grsail.com

spinka kwiatek jak zrobic

Jak zrobic przodu Handspring

Jak zrobic przodu Handspring


Jeśli chcesz wykonać zabójcze upadki procedury, trzeba dowiedzieć się, jak zrobić przedni HANDSPRING. Handsprings przednie wymagają znacznego wytrzymałość górnej ciała i zdolność do wykonywania na rękach i Ko bez problemu. Jeśli uczysz się przednią HANDSPRING po raz pierwszy, upewnij się, spróbować go, będąc pod opieką trenera lub instruktora, który może Cię przez proces i miejsca, które w razie potrzeby.

Jak zrobic przodu Handspring

Dowiedz się, jak zrobić z przodu HANDSPRING będzie łatwiejsze, jeśli można dostać rozbieg, napędzających tempa organizmu do przodu. Przed dodaniem początek działa, pierwszy mistrz formularz wymagane do wejścia na pozycję handstand podczas wykonywania HANDSPRING.

Formularz handstand

Jeśli dopiero zaczynasz, mają miejsce autokarem lub trenera cię, jak się uczyć Handstand i Handspring. Trener może zapewnić, że można zachować łokcie rozszerzony, zapobieganie niefortunny upadek. Podczas wykonywania handstand i Handspring, musisz zainicjować ruch z silną nogą. W tej instrukcji, silna noga jest prawa noga, ale należy pamiętać, że silna noga może być Twoja lewa noga.

 1. Stań z nogami razem, ramiona przedłużony bezpośrednio nad głową, łokcie po uszach.
 2. Unieś prawą nogę od ziemi, trzymając go w pełni otwarta.
 3. Weź duży krok do przodu prawą nogę i stopę solidnie posadzić na ziemi.
 4. Pochylić się do przodu z tułowia, trzymając ramiona pełni rozciągnięte nad głową, aż można sadzić dłonie na ziemi pełnej długości tułowia w przedniej części prawej stopy.
 5. Swing lewą nogę w powietrze, wskazując swój palec, jak poruszać się w pozycji Handstand.
 6. Narysuj swoją prawą nogę w powietrze, ciągnąc go w pobliżu i mocno się do lewej nogi.
 7. Zatrzyma się, gdy jesteś w napięty, prostej stójką.
 8. Powrót prawą nogę, potem lewą nogę na ziemi.
 9. Kontynuuj ćwiczenie Handstand, aż poczujesz się komfortowo z ruchu.

Handspring

Aby wykonać pełną HANDSPRING, dodać następujące czynności, podczas gdy pod nadzorem spotter, zaczynając od kroku siedem, powyżej:

 1. Z ciała w pozycji pełnego Handstand, wzruszyć ramionami, trzymając łokcie prosto.
 2. Prasa siłą przez dłonie i napędzać nogi i ciało do przodu.
 3. Ziemia z nogami razem na ziemi i ramiona w pełni rozciągnięte nad głową.

Dodanie Uruchom

Gdy obserwator czuje się starasz ćwiczenia na własną rękę, możesz dodać kilka kroków eksploatacji w celu zapewnienia sobie z dodatkowym pędu. To jest postęp całego umiejętności, w tym z systemem start:

 1. Wykonać kilka kroków uruchomione.
 2. Hop z lewej stopy, prawej kolanach i odbyło się na wysokim poziomie.
 3. Swing ręce nad głowę, łokcie i proste ręce blisko do uszu.
 4. Grunty na kuli lewej stopy.
 5. Weź długi krok do przodu prawą stopę i posadzić prawą stopę mocno na ziemi.
 6. Pochylić tułów do przodu i zasadzić swoje dłonie na ziemi około pełne tułowia i długość ramienia w przedniej części prawej nogi, trzymając łokcie prosto.
 7. Swing lewą nogę, wskazując palec, do położenia Handstand.
 8. Śledź lewą nogę, prawą nogą, blokowanie nóg razem w stójką.
 9. Naciśnij się z dłońmi, przesuwając swoje ciało do przodu.
 10. Grunt z obu nóg razem, płasko na ziemi.
 11. Wykończenie z ramion prosto nad głową, łokcie przedłużony.

Oglądaj Video Tutorial, aby zobaczyć jak to się robi

Praktyka czyni mistrza

Idealne HANDSPRING zajmuje dużo praktyki i ciężkiej pracy. Ruch do przodu umiejętności sprawia ślepego lądowania, zwiększenie trudności w wykonywaniu drastycznie. Aby Handspring bardziej precyzyjne, pracę na utrzymanie ramion, bioder i kostek kwadratowych i szczelne. Nie można po prostu chcą ćwiczyć umiejętności, chcesz je ćwiczyć prawidłowo. To sprawi, że lepiej szklankę, a ostatecznie lepszy cheerleaderką.

Jak zrobic Tytuł pojazdu Szukaj

Jak zrobic Tytuł pojazdu Szukaj


Jeśli zastanawiasz się, o historii samochodu lub ciężarówki, wyszukiwania Tytuł pojazd może pomóc umieścić swój umysł w spoczynku lub kierować się z dala od potencjalnie problematyczne pojazdu. Wiedząc, jak przeprowadzić wyszukiwanie tytuł jest szczególnie ważne, gdy przygotowuje się do zakupu używanego samochodu.

Jak szukać samochodowej Tytuł Historia

Istnieje wiele stron internetowych, które specjalizują się w tytułowych pojazdu historii, a zazwyczaj jest to najprostszy sposób, aby dowiedzieć się o samochód. Następujące kroki mogą pomóc poruszać proces.

1. Zbierz informacje o pojeździe

Zanim będzie można rozpocząć wyszukiwanie, trzeba będzie podstawowe informacje o samochodzie lub ciężarówki jesteś badam. Na minimum, będzie to obejmować:

 • Marka lub "make" samochodu
 • Nazwa modelu
 • Rocznik
 • Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN)

2. Czy sposób płatności Handy

Niestety, wyszukując tytuł nie jest za darmo. Większość witryn wymaga opłaty w wysokości od 30 dolarów i 50 dolarów i będzie akceptować karty kredytowe. Aby proces przebiegać bezproblemowo, posiadają karty kredytowej poręczne.

3. Zdecyduj się na usługę wyszukiwania

Istnieje kilka opcji do tytułu poszukiwań, ale CARFAX i AutoCheck są jednymi z najbardziej popularnych wśród konsumentów. Każdy produkt jest bardzo niezawodny.

 • CARFAX - Być może najczęściej używanym źródłem raportów historii pojazdu, CARFAX wydaje raporty, które zawierają wiele informacji na temat pojazdu. Znajdziesz, jak wielu właścicieli pojazdu posiada, czy wskazania licznika długości drogi jest poprawne, jeśli samochód miał żadnych poważnych wypadków lub udział w klęski żywiołowej, czy to wypożyczalnia samochodów lub części floty pojazdów, a wiele innych ważnych informacji. Raporty zwykle kosztują od 30 dolarów i 50 dolarów.
 • AutoCheck - część Experian, jeden z trzech głównych biur kredytowych w Stanach Zjednoczonych, AutoCheck śledzi historię pojazdu poprzez incydentów dołączonych do tytułu. Dowiesz się, czy samochód ma tytuł ratunkową, jeżeli został on zaangażowany w pożar, powódź, lub wypadku, a co licznika długości drogi został w przeszłości. Będziesz także dowiedzieć się o wszelkich poprzednich stosowania jako samochód flotą, samochód policyjny, taksówki lub wynajętego samochodu i czy pojazd został ogłoszony cytryny. Spodziewać się od 30 dolarów i 60 dolarów za raport.

4. Uruchom raport

Po zdecydował się na firmy, wprowadzić informacje o samochodzie i wprowadzić swoje dane płatnicze. Następnie uruchom raport. W większości przypadków, otrzymasz natychmiastowe rezultaty.

5. Porównaj raport do pojazdu

Wreszcie, nie zapomnij, aby porównać wyniki wyszukiwania tytułu do danego pojazdu. Jeśli zauważysz różnicę w odczycie licznika, marka lub model, zgłaszane Stan lub inne istotne czynniki, może to być oznaką oszustwa.

Powody do wykonywania Tytuł pojazdu Szukaj

Ponieważ tytuł własności samochodu zawiera tak wiele informacji o swojej historii, to może być przydatne źródło informacji dla potencjalnych właścicieli. Jeśli rozważasz zakup używanego pojazdu, badania tytuł może dać Ci spokój. Oto niektóre z powodów, może chcesz przeprowadzić wyszukiwanie tytułów:

 • Historia tytuł pokaże, czy samochód miał licznik kilometrów wycofana.
 • Możesz się dowiedzieć o poważnych wypadków w historii samochodu.
 • Historia tytuł dostarczy informacji o tym, jak wiele razy samochód został sprzedany.
 • Możesz określić dokładny wiek pojazdu.

Take Your Time

Proces uruchamiania wyszukiwania tytuł jest dość proste, ale ważne jest, aby wziąć swój czas, aby sprawdzić, czy wszystkie dane są poprawne. Niezależnie od tego, która firma zdecydujesz się przeprowadzić wyszukiwanie tytuł pojazdu, poczujesz się lepiej, wiedząc, kilka faktów na temat historii swojego nowego samochodu lub ciężarówki.

Jak zrobic Free Reverse Szukaj Telefon

W dzisiejszym szybkim tempie i bardzo wyczerpującym stylu, sen jest luksusem, na który nie wszyscy mogą łatwo korzystać. I dlatego, jeśli nie zasnąć, chcesz uzyskać jak najwięcej z niego. Inwestować w tych drogich materace, że przytulić cię, tych poduszek, które Snug szyi, tych, które utrzymują cię puchowe ciepły i przytulny, a jak te poszewki skóra jest tak wygodne przeciw. A teraz z tymi pełnej konfiguracji spania masz wszystko ustawione, aby przejść do "och", tak nieuchwytnego krainy marzeń.

Ale wtedy twoje zaczyna telefonów komórkowych dzwonić tak głośno, jak to możliwe i kiedy budzisz się z cennego snu można zobaczyć numer telefonu miga na ekranie. To połączenie z numeru, który nie jest zapisany w telefonie. A wiesz, że chcesz, aby dowiedzieć się, kto, że rozmówca jest. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić bezpłatną tyłu telefonu.

 • Przed odebrać telefonu. Musisz być gotowy do zrobienia tego zadania. Prawo przygotowanie będzie to zadanie uruchomić sprawnie i jak niewiele wysiłku, jak to możliwe. I nie tylko, że trzeba będzie następujące: silny komputer, dobre połączenie z Internetem, długopis i kartkę papieru. Komputer powinien być działa dobrze i jest powinien być wolny od wirusów. Oszukiwać, jeśli można tak będziesz mieć niewielki lub żaden spowolnienia w ogóle. Następnie połączenie internetowe powinny być mocne i stabilne, ponownie, aby uniknąć spowolnienia. Pióro i papier jest do listy w dół numer telefonu, który chcesz wyszukać. Jeśli masz odpowiedni sprzęt, można rozpocząć korzystanie z bezpłatnej tyłu telefonu. Możesz teraz przejść do osoby dzwoniącej tajemnicy, że zakłócony swój wspaniały sen. To, czy prześladowca, który dzwonił z telefonu bez końca.
 • Witaj operatora, jesteś tam? Pierwszą rzeczą do zrobienia w wykonywaniu tego zadania jest w trybie online. A celem jest polowanie na stronie internetowej, który będzie używany. Strona internetowa, która daje dostęp do odwrotnej katalogu telefonu. Strony internetowe, takie jak White Pages, Anywho i numery telefonów są dobre strony, które umożliwiają dostęp do technologii odwrotnej katalogu telefonów. Najlepiej o tych wspomnianych stron internetowych jest to, że oferują swoje usługi za darmo. A wszystko, co jest za darmo jest zawsze dobra. Więc zanotować te strony można też szukać innych miejsc samej funkcji, a może nawet dać Ci więcej możliwości.
 • Blokada w tych liczbach. Po zbieranie witryny nadszedł czas na bardzo szczególny etap w odblokowaniu tego tajemniczego rozmówcę. W powierzchni witryny należy spojrzeć na pudełku. To pole powinno być oznakowane - numer telefonu. To gdzie będzie wejście do 10-cyfrowy numer telefonu z telefonu masz. Następnie przełączyć na przycisk Szukaj. Strona internetowa będzie następnie uruchomić cię przez liście wyników. Wyniki będą zawierać numer telefonu, nazwisko właściciela, adres i lokalizację numeru telefonu.

Ze specjalnych stron internetowych, które daje ci tożsamość numerów anonimowych, już nie jesteś bezradny w tych najmniejszych zakłóceń. Więc zanotować te anonimowych numerów i rozpoznać je teraz.

Jak zrobic wstecznego e-mail

Te dni skrzynki odbiorczej e-mail jest prawdopodobnie wypełnione wiadomości. Niektóre z tych wiadomości e-mail są od osób, które znasz, ale nie zawsze są te adresy e-mail, które są tak niepewni. Być może już wiesz, że nie są do tyłu książki telefoniczne, które pozwalają spojrzeć, numerów telefonów, które nie rozpoznają i dowiedzieć się, gdzie oni idą i kto jest za tym numerem. Czy istnieje sposób, aby zrobić wyszukiwania wstecznego e-mail i sprawdzić, kto to tajemniczy e-mail należy? Tak, można patrzeć się te tajemnicze maile i wyśledzić ich właścicieli.

Pierwszym krokiem w ten wyszukiwania wstecznego e-mail jest wizyta ulubionej wyszukiwarki. Istnieje wiele usług i stron internetowych, przeglądowe odwrotnej e-mail. Niektóre z nich wymagają, aby płacić za usługi, a niektóre z nich są darmowe. Wystarczy zrobić wyszukiwania używając terminu "wyszukiwania wstecznego e-mail" lub "odwrotnego wyszukiwania e-mail", a znajdziesz tych stron.

Znajdziesz tu dziesiątki odwrotnych stronach odnośników e-mail. To jest, gdy może to zająć czas. Najlepiej jest trochę czasu, aby zrobić rozeznanie i dowiedzieć się, jakie usługi daje informacje, które chcesz i ile to będzie kosztować. Każdy e-mail odwrotnej strony wyszukiwania jest tylko nieco inny i robi rzeczy, tylko trochę inaczej od poprzedniego odwrotnej email patrzeć stronie. Kliknij na każdego z nich, i znaleźć taki, który oferuje usługę, która ma na cenę chcesz. Większość e-mail odwrotnych stronach odnośników poprosi zapłacić za niektóre usługi, ponieważ każdy z odwrotnych stronach internetowych odnośników e-mail będzie musiał zapłacić swoje rachunki w jakiś sposób. Będą one dostarczać informacje za darmo, ale zawsze będzie oferta dla bardziej szczegółowych informacji odnośników e-mail odwrotnej za opłatą.

W każdej odwrotnej stronie odnośnika e-mail można znaleźć puste miejsce, w którym można wpisać adres e-mail, który chcesz wyszukiwania wstecznego. Można wyciąć i wkleić adres e-mail, lub wpisać go ręcznie. Gdy to zrobisz, kliknij przycisk wyszukiwania i silnik wyszukiwania wstecznego e-mail zrobi resztę.

Dowiesz się, gdzie znajduje się adres e-mail po zakończeniu wyszukiwania wstecznego. Można również znaleźć adres, jeśli jest to biznes. Można również znaleźć opis dołączony do wiadomości e-mail, które są odwrotną patrząc w górę. Z niektórych usług odwrotnego wyszukiwania e-mail, będziesz musiał zapłacić premię dostać najwięcej szczegółów na temat, gdzie adres e-mail pochodzi.

Jak zrobic Sprawdź Reference

Jak zrobic Sprawdź Reference

Przy zatrudnianiu pracowników, że to dobry pomysł, aby sprawdzić ich referencje. Zgłoszenia do pracy zazwyczaj obejmują miejsca na nazwiska i dane kontaktowe do 04:57 referencji zawodowych. Jeśli formularz używasz nie żądać tego typu informacji, możesz poprosić kandydatów do składania listę referencji zawodowych jako dodatek do ich stosowania.

Jak Kontakt Referencje

Kontrole prowadzone są zazwyczaj odniesienia przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Telefon

Jest to na ogół najlepiej skontaktować odniesienia przez telefon. Johanna Rothman grupy konsultingowej Rothmana mówi, że rozmowy telefoniczne są najlepsze dla referencji "od-do mankietów", wskazując, że "ludzie mówią rzeczy w rozmowie telefonicznej, że nie będzie napisać w e-mailu."

Plusy:

 • W trakcie rozmowy z referencjami na telefon, to często się ich bezpośrednich wrażeń oparty na pytania zadać.
 • Będzie można odebrać na niewerbalne sygnały, które mogą być znaczące, takie jak to, czy brzmią niepewne lub niektórych informacji, które przekazują.

Wady

 • Choć można (i należy) robić notatki podczas mówienia do ludzi, w tym kontekście, nie będzie miał niezaprzeczalną dosłownie zapis tego, co druga osoba mówi.
 • Nie każdy jest gotów podjąć telefony od ludzi, których nie znają.

E-mail

Dopuszczalne jest również, aby sprawdzić referencje poprzez e-mail.

Plusy:

 • Metoda ta może być szczególnie skuteczne z wnioskodawcami, którzy mają referencje, którzy mieszkają w innym kraju, który jest kilka stref czasowych dalej, jak to może być trudne do nadrobienia z kimś przez telefon w tej sytuacji.
 • Jest to także korzystne dla celów dokumentacji; masz zapis o tym, co i kiedy został zapytany, wraz z odpowiedzią.

Wady:

 • Nie każdy będzie odpowiadał za pośrednictwem poczty elektronicznej. Niektórzy ludzie nie mogą nawet otworzyć e-maile od ludzi, nie wiedzą, a inni nie będą wygodne umieszczenie tego rodzaju informacji w formie pisemnej.
 • Kiedy ludzie nie odpowiem przez e-mail, nie dostaniesz poczucie ich natychmiastowego odpowiedzi na pytania; zamiast tego, oni mają czas, aby dokładnie rozważyć, co chcą powiedzieć. Mogą nawet kontakt z kandydatem do wejścia.

Podwójny Metoda

Ponieważ są plusy i minusy metody zarówno telefonu i e-mail, to jest dobry pomysł, aby rozważyć zastosowanie obu metod, jeśli to możliwe. Zacznij się telefonicznie kontaktując odniesienia, przy założeniu, że jest to uzasadnione do tego w świetle różnic stref czasowych.

Jeśli nie są w stanie dotrzeć do osoby, a nie odbierać połączenia zwrotnego po trzech lub więcej prób ponad rozpiętości kilku dni, wyślij e-mail, który zawiera wszystkie pytania, które planowane zadać w rozmowie telefonicznej.

Co się zapytać

Podczas sprawdzania referencji - czy rozmawiasz z ludźmi, którzy znają kandydata na poziomie osobistym lub zawodowym - utrzymać pracę zapytanie związane. Zadawaj pytania starannie wybrane, aby uzyskać wrażenie danej osoby, jak wnioskodawca może wykonywać w określonej pracy, na które osoba jest rozpatrywana.

Przykładowy kwestionariusz

Jak zrobic Sprawdź Reference

Pobierz formularz wyboru referencyjny próbki.

Kliknij na obrazek w tej sekcji, aby pobrać kwestionariusz próbki wyboru odniesienia. Dokument jest ustawiona jako wypełnienia-w formie, dzięki czemu można dostosować go z nazwiska kandydata oraz tytuł pracy pod uwagę, a także robić notatki bezpośrednio na formularz dla rekordów. Można również edytować pytania jeśli twoje potrzeby są inne niż przykładowych pytań dostarczonych tutaj i zapisać go do późniejszego wykorzystania. Możesz wydrukować formularz do wykorzystania podczas rozmowy z referencji, lub wypełnić go elektronicznie i zapisać na dysk twardy lub inne urządzenia do przechowywania danych.

Przykładowe pytania

Przykłady pytań do:

 • Pobierz odniesienie poinformować swojego stosunku do wnioskodawcy, w odniesieniu do kontekstu, w którym znają się nawzajem i jak długo one zostały zapoznał.
 • Wyjaśnij, co jest zaangażowany w pracę osoba towarowego i poprosić, aby podzielić się spostrzeżeniami odwołanie dotyczące jak się czują kandydat zrobi.
 • Zapytaj odniesienia do określenia ich wrażenia, jak dobrze nadaje osoba jest do pracy, na przykład za pomocą skali ocen od jeden do pięciu, z pięciu jest "bardzo udane" i jeden jest "nie może zrobić dobrze."
 • Zapytaj, czy jest dodatkowe istotne informacje związane z zadaniem, osoba czuje należy wiedzieć przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

Czego unikać

Unikać prośbą niczego, co mogłoby doprowadzić do odwołania, aby zapewnić Państwu informacji, że nie można legalnie wykorzystać przy ocenie kandydata, który zawiera wszystko związane z charakterystyką klasy chronionych.

Nie pytaj o nic odniesienia, że ​​nie należy poprosić rozmówcę. Jest to ważne w całej wnioskodawca proces przeglądu chronić organizację przed zarzutami dyskryminacyjnych praktyk zatrudniania. Jeśli odwołanie zaczyna dzielić tego typu informacji, zatrzymać osobę, zanim on lub ona rozwija, wyjaśniając, że wasze interesy są koncentruje się na ustaleniu zdolności człowieka, aby wykonać zadanie, a nie cech osobowych.

Ważne Rozpatrzenie

Nawet wtedy, gdy wnioskodawcy przynieść wcześniej napisane listy polecające, nadal jest najlepsza praktyka, by sprawdzić referencje siebie. Jednym z powodów jest to, że ważne jest, aby stosować te same procedury, z każdym zastanawiasz się na to stanowisko. Dodatkowo, gdy ktoś aktywnie dostarcza list referencyjny, tak naprawdę nie ma żadnego sposobu, wiedząc, że to jest prawdziwe, chyba że rozmowy z osobą, która go napisała.

Jak zrobic Forex

Dla inwestorów patrząc na ekscytującą formę inwestycji, handlu na rynku walutowym (zwie forex) jest rozwiązaniem. Forex polega na kupnie i sprzedaży walut w parach walutowych, takich jak, na przykład, euro i dolar amerykański, dolar amerykański i japoński jen i dolar amerykański i frank szwajcarski. Jednak nie są to jedyne dostępne pary handlowe. Teraz, rynek forex obejmuje wolumen obrotu w ponad trzech bilionów dolarów dziennie. I choć główne centra finansowe na forex są Tokio, Sydney, Frankfurcie, Nowym Jorku i Londynie, jednak forex może być umieszczony w dowolnym miejscu na świecie i może łączyć się z rynków poprzez połączenie internetowe.

Nauka Forex

Na początku ważne jest dla tych, robi forex zrozumieć potencjalne strategie handlowe i zdawać sobie sprawę z oprogramowania analitycznego, które można wykorzystać. Istnieje wiele narzędzi forex dostępnych za pośrednictwem Internetu, a tych robi forex musi znaleźć oprogramowanie, które będzie najlepsze dla nich. Generalnie, zrozumienie analizy technicznej i jest w stanie korzystać z oprogramowania do oglądania i analizowania wykresów cena jest ważna. Na szczęście istnieją kursy dostępne w internecie, że te robi forex można podjąć, aby pomóc rozwijać umiejętności niezbędne w analizie wykresów cen.

Własna Forex Trader lub Znalezienie Profesjonalny Forex

Po zapoznaniu się z handlu forex, gdy inwestorzy zdecydują, że są wygodne z prowadzenia własnej forex będą musieli zidentyfikować firmę online lub broker internetowy, który umożliwia osobom zrobić własne forex i będą musiały uzyskać własne konto forex (s). Albo, jeśli inwestorzy uważają, że woleliby mieć doświadczony forex zrobić transakcji forex, mogą znaleźć forex firmy handlowej, gdzie są profesjonalni gracze forex, którzy mogą zrobić forex.

Wniosek

Aby wziąć udział w handlu forex, trzeba nauczyć się podstaw handlu forex i nie jest rzeczą łatwą. Jednakże, jeśli przedsiębiorca dowiaduje odpowiednio, forex może być bardzo satysfakcjonujące, ponieważ inwestorzy mogą zacząć z niewielką ilością pieniędzy i poprzez wykorzystanie mogą handlować do kwoty wielokrotnie ilość pieniędzy, które rozpoczęły się. To sprawia, że ​​możliwe, aby ogromne zyski szybko. Także dlatego, że rynek forex jest dostępny dwadzieścia cztery godziny na dobę, zawsze są możliwości do forex i zarobić.

Jak ozdobić świąteczne ozdoby

Jak ozdobić świąteczne ozdoby

Dawno, dawno temu w odległym miejscu znanym jako dorastania, pracowałem w sklepie Boże własnością niemieckiej pary. Dress code w sklepie Narodzenia składał się z dirndl, białych szczytów kolanowych i drewniaki, i choć nie były wymagane warkocze, były uśmiechnął się po. (Nie wiedziałem, że rok później będę polegać na tym stroju-minus warkocze, plus biustonosz push-up i Kufel -. Jako ostatniej chwili Halloween Costume)

Kiedy zaczynałem pracę w sklepie z Bożego Narodzenia, za każdym razem słyszałem, mąż i żona mówić razem, byłem pewien, że ich małżeństwo było na krawędzi upadku. Po kilku tygodniach, zorientowali się, że to połączenie języka gardłowym i brak jakichkolwiek pozdrowienia lub pieszczotliwych, które doprowadziły mnie do tego (błędnej) wniosku. Kiedy wiedziałem, że ich małżeństwo było nienaruszone i moja praca bezpieczna, zacząłem cieszyć moją pracę.

Duża część z tego, co się z pracy na Boże Narodzenie sklep zabawy było towarzystwo moich dwóch współpracowników (których uprzejmość i sprytu Towarzyszył gdyż tylko, że z moich Jak zrobic rodaków Thingsland). Byli dwie kobiety, wprowadzając je ponownie siły roboczej po wychowaniu dzieci, a oni byli sprośny w najlepszym tego słowa znaczeniu. Byli śmieszne, rzetelny proste strzelcy, którzy otwarte oczy na fakt, że życie rzeczywiście nadal na po trzydziestu (a nawet czterdziestu). Siedzieliśmy w pokoju dalej akwarium (ze względu na dużą szybę, że klienci obserwował nas przez) i udekorować ozdoby świąteczne, jak rozmawialiśmy. Nauczyłem się wiele o życiu w tym akwarium; jedna z rzeczy, których nauczyłem się, jak udekorować ozdoby świąteczne:

 1. Wybór ozdoba. Wybierz ozdoba, która nie ma już istniejącą konstrukcję lub dekoracji. Albo błyszczące lub matowe zrobi choć należy pamiętać, że błyszczący tło będzie konkurować z błyszczącymi ozdobami. Więc jeśli masz zamiar na Dolly Partonesque Rhinestone Cowgirl tematu (rozważyć dwie ozdoby), trzymać się matowy.
 2. Rozmiar. A mówiąc o super wielkości te .... największym z ornamentami są trudne do dekoracji po prostu dlatego, że to prawie niemożliwe, aby utrzymać prostą linię z upiększeń, takie jak koronki lub wykończenia. Mniejsze ozdoby są także wyzwanie do dekoracji od palcami czuć jak przerośnięte kiełbasek, jak starają się pracować nad nimi. Jeśli dopiero zaczynasz, trzymać się średniej wielkości.
 3. Odsetek. Rozważmy część jak zdecydujesz się na swoje ozdoby i materiałów. Jeśli wybierasz się na klasycznym wyglądzie zaniżone, będziemy chcieli, aby zostawić mnóstwo wolnego miejsca na dysku ozdoba. Możesz dokonać tych wyborów, jak iść, ale jeśli twoje serce ustawić na konkretnej kombinacji materiałów, upewnij się, że ozdoba będzie na tyle duże, aby je i nadal zostawić wystarczająco surową miejsca na ornament ustawić je.
 4. Materiały. Wszystko idzie. Velvet, cekiny, wstążki, koronki, kamienie, sztuczne rzęsy - jeśli siła wiązania kleju może utrzymać ciężar obiektu, obiekt może być przyklejony do ozdoba. Niech swoje twórcze siebie wędrować w wyborze materiałów. Przykleiłem jednego z wyżej wymienionych warkocze włosy do ozdoba raz, ale to już inna historia .....
 5. Klej. Upewnij się, że do pracy z klejem w obszarze, który jest dobrze wentylowanym. Przyjdź, aby myśleć o tym, może dlatego nasze rozmowy w akwarium były tak dobre!
 6. Typ. Być może jest tam specjalne kleju, który nie rozmazuje się, ale mam jeszcze go znaleźć, jeśli istnieje. Klej, który jest odpowiedni do materiałów, z których korzystasz będzie działać. Można wydać duże pieniądze z jakiegoś specjalnego kleju lub użyć Elmer. Prawdziwą sztuką z klejem jest lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja.
 7. Lokalizacja. To jest bardzo trudne do uzyskania kleju z butelki wylądować tam gdzie chcesz. Umieścić niewielką ilość kleju na kawałku papieru, a następnie za pomocą wykałaczki lub bardzo małego pędzla do "malowania" spód materiału. To na pewno nie jest to typ po ajerkoniak projektu - twoje umiejętności motorycznych muszą działać na 100%.
 8. Metoda. Zastosować klej w bardzo cienkiej warstwie. Zawsze umieścić klej na materiał, a następnie zastosować materiał do dekoracyjnego. W przeciwnym razie klej może zgniatanie się po naciśnięciu materiał dół.
 9. Błędy. Mieć mokrą szmatę (najlepiej miękka bawełna) w pobliżu i jeśli się gdzieś na klej ozdoba nie chcesz go, przetrzyj go tak szybko, jak to tylko możliwe. W przypadku usunięcia go wystarczająco szybko, będziesz mógł, aby uniknąć rozmazania.
 10. Glitterati. Jeśli skrycie (lub nie tak skrycie) zobaczyć siebie jako członka glitterati, można malować swoje nazwisko w kleju na ornamentem i delikatnie obróć ją w blasku. To nie to samo, co mając go w światła na namiocie, ale jest co najmniej czynnikiem brokat.

Biorę to od kogoś, kto pracował w warsztacie Świętego Mikołaja - nawet specjalistów zostawić miejsce kleju jakiś - więc staram się patrzeć na swoich błędach, jak testamentów do pielęgnacji można umieścić na swojej pracy. Prawdziwe piękno ozdoba ręcznie, oprócz miłości i przekleństw, które zostały wprowadzone do podejmowania go, jest to, że trochę niedoskonałość jest to, co sprawia, że ​​jest wyjątkowa.

Wymagane narzędzia:

 • Klej
 • Nożyczki
 • Wet miękkiej bawełny szmata
 • Koronka
 • Cekiny
 • Przyciski
 • Skrawki tkanin
 • Blask

Jak się pozbyć z Ula

Kto nie oglądać pszczoły traipsing z kwiatka na kwiatek, jak prowadzą swoje życiowe obowiązki? To potwierdza naszą wiarę w porządku i elegancji naszego świata przyrody. Nawet tych, którzy kochają pszczoły nie chcą ula w ścianach swoich domów, a liczba osób po prostu nie obchodzi dla pszczół w ogóle i zdenerwowany na myśl o pszczół żyjących w dowolnym miejscu na ich własności. Kto nie z nich korzystać, można zapytać? Dla tych z nas, którzy mają intensywne alergie na użądlenia pszczół, scena opisana powyżej może nie wydawać się tak idylliczne.

Niestety, pszczoły paść ofiarą pasożytów i innych owadów, ponieważ wykraczają one o ich działalności, więc powinniśmy unikać zabijania ich, jeśli w ogóle możliwe. A jak żółtych kurtkach osy może dać ludziom wrażenie, że wszystkie pszczoły mają podobny błędne (w prawdzie, żółte kurtki nie są "pszczoły" w ogóle). Musimy być legalne, gdy dowiemy się, jak pozbyć się z ula.

 1. . Pest vs chronione organizm Miód kolonie pszczół nie powinny być tępione chyba Ula usunięcie nie jest możliwe; ich zainteresowanie ludzi jest na ogół niewielkie i grają naprawdę istotną rolę w naszym środowisku. Pszczelarze zdjąć i przenieść pszczół miodnych i plaster miodu w celu transportu i utrzymania kolonii pszczół.

  Nawet osy, pszczoły, które nie są w ogóle, zachowanie innych populacji szkodników w dół i na ogół umierają w okresie zimowym. Jednak, osy są znacznie bardziej narażone na atak dzieci i zwierzęta, bez prowokacji. Ich bardziej agresywne zachowanie (i zdolność do wielokrotnego kłucia), w połączeniu z faktem, że biją zarówno szkodników i miód pszczeli nie discriminately, prowadzi wielu do uzasadnić prostu eksterminacji os.
 2. Bezpieczeństwo wokół uli. Nikt nie może powiedzieć, czy on lub ona jest silnie uczulonych na jad pszczoły lub osy bez ukąszony przed lub zdiagnozowana przez lekarza. Ponieważ te alergie mogą być śmiertelne, zaleca się, aby zawsze mieć epi-pen na rękę w domu zestaw pierwszej pomocy na wypadek, gdyby ktoś w twoim domu lub w sąsiedztwie wymaga natychmiastowej ulgi alergii. Oprócz awaryjnego pierwszej pomocy dla pszczół i os użądlenia, należy umówić się z lekarzem przed planowanym pozbyć się gniazda os na własną rękę. Nigdy nie zbliżać się do ula, bez względu na to, gdzie jest, jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś uczulony na użądlenia pszczół lub os. Pszczoły i osy mogą uznać zarówno podejście jako przyczyna alarmu i obronie ula.

  Jeśli się ukąszony przez pszczołę, natychmiast wyjąć żądło ze skóry skrobiąc go. Nie ściskaj wokół żądła tak jak drzazga, ponieważ spowoduje to uwolnienie więcej jadu.

  Dla niektórych żądło przynosi tylko ostry bólu w trakcie pieczenia, a następnie małą, zlokalizowaną powierzchnię podrażnienia. Inni z bardziej poważnych alergii na ukąszenia, jednak mogą wystąpić reakcje, które obejmują: pokrzywka, trudności w oddychaniu, wymioty, biegunka, szybkie bicie serca, utrata przytomności lub nawet końcu do śmierci. Jeśli nie jesteś pewien, co się alergiczna reakcja może być, jeśli były, aby uzyskać ukąszony, nie ryzykować; zadzwoń do usuwania pro pszczelego lub wezwać exterminator.

 3. Pszczoły i osy zachowują się inaczej. Gdy lekarz potwierdził, że nie masz alergii na jad pszczeli, obserwować pszczoły latające do i od ula, i wziąć pod uwagę podstawowe funkcje organizmu pszczół bezpiecznej odległości od samego ula.
  Jak się pozbyć z Ula

  • Pszczoły mają podstawowe wygląd pomarańczowego lub jasnobrązowego z ciemniejszymi pasami brązowy lub czarny. Są lekko rozmyte. Jeden lepkie jest to, że zabójca (lub "Africanized") pszczoły wyglądać regularnych pszczół, ale są bardziej terytorialne, a zatem bardziej niebezpieczne. Na szczęście, są także rzadziej w naszym kraju. Zabójcze pszczoły żyją najczęściej w podziemnych uli.
  • Wielkie pulchny pszczoły są trzmiele. W ubarwieniu, one najbardziej przypominają pszczoły, trzmiele, choć zazwyczaj wyglądają fuzzier i czasami może być całkowicie czarne.
  • W ogóle, osy nie są owłosione i mają jak pszczoły rozcieńczalników elegancki ciała, jak również inny kolor. Yellow Jackets i osy papierowe są jasne, żółty i czarny kolor, ale nie dziwi żółte kurtki są bardziej żółte.
  • Co ula wygląda? Jeśli można wyraźnie zobaczyć gałąź z bezpiecznej odległości, jego kształt może pomóc dowiedzieć się, czy jest to miód pszczeli rój lub gniazdo osa. Papieru osa gniazdo może mieć kształt parasola do niego, a zarówno papier osa kurtka i żółta Ule wykonane są soczyste, papierowa wyglądających substancji. Ule pszczele miodu, z drugiej strony, wykonany jest z wosku. Lokalizacja ula lub gniazdo nie wskazuje, jaki rodzaj owadów masz na nieruchomości; zarówno osy i pszczoły mogą żyć pod ziemią, w otwartym lub w ścianach.
 4. Eksterminacji gniazdo osy. Jeśli sądzić, że ty, twoi bliscy lub zwierzęta są w wystarczającym niebezpieczeństwie uzasadniała eksterminacji gniazdo os, można ewentualnie eksterminacji gałąź na własną rękę.

  • Po pierwsze, należy upewnić się, że nie jest gałąź pełen pszczół - wytępić ula miód pszczeli byłoby smutne i bezsensowne straty.
  • Eksterminacji Tylko os siebie, jeśli gniazdo osa jest stosunkowo niewielka, w czystym miejscu iw zasięgu ręcznym sprayu. Gogle są dobre środek ostrożności.
  • Jeśli spełnione są te warunki, to wszystko co musisz zrobić, to kupić puszkę sprayu osa zabójcy w lokalnym sklepie do domu i ogrodu i postępuj zgodnie z instrukcjami starannie.
  • Zwykle zaleca pestycydów nocnych na zagładę; Osy powrócić do ula około zmroku.
  • Nie trzymać się po rozpylania pestycydów. Upewnij się, że planowany szybkiej ucieczki i opuszczenia obszaru szybko. Upewnij się, że nikt nie planuje wejść do strefy na chwilę. Osy papierowe nie są tak agresywne, jak żółte kurtki na ogół, ale będą zaciekle bronić swojego gniazda, jeżeli jest zagrożone.
 5. Lokalizacja ula zmienia technik usuwania beehive ule pszczele mogą tworzyć się drzew i krzewów lub pod okapem struktur.; mogą pojawić się wahania w klasycznej formie, którą wszyscy znamy z kreskówek. Ale pszczoły i osy mogą żyć pod ziemią oraz w ścianach. W tych miejscach (zwłaszcza w obrębie murów), kontrola Pszczoła, usuwania i zabijając wszystko staje się większym wyzwaniem. Otwór w ścianie po prostu nie powinna być zablokowana, ponieważ pszczoły będą jeździć tylko znaleźć wyjście wewnątrz samego budynku, prowadząc do potencjalnie niebezpiecznej sytuacji dla każdego, kto w budynku.

  Ule w ścianie lub pod ziemią na pewno skorzystać z pomocy fachowca. Pszczoła usuwanie gałęzi od ściany wymaga to znacznie więcej wykwalifikowanych pracowników. Czasami usunięcie nie będzie opcji; zawodowe będą w stanie ocenić sytuację, aby ten wyrok. Nawet zabijanie staje się coraz trudniejsze w ścianie. Jeśli pszczoły lub osy giną w ścianie, wszystkie pozostałości powinny zostać usunięte. W przeciwnym razie, miód lub owadów tusze pozostałości przyciągnie innych szkodników do budynku.

Kiedy jesteśmy ukąszony przez małego, buczący błędów, czasami trudno powiedzieć, czy winowajcą był pszczoły lub osy. A czasem nie jest to bezpieczne, aby zbadać ula wystarczająco blisko, aby potwierdzić tożsamość pszczół, które miały zamieszkać w pobliżu swojego domu. Gdzie dzieci, zwierzęta i potencjalne alergie są zainteresowane, ostrożność jest najlepszą polityką. Umówić się z ula do usuwania, w celu określenia rodzaju kolonii oraz znaczenie i możliwości usunięcia.

Badanie rynku: Szukaj firmy kredytowe Porady

Just Say No do Credit Repair Quickie Zgłoś

Naprawy raportu kredytowego jest kontrowersyjny temat dla firm, jak i osób fizycznych. Ponieważ kredyt jest zycie najbardziej udanych firm, złych kredytów może łatwo zadławić małą firmę, a to może być bardzo kuszące, aby skorzystać z usług oferowanych przez spółkę naprawy raportu kredytowego. Ale eksperci powie Ci tylko powiedzieć, że nie. Złych kredytów może być naprawiony, ale nie ma szybkie poprawki i to wymaga czasu i cierpliwości i opracować nową historię kredytową. Firmy, które twierdzą, że nic więcej dostarczy prawdopodobnie próbuje trudniej zabrać swoje pieniądze, niż mają naprawić swój kredyt.

Due Diligence: Sprawdź Credit Report

Dlaczego potrzebny jest dostęp do raportów kredytowych biznesowych na innych firm oprócz siebie samych? Z tego samego powodu, że niektóre firmy sprawdzić zdolność kredytową na potencjalnego pracownika: To może wiele powiedzieć o firmie i jej ogólną kondycję finansową. Jeśli myślisz o współpracy z innej firmy, kupując w biznesie, lub pożyczając pieniądze na biznes, widząc raport kredytowy firma będzie istotną częścią procesu.
Przed wami partnera z innego przedsiębiorstwa lub spółki do sprzedaży prowadzi lub podziału dochodów, pobranie raportu kredytowego spółki z Manta i przeglądu sprawozdania biznesowe firmy dla ochrony.

Raport kredytowy w ramach całościowego pakietu

Informacji kredytowej można czasem znaleźć w ramach ogólnego planu informacji biznesowej zakupionego od pojedynczego centrum informacji biznesowej. Ale dokładnie, jak wiele informacji można uzyskać kredytu zależy od planu zakupie i kto go kupić od. Duże agencje kredytowe oferują pełne i częściowe plany informacji gospodarczej. Tak jak i specjalistów informacji biznesowych, ale znać różnicę między zakupem raportu kredytowego oraz skrócone sprawozdanie, punktacji kredytowej przed wydawać pieniędzy.

Sprawdź, czy masz pełny raport, a nie tylko wynik

Upewnij się, czy chcesz pełny, szczegółowy raport kredytowy biznes, to jest to, co kupujesz. Czasami na forum dostawcy raport kredytowej oferują skróconą wersję raportu kredytowego, zwany raport punktacji kredytowej. Raport punktacji kredytowej daje zdolność kredytową, a nie pełnej historii kredytowej. Może to być przydatne dla niektórych transakcji handlowych, ale nie zamierza dać szczegółów można się spodziewać w raporcie kredytowym pełna firmy.

Jednego posiłku lub All You Can Eat?

Jak wiele informacji biznesowych dostępne online, raporty kredytowe biznesu na ogół występują w dwóch wersjach: pojedyncze raporty, które można uzyskać za pobranie lub poprzez członkostwo w systemie miesięcznym / dostępu z nieograniczoną pliki do pobrania dla jednej cenie. Trudno się nikomu podać cenę za miesięczne członkostwo, ale spodziewać się setki miesięcznie, a nawet tysiące, jeśli częścią większego ogólnego planu członkostwa. Pojedyncze raporty kredytowe można pobrać za 60 dolarów lub mniej, albo jako część bardziej szczegółowych informacji biznesowych ogólnego raportu ponad 100 dolarów.

Raport kredytowe Biznes Źródła

"Wielkiej trójki" firmy Experian raportu kredytowego -, Equifax i Transunion - wszystkie oferują usługi biznesowe raportów kredytowych. Można również uzyskać raportów kredytowych biznesowych z specjalistów informacji biznesowych, takich jak Dun & Bradstreet oraz Standard & Poor. Wreszcie, istnieje wiele sprzedawców innych firm odsprzedaży raporty - zazwyczaj z jednym z powyższych agencji. Który z nich jest dla Ciebie? To zależy od budżetu i szczegółowo, czego szukasz w swoim raporcie kredytowym firmy.

Jak zrobic Szukaj firmy kredytowe

Wyszukiwanie informacji kredytowej firma jest zaskakująco łatwe. Informacje kredytowej nie jest tak prywatne, jak myślisz, że jest. Wielkie trzy agencje sprawozdawczości kredytowej - Experian, Equifax i Trans Unii - będzie sprzedawać raportów kredytowych na każdej firmy do każdego, kto może wykazać uzasadnioną potrzebę biznesową, która nie jest zbyt trudne do zrobienia. Można również przeprowadzić wyszukiwanie kredytowej firma przez wiele witryn internetowych badań naukowych, które odsprzedają informacji kredytowej, jak równi większego profilu firmy.

Co znajduje się w raporcie Business Credit?

Oto niektóre z elementów, które można spodziewać się w typowym raportu kredytowego biznesu:

* Historia płatności: Czy firma płaci swoje rachunki na czas?

* Najlepszy kredyt: Ile biznesu zawdzięczają i do kogo?

* Dane porównawcze: Umieszczanie historię płatności i kredytowego spółki w związku z innymi w tej samej branży.

* Historia firmy i informacji z rejestrów publicznych.

* 6 miesięcy i 1 roku analiza tendencji do płatności i kredytu.
Możesz pobrać raport kredytowy biznesu online w Manta i znaleźć informacje na temat ostatnich danych firmy finansowej, niespłaconego kredytu i płatności i historii kredytowej.

Raporty kredytowe Are Not Prywatna

Pomimo wszystkich potencjalnie poufnych informacji wewnątrz nich, raporty kredytowe biznes może być podane do publicznej wiadomości przez agencje sprawozdawczości kredytowej do niemal wszystkich chętnych do płacenia za dostęp do informacji. Nawiasem mówiąc, to samo odnosi się do osobistych raportów kredytowych, które są dostępne dla każdego, kto może wykazać istnienie "przekonujące biznesowe powód." Zaskakujące? Pamiętaj, że raporty kredytowe nie są od rządu, ale w rzeczywistości są produktem firmy prywatne. Więc nie są przedmiotem tego samego rodzaju regulacji rządowych, jak, powiedzmy, numerów licencji kierowcy. I firmy sprawozdawczości kredytowej szukają zysków, też. Więc jeśli szukasz, aby uzyskać informacje kredytowe na biznes, to prawdopodobnie tam - za cenę.

Ile firm Raporty kredytowe zamierzacie potrzebne?

Jeśli masz zamiar być regularnie dostępu do raportów kredytowych dla własnej firmy informacji biznesowych, ma sens, aby zapłacić za miesięczne członkostwo. Jeśli jesteś już co - czy planujesz zrobić - dostęp do informacji biznesowej części miesięcznych wydatków biznesowych, sprawdź, czy raporty kredytowe przychodzą jako część planu, a może z małym aktualizacji. W przeciwnym razie, jeśli uważasz, że będziesz potrzebował, aby uzyskać dostęp do mniej niż 3/2 raportów kredytowych biznesowych miesięcznie, może warto byłoby, aby pobrać je w razie potrzeby.

Zobacz S & P Oceny kredytowe za darmo

Działalność kredytowa jest zaszyte dość napięty pod względem uzyskiwania raportów kredytowych biznesowych. Chcesz jeden, będziesz musiał zapłacić jakąś inną działalność dla niego. Kwota płacisz i ile informacji można uzyskać zależy od dostawcy wybrać. Jest jeden poważny wyjątek. Standard & Poor, jeden z głównych agencji ratingowych, pozwoli każdemu, kto zarejestruje się na swojej stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do wszystkich ostatnich ratingów kredytowych w Internecie. Nie ma szczegółów pełnego raportu kredytowego. Z drugiej strony, jest wolny.

Jak zrobic Szukaj firmy kredytowe

Wyszukiwanie informacji kredytowej firma jest zaskakująco łatwe. Informacje kredytowej nie jest tak prywatne, jak myślisz, że jest. Wielkie trzy agencje sprawozdawczości kredytowej - Experian, Equifax i Trans Unii - będzie sprzedawać raportów kredytowych na każdej firmy do każdego, kto może wykazać uzasadnioną potrzebę biznesową, która nie jest zbyt trudne do zrobienia. Można również przeprowadzić wyszukiwanie kredytowej firma przez wiele witryn internetowych badań naukowych, które odsprzedają informacji kredytowej, jak równi większego profilu firmy.

Loki słomy

Loki słomy
Te słomki podwoić jako narzędzia do układania włosów!

Nadać włosom skoczny bounce, ciało, i świecą z loki słomy. Ten styl jest wzrok i patrzy trudne do osiągnięcia. Jednak wygląda może być myląca, jako że wkrótce się dowiedzieć!

Loki, Loki, Loki Chwalebne

Każdy, z głową pełną kręcone włosy mogą świadczyć o tym, że kiedy, że świetnie wygląda, to naprawdę wygląda niesamowicie wielka. Gdy lśniące jest w zatoce, loki są na miejscu, a cały wygląd jest pełna blasku i ciała, to przekłada się na wielki dzień włosów. Oczywiście, loki nie muszą być naturalne, aby być doskonały. Perms, gorące wałki, lokówki, a nawet proste mokre oplot sztuczka może przekształcić się w tętniącym życiem proste włosy, kręcone włosy.

Salony oferują wiele różnych stylów, jeśli chodzi o osiągnięcie loki. Nie wszystkie loki są takie same, i ważne jest, aby zrozumieć różnicę jeśli dążenie do określonego wyglądu. Niektóre z odmian dostępnych na curl salonów i łatwo zrobić w domu, są następujące:

 • Finger Fale: bardziej skomplikowane (choć niekoniecznie trudne) technika wymaga wymyślnej ruchów obejmujących palce trzymając włosy w niektórych pozycjach. Jednak prostsze metody polega pozwalając naturalnie kręcone włosy do wyschnięcia i po prostu scrunching trochę produktu do stylizacji, takich jak żel do włosów lub zwinięcie zwiększenie spreju do włosów i delikatnie kształtowanie loki.
 • Pin Loki: loki Pin są często wykorzystywane do akcentem spojrzenie, takie jak loki osiągniętych z falami palców. Te loki są ukształtowane w loki i dociśnięty do głowy, i są zwykle umieszczona na czole, policzkach i bokobrody, a wokół karku. Wygląd jest elegancki, błyszczący i szykowny.
 • Barrel Loki: Podobny do pin loki, loki lufa stoją z dala od głowy, a nie płasko na skórze. Polega ona toczenia loki w segmentach wokół palców i zabezpieczenie go delikatnie spinacz lub szpilki. Po zwolnieniu palca, zwijają zachowa swój kształt.
 • Spiralne Loki: To spojrzenie jest zarówno zabawny i seksowny na raz. W zależności od długości włosa, może trwać nawet godzinę, aby zakończyć lub zaledwie kilka minut. Lokówka i lekki lakier konieczne do osiągnięcia tego wygląd jest.
 • Straw Loki: Nie daj się nabrać na nazwę! "Słomy" w tytule nie odnosi się do tego, jak czuje włosów po zwerbowany - zamiast tego atrybuty instrumentów wykorzystywanych do osiągnięcia tego wygląd. Proste plastikowe słomki są idealnymi narzędziami do wykorzystania do tworzenia tych obcisłe, błyszczące, urocze loki.

Jak osiągnąć Loki słomy

Loki słomy
Zestaw słomy mogą tworzyć wspaniałe loki spiralne.

Loki słomy można najlepiej określić jako bezczelna, sexy, i pewnie. To spojrzenie daje loki zupełnie nowy styl, i choć wymaga pewnej praktyki, to łatwo zintegrować z czasu i cierpliwości. Ten styl jest często wykorzystywana przez afroamerykańskich kobiet na błyszczące, lśniące, piękne wolna loki. Oczywiście, jeśli czas jest krótki i wolisz dotyk zawodowych stylista jest, będziesz korzystać z jednego z wielu salonów fryzjerskich, które oferują service.If zdecydujesz się na spróbować swoich sił na to, trzeba kilka narzędzi, aby uzyskać rozpoczął. Są to podstawowe, przedmioty codziennego użytku, które można łatwo znaleźć w lokalnym sklepie drogerii i dostaw urody.

 1. Plastikowe słomki (pręty perm może być również używany)
 2. Dokumenty końcowe (dostępne w każdym sklepie z artykułami urody)
 3. Bobby szpilki
 4. Włosy pianka, żel lub balsam ustawienie
 5. Czyszczenie surowicy

Teraz, gdy już zebrane produkty, które są potrzebne, aby osiągnąć taki wygląd, jesteś gotowy, aby rozpocząć. Przeczytanie tych schodach kilka razy, aby czuć się za to, co będziesz robił, a następnie zwijają się!

 1. Rozpocznij z czystą włosy. Szampon i odżywić włosy jak zwykle.
 2. Pat delikatnie osuszyć ręcznikiem, uważając, aby nie pocierać (otarcia, przyczynia się do Frizz).
 3. Zastosuj płyn bezalkoholowy pianki, żelu lub ustawień, takich jak Nexxus Alcohol bezpłatny Mousse Pianka zwiększająca objętość Plus lub Joice JoiLotion Styler do włosów. Kwota wielkości piłki do tenisa wystarczy.
 4. Pokrój słomek do picia do wielkości mniej więcej w przybliżeniu do długości włosów. Słoma powinna być idealnie 1:59 cali dłuższych niż włosy.
 5. Rozdzielić włosy na ¼ "do 1" sekcji. Pamiętaj, że zwijają będzie mocniej, jeśli część włosów jest mniejszy.
 6. Przygotować włosów dla słomek zagięcie końców włosów z papieru końcowego.
 7. Tworząc naturalne spirale, zawinąć włosy na długość odcinków wokół słomy, zaczynając od dołu i do góry w kierunku toczenia głowy.
 8. Zabezpieczyć przez przypinanie wnętrze curl wzdłużnie przed głowy.
 9. Suche włosy pod kapturem suszarki pod nim jest całkowicie sucha, lub pozostawić do wyschnięcia.
 10. Przed rozpakowaniu należy upewnić się, że są całkowicie fajne loki. Delikatnie zrelaksować każdy słomy jeden na raz.
 11. Nałożyć serum lekki połysk i delikatnie oddzielić i zorganizować loki z palców.

Na film wideo odwiedzić tę Jak zrobic Set słomy na You Tube.

Korzystaj wielkie loki słomy wyglądają!

,

Jak kupić formalne spinki do mankietów

Istnieje pewien sposób, w którym ludzie mogą szukać dodatkowych elegancki podczas noszenia formalnego stroju. Stylowy krawat i ostry muszka zrobić zaakcentować swoje smokingi i ładnie dopasowane garnitury. A jednak jest coś, co dodaje olśnić i całej klasy do Mena € ™ s persona na formalne okazje, a są to formalne spinki do mankietów.

Spinki do mankietów mają celach dwuosobowych. Oni dokręcić luźne końce Mena € ™ s mankietach koszuli, a także służyć jako dekoracyjny akcent na bardziej elegancki i debonair stylu. Mężczyźni często nosić spinki do mankietów w zaledwie oficjalnych imprez. Rodzaj spinkami, że człowiek ubierze może ujawnić się wiele o jego osobowości, a więc kupując te akcesoria wymaga pewnych umiejętności i zdolności. Przeczytaj poniższe wskazówki, aby poprowadzić Cię, jeśli masz zamiar kupić formalnych spinki do mankietów:

 1. Rozważmy okazji, gdzie można nosić spinki do mankietów. Jeśli zamierzasz nosić formalne spinki do mankietów dla zdarzenia dzień, wybrać te z mniejszym blasku i połysku. Możesz wybrać parę linków srebra lub złota mankietów, aby dopasować inne akcesoria takie jak zegarek i obrączkę.
 2. Koordynować spinki do mankietów z stylu i koloru koszuli. Spinki do mankietów z małymi kropkami koloru pasujących koszulę będzie wspaniały wygląd. Przynieś koszulę wzdłuż kiedy wychodzisz na zakupy do spinki do mankietów, aby upewnić się, że nie będzie źle z wyboru.
 3. Zrobić wycieczkę do lokalnych sklepach z biżuterią i przeglądać ich mankietów wybór łącza. Możesz również szukać w Internecie, jeśli chcesz zobaczyć więcej próbek. Jednak jeśli jest to twój pierwszy raz, aby kupić te przedmioty, to będzie bardziej ekscytujące, aby zrobić zakupy w sklepach z biżuterią, jak rzeczywisty dotyk i spojrzenie na spinki do mankietów pomoże Ci lepiej docenić zakupu.
 4. Wybierz parę, która pójdzie z tematem imprezy lub okazji jesteś prowadzącego. Różnorodne selekcje spinkami to projekty, które noszą logo i symbole. Niektóre sklepy jubilerskie Akceptujemy na zamówienie zakupów, w których można określić dokładną godło, które pragną dla swoich spinki do mankietów.
 5. Spróbuj spinki do mankietów z koszuli, na której będzie można je nosić. Sklepy zapewniają szatnie dla tego celu.
 6. Formalne spinki do mankietów są zazwyczaj wysadzane kamieniami. Te kamienie, oczywiście, pochodzą z dopłatą, ponieważ zwiększają wartość biżuterii. Jeśli masz dodatkowe pieniądze do stracenia, spinki do mankietów z kamieni wniosą cenny dodatek do swojej kolekcji biżuterii.
 7. Możesz pozbyć się tradycyjnych stylów wybierając spinki do mankietów z unikalnych wzorów. Unikalne spinki łatwo wyróżnić i przyciągnąć uwagę jak trzymać kieliszek wina lub zrobić gestów podczas mieszając się z tłumem w spotkaniu.
 8. Wybór klasyczne wzory jest również dobrym pomysłem. Spinki do mankietów z klasycznych wzorów będzie pasował do wszystkich rodzajów koszulek, więc dona € ™ t muszą się już martwić o koordynację biżuterię z ubrania i inne akcesoria.

W zakupie formalnych spinki do mankietów, jakość elementów jest bardzo ważne. Precyzyjnie wykonane spinki mogą być droższe, ale są one gwarantowane, aby zachować swój blask dłużej. Trwałość jest również jednym z czynników, które należy wziąć pod uwagę. Szt tanio cenach zazwyczaj tracą swój blask po kilku zastosowań.

Jak zrobić kwiat jedwabiu do włosów spinki

Silk barrettes kwiat do włosów może przekształcić prostą fryzurę w eleganckim się do. To zajmuje tylko kilka jedwabne kwiaty, aby proste barrette uroczy włosy ozdoby idealne na każdą specjalną okazję. Zbierając odpowiednie kolory i styl kwiatów, można zrobić kwiat jedwabiu klamerkę do koordynowania każdego stroju na każdą okazję.

Małe, delikatne jedwabne kwiaty wyglądają najlepiej podczas dekoracji spinki. Grzybki, fiołki, bratki, miniaturowe goździki, Freesias i lilie wszystko działa dobrze. Jedwabne kwiaty, które dobrze dla wypełniacza obejmują lawendy, Babya € ™ s oddech i mimozy. Tylko jeden lub dwa spraye mogą pokryć duży obszar. Duże jedwabne kwiaty jedwabne kwiaty mogą patrzeć nieproporcjonalna barrettes urządzone, ale jeśli stosowane z umiarem, może być używany do duży oświadczenie na specjalne okazje.

Oprócz kwiatów jedwabiu, trzeba będzie klamerkę, że jest co najmniej jeden cal szerokości i pistolet do kleju z dodatkowych klejów w sztyfcie. Wszystkie te materiały są łatwo uzyskać w każdym sklepie rzemiosła.

Aby rozpocząć klamerkę, przycinanie liści off z jedwabiu kwiaty i wyciąć pędy do około jednego cala długi. Przycinanie łodygi od dwóch lub większej liczby liści, które po prostu wycięte off jedwabnego kwiatów. Klej jeden lub dwa, jeśli są małe, w liściach do każdego końca klamerką, pozwalając im wystają nieco ponad krawędź.

Za pomocą pistoletu do klejenia, klej jeden lub dwa małe gejzery jedwabne kwiaty na szczycie jednej z liści. Powtórzyć po drugiej stronie. Zaczynając na końcach, swój sposób pracy do połowy klamerką, jedwabne kwiaty dół klejenia jak przejść. Jak zorganizować jedwabne kwiaty na swoim klamerką, to największe kwiaty w środku z mniejszych kwiatów zwężających się na boki. Dodaj jedwabne kwiaty wypełniacz na Twoim klamerką między większych jedwabne kwiaty jak iść. Przyklej jedwabne kwiaty w małych pęczkach, które są ustawione pod kątem do boków. Trzymaj kwiaty w miejscu, aż do wyschnięcia kleju.

Końcówka do układając kwiaty dla swojej jedwabiu klamerką łatwiej jest położyć kwiaty na stole w kolejności chcesz przykleić je na klamerką. Pozwoli to, aby zobaczyć, co gotowy kwiat jedwabiu barrette będzie wyglądać, a następnie można przestawiać jedwabne kwiaty, dopóki nie są zadowoleni z jego wyglądu. To również sprawia, że ​​łatwiej przykleić jedwabne kwiaty na klamerką, jak są one ułożone w odpowiedniej kolejności już, i nie trzeba szukać następnego bukietem kwiatów jedwabiu.

Po wyschnięciu kleju, nowy kwiat jedwabiu barrette jest gotowa wyposażyć i zwiększyć swoje ulubione stroje.

Jak zrobić ozdobne spinki do włosów

Większość dziewczyn lubią dekorowanie włosy. W rzeczywistości większość lubią robienia ozdób na własny włosy. Istnieje opaski, spinki do włosów, grzebienie, itp, które są łatwo wykonane w unikalne akcesoria do włosów. Spinki są prawdopodobnie wśród najmniejszych elementów w komodzie. Oni są zbyt małe, aby manipulować do bardziej atrakcyjnych przedmiotów. Jednak istnieją sposoby, aby włosy wyglądają pin lepiej i bardziej atrakcyjne. Możesz korzystać z tych wskazówek, aby spinki ozdobne.

1. Dodaj platformę dekoracji do kołka. Platforma wykończeniowe, w tym przypadku, jest to kawałek Sopel kijem. Ze względu na fakt, że szpilka jest tak cienka, to tylko niewiele możliwości wyboru w dekorowanie. Dzięki zastosowaniu platformy dekoracji, będziesz miał większą powierzchnię do dekoracji na. To bardzo proste.

 • Wyciąć kij Sopel do żądanej długości i wielkości, ale upewnij się, że nie jest zbyt duży.
 • Farba najpierw w zależności od pożądanego koloru przed klejeniem coś na jej temat.
 • Klej szpilkę do kija, tak dokładnie jak można następnie pozostawić do wyschnięcia. Upewnij się, że klej kij do płaskiej części trzpienia.
 • Po upewnieniu się, że klej wyschnie, można użyć innej powierzchni kijem jak płótna swojego twórczego umysłu. â € ¨

2. Za pomocą kulki. Istnieją dwa sposoby, aby ozdobić szpilki za pomocą kulki.

 • Użyj małych kulek z dużymi otworami. Wystarczy włożyć koraliki do jednej z kończyn Pina € ™ s. Ostrożnie umieść je następnie przytrzymaj je na miejscu za pomocą kleju.
 • Użyj większych perełek wystarczająco duży dziur. Upewnij się, że dziura jest tej samej wielkości z tym głowy sworznia. Jeśli jest to straci, za pomocą cienkiego clothe lub nici, aby dostosować dopasowanie. Jeśli dopasowanie kołka i zgrubienie jest odpowiednia, posiadają zgrubienie na miejscu za pomocą kleju. Pozostawić do wyschnięcia.

3. Użyj błyszczy i cekiny. Błyszczących i cekiny są wystarczająco małe, aby być wykorzystywane do szpilek. Przyklej jedną stronę pin a następnie posypać je z błyskotki. Dla cekinami, możesz być bardziej precyzyjne. Wybierz cekiny i błyskotki, które są w jasnych kolorach, tak aby blask ich produkcji będą bardziej widoczne. Zastosuj minimalne ilości cekinami albo będą szukać przepełnione. â € ¨

4. Za pomocą pióra. Możesz użyć końcówki piór. Pokroić łodygi z pierza o tej samej długości kołka. Zmierz się od czubka osadki zejście, a następnie pokroić go w środku. Klej pokrojone łodygi na kołek. Gdy stosuje się go na włosy, będzie wyglądać jak masz trochę irokeza na głowie. â € ¨

W przeciwieństwie do innych akcesoriów do włosów, spinki ozdobne są bardziej elastyczne w użyciu. Z tych nowych dekoracji, rzeczywiście można tworzyć złożone jeszcze precyzyjnych kształtów. Spinki będzie nowych najlepszych przyjaciół, jeśli chodzi o dekorowanie włosy. Poza tym, można połączyć wspomniane pomysły powyżej dokonać bardziej skomplikowaną konstrukcję.

5 porad na temat Jak wysuszyć włosy Naturalnie

Lato jest porą roku, można zapomnieć o suszarkę do włosów na chwilę. Przynajmniej, jeśli nie są na czasie. Eksperci kosmetyczne i stylistki Zalecamy wysuszyć włosy naturalnie, bez blow suszenia, tak często, jak to możliwe. Oczywiście, lato to dobry czas, aby zacząć to robić. Ale pytanie brzmi - co jest najszybszy i najbardziej skuteczny sposób naturalny suche włosy?

5 porad na temat Jak wysuszyć włosy Naturalnie

 1. Cios suszenia jest bardzo niezdrowe, ponieważ gorące powietrze wysusza włosy i szkody. Użyj ręcznika, który pochłania bardzo dobrze, aby zmniejszyć czas trzeba wydać na włosy naturalnie suszenia. Ręczniki powinny być miękkie i absorbujące.
 2. Nigdy nie trzyj włosów ręcznikiem, bo mokre włosy są bardziej kruche. Wystarczy wklepać włosy suche.
 3. Jak styl włosy? Najlepszym sposobem jest użycie palców i wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów. Upewnij się podnieść włosy u nasady czasem do bardziej skuteczny proces układania włosów.
 4. To nie jest wielki problem zwijają swoje włosy bez blow suszenia. Użyj scrunches i spinki w mokre włosy, aby stworzyć naturalne włosy falowane efekt.
 5. Nigdy nie czesać mokre włosy z regularnym pędzlem. Używaj szczotki do włosów z nielicznych szczeciny i uczesać bardzo ostrożnie, tak aby ją rozwikłać.

Akcesoria do włosów jak modę

Akcesoria do włosów jak modę


Akcesoria do włosów są funkcjonalne i ozdobne przedmioty zawinięte, wiązanej, skręcone, wstawione, lub w inny sposób związane z włosami. W całej historii, rodzaje ozdób i materiały, z których zostały wykonane wskazano znaczenie religijne, klasę społeczną, grupy wiekowej i poziomu świadomości mody. Bezstopniowo w kształtach, rozmiarach i materiałów, przykłady akcesoria do włosów to: pierścienie do włosów lub opaski, wstążki i kokardy, spinki do włosów, grzebienie do włosów, spinki, koraliki, nici lub ciąg, kolce włosów i kije i inne umieszczone Inne (muszle jubilerskie, monety, kwiaty, pióra) uważa się, że wartość estetyczną lub społeczną i kulturową. Akcesoria do włosów były noszone przez ludzi w każdym wieku i obu płci.

Starożytny Akcesoria do włosów

Pierścienie do włosów i opaski do włosów są cylindrycznym kształcie akcesoria do włosów nawiniętych wokół włosów, przeznaczone do przechowywania włosy z dala od twarzy, lub w inny sposób ograniczyć kosmyki włosów. Niektóre z najwcześniejszych pierścieniami włosów znaleziono w Wielkiej Brytanii, Francji i Belgii pod koniec epoki brązu. Obiekty te były solidne złoto lub pozłacany gliny, brązu lub ołowiu. Starożytni Egipcjanie nosili podobne pierścienie podczas New Kingdom Dynastie 18-20. Przykłady zostały znalezione w egipskich grobowcach. Noszone w perukach, a nie włosy, te pierścienie do włosów zostały wykonane z alabastru, białe fajansowe lub jaspisu, a były znakiem rankingu społecznej lub organu (Antiquity 1997). W Ameryce Północnej, spoiwa włosy były wykonane z materiałów giętkich takich jak jedwab i bawełna obejmującego przewód ołowiu (Cox 1966). W XX wieku, korzystanie z gumy i innych produkowanych włókien elastomerowych wykonanych pierścienie do włosów (obecnie opaski do włosów lub posiadacze kucyk), bardziej elastyczne. Zostały one pokryte nici lub włókien, aby uczynić je mniej podatnymi na złamania kosmyki włosów. "scrunchies" były jednymi z najbardziej popularnych zespołów włosów w 1980 roku. Te pokryte elastyczne tkaniny dekoracyjne pasy zostały wykorzystane do stworzenia ponytails w włosów młodych dziewcząt i kobiet (Tortora i Eubank 1998).

Tkanina w Hair

Wstążki i kokardy są wąskie paski tkaniny z przędzy lub ściśle tkane warkocz owinięty wokół i wiązane włosów, stosowany również do wiązania włosów. Były one szczególnie popularne w XVII i XVIII wieku w Europie. W 1600 we Francji, wstążki były noszone przez kobiety w każdym wieku, od młodych dziewczyn dla starszych księżnych wdowa i zostały specjalnie dobrane do koloru koordynacji z ich sukienki (Trasko 1994). Modny mężczyzna zdobi również swoje długie warkocze z wstążkami i kokardkami. "Blokada miłość" była blokada mężczyzny włosy wydłużył niż reszta, a następnie podkreślona wstążką (Tortora i Eubank 1998). W ciągu 1700 roku we Francji i Anglii, zarówno kolejki mężczyzny (blokada lub warkocz na peruki) oraz rozbudowane coiffures kobiet były ozdobione wstążkami i kokardkami. W Meksyku w 2000, kobiety w Venustiano Carranza i San Pablito między owijają włosy wspaniale kolorowe wstążki sztucznego jedwabiu, wełnianych sznurków z pomponami i linkę i ręcznie tkanych taśm (Sayer 1985).

Spinki i Updos

Akcesoria do włosów jak modę

Spinki są jedno- szpiczaste szpilki używane ubrać lub przymocować włosy. Służą one zarówno funkcjonalne i dekoracyjną funkcję, jak w środkowej Afryce, gdzie miedzi, drewna, kości słoniowej i kości szpilki są wykorzystywane do mocowania włosy (Sagay 1983). Wymyślne fryzury noszone przez starożytnych rzymskich często kobiety z długimi serpentynami ustawić tyle pustych podwoić jako pojemniki na perfumy lub nawet trucizny. W Japonii w XVII wieku, ozdoby do włosów z lakierowanego drewna lub szylkret zaczął być używany. Kanzashi (spinki do włosów z ozdobną gałką, pomponem lub zgrubienia na końcu) nosili modne kurtyzan. W rzeczywistości, widoczny znak kurtyzany w tym czasie był jej "olśniewający tablica ozdoby do włosów, promieniujący jak aureola z często dramatycznie rzeźbioną fryzurą" (Goodwin 1986, Wstęp). Inne japońskie kobiety nosili fryzury urządzone o wiele prościej, być może z kwiatowym lub wisiorek nawrocie (Goodwin 1986). Spinki są również niezbędne dla utrzymania wybrednego wygląd we Francji w późnym 1600. Duże "periwigs" noszone przez mężczyzn wymagane je golić głowę lub przypiąć włosy mocno do głowy. Stosowanie kołków kołyszącymi zawarte zarówno duże, proste szpilki i spinki w kształcie litery U. "Poruszało" włosy następnie pozostawiono do założył perukę łatwiej, jak również ograniczona do podstawowych włosy przedstawić schludny, zadbany wygląd (Trasko 1994). Spinki kontynuowano popularność jako środek mocujący długie włosy chignons. Według Trasko (1994), uznano za nieprzyzwoite dla Wiktorii kobiet widać z dużą ilością luźnej, strumieniowe włosów. Ona mówi: "Fryzury nadal ograniczone tak, jak życie kobiet" (s. 102). Na początku XX wieku, spinki do włosów, również są konieczne do tworzenia fal na włosach (fale Marcela w 1920) i loki pin w 1940 roku. W 1920 pin Bobby z jej napięty zacisku sprężynowego, zastąpił starego stylu (otwarte spinki do włosów) umożliwiającym kobietom bardziej efektywnie bob włosy pod obcisłe czapki klosz (Tortora i Eubank 1998).

Barrettes

Barrettes są metalowe kołki około trzech cm długości z głowy koralikami i czapkę straży, stosowane do zabezpieczenia włosów. Niektóre z pierwszych barrettes wykorzystywane podczas połowie XIX wieku. Ten bar w kształcie ozdoby do włosów zazwyczaj ma dekoracyjny twarz pod spodem zacisku sprężynowego do przymocowania do włosów (Cox 1966). Często wykonane z metalu lub z tworzywa sztucznego w różnych kolorach, klamerka do włosów mogą być postrzegane jako zmodyfikowaną wersję kołka bobby łącząc funkcjonalność kołka z dekoracyjnych wyglądu zewnętrznego. I odwołanie nie wyłącznie Zachodniej. W Meksyku, Totonac i Tzelta dziewczyny, którzy mieszkają w pobliżu Papantla i Ocosingo, nosić kolorowe wachlarz plastikowych zjeżdżalniami i ozdobne grzebienie do włosów (Sayer 1985).

Opaski ze starożytnych korzeni

Akcesoria do włosów jak modę

Opaski akcesoria do włosów, które są również sięgają czasów starożytnych, i łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Już w 3500 roku pne, mezopotamskich mężczyźni i kobiety nosili filety lub opaski utrzymać włosy w miejscu. Te circlets zostały umieszczone na czubku głowy. W średniowieczu, królewskie panie europejskie sobie filety z metalu w kształcie korony lub kornet z różnych rodzajów zasłon. Filety metalowe stopniowo traci łaskę i zostały zastąpione przez pasków lub pasm tkaniny (tortura i Eubank 1998). Podczas neoklasycznej ożywienie początku 1800 roku, kobiety naśladowane przez starożytnych greckich fryzury włosy powstrzymując z zespołami tkaniny. Jak kapelusze i maski stały się bardziej modne w połowie do późnych 1800, opaski na głowę stracił popularność (Trasko 1994). Dopiero w 1920 roku, że Opaski pojawił się ponownie, gdy kobiety zaczęły sobie zespoły ból głowy na wieczorne imprezy. Pasma te były często zdobione klejnotami lub miał wysokie piór do nich dołączone. Współczesne opaski mają często w kształcie litery U z tworzywa rdzeń pokryty pianką lub tkaniny. Opaski na głowę te pasują ściśle na czubku głowy i za uszami. Wyszli na scenę mody po raz kolejny pod koniec 1980 i na początku 1990, kiedy pierwsza dama Hillary Clinton rozpoczął noszenie ich w czasie i po wyborach męża w 1992 (Tortora i Eubank 1998).

Mężczyźni jak i kobiety nosili opaski. Podczas panowania dynastii Jin (1139-1163 ne), chińscy mężczyźni ich długie włosy związane z zespołem jedwabiu (Xun i Chunming 1987). W Meksyku w XVI wieku, księża na Jukatan sobie bark opaski tkaniny. Praktyka trwa w dzisiejszych uroczystościach. Czerwone opaski tkaniny kory, znane jako "Bóg-hat", są owinięte wokół głowy wiernych (Sayer 1985). Dla potrzeb codziennych, ozdoby do włosów są rzadkie wśród mężczyzn Meksykanów, którzy następnie zachodnią prowadzenie dla "cywilizowanych" cięciom (Sayer 1985, str. 204). Istnieją jednak wyjątki. Starsi mężczyźni z Amatenango czasami noszą chustki wykonane fabrycznie chustkę (znane jako paliacates), aby związać włosy z twarzy. W Huichol noszenia pałąk zakupionego bawełnianą szmatką nazywany coyera zapinania ich fryzura na miejscu. Wąskie składany pałąk jest owinięte wokół głowy z końców spływu i często jest nawinięta z wstążkami lub ozdobiony agrafki (Sayer 1985).

Dekoracyjne Combs

Grzebienie są stosowane od epoki kamienia, aby ograniczyć i ozdobić włosy. Bukszpan grzebienie, datowane na 10000 lat pne znaleziono w niektórych z najwcześniejszych ozdoby do włosów (starożytności 1997). Starożytne rzymskie kobiety ustawić swoje włosy grzebieniem skorupa żółwia. W Chinach w czasie dynastii Tang (621 CE-907 ne), kobiety trzymały swoje bułki w miejscu, z ozdobnymi złotymi i spinek do włosów lub grzebieni szmaragdowych wykonane z rogów nosorożca (Xun i Chunming 1987). Podczas czasach dynastii Song CE (960-1279) szpilki i grzebienie zostały dokonane w wymyślnych kształtach feniksy, Motyle, ptaki i kwiaty przypięte wierzchem bułki kobiet. Około dwunastego roku Republiki, chińskie kobiety zaczęły sobie niezwykle wyszukane akcesoria do włosów o nazwie "grzebień korona." Diadem wykonany z lakierowanej przędzy, złoto, perły, srebro, lub jade, i miał dwie klapki wiszące na ramionach. Długo, grzebień, prawie jedna metrowy, wykonany z białego rogu, została umieszczona na górze. Układ wymaga użytkownikowi obrócić głowę w bok w przypadku przechodzenia przez drzwi lub wprowadzenie przewóz (Xun i Chunming 1987). W XVII wieku w Japonii, skorupa żółwia lub drewno lakierowane grzebienie zdobione złotem i macica perłowa były noszone przez modne kurtyzan, którzy często w połączeniu ich z Kanzashi (ozdobne spinki do włosów). W XIX wieku, kobiety często używane grzebienie do włosów ozdobione kamieniami lub "Wklej" (imitacja) klejnotów. XX wiek widział dalsze stosowanie plastrów włosów na długie włosy, wykonane z różnych nowych materiałów, takich jak produkowane celuloidu i tworzyw sztucznych. Grzebienie również były używane do mocowania małych kapelusze i zasłony na głowę w 1950. W 1980 stworzył nowe formy grzebienie do włosów, w tym okrągłym kształcie grzebienia do włosów, który działa jak pałąk i dużego dwustronnego grzebienia o nazwie "banana clip", które mocowane włosy kobiet w kucyk.

Koraliki do włosów ozdoby

Akcesoria do włosów jak modę

Koraliki wykorzystywane jako dekoracyjne pomocą akcentując plecione włosy od dawna noszone przez kultur w Afryce. Cornrowing jest tradycyjna metoda Afryki Zachodniej aranżacji włosy na wiele małych warkocze. Może to trwać od dwóch do sześciu godzin w celu ustalenia, w zależności od złożoności stylu. Koraliki zostały również wykorzystane do podkreślenia plecione nici (Sagay 1983). Używane przez setki lat w Afryce, w 1970 ta fryzura inspirowana Afryki przeniknęły na rynek masowy zachodnią, gdy aktorka filmów Bo Derek nosił jej włosy w warkocze cornrow w filmie 10 (Eubank i Tortora 1998). Dekorowanie warkocze cornrow z koralikami jest nadal ważną częścią Afryki Zachodniej tradycji włosów na początku 2000 roku.

Wątek okłady i oplatania

Temat może być również używany do zawijania włosów i jest nowsza metoda oplotem używany przez mężczyzn i kobiet w obszarach tropikalnych Afryki Zachodniej. Wątek owinięte włosów powoduje, że nici podnieść z głowy jak kolce, tworząc dekoracyjne fryzurę jak również utrzymanie zimną krew (Sagay 1983). "Drzewa" fryzura jest jeden styl popularny w Afryce Zachodniej i Środkowej. Włosy rozstał się na pięć sekcji, zabezpieczone gumkami i splecione w cornrows. Każdy odcinek środkowy jest owinięty z gwintem, obejmujące trzy czwarte długości całego włosa. Różne kolorowe wątki są czasem wykorzystywane do jeszcze bardziej dekoracyjny efekt (Thoman 1973). Struna ma podobną historię dekoracyjne, mocowania. Podczas panowania dynastii Ming (około 1393 CE), chińskie kobiety splecione włosy złotymi i srebrnymi strunami, ozdobione szmaragdów i pereł (Xun i Chunming 1987).

Siatki do włosów

Wątek lub nici, które są montowane w sposób otwarty, gauzelike tkaniny tworzy siatki. Siatki użyto podczas starożytnego Imperium Rzymskiego i ponownie w okresie średniowiecza w Europie Zachodniej, jako środek do wiązania włosów. W połowie XIX wieku, sieci zwane przyponami były modny sposób, aby kobiety ograniczyć długie włosy u podstawy szyi. Byli reaktywowana ponownie w latach 1940. Starsze Chinki również stosowane siatki w czasie dynastii Song (960 CE-1279 CE) czarne włosy netto pokryte swoje bułki, a następnie zostały przypięte jade ozdoby w losowym układzie na siatce. Stał się znany jako xiao yao jin lub "losowe" (Xun chustki i Chunming 1987, p. 130).

Włosy Widły i Sticks

Widły do ​​włosów, włosy, kolce i patyczki do włosów zostały wykorzystane w różnych kulturach, od rdzennych Amerykanów do krajów Dalekiego Wschodu, takich jak Chiny i Japonia. Długie włosy zawinięte i wiązane wokół głowy, a następnie utrzymywane w miejscu przez długie kolce włosów, kije, a niekiedy widły. Native American widelce włosów lub kije zostały wykonane z różnych materiałów, ale misternie rzeźbione często lub polerowane (Antyk 1997). Japońskie kobiety podczas XVII wieku często przymocowane swoje bułeczki z kogai, prostą, wykorzystywana do przekłuwania kok i trzymać go w miejscu. W XX wieku, głównie gejsze i kurtyzany nosił kije do włosów, jak większość japońskich kobiet zaczęła przyjmować stroje, fryzury, europejskich i postaw (Goodwin 1986).

Inne Zdobienia Włosy

Dodatkowe różne ozdoby zostały wstawione do włosów w czasie i w wielu kulturach, w tym (ale nie tylko): muszle, monety, klejnoty, kwiaty, pióra, rogi krów, kości i skór owczych. W części Afryki Północnej i Zachodniej, kobiety będą tworzyć misterne fryzury, które miały trzy do czterech godzin do dekoracji. Jeśli mąż tej kobiety był z dala od domu, ozdoby do włosów zostały pominięte jako niepotrzebne. W południowej i wschodniej Afryce, rogi krów, kości i skór owczych był używany do ozdabiać włosy. Wiele z tych totemicznych ozdoby były noszone przez mężczyzn, a nie kobiet (Sagay 1983).

Włosy Organizowanie przez wieki

Podczas Egiptu Nowego Państwa, kobiety zazwyczaj plecione włosy niż noszenie peruki. Te warkocze następnie powiązane z kolorowymi wstążkami i kwiatami. Lotos był często używany, ponieważ symbolizuje obfitość (Trasko 1994). W Chinach podczas Qin (221-207 pne) i Han (206 pne-7 CE) Dynastie, tancerki i arystokratycznych kobiet podobne zdobi swoje bułki ze złota, pereł i szmaragdów (Xun i Chunming 1987). W Europie Zachodniej w okresie średniowiecza, treski i akcesoria były rzadkie, ze względu na silne chrześcijańskich przekonań o pokrycie włosy kobiet skromności i wskazać własnej pobożności. Ozdoby na włosy byli zniechęceni, ponieważ wskazywały na "niezdrową szacunek dla osobistej próżności" (Trasko 1994, str. 27). W przeciwieństwie do okresu renesansu koncentruje się na humanizm, a nie chrześcijaństwo, co spowodowało ponowne zainteresowanie ozdoby do włosów. Kobiety często zdobi włosy wskazując na ich status społeczny lub dla celów estetycznych. Niektóre z bardziej znanych przykładów są peruki noszone przez królową Elżbietę w 1558 roku w portretach z tego okresu, królowa wizualnie przedstawia swoją moc poprzez noszenie peruki ozdobione dużymi szmaragdy i rubiny określonych w złoto, a także łańcuchów dużych pereł. Kobietom w mniejszych środkach gospodarczych wplótł kwiaty we włosach jako środek dekoracyjnych ornamentów.

Być może najbardziej fantastyczne warunki do włosów dla kobiet we Francji, Anglii, Hiszpanii i Rosji, znaleziono w 1700 roku. W okresie rokoko, różowe róże były pożądane jako akcesoria do włosów, jak opisano wdzięczne, kobiece kształty znajdujące się w meble i inne sztuki dekoracyjnej. Włosy były akcentowane z pomponem, bądź umieszczenia kilku kwiatów lub piórko pośród układzie włosów (Trasko 1994). W Hiszpanii, kobiety "stałe robaki blask przez wątków do swoich włosów, który miał efekt świetlny" (Trasko 1994, str. 66). Te skomplikowane coiffures były symbolami statusu w sądach na całym modnych miast europejskich, a miały być "rozmawiać z miastem" (Trasko 1.994, str. 64). W dwudziestym pierwszym wieku, większość kwiaty zdobiły fryzury dla Zachodu są noszone tylko przez panny młodej w dniu ślubu. Mogą być używane prawdziwe lub sztuczne kwiaty.

Indianie Ameryki Północnej często wykorzystywane pióra, jak i inne części ptaków. W Meksyku, kolorowo opierzone piersi małych ptaków były związane z tyłu głowy kobiet zamężnych Lacandon (Sayer 1985). W Minnesota Chippewa samce Indianie w 1830 nosił skórki ptaków w ramach ich "czepce wojennych." Ptak był związany z duchowych mocy w czasie wojny, a ich mężowie dołączony do "szczycie głowy, pozwalając dziób odbić w górę iw dół na ich czołach. Wszelkiego rodzaju akcesoria przyciąć go tak, aby stworzyć efekt brzydota ogólne prawdopodobieństwo przerazić wroga "(Penny 1992, s. 215). W roku 1868, Lakota uznane Sitting Bull jako "wódz" głowy, przedstawiając go z maską Orzeł piór. Składa się z czoła, zespół zroszony wisiorki gronostajem i podwójnym ogonem czarnych i białych orłów pióra ogona spływu w dół z tyłu, każdy z piór była nagroda męstwa, co stanowi odważny czyn wykonaniu wojownika Północnej, który miał Teton Sioux przyczyniły się (grosz 1992, p. 215).

Brak ozdób do włosów wydaje się ogólna tendencja do XX i XXI wieku. Z wyjątkiem roku 1980, kiedy akcesoria do włosów mieli silne odrodzenie (Tortora i Eubank 1998), większość nowoczesnych stylów wydaje polegać na fryzury i koloru włosów do składania oświadczeń wizualnych niż ubieranie coiffures z dodatkowych akcesoriów. Być może jest to najlepiej widać na przykładzie słynnego fryzjera Vidal Sassoon. W 1963 roku, powiedział naciśnij mody, "Mam zamiar wyciąć włosy jak wyciąć materiał. Bez problemu. Nie ornamentykę. Po prostu schludne, czyste, kołysząc linię" (Trasko 1994, s. 129).

Zobacz także Costume Jewelry; Fryzury; Biżuteria.

Bibliografia

Anderson, Ruth M. Hiszpanie Kostium 1480/30. Nowy Jork: Hispanic Society of America, 1979.

Starożytność. Cz. 71. Gloucester, Anglia: Starożytność Publications, 1997, ss 308-320..

Cox, JS Ilustrowany Słownik Fryzjersko Wigmaking. Londyn: BT Batsford Ltd., 1966.

Goodwin, Shauna J. Kształt Chic: Moda i Fryzury w Floating World. New Haven, w stanie Connecticut .: Yale University Galerie sztuki, 1986.

Penny, David W. Art of the American Indian Frontier. Seattle: University of Washington Press, 1992.

Sagay, Esi. Fryzury afrykańskie. Portsmouth, NH: Heinemann edukacyjne Książki, 1983.

Sayer, Chloe. Kostiumy Meksyku. Wielka Brytania: Jolly i fryzjer, Ltd, 1985.

Thoman, VM Accent Afryki: Tradycyjne i współczesne gari Style dla Black Woman. Nowy Jork: Col-Bob Associates, 1973.

Tortora, Phyllis, i Keith Eubank. Przegląd Historyczny kostium 3rd ed. Nowy Jork: Fairchild Publishing, 1998.

. Trasko, Mary Odważny Zalecenia: Historia Nadzwyczajnego Hair. Paryż i Nowy Jork: Flammarion, 1994.

Xun Zhou i Gao Chunming. 5000 lat chińskich kostiumów. San Francisco: Chiny książek i czasopism, 1987.

Jak wybrać akcesoria do włosów?

Wielu z nas w obliczu tej sytuacji: wiele słodkie szpilki, kokardy i inne akcesoria całkiem włosy złapać nasze oko w sklepie, ale w życiu codziennym całe to piękno leży nieużywana i zbieramy włosy z tej samej taśmy elastycznej szary dzień po dniu ...

Jak wybrać akcesoria do włosów?

To wszystko dlatego, wybierając odpowiednie akcesoria do włosów, nie jest to łatwe zadanie! Jednak Geniusbeauty.com pomoże uporać się z tym!

Typ Kolor i dodatki do włosów

Wielokrotnie pisano o tym, jak określić rodzaj koloru i wybrać rzeczy zgodnie z nim. Jest to szczególnie ważne dla akcesoria do włosów, ponieważ są one postrzegane w kompleksie z twarzy, oczu, kolor włosów. Źle dobrane akcesoria włosy mogą wyglądać cudzoziemca lub po prostu tanie i brzydkie!

Jak wybrać akcesoria do włosów?

Tak, nasza rada jest:

 • "Zima" (ciemne włosy, jasna skóra, brązowe lub szare, błękitne oczy). Akcesoria wszelkich chłodnych kolorach, w tym blada, będzie pasować. Możesz również nosić ciepłe kolory, ale powinny one być jasne! Metal srebro również wygląda dobrze.
 • "Wiosna" (blond, brązowe lub czerwonawe włosy, jasna skóra, jasne oczy). Wybierz jedną z całego szeregu pastelowych odcieniach, nie bój się białe. Jasne czyste kolory, zwłaszcza te, ciepłe są również dobre! Unikać czarne, ciemne brązowe, szare, brudne i ciemne odcienie - nie są twoje kolory!
 • "Lato" (ciemne włosy, opalona skóra, brązowe oczy). Wszystkie jasne kolory są twoje! Można eksperymentować z głębokich ciemnych kolorach - bordowy, niebieski, kobaltu. Biały jest również dobre! Złote i błyszczące dodatki z cekinami także dla ciebie!
 • Oczywiście, można wybrać akcesoria do włosów, nie ściśle według tych wytycznych, ale te, które pasują ubrania, na przykład.

Jak wybrać akcesoria do włosów?

Jednakże, jeśli, powiedzmy, mały klip z "niewłaściwym" kolor nie jest błędem brutto, szerokie pasmo włosów jest powód, aby myśleć, patrzeć w lustro, i starają się.

Jak wybrać akcesoria do włosów?

Jakie akcesoria są odpowiednie do długiej i średniej długości włosów?

Długie włosy są bardzo piękne! Jednak dziewczyny nie zawsze wiedzą, co i jak ozdobić je, oprócz banalnych gumek. Jakie akcesoria do włosów, aby wybrać?

 • Długie szpilki ("pałeczki"), szpilki. Są wygodne do tworzenia różnych pakietów, ale tylko, jeśli włosy nie są bardzo grube i ciężkie - pin nie będzie posiadał duży stos włosów!
 • Spinka do włosów. Z pomocą tych można szybko zebrać włosy w kok lub, na przykład, zrobić fryzurę księżniczki (zebrać góry włosy, pozostawiając resztę luzem).
 • Automatyczne spinki. Oni wygodnie trzymać włosy średniej grubości, dzięki czemu można dokonać niski kucyk.
 • Opaski do włosów. Istnieją zespoły ze szeroka i bardzo cienkie tkaniny, sznurki, tasiemki z różnych elementów dekoracyjnych, koronki itp Są one potrzebne do stworzenia greckiej fryzurę, i nadal mogą być noszone na rozpuszczonych włosów dowolnej długości - stylu hippie.
 • Ozdobne grzebienie. Grzebień posiada włosy, jeśli jest przypięty pod lub splecione, w przeciwnym razie może spaść. Grzebień włosów może być umieszczony na górze kok.
 • Kwiat spinki do włosów. Optymalna lokalizacja jest tuż nad uchem (choć to zależy od fryzury i Twojej wyobraźni!).
 • Bez względu na to, jak długie i gęste włosy są, otrzymasz zestaw prostych niewidzialnych szpilek i małych gumek w neutralnym kolorze.

Jak wybrać akcesoria do włosów?

Jak odebrać akcesoria do krótkich włosów?

Żyjemy w 21 wieku, a warkocz długości pasa nie jest uważana tylko piękna fryzura. Istnieją także wszystkie rodzaje krótkie fryzury dla kobiet. Jednak krótkie włosy kobiety często popełniają ten sam błąd - uważają, że nie potrzebują żadnych akcesoriów do włosów! Ale to absolutnie nie jest prawda! Oferujemy gamę akcesoriów do włosów dla ewentualnych piękna krótkich włosach:

 • Niewidoczne, spinki do włosów. Można je trzymać zwrot z powrotem, jeśli jest to niewygodne lub masz znudziło. Można przypiąć nici w pobliżu świątyń, za uszami, na bokach głowy - dostaniesz czegoś w Iroquois: fryzury noszone przez wiele gwiazd!
 • Krokodylki włosów. Ponownie, można ich używać do mocowania zamków przód.
 • Pasmo włosów. Ten stylowy dodatek może wyglądać bardzo ciekawe nawet na chłopca fryzury!
 • Spinki do włosów z kwiatów sztucznych. Może to dać romantyczny i kobiecy wygląd, nawet na krótką fryzurę!

Jak wybrać akcesoria do włosów?

Oczywiście, nie jest możliwe, aby wybrać akcesoria do włosów w jednym uniwersalnym zestawie! Można (i należy) podnieść niektóre elementy odpowiadające różnych zestawów ubrań, różnych zdjęć! Jednocześnie zawsze będą powodem do spadku w sklepie i zatrzymajcie się w niektórych ślicznych małych rzeczy!

Jak zrobić cosplay Cat Ears

Jak zrobić cosplay Cat Ears


Cosplay kostium kot jest poważna sprawa, dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak zrobić uszy kota Cosplay, tak że wyglądają idealne na co staramy się osiągnąć. Czy próbujesz wyglądać konkretnej postaci anime i fantasy, kota, uszy są istotną częścią obrazu.

Jak zrobić cosplay Cat Ears

Dla większości ludzi udających się do Halloween lub bal, kotów uszy coś albo odebrać w sklepie kostium lub drogerii, lub zrobić szybko i tanio z kartonu lub nawet z papieru.

Kostiumy Cosplay są bardzo różne zwierzę. Celem Cosplay jest mieć wyjątkową kostium, więc liczy się każdy szczegół. Nie musisz być profesjonalnym projektantem lub krawcowa, aby stworzyć niezapomniany strój, choć to na pewno pomaga, ale trzeba być specjalista, cierpliwy i mieć silną uwagę na szczegóły.

Jeśli dokonujesz kocie uszy, które są częścią opaski niż nakrycie głowy, jest to łatwiejsze i pozwala bawić się włosami lub użyj perukę. Możesz również dołączyć je za pomocą spinki do włosów.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić uszy kota Cosplay, które są jeszcze na prostej strony, musisz futra, jakiś przewód i różowy lub biały satynowy. Praca z drutu do kształtu uszu. Idziesz do podstawowych trójkątów, ale chcesz je kształtować i ich równomiernie być wysoki i na tyle szeroki, aby wyróżniać się, jak zamierzają. Gdy drut ramki jest gotowy, można zmierzyć i przyciąć tkaniny, aby dopasować. Prawdopodobnie znajdziesz najłatwiej zmierzyć, a następnie uszyć podszewkę satynową w futra, tworząc małe kieszenie, które następnie poślizgu w ramach przewodowych i uszyć na dole, aby je zabezpieczyć. Jeśli chcesz, możesz dodać kilka nici wątku z tworzywa sztucznego lub Maribou dać uszach wygląd bardziej prawdziwie kocie.

Więcej Opracowanie Uszy

Poważne cosplayer musi wiedzieć, jak zrobić kocie uszy, które wyróżniają się w tłumie, a przynajmniej posiadają własne. Do tego, chcesz zbudować uszy bardziej stabilna od podstaw.

Musisz pianki lub mrugnięcia dać uszy jakieś fajne targa i grubości. Nie spiesz się ich kształtowaniu. Najlepiej narysować projekt pierwszy i modelować je przed zastosowaniem go do piany. Możesz również spróbować cięcia pianki nieco większy niż zamierzasz i wykończenia odpowiednio. Będziesz wyciąć niewielki fragment w dolnej środkowej każdego ucha, które pomogą Ci stworzyć kąt. Użyj gorący klej do zabezpieczenia kształt.

Zamiast satyny, która ma piękny połysk, ale może wyglądać tanio na dokładnym zbadaniu, poszukiwania blado różowym lub brzoskwiniowym lub szarej tkaniny z lekkim meszkiem, bardziej jak kota prawdziwego ucha wewnętrznego. Będziesz używać kleju do mocowania to za dobrze, więc należy wyciąć trójkąt większy niż gotowego ucha tak, że można przyciąć na wymiar. Klej lekko, ponieważ zawsze można dodać więcej. Zacznij od środka i wyszło, ściskając delikatnie.

Będziesz także przykleić na zewnętrznej futra tkaniny, tak sama zasada ma zastosowanie do cięcia większą próbkę. Podczas gdy futro jest preferowanym tkaniny, można zdecydować się na stosowanie aksamit lub inną lekką drzemkę tkaniny zamiast. W tym przypadku, można osiągnąć lepsze wykończenie czy przyszyć ją do wewnętrznej tkaniny ucha.

Detailing

W zależności od wyglądu kota, zawsze można zrobić więcej, aby dodać wymiar i zainteresowanie dla Twoich uszu. Bawełna lub Maribou jak puch w centrum jest uroczy i tekturowych. Dla mniej futrzany kota, kolczyk w egipskim stylu jest uderzające. Możesz użyć farby tkaniny lub wyróżnienia, aby utworzyć więcej cieniowania i tym samym wymiarze. I można użyć drutu naprawić swoje uszy w pozie.

Teraz jesteś gotowy na imprezę Cosplay w stylu.

Jak zrobić Hair Klip Wyświetl kart

Spinki do włosów są jednymi z najpiękniejszych akcesoria do włosów gdziekolwiek. Młode dziewczyny uwielbiają ozdabiać swoje włosy z kolorowymi i słodkie spinki do włosów jak starsze kobiety. Spinki do włosów są dla wszystkich grup wiekowych i rzeczywiście działalność w zakresie sprzedaży tych przedmiotów jest dość gorąco. Jednak tak jak w każdym innym biznesie, trzeba sprzedawać swoje towary prawidłowo. Z spinki do włosów, trzeba je zamontować na kartach graficznych, aby były bardziej atrakcyjne dla kupujących. To nie jest problem z dużych producentów czasu, jak wszystko przechodzi maszyn w ich linii montażowej. Jednak jeśli sprzedajesz własne ręcznie wykonane spinki do włosów, trzeba będzie dokonać karty wyświetlania na własną rękę, jak również.

Oto kroki, które pomogą Ci w podejmowaniu karty niedrogie klips do włosów wyświetlania:

 1. Będziesz korzystać z tych artykułów: nóż, linijka, frez, puncher, stare karty i etykiety.
 2. Dodać spis spinki do włosów będzie zamontować na kartach graficznych. Posortować je według kolorów, wzornictwa, jakości i ceny. Możesz zamontować parę lub dwie spinki do włosów na jednej karcie, w zależności od tego, jak są one uporządkowane.
 3. Zaplanuj swoje karty wyświetlania. Oszacować ile kart należy utworzyć na podstawie liczby spinki do włosów masz pod ręką. Zrób szkic poszczególnych kart. Możesz dokonać karty artystyczne koordynując ich kolory lub umieszczanie zdjęć dziewczyn noszących próbkę spinki do włosów na wyświetlaczu. Możesz także umieścić własne logo na arkuszach etykiet i umieszczają go na każdym karty graficznej. Wydrukuj swoją markę, adresu i numerów kontaktowych na etykietach papierowych i dołączyć je również na kartach. Możesz umieścić te dane na odwrocie kart graficznych.
 4. Linijką zmierzyć metalową część spinki do włosów, dzięki czemu można oszacować, gdzie umieścić otwory na kartach graficznych.
 5. Wykonać linię na karcie po długości metalowej części spinki do włosów. Oznaczania części końcowej wspomnianej linii. Jeśli wybierasz się do wyświetlania dwóch lub więcej spinki do włosów na jedną kartę, wyciągnąć odpowiednią liczbę linii.
 6. Umieszczenie końcowej części linii pod dziurkacza i dziurę przez nią. Powtórz z drugiej strony, jak również z innych linii.
 7. Nożem pokroić górne i dolne części z otworami do około centymetr długości.
 8. Włóż metalową część spinki do włosów do otworów. Upewnij się, że odległości otworów są tylko w prawo, karta graficzna nie będzie zginać, kiedy można umieścić w zaciskach.
 9. Umieścić swoją markę i logo z przodu karty. Dołącz szczegóły marketingowych (adres firmy, numery kontaktowe i inne istotne informacje biznesowe) z tyłu.
 10. Uderz jeszcze dwa otwory na górze i krawat wstążkę lub nici, które można wykorzystać do zawieszenia karty graficznej.

Reklama produkty spinki do włosów twórczo jest skuteczna strategia, aby ożywiać sprzedaży. Za pomocą karty wyświetlania, tworzenia wizualnego wpływu tych elementów dzięki czemu nabywcy chcą kupić swoje wyroby.

Jak znaleźć projekt pomysły do ​​tworzenia niestandardowych Tie Pins

Jak znaleźć projekt pomysły do ​​tworzenia niestandardowych Tie Pins

Szpilki do krawatów gotowe męskie lub pinezki tie są dość drogie. Można tworzyć i projektować własne niestandardowe szpilki krawat, po prostu zakup gołe tie pin i dodanie własnego projektu. Pinezki krawat lub szpilki, materiały rzemieślnicze i inne akcesoria pin można znaleźć w sklepach rzemieślniczych i sklepów z częściami. Tie pinezki lub szpilki są okrągłe, małe i mają przystawki na plecach. Dostępne są szpilki, gdzie można kleju na obiekcie, lub takie, które mają naklejki peel-off, gdzie można dołączyć wzory do kołka. Kup paczkę szpilek dokonać kilku pinezki krawat.

Poniżej kilka pomysłów na to, jak zaprojektować i wykonać domowe krawat lub pinezki szpilki krawat nawet szpilki masońskie, szpilki biżuteria, spinki, szpilki diament srebrne, szpilki, spinki do mankietów, akcesoria lub pliki:

 1. Kup tani mały monogram w złota, srebra lub brązu. Ustaw monogram na gołej pin. Umieścić ozdoby, aby dodać kolor i design.
 2. Spójrz na prosty rysunku lub projektu, które można kształtować i malować za pomocą crafting gliny. Korzystnie wybrać no-piec gliny do formy. Farba suszone postać z jasnych kolorach. Piec gliny w razie potrzeby. Dołącz rysunek do gołego pin.
 3. Gotowe miniatury ulubionej zwierząt, kwiatów lub obiektu znaleźć w sklepach rzemieślniczych daje różne zwierzęta, drzewa, zwierzęta morskie, małe kamienie lub nawet małej ceramicznej grot do wyboru.
 4. Do projektu, który symbolizuje organizacji lub religii, można szukać małych metalu, ceramiki lub drewnianych figur. Katolicy mogą korzystać małe złoto, srebro lub drewniany krzyż. Metalowe liście, płaski kamień lub inne akcesoria bazowe mogą być dodawane do cross wygląd tłoczone.
 5. Aby zaprojektować pin, który najlepiej reprezentuje swój zawód, nauczyciele mogą malować jabłko, mały szkółki, lub "A +", podczas gdy pielęgniarka lub lekarz może przykleić na symbol zdrowia.
 6. W zależności od wakacji, można przykleić do Świętego Mikołaja na Boże Narodzenie, na Wielkanoc bunny, dyni lub czarnego kota na Halloween lub czerwone serce na Walentynki. Na ukończeniu student, możesz korzystać z mini czapkę, dyplom suknię lub mini płytkę nazębną.
 7. Aby pokazać, jak dumny jesteś jako nowego ojca, aby hals krawat, który mówi "To chłopiec" lub "To dziewczyna" lub nosić szpilki z grzechotką, baby butelki lub koń na biegunach.
 8. Dla fanów sportu, szukaj logo drużyny sportowej swojej ulubionej drużyny.
 9. Jeśli chcesz, to proste, poszukaj unikalny przycisk, aby w cute halsie tie lub po prostu używać przedmiotów, takich jak szpilki bobby lub monety ozdobione innych małych drobiazgów i uroków, aby na halsie krawat.
 10. Przejrzyj te strony internetowe, aby uzyskać więcej pomysłów do tworzenia niestandardowych szpilki krawat.
 • Corrado klienta Biżuteria & Design TM, pokazuje wzory biżuterii z niestandardowych wykonane metali i kamieni szlachetnych, takich jak masońskich szpilek, biżuteria, szpilki, szpilki srebrne diament, akcesoria szpilki, i filmu.
 • Biżuteria Projektanci Resource Center, ma wzory niestandardowych klapie szpilki i spinki do mankietów.
 • Tortolani użytkownika, prezentuje znakomite rzemiosło pinezki tie dokonanych w złota, srebra lub brązu, miękkie wykończenie emalii, wycięcia lub kamieni.

Jak zrobić kwiaty z Posiadaczy Cupcake do scrapbookingu

Hobby Scrapbooking jest popularny trend wśród kobiet, młodych i starych. Wydobywa na kreatywną stronę i pozwala im wyświetlić najcenniejsze chwile w pięknie ręcznie robione sposób. Istnieje wiele procesów twórczych dodawania kreatywność swoich stron notatniku lub ręcznie wykonanych kart, takich jak dodanie kwiaty 3D. Ten przewodnik pomoże scrapbookers zrobić kwiaty z posiadaczy cupcake.

Krok 1

Kupić posiadaczy cupcake. Pierwszym krokiem do tworzenia kwiatów z posiadaczy ciastko do scrapbookingu jest zakup posiadaczy cupcake. Wybierz się na wycieczkę do lokalnego sklepu rzemiosła lub sekcji pieczenia ulubionego sklepu. Sprawdzić mniejszych Cupcake (choć posiadaczy tych większych zrobi.) Wybierz uchwyt babeczka, która ma konstrukcję, które lubisz. I kupić kilka białych posiadaczy ne cupcake, jak również, o tej samej wielkości, co projektowanych podniosłeś. Możesz użyć wszystkich posiadaczy jednocześnie babeczka, aby te kwiaty scrapbooking, ale musisz do dekoracji i ozdobić je samodzielnie, tak aby wyglądały jak kwiaty. To jest po prostu łatwiej kupić wstępnie wzorzyste posiadaczy cupcake.

Krok 2

Zdecyduj się na wielkości płatków dla swojej kwiat. Każdy posiadacz ciastko ma malutkie grzbiety dół stronie. (Jako dziecko, będziesz pamiętać, że te występy zawsze powstrzymał boki swojej ciastko podczas niepokojem starał się każdy kęs ciastko z tych pęknięć!) No i teraz te grzbiety uchwyt ciastko zamiar zrobić wielką różnicę na następnej stronie scrapbooking. Wybierz rozmiar płatków, które mają być wprowadzone na Cupcake kwiatów, decydując, ile każdy płatek grzbiety szerokie powinno być. Dobry rozmiar ma szerokość około 2 grzbiety, ale można zmieniać swoich ne cupcake rozmiary posiadacz płatek do własnych preferencji.

Krok 3

Obniżyć uchwyt babeczka w kwiat. To jest tylko fizyczne krokiem dokonaniem uchwyt babeczka do scrapbookingu, a pokochasz jak łatwo jest. Wystarczy użyć parę ostrymi nożyczkami wyciąć grzbiety uchwycie cupcake twojej, pamiętając, aby przestrzeń swoich cięć według preferowanej wielkości płatków. Jeśli chcesz, aby płatki być szeroki dwa grzbiety, a następnie wyciąć co drugi grzbiet na uchwycie cup cake. Nadal w tych nacięć, z góry uchwytu ciastko wszystko aż do okrągłej podstawy uchwytu ciastko, dookoła.

Etap 4

Zastanów warstw swój scrapbooking kwiat. Na funky wygląd 3D, warto dodać więcej niż jedną warstwę ciastko kwiat do następnej strony scrapbooking. Użyj kilka białych posiadaczy ne cupcake wraz z tymi, które mają różne wzory i przyklej je wszystkie razem (na jeden na drugim), aby Państwa scrapbooking kwiat pop.

Etap 5

Dołącz swoje kieszeni ciastko kwiat. Teraz, po utworzeniu kieszeni ciastko kwiat, to jest czas, aby dołączyć go do projektu scrapbooking. Korzystanie trochę kleju, trzymać kwiatek do strony notatniku lub ręcznie robione kartki. Upiększyć centrum posiadacza Cupcake z przyciskiem lub pieczęci. Można nawet ta część płatków kwiatu swojej ciastko uchwytem do jedynej w swoim rodzaju projektu scrapbooking.