grsail.com

starsza siostra cytaty

Siostra Cytaty

Siostra Cytaty


Przez całe życie, twoja siostra jest tam w chwilach dobrych i złych. Ona jest jedyną osobą, która naprawdę rozumie swoją szaloną rodzinę i wie, zarówno swoje najmroczniejsze tajemnice i swoje najlepsze cechy. Z okazji specjalny związek, oto kilka cytatów, które obchodzi siostry.

Unikalne Cytaty o siostrach

Zabawny

 • Wiem, że to, co zrobiłeś, a powiem mamie!
 • Jeśli chodzi o siostry iść, jesteś najlepszy jest, ale nadal jestem faworytem.
 • Drogie siostry - jedyną osobą na świecie, można winić za to, co zrobiłeś, a dostać się z niego.
 • You'remy siostra i mój najlepszy przyjaciel. Jeśli uważasz, że w przeciwnym wypadku, po prostu pamiętać, znam wszystkie swoje tajemnice.
 • Jeśli potknąć i spaść w życiu, będę tam, aby pomóc Ci się - po tym, jak rzucić się śmiać.

Emocjonalny

 • Siostry mogą zawiezie szalony, dostać się do rzeczy i irytować. Jednakże, jeśli ktoś ośmieli się powiedzieć, siostra będzie bronić do śmierci.
 • Siostra jest specjalny rodzaj anioła na ziemi, który przynosi swoje najlepsze cechy.
 • Siostry pomóc twarde razy łatwiej i łatwe razy więcej zabawy.
 • Siostra, dzielimy tak wiele momentów, które nikt inny nie zrozumie. Mamy śmiał się wewnątrz żartów, mamy własne sloganami, i zrozumieć siebie nawzajem radość i ból. Nie wyobrażam sobie nikogo, kto byłby lepszym od ciebie najlepszy przyjaciel, a ja jestem tak szczęśliwy, że jesteś w moim życiu.
 • Będąc bez twojej siostry jest jak bez serca i duszy.

I Love My Sister

 • Kocham moją siostrę, bo to wszystko, co nie jestem, a ona wydobywa rzeczy, Ja jestem, że nie jest. I tego, co najlepsze w niej, a ona daje się we mnie najlepsze. Jest to jeden z niewielu na całe życie relacji, które uzupełnia, kim jestem.
 • Mamy związane nad grami, filmami nocnych, pod koniec walk na poduszki i żartów z mamą i tatą. Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie, droga siostro. Kocham cię bardziej niż słowa mogłyby kiedykolwiek wyrazić.
 • Siostra jest jak magiczne lustro, gdzie możemy zobaczyć, kim naprawdę jesteśmy w środku. Ona widzi w nas najlepsze i wydobywa najsilniejsze emocje. Ona jest często pierwszą osobą w naszym wieku, które kochamy i jest przyjacielem na całe życie.
 • Życie byłoby jałowe bez miłości siostry podzielić się wiele cennych chwil życia.
 • To moja wytrwali przyjaciel, moja pomoc, kiedy jestem słaby, a mój cheerleaderka, gdy jestem zniechęcony. Nie wyobrażam sobie życia bez mojego najlepszego przyjaciela, mojego powiernika, mojej siostry.

Memory Lane

 • Gdy masz siostrę, nigdy naprawdę zapomnieć o przeszłości. Jeśli tak, że będzie szczęśliwy, aby pamiętać o wszystkich swoich najgłupszych błędów.
 • Zaczynamy nasze zdania z "Pamiętam, gdy" i kończy nasze dni z czatu w telefonie. Jako dzieci, walczyliśmy i argumentował, ponad wszystko, ale jako dorośli jesteśmy bardzo najlepszymi przyjaciółmi. Jesteś jedyną osobą, zawsze byłem w stanie liczyć na i kocham cię bardziej z każdym rokiem, który przechodzi, mój pierwszy i najdroższym przyjacielem.
 • Gdy byliśmy mali, zawsze patrzył na mnie, duży sis. Jesteś chroniony mnie od innych, grał ze mną nawet wtedy, gdy chcesz przerósł grać razem, pozwól mi tag razem, nawet jeśli tak naprawdę nie chcą, a były po prostu najlepsze starsza siostra zawsze. Kocham cię i jestem bardzo zadowolony, że są siostrami.
 • Gdy byliśmy mali, kochasz się dostać do moich rzeczy. Ile rury szminki nie zrujnować starając się wyglądać jak twoja starsza siostra? Ile razy można prosić i błagać, aż będę bawić się z tobą, nawet kiedy były zbyt dorosła? Wziąłem mnie razem ze mną, chociaż czasami nie chcą, bo wiedzieliśmy, że dorasta i wiedziałem, że pewnego dnia moja mała siostra ma przyjaciół i działania jej własne i nie będzie już takie bohaterem ona. Dzisiaj zarówno uprawiane i tak się cieszę, że mieliśmy te chwile. Mimo, że pojechaliśmy sobą szalony w czasach, zawsze byłem dumny z ciebie zadzwonić siostra.
 • Nasz szalony drzewo genealogiczne - jesteśmy tylko dwie nakrętki, którzy go przeżyli razem. Kocham Cię, sis.

Witryny znaleźć cytaty z Famous People

Rozgarnięty Cytat

Rozgarnięty Cytat podciąga siostra cytaty jako stronie "skrzynek", każdy z innym cytatem z sławnej osoby lub czasem słynnym powiedzeniu. Na przykład, można znaleźć cytaty o siostrach z Maya Angelou, Margaret Mead i Oscar Wilde. Znajdziesz tu także aktualne cytaty z ludzi takich jak Venus Williams, Orlando Bloom i Jennifer Aniston. Miłą cechą tej strony jest, że można udostępnić ofertę na Facebook lub Twitter z kliknięciem. Jeśli cytaty na tej stronie nie są dokładnie to, czego szukasz, strona jest łatwo przeszukiwać według słów kluczowych, które mogą inne stosują nieco bardziej konkretnie do ciebie i twojej siostry.

Quotey Cytaty

Quotey Cytaty oferuje kilka stron wypełnionych cytatów o siostry. Cytaty są albo od słynnej jednostki czy jest dobrze znany cytat. Na przykład, można znaleźć cytaty z Isadora James, Toni Morrison i Charles M. Schulz, ale można także znaleźć wiele "Autor nieznany" cytatów, które są przysłowia i powiedzenia. Po dotarciu do dna pierwszej stronie cytatów, po prostu kliknij na tekst linku oznaczonego "Dalej", aby przejść do następnej strony z cytatami. Te cytaty to treściwy i będzie działać dobrze na ścianie wisi lub karty.

Wielkie Inspirujące cytaty

IKG oferuje cytaty z Pam Brown, Louise i Katherine Mansfield Bernikow. Znajdziesz tu także kilka "Autor nieznany" cytaty. Witryna oferuje mieszankę krótkich i długich cytatów, więc jeśli szukasz niektórych dłuższych cytatów o siostry, to jest to miejsce, aby sprawdzić. Istnieje wystarczająco dużo cytatów z tej strony, aby był zajęty przez jakiś czas, ale jeśli potrzebujesz dodatkowych cytatów, witryna oferuje także "rodzinne" cytaty, które mogą Cię zainteresować.

Poemat Hunter

Utwory często mówią dokładnie to, co mamy na myśli. Słowa w piosenki na siostrzanej stronie pieśni poematu Huntera są o szczególnych związkach, dobre i złe, siostry akcje. Strona zawiera teksty z takimi artystami jak Bryant Richard, Irvinga Berlina i Rick Nielson. Znajdziesz piosenki o małych sióstr, duże siostry i środkowym dzieckiem. Czy ty i twoja siostra są fani Elvisa lub wolisz zespół jak Cheap Trick, jesteś pewny, aby znaleźć co najmniej jeden zestaw tekstów piosenek, które mówi o swojej relacji z siostrą.

Dobry Odsłon

Dobry Czyta to strona o książkach i na szczęście również cytaty na różne tematy od niektórych z tych książek. Sprawdź siostra dobre Przeczytaj cytuje za snippers z książek takich jak umiłowany przez Toni Morrison, Goblin Market i inne wiersze Christina Rossetti, lub Szanghaju Lisa See dziewczyn. Próbuje wyśledzić cytat z książki lub konkretnego autora? Wystarczy podłączyć tytuł książki i siostra słowo w Wielki Czyta pasek wyszukiwania na górze strony i wyświetlić wyniki.

Słowa idealne

Znalezienie idealnego słów, aby opisać jak się czujesz o twoja siostra może zająć trochę czasu. Czy zdecydujesz się skorzystać z jednej z powyższych cytatów, jeden sławny człowiek powiedział przed lub stworzyć swoje własne słowa jednoznacznie, należy pamiętać, że słowa mówią specjalnie dla Ciebie i Twojej siostry. Wszakże taka szczególna relacja zasługuje na szczególną powiedzenie.

Siostra notowania Scrapbooking

Siostra notowania Scrapbooking


Jeśli szukasz sposobu na stworzenie szczególne uznanie dla swojej siostry w notatniku, rozważyć siostra ofert dla scrapbooking. Cytaty są doskonałym sposobem, aby wyrazić słowami, jak się czujesz na temat sióstr.

O Siostra Cytaty dla Scrapbooking

Gdy staramy się znaleźć sposoby, aby umieścić swoje uczucia w słowa, siostra cytaty do scrapbookingu są świetnym rozwiązaniem.

Przewodnik Wybór Cytaty

Przy wyborze siostra cytaty, ważne jest, aby wybrać cytaty, które są odpowiednie dla danego projektu. Aby wybrać odpowiednie cytaty, należy rozważyć następujące:

 • Osobowość siostry: Twoja siostra osobowości może pomóc określić najbardziej odpowiednie cytaty. Humor może pracować dla niektórych sióstr, ale dla innych, sentymentalne cytaty są najlepsze.
 • Polecane dla notatniku: okazja do notatniku może mieć również wpływ na rodzaj cytatów wybranych. Na przykład, jeśli masz zamiar dać notatniku jako prezent ukończenia szkoły średniej, cytaty mogą skupić się na swojej siostry przejście od dzieciństwa do dorosłości i jej osiągnięć.
 • Ton notatniku: dźwięk notatnik w dużej mierze zależy od okazji i osobowości siostry. Niektóre z wycinkami może być mieszaniną humor i uczuciowości, natomiast inne będą oznaczać jedną lub drugą.
 • Orędzie notatniku: Pomyśl o ogólnej wiadomości w notatniku przy wyborze oferty. Wybierz cytaty, które działają w kierunku ogólnej wiadomości w notatniku.

Siostra Cytat Pomysły

Oto kilka pomysłów, siostra wycenę dla projektów notatniku:

 • Siostry krwi, przyjaciół z wyboru. - Autor nieznany
 • Gdy siostry stoją ramię w ramię, który ma szansę przeciwko nam? - Pam Brown
 • Ona jest twoim lustrem, świeci na ciebie w świecie możliwości. Ona jest twoim świadkiem, który widzi w najgorszym i najlepszym i kocha cię tak. Ona jest Twoim partnerem w zbrodni, twój towarzysz północy, ktoś, kto wie, gdy jesteś uśmiechnięta, nawet w ciemności. Ona jest twoim nauczycielem, twój adwokat, osobisty środek prasy, nawet twój skurczową. Kilka dni, ona jest powodem chcesz byłeś jedynym dzieckiem. - Barbara Alpert
 • Siostra jest trochę dzieciństwa, które nigdy nie mogą zostać utracone. - Marion C. Garretty
 • Prawdziwa siostra jest przyjaciel, który słucha jej sercu. - Autor nieznany
 • Czy pociechy bardziej pocieszające niż w ramionach siostry? - Alice Walker
 • Bracia i siostry są tak blisko, jak ręce i nogi. - Wietnamski przysłowie
 • Siostry są zawsze przyjaciele. - Autor nieznany
 • Aby mieć kochający związek z siostrą nie jest po prostu mieć kumpla lub powiernika, to jest mieć bratnią duszę do życia. - Victoria Secunda
 • Słodki jest głos siostry w sezonie smutku. - Benjamin Disraeli
 • Jak szeroki i słodkie i dzikie macierzyństwo i muchy może być. - Rebecca Wells
 • Co znajduje się dobre wiadomości, jeśli nie mają siostra się nim podzielić? - Jenny DeVries
 • Siostry nigdy nie dość wybaczyć sobie nawzajem za to, co się stało, gdy byli pięć. - Pam Brown
 • Pomagamy sobie nawzajem jest częścią religii sióstr. - Louisa May Alcott
 • Moja siostra nauczyła mnie wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, a ona dopiero w szóstej klasie w czasie. - Linda Sunshine
 • Siostra jest darem serca, przyjaciel z duchem, złota nić do sensu życia. - Isadora James
 • Możesz dzieciak świecie, ale nie twoja siostra. - Charlotte Szary
 • Pozyskujemy znajomych i robimy wrogów, ale nasze siostry pochodzą z terytorium. - Evelyn Loeb
 • Dwie siostry, jedna jest zawsze obserwator, jeden tancerz. - Louise Gluck
 • Uśmiecham się, bo jesteś moją siostrą, śmieję się, bo nic nie można na to poradzić! - Anonimowy autor
 • Mężowie przychodzą i odchodzą; dzieci przychodzą i ostatecznie idą. Znajomi dorosnąć i odejść. Ale jedna rzecz, która nigdy nie straciła jest twoja siostra. - Gail błyszczący
 • Wielkie siostry są trawy kraba w trawniku życia. - Charles M. Schulz
 • Twoja siostra jest zarówno lustro a przeciwnie. - Elizabeth Fiszel
 • Posługi anioł jest moja siostra. - William Shakespeare
 • Ponieważ aniołowie są czasami kupić gdzie indziej, Bóg stworzył siostry jak ty. - Sal Williams
 • Idealna siostra nie jestem, ale wdzięczny za jeden mam. - Autor nieznany
 • W przypadku nie ma przyjaciela, jak siostra, w spokojnej i sztormowej pogody, dopingować jeden na nudny sposób, aby pobrać jeden, jeśli ktoś idzie na manowce, aby podnieść jedną Jeśli jeden chwieje się, aby wzmocnić jednocześnie wyróżnia. - Christina Rossetti G.
 • Siostra jest jeden przyjaciel, który pozostaje, kiedy wszyscy inni odejść. - Autor nieznany

Pień zastosowania dla Sister Cytaty w Scrapbooking

Istnieje wiele sposobów wykorzystania siostra cytaty w scrapbookingu. Oto kilka pomysłów:

 • Napisz cytat wokół zdjęcie w postaci ramy.
 • Spread słowa cytatem całej stronie artystycznie. Na przykład, pisać różne słowa wewnątrz elementów dekoracyjnych, takich jak gwiazdy lub w różnych bloków kolorów tęczy.
 • Napisz słowa cytatem z serii stron, używając innej strony dla każdego słowa lub frazy.
 • Utwórz projekt papierowy słów cytatem działa nieprzerwanie przez strony. Użyj specjalnego papieru do projektu strony.

Jak znaleźć Siostra Cytaty Online

Wiele stron internetowych posiada darmowe druku siostra cytaty. Następujące strony internetowe oferują siostra cytaty:

 • Scrapbook.com: Scrapbook.com ma wiele sentymentalnych siostrzanych cytatów, które mówią o siostrami i związków.
 • Wielkie Inspirujące cytaty: Strona zawiera wiele popularnych cytatów siostra, niektóre z najsłynniejszych autorów.
 • Cytat Ogród: Cytat ogród ma wiele zabawnych cytatów i sentymentalnych.


Siostra cytaty do scrapbookingu może pomóc dostosować projekt. Z dużym wyborem cytatów dostępnych, można łatwo znaleźć te właściwe dla swojego projektu.

Stare Straszny Film

Stare Straszny Film


Kino grozy nie są sposobem stare straszne filmy kiedyś. Starsze filmy zostały napisane zrobić widzom to, że ... przestraszyć. Horrory jak późno się więcej o bycie, jak brutalne i krwawe, jak to możliwe. Jest to epoka, której czas minął?

Elementy Dobrej Scary Movie

Istnieją pewne wskaźnik objawów w dobrym Straszny film, a te rzeczy nie są często w bardziej nowoczesnych filmów. Dwa główne elementy wszystkich lepiej strasznych filmów są nagromadzenie fabuły i suspensu. Są to te, które sprawiają, że widzowie oglądać przez rozpostartymi palcami, bojąc się spojrzeć na ekran, i te, które mają widzowie stłoczeni na swoich miejscach.

To kontrastuje z nowszych strasznych filmów, które są mniej lub więcej filmów Slasher. Brakuje im przyzwoitą fabułę lub fabułę. Tylko napięcie w takich filmach jak Saw to kiedy następna osoba będzie zabity i jak krwawe lub gory to będzie.

Iconic Stare Straszny Film

Fani starych strasznych filmów nie brakuje filmów do obejrzenia, filmy, które dadzą im wszystko, czego szukasz, takich jak wciągającą fabułę i wiele niepewności. Są to kino grozy, które stały się ikoną. Są to filmy, które były przerażające dla widzów w ich oryginalnej wersji i nadal to robić. Często są one wciąż patrzył w powtórkach na kabel i zainspirowały sequeli i remake'ów.

Psycho (1960)

Reżyseria: Alfred Hitchcok, Psycho została zaczerpnięta z powieści, opartej na prawdziwych zbrodni seryjnego mordercy Ed ​​Gein z Wisconsin. Gwiazdki Janet Leigh jak Marion, którzy przywłaszczone środków z jej pracodawcą, a przystanki w Bates Motel, ukrywając się z pieniędzmi. Choć wydaje się to być matka właściciela motelu Normana Batesa, który zakrada się i wbija Marion, podczas gdy ona jest w prysznic, to okazuje się być sam Norman podszywa się pod jego martwą matkę Psychoza jest taki klasyczny.; że został uhonorowany dwóch sequeli, prequel, remake, i filmowych telewizji. Hitchcock wyreżyserował także kilka innych strasznych filmów, w tym ptaków i Okno na podwórze.

Halloween (1978)

Janet Leigh nie tylko krzyk królową w rodzinie. Jej córka, Lamie Lee Curtis, zadebiutowała w klasycznym Halloween. Film koncentruje się wokół postaci Curtisa, Laurie, nastolatka. W Halloween, ona i jej przyjaciele są następnie Michael Myers, uciekiniera z placówki, który zabił swoją starszą siostrę, gdy miał sześć lat. On systematycznie przesuwa się na noc Halloween w masce i zabijając wszystkich Laurie przyjaciół. Halloween poszedł na pobudzić kilka sequeli i kilka przeróbki.

Egzorcysta (1973)

Podobnie jak Curtis, Linda Blair zwolniony także z kariery w gatunku horroru. Egzorcysta nie był jej pierwszy film, ale to było najwcześniej film jest ona powszechnie zapamiętany. Film jest adaptacją powieści, a także w oparciu o przypadku Egzorcyzmy Robbin Mannheim. Blair odegrała młoda dziewczyna, której matka (Ellen Burstyn) uważa, jej córka jest opętana przez diabła i zleceń się egzorcyzmów od dwóch księży. Film miał garść sequeli. Dodatkowo, dwa inne filmy wydana w ciągu pięciu lat Egzorcysta czynienia z tematem demonicznych dzieci, Dziecko Rosemary i Omen.

Lśnienie (1980)

W reżyserii Stanleya Kubricka Lśnienie jest taki klasyczny, że przyniósł pewne cytaty do naszego języka ojczystego, w tym:

 • "Red Rum"
 • "Wszystkie prace i nie grać sprawia, że ​​człowiek żyje"
 • "Oto Johnny"

Film koncentruje się wokół pisarza (Jack Nicholson), który przyjmuje posadę dozorcy w hotelu w zimie. On przynosi swoją żonę (Shelley Duvall) i syna z nim, jak skonfigurować zamieszkania w dużym, pustym związku. Dziwne wydarzenia zaczynają mieć wpływ na rodzinę i hotel, i ostatecznie pisarz zaczyna iść trochę szalony. Film oparty jest na powieści Stephena Kinga, a inspiracją do miniserial telewizyjny i parodię na The Simpsons.

Gatunek, który nie może zostać zabity Wyłączony

To brak wielkich fabuł i niepewności, które pozostawia widza skanujących pokrętło w październiku poszukiwaniu starszych filmów przerażające. Są one na tyle klasyczny, że studia filmowe często przerobić je dopasować się do tej samej magii. To te filmy, które utrzymają ten gatunek żyje.

Student Sprzedaje swoje dziewictwo za milion dolarów

Amerykańska studentka, 22, z Sacramento City College, położył swoje dziewictwo na aukcji. To dziwne, wiele pojawiło się na aukcji, która odbyła się popularnym burdelu znajdującego się poza Las Vegas, Moonlite BunnyRanch. Przy okazji, studenta € ™ s starsza siostra pracuje w miejscu. Natalie Dylan, jak nazywa się dziewicą, zażądał 1.000.000 dolarów za jej dziewictwa. Do tej pory, że otrzymał oferty do $ 250,000. Natalie nie zamierza sprzedać się tak tanie i ma zostać czeka na lepsze kandydata.

Student Sprzedaje swoje dziewictwo za milion dolarów

Przeszła ginekologiczne badania i testy na wykrywaczu kłamstw, by zmieść żadnych wątpliwości jej nienaruszonym dziewictwie. Natalie Dylan twierdzi, z ludźmi, którzy ją winić za nieprzyzwoite i brak zasad. Ona ma zamiar wydać swoje pieniądze na jej stopień i wierzy Shea € ™ s rozszerza granice moralne i szans dla kobiet. Dlaczego nie? Dylan nie jest sam. W 2005 roku, 18-letnia modelka z Peru postanowił sprzedać swoje dziewictwo zapłacić za jej parentâ € ™ s leczenia. Zaproponowano 1.500.000 dolary.

Peruwiański modelu odmówił sprzedaży dziewictwa w ostatniej chwili. W 2008 roku Big Brother reality show gwiazda, Raffaella Fico, 22, również oferowane jej pierwszą noc na sprzedaż. Model włoski twierdził, że mimo jej modelowania i zaparowanych zdjęciowych, jest spostrzegawczy katolik. Fico umieścić 1.000.000 dolarów ceną na jej dziewictwa i couldnâ € ™ t czekać, aby zobaczyć jej nabywcy. Kilka miesięcy później, ona zaczęła spotykać się piłkarz, Cristiano Ronaldo.

Zdradza swojego najlepszego przyjaciela

Zdradza swojego najlepszego przyjaciela


Czy oszukuje twój najlepszy przyjaciel? Romans z mężczyzną swojego przyjaciela? Sprawdź, co nasz trener randki myśli o tobie!

Zdradza swojego najlepszego przyjaciela z jej Guy

Pytanie czytelnika

Znam tego faceta przez prawie rok. Na początku myślałem, że był bardzo atrakcyjny, ale o wiele za młoda dla mnie (ja byłem 21 w tym czasie był tylko 17). Skończyło się z jednym z członków jego rodziny i dostał jeden z moich bardzo dobrych przyjaciół. Nasza przyjaźń była wielka (nadal jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, a on patrzy na mnie jak starsza siostra, że nigdy nie miał). Cóż my wywiesiliśmy Tylko nas dwoje (Big Sisters / mali bracia robić to cały czas) i po prostu siedzieliśmy i rozmawialiśmy o naszych relacjach (zaproponował moim przyjacielem zaledwie miesiąc temu i pomógł wybrać się pierścień). Zaczęliśmy zabawy łaskotanie siebie. Potem zaczął mówić o tym, jak okazało się, że był! (Moja wina, ponieważ wiedziałem, że to wpływ go. Ale nie myślę już o niej, bo znowu ... spojrzał na mnie jak starsza siostra). Uznałam to za nim po prostu bawić się ze mną, a my nadal na łaskotanie i wyrywając. Następną rzeczą, wiem, że są w zamek wargi i ręce idą WSZĘDZIE! I przestań się niemal natychmiast i powiedz mu, powinniśmy przestać, ponieważ jest on zaangażowany do mojego przyjaciela. Mówi mi, że nie ma się czym martwić, to tylko jak mam go dotknęła i jak nie był w pobliżu dziewczyny na jakiś czas (jego dziewczyna jest na wakacjach z rodziną). Powtarzam mu przestać bo to nie fair w stosunku do niej i trzymał całując i dotykając i robi wszystko, co wiedział, że podnieca mnie. Niektóre, jak wszystko poszło z mojej głowy ... i skończyło się na seks! Potem powiedział mi, że był jedną noc rzeczą, że nie powinniśmy pozwolić przejść przez głowę jeszcze raz i na pewno nie powinno wspominając nikomu. Siedzę teraz tutaj oniemiały. Nie wiem, co robić! Czy mam jej powiedzieć? Czy powinienem przestać mówić do niego? Bo teraz wszystkie stare uczucia miałem z nim od początku nie wrócił. Pani Lori mi pomóc - Nadesłał: Confused w Przyjaźni

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Confused,

Kiedy dwie dorosłe osoby angażują się w flirtuje zachowań i / lub zachowania seksualne, są w równym stopniu odpowiedzialni za to, co miało miejsce. Dzieje się tak nawet, gdy dwie osoby są bardzo włączona, co prowadzi do pocałunków i seksu, a jednocześnie jest popełnione w związku z kimś innym. Ci nie są mniej lub bardziej winnych do kontaktu seksualnego, co wydarzyło się między tobą a twoim dobrym przyjacielem narzeczonego potem jest. Oboje zdradził zaufanie tej samej kobiety. Nazywając ją jedną noc rzeczy nie robi na zachowanie lub ciężar odpowiedzialności mniej.

Zaufanie jest podstawą każdego związku zdrowego. Uczciwość i prawdomówność są cegły i zaprawy zaufania. Gdy to zaufanie jest złamane, szkoda na więź między dwojgiem ludzi. Niektóre z nich są odporne na romans, a para jest silniejsze ze względu na pracę przez uszkodzeniem. Inne związki nie tak dobrze powodziło. Jeśli twoja dziewczyna powie prawdę o tym, co wydarzyło się między tobą i jej narzeczonego, że może nie być w stanie ci wybaczyć lub go. Jeśli wstrzymać tę informację, a ona później dowiaduje się, będzie to najbardziej wyzywająco zakończyć przyjaźń.

Aby określić, czy poinformować swojego znajomego prawda, co się stało, zależy od motywacji do tego. Jeśli zdecydujesz się powiedzieć jej, bo czujesz się winny i chcesz lekcji ten ciężar, a potem mówi służy jedynie rozjaśnić swój ładunek i umieścić ją na ramionach do zniesienia. Podobnie, jeśli powiesz jej, co się stało, ponieważ uznają obecnie masz silne uczucia do swojego narzeczonego, spowiedź jest tylko egoistyczne. Z drugiej strony, jeśli powodem jest to, ponieważ zdradził zaufanie swojego przyjaciela i działał w sposób, który jest sprzeczny z jak uczta "prawdziwych przyjaciół" do siebie, a potem twoja motywacja jest zakorzeniona w przejmowaniu odpowiedzialności za swoje zachowanie i prosi ją, by wybaczyć transgresji. Oto twoja motywacja jest jednym z życia z uczciwości.

Małżeństwo jest bardzo poważna i wymaga od każdej osoby, aby być zaangażowana w inne. Wysoki poziom dojrzałości jest potrzebne, aby pozostać zaangażowana i pracować przez kłopoty i złych czasach, które są nieuniknione w każdym małżeństwie. Umieszczenie potrzeby kogoś innego przed własną rękę nie jest łatwe. Narzeczony wyraźnie nie osiągnie tego poziomu dojrzałości lub samokontroli przed małżeństwem. Kiedy włożył emocje i podniecenie przed kobietą, którą chce poślubić, wykazał, że w tym czasie nie jest w stanie być popełnione w związku. To by wyjaśniało jego myślenie, że sprawa może być utrzymywane w tajemnicy między wami.

Podczas gdy on nie może zdecydować się powiedzieć tej kobiecie prawdę o jego zachowaniu, to jest jego prawo, a brzemię. Decyzja, czy poinformować swojego znajomego Prawda musi być niezależna od decyzji jedynie jej narzeczonego. Musisz zdecydować, co słuszne, aby zrobić to, bo masz zamiar żyć decyzji można zrobić.

~~ Lori

Niania: Live in niań Porady

Priorytety i obowiązków żyć w Niania

Czasami na żywo w pracy niani wymaga znacznie więcej niż oglądanie przez dzieci w ciągu dnia. Może ona obejmować należności sprzątanie, przygotowywanie posiłków, sprawunki, jazdy dzieci do wydarzeń, a nawet oko na starszych rodziców, którzy mogą się do życia w domu. To ważne dla rodziny zatrudniania, aby pamiętać, że na żywo w niani nie jest substytutem dla pielęgniarki lub opieki medycznej. Jeśli ktoś w domu wymaga zabiegów medycznych, monitorowanie ciśnienia krwi, etc, na żywo w niani nie jest osobą, aby to zrobić. W takim przypadku, pracownik domu opieki zdrowotnej musi być zatrudniony.

Oprócz zwykłych obowiązków opieki nad dziećmi, sprzątanie, światła i przygotowywania posiłków, możesz zapytać na żywo w niani po prostu być towarzyszem dla osoby starszej mieszkających w domu. Bez oczekiwania na usługi medyczne, niania może być osoba, która ma przynieść herbatę, służyć przekąskę raz dziennie, lub zagrać w karty z osoby starszej w domu.

To ważne, aby mieć uzasadnione oczekiwania na żywo w niani i wyjaśnić (ustnie i umowy), co dokładnie te oczekiwania są. Ponadto, niech żyje w niani, co priorytetem każdego odpowiedzialność bierze. Na przykład, jest to bardziej ważne, aby mieć na żywo w niani dostać kolacji rozpoczął się pod koniec dnia, lub zagrać w karty z twoim starszym rodzicem?

Biorąc Wakacje z Live In Niania

Z lub bez żyje w niani, czas na wakacje będzie toczyć się wokół. Jeśli jest to Twoja pierwsza roku z niania w domu, nadszedł czas, aby zdecydować, jak masz zamiar obsługiwać czas wakacji. Oto kilka rzeczy do przemyślenia przed planowaniu letniego ucieczki:

1) Czy zamierzasz zabrać dzieci ze sobą na wakacje? Jeśli ty i twój małżonek / partnerem idą do ośrodka tylko dla dorosłych, porozmawiać z koncertu w niani o pobyt w domu z dziećmi.

2) Jak długo zamierza pan będzie? Jeśli jesteś pozostawiając dzieci w opiece żyje w niani, upewnij się, aby przygotować z wyprzedzeniem. Zorganizować dla kogoś (rodziców? Przyjaciół?), Żeby wziąć dzieci na dzień lub dwa. Jeśli na żywo w niani jest w porządku pracy dodatkowych godzin, być gotowi zapłacić odszkodowanie za nadgodziny.

3) Czy zamierzasz pojechać do parku rozrywki, camping, lub innego miejsca wypoczynku z dziećmi? Możesz rozważy żywo w niani z Tobą, aby pomóc z dziećmi.

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje, ale na żywo w niani przebywa tyle z dziećmi, upewnij się, że szafki są dobrze zaopatrzone przed wyjazdem, oferują korzystanie z samochodu (jeśli to możliwe), podczas gdy jesteś daleko, i sprawiają, Pamiętaj, aby zostawić dane kontaktowe, gdzie można się dostać w przypadku zagrożenia.

Live In Nianie - Niektóre Plusy i minusy

Istnieją różne zalety i wady na żywo w pracy niani. Dla szukających niań międzynarodowych, aby przenieść się do innego kraju, znalezienie żyć w Niania jest idealnym rozwiązaniem. Jest tam zwykle więcej formalności i biurokracji związanej zarówno dla niani i rodziny wynajmu, ale zazwyczaj działa się naprawdę dobrze w końcu. Plusy żywego w pracy niani dla niań innych krajów to:

1) okazja, aby zobaczyć i pracy w nowym kraju.

2) możliwość nauki języka angielskiego jako drugiego języka.

3) Dobre warunki pracy.

4) Lepsze zarobki i korzyści.

5) możliwość prowadzenia innych rzeczy tym więcej nauki.

Z drugiej strony, istnieją pewne minusy dla międzynarodowych niań przenoszenie do innych krajów, aby zaakceptować żywo w pracy niani.

1) Nie może być bariera językowa.

2) Są często z dala od rodziny i przyjaciół.

3) Istnieje wiele dokumentów i prawa międzynarodowego zatrudniania niani są nieco inne niż wynajęcie krajowego jednego.

4) W zależności od tego, gdzie opiekunki pochodzi, nie może być duże bariery kulturowe.

Czy zdecydujesz się zapłacić za żywo w niani, czy nie jest do ciebie. To wszystko zależy od Twoich potrzeb, stylu życia i finansów w celu wsparcia żyć w pozycji niania.

Chcesz mi zrobić?

Jeśli myślisz o zostaniu na żywo w niani, należy mieć świadomość, że istnieją dodatkowe obowiązki, które pochodzą z pracy. Jak żyć w niani, będziesz najprawdopodobniej oczekuje się dodatkowe obowiązki w domu i pracować więcej godzin nadliczbowych niż byłoby inaczej. Przed zaakceptowaniem żywo w pozycji niania, upewnić się, że rodzina stworzył szczegółową umowę i dokładnie ją przeczytać przed podpisaniem.

To, że jesteś na żywo w niani nie znaczy rodzina posiada was. Nie masz prawa! Jeżeli którykolwiek z następujących scenariuszy nastąpi, rodzina oficjalnie przekroczył linię:

1) Rodzina twierdzi, że pies i trzy koty "koniecznie" spać w twojej przestrzeni życiowej.

2) Jesteś proszony malować północnej stronie domu po dzieci są w dół do swoich drzemek.

3) Jesteś proszony kupić "tighty whities" dla człowieka domem.

4) wyrażanie stóp ściera nikomu w domu, który nie jest właścicielem Twoje stopy nie jest zalecane.

5) Doing podstawowe gotowanie i sprzątanie jest normalne światło; shingling dach nie jest.

6) Nie zgadzam się przenieść podejrzane, plastikowe torby ciężkie, z pnia rodzinnego samochodu do dowolnego miejsca.

Jak żyć w niani, najstraszniejsza rzecz, należy zawsze musisz zrobić, to zeskrobać formy z zapomnianej pojemnika. Utrzymanie dzieci bezpieczne, pomagając rodzicom w domu i utrzymanie elastycznych godzin pracy w godzinach nadliczbowych są pewne oczekiwania na wszystkie normalne żyć w niań.

Znalezienie żyć w Niania

Nannies4Hire Wskazówka: Możesz być w stanie znaleźć nianię przeszukując ogłoszenia, podpisując z agencją niania lub pytając znajomych, sąsiadów i krewnych. Upewnij się i nagradzać żywo w niani z bonusem, gdy czujesz, że jest to właściwe. Po tym wszystkim, patrzy po najbardziej cenionych posiadaniu!

Kolorado Niania

Nannies4hire. com Wskazówka: Korzystanie z Colorado biuro niania zapewnia, że ​​rodzina jest wynajęcie żyć w niani, która została wywiady i przeszedł rygorystyczną kontrolę przeszłości. W opiece nad dziećmi w kraju macierzystym przez niania Colorado pozwoli rodzicom zostawić swoje dzieci z zaufanego opiekuna.

Pochwały dla żyć w Niania

Nianie zasługują na taką samą opiekę i szacunek, że dasz żadnego z członków rodziny. Są przecież ludzie, którzy spędzają większość swojego czasu z dziećmi. Robią dużo w domu i pomóc złagodzić stres, tak, że można iść do pracy bez obaw. W warunkach biurowych, pracodawca może zaoferować pochwały za dobrze wykonaną pracę, powiedz swojego pracownika, aby wziąć dodatkowy dzień wolny "tylko dlatego", lub oferują podwyżkę lub premię. Tak naprawdę nie ma różnicy między wami i niani. Jesteś szefem; niania jest pracownik.

Pomyśl o tym. Kiedy ostatni raz szczerze chwalił swój koncert w niani dla dobrze wykonanej pracy? Pewnie dostaje wypłacane robić to, co robi, ale to nie znaczy, że nie może zaoferować pat na odwrocie. Nastroje przechodzi długą drogę w wydajności, dla każdego pracownika w każdym otoczeniu miejsca pracy. Jeśli niania naprawdę robi wielką pracę, nie czekaj do zaplanowanego przeglądu dać jej znać, powiedz jej teraz! To nie zajmie dużo czasu ze swojego dnia, aby powiedzieć: "Jesteś naprawdę świetną robotę; dzieci kocham cię! "Czy kiedy jej urodziny? Masz trochę obchody i zaangażuj dzieci. Te małe rzeczy, które możesz zrobić, będzie strzegł waszych żyć w niani szczęśliwy i zadowolony niania jest szczęśliwa rodzina.

Poszanowaniu granic

Na żywo w niani powinien wykazać się taką samą ilość profesjonalizmu że ona pokazać, jakby pracy w innych zakładach. Zdarza się, ze zwiększoną wygodę, jest tendencja do osłabnąć. Czy masz żyć w niani, że osoba musi być uruchomiony i gotowy do pracy jasny i wcześnie każdego ranka. Podczas gdy jesteś przygotowanie do pracy, należy się opiekunka dzieci do szkoły, coraz śniadanie wykonane, i upewnić się, że dzieci się do autobusu szkolnego na czas. Jeśli masz budzić żyć w niani rano, nadszedł czas, aby porozmawiać z nią.

Jest w porządku, aby trzymać się z Państwa oczekiwaniami i egzekwować je. Po tym wszystkim, zatrudnił swoją żyć w niani, aby wykonać zadanie, a to, czego oczekujesz. Nie ma nic w tym złego. Jednak w harmonogramie po godzinach niania, ona powinna być pozostawiona własnemu prywatności. Dokonywanie wymagania nierealne jakby prosząc ją o pomoc w odrabianiu lekcji nastolatek za pół nocy jest nie do przyjęcia. Jeśli to zrobi, to nic dziwnego, że nie może dostać się na czas!

Ustaw uzasadnione oczekiwania na Twój żywo w niani, w tym do pewnego stopnia profesjonalizmu, ale również nauczyć się szanować jej granic, jak również.

Porady dla Wynajęcie Live In Niania

Przed rozpoczęciem procesu zatrudniania na żywo w niani dla swojej rodziny, warto zapoznać się z poniższymi wskazówkami:

 1. Stwórz prywatny, który będzie należał tylko na żywo w niani, w tym sypialnia i łazienka. Daj jej dużo miejsca do przechowywania swoich rzeczy.
 2. Po zatrudniona niania, dać jej wycieczkę po okolicy, w tym wszelkich miejsc, które ona będzie oczekiwać, aby zabrać swoje dzieci, takich jak szkoły, parki, kościoły, muzea, etc.
 3. Podaj mnóstwo niania okazji do więzi z dziećmi bez ciebie w pobliżu. Na żywo w niani, a dzieci muszą nawiązać dobre stosunki na ten układ do pracy.
 4. Nie oczekuj swój koncert w niani do pobytu w domu bez użycia pojazdu. Jeśli ona nie ma jej własne, być pewien, że jest to pojazd, który ma dostęp do.
 5. To zawsze dobry pomysł, aby zainstalować prywatną linię telefoniczną dla niania korzystać ze zrozumieniem ona płaci za rozmowy międzymiastowe.
 6. Pozwól niani umieścić specjalne jedzenie, że lubi w lodówce i spiżarni. Oferta kupić niektóre z jej ulubionych okresowo.
 7. Przejdź przez wszystkie zasady gospodarstwa domowego z koncertem w niani, w tym gości, urlopu wypoczynkowego oraz wynagrodzenia za nadgodziny.
 8. Nie należy oczekiwać, że opiekunka do pracy w nadgodzinach, nie pytając jej o pozwolenie i dając jej za nadgodziny.
 9. Szanuj swój koncert w czasie prywatnym i poza niani.

Jak zachować dobrą żyć w Niania

Live in niań zazwyczaj nie skakać z jednego do drugiego ... chyba, że ​​jesteś nieszczęśliwy w ich obecnej sytuacji. W domu opieki nad dziećmi jest wspaniałym rozwiązaniem dla zapewnienia dzieciom kochającego i pielęgnowanie środowiska. Jednak wszystkie zaangażowane strony muszą ciężko pracować na utrzymanie dobrych relacji. Jak można zachować dobrą żyć w niani? Przeczytaj poniższe wskazówki:

 1. Szanować jej prywatność. Niania z dużą ilością czasu na zwiedzanie własne interesy. Daj jej przestrzeń w domu, że może zadzwonić do jej własnych.
 2. Porozmawiaj z nią o każdej problems.Don't automatycznie zakładamy, że na żywo w niani wie dokładnie, co myślisz i co chcesz.
 3. Zapłać ją dobrze. Live in niań są w domu opieki nad dziećmi dawców. Oznacza to, że są obok najważniejszą osobą w życiu dziecka od rodziców. Pokaż jak ważne żywo w niani jest twoim domu, płacąc jej sprawiedliwe wynagrodzenie.
 4. Dać jej wsparcie. Nie będzie wtedy, gdy na żywo w niani i twoje dzieci mogą nie zgodzić. Bądź gotowy, aby dać jej swoją pomoc, chyba że masz jakiś powód wątpienia jej działania.
 5. Bądź elastyczny-Choć na żywo w niani może być zdolni i chętni do skoku w czasie bodziec do sytuacji kryzysowych momentów, nie skorzystać lub jej usług, a być elastyczne, kiedy potrzebuje, aby zmienić jej czas okazjonalnie.
 6. Daj premie-Pokaż jak bardzo cenisz swój koncert w niani, dając jej okolicznościowe premie. Choć może ona zwłaszcza appreicate pieniądze, ona również korzystać bilety do kina, na wycieczkę do lokalnego spa i bony.

Zalety wynajmu Live In Niania

Podczas gdy rodziny są często niechętne do zatrudniania na żywo w niani, istnieją pewne wyraźne zalety tego. Są one następujące:

 1. Na żywo w niani może zapewnić elastyczność w godzinach pracy. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, na żywo w niani może być tam podnieść luzu.
 2. Live in niań może zapewnić relację pielęgnowaniu który jest oparty na interakcji dnia na dzień i opieki, podając, że dziecko otrzymuje od żywo w niani.
 3. Na żywo w niani może pomóc rodzicom bardziej efektywne zarządzanie ich życie rodzinne, wsparcie i pomoc w razie potrzeby.
 4. Na żywo w niani może zapewnić wokół opieki zegara, kiedy rodzic musi być z dala od domu, na dzień lub więcej.
 5. Live in niań ułatwi odsysanie, że karmienie północy mogą wnieść nowych matek i ojców.

Korzyści z Niania live-in

Istnieje wiele korzyści z żywego w niani. Z domu dziecka zależy Ci wybrać osobę, która będzie wpływający Cię rozwój dziecka. Nie będzie ciągła opieka w zaciszu własnego domu i indywidualnej stymulacji i edukacji dla Twojego dziecka. Z koncertem w niani można mieć sporadyczne wieczór lub pokrycia weekendu. Oznacza to o wiele mniej stresu w swoim życiu i więcej czasu dla siebie i współmałżonka. Będzie również doświadczenie dodatkową spokój, wiedząc, że godna zaufania osoba jest opieka nad dzieckiem.

W domu opieki nad dzieckiem

W domu opieki nad dziećmi odnosi się do praktyki zatrudniania na żywo w niani lub żyć w opiekunka do nadzoru i opieki nad dzieckiem lub dziećmi, podczas gdy rodzice są z dala od domu, albo w pracy lub zajmujące się innymi obowiązkami. Podczas gdy w domu opieki nad dziećmi dawcą może być również oczekuje się lekkie obowiązków BHP, jej podstawowym obowiązkiem jako żyje w niania jest do opieki nad dziećmi, tak jak rodzic. Live in niań są odpowiedzialne za wzbogacanie startowej życie dziecka, zapewniając pełną miłości i pielęgnowaniu środowiska. W domu dostawcy opieki nad dziećmi są zwykle dostaliśmy pokój lub zestaw pomieszczeń, aby zapewnić ich prywatności. Są one również zapewnić zbiór wytycznych i oczekiwań, które zostały sporządzone przez rodziny z lub bez pomocy agencji.

Agencje Niania

Wybór korzystać biuro niania w poszukiwaniu żyje w niani jest bardzo osobisty. Podczas gdy niektóre rodziny wolą znalezienia niani ustnie, inni czują się bardziej bezpieczne korzystania z agencji niani. Dlaczego można użyć biuro niani? Zastanów się, co następuje:

 1. Oddziały Niania są dobrze zaznajomieni z przepisów stanowych dotyczących relacji niani / pracodawcy.
 2. Oddziały Niania będzie działać zarówno z rodziną i żyje w niani, aby zawrzeć umowę, która obejmuje interesy obu stron.
 3. Oddziały Niania zazwyczaj mają szeroki bazę rodzin i niań, którzy szukają żyje w relacji niani.
 4. Oddziały Niania może zapewnić wsparcie zarówno zatrudniającego rodziny i niania w całej relacji.
 5. Oddziały Niania zazwyczaj zrobić sprawdzeń i wstępne rozmowy przed podpisaniem nianię z agencji.

Żyją w Nianie w Bostonie

Wyszukiwanie na żywo w niań w Bostonie nie musi być trudne. Poszukaj Boston agencji niani, która koncentruje się na następujących zagadnieniach:

 1. Agencja niania powinien ciężko pracować, aby dowiedzieć się rodzina mieszka na potrzeby niania.
 2. Agencja powinna przesłuchać niani do określenia jej doświadczenia, wykształcenia i opieki nad dziećmi filozofię przed podpisaniem jej jako Bostonie na żywo w niani.
 3. Agencja niania powinien ciężko pracować, aby stworzyć dobre dopasowanie zarówno zatrudniania rodziny i niani Bostonie.
 4. Agencja powinna nadal wspierać i zasoby, aby żyć w niań i rodzin zatrudniających.

Kwalifikacje na żywo W Niania

Według wielu agencji niania, na żywo w pensji niani jest częściowo oparte na wieku i doświadczenia danej żyje w niani. Większość agencji niania mają specyficzne wymagania wiekowe dla swoich niań. Rodziny, które nie korzystają biuro niania znaleźć żyć w niani, jednak może zdecydować się na wynajęcie niani, która jest młodsza od dwudziestu jeden lat. Wiek, jednak to tylko liczba. Są to z pewnością bardziej ważne kryteria do rozważenia przy poszukiwaniu żyje w niani.

 • Jak dobrze niani interakcji z dziećmi?
 • Jakie są na żywo w filozofii Niania w sprawie dyscypliny?
 • Ile doświadczenie miała?
 • Jakie są jej poświadczenia edukacji?
 • Jakie szkolenie medyczne ma ona miała?
 • Jak osobiście odczuwasz koncertu w niani?

Są to pytania, na które rodzic powinien być najbardziej zainteresowani. Po upewnieniu się, że na żywo w niani jest odpowiedni dla Twojej rodziny, wiek nie będzie problemem.

Szczegóły na umowach Nianie

Na żywo w umowie niania powinna obejmować następujące: ustalenia harmonogramu pracy, odszkodowania, wynagrodzenia, Wakacje / urlop i chorych dziennie. Obowiązki domu opieki nad dzieckiem powinny być bardzo konkretne. Przechowywać prace porządkowe realistyczne, jak również. Na żywo w opiekunka powinna również mieć pisemną umowę dotyczącą uzgodnień życia, godziny policyjnej (drażliwy temat), rachunki telefoniczne, gości z noclegiem i oczekiwań prywatności (obu stron).

Dzień Niania vs live-in Niania

Decydując się na w domu opieki nad dzieckiem musisz myśleć o tym, co działa dla danej sytuacji i czy na żywo w niani lub dzień niania jest najlepszy. Zadaj sobie kilka pytań. Czy jesteś zainteresowany w układzie opieki nad dziećmi, które pozwolą Ci pracować nieoczekiwane nadgodzinach? Czy potrzebujesz opieki nad dzieckiem, tak, że ty i twój partner wspólnie spędzać czas w godzinach wieczornych? Jeśli rozważa żywo w pomocy, można zapewnić pokój na własną rękę? Przed dokonaniem wyboru, kopać głęboko i uzyskać wszystkie niezbędne informacje niania.

Pozycje Niania w Internecie

Internetowe na żywo w proces aplikacji niania na ogół idzie tak: wypełnić wniosek on-line z pracy przesłać zdjęcia. Następnie należy pobrać aplikację o pracę i odniesienia. Użytkownik ma możliwość zapoznania się z rodzin w Internecie oraz skontaktować się ich osobiście, jeśli jesteś zainteresowany. W tym momencie można dokonać ustaleń w celu spełnienia. Rodzina może zrobić sprawdzenie niani tła na ciebie, ale to jest częścią procesu. Po dokonaniu decyzji można spotkać rodzinę, że będzie zapewniając opiekę nad dziećmi w domu i podpisać umowę.

Wymogi prawne dotyczące zatrudniania Live In Niania

Przed rozpoczęciem procesu zatrudniania na żywo w niani, trzeba zrozumieć wszystkich wymogów prawnych związanych z jej pracy. Są one następujące:

 1. Kwalifikowalność-pracujesz będzie musiał zweryfikować swoje uprawnienia na pracę dzwoniąc US Bureau of Imigracyjnym. Zrób kopię jej zezwolenia na pracę oraz wszelkich innych dokumentów, aby utrzymać się na rękę.
 2. Identyfikacja numer Ty pracodawca będzie musiał uzyskać numery stanowych i federalnych identyfikacyjne pracodawcy, zanim będzie można wynająć na żywo w niani.
 3. Kontakt Agencja-on zatrudnienie stan jest odpowiedzialny jako pracodawcy o kontakt z agencją zatrudnienia państwa do powiadomienia ich o nowego pracownika.
 4. Płace-Musisz zapłacić podatek od wynagrodzeń na? Ywo w niani. Oznacza to, że należy ustanowić system płacenia podatków państwowych i / lub federalnych dochodów, podatek Social Security i Medicare, na żywo w niani.
 5. Przechowywać zorganizowane zapisy-Będziesz musiał utworzyć plik, który przechowuje wszystkie rekordy dotyczące zatrudnienia na żywo w niani, w tym numery identyfikacyjne pracowników, na żywo w numer PESEL niani, kopie jej zezwolenia na pracę w stosownych przypadkach, zwrócić Harmonogram, niania / Umowa rodziny lub umowa, wszelkie obowiązujące formularze podatkowe, daty zatrudnienia oraz inne istotne materiały.

Live In Niania Regulaminu

Aby uniknąć nieporozumień zarówno koncertu w niani i rodziny zatrudnia, nie powinno być kilka zasad, które są przygotowane do porozumienia między stronami. Po opracowywaniu tych zasad, jednak zawsze jest to dobry pomysł, aby usiąść z nianią i omówić każdy przepis oddzielnie. Niektóre przykładowe tematy dotyczące zasad można wymienić następujące:

 1. Obowiązków, jaką pracę będą niania opis pracy w domu jest w zakresie opieki nad dziećmi i wszelkich należności sprzątanie?
 2. Schematy dzienne-Jaki będzie oczekiwany harmonogram dzienny z nianią i dzieci?
 3. Mąka czas Jak menu, które są planowane, a kto będzie przygotować jedzenie dla dzieci?
 4. Dyscyplina-Jak dyscypliny obchodzić?
 5. Telewizja-Ile telewizji są dzieci mogą oglądać każdego dnia?
 6. Odwiedzający-Czy na żywo w niani wolno mieć gości?
 7. Czas poza Ile czasu się każdego tygodnia będzie niani dopuszczenie do wzięcia?
 8. Inne dzieci, oczekuje się na żywo w niani do nadzorowania innych dzieci, które przychodzą do odwiedzenia?

Jazda z Panią Niania

Większość rodzin wymagają live-in nanny być w stanie prowadzić dzieci. Czy to jest data do gry, gabinet lekarski lub do przedszkola niani potrzebuje t być w stanie prowadzić. To jest dobry pomysł, aby uzyskać swoje posiadają prawo jazdy przed ubieganiem się o stanowisko w domu opieki nad dzieckiem.

Pielęgnacja na dzień vs Home nad Dziećmi

Zarówno w domu opieki nad dziećmi i opieki dziennej ośrodki mają dobre cechy. Wybór opcji zależy od konkretnych priorytetów. Zacznij od myślenia o wymagania finansowe i logistyczne dla swojej rodziny. Weź również pod uwagę potrzeby dziecka. Czy masz 9 do 5 miejsc pracy? Co codzienne dojazdy do iz centrum opieki dziennej? Czy opcje oferta pracodawcy za pobyt w domu z chorym dzieckiem? Na żywo w niani pozwala na większą swobodę osobistego czasu, gdy ośrodek opieki dziennej oferuje interakcji społecznej, a czasem bardziej edukację rozwojową dla więcej swojego dziecka. Sprawdź, czy masz wszystkie niezbędne informacje dotyczące wyborów, zanim podejmiesz decyzję.

Lato Nianie

Wiele rodzin z dziećmi w wieku szkolnym elementarna wynajem lato na żywo w niani. Praca wakacyjna niania wydaje się być skrzyżowaniem dyrektora dzień obozu, letni opiekun i starsza siostra / brat. Opieki nad dzieckiem w domu latem dawcą jest ogólnie odpowiedzialny za organizację działań tych dzieci, w tym basen, jazda na rowerze, rzemiosła, biblioteki i inne. Lato niani często odkrywa, że ​​działając jako opiekunka w koncertem w wieczorem, jak również tak rodzice mogą spędzić razem czas.

Znalezienie żyć w Niania

Odkryłeś, że trzeba żyć w opiekunka lub niania, a nie wiesz, gdzie zacząć szukać. Faktycznie mają kilka opcji.

 1. Rozpocznij wyszukiwanie na żywo w niani, rozmawiając z przyjaciółmi, krewnymi i sąsiadami. Niech wiedzą, że szukasz na żywo w opiekunka do opieki nad swoimi dziećmi. Poznali idealne żyć w niani dla swojej rodziny!
 2. Porozmawiaj z rodzicami dzieci w dzień troszczy, na placu zabaw, a swoim kościele. Zapytaj się z pediatrą, jeśli można polecić każdemu.
 3. Porozmawiaj z kimś, kto ma już żyć w niani. Szanse są jej niania może znać kogoś, kto szuka rodziny.
 4. Reklama w lokalnych ogłoszeniach, ogłoszeniowych Kościół, wspólnota biuletynu i innych publikacji, w tym w Internecie.
 5. Uzyskanie skrytkę pocztową i osobne konto poczty e-mail przeznaczoną dla potencjalnego żyć w niań, aby odpowiedzieć.
 6. Odwiedzić lokalne biuro niania lub szukać agencji, która reprezentuje żywo w niań w Internecie.

Kolorado Niania

Osoby, które chcą wynająć żyć w Colorado niania powinna rozważyć wynajęcie przez służby niani online. Agencje te stanowią żywo w niań w okolicy Colorado i ma na celu dopasowanie potencjalnych rodziny z żywo w niań oparta zarówno niani i potrzeb rodziny. Na żywo w agencji niania tworzy dużą bazę danych, która zawiera rodziny i nianie w obszarze Colorado.

Prawidłowe Sukienka niani Wywiad

Pamiętaj wywiadu dla żywego w niani należy traktować z takim samym profesjonalizmem jako stanowisko pracy biurowej. Powinieneś być ubrany tak czysto jak chcesz być na jeden dzień w pracy. Rajstopy i obcasy jednak nie są wymagane na żywo w pozycji opiekunką, ale konserwatywna góry i spodnie są odpowiednie. Ponieważ będziesz robił w domu opieki nad dzieckiem, nosić coś, czego nie byłby zdenerwowany, jeśli dziecko beknął na nich i można pozostać skromnie pokryte jeśli się na podłodze gry z zabawek podczas rozmowy z rodziną.

Coming of Age Niania

Niania musi mieć co najmniej 18 lat, aby przyjąć pozycję na żywo w niani lub żyć w sitter kandydata. Wiele rodzin nie przyjmuje osób poniżej 20. Jeśli jesteś młodszy, może warto rozważyć rok lub dwa z pracy w ośrodku opieki, przedszkola, lub podobnym środowisku, aby zdobyć doświadczenie przed ubieganiem się o stanowisko w domu opieki nad dzieckiem ..

Odległe Pozycje Niania

To jest często pomijany problem przy ubieganiu się na żywo w pracy niani. Po odwiedzeniu rodziny w osobie, poproś znajomego lub członka rodziny, aby towarzyszyć Ci. Masz członek rodziny sprawdzić referencje na temat potencjalnych pracodawców, kontaktując ich poprzedniego dostawcy domu opieki nad dzieckiem, dawne nianie, opiekunki lub żyć w. Wyjaśnij, dlaczego dzwonisz i zadać im pytania. Oni rozważyć ich córka wziąć go i tak dalej. To jest po prostu głupi, aby rozważyć przeniesienie mil bez co najmniej mając wystarczająco dużo pieniędzy na kilka nocy w motelu, na wszelki wypadek. Nazwijmy to ubezpieczenia i nie wychodź z domu bez niego!

Znalezienie stanowisko Prawo Niania

Pobierz formularz zgłoszeniowy niania i Poproś swoich listów polecających od poprzednich pracodawców, nauczycieli, duchownych, lub długi czas dorosłych znajomości. W aplikacji niania oraz w CV, listy wszystkich odpowiednich umiejętności. Które szczególnie chcemy podkreślić swoje umiejętności w domu opieki nad dzieckiem. Należy również uzyskać kopię swojej rekord jazdy w oczekiwaniu na swoim pierwszym wywiadzie. Jeśli planowane jest na żywo na łatwiznę, trzeba mieć kopie świadectw CPR i pierwszej pomocy. Upewnij się, że w odpowiedzi na agencje i rodzin szybko przykładem swój sposób profesjonalny. Być zorganizowane i mają swoje pytania dla rodziny przygotowany wcześniej.

Nianie, którzy palą

W dzisiejszych czasach, palenie jest problemem dla większości rodzin. Gdy ankietowanych, 89% rodzin powiedzieć, że nie wynająć żyć w niani, który pali. Wiele zakaz palenia gospodarstw rozważy niani, która pali, czy zgadzają się, aby nigdy nie palić w czasie pełnienia służby lub w obecności dzieci. Bierne palenie nie jest zdrowe dla dziecka w domu opieki środowisko i rodziny są w ich praw nalegać, że ich na żywo w niani zgodne z ich życzeniami.

Live In Niania Mity

Wiele rodzin odrzucić pomysł na żywo w opiekunka lub żyć w niani z kilku powodów. Większość z tych powodów są mity, jednak, jak następuje:

 1. Nie stać mnie na nianię. Może to być szczególnie nieprawdziwe, jeśli masz więcej niż jedno dziecko, które potrzebuje opieki nad dzieckiem. Należy wziąć pod uwagę, ile pieniędzy wydajesz miesięcznie na opiekę dzienną i porównaj to z żywo pensji niani. Jeśli niania zrobi lekkie obowiązków porządkowych, jak również, może się okazać, że będziesz spędzać nawet mniej pieniędzy, zwłaszcza jeśli ktoś oczyścić swój dom okresowo.
 2. Moje dziecko będzie przegapić będąc z innymi dziećmi. Pomyśl o tym w ten sposób. Jeśli można być w domu z dzieckiem na co dzień, to on naprawdę przegap towarzyskich. Prawdopodobnie nie, ponieważ byłoby zorganizować daty zabaw, wycieczki do parku, i innych działań. Twój żywo w opiekunka może zrobić dokładnie te same rzeczy z dzieckiem.
 3. Jeżeli związek nie działa, utknąłem, bo umowy. To po prostu nie jest prawdą. Jeśli używasz biuro niania, że ​​Agencja powinna działać, aby znaleźć bardziej odpowiedniego niani dla domu i bardziej odpowiedniego pracodawcę dla niani.
 4. Nie ma zbyt wiele formalności w zatrudnianiu żyć w niani. Jeśli nie masz doświadczenia napełniania niektóre z form rządowych lub dokumentach podatkowych, a następnie znaleźć renomowanych agencji je obsłużyć.

Jazda z Panią Niania

Nannies4Hire Wskazówka: Jeśli nie jazdy, możesz rozważyć patrząc na stanowiska niania w dużych obszarów metropolitalnych z transportu publicznego. Można również otrzymać wyższe wynagrodzenie jako NY niani niż jako opiekunka w strefie więcej obszarów wiejskich.

Agencje Niania

Nannies4Hire Wskazówka: Głównym celem agencji niania jest, aby stworzyć idealne dopasowanie żywo w niań i pracodawców. Powinny one jasno określić potrzeby rodziny i jaką rolę niani będzie i nie będzie wiązać.

Żyją w Nianie w Bostonie

Nannies4Hire Wskazówka: Jeśli szukasz Boston niania, niania odwiedzić Boston agencje lub szukać potencjalnych kandydatów w Internecie. Skorzystaj z tego, że istnieją dziesiątki szkół w okolicy. Możesz być w stanie znaleźć nianię z podstawowego kształcenia lub szkolenia rozwoju dziecka.

Książki dla dzieci radzenia sobie ze śmiercią i żałoby

Książki dla dzieci radzenia sobie ze śmiercią i żałoby

Istnieją książki dla dzieci zajmujące się śmierci i żałoby, które są odpowiednie dla młodzieży w każdym wieku. Te rodzaje książek mogą być używane podczas rozmowy z dzieckiem o śmierci bliskiej osoby lub zwierzęcia.

Książki o śmierci i żałoby General

 • Sad nie jest zły: Good Grief Poradnik dla Dzieci Radzenie sobie z utratą przez Michaelene Mundy jest dla dzieci w wieku 9-12. Książka oferuje realistyczne spojrzenie na śmierć i jest wypełniona pozytywnych afirmacji życia, sposobów na promowanie zdrowego żałobę.
 • Pomóż mi pożegnać: Inne Pomocy Dzieci Cope Gdy specjalna osoba umiera przez Janis Silverman jest dla dzieci w każdym wieku. Ta książka pomaga dzieciom aktywność żalu uregulowane przez arteterapii. Wrażliwe tematy są omawiane.
 • Water Bugs i Ważki: Objaśnienie Śmierć małych dzieci przez Doris Stickney dla dzieci w wieku 9-12. Bez wprowadzania teologię w obraz, książka ta opowiada o tym, co dzieje się po ktoś umiera za pomocą analogii ważki pozostawiając jego "gniazdo".
 • I Miss You: Pierwsze spojrzenie na śmierć przez Pat Thomas jest dla dzieci w wieku czterech i do góry. Ta historia pomoże dzieciom zrozumieć, że smutek jest normalne uczucie, i że jest OK, być smutny.
 • Co to jest niebo? Beverly Lewis jest dla dzieci w wieku 4-8. Po stracie swojego dziadka, trochę pytań chłopiec każdy temat Nieba i stwierdza, że ​​odpowiedź leży w jego babci, która jest również brakuje jej męża, który zmarł.
 • Łza Zupa: Przepis na Healing po utracie przez Pat Schweibert, Chuck Taylor Bills DeKlyen jest dla dzieci w wieku 4-8. Jest to książeczka, która skupia się wokół kobiety, która niedawno stracił kogoś kochała bardzo. Podkreśla się, że każda osoba w rodzinie płacze w jego lub jej własny sposób i potwierdza, że ​​jest OK, aby zrobić.

Książki O śmierci rodzica

 • Tato, w górę iw dół: Siostry opłakiwania Ich tata przez Lila i Anna Stenson patrzy na trzech młodych sióstr, którzy się smucą śmierci swego ojca.
 • Pamiętając Mama przez Dara Dokas to opowieść o młodej dziewczynie, która dostaje się przez jej smutek, myśląc o swojej matce. Ta książka jest dla dzieci w wieku 4 lat i starszych.
 • Bohater w kieszeni przez Marlene Lee pomaga dzieci w wieku 6-12 poradzić sobie ze śmiercią członka wojskowej służby. Posiada również stron dla dziecka do napisania opowiadania lub rysować.

Książki o śmierci dziadka

 • Żegnaj, dziadku Słoń: Co się dzieje po śmierci bliskiej osoby? przez Isabel Abedi wygląda pomóc dzieciom radzić sobie ze śmiercią dziadka. Dziadek Słoń ma zamiar iść na cmentarz słoni, ale chce swoje wnuki do zrozumienia, że ​​nie jest smutek, możliwości i dobre wspomnienia, kiedy ktoś umiera.
 • Gdzie jest dziadek? TA Barron jest książka dla dzieci 4 i góry. Ta książka pomaga dzieciom zrozumieć, że żyje kogoś jest nadal występują w jego / jej osobiste wspomnienia.
 • Jeden Więcej środę Malika Doray to opowieść o małym zrozumieniem króliczka, co śmierć ukochanej babci oznacza. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku czterech i do góry.

Książki o śmierci rodzeństwa

 • Puste Miejsce: Przewodnik dla dziecka Poprzez Grief (Porozmawiajmy) Roberta Temes, PhD jest dla dzieci 4 i góry. W tej historii, 9 lat i jego rodzina musi radzić sobie ze śmiercią jego starsza siostra.
 • Dlaczego musiała umrzeć? przez Lurlene McDaniel jest napisane dla dzieci w wieku 11 i do góry. Jest to opowieść o dziewczynie o imieniu Elly, który opłakuje śmierć jej starsza siostra Kathy i jej sprzeczne uczucia zarządzających.

Książki o śmierci znajomego

 • Anioły w Pink: Story Holly przez Lurlene McDaniel młodzieży w wieku powyżej 12. Ta powieść jest o grupie dziewcząt (różowa Aniołów) zajmują tragedii utraty kogoś bliskiego przez losowej przestępstwa.
 • Miałem przyjaciela o nazwisku Peter: rozmawia z dziećmi o śmierci znajomego przez Janice Cohn patrzy na reakcje i uczucia dziecka po zabaw jest potrącony przez samochód. Posiadanie pracy dorosłych poprzez tę historię z dzieckiem prawdopodobnie zwiększa skuteczność tej książki.
 • Josh: pogodzić się ze śmiercią znajomego przez Stephanie Jeffs wygląda w smutku i bólu po stracie i co się dzieje z ciałem po śmierci.

Książki do czynienia z utratą Pet

Istnieją także wielu książek dla dzieci dostępne, które pomagają zrozumieć młode zwierzę śmierć:

 • Gdy Pet Dies Fred Rogers dla dzieci w wieku 4-8. Dzięki tej książce, niesławny pan Rogers pomaga dzieciom zrozumieć utratę przyjaciel rodziny. To pomaga im odkrywać swoje uczucia smutku i samotności.
 • Dziesiąta dobrą rzeczą Barney przez Judith Viorst dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Przyczyniając się do czynienia ze śmiercią jego kot, chłopak w tej książce sprawia listę 10 rzeczy, które lubił o nim.
 • Psy nie są akceptowane! Bill Wallace jest dla dzieci 9-12. Ta książka pomaga młodym dziewczyny zrozumieć śmierć konia domowych poprzez uczenie się kochać nowy pies.
 • Pamiętając Ruby: dla rodzin mieszkających Poza utratą Pet przez Melisa Wells dla nastolatków. Ta książka jest o młodego chłopca i jego rodziny po chorobie i śmierci ich pies, Ruby.
 • Kot Niebo przez Cynthia Rylant omawia gdzie koty odchodzą po śmierci i wszystkie zabawne rzeczy, że kot dostaje zrobić. Ten autor napisał również książkę o śmierci pies również. Historie te są odpowiednie dla dzieci 4 i starszych.

Książki dla bardzo małych dzieci

 • Słyszałam Your Daddy Zmarł Mark Scrivani skierowany jest do dzieci w wieku od 05:58. Ta książka wyjaśnia, że ​​jest OK, być smutny; ma też pomysły, aby pomóc dziecku zapamiętać rodzica.
 • Moja babcia Zmarł: historia dziecka o śmierci i utraty przez Lory Brytanii jest napisana dla dzieci 3-6 lat. Tutaj małe dziecko omawia uczucia o śmierci babci.
 • Ta książka jest dla wszystkich dzieci, ale przede wszystkim moja siostra LIBBY: Libby Zmarł Jack Simon jest książka obrazkowa napisana przez pięć lat starych i zilustrowane przez jego matkę. W tej książce, Jack zadaje pytania i uczy się radzić sobie ze śmiercią jego młodszą siostrę.
 • Zawsze i na zawsze przez Alana Durant opowiada historię, jak kret, Wydra i Zając radzić sobie ze śmiercią swojego przyjaciela Fox. Ta historia jest dobra od przedszkolaków.

Książki jako brama do dyskusji

Podczas gdy książki są świetne narzędzia pomagające dzieciom zrozumieć, śmierć bliskiej osoby lub zwierzęcia, nic nie zastąpi siadając z nimi i wyjaśnienia, co się stało. Dzieci są pełne pytań, więc upewnij się, że są przygotowane z wyprzedzeniem, aby spróbować odpowiedzieć na te. Pamiętaj, że są tylko dzieci i nie muszą wiedzieć, każdy fakt, otaczającą śmierć danej osoby. Zazwyczaj wystarczy proste podstawowe fakty zaspokoi swoją ciekawość.

Magiczne drzewo Dom Książki

Magiczne drzewo Dom Książki


The Magic Tree House książki są popularne serie dla niższych elementarnych dzieci, napisanych przez Mary Pope Osborne. Te fikcyjne historie napisane dla dzieci w wieku od 5 do 9, często wyposażone w czasach historycznych i miejsc lub ludzi i zwierząt.

Magiczne drzewo Dom Story Lokal

Rodzeństwo Jack i Annie są główne postacie w historii Magic Tree House. Pewnego dnia w lesie, znajdują domek na drzewie z książkami. Wskazując na obraz i chcąc tam, dzieci są przewożone do tego magicznie samym miejscu i czasie. W każdym miejscu, Jack i Annie iść na przygodę, która uczy ich o konkretnej osobie, miejscu lub czasie. Companion przewodnicy badawcze mogą zapewnić czytelnikom dodatkowe informacje o różnych miejscach i czasach rodzeństwo odwiedzenia.

Oryginalna Seria

Oryginalny Magiczny domek na drzewie obejmuje 28 książek, rozdziałów. Niektóre z czasów i miejsc odwiedzanych dzieci to:

 • Starożytny Egipt
 • Japonia
 • Rainforest
 • Titanic statek
 • Elżbietańskiej Anglii

Książki są często sprzedawane w zestawach po cztery, które zwykle mają podstawową fabułę, że łączy je razem. Kilka z tych wątków to Misterium magiczne zaklęcie, Zaginione historie, i Morgan Library Typ Magic.

Misje Merlin

misje Merlin nowsze i nieco bardziej ambitne książki w ciągłej serii. Niektóre z tych książek to historie, że:

 • Wprowadzenie dzieci do opowieści o Camelot
 • Zaangażowanie Nowy Jork w czasie Wielkiego Kryzysu
 • Poznaj Mozarta w Austrii

Te historie wiążą się z użyciem magii przez Jacka i Annie samych, a może być trochę trudniejsze dla dzieci do czytania. Mroczny Dzień Morza ma 144 stron głębokiego całkowite; Amazon.com zauważa, że ​​odczyt jest na poziomie 9 do 12-latków.

Magiczne drzewo Dom Zarezerwuj Inne

Rodzice i nauczyciele mogą planować zabawy, zajęcia edukacyjne wokół książek Magic Tree House. Jedną rzeczą jest zachęcenie dzieci do wystąpienia z własnej przygody Jacka i Annie. Jeśli dzieci wykazują szczególne zainteresowanie książką danego okresu, rozważ go, aby znaleźć więcej historyczną fikcję dla dzieci lub prowadzić badania w tej dziedzinie. Oglądanie filmów lub odwiedzając muzeum może również wzmocnić lekcje.

Strona Magic Tree House oferuje wiele atrakcji dla dzieci do zrobienia w Internecie, też. Dzieci mogą:

 • Wydrukuj czynności, jak wyszukiwanie tekstu lub skarb labiryncie
 • Zaplanuj gry online
 • Zebrać i pobierz znaczki paszportowe poprawnie odpowiadając na pytania na temat każdej książki

Dodatkowo, dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności pisarskie, odwiedzając Reader & Writers Club. Pobierz informacyjnych i pisania działania związane z charakterem, ustawienia, szczegóły i działki. Nauczyciele są zachęcani do odwiedzenia Magic Tree House Klasie Klub znaleźć pomysły na rzecz włączenia książek do planów lekcji.

O autorze

Mary Pope Osborne jest autorem książek Magiczne drzewo Dom, między innymi. Wychowała się w rodzinie wojskowego i ma brata bliźniaka, wraz ze starszą siostrą i młodszym bratem. Papież Osborne absolwentem University of North Carolina w Chapel Hill, i udał się do życia w jaskini na Krecie, a następnie podróż przez Azję. Po zrobieniu chora wróciła do Stanów Zjednoczonych i pracował na różnych stanowiskach przed spotkaniem męża, Will Osborne, który był aktorem. Po pracy więcej dorywcze i staje asystentka redaktor czasopisma dla dzieci, zaczęła pisać.

Oprócz Magiczny domek na drzewie, Pope Osborne pisze serii Pająk Kane napisał opowieści ludowe i wiele innych książek autonomicznych.The Magic Tree House książki są intrygujące i pouczające rozdział książki dla dzieci. Dodaj je do swojej listy książek dla dzieci w wieku 4-8 dla. Dzieci cieszyć słysząc je jako część rutynowych snem, i robią doskonałe książki rozdział dla pierwszych klas lub drugi stopień czytanie książek.

Fryzury gwiazd fryzury gwiazd: Długie Porady

Ashlee Simpson Braid

Ashlee Simpson został sfotografowany niedawno gdzieś z jej długie włosy w warkocze. Tym razem testowane styl jest doskonały do ​​utrzymywania włosy z twarzy. Warkocze są również uniwersalne; mogą być ubrani w górę lub w dół w zależności od okazji. Plecionki może być wspaniała fryzura na odpowiednią osobę. Dla Ashlee, warkocze pokazać twarzy, przyciągając uwagę przy jej włosów i wprowadzenie go prosto na jej ładną cerę i duże oczy. Przed sobie ten styl się, będziemy chcieli, aby upewnić się, że schlebia głowę. Pamiętaj również, nie próbuj to wygląda w środku wybuchu lub innego kryzysu cery.

Dla pięknej francuski warkocz, myć włosy prosto z twarzy, czy jak Ashlee, myć go od przekątnej całej korony głowy. Do wytworzenia plecionki, poza niewielką część powierzchni w bardzo przed włosów i podziel go na trzy. Następnie przejechać sekcjach jeden na raz. Dla podstępny warkocz jak Ashlee (jeden, który pokazuje ciało warkocz), przejechać odcinki przekazując je pod siebie. Na tradycyjnym francuski warkocz, przechodzą włosy nad sobą (tak ciało warkocz jest ukryty). Następnie zająć trochę więcej włosów w każdej sekcji każdym razem, jak przekazać je na. Włosy stworzyć piękny francuski warkocz. Należy pamiętać, że prawdopodobnie będzie wygładzić włosy od czasu do czasu, jak są plecionki, tak trzymać w pobliżu grzebień.

Jak skończysz, to zabraknie włosy. Utrzymać plecionki do końca włosa. Następnie, możesz zostawić to długi warkocz luźne, czy można przypiąć go i na drodze z kilkoma pinami bobby. Aby zakończyć styl, spray na całym połysk zwiększając sprayu, aby utrzymać włosy w miejscu.

Gotowość do puścić długie włosy?

Gdy jesteś gotowy, aby odciąć swoje piękne długie włosy, wziąć cynk od Ann Curry i Katie Couric. Gdy Ann była gotowa pozwolić jej włosy dobrze, Katie pomógł przez odcięcie ponad dziesięć cali to na żywo telewizji podarować Locks of Love.

Kiedy oddać swoje zdrowe włosy dziesięciu cali lub więcej, jesteś darowizny zasób zmiany życia. Dla dzieci z łysieniem (choroba, w której jeden traci włosy) wywoływania warunki, sztuczne włosy mogą być kluczem do ich poczucie własnej wartości. Locks of Love zapewnia treski zarówno w skali przesuwnych lub całkowicie bezpłatnie, w zależności od potrzeb finansowych dziecka.

Aby oddać swoje włosy jak Ann, musisz być w stanie odciąć kucyk, który jest co najmniej dziesięć centymetrów długości. Warstwowa włosów jest dopuszczalne, o ile najdłużej warstwa osiągnie przynajmniej wymóg dziesięć calowy. Twoje włosy mogą być kolorowe lub trwałej, ale nie bielone. Jeśli nie jesteś pewien swojej sierści, zapytaj kosmetyczki. Mają fryzjera i umieścić w kucyk. Czasami łatwiej jest stworzyć kucyk włosy jednocześnie jest nadal załączony, a następnie wyciąć kucyk tuż nad elastyczna. Włosy, które spadło na podłogę jest nie do przyjęcia, więc niech Twój kosmetolog wiedzą będzie podarowanie włosy. Wielu stylistów znają Locks of Love i już wiem, co robić. Włóż włosy w plastikowej torbie na zamek w wyściełanej koperty i dołączyć formularz dawcy. Możesz uzyskać formularz dawcy i wszelkie inne informacje potrzebne przy zamków stronie miłości.

Kiedy patrzysz w lustro, następnym razem, możesz uśmiech wiedząc nowy skrót nie tylko świetnie wygląda, ale musisz zrobić swoją część, aby pomóc dziecku w potrzebie.

Długie Włosy Latynoski

Latin piękno często są śmiertelnymi wrogami z włosiem. Ale gwiazdy jak Jennifer Lopez, Eva Mendez i Eva Longoria zawsze wydają się mieć całkowicie wspaniały włosy.

Teraz, zanim zdecydujesz się tylko ogolić go do "la Britney Spears i iść z peruką - czy przekleństwo grzywy, że pochodzi naturalnie z dziedzictwa, pamiętaj, że te panie mają całe armie specjalistów włosów uzbrojonych w to produkty najlepsze gotowe iść na wojnę ze swoimi włosami. Ale to nie znaczy, że przy odrobinie opieki i trochę cierpliwości i ty nie możesz mieć piękne włosy, że schlebia swoje egzotyczne funkcje.

Zacznij realizując swoje włosy prawdopodobnie ma coś naturalnie, że większość innych ludzi nie ma - ciało. Tak czy nosić włosy proste czy kręcone, masz przewagę nad niemal wszyscy z długimi włosami.

Aby nosić kręcone włosy, najlepiej jest udać się z linii produktów, który jest przeznaczony do pracy z loków z szamponem do gotowego stylu. Zespoły takie jak L'Oreal w Studio Line lub Frizz Ease John Frieda są zaprojektowane tak, aby wyglądać świetnie kręcone włosy, bez obciążania. Aby dostać wspaniałe włosy w domu, pranie i stanu, a następnie, gdy włosy są jeszcze wilgotne, stosować obfitą ilość musu całego włosy. Po wyschnięciu powietrza do włosów firmy, uruchomić niektóre laminat John Frieda jak Frizz Ease Hair Serum jest przez niego, lub zastosować niektóre L'Oreal Shine Spray i delikatnie scrunch całego. Oba produkty są zaprojektowane w celu zwiększenia blasku i odwrócenia elektryzowaniu się włosów.

Nosić włosy proste, spróbuj produktu podobnego linii Super Skinny Paula Mitchella. Pozwoli to przygotować włosy. Szampon i stanu, a następnie osuszyć, jednocześnie wyciągając proste włosy. Następnie uruchom wysokiej jakości żelazka, jak Sedu, przez włosy w małych fragmentach. Po włosy są proste, należy użyć trochę laminatu w celu zwiększenia blasku i zmniejszyć elektryzowaniu się włosów. Wreszcie trochę lakieru do włosów pomoże utrzymać swój styl w miejscu.

Pamiętaj, że to, czy nosisz długie włosy proste czy kręcone, trzeba jeszcze, aby regularne wycieczki do stylisty dla głębokich zabiegów klimatyzacji i wykończenia, które utrzymają elektryzowaniu się włosów i eliminują w zatoce rozdwojonych końcówek.

Szukam Młodszy z młodszy wygląd włosów

Jeśli szukasz wokół i widząc, że twoi przyjaciele nagle patrząc starsze niż chcesz wyglądać, spójrz na swoje włosy. Czy jest krótszy niż kiedyś? To wydaje się być tendencji z kobietami wyciąć nasze włosy krótsze, jak się starzejemy. Może to zrobić tylko dlatego, że w tym wieku chcemy spojrzeć nie bzdury, że jest szybkie i łatwe. Ale przyjrzyj. Czy to nie skłonność do krótkich włosów również prowadzić z nim tendencję, aby pokazać nasz wiek?

Spójrz na 40-latków współczesnych hollywoodzkich. Zauważ, nic o ich wygląd? Co należy zauważyć, jest fakt, że najmłodszy z nich szuka często mają piękne długie włosy, które stawia wielu z włosami młodszych zestaw do wstydu. Wystarczy spojrzeć na Marcia Cross i Teri Hatcher z Desperate Housewives. Ich długie zdrowe długie włosy trwa rok od ich wyglądu. Czy trzeba jeszcze bardziej przekonujący? Następnie spojrzeć na pozornie Ageless m.in. Jayne Seymour i Sophia Lauren. Co widzisz? Długie piękne włosy.

Można odeprzeć ręce czasu zbyt przez wyrastające włosy. Postaraj się, że rośnie obok ramion w najmniej. Jeśli okaże się, że jest cieńszy niż to było kiedyś, rozszerzenia clip-in może dodać objętości bez uszkodzenia włosów masz. Jeśli znajdziesz brzydkie siwe włosy, zobaczyć swoje kolorysty do regularnych wizyt lub spróbuj jednego z nowych metod leczenia w domu na pokrycie szare. Produkty, które po prostu pokrycie szare są mniej szkodliwe i ostatni przez wszędzie od 6-20 lub kilku praniach.

Nicky Hilton, długie ciemne włosy

Nicky Hilton to jedna z gwiazd złamać blond formy niedawno i iść z ciemniejszym odcieniu, bogatszej włosami. Miękki, głęboki odcień sprawia, że ​​jasne brunetka niebieskie oczy Nicky'ego wyróżnia się.

Aby przyjrzeć jak Nicky'ego trzeba będzie przedyskutować swoje opcje kolorów i spróbować różnych kolorów przeciw twarzy wybrać brunetka, która jest właśnie dla Ciebie. Wybierz odcień, który komplementuje zarówno skórę i oczy. Gdy włosy są kolorowe, będziesz chciał używać produkty jak Pureology które utrzymają ten kolor patrząc świeże.

Aby uzyskać styl jak Nicky'ego, mają swoją fryzurę w długich warstw i nosić go z przedziałkiem pośrodku. Ustaw włosy na gorące wałki całego i niech spada na fale miękkich. Użyj trochę laminatu całym zwiększyć połysk i wyeliminować elektryzowaniu się włosów. Pamiętaj nadużywania laminatów może twoje włosy wyglądają tłuste więc używać tylko spadek wielkości grochu na raz. Zawsze można dodać więcej, ale po przesadzić, musisz umyć włosy i zacząć od nowa, aby się go pozbyć.

Shakiry Długi Dzikie Fale

Kolumbijska piosenkarka Shakira w pełni korzystać z jej naturalnie kręcone włosy, przez co część jej wygląd podpisu. Udowadnia, że ​​nie zawsze trzeba wydawać mnóstwo czasu próbując się wyprostować, a inaczej poskromić swoje kręcone włosy. Podczas gdy ona robi przy okazji nosić go na bardzo oficjalne okazje, to jest zawsze w dół, kiedy wykonuje. Pozostawiając długie włosy i dzikie, ona włącza go do jej osobowości, a jej włosy są jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​Shakira, Shakira.

Aby skorzystać z twojej długo kręcone lub falowane włosy jak bardzo Shakira, po prostu trzeba podjąć pewne kroki, aby dbać o swoje grzywy. Szampon z szamponem wykonane na kręcone włosy, lub jeden złożony pieścić suche włosy, jak naturalnie kręcone włosy często naturalnie suche, jak również. Użyj leczenie urlopu w jak Infusium 23 i świeżo umyte włosy uwarunkowanej. Choć nic nie naprawi naprawdę zniszczone włosy, produkty takie jak Infusium wypełnić uszkodzonych "luk" na pasmo włosów, dzięki czemu pojawiają się mocniejsze i mniej chrupiący. Następnie użyj obfitą ilość musu zaprojektowany do obsługi tego rodzaju włosów. Frizz John Frieda Łatwość mus jest jest wysoce zalecana. Płaszcz wszystkie włosy z musu i niech go do wyschnięcia. Gdy włosy są suche, użyć trochę laminat lub lakier do włosów połysk zwiększając całym, aby zwiększyć połysk i kontrolować elektryzowaniu się włosów.

Nie należy również zapominać, że choć jesteś, korzystając z długiej naturalnie kręcone włosy, trzeba jeszcze, aby regularnie odwiedzać stylistę. Ona powinna dać głębokie zabiegi pielęgnacyjne i odetnij końce podzielone, że może zniszczyć dowolny wygląd.

Hillary Duff klasyczny kucyk

Hillary Duff wie jak zrobić klasyczne style pracować dla niej. Prosty kucyk że został zauważony na sobie ostatnio nie jest wyjątkiem. Aby przyjrzeć jak Hillary, musisz mieć prosty lub wyprostowane włosy, które jest dobrze po ramionach. Również, gdy fryzura jest ten prosty, jazz aż wygląd drogę Hillary nie nosząc jakieś olśniewające kolczyki.

Aby uzyskać włosy gotowe na koński ogon, uruchomić go za pomocą żelazka. Upewnij się, że go uruchomić poprzez w sekcjach tyle małych, że płaskie żelaza może z nimi radzić. Następnie umieścić tylko kilka kropli laminatu John Frieda Frizz jak w Ease Hair Serum w dłoniach i, utrzymując go z dala od skóry głowy, działa to przez ciało włosy. To doda blasku i zapobiega fly wynos. Następnie rozpylić trochę lakieru do włosów zwiększający połysk bezpośrednio na szczotki i uruchomić go po włosach, odsuwając się od przodu i doprowadzenie włosy razem u podstawy czaszki. Można wyciągnąć prosto lub utwórz udział i swój włosy z części. U podstawy, gdzie włosy są zebrane, wyciągnij małą część spodu przed wyciągnięciem reszty przez nie uszkodzenia elastyczna. Bądź pewny, aby utrzymać włosy gładkie jak pracujesz. Gdy włosy są w miejscu, trochę mały przekrój opuściłeś wcześniej, i owinąć go wokół elastyczna, dopóki nie pojawi elastyczna. Następnie przypiąć koniec do koński ogon od spodu. Zakończ ten styl się przez rozpylanie na całym z butów zwiększenie aerozolu.

Pamiętaj - ten prosty i klasyczny styl uzupełnia cię najlepiej, gdy twoja twarz wygląda pięknie. Nie próbuj to wygląda, gdy jesteś w środku wybuchu lub innego kryzysu cery.

Długie Fryzury Korzystanie błyskawiczne Przedłużanie włosów

Przy tak wielu wspaniałych fryzur wszystkich długościach, wiele kobiet może poczuć się jak oni brakuje łodzi pozostając przy jednej długości. Dzięki nowej rasy naturalny wygląd i przystępnych przedłużanie włosów, długie fryzury można błyskawicznie osiągnąć za pomocą kilku dobrze umieszczone kawałki. Wszechstronność tych przedłużanie włosów pozwala dodać trochę długość lub dużo, po prostu wycinek w kawałkach do istniejącej włosy. Nie ma zobowiązanie lub razem w salonie, dzięki czemu można zmienić swój wygląd od jednego dnia do następnego razu.

Osoby z chin długości włosów lub dłużej może dodać te elementy do tworzenia warstw koczki, barku lub długości fal w grzywę prostej gęste włosy. Kawałki są przycięte pod istniejącym włosy i w zależności od długości włosów rozszerzeniach wybierzesz, możesz z nich korzystać, aby dodać objętości lub utwórz długie fryzury za pomocą kawałków kilka centymetrów dłuższy niż włosów naturalnych.

Wybierając przedłużanie włosów do tworzenia swoich długie fryzury, spróbuj wykosztować się na rzeczywistych ludzkich włosów rozszerzeniach. Oni są lepszej jakości, wyglądają bardziej naturalnie i styl tak jak rosły włosy samodzielnie. Musisz traktować je jak prawdziwe włosy i umyć je delikatnie szampon i odżywka, a także chronić przed uszkodzeniem elementów stylizacji. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na prawdziwą rzecz, spróbuj wysokiej jakości wersji syntetycznej. Dzisiejsze sztuczne przedłużanie włosów mają długą drogę i nadal daje świetny wygląd długie fryzury.

Ashlee Simpson i piękne włosy blond

Ashlee Simpson długie blond włosy to zazdrość wielu. Długie, płynące warkocze, które wiszą na ramiona i na plecy są naprawdę na co popatrzeć. Ale kolor jest prawie na pewno wzmocnione chemicznie i długość jest prawdopodobnie wynikiem rozszerzeń, dzięki uprzejmości linii jej stylista Ken toruje i starsza siostra Jessica poparcia, Hair-U-Wear.

Teraz, że czujesz się lepiej, jeszcze nie rośnie Lady Godiva jak zamki, rzućmy okiem na to, jak ty możesz uzyskać typ Ashlee Simpson z wyglądu.

Z najszybszych sposobów na przepięknych, długich blond włosach rzeczywiście są rozszerzenia i dobry kolorysta. Przy odrobinie szczęścia, Twój kosmetolog będą specjaliści w obu, które będzie o wiele łatwiejsze. Powiedz kosmetologa dokładnie wygląd idziesz do. Nie wstydź się. To będzie jej łatwiej dać ci to, co chcesz, jeśli są jasne od samego początku, co do tego, co szukasz.

Gdy masz długość i kolor w miejscu, skopiowanie wyglądu Ashlee staje się kwestia stylu. Lubisz Ashlee kij proste włosy? Spróbuj uruchomić włosy dzięki wysokiej jakości żelazka jak Sedu. Sekcja off włosy i początek u podstawy czaszki. Nie staraj się uzyskać więcej włosów do żelazka, niż można łatwo obsługiwać. To po prostu spowodować, aby wrócić i zrobić to jeszcze. Będzie szybciej i łatwiej na włosy, aby wykorzystać stosowne sekcje i tylko trzeba przejść przez włosy raz. Jeśli wolisz długie miękkie fale, ustawić włosy na dużych gorących wałków lub wywinąć całego z dużą beczkę lokówki. Po raz kolejny rozdział włosy zwijają się i tylko tyle, ile rolek lub żelaza może obsługiwać. Kiedy Twój styl jest już prawie gotowy, dodać trochę blasku i sterowania skwierczeć z podobnego produktu L'Oreal Studio Line Shine Spray. Aby utrzymać swój styl i kolor świeże, regularne wizyty u swojej kosmetyczki, więc może ona dotykać swoje korzenie i odetnij te rozdwajaniu.

Ashlee Simpson Fryzury: Style Dla włosów cienkich

Osoby z sierści często znajdują się przeklinając ich bezwładne zamki. Podczas cienka sierść nie prezentujemy kilka wyzwań stylizacji, istnieją wielkie fryzury, które obecnie nie pracują dobrze z tego typu włosów. Obejrzyj fryzury Ashlee Simpson jest, na przykład. Jej włosy jest oczywiście w porządku, ale ona pracuje z tym tekstury stworzyć wiele zarówno fryzury krótkie i długie włosy, które wyglądają niesamowicie.

Fryzura bob z kończy prace wielkich razored do sierści, która jest albo proste lub kręcone. Wersja prosta poruszało fryzury Ashlee Simpson jest elegancki krój, który przypada nieco obok brodzie. Ten styl działa świetnie dla osób z albo owalne lub okrągłe twarze i jest bardzo łatwe do tworzenia. Wystarczy zastosować lekki balsam lub mousse stylizacji na wilgotne włosy i wysuszyć prosto z pędzlem wentylacyjnego. Zakończyć ten elegancki styl, dotykając się z żelazka.

Długie fryzury włosy mogą również doskonale na sierści, czy masz prawo wyciąć za nim. Fryzury Ashlee Simpson mają długie warstwy, gdy jest do ramion lub dłuższe, aby utworzyć wolumin i ruch. Użyj mus wolumizujących stworzyć windy na korzenie, gdy suszenia cios. Możesz nosić ten styl płynne za pomocą żelazka lub pompy swoje loki z dużą lufą lokówkę dla potargane wygląd. W bardzo niepewny grzywki, które są tak powszechne w fryzury Ashlee Simpson pomagają ukryć duże czoło i ramki twarz.

Lindsay Lohan Długie i piękne Zamki

Jeśli ktoś dzisiaj Hollywood ma piękne włosy to jest Lindsay Lohan. Wiem kto mnie zabił gwiazdy włosy zostały wiszące połowy jej pleców, ponieważ zanim stała się nazwa gospodarstwa domowego. W ciągu ostatnich kilku lat, to był jasny blond, głęboko brunetka i jej własny wspaniały naturalny czerwony.

Jeśli chcesz włosy jak panna Lohan trzeba traktować go w prawo. Włosy, które osiąga długość ta wymaga oczywiście dobrej diety na to, aby rozwijać szybkie i silne, i jakości produktów, aby się tym zająć. Jeśli masz zamiar rozwijać swoje włosy, staram się robić tak mało z niego, jak to możliwe podczas uprawy procesu. Oznacza to, że nie ma kolorów ani trwała w ogóle, a tak mało, jak to możliwe stylizacji ciepła. Pozwoli to zachować zdrowe i zapobiec stłuczeniu. Nawet produkty do stylizacji włosów i wiele gumek mają pomóc umieścić swój wygląd razem może powodować wysuszenie i uszkodzenie włosa. Tak szczerze musisz zrobić jak najmniejszym stopniu do niego, jak rośnie. Jest to tym bardziej ważne, jeśli wiesz, że chcesz, aby kolor włosów, gdy osiągnie właściwą długość, bo dziewiczy włosy jest najbardziej przewidywalna, jeśli chodzi o kolor. Gdy twoje włosy osiąga długość chcesz się pięknie zdrowy kształt, ty i twój kosmetolog to docenić.

Jeśli po prostu nie mają czasu lub cierpliwości, aby rozwijać swoje włosy, aby Lohan jak długościach, rozszerzenia to rozsądne rozwiązanie. Dzisiejsze styliści mogą dać ci kilka opcji, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, najlepszy rodzaj rozszerzeń do własnych potrzeb.

Aby uzyskać miękkie wszystko nad fala jak Lindsay, ustawić swoje włosy w dużych gorących wałków. Kiedy zejdzie, kilka kropli laminatu jak Frizz Ease John Frieda doda połysk i sterowania fly wynos. Pamiętaj, nawet jeśli twoim celem jest sexy długie włosy, trzeba będzie odwiedzić kosmetyczki o co sześć tygodni, a wykończeniem. Usuwanie rozdwajaniu zanim staną się one problemem jest to ważne dla zachowania włosy wyglądały zdrowo.

Loki są widoczne w najnowszych Fryzury tym sezonie

Dni trzymać proste włosy są tak ponad. Fale i loki przodują w najnowszych fryzur tego sezonu. Każdy z Sheryl Crow do Christina Aguilera są sportowych wspaniałe loki wszystkich kształtach i rozmiarach. Osoby z grubszych włosów, takie jak American Idol runner-up Katherine McPhee, można osiągnąć za pomocą curl błogość wolumizujących produktów do włosów na wilgotne włosy i uderzeniem głową w dół do suszenia włosów. Użyj dużą lufą lokówka spirali włosy z brody w dół. Użyj pomada, aby zwiększyć połysk i fakturę loki.

Osoby ze średnim tekstury włosów, jak CSI: Miami, Emily Procter, można tam stworzyć najnowsze fryzury z zestawem gorących wałków. Owiń suche włosy w średnich gorących wałków i pozwalają rolki do ostygnięcia. Usuń rolki i fale palec grzebień na miejsce. Wykończ z lekkim hold lakieru do włosów, aby utrzymać te fale świeże.

Włosy cienkie może również dostać się do działania. Anne Heche tworzy fale potargane z lokówki. Zastosuj lekki produkt do stylizacji na wilgotne włosy i wysuszyć z dużym pędzlem okrągłym. Używać średnich do dużych lokówki do tworzenia fal w dolnej dwóch trzecich włosów. Odwróć głowę do góry nogami i spryskać korzenie z lekkim hold lakierem do tworzenia fal głośności i palec grzebień na miejsce.

Wiele Kolory Fryzury Lindsay Lohan w

Jeśli chodzi o kolor włosów kameleony, fryzury Lindsay Lohan są z całą pewnością na górze. Występowała z kolorów włosów od głębokiego czekoladowego brązu do lekkich blondynki. Kluczem do sukcesu jest wybór koloru włosów odcienie, które współpracują z Twojej skóry. Od Lindsay jest naturalnie bardzo lekki w kolorze skóry (z piegami), potrzebuje cieplejsze kolory, aby nie patrzeć wyprane.

Jeśli masz similiar koloryt skóry i chcesz iść ciemne z koloru włosów, należy zastosować ciepły kolor. Ciemnobrązowe fryzury Lindsay Lohan zawsze mają subtelny wydźwięk czerwonego do nich. Pomaga rozgrzać bladą cerę. Spróbuj ciemne i średnich czerwone lub złote brązy dla najlepszych rezultatów.

Fryzury Lindsay Lohan są najlepiej znane ze swoich czerwonych. Lindsay stawia jej najlepszy kolor włosów do przodu, kiedy wybiera światła do średnich kolorach kasztanowe. Te kolory są zbliżone do naturalnych włosów koloru jej i cuda z jej odcieniami skóry. Osoby z naturalnej czerwieni do własnego koloru włosów będzie dobrze z milczenia cieniu - tak długo, jak to nie jest zbyt ciemny. Unikaj bardzo żywe czerwienie, ponieważ mają tendencję, aby można wyglądać blado.

Lindsay wie również, jak się bawić jako blondynka. Sztuczka wyborze blondynka jest unikanie zbyt blady lub będzie zbyt złoto. Lindsay Lohan jest jasny beż blond, że miał do niej ciepłe podtekstów. Idąc platyny wypłukać bladą cerę, ale to dodaje trochę ciepła będzie czynić cuda. Spójrz za blondynek, które są lekkie złote lub beżowy tonu dla najlepszych rezultatów.

Biografia Roalda Dahla

Biografia Roalda Dahla


Wielu uważa, Roald Dahl, aby być jednym z największych childrenâ € ™ s autorów XX wieku. Niektóre Dahla € ™ s najbardziej znanych książek dla dzieci m.in. Charlie i fabryka czekolady, Matilda i Jakubek i brzoskwinia olbrzymka. Jego książki zostały opublikowane w 50 językach i sprzedał ponad 100 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Życie osobiste

Roald Dahl urodził się 13 września 1916 w Llandaff, w południowej Walii. Jego dzieciństwo było naznaczone tragedią, gdy jego starsza siostra, Astri, zmarł na zapalenie wyrostka robaczkowego w wieku siedmiu lat, w 1920 roku Kilka miesięcy później, ojciec zmarł Dahl. Jego wczesne lata są opisane w książce, Boy.

Podczas II wojny światowej, Dahl dołączył do Royal Air Force, a jego książka, Going Solo, opisuje jego wyczyny, jak WWII pilot 1939/45.

Roalda Dahla € ™ s pierwszy childrenâ € ™ s książki, Gremliny, została opublikowana w 1943 roku Po przeczytaniu książki z wnukami, Pierwsza Dama Eleanor Roosevelt zaprosił Dahl do Białego Domu na kolację. Dahl zaprzyjaźnił się z Roosevelts i często odwiedzał ich dom kraju.

Biografia Roalda Dahla
Roald Doahl dekoder

Poślubił aktorkę Roalda Dahla Patricia Neal w dniu 2 lipca 1953. Wkrótce po ślubie para zakupiła dom w Great Missenden, w Anglii. Dahl miał pięcioro dzieci z Patricia Neal:

 • Olivia Dwadzieścia, urodzony 20 kwietnia 1955
 • Chantal Sophia (później przemianowany Tessa) urodził się 11 kwietnia 1957
 • Theo Mateusza, urodzony 30 lipca 1960
 • Ofelia Magdalena, urodzony 12 maja 1964
 • Lucy Neal, urodzony 04 sierpnia 1965

Pomimo, że bardzo udany pisarzem, życie Roalda Dahla € ™ s nadal pełna przeszkód. Theo został poważnie ranny jako dziecko, gdy jego przewóz został potrącony przez taksówkę, i jego córka Olivia zmarła na odrę zapalenia mózgu w wieku siedmiu lat. Jego żona poniosła trzy tętniaki mózgu, podczas gdy w ciąży z córką Lucy. Sam Dahl był nękany przez paraliżującego bólu pleców przez większość swojego życia i przeszedł kilka operacji w próbach rozwiązania tego problemu.

Patricia Neal i Roalda Dahla rozdzielone w 1979 roku, rozwiedli się w 1983 roku i później ożenił Felicity Dahl Crosland.

Roalda Dahla zmarł 23 listopada 1990 w Oksfordzie, Anglia, w wieku 74. On jest pochowany na cmentarzu przy kościele św Piotra i św Pawła w Great Missenden, Buckinghamshire, Anglia.

Pisanie Kariera

Pomimo, że najbardziej znany jako childrenâ € ™ s książki autora, Roalda Dahla często zauważył, że nie było to ścieżka, że ​​oczekuje w życiu. Gdyby nie jego dzieci, powiedział, że nigdy nie rozważał złożenie karierę z pisania opowiadań dla młodych czytelników.

Dzieci Dahla € ™ s dał mu zdecydowane opinie na temat książek dzieci będą cieszyć się czytanie, a sukces jego pracy wspiera ich wkład. On nie był popularny wśród nauczycieli i bibliotekarzy, jednak, jak ich zdaniem wielu jego książek albo zbyt gwałtowne lub po prostu nieodpowiednie dla dzieci.

Ponadto do jego książek dla młodych czytelników, Roalda Dahla wyprodukował kilka sztuk dla dorosłych na całym jego życiu. Często pisał opowiadania, które zostały opublikowane w czasopismach takich jak Ladies Home Journal, Harper, Playboy i The New Yorker. Te makabryczne opowieści zazwyczaj opisywany ciemne poczucie humoru i zakończenie niespodzianka. Roalda Dahla pisał także dla filmu i telewizji na dość regularnie. On przygotował scenariusze kilku odcinków od Alfred Hitchock Presents oprócz pracy nad adaptacjami książek jego childrenâ € ™ s Gremliny i Charlie i fabryka czekolady.

Dziedzictwo

Roalda Dahla € ™ s legacy jest imponująca. Książki jego childrenâ € ™ s są jeszcze bardziej popularne niż dzisiaj, kiedy zostały opublikowane po raz pierwszy. 13 września jest "Roalda Dahla Dzień" w Afryce, Wielkiej Brytanii i Ameryce Łacińskiej. W 2005 roku, Roald Dahl i historia Muzeum otwarto w Centrum Great Missenden, aby świętować jego literackich dokonań. Wdowa kontynuuje swoje zaangażowanie w pomoc ciężko chorym dzieci poprzez Roalda Dahla cudowny Miłosierdzia dzieci, dawniej znany jako Dahl Roald Foundation.

Dziecka: Porady na temat rodzeństwa Prezenty Porady

Play House

Staje się starsza siostra może być dla niektórych doświadczenie gorzkiej małych dziewczynek. Podczas gdy ona jest podekscytowany, aby mieć nowe dziecko w domu, dzieląc swoje uczucia mogą być trudne do zaakceptowania. Będzie spędzać większość czasu na opiekę nad dzieckiem, co może być dużym szokiem dla dziecka, które jest używane do posiadania swoją niepodzielną uwagę.

Aby uniemożliwić jej czuje się opuszczony, możesz dać jej prezent, który będzie się jej zaangażowanie w opiekę nad dzieckiem. Nowa lalka z mebli i akcesoriów jest to świetny pomysł, aby pomóc jej więź z nowym rodzeństwem i sprawić by poczuła się jak część doświadczenia. DollKraft kolekcja Kidkraft zawiera wszystko dziewczyna musi się nowa mama jej lalka. W kolekcji znajdują się krzesełka, kołyskę i wiele spacerowiczów. Teraz możesz zrobić codziennej rutyny grę poprzez jej naśladować ciebie i dziecko.

Rzut Party!

Po masz nowe dziecko, to może być trudne korekta starsze rodzeństwo. Nagle, oni poszli od bycia w centrum uwagi na dzielenie się w centrum uwagi z nowym młodszego brata lub siostry. Oni zapewne zauważyliście wszystkich szaleje na nowego przybysza, więc ważne jest, aby upewnić się, że nie czują się zlekceważony.

Świetny sposób, aby pomóc w przejściu jest rzucać im, Äúbig brother,Äù lub Äúbig sister,Äù imprezę z okazji ich nowej roli. Idź na całość z dekoracjami, ciasta, sprzyja partii i gier, aby pokazać im, że są tak wyjątkowo, jak nowe dziecko. Nie tylko będą kochać partię, ale kochają dodatkowej uwagi. Uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym przez obecne na gościa honorowego w prezencie od swojego nowego rodzeństwa. Guidecraft ma kilka świetnych pomysłów na prezent dla chłopca lub dziewczynki.

Cześć Big brat lub siostra

Jeśli dziecko nie jest nowa rodziców pierwsze, istnieje duża szansa, że ​​istniejące rodzeństwo może mieć trochę problemów z przejściem. Gdy dziecko przychodzi nowe, inne dzieci mogą czuć się zazdrosny i mniej ważne i dostosowanie do posiadania nowego braciszka lub siostra może być trudne. Jeśli robisz zakupy na prezenty dla nowego dziecka, to wielki gest odebrać rodzeństwa prezentu.

Dając rodzeństwo prezent, jak również, możesz pomóc podkreślić fakt, że są one zbyt specjalne i że pojawienie się nowego dziecka nie weźmie wszystkie uwagi z dala od nich. Otrzymywania prezentów pomoże im zobaczyć pozytywy w przypadku zamiast próbować znaleźć negatywów. Kiedy je razem z darem, było jasne, że jest to prezent dla gratulacyjny staje się starsza siostra lub brat. Niech wiedzą, że jest to ważne zadanie i że to wielki zaszczyt.

Pomóż jej Zrozumieć

Łatwo istniejące dziecko odczuwa niepokój i zazdrość o przybyciu nowego dziecka, zwłaszcza jeśli była jedynym dzieckiem, aż do tego momentu. To może być trudne, aby pomóc przyszła starsza siostra do zrozumienia, że ​​nie będzie poddanie wszystkie uwagi rodziców do nowego dziecka, ale będzie dzielenie go zamiast. Spróbuj dając jej jeden z najlepszych Big Sister prezentów wokół, poczucie zrozumienia.

Czy jakieś badania i kupić kolekcję filmów dziecięcych, które obejmują wprowadzenie nowego rodzeństwa w działce. Dodatkowo, kupić kilka książek opowieści o podobnej linii fabularnych w lokalnej księgarni. Umieścić wszystkie te elementy w koszu prezent i przedstawić je do nowego wielkiego sis. Po przeczytaniu opowieści i oglądanie filmów razem, przyszła mama może usiąść z córeczką i omówić EVNT dalej. W tym momencie, jest prawdopodobne, że będzie miał lepszy pomysł, co o mały brat lub siostra wiąże.

Pomóż mu Odniesienie

Jeśli, że spodziewa mama ma synka w domu, to go w swój dar dając wysiłki. To naprawdę słodkie gest to jakieś wielkie dary brat ze swoimi baby shower prezenty, tak by nowy wielki brat nie będzie czuć się opuszczony. Szukam kilku dobrych pomysłów? Pomoc mały facet zobaczyć, co ważne, osoba, będzie on w życie nowego dziecka przez uzyskanie mu "Me and My Big Brother", ramki na zdjęcia.

Wytłumacz mu, że zamierza być bardzo ważną osobą w życiu dziecka, a dziecko będzie wyglądać do niego. Powiedz mu, że również, gdy dziecko jest na tyle stary, mama lub tata może zrobić zdjęcie dwóch z nich razem i umieścić go w kadrze na miejsce w przedszkolu.

Dodatkowo, jest to dobry pomysł, aby kupić mu objaśniający książkę jak "Harper Collins: Byłem dziecka." Książka, która dostarcza wyjaśnień i wprowadza znak przechodzi podobne doświadczenia może mu pomóc, aby lepiej radzić sobie z sytuacją.

Starsze rodzeństwo Potrzebujesz dodatkowej uwagi

Z wszystkich chaosu związanego z przygotowaniem do nowego dziecka, to jest normalne i naturalne dla istniejącego dziecko czują się zaniedbane. Jeśli nie możesz zdecydować się na dziecko z rodzeństwem nowy prezent dać, że nowy brata lub starsza siostra markę, coś zrobić wyjątkowy. Zaplanuj specjalne małe przyjęcie tylko dla tego rodzeństwa. Dodać specjalny "wielkiego brata" lub "Big Sister" banery i zrobić specjalny kapelusz lub koronę dla gościa honorowego.

Zaproś bliskich przyjaciół i członków rodziny i podkreślić fakt, że w całej partii cała uwaga ma się koncentrować na tym specjalnym dużym bro lub sis. Upewnij się, że wiesz, że jako starszy brat jest ważnym zadaniem i że mają zamiar mieć wiele nowych obowiązków. Musisz mu lub jej zapominając o zazdrości i chwalenie się o nowej czci zamiast.

Pomóż im Brag

Uzyskanie nowego braciszka lub sisiter może być trudne okres przejściowy dla dziecka przejść. To przemyślany pomysł, aby kupić specjalny prezent dla starszego rodzeństwa tym wielkim sis lub bro, aby pomóc mu w czasie zdarzenia. Najlepsze rodzaje prezentów dają są te, które podkreślają znaczenie i honoru udział w coraz starsze rodzeństwo.

Niech dziecko wie, że istniejące w tym jest coś, czym chwalić. Kup mu puste T-shirt i to personalizowane frazy "Big Sister" lub "wielkiego brata" na jej temat. Powiedz im, że to wyjątkowy koszula pomoże im niech świat wie, co duże ważne zadania są o krok.

Make Room dla dziecka

Przygotowuje się na powitanie nowego dziecka może być czasochłonne. Nawet jeśli masz już dziecko, mając kolejne dziecko może przekształcić swój świat do góry nogami. Czasami się tak złowionych-up w przygotowaniach, że starsze dziecko może się zgubić w shuffle. Aby zapobiec takiej sytuacji, upewnij się, aby spędzić trochę czasu z dzieckiem, zanim dziecko przychodzi.

Świetnym pomysłem jest dać dziecku pokój, Äúbig boy,Äù metamorfozę. Traktując go jak duży chłopiec, będziesz miał duże doświadczenie wiązania, a pomaga mu stać się bardziej komfortowo z bycia starszym bratem. Pobierz go zaangażować się wybierając nowy kolor ścian, dekoracje i meble. Jeśli szukasz ciekawego sposobów przyprawy się nowej sali, powinieneś sprawdzić kilka świetnych opcji z Haba. Mają wspaniały wybór kapryśny dywany, krzesła, półki i inne.

Darowizna samochodu: Darowizna samochodu charytatywne Porady

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Orderu Purple Serca

Misją Orderu Purple Serca jest wspieranie środowiska wartości firmy i koleżeństwa wśród Walki rannych weteranów, promowanie patriotyzmu, wspieranie koniecznych inicjatyw legislacyjnych i, co najważniejsze, zapewniają usługi dla wszystkich weteranów i ich rodzin. Wojskowy Zakon Purpurowe serce poprzez Fundację Służby został sklasyfikowany przez IRS jako 501 (c) (4) organizacji. Jako takie, wszystkie datki są odliczane od podatku przez darczyńcę. Środki otrzymane w wyniku tych darowizn są wykorzystywane na pokrycie wydatków w pomocy weteranów w różnych okolicznościach, ale przede wszystkim w stosunku do przetwarzania roszczeń wynikających z rządu dolegliwości związane z usługą, która pogorszyć w procesie starzenia. Aby oddać artykuły gospodarstwa domowego, pojazdy - samochód, lekka ciężarówka lub małej łodzi - odwiedź naszą stronę na http://www.purpleheartcars.org. Możesz przekazać pojazdów bezpośrednio do MOPH w Atlancie, Baltimore, Dallas, Detroit, Houston, Florida, Filadelfii, i Waszyngtonie.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: VFW Foundation

Weteranów Wojen Zagranicznych i jej pomocnicze są weterani pomaga weteranom, ale członkowie VFW mentor również grupy młodzieży, pomoc w społeczności kuchnie żywności, wolontariusz w napędach krwi i odwiedzić hospitalizowanych weteranów. Członkowie VFW pomóc także weterani złożyć roszczenia odszkodowawcze lub "wyrażając swój głos" z wybranych urzędników. Fundacja VFW, oddzielone od samego VFW, jest 501 © (3) organizacji non-profit, która opiera się na dotacjach publicznych do wspierania programów promujących edukacji obywatelskiej i wolontariatu oraz ułatwienia pomocy dla weteranów i ich rodzin w potrzebie medycznej, usługi rehabilitacyjne, edukacyjne i zatrudnienia. Odwiedź swój lokalny oddział VFW, aby dowiedzieć się, czy przyjmuje darowizny pojazdu dla osiągania jego celów.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: National Kidney Foundation

National Kidney Foundation Nerka Samochody Program jest prosty sposób, aby przekazać swój samochód, van, samochód lub łódź. Darowizna przez nerki Samochody Program pomaga finansować edukację publiczną, pacjentów i społeczeństwa, badania, profesjonalne programy edukacyjne i dawstwa narządów Narodowego Kidney Foundation (NKF). Odwiedź http://www.kidney.org/funds/kidneycars/index.cfm aby uzyskać więcej informacji.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Stowarzyszenie Alzheimera

Stowarzyszenie Alzheimera jest światowym liderem w dziedzinie badań nad chorobą Alzheimera i wsparcia, a to pierwsza i największa organizacja dobrowolna zdrowia poświęcone poszukiwaniu metod zapobiegania, leczenia i ewentualne lekarstwa na chorobę Alzheimera. Przez 25 lat, dawca-obsługiwane, nie-for-profit Stowarzyszenie Alzheimera dostarczył wiarygodnych informacji i opieki konsultacji; stworzony dla rodzin wspierających usługi; zwiększone finansowanie badań demencji; oraz wpływ zmian polityki publicznej. Lokalne rozdziały Stowarzyszenia Alzheimera przyjmować darowizny pojazdu i pożytków przez różnych usług darowizny pojazdu. Odwiedź www.alz.org znaleźć swój lokalny oddział, a kontakt z nimi aby uzyskać więcej informacji.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: United Way of America

United Way rozdziały w całym kraju włączyć zasobów społeczności, aby możliwie jak największego wpływu człowieka. System United Way obejmuje około 1400 społeczności lokalnych organizacji United Way. Każdy z nich jest niezależny, osobno włączone i regulowane przez lokalnych wolontariuszy. Niektóre rozdziały United Way przyjmować darowizny pojazdu. Odwiedź www.national.unitedway.org aby znaleźć lokalny oddział i dowiedz się więcej.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Amerykańska Fundacja Hospicjum

Amerykańska Fundacja wspiera programy Hospicjum, które służą potrzebom śmiertelnie chorych i pogrążonych w żałobie osób w każdym wieku. Fundacja Hospicjum zaliczki koncepcji szkoły szkolenia przez specjalistów pracujących z żalu studentów, kształcenie pracodawców i menedżerów na temat potrzeb w żałobie pracowników, tworzenie narzędzi, które pomogą hospicja dotrzeć do swoich społeczności, promowanie lepszych świadczeń hospicjum w instytucje ochrony zdrowia, oraz inicjowanie badań nad Potrzeby i preferencje konsumentów w końcowym okresie życia opieki. Amerykańska Fundacja Hospicjum współpracuje z programem samochodów, LLC, aby zapewnić łatwy, możliwość odpisania od podatku na pozbycie się niechcianych pojazdu. Odwiedź www.americanhospice.org celu uzyskania dalszych informacji.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Goodwill Industries

Goodwill Industries jest jednym z największych na świecie organizacji non-profit dostawców edukacji, szkoleń i usług zawodowych dla osób niepełnosprawnych fizycznych, umysłowych i emocjonalnych, jak i tych z wad, takich jak uzależnienia od opieki społecznej, bezdomność i brak wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Wartość firmy wierzy w moc dzieła przekształcenia życia poprzez budowanie pewności siebie, przyjaźń, samodzielność, kreatywność i zaufanie. Na Woli, 85 procent dochodów i przychodów kształtowane są bezpośrednio z powrotem do programów zatrudnienia i szkoleń. Wartość firmy przyjmuje darowizny finansowe i towarów, w tym darowizny pojazdów w ponad 130 miejscach w Stanach Zjednoczonych. Odwiedź www.goodwill.org więcej informacji na temat darowizny samochodu w swojej okolicy.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Amerykański Czerwony Krzyż

Amerykański Czerwony Krzyż zapewnia usługi Disaster, usługi, usługi biomedyczna członkom Wojskowej i Rodziny, Zdrowia i Służb Bezpieczeństwa i edukacji, międzynarodowe, Usługi Wolontariatu, Młodzieży Usługi i pielęgniarstwa. Podczas gdy krajowe biuro Amerykańskiego Czerwonego Krzyża zniechęca darowizn rzeczowych prezentów, lokalne rozdziały Amerykańskiego Czerwonego Krzyża nie przyjmować prezentów towarów, w tym pojazdów, w wielu przypadkach. Odwiedź www.redcross.org aby znaleźć lokalny oddział i odwiedzić ich stronę internetową lub skontaktuj się je uzyskać więcej informacji.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Armia Zbawienia

Armia Zbawienia jest organizacją międzynarodową, oparte na wierze, że zapewnia uzależnienie zależność Services, służby zdrowia, pracy socjalnej, Emergency Response i rodzina Tracing Usługi, a także wiele innych usług na rzecz rozwoju społeczności i ministerstw na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych, dzwon dzwoni Mikołaja czerwonym urnie jest najbardziej znanym symbolem Armii Zbawienia i jego dając szans. Jednak Armia Zbawienia był jednym z pierwszych organizacji charytatywnych, aby przyjmować darowizny pojazdu i można darować sprawne, samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, kampery i przyczepy łodzi (na) do Armii Zbawienia Centrum Rehabilitacji Dorosłych. Możesz dowiedzieć się więcej informacji na temat programu rehabilitacji dla dorosłych Armii Zbawienia, lokalizatorem swoje centra i dowiedz się więcej na temat dotacji Armii Zbawienia pojazdów na http://www.satruck.com/.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: American Cancer Society

American Cancer Society czyni różnicę na co dzień w życiu ludzi dotkniętych rakiem. Twoje składki pomóc programów funduszy na badania naukowe, edukacja, rzecznictwo i usług, które są wiodące American Cancer Society w kierunku jego ostateczny cel-eliminacji raka. American Cancer Society prowadzi program o nazwie Samochody dla Cure®, przez które można podarować samochód bezpośrednio do Towarzystwa. Wpływy ze sprzedaży swojego pojazdu ratunkowego funduszu badań nad rakiem, edukacja, rzecznictwo i programy usług pacjentów. Odwiedź www.cancer.org uzyskać więcej informacji lub dokonać wpłaty.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Fundacja Starszy Brat Starsza Siostra

Fundacja Starszy Brat Starsza Siostra (www.bbbsa.org) prowadzi program darowizny pojazdu o nazwie Samochody na Kids 'Sake. Samochody na Kids 'Sake powita wszystkich typów pojazdów, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, terenowych, samochodów kempingowych, łodzi, samolotów, maszyn rolniczych i maszyn budowlanych. Zostaniesz poproszony, aby opisać stan pojazdu, ale pojazd nie musi działać. Zadzwoń pojazdu Darowizna Programu wielkich braci Big Sister jest na (800) 710-9145 lub odwiedzić www.bbbsa.org by nauczyć się kroków i umówić się na odbiór dla niechcianego pojazdu. Twój samochód zostanie odebrany, przetwarzane i sprzedawane do pomocy dzieciom w swojej społeczności.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Fundacja Make-a-Wish

Fundacja Make-a-Wish (www.wish.org) udziela życzenia dzieci z zagrażających życiu schorzeń wzbogacić ludzkie doświadczenie z nadziei, siły i radości. Dając do Make-A-Wish Foundation jest łatwe, a istnieje wiele opcji. Darowizny mogą być odbierane w trybie online lub za pośrednictwem poczty. Oprócz pieniędzy lub usług w naturze, można również pomóc przekazując mile lotnicze i punkty hotelowe. Lokalne rozdziały Fundacja Make-a-Wish pomoże Ci podarować samochód, również. Odwiedź www.wish.com znaleźć lokalnego rozdział.

Organizacje charytatywne, które przyjmować darowizny pojazdów: Fundacja Badań Davis

Research Foundation Davis (DRF) została założona w 1988 roku jako non-profit 501 (c) (3) korporacji. Jego zadaniem jest zbadanie, opracowanie i szeroko upowszechniać skuteczne doradztwo i metod nauczania w celu rozwiązania dysleksji i innych trudności w uczeniu się. DRF przyjmuje darowizny pojazdu. Odwiedź www.help-kids-read.org lub zadzwoń 1-888-484-5563 uzyskać więcej informacji.

Rodzeństwo Prezent

Rodzeństwo Prezent

Rodzeństwo prezent jest wspaniałym sposobem, aby pomóc starsze dziecko przygotować do przyjścia nowego dziecka. Kiedy to nowe dziecko przybywa, twój pierworodny może wystąpić wiele nowych emocji, które mogą być trudne dla niej do czynienia. Ona nie chce stracić swoje miejsce w rodzinie, a może ona stać się zazdrosny o wszystkie uwagi, że nowy dodatek odbiera. Można zachęcić ją poczuć się lepiej o tych nowych zmian, jednak z pewnymi rodzeństwa prezentów, które mogą być wymieniane między nią a nowym pakiet radości.

Rodzeństwo Kosze upominkowe

Czy jest lepszy sposób na powitanie nowego dziecka do rodziny, niż pozwolić mu i jego starsze rodzeństwo wymiana koszy upominkowych do siebie? Oczywiście, musisz dokonała wyboru najnowszego dodatku, a może trzeba pomóc starsze dziecko wyłowić odpowiednie prezenty dla dziecka, też. Pomóż starsze dziecko uczcić to nowe życie, który został dodany do Twojej rodziny!

Prezent Koszyk Produkty dla noworodka

Istnieje wiele wspaniałych rzeczy można pozwolić starsze dziecko umieścić w koszu prezent.

 1. Miękkie grzechotki
 2. Tkanina książek
 3. Miękkie, pluszaki
 4. Koce
 5. Smoczki
 6. Ściereczki Burp
 7. Pierścienie dla psa
 8. Zabawki dla niemowląt

Prezent Basket przedmioty na starsze rodzeństwo

Jeśli chodzi o wybór przedmiotów do nowego dziecka oddać wkrótce być adorowany starsze rodzeństwo, prawdopodobnie masz wiele możliwości.

Dla dziewcząt może chcesz dodać niektóre z następujących, ale zachować wiek dziecka w umyśle.

 1. 1 Małe lalek
 2. 1 kolorowanki
 3. 1 Kredki
 4. Wypchane zwierzęta
 5. 1 wstążki do włosów
 6. Barrettes
 7. Prawdziwa biżuteria
 8. Ubierz biżuterię
 9. Małe zabawki
 10. Bubbles
 11. 1 Puzzle
 12. 1 Książki
 13. Filmy
 14. Małe zestawy rzemieślnicze
 15. 1 Sweet traktuje

Lista przedmiotów dla chłopców może zawierać następujące elementy:

 1. 1 Małe samochody
 2. 1 kolorowanki
 3. 1 Kredki
 4. Narzędzia z tworzyw sztucznych
 5. 1 Pluszaki
 6. Małe zabawki
 7. Bubbles
 8. 1 Puzzle
 9. 1 Książki
 10. Filmy
 11. Małe zestawy rzemieślnicze
 12. 1 Sweet traktuje

Prezenty dla dzieci

Twoje starsze dziecko może cieszyć wybierając bardzo szczególny element, który będzie służyć jako pamiątkę dla nowego dziecka. Jest tak wiele rzeczy do wyboru. Grawerowane przedmioty z nazwą Twojego starszego dziecka wraz z nazwą nowego dziecka może zawierać następujące elementy:

 1. Biblia
 2. Książki
 3. Skarbonka
 4. Biżuteria
 5. Małe rzeźby
 6. Uchwyt zęba
 7. Ramki na zdjęcia

Inne prezenty mogą obejmować:

 1. Koce
 2. Odzież
 3. Obuwie
 4. Czapki
 5. Zabawki
 6. Wypchane zwierzęta
 7. Książki

Starsze rodzeństwo Prezenty

Możesz pozwolić noworodka dają podobny prezent dla starszego dziecka. Upewnij się, że zawierają kartę z nowym dzieckiem. Twoje starsze dziecko będzie mieć uciechę z tego!

 1. Zabawki specjalne takie jak "starsza siostra" lub "wielkim bratem" lalki.
 2. T-shirty z napisem "Jestem Big Sister lub Brat".
 3. Specjalne książki o braci i sióstr.
 4. Piłka i bat z dopiskiem mówiąc: "Naucz mnie grać!"

Masz pomysł! Ważne jest to, aby Twoje starsze dziecko poczuć się wyjątkowo w tym czasie zmian i pielęgnowanie więzi, które będą trwać przez całe życie między swoimi dziećmi.

Linki pokrewne dla dzieci

 • Rodzeństwo Narodziny dziecka
 • Siostrzyczki
 • Tort urodzinowy dla dziecka
 • Dziecko Pierwsza urodzinowe
 • Maluch Żywności
 • Berbeć zabawki
 • Maluch Dyscyplina
 • Maluch Meble
 • Zabawki edukacyjne dla niemowląt
 • Rozwój dziecka Scena Ages Dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy
 • Rozwój dziecka Scena Wieku dwudziestu czterech do trzydziestu sześciu miesięcy

Vera Wang Suknie ślubne

Vera Wang Suknie ślubne
Vera Wang

Vera Wang projektantka mody został ubieranie panny młode w pięknych, nowoczesnych sukien ślubnych, ponieważ po raz pierwszy otworzyła swój sklep w 1990. Przez wiele lat, narzeczonych pożądałem suknie projektanta, które wyposażone są w wysokiej szczegóły końcowych, takich jak linkę ręcznego i bogatych luksusowych tkanin, na ślubie dzień strój.

Zakup Vera Wang suknia

Przy zakupie sukni ślubnej Vera Wang, narzeczonych należy spodziewać się w przedziale od 2.000 do 6.000 dolarów lub więcej. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oryginał Vera Wang, masz kilka opcji. Możesz iść do sklepu przy Madison Avenue ślubnej Vera Wang lub odwiedzić jeden z kilku ekskluzywnych dział i takich jak Barney, Neiman Marcus czy Saks Fifth Avenue. Wiele innych Ulubione sklepy ślubne również sprzedaż Vera Wang suknie ślubne, choć prawdopodobnie będziesz chciał zadzwonić najpierw sprawdzić, czy są jakieś dostępne w lokalnym salonie.

Opcje Online

Vera Wang Suknie ślubne są również sprzedawane online w sklepach specjalizujących się w odzieżą. Zapoznaj się z wyboru na Bridepower.com, Bride Couture i suknia ślubna City. Upewnij się, że rozumiesz warunki korzystania z usługi przed zakupem sukni w Internecie, ponieważ nie może być w stanie zostać zwrócone.

Suknie używaną można znaleźć na internetowych serwisach aukcyjnych, takich jak eBay lub przez craigslist.com.

White od Very Wang

Budżet-concious fani suknie projektantów może również znaleźć zbiór tańszych sukienki Vera Wang na Dawida Bridal. Vera Wang stworzył specjalną linię strojów dla jej biały do ​​kolekcji Vera Wang. Linia wieczorowa, który został stworzony dla upadku 2011 wersji, oferuje wiele suknie dla pod $ 1000.

Rabat Vera Wang Suknie ślubne

Istnieje wiele sklepów, które sprzedają zużycie projektant z dyskontem, bo sukienki są z poprzedniego roku kolekcji. Znajdziesz tu także wiele stylów w Internecie na zniżki. Stron internetowych poświęconych sprzedaży nowych i używanych sukien ślubnych projektantów, takich jak PreOwnedWeddingDresses.com, oferują wiele zdyskontowanych Vera Wangs na sprzedaż. Suknie są klasyfikowane według wielkości, ułatwiając w sklepie.

Vera Wang Dress Zdjęcia

Vera Wang ma rozbudowaną kolekcję sukien ślubnych dostępnych w sprzedaży. Oficjalna strona projektanta linki do ostatnich zdjęć swoich ślubnych kolekcji. Jednakże, istnieje wiele więcej sukienki dostępne na zamówienie lub na osobliwości mody obejrzeć. Aby zobaczyć większe galerie Vera Wang sukienki, strony internetowe, takie jak TheKnot.com mają galerię projektanta zdjęć sukni ślubnych. Ponadto ci, którzy chcą, aby wyświetlić zdjęcia na pas startowy z najnowszych kolekcji Vera Wang, jak pojawiają się one na Mercedes Benz Fashion Week, linki do galerii zdjęć na stronie internetowej Tygodnia Mody.

Celebrity Brides

Wielu narzeczonych sławna noszone zamówienie Vera Wang suknie na ich szczególny dzień. US Magazine profile wielu z tych gwiazd, które obejmują:

 • Piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez miała na sobie koronkową suknię w jej potargane ślubie z 2004 Marc Anthony.
 • Rzeczywistość Khloe Kardashian gwiazdą telewizji na sobie suknię wyposażona Vera Wang z szarfą lawendy w jej 2009 zaślubin do NBA gwiazdy Lamar Odom, a starsza siostra Kim miała na sobie koronkową tworzenie Ballgown przez projektanta w jej 2011 ślubu Kris Humphries koszykarz.
 • Model Brooklyn Decker sobie sukienkę Wang jej 2009 ślub z Andy Roddick.
 • W 2010 roku Chelsea Clinton, córka byłego prezydenta Billa Clintona, nosił dwa organzy Vera Wang suknie na jej bardzo nagłośnione ślub latem.

Ponadczasowa elegancja

Nic nie symbolizuje ślubny piękno i elegancję jak Vera Wang sukni ślubnej. Każda suknia jest proste, ale wyrafinowane. Choć każda suknia jest uważany wysokości mody, sukienki nigdy nie wychodzi z mody. Narzeczonych, którzy zakupią suknię ślubną tego autora można spodziewać się tylko najlepszych materiałów i informacji wysokiej jakości, takich jak paciorki i łuki. Sukienki nie są zajęte, ale są proste i stylowe. Panna młoda ubrana w ślubną suknię Vera Wang jest nie grozi zagubienie w ogromnych naramienniki i puszyste spódnice. Nic dziwnego, dlaczego suknie ślubne tego autora są w taki duży popyt. Narzeczonych, którzy zakupią Vera Wang suknię ślubną znajdzie nic nie mniej niż najbogatszy tkanin oraz najwyższej jakości oni zasługują szczegółów na ich szczególny dzień.

Więcej o Vera Wang

Vera Wang spędził ponad dziesięć i pół roku jako Dyrektor Senior w Vogue Fashion Magazine, a także przebywał jako dyrektor projektu w Ralpha Laurena. Podczas pracy z tych dwóch liderów w branży mody, stała się nudzić z tych samych starych sukien ślubnych. Nie było nic, aby ustawić jedną suknię ślubną z wyjątkiem innych. Brakowało im elegancję i wyrafinowanie dostarczonej z większości projektantów sukien. Wang postanowił to zmienić, uruchamiając własną nowoczesną i wyrafinowaną linię sukien ślubnych. Dziś, Vera Wang jest uważana za jedną z najbardziej popularnych i rozchwytywanych projektantów ślubnych w branży.

Jeśli dasz myszy Cookie Zarezerwuj Synopsis

Jeśli dasz myszy Cookie Zarezerwuj Synopsis


Rodzice, którzy szukają wielkich książek obrazkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym może być zainteresowany, jeśli dasz myszy streszczenie książki Cookie. Książka Ten popularny dzieci napisane przez Laura Numeroff i zilustrowana przez Felicia Bond jest godne miejsce w bibliotece każdego dziecka.

Jeśli dasz myszy Cookie Zarezerwuj Synopsis

Jeśli Daj Mouse Cookie opowiada energiczny myszy, która następuje wokół młodego chłopca. Mysz będzie opiekował się różne wnioski, które chłopak robi wszystko, aby udzielić. Pod koniec książki, ale to oczywiste, że biedny chłopak jest bardzo zmęczony czynienia z tym bossy gryzoni przez cały dzień!

Piękno tej książki z obrazkami jest każda strona opiera się na logicznym progresji, dając czytelnikowi szansę odgadnąć, co będzie dalej. Na przykład:
Jeśli dasz myszy plik cookie,
Zamierza poprosić o szklankę mleka.
Gdy dasz mu mleko, on zapewne poprosi o słomkę.

Dorosłemu, historia w jeśli dać myszy cookie jest bardzo prosta. Dziecka, ta prostota jest częścią odwołania. Historia jest łatwe dla dzieci do naśladowania, i dowiedzieć się, co się stanie w przyszłym daje dzieciom szansę na pracę na ich umiejętności rozumowania.

Preschool Nauczyciele często używają jeśli dać myszy cookie w swoich klasach na lekcjach dotyczących przyczyny i skutku. Jeśli chcesz wzmocnić te pojęcia w domu, DLTK Teach ma kilka propozycji dla działań, które możesz zrobić z dzieckiem.

Podobne Książki

Przegląd Jeśli dasz myszy cookie książki streszczenie, to łatwo zobaczyć, jak to sprytny historia może się dzieci w okolicy Reading. Książka została opublikowana w 1985 roku i zrodził wiele tytułów w '' If You Give "serii. Na przykład:

 • Jeśli wziąć myszki do Szkoły
 • Jeśli wziąć mysz do kina
 • Jeśli dasz Łoś muffin
 • Jeśli Daj świni naleśnik
 • Jeśli Daj świni Stronę
 • Jeśli dasz Cat Cupcake

Chociaż nie wszystkie książki w Jeśli dasz serii wyposażone są myszki z Jeśli dasz myszy streszczenie książki Cookie, podstawowy format przyczynowo-skutkowego opowiadanie pozostaje taka sama dla każdego tytułu.

O Laura Numeroff

Autor Laura Numeroff dorastał w Brooklynie w Nowym Jorku. Jej ojciec pracował w sztabie sztuki jednego z największych gazet w Nowym Jorku, a jej matka była gimnazjum nauczyciel domu ekonomia. Była najmłodszym z trzech dziewcząt i cała rodzina spędziła wiele czasu na czytanie, śpiew, taniec i gra na pianinie.

Jako dziecko, Laura Numeroff chciał być pisarzem, dopóki nie zobaczyłem jej starsza siostra rozpocząć karierę jako projektant mody. Jednak moda okazało się słabe dopasowanie raz zaczęła studia. Skończyło się na zajęcia w tle, animacji i mediów. Oczywiście w piśmie książki dla dzieci podczas jej ostatniego semestru zakończył z nią coraz umowę na jej pierwszej książki.

O Felicia Bond

Ilustrator Felicia Bond dorastał w Bronxville, Nowy Jork. Była druga najstarsza w rodzinie z siedmiorga dzieci. Podobnie jak Laura Numeroff, że przypisuje jej doświadczeń dzieciństwa, o pielęgnowaniu jej kreatywność. Matka Felicia Bonda spędził wiele godzin czytania swoim dzieciom i wskazując na sztukę w swoich ulubionych książek.

Felicia Bond studiował sztuki piękne, podczas gdy uczestniczy w kolegium w Teksasie, a następnie przeniósł się do Nowego Jorku, aby rozpocząć swoją karierę. Zdobyła swój pierwszy kontrakt ilustrujący książkę w wieku 24 lat, jeśli dasz myszy cookie była jej ósma książka, opublikowana, gdy była 31.

Prom Dress Up Games

Prom Dress Up Games


Prom dress up gry są sposobem zabawy tworzyć kreatywne dla zabawy spojrzenia na bal.

Wirtualny Prom Dress Up Games

Istnieje wiele miejsc, gdzie można Makeover wirtualne tworzone spojrzenia na prom. Możesz wypróbować różne awatary i wybierać bal suknie i akcesoria na wirtualnym modelu. Większość gier zacząć od modelu i różnych opcji prom do wyboru. Istnieje wiele opcji do wyboru, w tym włosy, szminka, buty i oczywiście strój. Gry nie są skonfigurowane jako wyzwania, ale możliwości tworzenia zabawa wygląda na prom. Niektóre mają opcje, aby zobaczyć ostateczną tworzenie wraz z oszczędności lub drukowania swój ostateczny projekt.

Niektóre witryny, aby sprawdzić to:

 • Gry ubieranki dla dziewczyn ma prom dress up gry, gdzie można ubierać się model dla swojego balu.
 • Ubieranki wyposażony formalno-nosić dress up gry. Sprawdź ich Prom Girl gry. Model w grze jest najbardziej popularna dziewczyna w jej szkole. Ona jest bardzo piękne i modne. Celem jest pomóc jej wybrać suknię i akcesoria dla swojego balu.
 • I Dress Up oferuje prom dress gry, gdzie można wybrać szminkę, włosy i inne akcesoria pochwalić sukienka na studniówkę z wyboru.
 • Ubieranki CC ma gry Barbie Party, gdzie można ubrać Barbie za prom.

Jedna uwaga: podczas gry w gry online, nigdy nie podawaj żadnych danych osobowych osób, których nie znasz. Uzyskać pozwolenie od rodzica przed udaniem się na wszelkich stronach internetowych gier. Istnieje wiele gier dostępnych online, które nie proszą o podanie danych osobowych, ani nie wymaga, aby zalogować się lub utworzyć konto. Przed pobieraniem programów na komputerze w domu zawsze zapytać o pozwolenie.

Prom gry, aby grać w osoby

Zdobądź przyjaciół razem i wzajemnie się ubrać tak, jakbyś będzie bal. To zawsze jest zabawa zrobić makeovers na znajomych, więc udawać, że przygotowują się do balu i zabawy. Ustaw obszar, w którym można zrobić co inni włosy i makijaż. Mają inną biżuterię i buty dostępne przymierzyć. Dla części sukni, poproś mamę lub starszą siostrę do sukienki przymierzyć. Możesz nawet poprosić znajomych, aby przynieść na różne mody, aby wypróbować. Możesz pomysłów patrząc na magazynach prom i spróbuj powtórzyć wygląd lubisz. Po ubrać się w kreacji, to dlaczego nie zrobić zdjęcia lub pokaz mody-off swoich do rodziców lub przyjaciół.

Inną alternatywą jest gra balu wyciąć zdjęcia mody prom z czasopism i stworzyć kolaż obrazów, które lubisz. Wybierz się różne akcesoria, które chcesz nosić sukienkę, buty i znaleźć torebkę, aby zakończyć wygląd. Możesz nawet wyciąć obrazów z innych czasopism innych składników prom takich jak kwiaty i różne fryzury, które lubisz na balu.

Fred Astaire Biografia

Fred Astaire Biografia
Wkładaniu "na Ritz

Urodził się w Omaha, Nebraska 10 maja 1899 roku, do rodziców Fryderyka i Johanna Austerlitz, biografia Fred Astaire jest tak urzekający, jak samego człowieka. Podczas gdy jego starsza siostra, aby stać się sławny na rodziny tancerz, jest Fred, którego nazwa stanie się narodową ikoną zarówno w sferze tańca i filmów.

Dzieciństwo i Tańca Szkolenia Fred Astaire w

W 1905 roku, kiedy Fred był zaledwie sześć lat, spadła na ciężkie czasy rodziny Austerlitz jest. Frederic Austerlitz, ojciec Fred Astaire, był komiwojażera, który stracił pracę w niefortunnym momencie, gdy stopa bezrobocia była wysoka, a okazją było rzadkością. W tej chwili rodzice Freda uważane taneczne talenty swoich starszych córki będzie możliwe zbawicielem dla rodziny. Adele Marie 18 miesięcy starsze niż Fred, zapowiadał w lokalnej szkole tańca i na lokalnej scenie jako wschodząca gwiazda. Choć obie Fred i Adele Marie udział lekcje baletu w czasie, to z nadzieją Adele Marie staje się gwiazdą, że rodzina Austerlitz lewej Nebraska i przeniósł się do Nowego Jorku. Rodzina nie miała nic do stracenia, pozostawiając Nebraska, ale okazało się, że Fred miał wiele do zyskania w Nowym Jorku.

Po zarejestrowaniu się w nowojorskiej szkoły baletowej prowadzonej przez Ned Wayburn, pasja tańca Freda zaczął świecić. Instruktor tańca, który uczył zarówno Fred i jego siostra Adele zasugerował, że dwoje dzieci tworzą wodewilu akt talentów. Rodzice Freda z zadowoleniem przyjęła pomysł i urzekające młody duet błyszczała na scenie z ich wysiłku energii i charyzmy.

Adele Marie wciąż uważany za wschodzącą gwiazdą; jednak talent Freda także złoty. Pewnego dnia, położył się na balet buty swojej siostry i chodził na palcach, nie otrzymawszy żadnego wcześniejszego szkolenia w nim; tylko tancerki tańca en pointe. Opowiadał akt chodzenia na palcach, jak jest tak proste, jak mogłoby być, co było znakiem, że był na drodze do sławy. Tylko najlepsi tancerze mogą kroki wyglądają proste, ale Fred Astaire miał tę możliwość od najmłodszych lat.

Muzyka w ruchu

Pseudonim Fred Astaire jest połączenie jego matki nazwisko panieńskie Johanny i nazwę danej ciotki. Fred i siostrą Adele Astaire tańczył do sławy razem w swoich początkach, staje cuda w przemyśle rozrywkowym. Ostatecznie Adele żonaty i przeszedł na emeryturę w 1932 roku, pozostawiając Fred Astaire, by stać się aktem pojedynkę. Fred przeniósł się do Hollywood i castingu do dużym ekranie; jednak w 1933 roku jego pierwsza recenzja oryginalna próbne przeczytać: "Nie można działać nie mogę śpiewać łysiejący Can Dance trochę...." Pomimo tego upadającego pierwsze wrażenie, Fred została podpisana na swojej pierwszej pracy, Dancing Lady w 1933 roku odpoczynku, jak to często bywa w świecie wykonującego, jest historią.

Niektórzy nazywali magiczną klasę dotykowy Fred Astaire, inni nazywali go urok. Gdy Fred Astaire stuknij tańczył, cały świat patrzył, zakochany w ruchu, a także migające rytmów mógł zrobić za nogi. Ostatecznym kulturalny postać, Fred Astaire był tosty amerykańskiego tańca ekranowej świecie.

Greatest Entertainer

Zdobywając wiele nagród i wyróżnień, Fred Astaire markowych cylinder i ogony, kiedy nadal oświetlić duży ekran z takimi Ginger Rogers, Debbie Reynolds, Gene Kelly i Rita Hayworth. Fred Astaire pojawił się w następujących filmach muzycznych w trakcie swojej kariery:

 • Dancing Lady (1933)
 • Karioka (1933)
 • Wesoła rozwódka (1934)
 • Roberta (1935)
 • Top Hat (1935)
 • Błękitna parada (1936)
 • Czas Swing (1936)
 • Zatańcz ze mną (1937)
 • Kłopoty małej pani (1937)
 • Beztroski (1938)
 • Na skrzydłach sławy (1939)
 • Broadway Melody of 1940
 • Druga Chorus (1940)
 • Marzenia o karierze (1941)
 • Holiday Inn (1942)
 • Moja najmilsza (1942)
 • Niebo jest granica (1943)
 • Jolanda i złodziej (1945)
 • Rewia na Broadwayu (1946)
 • Blue Skies (1946)
 • Easter Parade (1948)
 • Przygoda na Broadwayu (1949)
 • Three Little Words (1950)
 • Miejmy Tańca (1950)
 • Royal Wedding (1951)
 • Belle of New York (1952)
 • Wszyscy na scenę (1953)
 • Daddy Long Legs (1955)
 • Funny Face (1957)
 • Pończochy jedwabne (1957)
 • Tęcza Finiana (1968)
 • To jest rozrywka! II (1976)

Pamiętając, Fred Astaire

Fred Astaire zmarł w 1987 roku w wieku 88 lat na zapalenie płuc, pozostawiając syna, Fred Jr i córka Ava. W chwili jego śmierci, Astaire ożenił się ponownie z Robyn Smith po jego pierwszej żony, Phyllis Potter, zmarł rok wcześniej. Fred Astaire jest pochowany na Cmentarzu Oakwood Memorial Park w mieście Chatsworth w Kalifornii. Ujmująco, ostatnim życzeniem Freda było podziękować swoim fanom.

Skromnym człowiekiem, który zawsze wykonane swoje piętno na branży rozrywkowej, Fred był cytowany na pytanie o tańcu:.. "Nie chcę, aby udowodnić, nic mnie to nigdy nie używali go jako gniazda lub jako sposób wyrażania się po prostu taniec. "

Kiedy tańczyła, widzowie wstrzymali oddech i uśmiechnęła się. Jego płynne ruchy i jego szybkiej przeprowadzki stóp, w połączeniu z ujmującym uśmiechem i polerowane wygląd, stał się jednym z najbardziej lubianych i najlepiej pamiętanych wykonawców amerykańskiej historii tańca.

Mody do Złotego Globu

Mody do Złotego Globu


Choć różnice te nie zawsze są dostrzegalne, mody Złotego Globu mają swój własny, unikalny styl, który nadal odróżniają je od innych nagród pokazów, w tym ich "starsza siostra" - Oscarów.

Historia Złotego Globu Fashions

Gdy Golden Globes zaczął w 1944 roku, były one znacznie mniejsze, bardziej kameralne wersja Oscarów i nie zbierać wiele uwagi. Nawet nominowani byli mniej skłonni do udziału, ponieważ nie było wystarczająco dużo rozgłosu, aby warto wysiłki pracowniach. Jednak, jak Oscary wzrosła z ceremonii kolacji w gigantycznym nakręcony razie wiemy dzisiaj, Golden Globes były postrzegane jako cieplejsze, bardziej kameralny wieczór, gdzie każdy może odpocząć i dobrze się bawić. A ubrania odzwierciedlenie taką postawę. Kobiety mogą być nieco żywsze i bardziej śmiały w swoich wyborach mody. To pozostaje prawdą dziś.

Wieczór Fashion Forward

Oczywiście, co dzieje się w świecie ma jakiś wpływ na wybór przy wyborze mody Złotego Globu. Narodowy nastrój wchodzi w pewnym uwagę. Jednak Globes, dzięki ich bardziej dorywczo, zabawy postawy (co samo w sobie jest często dzięki z dużą ilością szampana w ofercie), są często słusznie uznane za zdarzenie moda przodu.

Prawie od chwili wiesz, słowa "czerwone" i "dywan" Wiesz, co jest zaangażowany, gdy dwa są używane razem. Nic, tylko co najlepsze. Jednak, podczas gdy niektóre czerwony dywan żądać imprezy wysokiej klasy urok i elegancję i wyrafinowanie, charakter Złotych Globów tradycyjnie pozwala na pewne eksperymenty, a nawet trochę zabawy. Kobiety mogą spróbować koktajl suknię długości, na przykład, czy nawet coś krótszego. I najbliższych młodych aktorek może spróbować czegoś trochę bardziej kanciasty, czy to pasuje do ich stylu i osobowości. Podczas gdy niektóre mavens mody może nie dać wygląd najwyższe oceny, to wciąż świetne miejsce na starają się opracować pewien styl i wyjątkową atmosferę, która sprawi, że dla wielu z niecierpliwością na czerwone dywany na całej linii.

Porady dla Garderoba w Inspired Styles Złotego Globu

Oczywiście, wszelkie czas ludzie mogą próbować mieć jakieś mody zabawy lub wybrać konkretny wygląd, to może iść strasznie źle. Większość aktorek używać stylistów, aby spróbować uniknąć poważnych wpadek, ale to nie przeszkadza w czerwony dywan wpadek każdym razie. Mody Złotego Globu kiedyś notorycznie niektórych dzikich spojrzeń, ale jest to mniej obecnie. Jednak aktorki jeszcze dużo, że powinni zwrócić uwagę i często nie.

Znajdź pochlebne Fit

Ponieważ aktorki są pod takim ciśnieniem, aby wyglądać glamour, które często mogą być utożsamiane z "sexy", wielu z nich chce, aby podkreślić ich rozszczepienie na czerwonym dywanie imprezy. Dwie rzeczy wydają się być jednak zapominać, a może pomóc w dążeniu do ubierania się w podobnym stylu. Jeden: sexy może szybko przejść za burtę i przechylić się do kategorii "nieodpowiednie" i dwa: trzeba mieć dokładne dopasowanie, szczególnie w sukni bez ramiączek. Nie chcesz wyglądać jakbyś wyciska z dołu, ze wszystko przepełnione. (Tak, impreza nazywa "Złotych Globów", ale kto chce zaprosić oczywisty żart?) Nie jest nadmiar pożądany droop. Najlepsze wygląd rozpocząć z wielkim fundacji, i nikt się nie udało coraz biustonosz, który pasuje właściwie.

Seksapil

Pozwolenie jest kanciasty mogą też popaść niestosowności z nadmiarem ciała. 1930 Styl backless sukienka może być bardzo eleganckie, ale kiedy spódnica jest podzielony na biodrze, to ryzykuje patrząc lepki. Aktorki często mają wielkie organy i zrozumiałe, chcą je pokazać, ale nagrody nie pokazać impreza clubbing.

Wiek Odpowiednie mody

Wreszcie, nie jest kwestia bycia odpowiednich do wieku. Ten jest często trudne, szczególnie dla starszych aktorek, które są pod tak wielką presją, aby nie wieku. Helen Mirren konsekwentnie udaje się wyglądać wspaniałe i efektowne, jak również właściwe. Kobiety w każdym wieku powinny rozważyć biorąc przykład z jej książki stylu.

Alexander McQueen

Urodzony Lee McQueen w East End w Londynie w 1969 roku, Aleksander McQueen był najmłodszym z sześciorga dzieci do taksówkarza i nauczyciel historii społecznej. Opuścił szkołę w wieku szesnastu lat i rozpoczął staż z Savile Row dostosowuje Anderson i Sheppard. Stamtąd McQueen przeniósł się do krawców Gieves i Hawkes, teatralnych costumers Bermans i Nathans, projektanta Koji Tatsuno w Londynie, i (w wieku dwudziestu) Romeo Gigli w Mediolanie. Po powrocie do Londynu w 1990 roku, starał nauczania zatrudnienia wzorzec-cięcie w Central Saint Martins College of Art and Design; zamiast tego, mimo braku formalnego wykształcenia mody, zaproponowano mu miejsce w trakcie projektowania mody jako student. On otrzymał tytuł magistra sztuki w 1992 roku po ukończeniu college'u, McQueen twierdził bezrobotnym świadczeń socjalnych i bał się postępowania karnego, jeśli złapany pracy dla pieniędzy. Potem zaczął projektować pod nazwą Alexander McQueen, nadal ubiegać się o świadczenia, jak Lee McQueen. Jego kolekcja absolwentem został kupiony w całości przez wpływowego stylista Isabella Blow w tym czasie edytora mody Vogue, który udał się do promowania i zachęcania do jego pracy w ciągu kilku lat.

"On bierze pomysły z przeszłości i sabotuje ich z jego cięcia, aby je całkowicie nowa i w kontekście dzisiejszego. ... On jest jak Peeping Tom w formie, którą szczelin i wbija w tkaninie do odkrywania wszystkich stref erogennych ciała ".

Isabella Blow cytowany w Sarajane Hoare, Harper Bazaar 30 (czerwiec 1996), "God Save McQueen.": 148.

Aleksander McQueen Label

Alexander McQueen

Od Alexandra McQueena jesień / zima 2013 Kolekcja pasa startowego

Jak Alexander McQueen razu założył własną wytwórnię, najpierw pokazano w jesień-zima 1993. Jego wczesne zbiory, takie jak nihilizmu (wiosna-lato 1994) i Highland Rape (sezon jesień-zima 1995) oparł się na taktykę szoku, zamiast noszenia, strategii że pomógł mu nawiązać silną tożsamość. Z ich trudnych stylizacji, projekty w tych zbiorów zbadać wariacje na tematy molestowania i wiktymizacji. Często biorące ciął, nożem i podarte szmatki, a także brutalnie ostry styl McQueena z krawiectwa. On wprowadził niezwykłą narrację i estetyczny treści do swoich pokazów mody. Stylizacja, efektownej wirtuozerii i dramatyczne przedstawienie stało się równie ważne jak projektowanie ubrań; Modele chodził po wodzie, zostały zalane w "złotych prysznice" na wybiegu zalane tuszem lub zostały otoczone pierścieniami płomienia. Pokazy zostały połączone na minimalnym budżecie, wspomaganych przez modeli, wizażystów, stylistów i producentów przygotowany do pracy na nic. Jego dyrektor kreatywny, Katy England, odegrał ważną rolę zarówno w rozwoju jego estetyki i designu i stylizacji swoich pokazach. Na tym etapie McQueen rozpoczęła współpracę z projektantami takimi jak Dai Rees i jubilerów Shaun Leane i Naomi Filmera, którego wyposażenie i biżuterii użył w swoich pokazach. Oprócz tych działań, pracował również z innowacyjnym filmu, wideo i producentów muzyki pop.

Moda i Shock Tactics

McQueen grał do jego bad-boy reputacji, otwierając się na oskarżenia o mizoginii w swojej kolekcji Highland Rape, które zawierał najwyraźniej posiniaczone i poobijany modeli zataczając wraz apokaliptycznej, Heather porozrzucane pasa startowego i obnażając swój tyłek do odbiorców w Nowym Jorku wersja jego Dante show (jesień-zima 1996). Jego poczucie handlowych, jednak był tak ostry jak jego krawiectwo, i jego wybryki i anegdoty zawsze do celu, czy to w celu przyciągnięcia prasowe, nabywców lub zwolenników. Dante pokaz w Nowym Jorku, na przykład, wywoływały Bergdorf Goodman porządku z. Od początku McQueen rozumieć wartość handlową taktykę szoku w brytyjskiej branży mody, który miał prawie żadnej infrastruktury pomimo swojej reputacji innowacji. Po nabył swój pierwszy sponsora, on stonowany, a nie całkowicie tracąc, na skandaliczne treści przedstawienia. Inne ważne wydarzenia dla McQueena wystąpiła w 1996 roku Pod koniec tego roku zmienił sponsora japońskiego giganta korporacyjnego Onward Kashiyama, jednego z największych na świecie domów produkcji odzieży; także Helmut Lang i wspierane Paul Smith. Jego spółka zależna, GIBO, produkowane linię McQueen. W październiku został mianowany naczelny projektant w Givenchy w Paryżu, John Galliano, zastępując który poszedł do Christian Dior. Również w 1996 roku McQueen został nazwany Brytyjskiego Projektanta Roku-sukces powtórzył w 1997 i 2001 roku.

McQueen i Galliano ten sposób wspierali atak na mody paryskiej przez młodych brytyjskich projektantów w 1990, a ich obrazoburcze Imagery oraz pokaz technik zrobił wiele, aby zwiększyć o słabnącym francuskiej firmy. Powołanie do Givenchy przyniósł ze sobą poparcie konglomeratu LVMH (Moët Hennessy Louis Vuitton), co pozwoliło McQueen kontynuować swoją bezkompromisową styl projektowania dla własnej wytwórni. Podczas gdy on stonowany chropowatych krawędzi jego stylu dla Givenchy, w obu kolekcjach Givenchy i McQueen on nadal rozwijać tematy, które były z nim od ukończenia studiów. Darkly romantyczny, z ostrym wizji historii i polityki, podejście McQueen różnił się od bardziej wprost romantyczne wyjście Galliano czy Vivienne Westwood. Jego inspiracją były prawdopodobnie filmy kultowe przez Stanleya Kubricka, Pier Paolo Pasolini, czy Alfreda Hitchcocka; XVII-wieczny anatomiczne płyty; lub fotografie Joel-Peter Witkin, jak jego poprzednicy w panteonie projektowania mody. Jego wczesne projekty obejmowały "bumster" spodnie nisko zawieszone i cięcia, ujawniając; utrzymywał fascynację bardzo strukturyzowanych gorsetów i krawiectwa, a także z historycznego krój i detale. Jednak w latach 1990 ofiarą wygląd jego wczesnych modeli ustąpił amazońskiej wersji glamour kobiet jako formy terroru. Dorastając ze starszą siostrą, która była ofiarą przemocy domowej, McQueen powiedział, że jako projektant dążył do stworzenia wizji kobiety tak potężny, że nikt nie odważy się położyć rękę na niej.

W parze z jego pracy handlowej, McQueen nadal współpracować z fotografami takimi jak Nick Knight i Norbert Schoerner w projektach wydawniczych, a do pracy z tymi spoza świata mody, takie jak artysta Sam Taylor-Wood i muzyka Björk. Podczas gdy jego ostre krawiectwo było sprzedawane w sklepach, jego dramatyczne, unikalne eksponaty, które nigdy nie wszedł do produkcji były popytu w galeriach i wystawach na całym świecie.

Nowoczesne McQueen

McQueen sprzedał pakiet akcji w swojej działalności do Gucci w grudniu 2000 roku i zostawił Givenchy początku 2001 roku, w dalszym ciągu pokazywać pod własnym nazwiskiem w Paryżu, a nie w Londynie. Jego rola jako dyrektora kreatywnego firmy pozwolił mu zachować swobodę twórczą jako projektant, a pokrywająca Gucci-właściciel Yves Saint Laurent, Stella McCartney i Balenciaga-ułatwione przejście jego działalności z małą skalę etykietą do Londynu globalna marka luksusowa. W marcu 2001 roku otworzył swoją wykonane na zamówienie linię odzieży męskiej we współpracy z Savile Row dostosowuje Huntsman. Tego roku McQueen otwiera również sklep firmowy w Nowym Jorku, w 2003 roku, dwa kolejne w Londynie i Mediolanie. Rozpoczął swoją perfum, Brytania, w 2003 roku, jak również, w tym samym roku, że Rada Fashion Designers of America nazwał go Międzynarodowy Designer Roku i że Wielka Brytania przyznała mu CBE (komandora Imperium Brytyjskiego) za zasługi dla mody przemysł.

Zobacz także pokazy mody; London Fashion.

Bibliografia

. Arnold, Rebecca Moda, pożądaniem i niepokój: Obraz i Moralność w XX wieku. Londyn i Nowy Jork: IB Tauris, 2001.

. Jęczmień, Nick, ed Lost Found: Krytyczne głosy w Nowym brytyjski projekt. Bazylea, Szwajcaria: Birkhauser, 1999.

. Evans, Caroline Moda na krawędzi: okularów, nowoczesności i Deathliness. New Haven, w stanie Connecticut .: Yale University Press, 2003.

. Frankel, Susannah wizjonerów: Wywiady z Fashion Designers. Londyn: V & Publications, 2001.

Tucker, Andrew. London Fashion Book. Londyn: Thames and Hudson, 1998.

Wilcox, Claire, red. Radical Fashion. Londyn: V & Publications, 2001.

Nauczanie dzieci o targowaniu

Nauczanie dzieci o targowaniu
Oszczędzanie nie jest jedynym sposobem, aby dostać to, co chcesz.

Przez wieki ludzie byli barter do ich potrzeb i chce. Nauczanie dzieci o targowaniu pomaga im zrozumieć, jak ludzie dostał od wcześniej systemy waluty istniał i pokazuje im, że pieniądze nie zawsze jest wymagane, aby uzyskać to, czego potrzebujesz. Lekcje o targowaniu powinny obejmować wiele przykładów i praktyczne praktyce więc uczniowie dobrze zrozumieć pojęcie.

Barterowe Działania i Gry

Pomóż dzieciom zrozumieć, targowaniu się, dając im szansę na barter się. Jak ukończą gry i zabawy do zabawy nauczą się podstawowe pojęcia handlu wymiennego i może pobudzić ich do spróbować prawdziwego życia targowaniu się.

Co mogę zrobić, aby to, co chcę?

Twoje dziecko utworzyć listę umiejętności, które ona ma i inny listę rzeczy, które ona potrzebuje i chce. Spójrz na dwóch list razem i mają dziecko dowiedzieć się, jak ona może użyć co najmniej jednego z jej umiejętności, aby dostać coś na jej listach potrzeb i chce. Na przykład, jeśli chce zabawkę, że jej starsza siostra ma, co mogła zrobić, jeden z obowiązków jej siostry na chwilę w zamian za zabawki. Jeśli ona ma problemy w szkole, może ona pomóc oczyścić jej nauczyciel w klasie lub plików dokumentów w zamian za korepetycje sesji jeden dzień w tygodniu.

Barter Party

Host imprezę barterowej. Zaproś dzieciom przyjść na imprezę z rzeczy lub rzeczy, które chcieliby handlować lub karty indeksowe usług mogą zapewnić inne dzieci. Podczas imprezy, dzieci będą zachęcane do barteru nowych towarów i usług. Jasno na początku partii, że dzieci nie dostanie elementy przynosili im zwrócone, więc powinny one wnieść coś te są w porządku z pozbycia się.

Czy można przetrwać?

Zagrać w jakich można przeżyć, do druku gra karciana, w której dzieci Barter zdobyć dostaw potrzebnych do zaspokojenia swoich podstawowych potrzeb jak osadników. Na początku dzieci mogą swobodnie handlować, ale okazuje się, że elementy, takie jak paliwa jest niewiele, będą uczyć się o gospodarstwie na cenne przedmioty lub zwiększenie wartości transakcji. Ta gra jest przeznaczona do odtwarzania z 4 do 8 graczy i będzie idealna dla dzieci w 3 klasie i do góry.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Nauczanie dzieci o targowaniu

Wydrukuj grę i zacząć zbierać materiały barter.

Barterowe Zasoby

Barterowe Lekcje

 • Scholastic lekcja "Pustkowiach: Wczesne Forma Niepodległości" przechodzi handlu wymiennego w czasach kolonialnych i ilustruje niektóre z problemów, z jakimi borykają koloniści z systemem.
 • Dział Michigan Zasobów Naturalnych oferuje Barter i Handlu plan lekcji do akcji znaczenie handlu wymiennego w historii Michigan, szczególnie koncentrując się na handlu futrami.
 • Donut Dinero, z Narodowego Instytutu Kształcenia Nauczycieli, zawiera film o handlu wymiennego, aby pomóc dzieciom zrozumieć pojęcie.
 • Potrzeby BrainPop i chce wątek może służyć jako uzupełnienie lekcji na temat handlu wymiennego.
 • Bank Rezerwy Federalnej w Cleveland przedstawia Ucieczka z Barter Islands, gry, w której gracze rozbitego statku i musi znaleźć sposób na pomarańcze handlu dla żagla pomóc wrócić do domu.

Książki o targowaniu

Użyj niektóre z tych książek z obrazkami, aby zapewnić dzieciom z przykładów handlu wymiennego:

 • Ziemniak: Opowieść z Wielkiego Kryzysu przez Kate Lied
 • Urodziny dla Franciszka Russell Hoban
 • Nowy Płaszcz dla Anny przez Harriet Ziefert
 • Dzień zamieniłem mojego tatę na dwie złote rybki przez Neila Gaimana
 • Boom Town Sonia Lewitin
 • Miejmy handlowa: Książka o targowaniu Nancy Loewen

Barterowe stron WWW

Uczyć dzieci o barter poprzez ich zrobić kilka barter się. Odwiedź stronę internetową targowaniu zaoferować towar lub usługę handlu, a następnie sprawdzić, jakie odpowiedzi dostaniesz. Ponieważ wiąże się to z interakcji z obcymi, aby dzieci nie targować sam.

 • Trashbank daje użytkownikom możliwość handlu, zakup lub sprzedaż przedmiotów online i oferuje bezpłatne porady na temat handlu wymiennego.
 • Pielęgnacja Trade ma możliwości zamiany przedmiotów, usług handlu wymiennego lub zamiany nieruchomości.
 • SwapDen jest wolne spotykają wymiany internetowy oferuje mnóstwo przedmiotów dla handlu.
 • SwapTreasures daje punktów za udzielenie użytkowników przedmioty za darmo.
 • BarterQuest wyposażony przedmioty ludzie mają do handlu oraz część elementów ludzie chcą.

Wartość handlu wymiennego

Targowaniu może służyć jako więcej niż lekcja historii dla dzieci. Ucząc o targowaniu się, dzieci mogą nauczyć się narzędzie do zaspokajania ich potrzeb i coraz przedmioty chcą, nie wydając dużo pieniędzy. Dowiedzą się również, że elementy nie muszą mieć określoną wartość dolara dołączone do nich, aby być cenne.