grsail.com

siding kamien

Faux siding kamienia

Faux siding kamienia

Imitacji kamienia siding lauded jest jego zdolność do naśladowania wygląd kamienia, podczas gdy są łatwe w montażu i niedrogi. Faux kamienia nie powinny być mylone z okleiną kamienia, który jest prawdziwy kamień cięty na cienkich płyt. Zamiast tego faux kamień z betonu i barwić pigmentami przypominać kamień.

Zalety Faux Siding kamienia

Faux branży kamieniarskiej wzrosła dramatycznie, ze względu na łatwość instalacji, koszt i lepszego wyglądu tego materiału.

Koszt

Zainstalowane faux koszty kamienne z 20 dolarów do 50 dolarów za stopę kwadratową, czyli mniej więcej połowę kosztów tradycyjnego kamienia. To sprawia, że ​​szczególnie atrakcyjne dla producentów, którzy chcą oferować materiał zewnętrzny, który emanuje tradycyjną i ekskluzywny wygląd. Wiele domów wolą kamień, ponieważ będą one zaoszczędzić na kosztach naprawy domu związanych z bocznicy drewna.

Wygląd

Podczas faux kamień był kiedyś oczywiście fałszywe, nowe produkty to prawie nie do odróżnienia od prawdziwych. Drogie produkty będą używać cement z bardzo drobnych kruszyw i wysokiej gęstości tlenku żelaza pigmentów stworzyć odpowiednią strukturę i wygląd.

Często faux kamień ma mniejsze zmiany kolorów niż prawdziwego kamienia. Faux kamień może być również tworzone w kolorach, które nie występują w przyrodzie, aby dopasować do określonego schematu kolorów. Plume i odcienie złota są szczególnie popularne odcienie Nie znaleziono w naturze, jednak preferowane przez właścicieli domów.

Instalacja

W przeciwieństwie do prawdziwego kamienia, kamień faux można dodać po dom jest zbudowany z kilku domków projektowych. Wymaga to również znacznie mniej umiejętności w instalacji niż prawdziwego kamienia, co pozwala na budowę domu z zewnątrz za pomocą sztucznego kamienia mniej doświadczonemu załogę pracy. Faux kamień jest również znacznie lżejsze od prawdziwego kamienia, dzięki czemu można szybciej w instalacji i ułatwia transport.

Wady Faux Kamienia

Podczas gdy niektóre budowniczych wolą faux kamień bocznicy, wielu architektów pozostają ostrożni i nie chcą go używać w swoich projektach. Wolą prawdziwy kamień na jego wygląd i autentyczności.

Autentyczność

Niektórzy architekci i projektanci nie lubią faux kamień, ponieważ wierzą, że narusza integralności materiału kamienia. Wierzą, że tworząc materiał, który naśladuje inny materiał jest formą nieuczciwości wizualnej. Faux kamienia, architekci twierdzą, powinny być stosowane tylko wtedy, gdy jest oczywiste, dla widza budynku, że materiał jest imitacją kamienia.

Wygląd

Faux kamienia jest bardzo zróżnicowana pod względem jakości i jego zdolności do naśladowania prawdziwego kamienia. Wysokiej jakości kamień faux wykorzysta pigmenty tlenku żelaza do produkcji kolor. Pigmenty te są te same materiały, które powodują zmianę koloru w normalnym kamienia. Jednak ten rodzaj kamienia mogą szybko podejście koszt rzeczywistym kamienia.

W przeciwieństwie do tańszych odmian stosować mieszaninę różnych agregatów i dolnych pigmentów jakości. Producenci mogą korzystać małe kamienie zamiast drobnego piasku, tworząc skałę, dzięki czemu można łatwo odróżnić od prawdziwego kamienia. Ten rodzaj kamienia nosi również nierówno.

Instalacja Faux Kamień

Instalacja kamień faux jest łatwe zadanie pod warunkiem, obszar pokryty bocznicy jest mały i właściciel domu ma jakieś doświadczenia z muru i sztukaterie. Zawodowe powinny obsługę większych prac lub projektów obejmujących szczególnie drogiego kamienia.

Przygotowanie

Najtrudniejsza część instalacji kamień faux przygotowuje powierzchnię zewnętrzną. Aby rozpocząć, należy dołączyć dokument asfaltową lub dom oblewania paroizolacji do zewnętrznego poszycia. Następnie zainstalować listwę drutu nad bariery i zastosować chropowatą warstwę cementu sztukaterie na pokrycie łata.

Zastosowanie Kamień

Kamień jest nakładana za pomocą cementu na rozprzestrzenianie się zarówno ściany i tyłu kamienia. Kamień jest wciśnięty na miejsce i przylega do około 10 sekund. Zastosuj całą kamienną obudowę w ten sposób, ze spacjami na stawach zaprawy dokładnie zmierzone. Czasami kamień jest zainstalowany bez miejsc dla stawów zaprawy, aby stworzyć bardziej nowoczesny wygląd.

Wykończeniowymi

Zaprawa jest rurami do szczeliny między kamieniami użyciu narzędzie, które przypomina worek ciasto-wykończeniowe. Zaprawa jest następnie wygładzić frezarki lub innego narzędzia. Buff kamień z gładką szmatką, aby upewnić się, że żaden z chmur zaprawy powierzchni.

Uwagi końcowe

Faux siding kamień może być świetnym sposobem, aby zakończyć zewnątrz domu, jeśli chcesz wygląd kamienia, bez wysokich kosztów materiału. Jednakże, należy dokładnie rozważyć wiek i stan konkretnego domu przed wyborem tego typu siding jako część zewnętrznej remont domu. Choć nowszych domów mogą korzystać z zastosowaniem kamieni sztucznych, przy zastosowaniu sztucznych Materiał zewnętrzny może zmniejszyć wartość starszych domach.

Budowanie ognisko z kamieni naturalnych

Budowanie ognisko z kamieni naturalnych


Budowanie ognisko z kamieni naturalnych sobie może nigdy nie przyszło ci do głowy. Można to zrobić, choć! Jeśli zrobić trochę badań i zadecydować o nie raczej do czynienia z kłopotów, ale wciąż kochasz wygląd, są sklepy internetowe, które sprzedają pre-wykonane kamienne firepits też. Nie mów, że nie można zbudować jeden, choć, aż czytać jak. To może być łatwiejsze niż myślisz!

Jak-TOS Budowanie ognisko z kamieni naturalnych

Budowanie ognisk z naturalnych kamieni daje coś, czego będziesz chciał wyjechać do Twojej okolicy kempingu w swoim własnym podwórku, te improwizowane wycieczki biwakowania pod gwiazdami tylko dlatego, że dzieje się to miły wieczór. Procedura ta nie jest jak budowanie ogień w lesie i pozostawiając podstawową strukturę tył podczas urlopu. Nie jest to też coś będzie jak konieczności tworzenia za każdym razem, i wyobraź sobie ciężar byłoby dodać do obciążenia gdybyś dźwiga kamienie na kempingu! Powiedział, że jest oto jak fantazyjne swoją własną ziemię z pięknym ognisk można użyć ponownie i ponownie:

Dla uproszczenia, będziemy chcieli, aby odebrać zestaw do wnętrza rzeczywistego dołu. Zestaw ten składa się z materiałów, które trzeba rozpalić ogień gdy mają strukturę kamienia w miejscu. Możesz przejść do elektronicznego rodzaju zapłonu lub meczu oświetlonym typu w prostokąt, okrągłe lub w kształcie kwadratu. Typ zapłonu elektronicznego znacznie droższe, ale daje więcej możliwości dla lokowania swojej ognisk.

Ten stary House.com ma doskonały poradnik, który zabierze Cię z listy zakupów do budowania swojej ognisk. Zawiera także schemat przekroju więc wiesz dokładnie, co się pakujesz, zanim zaczniesz.

Dowiedzieć się, gdzie chcesz pit bycia. Pamiętaj, że to będzie trwałe. Ułożyć kamienie w kształcie pierścienia, aby zorientować się, jak to będzie wyglądać, a następnie oznaczyć ich lokalizacji i je zabrać. Jeśli zostawisz go zgadywanka, może znaleźć się robić to wszystko na nowo.

Kopać go. Nadchodzi trochę pracy z powrotem łamanie. Trzeba wykopać rów na kamieniach. Wykopać dół nogę, przez co otwór szeroki jak kamienie masz zamiar używać. W części środkowej, kopać sześć cali w dół, tworząc kształt płaskiego dysku w środku.

Drenaż jest ważne. Wypełnij dziurę w połowie drogi z drenażem żwiru więc pit nie napełnia się wodą, gdy pada deszcz. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo żwiru pozostały napływać bardziej później, choć.

Odłóż pierwszy kamień i upewnić się, że poziom. Przesuń następny na miejsce obok niej, w kolejce, wszystkie krawędzie i upewnij się, że też jest poziom. Trzymaj się w ten sposób, aż pierścień jest kompletna. Nie wahaj się używać młotka, aby złagodzić kamienie w pozycji poziomej.

Na drugiej warstwy kamieni, musisz caulking pistolet i klej murowane. Po umieścić klej na miejsce w górnej części pierwszej warstwy kamienia, centrum kolejny kamień wzdłużnie na szwie dwóch dolnych kamieni. Naśladownictwa z innymi kamieniami na tym poziomie, utrzymując je wszystkie dobrze ułożone. Praca z małym obszarze w czasie, bo klej szybko schnie.

Wypełnij 'er się ze żwirem. Musisz wystarczy stos sześć cali żwiru do dołu. To trzymać ściany stały podczas dodać kolejne dwie warstwy kamienia na brzegach, jak przedtem.

Umieść w stalowym pierścieniu ognisko. Upewnij się, że to nawet z góry ściany i wypełnić dodatkowe miejsca z większą żwiru.

Ostateczny szlif: Teraz nadszedł czas, aby zorganizować jakiś bardziej naturalny kamień. Będzie to góry otoczonej pierścieniami ściany.

Środki bezpieczeństwa

Podczas budowania dół, chcesz upewnić się go używać bezpiecznie, oczywiście. Większość zasad użytkowania ognisk ma brainers. Na przykład, upewnij się, że nigdy nie zostawiaj go bez nadzoru, gdy ogień idzie. Ponadto, w większości przypadków, trzeba zachować pit co najmniej dwadzieścia pięć metrów od domu lub jakichkolwiek materiałów palnych może masz leżące wokół. Należy pamiętać, że ogień nie powinien być zbyt duży. Twój pit może być tak duża, jak chcesz, ale ogień nie powinien przekraczać trzech metrów średnicy. Nie pal leczenia lub malowane drewno, jeśli kończy się za pomocą spalania drewna pit.

Jeśli nie chcesz, aby Build It

Możesz kupić własny kamień naturalny ogień pit bez konieczności jej zbudować sobie. To świetna wiadomość dla tych z nas, którzy nie są biegli w praktyczne działania, takie jak budynek, lub tych, którzy są po prostu zbyt zajęty lub nie lubią zabrudzeniem. Można przynieść czuć kemping do własnej działce z tych zestawów. Oto kilka z nich piękny, ale nadal solidna, wzory do rozważenia:

Sierra Firepit i tabela z Garden.com jest to, co Matka Natura może stworzyć w swoim wolnym czasie, gdyby była w rzeźbie i budynku jako hobby. Neutralne kolory ziemi są idealne do mieszania się z zieleni i brązów z zewnątrz. Ten ognisk będzie z powrotem około 2000,00 dolarów

Prudenzia Firepit będzie z powrotem około 800,00 dolarów. Jeśli chcesz blat projektant i pokrywa i propan okładki combo, możesz wybrać te, nawet w tym samym miejscu.

Porady dla Camping Trips

Musisz wiedzieć więcej niż jak zbudować ognisk na wspaniałe camping trip. Zobacz te informacyjnych pokazów slajdów dla dodatkowych wskazówek campingowych:


Budowanie ognisko z kamieni naturalnych
Podstawy z plecakiem

Budowanie ognisko z kamieni naturalnych
Tent Camping

Budowanie ognisko z kamieni naturalnych
Wędrówki Camping Porady

Kamienie ozdobne: Porady Ruby

Budowa Biżuteria Kolekcja Ruby niestandardowy

Ponieważ kamień rubin uważany jest za jeden z najdroższych rodzajów kamieni szlachetnych na zamówienie biżuterii, warto rozważyć budowę ruby ​​niestandardową kolekcja biżuterii jeden kawałek na raz. Istnieje wiele elementów, które można rozważyć dodanie do swojej kolekcji biżuterii ruby ​​niestandardowego lub gifting do przyjaciół i rodziny, aby przyspieszyć ich pasję do kamień ruby.

Dostosowane biżuterii, która znajduje się kamień ruby ​​obejmuje rubinowe kolczyki, rubinowe kolczyki drop, rubinowy naszyjnik, wisiorek z rubinem, bransolety i pierścienie ruby ​​we wszystkich rodzajach ustawień z niekończącą kombinacji metali szlachetnych, wzorów i kombinacji kamieni szlachetnych.

Podczas tworzenia listy prezent dla bliskiej osoby, która nie może być pewien, co Ci rozważyć prosząc o niestandardowej biżuterii komplet z naszyjnikiem ruby ​​i zestaw rubinowe kolczyki, zamiast wielu małych prezentów. Zestaw dopasowanie dostosowane biżuterii to sposób na łatwe accessorize strój nie wspominając pomaga budować swój własny kolekcja biżuterii ruby ​​szybciej. Nawet jeśli nie dostaniesz, że kawałek ruby ​​niestandardowej biżuterii, którą miała na oku jako dar, należy jeszcze rozważyć wizytą do niego.

Obsługa Ruby Niestandardowe Biżuteria

Uważany za rzadsze niż diamenty kamień z zaledwie kilku kopalniach znaleziono na całym świecie, w tym tych, w Indiach, na Madagaskarze, Tajlandii i Wietnamie, szczególnie ważne jest, aby zachować wielką ostrożność w tak szczególnym kawałku dostosowane biżuterii. Pomimo jego rzadkość, kamień rubin nie musi rękawiczkach podczas pracy, ponieważ jest to drugi z diamentów w zakresie twardości. Nie ma rozszczepienie, co oznacza, że ​​jest to bardzo trudne do rozbicia.

Trzymaj ruby ​​dostosowany biżuterię czyste i wolne od kurzu i brudu. Możesz wybrać, aby mieć profesjonalny jubiler oczyścić go lub można zdecydować się zrobić to sam. Zalecane at-home czyszczenie powinno obejmować tylko do czyszczenia biżuterii lub letniej wody. Upewnij się, że wszystkie ruby ​​dostosować biżuteria jest trzymane z dala od wszelkich środowisk, gdzie jest bardzo gorąco lub chemiczne produkty, takie jak wybielacz i amoniak, ponieważ będzie go uszkodzić.

Ruby: Namiętny Kamień

Zamiłowanie do rubinów sięga wieków, gdzie ci, na Sri Lance cenione swoje odkrycie jako jeden z najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie. Ta namiętna kamień można znaleźć również w Myanmar (wcześniej Birma). Być może pomysł pasji pochodzi z Hindusów i jak oni uwierzyli, że głęboki, bogaty czerwony kolor kamień rubin pochodzi z ognia płonącego wnętrza kamień, który nigdy nie może być wygaszona.

Nawet teraz, kamień rubin jest znany ze swojego ognistego koloru czerwonego, który wielu kojarzy się powszechnie z miłością, pasją i intryg. Jej egzotyczny wygląd i reputacja wyciągnąć tych, pasjonatem życia i, oczywiście, biżuteria, co czyni go jednym z najbardziej popularnych kamieni szlachetnych po diamentów. Nie ma lepszego sposobu, aby wyrazić swoją pasję do życia i miłości, niż na sobie naszyjnik niestandardowy ruby ​​lub dając parę rubinowe kolczyki do bliskiej osoby, który dzieli tę samą pasję.

Ruby Gemstone Legendy i Lore

Jak w przypadku wszystkich kamieni szlachetnych, ruby ​​kamień ma swoje własne legendy i lore, które dodają do odwołania. Rubiny są myśli, aby zapewnić osobie, która nosi jeden z długiego życia i witalności. W czasach biblijnych, starożytne teksty religijne, o których mowa w ruby ​​jako najcenniejszy ze wszystkich kamieni szlachetnych i były cenione przez wielu cywilizacji, dynastii i monarchii. Każdy z Marco Polo i Kubilaj-chana, aby amerykański filozof Ralph Waldo Emerson i innych dobrze odnotowanych postaci historycznych pomiędzy chwalili ten kamień ruby ​​na jego piękno i moc.

Potęga kamień ruby ​​również postrzegane jako sposób na ochronę osoby sobie jedną z obrażeń fizycznych i od zła, jak również przynieść szczęście i przyciągnąć małżonka. Jeśli szukasz stworzyć rubinowy naszyjnik pierścienie rubinowe lub dodać do swojej kolekcji biżuterii, cieszyć się tym, że jesteś wyborze kamień królewskiej. Jako dar, królową w swoim życiu, a nawet twoje lojalnymi poddanymi pokochają otrzymywać dostosowane biżuterii rubinami.

Niestandardowe Biżuteria Projekt rubinami

Możliwości są nieograniczone w czasie tworzenia projektu na zamówienie biżuterii z kamieni szlachetnych ruby. Jego twardość pozwala na to, aby być wykonane kamień w wielu kształtach i rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasuje do wszystkiego, od naszyjnik ruby ​​i pierścienie ruby ​​ruby ​​kolczyki.

Przy wyborze kamień ruby ​​dla swojego projektu na zamówienie biżuterii, szukać tych kamieni, które mają najbardziej intensywny czerwony efekt możliwy jako tę cechę punktów do wyższej jakości niż inne ruby ​​kamień, który nie może wyświetlać taki głęboki kolor karmazynowy. Jednak ten poziom jakości jest również to, co napędza wzrost cen, więc zdawać sobie sprawę z budżetu przy wyborze kamień ruby ​​do projektowania niestandardowych biżuterii.

Wraz z ceną masz na myśli, skupić się na rodzaju projektu, kształtu kamień ruby ​​i rodzaju metalu, który chcesz tworzą swój projekt na zamówienie biżuterii. Być może trzeba spojrzeć na kilka różnych stron możliwości projektowania biżuterii i niestandardowych ustawień przełącznika i metali szlachetnych przed odkryć, że musisz mieć wygląd.

Kiedy Wear Ruby niestandardowy Biżuteria

Tylko dlatego, że kamień rubin jest jednym z najdroższych kamieni szlachetnych na świecie, kosztują nawet więcej niż diamenty, to nie znaczy, że są ograniczone do kiedy można nosić ruby ​​niestandardowej biżuterii. Bardzo dobrym przykładem jest Dorota w "Czarnoksiężnika z krainy Oz", który nosił jej rubinowe pantofle znaleźć sobie drogę do domu z magicznej krainy.

W rzeczywistości, rubin zwyczaj biżuteria jest odpowiednia dla niemal każdą okazję, od przypadkowych doświadczeń i pracy na wieczór na mieście lub spotkanie towarzyskie. Noszenie biżuterii jest rubinowy niestandardowy sposób na piękne wyrazić swoją miłość dla innych jak i dla życia, więc dobrze jest wyposażyć rubinowym niestandardowej biżuterii gdy gdzieś z ukochanym. Namiętny kolor i bogaty czerwony kolor przyciąga wzrok i przyciągnąć innych. Elegancję i ponadczasowe piękno ruby ​​niestandardowej biżuterii działa zawsze i wszędzie.

Okazje do Nadanie Ruby niestandardowy Biżuteria

Ruby na zamówienie biżuteria jest specjalny prezent na każdą okazję, ale są też takie momenty, w których nie było bardziej powszechne, aby wybrać kamień ruby ​​jako centralny element niestandardowy prezent biżuteria. Osoby urodzone w lipcu cieszyć ruby ​​dostosowany biżuterię jako sposób rozpoznać, że miesiąc birthstone. Naszyjnik Ruby może być również doskonały prezent z okazji 15 listopada lub 40-lecie ślubu.

Oczywiście, nie chcę zapomnieć jednym z najbardziej pasjonujących i kochających okazji wszystko, co się dzieje, co 14 lutego dobie -Valentine za. Nie ma lepszego sposobu, aby pokazać głębię waszej miłości i wszystkie aspekty przywiązania, które dla swojego partnera, niż stworzyć projekt na zamówienie biżuterii wokół kamień ruby ​​lub kombinacji rubinami i brylantami. Wystarczy wyobrazić sobie wyraz swojej ukochanej twarzy kiedy wręczyć jej, co ona myśli, że to pudełko czekoladek i otwiera go do odkrycia, że ​​zawiera rubinowy naszyjnik, zapierający dech w piersiach.

Kamienie ozdobne: Kamień Jewlery Porady

Wybór Biżuteria klienta na podsłuchu

Zakup niestandardowej biżuterii jako dar jest piękny sposób, aby pokazać miłość do kogoś innego, ponieważ wysyła wiadomość, że odszedł poza tylko iść do sklepu, aby kupić biżuterię, które mogły być produkowane masowo. Oznacza to, że czas, aby utworzyć i dodać myśli do kolorów i wzorów, które mogą odwołać się do swojej ukochanej.

Bez względu na to, jak słodkie uczucie, nie jest jeszcze ciśnienie nie zrobić to dobrze, zwłaszcza, gdy rodzaj biżuterii osoba lubi wydaje się być bardzo osobiste i wyjątkowe dla ich stylu. Najlepszym sposobem, aby wybrać niestandardową biżuterię dla innych jest zapoznanie się z pierścieni Gemstone lub kolczyki Gemstone, że obecnie noszą. Istnieje nawet nic złego biorąc bezpośredniego podejścia i pytając, jak to oni zaprojektować swoją wymarzoną biżuterię. Z usługi online, to może być możliwe, aby zrealizować swoje marzenie. I, jeśli twój partner lub ukochanej potrzebuje pomysłów na prezenty, które można podziwiać, istnieje również nic złego w ich kierunku nawigacji strony oraz podkreślenie pewnych stron. Niektórzy ludzie naprawdę potrzebują i poczuć ulgę, aby uzyskać tego typu kierunku.

Zalety klienta Kamień szlachetny projekt

Istnieje wiele korzyści z tworzenia niestandardowych Kamień szlachetny. W przeciwieństwie do po prostu wybierając z tego samego spisu projektowanie biżuterii, że każdy ma w zasięgu ręki, można utworzyć niestandardową Kamień szlachetny, który odzwierciedla Twoją osobowość i indywidualny styl. Biżuteria kamień masz zwyczaj będzie po prostu jak nic innego na rynku, co oznacza, że ​​na pewno nie napotkasz kopią siebie na imprezie lub spotkanie towarzyskie.

Dokonywanie niestandardowych kamieni szlachetnych lub kolczyki pierścionki kamieni szlachetnych pozwala na zakup czegoś, co jest wykonane do dokładnej specyfikacji-z kamieni szlachetnych i ustawienia do metalu i kamieni wykorzystywanych liczby. Masz również dostęp do tysięcy istniejących koncepcji, które mogą być przekształcone do tego, co miał na myśli.

Usługi, które oferują osobista biżuteria wykorzystania projektu wysokiej jakości materiałów i pracują z jubilerów mistrzowskich produkować kolczyki kamieni szlachetnych lub pierścienie kamieni szlachetnych. Jeszcze lepiej, tworzenia niestandardowych biżuterii wszystko może być wykonane w komfortu i wygody domu, ponieważ usługa jest dostępna za pośrednictwem Internetu.

Dostępne w metale szlachetne dla niestandardowej biżuterii

Co sprawia, że ​​pierścienie niestandardowe ozdobne, naszyjniki i kolczyki wyróżniają się jeszcze bardziej, jest możliwość wyboru z szerokiej gamy metali szlachetnych, które mogą być używane do przechowywania i prezentacja różnych rodzajów kamieni szlachetnych. Chociaż kamienie zazwyczaj najwięcej uwagi w niestandardowych biżuterii, to metale szlachetne, które uzupełniają i podkreślają kamieni na większy efekt.

Zazwyczaj najczęściej używane metale szlachetne dla niestandardowej biżuterii są złoto (biały, żółty, i róża), srebro i platyna. Mimo popularności platyny i srebra w ostatnich latach, złoty pozostaje standardem metali szlachetnych z wyboru należytym jej piękno i symbol bogactwa. Białe i różowe złoto są wariacje na temat złota, które zostały utworzone przez zmieszanie z innymi metalami, aby utworzyć nowy kolor. Srebro jest bardziej obfite i tworzy bardziej stonowany wygląd, który może tworzyć intensywne kontrasty i dramat z pewnych głębokich kolorach kamieni szlachetnych. Bo to jest rzadsze, platyna wydaje się być najdroższym metali szlachetnych. Jako dobry wybór dla niestandardowej biżuterii, to jest w stanie utrzymać kamieni bardziej bezpiecznie, nie zużywają się lub znikną, i jest hipoalergiczny.

Wybór Kamienie dla niestandardowej biżuterii

Wybór kamieni do niestandardowego biżuterii lub biżuterii kupujesz jako prezent jest naprawdę wszystko o indywidualnych preferencji, a nie profesjonalnej opinii. A jeden kamień mogą być bardziej sprężyste i odporne na zadrapania niż inne, takie rodzaje czynników dobrze wiedzą, lecz nie są tak istotne kryteria związane z nabyciem własnego biżuterii.

Twoja decyzja dotycząca kamieni dla niestandardowych biżuteria powinna być o swój styl i to, co pasuje do wyglądu, jak również na temat kolorów lubisz i co może oznaczać konkretne kamień lub stanowić dla Ciebie. Na przykład, możesz kolczyki kamieni szlachetnych, które pasują do birthstone albo są rysowane na kamień powodu tradycji i mitów z nim związanych. Decydując się na kamieni dla niestandardowych biżuteria może być nawet tak proste, jak kochać kolor czerwony lub uczucie szczęśliwy, kiedy noszenie fioletowy. Często kolory najbardziej lubi znajdują również odzwierciedlenie w czyjejś szafie, więc ma to sens, aby koordynować własnego niestandardowego biżuterię z tych strojów.

Włączenie Moda Trendy w Gemstone Rings

Aby pomóc spersonalizować dzwoni kamień zakupu, dobre miejsce do szukania pomysłów są mody i gwiazd, które często mają magazyny zdjęcia gwiazd, które mają na sobie wspaniałą biżuterię sparowany z pięknych ubrań. Nie musisz być gwiazdą, by nosić biżuterię jak widać na tych kolorowych stron. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć się firmę, która oferuje usługi projektowania biżuterii osobowe lub niestandardowych dla pierścieni Gemstone.

Miejsca, które oferują tę usługę często obejmują szeroką gamę wzorów dla Gemstone dzwonków od klasycznych i tradycyjnych do artystycznej, nowoczesny i awangardy. Mając wybór projektantów biżuterii dostępnych dla tego typu usług oznacza, że ​​mogą aktualizować dostępne wzory dla pierścieni Gemstone regularnie i oferuje nowe spojrzenia na te, które niedawno widziałem w nagrodzonym lub innego zdarzenia czerwonych dywanów. Możliwość dostępu do własnych niestandardowych kamieni szlachetnych pierścienie mogą mieć czujesz i patrząc jak gwiazdy.

Praca z Firmy ozdob

Pomimo nie osiągnięcia statusu będącego odzieży couture, nadal można kupić własny Kamień szlachetny od firm, które czynią wszystko co nosić wyglądać właśnie zszedł z pasa startowego. Dlaczego warto nosić biżuterii z sieci sklepów lub Centrum kiedy można skorzystać z nowej technologii, która pomaga firmom oferujemy unikalny, wysokiej jakości usługi na zamówienie biżuterii w cenie, co można znaleźć w ramach kolekcji sklep jubilerski.

Szukać firmy, która może dostarczyć szeroką gamę kamieni szlachetnych w praktycznie każdym rozmiarze i kształcie obok tablicy wzorów i opcji metalowych. Niektóre witryny mogą oferować 16 różnych rodzajów kamieni, osiem metalem szlachetnym i setki ustawień. Statystycznie, dostępne opcje na zamówienie biżuteria może trwać wiecznie, zwłaszcza gdy nowe projektanci dołączyć do zespołu i innowacyjne projekty są dodawane do katalogu produktów.

Niestandardowe biżuteria firmy oferują szeroką gamę produktów i fotografii Szczegółowe wyjaśnienie procesu, aby pomóc proces selekcji, w tym informacji na temat kamieni, metali szlachetnych, projektantów i firmy. Mając te informacje w zasięgu ręki sprawia, że ​​tworzenie ozdob satysfakcjonujące, ekscytujące i przyjemne.

Biżuteria Doświadczenie klienta

Firmy zwyczaj biżuteria robią to nowe, ekscytujące możliwości dla akcesoriów możliwe dzięki wykorzystaniu niesamowitej technologii, który zawiera trójwymiarowe oprogramowania do modelowania komputerowego, które można zobaczyć w Internecie, a jednocześnie za pomocą tego samego modelu stworzyć rzeczywisty kawałek niestandardowej biżuterii. Dzięki tej technologii dopasowania, masz pewność, aby uzyskać dokładny zwyczaj Kamień szlachetny można zobaczyć na ekranie. Stamtąd kamienie wybrane ustawia się ręcznie, aby zapewnić dokładny poziom jakości, że należy oczekiwać od zamówienia niestandardowej biżuterii.

Doświadczenie obejmuje również biżuterię na zamówienie zapewniając, że biżuteria zwyczaj kamień korzysta z wysokiej jakości kamieni szlachetnych. Upewnij się, że firma używa niestandardowej biżuterii AAA kamieni jakości, które są znane do ich cięcia, błyskotliwości i polskim. Renomowane firmy korzystają z premii klejnotów średnich stonowanych ich kolczyki i pierścienie kamieni szlachetnych kamieni szlachetnych, które wydają się nie mieć widocznych wtrąceń, bez szmaragdów, które mają te funkcje. Gdy kawałki, które mają wiele rodzajów kamieni szlachetnych są sortowane, ważne jest, aby upewnić się, że firma daje gwarancję jakości, że będą one dopasować intensywność kolorów każdy kamień jak najdokładniej. Chociaż nie ma nic złego w zwiększaniu piękno niektórych kamieni szlachetnych, ważne jest, aby wybrać firmę, która używa tylko naturalnych kamieni szlachetnych, aby zagwarantować pewien poziom jakości i wartości.

,

Kamienie ozdobne: Emerald Porady

Co nosić ze szmaragdami

Każdy wie, że zwolennik moda strój może accessorizing sprawić różnice pomiędzy prostu dokonać właściwego oświadczenia tworząc wspaniały "wow" drop-dead. Oddanie do obejrzenia razem może być trudne, ale biżuteria jest jednym z najlepszych sposobów, aby dodać jakieś prawdziwe odwołanie do tego, co można nosić bez względu na to, co może być okazją.

Naszyjnik szmaragd i piękny kawałek szmaragd niestandardowej biżuterii nie musi być schowany w skarbcu biżuterii, dopóki nie formalne wydarzenie. Poczuj się jak królowa i pokazać te wspaniałe prezenty z ukochaną osobą lub wzrok szmaragdowe kolczyki można zaprojektowanych dla siebie z niemal każdego stroju. Od zwykłych dżinsów dla dnia na zewnątrz lub z letniej sukience słońca na cocktail party, niestandardowe biżuteria ze szmaragdami doda prostą elegancję i wyrafinowanie do swojego zespołu. Po tym wszystkim, "Noszenie zielony", nie trzeba czekać do Dzień Świętego Patryka.

Walory Emerald Gemstone

Szmaragdy są zielony kamień, który może mieć szeroki zakres zmian wewnątrz zielony kolor palety. Są jasne i ciemne zielone wersje szmaragdów, wraz z tymi, które są wywołał różne kawałki niebieskiej kolorystyce. Wszystkie z tych odmian, że niektóre z najbardziej na świecie niezapomniany niestandardowej biżuterii jak naszyjnik wisiorek szmaragd lub szmaragd.

Często, szmaragdy pochodzą z małymi złamań, że jubilerzy wypełniają pomocą żywic lub olejów przed ich wykorzystaniem pierścieni szmaragdowe lub innych rodzajów biżuterii. Powszechnie w Kolumbii, Brazylii i Zambii, technologia ma również możliwość tworzenia szmaragdów w laboratorium. Te wersje sztuczne są często trudno znaleźć wśród dostępnych obecnie na zamówienie biżuterii na rynku. Te szmaragdy często wyglądają jak te wydobywane ze źródeł naturalnych, z tą samą fizyczne, chemiczne i właściwości optycznych. Czy są to naturalne i zrodzony w laboratorium, szmaragdy oferują genialny kolor zielony nieporównywalny z innymi kamieniami, tworząc wyrafinowany wygląd dla każdego typu konstrukcji na zamówienie biżuterii.

Mity i podania o Szmaragdy

Każdy kamień pochodzi z jego własnych mitów i legend. Szmaragdy mają dość rozróżnienie o szeroką gamę przekonań od Celtów, którzy wierzą w jego magiczne właściwości i zdolność widzenia przyszłości do Egipcjan, którzy poszukiwane szmaragdów o pomoc z płodnością i Rzymian, który dał szmaragdów na Wenus, bogini miłości.

Znając te legendy i opowieści sprawia, że ​​noszenie niestandardowy biżuterię ze szmaragdami bardziej bawić się w wielkie dzieła rozmowy. Przy wydawaniu niestandardowy design biżuterii jako prezent dla ukochanej osoby, bądź kreatywny o tym wpisywanych się mit, legendę lub która łączy się z powodu dajesz taki dar. Na przykład, jeśli jest to naszyjnik szmaragd dla bliskiej osoby na rocznicę lub na Walentynki, napisać coś o tym, jak można zobaczyć wielką przyszłość. Albo, jeśli wisiorek szmaragd nowego matki, odnoszą historię wiary Egipcjan płodności jako sposób uczcić nowe dziecko. Tworząc projekt na zamówienie Wyroby jubilerskie ze szmaragdami i dając jeden jako dar, wiedza za kamieniami dodatek specjalny i niezapomniany charakter.

Okazje do Emerald Jewelry Presents

Istnieje wiele razy, gdy projektowanie niestandardowych biżuteria, który zawiera szmaragdów to doskonały prezent. Jeśli bliskich z urodzin w maju niestandardowej biżuterii, która wykorzystuje szmaragdy sprawia, że ​​idealnie pasuje, ponieważ kamień jest birthstone w tym miesiącu. Dla tych, którzy szukają sposobu, aby zaskoczyć kogoś na Dzień Świętego Patryka lub uznania ich irlandzkiego dziedzictwa, dostosowane pierścionki z szmaragdów będzie z pewnością zachwyci.

Podkreślając każdą wyjątkową okazję, bez względu na miesiąc, jak urodziny, rocznicę, czy "tylko dlatego, że" jest to doskonała okazja, aby stworzyć projekt na zamówienie biżuterii, które przynosi "wow" z wykorzystaniem szmaragdów. Kto powiedział, że trzeba czekać na kogoś, aby tworzyć własne biżuterię ze szmaragdów w prezencie? Po tym wszystkim, nigdy nie musi być prawdziwa okazja, aby zafundować sobie kawałek niestandardowej biżuterii, takie jak naszyjnik lub wisiorek szmaragd szmaragd, aby świętować sukces osobisty lub przypomnieć sobie, że na to zasługujesz.

Czyszczenie Emerald klienta Biżuteria

Aby zachować naturalne piękno i przedłużyć żywotność ustawienia niestandardowe projektowania biżuterii za wszystkie swoje szmaragdowe niestandardowej biżuterii, trochę czasu do czyszczenia i konserwacji często go. Nie musisz zabrać swoje szmaragdowe lub inne pierścienie niestandardową biżuterię do jubilera do czyszczenia i konserwacji, ponieważ to wszystko może być wykonane w domu. Pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność i postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby upewnić się, że Twój szmaragd zwyczaj biżuteria musującego. Naszyjnik szmaragd szmaragd lub pierścienie należy czyścić tylko delikatnej ściereczki lub wacika, który jest wolny od kłaczków i brudu.

Należy używać tylko łagodnego detergentu i ciepłej wody na biżuterię, ponieważ każde trudne mydła lub innego rodzaju czyszczenia, wraz z ciepłą wodą, można usunąć olej ze szmaragdem, zmniejszenie jego siły i jego wartość. Płynne środki do czyszczenia biżuterii nie są zalecane do szmaragdowego niestandardowej biżuterii. Podobnie jak wiele innych kamieni szlachetnych, najlepiej jest unikać stosowania ultradźwiękowych urządzeń czyszczących.

Jak dbać o Emerald Jewelry

Bardziej niż inne rodzaje kamieni szlachetnych, biżuterii szmaragd niestandardowy należy opiekę i traktowane bardzo ostrożnie. To jest dość delikatny, o niższe oceny na skali twardości, ale nadal uważa silna w swej formie. Siła zapewnia pewną odporność na zarysowania, ale nie chroni przed złamaniem szmaragd lub nawet odpryski. To dlatego, że szmaragdy często mają małe pęknięcia już, że jeśli uderzył w odpowiednim miejscu, może spowodować kamień łatwo złamać. Pamiętaj, aby dowiedzieć się, czy szmaragdy były traktowane w oleju, który oferuje pewien stopień ochrony dla tych wspaniałych kamieni szlachetnych.

Pamiętaj swoją delikatną naturę, kiedy noszenie bransoletki pierścionek szmaragd szmaragd, lub szmaragdowy naszyjnik. Spróbuj usunąć wszystkie własne biżuterię podczas aktywnych sytuacjach, takich jak sport, ćwiczenia, czy pływanie. Noszenie kolczyki szmaragdowe, jednak jest zwykle bezpieczne przed ewentualnymi uszkodzeniami. Szmaragd niestandardowy sklep jubilerski w swoich skrzynkach lub oddzielnie od innych rodzajów biżuterii w Twoim przechowywania biżuterii w celu dalszej ochrony przed uszkodzeniem.

Gdy do rozważenia Szmaragdowców Projektowania Biżuterii na zlecenie

Szmaragdy są kamień, który można uznać za wzór na zamówienie biżuterii, ponieważ dobrze wyglądać bez względu na ustawienie i styl biżuterii, która jest używana. Młody czy stary, kto rozważa ten kamień powinien dodać niestandardowe biżuteria ze szmaragdami do listy must-have dla swojej kolekcji biżuterii.

W głębokim, pociągający kamień, szmaragdy oferują bogaty i elegancki akcent do każdego rodzaju stroju-formalne lub dorywczo, a nadają się do prostych i ozdobione motywami jak część naszyjnik szmaragd. Jako element akcent, niestandardowe biżuteria ze szmaragdami może być sposób, aby pokazać lub jako środek poprawy unikalny oświadczenia wśród wszystkich innych bardziej tradycyjnych kamień-zdobi niestandardowej biżuterii. Dodawanie szmaragd do ozdob jak naszyjnik szmaragd jest to dobry sposób, aby pokazać swoje dziedzictwo lub rodzinny, a także sprawiają, że odważne stwierdzenie przez włączenie ciemno zabarwiony kamień jako dodatek do sukni lub w dyskretnym kolorze.

Kamienie pęcherza moczowego u psów

Kamienie pęcherza moczowego u psów

Kamienie pęcherza moczowego u psów przedstawić tak poważny stan, jak w ludzi. Więcej informacji na temat różnych rodzajów kamieni, co je powoduje i jak lekarze weterynarii traktować je. Istnieje jeszcze kilka rzeczy, które możesz zrobić w domu, aby zapobiec tworzeniu się psa niektórych rodzajów kamieni.

O Kamienie pęcherza moczowego u psów

Kamienie pęcherza są określane przez kilka innych nazw, w tym uroliths i kamieni moczowych. Kamień zaczyna się jako mały kryształ mineralny, który tworzy się w moczu psa. W pewnych przypadkach kryształ rozpuszczenia nigdy nie powodują problemu. W innych przypadkach, pojedynczy kryształ może stać się fuzji z innymi, utrwalić i nadal rośnie jeszcze większy. Rozmiary Kamień może wahać się od bardzo małe do kilku centymetrów średnicy.

Chociaż większość z kamieni u psów są często w pęcherzu, można je także znaleźć w psa nerek, moczowodów lub cewki moczowej, w zależności od miejsca ich pierwszy ukształtowany, a jak daleko podróżował w układzie moczowym psa, zanim zostały wykryte.

Najczęstsze rodzaje kamieni psy uzyskać to:

 • Kamienie struwitowe - Kamienie te składają się z kryształów fosforanu amonu magnezu.
 • Kamienie szczawianu wapnia - Kryształy te powstają, gdy znajduje się stężenie wapnia w moczu.
 • Kamienie kwasu moczowego - Znacznie rzadziej niż w przypadku innych rodzajów kamieni z pęcherza moczowego, kamienie te są przede wszystkim znaleźć się ras, których wątroby mają niezdolność do wchłaniania kwasu moczowego.

Przyczyny

Kamieni tworzą ze względu na różnorodność ich przyczyn, które mogą obejmować:

 • Przewlekłe zakażenia układu moczowego - Niektóre z tych samych bakterii, które wywołują infekcje układu moczowego również produkują enzym zwany ureazy, który pozwala składniki kryształów struwit do łączenia ze sobą i kamieni formularza.
 • Dieta i pH moczu - dieta psa wpływa na pH jego moczu. Myelogenous ma pH wyższe niż 7,0, i tworzy właściwe środowisko kryształów struwitowe do formy. Kwaśnym moczu o pH mniejszym niż 7,0 powoduje odpowiednie środowisko dla kryształów szczawianu wapnia i utworzył.
 • Stężenie mineralnych w moczu - rodzaj minerałów obecnych zależy wiele na diecie psa i metabolizmu, ale ich stężenie w moczu zależy w dużej mierze od tego, jak dużo wody pies zazwyczaj pije. Niższy pobór wody, bardziej skoncentrowany mocz staje się, i bardziej prawdopodobne jest, że kryształy mogą tworzyć i stać się kamienie.
 • Czynniki genetyczne - Niektóre rasy wydają się bardziej skłonni do rozwijania kamienie pęcherza moczowego. Psy Toy również pojawić się bardziej narażone na rozwój kamieni niż dużych psów, choć praktycznie każdy pies może rozwijać kamienie pęcherza moczowego, gdy warunki są odpowiednie.

Jak diagnozuje Kamienie

Weterynarze mają kilka sposobów diagnozowania przypadek choroby dróg moczowych (kamica nerkowa kamienia moczowego).

Objawy

Właściciele zwykle stają się świadome ich psy mają problem na podstawie fizycznych objawów ich zwierzęta wyświetlają.

Główne objawy to:

 • Częste oddawanie moczu
 • Linka na mocz
 • Bolesne oddawanie moczu
 • Krew w moczu

Dodatkowe objawy mogą obejmować:

 • Drażliwość
 • Utrata apetytu
 • Zmniejszona aktywność
 • Ogólne osłabienie

Procedury diagnostyczne

Chociaż wystąpienie objawów może prowadzić do weterynarza, aby podejrzewać, kamienie, kilka procedury są stosowane w celu potwierdzenia swojej obecności.

 • Badanie ogólne moczu - weterynarz wykonać badanie moczu, aby określić, jaki rodzaj kryształów są obecne w celu ustalenia najlepszej metody leczenia chorej psa.
 • X-Rays - Niektóre kamienie pęcherza są nieprzezroczyste i łatwo pokazać się na x-ray, ale czasem konieczne, aby wprowadzić barwnik do pęcherza, aby zobaczyć kamienie, które nie są wystarczająco nieprzejrzysty, aby pokazać się na filmie.
 • USG - USG może być również przydatne, gdy kamienie nie są dobrze widoczne na x-ray. W pewnym sensie, USG daje jaśniejszy obraz kamieni i ich pozycji.

Leczenie

Weterynarze traktować kamienie pęcherza moczowego u psów, w różny sposób, w zależności od ich makijażu mineralnego, a także ich lokalizacji i jak duże zagrożenie, jakie stanowią dla psa. Oto niektóre z najczęstszych zabiegów stosowanych.

 • Dieta i leki - W przypadku kryształów struwitowych, zmiany w diecie może obniżyć pH moczu i uczynić go bardziej kwaśne. To pomaga rozpuścić kamienie, a także zniechęcić nowych struwity powstawaniu. Jeśli pies ma również zakażenie dróg moczowych, co jest bardzo prawdopodobne, weterynarz przepisać również antybiotyki.
 • Urohydropropulsion - Ta technika polega na procedurę do wypełnienia pęcherza płynem, a następnie próba wywarcia nacisku na pęcherz i zmusić kamienie się przez cewkę moczową. Technika ta może być używana tylko na kamienie, które są wystarczająco małe, aby przejść, a ten jest określany poprzez x-ray.
 • Cewnikowanie - Jeśli wejdzie cewki moczowej kamienia pęcherza samiec psa, weterynarz uśpić zwierzę i użyć cewnika naciskać na kamień z powrotem do pęcherza, gdzie będzie prawdopodobnie trzeba usunąć chirurgicznie. Bezpośrednią korzyścią z cewnikowania jest możliwość pęcherza do pusty, a to zmniejsza ból i ciśnienie pies czuje.
 • Usunięcie chirurgiczne - Obróbka ta jest zarezerwowana dla kamieni, które nie mogą być przetwarzane lub usuwane w inny sposób. Chociaż jest to zwykle bardzo skuteczne, nie zawsze są zagrożenia związane z każdym rodzajem operacji, w tym reakcje na znieczulenie i zakażeń pooperacyjnych.

Monit jest konieczne

Gdy pies doświadczył przypadek kamieni w pęcherzu moczowym, stan może się powtarzać. Nawet zarządzania stan psa poprzez diety nie gwarantuje, że nowe kamienie nie będzie stanowić w pewnym momencie w przyszłości, zwłaszcza jeśli jest czynnik genetyczny w grze. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, to mieć twój pies okresowo kontrolować, aby sprawdzić, czy nowe kamienie tworzą. Lekarz weterynarii doradzi Ci, jak często się zabrać ze sobą psa i dokonać innych zaleceń, które pomogą Ci zarządzać zdrowia zwierzaka.

Kamienie: Topaz niebieski Porady

Inne pomysły na Niebieski Topaz Biżuteria

Od topaz niebieski jest tak wszechstronny kamień i można przyciąć do dowolnego rozmiaru i kształtu, może być włączona w dowolnej liczbie pierścieni lub wykonane na zamówienie niestandardowe kolczyki, a także zostaną zaprezentowane w ramach niebieski topaz naszyjnik lub opisywany jako niebieski topaz wisiorek.

Topaz niebieski naszyjnik można zrobić świetny prezent dla nowej matki; zamówienie topaz niebieski pierścień może zapalić oczy dziecka, kiedy dać jej w prezencie ukończenia dla dobrze wykonanej pracy. Dla przyjaciela, siostry lub matki, która cieszy się upiększony lub Celtic projekt, niebieski topaz kamień, w odcieniach niebieskiego i niebiesko-zielone, może zaoferować unikalny dodatek do swojej kolekcji biżuterii. Żyją z "mody"? Topaz niebieski wisiorek to wspaniały dodatek do najnowszej konstrukcji odzieży, i może służyć jako podświetlenia do koktajlu sukni lub wieczorowej sukni.

Niebieski Topaz jako prezent rocznica

Poza tym jest birthstone nikogo urodzonego w grudniu, niebieski topaz jest również na liście prezentów gody dla podczas niektórych latach małżeństwa. Niebieski topaz jest tradycyjnie podane w czwartym i XIX latach małżeństwa. Czy jest lepszy sposób, aby uczcić blask, który jest jednym kochasz, niż dać jej zwyczaj złota biżuteria, który cechuje się wspaniałą i wciągającą niebieski topaz?

W zależności od rodzaju biżuterii ukochanej lubi, niebieski topaz można włączyć do własnych niestandardowych wykonane kolczyki lub pierścienie. Wybierz z mody lub zespołu ustawień z wieloma kamieniami, lub wybrać się na ringu z jednym dużym kamieniu w prosty i wytwornych wnętrzach. Topaz niebieski naszyjnik lub topaz niebieski wisiorek może być również zaprojektowane specjalnie do potrzeb Twojej ukochanej stylu, w tym jej miłości do prostoty i upiększeń. Pamiętaj, aby wybrać swoje ulubione ukochanej metalowych lub taki, który odpowiada jej inną biżuterię.

Symboliczne Blue Topaz Wiadomości

Starożytne cywilizacje wierzyli, że topaz niebieski kamień, który był świetnym odbywają, siłę, moc i ochronę. To jasne, dlaczego Grecy i inni wierzyli, że kamień przekazał te symboliczne wiadomości. Wszystko co musisz zrobić, to wziąć pod uwagę i zastanowić się nad intensywnością koloru topaz niebieski oferuje w ramach niebieski topaz niebieski topaz pierścionek lub wisiorek.

Przy podejmowaniu decyzji, który typ kamień użyć do następnego kawałka niestandardowej biżuterii ani dla siebie lub bliskiej osoby, zawierają tło kamień szlachetny lub mitologię w otoczeniu lub w wiadomości, które zawierają darem niestandardowej biżuterii. Pomyśl o tym, wybierając niebieski topaz naszyjnik projektu, aby pomóc wzmocnić się lub zwiększenia duchy kogoś, kto może być walczą. Wyjaśnij im moc, że kamień posiada zachęcenie ich w trudnych czasach. Nawet jeśli niektóre tylko, że idee wokół moc niebieski topaz jest mitem, nie ma wiele do powiedzenia na moc pozytywnego myślenia.

Kiedy nosić niebieski topaz naszyjnik można zaprojektowany dla siebie, Spoglądam w dół na genialny niebieski kamień, który promieniuje z klatki piersiowej i po prostu może czuć się nieco silniejszy i bezpieczniejsze.

Czyszczenie Niebieski Topaz Biżuteria

Czyszczenie niebieski topaz niebieski topaz naszyjnik lub pierścień jest wysoce zalecane, aby utrzymać swoją błękitną blask świeci przez. Regularne czyszczenie niebieski topaz pomaga zapewnić długie życie dla niestandardowych elementów. Ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy możesz mieć specjalną okazję lub ochoty na sobie niebieski topaz swój wspaniały naszyjnik z kaprysu, oczyścić i swoje inne elementy na bazie miesięcznej.

Najlepsze produkty do czyszczenia biżuterii są cieczą czyszczenia biżuterii lub po prostu niektóre łagodnego detergentu i ciepłej wody. Niebieski topaz kolczyki lub inne niestandardowe elementy nie powinny być stosowane w każdym rodzaju czyszczenia ultradźwiękowego, ponieważ niebieski topaz kamienie często podgrzewać napromieniowane, aby wydobyć ich lśniący kolor jeszcze bardziej. Stąd, biżuteria Maszyna do czyszczenia może zwiększyć ryzyko uszkodzenia.

Wreszcie, przechowywać wszystkie swoje wspaniałe kawałki w przypadku biżuterii, które mogą pomóc zmniejszyć gromadzenia si kurzu na kamieniach i ustawień.

Niebieski Topaz: Magiczny Kamień i Mistyczne

Przy wyborze, jakiego rodzaju kamień wybrać na następne zamówienie projektu, należy rozważyć nie tylko niebieski topaz dla jego piękna i zdolności do połowu czyjeś oko, ale doświadczyć jej mistyczną i magiczną moc. Przez wieki, ten kamień Uważa się, że zarówno chłodzenie i uspokajająco na tych, którzy je noszą. Niebieski topaz jest również, aby uspokoić obawy i złagodzić gniew.

Topaz niebieski naszyjnik jest wciągająca i świeże ze względu na głębokość jej błękitny odcień do ciemnoniebieskie. Jego magia można znaleźć w zdolności jubilera stworzyć nietypowe cięcia w kamień, a także naniesienie duże kamienie na niebieski topaz wisiorek lub niestandardowych kolczyki, by mógł on być pokazany się w jedynej w swoim rodzaju sposób. Tworzenie niebieski topaz wisiorek projekt jako prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie może być doskonałym sposobem, aby dzielić swoje mistyczne i magiczne moce, urzekające innych, którzy nie mogą nie zauważyć, oszałamiające kolory i wyjątkową jakość niestandardowego zaprojektowane biżuterii szt.

Przyczyny Wybór Niebieski Topaz

Istnieje wiele powodów, aby wybrać niebieski topaz kamień na następny zestaw niestandardowych kolczyki, naszyjnik, lub wykonanych pierścieni. Po pierwsze, istnieje tak wiele różnych odcieni niebieskiego topaz z powodu procesów napromieniania ciepła, które mogą sprawić ma dwa niebieskie kamienie topaz wyglądają podobnie. Ta specjalna jakość może pomóc następnym specjalnie zaprojektowane biżuterię wyglądać jeszcze bardziej wyjątkowy.

Po drugie, jest to idealny prezent na Boże Narodzenie i grudniu urodziny i rocznice, ponieważ jest birthstone w miesiącu grudniu. Jego ponadczasowa elegancja sprawia, że ​​wyrafinowany wybór, że każdy przyjaciel lub członek rodziny będzie miłość.

Po trzecie, niebieski topaz wszechstronny kamień, co się z dowolnym kolorze lub okazji. Może on również być łączone z innymi kamieni w różnych kolorach do dalszego jego unikalne właściwości, dla niestandardowych złota biżuterii i innych ustawień metalu.

Po czwarte, jego elegancję i wyjątkowość może przyjść w rozsądnych cenach. Biorąc pod uwagę jego cechy i zalety dostępnych, topaz niebieski wisiorek, topaz niebieski naszyjnik, pierścień lub niebieski topaz się wspaniałe prezenty w rozsądnej cenie. Więc, dlaczego nie dostać jedną z każdym?

Dbanie o Niebieski Topaz Biżuteria

Wszystko biżuterii wymaga szczególnej opieki, ale topaz niebieski posiada unikalne cechy, które muszą być zadbane, tak aby zapewnić długie życie dla wszystkich niestandardowych kolczyki i pierścionki wykonane na zamówienie prezentujących ten kamień. Podczas topaz niebieski jest wysoko oceniany jako jeden z najbardziej odpornych na zarysowania kamieni szlachetnych, może pękać dość łatwo, jeśli nie pod opieką.

Pamiętaj, aby usunąć wszystkie biżuterii z tym kamieniem, takich jak niebieski topaz niebieski topaz naszyjnik lub pierścień, gdy grasz sportowych, ćwiczeń lub prac domowych. Niebieski topaz kolczyki większe szanse z tych rodzajów działalności, ale zawsze lepiej być przezornym i zdjąć całą biżuterię, zwłaszcza jeśli zaprojektowali go samodzielnie lub nie posiada znaczną wartość sentymentalną. Gdy nie ma na sobie biżuterię, niebieski topaz przechowywania lub niebieski topaz naszyjnik pierścień w bezpiecznym miejscu, jak pudełko z biżuterią lub szuflady.

Kamienie milowe malucha

Kamienie milowe malucha


Dzieci dorastają i rozwijają się tak szybko. Dla większości dzieci, toddlerhood zazwyczaj zaczyna się od chodzenia i trwa od wieków 02:59. Małe dzieci wydają się czegoś nowego każdego dnia, jak przejść od jednego malucha etapu do następnego. Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka, przygotuj się, aby dodać nowe aktualizacje do dziecka książki pamięci rzadziej!

Pieszy

Toddlerhood jest ruszył przez ewolucję Twojego malucha przemierzaniu do chodzenia. Niektóre dzieci stawiają pierwsze kroki już osiem miesięcy, podczas gdy inni nie zaczyna się aż do 16 lub 17 miesięcy. W okresie wczesnego spaceru maluch zwykle ćwiczyć kondycję i pochylając się, a także zabawki pchającej lub ciągnącej się po ziemi. Kiedy ludzie się starzeją, i bardziej pewny siebie, że on rozpocząć przewozu przedmiotów, podczas gdy on idzie. Od około 19 do 24 miesięcy, on zazwyczaj nauczyć się uruchomić także. W trzecim roku malucha, Twój skarb będzie prawdopodobnie dodać skakanie, skakanie, wspinaczkę i balansowanie na jednej nodze w repertuarze spaceru.

Mówiący

Wielu rodziców mówi, że nie może czekać na swojego dziecka, aby porozmawiać, a teraz nie mogą się mu przestać mówić. Pewnie mówili o fazie malucha. Przez 13 miesięcy większość małych dzieci może powiedzieć, co najmniej trzy słowa, takie jak "Mama", "Dada" i "bye". Na 14 miesięcy mają zapewne podniósł kilka nowych słów, w tym "pies" i innych często używanych terminów. Możesz pomóc w rozwoju dziecka poprzez wprowadzenie rymowane piosenki i gry w tym momencie. Ona również dowiedzieć się często bał, "Nie!" zbyt. Przez 19 miesięcy maluch zacznie korzystać z czasowników, a nawet mogą zacząć mówić w zdaniach na znak 20 miesięcy. W wieku dwóch, ona będzie najprawdopodobniej poprosi pozornie niekończące się pytania.

Umiejętności silnikowe

Większość małych dzieci rozwijają umiejętności motorycznych w tym okresie w życiu. Jeśli Twoje dziecko jest od jednego do dwóch, pokaż mu, jak rzucić piłkę, tam iz powrotem z tobą. W wieku trzech, powinien on być w stanie rzucić (a może złapać), too. Twój maluch będzie prawdopodobnie w stanie wykonać ślady na kartce papieru przez 18 miesięcy, a może nawet być w stanie narysować linię lub okrąg przez wieku dwóch lat. Inne kamienie milowe umiejętności silnika w okresie maluch to ubieranie i rozbieranie, układanie i sortowanie, oraz napełnianie i dumpingu.

Rozwój społeczny

Podczas Twojego dziecka świat kręcił się wokół Ciebie i bliskich przyjaciół i rodziny w czasie pierwszego roku, toddlerhood jest początkiem życia przyjaźni i interakcji społecznych dla Twojego maleństwa. Małe dzieci uczą się poczucia "ja" w miesiącach 13 do 16. Przez miesiąc 18, może ona zacząć działać zainteresowany innymi dziećmi, a nawet zacząć grać i interakcji z innymi dziećmi. Od 18 miesięcy do dwóch lat, twój maluch nie może zrozumieć, jak grać dobrze z innymi i wolą oglądać starsze dzieci lub własnych rówieśników z daleka. Niektóre maluchy mogą nawet twierdzą, fizycznie pchania lub chcą szefa wokół swoich rówieśników. Jednakże, w wieku dwóch lat, większość dzieci zaobserwowali wystarczająco dużo interakcji i zacząć naprawdę grać dobrze z innymi.

Szkolenia toaleta

Chociaż może być smutny, że dziecko dorasta, prawdopodobnie będziesz szczęśliwy, kiedy w końcu uczy się, jak korzystać z łazienki na własną rękę. Ta fizyczna kamieniem milowym występuje w różny sposób dla każdego dziecka. Niektóre są nocnik wyszkolonych około 12 miesięcy, podczas gdy inni nie zacząć ćwiczyć aż do wieku dwóch. Wielu rodziców zaczynają próbuje rozpocząć proces szkolenia przez 18 miesięcy. Większość 2-letnie maluchy są gotowe do nocnik pociąg, bo teraz zrozumieć pojęcie wszystko o miejsce, w tym treści swoich pieluch.

Opóźnione Kamienie milowe

Wreszcie, nie martw się, jeśli twój maluch nie jest na tej samej osi czasu, jak inne dzieci w jego wieku lub w pobliżu jego rodzeństwo - każde dziecko rozwija się w swoim indywidualnym tempie. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko ma problemy rozwojowe, porozmawiać z pediatrą. Możesz być w stanie złapać problemów, zanim staną się problemami w nauce, po prostu pomaga dziecku z ćwiczeń fizycznych i poznawczych.

Paciorków: Kamienie Porady

Dzisiejsze Kamienie Narodziny

Kamienie Narodziny są bardzo popularne w linkę i tworzenia biżuterii. Istnieje wiele odmian kamieni urodzeń sięga wczesnych cywilizacji. Nowoczesny, oficjalna lista kamieni urodzenia pochodzi z amerykańskiego Narodowego Stowarzyszenia jubilerów, jubilerzy Ameryki. Te kamienie szlachetne zostały oficjalnie przyjęty w 1912 roku (tanzanite dodano w październiku 2002 roku). Jest to przyjęta lista kamieni urodzeń w USA w styczniu, lutym: Garnet: Amethyst, Aquamarine: marzec, kwiecień: Diamond, maju, czerwcu: Emerald Pearl lub Moonstone:, lipcu, sierpniu: Ruby: Peridot, wrzesień, październik: Sapphire : Opal lub Turmalin, listopad: Topaz lub Cytryn, grudzień: Turkusowy lub Tanzanite.

Pochodzenie Stones urodzenia

Wielu wierzy, że pancerz Aarona, czy pancerz Arcykapłana jest podstawą do powstania kamieni urodzenia (znany również jako porodzie kamieni). Instrukcje dotyczące tworzenia połączenia napierśnik na 12 kamieniach Dwunastu Plemion Izraela, aby być ustawione w czterech rzędach. Te kamienie szlachetne odzwierciedla zodiaku znaki czasu. Dziś birthstones są związane z miesiącem kalendarzowym urodzenia, choć wiele osób korzysta z kamieni z astrologicznych wykresów do reprezentowania ich urodzeniu lub porodzie kamienie. Wszystkie te kamienie są dostępne dla linkę i tworzenia biżuterii.

Awenturyn Koraliki

Awenturyn to kamień kwarcowy, który często zawiera małe płatki miki, które daje ten kamień, a czasami głębokości wygląd metaliczny. Jest to najczęściej w kolorze zielonym, ale również występuje naturalnie w odcieniach brzoskwini i innych dźwięków. "Adventurine" (zwróć uwagę na inną pisownię) było określenie stworzone we Włoszech w 19 wieku na określenie techniki szklany koralik dekoracji. Szkło zawiera małe płatki metalu otrzymując błyszczące i nieco metaliczny wygląd, podobny do kamień Aventurine. Literą "d" dodano do opisu, do rozróżnienia pomiędzy nimi. Oba te koraliki są dostępne dla wyrobu biżuterii, więc je sprawdzić, aby zdecydować, które odwołuje się do Twojego stylu.

Koraliki turkusowe

Turkus jest bardzo popularny kamień do tworzenia biżuterii. To najbardziej wartościowe, gdy jest to jajko kolor niebieski robin lub ciemnoniebieskie. To cenne turkus pochodzi z Iranu, a ich kolor jest wskazanie złóż miedzi w kamieniu. Mniej cenne turkusowy kolor jest bardziej zielona, ​​a często występuje w Ameryce Północnej, choć birght niebieski turkusowy występuje rzadko w USA. Na przykład można uzyskać jasny niebieski turkusowy fromt Śpiąca kopalni Beauty w Arizonie, ale nierealne piękno tego turkus jest odzwierciedlone w cenie! Kolor zielony lub pająkowaty tekstur niektórych turkus wskazuje inkluzje fragmentów skalnych, takich jak malachit, limonit i piaskowca. W niektórych przypadkach można też znaleźć ślady jaspisu, inny popularny kamień koralik ciągu turkusu.

Waga Kamieni

Masa kamienia jest ważne w planowaniu kawałek. Masę kamień mogą być opisane uncji karatów lub innych jednostkach miary. Oto wykres konwersji, aby pomóc Ci zrozumieć wszystkie te jednostki miary: 1 karat (CT) jest równa 1/5 gram (g), 28,3 g (g) jest równa 1 uncji (uncja suchej) 16 suche uncji (OZ) jest równa 1 suchego funta (lb), która jest równa 454 gramów (g), 1 kilogram wynosi 1000 gramów (g), jest równy do 2,2 kilogramów (kg), który jest równy 5.000 karatów (ct).

Masonite Siding

Masonite Siding

Jeśli w domu ma Masonite bocznicy, upewnij się, sprawdzić ją dokładnie pod koniec każdego sezonu. Masonite mogą rozwarstwia, rot formy i zaprosić do swojego domu, gdy nie jest właściwie załatwione. Sprawdzić często zatrzymać problemy, zanim zaczną.

Co to jest Masonite Siding?

Masonite jest bocznica składa się z wiórów drewna połączonych z żywicami, podobnych do płyt pilśniowych, który tworzy kilka szafek kuchennych. To może przypominać prawdziwe drewno, być malowane na dowolny kolor i pierwotnie sprzedawane jako alternatywa dla prawdziwego drewna bocznicy.

Masonite po raz pierwszy wprowadzono w niższej konserwacji i niższy koszt alternatywny do drewna. Dla właścicieli domów, które chciały coś niższego niż utrzymanie drewna, ale nie znosili wygląd metalu i siding winylowy, Masonite powstał, aby wypełnić lukę.

Około 20 lat po raz pierwszy wprowadzono go na rynek, pozwy zbiorowe zostały wniesione od producenta. Wynikiem jest, że nie jest już Masonite produkowane ze względu na problemy powstające po instalacji.

Jakie problemy mogą spowodować Masonite?

Masonite nie jest prawdziwe drewno, a zatem nie jest tak wytrzymałe i trwałe, jak drewno, ani nie jest całkowicie wodoodporny sposób siding winylowy lub aluminium. Pod wpływem wilgoci, powierzchnia Masonite może zacząć się łuszczyć od bocznicy, wystawiając go na działanie żywiołów. Gdy tak się stanie, wewnętrzny rdzeń zaczyna gnić, pozostawiając w domu narażone.

Gdy szkoda jest powszechna, peeling Masonite bocznicy może prowadzić do formy i wystroju zgnilizny i uszkodzenia. Aby temu zapobiec, należy wodoodporny bocznicy drewna uszczelniać oraz z regularnie sprawdzane.

Jak obsługiwać Masonite

Jeśli w domu jest bocznica z Masonite, nie ma powodów do paniki. Wystarczy, aby pozostać na szczycie jego konserwacji, aby zapobiec problemy.

Uszczelniać It

Spacer po obwodzie domu na co najmniej dwa razy w roku. Spójrz na obszarach, gdzie każda deska bocznicy kończy i łączy się z okien i drzwi. Nanieś zewnętrznej, wodoodpornej uszczelniać w tych dziedzinach i na każdym widzialną głową paznokci. Uszczelniać nie trwa wiecznie, więc jeśli widzisz, że pękanie, wyciąć go z nożem i zastąpić ją jak najszybciej.

Paint It

Co sześć do ośmiu lat twój bocznicy będą musiały być przemalowane. Wybierz najwyższej jakości farby zewnętrzne można znaleźć, aby pomóc chronić i zapobiegać rozwarstwienia powstawaniu.

Wymień go

W przypadku niektórych płyt zaczęły rozwarstwia się, że nadszedł czas, aby je zastąpić. Podczas Masonite bocznicy nie jest już produkowany, włókno-cementowe bocznicy to doskonały substytut. Nie ma potrzeby, aby zastąpić wszystkie bocznicy na raz, chyba że szkoda jest powszechna. Usuń tylko uszkodzonych płyt i zastąpienie ich płyt włókno-cementowych, ile potrzeba.

Masonite Długość życia

Gdy Masonite jest uszczelnić dobrze i regularnie, można się spodziewać, na dłużej niż 20 lat bez żadnych problemów. Uszkodzenie występuje wtedy, gdy odpowiednia konserwacja nie została poszedł śladem. Jeśli jesteś właścicielem domu z Masonite bocznicy, należy je regularnie kontrolować.

Jeśli jesteś naprawdę martwi się o bocznicy, mają siding winylowy zainstalowany bezpośrednio na wierzchu, obejmujące całość z zewnątrz do domu dziecka. Tylko brać ten krok, jeśli nie ma widocznych uszkodzeń i szczegółowej kontroli zostały podjęte w celu sprawdzenia formy.

Gdy pod troskliwą opieką, Twój dom może jednostronnie Masonite nadal wyglądać pięknie przez wiele następnych lat.

Siding Cedar wstrząsnąć

Siding Cedar wstrząsnąć

Cedar wstrząsnąć bocznica jest popularnym materiałem na zewnątrz dla właścicieli domów, którzy preferują rustykalny wygląd. Szczególnie opłacalne w obszarach takich jak Pacific Northwest, gdzie cedr jest obfite, cedr jest odporny na uszkodzenia, również owady i zgniliznę wypaczaniu.

Fakty na temat Cedar wstrząsnąć Siding

Cedar wstrząsnąć bocznica jest jednym z wielu produktów cedru bocznicy. Wstrząsnąć bocznicy wyróżnia jest składa się z małych kawałków drzewa cedrowego, które są przymocowane do ściany zewnętrznej w formacji gontem. Zwiększa to rustykalny wygląd cedru, ale również oznacza, że ​​instalacja drgań bocznicy jest znacznie bardziej pracochłonna niż przy użyciu innego rodzaju drewna bocznicy.

Drgania cedr jest piece w kształcie klina z drewna, który jest zainstalowany pionowo w długich rzędach. Większość czasu, twarz poruszenia jest podzielona, ​​nie przepiłowany. Niektórzy producenci, jednak oferują obie opcje, ale podział twarz jest uważane za bardziej tradycyjne. Podział drgań również podkreśla rowków w drewnie, poprawa wyglądu ogólnego gontem. Twarz poruszenia podziału, jest jednak znacznie ostrzejsze niż przepiłowany poruszenia twarzy.

Zalety stosowania Cedar

Cedar bocznica ma kilka wyraźnych zalet w porównaniu do innych opcji dostępnych bocznicy drewna.

Odporny Warping

Wypaczenia jest częstym problemem z wielu produktów z drewna. Jednak, cedr jest mniej prawdopodobne, aby rozłamu, osnowy lub kubek, w porównaniu do innych lasach. Łatwość funkcjonalność często powoduje niższe cytaty z wykonawcami, że lubię pracować z cedru.

Odporny Kurczenie

Cedar, jeśli odpowiednio wysezonowane, również zmniejsza znacznie mniej niż inne rodzaje drewna. Umożliwia to łatwe do zainstalowania, jeżeli jej jednolitego wyglądu z kilku szczelin jest kluczem. Mniej luk często oznacza lepszą ochronę zewnętrznej dla Twojego domu.

Odporny na uszkodzenia owadów

Olejek cedrowy obecny w drewnie to potężny środek odstraszający owady naturalnego. Drewna, które posiada największą koncentrację oleju cedrowego znajduje się w twardzieli, co czyni tę część drzewa szczególnie pożądany do stosowania na zewnątrz.

Odporny Rot

Olejek cedrowy zapobiega gnicie w drewnie. Wiele domów poszukują również twardzieli cedr do stosowania w uzdrowiskach lub innych miejscach narażonych na wielkich ilości wilgoci. Uszczelnienie nie jest konieczne, chyba że cedr dotyka ziemi.

Cedar stopnie i Wygląd

W celu oceny jakości i potencjalną trwałość drewna cedrowego, klas zostały wprowadzone w celu informowania konsumentów. Stopień cedr jest uważany za najlepszy rodzaj drewna, ale jest znacznie bardziej kosztowne niż inne gatunki. Porozmawiaj z zawodową, jeżeli budżet jest problemem przy zakupie cedr bocznica, czasami klasy B drewna jest właściwe, a nawet pożądane z estetycznego punktu widzenia.

Oprócz klas, cedr jest również klasyfikowane przez jego wygląd na dwa rodzaje.

 • Jasne: Przezroczysty bocznica ma gładki wygląd jednolity z kilku węzłów lub innych widocznych problemów. Stopień jasne twardziel bocznica jest najdroższym ze wszystkich rodzajów drewna cedrowego. Klasa B ma kilka niedoskonałości, ale nadal jest całkowicie dopuszczalne do stosowania na zewnątrz.
 • Zawiły: Knotty bocznica jest często preferowane przez właścicieli domów, którzy rozważają cedr drgań bocznicy. Tego typu siding nie ma, ponieważ węzły są pożądane poszczególnych gatunków. Najlepszy rodzaj cedru bocznicy nazywa wybierz zawiły bocznicy. Wybierz zawiły bocznica jest odróżnić od innych rodzajów sękaty bocznicy, ponieważ węzły są małe i mają niewielki wpływ na ogólną stabilność drewna. Większe węzły mogą być korzystne pod względem estetycznym, ale może powodować problemy ze stabilnością samego drewna.

Uwagi końcowe

Cedar wstrząsnąć bocznica może być doskonałym Wykończenie zewnętrzne dla wielu typów domów. Jednak prace Przygotowanie do instalacji może być znacznie większa niż innych opcji bocznicy zewnątrz i mogą wymagać inne zewnętrzne remont domu i naprawy przed instalacją może się rozpocząć. Ponadto, dla wielu osób nie jest to zrobić samemu w domu poprawy; Wykonawca będzie zobowiązany do zainstalowania trzęsie cedr. Jeśli budżet jest problem, może chcesz szukać preliminarzu na zewnątrz malarskie zamiast.

Jak czyścić Siding winylowy

Jak czyścić Siding winylowy


Przy wyborze sposobu czyszczenia siding winylowy, masz dwie podstawowe opcje: praca fizyczna lub zatrudniając myjki ciśnieniowej. Obie metody będzie to zadanie, ale są rzeczy do rozważenia dla każdej z metod.

Jak czyścić Siding winylowy - Podstawy

Siding winylowy jest bardzo wytrzymały materiał i może trwać lat narażenia na elementy i nadal wygląda dobrze tylko z małym regularnej pielęgnacji.

Korzystanie z myjka wysokociśnieniowa

Przy podawaniu wybór metody czyszczenia, szybkie pick jest użycie pod ciśnieniem. Myjki ciśnieniowe podjąć większość pracy fizycznej z równania, ale takie podejście ma potencjał, aby stworzyć pewne problemy. Samo ciśnienie wody liczysz na usunięcie brudu z powierzchni Twojej bocznicy może dostać za winylu i stwarzają problemy z wilgocią, jak zgnilizny i pleśni.

Siding jest przeznaczony do Slough od wilgoci pochodzącej z podwyższonym kątem. Wysokociśnieniowy strumień wody skierowany pod kątem w górę można uzyskać pod winylu. Ponieważ nie jest to ukrywane, jeśli dostaniesz do mokrego drewna i izolacji, może nie zdaje sobie sprawy, dopóki nie drogiego problemu na rękach.

Jeśli nie electe używać myjki ciśnieniowej, mieć to na uwadze:

 • Zawsze należy używać ustawienia natrysku światło.
 • Kierują przepływ w ukośnie w dół.
 • Nie należy nanosić bezpośrednio na krawędzi bocznicy na rogach lub pomiędzy profilem i oblicówki wzdłuż drzwi i okien.
 • Usunąć luźne roślinność wokół obszaru, aby uniknąć rozpylania bocznicy krzewami lub drzewami.
 • Przykryć urządzeń zewnętrznych, takich jak światła lub elementy dekoracyjne, z tworzyw sztucznych.
 • Używaj łagodnego mydła, płynu do mycia naczyń lub jak do czyszczenia chemicznego przeznaczonego do bocznicy.
 • Unikaj używania wybielaczy. Jeśli masz pleśni, można użyć do czyszczenia tlenu, aby ją usunąć. Jeśli nie zdecydujesz się używać wybielaczy, nie używać większy niż 12:55 koncentracji wody do wybielania i nasycenia okoliczne kwietniki z wodą potem rozcieńczyć wybielaczy, które mogą zabić korzenie roślin i drzew.

Mycie Siding Ręcznie

Mycie ręczne siding winylowy jest pracochłonne, ale to najbezpieczniejszy sposób, aby zapewnić, że nie przypadkowo wody pod winylu. Jest to także dobry sposób, aby upewnić się dostać wszystko tak czyste, jak to możliwe. Dobrą wiadomością jest to, że siding nie wymaga dużo ciężkiego szorowanie pracy. Miękka szczotką lub gąbką powinno załatwić sprawę. Aby uzyskać elewację bez stosowania drabiny, zanim będziesz musiał, plan na inwestowaniu w szczotki, które zmieszczą się na długi gwintowany handle.Use łagodny płyn do mycia detergent, i upewnić się, do pracy w wystarczająco małej powierzchni, które można myć i płukania Bocznica dokładnie przed mydła ma szansę wyschnąć w miejscu. Aby płukania łatwiej używać węża i przywiązanie ciśnienia. Jak z użyciem myjki ciśnieniowej, zawsze kierować żadnych strumień wody w dół, nie w górę, i nie używać żadnych większą presję niż trzeba.

Jak czyścić siding winylowy - bezpiecznych praktyk

Podczas czyszczenia bocznicy, to dobra praktyka, aby nosić okulary i obuwie ochronne z bieżnikiem, który będzie przyczepność na drabinę lub ziemi. Jeśli pracujesz z wybielaczem, należy nosić rękawice też.

Ponieważ prawdopodobnie będziesz musiał użyć drabiny w ramach procesu, upewnij się, że go umieścić na równej powierzchni, że nie ślizgały się:

 • Obserwuj 12:56 regułą i kąt do drabiny jedną nogą od ściany na cztery stopy wysokości. (Jeśli używasz przedłużacza dwunastu stóp drabiny, podstawa powinna być umieszczona trzy stopy od ściany.)
 • Nie należy używać drabiny, gdy jest wietrznie lub burzy.
 • Nie należy używać drabiny aluminiowe w pobliżu linii energetycznych.
 • Nie należy używać drabiny, jeśli są chore lub są leki, które może powodować zawroty głowy i dezorientację.

Siding winylowy Kolory

Siding winylowy Kolory

Wybór odpowiedniego koloru siding winylowy lub tekstury może być wyzwaniem. Z PCV, siding winylowy jest trwała i dostępna w różnych kolorach, które różnią się od producenta.

Popularny Siding winylowy Kolory

Siding winylowy jest inaczej niż kiedyś. To nie znikną szybko, lub pokazać zadrapania, ponieważ pigment biegnie przez całą drogę na bocznicy, a nie tylko na powierzchni. Różni producenci mają różne kolory, chociaż najbardziej popularnych kolorów będzie oferować. Te kolory są te, które tradycyjnie przetrwały próbę czasu i dobrze się w winylu, bez wyglądu zewnętrznego "fałszywy" Dom i zazwyczaj dobrze wyglądać w różnych stylach domów. Najpopularniejsze kolory siding winylowy dostępne są:

 • Biały
 • Szary
 • Krem
 • Opalenizna
 • Niebieski
 • Brązowy

Te kolory są również jednym z najbardziej popularnych kolorów dla domów w ogóle; korzystania z nich pomoże zapewnić w domu mieści się w dobrze z twojej okolicy i jest atrakcyjne dla przyszłych potencjalnych nabywców.

Inne popularne kolory dla Siding winylowy

Kolory siding winylowy, które są mniej tradycyjne stają się coraz bardziej popularne w ostatnich czasach. Niektóre kolory są bardziej wyraziste, a inni mogą pomóc w refleksji historycznej styl i kolor domu. Należą do nich:

 • Czerwony
 • Zielony
 • Niebieski
 • Żółty

Wybór koloru z Siding winylowy

Przed wybraniem koloru siding winylowy do domu, upewnij się, że pod uwagę kilka czynników, które mogą mieć wpływ na decyzję.

Wiek Strona główna

Jeśli mieszkasz w zabytkowym domu, staramy się stosować odpowiednie kolory, które uhonorować historię domu. Parterowy, na przykład, wymaga palety sztuki i rzemiosła lub Rzemieślnik, który odzwierciedla naturalne kolory i dźwięki, aby wyglądał najlepiej, a wiktoriańskim wymaga "ponure" lub stonowanej kolorystyce.

W przypadku, gdy Twój dom jest położony

Światło kolorowe siding winylowy jest dobrym wyborem, jeśli mieszkasz w ciepłym klimacie, ponieważ jaśniejsze kolory odbijają światło słoneczne i pomóc utrzymać dom cool. Jeśli mieszkasz w zimnym klimacie, ciemniejsze bocznica może być lepszym wyborem.

Czyszczenie i konserwacja

Podczas siding winylowy jest łatwa do czyszczenia i konserwacji, należy pamiętać, że to może jeszcze brudna i nie wymagają zmyć go trzymać w domu patrząc najlepszym. Tonów średnich, takie jak szarości i beże nie wykazują zanieczyszczenia prawie tak bardzo, jak ekstremalne ciemnych i jasnych kolorach.

Twojej okolicy

Uroku, sposób Twój dom wygląda dla widzów, nie rozciąga się tylko do domu, ale do całej Twojej okolicy. Jeśli w domu jest nie na miejscu, kolor mądry, od reszty domu na jej otoczenie, może to zaszkodzić jego urokiem, a od jego wartości odsprzedaży. Należy również sprawdzić, z stowarzyszenia sąsiedztwa, w stosownych przypadkach, przed wyborem koloru siding, aby upewnić się kolor wybrać do zaakceptowania i nie przekracza żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Przystrzyc

Domy rzadko są w jednym kolorem. Często domów jest w dwóch, trzech, a nawet czterech kolorach, gdy stan, żaluzje i inne szczegóły są brane pod uwagę. Podobnie jak wybór palety kolorów farby do domu na zewnątrz, należy wybrać paletę siding winylowy, jak również. Oznacza to, upewniając się, że główny kolor wybrać koordynuje dobrze z wtórnego kolorów i firmy wybrać kolor z jest koordynowanie wykończenia sztuk w kolorach potrzebne.

Próbki

Sposób kawałek winylu wygląda w sklepie nie może być tak, że wygląda w słońcu i cieniu otaczających domu. Przed sfinalizować żadnej decyzji, zabrać do domu kilka sztuk bocznicy jako próbki i patrzeć na nich ze wszystkich stron w całym domu. Pamiętaj, aby patrzeć na kolory we wszystkich świateł i wszystkich porach dnia i wieczorem, aby zapewnić kolor wybierasz jest słuszna.

Próbki są dostępne u większości producentów i salonów bocznic; jeśli próbka nie jest dostępny, spróbuj zakupu kilka kawałków, zamiast. Jest to małe góry koszty, które mogą pomóc uniemożliwić podejmowania większego i bardziej kosztowne, błąd.

Pobierz program Visual Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy w wizualizacji tego, co twój dom będzie wyglądać w nowym kolorze, są programy interaktywne online, które mogą pomóc nie tylko to.

 • Norandex ma narzędzia obrazowania online, która pozwala załadować zdjęcie własnego domu, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać w różnych kolorach winylu.
 • Program Colorview CertainTeed za pozwala zmieniać kolory na zdjęciach akcji, aby zobaczyć, jak efekty kolorystyczne wygląd domu.
 • Patton zamawiający interaktywne narzędzie na swojej stronie internetowej, która pokazuje 13 różnych kolorów siding winylowy na jednym domu, aby pomóc Ci wyobrazić całkowity efekt.

Wybrać odpowiedni kolor dla Twojego domu

Wybór koloru siding winylowy do domu mogą czuć się bardziej trwałe niż farba, ponieważ nie będzie trzeba zmieniać, aktualizować lub wymieniać co kilka lat. Nie spiesz się, biorąc pod uwagę swoje możliwości i jak wpłyną one na wygląd domu, aby podjąć właściwą decyzję dla Ciebie.

Siding podbitki Naprawa

Siding podbitki Naprawa

Pytaj bocznicy remont stropu może zapobiec dalszym szkodom dla systemu dachowego. Szybkie poprawki może zmniejszyć koszty napraw w domu tak długo, jak przyczyna jest wykrywane i eliminowane zanim naprawy są wykonane. Zaniedbane podsufitki może być rajem dla małych zwierząt, owadów i zgnilizny, które mogą powodować problemy w ogólnej strukturze domu.

Rodzaje podbitki Damage

Przed rozpoczęciem naprawy bocznica podbitki, ważne jest, aby zidentyfikować i naprawić, co spowodowało uszkodzenia stropu.

Rot: Mokra zgnilizna jest niczym niezwykłym, na odpowiednio chronione stropu. Jednak sucha zgnilizna i degradacja spowodowana przez grzyby, może być problemem dla stropów drewnianych. W leczeniu tego problemu wpływa drewna należy usunąć i okolic malowane uszczelniacz grzyby zabijania.

Owad Obrażenia: Insect uszkodzenia powinny być traktowane przez Exterminator przed naprawą próbował. Po raz kolejny, usunięcie drewna dotkniętego i leczenia okolic jest niezbędne, aby zapobiec dalszym szkodom.

Pęknięcia: Pęknięcia w stropu winylu są spowodowane przez bardzo niskich temperaturach lub uderzenia. Pęknięcia w drewnie może być spowodowane nieprawidłowym przyprawionym drewna lub ekstremalnych warunkach klimatycznych. W każdym przypadku, Podlegające stropu mogą być wymieniane bez dodatkowych czynności.

Małe zwierzęta: małe otwory lub pęknięcia w obrębie stropu są często poszerzony przez zwierzęta takie jak ptaki, myszy i wiewiórki. Gniazdo one w krokwiach i może doprowadzić do uszkodzenia elementów konstrukcyjnych. Usuwanie jakichkolwiek materiałów gniazdowania i szybko naprawy podsufitki zapobiegnie znaczne szkody.

Siding winylowy podbitki Naprawa

Naprawa soffit Siding winylowy jest proste naprawy, aby, zwłaszcza jeśli już wiesz, jak zainstalować siding winylowy. Aby wymienić siding winylowy, wyspecjalizowany element wyposażenia, o nazwie narzędzie zip, będą zobowiązane do rozdzielenia paneli siding winylowy.

Usuwanie uszkodzonego panelu

Często jest to najłatwiejsze do usunięcia całej płyty, a nie wyciąć uszkodzony obszar. Aby wykonać to zadanie, strop muszą być usunięte z kanałów J, które trzymają ją na miejsce. Narzędzie zip należy stosować, aby odłączyć go od otaczających płyt stropowych.

Instalacja nowego podbitki

Upewnij się, że panel wymiana stropu odpowiada panel, który został usunięty. Następnie umieścić nowy panel do kanałów J na zewnątrz domu, w pobliżu powięzi. Użyj narzędzia zip, aby zablokować krawędzi panelu na miejsce z otaczającymi paneli.

Drewno podbitki Naprawa

Chociaż naprawy drewna podbitka jest nieco trudniejsze niż zastąpienie soffit winylu, jest nadal uzasadnione zadanie dla właściciela domu do podjęcia bez profesjonalnej pomocy.

Usuwanie uszkodzonego obszaru

Zacznij od usuwając formowanie na powięzi lub zewnętrznej ścianie domu, który przylega do stropu. Przy użyciu piły wyrzynarki, wyciąć uszkodzony odcinek podbitki, tworząc prostokątną dziurę załatać. Pamiętaj, aby wyciąć jak najbliżej do krawędzi krokwi i łat poszukiwania. Jeśli strop wykonany z pióro i wpust drewna ważne jest, aby wyciąć otwór, który można wykonać w rowki w drewnie.

Łatanie stropu

Dodać paski gwoździ na brzegach otworu w stropu, mocowania na krokwi lub krokwi obserwacyjnych. Zmierzyć otwór dokładnie, i wyciąć łaty, aby dopasować. Łata powinna być nieco mniejsza niż otwór w celu umożliwienia ekspansji. Należy zadbać, aby dopasować na pióro i wpust poprawki do istniejącego stropu. Paznokci lub śruby poprawkę na miejsce.

Wykończeniowymi

Wypełnij luki między patch i otaczającego stropu z uszczelniać akrylowego. Gładkie linie uszczelniać przed zbiorami uszczelniać. Pozostawić do wyschnięcia uszczelniać, a następnie premier i malować poprawkę pasujące do stropu.

Uwagi końcowe

Przed łatanie do podsufitki, spójrz na zewnątrz domu. Jeśli na zewnątrz domu jest ogólnie w złym stanie, proszę skontaktować się profesjonalnym wymiany całego stropu i powierzchowność. Podbitka często wymieniać, gdy w domu jest jednostronne lub gdy występują inne zewnętrzne remont domu. Właściciele domów, którzy są niewygodne pracy na drabinie powinna również poważnie rozważyć z pomocy profesjonalisty.

Zaloguj Look Siding winylowy

Zaloguj Look Siding winylowy
Timbermill Log Cabin siding winylowy uprzejmości Style Crest

Zaloguj wygląd siding winylowy oferuje nowy sposób, aby osiągnąć rustykalny wygląd chatce bez konserwacji. Jeśli budujesz lub przebudowy domu w zalesionej okolicy i chcą autentyczny wygląd dziennika, należy rozważyć siding winylowy i zapisać na pieniądze i utrzymanie.

Charakterystyczne cechy dziennika Look Siding winylowy

Zaloguj Look Siding winylowy

Timbermill Log Cabin siding winylowy uprzejmości Style Crest - Las Brown

Jako właściciel domu, to pewnie słyszał o siding winylowy wcześniej. Siding winylowy jest stosowany od 1960 roku przez budowniczych, architektów i właścicieli domów, zarówno ze względu na łatwość czyszczenia, niskie koszty i trwałość. Produkt składa się z polichlorku winylu lub polichlorku winylu. Ten wytrzymały, płomień materiał zmniejszający można kształtować, tworząc okapnicą, gonty, przegrzebki, a nawet wygląd, ciosanych bali rustykalnym.

Od koloru idzie prosto przez materiał, nigdy nie zanika i traci kolor czyni go idealnym do obszarów kraju, które się wiele trudnych warunków pogodowych. Podczas gdy niektóre style dziennika wygląd siding winylowy mogą być malowane, jest on dostępny w kilku realistycznych drewna stonowanych kolorach, takich jak cedr lub leśnej brąz.

Ponieważ większość log look siding jest zakrzywiona, tworząc wygląd rozdzielonych kłód drewna, wydrążone Grzbiety te deski są zwykle wypełnione izolacją polistyrenu. To wsparcie zapewnia doskonałą izolację domów, pomaga utrzymać ciepło w zimie.

Powodów, aby wybrać Siding winylowy Zamiast Wood

Jeśli jesteś właścicielem lub budują rustykalny dom, to są szanse, że już zajrzał do naturalnego bocznicy dziennika. Podczas gdy ten naturalny materiał zapewnia wysoki poziom estetyczny, również pochodzi z dużym utrzymania i kosztów.

Siding naturalnego drewna muszą być uszczelnione, barwione i zabezpieczone przed termitów i innych owadów. Trzeba także podjąć bieżącej konserwacji każdej wiosny po długim mokre zimy nasączone drewna, zastępując gnijących dzienników i ponownego plombowania innych. Dodaj te koszty do bezpośrednich kosztów, z naturalnego drewna, a to może być tyle, aby nawet najbardziej zagorzałym zrobić to sam właścicieli nieruchomości pauzę.

Siding winylowy, z drugiej strony, oferuje wiele korzyści w stosunku do naturalnych polan dla właścicieli domów w nadziei, aby ich rustykalny kabiny domowy niskie koszty utrzymania, jak to jest spokojne.

 • Siding winylowy jest niski koszt i mogą być łatwo instalowane.
 • Nie ma potrzeby, aby uszczelnić, plamy lub ochrony siding winylowy od owadów.
 • Czyszczenie i dbanie o siding winylowy jest łatwo zrobić każdy.
 • Winylu jest odporny na ogień; co może być duży plus dla domów w ustawieniach zalesionych.
 • Vinyl jest również niezwykle trwałe i nie zostanie uszkodzony po burzy lub dłuższej, mokre zimy.
 • Nowy siding winylowy oferuje lepszą izolację, co powoduje obniżenie kosztów ogrzewania i chłodzenia.

Zakup Zaloguj Look Siding

Inwestowanie w domu jest jednym z najmądrzejszych posunięć można zrobić jako właściciel domu. Wybór odpowiedniego typu siding może nie tylko poprawić swojego domu uroku, ale będzie dyktować wygląd i styl domu na długie lata.

Podczas siding winylowy można zamówić z dostawą do domu, to prawdopodobnie mądrze wybrać instalatora czujesz się komfortowo w pierwszym, a następnie zapoznać się z rodzajami siding winylowy instalatora działa z i zaleca. W ten sposób, wiesz, że bocznica wybraniu zostanie zainstalowany poprawnie i że to może być wspierane z pełnymi gwarancjami. Sprawdź, w stoczni drzewnego i budowniczych w Twojej okolicy, aby znaleźć odpowiedni instalator pracy z tobą.

Wybierając się do instalacji siding winylowy, zamiast drewna, trochę czasu, aby rozważyć kilka opcji dostępne i wiedzieć, że wybór robisz jest, że czujesz się komfortowo. To zawsze posunięciem zapytać producenta i instalatora kilka pytań przed zakupem, aby upewnić się, że nie kończy się z więcej lub mniej, niż się spodziewasz.

 • Jak długo potrwa do boku lub ponownego boku domu?
 • Jakie są opcje wykończenia końców lub narożniki domu? Czy wygląd końcowy dziennik naturalne drewno dostępne lub będą pionowe bocznicy być zainstalowany na rogach?
 • Może być malowany winylu?
 • Czy to bocznica mają poparcie izolacji?

Ciesz się wygląd domu

Wybór dziennika wygląd siding winylowy do stylu rustykalnym domu nie tylko sprawia, że ​​Twój dom będzie wyglądać pięknie, i nie zmarznąć tej zimy, ale to nadal będzie wyglądać świetnie przez wiele lat. Zainstaluj winyl, zamiast drewna i cieszyć się bezobsługowe dom dla życia swojego domu.

Jak zainstalować Siding winylowy

Jak zainstalować Siding winylowy
Usuń rzeczy, które staną Ci na drodze do pracy.

Podczas gdy większość ludzi zatrudnić wykonawców do pracy, wiedząc, jak zainstalować siding winylowy może być ważna umiejętność dla właściciela domu. Umiejętność ta pozwala nie tylko zainstalować własną bocznicę, jeśli chcesz, ale również wykonywać żadnych napraw, które mogą być konieczne do zrobienia na siding winylowy, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

Przygotowanie Ostrożnie

Pierwszą rzeczą, która musi być wykonana przed instalacją siding winylowy jest skontaktować się z miasta i powiatu do przepisów budowlanych, kontroli, zezwoleń i innych rzeczy, które mogą być potrzebne przed rozpoczęciem zadania. Pobierz wszystkie z nich w porządku i wyświetlić zezwoleń wyraźnie, jak pracować nad swoim domu.

Następnie zabrać notes i ołówek i oszacować powierzchnię domu, który musi mieć zainstalowany bocznicy. To nie jest trudne, tylko pamiętaj, aby dokładnie i precyzyjnie mierzyć i zapisywać wszystkie pomiary dół. Użyj kalkulatora do matematyki. Nawet mały błąd w tym miejscu może kosztować pieniądze.

Potrzebne narzędzia

 • Siding winylowy
 • Słupki narożne wewnętrzne
 • Pod-wykończenia parapetu
 • Chalk linii
 • Nóż
 • Nożyce cyny
 • Liniowe
 • Piła do metalu
 • Piła tarczowa
 • Precyzyjna zębate ostrza
 • Odblokowanie narzędziem
 • Drabina
 • Znacznik Felt-tip
 • Kozłach
 • J-kanałowy
 • Poza słupki narożne
 • Młot
 • Środek taśmy stalowe
 • Liniówka
 • Poziom
 • Ocynkowane gwoździe dekarskie
 • Dziurkacz do paznokci
 • Zatrzaskowa dziurkacza
 • Cieśli kwadratowych
 • Linia Masona

Jak zainstalować siding winylowy z Confidence

Robi każdy projekt domu poprawy może być trudne, ale podjąć to jeden krok na raz, a wkrótce być patrząc z dumą na swojej gotowej pracy.

 1. Po pierwsze, dostać coś, że będzie przeszkadzać w montażu sidingu z drogi. Usuń oprawy oświetleniowe, rury spustowe, okiennic, i wszystko podłączone do domu pod dachem, takich jak numery lub wystroju. Przesuń gałęzie drzew i krzewów, z dala od obszaru roboczego i powiązać je z powrotem, jeśli to możliwe. Zeskrobać starą dociśnięcie Spośród połączeniach między starej bocznicy i okien i drzwi, tak, że akcesoria winylowe będzie ciasno.
 2. Jeśli ściany są nierówne, listwach paznokci 1x3 pasy na środku 16 cali od założenia domu aż do okapu. Listwy listwach wokół paznokci drzwi i okien, też. Użyj podkładki na niskich miejscach tak, że będziesz mieć płaską powierzchnię do pracy.
 3. Użyj linii i linii poziomu mason, aby znaleźć najniższe róg domu. Zmierz się z tym rogu odległość określoną przez producenta siding winylowy, którego używasz i zatrzasnąć kredą stanu aktywnego dookoła domu na tej wysokości.
 4. Linia kreda będzie przewodnik dla pasa startowego. Paznokci pas startowy wokół dolnej części budynku, zgodnie z kredą. Zostaw ćwierć cala pomiędzy końcami pasów startowych, gdy dwa kawałki wtrącać razem.
 5. Zainstaluj wewnątrz i na zewnątrz słupków narożnych. Zawsze należy pozostawić szczelinę czwarta cala w okapie. Post powinna sięgać poniżej dna starej bocznicy przez ćwierć cala.
 6. Zainstaluj J-kanał na bokach i przez szczyty wszystkich drzwi i okien. W każdym rogu, umieścić wycięcie w J-kanał, aby zapewnić przewagę ściekową. Teraz zainstalować J-kanał wzdłuż nachylonych okapu na wszystkich ścianach szczytowych końcowych. Nail nakładki pod parapet pod wszystkimi oknami, a wzdłuż poziomych okapu.
 7. Zataczając stawy cztery stopy od siebie, instalacji paneli siding. Zawsze działa od rozrusznika taśmy do góry. Panele trzeba będzie się nakładać jeden centymetr w każdym złączu. Nakładanie powinno być umieszczone z dala od obszarów o dużym natężeniu ruchu, zwłaszcza wejściami. Pozwoli to zminimalizować widoczność obszarów pokrywają. Pamiętaj, aby pozostawić odstęp kwartał-calowy panel gdzie kończy tyłek w J-kanałowego lub rogu postu. Zatrzymaj się i sprawdź swoją pracę często, przynajmniej nigdy piąty Oczywiście. Upewnij się, że prowadzony jest pozioma i panele zwisać luźno.
 8. Płyty muszą być karbowane, aby pasowały pod oknami. Oznaczyć część, która musi być wycięty. Wycina się z góry na obu stronach obszaru ząbkowanego, przy nożyc cyny. Teraz zdobyć panel poziomo z nożem i nałóż go od siebie. Dołek krawędzi cięcia 16 cm na środku ze stemplem zatrzaskowa (upewnij się, że występy są na zewnątrz panelu) i naciśnij panel bocznicy na miejsce.
 9. Kiedy przyjeżdżają do poziomych okapu, wyciąć panel do szerokości z piłą tarczową, wyposażony w ostrza z cienkimi ząbkami. Poncz krawędzi cięcia 16 cm na środku z stemplem zatrzaskowa, i przesunąć panel w miejscu.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów po tych pięciu zasad:

 • Paznokci w środku szczeliny, umożliwiając piece poruszać w obydwu kierunkach.
 • Napęd paznokcie prosto i pozostawić około jednej szesnastej cala w przestrzeni między głową paznokcia i panelu.
 • Nigdy paznokci przez samego winylu. Jeśli gniazdo zostało usunięte i wykończenia pod parapet nie może być używany, należy użyć cios paznokci-dołkowe stworzyć gniazdo.
 • Pozostawić odstęp ćwierć cala na końcach paneli gdzie tyłek do J-kanałów lub słupków narożnych i na końcach słupków narożnych, gdzie butt przeciwko okapu. Zostaw trzy -eights cala jeśli instalacji, gdy temperatura jest poniżej zera.
 • Nie ciągnij paneli siding się mocno, gdy jesteś ich instalowania. Gdy są one zablokowane, powinni mieć prawo do zwisać luźno.
 • PVC rozszerza się i kurczy się bardziej niż inne materiały. Keep it loose więc ma swobodę poruszania się.

Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji siding winylowy, zasoby te mogą być pomocne:

 • Hometime
 • Strona główna Porady
 • Instalacja na drewno

Pieniądze w kieszeni

Siding zwiększa wartość domu, jak również pomaga izolować go od ekstremów pogodowych. Dowiedz się, jak zainstalować siding winylowy, a następnie robi, to projekt czasochłonne. Wykonując samemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy, a także cieszyć się poczucie spełnienia, gdy skończysz.

Szybkie Lista kontrolna Kamienie milowe dziecięce

Szybkie Lista kontrolna Kamienie milowe dziecięce
Rodzice kochają nagrać etapy ich dziecka!

Rodzice dziecka wesoło zaznaczyć kamienie milowe w internetowych książkach dla dzieci i czasopism dla dzieci. Podczas monitorowania etapów rozwojowych Twojego dziecka jest naturalne, jednak jest to również ważny element upewniając się, że dziecko jest na właściwej ścieżce rozwoju.

Kamienie milowe dla dzieci

Jak obejrzeć kamienie milowe dla dzieci, które Twoje dziecko osiąga i przekracza, może nie wiedzieć dokładnie, czego szukać. Oczywiście, wszystkie dzieci nie rozwijają się na dokładnym harmonogramem, ale istnieją pewne ogólne etapy i stadia rozwoju można oglądać do. Poniższa lista jest tylko dla noworodków donoszonych; wcześniaków jest inna grafik.

Jeśli uważasz, że jest jakiś powód do wątpliwości lub obaw, nie wahaj się omówić te kwestie z pediatrą. Jeśli nadal nie są spełnione, zwraca się drugi, a nawet trzeci. Masz prawo i odpowiedzialność jako rodzica do poparcia dla Twojego dziecka!

Twoje dziecko powinno osiągnąć lub być blisko osiągnięcia następujące etapy dziecka:

 • Dwa miesiące: Smiles abstrakcyjnie, a niekoniecznie na kogoś bezpośrednio.
 • Trzy miesiące: w stanie podnieść głowę i klatkę piersiową, gdy na jej brzuchu. Uśmiecha się na ciebie i innych. Może pojąć małych obiektów, które są umieszczone w ręku.
 • Cztery miesiące: Próby naśladowania dźwięków, gaworzy i śmieje się głośno.
 • Sześć miesięcy: w stanie obrócić się z brzuszka na plecy i brzuch. Z powrotem do W stanie utrzymać przedmioty i przenieść je z jednej strony na drugą.
 • Siedem miesięcy: Rozpoznaje jej imię.
 • Osiem do dziewięciu miesięcy: Czy siedzieć bez pomocy. Może indeksować lub pełzanie po podłodze.
 • Dwanaście miesięcy: Czy ciągnąć się i stanąć. Może chodzić z lub bez wsparcia. Może powiedzieć, co najmniej jedno słowo.
 • Osiemnaście miesięcy: Może chodzić bez pomocy. Posiada zakres od 10 do 20 słów. Można trzymać filiżankę.
 • Dwa lata: Czy przestrzegać prostych wskazówek. Może tworzyć krótkich zdań. Może prowadzić udawania grać.

Rozwój mózgu dziecka

Twoje dziecko rozwija się w szereg sposobów, a rozwój mózgu dziecka jest bardzo ważne. Choć może uważasz, że noworodek naprawdę wydaje się po prostu spać i jeść większość dnia, jest niesamowita ilość wzrostu występujące w jej mózgu.

Jak możesz pomóc jej rozwój mózgu? W rzeczywistości pomaga dziecko za każdym razem interakcji z nią i reagowania na jej potrzeby. Dzienne pobudzające, że dziecko odbiera, albo z jej środowiska lub bezpośrednio od Ciebie, będzie odgrywać ogromną rolę w rozwoju mózgu. Za każdym razem czytać, śpiewać, przytulić, przytulić i mówić do dziecka, pomagasz w celu stymulowania jej mózg!

Jak czyścić Aluminum Siding

Jak czyścić Aluminum Siding

Aluminium bocznica jest wspaniała inwestycja, aby upiększyć swój dom. To wymaga dużego nakładu pracy, aby utrzymać je wygląda świetnie. Jak w każdej części domu, to muszą być czyszczone raz w roku, aby usunąć brud i zanieczyszczenia i zachować patrząc fantastyczne.

Czyszczenie wstępne kroki

Ponieważ będzie rozpylanie wody i czyszczenia całego domu, istnieje kilka rzeczy zrobić, aby chronić siebie i elementy wokół domu.

 • Zamknij wszystkie okna i drzwi.
 • Wyłącz zasilanie wszystkich urządzeń zewnętrznych, takich jak światła elektryczne, gniazdka, itp
 • Rośliny okrywowe, takich jak krzewy i kwiaty, aby zapobiec ich uszkodzeniu z detergentem.
 • Pokrycie wszelkich szkło trawione lub metalu, które mogą zostać uszkodzone przez czyszczących.
 • Usuń wszelkie inne artykuły, które mogą być w drodze, takie jak meble ogrodowe lub zabawek.
 • Sprawdź na bocznicy w poszukiwaniu oznak pleśni. Jeśli nie masz pewności, czy jest to forma, umieścić kroplę wybielacza na jej temat. Jeśli okaże biały, to formy; jeśli pozostaje ciemny, to brud.

Czyszczenie aluminium siding

Potrzebne będą:

 • Proszek do prania
 • Woda
 • Miękkie zjeżył szczotki i / lub
 • Miotła i stare ręczniki i / lub
 • Sponge mop
 • Duże łyżki (5 galonów wiadra najlepiej)
 • Rękawy
 • Myjka ciśnieniowa (opcjonalnie)

Proces czyszczenia:

 1. Będzie to najłatwiejszy do pracy wokół domu w sekcjach 3-5 stóp.
 2. Wypełnij duże wiadro z 4 litrów wody i wymieszać z ¼ filiżanki prania.
 3. Zbierz swoją narzędzie do czyszczenia, albo szczotki, mopa lub owinąć ręcznikiem wokół starego szefa miotłą i zabezpieczyć taśmą. Będziesz chciał coś z długim uchwytem.
 4. Rozpocznij za pomocą węża do rozpylania dala żadnego brudu i zanieczyszczeń. Jeśli podkładka ciśnieniowego, który może być stosowany w miejscu węża i prawdopodobnie zmniejszy ilość płuczkowej konieczne. Pamiętaj, aby użyć ustawienia niskiego ciśnienia, więc nie dent bocznicy.
 5. Zaczynając od góry, zanurzyć wybrane narzędzie czyszczące do wody z mydłem i rozpocząć szorowanie od brudu i zanieczyszczeń z bocznicy.
 6. Nadal pracuje się w dół do dolnej części sekcji.
 7. Użyj wąż do spłukać wodą z mydłem. Pamiętaj, aby usunąć wszystkie mydła, zanim wyschnie albo pozostawi ślad na bocznicy.
 8. Dalej, powtarzając kroki 4-7 dla każdej sekcji.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeżeli obawiasz się o wprowadzenie chemikaliów do ziemi, istnieje kilka ekologiczne detergenty dostępne do wyboru, jak również.
 • Trisodium Phosphate może być również stosowany w miejsce detergentu do prania.
 • Bleach może być stosowany do usuwania pleśni build-up obecny na wielu domów. Wymieszać łagodny roztwór 1 część wybielacza z 5 części wody i usunąć za pomocą szczotki do szorowania.
 • Jeśli przy użyciu drabiny do czyszczenia bocznicy w pobliżu górnej części domu, mają dodatkową osobę dostępne, aby pomóc. Próbując szorować mopem lub miotłą stojąc na drabinie może być bardzo niebezpieczne i powinny być wykonane z najwyższą ostrożnością.
 • Biały nagromadzenie nazywa kreda na bocznicy aluminium często pojawia się ze względu na warunki atmosferyczne. Jeżeli to nastąpiło na bocznicy, można go usunąć z myjnią bocznicy dostępne w większości w domu poprawy lub sprzętu sklepów i dużo tłuszczu łokcia.
 • Jeśli dom jest zbyt duży, aby zakończyć się, może chcesz mieć profesjonalną czyszczenia bocznicy.

Jak usunąć roślin Żywica z Siding

Jak usunąć roślin Żywica z Siding

Richard zapytał: "Mam murowany komin z winorośli rosnących od podstaw do góry. Oni również są owijania się wokół siding winylowy. Oni zdjąć winylu z łatwością, ale zostaw to bardzo lepkie rzeczy wszędzie! Co usunie klej ten wspaniały natury od mojego domu? Pomóż!

Żywica roślin nie jest rozpuszczalny w wodzie, co może sprawić, usuwanie difficult.¹ oczyścić się żywicę wykonać poniższe kroki.

Potrzebne będą:

 • Alkohol otarcia
 • Soda oczyszczona
 • Enzym detergentu lub odplamiacz
 • Masło orzechowe
 • Margaryna
 • Aceton
 • Terpentyna

Kroki w celu usunięcia pozostałości:

 1. Wytrzeć lub zeskrobać jak najwięcej żywicy off, jak można z spoon.¹
 2. Zanurzyć niestrzępiącą szmatką z alkoholem i użyć szmatki, aby wytrzeć pozostałości roślin. Alkohol rozpuszcza żywicę; dopuszczaj do moczyć przez kilka minut, jeśli needed.²
 3. Posypać sody na wilgotną ściereczką lub gąbką i użyć szmatki, aby wytrzeć lepką residue.³
 4. Wybierz detergent enzymatyczny lub enzymu odplamiacz, który jest bezpieczny dla materiału bocznicy i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na bottle.¹
 5. Przetrzyj orzechowe butter⁴or margarine⁵ na sok. Pozostawić do wchłonięcia masła orzechowego na około godzinę. Przetestować tę metodę na małej, niewidocznej powierzchni pierwsze, aby upewnić się masło orzechowe lub margaryny nie pozostawi stain.⁴ oleju
 6. W ostateczności, przetrzyj żywicy roślinnej z dala acetone² lub turpentine.¹ Przetestuj środków czyszczących na małym, niepozornym terenie bocznicy pierwsze, aby upewnić się, że nie spowoduje żadnych szkód.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Do trudno dostępnych miejsc, należy użyć mop.² gąbki

Źródła

 1. Usuwanie plam Stephanie Zia
 2. Wyczyść to szybki, czysty it Right Jeff Bredenberg
 3. Soda oczyszczona Bonanza przez Peter A. Ciullo
 4. Podręcznik kompletny idiota do Green czyszczenia przez Mary Findley i Linda Formichelli
 5. Ocet, Duct Tape, Mleko Dzbanki i więcej Earl Proulx

Jak zbudować Tabela Barn Siding

Dowiedz się, jak zbudować stół stodoła bocznica będzie przydatna dla tych, którzy żyją w kraju i są w środku burząc i usuwanie stodołę z ich własności. Jest to dobry sposób na ponowne wykorzystanie i recykling drewna ze starej stodoły. Tabele te dodają antiqueness do domu, dając użyteczną powierzchnię do pracy i mieć dzieci miejsce do pracy dla sztuki i rzemiosła. Ponieważ drewno jest już wyblakły i posiada wygląd niebezpieczeństwie do niego, to wonâ € ™ t ma większego znaczenia, jeśli coś staje na drewnie miarę kredką lub markera idzie.

Pierwszym krokiem w tworzeniu tabeli stodoła bocznica jest najpierw narysować obraz tego, jak chcesz, aby Twój stół szukać aż do wysokości stołu i szerokości tabeli. Iâ € ™ m zamiar wykorzystać pomiar wysokości stołu będąc 2 metrów wysokości do szerokości tabeli będącej 2 stopy i ostateczny pomiar jest długość tabeli będącej 4 metrów długości. Z tych pomiarów będziesz musiał utworzyć ramkę na bocznicy w stodole, która będzie mierzyć 4 metrów długości i trzeba będzie dwa z nich. Kiedy już to zmierzyć trzeba będzie mieć szerokość tabeli mierzone na jednej nodze osiem cali. Pozwala to na różnice w pomiarach drewna. Kiedy już je zmierzyć i ustawić można użyć 4 zawiasy do mocowania drewna siding. Powodem, dla którego chcesz użyć zawiasów jest dać mu trochę więcej atmosferę w kraju. Po załączeniu zawiasy i rama jest wytrzymały Kolejnym krokiem jest umieszczenie góry na stole.

Zmierz drewna stodoła listwy bocznicy w 4 cali szerokości. Będzie to wymagać korzystania 6 stodoła bocznica listwy stworzyć szczyt tabeli. Kiedy już zmierzone i cięcia listew, a następnie zainstalować je na szczycie tabeli z wkrętami będziesz chciał korzystać z niektórych elementów dodanych do krawędzi stołu. Przez przecinanie tych dodatkowych elementów w wielkości szerokości 2x4 (czyli będzie chciał cięcia desek na 4 cm kawałki), a śruba je na miejsce po bokach stołu. Pozwoli to na zawinięcia wygląd tabeli stodoła bocznica. Gdy już to zrobisz upewnij się, że piasek drewna, jak chcesz, aby zapobiec jednej z dostaniem skrawek podczas gry przy stole. Gdy już to zrobisz będziesz chciał dołączyć nogi do stołu.

Zmierz 2x4 w wysokości jednej stopy 8 cali i trzeba będzie mieć 8 z nich i dołączyć je do tabeli w kształcie L, aby umożliwić bardziej solidny stół stodoła bocznica. Kiedy już przykręcone są na miejscu będzie wtedy chcą nałożyć warstwę bejcy lub lakieru. Gdy już to zrobisz odstaw na dzień przed użyciem w domu, jak te opary mogą być bardzo silnym, jeśli pokój nie cyrkulacji powietrza dobrze.