grsail.com

Przenośne zadaszenie na imprezy

Zadaszenie: Przenośne daszki Porady

Przenośny baldachim: przenośne oznacza, że ​​mogą być przenoszone

Aby być przenośne baldachim po prostu musi mieć atrybuty, które pozwalają wziąć go, przenieść i umieścić go ponownie. Istnieje wiele rozmiarów, kształtów i kolorów zadaszeń, które należą do tej kategorii.
Jeden przenośny baldachim w szczególności jest baldachim, który mierzy 12 RV 'x 33' x 14 'w większości producentów. Te schrony może być tylko przykrywką lub strony można dodać większą ochronę.

Przenośne zadaszenia: Weź sprzedaży stoczni na drodze

Ty świetnie się sprzedaży stoczni w ostatni weekend, a teraz myślisz, że masz wystarczająco dużo przechowywane w piwnicy mieć sprzedaży stoczni przez całe lato. Jednym z problemów stoczni jest sprzedaży weekendu niepogoda, ale można rozwiązać ten problem z baldachimem ochronnej. Inwestycja może być wypłacona w tylko jednej sprzedaży i będziesz mieć pokrycie na wiele okazji. Można zabrać swoje sprzedaży stoczni na drodze z baldachimem, sprzedaż na pchlich targach lub konfiguracji baldachim gdzie jest to dozwolone. Można nawet uzyskać tego baldachim drukowanych słów i reklamy, aby zwrócić uwagę.

Przenośne baldachim: Przenośny zadaszenia są wstrzymywane przez góry słupów

Przenośne zadaszenie jest zasadniczo namiot bez boków lub środkowym słupie. Jest to wysokiej wspierane przez Polaków. Nie tak dawno temu "przenośne" daszki nie były bardzo przenośny. Były one bardzo trudne do wprowadzenia się i wziąć w dół i bardzo kłopotliwe, aby przenieść. "Pop-up" projektu dokonał przenośne zadaszenie łatwe do przenoszenia, wyprostowany i zdjąć. Można to zrobić w praktycznie minut przez tylko jedną osobę. Te daszki pop-up są oparte na tej samej zasadzie jak składany parasol.

Z przenośnym baldachimem, mniej więcej to nie zawsze

Oczywiście będziemy chcieli lżejszej baldachim, jeśli planujesz jego przenoszenia dużo, ale nie pozwól wagi być jedynym czynnikiem przy wyborze przenośnego baldachim. Trzeba jeszcze, aby upewnić się, że czasza ma solidną ramę. Trwałe przenośne zadaszenie określa aluminium o czystości handlowej w ramie, w przeciwieństwie do zwykłego aluminium, który jest wydrążony. Handlowy gatunek aluminiowa rama zazwyczaj używa wyższej skrajni aluminium i 100% czystego aluminium, w przeciwieństwie do korzystania z odlewu aluminiowego, który może być słabszy. Gospodarczy jakości aluminium doda się do całkowitej wagi swojej czaszy więc szukać firmy, która się do wzrostu masy z lżejszych opraw.

Czy Twoje przenośne zadaszenie prawdziwie przenośnym?

Przed zakupem przenośne pop up baldachim lub składany namiot, który masz zamiar często korzystać, zmierzyć bagażnik w samochodzie masz zamiar transportowania go najbardziej. Upewnij się, że pop-up baldachim zakupu nie pasuje tylko w samochodzie, ale pozostawia wystarczającą przestrzeń dla innych dostaw planowane jest przeprowadzenie z tobą.

Przenośny baldachim: link kilka przenośne daszki razem na karnawał

Można, oczywiście, uzyskać różne wyskakujące zadaszenia przenośnych. Ale, może to więcej sensu i wyglądać lepiej, jeśli jest używana kilka tego samego typu namiotów pop-up i połączyć je razem z rynną lub biegacza. Montaż rynny (można nazwać różne rzeczy przez różne przedsiębiorstwa) przywiązuje zadaszenia na bok, łącząc je ze sobą, tworząc linię kabiny. To sprawia, że ​​bardzo ładnego karnawału w połowie drogi.

POP UP zadaszenia dla dużych i małych wydarzeń

W przypadku dużych wydarzeń, które wymagają wiele zadaszenia lub dla bardzo małych imprez, gdzie nie będą miały dużo pomocy z konfiguracją, pojawiają się daszki są doskonałym wyborem. POP UP zadaszenia może być ustanowiony przez zaledwie dwóch ludzi w zaledwie 30 sekund. Pozwoli to zaoszczędzić czas, który można spędzić organizując swoje wyroby lub relaks i podziwianie widoków w cieniu.

Przenośne baldachim: Zamknięta daszki przenośne są idealne do pchlich

Pop-up przenośne zadaszenie dołączyć wymiennych ścian bocznych jest idealne na pchli targ i sprzedawców entuzjastów zewnątrz. Te pojawiają się namioty mają ścianki boczne, które przyłączają przez zamki i rzep spinania na górze. Niektóre modele mają pinezkę i suwak działania, aby zablokować go na miejscu. Są wymagane żadne narzędzia znosić te daszki i błyskawiczne baldachim góry pozostaje przymocowana do wyskakującej ramy. Nie ważne gdzie jesteś, czy jesteś sprzedawca lub osoba w podróży załączonych zadaszenia pop-up zapewni całkowitą cień i prywatność.

Pobierz niestandardowe zaprojektowane pop-up baldachim

Jeśli naprawdę chcesz się wyróżniać z tłumu, lub jeśli masz wyjątkowo kształcie obiektu do pokrywy, może chcesz coś więcej niż standardowy kształt, kolor i rozmiar pop up baldachim. Kontakt do firmy, z baldachimem i poprosić o ich niestandardowych opcji baldachimem. Szanse są, będą gotowi i chętni do pracy z wami, aby stworzyć własne baldachim, który jest właśnie dla zadania trzeba go.

Przenośny baldachim: Przenośne daszki są popularne wśród miłośników samochodów

Pop-upy wzrosnąć do co najmniej 10X20 i większe, które jest wystarczająco duży dla każdej normalnej wielkości samochodu.
Wiele klasycznych entuzjastów samochodów zakupu tych zadaszenia, aby chronić swoje cenne samochody, podczas gdy są one na drogi do pokazów. Często dodają grafiki, które pomogą zwrócić uwagę na ich samochodu.

Przenośne zadaszenia: Projekty różnią się na przenośnych zadaszenia

Istnieje kilka unikalnych wzorów dla przenośnego baldachimem. Inżynierowie producenta naprawdę wykorzystać do ich kreatywności, aby te małe schrony atrakcyjne dla oka, jak i funkcjonalne.

Jeden piękny projekt na podwórku jest projekt altanka. Jest sześciokątnym i jeśli zakup "ściany" będą się przydać, gdy pogoda rzuca ci krzywej. Boki zwinąć lub spaść, gdy okazja uzasadnia ją.

Przenośny baldachim: Wędkarstwo podlodowe jest bardziej przyjemne z przenośnym baldachimem

Istnieje różnica między schronienia połowowego i połowów lodem "domu". Schronisko ma być przeniesiony i jest sklasyfikowany jako "przenośny" lub "baldachim przenośnego schronienia". Główne korzyści wynikające z jakiegokolwiek schronienia rybackiej lód jest tylko dwie rzeczy:

Schronienie przed wiatrem

Utrzymać ciepło wewnątrz

Istnieje kilka stylów, takich jak:

Flip-chart stylu

Składanie

ATV zamontowany

Homebuilt

Możesz budować własną rękę, ale zakup jednego z producentów będzie twoje życie trochę łatwiejsze. Można je znaleźć w różnych sprzedawców.

Małe przenośne zadaszenie będzie działać bardzo dobrze dla połowów pod lodem. Najczęściej każdy z małych, podręcznych zadaszenia byłby idealny, dopóki się ścian, które można kupić jako dodatek do utrzymania wiatr od ciebie.

Przenośne zadaszenia: Istnieje wiele zastosowań przenośnych zadaszenia

Zastosowania dla przenośnego baldachimu byłaby bardzo długa lista. Niektóre oczywiste byłoby:

Pikniki i Strony

Wydarzenia sportowe

Arts & Crafts Festiwale

Backyard Grille

Targi i Festiwale

Przenośne zadaszenia może być również wykorzystywane do celów praktycznych, takich jak bardzo szopa i czasowego schronu.

Jeśli masz potrzebę "miejsce" nie jest najbardziej prawdopodobne, że wypełnienie baldachim rachunek.

Przenośny baldachim: "Zestawy" nie różnią się od kupowania regularne baldachim

Kiedy widzisz słowa "zestawu baldachim" na stronie internetowej lub reklamy produktu otrzymasz jest zasadniczo taka sama jak zamawianie produkt o nazwie po prostu "Przenośny Markiza". Słowo "zestaw" jest najczęściej dodawane do przyciągnięcia do-it-majsterkowiczów i ktoś szuka okazja. Zestaw przyjdzie do ciebie z wszystkich istotnych elementów, wyciąć odpowiedni rozmiar i kształt i można zbudować przy użyciu książki instrukcji ... tak samo jak byś z każdej czaszy, które otrzymujesz.

Przenośny baldachim: Istnieją inne proste otwarte daszki na rynku

Gdy szukasz przenośne, łatwe do wprowadzenia się baldachim, musisz przeczytać opisy oferowanych przez producentów. Istnieje daszki na rynku bez oznaczenia pop-up, ale również z ramą typu składany, który pozwala jednej osobie, aby umieścić go w kilka minut.

Przenośny baldachim: Telefon samochodowy z wyszczególnieniem prac łatwiej z przenośnym baldachimem

Istnieje kilka przenośne zadaszenia, które pracują dla prowadzenia działalności gospodarczej na drodze. Przenośne zadaszenie "parasol" jest natychmiastowy odcień maszyna. Jest przeznaczony do obracać, gdy skonfigurować do pracy wokół samochodu łatwiej, ale nadal zapewniają cień i ochronę przed napowietrznych elementów. Konfigurowanie i zdjąć z tej małej czaszy wykonywana przez jedną osobę w ciągu kilku minut, a wynika słońce z prostą regulacją. Że obraca się w prawo i w lewo na podstawie, teleskopy górę i w dół i obraca się o 360 ° w górnej części masztu. Kąty to w wielu pozycjach i składa się z łatwością do transportu. Czy możesz sobie wyobrazić, ponad 500 tys. Stóp ochrona przed słońcem i deszczem za prawo samochodu? To marzenie Detailer jest.

Sprawdź gwarancję na pop-up baldachim

Jeśli korzystasz z pop-up baldachim dużo, to jest nieuniknione, że natkniesz się złą pogodę. Nie zakładaj, że czasza jest na gwarancji za szkody spowodowane burzami. Bo może być tak niebezpieczne, aby mieć swój daszek się podczas burzy, wiele gwarancje nie obejmują zadaszenia, które zostały uszkodzone przez deszcz, grad lub innych przyczyn naturalnych. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić gwarancji, aby zobaczyć, co zawiera i nie zawiera.

Przenośny baldachim: Pozwolenia na ogół nie jest wymagane dla tego typu namiot

To jest zawsze dobry pomysł, aby skontaktować się z ratusza w mieście, gdzie planujesz umieścić swoje struktury. "Niewiedza nie jest usprawiedliwieniem" jest mottem żyć.
Miasta i miasteczka, które wymagają pozwolenia będą miały przepisy i limity rozmiaru dostępne dla Ciebie.
Jednak, jest bardzo mało prawdopodobne, pozwolenie byłyby wymagane w dowolnym miejscu tego rodzaju czaszy. To nie jest trwałe struktury i zazwyczaj małe, konstrukcje tymczasowe (namioty, zadaszenia, itp) nie będzie potrzebne pozwolenie.

Przenośny baldachim: Wyskakujące zadaszenia są najbardziej popularne

Istnieje wiele przenośnych zadaszenia na rynku, ale baldachim podręczne stał się taki, który jest kupowany najczęściej. To ekonomiczne, lekkie i wygodne. Można je umieścić w ciągu kilku minut z jednej lub dwóch osób, w zależności od rozmiaru.

Jest równie dobrze nadaje się dla rodziny wycieczka lub rodzinnego biznesu. Że elastyczność czyni to schronisko bardzo trwały produkt.

Co Sadzenie Strefa Do I Live In

Co Sadzenie Strefa Do I Live In

Spośród wielu pytań można zadać sobie pytanie, rozważając dodatki do ogrodu, jednym z pierwszych, powinno być "Co Strefa sadzenia mogę mieszkać?" Strefy Ogrodnictwo jest jedną z najbardziej wiarygodnych wskaźników, czy zakład będzie się rozwijać lub nie w ogrodzie, a także jeden z najłatwiej sprawdzić. Sadzenie od strefy jest przydatne strategii w celu zapewnienia, że ​​twoje rośliny ogrodowe będą zgodne z klimatu.

Co Sadzenie Strefa Do I Live In?

Jeśli jesteś rezydentem Stanów Zjednoczonych, można określić prawo strefy sadzenia na stronie głównej Zakład Logiki Stosowanej Garden. Przewiń w dół do zielonego pola zatytułowanego "Spójrz swoją mrozoodporność strefa! i wpisz swój kod pocztowy. Generator strefa zapewni strefę sadzenia szybko i łatwo. Inne opcje określające strefę sadzenia obejmują:

 • Stany Zjednoczone Narodowe Arboretum: Ta strona daje graficzny obraz stref sadzenia do Kanady, Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Mapa pozwala na dostęp do bardziej szczegółowej mapy Twojego regionu, klikając na głównej mapie lub na skrót państwa.
 • Zasoby naturalne Kanada oferuje szczegółowy, interaktywnej mapy kanadyjskich stref roślin mrozoodporność. Sama agencja współpracuje również z indeksem i mapę profili klimatycznych poszczególnych gatunków roślin w Ameryce Północnej. Witryna oferuje obecnie ponad 5000 dane na temat gatunków roślin wieloletnich z całego kontynentu. Użyj bazę danych, aby uzyskać dostęp do profilu firmy pożądanych gatunków roślin.

Strefy sadzenia Poradnik

USDA roślin ność Strefa Mapa jest graficznym przedstawieniem najniższych temperaturach średnio osiągnęły rocznie na regionach Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku. Kontynent jest podzielony na 11 stref, przy czym każda strefa reprezentującą temperaturę w zakresie 10 stopni Celsjusza.

Na przykład, strefa 2 jest przydzielony do regionów, które docierają temperaturach tak niskich jak -40 do -50 stopni Fahrenheita, strefa 3 przedstawia regiony DIP dół -30 do -40 stopni Fahrenheita, i tak dalej. Strefa 1 jest najzimniejszy obszar i ma zastosowanie do wszystkich regionów, które osiągają temperatury poniżej -50 stopni Celsjusza. Strefa ta jest na ogół uważane za nieodpowiednie dla większości rolnictwie. Strefa 11, najcieplejszych stref, odnosi się do regionu, który rzadko jest zanurzona poniżej 40 stopni Celsjusza i dlatego jest uważany za przed mrozem.

Wzajemnie strefy 2 do 10 jest podzielony na pięć części stopnia. Na przykład, strefa 2a osiąga minimalne temperatury -45 do -50 stopni Celsjusza, a strefa 2b osiąga temperatury tak niskie, jak -40 do -45 stopni Celsjusza. Może to być przydatne, aby poznać wartość podstrefie w swoim regionie, gdy próbujesz uprawiać gatunki, które nie wchodzą w strefę sadzenia naturalnego. Jeśli jesteś w strefie 4b i mają korzystny mikroklimat, może być w stanie uciec z sadzenia kilku Strefa 5 gatunków, jeśli zachować szczególną ostrożność, aby chronić je w chłodniejsze dni.

Mikroklimat

Strefy sadzenia są użytecznymi wskaźnikami, co rośliny będą dobrze w swojej dziedzinie, ale są jeszcze inne czynniki, które uważają za "Co Strefa sadzenia mogę mieszkać?"

Biorąc pod uwagę, dostępnego mikroklimat w uzupełnieniu do strefy sadzenia może otworzyć nowe możliwości ogrodnicze. Większość gatunków roślin dobrze w warunków uprawy, które są podobne do ich naturalnym środowisku. Przez pracę odtworzyć te warunki w ogrodzie, można czasem efektywnie pracować w górę lub w dół od obszaru sadzenia i rosną gatunki nigdy nie był możliwy.

Sadzenie Przede swojej strefie

Do uprawy roślin przystosowanych do Strefy mrozoodporności cieplejsze niż własne, podstawowego uwagę należy chronić rośliny przed zimnem. Dodatkowo, wydłużenie okresu wegetacji roślin da większą szansę na przetrwanie w klimacie chłodniejszym niż ich własne. Spróbuj tych dostosowań do ogrodu woo cieplejsze rośliny pogodowe:

 • Lokalizacja: Sadzenie rośliny ciepłym klimatem w słonecznym, południowym miejscu przed ogrodzeniem lub ogrzewanej ściany będą przeciwdziałać skutkom krótsze dni i zimnych wiatrów północnych.
 • Schronienie: Poświęcenie czasu na Tuck rośliny w gorących czapki lub prostego plastiku będzie chronić je przed niebezpieczeństwami mrozem. Utrzymywanie roślin owinięte albo objęte zimą zmniejszy skutki zimowych temperaturach.
 • Chochoł: gruba warstwa mulczu w kolorze ciemnego trzyma mróz na ziemi i pozwala gleby na rozgrzewkę wcześniej wiosną.

Sadzenie poniżej strefy

Zazwyczaj jest to mniejszy problem, zarówno ze względu na zdolności przystosowania roślin i czystej odmiany roślin ogrodników ciepłe klimat dysponują. Jeżeli chcesz się rozwijać roślin ogrodowych, które są przystosowane do niższej temperatury, spróbuj następujących czynności, aby być pewnym sukcesu:

 • Chłodny sezon sadzenia: Jeśli przesadzania chłodnym gatunków klimatu w ogrodzie ciepłe-klimatycznych, staram się mieć to dobrze znane przed ciepłem letnich hitów. Roślin wczesną wiosną, jak tylko jest wykonalne na ziemię.
 • Wilgotność: Utrzymywanie dobrze podlewać rośliny jest głównym problemem w gorącym klimacie. Woda regularnie i stosować grubą warstwę w kolorze światła, aby utrzymać wilgoć chochoł w glebie i utrzymać temperaturę gleby w dół.
 • Schronienie: Podczas ogrodnicy Northern musi rośliny schronienie przed zimnem i wiatrem, będzie musiał zachować pogodę chłodnicy rośliny z ekstremalnych słońca i ciepła. Filtrowane światło lub przenośne zadaszenie może zapisać swoje rośliny przed uszkodzeniem słonecznym.

Innowacje w projektowaniu ogrodów i upraw praktyk pozwoliły ogrodników większą elastyczność sadzenia możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Nie ważne gdzie mieszkasz, znając swoją strefę i praca z nim jest pierwszym krokiem do spektakularnego ogrodu.

Zadaszenie: Event Zadaszenia Porady

Daszki zdarzeń: Znajdź odpowiednią baldachim lub namiot na to wydarzenie

Jeśli szukasz wszystkie okazji baldachimem lub zdarzeń namiocie trzeba zadać sobie kilka pytań.

1. Co to jest główną funkcją tego baldachim?

2. Jak wiele osób na raz mogę oczekiwać, aby korzystać z "cienia" lub ochronę?

3. Czy teren używam zawsze być płaskie? Albo będzie tam pagórki i doliny?

4. Ile klirens potrzebuję?

5. Ile mogę wydać?

Jeżeli planujesz swój baldachim, aby być jednym, który jest potrzebny do różnych funkcji, będziemy chcieli, aby wybrać taki, który jest lekki i dość łatwy w konfiguracji - nie chcesz, twój czas impreza przenosi się do utworzenia dach.

Jeśli masz zamiar użyć lokalizację, która nie może być płaska, poszukaj baldachimem, które mogą być łatwo dostosowane do wyrównania spadków i wznosi.

Najprawdopodobniej będziesz chciał twój baldachim być na tyle duży, aby chodzić w bez schylania ... więc szukać baldachimem, które będą miały odstęp co najmniej 7 metrów - wyższe, jeśli planujesz mieć lokalna drużyna koszykówki liceum przyszedł na imprezę.

Koszt zadaszenia i namioty zdarzeń zmienia się drastycznie, więc zrobić kilka porównań cen i analizy rodzaju baldachimu którego szukasz. Ceny zaczynają się od około 100 dolarów i go stamtąd. Jakość baldachim, który będzie trwał do roku zazwyczaj zaczynają się od 350.00.

Daszki zdarzeń: Oświetlenie stworzy odpowiedni nastrój tego wydarzenia namiot

Odpowiednie oświetlenie na imprezy namiot lub baldachim doda dodatkowy talent i stworzyć odpowiedni nastrój zmienia zdarzenie nudne do spektakularnego wydarzenia, które będą miały goście rozmawiać przez kilka tygodni. Aby wydarzeniami namiot czajnik prawdziwe pamięci, odkryć wszystkie opcje oświetlenia dostępne. Kilka pomysłów są:

Przenośne żyrandole fokus w centralnej części namiotu. Istnieje również kilka świetnych produktów, które symulują żyrandol. Urządzenia te wyposażone są w duże, okrągłe żarówki i zwykle wiszą na biegun namioty stylu.

Można tworzyć małe ustawienia w różnych dziedzinach swojego namiotu światła wolnostojących. Zastanów ławce w parku z puli kwiatów położonych w ładnym stara patrz? C lampy uliczne.

Są światła zawieszenia, które mogą korzystać dekoracyjne żarówki żarowe, halogenowe dla różnych efektów.

Możesz dodać dramat lub talent z kolorowymi światłami. Shine kolorowe światła wewnątrz żelu z roślin lub kwiatów układ. Możesz spróbować podświetlenie poprzez dekoracyjne teatralnych typu mieszkań.

Lawendowy i różowy są świetne kolory akcent do sufitów namiotowych. Uważaj jednak, jeśli używasz kolorowe światła ... różowe światła, na przykład, na stole żywności będzie cały różowy żywności wygląd.

Daszki zdarzeń: łączenie rodzin będzie bardziej skuteczne z jednym lub więcej zadaszenia

Jeśli masz duży, podłużny kształt czaszy, to działa dobrze ją wykorzystać do stołów bufetowych dom dla gości rodziny. Możesz mieć linię formie bufetu szybko, jeśli używasz obu stron tabel dla ludzi do poruszania się.
Może warto rozważyć kolejną dużą czaszę umieścić tablice z do siedzenia w przypadku niepogody. Możesz dostać biegaczom hak chodnik górę między zadaszenia dla ludzi, aby przejść między nimi nie zmoknąć w deszczu.
Po kolacji i po żywność jest wyczyszczone, obszary te mogą być wykorzystane do gry lub odwiedzając lub na pokazie talentów. Pierwsze jeden lub więcej zadaszenia na spotkaniu rodzinnym pomoże zapewnić sukces imprezy.

Daszki zdarzeń: Rozważmy unikalne gwiazda baldachim na następne imprezy

Unikalny daszek, że wyszła niedawno struktura jest idealna dla dużej imprezy, spotkania firmowe, bankiety - lista może iść dalej. Kiedy wzniesiono konstrukcję gwiazdę namiotu jest bardzo estetyczny i funkcjonalny. Namiot jest obsługiwany przez jednego środkowego słupa i jest zakotwiczona w punktach gwiezdnych z udziałów.

Unikalny design oraz różnorodność rozmiarów, tego baldachim sprawia, że ​​ten szczególny idealny namiot dla nawet bardziej formalne okazje, a także kolację społeczności.

Daszki zdarzeń: Tailgating w każdą pogodę

Tailgating. Stało się wspólny termin i prawie każdy wie, co kojarzy słowo. Tailgating stał się bardzo popularny, szczególnie podczas imprez sportowych. Jednym z problemów z tylnej klapy, oprócz stron ponad inebriated koleżanki, to pogoda. Nawet fanem a sport może kontrolować pogodę.
Poważne Tailgaters są obecnie oferowane rozwiązania z tylnej klapy ... i czasz mogą być wykonane dokładnie, do samochodu. Powiesz firmie markę i model swojego pickupa i co chcesz w swoim nowym baldachimem oraz w większości przypadków, będą wysyłać je do Ciebie w ciągu kilku tygodni. Możesz uzyskać dodatkowe daszki przedłużyć imprezę dalej do parkingu, aby pomieścić wszystkich przyjaciół będą wprowadzone po rozpoczęciu oferując swoją klapę i baldachim dla zabawy.

Zadaszenia zdarzeń: Weź baldachim wzdłuż na beach party

Twoja impreza na plaży może być jeszcze lepiej, jeśli wziąć wzdłuż pop up baldachim. Czas potrzebny do wprowadzenia jedną z tych zadaszenia jest zaledwie kilka minut co daje więcej czasu, aby cieszyć się partii. Jeśli nowy baldachim ma aluminiowa konstrukcja, transport na plażę lub do parku jest bardzo proste. Baldachim na plaży? Pewnie! Jest to idealny krem ​​do opalania. I jesteś gotowy na każdą niepogody.

Istnieje wiele firm, które można znaleźć w Internecie, a nawet lokalnie, aby zakupić ten rodzaj baldachimu.

Daszki zdarzeń: Daszki są zaprojektowane z myślą o swoim ślubie

Jeśli chodzi o śluby, wesela specjalnie żydowskie, daszki były używane od wieków. Jednak do ślubu nie-Żydów, używając baldachim jest więcej niż tylko stojąc pod kawałkiem tkaniny.

To może być uznane za "lepki" używać namiot kilka lat temu, ponieważ było kilka opcji - i, szczerze, zielona armia namiot nie jest bardzo romantyczny.

Przemysł namiot i baldachim naprawdę zróżnicowane w ciągu ostatnich kilku dekad i wyborów dzisiaj są ogromne.

Ślub z "proste" na "elegancki" odbywają się w zadaszenia zaprojektowanych z myślą o ślubie. Namioty niestandardowe, które są zaprojektowane, aby wyglądać jak katedr, wystarczająco duży, aby pomieścić całą armię (gra słów nie przeznaczonych na rachunku namiotu wojskowego). Jesteś ograniczony tylko przez swoją chęć poszukiwania na najlepszy projekt dla Twojego ślubu. Nie bój się zadawać pytania producenta lub sprzedawcy. Będą szczęśliwi, aby pomóc i skierować do najlepszych namiot lub baldachimem zdarzenia raz-w-do-życia.

Daszki zdarzeń: Zabawa uruchomić przystanki na odpoczynek

Tradycyjny, prosty daszek ma tak wiele zastosowań zajęłoby książkę wymienić je wszystkie. Rozważ używanie twoje założyć miejsca odpoczynku podczas organizowania następny 10k run zabawa dla grupy rowerze. Jeśli dodać typu markizy płótno można dać zawodnikom bardzo potrzebne odcień oraz orzeźwiającego drinka i dobre "Adda-boy!" Od Ciebie. Jeśli klub ma fundusze i może zakupić baldachim wyłącznie do użytku klubowego, można reklamować ewentualnych przyszłych członków poprzez baldachim z nadrukiem logo Twojej klubu i nazwy.

Daszki zdarzeń: Wynajem baldachim

Masz Funkcja wymyślanie i potrzebujesz więcej miejsca do siedzenia lub restauracji, ale zakup namiot lub zadaszenie nie jest możliwe. Nie ma innego rozwiązania. Istnieje wiele firm, które mają wynajem różne zadaszenia we wszystkich rozmiarach dostępnych do wynajęcia. Niektóre firmy nawet przyjść i umieścić strukturę, zabezpieczyć i wziąć go, gdy stroną jest zakończona.
Będziesz zaskoczony na wszystkich różnych stylów można wybierać. Niektóre z tych namiotów wyglądać zamków! Możesz mieć wszystko, od prostych do eleganckie. W wypożyczalnie może nawet dostarczyć stoły i krzesła ... Nie masz to wszystko w jeden telefon.

Daszki zdarzeń: Kiedy twój wydarzenie jest większy niż budynku

Dom kultury miasta jest idealnym miejscem dla większości spotkań, ale już planowane taki, który jest większy niż budynek w stanie obsłużyć. Z żadnego innego wyboru w swoim małym miasteczku, można rozszerzyć przestrzeń budynku publicznego poprzez rozklejanie baldachim / namiot przylegającym do budynku, aby wziąć na przelewie.
Jeśli pracujesz z producentem jest pewien, że będziesz w stanie połączyć się baldachim do budynku za pomocą "cat walk" stolarzy i innych innowacyjnych sposobów. Producenci mają inżynierowie na rękę rozwiązać tylko tego typu problemów.

Daszki zdarzeń: Tworzenie kulinarne wydarzenie zapierającą dech w Cap off konferencję 3 dni

Namiot i baldachim wydarzenia są czasami wrażenie, bo są duże, inni dlatego, że są piękne ... inni, bo są duże, piękne i urzekające.
Rozważ to:
Wybierz ustawienia na wzgórzu, które wychodzą na miasto i pokazać panoramę. Zbudować duże środowisko zadaszona tym koktajl, restauracji i obszarów stół oraz gastronomicznych, opatrunkowych i przechowywania urządzenia pomieszczeń. Odbiór Aneks będzie z namiotu za pomocą jasnych łączącej ścian i jasnej górze pozwalając gościom wspaniały widok na panoramę miasta i chronić je przed chłodnym wiatrem i ewentualnym deszczem. Zabytkowe patrząc na zlecenie lub w stylu art deco bar z złote wazy urn w kształcie pełnych kwiatów zapewni wizualną kotwicę do przejrzystej struktury.
Korzystanie łatwy montaż i podłączenie zadaszenia i namioty, strona może zostać "zbudowana" w weekend i wziąć w dół jest równie proste.

Daszki zdarzeń: Tworzenie efektu Tree House z kilku namiotów i caopies dla niezwykłego ślubu

Wyobraź sobie namiot na wzgórzu Okoń zbudowany się między drzewami z platformą przynosząc namiot z ziemi na stopę na jednym końcu i około 10 metrów w drugiej. Wnętrze namiotu można swagged i ozdobione pieprzu lub innych drzew typu. Innym namiot jest na innym poziomie i część koktajl na jeszcze inny ... daje "Tree House" efekt. Goście mogą ustąpić w zatopionym parkiecie. Jeśli witryna ma rzekę w pobliżu lub, jeszcze lepiej, pracuje poniżej, to szumie tła rechot żab i dźwięków wodospadu. Z myślą o swoich gości, ukryta jakieś fajne chenille rzuca się za krzesłami oraz w innych dogodnych miejscach ich stosowania przed nocnym chłodem.

Daszki zdarzeń: baldachim sprawi, że impreza rodzinna bardziej przyjemne

Chociaż nie jest to zalecane, że rzeczywiście umieścić barbecuer wewnątrz namiocie lub pod baldachimem, można ustawić ją tylko na zewnątrz około dwóch metrów, więc można zająć się jedzeniem gotowania łatwo, a jednocześnie cieszyć firmę pod okapem.

Istnieje kilka rozmiarów baldachim do rozważenia, ale jeśli masz zamiar używać go tylko dla najbliższej rodziny, dość mały baldachim będzie pracować dla Ciebie. Przenośne daszki pop-up są łatwe do wprowadzenia się i wziąć w dół i można dostać "ściany" do nich korzystać, gdy pogoda jest trochę po stronie zimnej. Ponieważ ściany mogą być zwinięte lub łatwo usunąć, można szybko zamienić schronienie cieszyć się słońcem, kiedy to wychodzi.

Zadaszenie: komercyjna Markiza Korzystanie Porady

Dołącz bannery do baldachimu na sprzedaż chodniku

Jeśli używasz baldachim na chodniku sprzedaży swojej firmy, dołączyć banner dla dodatkowej ekspozycji. Banner wyboru powinny być jasne, ale nie tak pokryte grafiką, że pogarsza się z wiadomości. Spójrz na baner, który można prać w pralce do łatwego czyszczenia i trwałe tak, że może być ponownie użyte do następnej udanej chodniku sprzedaży.

Załóż warsztat odkryty

Nikt nie chce być zatrzymany wewnątrz dusznym garażu lub obiektu w trakcie miły dzień, ale jeśli masz projekt budynku, który trzeba się zrobić szybko, może to wyglądać, że jest to jedyna odpowiedź. Jeśli chcesz, aby twój projekt zrobić i cieszyć się świeżym powietrzu w tym samym czasie, skonfigurować baldachim w stoczni lub podjazd i tam pracować. Będziesz korzystać ze świeżego powietrza, ale nadal będą mogli sprawdzić swój projekt się swoją listę rzeczy do zrobienia.

Uzyskać pozwolenie na baldachim

Jeśli Twoja firma lub organizacja organizuje specjalną imprezę, która obejmuje korzystanie z baldachimem, koniecznie zapoznaj się z dołka miasta z góry ustalić, czy nie będzie potrzebne pozwolenie. Jeśli nie potrzebujesz pozwolenia, być może trzeba będzie dostarczyć informacje, takie jak plan piętra, plan działki i certyfikacji, że namiot jest ognioodporny. Możesz być także zobowiązany do uiszczenia opłaty pozwolenie. Twoje miasto może wymagać zezwolenia na zarówno wewnątrz i na zewnątrz zadaszenia, więc najlepiej sprawdzić przed zdarzeniem.

Należy zachować ostrożność z baldachimem w burzy

W razie wątpliwości, nie umieścić swój baldachim podczas wichury lub gdy zbliża się burza. Nawet jeśli masz najlepsze wagi dostępne dla baldachim, baldachim nadal będą narażone na podmuchy wiatru podczas ustawiania i zdjąć. Jeśli zabierani przez wiatr, twój baldachim będzie poważne zagrożenie, które może spowodować obrażenia osób i mienia.

Przynieś baldachim driving range

Twoje popołudnie na driving range nie musi być przerwane przez mżawki lub skwarze. Przynieś swój baldachim ze sobą na driving range dla ochrony od elementów. Zadzwońcie, aby upewnić się, że okapy są dozwolone, i dowiedzieć się, czy istnieją ograniczenia wielkości w miejscu. Również zapytać o terenie, dzięki czemu można wybrać najlepsze wagi. W ogóle, to najlepiej użyć mniejszą czaszę na driving range, aby uniknąć naruszania przestrzeni innego golfisty.

Stacja relaksu Lemoniada

Włącz lemoniady dzieci "stanąć na orzeźwienie oazy poprzez utworzenie baldachimem i trawnik krzesła z tyłu stojaka lemoniady. Klienci mogą wypić swoją lemoniadę w cieniu, podczas gdy leżąc wygodnie na krzesłach. Zachęcając do nieco dłużej, może nawet być w stanie sprzedać im dodatkowy kubek lemoniady. Nie zapomnij dostarczyć śmieci do pustych kubków papierowych serwetek.

Właściwie ważyć swój baldachim

Ponieważ zerwał się wiatr, mogą zakłócać nawet w słoneczne baldachim warunkach, należy zawsze odpowiednio ważyć swój baldachim, gdy na zewnątrz. Liczba komercyjnych ciężarów baldachimem są dostępne w sprzedaży. Jeśli zdecydujesz się zrobić własne ciężary baldachimem, wykonaj kilka zasad, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność.

1. Upewnij się, że domowe ciężary i sznury wiążące je do korony są dobrze widoczne na przechodzących ludzi.

2. Nigdy nie należy używać worków z piaskiem lub bloków żużel, ponieważ są one notorycznie powodując ociera nogi i skręconą palce.

3. Nigdy nie używaj przewodów, które rozciągają się, jak ludzie mogą zaplątać się w nich.

4. Jeśli używasz udziałów namiot, aby zabezpieczyć się baldachim, pokryć je jasno pokryte pianką i upewnić się, że nie są wystające na wspólnym korytarzem. Pianka będzie zwrócić uwagę na nich i zmniejszyć wpływ, jeśli ktoś przypadkowo wchodzi do nich.

Umieść baldachim nad wanną z hydromasażem

Nie ma nic całkiem jak siedząc w jacuzzi na świeżym powietrzu na chłodnej nocy. Aby zapewnić, że deszcz nie przerywać relaks, to baldachim nad wanną z hydromasażem. Pozwoli to zachować deszczem, ale pozwalają kontynuować oglądanie odkryty spa.

Zadaszenia dla rozpoczynających sztukę i rzemiosło pokazać sprzedawców

Bo najlepsze sztuki i rzemiosła pokazy są na zewnątrz, będziesz potrzebował wysokiej jakości baldachim wytrzymać silny wiatr i deszcz. Są warte swojej ceny ze względu na dodatkową trwałość, ale może nie być realistyczne dla budżetu Twój początek Crafter jest. Jeśli nie jesteś pewien, czy będziesz trzymać z sztuki i rzemiosła wystaw lub nie są gotowi zainwestować w wysokiej klasy baldachimem, z jakiegokolwiek powodu, za współpracę z innymi rozpoczynającego crafter kupić baldachim. Możesz przełączać korzystania z baldachimem lub udostępnianie miejsca na samych pokazach.

Jeśli potrzebujesz całą przestrzeń dla siebie i chcesz pokazać każdy weekend, zapytaj kogoś, kto jest gotów sprzedać swoje niższej jakości baldachim do Ciebie na zniżki. Jeśli wystarczająco dużo pieniędzy na zakup lepszej jakości baldachim dla siebie, zrewanżować sprzedając swój baldachim do innego początkujących.

Przynieś baldachim na łodzi

Daszki są tak przenośny i przechowywania w obsłudze, że to ma sens, aby przynieść jeden - lub nawet zachować jeden - na łodzi. W ten sposób będziesz miał natychmiastowy schronienie i cień tam, gdzie wylądujesz. Dla największego przenoszenia, wybierz baldachim, że pasuje się łatwo i pochodzi z torbą do podróży.

Przynieś baldachim do gry w piłkę nożną

Baldachim na Piłka nożna gry dla dzieci "może zapewnić wygodne miejsce dla członków zespołu czekać, podczas gdy są one na ławce i świętować po meczu. Ustaw oddzielny baldachim dla widzów. Zadaszenia są doskonałym miejscem na spędzanie sztandar drużyny i pomóc stworzyć poczucie jedności zespołu.

Użyj baldachim w swojej sprzedaży stoczni

Wszystko, co możesz zrobić, gdy gospodarzem sprzedaży stoczni, aby klienci bardziej komfortowo podczas przeglądania przyniesie Ci więcej sukcesów. Świetnym pomysłem jest umieszczenie grupy podobnych pozycji, pod baldachimem. Ustaw stoły tak, że klienci nie będą musieli zginać do kontroli przedmiotów, i zorganizować elementy atractively. Baldachim będzie ludzie bardziej prawdopodobne, aby spędzić kilka dodatkowych minut poza upałem lub deszczem i patrząc przez firmy dobrze zorganizowanych przedmiotów. Te kilka dodatkowych minut może być wszystko to ma dla nich znaleźć coś, co trzeba mieć.

Pokaż team dumę z baldachimem

Jeśli dużo tailgating zrobić, trzeba spojrzeć na uzyskanie baldachim nadrukiem z logo zespołu. Te ostateczne akcesoria tailgating są dostępne zarówno dla zawodowych i studenckich zespołów. Jeśli nie możesz znaleźć dokładnie to, co chcesz, możesz mieć zadaszenie wykonane na zamówienie dla zespołu. Będzie można pozazdrościć każdy inny Tailgater na stadion, park lub okolicy, w której można umieścić swój baldachim.

Bezpośredni ruchu z baldachimem

Aby upewnić się, że ludzie wchodzą w przedniej części osłony na targach lub sztuki i rzemiosła uczciwych, wybrać baldachim, który ma pełny panel na plecach i częściowych panele po bokach. Częściowe boczne panele, które pozwalają tworzyć okna klientów, aby zobaczyć swoje wyroby z boków. Oni nie będą mogli chodzić do swojej czaszy od ścian, ale będą musieli chodzić przez otwarte przed baldachimem, gdzie można je przywitać i zapytać, czy można odpowiedzieć na ich pytania.

Najlepsze zadaszenia dla sztuki i rzemiosła pokazy

Rzemieślnicy, którzy wyświetlenia ich sztukę w pokazach rzemiosła powinien kupić zwykły biały baldachim. Białe tło prezentuje swoje rzemiosło i nie odwrócić się od nich. Ponieważ większość pokazy rzemieślnicze dać obszar stóp 10x10, rozmiar ten jest najlepszy. Jeśli pójdziesz z 10x10 stóp baldachim, upewnij się, że nie wybuchają się na końcach, jak to będzie nakładać na przestrzeni sąsiada i powodować problemy. Jeśli masz wiele rzemiosła do wyświetlenia i stosując większą czaszę, zadzwoń show koordynatorów przed czasem. Wiele będzie chciał wypożyczyć sąsiednim przedziale lub nawet dodatkowe pół przestrzeń dla większej baldachimem.

Wybór Taniec Podłoga: Przenośny lub stały Dance Floor

Wybór Taniec Podłoga: Przenośny lub stały Dance Floor

Parkiety mają długą drogę od dekady disco tańca. Obecnie istnieje mnóstwo tańca pomysłów podłogowych i opcji dostępnych na rynku. Obecnie są one lekkie, szybkie i łatwe w montażu i nie wymaga minimalnego wysiłku w czyszczeniu i konserwacji. Istnieją również antypoślizgowe tekstury dla bezpieczeństwa, a także podłogi niski poziom olśnienia, aby zmniejszyć odbicie światła. Istnieją nawet parkiety, które zapalają się jak LED parkiecie. Oprócz prawdziwych drewnianych tanecznych piętrach, są opcje faux drewna i można nawet wybrać wykończenie, kolor, grubość i obramowanie podłogi.

Czy szukasz w instalacji dla swojego domowego studia lub potrzebujesz go przekształcić zwykłą przestrzeń w miejsce partii na jedną noc, nie jest rodzaj parkietu dla każdego. Wybierając parkiet, oto kilka rzeczy do rozważenia.

 1. Co będzie on służy? Jaki typ tańca odbywać się będzie na podłodze? Na dobrą amortyzację, rolki z winylu parkiet taneczny jest cenowo opcja. Pozwala to na miękkich lądowań i jest dobre dla ruchu nie takie jak perkusyjnej baletu, jazzu i tańca aerobik. Podłogi winylowe są w różnych kolorach, a nawet mieć różne faux wykończenia drewna parkiet taneczny. Dla stepowania, jest potrzebna warstwa wierzchnia podłogi z twardego drewna, takich jak klon, dąb. Inne, takie jak brzoza lasy nie wytrzyma dłużej niż kilka godzin tańca bez uszkodzenia podłogi. Jednak niektóre odporność jest nadal potrzebne, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń tancerza. Pod warstwa podłogi zapewnia rezonans więc jest zalecane miejsca 2cm-5cm pod górną warstwą. Ponadto drewno nie musi być lakierowane lub woskiem. Podłogi światła LED dodać unikalny akcent disco, hip-hopu lub klubie tańca. Podłoga jest oświetlony i zmienia kolory przy użyciu komputerów.
 2. Stałe lub ruchome. Istnieje parkiety do wynajęcia lub na sprzedaż. Możesz zainwestować w dobrej jakości podłogi trwałe tańca, jeśli używasz go profesjonalnie lub długotrwałego stosowania. Dla klubu, parkiet światła LED jest standardem w dzisiejszych czasach. Zapewnia oświetlenie w inaczej ciemnym otoczeniu, a także zabawy. Jeśli będzie trzeba to na specjalne imprezy, takie jak osoby na jedną noc, to nie są dostępne, że dostawcy wynajmę przenośnych, takich jak parkiety dancedeck.com. Możesz nie mieć tyle do powiedzenia w konstrukcji przenośnej parkiecie, ale można jeszcze dostać, aby wybrać rozmiar i ogólny styl (drewno, zapalić, itp). Przenośne parkiety można ustawić nawet na nierównych powierzchniach, takich jak ogród. Interaktywne LED światła parkiety do wynajęcia online w witrynach są również takie jak t2k.com. Dla katalogu dostawców parkiecie w danym stanie, przejdź do hotfrog.com.
 3. Jak duży jest obszar. Wielkość obszaru, na którym będzie zainstalowany podłogi wpływa na cenę. Przed zakupy około zmierzyć przestrzeń, która będzie używana przez coraz długość i szerokość przestrzeni. Należy pamiętać, wysokość sufitu od podłogi grubość swojej wpłynie na ogólną wysokość pomieszczenia.
 4. Ile jesteś skłonny wydać? Istnieje modułowe parkiety dostępne, które wchodzą w sekcjach lub rolki z winylu parkiet taneczny. Oba typy dona € ™ t wymagają narzędzi i szybko zainstalowany przez zaledwie dwóch ludzi. Jeśli wynajmujesz, jest minimalny rozmiar, zwykle 800sq m. Montaż i transport są dodatkowe koszty.

Pobierz próbki podłogi chcesz przed dokonaniem większych zakupach. Mając odpowiednie informacje pomogą Państwu w ostatecznej decyzji w zależności od konkretnych potrzeb. Teraz po prostu trzeba nauczyć się kilku kroków, aby ogrzać się, że podłoga tańca! Szczęśliwy taniec!

Jak kupić przenośne toalety

Istnieje wiele razy, gdzie zakupu toalety przenośne, może być konieczne. Jeśli jesteś gospodarzem imprezę na świeżym powietrzu, jeśli jesteś gospodarzem odkryty muzyczną wydajność, jeśli hosting odkryty ślub, jeśli nadzór nad budową nowego budynku, lub jeśli nadzór innego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu, są to przykłady sytuacji, w których może się okazać, że trzeba kupić toalet przenośnych, tak aby wszyscy ludzie, którzy nie będą mieli wystarczającego dostępu do toalet. Poniższy artykuł jest dyskusja o tym, jak kupić przenośne toalety.

Zidentyfikować miejsca kupić przenośne toalety

Identyfikacji firmy, gdzie można kupić przenośne toalety. W celu identyfikacji firmy, gdzie można kupić przenośne toalety, można zrobić wyszukiwania w Internecie lub można szukać w lokalnej książce telefonicznej. Po identyfikacji tych firm, gdzie można kupić przenośne toalety, zrobić listę. Następnie rozmów telefonicznych, aby dowiedzieć się więcej informacji. Kiedy zadzwonić każdy biznes, zapytać o cenę. Na przykład, zapytać, ile to kosztuje, aby kupić przenośne toalety. Zapytaj, czy będą one dostarczyć toalet przenośnych na stronie po zakupie toalet przenośnych z nich. Zapytaj, czy są dodatkowe opłaty. Zadawać te pytania daje wyobrażenie, ile pieniędzy będzie spędzać w celu zakupu toalet przenośnych.

Dowiedzieć się, ile dokładnie toalet przenośnych Potrzebne

Musisz wiedzieć, ile osób będzie kupić toalet przenośnych do. Innymi słowy, trzeba wiedzieć, przewidywaną liczbą osób pochodzących z Twojej imprezy plenerowej. Chcesz ludzie w twoim przypadku, aby móc mieć dostęp do toalet w razie potrzeby. Nie chcesz ogromne linii ludzi stojących w kolejce oczekiwania. A więc należy odpowiednio zaplanować. Na przykład, jeśli myślisz, że będziesz miał sto osób w danym przypadku na zewnątrz, należy prawdopodobnie zamierzasz kupić co najmniej trzy toalety przenośne. Niektórzy mogą powiedzieć, że trzeba będzie mniej przenośne toalety na stu ludzi. Jednak zawsze jest przydatne do zakupu przenośnych toalet przekraczające to, co początkowo wydawało może trzeba po prostu mieć pewność, że jesteś przygotowany na wszelkie nieprzewidziane okoliczności, które mogą się pojawić.

Określić rodzaje WC Potrzebne

Jeśli masz imprezę na świeżym powietrzu, nie tylko chcą kupić przenośne toalety dla osób, które nie mają specjalne potrzeby, ale również będziesz chciał kupić przenośne toalety, które są na wózkach inwalidzkich, tak aby goście, którzy są z wózka inwalidzkiego będzie mógł aby uzyskać dostęp do toalety. To ważne, ponieważ będziemy chcieli, aby upewnić się, że wszystkich gości są w stanie cieszyć się imprezy plenerowej i pójść do toalety, jeśli to konieczne.

Stacje pogodowe: Stacje pogodowe Porady przenośne

Przenośna stacja pogodowa bezpieczeństwa

Kto by pomyślał, że to może być bardziej niebezpieczne, aby korzystać z przenośnych stacji meteorologicznych, niż wyjść na zewnątrz, w zamieci? Niebezpieczne, to znaczy, bo przenośna stacja meteorologiczna, że ​​nie działa prawidłowo, nie musisz przygotowany na zmiany weatehr.

To niebezpiecznie kłopotliwe nosić kapelusz i rękawiczki, gdy dzień okazuje się być słonecznie.

On jednak bardziej poważny, jeśli nie można wykryć lodu na spacerów na noc, można poślizgu i upadku. Lub czujnik pogoda nie powie, kiedy trzy strefy komfortu Twój monitorowania okazały wilgotne bo jest przeciek w dachu lub w piwnicy. Kilka porad dla przenośnego opieki:

* Twój czujnik pogody mogą być odporne na zimnym klimacie, co może wyczerpać żywotność baterii. Sprzedam akumulatory litowo-jonowe przeznaczone dla zimnym klimacie.
--follow Z instrukcjami zawartymi w podręczniku na temat czyszczenia obudowy i ekranu LCD.
--get Wentylator zapobiegania promieniowanie promieniowanie, które mogą rozwiać przenośnych, które stacje pogodowe szkody.
--Place Przenośne stacje meteorologiczne w pobliżu radiatorów, które pochłaniają promieniowanie.
--Don't Wystawiać czujników lub konsole do skrajnymi temperaturami. Chyba, że ​​czujnik jest urządzenie zasilane energią słoneczną, miejsce czujniki w chłodnych pomieszczeniach suchych. Deszcz nie jest problemem, ponieważ większość przenośne stacje pogodowe i higrometry są wodoodporne.

Nie ryzykuj niebezpieczną zakłopotanie lub poważne obrażenia. Zadbaj o swój przenośny stacji meteorologicznej i stoi zamieć będzie wydawać się łatwe.

Projekcja Pogoda stacji Pulpit

Masz na pulpicie alarmy, Lampy stojące, komputer stacjonarny ... pulpit ma wszystko na nim, z wyjątkiem dokumentów! Teraz, dodać do asortymentu z pulpitu stacji projekcji pogody.

Atrakcyjne La Crosse termo-higrometr może siedzieć na pulpicie monitora, i temperatury wilgotności, wskaźnik komfortu wewnątrz (czasami zapomnieć komfort, gdy starasz się znaleźć dokumentów podatkowych), a także potencjalne warunki sztormowe.

Od pulpit stacja pogody La Crosse można przesuwać, biurka będzie wyglądać mniej zaśmiecone należy podjąć decyzję, aby przenieść go do, powiedzmy, stół kuchenny. Upewnij się jednak, że masz odkryte zdalnych czujników umieszczonych w chłodnym i suchym miejscu w całym zakresie wszędzie tam, gdzie chcesz przenieść przenośne stacje pogodowe.

Masz pewność, że wewnętrzne i zewnętrzne warunki pogodowe są korzystne. Czas, aby spojrzeć na tych dokumentach podatkowych, a stereo pilot miał na pulpicie pięć minut temu!

Sailora stacje pogodowe wędkarza i

Nie można zobaczyć, gdy fala jest w najbliższych, i nie chcesz trafić mieliźnie lub pozostanie wysokie i suche. Ponadto, jak można powiedzieć, jeśli wiatr przyjdzie w końcu do napędzania swój jacht?

Ahoj, nie ręcznych Stacja pogody dla żeglarzy!

Chcesz wiedzieć, kiedy można najlepiej złapać ogromny jesiotra. Jeśli tylko przenośna stacja meteorologiczna może powiedzieć, gdzie ryby paszy na podstawie pływów, wschody i zachody słońca oraz faz księżyca.

To nie jest opowieść ryby: Możesz kupić przenośną stację pogodową dla wędkarzy!

Wszystko czego potrzebujesz to:

1) twoje współrzędne połowów lub żeglarstwa
2) data i czas twojej rybackiego lub żeglowania podróży
3) port będziesz wychodzenia, jeśli żeglarstwo

Presto - twoja specjalność ręcznych Stacja meteorologiczna obliczania pływów i wiatrów lub lokalizację bufetu ryb!

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, a nie entuzjastą wodnego, można kupić przenośne stacje pogodowe, które przewidzieć warunki biwakowania, a także ruchy zwierząt.

Ciesz się słońcem, surf, wody i dzięki swojej rybackie specjalnością ręcznych stacji meteorologicznej.

PDA / Przenośny Stacja pogodowa kombinacje?

Przenośne komputery, palmtopy, komputery Palm i Jeżyny może zrobić wszystko z wyjątkiem sew przycisków i czyste ubrania. Możesz dostać pogodę z Internetu w telefonie komórkowym. Ale można połączyć ręczną stację pogodową z telefonu komórkowego lub komputera przenośnego?

Losowa w Internecie wynika, że ​​można kupić:

* na rękę, które monitorują pogodę
* radiostacje awaryjne Pogoda
* Stacje pogodowe z telefonów bezprzewodowych
* Higrometr z zegarów i kalendarzy

Jednakże, nie ma PDA, które również Stacje pogodowych. Przykro mi! Zalecamy Oregon Scientific Handheld Pogoda Forecaster - prawie tak fajne jak Blackberry! Niestety, nie będzie szyć swoje przyciski albo ... ale powie to, kiedy trzeba swój płaszcz.

Cena stacjonarnych stacjach pogodowych

Stacje pogodowe, myślisz, to tylko jeden drogie gadżet jastrzębie domu sieciowe.

Ale czekaj! Stacja pogody na pulpicie jest tańsza!

Prawo, myślisz. Gdybym teraz działać, mogę również otrzymać zestaw noży Ginsu i kuchenka mikrofalowa jaj?

Właściwie stacjonarne przenośne stacje meteorologiczne są tańsze. WS-9035U La Crosse Stacja pogodowa z pulpitu i prędkości wiatru Oregon Scientific Bezpłatne Barometr kabli w / Termohigrometr średnio $ 100 lub mniej. Kompletny wysokiej klasy stacje pogodowe mogą kosztować 450 dolarów lub więcej, nie jest to dokładnie to, co chcesz wydać, jeśli jesteś zainteresowany w temperaturze-at-a-rzut oka.

Stacjonarne przenośne stacje meteorologiczne nie wymagają dodatkowego barometr, termometr lub higrometr, jeśli nie chcesz.

Zła wiadomość: Będziesz prawdopodobnie uzyskać dodatkowy czujnik temperatury ze stacji pogody na pulpicie ... i nie mogę się doczekać tych noży do steków, też.

Ręczne Termometry i Odwodnienie

Martwisz się, że nie będzie czuć się jak gorąco jest w dolinie śmierci lub Kalahari, zanim ulegnie odwodnieniu? Carry ręka stacja pogody termometr i higrometr, ręka, która potrafi czytać wilgotność i zmiany w ciepło.

Stacja pogodowa z ręki nie jest jedynym sposobem na utrzymanie przed przegrzaniem. Niektóre sposoby, aby zapobiec udar cieplny:

* Odpoczynek w cieniu jak najwięcej. Przynieś parasole i kapelusze.
* Pij dużo wody. Weź co najmniej dwa galony z tobą.
* Carry przenośny wentylator.
* Użyj przenośne stacje pogodowe z timerów, by sprawdzić, jak długo byłeś na słońcu. Odpocząć w cieniu co pół godziny, nawet jeśli jesteś na plaży.
* Scout wokół z termometrem do spadków temperatury.

Pamiętaj, że najbardziej zaawansowane higrometr Stacja pogody ręczne nie mogą się równać z informacjami organizm daje. Jeśli nie czujesz się spragnionym, albo jeszcze na gorąco, pić wodę. Twoje ciało jest najlepszy termometr kiedykolwiek będziesz właścicielem.

Stacja pogodowa z News i Tunes

Stacje pogodowe pochodzą z podświetleniem, z wyświetlaczami czasu, alarmy burzowe ... i Frank Sinatra?

Stacja pogodowa z przenośnej muzyki? Midland WR300 i Pogoda Publiczny Alert Radio AM / FM jest ręczna stacja meteorologiczna. To nie monitoruje temperaturę, ciśnienie atmosferyczne lub opady deszczu, ale to podnosi powiadomienia NOAA, a nawet ostrzeżenia wypadków elektrowni jądrowej.

Powiedzmy, że chcesz przejść do stacji oldies, gdy jesteś surfing na plaży. Radio przenośne stacje pogodowe przerwie w "Surf City", aby ostrzec o zbliżającym się przodu burzy na wybrzeżu, gdzie masz swój plażowy piknik.

Jeśli chcesz monitorować warunki atmosferyczne się, ręcznych Stacja pogody jest dobra inwestycja, oprócz radia alertu pogoda. Ol 'Blue Eyes był zawsze przygotowany, a to dlatego, że wciąż singign o deszcz w jego sercu, jak i mglisty dzień w mieście Londyn.

Wokół Pogoda, er, chłodnicy wody

Całe biuro jest mówić, i to nie dlatego, że Anderson w rachunkowości dostał podwyżkę, kiedy nikt inny tego nie zrobił.

Anderson z rachunkowości ma stylową stację pogodową modułową pulpit. Co więcej, ona dołączony czujnik pogody za oknem jej biurze rogu. Ona zawsze wydaje się wiedzieć, w którą stronę wieje wiatr ... dosłownie.

Stacje pogodowe mogą ubierać się do biura, jak i domu. Atrakcyjne Oregon Scientific RMR612HGA Tytan termohigrometr z Atomic Clock może również pomóc firmę. Po tym wszystkim, wiedząc, pogodę pomaga:

* Zaplanować imprezę biurowych
* Transport i wiedzieć, czy pakiety będą opóźnione z powodu lokalnych warunków
* Podjąć zgaduje, gdy klienci nie będą patronować swoją Busienss bo pada śnieg / deszcz

Nie może zdobyć podwyżkę, ale można kupić sobie przenośny stację pogodową. Albo można polecić biuro kupić pełną stację pogodową. Ale najpierw trzeba wpaść biurze Andersona pogratulować ją i dowiedzieć się więcej o swojej stacji meteorologicznej na pulpicie. Hej, to bije wiszące wokół chłodnicy wody słuchanie chłopakami z Sales omawianie wyniki piłkarskie.

Lighning uderzające Znowu

Twój Davis Percepcja II monitora wygląda elegancki i wyrafinowany ... ale jesteś roztrzęsiony. Po tym wszystkim, nie odpadł uderzenia pioruna i były tak blisko wystąpili na "Historie Burza" lub "niewyjaśnionych tajemnic." Widziałeś powtórki Lifetime TV. Twój Davis ręcznych stacja pogodowa może wykrywać burze, ale może to wykryć piorun?

Istnieje ręcznych detektorów pioruna, które pokazują Ci:

* Zakres
* Prędkość zbliżania
* ETA
* Lokalizacja
* Istotność

Jeśli jesteś w bezpośrednim niebezpieczeństwie, to miga "Uśmiechnij się, jesteś w" Fear Factor "" wiadomości.

Wszystkie żarty na bok, można zmniejszyć ryzyko uszkodzenia pioruna poprzez monitorowanie stację pogodową pulpitu lub przenośnych stacji pogody dla spadków ciśnienia barometrycznego i analizując historię pogody - kiedy nie burzy zwykle zejść na danym obszarze?

Nie zapomnij użyć oczy i pamiętam klasie nauki. Widzisz piorun przed usłyszeć grzmot, ponieważ światło przemieszcza się szybciej niż dźwięk. Ale najlepiej jest sprawdzić detektor pioruna i nie będzie się gdzie piorun mogą Cię strajku. Chcesz swoje nazwisko w gazecie kiedyś, ale nie dlatego, że zapomniałem kupić przenośne stacje pogodowe.

Przenośne i brzegach basenu

Musisz wiedzieć, czy woda w basenie jest 80 stopni w stronę jutra, ponieważ widać, że jutro będzie 60 stopni, zgodnie z przenośnego odbiornika stacji meteorologicznej, które przechowujesz w sypialni ... wiesz, patrząc na basen.

Można dostać termometr basen lub czujnik, ale szczerze mówiąc, cabanas mają tendencję do blokowania sygnałów. Należy zatrudnić basen człowieka? Za późno ... tylko w budżecie na basenie. Jesteś basen człowiek.

Jeśli przenośna stacja pogodowa z czujnikiem podstawowego Oregon Scientific, można kupić Pool Spa Termometr bezprzewodowy i odbiornik systemu z anteny, które mogą dostać aroudn plażowe.

Och! Pływający basen i spa termometr wysyła do przenośnego monitora stacji meteorologicznej, i robi wielkie rozmowy kawałek ... drugi tylko do nowego stroju kąpielowym.

Wyłamać lemoniada i mrożone owoce mikstury, ponieważ basen jest 80 stopni i jacuzzi pozwoli goście myślą, że są na wakacjach w tropikach. Oczywiście, twoje flamingi plastikowe dokładnie nie dokonać basen Tahiti w miniaturze, ale pulpit stacja pogodowa może zachować gładkie partii jednak.

Przenośny wykrywacz raka piersi Umożliwia samokontroli w domu

Naprawdę potrzebujemy więcej urządzeń do monitorowania zdrowia, które są przydatne i użyteczne pozwalając nam uzyskać niezbędne informacje bez jazdy na do szpitala, a Herea € ™ sa gadżet, który wydaje się mieć zasadnicze znaczenie dla wczesnego wykrywania raka piersi z Uniwersytet Nihon. Ita € ™ s przenośny i łatwy w użyciu.

Przenośny wykrywacz raka piersi Umożliwia samokontroli w domu

W oparciu o technologię przesunięcia fazowego, nowy czujnik nie robi € ™ t obejmować żadnego nacisku na piersi. Wystarczy umieścić gadżet na skórze i uzyskać obraz na wyświetlaczu LCD na raz. Czujnik emituje światło o długości fali 850 nm i mierzy się jak to jest odbijane. Jeśli obszar nowotworowych thereâ € ™ sa jego grubszy stężenie krwinek absorbuje więcej światła w porównaniu do obszarów nietkniętych, a tym samym pojawi się na ekranie kolorowym wyraźnie ciemniejsze.

Smutne jest to, że jako gadżet jest jeszcze w fazie testów, a testy człowieka havenâ € ™ t nawet zaczęła. Więc ludzie, uniwersytet nie może jeszcze zobowiązują się nam powiedzieć, kiedy czujnik jest gotowy do pracy w sprzedaży, a są na pewno będzie dużo ludzi, których umysły będzie znacznie spokojniejszy za posiadanie jednego.

Przenośny Żywności Steamer Nükit

Jeśli jesteś maniakiem zdrowia lub po prostu osobą, która lubi posiłki mieć dobrej kondycji, oto Nükit, gadżet, aby pomóc w sytuacjach, gdy jest to tylko zbyt wygodne, by się znowu na fast food na szybką przekąskę. Teraz mamy znakomite urządzenie, które dostanie nam zdrowe posiłki tak szybko.

Przenośny Żywności Steamer Nükit

Nükit jest przenośnym parowiec mikrofalówka, które można ustawić w dowolnym miejscu i wbić się przyzwoity posiłek z warzyw nieszkodliwy lub jakichkolwiek swoich pragnień żołądka. Zdrowy towarzysz podróży jest przystępne za 27 USD. Wliczone są szklany pojemnik z pokrywką z tworzywa sztucznego, silikon parowiec kosz i plastikowe naczynia stołowe. Dzięki niemu można mieć bardzo krótką przerwę na lunch - albo mieć więcej czasu dla siebie. Zapraszamy na jedzenie i utrzymanie talii mocno na miejscu!

Przenośny Żywności Steamer Nükit

Imprezy urodzinowe dla dzieci: Wywiad z kwietnia Masini

Imprezy urodzinowe dla dzieci: Wywiad z kwietnia Masini
Kwietnia Masini akcji kilka świetnych pomysłów dziecko urodzinowe.

Kwietnia Masini jest autorem krytyków doradztwa kolumnie AskApril, jak również najlepiej sprzedający się autor czterech książek. Kwietnia wziął czas, aby zaoferować naszym czytelnikom wspaniałe porady na urodziny dla dzieci stron.

Ile osób powinno 02:59 letniego dziecka ma dla jego partii?

Moja zasada jest jeden przyjaciel na każdy rok urodzin dziecka. Na przykład, jeśli dziecko pierwszego roku życia, pozwalają jednego przyjaciela. Jeśli dziecko jest w wieku dwóch lat, dwóch przyjaciół, itp

Zasada ta utrzymuje ostrość na dziecko i uroczystości, a nie na żadnej konkurencji lub ciśnienia rodziców czują się na bieżąco z Jones ", jeśli chodzi o zabawę rzucać i rzucać stron, które są tak ekstrawaganckie, stają się o partii, a nie na temat dziecko i jego lub jej urodziny.

Jak długo powinien trwać impreza?

Jedną do dwóch godzin.

Rodzice nie powinni bać się umieścić czas kończący się ich zaproszenia. Nie ma nic niegrzeczny zapraszając ludzi z, powiedzmy, godzina trzynasta do 3 po południu, na ciasto i uroczystości, w rzeczywistości, stawiając czas zakończenia naprawdę pomaga wszystkim zrozumieć parametry i dźwięk partii.

Kiedy ludzie mówią, przyjść na 2 po południu i nie ma czasu końca, to naprawdę zachęca nieporozumienia i planowania problemów. Klarowność jest bardzo ważne we wszystkich relacjach.

O jakiej porze dnia powinno się odbyć impreza?

Dodać do pracy firmy dla dziecka i rodziców. Jeśli dziecko jest notorycznie zepsuty rano, nie zorganizować imprezę rano. Jeśli rodzice są notorycznie zepsuty na 5 pm, nie zorganizować imprezę kolację!

Dodać pracę czasową mama, tata i dziecko - lub, jeśli strona jest tylko mama i dziecko i inne mamusie i dzieci, a następnie upewnij się, że pracuje dla nich.

Czas jest mniej ważna niż łatwość, z jaką przedział czasu pracuje dla rodziny goszczącej.

Jakie są pomysły partii tematyczne dla tego wieku?

Jak się nie ma tematu? Ludzie zbyt zaangażowani w partii i zapomnieć o tradycyjne wartości i powody, dla partii. Urodziny dla 2:59 latek jest o świętuje ten szczególny czas w życiu dziecka. Będzie dużo czasu, gdy dziecko jest odpowiednio bardziej zaangażowani w planowanie partii, a będzie chciał motyw. To jest sposób organiczny wywołać temat dla partii, ponieważ dziecko, którego urodziny impreza obchodzi, pomoże zaplanować imprezę.

Na razie, keep it simple, i zrobić skoncentrować się o świece na torcie i miłości, że rodzina i przyjaciele mają dla dziecka i rodziny dziecka w tym czasie.

Jakie rodzaje żywności powinny być podawane na urodziny dziecka?

Ponownie, keep it simple. Ciasto i lody są tradycyjne, ale nie tolerują laktozy, tłum, który powołuje się Tofutti Cuties i inne sojowe oparte alternatyw mlecznych. Niektóre nowoczesne mamusie nie pozwalają na ich dzieci mają cukru w ​​ogóle. Więc włączyć "tradycji swojej rodziny i własne nowy spin na jedzenie partii.

Niektóre pomysły są:

 • Wiele napojów dla rodziców - zwłaszcza karmienia rodziców. Woda jest wspaniała. Napoje gazowane są świetne. Sok jest wielki. Gorące napoje wokół niemowląt i małych dzieci może być zagrożenie bezpieczeństwa, więc skręcać z dala od niczego gorącego. To jest w porządku, aby służyć wina i piwa do dorosłych na imprezie - i szampana do świętowania jest w porządku, zbyt. Skrzynki sok i trochę butelki dla dzieci działa w porządku, zbyt.
 • Ciasto -Cake jest świetny pomysł i tradycji. Babeczki są w modzie teraz, więc uważają je. Domowe ciasto lub tort przechowywać zakupione są równie dobrze.
 • Żywność dla cukru -Non cukru Jedzenie jest zawsze dobry pomysł, aby zrównoważyć ciasto i napoje gazowane lub soki, ale keep it simple. Dla dzieci z zębów, pizzy, masło orzechowe i galareta kanapki, ser z grilla, hot-dogi, zwykły makaron i inne tego typu żywności działać dobrze. Pokroić na małe malucha kawałki wielkości dłoni.

Warzyw, chipsy i owoce są zawsze dobre, ale z dala od wszystkiego, co dzieci mogą się zadławić jak owoc z nasiona, pestki, lub małych owoców, takich jak winogrona, że ​​małe dzieci nie zadławić.

Jakie są dobre propozycje na prezent 02:59 letni?

 • Keep it małe. Jeden rok nie będzie docenić zabawki lub ubrania, więc dać prezent, który pozwoli życie przez rodziców łatwiej - więź oszczędności, ubrania lub fotelika samochodowego lub parasol wózek lub coś bardziej ekstrawaganckiego.
 • Dwulatka docenią, że coś jest tylko dla nich. Puzzle, książki, muzyka, pluszaki, odzież - zachować to wszystko o dziecku w tym roku.
 • Trzy nie różni się zbytnio od dwóch - zrobić prezent wszystkim o dziecku, a nie dominującą.

Jakie środki ostrożności należy podjąć przed, w trakcie i po imprezie?

 • Psy i baseny powinny być zabezpieczone.
 • Zablokować wszystkie trujące i elektryczne elementy, które mogą być szkodliwe dla dzieci.
 • Trzymaj małe rzeczy, które dzieci mogą się zadławić z oczu.
 • Usuń wszystko, złamie lub które są cenne.
 • Jeśli dom jest cały biały, nie służą sok z winogron i czerwone wino i sos marinara - chyba że jesteś żonaty z pralni chemicznej.

Jakie inne porady lub informacje chcesz podzielić się z naszymi czytelnikami?

Bądź sprawiedliwy dla obu stron rodziny - jeśli zaprosić jedną dziadków, dziadkowie zaprosić z drugiej strony, zbyt. Trzymaj rozrywki dobrą wolę, w najlepszym interesie dziecka, i jest to jeden z wielu nadchodzących urodziny. Keep it simple i nie zapomnij, aby zrobić zdjęcia. Będziesz żałować, że nie robienia zdjęć z imprezy, jeśli nie to zrobić. A jeśli nie masz aparatu, poprosić członka rodziny lub przyjaciela, aby podjąć wiele zdjęć dla Ciebie jako prezent.

Nowy Stylowe dyski przenośne LG XD3

Co od razu rzuca jeden dysków przenośnych o XD3 Nowy LG jest ogromna różnica między nimi a poprzednim przechowywania napędza XD1 i XD2. To jest bardziej jak długi skok niż cichej aktualizacji.

Nowy Stylowe dyski przenośne LG XD3

Po pierwsze, są one na zewnątrz wspaniały, z odpornego na uderzenia gumą obudowie z wysokiej jakości aluminium, i tylko 13 mm grubości. Nowy XD3 oferowane są w dwóch pojemnościach - 320 GB i 500 GB i może być podłączony przez USB lub SATA II.

Te dodatkowe szczupła HDD s są w czterech kolorach - czarnym, srebrnym, czerwonym i złota - i zostaną wprowadzone na rynek koreański za 110000 Zwycięstwo, które przychodzi do 90 dolarów.

Śmieszne DigiDude Przenośny aparat Tri-Pods

Jeśli zależy Ci, aby mieć dziwaczne rozdz zwisające z kluczowych grono może się przydać, gdy youâ € ™ re robienie zdjęć. Te małe kosmici są nazywane DigiDude i poza ceną (19,99 dolarów dla każdego z nich), że są w różnych osobowości, z których niektóre Arena € ™ t co twój wybór łatwy.

Śmieszne DigiDude Przenośny aparat Tri-Pods

Za co płacisz jest rzeczywiście przenośny aparat tri-pod którym można dostać się poprzez wkręcenie się głowę stwora (może nawet cieszyć się proces). Thereâ € ™ s pomysł, że chłopaki zostały zaprojektowane z zamiarem produkowania wpływ na osoby youâ € ™ re zamiar zrobić zdjęcie, choć nie jest oficjalnie potwierdzone. Nadal można uzyskać ciekawą przystawkę lub dwa migające swój DigiDude się nagle.

Nowa Jakość przenośne głośniki Bluetooth

Ponieważ spadł w zwyczaju prowadzenia naszą muzykę z nami wszędzie, gadżety, które są lekkie, przyjazne dla użytkownika i zapewniają jakość dźwięku stały się nieodzowne. A jeśli pomoże nam pozbyć się wszystkich tych przewodów bez końca spływu i połowu na rzeczy - i które, nawiasem mówiąc, nie zapewniają ozdoby do naszych strojów - to jak odpowiedź na modlitwę.

Nowa Jakość przenośne głośniki Bluetooth

Ten rodzaj odpowiedzi został dostarczony przez Yong Soo projektantów Kang Ji Hee Kim i to się nazywa głośniki Bluetooth. Urządzenie jest w kształcie litery U struktura dwóch głośników, które są łatwo przenośne i zapewniają Bluetoothwise połączenia do dowolnego z odtwarzacza lub telefonu komórkowego. Wzmocniony dźwięk o mocy 2 watów powinien dać nam godziwej jakości.

Odlegle miejski w projektowaniu i lekko wagary U może na zostanie odłączony i umieszczone od siebie, gdy wrócisz do domu i dążyć do lepszej akustyki.

Koniec urządzenia jest wyposażone w światła LED.

Torebka-Boom Box Jak Przenośny dok z iLive

Najnowsza wersja iLive iPod Boombox różni, ale niewiele z poprzedniego dwa lata temu. Konstrukcja zachowało się kilka zmian, które wygładzają i czynią krzywe nowej generacji wyglądają bardziej jak torebce lub kieszeni. W sumie, że idzie o ładniejszy wygląd iPoda Nano.

Torebka-Boom Box Jak Przenośny dok z iLive

ILive Przenośna stacja dokująca dla iPoda z Radiem IB109P daje wszechstronny serwis dla wszystkich pokoleń iPod, jak również dla każdego innego zewnętrznego odtwarzacza, który można podłączyć do gniazda AUX. Radio AM / FM naturalnie wyposażony, gdy chcesz, aby dostroić się do czegoś nowego.

ILive Przenośna stacja dokująca dla iPoda z radiem jest dostępny 29,99 dolarów i będzie oferowane do wyboru kolorów.

Przenośny Pralka dla Wakacje

Przenośny Pralka dla Wakacje
Rzeczywiście, masz do czynienia z następującym problemem około miliona razy. Jesteś na wakacjach i paczka stos ubrań. Co dzieje się dalej bałagan ich wszystkich, ale można cana € ™ t prać ubrania w dowolnym miejscu! Oczywiście, można je prać ręcznie, ale dona € ™ t chcesz tracić czasu. I to jest twój urlop, tak!

Z Astoneâ € ™ s nowego urządzenia przenośne mycia, można łatwo poradzić sobie z problemem. Możesz go zabrać ze sobą w podróż, spacery wakacje do domu lub wakacje. Waży tylko 4 funty (2 kg) i ita € ™ s nadmuchiwane! Ten niesamowity gadżet może pomieścić do 6,5 litra wody i kosztuje około 70 dolarów.

Przenośny Pralka dla Wakacje

Pralka nie tylko użyteczne, ale ma ładny i stylowy wygląd. To nie robi € ™ t wygląda jak maszyny masz w domu w ogóle. Przenośna pralka jest bardziej jak po rozpakowaniu i blender przypomina odtwarzacz CD po spakowaniu. I można oglądać ulubione bluzka obracać w prawo poprzez ściany.

Sauna: Przenośne Porady Sauny

Jak Portable Sauny Pracuj

Zarówno pole namiotowe przenośne sauny i sauny przenośne użyć ciepła pary lub ciepła podczerwieni do ogrzania ciała, dając pełne korzyści z sauny bez zaangażowania przestrzeni.

Sauny namiotów są zazwyczaj wykonane z winylu i są naprawdę "przenośne". Sauny namiot zwykle mają ławki, że można usiąść i trzy otwory w zewnętrznej zip-up - jeden dla głowy i dwa dla swoich ramionach. Sauna namiot albo będzie mieć kocioł na którym wlać wodę do wytwarzania pary lub mają światła podczerwieni wewnątrz.

Sauny Box wyglądają bardziej jak tradycyjne sauny i są zazwyczaj wykonane z drewna. Są one wystarczająco duże dla jednej lub dwóch osób, aby dostać się i ogrzewać się z zastosowaniem podczerwieni lub pary.

Oba rodzaje przenośnych sauny wymaga energii elektrycznej do uruchomienia albo piec do sauny lub na podczerwień, więc muszą być ustawione w zasięgu źródła zasilania. Różne przenośne sauny należy również różną ilość energii elektrycznej, więc upewnij się, że źródło zasilania jest odpowiednie do sauny.

Montaż Portable sauna

Przenośne sauny dostępne od Polar sauna są łatwe w montażu i można je bardzo szybko cieszył.

Polar dwuczęściowym Przenośne Sauna jest w dwóch kawałkach, a nie w kilku, grzejnik jest okablowane. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć w saunie, i jesteś gotowy, aby cieszyć.

Polar Knockdown przenośna sauna jest również łatwy w montażu, ale jest w kilku więcej kawałków niż model dwuczęściowy. Po odrobinie instalacji można podłączyć wstępnie okablowane grzałki i cieszyć się nową saunę.

Rozmiar Portable Sauny

Najlepszym aspektem przenośnych sauny, jak te dostępne w saunas.com, jest to, że muszą one bardzo mało miejsca do wykorzystania, co czyni je doskonałym wyborem dla domów o ograniczonej przestrzeni lub mieszkania. Ale tak naprawdę, jak duże są przenośne sauny? To zależy od rodzaju sauny wybrać.

Polar sauna dwuczęściowym Przenośne Sauna ma wystarczająco dużo miejsca dla dwóch kąpiących się w czasie, i jest 45 "x 45" x 79 ". Pokój Polar Knockdown sauna jest o tej samej wielkości, co 45 "45" x 77 "i może pomieścić dwa kąpiących się. Porównaj te wielkości do najmniejszej Polar Sauna zestawu prefabrykowane sauny, która jest 48 "x 48" x 79 ".

Przenośna szafka pary dostępny na saunas.com z aromatem parowe jest mniejszy niż Polar saun sauny przenośnych, mierząc go w 43 "w średnicy x 66" w wysokości. Pomieści on tylko jeden kuracjusz na raz.

Korzyści z Portable Sauna

Przenośne Sauny oferują wszystkie zalety tradycyjnych, pełnowymiarowa sauny. Przenośne Sauny oferują następujące rodzaje świadczeń medycznych i osobowych:

• ukojenia. Przenośne podczerwień lub parowe sauny mogą być pomocne w redukcji stresu, poprzez rozluźnienie mięśni i zapewnia spokojne otoczenie
• detoksykacja. Ciepła w saunach, jest dla ciebie powodem do potu, który pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń, takich jak metale ciężkie i toksyny środowiskowe
• Odmłodzenie skóry. Wynikające z użytkowania potu saunie otwiera i oczyszcza pory, dzięki czemu skóra bardziej miękka, młodsza i świecące
• stymulacja mięśni. Ciepło z sauny pobudza mięśnie, pomaga w bólu z dolegliwości, takich jak zapalenie stawów, urazy mięśni i stresu

Ile przenośnego Sauny

Jeśli jesteś zainteresowany alternatywa taniego do tradycyjnej sauny w domu, należy rozważyć przenośny sauna. Przenośne Sauny są zwykle mniejsze i tańsze niż tradycyjne sauny.

Ale ile, tak naprawdę, można spodziewać się wydać na przenośnym saunie? To zależy od rodzaju sauny chcesz. Jeśli sauny namiot swoich potrzeb, można spodziewać się wydać jak najmniej 300 dolarów na standardowym modelu opartego parowej. Niektóre modele podczerwieni sprzedać za więcej, aż do $ 900.

Jeśli chcesz sauna pole, które jest bardziej w tradycyjnej saunie niż sauną namiotu, można oczekiwać, aby spędzić w dowolnym miejscu od 1500 dolarów do ponad $ 5000, lub więcej. Pamiętaj, że jeśli kupujesz sauna pole od producenta i to wysłane, będziesz musiał także zapłacić za koszt wysyłki, który może dodać znaczne koszty.

Polar Przenośne Sauna vs Aroma parowe pokoi

Saunas.com oferuje kilka możliwości dla osób o ograniczonej przestrzeni do ich sauny; można wybrać z Polar Sauna przenośny sauny lub łaźni parowej parowa Aroma, które to zajmują mniej miejsca niż zwykły pokój sauną i są łatwe w konfiguracji i zdjąć. Który z nich jest dla Ciebie, że?

Pomyśl o następujących punktach, gdy decydują się na model z saunas.com:

• Ile osób chcesz korzystać z sauny - jeśli jest więcej niż jeden na raz, należy wziąć pod uwagę model Polar sauna, mieszcząca dwa kąpiących się w czasie
• Jak dużo miejsca dla mam sauny - jeśli przestrzeń jest ograniczona, należy rozważyć Aroma łaźnia parowa parowa, która jest mniejsza od modeli Polar Sauna
• Co chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w saunie - po prostu chcesz do świadczeń medycznych ciepła pary, czy chcesz, aby być w stanie usiąść i zrelaksować się w saunie? Jeśli chcesz, aby móc się zrelaksować, należy rozważyć model Polar Sauna, które mają więcej miejsca, aby rozłożyć
• Jak chcesz wydać - jeśli Twój budżet jest ograniczony, przenośne łaźnia parowa z aromatem parowe mogą być najlepszym rozwiązaniem

Co sprawia, że ​​przenośny sauna

Przenośna sauna zapewnia wszystkie korzyści płynące z pełnowymiarową saunie, ale bez poświęcenia miejsca pełnowymiarowa sauny wymaga. Istnieją dwa podstawowe rodzaje saun: składane przenośnych namiot-jak sauny i sauny box. Oba rodzaje przenośnych sauny użyć ciepło pary lub ciepła podczerwieni do ogrzania ciała, te same rodzaje ciepła stosowane w pełnowymiarowa sauny.

Składane namiot-jak sauny są prawdziwie przenośnym; mogą być montowane i upadł łatwo, dzięki czemu mogą one zostać przeniesione wokół domu, mieszkania, a nawet zabrać ze sobą w podróż. Są one zwykle ułamek kosztów pełnowymiarowa saun, zapewniając niedrogie sauna alternatywy.

Sauny Box kształtowana jest z prefabrykowanych zestawów wysłanych od producenta, a nie są przenośne w ten sam sposób, że sauny namiotowe są. Mogą być montowane stosunkowo szybko, ale nie są do poruszania się często jak sauny namiotowe są. Przeciwnie, są one "przenośne" w tym sensie, że mogą one być podzielone i zabrać ze sobą, jeśli zdecydujesz się przenieść domów.

Przenośne Sauny mieszkalne

Tradycyjne sauny może trwać sporo miejsca w swoim domu lub podwórku, a także może kosztować małą fortunę, aby zainstalować. Jeśli chcesz z dobrodziejstw sauny bez dedykowanej przestrzeni lub pieniędzy nakładów, przenośne domu sauna jest doskonałym wyborem.

Prawdziwie przenośne sauny domowe są zwykle wykonane z winylu i są łatwe w konfiguracji i wziąć w dół, a korzystają one ciepło pary lub ciepła podczerwieni do ogrzania ciała. Można wyciągnąć z sauny, gdy chcesz go używać, i zwinąć ją i schował kiedy skończysz - rozwiązywania problemów przestrzennych.

Przenośne Sauny domowe są tanie jak również, a może kosztować zaledwie $ 200-300.

Rozmiar Portable Sauny

Najlepszym aspektem przenośnych sauny jest to, że wymagają one bardzo mało miejsca, co czyni je doskonałym wyborem dla domów o ograniczonej przestrzeni lub mieszkania. Ale tak naprawdę, jak duże są przenośne sauny? To zależy od rodzaju sauny wybrać.

Ponieważ sauny namiotowe są najmniejsze z sauny i składany, są idealne do małych pomieszczeń. Typowe środki namiot sauna 680mm długości i 720mm dużej szerokości 960 mm.

Sauny Box są większe niż sauny namiotowych, a niektóre modele mogą pomieścić więcej niż jedną osobę. Sauny Box są najlepsze dla domów o powierzchni do poświęcenia się do sauny. Na przykład, osobiste pole modelu sauny można mierzyć 45 "szerokości x 45" x 77 długi "wysokie. Większe modele mogą być w dowolnym miejscu od 4" x 6 "do 5" x 7 ".

Co musisz In Your House przenośnego Sauna

Polar przenośne sauny i łaźnie parowe parowe Aroma są idealnym rozwiązaniem dla mniejszych domów lub mieszkań, ponieważ wymagają one mniej miejsca niż w tradycyjnej saunie. Jeśli myślisz o zakupie przenośny sauna, to jest to, co trzeba:

• Przestrzeń skonfigurować sauna. Oba Polar sauna sauny przenośne i Aroma łaźnie parowe parowe są nieco mniejsze niż tradycyjne sauny i są mniej inwazyjne, aby zainstalować
• Ponieważ obie Polar sauna sauny przenośne i Aroma łaźnie parowe parowe używać pary, można je ustawić meble z drewna lub panele w celu zapewnienia drewna nie wypaczać
• źródło elektryczne do podłączenia sauny lub łaźni parowej; Na przykład, Polar Portable dwuczęściowym Sauna wymaga dedykowanego wylotowy 15 A. uruchomić
• Czas, aby cieszyć się nową saunę!

Przenośne Sauny mieszkalne

Jeśli masz ograniczony rozmiar lub ograniczony budżet, ale chcą sauna domu, przenośne domu saunę z Polar sauna lub przenośny szafy pary z aromatem parowe jest pomysł do rozważenia.

Tradycyjne sauny może trwać sporo miejsca w swoim domu lub podwórku, a także może kosztować małą fortunę, aby zainstalować. Jeśli chcesz z dobrodziejstw sauny bez dedykowanej przestrzeni lub pieniędzy nakładów, przenośne domu sauny lub łaźni parowej jest to doskonały wybór.

Z przenośnym saunie z Polar sauna, można skonfigurować z sauny w minutach, a można go zabrać w dół, jeśli chcesz przenieść swoją lokalizację lub po przeniesieniu rezydencji. Przenośna szafka pary z aromatem parowe jest tak samo łatwy w instalacji i będzie można cieszyć odmładzające łaźni parowej w ciągu kilku minut.

Przenośne Sauna Korzyści zdrowotne

Przenośne Sauny z Polar sauna oferują wszystkie zalety tradycyjnych, pełnowymiarowa sauny. Przenośne Sauny oferują następujące rodzaje świadczeń medycznych i osobowych:

• ukojenia. Przenośne sauny parowe lub przenośne łaźnie parowe mogą być pomocne w redukcji stresu, poprzez rozluźnienie mięśni i zapewnia spokojne otoczenie
• detoksykacja. Ciepła w saunie powoduje można się pocić, co pomaga w usuwaniu zanieczyszczeń, takich jak metale ciężkie i toksyny środowiskowe
• Odmłodzenie skóry. Wynikające z użytkowania potu saunie otwiera i oczyszcza pory, dzięki czemu skóra bardziej miękka, młodsza i świecące
• stymulacja mięśni. Ciepło z sauny pobudza mięśnie, pomaga w bólu z dolegliwości, takich jak zapalenie stawów, urazy mięśni i stresu

Zagadnienia Instalowanie Aroma parowa łaźnia

Jeśli wybrałeś przenośny parową łaźnię parową z saunas.com, należy wziąć kilka rzeczy pod uwagę podczas instalowania go. Na przykład:

• Musisz być w ciągu 6 do 10 stóp odpowiedniego gniazdka sieciowego do zasilania łaźnia parowa, i nie powinien używać przedłużacza
• Nie używać na zewnątrz
• Upewnij się, że w instalacji gdzieś na wilgoć jest tolerancyjny i wilgotności
• Zainstaluj blisko prysznicem lub zmieniającym obszarze
• Instalacja, w których podłoga jest płaska i pozioma

Wykonaj kilka prostych rozważań, i będzie szybko i bezpiecznie za pomocą Aroma gabinet parowe.

Przenośne parowe Pokoje

Saunas.com oferuje przenośne szafy parowe z aromatem parowe, aby dać Ci możliwość cieszyć się łaźnią parową w mniejszej przestrzeni i przy mniejszej cenie niż innych przenośnych sauny.

Pokoje dostępne od Aroma parowe parowe są kompaktowe, dzięki czemu idealnie nadają się zmieścić w mieszkaniach lub domach z mniejszej przestrzeni. Mogą one pomieścić jeden kuracjusz na raz, i są łatwe w konfiguracji i zdjąć.

Mimo, że przenośne szafy parowe są mniejsze i bardziej przystępne, jednak Aroma ha parowa nie skimped od luksusu. Szafy wyposażone są w pilota do łatwej regulacji, łatwym do odczytania wyświetlaczem i olejków aromaterapeutycznych do użytku z komponentu aromaterapii.

Zastanów przenośny gabinet parową przez parową, jeśli chcesz korzyści z łaźni parowej w mniejszych, bardziej przenośny przestrzeni.

Jak Saunas.com Przenośne Sauny Pracuj

Przenośne sauny dostępne od saunas.com przez Polar Sauna wykorzystują ciepło pary do ogrzania ciała, dając pełne korzyści z sauny bez zaangażowania przestrzeni.

Zarówno Polar Przenośny Knockdown sauna pokoju i Polar dwuczęściowym Przenośne Sauna wyglądać tradycyjnych saun i są wykonane z drewna. Są one na tyle duże dla jednej lub większej liczby osób, aby dostać się, a ciepło z tradycyjnych grzejników parowych i podgrzewane skał.

Oba modele są łatwe w montażu; tak skonfigurować, podłączyć, i jesteś gotowy, aby cieszyć się sauna. Model z dwuczęściowym jest najłatwiejszy w montażu, a przenośne Knockdown sauna pokoju zajmuje trochę więcej w sposób instalacji. Oba rodzaje sauny są bardzo dobre, choć, jeśli chcesz małą saunę bez wielu instalacji kłopotów.

Co sprawia, że ​​sauna Portable

Przenośna sauna zapewnia wszystkie korzyści płynące z pełnowymiarową saunie, ale bez poświęcenia miejsca pełnowymiarowa sauny wymaga. Saunas.com oferuje zarówno przenośne sauny przez Polar sauna i przenośnych łaźnie parowe przez parową. Polar oferuje tradycyjne ciepło sauny parowej i parowa Aroma ogrzać użytkownika sauny z technologią łaźni parowej.

Polar dwuczęściowym Przenośne Sauna i sauna polarne Knockdown wykonane są z prefabrykowanych zestawów i są przenośne, w tym sensie, że mogą być zdjęte i ponownie, jeśli zdecydujesz się zmienić lokalizację saunie lub jeśli będziesz się poruszać. Mogą być one montowane w stosunkowo krótkim czasie, ale nie są do poruszania się często.

Zarówno Polar przenośne sauny i łaźnie parowe parowe Aroma są dobrym rozwiązaniem, jeśli masz mało miejsca, ale nadal chcesz wszystkie zalety sauny domowej.

Przenośne składane porównaniu Box Portable Sauny Sauny

Istnieją dwa rodzaje przenośnych sauny: BOX sauny, które przypominają tradycyjne sauny i namiot-jak sauny, zazwyczaj wykonane z winylu i przeznaczone dla jednej osoby. Ale jakie są inne różnice między saunami skrzyniowych i namiot?

Jeśli masz mało miejsca, sauna namiot jest chyba najlepszy dla Ciebie. Namiot jest składany sauny i można ustawić gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz, a wyłączany, gdy skończysz. Są też zwykle tańsze niż sauny skrzynki, jak również, co czyni je lepszym wyborem, jeśli Twój budżet jest ograniczony.

Sauny Box są lepszym wyborem, jeśli szukasz tradycyjnej saunie doświadczenia, z pełnowymiarową ideału pokoju relaksu. Chociaż za "przenośny", ponieważ nie wymagają hydraulika instalacja i konfiguracja wymagane pełnowymiarowa sauny, nie są "przenośne" w tym sensie mogą być przesuwane lub przechowywane z dala codziennie. Mogą one również być znacznie droższe niż sauny namiotu, co oznacza, że ​​wiążą się z większe inwestycje.

Jak znaleźć Portable sauna, która jest dla Ciebie

Przy zakupie przenośny sauna, istnieje kilka czynników, które należy rozważyć, gdy na zastanawianie się, co najlepszy rodzaj przenośnej sauny jest dla Ciebie. Istnieje kilka opcji do przemyślenia, takie jak, jeśli chcesz pole saunę lub namiot sauna i jak duże chcesz, aby sauna być.

Pomyśl o następujące punkty przy wyborze przenośnego sauna:

• Ile osób chcesz korzystać z sauny - jeśli jest więcej niż jeden na raz, należy rozważyć większą modelu skrzynki sauna zamiast sauny namiot
• Jak dużo miejsca dla mam sauny - jeśli przestrzeń jest ograniczona, należy rozważyć składany namiot sauna
• Co chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w saunie - po prostu chcesz do świadczeń medycznych w pary lub ciepła podczerwieni, czy chcesz, aby być w stanie usiąść i zrelaksować się w saunie? Jeśli chcesz, aby móc się zrelaksować, za saunę skrzynki
• Jak chcesz wydać - jeśli Twój budżet jest ograniczony, sauna namiot jest najlepszym rozwiązaniem

Pamiętaj, że nie ma "złego" wybór przy wyborze przenośnego sauna; niezależnie od rodzaju sauny pasuje do Twoich potrzeb i budżetu jest właściwym wyborem dla Ciebie.

Co musisz In Your House przenośnego Sauna

Przenośne Sauny są idealnym rozwiązaniem dla mniejszych domów lub mieszkań, ponieważ wymagają one mniej miejsca niż w tradycyjnej saunie. Jeśli myślisz o zakupie przenośny sauna, to jest to, co trzeba:

• Dla skrzynkowej przenośnego sauny, trzeba dedykowanego miejsca, aby ustawić sauna. Pole typu sauny są zazwyczaj mniejsze niż tradycyjne sauny i są mniej inwazyjne, aby zainstalować
• Dla typu sauny namiot, to po prostu trzeba gdzieś można go ustawić; od sauny namiot można łatwo zmontować i upadł, nie potrzebujesz specjalnego miejsca
• Jeśli sauny wykorzystuje parę wodną, ​​możesz go używać z dala od mebli z drewna lub paneli w celu zapewnienia drewna nie wypaczać
• Aby uruchomić albo saunę lub sauna pole namiotowe, musisz źródła elektrycznego do podłączenia ich.
• Zapoznaj się z zaleceniami producenta na temat, ile mocy potrzebuje wylot do dostarczania; niektóre przenośne sauny wymaga tylko standardowe 110-120 placówek domowych, podczas gdy inne sauny potrzebują więcej napięcia

Podróżowanie z przenośnym Sauna

Jedną z głównych korzyści płynących z przenośnej sauny jest możliwość zabrać ją ze sobą. Jeśli podróżujemy do pracy lub dla przyjemności, wiesz, jak męczące i stresujące podróż samolotem, jazdy, nawigacyjny dziwne miasta mogą być. Ale przenośna sauna, że ​​mogę iść z tobą może być tylko to, czego potrzebujesz, aby się zrelaksować i odmłodzić.

Większość sauny namiot-jak są wykonane z winylu i są składane, i pochodzą z własnej torby podróżnej. Mają one złożyć i zabrać ze sobą, co czyni je idealnym towarzyszem podróży. Mogą one być wykonane jak bagaż, łatwo sprawdzone przez odbioru bagażu lub rzucone w bagażniku.

Większość sauny namiotowe są wystarczająco małe, aby być utworzone w średniej wielkości pokój w hotelu, co oznacza, że ​​mogą być łatwo wykorzystane do zrelaksować podczas gdy na drodze.

Składanie sauna Tent

Montaż sauna namiot jest szybki proces, co dobry zakup jeśli chcesz łatwość obsługi w połączeniu z przenoszeniem. Większość sauny namiotu są montowane w taki sam sposób.

Oto krótki poradnik jak skonfigurować sauna namiotu:
• Otwórz namiot ciągnąc końce się
• Otwórz ramkę i upewnić się, że jest stabilny
• Wyciągnąć siedzenie w dół i upewnij się, że są zabezpieczone w ramach prawidłowo
• Połóż wody do kotła, jeśli masz sauną parową
• Odczekać około 30 minut do wody do ogrzania; lub, jeśli korzystasz z sauny na podczerwień, czekać około 15 minut na rozgrzanie sauny
• Przesuń się, spakować namiot i korzystać z sauny

Zalety Portable Sauna

Wszystkie sauny mają korzyści; przenośne sauny mogą mieć dodatkową korzyść, jeśli masz ograniczony budżet lub ograniczoną przestrzeń. Z większości przenośnych sauny, można doświadczyć tych samych świadczeń medycznych, jak w pełnowymiarowym sauny, takich jak detoksykacji, relaksu i stymulacji mięśni - ale na mniejszą cenę i przy mniejszym pokoju poświęconej saunie.

Przenośne Sauny, sauny na podczerwień lub albo sauny parowe, może dostarczyć wiele korzyści zdrowotnych. Mimo, że przenośne sauny może być mniejszy niż pełnowymiarową sauny, ciepła i pary jest jeszcze dobre dla bóle mięśni i pomaga pomoc uwolnienie toksyn z mięśni i krwi.

Ponadto, przenośne sauny są zazwyczaj tańsze niż pełnowymiarowa saun, co czyni je idealnym rozwiązaniem, jeśli są w budżecie. Firanki są również sauny składane, co oznacza, że ​​nie trzeba poświęcić przestrzeń do sauny; mogą być również wykonywane z tobą, gdy jesteś w podróży, pozwalając cieszyć się z dobrodziejstw sauny jednocześnie z dala od domu.

Koszt Portable Sauny

Jeśli jesteś zainteresowany alternatywa taniego do tradycyjnej sauny w domu, należy rozważyć przenośny sauna z Polar sauna lub przenośny gabinet parową przez parową. Przenośne Sauny są zwykle mniejsze i tańsze niż tradycyjne sauny.

Przenośne sauny przez Polar Sauna będzie kosztować od około 3200 dolarów do 3500 dolarów, a pomieścić dwie kąpiących się w czasie. Oba modele dostępne na saunas.com są łatwe w konfiguracji i wziąć w dół, można przemieszczać w razie potrzeby.

Przenośna szafka pary przez parową jest notowana na $ 1,895.00, może pomieścić jeden kuracjusz, jest łatwy do skonfigurowania i zdjąć, i podłącza się do zwykłego gniazdka domowego. To również pochodzi z olejków aromaterapeutycznych i pilota zdalnego sterowania.

Przewodnik po przenośne toalety Camping

Przewodnik po przenośne toalety Camping


Nie wszystkie przenośne toalety są sobie równe; Ten przewodnik przenośnych toalet kempingowych pomoże Ci wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Toalety przenośne

Przenośna toaleta jest dowolny typ WC, które mogą być łatwo transportowany w samochodzie, więc może warto rozważyć dodanie jednego do listy rzeczy do podjęcia kemping. Mając toalety na swojej wyprawy będzie podróż o wiele bardziej przyjemne, ponieważ nie będzie musiał przejść się za drzewem, gdy zajdzie taka potrzeba. Przenośne toalety kempingowe są nie tylko do biwakowania. Może się okazać posiadanie toalety kemping korzystny w następujących sytuacjach:

 • Na długich podróży samochodem, w którym nie mogą natknąć szalet bardzo często
 • Jeśli podróżujesz z małymi dziećmi i nie mogą się doczekać, aż do zlokalizowania następnego toalety publicznej
 • Dla kogoś, że ma chorobę i nie może chodzić daleko do WC
 • Aby utrzymać przy łóżku w nocy użytkowania, zwłaszcza dla osób starszych lub dzieci, którzy nadal zwilżenie łóżko
 • Parków, targów i festiwali, w których nie może być odpowiednie toalety
 • Dla najbardziej powszechnego użytku ... kempingi

Przewodnik po przenośne toalety Camping

Nie wszystkie toalety kempingowe są sobie równe. Gdy robisz badania, aby znaleźć najlepszą toaletę kemping należy wziąć pod uwagę następujące elementy:

 • Cena: dobry obóz WC może kosztować więcej, ale łatwość obsługi i możliwość utrzymania zapachy na minimum może być warto.
 • Przenośność: Czy złożyć małe i nie wycieka?
 • Łatwość użytkowania: Czy to skonfigurować i zdjąć szybko? Czy jesteś w stanie łatwo opróżnić zawartość z małym bałaganie?
 • Stabilność: Czy WC przewrócić, gdy siedzisz na nim? Czy to jest wygodne?
 • Zapachy: Czy zachować zapachy do minimum?
 • Czystość: Czy można utrzymać go w czystości łatwo?
 • Samowystarczalny: Czy odpady zejść do osobnej zamkniętej pojemnika?

Rodzaje przenośne toalety Camping

Ten przewodnik przenośnych toalet kempingowych kategoryzuje toalety na trzy główne typy. W każdej kategorii istnieją różnice, jak również.

Wiadro toaleta

Najprostszym i najtańszym obóz WC jest WC wiadro. Zasadniczo jest sedes, które można umieścić na górze, w specjalnie przygotowanym wiadrze lub 5 galonów wiadro z farbą. Wiadro toaleta jest dość wytrzymały; nie przechylić tak łatwe, jak niektórych przenośnych toalet kempingowych. To jest na tyle wysoki, dla dorosłych, aby usiąść wygodnie, ale prawdopodobnie zbyt wysokie dla małych dzieci. Nie będzie mógł go wylewać i nie będą mieć pokrywę. To zapach dość ostry i nie powinny być trzymane w namiocie lub przyczepie. Należy używać papieru toaletowego i biodegradowalnych WC dodatki w celu wyeliminowania zapachu. Wyjmowane wkładki nie są dostępne do czyszczenia i usuwania łatwiejsze. Być może trzeba silny żołądek opróżnić tego typu WC.

Inne nazwy toalecie wiadro są:

 • Luggable toalecie
 • Komoda wiadro
 • Nocnik łyżki
 • Nocnik wiaderko
 • Wiadro toaleta

Składany toaleta

Ten obóz WC ma nogi, które zginają się razem lub pod spodem przy WC nie jest używany do objęcia najmniejszą ilość miejsca podczas podróży. Gdy dojdziesz do celu można rozłożyć nogi i umieścić w toalecie albo przez otwór w ziemi lub użyć worka do połowu produktów odpadowych. Większość z tych składanych toalety są trzy nogami i nie wytrzymały. Zapach może być ostry, a zatem składana WC powinny być trzymane z dala od namiotu lub przyczepy. Worki, które posiadają odpady mogą mieć eliminator zapachu dodaje który jest miły, ale kiedy worek jest pełny to może być bardzo trudne do usunięcia i może okazać się dość niechlujnie. Powinieneś mieć silny żołądek do opróżnienia tego typu WC.

Portable Flush Toilet

Przenośne spłuczka w toalecie jest luksusowy model przenośnych toalet kempingowych. Zazwyczaj są one bardzo wygodne i trwałe, aby usiąść. Niektóre z tych toalet są krótsze niż inne i może trzeba ustawić na cokole, aby być wygodne dla wysokich osób. Jesteś w stanie spłukiwania toalety tak jak zwykły WC. Odpadów spada poniżej WC do zawartych obszarze, który jest zazwyczaj łatwe do zrzutu. Jesteś w stanie umieścić chemikalia do tego typu WC, więc zapach będzie minimalny. Ten WC może być uznane za autonomiczny, co jest zaletą, a wymóg niektórych campingów.

Bądź mądry wybór

Możesz czuć, że najlepiej, aby uzyskać najtańszy kemping toalety, ale jeśli wrócić i przeczytać ten przewodnik przenośnych toalet kempingowych można zauważyć, że o toaletę, który jest wygodny, łatwy w użyciu, czyste i bez zapachu sprawi, że kemping potknąć o wiele bardziej przyjemne.

Imprezy: wesela Porady

Zaproszenie Informacje dla przyszłej panny młodej

Zaproszenia ślubne prysznic należy przesyłać trzy do czterech tygodni przed rozpoczęciem imprezy. Jeśli zastanawiasz się, co jest standardem informacji na zaproszeniach, przeczytaj poniższe wskazówki:

 • Nazwa panny młodej-to-be.
 • Data prysznicem.
 • Czas prysznicem. Na przykład, godzina czternasta - godzina siedemnasta (Najlepiej umieścić zarówno czas rozpoczęcia i zakończenia, więc goście mogą zaplanować swój dzień).
 • Adres, pod którym odbywa się prysznic (i dobrze jest to mapa z kierunków).
 • Nazwa i numer telefonu z hostess / hostessy.
 • Data termin RSVP. (Jest to zwykle około dwóch tygodni przed dniem prysznic).
 • Temat dla nowożeńców prysznic (jeśli dotyczy).
 • Kolory dekoracji domu (jeśli dotyczy).
 • W przypadku, gdy para jest zarejestrowana

Uwaga: większość ekspertów Etykieta będzie powiedzieć, że podczas gdy dopuszczalne jest lista sklepów, gdzie para jest zarejestrowane na wesele prysznicem zaproszenia, jest tandetny do listy to na zaproszenia ślubne.

Bridal Shower Party Favor Pomysły

W większości ślubne, panna młoda nie jest jedynym, który wraca do domu z prezentem - goście się też prezent. Oto kilka pomysłów na prezenty ślubne prysznic lub przysługi, strony firm dostaw dzięki uprzejmości strony:

 • Cukierki w ozdobnym pudełku
 • Małe klatki
 • Małe elektrownie (owinąć materiał wokół garnka i krawat z indywidualną wstążką)
 • Mydła
 • Balsamy do ciała
 • Świece
 • Podstawki
 • Potpourri Saszetka
 • Zestaw do manicure
 • Mini album
 • Tagi przechowalnia
 • Ceramiczne shakery
 • Ciastka
 • Pierścienie na serwetki
 • Sole do kąpieli
 • Lustro Podróż
 • Butelka korek
 • Małe wazony
 • Otwieracz do listów

Gry dla nowożeńców prysznic

Istnieje wiele gier dla nowożeńców prysznic zaprojektowane, aby utrzymać gości rozrywkę podczas Oblubienica otwiera jej prezenty. Jednym z najbardziej popularnych jest wesele prysznicem Bingo, w których goście znak od prezentu na ich karcie Bingo, ponieważ są one otwarte, dopóki nie Bingo. Ale są inne sposoby na dobrą zabawę. Istnieje ślubne prysznic skreślać karty, ciekawostki o młodej pary, krzyżówki, a goście rezerwacja może wypełnić słowami mądrości na temat małżeństwa i bilety loterii, w której nagrodami drzwi są rozdawane. Porozmawiaj ze swoim narzeczonej lub strony ślubne, które najlepiej pasowały do ​​idei partii.

Pomysły na Store Kupiony Zaproszenia ślubne i Domowych

Twoje wesele prysznicem zaproszenia będzie ustawić styl i ton imprezy. Czy zdecydujesz się zrobić samemu lub zamówić je od firmy, możliwości są nieograniczone.

Istnieje wiele firm chętnych do drukowania shower zaproszenia ślubne. Rodzaj zaproszenia może wahać się od bardzo dorywczo bardzo formalne. Zaproszenia ślubne prysznic może być wyposażony w kwiaty, serca, kieliszki do szampana, łuki, motyw plaża, ocean, tort weselny ... niebo jest granicą.

Jeśli chcesz tworzyć własne, zacząć wcześnie, aby dać sobie wystarczająco dużo czasu, aby zmienić zdanie i skorygować ewentualne błędy. Poszukaj pomysłów przeglądając katalogi zaproszenia lub iść do sklepu, który sprzedaje i robi zaproszenia inspiracji.

Są to zestawy zaproszenia, które można kupić na domowym komputerze. Często posiadają one zaproszenia są już urządzone i wszystko co musisz zrobić, to wypełnić informacje. Jest to ekonomiczny i oszczędzający czas sposób na tworzenie zaproszeń. Dodać swoje własne projekty przez wykrawania otworów w górnej i prowadzenia taśmy wzdłuż krawędzi lub ostemplowanie z oblubienicy i inicjały pana młodego na rogu.

Jeśli zaczynasz od zera, iść do sklepu papierniczego i przeglądać wybór papieru. Kup kilka próbek, dzięki czemu można bawić się z kilku pomysłów, przed podjęciem decyzji o jednym. Jeśli chcesz szeroką gamę czcionek do wyboru, wiele sklepów ze sprzętem biura oferują CD dla około 10 dolarów, który zawiera setki czcionek można wybierać.

Tematyczne dla przyszłej panny młodej prezenty

Istnieje nieskończona ilość pomysłów na prezent dla motywem prysznicem ślubnej. Tematyczne prysznice ślubne może naprawdę poczuć się wyjątkowo, bo panna młoda jesteś kierowania jej szczególne interesy. Dla panny młodej, który kocha do ogrodu, prezenty mogą zawierać nasiona i rośliny doniczkowe. Dla panny młodej, która uwielbia gotować, prezenty mogą być ograniczone gotować książek, szpatułki i inne narzędzia kuchenne.

Jeśli podoba Ci się pomysł hosting atrakcyjny prysznic ślubny, oto kilka pomysłów, które pomogą Ci tematycznie zdecydować, które pasuje do narzeczonej w swoim życiu. Tylko pamiętaj, aby zrobić to znany na zaproszenie, które nie jest tematem, a goście powinni starać się pozostać w tym temacie przy wyborze prezentu.

Porcelanowych, szklanych tematyczne - prezenty może być porcelana, kryształ, kuchnia, szklane, wazony, świece

Rozrywka motyw - prezenty może być miska dziurkowania, przetarcia danie, stojak na wino, kieliszki do wina i bar, wiadro lodu, eleganckie podstawki

Miesiąc miodowy temat - prezenty może być bagaż, słowniki zagranicznych, czytając materiały, przedpłacone karty telefoniczne, aparat

Outdoor tematyczne - prezenty może być kemping lub wędrówki przedmiotów

Bielizna motyw - prezenty mogą być suknie nocne, podwiązki, sexy biustonosze i majtki sexy

Spa i piękno tematyczne - prezenty może być kadzidła, kulki do kąpieli, kosmetyki, perfumy, balsamy, zestaw do manicure, masaż prezent świadectwa

24-7 tematyczne - Goście otrzymują czas dnia - rano, po południu, wieczorem - i przynieść prezent panna młoda może korzystać w tym czasie dnia. Na przykład, może być prezentem rano lub szlafrok ekspres; po południu prezent może być torebka czy biżuteria i prezent wieczór może być bielizna lub muzyki.

Wedding Party Prezenty

Twoje druhny pracuje niestrudzenie, aby zapewnić wyjątkowy dzień jest spektakularny. Za ich ciężką pracę, zasługują wspaniały prezent. Ale co oni chcą? Oto kilka pomysłów z ekspertami.

Najpopularniejsze prezenty weselne lub druhny prezenty w 2006 roku, według AmericanBridal.com są:

 • Haftowana biżuteria rolki
 • Kapcie frotte tkaniny spa
 • Haftowane kosmetyczka
 • Monogrammed dźwigać torby
 • Kryształ początkowa torebki
 • Satynowe wykończenie kompaktowe grawerowane
 • Kolczyki kropla koloru

Gra Bridal Pomysły prysznic

GRA ubrania pin 1) Podaj każdy gość z małym pin ubrania. 2) Wybierz kilka słów "klucz", jak małżeństwo, ślub, itp 3) Podczas prysznicem jeśli usłyszy ktoś mówi jedno ze słów kluczowych, masz wziąć ich ubrania pin. Są one nadal w stanie grać. 4) obiekt w grze jest do utrzymywania najbardziej ubrania szpilki na końcu prysznica. Zwycięzca otrzyma nagrodę.

Pomysły dla nowożeńców prysznic tematyczne

To świetny pomysł dla małych prysznice. Przypisać inny związane małżeństwa, lub domu motyw do każdego gościa i je wypełnić kosz z odpowiednich pozycji. Przykłady:

* Kosz Kuchnia (naciśnij czosnek, Baster, ręczniki kuchenne, kubki pomiarowe, itp)

* Ogród koszyk (nasiona kwiatów, rękawice ogrodnicze, kielnia)

* Romans koszyk (certyfikat obiad, płyty CD, książki kucharskie)

* Piknik kosz (butelka szampana, certyfikat do sklepu spożywczego na delikatesowych przedmiotów, tomik poezji)

* Rozrywka koszyk (bilety do teatru, kupony park rozrywki, wideo)

Dla przyszłej panny młodej gry Pomysły - Memory Game

1. Wybierz 10 pozycji i umieścić na tacce. (Pozycje mogą być coś dla nowej narzeczonej Mogą być wszystko, od artykułów gospodarstwa domowego pozycji dla niej korzystać na jej podróży poślubnej To wszystko zależy od tego jak dzikie chcesz uzyskać Upewnij się, że rzeczy nie będzie nikogo obrażać....: ) 2. Podaj każdego gościa z papieru i długopis. 3. Połóż ręcznik na pozycji i doprowadzić je do środka pomieszczenia. 4. Podnieś ręcznik i liczyć 10 sekund. 5. Połóż ręcznik z powrotem na tacy i wyjmij tacę z pokoju. 6. Goście mają teraz 1 minutę napisać jak najwięcej przedmiotów, które mogą pamiętać. 7. Gość, który ma najwięcej poprawnych odpowiedzi wygrywa nagrodę. 8. panna młoda się teraz robi, aby utrzymać wszystkie pozycje.

Planowanie prysznic dla nowożeńców

Idealny czas, aby zorganizować wesele prysznic to sześć tygodni przed ślubem. Musisz około ośmiu tygodni, aby zaplanować formalne bridal prysznicem, mniej czasu, jeśli wesele prysznicem jesteś gospodarzem będzie na co dzień. Jeśli wesele prysznicem nie jest zaskoczeniem, a następnie porozmawiać z oblubienicy o tym, kiedy chciałaby mieć prysznic, a jeśli chciałaby pewien motyw. Jeśli wesele prysznicem jest zaskoczeniem, razem z panny młodej najbliższej rodziny i przyjaciół, aby zdecydować się na te czynniki.

Tydzień przed prysznicem, należy:

 • Przygotuj wszystko, co może być zamrożone w przyszłość
 • Zadzwoń kto nie odpowiedział na zaproszenie
 • Sprawdź wszystkie recepty i kupić składniki
 • Albo oczyścić swój dom lub wynająć kogoś, aby to zrobić
 • Jeśli będziesz potrzebował dodatkowej przestrzeni lodówki, wezwać sąsiada
 • Zdecyduj, co masz na sobie, upewniając się, że jest wciśnięty i gotowe do noszenia
 • Wypełnij umieścić kart dla osób uczestniczących

Dzień przed prysznicem, upewnij się, że:

 • Zakup, odebrać, lub zrobić resztę żywności w menu
 • Sprawdź swój dom na ostatniego czyszczenia minut
 • Skonfiguruj dodatkowe krzesła dla gości
 • Sprawdź, czy masz wystarczająco dużo lodu
 • Spróbuj ustawić punkt, aby wyświetlić prezenty panny młodej
 • Sprawdź, co razem kwiaty zostaną dostarczone lub odebrać je samodzielnie
 • Mają plastikowe worek na śmieci gotowy do opakowań
 • Podaj notes i długopis do listy prezentów i kto dał im (jedna z druhen zwykle pisze listy)

Wedding Party Pomysły na prezenty

Jest to wielki dar funkcjonalne dla Groomsmen. Średnie chłodnicy w kształcie okrągłego zabawy może być wypełniony różnego rodzaju rzeczy. Dla typu golfista, umieścić w niektórych piłek golfowych, trójniki i może sześciopak. Dla miłośników innych sportów, bilety do gry, niedrogi siatkówki, piłki nożnej, a nawet pomponem głowę swojego ulubionego odtwarzacza (końcówki w końcu - może trzeba spuścić powietrze z piłki sportowe zmieścić się w chłodnicy).

Wybór kwiatów w sezonie na wesele Dekoracje

Trzymać z kwiatem, które są w sezonie. Tak, to może być ciekawe i dramatyczne zadziwiać swoich gości tulipanów w październiku lub piwonii w grudniu, ale kwiaty w sezonie są zawsze tańsze. Tulipany na wiosnę i dalie w upadku nie muszą być nudne ze wszystkich stylów i odmian dostępne w tych dniach. Zamiast być ustawiony na określonym kwiat, strzelać do nastroju, uczucie, które pomaga przynieść temat twojego rozmówcy razem. Zbadaj sezonowe laski z nowej perspektywy.

Tematyczne ślubne

Niektóre pomysły ślubne prysznic tematyczne obejmują:

* Kuchnia (kuchnia są zorientowane na prezenty)
* Żywność i rozrywkowych (prezenty są certyfikaty do lokalnych restauracji, film przechodzi, filmowe wynajem certyfikaty, itp)
* Romantyczny miesiąc miodowy (prezenty mogą obejmować romantycznych książek, świec, olejów, płynów do kąpieli, itp)

Dlaczego Surprise ślubne może być zły pomysł

Czy masz serce ustawić na wesele planujemy niespodziankę prysznic dla panny młodej w swoim życiu? Sprawdź następujące czynniki pierwsze, aby zobaczyć, czy może być pomyłki. Eksperci odradzają ślubne suknie ślubne prysznic co zaskoczenie, chyba że jesteś pewien, co następuje:

 • Nie będzie rozczarowany narzeczona się, że nie została poinformowana wcześniej o prysznicem
 • Jesteś przekonany, że lista gości obejmuje wszystkich bride-to-be byłby zaproszony, gdyby była konsultacje
 • Panna młoda-to-be zarejestrował prysznicowych prezenty
 • Panna młoda nie będzie zaplanować kolejną imprezę na planowanym terminem

To jest mój ślub!

Kto ślubie tutaj, tak? To jest twój dzień. Nie bój się być sobą. Wybierz, co lubisz. Wybierz coś, że mówi coś o Ciebie i Twojego partnera. Niech to odzwierciedlać to kim jesteś, swoją osobowość. Baw się dobrze!

Zaręczynowe dobrodziejstw

Na wesele łask prysznic firm lub swoich najbliższych łask zaręczynowe, sprawdzić swoje centrum ogrodu przed kwiaciarni. Żywe rośliny często może być tańsze w dłuższej perspektywie. I to sprawdzić - nie w ostatniej chwili działa ok, można je odebrać kilka dni przed imprezą, a oni mogą pełnić swoją korzyść firmy. Możliwości zwiększenia swoje imprezy tematyczne z żywych roślin nie ma końca.

Storczyki w donicach zrobić doskonałe stroiki firm, które goście będą zachwyceni jak łask i wydają się zejść w cenie każdego roku. W zeszłym tygodniu widziałem piękne orchidee w Home Depot za 9,99 dolarów! A były już w doniczkach terakotowej. Z kwiaciarni ładowania ponad $ 50 na centralnym, jeśli widzisz, wiele tak nie przepuścić. Alternatywne duże, identyczne (i nie mówię identyczne na nic - storczyki są odtwarzane przez klonowanie) storczyki ze świecami w dół na środku stołu, lub grupy różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, jako żywej partii centralnym.

Jack i Jill ślubne

Nie zostawiaj pana młodego na wesele prysznicem strony. Prysznic koedukacyjnej jest zazwyczaj nazywany "Jack i Jill" prysznic. To może być grill w parku, na plaży, czy w podwórku.

Popularny temat na Jack i Jill prysznicem zachodniej lub grill Prysznic tematyce. Grill zaproszenia ślubne tematyce prysznic i dekoracje są proste i ustawione spokojny ton. Znajdziesz ślubny dostaw firm w bród. Baw się z obrusami w kratkę, światła partii, i rekwizyty, które zwracają uwagę na pary młodej. Łatwo dostosować zachodnie kapelusze dla panny młodej i pana młodego. Owiń biały tiul wokół niej i czarną chustę wokół jego. Ojciec panny młodej może nosić odznakę szeryfa.

Trzymaj proste jedzenie z hamburgerów, fasoli, sałatka ziemniaczana, ciasto czekoladowe, i mnóstwo lodem-dół napojów. Szczęśliwa para docenią coraz prezenty firm jak barbecue pit, fartuch szefa kuchni, szczypce do grillowania, kraciaste gorące rękawice z jednym palcem, grillowanie książki kucharskie i fotele. Nawet węgiel, lżejsze i sos barbecue będzie przydatna po jesteś żonaty.

Wedding Party Prezenty

Jest to wielki dar funkcjonalne dla Groomsmen. Średnie chłodnicy w kształcie okrągłego zabawy może być wypełniony różnego rodzaju rzeczy. Dla typu golfista, umieścić w niektórych piłek golfowych, trójniki i może sześciopak. Dla miłośników innych sportów, bilety do gry, niedrogi siatkówki, piłki nożnej, a nawet pomponem głowę swojego ulubionego odtwarzacza (końcówki w końcu - może trzeba spuścić powietrze z piłki sportowe zmieścić się w chłodnicy).

Zaręczynowe Prezenty

Na prezenty zaręczynowe, będziemy chcieli wziąć coś dla pary. Fajny pomysł byłoby zrobić kosz z winem, ser, krakersy itp Możesz również dodać ładne parę kieliszków.

Wedding Party Supplies Wspólnej

Dla rzeczywistych ślubu, są materiały wesele, że większość par musi wypełnić pewne rytuały w ceremonii i przyjęcia. Na przykład, niektóre materiały i zabawy wspólne ślubne obejmują programy, jedności świece, przysług lub upominków firm, księgi gości, podwiązki, pamiątkę przedmioty gości podpisać takie jak kołdry, maty ramki lub naczynia, łazienka koszy pełnych elementów, takich jak lakier do włosów, mennic i bezpieczeństwa szpilki, okulary opiekania, ciasto noże i centerpieces tabeli.

Pary trwać od tych wspólnych pomysłów, a także uruchomić z własnych pomysłów. Tak czy inaczej, firmy zaopatrzenia firm będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje prośby i sprostać Państwa wymaganiom.

Projektor: Przenośne projektory Porady

Lekkie Ultra Projektory

Jeśli chcesz łatwo przenośny projektor, myślę ultralekki. To może ważyć jak najmniej 4 kg, co łatwe dla nikogo do noszenia. Nie znajdziesz mniej funkcji lub opcji tylko dlatego, że mniejsze albo, jak cechy można znaleźć w standardowych projektorów będzie dostępna w ultra projektora światła, jak również. Wystarczy pamiętać, że ultra lekkie przenośne projektory są także łatwiejsze do kradzieży. Więc upewnij się, że bezpieczeństwo solidną dla projektora, też.

Maksymalizacja zwrotu z inwestycji z przenośnych projektorów

Jeśli chcesz najlepszy zwrot z inwestycji na projektorze, dostać przenośny jeden. Również myślę o uzyskanie jaskrawe światła i spróbuj znaleźć taki, o długiej żywotności lampy, jak również. Wszystkie te wskazówki pozwolą Ci uzyskać najbardziej korzystanie z projektora i lepszą ogólną ROI

Przenośne, które ważą mniej

Dzięki technologii naszego dzisiejszego świata, to nic dziwnego, projektor może nadal uzyskać mniejsze bez poświęcania możliwości i umiejętności. Wiele projektory są oferowane które ważą w granicach 7 funtów, w tym modele z Hitachi, Mitsubishi, NEC i InFocus.

Przenośne projektory i ekrany

Przenośne projektory zawsze może być używany na każdym ekranie projekcyjnym, ale co jeśli nie ma miejsca na ekranie przenośnego projektora? Spójrz na Draper i Da-Lite, które sprawiają, zarówno toczenia i przenośne ekrany projekcyjne tri-pod, i można je znaleźć za jedyne 70 dolarów. Apollo i Elite oferują podobne rozwiązania ekrany przenośne. Większość przenośne ekrany są styl tri-pod, co pozwala na skonfigurowanie go i wziąć go tak łatwo, tak samo, jak sztalugi.

Najlżejszy światła

Doładowanie nawet to, co wydawało się być najlżejszym dostaną, przenośne projektory znaleźli sposób, aby uzyskać jaśniejszy. Wiele różnych producentów oferuje projektory, które ważą zaledwie 4 kg lub mniej. Jeśli jesteś zainteresowany będzie jak najlżejsze, modele te mogą Cię interesować: - InFocus LP70 + - InFocus LP120 - Dell 3400MP Optoma EP729 -. Spodziewać się w dowolnym miejscu z prawie 1000 dolarów do ponad 4000 dolarów. Ponadto, jeśli chcesz ultralekki, jesteś dość dużo ograniczone do DLP nad LCD.

Przenośne ekrany projekcyjne na rynku

Istnieje wiele ekrany projekcyjne przenośne dostępne na rynku, począwszy w cenie od $ 70 do ponad 1500 dolarów. Przenośny ekran 80-calowy może być lubiący za jedyne 200 dolarów w Internecie. Jeśli szukasz czegoś naprawdę tani, sprawdź ekran Da-Lite Picture King statywu.

Portables Nawet Zapalniczka

Jakby osiągnięcie ładne 7 funtów nie jest wystarczająco dużo światła, jest mnóstwo do wyboru, które są jeszcze lżejsze. Jeśli chcesz przenośny projektor, który waży mniej niż 7 kg, sprawdź marki jak InFocus, Hitachi, Mitsubishi, Casio i NEC.

Meble szkoły: Przenośne Etapy i Piony Porady

Zakupy dla podestów przenośnych

Zakupy na przenośnych platformach scenicznych może być przytłaczający proces ze względu na liczbę dostępnych opcji. Jednakże konsumenci, którzy mają pojęcie o swoich podstawowych potrzeb mogą uznać ten proces jest dość prosty. Robiąc zakupy na przenośnych platformach scenicznych ważne jest, aby rozważyć powierzchni pokładu, wielkość i wysokość.

Wspólne powierzchnie pokładowe obejmują płyty pilśniowej, polipropylen i dywany. Płyt pilśniowych twardych powierzchni jest oszczędne, ale polipropylen pomaga stworzyć antypoślizgową powierzchnię. Przenośne podesty sceniczne są droższe, ale również są zazwyczaj bardziej atrakcyjne i zapewniają większą absorpcję dźwięku niż inne powierzchnie. Rozmiar powinien dokładnie rozważyć, ponieważ powierzchnia pokładu musi pomieścić bieżących potrzeb, a także powinny stanowić dla przyszłych zastosowań scenicznych. Wreszcie wysokość przenośnego podestów muszą być brane pod uwagę. Podesty sceniczne używane przez dzieci wydają się być wyższe niż te, przeznaczone dla osób dorosłych, ponieważ wyższe stadium pomaga uczynić mniejszych wykonawców bardziej widoczne dla publiczności.

Opcje Podium i pulpity

Dwa podstawowe czynniki do rozważenia przy porównywaniu podium i pulpity to rodzaj mównicy, a także włączenie zbudowany w urządzeniach elektronicznych. Istnieją dwa podstawowe rodzaje podium i pulpitów. Typy te są różne odmiany stołowe i podłogowe. Pulpity stołowe są mniejsze i można postawić na stole. Do zalet tego typu pulpitów to, że pozwalają one na większą uwagę na głośnik i są łatwiejsze do przenoszenia i przechowywania. Pulpity podłogowe może być regulowana wysokość lub stałej wysokości. Ten rodzaj mównicy zapewnia bardziej profesjonalny wygląd niż pulpitów stołowych.

Włączenie zbudowany w elementach elektronicznych powinny być uwzględnione przy zakupie podium lub pulpit. Pulpity bez zbudowane w elektronice będzie mniej kosztowne i są odpowiednie dla małych pomieszczeniach lub pomieszczeniach z rozgłośnią. Większe miejsca lub miejsc bez systemach nagłośnieniowych powinna zawierać pulpit z wbudowaną elektroniką. Niektóre z elementów elektronicznych do rozważenia są głośniki, wzmacniacze i mikrofony.

Zrozumienie przenośna scena piony

Przenośne piony sceniczne są zasadniczo przenośne platformy, które zapewniają wiele warstw. Przenośny etap instalacyjna jest często korzystniejsze od standardowej platformie za wykonania chorale gdy istnieje wiele elementów chorus które są podobne w wysokości. Mając członkowie stoją na warstwach pozwala zapewnić wszystkie są widoczne dla publiczności.

Głównym czynnikiem do rozważenia przy wyborze przenośna scena pion to czy wymagana jest siedzącym ptaszkiem lub stałego ptaszkiem. Główną różnicą pomiędzy tymi dwoma rodzajami rygli jest głębokość poziomu pokładu. Siedzących piony są zazwyczaj głębiej, aby pomieścić krzesła podczas piony stojące są mniej. Jeśli krzesła będą wykorzystywane na scenie, z siedzibą piony są prawdopodobnie konieczne, gdy piony stojące będzie odpowiednia do występów, które nie wymagają wykonawcy na wolny stolik.

Wybór przenośna scena koncertowa dla dzieci

Wzrost jest kluczem przy wyborze przenośna scena koncertowa dla dzieci. Wzrost jest istotny, ponieważ dzieci są mniejsze postury niż dorośli i dlatego wymagają wyższej scenę koncertową w celu zapewnienia widoczności do wszystkich widzów. Jednakże, należy zachować ostrożność, aby uniknąć wybierając etap, który jest na tyle wysoki, aby uniknąć zagrożenia dla dzieci. Wspólne wysokości dla przenośnych etapach są 8 ", 16", 24 "i 32", choć etapy mogą być dostępne w innych wysokościach.

Powierzchnia pokładu należy również uwzględnić przy wyborze scenę koncertową dla dzieci. Polipropylenu mogą być idealne, ponieważ zapewnia powierzchnię antypoślizgową, która nie tłumienia dźwięku. Jednak to będzie prawdopodobnie droższe niż etapach z powierzchni płyt pilśniowych, więc budżet musi być dobrze przemyślany.

Konfigurowanie Scena Tańca przenośne

Ważne czynniki, które należy uwzględnić przy tworzeniu przenośną scenę taneczną obejmują wielkość sceny, powierzchnię sceny i nośność etapie. Wielkości ma zasadnicze znaczenie, ponieważ powinien on być na tyle duży, aby pomieścić wszystkie tancerzy podczas wykonywania. Jest to szczególnie ważne, gdy istnieje duża liczba wykonawcy lub będą wykonywać ruchy wymagających dużej powierzchni.

Powierzchnia przenośnej sceny tanecznej jest także kluczem. Etapy mogą być płyty pilśniowej, polipropylenu lub wykładziną. Idealna powierzchnia jest taki, który zapobiega ślizganiu wykonawców bez uszczerbku na wydajności. Nośność należy również rozważyć w odniesieniu do liczby i wielkości wykonawców. Przenośna scena tańca powinien mieć nośność, która jest odpowiednia do ilości masy etap musi wspierać w trakcie realizacji, a także powinny wyjaśnić, czy obciążenie jest statyczne lub dynamiczne.