grsail.com

symbol wolności i niezależności tatuaż

Tatuaże Statua Wolności

Tatuaże Statua Wolności


Czy jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tatuażami Statua Wolności? Wspólnym symbolem wolności, że Stany Zjednoczone reprezentuje, Statua Wolności stoi jako solidny projekt tatuażu. Wygląda dobrze na własną rękę, ale można również łączyć z innymi słynnego symboliki stworzyć wielki patriotyczny tatuaż.

Co Tatuaże Statua Wolności skrót?

Częste pytanie, kiedy ktoś widzi tatuaż na przyjaciela jest zapytać, co oznacza tatuaż. Pokazać swój najnowszy kawałek farby do znajomego, a on odpowiada, mówiąc: "Cool, co to znaczy?" Oto kilka informacji na temat znaczenia Statua Wolności, więc będziesz przygotowany do odpowiedzi na to pytanie, jeśli masz ten tatuaż.

 • Statua Wolności jest przede wszystkim poziom wolności. Jeśli masz tatuaż, możesz powiedzieć znajomym, że jest symbolem jakiegoś ważnego wydarzenia życia, które miały, że "uwolnił" się od.
 • Ten posąg jest również symbolem Stanów Zjednoczonych. Jeśli masz tatuaż, można powiedzieć, że jest to symbol miłości i pasji masz do USA. Można nawet powiedzieć, że kawałek jest symbolem swojej pasji do Nowego Jorku, a w szczególności.
 • Jako symbol imigracji, tatuaż może być symboliczne i metaforyczne dla każdego, kto z rodziny imigrantów. Może to również oznaczać wiele dla każdego, kto przyjechał do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu czegoś lepszego.
 • Pomnik stoi również jako historyczny znak przyjaźni między dwoma narodami. Zawsze możesz powiedzieć, że tatuaż jest symbolem przyjaźni.
 • Oczywiście, może po prostu jak tatuaż i myślę, że to nie symboliczne się niczego! Zamiast tego, jest to tylko projekt, który chcesz!

Aranżacje

Tatuaże Statua Wolności

Kilka świetnych pomysłów na tatuaż, który oferuje statuę wolności, są następujące:

 • Czy jesteś miłośnikiem morskie? Zastanów się kawałek z portu w Nowym Jorku. Statua wolności może być kawałek centrum otoczony przez morze i łodzi. Być może duży kawałek pleców lub klatki piersiowej nawet wyposażone budynki.
 • Konstrukcja by zrobić wielki kawałek jednego stojąco. Można interpretować tatuaż w bardziej komiczny sposób (myślę bajki) lub można zachować jak najbardziej realistyczne. Wybór jest twoje.
 • Statua wolności pójdzie dobrze w otoczeniu innych podobnych obrazów takich jak greckich posągów.
 • Można również ozdobić posąg z innymi elementami, takimi jak twój gust winorośli lub kwiatów.
 • Lady Liberty wygląda to dobry zestaw na tle wielu innych patriotycznych tłem. Wyobraź sobie ją przed flaga, dzwon wolności lub nawet rozpoznawalnej części Konstytucji.

Pomysły stazu Projekt

Masz świetny pomysł projektu w głowie, ale nie wiem, gdzie na ciele należy go umieścić? Rozważmy niektóre z następujących pomysłów pośrednictwa pracy:

Tatuaże Statua Wolności

 • Podczas korzystania z pełnego widoku, tatuaż z statua wolności pójdzie świetnie na wszystkich swoich kończyn. Kawałek może pójść dobrze na wewnętrznej stronie ramienia lub na biceps. Może to również świetnie wyglądają na łydek lub innych części nogi.
 • Podobnie, tatuaż będzie działać dobrze na udach.
 • Długość tatuaż sprawia kawałek świetny tatuaż uruchomić się z boku tułowia. Jeśli chciałbyś dodać jakieś elementy znaków do projektu, możesz go obrócić wokół ciała zamiast rosnąć w górę.
 • Mniejsza wersja Statua Wolności będzie dobrze działać na szyi.
 • Jeśli używasz mniejszą wersję, że po prostu koncentruje się na głowie i korony, masz dużo większą elastyczność w miejscu docelowym.

Wniosek

Jeśli jesteś zainteresowany tatuaże, które posiadają statuę wolności, należy pamiętać, że kawałek jest królewski i symboliczne symbolem dla wielu. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić z kawałka, pamiętaj, aby go gustowne i prawdziwe dla Ciebie. W rezultacie, będziesz mieć tatuaż, że można kochać i pielęgnować przez wiele lat!

Koziorożec Zodiak Symbol Tatuaże

Koziorożec Zodiak Symbol Tatuaże


Koziorożec symbol tatuaż może zodiaku przybierać różne formy. Jeśli pomysł o kozy tatuaż nie apeluję do was, są inne symbole związane z Koziorożca, który łatwo przekładają się niesamowitym patrząc tatuaż.

Koziorożec Informacje

Jesteś Koziorożec jeśli data urodzenia mieści się w przedziale czasowym dnia 22 grudnia do 20 stycznia.

 • Kozioróg reprezentuje kozy lub morskiej kozy.
 • Kamień znak jest czarny onyks.
 • Koziorożec jest rządzony przez planetę Saturn.

Każdy z tych aspektów Koziorożca może być łatwo włączone do projektowania tatuażu. Wybierz jedną lub kombinację określającym parametry Koziorożec stworzyć tatuaż, który przedstawia obraz, który ma przedstawiać.

O Capricorn Zodiac Symbol Tatuaże

Koziorożec Zodiak Symbol Tatuaże

Koza Tatuaże

Tradycyjny symbol związany z tym znakiem słońca sprawia, że ​​wybitny tatuaż. Według tradycji babilońskiej, Koziorożec był rzeczywiście starożytny bóg, którego górna część ciała była koza i dolna część ciała była ryba.

Pół koza, pół ryby obraz by się imponujący tatuaż sam w sobie, ale myślę o sposobów wzmacniania konstrukcji. Być może twój Koziorożec jest leniuchowanie na brzegu z ogonem w wodę, kontemplując gwiazdy na niebie, które są o nazwie dla niego?

Niektóre kultury uprościły Koziorożec do figury kozę, dzięki czemu można korzystać z tej obrazy w tat, jeśli jesteś jednym z tych, którzy wolą Caps dół do projektowania więcej ziemi, jak przystało swój charakter.

Glyph Symbol Tatuaże

Każdy astrologiczny znak zodiaku ma towarzyszący symbol lub wzór. Zamiast się tatuaż z kozą na ich ciała, wiele Capricorns wybrać zamiast zrobić sobie tatuaż z glifu dla tego znaku. Inną opcją dla Capricorns jest tatuaż, który jest wskaźnikiem elementu ziemi. Możesz nawet wybrać tatuaż, który łączy element zwierząt, glifów i ziemi razem w jednym projekcie.

Saturn Tatuaże

Koziorożec Zodiak Symbol Tatuaże

Planeta Saturn może być piękny obraz na tatuaż, a niektórzy ludzie zwracają się do tego obrazu, zamiast wyżej wymienionych opcji. Tattoo wzory Saturn są różne i mogą być łatwo dostosowane w odniesieniu do rozmiaru i koloru.

Constellation Tatuaże

Być może znajdziesz więcej inspiracji dla swojego tatuażu raz rozważyć konstelacji Koziorożca, znak zodiaku w tym. Mitologia grecka dotyczące Capricornus różni się od tradycyjnych zdjęć kozy / ryb, oferując jeszcze więcej możliwości tatuażu.

Według greckiej tradycji, w tym konstelacji reprezentuje ich półbogów Pan, potomstwo boga Hermesa i nimfy lasy. Pan miał górną część tułowia człowieka i dolną połowę kozy. On również miał rogi, kóz i grał ta śmieszna rury.

Rozważ używanie tat konstelacji tej warstwy swoich gwiazd nad zarysu kóz ryb. Jeśli greckie apele rachunkowości dla Ciebie więcej, wybierz Pan jako muzy i wyobraź go patrząc na konstelacji z jego lasu domu. Ponieważ będzie to muszą być większe i bardziej szczegółowe tat, plecy byłby idealnym miejscem dla niego.

Gwiazda Kamień i Birthstone Tatuaże

Kamień gwiazda Capricorn, połączony z planety Saturn, jest onyks, ale jego birthstone jest piękny diament. Jeden pomysł na ten projekt byłby kąt warstw słowo "Koziorożec" nad wet jednego z tych klejnotów.

Kwiatów i Roślin Tatuaże

Innym sposobem, aby pokazać dumę w swoim znaku zodiaku jest przez tatuaży kwiatów Capricorn. Należą do nich:

Koziorożec Zodiak Symbol Tatuaże

 • Kolorowe bratki. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do liczby odcieni i kombinacji kolorów przychodzi wesoły bratek bratek bukiet mały tatuaż będzie wyglądać szczególnie miło po obu stronach kobiety górnej części klatki piersiowej.
 • Wspaniały amarantusa: Ten zakład wysyła intensywnie kolorowych kwiatów kolce w odcieniach różu, fuksja, czerwony i fioletowy. Kolce arch wdziękiem pod własnym ciężarem. Wyobraź sobie równych Amaranthus wypełniających pół tatuaż rękaw. Bardzo elegancki, naprawdę.
 • Niezwykle popularny bluszcz: Ivy tatuaże mogą wspaniałe ramienia, nadgarstka i kostki tatuaże. Wyobraź te trójkątne liście umieszczone wzdłuż spływu wąsów zieleni. Korzystanie z wielu odcieni zieleni i niektórych białych akcentów atramentu daje tego rodzaju tat dodatkowego wymiaru.

Wybór Koziorożec Tattoo

Jest tak wiele opcji, jeśli chodzi o Koziorożec tatuaże symboli. Zawęzić poszukiwania idealnego projektu przez zastanawianie się, które wiadomości chcesz wysłać. Jeśli po prostu określić znakiem Koziorożca, a wszystko, co reprezentuje, kozy lub glifów tatuaż będzie idealny. Jeśli chcesz, aby dać zielone światło twojego znaku bez jej punkt centralny, włączyć go jako szczegół w większej konstrukcji.

Strzelec Tatuaż Projekt

Strzelec Tatuaż Projekt


Jeśli urodziłeś się w okresie od 22 listopada do 21 grudnia, być może rozważa Strzelec projekt tatuażu. Istnieje kilka sposobów, aby nosić swój znak na rękawie lub gdziekolwiek chcesz. Zodiaku tatuaże są szczególnie łatwe do noszenia, ponieważ, w zależności od stylu, jaki wybierzesz, możesz je jako duże lub małe, jak chcesz i jak łatwo ukryć w razie potrzeby.

O Sagittarian

Typowy strzelec osobowość jest uczciwy, ekstrawertykiem, zbyt optymistyczne, moralne, ryzykowny, aktywne, niezależne i często strona z słabszego. Są to naturalne nauczyciele, myśliciele filozoficzne, a dobrze w karierze w prawo, kościół, public relations, reklamy i innych dziedzinach, które pozwalają im podróżować, poznawać świat i pomysły, i inspirować innych ludzi. Są inteligentne i często wykazują się zdrowym rozsądkiem. Strzelec ma tak wiele zalet, aby pochwalić (choć typowe Sagittarian jest dość skromne!), Którzy nie chcą, aby uzyskać zodiaku inspirowane tatuaż, albo jako punkt lub przynajmniej jako część innego, większego tatuaż?

Wybór Twój projekt Strzelec Tattoo

Istnieje kilka sposobów, aby wykazać, jak dumny jesteś za Sagittarian. Użyj strzałek, centaur, słowa, i więcej.

Strzałki i Centaury

Centaur, pół człowiek, pół koń, jest związane z konstelacji Strzelca, ponieważ przypomina centaur z łukiem i strzałą, a także dlatego, że centaur reprezentuje dualizm-człowieka człowiekiem (wywiad) i zwierząt (fizyczne). W wielu przypadkach, centaur trzyma łuk i strzały. Czasami pojawia się jako centaur tylko człowieka, od kilku Tattoo Designs pokazać go tylko od pasa w górę, łuk i strzały w ręku. Style dla strzałkami i centaury różnią; niektóre tatuaże wyglądają jak wzięte prosto z zdjęciami, niektóre są inspirowane przez plemiennych tatuaży i są wykonane czarnym tuszem tylko, inne są przykłady pięknej fantazji sztuki.

Symbol

Najczęściej używanym symbolem tatuażami Strzelca jest strzałka. Jest to samodzielny strzałka wskazuje północno-wschodniej i ma prostopadłą linię na plecach. Strzałki nie wszystkie wyglądają tak samo. Mogą to być skomplikowane, proste, tribal inspirowane, i więcej. Kolory mogą być różne. Strzałka jest dobrym rozwiązaniem dla Sagittarian kto chce tatuaż, który może być dyskretne, łatwe dowolny rozmiar pragnie, i może być spersonalizowany słowami, obrazów, kolorów, styl, i więcej.

Słowo

Niektóre tatuaż wzory Strzelec "Strzelec po prostu powiedzieć" w ciekawy czcionki. Dodatkowe informacje, takie jak strzałki, kwiaty, lub kamienia księżycowego można dodać do całkowitego i spersonalizowanych wygląd. W niektórych przypadkach, tylko litera "S" jest wystarczająco symbolizować znak zodiaku.

Znalezienie Tattoo Inspiration

Możesz znaleźć tatuaż wzory dla Strzelca w Internecie, z którego można czerpać inspirację dla własnych tatuaż. Odwiedź następujące witryny internetowe dla inspiracji:

Tatuaże i Sztuki

Tatuaż Finder

Tatuaż Johnny

Niektóre rysunki lub po prostu pokazać wzory, podczas gdy inne strony pokazać tatuaże na skórze przez pośrednictwa i wielkości pomysłów. W niektórych przypadkach, widząc tatuaż na skórze mogą pomóc wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać twoja odmiana w pewnym miejscu. Poprzez kontrolę i cudzych wzorów tatuaży, zobaczysz, że istnieje tak wiele Strzelec tatuaż wzory tam, może to być trudne do spostrzeżenia tylko jeden styl, który chcesz.

Gitara Tatuaże

Gitara Tatuaże


Tatuaże gitarowe są dobrze kochany przez skały i rolek i może trochę mniej przez miłośników muzyki country. Zobacz, jaki rodzaj projektów są popularne w tym gatunku, a nawet dowiedzieć się o tatuaże na gitarze!

O Guitar Tatuaże

Dla Ciebie

Jeśli kochasz muzykę i tatuaże, to prawdopodobnie co najmniej rozważane coraz gitarze tat, jeśli nie masz. W rzeczywistości, istnieje wiele muzyków pokryte farbą ciała, a są pewne klasyczne wzory gitarowe wśród nich. Możesz wybrać swój ulubiony, czy to norma akustyczna, model elektryczny, niezwykle popularny bas lub mniejszym widać gitara podwójne szyi.

Znaczenia

Większość tatuaże posiadać jakieś znaczenie dla osób, które je noszą, i tatuaże gitarowe nie są wyjątkiem. Dla niektórych osób, te projekty są o miłości do muzyki, zarówno melodie i teksty. Do innych ludzi, gitara tat jest symbolem buntu lub odrzucenie norm społecznych. Jeszcze inni patrzeć na tats gitarowych, jak symbole wolności i życia mieszkał na otwartej drodze.

Styl gitary i towarzyszącego grafika robi wiele, aby przekazać te indywidualne znaczenie. Na przykład, gitara akustyczna otoczona kwiatami ma lżejszą uczucie, które jest bardziej zbliżona Willie Nelson z jego W dniach drodze znowu. Z drugiej strony, latające V gitara elektryczna odtwarzanych przez szkieletu za pomocą węża do paska jest zdecydowanie się na spacer na ciemniejszej stronie życia.

Tatuaże na gitarę

Wierzcie lub nie, ty i twoja gitara oba mają tatuaże. Nie, nie mówimy tu o wszelkiego rodzaju grawerowania lub tłoczenia, które mogą zrujnować wykończenie gitary i mieć wpływ na jego dźwięk. Te tatuaże gitarowe są rzeczywiście trzymają naklejek, które mogą być dodawane i usuwane z instrumentu kiedy tylko chcesz. Projekty różnią się w motywy kwiatowe do ognia, a nawet popularnych plemiennych wzorów.

Ceny wahają się od jednego kupca do następnego, ale te naklejki tatuaż są zwykle sprzedawane w koordynowaniu zestawów. Można je znaleźć na stronie internetowej, choć lokalny sklep muzyczny może nosić je również.

 • GuitarTattoos.com: Ten serwis prowadzi projekty Slikz ™ licencjonowane do użytku z Tattoo Johnny.

Aranżacje

Elektryczne lub akustyczne?

Tak, jesteś gitara elektryczna rodzaju osoby, rodzaj nerwowy i niespokojny? Może jesteś bardziej z osobowości akustycznej, rodzaj beztroski z "bierz zycie jakim jest" postawę. Musisz zdecydować, ten pierwszy, aby uzyskać jasny obraz tego typu tatuaż chcesz.

Płomienie

To może wydawać się banalne, ponieważ można zobaczyć tak wiele z nich, ale gitary elektryczne i płomienie prostu wydają się iść w parze. Może ma to coś wspólnego z tych "gorących" zagrywek ustanowionych przez m.in. Eddie Van Halen czy Eric Clapton. Możesz płomienie do wykończenia gitary lub nie płomienie płonące wokół niego. Jeśli lubisz tat szkielet opisano wcześniej, może nawet chce dodać małe płomienie wokół gdzie jego opuszki palców spełniać sznurki.

Nuty

Korzystanie nuty, środki i / lub słowa z jednego z ulubionych utworów naprawdę może dodać smaku do podstawowego projektu gitary. Rodzaj muzyki wybrać naturalnie nadaje się do jednej lub instrumentu akustycznego elektrycznego. Na przykład, riff otwarcie na Jimiego Hendrixa "Purple Haze jest lepiej przystosowane do gitary elektrycznej, a piosenki takie jak The Beatles ukryć swoją miłość pasuje delikatniejszą vibe akustycznego. Mówiąc o The Beatles, co kilka tekstów z rewolucji sparowanych z Johna Lennona klasycznej Rickenbacker?

Róże

Gitara Tatuaże

Dodawanie róże i inne kwiatowe akcenty do każdego typu gitary tat nadaje projektowanie bardziej kobiecy dotyk. To nie znaczy, to sprawia, że ​​tat miekkie. Wręcz przeciwnie, kilka kolczastych róż, na których oparta na elektrycznej gitarze wyłącznik jest zdecydowanie rocker terytorium laska.

Kowboje

Ten projekt nie może być pierwszym, który skacze do głowy, ale myślę o tym przez chwilę. Wyobraź kilka kowbojów siedzących wokół ogniska w nocy, bicie wraz z utworów takich jak Red River Valley, a Ona będzie Comin 'Around the Mountain. Gitary go dobrze z wszystkich rodzajów kowboj tatuaż tematów, w tym rogi kierowania, przerzynania Broncos i szerokich oprawkach kapelusze. Ten rodzaj tatuażu na pewno bardziej zgodne z gitara akustyczna.

Plemienny

Na coś zupełnie innego, spróbuj dodać plemiennych smaku do swojego projektu. Możesz dostać plemienną świadczenia gitara elektryczna z dowolnego artysty tatuażu zorientowanych w tym gatunku, lub możesz zakotwiczyć centrum plemiennego zespołu ostrym patrząc na gitarze elektrycznej.

Więcej Guitar Tatuaże Inspiracja

Powyższe przykłady to tylko projekt kilka z wielu. Jeśli wciąż szukasz inspiracji na oryginalny design, sprawdź Tattoo Johnny. Ta strona internetowa ma sporo stron o wartości projektów gitarowych, a jeśli zdarzy ci się zobaczyć coś naprawdę lubisz, możesz zamówić i pobrać tymczasowy tat dać mu jazdę próbną. Możesz zdecydować podoba Ci się projekt po prostu tak jest, ale byłoby jeszcze lepiej, aby zgłosić się do lokalnego sklepu i niech artysta dostosować projekt dla Ciebie.

Możesz zobaczyć więcej tatuaży prawdziwe gitary na:

 • TattooNow.com
 • Tattoos-By-Design.com
 • AwfulTattoos.com

Dragonfly Tatuaże

Dragonfly Tatuaże


Istnieje wiele pomysłów do rozważenia tatuaż ważka. Ważki mogą być śmiały i kolorowe lub proste i subtelne. Z szerokiej gamy możliwości, tatuaż wyposażony ważki mogą posiadać szczególne znaczenie dla osoby coraz jeden inked, odzwierciedla osobisty styl i osobowość jednostki.

Twórczy Dragonfly Tattoo Designs

Dragonfly tatuaże są piękne i uwaga wzrok. Tatuaż te można przedstawić na różne sposoby. Niektóre z pomysłów do rozważenia to:

 • Realistyczne: tatuaż wyglądać jak rzeczywiste ważki jest popularnym wyborem. Przy odpowiednim cieniowania i prawdziwy obraz, tatuaż może wyglądać tak, jakby wylądował na ważki skórę.
 • Fantasy: Ważki można wyciągnąć szukać mistyczne. Jeśli zdecydujesz się na konstrukcji z krainy fantazji, można użyć abstrakcyjne idee i śmiałą kolorystykę, takich jak fioletowy, różowy i zielony.

Dragonfly Tatuaże

 • Wzorzyste skrzydła: Zamiast korzystania realistyczne skrzydła za nadobne, rozważyć skrzydła swojej Ważki wizytówką sztukę. Pomyśl o psychodeliczne kolory i niezwykłe wzory. Wypełnienie skrzydła z maleńkich serc dla "love bug". Rozważmy paisley wzór na coś naprawdę niezwykłego, albo iść z paskami, kropkami lub pled wyrażenie niecodzienny charakter.
 • Dragonfly wróżki: Przechowywać skrzydła, ale wymienić ciała owadów z pięknym, smukłym ciele bajki.
 • Tribal: Możesz użyć śmiałych linii i ukośniki orientacyjne plemiennych tats stworzyć reprezentację ważki, lub użyć typowy projekt owadów w centralnym w plemiennej motywem. Mimo, że kobiety kochają plemienne tatuaże też, jest to opcja jest odpowiednia dla każdego, kto szuka bardziej męski pomysł projektu dla tatuaż ważka.

Dragonfly Tatuaże

 • Scrollwork: eleganckie linie ważki sprawiają wspaniały temat na tatuaż przewijania stylu. Skrzydełka mogą być rysowane jako seria pętli, z mniejszych zwojów dla anten. Można nawet użyć wędrówki zwoje pokazać wzór lotu twojego Ważki.
 • Celtic ważka: Jak scrollwork, niekończące się węzły celtyckiego stylu tatuaż może być ukształtowana na wzór ważki. Jest to kolejny wybór projektu, który jest łatwo dostosowane dla mężczyzn i kobiet.

Dragonfly Tatuaże

Dodawanie innych elementów do Tatuażu

Gdy zdecydujesz się na podstawowej styl, którego chcesz użyć, nadszedł czas, aby podjąć decyzję w sprawie innych elementów tatuażu. Oczywiście Twoja ważka może latać pojedynczo, ale ludzie często lubią zawierać inne elementy inspirowane naturą do projektu. Elementy te mogą obejmować:

 • Kwiat winorośli: tatuaż przedstawiający jeden lub dwa małe ważki unosić wraz delikatnym zielonym winorośli usianym kwiatami jest idealny dla nadgarstku lub kostce.
 • Róże: Róże są zawsze ulubionym, ale wyglądają szczególnie miło, gdy towarzyszy ważki ze srebrzystymi skrzydłami.
 • Winorośl: Podobne do winorośli kwiatowe, przewijanie winorośl wygląda całkiem likwidacji nogi z lądowania ważki na nim gdzieś po drodze.
 • Wiśniowe kwiaty: ważka wśród gałęzi wiśniowych mógłby piękny pierś lub tylnej mural.
 • Tekst: Należy rozważyć zwiększenie swój ważki tat z sensowny tekst. Na przykład, można dodać inspirujący cytat, wiersz z wierszem, inicjałami lub znaczącą datą.

Dragonfly Symbolika

Ważki może symbolizować gamę emocji i znaczeń. Często wykorzystywane są jako symbol wolności i odrodzenia, ale są również stosowane jako do reprezentowania szczęście, siła, spokój, harmonię i nawet czystość.

Ekspresja Urody

Dragonfly tatuaże mogą być tak wyjątkowy, jak osoby, która zdecyduje się na projektowanie podpisał się na ich ciele. Ważki są piękne stworzenia, które mogą być używane jako spektakularny projekt tatuażu, które przyciągną uwagę i posiadają specjalne znaczenie dla użytkownika.

Skrzydło Tatuaże

Skrzydło Tatuaże
Tradycyjne skrzydło do umieszczenia na odwrocie

Tatuaże skrzydła stały się szczególnie popularne w ciągu ostatnich 10 lat. Nie jest oczywiście głęboka symbolika tutaj, ale nie jest z pewnością więcej niż jeden rodzaj skrzydła. Z każdym unikalne i oryginalne pary skrzydeł przychodzi nowy sentyment i znaczenie.

Angel Wings

Zdecydowanie najbardziej popularne typy skrzydeł w świecie tatuażu są skrzydła anioła. Z tysięcy znaczeń, podstawowa sedno dla większości ludzi jest ogólnie niewinność lub niewinność utracone. Niektóre nieustraszony inkpads zajmie to aż do rękojeści, dzięki czemu cała ich plecami kanwę dla większych niż życie, Archanioła Gabriela stylu skrzydeł. Te pomysłowy, skomplikowane i żywe tatuaże skrzydła są często w centrum uwagi, gdziekolwiek się wylądować.

Wings Fairy

Również bardzo popularne, zwłaszcza wśród młodych kobiet, tatuaże skrzydła bajki nie zawsze po prostu wyciąć i suche. Są to zabawy spin na ich przodka, skrzydła anioła. Często podpisał skandaliczne zieleni ogrodu i limonki oraz lawendy i Periwinkles, skrzydła wróżki są zabawne, lekkie i niepowtarzalny; często mogą one zainspirować poczucie młodości.

Skrzydła motyla

Zamiast anielskimi skrzydłami ptaków, tak jak są wszystkie wściekłość tych dni, niektórzy wolą szersze, bardziej przypominające owady motyle skrzydła. Niektóre z tych tatuaży skrzydeł są przeznaczone do dokładne repliki Monarch skrzydeł motyla, podczas gdy inni są misternie stworzył oryginalne wzory nie zobaczysz nigdzie w przyrodzie. Motyl i inne rodzaje owadów tatuaże skrzydła wydają się być bardziej owalne i podłużne i mają zwykle kolor rudy niż tatuaże anioł.

Skrzydła ptaków

Podobne do skrzydeł anioła, ponieważ upierzenia, tych, którzy mają skrzydła ptaków na plecach są szybkie podkreślić różnicę - to na ogół ludzie, którzy świętować spirytyzm i nieznane moce Matki Natury. Niektóre z najbardziej popularnych skrzydeł ptaka jest orzeł, Flakon, jastrząb i raven skrzydła. Większość z nich jest symbolem siły i samodzielności, a inne, takie jak kruk i prostej skrzydeł lub tatuaże zwierząt są same symbole ciemniejszym świecie oraz potencjał oznaką zainteresowania do czarnej magii, voodoo i pogaństwa.

Gothic i Tribal Wings

Nie jest tajemnicą, że gotyk i plemiennych sztuki zostały biegunach świat tatuaż na lata. Gatunek skrzydła tatuaże z pewnością nie jest tu wyjątkiem. Podczas gdy skrzydła anioła i pixie startu wśród niebieskich traw i surfer subkultur, goth i plemiennych tats zostawić ich znaku i zobaczyć tutaj. Niektóre z najbardziej popularnych wzorów są niemodne po ubrania w "scenie" goth i niektóre ubrania na scenie jest wzorowana na tatuaże. Staje się pytanie, co było pierwsze, w wielu przypadkach.

Popularne Winged Animal Tatuaże

Najpopularniejsze tatuaże zwierząt w skrzydlatym świecie są orły, motyle, ważki i oczywiście, dynamo, mitologiczny feniks. Podczas gdy wszyscy mają różne znaczenia w ogóle, a dla tych, którzy noszą je na skórze, wspólny wątek jest idea wolności, wolności, niepowtarzalności oraz umiejętności dosłownie wznieść się ponad resztę. W przypadku feniks, Główną ideą powstania z tragicznego wypadku lub z poprzedniego życia są najczęściej symbole.

Celebrity Skrzydło Tatuaże

 • Isabeli Fontana brazylijska modelka ma parę skrzydeł wytatuowane między łopatkami.
 • Aktor Balthazar Getty ma herb rodziny ze skrzydłami w locie na lewym ramieniu
 • Ekonomista Nicky Hilton ma skrzydlate serce na jej prawym nadgarstku
 • Piosenkarka Amy Winehouse ma egipski Ankh ze skrzydłami między łopatkami
 • Hip hop Pharell Williams potentat skrzydła w locie ma wytatuowane na karku
 • Muzyk Richie Sambora ma na gitarze ze skrzydłami wytatuowane na jego prawym ramieniu

Get Your Wings

Przede wszystkim, skrzydła są oznaką wolności. Ci, którzy mają skrzydła nasycone tuszem na skórze wszystkie mają jedną wspólną cechę - ich wiarę w siebie, wiary w nieznane i prawdziwy romans z wolności. Wybierz skrzydła tatuaż z opieki. Podczas Hardcore rowerzysta tat ze skrzydłami a'blazing mogą być właściwe dla niektórych, mniejszych lub zaniżone projekt może być więcej. Wręcz przeciwnie, w pełni tylnym płacie z wyszukanych informacji opisujących standardy swojego życia może być tylko to, co najbardziej Ci odpowiada.

Japoński wodne Tatuaże

Japoński wodne Tatuaże


Japońskie tatuaże wodne obejmują szeroką gamę wzorów i kolorów. Jest więcej niż jeden symbol wskazuje japoński wody, a dla niektórych ludzi Japoński styl artystyczny jest to, co chcą, a nie konkretnego symbolu.

Japoński Symbole

Wpisany Japoński posiada zróżnicowaną liczbę symboli, które mogą wskazywać na wodę. Konkretne przykłady symboli związanych z wodą lub znaków w całym japońskim to:

 • Woda
 • Fala
 • Sprężyny
 • Deszcz

Wielu ludzi na Zachodzie znaleźć symbole japońskie być artystycznym i egzotyczne. Z tego powodu, nawet najbardziej przyziemne znaczenie dla japońskiego symbolu związanego z wodą może wciąż wydaje imponujące do ludzi, którzy nie czytają japońskiego. Jeśli chcesz się specjalny symbol, należy poświęcić trochę czasu na badania, co symbolem chcesz wygląda. Nie chcesz iść do studia tatuażu i poprosić japońskie tatuaże na wodę i wiatr z deszczem, gdy symbole odwołanie faktycznie chciał symbole fal.

Bądź ostrożny, gdy żąda symbol lub znak z dowolnym języku, z którym nie są osobiście znają. Opowiadania obfitują niewiedzy patronów otrzymujących stałe symbole tatuaż na ciele, które w rzeczywistości nie były słowa, że ​​symbole wnioskowanych. Niektóre historie opowiedzieć osób otrzymujących symbole, które były faktycznie wskazuje obelg lub warunki uwłaczające. Czy te historie są prawdziwe, czy nie, to najlepiej, aby wiedzieć dokładnie, co symbol wygląda przed spacerem do studia tatuażu; w przeciwnym razie możesz skończyć z czymś zupełnie innym, niż to, co chciał.

Japoński wodne Tatuaże

Sztuka japońska

Japońskie tatuaże woda nie zawsze zawierają symboli lub znaków. Niektórzy ludzie uważają, sztuki japońskiej atrakcyjne, więc kiedy przychodzi czas, aby zrobić sobie tatuaż chcą coś zrobić w stylu podobnym do sztuki japońskiej. Ta sztuka ma niepowtarzalny styl, który może również tłumaczyć na tatuaż. Woda rozkwitać, z którym - w fale lub w inny sposób - jest wyciągnięte w sztuce japońskiej łatwo uzupełnia smoki, tygrysy, symboli zodiaku i inne obrazy wspólne tatuaż.

Tatuaże, które obejmują japońskie style obrazów sztuki i wody może być bardzo piękna i nie muszą być specyficzny kolor. Woda nie musi być niebieski, ponieważ zielony, czerwony, lub inny kolor wody działa dobrze z tego konkretnego gatunku tatuaże artystyczne.

Japoński wodne Tatuaże

Inne japońskie wody Tatuaże

Istnieje wiele innych symboli odwołujących wody w sferze kultury i sztuki japońskiej. Oto kilka przykładów:

 • Kwiaty lotosu
 • Ryby (często Koi ryb)
 • Basin (Chozu-Bachi)

Symbol lub wzór wybierzesz, zależy w dużej mierze od obrazu, który próbujesz przedstawiać. Od kultury japońskiej jest jeden, który jest napędzany przez zwyczaje i symbolikę może chcesz badać sens za każdym symbolu przed coraz tatuaż. Podczas gdy niektóre symbole woda symbolizuje oczyszczenie i czystości, inni mogą wskazywać śmierć i zniszczenie.

Jeśli nie jesteś zaniepokojony głębszego sensu za tatuaż, i po prostu chce się go, bo podoba mi się sposób, że wygląda, to może powinieneś jeszcze trochę czasu, aby zbadać znaczenie obrazu, więc nie zdziw się, gdy ktoś dobrze zorientowanych w kulturze japońskiej budzi się w rozmowę o rozumieniu za tatuaż.

Umieszczenie ciała

Małe japońskie symbole wody może iść tylko w dowolnym miejscu na ciele. Popularne wybory dla umieszczenia ciała to:

 • Kostki
 • Nadgarstek
 • Szyja
 • Z powrotem

Japońskie sztuki wody, która towarzyszy bardziej skomplikowanych i ozdobne wzory są często częścią większej mural ciała. Niektórzy ludzie mają tatuaże wodą oraz inne projekty obejmujące ich całe ramię, plecy, nogi lub inne części ciała.

Gdzie umieścić swój tatuaż, zależy od tego, czy chcesz go widocznym dla ogółu społeczeństwa. Jeśli nie chcesz, aby wszyscy przyjrzeć się swoim tatuażem wody to dobry wybór, jest to tatuaż gdzieś na swoim ciele, które jest zwykle pokryte, gdy masz na sobie ubranie.

Bliźnięta projekt tatuażu

Bliźnięta projekt tatuażu


Jeśli jesteś Gemini, są szanse, że jesteś dowcipny i zabawa na około. Dlaczego nie pokazać swoje osobowość kochający zabawę każdemu, że widzi cię z Gemini tatuaż? Wzory dla tego znaku mogą obejmować szeroką gamę obrazów, z glifów Gemini do bardziej subtelnych obrazów idealny do włączenia do innych wzorów tatuaż.

Aranżacje dla Gemini Tatuaże

Jak zodiak symbol tatuaż Gemini Gemini może być przedstawiony w wielu różnych sposobów.

Bliźnięta projekt tatuażu

Standardowy Glyph

Glif z Gemini symbol przypomina rzymską II. Twój tatuaż może być tak proste, jak to umieszczenie podstawowej symbol dowolnym miejscu na ciele, czy można upiększyć glif z dodatkowym obrazów jak kwiatów, winorośli, gwiazd i wiele innych.

Bliźnięta projekt tatuażu

Bliźnięta

Zrobione bardziej dosłownie, Gemini tatuaż może przedstawiać podwójny obraz lub bliźniaki. Dwa pomysły obrazu to lustrzanymi odbiciami twarze po obu stronach wazonie, dwoma skrzydłami, lub dowolnego obrazu z dwóch połówek. W rzeczywistości, wiele osób uważa, że ​​obraz motyla, z jego symetryczne skrzydła, może również reprezentować Bliźnięta.

Kolor Pomarańczowy

Pomarańczowy kolor jest związany z Gemini. Można rozważyć kolorowania glifów w kolorze pomarańczowym lub w tym koloru pomarańczowego w większej tatuaż jak jeden z bliźniaków.

Lily of the Valley

Bliźnięta projekt tatuażu

Kwiat związane z Gemini jest konwalii. Dołącz ten kwiat w jakiejkolwiek projektowania tatuażu włączyć jakąś Gemini symbolikę.

Szmaragdy

Kamieni Emerald są również związane ze znakiem Bliźniąt. Dołącz małe szmaragdy wewnątrz innego projektu tatuażu, aby reprezentować obecność Gemini.

Słowo Bliźnięta

Wiele tatuaże Gemini wykonane są w całości z napisem "Gemini" napisane w skrypcie, i otoczony tatuażem obrazów konwalii. Postawić własny skręcają na tym wzorem przez tkania listy do innego elementu symbolu lub tworząc własną czcionkę.

Powietrze

Gemini jest związany z elementem powietrza. Choć nie jest to łatwe tatuaż obraz powietrzu, gięcie obraz kwiat lub trawy wskazania wdmuchiwane przez wiatr jest jeden sposób, aby włączyć kolejny dotyk Gemini symboliki wewnątrz innego tatuażu.

Umieszczenie Gemini Tattoo

Ustalenie, gdzie umieścić swój tatuaż zaczyna się od wyboru projektu. Podczas części ciała związane z Gemini to ramię i łopatkę, tatuaż tworzenie może być umieszczony w dowolnym miejscu. W zależności od projektu, można rozważyć:

 • Umieszczenie małych symboli lub glify na nadgarstku
 • Umieszczanie symboli lub glifów za uchem
 • Umieszczenie projektów jak bliźniaki, skrzydła, motyli i innych symetrycznych obrazów w środku dolnej części pleców lub między łopatkami.
 • Dzielenie dwuosobowy projekt między przedramiona dwóch osób do tatuażu danej pary
 • Obejmujący wzór do dużego tyłu, rękaw lub pełny ciało tatuażu

Pokaż swoje Gemini Pride

Gemini wzory tatuaży oferują doskonały sposób, aby podsumować swoją osobowość na małej przestrzeni. Podczas pewnego dnia może pragnienie, że wybrał inny styl tatuaż, który jest zawsze możliwość ,, przynajmniej jest to jeden z aspektów twojej istoty, które nigdy się nie zmieni. Mając nazwę kochanka wytatuowane na ciele, na przykład, jest z pewnym ryzykiem, ale jeśli jesteś dziś Gemini, fakt ten nie zmienia się w ciągu dziesięciu czy dwudziestu lat. Twój znaki tatuaż będą właściwe.

Wojskowe Tatuaże

Wojskowe Tatuaże


Tradycja tatuaże wojskowych sięgają do wojny domowej, z żołnierzami, zarówno w Unii i Konfederacji stronach często coraz tatuaże zaznaczyć swoją lojalność dla sprawy. Od 1800 roku, każda wojna zainspirowała swoje tatuaże, od hasłami przeciwko wrogom do dużych amerykańskich flag. Dziś, każdy oddział wojska ma swoje zasady i przepisy o jakie tatuaże wojskowych, a także treści i umieszczanie na innych tatuaże noszone przez użytkowników serwisu.

Tatuaże w Modern Military

Tatuaże wojskowe stały się ważną częścią tradycji służby wojskowej. Jeśli obecnie w służbie i rozważają tatuaż, upewnij się, aby poznać i przestrzegać przepisów twojego wojskowego oddziału.

US Army

Wojskowe Tatuaże

Armii Stanów Zjednoczonych w ostatnim czasie zmiany zasad na tatuaże i inne modyfikacje ciała. Wcześniej każdy tatuaż na ręce lub szyi będzie zabronione, ale teraz te tatuaże są dozwolone. Brak tatuaże twarzy są dozwolone, ale widoczne tatuaże na innych częściach ciała mogą teraz tak długo, jak są one smaczne i nie są "ekstremistyczne, nieprzyzwoite, rasistowskie lub seksistowski".

Popularne tatuaże armii to:

 • Kamuflaż: Kamuflaż robi wielkie połowę lub pełną tatuaż rękaw, ale ze względu na przepisy, będziesz musiał poczekać, aż będziesz się zanim będzie można mieć to rozległe tatuaż.
 • Czerwony beret: czerwony beret noszony jest przez członków Wydziału Airborne. Będziesz często zobaczyć ten beret Zastosowano czaszką. Jest to w zasadzie symboliczny fakt, że Wydział Airborne jest zawsze gotowy do szybkiego wdrożenia, a ponieważ zwykle oznacza zrzucenie na obszary aktywnej walki, śmierć jest nieodłącznym towarzyszem.
 • Zielone berety: zielony beret należy do jednostek specjalnych sił. To się często w połączeniu z czaszkami i skrzydeł.
 • Zbiorniki: Często używane w pracy członków Armii Krajowej, zbiorniki są zbudowane tak, aby chronić i przewrócić każdej powierzchni. Tatuaż zbiornika pokazuje swoją skłonność do zrobić to samo.
 • Krzyż pola: Pole tatuaż krzyż służy do wywiązania się z upadłą Żołnierza. Przedstawia kask i buty z karabinem.

US Navy

Wojskowe Tatuaże

US Navy pozwala tatuaże różnych typów, ale są pewne granice. Nie mogą być widoczne tatuaże na głowie i twarzy, i muszą być pokryte, gdy jednolite marynarki noszone. Nie może być żadnych tatuaży, które są seksistowskie, rasistowskie lub obraźliwe.

Tatuaże Navy często obejmują:

 • Granatowy godło: Ten projekt składa się z orła trzymając kotwicę i flagę, otoczony złotych ogniw łańcucha. Kolejny pierścień głosi "United States Navy" na niebieskim tle, a składa się na liny warstwę zewnętrzną. Technicznie musisz mieć pozwolenie Navy do użycia tej godło dokładnie tak, jak jest, więc członkowie serwisowe zazwyczaj zdecydować się dostosować projekt.
 • Kotwice: Ten wzór tatuażu jest bardzo popularny od wieków z Marynarki Wojennej, a także innych żeglarzy i osób prywatnych, którzy czują pokrewieństwo z morza.
 • Żeglarskie zodiaku: morskie gwiazdy lub kompasu róża, pomaga żeglarzom prowadzące do domu i od dawna popularne tatuaż dla miłośników morskich.

Wojska lotnicze

Polityka tatuaż Air Force, który można pobrać w postaci pliku PDF, które są tatuaże zabrania obsceniczne lub obraźliwe lub które są widoczne, gdy członkiem usługa jest w mundurze. Dodatkowo, Air Force ogranicza tatuaże, które obejmują więcej niż 25 procent ciała.

Wojskowe Tatuaże

Tatuaże popularne Air Force to:

 • Wings: Skrzydełka są rodzajem tatuaży najczęściej związane z tym działem służby. Piloci często łączą swoje skrzydła z logo Air Force.
 • Dysze: Dysze Fighter to kolejny popularny motyw z Sił Powietrznych, często przedstawiany z płomieniami włączonych do projektu.
 • Air Force logo: To jest gwiazda na tle taśmy. Konstrukcja jest często wzbogacony o orły, flagi i innych symboli patriotycznych.

Marines

Polityka tatuaż Marine nie pozwalają tatuaże na głowie, rękach, szyi lub innych części ciała, które jest widoczne, gdy Marine jest w mundurze i tatuaże rękaw są uznawane za nadmierne. Aktualne marines, którzy mają tatuaże, które naruszają ograniczenia te mogą być dozwolone, aby ich tatuaże; jednak te tatuaże mogą zapobiec Marines z postępu profesjonalnie i zapobiec ich jest w stanie ponownie zaciągnąć.

Popularne tatuaż wzory morskie obejmują:

Wojskowe Tatuaże

 • Buldogi: Buldogi są ​​nieoficjalne maskotki Marines.
 • Crash, Ogień i Ratownictwa: Członkowie tej jednostki Marines są bardzo dumni z ich usług, więc ten herb jest bardzo popularny wzór tatuażu. Wygląd zmienia się, ale emblemat przypomina krzyż maltański i ma słowa indywidualnie nasycone tuszem na zachód, północ i na wschód kompas punktów tarczy. Orzeł i kula są zwykle częścią projektu.
 • USMC: Wiele Marines wybrać klasyczne Stare angielskie litery z "USMC" jako podstawę tatuaż. To podstawowy projekt jest często wzmocnione przez flagą lub baner.

Coast Guard

Coast Guard aktualizacja polityki tatuaż w końcu 2009 roku, aby umożliwić tatuaży pokrywających ponad 25 procent ciała, ale państwa serwisowego kołnierzyk koszuli musi ukrywać jakieś tatuaże na szyi. Polityka ta umożliwia jeden tatuaż dzwonka na każdej ręce i stałego tatuaże eyeliner dla kobiet użytkowników serwisu. Możesz zobaczyć na oficjalnej polityki Coast Guard tatuażu pobierając plik PDF.

Popularne wzory tatuaży Coast Guard zawierać:

Wojskowe Tatuaże

 • USCG Emblem: oficjalnym godłem jest najpopularniejszym projektowania tatuażu noszone przez Coasties. Centrum projektu jest flaga odznaka w kształcie, otoczony dysku, który mówi "United States Coast Guard". Ten projekt jest wzorowany na pary skrzyżowane. kotwice.
 • Gun łodzie: łodzie Gun są często związane z Coast Guard, sprawia, że ten wybór projektu naturalne tatuaż dla członków.
 • Frezy: Frezy są małe żaglowce stylu wykorzystywane przez straż wybrzeża, co czyni je idealnym ostrości tatuaż.
 • Śmigłowce: helikopter z godłem straży przybrzeżnej na nim może być potężnym tatuaż ratunek.
 • Preservers życia: ratownicze mogą być również postrzegane jako tatuaż stylu ratownictwa popularnej wśród Coasties.

Ogólne Wojskowy Tat wzory

Podczas gdy niektóre tatuaże są związane z jednym oddziałem wojska, te projekty mogą być noszone z dumą przez osoby z doświadczeniem wojskowym.

 • Nieśmiertelniki: Ten wzór tatuażu nadaje się do innych gałęzi służby, choć armia wydaje się być najbardziej związane z nim. Niektórzy żołnierze, szczególnie te, które są rozmieszczone w gorących punktów, decyduje się na informacje z ich nieśmiertelniki stałe tuszem. W ten sposób, nie jest to łatwy sposób, aby szybko identyfikować się powinno ich tagi zostać utracone.
 • Malta przekroczyć: Symbol ten jest związany z Sovereign Zakonu Maltańskiego i jest zazwyczaj noszone przez lekarzy i innych wojskowych personelu szpitala we wszystkich gałęzi służby.

Rozważmy Military Tattoo Ostrożnie

Choć może chcesz pokazać swoją dumę ze swojej służby wojskowej z tatuażem wojskowej, zastanów się, zanim pojawi się jeden, jeśli są jeszcze w mundurze. Regulamin może ulec zmianie w dowolnym czasie, a istniejące tatuaże nie mogą być nabyte w. Po opuszczeniu czynnej służby, jednak pozwól kolory pokazują dumnie dowolnym stylu wojskowym tatuaż.

Starfish Tatuaże

Starfish Tatuaże


Czy chcesz tatuaż pokazać swoją miłość wody lub tatuaż, aby pokazać swoją wiarę w regeneracji, tatuaże rozgwiazda może dać ci to, czego potrzebujesz.

Symbol Rozgwiazdy

Choć nie każdy tatuaż musi mieć symbol lub znaczenie za nim, wiele zrobić i tatuaż rozgwiazdy nie jest inaczej. Rozgwiazdy jest symbolem wiele osób korzysta z przypomnieniem o różnych rzeczach.

Regeneracja i Uzdrowienie

Jeśli rozgwiazda traci kończynę, rośnie kolejny. To sprawia, rozgwiazda idealny symbol regeneracji i gojenia. Jeśli leczony lub goją fizycznie lub psychicznie z powodu urazu, tatuaż rozgwiazdy może być osobista przypomnieniem tego, co było przez i siłę, że wziął cię przez to. Jeśli jest to przypadek, należy rozważyć użycie projekt rozgwiazda na różnych etapach odrastania, aby pokazać drogę.

Christian Znaczenie

W wierze chrześcijańskiej, rozgwiazdy jest symbolem Maryi Panny. Jeśli szukasz miejsca na spokojny sposób, aby pokazać swoją wiarę publicznie, tatuaż rozgwiazdy może być jednym ze sposobów, aby to zrobić.

Pozostałe znaczenia

Wiele kultur przywiązują znaczenie symbolu rozgwiazdy. Zastanów się tatuaż rozgwiazdy któregokolwiek z tych powodów:

 • Gojenie
 • Bezpieczna podróż na niespokojnych wodach
 • Miłość
 • Inspiracja
 • Błyskotliwość
 • Intuicja
 • Czujność
 • Poradnictwo

Rozgwiazda Tattoo Designs

Istnieje wiele sposobów na włączenie do projektowania tatuażu rozgwiazdy do swojej sztuki ciała. Czy rozgwiazdy stoi samodzielnie lub jest częścią większej scenie, którykolwiek z tych projektów jako źródło inspiracji.

Stylizowane Rozgwiazda

Jeśli podoba Ci się pomysł gwiazdkowy tatuaże, ale chcą czegoś innego, zastąpić każdy wzór gwiazdy na projekt rozgwiazda tatuażu zamiast. Może to oznaczać, samodzielną rozgwiazdy w kolorze jak kapryśny fioletowym lub niebieskim, ugrupowania lub gromady rozgwiazd na szyi lub nadgarstku. W tym przypadku bardzo stylizowane lub prawie kreskówki wygląd do rozgwiazdy pomoże zakończyć wygląd.

Pod-Sea Scene

Jeśli masz pasję do życia w morzu, wypełnić krajobraz z włączenia rozgwiazdy lub dwa. Może to oznaczać, rozgwiazdy wyrzucone na brzeg, leżącego na dnie wodorostów pokryte oceanów, lub po prostu ramach grupy innych tatuaży wodnych, takich jak ryby, koniki morskie lub gwiazd morskich.

Realistyczne Rozgwiazda

Jeśli rozgwiazdy ma osobiste znaczenie dla Ciebie, za tatuaż rozgwiazdy, która zwraca uwagę na rzeczywistą rozgwiazdy. Dołącz wygląd tekstury, zakrzywione ramiona lub wszelkie subtelne szczegóły, które mogą być znalezione w rozgwiazdy wyrzucone na plaży. Nie ma dwóch rozgwiazdy są coraz to samo w naturze; użyj jednego jako inspiracji, aby uzyskać prawdziwie realistycznych interpretację rozgwiazda na tatuaż.

Tribal Tatuaż

Ciało Rozgwiazda i sposobem jego kończyn, często krzywa jest doskonały początek dla plemiennych tatuaż. Porozmawiaj z artystą tatuażu o dalsze podkreślanie i stylizując krzywej lub ruch ramion w plemiennych tatuaż. Sporządzono w czarnym tuszem z pewnych subtelnych detali rozgwiazdy, tribal rozgwiazdy może być przyciągające wzrok.

Umieszczenie Tattoo

Rozgwiazdy mogą być przechwytywane samodzielnie lub w grupie, małe i duże, co sprawia, że ​​ten obraz idealny do niemal dowolnym miejscu na ciele. Tatuaż małe rozgwiazdy nadgarstka lub karku, lub powiększyć obraz do ręki lub nogi. Pokrycie z tyłu z dużą krajobraz lub mieć małą, prowadzący rozgwiazdy zerkając zza ucha. Bez względu na to gdzie się wybrać, aby go wyświetlić, tatuaż rozgwiazdy na pewno się im uwagi.

Amerykańscy Tatuaże

Amerykańscy Tatuaże


Tatuaże przekroczyć wszystkie kultury, na wszystkich kontynentach, ale nie ma wątpliwości, gdzie amerykańscy tatuaże pochodzą. Oto, co wyróżnia tę grupę od reszty.

Amerykańscy Tatuaże

Jeśli chodzi o amerykańskich tatuaże, jeden jest przestrzeganie tematu: patriotyzmu. Większość Amerykanów ma dużo dumy w ich kraju, a nie przeszkadza grają go.

Patriotyczne tematy

Flag Tatuaże

Macha na wietrze, lub płasko jak plaster haftem, tats flagi są jednym z najbardziej popularnych ze wszystkich amerykańskich tatuażami. Można je stosować jako pojedynczy motyw lub jako tło do innych tats Ameryki symbols.Flag nie są ograniczone do obecnej wersji albo flaga. Wielu miłośników urodzony Południowe tatuaż są częściowe do Konfederacji banderę; granatowy skrzyżowane paski zawartych z białymi gwiazdami na czerwonym pomarańczowym tle. Nowej Anglii wolą oryginalne Betsy Ross flagę z pierścieniem trzynaście gwiazd, które symbolizują pierwszych trzynastu kolonii.

Zamiast flagi amerykańskiej, niektórzy miłośnicy tat będzie zdecydować się na wyświetlenie swojej dumy z ich flagi państwowej w zamian. Flaga Texas, Lone Star państwa, jest wspaniałym przykładem tego rodzaju sztuki ciała.

Jeśli bierzesz pod uwagę coraz flagi tat własnego, oto kilka wskazówek na temat odpowiedniej etykiety.

 • Nigdy nie pokazują flagi leży na ziemi.
 • Nigdy nie przedstawiają spalenie flagi.
 • Unikać wszelkich oznak szacunku dla flagi w swojej sztuki ciała.

Wojskowe Tatuaże

Członkowie sił zbrojnych zostały wytatuowane symbole ich gałęzi służby już w wojny o niepodległość.

Popularne zdjęcia dzisiaj to:

 • Szable do Marines
 • Skrzydła dla Sił Powietrznych
 • Zbiorniki do armii
 • Kotwy do Marynarki Wojennej

Każdy oddział wojska ma własne przepisy dotyczące, gdzie można umieścić tatuaże na ciele, ale ogólna zasada jest taka, że ​​nie są w stanie wykazać, kiedy w mundurze.

11 września 2001

Wydarzenia z 11 września 2001 przyniósł Amerykanom bliżej siebie, niż byli w roku. Podczas pierwszych miesięcy po tragedii, był wzrost tatuaże upamiętnienia dzień i tych, którzy stracili lives.Uniquely amerykańskich tatuaże w tej grupie obejmują wizerunki bliźniaczych wież, strażaków, odznaki policyjne i amerykańskie flagi. Na poziomie osobistym, niektórzy zdecydowali się straciły bliskich upamiętnione atramentem jako znak pamięci i szacunku.

Amerykańscy Tatuaże

Orły

Bielik jest jednym z najbardziej lubianych symboli narodowych w USA, a dobrze inspiracją dla tysięcy amerykańskich tatuażami.

Orły są przedstawione w locie, w badaniach głowy, a czasem włączone do innych wzorów tatuaż, takich jak flagi i tatuaże wojskowych.

Symbole państwowe

Wspominaliśmy już Lone Star of Texas, ale inne symbole państwowe, które czynią wielkie tatuaże to:

 • Ohio kasztan
 • Michigan wiśni
 • Georgia brzoskwini
 • Illinois kardynałem

Made in USA

"Made in USA" tatuaż wysyła wiadomość, że urodzili się w Stanach Zjednoczonych i z tego dumny!

Native American Tatuaże

Amerykańscy Tatuaże

Byłoby zaniedbaniem, aby porozmawiać o amerykańskich tatuaże i nie wspominając o symbole Oryginalny Americans.Popular Indiańska obrazów obejmuje:

 • Orzeł piór
 • Sen łapacze
 • Grotów

Jak widać, istnieje wiele sposobów, aby pokazać swoją miłość do kraju za pośrednictwem sztuki ciała. Tylko pytanie, co cię inspiruje?

Płomień Tatuaże

Płomień Tatuaże
Jasno palenie ognia.

Ogień ma więcej znaczeń niż jakikolwiek inny symbol tatuażu - od śmierci do odrodzenia się dawcą życia i ciepła, więc naturalne jest, że tatuaże palenie może oznaczać wszystkie te uczucia i więcej.

Płomieni i ognia

Płomień tatuaże są od wielu lat, ale tak naprawdę zaczęła zdobywać popularność w drugiej połowie 20 wieku. Ogień jednak sięga początku cywilizacji, a stał się punktem zwrotnym w ewolucji człowieka.

Po pożarze został "odkryty" i wykorzystana, ludzie (w tym czasie, neandertalczycy lub jaskiniowcy) może korzystać z uprzejmości w ciepłe miejsce na pobyt i gotowane jedzenie. Ogień zapalił jaskiń i schronisk, i pod warunkiem sposób, aby zachować chłód w zatoce. Niektóre z najwcześniejszych malowideł znaleźć, od dziesiątków tysięcy lat temu, zawiera zdjęcia z pożaru. To naturalne, że ludzie będą nadal szanować tę siłę życiodajną poprzez zdjęcia z to tuszem na ich ciałach.

Płomień Tattoo Znaczenie i style

Płomień Tatuaże

Oczywiście, palenie tatuaże nie tylko do czynienia z samego pożaru. Niektórzy decydują się uzyskać ten szczególny tat, aby pokazać, jak "gorąca" są, lub w celu podkreślenia ich seksapilu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni się tatuaże ognia, a w wielu różnych miejscach. Te ogniste obrazy mogą być umieszczone, aby pokazać dobrze umięśnione ramię lub na klatce piersiowej lub kupra zmysłową kobietą. Niektórzy ludzie decydują się pary płomienie z innego obrazu, takich jak tatuaż serca, aby pokazać, że są gorące kochanka lub że ich serce płonie. Czasami, płonące serce może być symbol religijny - jak w przypadku świętych tatuaże serca.

Odrodzenie z płomieni

Inni ludzie tatuaże ognia lub płomieni, aby pokazać, że już przez to wstrząsające doświadczenie i wyjdzie dobrze na drugiej stronie. W tym przypadku można powiedzieć, że płomienie stanowią rodzaj procesu przez pożar lub przechodzenia przez ogień, a co to za najgorsze. Niektórzy decydują się uzyskać feniks tatuażem wzrasta z płomieni, podwójny symbol odrodzenia.

Płomień Tatuaże

Tribal Style Płomień i inne

Istnieje wiele sposobów, aby przedstawić płomień i ogień, ale większość tatuaże widać będzie odbywać się w jednym z dwóch stylów: old-school (podobny do stylu Sailor Jerry tatuażu) lub plemiennych. Tribal płomienie mogą być wykonane w czerni, lub po prostu wyposażone w zarysie. W większości tego typu płomienia wet nie będą w żaden way.Old kolorowy szkoły ognia tatuaże-są bardziej kolorowe, zawierające czerwienie, pomarańcze i żółcie w tat w celu symulacji prawdziwego ognia. Te śmiałe tatuaże są postrzegane jako samodzielne części, albo płomienie są dodawane jako akcent do wszystkiego, od mieczy i pistoletów, aby krzyże i gałek ocznych. Ogień jest czasem tak przesadzone tatuażami, że może być nieco śmieszne, pamiętaj - płomyk przechodzi długą drogę.

Płomienie i Silniki

Wielu rowerzystów i samochodziki wybrać, aby uzyskać tatuaże płomienia, jak również. Płomienie są powszechne w wielu naklejek szybkich samochodów i motocykli (dokładnie stosowanych lub malowane w celu pokazania się najlepsze aktywa pojazdu), a następnie wybierając akcent ciała z tych samych zdjęć, które pokazują, oddanie swoim hobby. Wielu właścicieli Harley Davidson się płomienie wytatuowane na ich samych, tak powszechne, to jest ozdobą ich wieprze.

Różaniec Tatuaże

Różaniec Tatuaże


Tatuaże religijne, takie jak różaniec tatuaże, stają się coraz bardziej popularne w dzisiejszej kulturze. Wiele osób jest stwierdzenie, że mają ochotę pokazać swoją duchowość w ich farby ciała.

Różaniec

Chociaż istnieje wiele różnych symboli, które mogą być wykonane w tatuaże religijne, różaniec jest wyjątkowym wyborem. Słowo "Różaniec" pochodzi od łacińskiego słowa rosarium - Rose Garden. Jest to określenie dla zarówno zestawu paciorki różańca (które często posiadają krzyż na końcu) i formę modlitwy, która jest używana przez lekarzy w Kościele rzymskokatolickim.

Się na modlitwie różańcowej, czcicielem wykorzystuje zestaw modlitw znanych jako dekady. Składają się one z jednej recytacji "Modlitwy Pańskiej", dziesięć recytacją "Zdrowaś Maryjo" i jednego końcowego recytacji "Chwała Ojcu". Każdy koralik na różańcu reprezentuje jedną dekadę modlitwy, a są 50 paciorki na Różańcowej ciąg. Niekatolicy mogą uznać te modlitwy z programów telewizyjnych, że prezentacja ludzi udających się do spowiedzi, a modlitwa jest ich "pokuta".

Większość katolików wybrać nosić lub używać Różaniec, kiedy modląc się ich dziesiątki, a te zestawy koralików mogą być wykonane z różnych materiałów, od tanich zestawów z tworzyw sztucznych i żywic, do tych, wykonane ze szkła, drewna, a nawet złotych koralików.

Różaniec Tatuaże

Różaniec tatuaże są zazwyczaj widoczne na ludzi, którzy są na rzymski katolicyzm, i którzy chcą pokazać swoją wiarę i wartości chrześcijańskie. Podczas gdy niektóre religie, zwłaszcza judaizmu i islamu, wypowiedzieć tatuaże i nie pozwalają na ich zwolenników, aby podpisał, nie wszystkie religie mają szczególne przepisy dotyczące tatuaży. Są to często różne uczucia wyrażane przez katolików i protestantów o zasiłek tatuaży w swoich kościołach.

Biblijne Tatuaże

Różaniec Tatuaże

Zarówno chrześcijanie i Żydzi przestrzegają Biblii, i czuć, że jest fragment Starego Testamentu, który wyraźnie zabrania tatuaże: ".. Nie ciąć swoje ciała za zmarłych lub umieścić znaki tatuaż na siebie Ja jestem Pan" - Księga Kapłańska 19:28 W zależności od sposobu ściśle interpretować Biblię, to może być postrzegane jako w pełni potępienia tatuaży, czy tylko ostrzeżenie przed konkretnych znaków z czasów biblijnych. Żydzi głosili, że stwierdzenie to oznacza jakieś tatuaże na skórze człowieka są zabronione, a niektórzy chrześcijanie nie przyjmują ofertę jako literally.Today, niektóre do kościoła czuje tuszu, takie jak Różaniec tatuaże, nie są atrakcyjne, ale inni widzą tatuaży takich jak Różaniec i krzyże być mile widziane znakiem wiary.

Znani Różaniec Tats

Różaniec Tatuaże
Nicole Richie

Być może najbardziej znanym Różaniec tatuaż należy do Nicole Richie. Ten różaniec tat znajduje się na piechotę Nicole, i tworzy krąg koralików wokół jej kostki. Wiele młodych kobiet i dziewcząt, którzy myślą o uzyskanie ich pierwszy tatuaż starają się naśladować stylowe gwiazdy, takie jak Nicole Richie, więc chcą różaniec też. Richie została uznana za jedną z 25 najlepszych najgorętszych gwiazd tatuażem w 2005 roku i podczas gdy ona ma co najmniej dziewięć innych sztuk nasycone tuszem na jej ciało, wiele wybrać, aby skupić się na różańcu. Rzucający się w oczy element, Nicole wyświetla tego wyraźnie, nosząc buty i obuwie, które akcentują swoją atramentu. Inne tatuaże na jej ciele to pantofle baleriny, słowo "dziewica" (ona jest panna), diadem na biodrze i czerwony spadająca gwiazda, która odpowiada tatuaże na dwóch z jej najlepszych przyjaciół, późno, Aaliyah i córką Quincy Jonesa Kidada.

Religijne Tatuaż Przestroga

Tatuaże religijne, w tym krzyży, różańców, pentagramy i inne symbole, może wydawać się świetnym pomysłem, gdy decyduje się dostać tat. Należy być ostrożnym, jednak, jeśli myślisz, że możesz zmienić zdanie na temat religii w przyszłości. Różaniec tatuaże mogą być piękne i atrakcyjne, ale jeśli nie jesteś pewien, prawej religii dla swoich przekonań, Różaniec może być silnym symbolem katolicyzmu, który jest trudny do zignorowania. Pamiętaj, że trudno jest usunąć tatuaż raz wypełniony i tatuaże religijne są zdecydowanie jednymi z najbardziej kontrowersyjnych i żałował tatuaże.

Pies Tatuaże

Pies Tatuaże


Czy jesteś zainteresowany tatuaże dla psów? Znajdź jakąś wielką inspirację dla własnych tats, a nawet dowiedzieć się trochę o posiadaniu psa tatuażem.

Pomysły dla psów Tatuaże

Jest tak wiele sposobów, można go rozważając coraz tat psa. Tutaj jest wiele pomysłów, aby odpalić swoją wyobraźnię i pomagają stworzyć idealne tat uhonorować najlepszego przyjaciela człowieka.

Twój Portret Pet

Niewątpliwie wiele osób miało do psiego towarzysza, który okazał się jednym z największych przyjaciół kiedykolwiek miałem. Jeśli jest to twój przypadek, to dlaczego nie wziąć jeden z Twoich ulubionych zdjęć, a już okazało się tatuaż? Możesz zachować to proste tylko z twarzy psa, czy może chcesz iść z większego projektu, który obejmuje część tła z szczery strzał. Możesz również zdecydować na inne elementy w swojej sztuki ciała, takich jak psa ulubioną zabawkę lub kości.

Twoja Ulubiona Rasa

Czy istnieje szczególności rasy, do której czujesz się poświęcił? Znajdź dobrego wizerunku na stronie internetowej rasy psów i zapytać artysty tatuażu przekształcić go w sztuce flash. Gdy masz podstawową pies zdjęcie, można mówić o idei, by ten projekt bardziej osobiste.

Łapa

Paw drukuje wspaniałe tatuaże psa. Możesz wybrać, aby korzystać z wydruku z ulubionej rasy psów, lub może nawet trwać kilka wydruków ze swoim ulubionym zwierzakiem. Pojedynczy wydruk z imieniem psa dodanej sprawia, serdeczny hołd. Można łatwo włączyć tego typu wet na pamiątkę po zwierzę przechodzi przez dodanie jego daty urodzenia i śmierci. Czy to źle strzeżoną tajemnicą, że pies idzie po tobie? Możesz też żartobliwie uznać fakt poprzez łap psa wytatuowane na szlaku całej plecach.

Legendarny Black Dog

Opowieści z tajemniczym czarnym Ghost Dog, który pojawia się w trudnych czasach nie obfitował od wieków. Jeśli podoba Ci się mistyki dołączony do tej legendy, za czarna sylwetka z imponującej rasy, i dać go świecące czerwone lub żółte oczy.

Pies Tatuaże

Wojskowy Dog Tat

Buldogi były ulubionym psów symbolem wojsko przez dziesięciolecia. Jednak inne rasy takie jak znaczne Mastifów, pitbull i rottweilery także wielkie tematy dla wojskowych tatuaże psów. Daj psu groźny uśmiech i uderzyć kapelusz sierżanta na górze, lub dodać skrzydeł wojskowe, jeśli zdarzy ci się być lotnikiem.

Pies Czaszki

Czaszki są odwieczne ulubionym tatuaż wzory, więc dlaczego nie dać wersja unikalny skręcać z czaszki psa, jeśli chcesz? Możesz iść z prostych linii rysunku podstawowego czaszki psa lub nawet jednej konkretnej rasy, czy masz dostęp do tego, co wygląda jak. Aby ucieleśnić projekt, myśleć o użyciu go w centralnym większej tribal tatuaż projektowania. To może rzeczywiście okazać się dość przerażająca, czy to wygląd chcesz. Alternatywnie, można użyć czaszkę psa, aby zastąpić tradycyjne skrętu tatuaż czaszki w pustynnym sceny.

Chinese Zodiac Dog

Jeśli jesteś zwolennikiem chińskiego zodiaku i urodziłeś się pod znakiem psa, może to zrobić wielki podstawę wielu tatuaży psów. Można dostosować żadnych azjatyckiej psa lub Foo pies grafiki, który przemawia do Ciebie, lub możesz wybrać symbol kanji pies zamiast.

O Tatuaże dla psa

Na podobny temat, tak, na pewno może mieć pies tatuażem. Tatuażu psa dla celów identyfikacyjnych okazał cenne źródło do odzyskiwania utraconych zwierząt. Schroniska dla psów może sprawdzić nowe ratuje identyfikacji słów lub liczb i porównać je do krajowego rejestru jak Tattoo-A-Pet.com w nadziei na zjednoczenie tych zwierząt z ich właścicielami. Takie identyfikatory są zwykle nasycone tuszem na klapę ucha lub brzuchu psa lub wewnętrznej nogi. Mimo, że proces jest trochę niewygodne, może to być bezcenne, jeśli pies jest zagubienia. Twój lokalny weterynarz może dostarczyć więcej informacji.

Znajdź więcej Pomysły na Canine Tatuaże

Pies Tatuaże

Sprawdź te galerie dla więcej psów inspiracji.

 • EvilTatoo.com
 • TattooJoy.com

Para Tatuaże

Para Tatuaże


Pary często się tatuaże symbolizują ich związek i świętować swoją miłość. Nazwa tatuaże są jednym z najczęstszych wyborów dla par, ale istnieje również wiele innych niepowtarzalne wzory do rozważenia.

Klasyczne Para Tatuaże

Wiele par wybrać się na tatuaż na pamiątkę ich miłości. Wybory projektu klasyczne wahają się od coraz pasujące tatuaże mających znaczące daty, reprezentujących główne etapy relacji nasycone tuszem.

Obrazy

Para Tatuaże

Wybory projektu klasyczne obejmują:

 • Róże
 • Wzory serca
 • Celtic serca i węzłów miłość
 • Gołębie
 • Ptaki

Sformułowanie

Tatuaże najbardziej podstawowych parom po prostu biorące nazwę ukochanego. Inne pomysły sformułowanie kilku tats obejmują:

 • Urodziny odpowiednika osoby tatuażem
 • Data ślubu
 • Mówiąc, że cieszyć się razem, takich jak "Miłość wszystko zwycięża"
 • Tekst z "ich" piosenki
 • Symbol miłości odkryli, takich jak tatuaże Kanji o znaczeniu jak "Miłość", "adoracji" lub "Soulmate"
 • Imiona dla dzieci

Pień Para wzory

Oprócz klasycznych obrazów i dopasowania tatuaże, istnieje też wiele różnych sposobów, że można oświadczyć jesteś para, w sposób, który jest tak wyjątkowy, jak jesteś.

Niektóre nowoczesne i kreatywne tatuaż wzory dla par do rozważenia to:

Para Tatuaże

 • Obrączka na palcu
 • Ying i Yang
 • Ball i łańcucha
 • Zwrot, który zaczyna się na nadgarstek jednej osoby kończy się na innych-tych
 • Dopasowane wydruki wargowe
 • Układanki, które pasują do siebie, gdy dopasowane
 • Zwierzę, które ma szczególne znaczenie dla każdego z was
 • Zamek i klucz
 • Masło orzechowe i galaretka
 • Dzwony weselne z dnia wewnątrz
 • Dwa pierścienie połączone

Gwiazdy Pary z tatuażami

Przez lata, wiele z najgorętszych par Hollywood ogłosili swoją dozgonną miłość z pasującymi tatuażami.

 • Rap diva Ewa i jej mężczyzna, Stevie J., mają pasujące tatuaże. Jego mówi "marny" i jej brzmi "Dziewczyna marny za".
 • Dean McDermott ma "Truly Madly Deeply Tori" wytatuowane na ramieniu na cześć jego żony, Tori Spelling. McDermott ma także portret Tori tuszem na lewym ramieniu.
 • David Beckham i jego żona Victoria (Posh Spice) nie pasujące tatuaże z napisem "Jestem miłego mego, mój miły jest mój" w języku hebrajskim. David ma także nazwę Victorii wytatuowany w hinduskiej na jego ramienia wewnętrznego, podczas gdy Victoria ma inicjały Dawida nasycone tuszem na jej nadgarstku.

Pomyśl Przed Ink

Para Tatuaże

Jeśli dokonałeś wyboru, aby uzyskać pasujące tatuaże, nie będzie prawdopodobnie pod wpływem przyjaciół i rodziny, którzy nie są na korzyść swojej decyzji. To nie sprawi, że albo je dobrze, czy źle. Najważniejsze jest to, że chcesz tego atramentu i tak nie partnera. Więc to! Wystarczy przejść się do sytuacji z otwartymi oczami.

 • Spróbuj wybrać symbol, że oboje się podoba, a nie nazw prostu farbowego. W ten sposób, jeśli coś nie ułoży się tak, jak myślałem, że będzie, to zawsze będzie miał ten symbol z tobą jako przypomnienie tego czasu w swoim życiu, ale nie będzie musiał martwić się o zakłopotanie lub koszt związany z usunięcie nazwiska.
 • Rozważyć stworzenie własnego projektu. Tribal anioł trzyma serce, tradycyjną dziewczyna pinup i dopasowanie żołnierza lub inną formę "jego i jej" tatuaże są wielkie pomysłów, które wyrażają swoją jedność ze znajomymi bez potrzeby usuwania, jeśli związek nie trwa ,

Trwały Przypomnienie

Tatuaż dopasowanie z ukochaną jest to świetny sposób, aby pokazać swoje zaangażowanie i przywiązanie do siebie. Za każdym razem kiedy patrzę na twoją atramentu, będzie przypominał o szczególnej więzi, że obie akcje.

Dzień Dead Znaczenie tatuażu i Historii

Dzień Dead Znaczenie tatuażu i Historii


Dzień żywych trupów tatuaże, obrazy, portrety, malowidła i ołtarze są wspólne obchody ważnych uroczystości w Meksyku oraz Ameryki Środkowej i Południowej tradycji. Znany powszechnie jako Halloween w Ameryce Łacińskiej, Dzień Zmarłych jest święto, które ustawia czas na bok dla tych, którzy przed nami spadła - jest to dzień pamięci dla członków rodziny, przyjaciół i innych ukochanych osób. Ten szczególny dzień jest równoznaczne w Chicano i kultur latynoskich i został powszechnie przyjęty przez członków innych kultur, jak również.

Święto Zmarłych Tatuaże: Droga do Zapamiętaj

Nie jest niczym niezwykłym dla ludzi, aby się tatuażem z nazwiskami bliskich one utracone przez lata. W wielu kulturach, portret zaginionego małżonek, dziecko lub przyjaciel jest niemal głównego nurtu rzecz do zrobienia. Rozważ wielu ludzi upamiętnione tatuażami strażakiem lub tych, którzy są zawsze pamiętał czule z tatuażami wojskowych. To jest ten sam sposób myślenia, który rodzi meksykańskie tatuaże zaprojektowane z myślą o bliskich.

Różnego rodzaju symbolizmu

Pod wieloma względami, Dzień żywych trupów tatuaże są podobne, podczas gdy w wielu innych aspektach, są one różne. Główną różnicą jest to, że tatuaże przedstawiające bliskich utracone w Dniu Zmarłych stylu są przedstawiani jako szkieletów; jest to sposób, aby przyjąć, że nie są już wśród żywych w ciele. Przypominamy, że są one nadal żyje w duchu, szkielety są ozdobione jasnym stroju, instrumentów takich jak gitary i generalnie w ruchu z tańcem.

Inne symbole Dia de los Muertos stosowane w tatuaży należą:

 • Jaskrawo kolorowe i bezcielesne czaszki
 • Grupa szkieletów w uroczystości
 • Bandoleros
 • Wino i inne alkohole
 • Chleb, zwany "pan de muerto"
 • Twarz, która jest pół ciało i pół czaszki do reprezentowania trwającego cyklu życia

Znaczenie kolorów

Dzień Dead Znaczenie tatuażu i Historii

W Dia de los Muertos tatuaż, mural, ołtarz lub malarstwa, każdy kolor oznacza coś innego i mają kluczowe znaczenie.

 • Różowy - Świętowanie i radość
 • Czerwony - krew życia i symbolem ofiary
 • Fioletowy lub Indigo - Smutek i żałobę, ból straty i cierpienia
 • Biały - Nadzieja, Obietnica i czystość ducha
 • Orange - blask słońca; nowy dzień

Bardzo Ważne Kolor

Żółty symbolizuje nagietki, znane w języku nahuatl Azteków jako cempazuchitl. Zarówno kolor żółty i nagietki są symbole śmierci, zgodnie z azteckiej mitologii Centralnej i amerykańskiej. Tutaj, same kwiaty są podzielone siebie tak, że płatki mogą być wykorzystywane do prowadzenia martwy na ołtarze i domach, gdzie są modlili się i myśli, więc w tym nagietki w tych tatuaży wywołuje potężną symbolikę.

Przede wszystkich: Dlaczego Skeleton

Dzień Dead Znaczenie tatuażu i Historii

W większości zachodnich kultur, czaszki i skrzyżowane piszczele i innych części ludzkiego szkieletu wywołania uczucia strachu, zniechęcenia, niepokoju i zagrożenia. To nie jest po prostu przypadek, co ludzki szkielet oznacza w większości kultur latynoskich i chicano. W większości regionów Ameryki Środkowej i Południowej, ludzki szkielet jest po prostu symbolem tego, co jest dosłownie w ciągu każdego; to jest sposób, aby pokazać wewnętrzną was dusza, działając tak jak człowiek w ciele może działać. Z tego powodu, zobaczysz Święto Zmarłych obrazów, fresków przedstawiających tatuaże i szkielety z gry; tańczą, śpiewają, jedzenie, dobre wino i cieszyć przeżywa wszystko sprawia, że ​​warto żyć. To jest ważne dla rodzin bliskich utraconych zebrać i pamiętaj, osobę lub osoby, które przeszedł na drugą stronę. Najważniejszym aspektem tradycji Dia de los Muertos jest sobie wyobrazić, ale wiem, że te dusze są zabawie i podnieceniem, ale cierpliwie czeka na spotkanie z członkami rodziny jeszcze na Ziemi.

Inne Tradycje Dia De Los Muertos

Dzień Dead Znaczenie tatuażu i Historii

Każde gospodarstwo domowe, które obchodzi święto święty wezmą udział w niektórych tradycjach, które czynią ten dzień święto wraz z prawdą zarówno w dosłownym i przenośnym znaczeniu dla dusz zmarłych, jak i tych z życia. W świętuje gospodarstwa domowego, mogą wystąpić:

 • Talerze z jedzeniem określone za zmarłych
 • Wino lub inne napoje alkoholowe na ustawienie miejsca, gdzie zmarły może raz zjadł swoje posiłki
 • Śpiew i taniec na cześć utraconych bliskich
 • Oświetlenie świec i kadzideł, aby szanować
 • Ustawianie się słonej wody - to znany znak czystości i sposób powitać tych, którzy przekroczyli.

Oprócz tego, co może przejść w domu, parady społeczności i innych procesje są również bardzo popularne w Meksyku i niektórych innych częściach Ameryki Południowej i Środkowej. Ludzie z dumą pokazać swoje Święto Zmarłych tatuaże jako sposób dzielenia miłości i straty, które są częścią życia.

Fajne Tatuaże

Fajne Tatuaże


Jeśli rozważa się jedną z wielu ciekawych tatuaży, które są coraz bardziej przystępne i łatwo dostępne, należy rozważyć wady i zalety tatuaż, a nie masz z jak tatuaże są podawane przed skokiem do niego ,

Rzeczy do rozważenia przed Pierwsze Inked

To może być łatwo zapomnieć o praktyczną stronę rzeczy, gdy widzisz jedną z wielu ciekawych tatuaży w sieci oraz na innych ludzi, zarówno w życiu i w telewizji. Wyglądają one nieszkodliwe mało, ale tatuaże są trwałe ślady na powierzchni ciała. Oni są prawie niemożliwe do usunięcia bez chirurgii laserowej dość inwazyjny i kosztownej procedury medycznej i może mieć wpływ zarówno fizycznie jak i emocjonalnie.

Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zanim się tuszem; bez względu na to jak fajnie, tatuaże są nieodwracalne i są fizyczne zmiany w organizmie, które wymagają trochę dyskomfortu do uzyskania. Upewnij się, że to, co robisz, co chcesz zrobić, i że nie jest to decyzja, którą będziesz żałować w przyszłości.

Pytania do Siebie

 • Czy to wpływa na moją zdolność do uzyskania zatrudnienia?
 • Czy to wpłynie na moje relacje z rodziną lub przyjaciółmi?
 • Czy dostanę chory patrząc na to?
 • Czy to oznacza coś do mnie?
 • Dlaczego chcę zrobić sobie tatuaż na pierwszym miejscu?
 • Czy będzie w porządku z innych osób jest w stanie zobaczyć mój tatuaż?
 • Czy coś się mój tatuaż będę miał do ukrycia?

Różne typy Tattoo Designs

W zależności od Twoich zainteresowań, jakie rodzaje tatuaży ma i nie kwalifikują się jako "cool" tatuaże mogą się różnić. Artystów tatuażu są coraz lepiej w tych dniach, jak sprzęt i precyzji jest coraz bardziej zaawansowane. Polinezyjskie tatuaże, tribal, białe róże, namess i tatuaże chińskie i japońskie symbole są jednymi z najbardziej popularnych fajne tatuaże tam, i łatwo je spersonalizowane stworzyć osobisty, znaczący kawałek sztuki ciała.

Fajne Tatuaże
Chiński Symbol Tatuaż

Dla naprawdę fajne tatuaże-Go Osobiste

Wiele osób decyduje się na ich tatuaże wyciągnąć i zaprojektowane profesjonalnie, albo wolą rysować i projektować swoje tatuaże się na bardziej osobistym spojrzeniem. Co wszyscy na pomysł chłodnym tatuaż jest nie stosuje się do niektórych ludzi, i dlatego może to być dobry pomysł, aby zaprojektować własny tatuaż. Przez kilka dodatkowych dolarów twój tatuażysta może nawet być w stanie naszkicować fajny tatuaż swój własny, więc nie musisz się martwić o ten sam tatuaż jak nikogo innego na świecie. Choć tatuaże na ścianie w studiu tatuażu może wyglądać dobrze, wziąć pod uwagę fakt, że wielu z nich się nie dlatego, że wyszło dobrze wyglądać na skór innych ludzi.

Wynajęcie profesjonalnego Tattoo Artist

Jeśli masz bardziej skomplikowany projekt, który chciałbyś włączone, wielu artystów akceptuje płatności za szkice, zanim zostaną wykonane, z założeniem, że będą artysty do wykonania tatuażu, gdy zostały zaprojektowane. Gdy tatuaże artyści projektowe, zazwyczaj zachować własne style i utrudnienia na uwadze, więc zazwyczaj nie jest dobry pomysł, aby szkic jednego artysty do innego artysty naszkicowałem.

Fajne Tatuaże-ale jakim kosztem?

Mimo, że tatuaże są warte, aby wielu ludzi i często są piękne dzieła sztuki ciała, wziąć pod uwagę fakt, że nie są tanie. Natomiast tatuaż nie gwałtownie kosztowne pod względem ilości banknotów, tatuaż są tuszem na skórę za pomocą igły, który wstrzykuje atrament pod powierzchnią skóry wielokrotnie. Tworzy bolesne uczucie brzęczenie; wiele osób krwawić, a skóra jest zwykle dość zaczerwieniona i podrażniona chwilę później.

Go For It!

Jeśli twoje oko jest ustawiony na chłodnym tatuaż, a jeśli jesteś w stanie zaakceptować konsekwencje i zapłacić koszt to idź do niego. Nagroda będzie wielka, jeśli wybierz swój projekt prawidłowo, i trzeba będzie coś dla siebie do końca życia, jeśli chcesz.

Kot: Kot Historia Porady

Koty w starożytnych Chinach

W starożytnych Chinach, koty były czczone na ich zdolność do pozbycia domy robactwa i szkodników, ale w tym samym czasie były również obawiali się złych duchów, które im towarzyszą w domu. Ceramiczne figurki kotów były używane do odwrócenia złe duchy, ale zostały wykorzystane w celach praktycznego, jak również. Wydrążone figurki z wewnątrz świecy dokonania oczy i usta blask straszyć wykorzystano szczury się w nocy,
Księga Cat

Wolność, wolność, koty ....

Kota niezależność i samodzielność były przestrzegane przez Rzymian, a od czasu do czasu, jak użyto symboli wolności obrazkowe i wolności. Kilka rzeźby w grobowcach położonych w Rzymie i Galii przedstawiają koty z ich właścicielami.
Księga Cat

Starożytni Egipcjanie polowali z kotami

Obrazy Grób w Egipcie pokazują, że koty starożytności były pręgowany paski / plamami, i były używane w drapieżnymi ptakami i gry. Teorie sugerują, że koty użyto do spłukania gry z pędzla.
Księga Cat

Przydzielony do smyczy, te zwierzęta polować ptaki na rodzinnym stole; bumerang rzucił kapitan przyniósł ptaki w dół i koty, uwolniona, by je odzyskać.
Infopedia

Koty w Pompejach

Kilka mozaiki przedstawiające koty znaleziono w Pompejach, ale prace są uważane egipskie pochodzenie, ponieważ nie akredytowanych szczątki kotów zostały znalezione w ruinach. W mosiacs przedstawione pręgowany paski / zauważony koty.
Księga Cat

Starożytny Egipt

W Anciet Egiptu, od 1580-390 pne, koty były wysoko cenione ze względu na związane z sekty Bast, żeński bogini z głową kota. Żyli życie wolnym, chronione przez prawo, i zostały zabalsamowane po ich śmierci. Pod koniec 19 wieku, 300000 mumie kotów zostały znalezione w miejscu Ben Hasai. Niestety, większość z tych mumii były eksportowane do Anglii jako nawóz. Księga Cat

Zło Changeling Koty

Japoński mitologia mówi o złych Oszukana kotów, które mordują księżniczek i zakładają swoje formy w celu oddanych złe czary na książąt królestwa.
Wszystko Cat Book

Koty Newtona

Sir Issac Newton przypisuje się stworzenie drzwi kota lub kota klapę dla wygody swoich czworonogów.
Księga Cat

Koty jak kontrolery Chiński Pest

Chińscy rolnicy i chłopi czczony kota, ponieważ chronione uprawy i sklepów spożywczych z szczurów i innych szkodników. Niektóre dowody wskazują, że był rzeczywiście bóstwo kotów znany jako Li Shou, który był czczony jako boski kontrolera szkodników.
Księga Cat

Przodkiem długowłosych kotów

Według niektórych organów, długowłosego rasy może powstały z Azji żbika, F. manul. Infopedia

Koty w Indiach

Zapisy kotów można znaleźć dwa starożytne indyjskie wielkich eposów: "Ramayana" i "Mahadharata" starsze od 500 pne. Religie hinduistyczne i Parsee przestrzegane wszystkie formy życia i były sympatyczny wobec kotów, więc karmienie oczekiwano wszystkich dobrych hinduistów.
Księga Cat

Ewolucja krótkowłosy Kot

Większość władze uważają, że rasy krótkich włosach pochodzą z kotem Caffre, F. libyca, gatunek afrykańskiej żbika udomowionych przez starożytnych Egipcjan, być może już w 2500 rpne i transportowanych przez krzyżowców do Europy, gdzie krzyżować się z rdzennych mniejsze żbiki.
Infopeia

Z Egiptu do Europy

Uważa się, że rozprzestrzenianie się kotów z Egiptu do obszaru Morza Śródziemnego i Europy jest wynikiem handlowców Phonecian ignorując egipskie prawa i przemytu je. Koty nie osiągnęły tak wysoki rangę w Grecji czy Rzymu, bo te kultury już łapacze robactwo w udomowionych łasice, kuny i / lub tchórze.

Biżuteria męska klienta

Biżuteria męska klienta
Dostosowane klamry pasów są popularne dla mężczyzn.

Męska biżuteria na zamówienie robi wielkie prezent dla znajomego lub siebie! To może wydawać się drogie, ale ponieważ masz pewną kontrolę nad materiałami i jak wiele pracy jest zaangażowany, cena może zbliżyć się do zakupu czegoś nowego.

Biżuteria męska klienta

Istnieją różne poziomy konfiguracji. Możesz zacząć od prostego grawerowanie albo zdecydować się na stworzenie od podstaw kawałek w całości z wykorzystaniem materiałów, które sam wybierasz. Niezależnie od sposobu zdecydujesz się iść z, jest to sposób, aby upewnić się, że biżuteria jest dokładnie to, co chcesz.

Zdobienie powierzchni

Okrasa powierzchnia jest najbardziej podstawowym i popularny sposób na tworzenie niestandardowych męskiej biżuterii. Większość większych sieci sklepów świadczenia tej usługi w przystępnej cenie. Wiele sklepów oferuje bezpłatny dostosowanie jeśli kupujesz rocznicy ślubu lub pierścień.

Ryt

Możesz wygrawerować niemal każdej płaskiej powierzchni, na prawie każdym biżuterię, choć wyniki ostatniego najdłuższa jeśli zdecydujesz powierzchnię, która nie otrzyma wiele zużycie. Jeśli grawerowanie niszczeniem zawsze można mieć to przerobione, więc nie pozwól, że by Ci dostosowanie wnętrza pierścienia. Na dużą część, taką jak klamra pasa lub zegarek kieszeni można grawerować zdumiewające poziom szczegółowości.

Jubilerzy mogą albo grawerować ręka (która obejmuje wykorzystanie rękę pracować grawerka) lub maszyny grawerowania. Grawerowanie maszyny, najczęściej dostępne dla pierścieni, jest spójna i zwykle bardziej przystępne. Jesteś ograniczony do czcionek i symboli maszyna jest zaprogramowane do grawerowania. Grawerowanie ręczne daje dużo większą elastyczność, ale jest bardziej czasochłonne.

Biżuteria męska klienta
Zegarki kieszonkowe mogą być wygrawerowane na wewnętrznej lub zewnętrznej.

Cechowanie

Innym sposobem tworzenia niestandardowej biżuterii męskiej jest to pieczęć. Tłoczenie "wydruki" powierzchni albo z wzorów lub tekstury. Jest to bardzo często w stylu zachodnim biżuterii i najbardziej skuteczne dla klamry pasa, więzi bolo, zespoły lub wskazówek zegarka, lub klipy pieniądze.

Wybór Stones and Settings

Większość kamieni dostępne dla biżuterii są w standardowych rozmiarach. Najczęściej produkowane ring, klip krawat i spinki Link wykorzystać te ustawienia standardowe rozmiary. Oznacza to, że jeśli widzisz styl dzwonka chcesz, ale lubię ten kamień, lub odwrotnie, można wybierać dla swoich mężczyzn niestandardowej biżuterii. Producenci również ten sam wzór w różnych metali, dzięki czemu można mieć ten sam kawałek w białym lub żółtym kolorze złotym lub srebrnym.

Obniżenie cenie

Ponieważ kamienie, ustawienia i metale są wymienne, to skuteczny sposób, aby zmienić cenę projektu, który chcesz.

 • Sprawdź, czy jubiler może nakazać lub nawet wprowadzić ustawienia z innego metalu lub kamienia.
 • Możesz obniżyć cenę ustawienia za pomocą niższą karat złota, takich jak 14, a nie 18.
 • Aby obniżyć cenę nawet bardziej, zastępczy dla platyny lub tytanu srebra na białym złotem.

Większość niezależnych jubilerzy oferują tę usługę, ale niektóre sieci również. Być może trzeba czekać na specjalne zamówienie, choć. To może trwać od kilku dni do kilku tygodni.

Biżuteria męska klienta
Niestandardowe zaprojektowane pierścienie są popularnym wyborem.

Biżuteria męska klienta Projektowanie

Następny poziom złożoności w męskiej biżuterii na zamówienie jest zaprojektowanie go albo od podstaw lub z wizerunkami innych kawałków, które lubisz. Można odtworzyć kawałek zabytkowej biżuterii Zachodniej, na przykład, czy mają jubiler zaprojektować kawałek wokół kamienia lub skamieniałość, która przemawia do Ciebie. Jubiler może również stworzyć trójwymiarowy kawałek dla pierścionek, bransoletka, wisiorek, lub klamry pasa. On sprawia, że ​​formy z wosku, a następnie rzuca go w metalu wybrać. Jest to bardzo skuteczne w przypadku zwierząt, takich jak Eagles lub symboli. Zazwyczaj tylko niezależnych jubilerów świadczenia tej usługi.

Materiały niestandardowe

Jeśli chcesz ostatecznego w męskiej biżuterii na zamówienie, można tworzyć biżuterię ze nie tylko kamienia lub projektu, które zostały wybrane siebie, ale z metali, które dostarczają. Na przykład, można użyć obrączkę swojego ojca, aby stworzyć własną. Niektórzy niezależni jubilerzy specjalizują się w tej usługi, w szczególności tych, którzy już oferują własny projekt.

Możesz bawić się projektując własny niestandardowy męskiej biżuterii. Rozejrzeć się za najlepsze ceny i zapytać projektanta, aby zobaczyć próbki swojej pracy przed podpisaniem umowy go stworzyć swoje marzenia.

5 powodów, dla mężczyzn Strach Ślub

Słowo "małżeństwo" często przeraża nawet najsilniejsze i najbardziej pewnych siebie mężczyzn. Jakie są ludzie boją się, a co nie pozwól im wziąć ślub z kobietą swoich marzeń?

5 powodów, dla mężczyzn Strach Ślub

1. Mężczyźni boją się utraty wolności i niezależności
Najpierw idzie strach przed utratą wolności i niezależności. Dla człowieka, ważne jest, aby czuć się samowystarczalna i niezależna. Jeśli twoje ukochane zauważa, że ​​jesteś naruszania jego kawalerskiego stylu życia, o tym myśleć: albo wolność i upaja odurzający z przyjaciółmi lub na stałe sterowania i jego długie raporty do Ciebie.

2. Mężczyźni nie chcą zmienić sposób życia
Wrogiem numer dwa to codzienność. Mężczyźni, jak ty, mają swoje własne zasady, zwyczaje i sposoby sprzątania. Więc pamiętaj, "Kiedy w Rzymie robić jak Rzymianie".

3. Większość mężczyzn Nienawidzę swojej matki-in-Law
Jak śmieszne, jak się może wydawać, ale tak - ludzie boją się przyszłych przepisów teściowej. Oczywiście, jeśli nie muszą dzielić mieszkanie z matką po ślubie, nie powinno być problemu. Ale nawet w tym przypadku nie idzie zbyt daleko. Komentarze takie jak "matka powiedziała" tylko drażni ukochanej. Może to również obejmować porady swoich licznych przyjaciółek, który zawsze "wie lepiej".

4. Obowiązki bój mężczyzn
Jest odpowiedzialny tylko za siebie i swojego życia, człowiek może robić co mu się podoba, wydawać tyle pieniędzy, ile zechce, i jechać z prędkością według niego jest konieczne. Ale uczucie "przyczepa" -Jego żonę i dziecko - tyle, że nie będzie w stanie oddychać.

5. Mężczyźni jesteś pewien Partnera
Jeśli każda kobieta wątpi jej wybór ten czy inny sposób, trzeba powiedzieć, że ludzie są tak samo: "Czy ta osoba?", "Czy chcę żyć całe życie z nią?" I tym podobne. Mężczyźni są bardziej sceptyczni. Po popełnił błąd, człowiek będzie cierpieć do końca życia, więc jeśli widzisz wątpliwości w jego oczach, nie wciskać - dać mu czas.