grsail.com

sygnały że facet jest zainteresowany

Jak rozpoznać, czy facet jest tobą zainteresowany

Jesteś na randce z facetem, i przychodzi czas, kiedy zaczynasz się zastanawiać, jak bardzo jest on zainteresowany w was. Czy on flirtuje lub po prostu uprzejmy i dobroduszny? Język ciała może dostarczyć Państwu odpowiedzi na pytania. To trochę skomplikowane, ale są pewne oznaki, że pewne jest data niosące - lub pokazujące - rosnąca sympatia dla Ciebie. Teraz zobaczymy, czy można wykryć następujące zachowań twojego faceta, i prawdopodobnie oprzeć relacje na to!

Jak rozpoznać, czy facet jest tobą zainteresowany

Uśmiecha

Szeroki, otwarty i olśniewający uśmiech jest jednym z najbardziej pożądanych znaki dla Ciebie, jeśli masz sympatii na kolegów. Jego uśmiecha się na siebie, zwłaszcza gdy występuje regularnie ujawnia sympatię i chęć zbliżenia się wam. Uśmiechaj się, jeśli jesteś zainteresowany i rozważyć szanse jego jest nieśmiały człowiek, który potrzebuje otuchy. Jeśli jest, to dlaczego nie zrobić pierwszy krok? Porozmawiaj z nim i zobaczyć, jak to wszystko będzie się rozwijać. Nie staraj się być bardzo naciska na początku, to może umieścić facetów.

Zawstydzony

Głównie znak, aby pamiętać, kiedy nieśmiały facet jest wokół. Te nieśmiałe są trudniejsze do wyciągnąć, ale to nie powód, by zakładać, że są gorsze partnerów. Kiedy facet zaczyna rumienić na widok Ciebie, jest to znak, że myśli o flirtuje z tobą. Mimo, rumieniąc jest niekontrolowane funkcja ciała, a jeśli człowiek się rumieni nie musi uczynić go nieśmiały. Mimo to, jest to oznaka sympatii.

Kontakt wzrokowy

Jest to jeden z bardziej niepewne znaków, ale należy także rozważyć obok innych. Faktem jest, że kontakt wzrokowy stanowi ważny element komunikacji i powinniśmy zrobić to dość często przez dzień. Społecznego kontakt wzrokowy, nie oznacza, że ​​dużo, ale gdy zauważysz, że jesteś facet trzyma go dłużej, niż to jest w zwyczaju, może to mieć znaczenie. Przy spojrzeniu może nawet dowiedzieć się, jego intencje. Choć bardzo krótki kontakt wzrokowy ze strony nieśmiałego faceta może być również oznaką flirtu.

Ręce na biodrach postawy

Kiedy facet kładzie ręce na biodrach lub oddaje kciuki za pośrednictwem pętli za pasem, może powiedzieć, jego zainteresowania. On przyjmuje postawę, która wysyła na znak, że jest przekonany, męski i stanowczy. Jest się zaimponować i oczekuje reagujących znaki, które są pod wrażeniem jego osobowości macho.

Działania mirroring

Ludzie często odzwierciedlają działania tych, którzy są rozmowy z; to podświadomość. Jednak jest to oznaka sympatii, też. To jest naturalne dla nas naśladować to, co kochamy. Uważaj na różne sposoby, takie jak mirroring postawy, mowy tempie, śmiejąc się w tym samym czasie. Ale należy pamiętać, że dublowanie jest wspólna rada na serwisach randkowych dla udanego flirtu, więc facet może być tylko następujące techniki.

Wzruszający

Teraz jest jedną z określonych znaków. Jeśli facet zachowuje chce cię dotknąć, jest pewny, że podobasz. Poza tym, jest jeszcze inny rodzaj dotyku, przypadkowe jeden. Dotykanie cię przypadkowo, człowiek szuka Ci uwagę i chciałbym kontynuować z tobą rozmawiać. Jeśli go lubisz, nie słuchać tego znaku i odpowiedzieć, bo jest silny.

Przechylając głowę

Regard drogę data przechyla głowę. Jeśli on skłania głowę do siebie, to pokazuje, że jest uprzejmy i zainteresowany tym, co mówisz. On jest dostrojona i rozmowa znaczy wiele dla niego. To miłe uczucie, nawet jeśli nie są tak szalone o faceta!

Patrząc na ciebie, a jego źrenice są rozszerzone

Oczy są bardzo trudne do opanowania, więc sposób patrzymy często daje nam dala. Jak zostać pozyskane przez cokolwiek lub ktokolwiek jest to patrzymy, nasi uczniowie stają się większe. Jeśli nie podoba nam się to, co widzimy, uczniowie coraz mniejsze. Tak, rozszerzanie lub zamawiający uczniów jest pewien wskaźnik, jakie są uczucia data jest dla ciebie.

Podniesienie brwi

Jeśli nie można uzyskać dobre spojrzenie na oczach datę i do jego duszy, obserwować jego twarz. Są jego oczy rozszerzyły się, a jego brwi jak go słucham? Jeśli tak, to możesz być pewien, że chce flirtować. Rozmawiaj i zobaczyć, jak długo będzie on pozostać w takim stanie.

Wiercić

Większość ludzi, zarówno kobiet i mężczyzn, są w stanie kręcić, gdy są w towarzystwie kogoś lubią. To nerwy płatniczych triki na Ciebie, ale to naturalny rodzaj zdenerwowania. To zwiastuje oczekiwania i wątpliwości. Tak więc, jeśli widzisz, człowiek wiercąc i rzucając nerwowe spojrzenia na Ciebie, upewnij się, że jest przyciągany i chciałbyś nawiązać rozmowę.

Oto lista pewne znaki, które można odpowiedzieć poprzez flirt z powrotem, na lubienie tam jest, i można wybrać się na budowaniu relacji i zobacz, gdzie dostaje się. Ponadto, należy pamiętać, że mogą być różne poszczególne znaki, które można nauczyć się rozpoznawać.

Sześć sposobów, aby powiedzieć, czy facet jest przyciągać do Ciebie

Sześć sposobów, aby powiedzieć, czy facet jest przyciągać do Ciebie

Twój znajomy facet zaczął się dziwnie zachowywać wokół ciebie, a teraz szukasz jak sprawdzić, czy facet jest przyciągać do Ciebie. Choć najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy on lubi to więcej niż przyjacielem jest go zapytać, istnieją oznaki, które pomogą Ci zrozumieć to bez śmiało.

Jak sprawdzić, czy Guy przyciągać do Ciebie: krok po kroku

Poniższe kroki doprowadzą Cię w kierunku jak sprawdzić, czy facet jest przyciągać do Ciebie. Nie martw się, nie będziesz musiał nic robić zbyt oczywiste, aby dowiedzieć się, wszystko, co musisz zrobić, to uczyć się mu nieco bliżej, aby znaleźć odpowiedź.

Krok 1: Co on patrząc na

Czy zauważyliście, że został on patrzy na ciebie dużo częściej te dni? Jeśli zauważysz, że robi więcej kontakt wzrokowy z tobą lub patrzy na ciebie, jest zapewne przyciągać do Ciebie. On jest zachwycony pięknem i w Prawdopodobnie jest on cię całować fantazjowanie na temat.

Krok 2: nieco zbyt Dotykalscy

Poza tym patrząc na ciebie, on dotyka cię o wiele bardziej teraz? Może delikatnie dotknąć ramię, ramię lub rękę, jak mówisz. To dlatego, że dotyka Cię tymczasowo zwęża jego intensywne uczucia przyciągania.

Krok 3: Sprawdź swoją osobowość

Teraz, gdy zbadano, czy patrzy na Ciebie i jeśli dotyka cię bardziej, rozejrzyj się, że ma w interakcje z innymi ludźmi. Czy on patrzeć na innych ludzi, jak robi z tobą (zwłaszcza kobiet) i jest on na ogół pocieszające? To pomoże Ci określić, czy jest to po prostu cechę osobowości, czy to jest naprawdę, ponieważ jest on przyciągać do Ciebie.

Krok 4: Biorąc to krok dalej z Flirt

Pamiętaj, że nie będzie robić niczego zbyt oczywiste, ale ten krok pomoże Ci trochę większą wiedzę o swoich uczuciach. Następnym razem zobaczymy go w przelocie, po prostu uśmiechnąć się do niego. On najprawdopodobniej uśmiechu, ale zwrócić szczególną uwagę na to, co robi dalej. Jeśli patrzy w dół lub biegnie do ciebie, to są dwa sygnały, że cię lubi. Jeśli macha ręką i wraca do tego, co robi, to nie znaczy, że cię nie lubi, ale to nie znaczy, trzeba kopać głębiej.

Kolejny wierzchołek flirtu jest pójść do swojej szafy i wybrać ulubiony przedmiot w noszeniu. To musi być coś, co czujesz się komfortowo w coś, ale też wiesz, że znajdzie atrakcyjne na ciebie. Noś go następnym razem, można oczekiwać, aby zobaczyć ten facet (praca, szkoła, siłownia). Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić ze swoim seksowny strój na spacer jest przez niego i uśmiech. Obserwować, czy on nadal patrzą na ciebie, gdy odejdziesz. Jeśli nie, spróbuj z nim rozmawiać. Jeśli nie nawiązywać kontaktu wzrokowego lub ma Perma-uśmiech, można założyć, że jest znalezienie jesteś bardzo atrakcyjna. Jeśli on nie reaguje na sposób ubierania się, patrz krok 5.

Krok 5: Uważaj przyjdzie do Ciebie

Ostatnim krokiem, jeśli żadna z powyższych pomógł dowiedzieć się, czy jest on przyciąga do Ciebie to krok do tyłu i niech przyjdzie do Ciebie. Nie nazywaj go, nie chodzić do niego, nie należy inicjować rozmowę. Zauważ, jak wiele razy próbuje nawiązać kontakt ze sobą i jak on działa, kiedy wchodzi w interakcje z tobą. Nie być zimno, kiedy mówią, bo wtedy będzie zacząć myśleć, że nie lubię go a on da się na ciebie. Ten krok jest tak wiesz, że jest w drodze do Ciebie na własnych warunkach, ponieważ jest on przyciągać do Ciebie.

Co zrobić, jeśli On jest przyciągać do Ciebie

Jeśli uznać, że jest on przyciągać do Ciebie, to do ciebie, aby zdecydować, co chcesz robić. Jeśli nie przyciąga do niego, nie wydaje się zainteresowany w nim szukając go, kiedy trzeba coś. Jeśli jest on flirtuje, można delikatnie niech wie, że nie jesteś zainteresowany, nie flirtuje z powrotem. Jeśli przyciąga do niego, można albo poczekać, aż prosi się na pierwszej randce lub można go zapytać. ,

Jak sprawdzić, czy facet jest po prostu miły

Kobiety są znane z ich zmienny podwójne umysły i ich uwag znaczeniowych. To prawda, że ​​dziewczyny mają tę moc, aby zmylić swoje mózgi. Mężczyźni są jednak prostsze. Oni widzą rzeczy w czerni i bieli, podczas gdy kobiety widzą dużo szarych obszarach. Mając to na uwadze, dlaczego tak trudno jest się dowiedzieć, czy facet naprawdę cię lubi lub jest on po prostu, dobrze, jest przyjazny? Jest powód do tego dylematu. Mężczyźni kochają kobiety, i to jest w ich naturze, aby przekonać ich, pokazując szacunek, życzliwość, troskę i wiele więcej. Są to ich "macho" cechy, w którym wyrażają one wyraźnie, że są wiarygodne i mocne. Robią to instynktownie, bez względu czy są one w związku czy nie. To jest tak, jak oni. Powodem tego zamieszania jest to, że nie można dostrzec różnicę poprzez swoje czyny i słowa. Jedynym, który może powiedzieć, czy facet cię lubi to kobieta, że ​​jest w związku z. To jest naprawdę bardzo trudny dylemat. Tak, jak można określić, czy człowiek jest w tobie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

 1. Skradzione wygląd. Można powiedzieć, czy facet naprawdę cię lubi, ostrożnie obserwując go, zwłaszcza, gdy nie mówimy lub patrząc na niego. Więc upewnij się, dowiedzieć się, jak wygląda na rogu oczy! Jeśli zauważysz, że on patrzy na ciebie za każdym razem nie patrząc, że prawdopodobnie jest po uszy w miłości. Zazwyczaj facet automatycznie przenieść wzrok i robi się naprawdę wstydzić (sprawdzić czerwonymi policzkami lub twarzy), gdy chwycił go patrząc na ciebie.
 2. Pełna (i prawdziwe) Informacje kontaktowe. Wielu facetów są bardzo niejasne, zwłaszcza podczas podawania swoich danych kontaktowych. Niektórzy ludzie nawet kłamać, dając Ci zły numer. Jednak, jeśli daje nie tylko jego, ale również numery telefonów jego numer telefonu, adres e-mail i numer domu, to musi naprawdę jak ty! Facet nie będzie na ciebie, jeśli tylko dał ci jego adres czatu lub jego konta w serwisie Facebook lub MySpace.
 3. Uwagi każdą rzecz. Mężczyźni mogą być dość gęsta, zwłaszcza, gdy chodzi do Twoich potrzeb. Jeśli widzisz, że twój facet wydaje się pojawiać znikąd oferując swoją pomoc, kiedy trzeba coś, to nie musi być coś się dzieje. Jeśli robi to konsekwentnie, to nie jest on po prostu miły. On jest z powiadomieniem, że lubi cię przez swoje czyny.
 4. On jest bardzo zainteresowany o tobie. Facet jest tak uprzejmy i miły gdy prosi o ogólnych rzeczy jak jak jesteś i gdzie byłeś, itd. Jednakże, jeśli zaczyna prośbą o swoim życiu, rodzinie, swoich zainteresowaniach, twój doświadczenia i tym podobne, to on naprawdę cię lubi, bo chce wiedzieć, że bardziej.

Kroki te są skuteczne tak długo, jak się do nich na piśmie. Pamiętaj, być uważny w każdym czasie i po prostu wziąć sprawy o krok. Nie overcomplicate próbując interpretować każdą rzecz, że nie. Po prostu bądź sobą i dobrze się bawić. Możesz nie mieć odpowiedzi na pytania na raz, więc równie dobrze może cieszyć się jego firma. Być bardzo cierpliwy. W czasie, będzie można zobaczyć i wiedzieć, czy on naprawdę cię lubi. Powodzenia i nie próbować go łodygi.

6 Sygnały Twoja żona jest niezadowolony

Pozornie wszystko jest w porządku i nie ma powodu, by sądzić inaczej, ale coś brakuje niestety. Czy są jakieś sposoby, aby upewnić się, że związek jest poślizgiem bez angażowania siebie w długim i prawdopodobnie bezsensownej dyskusji? Tak, czy nie można obserwować pewne objawy w jego zachowaniu.

6 Sygnały Twoja żona jest niezadowolony

1. Mając na Zakup Zbyt wiele gadżetów

Ponieważ ludzie nie dostać depresji rzeczy obsługi, to łatwo sobie wyobrazić, że kupowanie elektroniki i urządzeń będzie wypełnić pustkę w środku, bez konieczności bardzo właściciela. Margaret Clark, profesor psychologii na uniwersytecie w Yale, mówi, że ludzie, którzy nie są bezpieczne w ich relacje mogą umieścić większą wartość na swoje rzeczy. Gadżety pomóc im odciąć się niepewność i poczucie wewnętrznej samotności. Oni rozrywki i dostarczyć z wielkiej szansy udawać wszystko jest w porządku, gdy tak nie jest. "Ludzie w szoku stanu wydają się kochać swoje meble", napisał Charles Baxter w jego książka Nagrywanie Down the House, i łatwo jest odwrócić uwagę od swojego partnera do czegoś, co stoi na pobliskim stole.

2. Wszystko zostaje w rodzinie Gdy Razem

Siadasz przy stole, a okaże się, że nie masz nic do powiedzenia na siebie. Dobrze pracowała na sucho, nie masz ochoty opowiadać, co się z tobą stało i nie powitać jego komentarzy. Tak, za każdym razem, gdy się razem, atmosfera jest stłumiony i wpływ.

3. No More Słuchanie Ciebie

Bez względu na to, jak bardzo byłeś na niektórych podstaw dyskusji, jeśli twój partner jest również w związku z tobą, to zawsze będzie słuchać i próbować, aby zobaczyć swój punkt widzenia. Nawet jeśli jest to kontrowersyjne, nadal trzymać się razem, jeśli w kłótni. Ale gdy związek jest u schyłku, on jest po prostu nie interesuje. Wolałby wyciąć rozmowę krótkim stwierdzeniem, że ci, że
powiedział, że wszystko przed (lub nawet bardziej niegrzecznie). Wasze opinie już nie chodzi, nie chce oddać wokół na jakikolwiek kompromis. Może wydawać się wyjścia z serii nudnych argumentów, ale zobacz, czy on dotyczy wyników, a nie tylko zatrzymać falę.

4. Regularnie wspomnieć Inne Kobiety

Oczywiście, że to w porządku, że rodzaj zaprasza do zapoznania się w życie swoich kolegów w pracy i, oczywiście, ma kilku znajomych tam kobiet, ale tak naprawdę, to ma być w ten sposób - mówi ci o wszystkim, występuje w szczególności kobiecie? Dlaczego miałby dotyczyć zbyt wiele? Prawdopodobnie dlatego, że szuka jakiejś postawy, że nie dostać. Prawdopodobnie nie jest on świadomy siebie, ale, kiedy poczujesz, że on ma współczucie dla innej kobiety, to znak dla Ciebie, że Twoje obawy mogą rosnąć mniej ważne dla niego. Czas na zmiany wokół, może.

5. zwracając uwagę na każdy jego ruch

Podczas gdy jesteś zaangażowany w codziennej pracy, a może doczekać mając trochę czasu na własną rękę i osiedlić się na coś naprawdę satysfakcjonujące - i prawdopodobnie właśnie miejscu z gier? - Twój partner przechodzi oscylują lub wymyślanie jakiegoś głupiego pytania o gospodarstwie domowym, uwaga uważa on za istotne (a zrobić nie), a być może porusza się dotknąć za każdym razem. Czy on jest irytujące? Może to być, z drugiej strony, może to być oznaką jego jest głodny uwagi. Oczywiście, że to dziecinne i może wyglądać wręcz idiotyczne, ale twój chętnie odpowiedzi na pewno pójść na wzmocnienie relacji, a niektóre dorywczo dotknięcie może być dobrym ołowiu do jakiejś pasji pomiędzy płytami.

6. Doprowadzenie nic nowego Około

Oczywiście wiele wspólnych zwyczajów, które czasami wydają się jak trzymać się ciebie jak skorupy rozwijać. To oznacza komfort, ale również tłumi zmysły. I to nie znaczy, że chce go w ten sposób - być może jego przyjaciele się go wyrwać się na świeżą ziemią. Pomyśl, czy nie czuje się pewnie w zbliża Państwu na wszelkie nowe pomysły na temat tego, co robić i jak się do niego - czy wolałby go zabrać się z przyjaciółmi i kolegami? Kiedy ostatni raz dostaliśmy wokół, aby spróbować czegoś nowego i uroczo szalony? Odświeżyć romansu i przygody, nie związek jest kompletne i spełniające bez nich.

Najlepsze Prezenty dla facetów

Jeśli szukasz najlepszych prezentów dla facetów, nie bójcie się; wyniki są nieograniczone. Dawanie prezentów może być proste, jeśli wiesz, co twój facet jest zainteresowany w tym. Znajdź coś, co odpowiada interesom facet i Twój prezent z pewnością będzie hitem!

1. Bilety Sporting Event

Imprezy sportowe i mężczyźni idą w parze. Pokaż swój faceta jak bardzo zależy Ci bilety do swojej ulubionej gry. Askmen.com ceny to pomysł na prezent, jak ich # 1 pick.

2. Narzędzia grillu

Zapytaj jakiegokolwiek człowieka, a on przyznać, że jest królem grilla. Daj człowiekowi nowy zestaw narzędzi do grilla, a on czuje się jeszcze bardziej jak król, podziwiając sztukę grillowania.

3. iPod

IPod pozwala chłopaki wybrać swoje ulubione utwory i zabrać ich ze sobą, gdziekolwiek się znajdują. Dodaj jakieś fajne akcesoria do mieszanki i pozwól im zabrać ich do iPoda bieg, do pracy lub do słuchania w samochodzie.

4. Zestaw do golenia

Kobiety i mężczyźni zgadzają się, że dokładne golenie sprawia, że ​​można wyglądać i czuć się sexy. Nowa maszynka może dać facetowi nowy wygląd. Wypróbuj jedną z najnowszych stylów i rzucać w pakiecie nowych łopat i jakiś krem ​​do golenia na prezent, który z pewnością zadowoli.

Najlepsze Prezenty dla facetów

5. Piwo miesiąca Klubu

Gifts.com ceny to pomysł na prezent jako jednego z najlepszych prezentów dla facetów. Piwo Miesiąca Klubu jest idealne dla każdego, kto jest pijący piwo i lubi próbować nowych wrażeń. Odbiorcy się nowe próbki, aby spróbować co miesiąc z wielokrotnie nagradzanego browaru.

6. Zobacz

Magazyn Marie Claire wymienia zegarek jako jeden z ich najlepszych prezentów dla facetów. Zegarek jest idealnym dodatkiem dla mężczyzny. Wybierz styl, który najlepiej odzwierciedla jego specyficzne gusta.

7. Pieniądze Klip

Dla tych ludzi, którzy nie korzystają z przenoszenia ciężkiej portfel, dać im klip pieniędzy wypróbowania. Jest to świetny sposób na faceta nieść pieniądze i kartę identyfikacyjną. Czerwony Envelope.com ma monogrammable stylów do wyboru, które są eleganckie i stylowe.

8. Fluffy Robe

Pieścić mężczyznę z nową szatę. Popadając w puszystym szlafroku po gorącym prysznicem sprawi, że kogoś wyjątkowego komfort i wygoda.

9. GPS

Mężczyźni na ogół nie lubią się zatrzymać i zapytać o drogę. Daj swojemu facetowi system nawigacji, więc nigdy nie zgubisz.

WWW: GPS

Najlepsze Prezenty dla facetów

10. jadalna

Weź faceta na romantyczną kolację, aby pokazać mu, jak bardzo zależy. Jeśli wolisz, gotować mu obiad w domu. Tak czy inaczej, kolacja jest wielkim darem, aby pokazać komuś, że znasz drogę do jego serca.Więcej pomysłów na prezent, dając, sprawdź:

 • Najlepsze pomysły na prezenty przyjaciela
 • Najlepsze miejsce na zakupy do prezentów Christmas
 • Najlepsze Prezenty ślubne
 • Zakład Logiki Stosowanej online

Jak Flirt Porady

Jak Flirt Porady


Zapraszamy naszych czytnika inspirowane odpowiedzi, jak flirtować wskazówki od Zadaj artykuł Dating Coach.

Odwiedzający Pytanie - Jak Flirt Porady

Szanowny Lori,

Naprawdę podoba mi się ten facet, ale nie jestem pewien, jak z nim flirtować. Nie chcę, żeby myśleć, że jestem łatwa, ale jednocześnie staram się natknąć w zabawny i zabawy. Jakieś rady?

~~ Urocze

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Urocze,

Uzasadnione jest się martwić, że facet jesteś zainteresowany może myśleć swoje flirtu jest oznaką zainteresowania seksualnego. Mężczyźni są często winni myląc flirtu dla kobiet oznacza coś innego. Na początku, że badania pokazują, że ludzie uważają, że jest trudne do interpretacji bardziej subtelne sygnały kobiet w mowie ciała.

Chociaż istnieje wiele książek na temat flirtu, zasady są bardziej niepisana niż napisane - i jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Naprawdę tylko uświadomić sobie, że nie ma żadnych zasad, gdy ktoś je łamie - przez flirtuje z niewłaściwej osoby (facet twojego najlepszego przyjaciela), lub flirt w nieodpowiednim czasie i miejscu. A jeśli, jak ja, kiedykolwiek popełnił flirtuje błąd, wstyd wydaje się utrzymywał dłużej po "Cel" z obrazu.

Istnieją dwa rodzaje flirtu. Flirtuje dla zabawy, co jest, co używasz: to flirt lekki i jest zarówno nieszkodliwe i przyjemne. Jest to bezpieczny sposób dokonywania nowego przyjaciela lub uzyskania czyjeś zainteresowanie. Ale, jeśli jesteś zainteresowany tym facetem na więcej niż "tylko przyjaciel", to będzie chciał skorzystać z drugiego rodzaju flirtu: flirtuje z zamiarem.

Gdy flirtuje z zamiarem, pierwszym celem jest pokazać, że lubisz tę osobę. Jeśli facet jesteś zainteresowany myśli, że go znaleźć interesujące i atrakcyjne, jest bardziej skłonny cię lubię. Przenośnik cię jak kogoś i ustalenie, czy lubi można stanowi kombinację werbalnych i niewerbalnych umiejętności. Chociaż wiele osób koncentruje się na sygnały werbalne, niewerbalne dowiesz się znacznie więcej na temat jego poziomu zainteresowania niż słów, których używa. Muszę wydać ostrzeżenie tutaj: te trzy niewerbalne techniki flirtu mam zamiar powiedzieć, że są bardzo silne, więc należy zachować ostrożność.

Kontakt z oczami

Możesz sygnalizować swoje zainteresowanie tym facetem przez kontakt wzrokowy i próbuje trzymać wzrok na dłużej niż jedną sekundę. Jeśli on odpowie na spojrzeniu na ponad sekundę, są szanse, że wraca zainteresowanie. Jeśli te wymiany oczu wywołać uśmiech, można przystąpić z ufnością.

Z drugiej strony, jeśli unika kontaktu wzrokowego lub odwraca wzrok po ułamku sekundy, a po pokoju i nie wygląda w ciągu kilku sekund spojrzeć wstecz, należy założyć, że nie jest zainteresowany w tym samym poziomie Ciebie. Kolejna obserwacja zrobić to, gdy mówisz ze sobą nie ten facet wygląda na ciebie trzy czwarte czasu, w spojrzeniach trwające od dwóch do pięciu sekund? Jeśli tak, to jest określony znak, że jego poziom zainteresowania pasuje do Ciebie.

Częstym błędem ludzi zrobić z flirtu jest przesada kontakt wzrokowy zbyt szybko. Przedwczesne próby szukać tęsknie w czyjeś oczy mogą odbiorca czuje się nieswojo, jakbyś patrzył na nich.

Dotknąć

Touch jest potężnym narzędziem komunikacji, szczególnie podczas używania go na flirt. Touch może rozwijać stosunki. Ponieważ ludzie wydają się błędnie interpretować gest kobiet dotyku, być ostrożnym - niewłaściwego wykorzystania dotyku może zrujnować swoje szanse na romans. Aby rozpocząć, należy dotyka pierwotnie w powszechnie akceptowanych obszarów i poziomów. Krótki dotyk na ramieniu służy do zwrócenia uwagi na Ciebie. Jeśli Twój facet znajdzie jesteś sympatyczna i atrakcyjna, powinno to skłonić niektóre wzajemny wzrost jego poziomu zainteresowania Ciebie. Chociaż nie może być oczywiste, jak w nim dotykając ramienia, należy szukać pozytywnych znaków języka ciała, takich jak zwiększone kontaktu z oczami, zbliża się do ciebie, bardziej uśmiechnięci. Jeśli otrzymasz pozytywną odpowiedź, spróbuj dotykając dłonią i pozostawiając rękę na jego na kilka sekund. Zrób to kilka razy. Jeśli w dalszym ciągu, aby zobaczyć pozytywne język ciała szanse są, że jego poziom zainteresowania pasuje do.

Zamknij

Jeśli naprawdę przyciąga do tego faceta i chcesz go zobaczyć, żaden z zaleceniami flirty I oferowanych będzie pomoc, chyba że "zamknąć" skutecznie. Subtelne aluzje i język ciała pozytywne pomoże Ci dostać się do tego miejsca i uważnej obserwacji jego reakcji powie, czy "zamykanie" jest prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Widziałem artykuły napisane w magazynach kobiecych mówiąc, że mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta przejmuje inicjatywę. Powodem jest to prawda dla facetów, jest to, że ludzie wierzą, kobieta, która ma inicjatywę w pytając mężczyznę jest bardziej seksualnie dostępne. Więc jeśli chcesz uniknąć nieporozumień o zainteresowanie, można zbliżyć się "blisko", coś w stylu: "Może moglibyśmy spotkać na kawę gdzieś?" Albo: "Moi przyjaciele i ja zamierzamy ____, może chcesz się z nami spotkać tam?" To pokazuje, że jesteś zainteresowany, i daje mu możliwość podjęcia inicjatywy w ustawieniu daty.

~~ Lori

Nastolatek Flirt Porady

Pytanie czytelnika

Szanowny Lori, Jestem w 8 klasie i nigdy nie miała chłopaka. Mam największych zakochanej w tym facetem w moim klasy, ale nie jestem pewien, czy on lubi mnie. Jeden z jego przyjaciół powiedział mój najlepszy przyjaciel, że mnie lubi, ale nie jestem pewien, czy mogę mu ufać. Jest także jednym z tych facetów, którzy jest zbyt miło znaleźć ładne dziewczyny i jest najgorętszym facetem w szkole. Jestem po prostu popularne nowy dzieciak, który tak naprawdę nikt nie wie, ale dlatego, że jestem nieśmiały. Naprawdę myślę, że jestem gotowy do chłopaka, ale myślę, że może być samotność ze mną rozmawiać. Plus nie wiem jak flirt! I naprawdę potrzebują pomocy. Dziękuję za przeczytanie! ~~ Melissa

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Melissa,

Jak widzę to masz dwie rzeczy będzie dla Ciebie. Pierwszy, jako "nowe dziecko", nie masz historię z innych osób w szkole. Nikt nie może powiedzieć: "Pamiętasz, Melissa, była dziewczyna, która w 5 klasie śmiali się tak mocno, mleko wyszedł nos?" Brak historii, żadne złe rzeczy do powiedzenia o tobie. Druga rzecz jaką będzie dla ciebie, jest wewnątrz toru do sympatii. Jego przyjaciel rozmawia z twoim najlepszym przyjacielem. Sztuką jest, jak korzystać z przyjaciół na swoją korzyść.

Tylko w ten sposób swoje zauroczenie będzie się o ciebie i dowiedzieć się, jak wspaniałym jesteś, to jeśli dostaje spędzić czas z tobą. To jest, gdy twój najlepszy przyjaciel może być bardzo pomocne. Ty i twoi przyjaciele planują działania grupowe zrobić, jak pójść do kina, kręgle, jazda na sankach i na zewnątrz lodowisko (gdy pogoda robi się chłodniej). Działalność Grupy i odciążyć spotkania one-to-one, które mogą być niewygodne dla dwóch osób tylko poznanie siebie nawzajem. Gdy tłok jest z tobą i innymi ludźmi, to sprawia, że ​​łatwiej mu się poznać i porozmawiać z Tobą.

Kiedy miejsce zostało wybrane, mają swojego najlepszego przyjaciela rozmowę do znajomego Crush za. Ona może powiedzieć: "Niektórzy z moich przyjaciół myśleli o kręgle, że ty i twój przyjaciel pojechać?" Może niech przyjaciel wie, kto jest, że ludzie idą i poprosić znajomego, jeśli nie ma innych osób, on myśli, powinna zaprosić. Informacja ta powie Ci, którzy przyjaciel jest zainteresowany. Wiedząc, kto lubi to ważne, bo jeśli dziewczyna lubi będzie działalność, będzie prawdopodobnie znaleźć sposób, aby nie być zbyt. A jeśli przyjaciel idzie, prawdopodobnie będzie on przynieść jego przyjaciel razem również.

Flirtowanie przychodzi naturalnie do niektórych ludzi i musi się nauczyć innych. Niektóre dziewczyny, że flirt jest coś zrobić tylko z chłopcami. Uważają, że flirt masz się śmiać głośno i mówić głośno. Żadna z tych rzeczy jest prawdą. Możesz flirtować z kimś. Osoby, które są dobrze lubią, mają tendencję do flirtować z każdym. Wiedzą, że kiedy flirtować z ludźmi to sprawia, że ​​czuję się dobrze. Następnie, gdy osoba czuje się szczęśliwy w swojej firmie, że osoba ma tendencję do kojarzenia ich radość z bycia z tobą. To dlatego flirtuje (gdy wykonywana w prawo) jest dobrą rzeczą.

Istnieją dwa rodzaje flirtu. Pierwszy, flirtuje być przyjazny. Ten rodzaj flirtu jest łatwe do zrobienia, i odbywa się ze wszystkimi. W nowej dziewczyny, flirtuje z każdym będzie można atrakcyjne, ponieważ ludzie będą widzieć, jak przyjazny i łatwo dostać się wraz z. Aby przyjazny flirt, zacznij od uśmiecha się i mówi cześć do ludzi. Zapytaj innych jak oni robią, czy mieli zabawy weekendu, lub, jak to miało miejsce w ich badaniu. Chodzi o to, aby pokazać zainteresowanie innych. Inną rzeczą, jaką możesz zrobić, to zaoferować prawdziwy komplement dla kogoś. Bądź konkretny i spojrzeć na osobę. Nie martw się, jeśli nie zwróci komplement. Ponownie, jest to, że wykazał zainteresowanie drugą osobą.

Drugi rodzaj flirtu flirtuje z zamiarem. To jest, gdy zwracają większą uwagę na jednej konkretnej osoby niż reszta ludzi. Flirt w ten sposób, by spojrzeć w oczy swojej zmiażdżyć, gdy dwaj z was mówią, uśmiech i skinienie głową. Jeżeli mówi coś zabawnego, śmiać się i być może dotrzeć, by dotknąć jego ramienia lekko. To pokazuje mu, że słuchasz, co ma do powiedzenia, a także dając mu całą swoją uwagę.

Więc następnym razem zobaczysz swoje zauroczenie być przyjazny i uśmiech. Jeśli możesz, przywitać i zadać mu pytanie. Pytanie może być o klasę, co zrobił w weekend, czy cokolwiek. To nie ma znaczenia, co jest pytanie. Liczy się to, że pacjent jest czas, aby zadać mu coś o sobie. Gdy on odpowiada, włączyć go w twarz i spojrzeć mu w oczy, podczas gdy on mówi. Po zakończeniu rozmowy, oferują komplement, takich jak miły z tobą rozmawiać, lub cieszyć się kolejną klasę, lub złapać później. Po flirtować z każdym, zrobić inni ludzie czują się dobrze. Kiedy ludzie czują się dobrze w swojej firmie, to ci się bardziej podoba.

~~ Lori

Więcej Flirt Porady

Pytanie czytelnika

Witam Lori, jestem zdezorientowany o problemie, który nęka mnie zbyt długo. Chcę wiedzieć, czy dziewczyny będą flirtować z tobą, nie wiedząc, czy znajdą Cię fizycznie atrakcyjne? Czy to możliwe, dziewczyny nie patrzą na ciebie, nawet jeśli są atrakcyjne? Ponadto, jeśli dziewczyna, która przypadkowo siedzieć obok na lunch pyta co masz na imię, to może być wskazówka, że jestem fizycznie atrakcyjne? Została ona po prostu jest przyjazny - Autor: Andrew

Ekspert Odpowiedz

Drogi Andrzeju,

Flirtowanie jest sposobem dziewczyna pozwala wiedzieć dowiaduje jesteś atrakcyjna. Flirtowanie służy do sygnalizowania innej osoby, "Hej, ty! Uważam, że atrakcyjne i chce cię poznać lepiej." Z mojego doświadczenia, większość facetów przegap dziewczyny subtelne sygnały dać im, że zainteresowanie pokazu. Dla dziewczyn to jest frustrujące i w rezultacie dają się zbyt szybko na faceta. Dla facetów, którzy nie odbierają sygnały flirtu, może to oznaczać, że brakuje wielu możliwości, aby poznać dziewczynę. Więc tak, dziewczyna będzie flirtować z tobą, nie znając ciebie.

Każdy człowiek jest przyciągany do różnych wygląda. Co jedna dziewczyna znaleźć atrakcyjne i oceniam jako 8, inna dziewczyna nie znajdzie tak atrakcyjny i oceniam faceta, 5 lub 6. Oznacza to, że czasami można znaleźć atrakcyjną dziewczynę, a ona nie znajdą Państwo równie atrakcyjne. Dlatego, mimo że niektóre dziewczyny powie są atrakcyjne, inne dziewczyny będą mówić: "nie tak bardzo."

Jeśli siedzisz obok dziewczyny i prosi swoją nazwę, jest ona wykazujące zainteresowanie poznanie Ciebie. Najprawdopodobniej dowiaduje fizycznie atrakcyjne. Większość dziewcząt nie będzie tracić czasu na rozmowy z tobą, jeśli nie znajdą Państwo atrakcyjne. To się zmieni, gdy stajesz się dorosły. Wtedy obie płcie sobie sprawę, że jest więcej do osoby, niż po prostu, jak on wygląda. Jako dorosły, wiesz, że facet może dobrze wyglądać na zewnątrz i być brzydki wewnątrz. Jako dorosły, dziewczyna będzie flirtować z tobą, jeśli dowie, że jesteś atrakcyjny i pociągający. Jednak będzie ona szybko określić, czy jesteś za atrakcyjne w środku, zanim zgodzi się dostać do dalszego poznać.

~~ Lori

Jak sprawdzić, czy On Flirt

Gdy youâ € ™ re się z innymi ludźmi w klubie lub innym spotkaniu towarzyskim, może czuć, że są jak połączenia z innym facetem. Jednak sygnały mogą się mylić przekroczył pozostawiając jeśli facet jest naprawdę zainteresowany i flirtuje z tobą, lub jeśli youâ € ™ re tylko czytanie rzeczy w niewłaściwy sposób.

Herea € ™ s jak sprawdzić, czy HEA € ™ s flirtu.

 • On ustanawia kontakt wzrokowy. Czy czujesz oczy Guya € ™ s nudne dół pleców? Czy szukał cię z drugiej strony pokoju? Jeśli facet cię lubi, HEA € strefy ll ™ w na to, co lubi. HEA € ™ ll spróbować złapać uwagę i kiedy to robi, HEA € ™ ll zrobić kontakt wzrokowy.
 • On uśmiecha się do ciebie. Czy on uśmiech na ciebie po dokonaniu kontaktu wzrokowego z tobą? Czy jest uśmiech na jego twarzy, gdy patrzy na ciebie lub rozmawia z tobą? Uśmiech jest jednym ze sposobów chłopaki wydobyć urok tak patrzeć na jego twarz.
 • Pochyla się, gdy mówi do ciebie. Kiedy ktoś wykazuje zainteresowanie, będzie naturalnie doprowadzić ciało bliżej Ciebie. Kiedy mówi do Ciebie lub stara się słuchać tego, co mówisz, on pozycji ciała, tak, że blokuje cię od innych facetów? Czy on pochylić się do przodu, aby porozmawiać lub ustaw się tak, że siedzi obok ciebie? Jeśli tak, HEA € ™ s prawdopodobnie flirtuje z tobą.
 • On wydaje się być drażliwy. Martwe gratisów, że facet flirtuje jest to, że stara się nawiązać kontakt fizyczny z tobą. HEA € ™ ll znaleźć sposoby, aby dotknąć każdą część z was, jak on mówi do ciebie, czy to ita € ™ sa zabawy trafienie w ramię, dotykając włosy lub dotknięcie ręki podczas opowiadania. Może on swobodnie spróbować dostać rękę wokół ciebie. Może wam się dowcipy, które będą wymagać, że posiada swoją rękę lub inne części ciała. Może udawać, spróbować odczytać dłoń lub pokazać coś na jego osobie, że będzie można go dotknąć. Jeśli ten facet jest zainteresowany, HEA € ™ ll znaleźć sposoby, aby dotknąć w swobodnej sposób, mając nadzieję, że w przyszłości, stanie się coś innego.
 • Próbuje przekonać Cię z jego żartów. Czy on leżał na wrażeniach Jim Carrey? Czy on wykonywać swoją rutynę żartów Knock Knock? Faceci często korzystają humor, aby spróbować przyciągnąć płeć przeciwną. Jeśli HEA € ™ s, w żartobliwy nastrój i próbuje rozśmieszyć, HEA € ll ™ wyjść z jego sposób, aby zachować go, aby utrzymać uwagę.
 • On rzeczywiście rozmawia z tobą o rzeczy. HEA € ™ ll pytania o ciebie ani o sobie historie akcji razie HEA € ™ s flirtu. HEA € ™ ll wysłać pytania szczelinomierza, które wymagają więcej niż jednej odpowiedzi słowo ocenić, jak się czujesz o nim.
 • On preens. Czy on nagle uruchomić ręce choć jego włosy, lub przetrzeć wąsy lub wyprostować krawat? Gdy HEA € ™ s uwodzenie przed tobą, HEA € ™ s flirty.

Trzymaj je pamiętać następnym razem, że jesteś z facetem i spróbuj obserwować mowę ciała wokół ciebie. Jeśli youâ € ™ re zainteresowani, flirtować z powrotem.

Jak sprawdzić, czy dziewczyna cię lubi

Kobiety często wydawać się wielkim misterium dla mężczyzn, którzy chcą na bieżąco i miejmy nadzieję poślubić im. Trudno jest facet, aby wiedzieć, czy dziewczyna lubi go, czy ona jest po prostu grając w gry. Nie ma prostych odpowiedzi, bo kobiety nie są takie same. Mimo to, istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby dowiedzieć się, czy dziewczyna cię lubi.

 • Obserwuj swoje ciało język. Jeśli nie zwracać uwagę na jej język ciała, lub nie zorientowali się, na co zwracać uwagę, tracisz mnóstwo wskaźników! Zainteresowani mogą oprzeć się blisko dziewczyny, gdy mówi do ciebie. Ona może uśmiech, jeśli spojrzeć na nią. Zauważ, jeśli dotknie cię często, tylko szczotkowanie rękę, a może dotykając ramienia. Czy ona patrzę w twoje oczy, kiedy mówisz do niej? Czy ona kręcić z jej włosów, gdy jesteś w pobliżu? Są to wszystko wskaźnik objawów przyciągania, że ​​można zwrócić uwagę przy zaloty kogoś szczególnego.
 • Zwróć uwagę jak ona słucha. Kiedy mówisz, ona skupić się na Ciebie lub czy jej oczy wędrują? Zainteresowani Dziewczyna daje jej niepodzielną uwagę podczas opowiedzieć. Ona prawdopodobnie prosi swoją opinię i słucha odpowiedzi, jak również, pokazując, że nie obchodzi, co masz do powiedzenia.
 • Porozmawiaj z nią. Nie można poznać kogoś bez rozmowy z nimi i spędzać czas razem. Jeśli chcesz wiedzieć, czy ona cię lubi, trzeba być ani nachalna ani nie boi się odrzucenia. Dla udanego podejścia, rozjaśnić nastrój z humorem. Jeśli można zrobić kobieta śmiech, połowa bitwy jest skończona.
 • Zwróć uwagę, jak często zwraca Albo Teksty Cię. Jeśli jesteście znajomymi i wymianę wiadomości tekstowe lub rozmowy telefoniczne, należy zwrócić uwagę, aby, kiedy kontakty Ciebie. Czy ona tylko zadzwonić, kiedy się nudzi lub wszystkie jej przyjaciele są na zewnątrz? Albo czy ona ciebie zadzwonić po prostu się przywitać rano lub życzę dobrej nocy tuż przed ona idzie do łóżka? Jeśli ona nazywa, bo myśli o tobie, że jest zainteresowany. Jeśli ona nazywa, bo chce coś, ona może być granie w gry lub po prostu szukasz przyjaciela, gdy jest sam.
 • Uważaj na nią z przyjaciółmi. Niektóre dziewczyny wydają się mieć inną osobowość, gdy są one z ich przyjaciółmi. Jeśli dziewczyna masz na oku wydaje się wielki, kiedy jesteś sam, ale nie lubię jej, jak wiele, gdy ona jest z przyjaciółmi, możesz trzymać się z dala. Jedna z dwóch rzeczy mogą się dziać. Albo ona jest łatwo manipulować, aby inne osoby (jak jej przyjaciół) cieszyć, czy nie wie, czego chce, i że obejmuje to, co chce z tobą.
 • Zaproś ją na kawę. Niektóre dziewczyny po prostu nie zrobić pierwszy krok. Ona może nie flirtować lub poprosić cię, ale ona odpowiedzieć na zaproszenie. Jeśli dziewczyna chcecie mówi tak, to ona na pewno cię lubi. Ale może to tylko jako przyjaciel, więc wróć do kroku trzeciego i porozmawiaj z nią. Posłuchaj, co ma do powiedzenia, jak również.
 • Jak sprawdzić, czy dziewczyna cię lubi
  Powiedz jej, jak się czujesz. Niektóre dziewczyny chcą wiedzieć facet jest zainteresowany przed podjęciem własnych umysłów. To nie może być sprawiedliwe, aby mieć się zrobić pierwszy krok, ale czasami tak się dzieje. Jeśli lubisz ją, niech wie. Jeśli uważasz, że dziewczyna cię lubi, ale nie masz te same uczucia, niech wie, że nie są zainteresowani, a następnie dać jej przestrzeń do radzenia sobie z nim na swój sposób.
 • Ona jest zawsze blisko Ciebie. Gdy dziewczyna cię lubi ona dokonać świadomego wysiłku, aby mieć wokół siebie więcej. To jest w wysiłku, aby zwrócić uwagę i niech wiesz, jak się czuje. Więc uważaj, aby zobaczyć, jak spędza czas. Czy ona skontaktować się z Tobą, aby zobaczyć, co robisz przed podjęciem plany na wieczór? Czy ona pokazać, do wydarzeń, które będziesz uczęszczać, jak również? Jeśli tak, przyjrzeć się bliżej jej język ciała, bo chyba cię lubi.
 • Czy Ona Zadawanie pytań? Gdy dziewczyna cię lubi ona zadać mnóstwo pytań w celu ustalenia stanu randkowy. Innymi słowy, że będzie chciał wiedzieć, czy jesteś singlem. Kiedy w końcu nie odkrywa jesteś "na rynku" będzie ona uśmiech i prawdopodobnie rzucić na fakt, że jest pojedyncze, jak również. Nie przegap okazji, aby zapytać ją, czy ona.
 • Zauważ, jak ona Dz Około innych ludzi. Gdy dziewczyna cię lubi ona wykazywać wiele powyższych sygnałów. Ale ona nie zachowują się tak samo, gdy rozmawia z innymi mężczyznami. Pobierz dziewczynę w tym samym pokoju i zobaczyć, jak działa ona wokół ludzi innych niż ty. Jeśli ona nie jest zalotny z nimi, a potem cię lubi. Jeśli ona jest potem może być tylko "flirty" przez naturę.
 • Powrót gest. A dziewczyna, która interesuje się tobą będzie nawiązać kontakt wzrokowy. Zawsze można na nią spojrzeć, będzie starała się zablokować na swoim spojrzeniem, aby poinformować, że jest zainteresowany. W tym momencie trzeba będzie dać jej znać, że ją lubisz, jak również. Najlepszym sposobem na to jest po prostu uśmiechnąć. Gdy patrzy się w oczy z powrotem uśmiech będzie jej powiedzieć wszystko, co powinien wiedzieć.
 • Ona może nie wydaje się zainteresowany. Czy kiedykolwiek spojrzał na dziewczynę, która po czym szybko odwrócił się od ciebie? Założę się, że opuścił cię zastanawiając się, "O co chodzi?" Jest to kolejny sposób, aby wiedzieć, że cię lubi. Patrzy się tak szybko, że nie widać jej sprawdzenie cię. Najlepszym sposobem na to, aby przejść się i nawiązać rozmowę.
 • Szef Plandeka. Jest to sygnał, że często nie dziewczyna cię lubi. Kiedy dziewczyna jest zainteresowana tobą ona pochylić głowę, gdy mówisz. To jest coś, co większość kobiet zrobić i to tell tale znak, że kobieta ma podobasz.
 • Ona pozwala ją dotkniesz. Kobiety mogą być bardzo szczególności o ich osobistej przestrzeni. Dlatego ważne jest, aby zauważyć objawy, które zajmują się stykały. Jeśli dziewczyna dotyka cię lub pozwala jej dotknąć to pewny znak, że ona cię lubi. Dziewczyna, która nie jest zainteresowana będzie fala off zaliczek fizyczne.

Wszystkie kobiety nie są takie same. Nigdy nie jest łatwo wiedzieć, czy dziewczyna cię lubi. Spędź trochę czasu z nią i ją poznać. Jeśli ona jest zainteresowana, ona poinformować, raz ona czuje, że może ci ufać i wie, że będzie zwrot odsetek.

PODOBNE FILMY

Jak Podejście słodkie dziewczyny

Jak Zadaj Człowiek na Data

Tradycyjnie zaproszenie na randkę pochodzi od męskiego gatunku. Przez wieki ludzie zostali skazani ciężaru spoconych dłoniach i żołądków nerwowego każdej porze podchodzą kobiety ich interesuje. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zapytać mężczyznę na randkę, to zapewne masz sympatię za wysiłek przejść przez , Spróbuj złagodzić niektóre z nerwów, wykonując następujące kroki, aby przygotować zapytać mężczyznę na randkę.

 1. Zaplanuj swoje podejście. Ponieważ oczekuje się, że ludzie się agresorami, jeśli chodzi o randki, niektórzy ludzie mogą się zniechęcić przez kobietę, która sprawia, że ​​ruchy. Zmniejszyć prawdopodobieństwo takiego zdarzenia, wiedząc, czy facet jest zainteresowany tobą i trafiony przez kobiety. Następnie zaplanować podejście, tak, że jest sam. Zadawanie mężczyznę przed jego przyjaciół może utrudnić Ci zdobycie odpowiedź masz nadzieję. Nie kładź go na miejscu. Zamiast planować podejście, więc jest na własną rękę, a kiedy może on być otwarci na randkę. Jeśli człowiek jest współpracownik, należy rozważyć czasowe przerwy, obiad lub wyjście na koniec dnia w czasie z jego czemu można rozmawiać przez kilka chwil.
 2. Czytaj język ciała, aby ocenić jego zainteresowanie. W większości przypadków nie będzie pytać się zupełnie obcy nie mają informacji na temat. Więc zwrócić uwagę na czas, na którym byłeś razem. Czy człowiek zainteresowanie przyjacielem wiesz dość dobrze? Albo to, że znajomy znajomego, współpracownika lub korespondenta internetowej kim porozmawiać z czasami? Kiedy rozmawiasz z nim osobiście lub przez telefon, należy zwrócić uwagę na jego języku. Czy on flirtować z tobą? Czy on cię obserwować, gdy mówisz? Zauważ, gdzie ręce i jak on stoi. Są to zarówno wskaźniki jego interesie. Zainteresowany człowiek bierze szansę dotknąć w przyjaznych sposobów, pochyla do siebie i stoi swobodnie, gdy jesteś sobą.
 3. Dowiedz się, co lubi. Jedną wielką rzeczą pytać człowieka na randkę jest to, że większość facetów są z góry o tym, co im zależy najbardziej. Proste spojrzenie na jego dorywczo szafa może wskazywać jego ulubiony zespół, typ muzyki, drużyny sportowej lub hobby. Wykorzystać te informacje, aby zachęcić mężczyznę do przyłączenia się do gry lub koncert mógłby cieszyć.
 4. Jego uwagę. Kiedy robisz swoje podejście, upewnij się człowiekiem zainteresowanie nie jest rozproszony. Jeśli on goni kolejną spódnicę lub oglądania gry, to nie jest właściwy czas, aby podejść. Uśmiech w jego kierunku. Podejdź do niego lub siedzieć obok niego przy stole przy drinku. Kiedy już jego uwaga skupia się na ciebie, jesteś gotowy, aby ruszyć do przodu.
 5. Wykonać ruch. Ostatnim krokiem w pytając mężczyznę na to, aby zadać pytanie. Być bezpośrednie w swoim pytaniu i sprawiają, że proste. Coś tak jasne, jak "Czy chcesz dołączyć do mnie na obiad?" lub "Czy chcesz iść ze mną?" wyraża swoje zainteresowanie bez gier.

Pytając mężczyznę na randkę może być denerwujący. Wykonując następujące kroki można podjąć trochę napięcie na zewnątrz swojego następnego podejścia.

Ona jest Flirting Wysyłanie sygnałów?

Ona jest Flirting Wysyłanie sygnałów?


Czy ona wysyłając sygnały flirtu lub informacją, wędrówkom? Kobiety są komunikatory mistrzowskie, ale może być wyzwaniem dla mężczyzn do odczytu sygnałów flirty jeśli nie znać podstawy. Jeśli chodzi o flirt, kobiety mogą być nieprzewidywalne, więc warto wiedzieć, jakie objawy zauważyć.

Ona jest Flirting Wysyłanie sygnałów?

Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy, że kobiety robią wiele tych samych rzeczy jak nimi, jeśli chodzi o flirtu. Kobiety robić rzeczy takie jak dokonać oczywistych kontakt wzrokowy i wykazują oznaki jest nerwowy, ale gdzie wszystko wydaje się różnić to, że kobiety są bardziej emocjonalne i mają tendencję, aby przeczytać więcej na rzeczy niż mężczyźni. Podczas gdy człowiek może być w stanie flirtować z wielu kobiet, zachowując zimną krew, kobiety są bardziej oczywiste, gdy są zainteresowani. Oto niektóre z najlepszych sygnałów na jak sprawdzić, czy kobieta jest zainteresowana:

 • Śmiech: To dobry znak, jeśli opowiadanie dowcipów i ona cieszy się. Będziesz ją zauważyć śmiechem, a także zobaczyć uśmiech w jej oczach.
 • Zabawowość: Ona może cię dotknąć żartobliwie lub spróbuj wywołać poczucie zabawy do rozmowy, tak że będziesz chciał zostać dłużej i porozmawiać.
 • Bliskość: Ona będzie można pozostać blisko niej, czy ona flirtuje, a może nawet nie zauważyć jej przyjaciele bok. Ona również wymówek, aby zbliżały się do ciebie i będzie siedzieć obok ciebie.
 • Kontakt z oczami: Jeśli ona cię lubi, ona będzie patrzeć na ciebie, a ona nie szukać daleko, zwłaszcza gdy jesteś w środku rozmowy. Jeśli widzi cię z drugiej strony pokoju, ona będzie patrzeć na ciebie i szybko wzrok kilka razy.
 • Mirroring: Zauważ, czy ona jest naśladując język ciała lub jeśli jej dotknąć, a ona dotyka cię z powrotem.
 • Kręcenie włosów: Ona może dotknąć jej włosy i kręcić go wokół palca jako subtelną wskazówką jest ona flirtuje.
 • SMS-y: Jeśli kobieta jest zainteresowana mogła wysyłać wiadomości tekstowe jako taktykę flirty i skłaniające do myślenia o niej.

Znaki Ona Nie flirtuje

Tak jak to importowanie znać odpowiedź do wysyłania sygnałów jest ona flirty, ważne jest również, aby wiedzieć, kiedy się wycofać. Jeśli kobieta zostaje wyłączony zbyt szybko może całkowicie stracić szansę.

 • Ona wygląda na znudzoną, mimo że jesteś pobudzony: Tylko dlatego, że uważasz, że masz dobry czas, nie oznacza, że czuje to samo. Uważaj na poszlakach i poprosić ją, jak ona robi i ocenić jej odpowiedź. Ponadto, spokojnej chwili niekoniecznie jest złe. Pomaga dostrzec, czy ona mirroring poziom energii lub powstrzymując.
 • Rozgląda się po pokoju dużo, gdy mówisz: To może być jej najlepszym sposobem informacją, że chce się z rozmowy i nie jest zainteresowany.
 • Ciągle w ruchu dalej od ciebie: Chociaż może ona po prostu jest nieśmiały, jeśli podejrzewa, zainteresowanie i odchodzi, a nie opierając się bliżej, to mówi, że nie flirtuje.
 • Ona nie odwzajemnić flirtu: Jeśli jesteś oddanie ruchów na kobietę, a ona odwróci swoje postępy, nie flirtuje w zamian, czy ona wygląda jak ona jest gotowa wstać i wyjść, ona prawdopodobnie nie flirtuje.
 • Ona mówi, że nie jest zainteresowany: To jest oczywiste sygnału, więc jeśli go usłyszeć, szanować jej życzenia. Co ciekawe, kobiety częściej myśleć o tobie, gdy nagle uświadamiasz sobie, że stracił zainteresowanie, więc może faktycznie daje się ją odzyskać.

Zostań Flirt

Podobnie jak w przypadku innych umiejętności społecznych, flirty wymaga praktyki, ale gdy już to zrobisz to tyle razy, będziesz w stanie stwierdzić, czy kobieta flirtuje w zamian. Utrzymanie go na światło, zabawy, a nie poziom oczekiwań pomoże Ci stać się ekspertem w flirtuje czasie.

Jak sprawdzić, czy jest w Ciebie facet lub po prostu miły

Najtrudniej kobiety mogą cieszyć się, gdy lubi faceta, a ona nie jest pewna, czy facet jest w nią lub jest po prostu miły. Kobiety z natury są nadal bardzo ostrożne, jeśli chodzi o tego typu sytuacjach. Oto kilka podstawowych wskazówek, w jaki sposób określić, które jest które.

 • Badania. Trzeba badań na osobę zainteresowania. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć powinien odpowiedzieć po;
  • Czy jest dostępna? Oznacza to, że pojedyncze lub żonaty? Jeśli jest jedno, to może chcesz się dowiedzieć, czy ma jakieś sznurki jak dziecka lub dzieci w tym zakresie.
  • Czy on jest w związku z inną dziewczyną?
  • Jest on prosty lub gejem?
 • Szukać pomocy. Szukać pomocy zaufanego przyjaciela i powiedzieć mu o swoim problemie. Jest to ważne przede wszystkim dlatego, że trzeba kogoś można zaufać, kto nie jest zaangażowany emocjonalnie i widać oznaki wyraźnie. Następnym razem można spotkać faceta, zabrać przyjaciółkę i poprosić go, aby oglądać jego działania. Po tym spotkaniu, porównać notatki z nią na znakach, które można zauważyć, które mógłby zrobić w czasie spotkania z nim. Omówienia szczegółów na jakie działania można zauważyć. Szukać znaków, takich jak flirtować, namiętne spojrzenia, pokazuje duże zainteresowanie tobą, próbuje cię poznać w głębszym sensie, koncentruje się na wszystko, co mówią, i pamięta, co youâ € ™ ve powiedział w przeszłości. Jedną z rzeczy, trzeba pamiętać, jest to, że twój przyjaciel musi być bardzo blisko Ciebie, tak ona może powiedzieć, co trzeba wiedzieć, a nie to, co możesz usłyszeć.

  Jeśli kontynuuje zapytać cię to nie jest duże prawdopodobieństwo, że jest zainteresowany w was. Jako daty zwiększyć i rozmowa pogłębia to jest możliwe, że najbardziej prawdopodobne jest, że zainteresowany Ciebie.
 • Żart o tym. Jeżeli mówi coś, co może oznaczać coś więcej, żartobliwie zapytać go, czy jest on flirtuje z tobą. Zawsze można wziąć odwet z miłością lub po prostu zachować uśmiech na razie mówi, że jesteście tylko przyjaciółmi, ale jakoś, powie to, czy HEA € ™ s do Ciebie, czy nie.
 • Gentleman. Czy on trzymać drzwi otwarte dla Ciebie lub pomóc nosić ciężkich rzeczy? Teraz, trzymaj się, to może, ale nie oznacza to, że cię lubi. To może być po prostu, że jego rodzice przyprowadzili go do być dżentelmenem.
 • Zazdrość. Gdy są inni ludzie wokół ciebie, nie można zauważyć, jeśli on jest zazdrosny? Czy on się w złym nastroju? Może powinieneś spróbować się wokół innych facetów, kiedy jest z tobą, aby zobaczyć jego reakcję. Jeśli facet jest zazdrosna, ita € ™ podpowiedź sa, które czują, że coś dla ciebie.

Jeśli youâ € ™ nadal nie jesteś pewien, zawsze można po prostu zapytać go wprost. Żyjemy w czasach nowożytnych i jest całkowicie do przyjęcia w naszej kulturze, aby kobiety po prostu być na tyle szczery prosić, aby nie wprowadzić w błąd.

Mężczyzna Sygnały Flirt

Mężczyzna Sygnały Flirt

Czasami może się wydawać, że kobiety i mężczyźni są na przeciwległych krańcach wszechświata. Według dr John O'Connor, psycholog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, ludzkiego eksperta behawioralnej, autor Id mówić, a facet całe życie, czasami są. "Mężczyźni i kobiety mają inny sposób myślenia", powiedział dr O'Connor. "Znając mentalność faceta i obserwując jego zachowanie jest sposobem, aby wiedzieć, czy on się tobą interesuje."

Cracking Kodeksu Mężczyzna Flirt

Zrozumienie sposobu faceci flirt w ogóle może być trudne, dr O'Connor ostrzegł, ponieważ każdy facet jest inny ze względu na jego tle i jego doświadczeń życiowych. Ponadto rodzaj flirtu sygnały mężczyźni wysyłają jest sytuacyjne. Pewne zachowania się robi w nocnym klubie prawdopodobnie nie przejść również w pracy, zwłaszcza w molestowanie seksualne jest taki duży problem.

Flirty Podczas Out

Jeśli jesteś w nocnym klubie czy barze i zastanawiasz się, czy facet jest tobą zainteresowany, dr O'Connor sugeruje, aby pamiętać facetowi myślenia w tej sytuacji. "Faceci wyjść i zobaczyć, czy można zdobyć uwagę od kobiet w ogóle. Jeśli otrzymasz odpowiedzi, jak uśmiech lub innego rodzaju sygnału z tobą, mogą kupić ci drinka lub spacer nad i zacząć rozmawiać z tobą. " Według dr O'Connor, istnieje kilka przykładów zachowań samców flirty.

 • Chrząka - facet może oczyścić swoje gardło lub zrobić jakiś inny hałas tylko po to żeby kobiety na niego patrzeć. Stamtąd będzie spróbować przeczytać wygląd dostaje od kobiet w pokoju, aby sprawdzić, czy ktoś rzuca zainteresowana rzut oka jego drogę.
 • Rozmowy głośno - Mężczyźni w grupie może być dobrą zabawę, ale bazowego dużo tej głośnej rozmowy może być taktykę, aby uzyskać kobietom wyglądać ich droga. Potem ocenić reakcje oni mogli zobaczyć, jeśli ktoś jest zainteresowany.
 • Robi coś dziwnego - On albo schylić i podciągnąć skarpetki, sprawnego jego włosy, wytrząsnąć kurtkę, trzymaj swoje piwo w powietrzu, wszystko, co uczyni go wyróżnia.
 • Będąc obrońcą kobiet - Niektórzy faceci często znaleźć najmniejszą okazję być bohaterem i bronić kobiety zaszczyt zwrócić na siebie uwagę. Ustanowienie siebie jako kogoś, kto będzie dla ciebie wstać poprawić mieć nadzieję, że jego status w oczach.
 • Przechwala głośno - Niektórzy ludzie będą mówić o swoich prawdziwych lub wyimaginowanych atrybutów zdobyć uwagę od kobiet, a w objętości, gdzie są pewni, że to słyszę. Mogą nawet migać pieniędzy w portfelu, który jest niewerbalna forma przechwałek.
 • Uśmiechy, Winks, albo patrzy na ciebie - W książce, Komunikacja interpersonalna: Ewolucja relacji międzyludzkich, stopień kontaktu z oczami i uśmiecha należy uznać, aby mogła ona być sygnał flirty. Niektórzy faceci po prostu uśmiechać się być uprzejmy, lub mógłby być dobrą zabawę. Jeśli on uśmiecha się do ciebie, patrząc, i stara się nawiązać kontakt wzrokowy z tobą, uśmiech może być jeden w zestaw zachowań, które wskazują, że jest tobą zainteresowany. Te i inne sygnały mowy ciała mogą pomóc określić, czy człowiek jest tobą zainteresowany.

Po tych wstępnych dbałością pochłaniacze, będzie szedł nad i próbować skontaktować się z Tobą w mniej subtelny sposób, na przykład zaczynając rozmowę, pytając o nazwę lub zamawiania ci drinka.

Flirty podczas pracy

Praca może wydawać się doskonałą okazją do flirt bo każdy rozwija stałych kontaktów i poznaje każdy na pewnym poziomie, jednak, że nie jest to konieczne. Niektóre firmy nawet zasady zabraniające pracownikom na bieżąco siebie. Mężczyźni muszą być bardziej stonowana w pracy. To nie oznacza, że ​​kobieta nie będzie wzbudzić jego zainteresowanie, dr O'Connor stwierdził.

Sygnały flirty mogą być bardziej subtelne i mniej oczywiste. "W tym przypadku," Dr O'Connor powiedział, że "trzeba patrzeć na to, co facet nie wyrazić swoje zainteresowanie. Czasami flirt może wystąpić, ale zwykle nie jest tak jawne, ponieważ firmy dostał pozwany za wspieranie środowiska z molestowanie seksualne. " On może flirtować z tobą w pracy, jeżeli:

 • Dokłada wszelkich starań, aby mówić z tobą przy każdej okazji, czasami tworząc powody dla Ciebie i go do rozmowy
 • Wynika rutynowych, takich jak pojawiające się w stołówce w tym samym czasie, co robisz na co dzień
 • Prosi cię na obiad
 • Ręcznie dostarcza wiadomość do ciebie
 • Przynosi kawę
 • Uważnie słucha ciebie
 • Czy na jego najlepsze zachowanie (umysły jego maniery)
 • Okazjonalny dotyk, takich jak "przypadkowo" szczotkowanie rękę

Flirt znane grupy

To jest, gdy ludzie czują się najbardziej komfortowo flirtuje z kobietami. Jeżeli grupa jest zwarta grupa przyjaciół, ludzie często flirtować, dr O'Connor stwierdził, bo każdy zna siebie. To jest, gdy kobiety i mężczyzn definicja flirtu jest najbardziej podobny. Człowiek, który flirtuje z Was może:

 • Uśmiech
 • Żart
 • Dotknąć
 • Rozmawiać i słuchać
 • Komplement

Nawet jeśli jesteście znajomymi, szanse na romans są tam na podstawie tych sygnałów, nawet jeśli facet odwzajemnia z wielu kobiet w grupie. Jeśli on nie odwzajemnia z nikim innym, a tylko zachowuje się w ten sposób dla Ciebie, to on jest zainteresowany tylko Ciebie.

Flirty Sygnały Według Osoby

"Osobowość faceta często wpływają na sposób ich dotarcia do kobiet," Dr O'Connor wyjaśnił. Niektóre odmiany dr O'Connor opisane są:

Nieśmiały mężczyzna

Nieśmiały facet często flirt kiedy zaprzyjaźnił kobietę. Może wyświetlać różne zachowania, takie jak:

 • Słuchając uważnie
 • Oferuję masaż lub komfort
 • Patrząc w oczy, podczas gdy mówisz
 • Przynoszą ulubionej kawy lub wymówek, do zobaczenia
 • Będąc na ramię oprzeć się na
 • Wykorzystanie innych facetów w dół, zwłaszcza jeden z Twoich zainteresowań miłosnych

Dr O'Connor, który prowadził zajęcia samoocena i pomógł wiele nieśmiałych mężczyzn w swojej praktyce, wyjaśnia, że ​​"Zwykle nieśmiali faceci mają problemy w nocnym klubie i rzadko zostawić z kimś. Będą unikać kontaktu z oczami i nie może uśmiech, ponieważ są one zbyt nerwowy. Będą one często zaprzyjaźnić kobietę w nadziei, że kobieta będzie w końcu zobaczyć, że jest jeden, który jest właśnie dla niej. Jednak nieśmiały facet będzie miał dużo trudności z informacją jej swoje prawdziwe uczucia. Są uczciwe lepiej w sytuacjach, kiedy jakiś związek ma swoją siedzibę. "

Śmieszne Guys

Śmieszne faceci wydają się być duszą towarzystwa, albo są często uważane za "klasowy klaun" typu. Mogą flirtować przez:

 • Dowcipy, aby zobaczyć, kto się śmieje
 • Korzystanie humor gage zainteresowanie kobiet
 • Dokonywanie pożyczki, takie jak dotykania nogi (ale wtedy żarty o tym, jeśli denerwuje Cię)

Predators

Niektórzy ludzie będą omijać flirt i iść prosto do seksualnych, co wskazuje na zachowania niepokojących. Dr O'Connor stanowi bardzo mocno, że kobiety powinny unikać tego typu ludzi. "Niektórzy ludzie angażują się w zachowania niepokojące, jak dotykając części ciała w ciągu chwil spotkania z tobą. Ci ludzie regularnie angażują się w tego rodzaju zachowań, ponieważ chcą, aby zobaczyć, kto ma zamiar poddać się im od razu, dzięki czemu mogą one zdominować kobietę związek. Nie jest zachowanie zdrowych i nie flirtuje ".

Uwaga jest ostatecznym Mężczyzna Flirtowanie Sygnału

W sumie, może się wydawać, wiedząc, czy facet flirtuje z was jest trudne do rozszyfrowania. Porady dr O'Connor jest, aby pamiętać, że jeśli człowiek jest pokazywany Ci uwagę, że to ostateczny sygnał, że jest zainteresowany. Następnie można ponownie z nim flirtować, aby pokazać swój interes i pomóc przejść do następnego etapu.

Jak sprawdzić, czy człowiek jest gay

Jak sprawdzić, czy człowiek jest gay

Te dni, linie pomiędzy płci i preferencji seksualnych często rozmycie. Jest w całości byłoby prostsze, gdyby nie było w jakiś sposób powiedzieć po prostu patrząc, jeśli facet jest gejem. Nie może być żadnych gwarantowanych oznaki, że ktoś jest gejem, ale jeśli spróbujesz niektóre z tych porad powinny być w stanie uzyskać dobry pomysł, czy osoba jesteś zainteresowany jest gejem lub prosto.

 1. Nie należy zakładać, że jest gejem, tylko dlatego, że nie jest tobą zainteresowany. Decydując, że facet musi być gejem, bo nie jest ślinotok na buty to zarówno głupie i niesprawiedliwe. Decyzja ułamek sekundy może kosztować szansę z wielkim facetem, który jest po prostu nieśmiały; co gorsza, może to kosztować szansę na wielkiego przyjaciela. Czasem facet po prostu woli blondynki brunetki, ponad jasne i proste. Czasami woli facetów do dziewcząt. Chodzi o zrozumienie ludzi. Szczegółowe informacje na temat tych subtelnych sygnałów chłopaki dają, gdy są naprawdę zainteresowany, polecam popularnej Porozmawiajmy ... Człowiek do kobiety. W każdym razie, ważne jest to, aby nie przyjąć założenia.
 2. Ignoruj ​​stereotypy. Istnieje wiele stereotypów na temat tam gejów - są zbyt czyste, obsesję na punkcie swoich włosów, buty i szafę, zainteresowanych Madonna, Cher i musicali broadwayowskich. Ignoruj ​​tych etykiet. Bycie gejem jest częścią życia człowieka; nie określić jego osobowość, lubi lub nie lubi w innych obszarach.
 3. Posłuchaj, gdy mówi o poprzednich partnerów. Czy on używać płci neutralne warunki, takie jak partnera lub daty, a nie dziewczyną czy chłopakiem? Jeśli wydaje się być zbyt poprawne politycznie o neutralności płciowej, może wolą aktualne mężczyzn.
 4. Uważaj, co robi jego uwagę. Czasami wszystko, co musisz zrobić, to zwrócić uwagę na to, co lubi. To nie znaczy, za nim na wycieczkę na zakupy. Wystarczy obejrzeć gdy jesteś sobą lub w grupie. Kto nie miał oglądać? Czy najbliżej barmanka zwrócić jego uwagę, czy jest to ładny facet z wycięciem brzęczenie?
 5. Poznać go. Zamiast starać się zrozumieć, że facet się tylko poprzez oglądanie, spróbuj się go poznać. Jeśli on jest gejem, on jest bardziej prawdopodobne, aby wyjść do znajomego, niż kobiety, którą właśnie poznał. Jeśli nie jest, poznając go pomoże Ci określić, czy jesteś naprawdę zainteresowany w nim jako osoba i potencjalnym partnerem.
 6. Jeśli wszystko inne zawiedzie, poproś go. Dla niektórych, bezpośrednie podejście jest najlepsze. Sobie sprawę, że jeśli pyta człowieka, który dobrze nie znasz, to może po prostu powiedzieć, na myśl własną firmę. Pytanie o orientację seksualną jest osobiste pytanie i nie należy podchodzić lekko. Mieć trochę szacunku i spróbuj krok pięć, coraz go poznać, zanim spróbujesz bezpośrednie pytanie.

Teraz, gdy wiesz, jak sprawdzić, czy facet jest gejem, należy pamiętać, że jest to delikatny proces. Kiedy próbujemy dowiedzieć się, czy facet, który złapał twoje oko jest gejem, może to być kuszące, aby opierać się na stereotypach i plotek - ale słuchając każdego, kto mówi, że można powiedzieć, preferencje seksualne osoby tylko z okazji idzie rozmowy lub sukienki to strata czasu. Jeśli zastanawiasz się, o kimś, w szczególności, najlepiej jest poznać faceta pierwszy. Bądź cierpliwy i zwracać uwagę. Twoja odpowiedź przyjdzie szybciej, niż można się spodziewać.

Jak sprawdzić, czy facet cię lubi: Porady Randkowe

Jeśli jesteś samotna kobieta w poszukiwaniu miłości, jeden z pierwszych wyzwań, które będziesz twarz jest określenie, czy perspektywa randki pokazuje dowolną romantyczny interes w ciebie, czy nie. A co ważniejsze, jest zainteresowanie mężczyzny na tyle silne, aby prowadzić was, prosząc cię na randkę?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że ludzie wydzielają mnóstwo subtelnych sygnałów i znaków przyciągania, gdy są zainteresowani kobiety. Bardziej subtelne sposoby Flirty może być człowiek łatwo przegapić, gdy nie patrzysz uważnie:

 • Kontakt z oczami Jest to świetny sposób, aby wiedzieć, czy cię lubi. Nieśmiały facet odwróci się, jeśli spojrzeć na niego. Może to być sygnał, że możesz zrobić pierwszy krok. Ale człowiek, który chce zwrócić na siebie uwagę poprzez kontakt wzrokowy i uśmiechnięta jest zainteresowany tobą w romantyczny sposób. Najlepszym sposobem, aby powiadomić go, że sam jest spojrzeć mu w oczy i uśmiech.
 • Dużo gadania może wskazywać jego uczucia. Mężczyźni mają tendencję do chcą być przedstawiana w pewnym świetle, kiedy próbujesz uzyskać kobiecą uwagę. Kiedy mężczyzna lubi kobietę będzie mówić o sobie cały czas, podkreślając jego pozytywne cechy. Innym objawem jest lekkie dotknięcie podczas rozmowy. Kiedy człowiek lubi on dotykać rąk i ramion. Upewnij się uśmiechać, żeby wiedział, że go lubisz, jak również.
 • Facet, który robi to samo, co robisz, może być zainteresowany w was. Czy zauważyliście, że jest wszędzie, gdzie są? Człowiek, który lubi kobiety będą interesować się, co lubi. Może to oznaczać, znalazły się w grupach studyjnych lub logując się do nowych działań. Jak sprawdzić, czy facet cię lubi: Porady Randkowe
  Jeśli człowiek jak chcesz się teraz wokół cały czas, może to być zgodne z projektem. Skorzystaj z okazji do rozmowy z nim i zobacz, gdzie to idzie!
 • Jeśli otrzymujesz wiele komplementów, może to być znak, że cię lubi. Kiedy mężczyzna lubi kobietę będzie ją uzupełniać. Jest to jedna z najstarszych form flirtu. Wszystkie kobiety kochają usłyszeć, że są one dość, miły i inteligentny. Te i wiele innych uwag pozytywne są to pewny znak, że cię lubi też!
 • Zakup Ci prezenty lub dając rzeczy potrzebne jest oznaką męskiej flirtu. Mężczyźni są naturalnie pociągnął w stronę bycia dobrych dostawców. Jako takie, człowiek kupi kobieta prezenty i dać jej różne przedmioty, aby pokazać zainteresowanie. Jeśli on cię prysznica z prezentami, a następnie jest on z pewnością zainteresowany jest więcej niż tylko przyjaciółmi.

Zdarza się jednak, że trudno powiedzieć, czy ma on żadnego interesu w Ciebie w ogóle, a tylko to, co oznacza, że ​​odsetki. Czy to jest przyjaźń lub romans? Z tym wyzwaniem na uwadze, oto kilka wskazówek dla dokładniejszego pomiaru objętości romantyczny zainteresowanie mężczyzny:

 • On może być uprzejmy, ale nie ciekawi. Niektórzy ludzie mogą być dobrze wychowany i pokazać to, pamiętając swoje nazwisko, kontakt wzrokowy, angażowanie się w pogawędki, bycie uważnym słuchaczem i zadawanie pytań z pozornej szczerego zainteresowania. Ale to może być tylko wskaźnikiem uprzejmości, dojrzałości emocjonalnej, lub dobrą znajomością stosunków człowieka. Choć wszystkie te pozytywne rzeczy są pomocne w tworzeniu przyjaznej atmosfery, byłoby nierozsądne, aby przejść do wniosku, że człowiek jest z pewnością zainteresowany romantyczny sposób.

  Jego język ciała będzie powiedzieć. Gdy jest zbieranie informacji będzie słuchać i pamiętać o ważnych rzeczy mówisz. Będzie też oprzeć się, gdy mówisz do niego. Jeśli tak się nie dzieje, może to być po prostu przypadek bardziej wyrafinowany, cywilizowanego człowieka działającego w sposób uprzejmy wobec Ciebie jako osobę. Nie pomylić je jako sygnały, że facet cię lubi.
 • On może być ciekawy, ale w rzeczywistości nie jest zainteresowany, a nawet jak ty. Czasami można spotkać człowieka, który wyraża dużo ciekawości w formie, którą zadaje pytania, daje całą swoją uwagę, i utrzymuje jego oczy nitowane na ciebie. Ale te zachowania nie oznacza automatycznie, że człowiek jest zainteresowany randki ci lub że stworzyła żadnych uczuć sympatii wobec Ciebie. Może po prostu znaleźć można być ciekawe spojrzenie i / lub może on już być związany z inną kobietą i to jest jego jednym z pozoru nieszkodliwe sposób cieszyć się wiele innych kobiet w domku jednorodzinnym, nie zagrażające sposób.
 • Może się pan, ale nie na tyle, aby ryzykować ciśnienie odrzucenia. Człowiek może mieć pozytywne uczucia dla ciebie, ale te uczucia nie są wystarczająco silne lub wystarczająco jasne w tym momencie, aby wysiłek prowadzi cię agresywnie. Możliwe, że okoliczności jego życia o wiele łatwiejsze i mniej bolesne, tylko niech ten romantyczny okazji przekazać. Być może czuje się konkurs dla Ciebie jest zbyt sztywny, że jesteś już związany z innym mężczyzną, albo, że nie sądzę, bardzo dobrze o nim. W każdym razie, facet, rysunki, że jest to po prostu nie warto kłopotów prowadzić was i czuć presję ewentualnego odrzucenia. Z drugiej strony, jeśli człowiek zaczyna zadawać wokół wspólnych znajomych z firmy o tobie, to może być jego sposób na zebranie wszystkich faktów przed podjęciem jego wielki obliczoną kroku w kierunku pytając cię. To może być uważany za jeden z objawów facet pewno cię lubi.
 • Link sponsorowany
  Myślisz, że cię lubi, ale nie działa się na odwagę? Mężczyźni Made Easy pomoże wylądować tego człowieka!
 • Może jak ty wystarczy pokonać swoje lęki i poprosi na randkę. Jeśli człowiek naprawdę prosi się na randkę, to potwierdza jego wstępne zainteresowanie i pozytywne uczucia w sposób czysty. Jeśli on popiera, że ​​przez czyni starania w planowaniu datę, wydawać pieniądze, traktując cię z szacunkiem, i pokazując dobry czas, to może być na dobrej drodze, aby zwrócono się ponownie. Możesz pomóc przyczyny do kontynuowania tej randki związku przez: wyrażając wdzięczność, dzięki czemu człowiek się komfortowo, ciesząc się z dniem, a angażowanie się w żywą rozmowę, która pozostawia miły ślad w sercu mężczyzny i umysłu.
 • On cię lubi wystarczy chcieć relacji z tobą. Człowiek może rzeczywiście jak ty, z tobą umówić na kilka dat i nadal kończy się rezygnację z prowadzenia. Jeśli jego uczucia przywiązania i pragnienia nie są wystarczająco silne, lub nie przyjść wystarczająco szybko, może zniknąć z tobą. Dobre wskaźniki człowieka, który chce rozszerzoną stosunki z wami to: wspólnie porozmawiać o przyszłości, pokazując się do swoich przyjaciół, wprowadzając do swojej rodziny, ciesząc się i utrzymywanie codziennych kontaktów, szanując swoje harmonogram intymności fizycznej, otwierając jego uczuć i ujawniając jego szczere intencje do Ciebie.
 • On cię lubi wystarczy chcieć ekskluzywną relację na zawsze. Co nie wiesz, po kilku randkach z człowieka to, z kim konkurować z. Dwa pytania, które pozostają, są: 1) Czy on lubi cię bardziej niż ktokolwiek inny w jego życiu właśnie teraz? I 2) Czy on lubi cię bardziej niż ktokolwiek inny, on kiedykolwiek znany? Odpowiedzi na te pytania będzie w dużej mierze ustalane w przyszłości przez romantyczną chemii, która naturalnie wytwarza się między wami i obligacji intymności rozpocząć dzielenie się ze sobą.

Bottom Line

Mężczyźni zostawić Randki i romans wskazówki cały czas. Dla Ciebie to tylko kwestia znalezienia i interpretacji tych wskazówek poprawnie i nie skacze do niemądrych wniosków. Powyżej wskazówki randkowych powinny pomóc w zrozumieniu ludzi i dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy facet cię lubi. Pamiętaj, że oceniając poziom mężczyzny szczere zainteresowanie jest niezbędne umiejętności, że wszystkie inteligentne kobiety chcą posiadać w swoim dążeniu do uprzyjemnić randki i udanych długoterminowych relacji miłości. Ponadto, nie zapomnij sprawdzić różne blogi randkowych, aby uzyskać dalsze informacje.

Nowy Facet w Szkole

Nowy Facet w Szkole


Czy nowy chłopak w szkole, że schwytał oko i serce? Niech nasza Dating Coach pomoże Ci uzyskać zauważony!

Przykuć uwagę New Guy w Szkole

Pytanie czytelnika

Witam, Więc jest to jeden facet w mojej szkole, który mi się podoba, a on wymieniony dwa lub trzy inne dziewczyny chce, wszystko z jego ligi; ale nie sądzę, że mnie lubi. Jest nowy w CA więc nie sądzę, że wie, jak nas Kalifornijczycy robić rzeczy wokół. Czy jest coś, co mogę zrobić, więc może mi zauważyć więcej? No i kiedy go nie znałem go wpatrując zauważyłem w moim ogólnym kierunku, ale teraz, że byli przyjaciółmi i wszystko jest inaczej ... ~~ Maddie

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Maddie,

Jedną z wad jest nowy facet w szkole nie jest wielu ludzi, którzy są chętni do zwiększenia i powiedzieć, co trzeba wiedzieć, aby nie popełniać błędów i wyglądają jak głupiec. To jest po prostu okazją trzeba dostać nowy facet, aby zobaczyć, jak wspaniałym jesteś! Zanim zaczniesz być "przewodnikiem" w Kalifornii, pozwól mi dać kilka wskazówek na temat chłopców.

Z jego League?

Najpierw chłopcy zawsze zauważy i wyobraź sobie z dziewczynami, które są z ich ligi. A gdy chłopak jest świadomy, że dziewczyna może być z jego ligi, on jednak nie chce innej dziewczyny, wskazując na to do niego. Jednak tylko dlatego, że jest zainteresowany dziewczyną, która jest z jego ligi, nie znaczy, że nie byłby zainteresowany dziewczyną, kto interesuje się nim, zwłaszcza jeśli ona jest zabawa być. Drugą rzeczą, należy wiedzieć, jest to, że ludzie nie zawsze wiedzą, kiedy dziewczyna jest nim zainteresowana. Oznacza to tylko dlatego, że stają się przyjaciółmi z nowym facetem, nie znaczy, że cię nie lubi lub nie będzie się tobą interesuje, to po prostu oznacza, że ​​nie zostały zarejestrowane na jego radarze jeszcze.

Trzecią rzeczą, należy wiedzieć, jest to, że chłopcy pierwszy ocenić dziewczynę przez jak ona wygląda. Gdy podrosną, chłopcy zaczynają zdawać sobie sprawę, że to coś więcej niż dziewczyny jak ona wygląda i zaczną zwracać większą uwagę na to, co to jest jak się z nią.

Zauważonym

Teraz, jak masz nowego faceta, aby zauważyć, że "więcej niż znajomemu sposób?" Aby uzyskać zauważony, musisz się wyróżniać od reszty dziewczyn. Aby to zrobić, należy zastanowić się, co sprawi, że unikalne cechy. Czy jesteś przyjazny, ktoś inni zwracają się do wsparcia? Masz talent lub sportu, że jesteś dobry? Czy ludzie wyciągnąć do ciebie z powodu twojego humoru i dobrej natury? Użyj tej jakości, aby połączyć się z nowym facetem.

Zostań Znajomi

Jeden zdecydowany połączenia można użyć, jest przyjaźń z nim spędzać więcej czasu razem. Dowiedz się, jakie rodzaje rzeczy lubił robi, gdzie mieszkali. Gdzie on się spotkać? Jakie miejsca poszedł do jedzenia? Jakie zainteresowania lub hobby zrobił z powrotem do domu? Wszystkie te obszary będą udzielać informacji na temat tego, co może mu brakowało od gdzie mieszkał. Znając te informacje, można mu pomóc, pokazując mu miejsca, które są podobne w swojej dzielnicy miasta, można też zabrać go do nowych miejsc, gdzie inne dzieci spędzać czas. Inną rzeczą, jaką możesz zrobić, to organizować grupy, aby przejść do tych miejsc i zaproś go do przyłączenia się. Oferta, aby go odebrać i zabrać go do miejsca, gdzie Kalifornijczycy hang out. Ponieważ twój organizację towarzyskich uzyskać można wybrać, które powinny znaleźć się w grupie.

W dwóch z was zrobić więcej rzeczy razem, że oboje lubią robić, zobaczy, jak wiele radości może być z tobą, a może po prostu zmienić zdanie od "tylko przyjaciółmi", z "więcej niż" tylko przyjaciółmi.

~~ Lori

Jak mogę sprawdzić, czy ktoś jest przyciągany do mnie?

Jak mogę sprawdzić, czy ktoś jest przyciągany do mnie?


Prawdopodobnie zadawałeś sobie to pytanie: Jak mogę sprawdzić, czy ktoś jest przyciągany do mnie? W każdej chwili jesteś zainteresowany kimś, to normalne, że chcesz odpowiedzi. Podczas gdy niektóre z objawów są oczywiste, jak w przypadku osób pyta, na randkę, istnieją subtelne wskazówki, których można użyć, aby wykryć, czy ktoś cię lubi.

Definiowanie atrakcji

Każdy ma zwątpienia, gdy chodzi do atrakcji i zastanawiasz się, w jaki sposób mogę sprawdzić, czy ktoś jest przyciągany do mnie. To naturalne, że nerwowe lub niepewne, zwłaszcza gdy twoje serce jest na linii. Można zauważyć, że gdy jesteś przyciągnęła do kogoś stać Shyer lub możesz zrobić odwrotnie i mówić zbyt wiele, starając się rozszyfrować, jeśli ktoś lubi. Każdy ma różne zachowania, ale są pewne rzeczy, które są martwe cenowe.

Flirty Signals

Czasami najlepszym sposobem, aby wiedzieć, czy ktoś przyciąga do Ciebie to, aby wysłać sygnał flirtowania i zobaczyć co się dzieje. Spróbuj być trochę bardziej przyjazne i sprawdzić, czy osoba odwzajemnia twoją energię. Gdy jest atrakcją, zarówno ludzie karmią się, że atrakcją chcę więcej. Wystarczy upewnić się, że nie bedą swój atrakcji innej osobie. Daj oczywistą wskazówkę, a następnie cofnąć się, aby zobaczyć, jeśli zostanie odwzajemniona. Oto kilka sposobów, aby wiedzieć:

Kontakt z oczami

Jednym z klasycznych przykładów atrakcji jest długotrwały kontakt wzrokowy. Nie mogą być wskazówki przyciągania, jeśli złapać kogoś, patrząc na ciebie. Jest to również świetny sposób, aby ktoś inny wie, że jesteś zainteresowany i dostępne; tylko nie przesadzaj i patrzeć zbyt długo. Wyraz twarzy człowieka jest również dobrym pomysłem na prezent. Często można zobaczyć iskrę w kontakcie z oczami i uśmiechem. Jednakże, jeśli osoba jest zbyt nieśmiały, kontakt wzrokowy można uniknąć, ale raz, że osoba nie przyciągają wzrok, można zauważyć, że to zaproszenie przyjść i porozmawiać. Inne wskaźniki to:

 • Możesz czuć się osoby, patrząc na ciebie, nawet jeśli udajesz się nie zauważać.
 • Można zauważyć, że on lub ona nie może oderwać oczu Ciebie.
 • Można zauważyć, że ktoś wyglądają na co Ciebie, a następnie szybko odwrócić.

Język ciała

Jeśli osoba jest pochylony do Ciebie więcej niż zwykle lub włączenie ich ciała do siebie, może to sygnalizować atrakcji. Ich język ciała może również pokazać, nerwowość, takich jak nadmiar wiercić lub naśladując chwile. Zazwyczaj można dostać uczucie oparte na języku ciała tylko, czy ktoś może lub może nie być zainteresowany. Ludzie dążą ku, którzy lubią, więc to się często zdarza, bez myślenia. Oto kilka dodatkowych wskazówek:

 • Osoba będzie znaleźć pretekst, aby dotknąć cię tylko na chwilę.
 • On lub ona będzie stale odwrócił się do ciebie.
 • Możesz czuć silne uczucie oprzeć się bliżej osoby na podstawie ich języka ciała.

Ślady Konwersacje

Gdy dziewczyny czują się atrakcją, oni często chichoczą, gdy rozmawiasz ze sobą; faceci wydają się uśmiechać i wydaje się bardziej przystępny i otwarty. Można również zauważyć, że gdy ktoś cię lubi, że osoba będzie albo bardzo miły i myśli. Najważniejsze jest to, aby dostać się na ich umysł. Osoba ta będzie chciał się z tobą zobaczyć częściej i spędzić wspólnie czas. Oczywiście, z prośbą, aby spędzać czas lub rozpoczęcia rozmowy z może być wskazówki. Oto kilka innych rzeczy, na które trzeba uważać:

 • Nerwowość podczas rozmowy, jak chwile nieśmiałości lub mówić zbyt wiele
 • Drażni i żartów są często objawy przyciągania i flirtu.
 • Osoba będzie chciał z tobą rozmawiać jeden na jednego, prosząc o numer telefonu lub e-mail.

Jak mogę sprawdzić, czy ktoś jest przyciągany do mnie?

Niestety, to niemożliwe, aby zawsze wiedzieć, czy ktoś jest przyciągać do Ciebie. Ludzie mogą również czuć się przyciągać do Ciebie, ale nie zdecydujesz się na nią działają. Najlepiej zrobić to cieszyć się i ufać, że właściwa osoba zauważy i zapyta się.

Jak sprawdzić, czy On jest przyciągać do Ciebie

Jak sprawdzić, czy On jest przyciągać do Ciebie

To może być denerwujący stara się ustalić, czy facet znajdzie jesteś atrakcyjna. Jeśli facet ma przyciągać do Ciebie, będzie on najprawdopodobniej wykazują kilka wspólnych zachowań. Zwróć uwagę na jego język ciała, jeśli chcesz dowiedzieć się, co HEA € ™ s myślenia. Jeśli chcesz sprawdzić, czy jest on przyciągać do Ciebie, spójrz na te znaki:

 1. Wpatrując. Jeśli złapiesz facet patrzy na ciebie, ita € ™ sa pewny znak, że jest on przyciągać do Ciebie. Faceci są stworzeniami wizualne, a on po prostu cana € ™ t sobie pomóc.
 2. Komplementy. Jeśli facet jest przyciągać do Ciebie, może on zaoferować komplementy. Potem znowu, może on być zbyt nieśmiały, aby podejść do ciebie. Komplementy są to pewny znak, że uważa, że ​​atrakcyjne, ale jeśli nie komplement, nie bierz go w niewłaściwy sposób.
 3. Kontakt z oczami. Faceci, którzy są przyciągane do ciebie przedłuży kontakt wzrokowy. Powinien też wsłuchać podczas rozmowy; oba są pewnym znakiem, że jest on przyciągać do Ciebie.
 4. Pierwsze swoje uwagi. Może to obejmować szereg zachowań z głośnym i nieprzyjemny wyświetlaczu subtelnym ruchu, aby zwrócić uwagę. Ruchy przesadzone podczas gdy w pobliżu sugerować, że stara się przyciągnąć uwagę. Jeśli on jest zawsze jeden, aby skontaktować się z Tobą, a nie na odwrót, to jest to znak, że HEA € ™ d jak poznać lepiej.
 5. Uwodzenie. Czy zauważasz go wygładzając włosy, prostowanie jego krawat, lub w inny sposób uwodzenie się ładnie wyglądać, gdy wokół ciebie? Stojąc prosto i lekko zginając jego mięśnie są inne oznaki, że chciałby, aby przyciągnąć was.
 6. Nerwowego gesty. Chłopaki denerwuje wokół dziewcząt Pociąga ich, tak jak dziewczyny się denerwuję się wokół facetów. Nerwowe gesty, to patrząc w ziemię, wiercić lub dotykając jego twarzy. Często są one interpretowane jako brak zainteresowania, ale są naprawdę znak, że facet jest nerwowy wokół dziewcząt jest on przyciągnął do.
 7. Dotykanie cię. Krótkie akcenty, obliczone pojawiają przypadkowe, jest to znak, że chciałby, aby zbliżyć się do Ciebie. Na przykład, jego palce mogą odświeżyć wobec Ciebie, lub może on dotykać ręką delikatnie, aby zwrócić uwagę.

Dating jest skomplikowana i może sprawiać kłopot, aby spróbować określić, czy facet chcesz się przyciągać do Ciebie. Jeśli youâ € ™ nie jesteś pewien, szukać tych oznak wzajemnego przyciągania przed podjęciem stosunków lub poznania go lepiej. Kiedy facet jest przyciągać do Ciebie, to zwykle pokazuje przez jego język ciała, ale może nawet nie zauważy, jeśli dona € ™ t wiedzieć, czego szukać.

Jak sprawdzić, czy nie jest on Interesują Ciebie

Jednym z najczęstszych opałach, że jedna kobieta często doświadcza to proces polnych określenia zamiaru mężczyzny, jeśli jest naprawdę zainteresowany, czy nie. Facet w przyrodzie jest w zasadzie zalotne, zawsze chcąc zaimponować dziewcząt, niezależnie, czy jest w związku czy nie. Większość czasu, nigdy nie wydaje się być pozbawione prawidłowości, dokądkolwiek idzie i kogo on jest z. Czynniki te są zadatki na śmiertelną pułapkę, że wiele kobiet wchodzących na zapamiętanie. Prowadzi to często do śmiertelnego umysłu labirynt zupełnej dezorientacji. Najbardziej frustrujące jest, człowiek nawet nie stara! On jest po prostu swój zwykły siebie, będzie o swój zwykły dzień, dosłownie nieświadomi. Na szczęście istnieją sposoby, które możesz zrobić, aby wiedzieć, czy pan w prawo nie jest zainteresowana tobą. Wystarczy czytać dalej i dowiedzieć się o tych rzeczach, a nie w nieskończoność overanalyzing rzeczy w swoim mózgu.

 1. Wzywa nie ma powrotu. Facet nie jest zainteresowany, kiedy nigdy nie nazywa i nie zwraca żadnego z połączeń. Nawet jeśli on odpowiada, a następnie gwałtownie odcina rozmowę z powodu jakiegoś pilnego wymówki, że nie jest do Ciebie. Nigdy nie spadnie ani uwierzyć, kiedy mówi, że będzie zadzwonić po dwudziestu minutach, kiedy po prostu doświadczyłem tego scenariusza, ponieważ częściej niż nie, on nie zadzwoni. Więc z tego zrezygnować i przejść!
 2. Bardzo napięty harmonogram. On nie jest naprawdę do ciebie, kiedy jest zawsze zajęty, gdy poprosisz go i kiedy go zapytać, dlaczego nie zadzwonił. Kiedy facet lubi dziewczyny, on będzie czas i będzie całe mnóstwo wymówek tylko być z nią. Jeśli tego nie zrobi, to on nie jest zainteresowany w ogóle. Spróbuj spytać go o swoich planach trzech tygodni od teraz. Normalna reakcja powinna być "Jeszcze nie jestem pewien ... dlaczego?" Ale jeśli on odpowiedział: "... eeee, mam tę rzecz do załatwienia ...", a następnie zostawić i iść szukać gdzieś indziej.
 3. Nie pyta cię. Gdyby nie wszczęła żadnego rodzaju spotkania układ po raz drugi, on chyba nie jest tobą zainteresowany w ogóle. Facet zazwyczaj prosi dziewczynę natychmiast, jeśli jest on zainteresowany, bez dalszego opóźniania go. Jeśli nie, a następnie przejdź do następnej strony swojej książki miłości.
 4. Flirtuje z innymi kobietami. Gdy oboje są, nie rozgląda się i sprawdza się inne piękne kobiety? Czy on cię zostawić i flirtować z nimi? Jeśli jest to przypadek, że na pewno nie jest zainteresowany!
 5. Nagłe odwołanie planów. Jeśli miał randkę z nim, a on nagle zwraca ci w ostatniej chwili, mówiąc, że musi zrobić coś innego, to nie jest w ogóle zainteresowany. Nagłe odwołania są paskudne, ale jest to bardzo dobry wskaźnik, jeśli człowiek jest po prostu nie do Ciebie.

Są to rzeczy, które musisz zrobić, aby w pełni wiedzieć, czy człowiek nie jest w tobie. To może być trochę trudne, ale tak długo, jak dokładnie wykonaj następujące kroki na piśmie, nigdy nie może się nie udać! Wystarczy pamiętać, że jest bardzo ważne, aby działać swobodnie albo, że możesz być w błędzie jak wariat prześladowcą! Trzymaj go w kroku i keep it real. Gdyby okazało się, że on cię nie lubi, iść dalej i nie zamieszka. Wyraźnie, że ktoś może zasługują zobaczyć swoje ciekawe i niesamowitą osobowość. Powodzenia!

Jak sprawdzić, czy facet cię lubi - Five Signs

Mężczyźni, podobnie jak kobiety, może być bardzo mylące, aby czytać. Jest to tym bardziej zaskakujące, ponieważ za każdym razem, że robi coś innego, to zawsze przychodzi niespodziewanie często wzrok z tropu. To naprawdę niepokojący zwyczaj może naprawdę prowadzić cię do szału. Widzisz, wszyscy faceci są prawie takie same, jeśli chodzi o ich zachowanie. To jest tak, jakby instynktownie, zgodnie z zestawem niepisanych zasad, że nawet oni sami nie są świadomi o. Jest to głównie dlatego, że nie spędzają czasu na myślenie o ich zachowanie i uczucia. Oni po prostu płynąć z prądem. Więc co robią, robią to podświadomie głównie realizując go, gdy jest już za późno, lub gdy są one prawie na końcu drogi. To dlatego kobiety są zbudowane tak, aby myśleć o emocjach. To jest dowiedzieć się, co ludzie mogą nie sposób przed czasem. Równoważy to rzeczy, z wyjątkiem, jeśli zaczniesz overanalyzing. Aby temu zapobiec, istnieje pięć konkretne sposoby, w jaki sposób sprawdzić, czy facet naprawdę cię lubi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

 1. Sekret spojrzenie. Można by powiedzieć, czy facet jest w tobie przez obserwację rodzaju wygląda, że daje. Jeśli patrzy na ciebie cały czas najbardziej zwłaszcza, gdy nie patrzysz, to musi on naprawdę cię lubię! Zazwyczaj człowiek będzie patrzeć na ciebie w tajemnicy i po złowieniu, dostaje bardzo zakłopotany i patrzy w dal.
 2. Niekończące się pytania. Czy on poprosić o swojej rodzinie? Jak o swoich poprzednich związków? Jest zainteresowany tym, co robisz, swoje sympatie i antypatie, itp? Jeśli pyta strasznie dużo nie osobiste pytania, a on uważnie słucha swoich odpowiedzi, to ten facet naprawdę jest zainteresowany o tobie.
 3. Stałym towarzyszem. Facet cię lubi, kiedy wydaje się, że wokół cały czas. On zawsze znajdzie pretekst, aby być z lubisz, "Jestem w sąsiedztwie" (nawet jeśli jego miejsce i praca z drogi) lub "Zostałem zamknięty z mojego mieszkania" itp Nigdy nie trać jego czasu i energii, aby zobaczyć, czy on cię nie lubi.
 4. Koncentruje uwagę. Generalnie facet często zapomina prawie wszystko, co mówisz i zawsze się rozgląda, dokądkolwiek idzie. To się zmieni, jeśli on naprawdę lubi kogoś. Jeśli pamięta wszystkie swoje ulubione rzeczy i zrobił uwagę o zdaniu, że wspomniany drugi dzień, on prawdopodobnie spada na ciebie. Ponadto, jeśli nie oderwać oczu od Ciebie, gdziekolwiek jesteś, musi on naprawdę jak ty.
 5. Wprowadzenie. Facet jest w tobie, gdy zaczyna wprowadzając do swoich przyjaciół. Zwróć szczególną uwagę na reakcje swoich kumpli. Słysząc wiele "... oh tak jesteś <nazwa> ..." potwierdzi, że lubi cię tak bardzo, że nie może przestać mówić o tobie, nawet kolegami!

Jest to pięć, najważniejsze oznaki, że może skutecznie wskazać, czy facet jest w tobie, czy też nie. Chodzi o spójność. Ponieważ mężczyźni większość rzeczy nieświadomie, widać to coś znaczy, gdy ich działania nie zmieni. Przy stosowaniu tych wskazówek, to jest bardzo ważne, że jesteś bardzo dorywczo o tym. Po prostu bądź sobą i nigdy, w żadnych okolicznościach, próbować zbyt mocno. Teraz idź tam i zacząć obserwować. Pamiętaj, że to, co widzisz, to co masz i co mówią to, co one oznaczają. Tak to jest dla facetów-podwójnych znaczeń są nie tylko ich rzecz (oni nienawidzą!). Powodzenia!

Jak sprawdzić, czy Guy jest Książę i żaba

Jeśli tylko kobiety mogą być i jak księżniczki w bajkach dziewcząt, które nieuchronnie kończy się doskonałymi panów - szczery, opiekuńczy, i szarmancki - wtedy życie byłoby o wiele łatwiej. Niestety, w prawdziwym świecie nie działa w ten sposób. Kobiety muszą uważać na siebie i upewnić się, że nie daj się oszukany przez ludzi, którzy wydają się być idealnymi książęta na początku, ale okazują się być straszne żaby w końcu. Kobiety muszą być wymagający.

 • Facet jest chyba żaba, jeśli wydaje się zbyt ładne, zbyt wypolerowane. Nie ma powodu, dla którego określenie "zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe" został wymyślony. Prawdziwy książę nie udaje się idealne - chce, aby zabrać go takim, jakim jest. Oczywiście, książę chciałby być najlepszym człowiekiem, że może być dla Ciebie, ale to nie znaczy, że on zachowuje się jak zupełnie inna osoba.
 • Książę pozwala wziąć swój czas; on nie wypychać cię do niczego. On wie, trzeba wziąć sprawy powoli, albo twój związek nie będzie miał solidne podstawy. Jeśli Twój facet wydaje się być w pośpiechu, to pewnie żaba, że ​​nie ma znaczenia, czy jesteś gotowy, aby być z nim czy nie.
 • Musisz obserwować jak twój facet opowiada o swojej rodzinie. Jeśli tego nie zrobi, to powinna służyć jako ostrzeżenie dla Ciebie. Oznacza to, że nie jest prorodzinny typ człowieka. To może stać się problemem, któregoś dnia, kiedy zaczniesz myśleć o biorąc swój związek na wyższy poziom. Może on przekształcić się w żabę, nie chcą i boi się zobowiązać się do was i do budowania rodziny z tobą. Jeśli mówi czule jego rodziny i jego jakże urocze siostrzeńców i siostrzenic, a następnie radować. To kolejna wskazówka, że ​​jest pewien, bramkarz.
 • Oczywiście, mówiąc o swojej rodzinie i bycie z nimi to dwie różne rzeczy. Obserwuj, jak on działa, kiedy jest ze swoją rodziną. Jeśli jest on w stanie bardzo dobrze więzi z innymi członkami rodziny, to twój facet jest księciem. Jeśli wydaje się na uboczu i na zimno wokół nich, jest żaba. Nie mogą być pewne problemy rodzinne, które mogą mieć wpływ na swoją relację z nim kiedyś.
 • Gdyby był księciem, to twój facet też chcą spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. On będzie podekscytowany, aby poznać je wszystkie, a on nie będzie odłożyć planowane kolacje z nich z lame wymówek - że on chce się z nimi spotkać jak najszybciej.
 • Twój facet nie powinien zaatakować swoją osobistą przestrzeń. On nie ma obsesję na punkcie kim jesteś lub zadać niekończące się pytania na temat, gdzie byłeś. Jeśli jest zbyt zainteresowany teraźniejszości i przeszłości, mógł okazać się największym żaba. Książę jest naturalnie ciekawi i zainteresowani swoimi działaniami, ale nie do tego stopnia kontrolowania swojego życia. Książę nie zagłębiać się w przeszłości albo i akceptuje cię za to, kim teraz jesteś.
 • Jeśli twój facet cię wspiera i zachęca do próbowania nowych rzeczy, on jest księciem. Żaba zawsze obrócić się w dół. Książę z drugiej strony, będzie próbował jego mocy, aby wcisnąć się do wzbogacania się, a on nie będzie robić to dla siebie, ale dla Ciebie.

Przy podejmowaniu decyzji, czy facet jest księciem i żaba, należy pamiętać, że wygląda może być myląca. Nie ma znaczenia, jak on wygląda, liczy się to, jak on to jako osoba, i jak on traktuje cię. Zaufaj swojemu instynktowi. Oto nadzieję, że nie będzie musiał pocałować wiele żab, aby wybrać odpowiedni księcia dla Ciebie. Powodzenia!