grsail.com

redukcja wahania nastroju

Czy Calorie Redukcja radykalnie wpłynie mój nastrój?

Zmniejszenie kalorii może mieć ogromny wpływ na nastrój. Jedzenie ma wpływ na zdrowie psychiczne i nastroju. Gdy drastycznie zmniejszyć liczbę kalorii, wyruszasz procesów fizjologicznych w organizmie, które mogą powodować depresję i smutek.

Czy Calorie Redukcja radykalnie wpłynie mój nastrój?

Pomijanie śniadanie

Jedną ze strategii wspólnego resveratrol jest jeść śniadania. Masz już całą noc bez jedzenia i kiedy jeść śniadania w godzinach porannych, wystąpić duże spadki stężenia cukru we krwi. Samo to może prowadzić do uczucia smutku i depresji. Jeśli pominąć śniadanie, to drastycznie zmniejszając liczbę kalorii do rana. To jest atrakcyjne dla wielu dietetyków. Jednak badania pokazują, że pomijanie śniadania w rzeczywistości prowadzi do jedzenia znacznie większe posiłki w ciągu dnia.

Ważne jest, aby jeść zdrowe śniadanie każdego ranka, która nie tylko utrzymuje stałą cukru we krwi, ale również zapobiega uczucie głodu i ewentualnie binging później w ciągu dnia. Pamiętaj, aby podać żywności w śniadanie i inne posiłki w ciągu dnia, że ​​utrzymać stałą cukru we krwi. Przykłady obejmują jabłka, brzoskwinie, soję, fasolę i produkty pełnoziarniste.

Niedobór składników odżywczych

Inny sposób, że ograniczenie kalorii może mieć wpływ na nastrój jest przez niedobór określonych składników odżywczych. Na przykład, jeśli wyciąć czerwone mięso i inne pokarmy zawierające żelazo, możesz mieć do czynienia z objawami anemii. Jest to szczególnie widoczne w przypadku wielu kobiet. Niedobory żelaza może prowadzić do zmęczenia, które będą miały wpływ na nastrój. Jeśli musisz zmniejszyć mięsa w diecie, należy rozważyć w tym żywności bogatej w żelazo, takie jak szpinak, soczewica i pieczywo wzbogacone w żelazo.

Jeśli dieta jest uboga w witaminy z grupy B ze względu na ograniczenie kalorii może wystąpić większy stres i frustrację. Witaminy z grupy B są skuteczne przeciwbólowe stresu. Pamiętaj, aby podać pokarmy zawierające witaminy z grupy B, takie jak banany, ziemniaki i produkty pełnoziarniste, w diecie.

Wybierz zdrowe tłuszcze

Tłusta żywność są często pierwszymi żywność, aby przejść gdy jesteś kalorii cięcia. Kiedy ludzie czują się znudzeni lub depresji często sięgać po tłuste potrawy. Jest to naturalna reakcja, ponieważ tłuszcze poprawić swój nastrój. Wybierz zdrowe tłuszcze, aby utrzymać nastrój podwyższone. Jednonienasycone i wielonienasycone tłuszcze są najlepsze źródła. Przykłady obejmują nasion lnu, olej lniany, orzechy i ryby, takie jak łosoś.

Piję wodę

Picie wody podczas diety pomogą Ci ogromnie. Po zmianie diety lub ograniczyć liczbę kalorii, organizm często przechodzi proces detoksykacji. Musisz odpowiedniej wody do przenoszenia toksyn z systemu i transport składników odżywczych do komórek. Odwodnienia może również umieścić w melancholijnym nastroju.

Wniosek

Kiedy zmniejszyć spożycie kalorii, upewnij się, że nie są również wyeliminowanie kluczowych składników odżywczych, takich jak żelazo i witaminy z grupy B. Jedz zdrowe śniadanie codziennie, aby utrzymać poziom cukru we krwi upadkowi zbyt wiele. Wybierz zdrowe tłuszcze i pić dużo wody. Wszystkie te kroki pomogą zapobiec wahania nastroju i pozwala trzymać się planu diety.

Substance Abuse: Substance Abuse Porady

Zastosowania medyczne dla Metamfetamina

Metamfetamina jest stymulantem Terminarz II, co oznacza, że ​​ma duży potencjał do nadużyć i jest dostępna tylko za pośrednictwem recepty, które nie mogą być ponownie napełniony. Istnieje kilka zaakceptowanych przyczyny medyczne dotyczące jego użytkowania, jak w leczeniu narkolepsji, zaburzenia koncentracji, oraz - dla krótkotrwałego użytku - otyłość; jednak te zastosowań medycznych jest ograniczona.

Definicja

Wziewne są lotne substancje, które produkują opary chemiczne, które mogą być wdychane do wywołania psychoaktywnych lub halucynogenne, efekt. Chociaż inne substancje mogą być nadużywane wdychania, określenie "do inhalacji" jest używane do opisania różnych substancji, których główną cechą wspólną jest to, że są one rzadko, o ile w ogóle, rozpuszczono w żaden inny sposób niż inhalacji. Definicja ta obejmuje szeroki zakres związków chemicznych występujących w setkach różnych produktów, które mogą mieć różne efekty farmakologiczne. W wyniku tego, dokładna klasyfikacja inhalacji jest trudne. Jeden system klasyfikacji wymienia cztery ogólne kategorie inhalacji lotne rozpuszczalniki, aerozole, gazów i azotynów, w oparciu o formie, w jakiej są one często w gospodarstwach domowych, przemysłowych i produktów medycznych.

Zapobieganie nadużycie

Wczesne próby zapobiegania nadużywania sterydów skoncentrowany na badaniach narkotyków oraz kształceniu uczniów o niekorzystnych skutków w zakresie narkotyków.

Bardziej wyrafinowane podejście obiecujące zapobiegania nadużywania sterydów wśród graczy na drużyny sportowe szkół średnich. W programie ATLAS, opracowane dla piłkarzy, trenerów i liderów zespołów omówić potencjalne skutki sterydów anabolicznych i innych nielegalnych narkotyków na natychmiastowe wyniki sportowe i uczą, jak odmówić oferty leków. Omawiają również, jak trening siłowy i prawidłowe odżywianie może pomóc młodzieży budować swoje ciała bez stosowania sterydów. Później, specjalne trenerzy uczą graczom odpowiednie techniki ciężarów.

Program przeznaczony dla dorastających dziewcząt w zespołach sportowych, wzorowane na programie projektowanego dla chłopców, jest obecnie testowany.

Powszechnie nadużywane Sterydy

Poniżej skrócone lista powszechnie używanych sterydów i kategorii (ustnej lub iniekcji), w których mieszczą.

Doustnych steroidów:

Anadrol (oxymetholone)
Oxandrin (oxandrolone)
Dianabol (methandrostenolone)
Winstrol (stanozolol)

Sterydy iniekcyjne:

Deca-Durabolin (NANDROLONE)
Durabolin (fenopropionian nandrolonu)
Depo-Testosteron (testosteron cypionate)
Równowaga (boldenonu undecylenian)

Wpływ

Wiele systemów mózgu mogą być zaangażowane w znieczulających, odurzających i wzmacniającego wpływu różnych wziewne. Prawie wszystkie wziewne maltretowane (inne niż azotyny) wytwarzają przyjemny efekt przez naciśnięcie OUN. Badania na zwierzętach sugerują, że szereg powszechnie wykorzystywanych lotnych rozpuszczalniki i gazy znieczulające skutki neurobehawioralnych i mechanizmy działania podobne do tych wytwarzanych przez OUN, w tym alkoholu i leków, takich jak środki uspokajające i środki przeciwbólowe.

Ostatnie badania wskazują, że toluen, rozpuszczalnikiem znaleźć w wielu powszechnie wykorzystywanych do inhalacji, w tym kleju samolotu, farby, spraye i farby i Lakiery do paznokci, aktywuje układ dopaminy w mózgu. Dopaminy wykazano, że odgrywają rolę w pożądane działanie wielu leków z nadużywania. Azotyny, w przeciwieństwie do tego, rozszerzają naczynia krwionośne i relaks, a nie działając jako środki znieczulające.

Układ sercowo-naczyniowy

Steroid abuse powiązano z chorobami sercowo-naczyniowych (CVD) oraz ataków serca i udarów, nawet u sportowców młodsze niż 30. Steroids przyczyniają się do rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, a częściowo zmieniając poziomy lipoprotein przenoszących cholesterol we krwi. Sterydy, szczególnie typy podawaniu doustnym, zwiększają poziom lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) i zmniejszenia poziomu lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL). Wysokiego poziomu LDL i niskie poziomy HDL powodują zwiększenie ryzyka miażdżycy tętnic, stan, w którym substancje tłuszczowe są umieszczane wewnątrz tętnic i zakłócają przepływ krwi. Jeżeli we krwi jest zabezpieczony przed dotarciem do serca, wynik może być zawał serca. Jeśli we krwi zapobiega dotarcie do mózgu, wynik może być udar mózgu.

Steroidy również zwiększać ryzyko tworzenia się skrzepów krwi w naczyniach krwionośnych, potencjalnie zaburzenia przepływu krwi i uszkodzenia mięśnia sercowego, tak że nie jest skuteczny pompowania krwi.

Definicja

Metamfetamina jest silnie uzależniająca stymulantem, który znacznie wpływa na centralny układ nerwowy. Lek jest łatwo w nielegalnych laboratoriach z relatywnie niedrogie ponad-the-counter składników.

Metamfetamina jest powszechnie znane jako "szybkość", "meta" i "kreda". W swojej postaci wędzonego jest często określane jako "ice", "kryształ", "korby" i "szkło". Jest biały, bezwonny, goryczy krystaliczny proszek, który łatwo rozpuszcza się w wodzie lub alkoholu. Podobnie jak amfetamina, powoduje zwiększoną aktywność, zmniejszenie apetytu i ogólne poczucie dobrobytu. Skutki metamfetaminy może trwać od 6 do 8 godzin. Po początkowym "pędu", nie jest zazwyczaj stanem wysokim agitacji, że u niektórych osób może prowadzić do agresywnych zachowań.

Definicja

Ekstaza, ziołowe ecstasy, Rohypnol, GHB, ketamina są wśród leków stosowanych przez nastolatków i młodych dorosłych, którzy są częścią nocny, bar, rave czy trance sceny. Zachwyca i imprezy trance są zwykle długie nocne tańce, często przechowywane w magazynach. Wielu, którzy uczestniczą w imprezach rave i transu nie używać narkotyków, ale tych, którzy nie mogą być przyciągane do ogólnie niski koszt, pozornie zwiększonej wytrzymałości i odurzających wzloty, które uważa się pogłębić rave czy trance doświadczenie. Najnowsze twarde nauki, jednak wykazuje poważne szkody na kilka części mózgu z użyciem tych leków.

Definicja uzależnienia

Proces chorobowy charakteryzujący się dalszego stosowania danej substancji psychoaktywnej, pomimo krzywdy fizycznej, psychicznej i społecznej.

Kto używa wziewne

Ludzie, którzy nadużywają wziewne znajdują się w obu obszarach miejskich, jak i wiejskich. Badania dotyczące czynników przyczyniających się do nadużywania wziewne sugeruje, że niekorzystne warunki społeczno-ekonomiczne, a nie czynników rasowych czy kulturowych per se, może odpowiadać za większość zgłoszonych rasowe i etniczne różnice w szybkości wziewną nadużyć. Ubóstwo, historia nadużyć z dzieciństwa, słabe stopnie, a porzuceniem nauki w szkole wszystkie są związane z wziewną nadużyć. Native American młodzieży, którzy żyją w rezerwatach, gdzie społeczno-gospodarcze o niebezpieczeństwie i szkoła przerywania stawki są wysokie, mają zazwyczaj wyższe stawki niż nadużyć wziewne zarówno ogólnej populacji młodych ludzi i tych indiańskich młodych ludzi, którzy nie mieszkają w rezerwatach.

MDA - Zagrożenia zdrowia

MDMA jest związana w swej strukturze i efekty metamfetaminy, który, jak wykazano, powodują degenerację neuronów zawierających dopaminę neuroprzekaźnika. Uszkodzenie neuronów jest podstawową przyczyną zakłóceń mechanicznych obserwowanych w chorobie Parkinsona. Objawy choroby rozpoczyna się brak koordynacji i wstrząsy oraz mogą w końcu prowadzić do postaci paraliżu.

Zakażenie

Wiele osób nadużywających, którzy wstrzykują sterydów anabolicznych użyciu niesterylnych techniki wstrzyknięć lub akcji zanieczyszczone igły z innych sprawców. Ponadto, niektóre steroidowe preparaty wytwarzane są nielegalnie w niesterylnych warunkach. Te czynniki ryzyka umieścić sprawców dotyczące nabywania zakażeń wirusowych zagrażające życiu, takie jak HIV i zapalenia wątroby typu B i C. nadużywających może również rozwijać infekcyjne zapalenie wsierdzia, bakteryjne choroby, które powoduje śmiertelne zapalenie wewnętrznej wyściółki serca. Zakażenia bakteryjne mogą powodować ból i ropnie w miejscu podania.

Rohypnol

Rohypnol, nazwa handlowa flunitrazepamu, była przedmiotem szczególnej troski w ostatnich latach ze względu na jego nadużycia w gwałtu. Po zmieszaniu z alkoholem, Rohypnol może obezwładnić ofiarę i zapobiec ich opór napaść seksualną. Ponadto, mogą być śmiertelne Rohypnol zmieszany z alkoholem i / lub innych środków tłumiących.

Oprócz uspokajające-hipnotyczne w tym rozluźnienie mięśni i amnezji, Rohypnol może produkować uzależnienie fizyczne i psychiczne.

Innym bardzo podobny lek jest obecnie sprzedawane jako "roofies" w Miami, w stanie Minnesota i Teksas. Jest to clonazepam, sprzedawany w USA jako Klonopin iw Meksyku jako Rivotril. Jest czasami wykorzystywane do zwiększenia efektów heroiny i innych opiatów. Na podstawie awaryjnego informacji wstępu pokój, Boston, San Francisco, Phoenix i Seattle wydają się mieć najwyższe wskaźniki użytkowe clonazepam.

Zagrożenia dla zdrowia

Skutki LSD są nieprzewidywalne. Zwykle użytkownik czuje pierwsze efekty leku 30 do 90 minut po jego zrobieniu. Skutki fizyczne obejmują rozszerzenie źrenic, wyższą temperaturę ciała, zwiększenie częstości akcji serca i ciśnienia krwi, pocenie się, utrata apetytu, bezsenność, suchość w ustach i drżenie.

Odczucia i uczucia zmieniają się znacznie bardziej dramatycznie niż fizyczne objawy. Użytkownik może czuć się kilka różnych emocji na raz lub szybko skakać z jednej emocji do innej. Jeśli podjęte w wystarczająco dużej dawki, lek wywołuje urojenia i omamy wzrokowe. Poczucie użytkownika zmian czasowych i samorządu.

Wielu użytkowników LSD doświadczenie retrospekcje, nawrót niektórych aspektów doświadczenia człowieka, nie wymagający wziąć lek ponownie. Retrospekcje zwykle występuje u osób, które korzystają halucynogeny lub przewlekle mają podstawowy problem osobowości; jednak inaczej zdrowych ludzi, którzy korzystają z LSD okazjonalnie mogą mieć również retrospekcje.

Większość użytkowników LSD dobrowolnie zmniejszyć lub przerwać jego stosowanie w czasie. LSD nie jest uważane uzależniającym narkotykiem, ponieważ nie produkują kompulsywne zachowania poszukiwania narkotyków, jak kokaina, amfetamina zrobić, heroiny, alkoholu i nikotyny.

Narodowy badanie gospodarstw domowych na Drug Abuse (NHSDA)

NHSDA informuje, charakteru i zakresu używania narkotyków wśród amerykańskiej populacji gospodarstw domowych w wieku 12 lat i nia starszych. W 1996 szacunków NHSDA, odsetek ludności w wieku 12 lat i starszych, którzy kiedykolwiek użył LSD (stopa przynajmniej jednokrotnego zażycia) wzrosła do 7,7 procent z 6,0 procent w roku 1988. Wśród młodzieży od 12 do 17 lat, do 1996 LSD przynajmniej jednokrotnego wynosiła 4,3 procent, a dla osób w wieku od 18 do 25, 13,9 procent kurs był. Stawka do użytku przeszłego roku LSD między starzeniem się populacji 12 i starszych było w 1996 roku 1 procent Przeszłość lat występowania była najwyższa wśród grup wiekowych od 12 do 17 (2,8 procent) i 18 do 25 (4,6 procent). Stawka aktualnego wykorzystania LSD w 1996 roku dla osób w wieku od 18 do 25 była o 0,9 procent, a to było 0,8 procent dla 12- i 17-letnich młodzieńców.

Skóra

Nadużywania sterydów może powodować trądzik, torbiele i tłuste włosy i skórę.

Zabiegi

W tej chwili najbardziej skuteczne metody leczenia uzależnienia od metamfetaminy interwencje behawioralne są poznawcze. Metody te mają pomóc zmienić pacjenta myślenia, przewidywanej długości i zachowań oraz zwiększenie umiejętności w radzeniu sobie z różnych stresorów życiowych. Metamfetamina grupy wsparcia odzyskiwania wydają się również być skuteczne dodatki do behawioralne, które mogą prowadzić do długoterminowego ożywienia leku.

Obecnie nie ma żadnych szczególnych zabiegów farmakologiczne uzależnienia od amfetaminy do amfetaminy, jak i leków, takich jak metamfetaminy.

Istnieją pewne ustalone protokoły lekarzy pomocy doraźnej użyć do leczenia osób, które miały się przedawkowanie metamfetaminy. Ponieważ hipertermii i drgawki są powszechne i często śmiertelnych powikłań takich przedawkowania, leczenie pogotowie skupia się na bezpośrednich objawów fizycznych. Pacjenci przedawkowanie chłodzi się w łaźni lodowej i przeciwdrgawkowe leki można również podawać.

Ostre zatrucie metamfetaminy może być często traktowane przez obserwację w bezpiecznym, cichym otoczeniu. W przypadkach ekstremalnych emocji czy paniki, leczenie środkami przedwiekowe, takie jak benzodiazepiny był pomocny, a w przypadkach psychozy wywołanej metamfetaminy, krótkotrwałe od neuroleptyków okazała się skuteczna.

Długoterminowe skutki

Mimo, że substancje chemiczne występujące w inhalacji może powodować różne efekty farmakologiczne, większość inhalacji wytwarzają szybki wysoko podobny zatrucia alkoholem z początkowego wzbudzenia, a następnie senność, zawroty głowy, odhamowanie i agitacji. Jeśli wystarczające ilości wdychania, prawie wszystkie rozpuszczalniki i gazy produkują znieczulenia, utrata czucia, a nawet utrata przytomności.

Znalezione w rozpuszczalnikach, aerozoli środków chemicznych oraz gazy mogą produkować różne dodatkowe efekty w trakcie lub krótko po użyciu. Efekty te są związane z zatruciem i może obejmować wojowniczość, apatia, zaburzenia wyroku i upośledzenie funkcjonowania w pracy lub sytuacjach społecznych. Zawroty głowy, senność, zaburzenia mowy, senność, depresja refleks, ogólne osłabienie mięśni, a otępienie są inne możliwe działania. Nudności i wymioty są inne częste działania niepożądane.

Wziewne azotyny rozszerzają naczynia krwionośne, zwiększa częstość akcji serca i powodują uczucie ciepła i podniecenia, który może trwać kilka minut. Inne objawy mogą obejmować kolor, zawroty głowy i ból głowy.

gamma-hydroksy-maślan (GHB)

Od około 1990 roku, GHB (kwas gamma-hydroksy-maślan) był nadużywany w USA euforii, uspokajające i anaboliczne (budowy ciała) efektów. Jest ośrodkowego układu nerwowego depresyjne, że był powszechnie dostępny bez recepty w sklepach ze zdrową żywnością w 1980, zakupione głównie przez kulturystów w celu ułatwienia redukcję tłuszczu i budowanie mięśni. Jak z Rohypnol i clonazepam, GHB jest związane z napaści na tle seksualnym w miastach w całym kraju.

GHB nie został sprzedany over-the-counter w USA od 1992 roku jednak produkty zawierające butyrolaktronu gamma (GBL), związek chemiczny, który jest przekształcany w organizmie w GHB, są używane w wielu suplementów diety w sklepach ze zdrową żywnością i gimnazjów ,

Raporty z Detroit wskazują cieczy GHB jest używany w nocnych klubach dla efektów podobnych do tych z Rohypnol. Oczywistym jest również w scenie klubowej w Phoenix, Honolulu, i Teksasie, gdzie jest znany jako "płynnego ekstaza", "somatomax", "szufelka", "Gruzja Home Boy" lub "ciężkie uszkodzenie ciała". W Miami, odzwierciedlały centrum kontroli zatruć rozmowy problemów związanych z zwiększonym GHB, łącznie z utratą przytomności. W Nowym Jorku, pojawiły się doniesienia o GHB wśród osób w branży mody. GHB jest jednym z najbardziej popularnych leków wytwarzanych Atlanta. Jest on dostępny w niektórych salach gimnastycznych i renomowanych być powszechnie dostępne w niektórych miejscach męskich gejów partyjnych.

Poison Control Center w Denver informuje, że w 1998 roku, 33 połączenia zaangażowane GHB, a prawie połowa z nich zostały uznane za zagrażające życiu. Rachunki GHB dla coraz większej liczby przypadków napaści seksualnych w Los Angeles i zgonów spowodowanych przedawkowaniem obejmujących kombinacje leków.

Coma i drgawki mogą wystąpić następujące nadużywania GHB, a po połączeniu z metamfetaminy, wydaje się, że zwiększone ryzyko napadu. Łącząc stosowanie z innymi lekami, takimi jak alkohol może spowodować nudności i trudności w oddychaniu. GHB może również wywołać skutki odstawienia, w tym bezsenność, niepokój, drżenie i pocenie.

Zagrożenia dla zdrowia

PCP jest wciągająca.

W warunkach szpitalnych lub środka, często stają się brutalne i samobójczych, i są bardzo niebezpieczne dla siebie i dla innych. Powinny być przechowywane w spokojnym i nie powinien być sam.

Przy niskich do umiarkowanych dawkach, efekty fizjologiczne PCP to niewielki wzrost szybkości oddychania i bardziej wyraźny wzrost ciśnienia krwi i tętna. Oddychanie staje się płytkie i zaczerwienienie skóry i obfite pocenie się występuje. Uogólnione drętwienie kończyn i mięśni braku koordynacji mogą również wystąpić. Efekty psychologiczne obejmują różne zmiany w świadomości ciała, podobne do tych związanych z zatruciem alkoholem.

Przy wysokich dawkach PCP jest spadek ciśnienia krwi, częstość tętna, i oddychania. To mogą towarzyszyć nudności, wymioty, zaburzenia widzenia, przesuwając w górę iw dół z oczami, ślinotok, utrata równowagi i zawroty głowy. Wysokie dawki PCP może również powodować drgawki, śpiączkę i śmierć.

Efekty psychologiczne w dużych dawkach to złudzenia i halucynacje. PCP może powodować efekty naśladujące pełny zakres objawów schizofrenii. Mowa jest często skąpe i zniekształcone.

Ludzie, którzy używają PCP przez dłuższy czas zgłosić utratę pamięci, trudności z mową i myśleniem, depresji i utraty wagi. Objawy te mogą utrzymywać się nawet do roku po zaprzestaniu stosowania PCP.

Nałóg

Silna potrzeba, aby kontynuować za pomocą inhalacji odnotowano wśród wielu osób, szczególnie tych, którzy nadużywają wziewne przez dłuższy czas w ciągu wielu dni. Kompulsywne używanie i łagodny zespół odstawienia może wystąpić z długotrwałym nadużywaniem wziewną. Dodatkowe objawy wykazywane przez długoterminowych wziewne nadużywających to utrata masy ciała, osłabienie mięśni, dezorientacja, nieuwaga, brak koordynacji, drażliwość i depresja.

Monitoring przyszłości studiów (MTF)

W 1996 roku, MTF zaczął zbierać dane na temat MDMA używać wśród studentów. Stawki wykorzystania pozostał względnie stabilny 1996/99 dla studentów w 8 klasie, podczas gdy wykorzystanie wśród 10th- i 12. równiarki wzrosła.

Liczba 12-klasistów, które wykorzystywane MDMA w życiu wzrosła z 5,8 procent w 1998 roku do 8,0 procent w 1999 roku użytkowania w ubiegłym roku również wzrosła z 3,6 procent w 1998 roku do 5,6 procent w roku 1999. Ponadto, 12th równiarki użytkowania MDMA w ubiegłym miesiącu również wzrosły z 1,5 procent w 1998 roku do 2,5 procent w 1999 roku.

Z drugiej strony, największa zmiana w 10-gie równiarki użytkowania roku wystąpił przeszłości, która wzrosła z 3,3 procent w 1998 roku do 4,4 procent w 1999 roku.

Zagrożeń dla Zdrowia

Zwiększona HIV i zapalenia wątroby typu B i C są prawdopodobne transmisji konsekwencje zwiększonego nadużywania metamfetaminy, w szczególności w osoby, które wstrzykują sprzęt narkotyków i wtrysku akcji.

Badania wskazują również, metamfetamina i podobne stymulatory psychoruchowe może zwiększyć libido u użytkowników, w odróżnieniu od opiatów, które w rzeczywistości zmniejszają libido. Jednakże, długotrwałe stosowanie metamfetamina może być związany ze zmniejszeniem funkcjonowania seksualnego, przynajmniej u mężczyzn. Dodatkowo, metamfetamina wydaje się być związane z bardziej szorstką płci, które mogą prowadzić do krwawienia i otarcia skóry. Połączenie wtrysku i zagrożeń seksualnych może spowodować HIV coraz większym problemem wśród osób uzależnionych od metamfetaminy niż wśród opiatów i innych narkomanów, coś, co już wydaje się mieć miejsce w Kalifornii.

Różnice płci

Różnice między mężczyznami i kobietami wziewną nadużywania zidentyfikowano w różnych punktach w dzieciństwie. Jedno z badań wskazuje inhalacji nadużycie jest większe dla chłopców niż dziewcząt w klasach od 4 do 6, występuje z podobną częstością w klasach od 7 do 9, kiedy ogólna stosowanie jest najwyższym i znów staje się bardziej rozpowszechnione wśród chłopców w klasach 10 do 12. Narodowy badanie gospodarstw domowych on Drug Abuse (NHSDA), coroczne badanie zażywania narkotyków noninstitutionalized cywilów Narodu, informuje, że podobny odsetek 12- i 17-letnich chłopców i dziewcząt nadużył wziewne w roku 1998. Jednak odsetek 18- do 25- letnich mężczyźni, którzy nadużyli wziewne było ponad dwukrotnie więcej niż kobiet w tej grupie wiekowej, co sugeruje, że trwały nadużywania wziewne jest bardziej powszechne wśród mężczyzn.

Definicja

LSD (dietyloamid kwasu lizergowego) jest jednym z głównych leków tworzących klasę halucynogen. LSD został odkryty w 1938 roku, jest jedną z najsilniejszych nastrój zmienia chemicznych. Jest produkowany z kwasu lizergowego, który znajduje się w sporyszu, grzyba, który rośnie na żyta i innych zbóż.

Lotne rozpuszczalniki

Lotne rozpuszczalniki są cieczami, które wyparowują w temperaturze pokojowej. Można je znaleźć w wielu tanich, łatwo dostępnych produktów służących do wspólnego użytku domowego i zastosowań przemysłowych. Należą rozcieńczalników do farb i środków do usuwania, płyny do czyszczenia na sucho, środki odtłuszczające, benzyny, kleje, płyny korekcyjne i flamastrów płynów markera.

Układ mięśniowo-szkieletowy

Wzrost poziomu testosteronu i innych hormonów płciowych normalnie wywołać spektakularny wzrost, który występuje w okresie dojrzewania i dorastania. Następnie, gdy hormony te osiągnięcia określonych poziomów, sygnalizują kości przestaje rosnąć, blokowania osoby do jego maksymalnej wysokości.

Gdy dziecko lub nastolatek bierze sterydy anaboliczne, otrzymane sztucznie wysoki poziom hormonów płciowych może sygnalizować kości przestaje rosnąć szybciej niż normalnie zrobić.

Wzory Abuse

Wziewne-szczególnie lotne rozpuszczalniki, gazy i aerosols- są często jednym z pierwszych leków, które małe dzieci korzystają. Wziewne są także jednym z niewielu substancji wykorzystywanych więcej dzieci młodszych niż starszych. Niemniej jednak, do inhalacji może stać się przewlekłe nadużywanie i rozszerzyć w dorosłym życiu.

Ogólnie rzecz biorąc, osoby nadużywające wziewne wszelkie dostępne będą nadużywać substancji. W niektórych częściach kraju, "Texas czyszczenia butów" do czyszczenia butów w sprayu zawierającego toluen chemiczną, jest to lokalny przysmak. Srebro i złoto w sprayu farby, które zawierają więcej niż w innych kolorach toluen natryskowych, popularne są również preparaty do inhalacji.

Dane z badań krajowych i państwowych sugerują inhalacji nadużycie osiąga swój szczyt w pewnym momencie podczas siódmej poprzez dziewiątego klas. Na przykład, amerykański narkotyków i alkoholu Badanie dzieci w 4th przez 12 gatunków wskazują, że odsetek dzieci, które nigdy nie używane środki wziewne szczyty w 8 klasie.

Definicja

MDMA, zwany "Adam", "Ecstasy", lub "XTC" na ulicy, jest syntetycznym, psychoaktywny (halucynogenne), lek o działaniu podobnym do amfetaminy i halucynogennych. Jego strukturę chemiczną (3-4 methylenedioxymethamphetamine) jest podobna do dwóch syntetycznych leków, MDA, metamfetamina, które wiadomo, że powodują uszkodzenie mózgu.

Krótkotrwałe efekty

Jako silny stymulant, metamfetaminy, nawet w małych dawkach, może zwiększyć stan czuwania i aktywności fizycznej oraz zmniejszenie apetytu. Krótkie, intensywne uczucie, lub pośpiechu, jest zgłaszane przez tych, którzy palą lub wstrzyknąć metamfetaminę. Doustnie lub parskanie produkuje długotrwałe wysokie zamiast pośpiechu, który podobno może trwać tak długo, jak pół dnia.

Metamfetamina ma działanie toksyczne. Duże uwalnianie dopaminy produkowanej przez metamfetaminy jest myśl, aby przyczynić się do toksycznego działania tego leku na zakończeniach nerwowych w mózgu. Wysokie dawki mogą podnieść temperaturę ciała do poziomów niebezpiecznych, czasami śmiertelne,, a także drgawki przyczyny.

Długoterminowe skutki

Długoterminowe wyniki abuse metamfetaminy w wielu szkodliwych skutków, w tym uzależnienia. Oprócz jest uzależnionych od metamfetaminy, przewlekłych nadużywających metamfetaminy wykazują objawów, które mogą zawierać agresywnych zachowań, niepokój, splątanie, i bezsenność. Mogą one również wyświetlać szereg cech psychotycznych, takich paranoja słuchowych halucynacji, zaburzeń nastroju i urojeniami (np owadów pełzających odczucie na skórze, zwany "mrowienie").

W niektórych przypadkach, nadużywających zrezygnować jedzenia i snu, podczas gdy oddając w formie binging znany jako "metę" wstrzykiwanie jak gram leku co 2 do 3 godzin w ciągu kilku dni.

Przewlekłe nadużywanie może prowadzić do psychozy zachowania, charakteryzuje się intensywnym paranoję, halucynacje wzrokowe i słuchowe, oraz out-of-kontroli szaleje, że może być w połączeniu z wyjątkowo brutalnych zachowań.

Chociaż nie istnieją żadne fizyczne objawy zespołu odstawienia, kiedy metamfetaminy jest zatrzymany, użytkownicy mogą odczuwać depresję, niepokój, zmęczenie, paranoja, agresji i intensywny głód narkotyku.

MDA Definicja

MDA, lek macierzysty MDMA jest lek amfetaminy, która została również wykorzystywane i jest podobny pod względem struktury chemicznej do MDMA. Badania pokazują, że MDA niszczy neurony produkujące serotoniny w mózgu, które odgrywają bezpośrednią rolę w regulacji nastroju, agresja, aktywność seksualną, snu i wrażliwość na ból. Prawdopodobnie jest to działanie na układ serotoniny, która daje MDA jego rzekomych właściwości podwyższonej doświadczenia seksualnego, spokoju i zabawach.

Efekty eksperymentu

Wielu użytkowników tendencję do eksperymentowania z różnymi klubu leków w połączeniu. Również, kombinacje dowolnych z tych leków z alkoholem może prowadzić do nieoczekiwanych działań niepożądanych i śmierci.

Narodowy badanie gospodarstw domowych na Drug Abuse (NHSDA)

Każdego roku, NHSDA raporty o charakterze i zakresie zażywania narkotyków wśród amerykańskiej populacji gospodarstw domowych w wieku 12 lat i starszych. Badanie 1998 okazało się, że około 1,5 procent (3,4 miliona) Amerykanów co najmniej 12 lat używał MDMA co najmniej raz w życiu. Grupy wiekowe, najcięższy zastosowanie (5 procent lub 1,4 mln osób) odnotowano dla osób między 18 a 25 lat.

Komplikacje

Metamfetamina może powodować wiele problemów sercowo-naczyniowych. Są to szybkie bicie serca, nieregularne bicie serca, wzrost ciśnienia krwi i nieodwracalne, skoku produkujących uszkodzenie małych naczyń krwionośnych w mózgu. Hipertermia (podwyższona temperatura ciała) i drgawki występują z przedawkowania metamfetaminy, a jeśli nie jest leczone natychmiast, może spowodować śmierć.

Przewlekłe nadużywanie metamfetaminy może spowodować zapalenie błony serca, jak i użytkowników, którzy wstrzykują lek, uszkodzonych naczyń krwionośnych i ropni skóry. Nadużywających metamfetaminy może mieć epizody gwałtownego zachowania, paranoja, niepokój, splątanie i bezsenność. Objawy psychotyczne mogą czasem utrzymywać się przez miesiące lub lata po użyciu przestał.

Ostre zatrucie ołowiu jest kolejnym potencjalnym ryzykiem dla osób nadużywających metamfetaminy. Najczęstszą metodą nielegalną produkcją metamfetaminy wykorzystuje octanu ołowiu jako odczynnik.

Płodu ekspozycji metamfetaminy jest znaczącym problemem w Stanach Zjednoczonych. Obecnie, badania wskazują, że w czasie ciąży nadużywania metamfetaminy może prowadzić do powikłań prenatalnych, zwiększone stawki przedwczesnego porodu i zmienionych noworodków wzorców zachowań, takich jak nieprawidłowych odruchów i skrajnej irytacji. Metamfetamina nadużycie w czasie ciąży może być związane także wad wrodzonych.

Gazy

Gazy obejmują środki znieczulające medycznych, a także gazy używane w gospodarstwie domowym lub w produktach komercyjnych. Gazy znieczulające medyczne obejmują eter, chloroform, halotanu i podtlenek azotu, popularnie zwany "gaz rozweselający". Podtlenek azotu jest najbardziej nadużywane tych gazów i można je znaleźć w bitej śmietany i produktów dozowników, które zwiększą liczbę oktanową poziomów w samochodach wyścigowych. Domowe lub komercyjne produkty zawierające gazy obejmują zapalniczek butan, zbiorniki z propanem, bitą śmietaną i dozowniki chłodzących.

Wzrost użytkowania

Klub narkotyków wydaje się rosnąć w wielu miastach w całym kraju, * z Atlanty, Seattle, Chicago, Detroit, Miami i Newark sprawozdawczego szerokie zastosowanie w sceny rave i klubowych. Zakończyła niedawno badania w Seattle wykazały, że 20 procent młodych gejów zgłaszane przy użyciu Ecstasy. GHB jest lekiem z wyboru wśród białych, gejów mężczyzn w New Orleans Dzielnicy Francuskiej i jest popularny wśród uczniów szkół średnich i studentów.

Różnice z innymi lekami

Metamfetamina jest sklasyfikowany jako psychostymulanty, jak są takie inne leki uzależniające jak amfetamina i kokaina. Wiemy, że metamfetamina strukturalnie podobne do amfetaminy i dopaminy, ale różni się od kokainy. Mimo, że te używki mają podobne efekty behawioralne i fizjologiczne, istnieją pewne istotne różnice w podstawowych mechanizmów ich działania na poziomie komórki nerwowej. Jednak Najważniejsze jest to, że metamfetamina, jak kokaina, skutkuje nagromadzeniem neuroprzekaźnika dopaminy, a to nadmierna koncentracja dopaminy pojawia produkować pobudzenie i uczucia euforii doświadczonego przez użytkownika. W przeciwieństwie do kokainy, która jest szybko usuwana i prawie całkowicie metabolizowany w organizmie, metamfetamina ma znacznie dłuższy okres działania, a większy procent leku pozostaje niezmieniona w organizmie. Powoduje to metamfetamina występuje w dłuższej mózgu, co ostatecznie prowadzi do dłuższych efektów pobudzających.

Nałóg

Nie jest określony odsetek nadużywających steroidów się uzależniony od narkotyków, o czym świadczy ich nadal brać sterydy pomimo problemów fizycznych, negatywnego wpływu na stosunki społeczne, lub nerwowość i rozdrażnienie. Ponadto, spędzają dużo czasu i pieniędzy uzyskaniu leków i objawów odstawienia doświadczenia takie jak wahania nastroju, zmęczenie, niepokój, utrata apetytu, bezsenność, zmniejszenie popędu płciowego, i pragnienie, by więcej sterydów. Najbardziej niebezpieczne objawy odstawienia jest depresja, ponieważ czasami prowadzi do prób samobójczych. Nieleczone, niektóre objawy depresyjne związane z sterydów anabolicznych wycofania były znane utrzymywać się przez rok lub dłużej po sprawca przestaje biorąc narkotyków.

Definicja

PCP (fencyklidyny) został opracowany w 1950 jako środek znieczulający dożylnego. Korzystanie z PCP u ludzi została przerwana w 1965 roku, ponieważ stwierdzono, że pacjenci często stał wzburzony, urojenia, i irracjonalne podczas rekonwalescencji jego znieczulających efektów. PCP jest nielegalnie produkowane w laboratoriach i jest sprzedawany na ulicy przez takich nazw jak "kurz", "anioł", "ozonu" i wack "paliwo rakietowe". "Zabójca" i stawów "kryształ Supergrass" to nazwy, które odnoszą się do PCP w połączeniu z marihuany. Różnorodność nazw ulic PCP odzwierciedla jego dziwaczne i niestabilne działanie.

PCP jest biały, krystaliczny proszek, który jest łatwo rozpuszczalny w wodzie lub w alkoholu. Ma charakterystyczny gorzki smak chemiczny. PCP można łatwo mieszać z barwnikami i obraca się na rynku narkotyków w różnych tabletek, kapsułek i barwnych proszków. To jest zwykle używany w jeden z trzech sposobów: prychnął, wędzone lub zjedzone. Do palenia, PCP jest często stosowana do materiału zielonej mięty, takie jak pietruszka, oregano, lub marihuany.

Zastosowanie w USA

Metamfetamina, tradycyjnie związane z białych mężczyzn, robotników, jest używany przez więcej różnych grup ludności, które zmieniają się w czasie i różnią się od obszaru geograficznego.

Według badania z 1996 r Narodowego Household na Narkomanii, szacunkowo 4,9 mln osób (2,3 procent ludności) próbowali metamfetaminę w pewnym momencie w ich życiu. W 1994 roku było 3,8 mln szacunki (1,8 procent), a w 1995 roku było to 4,7 mln (2,2 procent).

Dane z sieci ostrzegania 1996 narkomanii (Dawn), poinformował, że epizody związane metamfetaminy, zmniejszyła się o 39 procent w latach 1994 i 1996, po wzroście o 237 procent w latach 1990 i 1994.

Społeczność Epidemiologia Grupa Nidy Pracy (CEWG), na początku sieci ostrzeżenia naukowców, która dostarcza informacji na temat charakteru i schematy zażywania narkotyków w dużych miastach, zgłoszonych w czerwcu 1997 publikacji, że metamfetamina nadal jest problem, na Hawajach oraz w największych miastach zachodnich , takich jak San Francisco, Denver i Los Angeles.

Aerozole

Aerozole są spraye zawierające miotające i rozpuszczalników. Są to malowanie natryskowe, dezodorantów i włosów spraye, aerozole oleju warzyw do gotowania, i spraye osłony ochronne tkaniny.

Ketamina

Ketamina jest inny centralny układ nerwowy nadużywany jako "gwałtu" narkotyków. Ketamina, lub "Special K", to szybko działający znieczulenia ogólnego. Ma uspokajająco-nasennym, przeciwbólowe i właściwości halucynogenne. Jest sprzedawany w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach, do stosowania jako środek do znieczulenia ogólnego, zarówno u ludzi i weterynaryjnych praktyką medyczną.

Jest to podobne do fencyklidyny (PCP), chociaż ketamina ma szybszy początek działania i jest słabsze. W zależności od dawki, ketamina wywołuje wszystko z uczuciem przyjemnym nieważkości do pełnoprawnych doświadczeń out-of-body lub zbliżonych do śmierci. Ketamine is reportedly used as an alternative to cocaine and is generally snorted.

Nitrites

Nitrites often are considered a special class of inhalants. Unlike most other inhalants, which act directly on the central nervous system (CNS), nitrites act primarily to dilate blood vessels and relax the muscles. And while other inhalants are used to alter mood, nitrites are used primarily as sexual enhancers. Nitrites include cyclohexyl nitrite, isoamyl (amyl) nitrite, and isobutyl (butyl) nitrite. Cyclohexyl nitrite is found in room odorizers. Amyl nitrite is used in certain diagnostic procedures and is prescribed to some patients for heart pain. Illegally diverted ampules of amyl nitrite are called "poppers" or "snappers" on the street. Butyl nitrite is an illegal substance that is often packaged and sold in small bottles also referred to as "poppers."

Definition of the term Drug

The term drug includes any non-food chemical substance or preparation administered for the purpose of correcting or attenuating a disease process (therapeutic drug) or for pleasure (recreational drug). Almost all drugs of interest in the realm of behavioral health care achieve their primary effects in the brain (central nervous system) and may also be referred to as psychoactive or psychotropic. Many such drugs (eg, morphine, diazepam, amphetamine, nitrous oxide) may be used for either of these two purposes.

Zagrożenia dla zdrowia

Many of the risks users face with MDMA use are similar to those found with the use of amphetamines and cocaine. Są to:

Psychological difficulties, including confusion, depression, sleep problems, drug craving, severe anxiety, and paranoia - during and sometimes weeks after taking MDMA (even psychotic episodes have been reported).

Physical symptoms such as muscle tension, involuntary teeth clenching, nausea, blurred vision, rapid eye movement, faintness, and chills or sweating.

Increases in heart rate and blood pressure, a special risk for people with circulatory or heart disease.

Recent research findings also link MDMA use to long-term damage to those parts of the brain critical to thought and memory.

Also, there is evidence that people who develop a rash that looks like acne after using MDMA may be risking severe side effects, including liver damage, if they continue to use the drug.

Extent of Use

Since 1975, MTF researchers have annually surveyed almost 17,000 high school seniors nationwide to determine trends in drug use and to measure attitudes and beliefs about drug abuse. Over the past 2 years, the percentage of seniors who have used LSD has remained relatively stable. Between 1975 and 1997, the lowest lifetime use of LSD was reported by the class of 1986, when 7.2 percent of seniors reported using LSD at least once in their lives. In 1997, 13.6 percent of seniors had experimented with LSD at least once in their lifetimes. The percentage of seniors reporting use of LSD in the past year nearly doubled from a low of 4.4 percent in 1985 to 8.4 percent in 1997.

In 1997, 34.7 percent of seniors perceived great risk in using LSD once or twice, and 76.6 percent said they saw great risk in using LSD regularly. More than 80 percent of seniors disapproved of people trying LSD once or twice, and almost 93 percent disapproved of people taking LSD regularly.

Almost 51 percent of seniors said it would have been fairly easy or very easy for them to get LSD if they had wanted it.

Rodzaje

Rohypnol, GHB, and Ketamine are predominantly central nervous system depressants. Because they are often colorless, tasteless, and odorless, they can be easily added to beverages and ingested unknowingly. These drugs have emerged as the so called "date rape" drugs.

Because of concern about these abused sedative-hypnotics, Congress passed the "Drug-Induced Rape Prevention and Punishment Act of 1996" in October 1996. This legislation increased Federal penalties for use of any controlled substance to aid in sexual assault.

Treatment Issues

Club drugs are an increasing challenge for treatment programs. Many teens and young adults enter treatment with a number of these drugs and alcohol, rather than a single drug, as their primary problem.

Definicja

Drug analogs are chemical compounds that are similar to other drugs in their effects but differ slightly in their chemical structure. Some analogs are produced by pharmaceutical companies for legitimate medical reasons. Other analogs, sometimes referred to as "designer" drugs, can be produced in illegal laboratories and are often more dangerous and potent than the original drug.

Extent of Use

NIDA's 1997 MTF shows that use of PCP by high school seniors has declined steadily since 1979, when 7.0 percent of seniors had used PCP in the year preceding the survey. In 1997, however, 2.3 percent of seniors used PCP at least once in the past year, up from a low of 1.2 percent in 1990. Past month use among seniors decreased from 1.3 percent in 1996 to 0.7 percent in 1997.

According to the 1996 NHSDA, 3.2 percent of the population aged 12 and older have used PCP at least once. Lifetime use of PCP was higher among those aged 26 through 34 (4.2 percent) than for those 18 through 25 (2.3 percent) and those 12 through 17 (1.2 percent).

What Are Hallucinogens

A hallucinogenic drug is one that causes the user to have psychotic-like sensations and feelings of detachment and unreality. The user may "hear" colors or "see" music. The walls may look like they're melting. The user has a distorted view of objects and sounds. Users can also have hallucinations and delusions - seeing things that aren't there, and believing things that are impossible such as believing they can fly. LSD, psyillocybin mushrooms, peyote (mescaline) and jimsonweed are examples of hallucinogenic drugs. The "trip" lasts for about five hours, and mimics mental illnesses such as schizophrenia or delusional disorder. The hallucinogenic drugs are extremely dangerous; they are stored in the fatty areas of the body, such as the brain, and cause "flashbacks" days, months, or even years after the drug has been taken.

Fentanyl

Fentanyl was introduced in 1968 by a Belgian pharmaceutical company as a synthetic narcotic to be used as an analgesic in surgical procedures because of its minimal effects on the heart. Fentanyl is particularly dangerous because it is 50 times more potent than heroin and can rapidly stop respiration. This is not a problem during surgical procedures because machines are used to help patients breathe. On the street, however, users have been found dead with the needle used to inject the drug still in their arms.

Community Epidemiology Work Group (CEWG)

MDMA is used most often by young adults and adolescents at clubs, raves (large, all-night dance parties), and rock concerts.

Its abuse is increasingly reported in the 20 metropolitan areas included in the CEWG.

In Kings County, Washington, a recently completed survey of young men who have sex with men showed that MDMA was among the frequently used drugs (20 percent of the sample).

In Boston, a 1996-97 survey of public schools in Boston found that about 14 percent of male and 7 percent of female 12th graders had used MDMA during their lifetime. Increased use of MDMA among youth was also reported in Seattle.

Information about MDMA from other CEWG areas include the following:

In Atlanta, MDMA is reported as a popular stimulant.

In Chicago, it's use is common in the rave and club scenes, especially in the North Side.

In Miami, large-scale sales of drugs such as MDMA are occurring at raves.

In New Jersey, it is available across the state, particularly in college towns.

Zachowanie

Case reports and small studies indicate that anabolic steroids, particularly in high doses, increase irritability and aggression. Abusers who have committed aggressive acts or property crimes generally report that they engage in these behaviors more often when they take steroids than when they are drug-free.

Anabolic steroids have been reported also to cause other behavioral effects, including euphoria, increased energy, sexual arousal, mood swings, distractibility, forgetfulness, and confusion.

In summary, the extent to which steroid abuse contributes to violence and behavioral disorders is unknown. As with the health complications of steroid abuse, the prevalence of extreme cases of violence and behavioral disorders seems to be low, but it may be underreported or underrecognized.

Do myślenia: co jesz wpływa na nastrój

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, że to, co jesz może mieć wpływ, jak się czujesz? Naukowcy badali połączenia żywnościowego nastroju od jakiegoś czasu, a wyniki mogą być zaskakujące. Niektóre produkty mogą mieć znaczący wpływ na nastrój, pozytywnie i niektóre niektóre negatywnie. Zdrowa dieta może być tak samo skuteczne, jak inne środki wzmacniające nastroju, w tym ćwiczenia, redukcja stresu, odpowiednia ilość snu i nastroju, unosząc leków. Daje to zupełnie nowe znaczenie określeniu "jesteś tym, co jesz".

Do myślenia: co jesz wpływa na nastrój

Jedz więcej tych

Badania kliniczne wykazały, że niektóre składniki odżywcze, w tym tłuszczów omega-3, witaminy z grupy B, witaminy D, a niektóre białka są związane ze zwiększoną nastroju.

Omega-3 kwasy tłuszczowe
Coraz więcej badań wskazuje, że kwasy tłuszczowe omega-3 mogą pomóc zwiększyć swój nastrój i leczeniu objawów depresji. Aby uzyskać więcej tłuszczów omega-3, spróbuj dodać bardziej tłuste ryby (takie jak łosoś, tuńczyk, makrela, śledź, pstrąg, sardynki), orzechy włoskie, siemię lniane, olej rzepakowy i wzbogaconych jaj.

Witaminy z grupy B.
Według naukowców, niektóre witaminy z grupy B - zwłaszcza witaminy B12 i kwasu foliowego - może cię rozweselić, pomagając organizmowi produkować więcej serotoniny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za stabilizacji nastroju. W rzeczywistości niewielkie ilości tych składników do podnoszenia rozporządzania zostały połączone z depresją. Załadować na pokarmów bogatych w tych dwóch B witamin, w tym owsa, całe ziarna, brokuły, buraki, soczewica, fasola, nasiona, zieleni, jaj, owoców morza, mięsa wołowego (wybierać chude kawałki) oraz przetworów mlecznych.

Witaminy D
Badania sugerują, że "słońce witaminy" może naprawdę rozjaśnić spojrzenie przez zarozumiały poziom serotoniny, neuroprzekaźnika dobre samopoczucie. Perk swój dzień od jaj spożywających, wzbogaconych o niskiej zawartości tłuszczu i produktów mlecznych tłuszczu, wzbogacone produkty sojowe i tłuste ryby z kości.

Jedz mniej tych

Rafinowanych węglowodanów
Skoncentrowane cukry z cukierki, napoje gazowane, soki i inne słodycze spowodować cukru we krwi szybko skok, a następnie szybko spadać, podobnie jak roller coaster. Ograniczyć te produkty, jak również rafinowane węglowodany, takie jak białe pieczywo, biały ryż, krakersy, i regularne makaronu, które są trawione i wchłaniane bardzo szybko.

Tłuszcze trans
Wstępne badania nie stwierdzono związku między spożyciem kwasu trans-tłuszczowego, zmian biologicznych, co prowadzi do depresji. Uważa się, że te niezdrowe tłuszcze powodują reakcje zapalne w organizmie, które mogą zakłócać nastroju, zwiększenie neuroprzekaźników. Unikać pakowane ciastka i krakersy i fast food.

Inne porady

Kluczem do zapewnienia, jesteś w rębaka, jak może być to, aby podjąć kroki, aby utrzymać stabilny poziom cukru we krwi przez cały dzień. Upewnij się, jeść coś co cztery lub pięć godzin, które zapobiegną cukru we krwi od gwałtowny. Ciągłe wahania cukru we krwi może spowodować wahania nastroju i zmęczenie. Staraj się spożywać białka i węglowodanów złożonych na każdy posiłek i przekąskę, aby utrzymać stały poziom cukru we krwi. Chudego białka, takie jak kurczak, tuńczyk, indyk, są dobrym źródłem aminokwasu tyrozyny, która może poprawić nastrój, pobudzenie neuroprzekaźników dopaminy i noradrenaliny.

Bądź dobrze nawilżona dużą ilością wody i innych napojów niskokalorycznych i unikać przesady w sprawie napojów zawierających kofeinę, która może dać Ci szybki przypływ energii, ale można poczuć się zmęczony i słaby później.

Get Moving

Badania dowodzą, że regularne ćwiczenia mogą pomóc zapobiec depresji. Co trochę pomaga - zaledwie trzydzieści minut codziennej aktywności fizycznej może zmniejszyć objawy łagodnej i umiarkowanej depresji górę o 50 procent.

Co O suplementy?

Zawsze najlepiej, aby uzyskać składników odżywczych z pożywienia, a nie z suplementów. I jak zawsze, porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek rodzaju suplement diety.

Bottom Line

Odpowiedni sen, redukcja stresu, regularne ćwiczenia i dobrze zrównoważona dieta bogata w owoce, warzywa, całe ziarna, chude-białka i zdrowe tłuszcze są ważne dla pobytu pozytywne.

Niepłodność: IVF - zapłodnienie in vitro Porady

Problemy etyczne i moralne związane z zapłodnienia in vitro

Korzystanie z technologii wspomagających rozrodczych jest więcej niż tylko kwestia leczenia i koncepcji. Istnieją także etyczne i moralne dylematy, które mogą być częścią tego procesu, który może obejmować, ale nie są ograniczone do:

 1. Losy wszelkich przechowywanych zarodków powinna para rozwód - jest własnością zarodka lub osoby. Kto może ubiegać się zarodek lub czy jest ono zostać zniszczone lub trzymane w zamarzniętym zastoju?
 2. Prawa do plemników lub jaj dawcy - niektóre przepisy Zjednoczone to, że darczyńcy nie mają praw rodzicielskich, jednak nie jest to tak jasno określone w innych państwach.
 3. Niszczenie zarodków resztkowych - jesteśmy w rzeczywistości, mordowanie dzieci? Niektórzy uważają, że przekonania religijne bierzemy życie dziecka, a nie potencjalnego bytu.
 4. Selektywnej redukcji w przypadku wielu skutecznych implantów - selektywnej aborcji płodu lub więcej niż jednego płodu promowania bardziej udany wynik dla pozostałych płodów jest oglądany same jak usuwanie resztkowych embrionów. Niektórzy uważają, że dziecko zaczyna się od poczęcia, a nie w chwili urodzenia.
 5. Moralność religijna w odniesieniu do wykorzystania technologii wspomagających rozrodu (ART) - katolickie dogmaty specjalnie ograniczyć korzystanie z ART, takich jak zapłodnienie in vitro. Donum vitae, że wtargnięcie kogoś innego niż człowiek i jego małżonka w podejmowaniu dziecka jest niemoralne, co wyklucza plemników i jaj darczyńców i płodność leczenia, aby promować koncepcję.

Poza fizyczne aspekty zapłodnienia in vitro, są także aspekty społeczne i moralne, które niektórzy uważają muszą być brane pod uwagę przy podejmowaniu determinację, aby stworzyć dziecko za pomocą probówki

Ryzyko i powikłania zapłodnienie in vitro

Jak w przypadku każdego leczenia lub procedury, istnieje potencjalne ryzyko i powikłania. Odnosi się to do zapłodnienia in vitro, który ma swoje własne szczególne zagrożenia, które mogą obejmować:

 1. Płodność Wpływ narkotyków boczne - leki iniekcyjne mogą powodować ból, zakażenie w miejscu wstrzyknięcia, obrzęk lub miejscowe reakcje alergiczne. Doustne leki mogą przyczynić się do zwiększenia masy ciała, nudności, wzdęcia, wahania nastroju, tkliwość piersi i bóle głowy.
 2. Jajników Hyper-stymulacja - reakcja związana z nadmiernego podniesienia poziomu estrogenów i hormonu danego dojrzewają jaja do zbioru, w wyniku: płyn w jamie brzusznej, skrzepy krwi w dużych naczyniach krwionośnych, obrzęk jajników, które mają niebezpieczeństwo rozerwania lub skręcanie.
 3. Zagrożenia pobierania jaj - od znieczulenia, ogólne uspokojenie IV i igły są wykorzystywane do pobierania, anestezjologicznego reakcji, zakażenie w miejscu wkłucia igły, krwawienie, uszkodzenie sąsiednich narządów wewnętrznych i blizny są zagrożenia związane z procedurą.
 4. Sperma Gromadzenie i Efekty Przygotowanie - jest to stresujący okres dla człowieka, który może mieć trudności z erekcją lub nawet zmiany liczby plemników w odpowiedzi na stres.
 5. Embryo Transfer Side Effects - po implantacji zarodka, kobiety mogą odczuwać suchość pochwy, objawy PMS, takich jak wzdęcia i przetargowych piersi, depresji lub zmiany nastroju, które mogą być wynikiem hormonów podawanych przygotować jajniki i macicę w procesie zapłodnienia.
 6. Psychologiczne Objawy - niepłodność jest stresujące w sobie. Dochodzi do tego, naprężenia związane z substancji chemicznych, fizycznych i oceny i leczenia lęku lub depresji może wynikać, oprócz zaburzeń snu, napięcia w stosunku i choroby związane ze stresem.

Rozpoznawanie potencjalnych zagrożeń i powikłań związanych z IVF pomoże Ci lepiej przygotować się do tego procesu i jego potencjalnych skutków ubocznych.

Jak Zapłodnienie in vitro jest Sporządzono

Kiedy kobieta lub para, a płodność Specjalista ustalić, że zapłodnienie in vitro nie jest leczeniem z wyboru, istnieje kilka kroków, które należy podjąć w celu wspierania największe szanse na sukces.

Początkowych etapów zapłodnienia in vitro obejmują:

1. Doradztwo - można omówić proces IVF, ryzyka i korzyści, i celów wyniku. Wyraża zgodę Leczenie zostanie podpisana, co może obejmować zgodę na IVF i przenoszenie zarodków, mikro-zapłodnienia, krioprezerwacji powstających zarodków i psychologicznego leczenia / oceny.

2. Badanie nasienia - nasienie próbki będą analizowane pod kątem: objętości i konsekwentnie, liczba plemników, ruchliwość, struktura i przetrwania

3. Badanie - w tym USG i poziom hormonów w celu ustalenia bazowych macicy i stan hormonalny, dla synchronizacji z cyklu IVF

4. płodności leki - hormony będą przewidziane do kobiety, aby stymulować produkcję jaj, w tym nadowulacji, gdzie jajniki produkują więcej niż jednej komórki jajowej podczas cyklu. Większa liczba jaj zwiększa szanse na udane IVF. Leki będą dodawane w różnych momentach w trakcie cyklu IVF, przygotowanie macicy do implantacji, promować jajko i rozwój pęcherzyków, i pomoc w wyszukiwaniu jaj lub zbioru.

5. Jajko pobieranych - nic nie jeść i nie pić 8 godzin przed swoim pobierania. Ultradźwięki są wykorzystywane do prowadzenia igły, gdy wchodzi on do zbioru jajnika, poprzez ścianę pochwy.

6. nawożenia - koncentruje się plemniki wprowadza do swoich jaj, na płytce Petriego lub probówki

7. Transfer - za pomocą wziernika, procedura jest podobna do wymaz szyjki macicy. USG prowadzi umieszczenie zarodków wewnątrz uteris.

Etapy związane z in vitro są dosyć spójny niezależnie Kliniki płodności, który służy, ze względu na charakter sekwencyjnego ludzkiego ciała w zakresie płodności. Zgodnie z wytycznymi i instrukcjami swojej płodności Specialist, przyczyni się do promowania pozytywnych rezultatów następujące IVF.

Definiowanie Zapłodnienie in vitro

Proces zapłodnienia in vitro początkowo przyniósł do sławy poprzez stworzenie pierwszego na świecie "probówki baby" - przełom w technologii wspomagających reprodukcyjnego, zwany także sztuka, która pomogła wielu ludziom osiągnąć ciąży i po porodzie, gdy inne możliwości leczenia płodności okazały się nieskuteczne.

IVF został po raz pierwszy wprowadzony przez dr Edwards embriolog i ginekolog, dr Steptoe, w Anglii w 1978 roku, by pomóc parom, którzy nie byli w stanie mieć dzieci, od zapłodnienia naturalnego, ze względu na problemy z płodnością, które nie mogą być przezwyciężone z tradycyjnych zabiegów ,

Termin "in vitro" oznacza "poza żywym" i wstępnie określone jak zapłodnienie in vitro - wstępnie zarodkowego przekazywania lub IVF-ET, w odniesieniu do stadium rozwoju komórek w czasie wszczepiania macicy kobiety.

Rola zapłodnienia in vitro w Leczenia Niepłodności

Istnieje wiele przyczyn niepłodności, w tym problemów hormonalnych, problemów strukturalnych lub mechanicznych i stanów medycznych. Istnieje również wiele różnych zabiegów, w celu rozwiązania konkretnych przyczyn niepłodności, takie jak leczenie hormonalne lub chirurgicznej korekcji nieprawidłowości strukturalnych.

Zapłodnienie in vitro - IVF - jest jeden rodzaj leczenia niepłodności, jednak nie jest leczeniem pierwszego rzutu. Twoja płodność specjalista postara inne mniej inwazyjne i mniej kosztowne opcje przed wyborem IVF, ponieważ wiele przyczyn niepłodności można pokonać z innych możliwości leczenia.

IVF jest najlepsza do tych sytuacji, w których kobieta próbuje wyobrazić inseminacja domaciczna i nie jest możliwe lub skuteczne, lub w którym jest oddawanie jaj lub plemników niezbędne do zakończenia procesu z powodu zarówno męskich lub żeńskich problemy z płodnością w obrębie pary.

Alternatywy dla zapłodnienia in vitro

Od IVF nie jest leczeniem pierwszego rzutu niepłodności, istnieją inne dostępne opcje. Niektóre z tych opcji to:

 • terapia hormonalna - czasami jest to zachwianie równowagi hormonalnej, która uniemożliwia poczęcie, a korekta nierównowagi może spowodować udanej ciąży
 • interwencja chirurgiczna - jeśli problemy strukturalne, takie jak zablokowanych jajowodów lub zatkanych kanałów plemników, przyczyniają się do niepłodności, naprawy tych części mogą skutecznie promować reprodukcyjnego koncepcji
 • leczenie przyczyn zewnętrznych - jeśli nabyte zakażenie, radioterapii z powodu raka lub innych zewnętrznie generowanego przyczynę niepłodności jest obecny, korekta z tych przyczyn może pomóc w korygowaniu niepłodności
 • łagodzenie dolegliwości - torbiele jajnika i jąder, cukrzycy, guza przysadki lub innych schorzeń może przyczynić się do bezpłodności i podczas korekcji, wynik jest pomyślny ciąży i porodu
 • doradztwa lub terapii - jeśli czynniki emocjonalne przyczyniają się do niepłodności, takie jak strach przed porażką, depresja lub stany lękowe, w wyniku zaburzeń erekcji lub bolesne stosunki, doradztwa lub innych psychoterapii może pomóc złagodzić te objawy i promować funkcje seksualne i płodność
 • inne technologie asystujące rozrodcze - dojajowodowe inseminacja wewnątrzmaciczna lub obejmować umieszczenie nasienia bezpośrednio do macicy lub jajowodów w czasie owulacji.

Istnieje wiele przyczyn niepłodności i odpowiednią liczbę opcji leczenia, z których wiele jest łatwo dostępne, niedrogie i skuteczne.

Koszty IVF

Zapłodnienie in vitro zależy od kilku czynników, w tym:

 • wszelkie wcześniejsze leczenie niepłodności
 • lokalizacja Fertility Clinic i każdej podróży wymagane
 • Strata czasu w pracy związane z powołaniem i zabiegów
 • rzeczywisty koszt IVF
 1. Choć zazwyczaj rozpatrywane osobno, kilka innych opcji leczenia może już próbował, w tym chirurgicznej naprawy problemów strukturalnych, stosowania leków na płodność i innych technologii wspomagających rozrodu, takich jak inseminacja domaciczna. Całkowita tych zabiegów przekracza kilku tysięcy dolarów, i może być uznane w koszty procedury IVF, ponieważ w wyniku tych procesów prowadzonych IVF.
 2. Jeśli podróż jest wymagane dla oceny, terminów i sposobów leczenia, należy czynnik w tych kosztów, jak również, w tym: w hotelu, wyżywienie i transport.
 3. Strata czasu od pracy powinny być również brane pod uwagę przy obliczaniu kosztów zapłodnienia in vitro. Od wielu terminy są niezbędne do zakończenia procesu, dla kobiety, brakowało praca jest rzeczywistością. Jeśli nie masz chory czas, płatny czas wolny lub rodzina urlopu medycznych, ma znaczący wpływ na przychody.
 4. Rzeczywisty koszt IVF wynosi od 10.000 dolarów do 20.000 dolarów na cykl leczenia. Średnia skuteczność, jeśli 35%, co oznacza, może to potrwać do trzech prób, lub więcej, aby osiągnąć koncepcję i realną ciąży.

Na szczęście, ubezpieczenia ma pomóc w niektórych kosztów związanych z leczeniem zaburzeń płodności, a dostępne są inne opcje finansowania. Porozmawiaj z Fertility Clinic o kosztach leczenia niepłodności i sposobów, które można finansować swoją opiekę niepłodności.

Płodność Leki i IVF

W celu zapłodnienia in vitro, które pomyślnie, powinno się ją dostarczać w postaci leków na płodność. Leki te mają na celu stymulowanie i naśladować hormonów regulujących działania, które zwykle reprodukcyjnego, do kontroli cyklu rozrodczego i promowania sukces z IVF. Głównymi lekami stosowanymi IVF obejmuje

- Gonadotropin (go-nad-oh-trow-pin) uwalniający hormon (GnRH) AgonistsAntagonistsGonadotropinshCGSolu-MedrolDoxycyclineProgesterone

- Progesteron jest brane codziennie początek dwa dni po pozyskiwania jaj wspierać zarodka w macicy, aż łożysko jest w stanie wytwarzać wystarczającej ilości progesteronu. To trwa około 2 miesięcy.

- Doksycyklina jest podany z męskim partnera podczas kobiety cyklu stymulacji zapobiega rozwojowi bakterii, które mogą być obecne w plemnikach.

- Medrol jest hormon steroidowy podawana codziennie, przez okres do czterech dni, aby pomóc implantacji zarodka wcześniej w ścianie macicy, po transferze zarodka.

- Pregnyl, Profasi lub Novarel jest zrobione, aby pomóc dojrzewać jaja i przygotować je do pobierania. Gonal F, Bravelle, Follistim, Pergonal i Repronex są najczęściej używane gonadotropin oraz stymulują cebulki jaj dojrzeć podczas niedostatecznego rozwoju pęcherzyków.

Aminokwas Pomocy metabolizm

Aminokwas Pomocy metabolizm


Aminokwasów, aby pomóc metabolizm jest bardziej nauką niż mogłoby się pierwsze podejrzane.

Znaczenie aminokwasów w Diety

Istnieją dwadzieścia rodzajów aminokwasów w organizmie człowieka. Aminokwasy wspierać i budować białka i są niezbędne dla wzrostu komórek i naprawy. Musisz aminokwasów w organizmie, aby być zrównoważone, tak organizm może normalnie funkcjonować. Aminokwasy są podzielone na dwie grupy. Pierwsza grupa jest niezbędne aminokwasy i drugą grupę endogennymi aminokwasami.

Niezbędne aminokwasy

Jest dziesięć niezbędne aminokwasy znalezione w różnych źródeł pokarmu. Twój organizm nie jest w stanie przechowywania lub wytwarzania tych ważnych aminokwasów, więc jest to ważne, aby otrzymać je za pośrednictwem żywności lub suplementów spożycia.

 • Arginina
 • Histydyna
 • Izoleucyna
 • Leucyna
 • Lizyna
 • Metionina
 • Fenyloalanina
 • Treonina
 • Tyrptophan
 • Walina

Zbędne aminokwasy

Twój organizm jest w stanie wyprodukować i syntezy aminokwasów dziesięć zbędne.

 • Alanina
 • Asparagina
 • Asparaginian
 • Cysteina
 • Glutaminian
 • Glutamina
 • Glycine
 • Proline
 • Seryna
 • Tyrozynowej

Korzystanie aminokwasy Pomocy metabolizm

Aminokwasy mogą pomóc Ci schudnąć. Jeśli jakieś aminokwasy brakuje w diecie, to wpłynie to twój metabolizm i wszystkich układów organizmu.

Amino Acids, Insulin and Metabolism

.Amino Kwasy działają ręka w rękę z insuliny, aby utrzymać metabolizm zrównoważone. Każda przerwa w każdym z tych procesów może zmienić swój metabolizm. To może być spowolniony, a kiedy tak się dzieje, zaczniesz przybierać na wadze. Twoja wątroba jest odpowiedzialna za to balansowanie przetwarzając niezbędnych aminokwasów i produkcji nie są niezbędne aminokwasy.

Trzy aminokwasy o Dobrej Przemiany Materii

Niektóre aminokwasy mają bezpośredni wpływ na metabolizm. Trzy specyficzne kwasy aromatyczne (aromatyczny układ pierścieniowy), aminokwasy są ważne w utrzymaniu metabolizm zrównoważone. Opierają się one na niektórych witamin, aby pomóc w procesie sekwencjonowania.

Fenyloalanina, łaknienie

Organizm przekształca aminokwas fenyloalaniny w celu uzyskania innego aminokwasu, tyrozyny. Tyrozyny wywołuje określone białka, hormony tarczycy i chemikalia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu i zachowania równowagi metabolizmu. Aminokwas może działać jako naturalny tłumiące apetyt. Wprowadzenie go więcej do diety zwiększy produkcję noradrenaliny, który ma podwójną rolę neuroprzekaźników i hormonów producenta. Może wysłać fałszywego sygnału głodowy. Jest to także związane z reakcji walki lub ucieczki, a może podnieść swoje serca, a nawet ciśnienie krwi, dlatego należy wziąć to pod nadzorem lekarza.

Treonina, stabilizator cukru we krwi

Treonina stabilizuje poziom cukru we krwi, więc wątroba może przekształcić go w glukozę. Spożywanie suplementów funkcji metabolicznych magnezu, niacyny i witaminy B-6 POMOC Treonina jest.

Tryptofan, naturalny tłumiące apetyt

Tryptofan pobudza wytwarzanie serotoniny, który jest odpowiedzialny za zapobieganie wahania nastroju i może pomóc w redukcji masy ciała. Turcja jest wysoka w tym aminokwasem i jest obwiniany za spowodowanie letargu senny uczucie. Witamina B6 jest potrzebna do syntezy tego aminokwasu. Jeśli walczysz węglowodanów pragnienia podczas próby upuść tych dodatkowych kilogramów, a następnie tryptofan może być cenną pomocą, ponieważ w sposób naturalny zmniejsza chęć na węglowodany. Ponownie, należy zachować ostrożność podczas dodawania do swojej diety, ponieważ zbyt dużo tryptofanu w systemie może spowodować paranoiczne i obsesyjne zachowania.

Znalezienie Źródła Aminokwasy

Jak widać, twój organizm potrzebuje, aby mieć zdrowe i często wysokie tempo przemiany materii, w celu pełnego wykorzystania spożywanych pokarmów i przekształcenia go w energię.

Witaminy i Green Tea Pomoc Aminokwasy

Istnieją specjalne witaminy, które wspierają aminokwasy i pomagają zwiększyć swoje procesy metaboliczne. B complex, C witaminy są najbardziej korzystne w pomocy i wspierania funkcji aminokwasów. Oprócz witamin, właściwości w zielonej herbaty może stymulować i obsługuje aminokwasów. Białko jest najlepszym źródłem aminokwasów.

Aminokwasy i białka

Niezbędne aminokwasy pochodzą z białek, które są rozkładane na aminokwasy w procesie trawienia. Zbyt wiele aminokwasów, to spożyciu zbyt dużo jednocześnie spowoduje albo aminokwasy są przekształcane w tłuszcz i przechowywane lub syntetyzowane w glikogen.

Witamina B6 istotną rolę

Witamina B6 jest odpowiedzialny za końcowy etap w co wywołanie katabolizmu aminokwasów. Jest proces konwersji w procesie przemiany materii, które zmieniają aminokwasów do glukozy w wątrobie.

Pokarmy bogate w aminokwasy

Można wprowadzić więcej aminokwasów w diecie poprzez spożywanie pokarmów bogatych i bogaty w tych pracowników metabolizmu.

 • Brązowy ryż
 • Ryby, zwłaszcza łososia
 • Chude mięso czerwone
 • Mleko odtłuszczone
 • Orzechy
 • Jogurt

Korzystając z aminokwasów

Aminokwasy są fizyczne trenerzy ciała i zmusić go do pracy trudniejsze do żywności w celu podziału na użytecznych składników odżywczych oraz witamin. Proces ten zwiększa tempo przemiany materii. Trudniej organizm pracuje dla swojej energii, wyższe tempo przemiany materii staje.

Więcej białka zwiększa metabolizm

Można zastanawiać się, jak podnieść tempo przemiany materii korzyści ciała. Zawsze, gdy Twój organizm zużywa więcej energii, aby strawić i metabolizowania żywności, spala więcej kalorii. Proces ten pomoże Ci stracić niechcianej wagi.

Aminokwasy w Weight Loss

Jeśli dodać więcej białka w diecie, twój metabolizm musi wzrosnąć, aby sprostać wymaganiom trawienie. Zmiana ta dieta oznacza, że ​​można nagrać do 25% więcej kalorii w procesie trawienia sam. Rezultatem może być utrata masy ciała.

Zwiększenie metabolizmu z aminokwasów

Jednym z najprostszych i najszybszych sposobów na zużywają więcej aminokwasów i zwiększyć swój metabolizm jest z napojami białek serwatkowych. Można je kupić w postaci proszku i mieszać z mlekiem lub z lodem, aby stworzyć smoothie drinka. Kluczem do sukcesu jest wybranie mieszankę, która jest wyższa zawartość białka w gramach węglowodanów gramów niż.

Nie przesadzaj

Można spożywać zbyt dużo białka i opodatkować nerki, więc przy rozważaniu funkcji aminokwas pomóc metabolizm, zawsze należy zachować ostrożność i skonsultować się z lekarzem dla orientacji.

Zarządzanie stresem Gdy Rzucenie palenia

Zarządzanie stresem Gdy Rzucenie palenia
Breaking the Habit Palenie

Zarządzanie stresem, kiedy rzucić palenie jest głównym kluczem do dymu darmo do końca życia.

Palenie radzić sobie ze stresem - Niebezpieczna błędem

Wielu palaczy zapala się na pierwszy znak sytuacji stresowej. Używają ich palenie jako formę ukojenia. Choć myślę, że to pomaga im radzić sobie ze stresem, co nie zdają sobie sprawy jest to, że nikotyna jest nastrój przerabianie narkotyków, zwany psychoaktywnych. Jest maskowania tylko skutki stresu, takie jak uczucie gniewu, niepokoju lub frustracji, dzięki czemu wydają się mniej dotkliwe. W rzeczywistości, nawet jeśli palacz czuje się mniej zestresowani i spokojniejsze, palenie kładzie większy nacisk na ciało. Ciało palacza wciąż reaguje na stresującą sytuację w następujący sposób.

 • Serce pompuje mocniej niż wzrost tętna
 • Wzrasta ciśnienie krwi
 • Naczynia krwionośne zwężają
 • Mięśnie napięte
 • Płynie mniej tlenu do korpusu i mózgu

Dowiedz się oznaki i objawy stresu

Aby uporać się ze stresem, gdy jesteś rzucenia palenia, trzeba wiedzieć, objawy stresu. Po ich świadomi, łatwiej jest wykorzystanie alternatywnych technik zarządzania stresem, gdy wystąpi stresującą sytuacją. Najbardziej typowe reakcje stresowe fizyczne obejmują:

 • Szybkie bicie serca
 • Zaciśnięte mięśnie
 • Szybki oddech
 • Rosnące ciśnienie krwi
 • Zmęczenie
 • Pocenie się
 • Utrata pamięci
 • Ręce uczucie wilgotna
 • Zaciskając szczęki
 • Szlifowania zębów
 • Rozstrój żołądka

Najczęstsze objawy emocjonalne stresu to:

 • Nieswojo
 • Nieuzasadnione strach
 • Wahania nastroju
 • Nerwowość
 • Niepokój
 • Depresja
 • Pobudzenie
 • Nadpobudliwość
 • Niepokój

Zarządzanie stresem Gdy Rzucenie palenia

Jeśli zdecydowałeś się rzucić palenie lub ostatnio zamknąć, nauka radzenia sobie ze stresem jest bardzo ważne dla sukcesu. Zmiana w czasie długich nawyki palenia, w połączeniu z fizyczną odstąpienia od nikotyny, jest bardzo stresujące sytuacja sama w sobie. Techniki uczenia się zarządzania stresem, takich jak pozytywny wizualizacji, postępujące rozluźnienie mięśni i głębokie ćwiczenia oddechowe pomogą złagodzić stres czuł kiedy się wolne od dymu tytoniowego. Skorzystaj z programów rzucania palenia i warsztaty redukcji stresu, które są oferowane. Te programy i warsztaty daje narzędzia i techniki potrzebne do skutecznego zarządzania stresem, kiedy rzucić palenie.

Alternatywne sposoby radzenia sobie ze stresem

Kiedy już rzucić palenie, może już nie sięgnąć po papierosa, gdy napotkasz stres. Konieczne jest opracowanie nowych strategii radzenia sobie ze stresem, aby sobie z codziennymi stresory w ich rozwoju. Skuteczny lek stres jest aktywność fizyczna. Wielu byłych palaczy znaleźć się poćwiczyć na siłowni lub spacerów. Oni nie tylko mają alternatywny lek stres, ale także skorzystać z dodatkiem aktywności fizycznej w wyniku zdrowszego ciała. Znalezienie czasu na relaks jest także ważnym elementem zarządzania stresem, kiedy rzucić palenie. Dodać do praktyki swój relaks i głębokie techniki oddechowe, mediacji lub poczytać. Poczujesz stres dnia topnieć.

Zasoby online do zarządzania stresem

Wiele przydatnych narzędzi są dostępne w Internecie, aby pomóc palaczom sobie ze stresem rzucenia palenia. Jedną z takich stron internetowych, Każdy Dzień Zdrowia oferuje instrukcje dotyczące techniki zarządzania stresem, w tym głębokie oddychanie, wizualnych obrazów i rozluźnienie mięśni. Dwie strony internetowe z wielu przydatnych porad zarządzania stresem, aby pomóc palaczom rzucić palenie sprostać oferowane są z George Mason University i E Max Zdrowia. Dodatkowe zasoby internetowe obejmują:

 • Tytoń Aktualności i informacje na tej stronie oferty rzucić wskazówki dla niepalących, techniki zarządzania stresem i wiele dodatkowych linków do większej ilości zasobów.
 • Dlaczego Quit oferuje szeroki wachlarz informacji na temat rzucenia palenia w tym motywacyjnych zasobów, informacji zarządzania stresem, palenia przystanek korzyści harmonogramu i wiele więcej.
 • Droga 2 Quit wyjaśnia, jak pokonać uzależnienia od nikotyny i zawiera przydatne wskazówki, które pomogą Ci rzucić palenie.

Wniosek

Uczenie się nowych sposobów radzenia sobie ze stresem można się zetknąć w życiu jest istotnym aspektem długoterminowy sukces w rzuceniu palenia.

Jak Kwasy tłuszczowe Benefit ciała

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są specyficzne tłuszcze, które są krytyczne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Twój organizm nie jest w stanie wytworzyć tych kwasów tłuszczowych na własną rękę, więc konieczne jest, aby jeść dietę bogatą w tych kluczowych elementów składowych, aby utrzymać zdrowe ciało. Dwa główne niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które muszą być zawarte w diecie są kwasy omega-6 i omega-3 kwasy tłuszczowe.

Jak to Kwasy tłuszczowe Pomoc ciała?

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe mają mnóstwo korzyści w organizmie i jego komórek. Pomagają w rozwoju komórek i tworzenia błony zdrowych komórek, i faktycznie wykazano, że blokuje tworzenie guza u zwierząt, jak również blokują wzrost ludzkich komórek raka sutka.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pomagają w rozwoju i funkcjonowaniu mózgu i układu nerwowego, a oni pomagają regulować prawidłowe działanie tarczycy i nadnerczy. Odgrywają one ważną rolę w trzebieży krwi, co może zapobiec powstawaniu zakrzepów krwi, które prowadzą do zawału serca i udaru mózgu. Wykazują one również naturalne właściwości anty-zapalne, które mogą łagodzić objawy zarówno zapalenie stawów i inne choroby autoimmunologiczne układu.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe regulują ciśnienie krwi, reakcje immunologiczne i wątroby, a także pomoc w krzepnięciu krwi i podział cholesterolu. Pomagają one również dobrze wyglądać, jak dieta uboga w te kwasy tłuszczowe wykazano, aby stworzyć problemy skórne, w tym wyprysk, łupież, podzielonych gwoździ i łamliwych włosów.

Co się stanie, jeśli nie otrzymają Enough Kwasy tłuszczowe?

Nie wystarczająco dużo omega-3 kwasy tłuszczowe jest najbardziej zdumiewające efekty. Niskie poziomy były związane z:

 • wahania nastroju
 • utrata pamięci
 • demencja
 • problemy ze wzrokiem
 • Problemy skóry i włosów

Ponadto, u pacjentów z rozpoznaniem i dzieci z ADHD zarówno € ™ s Alzheimera wykazano mają niższy od przeciętnego poziom tych kwasów tłuszczowych.

Jakie produkty spożywcze zawierają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe?

Istnieje wiele źródeł niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które można dodać do swojej diety, aby składniki odżywcze, które są potrzebne. Omega-3 źródeł należą:

 • orzechy
 • soja
 • olej z orzechów włoskich
 • olej rzepakowy
 • olej lniany
 • zimna woda tłuste ryby, takie jak łosoś, śledź, dorsz, flądra, tuńczyk, bluefish i krewetki

Omega-6 znajdują się w wielu orzechy, oleje i mięs, ale są one również uwzględnione w typowej zachodniej diecie i nie powinno być problemem.

Ile potrzebuję?

Nie ma Zalecana ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie, ponieważ każdy jest inny i ma inne potrzeby. Zaleca się, że kwasy tłuszczowe składają się 3% do 6% dziennego spożycia kalorii. Tej wartości, należy spożywać 2 do 4 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe niż kwasów omega-3. Typowy amerykański diet jest jednak dość niezrównoważona z średnia bliższy 14 do 25 razy więcej omega-6 kwasy tłuszczowe omega-3, niż w wyniku wysokiego zużycia mięsa.

Wielu lekarzy i dietetycy zalecają spożywanie tłustych ryb 2 do 3 razy w tygodniu, aby spełniać swoje spożycie omega-3. To, wraz z nakrętkami i zdrowych olejów, może dać ci niezbędne składniki odżywcze potrzebne do korzystania z niezbędnych kwasów tłuszczowych w diecie.

Czy mogę brać suplementy?

Istnieje możliwość przyjmowania suplementów, aby zapewnić Państwu kwasów tłuszczowych omega-3. Są to suplementy oleju rybnego, które na ogół zawierają również niewielkie ilości orzechów i olejów. Czytaj etykiety i porozmawiać z lekarzem na temat zaleceń dotyczących wysokości tych dodatków, należy dodać do swojej diety.

Bez względu na to, jak je dostać, niezbędne kwasy tłuszczowe są niezbędne do twojego bodyâ € ™ s zdrowia. Oceń swoją dietę i upewnij się, że masz wystarczająco dużo tych klocków w tym, a jeśli nie, dokonać pewnych zmian teraz wspierać swoją kontynuację zdrowia.

Dlaczego mężczyźni i kobiety Crave cukru?

To wspólne pragnąć cukru i zarówno mężczyźni jak i kobiety się pragnienia cukru dla tych samych powodów. Pragnienia cukru wynikają z obu przyczyn fizycznych i psychicznych. Oto niektóre z powodów, dla których może być spragnionych cukru.

Cukier dodaje energii

Jedną z przyczyn pragniesz cukier jest, że spożywanie cukru daje przypływ energii. Gdy jesteś zmęczony lub zestresowany, zwłaszcza jeśli nie jadłem przez kilka godzin, poziom cukru we krwi spadnie, może czuć wypoczętego, drażliwość, nastrojowy i wycieńczony. Słodkie pokarmy podnieść poziom cukru we krwi natychmiast łagodzi zmęczenie i wahania nastroju związane z niskim poziomem cukru we krwi.

Stres zaburza także z funkcji nadnerczy i może powodować sitowia adrenaliny. Kiedy te adrenaliny sitowie ustępują, znajdziesz poziom energii niższe niż kiedykolwiek, a ochotę sięgnąć po słodkim poczęstunkiem przynieść je z powrotem.

Cukier Makes You Feel Good

Słodkie, słodkie owoce i jagody są pełne witamin i minerałów, więc ludzie rozwijać, aby być na stałe, aby cieszyć słodkie pokarmy. Z tego powodu, kiedy jeść cukru, twój mózg pochłania więcej aminokwasu tryptofanu z krwi. Twój mózg używa do produkcji serotoniny, tryptofan, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za poczucie dobrobytu i podwyższone nastrój. Wpływ nastroju jest taka sama, czy można jeść owoce lub cukier rafinowany; jednak spożywanie rafinowanego cukru może spowodować duże wahania poziomu cukru we krwi, insulinooporność i niedożywienia, ponieważ traktuje wykonane z rafinowanego cukru zazwyczaj nie zawierają te same zdrowe składniki odżywcze znajdujące się w owoce i jagody.

Psychologiczne Przyczyny Sugar Cravings

Wiele osób szuka komfortu emocjonalnego od jedzenia, i słodkie, słodkie jedzenie może być szczególnie pocieszające, ponieważ podnosi poziom serotoniny i sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwszy, przez krótki czas. Jeśli znajdziesz się jeść pokarmy bogate w cukier, ponieważ jesteś znudzony albo dlatego, że czujesz, że pomoże Ci poradzić sobie z problemami w swoim życiu, może być komfort jedzenia. Twoje pragnienia cukru może być psychologiczna reakcja na nudę lub sytuacje przykre.

Pragnienia cukru może również wystąpić z przyzwyczajenia. Jeśli jesteś przyzwyczajony do słodki deser po kolacji, można znaleźć sobie apetyt słodycze jeśli spróbujesz wyciąć swój deser. Jeśli masz w zwyczaju przekąski, a następnie spróbować zmniejszyć podjadania, może znaleźć się pragnienie cukru siłą przyzwyczajenia w czasach byłeś kiedyś przyzwyczajonych do przekąskę.

Pragnienia cukru może być wynikiem Sugar Addiction

Podczas jedzenia cukru, twój mózg uwalnia opioidy, naturalną substancję chemiczną, która prowadzi do uczucia przyjemności i szczęścia. Badania naukowe nad problematyką narkomanii wykazała, że ​​heroina i morfina stymulować mózg w taki sam sposób, jak robi cukier.

Niestety, łatwo jest się uzależnić od cukru, bo to obecne w tak wielu żywności jemy. Ketchup i inne sosy, napoje, płatki śniadaniowe, jogurty, a nawet chleb zawiera niezdrowych ilości cukru. Przeciętny Amerykanin zużywa 160 kilogramów cukru rocznie, nawet nie zdając sobie z tego, więc jest możliwe, że jesteś uzależniony od cukru, nawet jeśli jeść minimalną ilość słodyczy.

Siatkówka: Coaching Porady

Walory szukać w seter.

Seter to rozgrywający, więc trzeba szukać cech szczególnych, kiedy szukając kogoś do prowadzenia zespołu.

Oczywiście, musi mieć dobre ręce, koordynację, szybkość i elastyczność. Ale są też inne czynniki do rozważenia przy wyborze swój setter.

1 Jeśli to możliwe, należy znaleźć kogoś z emocjonalnej stabilności. Twój rozgrywający musi zachować spokój pod presją i nie doświadczyć dramatyczne wahania nastroju, które będzie realizować jej wydajność. Część swojej pracy będą motywować i zachęcać wszystkich innych, gdy sprawy nie idą dobrze.

2-Ona musi być intellegent i zrozumieć grę na tyle dobrze, aby w podejmowaniu trafnych decyzji ustawień. Ona musi być w stanie dostrzec ogólny obraz każdej gry i gry jako całości.

3-Ona musi mieć pewność, w własnej zdolności, i mieć przekonanie, że jeśli ona opiekuje się danej sytuacji, ona może mieć pozytywny wpływ.

4-Ma mieć szerokie ramiona, i być w stanie podjąć ciśnienie z dala od bardziej lotnych graczy. (IE biorąc odpowiedzialność za uderzenie błędy w sytuacjach krytycznych.)

5-Umieszczając swoje własne ego sekund, ona musi być w stanie dokonać wszyscy wokół niej czują się jak lepszych graczy, takich jak czyni hity wierzyć, że wszystkie putaways są wyniki wielkich hitów, ale wszystkie błędy uderzające są wyniki słabe zestawy.

Znalezienie setera ze wszystkich tych cech jest trudne, ale jeśli można ją znaleźć, może ona stanowić ogromną różnicę w sukces swojej drużyny.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wskazówki dla Center Powrót obrońców

Centrum powrotem jest kluczem do obrony każdego zespołu. W CB, masz najlepszy widok na to, co się dzieje. Jesteś jak Fielder centrum w gry w baseball. Można zobaczyć wszystko rozłożyć, i są w najlepszej pozycji do reagowania, lub zadzwonić, co widzisz, tak koledzy z drużyny mogą reagować.

Oto kilka wskazówek dla gry skuteczną CB:
1-zbliżaj się! Oszukiwanie się to łatwe, ale może być śmiertelna, ponieważ CB jest odpowiedzialny za wszystko, co głębokie, Sideline dodatkową. Jeśli oszukiwać się, że nie może obejmować głębokie skutecznie.

2-Talk! Ponieważ masz najlepszy widok na działania, powiedz swojej drużyny, co widzisz, dzięki czemu mogą one reagować.

3-Call "w" i "out" na każdą piłkę, więc koledzy z drużyny mogą podejmować szybkie decyzje w sprawie tego, czy grać czy nie.

4-Call wszystkie akcenty, kiedy je zobaczyć, więc koledzy z drużyny mogą szybko reagować.

5-Producent gra na cokolwiek blisko. CB musi być odważny i gotów poświęcić swoje ciała, aby utrzymać piłkę w grze. Jesteś często ostatnia deska ratunku, i może sprawić, że różnica między wygraną a przegraną z spektakularne oszczędza. Pamiętaj stare powiedzenie: "Bądź zabaw, potem zdecydować, czy było to niemożliwe."

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Jak zachować zacięty Fingers do minimum

Rozciąga Finger

Jak utrzymać zacięte palce do minimum:

Wszyscy mają rozgrzać odcinków, ale tylko mądrych graczy
myślę rozprostować palce, mimo to co wkładamy
im przez. Połóż dłoń płasko na podłodze
Delikatnie pociągnij każdego palca, dopóki nie wyciągnął
go. To może pomóc uniknąć zacięć, które hamują Twój
gry umiejętności.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Praktyka próbki Iradge Ahrabi-FARD za

University of Northern Iowa trenera, Iradge Ahrabi-Fard, zaleca następującą outine dla praktyki:

1-Rozgrzewka (bieganie, rozciąganie, a piłka rozgrzewce jak piłkę na ścianie lub pieprzu.)

2-Main wypracować (Angażowanie przegląd ostatniej umiejętności pracował wcześniej, ćwiczenia ukierunkowane w stronę konkretnej fazie gry, i służyć / odbierać ćwiczenia.)

3-Intensywne ćwiczenia gry (Włączenie wszystkie fazy gry.)

4-Na kort klimatyzacja (Trening siłowy, takich jak push up, siedzieć UPS, itp .; prędkości szkolenia jak sprinty, szkolenia energii, takich jak plyometric skoki i szkolenia agility, takie jak skakanie na skakance i ruchu stopy.)

5-Schłodzić ("aktywny wypoczynek", takich jak wolny jogging i stretching.)

6-Oddalenie (Putting się sprzęt, uwagi końcowe i słowny zwolnienia.)

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Najważniejsze dla mięśni Płatnika Siatkówki na opracowanie

Mówić językami

Oto kilka rad język-w-policzek na komunikacji:

Co najważniejsze mięśnie do siatkarz rozwijać? Ich język! Komunikat jest krytyczny do 9 stopni. Jeśli wziąć ślub
ciszy, dołącz do klasztoru ... ale nie grać w siatkówkę!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Oceny przechodniów

Oto metoda oceny przechodniów na początku sezonu:

Dwa przechodniów na jednej stronie siatki, wraz z odtwarzaczem docelowej, aby dać im kogoś do przekazania do.

Podawać dość szybko na 2 graczy, mając asystent utrzymania statystyk na każdym służyć. Daj + dla idealnego przebiegu, jeden rozgrywający może wykorzystać do prowadzenia ataku, z centrum - dla shanked przełęczy, a 1/2 na przepustkę na tyle wysokim, dla rozgrywającego się umieścić piłkę w powietrzu przez jakiś ustawiona.

Użyj pierwszy inicjał gracza, dzięki czemu będziemy w stanie powiedzieć, kto przeszedł każdą piłkę. Jeśli gracze byli Misty i Kim, statystyki wyglądają mniej więcej tak: M +, K1 / 2, M +, K, M, K +, itd.

Przechowywać przenoszenie wiertarki, podkreślają dokładność. Jeśli nie możesz znaleźć spójną serwer, można uruchomić wiertarkę po prostu przerzucając piłkę nad.

To daje wymierny wskaźnik w ocenie zdolności mijania swoich zawodników.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - wiodącym na świecie dostawcą siatkówki

Przedstawiamy umiejętność

Według Carla McGown, wieloletni trener silny zespół siatkówki mężczyzn BYU, oto program wprowadzenie graczy do nowych umiejętności:

1- Czy wykwalifikowanych gracz zademonstrować umiejętność 5-6 razy. Mają piłkarze zobaczyć umiejętności z kilku różnych punktów widzenia.

2- Przerwa umiejętności do "kluczy do zapamiętania." Oznacza to, że niuanse w głównej umiejętności. Przejdź przez tych kluczy indywidualnie z graczy, podkreślając każdy klawisz, jak przejść.

3- Czy gracze próbują umiejętności, oferując opinię na temat rzeczy, które robią poprawnie.

4 Pokaż klawisze ponownie, mają doświadczonych graczy wykazać klucze i całą umiejętności kilka razy więcej.

5- Czy gracze ponownie próbować klawiszy, kolejno, pojedynczo, oferując informacje zwrotne jak idą.

6 i odtwarzacz przejść przez cały umiejętności, stosując wszystkie klucze, w gamelike sytuacji, wciąż oferując informacje zwrotne.

7 odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące i wszystkie umiejętności przed przejściem do następnego elementu na porządku dziennym.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocena Serwery

Możesz ocenić serwerów po prostu po nich służyć 50 kul i zapis ile dostali w utrzymaniu.

Po drugie, ocena more advanced można utrzymując statystyk dla każdego obszaru obsługi. Niech służą 10 do strefy 1, 10 na obszarze 2, itd, i zachować statystyk na ich dokładność.

Trzecim narzędziem oceny jest zagrać w golfa "," zachowując śledzić ile służy to ma trafić wszystkie sześć obsługujących obszary. Doskonały wynik będzie 6, oczywiście, ale to się rzadko zdarza. Posiada każdy gracz śledzić, ile służy to wzięło dla każdego obszaru i zgadzają się wynik na końcu. To nie tylko ci, którzy gracze są najbardziej dokładne, ale również, które obszary, nawet twoje najlepsze serwery muszą jeszcze popracować.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Walory fizyczne szukać w Twojej setera

Gdy stara się wypełnić swoją rolę ustawień, oto kilka wskazówek, co należy zwrócić uwagę:

1) Wielki sportowiec umiejętność. Szybki, silny, z dobrych umiejętności postrzegania i widzenia peryferyjnego.

2) wielka para rąk, umożliwiając całkowitą kontrolę nad każdym zestawie, oraz zdolność do poruszania się w takiej pozycji, aby umożliwić ręce zrobić większość prac.

3) Właściwy rozmiar. Kiedyś trener będzie schodzić z linii niedoszłych graczy, wybrać się najmniejszy odtwarzacz i powiedzieć: "Jesteś nasz rozgrywający." Ale lepiej mieć setera, którzy mogą zrobić więcej rzeczy, jak napiwki, ustawienie skoku lub nawet zwracając się do korby, czasami.

4) Dobra orientację przestrzenną, co oznacza, wiedząc, gdzie każdy jest po obu stronach siatki, w każdej chwili.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Obrót

Obrót

Końcówka coachingu o ustalaniu wyjścia line-up:

Zacznij swój najlepszy hitter w pozycji # 5, aby zmaksymalizować ich przednią czas wiersza.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Nauczanie ustawiaczy miękki dotyk

Gdy rozgrywający ma zdobyć ruch w dół, nauczył się wszystkich podstawowych umiejętności, i jest gotowy, aby przejść do następnego poziomu, należy rozważyć jej zestaw przynajmniej część czasu na sobie rękawiczki bawełniane.

Rękawice będzie to prawie niemożliwe, żeby używać niczego, ale jej ręki, aby ustawić, i zmusić ją, gdy ustawienie w użyciu odpowiedniej techniki.

Ona może je zdjąć po początkowej sesji, ale warto mieć swoją pracę seter z rękawic na krótki okres codziennego, zwłaszcza na początku sezonu, kiedy pracuje się na doskonaleniu jej najtrudniejsze techniki.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Podstawowe Wykresy Będziesz chcesz zachować

Aby wiedzieć, czy twój program i gracze idą w dobrym kierunku, trzeba zachować kilka wykresów. W naszym programie, wciąż tylko kilka podstaw, w dużej mierze dlatego, że zawsze mają trudności ze znalezieniem ludzi, aby pomóc utrzymać statystyk dla nas. (Stały problem wśród programów nie wymienione wśród "elity").

Utrzymujemy serwującą wykres, z po prostu znaki + lub -, na udane lub nieudane, a my krążyć nasze asy. To wszystko. W naszym programie, że jesteśmy zadowoleni po prostu mieć piłkę do siatki, więc nie nazywamy nasze serwery trafić pewne obszary. Jeśli nie, będziemy chcieli, aby dodać oznaczenia, o których obszar Piłka trafić do.

Ciągle statystyk na uderzenie, co daje nam również pomaga w tym samym czasie. Kładziemy numer seter przy trafieniu z M, R, L, lub br (Powrót rząd) za każdym razem, a przeboje gracza. Następnie zaznaczamy hit z + (kill), - (błąd) lub 0 (hitem został zwrócony).

Nasz wykres dig jest bardzo prosta, jak również. Zaznaczamy udanej wykopaliska z "D" i piłki, które po prostu dotknął zawodnika z "T." To mówi nam gracz starał się dostać piłkę. Liczymy "D's" jako jeden wykopaliska i "T", jak pół. 3rd znak "-", mówi nam, gracz nie gra się w piłkę, a zajmiemy się, że brak pośpiechu w sesji następnej praktyki. (Wykopalisk archeologicznych są liczone tylko na twardych napędzane kolce, nie służą odbiera.)

Nasz ostatni wykres jest dla bloków, i składa się z "S" dla bloków solowych, "A" za pomocą bloków i "E" za błędy. Jeśli bramkarz stat nie można powiedzieć, kto faktycznie blok, gdy są zaangażowani 2 blokery, mamy oboje zasilone i wspiera blok. To ma odciążyć statystyków. (Bloki muszą uderzył w ziemię na miejscu lub w bok się liczyć).

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie setery, część 1

Znalezienie setter jest ważne, więc będziesz mieć więcej czasu, aby znaleźć właściwy.

Pierwszy test jest prosty. Niech stoją przy siatce, rzuca im piłkę, i mieć je wysoko na zewnątrz. Śledzić, ile oni wydostać się z 25.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

John Wooden teorii codziennej praktyce

Legendarny trener John Wooden podsumował swoją filozofię praktyki w swojej książce "One Call Me Trener:"

"Najlepszym nauczycielem jest powtarzanie, dzień po dniu, przez cały sezon. Zawodnik, który praktykuje dobrze, gra dobrze."

"Koniec praktyki na szczęśliwe notatki. To gra, powinno być zabawne. Chcę czuć, że gracze najgorsze kary mogę dać im to, aby odmówić im przywilej uprawiania. Jeśli nie chcą ćwiczyć, ja don 't chcesz je tam. "

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie setery, część 5

Krok 5 w procesie oceny setter polega podrzucając piłkę bardzo trudne, a po twoim ustawiaczy gonić go w dół, dzięki czemu każdy rodzaj zestawu. Zrób to trudne dla nich, trzeba ustawiaczy, którzy nie dają się, bez względu na to, co i kto może dostać piłkę gdzieś, wystarczająco wysoki, aby ktoś go uderzył.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie setery, część 4

Krok 4 jest dać ustawiaczy trudnych zestawów, od sieci, i je go wysoka na zewnątrz, niezależnie od tego, gdzie piłka jest odbierany.

To daje wskazówek co do ich sprawności fizycznej i pragnienia.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocena ustawiaczy, Krok pierwszy

Setery są quarterbacks z zespołu, więc trzeba ocenić potencjalne ustawiające się na wielu poziomach. Ale pierwsze jest ich koordynacja ręka-oko i zdolność umieścić piłkę w którym chcesz go przejść.

Możesz ocenić ręce potencjalnych ustawiaczy "z kilku prostych testów:

1-have seter stać w sieci, posiada odtwarzacz wrzucić kulki z nich, które są wysoko osadzone na zewnątrz do odtwarzacza, stojąc w miejscu, w którym atakujący będzie przebój, ale zamiast uderzenia, po prostu złapać piłkę. Po 25 zestawów, rejestruje liczbę zestawów, że udał się idealnie do kosza.

2 Uruchom ten sam wiertarkę, ale mają odtwarzacz rozstaw wysokiej zewnątrz. Zapisz wyniki.

Istnieje wiele innych czynników, od których znalezienie setter, ale to jest pierwszy krok.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Podstawowe wskazówki treningowe

Jeśli jesteś trenerem początek, oto kilka podstawowych pomysłów, jak prowadzić swoje sprawy:

Każdego traktujemy tak samo, ale nie do końca.
Delegować zadania, ale nadzorowanie wszystkich.
Dyscyplina, ale zawsze w kierunku sukcesu.
Dążyć do doskonałości we wszystkim, co robię i mówię.
Nie daj się emocjonalnie w niewydolności.
Zawsze wspierać indywidualny integralności.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

5-1 5-1, czy nie

Zwłaszcza na poziomie szkół ponadgimnazjalnych, trenerzy często muszą zmagać się z tym, że po prostu nie mają dwóch ustawiaczy uniwerek poziomu. I to zawsze przynosi się dylemat: należy udać się z 5-1, lub pobyt z 6-2 i mam nadzieję na dobre?

Istnieją dwa silne szkoły myślenia: pierwsza mówi, iść do przodu i używać na 6-2, bo drugi gracz w końcu zdobyć wystarczająco dużo doświadczenia, aby stać się graczem uniwerek poziomie.

Ale druga zakłada, że ​​2nd rozgrywający nie będzie stopień, i to najlepiej iść 5-1 z silnym seter masz teraz.

Abonenci pierwszej teorii twierdzą, że to ważne, aby zachować przynosząc ustawiaczy razem, bo w końcu, że rozgrywający ukończą, a ty nie mieć kogoś, kto ma doświadczenie Varsity.

Wierzący w drugiej grupie patrzeć na wyniki krótkoterminowe, i czuć się nowy rozgrywający może być utrzymane trochę w czasie, bez rzucania tego odtwarzacza do ognia, gdy nie są one gotowe. Tymczasem, jak mówią, zespół będzie lepiej z silnym seter dookoła.

Które hals jest najlepsze dla Twojego zespołu? Ostatecznie, będziesz musiał sam zdecydować, ale w międzyczasie, usłyszysz empassioned opinie na temat obu stronach debaty.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie setery, część 3

Trzecia ocena rozgrywający będzie obejmować wołając jaki sposób chcesz zestaw do zrobienia, więc można ocenić, jak szybko można je wykonać sie po niej poruszac.

Zaproszenie na "zewnątrz" lub "do tyłu", uważając, aby nie dostać się do rytmu, i mieć kogoś rekord jak dokładne zestawy są.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wyznaczanie celów, część 3

Kiedy już wyznaczyła cel dla danego sezonu, zwrócimy uwagę na młodszych graczy, którzy będą w programie dla kilku lub więcej lat i zaczynają prosić o celami długookresowymi.

"Będziemy poruszać się w górnym podziału naszej konferencji, a następnie przejść w play-off, a następnie przejść do stanu", na przykład, wyznacza cel 3 lat. Ale temperament, że z "na minimum", więc możemy pozwolić sobie szansę przewyższyć nasze cele. Nie chcemy, aby po prostu zrobić wszystko, żeby osiągnąć cel, gdy jesteśmy w stanie zrobić więcej.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie setery, część 2

Drugi test, po tym, jak określona jak dokładne potencjalnych setery są na wysokim zewnątrz, jest wrzucić je 25 piłek, i je zobaczyć, ile dokładne tylne zestawy mogą wykonać.

Wszystkie oceny należy wykonać w ciągu kilku dni, aby umożliwić komuś mającą od dnia.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Kiedy Yell

Mówi się, że trener krzyczy, kiedy już wyczerpała, co wiedzą. Zwłaszcza na poziomie uniwerek, to nie jest zwykle skuteczne i pomocne krzyczeć na swoich zawodników po zrobili błąd. Jeśli jesteś graczy Varsity, że już czuje na tyle złe za popełnienie błędu. Oni ukarania się w ich umysłach i ponownego przetwarzania informacji, których właśnie zebranych, aby nie raz popełnić tego błędu. Jest to efekt przeciwny do zamierzonego, aby dodać winy lub gniew do tej mieszanki. Lepiej niech się dogadać, oferują zachęty, i niech się dalej.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Rodzaje Gracza Hebert za, część 5

Myśląc o tym, gdzie umieścić graczy w zespole, myślą w kategoriach koszykówki. Twój stadnina jest porównywalna z wielkim facetem w środku, ognistym, który blokuje strzały i może rzeczy zbiórek powrotem z grzmotami wsadów Slam. Twój zwycięzcą jest porównywalna do point guard, który prowadzi zespół i może zrobić rzeczy dzieją się, gdy zespół potrzebuje wzmocnienia. Twoje stablizers są zawodnicy na skrzydłach, którzy spokojnie zdobędzie 20 punktów, niesamowite wszyscy w końcu gra o ile rzeczywiście przyczynił się do zwycięstwa.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wyznaczanie celów, część 1

Każdy wie o ustalanie celów, ale 90% ludzi
nigdy nie wyznaczać jasne cele dla siebie. Jak
Trener, który może zranić program.

Spotykamy się z graczy na początku każdego
sezon, i poprosić ich, co myślą realistycznym celem powinno być do sezonu. Niezmiennie, jak mówią, "Idź do państwa." Powiemy im, że to wspaniały cel, ale dla zespołu, który miał tylko 3 zwycięskich sezonów w historii szkoły, jest to realny cel?

To jest klucz do ustalania celów: Cel musi być realistyczny i osiągalny.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Oceny przechodniów

Ocenić przechodniów na początku sezonu, mają od 2 graczy w linii w tylnym rzędzie z osobą docelowego środkowego przodu.

25 służą kulki dla każdego z nich, najpierw z przeciwnej linię 10, a następnie od linii końcowej, po ktoś utrzymać statystyki.

Gracze dostać + o przepustkę w 3 'od celu, - do trzonu lub złym przebiegu i pół punktu dla dobrego wysiłku trudno służyć.

Razem do tych statystyk na kilka kolejnych dni, a Ty masz pomysł, który swoje przechodniów będzie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Call It Przełęcz

To "Pass" nie "Bump"

Oto kilka rad mędrzec dla autokarów:

Nigdy nie odnoszą się do podstępny przełęczy jako "garbu". Powołanie
że guz promuje mentalności ułożenie ramion
w piłkę, a nie "przepuszczenie, Dziękczynienia
styl obiad, do rozgrywającego.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Knockout punch

Knockout punch

Oto kilka strategii coaching dla gdy masz
Zespół w biegu:

Kiedy masz zespół na linach, spróbuj przyspieszyć
gra (krótsze opóźnienia służyć, szybsze zestawy, itp)
do utrzymania ich odzyskanie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Tenis Ball Mur Toss

Rozwój oburęczność - Tenis Ball Mur Toss

Wszyscy gracze, zwłaszcza ustawiaczy, mogą korzystać z coraz nawet nieco oburęczny. Aby rozpocząć praktykę, rzucać piłkę tenisową o ścianę z naturalnego ręcznie, a następnie starać się naśladować ruch dokładnie z drugiej strony - praktyka i cierpliwość czyni mistrza.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Kiedy się śmiać

Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego turnieju jako trener liceum. Byłem trenerem zespołu Freshman, a druga drużyna właśnie miała czas się w punkcie krytycznym.

My byliśmy obsługi naszego przeciwnika łatwo, więc nastrój w rwetes była spokojna ... trochę zbyt zrelaksowany, pomyślałem. Więc włożyłem "stern trenera" twarz i zaczął mój "ustąpić, to nie koniec, aż to się skończy" mowy.

Po kilku sekundach, zacząłem zdanie, mówiąc: "Nie chcę, żebyście mnie nienawidzić, ale ..."

Jeden z graczy natychmiast przerwany, mówiąc: "Ale my już cię nienawidzić, trenera!"

Cały zespół pęknięty się, wrócił na boisko i zadbał o biznesie. Nauczyłem się w tym momencie, że huddles nie zawsze muszą być intensywne. Kiedy gra płynie w twoim kierunku, często lepiej po prostu utrzymać zespół luźne i nastrój świetle rwetes.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Zapisz się na urazów podczas treningu

Bramy

Zapisz się na urazy:

Dobrym dodatkiem do praktyki siatkówki są małe
2 1/2 "x 21/2", ogrodzenia z siatki, aby umieścić wokół uderzenia
Obszar utrzymać piłki przed stoczeniem nogami (i
ewentualnie kosztującej hitter za pośrednictwem dmuchane kostki).

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Rodzaje Gracza Hebert za, część 4

Hebert zaleca próbuje znaleźć stadninę jako środkowy bloker, zwycięzcę jako rozgrywającego, a następnie starannie analizuje wszystkie pozostałe graczy w świetle rodzajów 3 graczy.

Biorąc pod uwagę wybór między bardziej utalentowanego sportowca i zawodnika, który będzie dodać stabilność zespołu przez postawy i ciężkiej pracy, Hebert polecam z mniej utalentowanego sportowca, który można dodać stabilności i spokoju zaufanie do swojego zespołu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocena Serwery

Oceny serwerów jest tylko kwestia posiadania ich w pierwszej służyć 25 piłek, aby zobaczyć, jak wiele oni dostać ponad. Następnie trzeba im służyć do każdego z 6 obszarów, na oku, ile służy to ma w każdej dziedzinie.

Zrób to w ciągu kilku dni, a dowiesz się, kim są zgodne serwery, do kiedy wystarczy piłkę nad, i którzy swoje dokładne serwery są, gdy piłka musi przejść do konkretnego obszaru.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Pomysły na pierwszym serwerze

Maksymalnie dla służb

Pomysły na pierwszym serwerze:

Zacznij swój najlepszy serwer jako pierwszy serwer, przynieść
im się służyć tak często, jak to możliwe.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Rodzaje Gracza Hebert za, część 3

Według Hebert, 3rd typ gracza jest "stabilizator". Są gracze, którzy spokój w obliczu przeciwności, a rzadko są gracze, którzy będą cię zranić w sytuacji, mimo że nie są one na tyle dominująca na miano stadniny.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie adrenolityki, część 2

Krok 2 w ocenie blokerem jest mieć swoje blokery spróbować rzeczy tyle, ile się da z 25, z linii uderzenia polecił trafić tylko strzały linii.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Brainstorm ewentualne katastrofy

Co jeśli?

Jako zespół, użyj "przestojów" w czasie podróży oraz między gier grać "co jeśli?" Siadamy i burzy mózgów potencjalnych katastrof (czyli co, jeśli zapominamy o naszym
praktyki piłki i dojść do turnieju, który nie je dostarczyć?). Potem pracować rozwiązań (tj pożyczyć od zespołu X podczas tego turnieju). W ten sposób jesteś przygotowany w przypadku wystąpienia katastrofy. (To uratowało mi zespołom wiele razy.)

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wyznaczanie celów, część 2

W wysokim programu szkolnego, trudno jest ustawić długoterminowym celem, ponieważ zwykle zespół będzie drastycznie zmienić raz na kilka lat. To nie jest jak piłka uczelni, gdzie można wyjść i rekrutacji, aby osiągnąć swoje cele.

Więc najpierw porozmawiać z zespołem, pytając, co celem krótkoterminowe powinny być, takie jak "przeniósł się do górnej podziału naszej konferencji."

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Videotaping swoich zawodników

Nie wychodzą znaczenie videotaping swoich sportowców. To może mieć technika coachingu znacznie łatwiejsze.

Jest jedna rzecz, aby powiedzieć hitter "Jesteś spada lewą rękę przed wyjazdem do swojej armswing", ale to zupełnie inna i znacznie bardziej skuteczne, aby być w stanie wykazać, że hitter na ekranie telewizora.

Widząc swoich błędów jest potężnym narzędziem do uzyskania sportowców, aby dokonać zmian. Potem, jak pokazać im film z nich wykonywania umiejętności prawidłowo, mogą nauczyć się robić to częściej.

Użyj wideo jako narzędzia szkoleniowego ... może zaoszczędzić wiele czasu i frustracji, dla sportowców i swoim sztabie szkoleniowym.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Rodzaje Gracza Hebert jest, Część 2

Drugi gracz typu, zgodnie z Hebert, jest "Zwycięzca". Zwycięzcy uruchomić przestępstwa i czy można dostać zwycięzcę jako swojej seter i stadniny jako środkowym bloker, jesteś na dobrej drodze do sukcesu.

Zwycięzcy mają "idź do niego za wszelką cenę" filozofii, i nigdy nie poddawaj się, bez względu na sytuację. Dlatego twój rozgrywający jest najlepszym kandydatem. Ale chcesz, aby wypełnić swój zespół z tak wielu zwycięzców, jak to możliwe.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Przygotowanie do góry lodowe

"Praktyka na góry lodowe"

Oto kilka dobrych rad trenera, który może pomóc zespołowi wygrać więcej gier:

Zawsze należy być przygotowanym na katastrofę w sieci i spędzić
jakiś czas wypracowywania rozwiązań w kontrolowanych praktyk
zamiast krytycznych gier.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Przenosi awaryjne

Awaryjne Spear

Oto wskazówka od Hyo-sen na posunięć nadzwyczajnych, które
pojawiały się w każdym meczu i są trudne do wykonania
jeśli nie praktykuje je w kółko:

Wszyscy gracze, zwłaszcza ustawiaczy, należy ćwiczyć z użyciem
wszystkie części ramion i rąk do odzyskiwania nadzwyczajne z
netto.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie Setery - Krok drugi

Po ustala, kto ma dobre ręce, trzeba ocenić szybkość i zwinność. Można to zrobić poprzez swoją seter rozpocznie się z powrotem i co szybki ruch do centrum frontu do ustawienia.

Wrzucić piłkę do CF, mają ruch seter z RB szybko CF i ustawić piłkę na zewnątrz, gdzie inny gracz go łapie. Uruchom wiertła oceny z przednich zestawów, a następnie z powrotem zestawy i zapisać wyniki.

To daje wskazówek co do zgiełku, pragnienie, szybkość i zwinność, a także dokładność w swojej potencjalnej rozgrywający / seter.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wielka kneepad Debata

Nie zawsze była debata na temat tego, czy mają gracze nosić ochraniacze kolan. Wielkie sprawy zostały wykonane po obu stronach, ale argumenty sprowadzają się do tych podstawowych filozofii:

W "przeciw" trenerzy wierzą kneepad sobie nakolanniki sprawia graczy leniwych, co pozwala im przesuwać ich kolan do podejmowania trudnych sztuk zamiast ruchu nóg i dostania się do właściwej pozycji na długo przed takimi środek nadzwyczajny jest konieczne.

"Pro-kneepad" warunkowe uważa, nakolanniki zachęcić graczy do upaść na podłogę i być bardziej agresywny będzie po kulki nie może normalnie realizują gdyby byli zaniepokojeni zranienia.

Obie strony mają poważne sprawy, a debata prawdopodobnie nigdy nie przestanie. Będziesz musiał dokonać indywidualnej oceny dla zespołu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Prowadzenie Setter ręcznik na rękę

Utrzymanie Setter Ręcznik Handy

Oto wskazówka potu (zrobić potu, gdy ćwiczysz, nie?):

Podczas uprawiania wielu powtórzeń, że to dobry pomysł na seter złożyć mały handtowel na ich pasie do wycierania ich rąk, twarzy lub jeśli podłogę
pot naprawdę latania!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie adrenolityki, część 3

Krok 3 w ocenie blokerem obejmuje znajdowanie środkowe adrenolityki, co jest kluczem do sukcesu swojej drużyny. Masz jednego gracza utworzenia kąta i potencjalny środek w centrum przodu.

Na każdego sygnału, posiada środkowy pęd na zewnątrz, zamknąć blok i zobacz, jak wiele mogą nadziać się z 25.

Czy ten prawy i lewy bok, aby przetestować SPRAWNOŚCI każdego sposób.

Czy wszystkie oceny w ciągu kilku dni, i prowadź sumę bieżącą.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ustaw potyczki Strefa

Potyczki Strefy

Poczuć na "strefy", gdzie potyczki wiele gier są wygrane i przegrane:

Na kulki przeszły do ​​"jousting" w strefie górnej części netto w rzędzie, należy zawsze twój seter próbują zrobić zestaw skoku, nawet jeśli to tylko narysować połączenia naruszeniu od sędziego. Można uzyskać kilka piłek normalnie byłyby utracone do funta z drugiej strony.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ocenianie adrenolityki, część 1

Blokowanie jest bardzo ważne, więc można spędzić trochę czasu na wybór swoich najlepszych graczy.

Po pierwsze, ma linii gracz się po drugiej stronie linii hity. Poinstruować wszystkie hity trafić kąt, i liczyć, ile bloków bloker dostaje z 25 prób.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skoncentruj się na konkurencję

Oto prosta wskazówka wziąłem z włoskiej pro zespołu, aby pomóc skupić swoich zawodników na konkurencję.

Gdy zespół przeżywa jego wstępnego gry rozciąganie nie ułoży je w kole naprzeciw siebie. Zamiast je wszystkie twarz przeciwnika w całej sieci, podczas gdy rozciągnąć. To pomaga im skupić się i zapoznania się z ich przeciwnikiem. W niektórych przypadkach będzie to zastraszyć inne drużyny.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Co można Omega-3 dla mnie zrobić?

Omega-3, gniew trwa! Dziś więcej Amerykanów są chętni do uzyskania obiecujących korzyści dla zdrowia kwasów tłuszczowych omega-3. W rzeczywistości, ostatnie sondaże pokazują, że suplementy omega-3 są teraz pierwszy wybór uzupełnieniem większości Amerykanów, z witamin w drugim miejscu.

Korzyści z przyjmowania suplementów omega-3 są liczne i są obsługiwane przez dużą ciała badań naukowych. Kilka znanych organizacji, takich jak American Heart Association i Światowej Organizacji Zdrowia, potwierdziły te korzyści, zwłaszcza dla promocji zdrowia serca. A co z tobą? Czy zastanawiasz się, jak suplementy omega-3 może pomóc?

Omega-3 kwasy tłuszczowe zostały spopularyzowane po dwóch badaniach grupy główne ludzie przestrzegać diety wzory plemienia Grenlandii Inuitów i tych, którzy poszli do diety śródziemnomorskiej. Obie grupy osób wykazała silną zdrowie serca, mimo diety bogatej w tłuszcze. Naukowcy odkryli, że dieta bogata w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe z relatywnie mniejszym spożyciem kwasów tłuszczowych omega-6 może przyczynić się do zdrowego serca.

Omega-3, Omega-6 Saldo

Omega-3 i omega-6 są kwasy tłuszczowe, które nie mogą być wytwarzane przez organizm. Jako takie, muszą otrzymać te niezbędne składniki odżywcze poprzez źródeł żywieniowych. Oba kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-3 mają przeciwstawny wpływ na funkcje organizmu. Kwasy tłuszczowe omega-6 produkcji hormonów w organizmie, które są znane na wsparcie stan zapalny (pozyskiwaniu odpowiedzi immunologicznej), krzepnięcie krwi, proliferację komórkową. Omega-6 kwasy tłuszczowe, z drugiej strony wytwarzają hormony regulujące te same funkcje w przeciwnym kierunku. Ciało wymaga równowagi hormonów dla optymalnego zdrowia.

Dostajemy tyle omega6 kwasów tłuszczowych poprzez liczne żywności w naszej diecie, takich jak nasiona, orzechy i rafinowanych olejów roślinnych. Oleje zawierające kwasy omega-6 kwasy tłuszczowe są wykorzystywane do produkcji żywności przetworzonej. W rzeczywistości, olej sojowy, rozpowszechnione w fast food, może przyczynić się do 20 procent kalorii w typowo amerykańskiej diecie. Przez lata nasza zależność od szybkich i przetworzonej żywności wzrosły prowadzi do wysokiego spożycia omega-6 kwasów tłuszczowych, a za mało kwasów tłuszczowych omega-3. Przeciętny Amerykanin dieta zawiera około 14 do 25 razy więcej kwasów omega-6 kwasy tłuszczowe omega-3 niż. Ten brak równowagi w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, co ma prowadzić do wielu poważnych schorzeń powszechne dzisiaj. Eksperci doradzają coraz większą dawkę kwasów tłuszczowych omega-3, przy jednoczesnym ograniczeniu spożycia kwasów tłuszczowych omega-6.

Korzyści z suplementów omega-3

Ogólny konsensus z badań naukowych potwierdza, że ​​każdy powinien dostać więcej omega-3 kwasy tłuszczowe w diecie. Mamy zatem muszą się nasz spożycie kwasów tłuszczowych omega-3. Kwasy tłuszczowe omega-3 są obficie w rybach, takich jak łosoś, tuńczyk, halibut, makrela. Ponieważ te ryby zawiera również zanieczyszczenia i substancje zanieczyszczające, takie jak ołów, rtęć i inne PCB zużycie powinna być ograniczona do tylko dwa razy w tygodniu. Kobiety w ciąży i matek karmiących zaleca się nie jeść pewną świeże ryby z powodu zanieczyszczeń obecnych w nich. Doskonałym rozwiązaniem do świeżego spożycia ryb jest wysokiej jakości farmaceutycznej jakości suplementów omega-3.

Badania pokazują, suplementy omega-3 mogą korzystać zdrowie na wiele sposobów:

Wspiera zdrowie serca. Kwasy tłuszczowe Omega 3 pomagają promować zdrowy poziom cholesterolu i trójglicerydów. Wspierają krążenia i tętnic zdrowia.

Obsługuje regulacji prawidłowym ciśnieniem tętniczym. Badania wskazują, że kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają regulować normalne ciśnienie krwi, zwłaszcza u osób z wysokim poziomem lęku.

Obsługuje regulacji normalnego cukru we krwi. Niektóre badania wykazały, że kwasy omega 3 dodatki mogą być stosowane jako aktywnego środka odżywczego wspierania normalnych poziomów cukru w ​​organizmie.

Wspiera zdrowie stawów. Ponieważ kwasy tłuszczowe omega-3 mają działanie przeciwzapalne, wiele osób ma znaleźć ulgę od wspólnego dyskomfort biorąc suplementy omega-3.

Obsługuje regulacji wahania nastroju. Kwasy tłuszczowe Omega 3 są znane regulować normalne nastroje i badania pokazują, że mogą one mieć ogromne korzyści jako wzmacniacz nastrój i odgrywają rolę w zwiększaniu samopoczucie psychiczne.

Obsługuje pamięci i zdolności poznawczych. Liczne badania wskazują, kwasy tłuszczowe omega 3 obsługuje moc mózgu, pamięci i zdolności poznawczych doładowania.

Wspiera zdrową skórę, oczy i włosy. Omega 3 suplementy pomagają promować zdrową skórę, oczy, i włosy.

Brak omega-3 kwasów tłuszczowych w diecie może prowadzić do ay zmęczenie, zapomnienia, suchość skóry, choroby serca, słabe krążenie, czy wahania nastroju.

Wysokiej jakości suplementy omega-3

Suplementy omega-3 są dostępne w postaci kapsułek żelatynowych, wygodnej formie dostawy. Omega-3 dodatki, takie jak Triple Strength Omega 3, są dojelitowa. Technologia otoczki dojelitowej pozwala uniknąć rybi Po beka często związane z regularnymi omega-3 suplementów od rozkładanie odbywa się w dalszej części przewodu pokarmowego. Olej farmaceutycznej jakości ryb zapewnia wysoki poziom czystości i wysokie stężenie EPA i DHA, dwóch najbardziej znanych kwasów tłuszczowych omega 3. Sprawdzić wysokiej jakości suplementów omega-3, aby zmaksymalizować korzyści dla zdrowia kwasów tłuszczowych omega-3 na zdrowie!

Równoważenie węglowodany w plan zdrowego odżywiania

Węglowodany są wymagane przez organizm energii. Można je podzielić na węglowodany złożone, takie jak chleb, makaron, ryż i ziemniaki, i prostych węglowodanów (cukrów), które zawierają zdrowe owoce i warzywa, ale także niezdrowe jogurty, czekolady i cukru. W organizmie, węglowodany są przechowywane w postaci glikogenu w wątrobie (około 100 g) i w tej samej formie, w mięśniach szkieletowych (około 300 g w pełni carbed średniej męskiej).

Więc jak można zintegrować węglowodanów na plan zdrowego odżywiania? Kiedy ludzie myślą o zdrowym odżywianiu, zazwyczaj po prostu uważam, owoców, warzyw i produktów o niskiej zawartości tłuszczu. Wydaje się to proste, więc dlaczego prawie nikt go trzymać? Czy dlatego, że my po prostu kochamy nasze fast-food, a to dlatego, że ta metoda jednowymiarowa nie dostarcza? Podejrzewam, że trochę obu.

"Zdrowe odżywianie" jest pojęciem bronione przez każdego z gwiazdami "ekspertów" do supermarketów diety, z których wielu przyklejają się do idei czasu, stare wymienionych powyżej. Jest też mała, ale rosnąca liczba osób, których rada sprzeciwia się normą, które oferują alternatywną wizję wysokiej białka, tłuszczu i umiarkowany kontrolowanych węglowodanów. Więc kim ty wierzysz? Cóż, Departament Stanu Niania rządu są zawsze zadowoleni dorzucić swoje trzy grosze, a w 1992 roku, dzięki uprzejmości nam "Piramida zdrowego odżywiania", aby pomóc nam się zdrowsze, dodając do poprzedniej rady. Dziesięć lat-i-pół, które następnie widziałem poziomy otyłości wzrasta do niesamowitej heights.1. Zapraszam do wykrycia połączenia.

Tego "zdrowego odżywiania Piramidy" opowiada 6-11 porcji węglowodanów dziennie i mniej niż 1 porcja tłuszczu dziennie. To pozostaje oficjalna rada dla każdego z nas, czy jesteśmy szkolenia dla maratonach lub wykonywania tylko wtedy, gdy idzie do lodówki. Co ważniejsze, w którym jest olejek będzie pochodzić z? [Zobacz różni artykułu Pokonanie Fat Phobia].

Ten widok jednowymiarowa jest potęgowany przez zaleceniami komisji RDA; kalorii w diecie, jak nam powiedziano, 60% powinno pochodzić z węglowodanów, 30% z tłuszczy i tylko 10% z białka. Inne plany popularne diety, takie jak dieta "strefie" sugerują 40-30-30 mix i niesławny Dieta Atkinsa nie daje takich wskaźników, ale proponuje spożycie węglowodanów o zaledwie 20g dziennie. Istnieją liczne programy dietetyczne, każdy daje inny stosunek.

Z wyjątkiem planu Atkins i innych ekstremalnych planów, a nie jednym z nich jest źle per se. Jednak większość z nich nie będzie odpowiednie dla każdej osoby tylko dlatego, że nie biorą pod uwagę różnice w wymaganiach od osoby do osoby. Niepowodzenie tych 60-30-10s i 40-30-30 wskaźników jest to, że nie zawiera żadnego odniesienia do zmieniających się wymagań energetycznych, które występuje u pacjenta, jak zwiększyć ich wymagania kaloryczne. Np. Maratończyk w szkoleniu może wymagać dwukrotnie ilość kalorii z siedzącym trybem osoby, ale nie wymaga podwójnej spożycie tłuszczu. Dlatego wymóg carbohydrate należy zawsze obliczany na podstawie poziomu aktywności, a nie procent kalorii. W przeciwieństwie do białka lub tłuszczu, węglowodanów mają tylko jeden cel; energii. Dlatego węglowodanów wymagania dolotowe i energii powinny mieć dokładną korelację.

W każdym wypadku pozostaje jasne, że istnieje ogromna zależność na węglowodanów w diecie zachodniej. Aby to ustalić, nie musimy eksperymentów laboratoryjnych oraz studia przypadków, aby dojść do wniosku. Połączenie historii i zdrowy rozsądek mówi nam, że nasi przodkowie żyli na diecie bogatej w mięso, orzechy i warzywa, sezonowo uzupełnianych owoców i jagód. Nie było makaron, chleb, zboża ... nawet ryż lub ziemniaki. W porównaniu do dzisiejszych diety, to jest spożycie niskowęglowodanowej, ale jest to równowaga, że ​​spędziliśmy tysięcy rozwija się. Rządy promocja węglowodanów było podyktowane polityką powojennych i overavailability ziaren i został pogarsza politycznego wpływu korporacji fast-food, który skutecznie podjąć decyzję rządu Zasady2.

Siedzący tryb osoba wymaga między 2-3g węglowodanów dziennie na każdy kilogram masy mięśniowej. Na średniej 80 kg (12½ kamienia) człowiek w rozsądnym kształcie stanowi to 120g-150g węglowodanów dziennie. Możesz kontrastują te dane z wytycznymi RDA dla typowego mężczyzny, który zapewnia solidny 400g węglowodanów. To jest do górnego końca wymagań sportowców - którzy potrzebują między 4-6g węglowodanów dziennie, a nawet więcej, jeśli są one uruchomione na długich dystansach - ale na pewno o wiele za dużo dla przeciętnego siedzący tryb osoby.

Tak więc, po ustaleniu, że naród zużywa więcej węglowodanów niż wymagają, jakie są konsekwencje tego inbalance? Jeśli przespacerować się żadnych ruchliwą ulicą, odpowiedź jest wpatrując się w twarz. Nadmiar węglowodanów łatwo przekonwertować do podskórnego (pod skórą) tłuszczu. Twoje ciało może łatwo przekształcić nadmiar węglowodanów w kwas palmitynowy, tłuszczu nasyconego, w ilości 40 g dziennie na szczycie normalnej processes3. Jeden z etapów przemiany cukru do energii jest podział cukru sześciu węgla do octanów dwóch węgla, ale gdy jest nadmiar dostępność octany - np. nadmierna lub spożycie słodkich - są one połączone razem tworząc kwasy tłuszczowe. Wiele ludzie walczą, aby schudnąć, ponieważ wybierają przedmioty o niskiej zawartości tłuszczu, (które zwykle oznacza przedmioty niskiej białka!), Które zachęcają nadmiernym i często są wysokiej zawartości cukru.

Nastąpił rośnie akceptacja, jak na problemy nadmiaru węglowodanów, które niestety często prowadziło do skrajnego węglowodanów cięcia. To także zakłóca homeostazę organizmu i poważnie utrudnia zdrowego metabolizmu. Dieta Atkinsa jest najbardziej znanym przykładem tego naiwnego myślenia i może poważnie zaszkodzić zdrowiu. Jak wspomniano powyżej, optymalna dawka dzienna carb różni się od osoby do osoby, chociaż minimalna jest podobny w większości ludzi i opiera się na znaku 100g. Jest to kwota, używane każdego dnia przez ośrodkowego układu nerwowego i mózgu, które wymagają zarówno węglowodany, jak, w przeciwieństwie do mięśni szkieletowych, nie mogą działać na białka i tłuszczów sam. Dlatego też, biorąc w mniej niż tej kwoty minimalnej powoduje rozpad tkanki mięśniowej i narządów wewnętrznych, z których żadna nie sprzyja zdrowiu, wydajności lub utraty wagi. Nieświeży oddech, słaba koncentracja / koordynacja i wahania nastroju są inne negatywne skutki uboczne.

Jesteśmy również nie tylko to, co jemy, jesteśmy również, gdy jemy. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do węglowodanów. Dwa kluczowe czynniki wpływają kiedy należy jeść węglowodanów, i że jest łatwość w której węglowodany konwertować do tkanki tłuszczowej i potrzebę zrównoważenia spożycie węglowodanów do wydatku energetycznego. Dla większości ludzi, to znaczy łagodzenia off węglowodanów przy końcu dnia (choć ich nie wycinania). To dlatego, że trzeba tylko znaczne ilości węglowodanów przed treningiem, więc miskę zbożowych przed snem, po prostu spowodować nadmiar węglowodanów. Jak już wiemy, co prowadzi do magazynowania tłuszczu. Twoje zapasy glikogenu są na najniższym poziomie w godzinach porannych, więc powinno to znaleźć odzwierciedlenie w odpowiednim wzroście spożycia węglowodanów. Moi klienci, którzy brakuje ich węglowodanów są zawsze zadowoleni z 30-60g owsa oni dostać się rano z ich naturalnego serwatki i olej lniany!

Owies jest doskonałym źródłem węglowodanów, ponieważ zawierają dobre ilości błonnika i cukru minimalnej. To samo można powiedzieć o brązowy ryż, ziemniaki, chleb Ricecakes, ryvita. Chociaż razowy chleb i pasta wydaje się również pasować do tej kategorii, ale nie powinna być spożywana w których wybór jest dostępna, ponieważ te produkty z pszenicy zawierają kwas fitynowy, substancji znanych blokują wchłanianie witamin i minerałów. Warzywa powinny być spożywane swobodnie, jak, pomimo, że mają proste węglowodany, zawartość błonnika / witaminy / mineralna jest doskonała, więc należy starać się je umieścić w miarę możliwości.

Podobnie jak wiele problemów w zdrowie i kondycję, informacja staje się chmurzy, gdy ignoranci poglądy są promowane przez media i wątpliwej polityki rządu. Jednak logiczne spojrzenie na kwestię widzi, że biorąc diety naszych przodków jaskiniowiec jako punktu bazowego i inteligentnie zbanasowania zużycie do naszych indywidualnych wymagań, będziemy czerpać korzyści w wynikach, jakie otrzymujemy od naszego systemu żywienia.

Referencje
Ankieta dla Anglii 1.Health raportu (2003).
2.Marion Nestle, 2003. Żywność Polityka.
3.Quistoriff i Grunmet (2003), transformację cukru i innych węglowodanów do tłuszczu u ludzi.

Marek Doyle jest dietetyk Londyn, osobisty trener i pionier Allergy test Nomenklatury. W 2008 roku został uznany za jednego z najlepszych trenerów w Wielkiej Brytanii i liczy mistrz świata sportowców, modeli i osobowości telewizyjne pokrywy wśród jego klientów. Jego działa

Mleko sojowe: to jest dobre dla Ciebie?

Mleko sojowe jest gęsty odżywczych napojów i doskonałą alternatywę mleka. Wykonane z mielenia ziarna soi, które zostały namoczone w wodzie, mleko sojowe dostarcza dużą dawkę kwasów tłuszczowych, białka, błonnika, witamin i minerałów, które wspierają swoje podstawowe funkcje organizmu i promować bardziej efektywne metabolizm. Mleko sojowe jest również wysoki w przeciwutleniacze i fitosteroli, które pomagają wzmocnić układ odpornościowy i chroni przed chorobami. W tym mleko sojowe jako część codziennej diety, dla wszystkich celów praktycznych, sprytne posunięcie. Jednak istnieją pewne debatable wady, które powinny być również zauważyć, kiedy zdecydujesz się na drinka z wyboru.

Mleko sojowe Promuje lepszego układu krążenia

Picie lub pieczenia z pełnego mleka może podnieść poziom cholesterolu we krwi i zwiększa ryzyko tworzenia się płytki. Mleko sojowe jest naturalnie bez cholesterolu. Jej wysokie stężenie jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych może skutecznie blokować zarówno diety i syntetyzowany cholesterolu z wprowadzania do krwi. Badania wykazały, że regularne spożycie soi może zmniejszyć triglicerydów we krwi i lipoprotein o niskiej gęstości (LDL), a stężenie lipoprotein podnieść wysokiej gęstości (HDL). Połączone działanie może znacznie poprawić swój profil krwi i obniżyć ryzyko udaru i zawału serca.

Można również chronić naczynia krwionośne, pijąc mleko sojowe. Soja zawiera fitosterole z potężnych działań antyoksydacyjnych, które bronią swoich komórek naczyń krwionośnych z atakami wolnych rodników. Picie mleka sojowego może naczyń krwionośnych, silniejszy i bardziej elastyczny, tak by lepiej reagować na zmiany w ciśnieniu krwi.

Mleko sojowe zapobiega pomenopauzalnej zespołów

Picie mleka sojowego może dostarczyć organizmowi dodatkową dawkę fitoestrogenów. Hormon roślinny występuje wyłącznie w soi i mogą naśladować funkcje ludzkiego estrogenu. Wytwarzanie estrogenów spada znacząco podczas menopauzy, co prowadzi do szeregu fizjologicznych i psychicznych skutków ubocznych. Kobiet w okresie menopauzy pokazać nagły wzrost stężenia cholesterolu we krwi, co znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia chorób serca. Obniżone wytwarzanie estrogenów może prowadzić do utraty masy kostnej i rozwoju osteoporozy. Kobiety po menopauzie, są również bardzo podatne na depresję, niepokój, bezsenność i wahania nastroju. Picie mleka sojowego może skutecznie uzupełnić estrogenów we krwi i zapobiegania tym chorobom życia hamowanie.

Mężczyźni powinni pić mleko sojowe?

Wpływ fitoestrogenów jest bardzo korzystne dla ludzi. Męski hormon płciowy testosteron indukuje rozwój raka prostaty. Soja może hamować produkcję estrogenów testosteronu. Badania wykazały, że spożywanie sojowa może zapobiegać mutacji komórek i wzrostu raka. Jest to również szczególnie skuteczne w leczeniu raka prostaty.

Jednak jest jedno badanie, które sugeruje, że spożycie soi może spowodować obniżenie liczby plemników. Teoria ta jest kontrowersyjna, ponieważ stwierdzenie badania był ograniczony jedynie do nadwagą mężczyzn rasy kaukaskiej.

Rak piersi i soi

Czy spożycie soi może zwiększyć ryzyko zachorowania na raka piersi jest nieznany. Jednak soja estrogenów może kolidować z rakiem piersi chemioterapii i leczenia uzależnień. Nie należy pić mleko sojowe, jeśli są w trakcie leczenia raka piersi.

6 Korzyści zdrowotne wynikające z mleka sojowego

Mleko sojowe, które jest wykonane z moczenia, szlifowania i gotowanie soi z wodą, jest bardzo pożywne napoje. Soja jest naturalnie bogate w niezbędne kwasy tłuszczowe, białka, błonnika, witamin i minerałów. Te składniki zapewniają energię i utrzymać ciało działa na optymalnym poziomie. Poniżej znajduje się sześć najważniejszych korzyści zdrowotne można nabyć od picia mleka sojowego.

1. poprawy profilu lipidowego

Najważniejszym atrybutem mleka sojowego jest jego zdolność do poprawy profilu lipidowego krwi. W przeciwieństwie do mleka, przetworów mlecznych, które jest wysoka zawartość tłuszczów nasyconych i cholesterolu, tłuszczu mleko sojowe jest głównie nienasycone z zerowym poziomem cholesterolu. W jednonienasycone i wielonienasycone kwasy tłuszczowe w soi może hamować transport cholesterolu do krwi. Badania wykazały, że regularne spożycie soi może znacznie obniżyć Ciebie stężenia triglicerydów we krwi i lipoprotein o niskiej gęstości (LDL), a podniesienie poziomu lipoprotein o dużej gęstości (HDL). To sprawia, że ​​łączny efekt mleko sojowe idealnym napojem, jeśli masz wysoki poziom cholesterolu lub mają rodziny historii choroby niedokrwiennej serca.

2. Wzmocnienie naczyń krwionośnych, serca Integrity

Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, jak również potężne fito-przeciwutleniacze w soi mogą skutecznie chronić naczynia krwionośne od uszkodzeń i krwotoków. Związki te wiążą się do wyściółki naczyń krwionośnych i bronić swoich komórek okładzinowych z atakami wolnych rodników i złogów cholesterolu. Wiązanie tych składników również płynność i elastyczność naczyń krwionośnych, tak, że są one o wiele bardziej odporne na zmiany ciśnienia krwi.

3. Promowanie Weight Loss

Mleko sojowe jest naturalnie mniejsza w zawartości cukru niż zwykłego mleka. Mleko krowie zawiera około 12 gramów cukru w ​​filiżance, w przeciwieństwie do zaledwie 7 g do mleka sojowego. To dlatego filiżanka mleka sojowego ma tylko 80 kalorii, co jest równoznaczne z odtłuszczonym mlekiem. Ponadto, jednonienasyconych kwasów tłuszczowych w mleku sojowym mogą hamować swoją jelitowe wchłanianie tłuszczu, który jest kolejna wielka zaleta do utraty wagi. Picie mleka sojowego także daje dodatkową dawkę błonnika, utrzymując pełniejsze odczuwanie przez dłuższy czas.

4. Zapobieganie raka prostaty

Mleko sojowe jest bogatym źródłem fitoestrogenów, unikatowy hormon roślinny, który może hamować produkcję testosteronu u mężczyzn. Obniżone stężenie testosteronu może znacząco obniżyć ryzyko zachorowania na raka prostaty. Badania wykazały, że ludzie, którzy jedzą diety bogatej w soi są mniej narażone na przerost gruczołu krokowego lub raka prostaty.

5. Zapobieganie po menopauzie Zespoły

W okresie menopauzy, kobieta & acirc € ™ s naturalna produkcja estrogenów spada do minimum. Nagłe zmniejszenie estrogenów tworzy wiele problemów zdrowotnych dla kobiet po menopauzie. Kobiety po menopauzie mają wyższe ryzyko chorób serca, cukrzycy i otyłości. Są one również bardziej podatne na depresję, wahania nastroju, bezsenność i inne zaburzenia psychiczne. Fitoestrogenów w soi jest skuteczne estrogenów. Regularne spożywanie soi jest to świetny sposób, aby zapobiegać i łagodzić te zespoły po menopauzie.

6. Zapobieganie osteoporozie

Osteoporoza jest chorobą inny wiek i hormony związane. Fitoestrogenów w soi może pomóc przyspieszyć wchłanianie wapnia przez organizm i zapobiega utracie masy kostnej. Z maksymalną korzyścią, upewnij się, aby kupić mleko sojowe, które jest wzbogacone wapniem i witaminą D.

Odwiedź FitDay.com innych cennych wskazówek na temat żywności i żywienia.

Plusy i minusy picia mleka sojowego

Mleko sojowe jest najpopularniejszym bezmlecznej alternatywa dla mleka krowiego. Mleka sojowego dostarcza różnorodnych składników odżywczych, w tym białek, włókien, witamin i minerałów. Zawiera również izoflawony i inne przeciwutleniacze, które są bardzo korzystne dla zdrowia. Te cechy sprawiają, że mleko sojowe wspaniałym źródłem pokarmu dla ludzi, którzy są z nietolerancją laktozy lub mają alergię na mleko. Jednak, pije mleko sojowe może nie być dobry pomysł dla każdego. Istnieją pewne kontrowersyjne cechy mleka sojowego, które mogą wyniknąć w wysokości niektórych zagrożeń dla zdrowia. Odważyć dokładnie przed swoje wybory zdrowie swoje specyficzne potrzeby, aby zdecydować, czy mleko sojowe jest właśnie dla Ciebie.

Pro: Mleko sojowe jest zdrowe serce

Być może najbardziej zauważalną korzyścią dla zdrowia mleka sojowego jest jego zdolność do zmniejszenia stężenia cholesterolu i promocji zdrowia układu sercowo-naczyniowego. W przeciwieństwie do mleka krowiego, które mogą być bogate w cholesterol i tłuszcze nasycone, mleko sojowe jest naturalnie cholesterolu ze znacznym obciążeniem zasadniczego jednonienasyconych i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Te kwasy tłuszczowe są powszechnie znane jako "dobrych tłuszczów", ponieważ pomagają zmniejszyć płytkę nazębną tworząc trójglicerydy i lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) we krwi. Istnieją również świadczy pokazać, że regularne spożycie soi może zwiększyć lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL), co może jeszcze bardziej poprawić swój profil krwi i zapewnia ochronę przed udarów i zawałów serca.

Con: Soy alergików

Alergie sojowe może być dość powszechne i występują częściej u dzieci niż u dorosłych. Jeśli jesteś uczulony na soję, picia mleko sojowe może powodować objawy takie jak pokrzywka, obrzęk, wymioty i biegunka. W cięższych przypadkach może nawet wysłać cię do wstrząsu anafilaktycznego.

Pro: Mleko sojowe Zapewnia Hormonalna terapia dla kobiet po menopauzie

Mleko sojowe zawiera wysoki poziom fitoestrogenów, który naśladuje funkcje żeński hormon płciowy estrogenu u ludzi. Kobiety, które przechodzą menopauzę cierpią z powodu nagłego spadku produkcji estrogenów. To może zainicjować szereg problemów zdrowotnych. Kobiety po menopauzie może wystąpić drastyczny wzrost ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu we krwi. Są one również bardziej na ryzyko cukrzycy, otyłości, osteoporozy i zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, bezsenność i wahania nastroju. Fitoestrogenów można zrównoważyć poziomów hormonów u kobiet po menopauzie i uniknąć tych negatywnych skutków ubocznych.

Con: fitoestrogeny mogą zwiększyć ryzyko zachorowania na raka piersi

Niektóre badania wykazały, że regularne spożywanie produktów sojowych może zwiększyć ryzyko raka piersi u kobiet. Inne badania, jednak znalazłem dokładnie odwrotnie. Soja estrogenów może również wpływać na raka piersi chemioterapii i leków. Jeśli jesteś obecny rak piersi pacjenta lub w przeszłości na raka piersi, należy skonsultować się z lekarzem przed spożyciem mleka sojowego.

Pro: sojowe Produkty zapobiec Mężczyzna Rak prostaty

Mężczyźni na pewno może skorzystać z mleka sojowego. Fitoestrogenów i przeciwutleniaczy w produktach sojowych może obniżyć poziom testosteronu we krwi i zapobiega mutacji komórek. Badania wykazały, że regularne przyjmowanie sojowe może znacząco zmniejszyć ryzyko raka prostaty u mężczyzn.

Con: Soja może hamować płodność mężczyzn

Jedno z badań w 2008 roku spożycie soi związane ze spadkiem liczby plemników. Ale stwierdzenie to jest kłótliwy, ponieważ badanej populacji była ograniczona jedynie do nadwagą mężczyzn rasy kaukaskiej. Wpływ soi na męskiej reprodukcji jest wciąż dyskutowane.

5 ważnych powodów do cięcia potrawy Soda

Miłośnicy Fitness Zdrowie i fanatycy mogą myśleć, że dieta soda jest dobrą alternatywą dla zwykłej sody. Niektórzy mogą nawet być wprowadzani w błąd, że to zdrowsze wyborem. Wbrew temu, co marketing i reklama została dyktował, tylko dlatego, że napój posiada zero kalorii i zero cukru, to nie znaczy, że to Święty Graal dla osiągnięcia zdrowego ciała. Poniżej top pięć powodów, dla których warto pokroić spożycie napojów dietetycznych.

1. Uzależnienie od cukru

Napoje gazowane diety pochwalić bez cukru na wszystkich, i nadal ma ten sam słodki smak. To dlatego, że diety napoje gazowane zawierają substancję chemiczną o nazwie aspartam. To jest ten sam makijaż chemicznych środków słodzących konsumenckich, takich jak NutraSweet i Equal. Zasadniczo, Aspartam czyni Twój mózg, że to, co jesz jest słodki. To wyzwala swoje ciało, aby rozpocząć pragnienie słodkie rzeczy. Tak więc, poza tym, że nie można zmniejszyć spożycie soda, może znaleźć się stale sięgając tym ciastko lub często głód węglowodanów.

2. Odwodnienie

Sody diety nie powoduje odwodnienie, ale badania pokazują, że ci, którzy sięgają po diety napoje gazowane mają tendencję do używania, które w zastępstwie wody. Woda jest najlepszym środkiem nawilżającym, zwłaszcza dla tych, którzy mają ścisły reżim treningowy. Więc nawet jeśli już podjęte na dopasowanie i zdrowego stylu życia, ale dieta składa się z wielu napojów dietetycznych, są szanse utraty wagi może się zatrzyma. Bez odpowiedniego nawodnienia twoim celem ćwiczeń może pozostanie nieosiągalny.

3. Wpływ kofeiny

Możesz być wolne od cukrów tuczu, ale nie jesteś wolny od negatywnych skutków kofeiny. Kofeina działa moczopędnie, więc można pomyśleć, że jesteś gaszenie pragnienia z sodą, podczas gdy w rzeczywistości jesteś rzeczywiście traci więcej płynów. Kofeina jest wciągająca substancja jest związana z bezsenności, zaburzeń lękowych i zmęczenie.

4. Aspartam Ryzyka

Aspartam, słodzik znaleźć w dietetycznych napojów gazowanych, jest uważany przez US Food and Drug Administration, aby być bezpieczne do spożycia. Jednakże, należy przyznać, że słodzik jest związana z liczbą skutków ubocznych, takich jak zawroty głowy, migreny, utraty pamięci, biegunka i wahania nastroju. Dodatkowo, badania wykazały, że gryzonie narażone na duże ilości aspartamu rozwinęły nowotwór mózgu i chłoniaka. Nie ma twardych dowodów medycznych, że aspartam powoduje raka i choroby, ale pozostaje kontrowersyjna ze względu na potencjalne ryzyka.

5. Weight Gain

Badania wykazały, że dieta soda może faktycznie powodować przyrost masy ciała. W testach laboratoryjnych, zwierzęta, które spożywane substancje słodzące stale wzrasta ich dzienne spożycie kalorii, co przybiera na wadze. W innym badaniu, u diet sodowych poidła, 48% z nich wykazywały wzrost w zespole metabolicznym - co prowadzi do znacznego zwiększenia masy ciała. Choć nie ma niezbitych dowodów na poparcie faktu, że badania wykazują związek między pakowania na kilka funtów i dyszący się więcej diety napoje gazowane i sztucznych substancji słodzących.

Pomagając Dzieci Heal od klęsk żywiołowych

Pomagając Dzieci Heal od klęsk żywiołowych
Jako rodzice chcemy chronić nasze dzieci od wszystkich złych rzeczy, które mogą wystąpić w życiu, ale czasami, nie ważne jak bardzo się staramy, nie możemy chronić je od wszystkiego. Moja rodzina i ja znaleźliśmy się w takiej sytuacji, kiedy przeżył masową flash na powódź, która zniszczyła kilka miast wzdłuż rzeki Susquehanna w stanie Nowy Jork.

Powódź

Byliśmy na jednym z naszych zwykłych zakupów, gdy nagle w drodze do domu, wydawało się, że miliony litrów wody spadł z nieba, a cały teren został trafiony powodzie w całym regionie. To nie wydaje się że to będzie jakakolwiek końca strugach deszczu.

Gdy pojechaliśmy do naszego obszaru, nasz zwykły sposób dom został zablokowany przez rzeki pędzącej, fragmenty budynków i całych drzew są przetoczyła się przez most.

Niezrażony, zdecydowaliśmy się pojechać na wschód, aby uzyskać dostęp do wschodniej stronie góry. Kiedy jechaliśmy na wschód, na trasie nr 7, nasz samochód hydroplaned prawo w zwodniczo ogromnej kałuży wody na drodze. Myśleliśmy, że będzie stoisko w samym środku, jak wody wpadł wokół dolnej części naszych drzwi. To jest, gdy mój syn, który był osiem lat w chwili, naprawdę się przeraziłem.

Wszyscy modlili się, aż samochód pylistych drogę wyjścia. Pomysł, że my nie jechaliśmy zrobić to w domu tej nocy zstąpił na nas jak strugach deszczu.

Kiedy przyjechaliśmy do naszego drodze, co było zwykle strużka wody pod meandrów drogi przez rurę było dziesięć stóp szeroki potok woda pędzi szaleńczo w dół od góry i na drodze, zamiatanie pół drogi od hotelu. Nie mogliśmy jej przekroczyć lub przejechać nad nią ze strachu przed zmiecione z prądem.

Stamtąd udało nam się przejechać jeszcze raz i uzyskać dostęp do tylną drogę bliżej naszego domu. Moje serce waliło mi w piersi z niecierpliwości. To była nasza ostatnia nadzieja. Jeździliśmy dookoła bocznych drogach i ruszył na zachód, aż po raz kolejny przyjechał do dna naszego dwóch i pół mili wynurzania się na zboczu góry. Mamy ucieszyła jak powoli ruszyliśmy w górę. Byliśmy ćwierć mili od domu, gdy nagle przyjechaliśmy na góry błota i skał zalegających na piętnaście stóp wysokiej góry na drodze, górując nad nami i naszym samochodzie. To było jak lawina stłumił wszelkie nadzieje, jakie mieliśmy z powrotem do domu, i nie mieliśmy pojęcia, kiedy będziemy mogli wrócić.

Byliśmy w stanie dostać się do autostrady ponownie. Zachód, związany był już w kierunku Binghamton zalane, więc naszym jedynym rozwiązaniem było iść na wschód. Okazało się później, że most przekroczyliśmy w Oneonta został porwany przez wody powodziowe dziesięć minut po przekroczyliśmy go.

Nie spaliśmy dużo po dotarciu do hotelu. My zrobiliśmy to zabawa dla naszego syna i skoncentrowany na tym, że dotarliśmy do pobytu w miłym hotelu na noc. Następnego dnia rano wyruszyliśmy, aby zobaczyć, czy możemy znaleźć sposób, aby pojechać do naszego domu. Zajęło nam trzy godziny, aby zrobić pół godziny jazdy, jak jechaliśmy na każdej dostępnej drogi może okaże się, że doprowadzi nas z powrotem do naszego domu.

Całe miasto zostało zalane, a wody powodziowe wzrosło tak wysoko, wszystkie mosty w okolicy były pod rzeką Susquehanna. Udało nam się wyjść z dala od autostrady w kolejnym mieście.

Musieliśmy zostawić samochód z bardzo miłej rodziny, który pozwolił nam zaparkować w ich zagrodzie (daliśmy im niektóre nasze jedzenie w zamian), i zaczął domu naszego sześć mil wędrówki. Mamy zwinięte nasze spodnie i przez most, brodząc w rzece, że nadęty tym czasie wyprzedziły prawie każde miasto wzdłuż niego. Mój mąż i ja odbędzie mocno naszego syna, a my brnął naszą drogę z kilkoma innymi rodzinami próbuje uzyskać dostęp do swoich domów. Potem szliśmy sześć mil w górę w stronę góry do naszego domu.

Przez to, że oczyścił się z błota. Ponieważ byliśmy na szczycie góry, mieliśmy uszkodzenia mienia, ale nie ma uszkodzeń naszego domu. Byliśmy w końcu bezpieczne.

Po potopie

Dla każdej rodziny, która przeżyła katastrofy naturalnej, wiesz, że masz do czynienia ze skutkami katastrofy przez wiele tygodni po jego wystąpieniu, zwłaszcza jeśli masz małe dzieci.

Po przeżyliśmy powódź, nasz syn był bardzo przestraszony każdym razem, zaczął padać deszcz. Kiedy stracił władzę raz lub dwa, wyglądał jak miał zamiar płakać. Jest to istotne dla tego dziecka, bo nie płacze.

Gdy pojechaliśmy do niektórych obszarów, musieliśmy zawrócić i iść do domu i musiałem przerwać moje plany na dzień, bo widząc drogi zgrane się z wody powodziowe go zdenerwowało.

On nie obudzić się w środku nocy z wszelkich koszmarów, ale on spał w naszym łóżku na chwilę, zwłaszcza gdy padał deszcz.

Ja też skulił każdym razem słyszałem kroplę deszczu na dachu. Miałem wiele marzeń, gdzie nie mogłem znaleźć drogę do domu, wędrówki lub jazdy bez końca na drogach, co jest to, co zrobiłem, aby nasz samochód z powrotem do naszego domu w kilka dni po tym, jak dotarli do domu.

Mój mąż nie wystąpić żadne działania powodzi. Z jego wcześniejszego treningu jako oficer korekty i życia przez zamieszki w więzieniu, w którym pracował, "mała powódź" nie go stopniowo w ogóle.

Co można zrobić, aby pomóc dzieciom

Należy uważać na objawy traumy

Jak widać, poszczególni członkowie rodziny mają różne reakcje na klęski żywiołowe.

Dwie rzeczy, o których należy pamiętać o swoich dzieci:

 1. Dzieci są narażone na stres klęsk żywiołowych.
 2. Ich stres może lepiej lub gorzej, w zależności od sygnałów, że odebrać od ciebie.

Oglądaj swoje dziecko do zmiany zachowania. Niektóre objawy, które trzeba znać to:

 • Koszmary nocne strachy lub
 • Krycie
 • Płacz
 • Ukrywanie w jego / jej pokoju
 • Nie mówiąc
 • Clingy i być bardziej potrzebujących niż zwykle
 • Wahania nastroju
 • Zmiany w procedurze dziecka, które nie zostało zainicjowane przez użytkownika lub w trakcie konieczności dostosowania się do nowej sytuacji, takich jak pobyt w domu przyjaciela lub krewnego, jeśli zostało wysiedlonych z klęski żywiołowej.

Dla naszego syna, jego objawów, będąc nerwowy podczas deszczu burz i nie chce wychodzić z domu, trwało około miesiąca. W pracy z nim i jak wszystko w okolicy, ale stałe, takie jak dróg i budynków, to zachęcił go, aby zobaczyć, że wszystko wraca do normy, a on poczuł się lepiej.

Jak pomóc dzieciom radzić sobie

To do nas rodzice uczyć nasze dzieci zdrowych mechanizmów radzenia sobie, które pozwolą im na żywo za pośrednictwem dowolnego stresujących sytuacji w życiu. Oto niektóre ze sposobów, które mogą pomóc dziecku radzić sobie ze skutkami klęski żywiołowej.

 • Pocieszyć swoje dzieci. Powiedz im rzeczy, które pomogą im się uspokoić, tak jak przeżył i zrobiłem to przez, że jesteś bardzo szczęśliwy, a to wszystko będzie wrócić do normy.
 • Jak chodniki i budynki są stałe, w tym swoim własnym domu, pokazać dzieciom, że jesteś szczęśliwy i podekscytowany. Podniecenie jest zaraźliwa i pomoże dzieciom skupić się na pozytywach.
 • Uważaj na swoje dziecko do objawów, takich jak bycie łatwo zdenerwowany. Czasem objawy mogą być oczywiste, ale czasem objawy są bardziej subtelne, takie jak złość, apatia, brak apetytu, potrzebuje więcej uwagi, i regresji.
 • Spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi i starają się wykorzystywać możliwości do zabawy.
 • Daj dziecku dodatkowej uwagi i pewność, że wszystko będzie w porządku.
 • Porozmawiaj ze swoimi dziećmi jak najwięcej jak to możliwe, utrzymując światło rozmowy. Staraj się mówić o rzeczach, które wiedzą, że kocham.
 • Jeśli nadal w środku przejścia, tak jak czeka na swojego domu, aby być stałe lub znalezienie nowego miejsca do życia, skupić się na jak ekscytujące, to będzie.
 • Skoncentruj się na wspólnoty rodzinnej. Spędzać jak najwięcej czasu razem, jak można pomóc dzieciom pociesza.

Nawet gdy życie wróci do normy, dziecko może mieć problemy z wymyślić incydentu nawet lata po zdarzeniu. W miarę jak dzieci rosną, ich rozumienie świata zwiększa, i tak będzie ich zrozumienie klęski żywiołowej. Impreza zostaje z nimi, i różne problemy emocjonalne wymyślić, jak starsze.

Na przykład, nawet po kilku latach, nie było jeszcze pewne ulewne burze deszcz, które uczyniły mój syn nerwowego. Mieliśmy jeszcze przełożyć kilka zakupów, kiedy poczuł nerwowy, zwłaszcza gdy padał deszcz.

A my zwrócić uwagę na pogodę codziennie i nie wychodzić, kiedy nie było ostrzeżenia błysku powodzi. Mimo że było dużo błysku ostrzegania przeciwpowodziowego od tego czasu, a większość z nich nie przekształciły się w błyskawicznej powodzi, to pomogło nam w 2011 roku, kiedy znów pokryły powodzie w regionie. Byliśmy bezpieczne w domu, a mój syn nie zdaje sobie sprawy, że więcej powodzie miały miejsce.

Self-care jest ważne

Jeżeli znajdziesz sposób, by poradzić sobie najlepiej, jak to możliwe ze skutkami klęski żywiołowej, uczysz swoje dziecko strategie radzenia sobie zdrowe. Dawanie przykładu jest najlepszym sposobem, aby pomóc dziecku uporać.

 • Dzieci wziąć ich repliki od rodziców. Jeśli rodzic krzyczy, krzyczy, płacze lub przed nimi po wypadku, może to mieć wpływ na nich. Jeśli widzą, że jesteś spokojny w czasie burzy, będzie to miało wpływ na nich w pozytywny sposób.
 • Rodzice muszą upewnić się, że dbać o siebie, jak również i nie wykorzystać ten czas, aby zwrócić się do picia.
 • Jeśli masz do czynienia z utratą finansowej klęski żywiołowej stworzony, trzeba zminimalizować to przed swoimi dziećmi jak najwięcej.
 • Złóż starań, aby życie jako normalne, a nawet, jak to możliwe dla swoich dzieci, ale na koniec dnia, upewnij się, że nie zaniedbują własne potrzeby emocjonalne i fizyczne.

Kiedy szukać pomocy

Ważne jest, aby uzyskać pomoc jak najszybciej, dla swojej rodziny, jeżeli:

 • Ktoś ci bliski zmarł w klęski żywiołowej.
 • Twoja rodzina straciła wszystkie rzeczy.
 • Jesteś wysiedlonych z klęski żywiołowej i nie może wrócić do domu.
 • Ty lub ktoś z Twojej rodziny doświadczenie wszelkie ciężkie reakcje emocjonalne, takie jak nocnych strachów, i są one destrukcyjny wpływ na odbudowanie swoją rutynę.
 • Objawy emocjonalne trwać dłużej niż miesiąc.
 • Masz przedłużony stres miesięcy po incydencie z powodu strat finansowych lub innych problemów stworzonych przez klęski żywiołowej.
 • Masz problemy z radzeniem sobie z dnia na dzień, lub znaleźć się na straty w pomaganiu dzieciom poprzez efekty ich doświadczają w związku z klęską żywiołową.

Utrata rodziny lub przyjaciela w klęski żywiołowej może mieć podwójne znaczenie. Zespół stresu pourazowego (PTSD), może wystąpić ze śmiercią bliskiej ci osoby. W połączeniu z klęską żywiołową, a to zwiększa podatność na PTSD.

PTSD może pojawić się z ludźmi, którzy przeżyli katastrofy naturalnej. Zakład Logiki Stosowanej posiada bibliotekę artykułów dla zrozumienia PTSD. Zdając sobie sprawę z objawów PTSD i wypatrując oznak pomoże zrozumieć zachowania członków rodziny. Jeśli ty lub członkowie rodziny wyświetla żadnych objawów PTSD, ważne jest, aby szukać pomocy od razu z licencjonowanym służby zdrowia psychicznego.

Jest to mój pierwszy post na Zakład Logiki Stosowanej i jestem bardzo podekscytowany, aby mieć tę możliwość. Jeśli masz pytania na temat tego postu, potrzebujesz porady, lub masz coś chcesz dyskutować, uprzejmie prosimy, aby włączyć się do dyskusji. Odpowiem wam. Dzięki za czytanie!

Łóżka opalające: Disorder Porady afektywne sezonowe

O Sezonowe zaburzenia afektywnego

Sezonowe zaburzenie afektywne (SAD) jest zaburzeniem nastroju charakteryzuje się depresji, która pochodzi z różnic światła o zmieniających się pór roku. Zmiana dotyczy rytmów okołodobowych danej osoby. Rytmy okołodobowe odnoszą się do regularnych rytmów wzrostu i aktywności, które zazwyczaj występują na wzór 24-godzinnym.

Z SAD, rytmów dobowych są wewnętrzny zegar, który reguluje cykl organizmu procesów biologicznych. Ludzie, którzy cierpią z powodu objawów SAD doświadczenia depresji w okresie zimowym, a objawy ustępują rozwiązania lub w miesiącach wiosennych i letnich. SAD jest nazywany również depresja zimowa.

Choroba afektywna sezonowa

Oto niektóre sezonowe zaburzenie afektywne fakty i informacje:

 • Co powoduje sezonowe zaburzenia afektywne? Został on teorię, że krótsze dni zimą oraz obniżony poziom ekspozycji na światło słoneczne zwiększa poziom melatoniny u ludzi.
 • Objawy choroby afektywnej sezonowej może być emocjonalnie, fizycznie i psychicznie katastrofalne.
 • Objawy obejmują senność, zwiększone pragnienie snu, łaknienia węglowodanów, wahania nastroju, problemy społeczne, lęk i depresja.
 • Ekspozycja na promieniowanie ultrafioletowe (UV) promieni może złagodzić objawy choroby afektywnej sezonowej.
 • Sezonowe zaburzenie afektywne leczenie jest podawane są sezonowe zaburzenia afektywne lampy. Terapia światłem w chorobie afektywnej sezonowej (fototerapia) polega siedząc specjalnej lampy lub lekkie pole, aby stworzyć zmiany biochemiczne w mózgu, w celu normalizacji stężenia melatoniny.
 • Wiele osób regularnie stosując ulgi domu lub solarium łóżka.
 • Zawsze skonsultuj się z lekarzem, jeśli uważasz, że masz sezonowe zaburzenia afektywne lub innego rodzaju zaburzenia.

Metody leczenia

Naukowcy nie mają decydujące badania skuteczności leczenia depresji sezonowych z terapią światłem - zwany także helioterapii lub fototerapii. Istnieje wiele kont przez pacjentów, lekarzy i terapeutów świadczące o terapii światłem i jego użyteczności w leczeniu sezonowego zaburzenia afektywnego (SAD).

Terapia światłem jest wykorzystanie światła w pełnym spektrum, takich jak, że emitowane przez słońce lub opalania łóżek, hamuje produkcję melatoniny w mózgu. Dla niektórych, terapia światłem jest zabieg wystarczy. Dla tych, którzy nie reagują na terapię światłem, alternatywą sezonowe zaburzenie afektywne leczenia jest stosowanie leków przeciwdepresyjnych stosowanych pod nadzorem lekarza.

Przyczyny Choroba afektywna sezonowa

Przyczyną sezonowe zaburzenie afektywne (SAD) jest w nazwie. Jest mniej światła dziennego jesienią i zimą. Brak światła słonecznego powoduje SAD. Z brakiem w słońcu, skóra reaguje z nadmiarem melatoniny. Hormon związany ze snem wydzielanym przez szyszynkę mózgu melatonina wywołuje objawy depresji. Produkuje w większych ilościach w okresach ciemności. Kiedy dni są krótsze, a noce są dłuższe, organizm produkuje więcej melatoniny powodując objawy SAD.

Objawy Choroba afektywna sezonowa

Sezonowe zaburzenia afektywne lub SAD jest spowodowane przez zmiany w świetle słonecznym ciała otrzymuje. To powoduje depresji u ludzi, którzy nie mogą sobie sprawy, co dokładnie zmieniło ich nastrój. Jest on często nazywany depresja zimowa.

Objawy obejmują typowe objawy depresji. Obejmuje to:

· Przejadanie

· Spanie więcej niż normalnie (na zmianę kilka godzin więcej niż zwykle)

· Zwiększenie masy ciała

· Poczucie beznadziejności

· Drażliwego lub uczucia gniewać, nie przyczyna

Kluczowym objawem chorobą afektywną sezonową (SAD) jest wtedy, gdy pojawią się objawy. Objawy występują w miesiącach zimowych i ustępują wiosną i latem. Większość ludzi, którzy są oficjalnie zdiagnozowano SAD mają objawów przez co najmniej dwie zimy z rzędu i mają w miesiącach letnich wiele mniej lub brak objawów.

Choroba afektywna sezonowa diagnozowania

Obecność smutnych uczuć w miesiącach zimowych nie wystarczy do uzasadnienia diagnozy chorobą afektywną sezonową (SAD). Post-holiday karty kredytowej bill shock lub gorączka kabiny objawy są na tyle by wywołać niebieski dzień lub dwa, w okresie zimowym. Istnieją konkretne wskaźniki kliniczne, które muszą być obecne, aby zdiagnozować kogoś z SAD. Osoba musi wykazywać objawy depresji klinicznej i musi to zrobić tak, na co najmniej dwóch kolejnych zim.

Osoba z SAD zmian podczas wiosennych i letnich miesięcy, jak znikają objawy, albo prawie. Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś kogo obchodzi może mieć SAD, należy skontaktować się z lekarzem lub lokalnej społeczności centrum zdrowia psychicznego. Możesz znaleźć listę lokalnych stowarzyszeń zdrowia psychicznego w miejscu National Mental Health Association internetowej (www.nmha.org).

6 Korzyści zdrowotne wynikające z korzenia lukrecji

Przez ponad 5000 lat, herbata Lukrecja Korzeń był używany jako lekarstwo na wiele dolegliwości. Pochodzących z regionu Morza Śródziemnego i Bliskiego Wschodu, był również szeroko stosowany przez Chiny miano "Wielki odtruwa" w Indiach w ramach systemu ajurwedyjskiej. Niektórzy nazywają to "Dziadek ziół".

Depresja
Korzeń lukrecji zawiera gliceryny, które mogą pomóc w depresji i nerwowości. Gliceryny pomaga w funkcji gruczołów nadnerczowych, co z kolei steruje hormonów stresu, takie jak kortyzol. Gliceryny mogą również przyczynić się do zwiększenia energii i zmniejszyć objawy spowodowane przez zespół przewlekłego zmęczenia i fibromialgii.

Odchudzanie
Kortyzol jest znany również przyczyniać się do zmniejszenia stanu zapalnego pomagać sobie reagować na stres i zrównoważyć działanie insuliny w regulacji poziomu cukru we krwi.

Anti-inflamitory
Gliceryny może pomóc zmniejszyć podrażnienie i stan zapalny w drogach oddechowych, łagodzi ból gardła, zatory i jest przydatny z zakażeniami astmy i klatki piersiowej.

Klimakterium
Korzeń lukrecji jest również przeciwutleniaczem i phytoestrogenic i uważa się być pomocne przy menopauzie wspomagających w uderzenia gorąca, zmęczenie i wahania nastroju.

PMS i skurcze menstruacyjne
Lukrecja może mieć wpływ estrogenów na metabolizm. Gdy poziom estrogenów jest zbyt wysoki, lukrecji może pomóc wprowadzić je i vis-versa. Jest on często zaleca się dwie filiżanki herbaty dzień, dwa tygodnie przed menstruacją wspomagania objawy PMS. Po 2 do 3 miesięcy, cykl powinien poprawić i możesz przestać pić herbatę lukrecji (do tego celu).

Ból gardła i kaszel
Najczęściej korzenia lukrecji jest znany przeciwzapalne, przeciw-wirusowe i posiada właściwości antyalergiczne. Ze względu na te właściwości, jest on używany jako lekarstwo na zapalenie stawów, zgaga, niestrawność, astma, depresja, ból gardła, przekrwienie i nawet jako łagodny środek przeczyszczający.

Long Term Wykorzystanie
Nie zaleca się przyjmować codziennie korzeń lukrecji przez dłuższy czas. Korzeń lukrecji może powodować nadciśnienie, zaćmę i zatrzymanie płynów (nadmiar soli). Nie jest zalecane dla osób z chorobami serca lub w czasie ciąży.

Jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków, mają nieprzetworzone wysokie ciśnienie krwi lub są w ciąży należy najpierw skonsultować się z lekarzem lub innym lekarzem przed konsumentami Licorice root Tea.

Oryginalne źródło 6 Korzyści zdrowotne wynikające z korzenia lukrecji herbaty można znaleźć na MyTeaBlendingRoom.com

Mężczyźni są zdecydowanie preferowane jako Bosses Badania twierdzą,

3000 Brytyjscy pracownicy zostali ankietowanych w ramach badania przeprowadzonego przez UKJobs.net z wynikiem mężczyzn głoszonych być lepsze występy niż kobiet. Około dwie trzecie osób zaangażowanych oświadczył, że woleliby pracować dla człowieka, niż dla kobiety, obu płci w pełnej zgodności na które (75 procent mężczyzn i 63 procent kobiet).

Mężczyźni są zdecydowanie preferowane jako Bosses Badania twierdzą,

David Brown UKJobs.net mowa te wyniki jako "niewiarygodne", choć z argumentów przemawiających za człowieka na najwyższym dźwięku dość rozsądną.

Mężczyzna szefowie są uważane (przez pracowników płci męskiej i żeńskiej zarówno) jako prostej-rozmowy i ogólnie bardziej otwarte na logicznej dyskusji. Oni nie są tak zależne od wahania nastroju - jeden z częstych skarg schwytanych kobiet (których nazwano wredna i hormonalna).

Poza tym, wydaje się, mężczyzna szefowie pobytu poza polityka biurowych więcej niż kobiet, które są oskarżone o bycie w stanie back-przeszywający i często chodzą w (i działać z) strachu przed innymi osobami autorytatywnych - stanu rzeczy twierdził o jedną trzecią pracowników ankietowanych.

Kobiety na wysokich stanowiskach są podatne na wpływ ich domu i życiu osobistym ... podczas gdy mężczyźni są podobno łatwiej radzić sobie z widzenia czyni je przymykać oczy na swojej pracy uchylając.

"Nikt nie sugeruje, że kobiety nie są wystarczająco inteligentny, aby być na wysokich stanowiskach," zaakcentowana David Brown ", ale być może powinniśmy być bardziej otwarci i mniej konkurencyjny." Tak czy inaczej, niektóre ważne umiejętności społeczne muszą być opanowane przez te kobiety, które chcą zdobyć szacunek i uznanie ze swoich pracowników.

Odżywianie Tofu

Tofu jest wielka rzecz dla żywności o niskiej zawartości tłuszczu, o niskiej diety cholesterolu. Miękkie, ser-jak jedzenie pochodzi z soi. Wiadomo również, jak soja twarogu. Jedzenie jest z zsiadłego mleka sojowego z koagulant. Jedzenie było pożywieniem w Azji od ponad 2000 lat. Jednak zyskała szeroką popularność w całym świecie, zwłaszcza jako substytut mięsa. Jedzenie ma łagodny smak, który pozwala łatwo wchłonąć inne smaki żywności. Ten łatwy w trawieniu pokarmów ma wiele korzyści odżywczych.

Wartość odżywcza

Poniższa oparty jest na pół szklanki obsługujących lub 4 uncji surowca, firmy tofu.

 • Kalorie - 95
 • -10 Gramów białka
 • Węglowodany - 3 gramy
 • FAT - 5 gramów. O niskiej zawartości tłuszczu zawiera 1,5 g tofu
 • Tłuszcze nasycone - 0,1 g
 • Cholesterol - 0
 • Wapń - 230 mg
 • Żelazo - 4 mg
 • Magnez - 40 mg
 • Fosforu - 140 mg
 • Potas - 160 mg
 • Sód - 7 mg
 • Fiber - 0,5 grama

Rodzaje Tofu

Jedzenie jest dostępny w miękkich, twardych i jedwabnych form. Miękka forma jest idealna w przepisach, w których produkt musi zostać zmieszane. Silken sojowy twaróg jest kremowy, co czyni go idealnym w daniach mieszanych. Firma tofu ma gęstą konsystencję. Działa on jako odpowiedni zamiennik mięsa w różnych receptur. Może być pokrojone w kostkę, marynowane, z grilla, pieczone lub smażone. Ma najwyższą zawartość wapnia, białka i tłuszcze.

Korzyści zdrowotne

 • Silne mięśnie - wysokiej jakości, lekkostrawne białka pozwala organizmowi rozwijać silne, zdrowe mięśnie. Wspiera również rozwój zdrowych błon, tkanek i komórek.
 • Kości i zęby - bogata zawartość wapnia w sojowego twarogu obsługuje zdrowych kości i zębów.
 • Poziom energii - minerały takie jak żelazo i selen pomagają organizmowi w celu utrzymania wysokiego poziomu energii.
 • Osteoporoza - bogatej w wapń foods pomóc w zapobieganiu osteoporozy, choroby, która charakteryzuje się stopniowy ubytek masy kostnej. Zwiększa ryzyko złamania kości. Jedzenie jest także bogata w izoflawony, które przyczynia się do zmniejszenia ryzyka osteoporozy.
 • Układu sercowo-naczyniowego - ustalono, że tofu może pomóc w zarządzaniu zdrowy poziom cholesterolu. To dlatego, że zmniejsza stężenie złego cholesterolu, ale przyczynia się do utrzymania dobrego poziomu cholesterolu. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia udaru oraz choroby sercowo-naczyniowe.
 • Menopauzie zdrowia - izoflawony pomoc równowagi hormonalne poziomów kobiet w przed i po menopauzie etapach. Przyczynia się to do zmniejszenia dyskomfortu związanych z menopauzą. W wysoka zawartość izoflawonów soi twaróg może pomóc zminimalizować objawy menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, wahania nastroju i drażliwość.
 • Rak - izoflawony znaleziono pomocne w leczeniu niektórych nowotworów. Pomagają zapobiegać i obniżyć stopy piersi, prostaty i jelita grubego.

Przechowywanie Tofu

W sklepach znajdziesz tofu w opakowaniach wypełnionych wodą lub opakowań aseptycznych. Jedzenie powinno być zimno. W związku z tym, ważne jest, aby utrzymać żywność w wodzie aż do czasu użycia. Jeśli odcedzić i codziennie zmieniać wodę, jedzenie może trwać tydzień. Może być zamrożony do 3 miesięcy, chociaż struktura będzie się zmieniać. Będzie to wymagało więcej wysiłku do gryzienia.