grsail.com

symbol tęsknoty

Znajomości: Astrologia, znaki i symbole Porady

Rose Quartz - naturalny kamień "Miłość"

Znalezienie i utrzymanie zdrowych relacji nie jest łatwe, więc trochę pomocy od środka Ziemi. Każdy wie, diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny, ale czy pomyślałeś o użyciu innych naturalnych kryształów i kamieni szlachetnych, jeśli chodzi o kochać siebie i innych?

Kwarc różowy jest naturalnym wyborem dla poszukiwaniu miłości i często nazywany jest "Miłość Kamień". Kwarc różowy jest jednym z najbardziej zadowolony i kojące wszystkich kryształów Ziemi.
Kryształy kwarcu posiadać wyraźne wibracje, które pomagają nam powrócić do naszego wewnętrznego źródła. Kwarc różowy w szczególności wpływa na czakrę serca, gdzie negatywne wzorce z przeszłości relacje są utrzymywane. Wzorce te muszą zostać opublikowane przed prawdziwa miłość może się zdarzyć. Łatwiej to powiedzieć niż zrobić, bo wielu z nas ma dużo pracy w kochać siebie. Nie będzie zburzyć dom, jeśli okna były zepsute, więc uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o przyjmowanie siebie bezwarunkowo.

Naturalne miejsce do wykorzystania kryształu kwarcową jest na sercu, więc naszyjnik idealny. Otaczają kwarc z Rhodonite dla dodatkowej cierpliwości, jak przejść przez proces wegetacji. Jeśli chcesz pracować z większego kawałka kwarc różowy, delikatnie trzymać go w dłoni i powtórz pozytywną afirmację miłości i akceptacji siebie. Spróbuj umieścić kwarcu pod poduszką i pozwalają marzenia pomóc uwolnić przeszłość. Usiądź z kwarcu w dłoni podczas medytacji lub umieścić go w obszarze partnerstwa (prawej róg) biurka. Mają posiadać zamiar znalezienia lub poprawy relacji. Jeśli chodzi o relacje, niech Help Earth Państwu podróż od przeszłości do niniejszego -experiment z różnych kawałków kwarc różowy.

Język Kwiaty świadczy

Romantyczne tradycje z przeszłości mogą nas wiele nauczyć o romansie w teraźniejszości. Według The Literary Times, język kwiatów nazywa floriography i było praktykowane od czasów Rzymian. W czasie epoki wiktoriańskiej, miłośników by powiedzieć sobie, jak czuli się poprzez wymianę niektórych kwiatów lub kompozycji kwiatowych. To był dość rozwijający się biznes dla florystów, złotników i szklarzy dnia.

Dodać dar kwiatów jeszcze bardziej romantyczny i zabawy przy użyciu tradycyjnego języka kwiatowe, ale jeszcze lepiej, uzupełnić swój język. Nadanie tuzin róż jest piękny, ale dlaczego nie wybrać 12 pojedynczych kwiatów i napisać opis lub znaczenie dla każdego. Dołącz kartę, która literuje wiadomość, którą chcesz przekazać.

Oto kilka pomysłów na dobry początek: Twoje oczy są koloru tej niebieskiej hortensji. Biała róża jest moje zaangażowanie i znak tego, co nadejdzie. Gardenia przypomina mi twoich perfum. Słonecznik przypomina mi letni dzień spotkaliśmy. Twój język kwiatów może być zabawne i twórcze. To pokazuje, odbiorcę, że wiele pracy poszło na prezent. Każdy rodzaj personalizacji przechodzi długą drogę w dziedzinie romansu.

Panie, nie pozwól, chłopaki mają całą zabawę, mężczyźni uwielbiają otrzymania kwiatów też. Wybierz tylko jeden kwiat, który dostarczony do niego osobiście z prywatnej wiadomości. Romans nie muszą być nudne.

Symbole dla zdrowego związku

Chińczycy mają wiele symboli i uroki, jeśli chodzi o dobrobyt, bogactwo i zdrowych relacji. W Feng Shui, chińskiej sztuki umieszczania, udanego i zdrowe relacje zawiera wiele szczęśliwych dzieci. Symbole są podobno przynosi szczęście i szczęście, ale mogą również włączyć miłość.

Niektóre z najlepszych zasadami Feng Shui i symboli dla uzyskania dobrych relacji to:
1. Określić obszar partnerstwa z domu (daleko prawym rogu) i umieścić kryształ kwarcową w pokoju. Wyczyść lub różowe okrągłe kryształowe kule są również miłe w sypialni.
2. Mandarin kaczki są słynne symbole miłośników i wierności. Umieścić parę w jakiejkolwiek przestrzeni, aby stworzyć pozytywną atmosferę miłość rośnie.
3. Umieść parę gęsi w domu, aby zachęcić szczęśliwe małżeństwo.
4. piwonia oznacza miłość i romans i jest wysoko ceniony w Chinach. Piwonie w salonie zwrócić zalotników do młodej kobiety. Nawet obraz piwonii jest to dobry pomysł w salonie.
5. Motyl jest symbolem młodzieńczej miłości, więc nie jest to właściwe dla kobiety. Umieść piękny motyl w każdym pomieszczeniu w celu zachęcania do aktywnego życia społecznego (Towarzyski).
6. Dwie czerwone papierowe latarnie świecą na stronie łóżka w tym samym czasie i ugasić jednocześnie oznaczać długi szczęśliwe małżeństwo.

Spróbuj któregokolwiek z tych symboli w domu i zobaczyć co się dzieje. Namalowałam mojej sypialni różowy z zamiarem znalezienia męża i dwa tygodnie później spotkaliśmy.

Róża nie zawsze jest tylko różą

ROSE (BRIDAL) - Szczęśliwa Miłość
ROSE (CIEMNY CRIMSON) - Żałoba
ROSE (PINK) - Perfect Szczęście, proszę mi wierzyć
ROSE (RED) - MIŁOŚĆ, Kocham cię, Pasja
ROSE (TEA) - ja Pamiętaj, Zawsze
ROSE (Thornless) - miłość od pierwszego wejrzenia
ROSE (BIAŁY) - niewinność i czystość
ROSE (biały i czerwony razem) - Jedność
ROSE (żółty) - spadek o miłości, zazdrości
ROSE (SINGLE rozkwicie) - Kocham cię, I Still Love You
ROSEBUD - Beauty Of Youth, Serce Innocenty Of Love
ROSEBUD (RED) - Czysty i piękny
ROSEBUD (BIAŁY) - girlhood
Rosebud (MOSS) - Confessions Of Love

Olejki eteryczne dla miłosny eliksir

Miłość eliksirów, amulety lub zaklęcia sięgają starożytnej cywilizacji. Zapach i kadzidła były stosowane we wszystkich kulturach wyczarować miłość, romans i zapalić namiętności serca. Niektóre olejki eteryczne są uważane za afrodyzjaki i wiele przysięgać na ich wpływ na libido. Inni są sceptyczni i myśleć afrodyzjaki to banda hooey. Zrób swój własny afrodyzjak z kilku prostych składników. Po spróbować, decydować o sobie.

Dla miłości i romansu, proponuję mieszania za pomocą róży, ylang ylang i drzewa sandałowego olejki z oleju przewoźnika, takie jak słodkich migdałów olejek do masażu. Rzuć 5 do 7 kropli każdego olejku w czystym dwie uncje pojemnika i dodać olej nośny do góry. Wstrząsnąć i użyć olejek do masażu, gdy nastrój uderzy. Inne olejków aromaterapeutycznych do rozważenia neroli, paczula, szałwia, jaśmin i czarny pieprz. Być sędzia i wybrać oleje, które są idealne dla Ciebie. Jeśli ustawić nastroju, postawić się w dobrym nastroju i dodać trochę zapach aromatyczny, kto wie, co się stanie? Można stworzyć magię.

Wodnik

20 stycznia - 18 lutego

Wodników są niezależne, pomysłowe, nowoczesne i marzycielski. Kochają ludzi. Jeśli jesteś w związku, z Wodnika, rzucać dużych imprez dla swojego partnera, i wymyślić off-the-wall i dziwaczne prezenty. Uciekł na wycieczki do miejsc niezwykłych weekendy do. Wodników są również wielkie humanitarnych, więc myślę o podarowanie pieniędzy na dobrą sprawę w imię swojej miłości.

Kwiat Twist

Nie wystarczy dać kwiaty ... umieścić notatkę na każdej z nich. Powiedz sens za kwiat i jak to odnosi się do relacji. Albo po prostu powiedz mu, dlaczego go kocham!

Diament

Diament jest klasyczny symbol zaangażowania i małżeństwa. To pokazuje, że twardość może przetrwać żadnego związku burzę. Jest to również birthstone kwietniu.

Topaz

Topaz jest w wielu kolorach, i jest birthstone w listopadzie. Uważa się, oznaczać siłę.

Baran

21 marca - 20 kwietnia

Twój Baran kochanek jest pełna energii i napędu. Zagraj tej energii poprzez znalezienie rzeczy do zrobienia, że ​​kieruje energię w pozytywny sposób - iść na rowerze lub na nartach, lub podróży w nowych miejscach. Baran chce być tam, gdzie rzeczy są robione. Idź okazji otwarcia nowego muzeum lub tosty nową restaurację.

Rose Quartz

Rose Quartz jest różowy sotne, że często ma światła żyły biegnące wzdłuż niego. To oznacza miłość i współczucie.

Stań się w tłumie

Wyślij jej tuzin róż - z niespodzianką. Wyślij 11 czerwonych róż i jeden biały jeden. Dołącz do wiadomości, że czyta, "W każdej kiści, jest jedna, która wyróżnia się - a ty jesteś, że jeden"

Kadzidło

Ten starożytny zapach jest jednym ze specjalnych darów mędrców wniesionych w Biblii. Jest to symbol wiary.

Lilia

Calla: Uroda
Dzień: Flirtowanie
Tiger: Pycha, ekstrawagancja
Biały: czystość, niewinność

Lawenda

Bardzo popularne w czasach wiktoriańskich, lawenda była oznaką szczerości.

Rak

22 czerwca - 22 lipca

Twój kochanek rak jest ostrożny, chroniony przez jego powłoki od świata zewnętrznego. Jest ochronne jego dom i rodzinę, kochającego tradycji i czułości. Daj mu spokojny wieczór w domu jako uczta, z darem, że może on skarb lat.

Byk

21 kwietnia - 20 maja

Byk jest silny, wytrzymały, tradycyjny kochankiem. Byk kochanka cieszy dom i ognisko, i chciałbym wieczór przy kominku w komfortowym otoczeniu. Aby zadowolić kochanka Taurus, pokazać swoje oddanie i rozwijać tradycje oboje mogą akcji od lat.

Szafir

Podczas szafiru jest najbardziej znany, szafiry nie są w innych kolorach, jak również. To jest birthstone na wrzesień, i reprezentuje prawdę i lojalność.

Rose

Róża jest chyba najczęściej podane kwiat, i ma wiele znaczeń sięga czasów starożytnych.

Czerwone różyczki - wyznanie nowej miłości
Czerwona róża - uwielbiam
Biała róża - czystą miłość
Różowa róża - przyjaźń

Bliźnięta

21 maja - 21 czerwca

Bliźnięta są bardzo łatwy w prowadzeniu, i są w stanie zobaczyć wszystkie strony o problemie. Bliźnięta spędzać czas z przyjaciółmi - zorganizować imprezę, lub zaprosić przyjaciół na zabawny wieczór, aby zadowolić swojego partnera Gemini. Wyjdź na długi wieczór jedzenie i muzyka, i czerpać przyjemność z drugiej spółki.

Szmaragd

Emerald jest birthstone maja. Uważa się, że symbolizują długiej miłości, uzdrowienia i emocjonalne zaangażowanie.

Knot Lover Origami

W Japonii nie ma specjalnego origami, które tworzy węzeł na kochanka. Ten origami uszczelki wiadomość szczelnie wewnątrz i pisząc lub dokonania brushmark na zewnątrz, może być zawsze mówił, czy ktoś próbował ją przeczytać, ponieważ nie mógł być origami składana dokładnie odpowiadać później. Dowiedz się, jak przekazać własne origami notatki!

Ryby

19 lutego - 20 marca

Ryby są ciche, marzycielski, delikatny i uniknąć konfliktu. Aby zadowolić Ryby, znaleźć sposoby, aby omówić swoje różnice, zamiast walczyć o nich. Apel do sennych cech swojego kochanka Ryba z darami, które są artystyczne i pomysłowe. Wybierz się na wycieczkę, aby zobaczyć słynne malowidła lub chodzić śladami ulubionego pisarza.

Zwrot jest Fair Play

Kobiety, czy kiedykolwiek podane facet kwiaty? Dlaczego nie? Większość mężczyzn (82%) twierdzi, że są doceniam gest. Można uzyskać do nich wszelkiego rodzaju kwiatów, ale spróbuj motyw:

~ Wiele różnych rodzajów wszystko w odcieniach ich ulubiony kolor
~ Umieścić go w męskim wazonie, takich jak cyna, wiadra małej pola walki, itp

Orange Blossom

Ten tropikalny zapach oznacza harmonię i łatwe życie.

Oliwin

To zielone światło klejnot jest często stosowany w kolorowych bransoletek. To jest birthstone sierpnia i symbolizuje ochronę, bezpieczeństwo i bezpieczeństwo.

Ametyst

Legenda kamieniem ma Bachusa, boga wina, uczucie zły i szuka kogoś, żeby wziąć swój gniew na. Ametyst było panieńskie będzie czcić Diana, bogini łowów. Gdy Bacchus zauważył Amethyst chce ją skrzywdzić, Diana odwróciła Amethyst do jasnego kamienia, aby ją uratować. Bacchus się jej żal i wylewa swoją fioletową wina nad nią. Ametyst ma idealne dla miłośników wina i oferuje intuicji.

Bratek

Jesteś w moich myślach zawsze - często wysyłane do miłości, która jest daleko.

Claddagh Pierścień

Ten irlandzki pierścień ma dwie ręce trzymała, z koroną nad nimi. To był tradycyjnie podane do młodej kobiety przez jej miłości, który jechał za granicę do Ameryki. To było dla niej pamiętają go, dopóki nie wrócił do niej. Ponieważ pierścień jest podane jako znak miłości, noszenia "w kierunku", aby wskazać, że jesteś dostępny jest rodzaj nieprawdziwy :)

Fioletowy

Skromność, spokojny miłość, pokora, wierność, cnotę. Idealne dla kogoś, kto kwiaty jest to prawda i niebieski w swoim życiu.

Opal

Opal jest birthstone październikowy. Jest symbolem zaufania.

Bluszcz

Znak wierności i małżeństwie. Tuck to w przypadku innych kwiatów.

Rubin

Ruby jest birthstone w lipcu. To jest genialny czerwone i często znakiem prawdziwej miłości, miłości, pasji. W dawnych czasach był podany jako sposób, aby się po kłótni kochanka.

Cytryn

Cytryn jest wspaniały żółty klejnot, który jest często używany w innych klejnotów, aby wielokolorowe bransoletki. To jest czasami używane jako birthstone za listopad, i symbolizuje zdrowie i młodość.

Kwiat Przypomnienia

Pralnia wszystkie kwiaty on daje. Tworzenie potpourri, wypełnić poduszkę tiulu, lub kleju do wieniec lub ramki na zdjęcia - wszystko, co będzie widoczne przypomnieniem jego zamyślenie.

Stokrotka

Białe stokrotki są oznaką niewinności i czystej miłości.

Chińskie symbole

Chińskie symbole
Smok

Chińskie symbole są wyświetlane coraz częściej w zachodnich tatuażami. Sztuka symboliczna ma warstwowej wpływa; tatuaż, że widzisz i osobiste znaczenie za nim. Jeśli ten styl tatuaż przemawia do Ciebie, należy rozważyć użycie chiński symbol; Historia jest bogata w zdjęcia do wyboru.

Symbole chińskiego pochodzenia

Jeśli pomysł obrazu jako symboliczny tatuaż przemawia do Ciebie, istnieje wiele chińskich symboli do wyboru. Zastanów się korzystania z tych obrazów jak naciskiem lub części swojego programu tatuażu:

Zwierzęta

Chińskie symbole

Radość

Istnieje wiele legend chińskich zwierząt poprzez które jak się uważa, posiadają specyficzne cechy. Chinese Zodiac, na przykład, daje cechy indywidualne do zwierząt, które odpowiadają roku urodził się człowiek. Wytatuowane obraz graficzny jednego z tych zwierząt stanowi doskonały wybór, jeśli czujesz, że uosabiają cechy twojego zodiakalny.

 • Szczur: bystry, uroczy i zabawny
 • Wół: Niezłomny, orientacja na cel i pracowity
 • Tiger: Urząd, opanowany, odważny
 • Królik: Popularny, współczujący, szczery
 • Smok: Energiczny, serdeczny, charyzmatyczny
 • Snake: Uwodzicielski, szczodry, zamknięta w sobie
 • Koń: Energiczny, bystra, niecierpliwi
 • Koza: Kreatywne, próżny, niepewny
 • Monkey: zabawa, energiczny, optymistyczny
 • Kogut: Praktyczny, spostrzegawczy, zaradny
 • Pies: lojalny, wierny, rzetelny
 • Świnia: Ładny, dobrze wychowany, gustowne
 • Koi ryb: Spokój i równowaga

Natura

Oprócz zwierząt, istnieje wiele innych obrazów zaczerpniętych z natury, które przekładają się na konkretne ideałów.

 • Kwiaty lotosu: Ciało, ciszy i spokoju
 • Wiatr: Ruch i zmiana
 • Wiśniowe kwiaty: Pasja
 • Ocean wody: Zasilanie i klarowność

Postacie

Chińskie symbole

Szczerość

Jedna postać może spakować wiele rozumieniu na małej powierzchni skóry. Choć istnieje ponad 80.000 chińskich znaków do wyboru, popularne pobieranie próbek może obejmować:

 • Miłość
 • Serce
 • Radość
 • Szczerość
 • Cierpliwość
 • Wierność
 • Nabożeństwo
 • Wytrzymałość
 • Pokój
 • Szczęście

Tatuaż chiński symbol

Chińskie symbole

Serce

Pierwsze symbol jako tatuaż ma dużo szacunku. Nie tylko trzeba wziąć pod uwagę to, co chcesz wizerunek być, trzeba również wziąć pod uwagę znaczenie za nim, czy obraz będzie przetłumaczyć dosłownie na znaczeniu, i jak prywatne opuścić tatuaż. Symboliczne tatuaże dawna popularne, począwszy starych tatuaży morskich, styl i chińskie tatuaże zostały dodane do popularności w swojej bogatej wyobraźni i symboliki.

Istnieją dwa rodzaje chińskich symboli tatuażu: obrazów i znaków. Obrazy składają się zwierząt, roślin i stworzeń z legend, które mają znaczenie za nimi. Rozważ ten styl tatuaż, jeśli:

 • Chcesz dramatyczny i szczegółowy tatuaż, który ma także głębsze znaczenie
 • Chcesz tatuaż, który ma osobiste znaczenie i wagę dla siebie, ale o wygląd zewnętrzny, który stoi na własną rękę
 • Ciesz historię, legendy i znaczenia podjęli określone symbole

Chiński znak tatuaż to świetny wybór, jeśli chcesz mieć określone słowo wytatuowany na ciele, ale chcą znaczenie owinięte w małej tajemnicy. Postacie mogą również udzielać romantyczny lub egzotyczny smak tatuaż, zwłaszcza gdy pogrupowane na kilka linii lub wersetów.

Gdzie iść na tatuaż

Istnieje wiele miejsc, gdzie można iść i kanji, symbole zodiaku, zwierzęta, a nawet pełne rękawy zarówno chińskiej i japońskiej grafiki. Istnieją jednak pewne środki ostrożności, które powinny być podjęte, gdy zagłębiając się tego typu tatuaż kulturowego.

Zrobić

 • Mieć plan i kilka szkiców lub zdjęć z Internetu lub z książek, a także notatki dla artysty, aby uzyskać dokładnie to, co chcesz.
 • Rozmawiaj z ludźmi w "scenie" tatuaż gdziekolwiek jesteś - chcesz, artysta się niezwykle dobrze zorientowani w sztuce Orientu, nie tylko w pracy tatuaż.
 • Porozmawiaj z innymi, którzy mieli chińską i / lub japoński atramentu wykonane przez artystę myślicie o użyciu. Upewnij się, że każdy jest zadowolony z pracy, jak również opieki pooperacyjnej.

Nie

 • Idź do artysty, który "specjalizuje się" w orientalnej kompozycji, a jednocześnie twierdząc, "specjalizują" się w bardzo wielu innych gatunków - tych, którzy japoński lub chiński tatuaż będzie zyskały reputację swojej pracy, która je poprzedza, a oni robią niewiele, lub brak innych prac.
 • Przejdź i uzyskać chiński symbol tatuaż na kaprys; te symbole, zwłaszcza kanji, łatwo pomylić i często podpisał nieprawidłowo. To nie jest po prostu warto szansę wejść i zrobić sobie tatuaż, który może skończyć się konieczności lasera lub zmienić później.
 • Pobierz projekt od ściany lub lampy błyskowej. Użyj tego, co można znaleźć w tych miejscach, odwołać go z informacją od artystów tatuażu i informacji można znaleźć w czasopismach tatuażu, Internet i inne środki w celu zapewnienia, że ​​to, co otrzymujesz jest dokładnie to, co chcesz.

Umieszczanie Tattoo

Umieszczenie każdej tatuaż jest jedną z najważniejszych decyzji w sztuce ciała. Upewnij się, że będziesz zadowolony z umieszczenia tatuaż zanim się podpisał. Większość tattooists umieści tymczasową wersję prawdziwy kawałek na swoim ciele, jeśli o to poproszą. Zapraszam do noszenia tego tymczasowego tatuaż zamiast rzeczywistych transakcji na kilka dni, aby zapewnić będziesz zadowolony z efektu końcowego. Tatuaże może i zmieni kształt ruchów ciała i wieku. Bądź pewien, wybranym punkcie utrzyma apel o całorocznym i ukochanym dziełem sztuki.

Weryfikacja Translation

Chińskie symbole

Miłość

Jak wszystkie tatuaże kulturalnych, upewnij się, że chińskie słowo przedstawiony w sztuce jest dokładna. Możesz badań chińskich symboli w bibliotece lub w Internecie, aby znaleźć dokładne obrazy dla języka.

Jeśli zdecydujesz się na użycie znaku, zamiast obrazu dla symboliczny tatuaż, upewnij się, że dokładnie sprawdzić tłumaczenie, zanim pojawi się podpisał. Podczas gdy wiele sklepów tatuaż oferują błysk chińskich znaków z tłumaczeniem, mogą być błędne. Jeśli to możliwe, że ktoś, kto mówi i pisze językiem dwukrotnie sprawdzić znaczenie dla Ciebie.

Jeśli nie masz chiński przyjaciel, spróbuj słownik chińsko-angielski lub szukaj w internecie o pomoc. Jeśli używać słownika, albo książkę lub on-line, należy pamiętać, że dosłowne tłumaczenia nie zawsze będą miały wydźwięk chcesz. Warto zwrócić usługi tłumaczeniowe, aby upewnić się symbol oznacza to, co myślisz, że to robi. Niestety, tłumaczenie stron internetowych, przychodzą i odchodzą, a nie zawsze można mieć pewność, że operatorzy są eksperci się podają. Usługi są zazwyczaj tanie, więc korzystać z dwóch lub trzech stron tylko upewnić.

Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić pochodzenie symbolu używanego jak również; podczas gdy niektóre japońskie znaki są chińskie pochodzenie, inni mogą dać TAT zupełnie inne znaczenie. Jeśli używasz kilku słów razem, upewnij się stylu i języka mecz ich przed dostaniesz tuszem.

Upewnić się, że Sensowne

Jak każdy tatuaż, upewnij się, że symbol, czy jest to znak lub obraz, to taki, który coś znaczy dla Ciebie. To może być identyfikacja z cech za nim, lub miłości do samego obrazu. Bez względu na powód za tym, nowy tatuaż powinien być odbiciem Ciebie i Twoje wnętrze.

Zrozumienie i symbole muzyczne notatki

Zrozumienie i symbole muzyczne notatki

Jeśli uczysz się czytać nuty, możesz być przytłoczony przez wielu nut i symboli, które istnieją. Nawet doświadczeni specjaliści są czasami mylone muzyki przez symbol lub zapomnieć, co to znaczy. Jeżeli masz problemy ze zrozumieniem notatki i symboli, wydrukować tej poręcznej wykres dla łatwego odniesienia.

Wspólne Uwagi i symbole w Muzyka

Istnieje wiele rodzajów muzyki notatki, które pomogą Ci rozszyfrować kompozycję muzyczną. Poniższej tabeli przedstawiono niektóre z najczęściej występujących nut i symboli i ich znaczeń. Należy pamiętać, że wszystkie notatki i odpoczynku wartości rytm zakładać metrum 4/4. Przewiń w przeszłości głównym wykresie, aby znaleźć wersję do wydruku.

Symbol Nazwa Opis

Ćwiartka Uwaga gra dla jednej miary.

Reszta kwartał Reszta (nie gram) dla jednej miary.

Uwaga Połowa Uwaga odbywa się w dwóch uderzeniach.

Połowa reszta Wypoczynku dla dwóch uderzeń.

Cała uwaga Uwaga odbywa się na czterech uderzeń.

Cała reszta Odpoczynek dla czterech uderzeń.

Ósemka Uwaga jest odtwarzana przez pół uderzenia serca.

Ósma reszta Odpocząć przez pół uderzenia serca.

Szesnastka Uwaga jest odtwarzana przez 1/4 taktu.

XVI reszta Odpocząć przez 1/4 taktu.

Trzydziestodwójka Uwaga jest odtwarzana przez 1/8 taktu.

Trzydzieści drugim reszta Odpocząć przez 1/8 taktu.

Sześćdziesięcioczwórka Uwaga gra na 1/16 bicie.

Sześćdziesiąt czwarty reszta Spocząć na 1/16 beat.

Kropka przy nucie lub reszta Dodaj połowę wartości rytmu notatki lub odpoczynku. Na przykład, przerywana półnuta równa trzy bity.

Belki notatki Po ósme, XVI, trzydziestego drugiego i sześćdziesiątej czwartej notatki mogą być połączone w grupy przez wiązkę. To sprawia, że ​​łatwiej odczytać notatki i pomaga zorganizować muzykę.

Tied notatki Krawat łączy dwie lub więcej nut i ich wartości pobudzeń razem. Tied notatki powinny być odtwarzane jako jeden nocie i przeznaczone do długości ich połączonych uderzeń.

Trojaczki Trojaczki podzielić jeden rytm na trzy równe uderzeń.

Notatki Grace Łaska notatka jest dodatkowa uwaga dodana do pochodni i nie jest niezbędną częścią kompozycji muzycznej. To nie ma określonej wartości rytmu, ale gra szybko przed ceniony nuty rytm.

Złamane akord Zwany także arpeggio, złamane symbolem akord oznacza grać nuty akordu odrębnej (od dołu do góry), a nie w tym samym czasie.

Personel Składa się z pięciu linii i cztery przestrzenie. Notatki są zapisywane na liniach, w przestrzeni, a powyżej i poniżej pracowników. Każda linia i przestrzeń reprezentuje notatkę na skali muzycznej.

Linia Bar Linia pasek dzieli pracowników muzyczny do środków.

Klucz wiolinowy Zwany także "G" klucz wiolinowy, ten symbol znajduje się na początku pracowników muzyki i reprezentuje wysokie tony notatek.

Bas klucz wiolinowy Zwany także "F" klucz wiolinowy, ten symbol znajduje się na początku pracowników muzyki i reprezentuje basy.

Podpis kluczem Ilość śruty lub mieszkania na początku utworu muzycznego, który określa, jakie są kluczowe grać lub śpiewać w.

Metrum Wyznacza rytm lub rytm utworu muzycznego. Górna liczba metrum opowiada, jak wiele uderzeń są każdego środka, podczas gdy liczba dolna określa, jakiego rodzaju notatki dostaje jeden rytm. Przykład po lewej stronie pokazuje metrum 6/8. Oznacza to, istnieje sześć uderzeń na środek, a ósemka dostaje jeden rytm.

Wspólny czas Ten symbol oznacza metrum 4/4 (czterech uderzeń na środek, ćwierćnuta dostaje jeden bit).

Czas cięcia Wskazuje na metrum 2/2 (dwie uderzeń na środek, pół uwaga otrzymuje jeden bit).

Wielki zespół Gdy sopranów i basów sztabów klucz wiolinowy są połączone klamrą, to się nazywa wielki zespół.

Ostry Ostre symbol przed nocie kieruje, aby grać i śpiewać, że uwaga o krok połowę wyższe na czas trwania środka.

Mieszkanie Mieszkania przed nocie kieruje, aby grać i śpiewać, że uwaga o krok połowę niższa w czasie trwania tego środka.

Naturalny Naturalne znak przed nutą anuluje poprzednie mieszkanie lub ostry w środek.

Fortepian Grać lub śpiewać cicho.

Pianissimo Śpiewać lub grać bardzo cicho.

Pianississimo Grać lub śpiewać bardzo, bardzo cicho.

Forte Zagraj i śpiewać głośno.

Fortissimo Śpiewać lub grać bardzo głośno.

Fortississimo Grać lub śpiewać bardzo, bardzo głośno.

Mezzo fortepian Grać lub śpiewać umiarkowanie cicho.

Mezzo forte Grać lub śpiewać umiarkowanie głośno.

Glissando Znak glissando między dwoma nutami mówi szybko przesuwać palcami w górę lub w dół przyciskami lub sznurków między tych notatek, rozpoczynających i kończących się na pisemnych notatek. Wokaliści mogą również wykonywać glissando.

Crescendo Stopniowo grać lub śpiewać głośniej.

Decrescendo Stopniowo grać lub śpiewać bardziej miękkie.

Staccato Grać lub śpiewać notatkę w wolnostojącym sposób, z jasnego rozdziału pomiędzy nutami.

Marcato (znak akcentu) Grać lub śpiewać notatkę mocno z naciskiem.

Legato Zwany także łuk, symbol ten oznacza, że ​​należy sprawnie połączyć grupę notatek.

Oddech Mark Symbol ten informuje wykonawcę, aby wziąć oddech. Dla skrzypek, oznacza to, aby podnieść dziób.

Tryl Aby szybko zagrać dwa dźwięki tam iz powrotem, z pisemną notatkę i zwykle notatka nad nim.

Powtórz Zaloguj Zobowiązuje Cię do powtarzania fragmentów muzyki. Jeśli powtórzyć znak jest widoczne na koniec muzyki, wróć do początku i odtworzyć go ponownie.

Fermata Trzymaj notatka tak długo, jak muzyk, lub przewodnik uzna za stosowne, zwykle co najmniej podwójną wartość rytmu noty. Fermat często pojawiają się na końcu utworu muzycznego.

Bezpłatne Wykres druku

Jeśli chcesz otrzymać kopię tej tabeli, aby zabrać ze sobą, po prostu kliknij na obrazek poniżej, aby otworzyć plik pdf. Wykres otworzy się w nowym oknie lub karcie, a stamtąd można pobrać go do komputera lub wydrukować wersję papierową.

Zrozumienie i symbole muzyczne notatki

Kliknij tutaj, aby tabeli wydruku.

Zrozumienie uniwersalny język

Muzyka jest uważany za uniwersalny język, ponieważ przekracza kultury, narodowości i tradycyjnych języków. Muzyka notatki i symboli są fundamentem języka muzycznego. Każdy symbol i uwaga dodaje unikalny element kompozycji muzycznej i uczenie się ich odczytać otwiera drzwi do nieograniczonej świecie możliwości muzycznych i doświadczeń.

Relay For Life Symbol

Relay For Life Symbol


Przekaźnik symbolem życia pacjentów chorych na raka i przypomina, którzy kochają ich o zwycięstwach, które zostały dokonane w walce, aby wyleczyć chorobę niszczycielski, jak również postęp pozostały do ​​wykonania.

Co to jest Relay for Life Symbol?

To proste logo - kształt półksiężyca i promienie słońca, zaostrzy jednej gwiazdy na lewo od niej. Jednak to podstawowe symbol oznacza niezliczonych walk i życia, które zostały dotknięte niszcząc choroby raka. Gdy American Cancer Society skorzystał z pierwszej Relay for Life w 1986 roku, być może nikt nie miał pojęcia, wpływ miałoby to na badaniach naukowych i zmniejszenie liczby ofiar śmiertelnych, ale jest oczywiste, dziś dzięki setek ras uruchamiane każdego roku w całej kraju.

Zaczęło się spotkania społeczności, i nadal jest jednym dzisiaj, jak zwykłych osób - ekspertów lub nie biegaczy - zebrać pieniądze w ich regionie do wyścigu na wyleczenie komórek rakowych. Kiedy zdarzenie dzieje się w Twoim mieście, możesz zobaczyć symbol przekaźnika dla Życia w dzielnicach, witryn sklepowych, uczelniach i budynków nawet korporacyjnych, gdzie grupa profesjonalistów pracy spotykają się na metę. Symbol również cieszy się dużą obecność w Internecie, i trudno przegapić, jeśli szukasz sposobów, aby pomóc Cancer Research ruch naprzód i nadal zaoszczędzić cenne życie.

Kiedy widzi Przełączniki dla symbolu życia, on lub ona jest przypominany w dzień iw nocy walce o przetrwanie wielu mężczyzn, kobiet i dzieci napotykają na co dzień. Dla osób cierpiących na ból raka, nie ulga. Symbol oznacza szlachetności i odwagi tych osób, a praca, którą można nazwać przyczynić się do pomagając im w walce.

Korzystanie z Relay For Life Logo

Jeśli łącząc Relay for Life w swojej społeczności, prawdopodobnie bardzo ciężko pracują na uzyskanie sponsorów i organizacji samej imprezy rzeczywisty. Jednakże, w celu wyglądają bardziej "oficjalne", wiele osób w dobrej wierze narusza warunki korzystania z logo American Cancer Society. Uczestnicy wyścigu nie zawsze są dopuszczone do włączenia przekaźnika dla Życia logo na swoich materiałach pozyskiwania funduszy, i ważne jest, aby sprawdzić specyfikacje znaków towarowych tej organizacji, zanim przejdą dalej.

Więc kto może używać logo? Ogólnie zespół może używać logo na swojej stronie internetowej pozyskiwania funduszy, o ile nie jest wyświetlany w bardzo widocznym miejscu, i nie jest związany z żadną zatwierdzenia handlowej. Jeśli masz jakikolwiek zysk, aby (w tym społeczności promocyjnych, Przekaźnik symbolem życia nie mogą być z tym związane. Jednak nawet kilka pomysłów pozyskiwania funduszy, które możesz mieć, jak czyni książkę kucharską do sprzedaży lub o targi rzemiosła, może nie być odpowiednie dla logo. Nazwa i umieszczanie zdjęć podlegają ściśle określonych zasad i przepisów, więc sprawdź, wytyczne związane powyżej lub skontaktować się z lokalnym oddziałem American Cancer Society, aby ustalić, co wolno używać.

Jak daleko symbolem nadziei podróżował

Przekaźnik symbolem życia nie jest już tylko jeden mały przedstawiciel rasy społeczności, jak to było ponad 20 lat temu. Teraz jest noc obchody chorych na raka i ocalałych, który odbywa się w ponad 24 krajach. Jednym z powodów tego symbolem nadziei stała się więc równoznaczne z American Cancer Society, ponieważ jego impet został zbudowany przez społeczności. Wpływ słowo skierowania usta a zebranie przyjaciół i rodziny nie może być gorszym.

Przekaźnik do życia obejmuje również Ceremony of Hope, znany również jako Kostium ceremonii przekaźnika. W tym przypadku po stronie, setki tysięcy) (czasami świece umieszczone są po stronie toru, Relay, spalanie na cześć tych, którzy mają raka, często w lewo, aby zapalić noc jako kolejny symbol nadziei, siły i zwycięstwa.

Wreszcie Przekaźnik symbolem życia i towarzyszących jej osiągnięcia są prowadzone dalej niż możemy pojąć, jak są w sercach każdego pacjenta z rakiem i przeżył. Wyścigi społeczne są szczególnie wzruszające dla tych, którzy właśnie zdiagnozowano jakąś formę choroby, ponieważ daje im szansę, aby rozpocząć proces gojenia emocjonalnej, jak ich organizm walczy o to samo. Przekaźnik do życia stał się nie do powstrzymania siłą, i będzie mieć ogromny wpływ na świat dla przyszłych pokoleń, aż lekarstwo jest.

Symbole Chrzest

Symbole Chrzest


Jako dziecko lub bliski członek rodziny przygotowuje się do nadchodzącego chrztu, będziemy chcieli, aby zapoznać się z najczęstszych symboli chrztu w celu uczczenia chrztu, wybrać montażu prezent, i pomóc starsze dzieci zrozumieć symbolikę otaczających przedmiotów.

Znajome Symbole używane w chrzcie

Istnieje pięć uniwersalne symbole chrztu: krzyż, białe ubranie, oleju, wody i światła. Aby zrozumieć te symbole, podstawowe rozumienie filozofii i historii związanych z religii chrześcijańskiej może wyjaśnić wiele pytań. Chrzest jest jednym z sakramentów Kościoła, a dzieci są ochrzczeni są mile widziane jako członkowie wspólnoty chrześcijańskiej. Jest to część wiary chrześcijańskiej, że kiedyś dziecko zostało ochrzczone, niebo jest otwarte dla niego.

Krzyż

Krzyż jest uniwersalnym symbolem chrześcijaństwa. Znajdziesz ten symbol w wielu chrześcijańskich rytuałów, jak również całego wnętrza kościołów chrześcijańskich. Krzyż jest symbolem ukrzyżowania pochodzących z Jezusa na krzyżu. Śmierć Jezusa była jego ofiara, aby usunąć grzechy całej ludzkości, a nie tylko jego własne grzechy. Krzyż jest jednym z najbardziej znany ze wszystkich symboli chrześcijańskich.

Biały Odzież

Biały jest kolorem czystości, a na sobie białą szatę podczas chrztu symbolizuje, że osoba chrzczona teraz ma czyste konto w oczach Boga. Urodzenie jest uważany za grzech pierworodny, a dziecko chrzest jest oczyszczony z grzechu pierworodnego rodzi. Białe ubranie daje osoba chrzczona sygnał, że on lub ona rozpocząć czyste życie w oczach Boga, a w kościele.

Olej

Olej jest symbolem chrztu w Duchu Świętym. Oczywiście, olej symbolizuje Ducha Świętego podczas innych sakramentów i zgromadzeń zakonnych. Podczas chrztu dziecko namaszczone olejem, jak wspomniano kilka razy w Biblii jako symbol doprowadzenie osoby i Ducha Świętego razem. Olej jest uważana przynieść siłę do osoby, z którą jest namaszczony.

Woda

Woda jest chrześcijański symbol życia, a także znakiem czystości i oczyszczenia. Zaś białą szatę symbolizuje czystość osoby noszącej go oczyszczania albo czyszcząca jakości wody jest uważany za coś, co można oczyścić osoby z zewnątrz. Woda jest symbolem chrztu, który oznacza, że ​​życie jest dane człowiekowi przez Boga.

Światło

Światło jest piąta i ostatnia chrzest symbolem i jest generowany przez upływem zapaloną świecą. Światło, jak woda, jest niezbędne dla przetrwania życia, bo bez świetle słońca, nic nie istnieje na ziemi. Oprócz tego, że symbol chrztu genezy i witalności życia, światło jest symbolem wiary chrześcijańskiej. Gdy świece płoną, wie, że wiara religijna jest obecny.

Korzystanie Symbole w Chrzcie

Wszystkie pięć symboli będzie używany podczas standardowego ceremonii kościoła chrztu. Tylko jedno, że jesteś odpowiedzialny, jako rodzic lub krewny, jest ubieranie dziecka w szacie białej przed uczestniczy chrzest. Oczywiście, Twoje dziecko może otrzymać kilka ozdoby lub elementy poprzeczne biżuteria, a także, od rodziny i przyjaciół, ale możesz już jeden dla dziecka do noszenia podczas samej ceremonii religijnej.

Możesz użyć tych symboli, aby nauczyć dzieci starszych o symbolice otaczającej sakramentu chrztu, lub możesz zrobić notatnik z wszystkich symboli, ze zdjęciami z ceremonii chrztu, aby uczyć dziecko, które zostało ochrzczone o tym kilka lat później.

Symbole te są ściśle splata się wiary chrześcijańskiej i można je znaleźć w wielu innych sakramentów i kościołów niż tylko podczas ceremonii chrztu.

Symbole Ziemi

Symbole Ziemi

Symbole Ziemi odgrywają istotną rolę w feng shui.

Korzystanie Ziemi Energia

Podobnie jak element ziemi nie w naturze, energii ziemi pomaga stworzyć stabilność i fundament, z którego całe życie mogą rosnąć. Wielu Chińczyków używać różnych symboli jako przypomnienie, jak ważna pewne elementy i odpowiadające im energie. Symbolika ta trafiła do zachodnich aplikacji feng shui. Tradycyjne praktyków feng shui nie wierzą symbol może uaktywnić element i użyć symboli wyłącznie dla przypomnienia. Jednak wielu zachodnich praktyków feng shui, zwłaszcza tych, którzy praktykują Black Hat sekty feng shui, wierzę symbolem jest wystarczająco silne, aby przenieść, a nawet włączyć przyciągają elementy.

Symbole Ziemia i Ziemia Energia

Jeśli zastosujemy się do formy i Compass szkół z zasadami feng shui, to materiał, który jest ważnym symbolem. Symbol oznacza, że ​​nie muszą być wykonane z mosiądzu i miedzi. Feng shui tradycjonaliści twierdzą, że te dwa metale są jedynymi, które mogą zawierać i emitują energię ziemi. W tej szkoły feng shui, projektowanie symbolem jest nieskuteczna.

Wartości przypisane do Ziemi energii

Istnieją pewne wartości i właściwości przypisane do energii ziemi. W feng shui, ziemia rządzi rolnictwo, domy, firmy, przygotowanie żywności, tekstylia i Wyroby garncarskie, takich jak ceramiki.

Bilans Przywracanie

Energii Ziemi może przywrócić równowagę i stabilność nieuregulowanym gospodarstwie domowym. Trzeba być ostrożnym podczas dodawania elementów w domu. Nie chcesz, aby stworzyć nierównowagę zbyt dużo energii stworzonej przez nadużywanie symbole ziemi. Objawy obfitości na energii ziemi może wahać się od stagnacji w rozwoju swoich doświadczeń życiowych, z literalną stagnacji krytym roślin. Zachowanie członków rodziny może zmienić. Jest to typowe dla ludzi, aby stać się podejrzane lub działać w paranoję, gdy jest zbyt dużo energii ziemi w środowisku.

Wybór symboli

Przed rozpoczęciem dodawania symboli, trzeba najpierw zdecydować, które szkoły feng shui czuje się najlepiej dla Ciebie, a następnie go przez wszystkie swoje feng shui praktyk i aplikacji. Podobnie, jak w ziemi i innych elementów, składa się z energii. Twoje komórki budzą się z określoną częstotliwością, a twoje ciało dostraja się do niektórych elementów więcej niż inni. Na szczęście, jest więcej niż jedna szkoła myślenia na temat, który pozwala eksperymentować, aż znajdziesz, jakie metody pracy dla Ciebie najlepszy.

Symbole z mosiądzu i miedzi

Istnieje szeroki wybór, z którego można wybrać swoje symbole metalowych do aktywacji elementu ziemi. Możesz wybrać chiński symbol lub po prostu użyć miskę metalową lub tacę w wystroju Twojego pokoju. Miedzi i mosiądzu okazały się być najlepsze metale aktywacji energii ziemi w domu.

Kryształy

Może nie pomyślał o użyciu kryształów na symbole ziemi, ale kryształy są jednym z najlepszych symboli oraz aktywatorów energii ziemi. Od kryształy tworzą się pod naciskiem ziemi, kamieni wykorzystać te olbrzymie ilości energii uziemienia. Kryształy mają również zdolność do oczyszczania negatywne energie z domu. Będziemy chcieli, aby wybrać żółty i brązowy kolorowe kryształy dla najlepszych rezultatów.

 • Bursztyn
 • Jasper - skataklazowana
 • Jasper - Mookaite
 • Jasper - zdjęcia
 • Żółty - Agat
 • Żółty Cytryn

Kształty geometryczne

Kolejny wielki symbol można użyć jest geometryczny kształt przypisany do energii ziemi - kwadrat. Ten wybór może zaskoczyć, ponieważ wydaje się być najlepszym wyborem dla symbolem uziemienia może być koło lub więcej trafnie owalne. Okrąg reprezentuje niebo. Możesz być zaznajomieni z pojęciem matematycznym, "kwadratury koła", który jest klasyczny problem geometrii. Celem jest, aby rozwiązać problem, tworząc kwadrat, który jest równy w obszarze wyznaczonym okręgu. W feng shui, jednak termin, kwadratury koła jest używany jako metafora wyrazić wrodzone pragnienie człowieka, aby połączyć niebo i ziemię. Wielu uważa ten związek jako ostatecznego osiągnięcia harmonii.

Aby włączyć kwadratowy ziemisty symbol do domu, można użyć sztuki sześcienny. Pudła dekoracyjne i poduszki kwadratowych to kolejny świetny sposób, aby włączyć subtelną symboliką. Skały i kamienie są również symbole można użyć. Kamyki w wazonie lub gliniany garnek zrobić dobry symbol ziemi.

Obrazy i fotografie

Obrazy, zdjęcia i fotografie są doskonałym przykładem symbole ziemi. Krajobrazy są doskonałymi re-kreacje potężnej energii ziemi, która jest Yin energii. Unikać krajobrazy z wód dla tego sektora w domu.

Kolor jako symbol

Praktycy Black Hat sekty wierzą, że kolor może uaktywnić element. Jeśli zastosujemy się do tej szkoły Feng Shui, to można użyć koloru dla symbolu. Żółte i brązowe plamy mogą być wprowadzone do pokoju. Wybierz kolor przedmiotów i akcesoriów. Można również pomalować ściany tego sektora w domu z jednym z tych kolorów.

Tworzenie stabilność i wsparcie

Można używać symboli, aby pomóc wzmocnić ziemi energii ziemi w domu i stworzyć większą stabilność wewnątrz domu i rodziny.

Recycling Symbol

Recycling Symbol
Międzynarodowy symbol recyklingu

Uznanym międzynarodowo symbolem recyklingu jest natychmiast rozpoznawalne. Ten symbol służy wielu celom.

Symbol recyklingu jest bardzo charakterystyczny. Tworzą go trzy strzałki, które wskazują w niekończącą pętli. Strzałki tworzą kształt trójkąta. Symbol jest oparta na pasie MöBIUS. Mobius jest listwa, która zawiera pętli pół skręt. To nie ma początku ani końca. Jest to istotne z symbolem recyklingu, ponieważ pomaga udowodnić trwającego charakter recyklingu i długie wpływ utrzymujące się. Symbol może być dowolny kolor, jednak często jest produkowany w kolorze zielonym. To dlatego, że kolor zielony symbolizuje środowisko oraz, oczywiście, zielone kwestii.

Symbol jest używany w wielu produktach, w tym papieru, tworzyw sztucznych, a nawet komputerów.

Historia symbolem recyklingu

Symbol recyklingu został zaprojektowany w czasie z pierwszym Dniu Ziemi w 1970 roku, aby pomóc promować korzyści płynące z recyklingu. Symbol został stworzony w ramach konkursu, który był sponsorowany przez Container Corporation of America. Firma zaprosiła studentów sztuki i designu z całego kraju, aby zaprojektować symbol, który może być używany w celu zwiększenia świadomości na temat kwestii środowiskowych. Konkurs wygrał Gary Anderson, student Uniwersytetu Południowej Kalifornii. Symbol ten został przyjęty na całym świecie jako symbol recyklingu.

Public Domain Symbol

Symbol recyklingu jest w domenie publicznej i nikt nie jest właścicielem praw autorskich do niego. Oznacza to, że osoby prywatne, rządy i korporacje na całym świecie mogą korzystać bez ograniczeń symbol. Międzynarodowy charakter symbolem recyklingu oznacza, że ​​jest rozpoznawalny i pojedynczy symbol może być używany.

Oznacza to również, że symbol mogą być dostosowane i zróżnicowane. Istnieje wiele stylizowane wersje symbolu dostępne. Zostały one dostosowane do względów estetycznych lub do symbolu nieco bardziej indywidualne lub oryginalne. Chociaż symbol często dostosowane Podstawowa struktura strzałkami skierowanymi pozostaje taka sama.

Wariacje Symbol

Jednym z głównych sposobów, symbol jest przystosowany do przechowywania informacji o ilości surowców wtórnych, które są wykorzystywane do tworzenia elementu. Przedstawiono to jako procent środka symbolu. Figura 20 procent w centrum recyklingu symbol oznacza, że ​​20 procent materiałów użytych w produkcie zostały poddane recyklingowi.

Przemysł tworzyw sztucznych opracował system, który daje informacje na temat tworzyw sztucznych i jak powinny być poddane recyklingowi. Ta informacja jest wprowadzana do symbolem.

Korzystanie z symbolem recyklingu

Istnieje wiele sposobów, że symbol recyklingu mogą być stosowane. Oprócz producentów wykorzystujących symbol, aby dostarczyć istotnych informacji na temat zawartości elementu i recyklingu szczegółów, władze lokalne używać symbolu w celu identyfikacji punktów recyklingu. Osoby fizyczne mogą korzystać z recyklingu symbol zbyt podniesienie świadomości na temat kwestii recyklingu. Symbol recyklingu jest łatwo dostępna jako plik sztuki oraz w innych formatach do pobrania, by mógł on być włączony do literatury i plakatów bez problemów.

Istnieje wiele stron internetowych, które oferują szereg symboli recyklingu dostępnych do pobrania. Należą do nich:

 • Planet Pals - istnieje wiele różnych symboli tutaj, że nadają się do wielu zastosowań
 • Zielona Clip Art - ta strona oferuje wiele różnych symboli recyklingu, od tradycyjnego projektu do symboli, które są nieco inne
 • Kosz Więcej - oferuje tradycyjny symbol recyklingu dostępne do pobrania za darmo


Symbol recyklingu odgrywa ważną rolę we współczesnym życiu. Symbol pomoże podzielić się ważne informacje na temat recyklingu, a także dając Wspólne zainteresowanie na całym świecie. Korzystanie z symbol recyklingu na celu podniesienie świadomości recyklingu oraz promowanie zielony salon przyczynę ma długoterminowej i daleko idące korzyści.

Symbole ślubne

Symbole ślubne
Obrączki są klasyczne symbol popełnione miłości.

Chociaż większość wesela są wykonywane za ich religijnego znaczenia, może być zaskoczony tym, że kilka symboli ślubne pochodzi z pogańskich lub zdecydowanie nie-religijnych korzeni. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem sens za symbole ślubu, należy rozważyć następujące popularne przedmioty.

Weselnej Symbole i ich znaczenia

Wiele symboli ślubne mogą sięga korzeniami czasów starożytnych, podczas gdy inne są bardziej ostatnio do tradycji ślubnych.

Torty weselne

Torty weselne pochodzi ze starożytnego Rzymu, a kiedyś były wykonane z pszenicy lub jęczmienia. Bardziej jak rodzaj pieczywa, panna młoda została trafiona w głowę z ciastem, aby jej płodne. Goście weselni byli zachęcani do zbierania kawałków ciasta, jak upadli i zachować je na szczęście.

Symbolika Groomsmen

Groomsmen były wymagane w średniowieczu, ponieważ wielu wesela wymagane rzeczywiste porwanie panny młodej, aby na ceremonii, która odbędzie się. Groomsmen by ukraść pannę młodą z innych plemion i klanów i zabierz ją na siłę do pana młodego do małżeństwa. Inna interpretacja jest, że drużbowie zostali zatrudnieni przez pana młodego, aby pomóc w obronie jego narzeczonej z takich porwań.

Biały Suknie Bukiety i welony

Białe suknie ślubne stały się modne w okresie panowania królowej Wiktorii w Anglii, a biały sądzono do reprezentowania skromność i czystość dla panny młodej.

Tradycja ślub tak powszechne, jak w białej sukni jest bukiet, prowadzone obecnie dla celów estetycznych. Początkowo jednak, wiązanki ślubne, takie jak zawarte ziół rozmarynu i lawendy, wraz z czosnkiem, do odpędzania złych duchów i zapach ciała maska. Pomarańczowe kwiaty były również popularne, a reprezentowane płodność.

Welony ślubne były używane przez rzymskich i greckich narzeczonych w ramach umówionego procesie małżeńskim. Ponieważ większość małżeństw organizowane dla celów wzrost zamożności danej rodziny lub mocy, stajennych nie mogli zobaczyć ich narzeczonych do momentu tuż przed małżeństwem. Zasłony były wykorzystywane tak, pan młody nie może zobaczyć panny młodej przed ślubem i nie chcą z nią ożenić, jeśli nie lubił jej wygląd. Inna interpretacja jest, że zasłona pomogła ukryć narzeczoną tak złe duchy nie wie, kogo przeklinać.

Coś starego, coś nowego

Stare powiedzenie "Coś starego, coś nowego, Pożyczony narzeczony Something Blue" jest rzeczywiście przesąd, który rozpoczął się w średniowiecznej Europie jako środek do odstraszania złych duchów. Coś starego był remis do swojego życia przed małżeństwem. Coś nowego reprezentowane łączenia w małżeństwie do nowego małżonka. Pożyczanie coś z obecnie poślubioną parę sądzono dostarczyć nowy narzeczeni szczęście w małżeństwie. Coś niebieskiego noszone przez panny młodej reprezentowane czystości i wierności.

Podrzucając Rice i wiązania węzła

Ryż podrzucając była tradycja rozpoczęła podczas świąt pogańskich, jak chcesz pod obfitych zbiorów. Jeśli plony były obfite, zboża takie jak pszenica zostały rzucone, a jeśli rośliny były złe, ryż został wyrzucony, a nie. Goście weselni rzucił również ryż, aby zachęcić wysokie wskaźniki płodności, ponieważ zajęło wiele dzieci do pracy na ziemi.

Wiązania węzła odnosi się do starożytnego rzymskiego zwyczaju niezamężnych kobiet na sobie pas czystości zamknięty z serii węzłów. Pan młody będzie musiał odwiązać wszystkie węzły, aby skonsumować małżeństwo.

Symbolika Obrączki

Praktyka noszenie obrączki jest myśl, że zaczęło się od Egipcjan w 3000 pne. Pierwsze pierścienie wykonane z plecionej konopi i Rzymianie później zbudowane ich obrączki żelaza. Dzisiejsze pierścienie wykonane są ze złota symbolizować czystość i wieczne aspekty małżeństwa, podczas gdy nieprzerwana koło ringu reprezentuje ciągłość małżeństwa.

Gołębie i wesela

Gołębie mają reprezentować spokój i nowy początek. Gołębie są uważane być stosowany jako gołąbka, który przyleciał z Arki Noego i wrócił po powodzi. Dove przeprowadziła gałązkę oliwną, który pokazał wszystko, nie został zniszczony, aw rzeczywistości był suchy ląd i drzewa wyrastające nowe życie.

Dodaj trochę twój ślub Symbolika

Niezależnie od rodzaju ślubu trzeba, zawierające co najmniej niektóre z tych symboli jest w porządku. Tradycyjne symbole ślubne dodać poczucie historii, pozostawiając wam pokój, aby tworzyć własne specjalnej ceremonii i wspomnienia na całe życie.

Woda Symbol

Woda Symbol

Symbol wody jest jednym z pięciu znaków, które stanowią elementy feng shui. Możesz użyć tego symbolu pomóc przywrócić równowagę w niektórych obszarach swojego domu.

Elementy Feng Shui dla Harmony

Istnieje wiele obiektów i symboli można używać w zastosowaniach feng shui, które reprezentują znalezione w przyrodzie pięć elementów.

 • Woda
 • Drewno
 • Ziemia
 • Pożar
 • Metal

Symbole dla każdego z tych elementów może aktywować energii związanej z tym elementem i wyciągnąć więcej energii elementu do niego. Pięć elementów są odpowiedzialne za równowagę i harmonię energii chi. Chi energii składa się z dwóch przeciwnych energii, kobiet (yin) i mężczyzn (yang). Energie te muszą mieć równe balace w celu stworzenia i utrzymania chi (energię) harmonię.

Korzystanie z Feng Shui Symbol wody

Przed dodaniem symbole elementów w domu, upewnij się, że wiesz, w którym kierunku domu jest i gdzie każdy element jest położony. Na przykład, nie chcesz, aby dodać element wody w sektorze ognia, chyba że jest to kwestia zbyt dużo ognia i trzeba go osłabić. Jeśli uważasz, że w zakresie, jak rzeczywiste elementy funkcjonują w przyrodzie, będzie to pomóc w określaniu odpowiedniego i pomocny elementy, aby dodać do każdego sektora domu. Dodawanie elementów, które wzmocnić energię w niektórych obszarach swojego domu przyciągnie więcej tego elementu.

Fontanny wodne

Fontanna, małe lub duże jest doskonałym symbolem można używać wewnątrz i na zewnątrz domu. Przenoszenie wody symbolizuje bogactwo płynące do Ciebie. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z fontanną są cztery bardzo ważne zasady feng shui trzeba przestrzegać przy składaniu tej funkcji.

 • Nigdy nie należy umieszczać fontannę lub dowolnej funkcji wody w sypialni. Energia jest zbyt kłopotliwe i powoduje straty.
 • Zachować ostrożność, kładąc fontannę w swoim domu. Błędem często na umieszczeniu fontanna jest umieszczenie go w złym sektorze. Najlepsze miejsce na fontanny wody jest na zewnątrz domu lub w znanym sektorze wody w domu. W Black Hat Sect feng shui, północ jest uważany kierunku wody. W formularzu i Compass Feng Shui będziemy chcieli wykorzystać Osiem Teoria Dom i Latający gwiazdkowy zasady, aby określić sektory domu dla każdego elementu.
 • Poza fontanny powinien płynąć w stronę domu. Jeśli umieścisz funkcji wody na zewnątrz domu, a woda płynie z dala od domu, można szybko zobaczyć swoje pieniądze płynące od ciebie albo w rachunki lub nawet utrata zadania montażu. Z tego samego powodu, wewnątrz fontanny nie powinno wypływać z pomieszczenia lub z drzwi lub okna.
 • Jeden symbol wody używać tylko w każdej odpowiedniej sali. Złożenie więcej niż jeden element wody w pokoju nie stworzy większe bogactwo. To przeciążenie energię i obrócić się przeciwko tobie, tworząc wielką stratę. Pamiętaj, że to wszystko o równoważeniu chi energii w domu.

Obrazy i fotografie wodne

Korzystanie obrazy i zdjęcia do rzek, wodospady, oceany i inne organy płynącej wody jest prosty sposób, aby wprowadzić symbol wody w Twoim domu. Ponownie, chcesz mieć pewność, że umieszczasz obraz lub zdjęcie w odpowiednim sektorze domu.

Chiński znak Wodzie

Popularnym sposobem na wprowadzenie elementu wody do pokoju jest za pomocą zwoju, który ma chiński znak na niej napisane. Jeśli jesteś artystą lub wie kaligrafii, może chcesz stworzyć własną wersję dla Dostępny również z ramą dzieła sztuki.

Kolor: Czarny Kapelusz Sekta Feng Shui

W Black Hat sekty feng Shiu, kolor jest używany do aktywacji elementów. Jeśli praktykujesz tej szkoły feng shui, będziesz chciał używać kolorów przypisanych do kierunku wody, na północ. Czarny i niebieski są pierwsze wybory do aktywacji elementu wody w Black Hat Sect feng shui. Możesz także użyć północny zachód kolory biały i szary.

Akwarium z Gold Fish

Można zauważyć, akwarium wewnątrz wielu chińskich restauracji. Jest to starożytna praktyka feng shui, podjęte z wykorzystaniem stawy koi całej Chin. Prawidłowe umieszczenie tej funkcji wody zapewnia bogactwo i biznesu. Praktyką jest umieszczenie Siedem czerwonych ryb, zazwyczaj złote rybki i jeden czarny ryb w zbiorniku lub na odwrót, aby włączyć elementy, które przynoszą dobrobyt. Nigdy nie należy umieszczać zbiornika akwarium w sypialni.

Przedmioty aktywować elementami wody

Możesz także użyć obiektu dla symbolu wody w projekcie feng shui. Chińczycy korzystać z niektórych bardzo konkretne obiekty symbol wody.

 • Rzeźby i rysunki ryb, zwłaszcza koi zrobić wspaniały symbol.
 • Mosiądzu lub innego metalu żaba, szczególnie dobre Żaby Luck, które siedzą na szczycie stosu sztabek. Ten popularny chiński obraz przedstawia żabę z trzecim stopy mocno obsadzony na złoto i ma chińską monetę w pysku. Żaba ta służy dwóm celom. Jako mieszkaniec wody, reprezentować wodę i przychodzi mając rzeczywiste monety stymulować przepływ pieniędzy.
 • Żurawie białe są od dawna ulubionym symbolem wody
 • Wszystkie rodzaje statków i łodzi mogą być używane.
 • Nie jesteś ograniczony do zaledwie chińskich symboli, można również korzystać z amerykańskich symboli oceanu, takich jak kotwice, mew, kraby, muszle i wiele innych symboli. Bądź kreatywny w swoich wyborów dla twojego stylu.

Elementy wodne i stazu

Ostatecznie umieścić dowolny symbol używanej wody w Twoim domu w odpowiedniej branży w domu, aby aktywować i równowagi elementu wody.

Symbole Feng Shui

Symbole Feng Shui

Feng shui symbole mogą być używane w celu wzmocnienia i przyciągają pewne energie do domu. Od zdrowia do miłości, wykorzystać feng shui, aby skupić się na aktywacji pozytywnych elementów.

Symbole dla konkretnych leki

W feng shui, Praktycy korzystać z licznych symboli jak leczy, ale można ich również używać, aby pomóc Ci pozostać świadomy wpływów, które chcesz zaprosić do swojego życia. Podczas korzystania z feng shui symbolu jako lekarstwo, ważne jest, aby wziąć pod uwagę materiał, z którego jest zrobiony. Element z drewna, ognia, wody, powietrza lub ziemi, jest aktywatorem innego elementu.

Symbole zdrowia w Feng Shui

Istnieje kilka popularnych symboli shui feng wykorzystywane do przyciągania lub ochrony zdrowia lub ochrony przed chorobą. Będziemy chcieli, aby umieścić symbole zdrowia w odpowiedniej części domu dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Bambus

Być może słyszeliście o bambusa lucky i zastanawiał się, co to znaczy. Ludzie uważają bambusa, jak szczęście, ponieważ reprezentuje wszystkie pięć elementów energii chi. Szczęśliwy bambus jest mylące, bo to naprawdę nie jest bambus, ale różnorodność rodziny dracaenas.

Roślina ta pochodzi z ustaleniami łodyg i każdy numer ma znaczenie w filozofii feng shui i rodzaj energii, którą wnosi się do domu. Na przykład:

 • Pięć roślin łodyg - przynosi zdrowie do wszystkich pięciu dziedzinach życia, w zależności od sektora w domu, który wybrać, aby umieścić roślinę.
 • Siedem rośliny łodyg - przynosi dobre zdrowie dla Ciebie.
 • Dwadzieścia jeden łodygi - Reprezentuje podwójne błogosławieństwa z długotrwałego zdrowia i obfite bogactwa.

Lucky Cat

Kilka symboli zdrowotne dostępne jako obiekty sztuki, takich jak szczęście kota są również. Wiele Chińczycy wierzą, że poprzez wyświetlanie szczęście kota, zwłaszcza taki, który z jego prawej łapy podnoszone, będzie chronić swoją rodzinę przed chorobami.

Trzy Nieśmiertelni

Trzy Szczęśliwe Nieśmiertelnych, Fuk (również Fu), Luk (Lu) i Sau (SU) nie były naprawdę nieśmiertelny. Chińczycy dał im tytuł więc ich dobre uczynki były forver pamiętać. Ludzie korzystają z tych figurek jako symbole szczęścia, bogactwa i zdrowia.

 • Fuk (Fu) symbolizuje rodzinę i szczęśliwy związek.
 • Luk (Lu) reguluje bogactwo i władzę i wpływy to zagwarantują.
 • Sau (Ni) jest nieśmiertelna, który symbolizuje zdrowie i długie życie.

Chi Lin

Mityczny stwór, Chi Lin ma ciało konia i głową smoka. Ten chiński istota czerpie błogosławieństwa i otacza swój dom i wszystkich, którzy tam mieszkają, w energii ochronnej.

Dźwig

Poprzez ruch ludzi w Azji, wiele aspektów kultury japońskiej i chińskiej przeszli do drugiej. Na przykład, Japoński żuraw mitologiczny, który żył w 1000 roku w czasie stał się symbolem feng shui do długiego i zdrowego życia, jak żuraw legendarny. Wiele osób korzysta z tego symbolu, aby zapobiec chorobom.

Jeleń

Mityczny jelenia jest symbolem trwałości i wytrzymałości. Wielu wierzy, że po umieszczeniu tego symbolu w sektorze ochrony zdrowia w domu, będziesz cieszyć się długą żywotność wolne od choroby.

Żółw

Innym mitem popularne w kulturze chińskiej jest to, że z żółwia (żółw), który mieszka od 3000 lat. Ludzie korzystają z żółwia przynieść dobre zdrowie fizyczne, ale może również przynieść zdrowie do chorego lub umierającego kariery i innych dziedzinach życia, takich jak związek.

Brzoskwinie

Brzoskwinia jest owocem bogów. Obdarza nieśmiertelność dla tych, którzy go jeść. Jest to potężny symbol zdrowia uważa się nie tylko zapobiegać chorobom, ale przywracania zdrowia chorym.

Dwa Najsilniejszy Symbole Zdrowia

Istnieją dwa symbole, które są najpotężniejsze te używane w aplikacjach feng shui jak zadośćuczynienia i uzdrowień. Możesz umieścić je w swoim sektorze zdrowia lub stosowania w pomieszczeniach, które są dotkniętych negatywnymi gwiazd latania.

Dui trygramem

Dui trygramem przynosi Niebiańskiego doktorze, który może leczyć Star # 2, jeden z najbardziej niepomyślnych gwiazd latania. Garstka mistrzów gaurd tajemnice Dui trygramem. Mistrzowie ci mogą korzystać z tego symbol zdrowia w celu przywrócenia zdrowia, aby chore.

Wu Lou, Gurda

Wu Lou była dawna ulubionym feng shui leczy złych gwiazd latania. Wu Lou uniemożliwi zachorowania, jeśli musisz spać w pokoju (kierunku), gdzie negatywne gwiazdki (s) loty odwiedzają. Wielu praktyków feng shui będzie umieścić parę Wu Lou, często wykonane z mosiądzu lub złota pokryte ceramiką, za dodatkową promocją zdrowia.

Twin Wu Lou, że rosną wspólnie połączone są rzadkie. Zawsze, gdy to nastąpi, sprzedających się skandaliczne ceny dla nich od współpracy dołączył Wu Lou jest bardzo silny. Współpraca bliźniak dołączył Wu Lou błogosławi was podwójną ochronę jednego tykwy z chorobą.

Symbole dla miłości, szczęścia i małżeństwa

Przez aplikacji feng shui, znajdziesz powiązania z symboli miłości, zwłaszcza małżeństwo. Najbardziej oczywistym powodem jest symbolicznym pary. Ponadto, wiele osób uważa, parowanie symboli podwaja szczęścia i szczęścia pary.

Mandarin Ducks

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli małżeńskiego szczęścia jest kaczki mandarynki. Para Mandarin kaczki jest umieszczony gdzieś w sypialni małżonków. Ten szczególny gatunek kaczki był jednym z ulubionych cesarza. Kultura chińska szybko przyjęła je jako symbol błogosławionego i szczęśliwego związku. Można użyć obraz pary kaczek lub dwóch obrazów, każdy z jeszcze jednym kaczka dwa obrazy wyświetlane razem. Możesz wolą kupić parę figurki kaczek do nocnej szafki.

Kwiaty piwonii

Dawna symbolem miłości i piękna, wielu wierzy, piwonia za rodzaj miłości eliksiru. Chińskie kobiety albo nosić kwiaty we włosach lub przypięte do ubrania. Pary używać piwonie jako symboliczne wzmacniacze miłości, wierząc, że obecność piwonie przyciąga bogactwo i silniejsze poczucie zaangażowania.

Smok i Phoenix

Symbolika smoka (mężczyzna) i Phoenix (kobiety), początkowo reprezentowana cesarza i cesarzowej. Wiele oglądany parę królewską, jak bardzo szczęśliwy i tak pragnienie naśladowania ich wzrosła.

Kwarce

Wielu wierzy, że kryształy kwarcu obdarzyć pozytywnej informacje energię tym, którzy je nosić lub umieścić je w swoim domu. Kryształ Rose Quartz jest w zgodzie z energią czakry serca, dlatego rzemieślnicy często pomijać ten kwarc w kształcie serca.

Błogosławieństwa i obfitość, bogactwo

Wiele symbole reprezentują błogosławieństwa, obfitości i bogactwa. Możesz użyć tych symboli w różnych obszarach swojego domu. Umieść jeden w swojej branży zawodowej, aby aktywować pozytywną energię lub dodać jeden do rogu bogactwa na wzrost dochodów.

Monety wiązanej z Czerwona wstążka

Monety związany z czerwoną wstążką jest jednym z najbardziej popularnych i powszechnie znanym symbolem. Liczba monet używanych zwykle trzy lub sześć. Preferowane są monety z dynastii I-Ching dynastii znany jest pozytywny. Nigdy nie należy używać monet z tyranii zła dynastii.

Smok Turtle

To połączenie mitycznego stworzenia ma głowę smoka i ciało żółwia. Smok żółw przyciąga bogactwo i sukces w jakiejkolwiek sektor go umieścić. Umieść chińską monetę (I-Ching Dynasty) w pysku i cieszyć się pozytywną energię, że przynosi ci.

Fu lub Foo Psy

Psy Fu jest potężnym symbolem, który również pochodzi z pałacu cesarza. Cesarz pobierana jego twórców wymyślić symbolu, który będzie odstraszać potencjalnych złodziei. Z tego polecenia przyszedł ogromne psy strażnicze, które są stylizowane mieszanka lwa i psa. Przez wieki, psy fu wzrosła do reprezentowania władzy, bogactwa i ochraniacze. Firmy i domów to para (mężczyzna i kobieta) przed wejściem do przodu w celu ochrony przed kradzieżą i utratą.

Red Envelope

Czerwone koperty są przenośniki szczęścia i błogosławieństwa. Chińska tradycja umieszczania monet wewnątrz czerwonych kopertach jest przywiązany do mitu o młodego człowieka, który zabiciu smoka. Grateful mieszkańcy dał mu monety zamkniętych wewnątrz czerwonej kopercie. Dlatego często spotyka smoka przedstawionego na zewnątrz koperty.

Sztabki złota

Wlewek jest symbol bogactwa symbol umieścić w swoim domu, aby pomóc kłopoty finansów i poszerzenia możliwości.

Ropucha trzech nogach

Trzech nogach ropucha jest pomyślny bogactwo symboli. Podobnie jak żółw smoka ten ma również chińską monetę w pysku.

Symbole zwierzęce i Powodzenia

Istnieje wiele talizmanów przynoszących szczęście lub symbole. Można ich używać w prawie każdym sektorze domu, aby pomóc wyciągnąć pozytywne chi. Różne zwierzęta dawna wróżby lub symbole dobrobytu, szczęścia, a nawet zdolność do udzielania życzenia.

 • Żurawie: Żuraw mitologiczny mówiło się żyć na 1000 lat i uważa się odeprzeć chorobę i obdarzyć długim życiem.
 • Jeleń: Symbolizuje wytrzymałość i trwałość.
 • Lucky Cat: Uważa się symbolem dobrego stanu zdrowia, szczególnie wizerunki kotów z uniesioną prawą łapą.
 • Wół: święte zwierzę udziela pragnienia twego serca.
 • Żółw: wersja mitologiczny mieszkał od 3000 lat i szybko stał się symbolem długiego i zdrowego życia.

Inne symbole

Jak widać, istnieje sporo symbole feng shui można wykorzystać do wzmocnienia lub przyciągnąć energię chi lub wykorzystania jako konkretne lekarstwa Feng Shui.

 • Lucky Bamboo: Re-pobudza różne sektory domu. Grupa wielu łodygi mają różne znaczenia.
 • Mystic Knot: święty węzeł wieczność i jest stosowany w innych symboli, takich jak monety.
 • Trzy Nieśmiertelnych: Symbole szczęścia, bogactwa i zdrowia.
 • Wu Lou (Dynia): Symbol zdrowia.

Używanie symboli

Jak widać, istnieje wiele symboli można użyć do poprawy środowiska oraz pomóc przy stosowaniu zasad feng shui dla lepszego przepływu energii chi.

Co to jest chiński symbol dla Pokoju i Miłości

Co to jest chiński symbol dla Pokoju i Miłości


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co jest chiński symbol fo pokoju i miłości?

Chińskie symbole znaków

Rozwija się w ciągu tysięcy lat, symbole stosowane w piśmie chińskim współczesnego wykonane są z ośmiu podstawowych uderzeń. Wiele osób znaki fascynujące i piękne. Ludzie często noszą chińskie znaki przedstawiające takie słowa, jak pokoju, miłości, szczęścia i wieczności jako naszyjnik lub na uroku bransoletki. Piękne artystycznych kaligrafii bohaterów wiszą na ścianach w celu zwiększenia piękno pokoi.

Dla praktyków feng shui, symbole mają głębsze znaczenie, ponieważ promowanie i przyciągnąć pomyślny sheng chi przynosząc spokój i miłość w domu. Użyj mapę Bagua, aby określić jak twój dom koreluje do dziewięciu obszarów życia. Rozwiązanie to zapewnia, że ​​miejsce symboliczne feng shui grafikę w odpowiednim obszarze przestrzeni.

Symbole Pokoju i Miłości

W wielu domach symbole dla pokoju i miłości są wyświetlane jako dwa oddzielne obrazy, lub rysunków i powiesił obok siebie. Niektórzy ludzie również wybrać wykonane na zamówienie dzieła z obu znaków razem. Piękny przykład przewijania kaligrafii z pokoju i miłości termin razem znajduje się na Oriental Outpost. Od przewijania składa się z dwóch oddzielnych wyrazów, artisits uczynić je z niewielką przestrzeń między pierwsze dwa i ostatnie dwa znaki. Pierwsze dwa symbole oznaczają pokoju i drugie dwa symbole oznaczają powszechnej miłości.

W języku chińskim istnieje wiele symboli dla obu słowa, pokoju i miłości. Różne symbole odzwierciedlają odmianę znaczenia słów. Na przykład istnieją różne symbole dla każdej z następujących terminów:

 • Miłość
 • Uwielbiając miłość
 • Namiętna miłość
 • Wieczna miłość
 • Miłość wieczna
 • Prawdziwa miłość
 • Miłość i cześć
 • Moja prawdziwa miłość
 • Kocham cię
 • Miłość i uczucia
 • Pokój / harmonia
 • Pokój / pokojowego
 • Spokój
 • Spokojne serce
 • Pokój z medytacji
 • Pokój / bilans
 • Wewnętrzny spokój
 • Spokój
 • Spokój i dobre zdrowie
 • Cisza i spokój

Czy chińskie Co Symbol dla Pokoju i Miłości?

Oprócz chińskich znaków dla pokoju i miłości, istnieje wiele innych symboli używanych w feng shui, które symbolizują te znaczące słowa.

Phoenix

Jeden z czterech niebieskich zwierząt, feniks reprezentuje kierunek kardynał kompasu z południa. To także symbol:

 • Pokój
 • Miłość
 • Piękno
 • Dobrobyt
 • Transformacja

Kwiat Lotosu i Mandarin Duck Statua

Posąg pięknej para kaczek mandarynek z porastania kwiat lotosu jest symbolem miłości, romansu i pokojowych stosunków. Kaczki mandarynki i kwiat lotosu razem przyciąga mnóstwo pomyślny chi. Razem oznaczać miłość, która jest poważnym zobowiązaniem bogate szczęścia, harmonii i pokoju.

Pary Rzeźby

W feng shui przy użyciu symboli miłości, takie jak kaczki mandarynki, należy zawsze umieścić je w parach, z dwoma rzeźbami kaczka lub jeden pojedynczy pomnik z dwoma kaczek mandarynek na nim. Para przedstawia mężczyznę i kobietę jako para. Następujące symbole chińskie są używane do reprezentowania miłość w feng shui i zawsze powinny być wyświetlane w parach:

 • Gołębie
 • Smok i feniks
 • Pokój karpia
 • Kaczki mandarynki z podwójnymi symbolami szczęścia w złocie

Budda

W feng shui Buddy symbolizuje ochronę, spokój i szczęście. Posąg Buddy Laughing przynosi spokoju, szczęścia i harmonii w związku.

Więcej Symbole Miłości i Pokoju

 • Piwonie
 • Kuan Yin Współczujący BodhiSatva
 • Pięć Kwiaty Strzały Kamadewy wedyjski bóg miłości lub God of Desire
 • Biały Lotos
 • Niebieski utpala Lotos
 • Czerwony ashoka
 • Biały jaśmin
 • Mango Tree
 • Drzewo różane kwarcu dziewięciu monet Chien Płuc związane z czerwoną wstążką
 • Mystic węzeł
 • Kwarc różowy

Znalezienie chińskie symbole pokoju i miłości

 • Feng Shui Best Buy
 • Kup Feng Shui
 • Feng Shui importu
 • Oriental Outpost
 • Feng Shui Miracle


Następnym razem ktoś poprosi, Co to jest chiński symbol pokoju i miłości? możesz im powiedzieć, z wielu wspaniałych projektów i obiektów, które symbolizują te dwie znaczące słowa.

Earth Wind Fire and Water Symbole

Earth Wind Fire and Water Symbole

Ziemi, wiatru, ognia i wody symbole stanowią kluczowe elementy w kulturze amerykańskiej i rdzennych kulturach zachodnich innych. W feng shui jednak istnieje pięć elementów.

Exploring czterech elementów

Aby zrozumieć symbolikę tych czterech elementów trzeba najpierw zrozumieć, że w feng shui jest pięć elementów.

 • Woda
 • Drewno
 • Ziemia
 • Pożar
 • Metal

Elementy te poruszają się w sposób powtarzalny cykl, które tworzą życie i tak długo, jak ten cykl pozostaje zrównoważona energia chi (energia tworzenia) krąży i przynosi pomyślne rzeczy w swoim życiu.

Ziemia, Wiatr, Ogień i Woda Symbole

Jak widać, wiatr nie jest uważany za jeden z pięciu elementów Feng Shui; to dlatego, że porusza się z energii chi w powietrzu. Jak powietrze, energia chi jest wszędzie i we wszystkim.

Symbole Ziemi

W feng shui Forma i Compass szkołach zasad, Ziemia jest ważnym symbolem. Fizyczny kształt symbolu nie jest aż tak ważne, jak rzeczywista materiału formularza. Chińscy mistrzowie uważają, że tylko dwa metale, które można aktywować energię ziemi są z miedzi i mosiądzu. To nie znaczy, należy używać tylko tych dwóch metali przy poszukiwaniu symboli.

Właściwości energetyczne Ziemi

Ziemia reguł biznesowych, rolnictwa i domy. Możesz użyć kilku elementów naziemnych jak symbole.

 • Kryształy i kamienie
 • Metale
 • Garncarstwo
 • Gleba

Używanie symboli Ziemi w Feng Shui

Użyj symboli Ziemi w aplikacjach feng shui, aby pomóc przywrócić równowagę i stabilność Twojego domu. Jeśli były ostatnio denerwuje, niezgoda i argumenty, dodanie elementów naziemnych w odpowiednich obszarach domu może pomóc skorygować nierównowagę energii ziemi. Jedna uwaga, choć nie w sposób arbitralny dodać symbole ziemi, starając się włączyć energię ziemi, chyba że jesteś pewien, jest to obszar problem chi nierównowagi. Dodanie zbyt dużo energii ziemi w każdym środowisku może mieć odwrotny skutek i gorsza. Dlatego zawsze mądry, aby skonsultować się z profesjonalnym lekarza feng shui.

Symbole wiatrowe

Wiatr jest symboliczna, jeśli sposób przesuwania energii chi. Jeśli powietrze jest zablokowany i nie można przenieść, staje się stagnacja. To samo odnosi się do energii chi gdy zablokowane przez szum w domu lub zaniedbany stoczni.

Celem feng shui jest zapewnić swobodny przepływ energii chi i jest w stanie przenieść nieskrępowana w całym domu. Energia chi istnieje w wszystko skomponować yang (męskiego) i Yin (samice) energii. Celem jest utrzymanie dwie przeciwstawne energie zrównoważone. Można nadal używać symbolu, który reprezentuje wiatr i włączyć go do kuracji feng shui.

 • Dzwonki wietrzne
 • Koncerty whirly
 • Fani
 • Żaglówki (obrazy lub modele)
 • Samoloty (obrazy i modele)

Symbole przeciwpożarowe

Drewno paliwa pożaru i spala drewno, pozostawiając jedynie popiół, który staje się ziemia. Ziemia następnie tworzy metalu i metalu przyciąga wodę. Woda pielęgnuje drewno i drewno karmi ogień i cykl zaczyna się i trwa.

Element ognia

Ogień mieszka na południu i reprezentuje sławę i fortunę. Należy używać symboli, które przedstawiają te elementy przy stosowaniu zasad feng shui do domu.

 • Świece
 • Motywy Sun
 • Feniks
 • Puchary, nagrody i inne formy realizacji i uznania.

Symbole wodne

Symbole wodne może być bardzo silny i zwiększenia bogactwa. Woda karmi drewna, więc warto uważać, aby nie mieć zbyt wielu roślin lub drewna w tym sektorze w domu. Północny znajduje się w kierunku wody.

 • Fontanny wodne
 • Akwaria
 • Ryba
 • Żaby
 • Zwierzęta morskie
 • Łodzie i podobne elementy

Pomocne wskazówki

Jest, podobnie jak w przypadku wszystkich elementów, ostrzeżenie, aby nie nadużywać. Jeśli chodzi o symbolach wody, istnieje kilka trudno szybko zasady.

 • Nigdy nie należy umieszczać symbol wody w sypialni. Energii chi, że zwraca się do niego woda jest zbyt niepokojące do sypialni.
 • Nigdy nie należy umieszczać z fontanną lub funkcji wody z wody płynącej z dala od domu. Spowoduje to, że twój majątek pieniądze i dobry przepływ z dala od ciebie.
 • Podczas korzystania zdjęcie, obraz lub obraz wody, unikać przedstawień burzliwej wodzie jak ostra burza na morzu. Zdjęcia rzek powinny płynąć do pokoju, a nie z dala od niego.

Elementy i symbole

Łatwo zrozumieć, że symbole Ziemia, wiatr, ogień i woda i elementy mogą poprawić swoje życie podczas korzystania z feng shui, aby poprowadzić Cię.

Wieczność Symbol

Wieczność Symbol

Wieczność symbolem w feng shui jest więcej niż jeden symbol. Możesz użyć wielu z tych symboli razem; wykorzystywać oddzielnie lub w połączeniu z innymi rodzajami symboli.

Symbol nieskończoności

Symbol nieskończoności (ósemka) jest powszechnie uznawana za symbol wieczności. Dwa okręgi osiem formy nie mają końca i bez początku i nadal w swojej strukturze na zawsze. W feng shui, węzeł nieskończoności jest wyjątkowy i jest stosowana do tworzenia czegoś, co nazywa mistyk knot.

Mystic Knot

Mistyk węzeł jest chyba najbardziej znanym symbolem wieczności w feng shui. To również rozważyć amuletu. Węzeł składa się z sześciu węzłów nieskończoności powiązane razem. Węzeł symbolizuje nieskończoną mistyczka szczęścia, dobrobytu i obfitości. Węzeł jest zazwyczaj wykonane z jedwabiu i najbardziej pomyślny kolor do użytku jest czerwony. Można go stosować w połączeniu z innymi symbolami, aby zapewnić w energię przyciągania będzie niekończących.

Na przykład, czerwone mistyk węzeł jest często używany do zawieszenia sześć monet, aby zapewnić niekończące się bogactwo. Może być również użyty do zawieszenia symbol Uwielbiam rysować energię wiecznej miłości. Zawiesić Powodzenia urok z mistycznym węzeł i będziesz czerpać niekończącą szczęście.

Inne symbole

Istnieje wiele innych symboli do wieczności, które są stosowanie w aplikacjach feng shui.

Double Happiness Symbol

Ten symbol wieczności mówi się zwiększenia szczęścia i miłości podwójne-krotnie i jest udzielone par, aby zapewnić wieczne szczęście i miłość, bo będzie ich wtedy nieśmiertelna miłość. Symbol jest podwójna XI i sięga do historii dwojga kochanków, których podróż przyniósł je z powrotem.

Pokój Happpines Historia Symbol

Młoda kobieta testowane jej kochanka, dając mu połowę dwuwierszu (wiersz) i poprosił go, aby go zakończyć. Jeśli on naprawdę ją kocha, że ​​będzie w stanie zakończyć wiersz. Legenda głosi, że młody człowiek był studentem i jako część swojego egzaminu końcowego, który cesarz administrowane, młodzież otrzymała drugą połowę wiersza i wyzwał go zrealizować poprzez dostarczenie pierwszej części poematu.

Ku zdumieniu młodego człowieka, że ​​to ten sam wiersz ukochanej dał do niego, a on był w stanie wyrecytować pierwszą połowę wiersza do cesarza. Władca był pod takim wrażeniem mądrości człowieka, który sprawił mu jeden z jego ministrów. Teraz, gdy młody człowiek miał ostatnie pół poematu, wrócił do swojego kochanka i recytował wiersz do niej, udowadniając swoją miłość na wieczność. Jego kochanka napisał symbol XI symbolizować pierwszą połowę wiersza i jej kochanek powtarzane symbol sygnalizujący jego połowę.

W Chinach, samotne kobiety nosić ten symbol wieczności w swoich torebkach lub umieścić go w ich narożnikach małżeństwa przyciągnąć wieczną miłość.

Jade, Stone of Heaven

Znajdziesz tu wiele szczęścia i symbole wieczności rzeźbione z jadeitu, kamienia z nieba. Niebo, oczywiście, jest patrzeć jako miejsce wieczności. Znaczenie jade jest chińskie przekonanie, że jest to fizyczny związek między światem duchów i ziemskiej egzystencji. Chińczycy czczą jade urzeczywistniającym yin yang wymiarów, nieba i ziemi.

Feniks

Feniks jest starożytny chiński święte zwierzę, wraz z żółwia i jednorożca. Feniks, jednak jest symbolem nieśmiertelności. Ptaków ginie w płomieniach, ale wzrasta z popiołów.

Symbole długowieczności

Istnieje kilka symbole zwierzęce i mineralne długowieczności i wieczności.

Żółw

Żółw jest kolejnym symbolem wieczności i długowieczności. Anicent historie powiedzieć, żółw żyje 3000 lat, co czyni go ikonę długowieczności i wieczności. W feng shui aplikacji, ludzie korzystają z żółwia na wzmocnienie niektórych obszarów domach. Żółw w sektorze pieniędzy w domu pomaga swój potencjał zarobkowy przychody i pomaga utrzymać niekończącą przepływu pieniędzy w swoim życiu.

Dźwig

Żuraw jest symbol długowieczności. Wielu wierzy, mitologiczny ptak mieszkał przez ponad 1000 lat. Jeśli umieścisz ten symbol w swoim sektorze ochrony zdrowia, zgodnie z chińską filozofią feng shui, a będziesz cieszyć się przez całe życie dobrego zdrowia.

Cynober

Chiński rtęci jest bardzo popularną formą rudy rtęci i jest często traktowane z drzewa lakier soku, aby osiągnąć efekt końcowy, laki. Chińczycy używali Cinnabar od 200 pne. Kilka warstw lakieru są konieczne w celu dokonania Cinnabar wystarczająco gruby, aby wyrzeźbić. Różne symbole i ikony, takie jak feniks lub smok to ulubione tematy do rzeźbienia z cynobru. Kolor cynobru jest także kolor wieczności i życia.

Smok i Feniks Przedstawiany Razem

Feniks smok i są połączone razem jako doskonałości yin i yang. To połączenie stało się symbolem idealnego związku kochanków na życie wieczne razem związany z miłości i na zawsze szczęśliwa.

Więcej Symbole Eternity:

 • Brzoskwinia od dawna symbolem wieczności, a także miłości, zdrowia i małżeństwa, rzeczy, które sprawiają, że szanse na życie wieczne, tak atrakcyjna.
 • Pomnik Na Cha, Wielkiej Fighter niesprawiedliwości, stała się symbolem dla szczęśliwego długiego małżeństwa na wieczność.
 • Symbol pary Tua Peh Kong jest jednym z zdrowego, zasobnego i szczęśliwy związek, który trwa na wieki.
 • Podczas gdy liczba 8 jest znakiem nieskończoności, numer 9 jest symbolem wieczności.

Wieczność Symbol

Jeśli szukasz wieczność symbolem, masz wiele możliwości. Można łączyć z innymi pewne symbole, aby zwiększyć konkretny fragment swojego życia, że ​​trzeba energię wieczności, aby skontaktować.

Sen Symbole chrześcijańskie

Sen Symbole chrześcijańskie


Chrześcijańskie symbole senne są ważnym elementem pisma biblijnej. W całej Biblii, są odniesienia do Słowa Bożego jest dostarczany poprzez sny. Zrozumienie lub tłumaczenia te marzenia wymaga wiary, cierpliwości i gotowość do przyjęcia, że ​​czasami sny są tylko sny.

Interpretacja chrześcijańska Dream Symbole

Symbole są ważnym elementem interpretacji snów. Każdego dnia ludzie widzą symboli. Oni rozumieją, co symbolizuje znak drogowy przed faktycznie ją przeczytać. Oni rozumieją, co oznaczają symbole na pulpicie swojego komputera. Więc kiedy próbując interpretować symbole sen, ważne jest, aby zapytać, co oznaczają symbole na Ciebie?

W Biblii Nabuchodonozor marzy posągi ze złota. W innym fragmencie, kiedy twierdzi, że jego królestwo przejdzie dalej i dalej, że marzy o drzewo odcięty na korzenie. Poznanie symboli tych snów oznacza zrozumienie osoby, która je marzył.

Matka, która martwi się o swoje dzieci przebywających z dala od kłopotów w szkole, a potem marzy o byciu na lotnisku, ale wahania na pokład samolotu. Czy istnieją chrześcijańskie symbole senne występują? Może to oznaczać, że chce uciec od zmartwień i że ona nie jest pewna, że ​​to co robi jest wystarczające.

Ostatecznie, jeśli budzi bardziej zaniepokojona wiadomości, to może potrzebują czasu na zastanowienie się. Albo że może po prostu zostały marzy o konieczności więcej informacji, takich jak, nie martw się o pobyt z dala od kłopotów, ale tworzenie celów lub cel.

Sny i Biblia

Księga Hioba, że ​​sny ujawniają, ale nie potępiam. Cele marzenia są do zachowania życia, a nie je niszczyć. Wskazywałoby to, że podczas gdy komunikaty mogą mieć lub pocieszenia wykonane, marzenia nie powinny być interpretowane jako wezwanie sądu. Biblia zapewnia częściowy przewodnik interpretacji symboli, co pojawia się w śnie, ale to do Ciebie, aby określić, co oznaczają symbole na Ciebie.

Zwierzęta, na przykład, często stanowią emocji. Jeśli marzysz o bycie żółwia, może śnić o waszej wierze w siebie. Możesz być powolny, ale stabilny i jesteś stałym. Można osiągnąć cele masz ustawione dla siebie. Jeśli marzysz o jagniąt w polu, być może marzy o Chrystusie i konieczność tendencję do młodych. Możesz być marzy tendencją do siebie, opieki nad osobą jesteś w środku, jak i tych, których kochasz w życiu. Która oznacza, czuje się dobrze dla Ciebie?

Liczby są dokładnie takie same, często w snach, ponieważ są one w życiu. Jeśli marzysz o czterech wołów ciągnie wózek w różnych kierunkach i masz czterech członków rodziny w sprzeczności ze sobą, to może być koszyk i woły stanowią rodzinę, to cele lub inne wymagania, które pobierają na ciebie. Co jest ważne przy interpretacji znaczenia swoich marzeń, jest pójść z jakim prawem "czuje" i mieć wiarę, że znaczenie wziąć ze snu jest sens należało podjąć.

Tylko Sen

Czasami, sen jest tylko marzeniem. To jest reprezentacja, co dotyczy ciebie, to, co myśli i emocje występują. Jednym ze sposobów interpretacji marzeniem jest chrześcijański sens jest, aby zachować Biblię przy łóżku. Po przebudzeniu się ze snu, otwórz go losowo. Przeczytaj pierwszy fragment, że twoje oczy są rysowane. Przejście może dać Ci komfort, że sen brakowało lub zapewniają wgląd, co potrzebne, aby zrozumieć.

Japoński Symbole Smok

Japoński Symbole Smok

Japońskie symbole smoka są bardzo podobne do chińskich smoków, z wyjątkiem japońskiego smoka ma tylko trzy palce i pazury, gdy chiński smok królewski ma pięć pazurów i wspólne smok ma cztery.

Dwa rodzaje japońskich Smoków

Istnieją dwa podstawowe rodzaje japońskich smoków. Jeden znajduje się w niebo lub chmury. Drugi znajduje się w zbiornikach wodnych lub deszczu. Uważa się, że smoki kontroli deszcz, ogień i ziemię.

Uważa się, że smok powstała w Japonii tylko trzy palce i jak migrować na północ, zyskał kolejny palec. To w końcu udał się daleko na północ, gdzie otrzymał swoją piątą i ostatnią dodatkowy palec lub pazur.

Różne japońskie Słowa dla Smoka

W języku japońskim nie ma dość słów kilka dla smoków. Dwa z najbardziej popularnych słów są ryu i Tatsu, ostatni pochodzi ze starej japońskiej dialekcie co przekłada się w języku angielskim oznacza "znak smoka". Kanji jest nowoczesne japońskie dla smoka.

Yin i Yang Smoków

Smoki są ucieleśnieniem yin i yang. Japońskie smoki jak w większości azjatyckich smoki są smukłe i długie jak wąż i są złożony z dziewięciu różnych zwierząt z wąsami podbródek.

 • Deer - Rogi
 • Camel - Kierownik
 • Królik - Oczy
 • Snake - Neck
 • Kąkol - Brzuch
 • Karp - Wagi
 • Eagle - Pazury
 • Tiger - Łapy
 • Ox - Uszy

Japoński Symbole Smok

Sceny przedstawiające smoki są używane w kulturze japońskiej, jako symbole siły, odwagi i magii. W przeciwieństwie do smoków w zachodniej mitologii, smoki azjatyckie nie mają skrzydła, ale większość może latać. Smoki azjatyckie mogą latać ze względu na węzeł na czubku głowy zwanego Chi'ih muh które w magiczny sposób pozwala mu latać. Niektóre smoki mogą żyć pod wodą i wierzono, że znajdują się w dużych zbiorników wodnych, takich jak jeziora i oceany.

Dragons: świątyń buddyjskich i przybytek Sanktuaria

Znajdziesz mnóstwo symboli smoka w świątyniach buddyjskich i shinto sanktuariów, szczególnie tych położonych w pobliżu zbiorników wodnych. To bardzo często do świątyni i sanktuarium nazwy zawierają słowo smok w nich. Motywy smoka i obrazy zdobią świątynie i sanktuaria. Wiele sufity malowane freski przedstawiające różne smoki. Smocze głowy często zdobią dzwonki i inne obiekty.

Tatuaże japońskich Smoków

Japońskie smoki są również wykorzystywane w wielu różnych stylistycznych przedstawień znajdujących się w historycznych i współczesnych tatuaży. Jeśli myślisz o tatuaż smoka, warto poświęcić trochę czasu, aby studiować różne wzory, które stanowią mocne dragonlike i cechy, które posiadasz lub pragną zwrócić się do Ciebie. Istnieje wiele kombinacji kolorów dostępnych dla tych szczegółowych wzorów. Japończycy uważali, że gdyby miał tatuaż smoka to nasycić je swoją mocą i magii.

Smoki i Bogowie

Japońskie smoki są związane bezpośrednio do bóstw. Wiele japońskich bogów przesunięty kształtu w smoki. Japoński mitologia obfituje w opowieści o bogach i smoków.

Watatsumi

Boga morza znany również jako boga smoka, Ryujin, zdolność do zmiany kształtu do ludzkiej postaci

Benten

Były morskiej bogini jechał smoka. Dwa mity otaczające tę boginię. Zarówno stan poślubiła króla smoka, aby zatrzymać go od terroryzuje ludzi na wyspie. Jej miłość przekształciła swój Dragon King męża i Benten stała się boginią miłości. Później jej łaski zostały nadane artystów i muscians. Unia Benten i król smok symbolizuje moc równoważenia yin i yang.

Blue Dragon

Osłony i chroni zodiaku. Symbolizuje przywództwa.

Kiyo lub Kiyohime

Ksiądz zakochał się w młodej i wkrótce zmęczony nią. Opuszczony, kobieta studiował magię w świątyni i przekształcił się w smoka. Zaatakowała księdza, który próbował schronić się pod spodem dzwonu klasztornego. Kiyo tchnął ogień i stopiony dzwonkiem, zabijając kapłana. Kiyo symbolizuje mściwego moc i konsekwencje dając do pożądania.

O Goncho

Biały smok, który pojawia się co pięćdziesiąt lat, przekształcenie kształcie złotego ptaka. Jeśli wy Goncho woła świat będzie znosić głód. O Goncho symbolizuje brak.

Ryujin

Król Smok chciał jeść wątrobę małpy wyleczyć wysypkę. Wysłał meduzy sprowadzić małpę, ale małpa oszukane meduzy Gdy meduzy wrócił z pustymi rękami, oburzeni, smok, król pokonać meduzy, aż wszystkie jego kości zostały zmiażdżone. To dlatego meduzy nie ma kości. Ryujin symbolizuje moc morza.

Toyo-tama

Sea Dragon, która poślubiła śmiertelnika, urodziła syna, a następnie wróciła do podwodnego świata. Syn ożenił się z siostrą Toyo-Tama i urodziła pierwszego cesarza Japonii, potomek smoków. Toyo-tama symbolizuje prawdziwą miłość.

W przeciwieństwie do wielu wierzeń, japońskie smoki nie zawsze są życzliwi. Istnieje wiele mitów na temat smoków, które są wrogie mitologicznych stworzeń, jak zachodnich. I choć większość japońskich smoki nie mają skrzydeł, wciąż wiele starożytnych opowieści o skrzydlatych smoków.

Trzy dobrze znane Zło Dragons

Uwibami

 • Symbolizuje: Szukam wszelkie sposoby przed podjęciem działań

Yamata-no-Orochi

 • Symbolizuje: Nigdy nie skończysz do ostatniego zadania lub szczegół jest zakończona.

Yofune-nahsi

 • Symbolizuje: ukryte prawdy i wolności zdobytych przez odkrywanie prawdy

Dowody historyczne symbole Dragon

Japońskie symbole smoka są dowody mitów, które utworzyły złożony system wierzeń w kulturze japońskiej.

Chińskie symbole i ich znaczenie

Chińskie symbole i ich znaczenie

Chińskie symbole znaczenie mają ogromny wpływ na to, jak symbole są używane w feng shui środków, zwłaszcza, gdy symbol jest używany do aktywacji elementu.

Chińskie symbole znaczenia i wykorzystania

Ludzie często chińskich symboli do talizmanów przynoszących szczęście. Możesz użyć tych symboli, aby przyciągnąć pewne energie do Ciebie i Twojego domu. Jeśli chcesz wykorzystać ten feng shui remedium aktywować pewne energie w swoim domu, musisz wiedzieć, gdzie każdy sektor znajduje się w domu. Dodatkowo, będziemy chcieli, aby symbol jest wykonana z elementu związanego z danym sektorze. Na przykład, jeśli chcesz użyć symbolu we wschodnim sektorze domu, optymalnym wyborem materiału do symbolu byłaby drewna.

Bogactwo, sukces i pieniądze

Wiele energii chi symbole włączyć w sektorze kariery bogactwa lub. Możesz użyć tego samego symbolu do różnych obszarów w celu doprowadzenia energii reprezentowaną przez amulet, figurki lub obrazu. Można używać symboli bogactwa zwiększyć swoją karierę przynieść większy sukces do sektora pracy, jak również w obszarze dobrobytu domu.

Sztabki złota

Te złote ikony w kształcie przypominają zabawny kapelusz. Wielu ludzi umieścić te symbole w obszarach majątkowych swoich domów, aby przynieść im szczęście i poprawę finansów.

Monety wiązanej z Czerwona wstążka

Znajdziesz tu chińskie monety wiązanej razem w trzech lub sześciu kombinacjach. Upewnij się, że monety wytwarzany z pozytywnym dynastii takich jak I-Ching. Nie chcesz zaprosić negatywną energię za pomocą monety z okrutnej tyranii dynastii. Place monety w swoim sektorze bogactwa do stymulowania energii wyciągnąć więcej pieniędzy na swój sposób.

Fu lub Foo Psy

Fu Psy są stylizowane lwy pierwotnie utworzone zaszczepić strach w niedoszłych złodziei. Rzemieślnicy rzeźbione te bardzo duże psy stróżujące z kamienia, aby być umieszczone w przedniej części cesarskich pałaców. Te fikcyjne istoty szybko stał się symbolem wielkiego bogactwa i opiekunów bogactwa.

Smok Turtle

Jeśli chcesz przyciągnąć wielkie bogactwo i sukces po prostu dodać żółwia smoka do sektora zawodowego bogactwa lub. Ten mitologiczny stwór ma ciało żółwia z głową smoka stylu. Energie związane z tym symbolem są odwaga, determinacja, siła i sukces. Jest to potężny symbol przedsięwzięciach biznesowych. Wizerunek żółwia smok jest na szczycie sterty sztabki złota i I-Ching (pozytywne dynastii) monet. Jej usta są otwarte, więc może zdmuchnąć pozytywną energię z wielką mocą. Zazwyczaj znajdziesz monetę w pysku. Upewnij się, że moneta jest skierowana do góry (boczne), chińskie znaki.

Ropucha trzech nogach

Trzech nogach ropucha jest bardzo pomyślny symbol nazywając bogactwo w domu. Większość posągi pochodzą z chińskiej monety w ustach ropuchy podobny do posągów smoka żółwia.

Złota rybka

Złote ryby będą przyciągać pieniądze i bogactwo dla Ciebie. Dla najlepszych rezultatów używać kombinacji ośmiu czerwony i jeden czarny lub osiem czarnym i jednym czerwonym ryb.

Powodzenia

Chińskie Powodzenia amulety, amulety i przedmioty są mieszanką elementów oraz motywów.

Wół, Udzielanie Wishes

Wielu wierzy, że święte zwierzęta i bóstw przyzna pragnienia twego serca. Ci ludzie czcić jako świętego wołu zwierząt. Możesz użyć symboli wół jak talizmanów przynoszących szczęście w jakimkolwiek sektorze domu, które chcesz włączyć. Na przykład, jeśli masz chęć do pewnej pracy, to ten symbol w sektorze kariery domu lub biura domowego.

Lucky Bamboo

Lucky bamboo jest żywo symbolem można użyć do aktywacji elementy ognia i drewna. Lucky bamboo przyciąga świeże nowej energii, które pomogą Ci odzyskać energię pewne sektory domu i później, swoim życiu. Ustalenia te pochodzą z różnych numerów łodyg. Każdy numer ma szczególne znaczenie i symbolem szczęścia, jakie może ona przynieść dla Ciebie.

Mystic Knot

Mistyk węzeł jest węzeł wieczności (ósemka) i składa się z sześciu innych węzłów nieskończoności. Ta seria powiązanych węzłów stworzyć urok niekończącej szczęścia i wielkiej obfitości na kto nosi i używa go w wystroju domu. Węzeł jest zazwyczaj wykonana z czerwonego jedwabiu i często przewód jest podłączony do innego uroku w konkretnym celu, takich jak monety przyciągania bogactwa lub parę Mandarin kaczek stosowanych jako symbol szczęśliwego małżeństwa.

Miłość i Wieczność Symbole

Jeśli chcą odnowić uszkodzoną małżeństwo lub znaleźć nową miłość, a następnie symbole miłości może pomóc.

Red Envelope

Ludzie używają czerwone koperty, aby nadać błogosławieństwo do odbiornika. Jest wiele okazji, kiedy można darem ktoś z czerwonej kopercie, takie jak ślub, urodziny, rocznicę, lub promocji zatrudnienia. Mit za tym symbolem pochodzi od młodego człowieka zabójstwo smoka. Z wdzięczności, wioska zbiera monety i uszczelnione je w kopercie czerwony, a następnie oddał go do smoków. Upewnij się, że zawsze jest jeden z chińskich monet wewnątrz koperty przed uszczelnić i rozdawać je.

Mandarynki Kaczki i żurawie

Kaczka mandarynka i żuraw to dwa najczęściej używanych symboli dla długiego i szczęśliwego małżeństwa. Niezależnie od tego, jeden użytkownik zdecyduje się użyć w swojej branży weselnej domu, pamiętaj, aby korzystać z dwóch kaczek lub dwa dźwigi do reprezentowania Ciebie i Twojego małżonka (kochanek).

Piwonie i kwiaty brzoskwini

Dwa z najbardziej popularnych wyborów symboli kwiatowych dla miłości są piwonie i kwiaty brzoskwini. Ich delikatne piękno jest pełna elegancji, długowieczności i obfitości i woli

Rose Quartz

Kwarc różowy jest rozważyć uosobieniem uroku miłości. Noś go jako naszyjnik albo fizycznej lub rzeźbione w symbol miłości.

Gołąbków

W chińskich ptaków hodowlanych, często egzotycznych, reprezentują miłość. Dwa z nich są najwybitniejsi para kaczek Mandarin lub para żurawi. W wielu rysunków, ptaki te są stylizowane i mają eleganckie, płynne linie piór, aby przekazać emocje miłości. Użyj ich w pary, czy przy użyciu ceramiki lub zdjęcia.

Bogini Miłości

Figurka bogini miłości, Kwan Yin jest często używane w domach symbolizować wszystkie cechy uosabia to bogini, która obejmuje współczucie i miłosierdzie, niezbędnych miłość istnieć w harmonii.

Chińskie Symbole szczęścia

Istnieją liczne symbole w kulturze chińskiej, które reprezentują szczęścia. Niektóre symbole są chińskie znaki, przedmioty, zwierzęta, a nawet jeden z pięciu elementów z drewna, ognia, metalu, wody lub ziemi.

Phoenix i smoka

Legendarny feniks z popiołów wzrasta do stworzenia nowego życia jest yin yang znaleźć w symbolu smoka. W przypadku korzystania z dwóch razem, rysowanie energie yin i yang w celu stworzenia idealnej równowagi, co z kolei przyniesie wielkie szczęście.

Sroka

Wiele dobrych symboli szczęścia nie mają legendę lub mitologiczną historię za ich wyznaczenia. Sroka jest taki symbol. To rozróżnienie jako symbol szczęścia jest po prostu dlatego, że wymowa wyrazu, Sroka, w chińskim jest podobna do wymowy słowa "szczęście". Istnieją różne przesądy, które wyrosły z tym symbolem szczęścia. Na przykład, jeśli sroka Caws poza domem, to jest to znak, że ktoś lub omen wkrótce przyjechać z dobrą nowiną, które pozwoli Ci bardzo szczęśliwy.

Fu Lu Sou

Trzy Szczęśliwe Nieśmiertelni są podobno przynosi wielkie szczęście i dobre zdrowie.

Laughing Buddha

Szczęście jest obdarzył domu wraz z bogactwem wnikliwości duchowej i materialnej zamożności po umieszczeniu posąg Buddy w Laughing sektora najpomyślniejszej. Pamiętaj, aby podać Buddzie na wzniesieniu i honorowe miejsce.

Lotos

Jako symbol piękna i oświecenia, kwiat lotosu przyciąga pomyślnych energie na pewno by jedno życie wypełnione wielkim szczęściu.

Mystic Knot

Jeśli szukasz szczęśliwe życie wypełnione niekończących błogosławieństwa i szczęścia, to ósemki węzeł utworzony przez wiązanie serię sześciu rysunku osiem węzłów razem jest symbolem chcesz użyć do zawieszenia amulet, amulety i inne symbole feng shui szczęście ,

Liczby

Niektóre numery są za pomyślny i uważa się zwrócić w szczęściu i dostatku. Są to numery sześć, osiem i dziewięć.

Chińskie znaki Znaczenie Szczęście

Chińskie znaki mają zazwyczaj dwa lub więcej znaczeń, podobnie jak inne języki mają słowa, które mogą mieć podwójne znaczenie. Na przykład, xi oznacza szczęście, ale to także symbol używany do płodności, a także symbol szczęścia. Chińskie znaki są używane jako symbole do reprezentowania szczęście, podobnie jak w języku angielskim można wyświetlać wycięcie drewna słowa "szczęście" w domu.

To pomaga zrozumieć, w jaki sposób są one używane do tworzenia odmian słów i zwrotów. Podstawowe znaki są zwane rodniki (Bu Shou) i są Chiński alfabet. Są one stosowane w kombinacji z różnymi uderzeń aby utworzyć język napisów.

Znaków xi szczęścia ma kilka odmian, które oznaczają różne stopnie szczęśliwości. Aby zrozumieć, jak znaki są reprezentowane lub rozpisane, musisz nauczyć się jak rozszyfrować wymowy latynizacji. Po prostu, wymowy Romanizacja służy do wskazania, który znak (podaje nazwy) jest używany, a liczba udarów (liczba) trzeba wyciągnąć z charakterem, aby zmienić jego znaczenie, takich jak te przykłady szczęścia wyrażonymi w chińskim znaków:

 • Shuang1 xi3 jest symbol podwójnego szczęścia, które jest używane na wesela
 • Xi3 shi4 zapowiada szczęśliwe wydarzenie takie jak ślub
 • Xi3 shang4 mei2 shao4 czarów "radosne" blaskiem
 • Shuang1 xi3 lin2 państw men2, że podwójne szczęście przybył
 • Xi3 qi4 yang2 yang2 oznacza pełen szczęścia
 • Xi3 chu1wang4 wai4 jest zachwycona

Od najbardziej rozpoznawalnym symbolem szczęścia jest również symbol podwójnego szczęścia, shuang1 xi3, nic dziwnego, że jest używany w Chinach jako symbol wesela. Jest drukowany na czerwonym flagi, lampiony, koperty, karty, serwetki i inne motywy weselnych i obiektów. Jedna tradycja jest wyciąć xi znaków w czerwony papier i miejsce na drzwiach wejściowych i wewnętrznych ściankach obszarze, gdzie ślub odbędzie. Ponadto czerwone wycinanki są umieszczone na drzwiach nowożeńców, a nawet na ścianach. Czerwone latarnie są zawieszone wokół łóżka małżonków, aby przyciągnąć szczęście, aby zapewnić długie i szczęśliwe małżeństwo.

Wybór Symbol

Jak widać, istnieje wiele chińskich symboli, znaczeń i elementy do rozważenia przy wyborze dla swojego domu.

Chińskie Dobre Symbole Luck

Chińskie Dobre Symbole Luck

Od chińskich znaków i figur smoków na złote i czerwone koperty kotów, chińskie symbole szczęścia dobre przybrać wiele form. Symbole te mogą być również zastosowanie w koniunkturze ze specyficznymi elementami jak leczy i wzmacniacze do różnych zastosowań feng shui.

Chińskie znaki w postaci symboli na szczęście

Jednym z najbardziej popularnych chińskich symboli szczęścia jest pinyin (urzędowy system transkrypcji do konwersji znaków chińskich znaków łacińskich skrypt) do tapicer, który reprezentuje szczęście lub szczęście. Starożytna chińska tradycja wiszące symbol fu na drzwiach jest nadal praktykowany podczas chińskiego Wiosny i chińskiego Nowego Roku. Praktyka ta rozpoczęła się w 256 roku pne podczas dynastii Zhou zachować Bogini Ubóstwem z wizyty i zamieszkała w domu. Dziś, symbol reprezentuje rok szczęścia, dobrobytu i szczęścia.

Artyści często narysować symbole fu w czarnym tuszem kaligrafia na czerwonym papieru do zawieszenia w domach jak lekarstwo feng shui, aby przyciągnąć pozytywną energię. Te piękne, dobre symbole szczęścia są również popularne w biżuterii jak amulety i wisiorki.

Inne chińskie znaki reprezentujące szczęście to:

 • Xi: Popularny w chińskich wesela, ten symbol oznacza podwójne szczęście i szczęście.
 • On: To dobry symbol szczęścia dla życzliwych relacji.
 • Ji: Daj to symbol szczęścia i chęci, że wszystko jest dobrze na parapetówkę prezent.
 • Lu: dobrobyt, szczęście i bogactwo są w tej postaci.

Chińskie Dobre Symbole Luck

Istnieje wiele chińskie symbole szczęścia, które są reprezentowane przez obiekty, każdy o silnej cel i istotne znaczenie. Często stosowane w praktyce feng shui, dobre symbole szczęścia wzmocnienie pozytywnej energii, odmłodzić zastoju energii i działać jako kuracji, jak wyciągają pomyślny chi do domu lub miejsca pracy.

Chińskie smoki

Chińskie Dobre Symbole Luck

Chiński smok, uważany Najwyższa Istota wszystkich stworzeń, symbolizuje szczęście, powodzenie i ochronę. Cesarski Smok spłodził dziewięciu synów smoka. Starożytna chińska kultura wierzył cesarza być bezpośrednim potomkiem smoka. Znajdziesz motyw smoka w całej chińskiej architektury, takich jak pałace, mury, mosty, świątynie, a nawet artykułów gospodarstwa domowego, takich jak Chiny i miseczkach. Niektóre nazwy są pisane inaczej smok w zależności od regionu kraju, ale wszystkie zachowują te same właściwości. Możesz umieścić dowolny z dziewięciu smoków w różnych sektorach domu do aktywacji specyficznej energii chi Smok reprezentuje.

 • Baxia (Bixi): najczęściej znanym symbolem jest żółw smoka (żółw smoka). On jest potężny i silny i zdolny do ponoszenia ciężarów życiowych. On przynosi długi okres dobrobytu i siły.
 • Bi (Bian): Ten smok jest obrońcą prawa i uważane za sprawiedliwe sędzia. Użyj tej pomyślny symbol wszelkich kwestii prawnych, jakie możesz napotkać.
 • Chi Wen (Chao Feng lub Chiwen): Ten smok rządzi wody i jest stosowany na dachach, aby zapewnić ochronę przed ogniem. Umieść jedną wewnątrz domu w celu ochrony przed klęskami żywiołowymi, takimi jak powodzie.
 • Gongfu (Gong Fu): Ta woda smok Bóg lubi pływać w jeziorach i innych zbiornikach wodnych. On przynosi bogactwa do domu i chroni przed powodziami i jest często używany na statkach.
 • Pu Lao (Puloa): Ten smok ryczy i rządzi sounds.It jest często używany jako motyw dla dzwony świątyni. Umieść jeden na biurku do organu dowodzenia.
 • Ch'iu niu (Quiniu): Bóg smok kocha muzykę i jest symbolem twórczej Często stwierdza rzeźbione na instrumenty muzyczne lub jako motyw ulgą.
 • Suan Ni (Suanni): smok lew ognia i dymu siedzi i czuwa nad jego królestwa. To Bóg smok obdarza mądrość i wielkie bogactwo, aby ci, którzy używają tego symbolu.
 • Taotie (Tootie): Jeśli chcesz bogactwa, dodać znak tej żywności kochającego smok z brązu i innych metali, płyt misek i innych elementów służących. Wiele china wzory to obraz tego boga smoka.
 • Ya Zi (Yazi): Bóg obrońcą smok jest zacięta wojownikiem i zawsze zwycięstwo w wojnie. Jest to symbol dla tych w wojsku nosić jako mediany do wlewa energię Yazi za

Lucky Cat

Chińskie Dobre Symbole Luck

Według World of stronie feng shui, produkt renomowanej Lillian Too, mistrz feng shui, koty w mitologii chińskiej są zazwyczaj złe wróżby, chyba że są złote koty. Ten ostatni kolor kota oznacza przemianę, co może być bardzo niepomyślne zdarzenie w jednym z pomyślnym wynikiem.

Symbol szczęśliwego kota lub złoty kot symbolizuje przekształcanie zła do dobra, że ​​symbol ten jest jednym z ochrony przed złem. Ta dwustronna posąg jest niezwykły feng shui symbolem szczęścia, obfitości i ochrony. Jednym z nich jest z boku przedstawia uśmiechniętą kota z podniesioną łapą zaprojektowane, aby przyciągnąć bogactwo reprezentując szczęście i pomyślność. Kiedy pomnik jest zawrócił, to ujawniają frowning kota trzyma miotłę symbolizować ochronę przez kłopoty zamiatanie i martwić się od ciebie.

Posągi Buddy

Posągi Buddy są dostępne w wielu stylach i wzorach. Jednym z najbardziej popularnych Buddów jest Laughing Buddha, czasami nazywany Szczęśliwy Budda. Laughing Buddha z jego okrągły brzuch i wielkim uśmiechem jest symbolem szczęścia, obfitości, i dobrobytu.

Inne chińskie symbole Good Luck

Chińskie Dobre Symbole Luck

 • Trzy chińskie monety przewiązane czerwoną wstążką: Place to w sektorze południowo swojego domu lub nosić wewnątrz torebki na obfitość bogactwa i pieniędzy.
 • Karp (koi) i złota rybka: Wykorzystanie osiem czerwony i jeden czarny ryby w akwarium lub koi. Umieść akwarium tylko wewnątrz drzwi, na północnej ścianie lub w południowo-wschodnim sektorze domu stymulacji bogactwa.
 • Czerwone koperty: Czerwone koperty trzymać jednej monety (z pozytywnym dynastii). Daj jako ocieplenie domu prezenty, nosić jeden w torebce na obfite bogactwa.
 • Garnki Wealth: Wypełnij to z pieniędzy, zwłaszcza pieniędzy od ludzi bogatych, innych symboli wielkiego bogactwa i miejsca wewnątrz domu w rogu bogactwa, które jest na południowy wschód jednym.
 • Trzech nogach ropucha: To jest zawsze przedstawiany ropucha z monetą w pysku z chińska charakter monety do góry. Miejsce w południowo-wschodnim narożniku stoi w domu lub pokoju.
 • Kryształy: Aktywacja energii ziemi chi poprzez umieszczenie kryształu w południowo-zachodniej, północno-wschodniej lub centrum domu.
 • Mystic węzłów: Te węzły są wieczność symbolem ósemki. Użyj powiesić różne lekarstwa Feng Shui, takich jak wiatr kuranty i monet.

Używanie symboli Dobre Szczęście

Te i inne symbole szczęścia może być stosowany w aplikacjach feng shui jak silnych lekarstw i wzmacniaczy dla aktywacji chi energii. Należy zwrócić uwagę na materiał jest wykonany z symbolu i umieścić go w odpowiednim sektorze wody, drewna, ognia, ziemi i metalu. Jeżeli zastosujemy się do zasad feng shui, można znacznie poprawić swoje życie i swoje szczęście.

Symbole Arabski Tatuaż

Symbole Arabski Tatuaż


Przy tak bogatym dziedzictwem i pięknej kultury, wielu ludzi szuka symboli arabski tatuaż wzory mogą wykorzystać, aby wyrazić swoją miłość do kultury Bliskiego Wschodu. Język arabski jest jednym składa się z wielu znaków, które płyną razem opowiedzieć historię.

Tatuaże w kulturze muzułmańskiej

Bliski Wschód jest kultura bogaty w historii i piętrową barwną osobowość posiada wszystkie swoje własne. Wielu muzułmanów (szczególnie tych przebywających w Iraku, Iranie i Arabii Saudyjskiej) sprzeciwiają się sztuką tatuażu. Jednak niektóre z tych kultur nie popieramy henny kunszt, ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych tatuaży henna nie jest stałe. Pochodzący z Bliskiego Wschodu, henna jest nadal noszone głównie przez kobiety, i służy jako środek do świętowania ważnych okazjach lub kamieni milowych w życiu kobiety, takich jak urodzeń i wesela.

Historycznie, tatuaże nie były bardzo powszechne wśród muzułmanów. Islam mówi do ludzi oddalonych od stałego bezpośredniego modyfikacji ciała. Wierzenia religijne posiadają ludzkie ciało jako coś świętego; Dlatego pozwalając stanu urodzonym być zachowane jest wysoce zalecane, tradycyjnie.

Mimo to, współczesne noszący Arabski symbole tatuaże są coraz większą popularność w świecie arabskim i nie-arabskiej. Czasami system wierzeń jest związane w rozumieniu; przykłady to słowo Boże, poświęcenia dla rodziny i przyjaciół, oraz szacunek dla "Świątyni Boga", czyli ciała danej osoby. Piękno języka arabskiego łatwo nadaje się do projektowania tatuażu.

Co trzeba wiedzieć o arabskiej Symbole Tattoo

Symbole Arabski Tatuaż

Stając tuszem jest procesem. Musisz być przygotowany psychicznie i fizycznie w celu wystąpienia przez proces w możliwie najlepszy sposób. Jak w przypadku każdego rodzaju tatuaż, trzeba mieć pewność, że jest to dokładnie to, co chcesz, bo będziesz żyć z nim na całe życie. To jest droższe, aby tatuaż usunięty (i dużo bardziej bolesne), niż jest, aby jeden na początku. Jeśli arabski jest językiem nieznanym dla ciebie, spróbuj zgodnie z poniższymi wskazówkami przed coraz symboli arabski tatuaż:

 • Użyj renomowanego, czyste i zawodowej artysty tatuażu.
 • Upewnij się, że masz prawo do tłumaczenia frazy, którą chcesz używać w języku arabskim i upewnij się, z kilku źródeł, aby sprawdzić swoje symbole poprawnie przekazać wiadomość, którą chcesz.
 • Po wybraniu tatuaż, wybierz jeden, który reprezentuje ducha i duszy, który będzie najlepiej reprezentują bogactwo kultury Bliskiego Wschodu.
 • Arabski jest pięknie złożona język. Upewnij się znaleźć artystę, który jest biegły w fonetyki, kaligrafii i popularnych przysłów i wersetów Quaran. Cechy te występują razem, gdy przychodzi do popularnych współczesnych tatuaży arabskich.
 • Ważne jest, aby pamiętać, że kilka stylów skrypt istnieją zależności od obszaru Bliskiego Wschodu są badania.

Te tatuaże wszystkie mają specjalne znaczenie i umieszczenie ich we właściwym miejscu na ciele może być bardzo ważne. Tatuaże z henny są umieszczone na ręce i nogi i mają pomóc sympatyków uczestniczyć w radości użytkownika. W rzadkich przypadkach, niektóre z Zachodu, którzy przyjęli islam jako ich nowy światopogląd będzie miał ich dawne nazwy wytatuowane w języku arabskim na szyi.

Źródła arabskie Przysłów

Symbole Arabski Tatuaż

Następne strony zawierają wiele arabskich przysłowia / cytaty, z których niektóre mogą być przekształcone w fantastycznych, znaczących tatuażami.

 • ThinkExist.com
 • Quotes.net
 • Świat Quotes.com

Tatuaże są uniwersalne

Kultura Bliskiego Wschodniej jest wypełniona wielu mądrych powiedzeń, które pozostały widoczne do dziś. Te przysłowia są czasami tatuażem jako pamiątkę znaczącego raz w życiu danej osoby. Ta praktyka jest prawdą przez wiele innych kultur i religii świata. Znaki, które są istotne dla bliskowschodniej kultury reprezentowane są również w innych formach występujących w innych religiach świata. Wiele osób z tatuażami Arabski wykorzystać je jako wyraz dumy dla ich wierzeń i religii, używając fraz z Quaran w ten sam sposób, że wielu ludzi Zachodu tatuaż wersety z Biblii. Wiele z tych samych ideałów i wpływów znajdują się w chrześcijaństwie przez tatuaż krzyż na siebie lub parę rąk złączonych w modlitwie.

Zrozumienie symbol chiński smok

Zrozumienie symbol chiński smok


Od majestatycznych rzeźb i kolorowych obrazów do zwojów kaligrafii i szczegółowe rysunki, każdy smok chiński symbol reprezentuje moc pomyślny mitycznego stworzenia i kosmicznego sheng chi uwalniana przez każdego oddechu.

Jak Symbol Chinese Dragon Evolved

Mimo, że nikt tak naprawdę nie wie, pochodzenie tradycji smoka w Chinach, eksperci są zgodni, gdzie symbolem smoka pochodzi. Symbol smoka ewoluowały od emblematów używanych przez starożytnych plemion Chinach. Archeolodzy nie zgadzają się jednak, czy smok przyszedł z symbolem ryby, krokodyla lub węża. Chińskie legendy, opowiadania, sztuki ludowej, i znaleziska archeologiczne wspierać każdego z teorii o większość ekspertów wspiera teorię ryb.

Ci, którzy wierzą, smoki ewoluowały od krokodyli porównanie zdolności krokodyla wyczuwania pochodzących deszcz lub zmiany ciśnienia powietrza do zdolności smoka zmiany pogody.

Legenda Carp

Jak głosi legenda mówi karpia raz zobaczył górę i chciał go odwiedzić. Ryby pływały przed ustala, nad wodospady i przez bystrza, aby osiągnąć szczyt. Karp przyszedł na mitycznego Dragon Gate, z powodzeniem przeskoczył nad nim i stał się smok. Chińskie smoki są silnie związane z ruchu wody, takich jak rzeki, oceany i wodospadów. Są one znane jako panów z ruchu wody.

Symbolika Smoka

W przeciwieństwie do smoków, znajdując się w zachodniej kulturze, chińskie smoki są łagodne, przyjazne i mądre. Przedstawiony jako mitycznych rysunki smoków to łatwo zrozumieć, dlaczego te piękne stworzenia, smoki Chinach, kochany i oddał pokłon.

Uważany aniołów Orientu, smok symbolizuje naturalne siły natury. Yin Yang symbolizują smoki równowagę wszystkich rzeczy we wszechświecie.

Chiński smok, znany jako Lung lub Long, symbolizuje wiele rzeczy, w tym:

 • Wielkość
 • Błogosławieństwo
 • Dobroć
 • Moc
 • Doskonałość
 • Wytrwałość
 • Heroizm
 • Śmiałość
 • Boskość
 • Szlachta
 • Optymizm
 • Energia
 • Inteligencja
 • Mężczyzna płodności i wigor
 • Cesarz - Syn Nieba

Dziewięć chińskie smoki

W mitologii chińskiej istnieje dziewięć klasyczne rodzaje smoków.

 • Rogaty smok - najpotężniejszy rodzaj smoka.
 • Skrzydlata smoka - najstarszy z wszystkich chińskich smoków serwowane Żółty Cesarz Huang Di.,
 • Niebiański Smok - Uważany boskie mityczny stwór przez Chińczyków, to smok oznacza szczęście, dobrobyt i bogactwo. Jest obrońcą rezydencji bogów.
 • Duchowy Smok - przynosi deszcz i wiatr na ziemię, aby korzystać człowieka.
 • Smok ukrytych skarbów - Chroni ukryte bogactwa.
 • Zwijania smok - Ten smok jest smokiem wody.
 • Żółty smok - Prezentowane cesarz Fu Shui z piśmienniczych po wzrósł z wody.
 • Dragon King - Składa się z czterech oddzielnych smoków każda rządząca jednego z czterech mórz na północ, południe, wschód i zachód.
 • Bezdomnych smok - Mieszka w morzu czy w górach.

Starożytny chiński smok symbol

Najwcześniej symbolem smoka pojawił się w starożytnych Chinach, w czasie dynastii Yin i Shang, między 16 i 11 wieku pne Te wczesne chińskie hieroglify znaleziono na tarcze żółwi i kościach między inscriptions.During dynastii Han, od 206 pne do 220A. D, kolory chińskich smoków, każdy miał inne znaczenie symboliczne. Na przykład, turkusowe smoki symbolizuje następujące:

 • Cesarz
 • Wschodzące słońce
 • Deszcz
 • Wschód
 • Piąty element chińskiego zodiaku

Chiński smok w twoim domu

Chinese symbol smoka słowa, jak pokazano w górnej części prawej strony, jest jednym z najbardziej złożonych wszystkich chińskich symboli. Symbol, zwany hanja, jest popularny jako kaligrafii przewijania ścianie wisi, malarstwa czy rysunku. Wiszące grafika z symbolem smoka przynosi moc i ochronę smoka w domu, podczas gdy zwiększenie przepływu pomyślnych przewija chi.Calligraphy często są wykonane na papierze ryżowym pomocą specjalnego atramentu lub symbol jest malowane na białym brokatem. Chińska kaligrafia Store oferuje piękny wybór zwojów smok kaligrafia z ładnym wybór symboli dla różnych rodzajów smoków.

Znajdź Chiński smok Symbole online

 • Oriental Outpost
 • Skarby rtęci
 • Feng Shui importu
 • Kup Feng Shui


Czy wybrać malarstwo, rysunek, rzeźba lub kaligrafii przewijania, przynosząc Chiński smok symbol w domu lub w biurze zwiększy sheng chi i zapewni Ci ochronę i moc smoka.

Hindu Symbol Ikona

Hindu Symbol Ikona
Hinduskie ikony są używane w modlitwie.

Omawiając hinduskich symboli ikon, konieczne jest określenie, co wiąże się ikona. W tym kontekście, ikona odnosi się do symbolu artystyczną dla uznania religijnej i kultu. Ikony te są komunikatywne związek między człowiekiem a Bogiem. Oddani Hindusi nie wyznają, że Bóg jest czysto materialny pomnik lub malowanie. Przeciwnie, te święte obrazy są środkiem wyrażania związek z wyższym najwyższej jaźni.

Murti jako symbolu ikonę hinduskiej

Murti są przedstawione i obrazy wykonane artystycznie całej starożytnej tradycji hinduizmu. A Murti pomaga w medytacji i modlitwy. Różne aspekty Boga niewidzialnego premier są wyrażone w murti, czyniąc je włącznie z Boskiego ducha. Większość z tych symboli są istotami jak antropomorficzne. Niektóre są pół-człowiek, pół-zwierzę. Inni mają wiele głów, rąk i niebieską skórę. Te niezwykłe cechy zwiększyć znaczenie ikony, reprezentujący uniwersalne cechy przejawia się w Boga.

Joga i murti

W hinduizmie, najczęściej praktykowana filozofia jest sześć szkół Vedic myśli. Duchowe joga ma szczególnie ważną pozycję. W związku z tym, nie jest niczym niezwykłym, aby zobaczyć murti stosowane w duchowej medytacji, a jogini i yoginis dążyć do osiągnięcia oświecenia.

Trimurti

W świecie materialnym, codzienne zjawiska naturalne są uosobione w triadzie, zwanego Trimurti. Tworzenie, przechowywanie i niszczenie są istotne dla cyklu życia znosić. Często przedstawiany jako jeden z trzech czele człowieka, Trimurti symbolizuje konieczność tych trzech cech jednej Istoty Najwyższej, aby zjednoczyć i ostatecznie pozwalają uniwersalna harmonia istnieć.

Jest to chyba jeden z najbardziej znanych murti do tej pory, obejmujące trzy główne bóstwa:

 • Brahma twórcą
 • Wisznu obrońcy
 • Shiva niszczyciel

Brahma Stwórca

Hindu Symbol Ikona
Brahma, Stwórca

Brahma jest znany jako twórca, który narodził się bez matki. Istnieje wiele opowieści za narodzin Brahmy, ale najbardziej dominującym jest, że urodził się z kwiatu lotosu, który wyrósł z pępka Wisznu. Brahma jest za pasją. Z czterema głowami i czterema ramionami, jest on postacią kierunku i psychologii. Jego ramiona stoją na północ, południe, wschód i zachód, podczas gdy jego szefowie są symbolem uważności, pewności siebie, świadomości i intelektualizmu.

Istnieje wiele elementów, które Brahma prowadzi lub blisko niego. Najczęściej jest on z księgi mądrości, różaniec czasu, korony wyższości, i kwiat lotosu stworzenia. Jest najmniej czczony z trzech bóstw Trimurti tylko wybranej liczby świątyń poświęconych niego. Jednak wiele osób czcić go pośrednio przez intonowanie mantry "Gayatri", co przekłada się: "Niech mój umysł kierować boskiego światła".

Wisznu Obrońcą

Z przechowywania wszystkich istot, Wisznu jest przede wszystkim przypisane do najwyższego dobra. Uważany jest za istotę wszystkich istniejących we wszechświecie, przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Jego skóra jest zwykle ciemno-niebieski sygnał i ma cztery ramiona. W każdej strony, nosi specjalny przedmiot: kwiat lotosu, maczugi, koło czakr i muszle. Vishna Uważa się, posiadają moc, aby wiedzieć wszystko o wszystkich sposobów istnienia. On ma niepodważalną suwerenność i niewyczerpane siły. On może uczynić niemożliwe stanie bez wahania i pokonać żadnej siły, która stoi przed nim. Uważany za Supermana z Trimurti, najczęściej jest on czczony w postaci awatarów znanych jako Kryszna i Rama.

Shiva niszczyciel

Śiwa jest Murti, która zajmuje się zniszczenia i zakończeń, ogólnie przedstawionego w głębokiej medytacji. Jego destrukcyjne rolka jest konieczne do cyklu życia, bez niego, nie mógł odnieść sukces. Śiwa jest równoważony przez jego Boskiego żeński odpowiednik, Shakti, Matka Natura, która uosabia. Śiwa jest przedstawiany z księżycem na głowie. Niektóre inne murti nosić księżyc na głowach. Ganesh (słoń ludzkie Murti) jest jednym z takich bóstwem. Księżyc wskazuje powszechnej świadomości i moc Bożą psychicznego. Śiwa nosi trójząb jako swojej broni suwerenności w jednej ręce, a czasami jest przedstawiona, jako niebieski stonowanych skórę dużo jak Wisznu. Ujawniając, że pokonał dumę, że jest ubrany w skórę słonia. Dodatkowo, to oznacza jego kontrolę nad pożądaniem przez noszenie futra tygrysa. Prawdopodobnie najbardziej znanym atrybutem jest Shivy trzecie oko, znajduje się pomiędzy brwiami. Ten znany jest środek psychicznej pojemności i wyższym intuicji i jest często określana jako szóstą czakrze wiele rozwiązań jogi dzisiaj.

Hinduizm jako Diverse Tradycji

Hinduizm jest znacznie zróżnicowana forma religijna zawierającą niezliczone zestawy przekonań i jeszcze więcej oddziałów do reprezentowania murti różnorodnych tradycji.

Jednak baza hinduizmu polega rozróżnienie między duchem i materią. Duch jest w podziale także na dwie części: w duszy jednostki i Boga. Tak więc, podstawą myśli hinduistycznej może być uznany za trzy prawdy: materii, Boga i siebie. Badając żadnego hinduskiego ikonę symbolu, student może prawie zawsze znaleźć reprezentacji każdego z tych trzech prawd, jak to jest w przypadku Trimurti.