grsail.com

sprinter 400 m dieta

Jak utrzymać wytrzymałość na 400m Sprint

Sprint 400 Meter jest dokładnie jedno okrążenie wokół wewnątrz pasa standardowego toru na zewnątrz. Biegacze są umieszczone w oddzielnych pasów ruchu w sposób rozłożony w czasie, aby upewnić się, że każdy zawodnik pracuje w tej samej odległości, co reszta. Kluczem do wygrania jest 400 mln wyścigu sprinterskim zdolność do utrzymania jego wytrzymałość wszystkich przez sprintu.

Ten wyścig może wyglądać na łatwe ze względu na krótki dystans. Ale w rzeczywistości, 400m sprint jest bardzo trudno uruchomić, bo trzeba utrzymać prędkość początkowa wybuchowych do końca wyścigu. Najlepsi sprinterzy zajmie mniej niż 50 sekund, aby zakończyć 400m kreskę.

W 400 sprintu, istnieją trzy fazy.

 1. Począwszy od fazy. To jest, gdy sprinter próbuje wygenerować tyle siły, może on przed blokiem startowym do napędzania go z dala od linii startu. Sprinter mówi się, eksplozji lub wyskoczyć z bloku.
 2. Faza przyspieszania. To jest, gdy sprinter przebiega z dużą prędkością. Przyspieszenie maleje wraz ze wzrostem prędkości. Dlatego, aby wygrać wyścig, kolejny etap jest bardzo ważny.
 3. Prędkość Faza konserwacji. Jak sprinter osiąga maksymalną prędkość, nie może już przyspieszać. Aby wygrać wyścig, on ma teraz utrzymać tę prędkość maksymalną.

Oto kilka wskazówek, w zachowaniu wytrzymałość w sprincie wyścigu 400 metrów:

 1. Stopy powinny utrzymać prawidłowe działanie sprint. Powinien być uruchomiony na palcach z piętami w kierunku pośladków. Palce są pchanie lub wepchnięcie do tyłu na torze.
 2. Kolana powinny być pociągnięcie do przodu w sposób sprint i przyspieszenie jak idą w dół. Zachować dobry środek ciężkości ciała. W ten sposób, naciskając działanie kolana napędzi je przekazać za każdym razem.
 3. Trzymaj prosto ciała i wzrostu. Nie napinać. Rozluźnij mięśnie.
 4. Twoje ramiona muszą być zbliżone do siebie w linii ciała. Ponownie, powinno zostać złagodzone. Ramiona powinny być do przodu i do tyłu, a nie na boki. Ręce są zrelaksowani z dłońmi swoje ciało. Palce powinny być proste.
 5. Przechowywać w linii prostej, nie poruszać się po torze. Chcesz zachować odległość między początkiem a końcem czystej i prostej.
 6. Głowa powinna być prosta. Nigdy nie patrz w górę lub w dół.
 7. Oddychaj prawidłowo. Wdech i wydech przez usta, a nie nosa. Oddychanie przez usta rozluźnia mięśnie twarzy i szczęki. Technika niewłaściwe oddychanie ograbia organizm z tlenu, który jest bardzo potrzebny przez mięśnie sprintera. Oddychanie prawidłowo, pozwalają tlenu wprowadzić swoje mięśnie na gładkie i stabilne stopy zwiększając tym samym wytrzymałość i pozwala działać komfortowo.

Oczywiście te wskazówki powinny być połączone z szerokiej gamy zajęć fizycznych przygotować się na desce rozdzielczej - sprint 400m treningi, treningu siłowego, treningu wytrzymałościowego, Plyometrics, podstawowe szkolenia, ćwiczenia elastyczność i więcej. Mając odpowiednią dietę także dodaje się do utrzymania zdolności organizmu do uruchomienia jednego z najtrudniejszych wyścigów sprinterskich. Wreszcie, wszystkie swoje szkolenia i ciężka praca pójdzie na marne, jeśli nie jesteś psychicznie przygotowany. Uwierz w siebie, być pozytywne i utrzymać zwycięską postawę w każdej chwili.

4 ważnych składników odżywczych, Twoja dieta może być brak

Nawet jeśli staramy się jak najlepiej jeść zdrowo, ita € ™ s łatwo przegapić niektórych ważnych składników odżywczych w posiłkach. Biorąc pod uwagę ilości witamin i składników odżywczych, dieta może być brakuje, ita € ™ s łatwo dostosować swoją dietę, aby je dołączyć.

1. Wapń

Mimo, że większość ludzi pije dużo mleka, jak dzieci, ita € ™ sa zwyczaj może być uprawiana z jak stał dorosłych. W rezultacie, wielu dorosłych nie mają wystarczającej ilości wapnia w diecie. W rzeczywistości, średnia Ameryki adult traci 400 mg wapnia dziennie! To dlatego, że organizm potrzebuje pewnego poziomu wapnia we krwi, aby zachować zdrowie. Gdy spadnie poniżej dopuszczalnego poziomu, krwi pożycza je od kości. Wapniowych przyczynia się do wytrzymałości kości i zębów i gęstości. Trzyma cię od wystąpienia problemów kości osteoporozy i osteopenii jak. Jeśli chcesz zawierać więcej wapnia w diecie, ita € ™ s łatwo dostać się z mleka, witamin i gryzaków wapnia.

2. Omega-3 kwasy tłuszczowe

Możesz myśleć, że dodawanie tłuszczu do diety jest katastrofa utrata masy ciała, ale kwasy tłuszczowe omega-3 odgrywają dużą rolę w utrzymaniu zdrowego ciała. Przyczyniać się do wzrostu i mają szereg korzyści dla zdrowia. Omega-3, kwasy tłuszczowe odgrywają istotną rolę w zapobieganiu raka, co pomaga spowolnić wzrost nowotworu. Ponadto pomagają zredukować występowanie i ciężkość choroby sercowo-naczyniowej. Badania pokazują, że osoby, które zużywa tyle kwasy tłuszczowe omega-3 są znacznie niższe ryzyko śmierci z powodu chorób układu krążenia. Aby dodać więcej omega-3 kwasów tłuszczowych w diecie, należy rozważyć jeść tłuste ryby, takie jak tuńczyk i łosoś. Są one również w lniane, orzechy włoskie, pekan i suplementów oleju rybnego.

3. Witamina C

Witamina C jest niezbędne witaminy w diecie. USDA zaleca, 75 mg dziennie dla kobiet i 90 mg witaminy C dziennie dla mężczyzn. Witamina pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego i działa jako przeciwutleniacz. Inną zaletą jest jego stosowanie jako naturalny przeciwhistaminowym. Witamina C znajduje się w wielu roślin, owoców i warzyw. Jego niedobór w większości osób może być związane z brakiem owoców i warzyw, które ludzie jedzenia. Aby uzyskać więcej witaminy C w diecie, zwiększyć spożycie prawie każdego owocu lub warzywa. Niektóre z najlepszych źródeł są papaja, truskawki, papryka i pietruszka.

4. Kwas foliowy

Kwas foliowy, witaminy z grupy B, jest składnikiem odżywczym się głównie w roślinach strączkowych, warzywach liściastych i niektórych owoców. Jest również wyposażony w postaci suplementu, znany jako kwas foliowy. Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne zaleca dorośli się 400 mcg tego składnika na co dzień, jednak z powodu niskiej konsumpcji owoców i warzyw, wielu dorosłych dona € ™ t spełniają ten wymóg. Kwasu foliowego jest szczególnie korzystne dla kobiet w ciąży, ponieważ zmniejsza to ryzyko wielu poważnych wad wrodzonych. Kwas foliowy zmniejsza też ryzyko chorób serca.

Dodawanie tych składników odżywczych w diecie może poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Korzystanie z dziennika żywności w fitday.com może pomóc zaplanować swoje posiłki i śledzenia żywności w celu zapewnienia, że ​​otrzymujesz wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne.

Lose 2 funtów tygodniowo: 4 Dieta Porady

Jeśli chcesz stracić funtów, mające stracić 2 kg na tydzień jest realistyczny cel. Zazwyczaj większość pracowników służby zdrowia i odżywiania doradzać ludziom, aby spróbować i stracić pół kilograma na tydzień lub dwa, co najwyżej. To jest nie do utrzymania, aby zrobić to w inny sposób. Upewniając się, jesz zdrowa dieta będzie najważniejszym czynnikiem sukcesu w plan odchudzania. Podczas ćwiczeń jest ważnym elementem, jak również, co jesz w końcu będą kontrolować, czy nie widzisz wyników. Oto kilka wskazówek, diety, które pomogą Ci stracić 2 kg na tydzień.

Wskazówka pierwsza: Staraj się jeść tyle zdrowej żywności, Nie unikać tych niezdrowych

Dobrą zasadą dla każdej diety jest skupienie się na tym, co należy jeść, a nie to, czego nie należy jeść. Jeśli się cele, jak "Mam zamiar zjeść trzy kawałki owoców każdego dnia" zamiast "mam zamiar uniknąć desery każdego dnia" będziesz przenosić wzroku na upewniając się, masz wystarczająco dużo dobrych żywności trzeba, co z kolei sprawi, że zbyt pełny spożywać żywności śmieci, czego pragniesz.

Wskazówka druga: Eat Your trzech do pięciu porcji owoców i warzyw codziennie

Teraz, gdy koncentruje się na zdrowe odżywianie, dążyć, aby uzyskać codziennie zalecane 04:57 porcji owoców i warzyw. Obie są pełne składników odżywczych i mało kalorii, więc one zdrowe przekąski lub przystawki w ciągu dnia. Staraj się wypełnić swój kontyngent owoce popołudnia zamiast decydując się na cookie.

Wskazówka trzecia: Jedz śniadanie

Konwencjonalne doradztwo i mądrości jest prawdziwe: śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. To określa tempo dla jak masz zamiar jeść resztę dnia. Skip to i będziesz bardziej prawdopodobne, aby posmakować wszystkiego w zasięgu wzroku. To dobry pomysł, aby rozpocząć dzień z kompleksem węglowodanów i białka. Doskonałym przykładem jest pełnoziarniste English muffin z jakimś masłem orzechowym i jajecznicy. Jeśli jesteś w podróży, szklanka chudego mleka i bananów sprawia dobre śniadanie. Dobry wybór kalorii na śniadanie jest między 300 a 400 kalorii. Jednakże, jeśli sobie na talerz naleśników i boczkiem, wciąż jesteś lepiej jeść, że na początku nie wielkiej kolacji później. Śniadanie można zachować pełną całej rano.

Wskazówka czwarta: Zanurz się w małych Treats

Wycinanie ulubionych potraw śmieci całkowicie jest przepis na katastrofę. Zamiast tego, trzeba cieszyć się ulubione potrawy z umiarem. Zamiast jeść cały przekąskami rozmiar paczkę chipsów codziennie, mają małą garść zamiast lub poczekać, aby cieszyć się, że wielkość torebki przekąskę w całości na weekend. Jeśli kochasz czekoladę, mają fun bar rozmiar każdego dnia, a nie całego batonika. Będziesz łatwo wyciąć co najmniej 100 kalorii z diety w ten sposób - najprawdopodobniej więcej.

Białka, tłuszcze i węglowodany: jak zrównoważyć dietę

Dieta może być mylące. Diety wysokobiałkowe twierdzą, aby pomóc Ci schudnąć szybko, ale może prowadzić do wysokiego poziomu cholesterolu i zwiększa ryzyko wystąpienia chorób serca. Dieta bogata w węglowodany, może być mało tłuszczu, ale może prowadzić do wysokiego poziomu trójglicerydów, które powodują stwardnienie tętnic (miażdżyca tętnic). Aby dodać do zamieszania, nowe badanie opublikowane przez Journal of American Medical Association stwierdził, że ludzie, którzy jedzą bardzo mało białka i zbyt dużo węglowodanów i tłuszczu będzie miał więcej tłuszczu, a mniej masy mięśniowej. Więc co to wszystko oznacza dla Ciebie? Która dieta jest najlepsza?

Dieta i ćwiczenia

Po pierwsze, większość z tych diet nie robią żadnych konkretnych zaleceń dotyczących aktywności fizycznej. Ćwiczenie jest bardzo ważnym elementem do utraty wagi i utrzymania wagi. Rutynowe ćwiczenia pomagają budować masę mięśniową i daje więcej energii. Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zaleca 150 minut (2,5 godziny) tygodniowo działań "umiarkowanej intensywności", a także ćwiczenia mięśni wzmocnienie dwa razy w tygodniu. Działania "umiarkowanej intensywności" może zawierać szybki marsz, jogging lub jazdę na rowerze. Zasadniczo, po prostu chcesz się pocić i zwiększyć swoje serca. Mięśnie wzmocnienie ćwiczenia mogą obejmować podnoszenie ciężarów, joga, pompki lub przysiadów.

Załadować na chudego białka

Po zwiększyć aktywność fizyczną, należy upewnić się, że spożywają wystarczająco dużo białka, aby pomóc budować i naprawy mięśni. Zalecane jest, aby dążyć do 20-25% kalorii z dziennego białka. Na dietę 2000 kalorii, będzie to około 400-500 kalorii z białek (100-125 g) na dzień. Upewnij się, aby wybrać chude białko, takie jak kurczak, ryby, fasola, soczewica, orzechy, lub odtłuszczonego mleka. Wybierając chude białko, można zmniejszyć ilość tłuszczu można konsumować, który zwykle jest przyczyną wysokiego poziomu cholesterolu i chorób serca.

Białka, tłuszcze i węglowodany: jak zrównoważyć dietę

Wybierz Zdrowe Węglowodany

Węglowodany są również ważnym elementem zrównoważonej diety. Podczas gdy większość diet zaleca ograniczania węglowodanów, te produkty faktycznie dostarczy Ci energii trzeba poddawać się przez cały dzień. Cel na 45-60% dziennego kalorii pochodzi z węglowodanów. Na dietę 2000 kalorii, to jest między 900-1200 kalorii (225 - 300g) dziennie. Wybierz "zdrowy" węglowodanów, takich jak owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Jeśli spożywać ziarna głównie wyrafinowane (białe pieczywo, ciastka, krakersy, itp), to może przyczynić się do zwiększenia masy ciała. Znajdź węglowodany, które są wysokiej zawartości błonnika, jak to będzie Cię uczucie pełniejsze dłużej. Fasola i rośliny strączkowe są również dobrym źródłem węglowodanów.

Limit Tłuszczu

Wreszcie, ograniczyć spożycie tłuszczu do 15-20% dziennego kalorii. Trzeba jeszcze tłuszczu, tylko w małych ilościach. Wybierz "zdrowe" tłuszcze nienasycone tłuszcze (), które mogą pomóc utrzymać poziom cholesterolu w granicach normy. Można je znaleźć w oliwie z oliwek, olej rzepakowy, orzechy, awokado i ryby. Staraj się ograniczyć spożycie słodyczy (junk food), ponieważ tłuszcze te wydają się mieć więcej tłuszczów nasyconych, które mogą prowadzić do chorób serca i wysoki poziom cholesterolu.

Podsumowując, wszystkie diety fad może działać do pewnego stopnia. Jednak, każdy ma swoje ewentualne skutki uboczne, które mogą mieć wpływ na ogólny stan zdrowia. Postaraj się znaleźć ładne równowagi pomiędzy wszystkimi grupami żywności (owoce, warzywa, białko, węglowodany i mlecznych). Rozpocznij ćwiczenie trochę każdego dnia, a dowiesz się, jak szybko 150 minut dodaje.

Wegetariańska dieta Obniża poziom cholesterolu

Naukowcy z University of Toronto odkryli, że cholesterol może być obniżony za pomocą diety opartego na roślinach i ziaren. Podejście to zostało przetestowane na grupie 400 ochotników z wysokim poziomem cholesterolu.

Wegetariańska dieta Obniża poziom cholesterolu

Zostały one podzielone na trzy grupy. Pierwszym był diety z niskim poziomem tłuszczu nasyconego. A drugie i trzecie grupy testowano dwie wersje roślinnego diety. Łącznie ochotników na diecie w ciągu 6 miesięcy.

Po tym, ludzie z pierwszej grupy miały zmniejszenie poziomu lipoprotein o małej gęstości, czyli "złego cholesterolu", średnio 8 miligramów na decylitr. A druga i trzecia miały grupy spadek cholesterolu na poziomie 24 do 26 miligramów na decylitr, odpowiednio. Ponadto na początku badania poziom jest zwykle około 170 miligramów na decylitr, a przekroczenia poziomu 160 mg się za wysoki.

Dieta na bazie roślin i naturalne tłuszcze zawarte w formie orzechy, nasiona i produkty pełnoziarniste. Ze względu na rośliny, dieta zawierała praktycznie nie zawierają cholesterolu. Naukowcy dodają, że w celu osiągnięcia rezultatów trzeba stosować się do diety wegetariańskiej bez odpustów.

ADA 1200 kalorii Dieta

ADA 1200 kalorii Dieta

Wiele osób z cukrzycą uważają, że należy przestrzegać specjalnej diety, aby być zdrowym. Według American Diabetes Association (ADA), jednak osoby z cukrzycą mogą jeść żywności, podobne do ludzi, nie, tak długo, jak przestrzegać kilku prostych zasad. Dieta 1200 kalorii za pomocą tych wytycznych jest dieta niskokaloryczna, które mogą pomóc Ci schudnąć.

ADA Wskazówki dietetyczne

ADA ma podobne podejście do systemu MyPlate. Zamiast pomiaru wielkości porcji, ADA zaleca podzielenie płyty na trzy części.

 1. Wyobraź sobie linię w prawo na środku talerza.
 2. Wypełnij jedną pełną stronę zgodnie z non-warzyw bogatych w skrobię, takich jak brokuły, zielona fasola, i zielone warzywa.
 3. Z drugiej strony płyty, wyobraź sobie linię w dół na środku, dzieląc go na dwie małe odcinki.
 4. Wypełnij jedną z tych mniejszych części z skrobi, takich jak ziemniaki, chleb, lub brązowego ryżu.
 5. Wypełnij drugą część z mięsa, ryb, drobiu lub innych chudego białka.
 6. Dodaj 8 uncji mleczarni niskotłuszczowe lub innej małej porcji węglowodanów.
 7. Dodaj kawałek owocu.

1200 kalorii Posiłki

Plan ten posiłek jest na podstawie zaleceń ADA, a składa się na około 1200 kalorii dziennie. To nie jest zatwierdzony lub stworzony przez ADA.

Aby wykonać plany posiłków, wybierz po jednym z śniadanie, lunch, obiad i przekąski ogółem około 1200 kalorii dziennie.

Śniadanie

Każdy z poniższych śniadania ma około 300 kalorii.

Jedzenie Szczegóły / Instrukcje Kalorie Całkowity

Białko jaj omlet ze szpinakiem i grzybami

1/2 banana

1 plaster tosty pełnoziarniste

8 uncji odtłuszczone mleko

 1. Wymieszaj 3 białka jaj.
 2. Spray pan saute z nonstick.
 3. Gotować 1 szklanka szpinaku i 8 pokrojone pieczarki na patelni, aż zmiękną.
 4. Wlać białka na warzywa.
 5. Pozwól, aby gotować do zestawu.

70

65

77

80

292

Śniadanie smoothie

1/2 szklanki płatków owsianych z cynamonem


Połącz następuje w blenderze na gładką masę:

 • 8 uncji odtłuszczone mleko
 • 2 łyżki nasion Chia
 • 1/2 szklanki mrożone jagody
 • 1 szklanka surowego kapusta
 • 1 szklanka surowego szpinaku
 • Kakao w proszku 1 łyżka
 • Kilka kropli stewii lub inny niepalny kaloryczny
217

83

300

Otwórz twarz śniadanie kanapkę

1/2 szklanki świeżych owoców

6 uncji niesłodzone Grecki jogurt zwykły beztłuszczowe


Na kanapkę na śniadanie:

 1. Toast 1/2 Angielski muffin
 2. Posmarować 1/4 awokado puree z wycisnąć sok z cytryny.
 3. Dodaj jeden plasterek boczku i kanadyjski gotowanego jajka.
 4. Top z 1/4 pomidora, posiekanej
214

40

90

344

Śniadanie burrito

1 pomarańcza

Kawa lub herbata


Dla burrito śniadanie:

 1. Spray nonstick ze sprayu.
 2. Na średnim ogniu, saute pół posiekanej cebuli i 1 szklanka posiekanych cukinii do miękkości.
 3. Dodaj 3 białka jaj, zabrany razem z patelni i wspiąć się razem.
 4. Dodaj 1/4 szklanki salsa i gotować, aż ogrzewa przez.
 5. Umieścić mieszaninę jaj na górze ocieplony 6 "tortilla pełnoziarniste.
 6. Posypać jedna uncja beztłuszczowego sera.
230

70

300
1/2 średniej awokado, dwie łyżki usunięta z centrum

1 jajko

1 uncji rozdrobnione cheddar

1/2 grejpfruta

1 szt tosty pełnoziarniste

 1. Usuń pestki z awokado.
 2. Scoop kilka łyżek od centrum awokado, aby otwór na tyle duży, aby pomieścić jajko.
 3. Crack jajko do ramekin i ostrożnie przenieść do awokado.
 4. Piec w temperaturze 425 przez 15 do 20 minut.
 5. Top z posiekanego cheddar i podpiec, aż ser się roztopi.
90

72

45

60

77

344

Lunch

Każdy obiad jest około 400 kalorii.

Jedzenie Szczegóły / Instrukcje Kalorie Całkowity

Sałatka firmowa

 1. Połącz 1 szklanka szpinak, 1 szklanka rukolą i 1 szklanki sałaty.
 2. Dodaj 2 uncji posiekanej palonej piersi kurczaka bez skóry i jedną posiekaną jajko na twardo.
 3. Dodać 5 pomidorki, o połowę, 1 pokrojoną marchew i 1 plasterki ogórka.
 4. Dodaj 1/4 szklanki gotowanych quinoa.
 5. Toss i top z 4 łyżki tłuszczu wolnego sos Ranch.
404 404

1 czerwona papryka, plastry

1/2 szklanki cukinii, w plasterkach

4 łyżki przygotowane hummus

1 uncja pita chipy

1 brzoskwinia, w plasterkach

6 uncji zwykły jogurt beztłuszczowy

 • Zanurzyć plasterki warzyw i żetonów pita w hummus.
 • Top jogurt z pokrojonymi brzoskwiniami.

46

10

108

130

40

82

406

Turcja zbiorcze

1 uncji pieczone chipsy ziemniaczane

1/2 banana

 1. Układ sześć duże kawałki kapusty. Top z sześciu plasterków deli indyka.
 2. Wymieszać sześć łyżki serka śmietankowego z jednej łyżeczki chrzanu i rozprzestrzeniać się na górze każdej z plastrami indyka.
 3. Umieścić 1 pomidor Cherry, o połowę i 3 lub 4 kawałki baby szpinaku na wierzchu serem.
 4. Rzuć każdy kawałek kapusty w rolkę.

240

130

65

435

Taco sałatka

1/4 średniej kantalupa


Toss razem:

 • 2 szklanki startej sałata lodowa
 • 3 uncje 93 procent chudego mięsa wołowego ziemi, gotowane
 • 5 pomidory cherry, o połowę
 • 3 zielone cebule, posiekane
 • 1 uncji pieczone chipsy tortilla kukurydziana
 • Top z 1/4 filiżanki przygotowane salsy w połączeniu z czterech uncji zwykłego, beztłuszczowego jogurtu greckiego

371

50

421

Pita szynką i warzywko

8 uncji odtłuszczone mleko

1 jabłko

 1. Rozprowadzić 1/2 całego pita pszenicy z 1 łyżka musztardy Dijon
 2. Dodaj 3 uncje indyka-szynka, 1/4 szklanki posiekanego szpinaku, 5 pokrojone pomidory czereśniowe i 1/2 filiżanki pikantne kiełki.

210

80

116

406

Obiad

Każdy z tych obiadów wynosi około 400 kalorii.

Jedzenie Szczegóły / Instrukcje Kalorie Całkowity

3 uncje łosoś z grilla

2 szklanki na parze brokuły

1/2 pieczone słodkie ziemniaki

zwieńczona

6 uncji zwykły, beztłuszczowe jogurty

1 łyżeczka sriracha

Połącz Sriracha i jogurt przed polewa ziemniaki.
175

35

60

90

25

385

Sałata z kurczaka

1 szklanka kawałki arbuza

8 uncji odtłuszczone mleko

 1. Wybierz trzy duże kawałki sałaty.
 2. Pieczeń 3 uncje piersi kurczaka bez skóry. Wymieszać z 2 łyżkami sosu sojowego 1/4 łyżeczki zmieszane z tartym imbirem.
 3. Pary 1/4 szklanki brązowego ryżu.
 4. Posiekać cztery szalotki i Julienne 1 duży obrane marchewki.
 5. Podzielić kurczaka, warzywa i ryż spośród trzech liściach sałaty. Top z 1/2 szklanki kiełków fasoli, podzielonych równo i rolki jak burrito.
 6. Jak można go jeść, korzystać z 3 łyżki słodkiego sosu chili jako dip.

325

20

80

425

Krewetki z grilla 3 uncje

Kuskus z papryką

2 filiżanki zielona fasola


Aby kuskus:

 1. Rozgrzać łyżkę oliwy z oliwek na patelni.
 2. Dodać 1 czerwona papryka, posiekana i pół cebula.
 3. Dodaj pół szklanki ugotowanego kuskus.

101

269

44

414

Hamburger Open-face

1 szklanka szpinak na parze

1/2 średniej gruszki


Dla hamburgera:

 1. Podgrzej 1/2 łyżkę oliwy z oliwek na patelni. Saute 1/2 cebuli, plastry i pół szklanki grzyby, w plasterkach. Doprawić do smaku solą i pieprzem.
 2. Toast jedna kromka chleba pszennego
 3. Najlepsze z pasztecikiem 3 uncje wykonane z 93 procent chudego mięsa wołowego ziemi i 1 plasterek sera cheddar beztłuszczowej.
 4. Top hamburger z cebulą i pieczarkami.

312

30

50

392

3 uncje halibut z grilla

1 szklanka marchewki na parze

1/2 średnie ziemniaki, pieczone

1 uncji rozdrobnione cheddar tłuszczu

1/4 szklanki zwykły, odtłuszczone jogurty

1/4 średniej melon spadzi

Najlepsze ziemniaki z beztłuszczowej cheddar i jogurt naturalny. Doprawić solą i pieprzem.
119

54

65

45

27

110

420

Przekąski

Wybierz jedną przekąskę 100 kalorii dziennie.

Jedzenie Szczegóły / Instrukcje Kalorie Całkowity
Szynka owinięta spadzi
 1. Usuń skórkę z jednej 1/4 cala klin melon spadzi i przeciąć na pół.
 2. Zawinąć każdy klin z jednym plasterkiem szynki.
100 100
1/2 uncji migdały Surowe migdały są świetnym sposobem na zdrowe tłuszcze. 84 84

1/2 małych jicama, w plasterkach

1/2 szklanki salsa

Zanurzyć plasterki Jicama w salsie.
70

30

100
1/4 średniej awokado Kawałek awokado 80 80

1 karczoch, gotowane na parze

Sosem zanurzenie


Na sos do maczania łączyć:

 • 4 łyżki tłuszczu mayo
 • 1/4 łyżeczki soku z cytryny
 • 1/8 łyżeczki mielonego czosnku

64

40

104

Zachowania zdrowia

Jednym z najlepszych sposobów na zarządzanie cukrzycy jest jedzenie różnorodne zdrowej żywności, z warzyw stanowiących większość żywności jecie. Przed rozpoczęciem nowej diety, zawsze skonsultować się z lekarzem. Przez jedzenie zgodnie z wytycznymi ADA i ograniczenie kalorii do 1200, może być w stanie schudnąć podczas zarządzania cukrzycy.

Dieta Przepisy płaski brzuch

Dieta Przepisy płaski brzuch


Brzuch Płaski Dieta jest coraz sporo uwagi sędziemu, a wiele osób interesuje się tym, jak zrobić niektóre płaskie dieta brzuch receptur.

Jak działa dieta

Magazyn Zapobieganie zaprojektował diety, które twierdzą, tłuszcz cele brzucha. Diety oparte na zastosowaniu zbioru receptur niskokalorycznych. Przepisy są wymienne i składa się z około 400 kalorii. Diecie mówi się przygotować i zjeść cztery z tych receptur każdego dnia, aby stracić do 15 kilogramów w 32 dni.

Jednonienasycone kwasy tłuszczowe w Recipes

Twórcy diety brzuch płaski roszczenia tłuszczu z brzucha nie celuje ze względu na włączenie jednonienasyconych kwasów tłuszczowych, które nazywają MUFAs, przy każdym posiłku. Jednonienasycone kwasy tłuszczowe są rodzaj tłuszczu uważane za zdrowe dla serca, gdy spożywane z umiarem. Można je znaleźć w żywności, takich jak migdały, awokado, masło orzechowe, i oliwy z oliwek.

Podczas gdy dieta jest stosunkowo proste do naśladowania i może doprowadzić do utraty masy ciała, jest mało prawdopodobne, że to właśnie MUFAs które powodują twój brzuch się kurczyć. Podczas MUFAs są uważane za zdrowe uzupełnienie zbilansowanej diety, nie ma naukowych dowodów, że istniejące popiera pomysł, że odgrywają one rolę w zmniejszaniu tłuszczu z brzucha.

Ograniczenie kalorii powoduje chudnięcie

Przyczyną utraty wagi jest wynikiem konsekwentnie jedzenia posiłków, które są gęste i składników odżywczych mało kalorii. Jeśli jeść cztery zalecanych przepisów dziennie, można byłoby spożywanie około 1600 kalorii dziennie. Większość ludzi schudnąć na tego typu ograniczeniem kalorii plan posiłków. Michael Jensen, MD z Mayo Clinic wyjaśnia, że ​​"w przypadku utraty wagi, jest bardziej prawdopodobne, aby stracić go w brzuch, niezależnie od rodzaju planu odchudzania."

Dieta Przepisy płaski brzuch

Płaskie dieta brzuch przepisy są proste w przygotowaniu i oferują dobrze zrównoważonego odżywiania. Wiele z nich to stosowanie gotowych produktów spożywczych, które jedynie muszą być podgrzane. Istnieje ponad 80 receptur, które są przeznaczone do stosowania na każdy posiłek w ciągu dnia.

4-Day Anti-Nadąć Szybki start

Autorzy sugerują, dietetyków rozpocząć dietę się z ich 4-dniowego planu anty-nadąć JumpStart który obejmuje następujące przepisy:

Śniadanie

 • 1 szklanka ryżu Krispies z 1 szklanka mleka odtłuszczonego
 • 1/4 szklanki nasion słonecznika
 • 4 uncje ciekawostki ananas w soku
 • 1 szklanka wody "Sassy"

Lunch

 • 3 uncje kawałek tuńczyka w wodzie światła
 • 1 szklanka parze marchewkami
 • 1 kawałek łańcucha lekkiego sera
 • 1 szklanka wody "Sassy"

Przekąska

Blueberry pochlebca RecipeCombine następujące w blenderze:

 1. 1 szklanka mleka odtłuszczonego
 2. 1 szklanka zamrożone niesłodzone jagodami

Następnie wymieszać z 1 łyżką oleju lnianego tłoczonego na zimno

Obiad

 • 4 uncje Tilapia z grilla
 • 1 szklanka parzona zielona fasola
 • 1/2 szklanki pieczone czerwone ziemniaki skropione oliwą z oliwek
 • 1 szklanka wody "Sassy"

Próbka płaski brzuch Dieta Przepisy

Po 4-dniowa Szybki start anty-wzdęcia zakończeniu użytkowników rozpocząć korzystanie receptur przeznaczonych specjalnie do płaskiego brzucha diety. Oto kilka przykładowych receptur:

Śniadanie

"Banana Waffle" Recipe

 • 1 mrożone Lifestream Organic Len Plus Waffle
 • ½ szklanki plasterki banana
 • 2 pekan łyżki
 • Szczypta cynamonu
 • Szczypta gałki muszkatołowej

Po ogrzaniu do wafla, dodatek z resztą składników.

Lunch

"Płaskie Tacos Belly" Recipe

 • 4 ciepłe tortille kukurydziane
 • ½ szklanki mikro-machnął Boca Burger kruszy
 • ½ szklanki świeżych liści szpinaku dziecka
 • ¼ szklanki salsa
 • ¼ szklanki plasterki awokado

Wypełnij kukurydziane tortille ciepłych z pozostałymi składnikami.

Przekąska

 • 1 płatki owsiane pakiet gorąco
 • 1 szklanka jagód
 • 2 łyżki migdałów

Po podgrzaniu owsiankę według wskazówek na opakowaniu, góry z jagodami i migdałami.

Obiad

 • 3 uncje Alaskan łososia z grilla
 • 1 ½ szklanki mrożonych fasola szparagowa
 • 2 łyżki migdałów

Brzuch Płaski wybór Dieta receptur oferuje zdrowe posiłki dla idei, że prawie każdy może przygotować. Choć te przepisy prawdopodobnie nie koncentruje się tłuszczu z brzucha, większość ludzi będzie schudnąć, jeśli się do nich. Co sprawia, że ​​te przepisy korzystne dla osób, które chcą stracić na wadze jest ich włączenie owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste i zdrowych tłuszczów, jak również część kontroli.

Sonoma Dieta

Sonoma Dieta


Chcesz, aby Twoje posiłki obchody dobrego smaku? Czy chcesz utraty wagi nie musi wiązać poczucie niedostatku? Jeśli jesteś chcą cieszyć pożywne, aromatyczne potrawy podczas przycinania talii, Sonoma Dieta może być właściwym wyborem dla Ciebie. Sonoma Dieta został zaprojektowany przez Connie Guttersen, zarejestrowany dietetyk, który pracował jako konsultant żywienia Instytutu Kulinarnego Ameryki. Ponadto, pomogła opracować plany leczenia dla medycznie otyli. Jej książka była inspirowana przez tradycyjnej diety śródziemnomorskiej.

Odkryj moc Foods

W przeciwieństwie do innych popularnych planów diety, Sonoma Dieta nie pozbawia ludzi z białka, tłuszczu, lub węglowodanów. Podkreśla spożywania właściwą równowagę składników odżywczych, aby poprawić ogólny stan zdrowia i zwiększyć swoje diety satysfakcję.

Plan ten opiera się na koncepcji "żywności mocy." Pani Guttersen wierzy będziesz schudnąć, zwiększenie spożycia:

 • Brokuły
 • Winogrona
 • Jagody
 • Migdały
 • Oliwa z oliwek
 • Papryka
 • Całe ziarna
 • Pomidory
 • Truskawki
 • Szpinak

Receptury i plany posiłków w książce są wokół tych pokarmów bogatych w składniki odżywcze. Jeśli jesteś pijący społecznej, będziesz zadowolony, aby dowiedzieć się, że wiele posiłki serwowane z lampką wina.

Przestań liczenia kalorii

Ten program nie wymaga obsesyjne liczenie kalorii. Pani Guttersen podkreśla kluczem do utraty wagi jest uczenie właściwych wielkości porcji. Ona zaleca stosowanie mniejszej płytki, aby nauczyć się, które kombinacje żywności są najbardziej odpowiednie.

Trzy główne składniki diety

 • Fala 1: Diecie są instruowani, aby oczyścić swoje domy wszystkich przetworzonej żywności i spożywać dietę niskokaloryczną chudego mięsa, warzyw, niektórych niektórych ziaren, czarnej kawy i ziół wybrane lub przypraw, przez 10 dni.
 • Wave 2: Diecie można stopniowo wprowadzać pokarmy, takie jak owoce, miód, wino i beztłuszczowego jogurtu do swoich posiłków planów, dopóki nie osiągną swoją wagę docelową.
 • Wave 3: Diecie można dodać odpusty, takich jak soda, masło, i ciemnej czekolady do posiłków.

Przykładowy przepis

Peachy Berry Szewc

Dla ilu osób: 8; Czas przygotowania: 35 min; Czas gotowania: 15 min. Ten pyszny przepis z The Sonoma Diet korzysta ze świeżych owoców, aby zapewnić słodycz bez nadmiaru tłuszczu i kalorii. Przygotuj się poddać!

Składniki

 • 1 szklanka mąki ciasto pełnoziarniste
 • 1 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
 • 1/4 łyżeczki mielonego imbiru lub cynamonu
 • 1/8 łyżeczki soli koszerne
 • 2 łyżki oliwa z oliwek
 • 1/3 szklanki zimnej wody
 • 4 łyżeczki mąki kukurydzianej
 • 2 łyżki miodu ciepła stabilne substytut cukru granulowany lub 2 łyżki
 • 3 szklanki świeżych lub mrożonych niesłodzone plastry brzoskwinie, obrane
 • 2 szklanki świeżych lub mrożonych malin bez cukru i / lub borówki
 • 1/3 szklanki niskotłuszczowego jogurtu, zwykły
 • 1 lekko ubite jajko
 • Imbir mielony lub mielonego cynamonu (opcjonalnie)

Wskazówki

1. Dla polewa, w średniej misce wymieszaj mąkę ciasto pszenicy cały, proszek do pieczenia, cynamon, imbir lub sól i koszerne. Przy użyciu miksera, ciasto, wyciąć w oleju aż mieszanina przypomina grube okruchy. Odłożyć na bok.

2. Do wypełniania, w dużym rondlu wymieszać razem wody i mąki kukurydzianej, aż w połączeniu. Wymieszać substytut cukru lub miodu. Dodaj brzoskwini plasterki. Gotować i mieszać, aż zgęstnieje i szampan. Wymieszać z malinami i / lub jagodami. Gotuj, mieszając delikatnie, aż szampan. Przykryć i trzymać gorące podczas wykańczania polewa.

3. Aby zakończyć polewa, w małej misce wymieszaj jogurt i jajko. Dodaj mieszankę jogurtu z mieszaniny mąki, mieszając tylko do momentu nawilżone.

4. Podzielić napełniania wśród 8 6-uncji filiżanek kremem lub zapiekanek 4 10- do 12-uncji. Rzuć polewa z łyżką na gorący nadzieniem. Upuść jeden kopiec do każdego kubka kremem lub dwa kopce pod każdym naczyniu żaroodpornym. Umieść filiżanek kremem lub duszonych na blasze.

5. Piec w 400 ° F piekarniku przez 15 do 20 minut lub do momentu wykałaczka włożona polewa wychodzi czysta. Nieco ostygła. W razie potrzeby, posypać imbirem lub cynamonem dodatkowych. Podawaj na ciepło.

 • Uwaga: Aby zrobić jeden duży placek, przenieść gorącą nadzienie do 2-kwarta naczynia placu pieczenia. Rzuć polewa z łyżką na 8 kopców na szczycie napełniania na gorąco. Piec w 400 F piekarnik około 20 minut, aż patyczek włożony do dolewania wychodzi czysta.

Inspiracją Sejmu

Wraz z wpływem diety śródziemnomorskiej, inspiracją Sonoma Diet to hojny żywności znaleziono w Kalifornii w pięknej Sonoma County. Podobnie jak wielu diet jest promowany jako styl życia, i jako takie jest zdrowe podejście do odchudzania. Aby pomóc żyć, że styl życia, można znaleźć więcej przepisów przykładowe na stronie Sonoma Diet.

Co to jest Hollywood Dieta?

Co to jest Hollywood Dieta?


Nie ma nic innego diety fad łączącej poważne ograniczenie kalorii, szybką utratą masy ciała, i opłatek z Hollywood, aby skądinąd inteligentni ludzie grać z ich zdrowia. Natomiast Hollywood dieta może być użytecznym narzędziem detoksykacji, nie jest bezpieczna i skuteczna metoda redukcji masy ciała.

Plan Dieta Hollywood

Hollywood Dieta jest dość prosta: przestać jeść przez 48 godzin i uzyskać wszystkie odżywczych potrzeb organizmu z piciem soku. Możesz mieć wodę, ale nie kofeina, bez alkoholu, bez jedzenia, i nie palić. Możesz połączyć 4 uncji wody z 4 uncji soku i wypić go powoli, w ciągu 4 godzin. Można to zrobić cztery razy dziennie przez dwa dni, po każdych 4 uncji soku rozcieńczonego napoju z 8 uncji wody. Twoje całkowite spożycie w ciągu dnia, a następnie, to 16 uncji koncentratu soku, plus około 80 uncji wody (do 16 uncji zmieszanych z koncentratu, plus 8 uncji śledzić każdego z ośmiu porcji 4-uncji rozcieńczonego soku) ,

Co w nim jest?

Urzędnik, butelkowane wersja koncentratu diety zawiera:

 • Woda
 • Fruktoza
 • Sok ananasowy
 • Sok pomarańczowy
 • Sok jabłkowy
 • Sok z suszonych śliwek
 • Biały sok winogronowy
 • Sok z cytryny
 • Ekstrakt z borówki
 • Ekstrakt z zielonej herbaty
 • Ekstrakt z Ginkgo biloba
 • Ekstrakt z pestek winogron

Składniki te są również towarzyszyć wybranych konserwantów i stabilizatorów.

Domowej wersji, spopularyzowana przez magazyn światowej Kobiet, obejmuje:

 • Mleko sojowe
 • Orange i soki z żurawiny
 • Jogurt
 • Olej z kiełków pszenicy
 • Olej lniany

Wersja ta prawdopodobnie zawiera nieco więcej kalorii na porcję niż produkt butelkowanej.

Czy to jest bezpieczne?

Bardzo ograniczone, badania lekarz-nadzorowane tej diety, z udziałem 27 ochotników, nie wykazało żadnego zagrożenia dla uczestników, z których wszyscy zgłoszonych znacznej utraty wagi w stosunku do eksperymentu dwa dni. Dr Joel Fuhrman, MD, lekarz nadzorujący, postrzegane jako korzystne wyniki. Możesz przeczytać więcej na temat ustaleń dr Fuhrman, znajduje się na stronie internetowej Wydziału Psychologii Uniwersytetu Vanderbilt.

Korzyści

Jeśli spojrzeć na Hollywood Diet jako sok oczyszczającej szybkiego, a nie diety odchudzającej, to daje pewne korzyści. Uwolniony od konieczności rozkładania pokarmów stałych przez dwa dni, układu pokarmowego mogą odpocząć i zrzucić trochę nagromadzone odpady. Ponieważ organizm nie mając do czynienia z przychodzących toksyn, jest wykorzystywany do przetwarzania tych to zapisane - co stanowi część utraty tłuszczu. Dieta nie zachęca odpowiednie nawodnienie, co również pomaga organizmowi wyeliminować toksyny i metabolizowania przechowywanych tłuszczu. Odpowiednie nawodnienie połączeniu z moczopędnego niektórych składników soku może również przyczynić się do zwalczania retencji wody.

Korzyści z diety można podsumować jako:

 • Nawilżające
 • Minimalnie moczopędne
 • Zachęca polanę trawienny
 • Niska zawartość toksyn, diety, zachęcające Detoxing metaboliczny

Obawy

Ponieważ woda jest niekalorycznym i butelkach napoju ma 100 produktów kalorii w 4 uncji, osoba po Hollywood Diet zużywa zaledwie 400 kalorii dziennie - niebezpiecznie małą liczbę kalorii. To byłoby bardzo niebezpieczne, aby kontynuować niedostateczne spożycie kalorii więcej niż dwa dni, albo powtórzyć sok dwudniową szybko częściej niż zalecane pół-tygodniowego odstępu. (To znaczy, dwa dni na diecie, a następnie przez dwa do trzech dni jedzenia normalnie.)

Niektóre z tych składników w obu wersji soku może powodować reakcje alergiczne lub poważne skurcze. Przynajmniej jeden Dieter poinformował w Internecie, że reakcje jej doświadczeni byli "jak zły przypadek grypy żołądka" i spowodował jej powrócić do normalnego jedzenia po zaledwie ośmiu godzin.

Uwagi końcowe

Zasady Hollywood Diet są nieco pouczające. Dieta o niskiej zawartości toksyn i wspomaga proste podejście do jedzenia może dostarczyć organizmowi mniej uciążliwe, zachęcając tym samym metabolizm do spalania tłuszczu. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że dieta okazała tylko bezpieczne dla bardzo krótkich okresach czasu. Należy nie przeprowadzano powyżej 48 godzin. Hollywood Dieta może być przyzwoity schemat wyeliminować wzdęcia i nadmiar wody, dzięki czemu są gotowe czerwony dywan w dwa dni, ale to nie jest program dla długoterminowej utraty wagi.

MUFA Dieta

MUFA Dieta
Brzuch Płaski Dieta skupia się na MUFAs.

Jeśli oglądał telewizję, czytać czasopisma, lub surfować po Internecie ostatnio, to prawdopodobnie słyszał o diecie MUFA i jego zdolności magiczne, aby rzucić nadmiar wagi brzucha. Więc, co to dokładnie jest i jak MUFA może pomóc schudnąć?

Jakie są MUFAs

MUFA jest po prostu mądra nazwa jednonienasyconych kwasów tłuszczowych występujących w żywności pochodzenia roślinnego. MUFAs dzielą się na pięć podstawowych kategorii: oleje, orzechy i nasiona, awokado, czekolada, i oliwki. Przykładami żywności, składających się z tych kwasów tłuszczowych obejmują:

 • Oleju lnianego
 • Olej słonecznikowy
 • Oliwa z oliwek
 • Olej rzepakowy
 • Zielone oliwki
 • Masło migdałowe
 • Masło orzechowe
 • Chocolate chips
 • Awokado
 • Nasiona
 • Makadamia
 • Czekolada ciemna
 • Orzeszki ziemne
 • Soja
 • Tahini
 • Sos pesto

Te "dobre tłuszcze" pomaga obniżyć poziom cholesterolu LDL i podnieść poziom cholesterolu HDL. Ponadto, tłuszcze są napełniania, który spełnia głód dłużej. Zakładając, że nie dają się do emocjonalne jedzenie, to zwiększone nasycenie zachęca do naturalnie jeść mniej kalorii bez uczucia głodu lub pozbawieni. Inne ogłoszonych korzyści płynących z jedzenia MUFAs obejmują:

 • Niższe ciśnienie krwi
 • Mniejsze ryzyko choroby Parkinsona
 • Zmniejszenie stanu zapalnego wewnętrznej

Dieta, która koncentruje się na MUFAs

Płaski Brzuch ochronny w Dieta, która obiecuje utratę tłuszczu z brzucha, jest w dużej mierze odpowiedzialny za bieżące zainteresowania MUFAs. Płaski Brzuch Dieta twierdzi, że zwolennicy mogą stracić do 15 kg tłuszczu w jamie brzusznej w 32 dni. I nie martw się, dieta nie składa się z zaledwie MUFAs.

Podstawy diety przez magazyn MUFA Prewencji

MUFA diety, jak określone przez magazyn Zapobieganie jest rzeczywiście plan zdrowego odżywiania oparty na żywieniu dźwięku. Diecie jeść trzy posiłki dziennie, każdy około 400 kalorii i 400 kalorii jedną przekąskę. Każdy meal and snack musi zawierać co najmniej jedną MUFA. To łatwiejsze niż się wydaje. Pomysły na włączenie MUFAs w diecie to:

 • Dodaj orzechy lub nasiona do sałatki
 • Migdały saute w oliwie z oliwek i dodać do gotowanej zielonej fasoli na zielonej fasoli Almondine
 • Dodaj czekoladę do jogurtu
 • Dodaj orzechy lub gorzkiej czekolady do całych babeczki ziarna, naleśniki, gofry lub
 • Dodaj oliwki do całego pszenicy makaronu i wymieszać z pesto
 • Dodaj naturalnego masła orzechowego lub masłem migdałowym do koktajli
 • Dodaj nasion lnu do sałatki lub jogurt na satysfakcjonującym kryzysu
 • Dodaj orzechy, nasiona, lub czekoladę do zboża

2-dniowa Próbka Menu

Dzień 1 Śniadanie

 • 1 plaster tosty pełnoziarnisty
 • 2 TBS naturalne, bez cukru dodana masło orzechowe
 • Mały banan
 • 1 szklanka mleka bez tłuszczu

Dzień 1 Obiad

 • Burger wegetariański z awokado i salsy na całym kok ziarna
 • Średnie jabłko

Dzień 1 Kolacja

 • 3 uncje piersi kurczaka z grilla
 • Sałatka składa się z mieszanych zieleni, ogórki, czerwona cebula, kukurydza, pomidory; top z octem balsamicznym i oliwą z oliwek

Dzień 1 przekąskowy

 • 1 kubek jogurtu bez tłuszczu
 • 1 szklanka wiśni
 • 1/4 filiżanki czekolady żetony

Dzień 2 Śniadanie

 • 1 lnu wafel pokrytych:
  • Wiśnie
  • Chocolate chips
 • 1 szklanka mleka bez tłuszczu

Dzień 2 Obiad

 • 2 tortille kukurydziane nadziewane:
  • ½ szklanki czarnej fasoli
  • ½ szklanki salsa
  • ¼ szklanki Haas awokado

  Dzień 2 Kolacja

 • Filet tilapia z grilla
 • Sałatka grecka z serem feta, czerwona cebula i oliwki posypane vinaigrette

Dzień 2 przekąskowy

 • 1/2 pita wielu ziarna wypełnione:
  • 1/4 szklanki hummus
  • 1 szklanka plasterki czerwona papryka
  • 1 szklanka organiczne mieszane warzywa dla dzieci
  • 4 uncje deli plastry indyka
 • 10 oliwki na stronie

To działa

Mimo, że nie jest jeszcze do końca jasne, dlaczego dieta jest skuteczna w MUFA kierowanie tłuszczu z brzucha, to wydaje się, aby pracować. Według badań zamieszczonej w czasopiśmie American Diabetes Association, dieta bogata w MUFAs jest bardziej skuteczne niż wysokiej zawartości węglowodanów diety dla redukcji tłuszczu z brzucha. Kiedy magazyn Zapobieganie testowany tę teorię, mieli podobne wyniki. Najważniejsze jest to 1600 kalorii jest diety niskokalorycznej dla wielu ludzi. Z dietą o zmniejszonej ilości kalorii, zdrowych tłuszczów, chudego białka i warzyw, większość ludzi będzie schudnąć. Jeśli wybierasz się do diety, to jest zdrowe, wyważony, aby spróbować. Przynajmniej, spróbuj zawierające więcej MUFAs do istniejącej diety. Nie masz nic do stracenia ... z wyjątkiem, być może, trochę tłuszczu w jamie brzusznej.

Eat-Clean Diet

Eat-Clean Diet
Get The Eat-Clean Diet w Amazonii

Eat-Clean Dieta został stworzony przez magazyn modelu fitness i felietonista Tosca Reno. Po walczy z jej ciężarem lat, zrobiła niesamowite zmiany swoich nawyków żywieniowych; tak niesamowite, że straciła wagę i był w stanie stać fitness model na 40 lat! Naprawdę inspiracją i żywym dowodem na to, że nigdy nie jest za późno, pani Reno zgodziła się na wywiad z Zakład Logiki Stosowanej dzielić swój plan dla utraty tłuszczu i coraz zdrowe.

Podstawy diety

Jak rozwijać tę dietę?

Tosca Reno: Eat-Clean Dieta jest oparta na zasadach następnie kulturystów i rysunek i fitness konkurentów. Te sportowcy wiedzą, że najlepszym sposobem, aby stworzyć niesamowitą sylwetkę z poprawnym, czyste jedzenie i odżywianie.

Czy możesz wyjaśnić podstawowe zasady tej diety?

TR: Istnieje osiem podstawowych zasad:

 • Jedz 5:55 małych posiłków rozłożone przez dwie do trzech godzin dziennie.
 • Połącz chudego białka i złożonych węglowodanów w każdym posiłku.
 • Drink 02:58 litrów wody dziennie.
 • Carry chłodnicy wypełnioną żywności czyste-żywieniowych Ci przez cały dzień.
 • Unikać fabrycznie zapakowane, ponad przetworzone wyrafinowane potrawy.
 • Unikać biały cukier i mąkę, tłuszczów nasyconych i trans, cola, soki i alkohol.
 • Spożywać zdrowe tłuszcze (EFA), świeże owoce i warzywa!
 • Trzymaj się odpowiednie wielkości porcji.

Czy ktoś może przestrzegać tej diety?

TR: Ta dieta jest odpowiednia dla każdego-dorosłych i dzieci podobne. Osoby z problemów zdrowotnych może nawet znaleźć to dieta łagodzi niektóre z objawów. Osoby z alergią pokarmową lub ograniczenia mogą dostosować czyste jedzenie do ich potrzeb. To jest naprawdę więcej życia niż diety, a to wróży długoterminowy sukces.

Jak to porównać do planu popularnych diet o niskiej zawartości węglowodanów?

TR: Eat-Clean Dieta nie jest diecie niskowęglowodanowej! Różni się od diety mód, ponieważ jest to zmiana stylu życia. Ponadto, nie powoduje niezdrowe ograniczania pokarmu. Złożone węglowodany z świeże owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste są zużywane w związku z chudego białka z roślin strączkowych, orzechów, soi i produktów na bazie soi, produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu, ryby i chude mięso i zdrowe tłuszcze z orzechów, ryb i olejów.

Czy to przystępne dieta?

TR: To jest absolutnie przystępne! Trzeba tylko regularne zakupy spożywcze. Ponieważ podstawą czystego jedzenia jest całe ziarna, świeże owoce i warzywa, chude mięso lub źródeł białka, można nawet stwierdzić, że wydasz mniej niż normalnie, gdy was głównie zakup fabrycznie zapakowane, ponad-przetworzonej żywności i gotowych posiłków ,

Zazwyczaj, ile kalorii spożywane są dni?

TR: Przede wszystkim, jedzenie czyste nie popierają liczenia kalorii, ale średnio każdy posiłek składa się z około 300 do 400 kalorii. Pomnóż to przez sześć posiłków i spożywają 1800 do 2400 kalorii dziennie. Wariancji pochodzi z jak "czysty" osoba jest utrzymanie diety i wymagań ich fizycznej budowy i poziom aktywności.

Czyste jedzenie pomaga w kontakcie z przypływy i odpływy głodu i sytości organizmu. Dowiesz się, jak słuchać tych sygnałów ponownie.

Pokarmy

Jakie rodzaje żywności są poza granice?

TR: Lubię nazywać je Ugly przekąski. Mam listę około 10 w książce począwszy od rafinowanych cukrów (myślę pączki i prawoślazu puch, cola, soki, słodkie płatki i słodycze) do tłuszczów nasyconych i trans (boczek, wędlin, przetworów mięsnych, frytki, chipsy i inne potrawy smażone).

Mój ulubiony brzydki Jedzenie jest Twinkies. Te traktuje tak brzydki, że oni nawet nie rozkładają się w wysypisko! Ewww!

Jak czasochłonne jest planowanie posiłek?

TR: Gdy masz w zwyczaju jeść czyste, planowania posiłków nie dłużej niż jakiekolwiek inne stworzenie posiłek trwa. I zazwyczaj spakować chłodnicy z dzień warto żywności w 10 minut i przygotować obiad dla mojej rodziny w 30 minut. Tak długo, jak wszystkie twoje czyste-jedzenie żywności w magazynie, można spędzić trochę czasu przygotowania meals.I również jestem wielkim zwolennikiem planowanych resztek, które łagodzi potrzebę planowania każdy posiłek. Książka Eat-Clean Diet zawiera dwa tygodnie menu i 30 recepty; Niedawno zadebiutował podczas Eat-Clean Diet Cookbook zawiera ponad 150 przepisów kulinarnych, aby naładować przygotowywanie posiłków.

Czy trzeba przygotować posiłki oddzielić od reszty rodziny?

TR: Absolutnie nie! Co znajduje się na stole, co moja rodzina jest jedzenie. W przeciwnym razie mogą zrobić to sami. W efekcie, cała moja rodzina zjada czyste i nie słyszałem jeszcze skargę. Od czyste, jedzenie nie ogranicza grup żywności, jest całkowicie bezpieczne dla całej rodziny, w tym dzieci. Nie będą one pozbawione ważnych składników odżywczych.

Czy Eat-Clean Diet Cookbook należy przestrzegać planu?

Eat-Clean Diet
Książka kucharska czyni dietę jeszcze łatwiejsze!

TR: To nie jest konieczne, ale na pewno pomaga. Nie uwierzysz, szeroki wybór dań dostępnych czystych jedzących. Są one ułożone w formacie łatwym do wykorzystania w Eat-Clean Diet Cookbook. Oczywiście, że posiłki są zbyt smaczne. Nie ma nudy i powtarzalności zaangażowany w czystej jedzenia. Istnieje również menu dla czystych żywieniowych uroczystych posiłków, takich jak Święto Dziękczynienia. Kto wie, może jeść czyste w czasie wakacji?

Co byłoby typowe menu na cały dzień?

TR: Menu na jeden dzień mogą obejmować:

 • Posiłek 1 (7 rano): Sześć gotowane / jajecznica białka jaj; jeden kubek gotowane płatki owsiane z jedną łyżką każdego z kiełków pszenicy, pyłek pszczeli i siemienia lnianego oraz pół szklanki jagód mieszanych; jeden kubek czarnej kawy lub herbaty; Jeden litr wody.
 • Posiłek 2 (10h): Jeden z piersi kurczaka z grilla w całej owinąć pszenicy; surowe marchewki i ogórka; 500 ml wody.
 • Posiłek 3 (12:30): Mieszane Zielona sałatka z ogórków, pomidorów, marchwi i papryki ale bez opatrunku; jeden kubek wody pakowane tuńczyka; jedno średnie jabłko; jeden kubek zielonej herbaty i 500 ml wody.
 • Posiłek 4 (godzina piętnasta): Pięć uncji chude, gotowane piersi z kurczaka; pół szklanki na parze warzywa i 500 ml wody.
 • Posiłek 5 (godzina osiemnasta): Połowa pieczone słodkie ziemniaki; jeden kubek gotowane na parze warzywa; pięć uncji łosoś; zielona herbata i 500ml wody.
 • Posiłek 6 (ostatni posiłek dnia): Pół filiżanki niskotłuszczowy jogurt z posiekanym jabłkiem; 500 ml wody i / lub herbaty ziołowej.

Czy możesz powiedzieć nam więcej o książkę kucharską?

TR: Eat-Clean Diet Cookbook była praca z miłości rodzi się popytu od tych, którzy czytać Eat-Clean Diet Book. I mają wspólne przepisy rodzinne drodzy mojemu sercu, i wiem na pewno, że nawet jeśli nie jeść czyste, możesz wypróbować te przepisy. Nie jestem kucharzem, ale uwielbiam gotować i umieścić doskonałe jedzenie na stole. To jest satysfakcjonujące doświadczenie dla mnie i mojej rodziny.

Jestem bardzo podekscytowany książki kucharskiej. Jest pełna najbardziej smaczne przepisy kulinarne, oparte na czystych zasad żywieniowych. Oczywiście, robię to rozdział o jedzenie czyste desery, takie jak moje słynne ciasteczka owsiane. Ma piękne zdjęcia z niemal każdego przepisu na uczniów wizualnych, takich jak ja. Zawiera również rozdział o czystym jedzenia na specjalne okazje. Jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wegetariańskie, bezglutenowe i opcje wegańskie.

Utrata masy ciała i ćwiczeń

Jak długo zajęło stracić ponad 60 kilogramów?

TR: udało mi się stracić na wadze w bardzo krótkim czasie. Minęło około dziewięciu miesięcy stracić 70 funtów nadmiaru tłuszczu niosłem. Kiedy ludzie zaczynają dietę mogą spodziewać się spadku masy ciała od trzech do pięciu funtów w pierwszym tygodniu w zależności od ilości masy mają do stracenia. W nadchodzących tygodniach średni spadek masy ciała zdrowego od dwóch do trzech funtów można się spodziewać w tygodniu. Jednak miałem ludzie mówią mi, że stracił aż 15 funtów w pierwszym tygodniu.

Jak dużo ćwiczeń zrobiłeś?

TR: Zrobiłem wiele cardio początkowo. Schudłem robi to, ale jestem po prostu mniejsza wersja mojego byłego, zwiotczałej siebie. Dopiero odkryłem, trening siłowy, że naprawdę opracował zgrabną, stonowanych ciała. Teraz trenuję z masą 05:55 dni w tygodniu przez 30 minut, a zrobić cardio trzy razy w tygodniu przez 30 minut. Jak widać, nie spędzać godziny na siłowni. To nie jest po prostu konieczne, gdy po czyste jedzenie. Możesz uzyskać jeszcze więcej informacji na temat mojego planu ćwiczeń i co polecam w zakresie szkolenia z treningu książce Eat-Clean Diet i DVD ma zostać wydany na początku Nowego Roku.

Czy trening dla początkujących?

TR: Oczywiście! Zrobiłem to w pełni przyjazne dla użytkownika i zawiera płytę DVD dla tych z nas, którzy potrzebują wizualne. Istnieje cała sekcja poświęcona początkujących, jak i trudniejszych programów dla miłośników średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Czy jest jakiś specjalny sprzęt potrzebny?

TR: To jest na pewno możliwe, aby uzyskać pełny trening w domu z kilkoma kawałkami stosunkowo niedrogi sprzęt do ćwiczeń, takich jak maty, hantle, sztangi i skakanka. Nie będzie cały odcinek w Eat-Clean Diet Workout poświęconej rutynę całego ciała, która wymaga tylko kilka hantle. Bardziej intensywne treningi mogą wymagać członkostwa siłowni ze sprzętem, ale to nie jest konieczne.

Jak zachować się swoją wagę?

TR: jem czyste każdego dnia! Ćwiczę z masą cztery do pięciu dni w tygodniu. Ja pozwalam sobie dziwne leczeniu, takie jak ciasteczka owsiane, co chwilę, ale to wszystko o tym, jak zdeterminowany jest to, aby utrzymać wagę off. Zrobiłem go konsekwentnie przez siedem lat, bo zmienił swój styl życia do Eat-Clean życia!

Coś jeszcze chcesz dodać?

TR: Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć. Miałem przyjaciół, którzy wybrali się książki i wprowadziła zmiany w 76 lat! Jeśli chcesz go wystarczająco mocno, możesz to zrobić. Po pierwszych kilku dni twoje pragnienia odejdą i zaczniesz widzieć zmiany. Będzie to motywację wystarczy iść dalej i dokonać pełnej zmiany stylu życia, aby oczyścić jedzenia!

Uwagi końcowe

Tosca jest żywym dowodem na to, że z właściwego odżywiania i ćwiczeń, każdy może dostać szału, zdrowe ciało. Logiki Stosowanej pragnie podziękować Tosca Reno za czas poświęcony na ten wywiad.

Jeśli chcesz kupić książki Tosca, można je znaleźć w lokalnej księgarni lub w Amazon:

 • Eat-Clean Diet
 • Eat-Clean Diet Cookbook
 • Eat-Clean Dieta Trening
 • Butt Book

Paleolitu Diet Recipes

Paleolitu Diet Recipes


Chociaż przyjęcie nowego planu żywności nigdy nie jest łatwe, paleolitu recepty diety i podstawienia żywności może dokonać przejścia łatwiej.

Łatwe paleolitu Diet Recipes

Dla wielu ludzi, przyjmujący lub Caveman diety paleo, jednym z największych wyzwań jest poddanie się znajome lub codziennie żywności, zwłaszcza żywności na bazie zboża, takie jak pieczywo. To może wydawać się niemożliwe, ale istnieje wiele przepisów na Paleo-poprawnych zastępstw. Z paleolitu diety przepisów takich jak te, nigdy nie może przegapić swoje stare przeboje.

Paleo Diet Naleśniki

 • 1 szklanka mąki drobno zmielony migdałowy
 • 3 jajka
 • 1/4 łyżeczki. ekstraktu z wanilii
 • 1/4 łyżeczki. cynamon

Wymieszać wszystkie składniki razem, aż po prostu mieszane. Rozgrzej dużej patelni lub patelni na średnim ogniu. Zwilż ręcznik papierowy oleju i delikatnie przetrzeć dno patelni. Przelać ciasto na patelni. Naleśnik jest gotowy, aby włączyć, gdy pęcherzyki zaczynają pop w centrum naleśnik jest.

Babeczki migdałowe

 • 1 szklanka masło migdałowe
 • 1 szklanka plasterki surowe migdały
 • 1 szklanka mleka kokosowego
 • 2 szklanki startej gorzkiej kokosa
 • 3 jajka

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni. Pokonaj składniki, aż dokładnie połączyć i wlać do papilotkami. Piec przez 15 minut.

Spiced Cookies owocowe

 • 2 szklanki surowego miodu
 • Orzechy ziemne 2 filiżanki
 • 4 szklanki mielonych migdałów
 • 1/2 łyżeczki. gałka muszkatołowa
 • 1/2 łyżeczki. imbir
 • 1/2 szklanki posiekanej suszone owoce.

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni. Posmaruj arkusze cookies lub linię z pergaminu paper.Warm miód w garnku, aż lekko rozcieńczona, a następnie zdjąć z ognia. Pozostawić do ostygnięcia przed wylaniem lekko do miski. Przesiać nakrętki ziemi i przypraw, i stopniowo dodać do miodu, mieszając, aż dobrze się połączą. Wymieszać z owoców suszonych posiekane.

Ciasto może być wdrażany około 1/4 cala grubości na posypanej mąką i cięcia, albo upuścić ciasto na przygotowanych arkuszach cookies przez łyżeczką. Piec przez 10 minut.

Kawa Zastępca

 • 2 szklanki wody
 • 2 łyżki. prażony korzeń cykorii
 • 1 łyżka. suszony korzeń mniszka
 • 1/2 łyżeczki. nasiona kardamonu (łuskany, ale nie mielony)

Umieścić wszystkie składniki na patelni na średnim ciepła i gotować łagodnie przez około 10 minut lub dopóki nie zostanie zanurzone w wymaganej wytrzymałości. Przecedzić przed podaniem.

Raw Food "Cukierki"

 • 1 szklanka data pastę
 • 1 szklanka proszek z chleba świętojańskiego
 • 1 szklanka masło migdałowe

Dodaj wszystkie składniki w mieszalniku lub maszynce, a proces, dopóki dokładnie połączone. Postać na zgryz wielkości balls.Note: Niektóre wersje Paleo diety nie pozwalają proszek z chleba świętojańskiego. Orzechy ziemne można zastąpić podobnym teksturę, jeśli nie podobny smak.

Pikantne Pekany

 • 4 łyżeczki. cynamon
 • 1 1/2 łyżeczki. mielonego imbiru
 • 3/4 łyżeczki. mielony gałka muszkatołowa
 • 1/2 łyżeczki. mielone goździki
 • 1/2 łyżeczki. mielony pieprz cayenne
 • 2 białka jaj
 • 1/4 szklanki surowego miodu
 • 5 filiżanek połówki pecan

Rozgrzej piekarnik do 250 stopni. Posmaruj dwie blachy do pieczenia i odstawić.

Połącz cynamon, imbir, gałka muszkatołowa, goździki, i cayenne w małej misce. W dużej misce ubij białka, aż pianką. Dodaj miód i śmigać aż tak aż połączeniu.

Dodaj orzechy na białym mieszaniny jaj do nawilżania, jedną filiżankę na raz. Usuń i wrzucić w mieszaninie przypraw, i umieścić na przygotowanych arkuszach pieczenia. Powtarzaj, aż wszystkie nakrętki są powlekane.

Piec w 250 stopniach nakrętki na jedną godzinę lub do momentu, powłoka jest ostry, obracając w połowie pieczenia arkuszy.

Sugerowane Zastępstwa dla Konwersja Recipes

Z podstawieniami, niektóre nie-Paleo recepty mogą być przekształcone paleolitu diety receptur.

 • - Mleko lub mleko kokosowe nakrętki
 • Masło - oliwa z oliwek, tłuszczu boczek lub oleju kokosowym
 • Jogurt - mleko kokosowe
 • Śmietana - schłodzone mleko kokosowe w połączeniu z kilkoma kroplami soku z cytryny
 • Bita śmietana - schłodzone mleko kokosowe aromatyzowane miodem lub skórkę pomarańczową
 • Ocet - zastąpi w receptur sok z cytryny owoców lub soku z limonki w roślinnych lub pomidora receptury
 • Ocet jabłkowy - sok jabłkowy
 • Cukier biały - miód
 • Brązowy cukier - syrop klonowy
 • Alkohol - Jeżeli przepis pozwala, po prostu usunąć alkohol. Kurczaka lub bulion wołowy można stosować w pikantnych receptur. Użyj jabłko, winogron lub sok pomarańczowy w słodkie receptury.

Dieta Zone Przepisy

Dieta Zone Przepisy

Wejście do strefy, w sposób opisany przez dr Barry Sears, może być dokonane za pomocą wytycznych przedstawionych w książce, strefy. Strefa diety recepty nie musi być skomplikowane i wymagają dużej czas. Poniższe przepisy strefowe pomoże Ci zaplanować posiłki i uzyskać gotowania w ciągu kilku minut.

Sześć pyszne dania dla Zone Diet

Gulasz meksykański Bean

Składniki

 • 8 uncji białe mięso z kurczaka bez skóry (pierś), pokrojone w kostkę
 • 1 c. czarne lub czerwona fasola konserwowa, płucze
 • ½ c. cebula
 • ¾ c. cukinia, posiekane
 • 1 c. przecier pomidorowy
 • ½ c. salsa
 • 3 łyżeczki. oliwa z oliwek
 • 2/3 c. woda
 • sól i pieprz do smaku
 • 2 łyżki. pietruszka

Wskazówki

 1. Rozgrzać 2 łyżeczki. olej w rondlu na średnim ogniu. Dodaj fasolę, cebulę i cukinię; gotować do miękkości, około 5 minut. Dodać przecier pomidorowy, woda, pietruszkę i salsa. Kontynuuj gotowanie aż nagrzane, około 5 minut więcej.
 2. Podczas gotowania warzyw, ciepło 1 łyżeczka. W małej patelni oleju na średnim ogniu. Dodaj kurczaka i gotować do zrobienia, około 5 minut.
 3. Dodaj kurczaka z warzywami i dusić 5 dodatkowych minut.

Porcji i strefy

 • Sprawia, 2 porcje
 • Rozmiar bloku: 4 bloki białka, 4 bloki z węglowodanów, 4 bloki tłuszczu

Gulasz cielęcy

Dieta Zone Przepisy

Gulasz cielęcy

Składniki

 • 8 uncji cielęcina, pokroić w kostkę ½ "
 • 3 c. cebula, pokrojona w kostkę
 • 2 c. przecier pomidorowy
 • 4 łyżeczki. skrobi kukurydzianej
 • 3 łyżeczki. oliwa z oliwek
 • 6 ząbków czosnku, mielone
 • 2 c. wołowiny Zdjęcie
 • ¼ łyżeczki. kminek
 • 2 łyżki. papryka
 • 1 łyżka stołowa. Sos Worcestershire
 • Pieprz do smaku
 • Świeża bazylia, z grubsza posiekanej

Wskazówki

 1. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni.
 2. Płaszcz dno naczynia do pieczenia z olejem. Umieść wszystkie składniki, z wyjątkiem skrobi kukurydzianej i bazylii, w gotowych potraw. Używanie folii, szczelnie przykryć i umieścić w piekarniku przez 20 minut.
 3. Mieszanie skrobi kukurydzianej i bazylię razem z wodą do utworzenia konsystencji pasty. Zdjąć garnek z piekarnika i wymieszać mąkę ziemniaczaną i mieszaniny bazylii. Kontynuować mieszanie, dopóki dokładnie pokryte. Powrót garnek do piekarnika, pokryte, i gotować 10 minut dłużej.

Porcji i strefy

 • Sprawia, 2 porcje
 • Rozmiar bloku: 4 bloki białka, 4 bloki z węglowodanów, 4 bloki tłuszczu

Ryby z Salsa Topping

Składniki

 • 12 uncji z ulubionej białej ryby, takie jak plamiaka, dorsza lub flądry
 • 2 szklanki przygotowane salsa
 • 4 szklanki groch lub fasola szparagowa
 • 2 2/3 łyżeczki oliwy z oliwek

Wskazówki

 1. Rozgrzej piekarnik do 375 stopni.
 2. Spray duże naczynie do pieczenia z sprayu. Umieścić naczynie do pieczenia ryb i top z salsą. Obejmuje szczelnie folią i piec przez 30 minut.
 3. Umieść groch lub fasolkę i niewielką ilość wody (wystarczy na pokrycie warzywa) w rondelku rozmiar. Gotować na średnim ogniu do miękkości.
 4. Podzielić warzyw pomiędzy dwoma płytami i góry z 6 uncji ryb każdego. Podawać natychmiast.

Porcji i Strefa Odżywianie Informacje

Sprawia, 2 porcje.

Porcji: 4 bloki białka, 4 bloki tłuszczu, 4 bloki węglowodanów

Befstroganow

Dieta Zone Przepisy

Składniki

 • 6 uncji wołowina, oko rundzie
 • 1 kubek zwykły jogurt o niskiej zawartości tłuszczu
 • 6 filiżanek świeże grzyby, w plasterkach
 • 1 szklanka cebuli, pokrojone w kostkę
 • 4 łyżeczki mąki kukurydzianej
 • 2 filiżanki zielona fasola
 • 2 2/3 łyżeczki oliwy z oliwek
 • 1/4 łyżeczki czerwone wino do gotowania
 • 1/4 łyżeczki sosu Worcestershire
 • 1/2 szklanki bulion wołowy
 • Sól i pieprz do smaku

Wskazówki

 1. Rozgrzać olej na dużej patelni na średnim ogniu. Dodać pieczarki, cebula i wołowiny; gotować przez 10 minut.
 2. Tymczasem w małym rondlu na średnim ogniu, połączyć mąkę kukurydzianą i sos Worcestershire; trzepaczka do czasu mieszać dobrze.
 3. Dodaj jogurt, wino i bulion wołowy do miski i dokładnie wymieszać; nadal dusić sos, mieszając, aż zgęstnieje i nagrzane, około pięć minut. Nie dopuścić Sos zagotować.
 4. Dodaj sos z pieczarek, cebuli i wołowiny i gotować przez jedną minutę. Dodaj zielony groszek, sól i pieprz; gotować przez pięć minut. Podawać natychmiast.

Porcji i Strefa Odżywianie Informacje

Sprawia, 2 porcje.

Porcji: 4 bloki białka, 4 bloki tłuszczu, 4 bloki węglowodanów

Kurczak śródziemnomorskim

Składniki

 • 8 uncji piersi z kurczaka
 • 5 filiżanek pomidor, pokrojone w kostkę
 • 6 filiżanek bakłażan, plasterki ¼ "
 • 2/3 łyżeczki oliwy z oliwek
 • 18 czarnych oliwek, w plasterkach
 • 6 ząbków czosnku, mielone
 • 1 łyżeczka suszonej bazylii
 • 1 łyżeczka suszonego oregano
 • 1/4 szklanki wody
 • 2 łyżki czerwonego wina do gotowania

Wskazówki

 1. W dużej patelni, olej ciepła; dodaj kurczaka i gotować, aż lekko rumiane, około dwóch minut z każdej strony.
 2. Dodaj pomidorowy, czosnek, bazylia, oregano, oliwki, woda i czerwone wino; gotować pod przykryciem przez około 10 minut, aż większość cieczy odparowuje się.
 3. W międzyczasie ugotować plastry bakłażana w wrzącej wody i szczyptę soli do miękkości, około 10 minut.
 4. Zdjąć z ognia i plastry bakłażana na miejsce talerzy. Top z kurczakiem. Podawać natychmiast.

Porcji i Strefa Odżywianie Informacje

Sprawia, 2 porcje.

Porcji: 4 bloki białka, 4 bloki tłuszczu, 4 bloki węglowodanów

Przyprawione jabłka

Składniki

 • 1 c. ser o niskiej zawartości tłuszczu
 • 2 łyżeczki. cukier
 • 1 ½ jabłka, obrane i posiekane (miejsce w soku z cytryny, aż gotowy do przyrządzenia, aby uniknąć brązowienia)
 • 1 ½ łyżeczki. oliwa z oliwek
 • ¼ łyżeczki. piment
 • ½ łyżeczki. cynamon
 • szczypta gałki muszkatołowej
 • 5 TBS. woda

Wskazówki

 1. Na patelni rozgrzać olej i, cukier, stale mieszając, aż cukier się topi. Dodać jabłka i przyprawy; mieszać do pokrycia równomiernie.
 2. Dodaj 3 TBS. wody przy jednoczesnym mieszaniem. Jabłka gotować, aż lekko rumiane ze wszystkich stron.
 3. Usuń jabłka z ognia i ostudzić nieco.
 4. Równomiernie podzielić i umieścić ser na cztery płyty. Top z gotowanych jabłek.
 5. Dodać 2 TBS. wody do patelni i gotować, aż sos lekko zgęstnieje jest. Zalać jabłka.

Porcji i strefy

 • Sprawia, że ​​4 porcje
 • Rozmiar bloku: 1 blok białka, 1 blok węglowodanów, 1 blok tłuszczu

Ciesz się szeroki wybór dań

Recepty strefa jest dostępna dla każdego różne preferencje żywieniowe, w tym smaczne zupy i desery dania. Uważne stosowanie się do programu i korzysta się strefy z wielu dostępnych receptur utrata masy ciała może być tuż za rogiem.

Przewodnik na płaski brzuch Dieta

Przewodnik na płaski brzuch Dieta


Płaski Brzuch Dieta obiecuje diecie mogą stracić 15 funtów w 32 dni. Ich motto to "płaski brzuch jest o jedzenie i postawy", a nie awarii są konieczne! Czy to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Cóż eksperci z Magazine Prewencji testowany panel uczestników, a wyniki badania były pozytywne. Ta dieta działa.

Wyniki testów

Eksperci Zapobiegania zdobyć 100 procent sukcesu z uczestników badań, który stracił aż 15 kilogramów w ciągu zaledwie 32 dni, wykonując ten plan diety. Osoby, które brały udział w tym badaniu mierzono i ważono przed i po rozpoczęciu diety i wyniki wykazały, że wszyscy stracili znaczne cali z największą cali utracone na 11,25 ogólnej. Obejmuje cali utracone z nie tylko na brzuchu, ale również biodra, uda i więcej. W sumie, to grupa badana stracił 91 procent ich tłuszczu z brzucha. Dość imponująca ilość.

Płaski brzuch dieta przekąski

Ta dieta nazwy 5 pokarmów, kluczem do sukcesu dla tych, którzy chcą płaski brzuch. Według ich ekspertów, składniki te mają zdolność do zmiany ciała i wydłużyć swoje życie. Wszystkie produkty spożywcze zawierają dobre tłuszcze znanych jako MUFAs. Te dobre tłuszcze pracować, aby ustrzec się przed chorobami przewlekłymi, ale badania potwierdzają fakt, że obecnie również może pomóc w utracie wagi, głównie wokół brzuch. Dlatego te kategorie żywności są w centrum tej diety:

 • Oleje
 • Nasion i orzechów
 • Awokado
 • Oliwki
 • Czekolada

Przewodnik na płaski brzuch Dieta
Zamów w Amazon!

Ideą diety jest włączenie jednej porcji według dowolnego z powyższych żywności w każdym posiłkiem. Według badań profilaktyki, dodając te zdrowe tłuszcze do posiłków pomocy w ograniczaniu niebezpiecznego tłuszczu z brzucha. Wraz z tym, że również polecam ograniczania kalorii i zaoferować spójny plan 4-meal-dniowy, który łączy te zdrowe tłuszcze i ograniczenia spożycia kalorii w każdym posiłku równej 400 kalorii. Na początku programu, oferują plan 4-dniową by nadać swoją dietę, a następnie przenieść się do planu 1600 kalorii.

Co talii mówi ci

Od lat eksperci ostrzegają ryzyka dla tych, którzy są otyli. Ale co to tak naprawdę oznacza? Tradycyjnie osoba, która jest więcej niż 20 procent powyżej ich idealnej wagi uznano za otyłych. Więc jeśli Twoja waga jest obecnie 156, a Twoja idealna waga to 130, a następnie przez tych obliczeń można by uznać za otyłe. Jednak, idealna waga musi wziąć te czynniki pod uwagę:

 • Wysokość
 • Wiek
 • Seks
 • Budować

Dziś, przy użyciu Body Mass Index (BMI) osoby mogą uzyskać bardziej dokładne określenie, czy są czy nie cierpi na otyłość. BMI oblicza rozmiar organizmu i bierze pod uwagę masy kości. BMI kategorie są następujące:

Niedowaga = mniej niż 18,5 Normalna waga = 18.5-24.9 Nadwaga = 25-29.9 Otyłość = 30 lub większa

Ale nawet z tego narzędzia nie może być kłopot, bo jeśli są muskularne, BMI może nie być dokładna w ustalaniu wskaźnika masy ciała. Biorąc to pod uwagę, że ważne jest, aby pamiętać, że czasopismo medyczne Lancet doniósł, że "pomiar talii człowieka jest bardziej dokładne wróżka ataków serca niż BMI. '' Jeśli zebrać tłuszcz głównie wokół talii, uruchomić większe ryzyko rozwoju . problemy zdrowotne, niż tych, którzy są w kształcie gruszki Nawet jeśli BMI jest w normie, talii może powiedzieć coś innego Słuchaj talii mogą być narażeni na zwiększone ryzyko, jeśli są..:

 • Kobieta z pasa pomiaru ponad 35 cali
 • Człowiek z pasa pomiaru więcej niż 40 cali

Jeśli masz tendencję do przybierania na wadze w połowie, to dieta jest bardziej płaski brzuch może być dla Ciebie, nie tylko wyglądają lepiej, ale również pomaga zmniejszyć zwiększone ryzyko chorób serca i innych problemów.

Nowa Dieta Oferta New Hope

Ta dieta jest bardziej płaski brzuch został wprowadzony w dniu 2 stycznia przez Redaktor Prevention Magazine, Liz Vaccariello, który okazuje się być również współautorem Flat Belly Diet. Ona wprowadziła plan diety na Good Morning America serialu ABC. Ta dieta jest przeznaczona dla kobiet dbających o zdrowie, a opiera się na najnowocześniejszych rozwiązań opartych na nauce i żywienia. Wraz z tym, dostarczają wskazówek, aby utrzymać motywację i porady, które odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Dieta i Przykładowe menu dla sportowców

Dieta i Przykładowe menu dla sportowców


Zdrowa dieta dla sportowców ma podstawowe zasady zdrowego rozsądku, a następnie przez jakiś skomplikowany, aby pasowały do ​​dyscypliny wyboru dla danego sportowca. Na przykład, wszyscy zawodnicy powinni iść łatwo na alkohol, ale maratończyk może skorzystać z jedzenia inaczej niż podnośnika elektrycznego.

Podstawy zdrowego odżywiania dla sportowców

Postawmy sprawę jasno. Różnice między różne sporty i ich żywienia jest dość marginalny w wielkim schemacie rzeczy. Wywiad kilka olimpijskich medalistów w każdym sporcie i zobacz, jak wiele piwo kredytowej, pizza i lody za ich niedawnego zwycięstwa. Zatem podstawą zdrowej diety dla sportowców jest bardzo uniwersalna. Podstawa ta obejmuje, ale nie ogranicza się do:

 • Umiarkowanego do wysokiego spożycia białka
 • Niskie spożycie alkoholu do nie
 • Dużo wody, nawet gdy nie jest aktywnie szkolenia
 • Nacisk na węglowodany złożone
 • Unikanie wysoko przetworzonej żywności
 • Średnie i wysokie spożycie błonnika

To całkiem proste. Teraz spójrzmy na dodatkowym naciskiem na wytrzymałość vs. wybuchowej siły.

Wytrzymałość

Biegaczy długodystansowych, sportowców triathlon i jak potrzeba trwałego energii wejście godzinami. Oznacza to, że wiele trawienie węglowodanów wolno, jak cały makaron pszenicy, płatki owsiane, ziarna i szorstkiej chleba. Te produkty pochodzą mnóstwo błonnika, który jest kolejnym ważnym czynnikiem w zapewnieniu długoterminowego, ale stały dopływ energii. Niektórzy decydują się wypić szybko węglowodanów (cukru) płyny bogate lub żele podczas ćwiczeń, jak również.

Explosive Strength

Więcej wybuchowe sportowcy, jak sprinterzy, bluz, podnośników i tossers nie muszą martwić się o długotrwałe energii. Zamiast tego, muszą to wszystko - teraz! - Czyli cykl konwersji węglowodanów do energii ledwie zaczyna się przed sprint lub wyciąg jest skończona. Stąd kreatyny pokarmy bogate, takie jak czerwone mięso to dobry pomysł, ponieważ zwiększa dopływ energii "błyskawicznych" znalezionego w mięśniu (można również kupić kreatyny jako dodatek). Dla dni szkoleniowych, jednak mogą one przejść na szybsze węglowodanów, ponieważ pomaga im uzupełniania depozytów "natychmiastowy energii" między skokami i rzutów.

Przykładowe menu

Więc spójrzmy na dwa przykładowe menu, po jednym dla Długodystansowiec Rona i jeden dla skoczek Jacka.

Ron Runner

 • 8:00 - śniadanie otręby zbożowe, mleko, sok pomarańczowy, dwie kromki chleba bogata w błonnik, garść orzeszków ziemnych i / lub nasion słonecznika.
 • 11:00 - Pre-run obiad gotowane ziemniaki, warzywa gotowane na parze łososia,.

13: 00-16: 00 Ćwiczenia, zużywa energię para żele i butelka Gatorade podczas pracy

 • 16:30 - przekąska po ćwiczenia Białko napój z 50 gramami glukozy dodał, banana.
 • 18:30 - Obiad makaron Cały pszenicy, piersi kurczaka bez skóry, gotowane na parze warzywa.
 • 22:30 - przekąska przed snem Pre-białkowy napój zwykły.

Jack Jumper

 • 8:00 - śniadanie płatki owsiane, niskotłuszczowe mleko, cztery jajecznica, sok pomarańczowy, plaster melona.
 • 11:00 - Obiad Pieczone ziemniaki, duży stek, cebuli i grzybów.

13: 00-16: 00 Ćwiczenia, popijając Gatorade między skokami

 • 16:30 - przekąska po ćwiczenia Białko napój z 50 gramami glukozy dodał, banana.
 • 18:30 - Obiad Sushi, warzywa.
 • 22:30 - przekąska przed snem Pre-białkowy napój zwykły.

Jak widać, zmiana nie jest drastyczna, ale raczej niewielkie uszczypnąć, aby dopasować ich odpowiednie styl szkolenia tylko w prawo.

Więcej porad

Niektóre inne dobre nawyki, które pomogą Ci uzyskać przewagę:

 • Jeść kilka mniejszych posiłków, a nie dwa lub trzy duże posiłki tylko.
 • Dodać pierwsze dwa posiłki w ciągu dnia największe.
 • Postaraj się, aby niektóre owoce, warzywa i orzechy do każdego posiłku.
 • Mieć coś słodkiego bezpośrednio po treningu, ponieważ pomaga organizmowi rozpocząć proces odzyskiwania szybciej.
 • Włączenie ryb do diety tak często, jak to możliwe, lub podjąć dodatkowe suplementów oleju rybnego.
 • Strzeż się niczego "instant" lub, że ma listę składników, które czyta się jak coś z podręcznika chemii.

Powodzenia!

Sześć popularnych diet Poradnik

Sześć popularnych diet Poradnik


Jeśli po popularne modne diety, organizm nie może być uzyskanie właściwego odżywiania potrzebuje. Fad diety obiecują szybką utratę wagi, ale dla większości osób, które uzyskują z powrotem wagi stracili i więcej.

Popularne diet

Poniższe popularne fad diety zachęcili tysiące rezygnują odżywczą zdrowym rozsądkiem. Zobacz, czy można na miejscu problemów żywieniowych w każdym z nich.

Dieta Zupa z kapusty

Nie dla osób o słabym sercu lub tych z wrażliwym węchu, dieta kapusta jest opisany jako zasilane gazem. Osoby, które próbują tej diety na pewno zobaczyć wyniki szybko, ale nie ma długoterminowego odchudzania, które można uzyskać, wykonując go. Osoby fizyczne mogą jeść tyle kapuśniak jak sobie tego życzą, a w niektóre dni może sobie na trochę białka. Przeciętnie ludzie tracą od 5 do 10 funtów, co jest w dużej mierze przez skutki oczyszczania jelita grubego.

Czekolada Dieta

Kto by nie chciał iść orzechy i cieszyć czekoladę jako żywność dietetyczna? Czekolada dieta ma kilka problemów, a mianowicie monotonię tylko jedzenie owoców, popcorn, makarony i świeże warzywa. Ważne jest, aby pamiętać, że tylko czekolada będziesz jeść to 1 uncja czekolady w godzinach wieczornych. Ponownie, białko brakuje tej diety.

Lemoniada Dieta

Kolejna dieta na celu skłonienie pewnej grupy ludzi: tych, którzy kochają fajne szklankę lemoniady. Dieta jest stosunkowo proste: zrób z nich lemoniadę z cytryny, słodkiej syropu klonowego, pieprzu cayenne i wody. Drink tej mikstury, a tylko to, przez 10 dni. Jeśli nie zemdleć z odwodnieniem będziesz cieszył się utrata masy ciała 8-10 funtów. Istnieje zbyt wiele problemów z tym szczególnym diety w celu odczytania listy.

Dieta grejpfrutowy

Kick off każdy posiłek z pół szklanki soku grejpfrutowego. Śledź tego ze zdrową porcją mięsa przygotowane jakikolwiek sposób, owoce i sałatki. Zachęcamy również do korzystania obfite porcje majonezem i masła w przygotowywaniu żywności. Grejpfrut dieta jest czasami jako "mayo dieta" z tego powodu. Diecie powinny realizować plan posiłków dokładnie przez 12 dni a następnie zatrzymać na 2 dni, a następnie powtórzyć proces. Głównym problemem z tej diety jest duża ilość tłuszczu, że użytkownicy są zachęcani do jedzenia. Skrobia i produkty pełnoziarniste są niedozwolone. Sok grejpfrutowy może również powodować problemy żołądkowe na czas diety.

Dieta Hollywood

Widziałeś je w telewizji, teraz możesz skopiować Hollywood Diet w wygody własnego domu. Ta dieta składa się z soku asortyment soków owocowych, borówka, pestek winogron i ekstraktów z zielonej herbaty, ginko biloba i fruktozy. Wszystko, co musisz, cztery razy dziennie, jest to sok i trochę wody. W odległości zaledwie 400 kalorii dziennie, to na pewno, aby schudnąć, jak również niektóre z umysłowych z zawrotami głowy. Duży problem z tej diety jest brak kalorii, które każdy rozsądny dorosłych nie zdaje sobie sprawy, szkodliwe dla ich zdrowia.

1 Dobry posiłek

Tak jak sama nazwa wskazuje, to dieta skupia się na jednym dobry posiłek na obiad każdego dnia. Na śniadanie, wypić kawę i tosty lub krakersa. W porze lunchu można zjeść porcję białka i warzyw lub sałatkę. Na kolację należy zjeść posiłek z nie więcej niż 500 kalorii. Zasadniczo, jesteś na diecie, gdzie tylko spożywać około 1000 kalorii dziennie. Dla kobiet, to jest około 1200 kalorii mniej niż to, co powinno być czasochłonne, aby zachować zdrowie.

Zdrowe jedzenie, aby schudnąć

Czy to możliwe, aby schudnąć, po prostu po piramidę żywności? Odpowiedź brzmi: tak, zwłaszcza w połączeniu z jakąś formą ćwiczeń na podstawie poziomu umiejętności danej osoby. Twój organizm potrzebuje przedmiotów znalezionych w każdej z poszczególnych grup żywności, aby pozostać zdrowym i funkcjonować prawidłowo. Odmawianie organizm odżywiania potrzebuje będą siać spustoszenie z poziomu insuliny i huśtawki wzrost nastroju. To sprawi, że bardziej prawdopodobne, aby przybrać na wadze po zaprzestaniu diety fad i w większości przypadków, zepsuty, jak również. Lepiej jest przestrzegać rozsądnej diety niż podkreślić swoje ciało z popularnym fad diety.

Plaża ciała Dieta

Plaża ciała Dieta

Lato jest w drodze, a tam duża szansa, że ​​szukasz idealnej diety ciała na plaży. Dobrą wiadomością jest to, że jest jeszcze czas, aby twoje ciało gotowe na plaży przed nadchodzi lato. Prawdziwe pytanie brzmi: czy istnieje idealna dieta, aby to ciało na plaży?

Plaża ciała Dieta

Uzyskanie idealne ciało na plaży to marzenie prawie każdego, kto planuje na zakładanie kostium kąpielowy w miesiącach letnich. Najlepszym i najbardziej rozsądnym sposobem, aby uzyskać ciało jest gotowe do plaży przez trwającej zdrowego stylu życia, który obejmuje pożywne, dobrze zbilansowanej diety, odpowiednie spożycie wody i odpowiednich ćwiczeń. Podczas gdy liczba stron internetowych tout się jako plaży ciała diety z produktów do sprzedaży, prawdą jest, że dieta ciało Plaża jest naprawdę nie różni się od każdej innej rozsądnej diety i ćwiczeń programu. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby uzyskać ciało na plaży. Wszystko czego potrzebujesz to być uzbrojony w odpowiednie informacje, a następnie postępuj zgodnie sensowny program diety i ćwiczeń fizycznych.

Zawieszanie Dieta

Z lato zbliża, łatwo dać się wciągnąć w diecie katastrofy i ćwiczeń mentalności. Po tym wszystkim, to łatwo czuć skrępowany w kostiumie kąpielowym na zatłoczonej plaży. Ruina diety, jednak nie są odpowiedzią. Chociaż może szybko schudnąć, jest duża szansa, że ​​gdy jesteś cieńsze, nie będzie poprawić wygląd ciała w kostiumie kąpielowym. To dlatego, że zamiast utraty tkanki tłuszczowej na diecie katastrofy, często tracą beztłuszczowej masy mięśniowej, a nie. Jako że większość ludzi chce wyglądać firma w kostiumie kąpielowym, utraty beztłuszczowej masy ciała przy zachowaniu tkanki tłuszczowej na diecie katastrofy pracuje na wzajemnych celów do osiągnięcia tego celu, a może skończyć będąc wiotki chudy człowiek w kostiumie kąpielowym zamiast chude, stonowanych wygląd chcesz.

Odchudzanie

Wiele stron internetowych ciała na plaży oferują szereg produktów odchudzających, które obiecują szybkie spalanie tłuszczu i termogenezę. Prawda jest taka, że ​​większość z tych produktów składają obietnice nie mogą sprostać. Chociaż niektórzy mogą istotnie zwiększyć zdolność organizmu do spalania kalorii i tłuszczu, spalanie kalorii wzrosła zwykle minimalne - zwiększenie zdolności organizmu do spalania kalorii przez mniej niż 100 dodatkowych kalorii dziennie. Tylko ty możesz zdecydować, czy koszt produktu jest uzasadnione minimalny wpływ może to mieć na metabolizm. Przed podjęciem jakiegokolwiek suplementu, skontaktować się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia, aby upewnić się składniki produktu są bezpieczne i nie zawiera żadnych składników, które mogą być przeciwwskazane przez osobistej zdjęciu zdrowia.

Sensible plan

Plan bardziej rozsądne, aby to ciało na plaży zawsze marzyłeś jest dostosować schemat żywieniowy do zdrowej, niskokalorycznej sterowane jedzenia, a po program fitness, który obejmuje pięć komponentów sprawności fizycznej. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów - zdrowe odżywianie i ćwiczenia, można schudnąć podczas ujędrniający ciało.

Zdrowe odżywianie polega jeść odpowiednią ilość kalorii dla swojego ciała i poziomu aktywności, wybierając zdrową żywność ze wszystkich grup żywności: owoców i warzyw, ziaren, białka i niskiej zawartości tłuszczu mlecznego. Aby określić, ile kalorii potrzebuje Twój organizm, można obliczyć podstawową przemianę materii za pomocą kalkulatora BMR, a następnie czynnikiem w Harris-Benedict równania, aby określić kaloryczne potrzeby poziomu aktywności. Aby uzyskać najlepsze wyniki, jeść między najniższym numerem (obliczonej kalkulatora BMR) i około 300 do 400 kalorii mniej niż najwyższy numer (obliczonego za pomocą równania Harrisa-Benedicta). Jeśli zdecydujesz zdrowej żywności ze wszystkich grup żywności i jeść mniej kalorii niż spalamy, wynik będzie rozsądne spalanie tłuszczu.

Aby ujędrnić swoje ciało tak, że jest plaża gotowe jak schudnąć, zdecydować się na ćwiczenia, które wzmacniają mięśnie i tonu, takich jak podnoszenie ciężarów lub innych rodzajów siły szkolenia minimum dwa dni w tygodniu, z pewnego rodzaju działalności dla trzech klimatyzacji układu krążenia lub cztery dni w tygodniu. Nie muszą być typowe połączenie masy podnoszenia / bieżni. Możesz też spróbować innych działań, takich jak trening interwałowy, jogi czy nawet sportów takich jak tenis czy racquetball.

Getting Your Body Plaża-Ready

Ilość czasu trzeba, aby twoje ciało na plaży gotowy zależy od wielu czynników, takich jak, jaki ciężar trzeba stracić, aktualny poziom sprawności i jak ściśle trzymać się programu. Niezależnie od tych czynników, jeśli po rozsądnej diety i programu ćwiczeń, zaczniesz widzieć zmiany w organizmie w ciągu kilku tygodni od zdrowego stylu życia.

Im wcześniej zaczniesz, a im bliżej śledzić program, tym szybciej twoje ciało będzie gotowe do plaży. Choć nie ma szybkie i łatwe dotarcie do ciała na plaży, wykonując prosty program zdrowego odżywiania i umiarkowanej aktywności fizycznej, będziesz gotowy do tekstu to wszystko na plaży w żadnym momencie.

Dieta 1800 kalorii menu

Dieta 1800 kalorii menu

1800 Menu kaloryczności diety oferuje szeroki wybór dań, które nie pozostawi uczucie pozbawione. W przeciwieństwie do bardzo niskiej kaloryczności diety planów, to kalorii Zakres bezpiecznie przeprowadzić na własną rękę, bez obawy o obniżenie metabolizmu lub innych problemów zdrowotnych. Spróbuj przykładowe plany menu, aby uzyskać smak, jak satysfakcjonujące Dieta 1800 kalorii może być.

Próbka 1800 kalorii Dieta Menu

Istnieje wiele miejsca na korektę w 1800 kalorii w diecie. Chociaż te stosujące dietę 1200 kalorii, dla porównania, trzeba być bardzo ostrożnym, aby trzymać się niższych wyborów kalorii żywności, mają więcej kalorii do pracy z liści można pokój poddać się leczeniu raz na jakiś czas. Pamiętaj, że średnia podaż kalorii w ciągu tygodnia lub miesiąca, który określa skład ciała, i że jeden posiłek nie złamać lub plan diety.

Poniżej przedstawiamy przykładowe menu dietetyczne do Państwa przez trzy dni warto posiłków i przekąsek. Użyj tych menu jako szablon do poczuć, jak wiele żywności należy spożywać i jakie rodzaje żywności są odpowiednie decyzje, aby dodać do 1800 kalorii dziennie.

Dzień 1

 • Śniadanie: Dwa jajka sadzone, dwa kawałki chleba tostowego z masłem, dwie łyżeczki jedna filiżanka jagód mieszanych. (469 kalorii)
 • Mid-rano z przekąskami: Plastry jabłko z 1/2 uncji ostrym serem cheddar lub jedna łyżka masła orzechowego (150 kalorii)
 • Obiad: Kanapka tuńczyk pomocą pieczywo pełnoziarniste, trzy uncje tuńczyka i łyżkę majonezu light; Puchar sok pomarańczowy i jeden Puchar marchew sztyfty (478 kcal)
 • Podwieczorek: Sześć pszenicy kwadratowych krakersy świateł w dwie łyżki hummus (160 kalorii)
 • Kolacja: Marynowane krewetki z grilla, jeden kubek brązowy ryż i brokuły na parze jeden kubek (533 kalorii)

Razem: 1790 kcal

Dzień 2

 • Śniadanie: płatki owsiane gotowane na jedną filiżankę z dwoma łyżkami lekkiego kremu i jedna łyżeczka brązowego cukru; dwie kiełbaski światła; jeden grejpfrutów z dwóch łyżeczek cukru białego. (400 kalorii)
 • Mid-rano z przekąskami: Sześć uncja wanilii 2,9 procent tłuszczu mleka lub jogurtu o smaku owoców. (160 kalorii)
 • Obiad: Śródziemnomorska Wrap (436 kalorii)
 • Podwieczorek: Jeden średni banan; jedna filiżanka niesłodzone mleko sojowe (160 kalorii)
 • Kolacja: Grillowany filet mignon; średnie pieczone ziemniaki z dwoma łyżkami lekkiego śmietaną; jedna szklanka gotowane na parze warzywa. (451 kalorii)
 • Deser: sycylijska ricotta sernik. (198 kalorii)

Razem: 1805 kcal

Dzień 3

 • Śniadanie: jedna filiżanka otręby zbożowe z jednego kubka niskotłuszczowego mleka; Jedna filiżanka mieszać kulki melona; jeden ser Puchar domek (444 kalorii)
 • Mid-rano z przekąskami: Jedna filiżanka warzyw koktajl z jednej strunie serem (150 kcal)
 • Obiad: Fast Food Hamburger z plasterkami jabłka (500 kalorii)
 • Podwieczorek: Dwie uncje teriyaki wołowiny dławiący z 1/2 filiżanki groch (150 kalorii)
 • Kolacja: Sałatka Cezar kurczaka wapna; jedna kromka chleb francuski (393 kalorii)
 • Deser: 1/2 szklanki lodów waniliowych (130 kalorii)

Razem: 1767 kcal

Trzyma się go

Zaplanuj 1800 kalorii menu diety w zależności od osobistych upodobań i celów żywieniowych, pamiętając najlepszy plan diety jest jednym można czuć się dobrze, a następnie w perspektywie długoterminowej. Jak widać, nie ma powodu, aby czuć się pozbawiony na tej diecie. Powinieneś być w stanie znaleźć wystarczająco dużo miejsca z tego budżetu kalorii, aby pomieścić kolacje się, specjalne okazje, a harmonogramy gorączkowy. 1800 kalorii w diecie doskonale pasuje do ogólnego zdrowego stylu życia, który obejmuje korzystających jedzenie z umiarem, coraz dużo odpoczynku, jak i ćwiczeń, i po prostu czuć się dobrze.

Dieta tarczycy

Dieta tarczycy

Czy to możliwe, specyficzny rodzaj tarczycy dieta może być brakującym ogniwem do osiągnięcia udanej utrata masy ciała? Jeśli tak, to co to dieta, która obsługuje funkcji tarczycy obejmują? Aby odpowiedzieć na te pytania i wiele innych związanych z tarczycy, ważne jest, aby najpierw zrozumienie ich funkcji i celów w organizmie człowieka.

Funkcje tarczycy

Ten kształcie motyla gruczołu usytuowany w podstawie szyjki jest odpowiedzialny za wydzielania dwie główne hormony trijodotyroninę, określone jako T3 i tyroksynę, dalej T4. Prawidłowe saldo T3 i T4 jest niezbędna do wytwarzania energii na poziomie komórkowym, w tym transport tlenu do komórek, w których jest wykonane energetycznej. Z powodu tej ogromnej odpowiedzialności tarczycy działa jako przycisk sterujący prawie każdego reakcji chemicznej zachodzącej w ciele. Na przykład, gdy T3 wnika do komórek i rozkręca aktywności metabolicznej w komórce wiele innych hormonów, neuroprzekaźników, a enzymy są ustawione do działania, jak również.

Tarczyca Link do wagi problemów

Na aktywnym nadczynność tarczycy nazywa się aktywnie i nazywa niedoczynność tarczycy. Inne awarie tego gruczołu to wole, obecność guzków, raka oraz tymczasowy stan zwany po porodzie tarczycy. Jednak, niedoczynność tarczycy i nadczynność tarczycy są najbardziej powszechne sytuacje. Ponadto, osoby z ponad aktywnie tarczycy leczy się zazwyczaj, a więc niedoczynność tarczycy rozwija.

Istnieje kilka znanych przyczyn tego rozpoznania, z których niektóre obejmują:

 • Zaburzenie równowagi poziomów kortyzolu na skutek stresu nadnerczy
 • insulinooporność
 • estrogenów / progesteronu nierównowagi
 • predyspozycje genetyczne
 • złe odżywianie
 • autoimmunologiczną odpowiedź (zapalenie tarczycy typu Hashimoto oraz chorobę Gravesa)

Częstym objawem widać wśród osób z zaburzeniem czynności tarczycy jest niespodziewany przyrost masy ciała i problemy z utraty wagi, pomimo redukcji kalorii i zwiększenie wydatków poprzez aktywność fizyczną. Badania wykazały, że istnieje związek pomiędzy aktywnym tarczycy mocy i funkcji insuliny. W związku z tym odpowiednie diet tarczycy często wiąże się z odpowiednią ilość i rodzaj węglowodanów. Również dlatego, że stan powoduje powolny metabolizm, zmniejszenie ogólnej ilości kalorii może być korzystne dla jednostki walczą z utratą wagi.

Podstawy diety tarczycy

Choć żadna dieta działa dla wszystkich, tak samo jest z tarczycy-wspomagające dietę. Na ogół lepsza jakość żywności spożycia, zdrowsze tarczycy będzie, jak również każdy inny gland human, narządów i komórek w obrębie organizmu. Bardziej szczegółowe zalecenia dietetyczne są przedstawione poniżej.

Jod

Minerał ten jest niezbędnym składnikiem T3 i T4. Łączy się z aminokwasu tyrozyny i jest przekształcany w dwóch hormonów tarczycy. Z tego powodu, uzyskanie wystarczających ilości jodu przez ryby, wodorosty, jodowanej soli i skorupiaków jest krytyczna dla optymalnego działania tarczycy.

Niskie glikemiczny żywności

W swojej książce, tarczycy Dieta: Zarządzaj metabolizmu dla Trwała utrata masy ciała, Maryja Shomon dokładnie opisuje mechanizm insulinooporności związanej z chorobami tarczycy. W związku z tym silnym związku, niskiej zawartości węglowodanów, wysoka dieta jest opisane. Obejmuje to odpowiednie jedzenie, łącząc na każdy posiłek i przekąskę włączyć białko, tłuszcz, węglowodany, błonnik, oraz odpowiednio. W ten sposób, glukoza stopniowo przechodzi się do krwiobiegu, co z kolei moduluje ilość uwalniania insuliny. Kontrolowana produkcja insuliny oznacza bardziej efektywne wykorzystanie kalorii i mniej okazji do ciała do zapisywania kalorii. To wszystko przekłada się na zmniejszenie szans na dalszy przyrost masy ciała i wspierania środowiska sprzyjającego do utraty wagi. Ograniczenie następujące wysokie glikemiczny żywności, a przynajmniej nie jeść ich w spokoju, pomoże w pomyślnym tarczycy diety:

Dieta tarczycy
Dieta tarczycy

 • buraki
 • marchew
 • kukurydza
 • pasternak
 • groszek
 • ziemniaki
 • rzepa
 • banany
 • winogrona
 • pomarańcze
 • ananas
 • rodzynki
 • papaja
 • arbuz
 • biały chleb, bułeczki, bułki
 • wypieki
 • cukier
 • biały ryż
 • MAKARONY
 • rafinowane produkty mączne, takie jak krakersy, precle

Pełną listę odpowiednich dla glikemicznym niskie diety tarczycy, można sprawdzić książkę lub wprowadzić konkretne jedzenie w glikemii bazy indeksu.

Białko

Ponieważ potrzeba więcej energii do rozbicia białka niż węglowodanów i tłuszczu, to łatwo zauważyć, że tempo metabolizmu również zwiększyć w stosunku do spożycia białka. Dlatego dieta tarczycy wiąże jedzenia dobrych źródeł chudego białka, takie jak ryby, białe mięso drobiu, roślin strączkowych, białka jaj i chude kawałki wołowiny. Odpowiednie spożycie białka będzie również powstrzymywać wypadanie włosów, które często towarzyszy stan czynny jest pod tarczycy.

Włókno

Zalecana dzienna ilość błonnika jest 25 gramów dziennie. Od błonnik spowalnia tempo, w którym żywność, w tym prostych węglowodanów, jest trawiony, uzyskanie tej kwoty jest ważne dla utrzymania produkcji insuliny w ryzach, gdy wyposażone w przyjazny tarczycy dieta do Twojego stylu życia. Produkty o dużej zawartości włókien obejmują soczewica, fasola, jabłka, gruszki, brokuły kalafior, zielone warzywa liściaste, całe ziarna, w tym otręby i owsa, migdały i siemię lniane, aby wymienić tylko kilka.

Witaminy i minerały

Na ogół, multiwitaminowe jest korzystne w diecie tarczycy. Cynk Wykazano mineralne wymagane do zapobiegania zmniejsza poziom T3, zwłaszcza gdy zachodzi redukcja kalorii w celu utraty wagi. Selen, zachowuje się w podobny sposób. Dzienna dawka 15 do 25 miligramów cynku i selenu 400 mikrogramów jest warte wypróbowania.

Streszczenie

Dieta tarczycy może być ważnym elementem planu interwencyjnego dla pacjentów z chorobą tarczycy. Rozmowa z innymi, którzy mają podobne problemy mogą doprowadzić Cię na określonej ścieżki. Omawiając odpowiednie opcje ze swoimi pracownikami służby zdrowia będzie również Cię w dobrym kierunku. Dietetyk może być pomocna w opracowywaniu planów posiłków w celu rozwiązania do indywidualnych potrzeb tarczycy. Prowadzenie dziennika żywności i regularne ćwiczenia fizyczne są zarówno osób nawyki w kierunku zdrowej tarczycy diety.

Przepisy i Jak Śledź na PSMF Dieta

Przepisy i Jak Śledź na PSMF Dieta


Istnieje wiele względów zdrowotnych wziąć pod uwagę przed wyruszeniem w świat diety receptur i jak przestrzegać diety PSMF. PSMF dieta jest medycznie zaprojektowane diety pomocne dla tych, którzy żyją z otyłością białka sparing. Pacjenci, którzy muszą schudnąć szybko z powodu chorób związanych z nadwagą wtórnych są kandydaci mogą zatwierdzone dla oszczędzających Modified białka Szybko.

Przepisy i Jak Śledź na PSMF Dieta

Ważne jest, aby pamiętać, diety PSMF (Sparing Modified białkowo-Szybki) jest w rzeczywistości, szybko medyczne przeznaczone do szybkiej utraty masy ciała u tych, którzy muszą szybko schudnąć, i następnie pod ścisłym nadzorem lekarza. Z powodu niebezpieczeństwa szybkiego biochemicznych ketozy prowadzącej do kwasicy ketonowej, oraz ewentualnego ryzyka zaburzeń równowagi elektrolitowej i odwodnieniem, pacjenci otrzymują asortyment płynów i suplementy mineralne zawierające sód i potas. Program obejmuje spójnego monitorowania próbek krwi. Tak więc, białka Sparing Modified Szybka nie jest przeznaczony dla przeciętnego Dieter niskowęglowodanowej, ani nie jest to dieta moda pochodzenia.

Jednak ze względu na ogólne sukcesu diety PSMF inne zmodyfikowane białko diety oszczędzające powstały życia przeznaczonego do średniej dieter i ciało wypełniacza. Natomiast w przypadku typowego białka sparing diety budowy ciała, PSMF jest niższa kalorii i tłuszczu niż diety typowej zabudów. PSMF dieta zawiera średnio od 400 do 800 kalorii dziennie bez węglowodanów i tłuszczu. Wraz z części 6 do 8 uncji szczupłych posiłków białkowych, takich jak kurczak, indyk i ryb, pacjent na diecie PSMF jest ograniczony do średnio dwóch filiżanek niskich warzyw węglowodanów dziennie.

Dieta Dukana

Kolejna moda dieta, znany jako Dukan Diet, jest przebudowany wersja Protein sparing Modified Szybkie i jest popularny w Wielkiej Brytanii wśród kobiet wszystkich typów ciała. Dieta Dukana składa się z czterech faz: fazy ataku, fazy Cruise, konsolidacji i stabilizacji. Istnieje znaczne ryzyko w podejmowaniu Dieta Dukana, w tym potencjał do zaburzeń elektrolitowych.

Warzywa niskowęglowodanowej

Podczas gdy większość warzyw są uważane za mało kalorii, nie wszystkie warzywa są niskie w węglowodany. Niskie warzywa węglowodanów korzystne dla diety PSMF zawierać następujące możliwości:

 • Papryka
 • Cukinia
 • Ogórki
 • Cebule
 • Sałata
 • Gorczyca
 • Bakłażan
 • Grzyby
 • Zielona fasola
 • Brokuły
 • Szparagi
 • Szpinak
 • Seler
 • Pomidor
 • Wszystkie kiełki
 • Wszystkie zioła
 • Imbir
 • Czosnek
 • Warzywa morskie

Wysokie Carb Warzywa

 • Wszystkie ziemniaki
 • Kukurydza
 • Groszek
 • Słodkie ziemniaki
 • Dyni
 • Buraki
 • Pasternak
 • Marchew

Nie Carb, Low Fat Przepisy

Czosnek Oliwa z kurczaka

Od początku do końca: 80 minutesServings: 3

Składniki

 • 1 3-kilogramowy kurczak, usunąć skórę
 • 15 ząbki czosnku, obrane io połowę
 • 2 łyżki soku z cytryny, podzielone
 • 1 łyżeczka świeżego tymianku, podzielone
 • 1 łyżeczka świeżego estragonu, podzielone
 • 1 łyżeczka świeżego rozmarynu, podzielone
 • 1 łyżeczka odciski czarny pieprz, pokruszone
 • 1/4 szklanki oliwki zielone
 • 1/8 szklanki migdałów, w plasterkach
 • 1 szklanka bulionu z kurczaka, o niskiej zawartości tłuszczu

Wskazówki

 1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.
 2. Szczotka z kurczaka z jedną łyżką soku z cytryny; łączyć połowa podzielonych ziół i pocierać je całym kurczaka.
 3. Szczelina 12 rowki do drobiu i rzeczy 12 ząbki czosnku do każdego otworu. Połącz pozostałe ząbki czosnku, oliwki, pieprz i migdały; dodania mieszaniny do jamy kurczaka. Posypać solą i pieprzem do smaku.
 4. Do brytfanny, dodać kurczaka i jedną połowę podzielonych zioła, sok z cytryny i bulion drobiowy na patelni. Pieczonego kurczaka przez 65 minut lub do momentu, drób jest delikatne i soki uruchomić jasna.
 5. Usuń i niech soki rozliczyć w ciągu 10 minut. Podawać z pieczonymi warzywami.

Sałatka z tuńczyka i fasoli

Od początku do końca: 45 minutesServings: 2

Składniki

 • 11 uncji puszka czarnej fasoli, wypłukane i osuszone
 • 1/4 szklanki papryka, drobno pokrojone w kostkę
 • 1/4 czerwonej cebuli, pokrojone w cienkie plasterki
 • 1 szklanka pomidorki
 • 1 szklanka pieczarki, pokrojone
 • 1 łyżka lub mniej, oliwa
 • 1/2 szklanki octu białego wina, estragon
 • 1 1/2 łyżeczki suszonych liści bazylii
 • 2 łyżki soku z cytryny
 • 1 łyżeczka substytut cukru (opcjonalnie)
 • 3 ząbki czosnku, mielone
 • 12 uncji chudego stek z tuńczyka, pieczonej lub z grilla, lub konserwy z tuńczyka zapakowane w wodzie, odsączone i płatkowane
 • Liście sałaty do przybrania
 • Pietruszka gałązki do dekoracji

Wskazówki

 1. Połącz czarna fasola, papryka, cebula, pomidory i grzyby w misce. Toss składników z oliwy z oliwek, ocet, sok z cytryny, cukier, bazylią i czosnkiem. Chill sałatka fasolowa mieszaninę na noc.
 2. Łyżka sałatka fasolowa nad sałacie; góry albo z puszki tuńczyka lub pieczonej lub grillowany stek z tuńczyka. Udekorować Sałatka z gałązek pietruszki i natychmiast podawaj.

Polędwiczki z grilla Herb

Od początku do końca: 30 minutesServings: 2

Składniki

 • 1 funt polędwiczki wieprzowe
 • 2 łyżki musztardy Dijon
 • 2 łyżeczki czosnek, mielone
 • 1 łyżeczka oliwy z oliwek (opcjonalnie)
 • 1 łyżeczka rozmaryn, suszone
 • 1 łyżeczka estragonu
 • 1 łyżeczka majeranku
 • 1 łyżeczka oregano
 • 1 łyżeczka pieprzu, kruszone

Wskazówki

 1. Połącz czosnek i oliwa z oliwek. Mieszanina szczotki nad polędwiczki wieprzowe, powlekanie go równomiernie. Polędwiczki Szczotka z musztardy Dijon.
 2. Połącz ziół i pocierać je delikatnie wzdłuż polędwicy. Posypać tartym świeżym pieprzem.
 3. Rozgrzać grill do średnio-wysokiej temperaturze. Grill Szczotka z olejem, aby zapobiec przywieraniu.
 4. Grill polędwicy około 20 do 25 minut na kilogram. Usuń i niech reszta na pięć minut przed podaniem.
 5. Plaster polędwicy na medaliony i podawać z warzywami z grilla.

Wniosek

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przepisów PSMF i jak przestrzegać diety PSMF, to najlepiej skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia, czy chcesz być odpowiednim kandydatem do białka Sparing Modified Szybko. Ze względu na złożoność chemicznych i niebezpieczeństw z tym związanych, nadzór medyczny jest konieczne, gdy wniosek zostanie zatwierdzony przez placówki medycznej lub lekarza.