grsail.com

rodzaje myszy komputerowych

Jak porównać Rodzaje mysz komputerowa

Jak porównać Rodzaje mysz komputerowa

Mysz komputerowa, teraz staje się niezbędne akcesoria komputerowe, a to byłoby bardzo trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek komputera bez urządzenia wskazującego, które pozwalają przesunąć kursor na ekranie. Tak jak każdy inny produkt, który sprawia, że ​​duża w rynku, mysz komputerowa widział wiele zmian i rozwoju w ciągu ostatnich kilku lat.

Tradycyjna mysz. Chociaż istnieje wiele sposobów, za pomocą których można sterować kursorem na ekranie, mysz jest najbardziej podstawowe z nich. Składa się z małego pudełka, które można przemieszczać po płaskiej powierzchni (zwykle podkładki pod myszkę), i ma przyciski odpowiadające działaniu chcesz zrobić z obiektu wskazywanego przez kursor.

Ergonomiczna mysz jest Święty Graal myszy komputerowych, gdy chodzi o łatwość obsługi. Mysz ma tendencję do być używane dużo w ciągu dnia, a gdy dodać wszystkie godziny, które go do pracy konieczności korzystania z komputera, za pomocą myszy bez ergonomiczny może spowodować urazy związane ze stresem. Marka Genius myszy jest wielkim producentem tych ergonomicznych modeli myszy.

Logitech Mysz optyczna była rewolucyjna, ponieważ był to jeden z pierwszych kilku myszy komputerowych bez trackball. Mouse optyczne zamiast emituje skoncentrowany strumień światła, które wykrywa przesunięcia samej myszy. To sprawia, że ​​mysz dużo bardziej przenośny i wszechstronny, jak również, ponieważ mechanizm trackball pod wykorzystywane do myszy dość nieporęczne. Z potrzebą conga i trackball wyeliminowany przez technologii optycznej myszy, myszy komputerowe skurczył się dramatycznie do wielkości, które mogą być łatwo schowane w każdym kieszeni kurtki. To również pozwoliło na bezproblemowe korzystanie z myszy bez użycia podkładki pod mysz.

Bezprzewodowa mysz optyczna jest kolejnym dużym krokiem w rozwoju systemu. Dzięki technologii podczerwieni, można teraz korzystać z myszy bezprzewodowej, który komunikuje się przez radiolatarni dołączonym do portu USB w komputerze. To sprawia, że ​​mysz dużo łatwiejszy w obsłudze i po prostu bardziej wygodne do sklepu. Wystarczy upewnić się, że można zachować linii wzroku między latarni i podczerwieni wrażliwej końca jasny i myszy wolny od jakichkolwiek przeszkód, aby upewnić się, że masz najlepsze możliwe połączenie bezprzewodowe. Marki takie jak A4Tech i Genius były świetne w rozwoju bezprzewodowych myszy optyczne najwyższej jakości.

Inne urządzenia wskazujące. Touchpad jest preferowaną metodą przesuwania kursora podczas korzystania z laptopa. Zwany także gładzik (w komputerach Apple), touchpad jest w zasadzie wrażliwe na dotyk powierzchnia, gdzie można poruszać palcem, a kursor następuje odpowiednio. Synaptics jest jednym z największych producentów touchpady, a ta firma dostarcza materiały, które producenci laptopów wykorzystują w gotowym produkcie.

Niektóre komputery przenośne również użyć kija wskazującego. Znani wśród laptopów w tego typu urządzenie wskazujące jest IBM Thinkpad, który jest teraz własnością marki Lenovo. Wskazując kij jest trochę gumy zgrubienie, które popchnąć w stronę kierunku chcesz iść myszy.

Mysz komputerowa pulpit wiele się zmieniło na przestrzeni lat, a to zależy od zastosowania i potrzeb. Bez względu na rodzaj lub marka urządzenia używanego wskazując, pamiętaj, aby rozciągnąć i wykonywać swoje ramiona, ręce i palce po dłuższym okresie użytkowania, aby uniknąć powtarzających się urazów ruchu.

Jak korzystać z myszy zewnętrznej z laptopa

Podczas gdy wszystkie laptopy sprzedawane dziś zawsze mają touchpada lub joystick gumki-jak na klawiaturze, podczas korzystania z laptopa przez dłuższy czas i ułatwić prace konieczne staje się korzystać z myszy zewnętrznej, bo czasami może być touchpad uciążliwe używać, zwłaszcza przy wyborze tekstu podczas edycji. Ponadto korzystanie z myszy zewnętrznej (a także klawiatury) pomaga zmniejszyć zużycie na własne przyciski klawiatury i touchpada laptopa.

Poniższy przewodnik pokaże jak korzystać z myszy zewnętrznej z laptopem.

 • Rodzaje portów. Laptopy posiadają albo trzy z najczęstszych portów, które mogą pomieścić myszy: szeregowy, PS / 2 i USB; port szeregowy, który ma dziewięć szpilki do rodzaju 9dB, zwykle występuje w starszych komputerów i laptopów; port / 2 PS, po raz pierwszy wprowadzony w 1987 roku przez IBM z serii PS / 2 komputerów osobistych, jest obecnie szeroko stosowane na wszystkich komputerach; Porty USB, pierwsza wykonana powszechne początek z Apple iMac, może pomieścić wszystkie rodzaje urządzeń peryferyjnych dla różnych zastosowań i jest obecnie w nowszych komputerów, w tym laptopy. Jednak z trzech, tylko mysz szeregowa portu nie jest już dostępne na rynku, ale istnieją adaptery aby mysz PS / 2 do użytku z portem szeregowym 9 dB.

  Jeśli twój laptop ma port PS / 2, można kupić mysz korzystające z tego portu; czy są tylko porty USB w laptopie, mysz USB może być używany.
 • Rodzaje myszy. Istnieje kilka rodzajów myszy, które są aktualnie w użyciu: myszy kulkowych, myszy optycznych i laserowych myszy. Jednakże, ze względu na ich tendencję do zatrzymywania się zbyt wiele zanieczyszczeń i odpadków w kontakcie z powierzchnią, a gdy zbyt wiele ruchomych elementów, które zużywa się w czasie u myszy kulkowe stały się przestarzałe wraz z wprowadzeniem myszy optycznych.

  Podstawową zaletą optycznych i laserowych myszy jest ich zdolność do korzystania z gładką powierzchnię, nawet bez zastosowania specjalnej podkładce, a myszy laserowe (które są droższe niż myszy optycznych, ale daje większą dokładność i informacji sterowania) mogą być stosowane na szklanych powierzchnie, gdzie myszy optyczne nie mogą korzystać z takich powierzchni.

  Innym czynnikiem, który odróżnia myszy obecnie na rynku jest to, że są sprzedawane w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Myszy bezprzewodowe mają się z kablem i zamiast użyć radia lub sygnałów podczerwieni do komunikacji z odbiornikiem podłączony do portu PS / 2 lub USB. Jednak jak w każdym peryferyjnych bezprzewodowej Mysz bezprzewodowa wykorzystuje baterie w celu eksploatacji; niektóre myszy bezprzewodowe mają także wskaźnik stanu baterii i metody oszczędzania energii, które mogą umożliwić ładowanie akumulatora trwać nawet do roku.

 • Podłączenie W. Wszystkie systemy operacyjne, w szczególności systemu Windows, można łatwo wykryć myszy, który został podłączony, ale niektóre myszy mid-range i high-end obejmowały dodatkowe oprogramowanie, które może zwiększyć ich możliwości i funkcje (w szczególności z dodatkowych przycisków myszy), jak na zwiększenie wydajności lub intensywnego grania.

  Jak myszy bezprzewodowe zawsze odbiornik podłączony do obu PS / 2 lub USB, aby uczynić pracę myszy, naciśnij przycisk wykrywania zarówno myszy i odbiornika stacji "widzieć" siebie.

Z zewnętrzna mysz podłączona, łatwiej, aby mieć większą kontrolę nad swoim laptopie, jak go używać w dowolnym miejscu, a tym samym stać się bardziej wydajne, podczas gdy w tym samym czasie można stracić konieczność radzenia sobie z uciążliwym touchpada.

Jak działa Bluetooth?

Jak działa Bluetooth?

Próbując zrozumieć wewnętrzne funkcjonowanie nowoczesnego telefonu komórkowego, może znaleźć się pyta: "Jak działa Bluetooth?" Jak to możliwe, że można tak po prostu "parę" słuchawki telefonu komórkowego z telefonem komórkowym można? Jakie inne aplikacje istnieją dla Bluetooth oprócz typowego bezprzewodowy zestaw słuchawkowy? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się.

Zrozumienie technologii Bluetooth

To może mieć znaczący wykształcenie w zakresie inżynierii, aby całkowicie zrozumieć zawiłości technologii Bluetooth, ale nawet przeciętny konsument może uzyskać podstawowe zrozumienie, jak to działa.

W skrócie, technologia Bluetooth została stworzona, aby zapewnić standard bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu. Tworząc ten branży akceptowane normy, liczba różnych producentów mogą produkować podobne urządzenia bezprzewodowe, które mogą być używane przez ogół społeczeństwa.

To dlatego, że urządzenia Bluetooth nie muszą być sprzedawane w parach. Pomyśl o swoim typowym telefonu bezprzewodowego jako przykład. Dostaniesz słuchawki i stacji bazowej. To nie jest możliwe podjęcie Motorola telefon bezprzewodowy i używać go ze stacją bazową Panasonic. W rzeczywistości, to często nie jest możliwe stosowanie różnych modeli w tej samej firmy! To nie jest przypadek z Bluetooth, gdy realizowane prawidłowo. Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia może być używany z telefonu komórkowego Samsung.

Nie samo jak technologia Wi-Fi

Chociaż standardem 802.11g Wi-Fi i Bluetooth działają na tej samej częstotliwości 2,4 GHz, nie działają w ten sam sposób. Wi-Fi ma większe zużycie energii, ale zazwyczaj oferuje większą przepustowość (prędkość) i szybsze danych większy zasięg niż Bluetooth. Routery bezprzewodowe korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Natomiast Bluetooth ma znacznie krótszy zasięg i nie daje takiego samego poziomu transmisji. Podczas gdy większość urządzeń Bluetooth (klasa 2) pochwalić się od 30-metrowej, można to osiągnąć tylko przy niemal doskonałej linii wzroku i idealnych warunkach. Wytrzymałe połączenie Wi-Fi może dotrzeć do dużo większej odległości niż ta. Na swoim koncie, "synchronizacja" lub proces "parowanie" Bluetooth jest znacznie prostsze niż Wi-Fi.

To dlatego Bluetooth jest wspólna technologia wykorzystywana w bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, myszy komputerowych bezprzewodowych, bezprzewodowych kontrolerów gier wideo i innych aplikacji, które nie wymagają dużo danych bezprzewodowych. Prostota i łatwość obsługi są podkreślone.

Różne standardy Bluetooth

Każda kolejna generacja przyniosła ulepszeń do technologii bezprzewodowej. Odpowiadając na pytanie, w jaki sposób działa Bluetooth jest nieco inna, gdy biorąc pod uwagę wcześniejszą technologię Bluetooth, niż przy rozważaniu bardziej współczesną technologię.

Bluetooth 1.0 i 1.0b były pierwsze wersje i miał kilka problemów, zwłaszcza z interoperacyjności między producentami. To było znacznie lepsze z Bluetooth 1.1 i Bluetooth 1.2. Z tej ostatniej, szybsze połączenia i odkrycia były oferowane, jak również większe prędkości transmisji (do 721kbps).

Szybkość transferu danych została ponownie poprawiła Bluetooth 2.0, wpadając prędkości tak wysokie, jak 2.1Mbps w praktyce. Chociaż czasami jest sprzedawany jako Bluetooth 2.0 + EDR, większość urządzeń Bluetooth 2.0 EDR (właściwie to Enhanced Data Rate). Istnieją pewne wyjątki.

Następna iteracja Bluetooth po Bluetooth 2.1 jest wstępnie nazwie Bluetooth 3.0. Jest to również nazwa kodowa jako "Seattle" i dostarczy niektóre kompatybilności z technologią Ultra-Wideband (UWB) radiowego. Główną zaletą technologii UWB jest zwiększone prędkości transmisji danych, transmisji do 480 Mbps. Technologia Ultra-Wideband może być używany z kamer, odtwarzaczy multimedialnych, osobistych i drukarek bezprzewodowych.

Jak działa Bluetooth

Jak wspomniano wcześniej, odpowiadając na pytanie "jak Bluetooth działa?" jest niezwykle skomplikowane, ponieważ byłoby to podobne do wyjaśniania zawiłości sieci komórkowej. W laika jednak wyjaśnienie może być znacznie uproszczona.

Technologia Bluetooth pozwala na korzystanie z wielu różnych akcesoriów do telefonów komórkowych, bez fizycznego połączenia przewodowego. Telefon komórkowy może działać jako urządzenie "master" i może być "sparowane" urządzenie "slave", takie jak bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Dane, takie jak dane głosowe powiązane z telefon komórkowy może następnie być przekazane przez to połączenie bezprzewodowe. Zazwyczaj "passocde" należy wprowadzić, aby potwierdzić połączenie.

W innych zastosowaniach, urządzenie "master" może komunikować się z maksymalnie 7 urządzeń "slave". Jednak w przeciwieństwie do Wi-Fi, ten rodzaj sieci Bluetooth nie pozwala na urządzenie "master" do komunikowania się z siedmiu "niewolników" urządzeń w tym samym czasie. Zamiast tego, gra przełącza się pomiędzy różnymi "slave" urządzeń w krótkim odstępie czasu, symulując jednoczesne połączenie ze wszystkimi urządzeniami "slave".

Guitar Chords dla leworęcznych

Guitar Chords dla leworęcznych

Jeśli jesteś Southpaw, musisz znaleźć leworęczny gitarowe akordy, aby nauczyć się jak grać na instrumencie. Jak większość lefties wiem, że to naprawdę praworęczny świecie, i znalezienie rzeczy dla lewaków - z nożyczkami do myszy komputerowych - jest nieustającym wyzwaniem. Struny gitary odnoszą nieco mniej jednak problematyczne, ponieważ w wielu przypadkach obie lefties i praworęcznych stosować te same palcowania wypełnianie ich cięciwy. Ten artykuł wyjaśni, co trzeba wiedzieć, aby dowiedzieć się, leworęczny gitarowe akordy i pokaże kilka zasobów do dalszych studiów.

Zrozumienie leworęczny Guitar Chords

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, kiedy patrzy się uczyć leworęczny gitarowe akordy to, że każdy schemat akordów można znaleźć w końcu będą pracować. To dlatego, że akord jest akord, bez względu na to, czy leworęczny lub porządeczku jest grać. Główna różnica między wykresie akordów leworęcznych i praworęcznych wykresie akordów jest to, że strun gitarowych są wymienione w tył. Gdy czytasz praworęcznych schemat akordów, sześć strun są przedstawiane w pionie z ciągiem na lewym będącego niskim dwuspadowym E łańcucha i łańcuch na prawej jest wysoka E ciąg. Odzwierciedla to sposób na gitarze dla praworęcznych wygląda, gdy jest oglądany głową w pozycji stojącej. Leworęcznych wykres gitara, więc jest do tyłu. Napis na lewej stronie jest wysoka E ciąg, a napis na prawej jest niska E ciąg.

Patrząc na wykres gitary leworęczne mogą być nieco łatwiejsze dla gracza leworęcznych, można równie dobrze wyglądają na wykresie gitary praworęcznych i zrozumieć to, co mówi. Te same palce zostaną wykorzystane do palca same cięciwy; musisz po prostu zrobić kilka prostych tłumaczenia. Jeśli chcesz, aby dać tego spróbować, schemat akordów na Zakład Logiki Stosowanej jest wielki zasób.

Jedna uwaga uwaga dotyczy leworęcznych gitarzystów, którzy próbują grać na gitarze prawą ręką, odchylając go do góry nogami. Chociaż jest to z pewnością możliwe do zrobienia, i kilku gitarzystów w całej historii dokonały dobrej muzyki przy użyciu tej techniki, to na ogół niewłaściwe tę drogę od wielu gitarowe akordy będzie praktycznie niemożliwe do palca, i zawsze będzie ograniczony w swojej grze Opcje. Jeśli jesteś leworęczny, a chcą się uczyć na gitarze, zaoszczędzić pieniądze i kupić porządny leworęcznych instrumentem do nauki. Będziesz zadowolony, że tak na dłuższą metę.

Online leworęczny akordów Zasoby

Oto kilka stron z akordów wykresów specjalnie dla lewaków.

 • Lefty Fretz - Ta witryna oferuje schematy leworęczny dla 15 najbardziej popularnych akordów. Poniżej list przebojów, znajdziesz wyjaśnienie, jak je czytać, a można kliknąć na każdy akord, aby słuchać go i upewnij się, że grasz to prawo. Lefty oferuje również schematy akordów mocy.
 • Chord Book - Generator akordów na Chord Book posiada leworęczny i tryb praworęcznych, więc można wybrać, w którą stronę chcesz akordów przedstawionych.

Inne zasoby

 • Mel Bay leworęczny Chart Guitar Chord - Mel Bay jest legendarna publikowania każdy możliwy rodzaj poradniku gitara. Ta jedna jest poświęcona nauczaniu lewaków Guitar Chords.
 • Mel Bay leworęczny Guitar Chords PocketBook serii - Ta książka jest dostępna za darmo na widok Google Books. Oferuje on każdy akord można potrzebować na mapach przeznaczonych dla odtwarzacza leworęcznych.

Praktyka Dysk

Praworęczny czy leworęczny, coraz lepiej na gitarze zajmuje dużo ciężkiej pracy. Po rozpoczęciu nauki gitarowe akordy, to jak uczenie się nowych słów w nowym języku. Będziesz mieć więcej i więcej sposobów wyrażania siebie.

HTML bez prawa kliknięć

HTML bez prawa kliknięć


Podczas tworzenia strony internetowej, za pomocą HTML dla "bez prawa kliknięć" może pomóc chronić zdjęcia na stronie z czym łatwo skopiować. To nie jest doskonała ochrona, ale okaże się pewne złodziei obrazów.

Prawa autorskie i WWW

Era cyfrowa jest mieszane błogosławieństwo dla artystów i fotografów. Choć stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek artystów do dzielenia się swoimi zdjęć online, to stało się także bardzo łatwe dla ludzi, aby ukraść te same zdjęcia, a czasem nawet twierdzić je jako własne. Było wiele technologie stworzone do próby udaremnienia tego, a za pomocą HTML dla "No Right kliknięcia" kod jest jedną z pierwszych linii obrony.

Co robi "No Right Click" oznacza?

Kliknij prawym przyciskiem myszy jest alternatywna metoda selekcji dla większości myszy komputerowych (na Apple, jest to Control). W przypadku obrazów, to dać ludziom możliwość "Kopia obrazu" lub "Zapisz obrazek" do ich dysku twardym. Za pomocą kilku linijek kodu, można jednak zmienić sposób komputer widza oddziałuje z tej strony. Czasami można nawet ukarać za próbę kradzieży obrazu na pierwszym miejscu.

HTML bez prawa kliknięć

Istnieje wiele różnych sposobów, aby przejść na temat tworzenia "klikając prawym przyciskiem" trudne. Wszystkie one wiążą javascript, i są wariacje na temat kontroli, który jest wciśnięty przycisk myszy "impreza" w dół. W poniższym przykładzie, należy umieścić kod w sekcji <head> dokumentu. Kod wygeneruje okno wyskakujące powiadomienie o wiadomości chwila ktoś robi kliknij prawym przyciskiem myszy.

<Script language = "javascript">
<! - Var NoClick = "Niestety, to jest mój obraz, jeśli chcesz go używać, proszę napisz do mnie o zgodę";

Pierwsza część kodu faktycznie nie wygenerowania okienko - zamiast tego tworzy zmienną "NoClick", który będzie zawierał wiadomość w alertbox. Ta wiadomość może być coś, co chciałbyś go mieć, w tym adresu e-mail lub prawa autorskie.

Kolejny kod jest funkcją, która rzeczywiście wykrywa przyciskiem myszy w dowolnym miejscu w dokumencie:

Funkcja bynajmniej (przejdź)
{If (document.all)
{If (event.button == 2)

Następnie zwraca się okno ostrzeżenia, że ​​"NoClick" zmienna, aby wysłać wiadomość anty-kopiowania:

{Alert (NoClick); return false; }}

Kod ten jest szczególnie przeznaczony dla przeglądarki Internet Explorer. W rezultacie jest więcej kodu niezbędne do skompensowania warstw dokumentu oraz sposób przeglądarka odczytuje wydarzenia myszy:

if (document.layers)
{If (go.which == 3) {alert (popup); return false; }}} If (document.layers)
{document.captureEvents (Event.MOUSEDOWN); } Document.onmousedown = bynajmniej; // ->
</ Script>

Inne Metody

To jest tylko jeden sposób, aby radzić sobie z kątem kliknięć. Korzystanie Dynamiczny HTML, na przykład, należy użyć kodu znajdującego się na Dynamic Drive. Można również znaleźć metodę javascript, które obejmuje zarówno Netscape (Mozilla) Przeglądarki oparte, jak i Internet Explorer w Javascript Source.

BrownieLocks idzie nieco dalej, zapewniając nie tylko sposobów zapobiegania kradzieży obrazu, ale pokazując HTML dla "bez prawa kliknięć" kodu, który chroni tekst. Ona również dostarcza wielu informacji i opinii na temat kradzieży internetowej i własności intelektualnej w ogóle. Wszystkie te źródła są szybko zauważyć, że metody nie są niezawodne. Będą tylko zatrzymać ludzi, którzy mają tylko podstawowe zrozumienie technologii internetowych.

Nie można wyłączyć sygnał

Podczas gdy kod javascript może utrzymać ludzi z łatwością skopiowanie obrazu w sposób, w jaki są najbardziej przyzwyczajeni, to wcale nie jest niezawodny. Z dostępnych przechwytywania ekranu w zaledwie kilku klawiszy, faktem jest, że jeśli oni mogą zobaczyć obraz mogą go skopiować. Inni ludzie będą używać sztuczek, takich jak udostępnienie wszystkich zdjęć na stronie mają "rollover" efekt, który zastępuje go z pustym lub znaku wodnego obrazu. Można również korzystać z niektórych programów, które będą szukać w internecie, aby znaleźć swoje zdjęcia, gdzie inni ludzie mogą z nich korzystać za pomocą oprogramowania takich firm jak Digimarc.

Jednak wprowadzenie tego prostego kodu JavaScript do dokumentu, będzie przynajmniej niech wie, że zależy Ci na zdjęciach tyle do wysiłku. To może pomóc zachęcanie do poszanowania praw autorskich i uczynić Sieć lepsze miejsce dla każdego.

Jak korzystać z Google Earth

Google Earth jest zarówno użyteczny i ciekawy program. Oferuje on elastyczność systemu mapowania wraz z możliwością przeglądania zdjęć satelitarnych miejsca, oceanów, terenu, a nawet na swoim podwórku. Nieważne, czy jesteś naukowcem, studenta czy tylko intryguje widza, wykonaj następujące czynności, aby użyć Google Earth.

Krok 1

Pobierz program Google Earth. W celu korzystania z programu Google Earth, musisz najpierw go pobrać. Chociaż istnieje kilka różnych wersji, tylko jeden jest całkowicie bezpłatne. Aby pobrać tę wersję Google Erath, przejdź do http://www.earth.google.com/ i kliknij przycisk pobierania. Musisz zgodzić się na warunki jego stosowania. Po zakończeniu pobierania, kliknij przycisk Uruchom, a pozwalają postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby zakończyć instalację programu Google Earth na komputerze.

Krok 2

Zapoznaj się z poleceniami Google Earth jest więcej niż tylko narzędzie mapowania. - Jest to zaawansowany technologicznie obrazowanie satelitarne programu, która pozwala spojrzeć na rzeczywiste obrazy z naszego świata i nie tylko. Zdjęcia można oglądać z dowolnego miejsca, po prostu mówiąc Google Earth, co chcesz zobaczyć. Uruchom, wpisując swój adres do â € ~fly do "pudełka. Natychmiast należy podjąć w celu własnego dachu! Możesz poruszać się po okolicy za pomocą przycisków po prawej stronie ekranu. Pobaw się z narzędziami, aby przechylić widok. Powinno to dać do obejrzenia w 3D terenu (ale to nie działa dla struktur). Albo, możesz użyć strzałek lub myszy komputerowych do poruszania się i korzystania z funkcji zoomu. Podczas korzystania z programu Google Earth, można również kontrolować, jak daleko od ziemi można zobaczyć obraz. Użyj pionowe narzędzie, które jest również znajdujący się na prawej stronie ekranu. Należy pamiętać, że Google Earth nie zawsze jest się na bieżąco. Niektóre adresy wiejskie mogą nie być dostępne, a niektóre nowsze społeczności mogą jeszcze nie być zaprogramowane w programie Google Earth. Jednakże, powinieneś być w stanie, aby powiększyć i zobaczyć, co społeczność (lub pola) wyglądał przed budowano tam domy.

Krok 3

Poznaj świat. Po opanowaniu kontroli Google Earth, przedsięwzięcia poza swoim podwórku. Wpisz nazwy krajów, takich jak Australia, i patrzeć, jak ekranu zmienia fotograficznego obrazu Down Under. Wpisz adres znajomego, który studiuje za granicą i faktycznie zobaczyć zdjęcie w miarę budynku mieszka we Francji. Będziesz zaskoczony, jak łatwo i wciągająca jest korzystanie z programu Google Earth.

Etap 4

Odkrywania świata. Możesz również przeglądać wszechświat z Google Earth! Chociaż nie zawsze uzyskać bardziej szczegółowe obrazy z darmowej wersji, to jeszcze zabawa w celu zbadania tej funkcji. Kliknij na zdjęcie Saturna i zwiedzania wielu planet. Jeśli widzisz jakieś gwiazdy obrazu, kliknij na zdjęcie gwiazdy, aby przeczytać o tym gwiazdy. Jeśli chcesz, możesz także obejrzeć krótki film o gwieździe.

Etap 5

Użyj programu. Teraz, że jesteś podróżnikiem, korzystać z wielu funkcji oferowanych przez program Google Earth. Uzyskać wskazówki, wpisując adres w â € ~To tutaj "lub â € ~From oto okno. Można zapisać te kierunki do € ~My Places "lub można zwiedzić trasę, klikając na odpowiedni przycisk. Spójrz przez różne tereny, aby znaleźć wspaniałe miejsca na wycieczki. Przeglądaj obcych krajów do badania dzielnic swoich przodków, i zmienić widok z satelity na terenie i tak dalej. Podczas korzystania z programu Google Earth, będziesz zaskoczony na jakość obrazów fotograficznych i będziesz cieszyć się przy użyciu Google Earth dla wszystkich Twoich potrzeb nawigacyjnych.

Penclic Mysz: Pen zamiast myszy

Stare dobre pióro jest z powrotem w korzystnej poprawy na myszy komputerowej run-of-the-mill. To nadal nazywa myszy, z przyzwyczajenia, prawdopodobnie, ale może jeszcze nie nadeszła się, że pierwsza część nazwy zastąpi gryzonia, a my będziemy nazywając nasze laski kontroli penclics.

Penclic Mysz: Pen zamiast myszy

Penclic mysz zaprojektowana, aby idealnie współpracować z "naturalnej siły i zręczności" naszych rękach, a nas zbaw RSI (z Urazy) na dobre. Pióro współdziała z sposób trzymania go, co pozwala uniknąć konieczności klikać w nieskończoność.

Wspaniałą rzeczą jest to, że również działa jak długopis, co pozwala podpisać podpis cyfrowy i wykonywać inne wyczyny pisania komputerowych w obsłudze. Możesz to zrobić w bardziej komfortowy sposób dla Ciebie, za pomocą Penclic na ekranie lub na stronie komputera.

Mysi długopis jest w dwóch modelach, w R2, że jest bezprzewodowy i przewodowy D2, który jest. Na razie informacja publiczna nie daje pojęcia o cenach lub wydania daty, ale ten brzmi wystarczająco dobry, aby uważać.

Wywiad z Marcelle Costanza, Autor Rzemiosł Komputerowych Twórczych

Wywiad z Marcelle Costanza, Autor Rzemiosł Komputerowych Twórczych


Może nie zauważyłeś, ale rzemiosło zaczynają iść maniakiem. Nie ma więcej informacji w Internecie na temat rzemiosła niż kiedykolwiek wcześniej, a tam są całe gatunki rzemiosła poświęcony rzemiosła, które można zrobić na komputerze. Zakład Logiki Stosowanej zawiera już informacje na temat cyfrowych scrapbooking, ale nie mówią wiele o bardziej ogólnym arenie komputera craftingu, gdzie komputer jest używany do rzemiosła, które są drukowane i często montowane w coś, co ma życie poza pikseli na ekran. W tym miesiącu rozmawiałem Macelle Costanza, autora nowej książki Creative Komputer Rzemiosł o jej ulubionych rzemiosła i jak zacząć, co rzemiosła z komputera.

Wywiad z Marcella Costanza

Zakład Logiki Stosowanej: Jak zacząć komputerowego tworzenia?

Marcelle Costanza: Wszystko zaczęło się od komputera opartego na DOS i drukarkę mozaikową miałem w moim biurze, gdzie pracował w połowie 1980 roku. Pracowałem z lekarzem dał mi program druku i zacząłem tworzyć banery. Współpracownicy zaczął zadawać banery. W 1995 roku, kiedy kupiłem mój własny komputer i drukarkę atramentową, przyszedł z programu kreatywności. Kiedy zdałem sobie sprawę, mogłem zrobić własne kartki z życzeniami i kolorowe banery i transfer T-shirt, jestem uzależniony. Wkrótce kupił większy i lepszy komputer i drukarkę, zaczął brać lekcje w edycji i projektowania zdjęć, uwięziły każdego programu mogłem dostać w swoje ręce i wkrótce jestem uzależniony.

Obejmując Technologia

LTK: Od cyfrowych scrapbooking do projektowania kart okolicznościowych na komputerze, rzemiosła z pewnością poszedł maniakiem. Dlaczego uważasz, że crafters przyjęli technologię tak dużo?

MC: Myślę, że ludzie doszli do przyjęcia komputera jako narzędzia twórczego, ponieważ umożliwia im podjęcie ich zręczności wyrabiania na wyższy poziom. Rzemiosło pokazy w telewizji mają zdecydowanie pomógł w ciągu ostatnich kilku lat. Rzemieślnicy są teraz zdając sobie sprawę, że nie jest dużo, że nie można zrobić z komputera i trochę wyobraźni!

LTK: Niektórzy ludzie są naprawdę zastraszani przez technologię. Co możesz powiedzieć począwszy rzemieślników komputerowych więc nie bój się próbować tego medium?

MC: Miałem kilka e-maili od ludzi, którzy odwiedzili moją stronę i zostały chcących zrobić coś specjalnego, ale nie mają umiejętności obsługi komputera. Jedna z kobiet w szczególności był w panice. Najpierw uspokoił ją i powiedział jej, że komputer nie jest niczym więcej niż narzędziem i że nie ma powodu, aby się zastraszyć. Potem odprowadził ją powoli, krok po kroku, aby robić to, co chce-Chodziło zdjęcia-po wykonaniu jednego lub dwóch z nich dla niej. Niecały tydzień później dostałem kolejnego maila od niej. Była tak ekstatyczne, że prawie odpadł śmiechem. Ona zakończyła projekt-co było na ceremonii wręczenia nagród dla jej syna-wszystko sama. Była bardzo wdzięczna, bo czas, aby nauczyć ją.

Źródło inspiracji

LTK: Co cię inspiruje?

MC: Wszystko i wszystko! I czerpać inspirację z czasopisma, katalogi, telewizor, gdy widzę rzeczy zakupy i pytania od ludzi, z pytaniem, czy takie a takie jest możliwe. Większość moich pomysłów przychodzi do mnie, a ja leżę w łóżku w nocy. Może dlatego, że to jedyny czas ja nie działa jak wariat! LOL!

LTK: Jak wymyślić takie niesamowite rzemiosła komputerowych?

MC: Byłem rzemiosła od ponad 25 lat. I byłem bardzo kreatywny dziecko, rysunek, pisanie, malowanie, itp, od około wieku 7. Myślę, że kreatywność jest po prostu zawsze i kiedy jeden z tych pomysłów, uderza mnie w środku nocy, ja zawsze wiatr się coraz z łóżka i zejście do komputera, aby sprawdzić, czy jest to możliwe do zrobienia.

LTK: Czy można zrobić jakieś rzemiosło, które nie wiążą się z komputera?

MC: Tak to się zaczęło. Ale te dni jest mało rzemiosła zrobić, że nie wiąże się z mojego komputera w niewielkim stopniu. I nadal nie rysować i ja też szyć (inny umiejętności prowadzone przez mamę, kiedy byłem małym dzieckiem) i jest jeszcze kilka rzemiosło zrobić, bez użycia komputera.

LTK: Twoja firma nazywa Crafty PC, więc jestem pewien, że już znasz odpowiedź na to jedno, ale muszę zapytać: Mac lub PC? Dlaczego?

MC: PC po prostu dlatego, że to, co dowiedziałem się na plecach w czasach, gdy nie istniał system Windows. Pracowałem na komputerach Mac trochę, ale mój główny powód mojego preferencji jest, że niestety wiele twórczych apartamentów, które są dostępne dla komputerów PC nie są dostępne dla komputerów Mac. Wraz z przyjściem (kciuki) nowego Mac OS, który ma być tak jak Windows, mam nadzieję, że to się zmieni.

Ulubiona Projekt i programy

LTK: Jaki jest Twój ulubiony projekt w książce? Dlaczego?

MC: To proste-Pozytywka Karuzela [na zdjęciu na okładce książki]. Wynika to z faktu, że projekt ten przyszedł do mnie jako pracę konkursową craftingu wpadłem na mojej stronie internetowej. Dziewczyna, która przedstawiła ten projekt nigdy nie stworzył niczego i nigdy się milion lat wydawało się, że miał szansę na wygraną. Ideą konkursu było to, że uczestnicy musieli użyć jako konkretnego przedmiotu-w tym przypadku wrzeciono z opakowania płyt CD-i korzystać z komputera, aby coś z niego. Mamy wspaniałe wpisy, ale ten był ręce-najlepsze. A zwycięzcą nie mógł uwierzyć, że wygrała. I rzeczywiście miał ją przekonać, że nie był to żart! Powodem jest to mój ulubiony to dlatego, laureat napisał do mnie po konkursie i powiedziała mi, że teraz miał pewność, że nigdy przedtem, a ona nadal wycisnąć te twórcze soki. To rodzaj rzeczy, które sprawia, że ​​wszystko jest warte dla mnie, nawet w tych dniach jestem tak przytłoczony mam zamiar rzucić całą sprawę. To nie wydaje się nie-jestem do moich uszach i zupełnie dość i dostaję e-mail od kogoś, kto sprawia, że ​​się uśmiecham, a należy pamiętać, że to właśnie dlatego mam do biznesu, aby rozpocząć-komputer umacnianie się rozprzestrzeniać na całym świecie !

LTK: Jaka jest twoja ulubiona narzędzie rzemiosła komputer, inny niż komputera? Czy papier naprawdę kochasz, albo program, który nie może żyć bez?

MC: Och, nie są zbyt wiele dokumentów kocham, ale są tylko dwa programy nie mogę żyć bez-PrintMaster i Photoshop.

Wskazówki dotyczące sprzedaży Rzemiosła

LTK: Uwielbiam to, że książka zawiera rozdział dotyczący sprzedaży rzemiosła. Jak myślisz, co jest największą przeszkodą dla osób, które chcą założyć firmę sprzedającą swoje rzemiosło?

MC: Cóż, dla rzemiosła komputerowych specjalnie problemem jest brak obrotu poza Internetem. Próbowałem sprzedaży w lokalnych targach rzemieślniczych, ale nie były w prawo miejsce. Ludzie przychodzili do mojego stolika i byli nieświadomi tego, co było rzemiosło komputera. W Internecie prawdopodobnie największa przeszkodą jest uzyskanie udziału w rynku. Strona internetowa musi być chwytliwa od konkurencji, ma do zaoferowania rzeczy zawodnicy nie i przede wszystkim ma do zaoferowania najlepszą obsługę klienta na planecie. Sprzedaję kilka gotowych produktów, większość mojego biznesu online jest detal, ale obsługa klienta musi być numerem jeden. Często oznaczało, że musiałem iść ponad i poza-sposób poza. Ale klienci to doceniają i pamiętają go i to, co trzyma ich powrocie. Gdy patrzę na ocen klientów na mojej stronie internetowej, obsługa klienta jest jedną z rzeczy wymienionych najczęściej.

LTK: Coś jeszcze chcesz moi czytelnicy wiedzieć?

MC: Tylko, że komputer rzemiosła jest szybko rozwijającym się gatunkiem, więc tam i baw się dobrze! A jeśli potrzebujesz pomocy, wiedzą, gdzie mnie znaleźć!

Recenzja Creative Komputer Rzemiosła

To jest naprawdę zabawne książki, które każdy z drukarki atramentowej należy sprawdzić. Różne rzemiosła, które można zrobić z komputera jest po prostu niesamowite. Jest zegar, kartki, ramki na zdjęcia, wspomniana karuzela, wrapper słodycze, notatnik, książka pamięci i więcej.

Projekty te wykorzystują najnowsze technologie, w tym arkuszy chłodnym tkaniny można uruchomić za pomocą drukarki, folie do drukarek atramentowych, papier do drukarek atramentowych, które nawet mogą być drukowane na, a następnie zmniejszył (stosowane w sprytny projektu urok szkła wina).

Jak można przerzucać tej książce znajdziesz się mówiąc: "Nie miałem pojęcia, że można zrobić z komputerem i drukarką!" A znajdziesz się chce zrobić z komputerem, i prawdopodobnie spróbować swoich sił w projektowaniu własnych projektów, jak również.

Zalecany dla każdego

Książka Costanza jest bardzo pocieszające i pozwoli Ci wiedzieć, że można to zrobić, nawet jeśli nigdy nie używany komputer dla projektu rzemiosła wcześniej. Ta książka może po prostu przekonwertować do ziemi naukowy crafter!

Trzy kluczowe Umiejętności Komputerowych dla osób poszukujących pracy

Trzy kluczowe Umiejętności Komputerowych dla osób poszukujących pracy

Czy Twoje umiejętności komputerowe zgodne z tym, co nowoczesne pracodawcy poszukują? Jeśli szukasz pracy dzisiaj, to z pewnością ważna kwestia do rozważenia. O ile w poprzednich dekadach, umiejętności komputerowe były przede wszystkim konieczne tylko do pracy biurowej, ale czasy się zmieniły. Osoby, które pracują w produkcji, sprzedaży, opieki zdrowotnej na zewnątrz i wiele innych zawodów są często wymagane do korzystania z komputerów w ich codziennej pracy.

Ważne Umiejętności Komputerowych na rzecz Zatrudnienia

Jeśli szukasz pracy, to warto poświęcić chwilę, aby upewnić się, że Twoje umiejętności komputerowe są tam gdzie powinny być, aby pozostać konkurencyjnym w dzisiejszym rynku pracy. Oto trzy z kluczowych umiejętności komputerowych, że dzisiejsi pracodawcy mają tendencję do poszukiwania, gdy przesiewania wnioskodawców.

 • Microsoft Excel: Mając możliwość korzystania z aplikacji arkusza kalkulacyjnego jest jednym z najważniejszych umiejętności komputerowych w dzisiejszym rynku pracy. Poziom umiejętności wymagane mogą się różnić w zależności od rodzaju pracy, którego szukasz. Dla urzędniczych stanowiskach produkcyjnych lub linii, może po prostu trzeba wiedzieć, jak wprowadzać dane w arkuszu kalkulacyjnym. Do zarządzania, finansów lub wysokiego szczebla stanowisk administracyjnych, często jest to konieczne dla osób poszukujących pracy, aby być w stanie stworzyć skomplikowane formuły obliczeniowe, które mogą być wykorzystane do analizy danych.
 • Microsoft Word: Posiadanie umiejętności edytora tekstu jest również niezbędna dla wielu stanowisk. Większość pracowników muszą wiedzieć, jak wykonywać podstawowe funkcje tworzenia dokumentów i formatowania. W niektórych przypadkach, zwłaszcza w przypadku stanowisk administracyjnych, może być ważne, aby wiedzieć, jak korzystać z wbudowanych stylów i szablonów, włóż znaków wodnych, tworzenie tabel i pracy z obrazami.
 • Microsoft PowerPoint: Wiele firm wymaga pracowników do korzystania z PowerPoint, kiedy tylko masz na prezentacje. Jeśli szukasz pracy, która obejmuje sprzedaż, szkolenia, lub analizę danych, wiedząc, jak tworzyć, aktualizować i edytować prezentacje PowerPoint może być ważne umiejętności obsługi komputera, aby mieć.

Ocenić swoje umiejętności obsługi komputera

Od wielu pracodawców wymaga, aby zakończyć testowanie kandydatów oceny w ramach procesu rozmowy kwalifikacyjnej, to wskazane, aby dowiedzieć się, jaki jest twój poziom umiejętności komputer jest raczej wcześniej niż później, gdy są rozmowy o pracę. Może to pozwala uzyskać potrzebne informacje, aby dokładnie opisać swoje umiejętności w CV i określić, jakie rodzaje szkoleń może trzeba szukać. Zastanów zakończeniu testów umiejętności komputerowe, takie jak te dostępne z ExpertRating.com lub eSkill.com.

Ekspert CV dla komputerowych i internetowych Praca

Ekspert CV dla komputerowych i internetowych Praca
Louise Kursmark

Louise Kursmark jest autorem, konsultantem CV i prezes Dobrych Impressions Career Services, Inc Ona pomaga ludziom "opowiedzieć swoją historię" przez swoje CV w sposób, który jest przekonujące, niezapomniany, i istotne. Louise jest autorem 20 książek na temat pisania CV, rozmowy i poszukiwania pracy; był pierwszą osobą na świecie, aby zdobyć prestiżową nagrodę "Mistrz Resume Writer" poświadczenia. Ona jest 6-time "Best Resume" laureatem nagrody. Oprócz swojej pracy prywatnych praktyk z kadry kierowniczej, Louise kształci i wychowuje innych specjalistów karierę jako współzałożyciel i dyrektor Pisanie CV oraz roczne Akademii Liderów Kariera Sympozjum Konferencji i Myśli. Zakład Logiki Stosowanej zapytał Louise jej porad ekspertów na temat CV do pracy komputera.

CV dla komputera, Tech i Jobs

Po pierwsze, Louise podzieliła się porady ekspertów dotyczące życiorysów związanych z technologią.

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Co sprawia, że CV do pracy komputerowych i internetowych różnych od życiorysów dla innych branż?

Louise Kursmark (LK): Głównym wyzwaniem w piśmie wznawia dla profesjonalistów IT jest upewnienie się, że CV jest sensowne i zrozumiałe dla czytelników nietechnicznych. Jest to niezbędne, aby zrównoważyć szczegóły techniczne z powiększyć obraz: wartość i znaczenie tych działań i projektów technicznych.

LTK: Jak można zrobić CV składać elektronicznie wyróżniać?

LK: Z najwyższej wagi jest, aby uwzględnić wszystkie właściwe słowa kluczowe, aby wznowić zostaną wybrane w automatycznym skanowaniu. Jedna z najlepszych strategii specjalistów technologii jest stworzenie technologii, "podsumowanie" szczegółową listę wszystkich technologii, które osoba zna i ma doświadczenie z.

Po CV czyni to przez słowa kluczowe na podstawie elektronicznego wyszukiwania, będzie postrzegane przez ludzkie oczy. W tym momencie słowa kluczowe pozostają ważne, ale należy również prezentacja CV wartość kandydata, podkreślając szczególne osiągnięcia, jak również wiedzy i działań związanych z tech-.

Tworzenie skutecznych CV

Następnie Wesz oferowane porady dotyczące skutecznych CV.

LTK: Jakie strategie można dać czytelnikom, aby przygotować wielkie technologiczne i internetowych CV?

LK: Nie ugrzęznąć w technologii, a nie tracić z oczu szerszego obrazu. Powiadom krótkie historie o swoich najważniejszych projektów i osiągnięć, zawsze pamiętając o to końcowy wynik - jak szczegółowo, jak można go podać. Jaka była wartość projektu? Jak to pomóc użytkownikom końcowym lub klientów lub firmę? Kadrowania osiągnięć technologicznych w kontekście wyzwań biznesowych i wyników pokazuje, że można zrozumieć przyczyny leżące u wszystkich inwestycji technologicznych: aby firmy bardziej opłacalne lub organizacja bardziej skuteczne.

LTK: Wiele osób w branży internetowej tech lub często zmieniają pracę miejsc pracy. Jak należy rozwiązać ten problem?

LK: niebezpieczeństwo, częste zmiany pracy jest coraz reputację "leja pracy", że wielu pracodawców unika. Zrozumiałe, że obawiasz się, że będziesz skakać statku podawany najmniejszych szans. Istnieje wiele technik, których można użyć, aby zminimalizować to wrażenie w CV. Po pierwsze, jeśli praca była umowa - celowo krótkoterminowe - stan ten z przodu zamiast pozwolić czytelnicy Zakładam, że zrezygnował po 3 lub 6 miesięcy. Możesz grupa seria krótkoterminowych lub umów w ramach jednego tytułu zatrudnienia pracy - "Senior Developer aplikacji," na przykład - i krótko wyjaśnić każdy projekt lub zadanie. To całkiem OK, aby opuścić miejsca pracy poza CV, jeśli nie dodają wartości, więc to kolejny sposób, aby zminimalizować wygląd wielu zmian pracy.

Wreszcie, należy bezwzględnie być przygotowany do rozwiązania go w wywiadzie. Spójrz na to z punktu widzenia pracodawcy i niech wiedzą, dlaczego tak jest idealnie pasuje do Ciebie na natychmiastowe i długotrwale. Albo, jeśli naprawdę wolą wykonać serię zadań krótkoterminowych, niech wiedzą o tym pracodawcy góry i podkreślają wartość ich uzyskać z wynajmu swoją wiedzę tylko dla konkretnego projektu i określonym czasie jest to potrzebne.

Resume Cel sprawozdania

LTK: Czy możesz podzielić się wskazówki na temat obiektywnych stwierdzeń?

LK: W dniu dzisiejszym CV cel został w dużej mierze zastąpione przez silny sekcji podsumowania, która wprowadza CV z najbardziej istotnych informacji o kandydacie. Podsumowanie jest bardziej skoncentrowany niż pracodawca cel, który stanowi: "tutaj jest to, co chcę." Jednak kluczem wartość obiektywnego stwierdzenia jest to, że pozwala pracodawcy natychmiast wiedzieć, kim jesteś i rodzaje stanowisk jesteś poszukujących. Zaleca się, aby pewne swoje podsumowanie wyraźnie przekazuje te same informacje. Pracodawcy nie będzie czasu, aby zrozumieć.

W niektórych przypadkach, celem jest nadal najbardziej skutecznym sposobem, aby rozpocząć CV. Na przykład, nowy Absolwent, który nie posiada informacje podsumowujące karierę obejmować może zamiast tego wolą listy natychmiastowe i długoterminowe cele zawodowe, aby pomóc pracodawcom zrozumieć jej obecną i przyszłą wartość. Jeśli zdecydujesz się skorzystać cel, powinny być konkretne! Każdy chce "ambitną rolę z szansy na rozwój w oparciu o wartości i wydajności, więc dodanie oświadczenia tak nic nie dodaje wartości do CV. Zamiast pokazać wiesz, co zadania masz kwalifikacje do i szukać możliwości, aby to istotne słowa kluczowe w cel.

List motywacyjny Porady

LTK: Czy możesz podzielić się wskazówki dotyczące listów motywacyjnych?

LK: Większość listów motywacyjnych są dziś e-listy, zawarte w treści wiadomości e-mail z CV przesłanym jako załącznik. List motywacyjny może być również w wielu aplikacjach internetowych. Na jednej z tych celów, następujące kluczowe punkty pomogą Ci napisać skuteczne listów motywacyjnych:

 • Keep it krótki! Nikt dzisiaj będzie trochę czasu, aby przeczytać wielostronicowy list motywacyjny lub przedzierać się przez gęste ust. Napisz krótkie zdania w kilka krótkie akapity lub wypunktowania, aby ułatwić czytelnikom przejrzeć swój list i odebrać kluczowych informacji.
 • Do rzeczy! Powiedz im, dlaczego piszesz i krótko podkreślić swoje najsilniejsze kwalifikacje. Nie opowiedzieć swoją historię życia, a nie włóczyć się.
 • Bądź konkretny! Twój list będzie znacznie bardziej niezapomniany, jeśli zawierają kilka osiągnięć krótkie i szczegółowe, a nie mglistych ogólników. Na przykład, raczej, że po prostu, mówiąc: "Mam 6 lat doświadczenia w rozwoju sieci," mówi, "I stworzył stronę internetową nowej generacji dla lokalnej ASPCA że została zaksięgowana z 15% skok w adopcji zwierząt w ciągu 6 miesięcy od uruchomienia. "

LTK: Proszę podzielić ulubione porady wznowienia.

LK: Oto moje wskazówki, które pomogą ludzie tworzą wspaniałe CV:

 • Ustaw się tak, jak chcesz być postrzegany teraz - nie zawsze to, co było w przeszłości.
 • Sprzedaj mi go ... nie mów do mnie. Tworzenie zainteresowanie i emocje, a nie po prostu stwierdzające fakty.
 • Za pomocą odpowiednich słów kluczowych obszernie przez CV.
 • Skupić się na wielki obraz i zapisać dane za rozmowę.
 • Pozostają w sferze rzeczywistości. Nie przesadzaj i na pewno nie kłamią. Twoje CV jest tylko punktem wyjścia i musi być w stanie wykonać kopię zapasową każdego twierdzenia na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Być dokładne i autentyczne - ale czy umieścić swoje najlepsze ja do przodu.

LTK: Co jeszcze ludzie robią podczas tworzenia CV do pracy komputera lub sieci web?

LK: Należy rozważyć współpracę z zawodowym pisarzem wznowić który specjalizuje się w zawodach technicznych. On lub ona będzie wyciągnąć od was wszystkich istotnych informacji, które mogą przekształcić swoje CV z opisem umiejętności bez wyrazu technologii w potężne, rachunku wytrzymałego swojej wartości.

Gorąco polecam wszystkich pisarzy, którzy ukończyli rygorystycznego programu Resume Pisanie Akademii i zdobył ich ACRW poświadczeń.

Więcej informacji

Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Louise o radę. Jej najnowsza książka kandydatów na ekspertów Komputer i Internet Praca może być zakupiony przez Amazon.com.

Jak wybrać Rodzaje przewód głośnikowy

Być może już kupił system najwyższego z-the-line audio z ogromnych głośników kompletnych z rozszerzonym sopranów i subwooferów, a także procesory dźwięku i oprogramowania, które poświęcone pamięci i mocy obliczeniowej znaczącą na przetwarzanie dużych i wysokich plików jakościowe. Jedna rzecz, że większość melomanów i miłośników audio, często jednak zapominać, jest rodzaj głośników drutu, które będą korzystać. Nie było wiele dyskusji na temat tego, czy rodzaj kabla głośnikowego wpłynie na wyjście dźwięku, a werdykt jest tak.

Oto niektóre z różnych klasyfikacji typów kabli głośnikowych, aby sprawdzić.

 • Złoto, srebro, miedź. Większość przewody wykonane są z miedzi, ale niektórzy producenci drutu wysokiej klasy jego używania złoto i srebro do pierwotnego składnika metalicznego z drutów. Podczas gdy miedź jest tani i bardzo plastyczny, należy również pamiętać, że metale przewodzące powinny mieć pewne cechy, aby mogła być używana do przewodów głośnikowych. W zależności od tego, jak chcesz dźwięk bajtów do przesyłania z odtwarzacza muzyki do głośników, można uaktualnić do hodowcy materiałów. Złota jak półprzewodniki, na przykład, stosuje się także dla układów komputerowych w niewielkich ilościach z uwagi na jego dobre zdolności przewodzących.
 • Wskaźnik głośników. Gauge głośnik z drutu o grubości ponad wszystko samego drutu. Generalnie, należy mieć przewody, które mają wielkość skrajni co najmniej 12 do 18, ponieważ jest to minimalny rozmiar wymagany do prawidłowego przesyłania sygnałów audio. Należy pamiętać, że niższa wielkość wskaźnik, tym większa i grubsza ciało drutu. Grubsze wskaźniki są przydatne do wysokiej jakości głośników lub systemu audio, które powinny posiadać informację dźwiękową do różnych części domu, a nie tylko jeden zestaw głośników. Jest tak, ponieważ grubsze przewody umożliwi większą przekazywania informacji w danym okresie czasu.
 • Projekt. Przewód głośnikowy może być również klasyfikowane zgodnie z którym zdecydujesz się go zainstalować. Istnieje podziemne przewody, które mogą wygodnie przejść ukrywa się pod trawnik i które mogą łączyć się do złączy głośnikowych w stoczni, jeśli masz system dźwięku, który wykracza poza swoim domu. Te typy przewodów są zazwyczaj wykorzystywane do placówek handlowych, takich jak restauracje i hotele dla których muzyka zewnętrzna może być bardzo potrzebne oraz czynnikiem dostać sprzedaży biznesu w górę. Oprócz przewodów podziemnych, są także przewody płaskie, które są zaprojektowane, aby wtopić się w ścianach. Przewody te są również wykonane z materiałów, które mogą być malowane na, które pozwolą im wtopić się w tło z dużo większą łatwością. Istnieją także przewody, które są przeznaczone do cieńsza, aby pasował do wnętrza samochodu.
 • Złącza przewodowe. Wreszcie kablu głośnika różne rodzaje w zależności od jego wtyków. Wśród typowych rodzajów łączników są wtyki bananowe, typu pin, podwójny wtyki bananowe i widełkowe złącza. Gołe przewody podłączone są czasem same, ale mogą być łatwo uszkodzone przez czynniki środowiskowe, takie jak rdzewienie lub nawet uszkodzenia przez szkodniki, i generalnie unikać.

Pobierz typ kabla głośnikowego, który będzie pasował do Twojego budżetu, swój poziom wiedzy technicznej, a także typ wyjścia audio, które potrzebujesz. Gdy już zorientowaliśmy się, po prostu posortować biegunowość przewodu stereo w odpowiednim miejscu i podłączyć go.

Plany lekcji do nauczania Umiejętności Komputerowych

Plany lekcji do nauczania Umiejętności Komputerowych


Plany lekcji do nauczania umiejętności komputerowych poprawić umiejętności uczniów w zakresie podstawowych umiejętności klawiatury, myszy, bezpiecznego użytkowania przeszukiwania Internetu i korzystania z oprogramowania. Takie plany lekcji zacząć od prostych umiejętności na instrumentach klawiszowych, z kolejnych planów przy użyciu kreatywnych projektów, aby pomóc uczniom wykazać, co nauczyłem. W zależności od wieku i umiejętności dzieci, można znaleźć podstawowe plany, zaawansowane plany i bardzo konkretne plany w Internecie.

Podstawowe umiejętności technologiczne

Nie ma co do tego wątpliwości; Żyjemy w świecie, w bardzo technologicznego. Prawdopodobnie jeden lub więcej komputerów w domu, cyfrowy sprzęt audio, urządzenia komputerowe i wiele więcej. Dzieci dorastają oglądanie ich rodzice i starsze rodzeństwo wpisać na klawiaturze komputera i wykorzystać myszy. Strona główna wychowani uczniowie nie są wyjątkiem.

Więcej plany lekcji do nauczania umiejętności komputerowych zaczynają się podstawowych umiejętności klawiaturowych. Klawiatura QWERTY pozostaje standardem w Stanach Zjednoczonych dla większości użytkowników komputerów. Uczniowie zaczynają od nauki, gdzie umieścić swoje ręce, aby znaleźć "do domu", jak w prosty sposób za pomocą klawiszy liter, i jak używać klawiszy numerycznych. Mogą również nauczyć się prostych skrótów klawiaturowych. Umiejętności myszy są również ważne. Początkujący wiele planów lekcji używać prostych, takich jak gry komputerowej gniazd w celu zwiększenia koordynacji wzrokowo-ruchowej wśród młodych uczniów uczących się jak kliknij obiektów na ekranie. Następnie uczeń rozwinie się za pomocą różnych programów, z przetwarzania tekstu i grafiki oprogramowania najczęściej nauczane oprogramowania. Inne aplikacje studenci chcieliby nauczyć obejmują stosowanie skanerów i arkuszy kalkulacyjnych.

Korzystanie z Internetu jest wielkim tematem wśród pedagogów. Strona główna wychowani studenci często polegać na Internet jako źródło informacji dla różnych projektów, a także do interakcji społecznych wśród innych uczniów i rówieśników. Ważne jest, aby to lekcje w mieszance, które pomagają studentom oceny źródeł informacji i informacji on-line, ponieważ każdy może pisać coś online bez weryfikacji. Ważne jest również, aby uczyć dzieci bezpieczeństwa w sieci, takich jak nigdy nie podawać swoje dane osobowe do obcych i pobyt z dala od tylko dla dorosłych czatach.

Plany lekcji do nauczania Umiejętności Komputerowych

Choć z pewnością można umieścić razem podstawowe plany lekcji do nauczania umiejętności komputerowych, tam naprawdę są bogactwo scenariuszy lekcji dostępnych online. Wiele z nich jest nastawiona na lekcjach, ale mogą być łatwo dostosowane do rodziny domu szkolnego.

 • Naucz logii oferuje dziesiątki planów lekcji. Niektóre są proste, podczas gdy inne zapewniają kreatywne sposoby studenci wykazać się biegłą znajomością komputera. Na przykład, jeden plan lekcji pozwala dzieciom udawać, stworzyć kampanię reklamową dla produktu. Używają różnych technik aplikacji i oprogramowania do tworzenia swojego projektu.
 • Edukacja World oferuje pięć lekcji obiecują "Każdy może nauczyć." Lekcje obejmują e-mail, korzystania z Internetu, za pomocą myszy, a co znajduje się wewnątrz komputera. Jest nastawiona na młodych uczniów.
 • Plan lekcji Strona oferuje wiele planów lekcji, w tym niektóre na oprogramowanie Microsoft Office, takich jak PowerPoint. Studenci mogą nauczyć się podstaw bezpiecznego surfowania netto lub kompletnych wniosków na temat korzystania z konkretnych programów.
 • Texas Department of Education oferuje dziesiątki linków do technologii, scenariusze lekcji, z wielu umieszczonych na innych stronach internetowych. Niektóre z tych lekcji są odpowiednie dla starszych domu kształcone studentów.
 • Plany lekcji koncentruje się na umiejętności komputerowych, takich jak rysunek na komputerze, za pomocą edytorów tekstu i tworzenia list rzeczy, jak podpunkt. Rozkłada się wiele wspólnych zadań w proste lekcje.

Korzystając z komputera, rozwiązywania problemów, bezpieczne surfowanie netto i za pomocą programów komputerowych są istotne umiejętności i zadania dzisiejszego studenta. Na szczęście, szkół rodzice mają w domu wiele możliwości i wiele wolnego plany lekcji do wyboru uczyć tych cennych umiejętności.

Jak Dostosuj wskaźnik myszy

Mysz jest kieszonkowy gadżet podłączony do komputera, którego używamy do poruszania się i sterować kursorem na ekranie naszego komputera, przesuwając ją po płaskiej powierzchni.

Poniżej przedstawiono trzy typy myszy, które są używane:

 • Mechaniczne Mouse. Ten typ myszy posiada obrotowy gumową piłkę pod spodem samej myszy. Gdy myszy zostanie przesunięty w kierunku piłki jest wykrywane przez czujniki mechanicznych znajdujących się wewnątrz myszy i odpowiednio steruje kursorem na ekranie komputera.
 • Opto-mechaniczna mysz. Funkcją myszy mechanicznej optycznie jest sam ze swoim poprzednikiem, chyba że czujniki optyczne są używane zamiast czujnika mechanicznego.
 • Mysz optyczna. Ten rodzaj technologii laserowej myszy używany do przesuwania kursora podczas przesuwania myszy po płaskiej powierzchni.

Oto kroki, aby dostosować wskaźnik myszy komputera:

 1. Przejdź do Panelu sterowania komputera. Istnieje kilka sposobów, aby przejść do panelu sterowania i po są różne metody, których można użyć:  Metoda:

  • Odszukaj przycisk Start i kliknij na nią.
  • Ustawienia podświetlane.
  • Wybierz Panel sterowania.


  Metoda B:

  • Odszukaj przycisk Start i kliknij na nią.
  • Wybierz Uruchom.
  • Wpisz polecenie Panel sterowania w miejscu.
  • Kliknij przycisk OK.
 2. Istnieją dwie opcje, jak postępować, gdy mamy do Panelu Sterowania. Jeśli Panel sterowania jest ustawiony na widoku kategorii, wybierz Drukarki i inny sprzęt, a następnie zaznacz i kliknij na ikonę myszy. Jeśli Panel sterowania jest ustawiony do widoku klasycznego, podświetleniem i kliknij ikonę myszy, aby dostać się do okna właściwości myszy.
 3. Jesteś teraz w oknie Właściwości myszy. Najedź kursorem myszy na kartę Wskaźniki i kliknij na nią.
 4. Naciśnięcie przycisku z rozwijanej listy w ramach systemu rozwijanego menu pozwoli Ci zobaczyć różne systemy, które można wybierać. Domyślnym ustawieniem w mundurze, który widzisz, wybrane tutaj, jeśli jeszcze tego nie zmienił schemat Schemat systemu Windows Domyślnie jest.
 5. Przejrzeć dostępnych schematów. Zauważmy, że w Dostosuj, za każdym razem po zmianie schematu wskaźnika myszy na różne ikony wskaźnika są przedstawione dla każdego typu zadań myszy.
 6. Po wybraniu programu chcesz użyć i chciał zmienić kilka ikon w pragnieniu programu wybrałeś, wybierz ikonę funkcji lub myszy zadanie, które chcesz zmodyfikować, aby dostosować do swoich potrzeb. Zaznacz funkcję i naciśnij przycisk Przeglądaj, a zostaniesz przeniesiony do folderu kursory, gdzie możesz wybrać ikonę, którą chcesz użyć.
 7. Zapisz program, który został utworzony lub zmodyfikowany. Hit na przycisk Zapisz jako i pod tym schemacie Zapisz jako menu, kursor w wybranym rodzaju nazwy tego programu i wciśnij OK raz zrobić.
 8. Hit na przycisk OK w oknie Właściwości myszy. Nie uderzając OK, nie będzie w stanie zapisać wprowadzone zmiany i zastosować nowe ustawienia zrobiłeś do wskaźnika myszy.

Czasami po prostu lubią tupać nasze osobowości naszych gadżetów i gadżetów. Deweloperzy systemu operacyjnego to zrozumieć i zapewnić nam wspólnych użytkowników z różnych środków w ich oprogramowaniu naprawdę dać naszym komputerów osobistych na indywidualny wygląd.

Rodzaje Christmas Lights

Rodzaje Christmas Lights

Sezon wakacyjny jest oświetlony przez światła Bożego Narodzenia, które są w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Typ żarówki, źródła energii, i projekt są wszystkie czynniki do rozważenia przed dokonaniem zakupu. Uzbrojony w zakupie informacji, na pewno twinkle, połysk i blask w Nowy Rok.

Typowe świąteczne Rodzaje cebulowe

Zarówno światło żarówki i diody LED (Light Emitting Diode) żarówki są stosowane w światłach Bożego Narodzenia. Każdy z nich ma wady i zalety.

Żarówki

Żarówki są o wiele jaśniejsze i tańsze niż żarówek LED. Dodatkowo, istnieje kilka cebulek na pasmo światła, dlatego też są one mniej intensywne światło połysk.

Rodzaje Christmas Lights

Sopel światła

 • Home Depot sprzedaje żarowe święta z jasnych, białych i kolorowych żarówek.
 • Bronner Boże Narodzenie Wonderland prowadzi 100-żarówki Multi-kolorowe nici ze świateł rozmieszczonych prawie trzy cale od siebie. Nici ponad 24 metrów długości i będzie mrugać losowo.
 • Kmart oferuje jasne światła żarówki sopel z 300 na części. Pochodzą one z dwuletnią gwarancją.

Czy należy pamiętać jednak, że żarówki mogą rosnąć ciepły i, w niektórych przypadkach, nawet gorący. Oznacza to, że żarówki muszą być wymieniane częściej i zagrożenie pożarowe jest większa.

Żarówki LED

Diody LED mogą używać do 75 procent mniej energii. Zmniejszają ryzyko pożaru, ponieważ nie emitują ciepła i są szczególnie dobrym wyborem dla żywych choinek, wieńce, girlandy i krzewów. Chociaż można kupić je w typowych mini światła stylów, światła LED dostępne w wielu różnych stylach i wzory są również nowości.

Rodzaje Christmas Lights

Sopel światła zmienia kolor

 • Pół-matowe żarówki Boże Narodzenie centralnego mają konstrukcję glittery płatek śniegu na całej żarówki. Każdy komponent ma 10 multi-kolorowe żarówki z 10 cali między każdym żarówki. Każde gniazdo posiada klips do łatwego montażu.
 • 1000Bulbs.com nosi mini światła szerokokątnych. Mają opatentowany szerokokątny na sznurku 24 stóp 70 żarówek rozmieszczonych czterech centymetrów.
 • Boże Narodzenie Centralny prowadzi również światła sopel zmian kolorów. Zestaw 12 sopel światła pochodzi z pilotem.

Choć mogą one być energooszczędne i bezpieczniejsze, diody LED nie może produkować tradycyjne "blask", przewidziany przez żarówki i może kosztować więcej, aby kupić z góry.

Alternatywy dla świateł elektrycznych wakacyjne

Nie wszystkie lampy muszą być podłączona do gniazdka.

Zasilanie bateryjne latarki

Zasilanie bateryjne światła pozwala na umieszczenie oświetla każde miejsce, w które chcesz, niezależnie od tego, czy istnieje gniazdko w pobliżu. Oświetlania ogrodzenia, drzewo na podwórku, krzewy, drzwi wieniec, linia dachu, drzwi garażowe i okna z łatwością. Są one również doskonałym do dekoracji kominkowe, centerpieces, klatek schodowych i okien swags.

 • Docelowa ma 10-metrowy łańcuch LED z zegarem posiada 30 żarówek rozmieszczonych zimnym białym cztery cale od siebie. Wymaga trzech baterii AA.
 • Home Depot sprzedaje białe żarówki LED 35-calowy długie trzy Sopel lekkich aspekt. Wymaga dwóch baterii D i włączy się przez osiem godzin, a przy 16 godziny automatycznie.
 • Walmart oferuje zestaw czterech 10-metrowy ciąg baterii eksploatowanych "Starry" LED w kształcie choinkowe lampki, które świecą na zielono. Każdy łańcuch posiada 25 żarówek.

Światła słoneczne

Ze światła słonecznego, można zapomnieć o długich brzydkie przewody zasilające. Tak długo, jak masz słońce w ciągu dnia, będziesz miał światła Bożego Narodzenia w nocy. Są one zazwyczaj używane na zewnątrz ścieżek oświetleniowych, wiszące na ganki, dodając do szyn schodowych i sznurka wokół drzew i krzewów.

Rodzaje Christmas Lights

Kardynał ptaka latarnia zestaw

 • Taylor Prezenty sprzedaje White Christmas światła kosmyk, który jest 23 metrów długości z 50 żarówek. Automatycznie włącza się o zmroku i ładowania trwa około ośmiu godzin.
 • Wiatr Pogoda i oferuje rustykalny zestaw dwa brązowe metalowe "gałązki" w projektem Gwiazda z jasnych, ciepłych białych diod LED. Oni za pomocą pilota zdalnego panelu słonecznego.
 • Amazon pozwala zapalić swoje przejście z 10-częściowy świąteczne kardynała ptaka latarnia zestawu.

Nowość Christmas Lights

Światła najczęściej związane z Bożym Narodzeniem są te, wykorzystywane do dekoracji choinek i dodać otuchy do dachu lub ganku. Można jednak znaleźć wiele nowości światła, jak retro bulw z zaostrzonymi końcami lub kulistych kształtów i świateł bańki.

Sploty

Podnieś kosmyk nowosci z stylizacji retro lub nietypowej konstrukcji.

 • Balsam Hill pozwala wydobyć staromodny choinki oświetlenia domu retro światła bańki. Siedem stóp długi ciąg pochodzi z siedmiu bańka wielokolorowych świateł dwa cale szerokości i ponad trzech cali. Każdy pakiet jest wyposażony w dwa pasma.
 • Bronner Boże Narodzenie Wonderland niesie 25 żarówki wielobarwne światło kosmyk, który jest 25 metrów długości. Czerwony, zielony, niebieski, biały i pomarańczowy żarówki ceramiczne są oddalone 12 cali od siebie.

Rodzaje Christmas Lights

Boże Narodzenie światła Swag

 • Światła Itd sprzedaje świąteczne w stylu retro nici z 25 białych żarówek LED chłodnych która ciągnie się 17 metrów. Ten aspekt przekracza kwalifikacji ENERGY STAR i standardy UL Lista.
 • Pościel z 'N Restauracje sprzedaje lekki zestaw, który zawiera jasne Swag żarówki swags z czerwonymi kokardkami żarówki, wszystkie w światłach, idealny na ganku lub ogrodzenia.

Liny, lub rurkę, światła są rozwiązaniem, jeśli nie obchodzi dla tradycyjnych łańcuchów. Pick up liny z ooga świateł w wielu kolorach, takich jak biały, czerwony, niebieski i zielony.

Beyond Pasemka

Nie wszystkie lampki zaświecą się nici lub sznurków.

 • Sears sprzedaje Elf na bubble Półka nocnego światła, który jest idealny do tworzenia nostalgiczny blask dla maluszków. Są one sprzedawane przez przypadku sześciu lat i podłączyć do zwykłego gniazdka elektrycznego.
 • Birddog Dywidendowych, Inc. sprzedaje zestaw dwóch betlejemskie światłowodowych, które są zasilane energią słoneczną. Niezwykłe zmiany światła na pewno złapać wszystkich na oku, jak mijają.
 • Nowość Światła, Inc multi-kolorowe kulki z 50, 100 i 150 żarówek. Powiesić je z sufitu na swojej imprezie wakacje lub z gałęzi drzew na zewnątrz.

Specjalne Lampy zewnętrzne

Podczas gdy wiele światła na zewnątrz są elektryczne style wylotowe, na baterie, i zasilany energią słoneczną przeznaczone do dodawania do ganki, drzew i dachów, można znaleźć kilka innych specjalnych światła przeznaczone dla użytku na zewnątrz.

Kosiarki Ornament Światła

Można również znaleźć kilka wspaniałych ozdób do trawy, jak sanie, pakietów prezent, i figurki, które zostały przedstawione z oświetleniem. Na przykład, znajdziesz PVC renifery i sanie winorośli w Kmart. Istnieją również wszystkie rodzaje wyświetlaczy komputerowych animacji świetlnych, które można użyć wraz z christmas muzyki dla zewnętrznej Christmas projektu.

Światła drzew i krzewów

Specjalne sieci i nici sprawiło, przeznaczona zwłaszcza do owijania pni i gałęzi i przerzucając nad krzewów.

 • Ulepszenia Katalog nosi wstążki światła LED netto w sieci, które mogą być owinięte wokół drzew, słupów i płotów. W 150 żarówki są równomiernie rozmieszczone i sześć metrów długości z końca do końca złącza.
 • Home Depot sprzedaje 144-żarówki jasny zestaw światła netto. Użyj na pniach drzew, krzewów i innych struktur. Części żarówki i bezpieczniki są włączone.

Funkcje Pomoc określenia jakości

Istnieją również inne cechy, które należy rozważyć przy wyborze swoich lampek choinkowych. Niektóre z nich to:

 • Ilość żarówek: pakiet będzie wskazywać liczbę żarówek na ciąg świateł. Nici z 50 żarówek zgasić mniej oświetlenia i obejmują mniejszy obszar niż ciąg 200 lampek.
 • Długość nici: Większość łańcuchy lub liny świateł wskazuje długość. Jest to ważne, ponieważ mówi nam jak bardzo obszar można zaplanować na pokrycie ze swoimi światłami.
 • Podłącz stylu: Jeśli planujesz używać tylko pojedyncze pasmo światła, może nie ma znaczenia, jaki rodzaj wtyczki Twoje światła mają. Jednakże, jeśli masz zamiar dołączyć kilka ciągów świateł razem szukać stylu "end-to-end". To pozwoli Ci połączyć kilka ciągów świateł razem jeden po drugim.
 • Stałe lub miga: Wiele argumentów święto rozpoczęło ponad tę kluczową kwestię oświetlenia. Podczas gdy niektórzy ludzie lubią ich lampek choinkowych świecić stale, inni wolą różnorodność miga.
 • Nietypowe oświetlenie: Nie tradycjonalistą? Spróbuj światłowodowego świąteczne dekoracje, światła neonowe światła jest ozdoba do powieszenia w oknie, lub długość liny świecić światła na noel. Należy także rozważyć oświetlone ciągi perełek, migotliwy sfer i zapalone wieńce świąteczne.
 • Budowa Strand: Wiele światła splotów są skonstruowane z okablowaniem szeregowego. W nich, jeśli jedna żarówka gaśnie, cały ciąg jest ciemny. Na innych, spalony-out żarówki weźmie małą część nici z tego. Jednak najlepsze zestawy świąteczne jakości światła nie pozwalają uszkodzone żarówki do wpływu na innych w ciągu; w nich, tylko żarówki, że wychodzi to zły.

Zakup Światła Promocyjna

Istnieje wiele możliwości, aby znaleźć świetne promocje na lampek choinkowych. Sklep znany placówek dyskontowych, takich jak Big Lots i nadmiar zapasów, gdzie zmiany zapasów często. Wiele renomowanych sklepów i stron internetowych mają przed sezonem i po sezonie sprzedaży, które można wykorzystują; tylko upewnić się, że światła są standardem UL, aby uniknąć ewentualnych produktów niespełniających norm, a także czytać żadnych recenzji w lewo o produkcie przez poprzednich klientów.

Traktuj Sticks dla myszy i szczurów

Traktuj Sticks dla myszy i szczurów

Jedzenie to samo cały czas staje się nudne, nawet dla gryzoni. Karmienie szczurów i myszy domowych specjalny traktują teraz, a następnie oferuje sposób, aby dać im niektóre z ich ulubionych potraw, nie pozwalając im overindulge lub zignorować zrównoważonej diety. Istnieje wiele traktują deskami do sprzedaży w każdym sklepie z artykułami dla zwierząt, lub spróbować podbijały domowej roboty partii traktuje.

Komercyjne Sticks Treat

Istnieją dziesiątki traktują deskami na rynku, ale może być trudne dla właścicieli zwierząt domowych, jak ocenić te smakołyki są bezpieczne dla ich zwierząt. Następujące traktuje zaleca się ich ograniczone zastosowanie chemicznych środków konserwujących i cukru, a także ich włączenie zdrowej żywności i witamin.

Henry'ego Peanut Stix

Szczury i myszy uwielbiam orzeszki, i są jedną z pierwszych rzeczy, oni wybierać z nasionami i średniej mieszanki orzechów. Chociaż ziemne może być zdrowe jedzenie, jedzenie zbyt wiele może uczynić Twój zwierzak cierpi na otyłość. Lepiej jest zarezerwować je tylko do czasu wyleczenia.

Henry'ego Peanut Stix są wykonane z orzeszków ziemnych i produktów pełnoziarnistych. Firma twierdzi również te smakołyki nie zawierają cukru, sodu, soi, sztucznych barwników ani konserwantów.

Kierunki pakietów poinstruować właściciele zwierząt karmić jeden kij dzień jako uczta, ale trzeba jeszcze mieć oko na stan ciała pupila. Jeśli wydaje się zdobyć zbyt dużej wagi, należy wyciąć z powrotem na smakołyki do zaledwie kilka razy w tygodniu.

Ogrody Pretzel Sticks Willow

Przysmaki może być smaczne i nadal służą celowi. Gryzonie zęby rosną w sposób ciągły, więc te małe zwierzęta muszą żuć dużo nosić dół nadmierny wzrost i utrzymać usta zdrowe.

Patyczki Willow Ogrody Pretzel wykonane są z naturalnego 100-procentowym wierzby, i zapewniają doskonałe działanie żucia dla swojego zwierzaka. Żucie jest naturalne zachowanie, które pomaga gryzonie stres, więc utrzymanie jednego lub dwóch z tych dostępnych kijami pomaga stworzyć środowisko, w którym wzbogacony lub mysz szczur może bardziej naturalnie żyć trochę.

Vitaverde Banana Treat Sticks

Kolejna uczta, która zapewnia bezpieczny wylot do żucia, Vitaverde naturalne Treat Kije są opracowane dla określonych rodzajów gryzoni domowych. Banan uczta jest dla szczurów i myszy, i zawiera suszone banany, a także miodu, nasion, ziaren i witamin.

Te traktuje propionian wapnia zawierają jako konserwant, ale uważane za bezpieczne do użytku przez US Food and Drug Administration.

Domowy przepis gryzoni Treat Sticks

Nie tylko jest to mniej kosztowne w końcu upiec uczta laski, masz dodatkową korzyść, wiedząc dokładnie, co dzieje się w nich. Daj następującej receptury spróbować i zobaczyć, jak łatwo jest naprawdę, aby świeże smakołyki dla swoich futrzastych małych przyjaciół.

Składniki

 • 1 szklanka mąki pszennej razowej
 • 3/4 szklanki mąki kukurydzianej
 • 2/3 szklanki suszonych owoców mix
 • 1 łyżka nasion słonecznika łuskane
 • 1/2 szklanki soku z banana
 • 1 łyżeczka oleju kukurydzianego

Instrukcje

 1. Rozgrzej piekarnik do 250 ° F.
 2. Połącz wszystkie składniki w średniej wielkości misce, dodając, płyny końcu i wymieszać z rąk.
 3. Uformować ciasto w poszczególnych kije o wielkości swojej mały palec.
 4. Ułożyć na natłuszczonej kije blasze o 1/2-calowy siebie.
 5. Piec około 40 minut i wyłączyć piekarnik, ale pozostawić tacę w środku, aż piekarnik jest zimny. Usuwanie nadmiaru wilgoci w ten sposób będzie bardzo ostre kije i dobre do żucia.
 6. Przechowywać smakołyki w szczelnym pojemniku, lub zamrozić i wyciągnąć kilka patyków, ile potrzeba.

Różnorodność i Moderacja

Oferuję traktuje pikanterii życiu twojego gryzonia, a to przynosi korzyści jego zdrowia psychicznego, a także jego brzuch. Wybierz kilka różnych rodzajów smakołyków, i pamiętaj, aby obrócić je tak, zwierzę nie dostać szansę stać się nudzić z nich. Ponadto, należy pamiętać, że nie traktuje powinien zastąpić zrównoważonej diety dla swojego zwierzaka. Podawany z umiarem, może zwiększyć traktuje życie Twojemu gryzonia bez żadnych skutków ubocznych.

Czego Myszy jeść?

Czego Myszy jeść?

To prawda, że ​​myszy będą jeść prawie wszystko, ale należy jeszcze podać swoje zwierzęta najwyższej jakości diety możliwy. Najlepszym wyborem jest RSS, blok handlowy lub typu osadzano diety sformułowane specjalnie dla gryzoni jak diety podstawowej, a następnie uzupełnić czasami ze świeżym jedzeniem.

Karmienie myszy domowych

Znajdziesz różne diety myszy w lokalnych sklepach zoologicznych. Jednak twoje wybory sprowadzają się do dwóch głównych typów - pelety z nasion i mieszanek lub blokowe / osadzano diety.

Problem z Seed i pelety Mixes

Wiele myszy domowe zachoruje, ponieważ nie otrzymują odpowiedniej diety. Mieszanki nasion i pastylek sprzedawane w większości sklepów zoologicznych może technicznie zapewniają pełną żywienia, ale to tylko wtedy, gdy mysz zjada każdy rodzaj żywności zawartego w mieszance. Myszy mają tendencję, aby przejść na smaczne nasiona pierwszy i ignorować zdrowsze granulek zawartych w mieszance. Powoduje to, że stają się one z nadwagą, gdy są zasilane nasiona jako dietą, ponieważ otrzymują zbyt dużo tłuszczu i oleju, a otyłość może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych.

Dlaczego Blok Diety są najlepsze

Czego Myszy jeść?

Według amerykańskiej Fancy szczurów i myszy Stowarzyszenia, blokowe lub granulowanych diety rzeczywiście zapewnić najlepszą dietę dla gryzoni podstawowe domowych. Gdy karmisz diety bloku, mysz otrzymuje zrównoważonego odżywiania z każdym kęsem on potrzebny, i nie ma i wybierać.

Diety blokowe:

 • Podaj błonnika - Fiber utrzymuje system trawienny myszki działa w porządku i pomaga zapobiegać biegunce, wspólną skargę u gryzoni domowych.
 • Promowanie zdrowych zębów - zęby myszy rosną stale, tak gryząc bloku żywności zapobiega zęby z zarastanie i utrudnia myszy z gumy do normalnie.
 • Wynik w mniej odpadów - Bloki są łatwiejsze do śledzenia i nie zgubić i zabrudzone w miocie klatki prawie tyle, ile nasion i granulatu mieszanek. Mniej odpadów pomoże również utrzymać koszty żywności w dół.

Polecamy Diety

Idealnie, którą chcesz wybrać dietę sformułowany specjalnie dla myszy, ale większość małych karma gryzoni są formułowane dla wszystkich myszy i szczurów. Wyższe formuły białka są odpowiednie do hodowli narybku do czterech miesięcy, podczas gdy niższe formuły białka są lepsze dla osób dorosłych.

Marka Wiek Koszt Analiza gwarantowana
Blokowanie / pelety Mouse Diety

Oxbow Essentials

Mniejsze granulki, sprzedawane w dogodnej wielkości dla właścicieli zwierząt domowych

Dorosły O 10 dolarów za 3 funty
 • Białko 15,00% (min)
 • Tłuszcz surowy 4,00% (min)
 • Włókno surowe 7,00% (max)

Język Ziemi 4018

Duże bloki, sprzedawane luzem doskona głośności dla hodowców

Dorosły Około $ 21, do 40 funtów
 • Ropa Protein18.90% (min.)
 • Tłuszcz surowy 5,00% (min.)
 • Włókno surowe 5,00% (maks.)

Bloki Harlan Teklad Lab

Duże bloki, sprzedawane w wielkości średniej klasy dla hodowców i właścicieli zwierząt domowych

Nieletni O 25 dolarów za 10 funtów
 • Białko 24,0% (min.)
 • Tłuszcz surowy 4,0% (min.)
 • Włókno surowe 4,5% (maks.)

Mazuri szczur i mysz Dieta

Duże bloki, sprzedawane w dogodnej małej objętości dla właścicieli zwierząt domowych

Nieletni W ramach 6 dolarów za 2 funty
 • Surowe białko 23% (min.)
 • Tłuszcz surowy 6,5% (min.)
 • Włókno surowe 4% (maks.)

Świeże Suplementy

Czego Myszy jeść?

Blok dieta nie zapewnia odżywianie, ale nawet u myszy, jak trochę odmiany. Możesz zaoferować swoje domowych małych ilości różnych warzyw i owoców, dopóki nie przesadzaj. Wybierz świeżej żywności, które są naturalnie bogate w błonnik.

Sejf świeże jedzenie, aby zaoferować to:

 • Marchew
 • Groszek
 • Jabłka
 • Banany
 • Brokuły
 • Batat
 • Kalafior

Zawsze należy zdjąć i wyrzucić niezjedzone świeżej żywności z klatki swojego zwierzaka po jednej godzinie.

Pokarmy, których należy unikać

To prawie tak ważne, aby wiedzieć, które produkty spożywcze nie są dobre dla myszy. Należy unikać karmienia:

 • Peanuts - Wysoka zawartość tłuszczu
 • Owoce cytrusowe - Zbyt kwaśna
 • Cebula - Toxic (zawierają teobromina)
 • Czosnek - Toxic (zawiera teobrominę)
 • Czekolada - Toxic (zawiera teobrominę)

Zdrowa dieta dla dłuższej żywotności

Chcesz, aby Twój mały przyjaciel żyć tak długo, jak to możliwe, i karmienia go naprawdę zdrowe, dobrze zbilansowanej diety może w tym pomóc. Tylko nie zapomnij, że higiena jest również bardzo ważne. Zawsze należy mieć słodkiej wody, czyszczenia swojego zwierzaka dania każdego dnia, i zachować jego klatki czyste. Jeśli możesz to zrobić, może mysz żyje tak długo, jak dwa lata i to sędziwego wieku dla tych uroczych małych gryzoni.

Korzystanie z myszy odstraszających: Porady na Pozbyć Myszy

Większość gospodarstw domowych cierpi na myszach problemów. Aby rozwiązać ten problem, różne rodzaje środków odstraszających są łatwo dostępne w supermarketach i są popularnym źródłem zwalczania gryzoni. Repelenty są w płynie, proszku lub w postaci stałej i okazały się skuteczne. Jednak większość z tych substancji są niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Te formy odstraszający są szczególnie niebezpieczne, jeśli masz dzieci w domu. Tak to jest mądre, aby szukać naturalnych sposobów na wyeliminowanie lub szkodników kontroli w gospodarstwie domowym. Upewnij się, że treść repelentów używasz nie są bezpieczne tylko dla dzieci, ale są również bezpieczne dla środowiska, jak również. Te wskazówki na pozbycie myszy pomoże Ci znaleźć kilka bezpiecznych alternatyw.

Olejek mięty pieprzowej ten jest znany jako jeden z najskuteczniejszych środków odstraszających myszy. Dzięki regularnym stosowaniu można pozbyć się tych szkodników w ciągu kilku tygodni.

Aby tworzyć własne sprayu mięty pieprzowej, olejek po prostu wymieszać z niewielką ilością wody, wystarczającą do rozcieńczenia oleju. Mieszaninę wylewa się do butelki z rozpylaczem. Można spryskać tej mieszaniny w obszarach, w których można znaleźć odchody myszy lub obszary, w których prawdopodobnie lęgowe. Od mięty pieprzowej jest bezpieczny i nietoksyczny, można rozpylać w pobliżu szafek, szaf, przechowywania żywności i innych obszarów atrakcyjnych myszy.

Najlepiej spryskać mieszaninę miętowy bezpośrednio na obszarze dotkniętym niż rozpylanie go na waciki. To dlatego, że raz na waciki wysychają i tracą zapach mięty pieprzowej, myszy w końcu użyć go do gniazdowania. Użyj codziennie sprayu lub co drugi dzień. Bądź cierpliwy, należy pamiętać, że może to potrwać kilka tygodni na myszach, aby w końcu opuścić swój dom.

Trucizny i odstraszające Poison i inne środki odstraszające są łatwo dostępne. Jeśli zdecydujesz się z nich korzystać, to ważne jest, aby sprawdzić, czy odstraszający zakupiony został zatwierdzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska. Zapewni to, że przeszedł standardy i jest bezpieczna dla środowiska.

Zdecyduj się na markowych odstraszający, a nie w oznakowanych i domowych produktów. Pamiętaj, że są niebezpieczne i producenci markowych produktów są bardziej ostrożne i ustaliły standardy, które zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo zakupionego produktu. Większość markowych produktów także obsługę klienta, że ​​możesz zadzwonić do obaw, zwłaszcza, jeśli nie jesteś pewny jak używać ich produktów.

Przed użyciem odstraszający, dokładnie czytać etykiety. Sprawdź z instrukcją jej obsługi, i pamiętaj, aby zapoznać się również z ostrożności procedur. Ważne jest, aby wiedzieć, co robić, jeśli przypadkowego połknięcia. Najlepiej jest, jeśli można przekazywać te informacje do wszystkich członków rodziny i uzyskać dla wszystkich zaangażowanych.

Aby uniknąć wypadków, oznaczyć obszary, w których umieściłeś odstraszający. Etykiety te powinny być na czerwono, aby można je było łatwo obejrzeć. Poinformuj swojego gospodarstwa domowego, które kładziemy odstraszający myszy, tak aby były świadome i może być ostrożni.

Teraz dowiedzieliśmy się o środki odstraszające, olejek z mięty pieprzowej i myszy. Te wskazówki na pozbycie myszy powinny pomóc kontrolować problem gryzoni w domu. Powodzenia!

Jak wybrać najlepszą przynętą na pułapka na myszy

Jak wybrać najlepszą przynętą na pułapka na myszy

Pułapka na myszy nie jest tak skuteczne, jeśli użyjesz niewłaściwego przynętę. Wiele osób nadal używać jako przynęty, ale ser ser nie zawsze działa. Można używać różnych rodzajów żywności, które mają wysoki aromat aby zwabić myszy do pułapki na myszy. Być może trzeba będzie przetestować różne produkty żywnościowe, aby wiedzieć, co naprawdę chcą myszy.

Oto niektóre z najlepszych przynęt do wykorzystania w pułapka na myszy:

 1. Ekstrakt z wanilii. Ekstrakt z wanilii jest skutecznym narzędziem do wykorzystania jako przynęta pułapkę myszy lub pułapkę na szczury. Co musisz zrobić, to wacik i umieścić około dwóch do trzech kropli ekstraktu waniliowego na wacikiem. Umieść wacik w miejscu na pułapce na myszy, które na pewno uchwycić myszy. Ekstrakt waniliowy działa jako doskonały przynęty, ponieważ nie wydziela silny zapach, który przyciąga szczury i myszy. To nie działa dobrze z pułapki wiewiórki i mola pułapek, jak te zwierzęta są przyciągane do różnych produktów spożywczych.
 2. Jedzenie na lepki papieru. Jeśli nie chcesz zaszkodzić myszki i uchwycić je w sposób humanitarny, najlepiej do użycia jest lep. Karmelki miejsce lub syrop czekoladowy na lepkim papierze działać jako przynęta na myszy. Jesteś pewny, aby uchwycić myszy i utrzymać go przy życiu. Ta metoda nie jest tak idealne dla myszy, jak jest jeszcze szansa, że ​​mysz może uciec Sticky Notes papieru.
 3. Masło orzechowe. Wiele osób zgadza się, że masło orzechowe jest najlepsza przynęta do wykorzystania w pułapkę myszy. Myszy mówi się, że przyciąga do pokarmów zawierających tłuszcze, ziarna i słodycze. Masło orzechowe jest najlepszy wybór jedzenia, które posiada wszystkie te cechy. Musisz wybrać masło orzechowe, że nie zamieni katar, gdy opuszczone przez długi czas. Wskazane jest, aby używać markowych masło orzechowe. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby umieścić mały pojemnik z masłem orzechowym na obszarze, na którym myszy zazwyczaj przechodzą. Zostaw masło orzechowe w tej okolicy przez kilka dni bez pułapce na myszy. Mysz będzie przyzwyczaić się do masła orzechowego i wróci do niego. Po kilku dniach, można zimnica masła orzechowego na pułapkę myszy i umieścić go w tym samym obszarze, aby móc łapać myszy.

Są to najlepsze przynęty, aby użyć do pułapki na myszy. Niektóre przynęt może działać lepiej niż inne. Być może trzeba wypróbować różne przynęty, aby zobaczyć, co myszy w domu są przyciągane. Przynęty mogą pracować w tak szybko, jak kilka minut, lub może to być dzień przed złapać pierwszą mysz. Jeśli jest plaga myszy w domu, być może trzeba będzie rozważyć wywołanie exterminator zamiast używania pułapki na myszy, jak myszy pomnożyć szybkie i pułapki na myszy można złapać tylko kilka myszy.

Jak pobrać sterownik myszy bezprzewodowej

Wskaźniki bezprzewodowe (lub bezprzewodowa mysz) są nowe akcesoriów komputerowych coraz bardziej popularne ze względu na telefon kultury współczesnych użytkowników komputerów. Większość użytkowników, którzy nabyli myszy bezprzewodowej byłoby powiedzieć, że największą zaletą posiadania jednego jest brak brzydkie kable myszy. Kable są ok, na komputerach osobistych lub komputerach, które nie są przenośne. Ale dla komputerów przenośnych, okablowane urządzenie wskazujące oznacza dodatkowej konserwacji i pielęgnacji.

Z tego powodu, że jest więcej właścicieli laptopów, którzy są użytkownicy myszy bezprzewodowe też. Ale co, jeśli ich Pakiet mysz bezprzewodowa nie pochodzi z oprogramowaniem instalacyjnym sterownika CD? Albo co należy zrobić, jeżeli ich program został uszkodzony? Poniżej kilka wskazówek na temat jak znaleźć bezprzewodowy sterownik myszy.

 1. Sprawdź Manufacturera stronę € ™ s. Po pierwsze, producent bezprzewodowego pointerâ € ™ s powinny być na górze listy. Nie tylko dlatego, że są one źródłem sprzętu, ale powinny one być najbardziej wiarygodnym źródłem oprogramowania instalacyjnego. Faktem jest, że wszystkie firmy produkcyjne towarów związana z informatyką, oprogramowania lub sprzętu, mają strony internetowe i wsparcie produktu. Ponadto, stanowią one najbardziej aktualne oprogramowanie do pobrania.
 2. Istnieje wiele stron internetowych oferujących pobieranie sterowników myszy bezprzewodowych. Ale wybrać te strony internetowe, które również oferują recenzje produktów. Strony te dona € ™ t właśnie przygotowania do użytkowników, ale dostarczyć użytecznych wskazówek, jak również. Oni porównać zalety i wady oprogramowania. Sprawdź strony internetowe, takie jak download.com i soft32.com.
 3. Istnieją także strony internetowe, które porównują produkty myszy bezprzewodowe. Strony te mogą nawet oferują bezpłatną wycieczkę wirtualną po więcej specyfikacji oprogramowania. Choć większość z tych witryn sprzedaży sterowników za rozsądną cenę, przynajmniej masz pewność, efektywności i niezawodności.
 4. Dla tych, którzy nie mają budżet, niektóre strony internetowe oferują darmowe oprogramowanie licencjonowane. Kensington oferuje bezpłatne pobieranie sterowników myszy bezprzewodowych w różnych stronach internetowych oprócz nich. Ponadto, niektóre witryny torrent zapewnić pobieranie, ale to może być ryzykowne, bo nikt nie może być pewien, że są one weryfikowane bezpiecznego oprogramowania.
 5. Spróbuj gigantów. Gigantyczne stronach sklepów jak Microsoft.com i amazon.com oferują zwykłe pobieranie oprogramowania. Ale Whatâ € ™ s najlepiej z tych stron, druga do producentów myszy bezprzewodowych, jest to, że są one bardziej wiarygodne niż innych stronach sklepów 3rd party. Wielu producentów sprzedają swoje produkty, sprzęt i oprogramowanie na tych stronach, ponieważ wierzą, że te strony mają największy rynek.
 6. Można również rozważyć stron internetowych, które oferują nie tylko sprzedaż pliki do pobrania oprogramowania, ale sam sprzęt. Jeżeli uważasz, że nie można znaleźć odpowiedniego sterownika dla swojej bezprzewodowej myszy, możesz spróbować zakupu gadżetu więc jesteś bardziej pewny, że oprogramowanie można uzyskać jest właściwe.

Zdawać sobie sprawę z ryzyka pobierania oprogramowania w trybie online. Część oprogramowania może stanowić jako bezprzewodowy sterownik myszy, ale mogą to być niechciane programy i wirusy. Również zakup pobrania dla sterownika bezprzewodowej myszy mogą być ryzykowne. Generalnie, zaleca się zakup tylko z bezpiecznych i niezawodnych stron internetowych.

Jaki rodzaj cynku suplementu warto korzystać?

Cynk jest ważnym minerałem większość ludzi nie mam dość codziennego. Biorąc dobre uzupełnienie cynku jest dobrym sposobem, aby zapobiec stan zwany niedobór cynku. Niedobór cynku, jeśli nie jest leczone, często może skutkować zwolnieniem naprawy rany, ograniczenie funkcji mózgu, utrata włosów, biegunkę i zmiany skórne. Jeśli nie ma wystarczającej ilości cynku w diecie, mając dobre uzupełnienie cynku jest w porządku, zwłaszcza, że ​​organizm nie może produkować cynk na własną rękę.

Cynk źródeł żywności

Cynk jest minerałem, który występuje w wielu źródeł żywności, w tym wzbogacone płatki śniadaniowe, owoce morza, czerwone mięso, produkty pełnoziarniste i drożdży brewerâ € ™ s. Jeśli nie jesteś w stanie utrzymać dobrą zbilansowaną dietę to niektóre z tych elementów, ważne jest, aby zrobić dobre uzupełnienie cynku, aby utrzymać dobry stan zdrowia.

Jeśli już zrobić dobre multiwitaminy codziennie, może być konieczne, aby wziąć dodatek cynku; zbyt dużo cynku może być równie niebezpieczne, jak nie dostanę tyle, dlatego zaleca się, aby porozmawiać z lekarzem. Mają właściwego przebiegu badania w celu określenia, czy i jakie suplementy cynku powinien być przy.

Rodzaje suplementów cynku

Istnieje kilka rodzajów suplementów cynku, niektóre lepsze niż inne, które można kupić najbardziej wszędzie. Niektóre suplementy cynku to:

 • siarczan cynku (co może spowodować podrażnienie żołądka)
 • chelaty aminokwasowe cynku (które mogą być trochę drogie)
 • glukonian cynku (który jest dobry typ)
 • miejscowe cynku (używany do niektórych łagodnych chorób skóry i opryszczka)
 • tlenek cynku (stosowany w niektórych preparatów bloku słońce i niektóre kremy)

Niektóre rodzaje cynku, które są najlepiej wchłaniane są:

 • cytrynian cynku
 • octan cynku
 • pikolinian cynku

Nie należy przyjmować cynk oralny z żywności, które powstrzymują wchłanianie jak otręby, białka, kawy, fityniany, fosforu i wapnia. Jak w przypadku wszystkich suplementów witaminowych i mineralnych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych, z dala od dzieci.

Skutki uboczne suplementów cynku

Suplement, jaki rodzaj cynku należy użyć, zależy w dużej mierze od tego, co używasz go; lekarz będzie w stanie pomóc w tym, jak są jakieś poważne skutki uboczne powodowane przez zbyt dużo cynku. Niektóre z tych działań niepożądanych należą:

 • ból brzucha
 • nudności
 • gorączka
 • kaszel
 • biegunka
 • senność
 • wymioty
 • niepokój

W przypadku zażycia większej niż 100 mg na dobę, wynik może być anemia, choroby serca, niewydolność immunologiczna, niedobór miedzi i zmniejszenie lub dobrego cholesterolu HDL. Innym skutkiem ubocznym mogą obejmować podrażnienie żołądka, ale nie, jeśli są przyjmowane z pokarmem.

Ludzie, którzy mają pewne choroby lub choroby należy skonsultować się z ich lekarzem, jeśli czujesz, że masz niedobór cynku lub z jakichkolwiek innych problemów zdrowotnych. Nie każdy wie o znaczeniu cynku lub cynku nie są przechowywane w naszym organizmie. Cynk jest najlepiej wchłania się z dobrej diety żywieniowej. Pamiętaj, aby utrzymać się w granicach zalecanych dziennych limitów dla swojego wieku i płci.