grsail.com

skutery-elektryczne3kołowe inwalidzki

Wózki inwalidzkie: Mobilność Skutery. Porady

Mobilność Scooter Windy

Wyciągi skuter może być zainstalowany w prawo w swoim vanie. W ten sposób są w stanie prowadzić swój skuter w prawo na wyciągu, i podnieść go do góry w samochodzie bez konieczności demontażu swój skuter mobilności. Istnieją również zewnętrzne windy skuterów, które oprócz podnoszenia, mogą być używane jako przyczepa ciągnąć większy model skutera za samochodem.

Wprowadzenie do mobilności Skutery

Skutery mogą być lepszym rozwiązaniem dla młodszych pacjentów, którzy chcą bardziej nowoczesny, opływowy pomoc mobilności. Dodatkowo, skutery są często opcja mobilność bardziej przystępne niż zmotoryzowanych wózków inwalidzkich, a oni wykonują bardzo podobną pracę.

Ubezpieczeniowe i Mobilność Skutery

Jeśli uważasz, że możesz potrzebować pomocy skutera inwalidzkiego, ważne jest, aby omówić to z lekarzem. Nie wszystkie firmy ubezpieczeniowe automatycznie zatwierdzić koszty związane z zakupem skuter mobilności, a być może trzeba zapłacić za część kosztów z własnej kieszeni. Ogólnie rzecz biorąc, firmy ubezpieczeniowe muszą mieć dokumentację od lekarza stwierdzające, że nie są w stanie poruszać się bez pomocy, a skuter inwalidzki, pomoże Ci w codziennym życiu. Medicare, który różni się od prywatnego ubezpieczenia, ma określony zestaw reguł określających, kto może uzyskać skuter mobilności. Lobbyści próbują dostać się do rządu, aby zmienić tę politykę.

Wprowadzenie do mobilności Skutery

Życie z niepełnosprawnością może być trudne, zwłaszcza jeśli jest to coś, co zatrzyma cię od bycia w stanie uzyskać w łatwy sposób. Czy masz problemy z chodzeniem z powodu urazów, stanów zwyrodnieniowych lub wieku, istnieją sposoby, aby dostać się z powrotem na rzecz mobilności. Skutery są trzy lub czterokołowe z napędem wózki skonfigurowane, aby wyglądać inaczej niż zmotoryzowanych wózków inwalidzkich, tak, aby pasowały do ​​potrzeb osób, które mogą obawiają piętno na wózku inwalidzkim. Czy szukasz skuter, który pozwoli Ci przejść na zewnątrz terenu lub skuter trzy koła, który ma doskonałą zdolność układu kierowniczego, istnieje wiele różnych firm i opcji tam. Zwracając się do lekarza, terapeuty zajęciowego, lub innych osób o podobnych niepełnosprawne mogą pomóc w znalezieniu skuter mobilności, który będzie odpowiedni dla Ciebie.

Mobilność Scooter Style

Istnieje kilka różnych stylów dostępnych skuterów mobilności pacjentów, którzy mają różne potrzeby. Ponad 80 procent użytkowników skuterów będzie zdecydować się na zakup skutera trzy koła, a te są znane jako bardziej zwrotny i mniejsze. Są one dostępne w trzech różnych stylach: kompaktowych, średnich i na zewnątrz (wytrzymałe). Cztery koła style skuterów są również dostępne, ale to zazwyczaj pozostawia się do tych osób, które potrzebuje naprawdę solidną skuter na najtrudniejszym terenie, takie jak na fermach. Seat style różnią się także od standardowego, który obraca małych siedzenia, do większych i bardziej pluszowych wysokiej backed krzesła, które są zwykle używane przez ludzi, którzy chcą być w ich skuter przez większość dnia. Trzeci wybór stylu może przyjść w kolorze skutera.

Mobilność Scooter Rozmiary

Istnieje kilka różnych marek, typów i rozmiarów skutery do wyboru przy zakupie skutera. Jedną z pierwszych rzeczy, które chcesz poinformować firmę kupujesz od tego, czy pacjent waży więcej niż 250 funtów. Istnieją specjalne wielkości skutery dostępne dla większych jednostek. Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest wielkość domu i okolicy, w której będziesz używać skuter mobilności. Nie chcesz, aby skuter, który jest zbyt szeroki lub zbyt długo i nie będzie pasował przez drzwi, lub w pomieszczeniach domu. Trzecią rzeczą do rozważenia przy wyborze rozmiaru Skuter jest, czy będziesz chciał transportować swój skuter, i jak można to osiągnąć. Jeśli skuter musi być w stanie złożyć, aby pasowały do ​​bagażnika samochodu, jest to coś, czego potrzebujesz, aby poinformować o Skuter sprzedawca.

Używane Mobilność Skutery

Dla osób, które są nieubezpieczone, pod ubezpieczonego lub których firma ubezpieczeniowa nie zapłaci za skuter inwalidzki, istnieje kilka opcji na zakup skutera na własną rękę. Niektóre firmy skuter będzie pracować z ludźmi, którzy muszą płacić za własne Skuter, tak, że mogą one mieć plan płatności. Innym doskonałym pomysłem dla pacjentów, którzy muszą płacić za ich własnym skuterze jest zakup używanych skutery inwalidzkie. Używane skutery (które są odnowione) może być mniejsza niż połowa kosztów nowego skutera, ale mogą być równie funkcjonalne i dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz skuter z opcji, ale nie chcą płacić wysoką cenę, coraz używane skutery mogą również pomóc w uzyskaniu wyższego modelu końcowy po niższej cenie.

Grube Mobilność Skutery

Myślisz o byciu Million Dollar Baby w skuter inwalidzki. Można znieść karę kilku rundach z Evander Holyfield, ale może twój skuter przetrwać podróż na arenie bokserskiej oglądać Holyfield KO przeciwnika?

Grube i ciężkie duty elektryczne skutery, takich jak Invacare zoom 400 może pomieścić do 400 funtów. Jeśli jesteś musclebound bokser / zapaśnik sumo na naprawić, lub wentylator walczy problemy z wagą, możesz być pewien, że w wadze ciężkiej skuter inwalidzki będzie wspierać swoją wagę bez bólu i dalsze szkody.

To trudne bukmacherów schylając, wentylatory obsesję, a niedoszły Mike Tysons. Na szczęście, twój skuter inwalidzki może wytrzymać ugryzienia. Są niezniszczalne, należy zdecydować się na przejazd przez ringu, choć nie można mówić o trwałości nosa, zwłaszcza, że ​​skutery nie można włączyć tak szybkie jak wózka - choć prędkości są poprawy pojawiają się nowe modele na scenie.

Najlepszy ze wszystkich, może marzysz o byciu Million Dollar Baby, ale w międzyczasie, w wadze ciężkiej suwak nie będzie kosztować prawie tyle, ile cięcia Don King w Vegas.

Skutery elektryczne mobilności transportu

Czujesz pryszczycy luźne i bezpłatny zasuwa razem na Pride Go-Go Ultra Power Mobility Scooter ... aż dojdziesz do swojego samochodu i starać się przechowywać swoje nowe hot wheels. Mimo to, wymagające pomoce mobilności cię nie peszy, prawda?

Większość skutery elektryczne łatwo demontować do wygodnego transportu i przechowywania, nawet jeśli samochód wydaje się tylko nieznacznie większy niż Skuter. Pycha Go Ultra, na przykład, rozkłada się na cztery części. Sztuką jest oddanie go z powrotem, tak trzymać instrukcji pod ręką. Wiele firm oferuje przenośne przypadki skuterów i Duma Go-Go Ultra przychodzi z własnym kolorze czerwonym lub niebieskim przypadku.

Inne skutery, jak elektryczne wózki inwalidzkie, składany do przechowywania w hatchback, napowietrznych stojaki i pni. Większość linii lotniczych pozwala na przechowywanie sprzętu w górną półkę do przechowywania - wystarczy upewnić się, rama nie jest przesunięty w czasie lotu. Chociaż latania jest coraz mniej cywilizowany, stewardes są nadal chętni do pomocy. Wystarczy poprosić o specjalną pomoc z wyprzedzeniem - możesz to zrobić, gdy kupisz bilet online!

Przecież cały sens Skuter jest obejść bez lęku i bez obaw.

Mobilność Scooter Windy

Jeśli potrzebujesz przetransportować swój skuter z jednego miejsca do drugiego, tak że będziesz w stanie wykorzystać go do podróży, wyciągi skuter może być świetnym pomysłem na montaż swój skuter w samochodzie. Jeśli nie masz jeden z mniejszych skuterów, które są w stanie złożyć lub zdemontować i pasuje do bagażnika Twojego samochodu, lub jeśli nie jesteś w stanie unieść maszyny budowlane, może skończyć się zakup specjalnie przystosowanych do potrzeb van jazdy.

Opcje Scooter

Lime Green kontra szampana. Kierunkowskazów porównaniu reflektorów. Nowe opony w porównaniu z normą. Brzmi jak wybór dla Twojego pierwszego samochodu? Wszystkie one są ważne przy projektowaniu ułatwiające poruszanie się. Na przykład, możesz poprosić posiadacza kuli / zbiornik tlenu dodatek do twojego skutera inwalidzkiego. Można wybrać kolor, który przyciąga wzrok. Nie czułem tego uprawniona ponieważ Bouth że trochę soku coupe. Niektóre inne dodatki do rozważenia - pamiętać, że wszystkie one mają dodatkowe opłaty, podobnie jak w salonie samochodowym:

• Opony piankowe, jeśli można poprosić ich, nie wolno ci tak dużo. Nie płaskie opony!
• kosze na zakupy do upadłego!
• Rumpel, jeśli twoje ręce nie może uchwycić z pełną siłą. To tak, jak za pomocą kierownicy tej pierwszej jednośladów.
• rozszerzenia Zawrotna więc lepiej hamowania może.
• Lewa lub opcje kierownicą po prawej stronie, jeśli masz udar w obu stronach mózgu.
• Potężne reflektory i kierunkowskazy, jeśli można je dostać.
• Siedzisko z dodatkowym obiciem z pianki, siedziska obrotowe lub high-end "krześle kapitana."

Dzięki pomocy mobilności dodatki, twojego stylin 'nowy skuter wygląda mniej jak większość medycznych skutery elektryczne i bardziej jak tego podrasowany hot rod trzeba było w szkole średniej.

3-kołowe i 4-kołowe skutery

Walczysz zapalenie stawów lub starą szkody rolnicze, jak wymyślić sposób na pracę w gospodarstwie już posiadanych przez dwadzieścia lat. Polowania i ryby, bydło hodowlane i nie marzę o cokolwiek innego. Nikt nie jest oddanie się na pastwisko.

Można wspiąć się z powrotem w siodle, by tak rzec, na mobilność cztery koła napędu skuterów siodło. Skutery czterokołowe są ciężka, stabilna na zewnątrz i może włączyć szerszy wokół pastwisk i pól. Plus można udać się do 10 mph. Musisz tylko skuter dla pracach rolniczych i tak, i poręczny kosz niesie wszystko, ale słońce, wiatr i deszcz, który jest rada wielkie skutery.

Jeśli Twój pomysł rolnictwa jest zaokrąglania zające kurzu pod łóżkiem, to prawdopodobnie trzeba trzy koła napędowe skutery inwalidzkie elektryczne, takie jak marki Pacesaver. Możesz korzystać z pomocy w zakresie mobilności trzy koła napędowe zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz bez pokusy, aby ponowne uchwalenie epizod "Green Acres" lub "The Simple Life".

Czy rozwijać własne pomidory w sosie włoskim spaghetti lub porządku, możesz wybrać skuter, który będzie trwał do krowy wracają do domu.

Mobility Aids i akcesoria

Zabawny cytat rośnie starszych: "Seniorzy są wiodące narodu nosicielami aparatów słuchowych AIDS, zespół AIDS, rolki AIDS, AIDS, piesze Government Medical AIDS AIDS, ..., a przede wszystkim POMOCY PIENIĘŻNEJ do ich dzieci!"

Dodaj ułatwiające poruszanie się do listy. Oznaczają po prostu, ułatwiających poruszanie się na wózkach inwalidzkich, chodzików, laski, stojaków ... i skutery inwalidzkie. Wybrano między Pride Luxury Line Victory XL 4 skutery elektryczne i napęd Odyssey skuterów 4 koła mobilności Pełny rozmiar (w Candy czerwone jabłko jak pierwszego jednośladów). Teraz masz dwie inne możliwości w wieku pomocy mobiltiy:

1) Jakie wielkie nowe miejsca pójdę?
2) Jakie akcesoria można wybrać?

Najlepszym dodatkiem do pomocy mobilności skuter jest podnośnik. Harmar AL055 Gospodarka Wewnątrz Winda może nawet dostać cukierki jabłko czerwone mobilności skuter wewnątrz SUV. Albo można wybrać platformę Wyciąg Harmar AL600 Hybrid Uniwersalny Scooter, idealny do tyłu furgonetki, a nawet tego kombi potwór dzieci nienawidzą jeździć w. Istnieją również wyciągi mocy dla bocznych drzwi przesuwnych na furgon. Nie zapomnij o EZ dostęp do torów Ramp, który jest przeznaczony dla skutery elektryczne, wózki inwalidzkie i wózków ręcznych elektrowni.

Możesz ubierać twój skuter inwalidzki, na sposób, jak wózek. Oczywiście dodaniu reflektory bezpieczeństwa.

W tym wieku ułatwiających poruszanie się, bez względu na liczbę na tort urodzinowy mówi, można go o humoru i dobrym nastroju! Miejsca Pójdziesz są do Ciebie.

Plus Size Mobilność Skutery

Dla tych pacjentów, którzy potrzebują skuter inwalidzki, ale ważą więcej niż standardowy limit 250 funtów, inne rodzaje skuterów są dostępne. Plus rozmiar lub ciężkich, skutery są dostępne dla większych jednostek, z waga waha się od 350 funtów granicach do 500 funtów. Te skutery są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów bariatrycznych, którzy nie są w stanie poruszać się swobodnie ze względu na ich wielkość. Większość firm w tym skutery stylu wyższej pojemności, z niektórych firm, takich jak Pride mobilności skuter oferując pełne zakresy stylów w swoich ciężkich skuterów dostawczych. Wyższe skutery Pojemność pochodzą zarówno trzy i cztery style kół, z pełnym akompaniamentem akcesoriów dla swoich modeli.

Mobilność Scooter Akcesoria

Czasami dobrze jest wykupić dodatkowe przedmioty, aby przy użyciu skutera mobilności trochę łatwiej. Akcesoria może pomóc, aby twój skuter bardziej komfortowe i funkcjonalne. Są to dodatki, takie jak uchwyty trzciny i posiadaczy kuli (dla tych, którzy potrzebują ich skuter tylko część czasu), nie pić i kosze posiadaczy skuterów posiadać dodatkowe elementy. Dodatkowo, pokrowce, poduszki siedzenia, a nawet skuter osłony mogą być przydatne narzędzia do tworzenia swój skuter mobilności bezpieczniejsze, utrzymując go czystsze i bardziej komfortowa. Większość z tych dodatkowych elementów nie może być objęty ubezpieczeniem lub Medicare jednak, dlatego tak ważne jest, aby wybrać akcesoria, których naprawdę potrzebujesz.

Mobilność Skutery elektryczne

Skuter elektryczny mobilności jest najczęstszym typem Skuter. Prawie wszystkie skutery są zasilane z baterii, które są pobierane przez podłączanych do domowych gniazdek elektrycznych i przechowywać energię potrzebną do prowadzenia skutera (jedynym rozwiązaniem jest zasilanie benzyną, ale to w większości zostały wycofane). W zależności od rodzaju akumulatora, elektryczny skuter inwalidzki może być w stanie działać przez kilka godzin lub dłużej. Najtańszym typ baterii dla elektrycznego Skuter to akumulator kwasowo-ołowiowych, ale również mają bardzo krótki czas życia; zwykle od dwóch do sześciu miesięcy. Ważne jest, aby pamiętać, że większość firm ubezpieczeniowych nie uważają baterie części skutera, i trzeba zapłacić, aby zastąpić lub uaktualnić je.

Kule i Electric Mobility Aids

Scooting w domu i robi boogie rozruchu skuter w biurze lub w szkole jest zabawa, ale docs powiedzieć, trzeba trochę czasu, spacery, jak również. W przeciwieństwie do wózków inwalidzkich, skutery nie są przeznaczone dla ludzi, aby wysiadając 24/7, ale przeznaczone dla osób z niektórymi problemami z poruszaniem się, aby dostać się i łatwiej. Plus, może trzeba siedzieć lub stać ponieważ skutery nie zaparkować przed biurek i stołów.

Jeśli używasz skuter mobilności, jesteś w stanie chodzić z jakąś pomoc. Masz jeszcze użycia nóg. Trzeba zbudować wytrzymałość górnej części ciała.

Gdy trzeba chodzić, mówić na basen do ćwiczeń wodnym, zalecamy składany lub teleskopową trzciny, które można w łatwy sposób transportu skuter kosza. Jeśli lekarz przepisze kule, można kupić składane kulach. Jesteś w podróży i nie ma czasu do stracenia z nieporęcznych ułatwiających poruszanie się!

Przecież cały punkt skuter jest, aby zachować swoją niezależność, a jeśli masz możliwość poruszania się, zrobić Mobility Aids boogie jeszcze raz z uczuciem!

Skutery Mobilność i bezpieczeństwo

Wyglądają jak wysokiej technologii gokartów, ale skutery wytrzymuje więcej karę, jak również zużycie codziennego życia. Istnieje kilka wskazówek bezpieczeństwa, aby upewnić się, że na mapie trwa tak długo, jak jest to potrzebne do. Tej opinii skutery:

• deszczu i mobilności elektrycznej hulajnogi nie mieszać, albo podczas jazdy lub twój skuter inwalidzki siedzi na podjeździe. Zainwestuj w pokrywie do skutera inwalidzkiego, nawet jeśli przechowywanie go w garażu lub piwnicy. Wilgoć i deszcz mogą przenikać przez w garażu lub piwnicy.

• Ładowanie baterii skuter mobilności jest proste - wystarczy podłączyć i moc w dół. Możesz też kupić naładowanie akumulatora.

• Większość skutery, a także pomoce mobilności elektrycznej w ogóle, mają urządzenia anty-tip dla zwiększenia bezpieczeństwa. Nie wolno usuwać lub zamieszanie z urządzeniami anty-tip.

• Zdobądź klucz główny, więc nikt nie ma dostępu do swojego skutera, ale ciebie.

• siedzisko zamek i Rumpel eliminuje te nierówności terenu, gdy jedziesz.

• Stosować na noc i reflektory słabym świetle jazdy.

• Zderzaki przednie pochłaniają drobne uderzenia od krawężników lub ścian.

• Należy unikać używania elektroniki przenośnych i telefonów komórkowych podczas swój skuter elektryczny mobilności jest uruchomione.

• Podczas jazdy lub jazdy, nie próbuj załadować lub rozładować skutery inwalidzkie, z części, które mogą ważyć 30 kg, bez pomocy rodziny, przyjaciół i opiekunów.

High-tech gokarty? Park rozrywki nigdy nie było tak wiele radości, albo bezpieczne. Najlepszy ze wszystkich, można wziąć przejażdżkę z tobą.

Wózki inwalidzkie: podjazdy dla wózków inwalidzkich Porady

Budżetowanie Dla podjazdy dla wózków inwalidzkich

Szukasz podjazdy dla wózków inwalidzkich? Dla skonsolidowanego zakupów on-line, należy odwiedzić stronę zakupy na TheWheelchairSite.com i nie szukaj rampy dla wózków inwalidzkich. Tutaj znajdziesz duży wybór linków sponsorowanych handlowych w podjazdy dla wózków inwalidzkich, gdzie można porównać produkty i ceny - wszystko w jednym przystanku!

Podjazdy dla wózków inwalidzkich dla domu

Jakie miejsce jest dostępność ważniejsze niż we własnym domu? Poruszanie się po domach ze schodami lub zmian poziomu często wymaga podjazdów dla wózków inwalidzkich. Na drzwiach lub kilku krokach, można kupić rampę progową. Jednak na większych wysokościach, trzeba myśleć o rampę dla wózków inwalidzkich utworzony z lokalnego producenta. Aby dowiedzieć się, długość, czego potrzeba do stworzenia podjazdów dla wózków inwalidzkich w domu, pamiętaj, nachylenie musi wynosić co najmniej 1:12. Oznacza to, że dla każdego stóp wysokości, trzeba o długości 12 metrów, aby pomieścić rampę dla wózków inwalidzkich. Sprawdź także z lokalnymi przepisami budowlanymi, aby zobaczyć, czy są jakieś ograniczenia dotyczące budowy w zewnętrznych obszarach swojego domu.

Opcje dla przenośnych podjazdy dla wózków inwalidzkich

Problematyka dostępności może mobilność trudne w niektórych dziedzinach. Jednak, ze względu na dostępność przenośnych ramp wózkach, masz jeszcze większą swobodę, aby przejść tam, gdzie chcesz - i trzeba. Przenośne podjazdy dla wózków inwalidzkich mogą być wykorzystywane do tworzenia ścieżek w domu, i sprawiają, że podróż znacznie bardziej przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Stacjonarne rampy

Czasami, na wózkach inwalidzkich dostępu do połączeń stacjonarnych ramp, aby obszary dostępne. Dla wygodne rozwiązanie wymagające minimalnej montaż, można użyć stacjonarne rampy. Niektórzy nawet zgodne z przepisami ADA, eliminując potrzebę budowy budynków.

Modułowe Rampy - Rampy modułowe oferują szybkie rozwiązanie zapewnienie dostępności przy jednoczesnym spełnieniu kody ADA. Zarówno montaż i demontaż zabrać trochę czasu i te podjazdy pracować dla budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Można również skonfigurować te rampy oparte na układzie trzeba.

Rampy szlaku - W perspektywie długoterminowej lub rozwiązania krótkoterminowego stworzenia dostępu do wózka inwalidzkiego na lądowanie oraz innych zmian poziomu w domu, ścieżka rampy dobrze.

Budżetowanie Dla podjazdy dla wózków inwalidzkich

Koszt sprzętu, aby pomóc utrzymać cię w ruchu, gdzie chcesz iść może być przytłaczająca. W ogóle, spodziewać się zapłacić więcej za większe długości rampy lub wyższych wysokościach progowych. Jeśli przed podjęciem decyzji o różnych podjazdy dla wózków inwalidzkich do zakupu, przyjrzeć się naszym przewodnikiem do ceny.

Teleskop Kanał Rampy - Te podwójne rampy utwór wózków inwalidzkich zwykle będzie kosztować od 200 dolarów do 500 dolarów.

Rampy progowe - Znajdziesz te podjazdy wydają się być bardziej przystępne wśród swoich odpowiedników podjazd dla wózków inwalidzkich. Spodziewać się w zakresie od 50 $ do 200 $ za ramp progowych.

Rampy składane - Rampy składane mogą być zaledwie 75 $ za krótką metę dwie stopy, lub jak 900 dolarów na metę 12-metrowej.

Roll-up Ramp - rampa roll-up zazwyczaj kosztuje od 175 dolarów do 275 dolarów.

Względy bezpieczeństwa dotyczące przenośnych podjazdów

Przenośne rampy, aby w wygodny sposób tworzyć dostępności, czy jesteś z dala od domu lub stworzenie dostępu do wózka inwalidzkiego, w którym mieszkasz. Jednak trzeba także wziąć pod uwagę pewne obawy dotyczące bezpieczeństwa podczas korzystania z nich. Należy pamiętać, że te obawy dotyczące bezpieczeństwa przy każdym użyciu przenośnych ramp:

 • Niektóre przenośne rampy są ciężkie i nieporęczne do transportu.
 • Podczas wilgotnej, niepogody, zadbać o większej ostrożności podczas korzystania z przenośnych ramp.
 • Pochylnie kanału wymagają opiekuna, który może chodzić za i pchania wózka na wysokości barków.
 • Przenośne rampy mają limity wagowe. Sprawdź, czy rampa jest przeznaczony dla wózek używać tylko.

Jak dowiedzieć się, co jest potrzebne Wielkość rampy

Jeśli szukasz przenośne rampy dla wózków inwalidzkich, musisz dowiedzieć się, jaki rozmiar rampy dostać. Przenośna rampa wózek może się wahać od 2 metrów do 10 metrów długości.

Kody ADA wymagają minimalnego nachylenia 01:12, co oznacza, będziesz dzieje się nachylenie pięciu stopni. Jednakże, w zależności od typu wózka inwalidzkiego oraz Twoich potrzeb fizycznych, może chcesz nachylenie, które jest mniej stroma. Co do zasady, osoby na wózkach inwalidzkich mogą podróżować strome energii skłania i manewrować mniejszych pomieszczeniach. Z ręcznym wózku, musisz szerszy rampę i płytsze nachylenie.

Modułowa Rampa Na Dostępności Mieszkaniowej

Możesz mieć dostęp mieszkaniowego poprzez wykorzystanie wbudowanego rampy. Istnieje kilka sposobów, aby tego dokonać. Możesz wynająć niezależnego konstruktora do tworzenia od podstaw lub można uzyskać pomoc w kompleksowych planów modułowej rampy. Nie musisz mieć ogromny budżet do stworzenia dostępności mieszkań dla Twojej sytuacji życiowej. Minnesota Rampa Projekt ma pakiet pokazujący, jak budować modułowe rampy wraz z porad na znalezienie finansowania i uzyskania pomocy wolontariuszy na budowę. Wydrukuj informacje modułową wolny od rampy dla wózków inwalidzkich Podjazd dla projektu Dom lub zakupić ją za pośrednictwem Centrum Niezależnego Życia dla Metropolitalnego.

Opcje dla przenośnych podjazdy dla wózków inwalidzkich

Przenośne podjazdy dla wózków inwalidzkich może pomóc mobilność jeszcze łatwiejsze. Czy trzeba przenośnych podjazdów dla wózków inwalidzkich do domu lub gdy jesteś poza domem, masz kilka opcji do wyboru.

Teleskop Kanał Rampy - Rampy te oferują elastyczność, że zapaść do połowy ich wielkości do przechowywania i łatwego transportowania. Robią to przydatna opcja dla uzyskania dostępu schodów lub dostępu krawężnika w domu, w którym w przeciwnym razie nie ma.

Progowe Rampy - Rampy progowe są krótkie pochylnie służące do poruszania się wózka inwalidzkiego lub skutera się próg drzwi, lądowanie, lub krawężnik.

Składany Rampy i walizka Rampy - Dostępny w różnych długościach, rampy walizkę krotnie i wyposażone w uchwyt, aby biorąc je ze sobą na drodze bardziej wygodne. Można ich używać, aby uzyskać nad niskich stopni, krawężników, lądowań i większości minivanów.

Roll-up Rampy - Możesz użyć tych rampy jako pomost do pokonania schodów, wyładunków i krawężniki.

Korzyści z Suitcase podjazdy dla wózków inwalidzkich

Walizka podjazdy dla wózków inwalidzkich dawać przewagę na wózku z wielu powodów. Jeśli rozważasz dodanie rampy walizkę na wózkach, które pomogą Ci się, spojrzeć na naszą listę korzyści urządzenie mobilność daje:

 • Walizka podjazdy dla wózków inwalidzkich są w różnych długościach do swoich potrzeb.
 • Walizka podjazdy dla wózków inwalidzkich mogą być używane do dostępu, krawężniki, schody, lądowań i minivanów, które byłyby trudne lub niemożliwe.
 • Znajdziesz większość produktów będzie więcej niż wystarczające do dużych ciężarów kilkuset funtów.
 • To urządzenie przenośne jest mobilność, składana i carryable.
 • Walizka podjazdy dla wózków inwalidzkich można stosować wewnątrz i na zewnątrz.

Z małą pomocą twoich Ramp

Tyle szokująco, szef wydał pieniądze, aby uaktualnić swój urząd tak, że jest się na wózkach inwalidzkich. Oczywiście, tam jest podbicie czego oczekiwaliśmy, ale nadal, właśnie otrzymał "podnieść" z własnej, jak poruszać się po bramach bez trudności. Jednakże próg przód, to inna sprawa. Twój szef jest zawsze zapominając skanowania w poszukiwaniu wirusów lub odebrać pranie chemiczne, ale jesteś określony nie zapomnę dostępności na długo. Menedżerowie i wyższe ulepszeń jak ludzi, którzy wykazują inicjatywę. Przedstawienie swojego szefa z tym śmiałym pomysłem: EZ-krawędź progu podjazdów dla wózków inwalidzkich. Powiedz mu, że spełniają swój sprawdzian:

• Są EZ zainstalować.
• Wyglądają dobrze, tak jak i on.
• Są niskie koszty.

Można nawet użyć EZ-Edge wewnątrz na progi do:

• Pomosty
• Biuro Boss
• Warsztaty
• działy IT (ci faceci są tak zajęty ratowaniem świata zapominają drobne szczegóły)

Czy możemy powiedzieć, że nie dostanie podwyżkę? Okazuje się, że szef lubi swoją pomysłowość. Aha, i po prostu zdobył awans. Progowe wózkach rampy może nawet dać swoją karierę impuls. Wystarczy pamiętać, aby zabrać wszystkich ludzi, którzy pomagali ci ramp wózku z was, gdy pojawi się ten urząd rożny.

Samodzielne Budowanie mostów

Masz zbudował kopułę na górze. Zrobiłeś domek dla lalek dla córki. Ty zbudowany domek dla ptaków. Ustawić łódź na wodzie. Na pewno można stworzyć własny wózkach rampy, dzięki czemu można lub ukochanej jazdy do przodu lub z tyłu wejście lub obu?

Budowanie i korzystania podjazdów dla wózków inwalidzkich nie zawsze może być bułka z masłem. Oto kilka wskazówek, zanim głowę do Home Depot, w tym nowego planu weekendu, Project rampę dla wózków inwalidzkich:

• Użyj tego samego drewna, jak drewno w domu. Jeśli jest wystarczająco wytrzymały na ścianach, będzie wspierać wózka inwalidzkiego lub skutera.

• Wykonanie z aluminium lub stali nierdzewnej dla wózków inwalidzkich, rampy są trwałe. Kup arkuszy metalu, który można w razie potrzeby spoiny razem.

• Pamiętaj, strome podjazdy są bardziej niebezpieczne. Jeżeli odległość wynosi 24 cm, nachylenie rampy 2 cale (jedną jednostkę wysokości do dwunastu jednostek odległości).

• Sprawdzić długość płyty i szerokość całkowitą rampy (36 do 48 cali jest zalecane), aby upewnić się, że są do kodu.

• Czy Twoje dziecko na tylnych kołach na rampę. Jeśli posiada, to chyba wystarczająco solidne dla wózka inwalidzkiego.

Przewodniczący koła Długość rampy

Jesteś pomiaru bramy, schody i samochód. Znajomi mówią, powinien mieć swój własny show na HGTV: ". Projektowanie z dostępności" Jesteś już zbieranie się, co będziesz nosić. Przynajmniej docenić, jak bardzo złożona sztuka budowlana i za pomocą ramp wózkach może być. Ale, zanim podpiszesz umowę, nie zapomnij, aby zmierzyć się z rampę dla wózków inwalidzkich, zwłaszcza, jeśli potrzebujesz pomocy napędzających się na rampę.

Opiekunowie mogą być irytujące, denerwujące, kochający, zabawny, a czasem jedyne co możesz liczyć. Plus, twoje jest wymagający cięcia przychodów z pokazu. Ale są konieczne, a może rzeczywiście skrócić długość swoich podjazdów dla wózków inwalidzkich. ADA zaleca jedną nogą na krześle koło długości rampy na jeden cal różnica wzniesień, ale można skrócić, że przez współczynnik 0,5, jeśli opiekun pchania i 0,33, jeśli masz krzesło zasilania lub skuter. Powiedz, że potrzebujesz 25 ft. Skrócić, że do 12,5 stóp z Twojego opiekuna. Jeśli można zasilać się na rampę z elektrycznym wózku zasilania, skrócić, że do 8,25 metrów. Niepodległości rzeczywiście ma swoje korzyści. I pamiętaj, stosunek 1 do 12: jedną stopę wzrostu na 12 stóp, co oznacza, że ​​rampa 8,25 stóp będzie po prostu nieśmiały stopy wysokiej.

Jako niedoszły gospodarzem własnego show, wiesz, że specyfikacje są tylko ADA miejscem, aby rozpocząć. Przecież wiesz, że na swój sposób w całym domu lepiej niż ktokolwiek inny. I już zaplanowana w ciągu dnia Emmy odbioru mowy. W co się ubrać, Isaac Mizrahi lub Badgley Mischka? A jaki jest Twój opiekun będzie nosić?

Lotniska i Rampy Walizka dla wózków inwalidzkich

Latanie na coraz gorsze te dni. Homeland Security (pokazy, choć wszyscy wiemy, że są konieczne), biorąc swoje buty, zakup obiady skrzynki z bez smaku kanapek z kurczakiem, wyznania ... Ostatnia rzecz, którą musisz się martwić o to dostępność.

Pojedynczy-krotnie walizka bezpieczeństwa wózek inwalidzki rampa nie można uzyskać przez wykrywacz metalu, i niestety, nie idzie swoją jeden bagaż podręczny, ale rampy przenośne wózków inwalidzkich mogą pomóc, gdy masz do czynienia z kroków i krawężników na lotnisku. Nie musisz nawet mieć problem z zapisem przenośne rampy dla osób na wózkach w coraz bardziej zatłoczonych napowietrznych pojemników. Z wyjątkiem aktualizacji pierwszej klasy, rampa walizka wózek jest twoim najlepszym przyjacielem podczas lotu.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje walizki wózek rampę, przechowywać go w zwykłej walizki lub Duffel - jest wiele rozmiarów, że może pasują małe Duffels lub oversize pni. Możesz też przeprowadzić dodatkowy jeden w przypadku linii lotniczych traci swój bagaż!

Rent-a-Portable-Ramp

Złamałeś nogę w wypadku na nartach, albo wziął pikować przy molo. Tak czy inaczej, jesteś na wózku inwalidzkim przez sześć miesięcy lub dłużej. Możesz wypożyczyć krzesło, a teraz masz trudności z normalnej działalności. Krawężnik poza pracą wydaje się zbyt strome, albo te kroki są trudne biblioteki kolegium do nawigacji. Albo twoja matka-teściowa przychodzi do pobytu i ona nie narzekać dostępności, więc czujesz się winny i chcę pracować ciężej, aby jej wygodne. Być może masz pracy czasowej i miejsce pracy nie został zaprojektowany dla osób na wózkach inwalidzkich. Nienawidzisz się spóźnić, bo nie może przejść przez drzwi.

Bez względu na potrzeby rampę, oto dobra wiadomość: można wynająć przenośne rampy dla osób na wózkach. Firmy takie jak amerykański Dostęp oferują tymczasowe przenośnych podjazdów dla wózków inwalidzkich.

Kilka porad przed wynajęcia:

• Upewnij się, że firma może wynająć do Ciebie na czas nieokreślony lub na czas, czego potrzebujesz.
• Ustal, czy potrzebna jest rampa dla teleskopowy van twoja mama, teściowa lub tylko klina, które mogą pomóc przejść przez drzwi.
• Jeśli można, sprawdzić tymczasowe przenośne rampę dla wózków inwalidzkich z wózka lub zabrać matkę, teściowa - sprawiają, że zakupy i obiad wycieczka!

Więc teraz jesteś na naprawić, albo twoja matka, teściowa jest szczęśliwy. Wada: Twoja matka, teściowa ogłasza ona pobytu kolejny miesiąc, a ona już skarżą się na sposób, w jaki przesmażyć warzywa. Firmy nie martwić-wynajem, jak przenośnych ramp wózku inwalidzkim, są elastyczne.

Skutery, Krzesła zasilania i Rampy

Twój skuter trójkołowy można ominąć. Cue '60s muzyka: "I Get Around, obejść, ja obejść." Twój skuter może oderwać się na chodnik. Na szczęście, nie używać go cały czas na sprzedaż do wynajęcia posiedzenie w swoim biurku w szkole lub w pracy, zanim ludzie zakończeniu jedzenia swój kurz.
Ale pewnego dnia trafisz szkopuł: aluminiowa rampa inwalidy na schodach nie wygląda może posiadać swój skuter. Nagle śpiewasz Del Shannona "Runaway".

Nie martw się. Jeśli podjazd dla wózków inwalidzkich jest stałe aluminium wózek inwalidzki rampa PVI, wiesz, że zgodnie z ADA, to musi być co najmniej 36-48 cm szerokości i dostosować swój skuter. Nośności dla ramp wózku inwalidzkim są zazwyczaj od 600 do 800 funtów, przystawki, jeśli masz skuter Easy światła w wadze 53 funtów (w najcięższym elementem jest 20), lub Mini Moxie, z najcięższych części wagowej 45 kg. Och ... i PVI aluminiowe rampy pracy na wózkach inwalidzkich wózkach mocy too (rowery również wyścigi).

Nawet jeśli skuter jest potworem-truck Peter Fonda typu "Easy Rider", będziesz miał żadnego problemu toczenia w górę iw dół rampy aluminiowe PVI wózkach. Cue "Born To Be Wild"! Buiding i korzystania z podjazdów dla wózków inwalidzkich nie muszą być trudne zadania.

Schodów przenośne rampy dla szkoły

To pierwszy dzień w szkole, nowa szkoła. I właśnie przeniósł się po raz piąty. Jesteś dziesięć i jesteś na wózku inwalidzkim Quickie Zippie. Twoja szkoła nie posiada rampę dla wózków inwalidzkich. Istnieją tylko siedem kroków między tobą i drzwiach szkoły, ale mogą równie dobrze być sto.

Wiemy, że to straszne, ale można migać dzieci i nauczycieli swój słynny uśmiech jak twój tata lub mama chwyta się EZ-przenośne rampy wózek dostępu lub przenośne rampy walizkę. Czy masz 2-metrową rampę lub rampę pięć stóp, powierzchnia aluminium jest trochę chłodno, jak slajdy na placu zabaw. Uśmiechasz się i powiedzieć: "Hej, to jest świetna zabawa, spróbuj", jak ty silnika na rampę. Twój tata ogląda ochronnie, ale to jest w porządku. Pomachać do niego. Jesteś bezpieczny. Może iść ... jesteś późno na pierwszy okres.

Możesz też uważaj, niektóre dzieci mogą próbować hot dog to z deskorolek wykorzystujących swoją rampę. Twój tata będzie mieć drgawki, ale hej, to co tata. Dokonywanie duży wejście na pierwszy dzień w szkole, jak się wydaje, jest to twoja sprawa, a gdy nosisz przenośne rampy dla osób na wózkach, na pewno nie jest złe już.

Ścieżka lub modułowa rampy?

Decyzje, decyzje ... wydaje dzieci nie robią wiele. Dorośli, aby je wszystkie. Ale jesteś w mocy lub ręcznym wózku inwalidzkim, a dorośli słuchają ciebie, w domu iw szkole.

Szkoły powinno być dostępne i wejście z przodu jest. Drzwi boczne, jednak, podobnie jak drzwi audytoryjnych, nie mają podjazdy dla osób na wózkach. Ostatnim razem, gdy ktoś podniósł takie zamieszanie było, kiedy kawiarnia serwowane złe klops. W domu też nie ma podjazd dla wózków inwalidzkich w podwórku-twoja mama ma te wysokie schody prowadzące na pokład. Nie można zbyt wiele żądań w domu, ale szkoła musi ci.

Pytanie brzmi jednak, czy wybrać modułową rampę dla wózków inwalidzkich lub rampy szlaku? Pomyśl przez chwilę, ponieważ budowanie i używanie podjazdów dla wózków inwalidzkich jest coś, czego nie należy lekceważyć. Rampy ścieżka jest bardziej do czasowego użytkowania w domu oraz w szkole. Będziesz w szkole za to, co czuje się jak przez następne sto lat, a ty nie jesteś jedynym dzieckiem w wózku.

Modułowe podjazdy dla wózków inwalidzkich, z ich switchback konfiguracjach, może dostać się na pokład w domu i na sali w szkole. Wiesz, dorośli chcą zrobić dobry uczynek. Powiedz im, że zrobisz dodatkowe zadania domowe. Apel do ich pragnienia, aby nie pozbawić cię studia i badania. Teraz, nowy podjazd dla wózków inwalidzkich pomógł Ci w szkole, masz kolejny naciskając dylemat: Jeść czy nie jeść pieczeń?

Przystanki autobusowe i kolejowe podjazdy dla wózków inwalidzkich

Masz dość podróży lotniczych i chcesz jechać autobusem lub pociągiem, aby zobaczyć zabytki albo jesteś Uciekająca panna młoda na autobus Greyhound. Twoim jedynym zmartwieniem: Czy można dostać w autobusie? Możesz spóźnić się na pociąg próbując go na pokład? Nie, jeśli nosisz przenośnych podjazdów dla wózków inwalidzkich.

Przenośne podjazdy dla osób na wózkach działa tak dobrze, jak w lotniska-lepsze, ponieważ nie musisz przejść przez wykrywacz metali. Ponieważ zmieścić się na wózku inwalidzkim, można je zabrać ze sobą, w przeciwieństwie do przedziału bagażowego. Idealny, gdy jesteś martwiąc się o uznanie ich w kampanii medialnej na całym świecie. Nie chcesz, aby myśleć o przenośnych ramp wózku też.

Jeśli zasilanie swoje krzesło bez pomocy, nie musisz polegać na nikim innym. Przenośne krzesełko koło rampy pozwalają uzyskać w autobusie łatwo.

Modułowe Rampy in Motion

Stałeś Amerykanów Niepełnosprawnych ustawy eksperta, ale twój szef może zacytować przepisy jeszcze lepiej. Kiedy twój szef mówi, że musi przenieść modułową rampę dla wózków inwalidzkich do tyłu z powodu budowy w kancelarii, paniki. To prawda, tak długo, jak budynek jest na wózkach inwalidzkich, jesteś w zgodzie. Ale jesteś nerwowy-można przenieść ten wielki podjazd wielkogabarytowych z serpentyną?

Twój szef wie, co jest dobre dla biznesu. Modułowa podjazd dla wózków inwalidzkich mogą być przenoszone z głównego wejścia do tylnego wejścia do tymczasowego budowy, tylko upewnić się, że wszystkie drzwi są dla osób niepełnosprawnych. Mimo, że tylne wejście miał rampę dla wózków inwalidzkich, to nic w porównaniu do tego modułowego piękna, które może dostarczyć Ci prawo do tylnych drzwi masz trudności z osiągnięciem.

Gdy konstrukcja jest przez, można zwrócić się do innego rampę dla osób na wózkach do drzwi wejściowych. Oh wait, twój szef już to zrobił. Zdajesz sobie sprawę, że jesteś trochę rozmyte na ADA, więc poprosić szefa, aby odświeżyć swoją pamięć. Droga na ziemi do relacji z szefem i Twojej kariery!

Podjazd dla wózków inwalidzkich Innowacji

Ostatnich innowacji ramp wózek obejmuje zastosowanie włókna szklanego, która poprawia transportowania urządzenia. Dlaczego? Bardzo prosto - masa. Wózek inwalidzki z włókna szklanego rampy są wykonane z nierdzewnych włókien szklanych i na tyle lekki do przenoszenia z tyłu wózka w torbie.

Wózki inwalidzkie Nie Wobble i nie Fall Down

Jesteś zdenerwowany jak to będzie wesele kuzyna. Po tym wszystkim, nie masz wraz z tej strony rodziny. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy martwić się o spadającym przenośny rampę dla wózków inwalidzkich.

Jeśli robią negatywne wrażenie na weselu to może być dlatego, że wypił za dużo, a nie, że miał problemy z rampy walizkę na wózku.

Przenośna rampa wózek lub wózek rampa walizka ma być wytrzymały - stal aluminium i włókna szklanego są trwałe. Oczywiście wybraniu swoją rampę z myślą o prawidłowej wadze. Nawet jeśli nie tak ulubiona ciocia mówi pan przytył, to wiesz, że nie ma.

Walizka koła krzesło przenośne rampy mają osłony boczne, więc nie można rzucić się w przepaść, a ty nadal lodowata trzeźwy, prawda? Nie zacznie "tkania" na rampę dla wózków inwalidzkich.

Więc inne niż odpierając dobrze co oznacza krewnych, którzy proszą, kiedy masz zamiar wziąć ślub, nie masz żadnych zmartwień ... O swojej rampy walizkę na wózku, tak.

Dzieci i podjazdy dla wózków inwalidzkich

Jesteś wheelie terenowa czynienia dzieciaka trzaskający w mocy wózku dziecko rządzącego plac zabaw dla dzieci, myślisz, podjazdy nie są problemem. Po tym wszystkim, jeździłem nawet konkretne te na chodnikach i przy wejściach do budynków. Jesteś bezpieczny i ostrożny. Możesz być ostrożnym, ale nie może być bezpieczny.

Podczas podjazdów dla osób na wózkach mogą trzymać wózki inwalidzkie wózki inwalidzkie sportowe i mocy, a także skutery trzykołowe, musisz być bezpieczny. Twój tata może pozwolić ci na tylnych kołach w górę przednią rampę w twoim domu tylko do testowania rampę Zrobił sobie, ale trzeba być trochę mniej śmiałka. Szpitale kurcze swój styl. Kilka wskazówek:

• Jeżeli szyna jest uszkodzony lub chwiejne, powiedz dorosłemu.
• Sprawdź, czy można dostać się na rampę i przejście na slajdzie lub huśtawki
• Uważaj na wskaźniki kolorów, które zaznaczają wzrost lub spadek stoku.
• Podnoszone doły (hurra, piasek i brud), powinien mieć rampy, dzięki czemu można przybliżyć się tam i swoją twarz w błocie.
• Uważaj na ramp, które są mokre, lub gdy twoje płozy wózka inwalidzkiego.

Teraz, że jesteś bezpieczny, przynajmniej w miarę dorośli obawiają-możesz wrócić do bycia królową na placu zabaw.

Ścieżka dostępu Rampy i inwalidzkie sportowe

Twoja Katedra Kolory Sport Impact jest gotowy do działania w pełnym sądu w siłowni. Ty i twoi koledzy z drużyny nie mają arenę sportową na wózkach inwalidzkich, więc robisz to zrobić raz z rec. Centrum. Niestety, budynek nie jest do kodu. Nie dostali wielu graczy na wózkach ... do Ciebie. Ale podczas gdy budujesz modułowe rampy, sugerują tymczasowy rampę dla wózków inwalidzkich nazwie Ścieżka Rampa zainstalować przy wejściu.

Krzesło rampa koła Ścieżka wygląda to będzie zwinąć ... coś w rodzaju drugiej linii obronnej zespołu. Krzesło Wpływ jest chude i średnie, ale także duże i za. Rama jest 20 funtów, ważysz 250. Czy pathway rampy wózkach przetrwać wpływ? Właściwie tak. Lepsze niż obrony drugiej drużyny. Ścieżka spacerowa podjazdy dla wózków inwalidzkich mogą wytrzymać nawet 850 funtów, lub trzech graczy na raz walcowanie do siłowni.

Na wakacjach za granicą z przenośnych podjazdy dla wózków inwalidzkich

Nigdy nie wiesz, co możesz spotkać w Phnom Penh, Chiang Mai, Stambuł czy Cannes. To urok podróży międzynarodowych. Minusem: Jeśli jesteś na wózku inwalidzkim, nie wiesz, jakie kwestie dostępności będziesz czynienia, albo.

Jesteś zagrożony w Japonii, pozostawiając swoje buty przy drzwiach, ale pobyt w wózku. Pomyślnie mostkiem bariery kulturowe i językowe (wskazówka: uniknąć politykę byli). Nie powinno być zatrzymane przez barier w zakresie dostępności.

Wiele zabytkowych budynków, takich jak struktury wschodniego wybrzeża Ameryki, nie są przystosowane do wózków inwalidzkich. Ryzyko jest brzydka i przenoszenia amerykańska walizka wózek rampę dla progów starożytnych świątyń buddyjskich i wąskich holenderskich korytarzach.
Jeśli można, sprawdzić wysokość drzwiowy i badania te zabytki. Musisz się wózek teleskopowy przenośne rampy dla, powiedzmy, starożytnych greckich świątyń, w przeciwieństwie do zwykłej walizki na wózku pochylni dla tawernie. I, jeśli przestrzeń jest premia w tym boutique hotel lub hostel, rampa walizka wózek nie zajmuje dużo miejsca.

Jesteś gotowy na przygody i rampy już zapakowane pomoże Ci osiągnąć wspomnienia z całego życia. To może nie być tak łatwo jednak wytłumaczyć, dlaczego właśnie zamówiłem opiekana sneaker w tej paryskiej kawiarni. Ale czy można mówić po francusku tako, możesz zrobić wszystko.

Betonowe Propozycje Rampy

Po utworzeniu własnego rampy Państwu wózek inwalidzki DIY demona, ci. Teraz każdy przychodzi do was o porady na temat wszystkiego, od malowania na pokład do instalacji wanny z hydromasażem. Tylko wtedy, gdy możesz być pierwszy spróbować jacuzzi! Czekając na pierwszy moczyć, jednak podjazdy dla osób na wózkach wyglądają jak oni czegoś brakuje. Odpowiedź jest prosta: Wiadomości. Jak stworzyć swój własny? Umieścić te wskazówki, a po to uwaga:

• Fix It Up HGTV jest! gospodarze Pat Simpson i Jodi znaki wskazują na konkretnych mola, które pozwalają umieścić posty na ziemi bez kopania i wylewanie betonu. Mucking z łopatą zakłóca gorącym czasie wanną.

• Sprawdź swój stan, lokalne i federalne przepisy budowlane. Nie chcą się zanurzyć się w wannie z hydromasażem być brutalnie przerwana przez lokalnego inspektora budowlanego lub zdrowia pracownika.

• Upewnij się, że deski są 2x6 cm lub 2x8 cm, a cała rampa jest 36 do 48 cm szerokości, aby bezpiecznie obsługiwać swoje krzesło i ciebie.

• Dodaj szyny palec wzdłuż poręczy, aby utrzymać zjechanie wózkiem z rampy.

Teraz, gdy już stworzyliśmy doskonałe rampy, można napić się zimnego drinka i zasłużony moczyć ... w nowej wannie z hydromasażem. Sąsiedzi cię zainspirowało.

Van i SUV Rampy

Ponieważ zarówno kierowców i ekolodzy skarżą, SUV, furgonetki i ciężarówki otrzymujesz zbyt cholernie duża. Czujesz się czasem jakbyś przyczyniając się do trendu. Możesz mieć specjalnie zaprojektowany wózek van jeśli są pojedyncze lub podwójne amputacji. Specjalnie zaprojektowane samochody dostawcze lub ciężarowe nigdy nie miały być samochodów kompaktowych.

Więc oprócz grymasów dotyczących willi i wygląda otrzymasz przy próbie parkowania, co czuje się jak Queen Mary, to martwić się swojego vana łatwo. Specjalnością van został wymyślony bez powodu, i tak było przenośne podjazd dla wózków inwalidzkich, lub jak to często nazywane, rampa walizka wózek. Nie daj się nabrać: podjazdy dla osób na wózkach przenośne Walizka są niewielkie, ale są również w stanie wspierać cię jak trapie z Queen Mary.

Na przykład, EZ Dostęp Platforma teleskopowy Walizka rampy może rozciągać się pomiędzy 4-8 metrów i przytrzymaj udźwig 850 kg. Może on pomieścić skutery wagi ciężkiej i wózków inwalidzkich. Możesz beztrosko spakować się na rampę, kiedy skończysz - co najmniej jedna rzecz o swojej furgonetce jest kompaktowy! Każdy, kto patrzy tylko landlubber.

Istnieje wiele doskonałych przenośne podjazdy dla wózków inwalidzkich do użytku z samochodów, i na tej wycieczce, aby zobaczyć Queen Mary, warto jest mieć rampę walizka wózek, która pasuje do walizki (co nie stracisz jeśli nie zdarzy ci się jechać withing krzyki odległość od lotniska) Wystarczy upewnić się, rampa jest antypoślizgowa, teleskopowa, a odpowiednia szerokość -. 30 cali to dobra średnia długość.

Nie zdziw się, jeśli ludzie krzyczą: "Ahoj, żeglarz, pozwolenie na wejście na pokład!" Możesz mieć trochę problemów z Captain Ahabs jeśli van jest biały, ale nie bójcie się, Greenpeace może przestać griping temat gazu i spieszyć na ratunek.

Podjazd dla wózków inwalidzkich Innowacji

Innowacyjne włókna szklanego przenośne podjazdy dla wózków inwalidzkich odczekać użytkowników wózków inwalidzkich do obsługi rampy na własną rękę. Te lekkie i przenośne rampy dla wózków inwalidzkich Oferta wygodny dwuczęściowy składany, co sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu i transporcie.

Korzyści z Suitcase podjazdy dla wózków inwalidzkich

Walizka podjazdy dla wózków inwalidzkich, to tylko jeden rodzaj pomocy na rzecz mobilności, które pomogą Ci w całym domu z łatwością. Pomoce mobilności, takich jak krzesła podnośnikowych i poduszki widłowych, są complimentory dodatki do rampy walizkę na wózku. Wszystkie 3 daje swobodę ruchu.

Wózki inwalidzkie: Podręcznik dla wózków inwalidzkich Porady

Zalety podręcznika Wózkach

Jeśli rozważasz ręcznego wózka, warto wiedzieć, jakie korzyści z uzyskania jednego są. Oto nasza lista tego, co jest dobre na temat ręcznego wózka inwalidzkiego:

 • Instrukcja wózek jest lekki i przy użyciu materiału stopowego, coraz lżejsze z rozwojem technologii.
 • Twoje koszty zakupu i koszty utrzymania będą niższe o ręcznym wózku inwalidzkim, niż z elektrowni.
 • Instrukcja wózek jest bardziej zwarta i ciszej, bo nie mamy do czynienia z silnikiem i związany z nim hałas.
 • Dla ruchami, będziesz lepiej z ręcznym wózku niż w większości modeli wózków inwalidzkich moc.

Pierwsze Używany wózek inwalidzki

Pierwsze używany wózek inwalidzki nie musi oznaczać, że nie dostajesz stary kawałek sprzętu. W rzeczywistości oznacza to, że może pojawić się pewne znaczne oszczędności na jakości produktu. Jednak z każdym używanych pozycji, będziesz musiał zrobić kilka podwójnej kontroli tak, że wiesz, co kończy się skup. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci się, gdy kupujesz używany wózek inwalidzki.

 • Znajdź wiarygodnego źródła, aby dokonać zakupu. Lokalne biuro dystrofia mięśniowa Stowarzyszenia często zachowa członków o tego używane produktów wózkach poprzez ich biuletynu lub ustnie.
 • Czy badania. Czy porównanie nowszego modelu do starszego modelu wózka inwalidzkiego bierzesz pod uwagę. Zadaj sobie pytanie, czy jest duża różnica pomiędzy nowszy model i starszego modelu wózka i czy te różnice są dopuszczalne do Ciebie.
 • Sprawdź w firmie ubezpieczeniowej. Jest bardzo prawdopodobne, firma ubezpieczeniowa pokryje używany wózek inwalidzki.
 • Sprawdź używany wózek, aby upewnić się, że jest w dobrej formie. Jeśli kupujesz od prywatnej osoby, można uzyskać od sprzedawcy lekarza do kontroli sprzętu za opłatą lub bezpłatnie. Jeśli kupujesz od sprzedawcy, skontaktuj się z poprzednich klientów, aby sprawdzić, czy zostały one spełnione z ich zakupu używanych wózku.

Zalety elektryczny wózek inwalidzki

Niektóre osoby na wózkach inwalidzkich mogą preferować lub potrzebujesz wózek inwalidzki zasilania. Istnieje wiele korzyści z posiadania wózka mocy dla tych, którzy muszą lub chcą trochę dodatkowej pomocy na rzecz mobilności.

 • Można oszczędzać energię fizyczną na inne zajęcia podczas korzystania z wózka inwalidzkiego zasilania.
 • Idąc pod górę jest dużo łatwiejsze i nie wymaga dużego wysiłku ze strony użytkownika z wózka elektrycznego.
 • Osoby na wózkach inwalidzkich, którzy zdecydują się przejść z wersji zasilania znajdzie przewożących artykuły spożywcze i inne rzeczy łatwiejsze, że mają co najmniej jedną wolną rękę.
 • Nie wymaga żadnej pomocy na rzecz mobilności z wózka mocy, że może, jeśli trzeba było ręcznie jeden. Na przykład, podczas podróży na długich dystansach lub stromych wzniesień, wózek zasilania obsługuje ruch dla Ciebie.

Rodzaje Przewoźników wózków

Jeśli szukasz przewoźników na wózkach do transportu wózka, masz kilka opcji do wyboru:

Elektryczne Przewoźnik dla wózków inwalidzkich - elektryczny wózek nośny działa dla Ciebie za pomocą silnika elektrycznego, aby podnieść, klapki, i umieścić wózek do przedziału na górze pojazdu.

Zderzak Przewoźnik Mounted dla wózków inwalidzkich - Bardziej przystępne niż przewoźnik elektrycznego wózka inwalidzkiego, zamontowany zderzak przewoźnik wózek przywiązuje do tyłu pojazdu i mogą być używane z pokrywą na wózku do transportu wózka.

Hitch Mounted Carrier dla wózków inwalidzkich - Hak montowany przewoźnik wózek jest klasy średniej cenie nośnika wózek. Te nośniki wózków inwalidzkich dołączyć do standardowego haka holowniczego i pozwala umieścić swój wózek na platformie do bezpiecznego przechowywania.

Pick-up Carrier dla wózków inwalidzkich - pick-up przewoźnik wózek pracuje z pick-up i korzysta z windy elektryczne wnieść wózka na łóżko swojego pick-up.

Elektronarzędzia ręczne wózki inwalidzkie, wózki inwalidzkie i skutery

Podjęcie decyzji, na której wózek, aby nie zawsze jest łatwe. Zanim jeszcze zdecydować się na konkretny model, trzeba wiedzieć, jaki rodzaj wózku dostać. Weź wyglądają niektóre z podstaw na ręcznych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich zasilania i skuterów.

 • Ręczne wózki inwalidzkie są przeznaczone dla tych, którzy mają niższe urazy rdzenia lub warunków nerwowo wpływające tylko dolną połowę ciała. Jeśli masz dobrą wytrzymałość w górnej części ciała, należy rozważyć przy użyciu ręcznych wózków inwalidzkich.
 • Osoby z sparaliżowany warunkach trzeba inwalidzkie zasilania.
 • Skutery są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują jedynie wsparcia mobilności okolicznościowe. Skutery wydają się być bardziej społecznie akceptowana forma pomocy mobilności dla niektórych osób, jak również.

Wynajem wózków inwalidzkich dla podróży i wakacji

Czynsze są wygodne dla wózków inwalidzkich przypadki podróży lub przypadków, w których potrzebny jest wózek na czas określony. Chociaż wynajmu wózka jest to sytuacja przejściowa, trzeba będzie dokonać pewnych rozważań. Spójrz na nasze smakołyki dla kiedy trzeba wypożyczyć wózek inwalidzki.

 • Kiedy jesteś w podróży do głównego parku rozrywki, należy pamiętać, że wypożyczalnie wózków inwalidzkich są dostępne do użytku. Niektóre parki oferują wygodę, jeśli elektrycznych pojazdów napędzanych mobilność jest czynnikiem.
 • Wynajem polityka firmy są różne, ale można spodziewać się niższej stawki opłaty za dzień, kiedy wynajem długoterminowy.
 • Niektóre firmy, które dostarczają wypożyczalnie wózkach będzie zasnąć i odebrać sprzęt do konkretnego miejsca, czy to w domu, hotelu lub port wycieczkowy.
 • Możesz wziąć skuter lub wózek wynajem z tobą na statku, jeśli chcesz tę opcję.
 • Jeśli planujesz podróż w dół linii, można zarezerwować z wyprzedzeniem. Niektóre wypożyczalnie wózek pozwala zarezerwować lata przed czasem.
 • Sprawdź, w jaki sposób będziesz się opłata i jakie warunki są. Niektóre wypożyczalnie wózek naliczać stawki oparte na okres 24 godzin i nie obciąży Państwa karty kredytowej do dnia przed podnieść wózek, podczas gdy inne firmy może obciążyć Państwa kartę kredytową maksymalnie na miesiąc z góry.

Wady do zakupu mniejszych producentów wózków od

Producenci oferują wózków produkt na rynek niszowy, że wielkie nazwiska nie. Jednakże, można spotkać pewne wady na zakupy z mniejszych producentów wózków inwalidzkich. Oto niektóre z wad:

 • Utylitarny design - Wiele mniejszych producentów wózkach mają produkty, które mają bardzo utylitarny design. Choć mogą one działać również dla celów praktycznych, wygląd nie zawsze jest mocną stroną.
 • Naprawa i obsługa - Naprawa i obsługa może być trudniejsza z mniejszych producentów wózków inwalidzkich. To jest coś, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem, więc będziesz wiedzieć, czy można walczyć z trudnościami naprawczych i serwisowych w dół drogi i jak zaplanować dla nich.

Pięć dobrych rzeczy o mniejszych producentów wózków

Mniejsi producenci wózków inwalidzkich nie są podobne do znanych producentów na wózkach w tym, że nie posiadają marketingowy, aby reklamować swoje produkty. Jednak zakup z nieznanej firmy, nie oznacza, że ​​nie znajdzie jakości wózek. Oto pięć dobrych rzeczy o mniejszych producentów wózków inwalidzkich Jeśli rozważasz zakup produktu od nich.

 1. Mniejsi producenci wózków inwalidzkich koncentrować na specjalistyczny i innowacyjny towar. Więc jeśli szukasz wózku inwalidzkim, która jest krawędzią tnącą lub wykonuje określoną funkcję, zakup jednego z mniejszych producentów wózkach może być najlepszym.
 2. Z dobrze znanych producentów wózków inwalidzkich, dostajesz produkt, jak jest. To nie jest tak, ze wielu mniejszych producentów. Wiele razy, będą one dostosować wózek do indywidualnych potrzeb.
 3. Czasy dostawy mogą być krótszy, gdy masz do czynienia z mniejszą producenta wózka inwalidzkiego. Oni nie mają zwykle duże plany produkcyjne do produkcji.
 4. Czasami, ceny są bardziej konkurencyjne z mniejszym producenta niż na większy.
 5. Mniejsze firmy często mają lidera, który jest pasjonatem swojej pracy i chęci daje zindywidualizowane uwagę.

Upside na zakupie od większych producentów wózków

Wybierając się na wózku inwalidzkim, jak każdy inny wyspecjalizowany sprzętem, będzie wymagać nieco w głębi badania z Twojej strony. Przed zakupem wózka inwalidzkiego od dowolnego sprzedawcy, upewnij się, że zbadanie producentów wózkach przed zakupem. Spójrz na nasz przewodnik po rozeznaniu między większych producentów wózków inwalidzkich.

 • Większe producenci wózków inwalidzkich i akcesoriów należą Invacare, Everest & Jennings, Quickie i Permobil.
 • Kiedy masz do czynienia z dużą firmą z znacznych zasobów finansowych, często oznacza to, że mają więcej pieniędzy na prototypach, badań i rozwoju, niż ich kompaktowe odpowiedniki.
 • Większe firmy mają budżet wydać więcej na projekt. Jeśli estetyka krzesła są dla Ciebie ważne, to byłoby rozważenie.
 • Większe firmy reputację. Większość produktów będzie dobrze wykonane i będziesz wiedzieć, że masz do czynienia z firmą, która będzie prawdopodobnie w biznesie przez wiele lat.
 • Znajdziesz linie produktów będzie dość wyczerpujące z wielu modeli i akcesoriów do wyboru.
 • You handlowiec będzie miał więcej doświadczenia naprawy wózka inwalidzkiego od dużego producenta.

Dla wózków Długodystansowych Strażnik i skuterów

Musisz poruszać Washington Mall lub Minneapolis / St. Lotnisko Paweł lub Via Appia ... jesteś w całodziennej podróży w nocy. Musisz Sunrise Medical, wózek inwalidzki lub krzesło z jednego z innych marek wózku inwalidzkim, takich jak wózek inwalidzki Invacare, który jest zbudowany na wytrzymałość. Sunrise Medical jest jedną z najstarszych firm, i trudno nie zgodzić się z historii.

Strażnik światła może iść Microlite Ruby dystans. Nieważne, czy jesteś na tej malowniczej trasie w Rzymie, a wszystkie drogi prowadzą tam i wózki inwalidzkie, lub że Greyhound wycieczka autokarowa lub lotnisko kreska, można naładować krzesło przez joystick lub akumulatora, aby utrzymać się na truckin ".

Nie zapomnij Microlite granat, lekki skuter, który może również rejs wzdłuż podstawy Wielkiego Muru Chińskiego. Z Sunrise wózku Medycyna, można poszerzyć swoje horyzonty i nie poddawać się, aż będziesz gotowy, aby zatrzymać się na sushi w Tokio. Znalezienie marki wózkach, które lubisz i zaufanie jest dobre uczucie.

Podróże dla wózków inwalidzkich: Salut, Aloha, Guten Morgen!

Ostatnią rzeczą, którą musisz się martwić o na wakacjach za granicą jest dostępność wynajem wózek inwalidzki wózek lub jeśli jesteś w niepełnym wymiarze czasu dla osób na wózkach użytkownika. Powinieneś być bardziej związane z:

• Poradniki Departamentu Stanu
• Szczotkowanie się na rosyjskim
• kremu do opalania Pakowanie
• Wybór bikini
• Dowiedz się, jak odebrać słodkie mieszkańców w kilku językach

Na szczęście, nie trzeba się zajmować na wózku inwalidzkim na wyjazd. Albo z bariery językowej - przewodnicy wycieczek są na dostępnych w kilku językach płynnie. Ale jakie są opcje podróży? Wózki inwalidzkie są mile widziane i wynajem wózków inwalidzkich są tam na wyciągnięcie ręki w:

• Europa
• Karaiby
• Ameryka Południowa
• Bliski Wschód (nie jest to ma być relaksująca podróż?)
• Australia
• RPA safari (kto szybciej w fotelu zasilania, ty lub gazela?)
• Azja (nie zapomnij zdjąć buty w Japonii i nie dotykać czyjejś głowy w Tajlandii)

Wiele z tych wyjazdów są dostępne za pośrednictwem grup, które zaspokajają do osób na wózkach inwalidzkich, jeśli nie jesteś gotowy do podróży na własną rękę i potrzebujesz dodatkowej pomocy.

Niezależnie od tego czy podróżujesz w pojedynkę lub z grupą, pamiętam jako przewodnika lub miejscowi daje rękę, że najważniejsze rzeczy do zapamiętania, w dowolnym języku i dowolnym kraju, są "proszę" i "dziękuję".

Dla wózków Wózkach panny panna za?

Konkursy piękności-nam wybaczyć, stypendium konkursy-get bardziej dopracowana co roku. Istnieje Panna i Pani konkursy dla wózków inwalidzkich, a teraz wydaje się, że mają własną linię wózkach inwalidzkich, jak również. Przedstawiamy Miss marki dla wózków inwalidzkich, o wadze 35 kg, 20 cm wysokości, może pomieścić do 250 funtów! Ona chce być neurochirurga i lubi szydełkować.

Jesteśmy żarty, nie ma oficjalnego marki wózek Pani Ameryka dla wózków inwalidzkich. Zawodnicy używać kół marki krzesło z różnych producentów wózków inwalidzkich, góry w branży, w tym:

• Przewodnicząca Koła Sunrise Medical Quickie
• Electric Wheelchair Jazzy
• Invacare wózkach

I, chociaż Konkursy Miss Universe i Miss Ameryka przysięgam, tak jak Donald Trump, że widowiska są tylko konkursy stypendialne, konkurencja dla wózków Pani naprawdę nie jest konkurs piękności. Powiedział, że zwycięzcy są naprawdę wspaniali ludzie. Może oficjalna panna marki dla wózków inwalidzkich nie jest naciągany pomysł. Jak o linię dla wózków inwalidzkich Junior panny dla zwycięzców jutro?

Wózek, Rollator, Stojąc Winda

Ty i Michael J. Fox mają coś wspólnego końcu: Masz choroby Parkinsona, a jesteś już chwieje podczas spaceru. Starać się utrzymać niezależność, ale nigdy nie wiadomo, co zrobi Parkinsona ciebie obok, lekarz nawet nie wie. Twoja rodzina i przyjaciele sugerują wózek inwalidzki.

Odeszłaś online Parkinsona Zasobami Organizacji (http://www.parkinsonsresource.org/) i sprawdził wszystkie wskaźniki na różnych stronach internetowych. Wiesz, nosić dobre buty z odpowiednim wsparciu i wykonać ćwiczenia chodzenia. Za pomocą laski lub chodzika. Ale są twoi przyjaciele i rodzina poprawne zrobienia potrzebny jest wózek inwalidzki?

Możesz potrzebować wózka inwalidzkiego, jeżeli:

• Jesteś łatwiej wyrzucony z równowagi, niż kiedyś.
• Nie można chodzić bez pomocy z obawy przed upadkiem.
• Masz problemy ze sterowaniem silnika.

Choroba Parkinsona jest postępującym zaburzeniem ośrodkowego układu nerwowego, które wciąż nie ma lekarstwa, ale wiele obiecujących terapii. Dopóki nie będzie lekarstwem, chcesz żyć jak najbardziej niezależnie. Nie jesteś gotowy na wózkach inwalidzkich, a nawet wózki inwalidzkie zasilania lub skuterów o dużych uchwytów, które nadal można kontrolować.

Ważący może cię wspierać, zapewniając barierę spowolnić i powstrzymać spadek zanim się to stanie. Możesz utrzymać swoją niezależność pcha rollator. Również, a hamulce rollator, ponieważ Parkinsona sprawia, że ​​chcesz iść szybciej i szybciej dogonić każdego.

Z prawem pomocy, które mają pomóc niepodległości, nadal jesteś ty. Może nie trzeba tylko jeszcze się na wózku inwalidzkim. Lek na spacery. W innym wielkiego filozofa, Abraham Lincoln, powiedział: "Jestem wolna walker, ale nigdy nie chodzić do tyłu." Albo wheelchaired tyłu o to chodzi.

Travels With My Wózkach

Nie czekamy na czas oczekiwania godzinę i-pół na lotnisku, zwłaszcza, że ​​będziesz w kolejce przy kasie ticker i punktów kontrolnych Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Zaledwie tyle czasu, aby udać się do toalety lub przeglądać sklep bezcłowy.

Jeśli jesteś na wózku inwalidzkim, to prawdopodobnie może przyspieszyć, jeśli zadzwonić z wyprzedzeniem, ale dostać się tam półtora do dwóch godzin przed czasem z internatem tak. Upewnij się, aby biuro podróży lub rezerwacje lotnicze środek wiedzieć:

• Czy potrzebujesz wózek cały czas lub po prostu wsiąść do samolotu
• Czy będziesz przynosząc w poduszkę IV i biegun (które mogą wyruszyć detektor metalu).
• Że chcesz lot z 30 osób lub więcej - unikać samoloty prop.
• Czy potrzebujesz pomocy wsiadają i przejściu krzesło oraz miejsce wyznaczone dla osób na wózkach inwalidzkich.
• Że będziesz przejazdem bezpieczeństwa z akumulatorów żelowych lub mokrych baterii (sprawdź przesiewacze lotniskowych, aby upewnić się, że nie jesteś naruszenie przepisów HAZMAt lub przynosząc palnych / toksycznych elementów na pokładzie).

Jeśli wszystko zapakować bezpiecznie i oznakować swój ekwipunek instrukcji oraz nazwa i adres znaczników, a jeśli obciąży przed innymi pasażerami do przechowywania wózka (żartuję), musisz zapewnić płynność lot. Pobierz wózek przechowywane już nie ma zwykle miejsca dla co najmniej jednego. Usiądź wygodnie i cieszyć się lotem.

Podnóżki i podłokietniki

Twoje ręce i nogi są obolałe, prawda byłeś przy komputerze cały dzień. Masz również w swoim wózku i choć oparcia i siedziska są wygodne, bierzesz pod uwagę rzucając wózek do komputera. Cholernie ten ból, i cholernie tego prospektu piszesz dla inwestorów. Chociaż nie można nic zrobić w tej chwili o proporcjach P / E, możesz zmienić swoje podnóżki i podłokietniki. Kilka porad:

• Upewnij się, że wózek jest regulowany rodzaju. Jeśli nie, należy rozważyć dodatek na płytkach stóp.

• Można kupić poduszki podłokietników lub pokryw do wózków inwalidzkich, które wspierają swoje ramiona i ręce ergonomicznie.

• Podczas pracy przy komputerze, dostosować podłokietniki na biurku i wysokości klawiatury.

• Kup ergonomiczne nadgarstek na biurku, aby dodać wsparcie i spadek ciśnienia.

• Jeśli można, uaktualnić stacjonarny podnóżek, podnóżek lub płytkę stóp do wychylenia jednego. Upewnij się, czy wybrać odpowiedni dla Twojej marki i modelu wózku inwalidzkim.

• Chaps na wózku inwalidzkim może dodać kolejne amortyzację dla twoich stóp, szczególnie w złych warunkach pogodowych, które mogą mieć wpływ na ciebie, nawet jeśli nie jesteś na zewnątrz.

Teraz możesz być wygodne, gdy jesteś na zastanawianie się, jak powiedzieć inwestorom, dlaczego firma nie spełnia kwartalne szacunki zysków.

Nie wygłupiać Z Pokoje dziecięce

Knock! Knock!

"Nie można wejść!"

Knock! Knock!

"Nie można wejść!"

Mówisz, że to do rodziców cały czas. W końcu będą wpadać w. Hej, oni wykonują swoją pracę, która jest, aby był bezpieczny, a niektóre dzieci, które zamkną drzwi próbują coś ukryć przed rodzicami. Ale nie robisz narkotyków i nie grać w brutalne gry wideo. Chcesz to trochę prywatności. Twoja mama i tata mogą być rozrywające bo martwisz się, że jesteś OK (czytają przewodnik inwalidzkie zbyt wiele razy). Po tym wszystkim, pokój nie został zaprojektowany do wózka inwalidzkiego. Do komody są zbyt wysokie. Okna są zbyt wysokie. I, szczerze mówiąc, próbujesz wstać otworzyć okna, prawda? Jeśli masz krzesło stojące windy, można to zrobić łatwiej, może można dostać w rozliczeniu.

F ty planujesz używać stały wyciąg krzesełkowy po prostu pamiętać, aby zrobić kilka ćwiczeń, aby wzmocnić mięśnie lub że upadek będzie doozy. Nie chcesz rodzice martwić cały czas. Upadniesz, musisz wstać, nie ma problemu (zwłaszcza gdy jesteś przewraca się, że gruby stos dywan w kolorze rdzy mama kupiła i nienawidzę).

A teraz, po tym wszystkim, rozrywając się, remontowe i wrzeszczy trzeba sobie drzemkę - ty nigdy nie przyznał, to kiedy były cztery. Crash w fotelu beanbag. Nie upaść dosłownie. Ale to jest dobre dla mięśni pleców się na wózkach inwalidzkich, stojąc lub siedząc. Teraz twój tata barki w przerywając snu. Czy nie wie pan rozwija i potrzebuje odpoczynku? Ale uśmiech na niego tak. Nie jest łatwo być rodzicem.

Sunrise Medical wyboru

Inne Sunrise Medical marki wózkach? To na nic innego lub Quickie! Nie ma żadnego uzasadnienia z fanatykami i marki wózkach są uczciwa gra dla argumentu. Ale jeśli powiesz, że nie ma więcej niż jeden Sunrise marki wózkach medycznych, tracisz. Sunrise Medical produkuje:

• wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym i skutery Stróże
• Niezwykle popularny Quickie wózek
• wózek inwalidzki Breezy
• krzesła transportu Hoyer i codzienne inwalidzkie ręczne
• kuzyn szybki numerek, w Zippie
• Dla dzieci, dla wózków inwalidzkich Mighty Lite Kid Kart

Jak można sobie wybrać? Jeśli jesteś dzieckiem, do wyboru są bardziej oczywiste. Bluza wraz z Zippie, który przechyla się i obraca, czy Mighty Lite, które jeśli jesteś dzieckiem już zapewne przerósł. Dla dorosłych, lubimy skutery Stróżów i wózków inwalidzkich energii, zwłaszcza Stróża Aspire, jak usprawnić jako Jazzy wózku, lub łatwym do transportu Strażnik Trek 3 lub Trek 4 skutera. Instrukcja szybki numerek na wózkach inwalidzkich manewru łatwo i dopasowanie, powiedzmy, z tyłu kompaktowym autem sportowym takich jak Volvo. Kto wiedział znalezienie marki wózkach do własnych może być tak proste?

Pamiętaj, aby sprawdzić u sprzedawcy na wózku lub koła krzesło medyczny stronie internetowej Sunrise samego (www.sunrisemedical.com). Modele takie jak kameleon zostały przerwane. Mimo to, że jesteś twardzielem Quickie wielbicielem, a to nie jest entuzjazm, że znikną w podróży quickie wokół bloku.

Przy basenie inwalidzkie

Niebieski chloru kiwa. Leżak kiwa. Lato bestsellerem / kopia Ulysses cię woła. Ale najpierw trzeba dostać się na basen.

Podczas regularnych sztywne lub składany ręcznie i elektrycznych wózków inwalidzkich (jeśli pobyt z powrotem z krawędzi basenu znajduje) będzie Ci do basenu, nie mogą czuć się jak pokazano w regularnych wózku inwalidzkim.

Możesz mieć problemy z chodzeniem i potrzebują tylko wózek inwalidzki do basenu. Dla wózków HEALTHLINE Basen, wodoodporny i łatwy w obsłudze, jest doskonałą alternatywą. To nie przewróci się lub poślizgnięciem, nawet wtedy, gdy dzieci są rozpryskiwania lub pracuje przy basenie mimo rażących "Nie Running" znaków. Plus, hamulce zapewniają, że nie będzie w tym hodowcy nurkowania niż zamierzony. Więc na co czekasz? Jest pas biodrowy ze swoim nazwiskiem.

Kanapa inwalidzkie

Twój powrót jest obolałe od bycia na krześle cały dzień. Chcesz możesz po prostu usiąść, ale jesteś daleko od Barcalounger. Dla przyszłych ziemniaki kanapa, którzy zasługują na przerwę, producentów dla wózków inwalidzkich Oferta inwalidzkie tilt i półleżącej.

Potrzebuje nawet dla wózków panna odpocząć od jej queenly obowiązków. Mogła wybrać swoje ulubione modele:

• Sunrise Medical koło fotela krzesło Quickie
• Sunrise Medical koło fotela krzesło Strażnik
• Invacare wózku 9000 XTR transatlantycki

Dla wózków Panna, oczywiście, chcą, aby upewnić się, że cokolwiek transatlantycki ona zdecyduje, bez względu na to, który z głównych marek wózku inwalidzkim sponsoruje konkurs, że jej krzesło wózek ma ciężkie wykładzin wewnętrznych, które utrzymują siedzisko i oparcie z rozciągania zbyt wiele , Dla wózków inwalidzkich Invacare Tracer SX5R Leżanka jest idealnym wyborem.

Ahhh. Relax, odprężyć się, oprzeć się wygodnie i cieszyć się dzień na bankiecie gumowego kurczaka lub w szafie biurowej, gdzie jesteś udając wózków panna na dzień.

Dla wózków ATW = Terenowe

Twój kuzyn ma ten domek w kraju z najbliższego sąsiada trzydzieści mil stąd, na szczęście, że sąsiad jest demon prędkości, jeśli czegoś potrzebujesz. Jesteś gotowy na odpoczynek i relaks. Wózek inwalidzki, może być jednak inna historia.

Na pochyłe tereny wiejskie, krętych leśnych ścieżek i na plażę, wózki terenowe, takie jak wózki inwalidzkie sportowe, może wziąć coś nowego dekoracje rzuca się na nich, dzięki czemu można korzystać z atrakcji. Zadzwońcie do celu i zobaczyć, czy można wypożyczyć wózek inwalidzki w mieście. Jeśli nie, wynająć jeden i go wysyła. Niektóre wielkie wózki terenowe obejmują:

• Rolleez Terenowe Krzesło z HEALTHLINE (obejmuje pas bezpieczeństwa i parasol)
• Landeez Krzesło terenowy
• Duma Huragan PMV Mobilność Scooter
• Pride Luxury Line Victory XL Skuter
• Pride Luxury Line Maxima Skuter

Wystarczy pamiętać, tak jak przy własnym wózku, zachować swój obiekt czyste i utrzymane, wolne od kurzu, brudu, piasku, liści i żwiru. Po tym wszystkim, może po prostu chcesz odwiedzić tego sąsiada i mieć spokojnie porozmawiać na werandzie popijając lemoniadę. Następnie w dół do plaży na beach party!

Zapiąć pasy

W "Wszystko o Ewie", Bette Davis Margo Channing, jak mówi, "zapiąć pasy, to będzie wyboista noc!"

Prawie pięćdziesiąt lat później, w innym filmie o przekroczeniu limitów, "Matrix", Joe Pantoliano jako Cypher mówi "klamry pasy bezpieczeństwa, Dorothy, bo Kansas idzie do widzenia."

Cypher i Margo nie były na wózkach inwalidzkich, ale oni przypominają nam, że wewnątrz lub na zewnątrz na krześle, życie może być wyboista noc. Większość ręczne wózki inwalidzkie i windy stojącej nie wymagają pasy, choć może chcesz kupić pas biodrowy. Najprawdopodobniej trzeba pasy dla:

• Skutery
• wózki inwalidzkie zasilania
Krzesła kół • Terenowe
• teren jest nierówny
• Wózki inwalidzkie używane jako van miejsc

Jak będzie w samolocie lub samochodzie, upewnij się, że pas bezpieczeństwa lub pas biodrowy jest przymocowany, zwłaszcza jeśli skompresowanie wzdłuż na wózku inwalidzkim mocy lub skuter. Nie trzeba czytać instrukcji do wózków zrozumieć zdrowy rozsądek! Słuchaj mistrzów kina i zawsze przestrzegać prawa pasa bezpieczeństwa.

Minusem dla kupujących z większych producentów wózków

Choć większe producenci wózków inwalidzkich nie pochodzą z wbudowanym reputację wytwarzania produktów wysokiej jakości, kupując od nich nie pochodzi w cenie - dosłownie. Jeśli chcesz wiedzieć, co wady są do zakupu z większych producentów na wózkach, czytaj dalej:

 • Wielcy producenci Nazwa wózka inwalidzkiego starają się sprzedawać swoje wózki inwalidzkie po wyższej cenie w celu zapewnienia dealerom zysk większy.
 • Możesz przegapić na wózku bardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Według Wybór wózka przez Gary Karp, Niektórzy ludzie w branży rehabilitacyjnej wierzą większych producentów nie należy umieszczać na tyle nacisk na jednostki. Przeciwnie, może się okazać mniejszy producentem mniej o sprzedaży objętość niż się wam odpowiedni wózek inwalidzki wózek.
 • Możesz mieć dłuższy okres oczekiwania na uzyskanie produktu z jednym z większych producentów na wózkach niż byłoby z mniejszym producenta wózka inwalidzkiego.

Wózki inwalidzkie i Łazienki

Najważniejsze pomieszczenie w domu jest również jednym może być najtrudniejszy czas okupuje-łazienki. Przygnębiony prysznice, toalety, umywalki wąskie, które są zbyt wysokie.

Jeśli nie można przenieść lub nie chce się przenieść ze snu w domu nie planowaliśmy, mimo wszystko, jest na wózku inwalidzkim, można dostosować. Niektóre łebski facet (przepraszam za łazienkę humor) pomysły na co twoja łazienka krzesło więcej kół dostępne:

• Jeśli Twój prysznic jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych, prysznic spróbować krzesło Jeżeli potrzebujesz pomocy z pracownikiem w domu opieki zdrowotnej lub członka rodziny.

• Jeśli prysznic ma spadek, zainstaluj progową gumy rampę-tylko pamiętaj, aby osuszyć go więc nie poślizgu.

• Wózki inwalidzkie są tymczasowe rzeczą dla ciebie, a ty nie jesteś o poszerzenie swoich drzwiami. Jeżeli możesz chodzić, używać laski, aby dostać się do zamkniętej toalecie.

• Zainstaluj cokół umywalka, jeżeli wózek nie może być regulowana i nie można zobaczyć w lustro, gdy robisz swoje golenie rano lub peeling twarzy. Albo wybrać się na wózku inwalidzkim z półleżą, pochylenia i możliwości podnoszenia. Napompowane poduszki powietrznej może również pomóc.

• Ból z siedzi zbyt długo? Poduszka powietrzna WC może pomóc.

• Wyłącz wózka podczas mycia się - po wszystkim, wody i energii elektrycznej nie mieszają.

Teraz możesz zabrać na zawsze w łazience, bo jesteś mocowania makijaż, a nie dlatego, że jesteś stara się dostać na komodę.

Instrukcja Jazzy dla wózków inwalidzkich

Kochasz pomysł Jazzy wózku, ale jesteś bardziej przyzwyczajeni do życia w torze. Zastanawiacie się, czy Pride Mobility oferuje ręczne Jazzy wózek?

Niestety zawieść. Quantum Rehab, jeden z rodziny Pride Mobility z kół marek krzesełkowych, dostarcza ręcznych wózków inwalidzkich. Ale Jazzy wózek pozostaje, dobrze, jazzy, a można jeszcze wcisnąć ręcznego wózka o własnych siłach.

Podczas modelu Quantum Rehab Stylus jest lekki dynamo, nadal chcesz Jazzy wózka. Rysik ma więcej opcji niż w samochodzie wspomaganie kierownicy, ale nadal można przegapić Jazzy design. Jesteś nie spieszy się potrzebne elektrycznego wózka inwalidzkiego, choć, więc toczyć dalej.

Jeśli potrzebujesz skuter jednak spakować się i męczy wózek ręczny cię, możesz wskoczyć do Go-Go Travel Scooter. Czuje się jak, kiedy byłeś dzieckiem ... to wszystko od nowa miłość. Niestety, Jazzy wózek ... znalezienie marki wózkach zastąpić nie było tak trudne, jak sobie wyobrażałem to może być.

Duże lub Małe Producenci

Każdy cietrzewie o duże firmy, ale gdy zdecydujemy się na wózku inwalidzkim, idziemy na dużych manufacurers inwalidzkich oraz marek wózku inwalidzkim. Potem okazuje się, że przedsiębiorstwo mom-and-pop i myślimy: "Mały biznes. Należy je wspierać." Nawet jeśli jesteś dla wózków panna sponsorowany przez głównych marek wózku inwalidzkim.

To kuszące, aby wybrać wózek inwalidzki Invacare, Jazzy wózek inwalidzki, krzesło koła Sunrise Medical, ale wiele osób doceniają indywidualną obsługę. Mimo to, to nie znaczy, że duzi producenci wózków inwalidzkich są niedbały molochów wielki biznes. W rzeczywistości, istnieje wiele korzyści z wyboru rozpoznawalne marki na wózkach:

• Części łatwiej dostępne z dala od domu
• Wiele linie produktów, z większą ilością opcji i akcesoriów niż można myśleć
• Stabilne firmy z trwających badań i produktów zdrowej sprzedaży na finansowanie badań
• Dystrybutorzy mają więcej doświadczenia nich naprawy, w domu lub w podróży
• Czy często odnoszą klientów do konkurencji, jeśli producent nie posiada odpowiedniego krzesła
• Medicare jest bardziej prawdopodobne, aby je rozpoznać i pokrycie głównych sprzedawców / producentów

Mimo to, mały biznes, też ma to da się zrobić ducha można pielęgnować. Małe firmy mogą dać się nogę lub Pomocna dłoń z tych plusów:

• Więcej czasu spędzać na obsłudze klienta oraz od indywidualnych potrzeb
• Może specjalizować się w, powiedzmy, skutery lub krzesła transportu lub windy stojącej na Parkinsona
• Producent lokalne mogą być bardziej dostępne, a także zna rynek i ludności
• Wielka jeśli chcesz niestandardowego krzesło
• Mniej pieniędzy na badania, ale może być bardziej eksperymentalna
• Więcej opcji i więcej graczy oznacza większą konkurencję na rynku, co jest lepsze dla Ciebie

Nie myślisz, że przyczynia się do problemu wielkiego biznesu (i co w tym złego wielkiego biznesu tak?), Jeśli zdecydujesz się wózek inwalidzki Invacare. Po tym wszystkim, duże i małe firmy mają jedną wspólną cechę: Chcą pomóc zachować swoją niezależność i swobodę wyboru.

Zalety podręcznika Wózkach

Główną zaletą jest to, że wózku ręcznym nie jesteś ograniczony do pojemności baterii, jak można być z wózka elektrycznego. Ręczne wózki inwalidzkie można zaoszczędzić setki dolarów rocznie na kosztach wymiany baterii.

Wynajem wózków inwalidzkich dla podróży i wakacji

Przed wynajem wózka, strony dla wózków zaleca, aby rozważyć, co będziemy używać wynajęty sprzęt do. Wiele placówek wynajem wózek będzie oferować szereg ręcznych wózków inwalidzkich, powerchairs, modele terenowe i motorowerów do różnych potrzeb.

Upside na zakupie od większych producentów wózków

Zanim kupisz, wykonać badania. Więcej informacji na temat zalet i wad poszczególnych producentów wózków inwalidzkich, oraz na temat różnych typów wózków inwalidzkich, a które będzie najlepiej odpowiadał naszym potrzebom. Producenci zapewniają modele wózków elektrycznych, aby począwszy od ręcznych wózków inwalidzkich, a od dzieci do modeli terenowych.

Rodzaje Przewoźników wózków

Czy zastanawiasz się, o bieżących kosztów przewoźnika na wózku? TheWheelchairSite.com kołki koszty przewoźników wózkach między 350 dolarów i 1600 dolarów przez sprzedawców internetowych. Zderzak zamontowany przewoźnik wózek wydaje się być bardziej przystępne; podczas zmotoryzowane nośniki zwykle hit na wózkach inwalidzkich na szczyt tym przedziale cenowym.

Pierwsze Używany wózek inwalidzki

Portal dla wózków zaleca się używany wózek inwalidzki dla jej przystępności. Używane kupujący wózek powinien sprawdzić istniejących poręczeń lub negocjacji jeden ze sprzedawcą, jeśli to możliwe. Niestety, jeśli kupujesz używany wózek od prywatnej osoby, nie mają żadnej ochrony gwarancyjnej.

Wózki inwalidzkie: Końcówki mocy inwalidzkie

Różne typy baterii do zasilania wózkach

Tak jak istnieją różne rodzaje wózków energetycznych, istnieją także różne rodzaje baterii do zasilania mechanicznego krzesło. Najwcześniej typ baterii dostępne dla wózków zasilanych był "mokry komórka" bateria, która związana jest z akumulatora samochodowego. Baterie te pobierają stosunkowo szybko i dobrze, ale może wyciek kwasu, gdy złamany lub pęknięty. Z tych powodów, większość firm poleca się żel-komórka lub baterii suchych komórek - te są uszczelnione i nie może wyciekać podczas transportu. Dodatkowo mają dłuższą żywotność akumulatorów w porównaniu z tradycyjnymi. Pamiętaj jednak, że nie można po prostu przełączyć rodzajów baterii, trzeba będzie uzyskać nową ładowarkę i zasilacz również.

Różne style władzy wózkach

Istnieje kilka różnych typów wózków mocy dostępnych dla pacjentów, którzy muszą korzystać z wózka inwalidzkiego z powodu mobilności.

 • Standardowy typ silnika (moc) wózek inwalidzki może przyjść w tył, napęd na koła przednie lub Centrum - w różne rodzaje napędu koła jest lepsza zwrotność w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Krzesła te mogą być wykonane zarówno w rozmiarach standardowych (wspierających wadze do 250 funtów) lub ciężkich, które mogą wspierać 400 funtów lub więcej.
 • Składane wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym można złożyć lub zdemontować do łatwego przenoszenia i podróży; te krzesła są najlepsze dla zawodników, którzy muszą być w stanie transportować swoje wózki inwalidzkie z miejsca na miejsce. Pacjenci i ich opiekunowie powinni mieć jednak świadomość, że nawet przenośne rodzaje wózków energetycznych mają kawałki, które ważą 30 kg w górę.
 • Konfigurowalny wózek mocy może być skonfigurowany tak, aby pasowały zawodników o różnej wielkości i potrzeb, z różnymi napędami kół i alternatywnych rodzajów siedzeń i wsparcia.

Wózki elektryczne i Ubezpieczenia Zdrowotnego

Wózki elektryczne są bardzo często opłacane przez kasy chorych. Jeśli masz warunku posiadania sprawia, że ​​jesteś w stanie chodzić, lub użyć ręcznego wózka, ubezpieczenie zdrowotne i Medicare pokrywa koszty elektrycznego wózka inwalidzkiego, aby pomóc Ci być ponownie mobilnych. Wielu dostawców elektryczny wózek inwalidzki pomoże również ubiegać się o świadczenia na pokrycie wózka lub kwalifikacji wstępnej cię tak, że będziesz wiedzieć, jak wiele (jeśli w ogóle) będzie trzeba zapłacić z własnej kieszeni. Medicare mogą mieć różne wymagania (takie jak potrzeby elektrycznego wózka inwalidzkiego dla nawet bardzo krótkich dystansach w domu) do zatwierdzenia niż prywatne firmy ubezpieczeniowe, więc należy skonsultować się z lekarzem, jak również swoje ubezpieczyciela o szczegóły.

Powerchair bezpieczeństwa

Wózek moc nie jest narzędzie lub maszyna, która powinna być podejmowana pochopnie. To bardzo ważne, aby przestrzegać kilku prostych wskazówek bezpieczeństwa wózku w celu upewnienia się, że zarówno kierowcy i krzesła są utrzymywane w dobrym stanie. Pamiętaj, aby naprawiać i czyścić fotela; jak każdej pozycji zmotoryzowanego, potrzebuje utrzymania. Nie ulec pokusie, aby jeździć na wózku przy dużych prędkościach (nawet jeśli będzie je dostosować krzesło), a jeśli planujesz używać Powerchair w nocy, zainstaluj (lub wykorzystanie) reflektory, aby się widoczne na zewnątrz.

Wprowadzenie do zasilania wózkach

Istnieją dwa podstawowe rodzaje wózków dostępne dla osób niepełnosprawnych: instrukcji lub z własnym zasilaniem, wózków inwalidzkich i wózków inwalidzkich energetycznych. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są krzesła, które mają dołączony silnik, więc nie musi być wciśnięty lub ręcznie na kółkach. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są często wykorzystywane przez tych ludzi, którzy nie są w stanie poruszać się na wózkach inwalidzkich na własną rękę, ale mają wystarczająco dużo zakres ruchu, które mogą wykorzystać kontrolnych potrzebnych do kierowania ich krzesło zasilania. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są dostępne w różnych stylach, takich jak ciężkich wózkach mocy obowiązek (dla większych jednostek), składanych wózkach napędowych (do przenoszenia) i konfigurowalny wózkach mocy dla tych, którzy mogą mieć szczególne potrzeby w zakresie wsparcia głowy lub nogi. Czasami zaliczane typów wózków energetycznych są skutery, ale są one zazwyczaj wykorzystywane przez mniej osób niepełnosprawnych.

Wymiana Ubezpieczenia dla zmotoryzowanych wózków inwalidzkich

Podczas podróży z drogim sprzętem, takim jak zmotoryzowany wózek inwalidzki, ważne, że masz wystarczająco dużo ubezpieczenie to obejmuje wypadków, kradzieży lub utraty wózka w czasie podróży. Oczywiście, problemy z napędem wózka inwalidzkiego może również zdarzyć się, gdy jesteś w domu, czy w pobliżu domu, więc musisz dowiedzieć się, czy twoje zdrowie, domów lub ubezpieczenie samochodu będzie odpowiedzialna za wymianę wózka w różnych obszarach. Jeśli podróżujesz w samolocie, Agencja Ochrony Lotnictwa Konsumentów wydał orzeczenie, że linie lotnicze muszą zapłacić za wymianę wózka, jeśli utracone lub uszkodzone, ale ich odpowiedzialność jest ograniczona do 2500 dolarów za bagaż na rejsach krajowych i 9,07 dolarów / funt bagaż rejestrowany międzynarodowej.

Używane Wózki elektryczne: Czy najlepszym?

Nie jesteś na Medicare, a ubezpieczenie nie pokryje zupełnie nowy wózek inwalidzki elektryczny. Musisz kilka elektrycznych wskazówki wózkach. Co można zrobić? Albo uważasz, że należy uniknąć bólu głowy ubezpieczenia, elektryczne wózki inwalidzkie i Medicare. Słyszałeś, że przyjaciel twojego kumpla kuzyn chce wyładować swoją elektryczny wózek inwalidzki, najlepszą ofertę. Masz ochotę. Zanim pójdziesz na zakupy z cytryny, oto kilka wskazówek:

• używany wózek nie będą dostosowane do Ciebie. Jest zaprojektowany, aby dopasować je do pierwotnego właściciela. To prawda, że ​​można go dostosować, ale jeśli masz konkretne potrzeby komfortu i motorycznych, może być w większym bólem głowy dla ponad wypełnianie formularzy wniosków ubezpieczenia.

• Jeśli reklamacja zostanie odrzucona, utrzymać grzechot czyjąś klatkę. Skrzypiące krzesła koła moc uzyskać najwięcej tłuszczu. Wzywasz dział subemisję, jeśli to możliwe, zmienić lub ubezpieczenia. Pozyskać poparcie swojego lekarza.

• Czy można handlować w ręcznym lub elektrycznym wózku inwalidzkim nowego przewodniczącego równej wartości? Niektóre sklepy koło krzesło elektryczne mogą pozwala zrobić.

• Czy możesz sobie pozwolić, aby uzyskać najlepszy wózek można? To coś więcej niż środek, aby ominąć. Jest częścią twojego życia.

Jeśli nadal jesteś zdecydowany kupić używany wózek inwalidzki, kupić od renomowanych dystrybutorów, takich jak ScooterLink, która oferuje jak nowe wózki inwalidzkie zasilania i elektrycznych wózków inwalidzkich po obniżonych cenach, z własnych ulepszeń dostępnych. Jeśli jesteś w wiążą gospodarczego, można także wyszukać organizacje usługowe w Twojej okolicy, które zapewniają używane wózki elektryczne. Jeśli kupujesz od prywatnego sprzedawcy, poproś o potencjalnych wad i dlaczego przyjaciel twojego kumpla kuzyn chce sprzedać swoje krzesło.

Gdziekolwiek kupić używane wózki elektryczne, zapytać o wady i uzyskać co najmniej dwie oferty cenowe. Zapytaj spróbować przed buy.Those formy ubezpieczeń i Medicare nie wydaje się tak trudne, mimo wszystko.

Krzesła Moc kół i Telefony

Jakbyśmy nie mieli wystarczająco dużo ostrzeżeń o jazdy podczas rozmowy na telefony komórkowe, oto kolejny: Nie używaj telefonu komórkowego podczas prowadzenia elektryczny wózek inwalidzki. To nie tak, że komórka telefony będą cię rozpraszać prawidłowo działających na wózku inwalidzkim mocy (choć będzie). Regularnie wyłączyć swoje telefony komórkowe, PDA, przenośnych gier i innych urządzeń, gdy stewardessy zalecić. Podobnie jak w przypadku statków powietrznych, elektryczne wózki inwalidzkie zaczniemy działać się pod wpływem telefonów komórkowych. Jeśli nie chcesz się czuć tak, jakbyś w powieści Stephena Kinga z opętanej krzesło (zwłaszcza jeśli nazwać wózka "Christine"), wyłącz elektryczny wózek inwalidzki, gdy chcesz zadzwonić do kumpla w Hong Kongu , I powiedz mu, w Chinach, aby odwrócić się zbyt off.

Wszelkie przenośne urządzenie elektroniczne mogą zakłócać zasilania i systemu poradnictwa w pokrętle mocy krzesłami-pamiętacie podstawowych klas nauki. Jeśli krzesło i zaczyna przystanki bez powodu wyłączyć, że Blackberry lub Game Boy natychmiast. Jeśli telefon komórkowy jest wyłączony i nadal zatrzymać i uruchomić, może być za mało mocy. Naładuj baterię na swoim elektrycznym wózku inwalidzkim. Po tym wszystkim, nie możemy winić telefonów komórkowych do wszystkiego.

Skutery elektryczne lub elektryczne wózki inwalidzkie

Twoje progi dziecko, "Nie chcę, aby korzystać z wózków inwalidzkich elektrycznych! Chciałbym chłodnicy skuter-Oni są i więcej Stylin '." Albo, jeśli potrzebujesz elektryczny wózek inwalidzki, myślisz o tym samym. Dlaczego? Skutery, takie jak Buggy lub lekkich modelach Pioneera chłodnicy po prostu wydają dla Ciebie.

Niestety, dzieci po prostu mają wybór skuterów rekreacyjnych i wózki inwalidzkie zasilania stander które wyglądają ciekawe, jeśli nie jest szczególnie skuter-podobne. Ty, z drugiej strony, można wybrać szeroką gamę skuterów, zakładając, że nie muszą pozostać na wózku cały czas. Pamiętaj, elektryczne wózki inwalidzkie dodać mobilność jeśli jesteś przykuta do łóżka lub wózka inwalidzkiego i nie może działać ręczny krzesło. Jeśli chcesz być na wózku inwalidzkim przez większość czasu, skuter nie jest najlepiej.

Trudno powiedzieć, nie do dzieci. To jeszcze trudniej powiedzieć, nie do siebie. Ale trzeba, czy nie trzeba i nie może sobie pozwolić na elektryczny wózek inwalidzki ze wszystkimi dzwonki i gwizdki-i nie trzeba ich tak? Trzeba tylko potężny transport. Na szczęście, wózki elektryczne są w przystępnych, stylach jak Jazzy 1103 Ultra lub wydarzenia MP3F wysoka Performance Power Podstawa z napędem na przednie koła. Wybierz elektryczny wózek inwalidzki z zamkiem i stylu, które pomogą Ci czuć zippy i stylowe też.

Noc jazdy oraz elektryczne wózki inwalidzkie

Jesteś po prostu jazdy po drugiej stronie ulicy w swoim elektrycznym wózku inwalidzkim. Jest 1 w nocy, a wracasz z sąsiada po późno kolacji. Nie ma problemu, myślisz. Ulica jest opuszczona w nocy. Mam koła. Wtedy, znikąd, nastoletnie dziecko w bloku, który właśnie dostał prawo jazdy ledwo unika trafienia ciebie. Jesteś takim samym celu, jako rowerzysty czy motocyklisty ... Aha, i masz na sobie ciemne ubrania (chłopiec, czy kiedykolwiek zapomnij przeczytać na swoich wózkach elektrycznych końcówek). Nie licz na wózku inwalidzkim mocy, aby cię od niebezpieczeństwa: Reckless wysokie prędkości może spowodować gorsze wypadek.

Aby uniknąć kłopotów w nocy, nosić ubrania w jasnym kolorze i dołączyć kolorową flagę do elektrycznego wózka inwalidzkiego (jest to przydatne w ciągu dnia też.) Jak z rowerami, można ozdobić wózki elektryczne z reflektorami, folii odblaskowej lub migające światła tylne. Carry latarki.

Inne wskazówki dla użytkowników Moc: wózki inwalidzkie

• Ciemna odzież jest nie-nie, chyba, że ​​mała czarna sukienka ma więcej cekinów niż Oscarów.
• Upewnij się, że hamulce działają w przypadku trzeba zrobić, aby uniknąć nadjeżdżającego samochodu.
• Nie koszyk ciężkie ładunki na oparciach krzeseł koła moc, która może sprawi, że przewróci w nocy.
• Zastanów się prosząc kogoś w tej kolacji się "wyznaczone walker" do zobaczenia w domu bezpiecznie.

Kochasz życie nocne, musisz boogie ... ale czy to nie ryzykując swoje życie. Nastoletni chłopak ulicą będzie dziękuję. Może nawet prosić o wskazówki jazdy.

Medicare i zmiana inwalidzkie

Masz nazwie Twoja instrukcja wózek "Daisy". To prawie jak członek rodziny. Ale ta względna daje Ci bóle pleców. Nie można korzystać z ręcznego wózka bez poczucia sztywny i ból w każdej minucie. Chcesz zrezygnować z ręcznego wózka inwalidzkiego, że Medicare zapłacił za. Masz określony niż elektrycznym wózku daje większą niezależność. Pytanie brzmi, będzie Medicare pokrycie zmian, a to jest za wcześnie, aby rozpocząć zakupy dla elektrycznych wózków inwalidzkich?

Medicare mówi, że tak, ale trzeba wrzucić z wózka ręcznego, że Medicare pokrywa obecnie. Nie dosłownie, wystarczy odesłać go, czy to dom, czy rozdawać je (wiele szpitali i domów opieki powita tę darowiznę). Moc i krzesła kół Medicare będą współpracować kiedy już pozbyć ręcznego wózka inwalidzkiego.

Ty i Twoja instrukcja wózek zostały przez wszystko. To nie będzie łatwe pożegnania. Powiedział, że jesteś gotowy do następnego etapu życia ... gotowi pożegnać się z bólu i sztywności. Podczas puszczania nie jest łatwe, Medicare zwroty uczynić życie na wózku inwalidzkim trochę prostsze. Możesz ochrzcić swój elektryczny wózek inwalidzki Daisy II i rozpocząć nowe życie razem.

Zasilacze inwalidzkie vs. zmotoryzowanych wózków inwalidzkich

Mylić przez zmotoryzowanych elektrycznych wózków inwalidzkich w porównaniu wózki inwalidzkie zasilania? Czy to debata, ostra jak Coke kontra Pepsi? A co jest najlepsze dla Ciebie? Zapoznaj się z arkuszy oszukiwać poniżej niektóre wytyczne.

Moc inwalidzkie są:

• napędzanych energią elektryczną
• Dostępne w biegu vs. napędów pasowych (napędy taśmowe zużywają się szybciej)
• Nie tanie, dla modeli z najwyższej półki i może wzrosnąć nawet do 7.500 dolarów
• Wszechstronny z napędem na przednie koła, napęd na tylne koła i opcji w połowie kół napędowych
• Nie tak przydatne dla zróżnicowanym terenie
• Najlepsza w ciasnych zakrętach, jeśli zdecydujesz się w połowie koła napęd

Zmotoryzowane wózki elektryczne są:

• Wysokiej klasy z zawieszeniem i może kosztować nawet 7.500 dolarów
• Gładka konna więcej funkcji w porównaniu do mocy i wózki inwalidzkie, jak skutery nachylenia, wysokości i mocy rozkładania
• Versatile i mogą być stosowane jako fotelik
• Kontrolowana przez programowany joystick (jak przesunięcie drążka z większą mocą)
• Dostępne w przednim kole, w połowie koła i napęd na tylne koła, jak wózki inwalidzkie zasilania
• Potrafi obsłużyć bardziej zróżnicowany teren i mocniej plamy
• Najlepsza w ciasnych zakrętach bez względu na to, czy jest to w połowie koła, przednie koła lub napęd na tylne koła

W przeciwieństwie do koksu vs Pepsi debaty kwestia wózku mocy w porównaniu do elektrycznych zmotoryzowanych wózków inwalidzkich, jest bardzo ważna. Do pewnego stopnia jest to kwestia stylu życia i gustu. Niektóre pytania zadać:

• Czy będę używać tego elektryczny wózek inwalidzki głównie w domu i na płaskich powierzchniach, gdy jestem gdzieś, albo pójdę pobiegać w parku na trawie?

• Jeśli jest to elektryczny wózek inwalidzki dla mojego dziecka, to go lub ją oferują łatwość użycia?

• Czy chcę opcja siedzieć, stać, pochylenia lub przechylać, co może być lepsze dla moich mięśni, nie wspominając mojego dziecka, czy to ona potrzebuje krzesła elektrycznego koła?

• Czy muszę być w większości stacjonarnych w moim elektrycznym wózku inwalidzkim?

• Ile mocy lub "zip" chcę?

• Jak trwała jest moje krzesło musi być i mogę dostać się z lekkiego modelu?

• Jak łatwo jest transportować mój wózek w samochodzie lub ciężarówki? Czy chcę możliwość korzystania mój elektryczny wózek inwalidzki w foteliku?

• Czy chcę bardziej jazzowy, bardziej high-tech modelu, aby przejście z bycia na wózku inwalidzkim łatwiej?

• Czy będę musiał włączyć się nagle w małych i ciasnych miejscach w domu lub w biurze?

Następnym razem ktoś prosi Cię o Coke vs. Pepsi, możesz poprosić ich, które wolą, zmotoryzowane wózki elektryczne czy wózki inwalidzkie zasilania. Teraz, czy możemy po prostu gwiazdy do rozpoczęcia kampanii reklamowych milionów dolarów.

"Bez kosztów dla Ciebie"?

Widzieliście reklamy Google. "Get elektryczny wózek inwalidzki bez kosztów dla Ciebie, czy kwalifikujesz się." Myślisz, że brzmi świetnie, zwłaszcza jeśli potrzebujesz jeden z wysokiej klasy wózków elektrycznych, takich jak Pride Jazzy 1400. Następnie można usłyszeć, że Medicare pokrywa 80 procent kosztów, o ile lekarz zatwierdza krzesło. Które wierzysz? Czy internetowe szum o elektrycznym wózku inwalidzkim i Medicare? Należy zadzwonić z Better Business Bureau? Właściwie jeszcze nie teraz ...

Możesz uciec z obu 80 procent pokrycia i bezpłatną przejażdżkę na pozostałą, zwłaszcza jeśli krzesła koła moc rozważają pochodzą z Medicare zatwierdzonego producenta. Zazwyczaj ubezpieczenie wtórne obejmuje 20 procent Medicare nie, ale Medicare musi być głównym ubezpieczenia. Jeśli nie ma i nie może sobie pozwolić na ubezpieczenie wtórne, twórcy wózku moc może zapłacić pozostałe 20 procent, pod warunkiem zakwalifikowania. Uważaj jednak, od dowolnego producenta płatnej do oceny ciebie, ani żadnych ukrytych opłat w ogóle. Legit Producenci zazwyczaj oferują oceny nie obowiązek. Ponadto, niektóre firmy, takie jak Electric Mobility, ekspres do Rascal Scooter, które ścierają się z Better Business Bureau, aby zrobić swoją pracę domową. Jest powód, Medicare nie wyrazić pieczęć aprobaty dla wszystkich producentów i wiesz już, nie wierzyć wszystko, co jest w Internecie.

Medicare i Electric Wheelchair

Słyszałeś opowieści grozy z sąsiadami o HMO i firm ubezpieczeniowych, a teraz Medicare, odmawiając płacenia za potrzebnego sprzętu medycznego. Nie jesteś z prośbą o pokrycie Tummy Tuck, pytasz Medicare do pomocy z elektrycznego wózka inwalidzkiego. Być może już odmówiono pokrycia do elektrycznego wózka inwalidzkiego, które już mają lub mogą być patrząc na wózkach elektrycznych podczas martwiąc się o Medicare. Jeśli jesteś w tej drugiej sytuacji, stare powiedzenie mówi: "Nie kładź się na wózku inwalidzkim zasilania przed koniem". W tym momencie może czuć się jak kupno konia.

Są jeszcze inne opcje. Sklepy takie jak U-Scoot mają Medicare, ubezpieczenia i odszkodowania robotnika ekspertów do czynienia z pytaniami i wątpliwościami elektryczne wózki inwalidzkie i Medicare. Jeśli zasięg nie zwróci na wózkach inwalidzkich z napędem elektrycznym, U-Scoot pozwala utrzymać elektryczny wózek inwalidzki, jak długo, jak masz wstępnie zakwalifikowanych do jednego.

U-Scoot posiada wygodny ankietę w celu ustalenia, czy kwalifikujesz. Aby automatycznie kwalifikują się, należy:

• być ograniczone do łóżka i krzesła-ograniczone bez użycia wózka inwalidzkiego
• Masz poważne osłabienie ramion i górnej części ramion
• Być w stanie obsługi ręcznego wózka inwalidzkiego

Być może trzeba do zapewnienia konsultantów z bardziej szczegółowych informacji jeśli odpowiesz "nie" na którekolwiek z tych wyborów. Scooterlink sprawia Medicare skierowania gdy kupisz, powiedzmy, Pride Mobility Pride Jet 2 HD z ich sklepu. Zawsze należy skonsultować się z polityki i należy mówić do działu o subemisję z firmy ubezpieczeniowej.

Medicare.gov zawiera informacje dla użytkowników Medicare. Możesz pobrać "Medicare Coverage z wytrzymałego sprzętu medycznego - 11045" w formacie Adobe Acrobat. Aby Medicare na pokrycie swój elektryczny wózek inwalidzki, należy:

• Czy diagnozy lekarskiej, dlaczego nie można używać ręcznego wózka inwalidzkiego.
• Brak możliwości ręcznego pchnąć wózek.
• Być w stanie bezpiecznie przenieść na własną rękę wokół domu bez wózków elektrycznych lub ręcznych wózków inwalidzkich.

Wybór przewodniczących Jazzy kołowe

Jesteś gotowy na wózku inwalidzkim zasilania z pewną siłą. "Moc wózka inwalidzkiego w was jest", mówi Yoda. A gdy nie jesteś kuszony przez Dark Side, chcesz trochę więcej oomph w kontaktach z lordów Sithów.

Spośród wszystkich producentów i marek na wózkach inwalidzkich, można ominąć wózek inwalidzki Sunrise Medical i wózek inwalidzki Invacare. Poszedł prosto na wózku Pride Mobility Jazzy. Ale znalezienie marki wózka nie powinna być decyzję przystawki, które Jazzy model rev swój silnik i zebrać Mocy?

Większość modeli na wózkach inwalidzkich mają Jazzy:

• Prędkość 5-6 MPH
• na pokładzie ładowarki
• Regulacja wysokości siedzenia / opcja wysokiej tylnego siedzenia
• Wiele opcji siedzenia
• Szeroki promień skrętu 20-21 cali
• Pojemność Waga 300 funtów, konfigurowalny do 400
• Niski środek ciężkości na płynną jazdę

Jeśli chcesz przyspieszyć, Jazzy 1122 dla wózków Moc Standard oferuje ActiveTrac zawieszenia, który zwiększa prędkość do 6 MPH. Jeśli jedziesz na zmiennej terenu (w Gwieździe Śmierci lub na Naboo), obniża dla wózków inwalidzkich 600 Standard Siły Jazzy jej wielokierunkowy Kółka do czynienia z tym szczeliny w chodniku lub dziurę miasto przysiągł oni naprawić. Mid-Wheel Drive Technologia 6 dodaje stabilność podczas jedziesz do walki. Nie oferuje opcje reflektorów i tylnych świateł, więc należy być ostrożnym we mgle iw nocy, dobre rady i tak dla każdego, szczególnie rycerzy Jedi. Niezależnie od tego, Jazzy wózek wybrać, niech Moc będzie z wami.

Powerchair bezpieczeństwa

Ważna wskazówka bezpieczeństwa wózku: Nigdy nie zostawiaj bieg Powerchair kiedy nie jesteś na pokładzie. Działa wózku jest niebezpieczna pokusa dla dzieci i innych osób, które mogłyby być rannych gry z bezobsługową wózku zasilania.

Medicare i Electric Wheelchair

Chcesz jeden z najlepszych końcówek elektrycznych wózkach można dostać? Upewnij się, że wybrany dostawca wózkach elektrycznych, który przyjmuje zadanie. Oznacza to, że sprzedający akceptuje kwoty Medicare zatwierdza do elektrycznego wózka inwalidzkiego (zazwyczaj 80 procent kosztów.) Następnie wszystko płacisz jest koasekuracja (20 procent zatwierdzonej kwoty), plus odliczeniami.

Różne style władzy wózkach

Ważne jest, aby wybrać styl, który pasuje do wózka inwalidzkiego zasilania z Twojego stylu życia i potrzeb. Jeśli planujesz transport krzesło do wielu różnych miejscach, lub muszą być w stanie dopasować krzesło do małych plamek, przenośne krzesełko może być najlepszym wyborem. Należy jednak pamiętać, że przenośne inwalidzkie z napędem elektrycznym mogą nie obsługiwać większych pacjentom wielkości w ten sam sposób standardowe wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym może.

Wózki inwalidzkie: Windy Porady dla wózków inwalidzkich

Rozważania na uzyskanie windy dla wózków inwalidzkich

Czasami, podjazdy po prostu nie zrobi. W przypadku wystąpienia zmiany poziomu i mobilność lub przestrzeń jest problem, coraz windy dla osób niepełnosprawnych jest idealnym rozwiązaniem. Oto kilka kwestii do przemyślenia, gdy rozglądać się za windy dla wózków inwalidzkich.

 • Rozważając windy wózek, pamiętaj, niektóre działają tylko z użytkownikiem, a inne działają poprzez dokonywanie użytkownika i wózek w górę w tym samym czasie.
 • Robiąc zakupy wokół, zawsze należy sprawdzić ograniczenia wagowe modelu dźwigu wózek. Należy pamiętać, wagi wózka, a także, jeśli masz zamiar używać go wraz z windą.
 • Rozmiar jest problem przy instalacji windy dla osób niepełnosprawnych. Będziesz musiał ocenić, ile miejsca zajmie wózek podnośnikowy, a także jak duże trzeba platformę być w celu dostosowania się do wózka i być wygodne.

Krzesełka Dźwigowe Dla dzieci

Chcesz możesz krzyczeć na swojego dziecka, "Nie uciekaj w górę iw dół po schodach!" Dobra wiadomość, tato, teraz możesz krzyczeć: "Nie siadaj, że schody unieść w górę iw dół - you'll nosić go"

Wiesz, że windy schodowe zabierze część niepewności i niezręczności dzieci mogą czuć się o różne. Czy masz zakrzywione schody, schody czy te proste te combo z lądowania, "schody" windy dla wózków inwalidzkich, krzesło może pomóc dziecku dostać się na górę, a potem przeciągnięcia przez trzydzieści minut podczas kąpieli.

Jeśli transfery pracy ty, możesz zmierzyć się trochę więcej ciśnienia w portfelu z zakrzywionymi wind schodowych, które są bardziej dostosowane do potrzeb oraz biorą już zaprojektować i zainstalować. Na szczęście, Medicare zapłacił za elektrycznym wózku dziecka, więc wyciągi koła nie wydaje się tak trudne. Możesz też wybrać elektryczne podnośniki schodowe, które są tańsze i mają podtrzymanie bateryjne w przypadku zaniku zasilania.

Boi dziecko wyrośnie z windy, jak ona robi wszystko jeszcze? Wyciąg krzesełkowy koła jest przeznaczony do obsługi wózków inwalidzkich bez względu na wielkość lub wielkości dziecka.

Teraz, jak już powiedzieliśmy, tylko problem z poruszaniem się robi dziecko, aby zatrzymać jazdy je w górę iw dół dziesięć razy!

Dostosowywanie wózkach Windy elektryczne

Możesz wyposażyć swój skuter. Możesz wyposażyć swój wózek inwalidzki. Czy wiesz, że możesz wyposażyć swoje krzesło koło podnosi się z dwóch istotnych nie-urlopu-nadziemnej-bez nich akcesoriów, takich jak:

• Gniazda telefoniczne
• Automatyczne drzwi Otwieracze

Dlaczego trzeba gniazd telefonicznych dla kół elektryczny wyciągów krzesełkowych, gdy masz telefon komórkowy? Podobnie jak w wózkach energetycznych i elektrycznych wózków inwalidzkich, telefony komórkowe mogą zakłócać, więc zostaw je na ziemi. To dobry pomysł, aby mieć telefon dostępne z długim przewodem.

Automatyzacja działa dobrze, jeśli jesteś w wózku elektrycznym lub ręcznym wózku z ograniczonym użyciem broni. Pomyśl o tym, otwierają się drzwi w stylu Star Trek jak zwiększyć się aż do domu.

Niektóre przenośne wyciągi takie jak koła Ascension Virtuoso ma funkcji kompresji i kółka, dzięki czemu można je przez wąskie drzwi szkoły audytoryjnych. Nie musisz czytać koła przewodnik wyciąg krzesełkowy, aby zobaczyć korzyści, które oferuje.

Nigdy nie lekceważ potęgi wyciągów krzesełkowych koła, ludzkiego ducha ... i ozdabianiu!

Wózek podnośnikowy Producenci skuterów i wózków inwalidzkich

Możesz wybierać spośród wielu producentów wind wózek do transportu swój skuter lub wózek wraz z pojazdem. Znajdziesz modele nadają się do korzystania z samochodu, jak również van użytku. Podczas badania producentów windy dla osób niepełnosprawnych, uwzględnia się:

 • Wszystkie modele z wyciągów mobilności na podstawie wielkości skutera, wózku zasilania lub ręcznym wózku.
 • Różnorodność wyciągów i produktów wspierających mobilność, w tym ruchome schody, windy platformy, siedzeniach samochodowych i windy dla wózków inwalidzkich dla swoich pojazdów.
 • Czy wyciągi carry producentem dla zewnątrz, jak i wewnątrz przywiązanie do swojego pojazdu?
 • Czy potrzebujesz modeli różnych ograniczenia wagi?

Heavy Duty Krzesła widłowe

W zależności od fizycznych rozmiarów, może trzeba inny rodzaj wyciągu krzesełkowego. Wiele krzesła podnoszenia pomieścić wagi do 375 funtów. Jeśli potrzebujesz mocniejszy krzesło, za niektóre z krzeseł podnoszenia ciężkich. Możesz znaleźć gamę stylów, które pomieścić do 700 500 funtów funtów wagi. Wiele dużych obciążeń krzesła podnoszenia mają podwójne silniki do zmniejszenia zużycia i zapewnienie sprawnego funkcjonowania z korzystania z fotela. Jeśli wysokość jest również uwagę, można znaleźć modele ciężkich krzeseł widłowych obowiązek, aby ci się dobrze. I odwrotnie, jeśli potrzebujesz mniejszy fotel, wątła modele krzeseł widłowych są również dostępne.

Poduszki podnośnikowe o pomoc

Krzesła widłowe są jednym ze sposobów, aby uzyskać pomoc, musisz wstać, ale zwartej, przewoźnych alternatywę, spróbuj poduszki widłowych. Poduszki podnoszenia działają tylko przez dając Ci pomóc, kiedy jej potrzebujesz. Jak można usiąść, poduszki podnośnikowe łatwość w pozycji siedzącej. Kiedy wstać, poduszki życia pomaga wznieść w dowolnym miejscu z 80% do 100% swojej wagi z mechanizmem podnoszącym, ale pozwalają korzystać jak najwięcej swojej siły mięśniowej, jak już będziesz dobrze wstać na własną rękę. Możesz użyć poduszkę dźwigu większości krzeseł aby włączyć je do krzesła widłowych. Kiedy skończysz, po prostu złożyć płasko i zabrać ją ze sobą.

Rodzaje kolejka linowa

Istnieje szereg windą krzesła do wyboru, w zależności od osobistych upodobań i potrzeb. Przy wyborze krzesła windy, można dokonać wstępnej selekcji w oparciu o te podstawowe typy.

Dwa Stanowisko wyciąg krzesełkowy - dwie windy położenia fotela ma normalną opcję wypoczynkową oraz opcję odczytu (niewielkie lezac), jak również podnoszenia lub stojącej pozycji. Te rodzaje krzeseł widłowych są najbardziej ekonomiczne.

Trzy Stanowisko wyciąg krzesełkowy - Oprócz opcji na drugim miejscu wyciąg krzesełkowy, można również uzyskać pozycję drzemiący pozycji półleżącej.

Nieskończony Stanowisko wyciąg krzesełkowy - Dostajesz wszystkie opcje Pozycja trzech pozycji wyciąg krzesełkowy, a także pełną pozycji półleżącej. W pełnej pozycji pochylenia oparcia, nogi są podniesione powyżej poziomu serca. Krzesło może być używany do spania i pozwala obsługiwać podnóżek i oparcie niezależnie od siebie.

Get wyciąg krzesełkowy Dla impuls

Wstając z krzesła wygodnie może być możliwe dla tych, którzy po prostu potrzebują trochę dodatkowy impuls. Wyciąg krzesełkowy ma mechanizm, który wypycha się z podstawy krzesła, napędzających się wraz z nim. Wyciąg krzesełkowy jest w różnych stylów, kolorów i tkanin do wyboru integracji z wyglądu domu. Ponadto, znajdziesz takie, które mają funkcje, takie jak ogrzewanie i masażu, aby zwiększyć komfort i pobudza krążenie. Tańsze modele wyciąg krzesełko zaczynają się od około 350 dolarów, podczas gdy kolejne modele ciężkich może kosztować ponad $ 2,500.

Wody lub energii elektrycznej?

Energia wodna lub elektryczna? To nie jest alternatywą debata źródłem energii. Jesteś podejmowaniu decyzji, czy używać porażenie wyciąg krzesełkowy koła lub hydro wyciąg krzesełkowy koła dla klatki schodowej. Oczywiście, to zależy od sposobu użytkowania i systemu energetycznego domu. Kilka uwag w wyborze albo koła krzesełkowy:

HYDRAULICZNE Windy: Zalety

• Czy oszczędzanie energii elektrycznej? Windy schodowe wykorzystać moc wody dla przepływu płynu i gładka.

• boi toczenia zamroczenia? Windy schodowe nie przestanie działać w przypadku awarii lub przepalenia obwodu.

• Spiralne schody z dużą ilością zwrotów akcji? Windy schodowe mogą wyrównać nagłe krzywe i szarpnięć.

ELECTRIC Windy: Zalety

• Czy dobrze w tym miesiącu z zużycia energii elektrycznej? Spotkać się. Schodów wózek inwalidzki elektryczny podnośnik kosztuje mniej niż hydraulicznej windy dla wózków inwalidzkich.

• Nie marnuj czasu z skomplikowanych napraw? Trzeba tylko dobrego elektryka i firmę z wielką polityką naprawy / gwarancji.

• Bezpieczeństwo poglądach? Kopii zapasowych baterii nie będzie nici Ty lub Twoje dziecko w połowie windą.

Wybraniu windę hydrauliczną, bo jesteś tu umieścić w swoim zielonym, ekologicznym domu. Teraz, jeśli tylko można rozwiązać problem zaopatrzenia w energię narodu tak łatwo.

Dodatkowe wydatki: Windy Auto wózków

Po prostu kupił ubezpieczenie samochodu, paliwo premium, uaktualnienia w systemie stereo ... teraz trzeba myśleć o rzeczywistości dostania się do nowego Yukon lub Caprice. Elektryczne podnośniki dla wózków inwalidzkich, dodatkowych kosztów, nie mówiąc już o instalacji. Można wydać 700 dolarów do 3.000 dolarów tylko na wyciągu. Na szczęście, salony samochodowe nie są z niklu i bilon do Was. Tak, można przeczytać, że prawo.

Sprzedawca może mieć głośne krawat, ale należy zwrócić uwagę, gdy mówi, dealerskiej zainstaluje ten elektryczny wyciąg krzesełkowy koła za darmo. Jeśli zdecydujesz się z dystrybutorem specjalistycznych dostępnych samochodów lub samochodami, możesz być podwójnie zapewnił - pojazdy Freedom Motors mają dużej mocy miejsc transferu w środkowym rzędzie, a Entry System Auto, które zamienia całą furgonetkę do windy dla wózków inwalidzkich.

Ale jeśli nie potrzebują wysokiej klasy lub pojazdu specjalne, po prostu negocjować z salonu samochodowego. Powiedz sprzedawca chcesz krawat.

Instrukcja Winda dla wózków inwalidzkich

Instrukcja windy wózek działa bez zasilania elektrycznego w ogóle. Można go obsługiwać za pomocą zaledwie kilka kilogramów życie. Na przykład, Mobil Podnieś CX, oferowane przez Planet mobilności, pozwala użytkownikowi wózka inwalidzkiego, aby rzucić na platformę. Poza obsługujący działa korby do podnoszenia platformy. W tym modelu, pięć funtów siły jest konieczne, aby podnieść 150 funtów wagi i jedenaście kilogramów życie jest potrzebne, aby podnieść 300 kg wagi. Producent wymienia czas 20 sekund, aby osiągnąć maksymalną wysokość windy dla osób niepełnosprawnych ręcznego. Wózku inwalidzkim po prostu zjeżdża z platformy na rampie mostu raz on osiągnie odpowiedni poziom.

Różnica między elektryczne podnośniki dla wózków inwalidzkich i Windy do wózków inwalidzkich

Istnieją dwa różne rodzaje zasilanych windy dla osób niepełnosprawnych - windy elektryczne windy hydrauliczne i wózkach inwalidzkich. Jeśli decydując między nimi, tutaj są pewne różnice.

Elektryczne podnośniki wózków inwalidzkich mogą być okablowane modele, które wystarczy podłączyć do wolnego gniazda 110V. Elektryczne podnośniki dla wózków inwalidzkich, pozwalają korzystać z powrotem się baterii w celu kontynuowania pracy w przypadku awarii zasilania. Ten rodzaj dźwigu na wózku jest mniej kosztowne niż jego odpowiednik hydraulicznego.

Windy do wózków inwalidzkich stosować ciśnienia płynu w celu zasilania windy. Hydraulika pozwalają windy do pracy w sprawne ruchy, niezrównany przez elektryczne windy dla wózków inwalidzkich. Można również znaleźć kopii zapasowych baterii do modeli hydraulicznych w przypadku awarii zasilania.

Do-It-Yourself Krzesełka Dźwigowe

Nie poddawaj się, że "Weekend w domu poprawy" ducha wojownika, gdy fibromialgii lub ALS pogorszyła, więc dlaczego się teraz poddać? Planujesz zainstalować jeden z wyciągów dużej mocy schodowych, ale mają wątpliwości co do tego, czy można to zrobić samemu. Jak w przypadku wielu rzeczy, nie można zrobić to na własną rękę, co by twój mąż lub żona, która wie wszystko o domu poprawy zrobić? Nie możesz zostawić je z projektu.

Jeśli schody są zupełnie proste, bez lądowania i kątów lub drugim lotów, można zdecydować się na prostych wind schodowych, które pobudzą Cię po schodach z łatwością. Można zrelaksować się w wózkach z dodatkowym oparciem, jak wspinać się w górę, w górę, w górę i daleko w windy schodowe wózku zainstalowano siebie. Manualna właścicieli, wkrętak krzyżakowy, niektóre tłuszczu łokcia, i jesteś gotowa do pracy. Możesz potrzebować dodatkowych narzędzi, więc sprawdź, kiedy robisz zakupy wind schodowych.

Przeprowadzka? Możesz rozbierać proste poruszaniem z łatwością - po prostu upewnij się, że nowy dom ma prostą schody.

Podobnie jak wiele projektów domu poprawy, można rozwiązać ten jeden z czystej zaufania i porad dobre intencje współmałżonka. Nawet nie trzeba czytać przewodniki 100 koło wyciągu krzesełkowego, aby to zrobić!

Windy Graduation dla wózków inwalidzkich

Musisz dostosować swoją czapkę i togę. Twój mowy dyplomowy rzeczywiście brzmi jak to nie wstydzić się. To prawda, nie będzie tysiące ludzi, a ty jeden wybrali się do wygłoszenia przemówienia.

Zapomniałeś jeden szczegół: Jak masz na scenie, aby dać to przemówienie? Ktoś nie przeczytał ich koła przewodnik wyciągu krzesełkowego! Przenośny wyciąg krzesełkowy koła może podnieść cię na scenie. To dramatyczne wejście do dramatycznych mowy o pokonywaniu przeszkód i sięgaj gwiazd.

Wirtuoz przez Ascension to świetna inwestycja dla uczelni, aby - aby urząd dla Studentów Niepełnosprawnych. Jesteś przecież czasu absolwent z kredytów studenckich.

Dodatkowo, kiedy w końcu zakończyć doktorat Rozprawa, wyciąg krzesełkowy koła nadal będzie tam.

Elektryczny skuter Windy

Jesteś scooting wokół lub Twoje dziecko jest łzawienie wokół w skutera lub elektrycznego gokarta. Nagle, jesteś gotowy, aby przejść do pizzy, a twój sąsiad właśnie kupił Escalade, który mówi, że dziecko wydaje się dalej od ziemi niż "Star Wars" pojazdu. Twój sąsiad jest pięć stóp i trzy cale, i tak jest twój opiekun, i obie ważą 100 funtów mokra. Nie bój się, nie zatrzymując wymagane, wyciągi skuter tutaj.

Wyciąg krzesełkowy koła do skuterów sens. Skutery są przecież zbudowany inaczej niż na wózkach inwalidzkich. Przypominają wózki golfowe. Ale które skuter windy wybrać? A może Ty lub Twoje dziecko pozostanie w skuterze lub kartingowym? Twoje dziecko nie może, gdyż gokarty nie można podpiąć do gniazda van, ale niektóre skutery mogą pasek w dół, dzięki czemu można prowadzić bezpośrednio w furgonetce.

Oprócz wnętrz żurawi, które przyczepiają się do podłogi lub do bocznych drzwi furgonetki i uciekł z akumulatora, można kupić skuter wyciągi krzesełkowe koła w modelach zdalnie sterowanych platform, które napędzają swój skuter na, tak jak prom lub windą. Gdy ty i twój skuter są bezpieczne, zdalne podnosi cały aparat do Escalade.

Podczas gdy dziecko progi przy gokartowy pozostaje z tyłu, ty i twój sąsiad i / lub opiekun dziecka czuć się lepiej wiedząc gokartowy są bezpiecznie przechowywane.

Jeśli sąsiada Escalade jest tłoczno z dziećmi lub po prostu tłoczno, można podłączyć zewnętrzną windę skuter do tyłu pojazdu. Energia elektryczna i pilot zrobi resztę.

Może Ty lub Twoje dziecko szczęśliwie wysiadają na pizzę, ponieważ skuter elektryczny wózek inwalidzki wyciągów niższe skutery lub gokarty na ziemię. Jedyny problem: może zostać poproszony o dostarczenie pizzy w trzydzieści minut lub mniej!

Krzesełka Dźwigowe aby poruszać się między piętrami

Idąc w górę iw dół po schodach nie musi być niemożliwe na wózku inwalidzkim. Dzięki zastosowaniu wyciągów schodowych, idąc od jednego piętra na drugie może być wygodne i łatwe. Windy schodowe pracy poprzez negocjowanie zamontowany ścieżki górę iw dół schodów. Możesz znaleźć windy schodowe do negocjacji obie krzywe i łuki w swojej klatce schodowej. Jeśli mobilność jest problem, można rozważyć zastosowanie poruszaniem ani dla celów mieszkalnych lub handlowych.

Rozważania na uzyskanie windy dla wózków inwalidzkich

Zanim kupisz wózek podnośnikowy rozważyć następujące: Co trzeba windy wózek dla? Gdzie można go używać? Jak często trzeba go? Te pytania pomogą Ci wybrać odpowiedni wózek modelu windy. Windy dla osób niepełnosprawnych jest jednym ze sposobów, aby utworzyć natychmiastowy dostęp wewnątrz domu. Dodatkowe sposoby tworzenia dostępności i wokół domu to podjazdów dla wózków inwalidzkich, rampy wejściowe i konferencyjne kabiny prysznicowe.

Poduszki podnośnikowe o pomoc

Poduszki podnośnikowe dobrze na wózku inwalidzkim, który może popchnąć ze swoich stóp. Opiekunowie mogą również korzystać z windy, gdy poduszki potrzebują pomocy ruchu na wózku inwalidzkim do i od godz.

Rodzaje kolejka linowa

Krzesła dźwigu mobilności pomoce, które mogą pomóc różnych użytkowników niepełnosprawnych - od tych z chorobą Parkinsona, do osób starszych. Jeśli stwierdzisz, że masz trudności z uzyskaniem z krzesła i po prostu trzeba trochę pomocy, podnieść krzesła są świetne pomocy mobilności, który pomoże Ci uzyskać niezależność.

Get wyciąg krzesełkowy Dla impuls

Wyciąg krzesełkowy ma wygląd każdego normalnego krzesła, ale daje dodatkową korzyść w pozycji uchylnej, aby pomóc dostać się na nogach. Aby znaleźć wybór modeli wyciąg krzesełkowy, można przejść do TheWheelchairSite.com i prowadzić poszukiwania krzesłami widłowych. Znajdziesz tu wiele linków do sponsorów wyciąg krzesełkowy, więc można zrobić porównanie shopping.

Krzesełka Dźwigowe aby poruszać się między piętrami

Jednym ze sposobów, aby negocjować zakrzywioną schodów z pośrednim wyładunku jest za pomocą dwóch prostych wind schodowych. Za pomocą dwóch prostych wyciągów schodowych będą tańsze niż projektowanie niestandardowych zakrzywiony krzesełko. Jedynym wyjątkiem jest to, że oddzielne windy schodowe będzie wymagać od użytkownika, aby móc poruszać się z jednego krzesełka do następnego.

Zarządzanie Drut Drut Porady Zarządzanie przemysłowe

Czego należy unikać w Przemyśle Zarządzania drutu

W interesie dobrych wykonywanych robót zasadami bezpieczeństwa, oto lista rzeczy, które nigdy nie powinno się zrobić z przewodów i kabli:

* Nigdy nie należy przeciążać gniazda lub listwę
* Nigdy nie zostawiaj kabli zabezpieczone w miejscu o dużym natężeniu ruchu
* Zawsze używaj interruptors obwodów ziemnozwarciowych w punktach w pobliżu wody
* Przewody Nigdy nie cięte na powierzchnię, aby je zabezpieczyć
* Nigdy nie należy używać urządzenia, które TRIPS obwód bez spojrzeć na to technika
* Nigdy nie należy używać kabla, który wydaje się być pęknięty lub zapieczony
* Nigdy nie ciągnąć kabla napięta, aby go podłączyć do gniazdka, zawsze pozwalają na trochę luzu

Wiązanie kabli Cinch Strap

Wielokrotnego użytku spinania jest narzędziem świetnie elektryka i przemysłowych. Pasek jest Cinch ciężkich pasek narzędziowy z dodatkową wytrzymałość i siła przyciągania. Posiada podwójne szwy, a nie spawać ciepła lub kleju tak, że pasek Cinch ma dłuższą trwałość. Oni mają dodatkową zaletę, że są w stanie dołączyć do każdej powierzchni, stojaki i można użyć dowolnego elementu mocującego do montażu, do 1/4 ". Używa specjalistycznych klamra cinch, który daje dodatkową dźwignię, gdy jesteś" cinching ". Te jest obowiązkiem falowanie i elastycznych doskonałe narzędzie do zastosowań przemysłowych drutu.

Przemysłowe kablami i Bieżnie

Bieżnie kablowe i osłony kablowe są dobrym rozwiązaniem, jeśli masz do kabli smyczkowych, ale chcesz, aby Twoje miejsce pracy, aby zachować względnie "kabla darmo" wygląd. Możesz dostać bieżnie kablowych i kabli obejmuje w niskiej, średniej i wysokiej zdolności do spełnienia wszystkich swoich potrzeb przemysłowych kablowych. Bieżnie są kanały przewodowe wykonane przypominać formowanie wzdłuż podstawy ściany. Są idealne dla szkół, szpitali, obszarów produkcyjnych lub dowolnego miejsca, które musi utrzymać kable w taki sposób.

Ochrona przewodów zewnątrz

W przypadku przewodów, które mogą być narażone na wolnym powietrzu, szczególną uwagę należy podjąć w odniesieniu do ochrony. EMT przewody są trwałe i odporne na działanie trudnych warunkach. Przewody mogą być uruchamiane przez EMT podziemne i nadziemne jak. Nawet jeżeli przewody zewnętrzne nie muszą być kierowane na duże odległości, EMT zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami na zewnątrz. Warunki takie jak wilgoć, mrozie i bezpośrednie działanie promieni słonecznych może być szkodliwe dla kabli i przewodów bez ochrony przemysłowej.

Kod koloru Twoje Przewody

Mylące lub inne przewody linii może kosztować czas i pieniądze na przemysłowej hali fabrycznej. Dobrze przemyślany system kod koloru może pomóc śledzić kabli i przewodów. Umieścić go na miejscu za pomocą ciepła termokurczliwej, w szerokiej gamie kolorów. Wybierając skurczowej rurki cieplnej, upewnij się, aby dowiedzieć się, stosunek skurczowej. 2: 1 i 3: 1 są standardowe konfiguracje.

Zarządzanie i przechowywanie Przedłużacze

Czasami czasowe projektu w fabryce wymaga przedłużacza lub dwa. Aby utrzymać dodatkowy przewód z drogi, spróbuj Organizatora EZWIND Cord. EZWIND pozwala łatwo zrelaksować tylko odpowiednią ilość przewodu, a to pozwala oderwać się od obu końcach kabla. EZWIND może dodać lat do życia swoich strun, ponieważ Centrum pomaga uniknąć specjalnego po obciążających zakręty i loki, które wydają się wkraść większości przedłużaczy. Można przechowywać do 150 stóp przewodu na jednym EZWIND jednostki. Jest to idealne przedłużacz do zarządzania przemysłowego kręgowego.

Zorganizowanie Programu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Kierownicy zakładów przemysłowych są zachęcani przez OSHA wdrożenie programu zdrowia i bezpieczeństwa dla wszystkich pracowników. Ten rodzaj programu może pomóc w zapobieganiu urazów i chorób, które mogą wystąpić w miejscu pracy. Jednym z największych zagrożeń w środowisku przemysłowym może być bezpośrednio związane ze złym zarządzaniem drutu. Porażenie prądem elektrycznym, wyzwalania i pożary są wszystkie główne zagrożenia dla pracownika w środowisku, które nie przywiera do wytycznych przewód / kabel bezpieczeństwa.

Program ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wymaga zaangażowania kierownictwa w miejscu pracy jest zwrócenie uwagi pracowników do wytycznych bezpieczeństwa. Regularne spotkania może być pociągnięty do odświeżenia pracowników na wytycznych lub zaktualizować wszystkie poprzednie wytyczne, które zostały zmienione. Ponadto, OSHA oferuje literatura i plakaty być jawnie wyświetlane w miejscu pracy. Kierownictwo powinno również organizować regularne kontrole bezpieczeństwa, ponieważ przyczyni się do zmniejszenia zarówno obrażenia pracowników i procesów sądowych.

Nosiciele kabli i węży

Zarządzanie Drut do fabrycznych linii automatyki stwarza ciekawe wyzwania. W celu zabezpieczenia przewodów i kabli, które na mocy ruchomych części maszyn przemysłowych, musi być zainstalowany kabli i węży przewoźników. Kabli i węży te nośniki, takie jak Nylatrac przewoźników kabli i węży, są długie, blokujące utwory, które wspierają i bezpiecznych przewodów, które mogą wymagać, aby uruchomić na długich dystansach, a także ruch. Ponieważ muszą one być klasy przemysłowej pomieścić do warunków linii automatyki, większość producentów żądać następujących zasad bezpieczeństwa w telewizji kablowej i węży przewoźników:

* Zdolność do wytrzymywania drastyczne zmiany temperatury

* Zdolność do wytrzymania ciepła co najmniej 250º

* Ciche części ruchomych

* Wytrzymałość szybkich ruchów

Kabel Linka do ekstremalnych warunków

Tuleje przewód służy do organizowania wiązek przewodów w domu i biurze. Istnieje wiele różnych rodzajów materiałów do zaciskami, wszystkie z własnymi korzyściami. Zmniejszający palność, odporny na ścieranie materiał, na przykład stali nierdzewnej, włókna szklanego lub plecionego nylonu jest korzystne. Innym czynnikiem środowiska do rozważenia przy wyborze materiału z rękawami kabel czy rękawy wejdzie w kontakt z żadnymi niebezpiecznymi, żrących chemikaliów.

Chroń kable z dużym natężeniu ruchu

Przemysłowe zaprojektowano z myślą o często dużym natężeniu ruchu, gdzie kable są leżące na ziemi. Nie tylko jest to zagrożenie bezpieczeństwa dla tych, spacerując po placu budowy, może to być szkodliwe dla kabli. Pokrywy kręgowego są dość tanie i wysoce zalecane dla takich obszarów o dużym natężeniu ruchu. Dla środowisk przemysłowych, okładki kręgowego muszą być wykonane z wytrzymałego materiału, który jest odporny na intensywne ciśnienie i ekstremalne temperatury. Są takie, które są przeznaczone do inwalidzkie łatwo przejść nad, zmniejszając odpowiedzialności na miejscu jeszcze bardziej.

Zastosowania przemysłowe splecionych koszulek

Jako przemysłowej użytkownika kablowej, jesteś przedmiotem przepisów kodeksu zdrowia i bezpieczeństwa, więc trzeba zorganizować kabli i przewodów serwisowania maszyn. Istnieje kilka opcji dla ciebie, czy jesteś orgnizing indywidualny okablowanie i zabezpieczania przewodów podlegających ruchu pieszych i pojazdów. W przypadku prostych zadań, możesz rozważyć pleciony Koszulki który jest lekkie, elastyczne, często wykonane z samogasnącego poliestru z otwartym splocie, aby umożliwić maksymalny zasięg ekspansji średnicy. To jest super elastyczny i łatwy w montażu, chwytania przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach, w sposób wiarygodny. Jest odporna na ścieranie i zapewnia dodatkową ochronę przed chemikaliami i płomienia. Użyj tej Koszulki zawinąć i ochrony przewodów i kabli stosowanych w swoich środowiskach przemysłowych.

EMT Przewody

Rurki metalowe lub EMT, jest najbardziej pożądane rodzaju bieżnią powierzchni do prac w przemyśle. Przewody takie jak EMT są wykorzystywane do uruchomienia za pośrednictwem przewodów i kabli, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa na plac budowy i estetyczny wygląd. Wiele firm przemysłowych mają ścisłe wytyczne bezpieczeństwa dla zarządzania drutu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Z przewodami EMT, przewody mogą być organizowane i dołączone bezpiecznie. Co sprawia, że ​​lepiej niż EMT przewód jest inny materiał jego trwałość w trudnych warunkach. EMT przewody mogą wytrzymać ekstremalne temperatury, masy, pola elektromagnetyczne i chemikaliów. Także, z wykorzystaniem przemysłowego przewodu Bender, EMT może być łatwo i dokładnie wygięte do potrzeb budynku. Ponieważ materiał jest tak łatwo pracować, prowadzenie nowych przewodów wewnątrz przewodu jest również proste.

Conduit Rozmiary

Podczas projektowania, gdzie i jak elektryczne przewody metalowe (EMT) przewody należy uruchomić, należy najpierw określić rozmiar EMT. Rozważmy następujący przy doborze swój kanał EMT:
* Jakie środowisko jest EMT będzie się?
* Jak dużo miejsca trzeba uruchomić kanał w?
* Ile przewody będą wewnątrz EMT?
* Jak szerokie są te przewody?
* Czy jest szansa, więcej przewody będą prowadzone w kanale w przyszłości?
* Jeśli tak, to ile miejsca należy pozwolić na to teraz?

Okładki kręgowego

W wielu miejscach przemysłowych, prowadzenia kabli w szerokiej przestrzeni jest powszechne zjawisko. Należy rozważyć dużej pojemności osłony kablowe, systemy modułowe zwrotnicy użytkowych lub systemów mostowych wąż, które pozwolą maszyny przemysłowe swobodnie poruszać się w obszarze roboczym, bez uszkodzenia przewodów i kabli.

Światłowodowe Szerokopasmowy

Potrzebujesz do przesyłania danych na duże odległości? Za mało czasu lub pieniędzy na ciąg kabel? Nie chcesz wynająć koparki do wykopania rowu kablowego? Bezpłatne technologii Światłowodowe pozwala skonfigurować bezprzewodowe, szybkie łącza danych za pomocą wiązki laserowej, aby przewieźć do 2,5 Gbps informacji odległości do 4 km. Transmisję głosu, danych lub wideo wyraźnie i nawet szybciej niż za pomocą łączy światłowodowych.

Zarządzanie Drut Do zautomatyzowanego sprzętu

Urządzenia automatyki przemysłowej, takie jak robotów przemysłowych i ciężkich obrabiarek, wymagają mocnego i trwałego kable. Przemysłowe zarządzania drutu polega najsurowszych warunkach i na ile przewody i kable mogą w tych warunkach, urządzenia automatyki przemysłowej zatrzyma wstrzymanie produkcji. Kupując przewody i przewód do maszyn przemysłowych, muszą być w stanie wytrzymać wahania temperatur i być wykorzystywane do ochrony kabla przed ścieraniem lub utknięcie na innym urządzeniu w ruchu. Ponadto, wszystkie przewody i kable muszą być organizowane i zabezpieczony przez cały czas. W przeciwnym razie może dojść do wypadków śmiertelnych i cenne urządzenia automatyki przemysłowej mogą zostać utracone. Oba przedsiębiorstwa produkcyjne i elektrycy mają ścisłe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa muszą przestrzegać.

Wózki inwalidzkie: Akcesoria Porady dla wózków inwalidzkich

Rodzaje Poduszki do wózków inwalidzkich

Najnowsze innowacje w poduszki poduszki na wózku inwalidzkim jest ciśnienie na przemian. Te poduszki do wózków inwalidzkich pracy przez ciśnienie przemiennego, aby pomóc tym, którzy nie mogą zmienić swój własny ciężar, aby pomóc złagodzić presję podczas siedzenia.

Akcesoria do wózków inwalidzkich zrobić rzeczy łatwiejsze do przenoszenia

Akcesoria do wózków inwalidzkich mogą uczynić życie znacznie bardziej komfortowe, posiadające wygodny wózek poduszki do siedzenia na jest niezbędna do dobrego samopoczucia fizycznego. Więcej informacji na temat akcesoriów inwalidzkich, jak poduszki na wózki inwalidzkie, odwiedź TheWheelchairSite.com.

Pierwsze ładowarce prawo

Jeśli rozważasz zakup baterii, które dla wózka inwalidzkiego, to również czas zastanowić się, jakie ładowarka planujemy uzyskanie jak również. Ładowarka do wózka jest zwykle wykonany dla konkretnego ratingu typu akumulatora i baterii. Jeśli planujesz zmianę ocenę baterii lub rodzaj baterii, prawdopodobnie będziesz potrzebować nowej ładowarki, jak również.

Wybierz automatyczną ładowarkę tak, że będzie wyłączony, gdy akumulator jest w pełni naładowany. Jeśli zdecydujemy się na taki, który kontynuuje ręcznego ładowania nawet po bateria osiągnęła pełną zdolność do czynności, pojawia się ryzyko uszkodzenia baterii. Jeśli zdecydujesz, będziesz potrzebować więcej niż jeden rodzaj baterii, pamiętaj szukać modeli ładowarek baterii, które pozwalają ładować więcej niż jeden typ baterii.

Decydując się na zasilaniu bateryjnym

Po zorientowali się, jaki rodzaj baterii należy uzyskać - komórki żelu lub mokrej celi - trzeba dowiedzieć się baterii, czego potrzebujesz. Bateria jest oceniane w godzinach amp i jest dostępny w trzech rozmiarach. Jeśli chcesz mocniejszy akumulator, dostaniesz jeden z większej liczby godzin amp. Wet baterie mają tendencję do ocen amp godzin dziesięć procent wyższe niż ogniwa żel.

Trzy rozmiary mocy baterii są grupy 22, 24 i 27. Grupa 22 baterii jest standardowy rozmiar. Grupa 24 bateria nadaje się do cięższych krzesła wysokiej wydajności. Najbardziej zasilanie do grupy 27 baterii, które można wykorzystać na dłuższe odległości podróży i częstego stosowania na pochyłym terenie.

Brodziki dla wózków inwalidzkich zrobić codzienne czynności Łatwiejszy

Chcesz, aby codziennych czynności, takich jak czytanie, jedzenie, i grając w gry łatwiejsze w wózku? Rozważ dodanie tacach na wózkach do wózka inwalidzkiego. Brodziki dla wózków inwalidzkich zapewnić powierzchnię płaską jak stół, dzięki czemu można korzystać z codziennych czynności w prawo na swoim wózku inwalidzkim. Masz szeroki wybór dań i materiałów do wyboru w zależności od preferencji i potrzeb.

 • Zastanów się tacy wózek laminatu dla łatwego czyszczenia i zadań, takich jak jedzenie czy rzemiosła, które mogą wiązać się Messier porządki.
 • Na tacy wózku można pozostawić podłączony do wózka inwalidzkiego, ale wciąż oferuje elastyczność, wybrać wózek, który pół tacę przewracają się w górę iw dół.
 • Dla wygody tacy wygląd na uwadze, uzyskać wyściełane, winylu, tapicerowane wersję tacy wózku.
 • Jeśli widoczność i funkcjonalność to, co masz na myśli, rozważyć uzyskanie jasnego tacy wózek.

Decydując, czy Dodaj Podłokietniki dla wózka inwalidzkiego

Podejmowanie decyzji, co dodać do wózka daje wiele opcji, w tym, czy to podłokietniki wózkach. Podłokietniki dla wózków inwalidzkich będzie dobrze służyć przez co pozwala ustawić się łatwiej, gdy w wózku. W tym samym czasie, mogą również wchodzić w drogę, jeśli jesteś przy biurku lub wózka ręcznego jednokierunkowej. Zanim zdecydujesz się czy dodać podłokietniki wózkach, spojrzeć na niektóre z korzyści i wad.

 • Podłokietniki dla wózków inwalidzkich, może pomóc w zapobieganiu problemów z kręgosłupem, pozwalając, aby zmniejszyć nacisk na kręgosłup.
 • Możesz użyć podłokietniki, które pomogą Ci zmiany masy ciała w swoim wózku i uzyskać bardziej komfortowe.
 • Jeśli masz ograniczoną mobilność górnego ciała, podłokietniki mogą pomóc utrzymać równowagę, zwłaszcza gdy jesteś na pochyłości.
 • Jeśli mają krótsze ręce, podłokietniki mogą utrudniać dostęp z kół.
 • Możesz mieć trudniej idącą bokiem w oparcie wózka inwalidzkiego.
 • Jeśli masz wózek zasilania, prawdopodobnie będziesz mieć podłokietnik niezależnie. Jeśli jednak mają ręczny wózek, uważają, że większość podłokietniki są wymienne, więc mogą się opłacać przynajmniej mieć pod ręką.

Różnica między Gel komórki i mokre ogniwa wózków

Jeśli jesteś w rynku nowych baterii na wózku inwalidzkim, trzeba wiedzieć, jakie opcje są. Istnieją dwa główne rodzaje: ogniwo akumulatora na wózkach żelu i kwasowych (znany również jako mokrą komórkę).

Bateria żelowa jest najczęstszym typem baterii wózka inwalidzkiego. Są one droższe niż ich odpowiedniki komórek mokrych. Jednak utrzymanie jest niższe, ponieważ nie masz do czynienia z utrzymaniem poziomu wody lub rozlania kwasu jak w przypadku baterii komórki mokro.

Wet bateria jest znany dłużej. Jednak w ostatnich latach luka między pojemnościach baterii jest zamknięcie dzięki technologii postępowego. Wiele linii lotniczych nie pozwoli się bateria mokro na pokładzie, ponieważ zawiera materiały niebezpieczne.

Poduszki: Wypróbuj zanim kupisz

"Sklep ... i ... porównanie miesiacu ... przed ... kupić!" Nie, to nie jest Ci z bólem mięśni lub kompleksu muszę-jechać. To William Shatner w reklamach Priceline.

Podczas gdy kapitan Kirk, Denny Crane aka aka Pan Priceline, nie wykazują żadnych objawów wymagających wózka inwalidzkiego, jest rodzajem try-before-you-buy faceta. Nie można wypróbować przed zakupem z liniami lotniczymi, ale można z poduszek wózku inwalidzkim.

Nie można wysyłać z powrotem na wózkach poduszki kupionych w Internecie - przynajmniej nie, jeśli już je miał na rok! Ale można iść do lokalnego sklepu aids mobilność lub skonsultować się z lekarzem. Zapytaj wypróbować kilka przed pobrania poduszki do wózków inwalidzkich. Spróbuj chłodzenia poduszki wózka lub jedną solidną powietrza z małym odbiciu. Sprawdź, sposób, w jaki mocującej do wózka inwalidzkiego. Czy jest wystarczająco duży? Jeśli masz Przedsiębiorstwo "fotel kapitański" w elektrycznego wózka inwalidzkiego, nie pomaga poduszki ty lub sprawi, że skok z krzesła, jakby statku atakowany przez Klingonów?

Jako kolejny "Star Trek" gwiazda (który udawał zastąpić swego kapitana w reklamach Priceline), powiedziałbym, że to logiczne, aby wypróbować przed zakupem. Teraz, jeśli można po prostu spróbować, że Mazurach. No cóż. Ahead ... Warp Dziewięć ... zaangażować!

Akcesoria do wózków inwalidzkich zrobić rzeczy łatwiejsze do przenoszenia

Liczba akcesoriów wózkach można dodać są nieograniczone. Jeśli szukasz akcesoriów na wózkach, które pomogą Ci przewozu rzeczy w podróży, spójrz na naszej liście na kilka pomysłów na to, co można wykorzystać.

Opakowania etui - etui kaczki na Hang wózka na łatwy dostęp do swoich rzeczy osobistych. Możesz używać załączników rzepy lub na zajęcia podłokietnika do przewozu wszystko od długopisów do książek i więcej.

Ramię z tkaniny - trochę większy niż opakowaniach etui, torebka ramię wisi nad podłokietnikiem wózka. Możesz znaleźć przegródki na telefon komórkowy i portfel, jak również przechowywać dokumenty w zapinana obszarze.

Powrót niosą Świat - To wymaga nieco więcej pracy, aby osiągnąć wokół i dostać swoje przedmioty, ale z powrotem carry-ons, będziesz miał więcej miejsca na swoje rzeczy, a także przedziały do ​​organizowania co chcesz zabrać ze sobą.

W ramach pakietów bezpieczeństwa - Pod siedzibą kaczki pracy przez wykonywanie przedmiotów w fotelu inwalidzkim. Możesz znaleźć te, które posiadają laptopy, notebooki, a nawet odzież. Te akcesoria do wózków inwalidzkich wymagają więcej zręczności, aby osiągnąć w fotelu inwalidzkim do przedmiotów.

Podkładka chłodząca Cushion lub? Panować nad sobą

Jesteś gorąca. Ale wiedział, że. Jesteś również nieprzyjemnie ciepłe dzięki tarciu. Czy wybrać chłodzenia poduszki wózka lub chłodzenia pad wózek? Wybór poduszek wózkach jest trudne! Dlaczego nie, zarówno jeśli jest to gorący dzień i masz do czynienia z tarciem? Można przymocować panel chłodzenia wózek do fotela, i chłodzenia wózek poduszkę do siedzenia.

Jesteś tak gorąco, że jesteś fajny. Ale można zachować spokój, więc nigdy nie pozwól im zobaczyć pocisz? Wiele chłodzenia poduszki do wózków inwalidzkich i klocki zawierają technologię pozostać chłodne dni bez chłodzenia.

Więc naturalną chłód i gorące spojrzenia prześwitywać teraz, że nie musisz martwić się o udar cieplny. Jesteś na ogień, dzięki swojej osobowości, nie ze względu na fotelu.

Korzystanie Odzież Guards

Jeśli znajdziesz się często dzieje na zewnątrz z wózka i znalezienie ubrania brudne w procesie, rozważyć uzyskanie strażników odzież, aby pomóc utrzymać w czystości. Strażnicy Odzież, znany również jako osłon bocznych, utrzymać odzież zaplątuje się na kołach lub brud z zalewaniem na swojej garderoby. Możesz wybrać podłokietniki dla wózka z wbudowanym strażników odzieżowych. Jeśli wolisz iść bez podłokietników w ogóle, za oddzielne osłony boczne chronią przed brudem na zewnątrz. Znajdziesz strażników ubrania wykonane z różnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, metalu i tkaniny.

Rodzaje Poduszki do wózków inwalidzkich

Poduszki do wózków inwalidzkich są niezbędne do podejmowania wózek wygodne, jak również zapewnienie prawidłowej postawy. Istnieje kilka rodzajów poduszek wózkach można wybierać. Ten poręczny przewodnik daje podstawy.

Piana wózek poduszki - pianka wózek poduszki jest tani i lekki opcja siedzenia. Należy mieć na uwadze, że jest podatne na zużycie w bardzo krótkim okresie czasu.

Żel wózek poduszki - Jeśli chcesz wygodne opcję wybrać poduszkę żelu wózek. Wadą tego typu jest to, że poduszki są ciężkie i mogą wycieku żelu.

Flotacji powietrza - Ta wodoodporna, lekka poduszka siedziska można zachować komfort podczas użytkowania wózka inwalidzkiego. Jednak flotacji powietrza siedzenia poduszka jest podatna na przebicia i wymaga częstego monitorowania jego ciśnienia.

Uretanowy plastra miodu - uretanowy plastra miodu jest nowszy typ siedziska, która oferuje Państwu dobre wsparcie i pomaga pochłania wstrząsy.

Kid-ding Około Baterie z wózkach

Jesteś dzieckiem i mimo krześle, z niesamowitym stylu podobnego do biegacza, czujesz, że możesz zrobić wszystko. Nawet nauczył się naładować akumulatory ... przeczytać podręcznik, gdy rodzice zmagają się z programowania combo VCR / DVD. Wiesz o wózku wtyczkami ładowarki potrzebujesz. Zobacz, jesteś odpowiedzialny dzieciak z zamiłowaniem do wszystkich rzeczy mechanicznych. Jak to twój tata dostaje zdenerwowany, gdy widzi próbujesz przenieść mokrej baterię na wózkach?

Relax-on nie dissing swoją inicjatywę. Pewnie dumni (rodzice muszą powiedzieć, jak robić rzeczy, podzielić się swoją mądrością i wszystko). Wtedy twoja babcia skacze z poradami nauczyła. Okazuje się, że ona może naładować baterie elektryczne krzesło koło lepiej niż można. A, ona przypomina, zapomniałeś wody do mokrej baterii na wózku inwalidzkim.

Szczerze mówiąc, można skorzystać z pomocy twojego taty podnosząc te mokre baterie wózkach ... są ciężkie, nawet jeśli jesteś najsilniejszym dziewczyna na drużyny koszykówki na wózku inwalidzkim.

Więc tak, dzieci mogą nic zrobić, a można ładować i zmienić te baterie ... ale być inteligentnym o tym. Porozmawiaj z babcią, przeczytaj instrukcje, porozmawiać z ludźmi, którzy sprzedali ci wózek (zapytaj o wyborze baterii na wózkach). Zobacz, jak zainstalować mokrej lub żel na wózkach elektrycznych baterii.

Ludzie mówią, że dzieci dzisiaj są leniwi. Ale nic nie zwalnia cię (w tym wyjaśniając mamą jeszcze raz, jak przeglądanie sieci Web).

Dostęp dla wózków antykradzieżowe Akcesoria

Masz kamer i alarmów w domu i samochodzie, w biurze, jak iw szkole ... Czy kiedykolwiek myślałeś, że trzeba wózkach urządzeń zabezpieczających przed kradzieżą? Jeśli nie, to już wybór akcesoriów do wózków inwalidzkich niemądrze.

Niestety, prawdopodobnie istnieją ludzie, którzy swoje Jollies z kradzieży wózka-tam coś takiego jak karma, ostateczny wózku inwalidzkim akcesoriów. Jednak nie chcesz, aby dać każdemu szansę cię oskubać. Podczas akcesoria alarmu wózków inwalidzkich zwykle uniemożliwia pacjentów z wstając i wędrówki off, może również zachować swoje krzesło od znikają lub uzyskanie kosza (ponownie, karma działa też.)

Antykradzieżowy wózek akcesoria bar laczy z kołami, zatrzymując ruch-To jak Klub dla wózków inwalidzkich. Napowietrznych urządzenia przeciwwłamaniowe akcesoria wózku pasuje do wszystkich marek wózków. Nie może to zniechęcić każdego, ale nie można zapomnieć karmę.

Krzesło elektryczne koło akumulatora AGM

Zachować słuch o WZA. AGM jest lepszy. AGM jest potężny. To brzmi jak magazynie. I, jeśli AGM były akcji, to byłoby najlepsze rasy. AGM, skrót wchłaniane maty szklanej, jest krzesło elektryczne koła podobny do baterii komórki żel wózku inwalidzkim baterii. Obie baterie są szczelne, jeśli chodzi o kwas (nie kwaśne deszcze lub wycieczki kwasu). AGM to najnowszy projekt, zbudowane do końca ... pamiętam, że kiedy wybierając baterie wózkach.

Pewnie myśli, "To, co powiedział mój pośrednik O ostatniej magazynie ona zalecana." W przeciwieństwie do akcji, które są spekulacyjne, baterie mogą jeździć na problemy bez względu na to, jak wiele wzlotów i upadków wózek przechodzi. To bardziej efektywne niż przedsiębiorstwa spełniają ich przewidywaną prognozę zysków rekombinacji tlenu i wodoru, przy sprawności 99 proc. Wall Street blue chipy zabije tych ocen!

Najlepszy ze wszystkich, AGM na wózkach inwalidzkich mogą siedzieć w pamięci przez długie okresy bez zaczynają gnić lub konieczności ładowania. To jest dobre, jeśli jesteś przedsiębiorcą, który przede wszystkim pozostaje dzień hala. Pamiętaj, że na krześle elektrycznym może przedłużyć żywotność baterii koła do dwóch lat, zanim będziesz musiał wymienić baterię na wózkach.

Oceniamy AGM dla wózków silny kupić.

Bieżącą ciepłą i zimną

Lubisz pokój i samochód zimny ale twój miód lubi ciepło. Albo lubi klimatyzacji okazało się pełną parą i szukasz koca elektrycznego. Nie musisz iść na kompromis z wózka, bez względu na temperaturę jesteś. Możesz być wygodne w dowolnym miejscu poprzez wybór akcesoriów do wózków inwalidzkich mądrze.

Mavens stylu akcesoria dla wózków inwalidzkich mają stworzone poncza, chłodnice bezpieczeństwa i podgrzewaczy, nawet śpiwór-jak pokrowce na nogi. Śpiwory powiązać doskonale z Poncho akcesoriów wózku inwalidzkim. Czy Twój kochanie jak Seattle w zimie? Parasol, który dołącza do ramienia wózku uzupełnia zestaw gotowości pogody w przypadku deszczu. Chcesz wentylatora lub sprayem przydatny w czasie upałów? Dla wózków i Universal uniwersalny Caddy Tote carryon Jr. trzymać wszystko oprócz klimatyzacji. Przy odpowiednim zestawie wózek akcesoriów, można zatrzymać się w odświeżone jakbyś pływających w basenie ..., który przyszedł, aby myśleć o tym, brzmi to jak świetny pomysł. Pytanie jest ... basen podgrzewany basen lub na zimno?

Mokre i żel na wózkach Baterie

Czy żel lub mokre koła krzesło elektryczne bateria lepiej? Jak mówi Deion Sanders, "Zarówno". Chyba że zdarzy ci się podróżować na pokładzie samolotu. Nawet gwiazdy piłki nożnej profity, panie Sanders musiałby zdjąć mokre baterie wózkach z jego wózku podczas lotu.

Ale panie Sanders będzie musiał naładować swoje baterie żelowe na wózkach inwalidzkich, ponieważ mają one 10-20 procent mniejszą pojemność niż mokrej baterii na wózku inwalidzkim. Na jet-ustawienie piłkarz, które mogą stanowić problem. Mógł prowadzić ładowarek wózek ... lub może po prostu zdecydować się na mokrej baterii na wózku inwalidzkim.

Sanders będzie jednak upewnić się, że zespół nie wylać całą wodę na niego podczas tańca zwycięstwa (co dwa miesiące mokre elektryczna akumulatora wózku potrzebuje wody zmieniły). Mimo to, piłkarze z Bulked się mięśnie są w stanie sprostać zadaniu osiągnięcia i podnoszenia baterie. Wystarczy oglądać facetów, ktoś może zalać Gatorade się jako żart.

Może nie być pro piłkarz, ale uzbrojeni w informacji o mokre kontra żelu, można zrobić dobre połączenie przy wyborze baterii wózkach.

Przeminęło kręgielnia i wędkowanie

Jesteś dzieckiem i noszenie swoje opony do wózków inwalidzkich stracił emocji. Skazani na krześle? Szkoda, że ​​nie można siedzieć w potoku i ryb, albo zbić te szpilki? Można, staromodny sposób lub z chłodnym wózku inwalidzkim akcesoriów lub dwa.

Uchwyty na wędki działają w ten sam sposób, uchwyt na kubek wózek wyposażenie, można mieć uchwyt na kubek na drugim ramieniu wózka jak siedzieć na brzegu i czekać na smaczne pstrągi ugry. Możesz nosić przynęty w swojej siedzibie lub pod-over-the-back plecaki, niezbędnych akcesoriów do wózków inwalidzkich dla zapalonych młodszego rybaka. Nie ma to jak rybołówstwo, aby uchwycić istotę dzieciństwa.

Dzieci także miłość do miski. Mobility4Kids "ewentualna-I-Bowl przywiązuje do ramp rurowych kręgle na kręgielni i pozwala dzieciom wypuścić piłkę z naciśnięciem wyłącznika w kręgle. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci o ograniczonej możliwości poruszania się na wózku inwalidzkim. Technicznie nie jest to ściśle do wózków inwalidzkich, ale pozwala niezależność i zabawy, więc na pewno plasuje się na naszej liście akcesoriów inwalidzkich. Kto wiedział, że wybór akcesoriów wózkach może być tak zabawne?

Teraz możesz wrócić do bycia demonem na kółkach w-między leniwe popołudnia łowiących i pokonując swojego najlepszego przyjaciela w kręgle.

Poduszki do wózków inwalidzkich i Medicare

O nie, muszę wypełnić formularz Medicare dla moich poduszki wózku inwalidzkim też? Czy nie wystarczy, cierpiał? Kiedy to się skończy?

Odwagi i puch się, że poduszki z pianki lub chłodzenia wózka Invacare Lo Contour, że oddycha się do schłodzenia się niczym chłodzenia inwalidzkim poduszce. Medicare może faktycznie zwracają dla poduszek inwalidzkich.

Detaliści takie jak SpinLife poinformować o małym symbolem "M", że produkty, które kwalifikują się do Medicare. Wszystkie poduszki wózku inwalidzkim na SpinLife.com są symbolem "M". Detaliści sprzedający poduszki wózkach zazwyczaj reklamują, że produkty są Medicare uprawnione. Możesz również przeszukiwać bazę danych Medicare.gov zatwierdzonych producentów.

Jeśli nadal masz ból głowy, prawdopodobnie zostały siedzi zbyt długo w upale. Teraz, możesz przestać martwić się (na razie) o Medicare, podjąć ładunek off, weź aspirynę, i nie dotykać innej Medicare lub piany ubezpieczenia na resztę dnia.

Car Carriers dla wózków inwalidzkich

Twój mechanik samochodowy kocha cię tak bardzo, że nic nie zjadł zawyżone szacunki połowa namiotową. Wszystkie zmiany samochodu uczyniły go lub ją, szczęśliwy. Masz wózek podnośnikowy lub rampy. Ale zakładając, że wózek nie przywiązać do fotelika, a większość nie, gdzie można przechowywać krzesło? Większość składany prosta instrukcja wózki jazdy w bagażniku, ale może być tłoczyli się wokół łatwo i trzeba przechowywać wszystkie akcesoria dla osób na wózkach.

Nadszedł czas, aby dokonać mechanik znowu szczęśliwi. Można zainstalować przewoźników wózek samochodów, nowy w akcesoria wózku inwalidzkim. Oni nawet zmieścić się w łóżku pickup lub na standardowej przyczepy bary autostopem anty-kołyszą uniemożliwiają wypadki, które dadzą mechanik podróż do Maui ... źle dla niego, dobre dla ciebie.

Podobnie jak Ciebie to rower, można zamontować składany wózek na zderzaku lub bagażnika. Z samochodów najlepszych szaf, można automatycznie podnosić swoje akcesorium sprawy wózkach, swoją rampę dla wózków inwalidzkich i och tak, wózek.

Jeśli masz skuter, masz pecha skuterów zazwyczaj muszą zostać zdemontowane, co oznacza, utkniesz z pnia podnoszenia wózka inwalidzkiego akcesoriów. Mimo to, mechanik musi zainstalować, że też. Czy można się dziwić, on lub ona nazwana, że ​​pierwsze dziecko po ciebie?

Ładowarka akumulatorów Modele wózków inwalidzkich

Biegniesz do powołania tego lekarza i, dziw nad dziwy, doc zawsze na czas.

Kiedy ładowania swoją baterię elektryczną wózkach Invacare lub Levo, że nie chcesz, aby dowiedzieć się, że zapakowane w niewłaściwy model ładowaniami baterii wózek. Krzesło ma mokre baterie, ale ładowarka akumulatorów zajmie tylko żel na wózkach inwalidzkich. Albo masz stary 12 V a nowoczesny wózek elektryczny Ładowarka kołowa krzesło mokre / żel sprawia, że ​​baterie przejść kaput. Miernik lekarza pracuje, podczas gdy twoje jest zablokowana.

Na szczęście, Volt Lester 12. 6 Amp Ładowarka obsługuje stare modele 12-woltowe. W przypadku nowszych modeli krzeseł, które potrzebują mokre lub żel na wózkach baterie naładowane, większość ładowarki wózek pobiera mokrych i żelowych akumulatorów wózków inwalidzkich.

Kolejna niespodzianka: Gdy dojdziesz do gabinetu lekarza po przyspieszeniu rampę dla wózków inwalidzkich, lekarz jest późno. Relax, schłodzić koła i czytać dwumiesięcznego stare czasopisma w biurze.

Biurko ponadgabarytowych tace do wózków inwalidzkich

Jesteś tak szaleje akcesoriów wózkach podjąć je wszędzie. Znajomi mówią, że jesteś szalony, kropka. Nie tak niektóre poduszki chłodzące wózek może również pomóc, gdy jesteś z krzesła. Teraz, aby karmić wózek akcesoriów zwyczaj, Allegro akcesoria medyczne jest do manii.

Kochasz wózek tace-Oni są stabilne i można podjąć kary. Chcesz miałeś taki, który działa, kiedy jesteś w łóżku. Deluxe Overbed Tabela pozwala na zregenerowanie obsesji czy jesteś w łóżku lub w fotelu. Kto może winić za zamiar trochę za burtę? Spójrz na tego wyściełane podnóżkiem! Mimo to, możemy przyznać, że wisi swoich strażników szprych na ścianie w sypialni może być oznaką Potrzebujesz terapii.

Brodziki laptop dla wózków inwalidzkich

Jesteś w podróży, terenowa i informatyki. Pracujesz na tym raport sprzedaży lub praca semestralna, wielki amerykański scenariusz ... a może po prostu relaksu z gry komputerowej. Ale twój okrążenie jest zmęczony. Nie możesz znaleźć odpowiednie akcesoria-taca na wózkach inwalidzkich są najbardziej tace, jak tace lotnicze ciasno lub zbyt duży dla Twoich potrzeb. Może masz wybór akcesoriów do wózków inwalidzkich, które nie są dla krzesła.

Gdy biurka okrążeń nie wykonać zadanie, można zamówić Lap Top biuro dla wózków inwalidzkich wózkach akcesorium. Pochylony regulowany pokrywa podpiera ekranu LCD lub przechowuje dane dotyczące sprzedaży, notatki znaków i oszukują kody. Zasobnik może nawet trzymać telefonu komórkowego, choć masz swój elektryczny wózek wyłączony więc laptopa i telefon nie przeszkadzać, prawda? Jesteś kreatora obliczeniowej w podróży, kup sobie kilka zaawansowanych technologicznie akcesoriów do wózków inwalidzkich i być maniakiem chic.

Pianki, żelu lub powietrza?

Jesteś w środku wykładu i nie możesz tego znieść. Jak długo jest twój profesor chemii będziemy rozmawiać? Trzeba przyznać, że robi się trochę rozwlekły, gdy mówi o kowalencyjnego. Ale twój dyskomfort nie jest zwykle wiele znudzony student.

Kiedy siedzisz zbyt długo w jednym miejscu, trzeba komfort. Jeśli masz jakiekolwiek mięśni lub stan nerwowo-mięśniowej (zapalenie stawów, anyone?), Trzeba wspierającego poduszkę na fotelu i / lub tylnej. Pytanie na wieki, a jeden twój chemii prof pokocha, to: pianka, żel lub powietrza?

Przy tak wielu wyborów, od podstawowych modeli do deluxe-Kontur "ahhh" poduszki do wózków inwalidzkich, przyjrzyjmy opcje na tablicy przed swoimi eksploduje głowy z poduszki na wózki do zbierania kupić!

PODUSZKI FOAM
Przykład: Jay Miękkie Combi W / podparcia lędźwi Opcja Poduszka Foam dla wózków inwalidzkich
• Łatwo najtańsze, ale wysokiej jakości.
• Nie będzie przeciekać.
• Może być dopasowana do pleców, co nie jest łatwe, ponieważ kiedyś linebacker.
• Stosować się szybko i tracą kształt.

PODUSZKI GEL
Przykład: Invacare Delikatny żel Contour Z Flogel Poduszka dla wózków inwalidzkich.
• Czy wyciek. Twój profesor powie ci to lepkość.
• Wyprofilowana wspierać kręgosłup i często to pianka.
• Zebrać mniejszy wpływ, powiedzieć, jeśli uderzył w ścianę podczas wkuwania do chemii finale.
• Zbyt ciężki.
• Droższe, szczególnie dla studenta.
• posiadają otwory na bieżąco z coraz niespokojny podczas zajęć nogi.

AIR PODUSZKI
Przykład: Air Cushion Roho Airlite dla wózków inwalidzkich
• napompować tak duży, jak trzeba.
• Rozłóż ciśnienie równomiernie, co Twój prof powie jest ważne.
• Wyższa konserwacji, con, gdy starasz się skupić na chemii wykładów.
• Droższe, zwłaszcza z kredytów studenckich.
• Jedno ukłucie z mądrala za Ciebie i całe powietrze wycieka.

Czy zrobić dobre notatki? Dla studenta, poduszki z pianki lub żelu na wózkach może być najlepszym, zwłaszcza jeśli potrzebujesz dodatkowych komfort chłodzenia wózku poduszki danych, kiedy prof. Rozmowy przez trzydzieści minut o lepkości. Dobra wiadomość: wszystko, czego nauczyłem się od swoich poduszek na wózkach, można asa, że ​​finał z ufnością chemii.

Jak zmiennego ciśnienia Seat Prace Cushion

Kiedy siedzisz długo, trzeba jakaś forma odciążenia pozostać wygodne i zapobiegać stresowi na powierzchni skóry. Ciśnienie przemiennego działa siedzisko fotela do osiągnięcia ulgi ciśnienia przez pompę powietrza. Na przykład, część pompy powietrza systemu ErgoDynamic do lub z różnych części siedziska, przyczyniając się do łagodzenia presji może czujesz po użyciu wózka na czas. Naprzemienne Siedziska ciśnienia mają większej gramaturze, ze względu na konieczność pomp i akumulatorów. Jednak postęp technologiczny w czasie, lekcja masa tego typu siedziska.

Poduszki chłodzące dla dzieci

Musisz najfajniejsze dziecko wokół. Albo jesteś najfajniejszym dzieciakiem wokół. Niestety, z tarcia i przesuwne, nie czujesz się jak to wszystko. Czujesz gorące i lepkie i niewygodne.

Możesz być na tyle duże, aby uświadomić sobie, potrzebujesz zmiany, ale poduszki dorosłych na wózkach inwalidzkich nie będą pracować dla Ciebie. Po raz kolejny, że jesteś za młody. Nie martw się. Firmy takie jak Supracor dokonać poduszki chaor koła dla Ciebie. Wyobraź sobie, poduszki wózek chłodzenia lub pad wózek tylko rozmiar. Pobyt fajne, a co najważniejsze, jak rosną, chłodzenia lub chłodzenia poduszki wózek inwalidzki mogą rosnąć pad z tobą.

Jeśli chcesz być chłodniej, a to, co dziecko nie, poproś rodziców lub lekarza o uzyskanie wózek amortyzujący, który wentyluje i ponownie wsporniki. Jesteś dzieckiem pełną kontrolę, masz wielkie marzenia, a teraz, że nie jesteś gorąca i lepka, nic się nie dzieje, aby spowolnić.

Wszystkie poduszki są fajne

Pocisz pod Kalifornii lub toskańskim słońcu. Nie możesz znaleźć zamrażarka chłodzenia lub chłodzenia poduszki wózka inwalidzkiego pad wózek wszędzie. Sklepy specjalistyczne nie posiadają, co trzeba, i nie jesteś w stanie cieszyć się wakacjami. Nie zarezerwować lot do domu. Kup bilet w jedną stronę do ostygnięcia z nowymi poduszkami wózku inwalidzkim.

Wszystkie poduszki do wózków inwalidzkich schłodzenia i cyrkulacji powietrza. Niektóre z naszych "Chill Out" ulubionych:

• Air Cushion Evolution Varilite dla wózków inwalidzkich
• Varilite Pro-Form Air Cushion dla wózków pojedyncze
• Varilite Pro-Form Air Cushion dla wózków podwójnym
• Poduszka siedziska osobisty Invacare Żel dla wózków inwalidzkich
• Invacare Delikatny żel Contour Z Flogel Poduszka dla wózków inwalidzkich
• Invacare Delikatna pianka Visco Contour Z Poduszka dla wózków inwalidzkich

Twoja nowa poduszka trzyma spokojny i nie tai mai, ładny chianti, Napa Valley wino białe lub daiquiri w matowego szkła oczekiwania. Pod względem miejsc gorące wakacje, wózek powinien uzyskać jego własne Fodor pięć gwiazdek!

Ładowarki do akumulatorów AGM dla wózków inwalidzkich

Idąc z nowych technologii jest zabawa. Państwo rozkoszować się wyzwaniem uczynienia technologii Macintosh i Windows siatki, kocham instalowania oprogramowania dla iPoda, a także oglądać awarii systemu Windows.

Czy w końcu spotkał się teraz twój mecz, że kupiłeś AGM baterię elektryczną wózkach dla Złotej elektrycznym wózku inwalidzkim? Mógłby nawet inżynierowie Okna zmagać się z ładowarki wózek do baterii wózkach AGM?

Przed Bill Gates sprawia, że ​​wózek inwalidzki, który jest kompatybilny tylko z baterii firmy Microsoft, pozwala nam zapewnić, że AGM elektryczna akumulatora wózek inwalidzki współpracuje z standardowych ładowarek wózek.

Musisz sprawdzić, jak zwykle, czy ładowarka jest kompatybilna z wózka. Nie martw się, nie musisz cały dział IT. Nie ma problemów z kompatybilnością. Cross- No cóż, na szczęście dla ciebie, nie wiąże się jutro Kryzys komputera.

Poduszki do wózków inwalidzkich Zużyte?

Jesteś rozważając istotę istnienia i natury Boga. W międzyczasie, można odpowiedzieć twierdząco na trzech z tych pytań?

1) Czy powrotem czuć sztywny i obolały, ale po prostu dostałem nowy materac i poduszkę paska magnetycznego lub?
2) Czy masz zapalenie kości i stawów, fibromialgię, arythrogryposis, lub inny stan, który wymaga, aby korzystać z wózka inwalidzkiego?
3) Czy na wózku inwalidzkim na stałe (sparaliżowany, z porażeniem kończyn dolnych)?
4) Czy korzystasz z kół poduszki fotela i klocki?
5) Czy strach jest w wózku?

Podczas gdy wiele warunków, które wymagają również jeździć wózkiem wyjść z wózka kilka razy dziennie - powinieneś być poruszanie się tak, aby zapobiec zanik mięśni, rany i obrażenia kości - być może trzeba nową poduszkę wózek chłodzenia lub nowe poduszki do wózków inwalidzkich w ogóle.

Poduszki na wózkach mają na celu być trwałe, ale szybciej się zużywa pianki, więc jeśli wolisz poduszki wózkach pianki, posiada kopię zapasową. Jay Miękkie Combi W / Poduszka Opcja wsparcie lędźwiowe Pianka dla wózków ma trwać znacznie dłużej niż zwykłe poduszki z pianki.

Jeśli używasz poduszki wózkach powietrza, mogą one muszą napełniania, aby zapobiec ocieraniu tylko i bolesność podczas siedzenia. Upewnij się, że wybrałeś odpowiedni rozmiar poduszki poduszki i że krzesło koła są dobrze zamocowane, gdyż przesuwne mogą nosić na powierzchnię i napełniania szybciej.

Teraz, gdy już wymienić swoje chłodzenia wózek poduszkę, można odpowiedzieć twierdząco na to jedno pytanie: Czy twój powrót poczuć się lepiej, niż to ma, ponieważ po raz pierwszy usiadł na wózku, nawet od urodzenia?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to masz prawo poduszki wózka lub pad, Boga w Jego niebieskie, a wszystko w porządku ze światem.

Straż bioder i Udo

Chafing, zasinienie, ból ... jak śpiewa Frank Sinatra, "Takie jest życie". Ale można postawić Ol 'Blue Eyes będzie już w pierwszej klasie na wózku, jeśli użył jednego. Klasa z kapitałem K. zrobić to samo, dzieciaku. Z martini w ręku, dziecko na ramieniu i modnych akcesoriów funkcjonalnych wladzy koło: adaptacyjnego biodra i uda wspiera w modnych kolorach.

Fajny, człowiek: Hip i ud podpory, w wygodnym nylonu, naugahyde, lub siatki, dołącz do spadku miejsc stałych miejsc hak lub stałe. Te akcesoria do wózków inwalidzkich są regulowane, zaprojektowany dla maksymalnej amortyzacji w czasie rejsu do Gazy. Możesz wyginać je jak Rat Pack zgięte jego mięśni.

Nawet jeśli twoje palce są-stukanie, stabilne koła podnóżek fotel akcesoria zapewnia stabilność mięśni i kości. Musisz po prostu godzić się na bycie rekina kasyno, i mam nadzieję, szczęście będzie pani dziś.

Ładowarki baterii i podłącz Style

Masz zatyczki do uszu, włosy plus, zatyczki do nosa ... a teraz masz obsesję na temat korków akumulatora. Korki akumulatora na wózkach, które mają być dokładne. Z wszystkich marek wózków inwalidzkich tam, jak można znaleźć porażenie wózkach ładowarkę, która może pomieścić korki?

Wiele osób na wózkach wtyczki akumulatora są w dwóch stylach: kwadratowe i okrągłe. Akumulatory do wózków inwalidzkich Invacare mają zarówno style, więc ładowarki Invacare wózek są zaprojektowane, aby pomieścić wózkach baterię Invacare.

Jeśli nie jesteś pewien, która ładowarka akumulatora wózek inwalidzki trzeba, jeśli Twoja marka wózek nie ma na liście, skontaktuj się z koła na krześle elektrycznym lub z akumulatora sprzedawcy producenta wózka inwalidzkiego.

Teraz będziesz miał dużo czasu, aby skoncentrować się na swojej kolekcji świec zapłonowych.

Baterie elektryczne Trwały już dla wózka inwalidzkiego

Wózek zwłokę lub opóźnionych tłumu? Twój elektryczna akumulatora wózek inwalidzki prawdopodobnie wymaga wymiany. Możesz podać więcej soku w baterii co dzień z naszych wózku inwalidzkim końcówek akumulatora.

• Naładuj akumulatory do wózków inwalidzkich każdej nocy, aby utrzymać fotel pełni odpalic rano, zwłaszcza jeśli jedziesz na zewnątrz przez większość dnia i nocy.

• If you use your chair mainly indoors, keep it turned off when sitting at the table or doing stationary tasks. Tip: The same battery can last for two years if your chair is an indoor animal.

• If you use "wet" batteries, keep a water jug handy every two months, which is when you'll need to refill the water. Have a friend or family member help.

• Don't leave your wheelchair running when you're not in it.

• Have backup batteries on hand. Most wheelchair sellers will include wheelchair batteries. Order extra.

After all, your batteries don't need recharging as you rush through your routine and emerge ahead of the pack. Make sure your wheel chair battery can keep up with you.

Using Clothing Guards

Cloth clothing guards are great wheelchair accessories, not only because they are easy to remove during transfers, but because of their flexibility. However, these wheelchair accessories won't protect your clothing completely. Plastic and metal side guards work much better to keep your clothing free of dirt. But because of their stiffness, you need to take extra care to avoid their sharp edges.

The Difference Between Gel Cell and Wet Cell Wheelchair Batteries

Both power wheelchairs and mobility scooters run on wheelchair batteries. Wheelchair batteries are one factor in determining how far your wheelchair or scooter will take you. However, you also need to consider the weight of your chair as well. A heavier chair will use up more power than a lighter one.

Wózki inwalidzkie: Porady sportowe dla wózków inwalidzkich

Korzystanie Terenowe wózki dla Handcycling

Jeśli przynęta brudu, konkurencji, i szorstkiej terenowych brzmi jak satysfakcjonujące wyzwanie, należy rozważyć patrząc na wózkach terenowych dla handcycling. Te wózki terenowe są trzykołowe rowery terenowe, z jednym kołem z tyłu, tak jak rowery górskie i dwa koła z przodu, aby utrzymać jeźdźca stabilny. Handcyling inwalidzkie dobrze do jazdy szlak. Jeźdźcy wykorzystania ich torsy, aby kierować handcyling wózki inwalidzkie, które mają kierownicę do zwykłego podobne rowerze górskim. Handcyling stała się popularnym sportem od pierwszego handcyling Mistrzostwa Świata odbyły się w roku 1998.

Korzystanie Terenowe wózki dla Handcycling

Terenowe wózki inwalidzkie, dla bardziej stonowane użytkownika, może nadal przebiega wzdłuż szlaków, na brzegu na plaży, i pozwala odkrywać na zewnątrz. W rzeczywistości, wyższe jakości wózki terenowe pozwoli wspiąć krawężników w środowisku miejskim, równie łatwo, jak będą mieli Państwo przyspieszenie w dół nierównym terenie z dala od miasta.

Get Into The Groove z adaptacyjnym Dancing

Kto powiedział, że nie można usiąść i tańczyć? Jeśli chcesz wziąć udział w świecie adaptacyjnego tańca, na pewno może zatańczyć z wózka. Liczba miejsc w całych Stanach Zjednoczonych oferują jakąś formę adaptacyjnej tańca. Na przykład, uniwersalny Dance Center w New Jersey oferuje wózek taniec. Możesz nauczyć się wszystkiego od przygotowania do tańca podczas wesela do zorientowanych wydajności wózku tańca. Dancing Wheels w Ohio oferuje adaptacyjną tańca dla dzieci i dorosłych. Wybierz z klas baletu, hip hopu, tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego.

National Basketball Association dla wózków inwalidzkich

Jeśli jesteś naprawdę poważnie gry lub oglądania koszykówki na wózkach, sprawdź Wheelchair Basketball Association Narodowy (NWBA). Mają ponad 185 drużyn koszykówki dla mężczyzn, kobiet i dzieci w szkołach. Mają trzy oddziały męskie i trzy juniorzy podziałów, więc nie jest to zespół, który istnieje na każdym poziomie umiejętności. Oprócz konkurencyjnych w Stanach Zjednoczonych, członkowie NWBA konkurować w wózku koszykówki na arenie międzynarodowej. Od Igrzysk Paraolimpijskich do Pan American Games, wybierze NWBA i pociągi członków do uprawiania koszykówki na wózkach na całym świecie.

Sport dla wózków inwalidzkich można uczestniczyć w

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w zajęciach sportowych na wózkach, znajdziesz niezliczone możliwości w prawie każdym rodzaju aktywności sportowej. Znajdziesz wszystko od sportu Zespół wózku sportów indywidualnych inwalidzkich. Skontaktuj się z lokalnym centrum rehabilitacji lub parku i rekreacyjnym, aby zobaczyć, czy mają zajęcia sportowe na wózkach lub zespoły. Na przykład, firma Sharp Centrum Rehabilitacji w San Diego oferuje wiele dostosowanych sport wózkach dla każdego, kto lubi aktywne starania. Ich oferta obejmuje quad rugby, piłkę nożną mocy, przystosowanych do uprawiania sportów wodnych, a wózek w tenisa. Departament Park i Rekreacji w San Diego oferuje adaptacyjną siatkówka, kręgle, jazda na rowerze, koszykówki na wózkach, a ponad-the-line w rugby.

Dołącz ligę i uczestniczyć w Bowling dla wózków inwalidzkich

Na sport zespołowy, który mógłby być aż się aleja, spróbuj wózek kręgle. Możesz grać na wózkach kręgle, nawet jeśli masz wysoki poziom sparaliżowany obrażeń z właściwego sprzętu; z wózkiem inwalidzkim zasilania i urządzenie zwane melonik IKAN, nawet kręgle strajki są więcej niż to możliwe. Jednym ze sposobów, aby uzyskać bardziej zaangażować się w wózku kręgle jest przez połączenie amerykańskiego Wheelchair stowarzyszeniu Bowling. Sprawdź ich bezpłatny newsletter lub dowiedzieć się więcej informacji na temat członkostwa, turnieje i związane z nimi urządzenia.

Tenis dla wózków inwalidzkich

Dla sportowców, którzy lubią intensywność jeden na jednego sportu, dostać się na boisku i grać w tenisa na wózkach. Jeśli nie jesteś tak obeznany z gry, wózek tenisowy takie same reguły jak nurtu tenisa, z wyjątkiem gracza, masz prawo, aby odbić piłkę do tenisa dwa razy, a nie raz. Będziesz grać regularnie sądu powierzchni bez potrzebnych do rakietą tenisową czy piłki tenisowej modyfikacji.

Możesz zacząć grać w tenisa z dnia wózku, a następnie dostać się na wózku inwalidzkim tenisowy, gdy zdecydujesz się grać na poważnie. Jeśli chcesz, aby bardziej zaangażować się w sport, Międzynarodowa Federacja Tenisowa zawiera wiele informacji, w tym kompletnych zasad i przepisów, najnowsze wiadomości, rankingi i jak zacząć w tym sporcie.

Sport inwalidzkie dla na korcie

Dla tych, którzy lubią strzelać gry w obręcze, czy może zagrać w tenisa, wózki inwalidzkie sportowe są najlepszym dla ruchów trzeba. Lekka i mobilna, ale zbudowany z ramy wykonanej wytrzymać wpływ, wózki inwalidzkie sportowe daje kontrolę chcesz, kiedy angażują się w lekkiej atletyce. Funkcje, takie jak regulowane wysokości siedziska, regulowany podnóżek, i barem anty-tip make gry na korcie wiatr. Do koszykówki, umieścić na ofensywnej zderzaka. Do tenisa i innych sportów bezkontaktowych, można usunąć obraźliwe zderzak.

Wyścigi na wózkach i bezpieczeństwo

Gdy mama upomina: "Ja nie chcę, żebyś kierownica krzesło, można się zranić," odpowiedzieć elegancko, "Jestem już na wózku inwalidzkim!" Jak zwykle, mama jest ochronna-i prawo. Jeśli byłeś w źle dopasowanych wózkach inwalidzkich lub jeśli już osiadły tryb życia, może być bardziej narażone na złamania lub mięśni łez, gdy zajmują wyścigi na wózkach.

Jeśli nadal chcesz się ścigać, to zrobić bezpiecznie, wykonując poniższe wskazówki:

• Należy stosować się do norm bezpieczeństwa ustanowionych przez urzędników. Będą rządzić od tego, czy twoje krzesła koła sportowe są bezpieczne.

• Nie zapomnij nosić kask, rękawice wyścigowe, a łokieć i kolan.

• Idź do obozu sportowego lub wypożyczyć wózek znajomego i palić gumy. Musisz wiedzieć, czy krzesło cię pasuje, bo jeśli nie, lub jeśli nie można manewrować szybko lub hamulca szybko, dowiesz się na torze.

• W przeciwieństwie do mądrości, niektórzy trenerzy zalecają najpierw używane wózki inwalidzkie sportowe. Są tańsze i łatwiejsze do treningu, można wymienić je na nowsze w fotelu.

• Zawsze należy rozluźnić mięśnie z delikatnym rozciąganiu. Wynoś się z krzesła, czy można i poruszać się. Rozgrzej się z kilku wolnych okrążeń wokół toru.

• Upewnij się, że Twoje kończyny dolne są bezpiecznie wewnątrz wózka lub mogą wypaść podczas upału.

• stała taca stóp pozycji zapobiega urazom stóp.

• Upewnij się, że masz z powrotem akcesoria wsparcia lub odpowiednie oparcie w swoich wyścigowych wózki inwalidzkie sportowe.

Teraz, gdy wygrasz pierwszą kierownicę krzesło ciepło, można toczyć się do kamery i mówi: "Kocham cię, mamo, ten jest dla Ciebie!"

Shooting Hoops w sportowe wózki

Jesteś gotowy, aby go i strzelać kilka obręcze z wózku inwalidzkim koszykówki. Co trzeba wiedzieć, aby zastrzelić wszystkich rzutów wolnych?

Po pierwsze, krzesła koło koszykówka sportowe może tylko pomóc, aby ci, rzuty wolne, pozwalając ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.

Po drugie, wybierz taki, który może być również używany w życiu codziennym. Jeśli jesteś w procesie wyboru krzesła koła sportowe, kolory ZEPHYR Codzienne Sport Krzesło jest inteligentne inwestycje w grze na i poza sądem.

Wybierz fotele z regulacją wysokości siedzeń, a oni tam, zaprojektowany przez graczy dla graczy. Nie będziesz wyglądać jak Rick Fox i Allen Iverson, ale powinieneś być w stanie dryblować, rzucać i prowadzić piłkę z tym samym komfort.

Jeśli jesteś poważny pro graczem, traktowane ciepła koła do wszystkich, że ofensywne i defensywne działania będzie Cię z coraz benched wózek inwalidzki wymaga naprawy.

Przede wszystkim, zachowywać się z większą gracją i klasą niż graczy NBA (powinno to być łatwe), a będziesz mistrzem.

Sport na wózku inwalidzkim i Medicare

Niestety, Medicare nadal nie widzi korzyści z posiadania innego wózka tylko do wyścigów na wózku inwalidzkim lub krześle koło koszykówki, nie wspominając, że uczestnictwo w sporcie może poprawić ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Krzesła kół Sport zostały zaprojektowane odpowiednio do utworu do wyścigów na wózku, sąd na tenis na wózku inwalidzkim i koszykówki, a także o tak, wózki inwalidzkie sportowe są dostosowane do ciebie. Przy wyborze krzesła kół sportowych pamiętać, że producenci wózki inwalidzkie wózki inwalidzkie sportowe sportowych dostosować do własnych potrzeb. Oczywiście, to wszystko jest na specjalizacji 2.000 dolarów na cenie-8000 dolarów. Medicare i ubezpieczyciele zwykle nie zwraca.

Jeśli jesteś na co dzień weekendu Wojownik nie chce stać obok wózek inwalidzki koszykówki Shaq, sztywne lekkie krzesełko dla codziennego i wózkach koszykówka to dobry wybór. Są szybkie i zwrotny. Wielu sportowców z nich korzystać w konkursie, i są idealne do codziennego użytku, ponieważ są one wykonane z niemal niezniszczalnego aluminium.

Dzieci szczególnie lubią lekkie wózki inwalidzkie sportowe, ponieważ na bieżąco z ciągłym biegu wokół dzieci wydają się zrobić. Ważną rzeczą w wózku sport jest pozostać aktywni, a nie koniecznie specjalistyczne wózki inwalidzkie sportowe wysokiej wpływ widzisz w filmach takich jak "Murderball" lub w ramach olimpiad specjalnych.

Sensem uprawiania sportu jest więc nie czują się wykluczeni z życia ... więc nie pozwól złośliwy o pieniądze by Ci obręcze fotografowania.

Sport inwalidzkie i "Murderball"

Byli na "Larry King," oni już na Fox News, że było wszędzie. To obsada filmu "Murderball", dając nadzieję quadriplegics i amputacji, którzy chcą grać na wózkach baskteball i zrobić wózkach wyścigi, ale trzeba znaleźć inny sport alternatywę. To nie jest niemożliwe. Jak mówi gwiazda Andy Cohn, "Twój umysł staje się większa niepełnosprawność niż fizycznej rzeczy."

Jeśli nie możesz grać regularnie sport dla osób na wózkach, rugby na wózkach i rugby na wózkach szczególnie quad może zapalić ogień po widać prawdziwą historię czterech facetów, który został wyłączony i kopnął w tyłek wszędzie, od środkowej Ameryki Atenach, w Grecji i wezwał swój sport " Murderball ". Specjalnie zaprojektowane wózki dozwolone Mark Zupan i jego kohorty rozbić sobą i iść pełną parą po prostu lubię, dobrze, jak faceci obsesję na punkcie sportu. I tak, czasami inwalidzkie sportowe się rozbił.

Chociaż może nie być w stanie pozwolić sobie niszcząc krzesła kół sportowych w pełnym kontakcie, WWE Smackdown! styl, możesz nadal grać, udziału i wyjść. Jeśli grasz quad rugby na wózkach lub na wózkach rugby jako amputacji, trzeba jeszcze nosić łokcie i kolana. Wybierz trwały wózek takich jak Lasher Sport BT-G Tribal lub Młota przez Colours in Motion. Wiele wysokiej oddziaływania krzesła kół sport może być również używany w życiu codziennym - hej, wszystko obejść luk ubezpieczeniowych.

Więc "Murderball" inspiracją do uprawiania sportu i dostać nowy sportowy wózek inwalidzki, który pomoże Ci dotrzeć do swoich marzeń.

Twój pojazd pierwsze wyścigi na wózkach

Twoje pierwsze wyścigi wózek ... ah ... właściwie, to nie zaczęli wybierać się na wózku inwalidzkim sport dla jeszcze wyścigi. Podczas gdy siostrzenica bicze razem w jej T-Racer Quickie metra, nadal jesteś na zakupy i porównanie Internecie.

Właściwie, weź przykład z twojej siostrzenicy NASCAR. Quickie Racer T-Tube, z jednego z najstarszych i najbardziej szanowanych linii na wózkach, są regularnie używane w wyścigach koła krzesło. Jest przeznaczony do stosowania przez dzieci i dorosłych. Możesz nawet dostać używaną jeśli dopiero zaczynasz.

Z wszystkich wyścigów na wózkach inwalidzkich sport, ważne jest to, aby pamiętać o tych zawodników soapbox derby spieprzyłeś jako dziecko. Duże przednie koło daje moc, szybkość i zwrotność.

Należy wybrać fotele sportowe koła energii w wyścigach na wózku inwalidzkim? Krzesło władzy wyścigowe koła jest sport ekstremalny, jak w X-Treme, a jeśli jesteś początkującym, że może być jak skoki w prawo w samochodzie Dale Earnhardt Jr. Miejsca takie jak ExtremeChairing.com można uzyskać więcej informacji na temat tej nowej wysokooktanowej sportu.

Avid kolarz górski? Może chcesz pracować do kolarstwo górskie na czterech kołach. Ale teraz, zapytaj siostrzenicę podjąć spin w fotelu.

Wózkach górska?

Po opracowany fibromyalgia lub zostało rannych w tym wycieku motocross lub wypadku samochodowym, myślałeś, należy pożegnać się summiting K2. Nie tak. Być może chcesz pozostać z dala od ekstremalnego zimna, ale nadal można wspinaczka z najlepszych z nich.

Wózku przygoda zawodnik / reżyser / mówca motywacyjny Mark Wellman wspiął El Capitan i Half Dome. Zaprojektował adaptacyjne sprzęt wspinaczkowy, której potrzebujesz wraz z dobrych wózkach sportowych. Nie jest to ogromny krok od wyścigów na wózku inwalidzkim, a na wózku inwalidzkim koszykówki. Dobra ... ogromny spadek pionowy może być krokiem nie można pokonać z przenośnym rampy dla wózków inwalidzkich. Ale przestrzegać regularnych zasady wspinaczki (i nie urazić Szerpów), i można brać przykład Mark Wellman jest.

Niektóre myśli na każdy wspinaczki górskiej na wózku inwalidzkim:

• Sprzedam adaptacyjne bary pull-up do pomocy w swojej wspinaczce.
• Unikaj otarcia i otarcia z podgardla na nogi.
• Tak jak poprzednio, uprzęże klatki piersiowej, a nawet nogi Pasy zwiększą bezpieczeństwo.
• Zastosowanie składany lekkie sportowe wózki inwalidzkie dla obozów bazowych i tym chwalebnym chwili na szczycie.
• Odwiedź lekarza przed rozpoczęciem próby, i przynieść medyk lub pielęgniarka do bazy, jeśli to możliwe.
• Nigdy nie sam szczyt. To dobra rada dla wszystkich alpinistów.

Przede wszystkim należy pamiętać, że najlepszy sprzęt może masz jest wytrwałość, pogoda ducha i determinacji.

Idź odległości z Maratonów wózków

Więcej zainteresowany wyjazdem na odległość niż jazda z prędkością? Jeśli tak, należy rozważyć udział w maratonach na wózkach. Achilles Tor Club jest organizacją non-profit, która dostarcza wiedzy i wspiera szkolenia dla osób na wózkach inwalidzkich oraz osób z innych niepełnosprawnych, którzy są zainteresowani w długim biegu na odległość. Mają lokalnych oddziałów w całych Stanach Zjednoczonych, czy ostatecznym celem jest udział w maratonach na wózkach lub jesteś po prostu chcą spróbować tego sportu. Będziesz miał dostęp do jednego sponsorowanego zorganizowanego treningu w tygodniu, aby pomóc utrzymać motywację. Ponadto, nie są regularnie zaplanowane długodystansowych imprez bieżących i oddział dla dzieci, jak również.

Handcycles i wózkach Wyścigi

Po opracowany fibromyalgia lub zostało rannych w tym wycieku motocross lub wypadku samochodowym, myślałeś, należy pożegnać się summiting K2. Nie tak. Być może chcesz pozostać z dala od ekstremalnego zimna, ale nadal można wspinaczka z najlepszych z nich.

Wózku przygoda zawodnik / reżyser / mówca motywacyjny Mark Wellman wspiął El Capitan i Half Dome. Zaprojektował adaptacyjne sprzęt wspinaczkowy, której potrzebujesz wraz z dobrych wózkach sportowych. Nie jest to ogromny krok od wyścigów na wózku inwalidzkim, a na wózku inwalidzkim koszykówki. Dobra ... ogromny spadek pionowy może być krokiem nie można pokonać z przenośnym rampy dla wózków inwalidzkich. Ale przestrzegać regularnych zasady wspinaczki (i nie urazić Szerpów), i można brać przykład Mark Wellman jest.

Kilka myśli na temat wspinaczki górskiej na wózku inwalidzkim:

• Sprzedam adaptacyjne bary pull-up do pomocy w swojej wspinaczce.
• Unikaj otarcia i otarcia z podgardla na nogi.
• Tak jak poprzednio, uprzęże klatki piersiowej, a nawet nogi Pasy zwiększą bezpieczeństwo.
• Zastosowanie składany lekkie sportowe wózki inwalidzkie dla obozów bazowych i tym chwalebnym chwili na szczycie.
• Odwiedź lekarza przed rozpoczęciem próby, i przynieść medyk lub pielęgniarka do bazy, jeśli to możliwe.
• Nigdy nie sam szczyt. To dobra rada dla wszystkich alpinistów.

Przede wszystkim należy pamiętać, że najlepszy sprzęt może masz jest wytrwałość, pogoda ducha i determinacji.

Wyścigi dla wózków inwalidzkich

Jeśli prędkość jest wymagane do swoich sportowych przedsięwzięć, wyścigi na wózkach wypróbować. Jedna organizacja z siedzibą w Kolumbii Brytyjskiej, BC Racing Series Drogowego promuje wyścigi na wózkach, organizowanych imprezach, zarówno przez na drodze i na torze. Organizowane wyścigi wózek czyni starania, aby pomieścić sportowców z różnych poziomów niepełnosprawnych konkurujących ze sobą i zapewnia klasyfikacji opartej na ilości fizycznego osłabienia szczególności zawodnik ma. Wyścigi wózek ma trzy koła z rozszerzonym mainframe łączący z przednim kołem. Jeździec siedzi między dwoma tylnymi kołami wózka wyścigów i wykorzystuje swoje ciało, aby pomóc w kierowaniu.

Sport inwalidzkie dla na korcie

Jeśli szukasz najnowszych i najlepszych na wózkach sportowych, poszukaj modelu, które można zmienić, aby wszystkie Państwa potrzeby. Wózki inwalidzkie sportowe to tylko narzędzia, które pomogą Ci poruszać, ale angażują się w każdym sporcie będzie Cię i swoją pewność siebie, na zdrowym poziomie. Nieważne, czy jesteś na rowerze, biegi, koszykówka, lub jakiejkolwiek innej grze, będziesz w stanie znaleźć wózek sportowy, które dadzą Ci przewagę nad konkurencją.

Wózki inwalidzkie: Pediatric Porady inwalidzkie

Elektryczne wózki inwalidzkie pediatryczne

Choć nie tak często, jak ręcznych wózków inwalidzkich pediatrycznych, elektryczne wózki inwalidzkie nie istnieją pediatryczne. Są one zwykle używane przez dzieci, które są w stanie korzystać z ręcznego wózka inwalidzkiego i samo-napędzania krzesło, ale są na tyle stare i mają dość mobilność używania kontrolę ich zasilanego krześle. Elektryczne wózki inwalidzkie pediatryczne są dość drogie, kosztuje ponad $ 5000, i mają limity wagowe, co oznacza, że ​​dziecko najprawdopodobniej rozwijać się z krzesła. Wyjątkowe wyzwania stawiane przez coraz wózek dla dziecka oznacza to, że powinieneś być pewny, że profesjonalna firma medyczna dostaw dopasować krzesło.

Pediatric Akcesoria do wózków inwalidzkich

Pediatric inwalidzkie, jak dorosłych wózkach, są często używane przez dłuższy okres czasu przez dzieci, które ich potrzebują. Również takie jak wózki inwalidzkie dla dorosłych, wózki inwalidzkie pediatryczne może mieć akcesoria wbudowana w nich lub dodawane w celu jak dziecko przy użyciu krzesła bardziej komfortowe. Niektóre popularne dodatki obejmują tacki (zarówno otwierać się tace i zobaczyć przez tace), woreczki, koszyki i torby, i inne małe przedmioty, takie jak uchwyty na napoje. Inne akcesoria dostępne na wózku inwalidzkim to dopełnienie i poduszki do siedzenia na wózku inwalidzkim, a nawet wózek pcha rękawice (dla tych dzieci, które może samodzielnie napędzać swoje krzesła).

Pediatric Dostosowanie dla wózków inwalidzkich

Większość inwalidzkie pediatryczne można dostosować do Twojego dziecka. W rzeczywistości, niektóre firmy na wózkach inwalidzkich nie będzie nawet sprzedać wózki inwalidzkie pediatryczne w Internecie, ponieważ często muszą podkręcania i dostosowywania, aby pasowały do ​​konkretnego dziecka. Inne wózki wyposażone są w wbudowane zestawy dostosowywania. Inne krzesła oferują dostosowanie w drodze różnych miejsc krzesełkowych i zasad, w celu dopasowania do wzrostu dziecka. Wózek dziecięca jest bardzo trudne do dopasowania, więc często lepiej iść do sklepu medycznego dostaw, aby Twoje dziecko zamontowane na ich krześle.

Pediatric windy dla wózków inwalidzkich

Jedną z pozycji, że większość rodziców i opiekunów musi radzić sobie z kiedy mają dziecko w wózku jest transport. Pediatric inwalidzkie zwykle nie krotnie sposób, że niektóre wózki inwalidzkie dla dorosłych zrobić, więc to nie jest tak łatwe do przenoszenia ich z miejsca na miejsce. Jak inwalidzkie pediatryczne (zarówno ręczne i elektryczne) są zbyt duże, aby umieścić w bagażniku samochodowej, windy dla wózków inwalidzkich, są często potrzebne, jak również samochody dostawcze, które mogą pomieścić do windy. Zasilania lub elektryczne, wózki inwalidzkie są cięższe, więc wzmocnienie pojazdu może być również potrzebne. Koszt posiadania pojazdu zmodyfikowanego zawierać windą dla wózku dziecka może być objęty ubezpieczeniem zdrowotnym, dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się, wszystkie opcje przed zakupem windy.

Wprowadzenie do Pediatric wózkach

Pomysł, że niektóre dzieci muszą korzystać z wózków inwalidzkich w celu poruszania się jest smutna. Jednak faktem jest, że dzieci, które nie mogą chodzić; może to być z powodu choroby, wady wrodzone, lub urazów. Dla tych dzieci, wózki inwalidzkie pediatryczne może dać im możliwość interakcji z innymi dziećmi w ich wieku - dlatego, że są w stanie poruszać się. Pediatric inwalidzkie są zbudowane na takich samych zasadach jak wózki inwalidzkie dla dorosłych, ale mają modyfikacje, takie jak mniejsze rozmiary, większe wsparcie dla pleców i głowy, i paski, które utrzymują dzieci z poślizgiem ze swojego fotela. Istnieją różne typy wózków, które są zdolne do stosowania przez dzieci, niektóre z tych, które mogą przenosić tylko niewielkie, a nawet ręcznych typów, które mogą być kołowe samodzielnie przez dziecko. Bez względu na rodzaj niepełnosprawności dziecko ma, nie ma z pewnością będzie krzesło, które mogą wspomóc ich mobilności.

Noclegi dla dzieci na wózkach inwalidzkich

Jeśli Twoje dziecko potrzebuje pediatrycznej wózku, on lub ona może czuć się nieszczęśliwi i różni się od innych dzieci. Oni także mogą czuć się tak, jakby nie można ominąć, jak łatwo, lub że nie mogą robić rzeczy, że im się podoba. Jednym ze sposobów, aby Twoje dziecko czuje się lepiej o swoim wózku jest, aby pewne proste zakwaterowanie. Upewnij się, że Twój dom jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, co oznacza, że ​​wszystkie otwory drzwiowe są na tyle szeroki i wszystkie klatki schodowe są albo zastąpione lub uzupełnione ramp. Wybierając krzesło, które umożliwia różne ilości pochylających może być również doskonałym miejscem na wózku inwalidzkim dziecka - w ten sposób, mogą zachować komfort przez cały dzień.

Rodzaje Pediatric wózkach

Podobnie jak w przypadku wózków dorosłych, są różne typy wózków dziecięcych dostępne dla dzieci do użycia. Ręczne wózki inwalidzkie pediatryczne są zazwyczaj używane przez dzieci, którzy mają wystarczająco dużo siły, by wysunąć koła na własnym krześle; lub, w niektórych przypadkach, przez rodziców lub ich opiekunów, który popycha wokół dziecka w razie potrzeby. Te wózki inwalidzkie nie są przeznaczone do użytku przez dzieci, które mają poważne niepełnosprawności i nie może poruszać się samodzielnie. Zmotoryzowane wózki inwalidzkie lub elektryczne wózki inwalidzkie, są również w rozmiarach dziecięcych, ale często są zaprojektowane specjalnie dla osób fizycznych. Krzesła te są znacznie bardziej kosztowne, a jednocześnie ręczne krzesła mogą często rosną wraz z dzieckiem, krzesła zmotoryzowane mają tendencję do coraz częściej wymagają wymiany.

Wybór Pediatric Wheelchair

Choć może się wydawać, że będzie łatwo wybrać odpowiedni wózek pediatryczne, nie są w rzeczywistości bardzo wiele rzeczy do rozważenia. Pamiętaj, aby wybrać się na wózku inwalidzkim, który może rosnąć wraz z dzieckiem, gdy przewiduje się Twoje dziecko musi krzesło na dłuższy okres czasu. Większość dobrze wykonane inwalidzkie pediatryczne może trwać od dziesięciu do dwunastu lat. Upewnij się również, aby wybrać krzesło, który będzie odpowiadał temperament dziecka; Niektóre wózki pediatrycznej wykonane tak, że można je stosować w sporcie, podczas gdy inne są bardziej odpowiednie dla dzieci, które preferują ciche poszukiwań. Potrzebny będzie również do określenia zdolności dziecka do napędu własne krzesło, i czy nie byliby w stanie kontrolować energii (elektryczność) wózek pediatrycznej. Wreszcie, lekarz jest najlepszym źródłem wyborze wózka, należy uzyskać swoje konkretne zalecenia.

Stojąc na wózkach ramki dla dzieci

Teraz można powiedzieć swoim dzieciom, "Stań prosto," nawet wtedy, gdy są one w wózkach dziecięcych. Jeśli Twoje dziecko ma nadal korzystać z obu nóg i nie jest po amputacji, ale wymaga wózka inwalidzkiego, pionizatora inwalidzkie pediatryczne dać jej zastrzyk. Jeśli potrzebuje alternatywy dla jej walker lub kulach, stojąc koło Rama krzesła dziecko są łatwiejsze w obsłudze i mają miejsca do umieszczenia jej bookbag, telefon komórkowy, sprzęt sportowy, projekty naukowe, lub odtwarzacz CD.

Rama krzesła stojące koło dziecko zmniejszyć warunki jak postępującą skoliozę, dystrofii mięśniowej i porażeniem mózgowym (wózku dzieci mają wysokie ryzyko zwichnięcia stawu biodrowego), i budować skeletomuscular siły, poprawa zakresu ruchu. Dzieci z zapaleniem stawów mogą terapii fizycznej podczas swoich codziennych zajęć, i czuć się pewnie. Jest to szczególnie ważne dla dzieci, które są wychodzących z tymczasowego choroby lub urazu.

Zmiana pozycji ze stojącej na siedzącą w tradycyjnych wózkach można umieścić niepotrzebnej presji na mięśnie i stawy. Nieodpowiednie pozycje mogą powodować ogromny ból.

Skutek? Twoje dziecko może być bardziej pewni siebie. Dzieci nienawidzę być krótszy niż ich rówieśnicy, ale z krzesła stojące ramki, twój syn może wyglądać, że od przodu na szkolnej drużyny koszykówki w oku. Nie trzeba się martwić o ich lewo z wycieczek szkolnych, tańców i karnawał! Twoje dziecko może wygrać ten pierścień wrzucić z poprawą napięcia mięśni i koordynację ze wszystkimi tego ćwiczenia. Możesz martwić skurcze mięśni z wielu chorób, ale stoi ramka inwalidzkie pediatryczne może zmniejszyć je tak, że dziecko może trafić w dziesiątkę pewną ręką.

Jednym z najlepszych zalet wózku inwalidzkim stojąca ramka? Możesz przytulić swoje dziecko i się przytulił powrotem. To jest na pewno powodem dzieci stanąć wysoki i dumny.

Foteliki dla dzieci i poduszki do wózków inwalidzkich

Dzieci mają ciężki czas siedzi nadal. Nawet wtedy, gdy siedzą wciąż muszą być wygodne. Jeśli twój syn jest czytanie Harry'ego Pottera lub Hobbita, na pewno nie chcę złamać zaklęcie z siedziskiem wózka inwalidzkiego, że nie pasuje.

Na szczęście, wózki dziecięce są zaprojektowane do squirminess dla dzieci. Typowa szerokość siedziska wynosi 11 cm lub 27,5 cm. Możesz poprosić o jakieś wózki inwalidzkie dla dorosłych w rozmiarach dziecięcych. Jeśli dziecko nadal wiggles wokół, inwestować w komfortowych siedzisk pianka do kiedy dziecko jest w ruchu lub ma siedzieć na długie okresy, takich jak odrabiania lekcji. Poduszki chłodzące i podkładki grzewcze może być terapeutyczny też.

Próbowaliśmy wszystkiego? Twój syn może po prostu trzeba być z krzesła. Bez względu na to, jak dostosować wózek, wózki inwalidzkie mogą być trudne na plecach. Stojąc opcji siedzenia lub stojącej ramki na wózek może być droga.

Więc teraz, gdy dzieci nie będą siedzieć i słuchać, pocieszyć. To nie ich inwalidzkie pediatryczne, oni po prostu dzieci.

Kaski, rękawice i ochraniacze na łokcie

Co ty zawsze mówią rodzice?

"Noś kask."

"Nie wychodzę bez kapelusz i rękawiczki!"

"Jak myślisz, gdzie będziesz bez łokci i kolan?"

Wózki inwalidzkie dla dzieci nie, i nie powinien dać "Nie Rodzicielstwo" pass swoje dziecko. Odpowiedni sprzęt daje im większą niezależność. Zainwestuj w ochraniaczy pod kolana, załączników tkanin dla dolnej ramy wózków dziecięcych.

Nadal można korzystać z linii kapelusz i rękawiczki. Wybierz rzep-uszczelniająca trudne, ale miękkie rękawiczki tak samo jak te dzieciaki używają skuterów i rowerów. Dla dzieci w ręcznych wózkach dziecięcych, spierzchnięte dłonie i tarcia są stałe problemy. Nikt nie lubi czuć się skrępowani z powodu czerwonych i poparzone ręce.

Nie należy również zapominać, takie jak płyn zmiękczający wazeliną lub Johnson and Johnson oliwką dla dzieci. Twoje dzieci powinny również prowadzić za rękę chusteczki do tej wspólnej skargi rodziców, "Myj ręce - nie wiesz, kto dotknął, że ostatni"

Wszystko to rada rodzicielska będzie twoje dzieci narzekają, ale potajemnie, oni czują się szczęśliwi, że zależy.

Zestawy wzrostu, Opcje wzrostu

Twój cenny dziewczynka wtulona w ramiona i po prostu gruchały gdy ona była szczęśliwa. Teraz jest za duży dla jej łóżku ... i swoim wózku inwalidzkim. Chcesz, żeby była zdrowa i bezpieczna, ale nie można zachować zakupu zupełnie nowe krzesła kół dziecko.

Teraz nie trzeba. Najnowsze kół akcesoria krzesła dla dzieci: opcje wzrost lub "zestawów wzrostu", które pochodzą z wózków dziecięcych lub wzrost może być zakupione oddzielnie Oni są bardziej przystępne niż zakup nowych inwalidzkie dzieci.

Więcej niż tylko akcesoriów wózku inwalidzkim dla dzieci, zestawy wzrostu pozwala i dzieci, aby wprowadzić zmiany do wózków dzieci jako swoich aniołków z koła rośnie. Zestawy wymiennych komponentów wzrostu to, że można rozwinąć do większych rozmiarów. Na przykład, kolory pediatryczne linii wózek przez Permobil oferuje nowe ramki wózku z tapicerką i podnóżki.

Pomyśl ubezpieczenie nie będzie płacić? Czasami firmy ubezpieczeniowe nie obejmują zestawy wzrostu, w zależności od polityki. Zapytaj dział subemisję lub sprawdzić drobnym drukiem. Jeśli nie masz ubezpieczenia, zestawy wzrostu są wciąż rozwiązaniem stosunkowo niedrogie.

Po tym wszystkim, bez względu na to, jak szybko dziecko rośnie, ona nigdy nie wyrośnie swoją miłość.

Fajne wózkach Akcesoria

Dzieci mogą być okrutni dla siebie. Czasami inne dzieci nie widzą poza wózku do zabawy najlepszego przyjaciela / nauka ekspertów / Monopoly mistrz znasz swoje dziecko. Odpowiedzi są proste:

1) Pomóż dziecku być wychodzących.
2) Nigdy nie pozwól jej się poddać.
3) Accessorize!

Istnieje kół akcesoria krzesło dla dzieci i dorosłych, które można dodać blasku wózków dziecięcych, lub przynajmniej może podkręcić "cool" czynnik. Niektóre propozycje:

• Mocowanie do przechowywania komputerów przenośnych, telefonów komórkowych lub Boomboxes dla starszych dzieci i zabawki dla młodszych dzieci
• Komputery stacjonarne, więc dzieci mogą grać w gry planszowe lub karty z przyjaciółmi
• osłony szprych w różnych kolorach lub ze zdjęciami delfiny, amerykańskiej flagi, lub szczęśliwą twarz
• tapicerka siedzeń w odbitek zwierząt
• Uchwyty na kubki

Dzieci mogą ruszyć z wózkach dzieci. To zdjęcie z klasy sztuki, naklejki i nalepki, glow-in-the-ciemne girlandy na kierownicy, zdjęciem zwierzaka rodziny, zderzak naklejki z zabawnymi (nie obraźliwe) powiedzeń ... wyobraźnia dziecka i entuzjazm, aby ubierać się świat nie ma granic. Wspieranie twórczości, to najlepsze akcesoria wszystkim.

Jakie są najlepsze akcesoria dla dzieci na wózkach? Przyjaciele.

Wózki inwalidzkie ręczne Pediatric

Ręczne wózki inwalidzkie pediatryczne są najczęstszym typem wózku wykorzystywane dla dzieci. Te wózki inwalidzkie nie są napędzane silnikami maszyn, więc albo opiekuna lub dziecko muszą sami przenieść krzesło wzdłuż. Można to osiągnąć albo przez pchanie wózka z tyłu, lub za pomocą kół do przemieszczania krzesła. Dla mniejszych dzieci, i tych, którzy muszą być przechylony do tyłu (ze względu na ich stan zdrowia), wózki inwalidzkie, które muszą być pchane przez pracę dorosłych najlepszy.

Hot Wheels - dziecięce Wózki elektryczne

Dzieci mają biegać i być aktywny, czy są one w wózku dziecko, czy nie. Kulminacyjnym dzieciństwa jest uruchomienie przez dom z powołania rodzicielskiego, "Zwolnij! Nie wspinać ten mur! Nie natknąć tym piętrze, po prostu myte to!"

Jeśli jesteś w procesie wyboru na wózkach dziecięcych i chcesz, aby Twoje dziecko miało łatwy mobilność, elektryczne wózki dziecięce są idealne, zakładając, że dziecko nie musi budować wytrzymałość górnej części ciała. Elektryczne wózki inwalidzkie pediatryczne, takie jak F-Tuffcare Challenger Pediatrii mogą być drogie, ale kilka sklepów na wózki oferują zniżki i Medicare może je pokryć.

Inwestycja jest warta dla dzieci, które mają zapalenie stawów, amputacje, porażenie mózgowe lub różnych warunkach. Wózki elektryczne sprawiają, że poruszanie się w szkole łatwiej, i mają mobilność wewnątrz i na zewnątrz. Plus, dzieci uwielbiają jeździć i silniki miłość. Wielu elektryczne wózki inwalidzkie można dostosować tak, że wyglądają jak sportowe samochody z jasnych kolorach. Inne dzieci są po prostu zafascynowany niesamowite kołach Twojego dziecka!

Kilka wskazówek do zapamiętania:

• Jeśli dziecko potrzebuje terapii fizycznej, zachęcić go, aby zostawić wózek. Nie można rezygnować z siły mięśni. Wielu rodziców przemian wózki elektryczne z windami stojących. Levo Combi Jr. pomaga stanąć dziecko, plandeka, usiąść, a nawet położyć się wygodnie.

• Jeśli możesz, zmień krzesło tak, że dziecko może stać się bezpiecznie.

• Jeśli masz basen, nauczyć dziecko o bezpieczeństwo w wodzie. Krzesła kół dziecko elektryczny i woda nie mieszają się. Basen jest uwolnienie dla osób niepełnosprawnych, ale upewnij się, że wózek jest utrzymywany daleko od basenu.

Teraz można odpocząć i mieć radość krzyczy na zwykłe ostrzeżenia rodziców: "Uważaj, bo możesz złamać kark / umieścić czyjeś oko / daj mi zawał serca!"

Wózki inwalidzkie Przed przedszkola

Twoje dzieci są sparaliżowane i nie może chodzić, ale nie są one na tyle stary na wózkach dziecięcych. Wiemy, że kochasz swoje dzieci bez względu na to, co i chcą, aby ich jazda jest gładka, nawet jeśli ich życie nie jest.

Odwagi: Możesz wybrać pre-wózki inwalidzkie, pediatryczne ułatwiające poruszanie się, że wyglądają jak zderzaka samochodów. Formy Tumble Gotowy Racer to fajny sposób na dziecko do poruszania się po pomieszczeniu. Twój syn lub córka może wiać wokół z innymi dziećmi w przekazywaniu wyścigowy styl, który ma zwrotność wózkach dzieci. Gotowy Racer buduje górną część ciała i siły ramion i poprawia percepcyjne zdolności motoryczne, pozwalając jednocześnie swoją niezależność dziecka. Twoje dziecko może oderwać wokół całej tej kudły dywan. A inne dzieci będą myśleć, że to niesamowite!

Wystarczy pamiętać o bezpieczeństwie, jak jesteś z jakimkolwiek innym ustrojstwa kółkach Twoje dziecko będzie pojazdów mechanicznych, choć Gotowy Racer jest bezpieczniej. Również Gotowy Racer jest przeznaczony głównie do użytku wewnątrz pomieszczeń.

Jako alternatywę, Minibot i GoBot z Mobility4Kids oferują taką samą wolność jak Gotowa Racer. Jednak Minibot działa w pomieszczeniach zamkniętych, podczas GoBot może obsługiwać brudu, trawy i dywan.

Anothe wybór dla tłumu wózek jest Kid Kart, które jest łatwe dla rodziców / opiekunów i jest w jasnych kolorach. Krzesła dla dzieci marki koło dziecka są przeznaczone tylko do użytku przez dzieci. Ponieważ oba te żebyś je wcisnąć, nie mogą użyć ich na długo, jeśli chcecie, aby dać dziecku więcej niezależności.

* Pobierz regulowany uchwyt dla łatwiejszego przenoszenia i obsługi. Ciesz się życiem z gorącej Rodding dziecka!

Sport / Lekkie Krzesła do codziennego użytku

Nawet jeśli trochę koszykówka / piłka nożna / gimnastyka fanem drży na myśl, jest sportowiec, ona może nadal korzystać z lekka / sportowe dzieci w wózkach z akcesoriami dla dzieci koło krzesła, takich jak osłony na szprychy z logo NY Knicks.

Sport / lekkie wózki pediatryczne stały się popularne przez rodziców wybierających się na wózkach inwalidzkich dzieci do codziennego użytku. Wyglądają Sportowy, w kolorach takich jak "śluzu zielony", i łatwo się poruszać. Dziecko Sport inwalidzkie delikatnie obsłużyć dni chaotyczny dzieciństwa. Są także łatwe do transportu samochodem.

"Lekki" nie oznacza braku wsparcia. Gdy Twoje dziecko mierzy się na wózku inwalidzkim, lekarz lub mobilności specjalistą pomoc zalecenia dotyczące wózkach inwalidzkich, które będą wspierać swoje dziecko. Lekkie wózki inwalidzkie pediatryczne oferują taką samą pomoc, jak inne dzieci wózku inwalidzkim-Oni są po prostu łatwiejszy w obsłudze. Skonsultuj się z lekarzem na temat lekkich wózku dziecko.

Nawet jeśli dziecko twierdzi, że jest uczulony na sporcie, nie zawaha się spędzać aktywnie grać na zewnątrz z przyjaciółmi, lub udać się ucieszyć na jej ulubionego zespołu.

Dziecko inwalidzkie i Sport

Twoje dziecko urodziło się z wielkimi marzeniami, jak i niepełnosprawnych. Twoja córka uwielbia wyścigi i piłkę nożną, ale martwisz się, że krzesła kół dziecko nie pozwolę jej Podkręć jak Beckham.

Wiele inwalidzkie pediatryczne takie jak Małej Niedźwiedzicy od Colours przez Permobil pozwolić dziecku uprawiać sport, a nawet lepiej, pomagają wózki dziecięce zmieścić w samochodzie zespołu. Twój Pete Sampras może cieszyć ducha zespołu i Gatorade z przyjaciółmi dzięki podwójnej osi tylnego odbiornika, który pozwala mu toczyć do furgonetki i na korcie tenisowym, a następnie wygrać mecz! Podwójny odbiornik tylny most, który można wnioskować, pomaga również poza kortem tenisowym i koszykówki.

Istnieją także sportowe fotele kół dziecko specyficzne, takie jak T-Tube Racer szybki numerek, jeśli chcesz, aby zachęcić do udziału sportowy max. Jednak nie może to być niedrogie rozwiązanie dla każdej rodziny. Dodatki Mała Niedźwiedzica są świetną alternatywą.

Nikt nie lubi być zbierane w zeszłym lub w lewo, na uboczu, a dzieci potrzebują aktywności fizycznej. Po tym wszystkim, zawsze wiedziałem, Twoja mała dziewczynka mogła nic zrobić chłopcy mogli zrobić ... i lepiej!

Rodzaje Pediatric wózkach

Wybierając wózek pediatrycznego, najpierw rozważyć, czy twoje dziecko będzie w stanie rozpędzić się w fotelu. Pediatric inwalidzkie mogą być modyfikowane, jak dziecko rośnie, ale najlepiej wybrać pediatrycznej wózek, który będzie odpowiadał za swoje dziecko najdłużej. Jeśli Twoje dziecko będzie w stanie koła własnym fotelu w krótkim czasie (skonsultuj się z lekarzem), może chcesz wybrać krzesło, które mogą być zarówno popychany kółkach.

Wózki inwalidzkie: Części do wózków inwalidzkich i porady w zakresie napraw

Pięć prostych sposobów zapobiegania Naprawa wózków inwalidzkich

Możesz łatwo efekcie płacić setki dolarów na naprawę wózka. W celu uniknięcia konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy, przeczytaj nasz przewodnik pięciu prostych sposobów zapobiegania naprawy wózka:

 • Upewnij się, że opony do wózków inwalidzkich mają optymalny poziom powietrza, aby pomóc w pracy. Opona może zużyciu baterii lub spowodować odkształcenia podczas pchania wózka.
 • Oczyść swój wózek regularnie, aby utrzymać części działa sprawnie i uniknąć korozji.
 • Upewnij się, osi i płyta na wózku osi są szczelne. Zapewni to oś nie uległ uszkodzeniu podczas ruchu.
 • Sprawdź, nakrętki i śruby, aby sprawdzić, czy są szczelne i że nie ma części do wózków inwalidzkich będzie poluzowała.
 • Należy zachować ostrożność podczas przechodzenia przez bardzo stromych wzniesień. Istnieje możliwość, że wózek może przewrócić.

Certyfikacja naprawczy dla wózków inwalidzkich

Naprawy wózek technika musi być zgodne z przepisami Państwa, które mogą wymagać określonych poziomów certyfikacji naprawy wózek. Niektóre z większych firm na wózkach oferuje kursy na temat diagnostyki, konserwacji i naprawy swoich produktów. Ich kursy pomóc naprawy wózek technik w rozwiązywaniu problemów i naprawić problem z ich sprzętu w najbardziej efektywny sposób. Zajęć obejmuje również certyfikat naprawy wózek. Jeśli chcesz wiedzieć, czy firma naprawy wózek jest wykwalifikowana, sprawdzić ich technicy spełniać minimalne wymagania zgodnie z przepisami prawa w danym stanie do naprawy wózków inwalidzkich. Również szukać jakiegokolwiek wykształcenia i kwalifikacji, które podjęły w naprawie model konkretnego do jednej posiadasz wózku.

Bądź przygotowany w zestaw do naprawy dla wózków inwalidzkich

Niezależnie od tego czy planujesz podróż przez dłuższy okres czasu lub z dala od domu na kilka dni, warto być przygotowanym. Mądry pomysł, bo kiedy jesteś pozostawiając komfort w domu, ma podjąć zestaw naprawczy wózek z tobą. Zestaw do naprawy wózek jest proste rozwiązanie można utworzyć się z elementów w całym domu lub łatwego zakupu od lokalnego sklepu. Zapakuj zestaw opon zmienia, śrubokręt, klucz nastawny i jest parę szczypiec. Informacje te są potrzebne, w przypadku wystąpienia problemów z kołami, trzeba zmienić oponę, lub chcesz, aby oczyścić swoje kółka.

It Yourself Naprawa wózków inwalidzkich

Jeden wspólny problem z utrzymaniem wózka inwalidzkiego obejmuje osie kółka. Łatwo materiały, takie jak włosy i nici złapany w osi kółka, utrudniając normalne ruchy. Jest to proste zadanie naprawy wózek można prawdopodobnie zrobić na własną rękę. W celu uzyskania tych materiałów włóknistych się, trzeba zdjąć kółka z widelcem przy użyciu dwóch kluczy. Użyj jednego klucza do przechowywania śrubę osi w miejscu i korzystać z drugą odkręcić nakrętkę. Po usunięciu rzucającego, należy uważać, aby śledzić dwóch małych dystansowych znajdujących się po obu stronach koła pudrem. Możesz używać wilgotnej szmatki lub papieru ręcznik do wycierania rzucającego czyste. Wymień rzucającego na widelec po zakończeniu.

Uwaga: Jeśli nie czujesz, że możesz obsługiwać ten wózek zadanie naprawy na własną rękę, uzyskać pomoc przyjaciel, krewny lub sąsiada.

Pięć prostych sposobów zapobiegania Naprawa wózków inwalidzkich

Poświęć trochę czasu, aby zrobić cotygodniowe sprawdzanie konserwacji w celu zapewnienia Ci uniknąć konieczności naprawy wózka inwalidzkiego. Jeśli nie czujesz się można obsługiwać tylko naprawa wózek konserwacji prewencyjnej się, należy zawsze poprosić przyjaciela, sąsiada lub członka rodziny, aby ci pomóc.

Wielka Stowarzyszenia Spinal Sprawia Naprawy inwalidzkiego i darowizn

4 grudnia 2004 roku, Stowarzyszenie Wielka Spinal współpracę z Międzynarodowym ministerstw Nadzieja Haven do naprawy wózek inwalidzki i darowizn wózkach na kółkach dla ludzkości Mobility Project. Wolontariusze poświęcili swój czas w warsztatach w całej strefie Iowa do naprawy wózek inwalidzki. Wolontariusze obejmowały więźniów w Południowej Dakocie i mężczyzn i kobiet w Minnesocie i Iowa, którzy dają się swój wolny czas. W całej pracy Spinal Association Stanów z ministerstw Nadzieja Haven Międzynarodowych, mają naprawione i wykonane datki na wózkach inwalidzkich dla osób prywatnych i szpitalach na całym obszarze Nowego Jorku.

Typowe problemy spowodowane przez wadliwe części do wózków inwalidzkich

Istnieją pewne wspólne użytkownicy problemy wózków inwalidzkich doświadczenie, które można przypisać do wadliwych części inwalidzkich. Te często przeszkadzają samego wózka. Jeśli szukasz rozwiązywaniu części wózkach, są to jedne z najczęstszych problemów.

 • Jeśli wózek ma tendencję do przewrócić do tyłu, wózek może mieć złamane lub nieużywane anty-wywrotki, nieprawidłowo zainstalowany system wypoczynkową lub wygiętą ramę.
 • Wózek, który nie krotnie może wskazywać wygiętą ramę.
 • Jeśli Blokady kół nie działają, może masz problem z rozluźnionym sprzętu, połamanych blokad kół, lub zużytych opon.
 • Gdy masz wózek, który jest trudny do pchania lub poruszania, możesz mieć płaskie opony pneumatyczne, wygiętą ramę lub niewłaściwie osie kół.

Whole Lotta Shaking Going On

Ty się trzęsiesz, grzechot i toczenia. To nie trzęsienie ziemi, popękane chodnik lub klubu nocnego LA. W crossbraces na swoim składanym wózku nie obluzował. Krzyżulca jest rama centrum wózku tuż pod siedzeniem. W składane wózki inwalidzkie, masz dwa razy okazję uścisnąć, grzechotki i rolki, ponieważ istnieją dwa crossbraces. Jeśli crossbraces obluzował, powiedzieć, czy jesteś na zalesionym terenie, przepychanki, należy dokręcić je śrubokrętem krzyżakowym.

Podczas crossbraces są stosunkowo łatwe zamiennik wózek inwalidzki do instalacji, to najlepiej, aby utrzymać swój naprawę wózka i dokręcić te croosbraces. W ten sposób, kiedy naprawdę zacząć wstrząsając, będziesz wiedzieć, że to nie twoja krzesło ... to Big One.

Problemy można sprawdzić wózków Yourself

Po zakupie nowego wózka inwalidzkiego, zapoznać się z nim tak, że w razie wystąpienia zmian, można łatwo dostrzec je. Na wybiegu łatwych problemów wózkach można sprawdzić samemu, spójrz na tej liście.

 • Jeśli nowy wózek jedzie z działa płynnie składane z trudem lub już nie porusza się w sposób konsekwentny linii prostej, możesz mieć problemy wózku z ramy.
 • Sprawdź regulowane paski na swoich plecach krzesła jeśli je masz. Stają się one luźne w czasie i wymagają regularnej regulację.
 • Jeśli masz procy tapicerki foteli, może uginać się w czasie. Ugięcia siedzenia wpływa na postawy i może uszkodzić poduszkę siedzenia, wyginając ją. Można naprawić ugięcie niektórych rodzajów procy tapicerki usuwając jedną stronę z ramki i wyciągając przed wymianą materiału ciasne siedzenia procy.

Wszystko Tire-d Out

Jak mówi, Michelin, "Tak wiele jest jazda na oponach." To prawda, czy jedziesz samochód stick-shift lub elektrycznego wózka inwalidzkiego. W rzeczywistości, opony są jeszcze bardziej istotne w części inwalidzkich. Opony mogą się jeździć płynniej, lub mogą spowolnić elektrycznego wózka inwalidzkiego, aż poczujesz, jak równie dobrze można wybrali podręcznik. Flat opony uruchomić silnik w dół.

Twoja opona po prostu poszedł płaskim kiedy zderzyłem się o korzeń drzewa w lesie. To smutne, opony pneumatyczne do wózków inwalidzkich przebicie podobnie jak inne koła wypełnione powietrzem. Zastanawiasz się dzieje podczas następnej hydrodynamicznego krzesło koła naprawy przystanku. Istnieją trzy rodzaje opon airless:

• pianką poliuretanowa (wada: jak poduszki z pianki, może stracić kształt ze względu na zużycie)
• Pół-pneumatyczne z kręgu prowadzeniem powietrza przez centrum (mieszkań jeszcze możliwość)
• Stałe (formowane plastikowe lub gumowe ciężkich, może kosztować więcej)

Wiele opony są również wzmocniony kevlarem dla trwałości. Chcesz trwałych opon. Wybrano solidne opony, wzmocnione kevlarem, po wszystkim, to może być najważniejszą częścią wymiany na wózkach kiedykolwiek będziesz kupować i warte koszt. Upewnij się, że opony są przeznaczone dla danego wózka. Można nawet przystawki na swoich gumowych oponach, amerykański Airless produkuje opony Snap-on.

Czy wybrać konwencjonalne lub snap-on, powietrznych opony lub airless (zwane również "flat-free"), sprawdzić swoje opony w sklepie, możesz mieć najlepszą część wózka dla silnika, ale jeśli opony nie pracy z wózka, jesteś zablokowany jak pewne jeśli miał innego mieszkania. Michelin jest prawo. Tyle jest jazda na oponach ... szkoda Michelin nie robi na wózkach!

Porada O urządzeń anty-Tip

Twój używany wózek ma wszystko, z wyjątkiem urządzeń anty-tip. Szkoda, myślisz, ale mam okazje. Albo gdy sąsiad dał wózek raz nad, ona usunięta urządzenia anty-tip, aby rozjaśnić swój ładunek. Koło tak szybko, jak można do swojej części zamiennych wózek i sklep naprawy wózkach. Nie wózek powinno być bez urządzeń anty-tip. Jeden wstrząs a rachunki szpitalne otrze pieniądze, które rzekomo zapisany z używanego wózka. To nigdy nie jest dobry pomysł, aby skąpić na zakup części do wózków inwalidzkich, które są ważne dla bezpieczeństwa.

Jeśli nie możesz znaleźć anty-tip części zamiennych, w którym żyją, zamówienie online i wybierz dostawę szczytu. Bezpieczeństwo i spokój są warte dodatkowych kosztów. Przecież nie chcesz, aby rozjaśnić swój ładunek teraz tylko mieć dodatkowy ciężar szyna lub oddać później. Wszystko, co zwiększa bezpieczeństwo jest okazja, bez względu na koszty.

Wymiana podzespołów dla wózka inwalidzkiego

Jak każdy inny element wyposażenia operacyjnego, można znaleźć części wózkach będą nosić w dół lub złamać. Jednak można wymienić wiele elementów. Oto przewodnik do niektórych części wózkach można zastąpić:

Kółka do wózków inwalidzkich - kółka do wózków inwalidzkich umieszczone z przodu fotela pomogą zapewnić odpowiedni kierunek dla wózka inwalidzkiego. Są one dostępne w szerokiej gamie rozmiarów od 3 "do 8".

Assemblies- tylnego koła tylne koło się zespoły są również ważne elementy dla wózków inwalidzkich. Można wybrać wiele różnych rodzajów w zależności od potrzeb, w tym gospodarki i wysokiej wydajności zespołów kół typu.

Opony - Opony są w różnych opcji, w tym pneumatycznych, uretanu i piany wypełnione.

Bateria dla wózków inwalidzkich - Dla napędzanych wózków inwalidzkich, trzeba wymienić baterię wózek tak często. Można oczekiwać, aby dostać jeden do dwóch lat użytkowania z nimi.

Odpoczynkowych czołowe - odpoczynkowych przednie i podnosząc to podnóżki nogę opiera się na wózku inwalidzkim. Choć nie są one niezbędne do działania wózka są istotną częścią ergonomii.

Bezprzekładniowe Silniki elektryczne

Przeszliśmy długą drogę, dziecko, z ręcznym wózku z silnikiem zaburtowym. Elektryczne części wózek stał się bardziej wydajny, a nawet będzie Gearless. Gearless? Co to jest? A co wózek części muszę uaktualnić dostać jeden? Masz silnik elektryczny wózek dwubiegunowego lub cztery bieguny. Szybkie odniesienia dla tych, którzy nie wiedzą:

• Dwubiegunowy - dla standardowych lekkich wózków inwalidzkich, spala się szybciej niż czterech-biegun
• Cztery-biegunowe - przeznaczona dla wysokiej wydajności silników, które obsługują zróżnicowany teren, nie conk tak szybko

Wszystkie te części na wózki elektryczne silnika są skazane na niepowodzenie otarcia razem przez cały czas, nawet jeśli jesteś rygorystyczne o wózku naprawy i konserwacji. Zastanawiasz się dzieje krok dalej i dostaniem Gearless, bezszczotkowy silnik elektryczny wózek inwalidzki, który ma mniej części mechaniczne pocieranie. Pytanie brzmi, można uaktualnić istniejący silnik?

Powiedzmy, że jeździć Pride Go-Chair lub Jet 3 z projektu dwóch silnika. Czy można uaktualnić? Właściwie Invacare wprowadziła Gearless bezszczotkowy silnik, więc najlepiej do elektrycznego wózka inwalidzkiego część modernizacji jest na krześle Invacare (zapytaj koła naprawy krzesło specjalisty jeśli jedziesz inną markę wózek). Gearless bezszczotkowy zyskał popularność w świecie częściach inwalidzkich. Gwiazda żądania aktualizacji. Po tym wszystkim, nie podjęły bez odpowiedzi jeszcze, i szukać, gdzie jesteś dziś! Tak, zaszliśmy daleko, dziecko, a przy odrobinie szczęścia, reszta rynku elektrycznym wózku inwalidzkim będzie dogonić nas.

Śledzenia Invacare Paski

Nie jesteś gotów zrezygnować stary Invacare zasilania wózka, bez względu na to, co mówi lekarz. Po prostu miał opony i poduszki całkowicie odnowione. Dodałeś każdą część zamienną wózek inwalidzki i upgarde można myśleć. Jesteś gotowy, jednak zrezygnować na znalezieniu pas dla wózka Invacare lub Twojej E & J wózku. Czujesz pecha, ponieważ stało się kochać jednego z następujących modeli:

• Invacare Rolls 12 "Standard
• Invacare Akcji Strzałka (przed Strzałki poszedł bez paska)
• Invacare Recliner
• Invacare Rolls 10 "Standard

Na szczęście, nie wszystko jest stracone. Jeśli surfować po sieci, aby znaleźć specjalistycznych sklepów, można stwierdzić, że nieuchwytny elektryczny wózek inwalidzki do naprawy części krzesła koła. Zakup części do wózków inwalidzkich, które mają nie jest to niemożliwe z Internetem. Edmond-Wheelchair.com oferuje pasy napędowe dla starszych Invacare i kół zasilania modeli E & J krzesełkowych.

Po tym wszystkim, i wózek są starymi przyjaciółmi. Ale może chcesz słuchać lekarza, kiedy mówi, aby schudnąć i uzyskać więcej ćwiczeń.

Cztery Moc Środki konserwacji wózków inwalidzkich

Jeżeli chcesz zachować swój wózek zasilania działa sprawnie, upewnij się, że przylegają do jej utrzymania na bieżąco. Z niektórych pomysłów na utrzymanie wózka inwalidzkiego mocy, które wydłużają żywotność sprzętu, te proste środki.

 • Co miesiąc, dobrych praktyk konserwacji wózka moc sprawdzając pasy napędowe. Pasów napędowych, które są zbyt mocno uszkodzić łożyska i spowodować drogie koszty naprawy. Pasów napędowych, które są zbyt luźne może spaść lub skutkować nieefektywnym władzy powodu poślizgu.
 • Sprawdź połączenia elektryczne na swoich wózkach zasilania kilka razy w roku, aby upewnić się, że są grime i odporne na korozję. Będziesz także chcą, aby upewnić się, że połączenia elektryczne są mocno na miejscu, jak również.
 • Jeśli mieszkasz w chłodniejszym klimacie, będziemy chcieli, aby upewnić się, że sól korozji nie wpływa wózka zasilania. Za pomocą szczotki drucianej, aby usunąć sól narastaniu na swoich połączeń elektrycznych. Pamiętaj, aby odłączyć kabel od przyłącza pierwszy.
 • Czy kontroli na miejscu co jakiś czas na często używanych części. Mogą to być, regulowane podnóżki, mechanizmów pochylenia plecami i regulowane podłokietniki.

Joystick Junkie Upgrade

Tak, to prawda-sprzedaż do wynajęcia ćpunem joysticka, z XBox lub PS2. Kochasz poczucie władzy i kontroli podczas gry Quake. Niestety, czujesz, że Twoje Jazzy joystick nie będzie posłuszny. Gdybyś miał cudzoziemca strzelać. Ale fantazja jest fantazja i utkniesz z joysticka masz, czy w lewo i praworęcznych.

Ach, ale jak twoje kody powiedzieć, zawsze rozwiązaniem. Możesz wybierać spośród wielu modeli joysticka. Inne niż silnika i akumulatorów, joystick jest z pewnością najważniejszym elementem elektryczny wózek. Dostępne są następujące opcje:

• rozszerzenie Joystick uchwyt z piłką - sprawdź, co marka to pasuje (pasują najważniejsze z nich)
• uchwyt rozszerzenie Joystick, styl końcówki hamulca
• Joystick rozszerzenie uchwyt U-bar lub bar w stylu T-(pozwala na pewniejszy chwyt)
• rozszerzenie uchwyt joysticka, Bar U lub T-Bar z wiosną (większą elastyczność i szybkość reakcji)

Spróbuj części zamiennej na wózkach joystick na rozmiar, jeśli możesz, albo w sklepie lub przez teście jazdy wózka znajomego.

Wszyscy mówią, że gry wideo są stratą czasu, ale właśnie nauczył cię lekcję pomysłowości i krzesło koła naprawy. Tylko nie upaść za ścianami z mocą nowego joysticka.

Do-It-Yourself Naprawa dozwolone?

Ty oblał na naprawy samochodów i nie może zaprogramować magnetowid / odtwarzacz DVD. Jeśli nie jesteś dwunastu, jeśli dziecko w wózku inwalidzkim lub dziecko z rodziny w wózku inwalidzkim, urodziłeś się w świecie nowych technologii i nic fazes Ciebie. Teraz twoja kolej, aby dać ciocia lub wujek kilka dobrych rad.

Każde dziecko wie, że jeśli nie przechowywać łyżwy i rowery pracy, będziesz awarii prędzej czy później. Nie ma potrzeby wymiany części rowerowe. Trzeba tylko dokręcić śrubę tutaj, śruby tam, i zachować swoje koła na deskorolce z dachu samochodu. Tak samo jest z naprawy wózku inwalidzkim. Kilka wskazówek, że nawet kwestionowane technologicznie mogą korzystać:

• To kosztuje mniej w utrzymaniu niż wymieniać części na wózkach inwalidzkich. Sprawdź co tydzień krzesło lub kilka razy w tygodniu.
• Jeśli nie utrzymać, że Axel Axel płytę dokręcone, musisz zamówić bał części zamiennych dla osób na wózkach.
• Miej pompy ćwiczeń opony ręcznie lub pompę wokół domu i nosić go w carryalls wózku inwalidzkim.
• Trzymaj siedziska i oparcia z chwieje lub przesuwanie się.
• Oczyść swój pokój i czyszczenia wózka też. Użyj szmatki z mikrofibry do wycierania kurzu z drogi.
• Nie pozwól, mama lub tata jest uparty. Poproś znajomego lub sąsiada, aby dać wózka inwalidzkiego sprawdzanie.
• Nie próbuj zastąpić część elektryczny wózek inwalidzki na własną rękę. Nie pozwól, by twój tata to zrobić albo.

Przede wszystkim, nie pozwól, tata i mama czują się tak, jakby nie trzeba ich pomoc więcej. Podczas gdy oni szanują swoją dojrzałość, będą potajemnie zadowolony, gdy prosimy o sprawdzenie algebra pracę domową. Jeśli jesteś dorosły potrzebuje pomocy lub jeśli udzielenia pomocy, weź przykład z dziećmi. Mają tego ducha try-nic. Możesz nawet czuć tak osiągnąć można zaprogramować wychodzące wiadomości poczty głosowej w telefonie komórkowym bez pomocy.

Przesuwając ją z Felgi przekazywanych

Twoje rękawice palą się szybciej niż twarz. Byłaś naciska na pięć minut i twój Instrukcja wózek inwalidzki jest zablokowany, ponieważ jesteś leczenia koła ostrożnie. Oddanie się w ręce obręczy Push boli. To może być czas do naprawy wózku inwalidzkim.

Obręcze Push to pierścień na tylnych stronach wózka, gdzie umieścić swoje ręce wpakować fotela do przodu. Mogą one być trwałe aluminium, mogą być powlekane z gładką tworzywa sztucznego, lub mogą nawet mieć "prognozy", pozwalające na łatwiejsze chwycić obręczy.

Jeśli plastikowa na uszkodzone lub zużyte w dół, lub jeśli odczuwania bólu po naciśnięciu, może to być czas, aby zamówić felgi Push części wózkach lub może to być czas na zmianę koła. Upewnij się, że koła pasują wózka poprawnie. Koło jest jednym z najprostszych części zamiennej na wózkach na zamówienie, po prostu upewnij się, że pasuje do Twojego krzesło i opon.
Jeśli masz już wymienić koła, ale ręce są wciąż ból, mechanik naprawy i renowacji może z stopów metali.

Wiesz, że jesteś gorąca. Po prostu nie chcę się rumienić i pot, nie fajne wolne terenowa hipster jak ty!

Kółka i wózkach Naprawa

Przód wózka nie bierze rogi na rozdarcie tak jak wcześniej do, i kiedy to robi, wpadnie w poślizg trochę. Twoja reputacja jako demon na kołach jest w niebezpieczeństwie teraz, że wózek działa opieszale. Jeśli nie wiesz lepiej, można powiedzieć, dziecko czyta Harry Potter rzucił klątwę na ciebie.

Proszę się odprężyć. Nie masz do czynienia z czarodzieje, tylko część wymiany koła krzesło na kółkach. FYI, kółka są te dwa małe koła z przodu z wózka, choć z napędem na sześć kół, często spotyka się je z tyłu też. Jeśli masz napęd na koła przednie lub tylne koła napędowe, uszkodzone kółka może kurcze swój styl i zepsuć reputację.
Szanse są, twoje kółka mogą być płaskie lub luźne. Jeśli są płaskie, to jest czas, aby pompowana, a jeśli są luźne, nadszedł czas, aby dokręcić. Poza tym, na wózkach naprawy doświadczonych prostu sprawia, że ​​jesteś facetem lub dziewczyną w wiedzą.

Jeżeli kółka są zardzewiałe lub przebite opony, dostać części zamienne wózku przed plotka uderza kawiarnię, że już stracił swoją przewagę. Uaktualnić oprogramowanie, więc uaktualnić swoje opony z powietrza do mieszkania-free-zakup części do wózków inwalidzkich jest zawsze dobry pomysł, trzeba je regularnie wymieniać. Po zastępuje ręczną lub elektryczną część osób na wózkach (dostać nauczyciela o pomoc, jest to mniej upokarzające niż utraty rep), można ryczeć w stołówce jak masz miejsce. Jesteś baaaack!

Jak kupić używany wózek inwalidzki

Mienie używane są o wiele tańsze niż zdobycie zupełnie nowych. To dlatego ludzie często protekcjonalnie używane produkty, aby były w stanie zaoszczędzić pieniądze. Od prostych rzeczy, takich jak książki i kolczyki, sprzedaż używanych rzeczy obejmuje prawie wszystko, a może iść tak daleko, jak nowoczesnych gadżetów, takich jak komputery i samochody. Nawet wózek znajduje się na liście. Nie ma mowy o tym, jak wózek jest przydatna osób niepełnosprawnych. Pomoc daje do tych ludzi sprawia, że ​​ich codzienność komfort. Komfort poruszania się rampy i dając im wyciągów jest must-have dla każdej osoby niepełnosprawnej. Jednakże koszt wózku jest wysoka. Jeżeli te tradycyjne są drogie, o ile więcej może skuter inwalidzki, wózek elektryczny, a koszt wyciąg krzesełkowy? W związku z tym, ludzie polegać tylko zakup używanych wózków inwalidzkich. To jest bardziej praktyczne niż kupowanie markowych nowych.

Teraz pytanie, gdzie i jak można kupić używane wózki inwalidzkie? Odpowiedź jest prosta. Spojrzenie na podjęcie tych wskazówek:

 • Znać rodzaj wózku potrzebne. Znalezienie taniego wózka nie oznacza, że po prostu kupić, co jest dostępne w sklepach z drugiej ręki. Musisz dostać pieniądze warto. Lekarz na pewno ujawniać, co jest potrzebne, rodzaj wózka inwalidzkiego - czy to skutery elektryczne lub ręczne nich.
 • Sprawdź rozmiar wózka. Ponieważ większość wózków zrobione dzisiaj są dostosowane pod względem wielkości, trzeba zobaczyć na własne oczy, czy to będzie pracować dla Ciebie.
 • Poszukaj renomowanych sklepach. Nie patrz na najtańsze krzesełkowego wyciągu lub zasilania fotelu widać. Pamiętaj, że zawsze dobrze jest zakupić je od renomowanych organizacji, takich jak szpitale i ośrodki rehabilitacyjne. Dlaczego? Ponieważ organizacje te przestrzegać pewnych standardów i polityki w odsprzedaży używanych wózków inwalidzkich.
 • Poznać wartość detaliczną nowymi krzesłami. Porównaj ceny używanego wózka inwalidzkiego, który próbujesz zakupu z ceną na rynku, jeśli jest oferowany nowy.
 • Wiedzieć wiek używanego wózka. Jest to wspólne reguły w zakupie używanych wózków inwalidzkich, że nie powinien być dłuższy niż pięć lat. Choć starsze krzesła pojawiają się tańsze, ich podatność na uszkodzenia i awarii jest bardzo wysoka. Nie ma sensu wydawać kilkaset dolarów, a następnie wydawać więcej pieniędzy na częściach zamiennych i akcesoriów w bardzo krótkim czasie.
 • Sprawdzić wózek na sprzedaż za jakiekolwiek szkody. Zakup wózka, który jest jeszcze w dobrym stanie. Skontroluj w fotelu i zobaczyć, czy taka szkoda może w żaden sposób wpływać na ogólną wydajność wózka. Szkody w niektórych akcesoriów są w porządku; mogą i tak być naprawione. Ważne jest to, że konstrukcja jest nadal dobra, jeśli nie w najlepszym. Jeśli kupujesz skutery elektryczne jak Skuter, upewnij się, że baterie są w dobrym stanie nadal. Najlepszym sposobem, aby uzyskać kontrolę jest zatrudnić technika dla osób niepełnosprawnych. On lub ona ma wystarczającej wiedzy, aby zobaczyć, czy ktoś jest nadal dobre do codziennego użytku.

Jeśli chcesz się upewnić, że zakup używanego wózka inwalidzkiego, który jest w dobrym stanie, upewnij się, żeby te wskazówki pod uwagę.

5 Zdrowe przekąski migdałowe

Gdy głód uderzy między posiłkami, to mądry wybór, aby zaspokoić go migdałów przekąski. Migdały dostarczają nie tylko mnóstwo składników odżywczych, ale będą one dostarczyć Ci energii i zachować apetyt napędzany aż do następnego posiłku. Youâ € ™ ve prawdopodobnie słyszał już, że orzechy są zdrowe tłuszczu, i migdałów, w szczególności, są ładowane z witaminą E, magnez, witaminy B2, wapnia, białka i wielu innych minerałów.

Te maluchy mają prawo do obniżenia złego cholesterolu, korzyści dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, a walczyć oznaki starzenia się skóry. A, ponieważ nie pomagają, aby był pełniejszy przez dłuższy czas, mogą również pomóc utrzymać wagę w ryzach. Jednakże, należy zachować ostrożność podczas spożywania migdałów, ponieważ są one bardzo kalorii gęsta. Gdy jedzenie migdały jako zdrowa przekąska, pamiętaj, że trochę przechodzi długą drogę. Wypróbuj następujące możliwości:

1. 100 paczek kalorii

Niektóre firmy zapewniają 100 paczek kalorii migdałów. To gwarantuje, że przekąski są spożywanie odpowiedniej ilości migdałów, aby czerpać korzyści dla zdrowia i utrzymać się zadowoleni, ale nie tak wiele, że youâ € ™ re Cofanie diety wysiłków. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w dużą torbę orzechów, upewnij się, że liczą swoje migdały, aby zapobiec nadmiernej konsumpcji. Staraj się, aby numer od 10-20, i pamiętaj, że są mniej więcej 80 kalorii w 12 migdałów (60 Kalorie z tłuszczu).

2. Migdały aromatyzowane

Chociaż surowe migdały są naturalne i najmądrzejszy wybór przekąski, czasami fajnie jest zmienić go i spróbować różnych odmian i smaków. Istnieje wiele smaków można poddać się:

 • Suche prażone migdały
 • Wędzone migdały
 • Kakao migdały prażone
 • Migdały cynamonu

3. Migdały w czekoladzie

Tak, migdały czekoladzie można uznać healthy treat dopóki czekolada przeciwutleniacz bogate gorzkiej czekolady. Można nawet tworzyć własne czekoladzie migdały przez topnienia czekolada ciemna w podwójnej brojlerów, zanurzenie w jaja, i pozwolić im odpocząć w lodówce. Jeszcze lepiej, iść dalej i stworzyć ciemne czekolady i migdałów klastrów, ale jeść tylko jeden!

4. Trail Mix

Mix szlak może być zdrowe przekąski, tak długo, jak ita € ™ s ładowane z dużą ilością migdałów. Upewnij się, suszone owoce w swoim wymieszać śladu brak zbędnych cukrów. I, jeśli thereâ € ™ s czekolada obecne w mieszance, należy oczywiście być ciemny. Mix szlak powinien być postrzegany jako uczta, a nie śniadanie. Podobnie jak inne zdrowe przekąski migdałów, powinny być spożywane w skrajnym umiarem. Można również zdecydować się na pasku mix szlak, który zegary na około 140 kalorii.

5. Masło migdałowe

Masło migdałowe jest zdrowe, smaczne i świetny (i wyjątkowe) alternatywą dla coraz popularne orzechowe lepiej. Upewnij się, czy angażować się w naturalnym masłem migdałowym thatâ € ™ s wolne od nadmiaru cukru. Rozłóż go na plasterki jabłek lub pszenicy krakersy, lub po prostu jeść ze słoika.

Młodzieżowe Grupa Icebreaker Gry

Młodzieżowe Grupa Icebreaker Gry


Młodzieżowe gry grupę Icebreaker są stosowane, gdy masz grupę osób, które mogą nie znasz się bardzo dobrze. Mogą być używane na rekolekcje, gdy nowy klub młodzieżowy spotyka się po raz pierwszy lub w obozach letnich. Istnieje wiele lodołamacze, które mogą być użyte do następnego spotkania grupy młodzieży.

Łatwy Grupa Młodzieży Icebreaker Gry

Jeśli szukasz łatwych mikserów, które pomogą ludzie poznają się nawzajem, następujące gry są idealne dla nastolatków i młodzieży.

Alfabet cię poznać

Każdy członek grupy będzie miał kawałek papieru z nadrukiem, który ma litery AZ po stronie lewej stronie i linii do pisania na obok każdego listu. Dla każdej litery, osoba musi dowiedzieć się czegoś o kimś w pokoju. Na przykład, dla litery A, osoba może pisać, "Bob lubi jabłka lub Jen ma złamaną rękę." Liczba odpowiedzi każda osoba może użyć, zależy od liczby osób w grupie. Obiekt jest na grupy, aby spotkać się i dowiedzieć się jak najwięcej na temat innych członków, zadając im pytania.

Cios Pop pierścionki lub łańcuszki Cukierki

Młodzieżowe Grupa Icebreaker Gry

Musisz wiedzieć, ile osób masz w grupie planować tej grupy gry młodzieży. Każda osoba otrzyma trzy pierścienie rozdmuchiwanie cukierki pop lub naszyjniki, gdy wchodzi do pokoju. Powiedz im, że nie mogą używać słowa "ja" w ogóle. Jeśli ktoś używa słowa "ja", gdy mówi do innej osoby, osoba, która go łapie dostaje jeden z pierścieni i naszyjników drugiej osoby. Osoba, która ma najwięcej pierścionki, naszyjniki przed spotkaniem zaczyna wygrywa. Spróbuj dać im nagrodę oprócz blow-pop.

Podziel historię

Użyj tej gry, aby podzielić większą grupę na kilka mniejszych grup. Użyj charakterystykę podzielić up grupy, takie jak te na sobie szorty, posiadające brązowe włosy, lub tenisówkach. Spróbuj podzielić kliki, więc każdy ma szansę poznania nowych ludzi. Po grupy, zostaną ustalone, powiedz im, aby powiedzieć sobie nawzajem konkretne historie. Historie mogą zawierać ulubione wspomnienie z dzieciństwa, śmieszne rzeczy, które z nimi się działo ostatnio, coś głupiego, że nie powiedział. Czy trzy lub cztery rundy przed rozpoczęciem tego spotkania.

Love Your Faith

Mają wszyscy stoją lub siedzą w kręgu. Zapytaj siebie, aby powiedzieć, co kochają najbardziej na temat ich wiary. Grupa młodzieży będzie cieszyć słysząc niektóre odpowiedzi, że inni mogą wymyślić i zacznie otwarcie się więcej o sobie.

Zabawa Lodołamacze Grupa młodzieży

Młode nastolatki są często bardziej nieśmiały niż ich starsi koledzy. Możesz spróbować następujące gry Icebreaker pomóc grupę młodzieży, aby poznać się lepiej.

Jelly Bean Handlowcy

Rozpocznij grę, dając każdemu 10 jellybeans. Obiekt jest dla każdej osoby, aby uzyskać 10 z jednego koloru w wyniku obrotu jellybeans ze sobą.

Balloon Pop

Młodzieżowe Grupa Icebreaker Gry

Musisz jeden balon i mały kawałek papieru dla każdej osoby w grupie. Jako ludzie przyjeżdżają, mają je napisać swoje imię na małym kawałku papieru i obróć go do małej rurki. Wtedy oni wysadzić balon, umieścić małą rurkę z papieru do balonu, a następnie związać je. Zbieraj balony w rogu pokoju, z dala od wszystkich. Gdy wszyscy przybyli, rozdawać balony dla wszystkich pop. Następnie znaleźć osobę, z nazwy w balon, który pojawił.

Prędkość Drużyna

Opierając się na speed dating, jest to szybki sposób dla wszystkich, aby poznać się nawzajem. Połowa grupy będą musiały być siadając przed rozpoczęciem stypendium prędkości. Druga połowa będzie stał aż ktoś zadzwoni dzwonek, aby rozpocząć, a następnie każdy z członków tej grupy będzie siedzieć z członkiem innej grupy na 5 minut. Celem jest, aby zadać sobie nawzajem pytania, aby poznać się lepiej. Gdy zadzwoni dzwonek, każda osoba z grupy stojącej przechodzi do następnej osoby, która siedzi w dół. Nie przeskoki linii! To kończy się, gdy wszyscy mieli okazję spotkać wszystkich ludzi indywidualnie, w grupie.

Jaka jestem?

Zapisz elementów na karty informacyjne przed przybyciem grupy młodzieży. Gdy wszedł do pokoju, taśmy karty notatki do każdej osoby tyłu. Każdy nastolatek musi dowiedzieć się, element jest na ich karty notatki prosząc innych w grupie tak lub nie pytania. Możesz używać przedmiotów, takich jak owoce, zwierząt, przyrody, itp

Trzymaj balon

Wyłącznik lodu dostanie nastolatków się i poruszania się. Zacznij od podzielenia na mniejsze grupy młodzieży zespołów i dać każdemu zespołowi zawyżone balon. Każda drużyna musi przejść balon wokół i utrzymać go w ruchu, nie dotykając podłogi.

Przełóż Beach Ball

Młodzieżowe Grupa Icebreaker Gry

Zagraj to jak gorący kartofel, ale z piłką plażową. Rozpocznij przepuszczając piłkę w kółko podczas odtwarzania muzyki. Po przystankach muzycznych, kto jest w lewo trzymając piłkę jest obecnie. Kontynuuj, dopóki nie jest tylko jeden gracz pozostałe. Możesz przejść wokół dowolnego obiektu, który ma w tej grze.

Pomysły online dla Lodołamacze

Istnieją dosłownie setki grup młodzieżowych gier lodołamacza, które można znaleźć w Internecie, a wiele może być wykonane na miejscu z trochę kreatywności. Zapoznaj się z następujących stron internetowych dla kilku gier, które można spróbować na następnym spotkaniu:

 • Pastor Młodzieży
 • Pomysły Sunday School
 • Lodołamacze
 • Chrześcijańscy Lodołamacze

Zabawa dla każdego

Planując lodołamaczy do wykorzystania w grupie młodzieżowej, pamiętaj, aby mieć połączenie gry tak, że nie jest coś dla każdego. Jeśli zobaczysz, że ktoś jest w lewo, czy nie przyłączyć się, sugerują inną grę lub spróbuj ich zaangażowanie w zabawę. Zanim się zorientujesz, grupa będzie mieszając się i cieszyć się grami, podczas gdy coraz lepiej poznają się nawzajem.

Dlaczego prawidłowe odżywianie jest tak ważne, aby schudnąć

Czy wiesz, że nie ma sposobu, aby uzyskać prawidłowe odżywianie od jemy? Powrót kiedy uprawiany własne jedzenie, możemy uzyskać wszystkie potrzebne składniki odżywcze naszego ciała tylko z jedzenia! Nasze jedzenie było bardzo pożywne, pełne smaku i nie była wciągająca!

Ogrodnictwo był używany do uprawy własnych warzyw i owoców. Jest to bardzo czasochłonne i wymaga pracy z powrotem łamanie, ale bardzo warto. Pamiętam, że wychodzisz i chwytając sobie świeżo uprawiane pomidory i jedzenia jak jabłko. Tak soczyste, czerwone i pyszne! Świeże groszek, zielona fasola, kukurydza, sałata, squash itp Ale kto ma czas? Z szybkim stylem życia wszyscy mamy, rośnie ogród dla większości jest nierealne. Więc co jest naszą jedyną opcją? Zakup od sklepu spożywczego.

Kupując wszystkie nasze jedzenie od sklepu spożywczego, nasza żywność była faszerowana konserwantów, środków chemicznych i pestycydów. To nie jest najgorsze, choć. Nasze jedzenie dosłownie zawiera żadnych substancji odżywczych, co tak zawsze.

Bez jedzenia odżywczych, organizm ma wpływ na wiele sposobów, w związku z tym powoduje nam przytyje.

Z biegiem lat, nasza żywność jest chemicznie zmieniony z agresywnych środków chemicznych, pestycydów i konserwantów. Powiedziano nam, że producenci używają środki chemiczne nie są szkodliwe, i są używane tylko, aby nasze produkty spożywcze dłużej, ale to nie jest prawda!

Jeśli nie wiesz, nasz rząd kontroluje żywność, utrata masy ciała i przemysłu farmaceutycznego. To nie jest coś, co jest znane przez wielu ludzi. To jeden z największych podejmowania pieniędzy branż na świecie.

Kiedy kupujesz jedzenie z supermarketu, jedzą żywność, która została sformułowana chemicznie spowodować nam wiele problemów. Przemysł spożywczy kontrolują populację poprzez nasze wciągająca jedzenie i nie-odżywcze. Dzięki temu, mogą one nie tylko bardziej zysku off z nas, ale aby cię grubsze.

Jeśli organizm nie otrzymuje właściwego odżywiania z naszej żywności, spowoduje to nam się nadwagę, wysokie ciśnienie krwi, poziom cholesterolu, cukrzyca, itp to jest, gdy utrata masy ciała i przemysłu farmaceutycznego, aby ich kawałek tortu. Jeśli każdy z nas się tłuszczu i rozwój problemy zdrowotne z jedzenia, jak mamy przetrwać?

Jestem tu, by powiedzieć, każda utrata wagi produktu na półce w Wal-Mart, lub jakimkolwiek innym sklepie, to śmieci. Pamiętaj, to jest zrobione przez samych branżach, że nasza żywność jest wykonane z. Chemicznie sformułowane, aby nas stracić prawo masy ciała? Nie. Wszystkie te tabletki są być wciągająca, zagrażających życiu, bezużyteczne, a na pewno nie pożywne. Czy zauważyłeś, co się dzieje, kiedy przestać przyjmować je? Można zdobyć swoją wagę z powrotem. Tylko to, co musimy być cięższy. Powodem robią to więc ciągle kupuje różne rozwiązania, aby schudnąć, a przy tym tak, że robią dużo pieniędzy. Jeśli dali nam coś, co działało, takich jak produkty naturalne i odżywcze, to oni bankrutują.

Nadwaga, może powodować wiele problemów zdrowotnych!

Smutne jest to, że nie jest to tylko przygnębiające być ciężkie, ale mamy wiele problemów zdrowotnych, które są spowodowane jest otyłych lub z nadwagą. To jest coś, co jest sformułowany, aby stało. W chemicznych w żywności jemy, są preparaty, które powodują nam się cukrzycę, wysokie ciśnienie tętnicze krwi, poziom cholesterolu, ból, otyłość, itp powodu.

Przemysłu farmaceutycznego już lek, aby zapobiec problemy, które jeszcze nie nawet wiedzieć. Branże te, żywności, utrata masy ciała i farmaceutyczna, zawsze dowiedzieć się sposobów, aby więcej pieniędzy. Sposób, w jaki to zrobić, daje nam jedzenie, aby nas ciężkie i mają problemy zdrowotne. Potem odwrócić się i powiedzieć nam, że jedynym sposobem, aby pozbyć się tych problemów jest pokryć je z lekami. Leki, które powodują nam jeszcze więcej problemów!

Więc, jak uzyskać prawidłowe odżywianie, musimy zakończyć nasze bitwy na zawsze?

Jedynym sposobem, aby uzyskać prawidłowe odżywianie, jest z naturalnego źródła. Musisz wziąć naturalnych suplementów i produktów zrównoważyć swoje ciało. Teraz nie tylko wyjść i kupić coś naturalnego można znaleźć. Istnieją odpowiednie produkty i produkty, które mówią, że są naturalne, ale nie są! Musisz być bardzo ostrożny.

Nasz organizm potrzebuje 4 główne składniki, aby przeżyć!

Białko

Białko jest podstawowym składnikiem odżywczym potrzebne do wzrostu; naprawy tkanek ciała, a do utrzymania funkcji układu immunologicznego. Jeśli nie otrzymuje wystarczającej ilości białka, można ewentualnie uzyskać powolne od choroby i może zwiększyć infekcji w czasie choroby, operacji, chemioterapii itp Twój białka potrzeba często wzrasta. Na przykład, jeśli walczy z rakiem, organizm może potrzebować nawet 50 procent więcej białka niż kogoś, kto nie otrzymuje chemioterapii lub radioterapii. Białko jest potrzebne, aby leczyć zdrowych tkanek, oraz aby zapobiec zakażeniu.

Węglowodany i tłuszcze

Węglowodany i tłuszcze są głównym źródłem energii w bodyâ za. W zależności od wieku osoby, wielkości i poziomu aktywności, popytu im bardziej nasze ciała kalorii jest. Mając tyle kalorii jest bardzo ważne dla niemowląt, dzieci i młodzież do wspierania prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Witaminy i minerały

Witaminy i minerały (właściwego odżywiania) służyć wiele ważnych funkcji w organizmie. Musisz to dla prawidłowego wzrostu i rozwoju, a także pomagają organizmowi wykorzystać energię w żywności. Zazwyczaj wystarczająca ilość witamin i minerałów można uzyskać, jeśli jeść zrównoważonej diety, a jeśli są wystarczająco dużo kalorii i białka. Z naszej żywności teraz dni, jest to prawie niemożliwe, aby uzyskać prawidłowe odżywianie, czego potrzebujemy. Więc musimy wziąć naturalnych suplementów.

Woda

Twoje ciało nie może przetrwać bez wody. Oto kilka powodów, dlaczego tak ważne jest, aby pić wodę.

Pobyt prawidłowo nawilżona usuwa wszystkie toksyny, które budują w was skórę i zapobiega jej wysuszeniu.

Gdy youÂ're właściwie nawilżona, twoja krew jest cieńszy i łatwiejszy do pompowania.

Toksyna nagromadzenie-usuwa toksyny, dzięki czemu można schudnąć.

Pozbywa się odpadów, które pozwala działać bardziej efektywnie i poczuć się lepiej.

Trzyma nawodniony.

Te cztery główne składniki składają się prawidłowego odżywiania. Jeśli trzymać się tych i naturalnych produktów będzie zobowiązany do pobytu w idealnej wagi bez fałszywej nadziei suplementów diety.

www.emuscle.com/

Zdrowsze Wybór: mleko migdałowe mleko vs.

Mleko migdałowe jest popularnym mleka zastępczego, który jest przez zmieszanie drobno zmielone migdały z wodą. Mleko migdałowe ma bardzo wysoką wartość odżywczą i, w przeciwieństwie do mleka krowiego, jest bezpieczny dla tych, którzy nie tolerują laktozy lub mają glutenu i kazeiny alergie. Oto jak mleko migdałowe i mleko krowie porównania.

Migdałów Mleko i jego pochodzeniem

Mleko migdałowe jest przez zmieszanie mielone migdały z wodą i obciążania go usunąć skórki migdałów i osadu. Mleko migdałowe jest stosowany od średniowiecza jako substytut mleka krowiego. Ponieważ mleko krowie nie zachowuje bardzo długo bez chłodzenia, ludzi średniowiecza przetwarzane go do masła i sera od razu, aby go zachować. Kiedyś mleko migdałowe w gotowaniu i pieczeniu, ponieważ jest to łatwiejsze do przechowywania.

Wartość odżywcza mleka Almond

Mleko migdałowy jest jednym z najbardziej odżywczych cennych substytuty mleka dostępnych obecnie. Jest wysoka w ilości witamin i minerałów, w tym witaminę E, mangan, magnez, fosfor, potas, selen, żelazo, włókna, cynku i wapnia. Mleko migdałowe jest niskokaloryczna, oddalony zaledwie 40 kalorii na osiem uncji porcji, a mało tłuszczu. Zawiera on tylko trzy gramy tłuszczu na osiem uncji porcji. Mleko migdałowe jest laktoza, gluten, kazeina i cholesterolu; jest to również wolne od tłuszczów nasyconych.

Wartość odżywcza mleka krowiego

Mleko krowie jest Whole bardzo pożywne jedzenie. Jest bogata w białko, z ośmiu gramów na porcję. Jeden osiem uncji kubek mleka spełnia 28% swojego dziennego zapotrzebowania na wapń i wzmacniane mleko pomaga spełnić swoje dzienne zapotrzebowanie na witaminę A i D. Jednakże, pełne mleko jest bogate w tłuszcz, z ośmiu gramów na służbie i tłuszczów nasyconych, z pięciu gramów na porcję. Mleko zawiera również 24 mg cholesterolu na porcję, i zawiera 146 kalorii na porcję.

Migdałów Mleko i mleko krowie porównaniu

W porównaniu do mleka krowiego, mleko migdałowe jest znacznie zdrowsze wyborem. Mleko migdałowe zawiera szeroką gamę witamin i minerałów, które organizm potrzebuje do funkcjonowania. Mleko migdałowe zawiera wysoki poziom przeciwutleniaczy, więc może pomóc w zapobieganiu wielu rodzajów raka i spowolnić oznaki starzenia. Mleko migdałowe jest również doskonały dla tych, którzy nie mogą pić mleka krowiego z powodu nietolerancji laktozy, lub kazeiny lub glutenu alergii; jednak alergików orzechów drzewa powinny unikać mleka migdałowego, ponieważ może to wywołać niebezpieczną reakcję alergiczną.

Mleko krowie zawiera całego dużo więcej kalorii i tłuszczu niż mleko migdałowe, dzięki czemu mleko migdałowe lepszy wybór dla osób na diecie. Mleko krowie zawiera tłuszczów nasyconych i cholesterolu; mleko migdałowe jest wolna od tłuszczów nasyconych i cholesterolu, co zdrowsze wybór, szczególnie dla osób z problemami z sercem.

Podczas gdy mleko krowie zawiera wysoki poziom wapnia i jest wzbogacone witaminami A i D, aby pomóc spełnić swoje codzienne wymagania tych witamin, mleko migdałowe zawiera wysoki poziom wielu niezbędnych witamin i dlatego ma wyższą wartość odżywczą niż mleko krowie , Jedyną rzeczą, że mleko krowie ma więcej niż mleko migdałowe jest białko; mleko krowie ma osiem gramów białka w porcji, podczas gdy mleko migdałowe ma tylko jednego grama na porcję.

Ziołowe Środki czyszczące - Colon Prawda o Zioła

Myślimy ziół jako zwykłe roślin aromatycznych o właściwościach łagodzących i łagodnych, które są korzystne dla naszego zdrowia. Zioła mogą być to. A potem są inne rodzaje ziół, które opakowanie dość silny cios ze skutków ubocznych!

Jakie zioła znajdują się wewnątrz ziołowych dwukropek sprzątający? Wielu ludzi jest nieświadomych tego, co sprawia, że ​​nawet ziołowych dwukropek sprzątający. Ważne jest, aby wiedzieć, co znajduje się wewnątrz produktu dwukropek czyścić.
Naukowcy odkryli danych naukowych na temat różnych ziół i botanicznych. Produkty Dwukropek Czyścić, które używają składników, które zostały silnie zbadane Mówi się, że na bazie naukowo.
Przejdźmy przez niektóre z popularnych ziół i zobaczyć, a nie tylko dobre korzyści, które producenci kładą nacisk, ale także kilka innych efektów ubocznych te zioła mogą wywoływać.

• Senna liście jest stymulantem zawierające przeczyszczający Antrachinony. Małe ilości antrachinonami można znaleźć w kapusty i sałaty. W przypadku zastosowania w odpowiednich dawkach z odpowiednim czasie przebywania w okrężnicy ziołowe środki czyszczące, senna, nie stanowi żadnego zagrożenia i jest znana z efektem prokinetycznym na układ pokarmowy.

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Badania sugerują, że Senna nie należy stosować dłużej niż przez 10 kolejne dni i nie dłużej niż 2 tygodnie w każdym czasie trwania programu ziołowych dwukropek czyścić. Używany przez długi okres czasu, albo zbyt często może prowadzić do uzależnienia od środków przeczyszczających. (Droga Zioła, Michaela Tierra L.Ac., OMD).

• cascara jest inny środek przeczyszczający pobudzający stosowany w wielu produktach dwukropek czyścić. Według FDA, nie należy stosować więcej niż 7 dni, chyba że przepisane przez lekarza.

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Jeśli stosowany dłużej niż 7 dni, może to prowadzić do skurcze żołądka i dyskomfort w jamie brzusznej. Może to również prowadzić do uzależnienia od środków przeczyszczających. Istnieją pewne zaniepokojenie niektórych najnowszych badań, które pokazuje, że może być toksyczna dla ludzi.

• gliny Bentonit, używany w niektórych ziołowych dwukropek sprzątający, uważa się usunąć toksyny z systemu. Działa ona jako środek wypełniający w procesie trawienia.

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Nie ma zbyt wiele wsparcia naukowego, że bentonit usuwa toksyny z organizmu. Bentonit w połączeniu z innym składnikiem w ziołowych dwukropek sprzątający może być odpowiedzialny za wyświetlaczy graficznych groteskowe formacje kału reklamowane na niektórych stronach internetowych dwukropek czyścić jako dowód gruntownej oczyścić z lat nagromadzonych odpadów.

• Błonnik pokarmowy jest ważnym aspektem okrężnicy zdrowia. Włókno działa jako środek wypełniający i pozwala łatwiej przemieszczać resztki pokarmu w dół przewodu pokarmowego. Wiąże się to również toksyny do siebie, usuwając je z przewodu pokarmowego, zanim mieli szansę być absorbowane przez organizm. Należy spojrzeć na ten składnik ziołowych dwukropek sprzątający.

FDA znalazła łuski psyllium być bezpiecznie błonnika. To zatwierdził wniosek, że producenci suplementów diety może mieć na ich etykietach stwierdzające, że: "3 g do 12 g rozpuszczalnego błonnika z łuski nasion psyllium, gdy włączone jako część diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych i cholesterolu, może zmniejszać ryzyko chorób serca" The FDA stwierdza się też, że łuski nasion płesznika są "źródło rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika pomocne w utrzymaniu regularności i zdrowe funkcji jelit. Do stosowania jako środki hamujące łaknienie ".

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Nie są znane skutki uboczne
Czasami produkty oczyszczają jelita grubego obejmują nasiona lnu zamiast łuski psyllium, ale z nasion lnu nie jest najlepszym źródłem błonnika pokarmowego. Zgodnie z FDA, istnieją obawy co do skuteczności nasion lnu w postaci błonnika.
• Pau d'Arco jest zioło znalezione w dżungli amazońskiej. Jest ono stosowane tradycyjnie do wszelkiego rodzaju dolegliwości, w tym zapalenie żołądka, chorób wątroby, w środku dezynfekcyjnym i jest stosowany w okrężnicy jest oczyszczenie produktu jako środek przeczyszczający.

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Pau d'arco zawiera hydrochinonu hydrochinon jest znany jako toksyczny w wysokich dawkach. Znane są również niskie dawki hydrochinonu doprowadzić do zawrotów głowy, nudności, wymioty i biegunka i zakłócać krzepnięcia krwi. Pau d'arco może wchodzić w interakcje z lekami przeciwzakrzepowymi (aspiryna i krzepnięcie krwi).

• łupiny orzecha czarnego są używane jako łagodny środek przeczyszczający w ziołowych dwukropek sprzątający, uważa się, że złagodzenie drobne dolegliwości układu pokarmowego.

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Czarne orzechy znane są toksyczne dla wątroby. To może prowadzić do zapalenia wątroby i uszkodzenia z długotrwałego użytkowania. Juglon i plumbagin znajdują się orzech czarny dwa quinines i są one uważane za toksyn.

Slippery Elm Bark • zawiera śluz i jest stosowany w ziołowych dwukropek sprzątający, aby pomóc uspokoić przewodu pokarmowego.

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Nie są znane skutki uboczne
• Probiotyki. Badania pokazują, że te przyjazne bakterie pomagają przywrócić zdrowej flory jelitowej, niezbędne do prawidłowego trawienia składników odżywczych i eliminację tłuszczy z organizmu. Wiele ziół dwukropek sprzątający to ten składnik do wspierania zdrowia okrężnicy i trawienny.
Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Nie są znane skutki uboczne

• Piołun (Artemesia) jest aromatyczna roślina, która jest bardzo gorzki. To jest tradycyjnie stosowany jako pomoc pokarmowego i wyczyścić przewód pokarmowy inwazji robaków. Jest uważany za bezpieczny w ziołowych dwukropek sprzątający tylko wtedy, gdy stosowane w zalecanych dawkach i podjęte zgodnie z zaleceniami. Użytkownicy, jednak mogą wystąpić dziwne lub wyraziste sny powodu Tujony, związek chemiczny znajdujący się w piołun.

Potencjalne skutki uboczne lub przeciwwskazania:
Z długotrwałego stosowania (ponad 4 tygodni), piołun może być toksyczne dla wątroby i powodować stany zapalne wątroby i uszkodzenie nerwów. Olejek eteryczny jest toksyczny i z tego powodu, Piołun jest sklasyfikowany jako niebezpieczny zioła przez FDA. Osoby z wrzodami żołądka lub jelit powinni unikać piołun.

Istnieje wiele innych składników w ziołowych dwukropek sprzątający. Przed użyciem jakiegokolwiek dwukropek czyścić produkt, sprawdzić skuteczność i bezpieczeństwo składników na wiarygodnych stron internetowych. Wybierz produkt na bazie naukowego wsparcia, maksymalnej skuteczności i ogólnie uznane za bezpieczne. Może warto rozważyć tylko produkty dwukropek czyścić lekarz sformułowane, jak BeneCleanse.

Definicje NIP Starburst Kryształowe Tatuaże

Są to tatuaże tymczasowe, mające na obszarach wokół sutków. I przyjmuje się, że takie piękne piersi kobiet mogą być wyświetlane nie tylko w intymnych sytuacjach.

Definicje NIP Starburst Kryształowe Tatuaże

Tatuaże są różnych kolorów i są ozdobione kryształkami i kryształów. Specjalny efekt powstaje, gdy przezroczyste biała bluzka lub dzianiny najwyższej obejmuje nagie ciało tatuażem. Autorzy pomysłu nadzieję, że kobiety będą nosić tatuaże tak, że piersi mogą wyglądać dobrze bez bielizny, a sutki mogą nie być grubsza postrzegane przez ubrania, ale wręcz przeciwnie, będzie elementem uroku i tajemniczości.

Nowością było znaleźć w sklepie internetowym o nazwie Ricky (USA). Para Definicje NIP Gwiazda Kryształowe Tatuaże kosztuje $ 15,99. Sparkling i kolorowy tatuaż wzory mają dziurę w centrum - na brodawki.

Cóż, dziewczyny, która jest gotowa podjąć ryzyko i "założyć" tych tatuaży w przejrzysty ubrania bez bielizny? A co o nich na imprezie Halloween?

Wózki inwalidzkie: Pojazdy Porady dla wózków inwalidzkich

Wskazówki dla Kupno Śniadanie Pojazdów

Ważne jest, aby zbadać, wysokość przy zakupie wózka inwalidzkiego dost pojazdów. Pojazdy przystosowane dla osób niepełnosprawnych powinny mieć minimalną wysokość 58 cm wewnętrzne w celu dostosowania się do Twoich potrzeb, bez żadnych modyfikacji.

Wybór Mini Vans Jak Vans dla wózków inwalidzkich

Mini van jest faworytem wśród vanów inwalidzkich. Obecnie istnieje ponad samochodzie kilkunastu Producenci produkujący mini dostawczych, więc do wyboru do samochodów dostawczych na wózkach będzie szeroki i zróżnicowany.

Znalezienie używane samochody dostawcze dla wózka inwalidzkiego

Kupując używane samochody dostawcze wózka, a nie zakup nowego sprzętu można zaoszczędzić ogromne ilości pieniędzy. Sztuką jest, aby mieć oko na modelu wózka inwalidzkiego vana, który w zależności od potrzeb. Jedno miejsce, można spojrzeć na używane samochody dostawcze na wózkach jest z lokalnym rozdziale MS Society. Znajdziesz nowe oferty wszystkiego od używanego Skuter do różnych typów pojazdów używanych wózkach adaptacyjnych na ich newsletterów i stron WWW. MS Society zaleca również spróbować innych możliwości, aby znaleźć swój wózek używany van, takich jak niejawnych sekcji dla magazynów niepełnosprawności.

Rodzaje Van Windy

Znajdziesz zakres van unosi się na rynku do wyboru: Platforma van wyciągów, w pojazdach dostawczych wyciągów narciarskich, wyciągów obrotowych typu van i podnoszenia dźwigów van. Każdy typ van windy ma zalety i wady. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Platforma Van Lift - platforma van windy spoczywa w pozycji pionowej do wewnątrz lub na zewnątrz drzwi. Podczas użytkowania, rozwija się z ram i obniża wózka na ziemię. Główną wadą tego typu van wyciągu jest to, że blokuje drzwi, gdy nie jest w użyciu. Można jednak znaleźć kilka modeli, które będą rozdzielone lub spasować, pozwalając innym pasażerom dostęp przez drzwi van.

Pod pojazdu Van wyciągu - pojazd dostawczy w windy przywiązuje pod furgonetki. Podczas użytkowania, to wyłania się z furgonetki na poziomie podłogi pojazdu. Możesz opuścić platformę do podłoża za pomocą kontroli, gdy jesteś bezpieczny. Tego typu van windy działa dobrze, bo jest poza zasięgiem wzroku, chronione i nie blokuje dostępu drzwiach.

Obrotowy Van Lift - Tego typu van windy spoczywa na van podłogi, gdy nie jest w użyciu. Po aktywacji obrotowy van windy huśtawki się z słupie podtrzymującym z samochodu i na ziemi. Mimo, łatwy w użyciu, obrotowe van wyciąg ma trwać sporo miejsca w samochodzie.

Podnośnik Van windy - Zamiast używać platformy, windy podnoszenia van ma ramię, które huśtawki się z bocznych drzwi i obniża wózka na ziemię. Będziesz lub ktoś inny musiał dołączyć ramę wózka z ramieniem flagi.

Kupno używane adaptacyjnych pojazdy Środki właściwe planowanie

Zakup używanych pojazdów adaptacyjne oznacza oszczędności dla Twojej kieszeni. Jednak trzeba także być bardzo sumienny na pokrycie swoich baz z dowolną adaptacyjne pojazdu bierzesz pod uwagę. Oto niektóre z rzeczy, które należy mieć na uwadze.

 • Zawsze należy sprawdzić ciało i mechaniki pojazdów używanych adaptacyjnych. Gdy już znajdziesz taki, który pracuje dla Ciebie, weź go do własnych mechaników wygląd. Nie stosować krupiera.
 • Posiadasz prawo specjalistycznej obejrzenia adaptacyjne pojazdu, jak również. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że szukasz w pojeździe, który jest dobrze dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Pobierz wszystkie cytaty z wyprzedzeniem o przyszłych modyfikacji, jeśli ich potrzebują. Będziemy chcieli, aby wiedzieć dokładnie, co będziesz płacić.
 • Dla opcji na urządzenia używane do swojej adaptacji pojazdu, spróbuj dostawców usług medycznych urządzeń, dealerów samochodowych i ogłoszenia.

Winda dla wózków inwalidzkich Checklist

Przy zakupie windy dla osób niepełnosprawnych dla Twojego samochodu, istnieją specyficzne aspekty należy zbadać, aby określić przydatność. Spójrz na naszą podnoszenia wózek listy kontrolnej wskazówki.

 • Dowiedzieć się, czy wózek podnośnikowy automatyczne lub półautomatyczne jest. Automatyczne windy dla wózków inwalidzkich, pracować z naciśnięciem jednego przycisku, ale półautomatyczne windy dla osób niepełnosprawnych wymagają ręcznego krotnie platformy. Będziesz płacić mocniejszy cenę za automatyczne windy dla wózków inwalidzkich.
 • Zbadaj platformy i jak to działa. Windy dla wózków inwalidzkich mają krawędzie lub rolka przestaje uniemożliwić przesuwanie się platformy. Niektóre przystanki rolki działać automatycznie, podczas gdy inne wymagają ręcznego.
 • Sprawdzić rozmiar platformy. Powinieneś mieć kilka centymetrów jasne wokół rozstawu osi wózka na długości i szerokości platformy.
 • Ustal, czy rodzaj windy jest odpowiedni do potrzeb pojazdu. Na przykład, obrotowe windy wózek może uniemożliwić przenoszenie przednie siedzenie i rozkładane go.

Prawo dla wózków inwalidzkich Van Windy dla Ciebie

Decydując się między wózek van wyciągów jest skomplikowanym procesem. Przy podejmowaniu decyzji, na której wózek van podnosi do wyboru, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

 • Po pierwsze, upewnij się, że żadnego wózka van podnosi bierzesz pod uwagę są bezpieczne. Możesz skontaktować się z dostawcą sprzętu medycznego, aby ustalić, czy produkt spełnia dobrowolne kodeksy ustanowione przez American Society of Mechanical Engineers.
 • Należy również spojrzeć na funkcjonalności każdym wózku van podnosi bierzesz pod uwagę. Zdecyduj, czy rodzaj windy jesteś zainteresowany prac z pojazdu i masz wózek, z którego korzystasz. Pomyśl o tym, gdzie będzie można przy użyciu van i jak dostaniesz i wyjść z pojazdu.
 • Rozważ możliwość korzystania z windy van. Czy masz pomoc i trzeba będzie użyć van podnieś się?
 • Koszt jest zawsze problem. Szukasz bardziej przystępnej wózek van wyciągu lub nie masz środków, aby uzyskać najwyższej klasy sprzętu?

Pobierz Specjalista podczas jazdy i jazdy oceny

Zanim zdecydujesz się rozpocząć zakupy do wózka inwalidzkiego dostępnego pojazdu, idź do specjalisty jazdy i uzyskać ocenę z jazdy. Specjalista jazdy jest fizjoterapeuta lub terapeuta zajęciowy, który ma doświadczenie i wiedzę na wózkach dostępne pojazdu. Możesz spróbować skontaktować Stowarzyszenie Specjalistów kierowcy rehabilitacji (aded), aby znaleźć kogoś, aby pomóc (800-290-2344).

Aby uzyskać ocenę co przystosowane dla osób adaptacje pojazdów będzie najlepiej odpowiadał naszym potrzebom, ważne jest również, aby uzyskać ocenę z jazdy. Musisz zrobić test na umiejętności fizyczne i poznawcze, wykonać na drodze oceny jazdy i uzyskać pisemną recepty dostosowane dla Ciebie. Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co jest zaangażowany przez aded WWW w www.infinitec.org/live/driving/driveassess.htm.

Zasoby, aby kształcić się na adaptacyjnym Vehicle

Zakupy dla adaptacyjnego pojazdu może obejmować wyczerpującego badania. Nauka o który samochód, van, lub ciężarówki do wyboru dla adaptacyjnego pojazdu i jakie akcesoria i opcje do wyboru oznacza będziesz przesiewanie przez wiele informacji. W celu dokonania proces podejmowania decyzji w sprawie adaptacyjnego pojazdu łatwiej, mamy wymienione niektóre środki, aby wykonać badania pojazdu.

 • ABLEDATA na www.abledata.com ma prowadnice konsumpcyjnych dla większości typów urządzeń niepełnosprawności związane i dostarczy Ci informacji dla konsumentów o najnowszych produktów, jak również.
 • Aby otrzymać katalogi i broszury producenta, zarejestrować się w krajowej służbie nazwie Projekt link. Możesz odwiedzić ich stronę internetową www.phhp.ufl.edu/ot/projectlink.
 • Narodowe Centrum Rehabilitacji Informacje na www.naric.com zapewnia baz danych i pojazdów badania pomocne podjęciem decyzji o adaptacyjnego pojazdu.

Wybór Mini Vans Jak Vans dla wózków inwalidzkich

Mini samochody dostawcze, jak wózek inwalidzki są popularnym wyborem adaptacyjne pojazdu, ponieważ mogą one pomieścić wózku inwalidzkim, często bez konieczności przeróbek pojazdów. Są też na tyle mała, do łatwego transportu. Mini samochody dostawcze van wózek inwalidzki potrzeba co najmniej 58 cali w jej wnętrzu jasne, aby pomieścić na wózku inwalidzkim, bez poddawania modyfikacji. Jeśli zdecydujesz się pójść z mini van, który wymaga konwersji, możesz to zrobić za pośrednictwem dystrybutorów specjalizujących się w mini van konwersji. Wybierając pomiędzy mini modeli dostawczych, również pod uwagę rozmiar najbliższej rodziny lub ktokolwiek będzie z zastosowaniem adaptacyjnego pojazdu, rodzaj wózku będziesz pomocą i czy będziesz korzystać z pojazdu do jazdy lub jako pasażer.

Wskazówki dla Kupno Śniadanie Pojazdów

Jest wiele do rozważenia przy zakupie pojazdów dostępnych dla wózka inwalidzkiego. Nie tylko trzeba uzbroić się w informacji o kupnie nowego samochodu, masz być przygotowany, aby dowiedzieć się o adaptacji urządzeń, że idzie razem z nim. Zebraliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci uporządkować informacje na wózkach dostępnych pojazdów.

 • Ze względu na ilość informacji, to czego potrzeba, aby dowiedzieć się o przy podejmowaniu decyzji o zakupie Śniadanie pojazd, najlepiej dostać się do specjalisty jazdy. Specjalista jazdy, takich jak fizjoterapeuta lub terapeuta zajęciowy z doświadczeniem pojazdu adaptacyjnego może ocenić swoje specyficzne potrzeby i zapewnić Państwu szkolenia dobrego kierowcy.
 • Pomimo, że przewoźnik nie będzie płacić ubezpieczenia dla wózka inwalidzkiego dostępnego pojazdu, można jeszcze znaleźć pieniądze, aby pomóc zapłacić za transport. Oprócz znalezienia pracy, można również szukać w innych obszarach. Jeśli zdolność do prowadzenia pojazdu jest niezbędną częścią znalezienie pracy, można skontaktować się z agencją rehabilitacji zawodowej swojego państwa. Zobacz także dotacji z lokalnymi organizacjami pomocy społecznej.
 • Omijaj z opcji dostępnych pojazdów pierwszy wózek przedstawiony do Ciebie. Według Jerry'ego Kramy, prezes straganów Medical Inc., adaptacyjne Dostawcy urządzeń powinna zbadać serię pytań z tobą, aby wybrać najlepszy prywatnego dopasowanie.

Odżywianie Kukurydza otręby zbożowe

Otręby kukurydziane płatki pozostaje jednym z najczęściej popularnych płatków śniadaniowych. Produkowany jest od zewnętrznej przypadku ziarna kukurydzy i jest doskonałym niskokaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu żywności. Jedna filiżanka zapewnia około 110 kalorii. Jest dobrym źródłem błonnika, białka i witamin B-kompleks. Zawiera również żelazo, wapń, cynk i magnez. Te składniki zapewnić o wiele korzyści dla zdrowia.

Błonnik pokarmowy

Jedna filiżanka zapewnia 6 gramów błonnika. Stanowi to około 25 procent dziennego zapotrzebowania. Wysokie spożycie błonnika może pomóc schudnąć. W połączeniu z innymi zdrowej żywności i ćwiczeń, może pomóc skuteczniej osiągnąć cele odchudzania. Fiber obsługuje również funkcje trawienne zdrowe. Ułatwia regularną aktywność jelit. Jeśli cierpisz na zaparcia, kukurydza otręby zbożowe może pomóc wyeliminować ten warunek. Badania ustalono również, że rozpuszczalne włókna pomaga obniżyć lipoprotein o niskiej gęstości (LDL), jeden z dwóch typów cholesterolu, który krąży w krwi. Wysoki poziom LDL mają szkodliwy wpływ na zdrowie. Prowadzą one do tworzenie się płytki nazębnej w tętnicach, co zwiększa ryzyko udaru i zawału serca.

Białko

Bogate w białko zbóż pomaga organizmowi osiągnąć wiele z jego funkcji. Jedna filiżanka otręby kukurydziane płatki zapewnia 6 gramów białka. Jest to istotne substancje odżywcze, które są wymagane dla procesów wzrostu w organizmie. Prawie wszystkie funkcje komórek są uzależnione od białka. To ułatwia naprawę tkanek, komórek i mięśni. Białka zapewniają również wsparcie strukturalne dla ciała i wzmocnić odporność. Kiedy jeść kukurydzy otręby zbożowe na śniadanie, to jest długa droga w zaspokajaniu codziennych wymagań dla białka.

Witaminy B-Complex

Otręby kukurydziane zbóż jest dobrym źródłem witamin z grupy B-kompleks. Jedna filiżanka zapewnia 10 procent witaminy B2 i B3. Zapewnia również 6 procent witaminy B6. Witaminy te wspierać zdrowy wzrost i podział komórek. Różne procesy metaboliczne nie są zaburzone w przypadku braku witaminy B. Wspierają funkcje układu nerwowego oraz funkcje mięśni. Witamina B zwiększa również bodyâ € ™ s system odpornościowy.

Żelazko

Jedna filiżanka zbóż zapewnia 10 procent zalecanej dziennej wartości. Żelazo jest zasadniczym składnikiem hemoglobiny, podstawowy składnik czerwonych krwinek. Komórki te dostarczają tlenu i składników odżywczych w całym ciele. Żelaza są również potrzebne do tworzenia białych ciałek krwi, które działają jako przeciwciała. Pomagają w zwalczaniu zakażeń i chorób. Kilka zbóż zawierają tyle żelaza w postaci otrębów zbóż kukurydzy.

Cynk

Otręby kukurydziane płatki to dobry wybór, ponieważ zawartość składników pokarmowych zwiększa odporność. Jest dobrym źródłem cynku, który działa jako przeciwutleniacz i zapobiega wielu infekcji. Cynk chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Badań ustalono, że cynk pomaga zmniejszyć ryzyko raka prostaty. Przyczynia się również do utrzymania dostaw witaminy E w organizmie. Witamina E jest silnym naturalnym przeciwutleniaczem. Jedna filiżanka zbóż stanowi około 8 procent zalecanej dziennej wartości dla cynku.

Magnez

Zbóż zapewnia 10 procent zalecanej dziennej wartości na magnez. Minerał ten odgrywa istotną rolę w metabolizmie i ułatwia przemianę cukru we krwi w energię. Współpracuje również z wapniem w celu wzmocnienia zdrowia kości.

Kostiumy karnawałowe Brazylii

Kostiumy karnawałowe Brazylii


Karnawałowe stroje Brazylia to tylko niektóre z najbardziej spektakularnych i wyszukaną na ziemi - może nawet przyćmić niektóre z obserwowanych na paradach Mardi Gras w Nowym Orleanie. Choć najczęściej stroje związane z karnawału w Brazylii są na racy strony, będą się znacznie różnić. Niektóre są sexy, ale tak jak wiele jest efektowne i egzotyczne bez owocna.

Style Brazylia Kostiumy karnawałowe

Karnawał w Brazylii odbywa się 40 dni przed Wielkanocą, a swoje korzenie do przedchrześcijańskich dni. Nowoczesny Karnawał rozpoczął się w Rio w 1641, naśladując wielkich maskaradę kulki z Paryża i Wenecji. Chociaż stroje były pierwotnie Europejskiej, mieszkańcy Brazylii zaczęła zawierać tradycyjne style brazylijskich do nich, co stawia swój własny, unikalny znaczek na razie.

Każdy stan Brazylijczyk ma swoją formę karnawału. Rio, jako najstarszy, jest również najbardziej popularne. Istnieje parady w każdym mieście, w większości z liczną grupę wykonawców samby. Samba strój jest podstawą brazylijskiego karnawału.

Różne style są widoczne w innych stanach. Sao Paulo, Bahia, Pernambuco i Minas Gerais mają swoje wariacje na temat karnawału. Muzyka, jednak jest prawie przeważającej samba, a niektóre wariacja na kostium samba jest najczęściej widoczne w każdej paradzie na terenie całego kraju.

Wygląd Kostiumy karnawałowe

Kolor jest pierwszy aspekt dobry kostium Brazylia Carnival. Większość kostiumy są skąpe, lecz absolutnie eksploduje kolorem. Kostiumy karnawałowe zazwyczaj zawierają piór, koralików i cekinów bród. Widać silny wpływ afrykańskiej w stylu nakrycia głowy i maski. Bones, trawy, koraliki i muszelki wszystko może być częścią zakończonego kostium. Nakrycia na głowę może być dwóch metrów wysokości i dwa razy szersza. Niektóre kostiumy posiadają ogromne skrzydła i wiele mają długie i ruchliwych pociągi, tym lepiej dla bicia się podczas tańca. Dzięki skomplikowanej konstrukcji, często obejmujące warstwy koralikami, brokatem i piórami, to nic dziwnego, kostium może miesięcy.

Wykonywanie stroju karnawałowego

Wiele brazylijskich stroje wykonane są profesjonalnie przez klientĂłw związanych z różnych szkół samby. Nie tylko stroje muszą wyglądać bajecznie, muszą być w stanie stanąć do wielu godzin rygorystycznych tańce na ulicach. To trwa doświadczony kostiumera stworzyć strój, który będzie trwał przez kilka dni festiwalu.

Jeśli nie tańczy, ale będą uczestniczyć w karnawale i czuć się na tyle odważna, aby założyć coś tradycyjnego, można spróbować swoich sił w tworzeniu własnego stroju. Możesz znaleźć kostiumy do sprzedaży, ale można lepiej uchwycić ducha karnawału jeśli zrobisz to sam. To nie musi być tak trudne, jak profesjonalny strój, ale to nadal będzie czasochłonne.

Głowica jest najważniejsze i trudne aspekt. Nie musisz mieć jeden, który jest kilka metrów wysokości. Przeciwnie, można użyć standardowego pałąk i dołączyć projekt drutu, a następnie przykleić na piór i cekinów jak uważasz.

Na głównej kostium, wybierz podstawowy bikini i kleju cekinów lub cyrkonie w skomplikowanych wzorów na całej górze i na dole. Następnie można dodatkowo zaakcentować dno, tworząc prosty pociągu za pomocą cekinami lub świecący cięcie materiału w paski i przyklejony. Możesz dodać kilka piór, które pasują do nakrycia głowy, jak również. Pamiętaj, aby dodać wiele akcesoriów w kształcie zroszony naszyjniki i bransoletki, i pomalować swoją twarz, aby dopasować swój wygląd. Będziesz mógł trafić na paradę w stylu!