grsail.com

spongebob stroj z kartonu

Domowe stroje Sponge Bob

Homemade Sponge Bob kostiumy są łatwe do wykonania i często wyglądają lepiej niż kupione w sklepie stroje. Sponge Bob kostiumy są popularne dla dzieci i dorosłych.

Sponge Bob charakter

Sponge Bob jest popularne animowana postać z kreskówki, który rozpoczął się wietrzenie w 1999 roku i jest nadal bardzo popularne dziś. SpongeBob Square Pants kreskówki, mimo że na kanale Nickelodeon wietrzy dzieci, ma lekceważący humor, który może być zabawne dla dorosłych. Sponge Bob zabawki i kostiumy są sprzedawane zaciekle i jeszcze się nie wychodzi z mody. Dokonywanie domowe stroje Sponge Bob, dla osoby dorosłej lub dziecka jest dość łatwe.

Sponge Bob kostium

Sponge Bob jest łatwo rozpoznawalny strojach, nawet jeśli po prostu kolory odpowiednie dla spodnie i koszulę. Podstawy do stroju są Sponge Bob głowę, żółty brązowe spodnie, białą koszulę, czarny pas i czerwony krawat. Co ciekawe, jeśli kiedykolwiek przyjrzeć się bliżej, całe ciało Sponge Bob jest naprawdę nie prostokąt kwadrat.

Podstawowe Homemade Sponge Bob Kostiumy

Na sobie brązowe spodnie i żółty t-shirt jest najprostszy sposób, aby ubierać się jak Sponge Bob Square Pants. Malować twarz Sponge Bob i czerwony krawat na żółtej koszuli i twój strój jest kompletna.

Więcej Opracowanie Kostium Sponge Bob

Bardziej skomplikowane Sponge Bob kostium będzie wymagać, aby objąć duży prostokąt karton z materiału, tak, że będziesz wyglądać jak masz "spodnie kwadratowych". Znajdź duży karton, który będzie pasował na swoje ramiona i zejść do bioder lub ud. Aby wygląd prostokąt okna, odciąć tyłek i przenieść ten mur przodu. Skleić krawędzie taśmą ciężkich. Zbierzcie się następujące elementy:

 • Kilka metrów od żółtej tkaniny
 • Kilka metrów tkaniny brunatnego
 • Pasek białej tkaniny dwa cale szerokości i na tyle długi, że pasuje wokół okna
 • Czarne, białe i czerwone kwadraty filcu lub papieru łodzie pianki
 • Nożyczki
 • Tkanina kleju

Opcja One-Sponge Bob nad głową Costume

Wykonaj następujące kroki, aby Państwa Sponge Bob Costume:

 • Wytnij otwory ramię w kartonie
 • Wyciąć dno off z pudełka, dzięki czemu można przesunąć głowę całą drogę w pole z wciąż schodzili na udach
 • Przykryć górną ¾ pudełko z żółtym tkaniny i przykleić ją na miejscu
 • Obejmować dolną połowę z brązowym tkaniny i przykleić ją na miejscu
 • Klej biały pas tkaniny w stosunku do obszaru, na którym spotykają się żółty i brązowy, a klej w miejscu
 • Wyciąć krawat, oczy, nos i usta z pianki rzemiosła
 • Po wycięciu usta, tworząc go w taki sposób, że można zobaczyć na
 • Wyciąć miejsca w tie lub kołnierz obszarze pola na otwór do oddychania
 • Przyklej te kawałki w miejscu

Opcja druga: Sponge Bob kostium z odkrytymi szefa

Jeśli nie chcesz głowę wewnątrz kostium Sponge Bob, wykonaj te same kierunki jak wyżej, ale wyciąć otwór w górnej części okna do głowy, aby mieścił się.

Akcesoria

Domowe stroje Sponge Bob będzie więcej zabawy, jeśli posiadanie lub noszenie jednego z następujących akcesoriów, które pojawiają się podczas kreskówki w jednym z odcinków.

 • Szpatułka
 • Śliniaczek
 • Rozgwiazdy różowy
 • Miecz
 • Kapelusz pirata
 • Fola
 • Sailor hat
 • Pacyfikator
 • Koc dziecko
 • Butelka

Get Inspired z więcej pomysłów

Aby znaleźć świetne przykłady Sponge Bob kostiumy sprawdzić Coolest Kostiumy.

Pływanie: Stroje kąpielowe dla dzieci Porady

Speedos Dla dzieci

Speedo posiada szeroką gamę niezawodnego, trwałego stroje kąpielowe dla dzieci. Ta linia obuwia na basenie i na plaży, "fastskins" dla hydrodynamicznego strój kąpielowy całego ciała i regularne bez rękawów jedno-sztuk. Młodzi ludzie mają również wybór pomiędzy majtki kąpielowe, szybów i Jammers pływania. Style Speedo są ostrza, z kolorami biodrowych i cięć, aby zaspokoić potrzeby dla dzieci na oryginalność i komfort. Również linia Speedos dziecięce z bezczelny powiedzenie wydrukowanej na nich to: "My First Speedo".

Szwedzki Gogle

Okulary szwedzkim są prawdopodobnie najbardziej wygodne dla dzieci w stylu nosić. Szwedzki gogle to taki, który nie ma uszczelki i zamiast pasuje tylko wokół oczu. Są elastyczne, łatwo regulowane i lepiej zaprojektowane dla małych powierzchniach. Ponadto, ponieważ dziecko jest chyba tylko ich wykorzystaniem do celów rekreacyjnych, szwedzkie okulary są niedrogie.

Sun Protective Stroje kąpielowe

Szacuje się, że jedno poważne oparzenia słoneczne w dzieciństwie może podwoić własnego szansę na rozwój raka skóry w późniejszym życiu. Mając to na uwadze, w połączeniu z wiedzą, że dzieci mają bardzo wrażliwą skórę, najlepiej ubierać je w słonecznym strój kąpielowy ochronnej.

Sun koszulki ochronne i kombinezony są dostępne w krótkim i długim rękawem. Są one dopasowane do sylwetki, więc to nie będzie trudne dla dziecka do poruszania się po wodzie. Specjalnie zaprojektowane koszulki i stroje kąpielowe, które blokują promienie UV są na ponad trzy razy bardziej wydajna jak zwykły t-shirt. Ponadto, jest to najlepiej użyć do opalania odzież ochronną, a nie ochrony przeciwsłonecznej na dzieci, jako krem ​​do opalania zawiera wiele substancji chemicznych i jest łatwo rozmazany w oczy.

Stroje kąpielowe pływające

Pływające kąpielówki pomaga szkolić młodego, niedoświadczonego zawodnika. Zauważ, że niektóre tańsze marki pływających garnitury tylko powstanie wokół twarzy dziecka, a nie pomaga im pływalności. Tak więc, nie skąpić na cenę. Garnitur prawidłowy montaż powinien utrzymać podbródek noszącego nad wodą. Przy wejściu na basen z małym pływakiem, należy to robić powoli z "przytulić zawieszone". Nie spiesz się coś, co dziecko może stać się bardzo nerwowy. Ponadto, nie pomylić strój kąpielowy pływających na zamiennik you-trzeba jeszcze być zawsze siebie dziecka.

Floaties

Floaties są miłe określenie na dmuchanych urządzeń wypornościowych używanych przez dzieci. Floaties Arm to świetny pomysł, bo część dzieci stroje kąpielowe, nawet jeśli otrzymali lekcje pływania. Będą dodać jeszcze więcej ubezpieczenia bezpieczeństwa i zdolności do pobytu prężny dziecka. Floaties Arm są wysadzone ciasno wokół bicepsa i może powodować wysypkę. Koszulka pływać nazwie "wysypka strażnik" może pomóc w zapobieganiu podrażnień od floaties ramion.

Szef ochrony bobasów

Jako lekarze zalecają, aby nie używać trudnych ochrony przeciwsłonecznej na twarzy dla niemowląt, to najlepiej, aby ubrać dziecko w słonecznym odzieży ochronnej. Najbardziej podatne część głowicy do spalania jest głowa i twarz. Sun kapelusze są wysoce zalecane dla niemowląt i dzieci. Kapelusz w stylu wiadro jest optymalna, zakrywania twarzy i karku oraz głowy. Jako alternatywę do wiadra kapelusz, spróbuj jednego z regularnym rachunku czapka z daszkiem i długą klapą z tyłu na pokrycie szyi. Dzieci są bardzo podatne na oparzenia słoneczne i podczas pływania, to jest jeszcze gorzej, jak słońce odbija się od wody. Nawet z Kapelusz na nie pozwolić dziecku zbyt wiele ekspozycji na słońce podczas pływania.

Utrzymanie najmłodszych Ciepłe

Neoprenowe kombinezony są dostępne w wielu stylach dla niemowląt i dzieci. Celem kombinezon jest chronić swoją skórę i chronić je przed zimnem. Jest to szczególnie ważne dla młodzieży strój kąpielowy, a dzieci mogą być łatwo schłodzone, gdy przy kąpieli. Dostępne są również neoprenowe skarpety kąpielowe w rozmiarach dziecięcych. Stopy są bardzo podatne na odłamki szkła i muszle na plaży, jak również coraz chłodzony chłodnych temperaturach wody. Głowa jest również obszar, w którym ucieka ciepło. Jeśli to konieczne, można również umieścić mały czepek na głowie dziecka. To również może przyczynić się do zapobiegania ucho pływaka.

Junior Kamizelki ratunkowe

Kamizelki ratunkowe dla juniorów są niezbędne w niektórych przypadkach, takich jak w łodzi, są prawnie zobowiązani. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że istnieją różne rodzaje kamizelek ratunkowych. Podczas gry w basenie, Typ III kamizelka ratunkowa jest właściwe. Są to rodzaj powszechnie sprzedawane w sklepach z popularnych znaków na nich. Są one wystarczająco dużo światła do aktywnej zabawy, ale pomaga utrzymać dziecko prężny, Podczas jazdy w łodzi, więc upewnij się, że Twoje dziecko ma na sobie typ III lub typ IV kamizelkę ratunkową. Typy te są bardziej niezawodne w sytuacji awaryjnej, ponieważ są one cięższe i zaprojektowane, aby wytrzymać prądy w otwartej wodzie. Typ IV jest idealny, choć najcięższego rodzaju. Będzie on zachować twarz dziecka, aż nadejdzie pomoc.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Dziecko Banz są okulary, które chronią oczy niemowląt od silnych promieni UV. Są one specjalnie zaprojektowane z neoprenu, aby zmieścić się na niespokojny dziecka. Z zespołu, który owija się wokół głowy dziecka, jest to genialny projekt. Nie tylko utrzymać dziecko przed wsadziła w oczy przez okulary, pomaga dostosować dzieci do noszenia okularów, co jest najzdrowsze dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Małe Pływacy: Giant Ratownik

Wynalazek Little Swimmers może być tam z kołem jeśli zapytać matki. Jednym z głównych problemów związanych z podjęciem niemowląt i małych dzieci pływanie zawsze ryzyko, że dziecko z basenu jak gigantyczny nocnik. Pieluchy, oczywiście, będzie pęcznieć i pogarsza się w wodzie. Z Małych Swimmers, rodzic może ich trochę jeden basen z zaufania, nawet jeśli nie były w nocnik wyszkolonych. Jeśli dziecko idzie do toalety w Swimmer, po prostu wyrzucić i założyć nową.

Jeśli twój maluch jest nocnik wyszkolonych, ale nadal ma wypadków, od czasu do czasu, po prostu umieścić na Małej Swimmer pod ich swimsuit- ten sposób, że nie będzie zawstydzony przez nalegań zwiększenia bezpieczeństwa. Małe Pływacy w trzech różnych rozmiarach, począwszy od 6 do 48 miesięcy. Można je znaleźć w pieluchach jednorazowych na wszystkich głównych detalistów i mieć cenę porównywalną do pakietu nazwa-marki pieluchy.

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Markowe projektanci nadal kuszą miłośników plaży w nowych wersjach kolekcji strojów kąpielowych. Słynny włoski projektant Roberto Cavalli poparła ten ogólny entuzjazm i przedstawił swoje letnie kreacje dla publiczności.

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Roberto Cavalli nie lubił monotonii, więc ta kolekcja jest jasny i ma wiele wzorów. Tutaj widzimy, motywy kwiatowe, groszki i elementy morskich.

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Dwuczęściowe kąpielówki mieć ciekawe kształty, niektóre modele zdarzeń funkcji asymetrii. W odniesieniu do modeli jednoczęściowych, Cavalli stosować skuteczne cięcia, które ozdabiali stroje kąpielowe, a nawet wizualnie dodają specjalnego finezji do sylwetki.

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Linii brzegowej obejmuje również lekkie tuniki i szale, które będą idealne dodatki do anyoneâ € ™ s letnich obrazu.

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Premium-Grade Stroje kąpielowe Odbiór Roberto Cavalli

Tajne 2012 Nowy Stroje kąpielowe Kolekcja Victorii

Niestety, lato kończy się wcześniej lub później, a Victoria Secret postanowiła zadowolić swoich fanów przygotowuje nową kolekcję strojów kąpielowych i stroje kąpielowe, Stroje kąpielowe Victoria Secret 2012 roku.

Tajne 2012 Nowy Stroje kąpielowe Kolekcja Victorii

Nowe bikini zaprezentowała najbardziej znanych "aniołów": Miranda Kerr (którego kształt po narodziny syna Flynna, stała się jeszcze bardziej piękne i kobiece) Doutzen Kroes (ta młoda matka wygląda wystarczająco dobre, aby jej zazdroszczę!) I Erin Heatherton (jej narzeczona Leonardo DiCaprio zachowuje jej dopasowanie).

Pod błękitnym niebem i na tle turkusowego wybrzeża dziewczyny pokazały nową kolekcję w pełnej krasie: bikini z animistycznym wydruków a-la zebra i Lampart, stroje kąpielowe w nasyconych kolorach: żółty, zielony, niebieski, oliwkowy; i kontrastowe połączenia zwykły stanik i wzrok dole z oryginalnych projektów i wzorów. Nie ma wątpliwości - lato trwa!

Tajne 2012 Nowy Stroje kąpielowe Kolekcja Victorii

Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014

Bycie prawdziwym jest prawdziwe piękno. Zgodnie z tradycją, każdy magazyn Sport Illustrated lat ma problem poświęconą strojach kąpielowych, gdzie smukłe modele stroje plażowe wykazać. Stroje kąpielowe dla wszystkich producent wymyślił alternatywę dla popularnej serii zdjęć i stworzył kalendarz m.in. wspólne plus size kobiet.

Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014

Stroje kąpielowe dla całej marki twierdzi, że chcieli zrobić sexy, pewnych siebie kobiet o różnych rozmiarach i konstytucji i tym samym udowodnić, że każda kobieta jest piękna.

Gabi Gregg mówi, że to smutne, aby uświadomić sobie, że ideał kobiety jest przedstawiony w taki monotonny sposób dziś - jako mały, smukły modelu - bo w rzeczywistości kobiety są tak różne.

Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014

Podsumowując, Stroje kąpielowe dla wszystkich oferuje kobietom publikować swoje zdjęcia w stroju kąpielowym z hashtag #SexyatEveryCurveContest, a publiczność może zorganizować głosowanie publicznego.

Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014

Zwycięzca weźmie udział w sesji zdjęciowej, przez następny Stroje kąpielowe dla wszystkich.

Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014


Stroje kąpielowe dla wszystkich Lato 2014

Dolce & Gabbana SS 2012: Stroje kąpielowe lub Dzieła?

Są po prostu rzeczy, a są piękne rzeczy, które mogą dać poczucie świętowania. Ktoś może zadzwonić do nich zbyt ozdobny, zawiłe lub wyzywająco drogie.

Dolce & Gabbana SS 2012: Stroje kąpielowe lub Dzieła?

Ale co, jeśli nie pięknych szczegółów, może pomóc poczuć prawdziwy smak życia i podkreślić swoją osobowość? Dziś mają zwrócić uwagę na Dolce & Gabanna kąpielowe wiosna-lato 2012, która wygląda jak dzieło sztuki, a nie strój na plaży.

Głównym trendem jest mądre i skomplikowane zawieszki, wiele szczegółów - z grzywką i lśniące wstążki do piór i kolorowych kamieni. Nie jest to zaskakujące, jeśli wziąć pod uwagę maksymalną kolorów, tak typowych dla Dolce & Gabanna. Choć warto zauważyć, że w bogatych, letnie dni, elementy z dużą ilością elementów i biżuterii wyglądają szczególnie istotne i dopasować nastrój letniego.

Dolce & Gabbana SS 2012: Stroje kąpielowe lub Dzieła?

Kolorystyka przyciąga do metalicznego złota i srebra z plamy dekoracji tęczy przypominające witraże średniowiecznych gotyckich kościołów. Wymagany atrybut obrazu jest długie masywne kolczyki pasujące do strojów kąpielowych.

Dolce & Gabbana SS 2012: Stroje kąpielowe lub Dzieła?

Drugi punkt jest retro sylwetka - krótkie spodenki z wysokim stanem i maksymalnie szeroko zamknięte lub przypięty biustonosze skromne jednoczęściowy model, który wszedł do mody na początku ubiegłego wieku.

Dolce & Gabbana SS 2012: Stroje kąpielowe lub Dzieła?

Przy okazji, oprócz biżuterii dekoracji, kolekcja oferuje szeroki wybór grafik i kombinacjach kolorystycznych, że projektanci nie boją się łączyć w najbardziej osobliwy sposób.

Dolce & Gabbana SS 2012: Stroje kąpielowe lub Dzieła?

Dolce & Gabbana SS 2012: Stroje kąpielowe lub Dzieła?

Pas startowy Stroje kąpielowe wiosna-lato 2010 Kolekcja z Luiza Bonadiman

Rio Moda Weekâ € ™ s jeden z najjaśniejszych wybiegach ostatnich kilku tygodni był jeden do odbioru z brazylijskiego projektanta Luiza Bonadiman stroje kąpielowe wiosna / lato 2010.

Pas startowy Stroje kąpielowe wiosna-lato 2010 Kolekcja z Luiza Bonadiman

Kontynuacja trendu przedstawionego w Herve Leger by Max Arzia wiosna-lato 2009 kolekcja, kolekcja Luiza Bonadimanâ € ™ s ma jedno ramionach bikini, strome Stroje kąpielowe wykonane z przezroczyste ciemnych tkanin, bikini bandaż, i bikini wycięcia.

Pas startowy Stroje kąpielowe wiosna-lato 2010 Kolekcja z Luiza Bonadiman

Pas startowy Stroje kąpielowe wiosna-lato 2010 Kolekcja z Luiza Bonadiman

Pas startowy Stroje kąpielowe wiosna-lato 2010 Kolekcja z Luiza Bonadiman

Pas startowy Stroje kąpielowe wiosna-lato 2010 Kolekcja z Luiza Bonadiman

Pas startowy Stroje kąpielowe wiosna-lato 2010 Kolekcja z Luiza Bonadiman

Najlepszy Halloween Modne dodatki i stroje

Z Halloween teraz szybko się zbliża, wiele osób będzie dodanie wykończeniowymi do tegorocznej strój wyruszyć w poszukiwaniu chorowite traktuje lub tegorocznej imprezie z przyjaciółmi. Podczas gdy wiele trick lub treaters będą nosić takie same stroje, od kotów i szkielety do szalonych profesorów i duchy, inni chcą być nieco bardziej wyjątkowy, nie tracąc tego straszny, makabrycznego czuć, że kojarzy nam się z All Hallow Eve.

Najlepszy Halloween Modne dodatki i stroje

Dekorowanie naszych domów jest dość łatwe, gdy myślisz o tym - kilka świece umieszczone w oknach, niektóre gumowe nietoperze zwisające z sufitu i mnóstwo fałszywych pajęczyny na ościeżnice, które dają tej niezamieszkałej, Haunted House wygląd wszelkich gości. Jednak finalizacji kostiumy jest nieco trudniejsze, ponieważ nie można po prostu nosić swoją ulubioną biżuterię, najdroższe na przykład dlatego, że psuje, że długo żyje, upiornie wygląd próbowałem tak ciężko, aby doskonalić się w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby dać znajomym Strach jak oni nigdy nie doświadczył.

To czas na uzyskanie przebiegły i oszczędny, trochę tak jak kiedyś w szkole, i nie ważne ile masz lat Halloween jest coś, czego nigdy nie wyrastają z raz stajesz się fanem. Nie musisz iść coraz PVA skleić się, umysł, po prostu trzeba myśleć poza pole trochę pomóc, aby wyróżniać się od innych duchów, czarownic i czarne koty, aby wygrać "najlepiej ubraną" nagrodę na tegorocznej imprezie lub w celu zapewnienia, że ​​masz najlepsze odpowiedzi od odwiedzanych domów na Trick or Treat rund.

Na przykład, można spróbować włączyć jakiś czarny i czerwony makijaż do stroju na Halloween, w przeciwieństwie do tradycyjnej białej jak duch, aby twoja twarz nie tylko wyglądają groźnie, ale dać to, że prawie-jak filmowe efekty specjalne, które dadzą Postrzeganie siniaki i krew - a także rodzaju cieniowania wokół oczu, która pozwoli im spojrzeć pełen śmierci i rozpaczy!

Kolejny sprytny pomysł jest, aby spróbować i korzystać z niektórych akcesoriów Halloween nie mógł uwzględnić przed, jak pierścień czaszki z Domu Rokoko, które błyszczą każdym wziąć łyk swojej krwi '' stempla pokazać, że odeszłaś dodatkowe mile i bardzo przemyślany strój aż do najdrobniejszych szczegółów.

Zdarzały się również szereg nowych all-in-one lateksowe kombinezony opublikowanych na rynek w ciągu ostatniego roku, co oznacza, że ​​cały strój może być tylko jeden kawałek. Z biegiem lat każdy, kto został do wielu stron Halloween będzie mógł powiedzieć, że nadchodzi moment w nocy, gdzie jesteś albo za gorąco lub za zimno i nie ma nic można zrobić bez psuje Ci kostium na Halloween. Jednak dzięki tym garnitury, które pozwalają oddychać, a nawet pić łatwo można nosić niczego (lub nic) spodu i nadal wyglądają tak upiornie i upiornie, jak zawsze.

Plus Sized Stroje kąpielowe Style Guide - Get The najlepiej pasują do Twojego typu ciała

Plus Sized Stroje kąpielowe Style Guide - Get The najlepiej pasują do Twojego typu ciała
Fantastyczny nie tylko rosną na drzewach, i jest wyprofilowana kobieta nie jest dla osób o słabym sercu. Podczas gdy społeczeństwo nadal próbuje przekonać, że bycie bodacious jest ciężarem, wiesz, że jedyną rzeczą, stoi pomiędzy tobą i doskonałego wyglądu jest prawo strój kąpielowy.

Plus wielkości stroje kąpielowe często pozostawia wiele do życzenia, od nudnych kawałków oraz prostych brył do przewidywalnych wzorów i ozdobników. Twoje ciało jest świątynią, a złe warstwa farby nie będzie sprawiedliwości. Na szczęście, plus rozmiar mody ma zdobyć lifting w ostatnich latach i kilku prostych rozważań dla swojego ciała, możesz mieć popularny społeczeństwa połykaniem swoich słów.

Dla Piękne Pear Shape

Jeśli chodzi o kobiecych ciał, gruszka jest zawsze w sezonie. Ta wyprofilowana karoseria obejmuje kobiet, które uważają swoje aktywa koncentruje się na południowej części ciała, z niewielkim równowagi pomiędzy ich górnej i dolnej.

Aby zaoferować równowagę ciała i rysować oczy w górę, spróbuj odwrotny ombre strój kąpielowy lub dowolny strój kąpielowy, który skupia się ciemne kolory w kierunku dołu i jaśniejszych kolorów ku górze. Akcesoria i jasne wzory na górnej części Twojej strój kąpielowy będzie również pomóc w tym zakresie. Najważniejsze jest, aby zmniejszyć w powiększeniu dolną część ciała poprzez zwiększenie górną część.

Zawsze należy trzymać z dala od poziome paski i znanych kolorów zwiększające rozmiar (białe, czerwone) w dół na południe, gdy szukasz kąpielowe i pamiętaj, stałe będzie zwrócić większą uwagę tylko do dolnej części.

Do góry Gifted Kobieta

Jeżeli aktywa odpocząć trochę bliżej do serca, masz zupełnie inne kwestie, jeśli chodzi o wybór zaciętej strój kąpielowy na sezon. W niektórych garnitury, jeden zły ruch ma potencjał do gromadzenia niechcianą uwagę i można poczuć się prześwietlone.

Biorąc pod uwagę od piersi jest kluczem, jeśli chcesz, aby schlebiać swój kształt, jak to tylko możliwe (nie próbujemy je ukryć, wystarczy wyposażyć je). Wzór z różnych gradienty kolorów i modnych funkcji z dala od klatki piersiowej rade. Oprah sugeruje prosto skrojone spódnica strój dla ruchu uwagę od górnej części ciała.

Choć bez ramiączek, a może-jak-się-dobrze bez ramiączek, wygląda to kuszące, należy pamiętać, że nie będzie wyglądać sexy, jeśli nie czujesz się sexy. Trzymaj się z obsługą i będzie promieniować zaufania.

Dla Sexy ósemka

Kobiety w tej kategorii to wszystko. Otrzymali wielkich porcji zmysłowości puli genowej i kolumny swoje aktywa pewnie z pomocą stroju kąpielowym, który akcentuje ich pola. Twoja talia prawie wydaje się złudzeniem optycznym, gdy zaimponować w accessorized stroju kąpielowym. Należy szukać opasanych stylów, z ciekawą linkę lub bajecznych broszki (wiem, że to słowo wydaje się trochę stare, ale uwierzcie nam). Zabawa, świecący funkcje w środku daje swoje błogosławieństwo przerwę w centrum uwagi i będziesz pewny siebie przy basenie.

Staraj się unikać rysunek zbyt dużo uwagi do górnej i dolnej części ciała; nie chcesz, aby Twoje spojrzenie przerastają oczy. Równowaga jest tu kluczem.

Dla równomiernie rozłożone Plaża Bogini

Jeśli twoje ciało cieszy się nawet równowagi, tworzenie krzywych zwiększy zaufanie. Twoim celem nie jest na minimalizacji lub maksymalizacji żadnego konkretnego regionu, więc wiele przepisów nie musi być stosowana. Ciekawe wzory są koniecznością i dodanie szczegółów w talii można dodać zabawa krawędź wygląd. Blok kolorów lub garnitury garnitury, które posiadają gradientów kolorów pomoże zerwać swoje ciało i dodać krzywe do figury.

Wszystkie wskazówki i zasady na bok, kluczem do spędzania czasu na słońcu i utrzymywanie zaufania poziom wyżej jest czuć się komfortowo i sexy w kostium kąpielowy z wyboru. Wybór stroje kąpielowe z witryny internetowej, która skupia się na kobiety oraz wielkości, jak Simply Be będzie można umieścić w garniturze, który rozumie swoje ciało i pomaga swój wewnętrzny blask bogini. Podejście strój zakupy informowany o swojego ciała i zabawy postawy, az pewnością znajdziesz garnitur, że nie będzie kiedykolwiek chcesz startować.

Porady przeznaczenia wesela: Stroje ślubne przeznaczenia

Stroje ślubne Style docelowy

Kiedy ślub w miejscu przeznaczenia, czy to na plaży, czy zamek we Francji, trzeba podjąć decyzję co do tego, co się ubrać. Cele podróży wesela stanowią trudną sytuację dla narzeczonych zwłaszcza, jak sobie tradycyjne weselnych może nie być możliwe lub praktyczne. Niektóre inne style ślubne, które mogłyby pasują swoją lokalizację lepiej może być sarong na ślub plaży lub prosta biała suknia do miejsca, które jest trudne do osiągnięcia.

Gdzie kupić swój cel Odzież ślubna

Więc zdecydowaliśmy, co masz zamiar nosić do docelowego ślubu. Być może wybrana płynną suknię, a może sarong z bikini pod spodem. Niezależnie od tego, co nosisz, jak dostaniesz strój ślubny do celu ślub? To na pewno zależy od tego, co masz zamiar nosić i gdzie masz ślub. Podczas gdy niektóre miejsca (takich jak Las Vegas, lub obszarów w Europie), może być w stanie spełnić Państwa życzenia w sukni ślubnej lub smokingu ze sklepu lub najmu, inne miejsca wyspa nie może mieć dokładnie to, czego szukasz. Musisz również tę zaletę, próbuje na ubrania i coraz żadnych potrzebnych zmian wykonywanych przed wielki dzień, jeśli masz ze sobą odzież ślubną z tobą. Jeśli szukasz nosić coś bardziej swobodna, może być w stanie nabyć bezpośrednio w miejscu docelowym.

Jak spedycyjne Odzież ślubna

Jeśli wybrała suknię swoich marzeń, a ty postanowiła wnieść go ze sobą, należy stosować się do tego zalecenia:
Przynieś swój strój ze sobą do samolotu jako bagaż podręczny. Nie sprawdzić suknię, zapakować do walizki, czy wszystko, co może spowodować, że suknia być niesłuszna. Stewardesa chętnie pomogą Ci schować sukienkę w schowku, a czasami, oni nawet pomóc umieścić go w szafie płaszcza lub obszaru zarezerwowanego dla rzeczy takich jak wózki i wózki inwalidzkie (jeśli jest miejsce).
Jeśli pan młody, ma zastosowanie ta sama rada. Spakuj smoking lub garnitur w swoim przenoszenia w torbie.

Strona Destination Odzież ślubna

Od śluby są często sprawy tematyczne lub nieformalne, strój wesele może być skomplikowane. Narzeczeni powinni najpierw zdecydować, czy chcą nosić tradycyjny strój ślubny, a następnie zdecydować, jak postępować z druhen i groomsmen. Oczywiście, jeśli masz na sobie nieformalne ubrania, wesele partia nie powinna być ubrana w suknie z satyny i tuxes. Warto również zdecydować, czy chcesz mieć określony kolor lub motyw związany z ślubu, że sukienki i garnitury będą towarzyszyć. Jedna z najlepszych części o ślub przeznaczenia jest to, że nie trzeba trzymać się oczekiwanej konwencji ślubnej, więc mieszać go!

Tux Destination Wedding Alternatywy

Mężczyźni mają łatwo przy wyborze w co się ubrać, aby ich śluby. Często, nawet w najbardziej formalne ustawień, stajennych mogą wybrać nosić prostą garnitur lub nawet tylko kurtkę sportową do ich wielkiego wydarzenia. Jeśli planujesz ślub docelowy tematem, lub taki, który kręci się wokół kultury obszaru masz ślub w, można naprawdę bawić się z tego, co masz zamiar nosić. Hawajskie koszule i szorty, a nawet dżinsy, mogą wyglądać po prostu obok panny młodej, kto ma na sobie ubranie dorywczo. Oczywiście, zawsze istnieje opcja dla nudystów, ale pamiętaj, że Ty i Twoja narzeczona są zgodni, że przed pokazaniem się bez ubrania!

Wybór Destination Odzież ślubna na lokalizację

Wybór mądrze, kiedy zdecydujesz, co masz zamiar nosić do docelowego ślub może oznaczać różnicę między byciem wygodne w ceremonii lub uczucie kłopotliwe i niewygodne. Jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad, będziesz mieć pewność, aby dokonać właściwego wyboru. Na przykład: jeśli masz ślub na plaży, nie nosić obcasy lub wybrać suknię ślubną z długim trenem. Obie te mogą oznaczać kłopoty podczas spaceru w piasku. Również wybrać ubrania, które jest odpowiedniej wagi zarówno dla pana młodego i panny młodej. Ciężkie tkaniny i warstw (takie jak w smokingu z kamizelki i płaszcz) może być bardzo niewygodne na wesela poza w upale. Wesela wycieczkowych także dla niektórych zmian do tradycyjnej odzieży ślubnej; będziesz chciał zrezygnować z konieczności pociągiem (istnieje wiele kroków na statku wycieczkowym) i wybrać suknię, która pakuje dobrze. Wybór odpowiedniego ubrania na pewno sprawi, że dzień ślubu przejść o wiele sprawniej.

Co Pack For Your Destination Wedding

Będziesz potrzebować swoje ubrania ślubu, ale trzeba odzież i inne nieprzewidziane raz jesteś na miejsce, jak również. Upewnij się, że badania obszaru jesteś w podróży do przewidywania pogody dla i spakować do wszystkich ryzyk. Nawet jeśli uważasz, że wyspa masz zamiar ma pogody, która jest zawsze powyżej 70, należy spakować lekka kurtka - nigdy nie wiesz, czy będziesz tam w jednym czasie spada temperatura! Upewnij się pakować dodatkowe wyroby pończosznicze, skarpetki i buty, zwłaszcza dodatki do dnia ślubu. Ciepło i latania na samolocie może mieć nogi puchną, więc nie licz na regularnych buty rozmiar do odpowiedniej. Nie należy również zapomnieć o obrączki! Oni nie są dokładnie odzież, ale to coś, co na pewno będziesz musiał nosić!

Destination Wedding Guest Odzież

Zaproszenie na ślub przeznaczenia może być świetnym pretekstem, aby wziąć urlop, jak również o spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Będziemy chcieli, aby myśleć o tym, kiedy mówi gościom w co się ubrać do zdarzenia. Każdy będzie musiał spakować swoje finery do podróży, a jeśli zdecydujesz się zapytać, że ludzie ubierają formalnie, może to być trudności na niektórych swoich gości do podróży z fantazyjnych ubrań. Zazwyczaj lepiej się spodziewać, że goście będą nosić nieformalny strój, nawet jeśli zdecydujesz się ubierać tradycyjnie. To sprawi, że podróż o wiele bardziej komfortowe dla wszystkich uczestników!

Destination Odzież ślubna dla panny młodej

Po podjęciu decyzji, aby mieć ślub przeznaczenia, następne pytanie dla wielu kobiet jest, "Co ja mam się ubrać?" Niektóre panny młode mogą czuć, że nie będzie mógł nosić tradycyjną suknię ślubną, jako docelowy suknia ślubna powinna być mniej formalne. Jednak wiele kobiet, które ożenić w okolicy zdecydujesz się nosić sukni ślubnej fantazji, więc nie martwić! Ślubnych, a także inne zasoby, takie jak książki i stron, może pomóc Ci podjąć decyzję, że najlepszym sposobem, aby ubierać się na to wydarzenie.

Sukienka Destination Wedding Alternatywy

Jeśli nie masz ochotę typu sukni ślubnej, można pomyśleć, że byłoby łatwiej nosić coś innego do docelowego ślubu. Na szczęście, większość wesela wykonane w okolicy są niefrasobliwe, sprawy nieformalne, więc można nosić cokolwiek czujesz się najbardziej komfortowo. Niektóre panny młode wybrać nosić prostą suknię ślubną w nieformalnym białym lub kości słoniowej, albo nawet tylko nieformalne sukni dowolnego typu , W zależności od tego, gdzie jesteś ślub, można nosić tradycyjny strój obszaru; na przykład, można nosić strój na Hawajach polinezyjskie, lub Dirndl w Niemczech. Można nawet założyć tylko prosty sarong z kwiatami we włosach, albo ostatecznym sukienka alternatywą: ożenić się nago!

Destination Odzież ślubna dla luzaków

Co zdecydujesz się nosić na miejsce ślubu, zależy wyłącznie od twojego gustu i budżetu. Często odzieży na ślub przeznaczenia pana młodego jest pomijany podczas planowania ślubu, ale to naprawdę nie powinno być; jest to wyraz jego osobistego stylu. Gdy masz ślub przeznaczenia, pan młody może wybrać tradycyjne smoking, nosić garnitur lub sportową kurtkę i spodnie, a nawet dżinsy i t-shirt w zależności od typu ślub. Wesela na Karaibach i inne wyspy są mniej tradycyjne i mniej formalne, co oznacza, że ​​wszystko jest, jeśli chodzi o stroju weselnego, ale może nawet miejsc do wynajęcia lub zakupu w smoking formalne zużycia, w przypadku wyboru tej drogi. Wystarczy upewnić się, będziesz pasować do panny młodej, i baw się dobrze!

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

Stroje kąpielowe i bielizna z Censored kolekcji przenoszą nas w świat w 1960-s. Biustonosze push-up wszystkich kształtów i rodzajów, koronki, suknie, piękne bikini, monokini i stroje kąpielowe, które reprezentują styl Brigitte Bardot w.

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

Bez ramiączek bikini (lub tych z odpinane ramiączka) - to prawdziwy hit! Są one bardzo popularne w tym sezonie. Wielkie kapelusze i okulary przeciwsłoneczne będą tylko poprawić swój wizerunek na plaży!

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

Poza tym, wszystkie rodzaje dekoracji plaży są uważane za modne. Po prostu musi czekać na lato i idź na plażę!

Więc być szybkie, aby kupić wspaniały zestaw bielizny i strojów kąpielowych z nowej kolekcji Censored.

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

New Yorker 2011 Censored Stroje kąpielowe i bielizna

Emilio Pucci Tworzy scenie stroje dla Beyonce pani Carter Tour

Beyonce, którego pani Carter Show World Tour nie zaczęło się tak dawno temu, udało się zaszokować publiczność na koncercie w Belgradzie z jednym z jej nowych strojów scenicznych. Tutaj mamy na myśli złote body, urządzone z ulgą, powtarzając kształt nagiego ciała kobiet z piersi reprezentowane w szczegóły.

Emilio Pucci Tworzy scenie stroje dla Beyonce pani Carter Tour

Po rozważeniu kilku stroje z Singera € ™ s nowy etap w szafie, także okazało się, że projektanci marki Dsquared2 Dsquared² Julien Macdonald, i innych geniuszy todayâ € ™ s podium udział w jej tworzeniu. Który z nich jest autorem skandalicznych złota sukienka nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że dyrektor kreatywny Emilio Pucci, Peter Dundas, który jest również jednym z założycieli obrazów w Singera € ™ s scenicznych, jest odpowiedzialny za zestawy z wysokich butach.

Nie mamy żadnych zdjęć koncertowych naszej bohaterki w strojach stworzonych przez Dundas, wentylator wschodniej egzotyki, ale możemy rozważyć swoje rysunki, wykonane przez artystę. Tutaj zobaczysz buty zamszowe do biodra, która zwalnia Cię to z koniecznością wyboru pończochy; mini-sukienki, jak również ciała i kurtki ozdobione w kalejdoskopie błyszczące aplikacja, nici metalowych i abstrakcyjna akwarela, kopertowanie odbitki ciało z błyszczących szlachetnych wzorców.

W Stroje kąpielowe Trendy 2007 Najnowsze

W Stroje kąpielowe Trendy 2007 Najnowsze
Stroje kąpielowe dla sezonu 2007 oferuje nowe, świeże interpretację kolorów, grafiki, tekstur i szczegółów dla Ciebie, piękno. Nowe stylistyczne podejścia mogą być postrzegane w sylwetki, grafiki, kombinacji kolorów, klejnotów i faktur. Jednym ze sposobów jest użycie dwóch rozszerzona lub więcej kontrastujących wydruków w tym samym kolorze, co sprawia niesamowite oświadczenie trybie mody.

Stroje kąpielowe projektanci są kwitnące w sezonie nowych początków kolorów, przy użyciu innowacyjnych zaskakujące neutralne korali, pomarańczowe, limonki i fiolety stworzyć wiosną i latem kwitną. Estragon jest świeżo ścięte łodygi odcieniach kwitnących słodkiej Strawberry Ice, ciepłym Złotego Morela i fioletu infuzji Malwa. Café Crème jest bogate, kremowe kontrast spokoju uspokajający błękitny lub deliciousness odświeżanie Grapemist. Najnowszy neutralne dla wiosną znajduje się w połyskującymi Opal Graya, zapewniając tło do wiosennych wszechstronnych, jasnych kolorach, które mogą sprawić, że nawet najbardziej podstawowe sylwetka ożywają.

Transformacja stroje kąpielowe, jako kluczowego elementu osobistego strojów kąpielowych szafie, nadal zyskuje akceptację dzisiejszym wyrafinowanych kobiet. Projektanci nadal oferować więcej akcesoriów do swoich strojów kąpielowych kolekcji. W przeszłości projektant może być zadowolony oferta pareo jako okładka up dla swoich zbiorów. Dziś dyskryminujące kobiety mogą znaleźć mnóstwo koordynację plażowe aby wyposażyć swój strój kąpielowy; w tym Suknie, bluzki, spodnie, spódnice, torebki, buty i biżuteria. Wiele wpływy są wywoływane stworzyć szeroką paletę kąpieli i stroje plażowe dla olśniewającej urody.

Celu uzyskania pożądanego wyglądu i wykończenia ich zbiorów konstruktorzy zastosowali elementy mody, jak wspomniano powyżej, na ich 2007 zbiorów strój kąpielowy. I te elementy będzie opływał w ich akcesoriów stworzyć bardzo osobistą garderobę dla wymagających i piękne kobiety.

W Stroje kąpielowe Trendy 2007 Najnowsze

Najpopularniejsze Stroje kąpielowe Trend: Kostium kąpielowy z rękawami

Te stroje kąpielowe, oczywiście istniały przed obecnym sezonem letnim. Stały się one bardzo popularne wśród dziewczyn, które lubią surfing. A teraz stroje kąpielowe z długimi rękawami będzie ewidentnie być noszone przez tych, którzy są daleko od fal oswajania.

Najpopularniejsze Stroje kąpielowe Trend: Kostium kąpielowy z rękawami

Styl sportowy jest jednym z oczywistych trendów tego lata. Dlatego też kostiumy kąpielowe dla surferów może stać się najbardziej popularną na plażach.

Najpopularniejsze Stroje kąpielowe Trend: Kostium kąpielowy z rękawami

Główną zaletą tych strojów kąpielowych jest ich różnorodność. Powierzchnia umożliwia umieszczenie tulei różnych grafik i efektów fotograficznych, a także cekinów, dżetów i plisami tam. Pozwala także leczenia własnego stylu bardziej płynnie.

Najpopularniejsze Stroje kąpielowe Trend: Kostium kąpielowy z rękawami

Poza tym, takie stroje kąpielowe chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Stroje kąpielowe Trendy 2012

Latem plaża sezon jest tuż za rogiem, co oznacza, że nadszedł czas, aby poważnie myśleć o tym, jak wybrać stroje kąpielowe na lato 2012.

Stroje kąpielowe Trendy 2012

I podczas gdy projektanci mody nadal stanowią wyciszony w kolorze i matowych odcieniach ciemny niebieski, ciemny brąz i czarne kolory na tygodniach mody na sezon jesień-zima 2012-2013 sezonu, to jest czas, aby cieszyć się trendy wiosna-lato 2012, oznaczone przez ich jasne kolory i różnorodnej kolorystyki wydruków.

Modne stroje kąpielowe dla wiosna-lato 2012 wybrano biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze trendy sezonu, które zostały zdefiniowane kilka miesięcy temu dzięki wysiłkom licznych przedstawicieli międzynarodowych wybiegach. Latem tego roku, będzie można wybrać zarówno stroje kąpielowe i kąpielówki z czarno-białych wydruków kolorowych i spróbować retro bikini i oryginalne stroje kąpielowe z wycięciami.

Stroje kąpielowe z nadrukami

Niewątpliwie, wydruki są głównym trendem na wiosnę-lato 2012, a twórcy mody strojów kąpielowych nie mógł nie skorzystać z tej tendencji. Istnieje wiele modeli z niesamowitymi nadrukami: stroje kąpielowe na sezon lato 2012 zdobią kwiatowe wzory, druki etnicznych i geometrycznych, wszelkiego rodzaju paski, zygzaki, a nawet wzory plam lamparta.
Stroje kąpielowe Trendy 2012

Asymetryczny stroje kąpielowe

Asymetryczne kąpielówki jednego barku nie są mniej popularne w nowym sezonie letnim niż znanych asymetrycznych sukienek. Takie modele pojawiają się w ekskluzywnych kolekcji projektantów oraz w zbiorach bardziej demokratycznych mody-sprzedawców.
Stroje kąpielowe Trendy 2012

Wycięcia

Stroje kąpielowe z wycięciami pojawił się po raz pierwszy kilka sezonów temu i jest popularny do dziś. Można to wyjaśnić biorąc pod uwagę fakt, że oryginalne wycięcia sprawiają takie stroje kąpielowe nietrywialne i stylowy. Oczywiście, te modele trendu strój kąpielowy będzie pasować do perfekcyjnych kobiet, które są w dobrym stanie. Nie należy zapominać, że te szczere wycięcia są raczej ryzykowne.
Stroje kąpielowe Trendy 2012

Cekiny

Miłośnicy wszystko genialny woli szczególnie cieszyć się nowy trend wiosna-lato 2012 strój kąpielowy, który wydał cekiny popularne. Modne stroje kąpielowe na 2012 są ozdobione kolorowymi paillettes, maleńkich kryształków i koralików haftem z błyszczących.
Stroje kąpielowe Trendy 2012

Czarno-białe stroje kąpielowe

W przeciwieństwie do fenomenalnej popularności wydruków na międzynarodowym wybiegu w sezonie wiosna-lato 2012, inny obecny trend nieuchronnie reprezentowany w modelach ubrań. Trend ten przyniósł popularność na monochromatyczny ubrań delikatnych, pastelowych odcieniach. Trend w modzie jest również charakterystyczne dla kategorii plażowe: stroje kąpielowe i bikini stałe w delikatnych pastelowych kolorach, a także modeli białe i pomarańczowe kolory, będzie bardzo popularne w sezonie letnim 2012.
Stroje kąpielowe Trendy 2012

Retro Stroje kąpielowe

Retro styl zdaje się nigdy nie wypaść z mody. Dolce & Gabbana i Jason Wu oparło wiosna-lato 2012 kolekcje na starych obrazach. W sezonie lato 2012, w stylu retro strój kąpielowy jest istotne, bardziej niż kiedykolwiek: najbardziej modne modele zawierają solidną kąpielowe szeroki przywiązany lub nawet bez ramiączek w stylu vintage i bikini z zamkniętej górnej i wysokiej talii spodnie ,
Stroje kąpielowe Trendy 2012

Falbany w bikini

Zdobienia z marszczeniami stała się jednym z najmodniejszych trendów sezonu wiosna-lato 2012 na międzynarodowym wybiegu, a nawet stroje kąpielowe nie były wyjątkiem. Małe lub duże miękkie falbany zdobią najmodniejsze stroje kąpielowe 2012 roku Oczywiście, ta tendencja nie jest dla każdej kobiety: obszerne falbany uczynić rysunek trochę grubszy, zwłaszcza jeśli takie dekoracyjne szczegóły znajdują się na biodrach.
Stroje kąpielowe Trendy 2012

Victoria Secret 2012 Pokaż Stroje pierwsze wzory

Pretensjonalny i inspirujące Świąt pokazują, że Victoriaâ € ™ s Sekret marka luksusowych i seksowna bielizna przygotowuje jej fanów co roku odbywają się na pewno w 2012 roku.

Victoria Secret 2012 Pokaż Stroje pierwsze wzory

Niektóre szkice kostiumów, że obecny VS Anioły Lily Aldridge, Erin Heatherton, Lily Donaldson, Miranda Kerr, Candice Swanepoel, Doutzen Kroes i inni przedstawiciele marki będą ubrani na wybiegu na koniec roku, mają pojawiły się już w sieci.

I nie trzeba było długo czekać na czas, kiedy w końcu zobaczyć, gorsety, sukienki koktajlowe musujących, ciało i stroje kąpielowe, kolorowe stroje wróżek, płatki śniegu i motyli na najpiękniejszych modeli nowoczesności.

Victoria Secret 2012 Pokaż Stroje pierwsze wzory

Meksykańskie stroje taneczne

Meksykańskie stroje taneczne


Meksykańskie stroje taneczne różnią się znacznie od regionu i tańca do tańca. Najważniejsze, wszystkie one mają wspólną jest to, że są one bardzo piękne i zwiększyć wydajność tańca.

Stroje dla różnych tańców latynoskich

Pomimo znacznych różnic w tradycyjnych tańców, większość strojów mają wpływ hiszpańskich konkwistadorów.

Kostiumy Folkorico

Folkorico, nazwa używana do wyznaczenia tradycyjny taniec, wymaga stroje skomplikowanych konstrukcji, które pozwalają wykonawcom pełny zakres ruchu.

Dla Kobiet

Suknie noszone przez kobiety mają bardzo długie, szerokie spódnice. Są one często odbywają się stworzyć obraz i sukienki stają się tak samo częścią spektaklu, jak samych tancerzy. Spódnice są długie, marszczonej i warstwowych. Są one albo w jasnym kolorze lub białe, ale tak czy inaczej, są ozdobione kolorowymi wstążkami i koronki. Jest to bardzo często, aby zobaczyć czerwone i zielone wstążki w barwach meksykańskiej flagi. Topy wydają się być wyłączony ramię i potargane, jako zwykły chłop bluzkę, i zazwyczaj przycięte w tym samym kolorze wstążką.

Dla mężczyzn

Mężczyźni najczęściej noszą mariachi strój, który składa się z cienkich czarne spodnie, najczęściej zdobione po bokach każdej nogi i bogato zdobione kurtki wykończone remisu smyczkowy i ponadgabarytowych kapelusz.

Kostiumy Hat Taniec

Jest to najbardziej znany taniec w Meksyku i jest nawet nazywana Narodowy Folk Dance. Standardowe stroje były faktycznie przeznaczone około sto lat od siebie.

Dla Kobiet

Kobiety noszą China Poblana, strój sługa widział w połowie 19 wieku. To jest stosunkowo krótki, pokazując kostek i na ogół składa się z krótkim rękawem białej bluzce, czasem ozdobione haftem lub lekkim kwiatowym nadrukiem i jaskrawo kolorowe, błyszczące spódnicy noszonej na białym petticoats.The spódnicy jest często ozdobione cekinami dalej pokazać jej stylu chińskim. Mówi się, że strój doszło, ponieważ chińskiej księżniczki sprzedany do niewoli w Meksyku, ale w rzeczywistości towary z Chin przyjechał do kraju, co kilka miesięcy przez Filipiny i hiszpańskich arystokratów się ich ubrania sługami z tkaniny, która nie była długa wystarczy, aby dotrzeć do podłogi. W tych dniach, bardziej jedwab dodano w górę, tak że już spódnice zawsze dwie tkaniny.

Dla mężczyzn

Mężczyźni nosić garnitur Charro, która jest zasadniczo mariachi strój. Ten po raz pierwszy zaobserwowano w 1930 roku i był noszony przez muzyków miejskich. Dla wykonania, zawiera srebrne przyciski i zamiast remisu bolero, człowiek może nosić duży czerwony krawat z końce zwisają mu pierś.

Jalisco Sukienki

W przypadku kobiet, jest to najbardziej popularna meksykańska kostium taniec poza Meksykiem i jest natychmiast rozpoznawalny. Sukienki i spódnice oferują ogromne zwykle w żywych kolorach, takich jak jasny róż i ozdobione wielobarwnej Wstążki. Szyja jest zadaszony i rękawy są albo pełnej długości lub do łokcia. Dopasowany gorset ozdobiony jest więcej wstążek i koronki. Pasujące taśmy są zwykle noszone we włosach.

Zakup strojów ludowych

Autentyczne meksykańskie stroje taneczne są kosztowne, ponieważ istnieje wiele tkanin i skomplikowanych prac projektowych. Jednakże, jeśli jesteś częścią trupy wydajności, to należy się spodziewać, i strojach będzie mógł używać długo z należytą starannością. Choć najlepiej gdzieś można spróbować kostium i ustaw na dopasowanie i konieczności wykonania, dobrym źródłem online jest El Charro. Oni produkują oba buty i stroje taneczne i sprzedaży hurtowych i detalicznych w Meksyku i USA.

Podczas gdy wiele sklepów strojach oferują to, co nazywają tradycyjne stroje, to najlepiej kupić od rzeczywistego autora, aby wiedzieć, czy kupowana prawdziwych w najlepszej jakości.

Spójrz jak najbardziej autentyczny

Meksykańskie stroje taneczne nie są rodzajem stroju można skąpić na i uciec z nim. Tańce te są częścią meksykańskiego dziedzictwa, dlatego tak ważne jest, aby uczcić to i albo kupić lub zrobić poszczególne elementy, które wyglądają jak najbardziej autentyczny. Jeśli możesz to zrobić, można nosić z dumą swój kostium.

Kreator renesansowe stroje

Kreator renesansowe stroje
Utwórz magiczny wygląd!

Halloween i innych zdarzeń ubierać się, wiele osób zdecydować się na tradycyjny strój jeszcze mistycznego kreatora. Nie tylko może kreator strój być tworzone z elementów, które mogą już mieć pod ręką, przynęty i mistycyzm za kreatorów sprawia, że ​​składając w całość wybrać krawieckie ekscytujące zadanie dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od budżetu. Niektóre kreatory zdecydować nosić ciężkich i bogato zdobione stroje aksamitne w żywych kolorach i olśniewające, podczas gdy inne kreatory wybrać skromny trasę i nosić różnorodnych szmaty i warstwowe płaszcze wywołać prawdziwy renesansowy charakter. Podczas gdy kreator może zmieniać style ogromnie i nie ma dobrych lub złych styl ubierania, istnieje kilka podstawowych ubrania, które pomogą utrzymać oryginalny styl Czarodziejstwa bez względu na preferencje lub budżetu.

Making Your Costume

Poniższe materiały pomogą stworzyć niepowtarzalny jeszcze autentyczny strój renesansowy kreatora. Jeśli jesteś przebiegły, można uszyć jedną z następujących rekwizytów siebie lub zaoszczędzić trochę pieniędzy zapobiegliwości zakupy zamiast Kupując kostium kawałki nowa. Jeśli masz czas przed funkcji dress up, używać go mądrze i rozpocząć zakupy jak najszybciej. Pamiętaj, wielu z następujących kostium rekwizyty są dostępne w tętniącej życiem sezonie Halloween, choć wielu sprzedają się szybko pozostawiając niewielki wybór z powodu popularnego charakteru kreatora kostiumy. Na dobry początek dostaw kreatora polowanie wcześnie na następujących podstawach:

Podstawy Costume

Kreator renesansowe stroje
Biały Sorcerer Peruka i broda

 • Cape aksamitny płaszcz lub długi
 • Kapelusz
 • Czarodziejska różdżka
 • Konopie, len, bawełna lub włókna juta chłop / poeta góry
 • Spodnie sznurkiem w ziemisty palety
 • Mężczyźni: biały lub srebrny Peruka i broda jeśli decyduje się na dojrzały wygląd, w przeciwnym razie wybierz ciemną perukę i rozmyślać
 • Kobiety: Długowłosy peruka w dowolnym kolorze, choć decyduje się na białym lub srebrnym stworzy bardziej tajemniczy efekt
 • Podarte i poszarpane książki
 • Świeca lub latarni
 • Rura

Bądź kreatywny

Po Twojej podstawowych dostaw kostium, nadszedł czas, aby ruszyć.

 • Warstwa na górze i na płótnie spodnie i krawat szeroki postrzępiona liny wokół talii do zabezpieczenia odzieży.
 • Zdecydować się na wysokim Kreatora kapelusz lub aksamitu i haftowane płaszcz z kapturem na pokrycie perukę.
 • Sparować strój z rekwizytów takich jak podartą otworzył książkę lub potoku tytoniu do tworzenia starego świata do swojego stroju.
 • Chociaż nie zawsze jest to konieczne, biała farba twarzy może pomóc stworzyć bardziej dojrzałą cerę, a także starszych lateksowe maski na twarz.
 • Prasa na paznokciach również dodać niesamowity i mistyczne touch do kreatora reenactments, więc należy zainwestować trochę myśli w małych szczegółów stroju dla najlepszych rezultatów.
 • Aby rzucić trochę światła na swojej magicznej nocy, nosić latarnię lub na baterie świecznik i doskonalić swoje upiorne spojrzenie.

Transcend Czas jako kreatora renesansu

Czarodzieje i czarownicy wywołują wiele uczuć i są idealne dla mistycznych spotkań lub imprez, takich jak społeczeństwa fanem Władcy Pierścieni, Camelot lub reenactments Harrym Potterze. Z tych prostych i niedrogich podstaw kreator kostiumów, można przekroczyć czasu z czubkiem kreatorów kapelusz!

Stroje ludowe wsi

Stroje ludowe wsi


Jeśli potrzebujesz grupy kostium na Halloween dla sześciu, a chce być zabawny i bardzo rozpoznawalne mając prosty strój, nie można zrobić lepiej niż dostać sobie kilka kostiumów Village People. Ikony zespół disco nadal odwoływać, a nawet słuchał, dzisiaj i nie trzeba instrumenty być macho.

Początki Village People Kostiumy

W 1977 roku, u szczytu ery disco, francuski kompozytor współpracował z amerykańskim autorem tekstów, aby utworzyć zespół koncepcji. Nazwa odnosi się do nowojorskiej Greenwich Village, tradycyjnie raj dla gejów i narodzin ruchu gejów parady prawa i parady gejów, z których oba używane muzykę Village People jako hymnów.

Chociaż zespół, wyposażony w takie hity, jak "ogromne YMCA", "In the Navy" i "Macho Man" był popularny od początku, że to stroje, które wykonane Wioska Ludzie tak niezapomniany. Chodziło o to, aby każda piosenkarka stanowią archetyp amerykańskiego mężczyzna, który był również gejem obiektem fantazji. Tak więc, nie było Cowboy, Pracownik Budowlany, Żołnierz, Indian Chief, Gliniarz i rowerzysty. A duże 1970 wąsy były wymagane!

Pomimo odniesienia gejem, Village People stał się głównym nurtem sukces, bo muzyka była świetna zabawa. To był jeden z pierwszych wystąpień odwołania zwrotnicy i ogólnej akceptacji geja kultury.

Tworzenie Wioska Ludzi Kostiumy

Wspaniałą rzeczą Village People kostiumów jest to, że nie trzeba być absolutnie dokładny w jednym spojrzeniem być rozpoznawalne. Chociaż istnieje wiele sklepów, które mają specyficzne kostium kostiumy Wioska Ludzi do wynajmu lub sprzedaży, można też po prostu wynająć lub zrobić kostium, który mówi "pracownik budowlany" lub "Cowboy" i być jednym z zespołu.

Niektóre rzeczy są konieczne. Dla Indian Chief, trzeba odłożyć na bok wszystkie pojęcia politycznej poprawności i zaszaleć z ogromnym ptactwa stroik. Dodaj malowania twarzy, koraliki, pióra, a może więcej fajkę pokoju.

Podczas Żołnierz można osiągnąć przy każdej marynarki sukni, on jest tylko w prawo, kiedy jest się w nieskazitelnie białych, w tym żwawym czapce i Dickey.

Poza tym, chociaż, tak długo, jak jesteś ostatecznie jeden z bohaterów, jesteś złotych!

Opanowanie Szczegóły

Jeśli chcesz być Rolling Stone obejmuje dokładne, musisz dostać się do niektórych detali. Przede wszystkim jest zarost. Niektóre sklepy będą miały gigantyczne opadające wąsy i bokobrody, które można klejem, albo można spróbować tworzyć własne. Możesz być nawet jak Groucho Marksa i malować jeden, ale wszyscy, zwłaszcza Biker, musi być owłosione.

Kostiumy wsi ludzi tendencję do być ciasno ani odkrywcze - Wódz Indian i Biker często bez koszulki. Nie musisz iść tą drogą, jeśli jest zimno, ale mocno to zdecydowanie dobra. Pracownik powinien mieć Budownictwo szczególnie mocno koszulę z krótkimi rękawami podwiniętymi pokazać jego wybrzuszenia broni.

Nie zapomnij rekwizyty! Ponieważ tylko Wioska Ludzie śpiewali, a nie grać na instrumentach, mogą bawić się z wielkich rekwizytów znaków. Wódz Indian miał fajkę pokoju, oczywiście, i policjant miał kajdanki i pałkę. Construction Worker jest często na zdjęciu za pomocą śrubokręta między zębami, co jest bardzo sexy, ale jeśli chcesz nosić śrubokręt wokół ust, powinieneś zdecydować się na wersję z zabawkami, tak aby chronić zęby. Nie możesz być kowboj bez lasso, a jeśli nauczysz się, jak zrobić kilka podstawowych twirls, tym lepiej. Dla marynarza i Biker, wszystko idzie!

Dowiedz się Twój Chorus Line

Szanse są, że nie zamierzasz zostać poproszony śpiewać. Jednak, aby lepiej swoje szanse na wygraną w konkursie kostium, lub po prostu więcej zabawy, uczyć się teksty YMCA i być przygotowanym do wow tłumu!

,

Stroje taneczne dziecięce

Stroje taneczne dziecięce


Stroje taneczne dla dzieci to świetny sposób, by dzieci czuć się pewnie na parkiecie. Czy na motywie lub po prostu zabawa, style tańca kostium i wskazówki pod uwagę następujące dzieci "pomoże Ci znaleźć odpowiedni strój na każdą okazję.

Dziecięce Taniec Costume Style

Taniec kostium dostawcy dzieci są bogate w Internecie, co łatwe, wygodne i bardziej przystępne, aby znaleźć unikalne i pochlebne strój do tańca. Jeśli Twoje dziecko uczestniczy w klasie tańca i występów, ich styl ubierania i strój będzie się znacząco różnić. Następujące style taneczne i odzieży idą w parze:

 • Jazz i Tap: Dla jazz i stepowanie, blichtru jest słowo. Czy on wybiera cekinami kamizelka lub nosi cylinder i świecący spódnicę, najbardziej dzikie i krzykliwe stroje są zazwyczaj najlepiej na scenie dla tego typu działania. Aby stworzyć uniwersalny strój szafa na taniec jazzowy, rozważyć inwestowanie w parę jakości buty zaczepów wraz z kilkoma trykoty, które mogą być mieszane zamiennie po więcej informacji. Wszechstronne 1/2 wydajności kostiumy są wielkie inwestycje.
 • Balet: Oprócz podstawowych baletki, większość balerinki w szkoleniu powinny właścicielem klasyczny Tutu, jak również kilka podstawowych wygodne i rozciągliwe trykoty, które mogą być sparowane z spódnice Wrap, wzrusza i rajstop. Balet Taniec zwykle zawiera pogodne i spokojne palette.For najbardziej wszechstronność, zdecydować się na czarny, różowy i nagich oddziela i łączyć ze sobą w miarę potrzeb.
 • Hip-Hop: Hip hop taniec stroje są świetna zabawa na zużycie i może być dość oszczędny, pozwalając mu pokazać swoje ruchy taneczne i osobowości z ufnością. Podstawowe kostiumy hip hop może zawierać cekinami lub sparkly koszule mięśni, z kapturem bez rękawów i zrelaksowany muszli spodnie taneczne. Ruch jest niezbędny w tańcu hip hop, więc upewnij się, że wszystkie ubrania jest nieograniczona. Ze względów bezpieczeństwa, należy unikać ciągów, długie łańcuchy i szaliki, które mogą stwarzać ryzyko zadławienia.
 • Charakter: Włączone do różnych taniec, kostiumy znaków są zazwyczaj zarezerwowane dla konkretnych przedstawień i spektakli. Czy to popularny Disney film lub postaci fikcyjne, tematyczne stroje taneczne większości są noszone tylko raz, a może być bardzo kosztowne. Jeśli pójdziesz trasę kostiumy postaci, czy można odtworzyć strój najpierw z prostymi przed rozpoczęciem inwestycji w wieloczęściowe kostium. Kostiumy księżniczka można łatwo przedstawiany z długim bajki kapelusz w połączeniu z tutu, natomiast może on łatwo grać pirata dodając opaskę na oko i chustka do podstawowego pary czarne spodnie tanecznych i blowsy koszuli. Bądź kreatywny, kostiumów i rekwizytów można zaoszczędzić duże na charakter tematyczne występy i motywów tanecznych.

Gdzie na zakupy

Jeśli jesteś w rynku strojów tanecznych dzieci ", możesz wybrać sklep lokalnie lub w Internecie. Większość studio tańca przeprowadzić małą inwentaryzację strojów i butów, aby pomóc dziecku zacząć w świecie tańca. Po wybraniu ona swój styl tańca, może ona rozpocząć zakupy za prawo attire.The następujących stronach internetowych oferują różnorodne stroje taneczne w dużą rozmiarach dziecięcych:

 • Weissman Kostiumy: dostawca Handel oferuje wszystkie rodzaje strojów tanecznych w różnych stylach, w tym charakterze.
 • JustKidCostumes: Idealne dla wyjątkowych motyw tańca i wydajności kostiumy, to duży sprzedawca internetowe nawet nosi dziecięce stroje taneczne wielkości.

Właściwa pielęgnacja i magazynowe

Bez względu na to, gdzie robisz zakupy lub co wydawać, jest to niezbędne, aby prawidłowo dbać o ubrania, aby utrzymać swój kształt i jakość. Śledź wszystkie wskazówki producenta dla prania natychmiast po użyciu i przechowywać stroje taneczne wszystkich dzieciaków krytymi worków zachować ich piękno i skomplikowanych kunsztu w nadchodzących latach.