grsail.com

przyklady celow

Joga: Podstawy jogi Porady

Poprawa Czas

Początkujący często zastanawiam się, jak długo to potrwa, zanim postawy się łatwiejsze. Chociaż nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie, można zauważyć, że jeśli praktyka konsekwentnie (na podstawie dziennego lub tygodniowego harmonogramu), a nie z przerwami postawy stopniowo stają się mniej trudne. Jeśli okaże się, boli po praktyce, spróbować zrobić krótsze, częstsze sesje, aby poprawić elastyczność.

Osiem Kończyny

Tradycyjna joga ma osiem stopni, lub kończyn, dla orientacji w żywych znaczący i celowe życie. Są to: Yama, dyscypliny moralne; Niyama, dyscypliny własny; Asana, postawy; Pranajama, kontrola oddechu; Pratyahara, wycofanie sensorycznej; Dharana, koncentracji; Dhyana, medytacja; Samadhi, transcendencja.

Podstawy jogi: oddechowe

Oddech jest uważany źródło życia w ciele. Dlatego też, techniki oddechowe w jodze - nauka kontrolowania swojego oddechu - mają na celu poprawę zdrowia i funkcji ciała i umysłu. Te specjalnie opracowane techniki - lub pranajamy - kiedy praktykowane regularnie, poprawić funkcjonowanie mózgu i zwiększają eliminację toksyn z systemu.

Korzyści

Joga zwiększa elastyczność, siłę i wytrzymałość podczas uspokojenie umysłu i poprawę koncentracji.

Wschodnia i Zachodnia Joga

Joga jest powszechną praktyką, wspólne zarówno na wschodzie, gdzie powstały, i na zachód, gdzie został już przyjęty i dalej rozwijane. Joga zaczyna się od umysłu, w którym zaczyna zdrowie, jak nasze psychiczne wyborów żywności, ćwiczenia, emocji, i bardziej wpływają na organizm. Tradycyjna joga w Indiach zawiera zestaw etycznych i moralnych nakazów, w tym diety, ćwiczeń i aspektów medytacji. Na zachodzie, joga skupia się głównie na pozycjach, ćwiczeń oddechowych i medytacji. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, joga jest często używany w zachodniej medycyny w leczeniu przewlekłej choroby i wyeliminować stres.

Kto może jogę

Każdy - młodych i starych, na każdym poziomie sprawności - będzie korzystać z jogi. W przeciwieństwie do innych zajęć sportowych i fitness, joga jest niekonkurencyjny i nie powoduje stresu mięśni lub stawów.

Podstawy Ćwiczenia jogi:

Jeden z trzech głównych aspektach uprawiania jogi są ćwiczenia. Ponieważ ciało jest postrzegane jako głównego instrumentu, który pozwala nam na postęp w życiu - zarówno fizycznie jak i duchowo - praktyków jogi traktują swoje ciało z wielkim szacunkiem. Ćwiczenia fizyczne jogi (dalej postawy lub asany) działa w celu poprawy gruczołów systemów organizmu. Prowadzi to do poprawy skuteczności i lepszego ogólnego zdrowia.

Unikanie Urazy

Istnieją dwa ważne aspekty każdej praktyki jogi, które pomogą Ci uniknąć obrażeń. Po pierwsze, należy pamiętać, aby delikatnie rozciągnąć przed i podczas pozycjach. Nie rozciągaj się zbyt szybko lub forsuj się. Po drugie, należy pamiętać, że o ile to możliwe, należy zrobić stwarzają / przeciwstawiamy (na przykład, do tyłu zakręt po niej do przodu zakręcie). To pomoże rozciągnąć i równowagi mięśni.

Oddechowy

Joga podkreśla pełną, kompletną wydech. Jest to ważne, aby wyeliminować wszystkie zużyte powietrze i zwiększenie zdolności do inhalacji więcej świeżego powietrza.

Należy również wdychać powoli napełniając brzuch, a następnie klatki piersiowej, a następnie na krótko wstrzymać przed wydechu całkowicie.

Pre-klasycznej jogi

Między 1800 a 1500 pne, w odległości około 200 tekstów gnostyckich nazywany Upaniszady Powstało. Wyjaśnili pojęcia transcendentalne siebie i ich stosunku do ostatecznej rzeczywistości. Doktryna Karma Uważa się, że pochodzi z Upaniszad, jak również. Od tego momentu, inne powiązane systemy wierzeń rozgałęzione tym dżinizmu i buddyzmu. Wszystko praktyce ideę transcendencji i współzależności wszystkich istot.

Joga vs Pilates

Jakie są różnice między jogi i pilates? Ma to wiele wspólnego z rzeczywistą praktyką każdego ćwiczenia. Co ciekawe podobieństwa, ale i jak ze sobą dwie prace. Joga daje elastyczność Pilates i bezruchu, a Pilates oferuje stabilność i spokój w czasie ruchu. Pilates jest więcej o wydłużenie i wzmocnienie ciała, podczas gdy Joga pomaga zwiększyć zdolności elastyczność. Obaj wspólnie oferują zintegrowane praktyki dla ciała i umysłu.

Medytacja: Jeden z ośmiu kończyn jogi

Medytacja jest uważany za jednego z "Ośmiu kończyn jogi." Praktyka jest krokiem w kierunku "Samadhi" lub oświecenia. Coraz więcej dowodów wykazało też, że joga medytacja ma praktyczne korzyści poprzez poprawę nasze fizyczne i psychiczne samopoczucie. To może zmniejszyć ciśnienie krwi, stres i zmniejszyć ból. Rozmyślając przynosi również nasz umysł na poziomie świadomości, który promuje gojenie i to, co jest znane jako stan alfa. W tym stanie, problemy emocjonalne, takie jak lęk, depresja i ogólne niezgody może być zredukowane lub wyeliminowane.

Wedy & Joga

Cywilizacji Indusu-Saraswati stworzone najstarsze pisma na świecie: Wed. W tych zbiorów modlitw i pieśni, które mówią do wyższej władzy zawierają najstarsze zapisane jogiczne nauki. Oto dlaczego nauki w Wedach są również określane jako Vedic lub Pre-klasycznej jogi.

Filozofia jogi

Starożytne Jogini używany obraz pojazdu, aby opisać miejsce człowieka w harmonijnego życia. Umysł jest kierowcą tego pojazdu. Dusza jest prawdziwa natura człowieka. Trzy energie, które sprawiają, że w połowie ciała "pojazdu" ruchu są działania, emocji i inteligencji. Dla pełnego zorientowania, te trzy energie muszą być w równowadze. Joga, zatem łączy w sobie techniki w ruchu dla zdrowia fizycznego, jak i umiejętności oddychania i medytacji, które przynoszą zdrowie psychiczne.

Starożytny Joga

Wielu uczonych uważa, że ​​joga pochodzi z szamańskich praktyk epoki kamienia. Są w nim podobieństwa pomiędzy współczesną hinduizmu i Mehrgarh, osady neolitycznej (w jakiej jest teraz Afganistan). Wiele dogmatów hinduizmu wydaje się mieć swoje korzenie w kulturze Mehrgarh szamańskiej. Wczesne Joga i archaiczne szamanizm miał wiele wspólnego. Obaj pracowali przekroczyć kondycję ludzką w sposób osobisty, ale jako praktyki społecznej. Później, jogini zwrócił praktykę w kierunku bardziej indywidualnego rozwoju z założeniem, że im bardziej rozwinięta osoba jest, że staje się bardziej zjednoczona z całym stworzeniem.

Podstawy jogi: Medytacja

W celu integracji fizycznego z duchowym podczas praktyki jogi, medytacja jest zatrudniony. Zazwyczaj wiąże się to z pozycji siedzącej lub leżącej spokojnie, wyczyszczenie swój umysł ze wszystkich myśli. W ten sposób stres codziennego życia rozpuści, pozwalając, aby otworzyć kanał między nasze ciała, duszy i stałego połączenia są / wszyscy mamy do wszystkiego wokół nas we wszechświecie. Ponadto przewodnikiem medytacji lub wizualizacje mogą być stosowane, gdy konkretne obszary ciała zostały uzdrowione, takich jak urazy lub usuwania uzależnień.

Classical Yoga / Ścieżka Ośmiokrotnie

W II wieku ne, Patańdżali skomponował tekst nasienny, joga-sutry i zdefiniowany jogi klasycznej. W 195 aforyzmów lub sutry, które obejmują Sutra Joga, wyłożyć na Raja-jogi, która jest ośmiokrotnie ścieżki Jogi. Osiem Kończyny Classical Yoga są: 1) Yama / Powściągliwość, 2) Niyama / przestrzeganie czystości, tolerancji i badań, 3) Asana / Ćwiczenia fizyczne, 4) kontroli Pranajama / Oddech, 5) pratyahara / Przygotowanie do medytacji 6) Dharana / Koncentracja, 7) Dhjana / Medytacja i 8) Samadhi / Oświecenie.

Joga Pilates Dla Zdrowia

Pochodzi od setek asan jogi, Joseph Pilates stworzył podstawowy system 34 ćwiczeń, które pomogą wyrównać kręgosłupa i otwarte kanały energetyczne w naszym ciele. Jak joga, ćwiczenia mają trzy podstawowe funkcje: ruch w kierunku, z dala od centrum i rotacji wokół niego. Jednak w przeciwieństwie do jogi, pilates polega na ciągłym ruchu, a nie posiadających pozy, jak ma to miejsce w jodze. Choć obie jogi i pilates ruchy są wykonywane z naciskiem na oddech i wyrównanie, pilates właściwe brakuje elementu duchowego. Dlatego wiele szkół oferuje teraz coś w rodzaju hybryd trakcie Joga Pilates.

Sześć oddziałów

Hatha Joga jest gałęzią jogi najczęściej praktykowane na Zachodzie. Jest to w zasadzie fizyczna forma jogi z naciskiem na postawy, oddychania i medytacji.

Jednakże, istnieje pięć innych oddziałów: Raja Joga, Karma Joga, Bhakti Jogi, Dźńanajoga i Tantra Joga, każdy przypisuje nieco innej filozofii. Na przykład, Raja Joga jest także znany jako klasycznej jogi, a jego centralnym punktem jest medytacja.

Przegląd Joga

Joga powstała tysiące lat temu w Indiach. Ta starożytna praktyka dąży do zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. W podstawowych pojęć, praktyki jogi szkoli lekarzy, aby pogodzić się z osobistą świadomość powszechnej świadomości. Nigdy nie byliśmy naprawdę oddzielone, jogini uwierzyć, ale w tym życiu często zapominamy nasze wzajemne ze wszystkich żywych istot. Praktykowanie jogi pomaga nam pamiętać, że zarówno świadomie jak i fizycznie. W rzeczywistości, słowo "joga" oznacza "przynieść lub jarzmo razem."

W przypadku, gdy do praktyki

Możesz ćwiczyć jogę w dowolnym miejscu, wewnątrz lub na zewnątrz. Wszystko czego potrzebujesz to dobre miejsca na płaskiej powierzchni i bez przeszkód poruszać. Dywan lub mata do jogi jest pomocne w zapewnieniu antypoślizgową powierzchnię, ale nie jest to absolutnie konieczne.

Przed rozpoczęciem pracy

Joga może wydawać się proste, ale potężne forma ćwiczeń.

Tak, jak w przypadku każdego programu ćwiczeń, należy skonsultować się z lekarzem przed podjąć program jogi, jeśli masz jakiekolwiek istniejące medycznych lub wątpliwości.

Porady Pilates: Joga

Slims Pilates Twoja sylwetka

Pilates promuje dłuższe, bardziej efektywnej linię ciała podobnie jak joga robi, ponieważ polega na rozciąganie, zginanie i skręcanie ciała podczas rozwoju główną siłę. Ale nie jest szczególnie pilates aerobik, więc jeśli szukasz dużego kalorii palić, używać Pilates jako uzupełnienie ćwiczeń na bieganie, spacery, jazda na rowerze, lub przy użyciu przyrząd treningowy na siłowni. Pilates oraz aerobik sprawia kompleksowego plan fitness, od Pilates zwiększa siłę i elastyczność, a może zapobiec urazom i poprawić wyniki sportowe w taki sam sposób jak regularnej praktyki jogi. Wielu sportowców znaleźć nacisk na rdzeń partii ciała w Pilates pomaga im w innych dyscyplinach sportowych.

Pilates Mat vs. Maszyna

Jeśli wziąć udział w zajęciach na bazie sprzętu w studio pilates, certyfikowanych instruktorów poprowadzi Cię przez korzystanie z maszyn, które rozciągają i wzmacniają różne części ciała. Ale można uzyskać wszystkie korzyści płynące z sześciu zasad Pilates z ćwiczeń opartych na matę też. Wiele siłownie oferują Pilates mat oparte, czasami nazywany Pilates z jogi. Niektóre są ukierunkowane na początkujących, a inne są bardziej zaawansowane, więc jeśli chcesz spróbować Pilates po raz pierwszy uzyskać w siłowni lub w studio, aby dowiedzieć się, czy instruktor przeznaczony dla nowicjuszy.

Ale nie może być tak wiele początkujących, jak myślisz. Wiele mat oparte Pilates ćwiczenia będą wydawać się znajome, jeśli udział każdy rodzaj klasy hatha jogi.

Na przykład, Gołąb stanowią, postawy jogi, które otwiera biodra, można znaleźć w procedurach Pilates, a może deski stanowią, co jest popularne w klasach mocy jogi jako sposób na budowanie siły w ciele i ramionach rdzenia.

Joga vs Pilates: Czy Zarówno

Biorąc pod uwagę podobieństwa między jogi i pilates, joga pilates "kombinowane" Zajęcia pojawiają się w wielu salach gimnastycznych. Pilates ma nieco większy nacisk na wytrzymałość rdzenia, a niektórzy ludzie mogą uznać, że mogą budować siłę w Pilates, które przekłada się na zdolność do osiągnięcia więcej osiągnięć stawia w jodze. Jak joga, pilates jest wystarczająco delikatny na stawy zrobić każdego dnia, jeśli chcesz, ale upewnij się, że różnią się konkretne ćwiczenia, aby nie cierpieć nadużywaj obrażenia. Jak w jodze, możliwe jest zranić robiąc Pilates jeśli wcisnąć się poza swoje granice.

Principles Of Pilates Reflect tradycje jogi

Pilates został zainspirowany jogi, pilates i ćwiczenia zawierają sześć zasad, które odzwierciedlają zasady jogi:

Centrowania: Centrowanie w Pilates jest o angażowanie mięśni rdzenia organizmu, podczas gdy w jodze, pojęcie "centrowanie" obejmuje również umysł.

Koncentracja: Koncentracja jest niezbędna do Pilates, aby utrzymać prawidłową równowagę i pozycję w ćwiczeniach.

Sterowanie: Nie ma ociągania się ćwiczeń Pilates; wszystkie części ciała są zaangażowane i odgrywają istotną rolę w każdym ruchu.

Precyzja: W ćwiczeń Pilates, jak w jodze, każda część ciała utrzymuje pozycję w stosunku do innych części.

Oddech: Joseph Pilates podkreślił znaczenie biorąc pełne, głębokie oddechy, podczas wykonywania ćwiczeń, a skoncentrowany oddech jest ważną częścią zajęć Pilates.

Przepływ: Pilates wymaga poruszania się po ćwiczeniach z płynnością i łatwością, która pomaga rozwijać już, szczuplejsze mięśnie.

Rekwizyty Ćwiczenia pilates Enhance

Wiele ćwiczeń Pilates można zwiększyć za pomocą rekwizytów, takich jak poduszki, kule, czy duże, rozciągliwy zespołów pilates.

Akcja pilates z użyciem rozciągliwy zespół podobny do jogi w pochylania palucha stwarzać jest jednym okręgu nogi. W pilates wykorzystujący pasmo ćwiczeń służy podobnemu celowi jako pasa lub taśmy w jodze. Aby to zrobić koło jednej nodze z zespołem, leżeć na plecach z nogami przed sobą. Owiń rozciągliwy zespół wokół piłki na lewej nodze i przytrzymaj jeden koniec taśmy w każdej ręce. Pociągnij w paśmie tylko tyle, aby zapewnić pewien opór, i zacząć od małych okręgów ze stopą, naciskając do zespołu, jak to zrobić.

Podobnie jak w wielu pozach pilates, korzyści są podobne do ułożenia jogi przypomina (rozkładane duży palec stwarzają). Będziesz rozciągnąć i wzmocnić biodra i ścięgna.

Najważniejsze jest to, czy zdecydujesz jogi lub pilates, można znaleźć rekwizyty, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej z każdego ruchu.

Budzik na Bugu Ciebie z uśpienia i Make You Do Poranne ćwiczenia

Ten budzik, albo, by nadać mu odpowiednią nazwę, zegar koncepcji Aphelion, nie tylko drzemki śpisz - to jasne gadżet wie, że są szanse zejść ponownie - ale dostaje się z łóżka, a na nogach grających piłkę ,

Budzik na Bugu Ciebie z uśpienia i Make You Do Poranne ćwiczenia

Jak przyjaciel nocna aphelium osiągnąć ten wyczyn? To katapulty piłkę w czasie pre-set, a nie ma pokoju dla ciebie aż odzyskać piłkę i zastąpienie go do uchwytu, aby zabić drzemkę.

Budzik na Bugu Ciebie z uśpienia i Make You Do Poranne ćwiczenia

Inne cechy to nie warto wspomnieć - wbudowany odtwarzacz MP3 i radio, wyświetlacz cyfrowy z czasem czytać wyraźnie - ale rzecz piłka może wydobyć wynalazcę w was, umieszczając Budzik celować piłką w swoim brzuchu siebie , ku odległym kącie pokoju, w którym będziesz musiał szukać go budzić całkowicie w procesie lub w szklance wody, która będzie obalić i traktują cię do małej prysznicem, aby zapewnić swoim przebudzeniu prawidłowo.

Budzik na Bugu Ciebie z uśpienia i Make You Do Poranne ćwiczenia

Z tych wszystkich przerażających możliwości koncepcja aphelium nie może znaleźć producenta, po wszystkim.

6 Pokarmy przeciwzapalne

Dodawanie żywności przeciwzapalne do swojej diety jest to dobry sposób na ochronę i poprawę stanu zdrowia. Zapalenie jest Twój bodyâ € ™ s naturalna reakcja na podrażnienia, urazu lub infekcji. Ostre zakażenie służy celowi; mobilizuje układ odpornościowy, aby uzdrowić ciebie. Jednakże, gdy staje się przewlekłe zapalenie to powoduje wiele problemów. Choroby takie jak IBS, zapalenie okrężnicy, astma, alergia, egzema, choroba Alzheimera, fibromialgia, zapalenie stawów, otyłość, choroby układu sercowo-naczyniowego, a nawet raka wszystkie zostały połączone z przewlekłym stanem zapalnym. Spożywanie pokarmów przeciwzapalne mogą pomóc zapobiec lub złagodzić te warunki.

Badania wskazują, że dieta bogata w żywności przeciwzapalnymi zwiększa żywotność i poprawia ogólny poziom sprawności. Leta € ™ s spojrzeć na 6 żywności przeciwzapalnych:

1. Cold Water Fish

Kwasy tłuszczowe omega-3 znajdują się obficie w zimnej wodzie ryb bilansu wpływ kwasów tłuszczowych omega-6 w diecie. Kwasy tłuszczowe omega-6 dokonać organizm wytwarza eikozanoidów, które promują stan zapalny. Eikozanoidy wytworzone z kwasów tłuszczowych omega-3 przeciwdziałać ich działanie przeciwzapalne. Łosoś, tuńczyk, makrela, anchois, sardynki i śledzie są dobre wybory, które pomogą walczyć stan zapalny. Gdy pojawi się łosoś, jednak trzeba się upewnić, że jest łosoś od łosoś hodowlany zawiera substancję Thatâ € ™ s bardzo zapalna.

2. Zielona herbata

Zielona herbata zapewnia dużą ilością przeciwutleniacza i polifenoli przeciwzapalnych. Jeśli pić 3 szklanki dziennie, można dodać około 300 mg polifenoli do codziennej diety. Korzyści zdrowotne wynikające z zielonej herbaty są dobrze znane. Zielone herbaty są poidła mniejsze ryzyko wielu różnych chorób, w tym chorób układu krążenia oraz raka.

3. Kurkuma & Ginger

Te dwa korzeniowe przyprawy mają silne właściwości przeciwzapalne. Można używać ich najlepiej świeże, ale jeśli youâ € ™ re nie może dostać się w ręce świeżych korzeni, można dodać suszone przyprawy do potraw. Kurkuma jest znaleźć w curry i imbiru w proszku jest łatwo dostępne w większości supermarketów.

4. Warzywa

Warzywa w ogóle są doskonałym źródłem składniki odżywcze i antyoksydanty, które pomagają zapalenie walki. Warzywa kapustne, takie jak kalafior i brokuły nie tylko dostarczy Ci mnóstwa antyoksydantów, ale także siarkę, które organizm wykorzystuje do produkcji przeciwutleniacze. Cebula i czosnek są bogate w witaminę C i mają wspaniałe właściwości anty zapalne.

5. Owoce

Owoce są bogate w flawonoidy, karotenoidy i witaminy, które zapewniają zarówno przeciwzapalne i anty działania utleniacza. Aby w pełni korzystać z wszystkich dobrodziejstw substancje występujące w owocach, można dodać szeroką gamę do swojej diety. Szczególnie dobre wybory są jagody, truskawki, jabłka, wiśnie tart, owoców cytrusowych i papai.

6. Oliwa z oliwek

Oliwa ma dobrą równowagę pomiędzy omega-6 i omega-3 kwasów tłuszczowych, a przede wszystkim składa się z kwasem tłuszczowym omega-9 nazwie kwas oleinowy, który jest nienasycony i hamuje zapalenie. Nie tylko oliwy z oliwek zapewni Państwu odpowiedni rodzaj kwasów tłuszczowych, zawiera także substancję o nazwie oleocanthal. Oleocanthal zwalcza stany zapalne, jak ibuprofen działa poprzez hamowanie aktywności enzymu o nazwie cyklooksygenazy w organizmie. Badania wskazują, że dodanie oliwy z oliwek w diecie obniża ryzyko zachorowania na raka jelita grubego i choroby pochodzenia zapalnego.

Ślub: Ogłoszenia i Zaproszenia Porady

Zaproszenia ślubne Zastanów się para, a nie ślub

Definicja jest unikalny, że nie ulega ani podobny do drugiego. Same w sobie, zaproszenia ślubne są wyjątkowe, ponieważ są osoby do pary wydające zaproszenia. Ale w ogóle, kiedy myślimy wyjątkowe zaproszenia ślubne, myślimy o zaproszenia ślubne, które są różne i które wyróżniają się od tego, co jest normą. Więc, co uczyniłoby twoje zaproszenia ślubne unikalne w odniesieniu do ślubu?

 • Unikalne zaproszenia ślubne może lub nie może zawierać swój ślub tematu, czy jest w weselu na morze, Disney ślubu lub w innym miejscu ślubu
 • Unikalne zaproszenia ślubne może być zmienione brzmienie, wysyłając zaproszenie bezpośrednio od młodej pary, a nie rodziców.
 • Unikalne zaproszenia ślubne może być stosowany do drugiego małżeństwa lub starszych wesela czy nawet łączenie dwóch rodzin.

Dla pary decydują się ożenić w późniejszych latach życia, po ich dzieci wyrosły i być może ich poprzednie małżonkowie zmarli, ich zaproszenia ślubne może być najbardziej unikalnych wszystkich. Są zapraszając gości, są ich dzieci zapraszając gości lub są po prostu wysyłać zaproszenia do gości, aby podzielić się z nimi sunset cruise są zapoczątkowała razem. Definicja unikalne jest to, że jest spersonalizowana, aby para, która jest wybór do wydawania zaproszenie. Nie przestrzeganie tradycji, jeśli nie chcesz być.

Wysyłanie zaproszenia ślubne

Czas jest wszystkim, a nigdzie nie jest, że prawdziwsze niż kiedy planujesz ślub. Zaproszenia ślubne są niezbędne do ślubu planuje nie tylko dla panny młodej i pana młodego, ale także dla gości weselnych. Samo zaproszenie na ślub służy podwójnemu celowi. To pierwsze należy ogłosić plany ślubne pary wysyłającego go. Drugim celem jest zapewnienie gościom narzędzie planowania własnego ślubu.

Zaproszenia ślubne zapewnić datę, godzinę i miejsce ślubu. Będzie również ostrzec gości do rodzaju odzieży, które mogą oczekiwać od formalnych po nieformalne. Zaproszenia ślubne na ślub plaży wskaże innego rodzaju odzieży, niż można nosić do formalnego katolickiego ślubu w wielkiej starej katedry. Ponieważ zaproszenie na ślub zapewnia tak wiele informacji i para potrzebuje potwierdzenia udziału zwróconych od gości, aby potwierdzić, ile pochodzą - można powiedzieć, że zaproszenie na ślub jest zawleczki, która sprawia, że ​​ślub to możliwe.

Mając to na uwadze, należy wysłać zaproszenia ślubne nie później niż 12 tygodni przed ślubem. Jeśli Twoje zaproszenia ślubne są gotowe, należy wysłać je 16 tygodni przed ślubem. 8 tygodni przed kontaktem ślub goście nie otrzymali potwierdzenia udziału od. Większość dostawców wymaga końcowej ilości od 4 do 6 tygodni przed ślubem, więc to daje Tobie i Twoim gościom doskonałą okno, aby skoordynować swoje plany ze swoimi planami.

Adresowanie Zaproszenia ślubne

Jeśli zapraszasz 200 gości na swój ślub, masz pisać ręcznie na adresowanie każdego ślubu zaproszenie, które planują wysłać? Jeśli jesteś, nie rób je wszystkie za jednym razem, bo te na koniec stosu z pewnością będą miały gorszy pisma niż te na początku. Tradycjonaliści będą nalegać na zajęcie zaproszenia ślubne ręcznie ponieważ personalizuje zaproszenie, nawet jeśli są one niestandardowe wydrukowany.

Co mówi o tobie, jeśli zdecydujesz się zrezygnować z pisma adresy na każdej kopercie? Nic. Nie martw się o nim w ogóle. Większość ludzi nawet nie patrzeć na kopercie. Są one znacznie bardziej zainteresowani w zaproszeniu wewnątrz koperty.

Jeśli naprawdę chcesz zrobić zajęcie ręcznie, a następnie należy ustawić tyle poświęcić czas zajęcia tylko kilka zaproszeń ślubnych w czasie, aby zapewnić jakość zapisu. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny jest dobra z kaligrafii, może to być czas, aby skorzystać z ich pomocy w rozwiązywaniu zaproszenia ślubne.

Zaproszenia ślubne - do druku Nowoczesne Moda

Druku zaproszenia ślubne tworzone we własnym domu na własnym komputerze może być równie urocze i piękne jak te zamówione przez profesjonalnego drukarki. Tworzenie własnych zaproszeń ślubnych może druku pozwalają na ich personalizację i tworzyć je z szerszej gamy powiedzeń. Kolejny plus do druku zaproszeń? Robią opcję oszczędzania pieniędzy dla par w sprawie budżetu.

Zaproszenia ślubne do zamówienia

Jeśli planujesz ślub, istnieje wiele decyzji, które zostaną wykonane. Wśród tych decyzji będzie miejsce, datę i rodzaj usług, który będzie wesele i kto ma być zaproszony na wesele. Większość par walczyć, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, jak wiele osób zaprosić, ale to jest bardzo typowe wysłać zaproszenia do gości na pewno nie będzie w stanie dojść do ślubu. Jeśli zamówić zaproszenia ślubne do druku, drukarka często wymaga minimalnej liczby zaproszeń do złożenia zamówienia na początku. Dlatego należy zawsze zamówić więcej zaproszenia ślubne i koperty niż liczby gości planujesz zaprosić. Istnieje wiele powodów ku temu, ale najlepszym powodem jest to, że zawsze lepiej mieć kilka dodatkowych zaproszeń na rękę niż wymyślić krótkie.

Przedślubne Zaproszeni

Gdy gospodarzem próbny obiad dla panny młodej i pana młodego, natychmiastowe wesele powinien być zaproszony. Obejmuje druhny, groomsmen, strażników, rodziców i dziadków panny młodej. Nie zapomnij podać nośnika dzwonka i dziewczyna kwiat i rodziców obu.

Minister i jego małżonek powinien być zaproszony na próbny obiad również. Jeśli masz prywatnego asystenta, który jest często bliski przyjaciel lub członek rodziny, ale nie jest druhną, ona powinna być także zaproszone do udziału.

Inni uczestnicy wesela mogą być również uwzględnione. Są to wyłącznie od pary. Przykłady, które są opcjonalne to: wokalista, czytelnicy Pisma gości rezerwacja opiekunów i dar towarzyszące.

Etykieta z zaproszenia ślubne

Etykieta zaproszenie na ślub wymaga, że ​​zaproszenie być sformułowane jako zaproszenie od rodziców panny młodej do ślubu swojej córki, jej pełna nazwa nazwy pana młodego, syn rodziców pana młodego nazwę, która odbyła się w określonym czasie na pewne dni.
"Twoje RSVP łaskawie zwróciła i koperta została zamknięta."
Etykiety, zaproszenia ślubne sugeruje, że to pre-paid pocztowy opieczętowane koperty z karty RSVP w celu ułatwienia powrotu zaproszeń w odpowiednim czasie.

Brzmienie Wezwania ma znaczenia

Wesela są o tworzeniu idealne otwarcia do następnego rozdziału w życiu dwojga ludzi łączących razem. Brzmienie zaproszenie na ślub odzwierciedla jak chcą rozpocząć ten rozdział. Potraktujcie to jako wstęp do opowieści tworzonego razem. Tradycja jest wielka rzecz; w rzeczywistości jest to więcej niż wielkie rzeczy. Tradycja to tradycja bez powodu - to jak zaczyna się baśń z kiedyś, wiesz, że będzie miał szczęśliwe zakończenie. Ale każda tradycja ma swój początek, a ty i twój małżonek wkrótce się doskonale mile widziane, aby utworzyć własną tradycję, ponieważ jest to o was dwóch i wielki dzień. Więc to, co sprawia, że ​​zarówno szczęśliwy.

Tradycyjny Invitational brzmienie: Pan i Pani Rodzice wniosku Bride przyjemność swojej obecności na ślubie ich córki, imię panny młodej tylko do pana pana młodego Pełna nazwa w miejscu i lokalizacji na dzień, datę i miesiąca oraz rok w czasie dnia. Odbiór podążać w wybranym miejscu.

Nowoczesne Invitational brzmienie: Dawno, nieuczciwe ukradł serce księżniczki i razem planują podróż do najbardziej magiczne miejsce na Ziemi, aby dzielić się śluby i zaangażowanie do siebie ... chcieliby Państwo dołączyć do nich w tej sprawie Escapade znaleźć ich długo i szczęśliwie.

Zaproszenia ślubne - do druku Nowoczesne Moda

W nowoczesnym świecie technologii, w których drukarki w jakości zdjęcia dekoracji biur domowych wielu osób pomysł wysłania druku zaproszeń ślubnych nie jest tak zdeklasowany, jak to może mieć kiedyś było. Jeśli zdecydujesz się na trasę z wykorzystaniem własnych zaproszeń ślubnych druku lub użyć programu, który pomaga zaprojektować druku zaproszeń ślubnych, należy zainwestować w odpowiedni papieru, kopert i innych materiałów.

Druku zaproszenia ślubne tworzone we własnym domu na własnym komputerze może być równie urocze i piękne jak te zamówione przez profesjonalnego drukarki. Tworzenie własnych zaproszeń ślubnych może druku pozwalają na ich personalizację i tworzyć je z szerszej gamy sformułowania, powiedzenia i więcej. Inną zaletą druku zaproszeń ślubnych jest to, że mogą one być również bardziej oszczędny wybór dla par ślubnych w sprawie budżetu.

O czym należy pamiętać przy użyciu druku zaproszeń ślubnych:

 • Zainwestuj w oprogramowaniu, jeśli nie masz go do tworzenia układu i fantazyjne kroje może wolisz. Oprogramowanie powinno zawierać również opcję adresowania kopert, tak aby koperty pocztowe, karty RSVP i powrotu koperty mają ten sam styl i efekt.
 • Upewnij się, że drukarka użyć, aby te drukowane zaproszenia ślubne może obsługiwać typ papieru, który chcesz wydrukować na - na przykład, niektóre prace mogą się zaciąć tkanki lekkie łatwe w drukarkach biurowych.
 • Upewnij się, że masz świeże pojemnik z tuszem i dodatki na strony dla kiedy zaczynasz swój nakład.
 • Wystarczy tylko wydrukować wystarczającą liczbę zaproszeń, jak masz gości do zapraszania, jednak należy zachować dodatkowe zapasy na rękę w przypadku trzeba drukować dodatkowe zaproszenia.
 • To zawsze miło, nawet z druku zaproszeń ślubnych, aby zachować jeden zestaw na bok w celu kadrowania lub scrapbooking później.

Mailing zaproszenia ślubne

Zawsze najlepiej pisać do wszystkich zaproszeń ślubnych w tym samym czasie. Bo ludzie mówią, ostatnią rzeczą, którą chcę, to dla jednego gościa, aby otrzymać zaproszenie na dwa tygodnie przed kolejnym. Osoba, która otrzymuje jej zaproszenie ostatnia może się zastanawiać, czy ona została zaproszona jako po myśli lub dlatego, że ktoś nie mógł zrobić.

Twoja poczta jest mniejsze szanse na zaproszenie, jeśli oni otrzymują razem w grupie, a nie kawałki.

Małżeństwo Ogłoszenia pre-

Wiele par informujemy ich daty ślubu nieco wcześniej, przed wysłaniem zaproszenia. To świetny pomysł dla każdego, kto ma nim pochodzących z dużych odległości.

Świetny sposób, aby goście wiedzą o nadchodzących zaślubin i daty jest wysłać pocztówkę, być może z wizerunkiem pary na nim. Na pocztówce, spróbuj ich prostota. Dobra propozycja jest po prostu, "Save the Date" wpisane na górze pocztówkę, nad wizerunkiem pary.

Pocztówki mogą być sformułowane w następujący sposób: "Joe i Sue będą małżeństwem na takiej a takiej daty." Obserwowani przez "Proszę zapisać datę."

Bardzo proste pocztówka z powyższych informacji jest to świetny sposób, aby wysłać wiadomość sprzed małżeństwa dla gości, którzy mogą żyć w pewnej odległości sposób.

Ogłoszenia i zaproszenia ślubne

Po odebraniu karty RSVP powrotem, może nie być w stanie odczytać nazwę na karcie. Aby temu zaradzić, po prostu liczyć się z listy gości i tyłu ogłoszeń ślubnych i zaproszenia RSVP karty. Kiedy go odzyskać, można dopasować do liczby z listy gości!

Wesela plenerowe

Jeśli planujesz mieć odkryty ślub, masz nadzieję, że miło dzień, ale jaki jest twój plan tworzenia kopii zapasowych, jeśli pogoda nie współpracuje?

Pamiętaj, aby podać "karty Rain" z zaproszeń do powiadomienia swoich gości z innej lokalizacji w przypadku pada deszcz.

Bądź przygotowany ... Nie pozwól te krople deszczu przynoszą łezki.

Ogłaszając Wesele To już się stało

Zapowiedź ślubu, które już miały miejsce to świetny sposób, aby rodzina i znajomi wiedzą, że zostałeś związał! To nie jest zaproszenie, które pozwala twoi bliscy wiedzą, że pobrali się i chciałem podzielić się darem, a tylko noty informacyjnej!

Jeden świetny sposób, aby ogłosić tego typu sytuacji jest wysyłanie komunikatów zamiast zaproszeń. To pozwala nam poinformować, że doszło ślubu, a nie zaprosić kogoś do zbliżającego się ślubu.

Istnieje kilka sposobów, aby słowa wasze ogłoszenia, to wszystko zależy od tego, jak na co dzień lub formalne chcesz być. Jeśli są bardziej formalne, a następnie ogłoszenie może przeczytać coś takiego: Pan i Pani Doe zaszczyt ogłosić małżeństwo swojej córki Jane Doe do Johna Smitha, 4 października 2005.

Jeśli chcesz zachować bardziej swobodny i ogłosić ślubu się, ogłoszenie może być sformułowana, takich jak:
Jane Doe śr John Smith 4 października 2005.

Powiadomienia mogą być wysyłane do każdego, kto nie został zaproszony na ślub lub którzy nie mogli być tam. To może wahać się od bliskich przyjaciół i rodziny do pracy kolegów.

Zaangażowanie Ogłoszenie

Jeśli planujesz umieścić ogłoszenie zaręczynowy albo w pracy, albo wysyłać komunikaty formalne dotyczące kart papierniczych, jest to zwykle format:

Pan i Pani David Smith Cleveland ogłosić zaręczyny z córką, Carrie Renee, do Chad Jones, syn Joe i Emma Jones Cincinnati. Pani Smith, absolwentka Uniwersytetu Bowling Green State, jest nauczycielem w Central Elementary w Dayton. Pan Jones ukończył summa cum laude z Ohio University i jest reporter Daily News Dayton. Są planuje ślub października. (Lub jeśli nie masz zestaw datę, zastąpić "Brak daty ślubu został jeszcze ustalony.")

Ogłoszenia treść ślubne

Szukasz kreatywnego cytatem dodać do zaproszenie na ślub? Spróbuj jednego z poniższych:
"Jeśli jest coś takiego jak dobre małżeństwo, to dlatego, że przypomina przyjaźń niż miłość." -Michel De Montaigne
"Miłość nie polega na patrząc na siebie, ale patrząc na zewnątrz w tym samym kierunku." -Antoine De Saint-Exupery
"Jest tylko jedno szczęście w życiu, kochać i być kochanym." -George Piaski
"Nie ma lekarstwa na miłość, niż kochać bardziej." Henry David Thoreau

Etykieta z zaproszenia ślubne

Zaproszeni goście weselni powinni zawsze przestrzegać etykiety zaproszenie na ślub i wysłać w swoich kartach odpowiedzi przez żądanym dniu.

Prawidłowe Zaproszenie Brzmienie

Znalezienie właściwego sformułowania zaproszenia ślubne może być skomplikowane, i istnieje wiele różnych sformułowań, które można wybrać. To wspaniale, że chcesz dołączyć do nazwy swoich rodziców na zaproszenie na ślub, mimo że nie są gospodarzem imprezy. Gdy młodzi są gospodarzem ślub, ale chcą zawierać nazwiska rodziców, właściwe brzmienie jest następujące:
Maryja Panna,
Córka pana i pani Daniela Bride
i
Doug Groom,
Syn pana i pani Harold Groom
Poproś o honor swojej obecności ... itp.
Ponieważ matka twojego narzeczonego, minęło, właściwa etykieta musiałby opuścić jej imię się o zaproszenie na ślub.

Towar Budżet papierowe

Możesz zaoszczędzić setki dolarów, projektując własne zaproszenia na komputerze. Istnieje wiele easty w obsłudze pakiety oprogramowania, który zaprowadzi cię przez proces i daje wiele możliwości projektowania, koloru i czcionki. To świetny pomysł, jeśli jesteś kreatywny i masz drukarkę dobrej jakości. Można tworzyć własne zaproszenia ślubne, zaproszenia prysznic, programy ceremonii, biuletyny, plakaty i menu, powrót kopert.

Zaproszenia 101: Hosted przez rodziców

Jeśli twój ślub jest organizowany przez (czytaj: w większości opłacane przez) rodzice panny młodej lub pana młodego, Format zaproszenia brzmi następująco:

Pan i pani Bob Jones
zwrócić się o honor swojej obecności
na ślubie swojej córki
Amy Lynn
do
Gary Rafał Szary
Poniedziałek, piętnastego czerwca
o jedenastej
Galbreath kaplica
Athens, Ohio

Jeśli chcesz zawierać nazwiska obydwu rodziców, treść będzie

Pan i pani Bob Jones
zażądać przyjemność firmy
na ślubie swojej córki
Amy Lynn
do
Gary Rafał Szary
syn
Pan i pani Spencer Szary
Poniedziałek, piętnastego czerwca
o jedenastej
Galbreath kaplica
Athens, Ohio

Jeśli obydwa zestawy rodziców są gospodarzem, brzmienie jest następujące:

Pan i pani Bob Jones
i
Pan i pani Spencer Szary
zwrócić się o honor swojej obecności
małżeństwo z dziećmi
Amy Lynn
i
Gary Raphael
Poniedziałek, piętnastego czerwca
o jedenastej
Galbreath kaplica
Athens, Ohio

Zaproszenia 101: Hosted przez pary

Jeśli para jest gospodarzem własnego ślubu, treść zaproszenia jest w następujący sposób:

Cześć swojej obecności
jest wymagana w małżeństwie
Pani Amy Lynn Jones
do
Pan Gary Rafał Szary
Poniedziałek, piętnastego czerwca
o trzeciej
Galbreath kaplica
Athens, Ohio

Zapraszanie rodzin z dziećmi

Nawet jeśli zapraszając dzieci do ślubu, tylko nazwy rodzica przejść na zewnątrz koperty. Możesz to imiona dzieci na wewnętrznej kopercie.

Zapisz daty!

Jeśli masz ślub na wakacje weekend lub na ruchliwym porze roku (jak czerwca lub Boże Narodzenie), za wysyłanie "zapisz datę" pocztówki jak najszybciej ustawić swoją listę. W ten sposób ludzie mogą zaplanować swoje wakacje lub urlop podróży po ślubie, jeśli zdecydują się uczestniczyć i może im pomóc z tańszego przelotu. Można nawet sformatować newsletter z istotnych informacji.

Zaproszenia ślubne: sam adres, różne nazwy

Jeśli zapraszasz dwóch ludzi, którzy mieszkają pod tym samym adresem, ale mają różne nazwiska, lista ich nazwisk na oddzielnych linii na zaproszenie na ślub, w kolejności alfabetycznej. Na przykład, na zewnątrz koperty czytał

Pan Gary Gray
Pani Britney Spears

i wewnątrz czytał

Gray
Pani Spears

Do-It-Yourself

Jeśli masz mało gotówki, gdy planujesz swój wymarzony ślub, dlaczego nie pomyśleć o drukowaniu własnych zaproszeń? Istnieje wiele programów tworzenia świetne karty, i mnóstwo super grafiki. Z własnego komputera i przy odrobinie wysiłku można mieć 200 zaproszeń w cenie 25 profesjonalnie wydrukowanych zaproszeń.

Zaproszenia ślubne Style

Zaproszenie może być bardzo proste lub ozdobne. Style zaproszenia ślubne zależności czynniki obejmują budżet i własnego gustu i stylu. Ponadto należy pamiętać, Twoje zaproszenie będzie dać gościom ideę jaką ślub się spodziewać. Dla par szukających sposób oszczędzać, nie są do-it-yourself zestawy lub zniżki stacjonarne firmy, które będą drukowane wymyślne zaproszeń na niskie ceny. Jeśli chcesz ozdobny zaproszenie, dodać wszystkie ozdobami - obudowy, mapy, wyłożone koperty, taśmy, dopasowania zakładki i stacjonarne.

Brzmienie na zaproszenia ślubne

Reguła dla brzmienia na zaproszenia ślubne jest to, że rodzice, którzy odeszli nie są uwzględniane przez nazwę na zaproszenia. To może wydawać się trochę trudne, ale nie jest dobre wyjaśnienie --- zaproszenie wydaje gospodarzy imprezy. Więc jeśli twój ojciec jest gospodarzem ślub, jego nazwisko powinno być na zaproszenie; jeśli ty i twój narzeczony jest gospodarzem ślub, nazwy powinny być na zaproszenie. Celem zaproszenia jest, aby nie pozwolić każdy wie nazwiska rodziców, ale niech ludzie wiedzą, kto jest gospodarzem imprezy.

Zaproszenie na Ślub Znaczek

Jeśli jesteś na ścisłej budżetu, należy wziąć pod uwagę koszty wysyłki przy wyborze zaproszeń ślubnych. Niektóre większe style zaproszeń i ogłoszeń lub bardziej nietypowych stylów kształt muszą być przesyłane za pomocą wyższy koszt przesyłki, a jednocześnie może nie wydawać się, że dużej różnicy, to można dodać podczas wysyłania dziesiątki zaproszeń ślubnych.

Przykładowe Ślubie

Jeżeli chcesz poinformować swój ślub w lokalnej gazecie, istnieje kilka rzeczy, o których warto pamiętać, gdy ogłoszenia sformułowanie ślubne: * Zapytaj, czy jest formularz do wypełnienia. * Wpisz lub wydrukować informacje ładnie (nie chcesz wasze imiona zapisane błędnie!). * Pamiętaj, aby podać informacje takie jak data ślubu, miejsce ślubu, nazwisko panieńskie panny młodej, nazwach swoich rodziców i gdzie mieszkają i gdzie będziemy mieszkać, gdy jesteś w związku małżeńskim. * Jeśli Ogłoszenie może być długi (niektóre większe gazety nie mają pokój), może zawierać nazwiska druhny i ​​gdzie są one z * Dołącz miejsce miesiąc miodowy * Dodaj informacje, takie jak, gdzie każdy dorastał, gdzie poszedł do szkoły (uczelni lub szkoły), a jeśli jesteś zatrudniony. * Pamiętaj, aby podać swoje dane kontaktowe * Zapytaj papier jakie fotografii wolą, i upewnij się, napisać swoje nazwisko i adres na odwrocie. Najlepiej wysłać kopię.

Porady ślubne zaproszenie

Kiedy rozwiązać swoje zaproszenia ślubne, unikać używania "i gościa", gdy można. Jeśli nie znasz nazwy osoby pochodzące z zaproszonych gości, a następnie zadzwonić do osoby, która również zostanie zaproszenie i zapytać, co nazwa powinna być stosowana na zaproszenie. Jeżeli nie możesz dowiedzieć się, iść do przodu i używać "gości". Personalizacja i zamyślenie znalezienia nazwy sprawi, że zaproszenie wyjątkowy

Zaproszenia ślubne słowne

Dla planujących ślub i obsługi wspomina zmarłego rodzica, należy użyć następującego sformułowania: "zaproszeń ślubnych, syn pani Jane Doe i późno pan Jan Kowalski" lub "syn pani Jane i późne Mr. Jan Kowalski ". Często, gdy zmarły rodzic jest wymieniony jako pierwszy może to brzmieć, jakby oboje rodzice nie żyją (czyli "syn zmarłego pana i pani John Doe") Wiele osób często komfort w uhonorowanie pamięci swoich rodziców o tym toast z Pamięć o poległych w czasie odbioru. Także jeśli członkiem rodziny jest gospodarzem ślub, byłoby również właściwe podziękować gościom za przybycie na rzecz żywych i zmarłych rodziców (czyli "W imieniu pamięci mojego męża i mnie, dziękuję wszystkim za nadchodzi ") Lub jeśli tosty powitać pannę młodą do swojej rodziny będzie to, można wspomnieć, jak dumni zmarły rodzic będzie z was oboje dzisiaj, itp

Nie-Kids Zaproś

Jeśli chcesz aby twój ślub będzie wolny dzieci, upewnić się, że zaproszenia odzwierciedlać (czyli zająć go Pan i Pani, a nie "rodziny"). Jeśli ktoś potwierdzenia udziału z dziećmi tak, trzeba zadzwonić i wyjaśnić, że jest to funkcja wyłącznie dla osób dorosłych.

Domowe Ślubie

W przypadku wysyłania komunikatów i robisz ogłaszając siebie, domowe Ślub Zaproszenia brzmienie jest następujące: Amy Lynn Jones i Gary Rafał Szary ogłosić swoje małżeństwo poniedziałek, piętnastego czerwca dwa tysiące Helen Mauck Galbreath Memorial Chapel Athens, Ohio

Ogłoszenia nie są niegrzeczni

Wbrew temu, co wielu ludzi myśli, ogłoszenia nie są sposobem subtelnie prośbą o prezenty ślubne. Ogłoszenia są całkowicie dopuszczalne sposób aby rodzina i przyjaciele, którzy nie byli na ślubie wiem, że ty i twój ukochany nie weszło w związki małżeńskie. Jeśli są szczęśliwi i chcemy wysłać prezent, to w porządku, ale ogłoszenie jest tylko, że zapowiedź, a nie sposobem na uzyskanie więcej prezentów.

Przykładowe Ślubie

W przypadku wysyłania komunikatów i ogłaszając jest wykonywana przez rodziców brzmienie jest następujące: Pan i pani Bob Jones ogłosić małżeństwo swojej córki Amy Lynn Gary Raphael Graya poniedziałek, piętnastego czerwca dwa tysiące Helen Mauck Galbreath Memorial Chapel Athens, Ohio.

Nie-Kids Zaproś

Jeśli chcesz aby twój ślub będzie wolny dzieci, upewnić się, że zaproszenia odzwierciedlać (czyli zająć go Pan i Pani, a nie "rodziny"). Jeśli ktoś potwierdzenia udziału z dziećmi tak, trzeba zadzwonić i wyjaśnić, że jest to funkcja wyłącznie dla osób dorosłych.

I gości

Niektóre panny młode kierują zaproszenia za pomocą "i gościa", ale jest to rodzaj bezosobowe. Jeśli możesz, spróbuj dowiedzieć się nazwiska osób waszych przyjaciół i krewnych, pojedynczych i wyślij osobne zaproszenie do tej osoby. Jeśli nie możesz wysłanie zaproszenia z "i gościnności wystarczy.

Wysłanie Powiadomienia o Ślubie

Jeśli wysyłasz zaproszenie na ślub, wysłać je albo dzień lub dni po ślubie. Ślubie sformułowanie odnosi się zwykle do ślubu odbywającego się w przeszłości, więc nie chcesz, aby osiągnąć swoje cele podróży, aż po już weszło w związki małżeńskie.

6 Lies musisz przestać mówi się, dzięki czemu można uzyskać w kształcie

Wszyscy mówią sobie małe białe kłamstwa, aby poczuć się lepiej, co robimy każdego dnia. "To dobrze dla mnie, aby mieć po prostu trochę więcej", "To nie jest zbyt wiele kalorii", "Nie muszę pracować na dzisiaj", i wielu innych, które trzepotanie przez nasze umysły na co dzień. Ale to te małe białe kłamstwa, które będą cię powstrzymać od podejmowania postęp chcesz i potrzebujesz, aby się z utratą masy ciała.

Nadszedł czas, aby uznać te urojenia, czym one są. Uświadom sobie, że masz zamiar powiedzieć sobie prawdę, nawet jeśli to nie jest coś, co chcesz przyznać. To pomoże Ci zrobić postęp, który chcesz.

6 Lies musisz przestać mówi się, dzięki czemu można uzyskać w kształcie

1. "To jest po prostu trochę więcej ..."

Czy wybierasz się na drugą porcję obiadu lub kawałek pysznego tortu z tym, często leżą sobie, że to tylko "trochę". Cóż, możesz być zaskoczony, jak wiele, że "trochę" można dodać, zwłaszcza słodycze i smakołyki. Ale jeśli się do tego trochę, trzeba będzie spalić te dodatkowe kalorie po prostu złamać, nawet - a będziesz miał nagrać jeszcze schudnąć. Zamknij mówi się, że to tylko trochę więcej, i trzymać się z częściami i posiłki zostały przygotowane dla siebie.

2. "Nie jem więcej niż powinienem ..."

Kiedy był ostatni raz wyrejestrowany wielkości porcji? Być może powoli zwiększać ilość spożywanych pokarmów, dopóki jesteś gobbling się więcej, niż używane do - po prostu dlatego, że nie śledził, co zjesz. To nie może być celowe, ale większość z nas ma tendencję, aby dodać nieco więcej żywności do naszej płyty na co dzień. Jeśli nie jesteś bardzo surowe, może skończyć się służąc sobie bardziej jako tygodnie mijają.

3. "Mam w treningu dzisiaj ..."

Ale czy naprawdę? Ile kalorii czy szczerze nagrać z treningu? Czy naprawdę zniszczyć te abs, a nie twoje ciało naprawdę trening potrzebuje? Pewnie, że jesteś gorąca, spocona, i prawdopodobnie zmęczony, ale można szczerze powiedzieć, zrobiłeś trening z maksymalną intensywnością? Nawet jeśli nie robisz treningi HIIT, należy jeszcze wcisnąć się trudne. Jeśli nie jesteś pewien, że pchnął swoje ciało na tyle mocno, aby dodatkowy wysiłek, aby pracować jeszcze ciężej następnego dnia.

4. "wciąż będę w stanie pracować na jutro ..."

Ile razy Pan poszedł na imprezę lub spotkanie towarzyskie w nocy, a następnie został wyczerpany, kiedy przyszedł czas ćwiczeń wokół następnego dnia? Czy kiedykolwiek palił, pił, lub zrobić to, co Ci się, że nie będzie kolidować z wykonywaniem, tylko, że po prostu nie mają wytrzymałość na następny dzień? Nie ma prawie nic ważniejszego niż program treningu, więc nie pozwól, by cokolwiek zaburzać zdolność przesuwania organizm ciężko!

5. "Ale ja nie mam czasu ..."

To marudzenie pretekst jest tak, że: wymówki! Każdy ma czas, aby dostać się w kształcie, diety i jedzenia w prawo - po prostu chcieć to wystarczająco złe. Trudno się w kształt, a to zajmie miesięcy ciężkiej pracy. Czy pracujesz w domu, uderzył w siłowni lub na rowerze do pracy, masz czas, aby to zrobić - po prostu zrobić to priorytet i będzie się działo!

6. "Nie mogę sobie pozwolić, aby uzyskać kształt ..."

Tak, siłownia jest drogie, a kupuje zdrową żywność zawsze będzie kosztować więcej niż tanie przetworzonych śmieci to stado półkach supermarketów. Jednak, zamiast spędzać pieniądze na rzeczy, których nie potrzebujesz, to dlaczego nie zrobić organizm przysługę i zacząć wydawać pieniądze na co zdrowsze? Wiele osób spędza więcej pieniędzy palenia i / lub picia w każdym miesiącu, niż gdyby na siłowni. Co mogą zrobić, jeśli zmienili swoje priorytety w wydatkach?

6 Lies musisz przestać mówi się, dzięki czemu można uzyskać w kształcie

Jak mieć niesamowite treningu w zaledwie 30 minut!

Ubezpieczenie: zabronione i objęte ograniczeniami w Porady Celnej

Przemysł tekstylny i odzieżowy w US Customs

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma ograniczenia co do tego, jak wiele tkaniny i odzież można przynieść z powrotem tak długo, jak to jest na własny użytek, to jest dla Ciebie lub jako prezent. (Być może trzeba będzie zapłacić cło na niego, jeśli już przekroczony prywatnego zwolnienie, ale kwota może przynieść nie jest ograniczona.) Przesyłki (bez opiekunów pakietów, które są wysłane lub dostarczone), jednak może być przedmiotem ograniczeń w ilości , Ograniczenia ilościowe w odzieży i tekstyliów są nazywane "kwoty". Aby wejść do Stanów Zjednoczonych, odzież i tekstylia, konieczne może być zaopatrzone w dokument - można myśleć o nim jako o paszport dla tkanin - ". Wiza" o nazwie Czasem zamiast wizy, pozwolenia na wywóz lub świadectwo jest wymagane od kraju produkowanej odzieży. Formalne zgłoszenie musi być dokonane dla wszystkich wykonanych na zamówienie garniturach z Hongkongu, bez względu na ich wartość, chyba że towarzyszy wam i pozwolenie na wywóz wydane przez Hongkong jest przedstawione z tego wpisu. Jeśli planujesz dostać ubrania lub tkaniny na wycieczkę i to wysłane pocztą lub kurierem, skontaktuj się z kontyngentów celnych na temat wymagań i wizowych przed podróżą.

Mikroskopijne Zagrożenia

Wyobraź sobie, że bierzesz na wycieczkę do lasu deszczowego w jakiejś części świata. Podręcznik przypomina, że ​​gleba jest doskonała do uprawy. Nie znajdziesz nic to dobre nigdzie indziej w ogrodzie różanym. Więc chwycić garść ziemi i umieścić ją w plastikowej torbie, aby przywrócić do stanów. Nie ma nic złego w tym prawa? ŹLE! Wierzcie lub nie, nawet brud może być ograniczona poz celnych. Dlaczego? Wprowadzenie obcej ziemi na naszej ziemi może mieć poważne konsekwencje. Gleby może zawierać pewne obcego organizmu, które mogą siać spustoszenie w naszym życiu roślin. Co z kolei może rozprzestrzeniać choroby zwierząt i tak, z nami. Ok, może to trochę naciągane, ale rząd nie chce opuścić "nieznanych" czynniki z osobami, które wykonują, nie to, co robią. Tylko w ten sposób ziemia może wprowadzić ten kraj jest, czy to w rękach zawodowych z właściwego zezwolenia.

Samochody w US Customs

Samochody importowane do USA, muszą spełniać wymogi emisji paliwa Ochrony Środowiska Agencja (EPA) oraz standardów bezpieczeństwa, zderzak i zapobiegania kradzieży z Departamentu Transportu (DOT). Próba sprowadzenia samochodu, który nie spełnia wszystkich wymagań może być dokuczliwy doświadczenie. Oto dlaczego: Prawie wszystkie samochody osobowe, samochody dostawcze, samochody sportowe, i tak dalej, które są zakupione w innych krajach muszą być zmienione, aby spełnić amerykańskie standardy. Samochody osobowe, które są importowane, pod warunkiem, że ich zmodyfikowanej muszą zostać wywiezione lub zniszczone, jeśli nie zostały one zmodyfikowane zadowalająco. I nawet, jeśli samochód ma spełniać wszystkie normy federalne, może podlegać dodatkowym wymogom EPA, w zależności od tego, co kraje jechałeś go. Albo może to wymagać przy wejściu do czasu wiązania warunki dopuszczenia zostały spełnione. Więc zanim nawet myśleć o imporcie samochodu, należy zadzwonić EPA i DOT aby uzyskać więcej informacji. Informacje na temat importowania pojazdów można uzyskać od Agencji Ochrony Środowiska, wiadomości .: 6405J, Washington, DC 20460, telefon (202) 564-9660, a Departament Transportu, Urząd Zgodności Bezpieczeństwa Pojazdów (NEF 32) NHTSA, Waszyngton, DC 20590. Kopie broszurze Serwisu Celnej importu lub eksportu samochodu, można uzyskać pisząc na amerykańskiej Służby Celnej, PO Box 7407, Washington, DC 20044. EPA samochodowy Import Fakt Podręcznik można uzyskać pisząc na adres Agencji Ochrony Środowiska , Washington, DC 20460. Samochody trafiły do ​​Stanów Zjednoczonych tymczasowo (na mniej niż jeden rok) są zwolnione z tych ograniczeń.

Uniwersalny klienta Dla Celnej

Ludzie, którzy prowadzą celnych na granicach zagranicznych może być przytłaczający. Zwłaszcza, jeśli nie mówić ich językiem. Plus, to nie pomaga, że ​​są one zwykle w mundurach, a niekiedy prowadzić Uzi. Jednak należy pamiętać, że pod tym szorstkiej powierzchowności leży człowieka. Więc jeśli pytają pytania bądź uprzejmy. Bądź uprzejmy. Zasadniczo, traktują je i swój kraj z szacunkiem. Bo choć ich poziom może być mało oficjalnej totem wciąż mogą dać Ci wiele kłopotów.

Artefakty kulturowe oraz dóbr kultury

Większość krajów ma prawa, które chronią ich dóbr kultury (art / artefakty / zabytki archeologiczne i materiał są etnologiczne, które są również używane terminy). Takie przepisy obejmują kontroli eksportu i / lub krajowej własności dóbr kultury. Nawet jeśli zakupione od działalności w kraju pochodzenia lub w innym kraju, własność prawna takich artefaktów może być pytanie, czy wprowadzone do USA Upewnij masz dokumentów, takich jak zezwolenia na wywóz i wpływów, chociaż nie muszą przyznać własność. Choć prawa nie mogą być zagraniczni wykonalne w USA, mogą powodować pewne amerykańskie prawo powoływać. Na przykład, co do zasady, na podstawie ustawy skradzionej własności USA, nie można mieć tytuł prawny do sztuki / artefakty / zabytków, które zostały skradzione, bez względu na to, ile razy takie pozycje mogą mieć zmienione ręce. Artykuły ze skradzionych dóbr kultury (z muzeów lub religijnych lub świeckich z pomników publicznych) pochodzących z każdego z krajów sygnatariuszy Konwencji UNESCO z 1970 specjalnie nie mogą być importowane do USA Ponadto, amerykańskie prawo może ograniczyć import do USA konkretnych kategorii Sztuki / artefakty / zabytków: Amerykańskie prawo ogranicza import każdym prekolumbijskich architektury monumentalnej i rzeźby i malowidła ścienne z krajów Ameryki Środkowej i Południowej. Prawo amerykańskie wyraźnie ogranicza import indiańskich artefaktów z Kanady; Maya prekolumbijskich obiekty archeologiczne z Gwatemali; Pre-kolumbijskie obiekty archeologiczne z Salwadoru i Peru; obiekty archeologiczne (takie jak rzeźby z terakoty) z Mali; Colonial obiekty okres takie jak obrazy i przedmioty rytualne z Peru; Okres bizantyjski rytuał i obiekty kościelni (takich jak ikony) z Cypru; Khmer rzeźba kamienna archeologiczne z Kambodży. Import pozycji, takich jak te powyżej jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy produkty te są towarzyszy zezwolenie na wywóz wydane przez kraj pochodzenia (gdzie po raz pierwszy znaleźć takie pozycje). Dostawcy takich elementów są znane do zaoferowania fałszywych certyfikatów eksportowych.

Mięsa, drobiu i zwierząt gospodarskich Artykuły spożywcze

Przepisy regulujące mięso i produkty mięsne są bardzo surowe: może nie przynieść świeże, suszone lub w puszkach mięsa lub produktów mięsnych z większości innych krajów. Ponadto, nie może przynieść w produktach spożywczych, które zostały przygotowane z mięsa. Przepisy dotyczące importu mięsa i produktów mięsnych często się zmieniają, ponieważ są one oparte na epidemie w różnych miejscach na świecie. APHIS, która reguluje mięsa i produktów mięsnych, jak również owoce i warzywa, zaprasza zadzwonić aby uzyskać więcej informacji na temat importu mięsa. Kontakt z USDA-aphis służb weterynaryjnych, Narodowe Centrum Import / Export (też miła włoska), 4700 River Road, Dział 40, Riverdale, MD 20737-1231; zadzwoń (301) 734-7830.

Leki i US Customs

Ważną zasadą jest, że podczas wyjazdu za granicę, przyjmować leków, które są potrzebne, nie więcej, nie mniej. Narkotyki i niektóre inne leki o wysokim potencjale nadużyć - Rohypnol, GHB i Fen-Phen, aby wymienić tylko kilka - nie mogą być wprowadzone do Stanów Zjednoczonych i tam są surowe kary dla próbuje dostosować je Jeśli potrzebujesz. leki, które zawierają potencjalnie uzależniających narkotyków lub środków odurzających (np, niektóre leki na kaszel, środki uspokajające, nasenne, przeciwdepresyjne lub pobudzające do spania), wykonaj następujące czynności: Zadeklaruj wszystkie leki, Medicinals i podobnych produktów do właściwego urzędnika celnego. Wykonać wszystkie leki, Medicinals i podobne produkty w oryginalnych opakowaniach. Carry tylko ilość tych substancji, że osoba z tego stanu (np, przewlekły ból) zwykle prowadzą do jego / jej stosowania. Carry receptę lub pisemne oświadczenie od lekarza, że ​​substancje są używane pod nadzorem lekarza i że są one niezbędne dla dobrego samopoczucia fizycznego podczas podróży. Mieszkańców USA wjazdu do Stanów Zjednoczonych na międzynarodowych granicach lądowych, które są przewożących ważnie otrzymać substancję kontrolowaną (oprócz narkotyków, takich jak marihuana, kokaina, heroina czy LSD), są pewnymi dodatkowymi wymogami. Jeśli mieszkaniec USA chce wprowadzić substancji kontrolowanych innych niż narkotyków, takich jak marihuana, kokaina, heroina czy LSD, ale nie ma recepty na substancję wydanego przez USA licencjonowanym lekarza (np, lekarz, lekarz dentysta, itp ) zarejestrowane i dopuszczone przez Drug Enforcement Administration (DEA) uregulowanie mediacji, jednostka nie może importować więcej niż 50 jednostek dawkowania leków. jeśli USA Resident ma receptę na substancji kontrolowanej wydanego przez rejestrującego DEA, więcej niż 50 jednostek dawkowania mogą być importowane przez tę osobę, jeżeli wszystkie inne wymogi prawne zostały spełnione. Proszę pamiętać, że tylko leki, które mogą być przewidziane prawem w Stanach Zjednoczonych mogą być przywożone do użytku osobistego. Należy pamiętać, że posiadanie pewnych substancji może także stanowić naruszenie praw państwowych. Ostrzeżenie: Food and Drug Administration (FDA) zabrania przywozu, pocztą lub osobiście, fałszywych leków na receptę i bez recepty oraz wyrobów medycznych. Są to niekonwencjonalne "leków" dla takich schorzeń jak rak, AIDS, zapalenie stawów, czy stwardnienie rozsiane. Mimo, że takie leki lub urządzenia mogą być legalne w innym miejscu, jeżeli FDA nie zatwierdziła je do użytku w Stanach Zjednoczonych, ale nie może legalnie wjechać do kraju i zostaną skonfiskowane w przypadku stwierdzenia, nawet jeśli zostały one uzyskane na podstawie zagranicznego przepisu lekarza. Do specyfiki około importu substancji kontrolowanych zadzwoń (202) 307-2414. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat podróżowania z lekami, należy skontaktować się z najbliższym biurem FDA lub napisać Food and Drug Administration, Wydział operacji przywozu i polityki, pokój 8/12 (HFC-170), 5600 Fishers Lane, Rockville, MD 20857, lub przeczytać FDA podrozdział na Pokrycie osobistych importu.

Okazja Law Breaker za

Ludzie wbrew Przepisy celne codziennego. Niestety, płacą cenę za to. Gdy ktoś przynosi coś nielegalnie, rząd chwyta go. Staje się ich własnością. Obecnie w ich posiadaniu rząd ma nadwyżkę przedmiotów, takich jak samochody, sprzęt elektroniczny, biżuterię i wiele innych rzeczy. Gdy znajdują się te elementy nie zawierają żadnych potencjalnych dowodów lub cenne informacje mogą być sprzedawane do publicznej wiadomości. Odbywa się to zazwyczaj w drodze licytacji. Aukcje te są prowadzone na terenie całego kraju w różnych dziedzinach. Możesz znaleźć informacje na temat tych miejsc, a także informacje na temat sposobu, aby kupić zajętych rzeczy online w www.governmentauctions.org.

Owoce i warzywa Artykuły spożywcze

Przynosząc owoce i warzywa w domu może być bardzo kłopotliwe. Że Apple kupił na lotnisku tuż przed wejściem na pokład obcego, a następnie nie jeść? Czy Celnej pozwoli go w Stanach Zjednoczonych zależy od tego gdzie go masz i gdzie idziesz po przybyciu do Stanów Zjednoczonych. To samo odnosi się do tych wspaniałych pomidorów śródziemnomorskich. Świeże owoce i warzywa mogą zawierać szkodników roślin lub choroby w Stanach Zjednoczonych. Może pamiętasz Med latać histerię od końca lat 1980: Opowieści o uszkodzenia upraw spowodowane śródziemnomorskiej muszki owocowej były w gazetach miesięcy. Stan Kalifornia, a rząd federalny razem spędziliśmy około 100 milionów dolarów pozbyć się tego szkodnika. A źródłem wybuchu? Jeden podróżnik, który przyniósł do domu jednego skażoną kawałek owocu. Najlepiej, aby nie doprowadzić świeże owoce lub warzywa do Stanów Zjednoczonych. Ale jeśli planujesz, zadzwoń aphis i uzyskać kopię Porady Traveler, który wymienia to, co można, a czego nie można zabrać ze sobą, a także elementy, na które trzeba mieć pozwolenie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.aphis.usda.gov/travel/ lub http://www.aphis.usda.gov/ppq/permits.

Embargo Czy Nie Przejdź

Polityka światowa odgrywa również rolę w zwyczajach. Jeśli nasz kraj był w stanie wojny z innym narodem nasz rząd może nałożyć co nazywa embargo. Oznacza to, że każdy w USA jest zabronione na eksport lub import towarów z tego kraju. Czasami są nawet używane embarga, gdy nie jesteśmy w stanie wojny. Możemy nie kupić towary z kraju, który traktuje swoich pracowników w sposób nieuczciwy lub robi rzeczy szkodliwych dla środowiska. W każdym razie może rząd zwykle dostarcza wszystkich informacji na temat ich US Customs & Border miejscu ochrony - www.cbp.gov.

Gry i trofeów myśliwskich

Jeśli masz zamiar importować grę lub trofeum myśliwskiego, prosimy o kontakt z Fish i Wildlife Serwis przed wyjazdem (800) 358-2104. Obecnie, 14 porty celne wpisu są wyznaczone do obsługi gry i trofea; inne porty celne muszą uzyskać zgodę od Fish and Wildlife Service w celu usunąć wpis. W zależności od gatunku można wnieść z powrotem, może być konieczne zezwolenie od kraju, w którym zwierzę zostało zebrane. Niezależnie od gatunku, musisz wypełnić formularz Wildlife Ryby i, Deklarację dla 3-177 przywozu lub wywozu. Trofea mogą być przedmiotem kontroli przez amerykański Departament Zdrowia Zwierząt i Roślin Inspekcji Rolnictwa (APHIS) do celów sanitarnych. Ogólne wytyczne dotyczące importu trofea można znaleźć w Porady aphis w publikacji Traveler. Kontakt USDA APHIS PPQ, zezwolenia Jednostka, 4700 River Road, Unit 133, Riverdale, MD 20737 lub zadzwoń (301) 734-8645. Ponadto, przepisy federalne nie zezwalają na przywóz wszystkich gatunków do stanu z ryb lub przyrody przepisów, które są bardziej restrykcyjne niż prawo federalne. A jeśli naruszone zostały przepisy zagranicznych w podejmowania, sprzedaży, posiadania, lub eksport do Stanów Zjednoczonych dzikich zwierząt, zwierzęta te nie będą zezwolono na wjazd do Stanów Zjednoczonych. Ostrzeżenie: Istnieje wiele przepisów, wymuszone przez różne agencje, regulujące przywóz zwierząt i części zwierząt. Niezastosowanie się do nich może prowadzić do czasochłonnych opóźnień w rozliczeniach trofeum przez odprawę celną. Zawsze należy zadzwonić do wskazówek przed wyjazdem.

Informacje o nas Służby Celnej

US Służba Celna powierzono egzekwowanie prawa dla niektórych 400 40 innych agencji rządowych, takich jak Fish and Wildlife Service i Departamentu Rolnictwa. Te inne agencje mają wielki interes w tym, co ludzie przynoszą do kraju, ale nie zawsze są na przejściach granicznych, strzegących naszych granic. US Customs jest zawsze w portach wejścia - pilnowanie granic narodu jest to, co robimy. Produkty, które chcą utrzymać się w Stanach Zjednoczonych to te, które ranią zdrowia społeczności, bezpieczeństwa publicznego, amerykańskich pracowników, dzieci lub krajowego roślin i zwierząt, lub tych, które pokonać nasze narodowe interesy polityczne. Czasami produkty, które powodują szkodę lub mają potencjał, aby to zrobić, może wydawać się dość niewinnie. Przed wyjazdem do podróży za granicą, może chcesz porozmawiać z Customs o przedmioty, które planują przywrócić, aby upewnić się, że nie jesteś zabronione lub ograniczone. Zabronione oznacza element jest zabronione przez prawo, aby wjechać do Stanów Zjednoczonych. Przykładami są niebezpieczne zabawki, samochody, które nie chronią ich pasażerów w razie wypadku lub nielegalnych substancji, takich jak absyntu i Rohypnol. Ograniczona oznacza, że ​​specjalne licencje lub zezwolenia są wymagane od agencji federalnych, zanim przedmiot może wjechać do Stanów Zjednoczonych. Przykłady to broń palna i niektóre owoce, warzywa, zwierzęta domowe i tkaniny.

Fish and Wildlife w US Customs

Ryby, dzikiej przyrody, i produkty z nich są przedmiotem ograniczeń przywozowych i wywozowych, zakazów, zezwoleń lub świadectw oraz warunki kwarantanny. Zaleca się, aby skontaktować się z US Fish and Wildlife Serwis przed wyjazdem, jeśli masz zamiar importować lub eksportować jedną z następujących czynności: Dzikie ptaki, ssaki lądowe i morskie, gady, ryby, skorupiaki, mięczaki lub bezkręgowców. Każda część lub produkt z powyższych, takich jak skóry, kły, kości, pióra, lub jaj. Produkty lub wyroby wytwarzane z dzikich zwierząt lub ryb. Zagrożone gatunki dzikich zwierząt i wyroby z nich, z reguły nie mogą być przywożone lub wywożone. Musisz zezwolenie od Fish and Wildlife Service w celu importować praktycznie wszystkie rodzaje kości słoniowej, chyba że jest to z Warthog. Ryby i Wildlife Serwis ma tak wiele ograniczeń i zakazów dotyczących różnego rodzaju kości słoniowej - Słoń indyjski, słoń afrykański, nosorożec, wielorybów, uszczelki, wstępnie Endangered Species Act, po CITES (Konwencja o międzynarodowym handlu zagrożonymi gatunkami), i wiele inni - że zachęcam do kontaktu z nimi, zanim nawet myśleć o zdobywanie kości słoniowej, w obcym kraju. Mogą one być osiągnięte w (800) 358-2104. Ale można importować obiekt wykonany z kości słoniowej czy to antyk; to znaczy, gdy jest to co najmniej 100 lat. Będziesz musiał dokumentacji uwierzytelnia wiek kości słoniowej. Możesz importować inne antyki zawierające elementy przyrody z tym samym warunkiem: muszą być dołączona dokumentacja udowadniając, że są co najmniej 100 lat. (Mogą obowiązywać pewne inne wymagania dla antyków.) Na przykład: Jeśli masz zamiar kupić takie rzeczy jak biżuteria szylkret, galanterii i wyrobów wykonanych z fiszbinami, kości słoniowej, skór lub futra, proszę, przed wyjazdem należy skontaktować się z US Fish and Wildlife Service, Wydział Porządku Publicznego, PO Box 3247, Arlington, VA 22203-3247 lub zadzwoń (800) 358-2104. Myśliwi mogą uzyskać informacje na temat ograniczeń w imporcie i eksporcie wędrownych ptaków gry z tego biura, jak również. Poproś o broszurę Fakty O federalnych Wildlife U.. Ryby i Wildlife Service wyznaczone określone porty wejścia do obsługi ryb i przyrody wpisy. Jeśli masz zamiar importować wszystko omówione w tej sekcji, należy również skontaktować Służby Celnej. Powiemy wam o wyznaczonych portach i wysłać ci broszurę Zwierzęta i rezerwat przyrody, który opisuje nam egzekwowania przepisów w odniesieniu do wszystkich agencji, które nadzorują przywóz zwierząt. Niektóre państwa mają ryby i przyrody praw i przepisów, które są bardziej rygorystyczne niż ustaw i rozporządzeń federalnych. Jeśli powrót do takiego stanu, należy pamiętać, że bardziej rygorystyczne przepisy i regulacje państwowe mają pierwszeństwo. Podobnie, rząd federalny nie zezwala na przywóz do dzikich zwierząt w Stanach Zjednoczonych, które zostały podjęte, zabitych, sprzedanych, posiadanych lub wywożonych z innego kraju, czy któryś z tych aktów naruszone przepisy zagraniczne.

Psów i kotów

To jest nielegalne w Stanach Zjednoczonych do przywozu, wywozu, dystrybucji, transportu, produkcji lub sprzedaży produktów zawierających psa lub kota futra w Stanach Zjednoczonych. Jak z dnia 9 listopada 2000, ustawy z 2000 połączeń na celu zajęcie i przepadek każdej pozycji zawierającej sierść psa lub kota psa i Ochrony Cat. Ustawa stanowi, że każda osoba, która narusza żadnego przepisu można ocenić kary cywilnej nie więcej niż 10.000 dolarów dla każdego oddzielnego naruszeniem poznającego i celowe, 5000 dolarów dla każdego oddzielnego naruszenie zaniedbania brutto lub 3.000 dolarów dla każdego oddzielnego naruszenie zaniedbania.

Broń palna i US Customs

Biuro Alkoholu, Tytoniu i Broni Palnej (ATF) reguluje i ogranicza broni palnej i amunicji; także zatwierdza wszystkie transakcje importu z udziałem broni i amunicji. Jeśli chcesz importować (lub wywóz) jeden z nich, należy to zrobić za pośrednictwem licencjonowanego importera, dystrybutora lub producenta. Ponadto, jeżeli ustawa National Firearms zakazuje pewnych broni, amunicji lub podobnych urządzeń z wejściem w kraju, nie będzie w stanie ich importować chyba ATF specjalnie uprawnia, w formie pisemnej, aby to zrobić. Nie potrzebują zezwolenia ATF, jeśli można wykazać, że wracasz z tych samych broni palnej i amunicji, które odbyły się w Stanach Zjednoczonych. Najlepszym sposobem jest zarejestrowanie swoich broni i sprzętu pokrewnego, biorąc je do dowolnego urzędu celnego przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Funkcjonariusz celny rejestruje je na tym samym formularzu CF-4457 używany do rejestracji kamer czy komputerów. Aby uzyskać więcej informacji na temat importowania broni, skontaktuj się z Biurem Alkoholu, Tytoniu i Broni Palnej, Departament Skarbu, Washington, DC 20226; lub zadzwoń (202) 927-8320. Wiele krajów nie pozwala wejść z broni palnej, nawet jeśli jesteś w podróży tylko po kraju w drodze do miejsca przeznaczenia. Jeśli planujesz zabrać broń palną lub amunicję do innego kraju, należy skontaktować się z urzędnikami w ambasadzie tego kraju, aby dowiedzieć się o swoich przepisach. I proszę odwiedzić najbliższy urząd celny przed wyjazdem, aby poznać najnowsze wymagania dotyczące broni i amunicji rejestracji.

Szukaj prawne i zajmowaniu

Prawdą jest, że w naszym kraju mamy zagwarantowane pewne prawa, jak Amerykanie. Jeśli chodzi wyszukiwarki i zajęcia prawo stwierdzić, że nie może być prawdopodobną przyczyną i formalności, zanim ktokolwiek może być przeszukane. Jednak, że wszystko idzie przez okno, gdy masz do czynienia z amerykańskich przepisów celnych. Środki niestandardowe mają prawo robić całkowitą wyszukiwanie bez potrzeby prawdopodobną przyczynę. Mimo, że nie oznacza, że ​​są przeznaczone do wyszukiwania taśmy za każdym razem wrócić do Stanów. Ponieważ istnieje tak wiele osób najbliższych i będzie przez ten kraj większość wyszukiwania są zupełnie przypadkowe. Choć urzędnicy nadal starają się zwracać szczególną uwagę na każdego. Jeśli dasz im powód, będą cię szukać. Tak więc, aby uniknąć niepotrzebnych godzinę zatrzymania osób na lotnisku najlepszym upewnij się, że są uczciwi, przyjazny i nie mają nic do ukrycia.

Zwierzęta i US Customs

Jeśli planujesz zabrać swojego zwierzaka za granicą lub importować jeden po powrocie, należy uzyskać kopię broszury Celnej, Zwierzęta & Wildlife. Należy również sprawdzić, z państwowych, powiatowych i lokalnych władz, aby dowiedzieć się, czy ich ograniczenia i zakazy dotyczące zwierząt są bardziej rygorystyczne niż wymogi federalne. Importowanie zwierząt jest ściśle regulowana ze względów zdrowia publicznego, a także dla dobrego samopoczucia zwierząt. Istnieją ograniczenia i zakazy przynosząc wiele gatunków w Stanach Zjednoczonych. Koty muszą być wolne od dowodów chorób przenoszonych na ludzi, gdy są badane w porcie wejścia. Jeśli kot nie wydaje się być w dobrym zdrowiu, właściciel może zapłacić do dodatkowej kontroli przez licencjonowanego lekarza weterynarii. Psy też muszą być wolne od dowodów chorób, które mogłyby być na ludzi. Szczenięta muszą być ograniczone w miejscu wybranym przez właściciela aż trzy miesiące; to muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Szczeniak będzie musiał pozostać w zamknięciu przez kolejne 30 dni. Psy starsze niż trzy miesiące musi otrzymać szczepienie przeciwko wściekliźnie co najmniej 30 dni przed ich do Stanów Zjednoczonych i musi towarzyszyć ważne świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie, jeśli pochodzi z kraju, który nie jest wolny od wścieklizny. Certyfikat ten powinien identyfikować psa, widoczna data szczepienia i momentu jej wygaśnięcia (jest jeden rok i trzy lata szczepienia) i podpisana przez uprawnionego lekarza weterynarii. Jeśli certyfikat nie mają daty ważności, celny zaakceptuje go tak długo, jak pies był szczepiony 12 miesięcy lub mniej przed przyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Psy pochodzące z krajów wolnych od wścieklizny nie muszą być szczepione. Możesz importować ptaki jako zwierzęta domowe, dopóki spełniają wymagania i US Fish Aphis i przyrody. Wymagania te mogą obejmować kwarantanny ptaków na jednej z trzech zwierząt ośrodki przywozu aphis "Twoim kosztem. Musisz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem na miejscu kwarantanny. Jeśli zamierzasz importować ptaka, zadzwoń Narodowe Centrum aphis 'dla importu i eksportu na (301) 734-8364 po więcej informacji. W każdym razie, ptaki mogą być importowane tylko przez porty wejścia, gdzie portu USDA lekarz weterynarii na służbie, każdy musi dokonać uzgodnień z wyprzedzeniem, aby mieć ptaka zbadane przez lekarza weterynarii w USDA portu pierwszego portu USA wejścia. Nie ma opłaty za użytkownika dla tej usługi z minimum 23,00 dolarów na podstawie stawki godzinowej w wysokości $ 76 / godz. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z USDA, aphis, usługi weterynaryjne, Krajowe Centrum importu i eksportu (też miła włoska), 4700 River Road, Dział 40, Riverdale, MD 20737-1231; numer telefonu (301) 734-8364.

Podatek turystów

Istnieją tylko dwa konkretne rzeczy w życiu śmierć i podatki ---. Jeśli chodzi o podróże to ostatnie nie może być bardziej prawdziwe. Wydaje się, że wszędzie można podlegają jakiejś podatku. Nawet wtedy, gdy przychodzi czas na opuszczenie kraju. Większość krajów ładować co nazywa podatek wyjazdowy. Zazwyczaj jest to niewielka ilość - 5- $ 10 dolarów. Jednak, jeśli zapomnisz go zwrócić, może wynosić wiele kłopotów. Zwykle jest odpowiedzialność linii lotniczych do gromadzenia tego podatku. Tak być po bezpiecznej stronie należy zapytać o to podczas odprawy na lotnisku. Ponadto, możesz również skorzystać z międzynarodowej rekomendacji podróży - Trzymaj dodatkowe walutą kraju z tobą. Po prostu tak, że jest sposób, w jaki rząd wolałby ci zapłaty podatku.

Rośliny i US Customs

Rośliny, sadzonki, nasiona, nieprzetworzone produkty roślinne i niektórych zagrożonych gatunków, które są dozwolone w Stanach Zjednoczonych wymagają zezwolenia na przywóz; niektóre są zabronione w całości. Lub zagrożonych gatunków, które są dopuszczalne muszą mieć zezwolenie na wywóz do kraju pochodzenia. Każdy produkt roślinny lub roślin należy uznać funkcjonariusza celnego i muszą być przedstawione do USDA kontroli, bez względu na sposób wolny od szkodników wydaje się być. Wnioski o udzielenie informacji do USDA-APHIS-PPQ, 4700 River Road, Jednostka 139, Riverdale, MD 20737-1236; telefonu (301) 734-8295; lub odwiedź www.aphis.usda.gov/travel/.

Dla sztuki

Bezcenne antyki i sztuki nie pływają trenera. Co oznacza, że ​​należą w muzeach. Za szkłem w znanych budynków rządowych. Oni nie są w walizce. To jest amerykańskim celne "Nie Nie" lub jakieś celne dla tej sprawy. Jeśli to było legalne, kraje miałyby piekło śledzenia czasu sztuki złodziejstwa. Zasadniczo, jeśli formalności wystarczyło oficjalna wszelkie Joe naiwniakiem może transportować Mona Lisa z oczu. Jednakże, nawet jeśli nie może przynieść te skarby narodowe celnych to nie znaczy, że nie może przynieść grafiki. Nawet grafika drogiego rodzaju. Chociaż, jeśli zdecydujesz się zrobić, to upewnić się uzyskać potwierdzenie z galerii. Należy jasno stwierdzić, że obraz (lub cokolwiek) został dopuszczony do sprzedaży. Złamać tę amerykańską regulacji celnych i może być patrząc na poważne kary więzienia.

Sklep z krajów objętych embargiem

Ogólnie rzecz biorąc, nie może przynieść żadnych towarów z następujących krajów: Afganistan, Kuba, Iran, Irak, * Libii, Serbii i Sudanie. Urząd Kontroli Aktywów Zagranicznych w Departamencie Skarbu USA egzekwuje ten zakaz. Być może jednak przynieść materiałów informacyjnych - broszur, książek, taśm, filmów lub nagrań - z tych krajów, z wyjątkiem Iraku. Jeśli chcesz importować towary z jednego z tych krajów, trzeba najpierw specjalnego zezwolenia z Urzędu Kontroli Aktywów Zagranicznych. Pozwolenia takie są rzadko przyznawane. Istnieją ograniczenia dotyczące podróży do tych krajów. Ograniczenia są ściśle egzekwowane, więc jeśli myślisz o wyjeździe do każdego z krajów na tej liście, napisz do Biura Kontroli Aktywów Zagranicznych, Departament Skarbu, Washington, DC 20220, zanim podejmiesz swoje plany. * Embargo na towary irańskich jest zmieniony, aby umożliwić przywóz dywanów i środków spożywczych przeznaczonych do spożycia przez ludzi, takich jak kawior i pistacji. Proszę skontaktować się z lokalnym portu, aby dowiedzieć się, kiedy nowe przepisy są zaplanowane w życie. Dopóki nie zostaną opublikowane nowe przepisy, całkowite embargo nadal obowiązuje.

To nie Inteligentne przemycić

Gdy większość ludzi myśli o przemyt mają tendencję do myślenia ludzi ukrywających się ogromne ilości leków lub w części ciała podczas przekraczania jakąś południową granicę na północy. To prawda, że ​​nie występuje. Jednakże, istnieje możliwość przemycie co przypadkowo lub SortA przypadkowo. Udając się na wycieczkę cokolwiek kupić trzeba zadeklarować. Zazwyczaj można wydać pewną kwotę, bez płacenia ceł. Jednak, jeśli się na tej granicy trzeba będzie uiścić opłatę. Czasami ludzie mogą tylko pisk ponad tę kwotę. Tak więc mogą one selektywnie zapomnij wystawić przedmiot lub dwa. Wystarczy pamiętać, jeśli nie zdarzy się nie deklarują pewnych elementów i zwyczajów go łapie, może wiatr płacić grzywny. Więc najlepiej niestandardowy wskazówka jest, aby być uczciwym. Zapłacić trochę teraz tak nie płacisz dużo później.

Przedstawiając Prezenty Na Celne

Nigdy nie możemy naprawdę opuścić świat za kiedy odejść. Zwłaszcza, gdy podróż zaczyna likwidacji. Jedną z głównych rzeczy, które pojawia się w naszych głowach myśli o dary musimy się wszyscy. Przed kupować tylko pamiętać, że są akceptowane 200 dolarów wartości elementów - bezcłowy. Co oznacza, że ​​niczego na tej kwoty będzie opodatkowane. 200 dolarów oznacza 200 dolarów. To nie znaczy, rodziny czterech podróży otrzymuje 800 dolarów w bezcłowy zakupy. Choć można uzyskać większe zwolnienia pieniężnej, jeśli stosuje się do niego. Ponadto, aby zaoszczędzić czas coraz celnych w portach lotniczych, zapisać pakowania prezentów dopiero po powrocie do Stanów. Wszystkie przedmioty zakupione za granicą muszą być dostępne do wglądu.

Akcesoria związane z narkotykami

Nielegalne jest przynieść przybory narkotyków do Stanów Zjednoczonych, chyba że Thay zostały przepisane w autentycznych warunkach medycznych - cukrzycy, na przykład. Celna wykorzystać każdą nielegalną akcesoriów. Import, eksport, produkcja, sprzedaż, transport narkotyków lub akcesoriów jest zabronione przez prawo. Jeśli jesteś skazana za jedno z tych przestępstw, będzie podlegać grzywnie i karze pozbawienia wolności.

Pet zirytować

Przywrócenie zwierzęta lub rośliny jest ściśle regulowany przez amerykańskich zwyczajów. Oznacza to, tylko o właściwe dokumenty nie daje prawa do wszczęcia nowego papugi Waldo prawo od organów celnych do Twojego samochodu. To po prostu oznacza, że ​​mogą wnosić ptaka amerykańskich zwyczajów. Mają jeszcze sprawdzić zwierzę się. Co w niektórych przypadkach oznacza gruntowną inspekcję sanitarną. Twój pies będzie musiał być poddany kwarantannie. Biorąc pod uwagę odpowiednie szczepienia. Potem raz byli przekonani ten zwierzak może rozprzestrzenić żadnych nowych chorób w naszym kraju może być wydane pod twoją opieką. Więc może warto pomyśleć dwa razy zanim kupisz ten śliczny obcego ptaka, że ​​połowy oka.

Złoto i US Customs

Złote monety, medale, i złota, dawniej zabronione, mogą być wprowadzone do Stanów Zjednoczonych. Jednakże, zgodnie z przepisami administrowanych przez Urząd Kontroli Aktywów Zagranicznych, takie przedmioty pochodzące lub przywieziony z Afganistanu, Kuby, Iranu, Iraku, Libii, Serbii i Sudanie zabronione jest wejście. Kopie złote monety są zabronione, jeśli nie są odpowiednio oznaczone kraju wydania.

Absynt

Import Absinthe i innych trunków lub likierów, które zawierają nadmiar Artemisia absinthium jest zabronione.

Naczynia ceramiczne

Chociaż ceramiczna zastawa stołowa nie jest zakazane lub ograniczone, należy wiedzieć, że takie naczynia w obcych krajach mogą zawierać niebezpieczne poziomy ołowiu w szkliwie; to prowadzić może przenikać do żywności i napojów. Food and Drug Administration zaleca, że ​​jeśli kupisz ceramiczną zastawę stołową za granicą - zwłaszcza w Meksyku, Chinach, Hongkongu, czy Indie - masz go pod kątem ołowiu uwolnienia po powrocie, lub używać go tylko w celach dekoracyjnych.

Trademarked and Copyrighted Articles

US Customs enforces laws relating to the protection of trademarks and copyrights. Articles that infringe a federally registered trademark or copyright, ie, that use the protected right without the authorization of the trademark or copyright owner, are subject to detention and seizure. Articles bearing marks that are counterfeit of a federally registered trademark are subject to seizure and forfeiture. Additionally, the importation of articles bearing counterfeit marks may subject an individual to a civil monetary penalty if the registered trademark has also been recorded with Customs. Articles bearing marks that are confusingly similar to a registered trademark, and gray market articles (goods bearing genuine marks not intended for importation into the United States) may be subject to detention and seizure. However, passengers arriving into the United States are permitted to import one article, which must accompany the person, bearing a counterfeit, confusingly similar or restricted gray market trademark, provided that the article is for personal use and is not for sale. This exeption may be granted not more than once every thirty days. The arriving passenger may retain one article of each type accompanying the person. For example, an arriving person who has three purses, whether each bears a different infringing trademark, or whether all three bear the same infringing trademark, is permitted one purse. If the article imported under the personal exemption provision is sold within one year after the date of importation, the article or its value is subject to forfeiture. In regard to copyright infringement, articles that are determined to be clearly piratical of a federally registed copyright, ie, unauthorized articles that are substantially similar to a material protected part of a copyright, are subject to seizure. Articles that are determined to be possibly piratical may be subject to detention and possible seizure. A personal use exemption similar to that described above also applies in respect of copyrighted articles. You may bring back genuine trademarked and copyrighted articles (subject to duties). The copyrighted products most commonly imported include CD-ROMs, tape cassettes, toys, stuffed animals, clothing with cartoon characters, videotapes, videocassettes, music CDs, and books.

Wino Przechowywanie: Wine Rack Porady

Drewniany stojak na wino

Osoba, drewno, według astrologii chińskiej, jest elastyczny, towarzyski, wyraziste i społecznie świadomy; podobnie jak ich element. Poszukuje osoby do zakupu wina drewniany stojak jest zazwyczaj buduje go w ramach swojego domu lub chciałbyś coś jaśniejszy niż tradycyjny metal. Drewniane stojaki na wino są również bardziej narażone na wbudowany w szafki z szufladami dla towarów dodatkowych obsługujących lub wbudowane w drzwi, aby ukryć wino. Najważniejszym aspektem zakupu stojak na wino jest, aby upewnić się, że półki odbędzie wielkości butelki chcesz zapisać i będzie trzymać wino z końca korka pod kątem w dół.

Ponadto, upewnij się zachować swoje butelki z dala od źródeł światła i ciepła. Ponieważ drewno jest tak łatwe do codziennego osób do pracy, drewniane stojaki na wino zaobserwowano uruchomić z prostej desce z podstawy ścięte pod kątem 45 stopni oraz otwór w górnej środkowej do przechowywania szyjkę butelki do skomplikowanych chińskich dzieł ponad 500 lat, które ukrywają się za wino i bogato rzeźbione guilded drzwiach szafy. Płyta przechylania została nawet podjęta w skrajności, z kilkudziesięciu otworów trzyma się przypadki wina na raz.

Inny bonus drewnianej szafie jest wina lekkość samej konstrukcji. Jest to zwykle dość łatwo rozebrać i może być wykonane łatwiej niż kutego żelaza stojaku. Ceny wina na drewnianych stojakach mogą różnić się od $ 5 dla drewnianej desce do misternie rzeźbione kreacji kosztujących w setkach tysięcy.

Rodzaje wina Stojaki

Jeśli regularnie utrzymać dłużej niż kilka butelek wina w domu w czasie, dobrze jest zainwestować w szafie wina. Typu rack wina ma do wyboru wiele do czynienia z ilości i jakości Twojego wina. RTV- lub blacie Stojak jest w porządku dla miłośników wina, którzy lubią mieć kilka butelek łatwo pod ręką, do zabawy i do regularnego picia. Większe stojaki do wina, takie jak ściennych, modułowych lub wolnych stojaki stojąca wina, są idealne dla większych zbiorów przeznaczonych do natychmiastowego przechowywania wina, a nie otwarte. Dawne stojaki na wino są zazwyczaj wykonane z kutego żelaza lub drewna - wybrać materiał, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Te ostatnie są zwykle stojaki na wino wykonany z drewna, ale może być barwione lub malowane pasujące do Twojego pokoju / piwnica osobisty styl.

Wiszące Wine Rack

Zawieszone stojaki na wino są idealne dla ciasnych przestrzeniach. Zawieszony stojak na wino jest zwykle wykonana z metalu i / lub drewna. Twoje butelki wina powinny być trzymane z dala od ciepła i światła, więc uważają,
że podczas zbierania miejsce dla zawieszonego szafie wina.

Metalowe stojaki z kilku korkociągi drutu przechodzenia od pnia do przechowywania butelek wina są świetne przedmioty dekoracyjne, ale nie powinny być wykorzystywane do swoich najpiękniejszych butelek. Zawsze jest szansa, że ​​może nie być szafie wisiały prawidłowo, czy ktoś będzie prowadzony prosto do niego i przepychają całą strukturę. Nie chcesz najlepszą butelkę Pinot trafić na podłogę, więc upewnij się, że zawieszone stojak na wino jest zawieszony, w którym nie będzie łatwo w niczyjej sposób i że jest zawieszony stadninie lub z elementem zdolności wysokiej wagi wiszące ,

Inny typ zawieszony stojak na wino znajduje się uchwyt w poprzek dolnej części do przechowywania kieliszki do wina, zwykle wykonane z drewna, tak aby nie chipie podstawy szkła. Wina leży na górze, a cała konstrukcja może być zawieszony w kuchni lub obsługujących obszar. Drut zawieszone stojaki na wino prawie zawsze trzymać korek do wina w dół, ponieważ pomaga w strukturze wiszącej wina stojaku, ale z płaskimi zawieszonych stojaki na wino, które posiadają okulary, jak również, upewnij się, że jest trochę prop na tylnej części konstrukcji, które zachowa butelki nigdy tak lekko pochylone w stronę korka tak, że korek nie wysycha.

Metal Wine Rack

Według chińskiej astrologii, osoba, której to metalowy element określa, samodzielny, nieustępliwy, silny, zastrzeżone, sophiticated i poszukiwaczem przyjemności. Metalowy element szafy winne mogą różnić się od cienkich sznurków bajki zawieszonych w rogu kuchni do masywnych kutego żelaza, które mogłyby struktur posiadaj? Lata warte wina i być może kilka słoni, jak również.

Istnieją dwa bardzo ważne rzeczy szukać podczas wybierania swój stojak metalowy wina; stojak na wino odbędzie butelki chcesz go trzymać i stojak na wino posiada ukośnie w dół. Ponadto, upewnij się zachować swoje butelki z dala od źródeł ciepła i światła. Poza tym, można być tak kreatywny, jak chcesz być. Metalowe stojaki na wino dostępne są również drzwi, ale przez większość czasu są w sposób otwarty, ponieważ sam metal może stać się bardzo ciężkie. Kute stojaki na wino mogą być budowane na zamówienie, jak również i tak, że nie często można znaleźć Metalowiec w twoim mieście, którzy mogą zbudować coś comletely niepowtarzalny; tylko upewnić się, można dostać się do domu i masz miejsce, które może utrzymać ciężar konstrukcji.

Stojaki na wino z drewna

Możesz znaleźć regały metalowe wina na rynku, ale regały drewniane wina są bardziej dekoracyjne i bezpieczniejsze dla cennych butelek, też! Pamiętaj, że nie wszystkie stojaki drewniane są tworzone jednakowo.

Wysokiej jakości stojaki drewniane wina musi być wystarczająco wytrzymały, aby utrzymać 350 kg butelek wina lub więcej, a powinno być na tyle głębokie, aby pomieścić wszystkie rodzaje butelek wina. Czy wiesz, że wiele tańsze stojaki są tylko 9-cm głębokości, która jest 3-cm krótsze niż butelek w ich posiadaniu?

Jakość drewna wina są regały o całe 13 1/2 cm głębokości do przechowywania wszystkich butelek wina z opieki i stylu. Najlepiej wykonane są z filipińskiego mahoniu dziesięcioleci bezpiecznego, wytrzymałego przechowywania nie ważne gdzie mieszkasz lub pracy.

Wine Rack Systemy Piwnica

Czy projektowania nowego domu, który jest szybko staje się dom swoich marzeń? Czy długo na własnej piwnicy zwyczaj wina do domu, który kolekcji byłeś pracujesz? Nie czekaj! Niestandardowe zaprojektować własną Wine Cellar systemu rack teraz, gdy jesteś w domu jest na etapie planowania! Firmy takie jak czujni, które oferują różne rozmiary szafie, może pomóc zaprojektować idealny winiarnię. W ten sposób będziesz wiedzieć dokładnie, ile wina regały w piwnicy trzeba, i zostawić sobie przestrzeń do rozwoju w swoim domu planów. Można skonstruować winiarnię swoich marzeń, wszystkich szaf będziesz kiedykolwiek potrzebować, jeśli planujesz z wyprzedzeniem. Poza tym, to będzie dużo łatwiej wykonawca zainstalować stojaki na wino w trakcie budowy, niż później.

Wine Rack Czy wiszące Wyjątkowa Wyświetlacz przechowywania wina

Stojak na wino wiszący jest unikalny sposób wyświetlania butelek z kolekcji.
Wiszący stojak na wino jest instalowane na suficie lub na ścianie w kuchni lub salonu w domu. Jest on zabezpieczony na miejscu z hakami, paznokci i różnych elementów złącznych. Stojak na wino wiszący zapewnia wygodną opcję przechowywania i dodaje talent do wystroju każdego pomieszczenia.
Większość stojaki na wino wiszące wykonane są z kutego żelaza, co zwiększa ich trwałość. Upewnij się, że wszystkie elementy mocujące są szczelne, aby upewnić się, że w miejscu pobyty rack. Wyświetlanie win etykietach stojących się i przechowywania ulubionych kierunku dna szafy wina do łatwego, ułatwia dostęp.

Ile to będzie Twoja wina Przechowywanie Regały Trzymaj?

Każda z szaf do przechowywania wina w systemie będzie posiadać określoną liczbę butelek wina. Prawidłowe wina regały jest niezbędna podczas obliczania ilości miejsca będziesz musiał pomieścić całą kolekcję? Jako zasada, można dowiedzieć się, ile butelek można przechowywać przez wielkości pokoju. Na przykład, 5-metrowy o 5-metrowej przestrzeni z sufitu 7 stóp zmieści się około 540 butelek, a miejsca o tej samej wielkości z sufitu 8 stóp zmieści się około 648 butelek. Oczywiście, to zależy od konstrukcji ogólnej piwnicy, zbyt. Pamiętaj jednak wiele miejsca uważasz, że potrzebujesz, dodać więcej w ostatecznym wyglądzie aby Twoja piwnica rosnąć przez wiele lat!

Czekam na Wine Storage Rack

Upewnij się, że wystarczająco dużo czasu do niestandardowego regału do przechowywania wina do uzupełnienia po pracy z wykonawcą. Po zaakceptowaniu projektu, to nadal ma czasu, aby zbudować system do przechowywania wina. Należy umożliwić wszędzie od dwóch do dziesięciu tygodni po zamówieniu, aż do przechowywania wina waszych szafie statków z fabryki.

Oczywiście ten przedział zależy od wielkości instalacji oraz złożoności konstrukcji. Więc rozpocząć proces projektowania wcześnie, aby upewnić się, że Twoje regałów magazynowych w prawo, gdy ich potrzebujesz!

Niestandardowy stojak na wino

Nie czekaj, aż po swój nowy dom jest zbudowany z myślą o instalacji niestandardowej stojak na wino lub dwa! Z oprogramowania do projektowania dostępne dzisiaj, można drwić swój własny system do przechowywania wina i zobaczyć dokładnie, jak to będzie wyglądać w gotowym domu.

Można również wymieszać i akcesoria mecz, wykończenie drewna i wielkość upewnić się, że moduły rack wina utworzyć niestandardowe dopasowanie Twój jedyny w swoim rodzaju dom.

Projektanci mogą ci pomóc, jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące któregokolwiek z szafy winne widzisz. Upewnij się, aby kupić stojak na zamówienie wina z renomowanych i kompetentny wina zawodowych, aby upewnić się, że nowe stojaki na wino oferują najlepsze funkcje przechowywania i projektowych.

Śledzenie Wine w Twoich Wine Cellar Stojaki

Śledzenie ekwipunku wina nie musi być trudne! Na szczęście istnieje kilka programów, które pomagają dostępne oprogramowanie śledzenie zapasów i jego lokalizację. Często programy te oferują również obszary zachować notatki smaku, ceny rynkowe, winnica, zapisy aukcji, i wiele więcej. Są nawet przenośne kieszonkowe kupuje przewodniki, które pomogą Ci znaleźć ceny detaliczne i ocen na temat tysięcy win. Tak więc, nie musisz mieć pamięć słonia, aby pamiętać, co jest w szafach winiarni! Wystarczy wypróbować program, który pomoże Ci znaleźć to, co się szybko i łatwo szukasz.

Wypełnij przestrzeń Wine Rack Corner Martwego

Gdy urządzone swoją piwnicę z winami z różnych mebli i wina stojaki, czasem znaleźć się w "martwych" przestrzeni. Przestrzeń martwa jest obszar swojej piwniczki lub pomieszczenia, w którym wymiary przestrzeni są zbyt niewygodne, aby pomieścić element w szafie lub meble. Rynku wina regały ma odpowiedź na ten problem w martwych stojaki na wino rogu.
Martwe stojak na wino rogu jest przeznaczony do wypełnienia martwych rogach pokoju wina. To ma zakrzywiony, zgrabne wzornictwo, które pasuje do niemal każdego rogu pokoju. Martwe regały narożne dostępne są w większości dużych detalistów stojak na wino w różnych drewna, metali i kolorach. Użyj go do wypełnienia pustej przestrzeni z element projektu wina regałów, które również może poszczycić wydajność pamięci masowej.

Drewniane stojaki na wino stwarzają idealne warunki przechowywania win

Drewniane stojaki na wino są doskonałym wyborem do przechowywania wina. Istnieje wiele lasów do wyboru, dając możliwość niestandardowe połączenie ich w projektowaniu swojej piwniczki ci.
Drewniane stojaki na wino służyć również celom funkcjonalny, ponieważ nie pozwalają na zmiany temperatury mają być prowadzone przez stojaku do wina. Z tego powodu, Twój może prawidłowo wypełnić wina procesu starzenia.
Drewniane stojaki na wino są w modelach wieżowych, co daje możliwość przechowywania dużych ilości wina w piwnicy.

Krata Wina stojaków Połącz wartość i Styl

Krata wina regały jest unikalne połączenie wartości, wydajności i stylu.
Kratowe stojaki na wino wykonane są z metali ciężkich i są łatwe w montażu z elementów łączących, które wiążą się z dwóch metalowych części razem, a następnie do ściany.
Ten styl wina regały posiada małych i średnich butelek; nie jest zdolny do przechowywania butelek typu Magnum wielkości. Zwykle sprzedawane w eleganckim czarnym, kraty wino stojak wkomponowany w nowej lub siedzibę piwnicy wnętrza.

Szukasz Modular Wina stojaków

Podczas tworzenia nowego piwnicę sen wina, nie chcesz dużo opcji w procesie projektowania i budowy? Jeśli tak, to należy szukać modułowych stojaki na wino podczas projektowania nowego winiarnię. W ten sposób, można mieszać meczu szeroką gamę różnych stojaki na wino, stołów, pojemników i akcesoriów, aby stworzyć idealne piwnicę z winami, który jest odpowiedni dla Twojego domu i swojej kolekcji win.

Modułowe stojaki na wino również daje możliwość dodania do swojej piwniczki później jako swoją kolekcję win rośnie i rozwija. Nie mieszkam w domu cookie-cutter, więc dlaczego należy rozstrzygać Szablonowe dla stojaków na wino?

Stojak na wino z winorośli projekt

Zainwestuj w kilku mniejszych rozmiarach stojaki na wino, które dublują się uchwyty na swojej kieliszki. Ten elegancki wyświetlacz pozwala Ci wygodę posiadania okularów wyświetlane z wina. Kutego żelaza w stojak na wino winorośli projektu jest idealny do tego celu. Styl ten stojak na wino sprawia, że ​​wygląda jak jesteś wyborze wina i towarzyszących szkła prosto z winorośli, dodając aspekt sztuki do pokoju wina.

Metal Wina stojaków dłużej

Metalowe stojaki na wino są jednym z bardziej wytrzymałych opcji regałów do przechowywania wina butelki. Metalowe stojaki na wino dobrze funkcjonować w ciepłych lub chłodnych, suchych i mokrych warunkach przechowywania. Regały są albo wbudowane w spójny styl modułowej lub dostosowane do przechowywania różnych typów butelek. Stojaki na wino Metal również są w różnych kolorach i stylach. Można je stosować w połączeniu z innymi typami regałów wina. Wybierz jeden, który działa najlepiej z całego systemu regałów i wystrój swojej piwnicy.

Cegły Wine Rack Wine Cellar dla Rustic Decor

Alternatywne formy przechowywania wina jest murowany stojak na wino. Wykonane z terakoty, cegły stojak na wino są ułożone na siebie lub umieszczone jeden obok drugiego. Bead krzemu, układanie klocków ze sobą. Cegły stojak na wino są łatwe do układania, kołyski wino poziomo, aby umożliwić jej do wieku i są wykonane prawidłowo trzymać 05:56 butelki na raz. Pochodzą one w głębokim kolorze gliny i pasuje idealnie do stylu rustykalnym.

Stojaki na wino na podstawie wielkości z kolekcji Wine

Stojaki na wino zasadniczo dzielą się na dwie kategorie: te, które przechowywać butelki w poszczególnych przedziałów, a te, które przechowywać wiele butelek w jednym miejscu. Oba rodzaje stojaków na wino mają wady i zalety. Najbardziej oczywistą zaletą układu wielokrotnego przechowywania butelka jest możliwość przechowywania wielu butelek z winem, w tym samym miejscu. Wadą tego systemu jest to, że może trudniej znaleźć dokładnie butelkę szukany z innymi w drodze. Pojedyncze przechowywania etykiet sprawia, że ​​łatwiej znaleźć butelkę szukasz; jednak twój stojak na wino będzie prawdopodobnie zajmują więcej miejsca. Wybierz system oparty na wielkości przestrzeni do przechowywania wina. Czy wznosząc swoje stojaki na wino w kabiną piwniczki lub wyznaczonego pomieszczenia w domu? Spójrz na różnych stylów stojak na wino i określić taki, który działa najlepiej dla Ciebie w oparciu o styl, design i wielkość swojej kolekcji.

Making Your Own Wine Rack

Albo jesteś przywiązany do gotówki lub masz twórczy błąd burrowing wokół w mózgu, ale buduje własny stojak na wino może być świetną zabawą, jak również wyzwaniem.

Najprostszy stojak na wino, które człowiek może zbudować będzie się wziąć 2 x 4 kawałek drewna i przeciąć go, więc jest to około 2 metrów długości. Urodziła otwór w górnej części planszy o cal i ćwierć średnicy. włączyć płytę i wyciąć dolny koniec pod kątem 45 stopni. Teraz weź butelkę wina z półki i trzymać szyję do otworu i umieść płytę od kąta koniec z butelki jak równowagi w innym kierunku. Voila! Stojak na wino.

Wbudowane to sam stojaki na wino może być tak trudne, jak chcesz je mieć, ale efekt końcowy jest bardzo satysfakcjonujące. Plany na stojaki na wino są bezpłatne w internecie na www.uniqueprojects.com lub możesz odwiedzić lokalnego przechowywania sprzętu i poprosić o rekomendacje. Nie bój się ruszyć!

Wbudowane w stojak na wino

Wbudowany stojak na wino jest bardzo podobny do ukrytego w szafie wina, że ​​jest to bardzo wszechstronny i może wywołać wartość domu, jeśli go zainstalować prawidłowo i stojak płynie z domu. Zabudowy regały są także w stanie być ukryte, ale dużo czasu, to wspaniała cecha mieć w swojej kuchni lub salonu. Prosty drewniany krzyż-hatch wzór, który przechyla lekko w kierunku butelki korki byłyby ich atrakcyjności w dowolnym miejscu, jest funkcjonalny i daje żadnych odwiedzających wrażenie, że masz gust (nawet jeśli jest pełen ułanów wzrosła). Wbudowany stojak na wino może być prosta sprawa instalacji listew drewnianych lub tworzenia nowego gabinetu w kuchni na lodówce wina, ale w obu przypadkach, wbudowany stojak na wino jest wspaniałe dodana funkcja dodawania wartości do domu ,

Ukryty stojak na wino

Ukryty stojaki na wino są jak ukrytych pomieszczeń; są one tak zabawne, aby znaleźć i działają świetnie do małych pomieszczeń lub domów, które muszą przechowywać butelki w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ukryte stojaki na wino są najczęściej wykonane na zamówienie, ale można również kupić te, które pasują do nisz lub że można zbudować w samemu ściany. Opcje obejmują wszystko, od prostych stojaków ukryty szrafowanie do pełnych systemów chłodniczych z budowy bezpiecznego stylu, wraz z zamkiem szyfrowym telefonicznego.

Stojaki na wino mogą być ukryte w prawo w otwarte. Szafy dla wina funkcja wpuszczone stojaki na wino, a gdy są zamknięte, wydaje się być prosty mebel. Ukryty wina stojaków wiele razy są pracował w kuchniach i znikają w drewnie wraz z lodówką i maszyny do zmywania. Opcja ta jest również doskonały do ​​przechowywania droższych butelek wina, ponieważ ukryte stojaki na wino są w stanie ukryć grube mury systemie chłodniczym, a nawet jeśli to tylko normalne stojak, fakt, że jest ona ukryta zachowa światła od butelek. Ważne jest, aby pamiętać, że ukryty obszar nie powinien się zbyt gorąco (powyżej 80 stopni), a jeśli obszar został wybrany do przechowywania wina robi się cieplej niż, że to może być dobry pomysł, aby zainstalować mały klimatyzator w przestrzeni, jak również.

"Skąd się okazać, że?" Wine Rack

Obok tradycyjnych regałów wina są stojaki do wina, że ​​nie można nawet odgadnąć, co oni przeznaczona dla, nie mówiąc już wiedzą, że zostali przeznaczona do przechowywania wina. Od porcelanowe uchwyty w kształcie królika wina do automatycznych, stojaki na własny wywrotek do drutu wina drzew, stojak wino zostało wyprodukowane w prawie każdej postaci można sobie wyobrazić. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem stojak na wino, pamiętam dwa najważniejsze elementy budowy: że regał odbędzie butelki wielkości, które mają go trzymać i stojak posiada butelki nieznacznie w dół tak, korek pozostaje wilgotna. Ponadto, należy gotowego produktu i wino z dala od nadmiernego światła i ciepła. Jedynym celem stojaki na wino "to trzymać wino, przechowuj je w bezpiecznym i zachować ją do picia. Po tym, jak to wygląda w całości osobisty wybór.

Wine Rack Konserwacja drewnianych

Konserwacja drewnianych stojaków na wino jest niezbędne dla zdrowia swojej kolekcji win. Traktuj drewniane regały wina jak każdy inny kawałek meblami z litego drewna. Kurz i czyste regularnie, za pomocą miękkiej szmatki i łagodnego ochraniacze drewna. Unikaj stosowania aerozoli wokół lub na półce, jak płyn do czyszczenia mogą uszkodzić etykiety swoich butelek.

Wine & Wood: idealne połączenie

Drewniane stojaki na wino są idealnym wyborem dla tych, których domy mają bardziej ponadczasowy wystrój. Stojaki na wino zawsze powinny być wykonane z mocnego drewna, takich jak mahoń. Nie tylko jest to rodzaj drewna piękne, to jest na tyle solidny, aby podjąć upływ czasu - tak jak twoje wina powinien. Drewno oddycha i wygina się w czasie, dostosowując się do zmian atmosferycznych. Dlatego jakości drewno jest niezbędne do szaf drewna wina. Szanse są, już zainwestował dużo czasu i pieniędzy w tworzeniu kolekcji win. Chcesz, aby Twoja wina stojak drewna w celu odzwierciedlenia tego wysiłku.

Książki i Wino: Połączenie bagażu

Wspaniałą rzeczą regałów wina jest to, że mają wiele zastosowań. W ten sam sposób można wyświetlać swoje ulubione książki na półce, możesz pokazać swoje najlepsze wina na stojaku wina. Przy zakupie na półce, nie koniecznie czuć się zobowiązany do rzeczy to pełne książek - samo dotyczy stojaków na wino. Puste przestrzenie mogą być wypełnione akcesoriów tematycznych właściwe lub bibelotów. Kieliszki i niezawodnego srebra otwieracze do wina mogą być przechowywane na półkach w szafie wina. Możesz również zaznaczyć konkretną butelkę dobrego wina z własnej półki. W przeciwieństwie do biblioteczki, jednak lokalizacja wina regałach jest ważne. Umieść stojak na wino w popularnej (ale cichej i niezbyt jasne) części domu, takich jak salonie lub jadalni, lub klimatu kontrolowane pokoju wina.

Przynieś wino Wraz na następny Piknik

Wiele osób korzysta wina ze wszystkimi rodzajami żywności, ale szczególnie z serem i chlebem --- popularnych żywności piknik. Stojak festiwal wina pozwala swoje ulubione wino oznaczyć razem na następne piknik, aby wycieczka pełna obiadem.
Stojak święto wina z dwóch elementów. Dolna część pałeczek stojak na wino w ziemi, aby trzymać go w miejscu. Podwaja również jako miejsce do przechowywania okularów i butelkę wina. Górna część festiwalu wina szafie może być używany do przechowywania. Doprowadzić to przydatny wina rack wzdłuż na następny piknik i cieszyć się połączenie żywności i uzupełniającą smak wina.

Kombinowane Wine Cellar Regały magazynowe oferują duże i mniejszą skalę Storage

Nie winiarnia jest kompletny i funkcjonalny bez stojaków na wino. Od stojaki na wino są w różnych formach i stylach, wybrać system win regały na podstawie rozmiaru i konstrukcji swojej piwniczki i kolekcji.
Opcja all celem jest połączenie wina przechowywania piwnica stojak. Tego typu rack wina oferuje indywidualne możliwości regały oprócz bin regałów. Regał jest Bin celowe przechowywania wina zakupione przez przypadku, gdy poszczególne półki pozwala na podświetlenie niektórych etykiet drobniejszych. Kombinowane regały winiarnia mogą być budowane w domu z pomocą zestawów stojak na wino lub nabytych już zbudowane od detalisty stojak na wino. Z tego stylu wina regałów, masz przechowywanie luzem oprócz mniejszego systemu, który łączy showmanship skali i efektywności.

Kutego żelaza wina Więzienia emanują stylem i elegancją

Kute więzienia wina są jednym z bardziej popularnych stojaki na wino zazwyczaj obserwowanych w komercyjnych sprzedawców wina. Oni mają od niedawna pojawiały się w piwnicach domu wina z całego świata. Wzrost popularności można przypisać do różnych wzorów dostępnych i elegancji ich tryskania w domu wnętrza.
Kute więzienia kosz butelki wina bezpiecznie zapisane na niej; oraz w większości przypadków, w korzystnym położeniu poziomym. Mogą one również umieszczenia różnych rozmiarach butelek. Jednak należy mieć na uwadze pomiarów Przed zakupem kutego żelaza więzienia stojak mieć pewność, że wino stojak styl może pomieścić rozmiary butelek w całej kolekcji.

Mahogany Wina stojaków Wśród najbardziej eleganckich Woods

Eleganckie stojaki na wino obfitują w detalistów na całym świecie. Jednak, mahoń konsekwentnie wyróżnia się jako najbogatszy, najgłębszy i najbardziej stylowy wszystkich lasów.
Niektóre mahoń, narożne regały wina można kupić ze szkła, blat stołu, aby wyświetlić świece, kwiaty lub inne elementy wystroju domu. Łatwe dopasowanie do dowolnego miejsca do przechowywania wina, mahoń jest wystarczająco wytrzymałe, aby trzymać w chłodnym, ciemnym piwniczki i stylowe wystarczy do łaski nawet najbardziej skomplikowanej przestrzeni salonu.

Zamontowany Wina stojaków Oszczędność miejsca

Aby zaoszczędzić miejsce, zamontować stojaki na wino pod liczników w kuchni lub na półkach.
Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest zakup butelki wina zamontowany bagażnik. To są często postrzegane zainstalowane stojaki pod szafki kuchenne. Mogą pomieścić 01:59 butelek wina i zaoszczędzić miejsca na licznik dla innych urządzeń gospodarstwa domowego. Zamontowany stojak może butelka pokazać swoje zastosowanie doświadczonych przestrzeni kuchni i ulubionych etykietach wina, wszystko w jednym systemie wina regałów.

Modułowe Wina stojaków: Top Choice celu handlowym i piwnice mieszkalne

Modułowe stojaki na wino są najbardziej elastycznym rozwiązaniem dla obu mieszkalnych i komercyjnych piwnic. Modułowe stojaki na wino wykonane są z elastycznych materiałów. Zazwyczaj są one wieżowych, które pozwala na najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni. Modułowe stojaki wina różnią się wielkością i są w stanie utrzymać w dowolnym miejscu od 20 do ponad 100 butelek wina ze swojej kolekcji. Po zakupy około modułowej szafie wina, wybrać jeden chluby grzywny rzemiosłem i jakości drewna najlepsze można sobie pozwolić. Wszelkie modułowy stojak na wino zakupu powinna być na tyle wytrzymałe, aby bezpiecznie pomieścić wino przez cały proces starzenia.

Sosna na wino Stojaki

Sosna jest jednym z najbardziej wytrzymałych lesie dostępnych produktów wina regałowych. Sosna jest silny, stabilny drewna i jest częstym wyborem stojaki na butelki wina. Szafa w stylu Ponderosa wina sosna stojak jest inteligentny dodatek do piwnicy lub projektu pokojowej wina. Gabinet w stylu stojaki na wino są zazwyczaj wieżowych, które pozwala przechowywać więcej wina w piwnicy. Mogą też być ułożone w przyciągające wzrok wzory, dodając stylowe uzupełnienie przestrzeni do przechowywania wina.
Gabinet w stylu Ponderosa stojaki na wino sosna może być również używany do przechowywania wina w obowiązuje zakaz piwnica, takich jak kuchnia, spiżarnia lub salonie.

Wine Rack naścienne

Regały naścienna wina są bardziej niż prawdopodobne, nie może posiadać więcej niż przypadku (12 butelek) wina. W większości przypadków posiadają one około pół tuzina. Ścienne montowane stojaki na wino to świetny sposób na pokazanie się butelki które posiadasz, ale zazwyczaj nie będzie tak wytrzymały jak wino wolnostojącej szafie. Upewnij się, że gdy montujesz stojak na wino do ściany, które są wkręcania go do słupka ściennego i nie suche tynki. Upewnij się też, że na ścianie stojak na wino nie jest w miejscu, które staną się zbyt gorące lub zbyt narażone na światło. Regały ścienne montowane wina są również dość proste w budowie. Unikalny projects.com ma kilka darmowe plany, które są łatwe do naśladowania i stworzyć wspaniałe domowe Wiszący stojaki na wino.

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Jeśli szukasz najlepszych pozycji jogi dla równowagi hormonów, istnieje wiele do rozważenia. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą korzystać z wykonywania równoważenia pozy hormonów. Jednak niektóre młode matki znaleźć te postawy szczególnie przydatne do łagodzenia objawów depresji poporodowej.

Układ wydzielania wewnętrznego

Układ hormonalny reguluje ludzkie ciało. To skomplikowane sieci "mówi" do innych systemów w organizmie kontrolować wszystko od wzrostu i rozwoju na jaki energiczna osoba czuje.

Hormony są specjalne substancje chemiczne produkowane, przechowywane i rozpowszechniane przez gruczołów i organów w organizmie. Układ hormonalny kontroluje ten proces.

Niektórzy uważają, wykonując jogi, które stymulują i / lub aktywować pewne gruczołów i organów, w praktyce pomaga utrzymać równowagę hormonalną i powtarzalnej produkcji i dystrybucji.

Oto krótka lista gruczołów i narządów i ich odpowiednie hormony i funkcji:

 • Nadnerczy - kortyzolu kontroluje uwalnianie, wlot "lot lub walka" i ogólna reakcja na stres, i tlen
 • Podwzgórza - uwalnia hormony do przysadki, aby pomóc funkcjonować te hormony
 • Jajniki - produkować estrogen, aby pomóc w utrzymaniu ciąży i kontrolować cykl menstruacyjny
 • Trzustka - produkuje i uwalnia insulinę, która reguluje poziom cukru we krwi
 • Szyszynka - wciąż tajemnicą, ale naukowcy uważają, jedną z jej funkcji jest produkcja melatoniny, która pomaga regulować snu
 • Przysadka - dobre dla ogólnego dobrego samopoczucia, reguluje szereg hormonów, w tym wzrost, tarczycy, testosteronu stymulujące, estrogen, i wazopresyny
 • Jądra - produkcji testosteronu, który pomaga z wielu czynników, u dorosłych, w tym popęd płciowy i masy mięśni budynku
 • Tarczycy - hormony wytwarzane przez ten gruczoł kontrolować metabolizm

Dowiedz się więcej o hormony.

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Rozważając najlepsze postawy jogi dla równoważenia hormonów, należy pamiętać, że nie trzeba robić wiele skomplikowanych pozach, by osiągnąć rezultaty. Oto kilka propozycji:

Królik Pose lub Sasangasana

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Królik Pose

Ta poza stymuluje tarczycy i przytarczyc. Pomaga także z depresji.

 1. Zacznij siedząc na piętach w Hero Pose.
 2. Rozłóż ręce do tyłu i chwyć podeszwy stóp.
 3. Tuck podbródek do klatki piersiowej, jak zaokrąglić do przodu, skłoń się w biodrach i upuszczając głowę do podłogi, czoło dotykając kolana.
 4. Unieś biodra jak reszta koronę głowy na podłodze.
 5. Wygodnie na kilka oddechów.

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Stojąc Head to Knee

Stojąc szefa do kolana lub Janursirasana

W połączeniu z Paschimottanasana (poniżej), te dwie pozy równowagę cukru we krwi i stymulują grasicy, tarczycy, nerek i trzustki.

 1. Zacznij w Mountain Pose.
 2. Podnieś prawe kolano i przytrzymaj obiema rękami. Wdech, wydech wtedy.
 3. Na następnym wdechu, przesuwaj ręce w dół, aby trzymać prawą stopę, a na wydechu, wykopać prawą nogę.
 4. Przytrzymaj prawą nogę pod kątem 90 stopni.
 5. Rzućcie łokcie wzdłuż łydki jak obniżyć głowę do kolan. Utrzymać w dwóch cyklach oddechowych przed wypuszczeniem do drugiej.
 6. Początkujący będą prawdopodobnie czuć się bardziej komfortowo po prostu trzymając kolana blisko tułowia, czy tylko robi Paschimottanasana.

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Siedzącym Forward Bend

Siedząc Forward Bend lub Paschimottanasana

 1. Start w Sztabu Pose, nogi zgięte.
 2. Zawias do przodu w biodrach, spacery ręce w dół nogi, utrzymując plecy płaskie.
 3. Odpocznij z rękami wzdłuż nóg przez pięć oddechów.
 4. Powrót do sztabu Pose powoli, z kontrolą, spacery ręce z powrotem nogi.

Łatwy Pose lub Sukhasana

Powolne, celowe oddech przekierowuje sygnały hormonalne i uspokaja nadnerczy, aby zmniejszyć stres i zaradzić depresji poporodowej.

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Łatwy Pose

 1. Usiądź na złożonym kocu co najmniej dwóch cali grube, korzystnie wyższa.
 2. Skrzyżować nogi na goleniach i odpoczynku ręce na kolanach, dłonie.
 3. Utrzymuj swoją postawę prosto, ale niech miednicy zrelaksować.
 4. Wdech i rozszerzyć swój podbródek i kręgosłup do przodu, a następnie szybko wydech, zaokrąglenia pleców.
 5. Powtórz tę sekwencję, w rytm oddechu, przez 30 sekund.

Mudry

Pomaga to stymuluje przysadkę i szyszynkę.

 1. Przyprowadź swoje dłonie w Pranam Mudra, kostki kciuk naciskając na mostka.
 2. Obróć kciuki w prawo, w dół, w górę w lewo i powrót do centrum. Powtórz.
 3. Następnie otwórz swoje ręce, kciuk i palec wskazujący razem w Gyan Mudra. Nacisnąć palcami razem.
 4. Następnie naciśnij środkowy palce i kciuki razem, palce w pierścieniu i kciuk, mały palec palce i kciuki i palce wskazujące powrót do i kciuki. Niech twój ruch śledzić oddech i powtórzyć sekwencję do dwóch minut.

Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Pranam Mudra


Najlepsze jogi postawy dla równoważenia hormonów

Gyan Mudra

Pełna Praktyka ciała Pomaga Zbyt

Jeśli pojawią się pełne ciała praktykę jogi z postawy stojącej i siedzącej, wraz z kilkoma odwróconymi pozach i wygięcia do tyłu, można zaangażować wszystkich gruczołów i organów odpowiedzialnych za rozwój i dystrybucję hormonu. Starają się zmieniać praktykę nie tylko długością, lecz także w sekwencji pozycjach co najmniej trzy dni tygodnia, aby otrzymać kompletną korzyści równowagi hormonalnej.

Ubezpieczenie: Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży

Bezpieczeństwo w swoim hotelu

-Trzymaj Drzwi zdjęcie zamknięte przez cały czas. Poznaj gości w holu. -Nie Zostawić pieniądze i inne wartościowe rzeczy w pokoju hotelowym podczas nieobecności. Użyj sejf hotelowy. -Niech Ktoś wie, kiedy można się spodziewać powrotu jeśli się późno w nocy. -Jeśli Jesteś sam, nie dostaniesz się windą, czy jest podejrzana wyglądające osoba wewnątrz. -Read Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego w swoim pokoju hotelowym. -Know Jak zgłosić pożar. Upewnij się, że wiesz, gdzie najbliższy zjazd ognia i alternatywne wyjścia są zlokalizowane. -Count Drzwi między pokoju i do najbliższego wyjścia. To może być wygaszacz życia, jeśli trzeba przedzierać się przez zadymionym korytarzu.

Gotówka twarde fakty na zimno

Zdrowy rozsądek jest jedna rzecz, która nie powinna ulec zmianie bez względu na to z jakiego kraju jesteś w. To prawda, że ​​w niektórych miejscach trzeba się Twoja podróż bezpieczeństwa bezpieczeństwo. Jednak we wszystkich krajach (w tym w Ameryce) istnieją podstawowe procedury bezpieczeństwa wszystkim powinniśmy praktyk. Jednym ze sposobów zdrowego rozsądku można łatwo pomóc uniknąć szkód sposobem jest, gdy bierzesz pieniądze z bankomatu. Bankomaty są obfite na całym świecie. Więc nie podejmować pieniądze z bankomatów w słabo oświetlonych miejscach. Korzystanie z bankomatów zlokalizowanych poza sklepie nie jest również świetny pomysł. Jeśli musisz wziąć pieniądze późno w nocy iść z grupą osób, a nie będzie sam.

Wypij Chociaż jesteś Up There

Można by pomyśleć, że jest się na pustyni i że to samolot nie ma nic wspólnego. Chociaż można być w błędzie. Oba samoloty i pustynie mają prawie żadnej wilgoci. Faktycznie w niektórych przypadkach samoloty mają nawet mniej wilgoci --- 1% - 10%. Więc upewnij się zachować nawilżona na lot. Skorzystaj z koszyka pić, jeśli chodzi wokół. Jeśli nie są używane do latania może być najlepiej unikać napojów alkoholowych, ponieważ mogą spowodować odwodnienie. Jako dodatkowe zabezpieczenie spakować butelkowaną wodę mineralną.

Aerobik w powietrzu

Jeśli nigdy wcześniej nie latał, zanim będzie można porównać go do siedzenia w kinie. Wyobraź sobie, siedząc przez dwie trzy godziny filmów. To daje wyobrażenie, jak twoje ciało poczuje się na średniej podróży międzynarodowej (lub dać garść godzin). Po wstaniu z tego doświadczenia organizm może nie czuć się tak wielka. Twoje mięśnie mogą być ciasne i zmniejszyły krążenie. Aby pomóc, wiele linii lotniczych oferuje w locie wskazówki do ćwiczeń. Są to proste rozciąganie procedury można zrobić w fotelu, aby pomóc zmniejszyć dyskomfort. Zazwyczaj można znaleźć je w kieszeni fotela przed sobą lub na stronie internetowej linii lotniczej. Jednak, ze względu na przepisy i bezpieczeństwa powinny powstrzymać się od tych ćwiczeń, aż po lot odbywa się przy starcie części podróży.

Recepcja: 1 Z odpowiedzi

Hotele są nie tylko po prostu miejsce, aby znaleźć ciepły posiłek i łóżko. Mogą to być również swoje zycie do życia lokalnego. Można je polecić restauracje. Gdzie dobre zakupy znajduje. Są one częścią lokalnej społeczności. Więc warto byłoby pomyśleć, że mają pojęcia, co się dzieje, czy coś się stało. Zanim więc zaryzykować do komputera lub kioskach może chcesz iść do recepcji. W większości przypadków mają one zazwyczaj osoby które mówią po angielsku pracy biurko pomóc turystycznych / klientów. Ponieważ również znajomość lokalnego języka mogą służyć jako tłumacz. Powiadomieniem, co słyszą w radiu lub telewizji. Jeśli hotel jesteś w nie wydać ostrzeżenie to chyba najlepiej realizować to, co mówią. W zależności od tego, jak poważne jest to, że incydent może być otrzymaniu instrukcji od władz lokalnych, aby pomóc utrzymać cię od niebezpieczeństwa.

Obchody z umiarem

Nastolatki pragną wolności. Chcą pojechać sami. Być w stanie legalnie pić. A przede wszystkim trzymać się tak późno, jak chcą. Jeśli idą do Europy bez nadzoru rodzicielskiego, chyba, że ​​może uciec z większości z tych rzeczy. Chociaż, zanim pójdą, jeden nastolatek impulsowy podróży powinni zrozumieć jest --moderation jest kluczem do przetrwania. To nie jest coś, co mówisz swoje dzieci dlatego, że jest niepokojące rodzica. Chodzenie, dzień i noc, może mieć wpływ na ostry czyjejkolwiek ciała - młodych i starych. Zwłaszcza wtedy, gdy nie są używane do tej "gwiazdy rocka" sposób życia. Chociaż, jak każda lekcja życia to może trzeba się uczyć na własną rękę. Jedyne, co możesz zrobić, to zaoferować swoją pomoc. Porady. Szanuj je. I zapewnić im karty telefonicznej do ciebie zadzwonić, jeśli się w kłopoty.

Podczas podróży w kraju

-Zawsze Pozostać trzeźwy, czujny i niepozorne. -Stay Czujny i świadomy swojego otoczenia. -Trzymaj Numery telefonów lokalnych kontaktów z Tobą. -Trzymaj Pieniądze z oczu - nie liczą się w miejscu publicznym. -Find Się, gdzie "błędne" części miasta są i trzymać się z dala. -Find Się rozmieszczenie posterunków policji i uzyskać numery telefonów. NaleŜy unikać zakłóceń - przejść na inny sposób, natychmiast. -Dowiedz Do obsługi telefonów pierwszy dzień. -Zawsze Nosić paszport, zostaw skopiować w polu bezpieczeństwa - chyba zwyczaje przewidują inaczej. -Nie Zatrzymać do zbadania wypadków. -Jeśli Zaczepił starają się zachować spokój, obserwować ucieczki. -Jeśli Jest następnie przejść bezpośrednio do policji, hotelu lub biura.

Bezpieczeństwo na transport publiczny

Jeśli kraj ma wzór turystów podróżujących na arenie międzynarodowej są kierowane przez przestępców w transporcie publicznym, które informacje są wymienione w Information Sheets konsularnych w sekcji "Zbrodnia informacji". Taksówki: podjąć tylko taksówki jasno określone w oficjalnych oznaczeń. Uważaj nieoznakowanych taksówek. Pociągi: Dobrze zorganizowany, systematyczny rabunek pasażerów w pociągach wzdłuż szlaków turystycznych popularne jest to poważny problem. To jest bardziej powszechne w nocy, a szczególnie na nocnych pociągach. Jeśli widzisz, twój sposób zostały zablokowane przez nieznajomego, a inna osoba jest bardzo blisko ciebie od tyłu, odejść. To może zdarzyć się w korytarzu w pociągu lub na peronie lub stacji. Nie należy przyjmować pokarmu lub napoju z nieznajomymi. Przestępcy są znane do jedzenia i picia leków oferowanych pasażerom. Przestępcy mogą również rozpylać gaz ze snem w przedziałach pociągów. Jeśli to możliwe, zablokować komorę. Jeśli nie można prawidłowo zabezpieczone, na przemian ze snem na zmianę ze swoimi towarzyszami podróży. Jeśli nie jest to możliwe, nie zasnąć. Jeśli musisz spać bez ochrony, związać swój bagaż, pasek kosztowności do Ciebie i spać na nich jak najwięcej. Nie bój poinformować władze, jeśli czują się zagrożone w żaden sposób. Dodatkowe policjanci często są przypisane do jazdy pociągów na trasach, gdzie przestępczość jest poważnym problemem. Autobusy: sam rodzaj działalności przestępczej znaleźć w pociągach można znaleźć na autobusach w popularnych szlaków turystycznych. Na przykład, turyści pod wpływem narkotyków i okradziony podczas snu w autobusach lub PKS. W niektórych krajach obciążenia cały autobus pasażerów odbyły się i okradziony przez gangi bandytów.

Niech Państwo Agencja Bądź Twój przewodnik

Rezerwacji wycieczki jest najlepszy czas, aby uzyskać informacje. Zwłaszcza, jeśli robisz to za pośrednictwem biura podróży. Mogą one pomóc -

 • co miejsc pobytu
 • kiedy należy udać
 • Gdzie zjeść
 • Jakie strony, aby zobaczyć

I tak międzynarodowe podróże porady bezpieczeństwa. Twoje biuro podróży ma mnóstwo broszur informacyjnych w ich dyspozycji. Plus, coś, czego nie ma dostępu do - osobiste historie. Mogą udzielić porady w oparciu o ludzi, których znają, którzy wzięli podróż. Czy to, co masz zamiar zrobić. Więc jeśli chcesz wiedzieć więcej, niż tylko podstawowe rzeczy, nie bój się mówić. Zadawaj pytania. To jedyny sposób, otrzymasz odpowiedź.

2nd hand Can Be Pierwszy właściciel problem

Kultury różnią się od kraju do kraju. Nawet jeśli masz do czynienia z tego samego nie może być dwa zupełnie różne poglądy - jak tytoń. W stanach tam wszystkie rodzaje przepisów prawa i organizacji, które wyglądają, by zakazać palenia papierosów. Chcą nie tylko w celu zapobiegania szkody przynosi ciała, ale zapobiec 2nd Hand Smoke, które może zaszkodzić innym. W Europie są one nieco bardziej zrelaksowany z paleniem. To jest wciąż popularne i akceptowane w większości miejsc. Jeśli dym przeszkadza to należy o tym pamiętać, kiedy idziesz do restauracji i barów. Inteligentnych podróży przydać wskazówka będzie jedzenie w powietrzu, przestronny, aby zminimalizować oddziaływanie z dymu tytoniowego.

Wzory zbrodnia przeciwko Kierowców

W wielu miejscach uczęszczanych przez turystów, w tym obszarów południowej Europy, wiktymizacji kierowców został dopracowany do sztuki. Gdzie to jest problem, ambasady USA są tego świadomi i urzędnicy konsularni spróbować pracy z władzami lokalnymi, aby ostrzec społeczeństwo o niebezpieczeństwach. W niektórych miejscach, te wysiłki na rzecz świadomości społecznej opłaciły się, zmniejszenie częstości incydentów i zwiększenie bezpieczeństwa turystów. Można również zwrócić się do agencji wynajmu samochodów o radę w sprawie unikania rabunku podczas zwiedzania atrakcji turystycznych. Carjackers i złodzieje działają na stacjach benzynowych, parkingach, w ruchu miejskim i wzdłuż autostrady. Bądź podejrzliwy wobec każdego, kto chwali cię lub stara się zwrócić na siebie uwagę, gdy jesteś w lub w pobliżu samochodu. Przestępcy używać pomysłowe ploys. Mogą występować jako dobrych Samarytan, oferując pomoc w przypadku opon, które twierdzą, że są one płaskie lub że dokonały płaskim. Albo może Flaga dół kierowca, poprosić o pomoc, a następnie ukraść bagaż ratownika lub samochód. Zazwyczaj pracują w grupach, jedna osoba prowadzenia pozorem, podczas gdy inni cię okraść. Inni przestępcy twoją uwagę z nadużyć, albo stara się jeździć z drogi, lub powodując "wypadek" przy tylnym kończąc ci lub tworząc "błotnik giętarki." W niektórych miastach, złodzieje nie tracić czasu na sztuczek, po prostu rozbić okna samochodu na światłach, złapał kosztowności lub samochód i uciec. W miastach na całym świecie, "jazda defensywna" zaczęło oznaczać więcej niż unikanie wypadków samochodowych; oznacza to oko na pieszych, rowerzystów potencjalnie karnych i jeźdźców skuter.

Pierwsze Twój punkt całej

Język może być problemem podczas podróży. Zwłaszcza, jeśli nie wiesz, to w kraju, w którym przebywają. Aby ułatwić komunikację istnieje wiele tłumaczy elektronicznych i słowników, które mogą Ci pomóc. Jednak już posiadają darmowy uniwersalny Komunikowanie asystenta - swoje ciało. Gesty mogą być bardzo pomocne w pomaganiu ludziom rozumiem. Możesz poprosić o czas, wskazując na nadgarstku. Czy gest do jedzenia. I oczywiście palce mogą być wykorzystywane w kontaktach z numerem rzeczy - jak pieniądze.

1st rąk Pomoc

Pamiętaj, grając z telefonu gry jako dziecko? Kilka dzieci w kręgu każda podobno szepcząc to samo w siebie uszy. Chociaż, do czasu, gdy wróci do osoby rozpoczynającej to nie jest to samo. Jeśli podróżujesz za granicę ostatnią rzeczą, którą chcę, to aby uzyskać informacje w ten sposób. Dlatego w domu gazeta nie może być najlepszym sposobem, aby przejść do międzynarodowych ostrzeżeń podróży. Prawdopodobnie nie daje prawie jak najwięcej szczegółów, co można uzyskać z lokalnej gazety w kraju, w którym przebywają w. Chociaż, jeśli nie jest w języku polskim to naprawdę nie pomaga. Dlatego strony internetowe takie jak Interpress są niezwykle pomocne. Są jak międzynarodowej wersji Associated Press. Więc można dostać pierwszej ręki jakiegoś incydentu, w swoim języku. Możesz znaleźć tej strony, przechodząc do - www.ips.org

Jak bezpiecznie obchodzić pieniądze

Aby uniknąć przenoszenia dużych ilości gotówki, zmienić sprawdza podróżnych tylko jak trzeba walutę. Podpisać czeki podróżne tylko przed osobą, która będzie je spieniężyć. Nie miga duże kwoty pieniędzy, gdy płacenia rachunków. Upewnij się, że Twoja karta kredytowa zostanie zwrócone po każdej transakcji. Czynienia tylko z upoważnionych przedstawicieli, podczas wymiany pieniędzy, kupić bilety lotnicze lub pamiątki zakupu. Nie zmieniaj pieniędzy na czarnym rynku. Jeśli posiadasz, zagubienia lub kradzieży, zgłosić utratę natychmiast do lokalnej policji. Zachowaj kopię raportu policyjnego roszczeń ubezpieczeniowych i jako wyjaśnienie swojego losu. Po zgłoszeniu brakujące elementy na policję, zgłosić utratę lub kradzież: kontrole -travelers 'do najbliższego przedstawiciela firmy wydające karty do -credit spółki wydającej, bilety lotnicze do -airline wakacje lub do środka, -passport Najbliższa ambasada lub konsulat USA.

Przybycia do miejsca przeznaczenia

-Reconfirm Swoje przyszłe loty - lokalne biuro może być w stanie pomóc. -WYMIANA Niewielką ilość dolarów dla lokalnej walucie na lotnisku na taksówki, wskazówki, itp Zazwyczaj uzyskać lepszy kurs wymiany w banku. -Know Którzy cię spotkać i poprosić ich, aby być niepozorne. -Register Z konsulatu, jeśli pobyt kilka dni. -Know Trasy z lotniska na wyleganie. -request Pokój nad parterze, ale nie jest zbyt wysoka. -Sprawdź Się do zjazdu i instrukcji awaryjnych. -Plan Ucieczkę w razie pożaru. -bE Pewność swoje prace telefonów - zadzwonić do recepcji. -Sprawdź Zamki drzwiowe - w razie potrzeby korzystać z progiem. -Nie Zostawić klucz w recepcji. -Zawsze Umieścić kosztowności w polach bezpieczeństwa.

Sign Of Things To Come

Znaki. W USA prawdopodobnie nie sądzę, wiele z nich, z wyjątkiem, gdy jedziesz i zobaczyć, czy można zaparkować w określonym miejscu. Kiedy jesteś w obcym kraju, objawy mogą stać się o wiele bardziej wartościowe. Zwłaszcza, jeśli nie znam języka. Znaki na całym świecie oferują zwykle angielskie tłumaczenie. Co jest ogromna pomoc. Choć, być na bezpiecznej stronie może chcesz dowiedzieć się niektóre z tych wyrazów obcych kluczowych można znaleźć na tablicach w kraju, takich jak - łazienka, hotelu, stacji kolejowej, lotniska itp szczęście, nawet jeśli nie znasz słowa prawdopodobnie będziesz w stanie zrozumieć znaczenie z symbolem oznaczenia.

Aby zlokalizować ambasady amerykańskiej

Doskonała Ambasada Locator i informacje kontaktowe: www.tripresource.com/embassy.htm

Bezpieczeństwo na ulicy

Użyj tego samego zdrowego rozsądku podróży za granicą, że będzie w domu. Bądź szczególnie ostrożny lub unikać obszarów, w których jest prawdopodobne, aby być ofiarą. Są to zatłoczone metro, dworce kolejowe, windy, atrakcji turystycznych, miejsc na rynku, festiwale i marginalne obszary miast. -Nie Używać skrótów, wąskich uliczek i słabo oświetlonych ulicach. Staraj się nie podróżować samotnie w nocy. NaleŜy unikać demonstracji publicznych i inne niepokoje społeczne. -Trzymaj Niski profil i uniknąć głośnych rozmów ani argumentów. Nie omówić plany podróży lub innych osobistych spraw z obcymi. NaleŜy unikać oszustów. Uważaj na obcych, którzy zbliżasz, oferując okazje lub być twoim przewodnikiem. -Beware Na kieszonkowców. Często mają wspólnika, który będzie: · przepychają cię, · poprosić o kierunkach lub do czasu, · Punkt coś rozlane na ubranie, · lub odwracają się od utworzenia zakłóceń. -A Dziecko lub nawet kobieta niosąca dziecko może być kieszonkowiec. Uważaj grup vagrant dzieci, którzy tworzą rozpraszać podczas zbierania kieszeni. UŜywać pasek na ramię z torby w całej klatce piersiowej i chodzić z torbą od krawężnika, aby uniknąć drive-by torebki porywaczy. -Try Wydawać celowe podczas poruszania się. Nawet jeśli jesteś zgubiony, działać jako jeśli wiesz, dokąd idziesz. Jeśli to możliwe, zapytać o drogę tylko z jednostek w instytucji. -Know Jak korzystać z odpłatnego telefonu i mieć odpowiednią zmianę lub żeton na rękę. -Dowiedz Się kilku zwrotów w języku lokalnym, dzięki czemu można zasygnalizować swoją potrzebę pomocy, policji lub lekarza. Zanotuj numery alarmowe telefonicznych mogą być potrzebne: policji, straży pożarnej, hotelu, a najbliższy amerykańskiej ambasady lub konsulatu. -Jeśli Masz do czynienia, nie walczyć. Porzuć swoje kosztowności. Twoje pieniądze i paszport może zostać zastąpiony, ale nie możesz.

Surf Dla Bezpieczeństwa

Internet może być miejscem, gdzie można znaleźć niekończące się ilości spamu, jak bezużyteczne rzeczy. To może być również źródłem wielu użytecznych informacji. Cenne wskazówki, że nie będzie kosztować ani grosza. Jeśli wiesz, gdzie szukać, można znaleźć informacje na każdy temat, w tym podróży przydatnych wskazówek. Oprócz stron rządowych duże Strony nazwa to najlepsze miejsce, aby rozpocząć. Dziś niemal każdy towar lub usługę na rynku posiada stronę internetową. Na stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu. Plus, wskazówki użytkowania. Więc zacznij od dobrych stron lub usług bezpośrednio związanych z podróży - jak biura podróży, linie lotnicze itp Inne "nie-tak-podobne" firmy mogą zaoferować przydatne informacje, takie jak karty kredytowe, ponieważ oferują one również czeki podróżne. Najlepsze jest to, można zakładki odwiedzanych witryn lub wydrukować wszystkie wskazówki się stworzyć swój własny poradnik dostosować bezpieczeństwa.

Programy pomocowe i plany podróży

Zdecydować, co kupić ubezpieczenie podróży, i za ile, może być trudne proces. Oto kilka czynników do rozważenia: Podstawowe elementy ubezpieczenia podróży obejmują ubezpieczenia podróży anulowania, trip ubezpieczenia przerwy, przypadkową śmierć lub rozczłonkowanie, medyczne / pokrycie dentystyczną, transport do odpowiednich placówek medycznych, utraty bagażu lub rzeczy osobistych i ochronę przed domyślnie lub Bankructwo dostawców. Inne opcje ubezpieczenia może obejmować zakres osobistej odpowiedzialności za szkody, obronę prawną, repatriacji zwłok, złą pogodę i wiele innych wydatków.

Handicap Pomoc

Posiadanie utrudnienie stanowi przeszkody w życiu wystarczająco dużo. Nie jest w stanie podróżować nie powinno być jednym z nich. Jeśli masz chęć to można znaleźć sposób. Jedyne, co trzeba naprawdę być szczery to jakie są twoje ograniczenia. Następnie wszystko co musisz zrobić, to znaleźć sposób, aby obejść nich. Prawdopodobnie najlepiej jest, aby nie podróżować samotnie. Idź z przyjacielem. Członek rodziny. Ktoś, że ufasz będzie tam dla ciebie, kiedy naprawdę ich potrzebują. Chociaż, jeśli chcesz podróżować, i nie być ciężarem na każdym znajomym lub rodzinie - zapisać się na wycieczkę. Istnieją różnego rodzaju grup turystycznych, które specjalizują się w tego typu wyjazdów. W ten sposób otrzymasz profesjonalną opiekę, czego potrzebujesz. Plus, może być w stanie dokonać kilku nowych przyjaciół wzdłuż drogi.

Out Of Porady kraju, w kraju

USA odgrywa przyjmującego do wszystkich rodzajów zagranicznych ambasad. W większości przypadków wycieczka do księgarni z łatwością wystarczy zamiast wycieczkę do jednego z tych biur. Można jednak zmienić zdanie, jeśli masz zamiar być pobyt na dłuższy okres czasu w kraju o wiele niepokojów społecznych. Ambasada oferują szansę nie tylko informacje na temat wiz i paszportów, ale również okazję porozmawiać z obywatelem kraju. Osoba, która może wypełnić Ci na bezpiecznych środków ostrożności podróży należy podjąć. Jeśli są Państwo zainteresowani w znalezieniu konkretnej lokalizacji ambasady można znaleźć listę wszystkich 'em w usembassy.state.gov

Podczas jazdy w obcym kraju

-Drive Defensywnie - nie agresywnie. -Zawsze Utrzymać okna się i zamknięte drzwi. -Trzymaj Kosztowności i rzeczy z oczu. -Know Trasę, zaplanować go z wyprzedzeniem, i zmieniać swoje trasy. -bE Podejrzliwy "wypadków". -Jeśli Zaatakowany spróbuj przykucnąć i odjechać. -Trzymaj Zbiornik gazu pełne przez cały czas. Wachty na manipulowanie swoim auto - łatwiej miejscu na brudnej auto. NaleŜy unikać jazdy lub wynajem drogich samochodów.

Nie bądź e-Nieświadomy

W przeważającej części jest to dość łatwo stwierdzić, turysta z wyjątkiem wszystkich innych. Mają tego mylić wygląd. Olbrzym Mapa dociskany nosa. Koszulka prezentując jakąś szkołę lub inną nazwę domu miasta. Prawdopodobnie jeden z najgorszych sposobów turysta może trzymać się ma do czynienia z torbami, które wykonują. Zazwyczaj mają one bardzo zauważalny torba na aparat (wideo, filmu lub cyfrowego). Korzystanie z tych worków może być wygodne, aby trzymać elektronikę. Jednak to nie umieścić wszystkie swoje rzeczy na ryzyko. Sposób worki są zaprojektowane wiesz od razu są to gospodarstwa te technologicznie zabawek. Co sprawia, że ​​bardzo łatwe dla niektórych mniej niż uczciwy osoby wiedzieć, co powinni chwycić pierwszy. Rozwiązanie jest proste - zmienić torbę. Użyj skromny torbę do kamer oraz innych urządzeń elektronicznych. Plus, nie przechowywać rzeczy jak karty pamięci w celu uniknięcia zewnętrzne kieszenie z łatwy łup pick-pocketers.

Wskazówki bezpieczeństwa podróżnym

-Zawsze Pamiętaj, że jesteś gościem w cudzym kraju. -Obey Wszystkie prawa kraju jesteś w - bez leków - nie przemytu. -Baggage - Większość linii lotniczych pozwala dwie torby (max 70 funtów każdy. - Stosują pewne ograniczenia wielkości) dla bezpośredniej podróży do iz USA. -Sprawdź Torby do miejsca docelowego. -Know Co są strony przeprowadzenie dla kogoś innego. -Cash - Wiele krajów wymaga, aby zadeklarować wszystkie pieniężnych (czasami kontroli podróżnych, jak również) które przynoszą do kraju. -Count Gotówkę przed wyjazdem w niewidocznym miejscu. -Trzymaj Formularzy walut z tobą. -Nigdy Sprawy finansowe publicznie. -Travel Dokumenty - Sprawdź wszystkie dokumenty podróży, przed wyjazdem, aby zapewnić, że są one ważne na czas trwania podróży, łącznie z rozszerzeniami. -Airline Bilety - Sprawdź bilety lotnicze do zapewnienia routingu jest zgodnie z planem i że wiesz, wszystkie z przystanków. -Packing Wskazówki - ubrania spakować zawsze powinny być odpowiednie do klimatu i działań na trasę. Ani

Latanie nie może być tak Swell

Jazda pociągiem nie czuje się zupełnie inaczej, niż biorąc samochód. Może za wyjątkiem tego, że nie trzeba mieć oczy na drodze w każdej chwili. Jeśli jesteś w samolocie jest nieco więcej zmian organizm musi przystosować się do. To jest przede wszystkim w wyniku zmiany ciśnienia w kabinie. Jeśli często podróżujesz powietrza prawdopodobnie nie zauważysz zmiany już. Jednak pierwszym podróżnikiem w czasie, może czuć się inaczej. Zmiana ciśnienia w kabinie może powodować pęcznienie narządy. Może to spowodować wiele dolegliwości dla osób, które nie są wykorzystywane do tego. Aby pomóc, pierwsi podróżnicy w czasie powinna starać się nie przejadać, ponieważ będzie tylko dodać do tego problemu. Nie ma prawa powiedzieć nie można pakować własne jedzenie, więc to zrobić. Spakować kilka zdrowych przekąsek, takich jak bary żywienia.

Top 10 Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa dla podróżnych

1. Upewnij się, że masz podpisany, ważny paszport (i wizy, jeżeli jest to wymagane). Ponadto, przed wyjazdem, wypełnić informacyjnego stronie awaryjnego paszportu! 2. Przeczytaj konsularne arkusze informacyjne (i ogłoszenia publiczne lub ostrzeżenia podróży, jeśli dotyczy) dla krajów, które zamierzasz odwiedzić. 3. Zapoznaj się z lokalnymi przepisami i zwyczajami krajów, do których się udajemy. Pamiętaj, że Konstytucja USA nie za tobą! Podczas pobytu w obcym kraju, to podlegają jej prawom. 4. Dodać 2 kopii strony identyfikacji paszportu. Ułatwi to wymianę, jeśli paszport zostanie zgubiony lub skradziony. Zostaw jeden egzemplarz w domu z przyjaciółmi lub rodziną. Carry inne z tobą w oddzielnym miejscu z paszportem. 5. Pozostaw kopię swojego planu podróży z rodziną lub przyjaciółmi w domu, dzięki czemu można się skontaktować w nagłych przypadkach. 6. Nie wolno pozostawiać bagażu bez opieki w miejscach publicznych. Nie akceptujemy pakiety z nieznajomymi. 7. Jeśli planujesz pobyt za granicą dłużej niż dwa tygodnie, po przyjeździe należy poinformować o tym telefonicznie lub zarejestrować się osobiście z ambasady USA w kraju, do którego jedziesz. Ułatwi to komunikację w przypadku gdy ktoś kontaktów z ambasadą patrząc na ciebie. 8. Aby uniknąć celem przestępstwa, staram się nie nosić widoczną odzież i drogiej biżuterii i nie nosić nadmierne ilości pieniędzy lub niepotrzebnych kart kredytowych. 9. W celu uniknięcia naruszenie lokalnych przepisów, do czynienia tylko z upoważnionych przedstawicieli, podczas wymiany pieniędzy i zakupu sztuki i antyków. 10. Jeśli masz kłopoty, skontaktuj się z najbliższym ambasadę USA.

Jak uniknąć trudności prawne

Kiedy jesteś w obcym kraju, to podlega jego prawom i są pod jej nie jurysdykcji ochrony Konstytucji USA. Możesz być aresztowany za granicą dla działań, które mogą być uznane za drobne prawne lub wykroczenia w Stanach Zjednoczonych. Bądź świadomy tego, co jest uważane za przestępcą w kraju, w którym jesteś. Information Sheets konsularni zawierać informacje na temat niezwykłych rodzajów aresztowań w różnych krajach w uzasadnionych przypadkach. Niektóre z przestępstw, za które obywatele amerykańscy zostali aresztowani za granicą są: narkotyki Naruszenia: Ponad 1/3 obywateli USA uwięzieni za granicą odbywają się w sprawie opłat narkotyków. Niektóre kraje nie rozróżniają posiadania i handlu. Wiele krajów ma obowiązkowych zdania - nawet za posiadanie niewielkiej ilości marihuany i kokainy. Liczba Amerykanów zostało aresztowanych za posiadanie narkotyków na receptę, zwłaszcza uspokajających i amfetaminę, że zakupione legalnie w niektórych krajach azjatyckich, a następnie doprowadziły do ​​niektórych krajach Bliskiego Wschodu, gdzie są one nielegalne. Inni obywatele amerykańscy zostali aresztowani za zakup leków na receptę za granicą, w ilościach, że władze lokalne podejrzewane były do ​​użytku komercyjnego. W razie wątpliwości dotyczących zagranicznych prawa narkotykowego, zapytać władze lokalne lub najbliższą ambasadę USA lub konsulatem. Posiadanie broni palnej: Miejsca, w których najczęściej obywatele USA wchodzące w trudności nielegalne posiadanie broni palnej są w pobliżu - Meksyk, Kanada i Karaiby. Zdania dotyczące posiadania broni palnej w Meksyku może być nawet do 30 lat. W ogóle, broni palnej, nawet prawnie zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych, nie może być sprowadzone do kraju, chyba że najpierw uzyskać pozwolenie od ambasadzie lub konsulacie tego kraju, a broń palna jest zarejestrowana w dniu przyjazdu zagranicznych władz. (Uwaga: Jeśli wziąć broń palną lub amunicję do innego kraju, nie można przynieść je z powrotem do Stanów Zjednoczonych, chyba że je zarejestrować w US Customs przed wyjazdem do USA) Fotografia: W wielu krajach można być prześladowani lub aresztowany za fotografowanie takie rzeczy jak Policja i instalacje wojskowe, budynki rządowe, obszary przygraniczne i udogodnienia transportowe. Jeśli masz wątpliwości, poproś o zgodę na fotografowanie. Antyki zakupu: Amerykanie zostali aresztowani na zakup pamiątek, które były lub wyglądało, antyków i które lokalne władze celne uwierzyli, przebywali narodowego skarbu. Jest to szczególnie prawdziwe w Turcji, Egipcie i Meksyku. W krajach, gdzie antyki są ważne, udokumentować swoje zakupy jak reprodukcji, jeśli jest to przypadek, czy też są autentyczne, zabezpieczyć niezbędne zezwolenia na wywóz (zwykle z muzeum narodowego.)

Getting Out In The Golden Years

Niektórzy ludzie zapisać swoje podróże na chwilę tuż po ich ciasto pokroić je w ich stronę emerytalnego. Jedna rzecz, że to wielki temat podróży, kiedy jesteś na emeryturze to nie musisz czekać na wakacje do pracy. Więc można pożegnać cenach podróży sezonie. Chociaż należy pamiętać, podróżowanie nie tylko na wakacje - to trochę pracy też. Szczególnie dotarcie do Twojej strony docelowej. Więc jeśli ty lub twój małżonek potrzebuje wózka inwalidzkiego w celu odbycia podróży, a następnie skontaktować się z biurem podróży lub na stronie internetowej linii lotniczej. W większości przypadków mają one pomocy dostępne. Jeśli potrzebujesz pomocy podróżowanie sprawdzić strony internetowe podróży ukierunkowane swojej grupie wiekowej pomysłów, co zrobić i gdzie się udać. Gdy jesteś w krajach pomoc starszy jest zwykle dostępne w miejscach. W muzeach można zwykle znaleźć wycieczki audio, które są wykonane dla osób, które mają problemy ze słuchem.

Samolot Zasady ochrony biletów

Dziś, większość linii lotniczych są wystawiania biletów tylko zwrotowi. Podróżni, którzy muszą odwołania lub zmiany planu podróży, są zmuszeni do przepadkowi kosztu biletu lub zmiany ponoszenia ogromnych opłat. Z planu podróży biletów lotniczych Guard Protection, jesteś objęty. Bilet lotniczy Protection Plan obejmuje przed nieoczekiwanym kosztów wycieczki związane takich jak: • anulowania, przerwy i opóźnienia; • utraty, kradzieży lub uszkodzenia bagażu podróżnego lub dokumentów; • Wstępnie Istniejące Medical Stan Zwolnienie; • Wypadek lotu; • Opóźnienie bagażu; • Zmiana opłat biletów (do 100 dolarów w przypadku zakupu w ciągu 7 dni od złożenia i zadaszonym powodu).

Ślub: Druhna Prezenty Porady

Prezenty miejscowości Wedding

Planujesz ślub przeznaczenia jest często gorzkiej doświadczenie. Istnieje wiele różnic między ślubu przeznaczenia i tradycyjny ślub odbył się w swoim rodzinnym mieście. Pierwszym i najbardziej zauważalną różnicą jest długość listy gości. Większość śluby mają krótszą listę gości ślubu, ponieważ nie można oczekiwać, by wszyscy ci znany ponoszenia kosztów niezbędnych do udziału w długodystansowych ślub. Dodatkowo, osoby, które zostały poproszone o udział jako uczestnicy ślubne nie tylko tradycyjne wydatki, które są związane ze ślubem, ale również będą musiały zapłacić za podróż i zakwaterowanie niezbędnych do uczestniczenia w weselu.

Jak robić zakupy na groomsmen i druhny prezenty dla wesele, czas na zakup prezentów, które są nie tylko sentymentalną, ale także reprezentacyjne zabawy i ekscytujące miejsca, które zostały wybrane do docelowego ślubu. Na przykład, jeśli udał się do miejsca przeznaczenia ślub na Alaskę, to dlaczego nie kupić spinki do mankietów dla mężczyzn z wizerunkiem łososia. Wędkarstwo sportowe jest wielki przemysł na Alasce i to specjalność cuff link byłoby zabawne przypomnieniem ślub dla każdego z groomsmen. Jest to świetny akcent smokingu każdego drużba i osobista pamiątka dla każdego z mężczyzn z Waszego ślubu. Dla pań, to dlaczego nie kupić szale kaszmirowe monogramem odzwierciedla ciepło twojej przyjaźni i jako specjalny pamiątkę z Alaski zimowy ślub.

Na obiad przyjazdu, którego i gospodarz pan młody na wesele, wykorzystać nazwę kształcie szyszka posiadaczy kart w celu ustalenia miejsca i identyfikacji wykresu wypoczynkową. Te posiadacze karty mogą być miejsce, później używane jako pojedyncze ramki trzymać cennym obrazek z przygody przeznaczenia ślub, że wszystkie akcje.

Czym dokładnie jest Obiad druhna jest?

Lunch druhny "to wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez panny młodej, która odbywa się około jeden miesiąc przed ślubem. Celem lunchu druhny jest umożliwienie panny młodej okazję pokazać każdego z druhen, jak bardzo ceni sobie wszystko, co robią lub zrobili, aby pomóc w planowaniu, strategizing i wszystkie inne niezbędne przygotowania do zbliżającego się ślubu.

Bridal lunche mogą być dowolnego typu uroczystości, że panna młoda zdecyduje się zorganizować dla jej uczestników, począwszy od formalnego obiadu w hotelu pięciogwiazdkowym do popołudniowego pikniku w miejscowym parku lub zoo. Lokalizacja nie jest tak ważne jak powód gospodarzem tego specjalnego lunchu w pierwszej kolejności, na cześć kobiet i mężczyzn, że panna młoda zdecydowała się stanąć z nią podczas jej ślubu.

Idealnie, członkowie wesele są bliskimi przyjaciółmi i rodziną, którzy już znają się nawzajem i mogą spędzić popołudnie relaks. Jednakże, jeśli twój ślubny obiad jest również wprowadzenie przyjaciółmi z całego świata, nie ma lepszej sytuacji niż obiad druhny ", aby poprawić sentyment nowych przyjaźni. Wiele osób mylić pojęcia "druhny obiad" i zastanawiam się, w jaki sposób różni się od tradycyjnego i lepiej znanej imprezy, wesele prysznicem.

Choć obie lunch druhny i ​​wesele prysznicem są uroczysty wydarzenia, które są związane z ślub, wesele prysznicem to wydarzenie przeznaczone na cześć panny młodej i wyróżnień obiadowe druhna panny młode w Atendenci ślub. Druhna lunch stanowi doskonałą okazję, aby dać każdej wesele ich druhny prezenty.

Attendant Prezenty ślubne

Planując swój ślub, wsparcie, zrozumienie i siłę swoich ślubnych członków partii będzie nieoceniona. Jako ślubny obiad dostaje bliżej, staje się ważne, aby znaleźć prezenty, które wyrażają swoją wdzięczność i miłość do każdej z kobiet i mężczyzn, które zostały wybrane, aby stanąć z wami w dniu ślubu.

Dla wielu, wesele będzie całkowicie kobiet, podczas gdy inni będą prosić braci, dzieciństwo chłopca przyjaciół i innych męskich krewnych, aby stanąć z nimi. Jak wesela ewoluują, tradycji i oczekiwań zmian i modyfikacji, dziś tradycyjne wesele nie musi obejmować mężczyzn na jednej stronie i kobiet z drugiej. Mając to na uwadze, kupując tradycyjne wesele towarzyszących prezentu nie jest tak proste, jak to było kiedyś, a znalezienie niepowtarzalny prezent druhna często jest łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jednak szczególny sposób do uznania każdego członka wesele strony, mężczyzna czy kobieta, jest dawanie każdy obsługujący ślubnej personalizacji ramka na zdjęcia z was obu razem.

Korzystanie podwójne na zawiasach ramki 4x6, miejsce dzieciństwa lub w inny sposób historyczny obraz na lewej stronie i umieścić nowsze na prawej stronie. To jest bardzo emocjonalny prezent, który wizualnie wskazuje jak ważny jest każdy człowiek w swoim życiu i jak bardzo je cenią. Podczas robienia zdjęć ślubnych, mają indywidualne ujęcia zrobione przy każdego członka wesele tak, że każdy może wysłać zdjęcie lubny Attendant ślubu Twój zarówno razem, aby umieścić w ramce. Ten obrazów fotograficznych jest sentymentalny prezent, który mówi: "Kocham cię", za każdym razem twój przyjaciel lub członek rodziny patrzy na niego.

Junior Druhny

Druhny Junior, kwiat dziewczyny i wsporników pierścienia są wszystkie ważne wesele, ale zbyt często w lewo z partii Obsługujący wedding, że wiążą się więcej rozrywki dla dorosłych i działania. Jednak specjalny obiad z młodej pary może być tylko specjalne podziękowania, że ​​dzieci będą cieszyć. Dokonywanie uzgodnień z rodzicami do zaspokojenia młodszych członków wesele na miejscu, takie jak "ser" lub chuckee ulubionej innego dziecka restauracji zapewniłoby wspaniale miejsce, aby cieszyć się uroczysty obiad i dostarczania junior druhny prezenty.

Pamiętaj, jak robić zakupy na specjalne pomysłów na prezent dla młodszych członków wesele, że prezenty powinny być dostosowane do wieku do odbiorcy. Druhny Junior może cieszyć pozytywki, Suita dla Barbie i Ken lub Groom posąg porcelany na druhna ślubu lub innych związanych z tematem. Jest też całkiem możliwe, że dzieci w weselu będzie cieszyć prezent kosz wypełniony dostaw sztuki, Ciastolina lub przekąski i cukierki. Pamiętaj, wiek dziecka i zastanowić się, co jest najlepszym wyborem dla każdego dziecka. Prezenty dla każdego juniorów druhny nie trzeba dopasować wygląd, ale zawsze powinny być w tym samym przedziale cenowym, zapobiegając łzy ani argumentów później w czasie ślubu.

Dlaczego nie grać "This Is Your Life" At Your Druhna Luncheon

Dla wielu narzeczonych, planuje ślub jest procesem ciągłym, od dzieciństwa; długo przed pana młodego wybrał, druhny znaleziono w przyjaciół z dzieciństwa. Obchody specjalne przyjaźnie podczas lunchu druhny jest dokładnie dlaczego okazji zaczął, ten specjalny wesele jest szansą dla panny młodej na cześć i dziękuję każdego z członków jej wesele strony.

Mając to na uwadze, jest to również wspaniała okazja, aby dać każda druhna wyjątkowe prezenty, które świętują, kim są i ich znaczenie dla panny młodej. Zabawa drogą do osiągnięcia tego celu jest stworzenie teleturnieju atmosferę podczas lunchu druhny, "to jest twoje życie" rodzaj formatu, w którym panna młoda tworzy indywidualne biografie każdego z jej uczestników, a następnie ślubne unikalne druhny prezenty kupuje, które pasują do każdego Obsługujący. Zabawa w "udzielania" daru każdego druhny jak ona wprowadzona i osobista biografia czytane przez panny młodej. Zabawa rzeczy do włączenia w tej grze są historie z dzieciństwa, które są odpowiednie do dzielenia się z innymi członkami wesele; to nie jest dobry pomysł, aby podzielić się rzeczy, które były opowiadane w tajemnicy, aby komentarze i opowieści z lekkim sercem i zabawy dla wszystkich do dzielenia się.

Wyszukiwania online może dostarczyć wiele różnych pomysłów na prezent dla różnych doświadczeń, cech i głupie historie, że akcje; utrzymać dary niedrogie i zabawy w grze. Po meczu, to każdemu Druhna jej druhny ślubne prezenty, które są specyficzne dla Twojego wesela imprezy, takie jak tradycyjne druhna biżuterii.

Druhna Piżama party weekend

Prawie każda dziewczyna dzieciństwa obejmuje sleepovers dziewczyna w komplecie z filmów, przekąsek, wiele plotek i śmiechu. Jeśli twoje wesele obsługujących są przyjaciółmi z dzieciństwa, dlaczego nie powrócić do "starych dobrych czasów" z Pidżama party druhny i ​​wieczór filmowy? Hosting Pidżama party Bridal Party przypomina nie tylko zabawy, ale w dzieciństwie doskonały sposób na relaks i odpoczynek razem.

Ponieważ większość imprez druhna odbywają się w ciągu miesiąca od rzeczywistej daty ślubu, hosting Pidżama party druhna byłby świetny sposób, aby rozszerzyć prosty lunchu do zdarzenia wieczorem tylko dla dziewczyn. Jak przygotować się na druhny Pidżama party, to może być zabawne pomysł sklep na prezenty druhny, które są w ramach tematu sleepover. Pień prezenty druhna jak różowe polka dot zestawy do manicure, posiadaczy kart miejsce, ramki mody couture torebki i inne słodkie zdjęcia mody kształcie pomysłów na prezent są przypomnienia dzieciństwa koncentruje się na magazynach mody, młodzieńczej miłości i marzeń o przyszłości.

Połączenie tych zdjęć zabawnych ze zdjęciami z dzieciństwa siebie i każdy z druhen i utworzono niedrogich druhny prezenty, które każdy członek swoimi koleżankami będzie skarb na całe życie.

Ręcznie paciorkami Bransoletki wspaniałymi druhny Biżuteria

Jeśli jesteś panna młoda, która jest bardzo kreatywny, możesz rozważyć stworzenie bransoletki ręcznie zroszony dla każdego z prezentów druhen. Ostatnich popularność bransoletki ręcznie zroszony stworzył unikalny pomysł prezent dla cenionych przyjaciółmi i rodziną. Ręcznie robione prezenty sentymentalne się wspaniałe druhny prezenty i dostarczyć kawałek akcent na druhny biżuterii, które mogą być noszone w czasie ślubu.

Często jest to bardzo trudne do zlokalizowania unikalne druhny prezenty dać w druhny prezenty. Jeśli tworzyć własne bransoletki ręcznie zroszony dla każdej dziewczyny, można wybrać kolor i styl paciorki z których Każdy dziewczętom wyjątkową bransoletkę. Sklepy modelarskie są wypełnione setkami koralików, z unikalnych kolorów, wzorów, kształtów i rozmiarów. Możliwe jest także, aby dodać każdą nazwę dziewczyny, pudełka modlitewne, różne kształty i wdzięki zwiększenia wyjątkową bransoletkę do każdej dziewczyny unikalnej osobowości.

Po zakupy, trzeba tylko pamiętać, jak bardzo chcesz każda bransoletka dziewczyny dopasować zdjęciach ślubnych, jeśli chcesz, by odpowiadać na wszystkie, a następnie kupić koraliki odpowiednio. Jak zacząć zakupy biżuterii druhny ", należy pamiętać, moda i styl każdej bransoletki, aby upewnić się, że wszystkie akcesoria będą pasować.

Day Spa oferuje okazję do Bridal Party na wypoczynek i relaks

Przez wiele druhny, pomysł relaks razem jest to świetny sposób, aby spędzić wyjątkowy dzień. Jako panny młode, może być próbując wymyślić sposób szczególny podziękować za wszystkie swoje druhny robiły to w planowaniu i przygotowaniach do ślubu. Trendy dni uzdrowiska zapewniają wspaniały sposób na relaks i firmę od siebie, ucieka od stresu i presji tuż przed drzwiami. Traktując swoje specjalne znajomych na relaksujący dzień w spa jest doskonałym sposobem, aby pozbyć się presji planowania ślubu i wrócić do podstaw przyjaźni: koktajli szampana, relaksująca muzyka i śmiech.

Hosting brunch z szampanem bezpośrednio po wizycie w spa zapewni doskonałą okazję, aby dać każdej z darów druhny "podziękowania uzupełnienie działalności spa popołudniowych. Rozważają każdego z druhny prezenty, które uzupełniają ten wspaniały dzień w spa; miękkie szlafroki frotte z pasujące kapcie, balsamy do ciała i olejów, butelkę szampana i kojący muzycznej płyty kompaktowej, która zwiększa wspomnienia dniu spędzonym zanurzony w przyjaźni i relaksu to wspaniały sposób, aby powiedzieć "dziękuję" za wszystko, co zrobić, aby pomóc Ci przygotować się do najważniejszego dnia w swoim życiu.

Winter Wonderland Wedding

Wesela zimowe kompletne z romansu z padającego śniegu i saniami konia przypomina filmy są romanse i kartki z życzeniami na wakacje. Jeśli ty i twój pan młody planuje właśnie tego typu "Currier i Ives" ślub, użyj tego tematu do wykonania przez wszystkich różnych imprez weselnych. Planowanie lunchu druhna który wykorzystuje obrazy z płatki śniegu objętych i piękno świeżym śnieg, gdy zdaje się być trudnym zadaniem jest całkiem łatwe do osiągnięcia.

Stark białe obrusy z niebieskimi serwetki oferują subtelny obraz nieba nad leżącym śniegiem. Srebrne i diamentowe Rhinestone akcenty dalszego obrazów z zimowego nieba i śniegu; więc akcent z ozdób, które wykorzystują ten obrazów. Wspaniałe centralnym jest niebieskie świeca z płatka śniegu błyszczący, skoncentrowanej na diament w lustrze w centrum stołu stworzy przytulności wewnątrz płomienia świeczki z kontrastem niebieskim i srebrnym śniegu obrazów.

Planując prezenty druhna, w sklepie dla elementów, które zwiększą zimowy ślub tematu, ale to będzie wyjątkowy dla każdego ze swoich ślubnych opiekunów.

Spersonalizowane druhny prezenty, takie jak szale kaszmirowe, biżuterii spersonalizowanej druhny lub innych akcesoriów ślubnych zawsze są cenne jako sentymentalne prezenty raz ślub jest ponad. Pamiętaj, jak robić zakupy na prezent druhny, który kupujesz prezenty uhonorować przyjaciół, że skarb, upewnij się, że Twoje druhny prezenty są tak wyjątkowy, jak swoimi samych przyjaciół

Letnie Wesela Oferta wesele strony okazją do uczczenia Memories of Summer Fun

Wesela Letnie oferują wiele różnych tematów i pomysłów, na których się koncentrują na planowanie ślubu. Jako zajęty narzeczonej, często trudno jest umieścić dużo czasu na planowanie wydarzeń uzupełniających, które występują jednocześnie do samego ślubu. Jeśli czujesz się przytłoczony planowania ślubu, zaplanować lunchu druhna, która jest szybka i zabawa dla każdego. W popołudniowym wraz z lody Banana Split grilla jest zabawne wspomnienie z dzieciństwa, na którym świętować przez całe życie przyjaźnie. Korzystanie jasne letnie kolory czerwony, żółty i biały udekoruj grill party z obrazami z dzieciństwa kraciaste koce, lemoniady i lody. Jak zaczyna lunch druhna, oferują druhny dary dzieciństwa zabawy, które zawierają tanie kosze upominkowe wypełnione drużki druhny prezenty unikalne specyficznych dla każdego specjalnego przyjaciela.

Mini albumy zdjęć ze specjalnymi zdjęciami z dzieciństwa zabawy dzielonych z każdej druhny, mennice specjalistycznych z spersonalizowanych etykiet, flip-flop letnich kształcie świeczki i karty informacyjne, piłki plażowe i inne letnie zabawy obrazów zapewnić wyjątkowe i tanie pomysły druhna z pamiątkami. Przed dokonać ostatecznego wyboru na prezent dla każdej druhny, sporządzić listę podstawowych darów, które chcesz umieścić w koszu druhna prezent, a następnie utworzyć kilka przedmiotów unikalne dla każdego z Twoich specjalnych przyjaźni. Udostępnianie i przypominając sobie zabawy w przeszłości to świetny sposób podziękować każdej z tych szczególnych przyjaciół do dzielenia się w najbardziej wyjątkowy dzień.

Spring Garden Wedding Party

Wesela ogrodowe są bardzo popularne na początku wiosny, w jasnych kolorach śnieżnobiałą, słońce żółte, świeżego wiosny Zielona, ​​delikatne róże i innych pastelowych odcieniach łatwo jest stworzyć ślub pełen młodości i świeżości znaleźć w wczesną wiosną rano. Jak zacząć planować druhna lunchu, często trudno jest zidentyfikować ciekawe prezenty ślubne, które są niedrogie towarzyszących i nadal piękne.

Jeśli budżet jest coraz ciaśniej i trzeba znaleźć sposób, aby obalić kosztów, tworzenia własnych domowych towarzyszących ślubnych prezentów może być tani i wyjątkowy sposób podziękować Twoje wesele opiekunów, bez rozbijania banku. Śnieżnobiała pościel na tabelach obiadowe będą doskonale uzupełnia się z jasnych zielonych roślin umieszczonych w centrum każdej tabeli. Tworzenie stroiki za pomocą narysowane ogród ziół nie tylko zapewnić, że Twoje blaty akcent na ozdoby, ale potrzebne mogą być brane do domu pod koniec obiadu przez wesele w swoich ślubnych prezentów firm.

Łatwy do tworzenia drewniane pikiety ogrodzona donice mogą być wykonane przy użyciu polu małe drewniane i rzemiosła laski. Po przyklejone lub przybite na miejsce, laski pudełko i rzemieślnicze mogą być pomalowane na biało, a małe zioła ogrodowe umieszczony wewnątrz każdym polu. Tworzenie jedno pole dla każdego operatora lub ślub ślubny członek partii, który będzie otrzymujących prezent. Nie tylko zielone rośliny dostarcza żywy kolor powitalny w tabelach obiadowe ale sadzarki zapewni konwersacji lodołamacz i prezenty zapewni długotrwałą rozkosz kulinarną do każdego z uczestników ślubnych stron przez długi czas.

Tradycyjny Druhny prezenty

Tradycyjnie wielu narzeczonych zakupić biżuterię druhny ślub jako prezent dla swoich druhen. Pasujące kolczyki, naszyjnik, bransoletka i dodatki do włosów są wybierane na biżuterię druhna do noszenia podczas ceremonii ślubnej. Funkcje prezent Ten tradycyjny druhny także dar podziękowania dla każdego druhna i jako sposób upewnić się, że biżuteria druhny "jest jednolita we wszystkich zdjęć ślubnych.

Druhna biżuteria jest wspaniałym darem wdzięczności za wsparcie, pomoc i miłość, która jest pokazana przez każdego druhna jak planuje ślub, przygotowanego dla i uczestniczył w. Jeśli planujesz ślub i chcesz śledzić tradycji, ale chcą prezenty druhna być unikalne dla każdego członka Twojej strony ślubne, świetny pomysł dla biżuterii ślubnej jest zakup spersonalizowanych początkowe naszyjniki ze srebra lub z dżetów musujące lub repliki diamentowych.

Innym pomysłem jest jakość daje każdej przyjaciel medalion w kształcie serca lub geometryczny w kształcie urok, który jest w komplecie z każdym dziewczyny pierwszego wstępnego lub pełnego monogramem. Jest tak wiele różnych pomysłów w spersonalizowanej biżuterii, ważne jest tylko, aby upewnić się, że styl wybierzesz będzie dobrze wyglądać na każdej druhny i ​​że będziecie Państwo zadowoleni z tego, jak będzie wyglądać kawałki w swoich zdjęć ślubnych.

Charm Bransoletka jest znakomitym prezentem dla Druhny

Kreatywny druhny dar, który jest bardzo popularny jest bransoletka. Dlaczego nie spróbować stworzyć wyjątkowy dar druhna dla każdego członka wesele strony poprzez zakupy na wdzięki specjalnych dla każdego z uczestników. Bransoletka od dawna wyjątkowy sposób wyrazić osobiste zainteresowania, osiągnięcia i przyjaźnie, które odbywają się droga do użytkownika. W wielu przypadkach, uroki można kupić online z renomowanych dystrybutorów urok, dzięki czemu panna młoda w sklepie on-line o dowolnej porze dnia lub nocy. Spersonalizowane uroku bransoletki można łatwo kupić, unikalne dla każdego druhna, jako tani druhny dar.

Na ruchliwej panny młodej, jest to świetna okazja do zakupu biżuterii, która jest drużki zarówno sentymentalny i modne. Unikalne druhny prezenty są zawsze bardziej sentymentalny, że ogólnie darem dla każdego członka wesele, poświęcenie czasu na personalizację każdego dar sprawia, że ​​znacznie bardziej wartościowe dla każdego opiekuna ślubnej. Jak zacząć sklep dla kreatywnych druhny prezenty, identyfikować różne cechy, hobby, pasje i osiągnięć, przyjemności każdego z uczestników i sklep ślubny dla uroków reprezentujących każdą z tych cech.

Po zlokalizowaniu i nabyć każdy z uroków, tworzenie własnej listy, które obejmują w prezencie swojej druhny identyfikacji symbolikę każdego uroku. Każdy z druhny znacznie cenią ten najbardziej wyjątkowy druhna prezent dla wiele lat.

Cruise Line Destination Wedding Propozycje pomysłów na prezenty druhny

Jeżeli cel ślub odbędzie się na rejs, to jest świetny pomysł, aby zaoferować tematyczne związane druhny prezenty dla każdego z wesele opiekunów. Prawdziwe emocje na rejs ślubnej jest często tematem rozmowy między przyjaciółmi i rodziną w trakcie całej długości osi czasu planowania ślubu. Jeśli jesteś panna młoda, która planuje rejs ślub, to jest naturalne przejście zaplanować wesele lunchu z tym samym tematem.

Jest tak wiele unikalnych druhny prezenty, które można kupić budować emocje i przygotować swoje druhny na nadchodzący ślub. Tagi identyfikacji bagażu w kształcie statku, rozmiar podróży kosmetyki, ręczniki, modne spersonalizowanych japonki, opalania, okulary przeciwsłoneczne i oleju inne pomysły kreatywne druhna prezenty, które koncentrują się na podróży i zabawy zrobić wspaniały prezent druhny pakiet. Jak zacząć zakupy prezentów druhny, jest to świetny pomysł na zakup spersonalizowanych prezentów druhny, skrzynek płótnie, w którym, aby umieścić wszystkie inne dary. Gdy torebka płótna przybywa, wypełniając ją kiczowaty romansów, przekąski, butelkę wody i innych "zabawy w słońcu" Podstawowe stanowi idealne nosić torby, podczas gdy relaks na statku wycieczkowym.

Każdy członek wesele imprezę będą mieli dar twórczy druhny, która koncentruje się na prezenty, które nie tylko służą celowi dla miejsca przeznaczenia ślub, ale również oferują zabawy i śmiechu podczas ślubu wakacje.

4 Biceps Ćwiczenia mięśni Kucie

Biceps zawsze były jednym z najbardziej spopularyzowana części ciała kulturysty, a to nic dziwnego, że są szkolenia i zabawy dla większości ludzi jest to, gdy zauważą korzyści wcześnie. Poza tym pompy można uzyskać z dobrym biceps trening jest niesamowity.
Ten artykuł ma obejmować cztery wielkie ćwiczenia budowania biceps. Jak w przypadku każdego ćwiczenia jest to bardzo ważne, aby wykonywać je prawidłowo i skupić swój umysł na mięśnie.

1. Barbell Curl
Król budowniczych biceps i archetypem ćwiczenia widzimy kulturystów szkolenia ramiona.
Nie ma powodu, loki brzana są tak popularne, ponieważ pracują.
Brzana loki są ładne, ponieważ można zmieniać swoich szerokości uchwytu, co pozwala na dotarcie różnych części mięśnia dwugłowego. Odwracając przyczepność można szkolić brachiallias i przedramiona.
EZ Curl Bar to przydatne narzędzie dla tych, którzy dopiero zaczynają, aby pomóc im odstępy na pasku poprawnie, a zakrzywione uchwyty zajmie trochę stresu przy stawach łokciowych i nadgarstków, jeśli masz problemy z nich w ogóle.
Jak do wykonywania sztangę curl istnieje kilka szkół myślenia na ten temat, te, które są bardzo surowe, te, które oszukują na wadze, a te, które się gdzieś pomiędzy. Myślę, że to ważne, aby stosowanie ścisłej formy do lżejszych ciężarów, a następnie użyć niewielki kawałek pędu do cięższej wagi, aby pomóc coraz ciężar przeszłości pierwszej części ruchu, gdzie bicepsy nie są wykorzystywane tak samo.

Pełnienie zagięcia sztangą (z lekkim oszustwo)

Aby rozpocząć, należy upewnić się, że stoisz na szerokość barków, chwytając bar z rąk jednakowo odległych. Masz swoje ramiona lekko zgięte, a następnie z małą ilością ruchu hip przynieść ciężar się w łuk w kierunku brody. Łokcie powinny pozostać zablokowany w pozycji (wyobraź sobie kij uruchomiony przez nich). Gdy masa osiągnie szczyt, doprowadzić go z powrotem w tym samym łuku w sposób kontrolowany, a nie wyprostuj ręce na dole.

2. Hantle Loki
Hantle loki są kolejnym ważnym ćwiczeniem ze względu na współczynnik izolacji (słabsza ręka nie może być wspomagana przez silniejsze) i hit biceps w wyjątkowy sposób. Ponieważ loki hantle pozwalają supinate nadgarstka poprzez łuk ćwiczeń będzie uderzenie brachiallis dodatkowy dysk. Różne uchwyty jak loki młotek również dodać inny wymiar ruchu.
Hantle loki wymagać supinate nadgarstki podczas ich wykonywania. To uderza w brachiallis trudno też.

Pełnienie zagięcia hantle

Hantle loki są dość łatwe do zrobienia, ale potencjał do złej formie jest dość wysoka. Łatwo jest zacząć kołysząc się dużo lub patrząc na biceps jak każde ramię wyjdzie.
Hantle loki zacząć w taki sam sposób, jak loki brzana, chyba z nogami o szerokości barków i pleców prostych i podstawowych stałych. Należy naprzemiennie ręce - tak zacząć z jednym ramieniem, wnosząc go z łokcia w pozycji zamkniętej i rozpocząć supinating (toczenie) nadgarstka, jak tylko jesteś w stanie (na ogół zaczyna się, gdy czyści udo). Nadal supinate aż można supinate dalej. Jeśli to planowane poprawnie, pełne nadgarstka supinacji powinno nastąpić na początku ruchu. Dla dodatkowego skurczu włókien wycisnąć biceps na górze.
Jak w przypadku wszystkich ćwiczeń należy pamiętać o oddechu przez ruchy, a zwłaszcza z loki hantle jako ruch przemienny oznacza zestaw trwa dłużej iw rezultacie nie ma kwasu mlekowego budować więcej.

3. Loki Incline
Nachylenie curl jest ćwiczenie, które jest naprawdę dzieje się rozciągnąć te bicepsy, a dobrze jest zrobić po zakończeniu związku ćwiczenia lub dwa. Uważajcie jednak, to zdecydowanie powinien być rozgrzany przed rozpoczęciem tego ćwiczenia jako odcinku i stresu na biceps może prowadzić do naciągnięcia mięśni, a nawet łzy, jeśli nie jesteś ostrożny.
Jedną z miłych rzeczy o tym ćwiczeniu oprócz wyjątkowej wpływ na biceps, jest to, że można łatwo regulować kąt nachylenia można wykonać je w, co jest zalecane.

Pełnienie zagięcia nachylenia

Zacznij od utworzenia ławki nachylenia do 60-70 stopni, można zmieniać później.

Siedząc na ławce, przytrzymaj hantle w obu rękach, nadgarstkach w supinacji i zbrojeń powieszenie. Zwijać zarówno hantle trzymając łokcie się w tym samym miejscu, a następnie z kontrolą ponownie opuścić ciężar. Na dole powtarzania upewnij się, aby nie zablokować całkowicie zatrzymać wagę krótkie całkowicie wyprostowanymi ramionami.

4. Koncentracja Loki
Z czterech ćwiczeń w tym artykule, to ćwiczenie jest tylko wykonywania izolacji, ale może być bardzo skuteczne, jeśli prawidłowo. Loki koncentracji, co nazywam ćwiczenia wykańczania, a rozumiem przez to, że są zawsze wykonywane na koniec treningu na "wykończenie" off włókien mięśniowych, co masz w lewo.
Ponieważ są to wykonywania izolacji swoje ciężary będzie znacznie mniejszy, ale ma wpływ na to, że aktywacja mięśni jest warte.
Stań z nogami na tylko na zewnątrz szerokości barków. Zgiąć górną część ciała w ciągu około 90 stopni do, trzymając jedną rękę w przed tobą, aby utrzymać masę i inne, żeby trzymać się czegoś i ustabilizować się.

Pełnienie zagięcia koncentracyjny

Siedząc na końcu płaskiej ławce umieszczać wagi w jednej ręce i łokieć przed wewnętrznej stronie kolana stabilności (można to zrobić również te wolnostojące bez stabilności kolana). Curl wagi w górę przy użyciu tylko biceps, utrzymania ruchu kontrolowane i celowe.

Wniosek
Więc z tych czterech ćwiczeń w swoim arsenale można rozpocząć na drodze do potężnych bicepsów! Pamiętaj, że nie można budować mięśnie bez odpowiedniego odżywiania i odpoczynku!

Filtr wodny: prysznic Filter Tips

Ciśnienie wody i prysznic Filtry

Wszyscy lubimy dobre ciśnienie wody pod prysznicem. Niektórzy mogą się zastanawiać, czy dodanie systemu filtracji z prysznicem zmniejszy ciśnienie. W większości przypadków, ciśnienie nie będzie się zmniejszać. Wiele modeli filtrów prysznicowych pracować z prędkością 2,5 galonów na minutę (gpm). Niektóre mogą pompować wodę w ilości trzech lub więcej gpm, jeśli nie jest podłączony prysznic.

Filtrowanie wody studziennej

Jeśli masz swoje wody ze studni, jest jeszcze szansa, że ​​inne środki chemiczne oprócz chloru można znaleźć w swoim prysznicem wody. Prawie wszystkie wody gruntowe zawierają substancje chemiczne, które mogą być absorbowane przez skórę lub wdychane. Korzystanie filtr prysznic usunie te chemikalia. Korzyści zdrowotne są widoczne, ale filtr może również pomóc zrównoważyć pH wody. Dzięki temu twój prysznic woda zapewnia naturalnych korzyści dla zdrowia i urody.

Making Your Shower Filter pracować dla Ciebie

Średnio, system filtracji prysznic może usunąć z 95-99% chloru z wody, w której można się wykąpać. Modele różnią się, ale wybór renomowanego producenta zapewni Państwu spokój, że prysznic woda jest odpowiednio filtrowane. Innym sposobem, aby upewnić się, że jest najlepsza filtracja dla pieniędzy, to zainstalować filtry prysznicowe prawidłowo. Większość filtrów mają proste instrukcje instalacji. Jednakże, jeśli nie jesteś pewien, jak zainstalować filtr, może być mądry, aby wezwać hydraulika. Należy także pamiętać, aby regularnie wymieniać filtry. Następujące czynności zapewni długi okres dla systemu filtracji prysznic.

Filtrowanie wody tu kąpać

Nie dwa razy pomyśleć o filtrowanie naszą wodę pitną. Ale czy za bezpieczeństwo Twojego prysznicem wody? Związki chemiczne, takie jak chlor znajdują się w swoim prysznicem wody i może spowodować uszkodzenie włosów i skóry. Filtry prysznicowe są doskonałym rozwiązaniem. Mogą one zmniejszyć ilość substancji chemicznych w wodzie, jak kąpać. Rezultatem jest lepsze zdrowie dla Ciebie - wewnątrz i na zewnątrz.

Zapisz koloru włosów z prysznicem filtrem!

Nawet ludzie, którzy używają farbowanie włosów widzi korzyści z filtrowania ich prysznic wody. Chlor, jak wiemy, jest bardzo trudne chemicznych. To służy celowi, aby zabić bakterie w naszym wody, ale gdy osiągnie naszą skórę i włosy, może to mieć wpływ na usuwanie wilgoć. W przypadku farbowanie włosów, chlor jest wystarczająco silny, aby usunąć, nudne, a nawet zmienić kolor swojego barwnika! Unikać Cofanie zrobić poprzez dodanie filtra prysznic do prysznicem. To mały krok w wielkich wyników.

Jak działają filtry prysznic

Prysznic ma, że ​​będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Ale czasem chemikalia w swojej prysznicem wody może mieć wpływ na agresywne ciała. Mogą one wnieść włosy łamliwe, a skóra sucha. Mogą nawet wpływać na oddychanie. Prysznic filtr wody zwalcza tych negatywnych skutków z wykorzystaniem komór filtracyjnych, podkładki i włókien. Woda przechodzi poprzez system filtracji zmniejszenie ilości chemicznych środka.

Filtry prysznicowe Pomoc osób cierpiących na astmę

Prysznic filtr chloru zapewnia wyjątkową pomoc dla osób cierpiących na astmę. Często możemy znaleźć w naszym chloru zaopatrzenia w wodę jest odetchnął, gdy miesza się z parą pod prysznicem. Cierpiących na astmę są szczególnie podatne na uszkodzenia może to powodować. Chlor spełnia swoje zadanie zabić bakterie w wodzie, ale to naprawdę nie ma miejsca pozostały tam, kiedy prysznic. Poprzez usunięcie chloru poprzez filtrację, możemy również usunąć zagrożenia dla naszego zdrowia, że ​​silne chemiczne, jak chlor zapewnić.

Wymiana pojemników prysznic filtr

Podobnie jak wszystkie filtry do wody, twój filtr prysznic trzeba będzie wymienić. Tylko dlatego, że prysznic nie jest używany często lub bardzo długo, to nie znaczy, wymiana filtra nie jest konieczne. To zajmuje tylko kilka zastosowań dla filtra potrzebować ewentualnego zastąpienia. Bakterie wciąż mogą gromadzić się w filtrze, nawet jeśli nie jest regularnie. Dobrą zasadą jest, aby zastąpić prysznic filtr co 10.000 galonów lub co sześć miesięcy.

Jak guma do żucia zapobiega przejadanie

Mimo, że może wydawać się nie podoba, guma do żucia może rzeczywiście pomóc, aby zapobiec przejadania się. To dlatego, że istnieje duża szansa, że ​​jeśli przejadania się często, robisz to z nudów. To z tego samego powodu, że guma do żucia pomaga niektórym ludziom rzucić palenie. Niektóre dymu tylko dlatego, że muszą upłynąć kilka minut, aby zająć swój czas i swoje zdanie. Zamiast dymu, choć zaczynają zwracając się do gumy do służyć temu samemu celowi. Możesz zrobić to samo, aby powstrzymać się od przejedzenia.

Guma do żucia zapobiec przejadanie

Guma jest zazwyczaj mało kalorii. Średni trzymać gumy zawiera około siedmiu do dziesięciu kalorii. Również nagrać około 11 kalorii na godzinę po prostu gumy do żucia. Jeśli przejadać często, prawdopodobnie zrobić bo jesteś znudzony, zestresowany i zdenerwowany. Następnym razem, gdy napotkasz tej sytuacji, choć spróbować żucia na kij z gumy, aby zapobiec się od jedzenia coś, czego nie powinien. Poza tylko daje ci coś do gryzienia, guma fizycznie zatrzymuje Cię od jedzenia, ponieważ nie można nic jeść, gdy guma jest w ustach. Guma do żucia produkuje ślinę i sprawia, że ​​mniej prawdopodobne, aby pić, też.

Korzystanie Guma do żucia bez cukru

Guma może być skutecznie wykorzystywane, aby pomóc zatrzymać przejadania się. Jednakże, jeśli masz zamiar korzystać z tej metody często, jest duża szansa, że ​​możesz robić poważne uszkodzenia zębów, jeśli używasz do żucia, która zawiera cukru. W celu zapobiegania próchnicy zębów z cukru trzymać bezcukrową gumą. Nie tylko zawierają niższe kalorii niż gumy, która ma w niej cukru, ale też nie będzie aż tak szkodliwe dla zębów.

Unikaj "Odchudzanie Management" Gum

Regularnie guma do żucia może być stosowany w celu ograniczenia przejadania się, ale uważaj na każdej gumy, które można znaleźć tę obietnicę, aby pomóc fizycznie ograniczyć swój apetyt. Najlepszym sposobem, aby unikać przejadania się jest utrzymanie samodyscypliny. Nie oczekuj, że guma do pracy dla Ciebie.

Jeśli zmagasz się z przejedzenia, kij guma do żucia może zdziałać cuda dla Ciebie. Od teraz, przyzwyczajaj nosić paczkę gumy. Weź kawałek to się w każdej chwili, że czujesz, że możesz jeść bez powodu. Oczywiście, nie zastępują gumy dla trzech posiłków dziennie, ale go używać, aby pomóc Ci w nawyk jedzenia prawidłowo. Korzystanie z gumy może być świetnym sposobem, aby zapobiec przejadania się i dostać się z powrotem na właściwą drogę, jeśli chodzi o utrzymanie odpowiedniej diety.

Filtr wodny: Systemy filtracji wody Porady

Zrozumienie Zagrożenia zanieczyszczonych wody prysznic

Nawet osoby, które zdają sobie sprawę z użyciem filtrów do wody do wody pitnej, nie zawsze sobie sprawę, dlaczego filtry do wody prysznic są tak ważne. Głównym powodem korzystania z wody filtrowanej jest, aby upewnić się, że szkodliwe zanieczyszczenia w sieci wodociągowej nie kończy się w organizmie. Picia zanieczyszczonej wody, nie jest to jedyny sposób, że organizm staje się wpływ zanieczyszczenia wody. Prysznic w zanieczyszczonej wody może rzeczywiście doprowadzić do większej absorpcji szkodliwych substancji niż wypicie szklanki pełne tej samej wody.

Pochłanianie Via skóry chemiczny

Jeśli wziąć ciepły prysznic, twoje pory poszerzyć. Zwiększa to szybkość, z którym Twoja skóra wchłaniania substancji w wodzie, z którym jest natrysku. Jeśli prysznic woda jest wypełniona chloru, ołowiu i innych szkodliwych substancji, substancje te trafią do organizmu przez skórę.

Wdychanie niebezpiecznych substancji chemicznych

Zanieczyszczenia wody również znaleźć drogę do swojego ciała podczas prysznice za pomocą pary wodnej, która jest wytwarzana, gdy ciepła woda uderza w powietrze. Syntetyczne substancje chemiczne w wodzie z kranu paruje szybciej niż woda, dzięki czemu pary bardziej niebezpieczne niż samej wody. Gdy woda pochodzi z głowy prysznicem, większość chemikaliów w wodzie parować w powietrze, a my oddychamy je. Gdy chemikalia przedostają się do organizmu przez drogi oddechowe, trafiają do krwi znacznie szybciej niż te, które są spożywane.

Filtracja wody magnetyczne

Filtrowania wody magnetycznego obejmuje przepuszczanie wody powyżej lub za pośrednictwem pola magnetycznego. W efekcie proces ten przestawia jony. Bez podstawowego podziału jonów, które występuje w jonizator wody (H2O do OH HO) trwałych zmian nie jest możliwe, choć wielu twierdzi, są dokonywane przez producentów. Wolnostojące urządzenia magnetyczne nie filtrują lub zmiany pH.

Odwróconej osmozy system filtracji

Znać wady i zalety systemów filtracji odwróconej osmozy wody, zanim zdecydujesz się na zakup jednego. Chociaż systemy odwróconej osmozy filtracji wody są dokładne, wymagają one dużo nadmiaru wody do pracy. Jest tak, ponieważ woda pod wysokim ciśnieniem jest używana do spłukania jonów i wytrąca się z membrany filtrującej. Jeśli mieszkasz w obszarze, który jest podatny na drout lub, jeśli chodzi o ochronę wód, odwróconej osmozy system filtracji wody nie jest chyba najlepszy wybór dla Ciebie. Systemy filtracji odwróconej osmozy również wystąpić problemy z rozwoju bakterii. Usuwanie tego wzrostu może być kosztowne.

Filtry do wody, które pochodzą z dzbanków filtrujących wodę specjalnych albo że przywiązują do zlewu są często wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać pyszne, bezpiecznej wody.

Co się dzieje podczas wchłaniania węgla

Węgiel aktywny jest bardzo przydatne do oczyszczania zarówno dla wody i powietrza. Zwykle stosuje się go w bardzo drobnego proszku lub granulatu. Ponieważ jest to materiał bardzo porowaty węgiel aktywny ma szczególne powinowactwo do materiałów organicznych, takich jak rozpuszczalniki stosowane w farbach drukarskich i wspólnych powłok. W przypadku cząstek węgla zostaje nasycony zanieczyszczeń, strumień wyjściowy wskażą wyższy poziom tego zanieczyszczenia. Jest to czas, który zostanie wymieniony filtr i / lub ponownie. Strumień odpadów zwykle nie można przerwać w tym regeneracji, więc dwa lub więcej miejsc węglowe są często projektowane w systemie

Filtry węglowe

Filtry z węglem aktywnym do filtrowania wody w domu zazwyczaj zawierają albo granulowanego węgla aktywnego (GAC) lub proszku blok węglowy. Filtracyjne węgla zwykle mają wyższy stosunek usuwania substancji zanieczyszczających. Dwa ważne czynniki wpływające na skuteczność filtracji węgla aktywowanego jest ilość węgla w jednostce i czas zanieczyszczenia spędzają w kontakcie z nim. Bardziej obecne węgla, bardziej skuteczny system na filtracje. Ponadto dolna prędkość przepływu wody, jeszcze raz, że zanieczyszczenia będą w kontakcie z węglem, mogłoby pozwolić na wchłanianie się odbyć.

Jak Redox Leczenie jest używane

Leczenie redoks można stosować w rozmaitych obróbki wstępnej obróbce podstawowej, i zastosowania ścieków. Na ogół stosuje się w połączeniu z: - albo nawet zamiast - ziarnistych filtry z węglem aktywnym. Może być on również wykorzystywany do filtrów z bloku węgla lub na rolkach. Leczenie Redox może nawet wydłużyć czas granulowanego węgla aktywnego (GAC), jednocześnie chroniąc przed złoża węgla zanieczyszczenia przez wzrost bakterii.

Na co zwrócić uwagę w system filtracji wody

Systemy filtracji wody oceniano na podstawie wielkości otworów w ekranie filtracyjnych. Większe otwory pozwalają w większych zanieczyszczeń, więc mniejsze otwory przefiltruje najbardziej efektywnie. Systemy filtracji wody może zapewnić Państwu "absolutnej" wielkości otworu i "nominalnego" wielkości otworu. Bezwzględna wielkość otworu jest pomiar największego otworu w filtrze. Znamionowa otwór odnosi się do średniej wielkości otworu. Przy zakupie systemu filtracji wody, zwrócić uwagę jedynie na bezwzględnej wielkości otworu. Agencja Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych zaleca bezwzględna jednego mikrona najlepszego poziomu filtracji.

Wymiana filtrów do wody

W zależności od metody filtracji wody można wykorzystać, należy regularnie wymieniać filtry. Zazwyczaj, zastępując dużą blacie lub pod-licznika filtra należy co sześć miesięcy lub co 750 galonów. Filtry należy wymienić Dzban o co miesiąc. Spróbuj wymienić filtry w pamiętnym dniu miesiąca, swoim ulubionym numerem na przykład. Mark kalendarza, aby przypomnieć sobie, kiedy zastępując jest potrzebne. Przechowywać sklep filtrów wymiana wody pod ręką, aby mieć pewność, że nie zabraknie, gdy ich potrzebujesz!

Jak roboty napowietrzania wody

Być może słyszeliście o procesie zwanym "napowietrzania wody." Pozwala lotne zanieczyszczenia napowietrzania należy podziale gdy woda jest podzielone na małe krople w powietrzu. Jest to najczęściej używany w kran zlew porad napowietrzania. Woda wygląda szampan, pozostawiając kurek. Jednakże zanieczyszczenia, które są usuwane z wody napowietrzania są przenoszone z powietrzem, gdzie mogą one być mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia. W dużych urządzeń napowietrzania, świeże powietrze jest zasysane przez natrysk, zbiera się w zbiorniku magazynowym sprężeniu, a następnie przepuszcza się przez filtr.

Czysta woda nie zawsze najlepiej

Oszczędź sobie trudu poszukiwania system filtracji wody, która całkowicie pozbywa wody wszystkich dodatków. Mimo, że czysta woda jest niezbędna do eksperymentów laboratoryjnych, minerały i dodatkowo tlenu w wodzie są co dać mu smak. Zamiast kładąc nacisk na zupełnie czystej wody, dążyć do wody, która zawiera poziomy mineralne, które są poniżej EPA zalecane limity. Gdy woda pitna smakuje będziesz bardziej prawdopodobne, aby spożywać można reight filiżanek dziennie dla optymalnego zdrowia.

Podstawy Ion Exchange

Prawie wszystkie uznane zmiękczanie wody do użytku domowego lub sprzętu system filtracji wody na rynku teraz używa tzw zasada wymiany jonowej. Urządzenia wykorzystujące tę zasadę zawiera złoże stałe koralik lub podobnego materiału zmiękczającego ziarnistej, przez które przepływa woda. Jak woda przemieszcza się przez złoże materiału jonowymiennego, minerały twardości są usuwane, pozostawiając wodę miękką i bardziej wskazane do stosowania w gospodarstwie domowym.

Co wody Filtry Usuń

Co dokładnie filtry do wody usunąć, tak? Na poziomie bardzo podstawowym, filtry do wody usunąć cząsteczki brudu z ziemi, jak i rdzy, które mogą pochodzić z rur. Głębsza filtracja występuje również. Woda jest oczyszczana za pomocą środków chemicznych, takich jak chlor w celu zabicia bakterii. Dobry filtr do wody usuwa do 99% tych substancji chemicznych, pozostawiając praktycznie wody pitnej i chemiczną od bakterii wolny.

Dokonywanie Bezpieczne wody pitnej

Prawdopodobnie pierwszą rzeczą, myślimy o tym, kiedy weźmiemy pod uwagę znaczenie czystej wody jest upewnienie się, że woda, którą pijemy jest bezpieczny. Na szczęście istnieje wiele metod oczyszczania naszej wody pitnej. Filtry do wody pitnej może być podłączony do zlewu kranu. Inną możliwością jest układ filtracji pod-radiatora. Systemy filtracji w całym domu są droższe, ale oferują dodatkowe korzyści z filtrowania zanieczyszczeń z całej wodzie wypływającej domowników.

O Filtry sedymentacyjne

Filtry cząstek stałych, usunięcie osadów z wody przez obciążania go. Filtry z włókna osadu zawiera celulozy, jedwabiu lub jakiś inny materiał na przędzie się siatką o małych porach. Zawieszony osad jest usuwany, jak ciśnienie wody sił szczelnie owinięte wody przez włókna. Filtry te są w różnych rozmiarach i siatki od grzywny do grubej, z niższą Ocena mikronów są drobniejsze. Drobniejsze filtr, tym więcej cząstki są uwięzione i częściej filtr musi być zmieniony. Filtry osad nie usuną zanieczyszczeń, które są rozpuszczone w wodzie, takich jak ołów, rtęć, trihalometanami lub innych związków organicznych.

Filtr wodny MTBE

Zapytaj swojego dostawcę systemu wody o poziomach twojej wody metylo-tert Buty eter (MTBE), gdy wniosek raportu rocznego. MTBE jest podejrzewany o takie działanie i wspólny chemicznych okazało się, że wody gruntowe. Mimo, że jego udział w rozwoju nowotworu nie jest w pełni wyjaśniony, wykazano powodowanie zmiany nerkowe u zwierząt. MTBE dostaje się do wody pitnej poprzez nieszczelnych zbiorników na paliwa płynne. MTBE, ponieważ pozostawia nieprzyjemny smak i zapach w wodzie nawet przy bardzo małych poziomach, to jest łatwe do wykrycia. Dzięki filtrów MTBE wody, łatwo jest także chronić się przed MTBE Po określeniu jego obecność w swojej wody.

Bezpieczeństwo wody i Camping

Nie pozwól, czystość na zewnątrz bo zawieść swoją straż, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w wodzie. Nawet najczystsze wody może zawierać szkodliwe bakterie i patogeny spowodowanych przez ludzi i zwierząt produktów ubocznych. Aby woda nadaje się do picia na zewnątrz, należy przenośny filtr do wody lub przenośny oczyszczacz wody. Przenośne filtry do wody usunąć bakterie i pierwotniaki torbiele, a przenośne oczyszczalnie wody usunąć wirusy, jak również.

Filtry Wymiana wody

Aby utrzymać swój system filtracji wody działa na jego optymalne, zmienić filtr do wody, zgodnie z instrukcją producenta. Twój filtr CWU instrukcja obsługi będzie określić, czy trzeba się filtr wymiana wody w oparciu o czas lub liczbę litrów filtrowane. To dlatego, że po określonej ilości odsączenie porów filtru zostaną zaślepione osadem oraz umożliwią filtr bezużyteczne. Jeśli nie wymienić wkład filtra wody, gwarancja Twojego filtra nie będzie wiążący.

Używa Dla niefiltrowane wody

Niefiltrowane i nieleczonych wody, która jest dostarczana do domu lub pracy jest określany jako "źródło wody". Zasadniczo oznacza to, że woda pochodzi od "Źródło" w studni lub zakładu komunalnego. Zazwyczaj najlepsze wykorzystanie źródła wody jest na zewnątrz budynków. Podlewać trawnik jest doskonałym przykładem. Ogrody mogą być podlewane źródła wody, ale moim życzeniem, aby przetestować go na bardziej wrażliwych, takich jak rośliny niektórych odmian kwiatów.

Taste Of Water

My wszyscy doświadczyli czasy, gdy woda po prostu "nie smakuje dobrze." Idealnie, woda nie powinna mieć smak w ogóle. Albo, dla wymagającego podniebienia, czysta woda może mieć lekko słodki i świeży smak. Może być wiele powodów, dla których woda może smak off, jednak. Kwoty naturalnie występujących minerałów i naturalnych metod leczenia nie można zmienić z chemikaliami smak wody. Filtry do wody działać, aby usunąć te elementy, zmiany smaku i powrotu wody do jej świeży i jasny smaku.

Systemy filtracji wody z certyfikatem

Upewnij się, że system filtracji wody jest certyfikowany przed jego zakupem. Można znaleźć informacje cerfication na opakowaniu systemu filtracji wody. Certyfikowane systemy filtracji wody zostały przetestowane i zatwierdzone przez NSF International Underwriters Laboratories Inc., lub Quality Association Wodnej. Firmy te systemy filtracji wody umieścić na kategorie na podstawie których zanieczyszczenia są sprawdzone filtrować. "Złota Pieczęć" zatwierdzenia w systemie filtracji wody wskazuje, że jakość Water Association uważa, system filtracji wody, aby być bardzo wysokiej jakości. Możesz skontaktować się z jednym z tych trzech firm certyfikujących o pomoc wybierając system filtracji wody, które będą pracować dla Ciebie.

Główne powody, aby wybrać system filtracji wody Aquasana

Przy wyborze systemu filtracji wody, ważne jest, aby wybrać taki, który zapewnia maksymalne korzyści dla najlepszej możliwej cenie. Istnieje kilka powodów, dlaczego Aquasana filtrów do wody najlepszy dostępny wybór. Kilka z powodów Aquasana robi najlepsze filtry do wody są:

Przystępność - filtry Aquasana są przystępne cenowo rozwiązanie problemu zanieczyszczenia wody pitnej. Będziesz cieszyć się praktycznie nieograniczonego dostępu do czystej i bezpiecznej wody w domu za mniej niż dziesięciu ośrodków na galon.

Łatwość użycia - filtry Aquasana są łatwe w instalacji i obsłudze. Każdy z systemów filtracji wody Aquasana można szybko i łatwo zainstalować bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi lub wiedzy w kanalizacji. Raz zainstalowany, będziesz miał dostęp do zdrowej wody za każdym razem po włączeniu kranu. Konserwacja jest minimalne. Będziesz po prostu trzeba zamieniać filtry wymiana wody raz na sześć miesięcy.

Odpowiedzialność za środowisko - Po zainstalowaniu filtra wody Aquasana w domu, nie ma potrzeby kupowania wody w butelkach. Upewniając się, że woda z kranu jest zdatna do picia, jesteś w stanie zmniejszyć zużycie swojej rodziny z plastikowych butelek wody. To może mieć ogromny i pozytywny wpływ na środowisko.

Wydajność - Żaden system filtracji zapewnia większe korzyści niż te oferowane przez filtry do wody Aquasana. Będziesz cieszyć się wody, która jest wolna od nieprzyjemnych zapachów, nieprzyjemnych zapachów i wielu różnych niebezpiecznych chemikaliów i innych substancji niebezpiecznych.

Opis roli chloru w dostawie wody

Wiele osób błędnie uważa, że ​​chlor nie mogą być szkodliwe, ponieważ został zatwierdzony do użytku w dostawie wody przez jednostki samorządu terytorialnego, które regulują proces, w którym woda jest traktowana do spożycia publicznego. To ważne, by ludzie mogli zrozumieć historię oczyszczania wody umieścić użycie chloru w dostawie wody do właściwej perspektywy.

Podczas 19 wieku, kiedy chlor pierwszy stał powszechnie stosowane w uzdatnianiu wody, wybuch śmiertelnych chorób przenoszonych przez wodę było powszechne. Ludzie często zmarło z chorób, takich jak cholera i tyfus, które zostały przekazane głównie przez wody. Chlor został wprowadzony do wody jako środka powstrzymania rozprzestrzeniania się tych śmiertelnych chorób. Obecnie, tego typu chorób wodnych były w dużym stopniu ograniczone.

Mimo, że chloru był najlepszym rozwiązaniem dla powstrzymanie rozprzestrzeniania się choroby w 19 wieku, nie jest to już sprawy jest dzisiaj. Chlor jest najmniej kosztowna metoda uzdatniania wody, ale to z pewnością nie jest najzdrowszym rozwiązaniem. Od 19 wieku, ryzyko zdrowotne związane z konsumpcją i absorpcji chloru stały się powszechnie znane. Istnieje obecnie wiele lepsze sposoby usuwania zanieczyszczeń z wody, jak za pomocą filtrów do wody, ale to nadal jest wykorzystywana chemicznych w leczeniu dostawy wody publicznych w Stanach Zjednoczonych i wielu innych częściach świata.

Choć ważne jest, aby pić wodę, która nie zawiera szkodliwych bakterii, to jest również ważne, aby podjąć kroki w celu uniknięcia spożywania zanieczyszczonej wody chloru i innych niebezpiecznych substancji chemicznych. Chlor służy celowi w uzdatnianiu wody, i można łatwo wykorzystać system filtracji wody do de-chlorować wodę z kranu w domu. Korzystanie z filtrów do wody jest najlepszym rozwiązaniem dla upewniając się, że zawsze są w stanie cieszyć się bezpieczną i zdrowej wody do picia, gotowania i kąpieli.

Porównując przefiltrowanej wody do wody destylowanej

Chociaż lepiej zużywają wody destylowanej, niż jest do picia zwykłej wody z kranu, jest z wielu powodów, że przefiltrowana woda jest korzystnie wodą destylowaną.

Gdy woda destylowana, staje się zdemineralizowanej. Jest to również przypadek wody oczyszcza się w procesie odwrotnej osmozy. Oznacza to, że nie zawiera nawet minerałów wapń, magnez, potas śladowych. W przeciwieństwie do destylacji, systemy filtracji wody są przeznaczone do filtrowania zanieczyszczeń, ale nie do usunięcia wszystkich śladów minerałów, że ciało ludzkie faktycznie potrzebuje się rozwijać.

Istnieje ryzyko związane z przedłużonym spożycia wody destylowanej. Kiedy wszystkie minerały są usuwane z wody, jej zmiany wartości pH i woda staje się kwaśny. Ponieważ woda w sposób naturalny musi być w równowadze, destylowane próby wody, aby przywrócić się do niekwasowy stwierdził. Kiedy spożywać wodę, która została zdemineralizowanej, to rzeczywiście leech minerałów z naszych wód w celu próbować zrównoważyć się. Badania wskazują, że zużycie wody demineralizowanej z czasem może prowadzić do niedoboru minerałów.

Filtry do wody, podczas gdy są one przeznaczone do filtrowania zanieczyszczeń, nie usunąć wszelkie ślady naturalnych minerałów. Podczas picia wody, która została przefiltrowana, nie zużywają wody, która została przekształcona w stan zdemineralizowanej. Szkodliwych zanieczyszczeń, które nie powinny znajdować się w wodzie w pierwszej kolejności zostały usunięte, ale naturalne minerały, które dostarczają substancję wiele z jej życia daje wartość odżywczą pozostać.

Jak wybrać najlepszy filtr wody

Jeśli pijesz wodę prosto z kranów w domu, to jest fakt, że każdy filtr wody do wyboru będzie lepsze niż to, co robisz teraz. Podczas spożywania wody z kranu prosto, to jest prawdopodobne, że jesteś spożyciu szereg substancji, które są niebezpieczne dla zdrowia. Nawet filtr, który nie skutecznie usunąć szeroką gamę materiałów niebezpiecznych z wodą pitną jest prawdopodobnie co najmniej utrzymać się od spożywania czegoś, co nie jest dobre dla Ciebie.

Wybierając spośród różnych rodzajów filtrów do wody, ważne jest, aby zrozumieć, co to jest, że oddziela najlepsze filtry do wody od tych, które są najmniej skuteczne. Dzbanków filtrujących, na przykład, nie są tak skuteczne jak układy filtrów kranu. Wlać przez systemy dzban wykorzystują aktywny filtry węglowe, które są w stanie skutecznie usunąć niektóre szkodliwe substancje z wody. Filtry kran Aquasana kombajn węgiel aktywny z innymi metodami filtracji, dając im możliwość usuwania wielu różnych rodzajów substancji niebezpiecznych z zaopatrzenia w wodę pitną.

Jeśli używasz filtr dzban, jesteś zmniejszając potencjalne ryzyko dla zdrowia związane z spożywania wody z kranu. Jednakże, jeśli szukasz maksymalnych korzyści świadczone przez najlepszych filtrów do wody, można uzyskać znacznie lepsze wyniki z ekskluzywnej technologii podwójnej filtracji filtrem kran Aquasana. Dodatkowo, filtry Aquasana są dużo mniej kosztowne w użyciu niż popularne dzbanków filtrujących. Po zainstalowaniu filtra kran, będziesz czerpać korzyści filtracji jednego z najlepszych dostępnych filtrów do wody za ułamek kosztów urządzenia filtrującego, który jest znacznie mniej skuteczne.

Zrozumienie, dlaczego konieczne są filtry wodne

Wielu ludzi pytanie, dlaczego jest to, że filtr wody jest konieczne, ponieważ woda z kranu jest przetwarzane przez oczyszczalnie przed pompowana do domów przeznaczonych do spożycia. Chociaż prawdą jest, że woda, która wychodzi z kranów w domu został potraktowany, to fakt, że zdecydowana większość dostaw wody w Stanach Zjednoczonych jest zanieczyszczony potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych i innych substancji niebezpiecznych.

Chlor jest obecny w każdym z kranu wody. Chlor sam może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, jeżeli jest spożywany i jest uważana przez wielu być związane ze zwiększonym występowaniem wad wrodzonych, chorób układu krążenia i różnych rodzajów raka. Usuwanie chloru z wody pitnej jest wystarczający powód, aby uzasadnić instalowania filtrów do wody w każdym domu w kraju.

Niestety, chlor nie jest tylko problem z dopływem wody w USA. Podczas zanieczyszczenia mogą się różnić od jednego regionu do drugiego, jest fakt, że nie mogą być kilka substancji w wodzie z kranu w domu, które stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny. Badania wskazują, że ponad 90 procent systemów wodnych w Stanach Zjednoczonych są zanieczyszczone śladami ołowiu i minimum dziesięć chemikaliów nieorganicznych.

Najlepszym sposobem, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed szkodliwymi skutkami zanieczyszczenia wody jest z filtrów do wody. Mając własne filtry kurek wody jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że wszystkie możliwe zanieczyszczenia usuwa się z domu dostawy wody przed spożywane przez ludzi, których kochasz.

Świeża woda na drodze

Jeśli dużo podróży RV zrobić, trzeba szukać w system filtracji wody, który jest zaprojektowany specjalnie dla samochodów turystycznych. Bo nie możesz być pewien, że jakość wody w każdym z punktów postoju jest bezpieczna, system filtracji wody RV zapewni zdrowia, gdziekolwiek jesteś. Woda przechowywana w zbiorniku wody RV mogą rosnąć niebezpiecznych bakterii i glonów, i rozwijać nieprzyjemne zapachy. Filtrowanie wody może swój RV pozbyć się tych problemów.

Promieniowanie ultrafioletowe Systemy filtracji wody

Korzystania z systemu filtracji wody promieniowanie ultrafioletowe, aby chronić się przed szkodliwymi bakteriami, takimi jak cholera, dur brzuszny i salmonelli, a także pestycydów i insektycydów. Ponieważ te systemy filtracji wody użyciu promieniowania ultrafioletowego zamiast filtrów, nie są one technicznie filtry. Wciąż mogą one pozwolić na pewne szkodliwe elementy, takie jak torbiele. Ponadto, trudno nagromadzenie wody w systemie ultrafioletowym będzie klapa zdolność filtra skutecznie pozbyć się z wody zanieczyszczeń. Jeśli wybierzesz system filtracji wody promieniowanie ultrafioletowe, należy je regularnie czyścić zgodnie z zaleceniami producenta.

Systemy wodne filteration destylacyjne

Destylacja, zwany także demineralizacji, jest dobrą metodą filtracji wody, jeśli obawiasz się o zbyt wielu składników mineralnych w swojej wody. Destylacji systemy filtracji wody działają poprzez podgrzewanie wody, aż stanie się parą wodną. Minerały w wodzie nie są w stanie destylować i zostają w tyle. Para jest następnie przenoszona do innej powierzchni i chłodzi, aż do płynnego. Wiele osób nie lubią smak wody destylowanej, twierdząc, że ma "płaski" smak.

Destylacja jest nieskuteczne pozbycia herbicydów i pestycydów. Jednak działanie wody przez filtr, że cele te chemikalia przed destylacji zajmie się tym problemem.

Efektywność absorpcji węgla w filtry do wody

Kwasy halooctowe (Haas) są dezynfekcji, które wynikają z chlorowania naturalnych substancji organicznych w wodzie pitnej produktów ubocznych. Były obawy możliwych rakotwórczych skutków Haas. Przeprowadzono badania w celu zbadania stabilności i degradacji biologicznej Haas w obecności biologicznie aktywnego węgla (BAC), takie jak rodzaj znaleźć w filtrach wody. BAC skutecznie usunąć miligram-per-litrowy poziomie Haas, który został podniesiony w odchlorowany wody pitnej. Ponadto, granulowany węgiel aktywny (GAC) również usunięte Haas, poprzez połączenie absorpcji dwutlenku węgla i biodegradacji.

Jakie "Redox" Czy Twoje dostawie wody

Redox to skrót od "utleniania-redukcji," proces stosowany w leczeniu zanieczyszczoną wodę. W tym procesie granulacji miedź i stopy na bazie cynku tworzą reakcję elektrochemiczną. Elektrony są przenoszone między cząsteczkami i nowe elementy są tworzone. Niektóre szkodliwe zanieczyszczenia takie jak chlor w nieszkodliwe zmieniane są składniki i są bezpiecznie przeprowadzonych przez wody.

Jak roboty wymiany jonowej

Wymieniacz jonów (zwykle kulek lub granulek żywicy) składa się ze stałych nierozpuszczalnych anionów utrzymywane obojętny elektrycznie wymienialnych kationów sodu. Twarda woda zawiera jony wapnia i magnezu wchodzi do kolumny wymiany, znany również jako "łóżka". Ponieważ przepływa, magnezu i wapnia w wodzie kationy są narysowane aniony wymieniacza jonowego. Powoduje to, że nieszkodliwe jony sodowe wymienić jony twardości.

Wybór przenośny filtr wody

Najlepiej przenośny filtr do wody będzie lekki, łatwy w obsłudze i czyste, trwałe i skuteczne. Spójrz na następujące cechy przy zakupie przenośny filtr do wody:

1. Płytki ceramiczne cartriges są trwałe i skuteczne. Są także łatwe w czyszczeniu podczas kempingu lub pieszej.

2. mała siła pompy Ocena pozwala wiedzieć, że przenośny filtr do wody jest łatwe do pompy.

3. 0,2 mikrona "bezwzględną" wielkość porów zapewnia, że ​​wszystkie niebezpieczne toksyny są ujęte.

Konserwacja system filtracji wody łodzi

Przy podejmowaniu rozszerzony podróż na łodzi, upewnij się, że wody jest duży i bezpieczny. Słodka woda przechowywana w zbiorniku jachtu powinny być traktowane roztworem chloru, aby zapobiec wzrostowi patogenów. Ponieważ chlor może opuścić nieprzyjemny smak i powodować problemy zdrowotne u niektórych dzieci i osób o delikatnych układów odpornościowych, należy przenośny filtr do wody do traktowania wody zgromadzonych w zbiorniku wody łodzi przed pitnej. Pozwoli to upewnić się, że woda pitna trzyma zdrowe w czasie podróży statkiem.

Oszustwa filtr wody przenośne

Uważaj filtra wody sprzedawców w RV pokazy, które oferują do testowania przenośny filtr do wody dla zanieczyszczeń przez upuszczenie chemikalia do swojej wody. Sprzedawca w tym oszustwa powie, że chemikalia są specjalnie zaprojektowane w celu oddzielenia zanieczyszczeń z wody, aby pokazać brud w swojej wody. Chemiczne stosowane w tej wspólnej oszustwa tworzy sam wpływ na każdego rodzaju wody.

Uważaj też na przenośnych sprzedawców filtrów wody, którzy twierdzą, że ich przenośny filtr do wody będzie pozbyć się wszystkiego w wodzie. Brak filtra wody może filtrować wszystko. Na szczęście, większość US wody do picia, więc ogólnie filtr węglowy wody przenośny jest wystarczające.

Rękawice skórzane damskie

Rękawice skórzane damskie


Rękawice skórzane damskie są często ignorowane, ale istotne, część zimowej mody damskiej. Gdy idziesz do chwycić zimne kurtkę pogody, ważne jest, aby wyposażyć w nie - ale te kawałki często ignorowane w pośpiechu, aby założyć coś ciepłego i wspaniały!

Wybór Rękawiczki zimowe

Istnieje wiele stylów, skórzane rękawiczki, aby wybrać i używać, a sporo z nich skóra. Przejrzyj szerokiej gamy kolorowych skór, odważnych sylwetki i nowych wzorów dla świeżego zimowego wygląd. Wybór rękawice zimowe nie muszą być nudne: to może być przygoda mody.

Rękawice skórzane: ruched skórzane rękawiczki ruched absolutnie ekstrawaganckie, ale na pewno nie może być wegańskie, który sprzeciwia się krowy lub skóry cielęcej. Wiele z tych skórzane rękawiczki mają futerkiem, które jest nawet cieplej na zimno. Ruching rękawiczki mogą być głębokie i luksusowy, lub może m.in. tylko drobne zmarszczki, które dodają tylko dotknąć tekstury. Użyj tego stylu rękawiczkę z płaszczem bransoleta rękawem aby wyróżnić swoje nowe akcesoria.

Rękawice przycisk-up: Rękawice te mogą mieć przyciski, które służą celowi funkcjonalności lub które są umieszczone jedynie w celach dekoracyjnych. Większość rękawic będzie miał dekoracyjne guziki uruchomione się po stronie przedramienia, i nie jest niczym niezwykłym, aby zobaczyć krótsze rękawice z niewielką dziurkę w tylnej części nadgarstka, w połączeniu z niewielką ilością przycisków i pętli zamknięcia. Użyj długości rękaw płaszcza, aby określić, które rękawiczki długość jest bardziej odpowiedni dla Ciebie.

Shortie Rękawice: Te proste rękawice są najtańsze i mniej trwałe, ale można je znaleźć wszędzie. Często są one pokryte z mikrofibry lub polaru.

Cotton-Line skórzane rękawiczki: Podczas ciepłe rękawiczki są koniecznością dla większości Zimą użytkowniczek, niektórzy ludzie żyją w cieplejszym klimacie, który nie wymaga grubego pokrycia skóry. Bawełniane rękawiczki wysadzanej będzie wystarczająco chłodny do południowych klimatów, ale może obniżyć krawędzi pochodzą zimowy. Niektóre klasyczne lekkie skórzane rękawiczki są wyłożone w kolorze kremowym bawełny.

Rękawiczki bez palców: Chcesz trzymać ręce tak swobodnie, jak to możliwe? Rękawiczki bez palców są dobrym sposobem, aby nie podejmować swoje rękawice i wyłączać. Są one często dostępne w ciemnych kolorach, i rękawiczki bez palców z reguły wyposażone w składany szary panel, jak również.

Wyjątkowo długie rękawiczki: Ultra długie rękawiczki może przyjść do łokcia lub powyżej, co czyni z nich przytulną warstwę, gdy masz na sobie t-shirt pod kurtkę.

Skórzane rękawiczki zakupu damskie

Poślizgnięcia ręce na parę maślany miękkich skórzanych rękawic jest wspaniałym luksusowy, ale niektóre kobiety nie noszą skóry. Jeśli nie jesteś skóra-użytkownik i trzeba zatrzymać ciepło, nie denerwować: można nosić rękawice panie zimowe, które są tak przytulne, miękkie i słodkie.

 • Idź do Bloomingdale za parę rękawiczek z żywym wzorzyste wykładziny.
 • Zatrzymanie przez Gap na wielkie rękawiczki. Jeśli stracisz jeden z pary, będziesz być w stanie łatwo zastąpić jeden z nowych ulubionych.
 • Zatrzymanie przez LL Bean na rękawice no-nonsense, które świetnie wyglądają do pracy na zewnątrz.
 • Pobierz podgrzewacze ramię i pokryte rajstopy bez palców w Revolve Odzież, których zapasy funkier szuka młodszego lub bardziej stylowe osoby.
 • Weź proste rękawice na Old Navy, który jest inteligentny budżetu miejsce zimowych zasadniczych. Pobierz pasujący kapelusz!
 • Kup wysokiej klasy rękawice w Saks Fifth Avenue: wybrać z cielęcej lub jagnięcej przycięte w aksamit, na przykład.
 • Kup bogate skórzane rękawiczki z zamkami na Kenneth Cole: niektóre z ich najbardziej udanych są niemodne w głębokiej brązowej skóry.
 • Zakup handwarmers na 7 For All Mankind w szydełkowych-style-wykończenia dbać wcisnąć je w dół rękę dla efektu ruched.

Rękawice skórzane damskie nie spadł cię, nawet jeśli robisz zakupy w? Rodku zimy. Za pomocą kilku kliknięć, będziesz na drodze do posiadania stylowe i ciepłe dłonie, nawet gdy zimne wiatry wieją bardzo ciężko na swój sposób.

Zaburzenia snu: Zespół niespokojnych nóg Porady

W "śmieszne nogi"

I, jak również Miliony Amerykanów cierpi na zespół niespokojnych nóg (RLS). Ponieważ byłem małym dzieckiem, będę płakać z nogami, gdy trzymał mnie się większość nocy. Chciałbym powiedzieć mamie, że mam "śmieszne nogi", a ona daje mi aspirynę za to, co uważała za ból nóg. Aspiryna będzie tylko żeby było jeszcze gorzej. Cierpiałem, bez zrozumienia, jak moje nogi czują się tak, jakby coś było czołganie się, palenie, kopanie i przenoszenie w głębi moich nóg. Uczucie przyjdzie na późnym wieczorem i nie będzie w stanie usiąść i obejrzeć film lub przeczytać przed snem. chodzenia lub przemieszczania nogi wydawało się pomóc tak, chciałbym skakanka tylko do powrotu uczucie jak tylko przestała skakać. Nie było czasu noclegu czas zabawy w dzieciństwie.

RLS był przerywany w moich wczesnych lat, ale stało się nieproszony gość co noc około dziesięciu lat temu. Dwa lata temu, moja córka, która jest praktyce lekarz rodzinny wprowadził mnie do Reąuip i bardzo mi pomógł. Reąuip jest zatwierdzona przez FDA lekiem do leczenia zespołu niespokojnych nóg. Reąuip pomógł, ale nie wyleczyć moje RLS. Ciąg dalszy badań jest potrzebne, aby zrozumieć i kontrolować to bardzo uciążliwy Syndrome. Zapytaj swojego lekarza o RLS i Reąuip dzisiaj.

W Strona główna zadośćuczynienie za zespół niespokojnych nóg (RLS)

Oprócz leku, istnieją inne sposoby postępowania z RLS. Według Fundacji zespołem niespokojnych nóg, nie można używać środków domu, aby złagodzić objawy RLS:

- Jeśli dieta brakuje składników odżywczych, uzupełnić go o witaminy bogatych w żelazo, witaminy B12 lub kwasu foliowego.
- Leki stosowane w leczeniu nadciśnienia tętniczego, chorób serca, nudności, leki ziołowe, przeziębienia, alergie i depresja mogą wnieść RLS gorzej.
- Zatrzymanie picia alkoholu
- Zwiedzanie, stretching, biorąc kąpiele, masaże i inne techniki relaksacyjne mogą pomóc
- Gdy trzeba wysiadając, zrobić coś, co utrzymuje swój umysł zajmuje takich jak czytanie, pisanie lub szycia
- Pomyśl o wyeliminowanie kawy z rutyny, które mogą przyczynić się do snu.

Zespół niespokojnych nóg (RLS) i okresowe Noga Ruchy snu (PLMS)

Wiele osób, które zespół niespokojnych nóg (RLS), mają również okresowe ruchy kończyn Sleep (PLMS).

Okresowe ruchy kończyn snu charakteryzuje szarpnięć, które zdarzają się w organizmie, co 20 do 30 sekund na i poza całą noc. To zwiększa szansę bezsenności w chorych z zespołem niespokojnych nóg.

Jak Najlepiej Live z RLS

Po zdiagnozowano RLS, będziemy chcieli, aby zrobić kilka badań, aby dowiedzieć się, jak najlepiej żyć z RLS. Oto kilka porad na zespół niespokojnych nóg dla Fundacji, jak najlepiej żyć z RLS:

- Porozmawiaj o tym. Dzielenie się opowieściami i problemy z rodziną, przyjaciółmi i grup wsparcia
- Nie walcz z tym. Nie stłumić przymus poruszania. Wstać z łóżka i znaleźć działalności, które ma swój umysł od niego
- Prowadź dziennik snu. Śledź swoje leki, strategie radzenia sobie i dzielić się nimi z lekarzem. Jeśli nie możesz usiedzieć napisać, dyktować w magnetofonie
- Powstanie nowych poziomów. Możesz być bardziej komfortowe, jeśli podnieść swój pulpit do wysokości, która pozwoli Ci stanąć
- Wyciągnij dni. Rozpoczęcie i zakończenie dnia z rozciąganiem lub delikatny masaż.

O Zespół niespokojnych nóg (RLS)

Zespół niespokojnych nóg (RLS) jest schorzeniem neurologicznym, które wywołuje niepokój i muszą przejść ones nogi. Z jego zwykle wchodzi insomnia (bezsenność) i wpływa na 12 milionów Amerykanów.

Badania wskazują, że genetyka odgrywa rolę w który dostaje RLS. Osoby z dodatnim wywiadem rodzinnym w kierunku stanu mają 50 procent szans na to mając RLS, jeśli krewny pierwszego stopnia ma go również.

Cztery objawy RLS:
1. Masz silny przymus poruszania nogami, które może nie być w stanie się oprzeć. Możesz również odczuwać nieprzyjemne doznania często opisane jako płazem, swędzenie, ciągnięcie, Creepy-crawly, szarpiąc i gryząc.

2. Twoje objawy RLS rozpocząć lub się nasilić podczas odpoczynku. Im dłużej są w spoczynku, tym większe szanse będą występować objawy i bardziej dotkliwe mogą one być.

3. Twoje objawy RLS lepiej, gdy ruszać nogami. Ulgi mogą być pełne lub tylko częściowe, ale generalnie zaczyna bardzo szybko po rozpoczęciu działalności.

4. Twoje objawy RLS są gorsze w godzinach wieczornych zwłaszcza podczas leżenia. Działania, które przeszkadza w nocy nie przeszkadza w ciągu dnia.

Według Recenzje Medycyny Snu, publikacja, która zapewnia międzynarodowy zasięg zaburzeń snu, RLS zazwyczaj następuje przewlekły i może pogorszyć się w czasie w niektórych pacjentów. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli uważasz, że masz zespół niespokojnych nóg.

Nie ma lekarstwa na zespół niespokojnych nóg (RLS)

Nie ma lekarstwa na RLS i to jest całe życie stan. Objawy mogą się stopniowo pogarszać się z wiekiem, choć wolniej, dla tych z idiopatycznym postaci RLS niż u pacjentów, którzy również cierpią na opis stanu zdrowia. Dobrą wiadomością jest, obecne terapie mogą kontrolować chorobę, minimalizując objawy i zwiększenie okresy spokojnego snu.

Niektórzy pacjenci odczuwają ulgę w remisji. Remisje są okresy, w których zmniejszają objawy lub znikają na kilka dni, tygodni lub miesięcy, choć objawy zwykle w końcu pojawić się ponownie. Rozpoznanie RLS nie wskazuje na występowanie innej choroby neurologicznej. Jeśli cierpi

Nocne skurcze nóg nie jest zespół niespokojnych nóg

Nocne kurcze nóg są inne zespół niespokojnych nóg (RLS). Jeśli budzisz się w środku nocy z "Charley konia" skowyt bólu, to nie powinno być mylone z zespołem niespokojnych nóg. Nocne kurcze nóg różnią się od zespołu niespokojnych nóg (RLS), ponieważ RLS nie wiąże kurcze lub ból.

Nocne kurcze nóg są nagłe, mimowolne skurcze najczęściej w mięśnie łydek w nocy, albo w okresach odpoczynku. Uczucie skurcze mogą trwać od kilku sekund do 10 minut, ale ból z skurcze mogą pozostawać przez dłuższy czas. Nocne obozy nogi wydają się znaleźć w populacji wieku średnim lub starszym wieku, ale ludzie w każdym wieku mogą mieć je.

Przyczyną nocne skurcze nóg nie jest znany. Przypadki zaburzenia mogą wystąpić bez zdarzenia wyzwalającego, a inne przyczyny skurcze kończyn dolnych mogą być związane z przedłużonym siedzenia, odwodnienie, z nadmiernego wysiłku mięśni lub zaburzeń strukturalnych (takich jak płaskie stóp). Muscle-stretching, ćwiczenia i odpowiednie ujęcie wody może zapobiec skurcze nóg

Najczęstszą przyczyną nocnych skurcze nóg jest niedobór wapnia. Jeśli jesteś po menopauzie, próbuje schudnąć, lub nie spożywają wystarczającej ilości wapnia, jesteś podatny na rozwój skurcze nóg.

Aby złagodzić ból nocne skurcze nóg, zginać nogę w górę (palce do sufitu) i przytrzymaj, aż skurcze przystanków, podgrzewać i masaż.

Opcje lek na zespół niespokojnych nóg (RLS)

W 2005 roku FDA zatwierdziła lek Requip (ropinirolu) do leczenia zespół niespokojnych nóg (RLS). Chociaż jest to pierwszy lek zatwierdzone do RLS, kilka innych leków zostały zatwierdzone w innych warunkach i przeszły badania kliniczne u RLS.

Jeśli nie potrzebujesz leków, ostrożne próby mogą być konieczne, aby znaleźć lek i dawkę, który pracuje dla Ciebie. Należy pamiętać, że nie jeden lek jest skuteczny dla każdego z RLS. Co może być pomocne dla jednej osoby może faktycznie pogorszyć objawy dla drugiego. I medycyny, który pracował dla Ciebie w przeszłości może okazać się nieskuteczne. Należy porozmawiać z lekarzem o RLS przed podjęciem jakichkolwiek leków.

Gdzie znaleźć wsparcie RLS

Istnieją grupy wsparcia na całym Stanów Zjednoczonych dla osób cierpiących na zespół niespokojnych nóg (RLS).

Możesz znaleźć listę grup wsparcia na stronie internetowej Fundacji Zespół niespokojnych nóg w www.rls.org lub sprawdzić każdą kwestię Nightwalkers, kwartalny biuletyn Fundacji RLS, że zapewnia aktualizacje zabiegów z lekarzy, pacjentów i naukowców.

Badania na zespół niespokojnych nóg (RLS)

Według Narodowego Instytutu Chorób Neurologicznych i Udaru Mózgu (NINDS), organizacja w ramach rządu federalnego odpowiedzialnego za prowadzenie i wspieranie badań nad RLS, istnieją dwa obszary, obecnie badane w celu poprawy stanu RLS. Są to:

- Możliwa rola funkcji dopaminy w RLS. Dopaminy stanowi neuroprzekaźnik odpowiedzialny za przekazywanie sygnałów pomiędzy jednym obszarze mózgu istoty czarnej i następnej stacji przekaźnikowej mózgu z prążkowia, w celu wytworzenia gładkiej, celowe aktywności mięśniowej.

- Badania nad pallidotomii, zabieg chirurgiczny, w którym część mózgu zwana gałki bladej jest chorej, może przyczynić się do lepszego zrozumienia patofizjologii RLS i może prowadzić do ewentualnego leczenia. Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców finansowanych pokazał NINDS, że pacjent z RLS i choroby Parkinsona korzystał z pallidotomii i uzyskać ulgę od dolegliwości kończyn spowodowane przez RLS. Dodatkowe badania powinny być prowadzone powielać te wyniki w innych pacjentów i dowiedzieć się, czy pallidotomii byłyby skuteczne u pacjentów z zespołem niespokojnych nóg, które nie posiadają również choroby Parkinsona.

Przyczyny zespół niespokojnych nóg (RLS)

Eksperci wciąż próbują wskazać dokładną przyczynę zespół niespokojnych nóg (RLS). Jednak tutaj jest to, co wiem w tym momencie, dzięki uprzejmości Fundacji zespołem niespokojnych nóg:

- RLS najczęściej występuje u dorosłych w średnim wieku, ale również sięga dzieciństwie z powodu niektórych chorych
- RLS często występuje rodzinnie
- RLS często wydaje się być wynikiem innego stanu, który, jeśli jest obecny, pogarsza RLS zabezpieczające. To jest nazywane wtórnym RLS
- Do 25 procent kobiet w czasie ciąży rozwija RLS, ale objawy zazwyczaj ustępują po porodzie
- Anemia i niski poziom żelaza może RLS gorzej
- RLS jest bardzo powszechne u pacjentów wymagających dializy do schyłkowej niewydolności nerek
- Uszkodzenie nerwów rąk i stóp z dowolnej liczby przyczyn, w tym cukrzycy, przyczynia się do RLS
- Attention Deficit Disorder (ADD) jest u dzieci i dorosłych z zespołem niespokojnych nóg

Ankieta: Ankieta Darmowe porady

Zapraszanie ankiety

Nawet z filtrów wiadomości-śmieci spam ma sposób sączy do naszego życia. Filtr ten może być ze szkodą dla tych, którzy są zainteresowani podjęciem bezpłatne ankiet.

Trudno zaufać te, które rozwiązanych w skrzynce odbiorczej niezapowiedziane. Nie częściej niż one okazać się oszustwa. Więc jeśli chcesz podejmować uzasadnione badanie trzeba będzie ich szukać. Jednym ze sposobów, aby to zrobić jest zamiar samej stronie, która oferuje badania. Jeśli nie są one administrowanie badań w momencie możesz dołączyć do tego, co nazywa się panel ankieta - ich listę wysyłając. Kiedy coś ma pochodzić wyślą ci zaproszenie e-mail z linkiem do bezpłatnych badań internetowych.

Bezpieczne Płatności ankiety

Pierwsze płatne ankiety online zrobić, może być Paragraf 22. Z jednej strony to wspaniale zarabiać pieniądze, aby się wypowiedzieć. Z drugiej strony, zarabiać może trzeba podawać danych osobowych - jak numer karty kredytowej lub numer ubezpieczenia społecznego.

W tym przypadku możesz użyć wirtualnego portfela. Jest to e-konto skonfigurować tak, badania firm może automatycznie wpłacić pieniądze, to możesz przenieść do swojego konta bankowego. Zaletą tutaj jest dodatkowa warstwa bezpieczeństwa. Nie musisz zwolnić żadnego konta bankowego lub karty kredytowej info dla samych firm badania. Płatności jest jednym z najbardziej popularnych firm.

Jednak przed podpisaniem w wyglądzie na wszystkie warunki spółka płatnej Internecie ustawia. Mogą wydawać się podobne do zwykłego banku, ale nie we wszystkich dziedzinach, więc upewnij się, że rozumiesz różnicę.

Sondaże Satysfakcja gwarantowana

Badanie satysfakcji jest kwestionariusz, który jest zwykle podawany na końcu kursu klasy lub pobytu w hotelu. Będzie to albo być wam osobiście lub być ankieta online. Zazwyczaj jest to krótki kwestionariusz, że wskaźniki, jak zadowolony jesteś z czegoś. Wielu ludzi może patrzeć na to jako stratę czasu. Nie było warte wysiłku, aby spędzić 5 minut wypełniania. Niektórzy ludzie mogą nie być uczciwym albo.

Jednak badania te nie służą celowi. Mogą zaoferować firmę lub instytucję potrzebne informacje o tym, jak mogą poprawić swoje usługi, które będą faktycznie korzyści w dłuższej perspektywie.

Twój Sekret powinny być bezpieczne

Badanie mierzy osoby osobiste myśli i są one zaprojektowane dla różnych osób, aby zapewnić wiele różnych rozwiązań. Odpowiedzi nie powinny być skażone, w szczególności z badań, które zajmują się kontrowersyjnych tematów. Dlatego firmy badania rynku lub instytucje będą mieć pewność, że badania pozostają poufne.

Osoba z niektórymi opiniami mogą zdecydować się na ich głos w ankiecie. Jednakże, jeśli ich nazwa stała się publiczna może to spowodować problemy. Więc jeśli przy badaniu dokładnie przeczytać drobnym drukiem. Dowiedz się, czy nazwa zostanie ujawniona publicznie. Należy też sprawdzić, czy w ogóle muszą zawierać imię i nazwisko oraz dane osobowe.

Basen: Basen Sprzęt Pomoc Porady

Radzenie sobie z Radzenie sobie

Wyposażenia do basenów pływackich pomocy: Radzenie sobie to, czego używasz do góry krawędź basenu (wygląda jak mini-chodniku otaczającym basen). Radzenie sobie mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, takich jak kamień lub (zazwyczaj betonu). Ludzie zwykle myślą o radzeniu sobie jak basen dekoracji i naprawdę nie wyposażenie basenu, jednak w rzeczywistości nie służą celowi. Radzenie sobie posiada antypoślizgową powierzchnię, aby zapobiec wypadkom poślizgu na brzegu basenu.

* Podczas projektowania basen, upewnij się, radzenia sobie ze stresem jest pod lekkim kątem, pochylony z dala od basenu. Ma to na celu utrzymanie bryzgami wody brudnej deszcz lub cofaniu się w basenie.

Własna -Cleaning Solutions

Więcej pływanie sprzęt basen pomocy: odkurzanie, nie można uciec od robienia go w domu, więc dlaczego pula być inaczej? Próżniowe basen jest prawdopodobnie jednym z najbardziej cennych wyposażenia do basenów pływackich, jeśli chodzi o utrzymanie basenu w kształcie tiptop. Z tego powodu, należy zejść trasę jakości, aby zapewnić jakość wody w basenie.

Aby uzyskać próżnię basen do pracy, zwykle trzeba podłączyć urządzenie do zaworu ssącego w koszyku odpieniacza. To dość dużo mają 2 możliwości, jeśli chodzi o łączenie rodzajów próżniowe:

• Instrukcja-dość dużo roboty, takie jak ręczne próżni masz nadziewane w szafy w przedpokoju
• Automatyczne (lub robota czyszczącego i) -cleans dno basenu samą w sobie

* Podobnie jak zwykły próżni należy opróżnić worek lub pojemnik przymocowany do niego po zapełnia się z brudem.

Rozmiar ma znaczenie

Chyba kochasz prądem zimnej wody na swoim ciele, to pewnie chciałby mieć grzejnik basen. Większość osób woli wody w basenie, który jest około 78 stopni Celsjusza. Jeśli nie mieszkasz w szczególnie ciepłym klimacie, nie będzie w stanie oprzeć się na słońcu samotnie do ogrzewania basenu. W większości stref klimatycznych, trzeba grzejnik basen dostarczyć konsekwentnie ciepłej wody.
Rozmiar ma znaczenie, jeśli chodzi o grzejniki basen. Choć początkowy koszt mniejszego grzejnika może być mniejsza, większa ogrzewania basenu może być lepszy od budżetu energii. Zasadniczo, grzejnik może mieć mniejsze pracować dużo ciężej i dłużej do ogrzewania basenu niż większej wersji. Dłużej i ciężej grzejnik ma pracować, droższe możesz spodziewać rachunki energetyczne być. Zapytaj basen sprzedawcą sprzętu w celu uzyskania informacji o najbardziej efektywny grzałką do basenu.

Pokryć wszystkie Bazy

Dzieci (zwłaszcza młodych małych dzieci) nie są bardzo świadomi ich otoczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o obszary, w których nie spędzają dużo czasu, jak baseny. Nawet jeśli masz sprzęt bilardowy bezpieczeństwa (jak co dzień okładce basenie) wciąż nie może być zniechęcone do zwiedzania. Z tego powodu warto zainwestować w alarm basenie.

Alarmy Basen wydawać się, gdy ktoś zbliża się do centrum i można dosłownie być ratownik. Alarmy te powinny być zainstalowane na wszystkich wejściach prowadzących do basenu-ten sposób dźwięki alarmowe, zanim będzie za późno. Dobry poziom hałasu dla tego typu alarmu jest około 85 decybeli (tak słychać 10 ft. Od hotelu). Aby zapobiec niepotrzebnemu dźwięku się wiele z czujnika są wyposażone czasowego przełącznika odcinającego.

* Upewnij się, że alarm sprawia wyraźny szum i nie brzmi jak każdy telefon, urządzenia, lub innych alarmów jesteś właścicielem.

Przepływ Down Below

Dzieci zawsze mają ten strach przed zbyt blisko na basen drenażu obawy, że zostaną one ssać aż do miejsca, gdzie aligatory żyją. Prawda jest jednak taka, że ​​ssanie na drenażu jest minimalny (o tak niebezpieczne, jak ssanie w wannie).

Odpływ basen jest po prostu inny element wyposażenia basenu, który utrzymuje wody płynącej. Jest tam więc można stale gruzu odfiltrowane (dlatego piętrze basen jest zbudowany na kątem).

* Aby upewnić się, że nie ma poza szansa, ludzi coraz nogi utknęły należy zakleić otwór spustowy na zewnątrz basenu. Użyj pokrywę z drobnymi otworami (podobnych do prysznicowa).

Moc pompy

Pompa mięśni za basenu. Utrzymuje przenoszenie wody, dzięki czemu można stale czyścić. Większość pomp uruchomić na energii elektrycznej, aby mogli biec. Jednak, jak dużo energii Pompa posiada zależy od tego, gdzie go umieścić.

Umieszczenie pompy bliżej będzie dać więcej soku. Umieścić pompę do 40- 60 m. Od hotelu i że władza będzie zanikać. Należy zachować tę pompy punkt zasilania na uwadze, kiedy decydują, gdzie umieścić sprzęt na basen.

Automatyczne Wyposażenie Basen

Większość z nas zdają się kochać automatyzacji. Od automatycznych bram garażowych otwieracze do automatycznych usług płacenia rachunków, kochamy konieczności zadania realizowane bez kiwnięcia palcem. Dlaczego ma być inaczej, jeśli chodzi o łączenie urządzeń?
Istnieje wiele urządzeń na rynku, które są przeznaczone do podjęcia pracy z niemal każdego zadania związane z basenu,. Możesz znaleźć sprzęt, który automatycznie mierzy basen ciśnienie wody, dozuje środki chemiczne do basenów i zamienia ważnych systemów wsparcia i wyłączać. Jeśli chcesz spędzić więcej czasu przelewanie w basenie i mniej utrzymania go, rozejrzeć się za tych urządzeń.

Poręczny Solar Sukienka Ładuje iPhone

Holenderski projektant mody Pauline van Dongen rozpoczęła projekt Solar, który jest Wearable mający na celu stworzenie ubrania z paneli słonecznych. Pozycje szafa high-tech będzie można naładować elektronikę z energii słonecznej w prawo przez tkaninę. Tak więc, nie może nawet dostać swój iPhone z kieszeni.

Poręczny Solar Sukienka Ładuje iPhone

Van Dongen powiedział, że wszystko zależy od naszych smartfonów i chcemy, aby pracować stale, tym lepsze nasze baterie - więcej będziemy ich używać. Prototyp high-tech sukienka został przywieziony do wystawy Northside Festival, który odbył się w Brooklynie miesiąc temu. To nie jest określony, czy sukienka trafi do sprzedaży komercyjnej i na jak długo można go naładować smartfona.

Panele słoneczne zostały już wykorzystane w branży mody. W 2011 roku, na przykład, studio projektowe Duński Diffus rozpoczął sprzedaż elegancki Solar torebka, która jest w stanie wyprodukować do 2 watów w ciągu dnia - wystarczającą ilość energii elektrycznej dla pełnego ładowania kilku urządzeń. Służyć temu celowi, torba ma 100 cekiny w postaci drobnych ogniw słonecznych, które absorbują światło słoneczne.

W nocy lub w warunkach słabego oświetlenia, wszystkie przechowywane prąd jest przesyłany do włókien optycznych wewnątrz worka ", podkreślając" jej zawartość. A w 2009 roku to samo studio projektowe pokazał klimatu Sukienka z setek diod przyszyte do tkaniny.