grsail.com

quizy dla dzieci do wydrukowania

Quizy dla dzieci do druku

Quizy dla dzieci do druku


Kiedy dzieci skarżą się nie nudzić, wydrukować jeden z tych quizów i poprosić ich, aby spróbować. Nie tylko są one zabawne, mają jakąś wartość edukacyjną, jak również. Dzieci pokochają je, a zobaczysz, też!

Pobierz Quizy dla dzieci

Rozpoczynają się z dwóch wolnych quizy druku oferowanych na tej stronie. Każdy druku ma stronę z zaledwie pytań i oddzielną stronę, która zawiera pytania i odpowiedzi. Musisz użyć Adobe aby pobrać i wydrukować je, i to przypomnienie, jeśli potrzebujesz pomocy.

 • Ciekawostki quiz dla dzieci jest pełen pytań dostosowanych dla dzieci od ośmiu do 12, ale starsze dzieci i dorośli znajdą to zabawne, jak również.
 • Śmieszne Słowa Quiz jest schludne budowniczy słownictwo, które prosi dzieci, aby dopasować się głupie brzmiące słowo z jego definicji.

Quizy dla dzieci do druku

Kliknij, aby wydrukować ten quiz.

Więcej druku Quiz Fun

Jeśli dzieci szukają bardziej zabawnych quizów, mogą korzystać z niektórych z poniższych tematów. Podobnie jak inne druku quizy, odpowiedzi są na osobnej kartce.

 • Cukierki Quiz pytania są o jednym z każdego dzieciaka ulubionych rzeczy - słodkie, pyszne cukierki. Pytania obejmują takie tematy, jak składników, slogany, cukierków smaki, nazwy i więcej. Ten quiz będzie się wspaniałe gry urodzinowe, szczególnie jeśli dziecko, które dostaje najwięcej punktów otrzyma nagrodę cukierka.
 • Quiz zawiera druku świąteczne renifery pytań o Świętego Mikołaja, filmy z wakacji, i 12 dni Bożego Narodzenia, by wymienić tylko kilka. Ten quiz będzie zabawa dla klasy wigilii.
 • Biblia Quiz zadaje podstawowe pytania o Jezusa, Mojżesza, archanioła, i książek w Biblii. Niektóre z nich są dość łatwe dla młodych badaczy Biblii, aby odpowiedzieć, a inne oferują starsze dzieci kolejne wyzwanie. Ten quiz będzie także piękny działalność dla uczniów szkółki niedzielnej w różnym wieku, aby pracować nad sobą.
 • Dzień Niepodległości Quiz jest nastawiona na dzieci starszych i zawiera pytania, takie jak kto pierwszy podpisali Deklarację Niepodległości i które przyszły prezydent napisał dokument. Ten test może być stosowany jako część zespołu na ten ważny okres w historii Ameryki.

Zasoby online dla quizów do druku

Dla wielu dzieci, po prostu wprowadzenie nowego tematu, używając zabawnych quizów mogą zmienić ich postawy o nauce. Następujące strony internetowe oferują druku quizy odpowiednie dla większości dzieci. Niektóre są nastawione na konkretnych grup wiekowych, więc miej to na uwadze, jak przeglądanie, co jest dostępne.

 • Rodzina Edukacja oferuje quizy na temat Black Historii i Martina Luthera Kinga, między innymi.
 • Fun English Gry ma liczne quizy na tematy takie jak pieniądze, sport i wiele innych.
 • Edukacja domowa-pomysły oferuje szereg drukowanych, quizy edukacyjne dla przedmiotów takich jak nauki, historii i wiedzy ogólnej.
 • TeacherVision ma sporo geografii quizy, w tym taką tematyką jak kontynentów i oceanów i stolic państwa.

Nauka może być przyjemnością

Kto powiedział, że nauka nie może być zabawne? Niektóre dzieci reagują na ich pomysł biorąc quiz poza szkołą, ale kiedy te testy są pełne zabawnych faktów, ciekawostek i zabawnych ciekawostek, może się okazać, że dzieci stają się uzależniony od nich.

Origami dla dzieci

Origami dla dzieci
Origami jest wielka rzemiosła dla dzieci.

Znalezienie origami dla dzieci, aby to dobry początek do zabawy napełniony południu rodzinnym. Origami jest bardzo łatwo dostępne hobby. Dzieci są bardzo bawić w procesie toczenia prosty kawałek papieru w dzieło sztuki. Przez następujące wzory internetowych, możesz pomóc dzieciom nauczyć się tej formy sztuki starożytnej.

Trzy projekty przyjazne dzieciom Origami

1. Proste Ryby Origami

Ten prosty wzór ryb jest łatwe dla dzieci do tworzenia.

 1. Start z kawałkiem papieru origami. Złóż go na pół w pionie.
 2. Wchodzisz na krawędzi, w celu spełnienia w centrum gniecenie.
 3. Złożyć papier na pół poziomo i marszczyć. Otworzyć papieru do drugiego zagięcia. Powinieneś mieć długi prostokąt z klapkami spotkania w środku i gniecenie w całym centrum.
 4. Wchodzisz na górnej i dolnej krawędzi w kierunku środka.
 5. Otwórz się dolną klapkę i na zewnątrz. Zagnieceń z wytworzeniem połowa ogona. Powtórzyć po drugiej stronie, aby podnieść klapkę wewnętrzną na zewnątrz.
 6. Wchodzisz na dolnej krawędzi w górę. Go wyprostować i marszczyć. Stanowi ogona całkowicie.
 7. Obróć na bok i złożyć górne rogi do siebie i gniecenie.
 8. Odwróć ryby nad do stałego strony. Możesz przykleić oko na ryby dla efektu zabawy.

2. Kwiat Origami dla dzieci zrobić

Kwiaty są jak ten tulipana origami dla bardzo zabawne dzieci do. Robią dobre prezenty origami dla członków rodziny. Konstrukcja ta jest nieco bardziej skomplikowana, niż ryby, więc może chcesz pomóc bardzo małych dzieci.

 1. Ułóż papier w dół i złożyć na pół po przekątnej.
 2. Doprowadzić prawy róg up trójkąta i kąt to tak, że jest na prawo od górnego punktu, jak płatek kwiatu.
 3. Przywołać lewym dolnym rogu trójkąta. Umieść to trochę na lewo od punktu środkowego i marszczyć dobrze.
 4. Odwrócić tulipana na drugiej stronie. Skręć w trzech małych punktów wokół podstawy tulipana. Odwróć z powrotem na, aby zobaczyć kompletny projekt.

Zobacz, co wygląda jak tulipan na aktywność Village.

3. Origami Laska

Jest to bardziej zaawansowana origami dla dzieci, aby uczynić. Użyj kawałek papieru dwustronnego do tego wzorca. Żółty i biały daje najlepszy efekt dla tego projektu.

 1. Start z placu z żółtym góry. Złóż go na pół po przekątnej i marszczyć, a następnie rozwijać.
 2. Bądź fałd wzdłuż drugiej przekątnej i marszczyć, a następnie rozwijać.
 3. Umieść papier z kolorowym stroną do góry, obracać tak, rogi są na górze / dole i po bokach. Złożyć dolny róg się dotrzeć do punktu centralnego (gdzie krzyżują się dwie ukośne zmarszczki).
 4. Złożyć górny róg na spotkanie tego samego punktu centralnego. Następnie rozłożyć zarówno górne i dolne kąty.
 5. Złożyć wierzchołkiem góry dotknąć najniższą znak gniecenie (jeden, że dokonane w ostatnim etapie).
 6. Przynieś w obie strony w kącie i przekątnej gniecenie. Zostaw złożone.
 7. Obróć papier wokół tak, że fałdy, które po prostu wykonane są na górze strony.
 8. Weź dolny róg do góry papieru w kierunku zagięcia, które przed chwilą. Marszczyć strony.
 9. Złożyć papier z powrotem w dół i wyrównać go z przetłoczenie można wykonane w połowie kartce papieru. Składany będzie dziób.
 10. Włącz cały projekt na tak patrzysz na pustym białym strony.
 11. Z tyłu, składany nóż w kierunku środka. Marszczyć to rozkładana bardzo dobrze, i robią to z drugiej strony.
 12. Skręć w dolnych rogach tego odchylić ku środkowi tak, że krawędzie są zaokrąglone. W ten sam sposób po drugiej stronie.
 13. Włącz pisklę z powrotem na, aby zobaczyć gotowego projektu. Dodaj oczy, aby zakończyć.

Zobacz gotowy projekt na aktywność Wsi inspiracji. ,

Podstawowe Porady dotyczące nauczania dzieci Origami

Ucząc origami dla dzieci, warto jest mieć na uwadze następujące wskazówki:

 • Poświęć trochę czasu, aby ćwiczyć składanie dane na własną rękę przed przystąpieniem do nauczania wzór dla swojego dziecka.
 • Jeśli nie jesteś w szczególności z wykorzystaniem projekt oznaczony jako dzieci, rozważyć pozostawienie na kilka wykończenia pasuje do projektowania dla młodych rzemieślników łatwiej.
 • Chociaż nie należy pozwolić dziecku się zbyt sfrustrowany, że nie jest to dobry pomysł, aby automatycznie spieszyć się, by pomóc. Pozwól dziecku cieszyć się poczucie spełnienia, że ​​pochodzi z zastanawianie rzeczy na własną rękę.
 • Nie oczekuj perfekcji! Dla dzieci, origami powinny być o korzystających proces. Jeśli fałdy są nieco poza centrum lub papier jest lekko pomarszczona, to naprawdę nie ma znaczenia.

Jeśli szukasz dobrej podstawowym wprowadzeniem do origami przed próbą uczyć się rzemiosła do dziecka, za przegląd witrynę internetową Origami Podstawy. Ten zasób omawia historii kultury, podstawowych technik origami składane, symboli stosowanych w schematach origami i innych informacji o charakterze ogólnym dla nowych podmiotów origami.

Dodatkowe zasoby Origami

Online zasobów origami dla dzieci obejmują:

 • Dzieci Web Japonii origami ciekawostki, porady i origami składanych projektów podstawowych origami do wprowadzenia dzieci do rzemiosła.
 • Aktywny Village ma instrukcje origami starannie posortowane w kategorie takie jak: zwierzęta, kwiaty, i ozdób świątecznych.
 • Origami dla dzieci jest miejsce jednostki dla dzieci koncentruje się głównie na instrukcjach samoloty z papieru i łodzi.
 • Tammy Yee Origami Strona ma imponującą kolekcję druku i złożyć projekty origami dla dzieci.
 • Rodzinna zabawa ma ryby, łódź, żółwia i staw dla dzieci do wydrukowania i spasowania. Choć nie wyglądają jak tradycyjne wzory origami, są ciekawym sposobem na wprowadzenie dzieci do podstawowej koncepcji jednostki.
 • Origami Resource Center linki do projektów, które można wykonać w 10 krokach lub mniej, dzięki czemu są dobre punkty wyjścia dla dzieci zainteresowanych rzemiosła.

Papiery do druku Origami

Papiery do druku origami to świetny sposób dla dzieci, aby cieszyć się rzemiosła w sprawie budżetu. Znalezienie ładny papier origami może być trudne, ale dzieci mogą korzystać Wybierając projekty dla ich twórczości poprzez pobieranie dokumentów z konnichiwa. Pliki PDF pomiaru 6x6 cali i mogą być drukowane tyle razy, ile jest to konieczne do opanowania czynności związane z danym projektem.

Pieniądze arkuszami dla Dzieci

Pieniądze arkuszami dla Dzieci
Arkusze Pieniądze nauczyć dzieci, wartość wydatków i oszczędności.

Pieniądze arkuszami dzieciom może pomóc w nauczaniu dzieci, jak rozpoznać, liczyć i korzystać z pieniędzy.

Korzyści z pieniędzy Arkusze dla dzieci

Wiedząc, jak wykorzystać pieniądze prawidłowo, jest niezbędna w dzisiejszym świecie. Oprócz wzmacniania podstawowych umiejętności matematycznych, arkusze pieniądze mogą uczyć dzieci znaczenie oszczędności i wydawać pieniądze mądrze. Tak szybko, jak dzieci są na tyle stary, aby rozpoznawać cyfry i liczyć, że są na tyle stary, aby zrozumieć podstawy koncepcji wydatków i oszczędzania. Nauka o pieniądze w młodym wieku zapewni dzieci są w stanie zadbać o siebie w późniejszym okresie życia.

Pobierz Darmowe pieniądze Arkusze druku


Pieniądze arkuszami dla Dzieci

Pobierz te pieniądze Identyfikacja arkusza


Pieniądze arkuszami dla Dzieci

Pobierz arkusz moneta Matching


Pieniądze arkuszami dla Dzieci

Pobierz te pieniądze Liczenie arkusza

Znalezienie pieniędzy Arkusze online

Wiele stron internetowych oferują bezpłatne arkusze pieniądze do pobierania i drukowania.

 • Matematyka Arkusz Kreator pozwala na tworzenie nieograniczonej liczby drukowanych arkuszy pieniądze dla dzieci. Arkusze są generowane losowo, co oznacza, że ​​nie musisz martwić się o duplikaty. Rejestracja nie jest wymagana do korzystania z arkusza Kreatora Math.
 • MoneyInstructor.com oferuje arkusze, druku strony na wirtualne pieniądze i interaktywne lekcje dla poprawy uznania i umiejętności liczenia.
 • Cybersleuth Kids oferuje ograniczoną szereg bezpłatnych pobrania i wydrukowania arkuszy pieniądze dla dzieci.
 • Strona Pierwsza Szkoła Lata zawiera arkusze pieniądze, nauka słówek i innych działań na rzecz wykorzystania w nauczaniu młodszych dzieci. Arkusze są w formacie PDF, a goście mogą USA lub Wielkiej Brytanii pieniądze wybrać.
 • Darmowe Arkusze matematyczne ma mnóstwo arkuszy dla dzieci w każdym wieku i poziomu umiejętności. Podstawowe i zaawansowane lekcje pieniądze, ogólne umiejętności matematycznych, zajęcia dotyczące obliczania odsetek są dostępne. Arkusze są dostępne w formatach PDF, zarówno Word i.
 • TheTeachersCorner.net oferuje ekspres do arkusza, który generuje pieniądze arkuszy na podstawie losowo wybranych przez użytkownika opcji. Każdy arkusz pochodzi z kluczem odpowiedzi.
 • Strona DonnaYoung.org oferuje arkusze pieniądze do drukowania i quizy online dla młodszych dzieci. Szablony dostępne do pobierania, które pozwalają tworzyć własne arkusze są również.
 • Kids Stuff do Z umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby stron pracy pieniądze na uczenie dzieci, jak rozpoznać i wykorzystać pieniądze. Strona zawiera również wiersze i opowiadania o pieniądze, a także linki do innych stron internetowych z działań matematycznych i pieniędzy.
 • Dzieci Pieniądze World oferuje prawie 250 działań na rzecz przedszkola do 6 klasy. Na stronie można wybrać albo amerykańskich czy brytyjskich pieniędzy i drukowania arkuszy do stosowania z każdym interaktywnej aktywności na stronie.
 • Strona SchoolExpress zawiera arkusze pieniądze za nauczanie dodawanie, mnożenie i dzielenie.
 • Instruktor WEB oferuje druku arkuszy pieniądze na specjalne poziomu wykształcenia i wieku przedszkolnym. Na stronie znajduje się również szereg interaktywnych lekcji dla dzieci starszych.
 • Math-Aids.com to kompleksowe źródło informacji dla rodziców i nauczycieli, zapewniając nieograniczoną liczbę druku arkuszy pieniądze z kluczami odpowiedzi.
 • Pieniądze Arkusze oferuje asortyment matematycznych i pieniędzy arkuszy w wielu walutach, w tym USA, Wielkiej Brytanii, dolarach kanadyjskich i australijskich dolarów. Pieniądze są dostępne arkusze w formacie PDF do pobrania i wydrukowania.

Inne sposoby, aby uczyć dzieci o pieniądze

Chociaż arkusze są idealne do nauki podstaw o pieniądze, tylko doświadczenie w świecie rzeczywistym będzie w pełni przygotować swoje dzieci. Poniższe wskazówki pomogą zapewnić dzieciom zrozumieć istotne oszczędności i mądre wydatkowanie.

 1. Komunikować się otwarcie ze swoimi dziećmi o pieniądze, i niech się na rodzinnych dyskusji o oszczędności.
 2. Daj swoim dzieciom kieszonkowe, i zachęcić ich, aby zapisać co najmniej część każdej płatności. Umożliwić im korzystanie z niektórych limitu na zakup zabawek lub książek.
 3. Pozwól starsze dzieci, aby otworzyć swój własny rachunek oszczędnościowy. Pozwól im przejąć kontrolę nad swoim koncie, co wypłat, kiedy chcą i odkładając pieniądze na własnych warunkach. Uniemożliwia im spędzać swoje oszczędności może je wyłączyć oszczędzając pieniądze.
 4. Naucz dzieci młodszych wartości pieniądza w czasie rutynowych zakupów. Niech zobaczą użyć kupony lub kupić przedmioty na sprzedaż. Młodsze dzieci często nie rozumieją, że pieniądze zarobione i nie jest nieograniczona. Użyj wyjazdy na zakupy, jak szanse nauczyć się tej lekcji.
 5. Naładuj starszych dzieci odsetek od każdej pieniędzy pożyczyć od ciebie. To pomoże przygotować ich do dokonywania dużych zakupów w późniejszym życiu.
 6. Wykorzystać każdą okazję, aby nauczyć dzieci niebezpieczeństwa za pomocą karty kredytowej. Ryzyko zadłużenia karty kredytowej i oszustwa są poważne problemy, że wszystkie dzieci powinny uczyć się, zanim dotrą do dorosłości.

Niedziela Szkoła Darmowe lekcje dla dzieci

Niedziela Szkoła Darmowe lekcje dla dzieci


Podczas korzystania darmo niedziela lekcjach dla dzieci, biorąc pod uwagę wiek stosowności dla materiałów do wyboru. Odpowiednie materiały sprawiają, że ciekawą lekcję, która pomaga uczniom szkoły niedzielnej nauki, a także zachęca ich do powrotu tydzień po tygodniu.

Zasoby dla Lekcje niedziela Bezpłatne szkoły dla Dzieci

Czy uczyć historii z Nowego Testamentu, Starego Testamentu, lub oba, można znaleźć wiele materiałów i zajęć dostępnych dla dzieci w Internecie. Tylko dlatego, że te lekcje są wolne, nie oznacza, że ​​są normom w żaden sposób. Wiele chrześcijańskich miejsc, które oferują te zasoby, aby materiały dostępne w ramach swojej służby. W niektórych z tych przypadków, ludzie, którzy opracowane lekcje już otrzymali odszkodowania i uważam, że jest chrześcijaninem sposobem następnie podać je do publicznej wiadomości, a nie sprzedawać je w celu osiągnięcia zysku. Poprzez materiały dostępne za darmo, usuwa przeszkody finansowe z mniejszych kościołów, które nie mogą mieć budżet, aby wspierać ich rosnące potrzeby szkółki niedzielnej.

DLTK Growing Together

Niektóre witryny zasobów, takich jak DLTK zapewnić przewodnika nauczyciela, a nawet oferują rzemiosła i działania w celu uzupełnienia bezpłatne niedziela lekcjach, które oferują. Nie tylko to, ale sama lekcja Biblia jest dostępna dla różnych grup wiekowych. Lekcje obejmują mini wersję do druku książkę lekcji dla pre-K i klas przedszkolnych. Oprócz zajęć dla młodszych dzieci, w wersji Króla Jakuba, i wersji dla dzieci odpowiednie dla średnich przedszkolnym jest dostępny.

Ministerstwo Dla Dzieci

Ministerstwo dzieci witryna oferuje szeroką gamę możliwych do wydrukowania darmowe lekcje szkółki niedzielnej. Ich plany lekcji dyskusyjne oparte są idealne dla 3-5th równiarki, ale zapewniają również ładny wybór bezpłatne lekcje dla pre-K. Plany lekcji to:

 • Pochylając Cel
 • Verse pamięci
 • Grupa docelowa Wiek
 • Biblia historia (i dyskusja)
 • Przegląd pytania

Danielle Place

Danielle Place oferuje bezpłatne zajęcia dla dzieci szkółki niedzielnej w języku angielskim lub hiszpańskim. Wybór jest ograniczony, ale lekcja lekcje są aktualizowane na bieżąco.

Kalwaria Curriculum

Kalwaria Program zapewnia plany lekcji dla dzieci w wieku przedszkolnym, poprzez szóstej klasy. Są one dostępne za darmo, z pewnymi ograniczeniami, wymienionych na stronie internetowej. Plany lekcji obejmują historię biblijną, jak również werset pamięci i działań, takich jak puzzle, gry, quizy i kolorowanki związane z lekcji. To kolejny dwujęzyczne zasobów dostępnych lekcje w języku angielskim i hiszpańskim.

Inne formaty dla Sunday School Lekcje dla dzieci

Niedziela darmowe lekcje szkolne dla dzieci dostępne są w różnych formatach, w Internecie. Lekcje pobrania ułatwiają mają wystarczająco dużo materiałów informacyjnych dla wszystkich dzieci w klasie szkółki niedzielnej, ale chwilę, aby rozważyć inne formaty historia lekcji biblijnych teraz dostępne za pośrednictwem Internetu. Formaty te zapewniają bardziej interaktywne podejście.

Odtwarza Finger

Bezpłatne lekcje biblijne palców zabaw dodaj ruchy rąk do opowieści biblijnych. Jest to świetny sposób, aby zachować uczniowie zaangażowani i może być dodany do programu nauczania w celu wzmocnienia lekcji. One również wielkie wypełniacz czasu, gdy Kościół stanie się uruchomić trochę dłużej niż się spodziewano.

Ministerstwo dzieci oferuje bezpłatny palec play na historii Bożego Narodzenia, który jest dostosowany dla małych dzieci. Inne tematy palcem zabaw obejmują Zobacz Dzieciątka Jezus, Dawid i Goliat, i więcej.

Darmowe lekcje obiektu

Niektóre inne zasoby, warto wspomnieć są darmowe lekcje obiektów dostępnych do szkółki niedzielnej. Lekcje obiektu są idealne dla osób uczących wizualnych. Używają codzienną obiekt lub obiekty, które pomogą nauczyć się lekcji. Poniższe zasoby dostarczają szeroki wybór możliwości:

 • Dzieci Sunday School Place
 • Blueprint Rodzina
 • Dzieci Bibleland

Pozwolenie

Podczas gdy te tereny wyrazić zgodę na ich materiały mają być stosowane, to zawsze najlepiej, aby zobaczyć materiały do ​​swoich przywódców kościelnych, zanim rzeczywiście przy ich uczyć dzieci w klasie szkolnej niedziela. Niektóre kościoły sankcji wyłącznie stosowanie materiałów wytworzonych przez ich nazwy, nawet jeśli wiadomość jest taka sama. Inni jednak, będzie szczęśliwy widząc, że mogą zaoszczędzić pieniądze i jeszcze jakości materiałów do wykorzystania.

Gry edukacyjne dla dzieci gimnazjum

Gry edukacyjne dla dzieci gimnazjum
Spędź popołudnie zabawy grając w gry z dziećmi!

Gry edukacyjne dla dzieci gimnazjum może być tak proste, jak szybkie gry Monopoly lub skomplikowane, jak ćwiczenia matematyczne. Ahhh! Te środkowe lata szkolne. Twoje dziecko wciąż kocha się bawić, ale tak wiele gier, które go bawiły, kiedy był młodszy są obecnie uznawane za "dziecinny". Na szczęście, istnieje wiele kreatywnych opcji dostępnych zachować rozrywkę uczniem szkoły średniej, a jednocześnie pozwala mu uczyć się nowych umiejętności.

Gimnazjum Zabawa / gier Dni

Dlaczego nie zorganizować dzień gra w twoim domu i zaprosić znajomych środkowym Schooler jest? Gry mogą obejmować sprawność manualną i koordynację ręka / oko takich jak woda lub balonem rzutach frisbee; lub spróbować gry planszowe, takie jak jabłka do jabłek, które mogą pomóc uczniom w nauce nowych słów i rozwinąć swoje umiejętności słownictwa. Oto kilka innych pomysłów na dzień gry:

 • Taniec offs
 • Big Brain Academy Konkursy (gry wideo)
 • Turniej Szachowy

Konkursy

Gry edukacyjne dla szkół średnich dzieci mogą także gry, które zwiększają moc mózgu. Wiele z tych gier może być stosowany w środowisku szkolnym lub przystosowane do rodziny lub partii wykorzystania. Użyj swojej kreatywności wymyślić dodatkowych pomysłów, ale oto kilka z nich:

 • Makijaż własną grę o niebezpieczeństwie, przy użyciu wątków dzieci studiują w szkole lub w przeglądzie tematów badanych w ciągu ostatniego roku szkolnego. To może być świetny sposób, aby studiować na nadchodzące badania też.
 • Trivial Pursuit oferuje wiele różnych wersji, gdzie środkowa schooler można sprawdzić jego moc mózgu w różnych tematów. Nawet złych odpowiedzi okazją do poznawania nowych zagadnień.
 • Tworzenie gry tajemnicy i zaprosić na niektóre z przyjaciółmi twojego dziecka. Masz dzieci szukają wskazówek i odgadnąć, kto popełnił zbrodnię. Zbierz nagrody dla zwycięskiej drużyny.
 • Scrabble może być świetną zabawą dla dużej grupy. Ponownie, oferta nagrody dla zwycięzców z najwyższym wynikiem i innych nagród dla najdłuższego słowa, osoba, która korzysta z najtrudniejszych litery (X, Z, Y), i tak dalej.

Online edukacyjne Gry dla dzieci gimnazjum

Twoje dziecko dorasta. Mimo, że nie jest jeszcze na tyle stary, aby brać udział w działaniach młodzieżowych, działalność od szkoły są zbyt młodzi na niego. To może być trudne do znalezienia książek, czasopism i witryn internetowych, które są odpowiednie dla średniej schooler. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują gry nastawione na tylko tym poziomie wiekowym. Oto kilka z nich:

 • To My Life -PBS przynosi witryny nastawiona gimnazjum wieku dzieci. Gry to, co zrobić, gdy mama pozostawia za domem, jak być swoim własnym szefem i prowadzenia działalności gospodarczej, i jak kontrolować pogłoski, a nie być monger plotki.
 • eSchool online -Oferuje kilka pomysłowych gier, takich jak to, w którym oko może być rozcięta więc uczniowie mogą dowiedzieć się, jak działa ludzkie oko i wirtualne eksperymenty z udziałem magnesy i pobieranie próbek DNA.
 • Quiz Hub -dla dziecka, kto lubi wyzwania, ta strona oferuje quizy na tematy takie jak fakty mnożenia, ortografii, pieniądze, słownika SAT (nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć budować te umiejętności!), Historii, a nawet okresowy.

Inne Pomysły

Istnieją dziesiątki i dziesiątki gier edukacyjnych dla dzieci, które gimnazjum rodzice i nauczyciele mogą nabywać, takich jak:

 • Super Zdanie -Complete zdania przy użyciu W-tych, kto, co, gdzie, kiedy i dlaczego 5.
 • Detektyw Język -dla klas 5-12. Gdy dziecko idzie po planszy, będzie szukać ortograficznych, interpunkcyjnych i kapitalizacji błędów.
 • Droga Zablokuj -an łatwy i przyjemny sposób, aby nauczyć dzieci map umiejętności czytania.
 • Gdzie na świecie jest Carmen San Diego? -Te Gry komputerowe uczyć dzieci rozwiązywania problemów geografii, historii i umiejętności.
 • -kids Farkle będzie mieć trudności z podjęciem decyzji, czy gra lub nazwa gry jest więcej zabawy. Gracze muszą dodać numery szybko w ich umysłach w tej grze szansę, która wzmacnia umiejętności matematycznych.
 • Lewis i Clark Przygoda gry -players przejść po pokładzie i przez pustynię, jak dowiedzieć się o amerykańskiej historii i geografii.

Są to tylko niektóre z dostępnych opcji. Nie wyklucza wartość poznawania otaczającego świata. Wiele dzieci uczą się najwięcej ręce na, a niektóre z najlepszych gier edukacyjnych dla szkół średnich dzieci to zamiatacz polowania i przyrody poszukiwania w miejscu zamieszkania.

Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Zima Kolorowanki do druku dla dzieci


Gdy jest zbyt zimno, aby bawić się na zewnątrz, dają dzieciom niektóre z tych oryginalnych zima kolorowanki do utrzymania ich zajęte w środku. Są zupełnie za darmo, więc można pobrać tyle arkuszy, ile chcesz.

Bezpłatne zimowe Karty Kolorowanki

Dzieci pokochają te zimowe kolorowanki wypełnione motywami zabawnych stron. Mroźny wyglądające Snowman, jazda na dzieci lodu i miętowe cukierki laski pobudzi ich wyobraźnię i zapalić ich kreatywności. Kulig farbowanie strony nawet wygląda jak scena prosto z Jingle Bells. Wystarczy kliknąć na stronę, którą chcesz, a następnie kliknij przycisk Drukuj, po otwarciu pliku.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania tych printables, sprawdź te pomocne wskazówki.


Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Łyżwiarzy do druku


Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Candy Laski druku


Zima Kolorowanki do druku dla dzieci

Zimowy kulig do druku

Więcej Zima Kolorowanki do druku

Następujące strony internetowe oferują różne kolorowanki do wydrukowania z zimowych tematów, które dzieci będą cieszyć. Poświęć trochę czasu, aby cieszyć się z tych stron z dziećmi, i wybrać kilka z dzieci "ulubione zdjęcia powiesić na lodówce.

 • Aktywny Village to trzeba zobaczyć. Ma wspaniałe kolorowanki. Wybierz z tematów, takich jak narciarstwo zjazdowe, budowanie bałwana, walki na śnieżki, i całą kategorię poświęconą tylko do uprawiania sportów zimowych.
 • DLTK za Kolorowanki oferują szeroką gamę bezpłatnych, drukowanych stron dzieci mogą kolor. Znajdziesz pingwiny i igloo, zimą sanie wstrętny bałwana, i wiele więcej. Istnieją nawet niektóre connect-the-kropek i kolor-by-numer strony.
 • Kolorowanki dla dzieci oferuje obrazy, które są pełne szczegółów, dając dzieciom możliwość tworzenia pięknych zdjęć. Wybory obrazu obejmują walki na śnieżki, budowanie bałwana, dziecko, jazda na sankach, i wiele innych.

Dzień backup plan Snowy

Kolorowanki oferują dzieciom trochę staroświecki dobra zabawa, zwłaszcza, gdy są stłoczeni w domu. Następnym razem duże burzy śnieżnej w rolkach, wydrukować kilka z tych stron zima barwiących, aby Twoje dzieci zajęty aż bezpiecznie bawić się na zewnątrz ponownie.

Pomysły wynalazek dla dzieci

Pomysły wynalazek dla dzieci


Pomysły wynalazek dla dzieci może zmienić nudne popołudnie w wir zabawy. Nie trzeba być naukowcem, aby zachęcić dzieci do osiągnięcia pomysłów poza ich tradycyjną sferę myślenia. Skorzystaj z tych pomysłów, aby pomóc dzieciom nauczyć się myśleć nieszablonowo, a eksperyment z popularnych materiałów wokół domu, aby przedmioty zabawne i niepowtarzalne.

Balon Powered samochodów

Z kawałkiem tektury, balonu i kilka innych przedmiotów gospodarstwa domowego, Twoje dziecko może mieć nową zabawkę. Ustalić pewne cele dla samochodu przed jego utworzeniem. Na przykład, samochód musi trwać co najmniej 10 metrów, gdy zostanie zwolniony. Niech eksperyment dzieci z różnych kształtów samochodu i innych dodatków, takich jak płetwy i wagi, aby zobaczyć, w jaki sposób poprawić lub boli osiągów samochodu.

Co jest potrzebne

 • Przebicia balonu
 • Dwa drewniane szpikulce
 • Trzy słomki (trzeba być bendy słomy)
 • Kawałek kartonu
 • Cztery plastikowe butelki czapki
 • Paznokci
 • Młot
 • Taśma maskująca

Jak zrobić Samochodu

 1. Cięcie kartonu w pożądany kształt. Upewnij się, że jest na tyle szeroki, że drewniane szpikulce powiesić co najmniej 1/4-cala z krawędzi na każdej stronie.
 2. Cięcia dwie słomki do szerokości kartonu, a taśma je na dnie kartonu z taśmy maskującej. Posłużą one jako osie.
 3. Zrobili dziurę w środku każdego kapsel z młotkiem i gwoździem.
 4. Umieść jeden drewniany szpikulec przez każdego słomy.
 5. Dołącz kapsle na końcach drewnianymi szaszłyki służyć jako koła. Jeżeli koła zachować spadając, dodać trochę kleju do otworu.
 6. Taśmy otwarcie balonu na krótkim końcu bendy słomy.
 7. Zamocować słomy środku dachu samochodu za pomocą taśmy maskującej. Upewnij się, że balon zwisa końca tak, że krótki koniec słomy kije.

Jak zaparkować samochód

 1. Wysadzić w powietrze balonem.
 2. Trzymaj otwarty koniec słomy zamknięte.
 3. Ustawić samochód na ziemi, i zwolnić otwartego końca słomki do wypuść powietrze.

Więcej pomysłów Balon samochodów

 • PBS Kids oferuje instrukcje do samochodu balonu i wejścia z dziećmi, którzy stworzyli jeden.
 • Big Nauka dysponuje kilka pomysłów na kształt samochodu.

Stetoskop

Wszystkie dzieci muszą iść do lekarza co chwilę, ale doświadczenie może być przerażające. Dokonywanie stetoskop w domu i dyskusji, jak to działa może pomóc zmniejszyć niepokój dziecka. Otwiera również drzwi, aby porozmawiać o tym, jak funkcjonuje serce i sposoby zachować zdrowe.

Co jest potrzebne

 • Ręczniki papierowe rurki kartonowe
 • Lejek
 • Balon
 • Taśma izolacyjna (być kreatywny i używać kolorowego lub wydrukowany taśmę)

Jak zrobić z Stetoskop

 1. Włożyć lejek do jednego końca rury papierowym ręcznikiem.
 2. Bezpieczne lejek do rury na ręczniki papierowe z taśmą klejącą.
 3. Stretch balon nad ujścia lejka i zabezpieczyć taśmą.
 4. Jeśli chcesz, możesz owinąć całą rurę na ręczniki papierowe z taśmą klejącą, lub dziecko starannie udekorować markerów, naklejki, lub kredki, uważając, aby nie zniszczyć rury.
 5. Aby usłyszeć bicie serca, mają dziecko to koniec lejka z stetoskop nad czyimś sercem i uchem na drugim końcu.

Materiały O Serca

 • Commonwealth Nauka i przemysłowe Research Organization oferuje alternatywny sposób zarabiania na plastikową rurkę za pomocą stetoskopu i leje.
 • Karmić Interactive zapewnia bezpłatne printables stron barwiących, arkusze, arkusze, uczenia się i zdrowych planów żywieniowych do kształcenia dzieci o zdrowy tryb życia serca.

Ocean w butelce

To jest zabawa wynalazek, który stymuluje kreatywność i wprowadza dzieci do siedlisk morskich. Otwiera również drzwi do omawiania sposobów ochrony tych siedlisk. To świetny wynalazek o każdej porze roku, ale szczególnie jeśli planujesz podróż do plaży.

Co jest potrzebne

 • Puste butelki plastikowe, każdy rozmiar
 • Lejek
 • Woda z kranu
 • Niebieski barwnik spożywczy
 • Olej mineralny lub olej dziecko
 • Blask
 • Małe muszle
 • Małe plastikowe ryby i inne zwierzęta

Tworzenie Ocean

 1. Usuń wszystkie etykiety i lepki klej z plastikowej butelki.
 2. Przy pomocy lejka napełnić butelkę w połowie drogi z wody z kranu.
 3. Przy pomocy lejka, dodać niebieski barwnik spożywczy do butelki. Uważaj, aby nie dodawać zbyt dużo, lub wody wzrośnie bardzo ciemny. Wymień zakrętkę i wstrząsnąć, aby wymieszać zawartość butelki dokładnie.
 4. Przy pomocy lejka, dodać olej mineralny, aż zbiornik jest pełny.
 5. Przy pomocy lejka, dodać brokat, muszle i plastikowe stworzeń do butelki.
 6. Ściśle wymienić kapsel.

Więcej materiałów do butelek

 • Opieka salon oferuje więcej wynalazków, które używają pustych plastikowych butelek.
 • Artyści Pomoc Dzieci wyposażony kreatywne sposoby wykorzystania butelek, od tworzenia gry w kręgle do podejmowania karmnik.

Woda ksylofon

Ksylofon woda jest idealna wynalazek dla muzycznego dziecka. Dzieci mogą korzystać z nowego instrumentu muzycznego do komponowania symfonii ksylofon wody lub założyć zespół ksylofon wody.

Co jest potrzebne

 • Pięć z ośmiu pustych butelek szklanych
 • Barwnik spożywczy
 • Woda
 • Metalowa łyżka

Dokonywanie ksylofon

 1. Napełnić każdą butelkę różne ilości wody.
 2. Dodać kroplę lub dwie barwnika na każdej z butli, dzięki czemu każdy z nich inny kolor.
 3. Dotknij metalową łyżką na każdej butelce, aby zobaczyć, co brzmi to sprawia. Jeśli jakieś butelki są zbyt podobne w dźwięku, dodać lub usunąć wodę z jednej z butelek, aby zmienić dźwięk.
 4. Line up butelek z najniższego dźwięku do najwyższego dźwięku.
 5. Dotknij metalową łyżką na butelkach grać piosenkę.

Eksperyment z wykorzystaniem różnych rodzajów butelek szklanych lub mieszanie i dopasowywanie szklane butelki zmienić dźwięki wydawane przez ksylofon.

Więcej materiałów ksylofon

Phil Tulga zapewnia obszerny przegląd jak zrobić różne rodzaje ksylofonów wodnych.

Jajko Spadek kontenerów

Zmierz się z dzieckiem do projektowania pojemnik na jajka, które pozwolą jajko na spadek z zadanej wysokości stóp bez zerwania. Dokładny projekt i materiały do ​​tego wynalazku będzie zależeć od wysokości spadła z jaja i dziecka problemem umiejętności rozwiązywania.

Sugerowane materiały

 • Małe puste wanny z tworzyw sztucznych
 • Folia bąbelkowa
 • Waciki
 • Taśma
 • Mrugnięcia bawełny
 • Pakowanie orzeszki
 • Piana
 • Karton
 • Taśma

Tworzenie i testowanie zbiornika

Jak pojemnik jest tworzony jest wyłącznie od dziecka. Możesz dodać dodatkowe ograniczenia, na przykład nie pozwalając dziecku na pokrycie pojemnik w warstwach folii bąbelkowej lub ograniczenie wielkości pojemnika. Użyj drabiny, aby upuścić kontener z różnych wysokościach, aby zobaczyć, jak jajko trzyma.

Zasoby jajko wypadania kontenerów

 • Jajko Rolnicy Alberta daje sugestie co pojemnika upuść jaj.
 • Davis Creek Elementary oferuje przegląd jaj pojemników spadek swoich uczniów i, jak dobrze pracował.

Rozwój Umiejętności wynalazku

Należy pamiętać, że praktycznie każda działalność może inspirować zrobić jakiś rodzaj wynalazku przez dzieci. Pomóc im nauczyć się patrzeć na świat z oczu kreatywności, krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Kiedy dzieci zaczynają wymyślania, mogą być nie do zatrzymania!

Dzień Ojca Prezenty dla dzieci zrobić

Dzień Ojca Prezenty dla dzieci zrobić
Idź na serdecznym prezent!

Czemu zadowalać sklepie kupił, gdy istnieje wiele prezenty Dzień Ojca unikalny dla dzieci zrobić? Z nadzorem rodziców i pomocną dłoń, synów i córek może stworzyć wiele wyjątkowe prezenty dla taty, który będzie cenionych przez wiele lat!

Wspaniałe prezenty dzieci mogą Sprawdź

Dzień Ojca prezenty Homemade są doskonałe i często niedrogie alternatywy przechowywać zakupione towary. Nie tylko są ręcznie robione prezenty pakowane z sentymentu, są doskonałym sposobem dla dzieci do korzystania z ich kreatywność i wyobraźnię, a dostać się na uroczystości.

Jeśli zdecydowałeś się pójść drogą ręcznie, warto wziąć pod uwagę wiek dziecka, zainteresowania i poziom umiejętności przed wyborem projektu. Aby utrzymać wszystko działa sprawnie i uniknąć błędów, poświęcić czas rzemieślniczy co najmniej na tydzień przed Dniem Ojca. Zapewni to mnóstwo czasu na kreatywność bez ciśnienia.

Zroszony Bransoletki

Zroszony bransoletki zrobić doskonałe i przemyślane prezenty, a dzieci uwielbiają do ich produkcji. Zapoznaj się z lokalnym sklepie rzemiosła lub hobby, i jesteś zobowiązany do znalezienia obfity zapas kulek. Wyjątkowa paleta kolorów lub kilka uroki będzie idealny prezent dla taty, gdy są one połączone razem. Po koraliki nanizane, dodać klasę do bransoletki przez umieszczenie zamknięcie przełącznika srebrny lub cyny. Działalność ta jest idealna dla praktycznie w każdym wieku, przewidziane dzieci nadzorowanych (paciorków może być przyczyną zadławienia.)

T-shirty

T-shirty są proste rzemiosło, że tata będzie pielęgnować w nadchodzących latach. Na wyjątkowe i t-shirt sentymentalną pomysł, dlaczego nie mają dziecko pieczęć swoje odciski dłoni na zwykłym białym tee z bezpiecznej farby kolorowe tkaniny? Gdy strony drukuje są stemplowane, można zaszaleć z pomysłami i zawierać napisane uczucia takie jak "# 1 tatą" lub "Najlepszy tata we Wszechświecie".

Albumy zdjęć

Podczas gdy większość rodzin wziąć dużo zdjęć z dziećmi, to nie jest na co dzień, że tata dostaje specjalny album fotograficzny stworzony właśnie dla niego. Oprócz podstawowych albumów fotograficznych, książki fotograficzne to kolejny wyjątkowy i niedrogi pomysł, że rywalizujące albumów z ich ograniczonych okładek i czcionek niestandardowych. Należy rozważyć utworzenie specjalnego albumu lub książki tylko dla taty i pakować go ze zdjęciami rodzinnymi. Jest to łatwe do stworzenia fotoksiążki w Internecie, sprawdź Walmart lub Snapfish za instrukcjami krok po kroku i prostego zamówienia.

Malowana ceramika

Dzień Ojca Prezenty dla dzieci zrobić

Sklepy paint-your-own-ceramiki można znaleźć w wielu dużych miastach, a nie można pokonać ich sentymentalną magnesu za grosze. Z szeroki wybór ceramiki do wyboru, takich jak kubki, talerze, talerzyki, naczynia, miski, popcorn krasnali ogrodowych, Steins i ostoi, znalezienie wyjątkowy i praktyczny prezent dla taty pomysł jest łatwe. Po wybraniu kawałek dla taty, dzieci mogą przejść dziki obraz lub tłoczenia ceramiki taty, tworząc własny kawałek tylko dla niego. Ceramika malarskie studia są zwykle ustawione tak, że ceramika jest pomalowany jeden dzień i wypalane w piecu w ciągu najbliższych kilku tygodni. Aby uniknąć nieoczekiwanych rozczarowań, upewnij się, że kontakt studio przed malowaniem aby zapewnić, że prace zostaną zakończone przed taty wielki dzień.

Zakładki

Zakładki są specjalne i namacalne pomysł na prezent dla taty mól książkowy. Aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju zakładki, narysować obrazek lub napisać wiersz lub nastroje na ciężkiej kartonu. Po zakończeniu zakładek, oddaj je do sklepu z artykułami biurowymi lub lokalnej drukarni i to laminowane.

Herb Garden

Dla entuzjastów ogród, proste ogród ziołowy lub doniczkowe drzew owocowych jest pomysł na prezent na dzień ojca doskonały. Dzieci mogą dostać się do zabawy poprzez sadzenie i wybór ceramiki i zioła lub kwiaty. Aby utworzyć niestandardowy tematyce prezent, mają dzieci malować lub rysować na Konewka i tuck w rękawiczki.

Sport Craft karty

Zacznij z fotografią dzieckiem trzyma element sportowego takich jak kij baseballowy. Weź kartkę papieru z motywem sportowym (dostępne w sklepie rzemiosła) i używać go jako granicy dla fotografii. Przyklej kawałek białego papieru na odwrocie fotografii. Kawałek białego papieru, gdzie można nagrać dziecka "statystyki", w tym:

 • Nazwa
 • Wiek
 • Wysokość
 • Waga
 • Nazwa ich zespołu (Zapraszam do kreatywności tutaj)
 • Stanowisko grał

Pomysł ten może być zmodyfikowany, aby dopasować różne sporty, zgodnie z dzieckiem lub interesów taty.

Prezenty od kuchni

Innym sposobem można zrobić tata czuł się wyjątkowy jest, aby im prezent od kuchni. Dzieci mogą być zaangażowani od początku. Niech sobie wybrać, czy chcą, aby specjalne śniadanie, obiad lub kolację. Zdecyduj się na menu razem; można nawet zabrać dzieci ze sobą, kiedy idziesz na zakupy do składników. Inną opcją jest upiec ulubiony deser lub leczenia. Bardzo małe dzieci mogą pomóc środka i wlać składniki i starsze mogą być w stanie przejąć w kuchni podczas nadzorowania ich wysiłki. Jeśli szukasz czegoś prostego, upuścić pliki cookie są dobrym wyborem. Bardziej doświadczeni piekarze (i więcej) mogą pomocnicy pacjent chce zrobić ciasto, ciasteczka, lub kwadraty.

Grafika

Dzień Ojca Prezenty dla dzieci zrobić

Mają zapas grafiką z twoim małym Picasso? Dlaczego nie rozważyć kadrowania specjalny kawałek dla taty? Lokalny sklep ramki lub hobby, sklep może matowy i ramki grafikę w odcieniach wzmacniających arcydzieło bezpłatne dziecka, naprawdę przynosząc sztukę do życia.

Karty

Dzieci ruszyć i zrobić własne karty Dzień ojca. Mogą zastosować jeden lub wszystkie z poniższych, aby były unikalne:

 • Farby akrylowe
 • Barwne pianki
 • Kredki
 • Markery
 • Wstążka
 • Naklejki
 • Zdjęcia z magazynów

Złożyć papier budowlanej w kształcie prostokąta i niech dziecko zdobią przód karty. Młodsze dzieci mogą potrzebować pomocy z druku lub pisanie wiadomości w środku, podczas gdy starsze dzieci mogą pisać własne. Mogą wyciąć litery z magazynów i wklej je w środku, jeśli nie chcesz napisać coś.

Masz także możliwość pisania wiadomości na komputerze i wydrukowania go. Użyj czcionki i ciekawy eksperyment z różnych wielkościach liter, aby karta interesujące.

Think Outside the Box

W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów kupił prezenty, prezenty tych Dzień Ojca dla dzieci zarabiania są proste, niedrogie i na pewno pociągnąć za serce. Bądź kreatywny, użyj swojej wyobraźni, rozważyć interesy taty, i pomóc twój syn lub córka stworzyć sympatyczny prezent.

Druku kartki urodzinowe dla dzieci

Druku kartki urodzinowe dla dzieci


Drukowane karty dziecięce urodziny może być prawdziwym wybawieniem. Wyobraź sobie, że jest sobota rano, a dziecko jest proszona o kolejnej imprezie urodzinowej. Udało Ci się dostać do sklepu z zabawkami, aby kupić prezent, ale zapomniałeś dostać kartkę urodzinową. Co teraz zrobisz?

Kartka urodzinowa jest tylko tak daleko, jak komputer i drukarkę. To zajmuje tylko kilka minut, aby produkować druku kart dziecięcych urodzinowe w wielu formatach oraz z szerokiej gamy zdjęć i pozdrowienia. Wiele można dostosować za pomocą własnych wiadomości. Jeśli masz drukarkę kolorową, można wydrukować zakończeniu kartę pełnym kolorze. Jeśli nie, wydrukować kartę w czerni i bieli i niech dziecko pokolorować go.

Ponieważ wymiary papieru w drukarce w USA są zazwyczaj 8,5 "x 11", najczęstsze formaty kart są pół krotnie (8,5 "szerokości 5,5" wysokiej) lub kwartał razy (4.25 "szerokości i 5,5" wysokiej). Chociaż te formaty mogą wymagać domowe kopertę mailingu, są łatwe do wykonania i nie wymagają przycinania. Niektórzy producenci kart podejmowania gości i oprogramowanie karty umożliwiają także wybrać niestandardowe rozmiary dla swoich gotowych kart. Który pozwala skorzystać z pustych kart sprzedawanych w sklepach rzemieślniczych.

Karty do druku Darmowe

Druku kartki urodzinowe dla dzieci

Pobierz ten balon kartkę urodzinową

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku kartkę urodzinową, sprawdź te pomocne wskazówki.

Każdy kocha, aby dostać coś za darmo, a także liczne oferty bezpłatnych kart okolicznościowych w Internecie. Niemniej jednak, niemal wszystkie z tych powierzchni reklamowej stron internetowych albo sprzedać lub sprzedają swoje produkty. Istnieje wiele witryn internetowych oferujących druku kart dziecięcych urodzin; trzy miejsca są weryfikowane tutaj:

 • Pozdrowienia Wyspa

Ta witryna oferuje szeroki wybór bezpłatnych kartki urodzinowe, które można dostosować i drukowanych. Opcje dostosowywania to wybór czcionki, kolory i rozmiary czcionek,, jak również kilka efektów i możliwości zawierania oryginalny tekst. Interfejs nie jest strasznie trudne do wykorzystania, ale młodsze dzieci będą potrzebować pomocy osoby dorosłej, aby stworzyć swoje karty. Koperty można również wydrukować, aby przejść z kart. Reklama jest minimalne, a ogólne doświadczenie jest bardzo przyjemny dla dorosłych i dzieci.

 • Printfree.com

Ta strona ma ogromną liczbę kart do wydruku; Jednak interfejs użytkownika nie jest bardzo przyjazny. Jest wiele tekstu na stronie, ale wiele możliwości karty. Wszystkie karty wydają się być przyjazny dla rodzin. Strona zawiera ekspres do karty, która pozwala dostosować swoją kartę w Internecie. Jest dyskretny Sponsor logo na odwrocie każdej karty. Karty wymagają niektóre przycinanie usunąć witrynę internetową i numerze strona z zadrukowanych arkuszy.

 • DLTK Dzieci

Ta strona nie wymaga rejestracji. Zapewnia ekspres do karty online, z wielu opcji dla drukowanych kart dziecięcych urodzin. Obrazy posiadają znanych postaci z kreskówek. Nie ma marginalne reklamy, ale zawartość jest przyjazne dla dzieci. Można wydrukować karty, które mają zdjęcie z przodu i są puste w środku. Karty te są mniejsze od standardowego papieru listowego, ale są drukowane z liniami wykończenia. Możesz dodać własny odręczny pozdrowienia.

Zapisy na druku kartki urodzinowe Kids '

Dwie duże firmy z pozdrowieniami, Hallmark i American Greetings, jak również innych firm internetowych, takich jak zdjęcia Buzz, usługi abonamentowe oferta, na swoich stronach internetowych. Usługi te pozwalają na tworzenie nieograniczonej liczby profesjonalnych druku kartki urodzinowe dla dzieci, a także kartki z życzeniami na każdą okazję. Jeśli każdy rok korzystania z dużej liczby kart okolicznościowych, ta opcja może być dla Ciebie. Zazwyczaj te usługi są uruchamiane w ramach 30 dolarów za rok w niektórych znacznie mniej.

Oprogramowanie do druku kartki urodzinowe dla dzieci

Można również zakupić oprogramowanie dla komputera do produkcji kart okolicznościowych. Wszystkie one zawierają zdjęcia i pozdrowienia odpowiednie dla kart dziecięcych urodzin. Wynoszą one w cenie od $ 10 (PrintMaster Kartki) do około 100 $ (drukarnia). Oto niektóre pakiety oprogramowania, które mają możliwości wydrukowania kart dziecięcych urodzin:

 • Karty Printmastera okolicznościowe
 • Hallmark karty Studio
 • American Greetings CreateaCard
 • Greeting Card Creator
 • Pintmaster Platinum
 • Print Shop

Karty do Spraw witryny zapewnia łatwy sposób można zamówić kartki z życzeniami oraz w procesie dokonać odliczenia podatku hojny datek na cel charytatywny, że korzyści płynące z twojego wsparcia.

Istnieje wiele darmowych Opcje karty-zarabianie. Ponadto, jeśli się dużo kart i chcesz być w stanie dostosować swoje karty, może warto rozważyć subskrypcję online lub pakietu oprogramowania karty co. Niektóre z usług abonamentowych i pakietów oprogramowania również pozwalają na integrację własnych zdjęć cyfrowych na kartach.

Astronomia dla dzieci

Astronomia dla dzieci


Przestrzeń i wszechświat są fascynujące tematy dla dzieci i astronomii dla dzieci przybiera wiele form, od książek do interaktywnych stron internetowych do specjalnych klas i programów astronomicznych.

Dzieci i Kosmos

Dzieci są cudownie dociekliwy, a ich przesłuchanie często rozciąga się zastanawiać słońca, księżyca, planet, gwiazd i innych aspektów naszego wszechświata. Nawet bardzo małe dzieci mogą zrozumieć kilka podstawowych pojęć astronomicznych, takich jak to, co gwiazdy i planety są. Astronomia jest cenna nauka, w dzisiejszych rodziców społeczeństwa można znaleźć wiele sposobów na zachęcenie zainteresowanie ich dziecka w tej dyscyplinie.

Zajęcia Astronomia i programy dla dzieci

Astronomia dla dzieci

Dostrzegając zainteresowanie, że dzieci mają w intrygującym studium przestrzeni, wiele miejsc oferuje specjalne programy i zajęcia z astronomii dla dzieci. Mogą one odbywać się w okresie letnim lub w określonym czasie w ciągu roku szkolnego.

Znajdowanie programów Astronomia

Miejsca, które mogą oferować te programy to:

 • Centra kosmiczne
 • Planetaria
 • Biblioteki lokalne
 • Społeczność / centra rec
 • Programy letnim obozie
 • Ośrodków naukowych i muzeów
 • Muzea historii naturalnej
 • Muzea dla dzieci
 • Programy letnie dla dzieci oferowanych przez kolegia społeczności
 • Po szkole lub w okresie letnim w lokalnych podstawowych lub gimnazjów

Obozy przestrzeni

Niektóre z najbardziej znanych programów astronomicznych młodzieży obejmują:

 • US Space and Rocket Center Przestrzeń Camp: Ekscytujące overnight programów młodzieżowych obozów dla dzieci w wieku od 7 do 18 lat 3 do 8 dni są dostępne dla dzieci do odkrywania astronomii i związanych z matematyki i technologii. Programy mają również miejsca na camp Dla dzieci o specjalnych potrzebach.
 • NASA Kennedy Space Center Camp Kennedy: Na młodzież w wieku od 8 do 14, w tym dniu obozu przestrzeń jest ekscytująca przygoda w nauki o kosmosie. Różne jedna sesje tygodniu są dostępne.
 • Kansas Cosmosphere i Space Center: Oferty różne programy elementarne obozowe miejsca i przyszłych programów astronautą i lotnictwa dla uczniów szkół średnich.

Astronomia dla Kids Online

Wiele stron internetowych celem jest dostarczanie sposobów na dzieci aby dowiedzieć się więcej na temat astronomii. Witryny te mogą zawierać zdjęcia i przestrzeni, galerie zdjęć, słowniki astronomia, dzieci online gry i zabawy, quizy online, zabawne fakty i więcej zasobów dla dzieci. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z zasobów internetowych dostępnych:

 • NASA dla dzieci: NASA dla dzieci miejscu ma wiele środków na naukę więcej o astronomii, w tym wiadomości, artykuły, fakty, gry, działania, i słownik obrazu.
 • NASA Space Miejsce: Listy zabawy praktyczne działania dla dzieci do nauki o przestrzeni, ma astronomia online, gry i zabawy faktów kosmicznych.
 • Astro dla dzieci: Od bestsellerowej Astronomy Magazine, Astro dla dzieci zapewnia zabawnych faktów przestrzeni dla dzieci, gry, porady obserwacyjnych, jak poznają gwiazdozbiory i inne.
 • Astronomia dla dzieci z ThinkQuest Oracle Education oferuje wirtualny teleskop, aby zobaczyć, co gwiazdozbiory i planety wyglądają jak i zdjęć i przyjaznych dzieciom artykułów o przestrzeni.
 • StarChild dla młodych astronomów: Ta zabawna strona przestrzeń łączy audio z artykułów, fakty i zdjęcia na miejscu. Po przeczytaniu, odwiedź stronę aktywności systemów solarnych do podjęcia quizy i grać w gry.
 • Niesamowite miejsce: Dowiedz się, co Teleskop Hubble'a, wyświetlić podręcznik konstelacji, a nie działania online i gry aby dowiedzieć się więcej o kometach, czarnych dziur, gwiazd i planet.
 • American Museum of Natural History ology kanału Astronomii pozwala dzieciom dowiedzieć się więcej na temat planet, gwiazdozbiorów, wagi i innych tajemnic przestrzeni poprzez zabawy.

Książki Astronomia dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko jest zainteresowany dowiedzieć się więcej na temat miejsca, aby w przyszłym wstępnie łóżko historia czasu przygody z astronomią. Zapytanie wiekiem odpowiednie książki o astronomii i przestrzeni z lokalnej biblioteki, takie jak nagrody Seymour Simona zwycięskiego Ziemię: Nasze miejsce w przestrzeni lub cudów planet, by naukowiec Ramana Prinja. Wielu z nich nie tylko ciekawe informacje na temat naszej galaktyki, ale także wykresów i list praktyczne działania, jak również. Aby dowiedzieć się więcej książek, sprawdź Kids Cosmos Book List, skompilowany przez grupę astronomów amatorów poświęconych zachęcanie dzieci do nauki astronomii.Astronomia dla dzieci może być zarówno zabawne i edukacyjne. Poprzez zachęcanie do zainteresowania dziecka w gwiazd, planet i innych tematów w astronomii, rodzice i nauczyciele mogą pomóc w przygotowaniu tego dziecka do przyszłości, która jest nie z tego świata.

Kolor numerami printables dla dzieci

Kolor numerami printables dla dzieci

Korzystanie kolor, numery printables dla dzieci jest łatwy i przyjemny sposób, aby nauczyć dzieci, więcej o ich numerów i ich kolory. W procesie, dzieci stają się początkujący artyści, jak dobrze!

Nauka z kolorów by Numbers

Dzieci w każdym wieku można nauczyć się z kolorem numerami projektów.

Przedszkole i Elementary

Wiele dzieci zaczynają ćwiczyć swoje kolory i numery w przedszkolu. Kolor przez numery printables dla dzieci zapewniają wspaniałe lekcje w obu tych obszarach. Jeśli uczysz się z przedszkolak te pojęcia, rozpocznie się w prosty kolor według działalności numerów, który używa tylko dwóch lub trzech kolorów i cyfr. Jak dziecko uczy się tych kolorów i cyfr, dać mu bardziej złożonych arkuszy działalności, dodając więcej kolorów i cyfr za każdym razem. Ostatecznie, nie będzie tylko wiedzieć rozpoznać wiele jego numerów, ale będzie również wiedzieć, jego kolorów.

Starsze dzieci

Pomyśl kolor numerami printables są tylko dla dzieci? Oczywiście, starsze dzieci nie musisz zrobić kolor działalnością numery uczyć się ich numery i kolory, ale mogą dowiedzieć się więcej o sztuce. Kompleks kolor przez numery arkuszy pomoże dziecku nauczyć się malować i kolorować na tyle dobrze, aby stworzyć piękny obraz. To z kolei może zachęcić dziecko do realizacji sztuki w wielu różnych dziedzinach, jak ona się do tworzenia oddziałów obrazy na własną rękę.

Zabawa Kolor numerami printables dla dzieci

Kolor numerami printables dla dzieci

Pobierz Kolor druku numerami plaży scena

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Gdzie można znaleźć kolor numerami printables dla dzieci? Internet posiada wiele zasobów, a wiele z nich jest bezpłatne.

Wszystkie dzieci sieci: Ta witryna oferuje kilka kolorów poprzez numery arkuszy druku, które można wydrukować za darmo. Najbardziej nadają się do przedszkola i dzieci ze starszych, wspólnych tematów, takich jak Kubuś Puchatek, My Little Pony, Bob Budowniczy i Garfield.

Witam Dzieci: printables tej strony są przystosowane przede wszystkim do wieku przedszkolnym i dzieci w wieku od wczesnych elementarnych. Wybierz jedną z kategorii, takich jak zwierzęta, zabawki, charakteru, postaci i kilku obliczeń przez liczb.

Zaczarowana Nauka: Jak zwykle, Zaczarowany Nauka ma wielki wybór zajęć dla małych dzieci, aby cieszyć. Kolor przez numery arkuszy wymienionych tutaj są w większości nadają się do przedszkola do trzeciej klasy i kategorie obejmują kwiaty, ptaki, a nawet dinozaury matematyki kolor numerami zdjęć.

Family Fun: Można znaleźć wiele kolorów poprzez numery stron do wydrukowania w Family Fun, jak również wiele innych działań dzieci mogą cieszyć.

Kolor numerami Serwisu: Wybierz z różnych kategorii w tym miejscu z taką tematyką jak nietoperze, niedźwiedzie, motyle, dinozaurów, ryb, żab, pingwiny, rekiny, węże, pająki, i więcej. Musisz kliknąć na miniaturę, aby powiększyć zdjęcie. Następnie kliknij link dla "bez reklam" wersji lub kliknij link wydruku w górnej części strony, jeśli włączona obsługa JavaScript, żeby wydrukować obraz bez żadnych reklam.

Szkoła Rodzina: Na tej stronie znajdziesz kolor w kartach rejestracyjnych dla pory roku, święta, ulubionych bohaterów, a nawet języków obcych. Można nawet znaleźć arkusze dla dni specjalnych, takich jak Cinco de Mayo, May Day, Dzień Ojca i Dzień Matki, na tej stronie internetowej.Kolor według liczby arkuszy są zabawy dla dzieci w każdym wieku. Wspieranie twórczości dziecka i pomóc mu lub jej odświeżyć umiejętności matematycznych z niektórych wiele printables dostępne online.

Darmowe Lekcje hiszpańskiego dla dzieci

Darmowe Lekcje hiszpańskiego dla dzieci
Jedną z zalet nauki języka online jest wolność studiować w dowolnym miejscu.

Jeśli czujesz, że Twoje dziecko jest gotowe do walki po hiszpańsku, ale nie możesz sobie pozwolić na kosztowne lekcje, może warto zajrzeć do bezpłatnych lekcji języka hiszpańskiego dla dzieci.

Rodzaje darmowe lekcje hiszpańskiego dla dzieci

Hiszpański Mówiąc przyjaciel lub krewny

Jeśli znasz kogoś, kto mówi po hiszpańsku, mogą być bardziej niż szczęśliwi, aby podzielić się swoją wiedzą z rodziną. Lekcji tygodniowo powinny być wzmocnione przez mówienie słów lub fraz nauczyłem w ciągu tygodnia. Na przykład, jeśli dziecko uczy się, że gato oznacza kota, to powinieneś mieć dziecko odnosi się do kota rodzinnego, gato na tydzień. Możesz być także w stanie lekcje handlu z hiszpańskim nauczyciela. Być może jesteś doskonała krawcowa. Możesz być w stanie znaleźć rodzimych hiszpański mówcy, który będzie chciał nauczyć rodziny hiszpańskiej, w zamian za uczysz jej o szyciu.

Programy wspólnotowe

Wiele bibliotek oferuje wspaniałe programy dla rodzin. Oprócz bezpłatnych zajęć, biblioteki często mają materiały na temat różnych języków, które mogą być wypisane. Darmowe lekcje hiszpańskiego dla dzieci, może składać się z materiału wyrejestrowany z biblioteki, w tym taśmy audio, książki lekcji i opowieści. Wiele bibliotek obejmuje programy, które mogą być zbyt kosztowne dla rodzin do zakupu na własną rękę, takich jak Rosetta Stone.

Jeśli dzieci są nieco starsze, to będą one prawdopodobnie otrzyma jakieś lekcje hiszpańskiego w szkole lub mają zdolność do podjęcia lekcje hiszpańskiego. To może być zabawne, aby dowiedzieć się obok swojego dziecka w tych sprawach, a to przyczyni się również do wzmocnienia co student już naukę.

Programy telewizyjne

Dzisiejsze programy telewizyjne dla dzieci jest edukacyjnym. Kabel pokazuje, takich jak "Dora" Pomóż dzieciom nauczyć się hiszpańskiego, które mogą stosować się do codziennego życia, przedstawiając informacje w zabawny sposób. "Go Diego Go!" to pokaż spin-off w oparciu o Dora. Jeśli twoja rodzina nie zapisać się do sieci kablowych, wiele lokalnych stacji PBS nosić "Maya i Miguel", który jest show z wyraźnym Łacińskiej smaku, które pomogą dzieciom odebrać hiszpańskich słów.

Lekcje hiszpańskiego online

Jeden z najlepszych środków na bezpłatne lekcje hiszpańskiego dla dzieci są internetowych witryn. Zajęcia składają się z wszystkiego, od gier interaktywnych do słów do badań, aby zobaczyć, jak dużo wiesz. Oto kilka z lepszych stron internetowych hiszpańskich:

 • 123 Naucz Mnie oferuje kilka naprawdę ciekawych lekcji. Mimo, że wszystkie lekcje nie są specjalnie skierowane do dzieci, są idealne dla starszych dzieci. Witryna oferuje różne typy lekcji, lekcje dla początkujących z języka hiszpańskiego na lekcje, które koncentrują się na konwersacji hiszpański. Część dla dzieci "oferuje informacje na temat liczb, alfabetu, kolorów i ma gry przeciągnij i meczu.
 • Dowiedz się cztery dobre lekcje oparte ma wideo, które pomogą dzieciom uczyć się w pełnych zdań po hiszpańsku.
 • Hiszpański Made Easy pomogą rodzice uczą swoje dzieci hiszpańskich w prosty i bezpośredni sposób. Pobierz bezpłatne lekcje podstaw hiszpańskiego, gramatyki i podstawowych zwrotów. Koncentruje się bardziej na konwersacji hiszpański, który może być doskonałym miejscem na rozpoczęcie z dziećmi.
 • Hiszpański język twistery to miejsce zabawy, które oferuje łamańców językowych w języku hiszpańskim. Mówiąc językiem skręcanie frazy w kółko pomoże dziecku wymowy.
 • Tłumacz Alligator jest wysyłany przez FunBrain i oferuje możliwość wzięcia quizy na hiszpańskich słów i wyrażeń. Wybierz poziom, języka i rodzaju słowa. Wybierz jedną z podstawowych słów, słów, słów ze szkoły z całego domu, podróże, numery i miesiące, zwierząt, ludzi słowa i żywności słowa.
 • 123 hiszpańskich słówek obrazku ofert. Znajdziesz informacje na temat krajów, listę słów w słowniku i wiele różnych gier wzmocnienia nauki języka hiszpańskiego.


Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć uczyć dzieciom nowy język, a hiszpański jest jednym z najłatwiejszych do nauczenia.

Książki dla dzieci Sight Words z

Książki dla dzieci Sight Words z


Jeśli jesteś zainteresowany w pomaganiu dziecku stać się bardziej sprawny czytnik, może warto zainwestować w kilka książek dla dzieci z vista i słów, aby dodać do swojej domowej bibliotece. Nauka wzroku słowa jest kluczowym elementem w rozwoju umiejętności czytania i pisania dziecka.

O Sight Words

Umiejętności Phonics pomóc dzieciom uczyć się wysondować nieznanych słów, ale są pewne słowa w języku angielskim, które nie stosują tych ustalonych wzorów. Słowa te są nazywane "sight słowa" i muszą być zapamiętane w celu osiągnięcia czytanie płynność.

Lista słów Dolch jest kompilacją z najczęstszych wzroku słów. Istnieje 220 słów, plus 95 dodatkowych rzeczowniki, na tej liście. Całkowita lista wyrazów jest w podziale na różnych poziomach jakości, począwszy od przedszkola.

 • Pre-starterów (przedszkola) sight słowa: i, z dala, duży, niebieski, może przyjść, na dół, znaleźć, na, śmieszne, przejść, pomoc, tutaj, w, to, to, skok, mały, wygląd , sprawiają, ja, mój, nie, jeden, grać, czerwony, uruchomić, powiedział, patrz, trzy, na, dwa, w górę, mamy, gdzie, żółty, ty
 • Primer (przedszkole) sight słowa: wszystko, jestem, to, co, jedli, być, czarny, brązowy, ale przyszedł, nie, nie, jeść, cztery, się, dobrze, ma on, do, jak, musi, nowa nie, teraz, w, nasz, na zewnątrz, proszę, całkiem, pobiegł, jeździć, zobaczył, powiedzmy, że, tak szybko, że nie, że to, za, pod, chcą, było dobrze, poszedł, co , biały, który będzie z tak
 • Po pierwsze klasy wzroku słowa: po, raz, każdy, jak zapytać o, może każdy, mucha, z, dać, podając, że ma, jej, jego, jego, jak, po prostu, wiesz, niech żyją może, z, stary, raz, otwarty, na, mówiąc, okrągłe, niektóre, zatrzymać, wziąć, podziękować im, a potem myśleć, chodzić, byli, kiedy
 • Po drugie klasy wzroku słowa: zawsze, wokół, bo było przed, najlepiej, zarówno kupić, zadzwoń, zimno, nie, nie, szybko, po pierwsze, pięć, stwierdzono, dał, idzie, zielony, jego, wykonane, wiele , wyłączyć lub pociągnij, czytać, prawda, śpiewać, siedzieć, spać, powiedz, ich, te, te, na, na, wykorzystanie, bardzo, umyć, co, dlaczego, pragnienie, praca, by napisać, twój
 • Trzeciej klasy wzroku słowa: o, lepiej, przynieś, nieść, czyste, cięcie, sporządzonej, rysować, nie pić, nie osiem, upadek, daleką, pełną, dostał, rosnąć, przytrzymaj, gorąco, boli, jeśli trzymać, miły, śmiech, światło , długie, dużo, ja, nigdy, tylko, własne, wybrać, siedem, są, pokaż, sześć, małe, start, dziesięciu, dzisiaj razem, spróbuj, ciepło
 • Dodatkowe rzeczowniki: jabłko, dziecko, z powrotem, piłka, niedźwiedź, łóżko, dzwon, ptaka, urodziny, łodzi, skrzynki, chłopak, chleb, brat, ciasto, samochód, kot, krzesło, kurczaka, dzieci, Boże Narodzenie, wieszak, kukurydza, krowa , dzień, pies, lalki, drzwi, kaczka, jajko, oko, gospodarstwo, rolnik, ojciec, stopy, ogień, ryby, podłoga, kwiat, gry, ogród, dziewczyna, na pożegnanie, trawa, ziemia, ręka, głowa, wzgórza , dom, koń, dom, kici, noga, litera, Człowiek, mężczyźni, mleko, pieniądze, rano, matka, nazwisko, gniazdo, noc, papier, strona, obraz, świnia, królik, deszcz, pierścień, robin, Mikołaj, Szkoła, nasiona, owce, buty, siostra, śnieg, piosenki, wiewiórki, kij, ulica, słońce, stół, co, czas, góry, zabawka, drzewo, zegarek, woda, droga, wiatr, okno, drewno

Książki dla dzieci z popularnych Sight Words

Ten widok słowa na listach powyżej obejmują między 60 a 85 procent tekstu znalezionego w książce typowych dzieci. Jeśli dziecko pracuje na naukę wzroku słowa, możesz pomóc wzmocnić swoją wiedzę przez podniesienie jednego lub więcej z następujących tytułów, aby dodać do swojej biblioteki:

 • Zielony Jaja i szynka przez Grinch (87% wzroku słowo słownictwo)
 • Fly Went Poprzez! Mike McClintock (83% słownictwa wzroku słowo)
 • I Want to Be Somebody New! Robert Lopshire (82% słownictwa wzroku słowo)
 • Kot wraca Dr. Seuss (81% wzroku słowo słownictwo)
 • Kot przez Dr. Seuss (78% wzroku słowo słownictwo)
 • Idź, Dog. Wartych przez PD Eastman (78% wzroku słowo słownictwo)
 • Czy My Mother? Przez PD Eastman (78% wzroku słowo słownictwo)
 • Jedna ryba dwie ryby czerwony ryb niebieski ryb przez dr Seuss (75% wzroku słowo słownictwo)

Zasoby online

Wiele stron oferujących darmowe książki online dla dzieci mają dostępne zasoby wzroku słowo. Na przykład, Hubbarda Szafka posiada sekcję swojej stronie poświęconej uwolnić książki do druku dla dzieci z arkuszami wzroku words.Printable może być również dobrym źródłem pomocy dzieciom, którzy zmagają się z niektórymi słowami wzroku. Można znaleźć wiele bezpłatnych atrakcji dla młodych czytelników do wydrukowania na stronie internetowej edHelper.

Chrześcijańscy moralne Opowiadania dla dzieci

Chrześcijańscy moralne Opowiadania dla dzieci


Narażenie dzieci do chrześcijańskich moralnych opowiadań dla dzieci, jest tylko jeden sposób rodzice mogą natchnąć swoich wartości religijnych dla przyszłych pokoleń. Biblia jest pełna lekcji i opowieści, że rodziny chrześcijańskie mogą wykorzystać, aby pomóc im podejmować dobre, właściwe decyzje każdego dnia. Jednakże Biblia może być trudne do odczytu nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych. Zapewnienie przyjaznego dzieciom historie moralne, oparte na nauce chrześcijańskiej, jest to świetny sposób, aby zilustrować wartości do dzieci w sposób, który będzie dla nich zrozumiałym.

Co ich nauczyć

Rodzice, którzy praktykują wiarę chrześcijańską może chcą, by ich dzieci nauczyć się podstawowych lekcji moralnych, które będą trwać przez całe życie. Chrześcijańscy moralne opowiadania dla dzieci mogą nauczyć młodzież pojęć, takich jak:

 • Udostępnianie
 • Troska o chorych
 • Dawanie ludziom w potrzebie
 • Kochać bliźniego
 • Przebaczenie
 • Jak się modlić
 • Jak czytać Biblię
 • Ochrona słaby
 • Odwaga
 • Praktykowanie wiary

Najlepsze historie można zilustrować te pomysły w zabawny sposób, że nie brzmi "preachy" - często dzieci są bardziej otwarci na lekcji, gdy nie czują oni są wykłady.

Przykłady Christian moralna opowiadań dla dzieci

Oto niektóre opowiadania, że ​​rodziny chrześcijańskie może chcesz czytać. W tym wszystkich w czytaniu i omawianiu historii jest pozytywny sposób dla członków rodziny do współpracy i uczyć się od siebie:

 • Jeremiasz Projekt zapewnia bezpłatne opowiadań, które można przeczytać w Internecie. Rodzice są w stanie szybko przejrzeć listę artykułów i dowiedzieć się, jakie konkretne wartości, każdy z nich koncentruje się na, takie jak:
  • Przebaczenie
  • Nie kradnij
  • Służenie innym
  • Boża miłość
  • Kochać swoich wrogów
  • Cierpliwość
  • Posłuszeństwo
  • Wiele więcej

  Masz również możliwość pobierania wszystkich 50 historie mniej niż 10,00 dolarów. Ta użyteczna kolekcja będzie dobrym dodatkiem do szkoły niedzielnej klasie lub parafialnej szkole klasy.

 • ChristianBook oferuje ogromny wybór niedrogich książek odpowiednich dla dzieci w każdym wieku. Wiele książek przedstawić historie biblijne w formacie przyjaznym dzieciom, podczas gdy inne są oryginalne opowieści moralnych, które ilustrują konkretne wartości chrześcijańskie. Niektóre z tytułów rodziców może być zainteresowany to mój 1. Księgę chrześcijańskich wartości i zmiennym Animal Park Noego.
 • Apples4theTeacher zapewnia krótkie opowiadania, że ​​rodzice i dzieci mogą czytać w internecie lub wydrukować. Niektóre historie są zaczerpnięte z Biblii, podczas gdy inne są oryginalne historie, które przedstawiają lekcję chrześcijańską.
 • Kaplica Dziecięce oferuje duży wybór opowiadań, że młodzi czytelnicy będą mieli, a także modlitwy, kolorowanki do wydrukowania, pomysłów rzemieślniczych, piosenek, zasobów nauczycieli i wiele więcej.

Życie Życie

Chrześcijańscy rodzice często wiedzą, jak trudno jest się zaszczepić moralności i wartości swoich dzieci, gdy są otoczone przez mniej niż zdrowe obrazów i nauki na co dzień. Rodzice nie powinni tracić nadziei; przez praktykujących przykłady, które uczą, dasz swoim dzieciom fundament chrześcijańskiej, których potrzebują, aby trzymać się swojej wiary nawet w trudnych czasach. Wspólna modlitwa, udział wraz nabożeństwach i dając im opowieści moralnych czytać i cieszyć może pomóc kształtować je wszystkie do wypukłych, wiernych dorosłych.

Super Zegarki dla dzieci

Super Zegarki dla dzieci


Nauczanie młodzieży, jak powiedzieć raz i dlatego ważne jest utrzymanie razem może być czasem górę zadanie. Jednakże, istnieje szeroka gama fajnych zegarków dla dzieci, które są jednocześnie przyjemny w użyciu i mnóstwo przydatnych funkcjonalności. Bez względu na wielkość budżetu i wiek swojego dziecka, nie ma zegarka, że ​​jest cool, stylowe, i edukacyjnych.

Wielkie analogowe Czas-dydaktyczne Zegarki dla dzieci

Jak tylko dzieci zainteresują się pojęcia czasu, to jest dobry pomysł, aby rozpocząć pracę nad informacją czas na zegarku analogowym. Cyfrowe zegarki są idealne dla starszych dzieci, które już rozumieją jak działa staromodny zegarek z dużym strony i trochę strony; jednak zegarek analogowy pozwala młodsze dzieci scementować ich umiejętności czas mówi staromodny sposób. Wypróbuj jedną z poniższych opcji.

Super Zegarki dla dzieci

Analogowy zegarek Timex Kidz

Analogowy zegarek Timex Kidz

Timex Kidz Zegarki analogowe są w różnych kolorach i kombinacjach znaków, idealne dla najmłodszych użytkowniczek zegarek. Jeśli Twoje dziecko jest na początku szkoły podstawowej, jeden z tych zegarków będzie doskonałym wyborem. Zespół jest wygodny pasek tkaniny, które łatwo dostosować do najmniejszych nadgarstków, a funkcja INDIGLO jest dobre dla kontroli czasu w nocy. Opinie dominujące na stronie chwalić tych zegarki Timex ich jasnym, atrakcyjne kolory, trwałość oraz prostą obsługą. Te zegarki są w cenie około 25 dolarów każdy.

Super Zegarki dla dzieci

Disney Kids Czas Keeper Watch

Disney Kids Czas Nauczyciel Oglądaj

Disney dla dzieci Czas Zegarki nauczycieli wyposażone ulubione postacie dziecięcych bajek Disneya, łatwy do odczytu analogowe wyświetlacze. Od Myszki Miki do Księżniczki Disneya, nie zegarek tutaj dla każdego dziecka. Regulowane pasy na rzepy są idealne dla dzieci, aby założyć i zdjąć, a kolory są zabawne i wciągające. Sprawa jest wytrzymała stal nierdzewna, i to jeszcze pokrętło z imienia dziecka. Dominujących opinii na stronie Disney są bardzo korzystne, szczególnie o zabawy w stylu, jakości i zdolności do personalizacji. Te zegarki detalicznej za około 35 dolarów.

Super Zegarki dla dzieci

Lego Czas Nauczyciel Oglądaj

Lego Czas Nauczyciel Oglądaj

Lego Czas Zegarki Nauczyciel to kolejny świetny wybór dla nauczania dzieci, aby powiedzieć raz. Te zegarki mają Lego mini dane dołączone do zespołu i pochodzą z zegarem Lego. Z minuty i godziny rąk są oznakowane, co pomaga dzieciom uczyć się dostrzec różnicę między nimi. Nie ma projektu w jasnych kolorach podstawowych, jak i kobiece opcja pastelowe. Oba posiadają dwuletnią gwarancję i trwałą obudowę z tworzywa sztucznego i pasek zegarka. Na Amazon.com, rodzice chwalą projekt zabawa i łatwy w regulacji pasma. Te zegarki detalicznej około 30 dolarów.

Swatch Flik Flak Śliczne Rozmiar-Watch

Swatch Flik Flak Zegarki Śliczne-Size są przeznaczone dla najmłodszych dzieci bardzo. Dopasowany do wielkości małe nadgarstki wieku trzech i górę, te zegarki analogowe są trwałe i zabawy. Aluminiowa obudowa odporna na wstrząsy dodaje mnóstwo trwałość i wygodny pasek tkanina jest łatwo regulować. Rodzice, którzy oceniane zegarki na stronie Swatch pochwalił pasek można prać w pralce i super wytrzymałą konstrukcję. Te zegarki są w cenie około 35 dolarów.

Aktywny cyfrowe zegarki dla dzieci

Cyfrowe zegarki są idealne dla starszych dzieci, które nauczyły się mówić już czas. Dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów, jest fajny zegarek dla każdego dziecka. Ważne jest, aby kupić zegarki "aktywne" w stylu, ponieważ dzieci mogą być trudne na ich zegarki. Te zegarki są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać okazjonalne kąpieli w wannie lub spaść na podłogę. Są one wykonane z dziećmi i ich aktywnego stylu życia w umyśle. Wypróbuj jedną z tych popularnych opcji.

Super Zegarki dla dzieci

Timex Kids 'T78751 Zegarek

Timex Kids 'T78751 Zegarek

T78751 Timex Kids 'jest idealny dla aktywnych dzieci. Regulowany pasek płomień wydrukowany, wytrzymała walizka, i łatwy do odczytania wyświetlacz sprawiają, że hitem starszych dzieci i rodziców obu. Jest nawet nightlight Ingiglo do oglądania w ciemności. Recenzenci na Amazon.com chwalą ten zegarek ze swojej wyjątkowej niezawodności i wartości. Na około 15 dolarów, cena jest nie do pobicia.

QWBD001 Quiksilver dziecięca "Windy" Watch

Quiksilver dziecięca QWBD001 jest popularny dziecięcy zegarek z wielu przydatnych funkcji. Łatwy do odczytu wyświetlacz cyfrowy, data odczycie i nocy funkcja blask sprawiają, że jest praktyczny i łatwy w użyciu. Jest to także trwałe i odporne na wodę, a to cechy dwuletnią gwarancję. Dominujące opinie na Amazon.com powiedzieć, że jest to idealny zegarek dla aktywnych, starszych dzieci. Cena detaliczna to około 40 dolarów.

Super Zegarki dla dzieci

Deuce dziecięca Watch

Deuce dziecięca Watch

Zegarki Deuce Brand dziecięce są fajne wybór dla starszych dzieci. Elastyczna taśma silikonowa jest w dziesiątkach różnych kolorach i wzorach, wśród których znajdują się zespoły ulubione sportowych. Cyfrowy wyświetlacz jest czytelny w podróży. Według opinii konsumentów na Brookstone, jest bardzo trwały i stylowy wybór dla starszych dzieci. Cena detaliczna to około 30 dolarów.

Zakup zegarki dla dzieci

Oto kilka wskazówek, które pomogą kupić idealny zegarek dla dziecka:

 • Spójrz do zegarków, które są łatwe do odczytania. Zegarki z bardzo ozdobny lub trudne do przeczytania twarze można umieścić dziecko się nauki czas.
 • Wybierz zegarek z wyraźnymi cyframi. Zegarki bez cyframi są świetne dla dorosłych i może wyglądać bardzo stylowo. Zegarki bez cyfry są bardzo trudne dla dzieci do czytania, jednak i należy ich unikać.
 • Unikaj sztuczek! Podczas gdy kilka niezwykłych cech pozwoli na wielki zegarek dla dziecka, zbyt wiele funkcji może ukryć główny cel zegarka i spowalniają uczenie dziecka o znaczeniu utrzymywania czasu.
 • Spójrz na zegarek, który jest dobrze zaprojektowany i wytrzymałe. Zegarek dla młodości będą poddawane wielu twardych zużycie, i jako takie, to jest konieczne, aby nie jest zbyt delikatny. Fajne zegarki, które są wodoodporne i odporne na wodę są idealne, ponieważ nie będzie uszkodzone, jeśli się trochę mokre.

Dowiedz się, aby powiedzieć raz szybko i łatwo

Bez względu na to, jaki styl zegarek wybrać dla dziecka, dajesz prezent, który pomaga kształcić. Noszenie zegarka jest stałym przypomnieniem znaczenia czas mówi, a dzieci z tego typu ekspozycji na czasie są bardziej prawdopodobne, aby szybko i łatwo nauczyć się tej ważnej umiejętności.

Kowbojskie Gry dla dzieci

Kowbojskie Gry dla dzieci


Jeśli szukasz imprezie zabawy tematu dla swojego dziecka, kowboj (lub cowgirl) tematyczne strona oferuje wiele możliwości dekoracji. Najlepsza część partii kowbojski jest szeroki wybór gier można grać, że będzie remis w ogólnej idei partii i zachować gości firm szczęśliwy i mówić o partii dziecka w nadchodzących latach. Nawet jeśli nie planujesz imprezę, te gry są idealne dla prawie każdej okazji, która obejmuje grupę dzieci.

"Tin Can" Shoot-Out

Co będzie potrzebne

 • Puste 12 uncji puszki po napojach
 • Duży pistolet wody
 • Czy z białą kredą
 • Zegarek lub zegar

Ta gra działa najlepiej, gdy za pomocą pistoletu na wodę duży, blaster stylu, takie jak Nerf Super Soaker lub Sizzlin "Fajne X2O Aqualizerem Wodnej Blaster. Pistolety te są na tyle silne, aby wbić puszek ponad kiedy na celu nich. Jednym z bardzo małych i tanich pistoletów po prostu nie będzie działać dobrze w tej grze.

Kowbojskie Gry dla dzieci

Set Up Game

 1. Potrzebny będzie płaski, zwiększenie powierzchni do utworzenia puszki. Ogrodzenia góry lub krawędź stołu piknikowego działa dobrze.
 2. W odległości około 10 kroków od miejsca, gdzie puszki są w kolejce i zaznacz białą linię na trawie z kredy równolegle do rzędu puszek.
 3. Możesz albo linii puszki prosto całej lub zrobić je w piramidy, umieszczając trzy puszki na dole, dwa na górze tej podstawy, a następnie jeden na górze.

Zasady

Korzystanie z pistoletów wodnych, dzieci próbują zestrzelić pustych puszek po napojach siedzi na płocie lub innej powierzchni. Zapytaj każde dziecko stanąć tuż za białą linią. Jedno dziecko w czasie, będzie strzelać pistolet na wodę.

Wyjaśnij, że kiedy krzyczę przejść każde dziecko ma jedną minutę, aby strzelać jak najwięcej puszek przy ogrodzeniu, jak to możliwe. Śledzić czas i kiedy jest się krzyczeć minuty zatrzymania i liczyć puszki dziecko strącony.

Po każde dziecko ma szansę strzelać do puszek, dowiedzieć się, kto zapukał najwięcej puszek off. Ten człowiek jest zwycięzcą. Daj im mały znaczek, który jest dostępny w każdym sklepie z artykułami strony lub mieć inny drzwi nagrodę dać zwycięzcy. Możesz nawet tylko chcem zwycięzcą wziąć pistolet miotacz wody jako nagrody.

Stick Horse Race

Co znajduje się kowboj bez konia? Dzieci będą korzystać z koni trzymać manewrować tor przeszkód.

Co będzie potrzebne

 • Kowbojskie Gry dla dzieci

  Trzymać konie lub kuce
 • Wyczyść zip więzi
 • Pozycje na torze przeszkód, takich jak bele słomy

Set Up Game

 1. Oczywiście każda osoba będzie wyglądać trochę inaczej, ale chcesz stworzyć pasów ruchu dla dzieci do wyścigu w. Jeśli nie masz bele słomy na strony, które mogą dostać się kosztowne, więc możesz po prostu umieścić bieguny i użyć sznurka do tworzenia pasów. Jeśli zdecydujesz się użyć sznurka zamiast bel słomy, kowbojskie tematyczne banery zakupu lub serpentyny i strony w dół od sznurka podzielić pasy nieco więcej.
 2. Następnie będziemy chcieli utworzyć kilka przeszkód. Te będą się zmieniać w zależności od wieku dzieci gry. Dla bardzo małych dzieci, można umieścić małe przedmioty, takie jak pluszowe zabawki zwierząt lub innych drobnych przedmiotów. Dla starszych dzieci, można umieścić fałszywych węże dla "snake pit" przeskoczyć, na przykład.
 3. Wreszcie, upewnij się, że start i meta linie są wyraźnie oznaczone. Jeśli konfigurujesz kurs w stoczni, można użyć puszkę spacer kredą lub nawet mąki, aby zaznaczyć linie. Można również umieścić streamer całej linii mety dla dzieci do uruchomić poprzez.

Zasady

Wyjaśnij dzieciom, że gdy dajesz sygnał, powinny one próbować jeździć konie przez kurs. Pierwszy do mety jest zwycięzcą. Wielka nagroda dla zwycięzcy jest wypchany koń.

Spęd bydła

Oczywiście, nie będziemy przewozić stado bydła w stoczni, aby zagrać w tę grę i wpakować je w swoim salonie. Zamiast tego, balony są używane do reprezentowania tych bydło.

Co będzie potrzebne

 • 50 brązowe, czarne i białe (lub dowolna kombinacja tych kolorów) nie helem balony
 • Pióro (więcej na ten temat poniżej)
 • Trzymać konie
 • Zegar lub zegarek
 • Notatnik i długopis

Set Up Game

 1. Po pierwsze, trzeba będzie długopis, gdzie swoje kowboje mogą prowadzić swoje "bydło". To może być tak proste, jak po nich jeździć balonów z salonu do innego pokoju, lub można użyć kojec zamienił na boku, duże okno lub inny obszar, który jest otoczone murem.
 2. Zbierz zespół pomocników razem i wysadzić 50 balonów, wiążąc je. Jeśli ktoś jest w grupie artystycznej, że człowiek może użyć znacznika zwrócić krowa stoi na balony.
 3. Wyrzuć wszystkie balony w pomieszczeniu, w którym nastąpi gry. Skonfigurować do pena ani w celu dużego pomieszczenia lub w innym pomieszczeniu. Można również zagrać w tę grę na zewnątrz. Jednak utrzymać pióro w odległości około 100 metrów od obszaru gry lub balony będą bardzo trudne do użerać się na miejscu.

Zasady

Wyjaśnij, że balony są bydło. Dzieci należy pouczyć, aby "drive" balony do określonej lokalizacji (pióra lub pokój) przy użyciu koni trzymać. Muszą jeździć konie przez cały czas, ale może korzystać tylko nogi wcisnąć balony gdzie chcą im iść.

Każde dziecko dostaje dwie minuty, aby jeździć jak najwięcej jak to możliwe, bydło do zagrody. Gdy czas dziecka jest w górę, balony powinny być liczone przez osobę dorosłą, a liczba zapisanych w notesie. Następnie, balony powinny być zwrócone do otwartej przestrzeni z innymi bydła i kolejne dziecko otrzymuje szansę zobaczyć, jak wiele krowy mogą prowadzić do zagrody.

Dziecko, które dostaje najwięcej bydło do zagrody, jest zwycięzcą.

Kowboje i Indianie

To mogą być odtwarzane podobnie jak Red Rover, ale jeden zespół można nazwać Indian i innych Cowboys. Niezależnie od tego, z boku ma najwięcej graczy pod koniec gry wygrywa.

Co będzie potrzebne

 • Kowbojskie Gry dla dzieci

  Grupa dzieci, lepiej większy

To naprawdę jest tak proste, jak tylko o dzieci obecnych, więc jest to gra, która może być odtwarzana w locie bez żadnego przygotowania w ogóle.

Set Up Game

 1. Oddziel dzieci na dwa zespoły. Jeden zespół będzie kowboje i Indianie inny zespół.
 2. Linia pierwsza drużyna się obok siebie, z rękami splecionymi.
 3. Weź drugi zespół około trzydziestu metrów (wystarczy policzyć się około 30 kroków jak szacunków) i ich linii obok siebie stoi pierwszy zespół. Ręce powinny być złączone.

Zasady

Red Rover to prosta gra z dzieciństwa, gdzie dwie drużyny naprzeciw siebie z rękami splecionymi mocno. Pierwszy zespół mówi, "Red Rover, Red Rover, wysyłać (nazwę zawodnika na inny zespół) tuż nad." Dziecko, które jest nazywane biegnie tak szybko, jak się da w kierunku drugiego zespołu i próbuje przebić się przez zestaw założonymi rękami. Jeśli ona przerywa łańcuch, ona wybiera jeden z dwóch graczy z przerwanego łącza. Jeśli tego nie robi, że dołącza do zespołu pobiegła w.

Gra trwa do momentu tylko jeden duży łańcuch pozostaje. Zamiast dzieci nazywają "Red Rover, Red Rover ...", dla celów kowbojów i Indian, powinni zadzwonić albo "Kowboje są wielkopiecowy, wysyłanie (nick gracza) na szybko" lub "Indianie są zabawne, wyślij Susie w biegu. "

Można też przypomnieć dzieciom, że gdy jest ważne, aby mocno i ręce zapięciem Aby uruchomić szybko, że to tylko gra, i muszą być tak surowe, że boli, że kolejne dziecko. To zazwyczaj nie jest problemem, ale jeśli wyjaśnić z wyprzedzeniem, są one bardziej prawdopodobne, aby nie przesadzić i zbyt fizycznej.

Przypnij na Odznakę Szeryfa

Kowbojskie Gry dla dzieci

Zagrano jak pin ogon na osiołku, to mogą być odtwarzane jako pin ogon na konia, Pin Badge na szeryfa, Włóż kapelusz na Cowboy lub jakiejkolwiek innej kombinacji można myśleć.

Co będzie potrzebne

 • Wydrukowano wizerunek szeryfa, takich jak ten znaleziony w Dreamstime
 • Duży plakat pokładzie
 • Szkoła kleju
 • Odznaki Toy szeryf (dostępne w sklepach zaopatrzenia firm, sklepach z zabawkami lub luzem z Oriental Trading)
 • Taśma z tworzywa sztucznego
 • Barwna chustka

Set Up Game

 1. Przyklej wydrukowany szeryfa obraz do płyty plakatu. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 2. Taśmy plakat do ściany bez żadnych przeszkód przed nim. Jeśli chcesz grać w tę grę na zewnątrz, być może trzeba przykleić płytkę do drzewa.
 3. Oderwij dwa-calowe taśmę klejącą i złożyć tak, że tworzą owal. Umieść na odwrocie odznaki. Powinieneś mieć lepką stroną na zewnątrz.

Zasady

Dzieci chodzą po jednym na raz i spróbuj przypiąć odznakę na szeryfa. Zacznij od posiadania dziecka twarz płytę plakat i poprosić go, aby zauważyć, gdzie odznakę szeryfa powinny iść.

Blindfold dziecko z chustą i kręcić mu się trzy razy tak, że nie jest w 100 procentach pewien, gdzie znajduje się plakietka. Umieść odznakę w ręku z lepką stroną i powiedzieć mu, żeby poszedł do przodu i przypiąć odznakę.

Dziecko, które dostaje odznakę najbliżej, gdzie znajduje się plakietka rzeczywistym wygrywa.

Mam węża w moim Boot!

Jednym z najbardziej popularnych kowbojów wszechczasów jest animowany Woody z filmu Toy Story. Jedną z rzeczy, Woody mówi, że kiedy łańcuch jest ciągnięty jest: "Jest w moim bagażniku wąż!" Dzięki tej grze Woody tematyce, dzieci mają cztery lub pięć węży gumowych spróbować wrzucić do starego buta. Dziecko zaczyna najwięcej węże w bagażniku jest zwycięzcą.

Co będzie potrzebne

 • Pięć gumowe węże
 • Stare łyżka do butów lub
 • Dwa-calowy taśma maskująca o szerokości

Set Up Game

 1. Umieść stary but lub wiadro w otwartej przestrzeni.
 2. Spacer około 20 metrów od startu i miejsce 12-calowy długi pasek taśmy maskującej na ziemi, aby oznaczyć miejsce, w którym dziecko powinno stać.
 3. Umieść węże gumowe przez kawałkiem taśmy.

Zasady

Należy polecić każdemu dziecku, że powinien rzucić węże, jeden wąż na raz w bagażniku. Każdy wąż, który idzie do końca, jest wart dwa punkty. Jeśli wąż wisi tylko do połowy w bagażniku, warto jeden punkt. Dziecko z największą liczbą punktów wygrywa.

"Igła" w stos siana

Jest to prosta gra, gdzie można trzymać dzieci zajęty przez jakiś czas, ale także zapewnić im kilka bajerów do domu.

Co będzie potrzebne

 • Kowbojskie Gry dla dzieci

  Stos siana i słomy
 • Małe przedmioty pogrzebać w sianie
 • Plastikowe zip worki zarówno kanapek i galon wielkości umieścić elementy w więc nie bałagan

Jeśli jesteś gospodarzem imprezę w upadku, można również zgarnąć wielką kupę liści i używać go jako "stos siana."

Być może zastanawiasz się, jakie przedmioty do zakupu tej gry. Każdy rodzaj robót tematyczne kowboj zabawki. Pomyśl, zabawek, które są związane lub gospodarstwo związane z Dzikiego Zachodu, też. Na przykład, można kupić mały koń rzeczy lub odznaką szeryfa. Można nawet użyć prawdziwych monet lub owinięte cukierki.

Set Up Game

Umieścić zabawki, małe figurki koni i inne przedmioty cowboy-jakbyś zebrane do worków plastikowych i zamek zamknięty. Ukrywanie elementów w stosie siana. Najłatwiej jest leżał kilka pozycji w dół i przykryć siana, dodać kilka dodatkowych przedmiotów i przykryć siana i dalej, dopóki nie kupie.

Zasady

Aby zapobiec jedno dziecko z powrotem do domu z 20 zabawek, podczas gdy inny dziecko dostaje nic, ustawić kilka podstawowych zasad. Zacznij od podszewki dzieci się około 20 metrów od stos siana. Wyjaśnij, że kiedy mówisz przejść, są do przeszukiwania stosu tak szybko, jak to możliwe.

Niech każde dziecko wziąć jedną zabawkę. Raz, że zabawka jest znaleźć, dziecko musi wrócić do miejsca, gdzie zaczął i usiąść. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której jedno dziecko zaczyna 20 zabawki do domu.

Szeryf mówi

Szeryf w tej grze jest apodyktyczna harwestery. Jednak mieszkańców miasta są posłuszni. Gdy mówi im coś zrobić, to słuchać. Jeśli nie są one wrzucone do "więzienia" lokalnego, aż gra się kończy.

Co będzie potrzebne

 • Grupa dzieci
 • Znaczek i kapelusz szeryfa zabawka
 • Wiersz z krzesłami, aby służyć jako "więzienia"

Jeśli masz członka rodziny, który jest bardzo oszczędny, można również wybrać się na kilka dużych kartonów, takie jak wielkość lodówki przychodzi, wyciąć listwy do tworzenia, bary, lakierniczych je i wzornik słowo "więzienia" w poprzek góry. Wystarczy upewnić się, że więźniowie mogą zobaczyć grę tak, że nie są one wyłączone.

Set Up Game

 1. Wybierz szeryfa przez myśli liczbę między 1 a 20 i posiadające każde dziecko wybrać numer. Dziecko najbliżej prawidłowej liczby jest szeryfem.
 2. Linia dzieci górę w prostej linii ramię w ramię. Masz szeryf iść około 100 metrów przed nimi czoła linię dzieci.
 3. Umieść rząd krzeseł na bok do reprezentowania krzesło, lub umieścić więzienia skrzynki nie Jeśli stworzyłeś.

Zasady

Szeryf mówi grupie dzieci różne atrakcje turystyczne udzielając wskazówek, które zaczynają się "Szeryf mówi ...", jeśli szeryf daje instrukcje, aby coś zrobić, nie mówiąc, "Szeryf mówi ...", jednak Niezależnie od tego, dzieci, postępuj zgodnie z instrukcjami są z gry i musi iść do więzienia. Podobnie jak Simon Says.

Na przykład, szeryf może powiedzieć: "Szeryf mówi skakać przez grzechotnika." Każde dziecko powinno przejść. Jednakże, jeśli szeryf mówi po prostu: "skok przez grzechotnika," dzieci, które skaczą iść do więzienia, dopóki gra jest skończona. Gra kończy się, gdy tylko jedno dziecko zostaje.

Chuck Wagon Race

Kiedy nadszedł czas, chow, kowboje wiedzieć szukać wagonu uchwytu. To jest gra, która jest grywalna tuż przed nadszedł czas, aby jeść lub wyciąć ciasto. To jest gra, która jest najlepsza dla dzieci poniżej 10 roku życia, ponieważ wagony są przeznaczone dla mniejszych dzieci.

Co będzie potrzebne

 • Dwa wagony zabawki
 • Czy kredy, aby zaznaczyć początek mety

Set Up Game

 1. Użyj kredy do rysowania linii poziomej na linii startu wyścigu.
 2. Teraz idź około 200 metrów na zewnątrz do stoczni i narysować linię mety. Przejechać linię mety, ale zachować swój powrót do początku.
 3. Umieść dwa wagony, obok siebie, na linii startu.

Zasady

Dzieci mogą albo wcisnąć się w wagonie lub mogą być pobierane przez innych. Celem gry jest wyścig do mety. Zespół pierwszy wygrywa nie!

Capture the Outlaw

To będzie zabawa bawić się z grupą starszych dzieci w wieku 10 i do góry. Jak każdy wie, kowboje często stają się posłowie i pomóc szeryfa, kiedy nie ma złapać spod prawa.

Co będzie potrzebne

 • Dwa pręty kołków (można kupić to w lokalnym sklepie hobby, często z ciasta lub sztuki dostaw)
 • Dwa zestawy bandany w dwóch kolorach (trzeba wystarczająco chusty tak, że każde dziecko ma jeden i dodatkowo po jednym dla każdego koloru - tak, jeśli weźmie udział 20 dzieci, co jest potrzebne w każdej chusty: 11 kolorów)
 • Obszar zalesiony (najlepiej)

Set Up Game

 1. Weź dwie chusty, po jednym z każdego koloru, i związać je do prętów ustalających.
 2. Podzielić na dwie dzieci nawet zespołów.
 3. Daj jeden zespół jeden kolor chusty i inne kolor chustka do drugiej drużyny, i powiedz im, że muszą umieścić bandana, gdzie może być łatwo widoczne, takie jak w przedniej kieszeni lub w pasie. Ponadto, musi być schowany i nie związane.

Zasady

Wyjaśnij dzieciom, że jeden zespół jest szeryfem i jego zastępców, a drugi zespół jest wyjęty spod prawa i jego przyjaciele. Celem obu zespołów jest chwycić chustkę na pręcie drużyny przeciwnej i dostać go z powrotem do "kwatery głównej" własnej drużyny.

Każda drużyna decyduje, gdzie ich siedziba znajduje się i musi opuścić flagę w tym miejscu. Oni nie mogą ruszać go wokół.

Teraz wyjaśnić dzieciom, że mogą opuścić kilka osób z "strażnik" flagę chustka lub wysłać wszystkich na zewnątrz, aby znaleźć flagę drugiej drużyny.

Jeśli druga drużyna łapie czyjąś bandana, że ​​osoba musi dołączyć do ich zespołu i pracować jako szpieg pomóc uchwycić bandana, ale nie mogą już nosić chustę. Ci, którzy są spostrzegawczy będą sobie sprawę, że osoba jest szpiegiem i można je oznaczyć i przynieść je z powrotem do ich własnego zespołu.

Oczywiście nie może się ruszać z sobą. Nie popychanie, uderzanie, potknięcia, itd. Starsze dzieci będą pochodzić z ciekawych miejsc do ukrycia flagę i będzie starał się przeniknąć do innego zespołu. Ten szybko zamienia się w grze strategii.

Kowboj gry wideo i gry planszowe

Jeśli nie masz czasu, aby spędzić na tworzenie gier, może chcesz sprawdzić niektóre gry planszowe i gry wideo. Ponadto, jeśli pracujesz z bardzo małej grupy dzieci, gry te mogą być lepiej niż jeśli masz większą grupę do rozpoznania.

 • Jazda Run Gra: Ta gra cyfrowy jest aplikacja do pobrania. Nie ma wieku na liście, ale nawet dzieci w wieku czterech lub pięciu powinien być w stanie grać w tę prostą grę. Koń o imieniu Brown ma cel. On chce się trzymać z dala od kowboja i jeść jabłka. Wcielasz się w konia. Musisz trzymać się z dala od kowboja. Jeśli koń dotyka kowboja, traci życie. On ma tylko cztery życie, a następnie gra się kończy.
 • Rodeo-Opoly: Ustaw jak Monopoly, ale z rodeo zamiast deptaku. Elementy gry to obiekty, jak kowbojski kapelusz, but, buty sterować czaszki, konnej i mały kowboj. Jak grać w gry, nauczyć się o zabawy ciekawostki rodeo. Zagraj z 05:56 graczy i jest od lat ośmiu i góry. Zapłacisz rzeczy jak "wpisowego", gruntów, na "cowboy up!" zamiast społeczności piersi i kupi "arenę" zamiast "promenady". Gracz z największą ilością pieniędzy na koniec gry wygrywa.

Makijaż Niektóre Cowboy Games

Większość gier można zmienić w grach dla dzieci kowboj z tylko trochę kreatywności, trochę atmosferę i trochę zabawy kostiumów. Zaledwie zaopatrujące dzieci z kowbojskich kapeluszach i czerwone chusty może wystarczyć dla nich wymyślić własnych gier. Wiele tradycyjnych gier, takich jak Tag, Tug of War lub jakiejkolwiek grze wyścigu może stać zachodniej tylko z odrobiną wariacji. Podczas gry wymienione są wielcy z którego ma się rozpocząć, własny mały cowpoke może mieć kilka gier wymyślone on sam. Poproś go o jego idei.

Darmowe gry dla dzieci do druku prysznic

Darmowe gry dla dzieci do druku prysznic


Jeśli hosting baby shower, może pomóc mają kilka gier na rękę. Gry prysznic może pomóc przełamać lody, dzięki czemu goście czują się swobodnie i mieć czas zabawy razem. Te wolne druku gry baby shower z Zakład Logiki Stosowanej są idealne na imprezy.

Dziecko List gry

Darmowe gry dla dzieci do druku prysznic

Drukuj Dziecko Letter gry.

Jeśli grałeś w gry planszowe jak Scattergories, wiesz jak zabawne (i trudne) to może być pochodzić z obiektów, które zaczynają się od określonej litery. Ta darmowa gra druku ma na celu sprawdzenie umiejętności słów swoich gości prysznic ", a to może prowadzić do kilku zabawnych rozmów też.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania żadnego z tych printables, sprawdź te pomocne wskazówki.

Jak grać

 1. Aby zagrać w grę, po prostu wydrukować jedną kopię dla każdego gościa w prysznicem. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo długopisy na rękę, jak również.
 2. Wyjaśnić zasady do gości. Będą one miały dwie minuty, aby wymyślić pozycji dziecka dla każdej litery na arkuszu. Powinni starać się być jak oryginał, jak to możliwe.
 3. Na koniec dwie minuty, można przejść się po pokoju, pytając każdego gościa powiedzieć jej odpowiedź na głos dla każdej litery. Goście otrzymują punkt dla każdej unikatowej odpowiedzi. Jeśli są jakieś Powtarzające się odpowiedzi, nikt nie dostaje punktów za te.
 4. Gdy wszyscy czytać ich odpowiedzi, mają goście podsumuj swoje punkty. Osoba z największą liczbą punktów wygrywa.

Dziecko Mix-Up

Darmowe gry dla dzieci do druku prysznic

Drukuj Dziecko Mix-Up gry.

Szyfruje słów są dużo zabawy, i dobrze, aby zwrócić uwagę całej grupy przed rozpoczęciem bardziej zaangażowanym grę lub rozpocząć otwierania prezentu. To dziecko tematyce druku słowo wyścig będzie się goście myślenia.

Jak grać

 1. Wydrukuj jedną kopię Baby Mix-Up dla każdego gościa w prysznicem. Musisz tylko wydrukować jedną kopię odpowiedzi, gdyż te są tylko dla gospodarza.
 2. Daj każdemu gościowi kopię wyścig i piórem. Wyjaśnij, że osoba, która odkodowuje zaszyfrowane większość związanych dziecięcych słów na minutę wygra.
 3. Ustawianie czasu jednej minuty. Gdy włączy się alarm, przeczytaj odpowiedzi na głos.
 4. Czy goście zgłosić Łączna liczba odpowiedzi dostali prawo. Osoba z najbardziej poprawnych odpowiedzi wygrywa.

Dziecko Ciekawostki gry

Darmowe gry dla dzieci do druku prysznic

Drukuj Dziecko Ciekawostki Game.

Twoi goście prysznic może myślą, że wiedzą to i owo o dzieci, ale mogą naprawdę przetestować swoją wiedzę z tej skomplikowanej ciekawostki quiz. Pytania dziecko na tej tematyce druku gry ciekawostki są trudne, więc będziemy chcieli, aby dać gościom kilka minut, aby odpowiedzieć. Zastanów parowania ludzi się na zespoły do ​​tej gry, dając gościom szansę poznać się nawzajem.

Jak grać

 1. Wydrukuj jedną kopię gry ciekawostki dla każdego gościa lub zespołu gości. Musisz tylko wydrukować jedną kopię odpowiedzi dla siebie. Daj każdemu gościowi lub zespołu gości pióro.
 2. Wyjaśnić zasady dla wszystkich. Osoba lub zespół z najbardziej poprawnych odpowiedzi wygra. Ustawianie czasu, tak długo, jak chcesz. Dwie minuty to dużo czasu dla większości ludzi.
 3. Gdy czas gaśnie, przeczytaj odpowiedzi na głos. Gość albo zespół z najbardziej poprawnych odpowiedzi wygrywa.

Dziecka Prezent Bingo

Darmowe gry dla dzieci do druku prysznic

Drukuj Baby Shower Gift Bingo.

Otwarcie prezent jest głównym wydarzeniem każdym prysznicem, a każdy kocha widząc mama-to-be reagować na jej prezenty. Jednak w dużych prysznice, ta część uroczystości jest trochę długi dla niektórych gości. Możesz zachować wszystkich zaangażowanych grając Baby Shower Gift Bingo.

Jak grać

 1. Wydrukować karty bingo i je wyciąć. Daj każdego gościa karty bingo i paczkę lub niedrogich okrąg naklejki.
 2. Jako mama-to-be otwiera każdy prezent, goście mogą umieścić naklejkę na odpowiednim punkcie dziecka na ich kart bingo.
 3. Gdy gość dostaje pięć z rzędu w dowolnym kierunku, w tym rogu do rogu, że gość jest zwycięzcą.
 4. Jeśli nikt nie wygra przed otwarciem dar jest zakończona, zwycięzcą jest osoba z największą ilością naklejek z rzędu.

Jak dobrze wiesz, że mama-to-be?

Darmowe gry dla dzieci do druku prysznic

Drukuj Jak dobrze wiesz, że mama-to-Be.

Większość prysznice to mieszanka ludzi z różnych stron życia nowej mamy. To może być trudne dla współpracowników, przyjaciół z dzieciństwa i rodziny mieszają się ze sobą. Ta gra pomaga im zobaczyć, co mają ze sobą wspólnego: wiedząc, mama-to-be.

Jak grać

 1. Wydrukuj jedną kopię gry dla każdego gościa. Daj każdemu gościowi pióro.
 2. Poinstruować gości odpowiedzieć na tyle pytań, jak to możliwe. Jeśli nie znasz odpowiedzi, zawsze mogą odgadnąć, lub zrobić coś śmiesznego.
 3. Kiedy wszyscy zakończeniu quizu, ma każdy gość przeczytać jej odpowiedź na głos. Po wszystkich gości przeczytać ich odpowiedzi na pytanie, mama-być może powiedzieć każdemu poprawną odpowiedź.
 4. Pod koniec gry, które goście liczą się ich prawidłowe odpowiedzi, aby dowiedzieć się, kto jest zwycięzcą.

Więcej Gry dla dzieci zabawa prysznic

Inną popularną grą prysznic jest gra candy bar; się przepisy i wydrukowania karty gry na działalność bar dziecko cukierków. Dla opcji bardziej hałaśliwe, sprawdzić listę gier aktywne prysznic!

Wskazówki dotyczące korzystania Darmowe Gry prysznic do druku

Mimo, że te gry są zabawne i łatwe do odegrania, pomaga utrzymać następujących wskazówek:

 • Dodać dodatkowe kopie każdej grze, w przypadku gdy masz więcej gości, niż można oczekiwać. W ten sposób, każdy może być częścią zabawy.
 • Przynieś dodatkowych przyborów do pisania w przypadku piór nie działają lub ołówka złamać. Możesz kupić kilka paczek tanie długopisy z atramentem, aby mieć pod ręką.
 • Posiada nagrodę dla zwycięzcy każdej gry, a także kilka dodatkowych nagród w przypadku więzi. Nagrody mogą być tak proste, jak cukierki lub Kartki.
 • Ogranicz się do trzech lub czterech meczach. Goście potrzebuje trochę czasu, aby porozmawiać swobodnie i ciasto.
 • Gry drukować w kolorze, aby uczynić je bardziej uroczysty.

Rozciągnąć budżet baby shower

Darmowe gry prysznicowe są wydruku doskonałym sposobem na rozciągnąć budżet baby shower bez utraty zabawy. Z tych wspaniałych gier, goście prysznicowe poczuje się zrelaksowany i szczęśliwy, że świętuje z mama-to-be, a będziesz dumny z gospodarzem zabawne zorganizować spotkanie.

Wiersze dla dzieci, aby zapamiętać

Wiersze dla dzieci, aby zapamiętać


Wiele z najlepszych wierszy dla dzieci do zapamiętania są zabawne, krótkie, absurdalne i łatwe do zapamiętania. Nie wszystkie dzieci będą zainteresowane włączeniem się wiersze w pamięci, ale te, które są szybko rozwijać swoje umiejętności językowe i może znaleźć inne działania związane z word-łatwiejsze do wykonania.

Zalety Wczytywanie

Dzieci, które praktykują zapamiętywania ulubione wiersze mogą znaleźć wiele korzyści z działalności. Mogą one:

 • Zapoznaj się z naturalnego rytmu i konwencji poezji rymowania lepiej
 • Lepiej w klasach, które wymagają zapamiętywania na próby i quizy
 • Czuć się lepiej i uzyskać więcej przyjemności z czytania
 • Skupić i skoncentrować się bardziej efektywnie
 • Mają lepszą dbałość o szczegóły i porządku
 • Mają większe uznanie i zrozumienie poezji

Wiersze dla dzieci, aby zapamiętać

Niektóre wiersze dla dzieci do zapamiętania są łatwiejsze i bardziej zabawne niż inni. Trzymaj się z krótkich, zgryźliwy, zabawnych wierszy, które mają ciekawy przedmiot i mądre sformułowanie.

Limeryki

Określona struktura i sztywny schemat wierszyk z Limerick to idealne pojazdy do zapamiętywania. Limeryki można znaleźć w wielu antologiach dla dzieci, ale można też spróbować napisać samemu lub zachęcanie dziecka do napisać. Ponieważ większość Limeryki są podobne do bardzo krótkich, zabawnych historyjek z bardzo zabawnych działkach, mogą być łatwiejsze do zapamiętania niż inne wiersze.

Haiku

Większość wierszy haiku nie rymować, ale dlatego, że są tak krótkie, mogą być łatwe do zapamiętania. Każdy haiku składa się tylko z trzech linii i określonej liczbie sylab: pięć w pierwszej linii, siedem w drugim i piątym ponownie w trzeciej. Haiku są często o charakterze lub tematy są bardziej ważkie niż pokryte wierszy wielu dzieci, więc jeśli masz młodego myśliciela na rękach lub dziecka, które jest zafascynowany światem przyrody, może on korzystać z czytania i zapamiętywania haiku.

Poeci

Wiele najpopularniejsze poetów dzieci stały się sławne z powodu ich dzieła mają piękny, rytm i rym odbijając pasuje tak skutecznie, że ich dziecko w obsłudze przedmiotu i śmiać out głośne poczucie humoru. Ich wiersze są zabawy do zapamiętania, i uczenia się słów wydaje się przyjemnością, a nie zadania.

 • Jack Prelutsky, pierwsze dzieci Poeta Laureat w Stanach Zjednoczonych, jest bardzo płodnym poetą, który opublikował wiele tomików poezji dla dzieci. Jego wiersze są różnej długości i prawie zawsze powiedzieć głupią historię lub odnoszą ciekawą imprezę. Im dłużej z nich może być zbyt dużym wyzwaniem dla wielu dzieci do zapamiętania, ale krótsze wiersze Prelutsky są znacznie łatwiejsze do zapamiętania.
 • Mary Ann Hoberman jest drugim dzieci Poet Laureate. Wiele z jej wierszy skupić się na grę słów i zwierząt, a jej wiersze są zabawne do czytania na głos, a także zapamiętać i recytować.
 • Prostych rysunków Shel Silverstein i powszechnie atrakcyjne wiersze są dobrym materiałem zapamiętywania dla dzieci, które lubią myśleć i może wykorzystać dodatkowe wyzwanie.

Książki

Prawie każdy wiersz w Random House: tomik poezji dla dzieci jest dojrzałe z możliwością zapamiętywania. Niektóre z tych wierszy są dłużej niż inne, ale dostępne ilustracje i absurdalne Tematyka wierszy zainspiruje wiele dzieci do popełnienia co najmniej kilka do pamięci.

Poemat Gulasz to antologia zawierająca wiersze związane z jedzeniem, które jest stale przedmiotem fascynująca dla wielu dzieci. Książka łączy wiersze od autorów z wielu różnych stylów, więc dzieci mogą przeszukiwać książki, aby znaleźć wiersze są najbardziej lubisz i zapamiętać je linia po linii.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie dzieci są podatne na zapamiętywaniu i nie mogą być naturalnie dobry. Jeśli Twoje dziecko jest odporny na zapamiętaniu wersetów, spróbuj znaleźć inny sposób, że dwaj z was mogą cieszyć poezji razem.

Bill of Rights dla dzieci

Bill of Rights dla dzieci
Karta Praw pomaga dzieciom nauczyć się, jakie prawa mają

Jeżeli Konstytucja została napisana ponad 200 lat temu, przywódcy USA prawdopodobnie nie zastanawiają się, jak to ważny dokument, można wytłumaczyć w prosty sposób dla dzieci, aby zrozumieć. Pomaganie dzieciom zrozumieć Bill lub prawa wymaga wprowadzenia zmian w słowa mogą zrozumieć i dostarczanie nowoczesnych przykłady praw daje obywatelom.

Podstawy Bill of Rights dla dzieci

Karta Praw jest również znany jako pierwszych 10 poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Wiele z tych zmian ma na celu ochronę praw obywateli, koncentrując się na osobistych wolności i władzy rządu. Zmiany zawarte w Karcie Praw są:

 1. Kongres nie może stanowić prawa, która dotyczy tworzenia religii, ogranicza prawa osoby lub prawo prasy do wolności słowa, lub ograniczają prawa osób, aby zebrać razem w sposób pokojowy.
 2. Obywatele mają prawo do posiadania broni.
 3. W czasach pokojowych żołnierzy nie mogą osiedlić się w domu kogoś innego, bez zgody tego właściciela.
 4. Osoba, jego dom i rzeczy nie mogą być wyszukiwane lub podjąć, a on nie może otrzymać nakaz bez powodu.
 5. Nie może być sądzony za poważne przestępstwo, nie jury podejmowaniu decyzji nie ma wystarczających dowodów na rozprawie.
 6. Osoba powinna mieć szybkiego i publicznego procesu przez jury złożone z rówieśnikami w stanie i dzielnicy, gdzie popełnione przestępstwa.
 7. Osoba ma prawo do jury w sprawie cywilnej, w których więcej niż 20 dolarów jest spornym.
 8. Nadmierne kaucji i / lub grzywny nie może być zamówiony i okrutnych i niezwykłych kar nie może być nałożona
 9. Musisz praw poza te wymienione w Konstytucji.
 10. Obszary i prawa, które nie są regulowane lub zabronione bezpośrednio Konstytucji mogą być dokonywane przez poszczególne państwa

Wydrukować kopię tych zmian do korzystania z niej w razie zakończenia działalności o Karcie Praw.

Lekcje i Inne O Karcie Praw

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Dopasuj poprawkę

Bill of Rights dla dzieci

Dopasować scenariusz do poprawki, którą reprezentuje.

Dziesięć różne scenariusze są przedstawiane. Celem jest dla dzieci, aby dopasować każdy scenariusz z poprawką, że to dotyczy i podkreślać scenariusze, które naruszają poprawkę. To pomoże dzieciom zrozumieć, w jaki sposób zmiany podłączyć do sytuacji współczesnych. Klucz odpowiedzi jest, aby pomóc Ci sprawdzić odpowiedzi dziecka.

W wiadomościach

Oglądać wiadomości i przeszukać gazety przykłady spraw, które wiążą się z Bill of Rights. Opowieści z udziałem pierwszą zmianę będzie najczęściej.

Role Play

Mają starsze dzieci ról scenariusze zabaw, które naruszają Bill of Rights. Na przykład, można je umieścić na skecz o czyjąś wolność słowa łamane lub udawać kogoś aresztować bez powodu.

Ilustrują poprawki

Dzieci mogą tworzyć ilustracje towarzyszące każdej zmianie. Ilustracje te pomogą zapewnić odniesienie wizualne, jeśli chodzi o pamiętanie Bill of Rights.

Napisz własną Karty Praw

Przedłużyć lekcję poprzez dzieci pisać własne Bill of Rights. Propozycje obejmują Bill of Rights dla sióstr, a Bill of Rights dla zwierząt domowych, a Bill of Rights dla rodzin lub Bill of Rights dla studentów.

Strony O Karcie Praw

Interaktywne strony internetowe pomagają dzieciom uczyć się o Karcie Praw w zabawny sposób. Zawierają niektóre z tych witryn, aby pomóc dzieciom zrozumieć ich wolności.

 • Kongres dla dzieci oferuje przyjaznych dzieciom wyjaśnienie Bill of Rights z druku quizy, aby pomóc dzieciom sprawdzić swoją pamięć poprawek.
 • Bill Konstytucji Ośrodka Praw gry ma dzieci podróżują przez Freeville zapisać Bill of Rights, znajdując brakujące poprawki.
 • Bill of Rights Institute oferuje gry, quizy i filmy, aby pomóc uczniom zrozumieć, Bill of Rights.

Książki o Karcie Praw

Książki o Karcie Praw zapewnić studentom przegląd zmian i różnych scenariuszy dotyczących tych praw.

 • Sly Sobel "The Bill of Rights: Ochrona naszej wolności Wtedy i teraz" łączy omówienie każdej poprawki z unikalnymi faktów na temat Konstytucji i kreatywnych ilustracji.
 • "Bill of Rights słowami: co to naprawdę znaczy" z faktu serii Finders tłumaczy Bill of Rights w warunkach przyjaznych dzieciom.
 • Kathleen Krull w "Przewodnik dziecięca z Bill of Rights: zakazów, cenzury, a 100-Pound Giant" odpowiada na pytania o Karcie Praw pomóc dzieciom zrozumieć zmiany.

Piosenki O Karcie Praw

Utwory muzyczne i słuchowe pomagają uczące przetwarzania informacji. Te piosenki pomoże uczniom zapamiętać 10 poprawek, ustawiając je do znanych melodii i chwytliwych nowych.

 • Całkowicie 3 klasie znajduje się utwór rockowy, który nakreśla każdego z 10 poprawek. Możesz słuchać piosenki online lub pobrać go za niewielką opłatą. Karty flash, Cloze czytania fragment i arkusze towarzyszyć piosenkę.
 • Rytm, Rhyme Wyniki oferuje Bill of Rights rap, który stawia w uproszczeniu zmiany. Utwór musi być zakupiony usłyszeć pełną wersję, a zakup również pochodzi z wolnych arkuszy i zagadek do niego dołączonej.
 • Bill inteligentnych piosenek "praw Rap można słuchałem za darmo podczas przeglądania towarzyszące teledysk na SchoolTube.

Nauczanie Bill of Rights

Zawiera elementy z każdego rodzaju zasobów, aby pomóc dzieciom w nauce o Karcie Praw. Stale przypominać dzieciom o ich wolności i swobód gwarantowanych kontrastu w Karcie Praw z brakiem wolności w innych krajach, aby pomóc dzieciom zrozumieć wartość Bill of Rights.

Oprogramowanie Gry dla Dzieci z Autyzmem

Oprogramowanie Gry dla Dzieci z Autyzmem


Dla wielu dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, gry komputerowe są doskonałym pomocą dydaktyczną postęp w realizacji celów terapeutycznych, zachęcanie do komunikacji i rozwoju ważnych umiejętności społecznych. Najważniejsze jest, aby wybrać grę, która ma na swoim koncie.

10 Wspaniałe gry dla dzieci z autyzmem

FaceSay

Rozpoznawania i interpretowania mimiki i funkcje mogą być wyzwaniem dla dzieci z autyzmem, a gra FaceSay bezpośrednio skierowany tej umiejętności. W rzeczywistości, badania 2007 przedstawione na spotkaniu Stowarzyszenia Psychological Science wykazały, że skutecznie poprawić umiejętność gry dzieci "czytać mimikę, a nawet inicjowania interakcji społecznych. Gra pokazuje dzieciom, jak skupić się na konkretnych rysów twarzy, a nawet czytać spojrzeniem oczu, za pomocą liczb i zabawnych scenariuszy. Dom z wersji gry zaczyna się od $ 79 i jest dostępny na stronie internetowej FaceSay.

Spójrzmy prawdzie w oczy!

Kolejna świetna gra, która skupia się na interpretacji rozpoznawania twarzy i funkcji, spójrzmy prawdzie w oczy został stworzony przez Yale Child Study Centre i University of Victoria Mózg i Cognition Lab. 2010 Badanie opublikowane w Journal of Child Psychology Psychiatrii i okazało się, że krótkie i intensywne sesja gry gry znacznie usprawniony umiejętności rozpoznawania twarzy dzieci ". Gra pierwsza uczy dzieci do załatwienia określonych obszarach twarzy, które pokazują emocje, takie jak oczy i usta. Wtedy to wynagradza prawidłową identyfikację emocji prezentowanych. Ta gra jest dostępna za darmo na Let It strony twarzy.

Zwierząt Agentz

Autyzm Mówi zaleca Animal Agentz na jego zdolność do pomocy dzieciom przezwyciężyć stres. Może także pomóc poprawić ostrość. Zabawna gra skupia się wokół kilku postaci zwierząt i dzieci pomagają znaki pracować przez sytuacjach stresowych umiejętności radzenia sobie ze stresem za pomocą zdrowe. Dzieci grać w gry online za pomocą subskrypcji. Możesz zapisać się do 30 dolarów za rok na stronie Animal Agentz.

Earobics

Ten dwóch graczy gra komputerowa ma na celu poprawę przetwarzania słuchowego. Ponieważ przetwarzanie słuchowe lub zdolność rozumienia i stosowania materiału, który jest przedstawiony za pomocą wypowiadanych słów, może być wyzwaniem dla dzieci na spektrum, ta gra jest popularnym narzędziem terapii. Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Oregonie, program ten nieznacznie wzrósł świadomości fonologicznej u dzieci, którzy grali w grę. Earobics jest sprzedawany przez innych dróg i sprzedaje za około 65 dolarów.

Life Skills Zwycięzca

Codzienne umiejętności samoopieki, takie jak mycie zębów, ubieranie i pakowania plecaka, to kolejny obszar wyzwanie dla niektórych dzieci z autyzmem, a gra Life Skills Zwycięzca skupia się na tym obszarze. Stworzony przez osoby z autyzmem i zalecane przez Autism Speaks, to pary gry punkty i nagrody z pomyślnym ukończeniu podstawowych zadań życiowych. Posiada również w wersji mobilnej. Możesz spróbować gry za darmo na oficjalnej stronie internetowej Life Skills Winner, a można również zapisać się na pięć dolarów miesięcznie.

Secret Agent Społeczeństwo

Secret Agent Społeczeństwo jest zabawa dla dzieci w wieku od ośmiu do 12 na spektrum autyzmu. Okazuje się interakcji społecznych w grze szpiegowskiej tematyce z wewnętrznymi nagrody za sukces. Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Queensland w Australii, gra znacznie poprawić umiejętności społecznych u dzieci na wysokim funkcjonowania końcu spektrum autyzmu. Poprawa była wciąż obecna w sześć tygodni po zakończeniu programu. Możesz kupić zestaw do rodziny, w tym gier komputerowych, na oficjalnej stronie internetowej Secret Agent Society. To kosztuje około 260 dolarów.

Królik Reader

Ta zabawna gra komputerowa koncentruje się na czytaniu i słownictwo jest na liście mindware jest z najlepszych gier dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Gra, która wiąże się z wyścigu, aby nauczyć się alfabetu, czytania i cele umiejętności językowych u dzieci w wieku przedszkolnym poziomie rozwoju. Możesz kupić Reader Rabbit na Amazon.com za około 15 dolarów.

Foldit

Artykuł eksperta autyzmu i renomowanej dorosłych z autyzmem Temple Grandin w autyzmie Aspergera Digest omawia zarówno korzyści, jak i zagrożeń za pomocą gier komputerowych z dziećmi na spektrum autyzmu. Ona zaleca grę Foldit, fajna gra, która pozwala dzieciom pomóc w rozwiązaniu zagadki do dalszych badań naukowych. Przy odpowiednim wsparciu, gry, takie jak Foldit może pomóc dziecko czuje ceniony i udane. Możesz pobrać Foldit za darmo.

The Sims

W swoim artykule, Temple Grandin zaleca również gier społecznych symulacji, takich jak The Sims. Sims pozwala dzieciom tworzyć postacie i obserwować, jak te znaki współdziałać ze sobą i z innymi postaciami w Internecie. Można kupić pakiet startowy The Sims za około 30 dolarów.

W Uczucia gra i Faceland

Asha Leader, która jest oficjalnym biuletyn Amerykańskiego Stowarzyszenia Mowy i Słuchu, zaleca uczucia gry z Do2Learn jako świetnej gry komputerowej identyfikacji uczuć. Prosta gra online quizy dzieci na temat znaczenia poszczególnych wyrazów twarzy poprzez fotografie. W Uczucia Gra działa jako wolny podgląd Faceland, bardziej zaangażowanych, parku rozrywki tematyce gry z tego samego celu poprawy dekodowanie twarzy. Faceland jest dostępny na stronie internetowej Do2Learn i sprzedaje za 179 USD.

Cenne narzędzie do nauki

Ponieważ wiele dzieci z autyzmem korzystają z komputerów, gier oprogramowania może być cennym narzędziem edukacyjnym. Jednakże, jest to istotne, że gra się z renomowanego źródła i posiadają potwierdzeń lub dowodów na poparcie jej wykorzystania z dziećmi na spektrum autyzmu. W ten sposób dowiesz się, jesteś wybraniu gry, które pomogą dziecku w nauce niezbędne umiejętności, a nie tylko zakup formę rozrywki.