grsail.com

prawdziwe objawy ciazy wczesnej

Jak rozpoznać objawy Cicha Heart Attack

Niektóre osoby są podatne na ataki serca przeżywa ciche lub tego rodzaju atak serca, że ​​nie będzie łatwo zauważyć jak są znakami żadnych objawów lub objawy są bardzo łagodne, a więc nie jest łatwo zauważyć. Ci, którzy cierpią na cukrzycę, mają większe prawdopodobieństwo doświadczania tego cichego ataku serca z powodu niemożności ich ciała czuć ból, ich nerwy może być uszkodzony.

Dlatego ważne jest, aby mieć się na baczności ewentualnych objawów, które mogą być to cichy zawał serca. Wiele osób uważa, że ​​prawdziwe objawy zawału serca są bóle fotografowania w klatce piersiowej oraz w ramionach. Zostało to wykorzystane przez media do zobrazowania osobie cierpiącej na poważną chorobę. To jednak jest zwykle znacznie bardziej dramatyczne i hiper niż to, co człowiek może doświadczyć w cichym ataku serca, bóle w klatce piersiowej są jednak bardzo częstym objawem. Objawy obejmują, ale nie są do nich ograniczone, następujące:

 • Ból w klatce piersiowej. Jest to najbardziej znane skargi pacjentów, którzy odwiedzają pogotowie. Ból w klatce piersiowej jest najczęstszym objawem, że będzie doświadczenie, jeśli o nie-cichy atak serca.
 • Zgaga. Ten cichy zawał serca objawem plag kobiet więcej niż mężczyzn. Gdy występuje ten objaw poczujesz pieczenie w nadbrzuszu.
 • Nudności. Innym objawem, który może wystąpić jest nudności. W przypadku wystąpienia tego wraz z innymi objawami opisanymi tutaj, należy uznawać to za znak niemego zawału serca. W niektórych przypadkach, ten objaw może stać się tak poważne, że można również wymiotować.
 • Mazistość. Doniesiono, że niektóre kobiety doświadczył mazistość w skórze mając bezobjawowy atak serca. Mazistość jest stanem, w którym skóra będzie czuć wilgotne.
 • Zmęczenia. Osoby, które przeżywają bezobjawowy atak serca może się znaleźć doświadcza również zmęczenie zmęczenie spowodowane faktem, że serca jest podwójny czas, w danym momencie.
 • Zawroty głowy. Zaobserwowano również wśród tych, którzy przeżywają cichy atak serca są zawroty głowy lub zawroty głowy. W niektórych skrajnych przypadkach innych osób może zemdleć podczas ataku.
 • Ciśnienie. Zamiast bólu fotografowania zgłaszane wśród tych przeżywa cichy atak serca, niektóre będą czuć tylko trochę nudne ciśnienie w klatce piersiowej.

Można się zastanawiać, czy lekarz może powiedzieć, czy miał cichy atak serca przed. Odpowiedź na to jest tak. Lekarz za pomocą rutynowych badań EKG może zidentyfikować poprzednie nieme zawały serca. Jeśli niepewność thereâ € ™ s z wyniku EKG przetestować lekarz może sugerować, że podjęcie próby wysiłkowej lub skan talem serca do skanowania dowodów choroby serca.

Przypomnijmy, że nawet jeśli to, czego doświadczamy jest cichy zawał serca, należy w dalszym ciągu zajmować się stanu lub napisania odpowiedzi proaktywnie, aby temu zapobiec eskalacji. Szybciej rozpoznać oznaki cichego ataku serca szybciej lekarską i lepsze rokowanie będzie.

Poronienie Objawy w czasie ciąży

Poronienie Objawy w czasie ciąży


Poronienia jest utraty ciąży w ciągu pierwszych 20 tygodni ciąży, w większości występującego w ciągu pierwszych 13 tygodni zgodnie z American Association ciąży. Wszędzie od 10 do 25 procent potwierdzonych ciąż kończy się poronieniem. Rozpoznawanie znaków będzie można szukać opieki medycznej, czego potrzebujesz.

Poronienie Znaki w pierwszym trymestrze

Najwcześniejsze poronienia mogą wystąpić bez matka wiedząc że jest w ciąży. Objawy bardzo wczesnej poronienia mogą być minimalne lub trudne do wykrycia i może się mylić w bardzo ciężkim, późnego okresu. W miarę rozwoju ciąży do trzeciego miesiąca, jednak poronienia są znacznie bardziej znaki widoczne.

Według brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia, krwawienie z pochwy jest najczęstszym objawem poronienia. Niestety, ten objaw może być trudne i może spowodować kobiet w ciąży nadmiernego stresu. Lekkie plamienie i krwawienie z często normalną częścią pierwszych 12 tygodniach zdrowej ciąży, więc nie może wskazywać poronienie. Dlatego tak ważne jest, w przypadku wystąpienia krwawienia w ogóle w czasie ciąży, aby porozmawiać ze swoim ginekologiem lub położną. On lub ona może ocenić swoją indywidualną sytuację i podjąć odpowiednie środki w celu ochrony zdrowia.

Zgodnie z Mayo Clinic, inne objawy poronienia w pierwszym trymestrze to:

 • Kurcze
 • Utrata objawy ciąży
 • Negatywny wynik testu ciążowego po badaniach pozytywny

Upławy

Zgodnie z Mayo Clinic, przepływającego płynu lub tkanki dopochwowo może być oznaką utraty ciąży. Tkanka może być lub może nie być obecny we krwi. Niektóre znaki szukać, to:

 • Przepuszczanie dużych ilości płynu gwałtownie
 • Podjęcie różowawy płyn lub absolutorium
 • Przechodząc duże kawałki tkanki
 • Przechodząc różowy lub szary materiał

Podczas gdy wszystkie te objawy mogą rzeczywiście być tylko objawy zmian hormonalnych związanych z zdrowej ciąży, mogą również wskazywać problem. Bądź w stałym kontakcie z lekarzem, zasięgnąć regularnych badań kontrolnych i zadzwonić natychmiast, jeśli czujesz coś jest nie w porządku.

Poronienia w drugim trymestrze

Amerykański lekarz rodzinny straty państwa ciąży w drugim trymestrze jest rzadkością, że uważa się za poronienie, aż 20 tygodni ciąży. Drugi trymestr poronienie występuje u około 1 do 5 procent ciąż.

Objawy podobne do pierwszego trymestru

Wiele z tych objawów, może być taki sam jak pierwszy poronienia trymestrze, w tym:

 • Krwawienie
 • Ból pleców
 • Kurcze
 • Upławy
 • Przechodząc skrzepy lub tkanki

Objawy te mogą być o wiele bardziej dotkliwe w drugim trymestrze ciąży, poronień, i wymagają natychmiastowej pomocy medycznej. Notatki HEALTHLINE, że jeśli masz silny ból brzucha, moczenie więcej niż pad godzinę, lub przechodząc zakrzepów i grudek, które mogą być szare lub różowe, trzeba szukać natychmiastowej pomocy medycznej.

Wyciek płynu

BabyMed zauważa, że ​​kobieta doświadcza drugim trymestrze poronienie może zauważysz wyciek płynu owodniowego. Taka sytuacja może mieć wszystko w pośpiechu, czy może to być powolny wyciek. Może to być trudne do odróżnienia od wycieku płynu owodniowego nietrzymania moczu; Jednak, są pewne różnice. Pewne oznaki wycieku płynu owodniowego to:

 • Płyn ma nieco śliskie w dotyku.
 • Płyn wycieka trochę za każdym razem wstać.
 • National Institutes of Health państw wycieku płynu owodniowego nie pachnie moczem. Zamiast tego, pachnie lekko słodki.
 • Płyn jest bezbarwny lub zabarwiony lekką różowy kolor.
 • Płyn wchłania się podpaski w ciągu godziny.

Jeśli uważasz, że masz wyciek płynu owodniowego, skontaktuj się z lekarzem. On lub ona może wykonać badanie w celu ustalenia, czy jest to płyn owodniowy lub moczu.

Brakujące Fetal Heartbeat

Bicie serca dziecka często można wykryć w pierwszym trymestrze ciąży. Jeśli lekarz nie jest w stanie podnieść tętno w drugim trymestrze, może to być oznaką czegoś, co nazywa brakowało poronienia lub ciche poronienia. Ten rodzaj poronienia występuje wówczas, gdy płód umiera, ale organizm nie rozpoznaje śmierć płodu i nie rozwiać tkanki. W niektórych przypadkach brakuje tętno płodu jest tylko objawem tego doszło.

Brak ruchu płodu

WebMD zauważa, że ​​kobiety w ciąży zacznie czuć ruchów dziecka od 16 do 23 tygodni. Przed 20 tygodni ruch może poczuć się jak motyle fruwające, lub nie widać żadnego ruchu w ogóle. Ruchy mogą być przerywane i rzadkie między 16 i 23 tygodni.

Jeśli nie czujesz się z ruchów dziecka przed 24 tygodni, to nie jest chyba powód do niepokoju. Jednak, jeśli już czuje ruchy płodu i odchodzi przez kilka dni, możesz umówić się z lekarzem, aby upewnić się, że ciąża jest zdrowa.

Poronienie

Generalnie, śmierci niemowlęcia po 20 tygodniach określa się jako martwych urodzeń, a nie jako poronienie. Według WebMD, urodzenie martwego dziecka występuje zwykle bez ostrzeżenia. Następujące objawy mogą wskazywać, że jest to problem.

 • Ciężkie skurcze lub skurcze
 • Silne krwawienie
 • Brak ruchu płodu
 • Brak rozwoju płodu

Objawy towarzyszące pracy i narodziny martwe dziecko będzie przypominają wczesne objawy pracy o ciąży pełny okres. To może lub nie może być poprzedzony ciężarnej matki zauważając różnicę w ilości ruchów płodu. Za każdym razem, nie czujesz ruchów dziecka na długie okresy czasu, dają lekarzem połączenie, zwłaszcza w ciągu ostatnich czterech do sześciu tygodni ciąży.

Kiedy zgłosić się do lekarza

Podczas gdy którykolwiek z tych objawów poronienia będzie kobiet w ciąży martwić, ważne jest, aby zachować spokój i skontaktować się z dostawcą, jeśli potrzebujesz pomocy. W drugim i trzecim trymestrze ciąży, należy skontaktować się z lekarzem na raz lub szukać opieki medycznej, jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów.

Znając znaki

Choć ważne jest, aby rozpoznać objawy poronienia więc można szukać opieki, gdy jest to konieczne, to równie ważne, aby zachować spokój. Stres nie jest dobre dla Ciebie lub dziecka. Jednym z najlepszych sposobów, aby zachować spokój jest dążenie do najwyższej klasy opieki prenatalnej jak najszybciej dowiedzieć się, że jesteś w ciąży i skontaktować się z dostawcą opieki, gdy masz powodu do obaw.

Jak uzyskać Doradztwo zadłużenia

Jeśli masz wrażenie, że twoje finanse są poza kontrolą, nie jesteś sam. Zadłużenie kredytowe, kredyty hipoteczne, kredyty studenckie, płatności samochód: Dodaje wszystko się dla wielu z nas. Czasami zastanawianie się, jak odjąć od całkowitego zadłużenia, w przeciwieństwie do dodawania do niej, jest trudne. Wyjście z zadłużenia czasem wymaga pomocy eksperta. Doradztwo zadłużenia jest jeden sposób, aby uzyskać taką pomoc. Oto kilka rzeczy, które należy wiedzieć o doradztwo zadłużenia.

 1. Uświadom sobie, poradnictwo jest tylko tak dobry, jak doradcy. Jak zacząć poszukiwania programu doradztwa zadłużenia, szuka w Internecie, na żółtych stronach, prosząc przyjaciół i kolegów, szybko dowiedzieć się, że nie brakuje wyborów. Istnieje wiele, wiele usług doradczych długu. Dlatego tak ważne jest, aby zrobić swoją pracę domową i wybrać renomowanego doradcę. W przeciwnym razie może skończyć się tylko marnowanie czasu i pieniędzy. Idealnie, doradca długu powinien spojrzeć na indywidualnej sytuacji i pomóc opracować plan, aby cię z dżemem finansowego. Ale coraz bardziej, haniebny agencji doradztwa i środki nie pomagają klientom i są bardziej zainteresowani zbierania składki.

  Z "kupujący się strzeże" na uwadze, istnieje kilka rzeczy do sprawdzenia się, gdy szukasz doradcy zadłużenia. Sprawdź reputację usługi doradztwa z twojego państwa prokuratora generalnego i / lub lokalnym Better Business Bureau. Sprawdź, czy Agencja lub osoba jest akredytowana z renomowanej organizacji, która ma wysokie "najlepszych praktyk" normy (więcej na akredytacji i najlepszych praktyk, patrz link do Narodowej Fundacji Kredyty Doradztwo). Upewnij się, że agencja oferuje zindywidualizowane usługi, a nie tylko narzucania "planów zarządzania długiem" na wszystkich. * Doradztwo kredytowe (edukacja na oszczędności, wydatków, budżetowania, etc.) powinny być również w doradztwie zadłużenia, które otrzymujesz. Ostatnia, klucz ostrzegawczy widziałem w wielu miejscach: Nie daj się zwieść przez pojęcie "non-profit". Każdy może powiedzieć, że jest non-profit; to nie znaczy, że nie jest się w celu osiągnięcia zysku od Ciebie i że wie, co robi.

 • Powiedz prawdę, całą prawdę i tylko prawdę. Niektórzy ludzie są bardzo otwarci na ich zadłużenia oraz ich obciążenia finansowego. Inne są w jakiś sposób wstydzić tego, jak wiele zawdzięczają, jak dotarli do otworu, i jak czują się bezsilni. Jeśli jesteś ostatni, spróbuj umieścić na bok swoje obawy, gdy mówisz do swojego doradcy długu. Jeśli nie zapewniają doradcy z dokładnego obrazu problemu, w jaki sposób można naprawdę pomóc? Idź do zajęcia otwarte dla zapewnienia doradcy wszystkich informacji, że prosi o takie rzeczy jak całkowitego zadłużenia, przychodów, jak wydawać pieniądze, co to może być. To tak jak iść do lekarza, w pewien sposób - jeśli nie powiedzieć im prawdziwe objawy, nie można wyleczyć, co się stało.
 • Dowiedz się, jak przejść. Jak wspomniano, część zarządzania długiem powinno być kredytowej edukacji counseling- na rzeczy takie jak oszczędności, wydatków, zadłużenia i redukcji zadłużenia, na przykład. Jeśli czujesz, że masz dość dobre zrozumienie wszystkich tych rzeczy, otwarty umysł i zobaczyć, co można dowiedzieć się w każdym razie. Jeśli są nieco pojęcia o finansach, jeszcze więcej powodów, aby spróbować dowiedzieć się, jak otrzymać doradztwo.
 • Bądź cierpliwy. Czasami, gdy ludzie szukają pomocy dla problemu, ich zdaniem rozwiązania zaprezentuje się w nierealne terminie. Tak jak wizyty u lekarza nie będzie leczyć złamane nogi na noc, szukając porad zadłużenia nie spowoduje twój tam jest z długu. Zamiast tego, będziesz miał kogoś do pomocy obsłużyć wierzycieli, płatności, i pomóc Ci na dobrej drodze finansowego w przyszłości. Jeśli doradca długu oferuje "wyjść z długu szybkie" system, należy szukać innego doradcę. Zajęło ci czasu, aby dostać się do długu; To zajmie Ci czas się wydostać.

Mówią, że miłość do pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła. Będąc w długu wydaje się być źródłem stresu dnia codziennego wielu ludzi. Jeśli długi są poza to, co można poradzić sam, dlaczego nie szukać renomowanych i pomocny doradca długu i przestać próbować barki ciężar sam? Czasem najmądrzejszą rzeczą osoba może zrobić, to przyznać, że nie wszystkie odpowiedzi, których potrzebują. Z pomocą, możesz być na najlepszej drodze do łatwiejszego przyszłości finansowej, jednym z dużo mniej stresu. I miejmy nadzieję, że znacznie mniej długu.

* Dług planu zarządzania: plan płatności długu wynegocjowane przez doradcę zadłużenia mającej na celu spłatę długów "bez zabezpieczenia", jak karty kredytowe za pośrednictwem depozytu można zrobić z doradcą, który następnie rozprasza pieniądze wierzycieli.

Szybkie porady:

 • Non-profit, etykieta nie jest wystarczające; Zrobić dokładne badania w każdym doradcy przed podpisaniem umowy w sprawie.
 • Bądź szczery na temat zadłużenia, dzięki czemu można uzyskać porady, które naprawdę pomagają.

Jak wiedzieć, czy jesteś w ciąży: Objawy wczesnej ciąży

Szukasz oznaki, że jesteś w ciąży? Wiedząc, czy jesteś w ciąży nie zawsze jest łatwa rzecz do zrobienia, zwłaszcza w początkowym okresie zmian hormonalnych. Istnieje kilka wczesnych objawów; Jednak należy zauważyć, że wiele kobiet ma te prawa przed ich okres. Jeśli masz kilka objawów przedmiotowych i to chyba czas, aby udać się do apteki dla testu ciążowego domu.

Sprawdź te wczesne objawy. Oto w jaki sposób dowiedzieć się, czy jesteś w ciąży.

Krok 1

Ból piersi. Wiele kobiet skarży się na ból piersi, zarówno w pierwszych dniach ciąży i później. Może towarzyszyć opuchnięcie i byłyby już w dwa tygodnie po zapłodnieniu. To dlatego, że Twoje piersi są bardzo wrażliwe na zmiany hormonalne w organizmie. Chociaż nie każda kobieta ma ból piersi przed okresem niektóre nie.

Krok 2

Zmęczenie. Jest zmęczony i to nie jest naprawdę zmęczony. Jeśli czujesz się wyjątkowo zmęczeni, to być może rzeczywiście jesteś w ciąży.

Krok 3

Obrzęk brzucha i uczucie pełności. Wiele kobiet czuje pełne wcześnie. Mogą skojarzyć go z wzdęcia przed ich okresu bo to podobne odczucie. Jeśli spodnie są coraz trochę ciasno może to być znak, że jesteś w ciąży.

Etap 4

Kurcze. Wiele kobiet doświadcza skurcze ze swoich okresów i często skurcze ciążowe będą czuć się tak samo. Jednak wiele kobiet zgłasza je czuje inaczej niż ich skurcze.

Etap 5

Nastrojowość. PMS jest często oskarżany o zły humor, więc łatwo jest być trochę zepsuty, kiedy twoje ciało przechodzi zmiany hormonalne i jest w ciąży z pewnością mieści się w tej kategorii.

Etap 6

Pragnienia. Czekolada jest znane jako okres żywności dla wielu kobiet, ale apetyt na węglowodany są także wspólne na początku (i później) ciąży ciąży. To dlatego, że są one łatwo przyswajalne dla szybkiej energii, organizm stara się przeciwdziałać zmęczeniu.

Krok 7

Bóle głowy. To jest wspólne dla kobiet w ciąży, aby uzyskać wiele bólów głowy. To ze zwiększenia objętości krwi. Bóle głowy są także wspólne podczas okresu lub czas przed swoim czasie.

* Jeśli uważasz, że możesz być w ciąży, to jest ważne, aby tylko brać paracetamol (Tylenol lub postać ogólna) dla swoich bólów głowy. Zacznij od jednego, aby zobaczyć, czy to wystarczy, aby pozbyć się bólu głowy. Inne leki mogą być szkodliwe dla dziecka.

Krok 8

Zmiany w piersi. Twoje piersi może zacząć puchnąć i wyglądają większe i pełniejsze. Sutki i obwiednie może przyciemnić i uzyskać większy. Zmiany w piersi może się zdarzyć, dla wielu różnych powodów, ale widoczne zmiany mogą się zdarzyć w ciągu trzech do pięciu tygodni od poczęcia.

Krok 9

Nudności. Poranne mdłości w tym nudności jest częstym objawem ciąży, ale jeśli nie spodziewałem się, że można było pomyśleć, że to grypa lub trochę błędów. To może się rozpocząć już za trzy do pięciu tygodni.

Etap 10

Zaparcia. Constipation ulega już we wczesnych okresach ciąży. To może się rozpocząć już za trzy do pięciu tygodni. Hormony, które są produkowane dla dziecka również powolne trawienie, które mogą powodować zaparcia. Upewnij się, że masz jeść dużo błonnika!
Częste oddawanie moczu. Jest to często szokujące objawem wczesnej ciąży. Większość kobiet myśleć jako objaw ciąży późniejszym, kiedy dziecko jest wystarczająco duże, aby nacisnąć na pęcherz. Jednak jest to wczesny objaw, jak również. Rzeczy się zmieniają i nerki pracują ciężko, aby utrzymać płyny wypłukiwane.

Nieodebrane Okres. Okres brakowało to znak, że wskazówki Wiele kobiet z głów przed ciążą. Mają kilka objawów, które mogą być jeszcze coś innego (jak żołądkiem lub ich okres najbliższych). To dobry czas na egzamin.

Czy mam okres i nadal być w ciąży? W krótkim odpowiedzi brak. Hormony w organizmie działa przeciwko tobie o okres, gdy jesteś w ciąży. Jednak wiele kobiet wystąpić plamienie lub krwawienie podczas implantacji światło. Dzieje się to w tym samym czasie, co normalnie można uzyskać swój czas. Inne kobiety doświadczają krwawienia w pierwszym trymestrze ciąży. To jest dobry pomysł, aby wykonać test ciążowy, jeśli termin ten był nieprawidłowy, a masz kilka znaków. Jeśli jesteś w ciąży i nie zauważył lub wykrwawione jest dobrą rzeczą, aby się trzymać swojego OB-GYN na pierwszym trymestrze sprawdzić się upewnić, że wszystko idzie dobrze.

Wykonać test ciążowy. Twój organizm zaczyna produkcję hormonu wzrostu momentu wyobrazić. Produkcja tego hormonu nadal w całej ciąży. Około czterech tygodni (zwykle dwóch tygodni od poczęcia) oraz o tym samym czasie, że masz swój następny okres, twoje ciało będzie mieć wystarczająco dużo hormonu wzrostu w celu wykrycia go z domu. Test ciążowy Jeśli wynik testu jest pozytywny umówić się z Twoim OB-GYN (lub uzyskania OB-Gyn) dla potwierdzenia.

Jeśli wynik testu jest negatywny, ale nadal masz zostały posiadające wiele objawów poczekać jeszcze kilka dni i zrobić drugi test, jeśli okres nadal nie rozpoczęła.

Jeśli ten test jest nadal ujemny, ale masz powody przypuszczać, że może być jeszcze w ciąży a następnie podjąć trzecią próbę kilka dni później lub umówić się na spotkanie z OB-GYN. Testy te wykrywają 99% ciąż. Jednak są tacy, którzy są w ciąży i nie zawsze uzyskać pozytywny wynik z testu. Może to być również, że jest jeszcze coś nie tak i wizyty u lekarza jest zawsze dobra rzecz.

Teraz wiesz już, w jaki sposób dowiedzieć się, czy jesteś w ciąży. Wczesna ciąża jest często trudne do zidentyfikowania na pewno, ale objawy te powinny pomóc. Znaki są łatwo pomylić z innymi. Myślałem, że jestem chory i coraz infekcję pęcherza. Jednak, jeśli masz kilka z tych znaków to jest dobry pomysł, aby zrobić test ciążowy, bo wszystkie kobiety są różne - może być jeden objaw lub wiele z nich! Jeśli w dowolnym momencie obawiasz lub myślą, że wynik testu ciążowego jest nie tak, to jest to dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem. Powodzenia!

Wczesne objawy cukrzycy: cukrzyca faktów i informacji

Wczesne objawy cukrzycy: cukrzyca faktów i informacji

Czy jesteś pewien, że wiesz, znaki ostrzegawcze wczesnej cukrzycy? W filmach, słynne obrazy objawów cukrzycy są ujęcia młodego, szczupłego kobiety przesuwnych do ziemi, bezwładne i nieświadomości. Albo tam szalony strzał bohaterskiej matki wepchnięcie trochę słodki, kaloryczny przekąskę wysokiej w ręce jej chwiejny, niejasnym dziecka tuż przed załamuje.

Scenariusze te są rzeczywiście potencjalne momenty w stanie cukrzycowej, ale nie są one objawy hiperglikemii (objawy wysokiego cukru we krwi), które są wczesne objawy cukrzycy. Zamiast tego, przeciągłe filmowe zdjęcia faktycznie stanowią przerażające skutki niskiego poziomu cukru we krwi i objawów hipoglikemii, samym odwrocie objawów cukrzycy. Ten artykuł zawiera fakty, diabetologów, porady zdrowotne, które pomogą Ci rozpoznawać wczesne objawy cukrzycy i odpowiedzi na pytania takie jak: "Czy apetyt cukru oznaką cukrzycy?"

Link sponsorowany
Szukasz porady, kontrolowanie cukrzycy? Sprawdź yourdiabetescure.com!

Epidemia

Czy masz jakieś objawy cukrzycy i to jest przyczyną, aby myśleć o swoje szanse na cukrzycę? To nie jest odcinek i chcesz spróbować złapać pierwsze objawy cukrzycy. Oto kilka faktów na cukrzycę. Według Narodowego Instytutu Zdrowia, szacuje się, że 26 milionów Amerykanów cierpi na cukrzycę typu 2, a częstość występowania na całym świecie blaty teraz znak ćwierć miliarda. Z cukrzycą coraz bardziej powszechne, to jest ważniejsze niż kiedykolwiek, aby rozpoznać objawy cukrzycy. Statystyki prognozować ryzyko cukrzycy w ciągu całego życia dla osoby urodzonej w 2000 roku w USA za około 33 procent mężczyzn i 40 procent kobiet. Znając te dane statystyczne, można się zastanawiać, "Jakie są wczesne objawy cukrzycy?"

Cukrzyca Catching wcześnie może być kluczowe. Jeśli nie są świadomi pierwszych objawów, w czasie, bez uwagi, stała obecność cukru nieprzetworzonego we krwi może prowadzić do poważnych powikłań. Jeśli zdarzy się, że wysokie ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu (dwa inne niedodiagnozowaną warunki) w uzupełnieniu do wczesnych objawów cukrzycy, kombinacja sprawia, że ​​organizm bardzo wrażliwe nie tylko na choroby serca i udaru mózgu, ale postępującej choroby nerek, choroby oczu i choroba nerwów.

Wczesne objawy cukrzycy: cukrzyca faktów i informacji
Plamienie objawy wcześnie i podjęciu odchudzania i program ćwiczeń jest obecnie pokazano rzeczywiście zapobiec wystąpieniu cukrzycy. Niektóre zachęcające fakty cukrzycę wykryto w 2002 Diabetes Prevention Program (DPP) studiów. Pacjenci z objawami przed cukrzycą, którzy stracili około 7% masy ciała, a popełnione do 150 minut ćwiczeń tygodniowo byli w stanie zmniejszyć ryzyko zachorowania o prawie 60%.

Jeśli chodzi o zapobieganie i zwalczanie cukrzycy, "Zmiany w stylu życia pracował jeszcze lepiej niż leki", wyjaśnia wielokrotnie nagradzany dietetyka Melinda Maryniuk, dyrektor klinicznych programów edukacyjnych w Joslin Diabetes Center w Bostonie. "To była wiadomość prawdziwy" dobra nowina "," mówi. Monitorujące poziom cukru we krwi i wczesne objawy cukrzycy są pomocne, ale zapobieganie chorobie jest najlepszym sposobem walki z cukrzycą.

Ale to dobra wiadomość nie pomaga większości ludzi, chyba że diagnoza została wykonana, nawet jeśli wczesne objawy cukrzycy są widoczne, dodaje. "Jest to diagnozy, że przystawki ludzi do kształtu," mówi. "Jednak, ponieważ wczesne objawy cukrzycy" nie są przerażające i bolesne, to naprawdę łatwo przegapić, "Maryniuk mówi. "Ludzie mogą być utrzymywał z nim przez długi czas." Niestety, wiele osób nie może rozpoznać, czy nie wybrać się do zajęcia początku objawów cukrzycy, dopóki nie jest za późno.

Know Your ryzyka

Cukrzyca jest na początku listy chorób niedodiagnozowaną w aktualnej chwili. Po części jest to ze względu na ludzi, nie plamienie objaw cukrzycy wystarczająco szybko. 2011 papier z Centrum Kontroli Chorób w Atlancie poinformował, że prawie 27% osób z cukrzycą w Stanach Zjednoczonych nie wiedzą, że mają go. Może to być dlatego, że ludzie nie dostają wystarczająco dużo informacji, cukrzycy, aby pomóc im wypełnić diagnozy cukrzycy. Bez wczesnego wykrywania, twoje ryzyko coraz poważnie chory wzrost.

Szalonej postać choroby teraz typu 2 lub cukrzycę typu II, jest związana z następującymi warunkami: otyłość, siedzący tryb życia i starość. Dodatkowe czynniki ryzyka obejmują historię rodzinną cukrzycy, historię cukrzycy ciężarnych, zaburzenia metabolizmu glukozy (czyli "pre-diabetes" oznaczenie) i rasę i pochodzenie etniczne. Najnowsze fakty wskazują, że cukrzyca, Afro-Amerykanów Amerykanie Hiszpanie lub Latino, Indianie i niektóre azjatyckie Amerykanie i Hawajczycy lub inne wysp Pacyfiku mają szczególnie wysokie ryzyko cukrzycy typu 2 i wysokich krwi objawów cukru. "Zasadniczo, każda grupa etniczna, z wyjątkiem osób rasy białej jest zagrożona," mówi Maryniuk. Jeśli należą do jednej z tych grup etnicznych, to nawet bardziej ważne, aby zdawać sobie sprawę z pierwszych objawów cukrzycy.

Objawy cukrzycy typu 1 są nieco inne niż typu 2 znaki. Cukrzycy typu 1 kont tylko 5-10% wszystkich rozpoznaną cukrzycą w Stanach Zjednoczonych, jest najczęściej zawarte w dzieciństwie i okresie dojrzewania, przede wszystkim skierowany populacji kaukaskiej, i dzieli się równo między mężczyznami i kobietami. Type 1 charakteryzuje się tym, autoimmunologicznej choroby Od odkrycia przeciwciał, które niszczą komórki trzustkowe pacjentów beta (źródła insuliny). Opieka Cukrzyca typu 1 dla diabetyków może różnić się od opieki świadczonej przez cukrzyków typu 2. Aby przetrwać, ludzie z typu 1 musi mieć dostarczane przez wstrzyknięcie insuliny lub pompy. Jest to niezwykle istotne dla tych pacjentów, aby monitorować poziom cukru we krwi i żadnych objawów cukrzycy, które jest coraz gorzej.

Jeśli masz członka rodziny typu 1, być na wypatrywać objawów cukrzycy, ponieważ jesteś w grupie zwiększonego ryzyka wystąpienia choroby. Nawet jeśli nie obserwujemy oznaki i objawy, badania krwi są już dostępne, aby zobaczyć, czy dziecko jest w trakcie predyspozycje do choroby. Dr Jenna Bollyky, cukrzycy badanie kliniczne w Instytucie Benaroya w Seattle, mówi się, że około 50% typu 1 u pacjentów mają te znaki genetyczne i objawy cukrzycy; podczas gdy w drugim 50% przypadków choroba "pochodzi od wirusa jeszcze nie rozumieją." Ponieważ naukowcy rozumieją teraz klasę typu 1 jako choroby autoimmunologicznej, osoby z chorobą autoimmunologiczną w historii rodziny powinny reagować na pierwsze znak objaw cukrzycy, ponieważ mogą mieć zwiększone ryzyko cukrzycy typu 1. Jednak może to być trudne do wykrycia wczesnych objawów cukrzycy, gdy są one łatwo ukrytym.

Wczesne objawy cukrzycy

Jak można odróżnić uczucie kiepski po posiłku i po objaw cukrzycy? Duże posiłki, przekąski odżywcze lub nie "ciecz" obiad napędzanych alkoholem wszystkie czynią ciało niewygodne i może prowadzić do wczesnych objawów cukrzycy. Nadmierne pragnienie, które może zastosować takie upicie jest łatwo przypisać zasolenia żywności lub efektu kaca alkoholu, a nie z pierwszych objawów cukrzycy. Jeśli jest szybko głodu po jedzeniu, to często przypisuje się "unfilling" natury pewnego rodzaju żywności, a nie uważa się za wczesnym objawem cukrzycy. A jeśli swigging z butelki wody przez cały dzień, nie wydają się podstawą do dość często oddawanie moczu. Są to wszystkie znaki początku cukrzycy, ale ludzie często ignorują je, bo myślą, że nie ma innego wyjaśnienia. Uzbrój się w odpowiednie informacje na temat cukrzycy, tak aby dostrzec znaki ostrzegawcze.

Te trzy objawy są podstawą wczesnych objawów na cukrzycę. Lekarze nazywają wczesne objawy cukrzycy "to POLYS": 1) wielomocz (oddawanie moczu dużo), 2) apetyt (jeść dużo) i 3) nadmierne pragnienie (pije dużo). Zarówno udział w cukrzycy typu 1 i typu 2 te trzy znaki ostrzegawcze; jednak mają one tendencję przyjść na więcej szybko i mocno w typu 1 diagnozy.

Ludzie często pytają, czy pragnienia cukru są oznaką cukrzycy. Nie przez pomyłkę tylko patrzeć na swojej reakcji na odcinkach bardzo cukrem żywności, aby zobaczyć, jak się czujesz. Za każdym razem, diabetyków spożywa wszelkiego rodzaju węglowodany-coś z owoców i warzyw do pizzy i piwie lub ciasto czekoladowe-glukozy, która wprowadzi ich krwiobiegu nie jest prawidłowo przetworzone, więc może świadkami wczesnych objawów cukrzycy w wyniku jedzenia wielu różne rodzaje żywności.

Informując innych objawów cukrzycowych obejmują zmiany wzroku z uwagi na tworzenie się glukozę w soczewce oka. Dlatego niektóre inne wczesne objawy cukrzycy mogą obejmować wszystko, od prostego do bólu rozmyte widzenie lub ciśnienia w jednym lub obu oczach lub nagłe pojawienie się ciemnych plam w zmiennym lub własnego pola widzenia.

Wczesne objawy Diabetes może również obejmować drętwienie i / lub mrowienie stóp i rąk, nieoczekiwaną utratę wagi i suchość w ustach lub oddech, który pachnie owocowy. Suche lub świąd skóry, zaburzenia erekcji, nawracające infekcje, zapalenie ucha zewnętrznego (pływak) ucho, wolno gojące się rany i infekcje i zaburzenia rytmu serca są również wczesne objawy cukrzycy.

Nie zdziw się, jeśli zauważysz objawy cukrzycy lub dwa, jeśli jesteś w ciąży. Jeśli już z rozpoznaną cukrzycą ciążową w czasie ciąży, cukrzyca fakty sugerują, że są bardziej narażone na kolejny zachorowania. A jeśli nie były rutynowo sprawdzane pod kątem cukrzycy w okresie ciąży, a dostarczane dziecku dziewięć funtów lub większe, może być objawem cukrzycy. (Extra glukozy dostaje się do płodu i zwiększa jego rozmiar.) Tak więc, jeśli uważasz, że miały cukrzycę ciążową, być na wypatrywać pierwszych objawów cukrzycy w późniejszym okresie życia.

W typie 1 cukrzycy fakty sugerują, że wykrytej dla dzieci w wieku 5-7 lat są, a następnie ponownie w latach nastoletnich. Z dziećmi, wczesne objawy cukrzycy są bardziej dramatyczne, choć mogą być zastanawiające w pierwszej kolejności. Nagle wzór moczenie nocne u dzieci nocnik wyszkolonych i zauważalne zmiany temperamentu w nastolatka może być pierwszym objawem cukrzycy, aby pojawić. Dość szybko jednak, zobaczysz niewątpliwie dziwne połączenie odchudzania i letargu i pragnienia. Dr Jenna Bollyky, zdiagnozowano w wieku 16 lat z cukrzycą, opisano jej objawy cukrzycy jako zdumiewające połączenie letargu i głodu zmieszanego z nagłą utratą wagi. Opisała sięgając pudełko krakersów i myślenia ", więcej z nich jeść, chudszy dostaję!"

Ogólnie, objawy nadmiernego głodu, pragnienia i oddawania moczu są często spisywane z innych przyczyn. Czasami te objawy są tak słabe na początku, że pacjent nie może ich rozpoznać.

Przy rozpoznawaniu

Wszyscy mamy pole do gry postać dla naszej wagi, wzrostu i naszej naszego ciśnienia krwi. Ale czy wiesz, numery glukozy we krwi? Nie należy czekać do wykrycia objawów cukrzycy przed znalezieniem się. Wiele osób nie stać się ich pierwszy poziom cukru we krwi, aż przesiewowych w kierunku cukrzycy w wieku 40. Ale Maryniuk radzi wszystkim, aby dowiedzieć się, ich numery, zwłaszcza jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, niski poziom cholesterolu HDL i wysoki poziom triglicerydów, wywiad rodzinny w kierunku cukrzycy, Historia cukrzycy ciążowej, 9 lb-i-więcej dziecko, lub jeśli należysz do żadnej z grup etnicznych i mniejszościowych w grupie wysokiego ryzyka cukrzycy. Jeśli wyświetla żadnych wczesnych objawów cukrzycy, należy również uzyskać sprawdzone stężenia cukru we krwi.

W losowym badaniu krwi biurowych, normalny poziom glukozy powinien spaść od 70 do 125 mg / dl. Jeśli złamania 125 dodatkowych prób oferowany do dalszego diagnozowania, ponieważ może to być jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Badania te obejmują test tolerancji glukozy ustne (OGT), który testuje krwi po wypiciu drinka glukozy; Test Glukoza czczo (FPG), które musi być poprzedzone ośmiogodzinny szybko; i / lub HbA1c (Szacowany Średnia glukoza), który mierzy własnego szacowany średni poziom cukru we krwi w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Miej oko na wysokie poziomy cukru we krwi i objawy cukrzycy wymienionych wcześniej. Łapanie początku objawów cukrzycy wcześnie pomoże zarządzać choroby.

Pre-Cukrzyca

Największe korzyści z testów wczesnej i systematycznej jest zdolność do połowu rosnące poziom cukru we krwi i objawy zanim choroba ma swoją siedzibę. Przed ludzie rozwijają cukrzycy typu 2, prawie zawsze mają poziom glukozy przed cukrzycą krwi, które są wyższe niż normalnie, ale jeszcze nie w zakresie cukrzycy. Szacuje się, że 57 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych mają przedcukrzycowym teraz, i nie udało się zidentyfikować wczesne objawy cukrzycy. Najnowsze fakty cukrzycę wykazały, że niektóre długotrwałe uszkodzenia ciała mogą już zacząć podczas wcześniejszego etapu, zwłaszcza w serca i układu krążenia.

Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​ostatnie badanie Diabetes Prevention Program niezbicie wykazały, że pre-diabetes odpowiedział bardzo dobrze do zmiany stylu życia. Więc jeśli wykazują wczesne objawy, nie jest za późno, aby dokonać zmian. W odniesieniu do obniżenia poziomu cukru we krwi i liczby opóźnienie lub zapobieganie wystąpienia rzeczywistej choroby, dieta i ćwiczenia okazały się działać lepiej niż jakikolwiek lek w badaniu. W programie znalazły się 30 minut dziennie umiarkowanej aktywności fizycznej, w połączeniu ze zmniejszeniem 7% masy ciała.

"Cukrzyca jest ostatecznym choroby samorząd", mówi Maryniuk. Diabetycy muszą poznać swoje jedzenie, ich poziom cukru we krwi i skutki stresu, innych leków i podróży na ich poziom cukru. Muszą także do zapoznania się z objawów cukrzycy, aby mogli rozpoznać, kiedy coś jest nie tak. "Nikt nie może zrobić dla ciebie," wyjaśnia.

Tak więc, czy masz w obliczu diagnozy jednak, jeśli jesteś w jednej z kategorii wysokiego ryzyka lub myślisz, że widząc wczesnych objawów cukrzycy, a następnie opanowania sztuki samodzielnego zarządzania jest oczywiście praktyka, że ​​nie należy czekać , Dowiedz się, jak zwiększyć spożycie błonnika, jeść mniejsze posiłki, i liczyć węglowodany gramów (umieszczenie pierwszeństwo na tych z niskim indeksem glikemicznym) i będziesz się diametralnie zmienić poziom stresu na swoich trzustki, układu krążenia i nerek bez leków. W połączeniu z codziennym rundzie 30 minut umiarkowanej aktywności fizycznej i będziesz natychmiast być w reżimie diety, który jest sprawdzoną mieć prawdziwe właściwości lecznicze. I upewnij się, że poziom cukru we krwi sprawdzane przy pierwszych oznakach objawów cukrzycy.

Objawy cukrzycy u dzieci

Objawy cukrzycy u dzieci
Objawy cukrzycy u dzieci są często pomijane.

Uznając objawy cukrzycy u dzieci jest pierwszym krokiem do zarządzania zdrowia dziecka jak on zmaga się z tą chorobą. Cukrzyca typu 1 jest najczęstszą postacią tej choroby u dzieci, choć dzieci mogą cierpieć na cukrzycę typu 2, jak również.

Co to jest cukrzyca?

Cukrzyca jest spowodowany niezdolnością trzustki do wytwarzania insuliny. Cukrzyca typu 1 jest określane jako choroby autoimmunologicznej, czyli odpornościowy atakuje jeden własnych tkanek organizmu lub układów narządów organizmu. W cukrzycy typu 1, to komórki produkujące insulinę w trzustce, które są zniszczone. Cukrzyca typu 1 zwykle zaczyna się w dzieciństwie lub wczesnej dorosłości.

W Typ 2, komórki beta nadal produkować insulinę. Jednakże, bądź komórki nie reagują odpowiednio na insulinę lub naturalnych insulin nie wystarcza do potrzeb ciała. Z tego powodu, na insulinę wynosi zwykle wciąż obecne u osoby z cukrzycą typu 2, ale to nie działa tak jak powinien. Niektóre osoby z typu 2 są w stanie kontrolować chorobę poprzez zmniejszenie masy ciała, zarządzanie swoją dietę, i zwiększaniu ich ćwiczenia. Inni mogą brać leków, w tym insuliny.

Objawy cukrzycy u dzieci

Cukrzyca jest często określany jako cicha choroby. Wiele osób często ignorują, błędnie interpretują, lub po prostu przegap objawów, zwłaszcza u dzieci. Najczęstsze objawy cukrzycy u dzieci obejmują:

 • Niewyraźne widzenie
 • Częste oddawanie moczu
 • Większe zmęczenie
 • Bóle głowy
 • Nadmierne pragnienie
 • Ekstremalne głód
 • Brzuch boli
 • Niezwykłe odchudzania
 • Drażliwość
 • Problemy z zachowaniem

Przyczyny cukrzycy

Dla wielu rodziców, pierwsze pytanie dotyczy, dlaczego ich dziecko ma tę chorobę. Wielu błędnie uważają, że ich dziecko spowodowane cukrzycą, ponieważ umowy dał mu zbyt wiele cukru. Rozumowanie to jest jednak bezpodstawne. Chociaż czasami geny odgrywają rolę w cukrzycy, większość dzieci chorych na cukrzycę typu 1 nie mają historii choroby w rodzinie. Naukowcy nadal pracują gorliwie, jak starają się zawęzić przyczyn cukrzycy, czy to genetycznie powiązane lub połączone środowiska. Istnieje kilka czynników ryzyka dla cukrzycy typu 2, a te obejmują:

 • Historia cukrzycy rodziny
 • Nadwaga (co jest kolejnym argumentem na rzecz walki z otyłością dzieci
 • Fizycznie nieaktywny
 • Członkiem określonej grupy etnicznej, takich jak Afroamerykanów, Amerykanów pochodzenia azjatyckiego, rdzennych Amerykanów i Latino

Leczenie cukrzycy

Obecnie nie ma lekarstwa na cukrzycę, choć naukowcy i lekarze jeden dzień nadzieję zmienić to oświadczenie. Leczenie może obejmować zmiany w diecie i aktywności fizycznej, ale często wiąże się leki, zwłaszcza w leczeniu dzieci. Dzieci często muszą mieć insulinę w sposób rutynowy. Insulina jest zwykle podawana w zastrzyku. Są cztery główne rodzaje zastrzyków insulinowych, a dawki mogą znajdować się dwa razy dziennie, trzy razy dziennie lub w kilku dawkach dziennie, w zależności od potrzeby.

 1. Krótkim działaniu-Niniejsze insuliny jest rozpuszczalna, zaczyna działać w ciągu 30 do 60 minut i utrzymuje się sześć do ośmiu godzin.
 2. Pośrednim czasie działania -Ten insulina izofanowa zaczyna działać po jednej do dwóch godzin i trwa 10 do 14 godzin.
 3. Długo działające -Ta typu insuliny zaczyna pracować po jednej do dwóch godzin i trwa do 24 godzin.
 4. Dwufazowej insuliny -Te mieszaniny insulin krótko działających insulin i pośrednich działających są mieszane w różnych proporcjach.

Podczas leczenia objawów cukrzycy, leczenia pompy często stosowane zwłaszcza u dzieci. Pompa zapewnia stałą kroplówki insuliny przez igłę na skórze i bardzo insulinę w dawkach z posiłkami. Ilość insuliny jest sterowane przez niewielki pompy przenośnej zwanej pompy infuzyjnej.

Pomoc i zasoby

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko wykazuje objawy cukrzycy, należy natychmiast skontaktować się z pediatrą. Jeśli dziecko zdiagnozowano cukrzycę, będziemy ściśle współpracować z lekarzem pediatrą i przeszkolony dietetyka zarządzania choroby. Będziesz stale monitorować dietę dziecka, poziom ćwiczeń i cukru we krwi. Aby uzyskać więcej informacji na temat objawów i leczenia cukrzycy u dzieci, sprawdzić następujące witryny sieci Web:

 • Dzieci z Cukrzycą
 • Narodowy Program Edukacji Cukrzyca
 • WebMD

Objawy i Leczenie Shopaholism

Teraz, gdy сities są oświetlone światłami sklepów, witryn sklepowych i jasny banery reklamowe, trudno oprzeć się pokusie, aby kupić wszystko i natychmiast. Pamiętaj, ile razy wyszedł na spacer i wrócił z kilku nowych ubrań nie planował kupić? Jeśli mieli takiej sytuacji, istnieje ryzyko łączenia miłośników zakupów!

Objawy i Leczenie Shopaholism

Shopaholism jest chorobą

Nie tak dawno temu, shopaholism uznano ładny funkcja, ale teraz eksperci biją na alarm: to jest prawdziwa choroba. Shopaholism jest patologiczne uzależnienie od zakupów. Osoba przestaje kontrolować wydatki i czuje euforię przy zakupie nowych, niepotrzebnych rzeczy.

3 Rodzaje Shopaholism

Istnieje kilka rodzajów shopaholism:

 • Spontaniczna shopaholism jest najbardziej rozpowszechnionym i, być może, nieszkodliwe typu. Jadąc do sklepu, osoby takie mogą ulec pokusie, aby kupić jakieś specjalne oferować produkty lub jakieś przedmioty sprzedawane z dyskontem. Co do zasady, nie ma wpływu na ich budżet poważnie.
 • Świadome shopaholism występuje, gdy osoba wie on / ona jest zakupoholiczką, ale nie sądzę, że jest haniebne. Najczęściej to kobiety, które czują tak. Przychodzą do sklepu z jasnego celu: aby podobać się. Dla takiego zakupoholiczki, spacery wzdłuż centrum handlowego i kupowania jej ulubione rzeczy, jest to świetny sposób na stres. Z reguły takie wydatki biba jest rzadkie, a człowiek jest świadomy spędził sumę pieniędzy.
 • Celowe shopaholism jest najbardziej niebezpiecznym rodzajem. Kiedy w sklepie, shopaholics kupić wszystko widzą. Tacy ludzie często się pożyczki błyskawiczne i spędzić całą pensję w mgnieniu oka. Trzeba się do specjalisty w leczeniu tego uzależnienia.

Shopaholism jest zaraźliwy

Przy okazji, shopaholism jest zaraźliwa! Rozmowa z zakupoholiczki, to niechętnie przyjmują jego / jej przyzwyczajenia. Ponadto shopaholism jest dziedziczona. Na przykład matka, która jest podatna na wysypka zakupów, jest bardzo prawdopodobne, aby udostępnić tę funkcję z córką. Nie chodzi o to w genach, oczywiście, ale w zły przykład, który córka będzie z dużym prawdopodobieństwem.

Objawy i Leczenie Shopaholism

Czy zakupoholiczki? - 11 Objawy

Oczywiście, bardzo niewiele osób będzie przyznać, ten problem w miejscach publicznych. Ale w głębi swojego umysłu można wyznać, że jest zakupoholiczką jeśli odkryjesz następujące objawy. Więc jesteś zakupoholiczką, czy można zgodzić się na przynajmniej niektóre z zarzutów:

 • Za każdym razem można kupić trochę więcej, niż planowano.
 • Kiedy w sklepie, można dostać się nieswojo bez kupowania czegokolwiek.
 • Pierwsze normalnego wynagrodzenia, jesteś ciągle potrzebują pieniędzy, ponieważ można spędzić więcej niż można sobie pozwolić.
 • Kawa i czekolady jako dar. Dobra oferta, nie? (Nieważne, że rzeczywiście zamierzał kupić herbatę ... Wszystko może być przydatne o domu!)
 • Już nigdy nie przegapisz sprzedaży w sklepie perfum, nawet jeśli dziesiątki butelek perfum zbierają kurz na komodzie.
 • Możesz ukryć część zakupów od członków rodziny lub nie powiedzieć im rzeczywistej ceny zakupów.
 • Koszyk jest najlepszym lekarstwem na zły nastrój lub po prostu nuda.
 • Często można kupić rzeczy, które nie odpowiadają Twoim stylu tradycyjnym. Są one przechowywane w szafie przez lata, z etykietą wciąż nietknięte.
 • Czy nie uważasz, że możesz być uzależniony od zakupów? Może tylko trochę! A co w tym złego o nim?
 • Rodzina i przyjaciele powtarzają, że mieszkasz poza swój sposób i kupić wiele niepotrzebnych rzeczy.
 • Jeśli twój przyjaciel nie chce iść na zakupy z tobą, to nie sprawi, że zmienisz zdanie. Będziesz nawet z przyjemnością: nikt nie będzie wchodzić w drogę.

Objawy i Leczenie Shopaholism

Shopaholism Leczenie

Jak każde uzależnienie, shopaholism trudno się pozbyć, ale jest to całkiem możliwe. Jeśli sprawa nie jest zbyt poważna, może poradzić sobie bez profesjonalnej pomocy.

 • Czasami wystarczy zwrócić uwagę na samoorganizacji i planowania. Przed udaniem się do sklepu, zrobić listę rzeczy, które planują kupić i nie pozwól sobie poza nim w żadnych okolicznościach. Ten pomysł może być stosowany do produktów. Jeśli metoda nie działa, daj się długie listy i kupić 4-5 rzeczy za każdym razem, w ten sposób można zmniejszyć ryzyko kupowania zbyt wiele rzeczy.
 • Przed udaniem się do centrum handlowego, w celu aktualizacji ubrania, mieć dokładny obraz tego, co masz zamiar kupić. Nie musisz szesnasty niebieską bluzkę, i nie, nie, nie - nie trzeba te rajstopy kwasów-zielone! Aby być na bezpiecznej stronie, pójść na zakupy z zaufanej osoby: daj mu / jej pomóc zatrzymać.
 • Porzuć kredytów raz na zawsze, kredytów, zwłaszcza natychmiastowe. Dostaniesz rzeczy, które zadowolą cię na kilka dni, ale czas płacić za to będzie znacznie dłużej.
  Weź niewielką ilość pieniędzy do sklepu. Brak karty i karty kredytowe. I nie iść do sklepu w złym nastroju.

Objawy i Leczenie Shopaholism

Jeśli nic nie pomaga, zachować cierpi z długów i kredytów, a nadal jesteś gotowy wydać wszystkie pieniądze na nową torebkę, przyznać się do problemu i iść do specjalisty.

Objawy Bad związku

Objawy Bad związku


Czy wiesz, jak rozpoznać oznaki złym związku? Czasami, gdy jesteś w związku, to może być trudne do zauważenia widocznych ostrzeżeń.

Słuchaj przyjaciół i rodziny

Często pierwszymi ludźmi, którzy zauważą złe stosunki są twoi przyjaciele i rodzina. Osoby, które znasz najlepiej są w stanie dostrzec zmiany nastroju lub zachowania. Kiedy zauważysz, nieprzyjemne zmiany, często będą ci powiedzieć. Zamiast automatycznie odrzucać obawy naszych bliskich, trochę czasu na zbadanie, dlaczego nie zauważyłem zmian.

Niektóre Objawy Bad związku

Ta lista złych znaków relacji składa się z zachowaniami, które nikt nie powinien mieć do tolerowania od partnera. Tylko dlatego, że coś, twój partner nie ma na liście nie oznacza, że ​​nie mają złe relacje. Użyj swoje serce i instynkty jako przewodnik. Jeśli uważasz, że związek ma się lepiej niż to, co przeżywamy, to prawdopodobnie jesteś w złym związku.

Przemoc fizyczna

Nikt nie powinien znosić przemoc fizyczną. Nawet jeśli znosił przemocy jako dziecko, zasługujesz na lepsze od kogoś, kogo twierdzi cię kochać. Strzeż się cyklu przemocy i przeprosin. Niektórzy ludzie stają się gwałtowne, gdy zły. Kiedy się ochłodzić, ich przeprosić i obiecać powstrzymać nadużycia. Jeśli ten cykl się dzieje, więcej niż raz, twierdzą, że szukacie pary doradztwo do czynienia z kwestiami gniew.

Kontrola Freak

Niektórzy ludzie w naturalny sposób przejąć i podejmować decyzje z łatwością. To może być miło odpocząć i pozwolić im zdecydować, gdzie zjeść, co robić na randce, itp problemem jest to niektórzy ludzie idą dużo dalej niż to i nalegać na kontrolowanie swojego życia. Każdy ma wolną wolę i nigdy nie powinno się tolerować partnera, który upiera się, że robisz wszystko, swój sposób. Weź z powrotem swoje życie i wydostać się z związku z maniakiem kontroli.

Zazdrość

Wiele z nich jest skłonność do chwilach zazdrości. Nie lubię, kiedy ktoś flirtuje z partnerem, na przykład. Małe stężenie zazdrości jak ten nie są problemem. Zazdrość może być brane zbyt daleko, jednak. Czy twój partner zawsze sprawdza się na ciebie, nalegając, aby wiedzieć wszystko, co robisz i kim jesteś z? Czy on lub ona zawsze podejrzewa, że ​​oszustwo, nawet jeśli nie wykazuje typowych objawów oszustwo? Jeśli ten opis swojego partnera, to on lub ona ma problem zazdrości. Co może być uruchomiony jako cute zachowania, szybko na nerwy.

Nic, tylko Sex

Wielki seks nie jest zwykle uważany za zły związku Znak. Problemem nie jest jakość seksu, ale ilości. Spróbuj spytać się, czy twój związek ma żadnego powodu do istnienia innych niż seks? Czy was dwóch wykorzystywane cieszyć rozmowy i wiszące, ale teraz wszystko co robisz jest wskoczyć do łóżka razem? Nie ważne jak dobry kochający jest ten rodzaj relacji jest skazane na niepowodzenie. Wielki związek jest czymś więcej niż tylko przyjemności fizycznej. Znajdź kogoś, kogo przeniesie cię emocjonalnie, psychicznie i fizycznie.

Zmieniłeś się zbyt wiele

Twoi znajomi mogą być tymi, którzy zauważają, kiedy zmieniły się zbyt wiele. Po randki, to jest bardzo powszechne na nabycie pewnych nawyków lub interesy, że twój partner ma. Jednym z przykładów jest zacząć cieszyć się muzyką, że twój chłopak lub dziewczyna lubi. Takie zmiany nie są złym znakiem. Problem jest, gdy się zupełnie inną osobą, prawie nie do poznania do znajomych. Możesz być w stanie utrzymać farsę na chwilę, ale w końcu prawdziwe będziesz chciał reemerge. Kiedy tak się dzieje, znaleźć partnera, który będzie cię kochać tak, jak jesteś.

Ciągłe Frustracja

Spowodowanych przez jednego lub wielu małych zachowania rzeczy, partnera, który sprawia, że ​​czujesz się ciągle sfrustrowany jest zły znak. Poza rzadkimi wyjątkami, jest mało prawdopodobne, aby czuć się mniej denerwować w najbliższym czasie. Niezależnie od tego, jak dobry twój partner może być inaczej, jeśli on lub ona denerwuje Cię do frustracji, zrobić sobie przysługę i wydostać się z tej relacji.

Wniosek

Istnieje wiele objawów złych stosunkach, a różnią się one od kilku do kilku. Wszystkie pary będzie doświadczenie trudne czasy i sporów. Ale ogólnie relacja powinna cię uszczęśliwić. Jeśli nie jesteś szczęśliwy, dlaczego nie chcesz zatrzymać się w złym związku?

ADD-ADHD: ADHD ADD objawy, listy kontrolne i ocen Porady

Inne wskazówki do ADD ADHD

Niektóre mało znanych (i mniej znaczące) objawy ADD ADHD to niespokojny sen, kłopoty z zaśnięciem (nie można włączyć ich mózg off), trudności przejście z jednego do drugiego (sen na jawie, pozostawiając przedszkola iść do domu), społecznej nieporadność i niechęć do nowych sytuacji. Mylić? To dlatego masz zawodowych do diagnozy.

Nieuwaga lista kontrolna

ADD / ADHD Self Test
Standardowe Kryteria diagnostyczne
Uwaga-Deficit / Hyperactivity Disorder
u dzieci i dorosłych

WAŻNE: To nie jest narzędzie do samokontroli. Jego celem jest po prostu pomóc w określeniu, czy ADD / ADHD może być czynnikiem w zachowaniu osoby dorosłej lub dziecka (ci są oceniającego) Przy użyciu tej listy. Rzeczywista diagnoza może być wykonywane tylko przez doświadczonych zawodowych.

Nieuwagi (niska koncentracji uwagi)

Sześć lub więcej z następujących objawów nieuwagi utrzymywały się przez co najmniej 6 miesięcy w stopniu, który jest błędny i niezgodny z poziomu rozwoju:

Często nie daje szczególną uwagę na szczegóły lub czyni beztroskie błędy w zajęciach szkolnych lub innych działań.
Często ma trudności z utrzymaniem uwagi na zadaniach lub zabawie.
Często wydaje się nie słuchać, kiedy mówi się do bezpośredniego
Często nie zrealizują instrukcji i nie ukończy szkołą, obowiązki i obowiązków w pracy (nie z powodu zachowania buntownicze lub niezrozumienia instrukcji.)
Często ma trudności w organizowaniu zadań i działań.
Często unika, nie lubi lub nie chce angażować się w zadania, które wymagają wysiłku umysłowego przedłużonym (jak szkole lub pracy domowej.) \
Często gubi rzeczy niezbędne do wykonywania zadań lub działalności (np, zadania zabawki szkolne, ołówki, książki, lub narzędzi.)
Często jest łatwo rozproszony przez zewnętrznych bodźców.
Często zapomina się w codziennej działalności.

Sprawdź na trudności w uczeniu się

Jeśli dziecko walczy w szkole, mimo leków i wysiłków ze strony i jej, może to być spowodowane niepełnosprawnością poza ADD ADHD, takie jak dysleksja. Dysleksja i ADD ADHD mają bardzo podobne objawy. W rzeczywistości większość dzieci z dysleksją przejść nierozpoznana. Większość dzieci, które mają dysleksję także ADD ADHD. Najlepiej jest mieć psycholog szkolny ustalić, czy dziecko ma ADD ADHD, dysleksja lub innego niespotykanego problemu. Po, że odbywa się uratuje dużo czasu i frustracji dla każdego. Szczególnie dziecko.

Wspólne objawy ADHD, ADD

Niektóre objawy ADHD są opisane jako nieuwagi, trudności w wykonywaniu zadań, nadpobudliwość i impulsywność.

Nieuwaga: w przypadku gdy osoba często nie dają szczególną uwagę na szczegóły lub czyni beztroskie błędy, często ma trudności z utrzymaniem uwagi na zadaniach, często wydaje się nie słuchać, kiedy mówi bezpośrednio, lub często nie po drodze z instrukcjami.
Zadania: W przypadku, gdy dana osoba ma często trudności w organizowaniu zadań i działań, często unika, nie lubi lub nie chce angażować się w zadania, które wymaga trwałego wysiłku umysłowego, często gubi rzeczy niezbędne do wykonywania zadań lub działań, często łatwo się rozprasza zewnętrznych bodźców, lub często zapomina się w codziennej działalności.
Nadpobudliwość: Jeżeli osoba jest często fidgets z rąk i nóg lub wierci się w fotelu, często czuje się niespokojny, często ma trudności z angażowanie się w działalności rekreacyjnej cicho, albo często mówi nadmiernie.
Impulsywność: Jeżeli osoba często wyrywa odpowiedzi przed pytania zostały zakończone, albo często przerywa lub wtrąca się na innych.

ADHD ADD diagnozy, pediatra lub psychologa?

Wielu rodziców skonsultować się z pediatrą, aby ich dziecko ADD ADHD oceniano. Psycholog szkolny lub psychiatra, jednak prawie zawsze lepszym wyborem. Oprócz tego, że większą wiedzę na temat ADD ADHD, psycholog szkolny lub psychiatra może zrobić więcej i dogłębnej oceny, i zapewnić Państwu dużym cennych informacji na temat swojego dziecka, takich jak mocnych i słabych stron oraz stylu uczenia się.

Wykrywanie Student ADHD w gimnazjum

(Regulacja do gimnazjum) - uderzenie w ścianę
Jeśli problem nie jest problemem, dzieci z ADHD może przejść nierozpoznana przez wiele lat, w oparciu o pamięci i inteligencji, aby dostać się do szkoły. W końcu "uderzy w ścianę" i te umiejętności nie są już do pracy. Gwałtownie spada klas, brak kolei w zadaniach lub słabe umiejętności organizatonal wszystkie sygnalizować potrzebę bliższego spojrzenia, a może ocenę dla ADHD lub trudności w uczeniu się.

Lista kontrolna dla dorosłych ADHD ADD

Ogólne dorosłych ADHD Objawów

W połączeniu z innymi technikami diagnostycznymi po ogólnego dorosłych ADHD lista kontrolna pomaga dokładniej określić objawy ADHD. Nie ADHD dorosłych ma wszystkie objawy, ale jeśli zauważysz silną obecność ponad 20 z tych objawów, istnieje duże prawdopodobieństwo ADHD.

Proszę przeczytać tę listę zachowań i oceń sam (lub osoby, która poprosiła cię, aby ocenić go lub ją) na każdym zachowań wyszczególnionych. Wydrukuj tekst poniżej, a następnie, korzystając z następującej skali i umieścić odpowiedni numer obok elementu. Procedura oceniania jest na końcu badania.

0 = Nie 1 = Rzadko 2 = Czasami 3 = Często 4 = Bardzo często

WAŻNE: To nie jest narzędzie do samokontroli. Jego celem jest po prostu pomóc w określeniu, czy ADHD może być czynnikiem w zachowaniu osoby, której oceniający użyciu tej listy. Rzeczywista diagnoza może być wykonywane tylko przez doświadczonych zawodowych.

Przeszłość Historia

_____ Historia objawów ADHD w dzieciństwie, takie jak rozpraszanie, krótki czas koncentracji, impulsywność lub niepokój. ADHD nie rozpocznie się w wieku 30 lat.
_____ Historia nie mieszka do potencjału w szkole lub w pracy (karty zgłoszeń w komentarzach, jak nie mieszka do potencjalnych)
_____ Historia częstych problemów z zachowaniem w szkole (głównie dla mężczyzn)
_____ Historia moczenie ostatnich 5 lat
_____ Rodzina historii ADHD, trudności w nauce, zaburzenia nastroju lub problemów uzależnień
Krótki Uwaga Span / distractibility

_____ Krótki czas koncentracji, chyba że bardzo interesuje się czymś
_____ Łatwo się rozprasza, tendencja do odpłynąć (choć czasami może być hiper skoncentrowany)
_____ Brakuje uwagę na szczegóły, ze względu na rozpraszanie
_____ Kłopoty uważne słuchanie kierunkach
_____ Najczęściej zawieruszy rzeczy
_____ Pomija się podczas czytania lub przechodzi do pierwszego końca, kłopoty pobytu na torze
_____ Trudności uczenia się nowych gier, ponieważ trudno jest utrzymać się na torze podczas kierunkach
_____ Łatwo rozprasza podczas seksu powoduje częste przerwy lub turnoffs podczas miłosnej
_____ Słaba umiejętność słuchania
_____ Tendencja do łatwego znudzony (zestrojenie)
Niepokój

_____ Niepokój, ciągły ruch, nogi ruchome, niespokojny
_____ Ma się poruszać, aby myśleć
_____ Trouble siedzi nadal, takich jak kłopoty siedzi w jednym miejscu zbyt długo, siedzi przy biurku pracy przez dłuższy czas, siedząc za pośrednictwem filmu
_____ Wewnętrzne poczucie niepokoju i nerwowości
Impulsywność

_____ Impulsywny w słowach i / lub działań (wydatki)
_____ Powiedz tylko to, co przychodzi do głowy, nie biorąc pod uwagę jej wpływ (nietaktem)
_____ Kłopoty przeżywa uznanymi kanałami, kłopoty po właściwej procedury, postawy, "Przeczytaj wskazówki tylko wtedy, gdy wszystko inne zawiedzie."
_____ Niecierpliwy, niska tolerancja frustracji
_____ Więźniem chwili
_____ Częste wykroczeń drogowych
_____ Częste zmiany pracy, impulsywny
_____ Tendencja zawstydzać innych
_____ Leżąc lub kradzież na impuls
Słaba organizacja

_____ Kłopoty utrzymywanie zorganizowaną pracę / salon Słaba organizacja i planowanie,
_____ Przewlekle późno lub przewlekle w pośpiechu
_____ Często ma stosy rzeczy
_____ Łatwo ogarnia codziennych zadań
_____ Słabe zarządzanie finansami (spóźnione rachunki, książeczkę czekową bałagan, wydając pieniądze na koniec niepotrzebnych opłat)
_____ Niektórzy dorośli z ADHD są bardzo skuteczne, ale często tylko wtedy, gdy są one w otoczeniu ludzi, którzy je organizują.
Problemy Pierwsze kroki, a po drodze

_____ Przewlekłe kunktatorstwo lub kłopoty podręczny
_____ Uruchamianie projektów, ale nie ich ukończeniu, biedny po drodze
_____ Entuzjastyczne początki ale biedne zakończenia
_____ Spędza nadmiernego czasu pracy z powodu nieefektywności
_____ Brak konsekwencji wydajność pracy
Negatywne uczucia wewnętrzne

_____ Chroniczne poczucie niepowodzeń, uczucie powinno być o wiele dalej w swoim życiu
_____ chroniczne problemy z samooceną
_____ Poczucie nadchodzącej zagłady
_____ Wahania nastroju
_____ Negatywność
_____ Częste uczucie demoralizacji lub, że rzeczy nie będzie pracować dla Ciebie
Problemy relacyjne

_____ Kłopoty podtrzymywanie przyjaźni i intymne relacje, rozwiązłość
_____ Kłopoty z intymności
_____ Tendencja być niedojrzałe
_____ Egocentryczne; niedojrzałe interesy
_____ Brak patrz potrzeby lub działania innych osób, jak ważne
_____ Brak rozmowy w związku
_____ Ustnie obraźliwych dla innych
_____ Skłonność do histerycznego wybuchu
_____ unika zajęcia grupowe
_____ Kłopoty z władzy
Short Fuse

_____ Szybkie reakcje na zniewagi, które są prawdziwe czy wyimaginowane
_____ Wybuchy wściekłości, krótki lont
Częste wyszukiwania dla wysokich Stimulation

_____ Częste wyszukiwania dla dużej stymulacji (bungee jumping, hazard, stres, wysokie zatrudnienie lekarzy ER, robi wiele rzeczy na raz, itd.)
_____ Skłonność do szukania konfliktu, jest kłótliwy lub rozpocząć sporów dla zabawy
Tendencja utknąć myśli lub zachowań ()

_____ Tendencja martwić się niepotrzebnie i bez końca
Tendencja w kierunku uzależnień _____ (żywność, alkohol, narkotyki, praca)
Przełączniki rzeczy wokół

_____ Przełączniki wokół cyfr, liter lub słów
_____ zamienić słowa w rozmowach około
Pisania / Trudności Mała motoryka koordynacyjne

_____ Słabe umiejętności pisania (trudno uzyskać informacje z mózgu do pióra)
_____ Słabe pisma, często drukuje
_____ trudności z koordynacją
Harder I Try gorzej

_____ Wydajność pogarsza się pod ciśnieniem.
_____ Lęk testowy lub podczas testów twój umysł ma tendencję do wygaszony
_____ Trudniej się starasz, tym gorzej
_____ Pracy lub szkolnych pogarsza się pod presją
_____ Tendencja, aby wyłączyć lub utknąć, kiedy zadawane pytania w sytuacjach społecznych
_____ Zasypia lub staje się zmęczony podczas czytania
Trudności usypiania / budzenia

_____ Trudności z zasypianiem, może być spowodowane zbyt wiele myśli w nocy
_____ Trudności przychodzi na jawie (może trzeba kawę lub inne pobudzające lub działalność przed uczucie pełni obudzony.)
Low Energy

_____ Okresy niskiej energii, szczególnie wcześnie rano i po południu
_____ Najczęściej uczucie zmęczenia
Wrażliwe na hałas lub dotknij

_____ Łatwo zaskoczył
_____ Wrażliwe na dotyk, odzież, hałas i światło

-------------------------------------------------- ------------------------------

Po zakończeniu powyższej listy kontrolnej, obliczyć następujące:

Łączny wynik: _______
Całkowitej liczby pozycji z wynikiem trzech (3) lub więcej: _______
Nik na punkcie # 1: _______
Nik na punkcie # 6: _______
Nik na punkcie # 7: _______
Więcej niż 20 sztuk o średniej z trzech lub więcej wskazuje na silną tendencję do ADHD. Pozycje 1, 6 i 7 są niezbędne do postawienia diagnozy.

ADHD evaluation- Czego się spodziewać

Ocena na ADHD powinno być prowadzone przez psychologa szkolnego, psychologa lub psychiatry. To zajmie co najmniej 2-3 godzin i może być podzielony na dwa odrębne terminy, z dodatkowym powołaniu później iść na wynikach. Oprócz potwierdzenia lub odrzucenia diagnozy nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD), można się spodziewać, aby mieć dostęp do informacji na temat trudności w uczeniu się, styl i IQ nauki. Z tego powodu ja osobiście poleciłbym psychologa szkolnego tak, że trudności w uczeniu się można rozwiązać w czasie oceny tak, że dalsze badania mogą być zaplanowane.
Można również spodziewać się recomendations na kilku leków na ADHD, jak i alternatywne metody leczenia.

Rodzaje ADHD ADD

Typ 1 ~ połączeniu ADHD

To jest ADHD, który wynosi nadpobudliwość wraz z nieuwagi. One nie jest większa niż drugiego.

Typ 2 ~ Głównie Nieuważny

Ten rodzaj ADHD ussually jest bardziej z dziewcząt niż chłopców.

Typ 3 ~ Predominatly Hyperactive impulsywny

Typ 4 ~ niezróżnicowanych ~ ten, w którym osoba ma wystarczająco dużo cech, ale po prostu nie mogę powiedzieć dokładnie typ.

Hyperactivity- Impulsywność Sprawdź listę

ADD / ADHD Self Test
Standardowe Kryteria diagnostyczne
Uwaga-Deficit / Hyperactivity Disorder
u dzieci i dorosłych

WAŻNE: To nie jest narzędzie do samokontroli. Jego celem jest po prostu pomóc w określeniu, czy ADD / ADHD może być czynnikiem w zachowaniu osoby dorosłej lub dziecka (ci są oceniającego) Przy użyciu tej listy. Rzeczywista diagnoza może być wykonywane tylko przez doświadczonych zawodowych.

Nadpobudliwość-Impulsywność

Sześć lub więcej z następujących objawów nadpobudliwości psychoruchowej-impulsywności utrzymywały się przez co najmniej 6 miesięcy w stopniu, który jest błędny i niezgodny z poziomu rozwoju:

Często fidgets z rąk i nóg lub wierci się w fotelu.
Często pozostawia miejsce w klasie lub w innej sytuacji, w której pozostała siedzibą oczekuje.
Często prowadzi się lub wspina się nadmiernie w sytuacjach, w których jest nieodpowiednie (u młodzieży lub dorosłych może być ograniczone do subiektywnego uczucia niepokoju.)
Często ma trudności z odtwarzaniem lub angażowanie się w działalności rekreacyjnej cicho.
Często "w ruchu" i często działa jak "napędzany silnikiem."
Często mówi się nadmiernie.
Często wyrywa odpowiedzi przed pytania zostały zakończone.
Często ma trudności z oczekiwaniem kolej.
Często przerywa lub wtrąca się na innych (np, w szkole lub w pracy iw domu.)

Dodatkowe uwagi

Niektóre nadpobudliwe impulsywny i nieuważny, które spowodowały utratę objawy występowały przed ukończeniem 7 lat.
Niektóre z objawów upośledzenia występuje w dwóch lub więcej ustawień (np, w szkole lub w pracy iw domu.)
Musi być jasne dowody klinicznie istotnymi zaburzeniami w funkcjonowaniu społecznym, naukowym lub zawodowym.
Objawy nie występują wyłącznie w trakcie Pervasive Developmental Disorder, schizofreniczne lub innych psychozę i nie są lepiej stanowiły innym zaburzeniem umysłowym (na przykład, zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, oddzielenie lub zaburzenie osobowości).

Koncepcja: Wczesna Ciąża Objawy Wskazówki

Zmęczenie

Zmęczenie jest zwykle jednym z pierwszych objawów można zauważyć w czasie ciąży. To rodzaj skrajnego zmęczenia, które sprawi, że będziesz chciał się zdrzemnąć w środku dnia.

Głodu / niechęci

Jak hormony wczesnej ciąży zaczynają przepięć poprzez ciało - od czasu do czasu będzie to powodować pewne żywności apetyt / niechęci. Można zauważyć, że nagle będziesz chciał niektórych pokarmów - czy może chcesz wymiotować na zapach innego.

Zmiany w piersi

Czasami musisz zmian piersi we wczesnym okresie ciąży. Są to mrowienie i ból w piersi i sutki, niebieskie żyły i ewentualnie wyciekające sutki.

Częste oddawanie moczu

Częste oddawanie moczu wystąpi na początku ciąży w związku z pęcznieniem macicy. Można zauważyć, że trzeba częściej unieważnić. Będzie to trwać pierwszym trymestrze, pozwala się w 2., i bierze z powrotem ponownie w 3rd.

Brak objawów ciąży

Możliwe jest być w ciąży i nie ma żadnych objawów ciąży w ogóle. Każda ciąża jest inna. W jednym z moich ciąż, testowałem bo nie miałem objawów, nie ma PMS i rzeczywiście w ciążę.

Wysoka temperatura ciała podstawnokomórkowy

Jeśli wykresów swoje podstawne temperatury ciała - można zauważyć trwałą zmianę cieplną lub nawet trójfazowy poziom temperatury przy implantacji odbywa. Często kobieta wykresów będzie wiedział, że jest w ciąży i przed widzi pozytywny test ciążowy do domu.

Objawy ciąży maskujące PMS

Niekiedy wczesne objawy ciąży będzie maskować PMS. Możesz mieć skurcze, bóle głowy, zły humor i wzdęcia i być we wczesnym okresie ciąży.

Wszczepienie Spotting

Wszczepienie plamienie może wystąpić, jeśli ciąża została osiągnięta. Dzieje się to około 4 do 12 dni po owulacji. Jest to wynik wszczepienia jaja w macicy, co może spowodować niewielki krwawienia. To nie musi się zdarzyć w każdej ciąży.

Jak długo po Poczęcia Czy poranne mdłości start?

Marilyn K

Zbyt szybko, po początkowej euforii nauki są w ciąży, niektóre kobiety zaczynają odczuwać poranne mdłości. Ponadto, wiele kobiet tylko dowiedzieć się, że mają po doświadczeniu poczęta poranne mdłości. To nagłe uczucie mdłości nie musi się rano albo, ale większość kobiet wydają się czuć gorzej, na pusty żołądek. Zazwyczaj ludzie mają dość pusty żołądek przed śniadaniem, a to może być, dlaczego to zbiór normalnych objawów wczesnej ciąży, ale wiąże się z rana.

Nudności mogą lub nie mogą powodować wymioty, ale czasami chęć wymiotować może uderzyć kobiety bardzo pilnie i nagle. Czasami, znajome zapachy, a nawet zna żywności mogą również powodować problemy. Według lekarzy, przyczyny objawów porannych nie są całkowicie zrozumiałe, ale prawdopodobnie ma coś wspólnego ze zmianami hormonalnymi, że kobiety doświadczają ich organizm przygotowuje się do pierwszego etapu ciąży.

Jak szybko po zapłodnieniu powinna kobiety oczekują Poranne mdłości?

Poranne mdłości może rozpocząć tak szybko, jak trzy tygodnie po zapłodnieniu. Jeśli jest to między normalnych okresów, pierwszy znak, że niektóre kobiety, które mają poczęte może być uczucie nudności lub nagłą chęć wymiotować. Inne kobiety nie odczuwają żadnych objawów choroby rano aż sześć tygodni po poczęciu, a niektórzy szczęśliwcy kobiety ledwie odczuwa żadnego nudności w ogóle.

Dobrą wiadomością jest to, że objawy te powinny przejść do trzeciego miesiąca po zapłodnieniu. Kobiety w ciąży, które czują się niedobrze, kiedy wzrasta rano może utrzymać paczkę krakersów ich łóżku. Kobiety, które doświadczają bardzo ciężkich objawów należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ mogą ryzykować odwodnione lub spożywania niewystarczającej dietę optymalną ciąży. W rzadkich przypadkach objawy mogą mieć inną przyczynę, że powinny się zdiagnozowany przez lekarza.

Objawy autyzmu według wieku

Objawy autyzmu według wieku


Oglądanie na objawy autyzmu według wieku może pomóc specjaliści uzyskać przewagę na leczenie. Dla rodziców, którzy martwią o autyzmie, to dobry pomysł, aby dowiedzieć się o konkretnych, objawów związanych z wiekiem, od niemowlęctwa przez dorosłości.

Autyzm Fakty

W prostych słowach, spektrum zaburzeń autystycznych (ASD) to zbiór zaburzeń, które dotyczą neurorozwojowych. W większości przypadków, cechy autyzmu leżą w ramach następujących grup: niepełnosprawnych społecznych, trudności w komunikacji i powtarzających się lub ograniczających wzorców zachowań. Autyzm lub klasyczne ASD pozostaje najbardziej znaną formą ASD i występuje we wszystkich społecznego, wieku i grup etnicznych. Choć choroba może uderzyć kobiet dzieci, dzieci płci męskiej pozostaje do czterech razy bardziej narażone na autyzm.

Spójrz na typowe objawy autyzmu według wieku

Bez względu na dojrzałość swojego dziecka, dowiedzieć się oznaki autyzmu według wieku pozwala pomóc służby zdrowia stanowią dokładną diagnozę. Pierwsze diagnozy jak najszybciej oznacza budowanie wczesnej interwencji i leczenia plany, które pozwolą dziecku cieszyć się lepszą jakością życia przez całą drogę dorosłości.

Niemowlęctwa do dwóch lat

Przez dziesięciolecia naukowcy i lekarze poszukiwali sposobu na ekranie dla autyzmu u niemowląt i małych dzieci, ale jeszcze nie znalazłem sposób, aby tworzyć wiarygodną diagnozę w tym wieku. Najważniejszym z problemów, które uniemożliwiają rozpoznanie jest zmienność ogólnego rozwoju w poszczególnych dzieci. Większość dzieci młodsze niż dwa lata, muszą jeszcze uzyskać dojrzałe zrozumienie zdolności motorycznych i języka, które są dwa obszary lekarze pierwszego ekranu na autyzm. Aby rozpocząć diagnozę, specjaliści muszą szukać braku wspólnych zachowań, a nie obecności zachowań nietypowych. Ponadto, na początku rozwoju dziecka, od jednego do następnego, i jest trudna do wykonania markerów kamienia.

Znaki ostrzegawcze w dzieci poniżej dwóch obejmują:

 • Unika kontaktu wzrokowego
 • Brak (pozytywnej lub negatywnej) Uwaga poszukujących zachowania
 • Nie zwraca uśmiechy i spojrzenia
 • Brak gruchaniem i gaworzenia
 • Nadmierne wpatrywanie się obiektów nieożywionych
 • Nie wyświetla gesty (wskazując, machać, chwytając, itp)
 • Utrata nabytego języku

Ważne jest, aby pamiętać, że dzieci rozwijają się w różnym tempie i że nie każde dziecko, które wyświetla te znaki ostrzegawcze otrzyma diagnozę autyzmu. Jednak, jeśli dziecko lub maluch wydaje się mieć oznaki wczesnego ostrzegania, profesjonalny pokaz może być w porządku.

Dwa lata Adolescencja Pre-

Gdy dziecko przechodzi znak dwa lata, diagnoza staje się łatwiejsze ze względu na obecność lub nieobecność wiekowej właściwego rozwoju. W autystyczne dziecko, rodzice, opiekunowie i lekarze rodzinni mogą zacząć odczuwać nieprawidłowych zachowań, wraz z brakiem etapów rozwojowych w tym wieku.

Znaki ostrzegawcze u dzieci z tej grupy wiekowej to:

 • Przedłużone powtarzalne zachowania (kołysanie, uderzanie głową, kręcenie, itp)
 • Unika interakcji i przytulanie
 • Brak kontaktu z oczami
 • Brak mowy i języka lub utraty nabytych mowy
 • Nie reaguje na imię
 • Mówi w śpiewnym lub bezbarwnym głosem
 • Stopień trudności zrozumienia myśli i uczucia w innych

Okres dojrzewania i dorosłości

Jest mało prawdopodobne, że ktoś z autyzmem osiągnie wiek dojrzewania lub dorosłości bez otrzymania diagnozy. W razie wątpliwości, poszukaj objawów omówione poniżej lub zaplanować postępowanie sprawdzające z twojej służby zdrowia. Należy pamiętać, że wraz z regularnych objawów autyzmu, młodzież musi także zająć się zmianami hormonalnymi i presji, a dorośli z autyzmem musi nauczyć się jak rozwijać samodzielność i bliskie relacje poza rodziną.

Młodzieży i dorosłych autyzm znaki ostrzegawcze obejmują:

 • Zwiększone trudności komunikacyjne
 • Echolalia lub powtarzalne mowy
 • Trudność utrzymania zainteresowania dyskusji z rówieśnikami
 • Wyświetla zwiększające sztywność w sytuacjach lękowych
 • Rozwój intensywnego zainteresowania i zaawansowanego słownictwa tylko w jednym lub dwóch miejscach lub przedmiotów
 • Słabe rozumienie osobistych sytuacjach ryzyka i słabe postrzeganie bólu
 • Słabe umiejętności społeczne i uporczywe problemy z intymnością
 • Nagła depresja lub stany lękowe

Biorąc Akcja

Teraz, gdy wiesz, jak rozpoznać objawy autyzmu według wieku, nie czekaj do poszukiwania pomocy. Wraz z pomagając zaprojektować plan leczenia, lekarz może dać zarówno wspólnotowych i krajowych zasobów, aby pomóc swojemu dziecku, jak i całą rodzinę radzenia sobie z diagnozą autyzmu.

Prawdziwe Wiek Dieta

Prawdziwe Wiek Dieta


W swoim dążeniu, aby wyglądać młodziej, Majątek Wiek potrawy mogą zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się, a nawet cofnąć zegar z anti-aging korzyści. Tak, rzeczywiście można wyglądać i czuć się młodziej w oparciu o to, co jesz.

Niepotrzebne Aging

Średnia dieta amerykańska promuje nie tylko przejadania się, ale biednych wyborów żywieniowych. Restauracje i płyty podświetlenia mediów mounded z jedzeniem tak, jak chcesz go następnie bogatych, lepki deser, i dla większości osób nie myśleć o służbie rozmiary. Wyniki są widoczne nie tylko w statystykach otyłością, ale również w tętnicach, skóry, a nawet włosów. Chętnych Wielu leków połknąć tabletki w młodszym wieku pokonać objawy, takie jak wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca dorosłych, bóle stawów, zgaga, bezsenność i wiele innych. To prawda. Jesteśmy pośpiechu starzenia process.Why to jest, że osoby w wieku 25-44 lata wzrósł o 6,9 procent w nadciśnieniu między 1988/94, tylko aby zobaczyć sama grupa wiekowa dodać kolejny wzrost 7,6 procent w chorobie od 1999- 2002? Według National Center for Health Statistics 14 kwietnia 2006 zwalniający na problem otyłości: "Dane krajowe wykazały wzrost spożycia kalorii dorosłych i bez zmiany fizycznych wzorców aktywności."

Prawdziwe Wiek Dieta

Wysokie ciśnienie krwi może skłonić inne objawy, takie jak bóle głowy, bezsenność, splątanie, a nawet śpiączka. Poważne komplikacje, takie jak miażdżyca tętnic, udar, zawał serca oraz niewydolność nerek są związane z wysokim ciśnieniem krwi. Czy dotyczą te warunki do bycia młodym?

Korzyści anti-aging

Nadciśnienie jest jednym z przykładów przedwczesnego starzenia. Niezdrowe jedzenie jest głównym czynnikiem ryzyka wpływającym i utraty masy ciała, jeśli masz nadwagę, to jeden zabieg styl życia.

To prowadzi nas z powrotem do obsługujących rozmiarach i kalorii. Jeśli mamy przyspieszenie procesu starzenia się poprzez nadmierną prędkością (lub zagładzania) nasze ciała, jakie korzyści zobaczymy, jeśli nauczymy się pozostać w zdrowych granicach kalorii przez liczenia kalorii?

 • Schudnąć i utrzymać ją
 • Zwiększenie energii
 • Lepsza pamięć

Porady śledzić diety Real Age

Plan Prawdziwe Wiek potrawy można dojechać z nadwagą w montażu i procesu obniżyć "prawdziwy wiek." Nie ma znaczenia, ile masz lat chronologicznie jeśli czujesz stary, zmęczony, obolały, powolny, zagubiony lub którykolwiek z tych objawów, że na równi z osobami starszymi. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć. Przeczytaj je raz w miesiącu jako przypomnienie.

 • Rozważ to przez całe życie Plan żywieniowy.
 • Zjedz pożywne kalorii, a nie pustych kalorii.
 • Czytaj etykiety żywności.
 • Zaopatrzyć swoją kuchnię z pożywne.
 • Planować, prowadzić pożywne jedzenie z tobą.
 • Unikać wysoki poziom cukru i tłuszczu.
 • Jeść więcej owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych i chudego białka.
 • Jedz różnorodne żywności.
 • Dodaj ćwiczenia jak chodzenie do utraty wagi do swojej rutyny.
 • Będziemy chcieli, aby zrównoważyć kalorie spożywane ze spalonych kalorii.
 • Zidentyfikuj dlaczego przejeść i zająć tę lukę:
 • Zmniejszenie poziomu naprężeń w jak największym stopniu
 • Bądź świadomy, kiedy świętuje części
 • Przechowuj żywność wygodna, ale wybierz mądrze

Czym więc jest Twój prawdziwy wiek?

RealAge Dieta: Czuj się młodszy z co jesz przez Michaela F. Roizen i John La Puma dostarcza narzędzi, aby dowiedzieć się, jak Twoje nawyki żywieniowe wpływają na swój prawdziwy wiek. Dostarcza wskazówek, aby redukcja wieku łatwe. Opracowanie planu jeść zdrowiej, ograniczenie kalorii ucząc się jeść zalecane dla dobra i wykonywania więcej, może dokonać prawdziwego wieku młodszym wieku chronologicznym. Jednakże, jeśli w dalszym ciągu przejadać i zrobić niezdrowych wyborów, twój prawdziwy wiek będzie starszy od ciebie. Nigdy nie jest za późno, aby ćwiczyć Real Age Diet. Zadaj sobie pytanie, czy chcesz, aby czuć się dobrze w tej chwili smak utrzymuje się na języku czy wolisz poczuć się młodziej i bardziej energiczny co dzień. Twój prawdziwy wiek jest w wybrane opcje.

Objawy pracy

Objawy pracy


Od skurczów do tego gniazdowania instict, objawy pracy może być mylące. Ważne jest, aby zrozumieć podstawy, aby stwierdzić, czy naprawdę jesteś w pracy.

Co O skurcze Those?

To jest wspólne mieć dni, jeśli nie tygodni, Braxton Hicks lub z "rozgrzewki" skurczów pracy.

 • Skurcze Braxtona Hicksa zazwyczaj nie są bolesne, choć może to być niewygodne. Skurcze te zwykle nie zgodne z wzorcem i zanikają, jeśli poruszać.
 • Skurcze te mogą być bardzo frustrujące i kłopotliwe. Pamiętaj, że skurcze i robią pracy. Twoja macica jest zastanawianie się, jak umowy, a organizm jest coraz dziecko do pozycji w miednicy. Skurcze te mogą nawet zmiękczenie szyjki macicy, a nawet rozszerzać państwu centymetr lub dwa.

Prawdziwe skurcze są różne. Kobiety, które doświadczyły wiele Skurcze Braxtona Hicksa zauważysz różnicy.

 • Prawdziwe skurcze brzucha dokonać całe powinno być twarde i niewygodne, jeśli nie jest bolesne. Często (ale nie zawsze) rozpocznie się w plecach i promieniuje do przodu.
 • Siła skurczu można określić, jak bardzo oni swój brzuch. Bez skurczu, brzuch powinien czuć się jak nos. Podczas średnim skurczu, twój brzuch poczuje się jak brodą. Podczas silnego skurczu, to czuję się jak czole.

Czasami mogą wystąpić bolesne skurcze jak bóle kręgosłupa, które przychodzi i odchodzi i dostaje silniejsze i słabsze. Jeśli masz, spróbuj zobaczyć, czy jest jakiś wzór z bólem brzucha lub, jeśli za każdym razem dostaje mocno plecy zaczyna boleć.

Jak Znam To Real Thing?

Objawy pracy

Prawdopodobnie nie będziesz wiedzieć, czy skurcze są prawdziwe przez co najmniej kilka godzin. Jeśli zauważysz, masz dużo skurczów, staram się nie martwić, czy jest to prawdziwe, czy fałszywe pracy. Jednak można zauważyć inne objawy pracy. Jeśli nie, prawdopodobnie na początku pracy.

 • Przejdź przez codziennej rutyny, jak zwykle.
 • Jedz wysokobiałkowa, żywności wysokiej węglowodanów, i pić dużo płynów.
 • Trzymaj się zajęty. Idź na spacer, pójść do kina, pójść na zakupy z przyjacielem, albo zrobić ciasto lub lasagne.
 • Staraj się nie być zbyt pochłonięci rozrządu skurcze. Nie świece, włącz relaksującą muzykę, lub rozpocząć techniki relaksacyjne, aż trzeba; w przeciwnym razie nie ma tego miejsca, gdy jest on naprawdę potrzebny.
 • Spać, jeśli możesz, ale odpoczywać, jeśli nie możesz.

Pamiętaj pracy może trwać kilka dni, aby rozpocząć. To bardzo często do umowy na kilka godzin, a następnie zatrzymać się na chwilę. Będziesz wiedzieć, że jest prawdziwa, jeśli skurcze zbliżają się do siebie i się silniejszy w czasie.

Objawy pracy Inne niż skurcze

Istnieje kilka objawów pracy mogą wystąpić inne niż skurcze:

 • Gniazdowania instynkt: Niektóre kobiety odczuwają przypływ energii i silny instynkt czyszczenia. Mogą reorganizacji pokój dziecka lub rewash wszystkie ubrania dziecka. Skrajne przykłady obejmują szorowanie podłogi w kuchni ze szczoteczką do zębów lub sadzenia dziesiątki kwiatów w ogrodzie.
 • Luźne wypróżnienia lub nudności: Te objawy grypopodobne są dobrym wskaźnikiem organizm przygotowuje się do porodu.
 • Utrata wtyczkę śluzu: Jeśli już zamawiających z przerwami od kilku dni można zauważyć, jesteś przechodzącą dużo śluzu lub krwi odcieniem można rzeczywiście zobaczyć kępę śluzu w toalecie. Jeśli widzisz ten, poklepać się po plecach, ponieważ szyjka macicy prawdopodobnie złagodzona i może nawet rozszerzone o centymetr lub dwa.
 • Ekstremalna zmienność nastrojów: Przyciąganie na ludzi, których kochasz i wybuchając płaczem nad nic nie jest bardzo częstym objawem pracy i pracy znak ma się rozpocząć.

Co zrobić, jeśli moje Przerwy wodne?

Objawy pracy

Gratulujemy! To jest bardzo jasne syptom pracy i wskazuje, będziesz miał dziecko wkrótce! Będziesz wiedzieć, wydaliście swoje wody w przypadku wystąpienia wytrysk płynu z pochwy. Zamiast wytrysk, może wyciec trochę płynu, który jest nazywany również wysokiej szczelności. Wyciek moczu pod koniec ciąży jest często mylony z wysokim wycieku. Jeśli nie jesteś pewien, czy to mocz lub płyn owodniowy, spróbuj zatrzymać wyciek z Kegel. Jeśli się zatrzyma, to chyba moczu. Jeśli tak nie jest lub nadal wyciekać niewielkie ilości płynu przez następną godzinę, woda prawdopodobnie uszkodzony.

Ze względu na ryzyko zakażenia, należy przestrzegać zaleceń świadczeniodawcy w. Niektórzy będą chcieli udać się do swojego porodu obiektu natychmiast; inni po prostu chcesz zadzwonić.

Uważaj na przedwczesny poród

Jeśli poważne skurcze, krwawienie lub wyciek występuje przed 37 tygodniem ciąży, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem lub położną. Przedwczesny poród może poczuć się jak porodu, a to dobry pomysł, aby to sprawdził się w obiekcie narodzin do zapobiegania przedwczesnego porodu, jeśli to możliwe.

Kiedy należy Idź do Mojego narodzin instrumentu?

Należy postępować zgodnie z wytycznymi w placówkach służby, ale Dobrą zasadą jest to, że należy udać się do porodu, gdy skurcze są zakładu o pięć minut od siebie, w zeszłym około minutę, i zostały w ten sposób przez około godzinę. Jest to wskazówka, a nie regułą. Jeśli czujesz, że trzeba iść do zakładu narodzin lub musisz skontaktować się z dostawcą opieki, zawsze zrobić!

Poziom progesteronu we wczesnej ciąży

Poziom progesteronu we wczesnej ciąży


Progesteron jest hormonem, który jest konieczna do utrzymania ciąży, dlatego też niski poziom progesteronu we wczesnej ciąży są problemem.

Znaczenie progesteronu

Progesteron to hormon steroidowy, który pomaga w regulacji cyklu miesiączkowego u kobiet nie będących w ciąży. U kobiety ciężarnej, zgęstnieje i utrzymuje macicy tak, że płód może wszczepić bezpiecznie. Pomaga to również pozostać wszczepione w ścianie macicy. Niski progesteron (coś mniej niż 15 ng / ml, jak rozpoznaje się na podstawie badania krwi) może być oznaką nieżywotnego ciąży lub może powodować utratę ciąży. W niektórych przypadkach, poronienia można zapobiec odpowiedniego leczenia.

Poziom progesteronu we wczesnej ciąży i nieożywione ciąż

To nie jest rzadkością w przypadku niskiego poziomu progesteronu we wczesnej ciąży, aby być spowodowane pozamacicznej lub jajowodów, ciąży. Dzieje się tak, gdy przykłada blastocyst w jajowodzie niż ściany macicy. Jajowodu nie może obsługiwać rosnący płód, więc te ciąże nie są opłacalne. Oprócz niskiego progesteronu, ciąży pozamacicznej czasami mają następujące objawy:

 • Krwawień z pochwy (zwykle więcej niż zaplamienia)
 • Bóle podbrzusza
 • Ból brzucha
 • Ból w dole pleców
 • Zawroty głowy z utratą krwi

Ciąży pozamacicznej mogą być spowodowane częściowo lub całkowicie zablokowany jajowodów. Może to być spowodowane zapaleniem narządów miednicy mniejszej, blizny z poprzednich operacji, lub endometriozy. Ciąży pozamacicznej może być bardzo niebezpieczne i należy traktować natychmiast. Leczenie polega na każdą iniekcję metotreksat, który zatrzymuje rozwój zarodka lub operacji. Operacja jest potrzebne w wielu przypadkach bardziej zaawansowanych.

Inne przyczyny niskiego progesteronu

Inne przyczyny niskiej progesteronu mogą być uleczalne i obejmują:

 • Oporność na insulinę
 • Wysokie poziomy estrogenu
 • Niedożywienie
 • Stres, co prowadzi do nadmiernej produkcji kortyzolu, hormonu stresu
 • Brak aktywności

Leczenie niskiego progesteronu

W opisanych powyżej warunkach, ciąża może być opłacalne, ale jest to niezbędne do podjęcia natychmiastowych kroków w celu zwiększenia poziomu progesteronu tak, że wyściółka macicy nie rozpraszać i powodować utratę ciąży. Leczenie polega na eliminując główną przyczyną niskiego progesteronu (na przykład, rozwiązywanie problemów związanych z odżywianiem) oraz wprowadzenie do systemu dodatkowych progesteronu kobiety ciężarnej albo poprzez wstrzyknięcie, czopki dopochwowe, albo pill.The postaci czopków progesteronu jest najczęściej przepisywany przez służby zdrowia w tym celu, choć ustnej suplementów progesteron, Prometrium, zyskuje na popularności również.

Świadczeniodawcy zazwyczaj doradzają, że suplementacja progesteronu być kontynuowane aż do czwartego miesiąca ciąży, gdy łożysko zwykle przejmuje produkcję progesteronu i naturalne stężenie progesteronu rośnie. Stosowanie suplementacji progesteronu nie bez kontrowersji, jak niewiele jest badań klinicznych, aby wskazać, że suplementacja dramatycznie zmniejsza poronienia. Jednak, ponieważ jest powszechnie uważane za bezpieczne i może uniemożliwić poronienia, wielu pracowników służby zdrowia uważają, że potencjalne korzyści przewyższają ewentualne wady.

Wziąć pod

Niski poziom progesteronu może być niepokojąca. Z pomocą odpowiednich informacji i niezwłocznej interwencji, negatywne skutki niskiego poziomu progesteronu we wczesnej ciąży może być nieco złagodzony.

Objawy jelitowe Ból

Objawy jelitowe Ból


Jeden z wielu objawów celiakii jelitowych objawów bólu. Choroba atakuje układ pokarmowy, powodując zarówno fizyczne uszkodzenie tkanek ciała i zaburzenia wchłaniania składników odżywczych. Podobnie jak wiele warunków, objawy będą się zmieniać wraz z intensywnością bólu. Ponadto, niektóre osoby nie mogą doświadczać bólu w ogóle. Od celiakia może spowodować komplikacje długoterminowe, znak ostrzegawczy bólu jelit może pomóc wczesnej diagnozy, zmniejszając ryzyko warunkach średnich.

Czynniki wpływające Objawy

Kilka czynników może określić, jak celiakia objawi się w organizmie. Rzeczy takie jak długość czasu były karmione piersią - jeśli były w ogóle - może wpływać na stopień klasycznej wzdęcia brzucha i jelit objawy bólu czujesz. Według Choroby trawienne Information Narodowego ClearingHouse objawy często pojawiają się później u osób, które były karmione piersią przez dłuższy okres czasu.

Jak dużo żywności zawierającej gluten jesz może również mieć wpływ na objawy. U osób bardzo wrażliwych, zużywa niewielkie ilości glutenu może wywołać reakcję.

Inne przyczyny jelitowe Pain

Jedną z przyczyn bólu jelit może wiązać się z brakiem enzymu laktazy, w, w systemie. Laktazy jest niezbędna dla organizmu do rozpadu laktozy do produktów z niego, glukozy i galactose.Symptoms nietolerancji laktozy mogą być podobne do choroby trzewnej, w tym biegunki, wzdęcia brzucha i ból. Niestety, objawy naśladować także zespół jelita drażliwego, co może prowadzić do błędnej diagnozy. Nie wiedząc, że są nie tolerują glutenu powoduje bóle brzucha, aby utrzymywać się z powodu błędnych diagnoz i dalszego spożycia glutenu. Celiakia powoduje organizm do ataku na kosmków jelita cienkiego. Stąd, organizm nie będzie w stanie strawić i wchłonąć laktazy prawidłowo i ból będzie wynikać z tego niestrawności.

Leczenia i radzenia sobie z bólem brzucha

Ponieważ niektóre osoby mogą odczuwać silne bóle brzucha, często konieczne jest, aby znaleźć sposoby, w których można sobie poradzić. Na szczęście, gdy gluten jest winowajcą powodując cierpienie, twoje ciało reaguje na usunięcie glutenu z diety. Uszkodzenie kosmków wyściółka jelita cienkiego zazwyczaj sam naprawić.

Emocjonalne problemy radzenia sobie z chorobą trzewną sprawiają, że ważne jest, aby znaleźć wsparcie. To może być nie do zniesienia, aby usłyszeć twój krzyk dziecka trzewnego w odpowiedzi na ból brzucha. Ważne jest więc, aby stać się wiedzą na ich temat glutenu i żywności, które zawierają to białko. Wiedza daje moc, aby uniknąć jelitowe objawy bólowe.

W celu uniknięcia bólu jelit, trzeba albo członek rodziny przestrzegać diety bezglutenowej. To jest jedyny sposób organizm może sam naprawić. Trudność po takie oferty diety z wszystkich ukrytych źródeł glutenu w żywności jecie. Oczywiste jest, trzeba uniknąć większości pieczywa, nie może zrozumieć, że żywność, takich jak cukierki lub sosów zawiera glutenu. Jeśli są szczególnie narażone, nie wiedząc, że gluten jest obecny w tych produktach może ustawić cię na nieumyślnych ataku.

W zależności od nasilenia objawów, lekarz może przepisać leki, takie jak witaminowe i mineralne uzupełnienie wchłanianie substancji odżywczych w jelicie cienkim. Może on również zalecić kortykosteroidy, takie jak prednizon w przypadkach obrzęku i zapalenia jelit lub jeśli twoje ciało reaguje zbyt wolno na leczenie.

Idąc bezglutenowe jest zadaniem na całe życie, jak nie ma lekarstwa na chorobę trzewną. Na szczęście jest większa świadomość stanu, w dzisiejszym świecie. Lepsze oznakowanie żywności sprawia, że ​​jest możliwe, aby podejmować dobre decyzje i uniknąć wystąpienia objawów brzusznych. Jest bardziej prawdopodobne, aby znaleźć restauracje, które oferują bezglutenowe i miały czas na kształcenie swoich pracowników na temat właściwego postępowania z żywnością.

Życie ból darmo daje motywację, aby trzymać się swojej diecie bezglutenowej. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że, z celiakią, masz kontrolę nad swoimi brzucha objawy bólu. Masz możliwość, aby się uzdrowić i wykonaj zdrowego stylu życia. Nie ma powodu, w którym musisz żyć z dyskomfortem bólu jelit.

Objawy ciąży Przez pierwszy trymestr

Objawy ciąży Przez pierwszy trymestr


Choć nie ma dwóch ciąż są identyczne, pierwszy trymestr objawy ciąży często może przyszła mama jest wskazówką w sprawie jej stanu, zanim jeszcze kupuje test ciążowy. Według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąży, najczęstszym objawem jest nieodebranych okres. Jednakże, ponieważ wiele kobiet doświadcza nieregularne miesiączki lub nie śledzić ich cykle miesiączkowe, mogą zauważyć pierwsze inne objawy.

Wspólne Wczesne objawy ciąży

Przetarg lub obrzęk piersi

Web MD listę zmian piersi jako jeden z najwcześniejszych objawów ciąży. Podwyższony poziom hormonów często powodują wrażliwych, nabrzmiałe piersi. Ta czułość może przypominać o tym, jak Twoje piersi przed rozpoczęciem normalnego cyklu miesiączkowego. Dyskomfort często spada po pierwszym trymestrze, jak dostosować się do zmian hormonalnych.

Niektóre kobiety również, że otoczka, koło, który otacza sutki, ciemnieje z początkiem ciąży.

Miesiączkowe Objawy rowerowe

Objawy ciąży Przez pierwszy trymestr

We wczesnych etapach ciąży, wiele kobiet zgłasza uczucie podobne do sposobu, w jaki zrobić na początku lub w trakcie ich cyklu menstruacyjnego, według Amerykańskiego Stowarzyszenia ciąży. Tak znane są objawy, że nie może myśleć, że są w ciąży. Uczucie ciężkości w brzuchu, ciśnienie na mocz, wzdęcia, wyprysków, a nawet może wystąpić skurcze. Stan ten czasem trwa kilka tygodni, ale niektóre kobiety miały takie objawy przez większość w pierwszym trymestrze i dla każdego kolejnego ciąży.

Wrażliwość na zapachy i Foods

Rodzicielstwo Ciąża mówi, że wrażliwość na zapach jest wczesna ciąża znak. Silne zapachy, takie jak perfumy, ryby, a nawet róże może powodować nudności. Uciec od zapachów może być najszybszym sposobem łagodzenia objawów. To również nie jest rzadkością w przypadku kobiet, aby stwierdzić, że środki spożywcze, które kiedyś cieszyły są teraz niesmaczne. Jest to częściowo spowodowane węchowe zmysły są tak ściśle związane z poczuciem smaku.

Wspólne niechęci żywności są sok pomarańczowy lub cokolwiek innego kwaśny, niektóre produkty mleczne, mięso, pikantne żywności, a nawet kawy, zwłaszcza zapach nim. Negatywnie, apetyt na niektórych pokarmów poza normalnym sferze przyzwyczajenia może być również wskaźnikiem ciąży. Podobnie jak większość rzeczy, reakcje na zapachy i żywności są ze względu na znaczne wahania hormonów w okresie wczesnej ciąży.

Częste oddawanie moczu

Dziecko Centrum wyjaśnia, że ​​można zauważyć można coraz częściej w oddawaniu moczu, zanim sobie sprawę, że jest w ciąży. Macicy we wczesnej ciąży siedzi nisko w swoim połowy miednicy i może nacisnąć na pęcherz, który jest tuż przed nim. Jak macica rośnie, ciśnienie zostaje zwolnione. Kobiety mogą doświadczyć tego objawu w ciągu kilku pierwszych tygodni ciąży i znaleźć potrzebę oddania moczu wzrasta, jak dziecko rośnie i wywiera większą presję na już opodatkowane pęcherza.

Czasami częste oddawanie moczu jest objawem infekcji pęcherza, dlatego tak ważne jest, aby mówić z tobą do lekarza, jeżeli występuje ten objaw.

Poranne mdłości

Objawy ciąży Przez pierwszy trymestr

Mayo Clinic wymienia nudności jako wspólny znak wczesnej ciąży. Chociaż nudności i wymioty związane z ciążą powszechnie określa się jako choroby rano, to może pojawić się w dowolnym czasie w ciągu dnia. Większość kobiet znajdzie ulgę od tych wczesnych objawów ciąży w ramach drugiego trymestru, ale można nadal występują poranne mdłości wyłączyć i przez cały okres ciąży.

Wszczepienie Krwawienie

Według BabyMed.com, nie jest niczym niezwykłym, aby wystąpić małe krwawienia z pochwy o około 10 dni po zapłodnieniu. Zapłodnione jajo wniknięcie wyściółki krwi bogate macicy może być przyczyną tego krwawienia. Normalnie, krwawienie jest lekki i trwa 24 do-48 godzin. Nie wszystkie kobiety doświadczają krwawienie implantacji.

Podwyższona temperatura ciała podstawnokomórkowy

Jeśli zostały wykresów swoją podstawową temperaturę ciała, starając się zajść w ciążę, może zobaczyć swój temperatura pozostanie na podwyższonym poziomie przez kilka kolejnych dni, w zależności po prostu mommies. Kiedy tak się dzieje, są duże szanse, jesteś w ciąży.

Wahania nastroju

Hormony wahania mogą powodować gwałtowne i skrajne wahania nastroju, według Kids Zdrowia. Nie jest niczym niezwykłym dla matki oczekującej płakać bez wyraźnej przyczyny lub łatwo gniew. Reszta, zbilansowana dieta i regularne ćwiczenia pomogą wyrównać emocjonalnego wstrząsu.

Wyczerpanie

Dziecko Centrum wymienia także wyczerpanie jako wspólnej wczesnej ciąży znak. Ze wzrostem poziomu hormonów i dodatkowego stresu umieścić na swoim ciele, ponieważ dostosowuje się do stanu ciąży, jesteś skłonny opony szybko. Dobrą wiadomością jest to, że poziom energii będzie prawdopodobnie wróci do normy w drugim trymestrze. Niektórzy uważają, jest to naturalny sposób chroni dziecko w czasie, gdy kobiety mogą nie zdawać sobie sprawy, że są w ciąży.

Późniejsze objawy pierwszym trymestrze

Po kilku pierwszych tygodniach ciąży, możesz zacząć odczuwać inne objawy, jak również. Należą do nich:

Objawy ciąży Przez pierwszy trymestr

 • Wzdęcia
 • Metaliczny smak w ustach
 • Przyrost masy ciała
 • Aktywne gag reflex
 • Zawroty głowy
 • Półomdlały
 • Zgaga
 • Niższe bóle pleców
 • Bóle głowy

Niektóre z tych objawów może odejść, jak wejść w drugim trymestrze, podczas gdy inne mogą trzymać się, aż dziecko się rodzi.

Właściwa opieka prenatalna

Podczas gdy wszystkie te objawy mogą być objawy ciąży w pierwszym trymestrze ciąży, należy pamiętać, że nie mogą wystąpić wszystkie z nich i że wielu może być również objawami innych warunkach. Jeśli podejrzewasz, że jesteś w ciąży, skontaktować się z lekarzem, aby umówić się na test ciążowy i rozpocząć opieki prenatalnej. Lekarz może ocenić żadnych objawów masz i oferują ulgi, jeśli jest to konieczne.

Wczesne objawy autyzmu

Wczesne objawy autyzmu


Mimo, że większość dzieci z autyzmem są przedszkolaki, gdy otrzyma oficjalny diagnozy lub etykietę edukacyjnej, często wykazują oznaki zaburzeń ze spektrum autyzmu (ASD) dużo wcześniej. Znając wczesne objawy autyzmu mogą pomóc Ci tak potrzebnej terapii dla dziecka, co może prowadzić do znacznie lepszego wyniku. Według Autism Speaks, świadomość i Grupa interesu, a dominujące raporty ASD, niektóre objawy mogą wskazywać na zaburzenia ze spektrum autyzmu u niemowląt i małych dzieci.

Możliwe objawy autyzmu u dzieci

Jak badania tego zaburzenia, wydrukować ten poręczny kontrolną pierwszych objawów autyzmu, które pomogą Ci ocenić rozwój Twojego dziecka. Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku, sprawdź te pomocne wskazówki.

Prawdopodobnie już obserwując rozwój dziecka i radością, jak osoba ta spełnia kolejne etapy rozwojowe. Można jednak również obawy o rozwoju dziecka. Nawet u dzieci w wieku poniżej 12 miesięcy, są pewne oznaki, że może wskazują na ASD.

Nie Babbling

Większość dzieci, aby powtarzające się kombinacje spółgłoski, samogłoski, takie jak "ba-ba-ba" i "da-da-da", przez około osiem miesięcy. To jest ważnym prekursorem do rozwoju mowy, ale dla wielu dzieci na spektrum, to milowy krok jest bardzo opóźniony. Jeśli Twoje dziecko nie zaczęło bełkotać o 12 miesiąca życia, należy skonsultować się z pediatrą o rozwoju badań przesiewowych.

Resists przetrzymywany

Jeśli Twoje dziecko jest bardzo aktywne lub wybredna, może on przejść przez okres, w którym przytulanie nie jest na szczycie porządku obrad. Jednak, jeśli dziecko rzadko lubi być w posiadaniu lub nie cieszyć się dotyk, może on mieć typ zaburzeń sensorycznych. Często te czuciowe wyzwania iść z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Trudno Pociesz

Podobnie, zaburzenia czucia może spowodować dzieci na widmie być bardzo wybredna. Jeśli Twoje dziecko płacze stale i masz wykluczyć inne przyczyny, takie jak kwaśne odbijanie, może on być zbyt wrażliwa lub pod wrażliwe na bodźce w środowisku. Czasem może się okazać, że można uspokoić dziecko, ale trzeba używać bardzo specyficznych lub ekstremalnych środków, aby to zrobić. Na przykład, niektórzy rodzice donoszą, że ich dziecko płacze, gdy pochodzą z huśtawki dla niemowląt, nawet na chwilę.

Nie Smile When You Smile

Zazwyczaj rozwijające dzieci są zafascynowani ludzkiej twarzy. Kiedy uśmiech na nich, natychmiast uśmiechem. Jednak dzieci z grupy ryzyka wystąpienia autyzmu czasem nie angażują się w tego "uśmiechu społecznego." Jeśli dziecko zbliża się do wieku 12 miesięcy, a nie uśmiech na ciebie lub pojawiają się na Ciebie, gdy wchodzi do pokoju, to może być coś do omówienia z pediatrą.

Nie łączy się w Back-i-Forth Interakcje

Wiele dzieci takie jak gry społecznościowych takich jak peek-a-boo. Lubią również gruchanie czy gaworzenie w rodzaju "rozmowy" z opiekunem dorosłym. Jeśli zauważysz, że twoje dziecko nie angażuje się w te działania, to może być znak, że twoje dziecko jest narażone na autyzm.

Trudne do wiązania

Wielu rodziców dzieci w raporcie widma, że ​​klejenie stanowi wyzwanie. Czasami dzieci z ASD nie korzystają przytulanie lub przetrzymywany. Mogą również unikać kontaktu z oczami, a nawet wydają się ignorować opiekunów. Cechy te mogą wpływać na więzi rodzic-dziecko, przynajmniej na początku. Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie główne instytuty badawcze autyzmu, w tym CDC, raport, że Twój styl wychowania nie może powodować autyzm dziecka.

Możliwe objawy autyzmu u małych dzieci i dzieci w wieku przedszkolnym

Jako dziecko na spektrum autyzmu dorasta, objawy tego zaburzenia mogą się bardziej widoczne. Miej oko na niektóre z tych objawów u małych dzieci i przedszkolaków.

Używa Your Hands do rzeczy

Czasem jeden ze sposobów, że dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu komunikują i spełniają ich potrzeby jest używać rąk takich jak narzędzia. Te dzieci mogą używać rąk do otwierania drzwi, dostać zabawki, lub znaleźć na przekąskę. Może to być przystępne, ale może również oznaczać problem rozwoju dziecka. Jeśli Twoje dziecko robi to regularnie, skonsultować się z pediatrą.

Nie rozmawia przez 16 miesięcy

Jeśli twoje dziecko nie mówi słów w wieku 16 miesięcy, może to oznaczać opóźnienie mowy. Chociaż istnieje wiele powodów, dziecko może mieć opóźnienie mowy, takie jak po prostu jest "późno gadułą" lub zmagają się z zadaniami silnikowych słów tworzących, to zawsze ważne, aby skonsultować się z zawodowych o swoich obawach. Wiele dzieci na widma mają opóźnienie mowy i logopeda może pomóc dziecku dokonać znacznego postępu.

Stilted lub "Roboty" Przemówienie

Jeżeli Twoje dziecko mówi, ale on mówi monotonnie, może to być problem z prozodii "lub" naturalne przegięcia słów. To może być wyzwaniem dla wielu z ASD dzieci, dlatego tak ważne jest, aby to sprawdzić, czy problem nadal występuje.

Ograniczone użycie mowy

Wiele dzieci na widma są bardzo słowna. Mogą mieć wielkich słowników, ale nie może być w stanie korzystać z ich słów, aby uzyskać to, czego potrzebują. Na przykład, mogą one być w stanie opisać każdą część ciała lub każdy pojazd widzą, ale nie wydaje się zapytać na przekąskę lub wniosek, że je odebrać.

Nietradycyjnych play

Maluchy na spektrum autyzmu często grać z części zabawek, takich jak koła samochodu zabawki lub drzwi domu zabawki. Mogą bawić się zabawkami dla dzieci, które są rozwojowo za młody na nich, lub mogą stać się kojarzy na przedmioty gospodarstwa domowego, bez zrozumienia czy jest zainteresowany celem tych obiektów. Na przykład, maluch z autyzmem może kochać potholders, ale nie mają żadnego interesu ich praktyczne zastosowanie. Ponadto, zazwyczaj rozwijających się małych dzieci i przedszkolaków zaczynają angażować się w udawanie gry, ale dzieci z ASD może pokazać nie zainteresowanie tą działalnością.

Rzeczy nie pokazuje

Innym wczesnym objawem autyzmu jest brak pokazując. Dzieci na spektrum często zmagają się z teorii umysłu, który jest pomysł, że różni ludzie mają różne perspektywy. Mogą one nie czują potrzebę, aby pokazać, że jesteś ulubioną zabawkę lub nowe umiejętności, gdyż nie widzą perspektywę, jak różni się od nich. Jeśli Twoje dziecko nigdy nie pokazuje rzeczy, skonsultować się z pediatrą o swoich obawach.

Angażuje się w powtarzalnych ruchów

Poruszanie się w sposób powtarzalny, często nazywany "stimming" jest klasycznym objawem zaburzeń ze spektrum autyzmu, ale to nie znaczy, że każde dziecko, który porusza się w ten sposób ma autyzm. Powtarzające się ruchy mogą obejmować kołysanie się na boki, trzepotanie rąk, potrząsając głową, odbijając się na palcach, przenosząc ciężar ciała z nogi na nogę, i wiele innych. Jeśli dziecko spędza dużo czasu wykonując te powtarzające się ruchy, porozmawiaj z lekarzem lub terapeutą.

Procedury odporna na zmiany w

Większość dzieci zdaje się rozwijać w konsystencji, ale jeśli dziecko ma stopu w dół lub nie jest w stanie funkcjonować, gdy rutynowe zmiany, może to wskazywać na problem. Dzieci na spektrum często opierają się głównie na ustalonych procedur. Użytkownicy te procedury uspokajające i pocieszające, a gdy są one zmieniane, może to być źródłem wielkiego stresu. Jeśli zauważysz, że Twoje dziecko przeżywa znaczny niepokój, gdy zmiany procedury, może to być powodem do niepokoju.

Inne Wczesne objawy autyzmu

Czy Twoje dziecko jest niemowlę lub małe dziecko, istnieje kilka innych objawów, które mogą wskazywać na ewentualne zaburzenia ze spektrum autyzmu. Jeśli obawiasz się o którykolwiek z poniższych objawów, należy skonsultować się z pediatrą.

Ograniczona Kontakt z oczami

Dla wielu dzieci na spektrum, spotkanie oczy innej osoby może być trudne. Jeśli zauważysz, że Twoje dziecko lub maluch jest odporna na kontakt wzrokowy regularnie, powinien omówić ten problem z lekarzem lub terapeutą.

Nie Wskazując lub Gesty

Wraz ze nie pokazuje zabawki lub umiejętności do innych ludzi, wiele dzieci z autyzmem nie wskazują na obiektach lub używać gestów do komunikowania się. One również nie mogą śledzić palcem wskazującym, aby spojrzeć na coś. Jeśli zauważysz, że twoje dziecko nie korzysta z gestów i nie wydaje się, aby zrozumieć żadnej z gestów używanych, może to wskazywać na rozwojowy problem jak ASD.

Opóźnienia silnikowe

Wyjmiemy opóźnienia silnika nie są oznaką autyzmu. Jednakże, jest to typowe dla dzieci na widmie walczyć z koordynacji, równowagi i spełnienia etapy motoryczne. Niezależnie od tego, czy oznacza to, autyzm, należy zwrócić się do lekarza, aby Twoje dziecko terapii on lub ona musi nadrobić zaległości.

Nie włącza się Nazwa

Wielu rodziców donoszą, że ich dzieci z ASD nie odwrócił patrzeć, gdy ich nazwiska były nazywane. Jeśli stale staramy się uwagę dziecka i trzeba bardzo głośno czy ekstremalnych zachowań, aby dziecko patrzeć na Ciebie, należy zwrócić się do lekarza od razu.

Utrata umiejętności

Każda utrata kamieni milowych, czy są to silnik, język, lub społeczne, jest powodem do niepokoju. Jeśli dziecko wydaje się zapominać, jak mówić i chodzić, na przykład, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Ekstremalne nadpłaty lub niedopłaty Czułość

Wiele dzieci nie lubią pewnych pokarmów lub elementów odzieży, ale jeśli dziecko ma ekstremalną behawioralną reakcję znaczników w koszulkach lub tekstury żywności do, on lub ona może mieć zaburzenia integracji sensorycznej. Inne czerwone flagi to bardzo wysoką tolerancję na ból lub zimno, niechęć bycia bałagan, dramatyczny unikanie pewnych dźwięków, a także wszelkie inne skrajne reakcje na bodźce zwykłych.

Jeśli podejrzewasz, że autyzm

Wczesne objawy autyzmu

Zwłaszcza jeśli jesteś po raz pierwszy rodzic, to naturalne, że obawy o rozwoju dziecka. Jednakże, należy zaufać swojemu instynktowi rodzicielskich i skonsultować się z lekarzem na temat wszelkich problemów rozwojowych może być. Wczesna interwencja jest istotną częścią zapewnienia przyszłego sukcesu Twojego dziecka, a to zawsze lepiej, aby zaważyć na ostrożności.

Jeśli obawiasz się o rozwoju dziecka, należy pamiętać o następujących wskazówek na uwadze:

 • Nie czekaj do kontynuacji swoich obawach. Im wcześniej się o pomoc dla swojego dziecka, tym lepiej jego szanse na sukces będzie.
 • Bądź przygotowany na mieszane reakcje z innymi ludźmi. Chociaż niektórzy ludzie będą wspierać swoją decyzję, aby realizować swoje obawy, inni, być może nawet małżonka lub rodziców, może aktywnie z tobą kłócić o swoje zmartwienia. Nie pozwól, by to powstrzymać od rozmowy z lekarzem.
 • Twój okręg szkolny to kolejny wielki zasób, jeśli obawiasz się o rozwoju dziecka. Zadzwoń do lokalnej szkoły i poprosić o numer kształcenia specjalnego koordynatora wczesnej interwencji. Osoba ta będzie umówić się na spotkanie w celu oceny rozwoju dziecka.

Skontaktować się z lekarzem

Według CDC, około jedna trzecia rodziców dzieci w spektrum widział objawy autyzmu w ich dziecka, zanim on miał rok. Dodatkowo, do czasu ich dziecko osiągnie wiek dwóch, ponad 80% rodziców uznane wczesne objawy autyzmu. Pamiętaj, że wszelkie obawy masz o rozwój Twojego dziecka jest ważny, i zawsze należy skontaktować się z lekarzem, aby pomóc w określeniu, czy autyzm jest możliwość.

Objawy autyzmu Checklist

Objawy autyzmu Checklist


Jeśli jesteś rodzicem podejrzewać, że dziecko może mieć wpływ, wszelkie objawy autyzmu kontrolną znaleźć w Internecie wiąże się niewystarczający. Natychmiast szukać fachowej pomocy dla gruntownego sprawdzanie, jak czas jest najważniejszy dla skutecznego leczenia. Hemming i hawing miesięcy o nierozstrzygniętej autodiagnozy może mieć znaczący wpływ na przyszłość dziecka. Mimo, że dobrze jest wiedzieć, czego szukać. Oto zestawienie znaków ostrzegawczych, które mogą wskazywać, że nadszedł czas, aby eskalacji sytuacji.

Rozrusznik Autyzm Objawy Lista kontrolna

Oto niektóre z najczęstszych objawów związanych z autyzmem:

 • Brak kontaktu wzrokowego - Dzieci autystyczne unikają kontaktu wzrokowego, nawet z rodzicami.
 • Brak odpowiedzi - Ignorowanie żądań do zrobienia prace domowe lub udając, że nie słyszy "nie" to jedno, ale działając głusi dużo czasu jest zupełnie inna historia. Jeśli dziecko konsekwentnie nie dojść do siebie podczas rozmowy z jego lub jej imię, może to być powodem do niepokoju.
 • Skrypty - Zamiast odpowiedzi na wyżej objawów, dziecko powtarza słowa lub frazy z TV, zabawek lub innych źródeł, w kółko, zamiast normalnego dialogu.
 • Dziwne zachowanie - Jest niemal nieskończona lista "dziwne zachowanie", i wielu normalnych dzieci nie dziwne rzeczy rzadziej. Co wyróżnia się dzieci autystyczne często poza poziom dziwne, w połączeniu z uporem, w których zachowanie jest praca. Innymi słowy, dzieciak wali dwie ciężarówki zabawki razem znowu i znowu na pięć minut, to trochę dziwne, ale niekoniecznie niezwykłego. Dziecko leży na podłodze, kopiąc nogami, tak że obraca się dookoła na czole przez dwie godziny jest bardziej niepokojące proste. Przeczucie jest dobrym przewodnikiem tutaj.
 • Odporność na zmiany - Podobnie jak poprzedni objaw, jest trochę szarej strefie tutaj. Normalne dzieci mogą być bardzo persnickety o jedzenie, ubrania, uwodzenie rutyny i etażerka, nalegając rzeczy się zrobić "dobrze" lub że nie będzie piekło zapłacić. Ponownie, nasilenie i nieustępliwość sprawia, że ​​różnica. Kładąc nacisk na konieczności kanapki cięte ukośnie jest zupełnie inny od rzucania absolutną furia o dominującej począwszy przycinanie paznokci na lewą stopę przed prawą stopę.
 • Niewytłumaczalne działania - Nagłe unprompted wahania nastroju, lęk i napady złości ciężkie może być dość niepokojące, zwłaszcza jeśli dziecko nie rozpoznaje obecność lub próbować dać powód. Albo może to być na odwrót: chichocząc dziko bez żadnego powodu w ogóle, a nie oferując żadnej wskazówki co do tego, co w tym śmiesznego. Jest to kolejny objaw, który należy traktować bardzo poważnie.
 • Słabe umiejętności motorycznych - Niektóre osoby z autyzmem mogą być bardzo zwinny, ale wielu ma nierówne umiejętności motorycznych. To może pokazać się jako trudność rysowania lub trzyma naczynia, skakania i wspinania się, czy coś pomiędzy.
 • Doskonałe symetrii - Niewiele osób z autyzmem są jak Rain Man i stereotypy na temat mediów w żadnym wypadku nie obejmuje całej autystycznego spektrum. Jeśli jednak bardzo małe dziecko wydaje się wyjątkowo umiejętnie organizowanie bloki i kolorów na doskonałych wzorców, być uważny. To nie rodzaj objawów, które koniecznie potępiający samą w sobie, ale należy bardzo uważnie śledzić inne dziwne zachowanie.

W Zamknięcia

Ponownie, jeśli dziecko jest wyświetlanie dotyczące znaków z listy kontrolnej objawy autyzmu powyżej, grać bezpiecznie i szukać profesjonalnej pomocy dla bardziej dokładnej diagnozy. Również pamiętać, że to jest pewne, że Twoje dziecko ma autyzm, tylko dlatego, że posiada kilka wad w zgodzie z tych objawów, więc nie panikuj. Najlepszym sposobem, aby pomóc dziecku, to zachować spokój, racjonalne głowy - nie wyciągać pochopnych wniosków więcej niż tuszować i racjonalizacji - i idź prosto do faktów, tak szybko, jak to możliwe. Albo dostaniesz profesjonalną pewność, że wszystko jest w porządku, czy będziesz dobrze przygotowana do tej najważniejszej wczesnej interwencji.

Jak sprawdzić na raka gardła Objawy

Wszelkiego rodzaju nowotwory zawsze budzić obawy dla każdego. Są one znane jako "Big C" i zwykle wskaźnik przeżycia jest stosunkowo mała, więc ludzie w dzisiejszych czasach są zawsze na poszukiwania i są bardziej wrażliwi na ich zdrowie. Stąd widać powstawania zdrowej żywności, zdrowego stylu życia, będzie zielony advocacies, zdrowej żywności i itp Wszystko to ze względu na rosnącą świadomość raka i wielu innych chorób, które są plagą ludzkości.

Czym jest rak gardła? Rak gardła faktycznie należy do kategorii szyi oraz raka głowy i zazwyczaj obejmuje krtani, zatok, gardła, warg i jamy ustnej. Raka gardła jest najczęściej spowodowane przez nadmierne picie i palenie, więc należy unikać czynników ryzyka tych dwóch, jeśli nie chcą podnieść swoje szanse zachorowania na raka gardła.

Skąd wiesz, czy masz raka gardła? Jak można sprawdzić objawy? Poniżej znajduje się kilka punktów do rozważenia.

 1. Musisz dowiedzieć się i ustalić ryzyko wystąpienia tego typu raka pierwszy. Wiedz, że zapadalność na raka gardła są wyższe po osiągnięciu 50 i że prawdopodobieństwo wystąpienia raka gardła u mężczyzn niż u kobiet i mężczyzn afroamerykańskich są o 50% rozpoznano ten rodzaj raka, niż mężczyzn rasy białej.
 2. Weź pod uwagę swój styl życia. Nadmierne palenie i picie są główną przyczyną raka gardła. Po rozważyć swoje czynniki ryzyka, to teraz sprawdzić objawów, aby zobaczyć, czy może masz możliwość zachorowania na raka gardła.
 3. Kiedy podejrzewać, że może masz problem to byłoby najlepiej, jeśli będzie prowadzić dziennik wszystkich objawów, że czujesz. Aby sprawdzić, czy objawy, trzeba obserwować sposób oddychania. Jeśli tworzysz skrzypienie lub wysokie dźwięki, gdy oddychasz to, że nie jest normalne. Jest to jeden z objawów, że coś jest nie tak.
 4. Następnie obserwować, jeśli masz ten uporczywy kaszel, szczególnie jeśli jest krew udział.
 5. Czy masz powtarzające się problemy z zatokami? Jeśli są, to możesz sprawdzić na innych objawów raka gardła. Zatok problemy wskazanie raka gardła też.
 6. Sprawdź się dla innych objawów, takich jak wrzody na języku i ustach, bóle zębów, krwawienie z nosa, utrata masy ciała, obrzęk oczu i powiększenie węzłów chłonnych do swoich wymienić tylko kilka.
 7. Zwróć uwagę na swoje zdrowie i starać się, że jeśli nie miałem ból gardła na dłużej niż 2 tygodnie wcześniej, jeśli masz problemy z przełykaniem lub jeśli masz przewlekłe bóle szyi. Kiedy można umieścić zaznaczenie na wszystkie z tych objawów to byłoby najlepiej, jeśli już skonsultować się z lekarzem.

Szanse na przeżycie raka są coraz lepiej z czasem, ponieważ wszystkich technologii, które mamy teraz dostęp do. Najważniejszą rzeczą jest dokonanie wczesnej diagnozy tak, że rak może być leczone w jego najwcześniejszym stadium poprawiając w ten sposób swoje szanse na przetrwanie.

Objawy ciąży jajowodów

Objawy ciąży jajowodów
Nieleczone jajowodów ciąża wpływa na zdrowie reprodukcyjne

Tubal ciąży stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia reprodukcyjnego kobiet. Wczesne wykrycie pozostaje najlepsza szansa na zminimalizowanie powikłań. Dowiedz się, jak rozpoznać objawy jajowodów ciąży. Może to uratować życie.

Rozpoznanie ciąży pozamacicznej

Tubal ciąży, ciąża pozamaciczna zwane również występuje, gdy zapłodnione implanty jaj w jajowodzie. Według togach Tulandi, MD, profesor położnictwa i ginekologii na Uniwersytecie McGill, warunek jest główną przyczyną śmierci matki, stanowiących 09:56 procent wszystkich zgonów związanych z ciążą. Około dwa procent początku ciąży pozamacicznej.

Wczesne wykrycie tej sytuacji sprawia, że ​​powikłania mniej prawdopodobne, więc świadomość objawów jest niezbędna. Według MedicineNet, objawy ciąży jajowodów może powstać około sześciu do ośmiu tygodni od ostatniego nieudanego okresu, choć w niektórych przypadkach może być później, w zależności od miejsca implantów blastocysty.

Normalne objawy ciąży

Według MayoClinic.com, od swego zarania, ciąża pozamaciczna może zaprezentować tak jak każdy inny wczesnej ciąży. Mogą wystąpić te normalne objawy wczesnej ciąży:

 • Tkliwość piersi
 • Zmęczenie
 • Nieodebrane okres
 • Nudności
 • Pozytywny test ciążowy

Objawy te mogą poinformować, że jesteś w ciąży, ale nie pozwalają odróżnić zwykłej i jajowodów ciąży. Jako rozwoju ciąży może jednak wystąpić inne objawy.

Krwawienie z pochwy

Około 10 procent wszystkich kobiet doświadcza krwawienia z pochwy w czasie ciąży. Choć może to być normalne zjawisko, takie jak krwawienie implantacji, może to również oznaczać coś jest nie tak, takie jak ciąża pozamaciczna. Podczas ciąży jajowodów, krwawienie z pochwy może pojawić się nienormalne. Może to być cięższe jaśniejsze red ciemniejszy lub mniejszą lepkość niż normalnej krwi menstruacyjnej. Może również przychodzą i odchodzą przerywany lub ciągły przepływ. W ogóle, krwawienia związanego z ciążą pozamaciczną wystąpi sześć tygodni lub dłużej po ostatnim normalnym okresie. Jeśli nastąpi nieprawidłowe krwawienie, albo przeżyć wraz z innymi objawami ciąży jajowodowej zasięgnąć opieki medycznej.

Ból

Wiele kobiet w ciąży wystąpić bóle podobne do menstruacyjnych we wczesnych etapach ciąży. To kurcze prawie nigdy nie jest gorsza niż normalnego okresu skurcze. Chociaż kurcze może wskazywać ciążę pozamaciczną, według BabyCenter niektóre rodzaje bólu może być bardziej prawdopodobne, aby wskazać, że występują ciąży jajowodów i wymagają natychmiastowej pomocy medycznej:

 • Ostry, przeszywający ból w dolnej części pleców, lub bocznego nadbrzuszu
 • Uczucie ciężkości w miednicy lub dyskomfort, który występuje sporadycznie, konsekwentnie, lub podczas kaszlu lub konieczności wypróżnienia
 • Jednostronny ból w miednicy lub jamy brzusznej
 • Ból barku, zwłaszcza gdy leżysz
 • Nagły początek, ciężkie, i / lub przewlekły ból
 • Kurcze, że jest bardziej surowe niż normalne skurcze epoki
 • Ból lub skurcze związane z krwawieniem lub inne objawy ciąży pozamacicznej

Objawy utraty krwi

Podczas ciąży jajowodów, może wystąpić osłabienie, zawroty głowy, spadek ciśnienia krwi, lub epizody prawie omdlenia. Wszystkie mogą wskazywać krwawienia wewnętrzne związanego z jajowodów zerwania.

Szok

Objawy wstrząsu oznaczać natychmiastowej pomocy medycznej i są wspólne podczas pęknięcia jajowodu związanych z jajowodów ciąży. Zadzwoń 9-1-1, jeśli wystąpi, co następuje:

 • Wilgotna skóra
 • Wyścigi, słaby impuls
 • Blada cera lub popielate
 • Gwałtowny spadek ciśnienia krwi
 • Utrata czujności psychicznej lub błąd

Inne objawy

Użytkownik może również wystąpić inne objawy, w tym:

 • Intensywne ciśnienie odbytnicy
 • Nudności i wymioty
 • Poczucie coś jest nie tak

Nie wszystkie kobiety doświadczają tych samych objawów jajowodów ciąży. Wiesz, co jest normalne dla organizmu. Jeśli podejrzewasz, że coś nie jest normalne, skonsultować się z lekarzem.

Czynniki ryzyka, które zwiększają częstość występowania Tubal ciąży

Wiedząc, kto jest na ryzyko ciąży pozamacicznej jest cennym narzędziem do oceny objawów związanych z jajowodów ciąży. W przypadku wystąpienia powyższych objawów i mają którekolwiek z następujących czynników ryzyka, szukaj natychmiastowej pomocy medycznej:

 • Historia zapalenia narządów miednicy mniejszej (PID)
 • Poprzednia operacja brzucha
 • Poprzednia ciąża pozamaciczna
 • Obecnie za pomocą jakiejś formy antykoncepcji, takie jak wkładki, podwiązanie jajowodów lub urodzenia pigułek
 • Odwrócenie podwiązanie jajowodów
 • Jesteś 35 lat lub więcej
 • U których wystąpiły problemy z płodnością

Szukaj natychmiastowej pomocy

Tubal ciąż nie może iść pełną kadencję. Dalszego rozwoju ciąży, tym bardziej prawdopodobieństwo pęknięcia i krwawienia wewnętrznego wzrostu. Bez odpowiedniego leczenia, można stracić jajnik, potrzebuję histerektomii, albo iść do wstrząsu i śmierci. Dlatego jajowodów ciąża jest awaryjny wymagający natychmiastowej pomocy lekarskiej. Jeśli podejrzewasz ciążę pozamaciczną, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli podejrzewasz, że pęknięcie, zadzwoń 9-1-1.