grsail.com

tampon na boku

Jak używać tamponów

Istnieje wiele błędnych przekonań na temat używania tamponów, i dlatego nie wszystkie kobiety są otwarte na korzystanie z nich. Niektóre wyobrażeń o tampony to, że powodują infekcje drożdży, że stosowanie tamponów będzie się jej włókna tkwi w pochwie, że tampony zawiera azbestu, że tampony mogą powodować endometriozy lub raka, i że tampony mogą zgubić się wewnątrz ciała. Ale wszystkie te są nieprawdziwe. Tampony są nawet korzystne dla tych, którzy chcą wybrać się na kąpiel w okresie ich miesiączki, a tych, którzy uczestniczą w zajęciach sportowych i tanecznych. Jeśli planujesz zacząć używać tamponów, oto kilka wskazówek, jak wykorzystać je prawidłowo. â € ¨

 1. Wybierz tampon, który odpowiada Twoim menstruacji. Podobnie jak podpaski, tampony nie są specjalnie wykonane do lekkich, stałych i ciężkich menstruacji. Tampony również są w różnych rozmiarach. Istnieją również tampony, które są absorbujący zapach. Wybierz jeden, że będziesz wygodne w użyciu. Nie należy się martwić o produktach zwanych Tampon Trodat Printy i. Są to produkty, pieczątka, a nie rodzaj tamponów, których używasz w czasie cyklu miesiączkowego. â € ¨
 2. Upewnij się, że masz czyste ręce, kiedy rozpakować nowy tampon. Przykucnąć, kolana siebie lub stać się jedną nogą opartą na podwyższonym miejscu jak toalety. Wypróbuj te dwie pozycje i zobaczyć, który jesteś wygodne w. Trzymaj aplikatora lub posiadacza kciukiem i środkowego palca. Jeśli nie pochodzi z aplikatorem, trzymaj za tampon kciukiem i palcem środkowym. Upewnij się, że trzymasz tampon lub aplikatora z otworem do was i ze sznurkiem od ciebie. Możesz również sprawdzić ulotki, w które w opakowaniach tamponów instrukcje, zazwyczaj pochodzą z zdjęć lub ilustracji, aby pokazać, jak prawidłowo włożyć tampon. Większość firm oferuje obecnie na rynku tampony z aplikatorami, jak beztroski, Kotex i Tampax. â € ¨
 3. Z drugiej strony, rozłożyć fałdy skóry otaczającej swoje otwarcie pochwy. Umieścić końcówkę aplikatora lub tampon sam na otwarcie pochwy. Ponownie, upewnij się, że masz tampon umieszczony z ciągiem od ciebie. To czasem pomaga na lustro, aby prawidłowo ustawić poręczny aplikator lub tampon w swojej pochwy. â € ¨
 4. Delikatnie wsuń lub nacisnąć aplikator w górę i do tyłu kierunku do pochwy. Możesz zatrzymać wciskając raz grzbiety aplikatora są prawie dotykając otwarcie pochwy. Upewnij się, że nadal masz dobrą przyczepność na aplikatora przez. Jeśli tampon nie pochodzi z aplikatorem, tylko delikatnie wsuń lub naciśnij sam tampon w górę i do tyłu kierunku do pochwy. Możesz zatrzymać wciskając raz czułeś czubek tamponu z szyjki macicy. To czasem pomaga przekręcić aplikator lub tampon z boku na bok, jednocześnie delikatnie przesuwając ją do pochwy. â € ¨
 5. Uzyskać dobrą przyczepność na grzbietach aplikatora, a następnie delikatnie dociśnij dolną tamponu wewnątrz aplikatora. Czy to aż slajdów tampon z aplikatorem i tampon znajduje się teraz w pochwie. â € ¨
 6. Po tampon jest umieszczony w pochwie, delikatnie wysuń aplikatora, pozostawiając tampon wewnątrz. Upewnij się, że łańcuchy tamponu są zwisające z twojej pochwy. â € ¨
 7. Aby usunąć tampon, uzyskać dobrą przyczepność na ciąg tampon i delikatnie dać mu holownik, ciągnąc tamponu całą drogę. Następnie owinąć w papier przed tampon rzucając go na śmietnik. â € ¨

TSS lub zespół wstrząsu toksycznego jest rzadką chorobą, która była związana z długotrwałego stosowania tamponów. Ta choroba może być śmiertelna, więc podczas używania tamponów, zawsze pamiętać, aby zmienić to co 4 do 8 godzin, lub częściej, w zależności od menstruacji, lub używać go na przemian z podpasek lub serwetki.

Jak zrobić Podnieś Początkujący boku deski Leg

Początkujący boku deski jest doskonałym ćwiczeniem na dźwięk mięśni i pomagają schudnąć. Ćwiczenie to nie tylko, że będziesz wyglądać lepiej, ale pomoże ci poczuć się lepiej, też. Należy stosować się do kilku podstawowych wytycznych w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów. Po podstawowym boku deski nogi podbicie staje się zbyt łatwe, kopać go wycięcie, dodając kilka "kopnięcia trzepotania".

O stronie deski Leg Raise

Przed faktycznie Omawiając boku deski nogi podnieść, że ważne jest, aby zrozumieć, co mięśni grupy są pracował. To ćwiczenie pomaga wzmocnić mięśnie bioder, pleców, pośladków oraz mięśnie skośne. Wzmocnienie tych mięśni nie tylko przyczynić się do tonu i określenie tych obszarów, ale także pomaga dać stabilność rdzenia, co jest ważne dla zapobiegania bólu pleców, utrzymania dobrej postawy i promowanie ogólnie dobry stan zdrowia.

Dostać się do stanowiska

Zacznij od r ręcznik lub matę do jogi na płaskiej powierzchni. Pobierz na podłogę i toczyć się na prawej stronie. Oprzyj prawy łokieć mocno na matę lub ręcznik, z przedramienia spoczywa na ziemi. Upewnij się, że prawe kolano jest również spoczywa na ziemi, z podudzia biegnące pod kątem prostym, z dala od ciała. Wreszcie, rozszerzyć swoją lewą nogę na ziemi. Powinieneś teraz być całkowicie spoczywa na prawej stronie, w prostej linii od lewej stopy aż do głowy z lewej nogi, prawe kolano i prawy łokieć sadzone mocno na ziemi.

Wykonaj Side Plank Leg Raise

Weź kilka głębokich oddechów i zamknij oczy, czy to sprawia, że ​​czują się bardziej komfortowo. Podczas wydechu, powoli unieś lewą nogę z ziemi, dopóki nie jest na tej samej wysokości co biodra. Trzymaj nogę tutaj, licząc do dziesięciu. Ostrożnie zmniejszyć ramię z powrotem na ziemię. Powtórz ten proces dwa razy, uwzględniając przerwę między każdym powtórzeniem. Po wykonaniu trzech zestawów dziesięciu odstępach, toczą się na lewym boku i wykonywać ćwiczenia z przeciwnej nogi.

Zintensyfikować ćwiczenia

Istnieje wiele sposobów, aby to ćwiczenie trudniejsze. Najprostszym sposobem jest dodanie ruchów nóg zamiast przeprowadzania prostych nóg podwyżkę. Ustaw organizm jest taki sam sposób, jak opisano powyżej. Podnieś nogę tak, że jest na wysokości bioder. Tym razem, zamiast po prostu trzymając nogę tutaj licząc do dziesięciu sekund zrobić "kopa drgania," obniżenie nogi prawie do ziemi, a następnie unosząc ją z powrotem do wysokości bioder ponownie. Zrób to dla około trzydziestu sekund lub do momentu swoich trudów nóg. Rzuć na swojej drugiej stronie, i wykonaj to samo ćwiczenie z przeciwnej nogi.

Czy Boku Superfood naprawdę działa

Czy Boku Superfood naprawdę działa


Boku Superfood jest cały suplement diety, który twierdzi, że oferuje wiele korzyści dla zdrowia, ale nie Boku Superfood naprawdę działa? Podobnie jak wiele firm uzupełnienie, firma wytwarzająca Boku pożywienie twierdzi, że ma więcej korzyści dla zdrowia niż inne suplementy. Czy to prawda?

O Boku pożywienie

Boku Superfood jest cały suplement diety opracowany przez licencjonowanego neuropatę. Zawiera mieszankę owoców, warzyw, grzybów, ziół, probiotyków i enzymów. Żywność w Boku pożywienie zostały odwodnione i przekształcony w proszku. Proszek można przechowywać w temperaturze pokojowej przez czas nieokreślony.

Jeden czerpak proszku wynosi około 9,5 g wagowe i można je mieszać z płynem, takim jak woda lub sok i mogą być stosowane w wielu zwojami. Firma twierdzi, produkt ten ma neutralny smak i świetnie smakuje po zmieszaniu z wodą lub innymi płynami.

Boku Superfood Nutritional profilu

Jedna porcja Boku pożywienie dostarcza 35 kalorii. Oferuje on bardzo małą ilość witaminy A i co najmniej 19 procent zalecanego dziennego spożycia (RDA) dla witaminy C, D i E. oferuje ponad 100 procent RDA dla witaminy K. Boku Superfood zapewnia znikome ilości najbardziej witamin z grupy B. Jednak, to daje 42 procent RDA dla ryboflawiny i 171 procent witaminy B12 RDA. Oferuje on około 15 procent RDA dla selenu i magnezu oraz minerałów ponad 50 procent RDA dla molibden, jod i cynk. Zapewnia ona także co najmniej 20 procent RDA dla wielu innych minerałów. Ten produkt jest wegański, bezglutenowy i sojowy darmo.

Zalety

Jak w przypadku każdego suplementu, Boku Superfood ma kilka zalet:

 1. Uzupełni każdą dietę o dodatkowe witaminy i minerały
 2. Łatwe do mieszania z Twoim ulubionym napojem
 3. Ma długi okres przydatności
 4. W przeciwieństwie do wielu suplementów, jest wolny od alergenów spożywczych
 5. Nie zawiera żadnych sztucznych składników

Wady

Istnieją również pewne wady zakup tego produktu, jak również.

 1. Ten dodatek jest drogie
 2. Zazwyczaj nie jest konieczne, aby wziąć to lub inne dodatki, jeśli spożywania zdrowej odżywczo zrównoważonej diety
 3. Nie suplement zajmie miejsce spożywania dobrze zbilansowanej diety

Czy Boku Superfood naprawdę działa?

Boku Superfood zapewnia całej żywności zachowane przez odwodnienie. Żywienie dostarczana przez ten produkt pochodzi bezpośrednio z całych produktów spożywczych, które nie zostały zmienione chemicznie. Teoretycznie, zużywa ten produkt będzie oferować podobne wartości odżywcze jak jedzenie żywności w nim zawarte.

Odpowiadając na pytanie, "czy Boku Superfood naprawdę działa," ważne jest, aby wziąć pod uwagę to, czego oczekują od tego produktu. To na pewno może pomóc zwiększyć spożycie witamin i składników mineralnych, tak jak wielu innych suplementów. Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne stwierdza, "najlepsza strategia żywienia oparte na promowaniu optymalnego zdrowia i zmniejszenie ryzyko wystąpienia przewlekłej choroby jest to szeroki wybór produktów spożywczych w codziennej diecie." Tak więc, jeśli jesteś po prostu szukasz suplementu do zwiększenia zdrowego stylu życia, Boku Superfood może być korzystny dodatek do codziennej rutyny.

Jednakże, jeśli nie są regularne spożywanie zdrowej diety, która zawiera dużo owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych, nie suplement uzupełnienia składników odżywczych brakuje na. Jeśli jesteś chory lub cierpiących z powodu przewlekłych problemów zdrowotnych, produkt ten nie przywróci zdrowie sam. Ważne jest, aby pracować z licencjonowanego lekarza opieki zdrowotnej, jeśli masz jakiekolwiek warunki zdrowotne, które należy rozwiązać.

Jak korzystać tampon

Korzystanie tampon wydaje się niewygodne i nieprzyjemne dla wielu dziewcząt, jak zbliżają się w okres dojrzewania. Jeśli masz szczęście mama i starsza siostra stosować tampony i może pokazać lin bez zbytniego wstydu. Jeżeli uczysz się na własną rękę, wykonaj poniższe instrukcje dotyczące korzystania tampon.

 1. Wybierz rodzaj tamponu. Kiedy w sklepie można zauważyć różne rodzaje tamponów. Wybory różnią się w dwóch głównych kategoriach - aplikator i chłonność. Gdy zaczynasz chcesz iść z różnych aplikatora, jak to jest łatwiejsze w użyciu. Dla chłonności trzeba ocenić na podstawie własnego przepływu. Możesz spróbować uruchomić z pakietem odmiany, aż znajdziesz to, co działa dla Ciebie.
 2. Utrzymania higieny. Zawsze, gdy za pomocą tamponów należy koniecznie umyć ręce mydłem i ciepłą wodą przed użyciem aplikatora. Zapobiegnie to bakterie, które mogą powodować infekcje pochwy z wejściem. Umyj ręce bezpośrednio potem, jak również.
 3. Wybierz wygodny, ale dostępnym miejscu. Przy pierwszym uruchomieniu na niektóre dziewczyny łatwiej stanąć z nogami rozchylonych lub z jedną nogą na sedes. Gdy masz praktyki będzie można włożyć aplikator siedząc. Wypróbuj różne rzeczy, aż znajdziesz miejsce, które jest proste i wygodne.
 4. Przygotuj tampon. W zależności od rodzaju zakupiony może trzeba rozpakować tampon lub rozszerzyć aplikator do użytku. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, jeśli nie jesteś pewien.
 5. Chwyć i umieść tampon. Weź tampon między palcami palcami na grzbietach, gdzie rury aplikator spełniają. Tampon powinien być skierowany w stronę ciała. Łańcuch powinien być skierowany z dala od ciebie. Umieścić przy wejściu do pochwy.
 6. Włóż tampon, lekko naciskając aplikator do pochwy. Przeć aż palce spotkać pochwy. Śledź kąt ciała. Jest to najbardziej niewygodne część za pomocą tamponu, a może trzeba przesunąć pozycję, dopóki nie jest wygodne.
 7. Przesunąć wewnętrzny koniec aplikatora w kierunku zewnętrznego końca, trzymając zewnętrzny koniec ruchu. To popycha tampon wewnątrz pochwy. Upewnij się, że pchnąć ją do końca, aż do zakończenia aplikatora.
 8. Wyjmij aplikator. Zjechać go tamponu i na zewnątrz ciała, uważając przy tym łańcuch wisi na zewnątrz pochwy.

Nie masz go. Wystarczy, że te spodenki kroków i można użyć tampon. Pamiętaj, to staje się łatwiejsze i szybsze w praktyce.

Wymagane narzędzia:

 • Mydła i ciepłej wody
 • Tampon z aplikatorem

Toalety publiczne: Handicap Toalety Porady

Przechowywać Pokrywy Trash Lekki W Handicap toalety

Wybierz pojemników na śmieci z pokrywami, które nie wymagają więcej niż 5 funtów siły, aby otworzyć, zwłaszcza dla handicapu łazienek, które muszą spełniać wymagania toalety ADA. Aby ludzie na wózkach inwalidzkich, aby dotrzeć do pojemnika na śmieci zarówno z przodu iz boku fotela, otwarcie pojemnika na śmieci powinny być 15-48 cali (380-1220 mm) nad podłogą. Ponadto, przy rozważaniu barier łazienka projekt, umieścić pojemników na śmieci, które wystają ponad 4 cm od ściany w narożnikach i wnękach, tak by nie kolidowały z mobilnością na wózku.

Nie Put Mydło poza zasięgiem wózkach

Prawidłowo umieszczony dozownik mydła jest niezbędnym akcesorium łazienka HCP. Aby pomieścić osób na wózkach inwalidzkich, zainstalować dozownik mydła na ścianie tak, że przyciski do dozowania mydła ma większy niż 44 cali (1120 mm) o podłogę. Należy także pamiętać, że dozowniki mydła w handicapem łazienki może być obsługiwany jedną ręką, i że nie wymagają one więcej niż kilka kilogramów życie lub nadmiernego skręcenia nadgarstka, aby uzyskać dostęp do mydła.

Wiele automatyczne Suszarki: Alternatywny Heights

Jeśli projekt upośledzenie łazienka pozwala na dwóch lub więcej automatycznych suszarek, umieść jeden więc przycisk start (jeśli nie bezdotykowa modelu) jest 38-40 cali (965-1220 mm) nad podłogą i miejsce na 41-48 cali inni (1040 -1220 mm) w strukturze przemiennym wyższej i niższej z pokoju, aby pomieścić leworęczny i praworęczny podejścia wózkach.

Gdy szalet HCP ma tylko jedną automatyczną suszarkę należy umożliwić 30x48 cali (760x1220 mm) z wyraźnym powierzchni tak, aby pomieścić zarówno prawo- jak i leworęcznych podejścia wózkach.

Zainstaluj automatyczne Suszarki To Włącz Łatwo

Automatyczna suszarka może być bardziej przydatny jako urządzenia upośledzenie łazience niż dozownik na ręczniki papierowe. Modele bezdotykowa, czujnik ruchu, można kupić od kilku producentów, takich jak amerykański włosów, Sani-Flow i Excel. Jeśli suszarki przyciskowe są instalowane w handicapem łazienki, nie mogą one wymagać więcej niż 5 funtów siły naciskać, i powinny być obsługiwane jedną ręką. Przycisk start na HCP suszarka dostępne strony powinny być 38-40 cali (760x1220 mm) nad podłogą, zgodnie z wymogami toalet ADA.

Wystarczająco dużo Toczenie miejscem na wózek inwalidzki

Jedną z zasad upośledzenie projektowania łazienek obejmuje pozwalając wystarczająco dużo miejsca na wózek, aby zawrócić. Minimalna przestrzeń zwrotnym dla wózka wynosi około 60 cm średnicy (1525 mm) dla przeciętnego wózku.
Przy określaniu wymiarów utrudnień łazienka, mieć pewność, że każda jednostka ścienne, takie jak suszarnia strony, dozownik tamponu lub dozownika ręcznika papierowego, który rozciąga się bardziej niż 4 cm od ściany być umieszczona pomiędzy lub w sąsiedztwie innych urządzeń, takich jak wystające lub pochłaniacze umieszczone w narożnikach i wnękach. Strategia ta konstrukcja utrzymuje jednostki z narzucali na wózku inwalidzkim na kolei przestrzeni i zmniejsza ryzyko, że ludzie niedowidzący będą wpadają nich.

Papier toaletowy Rolls Trump Dozowniki Handicap toalety

Rolki papieru toaletowego są najlepszym wyborem dla toalet publicznych, ponieważ umożliwiają łatwy dostęp do papieru toaletowego przez wszystkich użytkowników obiektów. Składany style tkanki dozownika papieru toaletowego, nie jest skuteczny jako urządzenia upośledzenie łazienkowych, ponieważ wymaga palec zaciśnięcie, które mogą być trudne do upośledzonej osoby. Zainstalować dozowniki papieru toaletowego więc oś dozowniku co najmniej 19 cali (915 mm) nad podłogą tak, przednia krawędź dozownika nie jest większa niż 36 cali (485 mm) od tylnej ścianki toalety barier.

Papierowe ręczniki: wiedzieć odpowiedniej wysokości

Podajnik ręczników papierowych jest ważnym Oprawa upośledzenie łazienka, sam lub jako dodatek do automatycznej suszarce. Aby spełnić kryteria określone przez Ustawy o Niepełnosprawnych, zainstaluj Zasobniki do papierowych ręczników 15-48 cali (380-1,220 mm) nad podłogą. Wysokość ta pozwala ludziom na wózkach inwalidzkich, aby uzyskać dostęp do ręczników, sięgając do przodu lub z boku.

Mieć prysznic? Siadaj

Niektóre publiczne toalety zapewniają prysznic, prysznic i siedzeń są potrzebne łazienki utrudnień będą obejmować prysznice. Handicap łazienka sklepy dostaw do siedzenia składane prysznic. Podaj składane w kształcie litery L prysznic miejsc dla kabiny prysznicowe, które są 36x36 cali (915mm) w celu spełnienia wymagań ADA toalet. Mocowanie fotelika prysznic na ścianie prysznica przeciwnym pokręteł do regulacji temperatury na wysokości 17-19 cali (430-485 mm) nad podłogą. Upewnij się, że siedzenie pozwala wystarczająco dużo miejsca na prysznicem kurtyna w przedniej części kabiny prysznica. Unikać skąpe mandatów; Siedzenie prysznic i urządzenie montażowe powinny być w stanie obsługiwać 250 funtów.

Nie zapomnij o Feminine Hygience

Kobiety docenią ten barier łazienka akcesoria: tampon / sanitarny dozownik serwetka. Zainstaluj urządzenie na wysokości zbliżonej do ręczników papierowych lub suszarki jednostki, około 40 cali (1220 mm) nad podłogą. Upewnij się, że pokrętło na dozowniku można obracać o luźnym uścisku i nie potrzebuje więcej niż 5 funtów życie. I nie zapomnij o tampon / serwetki pola zbycie na WC HCP. Bez skrzynek unieszkodliwiania, toalety publiczne mogą użytkownicy przepłukać swoje kobiece produkty higieniczne, które mogą prowadzić do nieprzyjemnych drewniaki toaletowych.

Pomiaru szerokości drzwi do wózków inwalidzkich

Planując utrudnień wymiary łazienki, należy wziąć pod uwagę ogólne wytyczne dla osób niepełnosprawnych, aby spełniać Amerykanów Niepełnosprawnych Act (ADA) wymagań toalet. Na przykład wytyczne ADA stwierdzić, czy drzwi powinny być co najmniej 32 cm, korzystnie od 36 cali (915 mm) zgodnie z wózka inwalidzkiego.

Również klamki na straganach utrudnień w publicznych toaletach nie powinna być większa niż 48 cali (1220 mm) nad podłogą.

Jeśli publicznej toalety nie może być przystosowana do osób niepełnosprawnych, zainstalować oznakowanie na lub w pobliżu drzwi do kierowania ludzi do najbliższego dostępnego osób niepełnosprawnych toalety publicznej.

Multi-Wick Świece

Multi-Wick Świece
Cienki stylu multi-knot.

Wielu wick świece są gorący trend do aromaterapii, dekoracji wnętrz i produkcją świec. Te duże świece z eleganckich knoty są idealne do dekoracji samodzielnie lub jako część bardziej rozbudowanego Centrum. Jednakże, istnieje kilka sztuczek fachu świeca trzeba wiedzieć, kiedy doskonaląc swoje techniki do produkcji tych pięknych świec.

Rodzaje Multi-Wick Świece

Większość wielu świec wick formowane są albo jako filary czy zniczy. Ponieważ wiele knoty potrzebujesz więcej miejsca w wosku właściwie palić świece są zazwyczaj większe i cięższe niż odmiany pojedynczej knot. Jednakże unikalne wzory można użyć mniej wosku tworząc świecę o dużej powierzchni, ale mniejszą głębokość niż normalnie.

Korzystanie z więcej niż jednego knota jest tylko jeden sposób, aby świeca wyjątkowa. Inne opcje stylu dla wielu filarach knot i słoików obejmują:

 • Wybierając jeden lub więcej zapachy osadzić w świecy
 • Przy użyciu różnych kolorów wosku warstwową efekt
 • Korzystanie kawałki, suszone kwiaty, brokat, cekiny lub inne ozdoby do dekoracji świec
 • Decydując się na nietypowych kształtach dziennika lub krzywych standardowych form, a nie

Najczęstszym liczba knotów w projektowaniu wielu knota jest trzy, ale nie bój się eksperymentować. Pięcio- i siedem-wick świece są również popularne. Pień fachu może nawet używać symetryczne kształty, takie jak gwiazdy lub pięciokątów tworzyć formy multi-wick, które zwiększają zarówno świeca i ogólny kształt.

Porady dla Making Świece

Przed przystąpieniem do projektowania wielu knota, ważne jest, że Rzemieślnicy opanować proces tworzenia standardowego pojedynczego słupka knota lub słoik świecę. Po zapoznaniu się z tymi technikami, można przejść do korzystania z więcej niż jednego knota.

Poniższe wskazówki są zaprojektowane tak, aby proces gładsza:

 • Wielu wick świec potrzebny większy koronę. Baseny z roztopionym woskiem wynikające ze spalania knot nie powinien być w stanie przecinać lub struktura świecy może zapaść. Wybór formy i kształty z dużej powierzchni korony dla wielu knotów.
 • Każdy tampon musi być równo oddalona od innych knoty i boki świecy promowania nawet poparzenia.
 • Umieszczając knoty, zabezpieczyć je szczelnie, aby zapobiec zaginaniu lub skręcanie, które mogą powodować zakłócenia na świecę, jak płonie. Wszystkie knoty powinny być równoległe.
 • Ponieważ większość wielokrotnego wick świece są duże, wymagają dłuższego okresu czasu do ostygnięcia i której mogą być stosowane lub nieformowanej.
 • Jeżeli umieszczenie wielu knoty w słoju, nie umieszczaj knoty zbyt blisko szyby. Wicks spalił blisko szyby może spowodować jej pęknięcie.
 • Rozważ używanie odmierzone form wielo-wick lub wielo-wick narzędzia tłokiem do pozycji knoty.
 • Wlać wosk ostrożnie i równomiernie, aby powstrzymać się od przypadkowego odłączenia knoty. Jeśli jest to możliwe, wlać wosk z więcej niż jednej strony formy, aby utrzymać żadnego przemieszczenia równomiernie.
 • Wszystkie knoty powinno być nawet na koronie świecy. Nie należy używać formy piramidy z knotami rozmieszczonych wzdłuż boku lub innych asymetrycznych kształtach.

Najlepiej jest zacząć od prostych pomysłów, gdy rzemiosła świece z wielu knotów. Kiedy już do perfekcji technikę, można rozważyć bardziej skomplikowane projekty.

Pomysły projektu

Wyróżnienie i piękno wielu knot świece mogą być łatwo przenoszone do różnych wspaniałych projektów, takich jak:

 • Centerpieces w różnych kształtach, z lub bez upiększeń
 • Świece awaryjne z wielu knotów wydzielają więcej światła niż pojedyncze świece
 • Korzystanie z wielu knoty do świec podkreślają niezwykłe kształty, takie jak gwiazd lub innych figur geometrycznych
 • Unikalne, wieńce adwentowe menory, świece lub inne sezonowe

Świeca Ostrzeżenia

Jak w przypadku każdej świecy, multi-wick świece muszą być odpowiednio zadbane bezpiecznie i prawidłowo nagrać. Należy zawsze korzystać z powierzchni odpornych na ciepło do spalania świecy. Nie wolno palić filar wielu knota lub słoik dłużej niż trzy godziny w czasie, ponieważ baseny wosk może zaczynają się łączyć i spowodować zagrożenie pożarowe. Wszystkie knoty powinno być spalone taką samą ilość czasu, zazwyczaj jednocześnie, aby uniknąć naruszania równowagi candle.Multi-wick świec dodać piękno i elegancję do każdego domu i uczyć się ich może być satysfakcjonujące i trudne doświadczenie.

Top 7 Wskazówki na wzmocnienie mięśni pleców Wsparcia

Nic dziwnego, że ludzie o silnych mięśni tułowia i dobrze klimatyzowanej nogi i mięśni stawu biodrowego są mniej narażone na ból pleców i urazy niż ludzi o słabych lub źle uwarunkowanych mięśni. Na szczęście, twoje mięśnie będą silniejsze, jeśli się regularne ćwiczenia, że ​​wyzwania mięśnie zrobić nieco więcej niż zwykle. Jeśli nie są już robi ćwiczenia wzmacniające, zacząć od ćwiczeń opisanych tutaj, że można rozważyć przyjęcie, które koncentrują się na mięśnie kręgosłupa wsparcia tych ugnij kolana, a stopy płasko na podłodze. Znajdź pozycję neutralną przez spłaszczenie dolną część pleców do podłogi, a następnie unosząc brzuch i plecy.

1. Deadbug

Połóż się płasko na plecach, ku górze i znalezienie połowy punktu pomiędzy. Połóż palce po bokach na kościstej obszarze miednicy tuż poniżej pasa. Teraz napinaj mięśnie brzucha tak, jakby miały się dostać uderzył. Podnieś jedną nogą kilka cali nad ziemią przy zachowaniu żołądek mocno i utrzymując plecy w pozycji neutralnej. Następnie umieścić swoje stopy w dół i podnieś drugą nogę. Trzymaj ręce na miednicy, aby upewnić się, że są przechylenie miednicy, jak podnieść nogi. Przemian nogi do 20 powtórzeń przy zachowaniu miednicy stabilny. Jak to staje się łatwiejsze, można zwiększyć poziom trudności, unosząc ramiona oraz nogi z podłogi.

2. Bridging

Połóż się płasko na plecach, ugnij kolana, a stopy płasko na podłodze. Znajdź pozycję neutralną, jak pokazano powyżej. Po czym, unieś biodra z ziemi, zachowując neutralną pozycję w dolnej części pleców i utrzymanie kręgosłupa prosto i masy ciała na górnej części pleców. Życie twoje biodra w górę, aż zaczniesz trudno utrzymać pozycję neutralną. Trzymaj ręce przy boku, dłonie na podłodze, aby zapewnić stabilność więc twoje biodra nie przechylać się na boki. Dolna na podłogę i podnieś 20 razy. W celu zwiększenia trudności tego zadania, to alternatywny rękę i wyciągów nóg podczas mostkowania. Można ewentualnie dodać wagi do mankietów do kostek.

3. Częściowe przysiadów

Połóż się płasko na plecach, ugnij kolana, a stopy płasko na podłodze. Znajdź pozycję neutralną, postępując zgodnie z powyższą technikę. Można zwinąć ręcznik i umieścić je na część pleców, które pomogą Ci utrzymać pozycję neutralną. Wyciągnij ręce i połóż dłonie na rękach na górnej części ud. Zwijają się tułów aż palce dotykać górnej części kolana. Sprawował tę funkcję przez chwilę, a potem ta z powrotem w dół. Przechowywać w dolnej części pleców na podłodze przez cały czas, górnej części pleców ruchów. Teraz według tej samej procedury, rozciągając ramiona prosto do lewego kolana, a następnie obie ręce w kierunku prawego kolana. Powtórz 10 razy w każdym kierunku.

4. Zastępca ręka i noga Windy

Połóż się na brzuchu i znaleźć pozycję neutralną. Możesz umieścić złożony ręcznik w żołądku, aby pomóc utrzymać wyrównanie. Napinaj mięśnie brzucha i unieś lewą rękę prosto i prawą nogę kilka centymetrów nad podłogą. Upewnij się, że powrót nie łuk. Podnieś ręce i nogi tak wysoko, jak tylko możesz, zachowując pozycję neutralną. Powtórz z przeciwnej ręki i nogi. Wykonaj 20 powtórzeń.

5. czworonóg ręka i noga Windy

Dostać się na rękach i kolanach. Garbić się w stronę sufitu. Niech zwisać w dół tak, że spadki na podłogę, a potem wrócić się w połowie drogi. To jest twoja pozycja neutralna. Napinaj mięśnie brzucha. Podnieś lewą rękę i prostą prawą nogę, utrzymując kręgosłup w pozycji neutralnej. Utrzymaj tę pozycję przez chwilę, a następnie umieścić rękę i nogę w dół. Powtórz z przeciwnej ręki i nogi. Czy 10 do 20 powtórzeń.

6. Przysiady funkcjonalne

Stań w pozycji pionowej i umieść stopy na szerokość barków. Znajdź swoją pozycję neutralną i kucać przy utrzymaniu go. Twoje pośladki będą przechodzić do tyłu, klatka piersiowa porusza się do przodu, a środek ciężkości spada prosto w dół. Twoja waga powinna być zrównoważona w środku nogi, a nie na kulki lub piętach. Aby uniknąć bólu kolana, nie zginać kolana więcej niż 90 stopni. Czy 10 do 20 powtórzeń.

7. Noga Obniżenie

Połóż się na plecach i ugnij kolana, utrzymując stopy płasko na podłodze. Wykorzystaj swoje mięśnie brzucha, aby utrzymać kręgosłup w pozycji neutralnej i powoli rozciągają jedną nogę na raz. Następnie powoli niższe, które doprowadziły do ​​podłogi, utrzymując mocno mięśnie brzucha. Trzymaj nogi zgięte pozostałe, i upewnij się, że powrót nie łuk. Czy 10 do 20 powtórzeń.

Fit For Life: Zdrowy styl życia - Start Walking

Ponad 50% Amerykanów ma nadwagę lub otyłość. Są to warunki, które przyczyniają się do ryzyka przewlekłych chorób. Należą do nich wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca i choroby niedokrwiennej serca. Zwiększenie brak Ameryki aktywności fizycznej pomógł zrobić ten problem ważki problem.

Nie jest to dobra wiadomość. Możesz zacząć robić coś, aby umieścić aktywności fizycznej z powrotem do dnia. Może zaczynać się coś tak prostego jak spacer wokół bloku.

Jeśli szukasz standardu złota ćwiczeń chodzenia jest to. Używa prawie 200 mięśni, jest to bezpieczne, tanie i to jest zabawa, że ​​prawie każdy może zrobić.

Korzyści z chodzenia to:

* Pomaga schudnąć i utrzymać wagę off
* Zwiększa poziom energii
* Jest to doskonała okazja, aby być z osobą towarzyszącą lub być sam - twój wybór
* Zmniejszenie poziomu stresu
* Zwiększa sprawność cardio
* Umożliwia utrzymania aktualnej masy ciała
* Zmniejsza ryzyko zachorowania na poważne problemy zdrowotne
* Pozwala na możliwość uzyskania bardziej spokojny sen Cię
* Dźwięki mięśnie
* Sprawia, że ​​czujesz się świetnie!

Porady, aby zacząć

Idąc od nic nie robi, aby począwszy system chodzenia może sprawiać kłopot. To nie musi być tak, jeśli zaczniesz z kilkoma prostymi technikami. Chociaż mogą one pojawić podstawowe pamiętać, że większość ludzi po prostu nie uczestniczyć w żadnej z następujących wskazówek.

Gdy bezpieczne i dostępne w ruchu schody porównaniu z winda lub schody ruchome. Chodzenia i wchodzenia po schodach, fantastyczne połączenie.

Wybierz się na spacer w czasie przerwy obiadowej.

Dodać pies szczęśliwy - podejmuje Fido na spacer. Żaden pies? Spacer z psem sąsiadów. Będziesz zarówno korzyści.

Nie złapał najlepszą miejsca na parkingu, złapał jedną najdalej od drzwi, a następnie pieszo. Korzyści z boku tej strategii jest mniej wgnieceń drzwi, jak będzie prawdopodobnie mają dużo miejsca do parkowania!

Włączenie się na spacer do dyskusji biznesu. Świeże powietrze może inspirować nowe pomysły.

Marca po pokoju, podczas gdy na telefon, lub co najmniej tempie.

Spacer w miejscu podczas oglądania telewizji.

Jedz zdrowe kolacje, a następnie przejść z kanapy. Udaj się do drzwi na spacer.

Czy jesteś autobusem lub metrem podmiejskich? Wysiąść jeden przystanek wcześniej i chodzić na resztę drogi.

Wspaniała rodzina działalności: zaplanować wędrówkę lub fizyczne gier na świeżym powietrzu z rodziną.

Spacer skonsultować się z kolegami w biurze w porównaniu dzwoniąc lub email.

Tak zaplanować harmonogram spaceru, który zawiera 30-60 minut ruchu dziennie, aby osiągnąć korzyści zdrowotne. Ustaw cele, pisać te cele w dół i ruszaj. Zacznij iść powoli z 3-5 minut rozgrzewki, a następnie zbudować prędkości i odległości, jak czujesz się bardziej komfortowo. Zakończyć każdy spaceru sesję z 2-3 min wyciszeniem powolnego chodzenia. Ten ostygnie pozwala na tętno i ciśnienie krwi stopniowo powrócić do normalności. Po spacerze to doskonała okazja, aby zrobić trochę światła rozciągania.

Przed nowym programie aktywności fizycznej zawsze skonsultować się z lekarzem.

Ruszaj Amerykę - nie ma lepszego dnia na rozpoczęcie niż dziś!

R. Adam Shore pisze o Sprawności Fizycznej oraz Zdrowia i Fitness. Aby uzyskać dodatkowe informacje i ponad 5000 artykułów na temat zdrowego trybu życia i inne tematy należy odwiedzić Artykuły Fizycznej physicalfitnessarticles.net

Lato Fitness dla Kobiet Zajęta: 4 Szybkie Ćwiczenia na pobyt Firma Podczas Bikini Sezon

Jego lato, a życie jest łatwe, z wyjątkiem, gdy trzeba pomyśleć o wprowadzenie na itsy-Bitsy-malusieńki-Weeny żółte bikini polka dot! Ale nie martw się, jest jeszcze czas, aby dostać się do kształtu dumnie kroczyć na plaży lub na deptaku!

Te wypróbowane i przetestowane ćwiczenia można uzyskać szybkie efekty w zaledwie 10 minut koncentruje treningi co drugi dzień. (Jeśli jesteś na misji, a poważne uczucie bardzo zmotywowani, nie krępuj się na to każdego dnia!) I nie zapomnij mieszać te ruchy z jakimś cardio pracy, nawet jeśli w grę w piłkę nożną z dziećmi lub Energiczny spacer do parku. Skorzystaj z dogrywką jakości spędzasz z dziećmi, rodziną lub przyjaciółmi to lato - czy to w domu, czy na wakacjach - i umieścić rzeczy zabawy zrobić, aby pracować, aby pozostać aktywni. Liczy się każda kaloria!

I po kilku tygodniach z tych ćwiczeń, można wyglądać najlepiej w sezonach najnowsze malusieńki-Weeny mody bikini! Miłej zabawy w słońcu, ale nie zapomnij ochrony przeciwsłonecznej !!

Dolphin Kicks

W tym ćwiczeniu chcesz zrównoważyć ciężar na przedramiona z łokciami bezpośrednio pod ramionami. Upewnij się, aby wyciągnąć łopatki w kierunku bioder (z dala od uszu) to zachowa stres swoje barki. Rozszerz swoje biodra i kręgosłup, ciągnąć w abs (ten obsługuje tułowia) i zegnij prawe kolano lekko z podłogi o więcej wsparcia. Pierwszy Wdech, a następnie podczas wydechu rozszerzyć lewą nogę prosto do wysokości bioder, kontraktowania nasycić i ścięgna. Biodra powinny być skierowane do przodu w każdej chwili. Z lekkim zakręcie, powrót lewą nogę na nogę przeciwną spotkać pomocniczą.

Reps:
Powtarzanie do 20 powtórzeń, zachowując nadal tułowia, a następnie przejście do drugiej.

Mięśnie ostrości:
Pośladki, ścięgna, abs, i łata.

Kicks Butt Super

Połóż się na plecach, kładąc ręce w dół po twojej stronie. Unieś biodra z podłogi w pozycji mostka. Twoje prawe kolano powinno być zgięte z pięty w linii z kości sit, a lewa noga powinna być przedłużona do góry. Gdy robisz wdech, opuść lewą nogę na podłodze. Pamiętaj, aby zachować swoje biodra wciąż i utrzymać pozycję mostu. Wydech i doprowadzić nogę z powrotem do pozycji wyjściowej

Reps:
Powtarzaj do 20 powtórzeń, a następnie opuść lewą nogę na podłodze w tej samej pozycji zgiętej jak prawo. Obniż swój tyłek na podłodze, odpoczynku, i zmienić na drugą nogę.

Mięśnie ostrości:
Pośladki, ścięgna, abs

Martwe Bug

Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami pod kątem 45 stopni. Głowa, szyja i ramiona powinny być od podłogi i rąk spoczywa na kolanach. Na wydechu, rysować w abs i jednocześnie rozszerzyć lewą nogę i prawą rękę nad głowę. Powtórz ten ruch, na przemian ręce i nogi. Miej oczy skupione na pępka w każdym czasie, a jeśli zacznie odczuwać napięcie w karku, opuść głowę do podłogi. (To będzie łatwiejsze, jak budować więcej siły w abs.)

Reps:
Zbudować do 20 powtórzeń ukończone dwa razy z przerwą 30 sekund do 1 minuty. Upewnij się, aby nie rezygnować z formularza.

Mięśnie ostrości:
Abs

Wyciągi z boku deski Noga

Połóż się na boku, balansowanie na prawym biodrze i odpoczynku na prawym przedramieniu. Prawo łokieć powinien być bezpośrednio pod ramię i ugiętymi kolanami i ułożone jedna na drugiej. Podczas wydechu, umowy abs, i unieś biodra z podłogi. W tym samym czasie, rozszerzyć swoją lewą rękę i nogę do boku ciała, uważając, aby kolana i palce skierowane do przodu.

Reps:
Spróbuj na 10-15 powtórzeń, a następnie przewrócić na drugą stronę i powtórzyć.

Mięśnie ostrości:
Pośladki, abs

Joga: Ashtanga Joga Porady

Nie zapomnij Rest

Choć zajęcia Power Yoga są aktywne, ważne jest, aby to aktywne pozy odpoczynku, takie jak ułożenia dziecka (balasana), aby zwolnić napięcie w organizmie między trudnych asan. Pozycja dziecka zmniejsza ogólny stres i zmęczenie podczas rozciągania ud, bioder i kostek.

Wprowadź Pozycja dziecka klęcząc na podłodze i złagodzenie powrotem, więc siedzą na (lub w pobliżu) szczyty piętach. Rozłożone kolana hip-szerokość od siebie i delikatnie opuścić tułów do przestrzeni między kolanami. Oprzyj czoło na podłodze.

Można zatrzymać się w tej pozie przez 30 sekund lub mniej podczas aktywnego klasie moc jogi, lub wykorzystać go jako ostatecznego relaksu ułożenia i przytrzymać go przez kilka minut. Aby wyjść Pozycja dziecka, przedłużyć do przodu tułowia i unieś z kości ogonowej jak wdech.

Masz dwie możliwości wyboru pozycji ramienia. Wyciągnij ramiona przed siebie i połóż dłonie na podłodze, lub osiągnąć swoje ręce z powrotem wzdłuż boków, dzięki czemu ręce dotykały zewnętrznymi nogi.

Zastrzeżenie: Przejdź Pozycja dziecka, jeśli masz urazów kolan, lub jeśli jesteś w ciąży. Instruktor może zaproponować alternatywne regenerujący pozy.

Deski pozuje położenia są Elektronarzędzia

Plank stwarzają jest częstym składnikiem wielu klasach mocy jogi, ponieważ buduje siłę ramion i nadgarstków oraz kręgosłupa, a to przygotowuje ciało na stanie na rękach i inne bardziej wymagające inwersji stwarza w klasie później. Aby uzyskać największą moc na swojej desce, pamiętam te punkty:

Rozpocznie się w skierowaną w dół pies, a następnie zwolnić tułów do przodu, aż do w przybliżeniu równoległe do podłogi. Twoje ramiona powinny być prostopadłe do podłogi. Trzymaj ramiona bezpośrednio nad nadgarstkami. Jesteś zasadniczo w pozycji "do góry" standardowego push-up. Pull pępka w kierunku tylnej części kręgosłupa, rozkłada obojczyki szeroki. Obracać zewnętrzne ramiona w celu ochrony stawu barkowego.

Staraj się trzymać deska pozować do 30 do 60 sekund.

Podobnie można budować siłę w ramionach z desek z boku stwarzają. Gdy jesteś w desce stwarzać, obracać się po prawej stronie, balansowanie na prawej ręce i zewnętrznej krawędzi prawej nogi. Rozszerz swoje lewe ramię aż do sufitu. Przytrzymaj przez 30 sekund, jeśli to możliwe, a następnie zwolnić z powrotem do standardowej deski stanowią, trzymać go na oddech, a następnie obrócić na drugą stronę.

Wielu sportowców Wybierz Ashtanga

Ashtanga jest często nazywany "joga sportowe", ponieważ stał się popularny jako techniki cross-szkoleniowych dla sportowców, którzy są konkurencyjne w różnych sportów z systemem do baseballu. Stały ruch klasy Ashtanga buduje siłę oraz elastyczność, a nawet bardzo pasuje będą czuć się jak mieli trening. Po kilku tygodniach Ashtangę jak najmniej raz w tygodniu, można zauważyć większą mobilność w swoich bioder, pleców, nóg i ramion, gdy używasz, gra w golfa, jazda na rowerze, lub angażowanie inne swoje ulubione sporty.

Zajęcia Asztanga są mniej prawdopodobne, aby używać rekwizytów lub skupić się na dopracowanie wszystkich na wyrównanie w każdym stwarzają. Pomysł Ashtanga jest płynąć z jednej pozy do następnego i nie najlepiej można w każdej pozycji do czasu, że jesteś w nim. Z tym zamysłem, zobowiązują się do pełnego uczestnictwa w Ashtanga Yoga, aby uzyskać maksymalne korzyści. Gdy stoją wysokie, naprawdę wasze stopy, w pełni rozwinąć swoje ciało, kiedy dojdziesz do przodu, i zwracać uwagę na instruktora werbalnej wskazówek do własnych regulacji, jak przejść przez serię pozycji.

Jeśli szukasz sportowego specyficzne ashtanga jogi, zapytaj; niektóre działające kluby, kluby rowerowe lub kluby golfowe oferuje zajęcia ashtanga stylu, które zaspokajają potrzeby tych konkretnych sportów. Na przykład, "joga dla biegaczy" klasy skupi się na otwarcie biodra, które są przewlekle mocno w dedykowanych biegaczy.

Nie bój się Falling: Spróbuj Bakasana Dla Arm Saldo

Arm pozy bilansujące są częścią większości klas mocy jogi, ponieważ łączą siły z elastycznością. Żuraw stanowią (Bakasana) tonizuje ramiona i brzuch, ale niektórzy uczniowie jogi boją się spróbować go ze strachu przed upadkiem do przodu na ich twarzach. Spróbuj stanowią na matę lub koc, i będzie budować zaufanie, a także wytrzymałość.

Aby wejść do dźwigu (zwany również kruk) stanowią, kucać z piętach na podłodze, jeśli to możliwe. Rozłożone kolana szersze niż biodra i połóż dłonie na podłodze przed sobą. Podnieś na piłki stóp i pochylić się do przodu tak, aby kolana stykają się z biceps. Wyciągnij swój brzuch i powoli podnieś swoje nogi z podłogi.

Ostatecznie tułów i nogi będą gięte okoń na plecach swoich ramionach. Istnieje tendencja do podnoszenia bioder i pośladków od pięt, kiedy wchodząc dźwigu stanowią, ale starają się oprzeć tej tendencji i zachować swoje biodra jak najniżej. Wyjdź z pozę przez obniżenie z powrotem w pozycji kucznej.

Stań Tall W Tadasana

Wiele klas Asztanga zacząć studenci stojący w tadasana lub górskie stanowią, a większość instruktorów powrócić do tadasana między szeregu stojących pozy, aby przywrócić ciało do następnego ashtanga postawy. Aby w pełni korzystać zz tadasana, zacznij od siebie mocno przez uziemienie pięty, a następnie podnieś swoje palce i rozsunąć je przed obniżeniem ich do maty. Ujędrniają łopatki do wewnątrz, aby pomóc stanąć wysoki i myśleć o osiągnięciu koronę na głowę w kierunku sufitu. Twój wzrok powinno być prosto z broda lekko schowany, dzięki czemu można stworzyć długość z tyłu szyi, a ręce powinny być przez bokach, palcami wskazując na podłodze.

Tadasana jest aktywna poza, i powinien czuć mięśnie pracują, aby osiągnąć nawet przez głowę iw dół piętach. Pociągnij swoimi kneecaps zaangażować swoje mięśnie czworogłowe i pociągnąć pępka do kręgosłupa. Jak zawsze, oddychaj głęboko i równomiernie.

Ashtanga pozuje Go With The Flow

Jedną z zasad stylu Ashtanga jogi jest vinyasa lub krótkie serie pozach, które jest często powtarzanych od drugiej serii pozach podczas klasy ashtanga jogi. Na przykład, porusza się płynnie przejście od wojownika II stanowią dla trójkąta stanowią jest vinyasa, jak przesuwa się z dołu do kierunku jazdy psa deski stanowią, chaturanga, skierowaną w górę, pies, i z powrotem do dołu od strony psa. Powitanie słońca jest vinyasa, też. Zadaniem vinyas jest, aby pomóc budować ciepło w organizmie podczas pozach Ashtanga i zwiększenia elastyczności i wytrzymałości. Ponieważ celem jest budowanie ciepło, niektórzy instruktorzy zniechęcić uczniów z wody pitnej podczas klasy Ashtanga. Jeśli masz tendencję do łatwo przegrzać i nie szukasz dla klasy "hot jogi", przynieś butelkę wody z wami w przypadku naprawdę czuć zawroty głowy lub chory z odwodnienia, ale staram się czekać, aż po klasie Ashtanga, gdy ważne jest, aby pić wodę, aby przywrócić równowagę płynów.

Drżenie mięśni, oznacza to, że pracujesz

Nie jest niczym niezwykłym, mięśnie drżeć trzymając trudne pozy w klasie ashtanga jogi, zwłaszcza, jeśli jesteś nowy w Ashtanga lub po prostu nowy do konkretnej pozie. Niektóre drżenie jest OK, a kiedy twoje mięśnie pracują intensywnie, należy pamiętać, aby oddychać głęboko i równomiernie. Trzymaj się Ashtanga pozować do pięciu oddechów, ale nie zmuszaj się do przechowywania dowolnego ułożenia do punktu bólu. Znajdź "krawędzi", co jest trudne, bez krzywdzenia siebie.

Mogą wystąpić skurcze mięśni w waszych stóp, nóg lub ramion podczas ruchu do położenia ashtanga jogi, zwłaszcza w pozie, która jest dla ciebie nowa, bo prosicie swoje mięśnie, aby zrobić coś innego. Nie denerwuj się, jeśli masz skurcze. Wystarczy zatrzymać i ustawić pozycję lub chwilę przenieść się do ułożenia dziecka wychodzącego na dół lub psa i pozwolić kurcze przejść.

Ashtanga Ma stwarzają Warrior Dla Każdego

Ashtanga zawiera szereg pozach, które zwiększają się w trudnej sytuacji. Seria wojownik (virabhadrasana) jest standardem w wielu zajęciach Ashtanga ponieważ działa wszystkie główne grupy mięśni: nóg, pleców, barków i ramion, ale jest szczególnie dobry do otwarcia biodra. Nawet początkujący klasy będzie prawdopodobnie wprowadzenie wojownika I, jak i zaawansowanych Zajęcia obejmują wojownika II i III wojownika.

Zapamiętaj te punkty "hop", aby większość swoich wojowników:

Wojownik I: Kwadrat biodra do przodu i starać się utrzymać je nawet. To pomaga myśleć o swoich bioder jak reflektory w samochodzie.

Wojownik II: Po otwarciu się bokiem w wojownika II, skoncentrować się na utrzymaniu poziomu biodra i skoncentrowany. Nie wychylaj się za daleko do przodu lub zbyt daleko.

Wojownik III: W wojownika III, skoncentrować się na zewnątrz obracając hip swojego podniesioną nogę, przy zachowaniu zarówno podniesione i stojącej nogi tak prosto, jak to możliwe.

Conquer Chaturanga Dandasana

Chaturanga Dandasana lub czterech kończynach personel stwarzają, jest elementem tradycji słońce serii salutation i jest popularny ruch w klasach mocy jogi, ponieważ buduje siłę w jamie brzusznej, a także ramiona. Chaturanga jest częścią push-up w dół. Start w desce stanowią i obniżenia tułowia kilka centymetrów nad podłogą i trzymać się tam od 10 do 30 sekund. Jeśli jesteś w środku powitania słońca, będzie płynąć z Chaturanga skierowaną do góry psem.

Skoncentruj się na rysunek brzuch w trzymając Chaturanga i utrzymać kości ogonowej schowany i mięśnie nóg, aby utrzymać aktywne pleców z zanurzenie w kierunku podłogi.

Jeśli jesteś nowy na jogę lub nowy Chaturanga, odmiana Początkujący potocznie znany jako jest "kolana w dół, klatki piersiowej w dół." Start w desce stanowią, opuść kolana na podłogę i obniżyć klatkę piersiową, aby o cal nad podłogą , Ten ruch pomoże zbudować siłę, aż ramiona, plecy i nogi są wystarczająco silne, aby utrzymać pozycję Chaturanga.

Boat Pose Uprawnienia górę Abs

Słabe mięśnie brzucha przyczynia się do bólów krzyża, uniemożliwiając tym samym przechodząc do bardziej zaawansowanych jogi. Ale praktyka łodzi stanowią (Navasana) regularnie i prawidłowo, a będziesz na drodze do abs stali. Jako dodatkowy bonus, łódź stwarza również pomóc złagodzić napięte zginacze biodra, które są epidemia wśród biurku związana.

Zacznij od siedzi z nogami prosto przed siebie. Na wydechu, ugnij kolana i powoli do tyłu, więc siedzą na kości siedzieć i kości ogonowej. Nie opieraj się zbyt daleko lub zbyt daleko do przodu; należy starać się utrzymać równe rozłożenie ciężaru. Powoli rozszerzyć nogi i spróbować zachować swoje nogi na wysokości oczu. Jeśli to jest trudne, należy lekko ugiętymi kolanami. To ważne, aby usiąść na kości ogonowej, niż trzymać nogi prosto. Rozszerz swoje ramiona do przodu w kierunku nogi, trzymając je równolegle do podłogi. Przytrzymaj tę pozycję przez 10 do 20 sekund, jeśli jesteś nowy na tym, i ostatecznie stara się trzymać go na jedną minutę.

Pamiętaj, aby utrzymać niższą firmy brzucha, ale to nigdy nie powinien czuć się ciężko i zaciśnięte.

Odzież Fitness: Fitness Porady Sprzęt

Nie być zastraszani korzystać Gym Sprzęt

Jeśli jesteś zbyt onieśmieleni, aby korzystać z niektórych urządzeń w swoim klubie fitness, nie jesteś sam. To wspólne czuć się niezręcznie na siłowni, jeśli nie jesteś zaznajomiony z urządzenia lub na własny świadomy swojego ciała, ale są sposoby na pokonanie tego.

Należy pamiętać, że większość ludzi na siłowni nie wiedzą, jak korzystać z urządzenia prawidłowo, zwłaszcza maszyn treningu siłowego. Porozmawiaj z pracownikiem lub osobistym trenerem na swojej siłowni, i poprosić ich, aby pomóc Ci zapoznać się z wykorzystaniem maszyn i urządzeń. Jeśli wiesz, jak korzystać z urządzenia, poczujesz się mniej onieśmieleni.

Jeśli jesteś świadomym o jak patrzysz podczas pracy, należy pamiętać, że większość ludzi jest zbyt zajęty, koncentrując się na własnych treningów się martwić o to, co robisz. Większość czasu ludzie myślą o sobie, a nie jak wyglądasz. Uruchom trudno na bieżni, mimo że może dostać spocony i czerwony na twarzy, używać tego urządzenia sprawia, że ​​dla dobrej ab treningu pomimo Twoich wypukłości brzucha. Każdy, kto idzie na siłownię stara się w kształt, więc skupić się na swoich własnych celów.

Waga Sprzęt szkoleniowy

Jest dużo sprzętu sportowego do ćwiczeń siłowych na rynku, ale wiele kobiet nie wie jak rozpocząć program treningowy wagi lub, jak wybrać sprzęt treningowy wagi do ich sal gimnastycznych w domu. Zanim wybierzesz swoje uzbrojenie treningu siłowego, zastanowić się, gdzie i kiedy będziesz wykonywać. Trzeba wykroić dogodnym miejsca na treningi fitness, a także zastanowić się, gdzie można przechowywać sprzęt do ćwiczeń w domu, kiedy nie pracuje. Weź również pod uwagę to, co twój trening siłowy będzie koncentrować się na. Będziesz robi trening ab? A może chcesz poćwiczyć swoje ręce i nogi. Po dowiedzieć się, gdzie można przechowywać sprzęt treningowy waga i jaki rodzaj ćwiczeń, które chcesz zrobić, można przejść do pobrania go. Oto pewne podstawy, że może warto to:

 • Resistance Bands: Są to jeden z najlepszych części urządzeń treningu siłowego, ponieważ są one tanie, przenośne i efektywny. Choć są one bardziej ograniczające niż ciężary, są świetne, jeśli jesteś początkującym lub jeśli nie chcesz zajmują dużo miejsca w domu.
 • Hantle i masy ruchome: hantle są bardzo uniwersalne i pozwalają robić wiele różnych ćwiczeń górnych ciała. Strony masy i masy kostki również uniwersalny i może być wykorzystywany jako krążków.
 • Maszyna do ćwiczeń: Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca i pieniędzy, za skuteczność maszyny treningu siłowego. Maszyny mają często wiele sposobów pracy różne grupy mięśni, zapewniając dobry trening dla całego ciała. Maszyna może również pomóc utrzymać wyrównanie i równowagi w ryzach.

Resistance Bands

Istnieją trzy główne korzyści z zakupu pasma oporu dla domowego sprzętu do ćwiczeń:

 • Wszechstronność
 • Przenośność
 • Przystępność

Zespoły oporu są tak lekkie, że można zapakować je w walizce do podróży. tutaj są różne typy zespołów, które są dostępne:

Therabands: Therabands są szerokie, płaskie zespoły, które są wykonane z wytrzymałej gumy lateksowej. Jeżeli jesteś uczulony na lateks, nie rozpaczaj. Niektóre firmy, aby produkt nie-lateksowe. Są one dostępne w różnych kolorach, które wskazują na różnych poziomach oporu.

Odporność rury: rury oporowe są to wąskie pasy, które są w kształcie liny skoku. Mają one wyraźną zaletę, że uchwyt na każdym końcu, co sprawia, że ​​uniwersalne i ergonomiczny. Rury oporowe mogą być stosowane do górnego korpusu, dolnego korpusu i ćwiczeń brzucha. Można również zakupić załączników drzwi, jak również urządzenia, które mogą zabezpieczyć rurę do nieruchomego obiektu, takiego jak biurko lub łóżko. Te narzędzia są doskonałe do wykonywania ćwiczeń górnych ciała.

Botki za kostkę Rury Rury: rury, które są mniejsze są doskonałe do ćwiczenia nóg.

Bosu

Bosu jest jednym z najbardziej błyskotliwych wynalazków sprzęt do ćwiczeń. Słowo "Bosu" oznacza "obie strony w górę." Ten produkt kopułą w kształcie wyglądać połowie piłką stabilności. Może on być użyty po stronie kopuły lub platforma boku. Bosu można wykorzystać do ćwiczeń brzucha, ćwiczenia na nogi, ćwiczenia ciała i górnej elastyczności ćwiczeń. W przeciwieństwie do stabilności, można bezpiecznie wykonywać przysiady i rzuca stojąc na Bosu. Niedawno firma stworzyła mniejszą wersję Bosu, że nadaje się do wykonywania w domu.

Ze względu na swoją wszechstronność, Bosu jest ulubionym produktem szkoleń dla US Ski Team, a także inne sportowe zespoły. W rzeczywistości, Peter Twist, specjalista sportowy klimatyzacji do Vancouver Canucks, opracowała zestaw sześciu filmów Bosu sportowych:

 • Bosu dla piłki nożnej
 • Bosu dla Golf
 • Bosu na lodzie
 • Bosu na Narty / Snowboard
 • Bosu do tenisa
 • Bosu piłkarskie

Bosu mogą być stosowane w połączeniu z masą lub rur ćwiczeń i zespołów. Można również wykonywać ćwiczenia aerobowe, ćwiczenia Pilates i tylne opieki. Strona Bosu oferuje szereg ćwiczeń, które można wykonać na Bosu, a także filmów i innych produktów do zakupu.

Piłki do ćwiczeń

Piłki do ćwiczeń są prawdopodobnie jednym z najbardziej ekonomicznych i przenośnych oraz wszechstronnych form domowego sprzętu do ćwiczeń. Są one również określane jako kulek trwałości, fitballs, kulki równowagi i gymballs. Ceny wahają się od 10 $ 40 dolarów, w zależności od jakości. W droższych kulki mają zwykle odporne na rozerwanie nieruchomości. Wypracowanie na piłce do ćwiczeń wymaga aktywnych głębokie mięśnie tułowia. To sprawia, że ​​doskonale nadaje się do rozwijania równowagi potrzebnej do zwiększenia wydajności sportowej.

Praktycznie każda część ciała może być wykonywane na piłkę; abs, pośladki, nogi i górnej części ciała. Rury oporowe mogą być stosowane w połączeniu z piłką do dodaje wyzwanie. Niektórzy ludzie nawet wykonywać swoje ćwiczenia szkoleniowe wagi na piłkę. Wiele osób siedzieć na piłkę stabilności podczas pracy przy komputerze w celu promowania lepszej postawy wyrównanie. Kulki są nadmuchiwane i deflatable, co oznacza, że ​​można zabrać je ze sobą na wakacje!

Chociaż istnieje wiele rodzajów brzucha sprzęt do ćwiczeń na rynku, nic nie przebije piłkę stabilności aktywizacji mięśni brzucha głębiej, zapewniając w ten sposób lepszą trening na wszystko, co można zrobić na tradycyjnej maszynie.

Od domu do domu Pole: Fitness Dla sportowców ćwiczących rekreacyjnie

Był czas, gdy wyrafinowane urządzenia klimatyzacji sportu było dostępne tylko dla profesjonalnych sportowców. Te dni, jako funkcjonalnego ruchu Training, w którym znajduje metod szkoleniowych ćwiczeń podobnych do tych używanych przez sportowców, staje się poważnym forma ćwiczeń, coraz więcej firm zaczyna dostarczać sprzęt fitness sportowego dla ogółu społeczeństwa. Oto kilka z najbardziej szanowanych firm tego typu:

Monter One: Monter Najpierw http://fitter1.com/ jest pomysłem byłego prędkości Olimpijski Narciarz Louis Stack. On stworzył swój pierwszy instrument, Profitter jako forma rehabilitacji dla kontuzji ACL. Profitter jest podobny do znanego narciarza Edge. Jednakże, jest znacznie tańsza. Dziś Monter pierwsze niesie szeroki wybór równowagi i sportowych narzędzi szkoleniowych.

Lepsze wyniki: http: //www.performbettercom: Wraz z zapewnianiem dobre wartości na sprzęt fitness, lepsze wyniki strona oferuje szereg bezpłatnych artykułów szkoleniowych, a także darmowe filmy online, szkolenia. Umieścili na miesięcznik, a okresowo prowadzić seminaria szkoleniowe w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli rozważasz zakup domu sprzęt do ćwiczeń w celu zwiększenia swoich umiejętności sportowych rekreacyjnych, biorą pod uwagę koszt sprzętu, jego wszechstronność i jego trwałość.

Przystępne Pilates Treningi

Chociaż prywatne sesje urządzenia Pilates mogą być bardzo skuteczne, mogą być one niezwykle kosztowne. Oto kilka sposobów, aby uczynić je bardziej przystępne:

 • Podziel sesję z przyjacielem: zastrzeżenie: to działa tylko, jeśli są na podobnym poziomie.
 • Spójrz na zajęcia reformatora grupy: Wiele studio pilates lub klubów sportowych zostały dodane mniejsze reformatorów, które mogą być wykorzystywane do zajęć do dziesięciu osób. Zajęcia te kosztują znacznie mniej niż prywatnych sesji. Uwaga: jeśli masz konkretne szkody, sesja może nie dotyczyć grupy Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Pracuj z instruktorem ucznia: Wiele studia Pilates mieć ucznia, który jest ktoś w procesie uzyskiwania ich certyfikacji. Sesje z praktykant może być tańszy. Koncepcja jest podobna do tego, co wiele salonów fryzjerskich zrobić z ich uczestników. Zastrzeżenie: Biegła znajomość może być na chybił trafił. Jednakże, ponieważ instruktor jest w fazie uczenia się, nie krępuj się wyrazić opinię, jeśli jesteś niezadowolony z ich metod szkoleniowych.
 • Uzyskać ubezpieczenie obejmujące sesje: Niektóre plany na ubezpieczenie zdrowotne obejmuje "wellness".
 • Zastanów treningi domu Pilates: Jeśli i tylko wtedy, gdy masz osiągnąć biegłość w technice Pilates, można rozważyć zakup sprzętu Pilates do użytku domowego. Jednak przed inwestować żadnych pieniędzy, za to pytanie: Czy można być zmotywowani, aby wykonać ćwiczenia w domu, czy będzie kolej Sprzęt Pilates w drogim płaszczu rack? Jeśli czujesz, że możesz być dedykowane do wyposażenia domu Pilates treningu, oto kilka renomowanych firm, które produkują sprzęt Pilates do użytku domowego: Zrównoważony ciała, Stott Pilates

Oprócz sprzętu Pilates dla użytku domowego, Stott Pilates czyni również wiele znakomitych filmów Pilates ćwiczeń. Jeśli nie ma miejsca i / lub pieniądze na zakup reformatora startowej, można użyć zespół i piłkę stabilności do wykonywania ćwiczeń Pilates w domu.

Mix Up treningi z czymś nowym

Jednym z najlepszych sposobów przełamywania z koleiny treningu jest, aby spróbować czegoś, czego nie robiłem. Jako dodatkowy bonus, zmieniając swój plan treningowy co jakiś czas sprawia, że ​​jesteś sprawniejszy i silniejszy od pracy różne grupy mięśni.

Na przykład, jeśli nie próbowałem ćwiczeń Pilates, znaleźć zajęcia dla początkujących i sprawdzić je. Niektóre ćwiczenia Pilates Pilates używać sprzęt fitness w specjalistycznej instalacji studio. Jednak wiele siłownie oferują Pilates mat oparte, które są podobne do zajęcia jogi w swoim naciskiem na budowanie siły ciała rdzenia i równowagę, a rozciąganie i wydłużenie mięśni, aby pomóc Ci dłużej, szczuplejsza sylwetka.

Total Gym Strona główna Sprzęt fitness

Total Gym jest dynamiczny system krążek ustawić na pochyłej płycie schodzenia. Ćwiczenia mogą być wykonane zarówno z pozycji nachylenia lub spadek. Maszyny mają różne poziomy oporności na kalibrowanym, które stanowią część masy ciała użytkownika. System krążków umożliwia wykonywanie ćwiczeń w trzech płaszczyznach ruchu, bez żadnych ograniczeń w zakresie ruchu. To czyni go idealnym dla klimatyzacji sportowych. Na stronie internetowej Total Gym posiada bibliotekę ćwiczeń obejmująca ponad 100 ćwiczeń. Za dodatkową miesięczną opłatą możesz zdecydować się przyłączyć totalgym.com i odbierać dostosowany plan treningu.

Jeden z najbardziej unikalnych cech Total Gym jest możliwość zakupu Pilates zestaw akcesoriów. W odróżnieniu od tradycyjnych Pilates reformator, ćwiczenia pilates na Total Gym może odbywać się albo na pozycji nachylenia lub spadek. Szkolenie Pilates skupia się na klimatyzacji rdzenia i postawy wyrównania. Rozwija jednocześnie wytrzymałość i elastyczność. Wielu zawodowych sportowców i tancerzy zapalonych entuzjastów Pilates.

Sprzęt do podstawowej

Być może twój trening ab staje trochę mdłe. Należy urozmaicić go poprzez dodanie nowych urządzeń do rdzenia-wzmocnienie rutyny. Stabilny rdzeń pomoże swoją postawę, że będziesz wyglądać chude i poprawić ogólny stan zdrowia. Oto niektóre urządzenia można znaleźć w każdym sklepie sprzęt fitness komercyjnych, które uczynią Twoje podstawowe treningi bardziej skuteczne, dodając element równowagi do treningu:

 • Stabilność Balls: Użyj piłki do ćwiczeń wyzwanie siłę swoich mięśni brzucha i pomóc w stabilizacji.
 • Płyty falowe: Płyty te pomagają równowagę i koordynację
 • Walce piankowe: Możesz używać rolki z pianki, aby zwiększyć świadomość ciała i elastyczność
 • Mat Treningi: Użyj matę robić ćwiczenia jogi i pilates. Te ruchy pomoże Ci się zrelaksować i centrum siebie.

Strona główna Sprzęt fitness

Jest wiele rzeczy do rozważenia przy zakupie sprzętu do ćwiczeń w domu w swoim pokoju treningu. Rozważyć swoje cele fitness i zobowiązania są przed podjęciem decyzji, jaki sprzęt kupić. Jeśli chcesz kompletny system domowej siłownia aerobik sprzęt do ćwiczeń to, obejmują urządzenia aerobowe, takie jak bieżnie, wioślarze i rowery stacjonarne. Oto kilka sposobów, aby skonfigurować swój sprzęt treningowy waga:

 • Połącz podstawowy, przenośny sprzęt do bezproblemowa domowej siłowni. Obejmują podstawy, takie jak piłki lekarskie, zespoły oporu, ciężarki, hantle i maty do ćwiczeń ab z. To jest wielki, jeśli dopiero zaczynasz z treningu siłowego, ponieważ sprzęt jest drogi.
 • Jeśli chcesz, aby pakiet szkoleń wagi w jednej, przejdź do maszyny, która obejmuje nachyloną ławki, regulowaną wysokość i przesuwne platformy bezpieczeństwa, który wykorzystuje swoją masę ciała w celu zwiększenia odporności.
 • Jednym z bardziej popularnych stylów domu siłowni korzysta z kabli i koła pasowego system z ułożonych ciężarów. Przesuń kołek, aby wybrać wagę chcesz podnieść.
 • Ławka z hantlami to kolejny stosunkowo tania alternatywa do zakupu duży zestaw do siłowni. Fit okrągłe końcowych ciężarów na rozszerzeniach sztangą.

Rabat Sprzęt fitness

Jeśli kiedykolwiek chciał kupić sprzęt fitness, wiesz, jak drogie może być. Nowa bieżnia może kosztować tysiące dolarów. Na szczęście, istnieje wiele miejsc, które oferują sprzęt fitness dyskontowej. Po pierwsze, sprawdź w sekcji "Na sprzedaż" na Craigslist.com. Często można znaleźć ludzi, którzy szukają sprzedać swój stary sprzęt fitness, czy są chętni do handlu sprzęt fitness. Możesz też sprawdzić w serwisie eBay na aukcji sprzętu treningu.

Sprawdź używany sprzęt fitness online, jak usedgyequipment.com lub fitnessrush.com. Strony te mają zwykle szeroki handlowy sprzęt siłownia dostępne do sprzedaży, z urządzeń do ćwiczeń ab sprzętu do ćwiczeń Pilates. Możesz również sprawdzić sklepów w Twojej okolicy, które oferują zniżki lub używany sprzęt, takie jak Play It Again Sports, który ma miejsc w całym kraju.

Bądź ostrożny, gdy zakup sprzętu

Sprzęt Fitness to duża inwestycja, więc naturalnie chcesz się upewnić, masz za co płacisz. Jeśli czytać między wierszami, że nie będzie się oszukany przez ScuMmy firm, które starają się sprzedać ab sprzęt treningowy, który pozwoli Ci sześciopak w dwa tygodnie lub diet pill, że będzie można spaść trzy rozmiary sukienka w jednym miesiącu. Oto niektóre z rad Federalna Komisja Handlu ma do zaoferowania konsumentom, którzy kupują sprzęt treningowy:

 • Bądź sceptyczny reklam, które twierdzą, że pomaga stracić znaczną ilość masy w krótkim czasie. To jest niemożliwe, aby schudnąć bezpiecznie w ciągu kilku dni lub nawet tygodni.
 • Nie wierzę, roszczeń, które mówią, że element wyposażenia siłowni zajmie niewiele do wysiłku. Można korzystać tylko z ćwiczeń, jeśli rzeczywiście korzystali.
 • Wątpliwości, przed i po zdjęciach z "klientów". Te zdjęcia są zazwyczaj zmieniany lub wyniki nie mogą być typowe.
 • Przeczytać drobnym drukiem!
 • Rozważ wszystkie opłaty związane z zakupem przedmiotu. Te "trzy łatwe płatności tylko 19,99 dolarów" zwiększa się szybko, gdy przyczepność na koszty dostawy, podatku od sprzedaży i dostawy oraz opłat ustalonych-up.
 • Upewnij się, że pozycja ma gwarancji i polityki powrócić.
 • Upewnij się, że firma zakupie przedmiotów z ma obsługi klienta i centrum pomocy technicznej.

Sprzęt aerobowy

Aerobik sprzęt fitness może być świetna inwestycja, jeśli jesteś chory płaci miesięczne członkostwo w klubie fitness. Możesz pracować w zaciszu własnego domu, bez zakłóceń i będzie wyeliminować dojazdy do siłowni. Niestety, nie będzie w stanie uzyskać zniżki centra duża siłownia uzyskać kupując komercyjny sprzęt fitness, więc dokładnie rozważyć, jaki sprzęt będzie faktycznie używać w domu.

Maszyny takie jak bieżnie i eliptyczne trenerów może być tysiące dolarów, więc upewnij się kupić kawałki można zobowiązać się do użycia. Nie iść i kupić bieżnię, schodów stepper i rower stacjonarny, czy wszystkie Twoje kiedykolwiek używać na siłowni jest eliptyczne. W przypadku zakupu sprzętu Pilates treningu, ale nigdy nie miały udział w zajęciach pilates, może się okazać, że nie podoba mi się to i trać pieniędzy. Zamiast kupić kawałki domowego sprzętu fitness jednym na raz.

Rabat Sprzęt fitness

Był kiedyś czas, kiedy to było praktycznie niemożliwe, aby znaleźć dyskontowej sprzęt fitness. Następnie, wraz przyszedł internet i wszystko się zmieniło. Te dni, nikt nie powinien płacić pełną cenę sprzętu fitness w domu. Oto kilka miejsc, aby znaleźć zniżki.

Ebay.com: Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że eBay nie jest tylko dla oferentów. Niektóre z sprzedających rzeczywiście oferują "kup teraz" opcja, która jest wciąż tańsze niż to, co można znaleźć w sklepie. Opinie są wymienione dla każdego sprzedawcy, więc możesz być pewien, że masz do czynienia z uczciwym biznesie.

Sissel-Online: Sissel Online to niesamowite miejsce, które sprzedaje różne zespoły, piłka piasku innych rodzajów sprzętu do ćwiczeń. Witryna posiada unikalną bibliotekę ćwiczeń, który pozwala zapisać ćwiczenia w swoim folderze ćwiczeń.

Centrum Hurtowym: Jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem dużych sztuk sprzętu do ćwiczeń, fitness Hurtownie jest doskonałym źródłem do znalezienia zniżki rury, taśmy, piłki stabilności, Bosu, itp Pamiętaj, aby dostać się na ich listy, tak, że można otrzymywać e-maile o ich miesięcznej sprzedaży.

Cardio Sprzęt fitness do użytku domowego.

Zakup maszyny eliptyczne, rowery lub stairmasters do użytku domowego może być kosztownym przedsięwzięciem. Na szczęście, istnieją pewne koszty, niższe alternatywy, które są w rzeczywistości dużo zabawy! Oto niektóre:

Miejskie Rebounders: Chociaż wielu zawodowych sportowców i miłośników aerobik trenować na trampolinach, problemy przestrzenne i bezpieczeństwa podawania ich wątpliwa do użytku domowego. Jeśli lubisz skakać szkolenia, ale kolana nie wytrzymują twardych powierzchni wykorzystywanych w tradycyjnych Plyometrics, możesz rozważyć Urban zbierający.

Miejskie zbiórkach obejmuje skoki tylko kilka centymetrów od powierzchni. Istnieje silny nacisk na fazę lądowania ruchu. To jest bardzo ważne dla sportowców, ponieważ właściwa technika lądowania może zapobiec urazom. Firma produkuje mniejszy model rebounder do użytku domowego. Oprócz układu sercowo naczyniowego szkolenia, istnieje kilka interesujących brzucha i górnej części ciała plyometric ćwiczeń, które mogą być wykonywane na rebounder. Górna odporność organizmu można także dodawać za pomocą jednego staw piasku wag. Sport Szczególne Miejskie zbiórkach wideo wyposażony ruchy, które symulują różne sporty.

Krok Aerobik: Wiele firm produkuje mniejszą wersję kroku tlenowej. Upewnij się, że masz kilka filmów kroku, nie musisz się nudzić.

Smashing Poprzez swoje Bloki szosowe

Podczas snu organizm uwalnia anaboliczne
Hormony są to hormony, które pomogą Ci
odpoczynek i naprawy. Niektóre z nich to melatoniny,
testosteron, DHEA, hormon wzrostu, estrogen i
więcej. To jest tylko wtedy, gdy jesteś wypoczęty, że twój
Ciało będzie produkować wystarczającą ilość tych hormonów, aby rozpocząć
obracając cię do przetłoczenia dzieło, które
już sobie wyobrazić.

Pierwsze spokojnego zakwaterowania jest procesem, który zaczyna
kiedy budzisz się rano. Gdy słońce wschodzi,
Twój organizm automatycznie zaczyna produkcję katabolicznych
lub "hormony działania", aby można było. (Kataboliczny
hormony dają energię, ale zbyt wiele marek
że tłuszcz i wiek szybko)

Prosty akt słońcu wzrasta przyczyn tego, aby
stało ... tak właściwie zaprojektowany, aby być na
sam harmonogram jak słońce. Ale to nie zawsze jest
przypadku.

Weźmy typowy amerykański poranek przykład.
Jesteś brutalnie obudzony o 05:30 przez alarm
Zegar. Jest ciemno z boku, więc twoje ciało nadal myśli ITS
Czas spać. Aby można było wziąć pobudzające
napojów, takich jak kawa, teraz jesteś poza wyścigiem!

Na około 11 m zaczniesz czuć się zmęczony, więc trzeba
może cola i ciasteczko z automatu do
zachować idziesz. Niewiele do wiedzy, twoje ciało
właśnie informacją, że coś jest nie tak - trzeba
więcej snu. Ale mam jeszcze długi dzień przed nami.

Na około godzina szesnasta przygotowują się do domu
ale trzeba trochę więcej energii, więc trzeba
kolejna filiżanka kawy, dzięki czemu można do czynienia z
dzieci i gotować obiad dla rodziny.

O 9 wieczorem, który właśnie skończył kolację i są
oglądając wieczorne wiadomości z wszystkich świateł
na w domu. Około godzina dwudziesta trzecia rozpoczęciem
chce dostać się do łóżka. W tym czasie słońce ma
był w dół przez około 5 godzin i masz zakłócony
Twoje naturalne rytmy snu. Zaśnięciem jest
cinch - jak tylko twoja głowa uderza w poduszkę Ciebie
znajdują się na hrabiego. W to, co czuje się jak 20 minut
zegar alarm i zrobić to wszystko jeszcze raz.

Jeśli chcesz być gruby, zmęczony, chory i przygnębiony ...
Następnie dnia po prostu opisane - powinien być jeden
ich przestrzeganie. Musisz kataboliczne, stres
hormony pływających choć krwiobiegu przez cały dzień;
jest to przepis na katastrofę FAT. Ale, jeśli chcesz
być cienkie, wykończenia i pełne energii, a następnie postępuj zgodnie
Wytyczne poniżej:

· Pobierz głowę na poduszce, nie później niż 22:30.
· Budzenie o 6:30 rano
· Unikaj używek takich jak kawa po godzina czternasta
· Pij dużo wody przez cały dzień
· Unikaj oglądania telewizji w godzinach wieczornych
· Trzymaj światła niskie w domu w godzinach wieczornych
· Posłuchaj relaksującej muzyki lub czytać w nocy
· Ćwiczenie
· Jedz dla danego typu metabolicznego

Wszystkie z powyższych klawiszy zapewni, że masz
dobrze przespanej nocy. Pozwoli to zachować Szukają
młodych, a twoje ciało będzie dziękuję, dając
Ci energię i ciało, które pragną.

Obróbka drewna: drewna Narzędzia Porady

Narzędzia do obróbki drewna z antykami

Tylko dlatego, że narzędzia się zestarzeć, nie oznacza, że ​​nie są jeszcze przydatne. W rzeczywistości, niektóre z najlepszych narzędzi można mieć są stare narzędzia. Nigdy nie wiesz, co znajdziesz na sprzedaż garażu, jak może z nadziewanych Panelu Samolotem lub pary Trammel punktów.

Narzędzia pomiarowe dla sklepu

Taśmy miernicze - Sklep nie jest kompletna bez jednego. Ale nie wszystkie są takie same. Cyfrowe taśmy modelu pomiaru to najnowszy produkt na rynku. Posiada wszystkie te same wspaniałe cechy jak wcześniej, ale można przeczytać ekran LCD zamiast tarczy.

Elektronarzędzia Akcesoria

Są chwile, kiedy tylko o elektronarzędzi nie wystarczy. To miejsce, gdzie wyposażenie elektronarzędzia są w. Na przykład jig stożkowe, używane do stożków podczas cięć kątowych na piły stołowej i promieniowych pił ramion. Mierzy do 3 "na stożku stopy. To dwa kawałki zawiasach na jednym końcu i boku w centrum regulacji.

Kolejnym dodatkiem, który jest bardzo przydatny do około jest miernik kąta mocowania. Miernik kąta mocowania jest bezpieczniejsze niż standardowe czujniki ukośnych. Posiada wygodny uchwyt D-uchwyt, wbudowany ogranicznik przesuwania i pozytywny spust zaciskową. To pasuje do standardowych slotów miernik kąta, 3/8 "przez 3/4" z kąt dodatni zatrzymuje się na 90 i 45 stopni, zarówno lewej i prawej.

Wpuszczane Dłuta

Dłuta wpuszczane są wykorzystywane do "krojenia z" stawy. Są one przydatne do cięcia połączeń wpuszczane, ponieważ są one na tyle silne, aby pomieścić do ciężkich ciosów młotkiem. Uchwyt jest zwykle wykonana z Ash czy Buk z obręczy stalowych na górze, aby powstrzymać go od podziału. Posiada również kawałek wzmacniający nazwie okucie, tak jak pędzlem, co zapobiega uchwyt z podziału na dole, gdy jest wielokrotnie uderzył młotkiem. Ostrze jest wykonany ze stali narzędziowej, a stożkowa jest zeszlifowany pod kątem 30 stopni.

W Elektronarzędzia

Elektronarzędzia - tak myśli wysyła rzemieślników w przypływie emocji. Od pił tarczowych do pił taśmowych do ćwiczeń, elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych teraz znaleźli stałe miejsce zamieszkania w sklepie hobbystów.

Wprowadzenie do bloku Samolotem

Zablokuj Samolot jest jednym z najbardziej użytecznych strugów masz zamiar kupić. Strugarka służy do zmniejszenia grubości krawędzi czegoś. To goli drewno trochę w czasie płynnie i czysto, jeśli ostrze utrzymywane są ostre i nie spróbować i golenie za dużo się w czasie. Samolot Strugarka lub bloku, jest około 6 "długi z płaskim dnem i małą szczelinę, gdzie produkuje się krawędzi ostrza, aby nawiązać kontakt z drewna. To jest regulowany i posiada wygodny pokrętło z przodu trzymać.

Frezy i dłuta

Kiedy myślisz, narzędzi do obróbki drewna i sprzętu trudno nie myśleć o dłut drewna. Dziś są przyrządy, które mają routery i frezów do wykonywania tej samej pracy. Ale dłuta i frezy nie muszą być w konkursie, mogą pracować razem w tym samym sklepie robi różne obowiązki.

Odzież fitness: Rdzeń Porady treningowe Kobiet

Pilates Abs Treningi Zbuduj głównym atutem

Wzmocnienie mięśni tułowia ciała jest jedną z zasad Pilates. Wiele książek, fitness DVD i zajęcia promować "Pilates abs", ale te ćwiczenia ab nie są unikalne dla Pilates. Pilates ćwiczenia abs są w zasadzie wszelkie ćwiczenia, które skupia się na głębokich mięśni brzucha, które stabilizują rdzeń ciała.

Natomiast odmiany brzuszków jamy brzusznej i przysiadów działać na abdominus mięsień prosty (mięśnie six-pack z przodu brzucha). Dla prawdziwie rdzeniem, obejmują zarówno klasyczne brzuszki i głębokie mięśnie lub "abs" ćwiczenia pilates do podstawowej planu ćwiczeń treningu.

Oto głębokie ab ćwiczenia, aby spróbować:

 • Zacznij od leżącej na plecach.
 • Wyciągnij swoje kolana do klatki piersiowej i połóż ręce za głowę. Pamiętaj, aby nie zablokować sobie palców lub ciągnąć na szyi!
 • Przynieś swój lewy łokieć w kierunku prawym kolanie, poszerzając swoją lewą nogę prosto przed siebie, równolegle do podłogi. Utrzymać pozycję na tyle długo, aby wydech, a następnie powtórzyć po drugiej stronie. Powtórzyć pięć razy z każdej strony w sumie 10 crisscrosses.

Abs Treningi poprawić wydajność Sport

Możesz powiedzieć: "Biegnę, rower, czy aerobik, więc nie potrzebuję ćwiczeń abs." Ale jeśli chcesz zabrać wyników sportowych do nacięcia, będziesz mieć czas na abs. Silne mięśnie tułowia dają solidną platformę dla wszystkich działań firmy sportowych, z systemem do golfa.

Jeśli jesteś biegaczem z silnymi nogami, to świetnie. Ale jeśli zignorujesz rdzeń, słabe mięśnie bioder i dolnej części pleców nie da nogi potrzebne im wsparcie dla maksymalnej wydajności podczas dłuższych lub szybszych tras. Podobnie, jeśli grasz w golfa, silniejszy organizm rdzeń daje stabilność w rękach i nogach, jak przechodzą przez pełny zakres ruchu w swing.

Twoje biodra, kolana i ramiona są bardziej podatne na kontuzje sportowe bez silnych mięśni tułowia, aby je obsługują. Pomyśl o swoich ruchów podczas uprawiania sportu, jako część łańcucha ruchu. Ruch ramion i nóg faktycznie zaczyna się od kręgosłupa i dlatego silne rdzenia pomoże Ci w każdym sporcie.

Jaki jest najlepszy sposób na zwiększenie podstawowej siły? Do pracy wiele mięśni rdzenia na raz, inwestować w piłkę fitness i nauczyć się kilku podstawowych abs wzmacniających ćwiczeń, które można zrobić w domu. Zauważysz, że czujesz się silniejszy podczas uprawiania sportu, a będziesz zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Get Back To Back Podstawy

Powrót treningi są istotną częścią programu fitness. Przewlekły ból i ucisk w dolnej części pleców jest niefortunny efekt uboczny wielu miejsc pracy biurko związana. Ale kilka prostych odcinków może przejść długą drogę w kierunku zwalczania napięcie w plecach, który jest spowodowane przez dłuższy posiedzeniu.

Lędźwiowej, w szczególności, jest to obszar, który jest trudny do relaksu. Spróbuj proste plecy trening: Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze. Połóż ręce pod głowę i pozwól odpocząć zbrojeń wzdłuż boków; która wartość jest bardziej komfortowe. Korzystanie ruchy kontrolowane, napinaj mięśnie tyłek i mięśnie brzucha w tym samym czasie do spłaszczenia dolną część pleców do podłogi. Trzymaj pozycję 7:55 sekund, a następnie rozluźnij. Powtórz dwa do trzech razy. To ćwiczenie zarówno cele tyłek i mięśnie brzucha, które poprawią swoją postawę, siedząc i stojąc, i zapewnić lepsze wsparcie dla dolnej części pleców.

Miejmy Twist Znowu: Praca swoje skośne

W skośne wewnętrzne i zewnętrzne są mięśnie, które rozpoczynają się od talii i zrobić znak "X" w poprzek tułowia. Zarówno skośne wewnętrzne i zewnętrzne inicjowanie ruchów i ćwiczeń, które mają na obrót. Dlatego można zauważyć, że golfiści i tenisiści, pod warunkiem, że przylegają one do zdrowej diety i ćwiczyć aerobik, ma imponującą definicji w tym obszarze.

Jeśli przeprowadzasz się 10-minutowy trening abs, manewr rower uważany jest za najlepsze ćwiczenie na skośne wewnętrzne i zewnętrzne.

 • Połóż się na podłodze i unieś obie nogi. Upewnij się, że dolna część pleców wciśnięty do ziemi. Jeśli tak nie jest, po prostu podnieść nogi nieco wyżej.
 • Spocząć palce lekko na głowie, tuż nad uszami.
 • Jak zegnij prawe kolano, obrócić tułów i zabrać lewy łokieć do kolana. Upewnij się, że lewe biodro pozostaje na ziemi.
 • Następnie zmieniamy strony. Więcej wyzwanie, owiń pasmo oporu wokół nogi w trakcie wykonywania tego ćwiczenia. Zamiast umieszczając ręce za głowę, trzymaj się do zespołu. Jak zginać kolano, łokieć wyginać odpowiedni. utrzymać przeciwny ramię tak prosto, jak to możliwe.

Procedury Pilates abs oraz szwajcarskie treningi Piłka abs ćwiczenia są też wyposażone w szereg ćwiczeń, które sprawiają, dobre wykorzystanie skośne wewnętrzne i zewnętrzne. Niektórzy ludzie lubią trzymać małą piłką lekarską podczas wykonywania tych ćwiczeń. To dodaje większy opór, a więc więcej wyzwania do rutyny.

Podstawowe Pilates Reebok

Teraz, to prawdopodobnie sobie sprawę, że dodanie głęboki pracy rdzenia do abs treningu może sprawić ogromną różnicę. Reebok Core Board jest jedną z najlepszych elementów wyposażenia brzusznej, ponieważ może on być stosowany w całym ciele. Został on stworzony przez Alex McKechnie, który pracował jako fizjoterapeuta do Kanady Pucharu Świata w piłce nożnej.

Podobnie jak wiele innych fizjoterapeutów, którzy specjalizują się w sportowe klimatyzacji, McKechnie używa pokładzie falowy, który jest zbudowany na platformie pół kuli lub rocka, przez wiele lat. Niestety, okazało się, że kołysanie pokładzie był tylko minimalnie skuteczne. Było to spowodowane jego bierność: Jako sportowcy Mckechnie przesunęły swoją wagę z jednej strony na drugą lub z przodu do tyłu, wyżywienie biernie porusza się w tym samym kierunku. Kiedy zaprojektował forum Core dodał cechy odrzutu i momentu obrotowego. Choć Izba Rdzeń może obracać, skręcać i pochylenie w dowolnym kątem, jak wierny szczeniak, to zawsze wraca do pierwotnego położenia.

Tworzy to bardzo dynamiczną formę szkolenia. W przypadku przeniesienia z jednej strony, wyżywienie wywiera nacisk, który przemieści Cię w przeciwnym kierunku. W 1999 McKechnie połączył siły z Reebok stworzyć program szkolenia Core Reebok. Jedną z głównych zalet Zarządu Core jest fakt, że jest progresywna forma ćwiczeń. Pokrętło na dole planszy kontroluje jak "chwiejne" to będzie. Początkujący i seniorzy mogą dokręcić pokrętła, dając tym samym do płyty mniej ruchu. Jak biegłości rozwija, można odkręcić pokrętło, aby utworzyć więcej ruchu. Będzie to stanowić znacznie większe wyzwanie.

Kilka lat później, Reebok Fitness prezenter Lisa Wheeler i fizjoterapeuta Elizabeth Larkham stworzył program Reebok Rdzeń Pilates. Larkham znany jest jako innowator w dziedzinie technik ruchu umysł ciało do sprawności, klinicznej, rozrywki, sztuki i akademickie. Ona zmieniła techniki Pilates drodze podejścia do Feldenkraisa mata słownictwa urządzenie. W ten sposób, że w parze tradycyjnej metody Pilates z ćwiczeń, które promują kontrolę rdzenia i obrotowych, łuki ruchu. Wynikiem tego jest przepływ, który jest funkcjonalny, gojenie, jak i estetycznym wyglądzie.

Larkham pracował jako Pilates i Tańca Medicine Specialist z San Francisco Ballet, Cirque de Soleil, oraz w Centrum Medycyny Sportowej w Saint Francis Memorial Hospital. Podczas kierowania program świętego Franciszka, ona opracowana protokołów Pilates w rehabilitacji różnych ortopedycznych i urazach kręgosłupa.

Ponieważ wiele z tych ćwiczeń może być dość trudne, gdy wykonywana w zarządzie głównym, należy opanować je na podłodze przed dodaniem wyzwanie równowagi. Oto przykład:

 • Połóż się twarzą do góry w Radzie rdzeniowy.
 • Start z ugiętymi kolanami i w zgodzie z biodra.
 • Cielęta równolegle do ziemi.
 • Ręce za głowę. Palce są rozpiął. Łokcie są otwarte.
 • Umowa abs tak aby plecy jest w kontakcie z zarządem
 • Unieś głowę, szyję i łopatkę ostrza z planszy.
 • Wdech przygotować.
 • Podczas wydechu, rozszerzyć swoją lewą nogę i obracać górną część ciała w kierunku prawej kolanach. Pamiętaj, aby zachować swoją lewym biodrze na pokładzie.
 • Wdech, jak przejść przez centrum.
 • Trzymaj głowę i ramiona podniósł.
 • Wydech jak zmienić strony.
 • Kontynuuj na przemian przez 10 powtórzeń. (Jeden rep = obrót na każdą nogę)

Jakie są zasady pilates?

Wiele siłowni, Pilates jest jednym z najbardziej popularnych typów ćwiczeń wewnętrzne dla kobiet. W celu pełnego wykorzystania swojej Pilates abs treningu, to wypada do przestrzegania podstawowych zasad Pilates:

Koncentracja: To odnosi się do związku ciało-umysł, co sprawia, świadomi swoich ruchów.

Kontrola i precyzja: W treningu Pilates abs, nigdy nie są tylko "przechodzi ruchy." Wykorzystaj swoje umiejętności koncentracji do precyzyjnych, dokładnych ruchów, które będą skutkować imponujący mięśni definicji.

Oddechowych: W klasie pilates, gdy robisz wydech, twoje głębsze mięśnie brzucha, zwany mięśnie rdzenia, naciśnij przed membraną, aby pomóc w wydalania powietrza. W ten sposób można korzystać z mięśni brzucha poprzeczne. Przestrzegać żołądek, jak to zrobić. Czyż nie wygląda bardziej płaski? Pomyśl o balon. Jeśli chcesz spłaszczyć balon, byś wypuść powietrze. Twój żołądek działa w ten sam sposób.

Centrowania: Wszystkie ćwiczenia pilates abs wszcząć z rdzenia, i płyną na zewnątrz, do kończyn. Wiele osób odnosi się do Pilates Powerhouse, z przodu do tyłu obszar pomiędzy kością łonową i klatki piersiowej. Zawiera dolne mięśnie pleców, brzucha i górnej pośladki. Uczenie się zaangażować tych mięśni poprawia koordynację, a także wygląd całego ciała.

Płynność i ciągłość ruchu: Pilates ćwiczenia płyną w ciągłej sekwencji ze sobą. Zwiększa to efektywność wdzięk i ruchu.

Integracja: Przekonasz się, że wiele z tych ćwiczeń Pilates pracować kilka mięśni jednocześnie, co sprawia, że jest bardzo funkcjonalny forma ćwiczeń. Oznacza to również, że Twoje abs nadal pracują w trakcie wykonywania ćwiczenia dla innych części ciała. Jak jest cool?

Wyrównanie: postawy wyrównanie jest ważnym elementem metody Pilates. Jako matka chyba mówiłem, gdy stoisz prosto, abs wyglądają bardziej płaski.

Stabilność Ball: Ćwiczenia Ostateczny Rdzeń

Chociaż myślimy o piłkę stabilności jako nowoczesnej formy ćwiczeń, jej początki sięgają właściwie 1963. W tym roku, włoski producent postanowił uczynić zabawki zabawki za pomocą płyt winylowych, w przeciwieństwie do gumy. Ze względu na zwiększoną trwałość, to szybko zyskał popularność. Ostatecznie, kule były używane w całej Europie, w rehabilitacji ustawień jak terapia dla ortopedycznych klientów i ofiar udarem. W 1966 roku, dr Elspeth Kong eksperymentował z wykorzystaniem piłek opracować program narciarski dla dzieci niepełnosprawnych.

Joanne Posner Mayer, amerykański fizjoterapeuta, który był entuzjastą tego pomysłu, udał się do Szwajcarii na studia z dr Kongu w Szwajcarii. Po powrocie do Stanów, napisała książkę o treningu ostateczny piłka stabilność. W 1990 roku założyła Ball Dynamics International w Kolorado. Lindsay Zappola, fizyczna instruktor terapeuta / Pilates, zaczął pracować dla niej. Lindsay włączone kulki w swojej pracy z SKI TEAM USA. Piłka Dynamics, Resist-i-Ball Paul Chek Instytut były trzy organizacje, które wpłynęły na wykorzystanie piłek w otoczeniu fitness.

Podekscytowanie kulki wzrasta, gdy artykuł opublikowany w numerze z czerwca 2000 fizykoterapii cytowane eksperyment wykonane na Uniwersytecie w Waterloo, że zużyte elektrody do testowania skuteczności różnych ćwiczeń brzucha. Wyniki tego eksperymentu wrażeniem branży fitness. Gdy wzloty curl przeprowadzono na nierównych powierzchniach, takich jak piłki albo kołysania statku, skurcze mięśniowe zarówno skośne i abdominus rectus prawie się podwoiła. Wzloty curl wykonywane na piłkę z nogi na podłodze czterokrotnie zewnętrznej działalności ukośne. Opinia ta przekonany autorów badania, które niestabilne powierzchnie stworzyć potrzebę większej stabilizacji kręgosłupa, który jest funkcją skośne.

Poniżej znajduje się standardowe zalecenia dotyczące wielkości kulki:

USER kulka o średnicy WYSOKOŚĆ

 • 30 cm. Piłka (12 cali) dla dzieci lub nie siedzi ćwiczenia
 • 42 cm. Piłka (17 cali) poniżej 5 stóp.
 • 55 cm. Piłka (21 cali) 5 ft. do 5 m. 7.
 • 65 cm. Piłka (25 cali) 5 m. 8 w. do 6 m. 3 w.

Przedstawiamy mięśnie rdzenia: The RECTUS abdominus i mięśnie brzucha poprzeczne

Dziś "rdzeń ćwiczenia" jest zwrotem połowy w branży fitness. Niech ludzie zakładają, że kiedy ludzie odnoszą się do podstawowej ćwiczenia, mówią abs treningu, takie jak przysiadów, brzuszków i wszelkie inne pozostałe 10-minutowe treningi, które są popularne w centrach fitness kobiet. Jest to jednak tylko częściowo prawda, przysiadów i brzuszków pracują na abdominus mięsień prosty, które są najbardziej powierzchowne mięśnie okolicy brzucha. Jest to grupa mięśni, które jest odpowiedzialne za zginanie tułowia. Po wstaniu z łóżka rano, używasz mięsień prosty abdominus. Jednak istnieją głębsze mięśnie tułowia, które odgrywają znaczącą rolę w bardziej o zdrowie i wygląd.

Poprzeczne Abdominal mięśni jest często określany jako TVA. W najgłębszym mięśni brzucha w organizmie, mięśnie brzucha poprzeczna jest twój naturalny wewnętrzny pas i waga pasa. Jego podstawowym celem jest ważne: Ten mięśni pleców wspiera twój organizm jest, gdy w pozycji pionowej. Dlatego włączenie tej mięśni poprawia postawę i zapobiega ci ból pleców. Badania wykazały, że ludzie, którzy aktywują ich TVA przed podnoszenia ciężkich przedmiotów, są mniej narażone na problemy z kręgosłupem.

Mięsień poprzeczny brzucha jest aktywny podczas wydechu. To naciska na membranę, aby pomóc usunąć powietrze. Dlatego też, podczas wykonywania ćwiczeń ab, jeśli wydech podczas wyginać kręgosłup, będzie aktywacja mięśni brzucha poprzeczne wraz z prostego brzucha abdominus. Ponadto można regularnym treningu ab, to proste ćwiczenia powinny być wykonywane 10 razy dziennie. Weź wdech. Podczas wydechu, wyciągnąć brzuch, tak, jakbyś próbował zwrócić pępek do kręgosłupa. Trzymaj napięty brzuch przez dziesięć sekund. Ostatecznie będzie korzystać z pobytu w ten sposób!

Know Your Core Components

Gdy artykuły fitness lub instruktorzy siłowni mówić o "mięśni tułowia," co tak naprawdę oznacza?

"Rdzeń" Twoje ciało jest twój środek ciężkości, który jest obszar wokół tułowia i miednicy. Silne mięśnie tułowia dają solidną platformę dla wszystkich działań swoich sportowych i działalności życiu codziennym. Słabe mięśnie tułowia zwiększa ryzyko zachorowania na bóle kręgosłupa, złą postawę i inne szczepy mięśni.

"Rdzeń stabilność" oznacza, że ​​mięśnie w miednicy, bioder, brzucha i dolnej części pleców pracują razem, aby wspierać kręgosłup. Dlatego ćwiczenia brzucha dla kobiet są tak ważne.

Wierzcie lub nie, istnieje 29 podstawowych mięśnie w bagażniku i miednicy, a najlepsze ćwiczenia brzucha dla kobiet są te, które działają kilka z tych mięśni jednocześnie.

Zacznij te dwa proste ruchy, które można zrobić w dowolnym miejscu:

 1. Brzucha kryzys (lub siedzieć-up) w co odmiana lubisz; rozpocząć z dwoma zestawami 15 powtórzeń. Skoncentruj się na korzystanie z brzucha, a nie wyciągając głowę do przodu z rąk, a skupić się na jakości, a nie ilości. Nie trzeba robić 100 przysiadów; nie 30, w którym koncentrować się na pełny zakres ruchu i naprawdę można poczuć abs pracy.
 2. Pozycja deski: To jest pozycja przed pushup. Połóż dłonie na podłodze i zwijają swoje palce pod podnieść swoje ciało od podłogi. Trzymaj ręce umieszczone bezpośrednio pod ramionami. Skupić się na pociągnięcie w kierunku twój brzuch kręgosłupa, ale zachować w oddychaniu gładko. Staraj się trzymać tej pozycji przez 20 sekund.

Get On The Ball To Lose Your Love Uchwyty

Te często wieloznaczne "miłość obsługuje" są spowodowane po części przez słabe mięśnie skośne mięśnie, które biegną wzdłuż zewnętrznej bagażniku. Jednym z najlepszych ćwiczeń ab dla kobiet stonować swój kufer i zredukować talii jest skręt piłka stabilność.

Oto jak to zrobić:

Połóż się na plecach na kuli fitness, a stopy płasko na podłodze. Trzymaj mały medycyna piłkę między rękami i rozszerzyć swoje ręce w górę w kierunku sufitu. Utrzymanie swój tyłek na piłkę, powoli obrócić tułów w prawo tak, że ręce są równoległe do podłogi, a kostki są skierowane w kierunku ściany bocznej. Trzymaj się wydech, a następnie powoli obrócić z powrotem do centrum i powtórzyć na drugiej stronie. Zacznij od kilku powtórzeń na każdej stronie, aby przyzwyczaić się do tego zadania i starają się na swój sposób pracy do trzech zestawów 10 powtórzeń.

Dodawanie ćwiczenia Core Training Routine swoją wagę

Jest całkiem możliwe, zintegrować trening siłowy z podstawowej ćwiczenia. Technika, która została opracowana przez National Academy of Sports Medicine, jest znany jako zintegrowanego szkolenia. Po pierwsze, można wykonywać ćwiczenia tradycyjną wytrzymałość, albo za pomocą komputera lub hantlami. Dla drugiego zestawu, pracy tej samej grupy mięśni za pomocą kawałka sprzętu bilansowy. Należy pamiętać, że należy wykonać ćwiczenie równowagi albo bez wagi, albo z mniejszej wagi. Ponieważ ćwiczenia równowagi będzie obejmować większe wykorzystanie swoich podstawowych mięśni, będzie coraz trening ab nawet podczas pracy nóg i górnej części ciała.

Program szkolenia może być zintegrowana albo wykonywane w siłowni lub w swoim własnym domu. Obecnie większość siłownie mają piłki stabilności, równowagi i Dynadiscs deski. Zawsze można przynieść Dynadisc z tobą, jeśli siłownia nie ma żadnych. Dla tych z Was, którzy nie mają członkostwa siłowni, większość ćwiczeń treningu siłowego może być wykonane z zespołami oporu.

Co to jest dna miednicy?

Mięśnie dna miednicy ma ważne zadanie do wykonania. Są one odpowiedzialne za wspieranie i chroniąc narządy wewnętrzne. Kobiety w ciąży są często nauczał, aby włączyć ich dna miednicy, wyobrażając sobie, że oni próbują zatrzymać przepływ moczu. Nie nazywa się ćwiczenia "Kegel". Łatwiejszym sposobem na to jest, aby wyobrazić sobie, winda podróży na środek ciała. Można również wyobrazić hamak sporządzenie pod tobą.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, Kegels należy wykonać 10 razy dziennie. Podobnie jak mięśnia poprzecznego brzucha, miednicy działa wspierać plecy, co z kolei poprawić swoją postawę. Instruktorzy fitness wiele kobiet zaleci zaangażować mięśnie dna miednicy podczas wykonywania Pilates abs ćwiczenia, jak również Swiss Ball abs ćwiczenia. Pomoże to utrzymać równowagę w trakcie wykonywania ćwiczenia. Starsze kobiety są zachęcane do wykonywania ćwiczenia Kegla, aby zapobiec nietrzymaniu moczu. Kobiety w każdym wieku powinny ćwiczyć Kegels dla innego ważnego powodu: Poprawia swoje życie seksualne!

Ab i ćwiczenia z powrotem na Bosu

Innowacyjny Bosu jest jedną z najlepszych elementów wyposażenia ab i tylnych ćwiczeń. Jest w kształcie kopuły i może być stosowany na jednej jego stronie kopuły lub platformy. ponieważ kwestionuje równowagi, ćwiczenia wykonywane na Bosu będzie angażować swoich podstawowych głębokie mięśnie. Na przykład, można wykonać podstawowe crunch z nogi po stronie platformy. Jak zwijają tułowia z podłogi, jeśli twoje mięśnie tułowia nie są odpowiednio zaangażowane, Bosu będzie "pofalowania."

Bosu jest doskonałym sprzętem do wykonywania ćwiczeń ab i tylne jednocześnie. Umieść Bosu z boku kopuły górę. Połóż się i rozszerzyć swoją głowę i ramiona nad kopułą. Zegnij kolana, a stopy płasko na podłodze. Odpocznij Twoje rozkazy na krawędzi głowy. Wdech przygotować. Podczas wydechu, zwijają swój tors, i skupić się na kolana. Wdech, jak wrócisz. Będziesz robi ćwiczenia ab na dyni i powrotem ćwiczenia na przedłużenie.

Znajdź 10 minut dla ukierunkowanego Fitness

Idealnie, 10 minut "ekspresowy trening" nie będzie limit swojej schematu fitness, ale plany treningowe 10 minut, takie jak te znajdujące się w kobiecych czasopismach ćwiczeń, są zaprojektowane, aby pomóc kierować usterek plamy, takie jak ABS lub biodra. Można znaleźć 10 minut na abs, a następnie można skupić się na dłuższą metę lub przejażdżkę rowerem, gdy masz długi bloku czasu, wiedząc, że już to zrobiłeś trening ab.

Na przykład, 10 minut abs treningu może zawierać dwie minuty pięciu różnych ćwiczeń, które pomogą wykończenia talii i budować siłę w swoich podstawowych mięśni. Jeden abs ćwiczenia, które jest popularnym elementem tych ćwiczeń jest chodzenie z lonży obrotu.

Oto jak to zrobić:

Stań ze stopami szerokość bioder siebie. Trzymaj mały hantle w obu rękach i rozszerzyć swoje ramiona przed sobą.

Krok prawą nogę do przodu i ugnij kolana do kąta 90 stopni, aby przyjść na lonży. W tym samym czasie, obrócić tułów w prawo, trzymając ręce prosto i równolegle do podłogi, podczas gdy trzymasz hantle. Wydech i powrót do pozycji stojącej, a następnie powtórzyć na drugą stronę. Alternatywny przez dwie minuty, porusza się delikatnie i z kontrolą.

Inne elementy 10 minut ab treningu może zawierać rotacji tułowia w pozycji siedzącej lub boczne skręty tułowia alternatywne leżąc na podłodze.

Kierowanie Niższe Abs

Dolne mięśnie brzucha są jednym z najtrudniejszych obszarów na ciele do celu w zakresie treningu siłowego. Istnieją skuteczne ćwiczenia, które będą ukierunkowane na dolne mięśnie brzucha. Spróbuj ponownie r na ciebie z rękami palm-dół pod dolną część pleców. Wy, kolana powinny być wygięte tak, aby stopy spoczywały płasko na podłodze. Powoli przesuń Ci nogi tak, że są prostopadłe do podłogi, a kolana wskazał na sufit. Powtórz ten krok dla jak największej liczby powtórzeń, jak można utrzymać właściwą formę. Zobacz trenera dla kilku ruchów, które będą ukierunkowane na dolną abs.

Pilates dla każdego

Jak pilates nadal rośnie popularność, to jest czas, aby dostać się do akcji! Nawet bez doświadczenia pilates, skoro masz grunt w ruchach i filozofii, będzie czerpać korzyści. Zapisz się na klasy, więc instruktor może pomóc doskonalić swoje techniki, a następnie podjąć na własną rękę. Poczujesz się szczuplejsze i stonger i mają lepsze świadomości ciała za pomocą mięśni nigdy nie wiedział, trzeba było.

Kierowanie na dolnej części pleców

Dolnej części pleców jest jednym z obszarów na ciele kobiety, które są szczególnie podatne na stres i uszkodzenia. Jednakże, istnieje wiele ćwiczeń, które możesz zrobić, aby wzmocnić dolną część pleców i zapobiec ból i obrażenia. Zacznij od zniesienia na podłodze, twarzą w dół i nogami wyciągniętymi. Zegnij łokcie tak, że dłonie są bezpośrednio pod ramionami. Następnie, przy użyciu mięśnie pleców, klatki piersiowej podnieść się z ziemi tak wysokie, jak to możliwe bez wysiłku. Twoje dłonie i nogi będą również podnieść się z ziemi. Powtórz kilka razy wile utrzymując właściwą formę. Zobacz trenera dla kilku ruchów, które wzmacniają dolną część pleców. Jeśli ma lub miał żadnego urazu kręgosłupa, porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń z powrotem-wzmacniające.

Mięśnie podstawowe

Twoje mięśnie tułowia makijaż mięśnie, które są dołączone do tułowia ciała. Obejmuje mięśni abs, skośne, ramiona, piersiową i wszystkie mięśnie na plecach. Posiadanie silnej rdzeń może poprawić formę ćwiczeń i techniki, a tym samym zmniejsza ryzyko kontuzji. Silne mięśnie tułowia również poprawić swoją postawę, która nie tylko sprawia, że ​​wyglądasz wyższy i szczuplejszy, ale może również pomóc w zapobieganiu nadużywaniu i urazy związane z długich godzin przy biurku lub przed komputerem.

Zapamiętaj Your Back

Większość kobiet koncentrują zbyt wiele uwagi na budowę swoich mięśni brzucha i nie wystarczająco dużo uwagi na mięśnie w plecach. Chociaż wiele osób może uznać brzucha bardziej ważne estetycznie, mające silne plecy jest bardzo ważne. Badania pokazują, że aż 70% kobiet cierpi ból pleców w pewnym momencie w ich życiu. Utrzymanie silnych i zdrowych mięśni pleców jest najważniejsza kobieta może zrobić, aby uniknąć bólu pleców.

Praca podstawowej

Szkolenie Core jest ważne, ale nie jest łatwo przesadzić. Podczas pracy mięśni, w rzeczywistości łamanie go od siebie. Jak organizm leczy mięśnie, to sprawia, że ​​silniejsze, tak, że nie będzie tak łatwo rozbić następnym razem. Pracujących mięśni co dzień zakłóca ten proces i może prowadzić do osłabienia mięśni. Weź awarii, na przykład: w przypadku kryzysu, to mogą być za pomocą mięśni pleców i szyi zamiast mięśni brzucha wykonać większość pracy. Może to doprowadzić do poważnych obrażeń. Podczas pracy swój rdzeń, dążyć do wysokiej jakości powtórzeń każdego ćwiczenia na trzech kolejnych dni nie co tydzień.

Samsung Galaxy Note krawędzi ekranu Nadrukiem Panoramicznym Cechy

Samsung Galaxy Note krawędzi ekranu Nadrukiem Panoramicznym Cechy
Można powiedzieć, że Samsung naprawdę kickstarted aktualny "Fablet" tendencji z uruchomieniem pierwotnego Samsung Galaxy Note w 2011 roku wielkości ekranu zdobyć coraz większe i wydajność ma zdobyć coraz lepiej, od tego czasu, ale z wyjątkiem urządzeń, takich jak Galaxy Okrągły, smartfony i phablets jeszcze płaskiego wyświetlacza regularne. Że po raz kolejny zmieniła się, kiedy Samsung Galaxy Note ogłosił przewagę w tym miesiącu na targach IFA w Berlinie, Niemcy.

Największym różnicowania funkcja Samsung Galaxy Note krawędzi przynosi do stołu, co Samsung nazywa "unikalny ekran wygiętej krawędzi [że] zapewnia szybki dostęp do często używanych aplikacji, alarmy i funkcjonalność urządzenia - nawet wtedy, gdy pokrywa jest zamknięta - wszystkie z machnięcia kciuka ".

Ekran skutecznie otacza prawej krawędzi Android 4.4-powered smartphone, zapewniając wąski pas wyświetlaczem wzdłuż boku szybkich powiadomień oraz łatwy dostęp do często używanych aplikacji. Gdy telefon jest płasko na stoliku przy łóżku, na przykład, wąski pasek może być używany do wyświetlania czasu i funkcję jako budzika, a jednocześnie głównym przodem część wyświetlacza pozostaje wyłączony. Taki projekt wykracza poza cel prawdziwie ramka-mniejszym wyświetlaczu.

Pozostałe specyfikacje i funkcje na Samsung Galaxy Note krawędzi są bardzo podobne do Samsung Galaxy Note 4, który został ogłoszony w tym samym czasie. Najważniejsze dla Galaxy Note krawędzi obejmuje 5,6-calowy Super AMOLED z HD Quad rozdzielczości 2560 x 1440 + 160 pikseli, czterordzeniowy procesor 2.7GHz, 32GB / 64GB pamięci masowej, gniazdo rozszerzeń microSD, 3GB RAM, 16-megapikselowy tyłem do kierunku jazdy kamery, 3,7 megapiksela f / 1.9 skierowanych przodem do kamery, a akumulator litowo-jonowy 3000mAh. Galaxy Note krawędzi korzysta również z S Pen zoptymalizowane funkcje, takie jak Air Command i ekranem Write, znajdującego się na resztę linii Note Galaxy.

Urządzenia takie jak Galaxy Note krawędzi pokazują, że nadal innowacji, które można uzyskać w świecie smartfonów, tabletów i "phablets" też. Rzeczywista przydatność zawijanym jest dyskusyjne wyświetlacz, ale na pewno dla unikalnego urządzenia. Oczekuje się, że Samsung Galaxy Note krawędzi, aby uruchomić "na wybranych rynkach" jeszcze w tym roku za cenę jeszcze ustalona.

Jelly Belly

Zapytaj kogokolwiek. Nie ma nic całkiem jak sensacyjnym sześciopak.

Coors, Heineken i Michelob bok, nie ma nic więcej niż ful napełniania stelaża z olśniewający mięśni brzucha utrwaliło mocno w brzuch, zwłaszcza, gdy ciepła pogoda nadal trzymając się z boku pasa.

Wyobraź sobie rzeźbiona ramiona, klatka piersiowa, falistego rzeźbione nogi do. A następnie obraz piękny, pulchny brzuch pot pchanie zewnątrz jak wschodzącego wad Pillsbury ciasta, dzięki czemu godzin żmudnej pracy wydaje się absurdalny przedsięwzięciu.

Oczywiście, jelita wzdęcia piwa na inny drobny przetłoczenia tułowia pasuje jak wychodka w penthouse. I kilka ekspertów fitness twierdzą, że jakość mięśni brzucha może albo złamać imponującą sylwetkę.

Podczas gdy brzuch jest niezbędne do tego, czy jesteś postrzegany jako albo "dopasowanie" lub "tłuszcz", wszystkie szkolenia ab znanych człowiekowi nie przemogą bez sąsiednim poświęcenia zarówno ścisłej diety i znacznych ilości aktywności sercowo-naczyniowej.

W międzyczasie, oto kilka ćwiczeń, aby podjąć ten pośpiech z talii:

Brzuszków: Połóż się na macie na podłodze, zginanie kolana lekko tak, aby stopy płasko na podłodze. Spędzając ręce za głową, powoli unieś ramiona się macie, ściskając mięśnie brzucha z podbicia. Pamiętaj, aby nie wyciągnąć szyję do góry; raczej się to naturalne, gładkie płynących ruchu. Podnieś tylko łopatki poza matę i przytrzymaj tę pozycję dla przestrzeni dwóch sekund, powoli uwalniając ramiona do tyłu na matę. Pamiętaj, aby nie pozwolić ramiona całkowicie odpocząć na macie przed rozpoczęciem następnego powtórzenia. Czy trzy zestawy 30 powtórzeń, biorąc tylko kilka sekund odpoczynku pomiędzy seriami.

KABEL brzuszków: Skonfiguruj podwójne liny na maszynie kablowej. Z kolana sadzone na podłodze, złapał się liny z obu rąk, zamykając je na bokach głowy. Powoli wprowadzają swoje kolana - i odporność - w dół do kolana, trzymając skurczu dla dwóch-count. Powoli wzrosnąć do sytuacji, w której tułów jest równoległa do podłogi i powtórz ruch. Spróbuj trzy zestawy 25-30 powtórzeń w umiarkowanej wadze.

UPS na kolana: Usiądź na skraju ławki, chwytając na stronach ławce z rękami, aby utrzymać stałą równowagę. Z nogami wyciągniętymi na zewnątrz, powoli wyciągnij swoje kolana do piersi, ściskając mięśnie brzucha w czasie skurczu. Sprawował tę funkcję przez dwie sekundy, a następnie powoli rozszerzyć swoje nogi przed powtórzeniem ruchu. Staraj się, bujanie i kołysanie na minimalnym poziomie. Wykonaj trzy serie 25 powtórzeń w tym ćwiczeniu.

KNEE PODNOSI: Znajdź zaistnieć na napowietrznej podbródek-up bar z ramiona rozłożone nieco szersze niż ramiona. Upewnij się, że Twoje stopy nie dotykają podłogi. Starając się nie wychylać i rock, powoli doprowadzić kolana w kierunku brzucha tak, że kolana są zablokowane pod kątem 90 stopni. Wyciśnij abs i przytrzymać przez chwilę, zanim powoli uwalniając nogi z powrotem do pozycji wyprostowanej. Opaski są często stosowane, aby zapewnić dobrą przyczepność na pasku. Próba trzy zestawy 10-15 powtórzeń na zestawie.

10 Wysoka potasu przekąski

Większość ludzi się potas poprzez zdrową dietę, która jest uboga w sód i pełne owoców i warzyw, jednak jeśli ćwiczysz intensywnie lub wysokie ciśnienie krwi, mogą być potrzebne dodatkowe potasu w diecie. Oto 10 wysokie żywność potasu, które pomogą. Potas jest elektrolit, który pomaga w mięśniach, i wysokie żywność potasu ułatwia pracę serca i nerek. Przyczynia się również do obniżenia ciśnienia krwi, obniża ryzyko udaru i zwiększa metabolizm węglowodanów i białek.

Niedobór potasu: hipokaliemia

Hipokaliemia jest terminem używanym do niedoboru potasu. Objawy hipokaliemii to osłabienie, zmęczenie, arytmię serca, takich jak wolniej lub przyspieszony rytm serca, a nawet utratę koordynacji mięśniowej. Codziennie Zalecane spożycie dla zdrowych osób dorosłych z amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (US DHHS) jest 4700 miligramów (mg) lub 4,7 g dziennie.

1. Banany

Jeden mały banan opakowaniach 594 mg potasu. Spróbuj w tym jeden w swojej zbóż lub jogurt o niskiej zawartości tłuszczu dla zdrowej, zbilansowanej śniadanie.

2. Marchew

Jedna szklanka soku z marchwi lub surowa marchew zawiera 689 mg potasu. Kieliszek jako podwieczorek lub posypać niektórych marchew na lunchu sałatki.

3. Pieczony Ziemniak

W tym skóry, pieczony ziemniak ma koklusz 1081 mg potasu. Piec jeden wraz z pieczeń kurczak obiad.

4. Rodzynki

Weź garść na przekąskę porannej lub wymieszać je w swoim sałatki lub jogurt na jakiś dodatkowy aromat.

5. Szpinak

Gotowane, nie surowy szpinak, tylko jeden kubek ma 839 mg potasu. Gotować niektóre jako strony do żadnego z posiłków wieczornych.

6. Pomidory

Jeden mały surowego pomidora lub jedna filiżanka sosu pomidorowego lub soku pomidorowego posiada 909 mg potasu. Wlej trochę sosu pomidorowego z puszki na makaron, lub przełączyć się na poranną sok pomarańczowy dla pomidorów.

7. Zwykły jogurt o niskiej zawartości tłuszczu

8 uncji zawiera 579 mg potasu. Wymieszać w niektórych bananów lub rodzynki do podwójnej dawki potasu.

8. Winter Squash

1 szklanka ma 896 mg potasu. Podobnie jak gotowanego szpinaku, gotować to obfite warzyw jako boku do każdego obiadu.

9. Łosoś

3 uncji pieczone lub opiekana łososia zawiera 319 mg potasu. Łosoś jest zdrowe serce ryby z przyzwoitą ilością potasu.

10. Gotowane chudej wołowiny

3 uncja zawiera 224 mg potasu. Chudego mięsa wołowego jest najlepszy czerwone mięso wybór, i oprócz korzyści potasu, jest doskonałym źródłem białka.

Pokarmy bogate w potas są, ogólnie rzecz biorąc, o niskiej zawartości tłuszczu i kalorii, ale ita € ™ s zawsze pamiętać, aby trzymać się zdrowej, zbilansowanej diety z wszystko z umiarem. Bez względu na to, co zdrowe odżywianie planu wybrać, ita € ™ s zawsze pomocny w utrzymaniu dziennika żywności w celu monitorowania wszystkich jesz, aby upewnić się, że pobyt na torze i być uczciwym wobec czego naprawdę jedzenia. Wykorzystaj żywności dziennik Fitday śledzić nie tylko spożycie potasu, ale, aby śledzić wszystkie inne pokarmy jesz w ciągu dnia.

Jak Zanurz Bez overindulging

Święto Dziękczynienia jest bardzo szybko się zbliża, a wraz z nim wiele wspaniałych możliwości dla trochę czasu z rodziną i przyjaciółmi, a nawet więcej czasu, aby całkowicie wykoleić diety i żywienia cele.

Turcja, farsz, ziemniaki puree, zielona fasola zapiekanka, makaron z serem, słodkie ziemniaki ciasto, ciasto z dyni, orzech pie .... lista jest długa i na! Czy nie byłoby absolutnie nieszczęśliwa się przy stole i oglądać swoich bliskich wziąć udział w tym raz w roku święta, kiedy siedzisz tam z smutnym płyty zieloną sałatą, zwieńczona super-lite-niskokaloryczna-powietrzem aromatyzowany opatrunek i ładny zimne butelki diety wody? Gdzie jest złoty środek? Czy to możliwe, aby angażować się w swoje ulubione smakołyki wypoczynkowych bez cofania wartość tygodni postępu w jednym posiłku (i prawdopodobnie wielu z lewej ponad posiłki do naśladowania)?

Oczywiście, że jest! Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci oddawać bez overindulging.

Jak Zanurz Bez overindulging

1. Użyj mniejszą płytkę

Na dużych posiłków, takich jak Święto Dziękczynienia, to bardzo trudno uniknąć pokusy, aby wypełnić swój talerz do pysznych smakołyków o pojemności! Zamiast próbować dokonać porcje mniejsze, tak aby twój talerz mniejsze! Wystarczy wypełnienie mniejszy talerz zamiast kolacji średniej wielkości płyty może zmniejszyć do 500 kalorii na posiłek!

2. Pij wodę

Jak można cieszyć się swoimi ostre zielona fasola i soczyste słodkie ziemniaki, być świadomy tego, co pijesz. Ogranicz się do jednego napojem, a następnie przełączyć się na wodzie. Upewniając się, że pobyt uwodniony przez cały dzień może pomóc mózgu odróżnić rzeczywisty głodu i odwodnienia. Często wiele osób myli odwodnienie z głodu, a jeść więcej, nie rozumiejąc, dlaczego poczucie, że doświadczamy nie odejdzie!

3. odłożył widelec!

Wiem, że ja osobiście walczyć z tym. Mam paskudny zwyczaj przygotowywania mój następny kęs, a ja jestem nadal żucia mój ostatni! Jeśli masz usta pełne pikantny sos żurawinowy-sweet pokryte indyka, umieścić swój nóż i widelec w dół. Poczekaj przygotować następny kęs, aż skończysz ostatni. To pomoże Ci tempo siebie, jeść wolniej i być bardziej świadomi sygnałów organizm przesyłam Ci co uniemożliwi nad jedzeniem.

4. Take 5

Czy wyczyścić płytę i wciąż znaleźć się przygląda inną część babci słynnego makaronu? Zrób sobie przerwę. Zrób sobie czekać pięć pełnych minut, zanim dojdziesz do sekundy. W tym czasie, zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje w organizmie. Co mówi ci osiągnąć więcej? Czy twój umysł i twoje kubki smakowe próbuje unieważnić "Jestem pełna!" sygnały, twój żołądek wysyła? A może naprawdę mieć miejsce na kilka więcej małych ukąszenia? Zrób sobie przerwę, aby ponownie ocenić przed nurkowaniem w prawo z powrotem w. W tym samym temacie, może rozważyć szybki spacer wokół bloku, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i uzyskać dobre wyczucie, jak kolacja dotknął ciała przed skok w prawo na deser.

5. Pamiętaj, że ilość nie równa się jakości

Pewnie, drugi-kuzyn nagradzany pecan pie może być rzeczy legend, ale doskonały smak wszystkich jej miłości do tego pieczone maślanym skorupy nie mniej niesamowite jeśli jeść pół plasterka zamiast pełnej. Podaruj sobie wszystkie ulubione przekąski wypoczynkowych tego Dziękczynienia, ale zawsze pamiętać, że jakość żywności nie zwiększa więcej jesz, a smak nie będzie mniej smakowite, jeśli nie jeść tyle, jak to było w zeszłym lat.

Pamiętaj: umiar jest kluczem do sukcesu. Pomyśl, jak dumni będziesz budzić się w dzień po Święcie Dziękczynienia nie czując wyrzutów sumienia i poczucia winy lub nadal była w stanie uczestniczyć w uczcie u boku rodziny. Będziesz się cieszył wspaniałe wakacje, a poczujesz niesamowitą temat samokontroli! Jak niesamowite jest to, że ?!

Jak Zanurz Bez overindulging

Dziękczynienie 4 bez winy Desery

Fat-zawstydzanie może sprawić, że Fatter

Ostatnio NPR opublikował przegląd badań przeprowadzonych z ponad 6000 amerykańskich mężczyzn i kobiet w wieku 50 lat i starszych, geodezyjnych, jak często doświadczyli różnego rodzaju dyskryminacji. Badanie to mierzy się również wzrost i wagę uczestników. Po czterech latach badań obserwacji przeprowadzono które wykazały, że osoby z nadwagą, który powiedział, że doświadczył dyskryminacji ze względu na wadze było więcej niż dwa razy bardziej narażone na otyłość cztery lata później, niż ludzie, którzy nie stoją dyskryminacji opartej na wadze. Te, które były otyłe na początku badania były ponad trzy razy bardziej narażone na pozostanie tak, jakby były dyskryminowane na podstawie masy ciała, podczas gdy inne rodzaje dyskryminacji (nie zależna od wagi) nie wykazały wpływu na masy.

Fat-zawstydzanie może sprawić, że Fatter

Wielkie pytanie

Najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego tak bardzo nienawidzę wobec osób otyłych? Zarówno jako byłego dziecko tłuszczu (ważyłem prawie 220 funtów zaledwie 5'5 ", kiedy miałem 15 lat), jak i obecnego specjalistę fitness-przemysłu, który pracuje z klientami w sprawach wagi, nie jestem zaskoczony tych statystyk.

Jako mały chłopiec byłem zastraszany i dyskryminowane z powodu mojej wagi. Ale podczas gdy na pewno nauczyłem się rozwijać grubą skórę po latach dokuczał, dręczony, podniósł się i odrzucony przez dziewcząt, dyskryminacja ta wywołała guru-jak misję we mnie, aby dopasować i żyć zdrowego stylu życia. W głębi duszy, to prawdopodobnie zawiózł mnie, aby mój tytuł magistra w Exercise Science i rozpocząć pracę z ludźmi takimi jak ja i pomagając im uzyskać dopasowanie, jednocześnie edukację chudy ludności, że czasem nie można pomóc jest nieco większy!

Waga zależy od wielu rzeczy, w tym genetyki, których nie można kontrolować. Niestety, ogół społeczeństwa (i ogólnie w społeczeństwie) wydają się generalizować wszystkich dużych i ciężkich ludzi jako leniwych lub innych bardziej dyskryminujących stereotypów.

Skutki nienawiści

Niestety, nie każda osoba, która jest na dużym boku ma taką samą grubą skórę, że wychowałem. Ten rodzaj "tłuszczu nienawidzić" może prowadzić do emocjonalnego jedzenia, napady depresji lub głębszej depresji, może wywołać lub nasilić zaburzenia jedzenia, i ogólnie zniechęca coraz zdrowe. Widzę to na co dzień w mojej siłowni ... spojrzenia, na odlew uwag, chichoty. I to łamie mi serce, bo zbyt często widzę członków siłownię, którzy są świadomi wagi się dyskryminowani. Nasza kultura propaguje ten problem ... tak bardzo, że linie lotnicze obecnie pobierają dodatkową opłatę biletów lub odmówić usługi ze względu na wagę. Jeśli zamierzamy rozwiązać otyłości w tym kraju, trzeba także ustalić piętna społecznego i kulturalnego, co się z nim.

Nie zniechęcaj się,

Jeśli jesteś trochę puszyste i świadomy tego, nie należy zniechęcać wszystkich tłuszczu shamers. Istnieje wiele osób (i miejsc) w branży fitness i wellness, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne i fitness w bezpiecznym, konstruktywny i pozytywny środowiska. Proponuję badania osobistych trenerów w swojej okolicy, a także znalezienia innych zajęć fitness i miejsca, które oferują grupy i indywidualne szkolenia. Podobnie jak inne choroby, jeśli zmagasz się z problemami wagi, uzyskać pomoc wykwalifikowanego specjalistę.

Ultralekka plecakiem Camping biegów

Ultralekka plecakiem Camping biegów

Korzystanie ultralekki sprzęt plecakiem może dokonać szlakiem wyprawy bardziej komfortowe i przyjemne, niż gdybyś ciągnąć ciężki plecak wypełniony standardowego wyposażenia kempingowego. Pakiet ultralight mogą nawet pomóc w większy obszar w krótszym czasie. Niektóre z najcięższych potrzeby plecakiem będzie obejmować nie tylko plecak, ale także swój śpiwór i poduszkę, namiot, a nawet swoje obuwie. Wybierając lżejsze wersje tych elementów sprawi, że podróż mniej pracochłonne i bardziej przyjemne.

Gdzie Zakup Ultralight Backpacking Ubiór

Istnieje wiele wspaniałych miejsc na zakupy do kempingu biegu ultralekkim plecakiem, że trzeba. Oto kilka z nich:

 • REI.com ma wielki wybór produktów dla wszystkich Twoich potrzeb turystycznych i campingowych.
 • Zachodnia Alpinizm sprawia fantastyczne lekkich śpiworów. Możesz znaleźć sprzedawcę blisko Ciebie, patrząc na ich stronie dealera.
 • Campmor.com ma wspaniały wybór ultralekkich opakowaniach, a także coś jeszcze będzie potrzeba do przygody z plecakiem.

Cztery niezbędne artykuły dla Ultralight plecakiem

Istnieje kilka elementów, które są niezbędne, jeśli chodzi o zakup ultralekki sprzęt plecakiem. Kilka elementów trzeba będzie w tym lekkim plecakiem, spanie, sprzęt lekki namiot lub innych schronisk i jakości buty, które pasują właściwie.

1. Lekki plecak

Ultralekka sprzęt biwakowy plecakiem, oczywiście, to plecak nosić sprzęt turystyczny. Jeśli wędrować długie dystanse będziesz docenią mając jeden, który jest bardzo lekki. Nawet na krótkich dystansach, lekka paczka jest mniej uciążliwe.

Istnieje wewnętrzne i zewnętrzne plecaki Plecaki rama rama. Każdy z nich ma pewne zalety i wiele osób czuje się mocno o jeden lub drugi. Ostatecznie, wybór należy do Ciebie, ale wybór będzie łatwiejsze, jeśli znasz kilka rzeczy na temat każdego rodzaju. Możesz zdecydować, aby uzyskać zarówno dzięki czemu można korzystać z jednej lub drugiej w zależności od rodzaju wędrówki masz zaplanowane.

Ramka wewnętrzna

Ultralekka plecakiem Camping biegów

Zalety wewnętrznej plecaka ramki obejmują następujące:

 • Ten rodzaj ramy posiada swoje opakowanie bliżej ciała, równomierny rozkład masy. To może oznaczać mniejsze zmęczenie z bardziej ciała przenoszenia obciążeń, a nie tylko ramionami.
 • Większość klatek wewnętrzne wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są bardziej wygodne do noszenia nie zagraniczne.
 • To pozwala na większą elastyczność, jak poruszać się w trudnych tras. Nie będzie tak prawdopodobnie się powiesił na niskich gałęziach z wewnętrznym opakowaniu ramki.

Wady wewnętrznej ramy jest to, że nie są one tak łatwe do spakowania i masz tendencję do chodzenia zgarbiony podczas noszenia. To nie może dostać tylko niewygodne, ale można przegapić niektórych pięknych zabytków, gdy jesteś patrząc w dół na szlaku.

Popularne marki ramy wewnętrzne obejmują pakiety McHale, Ultralight Ekstremalne Hunter pakiet Cabela i Osprey Atmos 65.

Rama zewnętrzna

Kilka dobrych punktów do rozważenia przy użyciu zewnętrznego plecak ramki obejmują następujące:

 • Zewnętrzna ramka nie uciskać ciała, dzięki czemu będą chłodniejsze gdy jesteś wędrówki.
 • Dlatego, że są bardziej sztywne, są one łatwiejsze do pakowania niż jednostki z ramek wewnętrznych.
 • Wiele z nich jest lżejszy niż wewnętrznych opakowaniach ramy, ponieważ mają mniej wyściółkę.
 • Zewnętrzna rama może ułatwić nosić ciężki ładunek.
 • Będziesz chodzić celniej z ciężarem swojej obciążenia widniejących wyższe na swoim ciele.
 • Możesz być w stanie wykonać więcej wiszące rzeczy na zewnątrz swojej paczki.

Wadą ramie zewnętrznej jest, że nie może być tak zwinny podczas noszenia tego typu plecak. Z tego powodu może być trochę trudności z poruszaniem się zarośnięty szlak podczas noszenia tego typu pakietu.

Popularne marki ramy zewnętrzne obejmują Zen plecaki, Kelty plecaki, Luxury Lite stosu Pack.

2. Lekkie spania Urządzenia

Ultralekka plecakiem Camping biegów

Można także zmniejszyć ciężar plecaka przez pakowania lekki sprzęt do spania. Ciepły śpiworek nie muszą być ciężkie i nieporęczne. Oczywiście waga zależy od warunków, które będzie spanie w. Śpiwór przeznaczony do biwakowania zimnej pogody na Alasce będzie cięższy, że waga lato śpiwór. Można jednak znaleźć dobre, trzy sezon śpiwór, który jest lekki i łatwy do przenoszenia.

Poduszki do spania może być lekki. Masz do wyboru tutaj między zamkniętych komórek lub spania otwartych komórek poduszki, materace, łóżeczka i na własny pompowania poduszki.

 • Łóżeczka dla dzieci, materace dmuchane i na własny pompowania poduszki wydają się być nieco cięższy niż inne opcje, więc może nie chcieć tych, jeśli starają się rozjaśnić swój ładunek.
 • Klocki otwarte są niedrogie, a także lekkie i wygodne. Są one jednak nieco trudne do pakowania, ponieważ są one nieporęczne. Ponadto, mają one tendencję do absorbowania wilgoci, która jest określona w dół boku.
 • Klocki zamkniętych komórek są bardziej wytrzymałe i zapewniają lepszą jakość niż otwartych komórek klocki zrobić. Są one również nieprzepuszczalna dla cieczy, która jest dobra, lecz nie są one tak wygodna, która nie może być dobry.

Aby zaoszczędzić trochę na wadze z pad do spania, za długość trzy ćwierć pad. Nie zapomnij, aby upewnić się, że zmieści się prawidłowo w namiocie!

Popularny sprzęt spania obejmuje Eureka Mummy śpiworów ProLite bieg i Series Nunatak ARC.

3. Lekkie Opcje Shelter

Ultralekka plecakiem Camping biegów

Istnieje wiele opcji, schronisko dla turystów do rozważenia. Jeśli chcesz iść super światło, rozważyć własne schronienie z dobrym plandeką lub spać pod gwiazdami. Jeśli nie chcesz, aby to dość szorstki, że dużo, za niektóre z wielu lekkich namiotów dostępne.

Pamiętaj, aby zastanowić się, jak wiele osób będzie korzystać z namiotu przed wyborem jednego. Jeśli jest to tylko ty, coś bardzo małe powinny być wystarczające. Namioty solo lub worki bivy i schrony są idealne dla jednej osoby do odpoczynku na noc, ale jeśli chcesz spędzić nieco więcej niż czasu snu w swoim namiocie, lub jeśli masz towarzysza, będziemy chcieli coś nieco większego. Niezależnie od wyboru, upewnij się, że bieguny i kołki są wykonane z lekkiego materiału, jak również.

Popularne wybory schronisko lekkie obejmują Eureka Solitaire, Big Agnes Copper Spur i modele namiot Ledge Scorpion.

4. Odpowiednie buty turystyczne

Ultralekka plecakiem Camping biegów

Mając lekkie buty turystyczne jest pewny sposób, aby zwiększyć swój przebieg. Rodzaj buta wybrać zależy od rodzaju użytkowania, zob. Krótkie wycieczki dziennie wymagają obuwie mniej trwałe niż szersze, poza szlak turystyczny.

Właściwe dopasowanie jest niezbędne. Niewygodne buty będzie za nieprzyjemny wędrówki. Spróbuj na różnych stylów i marek z tego samego rodzaju skarpetki, że będzie sobie za podwyżką. Nie zakup z witryny internetowej, jeśli nie próbowałem na dokładnym pary zamawiania i są pewni, że jest to dobry wybór.

Nylon siatki i skóra split-ziarna będą Twoje najlżejsze buty waga. Wielu z nich również wodoodporną barierę, aby utrzymać suchość i wygodę stóp. Inne materiały nie są tak lekkie, ale daje dłużej trwający boot.

Popularne marki startowe lekki turystycznych obejmują Scarpa i Merrill.

Znalezienie Best Ubiór

Chociaż pozycje wymienione tutaj są najbardziej podstawowe elementy, które potrzebuje każdy z plecakiem, nie stanowią one pełne spektrum przedmiotów, które są dostępne i że ci moje potrzeby lub potrzeby. Spójrz na sprzęt, który spełni twoje potrzeby plecakiem, biorąc pod uwagę, kiedy i gdzie będą podróżować. Porozmawiaj z innymi podróżnikami na temat ich ulubionych marek lekkich. Ponadto, przeczytaj opinie w Internecie na stronach takich jak Backpacker, Trailspace i przekładni Review. Wybór odpowiedniego sprzętu pomoże Ci znaleźć sukces w swoich przygód szlakiem.