grsail.com

recenzja z filmu cube

Recenzja filmu Cube

Recenzja filmu Cube


Mimo, że film powstał ponad dziesięć lat temu, nadal można znaleźć wiele stron internetowych, które posiadają recenzję Cube film lub dwa.

Movie Cube Działka

Cube filmie Człowiek budzi się w pokoju o kształcie sześcianu, i nie wiedząc, gdzie jest ani jak się tam dostał. Pokój posiada drzwi na każdej ścianie, jak i na sufit i podłogę. Zaczyna ją zwiedzić na otwarcie drzwi, uznając, że wszystkie pokoje, choć wszystkie w kształcie sześcianu, są różne w ten czy inny sposób.

Ponieważ wprowadzane są główni bohaterowie filmu, wszystkie one nadal badać różne kostki i zwiedzić niektóre z nich są zupełnie nieszkodliwe, podczas gdy inne pułapki. Podczas ich niepokojami odkrywają istnieje zewnętrzna powłoka do sześcianu i wierząc, że jest to wyjście, zaczynają próby, aby ich droga ku temu, co uważają za wyjście.

Podczas przejścia z kostki do kostki, kilka konflikty i kilka znaków umrzeć. Główni gracze filmu stanowi:

 • Maurice Dean Wint - Quentin, główny bohater, który twierdzi, że jest policjantem.
 • Nicky Guadagni - dr Helen Holloway, lekarz w bezpłatnej klinice.
 • Nicole deBoer - Joan Zakwas, ekspert matematykiem.
 • David Hewlett - David Worth, projektant powłoki zewnętrznej kostki, choć fakt ten nie ujawnia się aż do później w filmie.
 • Wayne Robson - Rennes, uciekł skazaniec.
 • Andrew Miller - Kazań, autystyczne dorosłych.
 • Julian Richings - Elderson, człowiek, który pierwszy budzi się w pokoju o kształcie sześcianu, na początku filmu.

Kult Po

Mimo, że Cube był niezależny, stosunkowo niski budżet filmu, z czasem rozwinął zupełnie kult następujące. Wielu uważa, że ​​to ze względu na fakt, że film ma wiele podobieństw do pisania pisarza Franza Kafki.

Znalezienie Movie Cube Recenzje

Oto kilka miejsc w Internecie, gdzie można znaleźć różne opinie Cube filmowe:

 • Rotten Tomatoes - Prawdopodobnie jeden z go-to prowadzi na recenzje filmowe, Cube ma ocenę 58 procent na "Tomatometer."
 • Flixster- Ta Strona zawiera recenzje krytyków i nie-krytyków. Obejmuje ona także trochę o głównych bohaterów filmu, jak również na zdjęcia wciąż zaczerpnięty z filmu.
 • IMDB internetowe Movie Data Base - Filmweb jest jednym z najbardziej kompleksowych serwisów filmowych w sieci. Możesz znaleźć szczegółowych informacji na temat podmiotów, a także dowiedzieć się o innych filmach, które może zrobili. IMDB daje Cube wynik 7,5 na 10 możliwych.
 • Imperium Online - Film oferuje recenzje filmów wykonanych przez jego pracowników. Opinie są bardzo szczegółowe i daje wspaniały pomysł, co film jest o. Werdykt Imperium na Cube to cztery z pięciu gwiazdek.
 • Entertainment Weekly - Opinie na "strona" Entertainment Weekly '' 's oferuje ocenę zarówno przez recenzentów na magazyn, a także narzędzia zwanego "Critical Mass". To narzędzie pozwala zobaczyć, co inni myślą o filmie i jak one klasyfikowane jako w porównaniu do "recenzent" Entertainment Weekly '' 's.

Recenzje Cult Classics

Dla filmów, które niekoniecznie są sukcesy komercyjne, ale kończy się rozwija blisko Kult po, czasami trudno jest znaleźć dobrą, bezstronny przegląd. Te, które są częścią następujących kultowego da jej recenzję Raving, podczas gdy ci, którzy preferują duże budżetowe filmy reklamowe może dać negatywną opinię. To dlatego podczas czytania recenzji filmu, zawsze należy oprzeć swoją decyzję na temat filmu na własnych preferencji osobistych.

Recenzje Ebert filmu

Recenzje Ebert filmu


Roger Ebert recenzje filmów mają producenci siedzi jak na szpilkach z zapartym tchem, czy on daje swój film kciuk do góry lub kciuki w dół.

Roger Ebert

Urodzony w Urbana, IL, w lecie 1942 roku, Roger Ebert jest scenarzysta i krytyk filmowy. On ukazuje się drukiem na łamach Chicago Sun-Times rozpoczynających się w roku 1967. Jego kolumny, jeszcze w druku, jest również dostępna w Internecie. Był również częścią dwóch bardzo udanych programów telewizyjnych, które zawierają Pokaz przedpremierowy gdzie oglądanych zwiastunów zbliżających i nowych filmów, a następnie dał szybki przegląd. On również był na Siskel & Ebert at the Movies którego gospodarzem Gene Siskel aż do śmierci w 1999 roku Siskel Richard Roeper dołączył Ebert i jego nazwa została dodana do tytułu w roku 2000. W połowie 2006 roku, Roger Ebert doznał kryzysu lekarza, który opuścił go w stanie mówić i dlatego nie pojawiła się na pokazie bok Roeper. Stowarzyszenie Ebert jest z show oficjalnie zakończyła się w lipcu 2008 roku, kiedy studio produkcji postanowił iść w nowym kierunku.

Jego programy telewizyjne zostały nominowane do nagrody Emmy, oraz odcinek ul Erie Chicago (CBS Studios) został przemianowany Siskel & Ebert Way. W 2005 roku otrzymał swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame, a to pierwszy profesjonalny krytyk filmowy, aby to zrobić. Forbes Magazine nazwał Roger Ebert jako najbardziej wpływowy ekspert w Ameryce. Bił się Lou Dobbs ludzi jak Bill O'Reilly i. Posiada również kilka doktoratów honoris causa na Uniwersytecie w Kolorado, Amerykańskiego Instytutu Filmowego oraz Szkole Instytutu Sztuki w Chicago. W 1975 roku Roger Ebert, jako pierwszy krytyk filmowy, aby wygrać nagrodę Pulitzera.

Recenzje Roger Ebert filmu

Ebert za recenzje filmów postrzegane są w ponad 200 gazet na całym Stanów Zjednoczonych, jak i za granicą. Poza drukiem gazety Pisał również ponad 15 książek, które zawierają film w opinii roczniku. W 1994 roku ukazał się "Wielkie kino", serię przeglądów obejmujących filmy, które uzna za najważniejsze filmy wszech czasów. Roger Ebert jest również bardzo aktywna w niezależnej sceny filmowej gospodarzem pominąć Film Festival od 1999 roku.

Styl i smak

Styl Roger Ebert za krytykę jest opisany jako względna i nie absolutna. Jego opinie są oparte na który myśli, grupa docelowa, biorąc pod uwagę wartość filmu jako całości. Pracuje w skali czterogwiazdkowym z cztery gwiazdki bycia najlepszym. Pół gwiazdki jest zwykle najniższa gwiazda filmowa może się chyba czuje pracy za całkowicie wolne od wszelkich zasług lub moralnie odrażające. Jego gwiazdy mają niewielkie znaczenie, jeśli nie waży się w kontekście przeglądu. Czasami jego kategoria jest sprzeczna z jego pisemny test więc może dać film 3 gwiazdki lub więcej, ale nie polecam go na podstawie reakcji osobowych.

Roger Ebert recenzje filmów są często traktowane z sarkazmem i bezpośredniości, które można zobaczyć w recenzji z północy, gdzie stwierdzono, że:

"Nienawidziłem tego filmu. Znienawidzony, nienawidzi, nienawidzi, nienawidzi, nienawidzi tego filmu. Nienawidziłem go. Znienawidzony co simpering głupi nieobsadzone publiczność, obraźliwe chwila nim."

Robert Ebert suchy dowcip jego opinii sprawia, ciekawe (jeśli nie wyczerpująca), aby obejrzeć lub przeczytać w czasie. Nigdy nie są pozostawione bez wiedząc, jak dokładnie Roger Ebert sądzi o filmie.

W czasach, został znany w obronie kolegów krytyków. W 1995 roku, Rob Schneider obraził krytyk LA Times po jego film Deuce Bigelow: Europejska Gigolo otrzymał złe recenzji. Nazwał krytyk bez zastrzeżeń, ponieważ nigdy nie wygrał nagrodę Pulitzera. Roger Ebert poszła na rekord, mówiąc, odkąd wygrał nagrodę, został zakwalifikowany do przeglądu tego, w którym momencie on powiedział Schneider, "Twój film jest do bani."

Osobiste historie i anegdoty są często zawarte w jego opinii, które są porównania z jego katolickiego wychowania. Czasami pisał opinie w formie opowiadania, piosenki, listów, scenariuszy, poezji, a nawet jak wyimaginowanych rozmów.

Strony internetowe Roger Ebert

Roger Ebert, z ponad 30 lat pisania, zrodził wiele źródeł internetowych, które obejmują blogi, opinie i informacje ogólne odnoszące się do filmu jako całości. Następujące stanowi tylko kilka z tych stron:

 • Dziennik Roger Ebert WWW
 • Ebert & Roeper Oficjalna strona
 • Zapomniane Festiwal Filmowy Roger Ebert w
 • Kanał RSS Roger Ebert
 • Roger Ebert w Top 10 listy przez rok

Fred Claus Recenzja filmu

Fred Claus Recenzja filmu
Vince Vaughn

Mimo, że miał dość gwiazda ładunkiem obsady, Fred Claus Przegląd filmowy nie był bardzo korzystne.

Fred Claus temat filmu

Fred Claus miał wszystkie zadatki na typowym, goofy Hollywood wakacyjnego filmu. Nie Oscar kalibru-rzeczy, ale film nie ma być, prawda? Oto krótka lista gwiazdorska obsada:

 • Vince Vaughn - Jak brat Fred Claus niezadowolonych.
 • Paul Giamatti - Jak Mikołajem
 • Kathy Bates - Mama Claus
 • Rachel Weisz - Jak Wanda Binkowski
 • Kevin Spacey - Clyde Northcutt

Film nawet biorące udział w którym Vince Vaughn, jako brat notorycznie słynnego Santa Claus, idzie na spotkanie z fikcyjnym "Rodzeństwo Anonymous", w którym Frank Stallone (brat Sylwestra), Roger Clinton (brat Bill) i Stephen Baldwin (brat bardziej znanego Aleca) wykonane epizodycznych rolach w siebie. Film miał wszelkie zadatki na naprawdę zabawny film. Niestety, nie odegrał się, że sposób na ekranie. Czytaj dalej, aby zobaczyć, co Fred Claus recenzje filmów miał do powiedzenia.

Fred Claus filmu Recenzje

Oto krótkie podsumowanie różnych opinii o tym filmie na wakacje:

New York Times

Manhola Dargis czcigodnego New York Times nazywa ten film "... tandetny niedoszły komedia o dysfunkcji rodziny." Choć Dargis nie komplement gwiazdorska obsada, przegląd nie ma nic lepszego. Przeczytaj całą recenzję na stronie internetowej New York Times.

Rotten Tomatoes

Jeśli kiedykolwiek chcesz wiedzieć w ogóle, jeśli film był krytycznie Panned lub krytyczne kochanie, Rotten Tomatoes to miejsce trzeba sprawdzić. Rotten Tomatoes przegląd Fred Claus był tylko zjadliwy jak w wersji New York Timesa. Film otrzymał tylko 21 procent na "Tomatometer" (dolnej procent, gorsze filmowej), wywołanie filmu "... mnóstwo zmarnowanego talentu."

Blog Krytyk

Prawdopodobnie jeden z jedynej pozytywnej recenzji tego filmu tam, na stronie internetowej Blog Fred Claus Krytyk zwany "... dobry film." Recenzent pisze dalej, podczas gdy nie jest to "doskonały" filmu, żarty zdobył śmiech z dziećmi, podczas gdy "... zapewnia głębię" dla dorosłych.

Entertainment Weekly

Chociaż nie dając mu oceny niedostatecznej, Entertainment Weekly dał mu C- na jej skali ocen. Lisa Schwartzbaum nazywa to "... Oto modne Homilia o Oprah danego prawa każdego dziecka do rejestracji na liście Świętego Mikołaja w Nicei i nie niegrzeczny."

Jak wziąć FILM

Recenzje filmów są nic o sprawie opinii. Powiedział, że oczywiście, kiedy widzisz, że wszystkie opinie osiągnąć ogólny konsensus, że film jest po prostu nie dobre, może warto rozważyć wydając ciężko zarobione pieniądze na coś innego. Oczywiście, jeśli jesteś wielkim fanem głównych aktorów w filmie, można ją zobaczyć w każdym razie.

Obsada Fred Claus jest wielki, ale tłumaczenie skryptu po prostu spadł trochę krótki, plus to ukazał się w środku bardzo konkurencyjnej Świątecznej filmowego sezonu. Oczywiście, film znalazł się być w porównaniu z innymi przeboje świąteczne w tym roku, jak Elf i Bad Santa. Teraz, że film jest na DVD i można wypożyczyć go do dolara od wszelkich wynajem Red Box, naprawdę, jeśli jesteś wielkim Vince Vaughn i Paul Giamatti fan, dlaczego nie wynająć go i tworzą własną opinię o filmie? Jedyne, co naprawdę masz do stracenia jest dolar, prawda?

Disney Cars 2 Recenzja filmu

Disney Cars 2 Recenzja filmu


Disney / Pixar dyżurów w wybitnych filmach zawiera kilka tytułów, które wydają się wołać do sequeli. Gdy ogłoszono, że samochody będą pierwsze Pixar film od Toy Story mieć sequel, że przyszedł jako zaskoczeniem. Po tym wszystkim, Samochody był powszechnie uważany za najsłabszy filmu Pixar, w rankingu Rotten Tomatoes 74%. Jest to z pewnością godny szacunku, ale w porównaniu do 96% łącznego Rotten Tomatoes ratingu dla Ratatouille, brwi zostały podniesione, dlaczego Samochody stawała franczyzy.

Wyścigi to Riches

Prawda była taka, Samochody był najbardziej udany film Pixar w kategoriach nie tylko kasie (~ 460.000.000 dolarów), ale również w zakresie marketingu. Między zabawek marketingowych, sponsoring z samych samochodach wyścigowych, i słodkie, kreskówkowa wygląd wszystkich pojazdów, nie wspominając o popularność NASCAR, Samochody była doskonała burza potencjał zarabiania pieniędzy, a nikt w Hollywood przechodzi się tego rodzaju możliwości ,

Cars 2 Recenzja

Choć film otrzymała pierwsze Samochody umiarkowanie dobrze, sequel otrzymał mieszane recenzje w najlepsze. New York Times powiedział, że "brakuje w duszy, czy wzniosłości." Ponadto, ma tylko 38% "świeże" Ocena na Rotten Tomatoes, co czyni go najgorszym recenzja Pixar filmu przez bardzo dużym marginesem.

To nie jest złe. Jak zawsze animacja Pixar i głos praca jest świetna, a historia, tak jak powinno, porusza się szybko i logicznie do niego wniosku. Pixar zna jego widzowie są małe dzieci i atakuje zmysły z rodzaju kung fu, wysokiej działania fiving i żartuje, że tylko oni mogą dotyczyć. Mimo, że jest jej największym problemem. Czuje się, że dla każdego dziecka powyżej pięciu, film wzbudzi zbyt wielu pytań. Na przykład, dlaczego samochody wiedzieć, kung fu? Jeśli nie ma ludzi na świecie, jak tworzone są samochody? Dlaczego samochody picia i jedzenia żywności dla ludzi?

Na jednym punkcie Tow Mater, w drodze na piwo, błędy wasabi do pistacji lodów i, jak sama darmo, informuje serwer mylić, aby wypełnić swą czaszę na górę. Serwer nie jako Mater pyta, ale jak tylko Mater je to, że musi biec do toalety - szalony, skomputeryzowanej japońskiej toalecie. Na wielu poziomach to żart spada płasko na jego twarzy. Przede wszystkim, jak wiele dzieci poza Japonią nie wiem co Wasabi jest? Nawet jeżeli żart jest przeznaczona dla starszych widzów nie będzie miał większy wpływ na nich, niż podniesienie brwi.

Aby mówić takich rzeczy, które są narażone na ryzyko ludzi mówiąc wam jej tylko filmu, (i film dziecięca w tym), więc nie ma być wiarygodny. . Ale faktem jest, że powodem filmu jak Toy Story powiodło się, ponieważ można było uwierzyć w świecie żyli w zabawkach nie ma rodziców - mieli czajnik. Podczas gdy ktoś taki jak Woody był częścią marki, a było wiele innych, które wyglądały dokładnie Woodys jak on, środowisko, w pokoju Andy'ego pomógł mu stworzyć własną osobowość.

Począwszy od stylu Jamesa Bonda samochód charakter szpiegostwo na międzynarodowym spisku, Cars 2 nie tworzy to fundament, gdzie widzowie mogą sądzić, że podobnie jak ludzie, samochody mogą jeść lodów, pić piwo, wiesz, kung fu, używać toalety, rozwoju kariery i czytać muzea , Oczywiście, dla młodzieży, które mogą być jej urok i gdzie znaleźć humor, ale starsi widzowie trudno jest zawiesić swoją wiarę na tyle długo, aby poddać się do historii.

Sequel jest jasne i błyszczące i ekscytujące w miejscach, a jednocześnie nie ma głębi, będzie to z pewnością podobać młodym. Niektóre sprytowi z pierwszego filmu czuje się zmęczony, jak resztki z tyłu lodówki, ale nowe ustawienia i znaków, w połączeniu z krótszym czasie wykonywania, co najmniej upewnić Film nie jest naganne, nawet jeśli nie jest to szczególnie dynamiczny.

Działka

Disney Cars 2 Recenzja filmu

Auta 2 DVD

Film opowiada o Zygzaka McQueena (Owen Wilson), kiedy podróżuje do Azji i Europy ze swoim przyjacielem Tow Mater (Larry the Cable Guy) do udziału w wyścigu World Grand Prix nie tylko do określenia najszybszym samochodem na ziemi, ale do wprowadzenia nowego przyjazne środowisku paliwo zwane Allinol.

Nieznane im Cytryny, kierowany przez profesora zundapp, spiskują, aby zabezpieczyć swoje zyski ropy za pomocą broni w przebraniu kamery TV strzelać Allinol zbiorniki paliwa przez kierowców, jak świst przeszłość.

Jedynymi, którzy wiedzą na temat fabuły są brytyjscy szpiedzy Sean McMission (Michael Caine) i jego partner Lilliana Lifting (Emily Mortimer), którzy podróżują do Grand Prix w Tokio, aby spotkać się z amerykańską szpiega samochodu Rod "Torque" Redline. Jednak z momentem zrobione, Holley i Finn przypuszczać, że Mater jest amerykański ubrany w typowo genialny przebraniu. Z Mater myśląc, że jest na bieżąco z Shiftwell, on przypadkowo łączy je w foliowanie plan cytryn ".

Mater nadal uważa, Holley ma hots dla niego, do momentu, gdy szpiegostwo z Finn i Holley na jednym z cytryny "tajnych spotkań, on słyszy cytryn" planuje zabić swojego przyjaciela McQueen. W stanie kontrolować swoje oburzenie i ujawniając się, Cytryny szybko go złapać, McMissile i Shiftwell, wziąć je do Londynu - lokalizację najbliższego Grand Prix - i powiązać je w trybach zegara Big Bentley.

Wreszcie Mater rozumie, co się dzieje. Z McMissile and Shiftwell za pomocą ucieka zegar wieżowy i głowy do London Grand Prix, aby ostrzec McQueena. To jest chyba najgorsze, co mógłby zrobić. Tylko chwil później McMissile i Shiftwell odkryć, że Cytryny nie podłożył bombę na Mater, że tylko jego twórca może wyłączyć.

Motywowane nowych informacji, jednak one również udaje się uciec w ostatniej chwili przekazać te informacje do Mater. Mater zaraz odjeżdża od swojego przyjaciela, chcąc wybuchające bezpieczne gdzieś, ale McQueen, nie rozumiejąc, dlaczego on ruszeniem, wyrusza w pościg. Podróżują tak daleko, że nie wiemy o nich idą poza zasięgiem detonatora Profesor Zweitaktt i zundapp ma wysłać dwa samochody, aby znaleźć i zabić.

W tym momencie McMissile i Shiftwell kroku. Zatrzymują się giermek zundapp, w uchwycić zundapp i dowiedzieć się, że nazwa producenta bomby był samochód o nazwie Axelrod. Słysząc Mater konfrontuje Axelrod, mówiąc mu, że jeśli nie będzie wyłączyć oba mają umrzeć razem.

W kinach

Cars 2 kin w dniu 18 czerwca 2011 roku, które to zapewnione będzie w teatrach na lukratywny weekend 4 lipca. To był numer jeden weekend otwarcia ponad 66.000.000 dolarów w kraju, pokonując pierwszym ujęciu weekendu każdego poprzedniego Pixar tytułową, w tym oryginalnych samochodów. Jej ostateczne skumulowane box office odbioru było ponad pół miliarda dolarów, pokonując oryginalnego filmu przez około 100 milionów dolarów.

Obsada Lista

Niestety, niektórzy członkowie obsady z oryginalnych Samochody nie były w stanie powrócić w sequelu. Należą do nich Paul Newman i George Carlin, obaj przeszedł między filmami. Na szczęście, cała reszta z głównych członków obsady byli w stanie wrócić, w tym:

 • Owen Wilson jako Zygzak McQueen
 • Larry the Cable Guy jako Mater
 • Bonnie Hunt, jak Sally
 • Cheech Marin jako Ramone
 • Tony Shalhoub jako Luigi
 • Jennifer Lewis jako Flo
 • Michael Wallis jako The Sheriff
 • Katherine Helmond, jak Lizzie
 • John Ratzenburger jak Mack
 • Richard Petty jako Król
 • Dale Earnhardt, Jr. jako Junior

Kilka nowych członków obsady wprowadzają życie do ekscytujących nowych pojazdów w Auta 2, w tym:

 • Michael Caine jako Sean McMission
 • Emily Mortimer jako Lilliana Lifting
 • Jason Isaacs jako Siddeley
 • Forum jako Profesor Zweitaktt

Drań

Wprowadzenie nowej dynamiki poprzez znaki odbyć podróż daje Cars 2 bardzo różny dotyk od pierwszego. Road trip charakter tej historii jest dobrą okazją do wprowadzenia nowych znaków i ustawienia, ale to nigdy nie idzie nigdzie zaskakujące i wydaje się komplikować rzeczy po prostu dla dobra dzięki czemu skomplikowane. Cars 2 jest zabawa w drodze pierwszy film był, to znaczy, czasami bardzo zabawne. Cudownie, film jest krótszy niż dwie godziny, główną wadą długiego oryginalnego filmu.

Obsada List do Spiderman Movie

Obsada List do Spiderman Movie


Lista Obsada filmu Spiderman zawiera mnóstwo "" gwiazd lista.

Spiderman Trylogia

Sam Raimi wyreżyserował wszystkie trzy filmy, Spiderman i Stan Lee, oryginalny komiks pisarz, przejął ster jako producent wykonawczy. Spiderman zdobył dwie nagrody Oscara za "najlepszy dźwięk" i "najlepsze efekty wizualne". Wraz z kinowych umiejętności reżysera i specjalnego personelu efektów, oddanych przez Spiderman miał wielką chemię razem, dzięki czemu filmy, które o wiele bardziej przyjemne dla fanów Spiderman.

Obsada List do Spiderman Movie

Lista oddanych do trylogii Spiderman nie zmienił dużo od jej pierwszej raty. Szef imponującej listy jest Tobey Maguire.

Tobey Maguire

Aktor Tobey Maguire pracował przez wiele lat w Hollywood przed lądowaniem w roli Petera Parkera / Spider-Man. Oscara aktor rozpoczął karierę w Hollywood, kiedy był nastolatkiem. Miał małe części w różnych programach telewizyjnych przed lądowaniem główną rolę w filmie Pleasantville naprzeciwko Reese Witherspoon. W 1999 roku, Maguire wygrał główną rolę Homer Wells w filmowej adaptacji Wbrew regułom i był w stanie zaprezentować swoje zdolności aktorskie dramatyczne. Zagra Michael Caine zdobył Oscara dla filmu. To właśnie ten film, który pod wrażeniem reżyser Sam Raimi, prowadząc go odebrać Maguire grać główną rolę w filmie hitu. Nie dlatego, że nie było innych przesłanek do roli takich jak:

 • Leonardo DiCaprio
 • Heath Ledger
 • Chris Klein
 • Scott Speedman

Kirsten Dunst

W wieku lat 10, Kirsten Dunst otrzymała wysokie uznanie krytyków za rolę w filmie Wywiad z wampirem. Recenzje dla filmu były mieszane, ale wydajność Dunst była chwalona całej planszy. Dunst zagrała w wielu filmach, zanim zdecydowała się na przesłuchanie do roli Mary Jane Watson. Dunst podobno nie był zainteresowany w filmie, aż usłyszała, że ​​Tobey Maguire grał główną rolę. Na przesłuchaniu do roli, Dunst powiedziała, że ​​zdecydowała się to zrobić, ponieważ uwierzyła Film będzie miał bardziej niezależnego filmu czuje, a nie wielkim przeboju działania. Choć Dunst otrzymała wiele pochwał za swoją pracę w innych projektach, Spiderman jest, jak dotąd, jej największy sukces kasy biletowej.

James Franco

Przed lądowaniem w rolę Harry'ego Osborna, najlepszego przyjaciela Petera Parkera (a później, Nemesis), James Franco był prawdopodobnie najbardziej znany ze swojej roli jako lubiany, ale niestety odwołany, pokaż Freaks and Geeks. Podczas castingu do filmu, Franco miał początkowo przeczytać do roli Petera Parkera. Franco wbiegł na grać znaczącą rolę Scotta Smitha w filmowej nagrody Oscara mleka.

Wielu fanów Franco byli zaskoczeni, gdy zdecydował się zrobić krótkim pobycie w operze mydlanej General Hospital, grając nikczemną rolę Franco. Pytany o pozornie dziwny wybór kariery, James powiedział, że myślał, robi mydło będzie "... niesamowite. W tym czasie pracował nad filmem dolegliwości '', w którym gra byłą gwiazdą telenoweli.

Willem Dafoe

Doświadczony aktor Willem Dafoe odegrała nikczemną rolę Normana Osborna / Green Goblina. Dafoe ma za sobą długą karierę w Hollywood i został nominowany do dwóch Oscarów za pracę w Pluton i Shadow of the Vampire. Kilka innych znaczących filmy Dafoe na to:

 • Angielski pacjent
 • Święci z Bostonu
 • Ostatnie kuszenie Chrystusa
 • Aviator

Wspieranie członków Obsada

Listę zamykają grupowej dla Spiderman Film zawiera:

 • Cliff Robertson - Wujek Ben
 • Rosemary Harris - Ciocia May
 • JK Simmons - Jonah Jameson


Wszystkie trzy filmy Spiderman były ogromne sukcesy kasowe, choć nie ma ani słowa, że Sam Raimi, a firma planuje na kontynuowanie sequele. Do tej pory, oryginalne Spiderman miał budżet w wysokości około 140 milionów dolar filmu i ostatecznie skończyło się zarabiać 822.000.000 dolarów na całym świecie.

Pisząc recenzję filmu

Pisząc recenzję filmu nie jest trudne do zrobienia, bo wszyscy w tych dniach ma opinię o wszystkim; ale pisanie rewelacyjny recenzję filmu wymaga czasu i pracy ze strony krytyków.

 1. Wybierz film, którego pisanie recenzję na temat i zrobić trochę badań przed rozpoczęciem przeglądu. Nie oglądać film przed wiesz o tym trochę wcześniej. Gdy ocena film jest napisane, czytelnik będzie chciał być dobrze poinformowani o tym, co dokładnie się pakują. Dowiedzieć się, kto jest w filmie, który reżyseruje go i specyfikę o samym filmie. Czy reżyser znany pewnego rodzaju filmu? Co z aktorami - są to typowe role dla nich, czy jest to poza strefę komfortu? Co jest podstawą filmu? Robi się trochę wcześniej oglądania badań poprowadzi Cię przez napisanie recenzji filmu, być może pozwala na zwrócenie baczniejszej uwagi na drobne szczegóły w samej, jakieś szczególne cechy lub znaki towarowe dyrektora / aktorów filmu, i daje elementy fabuły. Znając te podstawowe informacje na temat filmu pomoże zapoznać film w ciekawy sposób do swojego czytnika.
 2. Zwerbalizować swoją konkretną opinię w recenzji filmu w jednym zdaniu. Możesz również otrzymali zadanie: napisać recenzję filmu. Trzeba jasno wyrazić swoją opinię o filmie. To jedno zdanie będzie cała tematem opinii filmów, więc sprawiają, że mocne, konkretne i możliwe do udowodnienia. Pokazać czytelnikom swoją opinię pisząc recenzję; nie po prostu powiedz im o filmie. Bądź konkretny w swojej opinii, i pokazać, jak film to uzasadnia.
 3. "Grab" swoich czytelników - przedstawia krótkie streszczenie, ale nie daje się żadnych istotnych szczegółów. Od recenzje filmów są opinie pisarza, jest to konieczne, aby rozpocząć coś, co interesuje czytelnika, od pierwszego słowa. Ołów z niesamowitym cytat z filmu, a następnie jego odbicie pokazanej w filmie; zapisywać rep dyrektora; zrobić porównanie z filmem; lub po prostu to, co twoje oczekiwania były, a także to, czy jesteś zadowolony z tych oczekiwań lub zawiedziony. Jak zakończyć akapit pierwszy, ostatnie zdanie powinno być twoje stwierdzenie Opinia stwierdziła ponownie. Krótko zawierać streszczenie - krótki opis tego, co film jest o - ale pisząc swoją recenzję filmu, nie poddawaj się ważne, istotne szczegóły filmowe, zwłaszcza zakończenie.
 4. Szczerze mówiąc, nie osądzać. Być może nie lubisz, który jest w nim lub o co chodzi, ale ze względu na opinii, pisać z prawdziwą szczerością.

Recenzje David Elliott filmu

Recenzje David Elliott filmu


Jeśli zwrócić uwagę na tych, którzy piszą o filmach, kursy są znasz David Elliott recenzje filmów. Ta opinia została zbieranie i przesuwanie nowo wydanych filmów od lat, począwszy od jego przejeździe pisania dla Chicago Daily News w 1969 roku Dlaczego warto czytać jego opinii? Czytaj dalej i dowiedz się!

O David Elliott

David Elliott został pisząc recenzje filmów dla Unii San Diego od 1984 roku nauczył się pisać recenzje filmów w college'u i został zatrudniony w Chicago Daily News jako pisarz sztuk w 1969 roku stał się film Recenzent gazety w roku 1971. W 1978 roku dołączył do Chicago Sun Times, gdy Chicago Daily News złożone. Pan Elliott dołączył USA Today, jako pierwszy krytyk filmowy w 1982 roku, ale pozostały na papierze dwa lata później na zielonych pastwiskach w San Diego. Chciał napisać większe opinie zamiast mniejszych notki, które zostały zawarte w artykule New York.

Timothy M. Elliott jest nie tylko krytykiem filmowy; On jest pisarzem, który ma niesamowity remis czytelników, zarówno w druku lub w Internecie. Był wielokrotnie nominowany do nagrody Pulitzera, który uważany jest za bardzo rzadkie dla każdego krytyka. David uważa, że ​​jakość piśmie człowieka jest najważniejsze w swojej branży i ludzi przeczyta Cię bez względu na swoją opinię, jeśli piszesz dobrze. Oczywiście, ta linia myślenia pracował dobrze dla niego, jego opinie są konsorcjalnych w całym kraju.

Dlaczego Przeczytaj recenzje filmów

Recenzje filmów może pomóc w podjęciu decyzji, czy zobaczyć konkretny film, czy nie. Czasami recenzje filmów są bardzo stronnicze; inne są tak słabo, tak naprawdę nie można powiedzieć, czy recenzent cieszył ten film, czy też nie. Zadaniem recenzenta filmowego jest oglądać film, zwróć uwagę na znaki i działki, a następnie zgłosić się co sądzą o filmie. Mam nadzieję, że recenzent będzie dać czytelnikowi wystarczających informacji na temat tego, czy aktorzy dali poruszający wydajność, czy nie, i czy fabuła była wciągająca.

Bycie uczciwym Recenzent równa długowieczność w tym biznesie. Czytelnicy oczekują recenzenci być bezstronne i podać swoje uczciwe opinie. Recenzenci, którzy tylko dają dobre opinie do każdego filmu oglądają nie utrzymać się na rynku bardzo długo. Opinia publiczna oczekuje, zarówno dobre i złe opinie, a recenzenci muszą mieć grubą skórę, aby poradzić sobie z tymi, którzy nie zgadzają się z nimi.

Gdzie znaleźć opinie David Elliott Movie

Jeśli chcesz przeczytać dobrze napisane i bezstronne recenzje filmów z kimś, kto udało się utrzymać relacje z aktorami i największe studia przez dziesiątki lat, przeczytaj Davida Elliotta recenzje filmów na swojej pracy, San Diego Union-Tribune.

Na następujących stronach internetowych zamieszczać David Elliott recenzje filmów, jak również tych, napisanych przez innych krytyków filmowych:

 • Rotten Tomatoes
 • Tygodnik Bend

Rotten Tomatoes filmu Recenzje

Rotten Tomatoes filmu Recenzje


The Rotten Tomatoes recenzje filmów to zbiór wszystkich recenzje filmów z największych krytyków filmowych i przeglądach filmowych z czasopism i gazet. Oni na bieżąco śledzić setek krytyków i gazet w celu uzyskania zrównoważonego wynik.

Jak to działa?

Rotten Tomatoes filmu indeksy opinie na dwie kategorie: pozytywne i negatywne. Jeśli jest pozytywna ocena otrzyma "świeże" rating; w przeciwnym wypadku jest to "Rotten" Ocena. Oceny te są zebrane w procentach Świeże opinie. Jeśli procent Świeże opinii jest ponad 60 procent to jest to dobre. Poniżej 60 procent, nie tak dobre.

Tomatometer za Recenzje Rotten Tomatoes Movie

Tomatometer jest ocena pozytywnych recenzji. Istnieje kilka kategorii, które oceniają filmów. Pierwszym jest "Krytycy T-metrowe." Są to podstawowy zestaw oficjalnych recenzentów filmowych, które są spójne i zapewnić ważne i cenne informacje na temat filmu. Te recenzenci wydają się być bardziej szczery niż większość, więc nie należy się spodziewać ich lubić swój ulubiony film. Druga karta jest "Top Krytyków". Tutaj znajdziesz więcej rozpoznawalne nazwy z większych źródeł, takich jak The Chicago Tribune i The New York Times. Wreszcie, nie jest pozytywna ocena z recenzji formą wspólnoty Rotten Tomatoes. Zasadniczo, użytkownicy cię lubię.

Nawet Fani

Te wyniki wydają się być dość nawet, ze krytycy T-metrowe często mają niższą punktację. Dobrą rzeczą jest to, że Rotten Tomatoes nawet nie wielkimi fanami pewnego filmu puszki platformie wyników. Na przykład, Zmierzch otrzymał 43 procent od krytyków T-metrowych, a 58 procent od szczytu Krytyków i 53 procent od społeczności Rotten Tomatoes. Jeśli czytasz niektóre z komentarzy na karcie RT Wspólnoty, można powiedzieć, że fani, którzy naprawdę lubią ten film próbowali wpłynąć strzałem mało.

Komentarze

Jeśli zalogujesz się na konto, aby napisać Rotten Tomatoes recenzje filmów, można wypowiedzieć się na temat czegokolwiek. Są fora całego terenu dla każdego filmu i aktorów / aktorek, więc będziesz ciężko znaleźć nic wspólnego. Możesz również wypowiedzieć się na temat przeglądu każdego indywidualnego krytyków, jak i opinii od społeczności.

Systemy oceniania

Większość krytyków użyć jakiegoś gwiazdy lub systemu punktacji w oparciu o pięć. Niestety, to, co jeden z krytyków może zobaczyć, jak złym filmem na 2,5 z 5 może być w porządku z filmu pozytywnych komentarzy na 2.5 z 5. Rotten Tomatoes ma opinię styl krytyka pod uwagę: spokojna, niska ocena wynik może dostać " Świeże "Ocena chociaż recenzent dał niskie oceny.

Gdzie Nazwa pochodzi od

Nazwą Rotten Tomatoes może być łatwe do rozszyfrowania. Ale jeśli potrzebujesz pomocy, to proszę bardzo. Powrót w dzień chwały wykonywania, jeśli nie było złe wyniki, a następnie widzowie rzucali jedzenie na aktora lub aktorki. Może to być coś z jabłek z marchwi do pomidorów. Został on do zrozumienia, że ​​jeśli wzięła udział w tej działalności, myślałeś zabaw dla wydajności był "zepsuty".

Certyfikowany Fresh

Niektóre z lepszych Rotten Tomatoes recenzje filmów może dostać Certified Fresh logo, co oznacza, że ​​film trzeba zobaczyć. Odsetek pozytywnych opinii musi być ponad 75 procent i Rotten Tomatoes musi mieć co najmniej 40 Tomatometer recenzje krytyków idą off. Możesz używać tego logo na własnej stronie internetowej, jeśli chcecie, ale musi to link do strony internetowej Rotten Tomato w jakiś sposób, albo do recenzji filmu, strony filmu, lub na stronie głównej.

One Stop Shop

Zazwyczaj można znaleźć około 50-150 recenzje filmów na filmie, aby dać uczciwą opinię filmu. Zawsze dobrze jest czytać negatywne, jak i pozytywne, ponieważ nie wszyscy będą jak wszystko, co jest dobre, ponieważ Rotten Tomatoes stara się zachować fair.

Istnieje również wideo recenzje gier na miejscu, które go przez samego typu ocen.

Jak pisać recenzje teatralne

Wiele gazet i lokalne strony internetowe rozrywki szukać recenzenci krytyki teatralne produkcje lokalne, często jako środek promowania jakości wydarzeń kulturalnych w okolicy. Te teatralne opinie nie muszą być napisane na poziomie Broadway, ale powinny być rzetelne i dokładne. Dobry przegląd teatralny jest mieszanką obu aspektów pozytywnych i negatywnych, zwykle z oka w kierunku poprawy przyszłe występy danym teatrze. Napisanie dobrego przeglądu sztuki nie zawsze oznacza ostrą krytykę, ale raczej wgląd w to, co typowe widz może oczekiwać od produkcji. Oto kilka porad jak napisać opinię o jakości kinowej w lokalnej gazecie lub rozrywki tabloid.

 1. Przed udział w samej produkcji teatralnej, zrobić jak najwięcej badań, jak można na historii dramatu. Uzyskać kopię skryptu z biblioteki lub wyszukaj go w Internecie. Przeczytaj biografię na autora tej sztuki, która może zaoferować dużo wglądu w podtekstów samej gry. Znajdź starszych recenzje innych krytyków, zwłaszcza recenzentów zawodowych, którzy mogą uczestniczyli oryginalną produkcję. Wszystkie te informacje mogą być w zbiorach czasopism w bibliotece. Kilka razy, jeśli istnieje filmowej wersji spektaklu, zobaczyć go również. Najlepsza wersja do obejrzenia, jednak to, przegrywanie z występów na żywo. Filmy oparte na sztukach często zmieniają główne plotlines lub okno, więc zapoznać się z obiema wersjami.
 2. Skontaktuj się z gazety lub czasopisma rozrywki lokalnym, aby potwierdzić potrzebę teatralnego przeglądu. Możesz zostać poproszony o próbki stylu pisania, albo z wcześniej opublikowanych wycinki lub pozorowanej przeglądu słynnej gry. Niektóre media mogą nie być zainteresowani w lokalnych produkcjach, podczas gdy inni z zadowoleniem przyjmują reklamy generowane przez opinie. Zapytaj, czy są bezpłatne (darmowe) Bilety dostępne do wykonania lub jeśli będzie odpowiedzialny za własne wydatki. Nie jest zwykle krótki termin na recenzje, więc być przygotowany do napisania do Ciebie w ciągu dnia lub tak produkcji. Możesz także napisać opinię "w ciemno", co oznacza, pisząc pełną recenzję, a następnie przedłożenie go jako niechcianej artykułu. Upewnij się, że procedura składania wniosków do gazety lub czasopisma odwoławczej. Należy przesłać go faksem, e-mailem lub dysku komputera?
 3. W nocy z rzeczywistego show, należy mieć przy sobie notes i długopis, aby rejestrować wszelkie myśli, które możesz mieć w czasie wykonywania. Łatwo jest zapomnieć, wczesne szczegóły razu zaczyna grać. Twoja opinia może zacząć tuż przy wejściu, z myśli na temat samego miejsca. Czy było coś, że czujesz się szczególnie wygodne i niewygodne fizycznie? Krótka notatka o stanie siedzeń i system audio lub temperaturze pokojowej w opinii może być pomocne w teatrze w przyszłości. Jeśli zadanie jest do krytyki całe doświadczenie, nie tylko sam grać, wtedy trzeba będzie robić przyszłym widzom przysługę zauważyć pozytywne i negatywne doświadczenia.
 4. Dowiedz się nazwiska i działające poświadczeń wykonawców podczas gdy czekasz na luz, aby rozpocząć. Pozwoli to łatwiej, gdy zaczniesz pisać rzeczywistej recenzję, ponieważ można przypisać nazwę do twarzy bohaterów i wykorzystać niektóre z ich doświadczeń w tle. Można wspomnieć, że w opinii wyświetlanego ołowiu aktor same śpiewu i tańca umiejętności jak on, gdy grał Rum Tum Wózek typu Tugger w zeszłorocznej produkcji "Koty", na przykład. Lokalne widzowie cenią porównań dla uprzywilejowanych podmiotów. Dobra linia teatralnego przeglądu może czytać "Rolę Julii przeprowadzono przez Lisa Walton, który wielu z nas może zapamiętać w jej niezwykłą debiutanckiego występu jako Evita kilka lat temu." Jeśli znasz historii lokalnej teatralny, wykonywanie połączeń zarówno pozytywne, jak i negatywne, aby pomóc publiczność połączyć się z wykonawcą.
 5. W teatralnej przeglądu wszystkich elementów gry są uczciwa gra. Działając występy mogą być najbardziej oczywistym elementem, ale także zwrócić uwagę na oświetlenie, kostiumy, dźwięk, scenografię i muzykalność. Scenograf naprawdę wdzięczny przeczytaniu recenzji, która zawiera wzmiankę o teł lub realizm zestawów. Załogi oświetleniowe ciężko pracować, aby stworzyć efekty specjalne, więc to kilka wskazówek dotyczących wszelkich scen, które były szczególnie dobrze oświetlonych, ewentualnie zbyt słabe. Kostium jest również ważnym elementem lokalnych produkcjach teatralnych, od znalezienia kostiumy profesjonalnym poziomie z małym budżetem, może być trudne. Jeśli zauważyłeś jakieś problemy z jakością dźwięku lub innych zakłóceń, szybkie notatki w opinii.
 6. Napisz swoją opinię o idei równowagi umysłu. Dobra ocena nie jest po prostu okazją do bash amatorskie lokalnych podmiotów za to, że, dobrze, amatora i lokalnym. Należy pamiętać, że prawdziwi ludzie będą czytać swoją opinię. Porównaj poszczególne występy przed norm można badanych przed produkcją. Czy aktor uchwycić samą istotę jego charakteru jako profesjonalny aktor zrobił w wersji nakręcony? Czy aktorka dostarczyć jej okno tak, jak słychać go w głowie, jak przeczytałam scenariusz? To są rzeczy, o których należy pamiętać w opinii. "Howard Smith świetnie się spisał jako Willy Loman skazanego sprzedawcę, zdobywając taką samą mieszaninę fałszywe brawurą i patosu, jak Dustin Hoffman zrobił w ostatniej wersji filmu. Czasami jednak linie Smitha zostały stłumione przez ciężki oddech". "Nowicjusz Anna Jones dał właściwy odczyt Amandy, ale jej zmienna Południowy akcent nie sugerują wyblakły Southern Belle Tennessee Williams sugeruje w scenariuszu."

Szybkie porady:

 • Teatralne ocena powinna być równowaga między pozytywnymi i negatywnymi aspektami produkcji.
 • Dobry przegląd teatralny powinien obejmować elementy techniczne, jak i artystyczne spektaklu.

Jak Pobierz zwiastun filmu

Trailer filmu jest klip, który pokazuje fragmenty z nowego filmu. Jest narzędziem reklamy, który jest używany, aby zachęcić ludzi do obejrzenia filmu, kiedy to wychodzi. Istnieją różne długości zwiastunów filmowych. Istnieje przyczepy, które są trwa 30 sekund a są takie, które osiągają do 3 minut. Trailer pokazuje różne sceny z filmu edytować w taki sposób, że sednem filmu jest prezentowany, ale wynik nie jest. W ten sposób ludzie, którzy widzą przyczepy będą zachęcani, aby zobaczyć, jak film wyjdzie.

Istnieje wiele stron internetowych internetowych, które oferują zwiastuny filmów. Niektóre z nich są dla starych filmów, a pozostałe są przyczepy do nadchodzących filmów. Możesz pobrać te zwiastuny filmów z tych stron internetowych.

Oto kilka stron internetowych, gdzie można pobrać zwiastun filmu:

 1. empiremovies.com/trailers - To jest strona Imperium Filmy. Możesz przeczytać recenzje filmów, zobacz filmowe plakaty, zobaczyć listę filmów kasie, przeczytaj opinie DVD i rozmowy z innymi kinomanów na forach. Możesz też zobaczyć i pobrać podgląd filmu nadchodzących filmów. Tytuły filmów ułożone są w porządku alfabetycznym, dzięki czemu można przeglądać wiele plików do pobrania.
 2. movie-list.com - strona Lista filmów znajduje się wiele filmów przyczepy. Przyczepy wideo są rozmieszczone, już wkrótce, teraz w grę, archiwa i klasyki. Możesz przeglądać filmy online lub można również pobrać je do swojego komputera. Istnieje również wiadomości na temat najnowszych wersji DVD na stronie internetowej. Inne pozycje można przeglądać na stronie internetowej są wykresy filmowe, recenzje filmów i forum.
 3. themovieinsider.com/movie-trailers - To jest strona filmu Insider. Film Insider daje dostęp ściągnąć różne zwiastuny filmowe internetowe. Możesz przeczytać RSS Insider na stronie internetowej, aby być na bieżąco z najnowszymi dodatkami na stronie internetowej. Gdy elementy są aktualizowane, pasza wypycha stare elementy i zastępuje je nowymi. Możesz zobaczyć zwiastuny filmowe, nadchodzące kasowy zwiastuny filmów i najlepsze filmy. Istnieją również gry na stronie.
 4. trailerfreaks.com - Freaks Trailer to strona, która dysponuje zwiastuny nadchodzących filmów. Możesz pobrać przyczep HD 480P, 720P, w 1080P i. Strona główna serwisu oferuje wszystkie najnowsze zwiastuny filmowe, które są dodawane do bazy danych stron internetowych.
 5. trailerdownload.net - Można pobrać wiele zwiastuny filmów z tej strony internetowej. Możesz również zobaczyć plakaty i używać ich jako tapety. Przyczepy są ułożone w kolejności alfabetycznej. To pozwoli Ci znaleźć przyczep, które chcesz łatwiej oglądać. Pozostałe informacje można znaleźć na stronie 10 najlepszych filmów granych w teatrach i wydań DVD top 10.

Oto niektóre z tych serwisów, gdzie można pobrać zwiastuny filmowe na nadchodzące filmy i starych filmów. Możesz pobrać i zapisać przyczepy na dysku twardym, aby oglądać na wygody.

Remake filmu Człowiek Omega

Remake filmu Człowiek Omega


Człowiek Omega film Remake jest rzeczywiście Film 2007 Jestem legendą.

Przepakowywanie Omega Man

To chyba najłatwiej uzyskać zrozumienie filmu Omega Man ​​osi czasu zaczynając od początku. Oto jak to działa:

 • Jestem legendą książka - Richard Matheson Autor publikuje swoją powieść sci-fi w 1954 roku.
 • Ostatni człowiek na Ziemi - Film 1964 oparty jest na podstawie Mathesona Jestem legendą gwiazdy Vincent Price i jest wydana w 1964 roku.
 • Człowiek Omega - Kolejna filmowa adaptacja książki wystąpili Charlton Heston w roli Roberta Neville'a. Film ten w 1971 kin.
 • Jestem legendą filmu - Film 2007 zagrał Will Smith w roli Roberta Neville'a. Jest to remake Człowiek Omega, ale podobno zawiera więcej szczegółów z książki niż 1971 Charlton Heston Film.

Przerabianie remake

Jestem legendą jest jednym z tych starych hollywoodzkich filmów, które znalazły sposoby na udane opowiedzieć tę samą historię po pewnym nowym pisania scenariuszy oraz zastosowanie nowoczesnych technik kilka. Jeśli się porównując wszystkie trzy filmy ściśle oparty na kinematografii, to oczywiście, 2007 wersja Will Smith wyłoni zwycięzcę. Co do fabuły filmu, może po prostu trzeba wynająć wszystkie trzy filmy i porównać. To może być szczególnie przyjemne, jeśli kochasz książki i chcesz dowiedzieć się, jak różne scenarzyści i reżyserzy dostosowany książki do filmu. Od I Am Legend jest Człowiek Omega film remake, skupmy się na tym.

Od The Omega Man I Am Legend

W roku 1970, Warner Brothers kupił prawa do książki Mathesona Jestem legendą w celu Człowiek Omega. Studio zatrudnił mydlane opery Joyce dzienne pisarze John Corrington dostosowanie powieści do filmu. Po zwolnieniu Film otrzymał mieszane recenzje.

Począwszy Jestem legendą

W 1990, po doświadczeniu trochę zastoju, popyt na dobra nauki filmów fabularnych zaczęła wzrastać. W efekcie, w 1994 roku, Warner Brothers postanowił ożywić I Am Legend i przekwalifikowanie go do nowszej, bardziej nowoczesnego filmu. Rozwój oficjalnie rozpoczął w 1994 roku, ale produkcja uderzył kilka blokad na drodze od scenariusza do którzy odgrywać wiodącą aktora. Pierwszy problem to ze scenarzystów.

Warner Brothers początkowo zatrudnił scenarzysta Mark Protosevich. Reżyser Ridley Scott zwolniony Protosevich i postanowił zatrudnić się na pisarza Johna Logana. Scott i Logan spędził wiele miesięcy przepisywanie skryptu i przedstawił ostateczną wersję do Warner Brothers, którzy go nie lubią. Tak, Warner Brothers postanowił przynieść na pisarza Neala Jiminez i przywrócić Mark Protosevich. Z wszystkich przepisuje i zmian kadrowych, przez 1998, Studio półkę całego projektu.

Ożywienie Projektu

W 2002 roku, oryginalny wybór aktor w I Am Legend, Arnold Schwarzenegger przyszedł na producentem filmu. Schwarzenegger, wraz z reżyserem filmu akcji Michaela Baya, ożywił projekt z Will Smith w roli głównej Roberta Neville'a. Inni bohaterowie filmu to:

 • Emma Thompson - dr Alicja Krippin
 • Willow Smith - Marley Neville
 • Alice Braga - Anna

150 milionów dolarów budżetu Film zarobił brutto prawie 600 milionów dolarów.

Człowiek Omega i I Am Legend różnice

Jak w przypadku każdego remake filmu, istnieją pewne istotne różnice w remake'u filmu Omega Man.

Wirus

W I Am Legend, wszyscy za wyjątkiem niewielkiego odsetka populacji ludzkiej umowy wirusa Krippin w 2009 roku wirus powstał przypadkowo, dr Alice Krippin.

W Omega Man, wirus dalej tablicą, która wynika między wojny biologicznej między Chinami i ZSRR.

Również te, które zarazić się wirusem w Omega Man ​​są określane jako "The Family", natomiast te, które zarazić się wirusem w I Am Legend nazywane są "Darkseekers."

Śmierć Neville'a

Wersja Willa Smitha od Neville'a ginie w wybuchu własnej winy. W ten sposób ratuje życie Anny i Ethana podczas zabijania "Darkseekers," którzy są blisko włamując się do jego laboratorium. Anna i Ethan ma lekarstwa na wirusa Krippin, danej im przez Neville'a tuż przed śmiercią.

W Omega Man, wersja Charlton Heston z dnia Neville kończy się umiera pod koniec filmu, gdy grupa ludzi odpędzić dołączyć do innych ocalałych z zarazy i ponownie ludzkiego.

Następna w Człowiek Omega Remake filmu

Choć wielu krytyków nie kocham I Am Legend, wiele sci-fi Miłośnicy kina i fani Will Smith zrobił. Podobno studio jest w rozmowach na sequel filmu kasowy przebój. Biorąc pod uwagę, że postać Willa Smitha zmarł pod koniec filmu, wielu nie są pewni, jak udany sequel będzie. Oczywiście Hollywood uwielbia co PREQUELE, więc to odległa możliwość.

iPad Akcesoria recenzję

iPad Akcesoria recenzję

Sam iPad jest potężny i zabawy zasobów, ale odpowiednich akcesoriów mogą znacznie poprawić urządzenia. Ponieważ Internet & Technology Editor dla Zakład Logiki Stosowanej, otrzymałem szereg ciekawych iPad dodatków do testowania i recenzję z wiodących firm pomocniczych. Podobało mi się o możliwość poznania innowacyjnej pokrywy, muszle, głośników i narzędzia rysika - i jestem podekscytowany, aby dzielić się z tobą odkryłem.

Okładki iPad

Pelcor Cork iPad okładki

iPad Akcesoria recenzję

Jeśli szukasz przyjazny środowisku, elegancki szuka okładce iPad, jesteś ciężko znaleźć lepszą opcją niż Pelcor Cork iPad okładki.

Doskonałe właściwości:

 • Front wykonany z korka, z naturalnego materiału, który nadaje się do recyklingu, wodoodporny i trwały.
 • Pokrywa łatwo fałdy służyć dwa zadania jako podstawki w dwóch pozycjach: jeden dla pisania i jeden do oglądania.
 • Okładka została zaprojektowana podobny do Apple Smart Covers, z magnetycznym pasku nad, że wskoczy na miejsce.
 • Kiedy pokrywa jest zamknięta iPad wyłącza, a następnie włącza się automatycznie, gdy pokrywa jest otwarta.
 • Ten styl okładce jest wielki, aby powiązać z etui i styl torba przypadkach iPad.
 • Każda pokrywa posiada elegancką, jedyny w swoim rodzaju wygląd (ze względu na naturalne zmiany materiału), co sprawia, że ​​idealnie nadaje się dla osób, które będą korzystać w ustawieniach zawodowych.
 • Pięć atrakcyjnych ziemia-tone i klejnot-tone kolory są dostępne.
 • Koordynowanie wyposażenie technologiczne są dostępne, w tym rękawy iPad, dyski USB i wiele innych.

Rozważania:

Produkt został właśnie wprowadzony na rynek amerykański w roku 2013. W chwili pisania tego, zamówienia są wysyłane bezpośrednio od producenta, który znajduje się w Portugalii. Może to prowadzić do czasu i kosztów oraz nieco dłuższy niż w przypadku wysyłki inne akcesoria, które służą podobną funkcję. Jednakże, jeśli zamówienie 195 dolarów lub więcej na towar, wysyłka jest bezpłatna.

Zakup:

Możesz zamówić bezpośrednio ze strony internetowej Pelcor USA iz TheCools.com. Koszt to 52 dolarów (USD). Koszty dostawy są obliczane na kasie.

Zagg invisibleSHIELD

iPad Akcesoria recenzję

Jeśli wolisz chronić przód iPada przed zarysowaniem w sposób niewidzialny, rozważyć invisibleSHIELD High Definition folię ochronną z ekranu z ZAGG.

Doskonałe właściwości:

 • Opatentowany Film Zagg jest wykonane przy użyciu tego, co nazywa firma wyłączną Nano-Memory Technology ™, zapewniając maksymalną ochronę przed uszkodzeniami ekranu.
 • Firma promuje film jako dowód na zarysowania. Nie miałem żadnych wpadek z mojego iPad od otrzymywać rzecz, ale opinie Audioholics.com i innych źródeł poparcie roszczenia. Jeden Amazon Klient twierdzi, że jego iPad spadł samochód z prędkością 30 mil na godzinę, podczas gdy chroniona tym ekranie i sprawy o wysokiej jakości i wyszedł bez szwanku.
 • Ten produkt pochodzi z dożywotnią gwarancją, zapewniając bezpłatny invisibleSHIELD wymianę w przypadku uszkodzenia urządzenia, nie jest to wykorzystywane do ochrony.
 • Ponieważ folia jest bardzo cienka i idealnie przejrzyste, nie zmienia wygląd lub funkcjonalność iPada.
 • Można nadal używać pokrywę iPad lub przypadek wyboru z filmem w miejscu.
 • InvisibleSHIELD Folia Zagg jest także dostępny dla iPhone i innych urządzeń elektronicznych. Używałem go na moim telefonie Samsung Android od lat i nigdy nie miałem problemu z zadrapaniami.

Rozważania

Nakładanie powłoki jest trochę trudne, ponieważ trzeba zastosować go za pomocą specjalnego roztworu i wycieraczkę (włącznie z zakupem). Aplikacja wymaga cierpliwości i ściśle się wskazówkami, ale po nałożeniu filmu, możesz czuć, że ekran iPad jest chroniony przed zarysowaniami.

Zakup:

Zamów bezpośrednio z Zagg za około 35 dolarów. Możesz także wyszukać produkt w sklepach takich jak Radio Shack i Walmart.

Muszle

Speck SmartShell

iPad Akcesoria recenzję

Chroń tył iPada z wytrzymałej obudowie, takie jak SmartShell z Speck.

Doskonałe właściwości:

 • Speck w SmartShell dla iPad jest przeznaczony do współpracy ze długo popularnego Smart Cover Apple i podobnie zaprojektowane obejmuje takie jak iPad Cork Pelcor Pokrywa opisano powyżej.
 • Powłoka ta zaskoczy dopasowuje się do tyłu swoimi dzięki jej postaci iPad ciętego montażu i wbudowany magnes, dzięki czemu urządzenie o nieco ochrony, a co ułatwia chwyt.
 • Powłoka jest bardzo cienka, dzięki czemu może być łatwo stosowany w połączeniu z etui i tuleja stylu tabletów prowadzenia spraw i torby, w razie potrzeby.
 • Kult recenzji Mac zwraca uwagę, że jednym z najbardziej atrakcyjnych cech jest fakt, że pokrywa jest magnesem przeznaczone do przechowywania Smart Cover otwarte, opisując go jako "raczej bardziej przydatnych funkcji, niż myślisz."

Rozważania

SmartShell przeznaczony dla iPad 2 są w pastelowych kolorach, które koordynują z Smart Covers Apple, odcieni, które nie mogą odwołać się do niektórych konsumentów lub być odpowiednie dla środowisk gospodarczych. Modele przeznaczone do iPada 3, jednak są w kolorach jasnych i czarnych, co czyni je bardziej powszechnie atrakcyjne i odpowiednie dla profesjonalnych środowisk pracy niż w starszej wersji.

Zakupów

Obudowy można zamówić bezpośrednio z Speck lub eBags, gdzie dostępne są zarówno iPad 2 i iPad 3 wersje za około 35 dolarów. Amazon jest kolejnym dobrym źródłem zaopatrzenia.

Muszle RedBubble

Jeśli podoba Ci się pomysł z muszli, ale chcesz coś bardziej kreatywnego niż stałych kolorach, co RedBubble opisuje jako "najfajniejsze przypadki iPad tej stronie bieguna północnego" może się spodobać.

Doskonałe właściwości:

 • Przypadki iPad z funkcją RedBubble dostępne wzorów stworzony przez niezależnych artystów.
 • Możesz wybrać ładny, elegancki, modny lub tradycyjnym stylu, który odzwierciedla Twoją osobowość.
 • Wszystkie wzory powłoki są drukowane na wysokiej jakości, trwałych powłok wykonanych przez Niezbyt często.
 • Muszle są zgodne z inteligentnych Covers i innych podobnie zaprojektowanych ochronnych pokrowców iPad.
 • Podczas gdy powłoka jest nieco grubsza niż SmartShell, nie dodaje dużo luzem do urządzenia.
 • IPad chronione tej powłoki wraz z pokrywą można łatwo zmieścić się w sprawy styl torebka lub tabletki dźwigać, a także wiele rękawy.

Rozważania:

Z ceny biegnących od około $ 55 do $ 70 za przypadku (w zależności od projektu), to zdecydowanie nie jest najtańszy powłoki dostępne. Jednak pociski są najwyższej jakości, a zakup pomoże wspierać prace niezależnego artysty.

Zakup:

Odwiedź Redbubble.com przeglądać tysiące dostępnych wzorów, za pomocą dostarczonych filtrów, aby zawęzić wyszukiwanie. Dokładna cena jest wyraźnie zaznaczony na każdym przypadku projektu.

Język Unia Gripster

iPad Akcesoria recenzję

Gripster Native Unii jest wyjątkowa wziąć na muszli iPad, które zapewnia ochronę i dodatkowe funkcje.

Doskonałe właściwości:

 • Podobnie jak w innych powłokach Gripster zapewnia wygodne, ciężkich poparcie dla Twojego urządzenia i będzie pracować z Smart Cover.
 • Różnica z tej powłoki jest to, że ma także funkcję uchwytu dołączony do tyłu, który służy potrójne obowiązek jako uchwyt, stojak i uchwyt, stąd nazwa "Gripster".
 • Uchwyt obraca się o 360 stopni, dzięki czemu można łatwo umieścić uchwyt jako uchwyt na krawędzi obudowy, tylny uchwyt w środku pudełka, lub podstawa widzenia.
 • Kiedy po raz pierwszy to urządzenie, zastanawiałem się, dlaczego ktoś go chce, a teraz jest to jeden z moich ulubionych akcesoriów; Uwielbiam używać go jako przeglądających stać na oglądanie telewizji online lub aby zobaczyć przepisy, a ja jestem gotowania.
 • Gripster jest w kilku kolorach przyjaznych technologii (takich jak srebro, łupków i czarny), a także jasnej czerwieni.

Rozważania:

Podczas gdy funkcja uchwyt pasuje stosunkowo płasko do tyłu urządzenia do przechowywania, to nie dodać trochę grubości do urządzenia. Choć nadal będziesz w stanie przeprowadzić iPada w niektórych torebek i pojemników typu tablet z Gripster w miejscu, to nie będzie działać z wielu stylów przypadków.

Zakup:

Zakupy od Bed Bath & Beyond za około 40 dolarów. Jest również dostępny z Amazon za nieco niższą cenę.

Głośniki

iLuv Mo'Beats

iPad Akcesoria recenzję

Jeśli chcesz oglądać filmy, programy telewizyjne, filmy ćwiczeń, lub cokolwiek innego, co łączy obrazu i dźwięku za pomocą iPada lub innego tabletu obsługującego technologię Bluetooth lub smartfon, na pewno zakocha się w tym urządzeniu.

 • Mo'Beats z ILUV służy podwójną jako mówca i stoją, co sprawia, że ​​jest to bardzo wygodne rozwiązanie do wzmacniania dźwięku, a jednocześnie wspierają iPada ułatwia czytanie.
 • Znalazłem to urządzenie jest bardzo przydatne podczas używania iPada wypracować do filmów on-line w czasie ostatnich wakacji. Byłem bardzo zadowolony, aby móc korzystać z jednego akcesoriów, aby zwiększyć głośność, a także ustawić mojego iPada, więc może łatwo oglądać wideo ćwiczeń.
 • Urządzenie działa bardzo dobrze na głośnomówiącym oglądania programów telewizyjnych i filmów za pomocą iPada.
 • Urządzenie jest łatwe do ładowania i używać, a wszystko, co potrzebne do ładowania jest w pudełku.
 • Głośnik ma bardzo elegancki, nowoczesny wygląd. Przegląd na Audioholics Online A / V Magazine idzie tak daleko, aby opisać jego wygląd jako "eleganckie".

Rozważania:

Recenzje PCMag.com i CNet wskazują, że jakość dźwięku nie jest tak wysokie, z tym głośnikiem, jak kilka innych modeli, choć funkcjonalność stoisko jest unikalną cechą, która może zrównoważyć tę potencjalną wadę, dla tych, którzy szukają dla jednego urządzenia do amplifikacji i pozycjonowanie.

Zakup:

Wersja Próbowałem jest dostępny od Amazon za niecałe 50 dolarów. Wersja HD można zamówić bezpośrednio z ILUV za niecałe 100 dolarów.

Boom urwis

iPad Akcesoria recenzję

Jeśli lubisz słuchać dźwięków z iPada (lub innego urządzenia mobilnego z obsługą Bluetooth) na-the-go, urwis może szybko stał się jednym z ulubionych akcesoriów.

Doskonałe właściwości:

 • Urchin jest ciężka głośnik Bluetooth jest przeznaczony dla entuzjastów outdooru, którzy lubią cieszyć się melodie podczas swoich przygód.
 • Głośnik ten jest świetnym rozwiązaniem dla żeglarzy i plaży widzów, ponieważ jest wodoodporny do pięciu minut od nasycenia. Recenzent na Crutchfield.com nawet z powodzeniem stosowane w Urchin pod prysznicem, nazywając go "wielki prysznic akcesoria".
 • Urchin jest również odporna na uderzenia i odporne na kurz, które są wielkie korzyści dla tych, którzy lubią piesze i plecakiem.
 • Głośnik jest wyposażony w przyssawki, które mogą być wykorzystywane do mocowania do deski rozdzielczej i szyby.
 • Jest również wyposażony w hak do mocowania doskonałego Carabineer na plecak, torbę plażową lub jogi pasek torby.
 • Głośnik zagra przez osiem godzin na jednym ładowaniu.
 • Opłaty głośnikowe ze standardowego kabla mikro USB; zarówno kabel i zasilacz są w pudełku.
 • Jakość dźwięku jest wspaniała, i to jest super-łatwe do regulacji głośności.
 • Jest on dostępny w wybranym kolorze czarnym, niebieskim i czerwonym.

Rozważania:

Głośnik jest nieco ponad 2-cala grubości, plus to nieco ponad 6 cali długości i prawie 4 cm szerokości, więc musisz mieć pewność, aby uwzględnić jego wielkość podczas pakowania ekwipunku.

Zakup:

Urwis kosztuje prawie 150 dolarów i można zamówić ze sklepu Apple Store lub Amazon.com.

Stylus Narzędzia

iLuv ePen Pro

iPad Akcesoria recenzję

Ta przydatna funkcja podwójnego Urządzenie posiada rysik na jednym końcu i pióra atramentu na inne.

Wielka hotelu

 • EPen połączenie Pro rysik / długopis z ILUV ma gruby i wytrzymały baryłkę, że ma poczucie wysokiej jakości urządzenia do pisania.
 • Jest końcówka silikonu rysik na jednym końcu urządzenia i chowanym długopisem na inne.
 • Długopis jest łatwy w dostępie; wystarczy przekręcić końcówkę rysika poszaleć punktu zapisu.
 • Jest srebrny-tone kieszeni klips na samym końcu pióra, gdzie końcówka gumowa rysik znajduje.
 • To urządzenie jest uniwersalne, pracy na iPad i iPhone, a także wiele innych urządzeń typu smartphone i tabletki.

Rozważania

Nie ma sposobu, aby dołączyć ten rysik bezpośrednio do tabletu, więc jeśli używasz sprawę, że nie ma miejsca, aby utrzymać pióra, musisz wymyślić sposób, aby śledzić to.

Zakupów

Zamów EPEN Pro bezpośrednio z ILUV za około 20 dolarów i pióra zakupu wkłady do około 10 dolarów. Jest również dostępny z Walmart i Target.

Hammerhead Pen Stylus

iPad Akcesoria recenzję

Jeśli podoba Ci się pomysł rysika, który służy dwa zadania jako narzędzie do pisania, ale wolisz cieńsze, lekkie długopisy, Hammerhead Rysik może być dobrym wyborem dla Ciebie.

Wielka hotelu

 • Hammerhead za Rysik jest cieńszy i lżejszy od Pro iLuv EPEN, ale wciąż ma solidną czuć.
 • Jest gumowa końcówka pisaka na jednym końcu i pióro znajduje się na przeciwległym końcu.
 • Za pomocą tego urządzenia, trzeba zdjąć pokrywkę, aby uzyskać dostęp do pióra.
 • Czapka posiada złącze przeznaczone do podłączenia do gniazda słuchawkowego w tablecie, co ułatwia przechowywanie i transport oraz iPada.
 • Pióro może być stosowany w każdym z ekranem dotykowym urządzenia mobilnego.

Rozważania:

Czapka długopis musi być całkowicie usunięty z rysika do pisania, więc musisz być sumienny, jeśli chodzi o utrzymywanie z kapelusza, aby nie stracić, że ważną częścią urządzenia

Zakup:

Zamów bezpośrednio z Hammerhead za około 15 dolarów. NewEgg.com prowadzi również urządzenia.

Sensu Przenośny Szczotka & Stylus Artysta

iPad Akcesoria recenzję

Jeśli jesteś artystą na sercu i chcesz korzystać z iPada do tworzenia obrazów cyfrowych lub rysunki, to akcesorium od sensu jest wyjątkowa dwufunkcyjny rysik, że po prostu może zdecydować, że nie może żyć bez.

Doskonałe właściwości:

 • Z kapelusza w miejscu, urządzenie wygląda - i działa - jak elegancki, srebrny-tone gumowe zakończenie rysika.
 • Co kryje się pod czapkę, jednak jakość głowa "farba" Pędzel przeznaczony do pracy z popularnych aplikacji artystycznych, takich jak SketchTime i ArtRage.
 • Oprócz pracy z iPada, urządzenie jest kompatybilne z większością dotykowym smartfonów i tabletów.
 • Musisz zdjąć pokrywę dostępu koniec pędzla, ale czapka będzie pasował na odwrotnej końca urządzenia, gdy jesteś przy użyciu pędzla.
 • Odnosząc się do korzystania z iPada jako płótnie cyfrowej, ocena Wired.com GeekDad opisuje urządzenie jako "brakujący element, który sprawia, że ​​doświadczenie."

Rozważania:

W celu uzyskania pełnych korzyści z tego urządzenia, trzeba zainstalować jeden lub więcej aplikacji artystycznych na tablecie (lub innego urządzenia mobilnego).

Zakup:

Zamów bezpośrednio od sensu lub Amazon.com za około 40 dolarów.

Wykorzystaj iPada

Przy tak wielu ciekawych akcesoriów, to nie jest trudno zauważyć, że istnieje wiele sposobów na zwiększenie możliwości iPada - a urządzenia omawiane tutaj stanowią tylko małą próbkę z wielu dostępnych opcji. Sprawdź nasze dodatkowe niezależne opinie o przypadkach iPad i klawiatury, aby dowiedzieć się o dodatkowych, przydatnych przedmiotów. Bez względu na to, w jaki sposób korzystają z tabletem, są szanse, że nie ma dostępnych akcesoriów, które mogą pomóc Ci cieszyć się jeszcze bardziej!

Skoncentruj się na Recenzje familijny

Skoncentruj się na Recenzje familijny

Jest wielu ludzi, którzy są zainteresowani w Focus on the Family recenzje filmów, ponieważ mogą one dostarczyć pewnych wskazówek co do tego, co jest odpowiednie dla ich dzieci do oglądania, a co nie jest. Organizacja nie tylko o Mary Poppins, Peter Pan, i inne potrawy rodzin; ich przeglądu prawie każdym ruchem, który pochodzi z Hollywood.

Co to jest Focus on the Family?

W przypadku, gdy nie są zaznajomieni z organizacji non-profit, koncentrują się na rodzinie jest grupa ewangeliczna opiera się w Stanach Zjednoczonych. Został założony w 1977 roku, a oni mówią, że są one dedykowane do pielęgnacji i obronie rodziny na całym świecie. Dokładniej, koncentrują się na rodzinie - co jest zgodne z amerykańskim prawem chrześcijańskiej - ma na celu ochronę wartości rodzinnych.

Skupienie się na rodzinie ma kilka broni, powiem, które działają w kierunku wspólnego celu. Przygody w Odysei pokaż radio jest chyba jednym z najbardziej znanych projektów ich, ale mają też wszelkiego rodzaju innych przedsięwzięciach Teatru Radia i politycznych. Jeden taki wysiłek jest rewizją niemal każdego filmu przez pluggedinonline.com.

Jak w każdej organizacji, dostosowane do chrześcijańskiej prawicy, koncentrują się na rodzinie znalazł się pod ogniem i do kontrowersji z kilku grup. W 2006 roku, na przykład, założyciel James Dobson FOTF został oskarżony o manipulowanie danych badawczych stwierdzili, że geje i lesbijki nie są dobrymi rodzicami. Oni oczywiście zaprzeczył tego zarzutu. Skupienie się na rodzinie również w pełni obsługiwane Mel Gibson, gdy ten został oskarżony o treści antysemickiej w stosunku do Pasja.

Skoncentruj się na Recenzje familijny

Podłączony Online to strona Focus on the Family i oferują opinie tylko o jakiejkolwiek masowej rozrywki na rynku, w tym w teatrach, filmach wideo / wydań DVD, muzyki, telewizji i więcej. Ogólnie, ich opinie podjąć na tej samej strukturze.

Parental Guidance Sugerowana

W miejscu, podłączony Online Przegląd filmowy posiada obszerną bibliotekę filmów dla Ciebie do rozważenia. Każdy z gości składa się z siedmiu głównych rozdziałach.

 • Wstęp: Chociaż nie oznaczone jako takie, pierwszy akapit lub dwa przedstawiono streszczenie fabuły do filmu, o którym mowa. Masz pomysł, co film jest o, być może, z podaniem gdzie więzi filmowych na całym świecie.
 • Pozytywne elementy: To gdzie FOTF opisuje to, co pozytywne moralności lub idee wyrażone są w filmie. Mogą one obejmować takie rzeczy jak miłość do bliźniego.
 • Seksualna Treść: Oni ostrzegają przed rzeczy jak skąpo odzianych kobiet i insynuacji seksualnych. Nawet werbalne wspomina prezerwatyw i innych treści seksualnej będą opisane w tym rozdziale.
 • Gwałtowny Treść: Dostaniesz perspektywy, jak brutalne i makabryczne przemoc. Dla horrorów i działania, to jest chyba bardziej z troski o rodziców. Kolejki w dramatach rzucania może być tutaj wymienione.
 • Surowy lub Profane Język: Oprócz grubej języku, sekcja ta pokazuje również, czy "Jezus" lub "Bóg" są używane niewłaściwie.
 • Inne negatywne elementy: Służy jako catch-all dla innych niepożądanych treści, takich jak spożycie alkoholu i narkotyków.
 • Podsumowanie: ostateczny werdykt w sprawie, czy film promuje dobre wartości rodzinnych, czy też nie, powołując się zarówno na dobre i na złe.

Recenzje Przykład filmu

Projekt: Monster (Przegląd)

 • Skup się na familijny przeglądu pochwala zaangażowanie Roba do Beth i chęć do życia i zdrowia ryzyka jej uratować. Jednak nie są oni zadowoleni z poziomu przemocy, łagodnym treści seksualnej (pre-cywilny) i nadmiernego stosowania "moim Bogiem".

Zakochany Szekspir (Przegląd)

 • Podczas Zakochany Szekspir był powszechnie chwalony przez krytyków, koncentrują się na rodzinie wypowie film za "zmysłowości i wyraźnej seksualności. Widzowie są" oszukany pozytywnego wizerunku prawdziwej miłości i pasji, a biorąc pod uwagę, a nie królewski dawkę cudzołóstwo i pożądania. "

Obcy kontra Predator (Recenzja)

 • Największy zarzut w tym szczególnym uwzględnieniem przeglądu filmowego rodziny jest to, że ocena PG-13 ze względu na Obcy kontra Predator uważane są za niewłaściwe ze względu na ekstremalny poziom przemocy. AVP dostaje dość makabryczne, nawet gdy aparat odcina tylko w ostatniej chwili.


Jeśli Focus on the Family wydaje się mieć takie same poglądy na temat filmów i innych mediach, jak to zrobić, może to okazać się całkiem oszczędność czasu. Jeśli ufasz ich wskazówek, nie będziesz już musiał ekranie wszystko dzieci chcesz oglądać (a to z kolei, nie musisz widzieć lub słyszeć rzeczy, które nie chcesz).

Teatry Edwards filmu

Teatry Edwards filmu
Korzystać z udogodnień na teatrze Edwards.

Na wspaniałe doświadczenie moviegoing, spróbuj Edwards kina. Jest powód, że było sukcesem od 1930 roku.

Edwards Teatry Historia

Edwards kina, znany oficjalnie jako Edwards Teatry, rozpoczął jako firma rodzinna w 1930 roku w Kalifornii. Teatry stały się bardzo udany, z dziewięćdziesięciu lokalizacji w okolicy California, gdy założyciel, William James Edwards zmarł w pod koniec 1990 roku. Przewidując jeszcze większy wzrost do popularnych teatrów, syn Edwardsa, W. James Edwards III, rozpoczęła szeroko zakrojone plany ekspansji po odejściu ojca. Nawet najlepszy plan może nie udać, jednak i firma ostatecznie ogłosił upadłość.

Edwards Teatry następnie stała się jednym z głównych działań teatralnych dla Regal Entertainment Group. Edwards, Regal Cinemas wraz z United Artists i Teatrów, tworzą trzy główne marki, które pomagają uczynić Regal największa sieć kino w Ameryce Północnej.

Większość kin Edwards używać zarówno Edwards i Regal logo, w tym nowych kin zbudowanych po przejęciu.

Edwards filmu Teatry Wyposażenie

Aby kontynuować tradycję doskonałości w rozrywki, większość teatrów Edwards zostały odnowione i wyposażone nowoczesne, komfortowe siedzenia stadion stylu; współczesne wyposażenie toalet; lepsze wyposażenie niepełnosprawnych; i zmodernizowany system audio cyfrowe. Nowo wybudowane miejsca Edwards, takie jak bramy stadionu Edwards Eastvale 14 w Mira Loma, są naprawdę stan techniki, wyposażony w dwa lobby historię, pełne bardzo wygodne fotele-back bieguna, i projekcja cyfrowa w lepszej jakości filmu-gong. Zarówno historyczne i nowe teatry starają się zaoferować najgorętszych nowe filmy, jakości usługi oraz komfortowe warunki dla swoich patronów.

Wybierz kin Edwards wyposażone są ekrany IMAX, cyfrowej 3D, niezależne i zagraniczne filmy, i korzyści programów, które pozwalają klientom zarobić darmowych lub ograniczyć przekąski cena i napoje. Większość teatrów dramatycznych wiele ekranów, więc patronów mają duży wybór aktualnych filmów.

Inne udogodnienia, które mogą być dostępne w Edwards / Regal Teatry obejmują:

 • Programy oszczędnościowe firmowe dla obniżenia cen biletów
 • Pakietów, urodzin lub grupowe
 • Prywatne pokazy i wydarzenia specjalne oglądalności
 • Doładowywalne karty upominkowe z bilansu Internecie wyszukiwarce
 • Bezpłatne letni festiwal filmowy rodziny
 • Otwórz podpis i / lub opisowe dźwięku dla wybranych filmów

Lokalizacje, repertuar i bilety

Edwards kina zlokalizowane są przede wszystkim w południowej Kalifornii, ale także miejsc w Teksasie i Idaho. Aby znaleźć teatr Edwards z najbliższym, wystarczy odwiedzić stronę internetową Regal Entertainment. Firma współpracuje z Fandango, pozwalając bywalców kina wprowadzić swój kod pocztowy o, miasto i stan, aby znaleźć najbliższego lokalnego Edwards, United Artist, Regal Cinema lub w kinie.

Repertuar i bilety dla każdej lokalizacji są również dostępne za pośrednictwem Fandango. Studentów i starszy biletów zniżki są dostępne w większości teatrów, bilety zniżki i wojskowe są dostępne również na wybranych miejscach.

Lokalizacje wybierane Edwards to:

 • Edwards West Covina 18
 • Edwards South Gate Cinema 20
 • Edwards Valencia 12 - z wielkim ekranie
 • Edwards Temecula Stadion 15
 • Mira Mesa 1 Edwards - z IMAX
 • Edwards Westminster 10
 • Edwards Ontario Pałac 22 - z IMAX
 • Edwards Long Beach 26 - 3D dostępne

Recenzje

Podobnie jak wiele teatrów, są mieszane recenzje w wielu miejscach kina Edwards. Kilka aspektów odnotowane jako pozytywne w różnych teatrach od klientów obejmują:

 • Dobry wybór i jakość z stoisku koncesji
 • Przyjazny i pomocny personel
 • Przestronne, wiele osłonięty teatrów
 • Wygodne siedzenia

Aby przeczytać recenzje, lub pisać własne w oparciu o doświadczenia w sali Edwards, odwiedź stronę przeglądu wspólnotowych, takich jak Insider Strony lub Yelp.

Wniosek

Edwards Teatry zaczął z pasją dla jakości i obsługi. Teraz obsługiwane przez Regal, teatry nadal dążyć do najnowszych technologii oglądania filmów, udogodnienia, które sprawiają, że programy i widząc, zabawy z filmem i ekscytującej rozrywki.

Jak napisać recenzję Film

Jak napisać recenzję Film

Nieważne, czy jesteś zainteresowany pisanie recenzji filmowych dla zysku lub po prostu dla zabawy, to nie jest zbyt trudne. Wystarczy wykonać kilka kroków, aby swoje uczucia na najnowszych filmach znanych.

 • Po wybraniu filmu, zapoznania się z jego kontekstu. Chcę przez to powiedzieć, zanim jeszcze zobaczyć film, poznać trochę o niej. Co mają aktorzy i reżyser pracował wcześniej? Może sprawdzić niektóre z ich dotychczasowych prac. Czy są zdobywców Oscarów? Czy są one znane od pewnego stylu? Film jest oparty na książce lub wydarzenia historycznego? Czy to remake lub sequel? Wszystkie te informacje pomogą Ci zrozumieć ten film lepiej. Musisz wybrać się na szczegóły, aluzje, znaków towarowych aktora lub reżysera, i prawdopodobnie mają wgląd w istotne elementy fabuły. Będziesz w stanie powiedzieć czytelnikom, jak żyło się do oryginału, powiedzmy, lub książki. Będą one zachować swoje komentarze skierowane w stronę fanów filmu.
 • Po zobaczyć film, sformułować konkretną opinię w jednym zdaniu. Twoim zadaniem jest wyrażenie opinii na temat filmu. Ostatecznie, to może sprowadzać się do "Kciuki w górę" lub "trzy gwiazdki z pięciu." Ale chcesz mieć konkretną pracę do kierowania swoją krytykę. Na przykład: "Nie podobało mi się to komedia" staje się "historia ma zabawne momenty, ale to trwało zbyt długo." "Ten horror jest dobry" staje się "to horror działa, ponieważ buduje napięcie aż do końca." Tak, staramy się znaleźć to bardzo konkretne zdanie, które będą podstawą opinii filmowej.
  Jak napisać recenzję Film
 • Tworzenie dobrego prowadzenia. Są to podstawowe wskazówki, które mają zastosowanie do większości form piśmie. Jeden z tych porad jest natychmiast chwycić czytelnika. Chcesz czytnik być zainteresowany tym, co masz do powiedzenia. Zaintrygować czytelnika, w tym pierwszym lub "głównego" ust w jednym z kilku sposobów: Start z wielkim cytat z filmu, i wyjaśnić, jak to odzwierciedla fabułę; odnoszą się do reputacji aktora lub reżysera i porównać go do tego, jak on lub ona wykonywana; porównać ten film do innego znanego filmu w kilku zdaniach lub dwóch; lub wyjaśnić, co było twoje oczekiwania, a jeśli został spełniony czy nie. Następnie, w końcu, że ustęp pierwszy pisząc swoje oświadczenie opinii.
 • Podsumowanie krótko, ale nie oddać coś wielkiego. Jeśli czytać profesjonalne recenzje filmowe, wiesz, że zawsze to trochę podsumowaniem. Niektórzy czytelnicy lubią wiedzieć, co się pakujesz zanim ustanowić swoje pieniądze na bilet. Można powiedzieć ludziom podstawowe założenie filmu. W rzeczywistości, należy wpisać podstawowe założenie, i powiedzieć im, jak historia buduje, ale nie poddawaj się najważniejsze chwile - zwłaszcza zakończenie! Trzymaj Fabuła krótki.
 • Powrót do góry głównego opinii o specyfice. Czytelnicy teraz wiem, myślisz: "To komedia miał zabawne momenty, ale poszedł na zbyt długo." Nadszedł czas, aby to udowodnić. Napisz o tym, jak aktorzy nastolatek miał dobry czas, jak to miało miejsce w innym filmie. Napisz o tym, jak pisarze świetną parodię słynnej książki. Ale następnie dodać, że nie było zbyt wiele scen z udziałem rodziny lub chłopaka. Dyskusja o tym, że było kilka zakończeń, a wszystkie z nich były długie. Użyj szczegółów aby czytelnicy rozumiem twój punkt widzenia.
 • Być ciekawe. Tylko dlatego, że jest to przegląd filmów, nie oznacza, że musi być nudne. Od doprowadzić do zakończenia akapitu, aby ocena zaangażowania, za pomocą metafor, analogii, przymiotniki i przysłówki konkretnych tworzyć obrazy, które mają w umysłach czytelników. Ale także być zwięzłe. Przegląd nie jest miejscem na długie diatryb lub kwiecistej prozy.
 • Bądź szczery w swojej ocenie. Czytnik i prace masz krytyki zarówno zasługują na szczerą opinię, prawda? Więc nawet jeśli nienawidzę tego aktora i miłości, która aktorka, pisząc recenzję filmu pamiętaj, aby nie powstrzymywać swoją prawdziwą opinię o filmie. Pewne standardy w umyśle. Komedia powinna być zabawna, horror powinien być przerażające, itp .; ocenić film wobec tych norm, a nie przeciwko istniejących wcześniej opinii może być. To sprawi, że ocena bardziej wartościowe dla czytelnika, a szczerze mówiąc pisanie jest zawsze lepiej, prawda?

Powodzenia swój film krytyk karierę zaczął - i cieszyć się show!

Przestroga:

 • Nie spędzać zbyt dużo czasu podsumowujący fabułę.
 • Nie podawaj kluczowe momenty!

Szybkie porady:

 • Upewnij się, że masz dobry silną opinię głównego.
 • Skomentuj szczegółów wspierać swoją opinię.

Popcornflix aplikacji recenzję

Popcornflix aplikacji recenzję


Można przesyłać strumieniowo filmy w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie z Popcornflix. Ta przydatna aplikacja jest dostępna dla iPhone lub iPad i umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów w Internecie lub na urządzeniu przenośnym za darmo.

Popcornflix dla iPhone i iPad

Popcornflix to darmowa aplikacja przeznaczona do iPhone i iPad. Obecnie ponad 350 darmowe filmy dostępne z oczekiwaniami dotarcia 1000 do końca 2012 roku Filmy są przesyłane do urządzenia i są w stanie oglądać natychmiast lub mogą być zapisywane na później. Nie ma wymagane pobieranie.

Użytkownicy aplikacji mogą podzielić się z innymi poprzez umieszczanie linków na Facebook, Twitter lub poprzez email.This pozwala dzielić się cieszyć z innymi, którzy mogą cieszyć się nim także.

Aby znaleźć filmy na Popcornflix, można wyszukiwać według:

 • Tytuł filmu
 • Aktor
 • Gatunek (komedia, thriller, rodzina, dzieci, dramat, itp)
 • Dyrektor
 • Popularne filmy
 • Polecane filmy

Oprócz filmów, można również przeglądać filmów dokumentalnych i krótkometrażowych, oryginałów internetowych i oryginałów szkół filmowych.

Funkcje specjalne

Popcornflix aplikacji recenzję

Można oglądać jak najwięcej filmów, jak chcesz na Popcornflix. Nie ma ograniczeń co można przesyłać strumieniowo do urządzenia. Popcornflix nie wymaga subskrypcji co zupełnie zaangażowanie darmo. Istnieje co najmniej jeden nowy film dodawane codziennie dzięki czemu zawsze można znaleźć coś nowego. Niektóre fajne funkcje aplikacji są:

 • Jesteś w stanie zapisać do Mojego wyboru kolejki oglądać, kiedy tylko chcesz.
 • Po wybraniu filmu, będziesz mieć czas trwania filmu, listy uczestników i krótkim streszczeniu.
 • Oglądając ten film, masz możliwość, aby wstrzymać, a następnie obserwować, w którym ostatnio zostało przerwane.

Filmy podjąć sekund tylko do ładowania i strumień z łatwością. W ciągu kilku minut będziesz oglądać film, który wybrany.

App recenzję Wynik

Choć może nie znaleźć najnowsze aktualizacje filmowych na Popcornflix, nadal można znaleźć duży wybór filmów do oglądania. Podobało mi się przeglądanie aplikacji i znalezienie filmów, że nigdy nie słyszał, ale nie oglądać. Większość filmów jest "B-list", ale zawierają znanych aktorów.

Należy pamiętać, że nie jest reklama z tej aplikacji. Pojawi się jeden lub dwa krótkie reklamy na początku filmu i reklamy na dole ekranu. Po rozpoczęciu oglądania filmu, nie ma żadnych przerw lub reklamy w trakcie filmu.

Myślę, że jest to świetna aplikacja do wykorzystania podczas podróży. Istnieje wiele pozycje do wyboru, więc nie jest coś dla każdego cieszyć. Najlepsze jest to, że jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga subskrypcji lub zalogować się, aby go używać.

Korzystanie Popcornflix

Aby rozpocząć korzystanie z tej aplikacji, należy pobrać do urządzenia. Można go pobrać za darmo z iTunes App Store. Możesz również odwiedzić Popcornflix online i na Roku. Ponadto, można śledzić Popcornflix na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Obsada filmu Watchmen

Obsada filmu Watchmen
Strażnicy film obsada.

Reżyser Zack Snyder specjalnie wybrał niektóre z filmu Watchmen cast szczególnie dlatego, że nie były dobrze znane aktorów.

O Watchmen

Film Watchmen jest oparty na komiksie o tej samej nazwie. W filmie, grupa superbohaterów, znany jako "The Minutemeni" wykonywali różne czynności, które zmieniły bieg historii. Ostatecznie publicznego włączone "The Minutemeni" i nie wsparła grupę superbohaterów. Z biegiem czasu, wszystkie z wyjątkiem trzech oryginalnych Minutemeni zostali zamordowani.

W miarę upływu lat, nowa grupa superbohaterów utworzona, nazywając siebie "Watchmen", który obejmował:

 • Rorschach
 • Nite Owl II
 • Silk Spectre II
 • Dr Manhattan
 • Ozymandias
 • Komik

Obsada filmu Watchmen

Choć było wiele podmiotów zainteresowanych odtwarzanie niektórych części w filmie Zack Snyder nie automatycznie wybrał aktorów ruch lane Watchmen na podstawie ich kasie remisem. W rzeczywistości, najbardziej znany aktor w filmie Billy Crudup jest zapewne, którego obraz pozostaje wypaczone ze względu na jego rolę jako Dr Manhattan. Oto podział obsada:

Rorschach

Rola Walter Kovacs, znany lepiej jako Rorschach w filmie odgrywa aktor Jackie E. Haley. Haley był wielkim fanem Watchmen komiksu i aktywnie realizowane roli Rorschacha. Inne filmy do kredytu Haley to:

 • Małe dzieci
 • Wszyscy królowie Mężczyźni
 • Uciekać

Haley jest grać Freddy Krueger w najnowszej wersji studyjnej serii filmowej Koszmar z ulicy Wiązów.

Nite Owl II

Charakter Daniel Drieberg, znany również jako Nite Owl II odgrywa aktor Patrick Wilson. Wilson i kolegów Watchmen cast członkiem Jackie E. Haley wcześniej pracowali razem w nagradzanym filmie małe dzieci. Aby zagrać rolę, Wilson musiał zdobyć 25 funtów. Patrick Wilson jest również aktywny w Broadway teatru i wykonał kilka utworów z różnych płyt CD w tym:

 • Dreamgirls w Koncercie
 • Upiór w operze
 • Bright Lights, Big Miasto

Silk Spectre II

Szwedzka aktorka Malin Akerman ostatecznie wybrał do roli Laurie Juspeczyk, inaczej znany jako Silk Spectre II. Ackerman został wybrany na obu Jessica Alba i Milla Jovovich, którzy byli zarówno wczesne zagadnienia dotyczące roli. Ackerman miał role w innych filmach, w tym:

 • Wniosek
 • Pary Retreat
 • Dziewczyna moich koszmarów
 • 27 sukienek

Dr Manhattan

Grany przez aktora Billy'ego Crudupem dr Manhattanie, znany jako Jon Osterman w regularnych świata, jest niebieski skóry w wyniku eksperymentu rządu poszedł strasznie źle. W filmie, nagie ciało doktora Manhattanu jest rzeczywiście wcielił się modelu Greg Plitt i nie Billy Crudupem. Rysy twarzy są Crudup wraz z jego głosem. Billy Crudup zagrał w wielu filmach ponad jego karierze, w tym:

 • Wrogowie publiczni
 • Big Fish
 • Mission Impossible: III

Keanu Reeves podobno wykonywał rolę Dr Manhattan, ale rzucić walczących o tym po wielu opóźnienia w produkcji z powodu sporów budżetowych przez studio.

Ozymandias

Adrian Veidt, kiedyś znany jako Ozymandias superbohatera, jest grany przez aktora Matthew Goode. Goode nie był pierwszym wyborem reżysera Zacka Snydera. Chociaż przekazywane aktorów takich jak Jessica Alba i Milli Jovovich, bo ich dobrze znanych nazwisk, Snyder podobno chciał Toma Cruise'a do roli Adrian Veidt, mimo znanego nazwiska. Aktorzy Jude Law i Lee Pace zostały również uznane za rolę.

Komik

Dla aktor Dean Morgan Jeffery, rola "komik" (znany również jako Edward Blake) w obsadzie filmu Watchmen jest znacznie różni się od jego roli jako Denny Duquette w Chirurdzy i William Gallagher w PS Kocham cię.

Początkowo kierownictwo filmowe chciał Piekło Chłopiec aktor Ron Perlman grać rolę "komik". Nie tylko to, ale Jeffrey Dean Morgan odrzucił rolę na początku, bo zauważył, jego postać została zabita w ciągu kilku pierwszych stron scenariusza. Morgan ponownie rozpatrzona po jego agent namawiał go do utrzymania przeczytaniu scenariusza, a po wykonaniu tych czynności, Morgan sobie sprawę, jak "Komik" był integralną rolę w filmie.Choć otrzymał mieszane recenzje, Watchmen zdobył do tej pory szacuje 185.000.000 dolarów w box office. To nie jest złe wziąć na film, który wielu w tej branży, w tym wielokrotnie nagradzanego reżysera Terry'ego Gilliama, uważany za "unfilmable".

Sequel filmu Spider Man

Sequel filmu Spider Man


Spider-Man sequele filmu zrobił dobrze w teatrach, jakby były spotkał się z różnych typów opinii. Spider-Man 2 otrzymał prawie wszystkie pozytywne opinie, podczas gdy trzeci film otrzymał mieszane recenzje.

O Spider-Man Movie sequele

Były dwa sequele Spider-Man z potencjałem na więcej. Spider-Man 2 zdobył Oscara za efekty wizualne w 2004 roku i Spider-Man 3 był drugim najbardziej kasowym superhero movie.

Spider-Man 2

Spider-Man 2 został wyreżyserowany przez Sama Raimi i ukazał się w roku 2004. Jest to ustawione w dwa lata po pierwotnym Spider-Man filmu i oferuje wiele z tego samego wytopu. Peter Parker wciąż próbuje przyzwyczaić się do jego umiejętności przy zachowaniu normalnego życia. On marzy o byciu z Mary Jane, ale nie widzi, jak ona będzie pasować do nowego życia, a ona teraz zajmuje się John Jameson. Oprócz powikłań romantycznych, Piotr walczy również z jego najlepszym przyjacielem, Harry Osborn.

Nemezis Spider-Man w sequelu jest Doc Ock, co pozostało z jego idol Otto Octavius ​​po eksperymencie z udziałem sztucznie inteligentnych broni on stworzony, że przywiązują się do swojego kręgosłupa i zabijać niewinnych przechodniów, jak jego żona i lekarzy, którzy starają się pomóc niego. Ponadto uprawnienia Piotra wydają już nie istnieć.

Ten film zarobił ponad 783.000.000 dolarów na całym świecie. Ze względu na swój sukces, nie było innego sequel, Spider-Man 3.

Spider-Man 3

Spider-Man 3 został napisany i wyreżyserowany przez Sama Raimi i ukazał się w roku 2007. W tym jednym, Piotra już nie walczą z równoważenia dwóch jego życie-jeden jako superbohatera i jeden jako przeciętnego faceta. To sukces, a nawet plany, by w końcu zaproponować jego dawna miłość, Mary Jane. To komplikuje się, gdy zmiany osobowości wchodzi w grę. Dwa czarne charaktery w tym filmie są Sandman a sam Parker. Peter musi pokonać ciemną stronę siebie, który jest powiększony nowym czarnym kolorze, w wyniku symbiontem, Venom, łączących się z własnym stroju. Gdy Peter zdaje sobie sprawę, co się dzieje i ma garnitur od, Venom łączy Eddie Brock i staje się osobnym wrogiem do pokonania. Wielu rannych relacji Parker są naprawiane w tym filmie, wiążąc się kilka luźnych końców z poprzednich filmów. Spider-Man to film sequel zarobił nawet więcej niż Spider-Man 2 pomimo reakcji miłość-nienawiść z lub recenzentów.

Do odlewnictwa

Odlewy są podobne od Spider-Man 2 do Spider-Man 3, ale nie są, oczywiście, kilka zmian. Czarne charaktery zmieni się z filmu do filmu, oczywiście, ale nie było większych zmian obsady w rolach głównych.

Spider-Man 2

 • Tobey Maguire: Spider-Man / Peter Parker
 • Kirsten Dunst: Mary Jane Watson
 • James Franco: Harry Osborn
 • Alfred Molina: Doc Ock / Dr. Otto Octavius
 • Rosemary Harris: May Parker
 • JK Simmons: J. Jonah Jameson
 • Donna Murphy: Rosalie Oktawian
 • Daniel Gillies: John Jameson
 • Dylan Baker: Jaszczur
 • Bill Nunn: Józef Robertson
 • Vanessa Ferlito: Louise
 • Aasif Mandvi: Pan Aziz
 • Willem Dafoe: Zielony Goblin / Zielony Goblin
 • Cliff Robertson: Ben Parker
 • Ted Raimi: Hoffman

Spider-Man 3

 • Tobey Maguire: Spider-Man / Peter Parker
 • Kirsten Dunst: Mary Jane Watson
 • James Franco: Harry Osborn / New Goblin
 • Thomas Haden Church: Flint Marco / Sandman
 • Topher Grace: Eddie Brock / Venom
 • Bryce Dallas Howard: Gwen Stacy
 • Rosemary Harris: May Parker
 • JK Simmons: J. Jonah Jameson
 • James Cromwell: kapitan Stacy
 • Theresa Russell: Emma Marko
 • Dylan Baker: Jaszczur
 • Bill Nunn: Józef Robertson
 • Ted Raimi: Hoffman
 • Perla Haney-Jardine: Penny Marko
 • Willem Dafoe: Zielony Goblin / Zielony Goblin
 • Cliff Robertson: Ben Parker

Słowo końcowe

Pierwsze dwa filmy Spider-Man otrzymał w większości pozytywne recenzje, podczas gdy trzeci film otrzymał mieszane recenzje. Jednakże, jeśli jesteś poważnie Spider-Man wentylatora lub po prostu kochają filmy superbohaterach w ogóle, można je wszystkie cieszyć.

Cube Wrist Watch dla Wygodny Czas izometryczny

Podczas gdy niektóre firmy walczą, aby zegary i zegarki wspaniałe, modne i pomysłowy, tak aby ogłuszyć naszą wyobraźnię i mają nam tchu z zaskoczenia i zdumienia, że są inni, którzy zera praktycznie w na stronie. Dlaczego patrzą na zegarki, gdy po prostu chcesz wiedzieć, to czas?

Cube Wrist Watch dla Wygodny Czas izometryczny

Cube Wrist Watch dla Wygodny Czas izometryczny

Projektant Matthias Zschaler jest przylegająca do drugiej szkoły myślenia. Jego nowa koncepcja Cube nie jest niczym innym miejscu koloru i liczby dobrze widoczne nawet nie patrząc na nich bezpośrednio. Izometryczny kostka jednym kolorze, jest minimalistyczny w skrajności, ale jednocześnie uroczym w geometrycznym stylu.

Cube Wrist Watch dla Wygodny Czas izometryczny

Jeśli pójdziesz na podstawie ekranu technologii cyfrowej, bez powierzchownej ozdoby, Cube jest dla Ciebie w kilku kolorach, aby wtopić się w swoim stroju. Trzymaj się awrist czasu i zyskać reputację punktualności.

Cube Wrist Watch dla Wygodny Czas izometryczny

Używane samochody: Samochód Porady Recenzje

Znaczenie pojazdów tytułów wyszukiwań

Używane raporty samochód konsumenckie są doskonałym sposobem, aby rozpocząć wyszukiwanie używanego pojazdu. Ale na tym nie kończą. Mądry konsument będzie również zrobić historię tytułowego pojazdu na samochód używany. Raporty te są obiektywne zaniedbany, co potencjalny pojazd został przez podczas jego życia na drodze.

Oto kilka tematów dowiesz się w raporcie tytułowego pojazdu:

 • Wszyscy właściciele pojazdu (z datami)
 • Wszelkie wypadki
 • Drogomierz kontrola przebiegu (nawet jeśli był wycofana)
 • Wszelkie powodzie, kolizje, ubezpieczenie w wysokości
 • Wszelkie przetargi sprzedaży

Szukanie samochodów używanych Online

Nie pozwól, aby oddalenie Internet przestraszyć się, jak szukać jakości używany pojazd! Coraz więcej sprzedawców stawiają nie tylko ich cały spis online, ale są one również edukowanie klientów o zakupie używanych samochodów, zapewniając używane recenzje samochodów, a nawet finansowanie auto.

W rzeczywistości, wyszukiwania online są najlepszym sposobem, aby zacząć szukać używany samochód lub ciężarówkę. Rozpocznij albo wyszukując "w Internecie używany sprzedawcą samochodu" - albo jakiś podobny frazowanie - bezpośrednio patrzeć dealerów lub, jeśli masz na myśli konkretnego samochodu, wpisz swoją markę i model, a następnie "+ używane", aby porównać ceny oraz w ocenie bezpieczeństwa i przejechanych kilometrów.

Auto Finansowanie u sprzedawcy

Więc chcesz kupić używany samochód, ale boisz się, że nie mają pieniędzy. Jeśli kupujesz od osoby, na pewno będziesz mieć swoje pieniądze z góry. Nie tak, jeśli zdecydujesz się na zakup używanego przez biegłego salonie samochodowym. Wielu sprzedawców oferuje finansowanie auto w zależności od konkretnego budżetu.

Dealerzy są w stanie zaoferować zachęty niskich stóp procentowych kredytów samochodowych bezpośrednio od producenta. Kurs może być nawet 0 procent lub 2,9 procent do 3,9 procent - banki i firmy auto coś finansów nie może zapewnić!

Sprawdź online, kolektywy dealerskich, jak również. Dzięki współpracy z wieloma producentami i sprzedawcami samochodów na raz, te strony mają jeszcze lepszy zakres niskich opcji kosztów dla kredytu samochodowego.

Używane Samochody hybrydowe

Tylko dlatego, że szukasz używanego samochodu, nie uważasz, że masz zrezygnować z troską o środowisko naturalne. Samochody hybrydowe mogą wydawać się nowej, ekstrawaganckiej nowość, ale nic nie jest dalsze od prawdy. Hybrydy są tu zostać, a oni tylko będzie lepiej ... i mniej kosztowne.

Oto lista najlepszych niedawna hybrydowe samochody używane:

Najlepsza Wydajność silnika: Honda Insight. Ten samochód ma szacunków EPA o 57-60 miasta i 56-66 mpg autostrady mpg, w zależności od wyboru transmisji.

Najlepszy samochód: Ford Escape. Ten samochód ma około 28 mpg, średnio.

Najlepszy Hatchback: Toyota Prius. Ten samochód ma wielkie połączenie silnika elektrycznego i silnika benzynowego. Według obecnych właścicieli, możesz spodziewać się od 41 do 48 mieszanych (miasto / szosa).

Najlepszy Sedan: Honda Civic Hybrid. Samochód ten oferuje również połączenie silnika elektrycznego silnika / benzyna, chociaż silnik wspomaga silnik, natomiast jest odwrotnie w przypadku Toyota Prius ". Spodziewaj się o 42 autostrady mpg.

Pamiętaj, aby zrobić własne badania na temat tych lub innych samochodów hybrydowych stosowane w celu zapewnienia, że ​​wskaźniki są na bieżąco.