grsail.com

półpaśiec jakie leki

Jakie leki wpływają REM

Jakie leki wpływają REM


Jakie leki wpływają snu REM? Jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków, może to być wywierania wpływu na jakość snu dostać. Jeśli sen nie jest w stanie wejść w REM, prawdopodobnie są to budzi się uczucie zmęczenia nawet po pełnym odpoczynek nocy. Problem polega na tym, że leki mogą łatwo powstrzymać się od wprowadzania głęboki sen.

Wiedząc, jakie leki wpływają REM

W wielu przypadkach, leki są za niezdolność osoby do prawidłowego snu. Leki są często przyczyną problemów ze snem. Niektóre mogą powodować senność, ale jeśli nie zasnąć, wciąż budzę się zmęczony. Spójrz na następujących rodzajów leków i ich wpływ na wszystkie rodzaje snu.

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne są stymulatory, często pracuje na zwiększenie funkcji mózgu. Leki te są inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny lub SSRI. Wspólne marki to:

 • Fluoksetyna lub Prozac
 • Sertaline lub Zoloft
 • Paroksetyna lub Paxil

Ludzie, którzy przyjmują te leki może wystąpić uczucie zmęczenia w ciągu dnia. Leki mogą zakłócać snu, zbyt. Leki przeciwdepresyjne są często stosowane w leczeniu narkolepsji lub ciężką senność w ciągu dnia. Może to wpływać na jakość snu w nocy.

Sympatykomimetyczne Używki

Sympatykomimetyczne używki są intensywne pobudzają centralny układ nerwowy. Te prace, aby wzmocnić efekt, że związki chemiczne w mózgu mają na osobę, aby pomóc utrzymać je na jawie. Niektórych z najbardziej powszechnych typów tych leków należą:

 • Pextroamphetamine lub Dexedrine
 • Methoylphenidate lub Ritalin
 • Pemolina lub Cylert
 • Metamfetamina lub Desoxyn

Ci, którzy te leki mogą mieć ciężki czas zasypiania. Kiedy nie zasnąć, walczą o pozostanie w fazie REM i nie-REM snu głębokiego. Kiedy człowiek przestaje wykonywać te leki mogą być bardzo zmęczony. W niektórych przypadkach, że pragną snu REM.

Diuretyki

Diuretyki usunięcia płynu z organizmu. Istnieje wiele typów tych leków. Ponieważ działają one w celu usunięcia nadmiaru sodu i płynów z organizmu, mogą zakłócać sen REM tylko dlatego, że są konsekwentnie wstawania w nocy w celu oddania moczu. Ponadto, wiele z tych tabletek prowadzić do niedoboru potasu. Może to prowadzić do nocy skurcze nóg i bólu. Ponieważ człowiek nie może pozostać na tyle śpi długo, REM i ogólnie cykl snu jest zagrożona.

Klonidyna

Klonidyna jest specyficzny rodzaj leku, który jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego i zatrzymać głód nikotyny w niektórych ludzi, którzy chcą rzucić palenie. Lek działa poprzez działanie na komórki nerwowe, które odpowiadają neuroprzekaźnikiem noradrenaliny. W ciągu dnia, może czuć się zmęczony i zmęczony nawet po pełnym odpoczynek nocy. Jednak lek ten może zakłócać sen REM. Możesz być w stanie wprowadzić snu REM prawidłowo. Inne problemy związane z tym lekiem to koszmarów nocnych niepokój, a nawet budzi się zbyt wcześnie i nie mogąc zasnąć.

Leki z alkoholem

Niektóre leki zawierają alkohol. To jest wspólne z leków na kaszel w szczególności. Jednakże, leki te typowo powodują tłumienie snu REM. Alkohol w ogóle jest lek, który może mieć wpływ na zdolność jednostki do wejścia i pozostania w fazie REM prawidłowo.

Inne Leki zakłócanie REM

Podczas uczenia się, co leki wpływają snu REM, ważne jest również, aby wziąć pod uwagę następujące leki i ich wpływ na sen człowieka.

Jakie leki wpływają REM

 • Leki z kofeiną: bez recepty i na receptę leków wytrzymałościowych, które są leki przeciwbólowe lub leki zmniejszające apetyt dla często zawierają kofeinę. To stymuluje blokuje działanie adenozyny. Adenozyny pomaga promować senność. Ci, którzy mają za dużo tego mediacji przed snem może nie być w stanie wprowadzić snu REM.
 • Beta blokery beta blokerów są: ważnym lekarze narzędzi użyć, aby pomóc w leczeniu nadciśnienia tętniczego, dusznicy bolesnej i arytmii. Jednak leki te często powodują nocnych przebudzeń. Mogą też promować bezsenność u niektórych osób.
 • Niektóre leki przeciwhistaminowe: uspokajające, leki przeciwhistaminowe szczególności mogą zakłócać snu REM. Są to leki przyjmowane do walki alergie. W ciągu dnia mogą powodować senność. Jednak leki te mogą również prowadzić do problemów ze snem oraz w nocy.

Jak Przeciwwaga zyskać Leki przeciwdepresyjne

Badania pokazują, że aż 25% osób przyjmujących leki przeciwdepresyjne, przyrost masy ciała, co najmniej dziesięć funtów, podczas gdy na leki. Oto kilka sposobów, aby zwalczać wzrost masy od leków przeciwdepresyjnych.

Jak Leki przeciwdepresyjne Umieść Waga na

Lekarze havenâ € ™ t do muru konkretny powód, dlaczego leki przeciwdepresyjne mogą powodować przyrost masy ciała. Wielu ekspertów podejrzewam leki mają wpływ na metabolizm, spowalnia proces, który pozwala nagrać żywności w energię, zanim stanie się tłuszczu. Inni wskazują przyczyn psychiatrycznych, powołując się, że wzrost dobrobytu często prowadzi do zwiększenia apetytu. Niektórzy pacjenci schudnąć lub utrzymać niższą wagę ze względu na depresję, a leki przeciwdepresyjne usunąć tę blokadę psychiczną przed solidną jedzenia. Albo, jak samo życie staje się bardziej przyjemne, więc nie jedzenie.

Włączanie lub zmniejszanie Leki

Istnieje opcji do rozważenia, jeśli chcesz uniknąć antydepresyjne wywołał przyrost masy ciała. Jednym z nich jest rozważyć leki przełączania. Najbardziej powszechnie przepisane leki, zwane selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny lub leki z grupy SSRI, są również niektóre z tych najbardziej związanych ze zwiększeniem masy ciała. Są dostępne leki przeciwdepresyjne, które nie są ściśle powiązane z przyrostu masy ciała, ale nie są one powszechnie przepisywany.

Wśród kilku leków są przyjazne wagi recepty zwane Nefazodon, wenlafaksyny, duloksetyny i bupropion. Effexor, Serzone i Wellbutrin są bardziej znane nazwiska, które mają mniejszą częstość występowania zwiększenia masy ciała, choć wielu, którzy je podejmują wciąż twierdzą, umieścić na funtów. Nie wszystkie leki przeciwdepresyjne działają dla wszystkich ludzi, a jest szansa, więcej narkotyków postać w obsłudze nie dostarczy Ci pomocy psychiatrycznej.

Jeśli chodzi o przyrost masy ciała, zapytać lekarza, czy inna klasa leków przeciwdepresyjnych może pracować dla Ciebie. Inną opcją jest, aby omówić możliwość zmniejszenia leku do minimalnej dawki skutecznej. Osłabienie dawki może również zmniejszyć skutki uboczne, w tym zwiększenie masy ciała.

Antidote Leki

Są leki, które mogą być przewidziane dla osób biorących leki przeciwdepresyjne medycznie przeciwdziałać skłonności nadwagi. Te leki często mają antidotum poważne skutki uboczne, i nie ma wiele kontrowersji co do ich rzeczywistej skuteczności. Pole z tych leków jest szybko poruszających się. Lekarz będzie w stanie powiedzieć, najnowsze informacje i zagadnienia bezpieczeństwa okolicznych przyrost wagi antidotum leków. Nie należy korzystać z tradycyjnych over-the-counter pigułki diety walczyć wzrost masy od antydepresyjne bez konsultacji z lekarzem. Wiele pigułki odchudzające mogą mieć niebezpieczne interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi śmiertelnych recepty.

Dieta i ćwiczenia

Jest co najmniej skomplikowane i może przede niepopularne rozwiązaniem do zwalczania przyrost masy ciała związany z lekami. Jest to również jedno z najbardziej efektywne. Bez względu na przyczynę przyrost wagi, podstawowe formuły utraty ciężaru. Zużywać więcej kalorii niż konsumować. Nawet najmniejsza ilość ćwiczeń, tak proste, jak spacer do skrzynki pocztowej, może mieć pozytywny wpływ. Ćwiczenie to nie tylko przydatne do zwalczania przyrost masy ciała, ale również okazały się mieć działanie antydepresyjne własnych.

Chociaż korzyści z przyjmowania właściwej przeciwdepresyjne mogą być znacznie większe niż na szkodę przyrost masy ciała, nadmiar tłuszczu nigdy nie jest rozwiązaniem zdrowe. Rozważyć podniesienie poziomu aktywności fizycznej przed poszukiwanie interwencji medycznej. Ćwiczenie jest nadal najbezpieczniejszym, najtańszym sposobem wszczęcia utrata masy ciała, bez względu na okoliczność.

Jak Ból Lek wpływa na zdrowie

Ból medycyna ma kluczowe znaczenie dla zarządzania wieloma warunkami. W rzeczywistości, urządzenie ból jest jednym z najważniejszych priorytetów terapeutycznych. Stałe lub okresowe, ostry lub tępy ból towarzyszy wielu schorzeń, takich jak rak, nadciśnienie, a nawet ciąży. Ból może być zlokalizowana w jednej części ciała, takie jak ramiona, plecy, brzuch lub głowy, lub może być uogólnione w całym ciele. Czas trwania może być ostry, a obejmować tylko kilka godzin, lub może być przewlekły i trwać latami. Ból może powstać niezależnie od oczywistych predysponujących przyczyny. Jeszcze tajemniczo ból może utrzymywać długo po wygojeniu uraz wytrącenie, jak w przypadku bólu fantomowego kończyny po kończyny usunięto. Oczywiście wtedy, ból medycyna jest konieczne. Jednak leki, które zwalczają ból zadawać również pewne skutki uboczne.

Jak Ból Lek wpływa na zdrowie

Główne Pain Medicine Klasy

Spośród wielu znanych leków przeciwbólowych są te, łącznie znane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), takie jak aspiryna i paracetamol. NLPZ zmodyfikować reakcję zapalną organizmu, obrzęk, zaczerwienienie, gorączka i ból wyniszczające, że występuje w odpowiedzi na uraz i kiedy organizm próbuje leczyć się. Stąd, ta klasa leków skutecznie bólu w zapaleniu stawów, zapalenie, ból mięśni i naczyń pochodzenia, ból zęba, a nawet w warunkach grobu, przerzutów nowotworowych w kościach.

W przewlekłym bólu i koniec-życia opieki, potrzebne jest silniejsze bóle lekiem. Są to leki na bazie morfiny. Pochodzący z opium, takie leki wywołują euforię (wszechstronnej poczucie zadowolenia i dobrego samopoczucia) i znieczulenie do punktu puka jesteś nieprzytomny. Taki ból lek jest skuteczny w większości rodzajów ostrego i przewlekłego bólu, takiego jak ciężkie oparzenia i uszkodzenia tkanek, zapalenia lub powszechnego rozwoju nowotworu.

Gdy Pain Medicine niekorzystnie na stan zdrowia

NLPZ-y są znane przyczyny zaburzenia gastryczne, takie jak niestrawność, nudności i wymioty. Używane ciągle takie bóle szkody medycyna błony śluzowej żołądka (wyściółki żołądka), co prowadzi do zwiększonego ryzyka wystąpienia owrzodzeń i jawnego krwawienia. Uszkodzenie to jest spowodowane przez NLPZ działania na prostaglandyny, w sygnalizator chemicznego bólu. Jednakże prostaglandyny działa również na celu ochronę błony śluzowej żołądka.

NLPZ powodować reakcje skórne, takie jak wysypka, pokrzywka (czerwone podniesione gule uli) i światło. Ciągłe wysokie dawki NLPZ również prowadzić do niewydolności nerek (aczkolwiek odwracalne) i często nieodwracalnego uszkodzenia wątroby. W niektórych przypadkach, NLPZ może prowadzić do upośledzenia czynności szpiku i skurcz oskrzeli dla astmatyków.

Morfiny jak leki, z drugiej strony może prowadzić do środków uspokajających, depresja oddechowa, zaparcia, nudności i wymiotów, swędzenia, drgawki i podrażnienia w miejscu wstrzyknięcia. Twój układ nerwowy buduje również tolerancję narkotyków i dlatego wymaga coraz większe dawki. W obliczu przewlekłego bólu z powodu choroby śmiertelnej choroby i strasznego, uzależnienie od narkotyków jest realne ryzyko.

Biorąc bólu leku jest porównywalna do wyboru mniejszego zła. Jednocześnie eliminując dyskomfort ból jest pożądane, niewydolność wielonarządowa i uszkodzenie skóry może być wysoka cena.

Jak znaleźć pracę w Rozwoju Leków

Opracowywania leków jest określeniem, które stosuje się do całego procesu doprowadzenia nowego leku na rynek. Opracowywania leków składa się z kilku etapów eksperymentalnych zanim lek uważa się za użyteczne do pewnego rodzaju dolegliwości. Etapy, które składają się na proces tworzenia leku rozpoczyna się od wykrycia leku aż do momentu, gdy są testowane na ludziach, które, że niektóre choroby, że lek jest badane pod kątem.

Istnieje wiele miejsc pracy, które są związane z rozwojem leków. Obejmuje naukowców, lekarzy, specjalistów, farmaceutyczne i wiele więcej.

Oto niektóre z zadań, które są dostępne w dziedzinie opracowywania leków:

 1. Clinical Trial Administrator. Badanie kliniczne administrator musi mieć dobre umiejętności planowania i musi być w stanie dobrze współpracować z innymi członkami zespołu opracowywania leków. Dobrze jest też, jeśli już pracował z badania klinicznego przed. Będąc kliniczne szlak Administrator, będziesz w stanie pracować z różnych firm farmaceutycznych w procesie opracowywania leków.
 2. Farmakolog zwierząt. Pharmacology definiuje się jako badanie działa lek. W tym przypadku, farmakologiem badań na zwierzętach, jak lek oddziaływuje ze zwierzęciem. Farmakologiem zwierzę jest jeden za badań przedklinicznych, które jest prowadzone na zwierzętach zanim lek testowany na ludziach. Testów na zwierzętach jest proces, który sprawdza, czy lek rzeczywiście jest dobry w leczeniu dolegliwości ludźmi.
 3. Toksykolog. Toksykolog bada wpływ substancji chemicznych, które są zawarte w leku na zwierzę lub osobę. Toxicologist zapewnia również, że lek jest bezpieczny dla konsumpcji przez ludzi i nie zawiera śmiertelną dawkę substancji chemicznych. Toksykolog studiuje projektowanie leków i robi badania narkotyków. Jest on również odpowiedzialny za pomiar stężenia leku.
 4. Asystent. Asystent będzie zaangażowany w rozwoju klinicznej i różnych etapach rozwoju leków. Asystent również spędza czas w laboratorium zajmującego się różnych kultur i różnych testów, które muszą być przeprowadzone. Jako asystent, trzeba mieć doświadczenie w pracy w laboratorium i mają pewne doświadczenie w rozwoju farmaceutycznego.
 5. Histolog. Histolog jest odpowiedzialny za studiuje anatomię różnych kompozycji składających się zwierząt, a także roślin. Mikroskop jest stosowany do badania komórek i tkanek innych zwierząt i roślin. Musi być na bieżąco z różnymi rodzajami technologii. Histolog przeprowadza testy na zwierzę, które ma być wykorzystywane podczas wstępnego procesu. Jest to również zadanie dla histolog do udzielania pomocy całego zespołu opracowywania leków.

Są to tylko niektóre z zadań, które są dostępne w rozwoju leków. Jest więcej miejsc pracy, które tworzą zespół opracowywania leków. Lek przechodzi przez wiele procesów, a są inni ludzie, którzy zajmują różne obszary rozwoju leków. Jeśli chcesz mieć karierę w rozwoju leków, musi być w stanie pracować w zespole i być otwarte dla spostrzeżeń innych członków zespołu.

Jak kupić Pet Leki

Chcemy zrobić coś dla naszych zwierząt. Ale na pewno może być kosztowne w czasach! Zaoszczędzić kilka dolarów następnym razem zwierzę potrzebuje dodatkowej opieki, kupując leki peta od gabinecie weterynarza. Oto, jak można kupić własne leki dla zwierząt, bez konieczności zajmowania się podniósl ceny.

Krok 1

Zadzwoń pod numer 1-800-PET-leki. Najprostszym sposobem, aby kupić leki dla zwierząt jest zadzwonić pod numer 1-800-PET leki. Możesz dostać leki, które lekarz weterynarii nie zaleci dla zwierząt domowych za ułamek kosztów, które lekarz weterynarii będzie ładować. Można było zaobserwować tę firmę reklamuje swoje usługi w telewizji, jak również. Bądźcie pewni, że oni mają wielką renomę i sprzedaży wysokiej jakości leków dla zwierząt. Posiadam karty kredytowej poręczne, a otrzymasz leki dla zwierząt w ciągu kilku dni lub zamawiającego.

Krok 2

Sprawdzić online. Istnieją tysiące punktów sprzedaży online, które sprzedają leki dla zwierząt domowych. Zakup swojego zwierzaka pigułki z witryny internetowej, najpierw robi szybkie wyszukiwanie â € ~pet leków ". Porównaj kilka różnych stron internetowych, aby zobaczyć, kto oferuje najlepsze ceny. Pamiętaj, aby mieć czas i wysyłka koszt wysyłki do uznając przy zakupie lekarstw domowych w Internecie. Niektóre strony internetowe mogą wydawać się zaoferować świetne promocje na leki dla zwierząt, ale może się okazać, że płacisz więcej niż oczekiwano. Bądź świadomy zwierzę med shopper wykonując badania w pierwszej kolejności. Oto kilka miejsc, aby spróbować w poszukiwaniu leków domowych w Internecie:

http://www.petdrugs.com/

http://www.petpharmacare.com/

http://www.discountpetmedicines.com/

http://www.entirelypets.com/

Krok 3

Sprawdź swoje lokalne sklepach zoologicznych. Wiele podstawowych leków domowych można kupić w lokalnym sklepie zoologicznym. Jeśli ma pchły, które zwierzę musi się umyć i pchły lub leczenie pigułka, poszukaj w sklepach zoologicznych, a nawet dużych sklepach box, takich jak Wal-Mart. Jak dobrze, rzeczy takie jak hairballs i przelania często mogą być kontrolowane za pomocą leków dla zwierząt zakupionych w lokalnym sklepie zoologicznym. Wystarczy pamiętać, że siła tych leków nie może być tak silny, jak leki, lekarz weterynarii może dostarczyć. Zapytaj o dawce przed wybierając przechowywania zakupionych leki dla zwierząt domowych.

Przed Twojemu pupilowi ​​żadnych leków, należy skonsultować się z lekarzem weterynarii. Czytaj składników na etykiecie i zrobić kilka badań, aby sprawdzić, czy lek ma żadnych szkodliwych skutków ubocznych. Jak dobrze, rozważyć wszelkie alergie lub szczególne potrzeby, że zwierzę może mieć przed zakupem leków. Pierwsze dużo na leki domowych nie warto, jeśli leki spowodować więcej problemów. Traktuj swoje zwierzę jak członka rodziny, że jest i upewnić się, że leki dla zwierząt zakupione są odpowiednie i zdrowe dla swojego zwierzaka.

Jak wybrać bólu i zimna Leki

Większość leków na przeziębienie i grypę atakują same objawy, a nie konkretne wirusy. Tak naprawdę nie leczy, ale mogą przynieść chwilową ulgę i lżejsze objawy. Leki łagodzące ból, z drugiej strony, czy w jakiś sposób pomóc złagodzić lub złagodzenia jakże różne bóle związane z przeziębieniem. Jednak, podobnie jak większość rzeczy w życiu, leki te mają zarówno korzyści, jak i ryzyko, a do każdego pacjenta pokazując nieco narażone różne reakcje organizmu. Nie ma jednej metody w leczeniu przeziębienia lub grypy, ale istnieje wiele możliwości leczenia można wybrać z właściwego lekarza.

 1. Przyjmowania leków w zależności od objawów. Na przykład, leki obkurczające naczynia są dobre, jeśli cierpisz z nosa lub zatok, podczas gdy leki przeciwhistaminowe pójść na katar i swędzenie łzawienie oczu. Jeśli masz astmę, należy uważać, aby nie brać leki przeciwhistaminowe.
 2. Większość over-the-counter (OTC) leków może powodować senność, podczas gdy leki obkurczające naczynia sprawiają, że hiper, więc ita € ™ s najlepiej nie brać leki depresyjne lub DOWNERS jeśli dona € ™ t zamierzasz na złożenie leave.â â € ~sick € ™
 3. Nie wolno przyjmować antybiotyki na zimno. Nieprawidłowe stosowanie antybiotyków pogorszy swoją sytuację i może prowadzić do dalszych bakterii opornych na antybiotyki. Porozmawiaj z lekarzem, jaki lek jest najlepszy dla Ciebie, jeśli masz inne dolegliwości oprócz przeziębienia.
 4. OTC leki na przeziębienie i leki przeciwbólowe są dobrym lekarstwem dla starszych dzieci i osób dorosłych, ale mogą być śmiertelne dla dzieci poniżej czwartego roku życia. Należy pamiętać, że zimno leki i leki przeciwbólowe oferują objawów ulgę, ale nie zapobiegnie zimno lub skrócić czas jego trwania, a większość ma skutków ubocznych. Skuteczna w łagodzeniu wielu rodzajów bólu ciała, OTC leki przeciwbólowe są dwóch rodzajów: acetaminofenu (Tylenol) i niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), w tym kwas acetylosalicylowy, ibuprofen i naproksen. Powinieneś wiedzieć, że paracetamol powoduje uszkodzenie wątroby dla wyższych dawkach, więc byłoby znacznie lepiej, aby uniknąć dając im zwłaszcza dzieci, osób starszych i osób z zaburzeniami czynności wątroby.
 5. Przy wyborze witaminy C lub kwasu askorbinowego na zimno, może chcesz spróbować niekwasowy lub alkalizowaną marki, zwłaszcza jeśli zamierzasz na dając im do dzieci i osób z wrzodami żołądka i nadkwaśność.
 6. Ponadto, należy kupić leki z wybranych drogeriach należycie zatwierdzone i certyfikowane przez Biuro Żywności i Leków (BFAD) lub Urząd Żywności i Leków (FDA).

Przeziębienia i gorączki są rzeczywiście zjawiskiem naturalnym ciała, w którym swoje systemy obrony ciała wzrosnąć do wyeliminowania niektórych czynników chorobotwórczych. Kaszel, kichanie, wydzielina śluzu i ospałość są dobre sygnały, że twój organizm walczy infekcji i jest przeciwko dobrej odporności na wirusy, bakterie, wyeliminować i innych mikroorganizmów atakujących. Bóle głowy i bóle mięśni są sygnały ciała dla prawidłowego wypoczynku i powrotu do zdrowia. Jednak, gdy istnieje potrzeba interwencji medycznej, musisz praktykować czujność i być dobrze poinformowani o ewentualnych bezpośrednich skutków ubocznych i efektów długoterminowych po zażyciu narkotyków farmaceutycznych. I to musi uważnie czytać etykiety przed wyborem każdego zimnego leku, aby uniknąć nadmiernego wyczerpania wątroby i nerek.

Vioxx: Jak działa Porady Vioxx robocze

Co my teraz nauka o tym, jak leki, takie jak Vioxx są sprzedawane?

Niedawne badania do obrotu farmaceutycznego giganta preparatu Vioxx przez Merck dostarczył rzadki wgląd w to, jak leki są przedstawione lekarzy. Dokumenty opublikowane przez Dom Kongresu komisji wynika, że ​​instrukcje marketingowe były tak szczegółowe, jak, jak długo się trząść lekarza rękę - trzy sekundy - i jak jeść chleb, gdy wyżywienie z lekarzy - ". Jeden kawałek Bitesize na raz" Jedna notatka, na 09 lutego 2001, powiedział przedstawicielom handlowym "Nie zainicjować rozmowy" na badania, które budzą jednak obawy związane z sercem. Kolejny dokument opisuje "obsługę" przeszkód do pokonania lekarzy obawy.

Kiedy Vioxx pierwszy zatwierdzony przez FDA?

Vioxx zatwierdzony w czerwcu 1999 jest niesteroidowym, lek przeciwzapalny i jest klasą leków, które powszechnie określa się jako "inhibitory COX-2". Inhibitory COX-2 obejmują Vioxx, Celebrex i obrotu preparatu Bextra. Vioxx jest w postaci ciekłej lub tabletek i jest produkowana przez Merck & Co. Vioxx został przepisany w celu łagodzenia objawów zapalenia kości i stawów. Może on być również stosowany w leczeniu ostrego bólu u dorosłych, takich jak u pacjentów z ciężką ból menstruacyjny. Vioxx działa blokując COX-2, enzymy w organizmie, które wyzwalają ból i zapalenie.

Jak Vioxx działa?

Vioxx (rofekoksyb) często określa się jako "inhibitory COX II 'i jest jednym z nowych niesterydowych leków przeciwzapalnych (NSAID), określonych w celu zmniejszenia bólu i stanu zapalnego u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Inne NLPZ są również przewidziane, ale pochodzą one z ostrzeżeniami, że mogą one powodować trawienne skutki uboczne, takie jak owrzodzenia, krwawienia i perforacje, które mogą być poważne. Vioxx został opracowany, aby być bezpieczniejsze na brzuchu niż inne NLPZ.

Jakie są rzekome zalety COX 2, takie jak Vioxx inhibitorów?

Vioxx był lekiem tworzone i sprzedawane przez firmę Merck. Vioxx był przepisywany jako lek, który może leczyć ból z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów, miesiączki spowodowany ból u kobiet i ostrego bólu u dorosłych. Należały do ​​grupy leków znanych jako inhibitory COX-2. Inhibitory COX-2 uważa się za o wiele bardziej skuteczne w leczeniu bólu i stanów zapalnych bez żołądkowo-jelitowych skutków ubocznych, takich jak wrzody żołądka i krwawienia. Tego typu problemy miały być o wiele bardziej rozpowszechnione w użytkowników innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak ibuprofen i naproksen. Zanim zostało wycofane z rynku, Vioxx był jednym z najbardziej popularnych leków przeciwzapalnych w świecie. Szacuje się, że 84 milionów ludzi na całym świecie stosowany lek, w tym 20 mln w Stanach Zjednoczonych.

Jak Borówki może obniżyć poziom cholesterolu

Jeśli jagody są wasze ulubione potrawy to badania te powinny dać jeszcze więcej powodów, aby dotrzeć do swojej ulubionej przekąski. Wydaje się, że jagody są nie tylko dobre dla Ciebie ze względu na ich właściwości antyoksydacyjne, ale okazało się, że mogą one również niższe złego cholesterolu.

Podobnie jak wiele innych owoców, jagody są bogate w przeciwutleniacze, które są niezbędne do walki starzenia się, a także chorób zagrażających życiu, takich jak rak i choroby serca. Teraz, amerykański Departament Rolnictwa produkty naturalne Utylizacja Badań twierdzi, że cholesterol walki można teraz dodać do listy jagodami "świadczeń zdrowotnych.

Związek Walki tłuszczu

Agnieszka M. Rimando kieruje zespołem, który odkrył jagodami właściwości cholesterolu walki. W 228-gie American Chemical Society krajowego spotkania zespół poinformował, że zdolność jagodami celu obniżenia poziomu cholesterolu mogą być przypisane do jednego z jego związków zwanych Pterostilbene. Rimando i jej zespół przeprowadził badania w celu ustalenia, czy związek miał zdolność do stymulowania komórek do rozkładania cholesterolu i tłuszczu.

Okazało się, że Pterostilbene wiąże się do receptora PPAR-alfa nazwie, receptor, który jest odpowiedzialny za regulację lipidów i cholesterolu we krwi. Ze względu na swoje właściwości, naukowcy doszli do wniosku, że Pterostilbene jest korzystne dla walki cukrzycę i raka. W istocie, związek ten nie jest w przeciwieństwie do innego związku stwierdzono w winogronach zwanych resweratrol. Zapewne wiesz, że picie czerwonego wina (które jest produkowane z winogron) z umiarem jest dobre dla zdrowia. Teraz wydaje się, że jedzenie może być regularnie jagody jeszcze lepiej.

Jednakże, ponieważ Badania przeprowadzono na myszach, zespół jest jeszcze do ustalenia, ile kwota jagodami ludzka musi spożywać, aby skutecznie wnieść swój poziom cholesterolu w dół.

Tak skuteczne jak leki

Ponieważ wysoki cholesterol jest powszechną chorobą, że wiele ludzi cierpi na istnieją liczne leki anty-cholesterolu, które można znaleźć obecnie na rynku. Badania przeprowadzone przez Rimando i jej zespołu dowiodły, że jagody mogą mieć tylko taki sam efekt jak leki anty-cholesterolu na rynku. Na przykład, cyprofibrat lek jest skuteczny w obniżaniu poziomu cholesterolu, ale powoduje również pewne skutki uboczne. Podczas przyjmowania leku, pacjenci mają tendencję do odczuwania bólu mięśni i trochę też zgłoszony mdłości.

Rimando i jej koledzy uważają, że związki jagody będą produkować tylko niewiele ma skutków ubocznych. To dlatego, że związek dokładnie skierowana receptory komórek wątrobowych, pozostawiając mniej ścieżek w innych obszarach organizmu.

Nowy Leczenie w Rozwoju

W związku z tymi ustaleniami, amerykański Departament Rolnictwa i farmaceutycznych naukowców firmy zajmowali się opracowania nowych leków, które można otrzymać ze związku cholesterolu walki. Jeśli jednak porozmawiać z ekspertami naturalnego zdrowia, oni po prostu zaproponować oczywiste-dodać więcej jagody do swojej diety i obniżyć poziom cholesterolu bez skutków ubocznych.

Zdrowy styl życia

Nie trzeba dodawać, nawet codzienne buszli jagodami nie będzie w stanie zmniejszyć poziom cholesterolu, jeśli utrzymanie niezdrowy styl życia. Zawierające jagody w diecie powinny być wykonywane równocześnie z wystarczająco dużo ćwiczeń i poprawy swojej diety w ogóle.

Skinny Jean Dieta: Jak schudnąć i pasuje do ulubionych pary

Skinny Jean dieta jest nowy szał, że obiecuje kobietom, że będą mieli łatwiej dopasowany do swoich ulubionych skinny jeansy, jeśli tylko przestrzegać pewnych kroków. Ten rodzaj treningu i diety podejścia pojawiały się w coraz większej liczbie centrów fitness i jak w całym kraju. Na przykład, Bally Total Fitness i Equinox oba wyposażone w programy, które obiecują będzie można jeszcze raz pasuje do skinny jeans z łatwością i komfortem. Skinny Jean dieta łączy nie tylko wspólne jedzenie sens, ale także odpowiedni rodzaj treningu i schematu ćwiczeń naprawdę spakować jedno-dwa kombinację, która powinna dostać cię w swoich skinny jeans w bardzo krótkim czasie.

Zmniejszające apetyt

Jeśli chcesz, aby powróciły do ​​swoich Super-hot skinny jeans w pośpiechu, spróbuj coś jak leki zmniejszające apetyt wraz z rzeczywistą diety. Problem po prostu będzie na diecie, aby pomóc wsunąć się swoimi skinny jeans jest, że diety pochodzą brakuje zajęcie myśli jedzenie, napady głodu i pragnienia, które znosić z powodu pozbawienia dieta jest. Tak więc, jeśli chcesz przejść na dietę, połączyć ten wysiłek z hamujące łaknienie naprawdę zrobić większy wpływ na masy. Każdy może przejść na dietę, jeśli nie są głodne w tej chwili; Kłopot z utrzymywanie diety zobowiązanie występuje wtedy, gdy pragniesz niektórych rodzajów żywności. Tak więc, zmniejszające apetyt w połączeniu z dietą będzie pracować, aby pomóc spalić tłuszcz szybciej i dostać się z powrotem do swoich skinny jeans, że znacznie szybciej.

Zdrowe Zmiany i wielkości porcji

Od diety jest trudne do zrobienia, można uciec się do bardziej zbliża się do zdrowego rozsądku, rzuca kilka kilogramów, które w zasadzie tylko wynosi kontrolowanie wielkości porcji i co zdrowsze zastępstw dla tuczu żywności, które normalnie korzystać. Na przykład, zamiast przekąski na babeczki lub innych podobnych produktów spożywczych, takich jak ciastka i wypieki, po prostu mieć zdrowej żywności, takich jak jabłko lub inny owoc. Jeśli tęsknota za słodkie i słodkich smakołyków, takich jak pliki cookie, po prostu zastąpić jakąś bezcukrowej gorącą czekoladę w ich miejsce. Zmniejszanie rozmiaru swoich części może również pomóc schudnąć, ponieważ bierzesz w mniej kalorii niż normalnie.

Treningi

Wszystko to prawda, jedzenie jest tylko zamiar pomóc więcej, dokonując właściwych wyborów treningu. Jeśli chcesz, aby pasowały do ​​Twoich skinny jeans, powinieneś robić przysiady i rzuca się na dźwięk dolnej części ciała. Należy również działać w niektórych ćwiczeń cardio, które naprawdę poruszają swoich kończyn dolnych; to będzie twoje spalone kalorie i mięśnie stonowanych w ogóle czasu. Przykładem kilka dobrych ćwiczeń cardio składa się z prostych działań, które są bardziej zabawne niż ćwiczenia, takie rzeczy jak jazda na rowerze, a nawet działa.

Jak Wiosna dotyka dzieci

Jak Wiosna dotyka dzieci


Nadejście wiosny oznacza koniec zimy, a dzieci i dorosłych mają silniejszego parcia na zewnątrz. Pojęcie "gorączka wiosny" występuje jako ludzie są zmęczeni przebywających w pomieszczeniu przez zimno i pragną cieszyć się słońcem, kwitnące kwiaty i rośliny zielone. Wiosna może wpływać również dzieci w inny sposób. Muszą pozostać w szkole, ponieważ nie są jeszcze gotowe na lato, ale w klasie może być ostatnim miejscem, chcą być. Dodatkowo, wiosna może przynieść warunki zdrowotne, które ewoluują wraz z pojawieniem się w tym sezonie.

Zmiany zachowań

Kiedy przyjdzie wiosna, pogoda staje się piękne. To może być trudniejsze do utrzymania dzieci w szkole, a koncentrując się na swojej pracy, kiedy chcą być na zewnątrz w słońcu. Wiosna zazwyczaj przyjeżdża w rok szkolny zbliża się do końca, a dzieci mogą być dość rutyny szkolnej. Po długiej zimie, może chcą grać więcej i mniej pracować.

Dzieci często stają się niespokojne i są bardziej hałaśliwy w klasie. Nauczyciele mogą uznać, że ich uczniowie są bardziej uciążliwy. Dla dzieci z trudnościami w nauce, zdolności do koncentracji może być jeszcze trudniejsze. Nawet małe dzieci i dzieci w wieku przedszkolnym mają wpływ zmiany w wiosnę. Dni są coraz dłuższe i kiedy przed snem przybywa, może być nadal światła na zewnątrz. Dzieci mogą mieć większe problemy z pójściem do łóżka w nocy, a ich sen może być zakłócony z powodu pogody.

Alergie

Dzieci mogą cierpieć przez więcej alergii objawów w odpowiedzi na używki środowiskowych. Wzrost liczby pyłków często powoduje swędzenie, łzawienie oczu i częste kichanie. Początek w marcu i kwietniu, pyłki drzew często powoduje alergii rozgorzeć. Liczy się pleśni również zaczynają rosnąć początek w kwietniu i przedłużające się latem. Większość dzieci nie rozwijają sezonowe alergie, dopóki nie są co najmniej dwa lata. Jeśli dziecko cierpi na sezonowe alergie przez co najmniej sześć miesięcy, lekarz może przepisać strzał alergii na ulgi. Niektórzy bez recepty, takich jak leki przeciwhistaminowe, są często stosowane w celu zmniejszenia objawów. Choć mogą one przynieść ulgę, dzieci mogą również wywoływać senność podczas korzystania z nich. Może to dalsze problemy złożone w szkole związanych z koncentracji uwagi dziecka.

Ataki astmy

Dzieci z astmą może wystąpić wzrost ataków świszczący i astmy w sezonie wiosennym. Astma występuje, gdy małe mięśni oddechowych prowadzą do płuc zaczynają skurcz. To utrudnia dziecku oddychać; śluzowa może zebrać się w dróg oddechowych, powodując kaszel, a dziecko może się świszczący oddech brzmi jak próbuje złapać oddech.

Astma jest przewlekłą chorobą, a ataki astmy są często spowodowane przez pobudzające w środowisku. Niektóre rodzaje używek to pyłki, sierść zwierząt domowych lub pleśni lub astmy mogą być również wywołany przez ćwiczenia. Wiosna pogoda przynosi wzrost tego rodzaju używek, jak Twoje dziecko może być narażone na więcej zewnętrznych wyzwalaczy.

Porady dla rodziców

Nawet jeśli dzieci mają trudności w szkole lub z zagadnień zdrowotnych związanych z sezonu wiosennego, utrzymanie procedur i utrzymujących się z dyscypliny ważne jest aby wszyscy byli na dobrej drodze. Dla dzieci, które mają alergie lub astmę zarządzającymi, rodzice powinni utrzymywać regularny harmonogram bez pchania dzieci za dużo, co może spowodować spadek zdrowia.

 1. Zachować ten sam harmonogram i oczekiwań w odniesieniu do przepisów domowych i domów.
 2. Utrzymywać regularne wzory dyscypliny panować w awanturnika i zachowania destrukcyjne.
 3. Porozmawiaj z lekarzem na temat najlepszej metody leczenia astmy i alergii u dziecka tak, że leczenie będzie najmniejszym stopniu zakłócić jej szkolnych.
 4. Podnieś swój czas razem przez spacery lub spędzać czas na świeżym powietrzu po szkole lub podczas prac domowych jest wykonywana.
 5. Staraj się utrzymywać regularne nawyki snu, aby utrzymać swoje dzieci zdrowe i aby zapobiec ich uczucie zdegradowanych.
 6. Daj swoim dzieciom wiele okazji do spędzenia czasu poza pozwalając jednocześnie na okresy odpoczynku, gdy pochodzą one w pomieszczeniach.

Zachować na to

Chociaż wydaje się wiosna czas nowych początków, po długiej zimie, w tym sezonie może mieć negatywny wpływ na zachowanie dzieci i ich ogólny stan zdrowia. Trzymając się ze zwykłymi procedurami, można zmniejszyć stres w życiu dziecka. To pomoże mu cieszyć się sezon i zanim się zorientujesz, latem przyjedzie.

Jak leczyć Ukąszenia owadów

Jak leczyć Ukąszenia owadów
Lato jest w wysokim biegu, oznacza to, że oprócz ciepła, gry plażowe i stron mieszających życie codzienne jest również wypełniony Lowlights - komary, muchy, gadflies, pszczoły i inne owady, które można łatwo zrujnować wakacje. Tutaj znajdziesz kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci nie popełniać błędów podczas leczenia po-skutki ukąszeń.

Co zrobić, gdy ugryziony przez Bee?

Zalecenia lekarzy nie jest usunąć żądło pszczoły z palców; jeśli wyciska z trucizną "worek" wylewa się bezpośrednio na ranę. Żądło należy usunąć z ruchu przesuwania noża lub gwoździem wzdłuż powierzchni skóry. Ponadto, jeśli to możliwe, stosuje się coś zimnego na ukąszenia.

Inne Ukąszenia owadów

Jeśli ugryziony przez komary, muszki gadflies lub stosują jakieś rozdrobnionych mięta, dziurawiec, rumianek, lub banana. Plasterek cytryny, kwiaty wiśni ptasiej, trochę waty zwilżona ducha amoniaku lub octu. Jeśli te metody nie pomagają, należy zastosować okład z sody gospodarstwa domowego wykonane i podjąć jakieś leki antyalergiczne.

Jak pozbyć się obgryzanie paznokci Habit

Jak pozbyć się obgryzanie paznokci Habit
Różni ludzie używają różnych sposobów radzenia sobie ze stresem:. Przespać, niektóre jedzenia, jakiś sklep i kilka gwoździ ugryzień obgryzanie paznokci (onychofagia) jest najbardziej typowy zwyczaj nerwowego. Takie zachowanie może być wykonane z powodu nerwowość, głód lub po prostu nuda. Niektóre mogą nawet gryźć paznokcie podczas snu. Pomijając fakt, że po nim odkształcone paznokcie wyglądają okropnie i zakłóca normalnego wzrostu paznokci, obgryzanie paznokci może być niebezpieczne. Jak to jest bardzo trudny do usunięcia bakterii pod powierzchnię paznokcia, bakterie te można łatwo otrzymać w ustach. Obgryzanie paznokci może powodować zakażenia, na przykład, zakażenia gumy. Ponieważ skóra na naskórek zostaje uszkodzony podczas obgryzanie paznokci, może krwawić i staje się bardzo podatny na infekcje wirusowe i mikrobiologicznym. Bitten palców mogą stać się bolesne.

Obgryzanie paznokci Leczenie

Można gryźć paznokcie, nawet nie wiedząc o tym. To dlatego czasem staje się dużym problemem, aby pozbyć się nawyku gryzienie paznokci. Więc, co można zrobić? Istnieje szereg środków leczenia, które mogą pomóc pozbyć się tego nawyku.

 • Poświęć czas i dbać o swoje paznokcie. To motywuje zachować paznokcie zadbane i atrakcyjne oraz zapobiec ich gryzie.
 • W domu, jeśli tylko o wolny czas, płaszcze paznokcie z musztardą (lub innej substancji złego smaku). Więc za każdym razem możesz zacząć gryźć paznokcie podczas oglądania telewizji lub czytania, poczujesz gorzki smak i natychmiast zatrzymać. Istnieją również Gorzkie polishe s, które mogą być stosowane i pomóc w ten sam sposób.
 • Stosować techniki zarządzania stresem, jeśli powodem Twojego obgryzanie paznokci zwyczaju jest stres.
 • Jak obgryzanie paznokci jest często emocjonalne problemem, więc najpierw spróbować rozwiązać podstawowy problem. To może pomóc pozbyć się nałogu.
 • Na sobie sztuczne paznokcie mogą również zatrzymać obgryzanie paznokci.
 • Innym sposobem, aby pozbyć się tego nawyku jest zastąpienie go innym działalności, takich jak rysunek lub ściskając piłkę stres.
 • Rękawicach lub kolorowe naklejki na paznokcie w miarę możliwości pozwala kontrolować nałóg.
 • Miarą leczenia ortodontycznego gryzienie paznokci jest również możliwe - na sobie uchwyt, który sprawia, że niemożliwe do Biter gwóźdź do zerwania ich gwóźdź zębami.
 • Dla niektórych jest to paznokci gryzących tyle, aby uwaga psychicznego zatrzymać, tak jak obiecuje się, że, na przykład, od dziś, że nigdy nie gryzą paznokcie już.

Niestety, te środki łamaniu pokrój na pewno nie może być skuteczne dla wszystkich. Takie osoby mogą potrzebować terapii behawioralnej lub niektórych leków, takich jak leki przeciwdepresyjne. Ale takie przypadki trzeba wykwalifikowanego specjalistę, więc najpierw umówić się z lekarzem.

Jak czytać kody kreskowe UPC

Kod produktu Uniwersalny znajduje się w formie kodów kreskowych na praktycznie wszystko, co materialne kupujemy dziś, od produktów spożywczych, aby ubrania dla mebli i gospodarstwa domowego nawet pozycji. Choć wyglądają jak czarno-białe linie i Jumbles numerów dla niewprawnego oka, są one naprawdę konkretne urządzenia do monitorowania oznaczone kolorami, że każdy może nauczyć się czytać, nie tylko maszyny.

Standardowe kody kreskowe UPC dwanaście miejsc po przecinku, z dziesięciu cyfr poniżej czarno-białe linie, a także jeden mniejszy numer na każdej stronie z dziesięciu cyfr, co sprawia, dwanaście we wszystkich. Istnieją cztery różne grubości linii, ponumerowane od jeden do czterech. Większość kodów kreskowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie rozpoczynają się 101 produktów ogólnych, o różnym stopniu zaczynają numery do reprezentowania różnych produktów, takich jak leki apteczne, które zaczynają się na trzecim miejscu.

Najmniejszy, skinniest czarna linia ma numer jeden; jedna obok-najgrubsza jest dwa; jedna po tym rozmiarze jest numerowana trzy; i najgrubszy czarna linia ma numer cztery. Każdy po przecinku poniżej linii na kod kreskowy UPC ma cztery linie w zestawie, które go reprezentują; w związku z tym, ponieważ istnieją tylko cztery cyfry, każdy zestaw linii dodaje do siedmiu, ponieważ każda linia kodu jest na cztery szerokości siedem linii. Jeżeli produkt jest UPC Etykieta zaczyna 101, a następnie przez 06, 06, które samo w sobie zawiera osiem prętów kolorów do przedstawiania liczb. W podziale na grubości linii, które są zawsze takie same numery jeden do cztery, 06 będą czytać "10132111114". 101 to początek kodu, a następnie "3211" reprezentujących zera i "1114" reprezentujących sześć. Wszystkie te liczby razem stanowią osiem linii na kod kreskowy, co się tylko dwa małe cyfry na samym UPC.

Każdy kod kreskowy jest podzielony na dwie części - jedną mniejszą liczbę i pięciu mniejszych liczb oddzielonych dwoma cienkimi czarnymi liniami w środku. Liczby w pierwszej połowie kreskowym reprezentowania firmy, które wytwarza produkt; po linii podziału, kolorystyka kodu kreskowego idzie z czarno-biało-czarnego na biały-czarny-biały, który mówi maszynę czytania kodu kreskowego, który sposób jest dobry sposób, żeby być skanowane. Wszystkie kody kreskowe UPC rozpocząć z czarnym linii rozgraniczenia właściwą drogę do skanowania.

Dobry wzrok i pamięć, jakie linie reprezentują, jak również trochę praktyki, pomoże Ci przeczytać i zrozumieć kody kreskowe UPC w żadnym momencie.

Jak zorganizować First Aid Kit

Jak zorganizować First Aid Kit

Co znajduje się jedna rzecz, która może się z tobą w domu, w pracy, w samochodzie czy naprawdę wszędzie, bez względu na to, co robisz? Odpowiedź jest, można zranić. Dlatego ważne jest, aby zawsze mieć dostęp do dobrze wyposażonej apteczki - nie tylko dla siebie, ale dla znajomych, rodziny, a nawet nieznajomych. (Chodź. Bądź Dobry Samarytanin i zaoferować mu plaster.) Oto, co trzeba zrobić, aby zainstalować zestaw.

Pierwszą rzeczą, którą musisz, bez względu na to, jaki rodzaj zestawu robisz, jest dobre, wytrzymały okno lub torba do przechowywania go w. Upewnij się, że pojemnik jest ciepła i wodoodporna. (Tak naprawdę nie ma dobrego wykorzystania na mokrych lub stopionych bandaże.) Ponadto, upewnij się, że jest wystarczająco małe, aby być łatwo transportowane do miejsca, gdzie trzeba go używać, ale wystarczająco duży, by pomieścić wszystkich dostaw będziesz potrzebować. I upewnij się, że uszczelnia, więc elementy nie wypadają tak spieszyć z tym korytarzem.

Uwaga: Jeśli zestaw jest dla domu lub biura, to jest w porządku do przechowywania materiałów eksploatacyjnych w czystym i suchym szafie zamiast. Wystarczy upewnić się, że jest ona dostępna każdy wie, gdzie to jest.

Apteczki dla domu i biura

W domu lub w biurze, najczęstsze urazy są najprawdopodobniej oparzenia, skaleczenia, siniaki i zadrapania. W związku z tym, trzeba będzie dobre dostaw bandaże samoprzylepne w różnych rozmiarach, w tym niektóre na łokciach, kolanach i palców. Można po prostu wrzucić je w zestawie luźny lub trzymać je w polu bandaż metalu lub tworzywa sztucznego tak, że jest nieco bardziej zorganizowane.

Aby przejść ze swoimi bandaże, będziemy chcieli, aby to pierwszy krem ​​pomocy (jak Neosporin); spalić kremu lub aloes, gazy (wraz z nożyczek i taśmy pierwszej pomocy, aby go dołączyć) i antyseptyczne chusteczki do czyszczenia rany przed ich pokrycie.

Oczywiście, podczas cięcia siebie, to zazwyczaj dość bolesne, więc niektóre inne materiały będą chciały na rękę są leki przeciwbólowe, takie jak paracetamol, aspiryna czy ibuprofen,. Najlepiej jest mieć wszystkie trzy na rękę, ponieważ niektórzy ludzie mają alergię lub przyjmowania niektórych leków, które ograniczają ich przed zabraniem jednego lub drugiego. Ważne jest również, aby dodać pigułki alergii, jak Benadryl, do zestawu, w przypadku ktoś ma złą reakcję na ukąszenia czy użądlenia. Jak wiele leków jest potrzebne? Cóż, przynajmniej dwa lub trzy dawki każdego, więcej, jeśli chcesz, aby rzadziej odnowy zestawu.

Również pomocne mieć w swojej apteczki są waciki, podkładki chłodzące do siniaków i szczepów, pincety, aby usunąć odłamki, termometr do gorączki i jodu lub alkoholem w małej butelce do dezynfekcji prawie wszystko. Możesz również do dezynfekcji rąk i to rękawice gumowe, zwłaszcza jeśli nie mają bezpośredniego dostępu do wody i mydła.

Choć może to wydawać się zbyt wiele rzeczy, by zmieścić się w mniejszym rozmiarze oknie lub torbie, będziesz zaskoczony, jak zwarta większość tych rzeczy są. Na przykład, bandaże i gazy mogą być zgniecione się dość mocno. Jeśli masz problemy z montażu wszystko, nie pozostawiają jeden element się. Zamiast po prostu zmniejszyć ilość każdej pozycji. (Jeśli nie można nawet zmieścić jedną z każdej pozycji, trzeba zainwestować w większym pojemniku.) Tylko pamiętaj, aby sprawdzić zestaw przynajmniej raz w tygodniu, aby upewnić się, że zawsze jest w pełni zaopatrzony. Jeśli jest się z jednego elementu, to z pewnością będzie jednym zdarzy ci się potrzebne w danej chwili.

Dobrym sposobem, aby upewnić się, że nie zabrakło niczego, to po prostu utrzymać długopis i notes w zestawie. Jeśli zauważysz, że są dwa lub mniej lewo elementu, zapisz go. Wtedy, gdy robisz swoje cotygodniowe sprawdzenie, można dodać ten przedmiot do listy zakupów. Oczywiście to działa lepiej, jeśli wszyscy się do tego dopasowuje.

Uwaga: Upewnij się, że apteczka zawiera również numery telefonów alarmowych. Oczywiście, każdy wie, zadzwonić pod numer 911. (Jeśli ktoś nie, nauczyć go natychmiast.) Ale może chcesz dołączyć informacje kontaktowe dla centrum kontroli zatruć, twój podstawowej opieki zdrowotnej (szczególnie w zestawie domu) i lokalnej policji i numery ognia.

Apteczki dla samochodu

Twoja apteczka dla Twojego samochodu będzie nieco większa niż dla domu lub biura. Ponieważ nie mają luksusu budynku pełnego dostaw, jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, trzeba będzie kilka dodatkowych elementów w tym zestawie.

Elementy te będą potrzebne m.in. latarkę i dodatkowy zestaw akumulatorów, jeden lub więcej koce w przypadku można się losowi w zimnie (koce miejsca są najlepsze, ponieważ są one ciepłe i zajmują mało miejsca), dwa lub więcej litrów wody, skoczek kabli, flary drogowego lub flagę sygnalizacyjną i Fix-Flat lub podobna opona naprawy substancji.

Należy także coś jeszcze myślisz, że potrzebujesz, jeśli Ty lub członek rodziny jest linka na drodze na odludziu na kilka godzin lub więcej. (Oczywiście, nie jest to może się zdarzyć, ale ten zestaw jest z okazji tylko takiej awarii.) Niektóre pomysły co to są pieluszki, małe ilości leków na receptę, roztwór do soczewek kontaktowych i nonperishable przekąsek, takich jak bary muesli ,

Nie zapominaj, że Twój samochód apteczka powinna zawierać wszystkie treści domu lub w biurze pierwszej pomocy zestawu, jak również. Brak dobrych posiadające przewody rozruchowe, ale nie mają bandaże.

Uwaga: Ponieważ niektóre z tych elementów są nieporęczne, zachęcamy do korzystania z więcej niż jednego pojemnika lub zostawić kilka przedmiotów, takich jak litrów wody, z głównego zbiornika, tak długo, jak są one w bagażniku.

Uwaga dla organizacyjnie kwestionowane

Nie masz wystarczająco dużo cierpliwości i czasu, aby uzyskać zestaw pierwszej pomocy zorganizowane? Zawsze można kupić gotowego startowej pierwszej pomocy w najbliższej aptece, a następnie dostać zestaw samochodowy w sklepie dostaw auto. Ale upewnij się, że coś dodać trzeba, że ​​jest specyficzny dla swojej rodziny, takich jak leki na receptę. I pamiętaj, nawet jeśli zaczynają się w pełni zaopatrzony zestawu, nadal jesteś za wymianą elementów po ich użyciu.

Jak korzystać Melatonina Walki Jet Lag

Podróży z jednego miejsca do drugiego jest męczące mało, ale jeśli lecisz na duże odległości, jet lag może być głównym przeszkadza. Zamiast intensywniejszej off płaszczyzny podekscytowany z podróży, jet lag pozostawia uczucie wyczerpania. Dobrą wiadomością jest to istnieją sposoby, można odwrócić skutki jet lag, a jeden z tych środków jest za pomocą organizmu pomocy naturalny sen leki - melatoniny. Oto w jaki sposób można wykorzystać melatoninę walczyć jet lag.

Krok 1

Zrozum, jet lag. Twoje ciało ma zwykle ciężko regulacyjnej podczas lotu przez strefy czasowe, a niektóre strefy czasowe mogą być gorsze od innych. Udowodniono, że przejście z zachodu (Pacific Standard Time - PST) na wschodzie (Eastern Standard Time - EST) jest trudniejsze na swoim ciele. To dlatego, że dzień kończy się wcześniej, niż masz w zwyczaju (przez całe 3 godzin). Twoje ciało nie może się przełącznik, który szybko, więc to nadal chce produkować wyższy poziom melatoniny. To, co będzie na bieżąco śpisz jeszcze wyczerpany, i zwykle cierpi z bólem głowy.

Latać ze wschodu na zachód, nie jest tak źle. Wystarczy zatrzymać się kilka godzin później. To lot powrotny, które nieuchronnie opuścić masz do czynienia z pewną formą jet lag.

Krok 2

Pobierz prawo dawkowania. Przed rozpoczęciem popping suplementów melatoniny, porozmawiać lekarzowi o zalecanej dawce. Będzie się znacznie różnić w zależności od typu budowy ciała i ogólnego stanu zdrowia. Lekarz będzie również wziąć pod uwagę długość lotu, swój wiek, i jakieś leki można podjąć, zanim przepisze każdą ilość melatoniny, aby pomóc w odzyskiwaniu jet lag.

Krok 3

Weź melatoniny przed podróżą. Chociaż organizm produkuje go w sposób naturalny, można wziąć suplementów melatoniny w celu walkę i odzyskać od jet lag. Aby temu zapobiec, rozpocząć przyjmowanie melatoniny w kilka dni prowadzące do podróży samolotem. Biorąc to w godzinach wieczornych jest to konieczne, aby twoje ciało delikatnie wyczuwa, że ​​sen powinien przyjść wcześniej wieczorem.

Kontynuować przyjmowanie melatoniny podczas podróży, aby dać sobie najlepszą szansę odzyskania z jet lag. Jeśli podróżujesz ze wschodu na zachód (EST PST), wystarczy pomnożyć liczbę stref czasowych, które masz zamiar być lecącym o 2/3. Do wschodu na zachód podróży po 6 stref, którą trzeba 4 dni odzysku. Podobnie, jeśli jesteś w podróży z zachodu na wschód, podzielić liczbę razy stref, które podróżują przez przez dwa. Pozwoliłoby planowanej odzysku z jet lag 3 dni. W zależności od sposobu jesteś w podróży, podjąć melatoniny na 3 do 4 dni po podróży, jak również, czy przez cały czas, że jesteś odzyskiwania z jet lag.

Etap 4

Inne snu pomocy powinno pomóc też. Poza biorąc melatoniny, można również zmienić snu organizmu z innymi lekami. Porozmawiaj z lekarzem o ponad-the-counter leków, które pomogą Ci zasnąć wcześniej. Można także udać się z rozwiązaniem zdobytej niektórych plików cookie i ciepłego mleka. To brzmi głupio, ale nawet to snem przekąskę będzie zrelaksować ciało, pomaga zasnąć i odzyskać szybciej od jet lag.

Leki przeciwdepresyjne

Leki przeciwdepresyjne

Definicja

Leków przeciwdepresyjnych, leki stosowane przede wszystkim w leczeniu depresji. Depresja może wystąpić, jeśli niektóre z substancji chemicznych zwanych neuroprzekaźników w mózgu nie działają skutecznie. Istnieją trzy specyficzne substancje chemiczne, które mogą mieć wpływ na nastrój osoby: serotoniny, noradrenaliny, dopaminy lub. Antydepresanty wpływają jeden lub więcej z tych substancji w różny sposób, aby pomóc ustabilizować równowagi chemicznej często postrzegane w depresji. Leki przeciwdepresyjne nie są szczęśliwe pigułki, a nie są panaceum. Oni są tylko na receptę, leki, które pochodzą z ryzykiem, a także korzyści i powinny być podjęte tylko pod nadzorem lekarza. Ponieważ dzieci i młodzież depresję tak jak dorośli, są czasami przepisywane przez lekarza leki antydepresyjne.

Opis

Leki przeciwdepresyjne są leki stosowane, aby pomóc ludziom, którzy mają depresję. Leki przeciwdepresyjne mogą być wskazane dla tych dzieci i młodzieży z depresji dwubiegunowej, depresji psychotycznej, depresji z ciężkimi objawami, które uniemożliwiają skuteczną psychoterapię lub poradnictwo i depresji, że nie reaguje na psychoterapii. Jednakże, biorąc pod uwagę, że często psychospołeczne dynamika współistnieje z depresją, leki przeciwdepresyjne są zwykle niewystarczające, jako jedyny leczenia dzieci, które mają zaburzenia. Psychoterapia jest często polecany jako uzupełnienie leczenia wraz z wyznaczonym przeciwdepresyjny. Stosowanie leków przeciwdepresyjnych u dzieci stale rośnie od końca 1980 roku.

Wszystkie przeciwdepresyjne leki mają powolny początek działania, zazwyczaj od trzech do pięciu tygodni. Mimo, że działania niepożądane mogą być obserwowane już w pierwszej dawki terapeutycznej znaczącą poprawę zawsze opóźnione. Większość Uważa się, że leki przeciwdepresyjne działają poprzez spowolnienie usunięcie niektórych chemikaliów z mózgu. Chemikalia te nazywane są neuroprzekaźniki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu. Leki przeciwdepresyjne pomóc ludziom z depresją poprzez te naturalne substancje chemiczne więcej do mózgu. Istnieje wiele różnych rodzajów leków przeciwdepresyjnych, w tym te wymienione poniżej.

Monoaminooksydazy (MAO) Inhibitory

Inhibitory MAO pracy blokując działanie substancji chemicznych znanych jako oksydazę monoaminową w układzie nerwowym. Badań przeprowadzonych na zwierzętach sugerują, że inhibitory MAO może spowolnić wzrost u dzieci. Niewiele informacji na temat stosowania inhibitorów MAO u dzieci poniżej 16 lat była dostępna od 2004 r.

Trójpierścieniowe

Związki tricykliczne, są stosowane w leczeniu depresji, przez długi czas. Są to amitryptylina, dezypraminę, imipraminę, Nortryptylina i trimipraminę. Trójpierścieniowych antydepresyjne praca podparcie podaż mózgu noradrenaliny i serotoniny, substancji chemicznych, które są rażąco niskie u pacjentów z depresją. Efekt ten umożliwia przepływ impulsów nerwowych, aby powrócić do normalnego stanu. Gdy tricykliczne nie działają poprzez stymulację ośrodkowego układu nerwowego lub blokując aktywność oksydazy monoaminowej.

Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI)

SSRI należą do grupy środków przeciwdepresyjnych, które obejmuje leki, takie jak citalopram (Celexa), fluoksetynę (Prozac), paroksetynę (Paxil), sertralina (Zoloft) oraz escitalopram (Lexapro). W 2000 SSRIs zastąpiły trójcykliczne leki przeciwdepresyjne, jak lekami z wyboru w leczeniu zaburzeń depresyjnych, głównie z powodu ich lepszej tolerancji i bezpieczeństwa, jeśli są przyjmowane w przedawkowania. Leki te mają mniej skutków ubocznych niż trójpierścieniowe.

Pozostałe

Istnieje kilka leków przeciwdepresyjnych dostępne od 2004, które, ponieważ nie są one chemicznie skonstruowany podobnie jak inne rodzaje leków przeciwdepresyjnych, są pogrupowane w kategorii "inne" lub różne. Bupropion (Wellbutrin), mirtazapina (Remeron) i wenlafaksyny (Effexor) należą do tych, w tej kategorii.

Ogólne Wykorzystanie

SSRI

Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) są uważane za poprawę nad starszymi lekami przeciwdepresyjnymi, ponieważ są lepiej tolerowane i są bezpieczniejsze, jeśli podjęte w przypadku przedawkowania. Przepisywania leków z grupy SSRI dramatycznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat u dzieci i młodzieży do 19 wieku 10 Niektóre badania wskazuje, że wzrost ten zbiegł się z istotnym zmniejszeniem liczby samobójstw w tej grupie wiekowej, ale nie wiadomo, czy SSRI są bezpośrednio odpowiedzialny za tę poprawę. Począwszy od roku 2004, fluoksetyna (Prozac) była jedyną SSRI, że Food and Drug Administration (FDA) zatwierdziła w leczeniu depresji dzieci. Fluoksetyna (Prozac), sertralina (Zoloft) i fluwoksamina (Luvox) są zatwierdzone przez FDA do leczenia zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, ponieważ badania wykazały, że są bezpieczne i skuteczne leki na młodzieży z tym zaburzeniem. Wczesne badania wykazały, że citalopram 2000s (Celexa) znacznie zmniejszone objawy ciężkiej depresji u dzieci i młodzieży. Sertralina (Zoloft) stwierdzono również w badaniach się skuteczne z młodzieżą, nieco bardziej dla młodzieży niż młodszych dzieci. Lekarze często przepisują może wiele z leków przeciwdepresyjnych z grupy SSRI oprócz fluoksetyny (Prozac) dla dzieci w leczeniu depresji, nawet jeśli nie zostały zatwierdzone do tego celu przez FDA. Nazywa się to "off-label" użytkowania. Off-label odnosi się do wykorzystania przez lekarzy leków zatwierdzonych przez FDA do celów innych niż te zatwierdzone przez agencję.

Trójpierścieniowe

Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne (TCA) są przede wszystkim stosowane w leczeniu depresji u osób dorosłych. Najbardziej powszechnie wykorzystywane są te, nortryptylina (Pamelor), dezypraminę (Elavil) i imipramina (Tofranil). Działają one podobnie i mają podobne ryzyko i skutki uboczne. Oni nie są tak skuteczne w leczeniu depresji u dzieci, które nie osiągnęły dojrzałości płciowej, a dla tych dzieci powinny być używane tylko jako drugi środek linii. Nie ma marginalne dowody potwierdzające stosowanie trójpierścieniowych w leczeniu depresji u młodzieży, ale efekt jest prawdopodobnie umiarkowany. Pomimo, że w rzeczywistości nie są bardzo skuteczne jako środki przeciwdepresyjne z dziećmi, może być bardzo przydatne dla wielu innych problemów, w tym zaburzenia deficytu uwagi, moczenia nocnego (moczenie), i zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. Amerykańska Akademia Psychiatrii Dzieci i Młodzieży (AACAP) nie zaleca TCA jako leczenie pierwszego rzutu dla młodzieży wymagających leku na zaburzenia depresyjne. Jednak AACAP przyznaje, że niektórzy młodzi ludzie z depresją mogą lepiej reagować na TLPD niż innych leków przeciwdepresyjnych.

Inhibitory MAO

Badania nad inhibitorami MAO przeprowadzono wyłącznie na dorosłych pacjentów, i nie ma od 2004 r brak konkretnych informacji porównując stosowanie inhibitorów MAO u dzieci z zastosowania w innych grupach wiekowych. Jednak badania na zwierzętach wykazały, że leki te mogą spowolnić wzrost małych dzieci i dlatego na ogół nie zaleca się stosowania u dzieci. Rodzice powinni mieć pewność, aby porozmawiać z lekarzem w sprawie tego, czy stosowanie tych leków jest właściwe przed podaniem inhibitora monoaminooksydazy z ich dzieckiem.

Pozostałe

Bupropion (Wellbutrin) wydaje się być lepszym przeciwdepresyjny dla dzieci niż trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne. Ponownie, jak w 2004 bupropion nie został zatwierdzony do tego celu przez FDA. W praktyce okazał się skuteczny w leczeniu dzieci z rozpoznaniem zaburzenia deficytu uwagi. Producent wenlafaksyny (Effexor) wydała oświadczenie, że lek nie jest skuteczny w leczeniu depresji u dzieci i młodzieży i zaleca, że ​​wenlafaksyna (Effexor) nie może być stosowany u dzieci. Badania na początku 2000 odkryli zwiększone raporty myśli o samobójstwie i samookaleczenia, wśród dzieci i młodzieży przyjmujących wenlafaksynę (Effexor). Mirtazapina (Remeron) należy stosować z ostrożnością u dzieci z depresją. Badania wykazały wystąpienia dzieci myślących o samobójstwie lub próbujących popełnić samobójstwo w badaniach klinicznych leku.

Środki ostrożności

W 2004 roku FDA wydała poradnik zdrowia zalecający ścisłą obserwację do nasilenia depresji u dzieci i dorosłych leczonych niektórymi lekami przeciwdepresyjnymi. FDA zwróciła się ostrzeżenie o możliwym związku pomiędzy stosowaniem leków z grupy SSRI i zachowań samobójczych, zamieszcza się w etykietach tych leków. Badania wykazały bezpośredniego związku między tymi lekami przeciwdepresyjnymi i depresją pogorszenie lub zwiększonej samobójstwa u dzieci. W rzeczywistości, nie ma samobójstw odnotowano wśród ponad 4100 osób badanych, którzy biorą leki z grupy SSRI. Jednak FDA nadal badać ten problem. Niektórzy uważają, że podwyższone ryzyko samobójstwa nie jest związane z samymi SSRI, ale zjawisko to obserwowano, gdy objawy depresji pierwszy rozpoczyna się poprawić. Zjawisko to występuje, gdy w depresji człowiek zaczyna zyskać więcej energii, ale nie jest jeszcze w pełni zwolniony z objawami depresji. Leki w przeglądzie obejmują bupropion (Wellbutrin), citalopram (Celexa), fluoksetyna (Prozac), mirtazapiny (Remeron), nefazodon (Serzone), paroksetyna (Paxil), sertralina (Zoloft), escitalopram (Lexapro) i wenlafaksyny (Effexor). Należy jeszcze raz podkreślić, że jedynym lekiem, który został zatwierdzony do stosowania u dzieci z ciężkimi zaburzeniami depresyjnymi jest fluoksetyna (Prozac). Kilka z tych leków, w tym sertralina (Zoloft) i fluoksetyny (Prozac) są zatwierdzone do leczenia zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych u dzieci. Escitalopram narkotyków (Lexapro) nie wydaje się, aby pomóc w depresji dzieci i młodzieży, według jednego z badań klinicznych.

Skutki uboczne

Inhibitory MAO

Inhibitory MAO zostały w dużej mierze wyparte w terapii ze względu na wysokie ryzyko istotnych skutków ubocznych, zwłaszcza ciężkiego, ewentualnie śmiertelnego wysokie ciśnienie krwi, gdy żywność lub napoje alkoholowe zawierające tyraminę są konsumowane. Inne działania niepożądane: zawroty głowy, omdlenia, bóle głowy, drżenia, skurcze mięśni, dezorientacja, zaburzenia pamięci, niepokój, pobudzenie, bezsenność, osłabienie, senność, dreszcze, zaburzenia widzenia i kołatanie serca. Leczenie inhibitorami MAO nie należy nigdy zatrzymał się nagle, i nie powinien być zatrzymany bez konsultacji z lekarzem.

Trójpierścieniowe

Chociaż TCA wykazano skuteczne w wielu sytuacjach klinicznych, ich stosowanie wiąże się z potencjalnie poważnymi skutkami ubocznymi. Najważniejszą z nich jest możliwość nieregularnego bicia serca, które może czasami (choć rzadko) być śmiertelne. Zdecydowana większość zgonów związanych z TCA stanie, gdy zostanie podjęta przedawkowanie. Lekarz może monitorować stężenie we krwi, jak również wykonywać echokardiogramów serca monitorować funkcjonowanie. Inne skutki uboczne to suchość w ustach, zaparcia, trudności w oddawaniu moczu, zaburzenia wzroku, sedacja, przyrost masy ciała, ośrodkowego układu nerwowego i sercowo-naczyniowego, toksyczności majaczenia i ryzyko samobójstwa przez przedawkowania. Ryzyko działań niepożądanych można zmniejszyć staranne praktyk przepisywania.

SSRI

Możliwe są różne działania niepożądane, z grupy SSRI. Szczególną uwagę należy zwrócić w ciągu pierwszych kilku tygodniach przyjmowania przepisanej lek. Jeżeli nerwowość, pobudzenie, drażliwość, chwiejność nastroju, lub bezsenność pojawiają się lub nasilają podczas leczenia SSRI, rodzice powinni otrzymać szybką ocenę przez lekarza. Niektóre z tych działań niepożądanych, które mogą być spowodowane przez SSRI obejmują suchość w ustach, nudności, nerwowość, bezsenność i bóle głowy. Osób przyjmujących fluoksetynę (Prozac) może mieć również poczucie bycia w stanie usiedzieć w miejscu. Już na żadnym z SSRI dzieci powinny pozostać na lek, jeśli był pomocny, ale również powinny być dokładnie monitorowane przez lekarza dowodów skutków ubocznych. Gdy rozpoczęła leczenie tych leków nie należy nagle zatrzymał się, ponieważ dziecko może wystąpić dalsze pobudzenie i niepokój. Rodziny nie powinny przerywać leczenia bez konsultacji z lekarzem.

Pozostałe

Bupropion (Wellbutryna) posiada szereg skutków ubocznych, w tym senność, zawroty głowy, ból głowy, zaparcia, suchość w ustach, nudności i wymioty. Czasami pacjenci mogą odczuwać zmęczenie, skurcze mięśni, utrata masy ciała, zaburzenia widzenia i problemy ze snem. Głównym skutkiem ubocznym jest tłumienie apetytu. U niektórych dzieci może to również prowadzić do hipoglikemii (niski poziom glukozy we krwi). Zaleca się, aby dzieci na Wellbutrin powinny jeść w połowie rano, w połowie po południu i przed snem przekąski oprócz zwykłych trzech posiłków w sposób podobny do tego z cukrzycą. Głównym ryzykiem Wellbutrin jest to, że zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia drgawek, choć częstość występowania jest rzadkością. Niektóre z tych Ataki mogą być związane z hipoglikemii więc można zapobiegać przywieraniu do diety, jak opisano powyżej. Lek nie powinien być stosowany, gdy nie jest w przeszłości napady padaczkowe lub rodzinie padaczki.

Interakcje

Inhibitory MAO

Inhibitory MAO mają wiele ograniczeń dietetycznych, a ludzie przy nich trzeba przestrzegać zaleceń żywieniowych i instrukcji lekarza bardzo ostrożnie. Szybkie, potencjalnie śmiertelne wzrost ciśnienia krwi może wystąpić, jeśli żywność lub napoje alkoholowe zawierające tyraminę są spożywane przez osoby już leczonych inhibitorami MAO. Pokarmy zawierające tyraminę to śmietanę; parmezan, ser mozzarella, ser cheddar i inne sery; wątroba wołowa lub kurczaka; wędliny; dziczyzna; kawior; suszone ryby; banany; awokado; rodzynki; sos sojowy; fasola fava; i produktów, takich jak cola, kawa, herbata i czekolada zawiera kofeinę. Napoje których należy unikać to piwo, wino czerwone, inne napoje alkoholowe, bezalkoholowe piwo alkoholu i zmniejszone i czerwone produktów winiarskich.

SSRI

SSRI nie należy stosować innych leków, które zwiększają stężenie serotoniny, w tym inhibitorami MAO, tramadol, sibutramina, meperydyny, sumatryptan, litu, dziurawca, miłorzębu japońskiego i niektórych leków przeciwpsychotycznych. "Zespół serotoninowy" może wystąpić, w których zmiany stanu psychicznego i gdzie pobudzenie, pocenie się, dreszcze, dreszcze, biegunka, a uncoordination, i gorączka mogą się rozwijać. Zespół ten może być groźne dla życia. SSRIs oddziałują z wieloma innymi lekami, które działają na ośrodkowy układ nerwowy. Pielęgnacja powinna być stosowana w połączeniu z grupy SSRI z większych lub mniejszych uspokajających lub leki przeciwpadaczkowe, takie jak fenytoina (Dilantin) lub karbamazepina (Tegretol).

Trójpierścieniowe

Tricyliczny leki przeciwdepresyjne nie powinny być podejmowane z inhibitorem cymetydyny kwasu żołądkowego (Tagamet), ponieważ zwiększa stężenie we krwi związku trójpierścieniowych. TCA mają wiele interakcji, oraz specjalistyczne referencje powinny być konsultowane. Konkretnie, to najlepiej, aby uniknąć inne leki o działaniu antycholinergicznych. Trójpierścieniowe leki nie powinny być podejmowane z antybiotykami i sprafloxacin grepafloksacyny, ponieważ połączenie może spowodować poważne arytmie serca.

Pozostałe

Alkohol, fenotiazyny i benzodiazepiny mogą wszystkie zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia napadów, jeżeli są spożywane bupropion (Wellbutrin z).

Najważniejsze pojęcia

 • Inhibitory monoaminooksydazy (MAO), rodzaj środka przeciwdepresyjnego, które działa przez blokowanie działania substancji chemicznych znanych jako oksydazę monoaminową w układzie nerwowym.
 • Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRIs klasy) -A środków przeciwdepresyjnych, które działają przez hamowanie ponownego wchłaniania serotoniny w mózgu, co zwiększa poziom serotoniny. SSRI należą fluoksetyna (Prozac), sertralina (Zoloft) i paroksetyna (Paxil).
 • Trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych-klasa leków przeciwdepresyjnych, nazwanych przez ich struktury trzy-ring, które zwiększają poziom serotoniny i innych substancji chemicznych w mózgu. Są one stosowane w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych, ale mają więcej skutków ubocznych niż nowsza klasa leków przeciwdepresyjnych zwanych selektywnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Obawy rodzicielska

Depresja u dzieci i młodzieży jest poważnym schorzeniem, które powinny być traktowane w sposób, który obejmuje ścisłą obserwację i monitoring. Jeśli lekarz stwierdzi, że lek jest wskazany, rodzice powinni zapewnić ich dziecko nadal otrzymuje bieżącą ocenę. Wybór leku przeciwdepresyjnego dla ich dziecka odbywa się w sposób indywidualny, jak leki mogą działać inaczej dla różnych ludzi. Co to jest skuteczne dla niektórych może nie być skuteczne dla innych. Jeśli jeden lek przeciwdepresyjny jest nieskuteczne, to nie jest chyba jeszcze jeden, który może być sądzony. Są potencjalnie skuteczne leczenie może być związane z efektami ubocznymi. Uważaj, ważenie ryzyka i korzyści, z odpowiednim obserwacji w celu zmniejszenia ryzyka, to najlepsze, co może być zalecane.

Zobacz także depresję.

Zasoby

Książki

.. Mondimore Franciszek Mark Młodzieży Depresja Baltimore, MD: John Hopkins University Press, 2002.

Czasopisma

Ables, Adrienne Z. i Otis L. Baughman III. "Leki przeciwdepresyjne: Aktualizacja nowych środków i oznaczeń." Amerykański lekarz rodzinny 67, no. 3 (1 lutego 2003): 547-54.

Organizacje

Narodowy Sojusz na rzecz osób chorych psychicznie. Colonial miejsce trzy, 2107 Wilson Blvd., Suite 300, Arlington, VA 22201-3042. Witryna sieci Web: http://www.nami.org.

. Narodowy Związek Zdrowia Psychicznego N. Beauregard Ulica 2001, 12th Floor, Alexandria, Wirginia 22311. Strona internetowa: http://www.nmha.org.

Witryny sieci Web

Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego. Dostępne online w http://www.nimh.nih.gov/ (dostęp 16 października 2004).

Narodowe Stowarzyszenie Zdrowia Psychicznego. Wcześniej dostępne online w http://www.mentalhealth.org (dostęp 16 października 2004).

Jak Ustawić werbel w zestaw perkusyjny

Perkusista powinien odgrywać swój instrument z łatwością. Bęben pułapką jest jedną z najważniejszych części zestawu bębna. Jeśli ten kawałek nie jest w odpowiedniej pozycji, werbel nie może służyć w pełni celowi. Prawidłowe pozycjonowanie na ten kawałek ma staranne dostosowanie przez użytkownika. Jeśli chcesz umieścić swój werbel prawidłowo, wykonaj następujące kroki:

 1. , Umieść werbel na stoisku i zamocować za pomocą ramion uchwytu. Pamiętaj, że werbel ma miękkie i twarde pokrywy, po jednym z każdej strony bębna. Trudniej pokrywa powinna mieć skierowaną do siebie. To jest miejsce, gdzie należy się walić w bęben. Nie dotknij miększej stronie werbel, ponieważ spowoduje to jego uszkodzenie. Pokrycie jest delikatna i będzie łatwo złamać, więc być bardzo ostrożnym.
 2. Po werbel jest bezpiecznie na swoim miejscu, usiąść na siedzeniu perkusista i dostosować werbel odpowiednio. Możesz ustawić werbel pionowo, jeśli nie są obsługi pałeczki perkusyjne tradycyjnie. To powinno wystarczyć, idealnie, aby grać na werbel.
 3. Nie ma regulacji na stoisku werbla w formie uchwyt. Można dostosować werbel do kąta, który najlepiej ci odpowiada. Jeśli trzymać pałeczki z tradycyjnym uchwytem, ​​musisz mieć werbel w skośnym położeniu z dala od lewej strony. Przechylić bęben tylko w prawo za kijem bębna trafić płasko na powierzchni werbla.
 4. Jeśli grasz w otwarte ręki, grasz swoją lewą rękę na wysokim kapeluszu i grasz w sidła prawą ręką. W tego typu uchwytu, należy pochylić werbel lekko ku sobie, dzięki czemu można grać na środku sidła i jak i obręcz werbel.
 5. Ustaw swój werbel na odpowiedniej wysokości. Nie należy slouching kiedy grasz w werbel. Werbel nie powinny być zbyt wysokie dla twojego poziomu albo. Wysokość powinna być nieco wyżej brzucha, wystarczy, aby grać na środku werbel i obręczy.
 6. Pamiętaj, aby ustawić wysokość, gdy siedzisz na fotelu drummerâ € ™ s. To byłoby nudne do uruchamiania i instalacji błędnego wysokość tylko o jego ponowne dostosowane. Powinieneś być w stanie grać na perkusji, zanim rzeczywiście można określić odpowiedni poziom wysokości i kąta nachylenia na werbel.

Gra na perkusji sprawia, że ​​nie tylko rytm, ale to służy jak lek stres dla większości ludzi. Tylko upewnij się, że nie bawią się wokół dzielnicy spania!

Historia Zioła jako Leki i środki zaradcze

Historia Zioła jako Leki i środki zaradcze
Chemik i autor Shane Ellison

Historia ziół jak leki i środków zaradczych jest fascynujące. Będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się, jak ważne zioła są dla przemysłu farmaceutycznego, choć większość lekarzy nie popierają ziół stosowanych w lecznictwie. Przeczytaj poniższy wywiad i zobaczyć, jak ważne zioła są naprawdę.

Historia Zioła jako Leki i środki zaradcze

Historia ziół jak leki i środki zaradcze sięga początku czasu. W rzeczywistości, naukowcy odkryli, zamrożone "Ice Man" w szwajcarskich Alpach. To ciało, które było więcej niż 5300 rok stary, miał dowody ziół leczniczych stosowanych w leczeniu pasożytów.

Wszystkie narody, na całym świecie, używać ziół do leczenia i zapobiegania chorobom. Nawet zwierzęta są znane do poszukiwania roślin, gdy są chorzy. Jednak dziś, tych, którzy praktykują ziołolecznictwo są traktowane jako że są one dziwne lub niemądre przez wielu w środowisku medycznym. Czy zioła przeszłości sztuki, nie jest już przydatne dla nas dzisiaj. Absolutnie nie!

Zioła są wciąż bardzo cenne dziś nawet w nowoczesnych kulturach. W poniższym wywiadzie Shane Ellison, organicznych chemik, autor i ekspert ziołowych. Dowiedz się wartość ziół jak medycyna dzisiaj.

Wywiad z Shane Ellison

Zioła, Medycyny

Zakład Logiki Stosowanej: Jak ważne są zioła w rozwoju nowych leków?

Shane Ellison: W celu uzyskania nowych leków, chemii farmaceutycznej, podobnie jak ja, rygorystycznie studiować zioła, lub to, co nazywamy "produkty naturalne". Gdy jeden składnik aktywny jest zidentyfikowany chemik robi "copy-cat". Firma lek wywołuje jej własne. Jeśli badanie produktów naturalnych nie istniał wtedy leki nie byłoby możliwe.

LTK: Jak wiele leków, dziś są oparte na ziołowych odkryć?

SE: Wszystkie z nich.

LTK: Czy możesz wymienić niektóre z leków, które są oparte ziołowy?

SE: Pseudoefedryna jest składnikiem znaleźć w over-the-counter syrop na kaszel. Jest knock-off aktywnych składników zawartych w "Mormon herbaty". W 2004 roku, Annals of Emergency Medicine zauważyć, że pseudoefedryna jest tak szkodliwe dla serca, które może wywoła atak serca wśród użytkowników - nawet zdrowych. W ostrym kontraście do naturalnie występujących Mormon herbata może być bezpiecznie stosowana jako substancji hamującej kaszel. Dzisiaj jednak, że jest na czarnej liście, podczas gdy pseudoefedryna pozostaje na półkach każdego sklepu narożnego w Ameryce.

Ritalin i wiele innych używek są sztormowymi PUK składników czynnych znajdujących się w Ma Huang AKA efedryny. Ritalin jest amfetamina. Jako takie, mogą powodować nałóg i mózgu śmierć komórek. Pomimo fałszywej propagandy, Ma huang jest bezpiecznym i skutecznym środkiem pobudzającym, który zwiększa skupienia bez uszkodzenia ciała. Ma huang jest na czarnej liście, podczas gdy Ritalin jest dozowany do dzieci.

Leki obniżające poziom cholesterolu (Lipitor, Zocor, pravachol, itp), znane jako statyny są sztormowymi PUK składnika naturalnego znaleźć w czerwonym ryż drożdży. Akin do leków, czerwony ryż drożdży can niebezpiecznie niższy poziom cholesterolu i CoQ10 w organizmie. Podobnie jak statyny, nie jest wskazane, aby używać czerwony ryż drożdży w celu obniżenia cholesterolu. Oba są truciznami.

Na marginesie, jeśli leki obniżające poziom cholesterolu były miliardów dolarów panaceum, że firmy farmaceutyczne twierdzą, że są one, moglibyśmy jeść czerwone drożdże ryżu na ułamek kosztów. Niestety, nie jest.

Aspiryna (TM), lek, który lekarz zaleci, aby podjąć na co dzień, jest pukanie-off aktywnego składnika znalezione w białej kory wierzby. Skutki uboczne aspiryny (TM) są tak poważne, że mogą one spowodować śmierć wyższe stopy w stosunku do populacji, którzy nie je. Rzadko zgłaszane użytkowników, aspiryna ograbia organizm z zasadniczych składników odżywczych kwasu foliowego. Kora wierzby białej jest praktycznie nieznany jeszcze pozostaje bezpieczną i skuteczną alternatywę dla aspiryny (TM) do łagodzenia bólu i wszelkich rzekomych korzyści sercowo-naczyniowych.

Lista jest długa. Większość będzie wstrząśnięty wiedzieć, że nawet środki przeciwbólowe i leki przeciwnowotworowe pochodzą z naturalnych źródeł. Mała rodzina recepty leków przeciwbólowych stosowanych przez lekarzy są odpisy odrzut naturalnych składników znalezionych w opium. Naturalnie występujące opium jest bezpieczniejsze i mniej uzależniająca niż szybko działający lek sztormowymi PUK morfiny, kodeiny i oksykodonu.

Baicalein, lek przeciwnowotworowy stosowany wśród tych, którzy cierpią z powodu białaczki, jest pukanie-off substancji czynnej stwierdzono w korzeniach chińskich jarmułka (Scuterllaria baicalensis). Chiński jarmułka jest bezpiecznym i skutecznym naturalnym fighter, że nowotwór powoduje samobójstwo komórki (apoptozy) komórek raka białaczkę wśród pochodzących.

Zakup ziołowych produktów

LTK: Jak konsumenci mogą mieć pewność, że kupują jakości zioła?

SE: To jest trudne. Każdy, nawet "ciocia Helga" może sprzedać suplementy. Wiele podróbkami może istnieć i preparaty różnią się znacznie. Dlatego napisałem Obrót pozagiełdowy Naturalne leki. Chciałem uczyć ludzi, jak znaleźć ratunkowe suplementów poniżej 10 dolarów. Na ogół, należy unikać, załadowanym cukrem i syntetyczne aromaty, jak olej sojowy.

LTK: Wszystkie marki, które są szczególnie polecane?

SE: Lubię suplementów marki Jarrow. Lewis Labs i Rite Aid marki mają także pewne produkty bardzo dobrze sformułowane, tak jak Natury Dolina z Walmart. Ale trzeba jeszcze wiedzieć, na co zwracać uwagę, jak rodzaj kapsuły. Czapki Veggie mogą się rozpuszczać powoli, podczas gdy żelatyna są notorycznie szybko, dostarczając w ten sposób składniki aktywne szybciej i zwiększenia absorpcji.

Korzystanie Zioła

LTK: Czy zioła być używane wraz z leków w celu zwiększenia ich?

SE: Nie bardzo. Istnieje wiele interakcji i wielu leków przeciwdziałania skutkom ziół. Narkotyki są po prostu zbyt niebezpieczne.

LTK: Jak ktoś może korzystać z ziół, o ile lekarz nie wierzy w ich stosowania?

SE: Znajdź lekarza, który obsługuje ich decyzję i jest chętny do nauki i pracy z nimi!

LTK: Co jeszcze warto wszyscy rozumieją o użyciu ziół i leków?

SE: Nic nie jest gwarantowana. Medycyna naturalna powinna być zawsze pierwszą linią obrony. Narkotyki nie są witaminy i powinno być używane tylko w nagłych wypadkach.

Uwagi końcowe

LTK: Co jeszcze chcesz się podzielić?

SE: Istnieją ratunkowe różnice między lekiem i jego poprzednik na bazie naturalnej. Leków na receptę jest jeden izolat. Odżywka zawiera wiele substancji czynnych. Ta różnica sprawia, że ​​leki bardziej niebezpieczne i mniej skuteczne niż naturalnych źródeł.

Jako jeden izolat, lek ten nie jest ukierunkowany na podstawową przyczynę choroby. It tylko maskuje objawy. Ponadto, nie ma leku izolowania "bufory" w celu złagodzenia negatywnych skutków ubocznych. W ostrym kontraście, naturalne produkty wykorzystują szereg składników ataku choroby, w swej istocie, gdy dąży do złagodzenia skutków ubocznych.

Jeśli bezpieczne i skuteczne, to dlaczego nie firmy farmaceutyczne dystrybucji produktów naturalnych? Odpowiedź jest bardzo prosta. Są one sprzeczne z modelu biznesowego lek firmy. Medycyna naturalna nie może być opatentowane, a następnie zmonopolizowany. Tylko niebezpieczne, sztuczne leki na receptę nosić praw patentowych. I to jest to, co spełnia nienasycony apetyt firma farmaceutyczna w bogactwa.Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Shane Ellison tej informacyjny wywiadu. Shane Ellison jest autor nadchodzącej książki Over-the-counter Naturalne leki przekazywanych przez SourceBooks w październiku 2009. Posiada tytuł magistra w projektowaniu leków (chemia organiczna) oraz laureatem dwukrotny prestiżowej Howard Hughes Instytut Badań Medycznych Dotacja na studiach w biochemii i fizjologii. On był cytowany przez USA Today, kształt, Kobiety Świat i Zdrowia Kobiet i służył jako mówca dla dużych korporacji, takich jak BP. Możesz dostać zapowiedź jego nowej książki, pobierając jego Unikać Rak teraz rozdział, logując się na jego stronie internetowej.

Jaka jest definicja Major Ubezpieczenie medyczne

Jaka jest definicja Major Ubezpieczenie medyczne
Dowiedz się o ubezpieczenie zdrowotne.

Jaka jest definicja głównych ubezpieczenia medycznego? Podczas gdy polityka różnić, prosta definicja tego rodzaju ubezpieczenia jest polityka, która obejmuje rutynowe i awaryjne kosztów leczenia po odliczeniu zadanej został spełniony przez ubezpieczającego.

Pokrycie

Polisa ubezpieczenia zdrowotnego nie jest "gołe kości" polityka, która obejmuje tylko ograniczony zakres kosztów leczenia. Zamiast tego, ten rodzaj ubezpieczenia medycznego jest przeznaczony do kompleksowego pokrycia, które odpowiednio obejmuje polis dla szerokiego zakresu zagadnień medycznych.

Główne ubezpieczenie zdrowotne nie może obejmować wszystko. Zazwyczaj dodatkowe pokrycia - znany również jako "ubezpieczenia" jeźdźców - muszą być zakupione oddzielnie lub jako dodatkowe polityki. Przykłady pokrycia, które zwykle nie są ujęte w głównym ubezpieczenia medycznego i które muszą być zakupione jako dodatkowe polityki obejmują ubezpieczenia wzroku i jakiś zasięg stomatologiczną. Pokrycie tych kategorii zwykle zależy od rodzaju potrzeby medycznej. Na przykład, podczas gdy rutynowe badania stomatologiczne mogą nie być objęte, awaryjne stomatologiczna w wyniku urazu może być pokryta przez głównych ubezpieczenia medycznego.

Jaka jest definicja Major Ubezpieczenie medyczne

Ponieważ ubezpieczenia medycznego różnią, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: "Co to jest definicja głównych ubezpieczenia medycznego", który jest odpowiedni do wszystkich polityk. Zamiast tego, termin ten odnosi się ogólnie do polityki, które zapewniają pokrycie większości kosztów związanych ze zdrowiem, które mogą być poniesione.

Pokrycie zawarte w głównym ubezpieczenie medyczne zazwyczaj obejmuje:

 • Leki na receptę
 • Odlewy i inne niezbędne wyposażenie potrzebne do przerw lub złamań kości
 • Promienie X
 • Zarówno w warunkach ambulatoryjnych i hospitalizacji na skutek wymaganej opieki medycznej
 • Testy i badania diagnostyczne
 • Pogotowie ratunkowe
 • Niezbędne środki medyczne
 • Niezbędne terapie medyczne

Pozostałe procedury były pokryte w zależności od szczegółów zasady. Polisa ubezpieczenia medycznego, z definicji, ma obejmować niemal wszystko może trzeba z polisy ubezpieczenia zdrowotnego.

Kosmetyczne zabiegi medyczne nie są zwykle objęte tego rodzaju polityki, chyba że są uznane za niezbędne przez lekarza. Na przykład, powiększenie piersi nie będzie zasadniczo objęte poważnej polityki medycznej, jeżeli pacjent chce go wyłącznie do celów kosmetycznych, ale jeśli sam pacjent miał poważne oparzenia całej piersi w wypadku, procedura ta może być uznana za rekonstrukcyjnej, a zatem objęte przez politykę. Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową z pytań dotyczących zakresu świadczonych przez danego polityka.

Odliczeniami i inne wydatki

Należy pamiętać, że większość głównych ubezpieczenia medyczne obejmują odliczeniami, więc nawet jeśli coś takiego jak leki na receptę są objęte polityką, ubezpieczający musi najpierw zapłacić za odliczeniami, które są wymagane przez politykę. Z tego powodu głównym ubezpieczenie medyczne nie powinny być uważane za politykę all-inclusive, który nigdy nie doprowadzi do wydatków bieżących dla ubezpieczającego.

 • Franszyza redukcyjna: To jest ilość pieniędzy, że ubezpieczający musi zapłacić, zanim ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się zapłacić pozostałą część rachunku. Ilość pieniędzy na odliczeniu zmienia. Ubezpieczający zwykle mają coś do powiedzenia w jak wielkim odliczenia są one w stanie zapłacić, co z kolei wpłynie na kwotę zapłaconej składki miesięczne dla polityki.
 • Co-Pay: To jest ilość pieniędzy, które muszą być zapłacone przez ubezpieczającego w zależności od ilości już ustanowione przez zakład ubezpieczeń. Na przykład, ubezpieczający może mieć 25 dolarów opłaty współpracy zapłacić za każdą wizytę u lekarza, lub co-pay dla leków na receptę 5 dolarów. Oznacza to, że za każdym razem, gdy ubezpieczający odwiedza żadnego lekarza, co-pay 25 dolarów należy uiścić niezależnie od tego, jaki rodzaj powołania to jest.

Zasady zmienne

Główne ubezpieczenie zdrowotne jest ważne, ponieważ obejmuje większość kosztów leczenia. Podczas gdy niektórzy ludzie decydują się wybrać tańszą politykę, wydatki związane z głównym ubezpieczenie zdrowotne medyczne mogą łatwo być warte wydatki w dłuższej perspektywie.

Jak wzmocnić układ odpornościowy z dodatkami

Jak wzmocnić układ odpornościowy z dodatkami

Może grypa zrujnowanie spustoszenie w biurze lub w akademiku, lub masz osłabiony układ immunologiczny z powodu astmy, przewlekłej choroby lub leczenia raka. Być może po prostu chcesz mieć silniejszy system. Oto, jak wzmocnić układ odpornościowy z suplementów.

 1. Ocenić, dlaczego odporność jest słaba. Jeśli wiesz, dlaczego często są chore, takie jak masz problemy z sercem lub płucami i brać leki, które zostawiają cię bardziej podatne na choroby, lub masz rozpoznano niedobór odpornościowy, to jest łatwiejsze do określenia reżimu, aby przeciwdziałać skutkom swoje zdrowia i leków. Ale jeśli ciągle choruje i nie wiem dlaczego, ważne jest, aby udać się do lekarza, aby wykluczyć wszelkie podstawowej poważny stan chorobowy, który może być uderzający swoją odporność. Jednakże, jeśli jesteś po prostu staramy się uniknąć tego paskudnego zimna, co się dzieje wokół biura, ale są inaczej w dobrym zdrowiu, można przystąpić do uzupełnienia najprawdopodobniej swój immunitet z wybranych witamin.
 2. Wybierz suplementy nastawiona na konkretnego potrzeby odporności. Czy był narażony na zakaźną chorego czy tylko nadzieję, że do budowania układu odpornościowego w ogóle? Kiedy chorują, nie zawsze czują się pierwszy jeden objaw, takie jak ból gardła, kaszel lub rozstrój żołądka? To daje ogólne wskazówki, co częścią systemu jest najsłabszy, ponieważ ulegli choroby lub wykazały dowodów jest osłabiona przez chorobę pierwszy. Podczas gdy cztery następujące suplementy pomogą zarówno zwalczyć niedawno ekspozycję lub ograniczyć skutki choroby, można również zmniejszyć, jak źle się czujesz w czasie choroby, oceniając konkretne słabości - na przykład, układu oddechowego czy pokarmowego - i zmniejszyć ryzyko odpornościowego wzmocnienie tego konkretnego aspektu immunitetu. Oto niektóre suplementy systemu immunologicznego, które mogą Ci pomóc.

  • Zarówno w krótkim okresie, aby przeciwdziałać ekspozycji zarazków, a dla długoterminowych korzyści odporności, Witamina C jest podstawowym dodatkiem immunitet. Witamina C jest od dawna uważane za ważny element walki z zimna, ale jego proaktywne zdolności uniemożliwić zachorowania jest również dobrze znane. Dla wzmocnienia odporności, należy próbować uzyskać witaminy C w najczystszej postaci. Obecnie niektórzy dietetycy, którzy pracują z pacjentami zainteresowanych do odbudowy ich odporność podczas gdy w chemioterapii raka, zachęcają coraz witaminy C w dużej ilości z bardzo świeżych źródeł, takich jak niektórych jadalnych kwiatów. To dlatego często można zobaczyć róży związanych z witaminą C ze względu na wysoką zawartość C. (Wikipedia definiuje róży jako "łącznej owoców róży, jagód, jak struktura zwana hip różany." Zasadniczo, duże ilości witaminy C koncentratu w tych strukturach podobnych do jagód, i to jest postrzegane jako wyższe dawki witaminy C, które mogą być lepiej tolerowane do spożycia.) czystsze, skoncentrowane formy witaminy C, takie jak róży lub formularz o nazwie C Ester (palmitynian askorbylu) są zwykle tolerowane w dużo większych ilościach w systemie bez skutków ubocznych, więc można wziąć jej więcej i czerpać więcej korzyści. W przypadku, gdy są narażone na choroby pierwsze, wziąć witaminę C regularnie przez pierwsze kilka godzin, a następnie ponownie następnego dnia, aż ryzyko swojej ekspozycji jest ponad, najprawdopodobniej może uniknąć przeziębienia lub błąd, na który zostały wystawione. Witamina C działa również jako przeciwutleniacz, pozwalając organizmowi oczyścić się odpadów i bakterii. Za stosowanie przeciwutleniaczy z zamiarem ograniczenia skutków konkretnego narażenia na choroby, pić dużo płynów i stosowania przeciwutleniaczy pomaga przepłukać system bakterii, mam nadzieję, że przed każdym chwycić w organizmie. Tak więc, jak widać, witamina C jest dobre dla ogólnego opieki zdrowotnej i jest pozycja must-have! Witamina C z dzikiej róży jest łatwo dostępne w aptekach i C Ester znajduje się na witaminy i innych sprzedawców Sklepiku.
  • Przeciwutleniacze ogólnie pomóc funkcjonowania organizmu lepiej, w tym układu odpornościowego - bezpośrednio i pośrednio - poprzez wspomaganie płuca, wątrobę i nerki, aby pomóc krwi, tlenu i substancji odżywczych, aby móc dotrzeć do tkanek mięśni i narządów, pomagając im funkcję optymalnie. Kwas alfa liponowy jest uważany za dziwnego, przeciwutleniacz; jest nawet rozważane w badaniach w leczeniu HIV / AIDS. Pomaga przedmuchiwanie zarazki z systemu; w badaniach, że zabił zarazków na kontakt w badaniach laboratoryjnych. Można także wziąć kwas alfa liponowy, w większych dawkach, co oznacza, można wziąć dzienną dawkę dla ogólnego stanu zdrowia układu odpornościowego, a dodatkową dawkę momencie są narażone na żadne choroby.
  • Acidophilus jest najbardziej znany jako co sprawia, że ​​jogurt dobre dla ciebie ("dobre" bakterie w systemie), ale naprawdę rozwiązać problemy z odpornością, musisz wziąć go codziennie. Najlepiej znany przeciwdziałania infekcji drożdży w systemie, badania wykazują bezpośrednią korelację acidophilus i innych probotics poprawiających odporność. Choć dla niektórych ludzi jedzenie jogurtu wystarczy acidophilus, jeśli nie chcesz jeść jogurt, acidophilus jest również dostępny w formie tabletek. Acidophilus jest szczególnie warte rozważenia, jeśli wiele razy chorują mają układu pokarmowego lub składnik pokarmowy. Choć będzie to prawdopodobnie nie wpływa spraw, w ten czy inny na natychmiastowe wystawiać do konkretnej choroby lub chorej osoby, będzie budować mechanizmy obronne organizmu przed szkodliwymi bakteriami, poprzez wzmocnienie dobrych bakterii w systemie. Ostatnie badania wskazują, że jogurt jest szczególnie przydatne dla tych, na kortyzon, takich jak leki na astmę, aby pomóc im budować odporność. Natury Wykonane robi pigułkę acidophilus bez żadnych drożdży lub gluten, który pomaga w jego skuteczność dla wzmocnienia układu odpornościowego.
  • Zielona herbata ma podwójny cel budowania odporności pracy jako przeciwutleniacz i wzmocnić swój system i odbudować zdrowszych komórek. To jest jako uzupełnienie lub w postaci ciekłej, tabletek i stężonego ciekłego ekstraktu. Herbata biała i czerwona herbata obie mają więcej właściwości przeciwutleniające niż zielony, ale brakuje komórkę właściwości odbudowy. Zielona herbata działa suplementy jako przeciwutleniacz do obaw o określonej ekspozycji, co daje zarówno korzyści płynu do płukania systemu i przeciwutleniacz do zwalczania zarazków. Działa to również w celu wzmocnienia czerwonych krwinek, pomaga ci z przewlekłymi chorobami lub kwestii odporności zdobyć siłę, nawet gdy w trakcie chemioterapii. Zielona herbata na podstawie długoterminowej zastępują uszkodzony komórek zdrowych. Na przykład, komórki jelita zastępuje jej raz w roku, więc jeśli pili zieloną herbatę w tym czasie, by zbudować zdrowszy układ jelit w ciągu roku, co daje lepszą zdolność do walki z chorobą. Natrol sprawia niedrogi suplement pigułki zielonej herbaty, który jest łatwy do przełknięcia.
 3. Wyposaż się do przyjmowania suplementów natychmiast po ekspozycji na choroby. Biorąc codziennie uzupełniają prewencyjne pomaga chronić przed codziennej ekspozycji wobec choroby, ale warto, jeśli można podjąć dodatkowe dawki witaminy C i kwas alfa liponowy jak najbardziej zbliżone do konkretnej ekspozycji w celu ograniczenia skutków choroby. To nie tylko pomaga zapobiegać chorobom, ale także tworzenie zdrowego układu odpornościowego. Jeśli jesteś w stanie, nosić w teczce lub torebce awaryjny witaminy paczkę żucia witaminy C i skontaktujemy się z alfa-liponowego i zielonej herbaty, dostępne w gotowych worków lub sprzedawanych na rynku herbat, nawet jeśli nie jesteś w domu. Również umyć ręce i nie dotykać twarzy - zwłaszcza nos oczy i usta - po ekspozycji na tłumów lub konkretnego chorego, aż można odpowiednio uzupełnić swój system radzenia sobie z ekspozycją. Choć niekoniecznie sprzyjają prowadzone wokół, sproszkowane witamina C jest łatwy do wymieszania się drinka, a nawet wziąć niewielką szczyptę bezpośrednio po ekspozycji na choroby powietrzu. Dermatolog dr Mikołaj Yale Perricone, z Perricone pielęgnacji skóry sławy, stwierdził w filmie dokumentalnym nakręcony w Yale Medical School, który miał na brak energii i odporności, problemy w szkole, ale biorąc witaminę C, wraz z innymi suplementami, całkowicie zmienił jego życie , Stwierdza on, że obecnie w swojej praktyce, często bierze szczyptę sproszkowanego C Ester witaminy C między pacjentów na zastrzyk energii i przeciwdziałać chorobie został narażony na. Żucia Witamina C jest dobry do wykonania w sytuacji awaryjnej, gdy zostały wystawione na kogoś, kto jest chory. Emergen-C jest komercyjny pakiet proszek, który sprawia, aromatycznych napojów o wysokiej zawartości witaminy C, cynku i niektórych trochę kwas alfa liponowy. Handlowe preparaty istnieją takie jak Airborne, produkt przeznaczony do kiedy jesteś w samolocie lub w tłumie z chorymi. Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości i postanowiła wykorzystać każdą przygotowaną produkt z własnego liście składników zamiast tabletek witaminowych, należy zwrócić się do lekarza, jeśli są to preparaty realną opcją dla Ciebie.

Suplementy biorące może wydawać się chore, ale to pierwszy krok w nauce, aby wzmocnić swój układ odpornościowy. Powodzenia walcząc z chorobą i wzmocnienie swoją odporność!