie jak plemiennych wzorów, wstążką, nazwę lub znak. Dodawanie tribal wzór złamie miękkość i krągłość projektu różanym. Wyciągnąć do golenia na trzy części, podczas równomiernego rozprowadzania ich na obwodzie kwiatka.
 8. Wymazać z wytycznymi, które zostały wcześniej wyciągnięte i dodać trochę koloru lub cieniowania. Jednakże, jeśli wybierzesz tribal projekt, trzeba będzie zrobić to w tylko w białych i czarnych kolorach. Jeśli chcesz umieścić kolory na nim skorzystać z koła barw przy wyborze kolorów, aby umieścić na swojej róży.

I masz to, twój wspaniały Rose Tattoo! Masz to niesamowite doświadczenie henną lub niektórych tymczasowych tatuaży w salonach tatuażu z projektu róży!

Istnieją liczne wzory wykonane przez róży, ale zawsze znajdzie się sposób, aby osobiste i niepowtarzalne. Jak to, co zostało już wcześniej wspomniano, można dokonać wstążka spływające na dole róży i zawierać nazwisko lub ukochanej ONEA € ™ s imię. To nie tylko sprawi, doskonały design, ale również będzie to prosty sposób, aby przekazać swoją miłość lub zamiłowanie do kogoś. Wystarczy wyobrazić sobie, jak można czuć się widząc swoje nazwisko w someoneâ € ™ s róży tatuaż.