grsail.com

stare buteleczki po tuszu do pisania

Homeschool Planowanie

Homeschool Planowanie

Dowiedzieć się Homeschool harmonogram może być mylące. Ważne jest, aby pamiętać, że to, co jest dobre dla jednej rodziny nie jest dla każdego. Na jak wiele sposobów na homeschooling istnieje, istnieją również, że wiele różnych sposobów, aby zaplanować homeschool.

Homeschool Harmonogram na rok

Jedną z wielkich zalet homeschooling jest, że można robić, co pasuje do Twojej rodziny najlepsze. Nie musisz korzystać z tradycyjnego harmonogramu szkoły, jeśli to nie działa dla Ciebie. Weźmy pod uwagę wiele opcji masz, gdy myślisz o planowaniu całe lata.

Year Round Oświaty

Wiele rodzin zdecydować się na "zrobić szkołę" przez cały rok. Szkolenie przez cały rok, nie oznacza, nie odrywając się lub urlop, lecz biorąc mniejsze przerwy i wakacje częściej. Niektóre rodziny Homeschool cztery dni w roku tydzień okrągłe pozostawiając ostatni dzień tygodnia na posyłki, funkcji lub działalności typu co-op. Inne rodziny szkoła dla równowartość trzech tygodni w miesiącu, biorąc ostatni tydzień w miesiącu off. Istnieje kilka zalet homeschooling ciągu roku:

 • Studenci nie mają długiej przerwie wakacyjnej i nie doświadczyć, że "lato luka nauki", a zatem nie trzeba wydawać spadek przeglądu ubiegłoroczny materiał.
 • Gdy masz niemowląt i małych dzieci, które są uzależnione od harmonogramu, rok homeschooling runda ustanawia codzienne oczekiwania i może pomóc rzeczy sprawniejsze.
 • W ciągu roku, można zmieścić tyle samo do szkół w, ale można zrobić to w mniejsze kawałki, co czyni go idealnym dla dzieci z krótkich przęseł uwagę.

Tradycyjne Planowanie

Tradycyjny harmonogram wygląda bardzo podobnie harmonogramem miejscowej szkoły publicznej. Zrobisz solidne 180 dni od szkoły (lub wokół tego wiele dni), wziąć lata off, i mają wiosenną przerwę Bożego Narodzenia i jak tradycyjnej szkoły. Wiele rodzin preferują tę metodę, zwłaszcza jeśli mają kilkoro dzieci Edukacja domowa i inne jeszcze w szkole.

Zablokuj Homeschool Planowanie

Blok harmonogram pozwala twój uczeń skupić się na jednej lub dwóch klas na raz i dogłębnie. Rodziny, które zgodnie z harmonogramem blok zrobić całego roku wartość pracy w jednym semestrze w tym jednego lub dwóch klas. Tak na przykład, blok może zawierać harmonogram i nauki języka angielskiego w semestrze zimowym i matematyki i historii w semestrze letnim. Rodziny, które blokują planowanie tendencję do parowania trudniej klasę z łatwiejsze jeden. To nie jest dla każdego i ma tendencję do lepszej pracy z liceum w wieku nastolatków.

Codzienny Homeschool Planowanie

Teraz, gdy już myślałem trochę o tym, jak twój rok zostanie zaplanowane, że nadszedł czas, aby myśleć o codzienności. Montaż wszystkie przedmioty na dobę może być przytłaczający w najlepsze i czasem niemożliwe. Wiele nowych homeschoolers zastanawiać, jak często mają zrobić przedmiotów, takich jak ortografia czy sztuka? Jak zmieścić to wszystko w? Które przedmioty musisz robić codziennie? Dobrą zasadą jest, że jeśli obiekt jest coś, co musi być często praktykowane, czy jest fundamentalne dla przyszłości sukces, to jest coś, co akademickiego należy zrobić codziennie. Będzie to dotyczyć podmiotów, takich jak muzycznych, matematycznych i językowych sztuk. Jeśli jest to temat, który jest fakultatywne, to jak często robisz to naprawdę zależy od harmonogramu i stylu uczenia się dziecka. Większość homeschoolers będzie starał się zrobić przynajmniej matematyki, pisania i czytania na co dzień.

Harmonogramy Loop

W celu dotknąć wszystkiego często, niektóre Homeschoolers pętli "ich" akademickiej pracy oczywiście. Aby zarządzać harmonogram pętli, zaczynają z czasem ustawionym na homeschooling na dzień. Zrób listę wszystkich podmiotów, które mają pokrycie. Przejdź przez liście i po upływie czasu na homeschooling, zatrzymać. Następnego dnia, odebrać w którym zostało przerwane.

Ten system wydaje się działać dobrze dla rodzin, którzy się do większości swoich poddanych w jeden dzień. Jednak daje równej wagi do wszystkich przedmiotów. Innymi słowy, dziecko zrobi matematyki tak często, jak zrobi sztukę.

Harmonogramy priorytetowe

Planowanie priorytetem jest elastyczny harmonogram, który pozwala zdecydować, co poddaje musi dostać w porównaniu do tego, co na co dzień przedmiotów możesz zrobić z przerwami. Na przykład, jeśli zdecydujesz, że matematyka, pisanie i czytanie są na szczycie listy priorytetowej, a następnie będzie się zrobić je codziennie rano. Po południu jest następnie do odkrywania historii i nauki lub innych fakultatywnymi. Rodziny, które skłaniają się ku podejściu praktyczne na historii i nauki, jak tego typu schematów. To sprawia, że ​​można dostać się do najważniejszych tematów, ale pozwala Tobie i Twoim dzieciom wystarczającą elastyczność, aby zbadać inne obszary akademickich.

Godzinna Harmonogram

Ten typ systemu jest bardzo uporządkowany i jest idealny dla rodzin, które są zależne od ścisłej strukturze, aby uzyskać poprzez ich dzień. Aby ustawić harmonogram godzinowy, należy zdecydować, ile czasu potrzeba, aby zakończyć temat, a następnie zaplanować harmonogram godzinowy w może wyglądać tak.:

Godzinna Harmonogram
Przedmiot Czas
Matematyka 8: 00-8: 30
Czytanie 8: 35-9: 35
Pisanie 9: 35-10: 05
Przerwa 10: 05-10: 20

Wszystko jest już zaplanowane i student, a następnie dokładnie wie, co zrobić i kiedy. Korekta może być dokonana w czasie, jeśli coś nie działa. Planowanie regularne przerwy pomaga uczeń pozostać na zadania i pracować w kierunku bramki.

Jak trzymać się harmonogramu

Teraz, gdy już się do harmonogramu, trzeba pamiętać, aby trzymać się go. Kluczem do trzymać się harmonogramu jest naprawdę bycie realistą jakie są Twoje potrzeby. Rozkład godzinowy bardzo ścisłe może nie działać dobrze dla rodziny, która dowiaduje się, przechodząc do stycznych na wydarzeniach historycznych i harmonogram pętli może nie działać dobrze dla rodziny, która potrzebuje więcej strukturę. Jak znaleźć swoją niszę, będzie również prawdopodobnie okaże się, że to, co działa dla Ciebie jest unikalnym połączeniem różnych stylów planowania. Nie bój się zachować to, co działa, a co nie jest rów.

Jak napisać krótkie zdania

Krótkie zdania zawiera rzeczowniki, czasowniki i obiektów, jak i opisowe przymiotniki. Mogą być tak krótki, jak trzy słowa. W piśmie zawodowej, krótkie zdania przerywają myśli lub idei zawartej w akapicie lub ogólnej tematyce. Krótkie zdania mogą być również symbolem tematem artykułu lub opowiadania. Ważne jest, aby nie przesadzić stosowanie krótkich zdań. Zbyt wiele krótkich zdań, aby czytanie trudne i dźwięku nieletnich. Książki dla dzieci napisane dla wieku przedszkolnego do wczesnych podstawowych poziomach kształcenia są tego doskonałym przykładem. Dobrze napisane zdanie skrócie działa jako akcesorium do idei podstawowych w tekście pisanym.

Krótki Zdania mechanizm. Napisz krótkie zdania na katalogach i reklamach lub gdzie przestrzeń jest ograniczona. Pisarz może też napisać krótkie zdania o copywriting kontroli, gdy są one wypłacane za słowo. W rzeczywistości, pisarze handlowych podświadomie napisać krótkich zdań ze świadomością kosztów każdego słowa używane. W tych przypadkach, słowa tusked krótkimi zdaniami musi mieć większy wpływ opisową w celu uzyskania maksymalnej wartości. Staraj się pisać krótkie zdanie opisać daną osobę za pomocą jak najmniejszej liczby słów. Przesądza wartość słowa. Zauważ, że wartość każdego słowa w krótkim zdaniu staje się podejrzanym w zakresie tego, jak potężne stwierdzenie, myśl i pomysł jest. Jest to jeden z najlepszych przykładów mechanizmu krótkim użytku zdanie.

Jak Krótki jest zbyt krótki? Liczba słów w krótkim zdaniu powinna być określona jedynie przez intencji pisarza. W swojej książce, "Komu bije dzwon", autor Ernest Hemingway zatrudnia wielu długich, "run-on" zdań, aby uzyskać jego punkt całej. Mimo, że wstrzykuje również kilka dobrze umieszczonych krótkich zdań, aby podkreślić jego dłuższe wyroki. Jak krótkie zdanie powinno być zależy od kilku rzeczy:

 1. Pomysł pisarz stara się przekazać
 2. Styl pisania i jego celu
 3. Środowiska lub gatunek, dla których jest napisane

Krótko i na temat. Dla techniczne operacje i instrukcje obsługi, na przykład, zwięzłość może być wyparta przez opisami. Zważywszy, że w gazecie, w internecie i reklam prasowych, liczy się słowo w zdaniu będzie określenie kosztów reklamy. Pisanie blogów internetowych lub stron internetowych na ogół zakłada potrzebę krótkich zdań, aby utrzymać dobry styl internetową i do potrzeb czytelników. Należy unikać stosowania niewyraźne słowa lub frazy i zawsze pisać krótkie zdania z czytelnika.

Kaligrafia Zdobienia

Kaligrafia Zdobienia
Kaligrafia może dodać rozmach!

Kiedy opanujesz podstawowe alfabet, nauka kilka technik ozdoby kaligrafii może pomóc podjąć swoje projekty do następnego poziomu.

O kaligrafii

Kaligrafia to sztuka pięknego pisania. Zachodnie crafters kaligrafii są dzisiaj najbardziej znane sięgają do alfabetu łacińskiego. Jednak Majowie, Indianie, japoński, chiński i Persowie są również wykorzystywane w celu zwiększenia alfabetów kaligrafii słów na piśmie w ich kulturze.

Nawet jeśli nie jesteś strasznie zbyt chętnie zwykłego pisma, można nauczyć się podstaw kaligrafii. Istnieje wiele książek, a także samouczki online, poświęcone nauczaniu prosty kaligrafia alfabet. Poświęć trochę czasu na ćwiczenia liter na makulaturę, a następnie spróbuj dodać kaligrafii na projekty takie jak ręcznie robione kartki, spersonalizowanych dar tagi, stron notatniku i sztuki dekoracyjnej ściany.

Kaligrafia Kwitnie

Kwitnie są najczęściej ozdoby kaligrafii. Kwitnie są w wielu różnych typów, choć ósemki postać, wstążki i pętle infinity są szczególnie popularne. Aby zobaczyć przykłady kwitnie kaligrafii, sprawdzić niektóre z zasobów wymienionych w artykule Zakład Logiki Crafts Kaligrafia darmowe szablony.

Wykorzystanie kwitnie obejmują:

 • Kwitnie na początku akapitu lub dokumentu można dodać efekty i poczucie dramatu.
 • Kwitnie może otoczyć jeden list do replikowania wygląd monogram.
 • Flourishes może służyć do praktycznych celów przez dodawany na końcu linii zajmują miejsce, eliminując w ten sposób konieczność dzielenia słowa.

Rozkwitać można dodać do dowolnej litery alfabetu, choć szeryfy są najłatwiejsze wypadowa dla rozmachem. Kiedy po raz pierwszy nauka jak zrobić kwitnie kaligrafii, jednak najlepiej jest ćwiczyć z literami. Kaligrafia wymaga cierpliwości; Aby uniknąć stania przytłoczony szczegóły.

Rozkwitać powinno być naturalnym przedłużeniem listu, więc trzeba bardziej płynną rękę przy użyciu tej techniki. Aby uzyskać jak najwięcej naturalnych kształtów linii, spróbuj przenieść całą rękę przez rozmachem, a nie tylko nadgarstka. Najlepiej, chcesz, aby pętle, wiry i linie równoległe do upewnij się, że projekt ma dobry balans. W przypadku odcięcia doskonale uformowany rozkwit w połowie, każda część powinna być równa wielkości.

Swashes Kaligrafia

Kaligrafia swash jest jaśniej wersja rozmachem, który jest najczęściej używany z kursywą stolic. Niektórzy początkujący znaleźć te ozdoby kaligrafii łatwiejsze do opanowania, więc może warto spróbować dodać znaki kaligraficzne do swoich projektów przed rozpoczęciem pracy na ćwiczeniu technik rozwijać. Jako dodatkowy bonus, znaki kaligraficzne ma mniejszy wpływ na czytelność końcowego kawałku.

Podczas nauki jak zrobić swashes kaligrafii, niektórzy ludzie lubią dodać pierwszy te ozdoby z ołówkiem. Następnie idą na konstrukcji z piórem, atramentem lub farbą do wykończenia kawałek. Korzystanie liniowej dwa czarne długopisy klejone razem jest jeden sposób, aby się kaligrafii końcówkę stylu dla tego typu praktyk.

Dodatkowe Kaligrafia Zdobienia

Wiele osób uważa, kaligrafii, jak zwykły napis na czarnym kolorze kremowym papierze. Jednakże, istnieje wiele sposobów, aby włączyć do kaligrafii podstawowa oka połowu sztuki. Oto kilka pomysłów, które chciałbyś spróbować:

 • Korzystanie z kolorowego tuszu do pisania
 • Korzystanie kolorowy papier czerpany w tle
 • Malarstwo akwarelowe wzorzyste tła przed dodaniem kaligrafii
 • Parowanie kaligrafii małych rysunków kwiatów, zwierząt, serca lub kształtów geometrycznych
 • Połączenie kaligrafii z innymi technikami artystycznymi, takimi jak decoupage lub kolażu, w celu wzmocnienia przekazu utworu
 • Próbując różnych opcji kadrowania i matujące, aby zaprezentować gotowy wiersz lub cytat

Corona-Matic Maszyna do pisania Gofrownice

Może to stare, dobre filmy, które ciągle przypomina nam o maszynach do pisania, lub nostalgia stała niezniszczalne częścią naszego życia ... Czy to nie dziwne, że dawno zapomniane maszyny do pisania powinien wynurzyć po tylu latach? Chociaż tym razem nikt nie poprosi o wpisanie się dokument - chyba boli palców w procesie.

Corona-Matic Maszyna do pisania Gofrownice

Ten nowy gadżet, w rzeczywistości nie jest maszyna do pisania, to żelaza wafel stworzony przez projektanta Chrisa Domino,. I choć to się nazywa Corona-Matic, który dla starszych ludzi brzmi jako odniesienie jednoznacznej do maszyn do pisania, młodsze pokolenie na pewno będzie kojarzenie gofry, wykonywane za pomocą klawiatury, a nie wpisując się dokument, ale z gry gra komputerowa.

6 porad, jak wpływać na Reader podczas pisania

Steven Pinker jest jednym z najbardziej wpływowych psychologów na świecie, naukowiec i językoznawca z Uniwersytetu Harvarda. A oto sześć wskazówek, które mogą mu dać do każdego pisarza.

6 porad, jak wpływać na Reader podczas pisania

Możemy zawsze myślałem, że pisanie jest jedną ze sztuk, wraz z muzyki, malarstwa i architektury. Pinker ma inne zdanie. Uważa on, że pisanie jest nauką; jak każda inna nauka, pisanie jest z zastrzeżeniem przepisów, które będziemy dzielić się z wami.

Chcielibyśmy być unikalny, ale niestety, mózgu ludzi pracuje w tym samym czasie. Dlatego ważne jest dla pisarza znać podstawy psychologii, aby móc wpływać na ludzi. Czego potrzebujemy, aby to osiągnąć?

Tworzenie obrazów, ale nie wykazują wyższość

Jedna trzecia ludzkiego mózgu jest odpowiedzialna za widzenie. Dlatego należy dać czytelnikowi okazję "zobaczyć" swoją historię. Aby czytelnicy przenieść z frazą "Myślę, że rozumiem" do wyrażenia "Rozumiem," muszą zobaczyć obrazy tego, co chcesz przekazać w ich głowy.

Wielu pisarzy są również stara się zaimponować głębokich myśli i inteligentnych słów. I tu można przeczytać o badaniach, która okazała, że ​​prostsze mózg przetwarza informacje, tym więcej emocji budzi. To jest, jak należy traktować pisanie. Stara się pokazać swoją wyższość nad czytnikiem, można go poczuć głupie.

Nikt nie lubi czuć się głupio.

Unikać wszechwiedzy

Nawet wtedy, gdy piszemy o innych, wciąż myśleć przede wszystkim o sobie. Co to spowodować? Nic dobrego. Pamiętaj, że czytelnik nie wie, co jest w twojej głowie. Dlatego wielu z waszych myśli może być absolutnie niezrozumiałe.

Czy słyszałeś wyrażenie "mi to wyjaśnić, jakbym była dzieckiem z pięciu"? To ma sens. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy wszystko jest jasne dla czytelnika jest dać komuś swój tworzenie do czytania. Korzystnie ktoś z Twojej grupy docelowej. W ten sposób otrzymasz edytor, nawet jeśli edytor jest twoim przyjacielem.

Pamiętaj o głównej idei

Niech czytelnik rozumie swój pomysł tak szybko, jak to możliwe i budować historię wokół niego. Ludzie muszą zacząć od głównej idei śledzić postępy swojej historii. Zasada ta jest również wspierany przez badania.

Więc nie powinno wydawać się zbyt mądry, powinieneś być w stanie do tworzenia obrazów i przypomnieć czytelnikowi, o głównej idei. Co dalej?

Łamać zasady

Jeśli wszystkie książki zostały napisane zgodnie z zasadami, wyobraź sobie jak nudne byłoby życie. Co byśmy zrobili bez Pieśni Lodu i Ognia, w którym jednym z głównych bohaterów umiera w ciągu 50 stron tekstu?

Lub bez piosenki I Feel Good James Brown. Tak, Brązowy również złamał zasady, ponieważ nie było zdanie "Czuję się dobrze" w języku angielskim, zanim pojawiła się ta piosenka.

Ale, aby łamać zasady, trzeba najpierw nauczyć się ich. I to jest o wiele trudniejsze.

Czytać

Każdy artykuł dla pisarzy obejmuje tej rady. Jeśli chcesz tworzyć muzykę, trzeba słuchać dużo muzyki. Jeśli chcesz nauczyć się rysować, będziesz musiał spędzić wiele dni studiując dzieła innych artystów.

Wszystko, co jest samo w przypadku zapisu. Nie będą potrzebne tylko materiały edukacyjne, ale także książki autorstwa znanych, dobrych i interesujących pisarzy. Nie można stać się dobrym pisarzem bez czytania.

Nie myśl, że wszystko można zrobić perfekcyjnie od pierwszego

Możesz myśleć, że myśli w głowie, są jasne i zrozumiałe, jak to możliwe. To nie jest prawda. Trzeba będzie poświęcić dużo czasu i przepisywanie edycji swoje prace pisemne, aby uzyskać godnego wyniku. Wszyscy pisarze prawidłowe i edytować ich teksty pisane wiele razy. Można o tym przeczytać w książce przez Ptak Ptak.

Oczywiście, nie są genialne pisarzy na świecie, którego myśli łatwo płynąć z głowy na papier. Czy uważasz, że należą do nich? Być może to zrobić, ale lepiej jest być po bezpiecznej stronie.

Wniosek

Jeśli zeskanowany nagłówki i tylko spojrzał przez artykuł do końca, tutaj jest krótka lista wskazówek:

 • Utwórz obraz wizualny i nie starają się zrobić wrażenie na czytelnika.
 • Należy unikać skomplikowanych słów i wyrażeń. Czytnik może być zaznajomiony z nich.
 • Pamiętaj główną ideę i przypomnieć czytelnikowi.
 • Możesz łamać zasady, ale najpierw trzeba się ich nauczyć.
 • Przeczytaj.
 • Edycji powstałego tekstu.

Czy wielu pisarzy wśród czytelników Geniusbeauty.com? Opowiedz nam o swoich wrażeniach pisania. To będzie ciekawe.

Techniki pisania 2 Porady: Copywriting

Czy łatwo czytać?

Upewnij się, że pisanie jest proste i nie skomplikowane. Nawet dobrze napisane artykuły naukowe opisania złożonych myśli w łatwy do zrozumienia sposób. Zastanów się publiczności podczas pisania artykułów. Czy czytnik trzeba MBA, aby zrozumieć, co mówisz lub będą mniej wykształcony człowiek również złapać na?

To nie znaczy, że każdy będzie zrozumieć zawiłości informatyki, czy to, co piszesz na temat, ale używać dobrych umiejętności pisania, aby zachować szczegóły tak proste, jak to możliwe.

Przeczytaj cały artykuł: "proste lub złożone na piśmie"

Tight Kopiuj!

Brak wystarczającej przestrzeni do komunikowania się komunikat "pełny" jest czasem problem, gdy reklama w drogich publikacji z ograniczoną pokoju. Wiele razy miałem walczyć i walczyć w drodze emisji, co się dzieje i co się pominięta. Czasami może to być trudne, aby te decyzje, wszystko wydaje się być niezbędne.

Przestrzegać zasad wymienionych w "pisania techniki" sekcji, ponieważ są one takie same dla małych reklam i długi kopii. Raz, kiedy byłem edycji jakąś kopię, sekcja powiedział: "Czas, jak również ich zasoby finansowe." To było zbyt rozwlekły i zredukowane do "czasu i pieniędzy", mówi to samo. Przestrzeń jest premia, więc używać go ostrożnie.

Pisanie dla zabawy

Czasami pisanie kopia może się znudzić ...

tak, wiem ...

wielka niespodzianka.

Jeśli czujesz, że dostał w rutynę spróbować stare, dobre mody [pisanie] kreatywnych ćwiczeń. To pomoże Ci zdobyć te twórcze soki płynące i pomóc jak piszesz kopia internetowej. Nawet nie chcesz, aby wykonać ćwiczenia pisania możesz stworzyć własny blog lub pisać opowiadania i wiersze, tak jak ja w Writers Cafe. Możesz opublikować je w internecie, jeśli chcesz lub zachować je wszystkie do siebie.

Wystarczy upewnić się, twórcze soki płynące i ciągle powinieneś mieć żadnych problemów [pisanie Copy] - nawet wtedy, gdy przedmiot nie jest najbardziej intrygująca wokół.

Tylko Powiedz to już!

Dostać się do punktu, gdy pisania tekstów.

Nie jesteś writng fiction.

Nie jesteś komponowania kolejny wielki powieści amerykańskiej.

Używaj krótkich, zwięzłych wypowiedzi i dostarczyć towar na początku.

Napisz stosując jako zwięźle.

Czytelnicy docenią.

Dowiedz się o Lingo

Gdy pojawi się potencjalny klient przeczytać wszystko, co można na ich działalność. Przeczytaj ich istniejącej strony internetowej, jeśli taki posiadają. Czytaj czasopism biznesowych związanych z ich produktu lub usługi. Większość imortantly, należy zwrócić szczególną uwagę na foums, blogów i innych mediów społecznych odnoszących się do klienta. Na Twitterze nie wyszukiwania dla słowa kluczowego w polu i zobaczyć, co ludzie mówią. Wystarczy pamiętać, aby czytać.

Użyj Bullet Points

Niezależnie od tego czy pisania tekstów dla sieci lub wydrukować trzeba pamiętać, że publiczność jest zbyt zajęty, aby czytać długie akapity tekstu. Jednym z najlepszych sposobów, aby złamać swoje artykuły i zwrócić uwagę na kluczowych pomysłów jest wykorzystanie wypunktowania. Niektóre z korzyści płynących z używania wypunktowania to:

 • Daje uprawnienia do punktowanych pomysłów
 • Zrywa długich bloków tekstu, dzięki czemu Twój artykuł łatwiejsze do odczytania
 • Wskazuje na obszary, które mają ludzi do zapamiętania

Zobacz, jak to działa. jest imortant nie nadużywać punktach, jednak.

Ale kiedy jest tyle wystarczy?

To jest coś, co przychodzi z doświadczeniem i po chwili przyjdzie bardzo naturalnie.

Stare Angielskie Czcionki

Stare Angielskie Czcionki


Czcionki Old English to świetny sposób, aby pożyczać klasyczny uczucie polerowanej produktu, czy jest to prezentacja PowerPoint lub ogłoszenie szkolnego. Znalezienie właściwej czcionki to tylko kilka kliknięć myszką od hotelu.

Gdzie szukać

Z drugiej strony, za pomocą czcionki o tytuł lub nagłówku slajdów lub prezentacji może dać mu dokładnie prawo czuć. To może dodać solidne powagi do wiadomości, a także przynosi uczucie nostalgii wiadomości - wiele filmów i bajek włączenia tego rodzaju napis, który stawia ludzi na uwadze ich dzieciństwa.

Istnieje wiele miejsc internetowych, aby znaleźć te rodzaje czcionek, ale najlepiej do naśladowania niektórych wytycznych na temat wolnych czcionek do pobrania. Oni sprowadzają się do "nie kradnij, a korzystanie z zaufanych źródeł." Oto kilka przykładów, do wyboru:

 • DaFont - wieloletnia ulubionej fanatyków czcionek, DaFont zachwycił użytkowników dla lat z wyczerpującym i jasny podział ich rodzaje czcionek, a także jasne wskazówki dotyczące sposobu ich pobierania, a także sposoby przyczyniają się bezpośrednio do twórców czcionek. Ich stare czcionki angielskie są w stylu gotyckim -> "średniowiecznym" kategorii i wyposażone zarówno wyraźne czcionki, takie jak "Old London", jak również bardziej stylizowanych wersji, takich jak "Dirt 2 Soulstalker." Z ponad dwadzieścia stron czcionek do wyboru, jest to bardzo łatwy sposób znaleźć szeroki wybór czcionek.
 • Czcionki miejskie - zbiór czcionek Stare angielskie w tym miejscu są bardziej zróżnicowane niż w ścisłym kaligrafii stylu, a niektóre, które są wzorowane na Celtic i Viking liternictwem. Mają też bardziej kinowe style, takie jak "Burtinomatic" (wzorowany niektóre litery w filmach Tima Burtona).
 • FontSpace daje niektóre z korzyści płynących z sieci społecznościowych i tagowanie do członków, którzy zarejestrują, w tym zdolność do "ulubione" niektórych czcionek z jednego kliknięcia myszy. Wiele z ich czcionkami są dość kaligraficzne teatralnych, takich jak "bestia", czyli piracki styl czcionki Ryan szyna. Nawet "zdegradowane" czcionki, takie jak "Faith zawaleniem" mają znaki specjalne, takie jak "@" i "$" zawarte, choć inne znaki specjalne nie są zawsze włączone.

Najlepszy Wybór

Chociaż istnieje wiele innych miejsc, aby znaleźć fajne darmowe czcionki różnego rodzaju, staroangielski i inaczej, wybór w tych trzech jest zwykle największe. Zakup czcionki zawsze jest opcja, jak również, ale jeśli używasz go do celów komercyjnych i prawo czcionki nie są dostępne, naprawdę nie ma powodu, by wyłożyć gotówkę. Czcionki staroangielski nie przesiedli się z tuszu do piksela, a nie wskazują na blaknięcie.

Jak zamienić Maszyna do pisania Ribbon

Maszyny do pisania Qwerty są w stanie drukować dokumenty bez konieczności korzystania z pojemników z tuszem do drukarek. Dla maszyn do pisania, służą taśmy. Gdy taśma skończy się atrament, wszystko co musisz zrobić, to wymienić taśmę na nową, aby można było kontynuować korzystanie z maszyny do pisania. Istnieją dwa typy maszyn do pisania, które są dostępne. Istnieje elektryczne i ręczne maszyny do pisania maszyny do pisania. Dla maszyn do pisania elektrycznych, taśmy i kasety są wykorzystywane taśmy suwakowe przeznaczone są do ręcznych maszyn do pisania.

Oto kroki, w jaki sposób można wymienić taśmę Twojej maszynie:

 1. Rodzaj Maszyna do pisania. To jest dość łatwo wymienić taśmę z maszyny do pisania. Niektóre z popularnych marek w maszynie są Smith Corona lub Underwood. Możesz mieć również zabytkowe maszyny do pisania. Sprawdź, czy masz ręczną maszynę do pisania lub elektryczną maszynę do pisania, bo trzeba wiedzieć, jaki rodzaj wstążki do zakupu. Gdy idziesz do sklepu i kupić nową taśmę, można przynieść stare taśmy tak, że będzie im łatwiej zidentyfikować rodzaj wstążki, które potrzebujesz.
 2. Wstążka Maszyny do pisania. Zakup maszyny do pisania z taśmy znanego źródła tak, że wiesz, kupujesz dobrej jakości. Jeden z najlepszych producentów i sprzedawców wstążki maszyny do pisania jest Swintec. Możesz odwiedzić stronę internetową www.swintec.com. Będziesz mógł znaleźć taśmy do Smith Corona lub Underwood. Istnieją również inne produkty można kupić na stronie internetowej, takich jak maszyny do pisania, wstążki, przenośne maszyny do pisania, edytory tekstu i inne. Możesz zobaczyć ich wybór taśm maszyny do pisania tak, że będzie również w stanie wiedzieć, na jaki rodzaj pisania wstążka stosuje.
 3. Wymiana Wstążki. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to podnieść górną pokrywę maszyny do pisania. Podnieś szpulki off maszynie delikatnie, jeśli mają do czynienia z ręczną maszynę do pisania. Dla maszyn do pisania elektrycznych, wszystko co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk lub poziom, który będzie zwolnić kasetę z taśmą z miejsca. Umieść nową kasetę z którego masz starą taśmę. Aby ręcznie modelu, umieścić na swoich miejscach, szpule i nici nową wstążkę, którą kupił na maszynie do pisania.
 4. Test. Po stworzeniu nowej maszynie wstążką, zamknąć pokrywę i sprawdź, czy nowy wstążką lub kaseta działa. Jeśli masz problemy z wymianą taśmy, możesz skonsultować się z instrukcją obsługi maszyny do pisania, aby zobaczyć, co robisz. Mogą Państwo także online lub przejść do strony internetowej producenta Twojego typewriterâ € ™ s, tak że można zobaczyć szczegółowe instrukcje dotyczące wymiany Twój typewriterâ € ™ s wstążkę.

Są to kroki, w jaki sposób można wymienić taśmę Twojej maszynie. Gdy już wiesz, jak wymienić taśmę, to będzie Ci łatwiej zrobić po raz drugi. Być może trzeba wymienić taśmę z maszyny do pisania, które nie zostały wykorzystane przez długi czas, ponieważ ma tendencję do wstążki wyschnie. Można kupić wstążki z Swintec za mniej niż $ 10.00.

Stare angielskie litery

Stare angielskie litery


Każdy antykwariusz w końcu natknąłem się na książce napisanej w starych angielskich liter. Skrypt opracowany w średniowieczu, jest piękne, ale często trudne do odczytania bez zrozumienia, jak powstawały litery.

Rozwój Old English Script

Old English opracowana przez okres czasu. Uniwersytet Michigan donosi, że irlandzcy misjonarze przyniósł styl na Anglosasów podczas konwersji północnych królestw. Skrypty te zostały wykorzystane w monastaries przetłumaczyć i kopiowanie stron Biblii.

Były trzy różne style pisania. Zazwyczaj jeden formularz został wykorzystany do dokumentów formalnych tylko podczas gdy inny może być wykorzystywane zarówno do formalnego czaniu lub mowie potocznej ludzi.

 • Half-unicial był używany do formalnego łacinie.
 • Malutkie było używane zarówno łaciny lub wspólnym języku ojczystym.
 • Caroline malutkie, opracowany w ciągu 900s, później wykorzystywane do łaciny, jak również.

Z biegiem czasu te trzy style opracowane do pięknego Starego angielskim skrypcie, że ludzie podziwiać do dziś.

Alfabet miał 24 liter zamiast 26, że nowoczesne alfabet angielski zawiera. "I" i "j" były używane zamiennie jako były "u" i "v". Ponadto "wy" był używany do reprezentowania "th" dźwięk. Często "" został napisany jako "wy".

Old English Letters to fascynująca strona, która jest skarbnicą ciekawych informacji na temat liter. Widocznie nie było zasady interpunkcji w średniowieczu; skrybowie dodane znaki interpunkcyjne według własnego uznania, albo wcale. Często okres na końcu zdania znajduje się powyżej linii, a nie na samej linii jak w nowoczesnych scenariusza. Nawet sposób, że słowa zostały rozmieszczone były niespójne. Często kilka krótkich wyrazów będzie działać razem lub położeniami adverbs są przymocowane do końca słowa. Czasami wyrazów złożonych otrzymują miejsca w środku, czy nie jest dodany podział na sylaby.

Korzystanie z staroangielskiego w starodruki

Skrybowie używali tych listów przetłumaczyć Biblię i inne ważne łacińskich pism. Litery będą skrupulatnie odręcznie na cielęca pergaminu i kalka został zszyty w formie książkowej. Książki może trwać wiele lat, aby stworzyć, ponieważ wszystkie żmudnej pracy, która weszła w nich. Kilka książek były dostępne i te, które były dostępne były drogie. Nie bardzo wiele osób udało się tak czytać; książki były zazwyczaj własnością królów i przywódców religijnych, którzy mogą sobie pozwolić na te piękne luksusy.

Litery podświetlane

Strony często ozdobione jeszcze bardziej zdobione postaci staroangielskiego nazwie oświetlenia, nazwany tak dlatego, że listy zostały szczegółowo złotem i kolorowych tuszów w taki sposób, aby naśladować witraż z światło świeci przez nią. Podświetlane litery będą wykorzystywane do pierwszej litery pierwszego wyrazu strony lub ust. Letter była większa niż pozostałych liter i miała odmienny kolor. Złoty liść strategicznie stosowane, aby pomóc dać świecące efekt podziwiane przez tak wielu.

Obrazy zostały dodane i może być splecione wokół pisma lub listu. Niektóre rękopisy podświetlane litery, które zostały zaprojektowane z obrazu, na przykład drzewa zamienił się na literę "T". Wspólne zdjęcia były:

 • Drzewa
 • Kwiaty
 • Vines
 • Adam i Ewa
 • Wydarzenia biblijne
 • Zwierzęta, zwłaszcza jelenie

Oświetlenie był używany od wieków. Pierwsze znane użycie było przez Egipcjan w 1310 roku pne, zgodnie z Amy E Bruce w swojej książce, Iluminacje: lekcja sztuki Podświetlane listów. Z czasem inne cywilizacje przyjęte użycie iluminacji dla ważnych dokumentów. Praktyka ta została przyjęta przez irlandzkich i angielskich uczonych w Piśmie, którzy produkowali, co jest uważane za jedne z najpiękniejszych na świecie działa.

Wszystkie prace tłumaczenia i transkrypcji, w tym oświetlenie, zostało wykonane przez mnichów w klasztorach. Skryba przełoży i tworzą Old English skrypt, a następnie oświetlacz stworzyłoby iluminacje i inne ozdoby na stronie.

Inkunabuły

Książki drukowane przed 1501 nazywane są inkunabuły. Biblia Gutenberga jest przykładem. Książki te można jeszcze nabyć, ale są dość drogie. Korzystanie z dobrą wyszukiwanie książek może okazać się tytuł lub dwa, ale najczęściej trzeba będzie znaleźć kogoś, który specjalizuje się w rzadkich książek, aby szukać dla Ciebie.

Stare angielskie w Modern użytkowania

Nowsze książki zostały również drukowane za blackletter lub stary skrypt się angielskiego. Na przykład, nie są małe prasy związane z ruchu Arts and Crafts z końca XIX wieku w Anglii, takich jak Ashenden, Doves, Kelmscott i Vale. Styl jest obecnie stosowane w różny sposób z tatuażami do dekoracyjnych pozycjach certyfikatów.

Rozwój Printing Press

Johannes Gutenberg urodził się w Moguncji w Niemczech pod koniec 1300 roku, a zmarł w 1468. On wynalazł metodę drukowania za pomocą ruchomych czcionek, które powszechnie dostępną literaturę wykonany po raz pierwszy i pomógł zapoczątkować odrodzenia Renaissance sztuki i literatury.

W 1455, Gutenberg drukowane swoją słynną Biblię w gotyckim stylu średniowiecznym typu. To jest po łacinie, w trzech tomach, a każda strona ma dwie kolumny z 42 linii na kolumnie. Istnieje jeszcze 40 Biblie w istnieniu i British Library ma dwa. Skrypt jest technicznie styl nazywany tekstury ponieważ czarne litery utworzyć teksturowane efekt tkaniny.

Rozwój prasy drukarskiej oznacza, że ​​książki mogą być wykonane szybciej i tym samym byłoby osiągalne dla większej liczby ludzi. Podczas gdy wiele książek miał ozdobne litery, prasa drukarska nie może replikować piękno iluminacji urządzonych odręcznie napisane tomy.

Zbieranie Old English Script

Choć jest mało prawdopodobne, że będzie można dodać oryginalną Iluminacja książki do kolekcji, można znaleźć wiele niedrogich książek i Ephemera zarówno z oświetleniem i Stary angielskich liter. Pocztówki, czasopisma i książki z epoki wiktoriańskiej są zazwyczaj dobrym źródłem tej pięknej rodzaju druku.

Jak uczyć umiejętności pisania

Jak uczyć umiejętności pisania

Niewiele umiejętności są ważniejsze dla sukcesu dziecka i się z klasą, niż pisanie umiejętności. Ten artykuł opisuje niektóre z wielu rzeczy nauczyłem się od nauczania pisania i pracy z innymi nauczycielami i uczniami (!) O tym, jak pomóc pisarzy, studentów poprawić.

Umiejętności pisania nie dowiedział się wyłącznie poprzez działania ołówka i papieru. Rozpoczynając proces pomaga uczniom poprawić swoje umiejętności pisarskie oznacza uczenie dzieci pozytywny.

 1. Kultywowanie pozytywnych postaw. Często dzieci, którzy nie są dobrzy w piśmie są boleśnie świadomi tego faktu. Mówią, że takie rzeczy jak "I smród w piśmie" lub "I nigdy nie będzie dobrym pisarzem" lub "Nienawidzę pisania". Każdy nauczyciel wie, że to prawie niemożliwe, aby uczyć dziecko z tak niskim odniesieniu do jego własnych umiejętności w temacie. Pierwszą rzeczą, którą proponuję każdemu pomaga zwiększyć umiejętności pisania ucznia jest pozbyć się wszystkich negatywnych samooceny. Przypomnij studenta, że ​​nikt nie rodzi się w stanie napisać, nie mówiąc już w stanie pisać dobrze. Każdy, kto jest dobrym pisarzem musiał ciężko pracować, aby uzyskać w ten sposób - a student może zrobić to samo.

  Pisanie to umiejętności do perfekcji, a nie coś, co masz lub nie "mieć". Kiedyś, aby uruchomić wszystkie moje lekcje języka angielskiego od z przypomnieniem, że "pisanie jest moc." Dobre pisanie może nic zrobić z rozpoczęciem wojny do coraz facetowi pracę. Warto uwzględnić w wysiłku, aby lepiej przyjrzeć - masz władzę w zamian! Plus, przypominają swoją uczniowi, że on lub ona ma rzeczy warto mówić i te pomysły zasługują również wyrażony na papierze. Kiedy (w pewnym sensie) na pomysł, że bycie dobrym pisarzem jest ważne, uczniowie będą bardziej otwarci na temat stara się poprawić.

  Pisanie również może mieć wpływ na ich życie. Nie podłączać pisanie karze. Powiedziano mi kiedyś przez starszego nauczyciela, i zgadzam się, że jeśli dasz dzieci pisanie zleceń za karę ("Napisz do 100 słów na temat, dlaczego warto być cicho w klasie ...") mówisz "Pisanie nie jest zabawa , to jest coś, co musisz zrobić, gdy jesteś zły. "Teraz, to na pewno nie postawa chcesz dzieci mieć. Tak, poproś dzieci na ich pierwszy dzień w klasie, jak czują się o pisaniu. Zobacz, co jest w ich głowach , co trzyma je z powrotem, a następnie spróbować wystrugać się na ich negatywnych wyobrażeń o piśmie.

 2. Promuj praktyki. To idzie do powyższego pomysłu, że pisanie jest umiejętnością, która ma być szlifowane. Jeden najlepszy sposób, aby dzieci napisać lepiej jest mieć je pisać ... i pisać, i pisać ... a potem napisać trochę więcej: eseje, twórcze pisanie, pisanie dziennika, listy do innych, itp Często unikamy rzeczy, które nie lubią lub nie dobrze. Ale nikt nigdy nie poprawi się z takim podejściem! Skonfiguruj sposoby na swoich uczniów, aby napisać trochę codziennie: kierując pytania dziennika do zadań czytania, szybkie podsumowanie lekcji danego dnia, rozgrzewka odpowiedzi na tablicy pytania, przypomina o bieżących wydarzeniach. Pobierz je pisać. A kiedy piszą je pamiętać pewien element, mogą one potrzebować do pracy na: zaimek użytkowania, powiedzmy, lub znaki interpunkcyjne lub fragmentów unikanie. W ten sposób są one realizacji dwóch celów: praktykujących pisanie w ogóle i uprawiania określonego obszaru, gdzie trzeba poprawić.

  Co z bezpłatnych czasopism pisania? Nie jestem wielkim fanem obowiązkowych czasopism wolnego pisania dla gimnazjum i uczniów szkół średnich. Myślę, że mówienie dzieci pisać, co chcą, wypowiadania się i baw się z nim - albo! - Wysyła sprzeczne przesłanie. I, jako pisarz siebie, nigdy nie znalazł odbicie osobisty dziennik być zgodne częścią mojego życia pisania. Jednak, jeśli masz student, który lubi takie rzeczy - idź do niego!
 3. Podkreślić użyteczne pre-pisanie Większość nauczycieli wierzę jeden klucz do zdobywania dobrych pomysłów i poprawy umiejętności pisania zyskuje dobre umiejętności pisania wstępnego. Zdolność do dowiedzieć się, kawałki, zanim włożysz zagadkę razem na papierze. Wiele dzieci (i wielu dorosłych) często jest przeciwnego zdania. Dla nich jest to łatwiejsze, szybsze, a więc "lepiej", aby po prostu napisać, jak idą. W związku z tym, często wytwarzają nielogiczne, chaotyczny, źle zorganizowany pracy. Z dziećmi w wieku papieru piśmie, dezorganizacja często może być większy problem niż słabej lub złej gramatyki słownictwa. I często, pisarze studenckie nie uznają tego problemu jest brak przygotowania; oni po prostu uważają, że nie można napisać. Nauczanie dobre umiejętności pisania wstępnego jest niezbędna, jeśli chcesz pomóc dziecku stać się lepszym pisarzem. Pomoc dzieciom zobaczyć, że "przed pisania po prostu sprawia, że ​​łatwiej!"

  Jednym ze sposobów, aby tego przesłania: dać im zadanie napisać oparty na kilka pomieszane informacje, a następnie je napisać jeszcze jeden z jasnego i szczegółowego przedstawienia. Co jest łatwiejsze? Jest to świetna strategia dla zapewnienia zapisu pomocy.

  Innym sposobem na poprawę umiejętności pisania uczniów jest dać im praktyki w pre-piśmie. Tworzenie zadania, które wymagają jedynie wstępnie pisania krok - burza mózgów, podkreślające, pisanie zdań tematu lub wstępy itp Nie "ostateczne projekty" potrzebne. Ale należy je szczerze - nie pozwól im rękę w pół-done pracy przed pisania. A także, upewnij się przed pisanie jest narzędziem, które sprawia, że ​​rzeczy łatwiej, a nie celem samym w sobie. My nauczyciele muszą uważać, aby nie podkreślać najdrobniejsze szczegóły i zasady (co rzymska w użyciu, nie należy używać "" jeśli nie ma "b" ...) nad nauczania dzieci jak korzystać z pre-prewriting spełniać swoją misję: pomóc pisarz ukończenia projektu! Oczywiście, dzieci powinny nauczyć się robić formalnych kontury, ale jeśli cesja staje się więcej o poprawnej formie niż tworzenie czegoś, co działa, jest miejsce na przeglądzie w tym zadania.

 4. Daj przykłady studentów i rubricks. Nauczyciele, którzy wiedzą, jak uczyć pisać, że jednym ze sposobów, aby dzieci, aby poprawić to, aby utrzymać je na wysokim poziomie. Jeśli dziecko jest "złe" pisarz, są szanse, on lub ona może nawet nie wiedzieć, co "dobre" pisanie jest. To miejsce, gdzie, oczywiście, czytanie przychodzi.

  Czytanie w gatunku czy stylu pisania student ma się zająć może być ogromna pomoc. To mówi "Oto, co robić." Można również dać studentom listę cech powinni próbować zawrzeć w każdym kawałku piszą. Lista może być gromadzone w roku trwa i zacząć od podstaw, takich jak "Należy używać tylko pełnych zdań" i przejść do konkretów, takich jak "Nie kończy zwrotów z przyimkami." Jeśli uczniowie wiedzą, co robić - i nie - przed piszą, to daje im prawo do edycji samo jak idą. I utrzymanie się w ryzach jest to świetny sposób, aby zachować informacje.
 5. Zachęcanie Wersja i pokazać swoją wypłatę. Część rozwijaniu swoich umiejętności pisania oznacza zrozumienie, że pisanie jest ponownego pisania! Dzieci mogą nie lubi coś napisać na nowo, ale zmiana jest doskonałym narzędziem, które pomaga dzieciom uczyć się na błędach. Polerowanie drugi projekt może być bardzo pożyteczna dla studenta, który dostaje się do zobaczyć, jak daleko on podszedł postępu jednego zadania.

  Studenci, którzy nie myślą, że są dobrzy pisarze mogą również potrzebować jakiś dowód, że inwestowanie w "system" będzie się opłacać. Dobry drugi projekt może służyć jako tego dowodu, że ciężka praca stworzy lepsze pisanie. Portfel napisane przez okres czasu może również pomóc zaufanie ucznia rozwijać poprzez dostarczanie przykład długi postępu termin: zobacz, jesteś lepszym pisarzem. Mówiłem!

Szybkie porady:

 • Im częściej dzieci mogą pisać o rzeczach, które ich interesują, tym lepiej.
 • Praca z nauczycieli z całej dyscypliny, aby mieć trochę pisania w każdej klasie.

Nauczanie umiejętności pisania do licealistów

Nauczanie umiejętności pisania do licealistów


Nauczanie pisania na wysokie przedszkolnym nie jest dla osób o słabym sercu. Jeżeli najpierw skupić się na coraz uczniowie cieszyć piśmie, szczegółów i niuansów, jak to zrobić dobrze w końcu nadejdzie. Z powiedział, że istnieje kilka rodzajów piśmie, że należy skupić się na cały rok.

Przekonujące eseistyki

Dla studentów uczelni związana, pisanie zwięzły i dobrze przemyślanej esej ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. Nie tylko studenci muszą napisać esej na SAT, ale większość szkół będzie oczekiwać studentów, aby móc regularnie wypuszczają do 06:55 paragraf esej do testów i zadań klasowych.

Jak uczyć przekonujące Essays

Krok 1. Najłatwiej uczyć studentów, jak napisać esej jest zadać im pytanie, na których mogą wyraźnie mają opinię. Dla lepszych esejów, zacząć coś do myślenia, ale nic, że wymaga dużo dodatkowej wiedzy, aby dobrze odpowiedzieć. Niektóre pytania wyjściowe dobry esej może obejmować:

 • Jeżeli mundurków uczniów szkół egzekwować?
 • Czy to w porządku, aby dać ważne wiadomości za pośrednictwem SMS-ów?
 • Powinny być cenzurowane Facebook?
 • Jeżeli szkoła pięć lat zamiast czterech?
 • Należy przejść do szkoły całorocznego harmonogramu?

Krok 2. Uczniowie następnie wymyślić tak lub nie odpowiedź i deklarację wsparcia ich odpowiedź. Na przykład, uczeń może napisać: "Tak, szkoły powinny mieć jednolitą politykę, bo to pomoże ciało studenta uniknąć klik".

Krok 3. Po uczniów ma oświadczenie, że je spisać 07:55 sprawozdań uzupełniających. Korzystając z powyższego przykładu, student napisze 07:55, w jaki sposób mundurki by wyrównać ciało studenta.

Krok 4. Na tym etapie uczniowie mają cały kontur dla pięciu ust eseju. Je wypełnić dane. Kiedy już esej, można rozpocząć pracę na sedna szczegółów wyboru tekstu, edytując się bezużyteczne i upewniając się, wprowadzenie i zakończenie są stałe.

Pomysły dla nauczania Eseje

Czy trzeba jakieś pomysły by nadać lekcję esej? Te wyjątkowe działania są zaprojektowane, aby studenci myślenia o budowaniu spójnych, argumenty na rzecz:

 1. Pytanie dnia - Pose pytanie do studentów każdego dnia i dać im 10 - 15 minut na udzielenie odpowiedzi. Pod koniec tygodnia, mają im wybrać jedną odpowiedź i rozwinąć go w pełni eseju.
 2. Klasa Esej - W klasie, napisać esej na zadany temat. Po powyższych czynności, wybierz temat i rozpoczynający oświadczenie. Następnie doprowadzić uczniów do burzy mózgów, aby pomóc im wymyślić wspierających pomysłów z rachunku.
 3. Post-It Eseje - Daj uczniom temat esej i stos karteczek. Czy je wypisać każdy pomysł na oddzielne karteczek Post-it w określonym czasie. Kiedy skończysz, poproś, aby zorganizować ich post-it w logicznej kolejności, pozbycie się wszelkich notatek, które nie bardzo pasuje w.
 4. Uruchomić na prezydenta - Czy każdy student stworzyć jedną platformę (lub pomysł, na których są uruchomione), i napisać przekonujące esej wspierający własną kandydaturę. Włącz eseje do zabawnych przemówień wyborczych, a potem niech uczniowie głosować na najbardziej przekonujący kampanii.
 5. Mnie przekonać, aby spróbować - Czy studenci napisać esej na temat ich ulubionej aktywności lub żywności. Idealnie byłoby, gdyby to coś nie wszyscy w klasie jest do lub próbował. Kiedy eseje są spowodowane, zamiast zbierać je, mają studenci przeczytać każdy esej i podpisania ich nazwę do niczego ich przekonał, aby spróbować.

Twórcze pisanie

Przez szkoły, naprawdę nie powinni uczyć podstawowe pojęcia twórczego pisania, ale powinno pomóc doskonalić umiejętności uczniów na takie rzeczy jak dobór słów, organizacji i innych zaawansowanych koncepcji pisania.

Porady dla Inspirowanie Creative Writer

 1. Księgowaniem - Najlepszym sposobem, aby stać się lepszym pisarzem jest ćwiczyć pisanie. Zachęcenie uczniów do prowadzenia dziennika. Czasopismo Oferta prosi więc uczniowie, którzy twierdzą, że mają o czym pisać mieć temat, ale nie wymagają ich. Po studenci mają około 10 wpisów do dziennika, poproś, aby wybrać jedną do przeczytania. Nie czytaj innych.
 2. Użyj Krytykę Sandwich - Nigdy nie dać studentom zbyt wiele krytyki na kawałku piśmie. Zamiast tego, gdy komentarz zrobić "Krytyka kanapkę." Start z jednej rzeczy, że o sztukę, którą lubił, jedna rzecz, która wymaga poprawy, a jedną rzecz, że powinny powtarzać się w innych piśmie. W ten sposób dajesz swoim studentom swobodę poszukiwania nowych pomysłów i strategii, bez strachu przed porażką, pomagając im, co do pracy i pomaga im, co umieścić w swoim arsenale taktyki sprawdzone i prawdziwe.
 3. Publikowanie - Czy to szkoła gazeta, biuletyn klasie, lub blog, aby uczniowie kończą kawałek do publikacji raz w miesiącu.
 4. Zachęcanie Reading - Nic nie inspiruje pisarza więcej niż czytanie literatury dobrze napisane. Czytaj wiersze do nich, mają do klubu książki, w której polecam książkę, że kochasz, lub po prostu odebrać historię i je czytać. Dobrych pisarzy dużo czytam.
 5. Napisz z uczniami - Jeśli masz czas zajęć uchylenie pisać, pisać z uczniami. Podziel się z nimi swoimi dobrze napisane utwory, że jesteś dumny, i dzielić się z nimi swoimi gafy. Pomaga im, że twórcze pisanie jest procesem, a nie tylko jeden strzał do udanej historii.
 6. Feature Wielki Pisanie - Konsekwentnie szukać rzeczy w każdych studentów piszących się czym chwalić z resztą klasy. Nigdy nie dzielić się z klasy, chyba że masz pozwolenie uczniów, ale konsekwentnie stara się coś chwalić da zaufanie uczniów w ich piśmie.

Zajęcia dla Creative Writing

 1. Rozwiąż Ending - Weź popularny film, i mają studenci ponownie napisać zakończenie. Możesz pomóc inspirować ich pytając "co jeśli" pytanie w stylu "" co jeśli ten znak był rodzaj zamiast średniej ", lub coś podobnego.
 2. Story Deski - Pomoc uczniom w nauce zorganizować historię oraz poprzez tworzenie płyt historia. Jeśli czas pozwoli, aby deski historia w krótkim filmie lub skryptu.
 3. Dramatyczne Ustne - Uczniowie stworzyć monolog, które będą wykonywane przez innego ucznia.
 4. Personifikacja Ćwiczenia - Zabierz uczniów na zewnątrz i poprosić ich, aby napisać pierwszy poruszający rzeczy, które widzą. To może być liść, wiewiórki czy samochód - ale nie osoba. Potem je napisać akapit z punktu tego obiektu widzenia.
 5. Wystarczy Intro - Poświęć trochę czasu na podjęcie nagradzanych książek i czytanie wstępy. Zapytaj uczniów do listy rzeczy, które lubię o wprowadzeń i jak wstępy ustawione na scenie książek. Następnie kwestionują je napisać "nagradzane" wprowadzenie do historii. Aby zakończyć projekt, wstępy wymiany i mają inny student zakończyć czyjąś historię. Przeczytaj gotowe produkty do klasy.

Pisanie badania

Klasyczna praca naukowa nie jest nowy przydział do wysokich młodszych, ale może przedstawić kilka unikalnych walk. Poprzez skupienie się na konkretnych obszarach problemowych można mieć studentów piszących prace ace w żadnym momencie.

Pokonanie Wspólne zmagania

 1. Wybór Temat - Uczniowie zacząć od wyboru kilka różnych tematów, a następnie robi jakieś krótkie badania na ich temat. Dla każdego tematu, je zauważyć, ile i jakiego typu zasoby są dostępne. Często okazuje się, że ich świetny pomysł, nie ma wystarczających środków na wsparcie pełny papier.
 2. Zawężenie Temat - Start z ogólnego tematu, jak lasy deszczowe. Uczniowie dodać jeszcze jedną ważną słowo w temacie (jak lasy deszczowe w Brazylii). Przechowywać dodanie dodatkowych słów, po jednym na raz, aż jasne temat wyłania. Przyimki i skróty nie liczą się jako najważniejsze słowa.
 3. Oświadczenie Thesis - oświadczenie teza jest wniosek i dlatego, że popiera ten wniosek. Pomóc uczniom stworzyć tezę pracy (która powinna zostać zmieniona później), oferując im to fill-in-the-puste formuły sprawozdania tezę: "Ze względu na (problemu adresy badawcze), (tematu jesteś badania) powinien zrobić (xy i zdań Z obsługujące swoją argumentację.) "Przykładem może być" Ze względu na szybki wylesiania lasów tropikalnych na świecie, Kongres musi działać szybko do przyjęcia przepisów w celu ochrony konkretnych obszarów, umieścić racje wszystkich nienadających się do recyklingu wyrobów z papieru i Oferujemy pomoc dla rozwijających się społeczeństw dotkniętych wylesiania. "
 4. Organizowanie - Uczniowie napisać swój pierwszy projekt wraz z krótkim zarysie, że listy swoich głównych punktów podparcia w krótkich fraz. Następnie je przypisać każdemu punkt podparcia inny kolor. Korzystanie kredki, je przejść przez papier i kolor lub podkreślenie każde zdanie w kolorze, który pasuje przypisany swój argument na poparcie. W ten sposób, szybko staje się jasne, jak dobrze, że papier jest zorganizowane i co może trzeba zrobić, aby to naprawić.

Wskazówki dotyczące pisania Badań nauczania

 1. Co chcesz wiedzieć? - W ramach czasopisma piśmie studentów, poproś, aby zrobić listę rzeczy, które chcą wiedzieć. Wspieranie twórczości, i powiedz im, niebo jest granicą.
 2. Podaj Rubryki - pisanie Badanie jest o wiele łatwiejsze, jeśli wiesz, co się spodziewać. Zachęć uczniów, aby napisać projekt, a następnie sprawdzić się, czy spełnia wszystkie punkty na swojej rubryce.
 3. Zrób to zabawa - Owiń projekt badawczy na inne zadania. Dodać społeczną reklamę touting badania, stworzyć płytę wyświetlacza, który pokazuje różne części swoich badań lub utworzyć broszurę.
 4. Społeczność Badania Blog - rozważyć wybór tematu całą klasę może badać i pisać swoje spostrzeżenia na blogu. Każda wiadomość może być jednym argumentem dla tematu.

Pisanie opisowa

Pisanie opisowa obejmuje takie rzeczy jak podsumowań, a także opisy. Podczas gdy większość opisowe pisania w szkole ma być częścią większego projektu, to ważna umiejętność do opanowania do pisania połysk swoich uczniów.

Pomysły na Poprawa Pisanie opisowy

 1. Recenzje Media - Uczniowie ćwiczą swoje umiejętności pisania opisowych przypisując streszczenia popularnych filmów, książek, muzyki i gier wideo. Niech wybrać swojego faworyta, i zachęcić ich do korzystania z wielką język.
 2. Budować lepszą Akapit - Wybierz coś dla studentów, aby spojrzeć na - czy jest to dzieło sztuki lub scenerii zewnątrz. Niech napisać pięć zdań opisowych. Następnie zrób listę powszechnie nadużywane słowa, że ​​muszą zakazu (jak bardzo, bardzo dobry, dobry, zły). Je przepisać swoje wyroki odpowiednio zastępując niedozwolone słowa. Jeśli nie używali żadnych zakazanych słów, je dodać przymiotniki i przysłówki do zdań, by uczynić je bardziej interesujące.
 3. Synonim Scattergories - Jeśli pisarzy dorosłych walczyć z wyborem tekstów, wysokie młodszych będzie zbyt! Wybierz coś do opisu i jako klasa, burzy mózgów przymiotniki opisujące przedmiot. Pochodzić z co najmniej dziesięciu opisowych. Studenci mają papiery wymiany z kimś, i poprosić ich, aby wymyślić lepszych, bardziej opisowe synonimy słowa wymienionych. Możesz przejść przez kilka rund. Nagroda wskazuje na słowa, które nie są powtarzane.
 4. Draw My Pisanie - Uczniowie napisać opis postaci, potwora lub elementu. Zbierz wszystkie pisma, gdy uczniowie są zrobione, i przeczytać je na głos. Uczniowie zwrócić (na miarę swoich możliwości) opisu. Prowadzić dyskusję na temat tego, czy rysunki dopasować wyobrażeniem postać pisarza. Następnie, jako klasa, burzy mózgów, słowa, które byłyby lepiej użyć do opisania potwora.
 5. Ustawianie Podpowiedzi - Wybierz pięć lub sześć znanych opowieści i dać studentom zdanie, gdzie mają do opisania ustawienia. Następnie, korzystając z opisów ustawień z opowiadań wybranymi, porównaj ustawienia szczegóły. Użyj tego, aby skocznia dyskusję na temat znaczenia opisem w historii.

Inspirowanie studentów do Napisz

Przechowywać studentów piszących oferując różnorodne zadania na ciekawe tematy i mieszankę wstępnie przypisane tematów i zagadnień tworzone przez studentów. Naucz je, że pisemne wyrażenie jest ważna zarówno w formie pisemnej wraz z nimi i oferują możliwości publikowania prac chcą się dzielić.

Jeśli jesteś konsekwentny w piśmie od nich wymaga, a obok nich przychodzą uczniowie pomóc poprawić swoje pisanie, nauczą się ogarnąć pisanie jako narzędzie skutecznej komunikacji.

Pisanie Instruktor daje wskazówki na temat pisania Biznesu

Pisanie Instruktor daje wskazówki na temat pisania Biznesu

"Pisanie dobrze dla biznesu jest umiejętnością, którą wszyscy posiadamy, tak długo, jak wstrząsnąć luźne stare przyzwyczajenia", mówi instruktor i lider Kevin Ryan warsztaty dr. Ryan jest prezesem Writer Wykonawczego, a klienci, takie jak American Express, Dial Corp, Motorola, Procter & Gamble i Wielka Droga skorzystało z jego twórczości i szkolenia. Jest również instruktorem pomaturalne i autor Napisz górę drabiny korporacyjnej.

Zakład Logiki Stosowanej Biznes konsultacje Ryan, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą poprawić swoją zdolność pisania.

Wywiad z Kevinem Ryanem

Czy straciliśmy naszą zdolność do dobrze napisać?

Nie sądzę, że tak, bo teraz ludzie piszą więcej. Jednakże, jest to bardzo trudne, aby stać się dobry korektor. Gramatyki, interpunkcji, ortografii i użytkowania są jak język obcy: jeśli nie z nich korzystać przez cały czas, tracisz umiejętności.

Istnieją dwie części do pisania; mechaniczna z boku i wiadomości z boku. Jednak zbyt duży nacisk kładzie się na mechanice, a zawartość jest tracona.

Wiele stan prawie nie mają czasu, aby czytać więcej. Jak to wpływa na komunikację biznesową?

Średni przedsiębiorca dostaje 133 e-maili dziennie, a wielu nawet nie odpowiedzieć. To jest po prostu e-mail. Ludzie mają zbyt dużo czytać i pisać za dużo pracy. Następnie wrzucić w "zabójców ufności", takie jak obawy o mechanice.

Moja najlepsza rada w komunikacji biznesowej jest napisać co trzeba napisać, a następnie zatrzymać.

Jak możemy lepiej komunikować relacji poprzez pisanie?

Myślę, że w ten sam sposób, jak gdyby można spotkać kogoś po raz pierwszy - trzeba znać swoją publiczność. Jeśli jesteś na spotkaniu biznesowym, zachowujesz się inaczej niż ty na imprezie. Więc zanim zaczniesz pisać, wie, publiczność, celu i sytuacji.

Kiedy ludzie podejmują swoje warsztaty lub zasięgnąć porady, jakiego typu problemów nie mają?

Pytam ich do listy swoich trzech mocnych pisania i trzy słabe strony pisania. Niewiele osób wie, jakie są ich mocne strony, ale oni wymienić szereg słabości i te są często mechanika pisania interpunkcji, gramatyki - i tak dalej. Mechanika są największe zaufanie zabójca piśmie. Ludzie czują, że jeśli nie wiesz, mechaniki, nie będzie dobrym pisarzem. Ich zaufanie jest nagrywany.

Wielu moich uczestników warsztatów mają absolwent i stopnie z przyzwoitych środowisk medycznych pisania, ale ich ostatni prawdziwy pisania bezpośrednie doświadczenie było w liceum i studiów lub studiów kompozycji. Tak robią dużo pisania, ale nie uzyskać wiele informacji zwrotnych na tym piśmie.

Wiele klas Business College szukać treści w odniesieniu do punktów objętych, ale inaczej nie ocenia pisania, ponieważ instruktorzy są profesorowie biznesowych, a nie pisanie profesorów.

Jak te postawy wpływają na nasze pismo biznesowe?

W biznesie, menedżerowie pamiętać, pięć lub sześć rzeczy z liceum i niestety, dać negatywną opinię. Gdy znajdą błędy mechaniczne na piśmie swoich pracowników, koncentrują się na tych złych rzeczy.

Będę dzielić historię wznowienia. Jedna firma przeglądu CV wnioskodawcy, który rozpoczął się list motywacyjny mówiąc "Spędziłem czternaście lat w tej branży ...." Wnioskodawca był więcej niż kwalifikacje, ale firma odmówiła rozważenia CV, ponieważ "czternaście" został orkisz, bo oczywiście, w większości przypadków, dowolna liczba ponad 10 powinny być cyframi.

Przyjmuje się, że jest tylko jeden styl tam, i wielu ubiegających się o pracę zostały odwrócił się, ponieważ Recenzent pamięta tylko jedną lub dwie zasady Spośród setek. Moim doradztwa, mówię firm, które czy to naprawdę ma znaczenie, powinny wysłać przewodnik styl chcą wnioskodawcy do korzystania.

Więc co proponujesz zrobić, środki do centrowania się na pisaniu treści?

 • Skupić się przede wszystkim na to, co próbujesz powiedzieć.
 • Wystarczy napisać. Niektóre problemy często dbać o siebie, jak piszesz. Dowiesz się, kiedy zdanie musi być oddzielone przecinkami, na przykład, jak ponownie przeczytał pracę.
 • Włączenie mechanikę wzmocnienie treści w późniejszych projektach.
 • Uświadom sobie, będziesz popełniać błędy.

Twój pierwszy projekt powinien mieć wszystko w głowie. Potem, jak dokręcić wiadomość, mechanicy zaczną dbać o siebie.

Przeniesienie wszyscy mamy ze szkoły jest to, że jeśli pisanie jest mechanicznie poprawne, to musi być dobre. Częścią problemu jest to, że w szkole nie musi być klasy, a mechanicy są łatwiejsze do sprawdzenia. Ale znowu, pisanie i korekta są oddzielne umiejętności.

Gdzie te pisanie "zasady" style pochodzą z tak?

W 1762 roku biskup Robert Lowth napisał pierwszy podręcznik gramatyki. Problemem jest to, że umieścić ten podręcznik razem, bo język się zmienia zbyt wiele, i pomyślał, w 200 lat nikt nie będzie wiedział, co ktoś powiedział. Oparł zasady starożytnych zasad greckich i łacińskich, a my nawet nie przestrzegać tych językach dłużej. Większość "głupie" reguły pochodzą z tego.

Jakie kluczowe punkty pan przedstawić w książce, napisać korporacyjnej drabinie?

Pisanie Instruktor daje wskazówki na temat pisania Biznesu

Jak zawodowych pisarzy napisać - to nie jest tak, jak uczono nas w szkole. Nie pisać z zasadami umysłu. Oni po prostu skupić się na widowni i głównego przesłania. Więc czytać z oczu publiczności.

Narzędzie profesjonalnych pisarzy używać jest jednym wszyscy powinniśmy użyć ". Napisać do problemów" oni Co oznacza, że ​​zapis do problemu, a następnie napisać z niego. Nic cudownego o procesie.

Pamiętaj, dolna linia do pisania jest wiedzieć, swoją publiczność i czego oczekują czytać.

Jeśli jesteś superbohaterem, a może zatrzymać cały świat od robienia jeden naprawdę złe rzeczy w formie pisemnej, co by to było?

Czytanie Lynn Truss. Ona utrwala mit, że mechanicy wszystko. Ona nawet mówi historia, gdy była małą dziewczynką, zaczęła bajkę z wielkim pierwszej linii ". Więc swoją czarownicę" Zaprowadziła go do siostry i siostra wskazał na błąd w pisowni "Twój". Kratownica mówi, że 42 lat później, nigdy nie napisał kolejną linię tej bajki, ale ona zapamiętana różnice pomiędzy jesteś i twój.

Więc ludzie tracą zawartości gdy się powiesił się na mechanice. Styl mechaniczna jest trudna - można zapomnieć o "zasady" w kółko, ale masz środków na to i to nie powinno powstrzymać od pisania.

Coś jeszcze chcesz dodać?

Pilot podzielił się ze mną największy problem, że ma nowe mechaniki: gdy napotkasz problem, wyglądają na najbardziej skomplikowanych rzeczy w pierwszej kolejności. On powiedział: "Mówię im, aby dokręcić śruby i zmienić uszczelkę, ponieważ większość czasu, to wszystko naprawdę jest problem." To samo odnosi się do każdego pisarza: uczynić najprostszy naprawić, a potem stosować reguły.

Jak zrobić Star Wars Kostiumy

Jak zrobić Star Wars Kostiumy
Luke Skywalker kostium

Od księżniczki Lei do Dartha Vadera, każda z postaci w filmach Star Wars ma niepowtarzalny wygląd. Nie musisz kupować drogich kostium naśladować swoich ulubionych bohaterów. Jeśli czujesz się twórczy, można zrobić własny strój nosić do następnego przypadku wentylatora, bal przebierańców, Halloween lub spotkanie towarzyskie.

Luke Skywalker Costume

W roli głównej w oryginalnych filmów Gwiezdne wojny, Luke Skywalker jest ważną częścią historii i zasadniczy charakter w każdym przypadku wentylatora. Na szczęście, jego strój jest łatwe do wykonania przy użyciu sklepie oszczędności odzież i kilka dostaw rzemieślniczych.

To, czego potrzebujesz

 • Stary biały i off-białe spodnie
 • Biała koszula męska w dwóch rozmiarach większych niż normalnie można nosić
 • Wysokie do kolan buty, które pasują do ciebie
 • Brązowy skórzany pasek
 • Folia aluminiowa
 • Brązowy pad tuszu
 • Dwa cala szeroka taśma maskująca
 • Maszyna do szycia i igły do ​​szycia i bieli ręcznie wątku
 • Nożyczki
 • Zielone światło szabla, takie jak ten z Amazon.com

Co robić

 1. Zacznij od cięcia kołnierz przy białej koszuli. Pokroić dekolt w kształcie litery V, i usunąć wszystkie przyciski. Odwróć surowego krawędzi koszuli dekolt i hem to, aby nadać jej estetyczny wygląd.
 2. Umieść buty na powierzchni roboczej. Zaczynając od palców każdego startu systemu, taśmy maskującej, aby utworzyć warstwę na wygląd białawą obuwia Łukasza. Po dotarciu na kostkę, po prostu owinąć taśmą dookoła, aż dojdziesz do góry.
 3. Bardzo delikatnie posmarować spodnie, koszulę i buty z brązowym atramentem pad dać im brudny wygląd. Zwróć szczególną uwagę na szwy, kolana spodnie i łokcie na tunikę.
 4. Umieścić na spodnie i buty. Umieść na tunikę, nakładających się go z przodu. Użyj brązowy skórzany pasek do trzymania tunikę w miejscu. Owijać klamry pasa folią aluminiową, aby utworzyć prostokątny kształt. Nosić miecza świetlnego, aby zakończyć swój strój.

Han Solo Costume

Innym głównym bohaterem, Han Solo sprawia duży wybór dla każdego przypadku Star Wars. Możesz łatwo kostiumu ze starych ubrań i skrawki tkanin.

To, czego potrzebujesz

 • Off-białej koszuli Henley, który pasuje do Ciebie
 • Dżinsy, które pasują do ciebie
 • Czarne buty podkolanówki
 • Czarna kamizelka
 • Szeroki pas skórzany
 • Zabawka blaster, takie jak ten z Amazon.com
 • Red wiązanie szwem
 • Żelazko na taśmę klejącą, takich jak Singer Topliwy internetowej Tape
 • 1/4 stoczni czarna kaczka tkaniny bawełniane
 • Nożyczki
 • Żelazko
 • Igła z nitką
 • Cztery guziki metalowe

Co robić

 1. Umieść czarną kamizelkę na powierzchni roboczej. Wytnij cztery trzy-cal po pięć-calowych prostokątów. Zastosowanie kawałka taśmy klejącej do jednego dłuższego boku każdego kwadratu. Następnie za pomocą żelazka do mocowania prostokąty do przodu kamizelki jako patkami. Będziemy chcieli, aby umieścić dwa w okolicy klatki piersiowej i dwie poniżej tych. Sew przycisk na każdej metalowej klapy.
 2. Wyciąć kawałek czerwonego wiążącego, że to ta sama długość jak Twoje dżinsy od wysokości pasa do kostki na zewnątrz szwu szwu. Żelazo szew wiążące, aby usunąć wszelkie zagniecenia. Zastosowanie taśmy klejącej na tylnej stronie wiązania szwu, a następnie prasowanie jej na zewnątrz szwów każdego ramienia dżinsów.
 3. Umieść na dżinsy, buty Henley i. Tuck dżinsy i buty do umieścić na taśmie. Warstwa kamizelkę nad Henley. Podnieś swoje zabawki blaster i zabawy.

Kostium Jedi

Jeśli masz maszynę można zrobić własny strój Jedi. Oznacza to, że można ubierać, jak każdy z Anakin Skywalker do Darth Sideious. W zależności od charakteru jesteś emulacji, możesz wybrać tradycyjny brązowy ciemny lub czarny materiał. Użyj materiału bawełnianego 60 cali szerokości, średniej wagi, ponieważ jest to łatwe w użyciu i niedrogie.

To, czego potrzebujesz

 • Cztery m brązowe lub czarne bawełniane
 • Taśma pomiarowa
 • Ołówek krawieckim
 • Kryterium
 • Nożyczki
 • Maszyna do szycia i nici
 • Pins
 • Wysokie do kolan buty
 • Czarne lub brązowe spodnie
 • Koszula czarny lub kości słoniowej

Co robić

 1. Złożyć na pół, tak tkaniny krótkimi bokami są razem. Połóż materiał na podłodze. Złóż go ponownie wzdłużnie, w kolejce długie krawędzie.
  Jak zrobić Star Wars Kostiumy
 2. Zmierz się wokół klatki piersiowej, tuż pod pachami. Podzielić przez cztery i dodać dwa cale. Zapisz ten numer, etykietowania "klatki piersiowej". Zmierz szerokość ramion owijając taśmą pomiarową na ramieniu i na ramieniu. Podzielić pomiar przez dwa i dodać trzy cale. Zapisz ten numer, jak również, etykietowania "ramię".
 3. Zaczynając od góry, złożona krawędź tkaniny, zmierzyć się z boku złożonego krawędź aż do pomiaru ramię. Zaznaczyć ołówkiem na krawieckim. Od tego znaku, zmierzyć się z owczarni, aż dojdziesz do pomiaru w klatce piersiowej. Złóż oczywisty znak z ołówkiem w krawieckim.
 4. Wędkarski swój miernik się oczywistym znakiem dokonałeś, narysować linię w kierunku surowego krawędzi tkaniny. Stworzy tuleję w kształcie dzwonu dla Jedi szaty. Wtedy kąt miarą się od znaku i narysować linię aż do dna tkaniny. Cięcie na tych liniach.
  Jak zrobić Star Wars Kostiumy
 5. Odwinąć materiał raz, pozostawiając zagięta na szczycie. Styku boków od spodu płaszcza, pod ramieniem, na końcu rękawa. Sew obie strony.
 6. Umieść szatę na podłodze ponownie. Pokrój centrum poprzez jedną warstwą tkaniny, aż dojdziesz do góry. Następnie wyciąć trzy-calowy wycięcie z każdej strony, aby otworzyć szyi. Wypróbuj i wykończenia dekoltu Pasuje do Ciebie. Hem szatę, aby ukryć wszystkie surowe krawędzie i dostosować rękaw i całkowitą długość Pasuje do Ciebie.
 7. Umieść na koszuli, spodniach i butach. Warstwa szatę na górze.

Księżniczka Leia Costume

Księżniczka Leia jest wielki znak dla dziewcząt i kobiet, a ona nosi kilka różnych strojów w filmach. Możesz zrobić jej kostium bikini złoty na wygląd zabawy. Jeśli szukasz czegoś bardziej skromne, aby szatę Jedi, w kolorze białym. Powiązać z białym golfie, białe spodnie i białe buty,. Nie zapomnij blaster zabawki, takie jak ten z Gwiezdnych Wojen Kostiumy.

Księżniczka Amidala

Padme Amidala jest bohaterką trzech filmów Star Wars, a jej stroje są niczym innym jak niesamowite. Chociaż niektóre z nich rzemiosła wygląda samemu byłoby bardzo trudne, można łatwo zrobić jej biała przycięte walki strój.

To, czego potrzebujesz

 • Wyposażone biała koszula z długimi rękawami i szyi klejnot
 • Białe getry
 • Wysokie buty z kości słoniowej
 • Szary rzemiosła czuł
 • Taśma izolacyjna
 • Taśma pomiarowa
 • Maszyna do szycia i białe nici
 • Nożyczki
 • Blaster i futerał, takich jak ten zestaw z Star Wars Kostiumy

Co robić

 1. Odciąć prawy rękaw koszuli. Odciąć rąbek koszuli, aż to przycięte do poziomu, który Ci najbardziej sobie. Użyj maszynę do hem surowe krawędzie.
 2. Zmierz swoje ramię. Wytnij dwa paski szarym filcem rzemiosła, które mają długość ramienia i dwóch pomiarów cm szerokości. Stosuje się taśmę na jedną stronę każdej z tych pasków, wygładzanie przez wszelkie ostre krawędzie.
 3. Umieść na legginsy, buty i upraw górze. Owiń jeden kanał opaski taśmy wokół górnej części ramienia, i zabezpieczyć sobie zespół z większą taśmą klejącą. Powtórz z drugiej grupy. Umieść na blaster i kabury.

Darth Vader Costume

Kostium Dartha Vadera jest nieco bardziej skomplikowana, niż wiele innych. Aby uzyskać najlepsze wyniki, to jest dobry pomysł, aby wykorzystać wzór szycia na kostium Dartha Vadera do stworzenia tego kultowego wygląd.

Kostium szturmowiec

Kolejny skomplikowany kostium ze względu na pancerz, ubieranie jako Stormtrooper zajmie więcej czasu i wysiłku. Możesz stworzyć swój własny strój szturmowca używając dobry zestaw instrukcji i niezbędnych materiałów.

Więcej Kreatywna zabawa

Bez względu na to, które Star Wars strój wybierzesz, będziesz się dobrze bawić ubieranie się w swoją ulubioną postać. Tworzenie własnych kostium tylko dodaje do kreatywnej zabawy.

Ślub Śluby Star Wars

Ślub Śluby Star Wars


Przeżyj swój ulubiony film science fiction na swój ślub z Gwiezdnych Wojen ślubnych ślubów.

Star Wars Ślub Ślubowanie Pomysły

Przez lata, narzeczonych nalegali na posiadające doskonałe bajkowe wesela, wraz z puffy fartuchy i luzaków w wyszukanych smokingach. Dziś staje się coraz bardziej powszechne, aby zobaczyć stajennych nalegając na wesela, które lepiej odpowiadają ich preferencje. Wesela tematyczne science fiction są wśród wezwanego górze. Jeśli zdecydowaliśmy się na Star Wars ślub, trzeba śluby, które przynoszą poczucie zabawy i trochę filmów autentyczności do ceremonii.

W serii filmów Star Wars, dwie pary odgrywają główne role, wokół którego mniejsze fabułę ewoluować. W pierwszych trzech filmów, Jedi, Anakin Skywalker i królowa Padmé Amidala grać romantyczne prowadzi. W ciągu ostatnich trzech filmów, romantyczna koncentruje się na nieuczciwe najemników Hana Solo i Księżniczka Leia Organa.

Czerpać inspirację z tych dwóch par, z których każdy napotykają wyjątkowe wyzwania z bardzo różnych zakończeń.

Anakin i Padme

Ta para w obliczu poważnych wyzwań. Anakin został uwiedziony przez Dark Side po śmierci Padme wizje w. Padme rzeczywiście umrzeć później mając bliźniaki małżonków, Luke i Leia. Rozważ te Star Wars weselne śluby, które odzwierciedlają miłość tych bohaterów do siebie.

Anakin

Królowo, niech Moc będzie z nami jak podróżować po galaktyce życia. Zobowiązuję się nie włączyć do Dark Side, ale na wieki w oświetleniu naszej miłości. Przysięgam walczyć Evil cesarza i zapraszam zająć miejsce po mojej stronie jak władzę nad galaktyką. Weź mnie za rękę i stanąć ze mną do światła i sprawiedliwości w całym naszym życiu.

Padme

Mój Jedi, moja miłość, biorę rękę i zaakceptować swoje zobowiązanie. Niech moc będzie z nami silna wszystkie dni naszego życia. Jest dobra w Tobie, czuję to. Pozostać Jedi i będę przy tobie. Zobowiązuję się do mojej miłości i mojego towarzystwa tak długo, jak żyję.

Han Solo i Princes Leia

Han i Leia pokonał zamarzaniu węgla i szelmowski postawę Hana przed znalezienie szczęścia razem. Skorzystaj z tych ślubów dla Han i Leia Ślubna.

Han

Księżniczka, kocham Cię bardziej niż kocham Sokoła Millenium. Dam się przez całe życie jedzie galaktyki w poszukiwaniu skarbów z Chewie po prostu być z tobą. Razem możemy wytrzymać wszystko, nawet na Gwiazdę Śmierci, Jabba Hut i Dartha Vadera. Chodź ze mną i będziemy się ten świat i inni wokół niego nasze. Wezmę udział w każdym buncie chcesz i zastawienia moje życie i miłość do ciebie, księżniczko.

Leia

Han, bez względu na to, co świat, który ląduje awaryjnie na, ja wiem, że będzie dbać o nas. Bez względu na to, co wydarzyło się w przeszłości, wiem, że jesteś odważny, inteligentny i kocham cię. Razem możemy stanąć przeciwko niesprawiedliwości wszędzie tam, gdzie go znaleźć i przynieść wolność do naszego świata.

Ogólne Star Wars Śluby

W Star Wars śluby recytujesz nie muszą być oparte na postaci z filmów. Zamiast tego, należy rozważyć pisania oryginalne śluby weselne, które odzwierciedlają ogólne ducha filmów Star Wars. Te śluby powinny koncentrować się na lojalności, przyjaźni i miłości, bez względu na to, gdzie wasze życie zabierze Cię. Na swój ślub wziąć znajomych i rodzinę do galaktyce daleko, daleko z Star Wars inspirowane ślub śluby.

Star Trek Głośniki dla Really Magia Dźwięku

Firma Davone w Danii rozpoczęła nowy zestaw głośników ogłoszonych być wolny od zniekształceń. Dźwięk out-of-tego-świata jest oddelegowany przez projekt, który jest wyraźnie oznaczało przypominać logo Star Trek

Star Trek Głośniki dla Really Magia Dźwięku

Jeśli zależy Ci, aby spojrzeć poza sugestywnego projektu, profilowanego drewna wykonane są z pewnością wygląda świetnie, a tu nie ma powodu, aby walczyć z pokusą, aby im je.

Stare rollercoasters

Stare rollercoasters
Słońce nigdy nie zachodzi na wspaniałe wspomnienia ride.

Stare rollercoasters są dziadkowie współczesnych przejażdżki, i pomimo swojego wieku, oferują szereg emocji i podniecenia, że ​​wielu zawodników znajdują się oprzeć.

Definiowanie Stary

W branży rozrywki, każdy roller coaster można uznać za stare zaledwie 10 lat po to został zbudowany, ale z ponad 2000 podstawek na świecie roller dzisiaj, może to być trudniejsze do zdefiniowania tylko to, co sprawia, że ​​coaster stare. Podkładki stalowe pokazać ich wiek wcześniej, ponieważ nie są dostępne kolejne innowacje roller coaster i stalowych konstrukcji, który był jazdy świeże i nowe, zaledwie kilka lat temu, może szybko stać się nieaktualne, kiedy bardziej innowacyjna konstrukcja objawia. Drewniane podstawki, z drugiej strony, mają mniej innowacji i dlatego wiek bardziej bezpiecznie, a kolejka nie może być uznane za stary, dopóki nie było porywające zawodnicy przez 15 lub więcej lat.

Popularne Stare rollercoasters

Stare często stają się cennym podstawki kawałki nostalgii z kilku powodów. Jak przejażdżki wieku, ich projekty stają się bardziej rzadkie, jak podobne przejażdżki są demontowane. Dłużej jazdy pozostaje w pracy, tym więcej gości to emocje i większa liczba ludzi będzie go pamiętać, czule i wracają do przeżyć te wspomnienia. Wiele razy, starsze przejażdżki ulegną wyznaczony zabytków przez parki, miasta, czy nawet National Historic Rejestru, co czyni je jeszcze bardziej kultowego.

Każdy park ma starych kolejek, które są cenne częstymi gośćmi i początkującym amatorom. Niektóre z najbardziej popularnych starych kolejek to:

 • Leap--Spadki: Ten drewniany roller coaster tarcie boczne w Lakemont Park w Altoona, Pensylwania została zbudowana w 1902 roku i jest najstarszym coaster operacyjnym na świecie. Podczas gdy tylko wzrośnie 41 metrów wysokości i osiąga prędkość około 10 kilometrów na godzinę, falisty dipów i delikatne krzywizny tego historycznego jazdy nadal emocji zawodników, szczególnie ze względu na jego niepewnej przeszłości. Ze względu na ruinę, Leap-zamknięto-Spadki 1985/99, kiedy sukces renowacja i kampania przywrócenie udało się zachować tę wyjątkową przejażdżkę. W 1996 roku został wyznaczony jazdy National Historic Landmark, i dziś nowe pokolenia zawodników nadal cieszyć klasyczne przejażdżki na tej delikatnej coaster patriarchy.

Stare rollercoasters
Roller Coaster, Lagoon - Wbudowany 1912

 • Cyklon: Iconic Cyclone w Astroland w Brooklynie - znany również jako Coney Island - jest jednym z najbardziej popularnych przejażdżki na świecie. Ponieważ został zbudowany w 1927 roku, to coaster zachwyca miliony zawodników i reprodukowane siedem razy ze względu na jego wpływowych i ekscytującego projektu. Powstanie zaledwie 85 metrów wysokości, Cyclone osiąga prędkość 60 mil na godzinę i ma zdumiewające 12 kropli w czasie jego trwania mniej niż dwie minuty. Cyklon stał National Historic Landmark w 1991 roku i nadal emocji mieszkańców Nowego Jorku i turystów każdego lata.
 • Giant Niedźwiedzica: To Santa Cruz Beach Boardwalk drewniane coaster został zbudowany w 1924 roku i stał się National Historic Landmark w 1987 roku jeden z niewielu pozostałych kolejek plażowych, które stanowią ilustrację złoty wiek podstawek z 1920 roku, w połowie utworu mile gigant Niedźwiedzica wzrośnie 70 ft powyżej piasku i osiąga prędkość do 55 kilometrów na godzinę.
 • Rewolucja: To coaster stali w Six Flags Magic Mountain jest wyjątkowy, ponieważ kiedy to został otwarty w 1976 roku, była to pierwsza kolejka w świecie należą pionową pętlę. Dodanie elementu inwersji otworzył drzwi dla kilkudziesięciu innowacji roller coaster, ale 90 stóp wysokości, średnica pętli 45 stóp o rewolucji tworzy się w imponującym sile prawie pięć razy siły grawitacji, dzięki czemu ten jazdy nadal jednym z najbardziej imponujących i cenieni stare rollercoasters działa dziś.
 • Magnum XL 200: Ten imponujący coaster w parku rozrywki Cedar Point zajmuje szczególne miejsce w historii roller coaster, ponieważ był to pierwszy przekroczyć barierę 200 stóp wysokości. Choć nowe podstawki mają dziś ponad dwukrotnie, że wysokość i łatwo wyprzedzić Magnum jest 73 mil na godzinę prędkości maksymalnej, to stare coaster to początek coraz bardziej imponujące rekordy roller coaster.
 • Batman jazdy: To Six Flags Great America coaster został zbudowany w 1992 roku i został pierwszym w historii odwrócony coaster zbudowane, co oznacza początek coraz bardziej imponujące innowacje projektowe, które oferują zawodnikom szereg unikalnych i ekscytujących wrażeń. Dzięki pięciu inwersji, Batman jazdy pętle i wykręca zawodników w dzikim szale, i nadal emocji parku gości dzisiaj.

Jak Parki Deal z Old Rides

Stare kolejkami górskimi, natomiast ważnych elementów historii parku rozrywki, może być problematyczne dla parków w utrzymaniu. Jako wieku ride wymaga szerszej utrzymanie, znacznie zwiększając koszty operacyjne. Wiele parków regularnie renowacji starszych przejażdżki z nowego wyposażenia bezpieczeństwa, bardziej zaawansowanych systemów operacyjnych komputerów i mocniejszych materiałów, aby wydłużyć żywotność ulubionych nostalgiczne przejażdżki. Wymiana pociągów coaster w lżejsze, więcej modeli aerodynamicznych, na przykład, może zmniejszyć nacisk na struktury jazdy i niższych potrzeb konserwacji, przy jednoczesnym zwiększeniu prędkości jazda i uczynienie go bardziej wygodne i przyjemne dla parku gości.

W niektórych przypadkach, jednakże, może nie być możliwe, aby bezpiecznie i skutecznie utrzymać starą jazdy, a to zniszczone lub sprzedany. Jazda może być przeniesiona do innych parków, choć wiele starych podstawek znikają na rzecz nowoczesnych atrakcji.

Jazda starym Coaster

Stare coaster ma nostalgiczną atmosferę, często oferując ostrzejsze, większe doświadczenie out-of-kontroli niż gładkie, potężne kontury nowoczesnych przejażdżki. W tym samym czasie, goście muszą mieć świadomość, że podczas gdy starsze podstawki nie może pojawić się jako agresywne, nowoczesnych maszyn krzyczeć, ich charakter, nagłe rozklekotanym spadków i nagłe zatrzymania może uczynić je mniej odpowiednie dla jeźdźców, którzy są wrażliwe na chorobę lokomocyjną lub którzy inne problemy zdrowotne.Stare rollercoasters oferują wgląd w przeszłości w branży rozrywki. Czy kolejka jest 20 lub 80 lat, stojąc próbę czasu wykazuje zdolność do emocji wszystkich jeźdźców, w każdym roku.

Gdzie znaleźć stare bezpłatna gazeta nekrologi

Gdzie znaleźć stare bezpłatna gazeta nekrologi
Można znaleźć wiele informacji na temat własnych przodków podczas wyszukiwania stare nekrologi w gazetach.

Darmowe stare nekrologi w gazetach są dostępne dla każdego, kto potrzebuje ich.

Pośmiertny

Obit jest krótka biografia osoby, która zmarła. Gazety umieszczenie tych nekrologów w ich kwestii niech społeczność wie o śmierci osoby. Obits dostarcza też informacji o tym, gdzie i kiedy pogrzeb i pomnik odbędzie. Nekrologi może być napisany przez kogoś, ale zawsze są pisane w trzeciej osobie o życiu i śmierci danego mężczyzny, kobiety i dziecka. Są one napisane w korzystnym świetle; obits nie są dokumenty, aby ktoś wygląda źle. Są one zgodne z prawdą i dobrze napisane faktów o życiu człowieka.

Wyszukiwanie nekrolog

Możesz znaleźć się w sytuacji, gdy trzeba znaleźć przeszłości nekrolog bez uiszczenia opłaty. Najlepsze miejsca do wyszukania są online za pośrednictwem komputera lub w bibliotece w archiwach prasowych. Jeśli pójdziesz do biblioteki w pobliżu, gdzie ukochanej mieszkał, można mieć więcej szczęścia znaleźć informacje istotne dla jego życia.

Gdzie znaleźć stare bezpłatna gazeta nekrologi

Krok do lokalnej biblioteki i poprosić bibliotekarza w którym utrzymywane są nekrologów archiwów. Zazwyczaj stary papier gazetowy jest dostępny dla wszystkich, bez żadnych kosztów, na mikrofilmach. Bibliotekarz pozwoli Ci przeczytać ten mikrofilm przez maszynę, która będzie wystawać go na ekranie. Mikrofilm jest zmniejszona aż o dwadzieścia pięć procent oryginalnego papieru gazetowego. Urządzenie stosowane do odczytu może pozwolić na rozszerzenie druku.

Co ze soba zabrac

Po spędzić popołudnie w bibliotece zrobić badania na kogoś, kto zmarł, upewnij się wziąć kartkę i długopis z tobą. Musisz zapisać swoje wyniki. Nie będzie w stanie usunąć mikrofilmu z biblioteki. Nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli szukać wolnych starych gazet, ponieważ nekrologi nekrologi, które były drukowane w czasopismach i gazetach są własnością publiczną. Dlatego zachęcamy, aby szukać i nie spiesz się.

Zawężenie wyszukiwania

Eksperci twierdzą, że w celu uzyskania bardziej wydajne wyszukiwanie, są pewne propozycje, o których warto pamiętać przy poszukiwaniu starego obit. To pomoże, jeśli masz jakieś smakołyk informacji, aby przejść na tak, że nie będzie po prostu mające w ciemności. Jeśli możesz, staraj się mieć co najmniej jeden lub dwa z następujących czynności:

 • Imię i nazwisko osoby, a nie tylko nick
 • Data urodzenia
 • Data śmierci
 • Nazwy szkół uczęszczał
 • Miejsc pracy i lat pracy
 • Tytuły i gdzie zostały one otrzymane
 • Członkowie rodziny
 • Osiągnięcia i wyróżnienia
 • Cmentarz, gdzie pochowany
 • Pogrzebu
 • Krewny
 • Żyjący krewni

Szukam Online

Możesz także zrobić kilka badań online, aby znaleźć darmowe stare nekrologi w gazetach. Istnieje wiele stron internetowych, można czytać, aby pomóc w poszukiwaniach. Są otwarte i bezpłatne dla publiczności.

 • Legacy.com
 • Obituaries.com
 • Bezpłatne Searching.com

Genealogia

Wiele osób lubi szuka starych obits w celu wypełnienia luk w swoich historiach rodzinnych. Gdy członek rodziny ma czasu i wysiłku, aby szukać, aby znaleźć więcej informacji na temat kogoś z lat temu, jest to wspaniałe dziedzictwo, aby inni mają.

Uiszczenia opłaty

Ponieważ ten artykuł jest o tym, gdzie znaleźć darmowe nekrologi w gazetach, nie ma związku z serwisów płatniczych. Jednakże, jeśli są chętni do uiszczenia opłaty w celu uzyskania więcej informacji o swoich bliskich zmarłych, istnieją serwisy dostępne dla Ciebie. Za symboliczną opłatą, można znaleźć więcej informacji na temat osoby, której szuka. Niektóre źródła internetowe pobierają wysoką cenę, więc upewnij się, że wiesz, czego chcesz i co płacisz przed wrzucić swoje pieniądze.

Hokej: Wszystkie wskazówki Star Game

Zwiększenia

Dodanie gry All-Star jest gracz, który nie został wybrany przez wyborców w lidze grać w gry All-Star. Jednak jest on wybrany, ponieważ komisarz wciąż zasługuje czuje się częścią zespołu All-Star.

All-Star Game

Gra NHL All-Star jest przeznaczony dla wszystkich graczy NHL. Na półmetku sezonu, gracze ze wszystkich drużyn w lidze są wybrane tworząc dwie drużyny All-Star i grać przeciwko sobie.

HVAC: Porady Energy Star

ENERGY STAR Wytwórnia: Symbol na rzecz racjonalizacji

Dodać do domu bardziej energooszczędne, też. Uszczelniania i izolacji przewodów na strychach i pawlaczach. Pokoje będą mniej przewiewne i miesięczne koszty energii spadną. Aktualizacja starego sprzętu chłodzenia i ogrzewania z produktów ENERGY STAR można zapisać konsumentów do 20 procent kosztów energii rocznie.

ENERGY STAR Wytwórnia: Symbol na rzecz racjonalizacji

Zakup produktów ENERGY STAR pozwala zaoszczędzić pieniądze na rachunki za media i chroni środowisko. ENERGY STAR jest wspierany przez rząd gwarantuje, że urządzenie spełnia surowe kupić standardy efektywności. To duży plus dla gospodarstw domowych w systemach ogrzewania i chłodzenia, które są duże użytkowników energii.

EPA mówi, że jeśli ktoś w 10 gospodarstwach domowych kupił produkty ogrzewania ENERGY STAR i chłodzenia, zmiana będzie trzymać 17 mld funtów zanieczyszczenia z powietrza.
ENERGY STAR to produkty termostaty, kotły, pompy ciepła i klimatyzatory, wśród innych przedmiotów. Płacisz trochę więcej góry, ale może zaoszczędzić tysiące dolarów na rachunki za media żywotności produktu.

Właściciele domów mogą zrobić swój udział do utrzymywania produktów ENERGY STAR działa sprawnie. Zatrudnić wykwalifikowanych pracowników do wielkości i zainstalować systemy ogrzewania i chłodzenia.

ENERGY STAR Klimatyzatory Oferta oszczędności energetyczne

Przy zakupie nowego klimatyzatora, za jednostkę ENERGY STAR. Będzie bardziej wydajny i niższe koszty energii.

Wymiana 10-letni klimatyzator pokój z nowego klimatyzatora ENERGY STAR można zaoszczędzić średnio 14 dolarów miesięcznie na rachunek za energię elektryczną. ENERGY STAR klimatyzatory wykorzystać co najmniej 10 procent mniej energii niż konwencjonalne modele. Często mają liczniki dla regulacji temperatury. Klimatyzatory, które zużywają mniej energii produkują mniej zanieczyszczeń i zaoszczędzić na kosztach energii.

ENERGY STAR klimatyzatory muszą spełniać określone normy dotyczące oceny SEER, środek branży wydajności. Poszukaj ocen Widzący w wysokich nastolatków. Maksymalna ocena SEER jest 20.

Co to jest "ENERGY STAR"?

ENERGY STAR nie tylko kolejny pusty etykiety reklamowe, jak "All Natural" czy "Doktor Zalecane". ENERGY STAR nie jest modelem marki lub produktu albo. Więc co jest ENERGY STAR?

Jest to dobrowolny system znakowania opracowane przez EPA i wspierany przez Departament Energii. Produkty ENERGY STAR przechodzą szczegółowe testy, aby upewnić się, że spełniają one standardy wysokiej wydajności. Produktów Energy Star oferuje łatwy do zrozumienia informacji dla konsumentów. Możesz uzyskać szacunki dotyczące oszczędności energii dla takich produktów jak klimatyzatory, piece, kotły, pralki i suszarki, i oświetlenia. Spójrz na etykiecie ENERGY STAR na 40 kategorii sprzętu AGD.

Program ENERGY STAR Termostat do potrzeb Comfort

Programowalne termostaty ENERGY STAR służyć właścicielom domów w podróży. Wystarczy zaprogramować termostat, aby pasowały do ​​harmonogramu. Termostat utrzymuje pokoje wygodne, gdy jesteś w domu i dostosowuje do poziomu oszczędzania energii, gdy jesteś daleko. Zwiększ wydajność swojego termostatu ENERGY STAR przez ustawienie go w temperaturze oszczędzania energii przez długi okres czasu. To może być, gdy jesteś w pracy lub śpi w nocy. Nie zastępują zaprogramowanych ustawień. To zmniejsza oszczędności energii. Upewnij się, że twój nowy termostat zainstalowany na ścianie wewnętrznej, która jest z dala od przeciągów, źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.

Uzyskaj większą wydajność ciepła z kotła ENERGY STAR

Kotły z etykietą ENERGY STAR zużywa około 10 procent mniej energii niż standardowe kotły, dużych oszczędności dla właścicieli domów. Poszukaj tych funkcji na kotłów ENERGY STAR:
* Zapłon elektryczny, który zastępuje lampkę kontrolną, która płonie nieustannie;
* Nowa technologia, która umożliwia kotła, aby uzyskać więcej ciepła przy niższym zużyciu paliwa;
* Sealed spalania, który wykorzystuje powietrze z zewnątrz do paliwa palnik.

Spodziewać się zapłacić trochę więcej za nowego kotła i innych urządzeń grzewczych ENERGY STAR i chłodzenia. Ale zanieczyszczają mniej, oszczędzać energię, a niższe miesięczne rachunki za media.

Montując Prawidłowe ENERGY STAR

Twój ogrzewania ENERGY STAR i układ chłodzenia musi być dobrany i zainstalowany poprawnie uruchomić sprawnie. Wielu konsumentów będzie kupić wyjątkowo duże klimatyzacyjne centralne powietrza, ponieważ zakładają większy zespół, tym lepiej będzie działać. Jednak, że jest uszkodzony logika i to właściwie przeciwieństwem jest to prawda.

Jednostka cykl ponad wielkości wola i wyłączać w sposób ciągły, co zwiększa rachunek za energię elektryczną i wypali skraplacza. Nie chcesz się ogrzewanie i chłodzenie urządzenia, które jest zbyt małe, albo. Mniejsze jednostki tańsze, ale nie będzie w stanie ogrzewać i chłodzić wystarczający. Najlepiej jest wezwać wykonawcę usług, który zna produkty ENERGY STAR. Wykonawca obliczy potrzeb chłodzenia i ogrzewania domu i pomoże Ci wybrać odpowiedni system.

ENERGY STAR Utworzone jako narzędzie do odbiorców

Słyszeliście sąsiedzi i koledzy podziwiać wysokiej wydajności i pieniędzy oszczędności swoich urządzeń ENERGY STAR. Ale może wiesz coś o nich. Etykieta ENERGY STAR jest ważne dla konsumentów i środowiska naturalnego.

Etykieta ENERGY STAR pozwala łatwo zidentyfikować nie zanieczyszczających, energooszczędnych produktów, które redukują emisję gazów cieplarnianych. Konsumenci zazwyczaj robi zakupy sprzętu ENERGY STAR, kiedy chcą obniżyć miesięczne rachunki za media.

EPA publikuje broszury ENERGY STAR na wykonywaniu konkretnych produktów i etykiety ENERGY STAR jest na większości głównych urządzeń, które spełniają standardy efektywności. Są to systemy grzewcze i chłodzące, sprzęt biurowy, oświetlenie, i RTV. EPA rozszerzyła ostatnio etykietę na pokrycie budynków komercyjnych i przemysłowych. Oszczędności kosztów za korzystanie z produktów ENERGY STAR jest ogromny - szacuje 12000000000 dolarów w 2005 roku.

Stare historyczne Zdjęcia

Stare historyczne Zdjęcia


Jak skompilować historię swojej rodziny, ważne jest, aby to stare historyczne zdjęcia w badaniach. Te zdjęcia, czy są z poszczególnych przodków lub ogólnych miejsc, które są ważne dla historii swojej rodziny, zapewnia żywe poczucie czasu i miejsca.

Czego można się nauczyć od starego, zabytkowego Zdjęcia

Prawdopodobnie słyszałeś stare powiedzenie o obrazie będącego wart tysiąca słów. Jeśli chodzi o historii rodziny, to jest prawdziwsze niż kiedykolwiek wcześniej. Łatwo jest dać się wciągnąć w nazwach i terminach genealogii i wiele genealogów okazać, że to może być trudne do dokładnego obraz swoich przodków i ich życie. Zdjęcia zapewniają kolejny wymiar do swoich badań.

Oto kilka z wielu rzeczy można się nauczyć od starych fotografii:

 • Jednym z najbardziej oczywistych zalet fotografii jest to, że można uzyskać poczucie tego, co twoi przodkowie naprawdę wyglądało. Można nawet zbadać zdjęcia podobieństw rodziny, a nawet znajomych maniery.
 • Możesz także dowiedzieć się o swoich przodków sytuacjach społecznych i gospodarczych poprzez badanie starych zdjęć. Przekonasz się, że style suknia, elementów tła i fryzury wszystko może dostarczyć wskazówek o tym, jak żyli twoi krewni.
 • Zdjęcia mogą dać badania poczucie miejsca. Rodziny często zdjęcia starych domów lub gospodarstw, a to może pomóc zrozumieć więcej o gdzie mieszkali wasi przodkowie. Możesz nawet być w stanie korzystać z tych zdjęć, aby znaleźć dom, który jest do dzisiaj. Można również użyć starych zdjęć miasta, aby zobaczyć, co miasto wyglądało, kiedy twoi przodkowie chodził jego ulicami.
 • Obraz może również pomóc ustalić relacje rodzinne lub uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, jak wasi przodkowie czuł się o sobie nawzajem. Zbadaj zdjęcie, aby zobaczyć, jak twoi krewni są stawiane razem. Czy oni zdają wygodne ze sobą?

Gdzie znaleźć starych fotografiach

Ponieważ zdjęcia są takie ważne źródło genealogiczne, może to być pomocne, aby dowiedzieć się, gdzie je znaleźć. Spróbuj tych źródeł, jak szukać zdjęć historycznych:

 • Inni członkowie rodziny mają czasem zdjęcia nie mogą mieć. Zapytaj się, żeby zobaczyć, czy ktoś ma zdjęcie można skopiować.
 • Lokalne archiwa gazet często zawierają zdjęcia historyczne. Te zdjęcia mogą oferują swoje przodka, albo mogą pomóc lepiej zrozumieć to, co miasto było jak w tym okresie czasu.
 • Lokalne strony internetowe genealogia czasem dodawać zdjęcia z lokalnych studiu fotograficznym. Można znaleźć w lokalnej witrynie genealogiczny przez wyszukiwanie w sieci za pomocą nazwę powiatu.
 • Archiwum Narodowe ma ponad 40.000 zdjęć w swojej bazie danych on-line i wiele więcej w swoim zakładzie w Waszyngtonie. Twoi przodkowie lub ważne wydarzenia w ich życiu może być opisywany w tej kolekcji.

Te inne strony internetowe są również wyposażone w historyczne zdjęcia:

 • Old-Picture.com ma zdjęcia z ważnych wydarzeń w amerykańskiej historii.
 • Zdjęcia Old Ameryce ma wielki wybór zabytkowych i klasycznych obrazów na sprzedaż.
 • Shorpy Archiwum zdjęć historycznych jest blog ze zdjęciami z Ameryki, które mają co najmniej 100 lat.
 • Historyczne Archiwum zdjęć sprzedaje również kopie starych fotografii.

Zachowanie obrazy przeszłości

Po znalezieniu historycznych zdjęć członków rodziny lub ważnych wydarzeń w życiu, to jest czas, aby zachować te obrazy. Jeżeli nie masz jeszcze cyfrową kopię obrazu, nadszedł czas, aby zrobić jeden. To pomoże ci zachować obraz bezpieczne dla przyszłych pokoleń, a także pozwalają zobaczyć dodatkowe szczegóły dzięki oprogramowaniu akcesoriów zdjęcia.

Nie zapomnij opisać stare zdjęcia wszystkich informacji można znaleźć. Jeśli można określić, kiedy stare zdjęcie zostało zrobione, to te informacje. Należy również pamiętać, kto jest na zdjęciu, a gdzie zdjęcie zostało zrobione.

Możesz zachować twarde kopie starych fotografii, trzymając je w albumach wolnych kwasów lub pudełkach. W zależności od liczby obrazów i ich stan, może to być praca można zrobić samemu. Jeśli zdjęcia są w bardzo złym stanie i pracy wydaje się przytłaczająca, można wynająć firmę konserwatorskich zdjęcia dbać o swoich starych fotografii.

Pamiętaj, aby Udostępnij

Wykonując swoje drzewo genealogiczne i historyczne zdjęcia starych kompilacji, które uzupełniają swoje badania, nie zapomnij podzielić się z innymi swoją pracę genealogów. Można to zrobić poprzez udostępnianie zdjęć w Internecie na stronach takich jak Ancestry.com lub zapisując zdjęcia na forach. Możesz napisz historyczne fotografie do innych osób szuka tej samej gałęzi rodziny.