grsail.com

shuffleboard gra

Jak grać shuffleboard

Shuffleboard jest zabawa i prosta gra, że ​​można podziwiać przez ludzi w każdym wieku. Chociaż zasady shuffleboard są raczej proste, gry i wymaga wielu umiejętności i koordynacji. Shuffleboard rozgrywana jest na powierzchni drewnianych, często na pokładzie statku; Jednakże, istnieje również maty z tworzywa sztucznego nie jest dostępna.

Co jest potrzebne do gry shuffleboard:

W celu odtwarzania shuffleboard trzeba najpierw płaską powierzchnię, aby służyć jako sąd. Średnia sąd shuffleboard autorem jest 39 metrów sześć stóp 6 z cztero-warstwowych punktacji trójkąta na każdym końcu sąd. Wymagane są również ważone dyski zwane krążki dla każdego gracza lub zespołu i wskazówek, które są wykorzystywane do pchania krążki.

Jak grać Shuffleboard:

Shuffleboard gra w meczach z dziesięciu klatek; Rama składa się z każdego gracza, biorąc zakręt.

 1. Gracze na przemian na zmianę. Dla każdej tury gracz push dysku ich pamięć do trójkąta na drugim końcu shuffleboard.
 2. Jeśli krążek jest w grze i to ląduje na górnej kondygnacji trójkąta, można zarobić dziesięć punktów. Drugi poziom jest wart osiem punktów, trzeci poziom jest wart siedem punktów, a czwarty poziom, który mówi, "10 OFF", odejmuje dziesięć punktów od wyniku. Aby partytury należy zaliczyć Krążek musi całkowicie ziem w obrębie linii kondygnacji w pytaniu. To nie może dotykać linii w ogóle.
 3. Gracze nadal na zmianę, aż dziesięć klatek zostały odtworzone, starając się zdobyć najwyższy wynik podczas pukania krążki zawodników przeciwnej wokół obniżyć swoje wyniki.
 4. Gdy wszystkie krążki zostały odtworzone można dodać punkty każdy gracz zarabiają w tej ramce. Zwycięzca meczu shuffleboard jest gracz z największą liczbą punktów.
 5. Aby grać shuffleboard z zespołami: jeden zespół zostanie wybrany do gry w pierwszej kolejności. Drugi czeka zespół za trójkąta na przeciwnej stronie sądu shuffleboard aż do pierwszej drużyny zagrał wszystkie swoje krążki. W tym momencie tylko krążka, który jest wart największą ilość punktów jest liczona. Następnie drugi zespół wykonuje obrót i gra trwa aż jedna z drużyn osiągnie określoną liczbę punktów; że zespół jest zwycięzcą meczu.

Jak skonstruować Sąd zewnątrz shuffleboard

Gra jest najczęściej grany przez starszych ludu. To może być zewnętrzne lub wewnętrzne gry i nazywa shuffleboard. Piłkarze skorzystać z shuffleboard gdzie małe krążki o wadze znacznie są popychane przez graczy z wykorzystaniem długo obsługiwane wiosła. Celem jest dalszy spadek płyt lub krążki do długiej i wąskiej sądu. Po krążki osiągnąć zaznaczone obszary (cele) wynik jest uznawany do skutecznego gracza.

Odkryty shuffleboard stał się popularny, ponieważ teraz więcej emeryci wolą grać na zewnątrz, aby złapać trochę słońca. Młodzi ludzie nauczyli się grać i docenić grę zbyt. Jest łatwy w konfiguracji shuffleboard gry na zewnątrz tak długo, jak jest dostępna sąd shuffleboard. Możesz skonstruować ten sąd z następujących metod:

 • Będziesz potrzebował tych materiałów w konstruowaniu odkryty shuffleboard sądu: Aktualny wynik, cementu, żwiru i piasku, łopaty, dyski i kije, szablonów (wzorów, które należy stosować dla linii sądowych), zielony i biały farby i płyty betonowej.
 • Skonkretyzować obszar dla sądu. Jeśli nie ma dostępnych płyta betonowa może je utworzyć cementowania powierzchnię trawnika, po standardowej wielkości sądu shuffleboard. Wymieszać cementu, żwiru i piasku. Upewnij się, że używasz właściwych proporcji za materiały tak betonu doprowadzi do miłej i trudnym finiszu.
 • Przenieść wymieszanego betonu, na obszarze, w którym sąd ma swoją siedzibę. Standardowy pomiar dla sądu shuffleboard jest 77 cm szerokości i 624 cm długości. Zostaw trochę miejsca również na ławkach lub trybunach, gdzie zawodnicy i obserwatorzy mogą siedzieć.
 • Umożliwiają betonu do wyschnięcia na 24 godzin przed wznowieniem pracy. Gdy jest zupełnie sucha i twarda, rozpocząć malowanie. Zastosuj trzy warstwy farby zielonej na całym obszarze betonowym. Linie boczne szczotki z ciemnym brązowym lub czarnym kolorze farby, aby stworzyć efekt ramce. Zaznacz wiersze w sądzie z białą farbą. Należy uważać, aby podczas malowania linii, jak ci się nie podoba im się krzywe lub przekrzywiony. Aby uniknąć takich błędów, zaznacz linie najpierw węgiel za pomocą kija metrowy jako przewodnik. Dla ułatwienia pracy, kupić szablon, który można wykorzystać jako wzór podczas malowania linii sądowych.
 • Niech farby suche na dwa dni przed rozpoczęciem korzystania z sądu. W międzyczasie, budowy trybuny na stronie. Możesz albo ponownie korzystać mieszanki betonowej, lub po prostu zrobić kilka prac ciesielskich z drewna lub stali. Trybuny nie powinny być zbyt blisko obszaru gry. Umieść je wszystkie wokół sądu w pojedynczych lub podwójnych rzędach. Jeśli trybuny są w podwójnych lub potrójnych rzędach, upewnij się, że są podwyższone, aby umożliwić lepszy widok gry.
 • Oczyścić teren sądu w próżni, więc kurz i inne cząsteczki brudu zostaną odrzucone. Następnie warstwa powierzchniowa sądu woskiem shuffleboard. Wosk pozwoli tarcze łatwiej przesuwać.
 • Zakup płyt shuffleboard. Zwykle składa się z dysków set 05:56 calowych dysków w dwóch różnych kolorach. Potrzebny będzie również sześć stóp i dwa cale długie sygnały.
 • Construct wynik lub jeśli chcesz możesz kupić gotowych jeden.

Jeśli trawnik trudno pomieścić standardowej wielkości zewnątrz shuffleboard sądu, można zmniejszyć rozmiar o kilka cali. Upewnij się, że nie uproszczenia lub zmniejszenia rozmiaru zbyt dużo, jak ruchy playersâ € ™ będzie ograniczony ze względu na ograniczonym obszarze.

Poker: Naucz się grać w pokera w grach Porady

Ostateczny Wielozadaniowość: Odtwarzanie wielu gier na raz

Jeśli jesteś chory ograniczać się do jednej gry na raz, otrzymasz do pobrania gry w pokera i zacznij grać w internecie. Większość witryn internetowych pozwoli Ci grać w czterech meczach w tym samym czasie, co pomaga zredukować przestoje między ręce.

Monitor z doskonałej rozdzielczości pozwoli Ci grać cztery stoły na niektóre z najważniejszych miejsc bez nakładania tabel. Jest to bardzo ważne, ponieważ chcemy, aby móc oglądać akcję na wszystkich stołach, bez konieczności kliknij za pomocą myszki.

Jeśli chcesz grać więcej niż cztery tabele, należy spojrzeć na uzyskanie drugiego monitora. Wtedy można mieć osiem gier wykraczających bez zachodzenia. Ale nie dajcie się jednak. Niektórzy ludzie grać do 21 gier na raz!

Składany KK przed flopem: Bardzo rzadko, ale nie niemożliwe

Wciąż próbuje nauczyć się grać w pokera? Daliśmy dyskusję do kiedy należy AA przed flopem w No Limit Texas Hold A € ~em gry. Odpowiedź jest praktycznie nigdy. Więc kiedy należy złożyć KK? Bardzo rzadko, ale więcej niż składanie AA.

Czas głównym masz zamiar złożyć KK przed flopem to czy są stałymi liczba graczy, którzy wszystko lubią swoje ręce. Na przykład, załóżmy, że wystarczy zadzwonić na pierwszym miejscu w turnieju z KK. Potem jest podbicie, przebicie i dwa więcej od stałych graczy przebija przed jego kolej. Jeśli grasz rozsądnie wysokie stawki, możesz pomyśleć o złożeniu. Jeśli grasz bezpłatną grę w pokera bez pieniędzy, co powinno się nigdy nie spasować KK przed flopem.

7 High! Niesamowite!

Naucz się grać w pokera, które są nowe i ekscytujące! Wyobraź sobie, że rozpatrywane 2-3-4-5-7 i mające swój skok serca z piersi z podniecenia. Większość z nas wychował się grając w gry w pokera, gdzie wygrywa najwyższa ręka, ale istnieje mnóstwo gier, w których wygrywa najgorsze ręki! Weź Triple Draw Lowball, na przykład. Można w nią grać jak Five Card Draw, chyba idziesz do najgorszej strony, a otrzymasz wyciągnąć trzy razy.

Triple Draw Lowball można grać, gdzie asy są wysokie, a strity i kolory liczą się przeciwko Tobie (zwanej 2-7 bo to najlepsze strony) lub gdzie asy są niskie, a strity i kolory nie liczą (zwany-5 z tego samego powodu ). To brzmi jak szalona gra, ale grał na bardzo wysokie stawki na niektórych stronach pokerowych. Tylko upewnij się, że wiesz, którego grasz, kiedy postawić swój dom!

Poker: jak grać w pokera Porady

Nie rób wszystkiego w Księdze

Wielu początkujących w pokera będą szukać wskazówek poprzez książki. Jak wszyscy wiemy, jest bogactwo wiedzy w zasięgu ręki. Co nie zdajemy sobie sprawy, jednak to, że robi wszystko, by książki nie zawsze jest najlepszym pomysłem.

Częstym błędem, że nowi gracze w pokera, aby to się uczyć i zapamiętywać instrukcje i niech to wyklucza ich gry w pokera. Więcej naiwni gracze religijnie trzymać się Jak to jest napisane w literaturze, więc ich metody gry staną się mechaniczne, a często razy, przewidywalne.

To dobry pomysł, aby zdobyć wiedzę na temat gry, a także odebrać wskazówki od książek pokerowych. Kluczem do sukcesu w grze w pokera, jest jednak użyć, czego uczymy się budować solidne podstawy. Następnie rozwijać swój własny styl gry, który jest bardziej wyjątkowy. Zmiana pozwoli doprowadzić Cię do udziału wygrywając ręce.

Ręcznie Ksywka

Na szczycie wie, jak grać w pokera, jest to przydatne (i efektowne) znać żargon pokera. Pokerzyści nicki dla wielu rąk, i to jest dobre, aby je poznać. To nie katastrofa usłyszeć: "Mam zapasowe" i nie wiem, co to znaczy, ale wyglądasz chłodniej, jeśli nie.

Ponieważ wszyscy wiemy celem pokera jest fajnie wyglądają, oto kilka pseudonimów ruchome: - AA: pewnie ma najwięcej pseudonimów. "Bullets" i "kieszonkowe" rakiety nie wymagają wiele wyjaśnień, a ja myślałem American Airlines celowo posadzone swoje nazwisko jako inny nick AA. - KK: nietwórcza pseudonim to "kowboje". Wtajemniczeni wolą "magnesy ace" (jak w "Ilekroć mam KK, nie na flopie.") - JJ: - 99 "haki". " Phil Hellmuth. "Zwykle nie chciałbym, aby pseudonim rękę po kimś, kto jest tak niecodzienna" ohydny, ale 99 jest ręka, która Hellmuth musiał wygrać 1989 World Series of Poker Main Event. Omówimy nazwy więcej Poker strony w kolejnych wskazówek. Nauka strategii gry w pokera jest ładne i wszystkich, ale co to warte, jeśli nie wiesz, że koło zapasowe jest J4 (jak w "Co jest w gniazdo na?")

Ksywka ruchome: Non-par

Jesteśmy wciąż nie istnieje z pseudonimów ręcznych - dyskutowaliśmy pseudonimów dla sparowanych ręce już, a teraz przejdziemy do nieparzystych rozdań:

 • AK:. "Big slick" Prawdopodobnie nazwa ręką najczęściej używane, zwłaszcza przez graczy, którzy wiedzą niewiele na temat pokera, ale nie mają poważnych graczy. Jest to dość bezpieczny zakład, że jeśli usłyszysz, że ktoś powiedzieć, że w kasynie, nie są gracz ekspertem.
 • Dziesięć 2: Doyle Brunson. Brunson wygrał World Series of kolejnych mistrzostw Poker, wygrywając oba końcowe ręce z zaledwie dziesięciu i dwóch.
 • Dziesięć 5: Woolwortha (pięć i ani grosza).
 • Dziesięć 4: Dobry kumpel (jak w "Dziesięciu cztery, dobry kumpel") Teraz wiesz, nazwiska. Po prostu nie być jednym z tych ludzi, którzy uczy trochę żargonu i nigdy nie mówią "asa króla" ponownie.

Gap Praca: Wywoływanie Ręce i podnoszenie rąk

W regularnej gry na pieniądze, trzeba lepszych pokerowe ręce do podbicia lub przebić niż w przypadku podniesienia jako pierwsza osoba w puli. Ma to sens: ktoś już zapowiedział (poprzez podnoszenie), że jak ich strony, więc będziemy potrzebować bardziej strony zainteresowanych. W turnieju, niezależnie od tego, co gra i co licytacji struktura grasz, efekt ten jest powiększony. To się nazywa "koncepcja luki" i został po raz pierwszy opisany przez Davida Sklansky'ego, który większość ludzi zgadza się góry pokera autor.

W turnieju, który chcesz otworzyć świadomość więcej garnki, niż byś w gry na pieniądze, i bronić swoją ciemną mniej. Powodem jest to, że nie ma wartości w turnieju do tylko pozostać przy życiu, więc nie chcesz zadzwonić podwyżki. I wszyscy realizuje tam wartość przetrwania, więc nie chcą zadzwonić podwyżki, więc należy ukraść dużo.

Podnieść lub Fold: To sposób gry

Podczas uczenia się, jak grać w pokera, nie ma wątpliwości, że początkującym graczom wywołać zbyt wiele. Wywołanie śmierdzi, ponieważ nie stawia żadnej realnej presji na przeciwnika. Jeśli zdecydują się zapewne masz najlepszą rękę, mogą utrzymać licytację. Jeśli woleliby zobaczyć darmową kartę i spróbować poprawić, może po prostu sprawdzić.

Kiedy jesteś na zastanawianie się, co zrobić, pierwszym pytaniem powinno być: "Czy to jest czas dla mnie, aby złożyć?" Jeśli odpowiedź jest wszędzie od "Tak" "Cóż, może moja ręka jest wystarczająco dobry" powinieneś spasować. Jeśli masz zbyt dużo rękę spasować, Twoje pytanie będzie "Ok, muszę podnieść?" Jeśli hodowla nie wydaje prawy, wrócić do myślenia o składanie. Jeśli to nadal nie wydaje się słuszne, za rozmowę. To jeden wierzchołek pokera może poprawić nowicjusza do rosnącej odtwarzacza.

Limp-przebicie

W ostatnim końcówką kulejąc, napisałem, "kulejąc oznacza, że ​​nie ma szans, masz zamiar wygrać pulę, nie widząc flop." Cóż, nie jest to prawdą. Jeśli jesteś w bardzo agresywnym stole i myślisz, że ktoś podniesie za sobą, jest ok utykać z dużym strony jak AA lub KK. Wtedy, gdy podniesie, to wiosna pułapki i przebicie.

To może być skutecznym sposobem na pułapki kogoś za dużo żetonów. Jeśli masz zamiar grać wiele rąk z kimś, można nie tylko konieczności dojechania przebicie z potworem. Musisz rzucać w innych rękach pokera każdy raz na jakiś czas, a także aby nie złapać się na to, co robisz.

Praktyka czyni mistrza

Zmęczony tracąc swoją koszulkę na swoich przyjaciół tygodnika pokera meczu? Następnie należy ćwiczyć się!

Najprostszym sposobem, aby poprawić swoje umiejętności gry w pokera to poprzez praktykę i najwygodniejszy sposób ćwiczyć w 21 wieku jest online. O każdej porze dnia i nocy można zalogować się, grać niskie stawki w pokera (choć nadal za prawdziwe pieniądze), a nawet rozmawiać z innymi graczami przy stole i poprosić o radę na rękach, które może być misplayed.

Choć to świetny sposób, aby uzyskać pewne praktyki w ciągu tygodnia, powinno być ostrzeżenie, że poker online może być bardzo wciągająca dla niektórych osób i grup wsparcia hazardu doszło do gwałtownego wzrostu internetowych uzależnionych pokera w ostatnich latach.

Wartość w Ściągawka

Kiedy pierwszy nauka gry w pokera, to jest bardzo ważne, aby wiedzieć rangę rękach. Jeśli siedzisz tam z dwoma parami i myślisz, że przeciwnik ma kolor i jesteś rzucając żetony w środku tak szybko, jak to możliwe, masz zamiar być na ból zaskoczenia, gdy nauczysz się złe wieści. Ale w tym samym czasie, nie można naprawdę zapytać. Więc co należy zrobić?

Gdy gram z nowych graczy, piszę listy: wysokie karty, jedna para, dwie pary, trójka, strit, kolor, ful, kareta, poker. Następnie mogą dowiedzieć się, jak dobrze ich ręka jest bez niewygodne, "Więc, um, hipotetycznie, gdybym miał dwie pary i Susie tutaj miał kolor, byłoby to dobre, czy złe dla mnie?"

PVS - Phil Van Sexton

Jesteś w turnieju jednym stole. Istnieje pięć graczy lewo. Masz 800 żetonów z blindach 50/100, a pozostali gracze posiadają około 1500. Pierwszy gracz, który gra zbyt wiele rąk, ale może sprawić, fałdy, zwraca dużą ciemną. Kolejny gracz jest agresywny, podnosząc w każdej chwili, że ma silną rękę. Ona również po prostu wywołuje dużą ciemną. Teraz twoja kolej. Co należy zrobić?

Najlepszą strategią pokera tutaj jest przesunąć wszystkie swoje żetony, bez względu na swoje karty! Masz bardzo duże szanse, aby ukraść 350 żetonów (150 do żaluzji, 100 dla każdej z dwóch połączeń), nie widząc flop. Jest to wielka szansa, aby podnieść niemal 50% swojego stosu. Gra nazywa się Phil Van Sexton. To świetna zabawa, ale nie nadużywać go.

Ręcznie Pseudonimy, część druga

W poprzednim końcówki rozmawialiśmy o niektórych pseudonimów rozdań. Oto kilka, które są dobrze wiedzieć, wokół stołu:

 • 88: "Bałwany": 8 wygląda, hm, trochę jak bałwan.
 • 77: "Laski"
 • 55: ". Ograniczenie prędkości" Dzięki Bogu rząd federalny rozluźnił ich konstytucyjnie wątpliwe limit prędkości naród (federalni nie zostały dopuszczone do stanowienia prawa to bezpośrednio, więc związali limit 55 prędkości do federalnego finansowania autostrad). Teraz, 55 powinien być naprawdę nazywa się "Numer dawniej krajowego limitu prędkości", ale to trochę niezgrabne wokół stołu.
 • 33: "Kraby".
 • 22:. "Kaczki"

Adaptacja do gry

Nie ma zestaw definicji, jak grać w pokera. Niektórzy gracze są agresywni gracze. Niektórzy gracze, jak do pułapki. Każdy ma trochę osobistego stylu, ale ważne jest, aby być w stanie zmienić swoją grę do warunków aktualnie jesteś. Na przykład, jeśli jesteś zwykle agresywny i grasz przeciwko graczom, którzy kochają cię nazywać, trzeba zmienić swoją grę.

Poczekaj na silne ręce pokera, i postawić je na śmierć. Jeśli grasz przeciwko graczowi, który jest bardzo konserwatywna i on zakłady, to nie jest czas na wielki blef podwyżkę. Wystarczy pomyśleć, jak zły, że to będzie, że nie płacą go jak rzucać swoją rękę. Poker wymaga ciągłej adaptacji, i dlatego zasady gry w pokera.

Pokazuje swoje karty

Istnieje wiele doskonałych graczy, którzy uważają, że nigdy nie powinno się pokazać swoje karty, jeśli nie musisz. Dlaczego podać informacje przeciwników, że nie mam się, pytają. Ale dla innych, jest cenną częścią ich strategii gry w pokera.

Kiedyś może się okazać, że użyteczne jest, jeśli już kraść blindy partii. Wygląda jak używasz nad stołem, prawdopodobnie dlatego, że jesteś. Potem można się zająć AA, podnieść, a wszyscy pasują. To dobry czas, aby pokazać swoje karty. Pokazując swoje karty, masz nadzieję, że do nieco opóźnić czas, kiedy twoi przeciwnicy będą dowiedzieć się, że kradniemy wszystkie pieniądze i podjąć decyzję o stanowisko. Jesteś również przypominając im, że nawet maniacy dostać dłoń teraz i potem.

Czasem warto trzymać ręce przy sobie

Częstym błędem, że początkujący się podczas gry w pokera jest gra zbyt wiele rąk od początku. Łatwo zgubić się w emocji gry i próbować być na każdej rundzie. Realistycznie rzecz biorąc, jednak nie jest to najlepszy pomysł.

Gdy zaczynasz to mądrzejszy nie zależy od szczęścia. Innymi słowy, przyklejają się do dużych rąk, które są bardziej pewny zakładu. W rzeczywistości, statystyki pokazują, że czołowi gracze tylko między 20-30% ich rozpoczynających rąk. Dodatkowo, gdy jesteś outsiderem można obejrzeć mecz z czystym umysłem, ponieważ nie będzie już niczego zainwestował w to.

Jeśli jesteś już w na turze usiąść i obserwować, jest to doskonała okazja, aby dowiedzieć się coś więcej. Należy wziąć pod uwagę to, co zwycięzcy i przegrani zrobić i, jeśli zebrać wystarczająco dużo informacji, można uzyskać nogi na swoich przeciwników w kolejnych rundach.

Pobierz bezpłatne porady na temat Poker

Zastanawiasz się, czy grałeś, że ostatni wielki ręki pokera w odpowiedni sposób? Możesz poprosić innych miłośników pokera online i uzyskać kilka bardzo wnikliwe odpowiedzi na swoje pytania w pokera.

Wystarczy zalogować się na forum publicznym, takim jak PokerForums.org, znaleźć odpowiedni temat dyskusyjny, w którym, aby opublikować swoją sytuację lub pytanie, post, i czekać na odpowiedzi. Uważa się to za najlepszy sposób na Twoje pytania odpowiedział i strategie poker analizowane w branży, a nawet profesjonaliści można znaleźć odpowiedzi na pytania i delegowania na forum.

Nie narażać się

Dobrą zasadą podczas gry w pokera nie jest ujawnić swoje karty, chyba że jest to absolutnie konieczne. Podczas oczywiście nie zamierza przejść wokół pokazując rękę podczas gry rundę, to nie powinieneś reszta tabeli zobaczyć swoje towary kiedy jesteś albo. Podczas składania umieścić swoje karty zakryte.

Dlaczego? Po pierwsze, wielu specjalistów mają talent do bycia w stanie lepiej spekulować, co inni gracze mają w swoich rękach, widząc to, co miał. Nikt nie pomaga wygrać więc dlaczego powinieneś pomóc komuś innemu?

Dodatkowo, jeśli wygrasz rękę przez blefuje, nie ujawniają swoje karty. Zamiast położyć je zakryte i pozwolić się tasuje karty do następnej rundy. W ten sposób, inni gracze nie będą mogli zobaczyć, co miał w zanadrzu. Jeśli dowiedzą się, że jesteś blefuje mogą stać się hip do swojej gry i zwróć uwagę na swoje maniery. Dobry gracz nie ujawnia swoje sztuczki.

Super System

Jeśli szukasz, aby poprawić swoje wyniki w pokera, to należy spojrzeć na najlepszych z najlepszych o radę, i choć wielu mistrzów pokera napisałem przewodników końcówki różnej jakości, Doyle Brunson Super System jest uważany za najbardziej kompleksowe i wpływowa książka w historii pokera.

Brunson wyjaśnia zalety i wady różnych strategii, wskazuje na potrzebę niezbędnej wiedzy, statystyki, i obejmuje współczesne najbardziej popularnych gier, w tym Texas Hold'em i Seven Card Stud. Po przeczytać na strategiami stosowanymi przez mistrzów pokerzystów, należy zabrać ze sobą nowo odkrytej wiedzy do stołu. Na koniec dnia, nie ma zastępować praktyce.

Fancy zespół play

Gdy początkującym graczom rozpocząć naukę kilka porad w pokera, czasami rozwijać to, co się nazywa "fantazyjne zespół gra." Oni przeczytać, że lepiej podnieść wszystko z wewnętrznej strita, niż z nim zrobić w ogóle nic, więc kiedy się Założę się, że rzucić wszystkie żetony w środku. Wiedzą, że blef check-raise wobec agresywnego gracza jest jeden sposób, aby ukarać jego agresywność, więc ogień te żetony tam.

Kluczem do wszystkich tych sztuk jest wykorzystanie ich oszczędnie. Zazwyczaj, gdy agresywny gracz stawia i nie masz nic w ogóle, tylko niech ręka przejść. Raz na jakiś czas można spróbować zmusić je do ręki, ale jeśli robisz to tylko dlatego, masz zamiar skończyć szybko krwawienia żetonów.

Unikanie Postaw Dreaded String

Zasady dotyczące jak grać w pokera w kasynie różnić od jak grać w innych środowiskach. Podczas gry w kasynie, musisz wiedzieć, jak podnieść prawnie. W domu, w kinie, to prawda powiedzieć coś w stylu "Zadzwonię swoje 20, a ja podbicia 20 więcej!" To dodaje pewną dramatyczną atmosferę, odrobinę WWF, że wiele osób nie może się oprzeć. Jednakże, w kasynie, nie latać.

W kasynie, jak tylko powiedzieć: "Zadzwonię", będziesz nie tylko to: zadzwonić do zakładu bez świadomości. Przeciwnik może zadzwonić do "string bet", jeśli powiesz "wzywania i podnieść" i dystrybutorem zmusi Ci po prostu zadzwonić. Ta sama zasada obowiązuje, jeśli z zakładem, a następnie dotrzeć z powrotem do stosu więcej żetonów. Właściwy sposób, aby to zrobić jest albo umieścić żetony w jednym ruchu lub ogłosić "podwyżkę." Znając zasady pokera można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Winning to nie wszystko

Wiele nowych graczy wierzy, że jeśli straci rękę oni zdobyte nic-to jest błędne. Choć miło zastrzeżenia pulę, tylko dlatego, że nie wyjdzie na górze, nie oznacza, że ​​nie masz nic do podjęcia od gry. Pamiętaj, kiedy twoja mama ci powiedział, "Zwycięstwo to nie wszystko, to jak grać w grę"? Ona nie kłamie. Czy uważasz, że każdy sukces gracz rozpoczął się na dobrej passy? Nikt nie rodzi się z ekspertem i ważne jest, aby uczyć się na swoich błędach, praktyka czyni mistrza po wszystkim. I mimo, że nigdy nie stanie się doskonałym graczem w pokera, możesz stać się bardzo wykwalifikowanych jednym.

Następnym razem, gdy straci rękę nie przeklinać pod nosem i przekonać się, że zostałeś oszukany. Zamiast myśleć o tym, co doprowadziło do strat.

 • Co zrobiłeś źle?
 • Co należy zrobić inaczej?
 • Co zwycięzcą zrobić pomógł mu lub jej wygrać?

Analizuj każdą rundę grasz, czy jesteś zwycięsko, czy też nie. Jest to przydatne, aby prowadzić dziennik informacji i dodać do i regularnie odnosić się do niego. Nie daj się na wysypiskach, uczyć się od swoich strat.

Wiedzieć, jak wybrać 'Em

Tak, jesteś gotowy się ustatkować, pograć w pokera i wygraj trochę ciasta ... co teraz? Cóż, lepiej zdecydować się na stole, przy którym usiąść na początek. Jeśli jesteś nowy w grze, zbierając stół może być trudne; Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci bardziej świadomą decyzję:

 • Wybierz tabelę z mniej doświadczonych graczy, niż ty.
 • Jeśli znajdziesz się siedzi przy stole, na którym konkurencja jest na sztywno, przenieść się do nowej tabeli-sprzedaż do wynajęcia nie zobowiązany zatrzymać się gdziekolwiek.
 • Jeśli stwierdzisz, że Twój czas koncentracji maleje i stale udostępnia złych decyzji, prawdopodobnie nie tylko w złym tabeli, ale nie na początku swojej gry-wykończenia i nazywają to noc.
 • Jeśli zainwestowaliśmy sporo czasu w tabeli (ponad godzinę) i nie wygrał rundę, przejść, miód.

Anakonda

Jeśli szukasz doskonałej grze w domu można grać ze swoimi przyjaciółmi, myśleć o gry anakondy. W anakonda, każdy gracz otrzymuje siedem kart. Jest runda licytacji. Następnie, każdy przechodzi trzy karty do ich lewej stronie, a tam kolejna runda licytacji. Oznacza to, że nawet jeśli rozpatrywane pokera, trzeba przejść jedną z kart wyjazdowych, im to zasady gry w pokera! Następnie mijamy dwie karty z powrotem w prawo, a tam ostatnia runda zakładów.

Wiele strategii jest zgadywanie, które karty przeciwnik przejdzie z powrotem, a także zgadywać, które karty twój drugi przeciwnik nie chce z powrotem. Naucz znajomym jak grać w pokera jak prawdziwy wąż - anakondy!

Miksowanie w górę

Jeśli wiele rąk grasz przeciwko tej samej osobie lub tej samej grupy ludzi, trzeba zacząć mieszania swoją grę. Zwykle chcesz tylko podnieść na wczesnej pozycji z bardzo silną ręką, a jeśli nie będziemy grać wiele rąk przed bieżących przeciwników, to jest w porządku zasada. Ale jeśli grasz ton ręce na tych samych przeciwników, musisz przełączyć go.

Jeśli za każdym razem podnosić się na pierwszym miejscu, że od razu wiemy, że masz QQ-AA lub AK, to katastrofa. Musisz być rozebrany, jeśli wiedzą rękę tak dobrze. Więc raz na jakiś dłuższy czas, podnieść ręką śmieci jak 57 w tym samym kolorze na wczesnej pozycji. Jeśli pokażesz dół rękę i wygrać dużą pulę, będą zawsze pamiętać, że podniesienie małe karty na wczesnej pozycji jest częścią strategii pokera.

Poker: Gra Porady Texas Hold'em

Blind vs Blind

Jeśli grasz w No Limit Texas Hold'em turniej, że opłaca się być agresywna, kiedy to w dół do tylko ciebie i niewidomych. Jeśli jesteś mała w ciemno i wszyscy pasują do Ciebie, to często dobry pomysł, aby podnieść i spróbować ukraść blindy, nawet jeśli twoja ręka nie jest wielki. Wystarczy jedna osoba, aby mieć junky rękę i masz trochę wolnego pieniędzy.

* Na stronie klapki, jeśli jesteś wielkim niewidomych i małej ciemnej podwyżki, nie musisz się premii za rękę, aby przebić lub zadzwonić. Masz zamiar być w pozycji do końca rozdania, więc dzwoni i przy flopie może działać dobrze, a nie duża szansa blast małą ciemną off ręce z reraise.

"Trouble ręce" w No Limit Texas Holdem

Jedną z najważniejszych różnic pomiędzy grając No Limit Texas Holdem Poker i gry Texas Hold'em z limitem jest tak zwane "kłopoty ręce." W granicach, ręce jak KJ, KQ i AT (to as-dziesięć) są całkiem dobre ręce. Jeśli masz jeden z tych rąk na dużej ciemnej, zazwyczaj słusznie nazwać jedną podwyżkę. Jeśli okaże się, że hodowca ma AK i nakręca flopie lepszą parę niż ciebie, masz zamiar stracić niektóre zakłady, ale to nie będzie katastrofa.

W No Limit i Pot Limit Texas Hold'em, to zupełnie inna historia. Broniąc swoją ciemną z KJ nie zawsze jest złe, ale trzeba ostrożnie. Tracąc swój stosu każdym K lub J przychodzi na flopie i jesteś przeciwko lepszej strony jest pewna recepta na zamiar złamał szybko. W tym samym czasie, że trzeba być ostrożnym oznacza, że ​​możesz być zmuszony do złożenia najlepszą rękę, gdy masz do czynienia z dużym podbiciem z draw a nawet lodowata blef. Po prostu gra w pokera dla zabawy z przyjaciółmi, iść do przodu i grać go, ale w poważnej grze to najlepiej rzucić te ręce z dala.

Umieszczenie przeciwnika do testu

Dlaczego należy podjąć wszelkie ryzyko podczas gry Texas Hold'em? Użyteczny pomysł w No Limit Texas Hold'em jest wprowadzenie innego gracza na próbę dla całego ich stosie, nie ryzykując swoją. Na przykład, załóżmy, że w puli jest was dwóch, przeciwnik ma 2000 żetonów, a masz dużo więcej.

Istnieją 2000 żetonów w puli. Jeśli postawisz 700 żetonów, twój przeciwnik nie mogę zadzwonić i zobaczyć, co wyjdzie na następną kartę i złożyć, gdy nie jest to korzystne. Zdobądź będzie zbyt duży w porównaniu do wielkości jego stosie - jest jednak, gdy postawisz 700 a on podnosi all-in, jeśli nie masz w ogóle rękę, to możesz jeszcze złożyć "Zdobądź popełnione.". Więc zasadniczo pyta, "Czy jesteś gotów, aby całe swoje żetony?" I jesteś tylko płacąc 700 zapytać.

Way Ahead Way Behind

Istnieje koncepcja, która zwykle pojawia się w żadnym Limit Hold em nazwie wyprzedza daleko w tyle, lub WA / WB. Chodzi o to, że jesteś albo całkowicie wędzone lub jesteś wyjścia do przodu. Oto przykład:

Każdy składa się z małej ciemnej, który sprawia, że ​​umiarkowane podwyżki. Dzwonisz na dużej ciemnej z A6. Na flopie przychodzi A 2 7 wszystkie różne stroje i kontroli przeciwnika. Jest to bardzo ładne flop dla Ciebie. Jesteś albo coraz zabity przez strony jak AJ, albo przeciwnik rysunek prawie martwy z ręki jak KQ lub 55. Oznacza to, że jest to dość bezpieczne, by sprawdzić, jeśli chcesz. Możesz po prostu zachować pulę małe, że nie trzeba wprowadzać żadnych naprawdę trudnych wyborów dla dużych zakładów na późniejszych rundach.

Zmiany biegów

Ważne jest, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby utrzymać przeciwników zgadywania. Jeśli zostały podniesienie dużo - czy dlatego, że miał wielkie karty lub dlatego, że kradnie - czasami jest to dobry pomysł, aby zmieniać biegi. Oznacza to, że aby przełączyć się do Twojego stylu i zacząć grać zachowawczo na chwilę.

* Jest to szczególnie skuteczne w no limit Hold'em, gdzie Nieodebrane czytane przez przeciwnika może kosztować sporo pieniędzy - i wygrać te pieniądze! Pamiętaj również, aby mieć oko na przeciwnika, który umie zmieniać biegi.

Słowniczek, część 4

Niezależnie, czy gry w Texas Holdem w turnieju lub gry Omaha z chłopakami, warto jest wiedzieć, dobry w pokera żargonu. Tak więc można iść na spacer (czyli wyrzucania karty), ale można mówić rozmowę? Oto kilka terminów pokerowych morderca Aby pomóc Ci:

 • Heads-up: Gra w pokera jeden na jednego. Jest to najbardziej ekscytująca część turnieju, z oczywistych powodów.
 • OESD: Open-ended straight draw, co oznacza, że ​​masz cztery karty z rzędu. Przykładem może być, jeśli odbywają się 68 na flopie 792. Jest nazywany również remis w górę iw dół.
 • Pokój rynny: To jest bardzo podobne do OESD, ponieważ dwie karty może sprawić, że proste, ale tu nie masz cztery karty w rzędzie. Przykładem może być 46 na flopie 852 Można zrobić prosty z 3 lub 7.
 • Freeroll: Turniej można grać bez konieczności umieścić w dowolnym pieniędzy na buy-in. Wiele witryn internetowych mają. Nie można pokonać darmowe Texas Holdem Poker!
 • Nit: Ktoś, kto tylko gracz bardzo silne ręce.

Kulejąc Big Pairs - Uważaj

Podczas gry Texas Hold'em, to nie zawsze jest mądry utykać! W żadnym Limit Hold em, jest czasem pokusa utykać - to jest po prostu zadzwonić przed flopem - z ręką jak AA lub KK. To może być opłacalną strategią, ale powinno być stosowane z umiarem. Jeśli masz kilka agresywnych graczy w lewo do działania za sobą, to sprawia, że ​​o wiele lepiej.

Problemem jest to, że jeśli utykać w pięciu z AA i więcej graczy utykać w za tobą, będziesz miał trudny czas, wiedząc, gdzie jesteś. Tak wielu ludzi jest w puli, że nie wiesz, czy ktoś trafił duży rękę jak dwie pary, więc trzeba ostrożnie. Na niższych stawkach, nie musisz nic robić zbyt skomplikowany, aby dostać żetony w puli, gdy masz mocne karty. Wystarczy umieścić w normalnej wielkości podbicia i spodziewać się działań od przeciętnych rękach.

Szalony Ananas - Po dwóch kart nie wystarczą tylko

Następnym razem, gdy grasz w pokera i chcesz wypróbować nową grę, która się dzieje, aby nagradzać wtajemniczonym, spróbuj szalony ananasa. Można w nią grać tak jak grałeś w Texas Hold em, poza tym, że każdy otrzymuje po trzy karty. Po licytacji na flopie jest zakończona, odrzucić jedną kartę. Sposób, że dostaniesz swoją przewagę jest do uznania, że ​​trzeba znacznie lepszą rękę w szalonym ananasem niż trzymać je, zarówno przed jak i po flopie.

Biedny szalony gracz ananas zobaczy rękę jak AJ6 i rysunku, "Cóż, AJ jest dość dobra ręka do hold em, więc należy go odtworzyć." Problem w tym, 6 prawie całkowicie bezwartościowe. Chcesz ręce, które są skoordynowane dookoła, jak 887 z dwoma dostosowanych kart. Potem, gdy flop A83 można zrobić dużo pieniędzy od faceta AJ, który nie zdaje sobie sprawy, że każdy będzie miał dużo więcej ręki w tej grze, niż trzymać je.

Siekanie

Załóżmy, że grasz Limit Texas Hold'em w kasynie, i jesteś duża w ciemno. Jest złożona z małej ciemnej, który zwraca się do ciebie i mówi: "Czy chop?" Huh? Czy ten facet z pytaniem, czy uruchomić nielegalną garaż, gdzie można rozbić skradzione samochody na części? Jeśli tak, to odpowiedź brzmi: tak, ale wydaje się dziwne, wiedział, że po prostu patrząc na ciebie. W rzeczywistości, on z prośbą, aby zakończyć rękę teraz: możesz odebrać swoje duża w ciemno, a on zabiera swoją małą ciemną. Większość ludzi w kasynach - przynajmniej w dolnych granicach - będzie to zrobić.

* To do Ciebie, czy chcesz, czy nie, ale to za bardzo zła forma, w podjęciu decyzji na podstawie kart trzymasz; Zawsze posiekać albo nigdy posiekać. Powodem, dla którego większość ludzi twierdzi, że nie oznacza to, że dom ma grabie czy jest flop. Prawdziwym powodem większość ludzi robi to dlatego, że boisz się grać pulę przeciwko tylko z jednym innym przeciwnikiem. Jak tylko pamiętać, aby, chciałbym włączyć graczy po obu stronach mnie i mówią: "Och, tak przy okazji, nie posiekać."

Stop-n-Go

Stop-N-Go jest używany, gdy masz krótki stos w No Limit Texas Holdem i turnieju zdecydowałem masz zamiar grać na wszystkich żetonów. Jednak zamiast po prostu reraising all-in od razu, co gwarantuje połączenia, jeśli jesteś na tyle krótkie, podbicie, a następnie postawić wszystko w nie wiem co flop (chyba, że ​​flop absolutną potwora).

* Oto przykład: masz 500 żetonów po zaksięgowaniu 100 na dużej ciemnej i masz KQ. Przycisk podnosi do 300. Można przebijać natychmiast, ale jeśli zadzwonisz, a następnie wciśnij dowolny flopie masz szansę, aby rękę jak A3 lub 22-krotnie. To oczywiście ogromne wynik dla Ciebie.

Zakłady na koniec, część 2

Gra Texas Hold'em może być trudne biznesu. W poprzedniej poradzie, rozmawialiśmy o nie zakłady marginalne ręce na koniec, gdy jesteś ostatnią osobą, która działa w dwie osoby puli w holdem poker. Więc kiedy należy postawić? Gdy masz bardzo silną rękę, należy postawić.

Jeśli posiadasz 44 na pokładzie na KQ432 masz bardzo mocne karty i należy postawić, aby wyodrębnić wartości z rąk jak KJ lub nawet KQ. Można również rozważyć zakładami, jeśli masz straszne rękę, jeden, że prawie na pewno nie wygra, jeśli sprawdzić. Przykładem może być jack-dziesięć. Tęskniłeś swój strita, ale twój przeciwnik sprawdza wam na rzece. Masz prawie nie ma szans na wygraną, zaznaczając, ale możesz blefować przeciwnika, czy ona trzyma rękę jak 77, QJ, lub po prostu AJ. Nie należy blefować każdorazowo w takiej sytuacji, ale to miejsce można rozważyć blefuje.

Zachowanie Bubble

W innym końcu rozmawialiśmy o "nadużywanie bańki." Krótko mówiąc, chodzi o to, że kiedy jesteś niewielkie stos i jesteś zbliża gdzie Turniej rozpoczyna wypłaty, należy zaostrzyć niektóre spróbować zrobić to do pieniędzy , Z drugiej strony, kiedy jesteś wielki stos, powinny być uruchomione wszystkie te krótkie stosy nad agresywną świadomości. W turnieju pojedynczej tabeli, gdzie tylko trzy najlepsze zarabiać, wielki stos może faktycznie celowo utrzymać krótki stos żyje zachować kradzież rolety od średniej stosie.

* Gdy bańka pękła, a każdy jest w pieniądze, stosy średnich mogą stanąć do złodziejstwem wielki stos. Ten rodzaj gry pojawia się w różnego rodzaju pokera, z pot limit Texas Hold'em, aby ograniczyć 7-card stud.

Słowniczek, część 1

Jak każde inne hobby, poker ma swój własny zestaw żargonu i skrótów. Znając te pomogą Ci poruszać różne książki i strony o pokerze:

 • All-in: Aby postawić lub zadzwoń wszystkie swoje żetony. Zdarza się to najczęściej w Pot Limit Holdem lub bez limitu holdem.
 • $ EV: Dolar wartość oczekiwana. Oznacza to, dolary, które można oczekiwać, aby wygrać lub stracić średnio w sytuacji, lub poprzez grę.
 • CEV: Chip wartość oczekiwana. W grze na pieniądze, $ EV i CEV są takie same, ale w turniejach ryzykując żetonów jest w cenie $ EV, ponieważ nie ma wartości w przetrwanie.
 • Agresywny: Zakłady lub hodowlę, w przeciwieństwie do wywoływania lub kontroli. Może to zostać wykorzystane do opisania działania lub osoby.

Zakłady na krańcach

Załóżmy, że jest to w dół do tylko ciebie i twojego przeciwnika po ostatniej karty zostały rozdane. Trzymasz marginalną ręką, a twoje przeciwnik. Należy postawić? Tematy te odnoszą się do wszystkich form pokera, ale będę omawiać podczas gry Pot Limit Texas Hold em (to prawie identyczne bez limitu).

Musisz Q6 na pokładzie, który brzmi KQ432 i czeki przeciwnika do Ciebie. Nawet jeśli uważasz, że masz najlepszą rękę, zakłady tutaj prawie na pewno będzie błędem. Powodem jest to, że jesteś bardzo mało prawdopodobne, aby uzyskać nazywany przez gorszej strony, a nie jesteś prawdopodobnie będzie do lepszego krotnie ręki. Tak więc należy po prostu sprawdzić i nadzieję, że wygrać pulę. Porozmawiamy o tym więcej w następnym napiwków.

W Gry bez kontroli świadomości

Wierzcie lub nie, czasami grasz w gry, gdzie sprawdzić świadomości nie jest dozwolone. Check-raise oznacza, by sprawdzić, a następnie, gdy ktoś inny zakłady, podnieść. Jest to ważne narzędzie dla gracza, który jest pierwszy. Zapobiega późno odtwarzacz pozycji z rzucając tylko dlatego, sprawdzane na początku gracz pozycji.

Jeśli grasz w gry takie jak to, powinieneś być bardzo ostrożny przed flopem na wczesnej pozycji. W późnej pozycji, nie krępuj się otworzyć swoją grę sporo. Wiedząc, że na początku gracz pozycja nie może się obudzić i skoczyć na was pułapkę daje dużo większą elastyczność w grze. Jest to nieco mniej prawdziwe w No Limit Texas Holdem Poker niż w granicy, ale jeszcze wszystko trzyma.

Baseball - Nie tylko dla luzacy Anymore

Kolejna zabawa w domu można grać nazywa baseballu. Baseball gra tak jak siedem-card stud, z pewnymi specjalnymi zasadami. W siedem-card stud, otrzymasz dwie zakryte karty i jeden w górę, a potem jeszcze trzy, a potem jedną w dół. Istnieje runda licytacji po każdej odkrytą kartę, a także jeden po karcie twarzy w dół. Skręt jest to, że 3 i 9 na użytkownika są dzikie (trzy out w rundzie, dziewięć obron w grze).

* Jeśli chcesz naprawdę urozmaicić go, bawić się "Rock 'n Jock baseball", gdzie w każdej chwili jesteś zadał trzy trzeba dopasować garnek lub spasować. Jeśli jesteś chory z gry w Texas Hold'em, to miła zmiana tempa.

Słowniczek, pkt 3

Czy jesteś cichy typ pokera lub takiej, która jest stale uruchomiony swoje usta? Niezależnie, jeśli otworzysz usta dużo czy nie, zachowując swoją pokerową twarz, to nie zaszkodzi użyć wielką terminologii pokera podczas gry. Istnieje jeszcze wiele innych przydatnych terminów, które pojawią się, więc będziemy kontynuować słowniczek:

 • C & R: Ciaffone i Reuben. Dwóch znanych autorów w pokera.
 • CO: separatory. Gracz po prawej stronie przycisku.
 • C / R: check-raise. Oznacza to, by sprawdzić, czekać na kogoś postawić, a następnie podnieść ich zakład. To jest używane znacznie częściej w Limit Hold em niż w No Limit Texas Hold em.
 • Kapitał Folding: Wartość, która pochodzi z możliwością, że wszystkie przeciwnicy spasują i można zgarnąć pulę.
 • Drawing dead: Gdy gracz nie ma szans, aby przyjść z tyłu i zdobyć rękę.

Poker: Gra Poker Porady wirtualnych

Czy mam Fold AA przed flopem? NO.

Raz na jakiś czas, początkującym graczom zapyta, czy należy złożyć asów przed flopem. Istnieje kilka razy, kiedy powinny, ale są one bardzo rzadkie. Przed omówieniem, czym są, pozwól mi odpowiedzieć na to wspólne pytanie:

Poker początkujący: Załóżmy, znany pro jest w wielkim wielu stołach bez limitu Texas Hold'em turniej. Na pierwszej ręki, ona zajmowała AA. Ku jej zaskoczeniu, czterech graczy podnieść wszystko przed ona ma szansę do działania! Powinna ona złożyć? Wise ekspert: Składane tutaj będzie wirtualny poker, jak w "To praktycznie najgłupsze rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem!"

To prawda, że ​​pro zostanie wyeliminowany z turnieju ponad 50% czasu, gdy ona nazywa. Ale kiedy ona nie wygra, będzie miała pięć razy stosu rozpoczęciem. Nikt nie jest na tyle dobra, żeby się tego rodzaju ryzyko. W następnym końcówki, omówię kilka razy, gdzie faktycznie jest prawidłowe spasować AA przed flopem.

Radzenie sobie z częstym Raiser

Jest to trudne do zniesienia dla gracza, który budzi wiele. Aby to zrobić, będziesz musiał dowiedzieć się (lub odgadnąć), czy są "śliskie" lub "uparty". To może być trudne, jeśli grasz w pokera wirtualny.

Załóżmy, że grasz wirtualny gry w pokera w internecie. Jest zawodnikiem, który podniósł przed flopem wiele razy, więc wiesz, że jest podnoszenie pewne marginalne ręce. Jeśli uważasz, że gracz jest śliska, iść do przodu i przebić go marginalną ręką sobie, jak 55 lub 67s lub co ty. Skoro on może mieć złe strony, on zwykle krotnie.

* Jeśli gracz jest uparty, oznacza to, że nie będą wyrzucać swoje śmieci rękę. W związku z tym odtwarzaczem, tylko czekać na prawdziwą strony. Oni podnoszą, będziesz przebijać z wielkim pary, a otrzymasz wszystkie żetony przed ich miernej strony.

Kradzież i Restealing

Jeśli oglądasz graczy na wysokim szczeblu w w No Limit Texas Hold'em turniej, czy jest to gra w pokera i wirtualnych na żywo jedno, zobaczysz, że działania często wygląda tak: wszyscy pasują do kogoś na późnej pozycji, która podnosi i wszyscy pasują. To jest bardzo częstym zjawiskiem, zwłaszcza gdy rolety są na tyle duże, że warto je kradnie.

Jeśli gracze kradną rolety, które często, oznacza to, że czasami robią to z marginalnymi rękami. Jeśli jesteś w ślepym i podejrzewasz, że hodowca ma słabą rękę, najlepsza zabawa jest często przebić. Jeśli po prostu zadzwonić, nawet jeśli twoja ręka jest lepsza przed flopem, ryzykujesz pozwalając hodowca poprawić jej rękę. Ponadto, będzie trudniej wydobyć pieniądze, jeśli masz dobrą rękę, ponieważ będziesz miał pierwszy do działania w każdej rundzie licytacji. Więc często chcą przebić przed flopem, i podnieść na tyle, że masz duże szanse na wygranie puli tam.

W dół do jednego żetonu - Złożyć AA!

Jak mówiłem w innym końcu, to prawie zawsze źle spasować AA przed flopem w No Limit Texas Hold 'Em. Ale tu jest jeden przypadek, gdzie jest to właściwe:

Załóżmy, że z jakiegoś powodu jesteś w dół do jednego chipa w turnieju, a rolety są 1000/2000. Jesteś w pieniądze. Jeśli masz do czynienia AA, należy krotnie! Nie będziemy w stanie zbudować stos z powrotem. Nawet jeśli potroiła się cztery razy, to wciąż masz tylko 81 żetonów. Najlepszy plan w tym momencie jest nadzieję mieć szczęście na rolety i przetrwać, a być może będziesz w stanie calowy swojej drodze kilka miejsc w pieniądze. Jesteś ledwo będziemy grać w pokera w tym momencie - to prawie jak gra w wirtualne gry w pokera dla Ciebie - ale jest to najbardziej opłacalna sposób gry to niezwykle rzadko) (sytuację.

Poker: Gra Multiplayer Poker Porady

Przegląd historii rozdań

Jeśli grasz w gry wieloosobowej gry w pokera w internecie, jedna wielką cechą jest to, że można spojrzeć na historię rozdań, które są dzienniki ręce grałeś. Patrząc na własnych historii rozdań jest przydatna, ale to, co jest świetne jest zamiana z innym graczem i omawianie ręce, że byś grał inaczej od siebie.

Poker w kasynach nie pozwala Ci taką wolność, niestety. Wiele silni gracze zachować notebooka przy stole, i że pomaga im zapamiętać, co się stało na interesujące ręce, aby mogli dyskutować z innymi późniejszych.

Karta Free Play

Jest potężny luz limitu Texas Hold'em zwany luz karty. Załóżmy, że istnieją dwie osoby pozostały w garnku, a ty jesteś w pozycji, co oznacza, że ​​dostać się do ostatniego aktu. W przeciwnik stawia, można podnieść, a on nazywa. Teraz po kolei sprawdza się do Ciebie. Jeśli chcesz, możesz wziąć darmową kartę i sprawdzić w tyle. Ta gra jest zwykle używany z przeciętnym wykonane ręcznie jak 2-cie pary lub z czterech kart do koloru.

Jednym z odwołań w grze jest to, że można dostać się do rzeki tańsze w ten sposób, niż jeśli zadzwonisz zakłady na flopie i turnie (dwa małe zakłady vs jeden duży zakład i jeden mały zakład). Tylko gra nie polecam korzystania z tej gry w pokera, gdzie wolny multiplayer nie ma pieniędzy na linii. W tym przypadku, twój przeciwnik może przebijać z wszelkiego rodzaju śmieci w gospodarstwie.

Karty Revealed w historii rozdania

Gdy grasz w pokera online multiplayer, należy upewnić się, sprawdzić historię ręki podczas gry. Wiele witryn nie będzie publikować informacje, że może nie wiedzieć jest dostępny.

Najczęstszym z nich jest, że jeśli postawisz na rzece, wzywam i masz najlepszą rękę, strony nie będą przerzucać swoje karty i wystawiać je. Jednak można zobaczyć te karty, klikając historię rozdań. To pozwala wiedzieć, czy mam nazywa się moje żetony z ręką na śmieci lub gdybym miał rozsądną rękę i po prostu ma pecha. Oczywiście, ale także pozwala na zapoznanie się z ręki, co jest bardzo przydatne.

W dół do dwóch ostatnich

Kiedy zabieram się do dwóch ostatnich osób w No Limit Texas Hold 'em turnieju, wszystko się zmienia. Zazwyczaj rolety będą dość wysokie w porównaniu do stosu. Dla większości z turnieju, to nie myślę o granie ręki jak A3, ale kiedy jesteś w dół do dwóch osób, to potęga. Są dwa powody.

Pierwszy jest oczywisty - jest tylko jedna osoba, a nie do dziewięciu, więc A3 ma bardzo duże szanse na bycie najlepszą ręką. Drugim jest to, że rolety są zwykle bardzo wysokie w tym momencie. Nie masz czasu, aby czekać na strony, które byłyby rozgrywane w 10-osobowej grze - musisz Ci żetonów, jak tylko coś zobaczyć zdalnie grywalne. Gracze, którzy zbyt często składane są dwie gracze opuścili popełniają najgorszy błąd w pokera multiplayer.

Innym Prawidłowe Fold AA przed flopem

Mamy zamiar rozmawiać o jeden więcej czasu, to jest prawidłowe, aby złożyć asy przed flopem w No Limit Texas Hold'em turniej. Pamiętaj, że te sytuacje są w zasadzie tylko małe zagadki umysłowe i factoids ciekawostki - Grałem dziesiątki tysięcy rąk pokera multiplayer online i nigdy nie marzył o składanie AA przed flopem.

Załóżmy, że grasz w 10 $ turnieju jednym stole z 10 graczami. Pierwsze miejsce płaci 50 dolarów, druga jest $ 30, a trzeci jest 20 dolarów. Z pierwszej ręki, jesteś na dużej ciemnej z AA i zadziwiająco, każdy idzie ci za wszystko przed działać. Należy zadzwonić? Na początku wydaje się, że to oczywiście powinien - masz najlepszą rękę w pokera. Ale spojrzeć głębiej. Jeśli zadzwonisz, zakładamy, wygrywasz 40% czasu. W rzeczywistości, będzie znacznie mniejsza, jednak przyjąć, że to 40%. Jeśli zadzwonisz, wygrasz 50 dolarów 40% czasu, a 60%, że stracisz, możesz podzielić drugim i trzecim miejscu pieniądze dziewięć sposobów, co jest 50 dolarów / 9, lub 5,56 dolarów. Czterdzieści procent razy 50 dolarów plus 60% razy 5,56 dolarów jest 23,33 dolarów.

Jeśli krotnie, masz gwarantowane drugie (tak długo, jak nie ma krawat w puli), które jest warte 30 dolarów plus może będziesz miał szczęście i wyciągnąć prawdopodobnie pierwszy. Tak więc, nie to, że nigdy nie pojawią się, ale jeśli znajdziesz się w tym miejscu należy złożyć AA!

To asa

Czasami, gdy jedna osoba opisuje ręki do drugiej, rozmowa pójdzie coś takiego: A: flopie asa - 3 - jack, dwa diamenty B: Jakie karty były diamenty? Dlaczego jest to ważne? Powodem jest to ważne jest to, że nadaje się asy (jak 8d Ad) są o wiele bardziej grywalna niż w innych kart dostosowanych, zwłaszcza od początku lub środkowej pozycji. Oznacza to, że jeśli flop zawiera asa (w tym przypadku, asa karo), szanse, że przeciwnik jest rysunek do koloru zejść znacznie.

* W wolnym pokera multiplayer, gdzie nie ma pieniędzy na linii, ta końcówka będzie znacznie mniej użyteczne, ponieważ nie będzie dużo ludzi gra 7d 4d z każdej pozycji.

Big Limpin "

Gdy grasz w pokera multiplayer i dostać późno w pokera bez limitu gry wieloosobowej, który jest turniej, w zasadzie nigdy nie należy po prostu zadzwonić przed flopem (które nazywa się kulejąc). Albo podnieść lub krotnie. Powodem jest to, że stosy będzie niewielki w porównaniu do żaluzji, tak kuleje, a następnie składane w celu podbicia kosztuje znaczną część swojego stosu.

Dobrzy gracze będą sobie sprawę, że jesteś kulejąc zbyt wiele, a oni zaczynają dając bardzo trudnych decyzji, że nie chcesz zrobić. Gra Turniej nagradza przetrwanie i kulejąc oznacza, że ​​nie ma szans, masz zamiar wygrać pulę, nie widząc flop.

Rodzic: Grać Porady

Kryty śnieżki

Jeśli pogoda nie współpracuje, ale dzieci to uwielbiają grać w śniegu, można mieć na śnieżki w pomieszczeniach. Poświęć trochę papieru makulaturowego i zgniotu go na "śnieżki". Dzieci będą się świetnie bawić rzucanie śnieżkami w siebie, i nikt nie robi się zimno i mokro. Pamiętaj, aby grać w tym w obszarze bezpiecznym domu, w którym nic się nie dostać zepsuty. Sejf śnieżkami do wykorzystania w przyszłości, lub recyklingu papieru.

Przechowywać Zabawki Simple

Więcej zabawka robi, tym mniej jest dla dzieci do zrobienia. Proste zabawki telefonu doprowadzi do bardziej pomysłowe niż jeden z rozmów wiadomości nagrane.

Maluch Tunnel

Przez wiele godzin zabawy i wyobraźni gry, oderwać klapki off cztery duże kartony i taśmy klejącej pola razem, tworząc tunel. Niech dzieci zdobią poza farbami i / lub markerów, i pozwolić im wykorzystać wyobraźnię gier w ich tunelu.

Mini Car Wash

Oto zabawa dla tych gorących dni, gdy dzieci chcą grać na zewnątrz w wodzie-host myjni. Jeśli dzieci są zbyt małe, aby umyć samochód, niech mini myjnię i umyć własne samochody. Daj im lub plastikowego wiadra z wodą z mydłem szaflik a niech umyć zabawki jazdy lub inne zabawki mogą im przysługiwać, które są zmywalne (kulki plastikowe zabawki, wycisnąć, grać samochody i ciężarówki, itp). Będą bawić się robi to i to zaoszczędzić pracę czyszczenia je samodzielnie. Upewnij się, nosić ubrania nie przeszkadza im zmoknąć w. Kto powiedział, że sprzątanie nie może być zabawne?

Bawialnia Zabawa

Zabawa i niedrogi sposób, aby ozdobić pokój zabaw lub sypialni dziecka jest użycie tablica farby na ścianach. Możesz malować i cała ściana, lub kilka ścian na poziomie dziecka. To jest tak proste, jak malować ściany, a dzieci się godziny zabawy, a może naprawdę w końcu napisać na ścianach!

Lunchu wanna

Pogoda nie współpracuje? Chcesz wypełnić jakiś czas w pomieszczeniach? Spróbuj uruchomić kąpiel z bąbelkami i serwuje lunch w wannie. Po lunchu, zapewnić pewne drewniane łyżki i szpatułki i niech pluskać się.

Piaszczyste Solutions

Po dniu spędzonym na plaży, zraszanie dziecka proszku całym dzieci (i dorosłych), powoduje, że piasek się szczotkować jak magia. Nie bardziej brudny, niewygodne jazda do domu.

Modelować Anyone?

Szukasz czegoś innego zrobić? Mają dzieci umieścić na kilka ciekawych robienia zdjęć ubrania i uderzył w lokalnych atrakcji. Udawać się jak turyści spoza miasta sprawdzał lokalnych atrakcji. Zrób zdjęcia dzieci w różnego rodzaju ciekawych pozach, jak te widoczne w magazynach. Będą się bawić będących modele i będziesz miał jakieś bezcenne momenty uchwycone na filmie. Nie musisz się na wycieczkę do jakiegoś egzotycznego miejsca do robienia zdjęć. Rozejrzyj się w swoim własnym podwórku na kilka dobrych strzałów tle. Chwyć za aparat i gotowe! Lata później będziesz zadowolony, że tak.

Zabawa na Plik

Aby uniknąć nudy w małych dzieci, udekorować specjalne pudełko do przechowywania kart indeksowych. Na każdej karcie wymienić różne działania, które jest szybkie i nie wymaga wiele konfiguracji. Np) grać pierścień wokół-różowo, poczytać książkę, umieścić na pokaz lalek, itp Gdy strajki nuda, niech maluchy po kolei zbierając karty i prowadzi działalność. To zabawa dla dzieci i zapobiega odtwarzania na coraz cięższe dla Ciebie.

Obcy w Internecie

Naucz dzieci, że obcy w Internecie, nie różnią się od obcych ludzi na ulicy, przez telefon lub w centrum handlowym. Podkreślić Twoje dzieci nigdy nie zwalnia prywatnych informacji, takich jak numery kart kredytowych, adres domowy, haseł komputerowych, lub innych prywatnych informacji rodziny ot obcych.

Spersonalizowane Paper Dolls

Aby magnetyczne papierowe lalki, wziąć kilka zdjęć swojego dziecka w tej samej pozie, jedną na sobie kostium kąpielowy, a reszta w ulubione stroje. Z odciąć nadmiar na zdjęciu kostium kąpielowy, to jest twoja lalka. Pokroić odzież spośród innych zdjęć, do zdobienia swoją lalkę. Dodaj zdjęcie do magnesów odwrocie każdego obrazu, i umieścić je na lodówce.

Mniej-Stres zabaw Daty

Jeśli Twoje dziecko ma problemy w czasie wymiany swoje zabawki dat zabaw, pozwolić mu wybrać jakieś specjalne zabawki odłożyć przed datą przybywa. Prosząc go, aby dzielić wszystko, co posiada jest nieuzasadnione, a w ten sposób, że nadal czuje się w kontroli. Po tym wszystkim, czy udostępnić wszystkie swoje ulubione rzeczy z Twojej firmy?

Utrzymywanie kontaktu w okresie letnim

Przed szkolny kończy się za rok, dostać dzieci do listy swoich znajomych i ich numery telefonów. W lecie, dzieci mogą zadzwonić swoich znajomych na zaimprowizowany gry w baseball lub wycieczkę do parku. Pomoże to wszyscy pozostać w kontakcie, i sprawiają, że transistion powrotem do szkoły na jesieni wiele łatwiejsze.

Liść Maze

Gdy grabienie trawnika jesienią, stos liści w labirynt na trawniku, a dzieci będą mieć godzin zabawy poprzez uruchomienie go. Kiedy tracą zainteresowanie, po prostu grabie liście w stosy i usunąć je.

Niedrogi Teatr Lalek

Na dobry sposób, aby zachęcić najmłodszych do zabawy wyobraźnią godzin, oto prosty sposób zrobić domowy teatr lalek. Wystarczy umieścić pręt sprężyny z prostym kurtyny w drzwiach i masz scenę. Wysokość jest regulowana dla dzieci w zróżnicowanej wysokości i jest łatwa do usunięcia i pakuje się świetnie do przechowywania.

Filtry internetowe

Niektóre filtry internetowe zablokować dostęp do stron przy użyciu określonych słów kluczowych, ale niektóre produkty, aby rodzice mogli przejrzeć i zmienić słowo aby stworzyć własną listę niestandardową. Wadą jest to, że blokowanie słów kluczowych nie może technologia dyskryminują naprawdę nieodpowiednich miejscach i niewinnych. Oprogramowanie zaprogramowany, aby uniknąć słowa kluczowego "palenie", na przykład, może również odfiltrowanie stron antynikotynowej edukacyjnych, a nawet stron poświęconych geologii ("wulkany palenia") lub magiczne ("dym i lustra").

Gra Matching pamięci

Umyć i zapisać pokrywy z mrożonego koncentratu soku. Korzystanie zdjęcia lub zdjęć z czasopism do wyboru, znaleźć pasujące zestawy. Możesz używać podwójnych zdjęć lub kserokopię zdjęcia. Wyciąć każde zdjęcie do rozmiaru, pokrywa z przezroczystego papieru Con-Takt i przykleić go do pokrywy. Jeśli używasz zdjęcia do dalekiej rodziny lub przyjaciół, to idealna aktywność zachować wspomnienia świeże. Dzieci mogą bawić się na sortowanie zdjęć, żeby znaleźć mecze.

Rainy Day Gry

Poświęć czas na deszczowy dzień, aby odkryć zupełnie nowy świat w kałuży. Możesz: zanurzyć kij się, by zobaczyć, jak głęboko to, umieścić liść w i obejrzeć go unosić i chłonąć wodę, przeskoczyć nad nim, lub dowiedzieć się, dlaczego tworzy się kałuża, gdzie to jest.

Zabawa w słońcu

W ciepłe dni, podejmuje fingerpaints zewnątrz. Dzieci mogą korzystać z obu rąk i stóp, aby zdjęcia na papierze lub cementu. Wystarczy użyć węża ogrodowego do sprzątania i mycia farbę od hotelu.

Cold Weather Warm Up

Aby ubieranie się na zimno i będzie się bawić w śniegu bardziej przyjemne doświadczenie, spróbuj rzucając kombinezony i rękawice z jednym palcem dla dzieci, itp do suszarki na kilka minut, zanim po nich umieścić je na. Ubrania będą czuć szczególnie przytulne i ciepłe, a dzieci będą cieszyć wprowadzanie ich. Mogą nawet zostać na zewnątrz trochę dłużej, nie stygnie.

Bilans Rozwój

W celu poprawy równowagi i motorycznych dziecka, grać w prostą grę o nazwie "mi się oprzeć". Twoje dziecko siedzi ze skrzyżowanymi nogami na podłodze. Delikatnie nacisnąć na dziecko i powiedzieć "mam zamiar wcisnąć się skończy, mi się oprzeć". Spróbuj nacisnąć w różnych kierunkach. Spróbuj także robi to ze swoim dzieckiem na czworakach, na jego / jej plecy, na brzuch, na jednym kolanie, stojąc i squat.

Pływanie pod wodą

Aby pomóc niechętnie dzieci uczą się pływać pod wodą, spróbuj zapewniając jednorazowe podwodny aparat fotograficzny, który dziecko może użyć do podwodnych poszukiwań. Twoje dziecko może zapomnieć o lęku wystarczająco długie, aby nurkować pod wodą i nałóż kilka pamiątek z jej nowej odwagi.

Komputer Razem Czas

Podczas pracy z małym dzieckiem na komputerze, siedzieć dziecko na kolanach i wykonać pracę razem. Połóż rękę na jej wykazać korzystania z myszki, i nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki. Testowanie oprogramowania przed czasem tak, że wiesz jak to działa, i nie będzie żadnych frustrujące czas w dół, kiedy pracują razem.

Włącz Praca w grę

Niech dzieci ubierać się ustawić tabeli. Daj im fartuchy i ścierkę do serwet na ramieniu. To okaże zadanie ustawienie stołu do gry zabawy ubierać. Albo ścigać swoje dziecko, aby zobaczyć, kto może ich łóżko najszybciej.

Shell Niespodzianka

Szukasz użytku dla wszystkich muszli zebranych od ostatniej wizycie na plaży? Spróbuj ukrywa muszli w piaskownicy, i pozwolić dzieciom odkryć ukryte skarby w domu.

Lessen TV Czas

Aby pomóc ograniczyć tygodniową dawkę TV dziecka, najpierw zdecydować, ile czasu dziecko może oglądać. W zależności od wieku dziecka, to jest dobrą rzeczą, aby podjąć decyzję razem. Następnie dać dziecku jeden żeton pokerowy dla każdego pół godziny można było oglądać w tym tygodniu. Kiedy chcą oglądać, muszą zarobić trochę żetonów. Kiedy wióry zabraknie, nie ma więcej TV w tym tygodniu. Na dodatkową zachętę, może zaoferować jedną czwartą za każdy żeton, który nie jest wykorzystywany na koniec tygodnia. Jeśli dziecko chce, aby zaoszczędzić pieniądze na coś specjalnego, po prostu trzeba zmniejszyć czas TV.

Malarstwo wody

Na godziny zabawy na świeżym powietrzu, daje swoim dzieciom wiadro z wodą i pędzel, i niech "farby" - dom, taras ogrodzenia, itp może zwolnić trochę czasu, aby wykonać pracę stoczni!

Dodać Surfowanie się Sprawy rodzinne

Należy pamiętać, gdy dzieci są online i korzystania z internetu. Umieść komputer w pokoju, gdzie rodzina często osiada. Jeśli Twoje dzieci są małe, pozostają w pokoju podczas ich odkrywania Internetu i często sprawdzać, aby zobaczyć, co robią.

Limity Fuss Free Time

Wygodny sposób, aby ograniczyć czas dzieci TV lub gry wideo jest użycie wyłącznika czasowego na telewizorze. Ustaw je na długość czasu pozwolić dzieciom na oglądanie np) 60 minut. TV będzie ich ostrzec, gdy ich czas dobiega końca, a telewizor wyłączy się automatycznie. Powinno to pomóc wyciąć Fussing i "jeszcze 5 minut !!".

Telewizja dieta dziecka

Staraj się myśleć oglądania telewizji dziecka jako dieta psychicznego. Programy edukacyjne mogą być uznane za zdrowe potrawy, a uneducational pokazuje jak fast-food i słodycze - okazjonalnych traktuje. Pamiętaj, aby upewnić się, że dziecko nie "przejeść", lub spędzają zbyt wiele czasu przed telewizorem.

Deszczowy-Day Gra w klasy

Na wielkiej aktywności wewnętrznej, aby swoje dzieci kryty w klasy mat. Użyj kawałek linoleum, (własne lewo-over, lub kawałki można kupić w sklepach z artykułami budynku), jeśli to możliwe, używać kawałek, który zawiera kwadraty. Korzystanie z markera i miary, wyciągnąć kwadraty gra w klasy. Związany krawędzie taśmą klejącą, aby zapobiec RIP lub łzy. Matę można łatwo zwinięte, gdy nie jest w użyciu, a może dostarczyć trochę kryty ćwiczenia na deszczowy dzień.

Łyżka wędkowanie

Dla zabawy na świeżym powietrzu, magnesy do mocowania na końcach niektórych domowych biegunów rybackich. Rozproszyć kilka starych metalowych łyżek (lub innych metalowych przedmiotów) na trawniku i niech dzieci "ryb" dla nich. Nagrody mogą być podane w większości "fish" złapany.

Muzyka

Dzieci kochają muzykę! Jeśli rozpocznie się w ciąży i spędzić co najmniej godzinę dziennie po urodzeniu słuchania muzyki dziecko będzie go kochać. Mogą nawet zacząć bić się utwory na swoich zabawek i uspokoi się, gdy słyszą każdy rodzaj muzyki.

Dzieci w Komputery

Jeśli małe dzieci zaczynają korzystać z komputera, istnieją pewne środki ostrożności należy podjąć. Pamiętaj, aby wykonać kopię zapasową wszystkiego w systemie komputerowym przed pozwalając dziecku w pobliżu klawiatury. Zawsze należy mieć dzieci umyć ręce przed użytkowaniem komputera, i nie dopuścić do jedzenia i picia w pobliżu niego. Ponadto, inwestycje w plastikowej klawiatury opiekuna może być mądry.

Maluchy na komputerach

Jeśli dziecko zaczyna wykazywać zainteresowanie w komputerze, a chcesz rozpocząć potoczyły, należy zachować ostrożność, aby nie przesadzić go na początku. Ograniczyć czas komputerowy do 10 do 15 minut w tym samym czasie. Jak tylko dziecko traci zainteresowanie, należy przerwać.

Monitorowanie Aktywności

Możesz monitorować aktywność dziecka w internecie z nasłuchującego oprogramowania, które skanuje dyski twarde dowodów, że ktoś z domowników został dostęp do materiałów przyjęte. Jeżeli którykolwiek zostanie znaleziony, przygotuje raport i pozwala łatwo przeglądać informacje znajdzie. Odwiedź www.solidoak.com/parentinfo.htm

Umiejętności Komputerowych

Aby rozpocząć dziecko w optymalnym czasie, aby wprowadzić je do komputerów, zaczynają się, gdy są one od 2,5 do 5 lat. W tym okresie, słownictwo i uwagę rozpiętość dziecka rosną, a ona opracowała niezbędne umiejętności motoryczne i koordynację ręka-oko manipulowania myszy i klawiatury.

Letnie Zajęcia przedszkolne

Prowadzenie zajęty w okresie letnim jest szczególnie ważne dla młodszych dzieci, które przygotowują się do rozpoczęcia cały dzień szkoły w upadku. Zapewnienie ich udziału w działalności społecznej i budowy regularnych rutynowych. Nie jest konieczne, aby zrobić działań szkolnych jak, takich jak arkusze, ale ważne jest, aby je zająć od 9 rano do 4 po południu

Gotowy na pidżama party?

Jeśli dziecko zostało zaproszone do Pidżama party i jesteś pewien, czy on / ona jest gotowy, oto kilka wskazówek do rozważenia.
- Czy Twoje dziecko jest wystarczająco niezależna zawiązać buty, wyciąć własne jedzenie, aby łóżko, itp?
- Czy Twoje dziecko jest na tyle wokal o coś zapytać lub wyrazić, że potrzebuje jej uczuć?
- Czy on jest wygodne z rodziców przyjaciela?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie powyższe, dziecko powinno być gotowy, aby spróbować Pidżama party, ale należy być w domu i zapewnić go, będzie pochodzić się go, czy telefony w jakiejkolwiek chwili w nocy.

Kosz Twój Kiddie Pool

Gdy dziecko wyrośnie swój basen dla dzieci, można do recyklingu, obracając go w ogrodzie dziecko wielkości. Twoje dziecko może wybrać to, co w nim roślin, i jest odpowiedzialny za podlewanie i pielenie. Ogrodnictwo jest wielką aktywność rodziny, a dzieci uwielbiają jeść to, co rosło, nawet warzywa!

Bounce swoje problemy Wyjazd

Naprawdę zabawne i przydatne kryty zabawki dla dzieci w każdym wieku może być trampolina ćwiczenia. Są to małe, przenośne i mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu w domu, pokoju zabaw lub w pokoju dziecka. Mam jeden w pokoju zabaw, a moje dzieci często oglądać cały program telewizyjny, podczas odbijania, szczególnie jeśli jest to muzyka w serialu. Rodzice mogą również korzystać, oraz wykorzystanie go do ćwiczeń. Nie więcej ziemniaki kanapa !!

Doprowadzić Dom Plaża

Jeśli mieszkasz w przestrzeni świadomy domu, i nie są w stanie mieć tradycyjne piaskownica, pojemnik z tworzywa sztucznego z pokrywą (zazwyczaj używany do przechowywania pod łóżkiem) służy dobrze. Jest wystarczająco duży dla zabawy, ale na tyle mała, dla łatwego przechowywania. (Można również pracować na wodzie tabeli).

Bubbles

Zabawki, które świetnie zewnątrz można zrobić z trochę do mycia naczyń i trochę wody. Wypróbuj różne przedmioty, aby różne bańki! Mój syn uwielbia to!

Gra w golfa: Golf Porady: Porady dla początkujących

Osiągnięcia równowagi i rytmu w Twoim Golf Swing

Jedną z najtrudniejszych rzeczy do golfa zaczynają uczyć się, jak osiągnąć równowagę i rytm w swing, czy na tee lub toru wodnego. Praktyka z pewnością pomoże. Oto dobra technika do naśladowania:
Jak można obracać do góry tylnej huśtawka, Twoja waga powinna przejść do wnętrza tylnej stopy. W tym momencie powinieneś być w stanie czuć się około 75 procent masy na tylnej stopy. Pozostałe 25 procent będzie na przedniej stopy. Nigdy nie pozwól, aby przenieść się do wagi zewnętrznej tylnej stopy. Po dokonaniu Downswing i nawiązać kontakt z piłką, około 90 procent masy ciała powinien być przesunięty do przodu stopy, z głową za piłką i biodra przesunięcie lekko do przodu, około 4 centymetrów poza pozycji wyjściowej. Wszystko się zmienia, gdy pojawi się na torze wodnym i rozpocząć korzystanie z żelazka. Dla tych strzałów chcesz waga równomiernie wyważony między piętach i palcach.

Jak zatrzymać do "Looking Up"

Wielu graczy rozpoczynających mają "wyszukać" problem. Są one tak bardzo, aby zobaczyć, gdzie piłka może przejść, że "wygląd przed skokiem" i trafić w piłkę zupełnie. W niektórych grupach, jeśli to zrobisz zostaniesz oskarżony o skoku nie zostały wykonane. Inne początkujących pozwoli Ci uciec z nim i daje szansę na naprawdę uderzyć piłkę. Dlaczego beginngers to zrobić? Oto cztery ważne zasady i techniki, o których warto pamiętać:
- Upewnij się, że można obracać swoje biodra poprawnie po dokonaniu wpływu.
- Trzymaj ręce w pełni rozciągnięte, aż do ukończenia strzał.
- Skoncentruj się na niskim obserwacji-through, trzymając oko na piłkę.
- Zrób sobie czekać, aż piłka został trafiony i jest daleko w oddali przed patrzę, gdzie to poszło.

Gdy konsekwentnie przegap Putts

Kiedy w końcu uzyskać piłkę na zielono, masz wielką szansę, aby zakończyć otwór w doskonałym stylu przez zatopienie swój pierwszy putt. Dla początkujących, jednak, że to bardziej marzenie niż rzeczywistość, zwłaszcza, jeśli piłka jest daleko od otworu. Niektóre z wielkich, jak Tiger Woods, czasem zatopić długi putt z uznaniem oglądać tłumy.
Jednym z kluczy do dokonywania dobrych Putts jest położenie oczu nad piłką. Jeśli nie skupić się na celu, ryzykujesz szansę głaszcząc piłkę w prawo lub w lewo od kielicha. Jedno badanie, aby upewnić się, że oczy są tam, gdzie powinny, gdy oddanie, które znajduje się bezpośrednio nad piłką, jest zakładać swoje oddanie stanowiska, a następnie podjąć inną piłkę i upuścić go z oczu w dół do piłki przed sobą. Powinien on wylądować bezpośrednio na wprowadzenie piłki poniżej.

Czy "Scooper"?

Niektóre golfistów rozpoczynające czasami mają "łopatkowe" problem. Zamiast uderzając piłkę czysto, że "scoop" go. Nie dostać dystans chcą, a piłka może wiąże się całkowicie od celu. Zasadniczo oznacza to piłka jest trafiony wysokie i tyle, coś, co zrujnuje żadnego strzału, a szczególnie kosztowne, jeśli są odpryski na zielono. Scoopers może nie zdawać sobie sprawy, że w czasie, ale to, co robią, jest uderzanie się na piłkę, a nie w dół. W ściśle ruch do góry clubhead przechodzi w ręce przed zderzeniem, najniższy w klubie, zanim dotrze do piłki. Ten problem może być korygowana przez trzymając ręce przed clubhead podczas adres i wpływu. Zachować dobrą kontrolę nad swoim nadgarstku, unikając klapki, uderzyć piłkę, a następnie postępuj zgodnie z przelotowym.

Kiedy Twój Ball przesuwa się w prawo celownika

Termin "pchania" w golfie jest używany, gdy masz problem w umieszczając piłkę dokładnie tam, gdzie chcesz w trakcie gry. Jednym ze sposobów, aby poprawić to, aby z bliska przyjrzeć w swojej postawie. Upewnij się, że Twoje stopy, kolana, biodra i ramiona są równoległe do linii docelowej. A może problem jest w jaki sposób rozwiązać piłkę. Gdzie jest piłka leży po Szykujemy to trafienie? Jeśli jest zbyt daleko, to zmusić cię do nadmiernego swingpath w-to-out. Innymi słowy, clubhead wyniesie piłkę zbyt szybko, zanim ma szansę zmierzenia się z celem. Jeśli uważasz, że to może być częścią problemu, odsuwania się za piłką, kiedy jego rozwiązania. Chcesz być wygodne, gdy huśtawka w piłkę, ale chcesz go mieć prosto, zbyt, i unikać szansę na "push". I nie spiesz się huśtawka.

Czy Twój Ball Podłączanie?

Jeśli piłka jest podpinania, prawdopodobnie uderzając go z zamkniętą clubface. Sprawdź sam się przed uderzyć piłkę. Spójrz na swoim uścisku. "V" konfiguracje w każdej dłoni powinny być skierowane na prawe ramię. Ale gdy są skierowane zbyt daleko w prawo, oznacza to, że uchwyt jest zbyt silny, powodując zamkniętą twarz, kiedy uderzyć piłkę, a skutkuje haka.
Jeśli nadal nie widzisz nic złego w swoim uścisku, poluzuj go trochę, powoli przesuwając obie ręce w lewo. Albo jest twoja postawa problem? Upewnij się, że też. Twoje stopy, kolana, biodra i ramiona powinny być równoległe do linii docelowej. Należy również sprawdzić swój adres piłki. Jeśli piłka jest zbyt daleko, gdy trafisz, to może być wytwarzania nadmiernego swingpath w-to-out. Twoje nadgarstki są kolejnym kluczem do problemu. Jeśli lewy nadgarstek jest zbyt zrelaksowany podczas uderzenia, prawą rękę przejmie, powodując clubface zamknąć zbyt wcześnie.

Jak zatrzymać Ciągnięcie Ball

To frustrujące, każdy golfista nawyk, który zawsze wydaje się być wyciągając piłkę, a nie czyni prostą strzał. Aby pozbyć się tego problemu na dobre, zachować dwie rzeczy na uwadze:
- Przestań pośpiechu swoją Downswing
- Przestań huśtawka zbyt trudne.
Oba te działania zakłócać katastrofalnie z kontrolą swing i jak uderzyć piłkę. Dokonując strzał, niech dolną prowadzenie ciała podczas spadku. Pozwala to twoje ramiona i ręce dostarczyć clubhead czysto w piłkę po wypełnieniu swingpath. Inną rzeczą, aby zwrócić uwagę na to cewka w backswing. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo cewki, dzięki czemu można uniknąć wytwarzania out-to-w rozkwicie, w wyniku czego dokładnie to, co chcesz uniknąć: wciągniętego strzał. Zwracając uwagę na wszystkie te mechaniki będzie można wyprostować swoje zdjęcia i uniknąć ściągania.

Korzystanie Golf Instruktorów

Jeśli chcesz profesjonalnej pomocy golfowe wyniki chcesz dowiedzieć się więcej techniki gry w golfa, rozejrzeć się i zadawania pytań na temat instruktorów golfa i / lub oglądać je uczyć kogoś innego. Zobacz, jeśli chcesz być wygodne z nimi i jeśli uda się pomóc swoim studentom nauczyć się gry w golfa.

Poznaj zasady podstawowe Golfa

Dowiedz się, jak korzystać z podstawowych zasad gry w golfa, aby jak najwięcej z twoich kłopotów. Na przykład, hak piłkę w lesie i to jest niemożliwe. Jesteś w odległości zaledwie 50 metrów od zielonego, ale zablokowane przez las. Reguła stanowi, można przynieść piłkę na zewnątrz i umieścić go wzdłuż linii lotu (nawet z powrotem do tee strzał). Więc wrócić wzdłuż linii, aż masz najlepszą odległość i kąt podejścia do zieleni. Ta technika gry w golfa można zaoszczędzić udar lub 2. Pobierz wszystkie korzyści można.

Rodzaje klubów golfowych

Gdy jesteś gotowy, aby kupić kije golfowe, zapytać instruktorów golfowych i profesjonalny Golf Club INSTALATORA które rodzaje kijów golfowych są najlepsze dla Ciebie. Istnieją kluby golfowe dla mężczyzn i dla kobiet klubów golfowych. Eksperci ci mogą skierować cię do najlepszego sprzętu golfowego dla Ciebie na podstawie poziomu umiejętności, szybkości huśtawka klubu golfowego i wysokości, jak również.

Quiz Online Golf Club

Weź online, klub golfowy quizu zawierający pięć pytań o podstawy klubów golfowych. Twój wynik i prawidłowe odpowiedzi są wymienione na końcu.

Golf Club Quiz

Użyj golfa Zakres

Jedna dobra wskazówka golfa dla początkujących jest, aby wiedzieć, że zakres praktyki golf jest miejscem do przetestowania napiwek golfowe lub spróbuj poprawić swing, a nie pole golfowe. Poświęcić czas na pracę nad swoimi wadami; nie idź tam smack piłki golfowe wokół bez celu.

Bezpłatne Golf Porady dla początkujących Golf

Aby uzyskać bezpłatną poradę w golfa dla początkujących golf, przejdź do strony, aby uzyskać odpowiedzi na pytania, które są najczęściej zadawane przez początkujących golfistów. Na przykład, kto tees pierwszy? Co zrobić, gdy ...?

Pomoc

Podstawy Golf

Powinieneś mieć ogólną wiedzę o podstawowych zasadach golfa tak, że gdy sytuacja pojawia się, będzie gotowy do właściwej decyzji i trochę sporu.

Techniki gry w golfa - Golf Tee Strzał Reguła

Jeden golfa technika w użyciu jest to, że gdy jesteś w wątpliwość stracił piłkę na tee strzał, zawsze hit tymczasowe piłkę i zrobić piłkę rozpoznawalną do grupy, więc nie podlega dyskusji, która piłka jest która.

Nie można kupić lepsze Golf Scores

Te słowa naprawdę powinny zwrócić twoją uwagę. To nie jest ostatecznie o lepszych klubów golfowych, piłki golfowe, rękawiczki, torby golfowe, koszule, buty golfowe lub drogich golfowe, lekcje golfa. Poprawić swoją grę w golfa, grając z twojej duszy. Weź kilka lekcji gry w golfa online lub lokalnym instruktorem golfa, ćwiczyć grę w golfa na driving range, kiedy pada deszcz, a następnie odtworzyć z twojej duszy.

Podstawowe zasady gry w golfa

Dowiedz się cel gry w golfa, podstawowe zasady gry w golfa należy wiedzieć przed rozpoczęciem gry i jaki sprzęt golfowy i innych informacji golfa trzeba będzie grać w golfa.

Podstawy golfowe

Podstawy Golf Huśtawki

Oto proste podejście do uczenia się, jak swing klub golfowy. Huśtawka jest podzielony na sześć części: w pozycji konfiguracji golfa i postawy; Wyrównanie pole golfowe; na wynos; powrót huśtawka; Wpływ; i kontynuacji przez.

Sześć kroków z Swing Golf

Podstawy Golf - gry w golfa

Jednym z fundamentów podstawowych zasad gry w golfa jest nie daj się sfrustrowany nad gry w golfa. Daj sobie przerwę i szansę, aby nauczyć się gry w golfa. Weź kilka lekcji golfa z instruktorem golfa lokalnej. Istnieje kilka dobrych ofert grupowych, gdzie lekcje gry w golfa mogą być bardziej ekonomiczne. Bądź cierpliwy!

Pola golfowe Etykieta i uczenia się, jak Golf

Dowiedz się, jak grać w golfa przez przygotowania do pierwszej rundy golfa. Obejmuje grę w golfa, sprzęt golfa, bezpieczeństwa golf, tempo gry, kolejność gry, gotowe zabaw, markery kulkowe, chodzenia na zielonych, gimmes, wykończenie otworu i towarzyskich.

Twoja Pierwsza runda na pole golfowe

Prywatne Lekcje Online golfowe Handicapper Wysokich

Oto strona internetowa, aby odwiedzić na prywatne lekcje golfa online dla wysokiej handicapper.

Lekcje dla Wysokiego Handicapper

Gra edukacyjna jest Warcaby

Gra edukacyjna jest Warcaby


Jeśli jesteś rodzicem, można się zastanawiać, "Czy warcaby gra edukacyjna?" Odpowiedź brzmi "tak!" Podczas gry, takie jak warcaby i szachy nie mogą uczyć tradycyjnych obiektów, takich jak angielski, czytania, matematyki, czy geografia, mogą odgrywać ważną rolę w nauczaniu innych ważnych umiejętności życiowych.

Pre-Umiejętności matematyczne: Gra edukacyjna jest Warcaby

Warcaby i jego odmiany mogą uczyć ważnych umiejętności przed matematycznych, takich jak:

 • Sortowanie według koloru
 • Kierunkowskazów, jak do przodu, do tyłu i po przekątnej
 • Przyczyna i skutek
 • Logiczne myślenie
 • Rozumowanie

Umiejętności te są ważne dla studentów i dzieci w wieku przedszkolnym, którzy są nieco za rówieśnikami z matematyki. Dla dzieci, które mają w pełni zaistnieć w pre-naukowców, elementy edukacyjne warcaby są mniej wymierne, ale równie cenne.

Turn-Taking

Najbardziej oczywistym lekcja dowolnym gry planszowej jest to, jak po kolei. To może być szczególnie prawdziwe strategizing gry takie jak warcaby. Gracze muszą cierpliwie czekać, podczas gdy ich przeciwnik uważa się następny ruch. Do małego dziecka, że ​​oczekiwania może wydawać się życia! Możliwość siedzieć cicho i grzecznie czekając na swoją kolej będzie służyć dziecku w szkole i na zespoły na wiele lat.

Strategizing

Chociaż wydaje się, że warcaby proste, dziecinne gry, jest rzeczywiście dużo myśli i strategizing konieczne. Gracz musi myśleć z wyprzedzeniem kilku ruchów, próbując przewidzieć jego następny ruch przeciwnika. Bardziej dojrzałe gracze uczą się zmusić przechwytuje, poświęcając własne ludzi, starając się uchwycić króla lub pułapkę sprzeciw. Myślenie, "Jeśli przenieść tutaj, ona zrobi to," zmusza dzieci do planowania i rozważyć konsekwencje swoich działań, dwie umiejętności, które są niezbędne dla życia jakości. Choć zamaskowany w założeniu gry zabawy, sesje te stymulują mózg strategizing dziecka. Planowanie i strategizing Zdobyte w grze łatwo przekładają się na inne dziedziny życia.

Umiejętności społeczne

Mimo, że nie jest zawsze edukacja, nauka dobrze dogadują się z innymi, jest tak samo ważne jak uczenie trzech R. Dzieci muszą wchodzić w interakcje z innymi, na placu zabaw, w przedszkolu, w szkole, jak iw domu. Jak podrosną, muszą dogadać się z profesorów, współpracowników, przełożonych i małżonków. Nauka wcześnie, aby radzić sobie z bólem przegranej jest cenne umiejętności, które wzbogacają życie dziecka. Jest to tak samo ważne, aby nauczyć się być łaskawy zwycięzcą.

Wykonywanie Warcaby Więcej edukacyjne

Mam nadzieję, że teraz widać, że odpowiedź na pytanie, "Czy warcaby gra edukacyjna?", Jest w rzeczywistości, "Tak." Istnieją proste, nieoficjalne rzeczy można zrobić, aby aspekty edukacyjne jeszcze bardziej oczywiste. W zależności od wieku dziecka i zdolności, możesz spróbować następujących czynności:

 • Gracze muszą odpowiedzieć na problem matematyczny przed swoją kolej
 • Gracze muszą zaklęcie słowa przed kolei
 • Użyj karty flash między zwojami
 • Numery lub litery taśmowe na kwadraty szachownicy. Jako dziecko ląduje na placu, musi zapoznać się z litery lub cyfry przed przejściem.
 • Dla dzieci, które już znasz podstawowe cyfry i litery, włączyć się w garść, przyklejając problemów matematycznych ani słowa na kwadraty.

Gra planszowa Cashflow

Gra planszowa Cashflow

Gra planszowa Cashflow uczy młodzież i dorosłych z podstawowymi zasadami rachunkowości, inwestycji i strategii finansowych.

Informacje o grze Cashflow Zarządu

Projektant gry planszowej Cashflow, Robert Kiyosaki, jest dobrze znany mówca motywacyjny i autor popularnej książki samopomocy Bogaty ojciec, Biedny ojciec. W 1996 roku zaprojektował oryginalną grę Cashflow 101: Jak wydostać się z wyścigu szczurów jako narzędzie do wzmocnienia idei i pomysłów, że normą w swoich książkach i wykładach.

Głównym celem gry jest, aby dowiedzieć się, do przemyślenia sposobu wyświetlania pieniądze i jak go używać. Po dowiedzieć się, jak umieścić swoje pieniądze do pracy dla Ciebie, to będziesz w stanie osiągnąć finansową wolność, "uciec z wyścigu szczurów" i dostać się na szybką ścieżkę.

Elementy gry w Cashflow 101

 • Wprowadzenie jednej strony od Robert Kiyosaki
 • Gra planszowa
 • 6 żetonów Gracza
 • 6 Sery tokeny
 • 1 Pad arkuszy finansowych player
 • 12 Karty Zawód
 • 42 Wielkie karty okazje
 • 42 Karty doodad
 • 42 Karty Rynek
 • 56 Małe karty wakacje
 • Pieniądze gry
 • 3 Dice
 • 6 przepływów finansowych gry ołówki
 • 12 Chips dla każdego koloru (niektóre zestawy zostały wykonane tylko 10 żetonów każdego koloru)

Wydania gry

 • Cashflow 202 - Opublikowane w 1999 roku, celem gry jest wynalezienie technicznych. Ponieważ jest to wydanie ekspansji, musisz mieć Cashflow 101 do gry.
 • Cashflow dla dzieci - Opublikowany w 1999 roku, gra uczy dzieci zasad uczenia się, jak zrobić ich pieniądze pracują dla nich, a także rozwija umiejętności matematyczne.
 • Hiszpański Cashflow 101 Board Game
 • Cashflow grze internetowej - Ta wersja Cashflow gra free online i jest dostępny na stronie internetowej Rich Dad.
 • Cashflow E -game - Ta wersja jest gra wideo odtwarzane na komputerze, który wymaga odtwarzacza, aby stać się członkiem bogatej taty Znawcy Wspólnoty.
 • Niektóre wersje Cashflow 101 i 202 zawarte VHS / taśmy audio lub płyty CD.

Rozgrywka

Następujące jest bardzo krótki opis gry gry w Cashflow 101.

 • Aby rozpocząć grę Cashflow 101, każdy gracz dostaje dwie części gry, które są kawałek sera i szczura.
 • Znajdź swoje marzenie i umieścić kawałek sera na nim.
 • Po zakończeniu pierwszej części gry, wychodzi z wyścigu szczurów, można przejść do drugiej części, jest na dobrej drodze. Gdy jesteś na dobrej drodze można osiągnąć swoje marzenia.
 • Wybierz kartę zawodu. Przykłady kart zawodu kierowcy ciężarówki, to menedżer, lekarz, mechanik i nauczyciela.
 • Wpisz swoje informacje finansowe arkusz gry, korzystając z informacji na karcie zawodu. Dowiedz się, jak wypełnić i zachować dokładne sprawozdanie finansowe jest jedną z najważniejszych cech edukacyjnych gry.
 • Aby rozpocząć grę, masz ilość gotówki, która jest sumą ilości pieniędzy masz w swoich oszczędności plus jeden miesiąc przepływów pieniężnych. Kwoty te pochodzą z sprawozdania finansowego.
 • Jak rzucić kostką i poruszać się po planszy, należy podejmować decyzje finansowe, obejmujące duże oferty, małe oferty i możliwości inwestycyjnych. Możesz również otrzymać wynagrodzenie, radzić sobie na rynku nieruchomości i dokonywać zakupów. Wszystko, co robisz musi być starannie zapisane w sprawozdaniu finansowym.
 • Możesz wyjść z wyścigu szczurów po pomyślnym dokonaniu pieniądze pracują dla Ciebie. Dzieje się tak, kiedy podejmować właściwe rodzaje inwestycji i zapewniają z pasywnego dochodu na pokrycie wszystkich wydatków.
 • Gra toczy się na planszy w trybie przyspieszonym.

Gdzie Zakup Online

Internet daje wiele stron internetowych, które oferują różne wersje Cashflow 101.

 • Bogaty ojciec sklepu
 • Amazonka
 • eBay

Przepływów finansowych gier kluby

Istnieją setki gier Cashflow klubach na całym świecie. Aby znaleźć klub, lub dowiedzieć się, jak uruchomić jeden w swojej okolicy, odwiedź Rat Race lub informacji Gracze klubu z Bogaty ojciec.

Gra w golfa: Golf Słownik Porady

Co to jest divot?

Divot, w zakresie gry w golfa, jest kawałek trawy, a następnie otwór, który pozostaje w ziemi, gdy gracz ma trochę za dużo na jego murawie huśtawka.

Dla niektórych klubów, jak klin piasku, jest neccesary wziąć divot aby trafić w piłkę tyle produkować prawidłowe wysoką trajektorię i rotację.

Skrawek trawy, która leci z ziemi nazywa divot. Ponadto, otwór pozostawiony w ziemi jest często określany jako divot. Golfiści powinni pamiętać, aby dokładnie zastąpić i naprawić te darni w celu zapewnienia jakości golfowym.

Robak Burner

Mis-hit strzał, który toczy się po ziemi z siłą pełnym strzał.

Zgodnie z §

Biorąc mniej strzałów niż nominalna na danym otworze lub na cały rundy. Przykłady: 2 punkty na par 3 dziury. Całkowity wynik z 70 na 72 par oczywiście.

Kromka

SHOT krzywe znacznie oddalony od celu od wewnątrz na zewnątrz. Zwany także piłkę bananów.

Orzeł

Dwa uderzenia poniżej par do jednego otworu. Przykład: strzeleniu 3 w § 5 otworu.

Konfigurowanie

Aby ustawić się na adres. Obejmuje ona celem, stóp i ramion wyrównanie, przyczepność, położenie piłki i pozycję.

Preferowane Lie

Zagraj w golfa, w którym może poruszać swoją piłkę do najbliższego punktu zwolnienia nie bliżej dołka. Podczas odtwarzania na podstawie przepisów zimowych, gracz może wymienić swoją piłkę na torze wodnym w ciągu 6 cali, gdzie spoczęła, nie bliżej dołka.

Usiąść

Termin, który mówi do golfa piłkę zachęcać do jego szybko i łagodnie wylądować lub zatrzymać toczenia.

Tee Marker

Granica na tee, za którym napęd musi być wykonane. Piłka musi być umieszczona na tee w ciągu dwóch klubowych długości markera tee.

Fore Caddie

Ktoś, kto kieruje golfistów do swoich kul w czasie konkursu. Dziobowy caddy pozycjonuje się w sąsiedztwie, gdzie wyląduje tee strzały i oznacza umieszczenie jej. W przód-ostrzeżenie piłki uderzył do blisko forecaddy będzie następnie z okrzykami: przodki Caddie patrzeć, która później rozwinęła się po prostu Fore !!!

Tee górę

Aby umieścić piłeczkę na drewnianych tee.

Top Spin Putting

Metoda, gdzie piłka jest umieszczony bardziej do przodu w stanowisko. Powoduje to koniec nad końcem działania toczenia. Utrzymuje piłkę na linii i walcowania przodu.

Fore !!!

Wołać słowo "Fore" jest, aby ostrzec innych graczy, że piłka może uderzyć. Podobny Look Out !!! oraz Heads Up !!!

Karabińczyk

Aby poważnie hak piłkę do środka przez nadmierne i wczesnych działań nadgarstka.

Odświeżać

Miss-hit strzał trafiając w ziemię za piłką, a następnie do góry piłkę.

Licho

Kontrolowane strzał, który powoduje zatrzymanie piłki niemal natychmiast na zielono bez rolki. Również pseudonim birdie na par trzy dziury.

Wtrącić się

Chip strzał, że idzie do otworu.

Przegroda

Dawna nazwa na 5 drewna.

Cleek

Każdy z wielu wąskim ostrzem klubów żelaza wykorzystywane do uderzeń przez zielony z szorstka lub piasku. Inną nazwą # 1 żelaza.

Back Door

Z tyłu otwór lub filiżanką w odniesieniu do swojej piłki.

Double bogey

Dwa uderzenia powyżej par do dziury. Przykład: strzeleniu 5 na par 3 dziury.

Piaszczysty

Gdy zawodnik wciąż sprawia, że ​​ich par po ucieczce z zagrożenia piasku.

Gutaperki

Gumopodobny materiał stosowany do wyrobu pierwszych piłek. To było trudne, formowane substancja wykonane z soku kilku rodzajów malezyjskich drzew. Kule te były w użyciu od 1848 do początku 1900.

Baseball Grip

Trzymając kij golfowy z wszystkich dziesięciu palców bezpośrednio na uchwycie.

Królewski i Starożytna

Królewski i Starożytna Golf Club of St Andrews - podstawowego organu zarządzającego golfowym.

Oprawkach Out

Strzał, który okrąża krawędź otworu bez upuszczając.

Podmuch

Strzał, który wymaga dużej ilości piasku z nim, gdy uderzenie z pułapce piasku. Eksplozja strzału.

Byczy

Doładowanie strzał jest, gdy klub uderza znacznie powyżej środka kuli, która go uruchomić po ziemi.

Teksas Wedge

Co miotacz jest wywoływana, gdy jest on używany do gry strzał z wierzchu zielone.

Kolej

Połowie drogi na polu golfowym, koniec 9. dziury. Włącz odnosi się również do obrotu ciała w swing. Lub zginania Piłka trwa w locie lub walcowanie na zielono.

Par

Wyznaczony oceniony za otworem, ustanowione przez USGA. Liczba uderzeń doświadczony zawodnik powinien dostać piłkę w dołku.

Pro Shop

Powierzchnia domu klubu golfowego, gdzie urządzenia mogą być zakupione golfa, naprawiony, skorygowany i analizowane. Miejsce do płacenia opłat zieleni.

Bliski Żelazka

Warunki stosowane w przypadku 5, 6, 7 i 8 żelazka. Czasami 5 nazywa się długo żelaza.

Albatros

Dawna nazwa "Double Eagle" - partytury przez otwór wykonany w 3 uderzeń poniżej par. Brytyjska termin.

Uncock

Do prostowania nadgarstków na huśtawce w dół. Aby wyprostu nadgarstków lub powrócić nadgarstki zgodnie z ramionami ponownie.

Swing Waga

Środek masy klub golfowy, że jest zwykle wyrażona w uncjach lub gramach.

Ponad Par

Wynik wyższy od wskazanego równi do otworu lub rundy.

Bliski Wedge

Metali żelaznych z poddaszem między które klina pitching i klina piasku.

Kopnięcie

Kolejny termin na odrzucenie. Zazwyczaj nieprzewidywalne lub nieregularne bounce.

Człowiek przedsiębiorczy

Gracz z większą zdolność którzy celowo utrzymuje wyższą przeszkodę, aby wygrać kolejne zakłady. Sandbagger.

Honor

Przywilej trafienia pierwszym z tee. Zwykle przypisane na pierwszym tee. Po pierwszym tee, przywilejem trafia do zwycięzcy ostatniego dołka.

Maczać

Aby uderzyć piłkę do przeszkody wodnej.

Downhill Lie

Stanowisko, gdzie ołów stóp jest mniejszy niż tylny stopy.

Brassie / Brassy

Brassie to dawna nazwa drewna 2. Pochodzenia szkockiego.

Skok Kara

Kara za naruszenie przepisu, który liczy się jako jeden strzał. Jeden skok kary dodaje dodatkowy skok do swojego wyniku bez próby huśtawka.

Hak

Do wywołania Top Spin i boczną rotację na piłkę, powodując jej ruch z zewnątrz w sprawie zamachu z większą rolę. Naprzeciwko jest kawałek.

Hit cegiełkę

Aby uderzyć piłkę na zielono takie, że nie toczą piłkę do filiżanki.

Straszydło

Wynik jednego na równi do otworu. Aby grać w dziurę w jednym skoku na równi. Przykład: przy 5 uderzeń na równi 4.

Pro-Am zdarzeń

Turniej, w którym pracownik jest partnerem amatora.

Rysa

§ zabaw. Zerowej ułomnością.

Gimme

Bardzo krótki putt, że jest pewne, aby być na następnym strzale i najprawdopodobniej zostać przyznany przez przeciwnika. Nie prawna w turniejach z udarem.

Akcja

Backspin na piłki golfowe.

Zgasnąć

Terminem używanym do opisania nieznaczne obracanie piłki od lewej do prawej (przez gracza dla osób praworęcznych) na końcu jego lotu. Od prawej do lewej dla gracza leworęcznych.

Zagrożenie wody

Stawy, jeziora, rzeki i rowy na kursie.

Stableford

Konkurs punkt punktacji. Jeden punkt za straszak, dwa punkty za równi, trzy dla birdie, cztery dla orła i pięć dla albatrosa (Double Eagle).

Dziad

Niewykwalifikowanych golfista. Zwany także hakera.

Kudły

Proces podnoszenia piłek golfowych.

Gryzienie

Backspina nadawany piłki sprawia, że ​​piłka zatrzyma martwych lub prawie tak, z małym lub żadnym rolki.
Odnosi się do sposobu, w jaki Zieloni są gospodarstwa golf piłka
Ex. Zieloni są naprawdę gryzie dziś.

Cienki Strzał

Aby uderzyć piłkę nad swoim centrum powodując jej pominąć i odbić się po ziemi, a nie rosnąć w powietrzu.

Stuknij w

Bardzo krótki putt, który jest również znany jako putt daj mi. W towarzyskim meczu przeciwnik powie po prostu go podnieść, albo czasami uderzyć piłkę z powrotem do Ciebie. Nie próbuj tego w turnieju.

Okrągły

Pełna gra w golfa - 18 otworów jest jedna runda. Również termin opisujący kształt otworu i kulki. Gdy cirle otworu lub sferze piłki jest w kształcie mis lub zdeformowane nazywa "Z rundy"

Woda okazjonalnie

Stan, w którym woda jest nieumyślnie obecny i obszary są odpowiednio oznaczone. Zawodnik może odebrać, czyste i umieścić piłkę poza sporadycznym powierzchni wody bez kary.

Wiszące Lie

Gdy piłka spoczywa na plus stoku.

Comeback Strzał

Strzał zrobić po jego przekroczenia dziurę.

Tee Czas

Czas rozpoczęcia przypisane do grupy do golfa.

Cztery Ball

Mecze, w których lepiej Piłka dwóch graczy gra przeciwko lepszej piłki swoich przeciwników.

Pitching Wedge

Żelaza z klubu twarzy anioła 48 do 50 stopni, używane trafić wysoki trajektorii strzału.

Baffy

Dawna nazwa dla 4 drewna.

Głowa

Koniec klubu, który zawiera twarz klubu, który sprawia, że ​​kontakt z piłką.

Kij

Słup lub kołek w centrum zielony z flagą w załączeniu. Również trafić strzał, który pozostaje, gdzie trafi.

Zero Handicap

Zero HCP jest upośledzenie zarysowania. Golfista dostaje żadnych uderzeń w imprezach utrudnień.

Kran

Światło hit.

Skorygowany wynik brutto

Konkurs na zarysowania wykorzystywane do przeliczania handicapu. AGS jest oparty na wynikach zarejestrowanych przez wszystkich uczestników konkursu.

Scotch Czwórka

Golf mecz, gdzie gracze grają w zespołach dwuosobowych, biorąc alternatywnych ujęć. Każdy otwór jest uruchamiany alternatywnie również.

Zasady Golf

Oficjalne zasady R & A i praw kontrolujące grę w golfa.

Komandos

Urzędnik golfowym, który utrzymuje prawo i porządek na kursie. Obejmuje to z etykiety, powolne odtwarzanie, reorganizację grupy graczy i wiele innych.

Oddanie skoku

Wahadło typu golf huśtawka zamierza toczyć piłkę.

Blokujące Grip

Rodzaj uchwytu, gdzie mały palec z undominant strony przeplata się z palcem wskazującym ręki dominującej. Łączy on w ręce.

Wyskoczyć na spadochronie

Aby uniknąć problemów, takich jak przeszkody wodnej, w jednym obszarze uderzając piłkę dobrze w innej dziedzinie.

Bye

Termin używany w turniejach. Gracz, który rysuje "widzenia" jest dozwolone, aby przejść do następnej rundy bez gry przeciwnika. W match play, to jest otwór lub otwory pozostało do gry, jeśli mecz jest wygrany przed 18. dołku.

Double Eagle

Strzeleniu 2 na par 5 otwór, który jest 3 poniżej par.

Pielęgnowanie flagę

Trzymając kij flagi tak, że gracz może dążyć do niego, a następnie usunięcie go w miarę zbliżania się kulkami. To dobrze, etykiety do zaoferowania mają tendencję flagę dla kogoś, kto ma długą putt.

Tee

Wyznaczony obszar, w którym należy tee off swoją piłkę. Piłka musi być teed wewnątrz znaczników i nie więcej niż dwóch klubowych długości za nimi.

Niblick

Przestarzałe głębokie ostrzu bardziej stromo wyniesione niż Mashie, stosowane przede wszystkim do gry z piasku iz szorstka. Stary termin do 9 żelaza.

Lob Wedge

Klin z większą strychu i czasami kołnierz następnie na pitching lub piasku klina. Zwykle 60 stopni lub więcej strych.

Hole in One

Strzał w których kulki nakręca w otwór wykonany w jednym skoku. Sama jak "asa".

Hacker

Niewykwalifikowanych golfista sprawia, że ​​krojenie huśtawki i wiatry się całego kursu. Sama jak "cymbał".

Puszka

W slangu, do otworu putt lub strzału.

Putt Out

Aby zakończyć wprowadzanie na dziury, nawet jeśli nie są najdalej.

Oczywiście Handicap Tabela

Konkurs wynik zarysowania stosowany do przeliczenia handicap.

Klub Loft

Kąt twarz klubu (w stopniach) - wpływa na trajektorię lotu i odległości piłki po uderzeniu.

Drop (po karze lub windą)

Do złożenia podania na kurs, po którym można umieścić piłkę w grze, po stwierdzeniu jego nie da się odtworzyć lub po piłkę zostało utracone.

Łyżka

Stary termin na 3 drewna.

Shotgun start

Turnieju w którym pola rozpoczyna się od innych otworów w tym samym czasie, a nie w kolejce w pierwszym tee. Zwyczajowo sygnał do rozpoczęcia gry jest strzał z pistoletu danej startera, dzwon lub róg.

Wyskoczyć

Wysoki strzał w bardzo niewielkiej odległości.

Tempo

Odnosi się do swing tempo lub prędkość.

Mulligan

Drugi strzał (nie więcej), które może być wykonane w przyjaznej gry, gdy gracz ma mis-uderzyć pierwszy. Nie dozwolone przez przepisy.

Wpływ

Moment, kiedy klub uderza piłkę, lub gdy piłka uderzy zielony lub toru wodnego.

Najlepszy Ball

Mecz gdzie najlepiej oceniony każdej drużyny na każdym dołku jest oficjalnym wynik na karcie.

Rewers Zakładka

Ściskając klub z małego palca jednej ręki umieszczonej nad palcem wskazującym drugiej.

Gryźć

Backspina nadawany piłki sprawia, że ​​piłka zatrzyma martwych lub prawie tak, z małym lub żadnym rolki.

Sandbagger

Golfista, który leży o jego zdolności, co powoduje w nim zyskuje przewagę w grze.

Parter w naprawie

Zakres kursu w trakcie budowy lub naprawy. Golf piłka gracza mogą zostać usunięte z nich bez kary i wolne spadek jest uruchamiany.

Obszar tee

Obszar, z którego piłka jest trafić na pierwszy strzał otworu. Jest on oznaczony kolorami wskaźników, niebieski, biały, czerwony lub złota.

Dormie

Podczas gry w match play, jest pięć z pięciu przejść, cztery z czterech lewo itp Aby być tak wiele dziur się jak są do gry. Czasami pisze Dormy.

Fairway Hit

Lądowanie i zatrzymując piłkę na torze wodnym z tee na otworów większych niż par 3.

Rub of the Green

Nieoczekiwane odbicie piłki po nim spadnie na ziemię lub obiekt nie normalnie na kurs. Czasem pomocne, zwykle nie. Na przykład linia się putt uderza gałązkę i idzie do filiżanki lub odwrotnie. Napęd, który uderza w kamień na środku toru wodnego i kopie do lasu.

Runda Kwalifikacyjna

Wcześnie golfa, który określa, czy zawodnik jest uprawniony do nadal odgrywać w danym turnieju na podstawie jego wyniku.

Pin Wysoka

Określenie to oznacza, piłkę wylądował na zielonej poziomie z otworem, jak patrzysz na niego.

Par na kurs

Określona i ustawić wartość uderzeń dla danego pola golfowego. Typowa wartość to 72.

Out of Bounds

Obszar poza oczywiście, w którym gra jest zabronione. Gracz zostaje ukarany udar i odległość. Zawodnik musi powtórzyć strzał z karą jednego uderzenia. Przykład: gracz uderza swój pierwszy napęd poza granicami, musi ponownie tee inną piłkę i gra swoje 3 strzał z tego punktu.

Na parkiecie

W każdej chwili piłka spocznie na zielono.

Mis-club

Aby użyć niewłaściwego klub na strzał. Wiele wysokie handicappers pod klubem i nie osiągną swój cel.

Cholewka

Bardzo źle błędnie hitem strzał. Aby uderzyć piłkę z części głowy klubu, gdzie pięta jest połączony z wałem.

Przerwa

Sposób, w jaki piłka będzie toczyć i odbijać. Również w bok stok na zielono. Zgięcia nadgarstka. Szczęście bounce lub rolki.

Tymczasowe Zielony

Zielony stosowany w przypadku gdy normalny zielony jest w naprawie lub gdy klub chce zachować stałe zielone. Stosowany również w zimie chronić normalne zieleni.

Miotacz

Mieszkania w obliczu Klub wykorzystywane do toczyć piłkę na zielono. Również osoby w akcie oddania.

Handicap Gry

Urzędowy upośledzenie indywidualnego golfista stosowanych w konkursie.

Bezpłatne Kropla

Spadek, w których nie kara skok poniesienia. Spadek jest podnoszenie własnej dośrodkowaniu z jednego miejsca do drugiego, trzymając piłkę się z rozszerzonym ramię i pozwalając jej spaść na ziemię. Jest teraz z powrotem w grze.

Lot (Turniej)

Grupa zawodników z równą zdolności w grze turniejowej.

Nieść

Długość podróży przez piłkę po jego trafienie do miejsca, gdzie po raz pierwszy uderza w ziemię. Również związane dziura w skórek meczu.

Pionowo Swing

Huśtawka, który nosi głowę klub bardziej bezpośrednio do tyłu i rośnie większa od piłki. Przeciwieństwem płaskiej huśtawka.

Ball Marker

Okrągły znacznik lub małe monety używane do oznaczania punktów na zielono, że piłka spoczywa na. Celem jest, aby oczyścić lub wymienić piłkę, również tak, przeciwnik nie ma putt wokół piłki.

Draw (odnosząca się do meczu)

Konkurs, który jest równy lub związana po liczbie regulacji otworów.

Pod Clubbing

Korzystanie z klubu, który nie daje wymaganą odległość i wyniki w wymyślanie od celu.

Plac Swing

Ścieżka huśtawka, która pozostaje na linii docelowej podczas huśtawka tyłu i po drodze tworząc prostą płaszczyznę strzałem z potężnymi wyników.

Jeden Putt

Do otworu Piłka używając tylko jeden strzał na zielono. Aby wziąć tylko jeden oddanie skoku na dziury.

Obserwator

Jeden, który nadzoruje i zapewnia, że ​​mecz w golfa lub rozegrania rundy, zgodnie z Regułami Gry w Golfa.

Mis-przeczytać

Przegapić putt, nie kompensując poprawnie krzywizny i nachylenia zieleni. Aby nie zobaczyć przerwę na zielono.

Odnośniki

Pierwotnie czyli kurs nadmorski (w ciągu 4 km od wybrzeża). Obecnie jest stosowany do określenia każdego pole golfowe i faktycznie otwory.

Linia

Poprawna ścieżka shortgolf do otworu, gdy oddanie. Również, gdy na torze wodnym, Właściwy kierunek dla piłki do rozegrania w kierunku greenie. Niskie jazdy strzał. Prosto strzał.

Dziura

Dziura jest 4 1/2 "okrągłe naczynie w zieleni - co najmniej 4" głębokie. Odnosi się również do jednej z dziewięciu lub osiemnastu obszarach pomiędzy tee i zielono.

Zielony

Całe pole golfowe według zasad golfa. Jednakże, w powszechnym użyciu, odnosi się do powierzchni, wprowadzanie.

Czwórka

Określeniem czterech graczy gra razem. Również mecz, w którym dwóch graczy grać z kolejnych dwóch zawodników z każdej strony gra jedną piłkę. Standardowe zgrupowanie w gry rekreacyjnej.

Bałata

Mocno elastyczna substancja podobna sok, który jest używany do okładkę gumowe piłki golfowe z rdzeniem. Balatę Piłka znany jest fantastyczną atmosferą.

Dziewięć z przodu

Pierwsze dziewięć dołków kurs 18 otworów.

Utrudnieniem

Gdy piłka przeciwnik jest w linii blokowanie przeciwnika od dokonywania jego putt w otworze putt drugiego gracza. Od teraz piłka może być zniesione, termin ten jest używany w tych dniach, aby odnieść się do drzewa lub przedmiotu w sposób strzału.

XIX Hole

Zabawny termin na barze klubu po gry 18 dołków w golfa.

Księżyc Strzał

Slangowe określenie niezamierzone skyed lub typu pop fly strzał, która zwykle porusza się w niewielkiej odległości.

Konkurs Scratch Score

Liczba zdjęć, stosować do przeliczania handicapu po konkursie. Zakres jest poniżej lub trzy powyżej standardowej podstaw. CSS jest obliczane na podstawie wszystkich punktów zapisanych w konkursie.

Mieszkanie-swing

Rodzaj huśtawki, które pojawia się, gdy szef klubu jest odchylany w mieszkaniu (wewnątrz linii) sposób, w organizmie - wewnątrz normalnego tylnej płaszczyzny wahania i -inside w dół płaszczyzny wahania. To może powodować blaknięcie i nadmiar zahaczone strzały.

Kontrola Strzał

Strzał, który rozgrywany jest mniej niż pełną mocą, z naciskiem na dokładność w porównaniu do mocy.

Chip and Run

Chip postrzelony w tym biegu piłki po lądowaniu. Celem jest, aby uzyskać potoczyły jak najszybciej.

Backswing

Do tyłu część huśtawka począwszy od ziemi i będzie nad głową w pełnym rozkwicie.

Airball

Kompletne nieporozumienie podczas kołysania na balu. To liczy się jako 1 udaru.

Zabierać

Początek huśtawka tyłu, z adresu piłki.


Obrót ramion, tułowia i miednicy w swing.

Zamknięty twarzy

Gdy clubface jest skierowany do undominant strony docelowej, gdy adres piłkę.

Chip Strzał

Krótkie podejście strzał niskiej trajektorii zwykle uderzył z blisko zieleni. Zazwyczaj jest on uderzył z 7 żelaza poprzez klina.

Blind Hole

Jeśli putting green nie może być postrzegane przez gracza jak on podchodzi, dziura nazywa ślepa.

Baff

Przestarzałe określenie, szkockie pochodzenie, czyli trafić albo paść na ziemię za piłką, podobnym działaniu do bunkra strzał.

Obwód Waga

Masa głowicy klubu skupia się w środku i równomiernie rozmieszczone wokół krawędzi, zwiększając tym samym sweet spot (obszar klubu, który po uderzeniu daje największą odległość).

Amerykański orzech biały

Drewno z drzew rodzimych używane w Ameryce Północnej na początku 19 wieku, aby klub wały. Korzystanie trwała do 1920 roku.

Cut (podobne do trawy)

Nazwa nadana obszarach różnych traw długości na kursie.

Palec

Czubek głowy klubu; jest to przeciwległy koniec z wału.

Siedzieć

Wyrażenie na celu piłkę zachęcać do jego zatrzymania toczenia.

Piłka okrągłości Gauge

Przyrząd do pomiaru, jak kulisty piłka jest.

Kurs

Obszar gry, który zazwyczaj składa się z 9 lub 18 otworów o każdy otwór o tee off, toru wodnego, zielony, otwór i flagę.

Flop shot

Specjalnością strzał w którym klub jest zamachnął trudniejsze niż potrzeba i ma na celu uderzyć o cal za piłką. Wynik jest trochę wydalony murawa i lub divot wyrzuca piłkę do przodu z bardzo miękkiej wyniku lądowania. Strzał można grać nieco bliżej piłki umożliwiając większy odsetek klubu nawiązać kontakt piłki.

Water Club

Przestarzałe Klub z całego 1880 roku do 1930 roku, który został zaprojektowany do odtwarzania piłkę z przeszkody wodnej.

Machać

Ruch głowy klubu przed kołysanie. Rozkwit klubu, pod i nad piłką.
To rytuał sprzed huśtawka, która pomaga wielu golfistów poczuć wagi każdego klubu przed uderzeniem.

Turniej

Zorganizowana konkurencja dla obu amatorów i profesjonalistów.

Profesjonalny

Gracz, który otrzyma zapłatę za nauczanie innych i / lub grania w turniejach. Zazwyczaj skrócone do Pro.

Pary

Dwie grupy graczy.

Na zewnątrz w

Odnosi się do ścieżki huśtawka, która pochodzi z poza linii docelowej i przecina piłki i nadal wewnątrz linii docelowej. Ten typ huśtawka powoduje zanikanie lub plasterek wirowania powoduje piłkę krzywej od wewnątrz na zewnątrz zamierzonego celu.

Dżungla

Colloquialism (slangowe określenie) dla ciężkich rough.

Zagrożenia

Zagrożenie jest każdy piaskownik, bunkier lub wody na kurs, który może powodować trudności. Istnieją inne rodzaje zagrożeń, takie jak zagłębieniach.

Flex-punkt

Zaprojektowane punkt lub punkt na wale klubu, gdzie występuje większość wyginać.

Sprzęt

Wszystko, co jest wykorzystywane przez gracza lub jest prowadzony lub zużyte. Piłka w grze nie jest wliczony w cenę.

Klub twarzy

Obszar oddziaływania głowicy klubu, normalnie rowkowane dać spin piłki.

Casual wody

Wszelkie przejściowe nagromadzenie wody, które są widoczne przed lub po gracz zajmuje swoją pozycję i nie jest niebezpieczny lub w przeszkodzie wodnej. Gracz może podnieść swoją piłkę od swobodnej wody bez kary.

Sclaff

Gdy klub uderza w ziemię oraz za piłkę, jak w prawidłowej techniki Bunkier strzał.

R &

Królewski i Starożytna Golf Club of St. Andrews.

Kara Skok

Skok dodane do wyniku gracza powodu naruszenia reguł, biorąc zwolnienie z zagrożeniem lub nieodtwarzalny kłamstwo.

Pożyczyć

Grać jednej stronie otworu lub innego celu skompensowania nachylenia zielony.

Zasady Letnie

Normalne lokalne przepisy trakcie zastosowania. Odpisy dokonane w warunkach zimowych są usuwane. Przykład: dając sobie lepsze kłamstwo w torze wodnym jest w porządku, na podstawie przepisów zimowych, ale niezgodne z zasadami letnich.

Pionowo Stance

Zwracając piłkę z dobrym prostej postawy, w przeciwieństwie do giętej nad jednym.

One Stroke Kara

Termin opisujący dodanie pojedynczego udaru do aktualnej zgadzają się za złamanie przepisu na dziury, w którą grasz.

USGA

Wielka Związek Golfa Zjednoczone. Organem golfa w Stanach Zjednoczonych.

Sweet Spot

Preferowanym miejscem na twarzy klubu z których uderzyć piłkę. Sekcja klubu twarzy, który zapewnia maksymalny transfer energii do piłki.

Rozrusznik

Urzędnik, który określa, gdzie i kiedy golfistów tee off.

Kark

Aby misplay piłkę uderzając lub wypas ziemi z szefem klubu przed uderzając piłkę.

Play Off

Aby określić zwycięzcę w meczu remis grając kolejne otwory lub dalszej rundy.

Jeden prysznic

Żelaza bladed niskie wyniesione Klub (mniej niż 2 na poddaszu żelaza), który jest używany do uderzeń na odległość i nie jest powszechnie zawarte w większości zestawów klubu.

Piłka Mark Repair Tool

Urządzenie do naprawy znaków piłka boisko wykonane na zielono, gdzie wylądowała piłka. Zwykle ma 2 lub 3 forklike zęby i jest dostępna w polach golfowych.

Flagstick

Ruchomy marker, aby pokazać położenie otworu.

Amator

Gracz, który nie gra dla pieniędzy.

Rozpylać

Aby uderzyć piłkę chaotycznie off-line. Ponadto, projekcja piasku podczas bunkra strzał.

Czaszka

Mis-hit strzał. Uderzając piłkę na poziomie lub powyżej jego środka powodując piłkę na trafienie zbyt niskie, zbyt trudne i zbyt wielką podróż odległość.

Uziemienie Klub

Aby umieścić klub na ziemi przed uderzając piłkę do omawianej kwestii. Jest to kara, jeżeli występuje on w pułapkę piasku.

Powrót Lip Trap

Krawędź bunkra, który znajduje się najdalej od zieleni.

Grafit

Lekki materiał masa węgla na podstawie używany do wałów i główek.

Nagła śmierć Playoff

Gdy w meczu lub udaru konkurencji wynik jest związany po zakończeniu rundy, gra jest kontynuowana na dodatkowych otworów, aż jeden z graczy wygrywa dziurę.

Spike Klucz

Instrument używany do instalacji, dokręcić lub usunąć kolce z butów golfowych.

Medal Dzień

Dzień kalendarzowy, w którym masz prawo do gry cały medal w konkursie.

Niska Trajektoria

Termin opisujący lot kuli, że jest bliżej ziemi niż zwykły strzał z tego samego klubu. Mniej windy.

Zasady lokalne

Zestaw dodatkowych zasad, które obowiązują tylko w konkretnym polu golfowym grasz. W tym poza granicami, stref wolnocłowych widłowych, obszarów upuszczania itp

Hosel

Wydrążona część głowy klubu żelaza, w które wyposażony jest wał. Powyżej pięty.

Kapturowania Klub

Włączanie twarz klubu lekko do wewnątrz, aby hak piłkę, utrzymać ją niższa lub zapobiegania kawałek.

Uchwyt

Część wału, w którym odbywa się klub. Pokryte skórą lub innym materiałem. Grip oznacza również, w jaki sposób można utrzymać klub.

Flaga

Znacznik otwór przymocowany do kija bandery na zielono. Kolorami na większości kursów.

Whins

Brytyjska termin dla ciężkiego rough. Kolcolistami krzewy.

Vardon Grip

Nakładanie przyczepność, gdzie dominuje Pinky obejmuje undominant wskazujące i środkowe palce.

Nieodtwarzalny Lie

Po zakończeniu kulki w położeniu, z którego nie można odtworzyć. Przykład: piłka idzie do buszu, otwór swistaka lub o skałę.

Swale

Depresja w terenie. Krzyż wiatr.

Kurs Miejski

Pole golfowe w posiadaniu samorządu i otwarte dla publiczności.

Markery

Graniczne wskaźniki, które ukazują poza granicami, obszarów tee, odległości strzał metraż i ziemi pod obszarach naprawy.

Woods

W mocno treed obszary, które mogą graniczącym dziurę, zwykle z oznaczeniem granic. Ponadto, zestaw cebulowych klubów torbie golfisty, zazwyczaj 1-7.

Line Up

Fizycznie wyrównać sobie lub klub do celu. Aby studiować na zielono w celu ustalenia, jak należy grać putt.

Marshall

Osoba wyznaczona przez komitet turnieju utrzymać porządek i obsługi widzów.

Opóźnienie

Gdy gracz próbuje putt piłkę w pobliżu otworu, po prostu staramy się go blisko, czy putt idzie czy nie.

Strzał

Rzeczywista próba lub strajk w spotkaniu liczy się jako 1 udaru.

Pitch and Run

Aby rozbić piłkę na zielono za pomocą klub, który umożliwia piłkę rzucić na uderzenia.

Kołek

Nick na drewnianych tee.

Postawa otwarta

Na adres golfista stoi z ich przodu stopy dalej od linii kulowym niż ich tyłu stopy, powodując tym samym ciało zmierzyć otwór do większego procentu. Otwarta postawa jest używany przez gracza, kiedy chcą znikną lub pokroić piłkę.

Offset

Różnica pomiędzy wałem klubu i klub twarzy, kiedy odbędzie się adres, patrząc z góry. Konstrukcja Klub z głową ustawiony za wałem, aby pomóc w utrzymaniu golfa ręce przed klubem na uderzenia.

Knock-down Strzał

Strzał grał niska pod wiatr, próbując zwalczyć opór wiatru.

Handicap gracza

Zawodnik, który ma oficjalnego uznane utrudnień przyznawaną przez Golf Club.

Guttie Ball

Piłeczka golfowa z gutaperki, które świadczone jego poprzednik, featheries, przestarzały.

Rowek

Liniowy punktacji na klubowej twarzy. Wgłębienia pokroić w obliczu którego klubu spowodować piłkę spin. Opis podany do dobrego powtarzającego się huśtawka. Również kanały czasem znaleźć na wyłączną / dnie lasu.

Kurs wykonawczy

Pole golfowe z par 3 i przede wszystkim stosunkowo krótkie par 4 otwory.

Weź udział flagę

Do przechowywania i usunąć flagstick z otworu jako przeciwnik lub partnerskich Putts.

Brassie

Dawna nazwa nadana 2 drewna. Drewniane klub z mosiądzu wyłącznie płyty z więcej niż kierowcy strychu i mniej niż łyżką.

Miotła

Rodzaj trawy widać głównie na kursach Północnej. Pochodzi z Ameryki Północnej i Eurazji. Jest bardzo wytrzymały i odporny czemu można ją wyciąć bardzo krótki.

Adres

Stanowisko wykonane, gdy gracz sprawia, że ​​jego stanowisko i kładzie się do klubu za piłką w gotowości na trafienie.

Caddie / Caddy

Ktoś, kto prowadzi klub gracza w trakcie gry i oferuje mu pomoc zgodnie z zasadami.

Putt

Strzał wykonany toczenia na greenie. Jego początki są od szkockiego termin rozumieniu delikatnie docisnąć lub sugerować.

Handicap systemu

Metoda regulacji wyniki Golfers 'do wartości wyjściowych, takich, które mogą konkurować na równych warunkach.

Wał

Ta część klubu między głowicą klubu i uchwyt. Wczesne kluby miały wałki drewna orzechowego, które później ustąpiły do ​​metalowych i włókna szklanego oraz grafitu.

PGA

Stowarzyszenie golfistów zawodowych.

One Stroke

Aby rozwiązać i swing na balu.

Strona główna Kurs

Pole golfowe, gdzie utworzyły swój handicap i często najbardziej.

Klub

Narzędzia stosowane w golfa uderzyć piłkę. Składa się z uchwytu, wału i głowicy klubu, z drewna lub metalu. Również nazwa slangu podane pola golfowego.

Pułapka

Piasek lub zagrożenia trawy. Zwany także bunkier, plaża, wydmy, a pit.

Zdusić

Aby trafić w dół na piłkę tak, że porusza się on w niewielkiej odległości na ziemi.

Pak

Krótki strzał Lofting piłkę w powietrze w wysokim łuku i lądowania z backspina. Nachylenie lub kąt powierzchni wprowadzenie lub klub twarzy.

Neutralny Grip

Sposób trzymania klub, który sprzyja prosty strzał i nie wspiera rozjaśniania lub remis.

Dokonać cięcia

Aby zakwalifikować się do kolejnych rund w turnieju.

Główne

Najistotniejsze mistrzostwa golfowych. W męskiej grze są to The Masters, US Open, British Open i PGA Championship.

Lip Out

Brakowało putt, że uderza filiżankę i prawie pada w lecz jest odbita lub odwrócił się dziury i nie spadnie. Piłka może rzeczywiście zrobić zawracania wokół krawędzi.

Pobierz Legs

Termin używany przez graczy, aby zachęcić do piłki, aby rzucić lub podróżować dalej w powietrzu, gdy podejrzewasz, że może to być od celu.

Wąż

Bardzo długi putt, który podróżuje przez kilka przerw w zieleni. Termin sens, aby putt jak w "węża to w".

Piasek pułapka

Wspólna nazwa dla bunkrze. Zagrożenia, które są zwykle wykonane z otworem częściowo wypełniony piaskiem.

Etykieta

Zestaw wytycznych w celu wspierania prawidłowego zachowania się na torze.

Mieszkanie Lie

Jeden lub oba swoje stanowisko i / lub obszar swojej piłeczki do golfa są na równym podłożu.

Toe Putt

Technika używana do tłumienia bezwładność na uderzenia podczas szybko w dół wzgórza oddanie próbie. Grasz w piłkę poza Więcej w końcu palców głowy miotacz, z takim samym skoku, ale piłka jest trafiony mniej solidnie
które mogą pomóc w uniknięciu sposób Żeglarstwo otworu.

Spike towarowe

Zaznaczyć na zielono przez knagi buta golfowe. To może być kratery lub podniesione kępki trawy lub obu.

Ponad Klubu

Aby korzystać z klubu, który daje większą odległość niż potrzebne.

Znacznik

Małe mieszkanie obiekt używany do oznaczyć miejsce, gdzie piłka leży na zielonym umożliwiającej piłka do odbioru i zastąpione. Użyj prawidłowego wskaźnika dla prawidłowego etykiety. Znacznik należy przesuwać pod zza piłkę tak, aby dotknął.

Zapomniałem Ball

Każda bila, które nie mogą być umieszczone po uderzyło.

Szef klubu

Uderzenia koniec klubu obejmującej obszar Hösel, soli i clubface.

Fartuch

Trawiasta Okolica oddanie powierzchni. Zobacz grzywkę.

Powiew

Swing i miss piłkę całkowicie.

Podnieść

Do podjęcia własnej piłkę przed dziurkami się. W meczu rozegrać przyznaje otwór lub udaru zabaw ponosi dyskwalifikację.

Sprawiedliwe Metoda kontroli skoku

Indeks skok otworu na pole. Używane w Stableford i Match Play konkursach.

Surlyn

Powłokę z tworzywa sztucznego odpornego na rozdarcie lub zewnętrzną pokrywę nowoczesnych piłek golfowych przez DuPont Corp. Uważa cutproof i uśmiech odporna.

Podeszwa Plate

Dno lub spód głowy klubu.

Czytanie zielony

Określanie ścieżki, która będzie miała piłka w drodze do otworu poprzez analizę konturu, wilgotność, stan i strukturę zieleni.

Podłączony Ball

Piłka, która trafi i pozostaje w jego własnym crator skutków.

Medalista

Gracz z najniższym wynikiem eliminacji w turnieju.

Żelazko

Any one of a number of clubs with a head made of iron or steel and having a distinct blade shape. Number 1 iron through Lob wedge iron. The larger the number the more loft is on the club causing the ball flight to be higher and shorter.

Divot

A piece of turf removed by the club when making an iron shot. It is always replaced and tamped down unless local course rules state otherwise.

Dimple

The round indentations on the golf ball cover which are scientifically designed to enable the ball to make a steady and true flight.

Wycieczka

A series of tournaments over a season.

Top Spin

Top spin is the forward spin on a ball. The ball in flight will tend to sink faster and roll further on ground impact. The reverse of back spin.

Toe Hit

A shot outside of the sweet spot of the club, which tends to push the ball outside the target line and dampen power.

Tee Shot

The first shot of every hole.

Stroke Play

A competition in which the total number of strokes for one round, or a predetermined number of rounds, determines the winner. The winner used the least amount of strokes.

Suw

The forward motion of the club head made with the intent to hit the ball whether contact is made or not. One shot.

Stance (open)

To place your feet in preparation for a fade shot, where the front foot is moved back from the target line causing your body to face the hole more.

Sink a Putt

The act of making your putt fall into the hole.

Sand Wedge

An high lofted iron with a heavy flange on the bottom that is used primarily to get out of sand traps.

Karabin

To play a shot accurately and for a great distance.

Pitch and Putt Course

A short golf course designed primarily for approaching and putting. A par 3 course.

Pin Placement

The strategic point on a green where the hole is placed to provide levels of difficulty and interest.

Persimmon

A native hard wood in the USA to make club heads for woods.

Obstruction

Any artificial or man-made object that has been left or placed on the course with the exception of course boundary markers and constructed roads and paths.

Mixed Foursome

Two teams of a male and female golfer playing alternate shots.

Match Play

A competition played with each hole being a separate contest. The team or player winning the most holes, rather than having the lowest score, is the winner. The winner of the first hole is "one up". Even if the player wins that hole by two or three strokes, he is still only "one up". The lead is increased every time the player wins another hole. The winner is the one who wins the most holes. This was the original form of golf competition.

Mecz

A medal round, contest or game of golf between opponents.

Low Torque

A shaft that resists twisting or flexing.

Lateral Hazard

Any hazard running parallel to the line of play.

Hogans

A game where you have to achieve par by hitting the green in regulation, par the hole, having never hit the fairway.

Haskel Ball

First incarnation of the modern golf balls with rubber straps wound around core encased in gutta percha - rendered gutties obsolete.

Handicap Stroke Hole

Handicap stroke hole is a hole or holes where in match play an opponent receives a shot. It is determined by the stroke index of the hole. A player with a 9 handicap gets 9 extra strokes over a scratch golfer.

Hack

To chop violently at the ball. To make bad shots. To play bad golf.

Galeria

The group of spectators watching the golfers play a tournament.

Course Handicap

A handicap awarded a player based on the course's SSS (standard scratch score) or CSS (competition scratch score) when playing in a competition.

Cavity Backed

Design of irons with hollowed out back which assists perimeter weighting and thus good for beginners.

Rada

Instruction on how a ball should be played. Only partners and caddies may be consulted without penalty.

Ball Mark

The depression or mark left by the ball when it lands on the fairway or green from impact.

Flip Shot

A short shot played with a high trajectory with a highly lofted iron. Usually played with a nine iron or wedge.

Spust

To sink a putt or chip.

Cut (tournament score)

The score that reduces the field to a pre-determined number and eliminates players in a tournament. Usually made after 36 of a 72 hole tournament.

Club House

The main building on the course. Normally holds a proshop, locker rooms, and possibly an eating facillity.

Ball (golf ball)

A round spherical object that is struck in the attempt to ultimately roll into the target hole. The golf ball has evolved from wool, leather filled with feathers, synthetic rubber, to today's hightech golfballs.

Tee

Originally a pile of sand used to elevate the ball for driving. Today it is a disposable wooden or plastic peg with a bowl like top on which the ball is placed for driving. Also refers to the area from which the ball is hit on the first shot of the hole.

Low Handicap

A near scratch (0) handicap. A golfer with a single digit handicap (ie, 1 to 9).

Flub

A poorly hit shot usually caused by hitting the ground before the ball.

Away

The ball that is the greatest distance from the hole when more than one golfer is playing. It is the first shot to be played.

Flight (trajectory)

The path the golf ball travels while airborn.

Uśmiech

Colloquialism for a lacerated golf ball A cut in the ball is normally caused by a thin, skull shot.

Królik

An amateur golfer with little success. A touring professional who has no tournament exemptions and must compete in qualifying rounds for chances to play in tournaments.

Ocena

Course rating is the evalution of the playing difficulty of a course for golfers with zero handicap under normal course and weather conditions. It is expressed as strokes taken to one decimal place, and is based on yardage and other obstacles to the extent that they affect the scoring ability of zero handicap golfers, or scratch golfers.

Wtyczki

The discarded cylinders of green, sod and dirt that are removed during the aerification process of a green.

Playing Through

When the group one hole ahead allows a faster group behind them to finish the current hole and then play after them for the rest of the round. It's proper etiquette to allow faster groups to play through.

Partner

Players on the same side in the same group or match.

Otwarte

A tournament or golf event in which both amateurs and professionals are allowed to play.

LPGA

Ladies Professional Golf Association.

Strych

The angle of the club face in relation to the ground which dictates the trajectory of the ball as it rises in the air. Zero degrees loft is perpendicular to the ground. Also referred to as the lift given to a ball by the club.

Handicap

The number of strokes a player is given to adjust his score to that of standard scratch. It allows golfers of different abilities to compete on equal terms.

Frog Hair

The short fringe surrounding the green which isolates it from the fairway.

Kołnierz

The edge around a green or bunker. See Also fringe.

Championship

Tournaments regulated by a golfing authority.

Blading a Shot

To strike the ball above its center causing it to skip and bounce along the ground rather than rise through the air.

Driver (club)

The longest-hitting and lowest lofted wood club, used primarily from the tee when maximum distance is required. Also called the No. 1 wood.

Chili Dip

To hit the ground before the ball, producing a weak lofted shot. A miss hit.

Yips

Shakiness or nervousness in making a shot.

Na zewnątrz

1) The first nine holes of an 18 hole course. The second 9 holes is going "in". 2) Could also refer to the ball that is farthest from the hole. 3) A ball hit out of bounds.

As

A hole-in-one.

Dywan

A slang term referring to the putting green or fairway.

Uphill Lie

Where the ball comes to rest on a slope below the target leaving you an uphill shot.

Moment obrotowy

How far a shaft twists during a swing; slang for applying power.

Putting Green

The area at the end of a golf course fairway that is mowed more closely than the rest of the course and where the hole is placed. An off-the-course closely mowed grass area in which to practice putting.

Push

When the ball travels outside the intended flight line. Opposite of a pull shot.

Mis-hit

A term used to describe the many types of bad golf shots: a hack, topped shot, fat, thin, clean, worm burner, duckhook, banana-slice, etc.

Bogey Golfer

A player who has a handicap that is about the same as the number of holes on a course. Usually in the range of (16 to 22).

Bunker

A depression in bare ground that is usually covered with sand. Also called a "sand trap". It is considered a hazard under the Rules of Golf and the ball and sand may not be touched by hand or club while in it.

Ball in Play

A ball is in play as soon as the player has made a stroke in the tee off area. It remains in play until it is holed out, lost, hit out of bounds, or lifted when allowed by the rules of golf.

Cocking the Wrists

To bend the wrists backwards in the backswing.

Dimple Pattern

The geometric arrangement of a golf ball's dimples.

Plum Bob Technique

An alignment method of holding the putter in a vertical position in front of one open eye and using it as a sight or reference line to determine the break on the line of putt.

Back Up

The action of a ball with backspin on it as it reverses direction.

Backspin

A reverse spin placed on a ball to make it stop quickly on the putting surface.

Fried Egg

A ball half-buried in its own crater in the sand.

Tight Pin Placement

The pin is cut very close to a hazard like a trap or water, thus making an approach shot more of a risk.

Medal Play

A score play competition where all shots are recorded and the winner is the one who took the least number for the round.

Short Game

The part of the game that is made up of chip shots, pitching and putting.

Pot Bunker

A small, deep sand trap with steep sides.

Draw (related to a shot)

A controlled spin or curve placed on the ball (inside to out path) when it curves from the dominant to undominant hand side of the hole.

Bird's Nest

A lie in which the ball is cupped in deep grass.

Yardage Marker

A set of markers that give a reference point from strategic distances. Yardage markers are typically provided for 250, 200, 150, and 100 yards from the center of the green. Yardage markers may be written on a buried plate in the ground or on sprinkler heads, or designated by posts or living objects.

Quitting on the Ball

Decelerating on the down swing causing an improper hit. Not hitting through your shot with complete effort.

Slope

Adjusts your handicap to the difficulty of the course you play. The more difficult the course, the more strokes you will need. Under slope, golfers will no longer have a handicap. You will have an index. An average course will have a slope rating of 113. Your index is a mathematical calculation of your playing ability on an average course. Maximum index allowed is 36.4 for men and 40.4 for women. Also refers to the bank or incline-angle of a green or fairway hill.

Fade Spin

The term describing a controlled sidespin shot with an inside to out soft curve. Popularized by Ben Hogan.
A fade curves to your dominant hand side as you are facing the target.

Score Card

The paper on which a golfer records his score during play. The score card also has handicap and distance for each hole.

Ulga

To lift and drop the ball without penalty in accordance with the rules. Some places this can occur are areas of ground under repair, from cart paths or casual water areas.

Draw (tournament playing partners)

The pairing of golfers for a match play tournament.

Long Irons

Refers to the irons used for longer distances. Example: 1, 2, 3, 4, and 5 irons are the long irons. The 6, 7, 8 are middles irons, 9 - lob wedge are short irons.

Warga

The top rim or edge of the hole or cup. Sometimes used to describe edge of a trap.

Orzeł

A 2 under score on a golf hole. Example: making 2 on par 4 or making 3 par 5 hole, of course 1 on a par 3 is an eagle too but that is called an Ace or Hole in One.

Double D

When a driver is used on the fairway after being used for the tee shot.

Closed Stance

The undominant (lead) foot extends over the ball's line of flight while the dominant (rear) foot is back.

Stance

To place your feet in preparation for a swing.

Loose Impediments

Natural objects on the course which are not fixed into place such as stones.

Handicap Allowance

Your adjusted handicap depending on the type of competition you have entered.

Angle of Approach

The angle or degree at which the club moves downward, or upward, towards the ball.

Square Stance

Placing your feet in a line parallel to the direction you want the ball to travel.

Standard Scratch Score

The score a scratch golfer should get when playing a course in normal conditions.

Punch Shot

Where the ball is struck on the down-stroke of a partial swing resulting in a short low shot; typically used to hit the ball out of rough, to keep the ball below the wind, or to get under a limb or obstruction.

Pull Shot

When the ball travels inside the intended flight line. Usually caused by looping in the backswing.

Provisional Ball

The playing of a second ball from the same place as the first because the player is unsure of what may have happened to the first ball (ie it may be lost or out of bounds). This saves the time of having to go back to the tee and rehit a shot. If the first ball is found, the provisional is simply picked up with no penalty stroke invoked.

Twarz

That part of the club head which comes into direct contact with the ball. Normally grooved and having angular loft.

Chart the Course

Pace and record distances for each hole so that you know how far you are from the green at different positions.

Card (score card)

A card used to record scores in stroke play. Also, to make a record of your score. To make a round official the score card must be signed.

Speed of Play

The time it takes to play a round of golf.

Short Irons

The higher lofted clubs: 7 iron through wedge.

Kitty Litter

Colloquialism (slang) for sand bunker.

Wewnątrz

Your ball is inside when it's nearer the hole than the ball of your opponent. Also refers to a swing path that is closer to yourself than the true target line.

One Wood

This is synonymous with the driver. It is the preferred club for the tee shot providing the most distance and least loft.

Mis-aim

To physically align oneself on the wrong target line.

Soling the Club

The touching of club to ground at address. This is illegal in a sand trap.

Run

The distance that the ball continues to travel after its initial impact with the ground, as in the pitch and run shot.

Round Robin

A tournament in which everyone gets to play everyone else in a rotating schedule.

Rough

The high grass area adjacent to the fairway and green.

Release

To hit the ball such that it rolls on impact with the green. Release also refers to movement of a golfer's hands during a swing at the moment of uncocking the wrists.

Posiekać

To hit the ball with a hacking motion, or very steep angle.

Fairway

The area of the course between the tee and the green that is well-maintained allowing for a good lie for the ball.

Down Swing

The motion of swinging a club from the top of the swing through the point of impact.

Flight (Championship)

The highest ranked level or grouping of competitors in an event.

Hcp.

The abbreviation of handicap seen on score cards and golf hole signs.

Shag Bag

A special device used to pickup and store a good number of balls during practice sessions.

Pięta

The part of the club head nearest the shaft, opposite end from the toe.

Błąd

Error is the amount of misdirection off of true flight
or percentage off an angular measurement of a club face
A mistake or misdirection.

Klin

An iron used for short shots that has a high-loft: pitching wedge, sand wedge or a lob wedge.

Picking Up Your Head

A golfing flaw that means looking up at the hole before actually striking the ball. This usually causes hitting errors: topping, blading, or even missing the ball.

Overlapping Grip

Holding the club in a manner having the little finger of the dominant hand overlapping the space between the forefinger and second finger of the undominant hand.

Mashie

Lofted iron club that was introduced in the 1880s and is no longer in use. Used for pitching with backspin. Another name for the number 5 iron.

Lie of the Ball

The position in which the ball rests on the ground. The lie can be good or bad in terms of the nature of ground where is rests, the slope, and the level of difficulty in playing it. Also used to give the current stroke count during a hole. Example: you lie 3, means you are about to hit your 4th stroke.

Lay Up

To play a shorter shot than normally might be attempted. Would be done to achieve a good lie or safer shot, short of a hazard rather than trying to hit the green in one less shot.

Glam Slam Event

The four major championships: the British Open, the US Open, PGA Championship and the Masters.

Frędzle

The short grass surrounding the green. Same as "apron".

Course Rating

Used by organizations to rate the degree of difficulty of a course. See also "slope".

Scramble

Team competition where players play from the position of the best ball of a team member after every stroke.

Fat Shot

When the club hits the ground behind the ball. This results in high or low shots with a loss of distance.

Block / Blockout

When a player does not complete squaring the hands during the down swing, resulting in a slice or a shot pushed to the dominant hand side of the hole.

Mid-iron

Another name for a 2 iron.

Carry

The distance the ball travels in the air after being struck. In a skins match a tied hole's skin or money gets added to the next hole or carried over.

Cross Handed Grip

A grip where your undominant hand is below the dominant hand.

Cross Bunker

A lengthy bunker that is situated across the fairway.

Pacing Off

An approximate distance calculation where a golfer counts each stride as a yard, from a given distance reference marker. Example if a golfer walks 10 paces ahead of the 150 marker to his ball, he is about 140 yards from green.

Stimp Factor

A value that is associated with speed a ball rolls on the green.

Burn

Scottish term for a creek or stream. Most people remember the burn on the 18th hole at the British Open where the leader took a 9 and eventually lost the open.

Barkie

When the ball hits any part of a tree and the golfer still completes the hole with a par.

Flange

The base of a club, the part that rests on the ground. A sand wedge normally has a big flange.

Blind Shot

A shot played to a blind hole, the player cannot see the ball land.

Wózek

A two-wheeled trolley on which a golf bag is fitted and pulled around the course. In some cases trolleys are battery powered. Can also refer to a golf car.

Scratch Player

A golfer who does not require a handicap, or has a zero or less handicap rating such as a professional.

Kompresja

The flattening of the ball against the club face at impact. Also the degree of resilience of a ball.

Birdie (bird)

One under the par for a golf hole. Example you shot 3 strokes on a par 4.

Stony / Stoney

A name given to a shot that lands and comes to rest very close to the hole.

Low Center of Gravity

A method of weighting a club head to re-position the weight lower in the head to produce better lift and contact momentum.

Flex

The amount of bend or the degree of stiffness of the club shaft.

Explode

To hit the ball from the sand trap using a steeply lofted club with the club hitting into the sand behind the ball and spraying a large amount of sand.

Approach Shot

Normally a short or medium shot played to the putting green or pin.

Woodie

When the ball hits any part of a tree and the golfer still completes the hole with a par.

Śledź Przez

The continuation of the swing after the ball has been hit.

Slope Rating

Slope rating is the mark that indicates the measurement of the relative playing difficulty of a course for players who are not zero handicap players, or are not scratch golfers. The lowest slope rating is 55, and the highest is 155. A golf course of standard playing difficulty would have a slope rating of 113. Each course is rated from each set of tees for both the scratch golfer and the bogey golfer. The greater the difference between the scores of the scratch and bogey golfer on a certain course, the higher the slope rating will be and the more strokes golfers will receive. Conversely, the less the difference, the lower the slope rating and the fewer strokes golfers will receive.

Jigger

The early name for a 4 iron club.

Pin

The pole in the center of the cup on the green with a flag attached. The flag stick.

Net Score

A player's score after handicap deductions have been made.

Plaża

Bunker or sandtrap, which is the sandy hazard near greens, or some fairways on longer holes.

Dławik

To grip down farther on the club handle. A slang term used to indicate a collapse under pressure.

Acceptable Score

A score made over an 18-hole round which is used to calculate or adjust a player's handicap.

Blade

To hit an iron shot with the leading edge of the clubface which produces an errant shot and a cut on the soft cover ball. Blade is also slang for iron or putter.

Banana Ball

A slice that curves to the dominant hand's side in the shape of a banana. An extreme slice.

Long Game

That part of a golfer's game which involves hitting the ball over 180 yards.

Mallet Putter

A putter that has a head that is much wider and heavier than that of a blade putter. Sometimes resembling a semi-circle or half moon.

Napęd

The tee shot hit with the 1 wood. To move forward.

Ustaw

The number of golf clubs carried by a golfer during a round. The maximum number of clubs that can be carried by a golfer is 14. Also, the still state of readiness at address.

Lie

The degree of flatness of the club resting on a flat surface during the address position.

Plac

On line, perpendicular alignment to a target.

Lob Shot

A shot that goes straight up and comes almost straight down with very little spin or forward momentum. Useful when there is not much green to play to or popping the ball over an obstacle by the green.

Pull Cart

A two wheeled-device, with handle, used to aid the carrying of a golf bag around the course.

Stimp Meter

An instrument used to measure the speed of a green by applying a known force to the ball and measuring the distance travelled. Superintendents measure green speed with a stimp meter. Its readings give a snapshot of the green speed at that time of day. Stimp meter readings in the five to six range mean slow greens, seven to eight mean medium, nine to ten fast, and above eleven extremely fast.

Degree of Lie

The number of degrees of flatness of the club resting on a flat surface during the address position. This value goes up or down in degrees with the number and length of the club. Thus a shorter sand wedge has a higher degree of lie than a 2 iron.

OB

Abbreviation for "out of bounds".

Dogleg

A hole that has a left or right bend in the fairway, making a straight shot to the green impossible.

Gra w golfa: Gra w golfa Porady Sprzęt

Standardowe odległości do klubów golfowych żelaza

Nie ma zasada, na powiedzieć, bo każdy ma inną prędkość swing. Ale dla osób, które odgrywają regularne Flex klubów golfowych (prędkość huśtawka między 75-85 mph), średnie długości kijów golfowych są na następujące zmiany. Zwykle jest różnica 8-12 stoczni na klub z normalną prędkością huśtawka ze standardowymi wyniesione klubów. 3-190, 4-180, 5-170, 6-160, 7-150, 8-140, 9-130, PW -115, GW-100, SW-80 LW-60.

Należy również wziąć pod uwagę, że wszystkie kluby golfowe nie są wyniesione samo. Przez długi czas był średnio pitching wedge 48 stopni strychu. Teraz znajdziesz PW, że są 46 lub 44 stopni. Podobnie jest z innymi klubami żelaza golfowych. Może to spowodować, że jeden z ich hit tej marki 7 żelaza 5 lub 10 metrów dalej niż tej drugiej marki, to prawda, ale są naprawdę uderzenie 7 żelazo, silny 7 żelaza lub 6 żelaza, który został wybity 7?

Jak zorganizować Pole Bag

Nic nie jest standardem na powiedzieć, w najlepszy sposób organizowania klubów golfowych w torby golfowej, ale wszyscy chcą mieć nasze kluby golfowe w określony sposób. Wiele toreb golfowych teraz mają wbudowane systemy organizatora, aby pomóc zachować swoje kije golfowe w porządku. Bennington Quiet Organizer jest jednym jestem za. Ma miejsce dla każdego z żelazka, obszarów dla lasów i rury miotacz, aby utrzymać swój miotacz poręczne. Ale jeśli masz standardowy worek, którego używasz na zmotoryzowany wózek golfowy, większość graczy umieścić dłuższe kije w kierunku przodu wózka (to byłoby powrotem torby, gdy stoi za koszyka i wyborze kije golfowe), krótsze kije golfowe bliżej Ciebie wraz z miotacz. Myślę, że to tylko dlatego, że są krótsze kije golfowe łatwiej znaleźć, jeśli bliżej Ciebie.

Znalezienie Najlepszy Golf Ball dla Ciebie

Staraj się używać tej samej marki piłek golfowych każdym razem grasz opracowanie znajome uczucie, jak trafisz. Jest to najbardziej widoczne na greenie.

Grip Rozmiar test

Szybki test Grubość uchwytu: Chwyć klub golfowy z ręki nie dominującej i wycisnąć snuggly (nie dokręcać zbyt mocno). Zbadaj swój kciuk pad palmowy i końcach palców. Dobry rozmiar uchwyt do klubu golfowego ma opuszkami palców środkowego i palcem wskazującym po prostu dotykając klawiszy dłoni. Gdy palce wsuń pod pad, przyczepność jest zbyt mała, odwrotnie, jeśli opuszki palców spaść zbyt krótki podkładki pod nadgarstki, uchwyt jest za gruby.

Właściwe przechowywanie klubów golfowych

Trzymaj te Lübs golfowych z rdzy i wżery, usuwając je z samochodu, gdy temperatury zaczynają zanurzenie poniżej 40 stopni. Zmiany w górę iw dół temperatury mogą doprowadzić do kondensacji rdzy damge na zewnątrz i wewnątrz wałka i głowicy golf club golf club.

Recenzje Sprzęt golfowy

Jeśli chcesz dowiedzieć się o produkcie, a następnie skręcić w prawo na stronie internetowej producenta. Na przykład, www.titleist.com powie ci wszystko o tym, jak
golf piłka jest wykonana.

Gra w golfa Porady - Keep Your Golf Club Groovy

Sklepy Wiele sprzętu sportowego sprzedać dwustronny pędzel z miękkim włosiem z mosiądzu z jednej strony i sztywnego tworzywa sztucznego włosia z drugiej. Użyj tej szczotki po każdym strzale zachować rowki klubu golfowego czyste.

Zapobieganie jest najlepszym lekarstwem

Podczas polowania na swoich piłek golfowych, zapomnij o tych kul w grubym pędzlem lub obszarach wysokiego trawiastych. Obszary te są zarażone przytulona kleszcze i można je łatwo trzymać na buty, skarpety, spodnie, kurtka, kapelusz lub bez ciebie wiedząc o tym. Gdy te kleszcze są na ciebie, wiedzą, gdzie uderzyć.

Pitching Wedge Golf Club dla mężczyzn

Pitching wedge długość mężczyzny pole golfowe znajduje się około 36 cm. To może się różnić między producentami.

3 Iron Golf kluby dla mężczyzn

3 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 39 cm. To może się różnić między producentami.

Przestań Golf Club ślizganiu

Jeśli uchwyty są dobre, nie powinien mieć problemu poślizgnięcia się śliskie, jeśli nie. Aby utrzymać uchwyty kijów golfowych w optymalnym takiness, umyć je do mycia naczyń i ciepłą wodą.

Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na problem poślizgu to rękawice, które są lub nie są sobie. Podobnie jak uchwyty, rękawice mogą stać się śliskie i powinny być wymieniane po każdych kilku rundach. Ponadto, upewnij się, że rękawice pasują mocno tyle, aby nie dopuścić klub golfowy skręcać w dłoni. Jeśli nie ma na sobie rękawiczki, chciałbym zaproponować, aby to zrobić, a przynajmniej spróbować znaleźć jakiś lepki materiał do wykorzystania na rękach, aby zapobiec poślizgowi. Wreszcie, należy sprawdzić, czy może trzeba w połowie wielkości lub zbyt duże uchwyty kijów golfowych. Niektóre golfistów, które mają duże dłonie, zapalenie stawów lub inne problemy zdrowotne, które wpływają na to, jak ciężko może chwycić korzyść klubu z większych uchwytach. Jeśli normalnie nosić rękawiczki XL lub XXL, jesteś na pewno kandydatem do ponadgabarytowych uchwytów.

Chroń swoje kije golfowe Heads i golf klubów Wały

Chroń swoje główek kijów golfowych i klubów golfowych wały, odchylając się z golfa na ręczniki up i do sekcji klubu jako dodatkowe poduszki dla szefów drewnianych wałów i golf golfa. To naprawdę pomaga chronić pingowanie, stukając i odpryski. Spróbuj następnym razem.

Golf Grip Pielęgnacja

Trzymaj uchwyty golfowych czysta, aby uniknąć sytuacji śliskie. Użyj łagodnego mydła i wody, aby usunąć brud. Okresowo czyścić uchwyty golf z alkoholem i nie pozostawiającej włókien szmatki do usuwania gromadzeniu się tłuszczu, olejów i pozostałości bloku słońce.

Usuwanie Driving Range Mat Znaków Z Klubów

Maty zasięgu jazdy w rzeczywistości może stopić i trzymać się swoich klubach golfowych tarcia ciepła. Spróbuj użyć trochę ciepłej wody i ściereczki syntetycznego danie lub jakąś sodę i mokrej gąbki. Jest to dobry sposób na oczyszczenie bez zarysowania powierzchni pola golfowego.

Więcej Gra w golfa Porady - Lie Testowanie kąta

Aby sprawdzić, jak płaskim twoje kije golfowe leżą, użyj średni żelazo jak 5 żelaza. Zastosuj taśmy maskującej do podeszwy klubu i huśtawka na sklejki. Po około 4 lub 5 huśtawki, sprawdzić ślady wpływu na taśmie. Płaskim kłamstwo oznaczenie na obszarze środkowej. Jeśli obszar toe jest oznaczony, twój klub golfowy potrzebuje pionową regulację. Jeśli obszar pięty jest zaznaczone, pole golfowe potrzebuje płaski regulację kłamstwo.

2 Iron Golf kluby dla mężczyzn

2 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 39,5 cm. To może się różnić między producentami.

Ochrona szefa Pole golfowe

Zawsze pokrycie drewniane pałki. Ich największym wrogiem jest inny klub golfowy lub dwa brzęk przeciwko niej w czasie transportu na całym polu golfowym lub w samochodzie.

4 Iron Golf kluby dla mężczyzn

4 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 38,5 cm. To może się różnić między producentami.

7 Iron Golf kluby dla mężczyzn

7 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 37 cm. To może się różnić między producentami.

Grip Logo Wyrównanie

Jeśli uchwyt ma emblemat lub logo, należy skalibrować go poprawnie podczas instalowania nowego przyczepność. Nie mamy zbyt wiele czasu, aby rozkręcić uchwyt do jego końcowej pozycji.

8 Iron Golf kluby dla mężczyzn

8 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 36,5 cm. To może się różnić między producentami.

6 Iron Golf kluby dla mężczyzn

6 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 37,5 cm. To może się różnić między producentami.

1 Iron Golf kluby dla mężczyzn

1 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 40 cm. To może się różnić między producentami.

Sprawdza Metal Golf Club wałów

Sprawdź metalowe wałki kijów golfowych rdzę, pit, zużycie i wgniecenia. Są słabe obszary i może doprowadzić do uszkodzenia. Aby uniknąć wypadków i / lub klub golfowy utratę głowy, utrzymując swój klub wały golfa w dobrym stanie.

Grafit chroniąc Wały klub golfowy

Grafitowe klub golfowy wały mogą osłabić lub uszkodzone powtarzających otarcia. Należy unikać stosowania rur z tworzyw sztucznych lub twardych przegrody w torbie. Zamiast używać miękkie przegrody (miękkie gumowe pianki, kozice lub filcu). Inną opcją jest użycie długo wyściełane osłony głowy.

Recenzje Golf Equipment przez golfistów

Dlaczego tylko czytać opinie reklamodawców, kiedy można usłyszeć, co golfiści jak Ty mówią o sprzęt. Oto link do recenzji sprzętu golfowego:
Recenzje Online

Piasek Wedge Golf Club Długość dla mężczyzn

Długość klina piasku mężczyzny klub golfowy jest około 36 cali. To może się różnić między producentami.

Sprawdź swój klub golfowy Graphite Wały

Sprawdź grafitowo-wały swoich klubach golfowych "po każdej rundzie do uszkodzenia, ścieranie i wgniecenia. Są słabe obszary i może doprowadzić do uszkodzenia. Unikać obrażeń i strat główek kijów golfowych, utrzymując swoje kluby golfowe wałów w dobrym stanie.

5 Iron Golf kluby dla mężczyzn

5 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 38 cm. To może się różnić między producentami.

Sprawdza Golf Grip

Stare uchwyty mogą być twoim najgorszym wrogiem. Zwiększają poślizg, skręcenia, urazy nadgarstka i MIS-hity. Skóry i gumowe uchwyty twardnieje, pęknięć, tracą bieżnika i przyczepność i powinien być okresowo sprawdzany i wymieniany. Pamiętaj przyczepność jest twój jedyny kontakt z klubem, aby liczyć.

Gra w golfa Informacje o Instalacja Grip

Podczas montażu uchwyt, zostanie skierowany wlać mało alkoholu lub mineralne duchu na wolnym końcu uchwyt. Aby uniknąć wycieku na zewnątrz drugim końcu uchwytu, podłącz go z drewnianym golf tee. Wlać nadmiar out, usuń tee, i nacisnąć uchwyt na wale klubu golfowego.

Gra w golfa Informacje o Klub golfowy Wały

Aby uzyskać jak najwięcej z Twoich zdjęć tee, musisz użyć prawego klub golfowy. Wielu graczy użyć kijów golfowych, które mają wały zbyt długo, kosztującej dokładność. Korzystać również klub golfowy z wystarczającą strychu na swing. Dla większości graczy średnia, zalecane jest kierowca z co najmniej 10 stopni strychu. Sprawdź sprężystość swoich klubach, jak również. Golf Club wały, które są zbyt sztywne, ponieważ możesz zrobić odszkodowania w zamachu, co prowadzi do niespójności strzałów. Wreszcie, jeśli czujesz golfa sprzęt Cię powstrzymuje, umówić się na wizytę do zamontowania przez profesjonalistę. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze przy zakupie nowych klubów golfowych.

9 Iron Golf kluby dla mężczyzn

9 żelaza długości mężczyzny pole golfowe znajduje się około 36 cm. To może się różnić między producentami.

Gra online: Gry symulacyjne Porady online

Zabawy z Online Dating Gry symulacyjne

Celem gry symulacyjne randki online jest to, aby znaleźć potencjalnych romantyczne partnerów w ramach gry. Podczas tych gier, gracze tworzą postacie i podejmować decyzje w realistycznym środowisku. Decyzje te mogą skupić się na wygląd, strój, hobby lub kariery. W zasadzie wszystko, co można ustalić, czy inny gracz lub postaci będzie przyciągać do swojej postaci jest częścią gry. Decyzje gracz sprawia, pomagają ustalić, jak znak jest postrzegany przez innych graczy i postaci.

Ten rodzaj gry może być dużo zabawy jak długo gracz zdaje sobie sprawę, że jest to po prostu gra i nie pozwala na grę wpływać prawdziwe życie. Na przykład, równie ważne jest, aby rozpoznać odrzucenia, jak również sukcesy w grze są tylko częścią gry, a nie odzwierciedleniem prawdziwego życia gracza.

Rodzaje Gry symulacyjne grać online

Istnieje wiele różnych gier symulacyjnych, aby grać online. Niektóre z tego rodzaju gier są gry na podstawie sportowego, wojen i pojazdów. Dodatkowo istnieje randki, gry fabularne, gry, gry god kariera, gry oparte, gospodarka hacking, gry strategiczne i każdy inny rodzaj gry symulacyjnej życia można sobie wyobrazić. Zasadniczo, istnieje możliwość, gier symulacyjnych opartych na każdym aspekcie życia gracza. Istnieje już wiele gier symulacyjnych dostępne dla gracza do wyboru i nowe gry oparte na nowych koncepcji są tworzone na bieżąco.

Najlepsze Darmowe Gry Online Sims

Istnieje wiele różnych darmo online sims gry dostępne, ale wybór tych najlepszych jest w dużej mierze zależy od osobistych preferencji. Gry Sims, czy gry symulacyjne, są zasadniczo gry, które pozwalają graczowi stworzyć postacie w realistycznym środowisku i interakcji z innymi graczami, jak i postacie w grze.

Gracze, którzy lubią sims gry mogą znaleźć tam kilka z tych rodzajów gier wolą nad innymi. Na przykład, nie mogą być ukierunkowane na gry Sims kariery, randki, zwierzęta, sport lub inne hobby. Gracz, który naprawdę lubi sport wolą SIMS gry skupiające się na piłce nożnej, a gracz, który ma pasję do zwierząt mogą preferować SIMS gra skupia się na zwierzęta domowe.

Gry online gry Symulacja życia z partnerem

Wiele osób zdaje sobie sprawę z możliwości uzależnienia grze symulacyjnej życie online, a także są świadomi powikłań te gry mogą powodować w związku, ale może też być częścią zdrowej relacji. Pary, które wybiorą się do grania w gry online, wraz symulacji życia i umieścić stosowne ograniczenia na ilość czasu spędzonego na grę mogą znaleźć gry może pomóc rozwijać relacje. Spędzanie czasu razem grając tego typu gry mogą pozwolić para możliwość wymiany pomysłów i obligacji w ten sam sposób inne hobby okazją dla pary do spędzenia czasu razem angażując się w relaksującej aktywności. Jednak pary, którzy grają w gry online razem należy uważać, aby uniknąć pozwalając gier stają się tematem relacji.

Nauka z symulacyjne Gry Online Business

Online gry symulacyjne biznesu może rzeczywiście zapewnić możliwość uczenia się dla graczy, którzy są zainteresowani w promowaniu ich kariery. Mimo, że te gry są tworzone w celu zapewnienia formy rekreacji, realistyczny charakter gry pozwala graczom na zastosowanie umiejętności nabyte w grze do rzeczywistych sytuacjach. Gdy używane mądrze, te gry może pomóc gracza do eksperymentowania z różnymi strategiami biznesowymi i określić, które są najbardziej skuteczne. Ogólnie rzecz biorąc, działania, które prowadzą do sukcesu będzie również prowadzić do sukcesu w biznesie w świecie rzeczywistym.

Jednak gracze powinni być ostrożni, aby nie stać uzależniony od tych gier. To ważne, bo za dużo czasu grając w jakąkolwiek grę może mieć negatywny wpływ na karierę prawdziwego życia gracza. Dodatkowo, gracze muszą uzupełniać umiejętności uczą się podczas gry z innymi metodami uczenia się, w tym zajęcia, obserwując sukcesy osób i szukających porady od mentorów.

Zagraj w gry online bez Sims Becoming Addicted

Jest wielu graczy, którzy korzystają mając okazję do gry The Sims gry online. Jednak dla niektórych graczy rozwija się uzależnienie. Najczęstszym objawem uzależnienia obejmuje umożliwiając grę ingerować w innych aspektach życia gracza w tym rodziny, kariery, interakcje społeczne, a nawet osobistej higieny i zdrowia. Niektóre z fizycznymi objawami uzależnienia od gier online Sims to problemów ze snem, pleców lub ból szyi, suchość oczu, bóle głowy i utrata apetytu.

Objawy uzależnienia gry online, są bardzo realne i może mieć istotny wpływ na uzależnionej osoby. Na szczęście istnieje kilka prostych kroków, które mogą pomóc w zapobieganiu uzależnienia od gier. W szczególności wprowadzanie ograniczeń na czas spędzony na graniu w gry online może zminimalizować ryzyko uzależnienia od gry. To ważne, ponieważ gry, zamiast zajmujące się rodziną, społecznych, kariera lub obowiązki osobiste mogą być poważnym problemem. Grając na ograniczenia ilości czasu spędzonego gry, gracz zapewnia on jeszcze czas dostępne dla innych aspektów życia.

Pobieranie Darmowe gry symulacyjne online

Istnieje wiele darmowych gier online symulacji dostępne do pobrania. Wybór gier dostępnych może utrudnić graczom wybrać gry do pobrania. Aby uprościć proces poszukiwania darmowe gry symulacyjne online, gracze powinni najpierw ograniczyć wyszukiwanie do rodzajów gier są najbardziej prawdopodobne, aby cieszyć. Gry symulacyjne są dostępne w niemal każdym aspekcie życia człowieka, w tym rodziny, przyjaciół, randki, kariery, gospodarki, sportu i rekreacji. Zawężenia wyszukiwania do jednego typu gry przyczyni się do zmniejszenia liczby opcji dostępnych dla gracza.

Następnie gracze powinni szukać opinii innych użytkowników, aby określić, które gry są najbardziej opłacalne. Gry, które mają dużą liczbę opinii, które są zdecydowanie pozytywne są zazwyczaj korzystne, a gry z większości negatywnych opinii nie mogą spełnić oczekiwania graczy.

Gracze powinni też upewnić się, że pobierasz darmowe gry symulacyjne online z serwisów internetowych, które gwarantują autentyczność gry, jak również brak wirusów i spyware. Z tych gwarancji, gracz nie musi się martwić o naruszają jakiekolwiek prawo lub konieczności jego komputer poszkodowani przez wirusy lub spyware

Opanowanie gry online Lotu

Chociaż są tacy, którzy mogą być naturalnie lepiej w grach lotów internetowych niż inne, kluczem do poprawy umiejętności z gier lotów online jest regularnie grać w gry. Zdobywając doświadczenie, gracz jest w stanie poprawić wszystkie umiejętności niezbędne do sprawnego latać samolotem w wielu różnych sytuacjach. Te gry są zaprojektowane tak, aby być realistyczne i oferują szereg różnych warunkach. Piloci samolotów rzeczywistych spędzić wiele godzin latania przed zdobywając licencję, ponieważ ta praktyka jest niezbędna do właściwego przygotowania pilota do wielu różnych sytuacjach. Podobnie, gracze uczą się poprzez eksperymenty, które latające technik i strategii są najbardziej efektywne i produkować jak najlepsze wyniki.

Tajemnice wróżka Tycoon

Staje się mistrzem zasady popytu i podaży może pomóc graczowi excel w wróżka Tycoon gry. Niektóre z tych porad, które mogą pomóc w odtwarzacz sukces obejmują zarządzanie zapasami dobrze, spędzając dużo czasu na badania i ustalania cen eliksirów odpowiednio.

Zwracając uwagę na mikstury, które zamierzasz sprzedać i utrzymywania zapasów dostarczyć klientom tych mikstur pomoże uniknąć problemów, które pojawiają się, gdy nie ma wystarczającej ilości zasobów w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów. Zwracając szczególną uwagę na ruch do sklepu pomoże Ci określić, ile akcji jest niezbędne do zaspokojenia potrzeb swoich klientów w ciągu dnia.

Badanie jest również ważnym aspektem sukcesu w wróżka Tycoon. Ważne jest, aby zrobić tyle badań, aby uniknąć konieczności konkurenci oferują mikstury nie są w stanie zapewnić. Jednak spędzać zbyt dużo czasu na badania może spowodować gracz nie mają wystarczająco dużo czasu poświęcić na inne aspekty działalności, takich jak reklamy i zakupu akcji.

Ceny są również bardzo ważnym aspektem gry. Gracze powinni zadbać, aby ustalić ceny, które nie mieszczą się poniżej zalecanego minimum dla danego eliksiru. Pomoże to zapobiec gracza przed utratą pieniędzy w danym eliksiru. Może być konieczne do niższych cen, gdy popyt jest niski, ale kiedy wzrost popytu; warto podnieść ceny do maksymalizacji zysku.

Gra online: Gry Online Tajemnica Porady

Grając w darmowe gry online detektywistyczne

Grając w darmowe gry online detektywistycznych może być jednym z najlepszych sposobów, aby gracze decydują, czy cieszyć się, że tego typu gry. Gracze mają możliwość albo grać w darmowe gry lub wykorzystania wersje próbne wynagrodzenia do pobrania gry. Próbne wersje pay-to-pobrania gry są zwykle najlepszym rozwiązaniem, ponieważ te gry są zazwyczaj wyższej jakości niż gier dostępnych za darmo. Jednak, albo rodzaj gry może pomóc odtwarzacz celu określenia, czy cieszyć się styl gry.

Korzystając z wyszukiwarki, aby odszukać darmowe gry online detektyw najprawdopodobniej otrzymując wiele wyników dla gracza. Przeglądając te wyniki, ważne jest, aby sprawdzić, czy strona internetowa, darmowe gry jest godna zaufania, aby zmniejszyć możliwość wystąpienia problemów z wirusami i programami szpiegującymi. Gdy to nastąpi, gracz może korzystać z darmowe gry online detektywistyczne i określić, czy chcą inwestować dodatkowy czas i pieniądze w tego typu grach.

Rozwiązywanie Nieodgadnione Gry Online Murder

Tajemnica morderstwa gry online są dużo zabawy dla poszczególnych graczy, jak i dla grup przyjaciół. Te gry są zaktualizowana wersja klasycznej powieści tajemnicy gdzie czytelnik próbuje dowiedzieć się, kto popełnił morderstwo, zanim dotrą do końca książki. Ta nowoczesna wersja elektroniczna stawia gracza na scenie i pozwala im szukać wskazówek i podejrzanych wywiadów, starając się rozwiązać sprawę. Chociaż może to być dużo zabawy, może to być frustrujące dla graczy, którzy są nowicjuszami w tego typu gry.

Doświadczenie często jest jednym z najlepszych sposobów, aby gracze stają się bardziej biegli w rozwiązywaniu gry online tajemnica morderstwa. Gracze, którzy są nowicjuszami w tych grach może początkowo przegap istotnych wskazówek. Jednak po zagraniu tego typu gier na chwilę, gracz zazwyczaj uczy się rozpoznawać tropy szybciej.

Chętni dbałość o szczegóły może również pomóc gracz nauczyć się rozwiązywać gry online tajemnica morderstwa. Ważne jest, aby mieć świadomość, nawet w najdrobniejszych szczegółach podczas wykonywania jednego z tych gier. Gracze, którzy są dobrzy w zauważać drobne szczegóły są bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces w trakcie gry online tajemnicy morderstwa, ponieważ dane te mogą prowadzić ich do ważnych wskazówek.

Znalezienie najlepsze darmowe gry online Misterium

Internauci, którzy korzystają z wyszukiwarek, aby pomóc im znaleźć darmowe gry online tajemnica często są bombardowani przez strony z małym lub żadnym przydatnych informacji, a także stron internetowych przeznaczonych do zainfekowania komputera użytkownika przez wirusy lub spyware. To może być bardzo zniechęcające. Jednak istnieją inne alternatywy dla graczy szukających informacji na temat bezpłatnych gier online tajemnicy.

W szczególności, może być czasopism gier doskonałym źródłem dla tego celu. Te czasopisma często podsumowują gry, recenzje i inne użyteczne informacje, które mogą być przydatne w określeniu darmowe gry online mystery są najlepsze. Zapisywanie się na tego typu czasopisma mogą pomóc graczy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, ale nawet czytać tego typu czasopism tylko czasami może pomóc gracz podejmować decyzje o grach, które zdecydują się grać.

Gra w golfa: Kije golfowe i wskazówki montażowe

Znaczenie spójnego stanowiska rąk

Twoje ręce muszą być w tym samym miejscu za każdym razem. Palmy musi być w położeniu neutralnym, czyli innymi słowy, palmy musi naprzeciw siebie. Jeśli prawa ręka jest zbyt daleko w górę spowoduje to poza w ścieżce huśtawka. Jeśli prawa ręka staje się zbyt daleko w, spowoduje to wewnątrz na ścieżkę huśtawka. Wystarczy pamiętać, dłonie powinny się naprzeciwko siebie.

Znaczenie dobrej Golf Grip

Klub golfowy przyczepność jest jedynym połączenie między ciałem i pola golfowego. Musisz upewnić się, że ręce są w pozycji neutralnej (dłonie MUSI naprzeciw siebie), czy dłonie nie są skierowane do siebie, że jest niemożliwe, aby mieć dobre działanie dźwigni na górze, w klubie golfowym, wskazując na cel.

Kto powinien Pobierz Golf Club Fitting

Off szafie klubów golfowych pracy dla większości ludzi między 5'8 "i 6" dla mężczyzn i 5'4 "i 5'6" dla pań. To jest, biorąc pod uwagę, że jesteś od średniej budowy i siły. Jeśli są wyższe lub krótszy niż zakresy powyżej lub jeśli masz pewne cechy ciała, które wpływają na sposób powołania do piłki, jesteś kandydatem do klubu golfowego montażu. Jeśli jesteś wysoki, może być konieczne dłuższe kije z pionową kłamstwo. Krótsze ludzie zwykle muszą krótsze klubów z płaską kłamstwo. Jeśli masz nadwagę lub mają duże piersi, może nie być w stanie rozszerzyć swoje ramiona, jak gdyby szczuplejsze osoby, lub jeśli masz przeciwwskazania zdrowotne z powodu pleców i barków problemów, może to mieć wpływ na utworzenie i powodować konieczność klubu montaż. Siła lub brak również skierowana jest, gdy są wyposażone w klubach. Posiadanie prawa flex wału do prędkości huśtawka jest krytyczny jak najlepiej swoich klubach.

Polecam również klub golfowy dopasowania dla tych, gotowy do podjęcia następnego kroku, aby poprawić swoją grę w golfa. Prawidłowo zamontowane klubów golfowych może natychmiast podjąć kilka uderzeń off zdobędziesz powodu problemów dokładności. Każdy powinien być wyposażony klub golfowy w pewnym momencie, nawet jeśli sądzisz, że mieszczą się w średniej, jeśli nie dowiedzieć się, prędkość huśtawka sam.

Golf Grip ciśnienia

Wysokość ciśnienia potrzebnego do uchwytu golf huśtawka klub przy jednoczesnym zachowaniu kontroli jest jednym z kluczowych czynników w nauce grać dobrze w golfa. Ostatnie 3 palce undominant strony mocno trzymać się dobrym uściskiem dłoni, podczas gdy indeks, kciuk i drugiej strony są stosowane lekko jeszcze ciasno trzymając za rękę, jakby dziecka.

Kluby golfowe dla dzieci

Dla dzieci, aby naprawdę cieszyć się grą w golfa muszą pozytywne pierwsze doświadczenie. Odpowiednie dla dzieci klubów golfowych może wszystko zmienić.
Kluby dla dzieci golf pasujących do ich siły, wielkości i zdolności sportowych, w tym Ping Moxie Junior Set, cenie około 220 dolarów. Kluby dla młodzieży, są lekkie, co sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu w uderzając piłkę. Są także wysokiej uruchomienie i już-księgowa. Pomoże to, aby wszystkie ich strzałów zabawy.
Typowy zestaw zawiera drewno klubu startergolf kierowcy i wodnych, wraz z czterema żelazka, miotacz i piasku klina. Niektóre pokoje z podstawką oraz torby do przechowywania kluby.

Więcej na temat Golf Grip Pressure

Musisz zachować spójną ciśnienie chwyt golfa na przyczepność. Grip klub golfowy lekko. Nie ściskać tak mocno, że klub mięśnie ramion zaostrzenia golfa bo to będzie utrudniać działania dźwigni lub przegubu działania na górze tylnej huśtawka. Grip klub golfowy jak chcesz chwyt kierownicy w samochodzie. Pamiętaj: nie za mocno!

Jakie regulacje dokonywane są w trakcie montażu klubu.

Oprawa klub będzie uwzględniać kilka cech klubu golfowego przy określaniu który klub konfiguracja jest dla Ciebie. Najważniejsze z nich to:

1. Długość klubu - To jest bardzo ważne, na kilku poziomach, jest to, że chcesz właściwego klub długości tak, że czujesz się z tym dobrze w dłoni. Nie poczujesz potrzebę zadławić się na wale lub poczuć się jak docierają do piłki. Prawidłowa długość klubu pozwala także ekspres Klub zmontować swój klub mieć prawidłowe wygięcie w wale. Jeśli dusić się w klubie jesteś w istocie ruchomego punktu kopnięcie, które z kolei usztywnia wał. Pomyśl o słup telefoniczny, gdy słup jest długa, może kołysać się na wietrze, pokroić ją skrócić i to jest bardzo sztywna.

2. Kąt Kłamstwo głowy - Kąt kłamstwo głowy jest istotne dla dokładności. Kąt kłamstwo wpływa na piętę i czubek głowy. Jeśli klub jest zbyt płaska, toe trafi pierwsze, zbyt prosto pięta uderza pierwszy. Chcesz środku klubu, poniżej sweet spot, aby nawiązać kontakt z podłożem pierwszy.

3. Flex wału - To zależy od prędkości klubu. Zbyt elastyczny wału sprawia, że ​​dokładność problemem jako szef klubu nie będzie mierzyć się, zbyt sztywne wału oznacza problemy z dystansu, jak straci moc na wale w toku, ponieważ prędkość nie wystarczy, aby ją wyginać ,

4. Kwestie Loft - Dla niektórych graczy, strych montaż staje się czynnikiem. Jeśli uderzysz piłkę zbyt wysokie, może być powiedział, że trzeba silniejszych wyniesione klubów lub niskie klubów trajektorii, jeśli tylko nie dostać piłkę do góry, może ci powiedzą, że trzeba wyższe klubów trajektorii. To jest bardziej zaawansowany rodzaj montażu, jak większość klubów nie mogą być regulowane w ten sposób, muszą być oddane lub kute silne lub słabe. Niektóre firmy oferują linie klubów w ten sposób, zwykle oznaczony jako pro wersjach dla niższej trajektorii lub ht dla wyższej trajektorii.

5. Uchwyt montażu - rozmiar uchwytu jest ważna, jeśli masz bardzo duże lub bardzo małe dłonie ręce lub zapalenie stawów lub inny powód, że potrzebuje lekarza należy się zająć. To jest określana przez wielkość rękawic.

Gdzie udać się Golf Club Fitting

Najlepszym miejscem do montażu klub golfowy jest w zasięgu jazdy przez PGA zawodowej. Będąc na driving range golf, fachowiec może zobaczyć każdy aspekt danej gry, w tym całkowitego lotu piłki. Symulatory i sieci montażu nie pozwalają tego typu montażu.

Kiedy Re-Grip

Stary mądry człowiek powiedział kiedyś: "Nadszedł czas, aby przejść na emeryturę", gdy patrzył na jego dwóch płaskich / łysych oponach. Więc, gdy ręce zaczynają się ślizgać, to jest czas, aby ponownie przyczepność. Sprawdź uchwyty do noszenia i elastyczności. Guma, nosi nie tylko na zewnątrz, ale może się ciężko i pękają, też.

Jakie regulacje dokonywane są w trakcie montażu klubu.

Oprawa klub będzie uwzględniać kilka cech klubu golfowego przy określaniu który klub konfiguracja jest dla Ciebie. Najważniejsze z nich to:

1. Długość klubu - To jest bardzo ważne, na kilku poziomach, jest to, że chcesz właściwego klub długości tak, że czujesz się z tym dobrze w dłoni. Nie poczujesz potrzebę zadławić się na wale lub poczuć się jak docierają do piłki. Prawidłowa długość klubu pozwala także ekspres Klub zmontować swój klub mieć prawidłowe wygięcie w wale. Jeśli dusić się w klubie jesteś w istocie ruchomego punktu kopnięcie, które z kolei usztywnia wał. Pomyśl o słup telefoniczny, gdy słup jest długa, może kołysać się na wietrze, pokroić ją skrócić i to jest bardzo sztywna.

2. Kąt Kłamstwo głowy - Kąt kłamstwo głowy jest istotne dla dokładności. Kąt kłamstwo wpływa na piętę i czubek głowy. Jeśli klub jest zbyt płaska, toe trafi pierwsze, zbyt prosto pięta uderza pierwszy. Chcesz środku klubu, poniżej sweet spot, aby nawiązać kontakt z podłożem pierwszy.

3. Flex wału - To zależy od prędkości klubu. Zbyt elastyczny wału sprawia, że ​​dokładność problemem jako szef klubu nie będzie mierzyć się, zbyt sztywne wału oznacza problemy z dystansu, jak straci moc na wale w toku, ponieważ prędkość nie wystarczy, aby ją wyginać ,

4. Kwestie Loft - Dla niektórych graczy, strych montaż staje się czynnikiem. Jeśli uderzysz piłkę zbyt wysokie, może być powiedział, że trzeba silniejszych wyniesione klubów lub niskie klubów trajektorii, jeśli tylko nie dostać piłkę do góry, może ci powiedzą, że trzeba wyższe klubów trajektorii. To jest bardziej zaawansowany rodzaj montażu, jak większość klubów nie mogą być regulowane w ten sposób, muszą być oddane lub kute silne lub słabe. Niektóre firmy oferują linie klubów w ten sposób, zwykle oznaczony jako pro wersjach dla niższej trajektorii lub ht dla wyższej trajektorii.

5. Uchwyt montażu - rozmiar uchwytu jest ważna, jeśli masz bardzo duże lub bardzo małe dłonie ręce lub zapalenie stawów lub inny powód, że potrzebuje lekarza należy się zająć. To jest określana przez wielkość rękawic.

Neutralny Golf Club Grip

Połóż klub golfowy w całej swojej undominant strony w indeksie przekątnej od podkładki po stronie dłoni do pinky pad. Zamknij ostatnich 3 palce (Pinky, pierścień, środkowy). Mocno ściśnij i snuggly wokół klubu golfowego, a następnie zamknij kciukiem i palcem lekko. Patrz jak kciuk nachyla się do części wału. Teraz połóż rękę na dominującą klubu z środku dłoni po obu stronach skośnej kciuka undominant ręki. Zamknij dłoń lekko w klubie z kciukiem pochylonej się spotkać czubek palca wskazującego. Ten neutralny klub golfowy przyczepność będzie promować prosty strzał.

Zamknięty Golf Club Grip

Zamknięty klub golfowy uchwyt służy do promowania remis lub hak. Dodać neutralny klub golfowy przyczepność, ale rzuć ręce z powrotem od celu. Odbywa się to w bardzo małych odstępach powinny być testowana na jednej strony za jednym razem. Polecam za pomocą undominant rękę, a następnie, jeśli potrzebujesz więcej zgiecie zacząć toczenia dominującej ręki też. Dowiedz się zginać piłkę w różnym stopniu i doda nowy wymiar do gry i może pomóc przeciwdziałać skośne tory, powodujących kłamstwa plasterek Hill i boczne wiatry boczne.

Golf Grip ciśnienia

Nauka nacisku chwytu golfowe potrzebne do swing klub golfowy sprawnie i efektywnie, jak to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu kontroli jest jednym z kluczowych czynników w nauce grać dobrze w golfa. Spróbuj następujące wiertła golfa do pomocy w tej dziedzinie. Oceń swoje golfowe ciśnienie chwytu w skali od 1 do 10, gdzie 1 oznacza bardzo lekki, a 10 super szczelne. Start z 1 i uchwytem Klub stopniowo mocniej, jak na swój sposób pracy do 10. Określenie zmian w golfa ciśnienia chwytania i numer do niego. Następnie uderzył kilka zdjęć za pomocą tego samego systemu. Wkrótce okazuje się, siłę nacisku na rękę, która produkuje swoje najlepsze huśtawka. Prawdopodobnie będzie to w zakresie od 4 do 5. Po ustaleniu właściwego ciśnienia chwyt, nieustannie zidentyfikować jego dotyk tak będzie ostatecznie użyć go automatycznie w trakcie. Ponadto, należy pamiętać, aby utrzymywać stałe ciśnienie chwyt golfa od początku do końca huśtawka.

Kostka Golf Club Grip

Golf Club, gdzie dominującą uścisk dłoni i pinky palce rękę Index undominant do wzajemnego blokowania dłonie.

Nakładanie Golf Club Grip

Golf Club przyczepność, gdzie wszystkie undominant palce rąk są na uchwycie, a dominująca ręka Pinky leży nad i pomiędzy undominant indeksu ręki i środkowymi palcami.

Baseball Golf Club Grip

Klub golfowy przyczepność, gdzie wszystkie 10 palców posiadają klub.

Co jest Regulowany w Golf Club: MONTAŻ

Oprawa Golf Club będzie uwzględniać kilka cech klubu golfowego przy określaniu, które golfowe konfiguracji Klub jest dla Ciebie. Najważniejsze z nich to:

1. Długość pola golfowego - To jest bardzo ważne, na kilku poziomach, jest to, że chcesz właściwego klub długości tak, że czujesz się z tym dobrze w dłoni. Nie poczujesz potrzebę zadławić się na wale lub poczuć się jak docierają do piłki. Prawidłowa długość klubu pozwala także ekspres Klub zmontować swój klub mieć prawidłowe wygięcie w wale. Jeśli dusić się w klubie jesteś w istocie ruchomego punktu kopnięcie, które z kolei usztywnia wał. Pomyśl o słup telefoniczny, gdy słup jest długa, może kołysać się na wietrze, pokroić ją skrócić i to jest bardzo sztywna.

2. Kąt Kłamstwo głowy - Kąt kłamstwo głowy jest istotne dla dokładności. Kąt kłamstwo wpływa na piętę i czubek głowy. Jeśli klub jest zbyt płaska, toe trafi pierwsze, zbyt prosto pięta uderza pierwszy. Chcesz środku klubu, poniżej sweet spot, aby nawiązać kontakt z podłożem pierwszy.

3. Flex wału - To zależy od prędkości klubu. Zbyt elastyczny wału sprawia, że ​​dokładność problemem jako szef klubu nie będzie mierzyć się, zbyt sztywne wału oznacza problemy z dystansu, jak straci moc na wale w toku, ponieważ prędkość nie wystarczy, aby ją wyginać ,

4. Kwestie Loft - Dla niektórych graczy, strych montaż staje się czynnikiem. Jeśli uderzysz piłkę zbyt wysokie, może być powiedział, że trzeba silniejszych wyniesione klubów lub niskie klubów trajektorii, jeśli tylko nie dostać piłkę do góry, może ci powiedzą, że trzeba wyższe klubów trajektorii. To jest bardziej zaawansowany rodzaj montażu, jak większość klubów nie mogą być regulowane w ten sposób, muszą być oddane lub kute silne lub słabe. Niektóre firmy oferują linie klubów w ten sposób, zwykle oznaczony jako pro wersji dla niższej trajektorii, lub do wyższej trajektorii.

5. Golf Grip Montaż - wielkość uchwytu jest ważna, jeśli masz bardzo duże lub bardzo małe dłonie ręce lub zapalenie stawów lub inny powód, że potrzebuje lekarza należy się zająć. To jest określana przez wielkość rękawic.

Profesjonalne Golf Club Fitting

Pierwszą rzeczą, jaką zrobi to pro ma ogrzać się na kilka minut z własnego klubu golfowego. Weź kilka huśtawki praktyki golfowych i uderzył kilka piłek golfowych, aż poczujesz, wygodne i luźne. Swing jak zwykle huśtawka, nie martw się, jeśli nie wygląda to dobrze, że nie jest teraz ważne.

Następną rzeczą, którą zrobi jest pro zbadać bieżące kije golfowe, obserwując, gdzie trzymasz klub, jeśli zadławienia się lub osiągając plus pro będzie zauważyć, czy czubek swojego klubu jest skierowany w górę lub w dół podczas konfigurowania lub huśtawka.

Pro będzie szybkie ustalenie z początkowej konfiguracji i zacząć podawać ci własne kije golfowe, które są już dostosowane do długości i kłamstwa. On będzie cię obserwować lotu piłki i poziom komfortu, aby zobaczyć, gdy jesteś blisko do meczu. Kiedy myśli, że jesteś blisko, będzie włożyć trochę taśmy wpływu na twarzy i soli klubu i nie trafisz jeszcze kilka kulek z dala od deski do uderzenia. Zbada taśmę, aby zobaczyć, czy podczas huśtawka toe pięty uderza lub pierwszy i jeśli czynią stały kontakt z Centrum twarz piłką. Jednocześnie pro będzie stworzyliśmy maszynę Prędkość obrotu i rejestrować aktualną prędkość huśtawka.

Uzbrojeni w te informacje, pro będzie w stanie przekazać Państwu właściwego klub wyposażony w golfa i powinieneś zobaczyć wyraźną poprawę.

Nazwa marki golf kluby dla kobiet

Nie brakuje wśród marek w klubach golfowych dla kobiet. Znajdziesz mnóstwo sprzedaży w internecie, a także w lokalnych sklepach. Wśród tych, warto rozważyć są Pro Staff Wilson 360 Ladies Komplet, z cennika w zakresie 400 dolarów, lub Cougar Tour Cat Pro zestaw 17-Kawałek, który jest o połowę tańsza, w 100 dolarów do 200 dolarów zasięgu. Wiele nowych klubów zostały starannie zaprojektowane, aby pomóc kobietom poprawić swoją grę.
Na przykład kobiety z mniejszymi prędkościami skrzydłowych znajdzie klubów, które dadzą im maksymalną poddasze, bez względu na miejsce ich piłka dzieje kłamać. Niektóre nowsze lesie mają 13,5 stopnia wyższego strych, aby dać większe odległości i większą dokładność. Żelazka z szerszymi podeszwy ułatwiają osiągnięcie obniżenie środka ciężkości. Także daje optymalny kąt uruchamiania większej kontroli i dokładności. Dzisiejsze kluby są lżejsze też. Mogą one również pomóc zwiększyć prędkości kołysania, i, jak noc następuje po dniu, daje większą szybkość piłki i dystans.

Gra w golfa: Golf Balls Porady

Piłki golfowe dla hakerów

Golf jest drogim sportem, nawet na weekend lub okazjonalnego golfa, nie tylko ze względu na opłaty za grę, ale z powodu całej tej drogi sprzęt trzeba mieć w torebce, w tym swoich piłek golfowych. Czy płacisz więcej za kulki niż gra mówi, że powinienem? To może być w przypadku, jeśli zostały zakupu tylko najwyższej klasy kulki, które plusy korzystania. Faktem jest, że istnieje wiele dobrych piłek golfowych na rynku, a wiele z nich jest po stronie niskiej cenie, tylko czekają na okazjonalnych graczy, aby wykorzystać. Jedna strona w internecie, Piłki golfowe 101, stało się jego działalność, aby ocenić wszystkie kulki, w tym kulki dla nie-profesjonalistów i hakerami. Dziewięć kule są na jego liście rankingowej dla hakerów. Cztery z nich są wysoko oceniane na odległość, strych, wirowanie, trwałości, jak i ceny. Obejmuje to MaxFli A3 przy $ 24,95 kilkanaście, w MaxFli Revolution EXT, 20,95 dolarów kilkanaście, w Dunlop 65U, 17,95 dolarów kilkanaście, a Srixon Hi-spin, 14,95 dolarów kilkanaście.

Dlaczego Piłki golfowe Have "dołki"

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego piłka golfowa ma te wszystkie "dołeczki" na to? Odpowiedź jest prosta, wystarczy w jednym słowie: aerodynamika. Jeśli golf piłka była idealnie gładka, to leć po trafieniu go, na pewno wystarczy, ale nie latać bardzo daleko. To dołeczki, które dają swoje piłek golfowych oporowe potrzebne do odległości. Na większości piłek golfowych do 80 procent powierzchni składa się z wgłębieniami, a na niektórych zasięg jest tak wysokie, jak 100 procent, z konfiguracjami w sześciokątów i pięciokątów, maleńkimi figurkami, sześcio- i pięć-stronnych. Brak płaskie plamy na powodują opór, dając te kulki na zdolność do prowadzenia dalej i toczyć się dalej, gdy uderzył w ziemię. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do jazdy na długich otworów. Możesz dokonać niezbędnych korekt po uderzeniu krótkich otworów lub przy uderzeniu w żelazo z torami na zielono. Dobry zasięg dołek daje również piłek golfowych więcej odporność na wiatr, zwiększenia stabilności.

Różnica piłek golfowych

To może wydawać się zbyt skomplikowana dla kogoś nowego do gry w golfa, aby zobaczyć tak wielu marek piłek golfowych dostępnych. Jego pierwszym skojarzeniem może być dowiedzieć się, jakie zalety korzystania i kupić niektóre z nich. Jeśli tak, może on spędzać dużo więcej za jego piłki, niż potrzebuje, bo prawdopodobnie nie będzie korzyści robią zawodowcy. Kulki plusy korzystające są drogie ze względu na funkcje, jakie oferują nisko upośledzenie golfistów, która obejmuje wyższe stawki wirowania dla większej dotyku i kontroli, w szczególności, jeśli kulka wyląduje na zielono. Ten typ kulistą jest często określane jako "miękkie" kuli i zwykle kosztuje 40 dolarów tuzina albo więcej. Według władz golf, gry przeciętnego golfisty nie jest wystarczająco dobry, aby czerpać korzyści z tych kulek.

Co Przedsiębiorcy Podobnie jak w Golf Balls

Niektóre plusy, takie jak piłeczka golfowa Titleist ProV1 z wielu powodów, z których najważniejsze to, że został on zaprojektowany specjalnie z myślą pro. To jest piłka golfowa z wyboru dla takich profesjonalistów jak Mike Weir, Fred Funk, i David Toms.
Ta piłka jest opisana przez producenta jako miękki kuli o l.550 "preparat średnicy rdzenia. Inne funkcje obejmują, zwiększający prędkość wirowania kontroli jonomeryczną obudowę, z "pokrywa uretanu 0,30, plus 392-count zasięg wgłębienia w dwudziestościennego lub 20-faced projektu. Plusy na obwodzie PGA umieścić ogromną energię do swoich wybuchowych strzałów na tee i toru wodnego na dzień w czasie i potrzebują piłkę tak, aby spełniać swoje normy.
Piłki golfowe zaprojektowane dla profesjonalistów, takich jak Titleist Pro V1, który posiada miękką, cienką pokrywę i kosztuje około 60 dolarów za kilkanaście kulek. Porównajmy tę cenę co płacić za mniejszym piłkę, ale taki, który może być z pewnością dobra piłka do gry, takie jak Srixon Hi-spin, w cenie około 15 dolarów kilkanaście, lub na MaxFli A3, na około 25 dolarów kilkanaście.
Jeśli chcesz wiedzieć, jakie plusy szukać w golfa piłkę, należy pamiętać, że cechy wszystkich piłek golfowych są ściśle regulowane zasadami określonymi przez Golf Association USA. To właśnie te zasady, które określają maksymalną prędkość początkową, całkowity dystans, i wszystkie inne funkcje reklamowane przez producentów.

Dwuczęściowy vs wielowarstwowych piłek golfowych

Istnieją dwa rodzaje kul może warto rozważyć: Piłka dwuczęściowe i piłka wielowarstwowa. Konfiguracja w piłkę dwuczęściowy, która ma rdzeń o wysokiej restytucji zawinięte w pokrywie, przeznaczony jest do przesyłania energii skutecznie piłki w locie i zrobić doskonałe odległość możliwe. Niektóre dwuczęściowe kulki mają również miękkość, aby dać użytkownikowi większą kontrolę nad jego strzałów. W trzyczęściowy lub wielowarstwowej murawie, rdzeń owija się kilka pokryw łączenia materiałów, stopień twardości i gęstości. Ten rodzaj piłki może zwiększyć wydajność i zrekompensować lekko nieodebranych przebojów.

Piłki golfowe z kontrolą

Jeśli nie jesteś pro, nie musisz korzystać z piłki golfowe plusy korzystania. Golf to trudny sport, aby nauczyć się grać dobrze. Podobnie jak większość celów, trwa rok i ciężkiej pracy do wykonania. Mając to na uwadze, wielu producentów piłek golfowych nie tylko zaprojektowane do kontroli i wirowania, ale zaprojektowany dla golfisty weekend.
Są to kulki z widowisko, które wytwarzają maksymalną kontrolę wirowania, aby ułatwić Ci kontrolować swoje zdjęcia klinowe, takich jak Wilson, Jack Podziału Ball, z ceną w przedziale $ 14 dla 15-pack. Są to kulki, które będzie łatwo zatrzymać, pocieszająca myśl, gdy wykonywanie zdjęć chipowe.

Muzyka: Jak grać Porady

Jak grać na gitarze (przed rozpoczęciem gry na gitarze)

Istnieją tysiące ludzi, którzy chcą nauczyć się grać na gitarze, ale nie mają pojęcia, od czego zacząć. Dokładnie tam, gdzie prawie wszystkie nie uczyć ... dopóki nie zaczął nawet!

Aby zapewnić długie i szczęśliwe życie grając na gitarze, są dwie kluczowe wskazówki, które trzeba zrobić, zanim ktoś jeszcze przejmuje na gitarze:

1.) Pobierz Tuner. Możesz dostać tuner za darmo na różnych stronach internetowych, i nie ma nawet darmowe aplikacje iPhone tuner gitarowy. Tunery pomaga uczynić uprawiania znaczenie, gdyż rozwija swoje umiejętności słuchania.

2.) Dowiedz się, jak czytać taby. Tabulatury gitarowe, powszechnie nazywane zakładki, są dosłownie tutoriale piosenek. Tabulatura jest prostsze niż nuty, a jednocześnie profesjonalni muzycy mogą stwierdzić, że jest to zły nawyk, jest doskonałym rozwiązaniem dla przeciętnego człowieka, który chce się grać na gitarze bez pośpiechu)

Gitara: Gra Style Porady

Siłą napędową

Rytm jest siłą napędową bluesa. To nie może zająć dużo notatek grać dobre bluesa, ale ważne jest to, że rytm musi być odczuwalne.

Rytm

W rock and roll, a trochę jak dwie nuty grane razem mogą w znaczący rytm tło.

Porady Golf:: Gra w golfa Porady zaawansowane

Lekarstwo na plasterki

W przeglądarce musi być szeroki i mocny backswing aby odległość na dysku. Ale jeśli ostatnio byłeś krojenie piłkę, należy dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje i dokonać odpowiednich korekt. Jeśli jesteś praworęczny, być może problem jest w lewym ramieniu. Należy zachować tę ramię prosto backswing, ale jeśli nadal jest prosta, gdy po drodze, piłeczka będzie kroić. Napięcie w lewym ramieniu zapobiega prawą rękę od obracania się w sposób naturalny, tak to ma zrobić, gdy trafisz dysków.
Wynik: clubface pozostaje otwarty, a nie kwadratury na uderzenia i swoimi kawałkami piłkę w prawo. Ten problem można rozwiązać, jeśli skupić się na pozwalając lewą zgięcie ramienia, gdy po drodze. Jeśli jesteś zbyt świadomy tego, że może stworzyć problemy, też. Najlepiej praktykować tę korektę, zanim pojawi się na kurs z kumplami. Będą z ciebie dumny, kiedy pamiętać, że plaster nie ma.

Uderzając piłkę Longer

Tiger Woods, jeden z najlepszych golfistów świata, waży tylko 180 funtów ale uderza piłkę 20 metrów już poza tee niż przeciętnego gracza turystycznej. Jeśli jesteś jak większość golfistów, w tym tych, którzy grają już od pewnego czasu, chcesz dodać metrów do drive, też. Jak Tiger zrobić? Uważaj na niego, a zobaczysz ten sam mały, ciemny obszar trawy przy biodrach, gdy jest na górze, a na jego zasięg oddziaływania. Wiele amatorskich graczy popełnia błąd przesuwając biodra w kierunku piłki w momencie złożenia Downswing. Tiger obraca biodrami przy podejmowaniu Downswing ale nie popełnia błąd przenosić je w kierunku piłki. Jest jeszcze coś Tiger robi, że może chcesz śledzić. Kiedy zaczyna swoją Downswing, zaczyna obracając lewe przedramię. Z tego działania zaczyna kwadratu twarzy i stopniowo uwalniają clubhead. Jego huśtawka jest już w połowie drogi w dół, gdy uncocking od nadgarstków zaczyna.

Rozgrzewka przed twoimi rundy

Chcesz zagrać jedną z najlepszych rund kariery golfa? Czy to, co profesjonaliści w każdym sporcie zrobić, aby uzyskać gotowy do gry: zacząć od rozgrzewki godziny przed meczem. Dostać się do klubu na początku i głowę na driving range. Chodzić żwawo, aby uzyskać przesuwanie krwi. Utrzymanie pozytywnego nastawienia i zachować swój umysł zamiar na co większość z tego dnia. Rozpocząć rozgrzewkę, biorąc dwa kluby i kołysząc je w kółko nad głową. Zrób to 10 razy w każdym ramieniu, aby Twoje ramiona gotowe. Umieścić resztę swoich klubów na ziemi w pozycji pionowej, a następnie połóż dłonie na górze uchwyty i zrobić 10 przysiadów na rozgrzewkę kolana, łydki i biodra. Teraz rozpocząć praktykę klubu. Hit swoje żelazko na około 10 minut. Zacznij powoli, długości trzech kwartału huśtawki, a następnie zbudować do pełnych huśtawki. To daje duży odcinek do ramion, nóg i podstawowych mięśni. Czy to samo z lasu. Jesteś teraz zagruntować grać karierę okrągłe, najlepszy jaki kiedykolwiek grał.

Wychodzenia z bunkra z Panache

Jeśli grasz w golfa przez długi czas, może już opanujesz strzał bunkra. Ale jeśli nadal masz problemy z nim, być może trzeba trochę orzeźwiający na swojej techniki.
Wiedzcie, że gdy piłka ląduje w sandtrap masz swoje roboty dla ciebie. Aby dokonać skutecznego strzału, twój klub nie może dotknąć piłki. Twój piasku klina musi dotrzeć do piasku pod i za piłką i wrzucić go na zielono w starannie określonej prędkości i udaru mózgu. Ten rodzaj udaru powinny backspina kulowego ograniczenie ilości rolki. Oznacza to, będziemy chcieli, aby wylądować w pobliżu piłka pin więc będziesz mieć krótki putt. Może to możesz zrobić par lub nawet birdie, w zależności od tego ile masz kłamać, gdy piłka wpada w pułapkę. Jak zawsze, praktyka czyni mistrza. Jeśli nadal masz problemy z Twoich zdjęć bunkier, albo skorzystać z pomocy instruktora lub zrobić sobie ćwiczyć, aż pojawi się to dobrze.

Biorąc również presję odpychające

Grasz w golfa przez długi czas, a uważają się "zaawansowane" golfista. Doświadczenie uczy, jak ważne może być Twoje Putts do wyniku, ale nadal nie można dobrze putt. Oczywiście, wprowadzenie jest napięta część gry, więc jak mogę utrzymać napięcie do minimum?
Najpierw zrobić dobre badania linii. Przykucnąć za piłką i spojrzeć w kierunku otworu. Wiesz, gdzie chcesz, aby celować, dostosowanie do rzeźby zielony w swojej trajektorii. Następnie potrwać kilka praktycznych uderzeń dać sobie prawo poczuć, jak bardzo chcesz udaru Twój putt. Teraz jesteś gotowy do zajęcia piłkę. Jako dobrzy instruktorzy doradzają, "pobyt w teraźniejszości." Nie staraj się przewidzieć, czy piłka będzie przejść obok kubka, być krótkie, albo iść w. Skok piłkę z ufnością i akceptacji wyników. Jeśli się putt, będziesz dumny. Jeśli zauważysz, będziesz wiedzieć, co zrobiłeś najlepiej.

Scoring coraz Spróbuj to sztuczka?

Jako gracz z większym doświadczeniem pod pasem, to prawdopodobnie dowiedział się wiele technik na drodze do poprawy szans na zabicie dobrze. Na przykład, wiesz, jak ważne może być dobre kruszywa. Ale co zrobić, gdy twoje kulka w pułapkę, w pobliżu zieleni, piłeczka ma czyste kłamstwo, a wargi pułapki nie jest większy niż kolana? Czy piaskować się jak zwykle zrobić, gdy piłka jest w pułapce? Niekoniecznie. Kiedykolwiek spróbować tylko odpryski piłkę na zielono? Twój piłkę dostanie więcej toczyć w ten sposób, ale to jest coś, czego jesteśmy przyzwyczajeni do strzałami chipowych. Być może nigdy nie próbował tego wcześniej, ale były czasem ochotę zrobić. Wybór odpowiedniego klubu nie jest problemem. Można użyć klin pitching, biorąc trochę piasku z ujęcia i stacji puttinge na piłkę. Albo możesz użyć innego żelaza, może siedem lub osiem. Zaletą jest twoje, bo masz jasne spojrzenie na zielono, nawet wyraźniejszy, jeśli wargi pułapki jest dużo niższa niż kolana.

Nowe sterowniki dla zaawansowanych golfistów

Grasz w golfa przez długi czas, a gra jest bardzo dobra. Ale że zawsze podoba się być lepiej, prawda? Po pierwsze, chcesz trafić dłuższe dysków. Odpowiedź dla Ciebie może być w nowym Callaway 460, zwykle cenie gdzieś w $ 300 do 400 dolarów zakresie, w zależności od miejsca zakupu. Ten nowy sterownik posiada wiele ciekawych funkcji. Ma on nie tylko największą clubhead i potencjalną prędkość dozwoloną przez piłka USGA, że ma grubość twarzy regulowaną tolerancją dać golfistów potencjał wydajności na dużym obszarze. Wraz ze wzrostem prędkości piłki może to spowodować większą odległość częściej. Innym kluczowym atutem jest twarz X460, który jest pełna 10 procent większy niż Big Bertha (R) Titanium 454 kierowcy. Ponadto keels z blokiem grzewczym spocząć na murawie, dając golfistów bardziej ułatwić dążąc twarz klubu w stabilizacji clubhead. Nowy kierowca może również tradycyjne Callaway krótkie, proste, wydrążony Hosel, który umożliwia masy do przemieszczania dolnej i na obwodzie clubhead większej odpuszczenie.