grsail.com

Sum karbowany

Znalezienie Best Dim Sum w Chinatown w San Francisco

Znalezienie Best Dim Sum w Chinatown w San Francisco
Dim sum jest degustacja, udostępnianie oraz korzystających świetne jedzenie.

Podejmowanie decyzji w sprawie, która restauracja serwuje najlepsze dim sum w San Francisco Chinatown jest prawie niemożliwe zadanie. Jest tak wiele doskonały wybór - każdy oferuje własne ujęcie tego typu delikatnych brunch oferty.

Najlepsze Dim Sum w Chinatown

San Francisco znajduje się wiele doskonałych restauracji chińskich, z których niektóre specjalizują się w dim sum. Tradycyjny Chinatown i rozszerzony Chinatown rośnie w obszarze Clement ulicy są domem dla niektórych z najlepszych dim sum w San Francisco Chinatown.

Yank Śpiewaj

Rincon Center - 101 Spear Street (Financial District, w misji), (415) 781-1111, zatwierdzone parkingowe na co dzień, aby przejść menu, w dni powszednie 11 AM - 3 PM i weekendy 10 AM - godzina szesnasta, 2 przecznice od ulicy Embarcadero Stacja BART

49 Stevenson Street (Financial District), (415) 541-4949, aby przejść menu dostępne również w dni powszednie 11 PM - godzina piętnasta, 1 przecznicę od stacji Montgomery Street BART, www: Yank Śpiewaj

Ta trzecia restauracja rodzinna generacji wyposażony zarówno tradycyjne i nowoczesne dim sum. Każdy kawałek jest smaczne do spróbowania i dzieło sztuki, aby zobaczyć. Klasyczny siu wieprzowe mye - przezroczyste, karbowany skórki gospodarstwa świeże krewetki i wieprzowiny - są połączone na wózkach z 80 innych przedmiotów w tym swój podpis Szanghaj pierogi (mielone wieprzowe, szalotki i mielonego imbiru), kaczka po pekińsku, squab jak również wiele wegetariańskie oferty , Ludzi biznesu, turystów i przyjaciele cieszyć się świeżo wykonane skarby żywności i ciepłe garnki aromatycznej herbaty. Często pojawiają się oczekiwania, jeśli nie dokonali rezerwacji. Personel jest doskonały i pouczające. Zagat Survey wzywa Yank Sing jest "Rolls Royce dim sum."

Nie masz czasu? Raczej znaleźć ławce i obserwować ludzi? Zamówienie z menu "Yank Śpiewaj 2 Go" i można cieszyć się wykwintne jedzenie w dowolnym miejscu w tym pięknym mieście Tip na wynos: wielkie rzeczy. Order Yank Śpiewaj Super (zawiera toczą, pieczone kok wieprzowina, kurczak curry puff, Siu wieprzowina mye, Singapur Chow mein i tarta krem). Jeśli istnieją dwa zamówienia, również zamówić Seafood Supreme dzielić (zawiera kluska krewetki, muszelki / grzyb kluska kluski, owoce morza bazylia, ser wygrał dwie tony i warzyw Chow mein). Pamiętaj, aby dodać piłkę sezamowy na dodatkowy deser.

Ton Kiang

Znalezienie Best Dim Sum w Chinatown w San Francisco

5821 Geary Boulevard (zewnętrzna Richmond dzielnicy, pomiędzy 22 i 23), (415) 752-4440, na linii Geary Ulica Muni stronie: Ton Kiang

Nie tak nadzwyczajnego lub drogie, jak Yank Sing, ale Ton Kiang posiada wysokiej jakości Dim Sum, doskonałą atmosferę i bardzo dobrą obsługę. Oprócz szerokiej gamy pierogów, mają pyszne owiniętą folią kurczak, kaczka po pekińsku, chrupiące kalmary, tofu i inne wspaniałe puddingu desery. To jest bardzo zatłoczony. Dwie osoby mogą zazwyczaj dostać stolik, ale czas oczekiwania dla dużej grupy może być tak długo, jak 90 minut. Wskazówka: Idź po otwarciu (10 rano w dni powszednie i 09:30 w weekendy) i będziesz mieć kilof tabel i najlepiej z dim sum.

Hang Ah Tea Room

1 Pagoda miejsce (w Chinatown w Sacramento Street, pomiędzy Grant i Stockton), (415) 982-5686Opened w 1920 roku, twierdzą, że są najstarszym Chińska restauracja w mieście. Nawet jeśli nie są, jedzenie i obsługa jest dobra i można poczuć się jak w Hong Kongu, jak przejść alejką, aby dotrzeć do przednich drzwi tego ciemne, trochę wystrój restauracji-1970. Mai sui, szynka su GOK, grill bułki wieprzowe, smażone kulki krewetkowe owiniętą folią kurczaka są doskonałe. Nie ma wiele Mówimy po angielsku, ale kelnerzy są bardzo przyjaźni i bardzo chętnie pomoże Ci wybrać idealny małe płyty z przyjemnością. Elementy są bardzo tanie - dwie mogą jeść dużo jedzenia na około 20 dolarów. Niektórzy mówią, że to najlepsza oferta suma słabe w mieście.

Good Luck Dim Sum

736 Clement Street (Wewnętrzna Richmond Rejonowy), (415) 386-3388, otwarty 7 rano do 18:30 1 bloku przy ul MUNI LINETa Geary piekarni oferuje doskonałe wynos dim sum. Za jedyne $ 9 może masz: 6, 2 krewetki Gow bułki wieprzowe pieczone grill, 2 pączki sezamu, smażone pierogi 6 taro z wieprzowiną. Nie przegap KOR zabawy (kluski na parze ryż papier owinięty z wieprzowiną, kasztany i orzeszków ziemnych wody), ciasto rzepik lub tarty jajka krem. Jest długa kolejka, więc należy zadzwonić do przodu z zamówieniem. Przyjdź na początku dnia na najlepszy wybór i najświeższe jedzenie, ale oferują dim sum cały dzień. Panie za ladą są bardzo wydajne i nie są zbyt zadowoleni z klientami, którzy trwają zbyt długo, aby podjąć decyzję!

Canton Seafood & Dim Sum Dom

655 Folsom Street (w Hawthorne ulicy), (415) 495-3064This przestronne centrum restauracja serwuje obfite menu dania z owoców morza i kantoński dim sum w okazyjnych cenach do miejscowych rodzin i ludzi biznesu w regionie. Nie pozwól, przestarzały wystrój straszyć off. Jedzenie jest doskonałe, a personel jest bardzo niespokojny, aby upewnić się, że masz dobre doświadczenie jedzenia. Jeśli przyjdziesz kiedy po raz pierwszy otwarte lub później w nocy, można zamówić dim sum z menu. Wózki się dzieje około 30 minut po ich otworzyć i uruchomić poprzez wczesne popołudnie Ulubione:. Shrimp pieczarki nadziewane pierogi, muszelki i nogi kryształ kurczaka.

Jak dbać o Sum Aquarium

Sum Aquarium są popularne w wielu ryb loversâ € ™ akwarium bo jedzą cały brud i można się naprawdę bardzo atrakcyjna i nadpobudliwe, jak poruszać się po akwarium i rosną do ich pełnego potencjału. Wśród różnych ras, sum Cory zyskał popularność i jest podstawą w większości akwariów, ponieważ są one tanie, niskie koszty utrzymania i łatwe do podniesienia. Oto kroki w opiece nad akwarium ryb, czy ita € ™ typu sa Cory, czy nie:

 1. Siedliska wodne. Lubią neutralny typ najlepsza woda. Możesz pozwolić im żyć w lekko zasadowym lub kwaśnym rodzajów wody, ale jeśli naprawdę chcesz je mieć najlepsze udogodnienia, można wybrać się do niech pływać w neutralnych wodach więcej.
 2. Temperatura. Catfish do akwariów, jak zimnej wody, co sprawia, że ​​jest bardzo opłacalne, aby wymieszać je z rybami, które są przyjazne i stanie przetrwać w wodach stosunkowo zimne.
 3. Karmienie. Jedzą wszystko, od płatków do ryb pelet, co czyni je ulubionym pragmatycznych właścicieli ryb. Możesz zostawić je same w większości i będą żywić się wszystkiego, co można zakwalifikować jako sum żywności w całej okolicy z akwarium.
 4. Środowisko odmiany. Pozwól sum mieć miejsca do zwiedzania i wędrują często.
 5. Oświetlenie. Sumy akwariowe nie lubią rozgłosu, że dużo. Upewnij się, że masz miejsca, gdzie mogą ukrywać się od czasu do czasu. Ciemne miejsca jak za skałami i ogólnie słabym oświetleniu są najbardziej korzystne dla sumów.
 6. Zagadnienia przestrzeni. Catfish naprawdę może urosnąć do wielkich rozmiarów, więc upewnij się, że dać im dużo miejsca. Unikać uduszenie przez rozstaw akwarium zwierzęta odpowiednio. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, uchylenie wydzielone miejsce dla akwarium sumów. Jeśli pozbawić swoją suma przestrzeni, stają się agresywne i żerują na innych małych ryb.
 7. Zgodność. Dobrą rzeczą jest to, że akwarium sumów nie są one aż tak agresywne, chyba że sprowokowany przez inne ryby. Inne niż do broniąc się, sumy są bardzo przyjazne w akwarium i może współistnieć z wielu rodzajów ryb akwariowych.
 8. Hodowli. Żwir jest najlepszym miejscem dla narybku lub jaj sum, aby złożyć wrażliwych form przed rośnie w ryby. Wystarczy upewnić się, że nie ma zbyt dużo żwiru, który będzie na bieżąco słabsze od rozwijających się smażyć z żwiru i rośnie do sumów. Będziesz wiedzieć, czy ita € ™ s najwyższy czas, aby przygotować się do podłoża hodowlanego, jeśli zobaczysz swoją sum wykazujące niepokój i że dwie sumy ścierania się ze sobą.
 9. Nocturnal. Określ harmonogramy karmienia w nocy, ponieważ te ryby są dość nocnych w przyrodzie. Najlepiej mieszać je z rybami, które również mają taki sam zegar biologiczny, tak, że nie będzie żadnych problemów lub problemów w ogóle z poziomem aktywności.

Możesz rozwinąć swoją sieć sum w akwarium, pod warunkiem, że są w stanie rozmnażać się je dobrze i mają wystarczająco dużo pojemników do przechowywania wszystkich smażyć w.

Suma głównej Używa

Suma głównej Używa
Suma root (Pfaffia paniculata)
Oceniony przez Terri forhend RN

Suma root (Pfaffia paniculata), zwany także Brazylijski żeń-szeń, pochodzi z Ameryki Południowej. Uważa adaptogenne zioła i używane, aby pomóc organizmowi zwalczać stres fizyczny, emocjonalny, a także ochronę środowiska. Suma korzeń jest używany jako naturalny środek na warunkach, począwszy od zmęczenia do menopauzy. Znając fakty dotyczące tego korzenia, można określić, czy jest to dla Ciebie.

Historia tego korzenia nie jest jasne

Historia Suma roota w medycynie naturalnej, nie jest bardzo jasne. Podczas gdy zwolennicy twierdzą, że herb został wykorzystany przez rodzimych pokoleń Brazylijczyków, inni nie zgadzają. Zdaniem zarówno "Tylera Honest ziołowe: rozsądny przewodnik do stosowania ziół i pokrewnych środków zaradczych" Stevena Fostera i "Zielona Pharmacy Herbal Handbook", James A. Duke, nie ma odniesienia do Suma w dowolny znany dokumentacji Brazylii Historia medycyny tradycyjnej lub jego katalog 590 roślin leczniczych.

Przegląd literatury ludowej Brazylii książek wykonanych przez Departament Psychobiology w UNIFESP, São Paulo, Brazylia wskazuje, że Pfaffia wiechowaty badano jako adaptogenne zioła, ale nie znajduje się ona w mniej niż cztery książki. Badanie wniosku, że "Brazylia jest bogata w rośliny o potencjalnym wpływie adaptogen-jak, ale nie ma badań farmakologicznych (głównie te, klinicznych), aby potwierdzić te właściwości terapeutyczne."

Suma głównej Używa i Badań

Pomimo pytań otaczających jego historię, korzeń suma pozostaje popularne naturalne leczenie wielu schorzeń. Zielarze często przepisuje się jako składnik ogólnej adaptogen odnowy biologicznej w celu pobudzenia odporności, stres, i walczyć zmęczenie. Suma korzeń jest także używany do następujących celów.

 • Aby zwiększyć męskości: Zgodnie z PubMed abstrakcyjnych, suma wzrosła stóp wytrysk i czasu na bezsilne / słaby szczurów. Naukowcy doszli do wniosku, że wynik ten wspiera ludowym korzystania SUMA jako stymulant seksualny.
 • Aby złagodzić cienie do oczu: Brazylijska Badania dowiodły, korzeń suma pomaga poprawić wygląd ciemności pod koła oczu w połączeniu z dwoma innymi składników ziołowych, Madonna Lily i Muria Puama. Uważa się, że połączenie ziół pomaga zredukować proces przeciwzapalne i zwiększenia ochrony antyoksydacyjnej.
 • Jako potencjalnego leczenia raka: Kolejny PubMed abstrakcyjne cytuje badania na ludzkich komórkach raka piersi, znany jako linii komórek MCF-7. Badania wykazały, że ekstrakt pochodzący z butalonic Pfaffia paniculata ma zdolności cytotoksycznej (zdolność do zabijania komórek) na komórkach nowotworowych. Inne badania na myszach z guzami Ehrlicha wykazały, że myszy leczonych butalonic żył dłużej niż myszy nieleczonych.

Należy pamiętać, że większość badań korzeniowe SUMA przeprowadzono na zwierzętach, a nie ludzi. Chociaż badania te są zachęcające, więcej badań na ludziach jest potrzebne, aby zioła zdobyć powszechną akceptację w główny nurt społeczności medycznej.

Niepożądane i interakcje

Suma główny wydaje się być bezpiecznie stosowane od wieków. Jednak WebMD, że sproszkowane suma może powodować objawy astmy, czy to w następstwie wdychania. Dodatkowo, strona twierdzi, że nie należy używać ziół, jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią.

Potencjalnych zagrożeń z German Content

Suma korzeń zawiera naturalne, organiczne formy germanu. Według "Lekcje z Miracle Doctor: przewodnik krok po kroku do optymalnego zdrowia i zwolnienia z katastrofalne choroby," przez John Baron, roślin suma zawiera bardzo duże ilości germanu. German uważa się za odpowiedzialne za wiele korzyści zdrowotnych suma roota, ale nie zabrakło i kupić germanu suplementy, starając się czerpać te korzyści.

American Cancer Society (ACS) stwierdza na swojej stronie internetowej, że "ilość i rodzaj germanu naturalnie występujących w żywności, takich jak korzeń [SUMA] nie wydaje się być toksyczne." Jednak ACS mówi dalej, że nieorganiczne suplementy germanu mogą stanowić zagrożenie dla ludzi. Były one związane z niewydolnością nerek, uszkodzenia nerek i wielu zgonów. W rzeczywistości, Food and Drug Administration wydał germanu "Importuj Alert" do przejęcia, który jest przeznaczony do stosowania w suplementach.

Brak Obecnie znane interakcje

Nie ma obecnie znane interakcje leków z korzenia SUMA w swojej naturalnej postaci, ale to nie znaczy, że nie mogą wystąpić. W rezultacie, należy użyć korzeń Suma wyłącznie pod opieką lekarza lub lekarza naturalnego zdrowia.

Zawsze należy skontaktować się z lekarzem przed użyciem

Adaptogenne zioła jak korzeń Suma znane są pomaga pobudzać organizm i wspiera ogólną wellness. Ponieważ badania nadal potwierdzają różne korzyści zdrowotne tej rośliny, to bez wątpienia nadal zyskać popularność. Jak wspomniano wcześniej, należy skonsultować się z lekarzem lub naturalny lekarza zdrowia przed użyciem korzeń suma. On / ona może pomóc w określeniu optymalnej dawki i przebieg leczenia do okoliczności.

Gabinet: Kuchnia Styl i dekorowanie Pomysły Porady

Sztuka i rzemiosło Kuchnia

Kiedy ktoś mówi o kuchni sztuki i rzemiosła, nie odnosimy się do wyplatania koszy precyzyjnych lub. Podobnie jak i tradycyjnych kuchniach Shaker, ten styl jest z innej epoki. Korzenie ruchu Arts and Crafts znajdują się na przełomie 20 wieku. Styl ten stał się popularny, w części, w reakcji na zbyt ozdobne wiktoriańskich stylów także popularnych w tym czasie.

Podobnie jak ruch Shaker, Sztuka i Rzemiosło Styl opiera się na prostocie i życia w harmonii w domu. Inne terminy czasem używane do opisania tego stylu są Misja i Prairie. Sławy architekt Frank Lloyd Wright znany jest z podobnym podejściem do projektowania. Bardziej autentyczne podejście do tego stylu ciemnymi szafy dębowe, ale większość aktualizowane Sztuki i Rzemiosła wyposażone kuchnie dąb czy klon lżejszy szafki i młotkiem akcenty miedzi.

Te kuchnie również wyposażone dużo drewna i zwykłych okien, które mogą lub nie mogą być pokryte. Tkaniny naturalne, takie jak len i muślinu, to dobry wybór w kuchnię sztuki i rzemiosła, jak są kawałki ceramiki w naturalnym brązowym, niebieskim, zielonym i pomarańczowym barw. Tapety w stylizowanymi motywami roślinnymi lub geometrycznymi działa dobrze w tych kuchniach, jak zrobić, Native American dywany i tabele Misja i pozostałe elementy mebli. Jeśli nie możesz znaleźć oryginalne akcesoria, wielu producentów są teraz co odpowiednie reprodukcje.

Shaker Kuchnia

Powiedzmy, że chcesz minimalistyczny wygląd w kuchni, ale są wyłączone stylów współczesnych lub nowoczesnych. A może masz nowoczesne pokoje w swoim domu, ale chce kuchnia być zarówno różne i komplementarne. Piękne elementy kuchni Shaker może być dobrym rozwiązaniem w każdym przypadku.

Shaker filozofia, która jest nadal praktykowany dziś, rozwinęła się z ruchu religijnego 19 wieku w oparciu o poczucie pokory. The Shakers uwierzyć, że narzędzie jest kluczem. Dlatego styl kuchni Shaker nie skupi się na elementach fantazyjne, starego dramatu światowego lub przesuwać na szafkach. Zamiast zwykłego stylu szafy wyposażony panele i stożkowe nogi. Twarze gabinetu i sprzęt są proste i stosowane kolory są naturalne, takie jak oliwkowym, lżejszych bluesa i blade żółcie.

Jeśli chcesz stworzyć prawdziwy Shaker kuchnię, malować ściany białe i stosować proste elementy wystroju, takie jak zwykły biały miski, szklane wazony i drewniane Shaker skrzynek. Lampy powinny być chromowane lub - najlepiej - szczotkowanego cyny. Shakers nie używać typowych lakierów na drewnie. Zamiast tego mają one zastosowanie barwników lub oleje do zwiększenia piękno. Na podłogach w kuchni Shaker są proste parkiet dębowy, okna pokryte zwykłych rolet i zasłon w stylu panelu. Jeśli nie jesteś w sercu purist można dostosować ten prosty styl, jak chcesz. Pamiętaj jednak, że istotą filozofii Shaker jest trzymanie się tylko to, co trzeba i cieszyć się naturalny wygląd drewna i naturalnych elementów.

Biała kuchnia

Przy wyborze kolorów do kuchni, większość ludzi jest mniej prawdopodobne, aby rozważyć biały. Czy to nie brudzą? Czy to nie jest nudne? Co to za kolor jest biały dla kuchni? Jeśli masz tendencję do jak w nowoczesnym stylu, wybierając kolor biały jak twój tło kuchnia nie może być tak nudna, jak sądzę.

Tak naprawdę są różne odcienie koloru białego w ramach "rodziny". Niektórzy projektanci tworzą zainteresowanie pokoju przy użyciu kilku odcieni tego samego koloru. Co do czyszczenia, nowe projekty szafek wykonane są z materiałów, które pozwalają na łatwe wytrzeć. Biały laminat szafki jest bardzo popularnym i zapewniają znaczne wygląd, zwłaszcza w połączeniu z chromem sprzętu. Oto kilka innych korzyści płynące z wyboru białe do kuchni:

 • Pomaga rozjaśnić pokój, zwłaszcza jeśli masz zadaszony blokuje niektóre z zewnątrz światła ganek.
 • Przedstawia czyste, spokojne i przestronne środowisko.
 • To pozwala zmieniać kolory akcent, kiedy chcesz.
 • Oferuje neutralne tło, które jest atrakcyjne, jeśli zdecydujesz się sprzedać swój dom.
 • Biały prezentuje dobrze wybrany wystrój.

Mimo, że białe jest często związane z współczesnych stylów, można wybrać białe szafki dla francuskiego domu na wsi, a nawet jeśli mają bardziej tradycyjne smaki. Akcesoria i elementy wystroju dodane do bia? Ym tle mogą być dowolnej stylizacji i osobistych preferencji.

Współczesna kuchnia Styl Oferty Simplicity

Podczas wiktoriańskie i tradycyjne stylizacje od dawna preferowane przez wielu projektantów i nabywców domów, nowe współczesne koncepcje skłaniają do tablicy kuchni dekorowanie pomysłów.

Współczesne style nie są czymś nowym, projektanci często narysować na modernizmu w latach 1930 i 1950, kiedy szuka inspiracji. W sumie, współczesne stylizacje do kuchni i innych części domu były powolne, aby złapać się i być przede wszystkim zjawiskiem miejskich. Ale coraz więcej właścicieli domów zwracają się do współczesnych idei stylu kuchni.

Współczesna stylistyka ma w swej istocie jest oszczędna, minimalistyczny wygląd. Niektórzy eksperci uważają, że współczesne koncepcje dekoracji kuchni są teraz bardziej popularne, ponieważ - z życia, tak zajęty - wielu szuka jak spokojne środowisko, jak to możliwe, podziwiając ich domu. Z nowszych konstrukcji szafek i przechowywania, łatwiej jest osiągnąć ten uporządkowany wygląd w kuchni. Wyposażenie może być przechowywane w garażach sprzętu gospodarstwa domowego, przyprawy mają swoją własną przestrzeń i materiały do ​​czyszczenia są poza zasięgiem wzroku, ale łatwe do osiągnięcia.

Mimo, że współczesna linia jest często związane z dużą ilością czerni i bieli, można jeszcze wprowadzić kolor do swojej kuchni, jeśli zdecydujemy. Można również znaleźć ciekawe sposoby wprowadzenia stal i kamień w kuchni, inną cechą współczesnej stylizacji.

Tradycyjna kuchnia

Jeśli lubisz meble wypełniony szczegółowo, fantazyjne formowania korony oraz pokoje wyposażone zdobione ozdoby, może być tradycjonalistą. Wiele z dzisiejszych stolarzy oferuje innowacyjne, trwałe szafki, które nadal dają szansę odtworzyć wygląd ponad sto lat temu. Tradycyjne style kuchnia wrzut z powrotem do elementów angielskich i amerykańskich 18 i na początku 19 wieku wzorów.

Przykłady obejmują karbowany panele, łuki, przewijał akcentując i ozdobnymi wzorami liści, które sprawiają, że goście czują, że wszedł do innego czasu i miejsca. Najczęściej wykorzystują tradycyjne kuchnie mahoniowe, wiśnia lub Biały / biały szafki. Mogą być akcentowane z eleganckimi, marmurowymi blatami i polerowanego mosiądzu sprzętu. Wybór kolorów, które są popularne w tradycyjnych kuchniach to Wedgwood niebieski i innych głębokich odcieni kamieni szlachetnych. Francuskie drzwi i okna są zazwyczaj ubrany formalnych zasłony i swags.

Należy zbadać odmian tradycyjnej szafki, w połączeniu z różnych blaty, podłogi i wykończenia, aby określić najlepszą tradycyjną kuchnię dla Ciebie. Jeśli nie masz dużo światła, bieli może być tradycyjna kuchnia najlepiej jak ciemniejsze szafki lepiej z bardziej naturalnych źródeł światła. Możesz przedstawić swój obszar z tabeli w stylu królowej Anny i krzesła jedzenia w lub dodać zabytkowe Hutch, aby zakończyć tradycyjną kuchnię.

Wybierz Prawo tapety i tkaniny dla Twojej kuchni

Nie ważne jak bardzo lubisz pewną tapety, umieszczenie go w nowej kuchni może być błędem. To samo dotyczy materiału. W przypadku korzystania z wszelkiego rodzaju farby, tapety lub tkaniny, które nie czyścić łatwo, codzienne zużycie może zrujnować swoją inwestycję.

Nawet jeśli jesteś skrupulatny w czyszczenia, pary, kurzu, brudu i tłuszczu może gromadzić się w kuchni. Wilgoć może pułapka pleśni i bakterii. Nowsze tapety, kleje, tapety i tkaniny są odporne na ciepło z kuchni, a niektóre z nich produktu o nazwie "mildewcide." Upewnij się, jak zaprojektować kuchnię, że budowanie w wystarczającą wentylację, aby zapobiec tyle potencjalne szkody do wystroju, jak możesz.

Przed wyborem farby lub tapety, tkaniny, z bliska przyjrzeć w sąsiednich pokoi. Twoje wzory wystroju kuchni nie powinny kolidować z wszelkich pomieszczeń w zasięgu wzroku. Jeśli istnieją różne wzory, dopasowanie koloru. Albo wybrać kolor, który działa przez wszystkie pokoje i ściąga je wszystkie razem. Busy i śmiałe drukuje się duże pomieszczenie wydaje się bardziej komfortowe.

Większość ludzi łączyć wzorzyste tapety z bardziej tradycyjnym stylu kuchni i szafki. Lekkie kolory sprawiają, że pokój wygląda większy; ciemne doprowadzić ściany w kierunku środka. Wybierając tapetę w kuchni, który pasuje obrus lub krzesło pokrycia w dziedzinie jedzenia w, można stworzyć lepszy przepływ konstrukcyjne w obu obszarach.

Tamtejsze Kuchnia

Bez względu na to, jak high-tech, mamy, musimy jeszcze charakter nas uziemić. Dlatego wiele nowych kuchnie zostały zaprojektowane z rustykalną, a czasem nawet wyblakły wygląd. Ale dlaczego ktoś chciałby ozdobić drewna wytartą, nierównych płytek i cegły, ściany wykonane i wyglądać krakingu gipsu?

Z jakiegoś powodu, łącząc te cechy z naturalnych tkanin, takich jak bawełna, wełna lub jedwab ma możliwość zaoferowania nam komfort. Przez wiele lat, rustykalne kuchnie były związane z domów w kraju. Ale to nie jest już prawdą. Jeśli jesteś mieszkańcem miejskich i podmiejskich i kochasz rustykalny wygląd, można wybrać ten temat przewodni do nowej kuchni. W tego typu kuchni, można spojrzeć na samą żywność jako dekoracja.

Wybierz dużą drewnianą miskę na pomidory na swojej wyspie. Znajdź szklanych pojemników do przechowywania makaronu, fasoli i ryżu. Znajdź kosze posiadają przybory, ziemniaki i cebulę. Ponieważ duże, nieporęczne wyglądające stoły i wyspy są popularne w rustykalnych kuchni, szafki powinny być tej samej konstrukcji; w przeciwnym razie mogą się zgubić z dekoracyjnego punktu widzenia. Zagrożone wykończenie szafki doskonale w rustykalnych kuchniach. Wiele nowoczesnych firm sprzedaje takich szafek, które są zaprojektowane, aby wyglądać noszone. Znalezienie innych elementów dekoracyjnych dla rustykalny kuchni mogą być dużo zabawy; próby sprzedaży garażu i sklepach oszczędności polować na starszych, metalowe miski, dzbany i naczynia, ale należy uważać, aby korzystać z tych przedmiotów tylko dla dekoracji. Niektóre z najlepszych wyborów kolorystycznych rustykalne kuchnie są zielone, brązowe, pomarańczowe, czerwone i tan.

Wybór koloru do kuchni

Jeśli przebudowy kuchni, prawdopodobnie jesteś znudzony z aktualnym schematem kolorów. Ale jak wybrać nowe, które będą pracować? Nie ma reguły, która mówi, że musisz wybrać pierwszy kolor lub szafki pierwszy. Jeśli nie jesteś pewien kolor, można skupić się na innych obszarach, gdy zdecydujesz.

Niektóre kolory będą pracować lepiej z niektórych wykończeń i wyborów cabinetry drewna. Jeśli zdecydujesz wiśnia lub mahoniowe szafki, ciemno czerwony lub brązowy kolor może stworzyć nielubianych miejsca. Jeśli zdecydujesz się lżejsze, klon szafy, zbyt śmiały kolor - jak błękit kobaltowy - prawdopodobnie pokonać je.

Niektóre schematy kolorów w kuchni praca w określonym stylu. Na przykład, francuski Kraj szafki jest często powiązany z zieleni, żółci i pomarańczy. Jeśli zdecydujesz się na mieszanie dwóch lub trzech kolorów, należy zachować ostrożność, zwłaszcza z malowania ścian. Jeśli pomylisz kolory, które nie są z tej samej palety, może to kolidować. Możesz dowiedzieć się o palety kolorów od projektanta kuchni lub eksperta farby. Jeśli jesteś po prostu pewien, co do wyboru kolorystyki dla nowej kuchni, patrzeć magazynów domu, pokazy wystrój domu, a nawet reklamy telewizyjne, jak mogą one prezentować aktualne popularne trendy kolorystyczne. Albo znaleźć element dekoracyjny, że kochasz i zabrać swoje prowadzenie z tego.

W końcu wybrać kolor lub kolory, które pasują do Twojej osobowości. Przed malować żadnych ścian w kuchni, pobiera próbki farb do domu i przyklej je do ściany. Spójrz na nich w różnych światła, i zostawić je na tyle długo, aby wiedzieć, czy naprawdę je lubię.

Tworzenie Egzotyczne Kuchnia

Powiedzmy, że twoje nowiutkie meble kuchenne są zainstalowane i twoje urządzenia są sprawne. Musisz odłożyć noże, deski do krojenia, garnków i miarki. Ale można rozejrzeć się i pokój wydaje się pusty, a to dlatego, że jeszcze nie skończył wystrój Twojej kuchni.

Przed uruchomieniem programu do lokalnego sklepu kuchni lub miejscu kuchni internetowym kupić typowe miski owoców, talerze i inne podobne przedmioty, zastanów się, czy chcesz utworzyć inny egzotyczny wystrój, a nawet w swoim nowym pokoju zamiast. Może kochasz trendy dekoracji widoczne w Azji. A może jesteś zahipnotyzowany z wspaniałych tkanin i kolorów na Bliskim Wschodzie. Może przywiózł kilka cenne przedmioty z podróży do Włoch i nie zorientowali się, gdzie jest ich miejsce. Nie ma powodu, nie można korzystać z tych pomysłów jako podstawa do motywu dekoracyjnego w swojej nowej kuchni.

Przy odrobinie badań w bibliotece lub w trybie online, można zakończyć wygląd. Tworzenie intrygi w kuchni za pomocą tekstyliów jako ścianie wisi zamiast typowej ramie obrazu. Odwiedź domy aukcyjne, aby dowiedzieć się o międzynarodowych antyki można wykorzystać jako elementy akcent w Twojej kuchni. Oto kilka wskazówek dla tworzenia bardziej egzotycznych kuchni:

 • Prawie każdy kolor wybrać egzotyczny czuć, gdy w połączeniu ze złotem lub czarny.
 • Nie kupić meble z drewna z tropików. Należy uważać, aby kupowanie za granicą; niektóre firmy mogą nie być autentyczne.
 • Nie należy zbyt wyświetlaczu egzotyczne przedmioty tak, że konkurują ze sobą. Pozycje według koloru lub tekstury.
 • Nie należy zbyt zrobić egzotycznych materiałów lub używać zbyt wielu motywów.
 • Oglądaj ten akcent kawałki pasowały skalę układu kuchni.

Making Your Kuchnia wyglądał najlepiej

Niektóre pokoje po prostu poczuć się bardziej przytulne niż inne. Pomyśl o domu przyjaciela, że ​​kochasz odwiedzić. Nie jest przypadkiem, że może cieszyć domy niektórych przyjaciół więcej niż inni. To zajmuje trochę uwagi do szczegółów i kilka porad teorii projektowania, aby pokój wygląda świetnie. Podobnie jest z kuchni. Chcesz, aby Twoja kuchnia spojrzeć jej najlepiej, czy jest to dla Ciebie po powrocie do domu z ciężkim dniu lub swoich gości, gdy przyjeżdżają do odwiedzenia.

Podczas wyświetlania elementów na powierzchni i liczników, zwrócić się do profesjonalnego projektowania nazwie sztuczka zasada trzech. Gdy cztery lub więcej pozycji są wyświetlane razem, wydaje się, zajęty dla oka, a ludzie mają tendencję odwrócić wzrok. Ale dwie rzeczy nie oferuje wystarczająco dużo zainteresowania i oko jest znudzony. Wybierz trzy powiązane elementy dla danej przestrzeni, aby zaoferować najbardziej atrakcyjne dekoracje.

Projektanci również porozmawiać o znaczeniu asymetrii. Kiedy rzeczy są zbyt symetryczny, oko jest ponownie nudzić. Ale różne wysokości przyciąga wzrok. Dlatego umieszczenie świec o różnych rozmiarach razem stał się popularnym trendem wystrój. Dodatkowo, jeśli wybraliśmy bardziej nowoczesnych szafek z eleganckich, prostych krawędzi, ale to wydaje się zbyt trudne dla oka, szukać przedmiotów dekoracyjnych, które są okrągłe, takie jak miski, podstawki lub wazony. To zmiękczyć nowoczesny wygląd.

Chociaż ilość elementów wystroju kuchni wybrać mogą się różnić (niektórzy wolą wiele elementów, podczas gdy inni wolą rzadki wygląd), zawsze pozostawić pewne obszary wolne od elementów dekoracyjnych. W przeciwnym razie pozycje zostały wyświetlone zgubisz w bałaganu i tracą na atrakcyjności.

Pisanie: Powszechnie Confused Words Porady

Bezinteresowna vs niezainteresowani

Bezinteresowna: bezstronny.
Przykład: Niech bezinteresowna osoba ocenić nasz spór. (Bezstronna osoba)

Niezainteresowanych: nie interesuje.
Przykład: Ten człowiek jest obojętny w naszym sporze. (To nie obchodzi)

Pomoc vs Aide

Pomoc (rzeczownik): forma pomocy.
(Czasownik): pomóc.

Aide: asystent.

Czyje & Kto jest

Czyje: zaborczy formie ", którzy"
"Czyj zegarek to jest?"

Kto jest: skurcz "kto" i "jest"
"Kto jest na podstawie pierwszy?"

Półroczna, Biennale, Półroczne

"Półroczna" i "półroczne" oba oznaczają "dwa razy w roku." "Biennale" oznacza "co dwa lata." Ze względu na możliwość pomylenia "co dwa lata" i "co dwa lata," wykorzystania "półroczne", gdy chcemy opisać coś, co ma miejsce dwa razy w roku.

Następnie & Niż

Następnie: czas przysłówek wskazujący
"Matka wyjaśniła, a potem zrozumiał, co miała na myśli."

Od: połączenie, które jest stosowane do porównań
"Mam więcej książek, niż się spodziewałem."

Efekt wpływają vs.

"Afekt" jest powszechnie używane w znaczeniu czasownika zmienić, zakładamy, lub wpływu. "Efekt" jest zwykle rzeczownik oznacza wrażenie lub rezultat; jednak "efekt" może być również znaczenie czasownika doprowadzić.

Przykłady:
W celu dokonania sprzedaży z konta, możemy wymagają pisemnej instrukcji.
Decyzja prezydenta będzie miała bezpośredni wpływ na dział.
Decyzja wpłynie na moją pracę.
Ustanowienie tego konta nie ma wpływu na zobowiązania podatkowego.

Aluzja vs Illusion vs. Delusion vs. unik

Aluzja: odniesienie pośrednie

Illusion: nierealne wizja

Złudzenie: fałszywe przekonanie

Unik: ucieczka

Każdy vs. każdy organ

"Każdy" oznacza "każdą osobę." "Każdy organ" oznacza "każdą zwłoki" lub "każdą ludzką postać" lub "każdej grupy."

Upewnij się, Ubezpiecz, Zapewnienie

Upewnij się: mieć pewność.
Ubezpiecz: chronić przed utratą.
Zapewniamy: dać kogoś zaufanie. (Celem tego czasownika należy zawsze odnosić się do osoby.)

Przykłady:
Chcę zapewnić, (upewnić się), że nic nie może pójść źle.
Chcę zapewnić Ci (doda ci pewności siebie), że nic nie może pójść źle.
Chcę ubezpieczyć ten naszyjnik (chronić je przed utratą) do 5000 USD.

Przestrzeganie kontra zwolennicy

Przestrzeganie: załącznik

Zwolennicy: obserwujący

Siebie vs siebie

Użyj "sobą" odnosi się do dwóch osób lub rzeczy, i "siebie" dla więcej niż dwóch osób lub rzeczy.

Przykład: Ty i inne syndyk udzielały sobie autorytet indywidualny.
Przykład: Ty i inni powiernicy udzielają sobie nawzajem pojedynczy organ.

Przedd vs Anti-

Przedd: prefix oznacza "przed"

Anti: prefex znaczenie "przeciw"

Łatwopalny vs łatwopalny

Cytując "STRUNK & White":

Łatwopalny jest osobliwością, głównie przydatne w ratowaniu życia. Wspólne słowo oznaczające "palne" jest "łatwopalne". Ale niektórzy ludzie są odrzucane przez "in-" i myślę "łatwopalne" oznacza "nie jest palny." Z tego powodu, ciężarowe przewożące benzynę lub materiały wybuchowe są oznaczone jako "łatwopalny". Jeśli nie jesteś funkcjonowania takiego wózka, a więc związane są z bezpieczeństwem dzieci i analfabetów, użyj "łatwopalne".

Regard vs Pozdrawiam

Użyj "w odniesieniu do", "w odniesieniu do", "w zakresie" lub "w odniesieniu do". Nigdy nie należy używać "w odniesieniu do". (Inne dopuszczalne stosowanie jest "Pozdrów na Broadway.")

Główny vs Zasada

"Zasada" jest tylko rzeczownik, i wszystkich jego znaczeń są abstrakcyjne. "Główny" jest zarówno rzeczownik i przymiotnik. Jako rzeczownik, to na ogół odnosi się do osoby, z wyjątkiem specjalistycznych terminów prawnych i finansowych.

Ex: około 40 dolarów od płatność idzie spłaty kapitału równowagi; reszta to odsetki.
Przykład: Mam spotkać z dyrektorem szkoły mojego dziecka.
Ex: Musimy działać na zasadzie, że nasi klienci są ważne.

"Obowiązana" kontra "Obowiazkowo"

"Wypełnienie obowiązkowe", czyli 1. do wiązania lub zobowiązać, prawnie i moralnie i 2. zobowiązać (pieniądze, fundusze, itp) w celu spełnienia obowiązku, ma konotacje ograniczeń prawnych i etycznych. "Oblige", czyli 1. ograniczyć przez siły fizycznej, moralnej lub prawnej lub przez okoliczności i 2. umieścić w swoim długu lub zrobić przysługę lub usługa, ma konotacje ograniczeń, ściśle związanymi z protokołem, etykiety, i wdzięczności , To jest zwykle uważane za bardziej właściwe stosowanie "zobowiązuje", aby wyrazić wdzięczność, np "Oni nas nie zobowiązuje przynosząc swoje dzieci" i "John był bardzo zobowiązany za pomoc."

Oddech vs Oddychaj vs Szerokość

Oddechu: oddychanie

Oddychaj (czasownik): na wdech i wydech

Szerokość: Szerokość

Zebrane vs. Wyłączając

Accept: Aby wziąć, aby otrzymać.

Z wyjątkiem (czasownik): Aby wykluczyć.
(Przyimek): bez

Przykład: Chciałbym zaakceptować krytykę, z wyjątkiem, że nie wiem, co mówisz.

Dostosowanie vs Adepta vs Przyjęcie

Dostosowanie: do regulacji

Adept: biegły

Przyjęcie: do wyboru

Przeznaczyć vs A Lot

przydzieleniu: Aby przypisać lub rozdzielać coś.

wiele: bardzo dużo. (NIE: dużo !!)

Procent w porównaniu Procent

W normalnym użytkowaniu, "procent" zawsze powinien towarzyszyć numer. W przeciwnym razie, należy użyć "procent".

Ex: duży procent populacji lubi czekoladę.
Ex: Około 47 procent klientów zamówić deser.

W sumie w porównaniu z All Together

On jest "w ogóle" (w całości), zbyt leniwy.
Papiery są "razem" (wszystkie w grupie) w spoiwie.

Połóż vs. Lie

"Lay" oznacza umieścić lub miejsce i zawsze wymaga obiektu, aby zakończyć swój sens. "Kłamstwo" oznacza usiąść i odpocząć.

Przykłady "Lay":
Proszę określić swoje kredki na biurku.
Położyłem ołówek na biurku wczoraj.
I stały się ołówek na biurku wiele razy.
Ja zawsze r ołówki na biurku.

Przykłady: "Lie"
John leży w łóżku przez cały ranek.
Leżał w chorym pokojowej wczoraj po południu.
On leżał w łóżku przez cały weekend.
Leży w łóżku, jak mówimy.

Zawierać

To znaczy dosłownie "uścisku". Z oo obejmuje ssaki, gady i ptaki (bo to "obejmuje" lub "zawiera" je). Ale zwierzęta nie zawierają (uścisk) zoo - stanowią one zoo.

Poruszyć vs Broszka

Poruszyć: wprowadzenie (jak w temacie)

Broszka: ozdobne pin

Różne Od vs inny niż

"Inny" ma zawsze przyimek "z". To nigdy, nigdy, nigdy "różni się od", choć słychać, że często. Prosty sposób, aby pamiętać, że jest to, że chcesz zawsze mówią "różni się od" nie "różni się od". Ta sama reguła dla "inaczej".

Kwota porównaniu Liczba

Użyj "kwoty" dla rzeczy w puszkach, jak w "dużej ilości pieniędzy." Użyj "numer" do poszczególnych elementów, takich jak "dużej liczby klientów."

Słowa prawidłowe i nieprawidłowe

potem ("potem" jest poprawna)
przyjść i zobaczyć mnie ("przychodzą do mnie" jest poprawna)
w trasie ("po drodze" jest poprawna)
irregardless ("niezależnie" jest poprawna)
ważniejsze ("ważne", to były w 99% przypadków)
po drugie, po trzecie (wykorzystanie "drugi", "trzeci", itp)
kierunku ("ku" jest poprawna)

Doradztwo w porównaniu doradzić

Porady (rzeczownik): Informacje; rekomendacja.

Doradzamy (czasownik): polecam; dać radę.

Agenda vs addendach

Porządek obrad: Lista rzeczy do zrobienia

Załączniki: dodatkowe elementy

Ogłoszenie vs. Dodaj

Ogłoszenie: skrót od "reklamy"

Dodaj: przyłączyć

Dwa, Do, Too

Nie należy mylić te słowa!

Przykład użycia: "Dwaj chłopcy poszli do sklepu Ich siostra, też.".

Numer dwa =
Zbyt = dodatkowo, lub w większym stopniu. Przykład: "Za dużo słońca jest dla Ciebie."
do = przyimek

Szukajcie w porównaniu Znajdź

Seek: Aby dążyć do uzyskania lub osiągnięcia.

Znajdź: Aby dojść na coś przez przypadek.

"Seek" jest celem napędzane.
"Znajdź" jest wolne od bramki.

Przykład: "Szukajcie, a znajdziecie".

Dozwolone vs Aloud

Dozwolone: ​​dozwolone

Głos: dźwiękowo

Przynieś vs Weź

"Przynieś" oznacza ruch w kierunku pisarza; "Wziąć" oznacza ruch z dala.

Ex: Twoja inwestycja ma Cię na minimalny wymóg równowagi.
Ex: Kelner, przynieś mi więcej Dr Pepper.

To w porównaniu Its

To = to jest
Jego = pokazuje posiadanie

Przykład: "To będzie padać."
Przykład: "Połóż książkę na swoim miejscu."

Niekorzystne w porównaniu Niechęć

Działanie: wrogie, niekorzystne

Awersję: niechętnie

Dostęp vs Excess

Dostęp: wstęp

Nadmiar: Nadwyżka

Wśród vs latach

"Pomiędzy" jest używany w odniesieniu do dwóch osób lub rzeczy; Wśród jest ogólnie używany w odniesieniu do więcej niż dwóch osób lub rzeczy.

Ex: Będziemy podzielić majątek między dwoma spadkobierców.
Ex: Będziemy podzielić majątek między trzech spadkobierców.

Data urodzenia vs. Data urodzenia i urodziny

Nie ma takiego słowa jak "data urodzenia". To albo "data urodzenia" lub "urodziny".

Są, Nie, ich

oni = są
Lokalizacja nie =
ich = pokazuje posiadanie

Przykład: "Oni są tam, podziwiając ich nowy samochód."

Pt vs Uprawnionymi

"Zatytułowane" odnosi się do nazwy książki, gry, itd "uprawnionym" oznacza prawo lub roszczenie.

Proszę odnieść się do strony 2 w sekcji "Jak się z nami skontaktować."
Jako jedyny spadkobierca, masz prawo do całego majątku.

Pragnąc vs Marzą

Zarówno "lęk" i "chętnie" oznacza "pragnie", ale "chciał" oznacza również strach lub niepokój.

Przykłady:
Jestem "niespokojny", aby usłyszeć, czy dostałam pracę.
Jestem "chętny", aby usłyszeć o swojej nowej pracy.

Mniej w porównaniu z mniejszym

"Mniej" odnosi się do liczb i jest używany w liczbie mnogiej rzeczowników. "Mniej" odnosi się do ilości lub stopnia i jest używany w liczbie pojedynczej rzeczowników.

Przykład: Jest mniej zbrodnią, ponieważ jest mniej przestępców.

Dodawanie vs Edition

Dodatek: coś dodane

Wydanie: Jedna z wersji drukowanej pracy

Oznacza, w porównaniu wywnioskować

To nie są wymienne. Coś dorozumianych jest coś zaproponował lub wskazane, choć nie wyraził. Coś wywnioskować coś wywnioskować z dowodami w ręku.

Przykłady:
Rolnictwo oznacza wczesne rośnie.
Ponieważ był rolnikiem, możemy wywnioskować, że wstał wcześnie.

Vs Air Dziedzic

Powietrze: atmosfera

Dziedzic: kto dziedziczy

W porządku

To jest zawsze dwa słowa, nigdy "Alright".

Jesteś, Twój, Yore

Jesteś = jesteś
Twoje = pokazuje posiadanie
Yore = dawno temu

Przykład: "Będziesz być wielkim pisarzem!"
Przykład: "Twoje włosy ładnie wygląda dzisiaj."
Przykład: "Inaczej, w dawnych czasach."

Zarówno w porównaniu z każdym

"Both" oznacza "dwa rozpatrywane łącznie," i "każdy" odnosi się do poszczególnych członków grupy rozważanych oddzielnie.

Ex: Wymagamy formularza upoważnienia podpisanego przez obu właścicieli.
Przykład: Mamy wymaga oddzielnego formularza uwagę każdej osoby.

Alternate vs alternatywna

Zastępca (rzeczownik): substytutem
(Czasownik): po kolei

Alternatywa (rzeczownik): jedna z kilku rzeczy, z których do wyboru.

-ceed, -cede lub -sede

Tylko jedno słowo kończy się na "sede": zastępują.

Jeden trzy słowa kończą się "Ceed": przekroczyć, proced i odnieść sukces.

Wszystkie inne słowa kończące się na dźwięk "nasion" są napisane "CEDE:" poprzedzać, secesji, oddalać, przyznają, przystępuje, wstawiam.

Bridal vs wędzidłem

Suita: dotyczące narzeczonej lub ślub

Uzda (rzeczownik): środki kontroli konia
(Czasownik): obrażać

Ascent vs Zgoda

Ascent: Ustawa z dnia rośnie

Zgoda: Zgoda

Nawiązują vs Patrz

Aluzja jest wzmianka pośrednie; odniesienia jest specyficzny.

Przystępuje vs Przekroczenie

Przystąpić: do wykonania; wyrażenie zgody

Przekraczać: przewyższyć

Good vs Well

"Dobra" jest przymiotnikiem; "Dobrze" jest normalnie przysłówek.

Lokalny trupy balet wykonywane dobrze.
Wykonanie lokalnej trupy baletowej było dobre.

Pogorszyć vs podrażniać

Pogorszyć ", aby dodać do" powstania stanu już kłopotliwe.
Drażnić: "do drażnić, drażnić lub rozedrzeć."

Dalej vs Dalsze

"Dalej" odnosi się do odległości; "Dalszy" odnosi się do większego stopnia lub większym stopniu.

Ex: Omówimy tę sprawę dalej.
Ex: poczta jest dalej niż w sklepie spożywczym.

Pierwsza kontra Po pierwsze

Zawsze należy korzystać z następujących form:

Poprawne: pierwszego, drugiego, trzeciego, itd.
Niepoprawnie: po pierwsze, po drugie, po trzecie, itd

Maj vs Czy

"Może" lub "mogłaby" stosuje się sugerować, zezwolenie lub możliwość. "Może" i "może" odnoszą się do zdolności i mocy.

Ex: Możemy akceptować swoje instrukcje.
Przykład: Możesz iść na przyjęcie.
Ex: To może (mogłaby) jutro deszcz.
Ex: Mogła zobaczyć jezioro z jej okna.

Mdłości vs mdłości

Mdłości: obrzydliwy kontemplować.
Mdłości: chory na żołądek.

Nie, dlatego, powiedzieć "mdłości", chyba, że ​​jesteś pewien, że masz wpływ na innych.

Nawiązują vs wymykają

Ty "nawiązuje" do książki; Ci "wymykają się" z prześladowcy.

Ołtarz vs Alter

Ołtarz: część kościoła

Alter: zmienić

Ail vs akceptowania

Ail: Aby być chory

Ale: napój podobny do piwa

Złocie vs Bouillon

Złocie: uncoined złoto lub srebro

Buouillon: rosół

Obojętny wobec w różnych

Była "obojętna" (nie dbając ten czy inny sposób) do oferty.
Lubił ofertę, ale chciał wyraził "w różnych" (w innych) słów.

Nie można nie może vs.

"Can not" jest zawsze jedno słowo. Mimo, że prawdopodobnie można myśleć o przykładach, w którym chcesz, aby to dwa słowa, nie. (Przykład: Możesz iść do sklepu, lub nie możesz iść do sklepu.) Spróbuj przepisać go do większej przejrzystości w zamian.

ostateczne zakończenie

Lepiej:
ukończenie

Główne podstawowe

Lepiej:
Podstawowe

Już vs Wszystko gotowe

Kolejność miał "już" (wcześniej) wysyłają.
Kolejność jest "gotowy" (wszystkie przygotowane) do wysyłki.

Porady ekspertów ds Planowanie menu

Porady ekspertów ds Planowanie menu
Pytanie: Szanowny Kristie:

Ja usiłuje dowiedzieć się, jak wiele możliwości wyboru przystawkę muszę zamówić dla mojego wesela. Czy sugeruje ilość przystawek, że ludzie powinni służyć? Co na temat liczby przystawek, że każdy gość będzie prawdopodobnie jeść? Proszę o pomoc!

-Amber, Głodny i Clueless w Pensylwanii

A: Tak, istnieje szereg.

Szanowny Amber:

Ilość przystawek można służyć na swój ślub może wynosić tylko czterech, a aż siedmiu. Można również zdecydować się na jakiś numer pomiędzy.

Obróć Opcje

Czy zdecydujesz się wybrać cztery, pięć, sześć lub siedem wyborów przystawkę, obrócić swoje możliwości. Innymi słowy uniknąć obsługujących te same przekąski dla całego koktajle lub w trakcie odbioru. Mają serwery wędrować pokój z dwóch opcji przystawka dla określonym czasie, a następnie wydobyć dwa różne opcje określonym czasie. Kontynuuj obracanie opcje, aż wszystkie opcje są pojawił się co najmniej jeden raz.

Obracanie wyborów utrzymuje gości z nudzi i serwerów z chcąc wrzucić tacę po pokoju, bo nikt nie podejmuje się na ich ofertą przekąsek.

Pomoc Unikać Pickiness

Ludzie są wrażliwe na to, co jedzą. Gdy masz różne opcje, może pomóc zapewnić, że wszyscy w recepcji ma co najmniej jedną do dwie przekąski, które im się podobają. Wybierając przekąski, wybrać kilka opcji, mięso, owoce morza i proste opcje opcje wegetariańskie spróbować na pokrycie wszystkich baz.

Dane za osobę

Ogólna zasada jest taka, że ​​chcesz, aby zaplanować każdy gość jeść około 3-7 poszczególne przekąski. Każdy z gości ma tendencję do spożywania 3-4 kawałki przed jedzeniem duży posiłek. Jeśli obsługujących lżejszy posiłek, plan na 5-7 przekąski na gościa. Tak więc, jeśli służą duży do stolika posiłek i mieć 100 gości, plan w sumie 300-400 poszczególnych ukąszenia przystawka. Jeśli obsługujących lekki brunch, następnie 500-700 całkowite kawałki przekąski powinno załatwić sprawę.

Pełna i wykształconych

Goście weselni mogą być interesujące karmić. Niektórzy są wybredni, a niektóre ograniczenia żywieniowe. Ustalenie tego, co się je nakarmić i ile może być wyzwaniem. Teraz, gdy wiesz, jak zdywersyfikować swoje możliwości i jak wiele opcji przekąska i liczbę przekąsek każdy gość jest prawdopodobne, aby konsumować, uważają się pełne i wykształceni.

Siedem Wspólne I-9 błędy i jak ich uniknąć

Siedem Wspólne I-9 błędy i jak ich uniknąć
Reforma i sterowania Immigration Act (IRCA) wymaga amerykańskich pracodawców wypełnić formularz I-9 dla każdego nowego pracownika zatrudnił. Formularz ten służy do potwierdzenia, że ​​pracodawca przeglądu dokumentacji weryfikacji (a) tożsamość pracownika i (b), że pracownik ma prawo do pracy w tym kraju. Znaczne kary finansowe mogą ubiegać się, jeśli pracodawcy nie poprawnie wypełnić i zachować te ważne formularze dla każdego pracownika.

Unikanie błędów I-9

Jako trener i konsultant HR, często prowadzą klasy dyskusje o I-9 zakończenia i występowali I-9 audytów dla wielu klientów. Praca z uczniami i klientów dał mi wgląd w niektóre z błędów, które są powszechnie wykonane na I-9 form - od ich wypełniania nieprawidłowo do niedotrzymanie im odpowiednią ilość czasu. Kilka z najczęstszych błędów - oraz informacje o tym, jak ich uniknąć - to:

1. Błąd: Niezastosowanie się do zakończenia I-9 w odpowiednim czasie.

 • Rozwiązanie: Wypełnij formularz w ciągu pierwszych pracownika trzech dni pracy, upewnij się, że jest prawidłowo datowane (przez Ciebie i pracownika) oraz wymienić dokładną datę wynajmu.

2. Błąd: Wykorzystanie informacji w niewłaściwym miejscu.

 • Rozwiązanie: Przeczytaj uważnie formularz, oddanie informacje dokładnie tam, gdzie powinien iść (czyli nie umieścić "imię", gdzie "nazwisko" powinna iść).

3. Błąd: Formularz Niekompletne.

 • Rozwiązanie: Upewnij się, że każda część postaci jest w pełni zakończone przed sfinalizowaniem. Co sprawy sekcji - nie ma "opcjonalne" sekcje na formularzu I-9.

4. Błąd: Formularz Bez znaku.

 • Rozwiązanie: Upewnij się, że pracownik podpisuje jego lub jej część, zeskanować dokument upewnić, że wszystko jest tam, a następnie natychmiast podpisać w miejscu pracodawcy.

5. Błąd: Używanie formy wygasłe.

 • Rozwiązanie: formularz I-9 ma datę ważności wydrukowaną w prawym górnym rogu. Po tej dacie, minęło, stop za pomocą formularza masz. Odwiedź USCIS.gov pobrać aktualną wersję.

6. Błąd: Niezastosowanie się do utrzymania I-9s dla aktywnych pracowników.

 • Rozwiązanie: Nawet nie myśl o pozbyciu się z I-9 formularza dla pracownika, który jest na liście płac. Musisz mieć I-9 dla każdego obecnego pracownika, który zaczął działać po wymóg I-9 weszła w życie w 1988 roku.

7. Błąd: Niezastosowanie się do właściwego zachowania I-9 formularze wypowiedzianych pracowników.

 • Rozwiązanie: Nie niszczyć I-9 dokumenty zakończonych pracowników zbyt wcześnie. Kiedy pracownicy urlopu, należy zachować ich I-9 formularza przez okres jednego roku od daty zakończenia, lub trzech lat całkowitych, okres jest dłuższy. Oznacza to, że musisz miał I-9 w was posiadaniu przez co najmniej trzy lata w sumie, zanim zostanie zniszczona po urlopów. Jeśli ktoś pracuje dla Ciebie przez dwa lub więcej lat przed wyjściem, trzeba zachować go przez rok poza tym. Jeśli jednak ktoś zostawi przed podaniem dwa lata, nie można pozbyć się tej osoby I-9 postaci, aż w sumie trzy lata od osoby daty wypożyczenia minął.

Zapewnienia zgodności z przepisami

US Immigration and Customs Enforcement (ICE) przeprowadza wyrywkowe kontrole I-9 płyt i grzywien na zakończenie i retencyjnych błędów mogą być strome. Aby uniknąć konieczności płacenia niepotrzebnych kar, zadbać o to, aby to ważne formalności jest zakończona poprawnie w organizacji, i upewnić się, że jesteś utrzymanie tych form przez odpowiedni okres czasu.

Zwierzęta świąteczne prezenty

Brytyjczycy są znane jako naród kochający domowych i na pewno pokazać - ankieta z 3000 właścicieli zwierząt domowych wykazały, że to Boże Narodzenie Brytyjczycy zwierzęta będą traktowane do prezentów o wartości nawet 100 mln funtów.

Zwierzęta świąteczne prezenty

Ponad połowa wszystkich właścicieli zwierząt domowych zamierzają dostać prezenty dla swoich zwierząt na 25 grudnia rozwidlone £ 11,58. Od brytyjskich domów 14,5 mln kotów i psów, hojne mistrzowie zamiar kupić zwierzątko świąteczne dla zadziwiającą sumą £ 99.096.800.

Większość z tych pieniędzy pójdzie na przewodach i pończochy, zabawki dla zwierząt i kule, różne rzeczy na kosmetycznych i spożywczych traktuje.

30% właścicieli badanych twierdzi, że chce dać ich zwierzęta coś miłego na Boże Narodzenie, bo je kocham, a prawie 10% uważa, że ​​nie widzą powodu, dla którego zwierzęta powinny być wykluczone z uroczystości Bożego Narodzenia.

Komentarz z Сo-operative Insurance czyta, że zwierzęta nie są doceniane tylko dla towarzystwa, ale "są coraz częściej postrzegane jako część rodziny."

Odzież fitness: Cardio Fitness dla kobiet Porady

Poprawić swoją wytrzymałość

To proste, aby poprawić swoją wytrzymałość z podstawowej sprawności cardio i ćwiczeń aerobowych. Jeśli masz lepszą wytrzymałość, można obniżyć ryzyko choroby serca, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu. Jeśli masz silną wytrzymałość, masz energię i wytrzymałość do uczestniczenia w codziennych czynności, a następnie trochę.

Jak wykonać treningu cardio, serce Pompy więcej krwi do ciała, dzięki czemu więcej tlenu przepływa przez płuca i serce. Podczas tworzenia serca wytrzymałość, push serce do pracy trochę trudniej każdym razem poćwiczyć. To sprawia, że ​​twoje serce pracować wydajniej i szybciej się regenerować.

Ważne jest, aby rozwijać swoje cardio powoli, powoli zwiększając poziom częstotliwości, intensywności i działalności treningi. Jeśli jesteś początkujący, zacznij od spaceru w 15 minut sesji. Kiedy te spacery stają się łatwiejsze, zwiększyć czas do 20 minut, stopniowo dodając więcej czasu, jak budować wytrzymałość.

Podczas spaceru staje się zbyt łatwe dla Ciebie, zwiększyć intensywność treningów przez jogging. Na początku może chcesz pobiegać przez 15 minut, a następnie pieszo przez 15 minut. Jesteś końcu chcę być w stanie wytrzymać umiarkowanie tempie działalność przez co najmniej 30 minut przez większość dni w tygodniu. Podnieś swój poziom aktywności chwilę na spacer lub uruchomić poprzez wykonanie wag ręcznie lub inne przedmioty, które dodają odporność. Ponadto, upewnij się, że zawiera kilka tyłek i uda ćwiczenia w treningu, aby wzmocnić nogi.

Jeśli można uruchomić na wodę: Hydro Aerobik Fitness Training Porady

Aerobik w wodzie jest chyba jednym z najfajniejszych (gra słów) form ćwiczeń wokół. Mimo, że była kiedyś uznawana za wyłączną domeną osób starszych, kobiet w ciąży, osób otyłych, jak i kobiet, którzy są podnoszących się z urazami, w ostatnich latach, to zaczęła się zyskać szacunek w sobie. Tak więc, na wiele sposobów, aerobik w wodzie może być najlepszym ćwiczeniem dla kobiet, które poszukują ciepła pogoda cardio planu cross-treningowej.

W aqua aerobik, woda daje odporność, która dodaje wyzwanie treningu dodał, podczas gdy twój wyporność w wodzie tworzy trening, który stwarza znacznie mniej stresu na stawy i więzadła niż większość tradycyjnych form ćwiczeń aerobowych. Aby dodać więcej urozmaicenie treningu wody można używać rekwizytów, takich jak specjalnie zaprojektowane ciężarów wodnych, desek kopnięcia i wodnych "makaron".

Jeśli jesteś biegaczem i szukasz dobrego programu cross-treningowej, za wodny jogging. Turkusowy biegacz jest pas, który może zawiesić swoje ciało do wysokości ramion w wodzie, co pozwala, aby wziąć "nieważkości biegu." Do pracy w płytkiej wodzie, istnieją również liczba buty tlenowych wody dostępnych na rynku.

Rakiety śnieżne

Przyjdź zimy, wiele kobiet pada ofiarą stanu zwanego Choroba afektywna sezonowa, powszechnie zwanego SAD. Związek według Disorder sezonowe afektywnych, jest spowodowany przez brak równowagi biochemicznej w podwzgórzu. Krótsze godzin światła dziennego i brak zim? Uważa się, że katalizator do tego nieco zakłócanie stanu.

W przypadku wystąpienia depresji, braku aktywności i nadmiernego jedzenia zimą, możesz mieć SAD. Czasami, błędne koło może wynikać z tego stanu. Dla niektórych kobiet, przyrost masy ciała, który wynika z braku ćwiczeń jest często jedną z przyczyn depresji. Inni po prostu przegap wysoko endorfin dostają od swoich zewnętrznych treningów biegania.

Jeśli byłeś aktywny biegacz w cieplejszych miesiącach, może okazać się trudne do uruchomienia na oblodzonych ulicach zimą. Jednak nie musisz zrezygnować bieg. Al Wystarczy parę rakiety! Rakiety śnieżne nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych. W rzeczywistości, na dzisiejszych krótkich, lekkich rakietach śnieżnych każda kobieta może cieszyć zimowych szlaków turystycznych lub po prostu bieg w rakietach śnieżnych wprowadzenie jedną stopę przed drugą.

Rakiety przyczepność śniegu z rakami, które znajdują się na palcach i pięcie. To pozwala na spacer bez poślizgu. Sadzenie mieszkanie rakietach śnieżnych na powierzchni umożliwia uchwycenie raki śniegu i zapewniają stabilność. Najlepszą wiadomością jest to, że można nagrać ponad rakietach śnieżnych 1000 kalorii na godzinę, co czyni go doskonałą formą zimowej zewnętrznej klimatyzacji.

Narciarstwo biegowe

Gdy temperatura spada, wiele kobiet chce pozostać w domach. Jest to jeden z powodów, które mają tendencję do przybierania na wadze w czasie zimy. Czy można sobie wyobrazić zimę bez przyrostu masy ciała? Jeszcze lepiej, można sobie wyobrazić, udział w sporcie, które będą faktycznie pomóc Ci schudnąć w zimie?
Wyobraź sobie, narciarstwo biegowe.

Jeśli chodzi o programy ćwiczeń aerobowych na świeżym powietrzu, niektórzy ludzie uważają, narciarstwo biegowe, aby być najlepszym ćwiczeniem dla kobiet. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, następnym razem nie jest program telewizyjny wyposażony wyścigi narciarstwa biegowego, spójrz na organów żeńskich zawodników. Na pewno być inspirowane.

W zależności od masy ciała, wieku, intensywności jazdy na nartach, i czy nie wybrać się jeździć na nartach wzgórza, narciarstwo biegowe treningu może spalić od 400 do 1400 kalorii na godzinę. Narciarstwo biegowe obejmuje jednoczesne korzystanie z ramion i nóg. W rezultacie, oprócz korzyści tlenowych, otrzymasz ciała-tonowanie sumie trening.

Aerobic maszyny eliptyczne

Trenażery eliptyczne są, że chodzenie symulacja lub pracuje. Ponieważ ruch kołowy maszyn eliptycznych nie powoduje nacisk na stawy, zwykle są one najbardziej popularne maszyny na gym.Since one również fantastyczne niższą definicji ciała, niektórzy ludzie uważają, trenażery eliptyczne, aby być najlepszym ćwiczeniem dla kobiet.
Trenażery eliptyczne zapewnienia niskiego wpływu trening układu krążenia, która różni się od światła wysokiej intensywności. Niektóre trenażery eliptyczne mają ruchome uchwyty, które działają w górnej części ciała wraz z dolnej części ciała. Inni mogą zapewnić stopniowe nachylenie, co może sprawić treningu trudniejsze. Jeśli chcesz wybrać się w letnim pociągiem, jest to doskonała metoda szkolenia. Poziom nachylenia górnej jest również doskonały do ​​tworzenia atrakcyjnego tyłek. Aby uzyskać wyważony trening, szukać maszyn, które pozwalają zmienić kierunek swojej peddling. Jeśli planujesz zrobić ciężki górnej treningu ciała po treningu cardio, nie używać zbyt dużego oporu na maszynach z ruchomymi uchwytami.

Krok Aerobik

Krok Aerobik został stworzony przez ekspertów Centrum Gin Miller. Gdy program ukazał się w 1980 roku, szybko zyskał popularność. Krok aerobik obejmuje, jak można się domyślać, podchodząc w górę iw dół od platformy 5-12 cali. Trening odbywa muzyki. W zależności od prowadzącego, wzorce etap może albo być bardzo proste są bardzo złożone. Niektóre klasy używać skomplikowanych wzorów ramion, inni utrzymać ramiona w miłej świetnym miejscu.

Jeśli nie masz doświadczenia z klasą kroku, są mniejsze produkty do domu, które nie mieszczą się w większości salonów. Można również zakupić krok aerobik wideo.

Najlepsze Cardio treningi są kością Builders, Too

Jeśli chodzi o cardio, najlepsze ćwiczenia dla kobiet jest jakakolwiek działalność, która staje się rozrusza serce i krążenie, ponieważ ćwiczenia układu krążenia wykazano, aby zmniejszyć ryzyko chorób serca.

Ale najlepsze ćwiczenia dla kobiet będzie zawierać pewną aktywność obciążonych, aby pomóc zbudować i utrzymać mocne kości. Budowy mocnych kości z regularnych ćwiczeń pomaga zmniejszyć kobiety ryzyko wystąpienia osteoporozy w późniejszym życiu.

Ćwiczenia, które sprzyjają budowaniu kości należą bieganie, aerobik krok, skakanka i obsługa maszyn wchodzenia po schodach. Ale pamiętaj, że łączna fitness jest więcej niż tylko treningi cardio. Cardio treningi są niezbędne dla dobrego zdrowia i utrzymania masy ciała, ale należy pamiętać o trening siłowy, jako budowanie kości część ogólnego planu fitness.

Ćwiczenia Butt

Lody, chipsy, ciastka, frytki i cała reszta dobrych rzeczy lubi obozować wokół derrieres kobiet. To może być trudne, aby odpracować dodatkowych kilogramów wokół boiska, ale na szczęście jest sporo ćwiczeń, które mogą biczują swój tyłek do kształtu.

 • Ustawić się na rękach i kolanach. Umieścić wagę nogi na prawą kostkę lub hantle w sedno kolana. Unieś nogi, trzymając ją pod kątem 90 stopni z twojej stopy płaskiej. Przytrzymać przez chwilę i powoli opuść nogę w kierunku ziemi. Czy dwa zestawy 12 do 15 powtórzeń na każdą nogę.
 • Połóż się płasko na plecach z rękami po twojej stronie. Unieś miednicę w kierunku sufitu, ściskając swój tyłek i oddanie swoją wagę na piętach. Rozszerz jedną nogę przed sobą, zachowując miednicę w powietrzu i powrócić do podłogi. Czy dwa zestawy 12 do 15 powtórzeń z każdej nogi.
 • Skoki przysiady są jednym z najprostszych i najbardziej skutecznych ćwiczeń tyłek i uda. Zacznij w pozycji pochylonej, przy użyciu rąk do równowagi. Skocz z pochylonej pozycji do powietrza tak wysokie, jak to możliwe, i przynieść się z powrotem w dół do pozycji pochylonej, jak upadasz. Czy dwa zestawy, skoki od 15 do 20 razy bez odpoczynku między skokami.

Istnieje wiele ćwiczeń cardio działalności, która tonie tyłek, jak również. Ćwiczenia jogi i pilates są szczególnie skuteczne, jak działa, na rowerze, turystyka i wchodzenie po schodach. Prawie każda działalność, która polega na przesuwaniu nogi będą wielkie za tyłek.

Ćwiczenia w 10-minutowych segmentów

Każde ćwiczenie można uzyskać w ciągu dnia jest pomocne podczas diety. Małe ćwiczenie przechodzi długą drogę, nawet jeśli tylko w 10-minutowych odcinków. Użyj przerwę na spacer, rozciągać lub chwycić parę wagami.

Cardio, że Wycina Fat

Prawie każdy ćwiczenia cardio fitness jest idealne dla Twojej kondycji i pomoże Ci schudnąć. Ale tutaj są pewne specyficzne ruchy cardio, które są znane, aby wyciąć tłuszcz:

 • Walking- To prawda, jeden z najprostszych rzeczy, które możesz zrobić, faktycznie pomaga schudnąć. Upewnij się, że spacer w szybkim tempie, co najmniej cztery razy w tygodniu. Włączenie wzgórza i innych trudnych przeszkód na spacerze. Spróbuj turystyka, która jest jednym z najlepszych ćwiczeń uda i będzie działać tyłek, jak również.
 • Docierania Jest to trening o wysokiej intensywności, które jest idealne dla wszystkich mięśni ciała. Po uruchomieniu spalić tłuszcz, a także wzmocnienie mięśni brzucha, ponieważ naturalnie trzymać je podczas biegu. Jeśli naprawdę chcesz, aby spalić tłuszcz, zmieniać prędkość treningu. Uruchom w wysokiej intensywności na trzy minuty umiarkowanym natężeniu dla pięciu i jeździć na rowerze między szybkich i wolniejszych tempach.
 • Swimming- Basen daje cudownie chudego ciała. Zawiera większość mięśni i jest doskonałym uda treningu. Popływać na 30 do 40 minut co drugi dzień, aby twoje ciało szczupła i wykończenia. Vary swój skok. Nie ma znaczenia, jeśli wolisz, freestyle, udar, wylew pleców piersi lub motyla. Tylko nie pieska wiosła!

Centrum Szkolenia Porady na długi czas, niska intensywność ćwiczeń cardio

Jeśli masz więcej niż 20 kilogramów na wadze, a jeśli był siedzący tryb życia przez większość swojego życia, będziemy chcieli, aby rozpocząć swój plan treningu cardio długi czas, o niskiej intensywności ćwiczeń aerobowych. Przez cały ten trening, you tętno powinno pozostać między 40 a 60 procent tętna maksymalnego. Od długiego czasu trwania, intensywność ćwiczeń o niskiej powinien trwać co najmniej 40 minut, a kluczem do tego typu cardio rutynowego treningu jest odpowiednia stymulacja.

Zacznij powoli i stopniowo budować swoją szybkość. Możesz być może być spacery, jazda na rowerze czy jogging. Przez cały ten trening, powinny być wygodne prowadzenia rozmowy. Ponieważ jest to łagodniejsza forma aktywności, można wykonać długi czas, niska intensywność codziennie. Aby uniknąć wypalenia psychicznego, staraj się zmieniać typy ćwiczeń, które możesz zrobić każdego dnia.

Proste ćwiczenia domowe

Czasami po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu, aby wkraść się w wizyty w siłowni, a może nie mają środków, aby zapłacić za członkostwo. Oto treningu cardio można zrobić w domu po umieścić dzieci do łóżka, podczas oglądania telewizji lub, gdy budzisz się rano:

 • 5 minut: podnośniki skoki
 • 2 minuty: obrócić górne cięć i ze stemplami haka w szybkim tempie
 • 5 minut: pracować w miejscu, z przeplatając Shuffle bocznych
 • 3 minuty: niewidoczne skakanka
 • 5 minut: prowadzone w miejscu z Shuffle bocznych
 • 2 minuty: przysiady, utrzymać niskie tyłek
 • 5 minut: podnośniki skoki
 • 3 minuty: ostygnie, bieganie w miejscu.

Ta procedura będzie rozrusza serce i poprawić wytrzymałość. Możesz wymienić jedną z ulubionych ćwiczeń uda się tej procedury.

Zbuduj swój aktywny krok po kroku

Jednym z najważniejszych wskazówek treningowych fitness jest zasada stopniowo.

Oto jak to działa: Jak zwiększyć ruch, nie dodawać więcej i więcej aktywności każdego dnia; stopniowanego postęp. Oznacza to, że budując swój poziom aktywności stopniowo aby mięśnie się rozwijać i, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia nadużywania kontuzji.

Na przykład, jeśli jesteś umiarkowanie aktywne i zrobić aerobik i schodów wspinacz, ale chcesz zacząć biegać, zacznij od 20 minut pracuje co drugi dzień przez tydzień. Następnie, w przyszłym tygodniu, prowadzony przez 30 minut jeden dzień, ale potem z powrotem i uruchomić przez 20 minut na następny dzień, a potem 30. Jak się silniejszy, stopniowo zwiększać ilość czasu, na przemian z krótszym czasie lub mniejszej odległości. Nie zaczynaj z systemem 5 mil jeden dzień, a następnie 8 następnego dnia, a następnie 10 następnego dnia.

Jeśli budować swój poziom aktywności stopniowo, można zapobiec obrażeniom i będziesz cieszyć się więcej, bo nie będziesz się denerwować z pchanie się zbyt trudne.

Ćwiczenia Cardio Procedury choreografia

Czy lubisz tańczyć? Czy muzyka motywować? Szukasz wielkiego treningu cardio? Jeśli odpowiedziałeś "tak" na te pytania, można cieszyć się w choreografii klasy aerobik.

Choreografii zajęciach aerobowych przyjść w różnych stylach. Niektóre z nich, takie jak Jazzercise są wstępnie choreographed i przewidywalny. Inni są bardziej spontaniczne, i będzie zawierał inną choreografię albo w odstępach tygodniowych lub gdy instruktor inspiruje. Niektóre klasy są na podstawie określonych rodzajów muzyki, takich jak łacina, Salsa, Oldies, 50s, Swing, Motown, Rap i Hip Hop. Inne są mniej choreografii, takich jak cardio kick-boxingu.

Jeśli podoba Ci się pomysł choreografii treningu cardio, ale boją się, że będziesz miał kłopoty następujące ruchy, lub zachowując rytm, oto kilka wskazówek. Cała muzyka aerobik jest w metrum 4/4. Jako takie kombinacje tlenowe są ułożone w 8 liczby ruchów. Następnym razem, kiedy słucham radia, słucham uważnie podstawy. To jest miejsce, gdzie łatwo jest usłyszeć bicie 8 count. Praktyka liczenia do siebie: 1-2-3-4-5-6-7-8. Po pewnym czasie będziesz tańczyć jak tlenowej Diva.

Na początku skoncentrować się na ruchy nóg, zamiast ramion. To duże mięśnie ciała, które spalają znaczne ilości kalorii. Gdy masz nogi, można dodać ruchy ramion, albo po prostu większe ruchy nóg do góry intensywności treningu.

Rev swój trening Interval Training

Trening interwałowy polega na pracy przy różnych natężeniach w celu podważenia układu sercowo-naczyniowego. Jest to świetny sposób, aby wymieszać treningu i pomaga pokonać plateau fitness. Doskonałym miejscem do rozpoczęcia jest zrobić wysoką intensywność treningu dla 2 minut, a następnie w niskiej intensywności treningu przez 2 minuty. Po opanowaniu tego interwału, mieszać go!

Cardio i Wagi

Kobiety mają tendencję do koncentrowania się na cardio, ponieważ spala więcej kalorii szybko. Jednak, cardio i trening siłowy są bardzo ważne dla kondycji. Połączenie cardio i trening siłowy dwa do trzech razy dwa tygodnie jest szczególnie ważne dla kobiet, które mają tendencję do niższych metabolizm, mniej mięśni i więcej tłuszczu na początku, jak również jest bardziej narażone na zanik mięśni i zmniejszenie metabolizmu w ich wieku , Podczas gdy organizm nie potrzebuje żadnych dodatkowych kalorii do utrzymania funta tłuszczu, wykorzystuje 30-50 kalorii dziennie tylko utrzymania funta mięśni. Korzystanie cardio i trening siłowy w połączeniu pomoże zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej i zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową i metabolizm.

Korzystanie Wagi Podczas ćwiczenia cardio

Wiele kobiet nosić małe ciężarki w dłoniach lub attatch ciężary na kostki podczas ćwiczeń cardio. Chociaż prawdą jest, że niosąc ciężarów podczas układu krążenia lub ćwiczenia aerobowe może nieznacznie zwiększyć liczbę spalonych kalorii, większość ekspertów zgadza się, że praktyka jest niebezpieczne i może prowadzić do szczepu i urazów zbędnymi. Korzystanie ciężarów, nawet te o światło tylko 2 lub 3 kg, wymaga właściwej formy i techniki, które jest trudne do utrzymania całej sesji cardio. Co więcej, pojawia się ryzyko upuszczenia ciężar na siebie lub kogoś innego i powodujące szkody w ten sposób.

Pobyt w kształcie Podczas uraz

Kiedy uraz, jeden z najlepszych sposobów, aby utrzymać dobre siłownia stojąca jest pływanie. Pływanie okrążeń lub oparzenia wody aerobiku tyle samo kalorii jak ćwiczenia cardio na ziemi, ale nie wywierać żadnego nacisku na kości i więzadeł. Jednak w przeciwieństwie do ćwiczeń lądowych, które mają tendencję do zwiększenia temperatury ciała i zmniejsza apetyt, pływanie nie podnosi temperaturę ciała i może zwiększyć apetyt. Aby utrzymać się w formie i utrzymać swoją wagę, pływacy muszą być szczególnie świadomi kalorii są konsumentami.

Understanding Your Heart Rate

Standardowa formuła określania swojego maksymalnego tętna podczas ćwiczeń aerobowych jest odejmij swój wiek od liczby 220. Jednak te wzory są kilkudziesięciu lat, nie uwzględniają indywidualnych kondycji. Bardziej nowoczesne podejście, i jeden, który jest zalecany przez CDC (Centers for Disease Control) jest użycie Borg ocena dla Perceived Wysiłek (RPE). RPE jest mierzona od 6-20. 9 w skali RPE byłoby niezwykle lekkie ćwiczenia, jak zdrowego dorosłego dzieje się na spacer. Łatwy sposób monitorować samemu używając RPE podczas ćwiczeń jest test rozmowy. Osoba, która pracuje przy natężeniu światła powinny być w stanie łatwo mówić. Powinna ona być nieco trudniejsze mówić podczas pracy w umiarkowanej intensywności, a jeśli jest to bardzo trudne do mówienia, co oznacza, że ​​pracuje się z bardzo wysokim natężeniu. Eksperci zalecają spędzać większość treningu cardio na średniej intensywności, RPE od 12-14, gdzie można porozmawiać podczas pracy. Możesz znaleźć więcej informacji na temat RPE od lekarza, osobistego trenera, albo w Centers for Disease Control www.cdc.gov internetowej.

Wysoka Intensywność lub niskiej intensywności treningów?

Podczas ćwiczenia tyłek i uda mają wzbudzać swoje ciało w kształt, trzeba zacząć od ćwiczeń niewielki wpływ, o niskiej intensywności, jeśli jesteś początkujący, aby uniknąć obrażeń. Mimo dużej intensywności ćwiczeń cardio fitness spalić więcej kalorii, nie są one dla początkujących. Nie chcesz, aby napinać mięśni i więzadeł, które kończy się opóźnia cardio fitness rutynowych zamiast pomagać Ci się w kształt.

Mimo niskiej intensywności treningu cardio spalić tłuszcz i wysokiej intensywności treningów spalić węglowodany, naukowcy uważają, że stracisz tyle samo tłuszczu ogólnej. Gdy przeszedł do treningu o wysokiej intensywności, można spalić więcej tłuszczu po pracy, podczas treningu o niskiej intensywności nie spali tyle. Co tak naprawdę sprowadza się do tego fakt, że kalorii kalorii. Tak długo, jak masz swoje poruszającego się ciała, będziesz na najlepszej drodze do sprawności!

Rdzeń Ćwiczenia do zrobienia w domu

Oto kilka cardio fitness ćwiczenia, które wzmocnią swój rdzeń. Możesz zrobić je na siłowni lub w domu. Najlepiej jest zrobić te typy ćwiczeń na wyznaczonym czasie, a nie określonej ilości powtórzeń. Jeśli jesteś początkującym spróbować zrobić każde ćwiczenie przez dwie minuty w czasie.

Swimmers- To ćwiczenia poprawiają jednocześnie swój rdzeń i wytrzymałość. Połóż się na plecach z nogami prostymi i ramiona na swojej stronie. Lekko unieś głowę i tułów, a następnie ramiona i nogi, więc jedyną rzeczą, która dotyka podłogi jest twój tyłek. Podnieś prawą rękę i lewą nogę, a następnie szybko zastępcę do podnoszenia lewą rękę i prawą nogę. Nie pozwól, by Twoje nogi dotykać podłogi lub użyj szyi lub ramion podnieść cię. Wszystko swoją moc powinna pochodzić z twoich mięśni brzucha.

Skoki Lunges- Jest to jeden z największych ćwiczeń ud. Zacznij w pozycji stojącej. Trzymaj prawą nogę przed sobą i swoją lewą nogę za sobą w pozycji lonży. Skocz pionie, przełączania prawą nogę i lewą nogi. Skocz ponownie szybko i przełączyć nogi do ich pierwotnego położenia.
Bunny Hop- Zacznij kolana lekko zgięte, a stopy rozstawione na szerokość ramion. Skocz, obracanie biodrami w prawo i tułów w lewo. Trzymaj ramiona do przodu i upewnić się, używasz tylko biodrami, aby włączyć. Szybko przejść, wykonując te same ruchy, tylko tym razem skręć biodra w lewo i tułów w prawo. Pamiętaj, aby korzystać z bagażnika, aby obrócić i nie ramionami.

Czy Cardio uniknąć choroby serca

Choroby serca to zabójca top wśród kobiet, zgodnie z Narodowego Instytutu Zdrowia. Jeśli prowadzisz siedzący tryb życia, są bardziej skłonni, aby dostać choroby serca. Stałe układu krążenia lub ćwiczenia aerobowe są niezbędne do osobistej kondycji. Ważne jest, aby włączyć jakieś ćwiczenia do swojego życia, przez co najmniej 30 minut przez większość dni w tygodniu, aby budować mięśnie i zwiększa sprawność.

Jeśli to było dawno już wykonywane, należy pamiętać, że tylko jedna sesja ćwiczenia mogą poprawić swoje zdrowie. Wraz z ćwiczeń, wyciąć tłuszcz z diety i rzucić palenie. Śledzenie cholesterolu i uniknąć stresu. Pilates ćwiczenia są dobre dla zarządzania stresem lub dla tych, którzy nie są do intensywnych ćwiczeń cardio Pamiętaj, aby podać do rozgrzewki przed treningiem i schładzania po treningu. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie pracował na chwilę.

Odzież fitness: Rdzeń Porady treningowe Kobiet

Pilates Abs Treningi Zbuduj głównym atutem

Wzmocnienie mięśni tułowia ciała jest jedną z zasad Pilates. Wiele książek, fitness DVD i zajęcia promować "Pilates abs", ale te ćwiczenia ab nie są unikalne dla Pilates. Pilates ćwiczenia abs są w zasadzie wszelkie ćwiczenia, które skupia się na głębokich mięśni brzucha, które stabilizują rdzeń ciała.

Natomiast odmiany brzuszków jamy brzusznej i przysiadów działać na abdominus mięsień prosty (mięśnie six-pack z przodu brzucha). Dla prawdziwie rdzeniem, obejmują zarówno klasyczne brzuszki i głębokie mięśnie lub "abs" ćwiczenia pilates do podstawowej planu ćwiczeń treningu.

Oto głębokie ab ćwiczenia, aby spróbować:

 • Zacznij od leżącej na plecach.
 • Wyciągnij swoje kolana do klatki piersiowej i połóż ręce za głowę. Pamiętaj, aby nie zablokować sobie palców lub ciągnąć na szyi!
 • Przynieś swój lewy łokieć w kierunku prawym kolanie, poszerzając swoją lewą nogę prosto przed siebie, równolegle do podłogi. Utrzymać pozycję na tyle długo, aby wydech, a następnie powtórzyć po drugiej stronie. Powtórzyć pięć razy z każdej strony w sumie 10 crisscrosses.

Abs Treningi poprawić wydajność Sport

Możesz powiedzieć: "Biegnę, rower, czy aerobik, więc nie potrzebuję ćwiczeń abs." Ale jeśli chcesz zabrać wyników sportowych do nacięcia, będziesz mieć czas na abs. Silne mięśnie tułowia dają solidną platformę dla wszystkich działań firmy sportowych, z systemem do golfa.

Jeśli jesteś biegaczem z silnymi nogami, to świetnie. Ale jeśli zignorujesz rdzeń, słabe mięśnie bioder i dolnej części pleców nie da nogi potrzebne im wsparcie dla maksymalnej wydajności podczas dłuższych lub szybszych tras. Podobnie, jeśli grasz w golfa, silniejszy organizm rdzeń daje stabilność w rękach i nogach, jak przechodzą przez pełny zakres ruchu w swing.

Twoje biodra, kolana i ramiona są bardziej podatne na kontuzje sportowe bez silnych mięśni tułowia, aby je obsługują. Pomyśl o swoich ruchów podczas uprawiania sportu, jako część łańcucha ruchu. Ruch ramion i nóg faktycznie zaczyna się od kręgosłupa i dlatego silne rdzenia pomoże Ci w każdym sporcie.

Jaki jest najlepszy sposób na zwiększenie podstawowej siły? Do pracy wiele mięśni rdzenia na raz, inwestować w piłkę fitness i nauczyć się kilku podstawowych abs wzmacniających ćwiczeń, które można zrobić w domu. Zauważysz, że czujesz się silniejszy podczas uprawiania sportu, a będziesz zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Get Back To Back Podstawy

Powrót treningi są istotną częścią programu fitness. Przewlekły ból i ucisk w dolnej części pleców jest niefortunny efekt uboczny wielu miejsc pracy biurko związana. Ale kilka prostych odcinków może przejść długą drogę w kierunku zwalczania napięcie w plecach, który jest spowodowane przez dłuższy posiedzeniu.

Lędźwiowej, w szczególności, jest to obszar, który jest trudny do relaksu. Spróbuj proste plecy trening: Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze. Połóż ręce pod głowę i pozwól odpocząć zbrojeń wzdłuż boków; która wartość jest bardziej komfortowe. Korzystanie ruchy kontrolowane, napinaj mięśnie tyłek i mięśnie brzucha w tym samym czasie do spłaszczenia dolną część pleców do podłogi. Trzymaj pozycję 7:55 sekund, a następnie rozluźnij. Powtórz dwa do trzech razy. To ćwiczenie zarówno cele tyłek i mięśnie brzucha, które poprawią swoją postawę, siedząc i stojąc, i zapewnić lepsze wsparcie dla dolnej części pleców.

Miejmy Twist Znowu: Praca swoje skośne

W skośne wewnętrzne i zewnętrzne są mięśnie, które rozpoczynają się od talii i zrobić znak "X" w poprzek tułowia. Zarówno skośne wewnętrzne i zewnętrzne inicjowanie ruchów i ćwiczeń, które mają na obrót. Dlatego można zauważyć, że golfiści i tenisiści, pod warunkiem, że przylegają one do zdrowej diety i ćwiczyć aerobik, ma imponującą definicji w tym obszarze.

Jeśli przeprowadzasz się 10-minutowy trening abs, manewr rower uważany jest za najlepsze ćwiczenie na skośne wewnętrzne i zewnętrzne.

 • Połóż się na podłodze i unieś obie nogi. Upewnij się, że dolna część pleców wciśnięty do ziemi. Jeśli tak nie jest, po prostu podnieść nogi nieco wyżej.
 • Spocząć palce lekko na głowie, tuż nad uszami.
 • Jak zegnij prawe kolano, obrócić tułów i zabrać lewy łokieć do kolana. Upewnij się, że lewe biodro pozostaje na ziemi.
 • Następnie zmieniamy strony. Więcej wyzwanie, owiń pasmo oporu wokół nogi w trakcie wykonywania tego ćwiczenia. Zamiast umieszczając ręce za głowę, trzymaj się do zespołu. Jak zginać kolano, łokieć wyginać odpowiedni. utrzymać przeciwny ramię tak prosto, jak to możliwe.

Procedury Pilates abs oraz szwajcarskie treningi Piłka abs ćwiczenia są też wyposażone w szereg ćwiczeń, które sprawiają, dobre wykorzystanie skośne wewnętrzne i zewnętrzne. Niektórzy ludzie lubią trzymać małą piłką lekarską podczas wykonywania tych ćwiczeń. To dodaje większy opór, a więc więcej wyzwania do rutyny.

Podstawowe Pilates Reebok

Teraz, to prawdopodobnie sobie sprawę, że dodanie głęboki pracy rdzenia do abs treningu może sprawić ogromną różnicę. Reebok Core Board jest jedną z najlepszych elementów wyposażenia brzusznej, ponieważ może on być stosowany w całym ciele. Został on stworzony przez Alex McKechnie, który pracował jako fizjoterapeuta do Kanady Pucharu Świata w piłce nożnej.

Podobnie jak wiele innych fizjoterapeutów, którzy specjalizują się w sportowe klimatyzacji, McKechnie używa pokładzie falowy, który jest zbudowany na platformie pół kuli lub rocka, przez wiele lat. Niestety, okazało się, że kołysanie pokładzie był tylko minimalnie skuteczne. Było to spowodowane jego bierność: Jako sportowcy Mckechnie przesunęły swoją wagę z jednej strony na drugą lub z przodu do tyłu, wyżywienie biernie porusza się w tym samym kierunku. Kiedy zaprojektował forum Core dodał cechy odrzutu i momentu obrotowego. Choć Izba Rdzeń może obracać, skręcać i pochylenie w dowolnym kątem, jak wierny szczeniak, to zawsze wraca do pierwotnego położenia.

Tworzy to bardzo dynamiczną formę szkolenia. W przypadku przeniesienia z jednej strony, wyżywienie wywiera nacisk, który przemieści Cię w przeciwnym kierunku. W 1999 McKechnie połączył siły z Reebok stworzyć program szkolenia Core Reebok. Jedną z głównych zalet Zarządu Core jest fakt, że jest progresywna forma ćwiczeń. Pokrętło na dole planszy kontroluje jak "chwiejne" to będzie. Początkujący i seniorzy mogą dokręcić pokrętła, dając tym samym do płyty mniej ruchu. Jak biegłości rozwija, można odkręcić pokrętło, aby utworzyć więcej ruchu. Będzie to stanowić znacznie większe wyzwanie.

Kilka lat później, Reebok Fitness prezenter Lisa Wheeler i fizjoterapeuta Elizabeth Larkham stworzył program Reebok Rdzeń Pilates. Larkham znany jest jako innowator w dziedzinie technik ruchu umysł ciało do sprawności, klinicznej, rozrywki, sztuki i akademickie. Ona zmieniła techniki Pilates drodze podejścia do Feldenkraisa mata słownictwa urządzenie. W ten sposób, że w parze tradycyjnej metody Pilates z ćwiczeń, które promują kontrolę rdzenia i obrotowych, łuki ruchu. Wynikiem tego jest przepływ, który jest funkcjonalny, gojenie, jak i estetycznym wyglądzie.

Larkham pracował jako Pilates i Tańca Medicine Specialist z San Francisco Ballet, Cirque de Soleil, oraz w Centrum Medycyny Sportowej w Saint Francis Memorial Hospital. Podczas kierowania program świętego Franciszka, ona opracowana protokołów Pilates w rehabilitacji różnych ortopedycznych i urazach kręgosłupa.

Ponieważ wiele z tych ćwiczeń może być dość trudne, gdy wykonywana w zarządzie głównym, należy opanować je na podłodze przed dodaniem wyzwanie równowagi. Oto przykład:

 • Połóż się twarzą do góry w Radzie rdzeniowy.
 • Start z ugiętymi kolanami i w zgodzie z biodra.
 • Cielęta równolegle do ziemi.
 • Ręce za głowę. Palce są rozpiął. Łokcie są otwarte.
 • Umowa abs tak aby plecy jest w kontakcie z zarządem
 • Unieś głowę, szyję i łopatkę ostrza z planszy.
 • Wdech przygotować.
 • Podczas wydechu, rozszerzyć swoją lewą nogę i obracać górną część ciała w kierunku prawej kolanach. Pamiętaj, aby zachować swoją lewym biodrze na pokładzie.
 • Wdech, jak przejść przez centrum.
 • Trzymaj głowę i ramiona podniósł.
 • Wydech jak zmienić strony.
 • Kontynuuj na przemian przez 10 powtórzeń. (Jeden rep = obrót na każdą nogę)

Jakie są zasady pilates?

Wiele siłowni, Pilates jest jednym z najbardziej popularnych typów ćwiczeń wewnętrzne dla kobiet. W celu pełnego wykorzystania swojej Pilates abs treningu, to wypada do przestrzegania podstawowych zasad Pilates:

Koncentracja: To odnosi się do związku ciało-umysł, co sprawia, świadomi swoich ruchów.

Kontrola i precyzja: W treningu Pilates abs, nigdy nie są tylko "przechodzi ruchy." Wykorzystaj swoje umiejętności koncentracji do precyzyjnych, dokładnych ruchów, które będą skutkować imponujący mięśni definicji.

Oddechowych: W klasie pilates, gdy robisz wydech, twoje głębsze mięśnie brzucha, zwany mięśnie rdzenia, naciśnij przed membraną, aby pomóc w wydalania powietrza. W ten sposób można korzystać z mięśni brzucha poprzeczne. Przestrzegać żołądek, jak to zrobić. Czyż nie wygląda bardziej płaski? Pomyśl o balon. Jeśli chcesz spłaszczyć balon, byś wypuść powietrze. Twój żołądek działa w ten sam sposób.

Centrowania: Wszystkie ćwiczenia pilates abs wszcząć z rdzenia, i płyną na zewnątrz, do kończyn. Wiele osób odnosi się do Pilates Powerhouse, z przodu do tyłu obszar pomiędzy kością łonową i klatki piersiowej. Zawiera dolne mięśnie pleców, brzucha i górnej pośladki. Uczenie się zaangażować tych mięśni poprawia koordynację, a także wygląd całego ciała.

Płynność i ciągłość ruchu: Pilates ćwiczenia płyną w ciągłej sekwencji ze sobą. Zwiększa to efektywność wdzięk i ruchu.

Integracja: Przekonasz się, że wiele z tych ćwiczeń Pilates pracować kilka mięśni jednocześnie, co sprawia, że jest bardzo funkcjonalny forma ćwiczeń. Oznacza to również, że Twoje abs nadal pracują w trakcie wykonywania ćwiczenia dla innych części ciała. Jak jest cool?

Wyrównanie: postawy wyrównanie jest ważnym elementem metody Pilates. Jako matka chyba mówiłem, gdy stoisz prosto, abs wyglądają bardziej płaski.

Stabilność Ball: Ćwiczenia Ostateczny Rdzeń

Chociaż myślimy o piłkę stabilności jako nowoczesnej formy ćwiczeń, jej początki sięgają właściwie 1963. W tym roku, włoski producent postanowił uczynić zabawki zabawki za pomocą płyt winylowych, w przeciwieństwie do gumy. Ze względu na zwiększoną trwałość, to szybko zyskał popularność. Ostatecznie, kule były używane w całej Europie, w rehabilitacji ustawień jak terapia dla ortopedycznych klientów i ofiar udarem. W 1966 roku, dr Elspeth Kong eksperymentował z wykorzystaniem piłek opracować program narciarski dla dzieci niepełnosprawnych.

Joanne Posner Mayer, amerykański fizjoterapeuta, który był entuzjastą tego pomysłu, udał się do Szwajcarii na studia z dr Kongu w Szwajcarii. Po powrocie do Stanów, napisała książkę o treningu ostateczny piłka stabilność. W 1990 roku założyła Ball Dynamics International w Kolorado. Lindsay Zappola, fizyczna instruktor terapeuta / Pilates, zaczął pracować dla niej. Lindsay włączone kulki w swojej pracy z SKI TEAM USA. Piłka Dynamics, Resist-i-Ball Paul Chek Instytut były trzy organizacje, które wpłynęły na wykorzystanie piłek w otoczeniu fitness.

Podekscytowanie kulki wzrasta, gdy artykuł opublikowany w numerze z czerwca 2000 fizykoterapii cytowane eksperyment wykonane na Uniwersytecie w Waterloo, że zużyte elektrody do testowania skuteczności różnych ćwiczeń brzucha. Wyniki tego eksperymentu wrażeniem branży fitness. Gdy wzloty curl przeprowadzono na nierównych powierzchniach, takich jak piłki albo kołysania statku, skurcze mięśniowe zarówno skośne i abdominus rectus prawie się podwoiła. Wzloty curl wykonywane na piłkę z nogi na podłodze czterokrotnie zewnętrznej działalności ukośne. Opinia ta przekonany autorów badania, które niestabilne powierzchnie stworzyć potrzebę większej stabilizacji kręgosłupa, który jest funkcją skośne.

Poniżej znajduje się standardowe zalecenia dotyczące wielkości kulki:

USER kulka o średnicy WYSOKOŚĆ

 • 30 cm. Piłka (12 cali) dla dzieci lub nie siedzi ćwiczenia
 • 42 cm. Piłka (17 cali) poniżej 5 stóp.
 • 55 cm. Piłka (21 cali) 5 ft. do 5 m. 7.
 • 65 cm. Piłka (25 cali) 5 m. 8 w. do 6 m. 3 w.

Przedstawiamy mięśnie rdzenia: The RECTUS abdominus i mięśnie brzucha poprzeczne

Dziś "rdzeń ćwiczenia" jest zwrotem połowy w branży fitness. Niech ludzie zakładają, że kiedy ludzie odnoszą się do podstawowej ćwiczenia, mówią abs treningu, takie jak przysiadów, brzuszków i wszelkie inne pozostałe 10-minutowe treningi, które są popularne w centrach fitness kobiet. Jest to jednak tylko częściowo prawda, przysiadów i brzuszków pracują na abdominus mięsień prosty, które są najbardziej powierzchowne mięśnie okolicy brzucha. Jest to grupa mięśni, które jest odpowiedzialne za zginanie tułowia. Po wstaniu z łóżka rano, używasz mięsień prosty abdominus. Jednak istnieją głębsze mięśnie tułowia, które odgrywają znaczącą rolę w bardziej o zdrowie i wygląd.

Poprzeczne Abdominal mięśni jest często określany jako TVA. W najgłębszym mięśni brzucha w organizmie, mięśnie brzucha poprzeczna jest twój naturalny wewnętrzny pas i waga pasa. Jego podstawowym celem jest ważne: Ten mięśni pleców wspiera twój organizm jest, gdy w pozycji pionowej. Dlatego włączenie tej mięśni poprawia postawę i zapobiega ci ból pleców. Badania wykazały, że ludzie, którzy aktywują ich TVA przed podnoszenia ciężkich przedmiotów, są mniej narażone na problemy z kręgosłupem.

Mięsień poprzeczny brzucha jest aktywny podczas wydechu. To naciska na membranę, aby pomóc usunąć powietrze. Dlatego też, podczas wykonywania ćwiczeń ab, jeśli wydech podczas wyginać kręgosłup, będzie aktywacja mięśni brzucha poprzeczne wraz z prostego brzucha abdominus. Ponadto można regularnym treningu ab, to proste ćwiczenia powinny być wykonywane 10 razy dziennie. Weź wdech. Podczas wydechu, wyciągnąć brzuch, tak, jakbyś próbował zwrócić pępek do kręgosłupa. Trzymaj napięty brzuch przez dziesięć sekund. Ostatecznie będzie korzystać z pobytu w ten sposób!

Know Your Core Components

Gdy artykuły fitness lub instruktorzy siłowni mówić o "mięśni tułowia," co tak naprawdę oznacza?

"Rdzeń" Twoje ciało jest twój środek ciężkości, który jest obszar wokół tułowia i miednicy. Silne mięśnie tułowia dają solidną platformę dla wszystkich działań swoich sportowych i działalności życiu codziennym. Słabe mięśnie tułowia zwiększa ryzyko zachorowania na bóle kręgosłupa, złą postawę i inne szczepy mięśni.

"Rdzeń stabilność" oznacza, że ​​mięśnie w miednicy, bioder, brzucha i dolnej części pleców pracują razem, aby wspierać kręgosłup. Dlatego ćwiczenia brzucha dla kobiet są tak ważne.

Wierzcie lub nie, istnieje 29 podstawowych mięśnie w bagażniku i miednicy, a najlepsze ćwiczenia brzucha dla kobiet są te, które działają kilka z tych mięśni jednocześnie.

Zacznij te dwa proste ruchy, które można zrobić w dowolnym miejscu:

 1. Brzucha kryzys (lub siedzieć-up) w co odmiana lubisz; rozpocząć z dwoma zestawami 15 powtórzeń. Skoncentruj się na korzystanie z brzucha, a nie wyciągając głowę do przodu z rąk, a skupić się na jakości, a nie ilości. Nie trzeba robić 100 przysiadów; nie 30, w którym koncentrować się na pełny zakres ruchu i naprawdę można poczuć abs pracy.
 2. Pozycja deski: To jest pozycja przed pushup. Połóż dłonie na podłodze i zwijają swoje palce pod podnieść swoje ciało od podłogi. Trzymaj ręce umieszczone bezpośrednio pod ramionami. Skupić się na pociągnięcie w kierunku twój brzuch kręgosłupa, ale zachować w oddychaniu gładko. Staraj się trzymać tej pozycji przez 20 sekund.

Get On The Ball To Lose Your Love Uchwyty

Te często wieloznaczne "miłość obsługuje" są spowodowane po części przez słabe mięśnie skośne mięśnie, które biegną wzdłuż zewnętrznej bagażniku. Jednym z najlepszych ćwiczeń ab dla kobiet stonować swój kufer i zredukować talii jest skręt piłka stabilność.

Oto jak to zrobić:

Połóż się na plecach na kuli fitness, a stopy płasko na podłodze. Trzymaj mały medycyna piłkę między rękami i rozszerzyć swoje ręce w górę w kierunku sufitu. Utrzymanie swój tyłek na piłkę, powoli obrócić tułów w prawo tak, że ręce są równoległe do podłogi, a kostki są skierowane w kierunku ściany bocznej. Trzymaj się wydech, a następnie powoli obrócić z powrotem do centrum i powtórzyć na drugiej stronie. Zacznij od kilku powtórzeń na każdej stronie, aby przyzwyczaić się do tego zadania i starają się na swój sposób pracy do trzech zestawów 10 powtórzeń.

Dodawanie ćwiczenia Core Training Routine swoją wagę

Jest całkiem możliwe, zintegrować trening siłowy z podstawowej ćwiczenia. Technika, która została opracowana przez National Academy of Sports Medicine, jest znany jako zintegrowanego szkolenia. Po pierwsze, można wykonywać ćwiczenia tradycyjną wytrzymałość, albo za pomocą komputera lub hantlami. Dla drugiego zestawu, pracy tej samej grupy mięśni za pomocą kawałka sprzętu bilansowy. Należy pamiętać, że należy wykonać ćwiczenie równowagi albo bez wagi, albo z mniejszej wagi. Ponieważ ćwiczenia równowagi będzie obejmować większe wykorzystanie swoich podstawowych mięśni, będzie coraz trening ab nawet podczas pracy nóg i górnej części ciała.

Program szkolenia może być zintegrowana albo wykonywane w siłowni lub w swoim własnym domu. Obecnie większość siłownie mają piłki stabilności, równowagi i Dynadiscs deski. Zawsze można przynieść Dynadisc z tobą, jeśli siłownia nie ma żadnych. Dla tych z Was, którzy nie mają członkostwa siłowni, większość ćwiczeń treningu siłowego może być wykonane z zespołami oporu.

Co to jest dna miednicy?

Mięśnie dna miednicy ma ważne zadanie do wykonania. Są one odpowiedzialne za wspieranie i chroniąc narządy wewnętrzne. Kobiety w ciąży są często nauczał, aby włączyć ich dna miednicy, wyobrażając sobie, że oni próbują zatrzymać przepływ moczu. Nie nazywa się ćwiczenia "Kegel". Łatwiejszym sposobem na to jest, aby wyobrazić sobie, winda podróży na środek ciała. Można również wyobrazić hamak sporządzenie pod tobą.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, Kegels należy wykonać 10 razy dziennie. Podobnie jak mięśnia poprzecznego brzucha, miednicy działa wspierać plecy, co z kolei poprawić swoją postawę. Instruktorzy fitness wiele kobiet zaleci zaangażować mięśnie dna miednicy podczas wykonywania Pilates abs ćwiczenia, jak również Swiss Ball abs ćwiczenia. Pomoże to utrzymać równowagę w trakcie wykonywania ćwiczenia. Starsze kobiety są zachęcane do wykonywania ćwiczenia Kegla, aby zapobiec nietrzymaniu moczu. Kobiety w każdym wieku powinny ćwiczyć Kegels dla innego ważnego powodu: Poprawia swoje życie seksualne!

Ab i ćwiczenia z powrotem na Bosu

Innowacyjny Bosu jest jedną z najlepszych elementów wyposażenia ab i tylnych ćwiczeń. Jest w kształcie kopuły i może być stosowany na jednej jego stronie kopuły lub platformy. ponieważ kwestionuje równowagi, ćwiczenia wykonywane na Bosu będzie angażować swoich podstawowych głębokie mięśnie. Na przykład, można wykonać podstawowe crunch z nogi po stronie platformy. Jak zwijają tułowia z podłogi, jeśli twoje mięśnie tułowia nie są odpowiednio zaangażowane, Bosu będzie "pofalowania."

Bosu jest doskonałym sprzętem do wykonywania ćwiczeń ab i tylne jednocześnie. Umieść Bosu z boku kopuły górę. Połóż się i rozszerzyć swoją głowę i ramiona nad kopułą. Zegnij kolana, a stopy płasko na podłodze. Odpocznij Twoje rozkazy na krawędzi głowy. Wdech przygotować. Podczas wydechu, zwijają swój tors, i skupić się na kolana. Wdech, jak wrócisz. Będziesz robi ćwiczenia ab na dyni i powrotem ćwiczenia na przedłużenie.

Znajdź 10 minut dla ukierunkowanego Fitness

Idealnie, 10 minut "ekspresowy trening" nie będzie limit swojej schematu fitness, ale plany treningowe 10 minut, takie jak te znajdujące się w kobiecych czasopismach ćwiczeń, są zaprojektowane, aby pomóc kierować usterek plamy, takie jak ABS lub biodra. Można znaleźć 10 minut na abs, a następnie można skupić się na dłuższą metę lub przejażdżkę rowerem, gdy masz długi bloku czasu, wiedząc, że już to zrobiłeś trening ab.

Na przykład, 10 minut abs treningu może zawierać dwie minuty pięciu różnych ćwiczeń, które pomogą wykończenia talii i budować siłę w swoich podstawowych mięśni. Jeden abs ćwiczenia, które jest popularnym elementem tych ćwiczeń jest chodzenie z lonży obrotu.

Oto jak to zrobić:

Stań ze stopami szerokość bioder siebie. Trzymaj mały hantle w obu rękach i rozszerzyć swoje ramiona przed sobą.

Krok prawą nogę do przodu i ugnij kolana do kąta 90 stopni, aby przyjść na lonży. W tym samym czasie, obrócić tułów w prawo, trzymając ręce prosto i równolegle do podłogi, podczas gdy trzymasz hantle. Wydech i powrót do pozycji stojącej, a następnie powtórzyć na drugą stronę. Alternatywny przez dwie minuty, porusza się delikatnie i z kontrolą.

Inne elementy 10 minut ab treningu może zawierać rotacji tułowia w pozycji siedzącej lub boczne skręty tułowia alternatywne leżąc na podłodze.

Kierowanie Niższe Abs

Dolne mięśnie brzucha są jednym z najtrudniejszych obszarów na ciele do celu w zakresie treningu siłowego. Istnieją skuteczne ćwiczenia, które będą ukierunkowane na dolne mięśnie brzucha. Spróbuj ponownie r na ciebie z rękami palm-dół pod dolną część pleców. Wy, kolana powinny być wygięte tak, aby stopy spoczywały płasko na podłodze. Powoli przesuń Ci nogi tak, że są prostopadłe do podłogi, a kolana wskazał na sufit. Powtórz ten krok dla jak największej liczby powtórzeń, jak można utrzymać właściwą formę. Zobacz trenera dla kilku ruchów, które będą ukierunkowane na dolną abs.

Pilates dla każdego

Jak pilates nadal rośnie popularność, to jest czas, aby dostać się do akcji! Nawet bez doświadczenia pilates, skoro masz grunt w ruchach i filozofii, będzie czerpać korzyści. Zapisz się na klasy, więc instruktor może pomóc doskonalić swoje techniki, a następnie podjąć na własną rękę. Poczujesz się szczuplejsze i stonger i mają lepsze świadomości ciała za pomocą mięśni nigdy nie wiedział, trzeba było.

Kierowanie na dolnej części pleców

Dolnej części pleców jest jednym z obszarów na ciele kobiety, które są szczególnie podatne na stres i uszkodzenia. Jednakże, istnieje wiele ćwiczeń, które możesz zrobić, aby wzmocnić dolną część pleców i zapobiec ból i obrażenia. Zacznij od zniesienia na podłodze, twarzą w dół i nogami wyciągniętymi. Zegnij łokcie tak, że dłonie są bezpośrednio pod ramionami. Następnie, przy użyciu mięśnie pleców, klatki piersiowej podnieść się z ziemi tak wysokie, jak to możliwe bez wysiłku. Twoje dłonie i nogi będą również podnieść się z ziemi. Powtórz kilka razy wile utrzymując właściwą formę. Zobacz trenera dla kilku ruchów, które wzmacniają dolną część pleców. Jeśli ma lub miał żadnego urazu kręgosłupa, porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń z powrotem-wzmacniające.

Mięśnie podstawowe

Twoje mięśnie tułowia makijaż mięśnie, które są dołączone do tułowia ciała. Obejmuje mięśni abs, skośne, ramiona, piersiową i wszystkie mięśnie na plecach. Posiadanie silnej rdzeń może poprawić formę ćwiczeń i techniki, a tym samym zmniejsza ryzyko kontuzji. Silne mięśnie tułowia również poprawić swoją postawę, która nie tylko sprawia, że ​​wyglądasz wyższy i szczuplejszy, ale może również pomóc w zapobieganiu nadużywaniu i urazy związane z długich godzin przy biurku lub przed komputerem.

Zapamiętaj Your Back

Większość kobiet koncentrują zbyt wiele uwagi na budowę swoich mięśni brzucha i nie wystarczająco dużo uwagi na mięśnie w plecach. Chociaż wiele osób może uznać brzucha bardziej ważne estetycznie, mające silne plecy jest bardzo ważne. Badania pokazują, że aż 70% kobiet cierpi ból pleców w pewnym momencie w ich życiu. Utrzymanie silnych i zdrowych mięśni pleców jest najważniejsza kobieta może zrobić, aby uniknąć bólu pleców.

Praca podstawowej

Szkolenie Core jest ważne, ale nie jest łatwo przesadzić. Podczas pracy mięśni, w rzeczywistości łamanie go od siebie. Jak organizm leczy mięśnie, to sprawia, że ​​silniejsze, tak, że nie będzie tak łatwo rozbić następnym razem. Pracujących mięśni co dzień zakłóca ten proces i może prowadzić do osłabienia mięśni. Weź awarii, na przykład: w przypadku kryzysu, to mogą być za pomocą mięśni pleców i szyi zamiast mięśni brzucha wykonać większość pracy. Może to doprowadzić do poważnych obrażeń. Podczas pracy swój rdzeń, dążyć do wysokiej jakości powtórzeń każdego ćwiczenia na trzech kolejnych dni nie co tydzień.

4 Odżywianie Witaminy Prawdopodobnie brakuje w diecie

Jest więcej niż prawdopodobne, że każda dieta (nie profesjonalnie dostosowane do indywidualnych) brakuje odżywiania witamin, które organizm potrzebuje. Upewniając się, że dieta spełnia wszystkie wymagania, bez stosowania suplementów, jest to możliwe. Istnieją wspólne żywności łatwo dostępne, które mają witamin, których potrzebujemy, aby zachować zdrowie, trzeba tylko wiedzieć, gdzie zacząć.

1. Witamina C

Podczas gdy większość ludzi akredytować witaminę C przez wspomaganie uzyskania zdrowego układu immunologicznego, nie bierze pod uwagę, że jest to również ważne dla produkcji kolagenu. Gwarantuje to, że mamy zdrowe mięśnie, skórę i inne tkanki łącznej. Nie wspominając, że witamina C jest przeciwutleniaczem, chroni nasze komórki przed zniszczeniem w dół. Mężczyźni potrzebują więcej witaminy C niż kobiet, ale w ogóle powinien spożywać około 90 miligramów dziennie. To można łatwo zrobić z dodatkiem witaminy, ale zawierające witaminy C w diecie jest prosta.

Dobrym źródłem witaminy C zawierają (mg na 100g):

 • Kapusta 124 mg
 • Wapno 63 mg
 • Pomarańczowy 30mg
 • Szpinak 28 mg

2. Witamina E

Wiele osób na diecie wyłączyły tłustych potraw, a czasami te zaniedbane żywność podstawowym źródłem witaminy E. Witamina E znajduje się w orzechów, nasion i olejów i zwalczyć wolne rodniki w naszym organizmie (spowodowane z ekspozycji na promienie ultrafioletowe, zanieczyszczenie lub dymu papierosowego). Zaleca się, aby osoby w wieku powyżej 19 spożywać 19 mg witaminy E dziennie.

Dobrym źródłem witaminy E są:

 • Olej z kiełków pszenicy (1 łyżka) 20mg
 • Migdały (1 uncja) 7.4mg
 • Nasiona słonecznika (1 uncja) 6 mg
 • Ekstrakt z pestek winogron (1 łyżka) 15mg

3. Wapń

Wapnia jest ważne w rozwoju silnych zdrowych kości. To ważne dla utrzymania tych kości, jak również. Faktem jest, że w rzeczywistości potrzebują więcej wapnia w naszej diecie, jak się starzeć. Dorosłych w wieku poniżej 50 musiałby o dawce 1200 mg dziennie, podczas gdy ktoś ponad 50 Potrzeby 1300mg dziennie (w celu zapewnienia zdrowia naszych kości).

Dobrym źródłem wapnia są:

 • Nabiał (mleko, ser, jogurt)
 • Żywność wapnia dodanej, takie jak sok pomarańczowy
 • Szpinak i brokuły

4. Fiber

Włókno oten znane ogólnej populacji dla utrzymywania nas "regular". Należy zauważyć, że składniki odżywcze są odpowiedzialne za ponad dotrzymywanie jelit harmonogramu. Fiber pokarmy bogate zapobiec takie warunki, jak choroby serca, cukrzyca typu 2 oraz raka. Potrzeby włókien różnią się w zależności od potrzeby kalorii jednostki. W ogólnych mężczyzn będzie musiał 30-40 gramów dziennie, podczas gdy kobiety 20-30 gramów dziennie.

Dobrym źródłem błonnika są:

 • All-Bran zbóż (½ szklanki) 9,6 g
 • Fasola (1/2 szklanki) 5,7 gramów
 • Szpinak (1 szklanka) 4,3 g
 • Maliny (1/2 szklanki) 4 gramy

W sumie, może to być bardzo trudne do wprowadzenia wszystkie witaminy potrzebne do żywienia codziennej diecie. Jednak to nie znaczy, że zawsze trzeba zwrócić się do suplementów, ponieważ istnieje wiele produktów, które przychodzą gotowe pakowane z podstawowych składników odżywczych, których potrzebujesz. Więc umieścić kilka starannego planowania w diecie, stworzenie zrównoważonego systemu, i skupić się na niektóre z tych podstawowych składników odżywczych.

Witamina D: Dlatego ważne jest,

Witaminy D jest rozpuszczalne w tłuszczach witaminy, który odgrywa ważną rolę w organizmie człowieka. Posiada wiele funkcji, a niedobór witaminy D może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych.

Wzrost kości

Witaminy D jest konieczne we wzroście kości. Jej główną rolę w organizmie w celu zwiększenia przepływu wapnia do krwiobiegu. Czyni to poprzez promowanie wchłanianie wapnia z pożywienia. Bez witaminy D, wapń nie będzie absorbowany przez organizm. Dlatego, witamina D jest równie ważne dla utrzymania zdrowia kości, jak to wapnia.

Ekstremalne niedobór witaminy D w czasie wyników dzieciństwa w chorobę zwaną krzywicy. Krzywica jest zmiękczenie kości u dzieci, które mogą prowadzić do złamań, deformacji. Znaczenie witaminy D u zdrowych kości nadal w dorosłym życiu. Niedobór witaminy D jest główną przyczyną rozmiękanie kości, zrzeszotnienie kości, który jest prekursorem dla osteoporozy.

Więcej funkcji witaminy D

Witaminy D zawiera inne role w organizmie. Jest on stosowany w konserwacji wielu narządów, jak również układu odpornościowego. Ze względu na swoje istotne funstions, niedobór witaminy D może prowadzić do wielu innych problemów zdrowotnych. Choroby serca, zapalenie stawów, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, a nawet nowotwory były związane z brakiem witaminy D. Dodatkowo, nowe badania sugerują, że witamina D może odgrywać rolę w ochronie przed chorobą Alzheimera i choroba Parkinsona.

Kobiety w ciąży, na większe ryzyko niedożywienia, należy ściśle monitorować ich spożycie witaminy D. Wykazano, że pacjenci z niskim poziomem rodziły dzieci o niskiej gęstości kości.

Ile witaminy D jest potrzebne?

Przeciętny zdrowy dorosłych w wieku od 19 do 50 powinny otrzymać około 200 jm witaminy D z dnia na dzień. Osoby starsze powinny mieć wyższy poziom, aby zapewnić właściwe utrzymanie kości. Zalecenia dla osób w wieku od 51 do 70 400 jm i 600 IU dla osób w wieku powyżej 70. Jednak te liczby są zalecenia niskim poziomie, aby uniknąć poważne niedociągnięcie. W większości przypadków, wyższe poziomy są zdrowe. Toksyczność witaminy D jest możliwe, ale mało prawdopodobne.

Uzupełnianie witaminy D jest bardzo powszechne cierpiącym na niedobór lub na ryzyko osteoporozy.

Źródła witaminy D

Witaminy D jest naturalnie produkowany w organizmie człowieka po wystawieniu na działanie światła słonecznego. Ograniczona ekspozycja na słońce jest główną przyczyną niedoboru witaminy D. W zależności od pory roku, szerokości geograficznej i pory dnia, można otrzymać odpowiednią ilość witaminy D po prostu dzieje na zewnątrz. Średnio 10 do 15 minut słońca zapewni Państwu dziennej ilości witaminy D.

Innym sposobem, aby uzyskać witaminy D jest poprzez dietę. Mleko w Stanach Zjednoczonych jest zwykle wzbogacone w witaminę D. Jednak nie dostarczy Ci zalecanego poziomu. Dlatego też inne środki spożywcze powinny być włączone do diety. Ryby, zwłaszcza te o dużej zawartości tłuszczu, takie jak łosoś, sum, i tuńczyka, mają wysoki poziom witaminy D. całe jaja i wzbogacane płatki zbożowe są również dobrym źródłem witaminy D.

Ukierunkowane Szkolenia dla kobiet

Jako emerytowany kulturysta i trener personalny, często jestem proszony przez moich kobiet klientów jakie są najlepsze ćwiczenia, które mogę zrobić w domu lub na siłowni. Powiedziałbym cztery następujące ćwiczenia ukierunkowane kluczowe obszary problemowe dla kobiet, i wielką rzeczą jest to, że wymagają one żadnego sprzętu, a można zrobić w dowolnym miejscu.

• wypadów pieszych
Cel: udo z przodu, z tyłu uda i pośladki)

• glute Most
Docelowe: pośladki

• Abs Piętro Crunch
Cel: Żołądek

• pompek ciała
Cel: Skrzynia, ramion i barków

Jesteś Super muszą ustawić cztery ćwiczenia z powrotem do tyłu w sumie 4 obwodów non-stop (60 sek przerwy początkujących pomiędzy każdym obwodzie). Jeśli nie wiesz, co Zwiedzanie rzuca się, glute Bridge, Ab Piętro Crunch, push up lub ciała Super zestawy są, można znaleźć na naszej stronie więcej informacji

Teraz łatwo dać procedur, takich jak ta, to teraz jest czas, aby wprowadzić pewne zmiany na lepsze, spróbuj wdrażanie niektórych procedury treningu z lepszych nawyków żywieniowych. Praca na swojej kondycji i żywienia razem, daje znacznie lepsze wyniki znacznie szybciej.

Jeśli chodzi o panie są zainteresowane, co robię z moim kobiet dużo klientów kładzie codzienne wyżywienie z 5 małych posiłków w ciągu dnia. Są to połączenie białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów. Będę je spożywać węglowodany skrobiowe na posiłek 1 i 2, a następnie przejść do postaci włóknistej na posiłek 3, 4, 5.

Niektóre z najlepszych form są:
Skrobiowych źródła: owsiane, słodkie ziemniaki i ryż brązowy
Wszystkie warzywa włókniste: i sałatki

Jamo Nezzar jest emerytowany kulturysta profesjonalny, światowej sławy ekspert szkolenia osobiste i założyciel JamCore Training ™. Jako osobisty trener od ponad 20 lat, Jamo pracował z szerokiej gamy najlepszych sportowców, gwiazd i codziennych entuzjastów fitness. Niezależnie od sportu lub aktywności, Jamo przynosi bogactwo wiedzy, kreatywności i doświadczenia swoich klientów.

Odzież Fitness: Fitness Podczas Porady Ciąża

Pobyt Stabilny

Włączenie stabilizacji piłkę w prenatalnej klimatyzacji skutecznie angażuje swój podstawowy muskulaturę. Według Sheila Watkins, Zdrowego Moms Fitness:

"Obserwacje kliniczne z użyciem kuli stabilności z klientami prenatalne wykazały małą częstość występowania bólu pleców w późnym okresie ciąży, silnych, mocnych mięśni brzucha i zwiększoną stabilność rdzenia." Po prostu siedzi na piłkę poprawia swoją postawę, dzięki czemu jest to idealne miejsce do wykonywania wzmoc- ćwiczenia szkoleniowe.

Wzmocnienie mięśni górnej części pleców jest prenatalne priorytetem. Po porodzie, będzie w pozycji zgiętej do przodu przez wiele godzin w ciągu dnia. Ćwiczenia wymagające łopatki współdziałać zapobiec zgarbiony postawę czasem zobaczyć w nowych matek.

Świetne ćwiczenie tych mięśni wymaga partnera. Musisz dwie piłki stabilności i dwie rury oporu z uchwytami. Siedzieć naprzeciwko siebie na piłkę. Rozpoczynają się z nóg waszych bliskich do Twojego partnera. Partnerzy wziąć rurkę za plecami, pod łopatkami. Trzymać się uchwytów rury partnera, jednej w każdej ręce.

 • Wdech, aby przygotować
 • Wydech. Ściśnij łopatki razem i ugnij kolana, wskazując je za plecami.
 • Wdech i zwrot
 • Trzymaj tułów stabilny i pionowej
 • Ważne! Obie strony działa jednocześnie z tą samą prędkością! Na wyzwanie, powoli wyprostuj nogi w zakolu łokciach.
 • Przytul dziecko w brzuchu "na fazie koncentrycznej
 • Narysuj miednicy się jak hamak "na ekscentryczne

W przywodzących lub wewnętrzne mięśnie ud są ważne dla oczekujących matek. Gdy aktywny, stabilizują kolana i miednicy. Relaksyna powoduje nadmierną elastyczność w swoich przywodzących, dzięki czemu można podatne na uszkodzenia. Wiele popularnych ćwiczeń przywodziciela obejmować zakres ruchu, które mogą być niebezpieczne dla ciężarnej ćwiczącej. Rozwiązanie można znaleźć w średniej wielkości kulki zabawki sprzedawane po sklepach. Siedząc na piłkę stabilności, umieścić mniejszą piłkę między twoimi wewnętrznej stronie ud. Wdech przygotować. Wydech i wycisnąć piłkę. Dobra wiadomość! Można to zrobić podczas wykonywania większości górne ćwiczenia ciała. Upewnij się, że sekwencjonowanie swoje ćwiczenia, aby pracować w większych mięśni, klatki piersiowej, pleców i ramion przed pracuje biceps i triceps.

Ta odmiana jest wielki squat dla kobiet w ciąży, ponieważ działa wiele mięśni jednocześnie.

 • Stań na rurze oporu
 • Stopy równoległe, szerokość miednicy siebie
 • Przytrzymaj jeden uchwyt w każdej ręce. Ramiona są proste.
 • Squat, jak gdybyś siedział na dużym fotelu.
 • Ściśnij łopatki razem, zginanie kolan, dopasowując je z ramion. Na trzecim powtórzeniu utrzymać łokcie zgięte, i powoli wstać. Poczujesz opór na drodze do góry.
 • Wykonaj siedem więcej powtórzeń sekwencji.

Centrum funkcjonalne dla Moms funkcjonalnych

Ostatni trend w dziedzinie klimatyzacji sportowych przypomina nam "trenować ruch nie mięśnie." I co teraz, można zapytać, to ma do czynienia z prenatalnym ćwiczenia? Pod wieloma względami, ciąża jest sportowiec zdarzeń. Pomyśl o tym. Twoje ciało musi dostosować się do zmian w swoim środkiem ciężkości. Jak relaksyna hormonu staje się skuteczne, równowaga i stabilność są kwestionowane.

Ludzki organizm działa jako zintegrowany system, i powinny zostać przeszkolone w programach korzystających sumę jego części pracujących w koncercie, w przeciwieństwie do pojedynczych pracujących mięśni w izolacji. Macierzyństwo jest ostateczną formą wielozadaniowych. Bycie mama jest dynamiczna działalność. Wymaga dynamiczną siłę, równowagę dynamiczną i dynamiczne elastyczność. American Heritage Dictionary definiuje "dynamiczne", jako "charakteryzuje się ciągłym zmianom, działalności, lub postępu" i jest "związane z energią lub do obiektów w ruchu." Ruchy macierzyństwa obejmują spójnych zmian energii, kierunku i natężenia. Nic nie jest przewidywalne. Zabawki są odrzucane. Dziecko robi się coraz większy z tygodnia na tydzień. Mama jest w ciągłym ruchu, jak idzie o jej dzień. Czy widziałeś kiedyś matka stać i "biceps curl" swoje dziecko? Myślę, że nie!

Dynamiczny macierzyństwo wymaga dynamicznej plan treningowy. Programy, które zwiększają wytrzymałość, równowagę funkcjonalną i elastyczność są bardziej skuteczne niż statycznych ćwiczeń izolacyjnych. Podstawowe stabilizatory organizmu zachować "funkcji" w słowie funkcjonalnej.

Poprzeczne abdominus i miednicy są stosowane w klimatyzacji sportu, jako sposobu zwiększenia wyrównania i trwałości. Stabilność rdzenia ułatwia, zwinność, szybkość i koordynację. Te cechy są podstawowe wymagania dla sportu Macierzyństwa.

Rzućmy okiem na wspólnej przepływu macierzyństwa. Pochylając się podnieść albo dziecko, albo zabawki Twojego dziecka, będzie istotną częścią dnia. Lekarz będzie pamiętać, aby zginać kolana do ochrony dolnej części pleców. Jak na ironię, wiele kobiet skończyć zranieniem kolana, jeśli ich nogi nie są wystarczająco silne.

Praktykowanie przysiady może być rozwiązaniem. Stań z nogami w ustawieniu równoległym, o szerokość bioder siebie. Udawaj, że masz zamiar siedzieć na dużym, wygodnym fotelu. Zegnij kolana, utrzymywanie osiowania równoległego. Jak zginać, pomyśl o "przytulanie dziecka w brzuchu", aby aktywować poprzecznie. Jak wyprostować nogi i powrócić do pozycji wyjściowej, że twój miednicy, sporządzonego jak hamak. Aby to ćwiczenie jeszcze bardziej funkcjonalny, dodać do masy. Możesz użyć odporność rury pod nogi, wag ręcznie lub bar ciała. Trzymaj odporność obiema rękami. Kiedy przyjeżdżają na dół do przysiadu, wykonać "wiersz". Bend oba łokcie, tworząc literę "T" z tułowia. Ściśnij łopatki razem. Wyprostuj ręce. Następnie wyprostuj nogi.

Rdzeń ciąży

Nawet jeśli zdecydujesz się na pracę przy niższym natężeniu, ciąża jest świetny czas na rozwijanie świadomości swoich głębszych podstawowych mięśni.

Interakcje między mięśnia poprzecznego brzucha i bóle krzyża zostały zbadane na Uniwersytecie w Queensland w Australii. Poprzeczne powinny włączyć przed ruchem w celu zapewnienia stabilności. Badania wykazały, że osoby mięśni bez bólu krzyża aktywacji mięśnia poprzecznego brzucha ich przed użyciem mięśnie potrzebne do konkretnego ruchu. Ludzie z bólem pleców aktywować poprzecznie po innych mięśni, a tym samym narażania stabilności kręgosłupa.

Aktywacja Core może złagodzić niektóre z bólu pleców związanego z ciążą. Ćwiczyć Kegels aktywuje inny stabilizator rdzeniowy, miednicy. Mimo, że wiele obrazów są wykorzystywane w celu znalezienia tych mięśni, niektóre kobiety lubią sobie wyobrazić jako hamaku rysunek w górę. Wypróbuj teraz! Czy twój powrót poczuć prościej?

Aby znaleźć mięsień poprzeczny brzucha, wydech. Na wydechu, w tym mięśni naciska na przeponę, aby usunąć powietrze. Spróbuj! Delikatnie połóż rękę przed swoim brzuchu. Pierwszy wdech. Teraz wydech. Zauważ, jak twój brzuch ściąga od ręki? Można również aktywować mięśnie brzucha poprzeczne delikatnie rysunek mięśnie brzucha do wewnątrz. Pomyśl o "przytulanie dziecka w brzuchu."

Podczas pracy, twój mięsień poprzeczny brzucha i dna miednicy będzie aktywne. Aktywacja je do woli, służy jako "próby generalnej" dla wielkiego wydarzenia. Korzystanie oddech znaleźć mięsień poprzeczny brzucha zwiększa efektywność treningu siłowego. I jako trener pracy powie, oddychanie jest ważne w czasie porodu.

Trenerzy trening siłowy doradzić nam "wydech podczas wysiłku." Fazę wysiłku w ruchu nazywa koncentryczne kurczenie. Mięsień skraca, gdyż przechodzi przez cykl ruchu. Podczas tej fazy wydechu na rozpoczęciu ruchu poprawia formę. Wdech w przygotowaniu do ruchu. Wydech jak poruszać "przytulanie dziecka z brzucha".

Faza powrotu ćwiczeniem siłę skurczu nazywany jest ekscentryczny. Wydłuża ze skurczem mięśni. Utrzymanie dobrej formy w tej fazie podwaja korzyści ćwiczeń. Ćwicz swoje Kegels trakcie ekscentrycznej ruchu. Wdech i powrotu. Narysuj miednicy się jak hamak.

Korzyści z Prenatal Trening siłowy

Bycie mamą to sportowiec feat. Jest to dynamiczna, działalność, wymagająca ciągłych zmian w energii, kierunku i natężenia. Choć nowe mamusie przygotować się do wyzwań związanych z podnoszenia dziecka, którego masa zwiększa się co tydzień, oczekujący mamusie dostosować się do zmian w ich środka ciężkości i postawy wyrównania. Hormony ciążowe mogą powodować zbyt wiele mobilność, dzięki czemu równowaga i stabilność wyzwanie. Plan ćwiczeń, które integruje trening siłowy z postawy wyrównania i trwałości przygotuje Cię do pierwszej "Main Event", porodu i późniejszych wydarzeń związanych z "wychowywanie dziecka."

Artykuł w "lekarz medycyny" i czasopisma Sport opisuje korzyści z treningu siłowego dla kobiet.

 • Modelowanie kości wzmocnione w celu zwiększenia wytrzymałości kości i zmniejsza ryzyko osteoporozy
 • Silniejsze tkanki łącznej, aby zwiększyć stabilność stawu i pomaga uniknąć obrażeń
 • Zwiększona wytrzymałość funkcjonalna dla sportu i codziennej aktywności
 • Zwiększona beztłuszczowa masa ciała i zmniejszenie niefunkcjonalny tkanki tłuszczowej
 • Wyższy stopień metabolizmu ze względu na wzrost mięśni i spadek tłuszczu
 • Lepsza samoocena i pewność siebie

Dla oczekujących matek:

 • Zmniejsza ryzyko osteoporozy oznacza, że ​​będziesz aktywny dziecko osiągnie pełnoletność. Zwiększając stabilność stawu jest ważnym składnikiem prenatalnych programów fitness. Hormon relaksyna zwiększa z ciążą. Podczas gdy jego celem jest relaks miednicę do pracy, jego działanie ogólnoustrojowe może spowodować niestabilność. Wzmocnienie mięśni wokół stawu zapobiega urazom i poprawia stabilność.
 • Funkcjonalny trening siłowy, który używa różnych grup mięśniowych jednocześnie przygotowuje do wielu zadań jednocześnie zaangażowany w macierzyństwie.
 • Stonowanych mięśni ma podwyższony poziom metabolizmu. Podczas gdy utrata masy ciała w czasie ciąży nie jest problemem, trening siłowy może uniknąć nadmiernego przyrostu masy ciała.

James F. Clapp MD. Omawia prenatalnych korzyści Siła-szkoleniowych w swojej książce, Sprawowanie przez ciąży:

"Zwykły, trwałe, waga łożyska ćwiczenia jest najlepszy rodzaj ćwiczeń dla kobiet w ciąży, ponieważ wyraźnie uzupełnia dostosowania do ciąży. Jednak właściwa częstotliwość, czas trwania i intensywność różnią się od kobiety do kobiety.

Wiele czynników wpływa swoją częstotliwość, czas trwania i intensywność. Udział w wzmoc- szkolenia rutyny przed ciążą może pozwolić na utrzymanie tego programu, z pewnymi modyfikacjami, przez większość ciąży. Nieaktywne kobiety powinny zasięgnąć porady swojego lekarza.

Korzyści z ćwiczeń aerobiku prenatalna

Dr James Clapp jest jednym z najbardziej szanowanych autorytetów prenatalnej ćwiczeń. W swojej książce, Sprawowanie przez ciąży, on radzi kobietom, że umiarkowane ćwiczenia w czasie ciąży reguluje przyrost masy ciała i łagodzi bóle pleców. W badaniu, które ukazało się w Journal of Pediatrics, grudzień 1996 roku, dr Clapp odkryli, że kobiety, którzy skorzystali z doświadczeń ciąży średnio o 21 procent mniejszy przyrost masy ciała niż siedzący tryb życia kobiet. Stwierdził również, że dzieci korzystających matek mierzy około 10 procent mniej środków fałdu skórnego i wagowych, niż te z nie-prowadzących matek. Więc ćwiczenia w czasie ciąży nocy nawet sposób, aby zapobiec dzieci z konieczności przyszłe problemy z wagą.

Niektóre inne korzyści z ćwiczeń prenatalnych należą:

 • Poprawa krążenia i elastyczność
 • Zwiększona energia, siła, wytrzymałość, koordynacja i mięśni
 • Zmniejszone dyskomfort z retencji wody
 • Zmniejszone napięcie, stres i depresja
 • Mniej rozciągliwe-znaki, żylaki i separacja brzucha
 • Zmniejszyła prawdopodobieństwo depresji poporodowej
 • Zwiększona zdolność do wypoczynku
 • Lepsza absorpcji wapnia

Prenatal Ćwiczenia: Wytyczne optyczny

W 2002 roku, American College Położnictwa i Ginekologii, znany również jako ACOG zmieniony ich stanowisko w sprawie wykonywania w czasie ciąży. Podczas ostatnich ćwiczeń wytyczne dla prenatalnej zawsze konserwatywny, nowsze wytyczne przedstawić znacznie mniej ograniczeń. Być może najbardziej radykalne zmiany w pozycji wiązać swoje zalecenia dotyczące częstości akcji serca podczas prenatalnego ćwiczenia aerobowe. Kiedyś wierzyli, że tętno nie powinno przekraczać 140. Biorąc jednak pod uwagę, że maksymalne tętno dla ciężarnych kobiet jest często wyższy niż zwykle wieku 220-minus, wiele kobiet biły, że 140 uderzeń na minutę znak bez znacznego wysiłku. Zmodyfikowane wytyczne sugerują, że kobiety w ciąży śledzić postrzeganej skalę wysiłku. Oto niektóre z innych wytycznych ACOG dla prenatalnej ćwiczeń.

 • Kobiety powinny unikać ćwiczenia w pozycji leżącej na plecach (leżąc na plecach) po pierwszym trymestrze. Od wagi rosnącego płodu wywiera nacisk na żyle głównej, pozycji leżącej wiąże się ze spadkiem wydajności serca u większości kobiet w ciąży.
 • Kobiety ciężarne, którzy korzystają w pierwszym trymestrze powinny chronić się przed nadmiernym ciepłem przez picie dużej ilości płynów i noszenie luźnych wygodne ubranie. Omijać zajęcia jogi, gdzie ciepło jest toczonych do 100degrees ..
 • Przeciwwskazania do ćwiczenia: Niektóre warunki powinny być traktowane przeciwwskazań do wykonywania w czasie ciąży. Są to wywołane ciążą wysokie ciśnienie krwi i krwawienia z drugiego lub trzeciego trymestru. Dodatkowo, jeśli masz warunki medyczne lub położnicze, takie jak przewlekłe nadciśnienie lub aktywnego tarczycy, serca, naczyń lub choroby płuc, optyczny doradza, aby skonsultować się z lekarzem na temat uczestnictwa w prenatalnej programu ćwiczeń.

Ćwiczenia po porodzie

Mimo, że większość ekspertów zgadza się, że można kontynuować ćwiczenia, gdy twoje ciało czuje się gotowy, wielu będzie radzę poczekać, aż po sześciu tygodni po porodzie check-up. W ogóle, jeśli były aktywne w całej ciąży, pod warunkiem, że miał nieskomplikowaną dostawy pochwy, można bezpiecznie wykonywać umiarkowane ćwiczenia w ciągu w ciągu kilku dni po porodzie. Jednak, jeśli miał c-punkt, wypada ci czekać sześć do ośmiu tygodni po porodzie. Powiedział, że jest lekkie chodzenie w tym przedziale czasowym pomoże zapobiec zakrzepom krwi i inne powikłania.

Czy miał pochwę lub c-punkt, hormony relaksyny pozostanie w systemie przez trzy do pięciu miesięcy po porodzie. To spowoduje, stawy i więzadła być nieco luźne. Z tego powodu trzeba zachowywać ostrożność podczas uprawiania jogi lub innych elastyczność ćwiczenia.

Wiele kobiet obawia się, że po porodzie ćwiczenia mogą wpływać na zdolność do karmienia piersią. Jednak badania wykazały, że nawet intensywne ćwiczenia aerobowe nie wpływają na skład mleka matki.

Ćwiczenia brzucha po Partum, Closing the Gap: W tobie ciąży, to jest możliwe, że opracowali lukę w mięśniach brzucha. W ogóle, to trwa cztery do ośmiu tygodni, aby wypełnić tę lukę. Mimo, że nie należy robić brzuszki, aż szczelina jest zamknięta, nadal ćwiczyć ćwiczenia Kegla zachowa swoje głębsze mięśnie tułowia zdrowy i aktywny.

Ćwiczenia Pospartum

Ważne jest, aby czas ciała leczyć przed skokiem do centrum zdrowia rutyny. Oto kilka rad dla poporodowym treningów:

Ćwiczenia Kegla: Lekarz prawdopodobnie kazał ci zrobić to, gdy jesteś w ciąży, ale to jest bardzo ważne, aby je umieścić w swojej poporodowym treningu. Te wzmocnić mięśnie dna miednicy i pomóc w kontroli pęcherza. Czy ich przez zamawiającego mięśnie dna miednicy, podobnego do tego, co zrobić, kiedy trzymać siusiu. Utrzymywać przez 10 sekund i ponownie 10 do 20 razy na dzień.

Brzucha Ćwiczenia: Gdy jesteś w ciąży mięśnie brzucha właściwie rozwijać lukę jako rozszerza twój brzuch. Po porodzie, może to potrwać do ośmiu tygodni, luka ta zamknięta. Aby zapobiec uszkodzeniu mięśni, unikać robienia brzuszków lub inne ćwiczenia brzucha przed tą lukę uzdrawia.

Pilates i jogi: Są to doskonałe sposoby wsuń z powrotem do rutynowych fitness. Zmniejszają stres i poprawić krążenie. Istnieją pewne pozy, których należy unikać, aby zapisać się na zajęcia jogi poporodowej w lokalnej siłowni.

Zwiedzanie: Jest to doskonała aktywność zrobić po porodzie. Spacer na okres do pół godziny trzy razy w tygodniu w ciągu pierwszych kilku tygodni poporodowym ćwiczeń. Po miesiącu zwiększyć częstotliwość spacerów i zawierać pewne lekkie ruchy rzeźbienia.

Pij dużo płynów!

W przypadku podjęcia decyzji do wykonywania w czasie ciąży, to jest bardzo ważne, aby pobyt uwodniony. Gdy jesteś w ciąży, możesz stracić 02:58 litry wody dziennie poprzez oddawanie moczu i potu. Nie ma o jeden litr płynu owodniowego, który otacza dziecko i jest uzupełniany przez organizm co kilka godzin. Musisz również płyny do przeniesienia składników odżywczych do komórek i zabrać odpady. Z tych względów należy do picia zalecanych 64 uncji wody dziennie.

Podczas treningu i wykonywania ćwiczeń ciąży, lub coś, co podnosi temperaturę, można stracić więcej płynów ustrojowych. Upewnij się, że picie wody przed i po treningu. Unikaj napojów zawierających kofeinę, gdyż odwodnienie zamiast hydratu Ciebie. Utrzymanie uwodniony zapobiega również dolegliwości, takich jak zaparcia, zakażenia pęcherza moczowego, a nawet przedwczesnego porodu.

Jeśli pijesz dużo płynów i trzymać się zdrowych przepisów, będziesz na dobrej drodze do posiadania zdrowego ciała i dziecko.

Przyrost masy ciała w czasie ciąży

Większość kobiet zyskać od 25 do 35 funtów w czasie ciąży, chociaż to może się zmienić w zależności od BMI. Trzymaj się zdrowe przepisy i umiarkowane ćwiczenia, aby utrzymać się zbędnych kilogramów i utrzymać swoje zdrowie fitness.
Dodać około 300 dodatkowych kalorii dziennie do swojej diety i podjąć prenatalnych witamin, aby zapewnić, że masz odpowiednią ilość składników odżywczych. Większość kobiet w czasie ciąży intensywne łaknienie, które mogą być wynikiem niedoborów żywieniowych. To jest w porządku, aby poddać się swoimi głodu raz na jakiś czas, ale staram się odkryć korzenie swojej żądzy naprawdę zaspokoić go. Czy pragnienie czegoś słony, słodki lub kwaśny? Kremowa lub chrupiące?

Niektóre kobiety decydują się zachować dziennik, w którym odnotowuje wszystkie ich wagi i diety na dzień. Ważne jest, aby śledzić swoją wagę, aby zapewnić, że rosną w zdrowym tempie i uzyskać odpowiednie składniki odżywcze. W pierwszym trymestrze kobiety zazwyczaj zobaczyć krańcowe przyrosty masy, ale kiedy kobiety się do drugiego i trzeciego trymestru ciąży przyrostów masy rakiety do około pół kilograma tygodniowo.

Rozciąga Ciąża

Rozciąganie jest jednym z najlepszych sposobów, aby utrzymać swój poziom Fitness Zdrowie w czasie ciąży. Utrzymuje mięśnie od napinania i pomaga się zrelaksować. Oprócz podstawowych jogi, istnieje wiele innych odcinkach, które pomogą Ci czuć się bardziej komfortowo i odciążyć od stawów.

 • Aby rozciągnąć dolną część pleców, leżą na plecach z ramionami i ugiętymi kolanami. Powoli kąt miednicy i nogi do jednej strony tak, aby kolana spoczywać na podłodze. Trzymaj odcinek na 20 do 30 sekund i po bokach przełącznika.
 • Dodatkowo prowadzi wagi, ścięgna może stać się zmęczony i mocno. Aby rozciągnąć je, usiąść na podłodze z jedną nogą wyprostowaną i jeden gięte nogi w kierunku użytkownika, tworząc "4" kształt nóg. Sięgnij wyprostowanej stopy z obu rąk. Gdy poczujesz napięcie, przytrzymaj przez 20 do 30 sekund, a następnie przełączyć nogi.
 • Rozciągnąć klatkę piersiową i część ramion stojąc w kierunku rogu pokoju z nogami o dwóch lub trzech metrów od ściany. Utrzymanie stóp sadzone, położył dłoń skierowana w górę na jednej ścianie i, z drugiej strony z drugiej ścianie również do góry. Zegnij łokcie i skłaniają się ku ścianie, trzymając nogi prosto. Powinny poczujesz napięcie w całej klatce piersiowej i ramionach. Przytrzymaj przez 20 do 30 sekund.
 • Na dobry wewnętrznym odcinku uda, stoisko ze stopami szerokość barków. Ze stopami płasko na podłodze, pogrążyć się w pozycji kucznej przy użyciu krzesła lub ścianę dla równowagi. Odpoczynku łokcie na kolanach i rozluźnij mięśnie brzucha. Przytrzymaj przez 20 do 30 sekund.

Jeśli nie tych odcinkach wraz z ciąża wywiera to ułatwić proces rodzenia i ułatwiają organizmowi powróciły do ​​swojej wagi sprzed niemowlęcym.

Joga w czasie ciąży

Joga jest jedną z najlepszych sposobów ćwiczeń podczas ciąży. Nie tylko może pomóc w fizycznym stresem ciąży, może to również pomóc zarządzać stres, które często pochodzi z posiadania dziecka.

Po pierwszym trymestrze ciąży, uniknąć jogi, że konieczna będzie leżeć na plecach lub rozciągać lub wywrzeć nacisk na mięśnie brzucha. Używaj krzesła lub ściany uspokoić się podczas pozach stojących, jak Twój środek ciężkości przesuwa się wraz z ciążą. Co najważniejsze, jeśli czujesz dyskomfort, STOP. Oto kilka jogi, które są bezpieczne dla kobiet w ciąży w każdym trymestrze ciąży:

Krowa stretch Ten odcinek może zapobiec ból pleców. Zaczynając na czworakach, spadek żołądek i rozluźnij mięśnie brzucha, nie zwijają swoje palce pod stopami. Spójrz w kierunku sufitu i zawieszone.

Szewski Pose- Ten odcinek, który jest również znany jako odcinek motyla, otworzy swoje biodra i rozciągnąć mięśnie krocza. Zegnij kolana i doprowadzić podeszwy stóp razem. Trzymaj plecy prosto, utrzymując razem stopy i dostosowania ich do organizmu. Zatrzyma się, gdy poczujesz napięcie i przechylić miednicę w kierunku stóp.

Ten ruch na odchylenie miednicy powinny złagodzić mięśni w dolnej części pleców. Uruchom ten subtelny ruch leżąc na plecach z ugiętymi kolanami i stopy płasko na podłodze. Jeśli niewygodne leżącej może stoisz. Podczas wydechu, przechylić miednicę do swojej głowy i czuje się z dolnej części pleców naciśnij o podłogę. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund, a następnie rozluźnij mięśnie.

Czy jest to bezpieczne do ćwiczenia w czasie ciąży?

Przez lata lekarze wierzyli, że ćwiczenia w czasie ciąży uszkodzony płód. Ostatnio jednak, że wiara zmieniły i nie ma nawet dowodów na to, że kobiety, które korzystają w czasie ciąży dostarczyć zdrowsze dzieci. Ćwiczenie wpływa również wspólnych warunków w okresie ciąży, takie jak zmęczenie, obrzęk kostek i pleców.

Jest to śledzić normalnego rutynowych fitness w czasie pierwszego trymestru bezpieczne. Zwróć uwagę na swoje ciało i ograniczyć swoje Fitness Zdrowie trening, jeśli czujesz, że to jest za dużo. Nie należy wykonywać w zbyt wysokiej temperatury lub wilgotności. Temperatura ciała wpływa na temperaturę ciała dziecka, więc nie się przegrzać. Monitorować tętno i oddech podczas wykonywania i nie pozwalają tętno przekracza 140 uderzeń na minutę, a tętno Twojego dziecka jest odzwierciedleniem własnych.

Zmniejszyć intensywność treningu w miarę postępu ciąży. Wysokie ćwiczenia dynamiczne takie jak bieganie i jazda na rowerze może być niewygodne. Spróbuj przejść do niższej aktywności oddziaływania takich jak joga czy pilates. Jest to szczególnie ważne, aby uniknąć odbijania ruchy w trzecim trymestrze ciąży, ponieważ kładzie nacisk na miednicy. Upewnij się, aby porozmawiać ze swoim ginekologiem, przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych w czasie ciąży, aby upewnić się, że ty i twoje dziecko będzie bezpieczne.

Prenatal Pilates

Teraz już Państwo zapewne wiedzą, że ciała nie ma dwóch kobiet reaguje w ten sam sposób z ciążą. Niektóre ćwiczenia będą odpowiednie dla niektórych kobiet w czasie ciąży i nie dla innych. Badacze odkryli, że podczas normalnej, zdrowej ciąży, umiarkowane ćwiczenia nie uszkodzić płód. Ćwiczenie jest również, aby uniknąć pewnych problemów związanych z ciążą, które obejmują żylaki, hemoroidy i bóle kręgosłupa. Jednak ciało kobiety przechodzi dramatyczne zmiany w czasie ciąży. Jako taki, program Pilates muszą być dostosowane i zmodyfikowane w miarę postępu ciąży.

Na przykład, w pierwszym trymestrze ciąży, sesje Pilates może być konieczna zmiana poziomu zmęczenia wokół. W miarę rozwoju ciąży, zapotrzebowanie na swoich powierzchownych mięśni brzucha będzie musiał zmniejszyć. W drugim trymestrze Mięśnie te mają tendencję do nadmiernego rozszerzenia. Może to czasem powoduje to, co nazywa się RECTI diastasis, który jest oddzielenie mięśni brzusznych. Od RECTI diastasis może zmniejszyć wsparcie brzucha, istnieje większe ryzyko kontuzji pleców.

Ponadto, ze względu na wydzielanie relaksyny, hormonu, który jest płodnym czasie ciąży, więzadeł otaczających stawy może być luźne, pozostawiając je luźno i podatna na uszkodzenia. Z tego powodu, trzeba uważać, aby nie nadmiernie. Jednak ważne jest, aby kontynuować wzmocnienie i przywrócenie równowagi mięśni wokół stawu. Będzie to wsparcie, ciało, jak przechodzi przez związanych z ciążą zmiany postawy i zapobiegania urazom związanym z nadmierną elastycznością.

Dziś wielu wytyczne dotyczące ciąży wskazują, że po około 16 tygodnia ciąży, klient powinien unikać leży na plecach. Jest to spowodowane faktem, że dopływ krwi matki, a następnie dopływ krwi może mieć negatywny wpływ w tej pozycji. Jednak za pomocą zwolennikiem kręgosłupa, jak również różnych zmodyfikowanych pozycji na reformatora i Cadillac, będzie można bezpiecznie kontynuować programu Pilates.

Aerobic Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Ty podjął właściwą decyzję, decydując się na utrzymanie sprawności fizycznej w czasie ciąży, ale być może zastanawiasz się, które ćwiczenia aerobowe są najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka.

Sporty kontaktowe handlu i innych działań, które mogą umieścić swoje ciało w szkodliwego oddziaływania na niskim ćwiczeń takich jak chodzenie lub pływanie. Energii Woda ma odciążyć stawy i pozwala wykonywać większość mięśni w organizmie. Sprawdź swoje lokalne siłownię dla aerobiku Niewielki wpływ zaprojektowanych specjalnie dla kobiet w ciąży. Joga i Pilates oferują wspaniałe niewielki wpływ ćwiczeń, a także pomóc matki-to-be z głębokim oddychaniem i metod redukcji stresu. Jogi oferują wspaniałe odcinki i pomóc zlokalizować środek ciężkości, który jest coraz przerzutki podczas ciąży.

Należy pamiętać, intensywności i częstotliwości treningów i pozostać w zgodzie ze swoim ciałem. Zawsze należy porozmawiać z ginekologiem przed rozpoczęciem ćwiczenia w czasie ciąży. Zdrowe przepisy dla kobiet w ciąży nie obejmują nadmiernego wysiłku i zmęczenia, więc upewnij się, że masz dużo odpoczynku między treningami i słuchać, co twój organizm potrzebuje.

3 sposoby, nie należy Bridezilla

3 sposoby, nie należy Bridezilla
Brides zwykle wielki błąd, jeśli chodzi o ich ślub. Wielu uważa, że ​​to jest o nich wszystko. To ich dzień i mogą robić, co chcą. Gdy jesteś duża część twój wielki dzień, ślub jest naprawdę o ciebie i pana młodego. Chodzi o to, mówiąc śluby wasze spędzić resztę swojego życia z osobą, którą kochasz.

Sposoby na odstresowanie i Get It Together

Stres jest nazwa gry, kiedy planujesz ślub. Po tym wszystkim, to jest dla ciebie ważne, do pana młodego i waszych rodzin. To nie znaczy, trzeba skręcić w wrzaski, krzyki i płacz Freak Show. Weź głęboki oddech i utrzymać się do poniższych wskazówek, aby uniknąć zamienia narzeczona potwora.

Razem z przyjaciółmi

Poświęć trochę tak potrzebnego czasu z przyjaciółmi. Dodać tabu ślubu miarę tematy konwersacji są zainteresowane. Zamiast spędzać czas rozmawiając o tym, co dzieje się w ich życiu lub dogania na swojej ulubionej plotek. Nawet jeśli są to przyjaciele, które są częścią ślubu, uniknąć każdym razem, a każda rozmowa masz z nimi centrum wokół ślubu.

Czas z innych znaczących

Poświęcić tyle samo czasu i zasady do innych znaczących. Spędzić jedną noc w tygodniu razem lub przeznaczyć go "Date Night". Unikaj rozmów o ślubie. Czy coś zabawy, które korzystają ze sobą, czy jest to pobyt w do oglądania nowego flick lub jazdy rowery przez miejscowym parku. Chociaż istnieje wiele elementów na liście rzeczy do zrobienia, podkreślając się nad nimi nie pomóc, aby je zrobić i to nie pomaga, status związku. Zbliża listy po relaksujący wieczór z Twojej miłości pomaga to w perspektywie i sprawdzić więcej rzeczy się listy.

Po wyjściu z centrum uwagi

Wymagająca wszystkich na czas i uwagę nie jest droga w dół ścieżkę do bycia ładne panny młodej. Podczas gdy masz swoje życie i wszystko dzieje się w nim, a mianowicie, ślub, tak jak swoich przyjaciół i członków rodziny. Uniknąć stania w sumie diva, gdzie wszystko jest o tobie, twoim życiu i ślubu. Zadzwoń do babci na urodziny i nie mów nic o tobie. Mówić tylko o niej i co się dzieje w jej życiu. Czy coś miłego dla druhen, tylko dlatego. Pamiętaj, że życie nie jest o tobie wszystko tylko dlatego, że wychodzi za mąż.

Weź głęboki oddech

Jeśli czujemy się coraz amp się o ślubie, zatrzymać, wziąć głęboki oddech i odpocząć. Policz do 10, jeśli masz to zrobić. Po uspokoić, rzeczy wydają się wyglądać dużo lepiej i można spokojnie przejść przez następne zadania z terroryzuje ludzi, których kochasz i że cię kocham.

Dylemat wielu dla przyszłej panny młodej

Dylemat wielu dla przyszłej panny młodej
P. Co to jest właściwy sposób obsłużyć wiele prysznice weselne?

Szanowny Kristie: Moi przyjaciele i członkowie rodziny zamierzają kilka na hosting kilka różnych prysznice weselne dla mnie. Czuję, że to może być trochę dużo. Niektórzy goście są na więcej niż jednej liście prysznic, a ja nie chcę, żeby wyglądać mam być chciwym i prosząc ich, aby przynieść prezent do każdego przypadku. Pomóż!

A. Weź głęboki oddech, nie jest rozwiązaniem.

Po pierwsze, należy posiadać więcej niż jeden rzut hosta Państwo więcej niż jeden prysznic. Nie jest właściwe, aby mieć takie same gości na każdej z list gości. Wiele prysznice mają wielu odbiorców bez powodu-prysznic przeznaczony do różnych ludzi w swoim życiu.

Współpracownik może wyrzucić cię z prysznicem, gdzie wszyscy ludzie, z którymi pracujesz uczestniczyć. To nie jest prysznic, który osobistych przyjaciół i rodziny należy uczestniczyć. Jeśli pokojówka-of-cześć rzuca Ci się prysznic, a następnie wszystkie strony ślubne i Twoich bliskich może uczestniczyć w tym wydarzeniu. Twoja ciotka może gospodarzem imprezy, która obejmuje członków rodziny.

Pomysł?

Segmentacja zaproszonych gości przez nich odpowiedniej kategorii zostanie zaproszony do jednej prysznicem-i najbardziej odpowiednim przypadku należy je prowadzącego. Oznacza to, że mają tylko kupić prezent i udziału jednej ze stron. Jeśli dwie osoby o podobnych list chcą gościć prysznic, należy rozważyć ich współgospodarzem imprezy, zamiast rzucać różne strony.

W skrajnej sytuacji (jeśli istnieje coś takiego z prysznicami ślubnych), goście, że uczęszczają kilka prysznice może przynieść drobne upominki dla każdego z nich, a nie spędzać dużą sumę na jeden prezent dla każdego zdarzenia. To nie jest coś, co można bezpośrednio kontrolować, ale gospodarze producentów mogą sugerować, to dla uczestników.

Mobiado Tworzy Arty komórka CPT001

Gdybyśmy mieli wybrać się gadżet, który jest oftenest połączeniu z dziełem sztuki, to przypuszczalnie być telefon komórkowy, coraz więcej osób posiadających telefony o nich unikalne oznaczone genialnego projektanta prawdziwie dotyku. Do wycięcia geniusz, czy nie, to zależy od ciebie, aby zdecydować, ale Mobiado nam się godne uwagi próbę umieszczenia swój najnowszy CPT001 koncepcji telefonu w szeregach telefonów arty. Przynajmniej firma określili go jako "objet d'art".

Producenci opisują swoje CPT001 jako pojęcie renesansu, materiałów - złota, marmuru i klejnoty - wraca do okresu. Jednoczęściowy marmur luksusowe słuchawki nosi liter, liczb, przyciski i inne szczegóły wykonanych ze złota. Solidna złota są również korony zegarek i złoty zegarek szkielet mechaniczny ruch. Ekran dotykowy jest jeden duży szafir niosąc pięknie prześledzić heraldyczny zwierzę.

Mobiado marmuru wonderthing nie trafić na rynek jeszcze, ale będzie to na pewno coś czekać (i przygotować przystojny sumę pieniędzy, na pewno!).

NattoKinase i innych składników odżywczych dla utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi

Zdrowia ciśnienie krwi jest głównym problemem dla wielu Amerykanów, jak statystyki stale rosną. Według CDAC, więcej niż jedna trzecia populacji amerykańskiej dorosłych są wahania ciśnienia krwi, a szacuje się, że 21 procent ma inną zmienną ciśnienie krwi bardzo, ale nie są tego świadomi. Choć istnieją różne czynniki i środki sterowane możemy przyjąć do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi, kilka przełomów w dziedzinie badań okazują się być bardzo obiecujące w naszym dążeniu do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. Badania i jego korzyści dla zdrowia serca znajdują się w krwi, ciśnienia lub suplementów witamin ciśnienia krwi.

Jeden taki przełom składników odżywczych jest NattoKinase (NSK). Przez wieki Japończycy byli w tym NattoKinase w diecie, aby wspierać odporność i zdrowe serce. Natto jest substancją podobną do sera wykonana z gotowanymi i sfermentowanej soi. NattoKinase jest specyficzna enzym, który znajduje się w Natto.

Historia NattoKinase

Legenda głosi, że to był wojownikiem, Minamoto Yoshiie, który jako pierwszy odkrył NattoKinase. Następnie stał się stałym elementem diety japońskiej na początku XVII wieku. NattoKinase została odkryta przez współczesną naukę w 1980 roku dzięki pracy badawczej dr Hiroyuki Sumi w Chicago. Termin "NattoKinase" został ukuty przez niego. To badano w ciągu ostatnich 30 lat z bardzo skuteczne, choć nie są rozstrzygające wyniki. Proces zatwierdzenia przez FDA jest długa i pociąga i trwa kilka lat badań. W międzyczasie NattoKinase dostępne nam w postaci suplementów ciśnienia krwi wraz z witaminami ciśnienia krwi. To ciekawe, że dzisiaj, pomimo posiadania większą częstość palenia tytoniu, Japonia wciąż jest niższy w przypadkach zgonów związanych ze zdrowiem układu krążenia niż Stany Zjednoczone. Wielu specjalistów zostało przypisane diecie, w szczególności w postaci NattoKinase.

Naukowe Wsparcie NattoKinase

Istnieją mocne dowody sugerujące, że badań wskazuje użycie Nattokinase jako pożywkę dla wspierania zdrowego specjalnie ciśnienia krwi. W rzeczywistości, od tego składnika miał bardzo dobre wyniki z małym lub bez znanych skutków ubocznych, nawet lekarze są znane polecamy ten naturalny, wsparcie żywieniowe. Suplementy zawierające ciśnienia krwi i innych witamin NattoKinase niezbędne ciśnienie krwi może być używany przez osoby, które są podatne na wahania ciśnienia krwi lub tych, którzy po prostu chcą, aby utrzymać zdrowe ciśnienie krwi.

Suplementy zawierające ciśnienia krwi i innych witamin NattoKinase ciśnienia krwi, takich jak witaminy D i kwasu foliowego (witamina B) Uważa się, że:

• Wsparcie Pomoc normalne ciśnienie krwi
• Wsparcie Pomoc zdrowe krążenie krwi i przepływ
• wsparcia Pomoc zdrowe poziomy fibryny. Wysoki poziom fibryny jest związane z tworzeniem zakrzepów.
• pomocy utrzymują i wspierają zdrowych wytwarzanie plazminy i innych naturalnie występujących enzymów we krwi. Ich zadaniem jest pomoc rozpuszczają skrzepy krwi.
• Pomoc wsparcie zdrowych poziom homocysteiny we krwi, co z kolei przyczynia się do wspierania układu krążenia

Suplementy ciśnienia krwi

Nattokinase jest już dostępny na całym świecie w bardzo czystej i bio-aktywne formy. Enzym liofilizowanego biały proszek, zwykle w postaci kapsułek lub tabletek, w suplementach ciśnienia krwi. Występuje także w ukierunkowanych suplementów ciśnienia krwi oraz innych ważnych składników odżywczych, które wspierają zdrowe ciśnienie krwi. Ciśnienie krwi zawiera Matrix witaminę D, kwas foliowy, cytrynian potasu, Hawthorne liści. Matrix ciśnienia krwi, pożywne suplement, pomaga pomocy organizmu naturalną zdolność do wspierania zdrowego ciśnienie krwi i krążenie. Ponieważ nie ma żadnych znanych skutków ubocznych często jest lepszym wyborem na krzepnięcie krwi, które nie posiadają tak przedłużone działanie w organizmie, jak nattokinase.

Suplementy ciśnienia krwi są bardzo popularnym wyborem dla tych, którzy szukają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi przez suplement diety. Nie ma żadnych znanych skutków ubocznych iw przeciwieństwie do medycyny konwencjonalnej, która jest przewidziana, życia długiego, jednak należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem suplementów zawierających nattokinase ciśnienia krwi, zwłaszcza jeśli są już na leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwzakrzepowe lub innych leków.

Porady na temat szybkiego odchudzania na specjalne okazje

Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie było przez to wszystko wcześniej. Ślub rodzina będzie się w przyszłym miesiącu, a canÂ't to wydaje się pasować do tego garnitur lub sukienkę, bo trzeba umieścić na zbyt dużej wagi. Więc musi stracić co najmniej dziesięć lub więcej kilogramów, i to szybko. Jak ty to robisz? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się jak.

Odchudzanie szybko, nie jest wskazane, ponieważ większość strat będzie tkanki mięśniowej i wody; można umieścić na wadze powoli (zazwyczaj w ciągu roku), więc zwykle należy wziąć to powoli i wtedy wiesz, że większość strat będzie tkanki tłuszczowej.

Ale masz problem tu i zegar tyka, więc trzeba będzie diety dość trudne do spełnienia swoją docelową utratę wagi. Przyjrzyjmy się, że po pierwsze, wszyscy wiemy, że diety nie działają; wysyłają ciało w trybie głodu, mechanizm przetrwania od długiego wieku, kiedy ludzie w obliczu okresy głodu.

Będzie zbyt mało kalorii powoduje, że organizm do obniżenia jego tempo przemiany materii, co zmniejsza jego zdolność do spalania tłuszczu. Jednocześnie, sygnały głodu zwiększyć i szybko zaczynają pragnąć żywności wysokiej energii ładowane z tłuszczów i cukru, na tych samych potraw, które starasz się zrobić bez.

Badania pokazują wielokrotne diety rzeczywiście sprawia, że ​​coraz trudniej jest schudnąć i łatwiej umieścić go na ponieważ kiedy zrzucić diety i powrót do normalnych nawyków żywieniowych spadek tempa metabolizmu spowodowane dietą oznacza, że ​​twoje stare nawyki faktycznie stanowią nadmiar kalorii.

Nie tylko odzyskać utracone tłuszcz sklepy tuż, ale może nawet zyskać dodatkowy bit.

Wiedząc o tym, że naprawdę nie chcesz umieścić siebie przez ten rygorystyczny proces, ale dla tej szczególnej okazji będzie. Najpierw jednak trzeba będzie zwiększyć metabolizm, które zostały opuszczone przez diety.

Aby to zrobić, trzeba będzie wykonać "Trening siłowy" trening do generowania że początkowy skok metabolizmu. Poprzez zwiększenie masy mięśniowej na ciele za pomocą treningu siłowego, twój metabolizm wzrośnie, spalanie tłuszczu po drodze.

Technika trening siłowy używam wymaga tylko dwudziestu do trzydziestu minut tygodniowo. Dawno minęły czasy, z pięciodniowym programie tygodni z 6 do 12 zestawów na część ciała.

Jeden krótki intensywny trening wytrzymałości szkolenia będzie podniesienie w tygodniu więcej niż metabolizm Czy kiedykolwiek myślałeś możliwe.

Podczas gdy spalonych kalorii robi ćwiczenia są ważne, wzrost przemiany materii, zwłaszcza po treningu siłowego trwa długo po zakończeniu ćwiczeń, spalanie kalorii w tym samym czasie.

Dwa główne elementy tej techniki są intensywność ćwiczeń i odzyskiwania po treningu.

Rzadkie, krótkie, o wysokiej intensywności szkolenia wagi, a następnie odpowiednią ilością czasu, aby odzyskać i stają się mocniejsze jest to, co jest potrzebne, aby zwiększyć funkcjonalny masy mięśniowej i utratę tkanki tłuszczowej.

Małe częste posiłki powinny być spożywane w ciągu dnia każdy zawierający mało białka do utrzymania masy mięśniowej i poziomu energii. Wysokiej jakości o szerokim spektrum witamin i suplementów mineralnych powinny być również brane codziennie.

Tak jak wcześniej uzyskać kalorii z wysokiej jakości żywności, ale jeśli nie możesz, korzystaj miksera do mikstury z mleka odtłuszczonego z co dodatki chcesz używać, tylko tak długo, jak zachować liczbę kalorii do codziennego sumie.

Teraz za pomocą tych mieszanin blender i stałych pokarmów do codziennych karmienia. Rozłożyć ją na wielu małych posiłków dziennie, zamiast tradycyjnych trzech posiłków dziennie. Sposób, aby śledzić utraty wagi jest, aby kupić licznik kalorii i nagrywać swoje dzienne spożycie kalorii na tydzień.

Teraz średnio się, ile kalorii spożywasz dziennie z użyciem siedmiodniowego planu żywienia i licznik kalorii. Kiedy już tego rysunku odjąć 1000 kalorii i będzie docelowa liczba kalorii będzie zmierzających do.

Pamiętając, że jeden funt tłuszczu zawiera 3500cals. Utrata 1000 kalorii dziennie wyniesie 7000 na tydzień, co równa się dwa funty utracone wyłącznie za pomocą diety. Inną techniką niskokalorycznej jedzenia jest oglądać spożycie tłuszczów, jak to ma najwięcej kalorii.

Aktywność przypadkowe jest również bardzo ważne, jeśli chcesz stracić tej ilości masy w tym krótkim czasie, poprzez zwiększenie aktywności towarzyszące można nagrać jeszcze co najmniej kilograma tygodniowo. Najlepszym ćwiczeniem w celu utraty tkanki tłuszczowej jest szybkie chodzenie zarówno wewnątrz na bieżni lub na zewnątrz.

Spacer, dopóki nie są lekko sapiąc i przytrzymaj tę stawkę aż do wyznaczonego czasu. Jeśli działalność aerobik zostawić cię dysząc lub tchu, będziesz zbyt mocno. Wasza energia pochodzi z rezerw węglowodanowych i firmy nie od swoich zapasów tłuszczu. Spróbuj szybki spacer przez jedną godzinę dziennie w każdy dzień tygodnia.

Cóż masz to, jako doświadczony trener nie polecam tego typu program do moich klientów. Utrata masy ciała jest zbyt szybkie, a program będzie bardzo trudne do utrzymania ze względu na bardzo niski pobór kalorii.

Radzę moim klientom, aby zmniejszyć ich zaledwie 500 kalorii dziennie (i nie więcej) poniżej poziomów konserwacji i będą tracić 1 - 2 kg tłuszczu ciała co tydzień, bezpiecznie, bez głodu i bez większych zakłóceń do ich stylu życia.

Podsumowując pamiętać, że długi okres tutaj i to jest między 30 a 50 kg tłuszczu stracili w ciągu sześciu miesięcy. Szybciej i wszystko będzie się tracić cenny jest woda i tkanki mięśniowej.

Gary Matthews jest autorką popularnych siłowni eBooks Maksymalna Weight Loss i maksymalnej masy ciała.
maksymalny

Igrzyska Olimpijskie 2010 US Hockey Team: młode umysły, organy, i Dusze

Na początku miesiąca, US Olympic Hockey Team sfinalizowane swoje kostki zawodnika dla Vancouver 2010 Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Wielu z nich zastanawia się nowej strategii General Manager Brian Burke dla sportowców dobierając olimpijskich. Mały, młody, ale pełne ducha, Burke nie wybrali zespół weterynarzy, ale nie wybrał zespół młodości. Przy średnim wieku w zespole będącego 26,5 roku życia; w przeciwieństwie do zespołu Kanady, Rosji, zespołu lub zespołu Szwecji, Burke ma nadzieję, że określenie młodych zechciał sportowców wygra im złoto.

US Olympic Hockey Team zyskał dużo uwagi w mediach ostatnio, zwłaszcza z Briana Burke'a wyborów graczy dla drużyny USA. Tylko 3 z 23 graczy wybranych do US Olympic Hockey Team mieli doświadczenia Olimpijski w tym: New York Rangera kapitan Chris Drury, Brian Rafalski Detroit okazują New Jersey i Diabła Jamie Langenbrunner. Wielkie amerykańskie imiona w hokeja jak Mike Modano, Bill Guerin i Scott Gomez pozostawiono na ławce w tym roku, który zaskoczył wielu fanów hokeja w USA. Jednak to nie był tak duży zaskoczeniem dla samych nazwach dużych. W obozach letnich w tym roku, Burke wyraził entuzjazm dla świeżych nowego zespołu na Igrzyska Olimpijskie - co oznaczało również, że szuka nowych graczy.

Roster zespół został ogłoszony w Fenway Park w Bostonie, po zimowym klasycznej bitwy pomiędzy Boston Bruins i Philadelphia Flyers. Chociaż lista może być całkowicie zakończone; Zmiany roster może być aż do tygodnia przed Olimpiada rozpocznie. To będzie ciekawa walka o wszystkich drużyn hokejowych, ale Brian Burke twierdzi, jego wybór był oparty na założeniu, że wyłącznie oni chcieli "pick zespół oparty na ciele pracy, a nie jak zespół gra teraz."

Najmłodszy gracz na liście zawiera 21 roku życia Patrick Kane z Chicago Czarnych Jastrzębi, a najstarszy będąc 36 roku życia Brian Rafalski z Detroit Red Wings. A, US Olympic Team nie powinno być zbyt zaniepokojeni Goaltender Ryan Miller z Buffalo. On twierdził, że na opiekunkę numer 1 netto i czy powinien wahać Tim Thomas (i bramkarz z Boston Bruins) będzie tam łaskawie zająć jego miejsce.

W sumie będzie to wielka bitwa na końcu, i ciekawe obrót wydarzeń dla US Winter Olympic Hockey Team. Burke mówi, że jego nowy zespół jest zdecydowanie świeże "podekscytowany ich szanse."