grsail.com

rzeczoznawca monet online

Zbieranie monet: Zbieranie monet Poradniki Sugestie

Zbieranie Proof Zestawy Mint

Dowód zestawy mięty może być doskonałym dodatkiem do Twojej kolekcji monet. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z zestawów dowód mięty, podział ten pomoże zrozumieć to, czego można było uzyskać. Dowód monet wykorzystuje specjalny proces, aby utworzyć lustrzane tło mety lub pola. Ulgi lub obraz może mieć jakieś matowe części. Dowód monet jest zaprojektowany specjalnie dla kolekcjonerów. Nie znajdziesz monet próbnych dla obrotu ani nie można zazwyczaj znaleźć je w wartości nominalnej.

Twój Zbieranie monet Przewodnik po Moneta Lingo

Jeśli pakujesz zbieranie monet, musisz monety zbieranie przewodnik, aby pomóc z podstawami i znajdziesz to wszystko tutaj. Sprawdź naszą monetę zbierania przewodnik monety slangu więc będziesz wiedzieć, co niezbędne:

Złocie - złota jest platyna, złoto, srebro lub pasek. Sztabek obejmują również inne kształty takie jak monet i sztabek.

Pamiątkowa moneta - moneta honoruje osoby, miejsca lub wydarzenia.

Moneta klasa - klasa Moneta odnosi się do ilości zużycia monety otrzymuje od będących w ruchu.

Mint Mark - znak mennicy jest mała litera napis identyfikujący US Mint, gdzie monety pochodzi.

Numizmatyka - Numizmatyka obejmuje badanie i gromadzenie wszystkich powiązanych pozycji pieniężnych, takich jak monety, żetony, weksle, i medali.

Uncirculated monety - monety mogą opisywać uncirculated jego proces produkcyjny, może odnosić się do jakości jego klasie, lub może oznaczać, że jest to moneta nie jest wykorzystywany do wymiany walutowej.

Pięć dobrych źródeł informacji dla Zbieranie monet

Jeśli szukasz kilku dobrych źródeł informacji zdobyć numizmatycznych wiedzę, mamy środki, aby sprawdzić tutaj. Czy szukasz publikacji, organizacji zawodowych lub klasyfikowania i uwierzytelniania usług, listę pięciu dobrych źródeł będzie Ci monetę gromadzenie know-how, którego szukasz.

Coin Dealer Newsletter - Praca z Torrance w Kalifornii, Coin Dealer biuletyn oferuje wiele różnych publikacji, w zależności od danego obszaru.

Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne - to organizacja non-profit ma programów edukacyjnych i muzeum (wirtualny i online) dla entuzjastów zbieranie monet.

Profesjonalne numizmatyków Guild, Inc. - profesjonalne numizmatyków Guild, Inc. jest organizacją non-profit, która utrzymuje wysoki standardów dla swoich dealerów monet. Są one również doskonałym źródłem artykułów i badań na zbieranie monet.

Stowarzyszenie amerykańskich monet okolicznościowych - Towarzystwo USA Monety jest organizacja dla kolekcjonerów zainteresowanych amerykańskich monet okolicznościowych. Członkostwo daje możliwość zdobycia na krajowych wystawach monet i udziału w programach edukacyjnych ci.

Gwarancja numizmatyczny Corporation of America - Ta organizacja świadczy usługi trzeciej klasyfikacji partii rzadkich monet. Mają aktywny czat płytę, która umożliwia wymianę informacji dotyczących zbieranie monet.

Cztery pułapek Zakup Monety online

Zakup monet online może być kuszącą perspektywą dla początkującego kolekcjonera. Jest to wygodne, jesteś konkurować na wolnym rynku, a nie jest pośrednikiem. Jednak zakup monet w Internecie nie mają pewne niebezpieczeństwa z niewiedzy kupującego. Oto cztery pułapki do zakupu monet w Internecie.

1. Brak jest przepisów dotyczących niektórych internetowych miejsc aukcyjnych. Na przykład, największym źródłem aukcji internetowej na zakup monet online jest eBay. Niestety, niewiele było rozporządzenie dealerów monet w Internecie, pomimo skarg dotyczących transakcji.
2. Mimo, że wydaje się, że to dobre miejsce, aby znaleźć się targować, forum miejsca aukcji są notorycznie sprzedaży monet po wysokich cenach rezerwowych.
3. Monety oferowane w Internecie nie zawsze są najwyższej jakości. Dealerzy Coin nie używać internetowych miejsc aukcji sprzedać swoje najlepsze kawałki jakości.
4. Online miejsca aukcji są wysypiskiem monet nie zakwalifikowanych przez trzecią usług certyfikacyjnych stroną, więc będziesz brakuje ważną gwarancję w przypadku zakupu jednego z tych monet.

Rozszyfrować Anatomia monet

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co nazywasz wszystkie części różnych monet? Wniosek pomoże rozszyfrować warunki musisz określić, jakie części są w różnych monet.

Krawędziowe - Monety mają zewnętrzną granicę obejmujący go, które mogą być gładkie, literach, lub zdobione.
Rim - Nie mylić z krawędzi, obręczy moneta jest podniesiona z obu stron, aby chronić konstrukcję od zużycia.
Relief - ulga w monetach jest półkę, często przedstawiających różne obrazy.
Field - pole jest płaska część monety, który nie ma żadnej adnotacji lub obrazu.

Twój przewodnik dla oceny wartości monet

Istnieje kilka czynników, które wchodzą w grę przy ustalaniu wartości monet. Aby dowiedzieć się, co dzieje się na ocenę wartości monet, przeczytaj ten poręczny przewodnik:

Identyfikacja - Przy identyfikacji monety, warto wiedzieć, z jakiego kraju pochodzi, czy ma znak mennicy, a co wartość nominalna jest.

Wiarygodność - nieetyczne sprzedawca może stworzyć podrobionych monet w celu sprzedaży do niewiedzy kolektora. Jeśli masz wątpliwości, możesz skontaktować się z organem biegłego w celu ustalenia autentyczności wartości monet w pytaniu.

Moneta klasa - klasa moneta odnosi się do jego ogólnego stanu. Czynniki wpływające na stopień monety to ilość zużycia, brak wgnieceń i ostrość szczegółów.

Uszkodzenia i chemiczna - Większość kolekcjonerów wolą uzyskania monetę, że nie jest naruszony lub czyścić w żaden sposób. Gdy partia poleruje, wiertarki, lub w inny sposób zmienia monetę, jego wartość zmienia się.

Cztery sposoby na uniknięcie Zakup monet bez skrupułów

W świecie zbieranie monet, jesteś zobowiązany do natknąć się na sytuację, w której nie jesteś pewien, czy należy odejść od zakupu monet, czy też nie. Jeśli chcesz uniknąć skrupułów zakupu monet, czytaj dalej.

1. Słyszeliście o tym wcześniej, ale jeśli coś brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Wyszukiwanie idealnej okazja, gdy jesteś zbieranie monet może niech twoje emocje uzyskać najlepsze ciebie, ale monety sprzedaży znacznie poniżej wartości rynkowej są często albo oszustw lub błędów w druku.
2. Nie wchodzą na gwarancji procent wydajności. Może się okazać, bez skrupułów ogłoszenie gwarantującą Ci procent wydajności 25 procent rocznie. Mimo że jest to szara strefa, większość liderów w branży monety zbieranie zgodzić Komisja Securities Exchange znajdzie gwarancja procent wydajności za niezgodne z prawem.
3. W przypadku przeprowadzenia transakcji z dystrybutorów monet, które świadomie pomija istotny błąd w monety, można śmiało powiedzieć, że nie powinien zajmować się tym dystrybutorów monet ponownie. Sprzedawca, który oferuje zwrot lub odwołanie w przypadku błędu należy uznać za etyczne dystrybutorem.
4. dystrybutorem monet oferując monetę na sprzedaż, która nie jest w stanie, jest rzeczywiście powszechne i nie powinny dotyczyć ciebie. Dealer moneta jest często w procesie lokalizowania monetę dla Ciebie. Jednakże, jeśli dealer monety wymienia pięć różnych gatunków tego samego rodzaju monety, ale ma tylko jeden i stara się przedstawić tę samą monetę do Ciebie, gdy wrócisz i zdecydujesz się na uaktualnienie, należy zwrócić się o zwrot i nowy dystrybutorów monet.

Jak korzystać online aukcje

Chociaż aukcje internetowe nie są najbardziej idealne miejsce do dokonać zakupu monet, może być realną opcją, aby znaleźć to, czego szukasz, jeśli wziąć kilka środków ostrożności. Jeśli zdecydujesz się kupić monety za pośrednictwem aukcji internetowych, zachować następujące informacje na myśli.

 • Prowadzić transakcje z renomowanych dystrybutorów, takich jak członków Gildii numizmatyków Professional (PNG). Jeśli prowadzi transakcje w serwisie eBay, unikać dealerów z wielu negatywnych opinii.
 • Nie należy się spodziewać, aby dostać dobrą ofertę na zakup monet. Wiele oferowanych w Internecie mają monet rezerw na poziomie lub powyżej rzeczywistej wartości rynkowej monety.
 • Nie należy się spodziewać, aby dostać monetę w najwyższej jakości w Internecie. Dealerzy mogą podjąć decyzję o sprzedaży monet online, które są zawodny i niskiej jakości.
 • Przeczytaj warunki sprzedaży przed złożeniem oferty. Czasami są ukryte opłaty w drobnym drukiem i nie chcesz utknąć płacenia więcej za zakup monet, niż myślałem, że będzie zapłacić.

Zbieranie monet: Zbieranie monet Porady

Pięć powodów, aby dostać się do USA Zbieranie monet

Jeśli zastanawiasz się, co sprawia, że ​​USA Zbieranie monet silniejszy niż jakikolwiek inny rynek na świecie, można dowiedzieć się tutaj.

1. USA Zbieranie monet obejmuje wiele różnorodnych i ciekawych wzorów. Stany Zjednoczone mają ponad 200 lat projektowania monety za nim. Jeśli zastanawiasz się, jak sukces monety USA są na rysunek w nowych kolekcjonerów, nowe 50 państw Quarters Program sama wydała w milionach nowych kolekcjonerów w polu.
2. Zbieranie monet USA jest niedrogi. Chociaż niektóre US monet może rozkazać setki tysięcy dolarów, można zbierać monety bez rozbijania banku.
3. Monety okolicznościowe monety USA gromadzenia się, że o wiele bardziej ekscytujące. W specjalności, która obejmuje wydarzenia krajowe, miejsc i ludzi, masz wiele monet okolicznościowych o znaczeniu do wyboru.
4. Nie ma aktywnego rynku amerykańskim Zbieranie monet. Miejsca zakupu, sprzedaży i wymiany monet to sklepy monet, pokazy monety i online.
5. Poprzez klubów monet i grup dyskusyjnych, masz okazję spotkać się z interakcji z innymi i kolekcjonerów zainteresowanych monet amerykańskich.

Monety Zbierz

Podejmowanie decyzji, który monet zebranie może być kwestia osobistych preferencji i finansów, ale istnieje kilka kluczowych punktów, które należy rozważyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze wskazówki, które pomogą Ci zdecydować, które monety zbierać.

Nominał - nominał monety może być tak powszechne jak na kwartał lub niejasne jak kawałek trzy procent. Zdecydować, co jesteś zainteresowany gromadzenia może pomóc poruszać się w odpowiednim kierunku, aby gromadzenie najlepsze monety dla swojej kolekcji.

Typ - Istnieje wiele rodzajów monet w danym nominale. Rodzaje monet może zawierać włosami Half Dollar kontra Walking Liberty Half Dollar lub nanoszone Cent Popiersie w porównaniu z 1793 Half Half Cent.

Data - Każda moneta wychodzi w danym roku. Można zbierać monety w danym roku lub srebrnego dolara za każdy rok, jest on dostępny.

Jak rozpoznać zmieniony Morgan Dollar

Czasami monety są zmienione, aby to wydaje się być bardziej cenne rzadkie monety, gdy tak nie jest. To może być sprawa z 1895 Morgan Dollar. Nie są znane żadne strajki biznesowych z 1895 Morgan Dollar, ale są wersje próbne. Strajk biznes moneta jest przez US Mint przeznaczonych do powszechnego obiegu. Jednak czasami, strajk firm z 1895 Morgan Dollar zostanie wystawiona na sprzedaż. Dowód wersja 1895 Morgan Dollar może pójść za $ 25.000.

Newbie vs Doświadczeni monety dla kolekcjonerów

Pamiętam jak pierwszy raz poszedł w Internecie, a nawet dalej wstecz, pierwszy dzień szkoły? Dla niektórych z was, jak może się wydarzyć w tym samym dniu. Można czuć się nerwowy, podekscytowany, boi nikt by cię lubię. Dodaj do tego lęk że ktoś może Cię oszustwem, i myślisz, że będziesz lepiej zbieranie motyli, ponieważ są one w żołądku!

Nie martw się. Większość doświadczonych kolekcjonerów mają miłość monety i gromadzenia waluty. Są też chętni do pomocy początkujących kolekcjonerów lub początkujących.

Znaki byłeś na tyle niefortunne, aby uruchomić w nieuczciwych kolekcjonerów:

o Oni nie są zainteresowani rozmową do ciebie, tylko naciska, aby kupić lub sprzedać swoje monety twoje, zwykle w absurdalnie wysokiej lub niskiej cenie, odpowiednio.
o nich nie odpowie na wszelkie pytania, czy czujesz się głupio pytać, co BU jest i co jest różnica między bilon Merkury i bilon Barber.
o one odmówić dostarczenia wszelkich informacji, które mogą okazać się pomocne, ponieważ chcą, aby "pokonać" Cię w zbieranie monet.
o Istnieje podejrzenie, że może być daje fałszywe informacje.

Zapytaj innych kolekcjonerów o tym osobiście. Pomocne kolekcjonerów będą kierować się z dala od przekupniów.

Teraz jesteś gotowy, aby wymieszać i mieszają w świecie monet i zbieranie waluty, i czuje się lepiej niż w pierwszym dniu szkoły ... nie musisz się martwić o walkach Play-Doh i mody faux pas!

Ochrona monet Kolekcje

Twoje kolekcje monet są przedmiotem zazdrości okolicy. Po tym wszystkim, nie jesteś typem Home Depot, więc trzeba mieć coś do pokazania się. Ale może warto zainwestować w system sygnalizacji pożaru lub możesz mieć poważny kryzys w zbieranie monet, gdy wybuchnie pożar.

Mniej destrukcyjne lub katastroficzne nieszczęścia z kolekcjonerów obejmują zachowanie kolekcje monet od zużycia. Oto częściowy wykaz środków ochronnych:

* Pakiety żelu krzemionkowego do środków magazynowych
* Bezpieczny lub, za dodatkową ubezpieczenia, sejfem
* Torby, słoiki i pudełka do obiegu w sztabach
* Albumy folderów dla serii, jak również zestawów typu
* Rękawy plastikowe, "trzepie" lub kartony
Płyty z tworzyw sztucznych "*" dla rzadkich lub cennych monet
* Velvet pad dla badających monet
* Box dla otrzymania wszystkich Zbieranie monet korespondencji lub zleceń
* Oddzielne monet ubezpieczenie przed kradzieżą lub polityka ognia (najbardziej standardowe zasady nie obejmują kolekcje monet)
* Zaufanych przyjaciół i kolegów kolekcjonerów, którzy nie będą paplać o swoich monet

Po tym wszystkim, gdy jesteś szczęśliwy, aby powiększyć łazienkę, nie masz ochoty być kolejną Trading Spaces gości - więc chronić swoje monety.

Dzieci i monety

Nigdy nie jest za wcześnie, w świecie, który próbuje sprzedać dzieciom wszystko, aby pomóc im zrozumieć wartość pieniądza. Świetny i zabawny sposób jest wprowadzenie dzieci do zbieranie monet. Junior kolekcjonerów zostały odkrywania radości monet przez lata. Kanadyjskie Stowarzyszenie Numizmatyczne sponsoruje dzieci na programie monet.

Jak z niczego innego dzieci cieszyć, kolekcje monet prawdopodobnie przerastają swój dom, ale jest to hobby, można uzyskać zainteresowany też. Możesz skorzystać z okazji, aby porozmawiać z dziećmi o inwestowaniu, historię pieniądza, i zachęcić ich do odłożyć część swoich uprawnień i / lub kieszonkowego, czy sześć lat prowadzi stoisko z lemoniadą lub nastolatek ma część -czas pracy. Niektóre przyjaznych dzieciom monety zbieranie wskazówek:

o Zachęcaj dzieci, aby dowiedzieć się jak najwięcej o zbieraniu monet i waluty. Zbieranie monet DZIECIĘCE książki, Choice Award Winner 2000 Rodziców, wprowadza dzieci do Zbieranie monet, z gniazdami dla wszystkich 50 państwowości monet.
o Pomoc dzieciom podejmowanie decyzji o zakupie monet. Mogą one nie być w stanie pozwolić sobie cenne Golden Eagle od razu, ale dzieci były zaradni w oszczędzaniu pieniędzy.
o Użyj Susan B. Anthony Dolar i Kennedy Half-Dollar uczyć dzieci o historii.
o Czasami nie musisz szukać dalej, niż tego słoik zmiany wujek dał wam. Rozpocznij "skarbów" i zachęcać dzieci, aby wybrać swoje ulubione monety, lub znaleźć indyjski głowy ani grosza.

Ze zwierzętami cyfrowych i coraz bardziej zaawansowanych robotów, monety może zająć miejsce z tyłu na początku, ale dzieci jak idei robi coś dla dorosłych i entuzjazm będzie monety zbieranie nieocenioną rodzinną rozrywkę.

Zaoszczędzić pieniądze kupując Twój Proof Set bezpośrednie

Jednym ze sposobów, aby zapisać swój portfel pieniądze to dokonując zakupu bezpośrednio z US Mint jeśli kupujesz aktualny dowód ustawić rok. W przeciwnym wypadku, gdy przegapić zakupie natomiast zapasy są obfite, będziesz często mają do czynienia z płacenia wyższych cen. Aby nie przepłacać, jeśli już brakowało łodzi na zakup zestawu z dowodu US Mint, odczekaj chwilę, aż krople popytu i rynku stabilizuje. Możesz usiąść go kilka miesięcy, ale może być warto to zrobić.

Kilka faktów na temat zbierania Quarters

Zbieranie czwarte to doskonały sposób na własny kawałek historii USA. Czwarte USA pojawił się na scenie w 1796 roku, kiedy Osiem Reales, hiszpański kolonialne monety, był używany w całej Ameryce. Od debiutu, nie było sześć rodzajów kwartałach produkowanych. Aby dowiedzieć się kilku faktów na temat zbierania kwartałach, spójrz na naszej poręcznej listy.

 • Sześć rodzajów kwartałów USA można zbierać obejmują: nanoszone Biust (1796-1807), zamknięto Biust (1815-1838), z siedzibą w Liberty (1838-1891), fryzjer (1892-1916), Stały Liberty (1916-1930 ), a Waszyngton Head (1932-obecnie).
 • Jeśli szukasz kwartale według typu, główne wersje są dość łatwe do uzyskania. Draped Bust i ograniczonych Biust Quarter Dollars może być bardzo trudne do znalezienia. Bardziej powszechne wersja Washington Szef dolarów Quarter ma kilka ciekawych odmian, takich jak podwójne matryc do 1934, 1942-D, 1943 i 1943-S.
 • Koszty dolarów Quarter różnić. Zbieranie czwarte daje szeroki wachlarz typów cenowych do wyboru. Możesz zapłacić tylko 1,50 dolarów za wybite 1960 Washington Quarter w dobrym stanie, ale spodziewać się zapłacić 14,400 dolarów w bardzo dobrym stanie wybite Liberty Szef około 1901.

Angażowania się Zbieranie monet

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz w świecie zbieranie monet lub chcą się zaangażować, znalezienie dodatkowych środków i podobnie myślących ludzi będzie wzbogacić swoje doświadczenia. Istnieje kilka sposobów, można spotkać innych kolekcjonerów i dowiedzieć się więcej informacji.

1. Dołącz do lokalnego klubu zbieranie monet w swojej okolicy.
2. sklepy Odwiedź monety w swojej okolicy, aby przeglądać i sklep rozmowy z dealerami. Znajdź renomowanych jeden powiązanych z organizacji dystrybutorów monet.
3. Przejdź do pokazu monety w Twojej okolicy, gdzie można wchodzić w interakcje z wieloma dealerami, kolekcjonerów i mają okazję obejrzeć monety z pierwszej ręki.
4. Weź udział w seminarium letniego podane przez amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego. Oferują kursy tygodniowych na takie tematy jak klasyfikacji monet, fotografii i wykrywania podrobionych monet.

Mennica Set Ceny

Zestaw mennicy został wprowadzony w 1947 roku Przez rok wydania 1958, pakiety włączone dwa przykłady konkretnej monety. Od 1959 roku, zawarta mięty ustawić tylko jedną wersję każdej monety. Ceny zestawów mięty wydanych przez lata będzie się zmieniać. Sporządziliśmy listę, aby dać wyobrażenie o tym, jaką cenę można spodziewać się na oficjalne mięty ustaw z danego roku.

1947 - 1150 dolar
1957 - 250 $
1967 - 18 dolarów
1977 - 6 dolarów
1987 - 6 dolarów
1997 - 30 dolarów
2006 - 17 dolar

Cztery powody do zbierania monet

Zbieranie monet jako hobby wzrosła popularność w ciągu 1930 roku, gdy monety stał się dostępny dla amerykańskiej opinii publicznej. Dziś, zgodnie z US Mint, są miliony kolekcjonerów na całym USA. Jeśli rozważasz warto hobby, tutaj są cztery powody, dla których warto rozważyć zbieranie monet.

1. Monety mają bogatą historię i zbieranie monet daje wgląd w innej epoce.
2. Monety mogą docenić wartość i mają wartość samą w sobie. Rzadkie monety mogą być warte wiele.
3. Zbieranie monet pozwala na interakcję z kwitnącej społeczności miłośników monet.

Od Collector do Dealera

"Uczeń" piosenka Cue. Pieniądze, pieniądze, pieniądze ... Jesteś kolekcjonerem monet i przedsiębiorca. Podobnie jak Donald Trump, masz włosy, które nie poruszają.

Upodobanie do zbieranie monet mogą prowadzić do lukratywną karierę. Wiele punktów monety zaczynał jako kolekcjonerów monet. Mają pasję kolekcjonowania monet i waluty i szacunek dla kolekcjonera. "Donald" może zaczęli w ten sposób, gdyby był kolekcjonerem monet.

Twoje imperium finansowego może nie obejmują cały świat, ale jako dystrybutorów monet można realizować swoją miłość z rzadkich, starych i nowych monet. Szukam jakiegoś kariery monety prowadzi sztuce transakcji? Oto kilka wskazówek, zbieranie monet:

* Jest to dobry pomysł, aby być członkiem ANACS i inne organizacje certyfikacji / weryfikacji autentyczności monet. Ciągle prąd, na których monety są prawdziwe, i wzbudzić zaufanie kupujących.
* Tak jak każdy inny biznes, rozwijać biznes planu i marketingu, ale liczyć na lojalność kolekcjonerów.
* Można rozważyć specjalizujący się w poszczególnych monet, np brytyjskich monet, monety, nowoczesnych specjalistycznych monet, Colonial kolekcji monet. To dobra rada dla początkujących i zaawansowanych kolekcjonerów, jak również, ponieważ może zaoszczędzić czas i pieniądze, dla początkujących, jak i stare monety zbieranie pomóc zwiększyć ich ręce ROI.
* Zostań członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego - możesz na bieżąco o trendach monet i ustanowić siebie jako renomowanych dystrybutorów.
* Szacowanie Oferta i jakościowe usługi, ale z powrotem swoich ocen z danymi z ANA lub ANACS. (Uwaga: ANACS monety nie ocenia)
* Weź kurs AccuGrade, w "Jak zostać Moneta sprzedawców zawodowych i etycznych Way" lub podobny przebieg.

Ustanowić siebie jako dystrybutorów monet, a kto wie, może po prostu Donald zapuka do Twoich drzwi, na szczęście nie ze słowami: "Jesteś zwolniony".

Kupiłem go w serwisie eBay

Widzieliście reklamy. Najprawdopodobniej już myślał o licytacji tego grillowaną kanapkę z serem z obrazem Najświętszej Marii Panny. Zdecydowałeś się przeciwko niej, bo chciałem zobaczyć, jak bardzo twoje stare monety były warte, lub widzisz go jako nowej fali w monety i gromadzenia waluty.

Jeśli jesteś początkujący, to może być mądry, aby spojrzeć na monety z dystrybutorów internetowym, a nie licytować w serwisie eBay. To nie znaczy, że nie ma sensu - w końcu można uniknąć pokusy z grillowanym serem Maryi Panny. Jest to po prostu, że, podobnie jak wiele hobby, zbieranie monet jest sport kontaktowy. Trzeba zobaczyć i poczuć monety.

Wielu kolekcjonerów to skonsultować z eBay, aby zobaczyć, co ich dzie dla monet i kilka sprzedawców online aukcję kolekcje monet w serwisie eBay.

Poszukiwanej "z siedzibą biust monety" produkowane z dwóch niezależnych elementów i jedną z Sklepy eBay. Sklepy eBay kupiec jest Stary Curio Shop, sprzedaży przekazała kolekcję monet - jednak pamiętać, że zbieranie monet jest nieuwierzytelnione, więc jeśli certyfikacja sprawach stosunek do ciebie, któryś kolekcje monet można kupić certyfikowane.

Kolejnym punktem jest mieszany Moneta Collection / kaucyjna Biust / Siedząc / V-Nick pełne starych monet - w tym 1.943 centów stalowych. Więc jak można licytować na aukcji? Co zrobić, jeśli oferta wydaje się zbyt wysoka?

Musisz zdecydować, czy stawka początkowa lub minimalna stawka jest niższa od wartości monet. Czy badania. Indywidualne sprzedawca może nie znać prawdziwą wartość monet - która może być subiektywna. Można postanowić, że te monety z otworami Colonial nie są tak cenne, jak mówi sprzedawca.

Jeśli jesteś sprzedawcą, mieć wszystkie monety opracowany przed pisania opis produktu - ale nie cena się z rynku. Rozważyć sprzedaż cennych monet samodzielnie, ponieważ poważne kolekcjonerem monet może pozwolić sobie na wyższą cenę (1,975 dolarów za 1795 nanoszone biustu srebrny dolara) niż początkujący. Dostosować swoje opisy produktów do poważnego kolekcjonera rzadkich monet, lub spróbuj zachęcić początkujących z myślą o coraz wielkie monety niedrogo.

Po tym wszystkim, monety są lepszą inwestycją niż kupno że Jay Leno podobieństwo chipsach!

Znalezienie Inne Kolekcjonerzy monet

Nikt w rodzinie dzieli swoją obsesję monety i gromadzenia waluty. Jesteś odpowiedzialny, stabilny, dojrzały ... po prostu się stało wbić ludziom na bok, aby dostać się do tego rzadki dublon lub niemieckiego Euro z portretu Einsteina. Jak można spotkać innych kolekcjonerów? Oto kilka wskazówek, zbierając monety na niektórych miejscach do spełnienia numismatically poglądach:

pokazy o Coin
o Coin i kluby pieczęć
O sklepów Coin
o Zbieranie monet online grup dyskusyjnych (pamiętaj: nigdy nie podawaj swoich danych osobowych, numeru karty kredytowej lub numer ubezpieczenia społecznego, do każdego w Internecie.)
O sprzedaży nieruchomości i aukcje

Możesz więź z ludźmi, którzy są w poświęconych Zbieranie monet i monety kolekcje, jak ty. Będziesz zaprzyjaźnić, poprawić swoją kolekcję, i zatrzymać się dzieje i na kolację o monetach. W ten sposób, twój mąż lub żona mogą rozprawiać bez końca o tym Beanie Babies / sportowych pamiątek / kolekcji lalek. Wystarczy być wdzięczny masz sanktuarium dla kolekcjonerów "z kolegami.

Monety z certyfikatem

Nie chciałem, aby dealer monety kłuć jej kciuk w celu zagwarantowania, że ​​Walking monety Liberty jest cenny. Ale wziąć waluty zbierając monety i poważnie. Jak można chronić się kolekcjoner monet? Certyfikować swoje monety, znany również jako uwierzytelniania. W ten sposób będziesz wiedział, czy należy pozwolić, aby Walking Liberty spacer. Renomowane dealerzy sprzedają uwierzytelniony i certyfikat monety.

Jak można uzyskać certyfikat swoje monety? Kilka organizacji powie, czy król Jerzy III szyling to prawdziwy rarytas:

* ANACS, http://www.anacs.com/ (UWAGA: nie robią wycen zbiorów monety),
* ASA-AccuGrade, http://www.asa-accugrade.com/coins.htm (podobno oferują kolekcjonerów najniższych cen w przemyśle)
* David R. Sear Starożytne monety usługi certyfikacyjne, http://www.davidrsear.com/
* Professional Coin Grading Service, http://www.pcgs.com/ (oferuje raport zaludnienia certyfikowanych monet)
* Gwarancja numizmatyczny Korporacja http://www.ngccoin.com/ (usługi Grading na profesjonalne numizmatyków Guild)
Profesjonalne numizmatyków Guild *, http://www.pngdealers.com/
* ICTA, http://www.ictaonline.org/

Tylko pamiętaj, aby wybrać ustaloną organizację (PNG i PKWiU są złotym standardem) zamiast jednego można znaleźć w książce telefonicznej lub na piąte stronie wyników wyszukiwania Google.

Certyfikacja jest najlepszym przyjacielem kolekcjonera. Będzie również dealerów monety od konieczności oddawania krwi za każdym razem podejrzenia co do autentyczności monety.

Zbieranie monet Biżuteria

Starożytne kobiety nosiły biżuterię wykonane z monet. Ty, jako modny kolekcjonera, aby kontynuować starożytną trend. Ale nie, że zrujnować swoje kolekcje monet? Nie, jeśli nie zamierzają je sprzedać, przynajmniej nie od razu.

Moneta biżuteria jest modna skręcają się w monety i gromadzenia waluty. Większość biżuterii moneta jest złoty, takim jak 20 franków Złoty naszyjnik lub 1 / 10th oz złoto Panda naszyjnik. Jeśli zamierzasz je nosić, oto kilka wskazówek na temat pielęgnacji należy zdecydować chcesz sprzedać swoje naszyjnik kolekcje monet.

--Cleaning Monety jest nadal nie-nie, zwłaszcza z agresywnych środków chemicznych. Jeśli trzeba, użyć oliwy z oliwek lub alkoholu tarcie.
--You Może oczyścić łańcuch z normalnego czyszczenia biżuterii.
--Store Biżuteria monety w rękawach z tworzywa sztucznego lub obudowy ochronnej. Trzymaj biżuterii kolekcje monet oddzielone od innych biżuterii.

To wspaniałe uczucie być częścią klasycznego nurtu. W ten sposób można połączyć swoje ulubione hobby: monety i biżuterię.

Magazyn: Hobby Czasopisma Porady

Wszystko o piwie Magazine

Wszystko o piwie Magazine jest mój numer 13 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy wszystko o piwie Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Jak mówi tytuł, ten magazyn jest o piwo. Mikro, makro, ręcznie wykonane, butelkach, puszkach, w beczkach, lub z prawdziwej drewnianej beczce, mają to wszystko pokryte. Informacje waha się od festiwali i konkursów piwa do lokalnych pubów warzenia piwa, a co idzie dobrze z wyszukanych potraw. Jeśli lubisz piwo, ten magazyn styl życia jest dla Ciebie.

Crafts'n Restauracje Magazyn

Crafts'n Magazyn jest moje mapy numer 9 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Crafts'n Magazyn jest mapy magazynu szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Rękodzieło 'n Things jest inspirujący magazyn pomysł pełen how-to i porad, które ułatwiają craftingu przyjemność. Średnio znajdziesz 20 pełnowymiarowych modeli w każdym wydaniu, wraz z łatwych wskazówek, list materiałowych, porady, techniki i kolumn. Rękodzieło 'n Things oferuje szeroką gamę projektów, takich jak prezenty, wearables, wystrój domu, biżuteria, centerpieces i dekoracji wakacje.

Stolarz Zachód Magazyn

Stolarz Zachód Magazyn jest mój numer 19 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Woodworker Zachód Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Woodworker Zachód (dawniej Southern California Woodworker) relacjonuje obróbki drewna w zachodnich Stanach Zjednoczonych od 1988 roku.

Pieczęć Linna News Magazine

Pieczęć Linna News Magazine jest mój numer 26 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Linna Stamp News Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Największa na świecie znaczek rynek z aktualnościami hobby up-to-the-minute, raportów na tematy, zbiory specjalne procentowe na podstawie zebranych znaczków.- Linna, szanowany w hobby, jest niezbędna dla kolekcjonera znaczków. Abonenci Linna są automatycznie rejestrowane w programie Advantage Amos, że można zapisać na kolektor do 30% off znaczków eksploatacyjnych, akcesoriów, dodatków, książek i katalogów!

Popularny magazyn drewna

Popularny drewna Magazyn jest mój numer 4 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest popularne drewna Magazyn magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Popularny drewna jest "najlepsze czasopismo projektu Ameryki" na początku i hobbystów pośrednich. Każdy numer zawiera kilkanaście lub więcej projektów, które zawierają wyraźne instrukcje, wybuchły rysunki, zdjęcia i schematy. Każdy numer zawiera artykuły techniki, wskazówki sklep, nowe recenzje produktów oraz pełnowymiarowe plany łóżkiem.

Kolekcjonerska Magazyn Samochodu

Kolekcjonerska Magazyn Samochodu jest mój numer 20 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Kolekcjonerska Automobile Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Kolekcjonerska Motoryzacja przynosi historię motoryzacji do życia z musujące zdjęcia oraz jasnym piśmie. Felietony na kolektor i tematycznych samochodów od 1930 do 1980 roku. Regularne kolumny profilu dane branżowe, przyszłych kolekcjonerskie, modele i auto reklamy.

Moneta Ceny Magazyn

Moneta Ceny Magazyn jest mój numer 15 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Coin Ceny Magazine jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Poważne kolekcjonerów potrzebujesz ten przewodnik cenowej do nas monet i banknotów, które oferuje również artykuły na temat klasyfikacji i oceny prawdziwą wartość swoich monet, nowości na rynku i funkcji na specjalnych monet z Kanady i Meksyku, antyczne monety i monet z błędów bicia. Numizmatyków są pewni, że ta publikacja będzie dać im dokładne, bieżące aktualizacje wyceny.

Hobby Czasopisma

Mam mnóstwo wielkich magazynów do wyboru w mojej kategorii magazyn Hobby. Najbardziej popularne jest popularne Fotografia & Imaging do swoich super cenie dyskontowej, stale zmieniających recenzje produktów i informacji oraz długotrwałe popularności. Ale inne wielkie tytuły należą fotograficzny i Wood Magazine. Mam czasopism w tej kategorii dla producentów piwa, kolekcjonerów, rockowych i kosztownych specjalistów, twórców lalek, kolekcjonerów znaczków i kilka hobby, ja nawet nie rozumieją siebie. Również w kategorii czasopism Dziecka, mam stosunkowo nowy tytuł o nazwie "Pakiet O Fun", który daje Crafty pomysły dla dzieci. Nigdy nie uruchamiaj ze swoimi nożyczkami i korzystać ze wszystkich świetnych pomysłów magazyny te mają do zaoferowania.

Teddycrafts Magazyn

Teddycrafts Magazyn jest mój numer 24 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Teddycrafts Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Jeśli chcesz, aby pokazać swoją miłość z misiów w ogrodzie, w domu i na prezenty dajesz, skonsultować Teddycrafts, specjalną publikację z magazynu Miś i przyjaciele. Jest klin pełne pomysłów rzemieślniczych z motywem misia. Nawet zaczynając rzemieślników będzie znaleźć te kierunki łatwe do naśladowania. Ponadto, każdy projekt jest prezentowany w przepięknym kolorze, w towarzystwie pięknej fotografii wysokiej jakości masz oczekują od Miś i Przyjaciele.

Scott Stamp miesięcznik

Scott Stamp miesięcznik jest mój numer 22 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Scott Stamp Magazine miesięczny jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn ten bawi i wychowuje kolektorów na wszystkich poziomach zainteresowania poprzez dobrze ilustruje, interesujące i pouczające artykuły , Magazyn pełni ważną funkcję w hobby, dostarczając najnowsze informacje na temat nowych emisji skarbowych, w tym ilustracje i inne szczegóły nie są dostępne w innych filatelistycznych publikacji. Abonenci Scott Stamp Miesięczny są automatycznie rejestrowane w programie Advantage Amos, które mogą ocalić kolektora do 30% rabatu znaczków eksploatacyjnych, akcesoriów, dodatków, książek i katalogów!

Weekend Woodcrafts Magazyn

Weekend Woodcrafts Magazyn jest mój numer 17 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest Magazine woodcrafts Weekend magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Weekend Woodcrafts to magazyn dla projektów drewna. Każdy numerze 8 do 10 nowych i ciekawych projektów, dostosowanych dla osób od początkujących do rzemieślników. Zawarte w każdym wydaniu są łatwe w kompletne projekty, począwszy od drewna targi rzemiosła nowościach i akcenty dekoracyjne do domu do przydatnych AGD i zabawek drewnianych. Są także łatwe do naśladowania wskazówki, w pełnym kolorze, krok po kroku zdjęcia i pełnowymiarowa, wysuwane wzory. Czytelnicy również udostępniać swoje własne wskazówki i techniki obróbki drewna, a nawet złożyć oryginalne projekty magazynu.

Coin World Magazine

Coin World Magazine jest mój numer 16 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Coin World Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: najlepszy tygodniowy zasięg zbieranie monet i wszystko numizmatyczne. Coin World to źródło dla Stanów Zjednoczonych i międzynarodowe wiadomości hobby, zasięg, raporty na temat nowych zagadnień, trendów, metali szlachetnych, powiększonej o jak tam i to dlaczego zbierania. Abonenci Coin Świata są automatycznie rejestrowane w programie Advantage Amos, które mogą ocalić kolektora do 20% off monet eksploatacyjnych, akcesoriów i książki!

Popularne Fotografia & Imaging Magazyn

Popularne Fotografia & Imaging Magazyn jest mój numer 1 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy popularne Fotografia & Imaging Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Zdjęcie entuzjastów na wszystkich poziomach znajdzie ciekawe, pomocne artykuły na temat sprzętu i kompozycji zdjęć w każdym wydaniu Popularnej Fotografia. Początkujących i profesjonalistów poprawi swoją sztukę poprzez uczenie się nowych sposobów poszukiwania i uchwycić ciekawe fotografie. Popularne Fotografia przynosi przykłady fotografii, które zachwycą i oświecić.

Woodworker Journal Magazine

Woodworker Journal Magazine jest mój numer 11 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Woodworker Journal Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Woodworker Journal jest magazyn dla ludzi, którzy kochają obróbki drewna. Stolarzy, którzy czytają Woodworker Journal znajdzie plany budowy wielkich projektów, opinie narzędzi do obróbki drewna i wiele wskazówek i technik obróbki drewna.

Drewno Magazine

Drewno Magazine jest mój numer 3 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Wood Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Drewno jest numerem jeden magazyn dla stolarzy domu na wszystkich poziomach zaawansowania. Problemy posiadają instrukcje dotyczące projektów wartościowych, plus wskazówki sklepowe, najpóźniej narzędzi i technik, porady na temat jak skonfigurować swój warsztat jak najlepiej dostosowane do potrzeb klientów, i wiele innych tematów zaprojektowane w celu zwiększenia przyjemności z korzystania z obróbki drewna.

Picture Magazyn

Picture Magazyn jest mój numer 7 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy zdjęcia Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: magazyn Obraz jest publikacja zdjęcia krajowy przemysł oparty na dostarczaniu NYC wiadomości, kalendarza i zdarzeń informacyjnych, fotograf profile i wywiady, reklamy i czasopism, recenzji internetowe i cyfrowe kolumny i sprzęt i informacje o produkcie. Magazyn ogromnie wzrosła w ciągu ostatnich 2 lat i stał się ostrym, intuicyjny i cenny surowiec przemysłu fotograficznego. Obraz znalazł swoją niszę w dostarczaniu inteligentnych i wnikliwe spojrzenie na obecnym rynku fotografii.

Paper Crafts Magazine

Paper Crafts Magazine jest mój numer 6 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy papierowe Rękodzieło Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: magazyn papieru Rękodzieło Primedia inspiruje i poleca czytelnikom w świecie rzeczy, które mogą być tworzone przy użyciu papieru i jego ozdoby, w tym przyciski, oczkami, amulety, włókien, gliny, metalu, ulotne, i więcej. W każdym numerze oferuje szereg najgorętszych nowych stylów i technik wytwarzania kartek okolicznościowych ręcznie; prezenty; prezent okłady, torby i znaczniki; zabawy wystrój, zaproszenia i przysług; i akcenty w domu, takie jak pudełka, ramki i ozdoby. Nasz popularny Paper Crafts 101 kolumna uczy się nowych technik w łatwy, wizualnej formie krok po kroku, a porady, narzędzia i techniki sprawia, że ​​papier rzemiosła więcej zabawy i sukcesów niż kiedykolwiek. A kolumna Nastroje zapewnia tylko słowa, które chciał powiedzieć. Pełna lista dostaw pozwala znaleźć produkty z łatwością.

Miś i przyjaciele Magazyn

Miś i Znajomi Magazyn jest mój numer 28 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Miś i przyjaciele Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn Miś i Przyjaciele oferuje swoim czytelnikom zarówno magazyn o sztuce pełen świecące zdjęciami wyjątkowej misiem niedźwiedzie i autorytatywny przewodnik do misia świat. W tym roku to 100. rocznica misia, który obchodzony jest w każdym wydaniu.

Lalka Reader Magazyn

Lalka Reader Magazyn jest mój numer 21 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy lalka Reader Magazine jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Lalka Reader zapewnia początkujących i zaawansowanych kolekcjonerów z informacją o zabytkowych lalek, lalek kolekcjonerskich i nowoczesnych, a ostatni oferty od producentów i artystów współczesnych lalek

Latarnia Digest Magazine

Latarnia Digest Magazine jest mój numer 14 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy latarnia morska Digest Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Jeśli lubisz historię, podróże, zbieranie przedmiotów kolekcjonerskich lub antyków mautical latarni i chcesz być na bieżąco o bieżących wydarzeniach na morzu, a następnie Lighthouse Digest jest magazyn dla Ciebie. Każde wydanie jest pełna opowieści historycznych, rzadkich starych opowieści, bieżących wydarzeń i wiadomości z całego latarni kraju. Bądź pierwszym, aby dowiedzieć się o nowych produktach latarni, książek i filmów. Planowanie przybrzeżnej wakacje - zobacz kalendarz imprez znaleźć wycieczki łodzią i imprez i festiwali latarni całym kraju.

Moneta Wartości Magazine

Moneta Wartości Magazyn jest mój numer 27 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy monety Wartości Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: wartości monet łączy terminowe wstępniak z najbardziej wszechstronnych, up-to-date przewodnika cen detalicznych na monety rynku. Oni śledzić wartości dla wszystkich monet USA dokonanych od 1792 r, obecnie 45.000 wartości i liczenia. Zapisz się do wartości monet i będziesz również uzyskać własne wartości osobiste Moneta, online konto, które pozwala śledzić swoje portfolio i na bieżąco na temat cen między poszczególnymi miesięcznika! Wartości monety jest wysyłany przez tych samych ekspertów, którzy publikują Coin World, tygodnik, który stał się światowym # 1 publikacja dla kolekcjonerów.

Monety Magazyn

Monety Magazyn jest mój numer 5 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy o emisji monet Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Z naciskiem na monetach i walucie USA, monet znajduje się wiele interesujących artykułów na temat historii za stare i nowe monet. Kolekcjonerzy mogą również korzystać artykuły na temat inwestowania w numizmatycznych, plus kolumny na obszarach szczególnego zainteresowania, takie jak medale, błędów i odmian monet, najnowsze wzory i waluty papierowej.

Krzyż Stitcher Magazyn

Krzyż Stitcher Magazyn jest mój numer 18 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy krzyża Stitcher Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Krzyż Stitcher jest pomysł i jak do magazynu dla miłośników haftu. Projekty różnią się w szybki i łatwy do zaawansowanych elementów. Krzyż Stitcher posiada największy wybór oryginalnych projektów, które przewidują wyraźne zwięzłe instrukcje, kompletne wykazy dostaw i łatwy do naśladowania wykresów. Znajdziesz pomysłów ekranu i opcje wykańczania, ilustracje szwów specjalistycznych.

Dom Malarstwo Magazyn

Malarstwo Dom Magazyn jest mój numer 25 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Magazyn Malarstwo Dom jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Malarstwo Dom jest kompletne źródło dla projektów sezonowych. Projektanci oferują bardzo najlepszych projektów wakacyjnych - reprezentowanie różnych technik powierzchniowych i poziomach zaawansowania - wraz z łatwym w obsłudze formacie, pełnych kolorowych zdjęć studyjnych i arkuszach. Projekty koncentrują się na projektach wypoczynkowych na Wielkanoc, Halloween, Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie.

Shutterbug Magazyn

Shutterbug Magazyn jest mój numer 29 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Shutterbug Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Idealne dla fotografa amatora, Shutterbug zapewnia mnóstwo porad, jak korzystać z najlepszych technik i sprzętu, aby uzyskać genialny i ekscytujące zdjęcia zarówno wewnątrz i na zewnątrz! Każde wydanie zawiera raporty z hands-on aparat, obiektyw i testy filmowymi, wiadomości na temat najnowszych produktów, w tym urządzeń obrazowania cyfrowego, profili renomowanych fotografów i poufnych porad od profesjonalistów na temat tworzenia efektów specjalnych, które zmieniają dobre zdjęcia w doskonałej jakości zdjęcia ,

Amerykańska Woodworker Magazine

Amerykańska Woodworker Magazine jest mój numer 8 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy amerykański Woodworker Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Amerykańska Woodworker jest magazyn dla każdego, kto poważnie myśli o realizacji tego coraz bardziej popularne hobby. Każde wydanie daje porady na temat praktycznych technik, wiadomości o nowych narzędzi i produktów, a także szczegółowe instrukcje dotyczące najlepszych projektów dla stolarza do domu.

Dzisiejsze kreatywny Strona główna Magazyn Sztuki

Dzisiejsze Twórcze Dom Sztuka Magazyn jest mój numer 10 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Dzisiejsze Twórcze Home Media Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Brak danych na temat wszelkich kioskach, Dzisiejsze Twórcze Dom Sztuka Magazyn jest pełen inspiracji, pomysłów, wnikliwość i wskazówki. Dekorowanie pomysły, wspaniałe przepisy kulinarne, zabawne wydarzenia, spostrzeżenia ogrodnictwo, inspiracje, koncepcje rzemieślniczych prezent - z pi? Kne i przejrzyste instrukcje krok po kroku pokazano, jak to wszystko stworzyć. Z płatnego abonamentu, otrzymasz również bezpłatne członkostwo w Klubie Sztuki Twórczej Home.

Tole World Magazine

Tole Magazyn Świat jest mój numer 23 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest Tole World Magazine magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Tole Świat jest wspaniały magazyn dla każdej dekoracyjne artysty. Problemy posiadają 10 do 12 perspektyw, zaprojektowane przez najlepszych malarskich artystów z całego świata. Różnorodność wzorów dla wszystkich pór roku i okazji będzie inspiracją do tworzenia pięknych akcentów domu, prezenty dla rodziny i przyjaciół, lub przedmioty do sprzedaży na bazarach i targach rzemieślniczych. Kolorowe zdjęcia, kompletne krok po kroku instrukcje i wzory pełnowymiarowe pomóc artystów na każdym poziomie zaawansowania, aby osiągnąć sukces, czy jest rozpoczęcie własnej działalności rzemieślniczej lub po prostu stara się poprawić swoją technikę. Tole Świat oferuje również artykuły w interesie ogólnym i ozdobnych malarzy, które obejmują doradztwo techniczne, opinie o nowych produktach i książek oraz kalendarz wydarzeń.

Rock & Gem Magazyn

Rock & Gem Magazyn jest mój numer 12 w rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Rock & Gem Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn ten zawiera instrukcje dla amatora i hobbystów lapidarium mineralnej. Krok po kroku zdjęcia pokazać i powiedzieć, jak tworzyć biżuterię. Rockhound wycieczki terenowe wskazać najlepszych obszarów do zbierania. Rock & Gem zawiera także przewodniki aukcji nabywców produktów i usług.

Magazyn Fotograficzny

Magazyn Fotograficzny jest mój numer 2 rankingu magazynu w mojej kategorii magazyn Hobby. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Magazyn Fotograficzny jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: fotograficzny jest jak do magazynu poświęcony zwiększenie fotograficznej wiedzy, umiejętności i przyjemność. Edytowany przez profesjonalistów dla amatorów, mieszanki fotograficzne zasięgu urządzenia z jak do funkcji stworzyć ekscytujące wyzwanie dla czytelnika. Książka fotograficzny jest źródłem informacji dotyczących sprzętu fotograficznego i akcesoriów, warsztatach, szkołach, konkursy, książki, seminaria i podróży zdjęć.

Rzadkie monety kanadyjskie

Rzadkie monety kanadyjskie

Niektóre z najrzadszych kanadyjskich monet są te, które zostały wyprodukowane przez przypadek i wyposażone w niewielki błąd. Inne są monety kolekcjonerskie produkowane w krótkich seriach. Jeszcze inni są wykonane z metali szlachetnych, takich jak złoto lub srebro, a są rzadkie, ponieważ nie zostały przetopione na ich wartości metalu. Niezależnie od tego czy gospodarstwo na wczesnym kanadyjskiej grosza i zastanawiasz się o jego wartości lub siedzibę kolektor, jest wiele do nauczenia się o rzadkich monet z Kanady.

Sześć z najrzadszych kanadyjskich monet

Poważne kolekcjonerów szukać wysokich i niskich dla niektórych monet, czasem płacąc górę dolara do nabycia przykład dla ich kolekcji. Chociaż istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do wartości danej monety, rzadkością jest jednym z najważniejszych. Poniższe monety są jednymi z najmniej wspólnego.

1936 Kanadyjska "Dot" Penny

Na aukcji 2010, kanadyjski grosza na czołówki gazet do pobierania więcej niż 400.000 dolarów USD. Powodem jego ceną był rzadkością. Tylko trzy takie grosze Wiadomo, że istnieją. Co sprawia, że ​​jest to specjalna grosza pod datą, jest mała kropka. Ta kropka oznacza, że ​​grosza był rzeczywiście w 1937, a nie 1936. Możesz zobaczyć obraz grosza i zbliżenie kropka na CoinLink.

1953 "ramię Fold" Penny

Kanadyjska grosza został przebudowany w 1953 roku z okazji koronacji królowej Elżbiety, a pierwszy projekt na awersie lub tyłu, z monety biorące krotnie w sukni królowej. Gdy ten projekt był używany do bicia, okazało się, ulgi było zbyt ekstremalne i spowodował problemy z wyposażenia i jakości. Awers monety został przerobiony później, w 1953 roku, aby wyeliminować ramieniu krotnie, co sprawiło, oryginalny design bardzo rzadko. Aby zobaczyć przykład tego medalu, wizyty Monety i Kanadzie.

Kanadyjska Srebrny Nikiel - Wszelkie Rok

Przed 1922 Canadian nickels zostały wykonane z "monety srebrne" (800 części) lub srebrnym (925 srebra części srebro). Ostatni z tych monet wybito w 1921 roku ze względu na ich wysoką zawartość srebra, ludzie topi wiele monet na przestrzeni lat. Teraz są one bardzo rzadkie. Monety te są regularnie sfałszowane, więc jest to bardzo ważne, że masz monety opracowany przed zakupem.

1936 Kanadyjska "Dot" Dime

Rzadkie monety kanadyjskie

Pobieranie 184,000 dolarów w tym samym przetargu jako kanadyjskiej "dot" grosza, "kropka" bilon monety z 1936 roku to kolejny wielki kolekcjonerski. Ten dime faktycznie wytwarza się w 1937 roku, a dot dodano do wzoru 1936. Bardzo niewielu z tych monet istnieje, może tylko pięciu. Kropka znajduje się na samym dole bilon, jak widać na obrazku kolekcjonerska Quest.

1921 50-Cent Kawałek

Znany jako "króla kanadyjskich monet," ten kawałek 50 centów jest tak rzadkie, że nie może być tylko około 50-100 w obiegu. Wiele z tych monet wybito w 1921 roku, ale niewiele weszły do ​​obiegu. Zdecydowana większość z nich zostały przetopione, aby stworzyć nowsze wersje kawałka 50 centów. Pozostałe monety są tak rzadkie, że w 2010 roku, jeden pobrane 218,500 dolarów na aukcji. Możesz zobaczyć obraz tej monety na Flickr.

Victoria 50 centów Kawałek w pobliżu-Mint Condition

Chociaż wiele z tych kawałków 50 centów, wyposażony królowej Wiktorii, były bite w pod koniec 19 wieku, bardzo niewiele przetrwało w mięty lub prawie mięta stanie. Te dziewicze przykłady teraz sprowadzić wysokie ceny na aukcjach. Dwa takie monety zostały sprzedane za 120.000 dolarów do 150000 dolarów każdy na tej samej aukcji jako "kropka" penny "dot" bilon. Możesz zobaczyć przykład Victoria sztukę 50 centów jako Numista.com.

Gdzie kupić rzadkie kanadyjskie monety

Jeśli szukasz kanadyjskich monet online następujące strony sprzedają rzadkie przykłady:

 • 2 kliknięć Monety - Ta strona ma kolekcjonera sklasyfikowany punkt, w którym można znaleźć wiele rzadkich monet, w tym srebra i dimes kwartałów. Oferuje również szczegółowe informacje i zdjęcia z innych rzadkich monet.
 • Provident Metale - Ten sklep sprzedaje rzadkich monet z całego świata, jak i kanadyjskich monet srebrnych.
 • Rzadkie kanadyjskie monety - Tutaj znajdziesz kanadyjskie monety ułożone przez rok i nominały. Możesz szukać konkretnych te, które Cię interesują.
 • CoinMart - To kolejny źródłem monet z całego świata, w Kanadzie. Wybór ciągle się zmienia.

Porady dla Zbieranie

Zbieranie monet może być świetną zabawą, ale także inwestycja. Dokonywanie wyboru są inteligentne, które monety chcesz i ile jesteś w stanie zapłacić jest bardzo ważne. Odpowiedz sobie na następujące wskazówki pod uwagę przy zbieraniu kanadyjskie monety:

 • Zazwyczaj trwa eksperta rozpoznać fałszywe lub fałszywej monety. Jeśli rozważasz coś bardzo rzadkie lub cenne, że jest profesjonalnie oceniać.
 • Dowiedz się, jak to możliwe przed rozpoczęciem skupu. Mój Zbieranie monet i Uniwersytet Coin Collector, zarówno oferują wspaniałe informacje dla początkującego kolekcjonera.
 • Pamiętaj, że jeśli coś wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Ponieważ powyższe monety są szczególnie rzadkie, nie jesteś prawdopodobnie napotka na nich na serwisach aukcyjnych.

Dreszczyk polowania

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją Canadian zbierania monet lub idą po jednym z najbardziej pożądanych monet o których mowa powyżej, będziesz cieszyć się dreszczyk polowania. Badania i śledzenia tych rzadkich monet jest prawie tak satysfakcjonujące jak dodawanie ich do swojej kolekcji.

Jak ocenić pistoletu Collection

To może wydawać się dziwne dla niektórych ludzi, aby wiedzieć, kto jest właścicielem kolekcję broni. Podobnie jak filatelistyka, lub powszechnie znany jako zbiór znaczków, kolekcja broni stanowi bardzo ciekawą hobby, które może również spłacić w odpowiednim czasie. Hobbystów na tego typu zainteresowania są bardzo do renowacji zabytkowych karabinów i podobne. Wkrótce po tym, jak rozpoczął swoją kolekcję broni, kolektory są w stanie poznać wartość swojej kolekcji poprzez oceny lub oceny. Jeśli są Państwo ocenić swoją kolekcję broni, ważne jest, aby podkreślić, historię polityczną, jak i społeczne znaczenie każdego elementu. Wykonaj poniższe czynności, aby poprowadzić Cię przez proces ocenie swoją kolekcję broni.

 • Znać funkcje jednolitych standardów oceny zawodowej praktyki (USPAP). Zasadniczo, USPAP jest organem, który reguluje zawodowych rzeczoznawców. Został on opracowany w celu ustalenia jakości standardów kontroli, które odnoszą się nie tylko z kolekcji pistoletów, ale również z innych właściwości rzeczywistych i osobistych. Twoja kolekcja broni musi przejść profesjonalną ocenę przed jego wartość staje się potencjalnie skuteczne na papierze. Kontakt USPAP aby uzyskać więcej informacji.
 • Znaleźć wiarygodne rzeczoznawca dla swojej kolekcji. Możesz znaleźć listę zawodowych rzeczoznawców w lokalnej listy katalogów telefonu. Istnieją również katalogi zawodowych rzeczoznawców Internecie. Najlepiej jest wybrać rzeczoznawców online, jeśli masz tylko niewielką kolekcję broni. Rzeczoznawcy online zazwyczaj ci szczegółów i zrzuty ekranu, aby użyć do oceny elementów.
 • Przygotować stosowne informacje na temat każdego elementu kolekcji. Musisz zebrać te informacje wcześniej. Dane te obejmują wszystkie informacje historyczne, takie jak rok produkowane i informacje techniczne, takie jak model pistoletu i jego kluczowych funkcji. Jest również ważne, aby zauważyć się stan każdej części. Wszystkie informacje będą potrzebne przez rzeczoznawcę podczas oceny.
 • Robić zdjęcia swojej kolekcji broni. Każdy element powinien mieć szczegółowe zdjęcie jak to będzie służyć jako podstawa, w jaki sposób każda będzie oceniana. Wszystkie te zdjęcia zostaną dostarczone do rzeczoznawcy. Jednak nie może być potrzeba rzeczoznawca mieć praktyczne oceny, aby mogła ona być oceniana bardzo dobrze.
 • Odwiedź biura appraiserâ € ™ s. Jak wspomniano powyżej, kolekcja broni jest dokładnie oceniona, gdy kolekcja jest oceniana z fizycznego dotknięcia. Jest to konieczne zwłaszcza bardzo jeśli kolekcja zawiera rzadkie przedmioty, które mogą mieć większą wartość niż innych elementów w kolekcji.
 • Dwukrotnie sprawdzić oceny appraiserâ € ™ s. Być może trzeba dostać inny appraiserâ € ™ s opinia celu zapewnienia, że ocena jest dokładna. Drugie opinie są konieczne, jeśli dona € ™ t mieć najbardziej dokładne informacje na temat każdego elementu kolekcji.
 • Mają ocenę na papierze. Może trzeba pisemnej oceny dla niektórych celów prawnych, w tym podatek i ubezpieczenie. Upewnij się, że jest przechowywany w bezpiecznym polu umieszczone w bezpiecznym miejscu.

Cokolwiek poz jesteś zainteresowany, aby zebrać, ocena jest jedna ważna rzecz do rozważenia. Twoja kolekcja jest nie tylko zbiorem. Rzeczywiście, jest to cenny, że każdy kolektor musi zająć.

Jak znaleźć serwis Moneta Appraisal

Internet stał się najprostszym sposobem, aby znaleźć usługę szacunkowego monety. Niektóre z internetowych serwisach aukcyjnych również wycen. Heritage.com oferuje wycen od wielu elementów, w tym monet. Problem z usług online jest to, że musisz wysłać zdjęcia i opisy, które nigdy nie zastąpią rzeczywiście skoro monety. Wiw2u.com, które oznacza "Co warto z tobą?" posiada również doskonałe zatrudnia rzeczoznawców.

Monety mają także przypisaną wartość, jeżeli zostały profesjonalnie klasyfikacją. W takim przypadku należy być w stanie wprowadzić wartość w kolekcji bez usług rzeczoznawcy. Patrząc przez wiele ofert, będziesz w stanie uzyskać średnią około wartości monet. To pomoże Ci określić, czy kolekcja jest na tyle cenne dla kosztu wyceny.

 • Yellow Pages
  Inne niż badania w internecie, następnym rozwiązaniem byłoby sprawdzić żółte strony lokalnej książce telefonicznej. Być może trzeba zadzwonić każdy, a najlepiej znaleźć taki, który specjalizuje się w lub jest przynajmniej zna wartości monet i jest w pobliżu. Sprawdź oferty dla klubów monet, kolekcjonerów, rzeczoznawców i numizmatycznych stowarzyszeń.
 • Ogłoszenia
  Sprawdź sklasyfikowane reklamy w czasopismach i numizmatycznych monet i waluty katalogów. Usługi Szacowanie monety często eksploatowany sklasyfikowane lub wyświetlania reklam. Sprawdź również ogłoszenia dla klubów i stowarzyszeń zbierania monet. Przystępując lub zapoznanie się z grupy, powinny być w stanie uzyskać kilka zaleceń na znalezienie usługi szacunkowego monety. Lokalnej gazecie i lokalnych kupować i sprzedawać publikacje mogą również reklamy, które zostały umieszczone przez służby rozpoznawczych monety. Spróbuj znaleźć rzeczoznawca, który nie jest zbyt daleko, w przypadku trzeba fizycznie wziąć monety do nich, aby mogli właściwie je zobaczyć. Jeśli wszystkie monety w kolekcji zostały sklasyfikowane, może nie trzeba oceny. Łączna wartość swojej kolekcji będzie suma cen detalicznych wszystkich przedmiotów łącznie.
 • Firmy ubezpieczeniowe
  Lokalnych firm ubezpieczeniowych i agentów ubezpieczeniowych może również być w stanie wydać zalecenie, aby znaleźć usługę szacunkowego monety. Skontaktuj się te, które oferują właścicieli domów lub ubezpieczenie najemców. Nie reklamy prośbą o rzeczoznawca się z tobą skontaktować. To byłby pewny sposób pozwolić bez skrupułów osób wie, może być cenną kolekcję wartą burglarizing dla.

Ponad wszystko, najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem na znalezienie usługi szacunkowego moneta jest przez innych kolekcjonerów i antykwariatów w Twojej okolicy, które znają.

Darmowe gry online z antykami Cena Przewodnicy

Darmowe gry online z antykami Cena Przewodnicy


Darmowy antyczne przewodnik cena może pomóc nabywcy, sprzedawca lub właściciel określenia wartości rynkowej na antyczną. Listy Przewodniki te wartości bieżącej pozycji, zapewniając wygodną zasobu ocenić swoje antyki i kolekcje. Tego rodzaju zasady stanowi punkt odniesienia dla ustalenia wartości danej pozycji szybko i łatwo.

Gdzie znaleźć darmowe Antique online Cena Guides

Istnieje wiele przewodników dostępnych w Internecie. Dobry poradnik wyjaśni jak to obliczył swoją cenę. Może on pochodzić z aukcji, ceny na pokazach lub obserwując cennik sprzedawcy. Wszelkie sama jedna metoda nie daje prawdziwą wartość. Kupuje aukcji mogą być zbyt wysokie ze względu na zbyt ogrzewany licytacji wojny. Pokaż ceny mogą pójść zbyt wysoka na koniec pokazu lub zbyt niskie na początku. Ceny Dealer może być również mylące, ponieważ wiele razy będzie to zależeć od tego, jak długo sprzedawca miał kawałek na sprzedaż; niektóre spadku cen dłuższe kawałki pozostają w zapasach. Najlepsze cenniki będą korzystać ze wszystkich trzech metod do określenia wartości.

Wszystkie Antyki

Kovels utrzymuje aktualne przewodników antyki cen od 1958 roku i jest bardzo szanowany przez antyczne rzeczoznawców i dealerów. Podczas gdy większość cenniki forum Specjalizujemy się w jednym rodzaju antyków, Kovels wymienia antyków w prawie każdej stronie category.The jest łatwa w nawigacji, z antykami ułożone według rodzaju. Istnieje również wyżywienie czat, gdzie możesz zadawać pytania i dyskutować swoje rzeczy z innych kolekcjonerów. Jeśli masz kawałek ceramiki i porcelany można łatwo zidentyfikować za pomocą obrazów przewidziane.

Beatles

Dowiedz się wartość swoich wczoraj i dziś Beatlesów pamiątek na tym ciekawym miejscu.

Książki

Istnieje kilka wyszukiwania rezerwacja on-line, gdzie można znaleźć wartość rynkową starych książek.

Abe Książki to internetowa baza danych, która pozwala na wyszukiwanie antyczne i zabytkowe książek. Możesz porównać kilka egzemplarzy tej samej książki w różnych warunkach, aby w największym stopniu odpowiadają własną książkę do niego.

Wyblakłe Giant ma bazę danych z tysięcy starych i zabytkowych książek. Wyszukiwarka zwykle pojawić się kilka cen dla tej samej książki w oparciu o stan. Będziesz po prostu trzeba być uczciwym wobec siebie o stanie swojej książki, aby dopasować go do jednej z książek na miejscu.

Aparaty

Collectiblend setki antyczne, vintage i klasyczne aparaty w swojej bazie danych. Wiele z nich obrazów wraz z doskonałych opisów i cen.

Karnawał Szkło

Strona David Doty Carnival Szkło pomaga kolektory ocenić i określić Carnival Szkło. Istnieją tysiące zdjęć z wzorami i list wszystkich kolorów, że przedmiot został wykonane w. Istnieje również sekcja z wizerunkami podróbki, aby pomóc początkującym kolekcjonerem identyfikacji reprodukcji i fałszywe Carnival.

Monety

Jeśli jesteś kolekcjonerem monet, znajdziesz monety kolekcjonerskie Podręcznik nieocenionym źródłem informacji dla cen i innych informacji.

Fiesta Ware

Szczęśliwy Heidi jest stroną, która specjalizuje się w zabytkowych Fiesta ware. Ceny przedmiotów w bardzo dobrym stanie, bez pęknięć, frytki lub innych wad. Są zdjęcia oraz ceny podane dla sztuk w różnych kolorach.

GI Joe:

Jeśli, przez przypadek, twój stary GI Joe przeżył swoje dzieciństwo GI Joe Cena przewodnik jest all inclusive przypomnienie cena i bazy danych.

Szef Wazony

Jeśli zbierzesz Drabina Wazony następnie Chrissy.com jest pomocne. Pozycje są według cen aukcyjnych w podziale na miesiące, które mogą sprawić, że trudno jest znaleźć konkretne wazony, ale jeśli szukasz ogólnych cenach jest to bardzo pomocne miejsce.

Radia

Jeśli kochasz antykami i rocznika radia będą korzystać z tej witryny. W JOE radio ma doskonały przewodnik cen, jak również części, aby przywrócić radio do stanu używalności.

Roycroft Miedź

Roycroft Miedź posiada nieruchomości w wielu przedmiotów Roycroft z lamp do miski. Każdy wpis zawiera zdjęcia, opisy i ile poz sprzedane za na aukcjach. Strona zawiera także wiele pomocnych materiałów do kolektora, takich jak, jak rozpoznać Fakes i oznakowanie.

Instrumenty strunowe

Jeśli masz stare skrzypce lub inny instrument strunowy można znaleźć wartość z tego instrumentu strunowego przewodnika cen Internecie. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika z kategorii oraz alfabetyczną listę twórców. Musisz wiedzieć co nieco o swoim instrumencie przed użyciem tej instrukcji.

Użyj Inne zasoby

Można również korzystać z innych zasobów internetowych, które pomogą Ci podjąć decyzję w sprawie wartości dla swoich antyki i kolekcje. Sprawdź zabytkowe centra handlowe, takie jak Ruby Lane i serwisach aukcyjnych takich jak eBay, aby znaleźć podobne przedmioty cen, które sprzedawane na. Za pomocą różnych metod, w celu ustalenia wartości zabytkowej pomoże zapewnić, że masz bardziej dokładne wyobrażenie o wartości elementu.

Strona główna Szkoła: Homeschool Porady online

Online Homeschool Program i Liceum

Jeśli masz dziecko w szkole średniej, a czuje się przytłoczony na myśl, że stenogramy, stypendia, dotacje, klas i więcej prep uczelni, spójrz na akredytowanego programu homeschool online. Jedną z korzyści płynących z zapisaniem z programem homeschool online jest to, że uczeń będzie miał dostęp do doradców uczelni. Tych będzie działać, aby przygotować Ciebie i Twojego ucznia w procesie rekrutacji uczelni. Homeschool programy online są bardzo popularne wśród rodzin homeschooling szkół średnich. Nastolatki mogą nadal pracować w domu, ale mają dostęp do wszystkich zasobów, które uczniowie szkół publicznych zrobienia, jeśli chodzi o gotowość uczelni.

Homeschooled zasiłek Od dzieci Homeschool Programy Online

Dla ucznia szkoły średniej, Internet, pod warunkiem rewolucję w klasie Homeschool. Dostępność i ilość Homeschool zasobów internetowych oraz wsparcia jest daleko poza to, co ktoś mógłby sobie wyobrazić, kiedy Homeschool pierwszy zaczął. Dla nowoczesnych homeschool licealista, internet jest sposobem na kursy na odległość z akredytowanych uczelni, pracy z akredytowanych szkół i obiektów akademickich otrzymywać profesjonalne dyplomy szkół średnich i zapisy na studia, i dołączyć do grupy wsparcia i czatów z rówieśnikami wychowany w klasach Homeschool na całym świecie. Internet oferuje naukowo niezależnych zasobów, które są idealne do tworzenia i rozwoju osobistego programu homeschool online lub niezależnego programu studiów, pomoc w wielu godzinach badań, projektowania i realizacji swoich projektów. Internet pod warunkiem nie tylko homeschooled uczniów starszych klas szkół z wielu środków na homeschool sukcesu, ale ich rodzice również. Dla wielu rodziców Homeschool, zaczęli homeschooling dzieci w wieku, w którym większość były komfortowo i pewnie, że są w stanie skutecznie zapewnić edukacji dziecka. Jednak wielu rodziców staje się coraz bardziej onieśmieleni i martwi się, jak ich dzieci rosną, że nie będą mogli korzystać ich dzieci, jeśli nadal Homeschool w średnich i szkół średnich lat. Ponieważ czasy technologiczne zmieniły, wielu rodziców odważnie utrzymuje status Homeschool, nawet wbrew własnej poziom komfortu, ponieważ ich licealiści byli tak pewni pomyślnego zakończenia swoich lat szkolnych w Homeschool środowiska i technologii wieku.

Homeschool Darmowe i Przydatne zasoby programowe

Jeśli szukasz dodatków do programu homeschool, to tylko jedno kliknięcie. Darmowe i Przydatne jest strona nastawiona na studentów. Gdy idziesz do www.freeanduseful.com/education.shtml ty i twoje dziecko ma dostęp do e-bibliotek, encyklopediach internetowych, słowniki, atlas, thesauraus, a także zagadki, quizy, pomocy domowej i wiele innych. Ten serwis przeznaczony dla całej rodziny. Są arkusze i działania interaktywne kolorowanki dla przedszkolaków i nie ma środków pomocowych finansowe dostępne do wysokich przedszkolnym. Ta strona powinna być zakładka każdy rodziny homeschooling.

Homeschool Program Online: Wirtualne Wycieczki terenowe

Bez względu na to, jaki program Homeschool wyboru dla swoich dzieci, należy uzupełnić swoje studia z naturalnych i ręce na doświadczenia, jeśli to możliwe. Umożliwienie dzieciom zobaczyć i robić rzeczy, interaktywnie wzmacnia swoje studia i znacznie poprawia ich zdolność do zatrzymywania informacji.

Online Homeschool program do Homeschoolers

Nauczanie na odległość jest nie tylko dla studentów. Możesz zapisać dziecko w programie homeschool Internecie. Masz wybór internetowego, sieci i programu nauczania opartego na podstawie tekstu lub wyróżnieniem. Możesz zapisać dziecko z programu homeschool internetowej w dowolnym czasie, nawet w środku roku szkolnego. Nauczyciele w tych witryn internetowych zrozumieć, że homeschoolers prowadzą intensywny tryb życia. Wiedzą też, że mogą być przy unikalne podejście do edukacji. Homeschool online programy są ustawione do pracy z każdej rodziny indywidualnie, aby znaleźć plan, który będzie pasował do stylu życia w swoich celach i edukacji.

Znaleziono regionalne Homeschool Grupy Wsparcia Online

Z ogółu ludności homeschooled dzieci wyprzedzając milion, to nic dziwnego, że mnóstwo grup wsparcia powstały do ​​prowadzenia i wzbogacenia gospodarstw domowych domu szkolnych.

Organizowany przez geografii, te gorups organizować zajęcia grupowe, wycieczki, imprezy, spotkań towarzyskich i więcej. Dla tych rodziców, którzy w wątpliwość, czy w domu kształcone dzieci get enough socjalizacji, oto dowód, że homeschoooled dzieci, jak i ich rodziców, mają tych, z którymi mogą dzielić się doświadczeniami i zasięgnąć porady.

* Wystarczy przejść do Home School i znaleźć swój stan.

Suplement Nauka i Zdrowie Homeschool Program online

To może być trudne, aby nauczyć program Homeschool takie jak nauki i zdrowia, jeśli dzieci naprawdę nie mają pojęcia ludzkiego ciała. Korpus wewnętrzny jest strona nastawiona na nauczycieli, którzy chcą wziąć swoje dzieci poprzez zwiedzanie ludzkiego ciała. Odwiedź www.innerbody.com i korzystać z interaktywnych narzędzi, aby pokazać dzieciom, jak szkieletowego, pokarmowego, mięśni, układu hormonalnego, limfatyczny, nerwowy, krążenia, moczowego i rozrodczy pracy.

Homeschool forach internetowych

Budowanie społeczności z homeschooling rodziców na całym świecie, którzy mogą odpowiedzieć na pytania, pomóc wypracować problemów, lub po prostu vent z. Fora internetowe zapewnienia rodzicom możliwość znalezienia innych o podobnych poglądów lub szczególnych potrzeb na prowadzenie rozmów z.

A jednym z radości forach internetowych jest to, że można pisać problem o 3 rano, jeśli nie możesz spać i znaleźć odpowiedzi czekają na ciebie przez czas zakończyć poranną kawę.

Kamerki internetowe Podaj Online Homeschool Learning

O miejsca można przejść! Kamery internetowe może otworzyć świat Twoich uczniów. Po prostu przez wpisanie kamery internetowej w wyszukiwarce, znajdziesz portale listy aktywnych kamer według tematu.

Idź na Safari w Afryce, oglądać goryla dziecka w zoo, lub wybrać się na spacer ulicą w Paryżu. Co o tych krzywek wspaniałe jest to, że jego prawdziwe życie - nie edytowane filmu lub wideo.

Online Homeschool program dla dzieci ze

Jennifer T

Elementarne studentów, którzy mają trudności z tradycyjnym programem homeschool mogą korzystać z nauki on-line. Programów Online homeschool dotyczyć jednego lub dwóch przedmiotów lub Twoje dzieci mogą wziąć wszystkie swoje kursy on-line.

Programy Online to wiek odpowiedni program. Twoje dziecko będzie wypełnić oba wnioski i projekty online i offline. Rodzice prowadzą dzieci w niższych klasach podstawowych przez wszystkie etapy programu. Dzieci w starszych klasach podstawowych pełna zajęć niezależnie.

Oprócz homeschooling niezależnie programów online, można wybrać internetowych szkół cybernetycznych. Działają one podobnie jak szkoły publiczne, ale zajęcia są w trybie online, a nie w budynku szkolnym. Szkoła cyber zapewnia komputer, drukarkę i inne niezbędne zasoby, takie jak przybory malarskie lub arkusze. Twoje dzieci wypełnić wymagane badania państwa i otrzymywać regularne karty raportu.

Cyber ​​kształcone dzieci pracują z certyfikowanym nauczycielem w wirtualnej klasie z innymi studentami. Każdy kurs obejmuje domowe Thatâ ¢ â "¢ y w trybie online lub na wydrukowanych arkuszach po klasie. W zależności od szkoły i dziecka, dziecko może przejść przez program nauczania, nie uczestniczy w zajęciach na żywo z rówieśnikami.

Jeśli ty i twoje dzieci w wieku elementarne wolą bardziej zorganizowanego podejścia homeschooling i praktyczne pomocy z certyfikowanym nauczycielem, cyber opcje szkolne są chyba dobre dopasowanie. Jeśli wolisz bardziej sympatyczni i nieformalne podejście do edukacji, niezależnych programów online, będzie najlepsze dla Twojej rodziny. Tak czy inaczej, programy Internecie elementarne zapewnienie wysokiej jakości edukacji dla swoich dzieci homeschooled.

Homeschool Program Online: Wirtualne Wycieczki terenowe

Jak chcesz zabrać homeschoolers na wycieczkę przez Rainforest? Być może woleliby, aby zbadać bagna, wulkany lub uzyskać z bliska z zagrożonych gatunków? Brzmi jak mrzonka, czyż nie? Nie jest to konieczne. Można zabrać swoje homeschoolers na wirtualne wycieczki w Internecie. Wirtualne wycieczki terenowe są doskonałym sposobem dla dziecka do ustawionej w szekspirowskiej sztuce na lub ich oglądać przeszłość Stany Zjednoczone historyk wygłosi przemówienie. Wyjazdy te działają dobrze z każdym programem Homeschool i idą daleko w pomaganiu dziecku zachować informacje, że jest uczenie się.

Homeschool Poradnik online

Podczas gdy Internet może być bardzo wydajne i edukacyjnych zasobów dla studentów Homeschool w każdym wieku, nie jest niczym niezwykłym dla rodziców, aby martwić się o to, co ich dzieci narażone na.

Opracowanie listy Internet jak można rozwinąć listę lektur jest dobrym sposobem do kierowania dzieci do stron internetowych, które nie są tylko właściwe, ale rozszerzyć program nauczania, z którymi pracują. Dla tych, którzy robią szczegółowych badań w Internecie, może nawet okazać się dobrym narzędziem do zarządzania czasem, ratując ich od wizyty mniej przydatnych witryn.

Matematyka W Domu

Czy amerykański Departament Edukacji napisali tę część jako dodatkową pomoc dla uczniów szkół publicznych lub jako kreatywnego źródło studentów Homeschool ma różnicy w zasługi na ten program.

Matematyka w domu jest US Deptartment Edukacji witryny sieci Web, gdzie rodzice mogą znaleźć ciekawe lekcje matematyki do korzystania z 5-13-letnich uczniów w domu lub w sklepie spożywczym. Przeglądaj głośności, nauczyć pomiarów i wartość monet, odkryć frakcje, dodać pieniądze i doskonalić umiejętności ważenia.

Internet oferuje Magic Carpet Dla Homeschool Młodzieży Dzisiaj

Internet jest obszerna informacja szosa, że ​​może znaleźć konkretne informacje Homeschool online w sekundach, przynosząc światu razem w zupełnie nowy sposób. Dla homeschool rodzic, www dostarczył nowy sposób nauczania umiejętności dzieci badawczych, otworzył Homeschool czaty i grupy wsparcia online z całego świata i znacznie zmniejszył liczbę wyjazdów do lokalnej biblioteki materiałów badawczych. Homeschool rodzice nie muszą czuć się osamotnieni w burzy mózgów, tworzenie i zbudować innowacyjny i ekscytujący nowy program nauczania dla swoich studentów, jak zasoby i pomysły są tak obfite w Internecie.

Dla wielu, proste wyszukiwanie w Internecie za pomocą ulubionej wyszukiwarki może dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji. Inni wolą, aby odkryć nowe zasoby i Strony z przyjaciółmi i kolegami Homeschool rodziców. Dla tych, którzy wykorzystali wszelkie dostępne zasoby i nadal chcą odnaleźć konkretny Homeschool strony internetowej, nie patrzeć dalej niż Homeschool Homeschool książek i czasopism zasobów w lokalnej bibliotece. Te różne zasoby zawierają mnóstwo informacji, sugestii i nieznanych stron internetowych, które są wypełnione cennych informacji.

Możliwe jest Homeschool dzieciaki bez rozbijania banku

Jeśli homeschooling jest sen, masz dla swojej rodziny, ale realia życia na jednym dochodów jest ograniczenie zasobów akademickich, odwiedzić lokalne biblioteki i sprawdzić homeschooler Guide do swobodnego Pomoce dydaktyczne, drukowane przez nauczycieli Progress Services, Inc. Ten wspaniały zasobów pełna jest bezpłatne pomoce dydaktyczne, które są dostępne z setek różnych agencji w Stanach Zjednoczonych. Jeśli chcesz, aby utrzymać aktualną kopię tej obszernej instrukcji dostępnych w bibliotece odniesienia homeschool, można go kupić od wydawcy za rozsądną cenę. Książka zajmuje około dwóch tygodni do osiągnięcia, jeśli zamówić przez telefon i jest niedrogi sposób, aby uzyskać dostęp do wielu cennych zasobów do planowania nauczania. Książka jest w porządku alfabetycznym, z tematów i adresy podane pierwsze i długich listach stron internetowych w kolejnych stronach. Badani w każdym segmencie są na całym pokładzie pomysłów programowych, celów i możliwości zwiększają swoją klasę i uczenia dzieci. Zasoby są ważne, wymienione z konkretnych zasobów edukacyjnych i materiałów, które są dostępne i procesu, w którym na zamówienie. Pamiętaj, aby przeczytać każdy wpis, jak każdy z nich ma różne procedury, które chcesz stosować zbyt aby otrzymać bezpłatny przedmiotów.

Ocena online sprawia, że ​​znalezienie prostego programu prawym Online Homeschool

Jeśli mają trudności z oceną Homeschool i chcesz, aby dokładnie określić, gdzie dziecko znajduje się w homeschool drabinie instruktażowe, nie ma strony, która zapewnia tylko potrzebne usługi. Chodźmy Dowiedz się jest firma internetowa, która świadczy usługi w zakresie oceny w obszarach naukowych matematyki i czytania. Diagnostyka online Reading Ocena (DORA) i diagnostyczne Online Ocena Matematyka (DOMA) pomaga rodzicom dokładnie określić, gdzie ich miejsce dziecka na kompleksowych i zindywidualizowanych raportów. Istnieją trzy różne testy DOMA, jeden dla podstaw matematyki inna dla pre-algebry, a trzeci do algebry. Po zakończeniu oceny, można wykorzystać te informacje do zakupu odpowiedniego programu nauczania z ich współpracowników lub stworzyć swój własny program, skierowaną zarówno mocne i słabe strony dla własnego dziecka. Dodatkowo, chodźmy Dowiedz się oferty sprzedaży zindywidualizowane instrukcje i korepetycje online, w matematyce i czytaniu. Nie Unikalne Reader, Unikalne Matematyka i pre-algebry przygotowujące mają po specjalne programy internetowe mające na celu nauczania online, specjalnie dla słabości akademickich Twojego dziecka. Idź Dowiedz się system oceny LET ma na celu dostosowanie się do każdego ucznia, jak reagują na każde pytanie. Test naturalnie przechodzi przez program w zależności od poziomu wydajności dziecka. Jeśli jesteś nowy na homeschooling, albo związane są z poziomu swojego studenta wydajności, programy oceny w Chodźmy nauczyć się wspaniały program Homeschool Internecie.

Program ten jest wspierany przez wiele renomowanych firm Homeschool internetowych, takich jak Sunlight Curriculum®. I choć ocena nie odpowiada dziecko z dokładnym placement w programach Sonlight ich wirtualny asystent jest w stanie przetwarzać informacje i dowiedzieć poziom nauczania, który będzie najlepiej pasował potrzeb akademickich dziecka. Co to prosty sposób, aby zapewnić najlepszą edukację swojego dziecka, bez konieczności opuszczania domu.

Wirtualne wycieczki Podaj Long Distance Tours Dla homeschooled młodzieży

Jeden z naprawdę ciekawego korzyści dowolnego programu homeschool jest okazja do podróży na wycieczki edukacyjne. Harmonogram wycieczki edukacyjnych jest znacznie łatwiejsze w homeschool rodziny są w stanie podjąć wakacje edukacyjnych bez względu na standardowym harmonogramem szkolnym. Jeśli są Państwo zainteresowani zwiedzaniem lokalnych i długodystansowych zabytkowe miejsca, informacja jest tak blisko, jak w Internecie. Aby zacząć korzystać z komputera i ulubionej wyszukiwarki, wpisz słowa "homeschool wycieczki terenowe" w polu wyszukiwania. W chwilach będziesz mieć wiele różnych stron internetowych, które udostępniają szczegółowe wyjaśnienia na temat lokalizacji edukacyjnych wycieczce w całym kraju. Korzystanie z zasobów witryny, aby uzyskać dostęp do państwowych lokalizacje trip danej dziedzinie zapewni pomoc w opracowaniu planu programów i jednostek badania Homeschool. Planowanie wyjazdu do pracy z programem jest fantastyczny sposób na rozszerzenie możliwości kształcenia dla swoich dzieci. Ale co, jeśli lokalizacja dziecko chce odwiedzić jest tuż poza swoimi granicami finansowych; dziś z Internetu często można wziąć wirtualne wycieczki znanych miejscach na całym świecie.

Zachęcaj dziecko do korzystania z wyszukiwarek, aby znaleźć możliwe lokalizacje wirtualna, które można odwiedzić razem. Korzystanie z internetu w ten sposób i zachęcając dziecko do odpowiedzialności Planowanie wirtualny wycieczka pozwoli na budowę niezależności, podczas gdy w bezpieczeństwo własnego domu. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje pomocy, upewnij się, że już wszystkie możliwe wyszukiwania przed prosząc o pomoc, nauczanie umiejętności badawczych jest w toku częścią każdego planu Homeschool i korzystania z Internetu jako część programu nauczania online jest Homeschool Kluczowym czynnikiem sukcesu w technologiczny świat, w którym żyjemy.

Online Homeschool możliwości otwierają świat dla młodzieży

Istnieje wiele programów internetowych, które oferują kursy homeschool internetowych. Te programy homeschool forum działa w celu zwiększenia możliwości kształcenia przedstawione do gimnazjum i uczniów szkół średnich. Dla wielu studentów, idea zakończeniu program Homeschool podczas pracy w trybie online z grupą rówieśników z siedzibą w Australii jest marzeniem możliwe za pośrednictwem Internetu. W gospodarce, w której zagraniczne programy studiów są bardzo drogie, programy studyjne internetowe online dostępne przez wiele różnych firm okazją do nauki i wymiany poglądów z kimś w innej kulturze, podczas gdy nigdy nie konieczności wychodzenia z domu. Dla wielu bardzo zdolnych studentów Homeschool, indywidualne plany podróży nie są odpowiednie do wieku, ale Internet sprawia, wymianę edukacyjną nie tylko opłacalne, ale wiek odpowiedni, jak również.

Jeśli homeschooled interesuje studentów Homeschool nauczania internetowego, w tym różnych opcji studiów za granicą, on lub ona wystarczy wejść różne słowa kluczowe wyszukiwania i możliwości zaprezentują się w ciągu kilku minut. Innym źródłem informacji jest w homeschooling okazją dla studentów do uczęszczania na kursy akademickie z najważniejszych uniwersytetach na całym świecie, bez konieczności podróżowania do odległych miejsc. Takie rozwiązanie jest idealne dla ponownie szkole średniej, który jest chętny homeschooler do prowadzenia kursów na poziomie szkolnictwa wyższego, ale jest jeszcze zbyt młody, by opuścić dom na studia. Proste wyszukiwanie w całej możliwości Internetu i klasy będą dostępne w dużych ilościach. Dla młodszych dzieci, homeschool online programy oferują wszystkie rodzaje różnych programów nauczania na poziomie, które zwiększą komputera i umiejętności akademickich w sposób, który jest jednocześnie zabawne i edukacyjne.

Online Film: sztuczki karciane i lekkie-of-Ręcznie Wideo Porady

Jak zapamiętać talię kart

Zapamiętywanie talię kart nie jest magia, ale dla większości ludzi jest to tak trudne, że wydaje się jak magia. Będą wydawać tyle czasu próbuje dowiedzieć się, w jaki sposób udało Ci się otrzymać karty tasuje się w kolejności, w umówionym (którego nie było), że będą przegapić, jak to zrobiłeś w ogóle. Dla nich jest to magiczna sztuczka. Oto jak to zrobić.

Zacznij kojarząc osoby do każdej karty w talii. Pozew serc może być twoja rodzina. Powiedzmy, że król jest twój ojciec, Królowa Matka twoja, Jack jest twój brat, i tak dalej. Teraz chcesz, aby myśleć o 17 miejsc, jak salonie lub ogrodzie. Zapamiętaj te lokalizacje i używać ich w tej samej kolejności za każdym razem.

Teraz ktoś pokazać wszystkie 52 kart w talii raz. Jak co trzy karty są widoczne, w rzeczywistości na myśli osób, które kojarzą im. Możesz również pomyśleć o pierwszym swoich miejscach. Powiedz, mama, tata i braciszek oglądania telewizji w salonie.

Następnie będą prosić przypomnieć kolejność wszystkich 52. Nie jesteś koncentrując się na zapamiętywanie 52 pojedynczych kart, ale 17 miejsc z trzech osób w każdej. Tworząc stowarzyszenia łatwiej jest zapamiętać duże ilości danych.

Aby pokazać talię kart tylko raz i zapamiętać całą rzecz, to należy ponownie pokazany w nowym porządku i pamiętaj, że dobrze, ludzie będą myśleć, że to magia. Ale to wszystko jest naprawdę dzieje się co skojarzenia i zapamiętywanie tych. Ta sztuczka poprawia pamięć dla codziennych funkcji i WOWs na imprezie za ludzi.

Tworzenie przekonujące Illusions

Większość magów nie chcą oddać swoje tajemnice. Jest bardzo prosty powód. Gdy wiesz, podstęp, gdy tajemnica znika stracisz emocje. Magowie są po prostu oszuści. Jako magik to jest zadanie sprzedać sztuczkę, dzięki czemu pokaz to więc czuje się jak magia.

Teatralność jest kluczem. Musisz być charyzmatyczny i zwrócić uwagę odbiorców. Muszą poczuć się jak może wyjątkiem od reguły; a jeśli tak, w górę, że może po prostu być na poważnie.

Użyj imponujący głos. Dokonać fizyczne gesty przesadzone i w górę, gdy jest to konieczne. Mogą być one również wykorzystywane jako narzędzia dezorientacji. Podczas gdy uwaga jest ustalona na twarzy z przesadnej ekspresji i dynamicznie rozwijającym się teatralnym głosem, że nie zobaczą twoje ręce wykonać oszustwa.

Magia jest wszystko na temat tworzenia iluzji. Dokonywanie ruch ręki szybciej niż oko, więc jedna rzecz wydaje się być coś innego. Ćwiczyć w domu i na twoich przyjaciół. Zdobądź swój wkład co działa, a co nie. Magiczne sztuczki. Przeszkadza czytanie sztuczek. Są to wszystko na temat tworzenia iluzji i sprzedaży iluzji jako rzeczywistość.

Jeśli się to wydawać się to uwierzyć, możesz je w to uwierzyć.

Ing Ping Ching Magic Trick

Ing Ping Ching magiczna sztuczka jest klasycznym. Jeśli wykonane poprawnie to na pewno wow publiczność. Oto jak to zrobić.

Po pierwsze, wziąć talię kart i dwóch identycznych monet wraz z gumką. Zapytaj chętnym uczestnikom wybrać kartę z talii, trzymając jedną z monet w ich drugiej strony i skupiając całą energię na monety. Druga moneta powinna być w dłoni ukrytej przez talię kart.

Je zobaczyć kartę innych widzów i umieścić z powrotem na kartę na wierzchu stosu. Nie musisz wiedzieć, co karty wybrali.

Teraz wykonać dwa przetasowań. Mogą one być dowolnego typu Shuffle chcesz, tak długo, jak dwie rzeczy są realizowane. Pierwszy w kolejności losowej może umieścić kartę wybrany na dnie pokładu. Drugi musi zachować tę kartę na miejscu podczas mieszania się innych kart w talii, dając wrażenie, że wszyscy są shuffled. Aby dowiedzieć się kilka metod tasowania, którzy pracują tu, sprawdzić kilka kart sztuczki wideo online.

Teraz odwróć górną kartę, która na pewno nie jest właściwa. Dodać pokaz temat jest zaskoczony. Zostaw złą kartę na wierzchu talii, twarzą do góry, i poprosić ich, aby umieścić swoją monetę na górze. Daj im wiersz o monety i karty zarówno zachowując część swojej energii i będą starać się wzajemnie na zewnątrz.

Umieść gumką wokół talii, zabezpieczenia zarówno monetę w dłoni i jeden na pokładzie w miejscu. Podczas gdy oni nie są świadomi monety na dole, wiesz, że tam jest. Utrzymanie strony z niewłaściwym pokazywanie i ukrywanie kart drugiej, wrzucić na pokład z rąk do rąk kilka razy, a następnie w ostatnim rzucie szybko odwrócić talię bez ich wiedzy. Teraz wybrana karta jest na górze z monetą i są nie mądrzejszy. Ing Ping Ching!

Czytanie Minds Z talii kart

Nie trzeba być psychicznym czytać czyjś umysł. Wszystko czego potrzebujesz to talia kart i wolontariusz. Teraz, nie jesteś naprawdę czyta zdanie, ale będą myśleć, że jesteś. Oto jak to zrobić.

Weź zwykłej talii kart i wolontariusz. Karta dole będzie jednym wybranym dla nich bez ich wiedzy; powiedzmy Jack of Clubs. Shuffle pokładu przed swoim wolontariusza, kontrolowanie karty as you go tak, że Jack of Clubs kończy się na wierzchu talii.

Teraz karabin przez pokład, przecinając ją w miejscu, którego wybrali. Gdy to zrobisz, kontrolować wierzchnią kartę ze swoimi środkowymi palcami tak, że jest (nieświadomie do wolontariusza) przenosi się do górnej części pokładu będą mogli korzystać. Teraz wolontariusz bierze kartę, którą chciał im zabrać cały czas.

Niech pokazać go znajomym, a następnie umieścić go z powrotem na pokład. Wręczyć talię i zrobić show na temat czytania zdanie. Następnie szokować je wykrzykiwać "Jack of Clubs!"

Nie właściwie odczytać czyjeś zdanie. Po prostu postanowiliśmy, co by wybrać zanim wybrał go i upewnić się, że się stało. Możesz nauczyć się kontrolować pokład bez ich wiedzy poprzez filmy karty sztuczka. Następnie ćwiczyć aż można zrobić to z pełną prędkością i nikt nie zauważył.

Teraz możesz czytać w myślach, a otrzymasz swój numer 800 ... w pewnym sensie.

Zbieranie monet: Dowiedz się o monety Porady

Indian Grosz z nieba na głowę?

Czy możemy jeszcze powiedzieć "Indian Head grosza"? Numizmatyków wydają się być politycznie niepoprawne. Nikt nie zaproponował wywołanie Indian Head US Coins Native American monet - prawdopodobnie z powodu nowych numizmatyków są zbyt zajęci określaniu indyjskich monet głowy są warte.

Większość Indian grosze głowy były traktowane szeroko w obiegu. Często zdarza się, że nie znajdzie monetę kolekcjonerską Indian Head w uncirculated lub mięty państwa. To nie dziwi, ponieważ monety zostały wybite między 1859 i 1909.

Monety, takich jak 1857 Dobry / Bardzo Goood (G / VG) Indian Head centów USA monety zwykle ma śladów zużycia, choć niektórzy dealerzy i rzeczoznawcy może oceń go XF lub bardzo dobrze, co znacząco zwiększa wartość monety. Kilka monet G / VG sprzedać za 350 do 650 dolarów za ten kawałek historii.

Można powiedzieć, indyjski głowy ani grosza przez profil indyjskiego głowy na awersie i laurowych liści wokół słowa "Jeden procent" na odwrocie.

Dlaczego zebrać indyjskich grosze głowy? Są rzadkie inwestycja w historii Stanów Zjednoczonych monety. Tak długo, jak pominąć polityki i zwracać uwagę na klasyfikacji (VG, XF, AG), będziesz miał dość kolekcji.

Unikanie Oszustwa Coin

Fałszywe tłuszczu i fałszywe śmietankę można obsługiwać. Spam lub fałszywy email usunąć. Ale fałszywe monety ... zapomnij.

Jeśli jesteś nowy w kolekcjonowania monet, a nawet jeśli już numismatically skłonny lat, możesz być w przez podrobionych lub "dmuchany" monet. "Dmuchania" w nieruchomości oznacza przesadzam korzyści nieruchomości za. W świecie monet amerykańskich i zagranicznych monet, nieuczciwi sprzedawcy mogą wykraczać poza szumu. Na przykład Stany Zjednoczone fałszerze monet może zmienić datę na 1946 Merkury Dime kolekcjonowania monet czytać 1916, bardziej wartościową roku.

Jak można uniknąć oszukany przez fałszerzy monet kolekcjonerskich? Sprawdź u sprzedawcy lub rzeczoznawca, którym ufasz. Pamiętaj, że chociaż ludzie są ostrożni kupując w internecie, oszustwo jest tak samo prawdopodobne, gdy handlarz uśmiecha się twarzą w twarz.

Wiedzieć jak najwięcej o United States monety jesteś zbierania, dzięki czemu będziemy w stanie powiedzieć, kiedy coś jest "wyłączony". Jednak w ogóle. Monety, którym ufają certyfikowane przez głównych uwierzytelniania i oceniania usług takich jak Niezależnego Grading Spółki.

Po tym wszystkim, a fałszywe fałszywe i tłuszczu śmietanka może lub nie może pomóc Ci czuć się i wyglądać lepiej, że nie chcesz być obarczony fałszywego świata oraz monety USA.

Przeprojektowanie monety

Wszystko dostaje makeover te dni. Gwiazdy filmowe, domy, ludzie, którzy oglądają "Żyć z Regis i Kelly," samochody ... Dlaczego nie monety USA?

Co było nie tak z dawnych portretów monet, można zapytać? Dlaczego nie powinniśmy kontynuować zbieranie monet z prezydentami i Ojców Założycieli na nich? Nie być w pośpiechu, aby wrzucić na Abe Lincoln. Te monety z jego profilu nadal będzie cenna, szczególnie teraz, że US Mint redesigns kwartały i okolicznościowe monety co dziesięć tygodni. Jednakże zwolnienie kwartałach państwowości wykonane Amerykanie nowe spojrzenie na kolekcjonerskiej monety.

Po tym wszystkim, miłośnicy zwierząt będą szczęśliwi, że znikające Bizon jest na przeprojektowanie niklu. Mimo że używane zabytkowy keelboat? Lewis i Clark tworzy alternatywę dla samego portret Thomasa Jeffersona my wszyscy dorastali. Historycy i przyrodnicy docenią Indian / rdzennych Amerykanów i przyrody Lewisa i Clarka spotkałem.

Nowa moneta kolekcjonerska nie zastąpi starsze monety, więc nie idź na swoich monet bankowości Jefferson rakieta na wartości. Mimo to, może to być czas, aby mieć swoją kolekcję monet ponownej ocenie, zwłaszcza jeśli masz zamiar kupić kilka zmienionych USA monety.

Po tym wszystkim, w przeciwieństwie do niektórych "przed" i "po" zdjęć, starsze vs. przeprojektowany monet nie sprawi, że skrzywił. I nie musisz się martwić, że Twoja kolekcja monet miał zbyt wiele operacji plastycznej.

Pieniądze a nie w dłoni

Nigdy nie myślałem, że można stać się jednym z "tych" ludzi. Wiesz typu. Komiks kolekcjonerów książek krzyczeć, jeśli chcesz, aby otworzyć książkę, aby zobaczyć, co Batman wyglądało powrotem w dzień. Twój sąsiad trzyma na tyle płytki, aby rozpocząć kolejny Franklin Mint i chroni je pies stróżujący, a następnie w pełni załadowanego strzelbą. Twój brat będzie ogień Trekkie wszystkie fazery i atak chcesz Klingon jeśli masz w pobliżu swoich rówieśników postaci Kirka i Spocka od 1975.

Teraz, gdy wyruszą w zbieranie monet, podziwiać obiegu Kennedy pół dolarów kolekcjonerską monetę. To bardzo wysoka (VF) lub Prawie Uncirculated Afrykańskiej (AU) z jakimś brudem i nicków, ale go podnieść ostrożnie tak. Zrobiłeś to Twoja misja, aby dowiedzieć się o monetach.

Monety i US monet, jak płyty winylowe, wymagają ostrożnego obchodzenia, zwłaszcza uncirculated Stany Zjednoczone monetę. Odciski palców zmniejszyć stopień monety. Nie należy dotykać powierzchni monety bezpośrednio. Normalne nicki i brud na obiegu monety może nie ma znaczenia, ale swoje monety może Drom z VF do G, jeśli palec to zbyt wiele.

Jeśli, że Kennedy pół dolarów należy do entuzjastów monety, obsługiwać tylko na obrzeżach. To dobra rada dla własnych monet kolekcjonerskich - mimo wszystko, chcesz kupić ten Kennedy pół dolara. Nie czyścić monety, nawet jeśli po prostu chcesz wytrzeć odciski palców. Twój kolega numizmatyk może jak lekko nadszarpnięta wygląd, ponieważ to sprawia, że ​​Kennedy szukać wytrzymałe.

Możesz wziąć trochę więcej opieki z monet. Po tym wszystkim, nie jesteś jednym z "tych" ludźmi ... hej, nie waż się oddychać na mojej United States monety albo wezwę Marines! Gdzie jest ten pies obronny?

Błędy drukarskie

Jest to, że 10 dolarów rachunek z kolekcjonowania Bonnie i Clyde model-T? Sprawdź swoje miejskie legendy ... prawdopodobnie nadal wierzą, aligatory żyją w kanałach. Według Snopes.com, nikt nigdy nie przeznaczone do drukowania model-T Forda na 10 dolarów ustawy w 1928 roku, kiedy Bonnie i Clyde nie banki rabują, aż 1932 roku projekt nowego 10 dolarów wyświetla amerykańskiego Departamentu Skarbu.

Jednakże, jeśli stała podekscytowana z powodu dodatkowego liści na swoim 2005 Wisconsin Statehood kwartał kolekcjonowania monet, można wybaczyć, bo mówi, że monety Snopes.com USA z tego błędu są cenne! (I nie, teorii spiskowych, nie było podprogowych komunikat oznaczające lądowisko na Wisconsin.) Jednakże, większość z tych monet stwierdzono w Tucson, gdzie dealer pobierana 1499 dolar ($ 500 medalu jest bardziej zwykle), a część monet wykonane kolektory Texas powiedzieć yee-haw.

Georgia Stany Zjednoczone kwartał państwowości monety jest nieco poza centrum, co zwiększa jego wartość. Gdy wybito monety lub uderzył, niezamierzone błędy stało ... choć zwolennicy teorii spiskowych sugerują, pracownik stworzył kolekcjonowania Mennicy monety z zamiarem skorzystania z błędu.

Typowe błędy monety szukać:

* Obraz nie jest prawidłowo wyśrodkowany na awersie
* Monety zbyt grube lub cienkie, lub nieprawidłowo obciążony
* Druku do góry nogami, takich jak "One Cent" czy "In God We Trust" na rewersie
* Planszeta lub puste wydrukowany monet
* "Muły" lub monety z dwóch różnych wyznań na stronach, takich jak 1999 Lincoln centa z odwrocie bilon Roosevelt, dolar Sacagawea odwrócić niedopasowane z George Washington State ćwierć głowy, a pojedynczy Indian szef grosza z dwóch indyjskich Głowice

Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorów monet. W międzyczasie, nie wierzę, że opowieść o Bill Gates przesyłam Ci gotówki ... chociaż może być gigantyczny aligator 13 stóp w Teksasie, zbierając monety Wisconsin błędów państwowości.

Kolekcjonerskie monety Podstawy

Znaczki nie odwoływał, za dużo kleju. Karty baseballowe? Zbyt trudno oczyścić gumy do żucia. Ale ah ... monety nie mają wadę, a oni docenić wartość. Mimo to, dopiero zaczynasz, i nie wiem pół dolara z pomocą kruszcu palladu Stany Zjednoczone Coin. Kilka wskazówek, które pomogą Ci dowiedzieć się o monety:

* Podobnie jak "Piosenka 60. mówi, lepiej rozejrzeć. Czy jest sklep w Twojej okolicy monety? Lokalnej księgarni zwykle ma sekcję na hobby i zbierania. Dziennik Blackbook Cena Przewodnik po USA Monety 2005, 43rd Edition (Dziennik Blackbook Cena Przewodnik po Stanach Zjednoczonych Coins) jest doskonałym przewodnikiem odniesienia.
* Dowiedz się, czy te US monet dziadek lewo jesteś obiegu (dużo zużycia) lub uncirculated (w idealnym stanie). Może to mieć wpływ na ściągalność swojej kolekcjonowania monet. Nawet jeśli krąży Stany Zjednoczone moneta ma wgnieceń i znaki, że dziadek obsługiwane pieniądze, to może jeszcze być wartościowe, w zależności od gatunku. Gatunek jest stan monety, a wśród zarówno w obiegu i uncirculated świata i nas monet są różne gatunki, które można użyć do rzeczoznawcy powiedzieć, co się moneta jest warta.
* Jeśli rozmowa krąży, uncirculated i klas ma myślisz zbierania liści lub naparstki, nie martw się. Istnieje kilka znakomitych słowników w internecie i przewodnikach. Dowiedz się języka kolekcjonowania monet.

Poza tym, pozostawia przyciągnąć błędy, znaczki wyschnąć, karty baseballowe przypominają zbyt wiele dni chwały przed przesłuchań senackich, ale monet, jak diamenty, są zawsze.

Aktualne Monety USA

Można narzekać na temat stawek Fed Reserve, rynku akcji i ceny gazu, ale nadal chcą inwestować w czerwony, biały i niebieski ... nawet jeśli jesteś za granicą i wiem Amerykę tylko ze swoich programów telewizyjnych (przepraszam o tym.) US Mint jest doskonałym źródłem aktualnych informacji na monety USA. Niektóre ostatnie pamiątkowe monety: kolekcjonowania kwestie

* Pamiątkowe kwartałach Kansas, czwarta moneta 50 państwa Quarters® Programu Stanach Zjednoczonych Mint ma zostać wydany w 2005 roku
* Prezes Sądu Najwyższego John Marshall Srebrny Dolar
* Marine Corps 230-gi rocznica Silver Dollar
* Drugi w serii Westward Journey 2005, "Ocean View" Nickels

Monety te amerykańskie są świeże i uncirculated, prosto z prasy, jak to było. Jeśli jeszcze nie zrobił wypad do starego zbieranie monet, monety kolekcjonerskie US Mint jest doskonałą inwestycją.

Nie ważne, czy fala flagę lub po prostu zobaczyć go w telewizji z zagranicy, nie ważne czy jesteś zaniepokojony giełdzie, można kupić ostatnim numerze Stany Zjednoczone monetę z ufnością.

Monety vs. Zapasy

Pieniądze i zapasy. Zapasy i pieniędzy. Jak miłość i małżeństwo, idą razem. Ale myślisz, co jeśli uniknąć roller-coaster i tech bańki? Co zrobić, jeśli rozpocząć zbieranie monet do inwestowania? Jestem inwestowania pieniędzy tak - mogę również inwestować bezpośrednio w gotówce.

Jeśli uważasz, że masz zamiar stać się bogatym, bez ryzyka kupując kolekcjonerską monetę lub licytacji na każdym chińskim lub Stanów Zjednoczonych monety można znaleźć na eBay, prawdopodobnie postawione korcem małże na MyCoolDotCom.com w 2000 roku.

Metalu w swoich monet bezpośrednio wpływa na wartość monet. Podczas złota trwa, jak wiele osób uważa, że ​​warto waha się, a więc nie wart swojej złota dolara złota lub Irlandii monety euro. Niektóre inne ostrzeżenia w inwestowaniu monety:

* Pamiętaj, WorldCom? Monety mogą być sfałszowane zbyt lub wartości zawyżone. "Kreatywna księgowość" jest wspólne z monet, jak to jest z listy Fortune 500 firm.
* Podobnie jak akcje i pieniądze, monety przestrzegać praw popytu i podaży. Jeśli istnieje zbyt wiele euro Irlandia zalewają rynek, twój nie będzie wart tyle w perspektywie krótkoterminowej. Czy masz zdolność i dyscypliny do powieszenia na do zbierania długoterminowych?
* Eksperci uważają, tylko niewielki procent swojego portfela hsould przeznaczone do monet, powiedzmy 10-15 proc. Dla wielu inwestorów, które mogą być zbyt duże.
* Jeśli jesteś młody, z tolerancją wysokiego ryzyka lub starsze i siedzibę finansowo, jesteś w lepszej pozycji, aby postawić na inwestycje spekulacyjne, takich jak kolekcjonowania monet.
* Jak to z każdym innym inwestycji, śledzenie danych finansowych, "bilans" i długoterminowe prognozy. W czasie, gdy rzadko stara moneta może być doskonałą inwestycją teraz, ile to będzie w przyszłości? Czy to zostało zachowane? Jakie są trendy cenowe? Wiedzieć, gdzie monety będzie, jak, gdzie to było.

Inwestowanie w akcje i inwestowanie w monety wymaga poświęcenia czasu i poświęcenia. Różnica jest taka, że ​​w przeciwieństwie do inwestycji stanie, monety mogą być hobby. Tak więc, nie można oddzielić akcje i pieniądze, można zbierać monety dla zabawy i zysku nie martwiąc się o kolejnej recesji.

Grading: Bardzo dobry lub Fine?

O nie, tak jakby martwiąc się o swoich klas i gatunków dzieci "było mało, teraz trzeba uważać na gatunki monet. Co oznacza "wybór" oznacza? Jest to, że podobnie jak wybór USDA? Co to jest "w porządku" oznacza albo "bardzo dobrze"? Czy istnieje "doskonała" lub "Świetny"? Jak o SM lub AU?

Kilka wskazówek, aby pamiętać ... notatek, nie będzie testu!

* Amerykański Numizmatyka Stowarzyszenie gatunki różnią się od klas światowych. Do kolekcjonowania monet, dealerzy i entuzjastów w Tokio i Toronto używać Fair, Dobra, bardzo drobne, bardzo drobne, Uncirculated i Fleur-de-monety (uwaga: najlepiej) - jak różnych systemów klasyfikacji w uczelniach i szkołach za granicą.
* MS jest rolka zaszczyt. Oznacza to, że stan miętową, a nie tylko kilka numerów do zapamiętania. MS-70 jest idealny, a to rzadko. MS-60, MS-65 są normą, a im większa liczba, tym lepiej monety. Połysk może być brak, ale tak długo, jak moneta ma zużycie, masz MS jakości Stany Zjednoczone monety
* AU oznacza prawie uncirculated. To B + lub A z obiegu monet, tylko ślady zużycia.
* "Wybór" oznacza światło, a nawet nosić na napis i projektu monety. To odpowiednik podejmowania wskazuje się, bo nie sprawdzanie pisowni.
* Jeśli otrzymasz monety, które na AG-3, który jest odpowiednikiem pisanie papier rano: to jest niezłe, ale z wadami (mocno zużyte, data może nie być widoczne).
Rozdzielone * Pamiętaj gatunki? Twój prof powiedział zawartość w ostatniej papieru graniczy na B +, ale praca była oryginalna i myślenia, to A, dzięki czemu otrzymał B w ostatecznym rozrachunku. Jeśli papier były kolekcjonowania monet, otrzyma ona G / F / VG lub VF. Awers (głowice) mogą być dobre, ale do tyłu (ogony) jest bardzo dobra. Zazwyczaj, choć ogólnie klasy w oparciu o odwrotność, co oznacza, że ​​traci punkty zawartości monety.

Teraz egzamin pytanie: Czy Grading trudne? Czy warto? Dyskutuj dlaczego i dlaczego nie. Relax - jest to jedno z tych pytań esej otwartych. Mimo, że nie chcesz skończyć ze złą oceną lub zły szeląg, nie zmieni się całe swoje życie. Ale można uzyskać wspaniały edukacji.

Aukcja: Online Porady aukcji

Depozyt Usługi i aukcje online

Depozyt Usługi są bardzo przydatne dla aukcji internetowych, zwłaszcza, gdy szczególnie kosztowne sprzedaż nie jest ubezpieczony lub łączone. Usług escrow przytrzymaj płatności do momentu otrzymania przesyłki towarów i są zadowoleni. Jeśli istnieje spór, a następnie usług escrow często służą jako pośrednika. Jedynym minusem korzystania z usługi escrow jest to, że istnieje wiele programów usługi escrow, które obecnie nie mają na celu skorzystania z kupujących i sprzedających. Upewnij się, aby sprawdzić, czy usługa escrow jest zarówno licencjonowane i związany; Depozyt Usługi są zwykle licencjonowane państwa, w którym zamieszkują, sprawdzić z władzami państwowymi, aby zapewnić ich licencji. Nie ma prawdziwych usług escrow twierdzą, że są zgodne z US Financial i kodów firm, ponieważ rząd federalny nie reguluje tego typu usługi. Skontaktować się z Better Business Bureau i państwa generałów adwokat biura państwa, w którym znajduje usługi escrow.

Co należy wiedzieć przed wejściem aukcji internetowej

Istnieje kilka środków ostrożności, które każdy musi podjąć przed rozpoczęciem aukcji online. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, jaki rodzaj aukcji jesteś zaangażowany w. Online witryn aukcyjnych oferują zarówno angielskich aukcje (gdy oferenci licytować wyżej i wyżej, aż pozostanie tylko jeden oferent), jak i holenderskie aukcje (gdy cena powoli obniża aż aukcja jeden oferent akceptuje go). Oni również mogą mieć pułap ustalony cena i aukcji razy ograniczające licytację. Upewnij się, że znasz zasady każdej aukcji, że zdecydujesz się licytować. Jasne zrozumienie polityki dostawy, zwrotu i gwarancji, że na miejscu. Ponadto, należy sprawdzić, czy witryna oferuje wszelkiego rodzaju ubezpieczenia do oferentów - te dobre będzie. Sprawdź, czy możesz zapłacić kartą kredytową; łatwiej jest otrzymać zwrot pieniędzy za pośrednictwem karty kredytowej, jeśli oszukanych.

Jak w celu zwalczania oszustw

Jeśli zostałeś oszukany przez sprzedającego, usługi escrow lub usługi aukcji online, istnieje kilka kroków, które można podjąć. W przypadku płatności kartą kredytową, należy skontaktować się z wystawcą karty kredytowej i je natychmiast zawiesić płatności. Następnie należy spróbować wypracować problem z usług wynegocjowanych transakcji. Jeśli nadal występują problemy, należy skonsultować się z biurem twój stan Prokuratora Generalnego. Należy również skonsultować się z państwowej agencji ochrony konsumentów i złożyć skargę do Better Business Bureau. Wreszcie, rozważyć złożenie skargi do Federalnej Komisji Handlu.

Środki ostrożności w wyborze witryn internetowych aukcji

Chcesz być ostrożnym przy wyborze internetowych serwisach aukcyjnych. Najlepsze internetowych serwisach aukcyjnych nie opuszczę cię wątpliwości ich jakości. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to licytuje mocno na coś chcesz, tylko, że zostałeś oszukany. Najważniejsze możesz zrobić, to badania na stronie aukcji przed jej użyciem.

Tak, są bardzo dobrze znane serwisach aukcyjnych tam, i można im ufać. Ale jeśli zdecydujesz się iść z serwisu aukcyjnego, który nigdy nie słyszał wcześniej, należy spojrzeć na ich tle. Czy szybkie wyszukiwanie w Google dla opinii witryny i wiadomości z potencjalnie niezadowolonych klientów.

Znajdź adres pocztowy firmy i spróbować i sprawdzić ich przez lokalną Better Business Bureau. Możesz posunąć się nawet nazywając firmę do zadawania pytań. Wreszcie, należy sprawdzić online dla iIternet list zegarków oszustwa, aby zobaczyć, czy ich jakiekolwiek wpisy na firmy aukcyjnej.

Tworzenie aukcji internetowej

Jeśli chcesz sprzedać towar na aukcji internetowej, musisz wiedzieć kilka rzeczy. Po pierwsze, trzeba mieć dokładne wyobrażenie o wartości swoich towarów. Najlepiej, jeśli mają towar oceniać profesjonalnie, zanim je wymienić. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na ocenę, w trybie online i wyszukiwanie serwisach aukcyjnych dla towarów podobnych do Ciebie o oszacowanie ceny. Upewnij się, że masz pisać dokładny opis swoich towarów online i używać słów kluczowych, które będą wyruszył wyszukiwania dla swoich towarów. Zawierać tytuł, który jest słaby i opisowe, aby przyciągnąć kupujących. Należy także dołączyć zdjęcie swoich towarów. Upewnij się, że jest to łatwe do pobrania. Ustaw cenę otwarcia dla swoich towarów po prostu niższe niż konkurentów, aby przyciągnąć uwagę. Wreszcie, upewnij się, że czas aukcji on-line kończy albo wieczorem lub w weekend, tak, że ludzie nie mają czasu, aby zrobić w ostatniej chwili licytacji.

Badanie Potencjalnego Sprzedającym

Dobrze jest podjąć kroki, aby zapewnić, że nie zostały oszukanych przez sprzedającego podczas aukcji internetowej. Zbadaj historię sprzedającego i e-mail żadnych wcześniejszych klientów, którzy nie zostały spełnione. Należy dokładnie zapoznać się z opisem towaru, które są sprzedawane, więc możesz być pewien, stanu towarów i wysyłki, płatności i opcje powrotu przed rozpoczęciem licytacji. Należy dołożyć starań, aby Sprawdź inne aukcje sprzedającego, aby sprawdzić, czy jakość ich wyrobów jest zgodny. Należy również badać towary, które zostały sprzedane. Porozmawiaj z jubilerskiego, rzeczoznawca lub badania niektórych publikacjach branżowych, aby sprawdzić, czy sprzedawca jest ładowana za godziwą cenę.

Zalety aukcje online

Zalety aukcjach internetowych są bardzo liczne. Pierwszym jest to, że licytacja dojdzie do szerokiego grona odbiorców. Podczas gdy żywe aukcje są ograniczone do liczby osób fizycznie obecnych, aukcje internetowe mogą gromadzić uczestników z całego świata. Nie ma również ograniczenie czasowe - licytujący nie musi być obecny wziąć ofert, więc licytacji może nastąpić przez całą dobę w danym czasie. Ponieważ licytacji i "wygrywając" aspekty aukcji internetowych naśladować gry online, gry hazardowe, zwłaszcza w Internecie, internetowych serwisach aukcyjnych rozwinąć bardziej lojalnych bazy klientów.

Ponieważ aukcje zwrócić na dużej liczbie kupującym a sprzedającym, większość aukcje otrzymuje liczne oferty, dzięki czemu ceny towarów sprzedawanych na aukcji, aby zbliżyć się do rzeczywistej ceny rynkowej. Wreszcie internetowych serwisach aukcyjnych szybko rosną. Większa liczba kupujących zachęcenie większej liczby sprzedawców, którzy z kolei zachęcają do większej liczby odbiorców, tworząc w górę spirali udziału.

Na co zwrócić uwagę przy sprzedaży na aukcjach internetowych

Przy sprzedaży towarów za pośrednictwem na aukcji internetowej, musisz być pewien, z kilku rzeczy. Po pierwsze, musisz być świadomy swoich obowiązków prawnych. Jako sprzedawcy on-line, które są wymagane do reklamowania dość, i trzeba powstrzymać się od licytacji na własnych pozycji. Zgodnie z prawem, nie można sprzedawać żadnych nielegalnych towarów. Masz również obowiązek wysłać swoje przedmioty w uprzednio uzgodnionym terminie lub w ciągu 30 dni, cokolwiek nastąpi wcześniej. Należy dokładnie opisać stan towarów, które sprzedajesz i zawierają zdjęcia towarów. Należy również określić cenę minimalną towarów, ustalenie kto pokryje koszty wysyłki i określić, które są dopuszczalne formy płatności. Po zakończeniu aukcji, trzeba skontaktować się z kupującym i zorganizować płatności i wysyłki w uczestniku aukcji, tak szybko jak to możliwe.

Zbieranie monet: Złote Wskazówki Bullion

The Mexican Libertad Bullion Coins

Mexican Mint jest najstarszym mennicy w Ameryce Północnej, została założona w 1535 w Mexico City. W 1981 roku meksykański Mint stworzył serię monety bulionowe nazwie Libertad, co oznacza, Liberty. Złote monety wydane w ciągu 1981 i 1982 były konkurować z monety bulionowe z Kanady i Republiki Południowej Afryki. Odwrotna strona medalu widnieje wizerunek Winged Angel of Victory. Awers nosi pieczęć Meksyku i orłem trzyma węża w dziobie podczas odpoczynku na kaktusa. Dzisiaj, monety Libertad to nie tylko element inwestycji, ale monety, które oferuje szeroki zakres rozmiarów, wartości i subtelności w różnic konstrukcyjnych dla kolekcjonera.

Popularne Monety Złote Monety bulionowe

Chociaż nigdy nie był jednym z podążać za tłumem, wiesz, że popularne monety mogą być cennymi dzięki prawu podaży i popytu. Nie jesteś jeszcze podając swoje mukluks kiedy wszyscy nosi obcasy Prady, ale można rozważyć zakup popularnych monet złota.

Które popularne monety są dobrą inwestycją? Nasze zalecenia:

1) US Gold Coin: 10 dolarów w Saint Gaudens Double Eagle (skrajnie lub Extra Fine)
2) US Gold Coin: 10 dolarów Liberty (Brilliant Uncirculated)
3) US Gold Coin: 5 dolarów Liberty pół-orzeł bez lub z "In God We Trust" Motto (Brilliant Uncirculated)
4) złote monety pamiątkowe US: 5 dolarów 1988 Olympic Uncirculated
5) złote monety pamiątkowe US: 5 dolarów 1986 Statua Wolności
6) US Gold Coins --Sacagawea dolarów
7) Brytyjska Sovereign Gold Coin - król Edward 1902/10 (stosowane w operacji Iraqi Freedom)
8) Canadian Maple Leaf
9) francuskie Frank Anioły "29 Powodzenia Monety" - 1871/98 Prawie Uncirculated
10) australijskich Lunar Gold Coins - 2005 1 uncja Złoty Kogut i 2004 1 uncja Złota Małpa

Podczas gdy tłum może patrzeć na swoje mukluks, oni również wyrównać w oko złote monety bulionowe swoich kolekcjonerskich.

Sprzedaży swoje Złote monety

Jesteś w pieniądze, niebo jest słoneczny, sprzedajesz swoje złote monety. Ale przed powiesić gontem lub wrzucać do witryny sieci Web razem, należy wiedzieć, sprzedaż złota może być delikatna sprawa. Niektóre drobne wskazówki zbierania przed zbliżyć się do sprzedawcy lub innego nabywcy:

o Przejrzyj historię zmian ceny każdej złota moneta zakupu. W ten sposób unikniesz cen znaczników.
o Sprawdź wartości monety złote Blue Book i zdecydować, ile jesteś w stanie zaakceptować dla Brilliant Uncirculated, bardzo drobne i dobry złota moneta okolicznościowa USA.
o Pamiętaj, aby pomnożyć wartość uncję złota moneta z każdym, w tym starych, rzadkich złotych monet, przez obecne ceny złota i wartości nominalnej złotej monety.
o Sprzedam wybór naprawdę rzadkie złotych monet na przemian z bardziej popularnych złotych monet.
o Dołącz złotą monetę i rzadką sieć monety. Monitorować ceny sprzedający oferują i czego kupujący wskazują oni skłonni zapłacić.
o Pamiętaj, że złote monety są stałe inwestycje i że wartości złota moneta wydaje bezpieczniejsze (choć nie może być!) dla nabywców niż akcje i obligacje.
o Sprawdź stan monet. Nie bój się ich zniżki, ale nie tak dużo, że kupujący myśli próbujesz nabrać kogoś z tego Liberty Szef amerykańskiego złota moneta.
o Get notowania cen z kilku różnych dealerów, przed podjęciem decyzji, gdzie sprzedawać swoje złote monety bulionowe.
o Nie należy zadzwonić perspektywy podczas kolacji albo ryzykować napiętnowany jako telemarketer. Wiele złote monety obejmować oszustwa oszustwa telemarketing.

Chociaż prawdopodobnie nie będzie dość dzień pracy, sprzedaży złotych monet może być świetnym sposobem, aby zarobić dodatkowe pieniądze, gdy havign zabawy z Twoim hobby monety.

Moneta nieustannie zmieniającego Panda

Chiny Złota Moneta, Panda Coin, zadebiutował w 1982 roku programu Panda Coin Chin jest pionierem na rynku złota moneta z dwóch powodów; są pierwszy oferuje roczne zmiany w projekcie, a pierwszym, aby monety złota w 1/20 oz. i 1 rozmiary gram. Panda Moneta jest w kilku rozmiarach, w tym 1 uncji, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji, 1/20 uncji, a wersja 1-gram. Z biegiem lat, detal monety Panda wzrosła, pokazując różne sceny panda. Chiny również wydane dodatkowe monety Panda jako odgałęzienie standardowych wielkości emisji. Na przykład, duże kawałki Panda Proof o różnych wzorów z emisji monet standardowych wyszły kilka razy. Rozszerzenie programu emisji monet złota obejmuje 1984 12 uncji monety, 1987 5 uncji monety i monety 1997 kilogram.

American Eagle Bullion Coin

Wprowadzony na rynek w 1986 roku, American Eagle złocie Program rozpoczął się od sprzedaży złota i srebra, monety bulionowe. American Eagle Bullion Coin, złota moneta złota oficjalną w Stanach Zjednoczonych, jest dostępny w kilku wag, w tym 1/10 uncji, 1/4 uncji, 1/2 uncji i 1 uncja Wszystko złota użyte do wygenerowania tego utworu pochodzi z USA wydobywano złoto. Na awersie, jest uderzające pełnometrażowy obraz Lady Liberty, pierwotnie zaprojektowany przez Augustus Saint-Gaudens. Ubrany w strój płynące Lady Liberty trzyma pochodnię w prawej ręce i gałązką oliwną na lewej ręce. Na odwrocie znajduje się mężczyzna orzeł z gałązką oliwną, rosnących nad żeńskim orła i ich piskląt. Projekt, stworzony przez rzeźbiarza Miley Busiek, stanowi jedność rodziny i tradycji.

Codziennie złota

Kasjer w Starbucks, że zawsze wygląda tak złym humorze. Co zrobi, jeśli rzucił jej Sacagawea Złoty Dolar złota moneta?

Być może ona jest ekologiem / feministka, który jest szczęśliwy Sacagawea jest rozpoznawana. Ona może nawet umieścić dodatkowe pianki w latte. Ale trzeba kupić latte z US złota moneta? To chyba łatwiejsze niż zakup z meksykańskiego peso lub RPA Krugerrand, zwłaszcza, że ​​Twój pianki podejmowania kawy Starbucks dżokej może czuć, że nie zrobiono wystarczająco dużo do promowania równości rasowej od końca apartheidu.

Czy naprawdę chcesz spędzić złota monety? Może Ci się, jeśli cena złota spada, ale jak akcje, można trzymać monet. Plus, Sacagawea Dollars and American Gold Eagle złote monety są popularne, meaining są kolekcjonowania.

Zachowaj dowód złote monety nienaruszone, ponieważ nigdy nie były przeznaczone do obiegu. Pomyśl dwa razy przed uruchomieniem, że prawie uncirculated monety kierunku zakup CD (i nie mamy na myśli świadectwo depozytowe). Z drugiej strony, wiele krąży USA złote monety stają się tak powszechne, tracą wartość swoich kolekcjonerski, więc można bezpiecznie przekazać je.

Zostaliście starając się, że kasjer uśmiech miesięcy. Rzucanie monety złota, jej sposób może po prostu zrobić dzień.

World Gold Coin wartości

To Ameryka kontra świat, więc media, mówi, a na pewno wszystkie narody walczą o złoto w igrzyskach olimpijskich i World Cup Soccer. Ale to, co jest lepsze dla Ciebie, aby zebrać, amerykańskiego złotą monetę lub Australian złota moneta?

Nieważne, czy jesteś w Pradze, Pittsburgh i Phenianie, zbieranie monet zagranicznych złota może być świetna inwestycja zakładając Twój kraj nie jest w depresji lub recesji. Jednak kursy walut mogą tłumić swój entuzjazm dla wartości monet zagranicznych złota.

Inne wskazówki dotyczące inwestowania w zagraniczne złote monety:

1. złota, monety, takich jak Australian Lunar serii są ograniczone, więc jeśli jesteś po 2001 Snake, być gotowi zapłacić wysoką cenę w USD lub AUS. 1/20 troy uncja złota osiągnęła nakład 100 tysięcy, podczas gdy były tam tylko jedna uncja 30.000 złote monety wybite w 2001 roku jedną uncję moneta wąż może detalicznej 509,50 dolarów USD. Obecnie jednym dolara amerykańskiego jest równoważna 1,3 dolarów AUS. Na monecie o wartości 500,00 dolarów USD lub 653 dolarów AUS, japońskie kolektory może zapłacić 54.000 jenów. Nie zapomnij czynnikiem w uncję i wartości nominalnej złotych monet.
2. Jeśli żyjesz w innym kraju, to chyba najlepiej kupić monety od dealera w swoim własnym kraju, chyba że kurs jest korzystny lub jeśli używasz dolarów australijskich, na przykład. To samo dotyczy sprzedaży monet. Chyba kolektory zna wartości kursu lub złota moneta, można podejrzewać o passing off gorszy towar.
3. Jeśli nie jesteś zaniepokojony roku emisji, niektórzy dealerzy wziąć złotą monetę wartości zgadywanie kupna i sprzedaży monet Ciebie złote problemy z ich wyboru. Może to być, ponieważ niektóre złote monety są trudne do zdobycia, w szczególności na rynku globalnym.
4. Można zbierać zarówno współczesnym świecie złote monety i każdy USA złotą monetę wydaną. Są popytu i doskonałe inwestycji.
5. Po roztrząsania nad tym peso meksykańskie lub US kaucyjna Biust dolara złoty, sprawdzić obie prowadnice cen świata i, jeśli to konieczne, waga monety przed sobą. Może lepiej byłoby mieć meksykańskiego peso na Uncirculated albo skrajnie niemal Sztuk kondycji niż kaucyjna Biust złotych monet stopniowane Dobrze. A może lepiej byłoby, aby najczęściej emitowanych złote monety, które każdy chce, a nie rarytasów.

Pamiętaj, międzynarodowych dyplomatów wszystkie dążą do przyjaźni. Szanować zwyczaje i zasady przetargową jeśli kupujesz od zagranicznych dystrybutorów. Pamiętaj, aby nie obrazić honoru jeśli handel z japońskiego numizmatyk, ale w innych krajach, takich jak Bliski Wschód, targowania się cen jest powszechne. Chociaż jedna szkoła myślenia uważa, że ​​nie powinno się inwestować w zagranicznych złotych monet, nie ma nic złego w poszerzaniu horyzontów swój Zbieranie monet.

Pierwszy Bullion Coins

Monety bulionowe są najlepiej znane w całej 20 i 21 wieku. Można jednak znaleźć kilka wcześniejszych przykładów, takich jak Bliski Wschodniej srebrny szekel Tyru od 126 pne do 69 ne hiszpański Osiem Reale, stosowane na całym świecie, a także w Stanach Zjednoczonych od 1800 roku aż do 1857 roku to kolejny wcześnie złota moneta.

Pierwsze monety bulionowe Stanów Zjednoczonych były srebrne Trade Dollars, który ukazał się w 1873 roku za pośrednictwem Te pierwsze US 1876 Bullion Coins były odpowiedzią na preferencje Chin na handel z ośmiu Reales. Ostatnio Krügerrand Południowej Afryki w 1967 roku wyszła Te złote monety były pierwsze monety bulionowe współczesnych czasach dzień. Afrykański Krügerrand Południowa miał innego konkurenta na rynku, która była podobna, a wkrótce stał się najpopularniejszym złota moneta dostępna złota.

Gold-Bullion-Coins

Monety złota są stworzone do wymiany cennych jednostek metalu i nie są zwykle używane do handlu. US Mint określa wartość złota przez wagowych metali szlachetnych. W Stanach Zjednoczonych i innych częściach świata, ludzie szukają sposobu ochrony przed inflacją waluty zrobić poprzez zakup monet złota. Wagi bullion typowe złote to 1/20 uncji, 1/10 uncji, 1/4 uncji, 1/2 uncji i 1 uncja rozmiary. Jedna uncja Złota moneta jest równoważne wielkości pół dolara amerykańskiego, podczas gdy 1/10 oz. Złota moneta równa wielkości bilon USA.

Złota i Złoty Bullion Coins

Złota. Sama nazwa wywołuje obrazy Fort Knox, Szwajcarii, barów, które, w przeciwieństwie do papierowych pieniędzy, znosić. Ale nie należy spieszyć się zebrać czystą sztab złota, a nawet inwestować w złoto złota Sight Unseen tylko kawałkiem papieru, jako dowodem. Podczas gdy złoto nie będzie kosztować plan emerytalny i 401k jak Worldcom, niektórzy czują się lepiej kolekcjonerów zakupu złotych monet, które mogą zobaczyć i dotknąć, a nie certyfikaty akcji.

Kupując kawałek Credit Suisse sztabki złota, jedna uncja czystego złota, masz konkretny inwestycje. Tak czy wybrać złota lub złota, monety? Oto dobry-jak-złota przypomnienie.

Złota

* W zależności od wahań ceny złota
* Endures lepiej niż papierowe pieniądze
* Zazwyczaj składa się z 0,9999 czystego złota
* Dostępne za pośrednictwem banków i dealerów monet
* Doceń wartości
* Dostawa podlega kontroli rządowych górnictwie i

MONETY złota

* Ceny wahają się, ale wartości złota monety nie są powiązane z głównych indeksów w USA i na świecie
* Wcześniej złote monety są mniej popularne i dostępne niż złota, takie jak przed 1933 US złota moneta
* Później złote monety podlegają rządowej konfiskaty, sprzed 1933 monet Gold-Bullion takie jak Double Eagle nie są
* Atrakcyjne i piękne dla kolekcjonerów
* Specjalne odwołanie złote monety historyczne, takie jak Cvil monet i monet z najsłynniejszych wraków wojnie, są łatwiejsze do odsprzedaży
* Podczas US monet nie są czyste złoto z powodu bicia wymagania (miedź jest niezbędna do karty na monety), pozostają one bardzo cenne, zwłaszcza jedną uncję złota monety, które ważą troy uncji 1,0909.

Wybór złota na złote monety bulionowe jest do Ciebie. Należy pamiętać jednak, że złote monety może być kawałki rozmowy i daje nostalgiczny czy estetycznej przyjemności, coś, co pasek złota lub kawałek papieru nie może zrobić.

Ceny na miejscu oraz wartości złota moneta

Tak, jesteś w zbieraniu monet złota. Dystrybutorem złota moneta mówi, że musisz zapłacić cenę spot. Czy to oznacza, że ​​w miejscu? Masz zmuszaniem do kupowania monet sztabek złota? Raczej nie.

Cena spot jest cena za dostawę miejscu, które na rynku złota jest dwa dni od daty towarowego lub datą waluty (data kupić złotą monetę). To chyba jasne jak złota moneta, które zostało oczyszczone. Jak o tym: cena spot jest natychmiastowe cena rozliczeniowa. Opóźnione cena spot oznacza zaplacić może 30 dolarów.

Jeśli korzystasz z dealerem online lub zamawianie przez telefon, to skontaktuj się ze sprzedawcą dla równowagi. Ponieważ ceny złota wahać, niektórzy dealerzy nie zacytować Państwu pełną cenę w katalogu lub w Internecie. Wielu sprzedawców podają ceny w czasie rzeczywistym. Pamiętaj, że dealerzy multipy cen złota przez uncję monety złota do osiągnięcia wartości monet złotych.

Rzeczywista cena, którą płacisz, powyżej wartości, jeżeli sprzedawca chce zarobić, jest, na przykład, podzielone cena spot złota o 4 + 12,00 dolarów. Ceny różnią się, ponieważ cena złota zmienia się, podczas gdy blue book złota wartości monet może być ustalona.

Wystarczy wiedzieć, że sprzedawca nie chce się z Tobą. Jeśli czujesz się umieścić na miejscu, poproś, aby zobaczyć wartość spot złota, że ​​dzień, który określa, ile monet jest warta. Jeszcze lepiej, pobrać w czasie rzeczywistym zaktualizowany krzesło do PDA lub Blackberry.

Więc jeśli możesz sobie pozwolić na handel, iść do przodu, kupić, że American Gold Eagle na miejscu.

Złote Brytyjskie Państwowe wartości

God Save the Queen, nawet po hijinks rodziny królewskiej, wiele osób wciąż chce zebrać brytyjskiego złota. Powiedzmy, że masz suwerena król Edward VIII, równowartości funta dzisiaj, że nigdy nie był w obiegu, bo abidcated. Masz już sprzedał swój pamiątkowy księcia Karola / Księżniczka Diana monetę i chcą kupić monety król Edward VIII (hej, abdykował na miłość.)

Wartości złote monety na króla Edwarda VIII władcy łatwiej zrozumieć niż królewskich skandali. Wystarczy pomnożyć aktualną cenę złota przez uncję. Brytyjskie Państwowe złote monety zawierają 0,2354 uncję, więc powiedzmy, że masz jedno-uncji król Edward VIII złotą monetę. Powiedz aktualna wartość złota jest 442,80 dolarów, więc 442,80 dolarów razy 0,2354 razy nominał monety, jeden funt równowartość 1,84 dolarów USD, wynosi 191,80 dolarów USD. To jest to, co masz do rzucania tron ​​się dla miłości.

Ale co Charles i Camilla? Pamiątkowy medal złoty może detalicznej 745 funtach brytyjskich. God Save the Queen!

Złota moneta rzadkich

"Wszystko co się świeci nie jest złotem", tak napisał Szekspir. Moneta złota na świecie lub US złota moneta jest atrakcyjna, szczególnie kanadyjski Maple Leaf, ale wartości złota monety różnią.

Jak już wspomniano wcześniej, Maple Leaf, australijskich Lunar złote monety i American Golden Eagle'S są cenne, ale te dni są wspólnym problemem w USA i banków świata. Nie należy zachowywać się jak zwycięzca loterii ("Nie zamierzam rzucić mój dzień pracy, uczciwy") tylko dlatego, że nabycie monet złota. Złote monety bulionowe nie są rzadkością.

Jednak zakup pre-1933 Double Eagle (0,9675 czystego złota), złota moneta o nominale 20 zł i wyceniony na 600 dolarów warto - szacunkowa wartość wynosi 300- $ $ 400 (może to rakieta do tysięcy), a te złote wartości monet docenić.

Nawet nowoczesne złote monety, takie jak kanadyjski Maple Leaf z 0,9999 czyste złoto najbardziej na świecie, może być godnym inwestycji. Popularność Maple Leaf złota monety bulionowe zwiększa wartość.

Zawsze mają jakiekolwiek złota moneta uwierzytelniony i oceniany, aby upewnić się (1), czy jest to prawdziwe i (2), co zawartość złota jest, ponieważ określi swoją wartość. Sprawdź ceny złota, złote monety, ponieważ wartości są związane z wyceną metalu.

Przede wszystkim należy pamiętać, jeśli Coronet Double Eagle wybite w Carson City w 1876 roku jest prawdziwe, podane ceny Coronet (2.000 dolarów i do góry), wszystko, co jest naprawdę złota glisters.

Kangur Bullion Coins From Down Under

Australii Kangaroo bullion monety ukazała się w 1990 roku i zastępuje oryginalne bryłki złota monety złote kruszców, które uruchomione w 1986 gatunków Kangaroo, które ukazały się na monecie obejmują Red Kangaroo (1990), szare kangury (1991) oraz tejowatych wallaby (1994). Sceny z Kangaroo monety bulionowe obejmowały skaczącego kangura w liczbie pojedynczej, a także wizerunek kangura matka i Joey razem na tej samej monety. Rozmiary monety obejmują 1 uncji, 1/2 uncji, 1/4 uncji, 1/10 uncji i 1/20 uncji złota moneta. W 1991 r, Australia zaczęła uwalniać dużej wielkości monety bulionowe z projektu Red Kangaroo - na 2 uncje wersji i 10 uncji wersja.

2006 Ceny dla złota Monety

Monety USA bulionowe są w srebro, złoto, a ostatnio, platynowych monet. 2005 cena za uncję złota na monety złote według Fell Dziennik Przewodnik Know It All do monet jest 425 dolarów za uncję. Amerykański urzędnik moneta złota, jest American Eagle i jest w czterech wyznań: (1 uncja) 5 dolarów (. 1/10 uncji), 10 dolarów (. 1/4 uncji), 25 dolarów (. 1/2 uncji), a 50 dolarów , Aby uzyskać informacje na temat cen dla różnych American Eagle złote monety bulionowe, spójrz na poniższej listy:

1986 MS65 (1/10 uncji) - 45 dolarów
1986 MS65 (1 uncja) - 450 dolarów
1995 10-lecie Set 5800 dolarów
2005 MS65 (1/10 uncji) - 55 dolarów
2005 MS65 (1 uncja) - 450 dolarów

Bullion Monety z całego świata

Ludzie z krajów na całym świecie kupić złote monety bulionowe jako środek do korzystania złota jako inwestycji fizycznej. Na monety bulionowe są stosowane jako środki przechowywania wartości. Jeśli jesteś zainteresowany monet z całego świata, znajdziesz wiele krajów wydać jeden projekt w danym roku, choć niektóre kraje mają odmiany. Monety bulionowe z całego świata używać międzynarodowy kod waluty zdefiniowany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, która określa kursy wymiany. Dla niektórych przykładów wzorów można wybrać, spójrz na poniższej listy:

Australian Gold Nugget - Australian Gold Nugget przedstawiający kangur został wydany w 1986 roku.

Złoty kanadyjski Maple Leaf - pierwszy wydany w 1979 roku, kanadyjski Maple Leaf jest złota 24 karatowego złota czystego.

RPA Krugerrand - Moneta przedstawia Paula Krugera, prezydenta Republiki Południowej podczas Afryki (1883-1902) na awersie i sprinkbok, krajowego zwierząt w RPA na odwrocie.

Austriacka Filharmonia - te 1 uncja 24 sztuk karat przedstawiają organy i instrumenty Wiedeń Golden Hall na odwrocie.

Zbieranie monet: Moneta Wartości Porady

Dokładne Rzadkie wartości US Coin

Masz grosza pszenicy, indyjski głowy ani grosza, siedzącego Barber ani grosza, niklu II wojny światowej oraz Walking Liberty Połowa Dollar (MS-65 z tego co mówi Twój rzeczoznawca). Ile masz? Na powierzchni 67 centów. Ale Walking Liberty Half Dollar może być wart 100- 200 dolarów dolarów i że Flying Eagle Cent może sprzedać za $ 10 dolarów 9-. Nadszedł czas, aby nauczyć się wartości monet.

Z amerykańskich rzadkich wartości monet w szczególności, trzeba wiedzieć, co masz i skonsultować się z instrukcji cen monet USA, jeśli chcesz sprzedać. Zaufaj hurtową USA wartość monety w publikacjach lub sieci handlu monety wzroku-niewidzialna, która publikuje, powiedzmy, do 140,00 dolarów stawkę oferowaną za 1858 Flying Eagle Cent zaszeregowany Niezwykle dzieła. Jeżeli sprzedawca proponuje zaakceptować 150 dolarów i przewodnik cena monety mówi swoje monety rzeczywiście jest wyceniana na 140 dolarów, mają niewielki zysk i dilera, który zna wartości monet.

Dokładne przypomnienie cena monety USA jest niezbędna, zwłaszcza jeśli porozmawiać z kilku różnych sprzedawców. Jeśli handlowiec oferuje 30 dolarów za tym Flying Eagle Cent, przejść. A jeśli usłyszysz 67 centów notowanych, zadzwonić na policję, bo ktoś miał ich mózgi skradziony.

Wzór monety Cena Przewodnicy

Zawsze w ten sam sposób jazdy do pracy i jeść tę samą sałatkę owocową na śniadanie. Nudne? Wolisz myśleć o nim jako osobistego wzoru. Wzory mogą być znaczące - profilarek karnych po prostu zapytaj. Ale nie będzie przedmiotem profilu policyjnym (miejmy nadzieję, że nie), i można korzystać z wzorców. Więcej informacji na temat wartości monet i ich wzorów i można znaleźć się w pieniądze.

Edward VIII florenów wzór monety. Wzór Flying Eagle i indyjskie centów głowy. Zbieranie monet wzorca, czy monety z konkretnym motywem takich jak głowy Edwarda VIII i Flying Eagle, które nigdy nie były przeznaczone dla szerokiego obiegu, jest to świetny sposób, aby specjalizować. Ale jakie są wartości monet? Czy przewodnik cena monety dają pełną wycenę dla monet wzór?

US wzór monety należą do najrzadszych monet USA i choć rzadkością nie jest gwarancją wartości monet, wartość monety USA monet wzór nie może być odwołany. Jak znaleźć ceny monety wzór?

PKWiU zachwyca monety sygnatur i stanowi przewodnik monety cen dla, powiedzmy, Flying Eagle cen monet (3250 dolarów do 65.000 dolarów na małe litery w 1857 monety, MS-MS-60 do 67 klasy). Każdy przewodnik cena monety znajduje powie zakres wartości monety monet wzór.

Możesz badań, kupić i sprzedać monety wzór z ufnością ... chyba nadziei policji pułapkę Państwu wzór monety Edward VIII. W tym przypadku, możesz przełączyć się do starych monet i amerykańskich Silver Eagles. Dlaczego warto być przewidywalne?

Niedobór kontra Wartość

Jesteś szalony o 18 wieku, ale wszyscy inni żyją w 21, a przynajmniej 20. Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie wolą I wojny światowej monety kawałek złota od urodzenia naszego narodu.

Weź końcówkę od nieruchomości: niedobór nie jest gwarancją wartości. Jeśli każdy chce na mieszkanie w nowej inwestycji na gorąco i tylko dwie osoby (w tym siebie) poprosić, że Colonial dom na sprzedaż, co jest bardziej wartościowe? Jak większość rzeczy finansowa, pytanie jest jednym z dostaw w porównaniu z popytem.

Kilka porad, aby ustalić, czy moneta jest popyt:

* Czy WTB, lub chcą kupić, w Internecie?
* Jak duży był prowadzony? Im więcej monet, które zostały wybite, tym bardziej, że będzie prawdopodobnie w istnieniu, szczególnie w dzisiejszych czasach.
* Jeśli rynek jest zalany Eisenhower srebrnych dolarów, wartości monet będzie mniej. Nadmiar może obniżyć wartości monet i ceny monet.
* Jak rzadko jest moneta? Czy jest to jeden z wielu szumu, takie jak 1804 srebrny dolar "Króla Monet"?
* Czy to o monety na wystawach sklepów i monety monety?
* Czy więcej monet przetrwać w dobry, jeśli nie Brilliant klas? Choć nie jest to wyznacznikiem wartości monety, percepcji, tak jak w każdym aspekcie życia, przebija rzeczywistość. Więcej monet z I wojny światowej przetrwać niż monet wojny rewolucyjnej.

Jeśli chcesz, aby zebrać 18-szy monety wieku, nie zostać zahamowane przez kwestie US wartości monety. Dla każdej monety tam, kupujący istnieje. Należy kupić, co można znaleźć atrakcyjne. Jednak możesz stracić kapelusz tricorn i drewniane zęby.

Najlepsze Coin Cena Przewodnicy

Jesteś kompletnym nowicjuszem w monety, ale zrozumiały shopper. Masz niebieskie książki dla każdego samochodu Począwszy od 1980 r. Chcesz najlepsze przewodniki cen monet. Jak można dowiedzieć się więcej na temat wartości monet?

Istnieje kilka internetowych US przewodników wartość monety i indeksy światowych cen monet. Lubimy www.NumisMedia.com (choć to trzeba się zarejestrować, aby w pełni korzystać z serwisu) i CoinSite (my szczególnie jak ich przewodników błąd wartości monety).

Możemy powiedzieć o tym wcześniej, ale Dziennik Blackbook Cena Przewodnik po USA Monety 2005, 43-gie Edition, jest najlepszym, z wyjątkiem oczywiście dla oficjalnego Blackbook Cena Przewodnik po USA Monety 2006, Wydanie # 44.

Inne wielkie amerykańskie monety wartości książek i przewodników wartość monety: świat

* Oficjalna Bluebook Podręcznik Stany Zjednoczone Monety: Z listy (Premium Podręczniku Stany Zjednoczone Monety (Papier))
* Przewodnik Księga Stany Zjednoczone Monety 2006 lub Red Book
* Standardowy Katalog Monet Świata
* Coin Dealer biuletyn, aka Greysheet
* Podręcznik Stany Zjednoczone Monety, aka Bluebook
* Numizmatyczny News (publikuje cen dla dealerów, ofert i sprzedaży detalicznej)

Gdzie można uzyskać wszystkie z nich? Amazon.com zapasy książek i księgarni zapewne niesie księgi, a także - być może trzeba zadzwonić około znaleźć czasopism.

Po tym wszystkim, zauważył, że 800 dolarów Yves Saint Laurent sukienkę tylko 150 dolarów. Jesteś urodzonym myśliwym ... rokowań należy opublikować swój własny przewodnik cen monet!

Wartość vs Cena

Cena i wartości nie są zawsze takie same. Pomyśl o McDonalda na 99 centów. Big Mac jest, co najwyżej, o wartości 99 centów. Z drugiej strony, jeśli kupisz laptopa normalnie wartości 2.000 dolarów na 1000 dolarów, trzeba się targować (bez cholesterolu, tłuszczu i spraw sądowych). To samo odnosi się do wartości monet w porównaniu do cen monet.

US wartość monety z Draped Bust pół dolara na MS-63 (stan mint ale z wad) outweights oferty lub aukcji cenę. Powiedzmy, że płacą 300 dolarów na tej monety w przeciwieństwie do 3.000 dolarów za nanoszone Bust pół dolara w BU lub MS-67 państwa. Wartość jest coraz monetę chcesz w rozsądnej cenie. Więc nie bój się iść do mniej cenie monety. Możesz Jaguar, ale jeśli genialny Volvo w mniejszej cenie przychodzi, jego cenne dla ciebie.

Niektóre inne wskazówki dotyczące ceny w porównaniu wartości:

* Pamiętaj, że nawet jeśli masz MS-69, autentyczność, tonowanie, czyszczenia i ostrość lub słabość w strajku wszystkim określić wartość monety mimo klasy.
* Nie bój się kupić niższe doskonalić, monety, ponieważ klasyfikacja nie jest nauką ścisłą. Twój MS-60 może być w rzeczywistości MS-64, a ty kupiłeś go w MS-60 wartości monet.
* Drogie monety nie zawsze są interesujące lub pożądane. Twoja wartość monety USA nie zależy od tego, jak rzadko lub pożądane moneta jest. Flying Eagle Cent z 1858 w dobrym / bardzo dobrym stanie jest ciekawy kawałek historii, które mogą być cenne dla ciebie i dla historyków. Miedź Nikiel Cent (1859-1864) w dobrej / bardzo dobrym stanie jest świetny zakup na 8,95 dolarów. To samo na 1873 dwóch centów kawałek na 15- $ 16 dolarów.
* Kaucyjna Bust pół-dolarów mniej niż ostre daty lub mniej niż ostry szczegółowo w pokrywie może być wart więcej niż wspólnych wspaniałych uncirculated srebro dolarów. Na pewno cena jest bardziej rozsądne dla przeciętnego kolekcjonera.
* Ceny monet dla starych monet nie może zawierać aktualny złoto, srebro i wartości palladu. Jeśli czynnik w dzisiejszych cenach złota, dostajesz dużo więcej cennych monet niż myślałeś.

Tak więc, można cieszyć się Big Mac Meal (nie Wartość zbyt często, prawda?), Cenisz swój laptop, który używasz, aby sprawdzić ceny monet i konkretny USA wartość monety, zanim krok do nowego Volvo.

US Coin Wartość Wykresy

Masz NASDAQ 5-dniowej średniej kroczącej na Blackberry. Kochasz śledzenie wykresów. Jak o wykresów wartości monety? Ważne jest, aby dowiedzieć się o wartości monet. Możesz sprawdzić wartość swoich monet na indeksy takie jak PCGS3000 Coin Index. To wykresy wartości monet z 1970 kolejnych. Te same wskaźniki w górę iw dół powie zmiany cen monet w czasie.

Możesz śledzić wartość monety USA, mówią o Morgan Dollar, lub rzadkich wartości monet. Na przykład, cały czas wysokie dla Morgan Dollar jest 432927. Dane Sierpień to 139.163,19 ... to zależy od wartości indeksu od 1000 w roku 1970. Z drugiej strony, maj 1989 roku (bardzo dobry rok) Wartości Morgan dolary średnio co 432.926,72, więc monety flucutuate jak akcje.

Porada Zdjęcie: Pamiętaj, że inwestowanie w monety jest czysto spekulacyjna, a niektórzy eksperci ostrzegają, że monety jako inwestycja nie ustabilizowała się na stagnację. Nie należy kupować i sprzedawać akcje w oparciu o najdrobniejsze zmiany na rynku, więc uważać na ustawienie zbyt sklep indeksy monet. Zaufaj renomowanej indeks wartości monety, takich jak PCGS.

Smutny dzień, nie można śledzić monety na PDA sposób prowadzenia akcji, ale można zorientować się, gdzie wartości monet było, a co ważniejsze, dokąd idą.

Fair Market Value i Cena Przewodnicy

Nigdy nie wychodź z domu bez niego - swój USA przewodnik cen monet. To bardziej oklepany niż którykolwiek z waszych podręczników uniwersyteckich. Myślisz, że wiesz więcej niż dealerów monet. Aby dowiedzieć się o wartości monet to Twoja pasja.

Tak więc, gdy okaże się, że fryzjer pół dolara lub Średniowiecze florin za astronomicznymi cenami ($ 100- 200 dolarów więcej niż w przewodniku cena monety), wpakować książki w obliczu rozdającego. Nie rób tego. Kopia krupiera jest prawdopodobnie bardziej zaznaczone-up niż twoje.

Jesteś, powiedzmy, sprzedawca sprzętu do ćwiczeń. Wartość tego Reboudner jest, powiedzmy, 100 dolarów. Naliczać $ 200 nie w tym podatku. 200 dolarów to godziwa wartość rynkowa zbierający, bo robisz, po wszystkim, prowadzenie działalności gospodarczej. Wiesz, że wartość zbierający przewyższa jego cenę. Klienci czują się lepiej, dostać sprawny fizycznie i zmniejszyć stres.

Twój dealer monety wie, że jak ty kolekcjonerów monet pomimo cen miłości monety. Dla Ciebie, wartości monet są mniej o pieniądze, a więcej o radości zbierania - Dobra, szczerze mówiąc, chcesz sprzedawać monety później. Ale chcesz zarobić, więc można nadal kupić inne monety.

Więc umieścić prowadnicę cen się i dają się z dealerem szacunek na jaki zasługuje jako kolega przedsiębiorcy. Wkrótce, dwaj z was litować o klientach, którzy nie wiedzą, jak to jest być w biznesie. Wtedy masz swoje cenniki do wiadomości, że nie może uwierzyć w Barber pół dolara sprzedawany za 100 dolarów na eBay.

Coin Cena Przewodnik Dokładność

Ty, jako przedsiębiorca i kolekcjoner, można dostrzec trzy szwy brakuje parę Levis. Wiesz, że ktoś próbował przejść od tego fałszywego J.Lo perfum. Więc myślisz, ze wszystkimi tego oszustwa, cenniki monety nie mogą być dokładne albo.

Masz rację. Podręcznik cena monety to po prostu - przewodnik. Wartości monet zmienić. Zachowaj poszukiwania:

* Zmiany w wartości złota, srebra i platyny
* Sprzedaż monet, które mogą zwiększyć lub upuść wartości monet w ciągu zaledwie kilku miesięcy
* Trendy w to, co ludzie zwykle zbierają monety - popularności i popytu może przejechać na wartość monety USA
* Ceny monet na miejscu - podobnie jak w przypadku nieruchomości, lokalne wartości monet mogą być inne niż krajowe i światowe wartości monet
* Średnie ceny monet dealerzy ładowania
* Zmniejszenie podaży rzadkich monet, np monety sprzedany do muzeów

Nawet z wahaniami, że 2005 lub 2006 Podręcznik cena monety jest doskonała odniesienia ... chociaż jeśli J.Lo nie stosuje się "Sposób na teściową" z innym hitem, a jej ceny perfum może spaść drastycznie.

Zbieranie monet: Porady Old & Ancient Coins

Starożytne monety Ameryki: Monety Colonial

Choć wiele nowszym niż ich odpowiedniki greckie i rzymskie monety kolonialne są starożytne monety używane na Zachodzie. Niektóre z tych monet obejmują państwowe produkowane monety z USA, ale niektóre kolekcjonerów monet zagranicznych jest również wykorzystywane w Stanach Zjednoczonych w okresie kolonialnym. Wiele kolonialnych monet mają termin przed ustanowieniem Mennicy Stanów Zjednoczonych w 1792 roku Mamy wymienione niektóre rodzaje monet kolonialnych dla Ciebie poniżej:

 • Monety zagraniczne stosowane w Stanach Zjednoczonych obejmują srebrnych i miedzianych monet uwagi Francji przez środek 1700 roku.
 • Irlandczycy monet obejmują St. Patrick Farthings i Halfpennies z późno 1600.
 • Wspólne monet brytyjskich stosowane obejmują żetony Talbot, ALLUM & Lee.
 • Od Hiszpanii Osiem reales użyto całej kolonii.
 • Starożytne monety należą te z państw takich jak New Jersey, Connecticut i Vermont, który wszystkie wykonane własne monety.
 • Kongres promowane monet, jak również, w tym Cent Continental Dollar i Fugio.

Zbieranie Starożytne greckie monety

Jeśli myślisz o zbieranie monet antycznych, greckie monety są jednym z obszarów, o bogatej historii, która może warto rozważyć. Grecy wziął się pomysł monet z Lidyjczyków, wynalazców pierwszych monet, wykonane samodzielnie. Najstarsze starożytne greckie monety są Surowe kawałki, w kształcie fasoli. Jednak z biegiem lat, wyrafinowanie starożytnych greckich monet przekształciła się spłaszczone okrągłe kawałki, które są charakterystyczne dla monet wszędzie dzisiaj. Setki greckich miast-państw wydał monety od 500 pne do 400 pne, przedstawiając liczne innowacyjne projekty. Wzory na greckich monet to obraz winogrona, orły, delfinów i bogów i bogiń. Grecy wydał swoje monety w jednostkach pieniężnych, drachma jest najbardziej podstawowym, natomiast Decadrachm jest duża srebrna moneta równa 10 drachmy.

Więcej Ancient Coins For Your Collection

Jeżeli szukasz dodatkowych monet antycznych, które można dodać do swojej kolekcji, jest więcej opcji w najróżniejszych greckiej i rzymskiej. Monety biblijne zrobić doskonały dodatek do swojej kolekcji monet, jeśli szukasz, aby rozwinąć. Naturalnie, biblijne monet przecinają różne obszary starożytnego Zbieranie monet. Na początek, uważają starożytne monety wymienione w Biblii, w tym rzymskiego denara, żydowskiego szekel i Wdowy Mite. Cesarstwo Bizantyjskie jest cywilizacja, która powstała po upadku Imperium Rzymskiego. Wiele monet bizantyjskich wynikają z silnym wpływem religijnej. Bizantyjskie monety to krzyż tematy, wizerunki Chrystusa oraz innych przedstawień religijnych.

Zbieranie monet antycznych rzymskich

Przystępnej kawałek historii, za zbieranie starożytne rzymskie monety. Starożytne rzymskie monety różnią się od starożytnych greckich monet, że Rzymianie umieszczone wizerunki władców na swoich monet. Grecy unikali korzystania z prawdziwych ludzi jak obrazy na swoich monet. Ponadto, starożytne rzymskie monety powiedzieć znacznie więcej bezpośredniego opowieści o ich twórców; zwycięstw wojskowych i ważnych wydarzeń stał inspiracje do tworzenia monet - czasem jak kawałki propagandowych. Popularne starożytne rzymskie monety to Brutus "" Idy marcowe ", monety dwunastu cezarów, a" JVDEA CAPTA "monety upamiętniające zwycięstwo cesarza Wespazjana nad Żydami w czasie 70 rne Na początek można znaleźć drobne monety miedziane do poniżej 5 dolarów szt. Do srebrnego denara, rzymska grosza, można spodziewać się od 20 dolarów do 50 $.

Korzystanie monety rzymskie w starożytnym Rzymie

Część zbieranie monet rzymskich wymaga zrozumienia historii i korzystanie za monety - co kupić i co to było warto. W okresie starożytnego Rzymu, obywatele Imperium Rzymskiego używany srebrny denar jako standardowej jednostki pieniędzy. Mniejsze monety rzymskie zawarte mosiądzu Sesterius i miedzi jako. Minęło 100 do 200 denarów zapłacić za krowy, 500 denarów płacić za męskiego niewolnika i 2000-6000 denarów zapłacić za niewolnicy. Na mieszkanie, zapłacisz 50-300 denarów rocznie. Rzymscy żołnierze wykonane dobre wynagrodzenie za swoje usługi do imperium rzymskiego. Centurion na linii frontu walki wykonane 300 denarów miesięcy. Jeśli jednak przeprowadziła pracę akademicką, jak wykładowca, możesz zrobić 15 denarów miesięcznie.

Projekt ANA David R. Cervin Starożytne monety

Jeśli jesteś zainteresowany zbieranie monet, monet antycznych, lub ma już własną kolekcję monet, pomyśl o zostaniu częścią ANA David R. Cervin Starożytna Coin Project. ANA David R. Cervin Starożytne monety Project to świetny sposób, aby zacząć zarabiać serię monet antycznych, aby rozpocząć lub dodać do swojej kolekcji dla młodych ludzi. Nie musisz mieć uprzedniej wiedzy lub doświadczenia z monet antycznych, ale trzeba mieć entuzjazm i zainteresowanie monetami. Pisanie artykułów, prezentacji, i robi wystawy lub inne projekty, które Cię interesują, można zarobić możliwość zażądania monet przez amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego (ANA). Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak można zacząć, odwiedź witrynę sieci Web ANA.

Zbieranie monet Colonial

Ach, być w czasie pierwszej Kongresu Kontynentalnego, gdy Ameryka była młoda niepodległość. Właśnie odkryłem Massachusetts State miedzi z 1787 roku, więc można poczuć się jak na oddanie peruki tricorner kapelusz i skoków do Ducha 1776 malarstwa. Ale jak bardzo jest to, że stare amerykańskie monety warte?

Faktycznie, trzeba oddać go do stanu, w domu z Kennedys i miejscu Boston Tea Party. Miedziaki Massachusetts są bardziej niż inne doskonale uformowane starych monet z tego czasu - tak dobre, jak British Royal Mint. Jeśli masz monetę Rogaty Eagle, masz szczęście.

Koloniści byli zrozumiałe, bardziej związane z tą zdobytą wolność kucia, rozwiązywania kwestii niewolników i przetrwania, niż myśleć o wartości kolekcjonerów swoich monet. W rezultacie coiners często wykorzystywane matryce metalowe monety wytwarzania dopóki metalu rozpadła, Wartość starych monet, takie jak Constellatio Nova Gliniarze z 1783 i 1785, pasek miedzi z 1785, Auctori Plebis Token 1787, a Immunis Columbia miedzi z 1787 może nie być tak wysoka, jak myślisz.

Ale nasz Założenie Ojciec nie poddawaj się, ponieważ dążenie do wolności miał kilka błędów. Niektóre banknoty i monety stare wskazówki przed rozważyć łączenie Redcoats:

* Jeden kolektor może kochać tej monety z krzywym nosem generała Waszyngtona. Inne mogą zdecydować, że są bardziej pochlebne portrety Jerzego okolicy.
* Niektóre stare monety były bite i ponownie uderzył. Kolekcjonerzy i dealerzy mogą określić stare wartości monet przez undertype a nie, co jest na powierzchni.
* Niektóre stare monety mają otwory, ale jak daleko można obniżyć starą amerykańską monetę, z bardzo drobne do drobnych lub bardzo dobrze, aby dobry, jest do ciebie.
* Jak w przypadku innych monet, stare amerykańskie gatunki podzielić monety zależy od tego, czy położyć większy nacisk na awersie (rogatego orła, na przykład) lub odwrotnie.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub sprzedażą stare monety, ale należy pamiętać, aby nie opodatkować zakup zbyt mocno - Pamiętasz, co się stało z Brytyjczykami! Rewolucyjna wojny, mimo wszystko, zaczęło się liści herbaty.

Weź udział wystawę Aby dowiedzieć się o starożytnej Zbieranie monet

Jeśli jesteś zainteresowany w starożytnym Zbieranie monet z Rzymu i Grecji,
Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne Pieniądze Muzeum organizuje wystawę "The do kolekcji: Pieniądze świata starożytnego." Dostaniesz okazję poznać monet z 7 wieku pne przez 476, czas upadku Cesarstwa Rzymskiego , Będziesz mógł dowiedzieć się, dlaczego pierwsze monety zostały stworzone, dlaczego, i co oni kupili w tym okresie czasu. Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne Pieniądze Muzeum organizuje wystawę do września 2007 roku na jego miejscu na 818 N. Cascade Avenue w Colorado Springs, Colorado.

Nanoszone centów Biust

To stare amerykańskie monety z dziewczyną płynącej-włosów może wydawać się staroświeckie w wieku peekaboos i przyciski brzucha wykazujących - choć Wiktorii może być tylko jako rubaszny, jak Madonna kiedyś.

Madge zna klasyczny wygląd są warte tyle, ile wartość starych monet, zwłaszcza rzadkich i pięknych nich. Lubimy Grecian stylu Draped Bust produkowany pomiędzy 1796 grosza i 1807 (rzadkie daty: 1799 i 1804), że krążyły, warto się do 250 dolarów.

Uncirculated, Twój skromna stara moneta może przynieść 3500 dolarów. Jest coś do powiedzenia na klasycznych starych wartości monet. Wystarczy sprawdzić wygląd monety. Toning może dać American Beauty przypadek trądziku, ale nie docierają do aerografu lub Clearasil, ponieważ te niedoskonałości mogą poprawić wygląd pięknej pani na twarzy starego monety.

Draped Bust stare amerykańskie monety był podobno wzorowany Anne Bingham. Podobnie jak dzisiejsze gwiazdy muzyki pop, jej wizerunek pojawił się wszędzie, jak cała Ameryka toted podobieństwo Anny Bingham, przynajmniej do połowy 19 wieku, kiedy Amerykanie odkryli kolekcjonowanie monet. Wiele monet stała biżuteria czy ofiarami historii, więc drapowana centów Bust docenili wartości.

Czy Madonna kiedykolwiek łaski starą monetę, że nasi potomkowie będą zbierać? Wszystko jest możliwe, takie jak nasz nowo odkrytą poszanowania ponadczasowym pięknem starych monet.

Oldies But Goodies

Nigdy nie byłem fanem oldies. Gdy twój tata włącza Big Band lub mąż włącza radio XM Elvisa i Big Bopper, dostrojeniu zewnątrz. Ale spadek starą amerykańską monetę do ręki i masz nostalgiczne.

Wystarczy pamiętać, wartość starych monet może się zmieniać w zależności od tego kto sprzedaje, a kto ofertowy. The Chuck D'Ambra Monety Web site kilka nazw "gorące" złote monety: stare wnioski

* obiegu US centów pszenicy z dnia 1958 i wcześniej
* 1943 grosze ocynkowane stalowe uderzył na brązu planchet
* Uncirculated srebrne Dimes, czwarte i pół dolarów dnia 1964 i wcześniej
* US srebrne dolary datowane do 1935 roku

Chociaż nie wszystkie stare monety są cenne, stare wartości monet może chcesz śpiewać razem z twojego taty Big Band. 1943: Lincoln Cent (miedziane) warto 20,000- $ 40.000 dolarów na aukcji i rozpowszechniane może pobierać do 95.000 dolarów, jeśli Uncirculated,

Świętuj popularnej Oldies drogę. Podczas gdy inni ludzie zbierają melodie i wosk nostalgiczny o Elvisie, można śpiewać chwałę starych monet.

Siedzących fryzjer Dimes

Ludzie nie byli tak bardzo różni się koniec 19 wieku w Ameryce. Mamy griped o wojnie, programów krajowych i pieniędzy, specfically, wygląd pieniędzy. Kiedy ludzie domagali się poprawy na Siedząca projektu Liberty, US Mint Dyrektor rytownik Charles fryzjer wyprodukował fryzjer kwartale ani grosza i pół dolara. Awers konstrukcja wygląda trochę jak bilon Liberty wyjątkiem z krótszym włosy i Cap Liberty. W dimes fryzjer musiał biegać między 1892 i 1916. Można przypuszczać, że publiczne domagali się czegoś nowego, być może, aby odwrócić się od I wojny światowej

Jaka jest wartość starych monet z projektem Barber? 1894 siedzącego fryzjer Dime stare amerykańskie monety o wartości 75,000 dolarów (Dobra), 81.250 dolarów (bardzo dobrze), a 90.630 dolarów (Fair). To najrzadsze monety fryzjer (i najczęściej fałszowane.)

Ale co, jeśli nie masz 1894 łup? Początkujący mogą zacząć gromadzić dobre i bardzo dobre oceny z każdego innego medalu. Niektóre stare monety: wskazówki

* uncirculated stare monety będą miały nieprzerwaną miętowa połysk ovver obu stron, i są, dziwnie mało, łatwiej znaleźć niż Extra Fine i prawie Uncirculated.
* Krąży stare monety w dobre i bardzo dobre oceny będą miały wyższe wartości stare monety jeśli zauważysz niewielkie zużycie i oznaki krążenia na policzku Liberty i gdzie indziej, na przykład w dziedzinie.
* Możesz rzeczywiście zebrać komplet Barber starych monet, takie jak w rolkach BU.
* dealerzy monety często sprzedawać fryzjer stara moneta za $ 2 $ 4, choć wczesne problemy, takie jak jeden tysięcy osiemset dziewięćdziesiąt trzy drugie są wyceniane w 115 dolarów (Dobry) do $ 290 (Extra Fine).

Uczcić fakt, że niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają, ale na szczęście stare wartości monet poprawić w czasie.

Stary i Ancient Coins

"Stary" i "starożytny" wydają się być używane zamiennie, ale większość to emeryci miedza i miano "starożytna". Na szczęście, stare monety nie przeszkadza chwalił ich wieku, gdyż wartość starych monet może prześcignąć Social Security, lub przynajmniej zapewnić realną inwestycję

Starożytne monety, takich jak stare drachmy od czasu Aleksandra lub coś w złota, srebra i brązu pochodzące z naszych starożytnych przodków w basenie Morza Śródziemnego jest, o dziwo, jako dostępne do kolekcjonerów, jak starego amerykańskiego medalu. W rzeczywistości, rosyjscy stare monety mogą nawet kosztować mniej rubli. Dwunastu Miedź Monety starożytnej Japonii może pobierać mniej niż dolara lub setki dolarów.

Ale, aby kupić stare monety z dawnych epok, co musisz zrobić swoją pracę domową. Nie musisz iść do Biblioteki Aleksandryjskiej, choć wycieczka do Aten mogą pomóc Ci w swoim dążeniu, aby nie być złote lekceważyć. Są wspaniałe starożytne monety zasobów on-line, oraz innych kolekcjonerów, jak i aukcyjne mogą kształcić się na starych wartości monet, a także daje wskazówki starych monet.

Niektóre pozorne podróbki, które zostały odkopane:

* Severus Alexander Roman monet z Bułgarii
* Rok 2 Bar Kochba monety starożytnej Jerozolimie
* Wojna żydowska szekel
* Średniowieczne monety z brzegów - coiners od średniowiecza ogolił stare krawędzi monety

Wyjazd z usługi certyfikacyjne Starożytna Coin. Po tym wszystkim, jesteś z nami już od kilku lat - twoi koledzy żartują, że dnia Kleopatrę! Nic dziwnego, że jak zbieranie monet antycznych.

Jesteś seniorów, a nie stare, energii i chęci do prowadzenia nową przygodę. Pamiętaj, aby nie dostać zbyt obrażony, gdy ktoś nazywa cię "starożytna". Po prostu uśmiechnąć i powiedzieć "Nie, jestem klasykiem."

Stare monety i Grzyby Zakażenia

Czy Twoje stare monety wyglądają jakby stwór z serii "Alien" zjadł je? Są one pokryte zielonym szlamem.

Relax - jeśli starożytne monety z brązu, to po prostu musi przypadek "choroby brązu." Kilka plamy niebieskie, zielone i zielone zakwitnie na starej monety, Jeśli są rozmyte, to oznaką choroby brązu. Niedokładność, a nie kolor, określa, czy twoje stare monety mają to równowartość grzybica.

Brązowy Choroba zaczyna się, gdy w chlorku miedzi monety miesza się z wodą lub wilgocią. Ponownie, relaks - może nie są narażone monetę do parny dzień, ale jest to dobry pomysł, aby zachować swoje starożytne monety w plastikowych rękawach. Stare wartości monet nie spadnie z normalnego zużycia, ale kolekcjonerów i rzeczoznawców nie wiedzieć o chorobie brązu. Na szczęście, wartość starych monet może być poprawiona. Możesz nawet odsprzedać monetę za wyższą cenę, niż zapłacił, bo ostatnie kolektory może pomyślał, wada była trwała.

Uwaga: tylko wycierając zielony fuzz nie będzie działać - to tylko rozwiązanie kosmetyczne, trzeba kilka starych monet na utrzymaniu porad brązowych monet swoje.

Barry & kochanie Ancient Coins zaleca moczenie starą monetę w destylowanej wodzie przez kilka dni, zmieniając wodę w razie potrzeby. Nie używać wody z kranu. Ostrzejsze przypadki wymagają silnych środków chemicznych, dlatego należy skonsultować się z ekspertem starożytnej i stare monety. Silne środki chemiczne mogą uszkodzić patyny.

Ostatnia wskazówka: Wiele starych monet pakowane w słoiki w brud glinianych, zwłaszcza starożytnych rzymskich monet, a jednocześnie wszystko, co starożytne gleby mogą być cenne dla archeologów, może to naruszać stare monety. Możesz nie być w stanie rozwiązać ten defekt, ale niektórzy eksperci zalecają moczenie monety w oliwie z oliwek i lanoliny. Są łagodniejsze środki czyszczące niż silnych chemicznych środków czyszczących.

Zawsze należy nosić rękawice i okulary ochronne, a także fartuch, podczas pracy z silnych środków chemicznych. Oni nie są już tak silne, jak ruchy walki Sigourney Weaver, ale pakują cios.

Stare Szyling brytyjskich wartości

Jak fascynacja księżnej Diany sugeruje, ludzie nadal nie są odporni na urok monarchii brytyjskiej, opowieści tabloid bok. Jeśli masz stare kolekcjonerem monet, może chcesz się specjalizować w brytyjskiej pieniędzy z Mennicy Królewskiej.

Zanim zabierzesz się do starych monet, jednak trzeba kilka starych monet wskazówek. Kupujący strzeżcie się: Victoria nie dostać wiele szacunku w starej wartości monet gry. Zużyte stare monety z jej panowania są warte tyle, ile srebra złota, co przekłada się na 0,53 pensów lub o dolara. Jednak jeden szyling z 1882 roku może komendę $ 275 w dodatkowym warunkiem Sztuk.

Wcześniej royalty takich jak Karol II czerpać większość nagród. Karol II 1666 stare monety z słonia poniżej królewskiego popiersie na awersu pobiera 2000 dolarów w stanie bardzo drobne.

Niektóre jolly dobre porady, pip pip:

--Coins Wybite przed 20 wieku, zwykle nie mają nominały. Są one produkowane na bielonego lub prasy maszyny. Stare monety zwykle prowadnice mierzenia wartości brytyjskich starych monet do średnicy i wagi.
--Unlike Średniowieczne monety, stare monety w 17, 18 i 19 wieku nie ma ich krawędzie obcięte lub ogolona. Jeśli jesteś mglisty na monarchii brytyjskiej, wystarczy spojrzeć na brzegach, aby zobaczyć, czy patrzysz na Henryka IV czy George V.
--Some Stare monety zadrukowano liczby matryc stosowanych do ich produkcji. To nie dodaje się do wartości starych monet z Imperium Brytyjskiego.
--If Masz starą monetę ocenił BU lub Brilliant Uncirculated, jest taka sama, jak w USA - masz dość znaleźć. Jednakże, jeśli rzeczoznawca mówi swoje morskie dowodem wyznaczonych stawek Fleur de Coin wyłamać podwieczorek, bo Fleur de Coin stan idealny dowód stare stawki mięta monety. Byłoby to rzadko starych monet.

Chociaż może nie być gotowy do śpiewania "God Save the Queen", można przynajmniej własny kawałek korony.

Niedrogi Old American Coins

Podczas uruchamiania starych kolekcji monet, chcesz możesz wrócić do 19 wieku i przywrócić niklu, miedzi centów pół-centów, trzy centów srebrne stare monety, dziesięciocentówki biust i ćwierci fryzjer.

Nie ma potrzeby, aby syf się z czasoprzestrzeni. Możesz nie być w stanie spędzić 30 dolarów lub 60 dolarów pop. Jest to uzasadnione, na przykład, aby spędzić 15 dolarów za trzy procent niklu z 1865/89 w dobrym / bardzo dobrze (G / VG), stan, lub 5 dolarów za ćwierć Barber od 1892/99 G stanu / VG. Stare wartości monety są warte inwestycji pieniężnych. Nickels trzech centów mogą być warte 125 dolarów, jeśli okaże się twój jest uncirculated, więc wartość starych monet może przeważyć, czego nie wydać.

Czy badania na temat stanu swojej monety. Będzie sprzedawać za wyższą cenę, czy to G klasa / VG, zwłaszcza bliżej VG? To zależy od stanu monety - czy elementy projektu, takie jak kobiecej twarzy trzech centów niklu i diadem z "Liberty" wypisanym, jak również litery i cyfry wyglądają jasne?

Niewiele informacji na obiegu starego amerykańskiego medalu pozwoli zaoszczędzić Crash Course w podróży w czasie.

Wartości starożytne monety

Błędne przekonanie o dawnych wartości monety jest że starsze monety będą więcej warte swojej ceny. Po tym wszystkim, dlaczego nie tysiące monet z lat być wart dużo pieniędzy? Prawda jest taka, ponieważ wiele starożytnych monet które pojawiły się na przestrzeni lat, są powszechne w Zbieranie monet przemyśle, a zatem nie bezzasadnie cenie. Współcześni zdarzenia takie jak budowy i stosowania detektorów metalu odkryli liczne starożytne monety na przestrzeni lat. Wraz z odkryciem wielu kawałków, starożytne wartości monet pozostają przystępne dla większości dzisiejszej części. Jak w przypadku każdego rodzaju monety, zawsze można znaleźć kawałki wart dużo więcej niż inne, ale tak długo, jak podaż przytłacza popytu, kolekcjonerów mogą korzystać z zakupu monet antycznych po niższych cenach.

Zbieranie monet: Porady Srebrny Dollars

Peace Silver Dollar

Piękny obraz Lady Liberty znajduje się na awersie monety, podczas gdy siedzący Bielik znajduje się na odwrocie. Ta moneta jest Peace Silver Dollar. Po I wojnie światowej, było wezwanie do medalu z okazji zakończenia wojny. Pierwotną intencją było wydanie Peace Silver Dollar jako monety okolicznościowej. Jednakże okazało się, monety, a nie w krążeniu. Peace Silver Dollar, zaprojektowany przez Antoniego de Francisci, ukazał się w 1921 roku słowo "pokój" na rewersie monety dał monetę jego nazwę. Jednak rzeczywisty wyraz jest mała słownictwa na monety. Wyrażenie "In God We Trust" pożycza od rzymskiego pisowni słowa "zaufanie", używając "V" zamiast "U". Ten szczegół stanowi dla wielu właścicieli, którzy uważają, że mają rzadki błąd na ich Peace Srebrne Dolary.

Lafayette Silver Dollar

Jeśli widzieliście srebrnego dolara przedstawiających George Washington na awersie i francuskiego szlachcica Lafayette na koniu na rewersie, patrzysz w Lafayette Silver Dollar. Lafayette Silver Dollar jest moneta, która oznacza "nowatorskich rozwiązań" w historii monet. Ten srebrny dolar, którego początki sięgają roku 1900, jest pierwszym prezydentem monet do reprezentowania George Washington. Po drugie, jest to także pierwsza moneta upoważniony do ponosi prezydenta USA w ogóle.

Odmian tego morgan srebro dolarów

Według Zbieranie monet For Dummies, że Morgan Srebrne Dolary są najczęściej pobierane monety wśród kolekcjonerów. To nic dziwnego, z klasycznym wystrojem głowy Lady Liberty z jednej strony i nie dał szans skrzydlatego orłem na inne. Jednak nie wszystkie wersje morgan srebro dolarów są takie same. Niektóre z najbardziej popularnych odmian należą:

1878-P: 8 pióra ogona
1888-O: Podwójna Awers Hot Lips
1901-P: Podwójna tyłu

Morgan Silver Dollar Błąd Coin

Mówi, że błędy są bardziej wartościowe niż sukcesów. To jest podwójnie prawdziwe w zbieranie monet. Ty posiadasz lub chcesz kupić Morgan Silver Dollar, ale coś wygląda nieco off. Jak można stwierdzić, czy masz srebrne monety dolara błąd? A co to jest warte? Oto kilka wskazówek, srebrny dolar na niektórych typowych błędów Morgan Dollar:

* Obcinanie planchets - monety, które są niekompletne, ponieważ niewłaściwie cięte puste, można sprzedać za 45 USD i się według jednego sprzedawcy
* Strajki poza centrum, w cenie 500- $ 4000 dolarów, według jednego z dystrybutorów
* Pęknięcia i "pokarmowej", gdzie część projektu wynosi brakuje, można sprzedać za 100 dolarów i się
* Puste planchets z płaskich lub wypukłych brzegach, 400 dolarów +

Zbieranie The Silver Dollar

Silver Dollar jest wysoko na liście wielu kolekcjonerów. Moneta kolektory nagrody te kawałki ze swojego piękna, historii i wartości. Jeśli rozważasz dodanie Silver Dollar do swojej kolekcji monet, czytać te wszystkie ciekawostki.

Łatwo znajdziesz wiele Peace srebrne dolary, Eisenhower srebrne dolary i Susan B. Anthony srebrne dolary na rynku. Rzadkie monety obejmują 1794 włosami, Carson City osadzona kwestie wolności i 1884 i 1885 dolarów handlowe.

Silver Dollar w dobrym stanie lub uncirculated może być przystępne dla wygórowane dla kolekcjonerów. Na przykład, zestaw Draped Srebrne Dolary w Biust dobrym stanie można uruchomić 6.250 dolarów. Jednakże, jeśli szukasz w pozycji siedzącej Liberty srebrne dolary, musisz zapłacić około $ 100,000. Dolary Peace rozpocznie się na $ 2,500 za uncirculated wersji. Uncirculated włosów ciągły lub Draped Bust wyceniony jest zdecydowanie powyżej średniej dla zasięgu kolekcjonera.

Pierwszy US Silver Dollar

Zwany Flowing Dollar włosów, ten pierwszy US Silver Dollar pojawiły się w trakcie 1794 r awersie znajduje się popiersie Lady Liberty z sypkiego włosy i odwrotnie ma bielik objęte wieniec. Było tylko mniej niż 2000 z tych monet powstałych podczas jego debiutu roku. W sumie, US Mint utworzona ponad 160.000 pierwszego amerykańskiego Silver Dollar. Flowing Dolar Włosy miał krótką metę, jak Draped Dolar Biust zastąpić go w 1795. Każdy, kto przychodzi całej Flowing dolara włosów od 1974 ma rzadką i cenną monetę. Jednak w wersji 1975 jest o wiele bardziej przystępne.

Carson City Morgan Dollars

Yee-Haw! Nadal kocham Old West. Nic dziwnego więc, że srebrne kolektory dolara i kolekcjonerów Morgan Silver Dollar, takie jak Carson City Morgan Silver Dollar wydane od 1870 do 1893 roku, zamiast monet wysokie, jak oko słonia, Carson City Mint okazało ograniczone bieganie, co oznacza Gold Rush dla kolekcjonera i Dzikiego Zachodu kochanka.

Skąd wiesz, jeśli masz Carson City Morgan Silver Dollar? Końcówka Trailhand za: Spójrz na odwrocie. Oznaczenie CC będzie na dole. Ale czy te dolary jak cenna ziemi podczas wojny zasięgu? Tak, partnerze. Kilka powodów dlaczego: konia zmysłów

* Monety są zazwyczaj w oryginalnych pudełkach i są zazwyczaj białe jak wybite.
* Ograniczona oznacza, że ​​większość Carson City srebrne dolary jesteś właścicielem lub kupić będzie uncirculated.
* Są one w oryginalnym pudełku - plus dla Westernophiles.
* Wartość odsprzedaży tych monet będzie zawsze wyższy niż to, co zapłacił za nich, zwłaszcza jeśli trzymać szkodniki od hotelu.

Jedyną rzeczą bardziej doskonały temat Carson City morgan srebro dolarów byłoby, gdyby Lady Liberty nosił kowbojski kapelusz. Szanse są, jeśli widzisz jeden, to fałszywe, więc zostaw to w sposób, jak grzechotnik. Nawet bez kowbojski kapelusz, Carson Ciity Morgan Dollar jest idealna do Old West kolekcji monet.

Rzadko Morgan Dollars

Dolarów Morgan są srebrne dolary pochodzenia amerykańskiego. Możesz znaleźć pierwsze wybite The utwory z 1878 dolarów, które są Morgan najrzadszych całej serii obejmują 1889-CC, z 1893-S oraz 1895 Proof. Najbardziej rzadko z trzech Morgan dolarów jest 1895 Dowód monet. Jedynie 880 z tych srebrnych dolarów pozostają istnieje dzisiaj. Według przewodnika cenowej Red Book, jeden dolar Morgan Dowód 1895 jest wyceniana w 36.000 dolarów.

Dolar Zestawy srebrne krążyły

Wśród kolekcjonerów, uncirculated Liberty srebrne dolary, dolary i amerykańskie Morgan Srebrne Orły są złote. Ale jak każdy medalista olimpijski powie, coraz medal z setek zawodników nie jest tak źle.

Nanoszone srebrne dolary biust, takie jak 1804 US Mint próbki, to fragmenty historii. Nie można dostać je w zestawy - to byłby złoty medal feat. Ale komplet Peace Silver Dollar (1921-1935) z niektórych uncirculated monet wzrosło gwałtownie w cenie od 10 dolarów do 701 dolarów w serwisie eBay.

Złoty Medal Wskazówka: Kilka poszczególne kupowane zazwyczaj zebrać całą serię srebrnych dolarów i odsprzedawać je jako zestaw. Każdy dolar srebrny mogą lub nie mogą być uncirculated. Rzadsze srebrnych dolarów w skrajnie Cienka lub O Uncirculated może być wart wyższej ceny dla całej kolekcji, nawet jeśli kilka monety są w stanie O Dobrej.

Więc gdy kupujesz swoje złoty medal Olimpiady pamiątkowe monety, pamiętaj, że w zbieranie monet, srebrne komplety dolarów w obiegu (certyfikat oczywiście) może być tak dobry, jak złoty medal.

Susan B. Anthony Dolar

Susan B. Anthony kampanię na rzecz prawa kobiet do głosowania. W 1979 roku, dolar Susan B. Anthony zastąpić dolara Eisenhowera. Szef Susan B. Anthony znajduje się na awersie i orzeł lądowania na Księżycu, zapożyczone od dolara Eisenhower, znajduje się na rewersie. Susan B. Anthony Dolar jest okrągła, ale wydaje się być wieloaspektowe ze względu na 11-jednostronnego obręczy. Susan B. Anthony Dolar jest mniejszy niż typowy srebrnego dolara, co kawałek łatwo pomylić z kwartale. Urzędnicy US Mint wierzył mniejszy rozmiar mogłyby pomóc w obiegu monety. Jednak, ze względu na zamieszanie, które z mniejszym Susan B. Anthony Dolar stworzył, było bardzo niepopularne w czasie jego wydania. Jednak pod koniec 1990 roku nagły popyt na tego medalu uszczuplone dostaw US Mint, więc w 1999 roku została ponownie wydana ponownie.

Amerykańska Silver Eagle Repliki

Pamiętaj stare supersition że jeśli ugryzł monety, można dowiedzieć się, czy to był prawnym środkiem płatniczym? Nie sądzisz, że czarne koty są pecha, więc dlaczego chcesz złamać zęby? Nie bez powodu masz usługi certyfikacyjne monet srebrnych orłów dla.

Nie zawsze jest to możliwe, aby odróżnić replikę i prawdziwe - po prostu poprosić kogoś w Hollywood. Powiedzmy, że masz pięć 1999 dowód amerykańskich Silver Eagles. Twój najlepszy przyjaciel, który przysięga podkowy i koniczyny cztery skrzydła, mówi swoje monety są fałszywe. Jak powiedzieć?

Potrzebuję srebrne wskazówki dolarów? Według US Mint, że 1999 srebrny orzeł może być odtworzenie, jeżeli:

* Waży pół uncji.
* To jest dwa razy większy od zwykłego srebrnego dolara.
* Zawiera 0,999 czyste srebro - prawdziwi amerykańscy Silver Eagles zawierają 0,9993
* Napis na rewersie napis "Jeden Połowa Funt dzieła Srebrny 0,999."
* Spójrz na prawo od ogona orła - prawdziwy dolar srebrny ma inicjały projektanta, "JM".

Możesz zrobić test dla wszystkich amerykańskich Srebrnych Orłów. To łatwiejsze niż chodzenie pod drabiną w piątek 13.

Uncirculated i dolar Proof American Eagle

Orzeł wizja ma być najbardziej dokładne i zajęłoby Eagle Eye do wykrycia wady w amerykańskich Silver Eagles. Szczęśliwie dla prawdziwych orłów, i dla Ciebie, z czysto ludzkiej wizji, najnowocześniejsze amerykańskie Silver Eagles Obecnie dostępne są zarówno gwiazd, jak orzeł w locie.

Będziesz zazwyczaj znaleźć amerykańskich Srebrne Orły w następujących warunkach:

* Brilliant Uncirculated
* Uncirculated
* Dowód
* Jak Brilliant Uncirculated
* O Uncirculated
* Dowód-jak
* Mennica lub MS-65 do MS-70
* Wybór Brilliant Uncirculated
* Gem Brilliant Uncirculated

To trwa orła, lub bystry kolektor, aby zobaczyć różnicę w tych pięknych monet. Możesz nawet zebrać hologram srebrne orły orły lub srebrne z upamiętniające bohaterów 11 września 2001. Oczywiście, nawet orła nie widzisz błąd w chronionych srebra kolekcji dolara.

Należy zwrócić uwagę na następujące wskazówki srebra dolara: Wcześniejsze orzeł srebrne dolary pokaże wady (i uczciwy kupiec i sprzedawca je ujawnić), że można zobaczyć bez konieczności pożyczania krajowy symbol. Te starsze monety mogą mieć wartość wszystkich ich własne, ale jeśli chcesz zdać egzamin orła, masz mnóstwo opcji bez skazy dolara srebra.

S Mint Morgan Dollars

Niektóre terminy po prostu nie można zapomnieć, jak pierwszego filmu w gimnazjum w jaki jest nazwa-jego-. Ale pamiętam 1878. To był bardzo dobry rok, i tak były 1879, 1880, 1881 i 1882. Były to pierwsze problemy z S Mint Morgan Dollar.

Twoja miłość monet został zastąpiony niektóre przez chłopaka lub męża, który jest wdzięczny, że nie pamiętam, jaki jest-His-i nie pamiętam nazwy 1878. Oczywiście, człowiek w swoim życiu chce Ci prezent. Sugerujesz, zestaw do S Mint morgan srebro dolarów. To nie będzie tanie, ale hej, zjadł trzy pudełka z Gummi ponosi i mały popcorn na gimnazjum daty.

Ile S (skrót od San Francisco, gdzie Morgan dolary były bite) Mięta Morgan dolary warto? Chcesz jakieś srebrne wskazówki dolarów na ceny? Jeden eBay aukcji oferuje MS67 Morgan dolarów za 885,00 dolarów. Inni kupcy są bardziej przystępne, jak dzielenie, że popcorn i sody (twoja matka zmarła), jak również Gummi Bears.

Twój mężulek lub chłopak powinien być wdzięczny, że nie ma jena do Carson City, Nevada Morgan dolarów, które są rzadsze, szczególnie w warunkach Uncirculated i droższe.

Ale hej, jak pamiętam datę, którą spotkał, i oczywiście swoją datę ślubu, który do Ciebie jest cenniejsza niż 1878. nawet powiedzieć ukochanej, że będziesz osiedlenie się na S Mint Morgan Dolary w dobrym stanie. Nie zdziw się jednak, jeżeli przedstawi Państwu ulubionych dat (1878-1882) ... dobrze, twoja ulubiona poza nim!

Historia Eisenhower Silver Dollar

Można było zaobserwować na Eisenhower Silver Dollar. Przedstawia głowę prezydenta Eisenhowera na awersie. Odwrotna przedstawia orła lądowanie na Księżycu z gałązkami oliwnymi na nogi. Oryginalny Intencją Eisenhower Silver Dollar była celebracja lądowania Apollo 11 na Księżycu. Jednak kilka miesięcy przed wydaniem monety, Eisenhower zmarł. Następnie obraz Eisenhowera został umieszczony na medalu. Publiczna nie została poinformowana o pierwotnej intencji, aby uczcić Apollo 11, gdy monety został zwolniony. Tak więc, monety nadano imię Eisenhower Silver Dollar lub Ike Dollar.

Silver Eagle lub Złoto Double Eagle

Złoto Double Eagle. Amerykańscy Silver Eagles. Można by rzucić monetą, ale które monety? Jesteś niezdecydowany.

Z jednej strony, w Saint Gaudens Złoty Double Eagle pochodzi z Teddy Roosevelt, 1907-1933 i jest uważany za najpiękniejszy w historii USA monety wybite. Można płacić, albo zebrać 700 dolarów za jednego.

Z drugiej strony, czy mówimy ogony, Srebrne Orły amerykańskie uncirculated srebrne dolary są również piękne. O ile możesz zapłacić 20 dolarów za jeden w stanie Uncirculated, to nie jest tak rzadkie, jak Złoty Saint Gaudens Double Eagle. Ukończone zestaw srebrnych orłów od 1986 do 2005 roku nie można przegapić, zwłaszcza w Brillant uncirculated. Jeden z najlepszych porad dolara srebra do zapamiętania jest to, że łatwiej jest kolektor początkujących zakupu aktualnych amerykańskich Silver Eagles niż rzadkich Złote Orły podwójnymi, zwłaszcza od monet Double Eagle z 1930 roku uważa się, że zostały przetopione. Ponadto, można kupić amerykańskie Srebrne Orły z pełnymi strajków, więc ostry szczegółowo i MS-69.

Jeśli kupujesz srebrne orły w bardzo dobrym lub św Gaudens w bardzo dobrym stanie, będzie nabyć monety o porównywalnej wartości? 1931 Double Eagle z bardzo drobnych klasie może być wart 4.500 dolarów.

Wielu sprzedawców, biorąc pod uwagę rzadkość monet, nie daje wybór na który pochodzi kupić, choć wszystkie są wartościowe. Srebrnych Orłów z amerykańskimi i srebrnych dolarów, można wybrać, które z nich będzie można kupić.

Jednak srebrne dolary, zwłaszcza trzymane w Brilliant Uncirculated, Prawie Uncirculated, a nawet stan bardzo drobne, nie mówiąc już o Dowód monet, warto tonie swoje fundusze w, zwłaszcza jeśli kupić komplet.

Szefowie? Ogony? Albo należy po prostu wybrać Morgan srebrnego dolara? Decyzje, decyzje. Jak Henny Youngman powiedział w odpowiedzi na "swoje pieniądze lub życia," musisz to przemyśleć. Srebrne dolary są prawdopodobnie bardziej dostępne, jednak dla początkującego kolekcjonera. Z drugiej strony, można wybrać się na najlepsze dwóch na trzech.

Król Siam srebrne dolary

Dojazd do cię, poznając wszystko o tobie ... Jeśli masz szczęście, aby zobaczyć 1804 Stany Zjednoczone Draped Bust Orzeł heraldyczny, Silver Dollar, twoje serce może skip beat jak Deborah Kerr i Yul Brynner w "The King i ja "(lub Jodie Foster i Chow Yun-Fat jest w remake'u 1999). Jednak, jak romans z monarchą, który ma 39 żon, znalezienie prawdziwego 1804 królem Siam srebrny dolara jest trudne do powiedzenia najmniej. Musisz wspaniałe srebrne wskazówki dolara znaleźć genuines, to na pewno.

Żaden z srebrnych monet dolara z datą 1804 zostały wyprodukowane w 1804 roku, na początku, dzięki wysokiej ceny srebra. Legenda mówi, że dziesięć dolarów srebra, Klasa I, zostały wyprodukowane w celu przedstawienia króla Syjamu - przyrodniego brata króla Mongkut za. (Ciekawostki: Król Mongkut urodził roku dolar srebrny miał być produkowany.) Fani Rodgers i Hammerstein i monety zbieranie buffy będzie wspiąć się jak dzieci króla znaleźć znane istnieje siedem monet.

Anna uwaga: kolekcjonerów które świadomie lub nieświadomie oferowana 1801, 1802 lub 1803 srebrnych dolarów udające 1804 srebrnych dolarów. Jeśli moneta ma kołnierz (w przeciwieństwie do większości 1804 monety), to prawdopodobnie prawdziwe, czy to ma zwykły kant, to w dobrej wierze Klasa II srebrny dolar. Monety w 1830 wybito w kołnierze do unieruchamiania, więc można się zorientować, 1804 monety z 1834 wydania.

Szanse są, jak tańczy z królem, król Monety nie po Twojej myśli. Próbka nie sprzedać za 4.140.000 dolarów na aukcji publicznej. Najbliższy prawdopodobnie zostanie to replika. Jeśli dealer monety oferuje prawdziwą srebrnego dolara, mieć go badaniu lub hightail go stamtąd na najbliższej słonia.

Give Peace a Chance Dolary

Każdy chce pokoju, ale kiedy ludzie handlu Peace srebrne dolary, wybucha wojna. Pamiątkowy Peace Silver Dollar, wydane 1921/35, ma podobieństwo kobiety Liberty na awersie i orłem na rewersie. Dolary pokojowe są dość rzadkie, i można się spodziewać, aby zapłacić za pokój. 1934 znak mennicy San Francisco Peace Silver Dollar wyceniana jest na 140 dolarów w stanie bardzo dobrze, a może nawet do 2000 dolarów w wyższych klasach.

Jak każdy żołnierz lub dyplomata powie, pokój nie jest łatwo osiągnąć. Kilka porad przed krok na arenę:

* Tak jak wszystkie monety, takich jak Morgan Dollar Srebrnych Orłów i amerykańskich, Peace Silver Dollar posiada własny skład metalu, który określa wartość. Srebrne Dolary są pokój 90 procent srebra i 10 procent miedzi. Jeśli rzeczoznawca mówi swoje monety nie spełnia tych norm, to prawdopodobnie sfałszowane.
* Jeśli znajdziesz 1964 Silver Dollar ze znakiem mennicy w Denver, ale również może być fałszywy, jak zasadzkę. Wszystkie znane kopie tej kwestii zostały zniszczone. Jeśli jest to uzasadnione, jako rzadka moneta, może to być jeden z najcenniejszych dolarów amerykańskich srebrnych i monet.
* Można powiedzieć zaszeregowania srebrnego dolara Pokoju przez słowo "pokój". Tak jak w życiu, Pokoju podjęła pobicie. W dobrym stanie, pokój jest słabo czytelny. W Bardzo dobry, części wyrazu brakuje. Wszelkie monety z "Pokoju" w dużej szczegółowości jest w porządku i powyżej.
* uncirculated srebrne dolary są zazwyczaj pstre lub mocno stonowanych mniej niż genialny blask, ale nie ma śladu zużycia. Możesz znaleźć uncirculated monety bez śladu plamienia i genialny blask. Większość terminów jest wart $ 100 lub mniej w stanie Uncirculated.
* W 1923 Peace srebrne dolary są dość powszechne i nie są cenione za bardzo.

Pokój jest warto, wszyscy zgadzają się, ale nie zdziw się, jeśli masz do walki, aby zebrać cenne Peace Silver Dollar. Przynajmniej będziesz dobrze uzbrojony w informacje.

Zbieranie monet: Porady Coin Dealerzy

Wybór Coin Dealerzy od profesjonalnych numizmatyków Guild

Jeśli dokonanie wyboru spośród wielu różnych dealerów monet, za jeden z profesjonalne numizmatyków Guild. Dealerzy monety od profesjonalnych numizmatyków Guild (PNG) ściśle przestrzegają poziomie wytycznych, więc możesz być pewien, że masz do czynienia z kimś, kto idzie wysoki standard. Są cztery powody, dla których warto rozważyć wybór dealerów monetarnych z PNG.

1. dealerzy moneta z PNG musi mieć co najmniej pięć lat doświadczenia, więc można mieć pewność, że nie mamy do czynienia z kimś, bez większego doświadczenia w dziedzinie zbieranie monet.
2. PNG dealerzy monety musi wykazać, że posiada aktywa numizmatycznych ponad 175.000 dolarów. Aktywa finansowe wskazują, handlowiec jest stabilna, będzie w biznesie przez wiele lat, i będzie w stanie zapewnić odszkodowania, jeżeli jest to konieczne.
3. dealerzy muszą używać monet wiążący arbitraż do rozstrzygania sporów. Oznacza to, wiesz, że masz odwołanie powinna wystąpić różnica zdań lub problemem.

Pierwsze Moneta oceny

Jeśli masz monetę w swoim posiadaniu, które uważasz może być cenne, wycena monet mogą pomóc określenie na jego wartości. Możesz dokonać płatności na rzecz dystrybutorów monet do oceny albo na podstawie stawek godzinowych lub przez procent ceny oceny. Możesz zapłacić 20 dolarów za godzinę, a w górę lub w dowolnym miejscu od 2% -5% ceny oceny. W celu ochrony siebie, zrobić własne badania, jak również i niech dystrybutorem monet wiem, że są świadomi obecnych rozsądnych liczbach detalicznych. Czasami wycena monet dla celów ubezpieczeniowych będzie mieć wartość zawyżone w celu pokrycia kosztów związanych z wymianą elementu.

Cztery sposoby wyśledzić lokalny Coin Shop

Jeśli rozważasz robić interesy z lokalnym sklepie monety, znajdziesz kilka prostych sposobów, aby ustalić, które zakład pracuje dla Ciebie. Oto cztery sposoby do zbadania lokalnego sklep monety.

1. Poświęć czas na wykonywanie połączeń telefonicznych do lokalnych sklepów monet, aby uzyskać pierwsze wrażenie zakładów.
2. Odwiedź najbliższy dystrybutorów monet nie tylko porozmawiać twarzą w twarz, ale oglądać spis. Dowiesz się, na tyle wcześnie, jeśli zakład ma zapasów jesteś zainteresowany i czy dealerzy są przystojni.
3. Weź udział w lokalnym pokaz monety. W ten sposób będziesz w stanie pokryć wiele ziemi w ciągu jednego dnia. Upewnij się zatrzymać i porozmawiać z każdego dealera na wystawie monety i omówić rodzaj monet jeśli jesteś zainteresowany.
4. Przejdź przez lokalnego klubu monety i poprosić o skierowania do lokalnego dealera monety.

Online Dealerzy Coin

Słyszeliście internetowych opowieści grozy. Twój siostrzeniec lub siostrzenica przypadkowo oglądane witryny porno. Twój najlepszy przyjaciel miał ten fatalny dzień z przystojniak z witryny randki internetowe. Więc jesteś nieufny znalezienie kupców na monety w sieci. To prawda, że ​​ufasz Amazon.com, ale ...

Nie martw się. Większość dealerów internetowe monety są uzasadnione, whenther szukasz amerykańskiej dystrybutorów monet, rzadkich dystrybutorów monet lub starożytnej dystrybutorów monet. Wystarczy obserwować dos online i zakazów z dealerem monety Googling.

DO:

* Google, że dealer monety. Prawdopodobnie nie znajdziesz nic negatywnego, ale to nie boli.
* Skontaktuj się z Better Business Bureau online lub RipOffReport.com.
* Sprawdź Epinions.com.
* Kup od dealerów monet, które reklamują, że należą one do ANA oraz głównych certyfikacji i autoryzacji usług, PCGS, NGC, ANACS, ICG, CCCS, PCI, NTC oraz ACG.
* Get skierowania z prawdziwym życiu i hobbystów internetowych. Podczas gdy w grupach dyskusyjnych płonące jest wspólne, hobbystów internetowych zwykle chronić siebie.
* Skorzystaj z tej Pytania i obsługi klienta sekcji. Dodatkowe punkty, jeśli mają lub czatu call center.
* Sprawdź swoje aukcji eBay i co użytkownicy eBay powiedzenia o nich.

NIE:

* Kupuj u każdego dealera, który korzysta ze spamem.
* Sprzedam monety bez robi swoją pracę domową. Istnieje wiele doskonałych przewodników zasobów monety w Internecie.
* Oferta na aukcji internetowej bez konieczności posiadania ustalonego limitu, ile będzie licytować.
* Weź internetowej grupy dyskusyjnej gadać jak złoty. Rozważmy źródło pro lub con zaleceń.
* Kupuj z indywidualnego sprzedawcy, bez oglądania zdjęcia swoich monet. Zapoznaj się z fotografii w numizmatyka monety authentifcation usługi lub, jeśli to możliwe.
* Daj jakichkolwiek informacji osobistych. Jeśli proszą o numer PESEL, odpadów i RUN.
* Kupuj z witryny online, które nie są zabezpieczone. Poszukaj kluczem w prawym dolnym rogu przeglądarki. Większość bezpieczne dealerzy monety forum ogłosi, że mają szyfrowania SSL. Mogą one być poparte Verisign lub TRUSTe strzec prywatności.

Zakup online może być ostatecznym wygody ... ale pamiętaj historię swojego znajomego o biada o gładkiej Brad Pitt martwego dzwonka, który okazał się mieć dwie byłe żony i problem z alkoholem.

Alternatywy do głównego nurtu Coin Dealer

Jedno miejsce do zakupu dodatków do swojej kolekcji monet jest przez dystrybutorów monet w sklepie monety lub od dealera monety podejmowania rund na wystawie monety. Istnieją jednak alternatywne miejsca można przejść do, aby znaleźć monety do swojej kolekcji, jak również. Oto kilka propozycji:

Zakup monet pocztą - Możesz dokonać zakupu monet za pośrednictwem poczty, jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie podróż do sklepu monety lub monet koncert jest trudne, lub jeśli po prostu wolą jego łatwość i wygodę. Spróbuj czasopism monety, które umieszczają liczne reklamy dla wielu rodzajów monet. Będziemy chcieli, aby sprawdzić warunki zakupu, potwierdzenia cen i sprawdzić, które organizacje dystrybutorem monet należy.

Poczta Oferta sprzedaży - sprzedaż bid mail to kolejny sposób na znalezienie monety, których szukasz, w swojej kolekcji monet. Można złożyć ofertę na monety w oparciu o granicach otaczających minimalną stawkę. W czasach, firma prowadzi sprzedaż może odrzucić wszystkie oferty zgodnie z warunkami transakcji. Niektóre z fragmentów monet mogą być w posiadaniu firmy, a niektóre mają poza własności przez.

Aukcje - aukcje działa podobnie sprzedaży elektronicznej kupna. Jednakże monety sprzedawane na aukcji idzie najwyższą cenę ponad minimum. Monety sprzedawane na aukcji są często własnością podmiotów spoza domu aukcyjnym.

Znalezienie odpowiedniego Coin Dealer

Lokalizowanie dystrybutorów monet może być tak proste, jak otwarcie książki telefonicznej i wybierając dystrybutorów monet. Jednak, że nie może być najlepsza droga do podjęcia. Oto kilka wskazówek przy wyborze dystrybutorów monet.

 • Sprawdź, czy dealer moneta jest członkiem organizacji zawodowej dealera monety. Profesjonalna organizacja dealerów moneta będzie mieć zestaw wymogów członkostwa, jak również zasady dealer moneta musi przestrzegać.
 • Dowiedz się, co stabilność finansowa z dystrybutorów monet jest. Chcesz wiedzieć, który handlowiec moneta będzie w biznesie w najbliższych latach.
 • Oceny praktyk biznesowych z dystrybutorów monet. Czy dealer monety mają solidną reputację w branży? Twój dealer monety powinny dać informacyjny, rzetelnej informacji bez taktyki sprzedaży wysokociśnieniowych.
 • Dowiedz się, co polityka dystrybutorów monet dotyczy transakcji z zakupu monet. Chcesz się upewnić, musisz metodę dochodzenia odszkodowania w przypadku wystąpienia wadliwego zakupu.

Coin Coin Dealerzy i audycje

Hordy krzyczy obsesją ludzi zdolności do wykrycia i spierają się najbardziej błahe szczegóły. Harried asystenci sprzedaży. Niemal fanatykiem lojalność. Nie, nie mówimy o konwencji Star Trek. Pokazy monety mogą być chaotyczne. Są one również doskonałym miejscem, aby przejść o znalezienie kupców na monety.

Choć nie zawsze można dowiedzieć się, czy, że handlowiec US monety lub rzadkie dystrybutorem monet będzie wygląd, można sprawdzić z monet występów organizatorzy mówią, jeśli masz zamiar do Kanady w 2006 roku Westminster Coin Show. Zwykle pokazuje monety są sponsorowane przez kluby monet i organizacjami międzynarodowymi. Członkowie tych organizacji, PNG lub ANACS powiedzieć, prawdopodobnie będzie musiał targach kabiny.

Jeśli dealer monety chcesz nie będzie częścią wystawy monet, poproś tę starożytną dystrybutorów monet o harmonogram występów.

Podczas spaceru do centrum kongresowego, nie dać się wciągnąć w linii i szalonym pędzie. Jeśli sprzedawca nie ma dość monetę, którego szukasz, poprosić o katalogu ich innym magazynie. Może to być korzystne płacąc wyższą cenę, niż zamierzasz przy innym stole dealerów.

Możesz cieszyć się monety pokaz, zwłaszcza, że ​​nie będzie się wciągnąć w te męczące Kirk kontra Picard debat.

Cztery mity o zakupie monety z Coin Dealer

W świecie zbieranie monet, skup monet z dystrybutorów monet może być trudne transakcji. Niektórzy ludzie uznają czynienia z dystrybutorów monet jako ofertę firmy, która wymaga postępując ostrożnie. Mając tak wiele kontrowersji wokół jednego z głównych źródeł można przejść do zakupu monet, ile opieki czy naprawdę trzeba wziąć? Tutaj, my rozwiać pewne mity o zakupie monet od dealerów monet.

Mit nr 1: Wszyscy dealerzy monety są zacienione.
Prawda: Chociaż są dealerzy monety, którzy twierdzą, nieetyczne praktyki biznesowe, dużo sprzedawców monet są po prostu uzasadnione ludzi biznesu działające w branży Zbieranie monet. W razie wątpliwości należy sprawdzić powiązania członkostwa dealera monety i reputację w branży.

Mit nr 2: Wszyscy dealerzy monety szukasz zdzierać swoich klientów.
Prawda: dealerzy Coin prowadzenia działalności gospodarczej i muszą zarobić. Niestety, są również monety dealerów cele złodziei monet i kolekcjonerów próbują uczynić mniej niż uczciwych transakcji.

Mit nr 3: dealerzy Coin wykonywać taktykę sprzedaży wysokociśnieniowych.
Prawda: Gdy kupujesz monety z skrupułów dystrybutorów monet, może napotkać problem w obliczu taktyki sprzedaży wysokociśnieniowych. Jednak wielu renomowanych dealerzy monety, którzy należą do organizacji zawodowej przestrzegać kodeksu etycznego. Unikanie stosowania jakiejkolwiek formie twarde sprzedaży jest część ich odpowiedzialności zawodowej.

Złota Buffalo Monety dotarły

Najnowsze złote monety dostępne na rynku są złote monety Buffalo. Ustawa prezydencka jednej monety z 2005 roku wykonany tworzenie tych monet możliwych, co monety złote buffalo pierwsze czyste złote monety wydane przez US Mint. Na awersie monety, znajdziesz zmodyfikowany obraz Indian głowę Jamesa Earle Frasera z Buffalo Nickel. Odwrotna niesie zmodyfikowany American Buffalo, także projekt Frasera z Buffalo Nickel. Aby kupić jedną uncję dowód monety, jakie można wydać około 500 dolarów.

Trzy rzeczy wiedzieć o Coin Dealer

Jeśli prowadzenie transakcji z dealerem monety na bieżąco, być może, nie możesz się pewne zamieszanie na temat ofert biznesowych. W celu dokonania procesu zbierania monet przebiegać bezproblemowo, oto kilka pomocnych wskazówek, aby zrozumieć, jak dealer monety działa.

1. W przeciwieństwie do kolekcjonera, handlowiec nie jest zazwyczaj przymocowane do posiadanych monet. W związku z tym, każda transakcja robi, robi w oparciu o zysk chciałby otrzymać.
2. dystrybutorem monet będzie prawdopodobnie wolą zajmować się osobiście, a nie przez telefon. W ten sposób, może najlepiej ocenić wartość monety, jeśli szukasz, aby go sprzedać. Na przykład, może być nieznaczna różnica pomiędzy stanem dowód zestawu, którego szukasz, aby wyładować.
3. handlowiec czuje się, że to z jego najlepszej strony, aby nie złożyć ofertę od razu przy dokonywaniu wymiany gospodarczej. To dlatego, że w imię negocjacji, jest szansa Cię jako kolekcjonera spadnie jego ofertę i pójść gdzie indziej. W związku z tym, może on poprosić o Stadion i rysunek nadzieję, że go stamtąd.

Rzadkie monety antyczne i Dystrybutorzy

Twój Smak biegnie rzadkie i stare, z wyjątkiem, gdy chodzi o wołowinę. Jeśli chodzi o monety, jeśli oboje są rzadkie i pół-starożytne (legendarny 1804 Draped Bust srebrny dolar jest twoje marzenie kolekcjonowania) lub starożytny, jesteś szczęśliwy.

Ale jak znaleźć starożytną dystrybutorów monet i rzadką dystrybutorów monet? Starożytne lub stare monety niekoniecznie są rzadkie, zwłaszcza jeśli nie są replikami pływających wokół. Rzadkie monety USA niekoniecznie są stare. Co robisz?

Chcesz, na przykład, aby dostać się w ręce starożytnej i rzadkich Gaelic monety, takich jak Robert III 1st Emisji Ciężkiej Krupy 1390/03 z Fleur-de-lis. Czy po prostu trafić wszystkie dawne i rzadkie monety dealerów w książce telefonicznej? Jest znalezienie kupców monety dla tych typów monet będzie koszmarem? Niekoniecznie.

Patrząc na listę rzadkich dealerów dealerów i starożytnych monet, monety, zdecydować, czy chcesz Gaelic, grecki lub stary niemiecki - to Saxon i krzyżackich do Ciebie, czy Bawarii. Czy poszukiwanie w internecie "Gaelic dealerów monet" lub "Gaelic dealerów monet w London, Ontario" lub "rzadkich monet w Maryland dealerów."

Gorące dobrze zrobione wskazówka dla kolekcjonerów: upewnij się, że rzadko dystrybutorem monet jest upoważniony przez jednego lub więcej z głównych uwierzytelniania monety i certyfikacji usług. Możesz kupić na rzadką dystrybutorów monet, która nie jest na liście, ale nigdy nie wiesz, co masz zamiar się - podobnie jak posiłki w twojej matki-in-law domu, kiedy ona służy tygodniowych stek.

Starożytny dystrybutorem monet, które chcesz i zaufanie jest rzadkie i cenne. Skarb, który jak znakomity rzadki żeberka ... lub haggis, jeśli już całkowicie zniknęły gaelicki.

Small Town, Dealerzy Nie Coin

Mieszkasz w mieście o liczbie mieszkańców mniejszej niż 1000. Najbliżej można dostać się do dystrybutorów monet jest sklep z antykami, gdzie można znaleźć stare monety na dobry dzień. Lubisz życie małego miasteczka, ale nienawidzisz jazdy dwóch godzin do miasta, aby znaleźć kupców na monety. Czy znalezienie dealerzy monety muszą być tak trudne?

Nie zrozumcie bluesa małomiasteczkowych. Wszystko co musisz zrobić, to przejść do trybu online i wyszukiwania dla "nas dystrybutorów monet", "dealerów monety", "rzadki dystrybutorów monet," lub "starożytnych dystrybutorów monet" i voila, będziesz miał dziesięć prowadzi stałe, nie w tym płatne ofert, takich jak Google AdWords.

Jeśli jesteś podejrzliwy kupowania czegokolwiek, gdzie nie można zobaczyć ludzką twarz (życie małego miasteczka nie nadaje się do zaufania) i chcą ryzykować podróż do miasta, zapytać znajomych kolekcjonera którzy kupują od. Pierwsze zalecenia jest kluczem, czy kupujesz u dealerów monet w mieście lub online.

Jeśli nie możesz znaleźć dealera monety, który Ci odpowiada w trybie online lub w mieście, na wycieczkę z dala od Smallville i wziąć udział w przedstawieniu monety. Wskazówka: Jeśli małe miasto jest NASCAR kraju, karty do gry i kolekcje pokazuje czasami wyposażone dealerów monety. Wybierz się w podróż z sąsiadami. Małe miasta mają tendencję do plotek - gdy nie jesteś skradanie się do tajnej spotkanie, nie masz nic do ukrycia, albo, i chcesz, aby Twoje przyjaciół na swoim hobby. Biorąc pod uwagę, lojalności małego miasteczka, Jimmy z ulicą prawdopodobnie kopie cię, jeśli się w trudnej sytuacji z skrupułów dystrybutorów monet.

Małe miasteczko życia. Nie zamieniłbym go na rzadkie monety, a teraz nie trzeba.

Rzadkie monety starożytnej i Społeczność online

Obcowanie online może być tak, warto ... nawet wtedy, gdy trzeba wskazać kogoś innego do licytacji tego rzadkiego Beanie Baby. I starożytnych monet? Zapomnij o tym! Ale i tak smiley twarz, bo to "netykieta". Złe maniery na forum może prześladować cię z dystrybutorów online, monety gorsze od złej Indian lub pszenicy grosza. Pamiętaj, na liście dyskusyjnej, nie wiesz, kto może być czytanie!

Jeśli chcesz spróbować Internecie rzadkie monety sprzedawcy listę i społeczności, umieścić szekla, gdzie twoje usta i odwiedzić niektóre z naszych ulubionych:

* Starożytne monety rynku, http://www.ancientcoinmarket.com/
* VCoins.com, http://www.vcoins.com/ancient/
* About.com, http://coins.about.com/od/famousrarecoins/
* CoinLink.com, http://www.coinlink.com

Kiedy jesteś na poszukiwanie idealnej Justyn II Follis Nikomedia bizantyjskiej monety, pamiętaj, aby być uprzejmy. Twój Beanie niemowląt zawodnik może przelicytować ci na tym niedźwiedzia, ale będzie ona prawdopodobnie odwdzięczyć odnosząc się do rzadkich dystrybutorów monet i starożytnych dystrybutorów monet ona używa, z "TTFN" (to jest Ta-ta na razie) i buźkę Cezar twarzy. Duch Wielkiego Cezara, spójrz na stronie internetowej - twój przyjaciel Beanie niemowląt jest dystrybutorem monet w pytaniu! Nieprawdaż; t cyberprzestrzeni wielka?

Banki jak Rzadko Coin Dealerzy

Twój bank oferuje bezpłatne sprawdzanie, online rachunek wynagrodzenie i ochronę przed kradzieżą tożsamości. Czy to również rzadkie monety?

Jeśli bank oferuje kruszec na sprzedaż, odpowiedź brzmi: nie. Monety bulionowe, takich jak USA American Eagle i kanadyjski Maple Leaf nie są rzadkie monety. Banki i pośrednicy sprzedają je obie monety. Twój bank nie Bullions rynku jako rzadkie monety, więc jeśli uważasz, że są, to jeszcze raz. Można jednak inwestować w złoto osób trzecich za pośrednictwem banku, który polecam wiele monet i inwestycyjnej eksperci.

Pod względem monet okolicznościowych, które mogłyby stać się rzadko, Narodowy Bank Polski stał się dystrybutorem monet, gdy zaczął sprzedawać pamiątkowe monety z wizerunkiem zmarłego papieża Jana Pawła II do 1,60 dolarów do $ 180 USD.

Bank w ten sposób: Każdy tak zwany "bank", który wywołuje w czasie kolacji oferując "rzadkie" monety nie jest uzasadniony rzadkie monety, ale dealer system telemarketingu.

Po tym wszystkim, czego oczekujesz bardziej z bankowością. Jednak najlepszym sposobem bank może gauarantee Ci rzadkich monet jest dać sejfem dla tej bizantyjskiej sztuki.

Dealerzy Coin Yellow Pages

Widzieliście reklamy dla "tej książki", a kusi po prostu patrzeć monety. Nie, to nie Biblia, choć Biblia ma wiele do powiedzenia na temat pieniędzy - szekli, talentów, Syn marnotrawny, oddaj cesarzowi. Chcesz kupić monety Caesar lub szekli lub monety biblijne i zastanawiam się, czy Yellow Pages pomoże.

Nie ma już ryzyka patrząc dealerów monety w Yellow Pages, niż jest w, powiedzmy, dzwoniąc salonu samochodowego lub fachowca. Albo sklep Biblii. Ale można uniknąć plagi szarańczy, jeśli stosować się do następujących wskazówek:

o Sprawdź dealerów monety z PNG, ANACS lub jednym z głównych cechów. To biblijne rzadko dystrybutorem monet może mieć w przeszłości problemy lub może nawet nie należą.
Tylko dlatego, że o dealerem monety nie sprzedaż hurtową, nie oznacza, że ​​masz potencjał shyster. Monety nie są hurtownia - jeśli chcesz luzem, przejdź do Costco. Dealerzy monety muszą oddać Cezarowi to, co należy do Cezara.
o Sprawdź się z lokalnym Better Business Bureau lub rządu, aby dowiedzieć się, czy są jakieś opłaty lub spraw sądowych w toku.
o Porozmawiaj z kolekcjonerów, w Twojej okolicy, aby zobaczyć, co mówią o tej rzadkiej dystrybutorów monet.
o Masz konkretną monetę, jeśli nie dwa lub trzy, w umyśle, kiedy zadzwonić lub odwiedzić dealerów monety. Tak jak w przypadku każdej innej firmy, usługi masz w telefonie daje wyobrażenie o tym, czy chcesz robić interesy.
o Zobacz, co inni kupcy w okolicy powiedzieć. Nie podoba im się z właścicielem sklepu dealera monety? Będą robić interesy z tym dystrybutorów monet?

Biblia mówi: "Nie ma żadnego tak ślepy jak ci, którzy nie będą widoczne." Nie być tak zaślepieni swoim dążeniu do doskonałej medalu, że nie uda się zrobić swoją pracę domową po sprawdzeniu się w Yellow Pages,

Indian Head Quarters

Nie było hullaballoo w profesjonalne numizmatyków Guild nad rzadkimi Indian Head Eagles Quarter monet. PNG mówi, że te rzadkie monety sprzedają nowych niskich cen, ale są cenne okazy monet. Nawet kawałek 1911-Denver Mint nie jest skandalicznie drogie jeśli zbierając komplet. Innymi słowy, nie będzie głowy Indian kosztować cię rękę i nogę. Kolekcjonerzy, którzy nie przeszkadza drogie akwizycje może kupić 1929 monet, ostatni rok, dla zestawu z jednej 575 dolarów sprzedawcy wiemy.

Jak znaleźć dobry Indian Head Quarter sprzedawcą Eagle US Coin i rzadkie dystrybutorów monet? Możesz sprawdzić PNG katalog sprzedawców - każdą organizację, która ma dwanaście wskazówek dla kupujących rzadkie monety eBay jest na wagę rzadkich króla Siam 1804 srebrnych dolarów.

Innym doskonałym sposobem, aby znaleźć kupców, którzy sprzedają monety głowicy Indian Dzielnicy Eagle jest czytać magazimes takie jak Coin Connoisseur (www.coinmag.com). Poszukaj "Early US Coin", "Rzadko US Coin", "Orły Quarter" i podobnych zwrotów w ogłoszeń. Następnie można zrobić hullaballoo też.

Jak znaleźć wartość swoich monet okolicznościowych

Pierwsza moneta jest uważana za złoty szt 1848, z CAL przeciw-stempla. To była moneta, która upamiętnia odkrycie złota w Kalifornii, w tym samym roku. Od tego czasu, monety okolicznościowe nadano wysoką uwagę zarówno przez numizmatyków i wielu profesjonalnych i amatorskich kolekcjonerów. Od monety okolicznościowe opowiedzieć o historii narodu, ich wartość nigdy nie może być pomijany. Dlatego znając rzeczywistą wartość tych skarbów monet jest priorytetem.

Kongres Stanów Zjednoczonych jest odpowiedzialny za dokonanie czczą monety i honor wydarzenie, osoba, instytucja lub miejsce. Dział, który produkuje monety na ograniczonej liczbie i przez ograniczony czas jest Mennica Stanów Zjednoczonych. Od 1982 roku, US Mint zgromadził ponad 400.000.000 dolarów, aby pomóc niektóre z programów rządowych, w tym wsparcie dla Igrzysk Olimpijskich, tworzenie muzeów, zabytków i zachować krajowe, takie jak Wietnam War Memorial i zabytkowego George Washington domu.

W trakcie zbierania monet pamiątkowych, to jest zawsze ważne, aby wiedzieć, nie tylko wartość rynkową medalu jesteś przygląda się zebrać. Jako kolekcjoner, konieczne jest również, że znasz historię za stworzenie takiej monety i jej znaczenie dla historii narodu. Dobrym źródłem informacji na temat kręcenia danej monety i dlatego jego produkcja została upoważniona przez rząd jest US Mint. Jego katalog online zawiera wszystko - od najnowszych do najbardziej wieku monet okolicznościowych kiedykolwiek wydany. Nie tylko US Mint zapewnić kolekcjonerów kompletny pakiet informacji dotyczących swoich monet, ale także sprawia, że ​​doskonały zasób informacyjny dla kolekcjonerów i klubów.

Na stronie internetowej US Mint zawiera galerie monety dla kolekcjonerów patrzeć na i kupić ucząc początkujących podstaw zbieranie monet. Strona zawiera przydatne zasoby i prezentacje multimedialne wraz z forum kolekcjonerskie i strony alarmów konsumentów, aby utrzymać się z bycia pojęcia o najgorętszych nowości zbieranie monet. Nieważne, czy jesteś w nim jako hobby lub być zawodowym numizmatyk, będziesz na pewno się sprawdzi? US Mint dla gwarancją informacji w całej firmy lat zbierania monet.

Aby uzyskać znacznie solidniejsze podstawy, na hobby, zbieranie monet, chcemy także, aby zbadać inne środki, aby sprawdzić bieżące metki na swoich monet. Istnieje istniejących stron internetowych, które mogą pomóc w identyfikacji wartość swoich monet okolicznościowych. Przykładem może być Professional Coin Grading Service lub PKWiU. To źródło informacji zapewnia kolekcjonerów wystarczających wskazówek na różnych cen takich monet vis-à-vis zmiany cen zgodnie z klas monet i innych czynników, które mogą mieć wpływ na ceny. Choć może wydawać się niepełna PCGS tyle do pracy dla Ciebie, jako kolekcjoner trzeba jeszcze zweryfikować te informacje na własną rękę.

Można również skontaktować się z innych kolekcjonerów poprzez serwisach aukcyjnych i sklepów internetowych, jak dużo twoje monety są warte, ale zawsze lepiej zachować szczególną ostrożność w kontaktach z takich mechanizmów.

Podsumowując, są dostępne zasoby online, aby sprawdzić się, aby uzyskać właściwą ocenę swojej kolekcji monety pamiątkową. To wciąż jest odpowiedzialny, jednak zapewnić otrzymujesz właściwe odpowiedzi z prawej strony - tak zwracać uwagę na informacje dostarczane do Ciebie.

Jak wziąć udział w aukcji monet

Osób zostało zbieranie monet od czasów starożytnych. Monety przedstawiają obywatelom i ich kraje. Są to małe dzieła sztuki, które dają przyjemność tym, którzy je zbierają. Od dziadka grosza słoika do rzadkich wydań, zbieranie monet ma wielu gorliwych działaczy. Znalezienie i kupno dodatków do kolekcji może czasami być wyzwaniem. Jeden przyjemne, i ewentualnie zyski, sposobem jest udział w aukcjach monet.

Dzięki zbieraniu internetu, monety nie jest już wyszukiwania chybił trafił jakości. Istnieje wiele renomowanych zasobów online dla poważnych numizmatyk. Większość dzisiejszych legalnych monet serwisach aukcyjnych zapewnić certyfikowane dokumentacji i oferują usługi stóp pierwsze i dobre gwarancji wartości. Nie tylko to, ale udział w aukcjach monet jest ekscytujące i zabawne.

Są pewne rzeczy zwrócić uwagę, gdy zagłębić się w świecie aukcji monet. Najpierw trzeba ustalić, jaki rodzaj kolektora jesteś. Zapewni to, że bierzesz udział w prawidłowym aukcji monet dla Twojego hobby. Generalist kolektory zbierają różne geograficznie lub historycznych znaczących monet. Specjalista kolektora skupia się na węższych kategorii, które może obejmować okresu historycznego czy naród. Niektórzy ludzie zbierają "monety błędów". COMPLETISTS kolektory spróbować osiągnąć przykład każdego typu monety w określonej kategorii. Kiedy już wiesz, co szukasz, jesteś gotowy, aby wybrać aukcji monety.

Aby wziąć udział w samej aukcji monety, musisz się najpierw zarejestrować. Po zarejestrowaniu się, można przeglądać oferowane katalog co będzie na aukcji lub zrobić wyszukiwania. Możesz przeglądać według kategorii, jak również. Ważne jest, aby przeczytać szczegóły elementu, który Cię interesuje. Kliknięcie na pozycji zazwyczaj wywołać zdjęcia i inne szczegółowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji.

Gdy już zdecydujesz się, że jest to moneta, który chcesz dodać do swojej kolekcji, to jest czas, aby licytować. Istnieją dwa sposoby propozycjami. "Next" oferta oznacza, że ​​jesteś zarozumiały aktualną stawkę na danej pozycji. Ten rodzaj licytacji może być obgryzanie paznokci. Innym sposobem do licytacji jest, aby wprowadzić "maksymalną" ofertę, która odzwierciedla maksymalną kwotę, jaką są skłonni zapłacić za monety.

Po zdobyć pozycję, wszystko, co pozostało to zapłacić i twoje monety zostaną wysłane do Ciebie. Udział w aukcjach monet może być satysfakcjonujące i pomoże zbudować wielką kolekcję monet.

Jak grać w gry online slots bezpłatny

To nic nie kosztuje, to jest zabawa i jest to legalne. Jest tylko jedna zasada. Umieść monetę lub żeton w gnieździe i swing ramię. W zależności od szczęścia, maszyna albo zapali się lub pozostaje mamę. Tak czy inaczej, szczeliny gry mogą wyciągnąć do kolejnej rundy. Nie jest tajemnicą, że automaty do gry istnieją od dawna. Tak zwana â € ~one ramienia bandyty ", w rzeczywistości jest już od 1887 roku Obecnie, automaty do gry są nadal popularne, zwłaszcza w kasynach. Obecnie, stwierdzono znaczny rynek w Internecie. Bez konieczności sprawdzania w kasynie lub ciężaru opłat transportowych, gry online gier zwany także sloty zabaw, sloty online, gniazd wideo, gniazda lub gry zdobyć środki pieniężne, co gracze chcą zapewnić: luksus zabawy w domu.

Dobrą wiadomością jest to, że większość z tych gier online slot są bezpłatne pliki do pobrania. Wystarczy wpisać â € ~online "gniazda gier w Google; 23000000 Wyniki wyjdzie. Inne strony gniazdo gry może wymagać rejestracji, ale niektóre, jeśli nie większość, tylko trzeba zaktualizowaną wersję Java.

Tak, kocham grać online slots gry i zaktualizowaniu Java. Ale zanim przesuwać, że karty Visa i grać â € ~Wheel Fortuny ", przeczytaj poniższe wskazówki:

 • Idź do legalnej stronie. To nie tylko bezpieczne, ale także opłacalne. Twój numer karty kredytowej będzie bezpieczny i tożsamość pozostaną poufne. Niektóre strony internetowe mogą nawet oferują gratisy lub większe nagrody. Jeden z recenzentów proponuje następujące strony internetowe: rushmoreonline.com, goldencasino.com, superslots.com lub platinumplay.eu/ppslots/. Może to być również dobry pomysł, aby korzystać z programów bankowości elektronicznej wskazane przez stronę internetową. Przykłady wiarygodnych programów bankowych są Neteller, Click2pay lub PayPal Casino.
 • Akurat. Online czy nie, automaty do gry są takie same. Każda gra gniazdo działa na koncepcji przypadkowości. Istnieje zasada, arytmetycznej metody, ale w przeciwieństwie do popularnego przekonania, nigdy nie można odgadnąć, co wychodzi następna (numery lub znaki zmieniają się zbyt szybko).
 • Poznaj swoje urządzenie. Niektóre programy sloty gry lub maszyny będzie tylko dać Ci jak najwięcej nagrodę jako monety wkładane. Jest nawet jeden rodzaj gniazda gry zwane wpisowe-Slot, który wymaga płatnej wszystkie maksymalne monety. Nawet jeśli masz w dziesiątkę, nagroda przepada, jeśli używany tylko jedną lub dwie monety.
 • Czy plan pieniędzy. Będąc w Internecie może zbyt łatwo. Należy uważać na maxing na kredyt. Wystarczy zaplanować ilość pieniędzy, aby grać na dzień.
 • Graj dla zabawy. Gra jest fajna, gdy jesteś podziwiając grę. Weź częste przerwy potrzebne. To tylko gra, mimo wszystko.
 • Nie zapomnij przeciw â € ~ware "komputerze. Szanse są, gdy jesteś w trybie online, nawet jeśli strona jest bezpieczna, może pojawić się różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie załadowane. Pobierz bezpłatne oprogramowanie szpiegujące lub programu antywirusowego na komputerze, itd. Możesz wybrać niektóre z filehippo.com: to nic nie kosztuje (jak w grze gniazdo grasz).

Gier na automatach oferują różnego rodzaju zabawy rekreacyjne. Rodzaje online są jeszcze lepsze. Pamiętaj, czy to sloty zabaw, szczeliny online, gniazd wideo, wygraj szczeliny lub gier pieniężnych, być bezpieczny i odpowiedzialny.

Jak korzystać Moneta Książki

Umieszczenie wartości na monetach, czy to cały zbiór lub po prostu strony pełne znalazłeś w bagażniku babci na strychu, to łatwo zrobić za pomocą książek monet i stron internetowych, które oferują monety na sprzedaż. Istnieje również kilka przewodnicy wartości można użyć.

Moneta Książki

Jeśli masz jakiekolwiek znajomość monety zbieranie to jesteś zaznajomiony z czerwonych i niebieskich książek monet, które są aktualizowane i publikowane corocznie. Istnieje wiele książek i czasopism na monety w obiegu, które pomagają ustalić wartość poszczególnych monet. Najpopularniejsze książki kolekcja monet są te, opublikowane przez Whitmana. Każdy folder w twardej oprawie ma numer ISBN i można je nabyć w każdym z księgarniach znasz.

Te monety są Yeoman przewodnicy bardzo prosty w użyciu. Monety są podzielone według nominału, a następnie dalej podzielona przez rok te monety zostały wybite. Są to zazwyczaj co najmniej trzy wartości przypisane do każdej monety i ofert zawierają również informacje na temat wszystkich rzadszych typów monety lub jakichkolwiek monet, które zostały uznane za podrobione lub aby wyglądały oryginalnego cenne monety.

Po prostu wprowadzenie słowa "książek monet" w pasku wyszukiwania komputera spowoduje setki stron internetowych oferujących książki, monety i przewodniki ceny online. Nie ma specyficzny sposób uczyć kogoś do korzystania z książki monety. Wystarczy spojrzeć na nazwy, określenia, w jakim stanie jest twój monety i odczytać wartość przypisana do danej monety.

Kompletne instrukcje jak używać tej książki monety są zwykle zawarte na stronach przedmowy. Większość książek to także dział poświęcony monet o błędach, które są monety, które zostały wybrakowane lub nie zostały uderzone równomiernie kiedy zostały wybite.

Numizmatyka

Amerykańskie Stowarzyszenie Numizmatyczne wydaje książki monety, które wyjaśnią jak ocenić stan monety. Istnieją co najmniej trzynaście różnych warunków standardowych dla klasyfikacji monet. Możesz używać książki monety z każdego wydawcy lub numizmatycznym grupy oraz standardy pozostaną takie same.

Czy korzystasz z książek, monet, aby umieścić wartości na własnych monet, sprawdź różnych znaków mięty lub ocenić kolekcji, istnieje wiele książek na rynku, które pomogą Ci to osiągnąć.

Większość książek monetarne są bogato ilustrowane, co znacznie ułatwia identyfikację monety. Możesz także użyć monety książki indeksu monety w swojej kolekcji. Zaznacz listę dla każdej monety masz, tworząc w ten sposób ciągły zapis.