grsail.com

Połknięcie nasienia teen

Jak zatrzymać rozprzestrzenianie się pęknięcie na przedniej szybie

To jest nieuniknione mieć pęknięcie na przedniej szybie w pewnym momencie w czasie. Nie jest pewne, co tak naprawdę powoduje pęknięcia przedniej szyby, ponieważ na czynniki prowadzące do niego różnić. Możliwe, że był używany samochód dość kiedyś i już szyba po prostu dał się do elementów. Przypadkowe uderzenie z przedniej szyby jest inna prawdopodobna przyczyna. Pęknięcie na szybie może oznaczać albo dwie rzeczy: wymienić przednią szybę lub zatrzymać pęknięcia rozprzestrzenianiu. Jeśli pęknięcie nie utrudniać widzenie podczas jazdy, ostatni jest lepszym rozwiązaniem. Ale jak to zrobić, można zapytać. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zatrzymać rozprzestrzenianie pęknięcie na przedniej szybie.

 • Ustal, czy pęknięcie jest w terminie lub nie do naprawienia. Możesz ocenić rozmiarów i głębokości szczeliny, jeśli jest do opanowania. Jeśli jest to prawie pół cala szerokości i prawie metrowy i pęknięć został tam przez ponad miesiąc, należy wymienić szybę na nową.
 • O pomoc eksperta szkła fachowca. Jeśli wziąć swój samochód do eksperta szkła, może on być w stanie naprawić pęknięcia i zapobiec jego coraz większe. Wiele warsztatów szkła mają narzędzia, aby sprawdzić popękaną powierzchnię. Mają sposób wytwarzania pęknięć wyglądają mniejsze i zawierają uszkodzonego obszaru w tym samym miejscu co zapobiega rozprzestrzenianiu się.
 • Znajdź warsztat z niskiej ceny wywoławczej. Istnieje wiele warsztatów szkła wokół w każdym stanie, dzięki czemu można porównać ceny i znaleźć jedną z najtańszych cen. Jednak upewnij się, że jakość usług nie jest poświęcona. Spróbuj porównać koszt będzie wiązać można było naprawione przed wymianą. Jeśli nie ma zbyt dużej różnicy, może po prostu trzeba go wymienić na jeden nowy.
 • Mają pęknięcia natychmiast naprawione. Nie czekaj na wiele dni przed wniesieniem swój samochód do naprawy. Za trzydzieści dni, pęknięcia nie mogą być naprawione już i może również rozprzestrzeniać się już tym momencie i tak będzie zmuszony kupić nowy.
 • Użyj środków domu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się pęknięcie. Jeśli pęknięcie jest stosunkowo niewielki, to super-klej na wgniecenia i rozwinął go i obecnie. Ta sztuczka pozwoli popękane częścią trzymać razem, tym samym uniemożliwiając mu coraz większe. Jednak metoda ta jest po prostu rozwiązaniem "pierwsza pomoc", a trzeba jeszcze mieć szybę naprawiony przez eksperta.
 • Zastosuj kilka warstw lakier do paznokci (clear), na pęknięcia. Zrób to po obu stronach (wewnątrz i na zewnątrz) szkła. Zwrócić szczególną uwagę na bokach szczeliny, ponieważ jest to część, w której będzie rozłożone na pozostałej części szyby.
 • Zaparkować samochód w zacienionym miejscu. Z elementów zewnętrznych (słońce, śnieg, wiatr i deszcz), pęknięcie zostanie prawdopodobnie większa ze względu na zmiany temperatury. Poza tym słońce - wiatr i deszcz mają siłę, która może wywierać presję na szybie, a zatem mogą spowodować pęknięcie poszerzyć. Z drugiej strony, ekstremalne temperatury i mroźnej pogody będzie szkło kruche.
 • Kup zestaw naprawczy szkła z lokalnym sklepie samochodowym. Można to wykorzystać tymczasowo w oczekiwaniu na właściwym czasie można doprowadzić samochód do warsztatu.

Przypomnijmy, że koszty napraw do pęknięcia szyby lub wymiana przedniej szyby nie mogą być sporządzone przed roszczeniami ubezpieczeniowymi. Koszty są twoje brzemię. Dlatego być gotowy z budżetu awaryjnego w przypadku wystąpienia takich problemów.

Jak czyścić buty żółknięcie z tkanin

Zapytał: Jak czyścić tkaniny pokryte buty, które pożółkły? Mam piękne platformy sandały, które kupiłem na mój ślub. Pięta i buta są pokryte tkanin drukowanych, które pożółkły. Jest to głównie wzdłuż tylnej części pięty, ale nie na sprzedaży. Uwielbiam te buty i zapłacił dużo pieniędzy dla nich, ale nienawidzę nosić je teraz, że mają to przebarwienie. Podejrzewam, że może być klej, który utrzymuje tkaninę dołączony jest przyczyną. Jak mogę pozbyć się tego przebarwienia?

Zażółcenie jest niefortunne i nieuniknione, efekt starzenia się obuwia. Pozbawienie buty tego przebarwień może nie być możliwe, ale ta metoda daje dobre szanse powodzenia.

Potrzebne będą:

 • OxiClean
 • Miękka szczoteczka do zębów
 • Woda
 • Delikatny proszek do prania
 • Miska lub małe wiaderko

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Wymieszać OxiClean, wody i proszku do prania w misce lub wiadrze z wodą. Sprawdź kierunki etykiet ustalenia właściwej kwoty każdej opartej na ile wody można użyć.
 2. Roztwór mieszano razem.
 3. Zanurzyć szczoteczkę w roztworze i użyć go do zastosowania rozwiązania do czyszczenia na pożółkłych obszarach. (Alternatywnie, dodać roztwór do butelki ze spryskiwaczem i nasycić plamy.)
 4. Pozostawić roztwór do zasiadania w butach na kilka minut, dzięki czemu może pracować na plamy.
 5. Szorować dotkniętych obszarów z szczoteczki do zębów.
 6. Powtarzaj aż do czysta.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy oczyścić cały but.
 • Możesz być w stanie zanurzyć niektórych rodzajów obuwia w roztworze, w zależności od budowy buta i czy nie jest dołączony dekoracje lub ozdoby. Jeśli jest to opcja, jednak prawdopodobnie będzie zobaczyć lepsze wyniki.
 • Aby uniknąć zacieków w gotowych butów, wytrzeć cały but wilgotną ściereczką i pozostawić do wyschnięcia równomiernie.

Naprawa pęknięć na ścianie piwnicy

Naprawa pęknięć na ścianie piwnicy


Gdy masz pęknięcie w ścianie piwnicy, trzeba ustalić, czy pęknięcie jest z betonu, cegły, płyt gipsowo-kartonowych lub tynków. Rodzaj ściany będzie dokładnie określić, jaki typ pęknięć naprawy trzeba wykonać. Dzięki tej wiedzy, kilka narzędzi i trochę pracy, powinieneś być w stanie naprawić wszelkie drobne pęknięcia w piwnicy. Jednakże, aby być bezpieczne, upewnić się, że można zauważyć, jak duży lub poważne pęknięcie jest. Jeśli jest zbyt duży i wydaje się być coraz większe w każdym tygodniu, będziemy chcieli, aby opuścić to zadanie do danej wady.

Naprawa pęknięć w ścianach piwnic betonu lub cegły

Jeśli masz pęknięcia piwnicy w swoim betonu lub cegły, musisz się problem do czynienia. Ponieważ materiały te są tak trwałe, trwające do 100 lat, wszystko większe niż małe pęknięcie reprezentuje ruch gleby lub wadliwą konstrukcję, co oznacza pęknięcie będzie prawdopodobnie tylko coraz większy. Jednak dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele różnych rodzajów produktów naprawy pęknięć na rynku, które można naprawić te większe problemy strukturalne.

Rodzaje napraw Produkty

 • Cementy specjalne
  • Rozwiń kiedy wysycha
  • Musi podciął pęknięcia za pomocą dłuta, tak że wygląda jak połączenia na jaskółczy ogon, gdy spojrzeć z boku
  • Dodaj cementu i pozostawić do całkowitego wyschnięcia
  • Sprawdź się z lokalnym sklepie dla majsterkowiczów do tego typu cementu
 • Kleje
  • Istnieją specjalne kleje lub epoksydy wykonane, aby pomóc przylegają stary beton na nowe, jak i stare betonowe do starego betonu i nowy nowy
  • Te epoksydy wiązanie betonu i może wytrzymać żadnych substancji chemicznych w betonie
  • Niektóre kleje epoksydowe są bardzo silne i mogą zasadniczo spawać betonu wraz z powrotem
  • Najczęściej są to najlepsze stosowane przez tych, którzy mają dużo majsterkowiczów DIY doświadczenie lub przez doświadczonych specjalistów
 • Brush na Związków
  • Nie najlepszym rozwiązaniem dla pęknięcia cementu, ale jeśli masz małe złamanie cienkiej linii, ten typ materiału może pracować jako prosty pracy naprawy
  • Najważniejszą rzeczą jest, aby bardzo dokładnie zapoznać się ze wskazówkami, a następnie je dokładnie
  • Upewnij się również, że odpowiednio przygotowane powierzchnie. Ściana musi być bardzo czyste i trochę wilgotne
  • Jak dobrze, upewnij się, można stosować cienkie warstwy zamiast grubych warstw, jak grube płaszcze będą miały tendencję do ciągnięcia od ściany
 • Pianka poliuretanowa wtryskowa
  • Pianki te są wstrzykiwane do szczeliny jako ciecz
  • Po kilku minutach z poliuretanu reaguje z wodą w szczeliny i zaczyna się pianki, zwiększając materiału 30 razy w stosunku do postaci płynnej
  • Jak się rozszerza, wypełnia pęknięcia w kierunku 360 stopni
  • Gotowy produkt to taki, który jest wodoszczelna i tworzy bardzo silną więź z betonu
  • Wielu wykonawców, że to jest najbardziej komfortowe formą naprawy pęknięć, ponieważ jest więcej niż tylko poprawki powierzchni i może zapewnić, że woda nie czyni drogę do fundacji

Tynku lub płyt gipsowo-kartonowych Piwnica Naprawa pęknięć na ścianie

Na szczęście dla tych z płyt kartonowo-gipsowych, tynków i ścian piwnic naprawy pęknięć jest znacznie bardziej proste zadanie. To zajmuje tylko kilka narzędzi i prostych aplikacji. Zazwyczaj piwnicy pęknięcie będzie wynikiem założenia osadnika, a może wycieku wody. Jeśli jest wyciek wody będzie chciał skonsultować się ze specjalistą, a może trzeba iść za płyt gipsowo-kartonowych lub tynków naprawić fundamenty.

Oto kilka ważnych kroków do następujących usług naprawy tynku lub płyt kartonowo-gipsowych pęknięcia.

 1. Usunąć pęknięcia jakichkolwiek szczątków z nożem
 2. Jeśli szczelina jest duża, a następnie pocięte na pęknięcia tak mała, tak związek łatania będą mieć tak dużej powierzchni, jak to możliwe do wiązania
 3. Tynku, pęknięcia włoskowate mogą być wypełnione pastą tynku, który pochodzi w postaci proszku lub wstępnie zmieszanej wersji, która jest dostępna w lokalnym sklepie dla majsterkowiczów
 4. Za pomocą szpachelki, slather na trochę pasty, po wyschnięciu, po prostu piach na górze, a następnie malowanie powierzchni
 5. Naprawa pęknięć płyt gipsowo-kartonowych jest podobny proces, ale związek użyć do naprawy pęknięć będą różne (czasem nazywany wspólnym związek lub spackling kit)
 6. Płyty gipsowo-kartonowe może obsłużyć o wiele więcej niż szlifowanie gipsu, dlatego zachęcamy do stosowania więcej niż jednej warstwy, najpierw wypełnić dziurę, a następnie wygładzić go

Książki Basement referencyjne dla naprawy

Poniższe do-it-yourself książki mogą Cię przez Twoje naprawy pęknięć.

 • Inteligentny przewodnik: Piwnice: Projekty krok po kroku, Redakcja Creative właściciela domu
 • Przebudowy Piwnica (build jak profesjonalista), Roger niemieckim
 • Pomysły piwnica, że ​​praca, autorstwa Petera Jeswald

Skonsultuj się Naprawa Profesjonalne

Utrzymanie piwnicy w dobrej formie jest istotne dla bezpieczeństwa domu. Ściany piwnic złamać bez powodu, więc zazwyczaj mądrzejsi skonsultować się z zawodowych o problemie w celu Gage, czy trzeba zatrudnić kogoś, aby naprawić pęknięcia lub czy można bezpiecznie zająć się.

Jak usunąć żółknie od Starego Satin

Pytanie: Jak mogę uzyskać żółty kolor na starej satyny? Iâ € ™ m próbuje uzyskać żółty kolor z satyny strój chrzest. Jaki jest najlepszy sposób? Strój nie ma plam, ale jest żółty ze względu na wiek.

Archiwalne materiały mają tendencję do żółtego z wiekiem, często z powodu narażenia na olejów w skrzyniach, szuflad i innych zbiorników. Usuwanie żółta zwraca szczególną uwagę, jak te starsze tkaniny są często delikatne i wymagają mycia rąk. Na szczęście, thereâ € produkt sa ™ specjalnie do tego celu.

Potrzebne będą:

 • Vintage Tekstylia Soak
 • Wanna do namaczania odzieży
 • Woda
 • Ręczniki

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Wypełnij czyste wanna lub wiadro z wodą (na tyle, by zanurzyć tkaninę).
 2. Dodać 3 łyżki Vintage Textile Zanurzyć na galon wody. Wymieszać delikatnie do wypłaty.
 3. Umieść artykuł w mieszaninie i pozostawić do wchłonięcia 4 do 24 godzin.
 4. Usuń element i opłukać czystą wodą.
 5. Naciśnij nadmiar wody z suchym ręcznikiem lub szmatką.
 6. Położyć płasko artykuł na suchym ręcznikiem i pozostawić do wyschnięcia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Przed przystąpieniem do usuwania żółknięcie, upewnij się, satynowe w czystości.
 • Sprawdź tkaniny do colorfastness przed moczenia.
 • Vintage Tekstylia Soak zawiera nadboran sodu. Trzymaj z dala od dzieci i zwierząt domowych.

Jak usunąć żółknie z choinki

Zapytał: Mój biały Choinka okazało żółty w niektórych miejscach. Jak mogę pozbyć się żółty?

Czy ze względu na warunki przechowywania lub jako naturalny efekt uboczny starzenia, biały plastik wydaje się żółte w czasie. Niestety thereâ € ™ s nie jest łatwym rozwiązaniem, ale jest kilka rzeczy, które można spróbować poprawić wygląd drzewa.

Potrzebne będą:

 • Światło słoneczne
 • Biały ocet
 • Szmatką lub gąbką
 • Biała farba w sprayu

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Najpierw spróbuj pozostawiając drzewa na zewnątrz w słoneczny dzień. Światło słoneczne ma naturalne właściwości wybielające, że może leczyć swoje drzewo.
 2. Jeżeli słońce nie robi € ™ t pracy, spróbuj natrysku octu na obszarach dotkniętych. Pozwól ocet do pracy na chwilę, w słońcu, jeśli to możliwe, a następnie wytrzeć ściereczką lub gąbką.
 3. Kiedy wszystko inne zawiedzie, można malować drzewa. Wyszukaj biały farby w aerozolu przeznaczony do stosowania na plastiku i spryskać kilka lekkie płaszcze, dzięki czemu czas do wyschnięcia między sobą. Pamiętaj, aby przetestować ten pierwszy, a może nie tak jak wyniki.
 4. Wreszcie, należy skontaktować się z producentem lub z punktem zakupu. Mogą one gwarancji drzewo, zwłaszcza jeśli problem jest często skargi od klientów.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Zawsze na miejscu testy na małym obszarze przed rozpoczęciem nowej techniki.
 • Ita € ™ s możliwe, że Pan Czysty Magia Gumka może poprawić żółknięcie, ale może to być trudne zadanie, w zależności od rodzaju oddziałów i igły drzewo ma.
 • Należy unikać stosowania wybielaczy, które mogą żółty biały plastikowy.
 • Innym rozwiązaniem jest spray biały uciekają na drzewie. Ten całym rozwiązaniem będzie ukryć żółknięcie, ale może być brudny.

Jak usunąć żółknie z Wykładziny winylowe

Zapytał: Jak usunąć plamy na podłodze winylowej? Wyspa w naszej kuchni ma gumowe koła, które spowodowały, że przeniknęły żółte plamy podłogę winylową. Czy są jakieś środki do usuwania plam?

Przy gumy styka się z winylu, tworzy reakcję chemiczną, która powoduje zmianę barwy. Choć wielu twierdzi, zażółcenie nie można cofnąć, istnieje kilka metod, które odniosły sukces dla niektórych. Że linoleum jest różny od winylu, jeśli chodzi o usuwanie żółknięcie sposoby pozostają takie same. Zobacz nasz przewodnik Jak usunąć żółte plamy z linoleum podłogowe łatwych metod, które mogą usunąć plamy z podłogi winylu. Jeśli te metody, dona € ™ t pracy, plamy mogą na stałe.

Jak leczyć pękniętej błony bębenkowej

Pęknięcie błony bębenkowej daje bardzo silny ból. Co gorsza, może to uniemożliwić słuchu poprawnie jako normalne. Pęknięcie może się zdarzyć, kiedy grzebać obiekt w uchu lub gdy jest ciśnienie wewnątrz wniesiona przez zapalenie ucha. W pierwszych oznak pęknięciem błony bębenkowej, leczenie jest już konieczne. To jest nie tylko uwolnić się od bólu, ale także, aby zapisać swoje uszy od nie tracąc zdolności do prawidłowego słyszenia. Sprawdź porady w leczeniu pękniętego bębenka:

 • Skonsultuj się z lekarzem na temat tej choroby ucha. Najlepszym profesjonalnym skontaktować z tego powodu jest lekarz ENT. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś już przeżywa poważne objawy takie jak utrata słyszeć, niezdolność do smaku, problemy z chodzeniem, a uczucie wirowania. Musisz przejść pewne testy, aby sprawdzić stan błony bębenkowej i określenia najlepszych rozwiązań w leczeniu pęknięcie.
 • Przyjmować antybiotyki dla swojej pęknięciem błony bębenkowej. Antybiotyki pomagają leczyć zakażenie obecne w błonie bębenkowej lub zapobiec infekcji coraz w. Jednak nie tylko przyjmować antybiotyki. Sprawdź, czy masz odpowiednią przepisywania antybiotyków z licencjonowanym profesjonalny.
 • Zabij ból z Tylenol lub Advil. Ten ostatni pozwala szybko pozbyć się bólu wniesionej przez pęknięcia. Najlepiej to wziąć, jeśli występują dużo bólu. Tylenol jest również dobry wybór, ale czasami działa wolniej niż inne. Weź to, jeśli organizm nie reaguje z ibuprofenem.
 • Utrzymać suchość w uchu. Ważne jest, aby zachować zainfekowanego ucha zawsze suche. Musisz umieścić waciki w uchu podczas kąpieli, aby woda najbliższych. Istnieją nawet przypadki, że lekarz będzie wymagać korzystania łata cały czas błona bębenkowa jest uzdrowienie.
 • Zastosuj poduszki do ucha, że ​​ma pęknięcie. Ciepła pomoże złagodzić się ból spowodowany pękniętego bębenka. Zrób poduszki poprzez wprowadzenie jakiegoś ryżu w czyste skarpety. Zablokować skarpety i umieścić go w kuchence mikrofalowej. Upewnij się, że nie jest zbyt gorący, że pali ci już. Naciskaj klawisze na zewnętrzną część swojej uszkodzonym uchu.
 • Prześlij do zabiegu, jeśli wszystkie metody leczenia zawodzą. Lekarz zaleci operację, jeśli pęknięcie nie goi. Można to postanowił po dwóch miesiącach, że pęknięcie nie pozostaje uzdrowionych. To jest ostatecznością lekarzy i pacjentów w leczeniu tej choroby. Ta operacja jest określana jako tympanoplasty. Często jest to zrobić, jeśli otwór w błonie bębenkowej jest zbyt duża. Jeśli otwór jest mniejszy, lekarz może po prostu zamknąć lub łaty je przyspieszać gojenie.

Pęknięcie błony bębenkowej jest warunek, że musi mieć na uwagę, jak najszybciej. Jeśli weźmiesz to za pewnik, możesz zmierzyć się poważniejsze warunki, najgorsze jest utrata słuchu. W związku z tym, czas wystąpienia objawów pękniętego bębenka, należy niezwłocznie go do wiadomości profesjonalny. Im wcześniej zająć się nim, tym większe szanse będzie sukces w leczeniu zerwania bez większych problemów.

14k złota Zdjęcie grawerowane Lockets

14k złota Zdjęcie grawerowane Lockets

14K złoto zdjęcia grawerowane medaliony są w wielu stylach dla kolekcjonerów medalion. Robią klasyczny prezent dla matek, babć i zakochanych, którzy chcą zakładać obraz ukochanej osoby w modnym biżuterię.

O seryjnych Lockets Grawerowane

Przez lata, medalion zwykle określane wisiorek, który może mieć miniaturowy obraz lub zdjęć w jeden lub więcej przedziałów. Dzisiejsze nowości Locket obejmują również biżuterię ze zdjęciami z nadrukiem bezpośrednio na powierzchni klejnotu. Ten rodzaj biżuterii jest często określane jako zdjęcia grawerowane, obraz lub zdjęcie biżuterii biżuteria.

Jak jubiler dołączyć zdjęcie do biżuterię? Jubilerzy najczęściej laserowego grawerowania zdjęcie na powierzchnię biżuterii z maszyną w procesie, który sprawia, że ​​zdjęcie piętno zarówno odporne na zadrapania i wodoodporna. Oni czasami użyć zdjęć procesu emaliowania drukowanie zdjęć na metalowej biżuterii. Niektórzy artyści biżuteria również utworzyć ręcznie robione zmieniony art photo medaliony i załączyć zdjęcie w całości ręcznie w artystycznej projektu na złoty wisiorek z silnym klejem, jak dwóch części żywicy epoksydowej. Następnie pokryć obraz z wykończeniem, aby zapobiec żółknięcie i chronić go przed zarysowaniem. Wielu jubilerów, którzy oferują spersonalizowane zdjęcia biżuterii są również gotowi wygrawerować inicjały lub krótkie zdanie na łańcuszku.

14K Złoty medalik grawerowane wzory zdjęcie

14K złoto zdjęcia grawerowane medaliony są w proste, eleganckie wzory, jak i bardziej rozbudowanych wersjach z kamieni szlachetnych akcesoriów. Proste wzory, często opierają się na zdjęciu jako centralnej dekoracji biżuterii. Hodowcy style nich dekoracyjne akcesoria, takie jak dodatkowe rycin lub kamieni szlachetnych. Zdjęcie medaliony często przypominają otwarte wisiorki, zamiast tradycyjnych zawiasach medaliony przedziału. To dlatego, że wielu z nich nie ma przedziałów, ponieważ nie są one potrzebne do przechowywania zdjęć.

Przykłady 14K złota stylów obrazu medalion są następujące:

 • Białe złoto w kształcie serca zdjęcie wisiorek krawędziach w małych diamentów
 • Żółte złoto owalny obraz cięcia romb medalion obramowaniem
 • Medalion w kształcie gwiazdy w matowym wykończeniu żółty złoty
 • Żółty znacznik złoto pies z polerowanej
 • Łza medalion spadek polerowane wykończenia białego złota z datą wygrawerowanym na nim
 • Białe złoto medalion w kształcie w zarysie fotograficznym obrazie
 • Pies białego złota zawieszka w kształcie obrazu
 • Żółte złoto pająk medalion w kształcie zdjęcia
 • Żółte złoto zmienione kwiatów owalny medalion sztuka zdjęcia z przedziałów

Zakupy dla Gold Zdjęcie Lockets Grawerowane

Po zakupy do wygrawerowanym zdjęciem medaliony, możesz zadzwonić wokół, aby zobaczyć czy jakieś lokalne jubilerzy sprzedaży tego typu spersonalizowanej biżuterii. Może się okazać, że nawet Twój sklep jubilerski centrum sprzedaje ten zwyczaj obrazu biżuterię. Jednakże, nie będzie w stanie znaleźć tego typu medalionu we wszystkich lokalizacjach. Internet jest najlepszym miejscem na znalezienie największy wybór medaliony złota fotograficznych. Następujące strony internetowe sprzedają złote wisiorki zdjęć i medaliony:

 • Zdjęcia na złoto: Zdjęcia na złoto zapewnia duży wybór 14k żółtymi lub białymi medaliony złota fotograficznych. Oferują one grawerowania laserowego zdjęć w kolorze lub czerni i bieli. Strona sprzedaje medaliony, które wyposażone laserowych ryciny zdjęć lub przechowują tradycyjne fotografie w przedziałach. Mają też jednostronne wisiorki z rycin fotograficznych na twarzy.
 • Spersonalizowane Boutique: Spersonalizowana Boutique używa zdjęć procesu emaliowania stworzyć 14K żółtego złota lub białego złota zdjęć biżuterii. Śliniaki i wisiorki style są dostępne.
 • Urbanrose Etsy Shop: Urbanrose sprzedaje ręcznie wykonane Lockets sztuki fotografii w jej sklepie Etsy.

Dbanie o Biżuteria złota Zdjęcie grawerowane

Zdjęcie grawerowane medaliony są mocniejsze niż tradycyjne medaliony od wygrawerowany wizerunek jest na ogół odporne na zarysowania i nie można zwijają się na brzegach lub żółtych, takich jak fotografie. Jednak odpowiednia pielęgnacja biżuteria jest nadal ważne, aby utrzymać medalion patrząc jak nowa przez wiele lat.

 • Przechowywać medalion w polu biżuterii, kiedy nie jest w użyciu.
 • Weź biżuterię off podczas gry szorstkie sportów, gdzie może złapać na rzeczy.
 • Usuń medalion, gdy robi prace domowe z udziałem agresywnych środków chemicznych, które mogą Splash na nim.
 • Zawsze, gdy wydaje się, medalion nie wymaga czyszczenia, wystarczy przetrzeć go jubilera szmatki lub delikatnie suchą szmatką. Jeśli potrzebuje głębszego czyszczenie wilgotną, miękką szmatką z roztworem mydła i wody oraz zmyć wszelkie zanieczyszczenia. Użyj drugą ściereczką spłukać mydło z czystą wodą. Ostrożnie osuszyć medalion i pozostawić do wyschnięcia w otwartym przed wpuszczeniem go do pudełka z biżuterią.

Delikatna pielęgnacja Twojego złota medalionu pozwoli trwać przez wiele lat.

Jak leczyć pęknięcia błony bębenkowej

Pęknięcie błony bębenkowej przerywa normalne przesłuchanie osoby. Jak to jest bardzo wrażliwe membrana może łatwo oderwać w przypadku obcy przedmiot dostanie się do wnętrza ucha, zakażenie, lub w przypadku głośnego ogłuszającym dźwięku. Błona bębenkowa drga jak wchodzi to dźwięk i bardzo głośny dźwięk może spowodować, że wibruje radykalnie i łza.

Oprócz przerwy w rozprawie, rozdarcie błony bębenkowej jest bardzo bolesne. W zależności od stopnia rozerwania, można zastosować pierwszej pomocy lub kończy się pod nożem do operacji.

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz wystąpić pęknięcia błony bębenkowej, to najlepiej, aby wiedzieć, jak do obsługi i naprawy sytuacji. Poniższe kroki powinny Cię w jaki sposób należy traktować pękniętego bębenka.

 • Znać objawy. Będziesz wiedział, że błona bębenkowa ma wpływu, jeśli wystąpi silny ból wewnątrz ucha, doświadczenie niedosłyszących lub usłyszeć brzęczenie dźwięku, lub jeśli krew lub płyny pochodzą z ucha. Jeśli wystąpi którykolwiek z nich może być pęknięcie błony bębenkowej.
 • Skonsultować się z lekarzem jak najszybciej. Nawet na pierwszy znak urazu błony bębenkowej, udać się do lekarza od razu. Możesz przejść do sekcji awaryjnego szpitala, jeśli nie masz zaplanowane spotkanie z lekarzem ogólnym. Lekarz będzie zajrzeć do wnętrza ucha za pomocą auriscope. Jeśli to jest rzeczywiście pęknięta błona bębenkowa, zostaniesz skierowany do ENT (uszy, nos i gardło) prowadzenie specjalistycznego więcej testów.
 • Leczeniu niewielką pęknięcia. W przypadku uszkodzenia minor, przeciwbólowe mogą być określone, jak antybiotyki w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia. Może trzeba będzie pokryć z czystą gazą uszy. Ponieważ błona bębenkowa oddziela swoje wewnętrzne i zewnętrzne ucho, pęknięcia pozostawia ucho wewnętrzne narażone na zabrudzenia i obcych obiektów, zwiększając możliwości zakażenia. W zależności od wagi, błona bębenkowa może potrwać od 1 do 2 miesięcy, aby całkowicie wyleczyć. Niektóre ENT może złożyć poprawkę do mocowania proces gojenia. Zapytaj lekarza, czy można mieć takie stosowane. Jeśli pęknięcie nie goi się, lub jeśli nie ma poprawy po 2 tygodniach, wróć do ENT na badanie.
 • Traktuj główną pęknięcie. Operacja może być potrzebne, jeśli pęknięcie jest zbyt ważnym dla plastra. Lekarz będzie musiał zszyć i naprawienia szkody. Po operacji, trzeba będzie regularnie odwiedzać lekarza do czyszczenia rany i sprawdzanie na odzysku.

Jeśli szkoda na błony bębenkowej nie jest skierowana bezpośrednio, jesteś w ryzyku zakażenia i trwałą utratę słuchu.

Aby uniknąć konieczności pękniętego bębenka, nie wkładaj żadnych przedmiotów do wnętrza ucha. Czyścić wyłącznie zewnątrz uszu i nie zmuszać do czyszczenia zbyt głęboko wewnątrz. Również nosić zatyczki do uszu jeśli spodziewasz się usłyszeć głośne dźwięki. W przypadku infekcji ucha, mają lekarz leczyć natychmiast, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji do błony bębenkowej.

Przejście od Chemicznie zrelaksowanego włosy naturalne włosy

Przejście od Chemicznie zrelaksowanego włosy naturalne włosy
Pokaż swoje naturalne włosy.

Przejście z chemicznie miłej włosów do naturalnych włosów może być trudne i czasochłonne doświadczenia czasu, jeśli nie planujemy wyciąć relaxer z włosów. Większość osób decyduje się na niech ich włosy wyrastają z relaksacji, ponieważ nie chcą mieć krótki, mały afro. Choć cięcia relaxer się jest najprostszym sposobem, aby przejść, nie ma innej opcji dla delikatnie idąc od miłej włosy naturalne, wolne od chemicznych stylu.

Dlaczego Go Od Chemicznie zrelaksowanego włosy do włosów naturalnych

Niektórzy ludzie czują, że dzieje się z relaksacji do naturalnej fryzury nie jest warte wysiłku. Mówią, że to jest trudniejsze w pielęgnacji włosów naturalnych, przy użyciu wyłącznie naturalnych produktów do włosów. Wyzwanie przejście, jednak warto.

W zależności od fryzury, włosy naturalne może być prawie tak proste jak zrelaksowanym włosy do stylu. Warto czasu przejścia, ponieważ substancje w relaxers może poparzyć skórę głowy i uszkodzenia włosów. W razie zarysowania głowę na dzień, w którym stosowany jest relaxer, jesteś prawdopodobnie będzie odczuwać kłucie, pieczenie. Czy na pewno chcesz umieścić coś na skórę głowy (lub nowego wzrostu), który jest tak silny, że styliści muszą nosić rękawice je stosować?

Relaxers zmienić strukturę włosów, ale o fryzurę, która jest naturalnym zazwyczaj oznacza, że ​​nie masz relaxer we włosach. Niektóre kobiety mają naturalną fryzurę, ale nadal farbuje włosy. Istnieją leki, które są dostępne kolor całkowicie naturalne, jak henna, lub istnieją Farbowanie włosów zabiegi, które są bardziej naturalne i delikatne niż tradycyjne zabiegi. Z włosów naturalnych, jest prawdopodobne, aby dowiedzieć się, że są coraz dłuższe, czarne włosy. Więc jak można przejść?

Przejście od Chemicznie zrelaksowanego włosy naturalne włosy

Jeśli nie chcesz, aby wyciąć włosy w jeden duży kotlet i sportu malusieńki weeny afro można clip swoje końce i stopniowo przechodzić do naturalnego. Wybierz styl, który nie położy nacisk na włosy. Wiele kobiet nosić włosy w dwóch skrętów nici, gdy idą naturalne. Możesz także spróbować sobie warkoczyki cornrow, ale upewnij się, że nie są zbyt ciasne.

Noszenie splot jest jeszcze inna opcja. Jeśli nosisz splot, należy wybrać, aby uzyskać pełną SEW-w splot. Z pełnym szyć w splocie, można mieć wszystkie swoje włosy cornrowed pod płóciennym i pokrycie włosy splot podczas wzrostu na zewnątrz. Trzymaj splot utrzymane i dbać o swoje włosy pod splocie. Zmień swój splot tak często, jak sugeruje twój stylista. Tylko dlatego, że noszą splot lub inne style przejściowe, nie oznacza, że ​​nie będzie musiał nie cięte włosy.

Cut czy nie Cut

Nawet jeśli nie wyciąć włosy się wszystkie na raz, gdy przejście z chemicznie miłej włosów do naturalnych włosów, trzeba będzie stopniowo odcinać Przestawianie części włosów. Obszar, na którym zrelaksowany włosy i włosy naturalne spełnia przerwie w końcu, tak czy inaczej, więc najlepiej, aby równo odciąć relaxer samodzielnie.

Niektóre kobiety starają się ich nowy wzrost, naturalną częścią ich włosy wyglądają jak swobodnej części przez to prostowanie. To zły pomysł. Unikać prostowania włosów z lokówki lub gorącej grzebienia, ponieważ ciepło może uszkodzić włosy i spowodować pęknięcie. Twoje włosy mogą złamać blisko nowego wzrostu i blisko skóry głowy. Najlepiej po prostu wyciąć włosy do nowego wzrostu, jeśli będziesz mieć ochotę na gorącą wywinąć lub gorącej grzebienia to. Spróbuj curling włosy staroświecki sposób z ustawieniem balsam i rolki. To może potrwać nieco dłużej włosy do zwijania, ale bezpieczniej niż przy użyciu gorącej grzebień.Przejście z chemicznie miłej włosów do naturalnych włosów to duży krok, ale kiedy już to odkryjesz uroki swojej naturalnej strukturze włosów i zdrowsze, piękne włosy.

Dlaczego Liście na moich Gardenia żółte?

Dlaczego Liście na moich Gardenia żółte?

Wydaje gardenii jest dość skomplikowana roślin. Czasami po prostu umiera bez względu czy jego opiekun. W innych przypadkach, roślin rozwija się i kwitnie, chociaż nie jest to ignorowane. Jeśli pozostawia Gardenia zaczynają żółkną, może to być znak, że roślina jest w tarapatach.

Podstawowe potrzeby Gardenia

Gardenias mogą być uprawiane w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Wytwarzają one piękne kwiaty, które emitują niebiański zapach.

Roślina ta preferuje:

 • Kwaśny, dobrze przepuszczalnej gleby
 • Pełne słońce półcieniu
 • Wysoka wilgotność
 • Właściwa wentylacja

Gdy podstawowe potrzeby nie są spełnione, roślin zaczyna się niepowodzeniem. Pożółkłe liście są zazwyczaj pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak.

Uzasadnienie Gardenia liście żółkną

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, jeśli pozostawia Gardenia zacząć żółty to niektóre z gleby rośliny testowane w miejscowym przedszkolu. To ujawnić ewentualne niedobory żywieniowe, które mogą powodować ten problem. Oto niektóre z najczęstszych przyczyn żółknięcia.

Mało magnezu

Jeśli gardenia potrzebuje magnez, spowoduje to liście żółkną. Można temu zaradzić przy wysokim nawozów w magnez, lub można dodać jakieś sole Epsom do gleby. Wymieszaj jedną łyżeczkę na jeden galon wody i stosować co dwa do czterech weeks.This praktyka nie jest bez jego krytyków, jednak. Niektórzy mówią, że nie ma dowodów na to, że soli Epsom pomóc gardenias lub innych roślin. Jeden z drugiej strony, niezliczone ogrodników przysięgać za pomocą tego dodatku do ich gardenii i róż. Spróbować dla siebie i zobaczyć, czy to pomaga.

Mało żelaza lub manganu

Żółknięcia liści może być również spowodowane przez niewystarczający poziom żelaza lub manganu, i to, gdzie badania gleby staje się szczególnie przydatne, ponieważ objawy wyglądają tak samo. Korzystanie zrównoważonego nawozu rozwiąże ten problem bez względu na składniki odżywcze brakuje.

Możesz także spróbować zastosowanie ciekłego sprayu żelaza bezpośrednio na liście. Miracid jest doskonałym produktem dla tego problemu.

Dlaczego Liście na moich Gardenia żółte?

 • Wymieszać jedną łyżeczka na litr wody dla gardenii wewnętrznych.
 • Wymieszać jedną łyżkę na galon wody dla gardenii zewnątrz.
 • Zastosowanie nawozu co dwa do czterech tygodni w okresie wegetacji.

Strona główna zadośćuczynienie za zakwaszenie gleby do gardenii obejmują:

 • Rozwodniona ocet: Dodaj jedną filiżankę octu jeden galon wody i wody roślin z tej mieszanki raz w miesiącu.
 • Sok Marynata: Woda z sokiem roślin ogórka raz w miesiącu.
 • Używane fusy: Wystarczy zrzucić zużyte fusy pod rośliny każdego dnia. Robaki je kocham też, co jest dobre dla Twojego ogrodu.

Biedny drenaż

Biedny drenaż może również spowodować żółknięcie, ale to jest bardziej problem gardenii doniczkowe niż sadzone w ziemi. Podczas gardenias kochają wilgoć, nie lubią mieć przemoczone stopy.

Nie jest to również dobry pomysł, aby mgła liście do wilgotności, ponieważ może to prowadzić do sadzy pleśni na liściach. Najlepszym sposobem, aby zapewnić wilgotność do gardenii jest:

 • Tworzenie tacę z kamykami.
 • Napełnić zasobnik wodą tak, kamyki wystają nieco ponad powierzchnię wody.
 • Ustaw doniczkowych gardenias na górze zasobnika.

Spowoduje to wilgotność podczas odparowywania wody, ale zapobiega dno garnka od siedzenia w wodzie. Upewnij się, że garnek ma otwory odpływowe w dnie. W ten sposób, nawet jeśli należy podlewać codziennie, nadmiar wody wypłynie dno więc gardenia nie będzie miał przemoczone stopy.

Wyparcie i Pleśń

Czasem zostawia Gardenia żółkną tylko po jednej stronie. Jeśli tak jest, należy pamiętać, po której stronie jest żółte. Gardenias potrzebują dobrego przepływu powietrza wokół ich liści. Jeśli są one posadzone zbyt blisko budynku lub innego krzewu, stroną obiekt może rozwinąć żółte liście. Może to być oznaką pleśni lub grzybów, problem wczesnych etapach. Zmniejszony przepływ powietrza, w połączeniu ze sąsiedztwie rośliny przedmiotu i wynikającym z tego zmniejszeniem światła w tej dziedzinie, mogą prowadzić do rozwoju pleśni. Być może trzeba przyciąć powrotem krzewy, przyciąć gardenia, a nawet przenieść się do poprawy sytuacji.

Szkodniki

Szkodniki, takie jak mszyce i roztocza, zostaw wskaźnik objawów oprócz żółtych liści. Poszukaj:

 • Uszkodzenie łodygi rośliny
 • Uszkodzeń na krawędziach liści
 • Wstęgi na rośliny, które wyglądają jak cienkie nici bawełnianych

Uważaj na szkodniki i traktują swoją roślinę środkiem owadobójczym odpowiedni dla gardenii.

Nieprawidłowe Temperatury

Nieprawidłowe temperatury mogą powodować liście żółkną. Optymalna temperatura wynosi do gardenias 65 do 70 stopni w ciągu dnia i 60 do 62 w nocy. To może być bardzo trudne do utrzymania tych temperaturach stały poza środowisku cieplarnianego oraz duże wahania temperatury lub zimnych czarów doprowadzi do żółknięcia.

Nie zabije roślinę z życzliwością

Dlaczego Liście na moich Gardenia żółte?

Należy pamiętać, że najstarsze liście zakładzie będzie ostatecznie żółkną i opadają, a to jest zupełnie normalne część rosnących gardenii. Jednak ważne jest, aby utrzymać swój gardenia w tym samym miejscu, ponieważ rośliny te nie lubią być przemieszczane lub przeszczepione. Gardenias rzeczywiście kwitną lepiej, gdy są one trochę korzenia związana, a oni często najszczęśliwszy, kiedy po prostu zostawić ich w spokoju bez podania zbyt dużo opieki.

Jak naprawić pękniętą przednią szybą Yourself

Być może nigdy nie pomyślał, że naprawy szyby jest możliwe przed. Po tym wszystkim, jest to jedna tafla szkła, co mógłby zrobić, aby to naprawić? Ale prawda jest taka, że ​​szyby nie są tak trudne do naprawienia. Rzeczywiście, profesjonaliści mogą łatwo naprawić szyby. Ale można zrobić naprawy samodzielnie, jeśli chciał, uzbrojony w zestaw do naprawy szyby.

Ekolodzy wypowiadali się odnośnie sama liczba szyby przednie są wyrzucane tylko z powodu małych problemów, które mogą być łatwo naprawione. Problem szyby dodaje do odpadów sprawia, że ​​nasz świat bardziej zaśmiecone miejsce.

Więc jeśli masz złamaną przednią szybę, być może można rozważyć naprawy nie tylko dla was, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na koszty, ale również do ratowania środowiska naturalnego.

Aby naprawić szybę, najpierw ocenić szkody wiedzieć, jak można go naprawić. Zazwyczaj pęknięcia przedniej szyby są łatwe do naprawienia. Chip w szyby o średnicy jednego cala lub tworząc małe gwiazdy pęknięcia można naprawić za pomocą zestawu naprawczego przedniej szyby. Wszystko dłużej i większe zawodowe powinny przeanalizować, jak poziom umiejętności i wyrafinowane narzędzia są potrzebne, aby dokonać niezbędnych napraw tej wielkości. Należy pamiętać jednak, że małe pęknięcie lepiej naprawiony tak szybko jak to możliwe, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się do tego stopnia, że ​​będzie to wymagać zawodowego lub staje się nieodwracalna.

Kup sobie zestaw naprawczy szyby. Ustaw czas, gdy będziesz pracował na naprawy szyby. Idealnie powinieneś naprawić szybę, kiedy słońce jest obecnie, ponieważ trzeba się słońcem, aby prace kleju. Jeśli nie ma słońca, można skorzystać z lampy ultrafioletowe, zamiast.

Premier szyby poprzez czyszczenie ją dokładnie. Wyjmij wszystkie odłamki szkła z luźnym pomocą żyletki. Czyste od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak kurz, SAP, robaków itp Oczyść powierzchnię wodą z mydłem. Powierzchnia powinna być dokładnie oczyścić i odkazić. Niech suchym miejscu. Oczywiście, jeśli nie jest jasne słońce szyba będzie łatwo wysuszyć. W przeciwnym razie, niech go do wyschnięcia. Stosując pewne denaturatem przyspieszy proces.

Przygotuj zestaw naprawczy szyby. Postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a nie na skróty. To jest bardzo delikatny i intensywny moment, ponieważ będzie wprowadzenie w kleju do pęknięć, aby wypełnić je w górę. Wystarczy wziąć każdy krok, powoli iz wielką starannością. Zastosowanie kleju będą ściśle planowane, to dlatego, że klej będzie podróżować do wszystkich zakamarkach, aby wypełnić go i naprawy szyby.

Po naniesieniu kleju, a co do wyschnięcia przez kilka godzin. Jeśli wszystko poszło dobrze, nie będzie w stanie powiedzieć, gdzie linie są już popękane. W przypadku, że istnieje jakiś występ z części gdzie włożonej strzykawki, poczekaj aż wyschnie i delikatnie golić ją żyletką.

Teraz masz świetny wygląd przedniej szyby po raz kolejny. Właśnie przestał obrażenia rozprzestrzenianiu, i jesteś w stanie wykorzystać ponownie przednią szybę. Pogratulować się na nie tylko oszczędność, ale również robić szybę swoją rolę dla środowiska.

Jak naprawić pęknięty Żeliwa głowicy cylindra

Głowica cylindra, a czasem dalej tylko głowy, jest w większości silników, w tym swojej Cara silnika € ™ s. W większości przypadków, żeliwo jest korzystnym materiałem dla głowicy ze względu na jego zdolność do wytrzymywania wysokich temperatur.

Pęknięcia w żeliwie, jednak nie są niemożliwe. Z uwagi na ciągłe działania wysokiej temperatury, głowice wykonane z żeliwa można złamać w czasie. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której znajduje się pęknięcie na swojej głowicy cylindra, a następnie przygotować się do naprawy samodzielnie.

Pierwszy etap polega na czyszczeniu metalowych części głowicy cylindra. Jak żeliwa absorbuje olej znacznie, czyszczenia metalu z resztek oleju zaleca się przed przystąpieniem do naprawy pęknięć. Sprzątanie może również pozwalają na wizualizację zakresu szkody. Użyj odtłuszczającego, aby usunąć cały olej. Przynieś głowicę do sklepów maszyn gotować metalu w kadzi z odtłuszczających. Po pomyślnym usunąć cały olej, pracować na naprawy pęknięcia w ciągu godziny. Jeśli widzisz sklep śmieci dla zadania odtłuszczania, poprosić o małym skrawku żeliwa metalu, aby sprawdzić swoje umiejętności spawania przed rozpoczęciem pracy rzeczywistej głowicy.

Sprawdzić pęknięcia. Pewne pęknięcia na skutek przegrzania, podczas gdy niektóre są ze względu na stres. Jeśli znajdziesz widoczny ruszt, należy użyć wiertarki zrobić dziurę w pobliżu końca pęknięcia. Musisz zrobić mały kanał wzdłuż obszaru, gdzie pęknięcie. Możesz użyć małej szlifierki do tego kroku. Pozwoli to, aby wymyślić świeżego metalu, aby spawać.

Pęknięcia w wyniku przegrzania może być słabo widoczny. Jeśli masz cana € ™ t zobaczyć pęknięcia po prostu patrząc na niego, a następnie użyć barwnik, aby pomóc w zlokalizowaniu pęknięcia. Można zakupić specjalistyczny barwnik do wizualizacji pęknięć w każdym sklepie z artykułami do spawania. Spray trochę barwnika na powierzchni i należy go zetrzeć. Obszary z pęknięć objawi resztki barwnika.

Jeśli nie masz barwnika, możesz używać proszku stóp do pokropi na terenie. Biały proszek może pokazać ślady pęknięcia. Oczyścić teren z krakingu odtłuszczania. Jeśli zamierzasz zrobić projekt na własną rękę, ita € ™ s najlepiej mieć kompletny zestaw substancji chemicznych, aby pracować.

Po oczyszczeniu powierzchni, przygotować, aby przejść do procesu spawania. Musisz skonfigurować urządzenie do spawania w wysokiej temperaturze, do około dwustu stopni Celsjusza. Użycie drutu spawalniczego, który ma małą średnicę. Pozwól pręty podgrzać przed ich użyciem. Piec jest najlepszym miejscem do ogrzewania pręt.

W zależności od urządzenia spawalniczego, którego używasz, proces ten może się różnić. Zapoznaj się z machineâ € ™ s podręcznik, aby przestrzegać. Wypełnij obszar przez spawanie przez niego. Pozostawić do schłodzenia przez zastosowanie spoiny koce trzymać się ciepło. Nie żałować na pręty spawalnicze, które będą używane jako wynik może być zagrożona. â € â € Przed rozpoczęciem spawania, uzbrój się w przekładni ochronne i okulary, aby uniknąć ranienia siebie.

Jak naprawić przedniej szyby Pęknięty Auto

Każdy kierowca ma swoją historię do opowiedzenia o pękniętej szyby. Możesz jechać autostradą z dużą prędkością, a następnie się znikąd, słychać głośny łomot. Nagle widzisz chip na przedniej szybie, a następnie rośnie większy i staje się pęknięć. Dlatego, że mała mucha żwirowa i będzie wybrać szyby do zderzenia? Pech. Ale nadal można ustalić, że pęknięcia z jakimś pracy i łokcia smaru.

Gdy szyba jest pęknięta, naprawić jak najszybciej. Jeśli szczelina jest za duży, najlepiej zrobić to wymienić całą przednią szybę, co byłoby bardzo kosztowne. Jeśli szczelina jest jeszcze do naprawy, trzeba będzie wykonać kilka czynności, aby to zrobić.

Pobierz zestaw naprawczy. Znajdziesz tu kilka produktów online lub w podaży auto i marketów budowlanych dla naprawy szyby szkło. Cena zależy od tego, jak poważne pęknięcie jest i jak poważny jesteś o robi naprawy szyby. Wybierz jedną ze szczegółowych instrukcji i najlepszej oferty cenowej.

Wiedzieć, kiedy do naprawy i kiedy należy wymienić. Nie pozwól, aby ja dostać się do Ciebie. Być może zagrozić jakości pracy, jeśli twoje umiejętności nie może spełnić wymagań pracy. Nie należy próbować naprawiać pęknięcia więcej niż trzy cale długie. Masz już wymienić szybę, czy tak jest w istocie. Należy także sprawdzić wybraną zestaw naprawczy, czy pasuje do pracy. Jeśli zestaw do naprawy pęknięć jest mniej niż jeden cal, a szyby pęknięcia jest dłuższy, a następnie zapomnieć o naprawy.

Jak naprawić przedniej szyby Pęknięty Auto
Naprawy nie znaczy szyba przednia będzie jak nowa. Nie należy spodziewać się naprawy szyby jest całkowicie niewidoczny. Głównym celem naprawy szyby jest, aby zatrzymać rozprzestrzenianie i pęknięcie zmniejszyć ilość widoczności, że przeszkadza. Większość czasu, małe skazy o wielkości ołów ołówek pozostanie po nawet najlepszej pracy naprawy. Możesz zostać z miejsca o cala średnicy, gdzie szkło lekko zniekształcony, gdy pojawi się patrząc przez niego.

Istnieje możliwość pęknięcia coraz gorzej. Nawet jeśli po każdej instrukcji, pęknięcie może jeszcze gorzej. Czy to twoja wina, czy zestaw naprawczy? Pamiętaj, że nie jesteś profesjonalnym szyby mechanik, więc najlepiej jest ćwiczyć na starym szybie pierwsze, jeśli można uzyskać na jednej ręce. To znaczy, że musisz poświęcić trochę swojego czasu i materiałów, ale zastanawianie się, jak wszystko działa, zanim robi to na własną szyby można zaoszczędzić dużo smutku. Aby ułatwić sobie życie, możesz po prostu wymienić przednią szybę.

Proces naprawy. Rozpoczęcie procesu zgodnie ze wskazówkami, aby zapobiec pęknięcia rozszerzenia podczas pracy. Może to oznaczać, wiercąc dziurkę na końcu szczeliny lub innych możliwych do wykorzystania dla różnych typów wiórów i pęknięć. Za pomocą przyrządu, który rozprzestrzenia się pęknięcia i wtryskuje żywicę, zaczynają się na jednym końcu szczeliny i napełnić go z żywicą przylepną. Powoli wzdłuż szczeliny, aż żywica wypełniona na całej długości. Przy użyciu źródła światła ultrafioletowego utwardzenia żywicy. Niektóre żywice wykorzystać ciepło z małym płomieniem zamiast.

Wypolerować naprawy. Po stwardnieniu żywicy kleju, trzeba polerować naprawy. Wykorzystując bufor do polskiego szkła, delikatnie swój sposób tam iz powrotem po naprawie. Polerowanie naprawy jest to, co sprawia, że ​​znikają z pola widzenia. Po zakończeniu szlifowania, należy miękką szmatkę i oczyścić z kurzu i odcisków palców, które pozostają na szybie.

Pamiętaj, że robisz to, aby zatrzymać rozprzestrzenianie pęknięcie. Małe ślady będą widoczne po remoncie. Jeśli nie chcesz wymienić przednią szybę, zamiast.

Jak zapobiec rozprzestrzenianiu się pęknięć szyba

Pęknięta szyba wygląda nie tylko złe, ale także zniekształca widok kierowcy i innych pasażerów na pokładzie. Koszt naprawy szyby mogą być astronomiczne, więc zanim pojawią się jakieś poważne pęknięcia, radzić sobie z małych pęknięć windhshield jak tylko je zauważysz. Najlepszym lekarstwem na pęknięcie jest, oczywiście, zastępując całą przednią szybę. Ale to może być dość drogie! Nie może być sklepy, które oferują napraw drobnych pęknięć, ale zapobieganie jest nadal najlepszym sposobem radzenia sobie z tym problemem. Mimo to, jeśli jesteś na tyle niefortunne mieć szyby pęknięcia, oto kilka sposobów, w jaki sposób, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się.

 • Najpierw przyjrzyj na przedniej szybie, aby sprawdzić, czy można jeszcze naprawić. Jeśli szczelina jest na przedniej szybie od ponad 30 dni, lub, jeśli pęknięcie jest szerszy niż 1/8 th cala lub dłużej niż 12 cali, może być lepiej zmienić cały panel.
 • Możesz zabrać swój pojazd do warsztat samochodowy lub szczegółowo sklepu do naprawy szyby w samochodzie. Większość sklepów będzie miał szczyt typu linii szkła do wymiany, a jeśli pęknięcie może nadal być usunięte, mogą profesjonalnie zająć się tym problemem dla Ciebie. Wypełnianie szczelin uszczelnia szczelinę pomiędzy dwoma fragmentami sprawia pęknięcia bardziej stabilny i mniej prawdopodobne, aby uzyskać większe w czasie.
 • Aby zaoszczędzić pieniądze, porównać koszty zmienia cały panel i cenę wypełnienie pęknięcia. Oczekuje się, że nowa szyba najprawdopodobniej kosztować więcej niż naprawa. Ale na dłuższą metę, to może być lepszym rozwiązaniem, jeśli obawiasz się o swoje bezpieczeństwo.
 • Zapytanie o ubezpieczenie dla swojego pojazdu. Niektóre polisy zapłaci za cenę naprawy lub wymiany szyby, zwłaszcza jeśli pęknięcie spowodowane przez osoby trzecie, takie jak w przypadku kolizji. Być może będziesz musiał uiścić opłatę partycypacji (który zazwyczaj wynosi tylko kilka dolarów), ale lepsze to, niż płaci cenę naprawy w całości. Jeśli okaże się, że polisa nie obejmuje cenę naprawy, trzeba wybulić dodatkowe kwoty do zapłaty z auto warsztat.
 • Gdy już miał swój szyby naprawy, podjąć wysiłek, aby sprawdzić, zacięć i małych pęknięć od czasu do czasu. Należy pamiętać, że mniejsze pęknięcia, chip lub nick na przedniej szybie jest sposobem łatwiej (i taniej) do naprawy w porównaniu z ogromnym jeden, który obejmuje całą długość płyty. To może wydawać się oczywiste, ale należy pamiętać, że te wielkie pęknięcia gdzieś zacząć.

Jeśli nie możesz się z pękniętą szybę, że nie w pełni kruszyć, powinieneś być szczęśliwy. Szyby samochodowe są zwykle wykonane z hartowanego szkła, co oznacza, że ​​po raz przerywa na uderzenia, nie będzie produkować odłamki, ale raczej rozpadać się na setki małych, tępe kawałki. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa w przypadku kolizji, ale może to również oznaczać, Twój może rozbić szkło do bitów ze względu na niewielką szparę.

Twin Ciąża tydzień po tygodniu

Twin Ciąża tydzień po tygodniu
Nadszedł czas, aby kupić rzeczy w pary!

Ciąża bliźniacza tydzień po tygodniu kalendarz jest narzędziem edukacyjnym dla mam-to-be, co pozwala zobaczyć skomplikowany rozwój i postęp swojego cennego pary. Dowiedzieć się, co jest początkujący wewnątrz brzucha.

Twin Ciąża

Ciąża bliźniacza występuje kilka sposobów. Kobieta może owulacja dwa jaja, które są zapładniane przez oddzielną nasienia, lub może ona owulacja jedno jajo, które jest zapłodnione przez tego samego nasienia, ale nagle pęka na pół. Różnice te określają identyczne i bliźniąt dwujajowych. W najwcześniejszych etapów, ma wyraźne oznaki lub objawy mogą wskazywać ciąży bliźniaczej. W rzeczywistości, ciąża bliźniacza tygodniem jest bardzo podobna do tej dla pojedynczej dziecka, przynajmniej w pierwszych tygodniach ciąży. Twoje pierwsze wprowadzenie do duetu będzie prawdopodobnie za pomocą ultradźwięków lub innej procedury medycznej.

Twin Ciąża tydzień po tygodniu

 • Tydzień 6: W szóstym tygodniu, dwuosobowe zarodki są widoczne na USG. Ich główne narządy, takie jak mózg, nerki, wątroby oraz narządów rozrodczych rozwijają. Ponadto, ich ręce i nogi rosną.
 • Tygodni od 8 do 12: Te tygodnie stanowią ostatni miesiąc fazie embrionalnej. Możesz walczyć zmęczenie i nudności. Twoje piersi mogą być środkiem płatniczym, jak również. Jednak twoje bliźnięta są prawdopodobne kwitnie, ich waga i długość wzrosła czterokrotnie od ciąży. Paznokci łóżka i małe pąki zęby tworzą oraz palców rąk, powiek i genitaliów.
 • Tygodnie 12 do 16: Twoje bliźniaki zyskały nową nazwę w tym miesiącu - płód. Ich czynności nerek i płyny przepływające przez ich ciała i narządów. Można je połknąć i uwolnienia płynu owodniowego (poprzez oddawanie moczu) i mierzyć około 6 cali od 16 tygodnia.
 • Tygodnie 16 do 20: Twoje bliźnięta są teraz w pełni uformowane, pomiaru około 8 cali każdy. Możesz być dumny, czuć energię i ruchy wewnątrz ciebie. Reszta czasu w łonie pozwoli im pulchny i ​​puchnąć, aż do osiągnięcia pełnej wagę urodzeniową.
 • Tygodnie 20 do 24: Twoje bliźnięta są teraz pokryte puszyste włosy i vernix, warstwą ochronną przemyślanej zachować delikatną skórę dziecka. Mimo że ich skóra jest relatywnie pomarszczone, są one powoli, wypełnianie formularzy w postaci tłuszczu, waży około kilograma i pół kawałka. Oni opracowali również ślady i odciski palców.
 • Tygodnie 24 do 28: wspina waga swoim bliźniaczym w tych tygodniach, podwajając przez tydzień 28. Oni mierzą około 15 cm i mają różne funkcje. Ze względu na zwiększone parcie na pęcherz, może ponownie wystąpić częste oddawanie moczu. Może być również coraz trudniej poruszać się jak twój brzuch jest uciążliwy i boli powrotem.
 • Tygodnie 28 do 32: Twoje bliźniaki ważą około 4 kg każda i mierzą 16 cm. Ich kości są miękkie i giętkie, ale wzmocni w ostatnich tygodniach, jak wapń i żelazo są przechowywane.
 • Tygodnie 32 do 36: Na prawie 5 funtów każdy, swoje bliźnięta są przerasta ich domu w swoim łonie. Możesz być rywalizujących ze skurczami Braxtona Hicksa () i mnóstwo bóle, takie jak zgaga i bezsenność. Płuca swoim bliźniaczym są szybko rozwijającym się, przygotowując się do swoich pierwszych oddechów i zawodzeniem na świecie. Palec i paznokcie są w pełni rozwinięte. Twoje bliźnięta są tuczu odpowiednio.
 • Tygodnie 36 do 40: Jeśli udało się utrzymać swoje bliźniaki zawarte, będą bardzo ciasno w ich pomieszczeniach. Wiele kobiet rodzi przez tydzień 37, choć pełne pojęcie ciąży bliźniaczych generalnie liczy się w tygodniu 38. Te tygodnie będzie pęknięcie z krzątanie, w tym częste wizyty u lekarza i egzaminów.

Wniosek

Monitorowanie etapy bliźniaczej ciąży tydzień po tygodniu daje wgląd w świecie najmłodszych.

Almond Milk Mleko sojowe: vs Które jest lepsze dla Ciebie?

Mleko sojowe i mleko migdałowe są najlepsze dwa najbardziej popularne alternatywy mlecznym. Zaleca się je śniadanie napoje dla alergików kazeiny, nietolerancji laktozy, cukrzyca czy choroby serca. Jest to naprawdę nie powiedzieć, w którym z nich jest dla was lepsze. Każdy jest korzystne w niektórych aspektach, a nie w innych wad.

Ograniczenia dietetyczne

Zarówno soja i mleko migdałowe są odpowiednie wegańskie zamienniki dla ludzi, którzy nie tolerują nabiał. Są one również glutenu i mogą być stosowane przez osoby z celiakią. Jednak każda z tych produktów zawiera własne alergenów. Alergie sojowe są częstsze i bardziej poważne jest dzieci. Przypadkowe połknięcie może wszcząć mleka sojowego obrzęk, wysypka, biegunka i wymioty. Nie należy pić mleko migdałowe, jeśli masz brzoskwini lub drzewa alergię na orzechy. Reakcje alergiczne na Almond mleka są podobne do tych, dla mleka sojowego, ale alergie migdałów może również prowadzić do zatłoczenia dróg oddechowych, co powoduje trudności w oddychaniu i niedostatecznego natlenienia.

Nutritional Porównanie Almond i mleko sojowe

Że mleko migdałowy wyższe zawartości tłuszczu z mleka sojowego, jest to znacznie mniej kleisty. Dlatego też pod względem całkowitej liczby kalorii, mleko migdałowe jest zwykle bardziej korzystne dla dietetyków. Niesłodzone mleko migdałowe zawiera tak niskie, jak 40 kalorii na kubek, podczas gdy mleko sojowe ma prawie podwójna ilość. Należy zauważyć, że zarówno sojowe i migdałowe tłuszczu mleka są dobre dla Ciebie. Są to skład kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które sprzyjają cholesterolu i zmniejszania ciśnienia krwi, ochronę przeciwko chorobom układu krążenia i zaburzenia neurologiczne.

Mleko sojowe, z drugiej strony, posiada więcej białek. Jedna filiżanka mleka sojowego zawiera około 7 g białka, w porównaniu z 4 gramami w mleku migdałowym. Soja i mleko migdałowe są skoncentrowane dodatkowo włókna. Każda porcja może zawierać od 1 do 4 g błonnika, w zależności od bogactwa mleka oraz jego poziomu fortyfikacji.

Zarówno soja i mleko migdałowe są wspaniałe źródło witamin z grupy B. Wyższe spożycie tych witamin pomaga podnieść podstawową przemianę materii, aby spalić tłuszcz i kalorie efektywniej. Soja i mleko migdałowe są również doskonałym źródłem wszystkich niezbędnych minerałów, w tym żelazo, magnez, fosfor, cynk, miedź i mangan. Te minerały pomagają kontrolować ciśnienie krwi, poprawić dotlenienie krwi i chroni przed chorobami. Jedną z istotnych zalet mleka migdałowego jest to, że jest znacznie większa w witaminę E i manganu, co mocniejsze napoju dla poprawy jakości skóry i ochrony przed rakiem.

Sojowy Milka € ™ s Efekty hormonalne

Picie mleka sojowego może być bardzo korzystne dla osób powyżej 50 roku życia, ponieważ pomaga złagodzić objawy u kobiet po menopauzie i zapobiec raka prostaty u mężczyzn. Ale może to spowodować pewne niekorzystne skutki dla tych, którzy są w wieku rozrodczym. Choć jeszcze nie potwierdzone, mleko sojowe podejrzewa redukcji męską płodność i liczbę plemników. Soja steroli mogą zakłócać produkcję progesteronu w czasie ciąży, a tym samym należy unikać, jeśli jesteś przyszła mama. Sterol sojowy mogą przeciwdziałać skutkom chemioterapii i terapii tamoksyfenem. Chorych na raka piersi są znacznie lepiej pić migdałów zamiast mleka sojowego w trakcie leczenia i remisji.

Minimalizacja Winter Urazy do drzew i krzewów

Minimalizacja Winter Urazy do drzew i krzewów
Zima jest ciężko drzew i krzewów. Istnieje kilka specyficzne urazy i problemy drzewa i krzewy mogą rozwijać w okresie zimowym. Te wynikają nie tylko na zimno, ale nagłe zmiany temperatury. Oto kilka typowych problemów zimowych i sposoby ich minimalizacji.

Frost Pęknięcia

Są one nazywane trzęsie promieniowe. Wyglądają one jak płytkie głębokich podłużnych pęknięć w pniach drzew. Często występują one na południowych i południowo-zachodnich stronach drzewami, ponieważ istnieje większe wahania temperatury na tych stronach między dniem i nocą. Nagły spadek temperatury powoduje, że zewnętrzne warstwy drewna szybciej zaciągania niż warstwa wewnętrzna, która powoduje szybką pionową szczelinę w korze w słabych punktach w drzewie. Gdy to się stanie, będzie to prawdopodobnie powtórzy każdego roku.

Sunscald

Długi rak znaleźć w korze niektórych cienkich okorowanych drzew jest często określany jako "sunscald". To tworzy w południowej i południowo-zachodniej części drzewa po nagłym narażenia bezpośredniego słońca. To w zasadzie de-aclimates tkankę drzewa. Powoli ciemnieje kora, zmienia kolor na czerwonawo-brązowy, a staje się szorstka. Po pewnym czasie, pęknięcia kalusa i odpada. Czasami tylko zewnętrzna warstwa drzewa wpływa i na tułowiu pojawia zatopiony obszar. Drzewa z sunscald często mają rzadki liści, łodygi obumieranie drzewostanów, a zahamowanie wzrostu.

Winterburn na Evergreens

Winterburn jest brązowienie lub przypalenia końcówki liści na evergreeny. Browning występuje zwykle z porad w dół. Jest to spowodowane przez utratę wody przez parowanie. Zimowe słońce i wiatr wyschnąć igieł, a wody w łodygach i korzeniach jest zamrożone i nie można uzupełnić straty. Nagły spadek temperatury po ciepły dzień może również powodować Winterburn. Natryskiwanie drzewo z anty-transpirant, zwany także antidesiccant pomaga zmniejszyć pocenie i minimalizuje uszkodzenia liści. Rozpylanie raz w grudniu i ponownie w lutym jest zazwyczaj konieczne, aby odpowiednio chronić drzewa od Winterburn.

Korzeń Obrażenia

Tkanki administrator nie dostosował się do temperatury znacznie poniżej zera i można zabić lub poważnie rannych w wyniku temperaturze gleby poniżej 15 F Jest to szczególnie ważne dla płytko zakorzeniona drzew i krzewów. Obecność mulczu i śniegu izoluje większość gleb wystarczająco, aby zapobiec spadkowi temperatury gleby znacznie poniżej zera. Rośliny z zamrożonych korzeni może więdną i spadek po wzroście wznowione na wiosnę.

Śnieg i lód na pęknięcie

Ciężki śnieg i lód burze spowodować uszkodzenie przez zginanie i łamanie gałęzi. Śnieg należy delikatnie usunąć przed zamarza do konarów drzew. Ice zamknięte oddziały powinny być sam, jak próbuje usunąć lód może zrobić więcej szkody niż sam lód.

Sól Obrażenia

Sól do odladzania nawierzchni stosuje może spowodować znaczne uszkodzenia drzew i krzewów przez topienie w wodzie, która płynie do swoich korzeni. I gałęzie mogą być zabite przez depozytów nadziemnych soli i korzenie mogą umrzeć od słonej wody. Wybierz gatunek soli tolerancyjny na obszarach stoczni, gdzie sól jest problemem.

Minimalizacja Zima Uraz

Aby zminimalizować szkody zimowy:

 • Wybierz odpornych gatunków i odmian
 • Unikać późno-letni zapłodnienia lub cięcia, które mogą stymulować wzrost nowych
 • Drzewa i krzewy w wodzie, zwłaszcza wiecznie zielone, podczas okresów suszy aż naziemnych zamarza
 • Użyj ściółkę do zachowania wilgotności gleby i zaizolować korzenie od niskich temperatur
 • Chroń evergreeny od wiatru i solnej z ekranów jutowe
 • Zastosuj anty-osuszający do evergreeny począwszy od późnej jesieni, postępując zgodnie z instrukcjami na etykiecie

Chociaż te rzeczy nie zapobiegnie wszystkie obrażenia zimowy do swoich drzew i krzewów, pomogą utrzymać go w zarządzaniu.

Siatkówka: Porady gracza

To netto, nie ścienna

Jeden z moich ulubionych zwrotów coachingu jest "To netto, bez ścian. Można zobaczyć przez to, używać go na swoją korzyść."

Brzmi prosto, ale zbyt wielu graczy czekać, aż piłka przekroczyła samolotu w sieci przed rozpoczęciem reagować. Jeśli spojrzeć przez net i oglądać gra rozwijać, będziesz miał więcej czasu na reakcję.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Nurkować

Najważniejsze, musisz nauczyć się być wielkim centrum powrotem jest stać się absolutnie nieustraszony. Będziesz musiał poświęcić swoje ciało w sto różnych sposobów, próbuje wszystko, trzeba zapisać coś masz najodleglejszych szansę oszczędzania.

Pamiętaj powiedzenie: aby grać, a dopiero potem zdecydować, czy było to niemożliwe.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Idź Po Wszystko ponad Sieci

Ilekroć tam kuli na szczycie siatki, chcę przynajmniej jeden z naszych zawodników tam na niego bić. Przejęcie sieci jest podobny do przejęcie tablicy w koszykówce. Możesz kontrolować sieć, sterować grą, a to zrobić za pośrednictwem wzniosu, stałej agresji.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skuteczne blokowanie, część 4

Jeśli to możliwe, będziemy chcieli oglądać trafić przeciwników podczas rozgrzewce.

Na przykład, jeśli gracz nie trafi linia w rozgrzewce, są szanse, oni nie zamierzam wypróbować w grze. Następnie można skoncentrować się na zabranie strzał kąt, ponieważ jest to jedna oni korzystać z większości.

Oglądaj to, co robią, gdy piłka znajduje się w pobliżu sieci. Czy oni przechylić każdym razem, czy też uderzyć się lub spróbuj przetrzeć?

Czy kiedykolwiek używać poza prędkością lub wskazówek, czy też są tylko petard, uderzając kąt i cholera konsekwencje?

Każdy atakujący ma ulubione zdjęcie. Dowiedz się go, a następnie zgłosić się z dala od nich. Tylko wtedy będzie można zobaczyć, co ten gracz jest naprawdę zrobione.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Float Serving Podstawy, Część 2

Pływak, choć nie efektowne, jest skuteczną bronią podaniem, ponieważ można go zanurzyć, rosnąć, i poruszać się w każdym kierunku, jak krzyże siatki.

Klucz nie jest po drodze z Twojej strony. Kontakt służyć i natychmiast wyciągnąć rękę z powrotem, więc piłka porusza się w powietrzu bez poślizgu.

To zajmie praktyki, ale pływak jest na pewno warto mając w swoim arsenale zagrywki.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Stopy są Krytyczna

Jak na ironię, przesuwając nogi jest najważniejszą częścią sztuki podjęcia.

Musisz przejść do dokładnego miejsca, gdzie można wziąć piłkę między kolana, o wysokości suwak, aby zrobić dobre podanie.

Ugnij lekko kolana, trzymając oczy na piłkę, aż faktycznie kontakty ramiona.

Wskazać jedną nogą w kierunku swojego celu, a po drodze podnosząc się z kolan.

Stopy i nogi są niezwykle ważne, aby co wam wielkie przechodnia. Przenieś swoje nogi, a potem martwić się o resztę rutynowych!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Podstawy Passing

Dumni w swoim odejściu. To bardzo ważne, i absolutnie krytyczne dla sukcesu przestępstwa.

Jeśli uważasz, że nie jest to prawda, myślę o tych pomysłów:

Jak dobrze drużyna baseballowa może grać, jeśli dzban został zmuszony do skoku z drugiej bazy?

Jak skutecznie by drużyna piłkarska, gdyby rozgrywający miał rozpocząć każdą grę stojąc powrotem dodatkowe 20 metrów?

Obie te sytuacje są porównywalne do tego, co robi się źle mijania szanse seter za prowadzenia skutecznego przestępstwa. Więc jak najlepiej, na każdym przejściu, a zobaczysz wzrost stawki sukces swojego zespołu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Gdy jesteś w tarapatach

Jeśli jesteś przejazdem w sytuacji awaryjnej, należy pamiętać, to powiedzenie: im więcej jesteś w kłopoty, wyższe piłka potrzebuje iść do powietrza.

Wykorzystanie wysokiej Piłka pozwala następnym razem gracz, aby pomóc Ci przez uzyskanie w stanie dostać piłkę z powrotem pod kontrolą.

Więc włóż ją wysokie, gdy jesteś w tarapatach!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Środkowe adrenolityki, zdusić Ball

Aby być skuteczną CF (Centrum przedniego), musicie kochać ciężko pracować i brać udział w każdej grze. Jesteś jak blokera strzał w koszykówce. Musisz zdominować sieć, i sprawiają, że własne, aby myśleć o przeciwstawnych hity co robią, zmienić swoje strzały, zrzucić swoją grę.

Oto wskazówka, by stać się trudne CF:

Spróbuj udusić piłkę. Dostać się w ręce całkowicie wokół piłki, i przesunąć go w dół. Uniemożliwiają Piłka nigdzie iść, ale prosto w dół.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Służąc Pływak, część 2

W czasach, gdy porcja skok jest modne, dlaczego ktoś starał się służyć pływak więcej?

Oto 2nd powodów:

Pływak jest pięknie skuteczne krótki służyć. Serwer skok zazwyczaj jest szczęśliwy tylko dostać piłkę do sądu gdzieś, ale jeśli służyć pływak, zaledwie możesz umieścić go nad siatką, z przodu linii 10 stóp. To najtrudniejsze przejście do wykonania, i będziesz często służące ludzi w pierwszym rzędzie, którzy nie są przyzwyczajeni do przechodzenia bardzo często.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Mroczne rąk

Gdy piłka poszła przez Ciebie, najgorsze, co można zrobić, to sięgnąć i spróbować je odzyskać. Nazywamy to ruch "rękę phantom". Kolega ma zgrubienie na piłkę i jest po prostu przygotowuje się go przejść, gdy Phantom ręka sięga się znikąd, a piłka znika, na ogół w jakimś dziwnym kątem.

Więc zaufaj swojej drużyny, aby być w stanie poprzeć cię ... i nie sięgają. Nie pozwól Phantom ręka straszyć swoją drużynę.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Pomagać sobie nawzajem

Pomagać sobie nawzajem

Jesteś jeszcze koledzy, nawet wtedy, gdy coś pójdzie nie tak:

Kiedy ktoś robi błąd na-count naturalna tendencja jest unikać i izolować je. To właśnie sprawia, że ​​im łatwiejszy cel - że lepiej, aby zrobić krok do nich i im pomóc. Zawsze pamiętaj: jeśli się bić, masz beat.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Oczekiwanie na zabijanie

Oczekiwanie na zabijanie

Hyo-sen oferuje ten wzór na zewnątrz hity:

Na atakami z zewnątrz, nie idź połowę szybkość i spotkać piłkę w siatce. Poczekaj chwilę dłużej, a następnie eksplodować do piłki. Konsekwencją jest więcej energii, co oznacza wyższy skok i bardziej odczuwalne.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Obsługujących więcej asów, część 6

Innym sposobem, aby zdobyć więcej asów ma być na wypatrywać dla gracza, który wygląda zbyt sfrustrowany, zdenerwowany, zmęczony lub rannych. Każdy z tych objawów należy Flaga dla Twojego służyć. Ten gracz nie jest w grze, tak jak powinny, więc uderzyć i zobaczyć, czy mogą pociągnąć go razem.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skuteczne blokowanie, część 2

Po obejrzeniu przepustkę, zwrócić uwagę na rozgrywającego, próbując odebrać wskazówki do gdzie zestaw może się udać.

Jeśli piłka jest daleko od tego seter, zestaw zazwyczaj iść do przodu. Jeśli starają się przenieść do miejsca, gdzie mogą dostać piłkę bliżej środka głowy, to będzie prawdopodobnie ponownie ustawić.

Niektóre setery mają tendencję do korzystania z zestawu skoku podczas ustawiania pola.

Oglądaj setter w całym meczu, a przekonasz się, często można odebrać cenne wskazówki gdzie piłka się dzieje, nawet zanim zestaw składa.

Setery są ludźmi, i dostać się do rytmów i niektórych pozycjach ciała, gdy są ustawienia. Patrz i ucz się języka ciała przeciwnika. Możesz wykorzystać tę wiedzę na swoją korzyść.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bądź kontrolera ruchu lotniczego

W centrum tyłu, masz najlepszy widok na to, co się dzieje, więc to zawdzięczam to do swojej drużyny, aby stać się kontroler ruchu lotniczego.

Widać, że gra rozwija, można sprawdzić, czy kulki są w lub na zewnątrz, można zobaczyć, akcenty, masz najlepszy widok w domu. Więc podziel się wszystkie te informacje ze swojej drużyny, a wszyscy będą korzystać.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bliski blokery, Czytać Setery

Środkowe adrenolityki rządzić netto. Muszą być wojownikami, ciągle w ruchu, nieustannie agresywny w ataku i obronie.

Oto wskazówka do gry twardy CF:

Gdy blokowanie szybkie ustawienie, zobacz gdzie rozgrywający jest. Czy ona jest zbyt daleko, aby ustawić go skutecznie? Jeśli tak, to czekać i liczyć na regularne zestaw, lub coś na zewnątrz.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Obsługujących więcej asów, część 4

Kolejnym graczem, który powinien dostać od razu służyć to odtwarzacz, który właśnie wchodzi do gry. Ten gracz nie miał czasu, aby dostać się na płynność gry, nie jest dość rozgrzany i będzie miał adreneline płynny i może być trochę nerwowy i nieco spięty. Hit je, gdy wszystko, co jest na Twoją korzyść. Nawet, jeśli są dobre, przechodzień, oni często nie jeden lub dwa na samym początku ich obrotów.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytanie Hitters, część 7

Po dokonaniu wszystkich mentalnych obliczenia dotyczące lotu piłki, musisz przenieść swoją uwagę na hitter. Oglądaj podejście uderzający jest, gdzie zacząć i sposób ich poruszania się w kierunku piłki.

Jeśli zestaw jest poza wysokie, a atakujący musi przyjść w piłkę spoza linii bocznej, piłka musi być hit kąt, ponieważ tylko w ten sposób można legalnie przekroczyć piłkę do siatki między antenami. Im dalej się napastnikiem musi iść, ostrzejszy kąt trafienia musi być.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Snap nadgarstka

Pamiętaj: przystawki nadgarstka w końcu skok jest najważniejszą częścią ruchu uderzenia. Przyciąganie nadgarstka, będzie o wiele mniej prawdopodobne, aby Twój hitem wypłynąć z tyłu, ponieważ stawia spin w dół na piłkę, powodując jej łuku w kierunku podłogi.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skocz Serve, część 1

Skok służyć może być katastrofalne broń, ale to musi być prawidłowo wykonana.

Krok pierwszy w nauce skok służyć polega na czym stoisz, aby rozpocząć. Musisz dać sobie wystarczająco dużo miejsca, aby to, co sprowadza się do podejścia wybijanie, które na ogół oznacza, musisz zacząć tyle daleko, aby umożliwić podjęcie dwa dość duże kroki.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bądź Powrót!

Jeśli zespół gra centrum powrotem obrony, to ważne, aby uzależnić się zatrzymać z powrotem. To jest tak łatwe do utrzymania pełzanie do przodu, jak postępuje z woleja, ale trzeba zmusić się do odtworzenia, zabezpieczenia przed długim końcu i gotowi odebrać CARROM przy bloku. Nie można tego zrobić, jeśli jesteś 10 "z linii grzbietu, więc pobyt z powrotem, a gdy się rozejrzeć i zauważyć już przesunięty do przodu, do tyłu szybko i tętniącego pobytu wpisu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Dump do # 1

Dump do # 1

Setery i hity mogą nauczyć się czegoś od naszego końcówki na napiwki:

Gdy dumpingu piłkę w sądzie przeciwników, za dumping w głąb pozycji # 1 (z powrotem). Spowoduje to przeciwstawne problemy setter, ponieważ będą musieli skręcić, aby zobaczyć ich kolega z zespołu za przepustkę.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Umysł Ustaw

Sposób, aby ćwiczyć umysł, aby pomóc utrzymać się z powrotem jest zacząć myśleć o sobie jako zespołu centrum Fielder. Jesteś jednym z najdalej akcji, ale mają najlepszy widok, a jeśli coś pójdzie nie tak, jesteś ostatnią linię obrony, aby zapobiec katastrofie.

Bądź gotowy, mówić dużo, stać się nieustraszonym, zatrzymać się i grać w centrum pola.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

3 R kopania

Zawsze, gdy grasz w obronie, dobrze jest pamiętać, te 3 "R"

Gotowy, czytać i reagować.

Padnij, być gotowym na wszystko. Czytaj zestaw, język ciała, podejście uderzający i armswing. Następnie reagują, na podstawie czego nauczyłem się od informacji już zebranych.

Gotowy, czytać i reagować.

Ćwicz swoje "3 R" i stać się wielkim graczem obronna.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Pracuj kątów

Skoro wiesz, że 90% graczy (z wyjątkiem na wyższych poziomach zaawansowania) trafi do kąta, można użyć tego na swoją korzyść. Dostać się do kąta, i rozpocząć tam. Jeśli trzeba wykonać ruch ten czy inny sposób, ruch nie będzie tak wielki, jeśli jesteś już w ogólnym otoczeniu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skocz Serve, część 4

Część czwarta skoku służyć wiąże swoje podejście. Po opanowaniu losowanie, co nie jest łatwe i zajmuje dużo praktyki, trzeba pracować nad swoim podejściem.

Jeśli nie mam silne spiker, to prawdopodobnie nie masz wielkie podejście, i trzeba nad tym popracować, bo podejście jest takie samo, tylko lokalizacja jest inna.

Praca na swoim podejściu, zwykle dwa etapy, silny lądowania, duża wzlotu i potężny huśtawka, przed rozpoczęciem skoku służąc próbę.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Gdy nie nurkować

Gdy nie nurkować

Nie zawsze jest to dobry pomysł, aby nurkować po kulki. Oto dlaczego:

Nie nurkować, po spotkaniu, które już upadły na podłogę. Niektórzy gracze zrobić na "pokaz", ale wszystko "pokazuje" jest) jesteś zbyt powolny, aby dostać się do piłki, oraz b) jesteś zbyt powolny, aby go zrealizować.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Nie blokuj Setter

Nie blokuj setter. Brzmi to banalnie, ale ile razy widzisz 5 '3 "ustawiających się w sieci, przygotowuje się do ustawienia i 6'2" bloker z drugiej strony idzie w górę do bloku?

Zyskujesz nic, i stracić co najmniej etap w uzyskaniu poza pomóc blok, jeśli pójdziesz z seter. Trzymaj się i skoncentrować się na miotacze, zamiast.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Zagraj obrony pierwsze

Setery trzeba pamiętać: jesteś obrońcą pierwsze, setter sekund. To jest tak łatwe do utrzymania w oszukiwanie się w kierunku obszaru ustawiania i zapomnij się w stanie grać w obronie. To pozostawia dziurę, i zmusza członków swojej drużyny, aby znaleźć sposoby, aby ją wypełnić. To pozostawia dziury, gdzie oni mają być. Tak więc w domu, grać w obronie, a następnie ustawić.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Zamrażać

Nawet jeśli jesteś na pozycji, zamarza w chwili uderzenia twojego przeciwnika uderzający w piłki. Zrobisz znacznie więcej błędów poprzez złapanie w okresie transformacji, niż kiedykolwiek będzie, jeśli są ustawione i gotowe do reagowania.

Więc zamrozić pierwsze reagują drugie. Nie daj się złapać w ruchu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytanie Hitters, Część 8

Jeśli piłka jest blisko siatki, to zazwyczaj będzie hit pod ostrym kątem i dół bliżej siatki niż standardowy zestaw.

Musisz zrobić krok lub dwa do przodu, obejmując blokowanie, bo jeśli nie mogą nadziać blisko strzał, to sprowadzają się blisko linii 10 '.

Istnieją dwa inne powody, aby poruszać się. Jeśli blokery mogą się na nim ręce, a nie rzeczy z powrotem, piłka będzie spadając w jakimś dziwnym kątem, i trzeba pomóc pop up. Lub uderzanie zrozumieją oni będą prawdopodobnie nadziewane i końcówka nieco ponad blokiem, w którym to przypadku będzie trzeba tam być zderzyć go z powrotem cicho.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Float Serving Podstawy, Część 3

Po odbyciu pływak, uderzyć piłkę z pięty dłoni, trzymając rękę sztywne, które sprawiają, że piłka rzadziej się kręcić, gdy porusza się w powietrzu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wiedzieć, gdzie jesteś

Jedną z najważniejszych rzeczy do zapamiętania w centrum tyłu jest tam gdzie jesteś ... w każdym czasie. To staje się jeszcze bardziej istotna, gdy piłka będzie w pobliżu na linii końcowej. Jeśli jesteś w odpowiednim miejscu, to w końcu się instynktowne, ale na to potrzeba czasu. Warunkują się, aby zawsze wiedzieć, gdzie wiersz_końca jest, a staniesz się bardziej skuteczne Centrum powrotem.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Stając lepszych Passer, część 3

Mówiąc o ruchu stopy jako klucz do dobrego przejścia, porozmawiajmy o tym, jak dostać się do idealnego miejscu. Po pierwsze, trzeba dokonać wyrok już do miejsca, gdzie trzeba być, gdy piłka jest w dół. Dostać się tam mnóstwo czasu.

I dostać się tam, weź małe, krótkie kroki, a nie duże, Smukła nich. To pozwala na większą precyzję i pomaga dostać się do pozycji bardziej płynnie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skuteczne blokowanie, część 3

Po zestaw jest w powietrzu, należy zwrócić uwagę na język ciała uderzający jest. Oto cztery pomysły na czytanie atakującego:

Jeśli piłka jest w środku ramienia uderzający jest, na ogół będą one hit strzał kąt.

Jeśli piłka przechodzi linii środkowej ciała atakującego, są one zazwyczaj przygotowuje się do linii strzału.

Jeśli zestaw jest napięty do sieci, będziesz musiał zwolnić szybciej dostać się w ręce na piłce. Atakujący będzie musiał dotrzeć bliżej siatki trafić, a będziesz w stanie otoczyć piłkę, jeśli się tam na czas.

Zestaw to od sieci prawdopodobnie trafić krzyż sądu, ponieważ jest to odsetek wyższy strzał dla atakującego. Pamiętaj, aby opóźnić swój skok ułamek sekundy dłużej, choć, gdy piłka jest z powrotem dalej, ponieważ będzie to trwać nieco dłużej, aby dotrzeć do siatki.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytanie Hitters, Część 9

Piłka wyruszył do siatki, ale wysokie, zazwyczaj będzie hit poprzeczny sądu. Z lewej strony, jeśli wziąć na uderzający jest wyrównana tak, że piłka jest bliżej linii bocznej niż ramieniu uderzający jest, Piłka prawdopodobnie trafić prosto lub w dół.

Spiker co późny podejście zwykle trafi kąt. Oni są po prostu zainteresowani ratowania jakiś atak, a nie robi niczego wyjątkowego w tym miejscu.

Jeśli spiker działa pod piłkę zbyt daleko, że piłka będzie zazwyczaj uderzył głęboko w pętli mody lub coś off-prędkości.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Zapisz Arm

Zapisz Arm

Ta porada jest dla gigantów, którzy chcą być w grze na dłuższą metę:

Najlepsze hity w świecie powiedział mi, że nie walić wszystko - "., Kiedy musisz huśtawka się" masz te same punkty na napiwek lub wytrzeć i oszczędza rękę na tamte czasy

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Blokowanie CAR

Aby stać się wielkim bloker, myślę "CAR" blokowanie.

Zaufanie, Agresja, wytrwałość.

Najpierw trzeba, że ​​można to zrobić. Następnie musisz być agresywny. Jeśli nie pójść na całość, wiele piłek będzie drybling dół przed sobą. Wreszcie, trzeba być nieugięty. Nigdy nie można wziąć play "off". Wielkie blokery daje wszystko, co mają, aby spróbować dostać rękę na każdą piłkę w ich sąsiedztwie.

"CAR" blokowanie może doprowadzić do superstar blokowania.

Miej oczy otwarte

Jednym z największych błędów blokery czynią to zamknąć oczy w momencie kontaktu. Trudno nie robić, ale ważne, aby uniknąć. Trzeba mieć oczy na spotkaniu w każdej chwili, aby go rzeczy, dotknij go na końcu, czy cokolwiek się dzieje. Więc miej oczy otwarte.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Zaawansowane Porady Blokowanie

Oto kilka wskazówek dla coraz lepsze bloker:

1- krótszy uderzanie często rozwinęły większy wybór hitów, w tym ujęć liniowych.

2- dalej wstecz Piłka jest z sieci, tym bardziej prawdopodobne poza napastnikiem jest trafienie kąt.

3- Czasami, jeśli zwrócić uwagę, można "ukraść" sygnały z przeciwnej seter i uderzanie jeśli oglądać.

4 Jeśli gracz uruchomić zbyt daleko pod piłką, to może być to strzał przy prędkości lub końcówki.

5- Każdy atakujący ma ulubione miejsce. Jeśli się leniwy, będą one trafić, że miejsce. Dowiedz się swoją ulubioną, i zabrać go z dala od nich.

6 Jeśli CF zaczyna krawędzi nieco do przodu, jak rozwija się grać, mogą one być coraz gotowy do szybkiego zestawu. Ich język ciała może dać im daleko.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Obsługujących więcej asów, część 3

Jeśli gracz po prostu shanked służyć, powinien automatycznie się obok służyć też ... i następny, i następny, jeśli nie dostać jedną. Nie ma tu miejsca na współczucie. Dodać do nich przejść; to co oni tam czeka. A jeśli nie mogą zrobić, aby przeciwną trenera odejmujące je. W międzyczasie, stojak na punkty dla swojej drużyny.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Nucąc piłkę

Wskazówka, która pomoże Ci skoncentrować się podczas przechodzenia: Spróbuj "buczenie piłkę." (Zrób to w milczeniu w sytuacjach gry, inaczej ludzie będą myśleć, że jesteś ze swojego umysłu. Ale można ćwiczyć na głos, aż stanie się nawykiem.)

Ponieważ jest to ważne, aby oglądać piłkę, aż faktycznie dojdzie do kontaktu ze swoimi ramionami, spróbuj nucąc do czasu wystąpienia, że ​​kontakt, a następnie, w momencie uderzenia, dać trochę chrząknięcie, "Huuh!"

To brzmi absurdalnie, i dlatego nie zaleca się to zrobić na głos publicznie, ale jest to bardzo skuteczny sposób upewnić, że koncentracja jest całkowity, kiedy przygotowuje się do przejścia.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Zadzwoń All Balls

Ponieważ można zobaczyć wszystko, ważne jest, aby wywołać wszystkie kulki dla swoich kolegów, którzy często zajęty ciepła działania. Więc nawet jeśli to będzie "w" przez kilka metrów, śmiało nazwać. Nawiązywanie połączeń, na każdym spotkaniu pozwala twoi koledzy z drużyny wiedzą, że mogą na ciebie liczyć.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Obcasy górę

Obcasy górę

Ponieważ wiele koparki mają tendencję do zakołysał się na piętach, jak ciężki uderzanie idzie do funta, oferujemy tę dobrą radę:

Ogromne straty energii na boisku do siatkówki jest wprowadzenie pięty na podłogę. Ale żeby być wielką koparkę, trzeba zatrzymać się na piłki stóp w jak największym stopniu, pozwalające na szybką zmianę kierunku i adaptacji do piłki i sytuacji.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytanie Hitters, część 2

Czytanie hity jest kluczem do stania się wielkim Zawodnik linii. Kiedy nauczyłem się jak możesz o stylu przeciwnika i uderzenie smaków, jesteś gotowy do oglądania gra rozwijać, zawsze szuka wskazówek.

Po pierwsze, można oglądać przepustkę, aby zobaczyć, gdzie to będzie. Czy piłka będzie prosto z której przechodzień dotyka piłkę? Czy udał się do centrum, gdzie przed seter będzie miał więcej opcji?

Obserwować lot piłki, i dostosować odpowiednio.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Just Say No!

Just Say No!

Każdy może uderzyć mocno, ale zabierając dysk hitem jest coś specjalnego:

Blokowanie powinny być traktowane jako bardziej satysfakcjonujące niż uderzanie. To dlatego, że nie tylko potwierdziła swoją wolę na przeciwnika, ale odmówiono im cel.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Powrót Usuwanie za pomocą nadziewania Row

To ekscytujące, aby zobaczyć odtwarzacz udać się i rozbić piłkę z tylnego rzędu, a wielu graczy nie może się doczekać, aby spróbować się. Ale pamiętaj, że to ważne, że piłka przejść! Trafienie z tylnego rzędu nie pomoże, jeśli w proszku piłkę do siatki.

Tak więc, przynajmniej wtedy, gdy zaczniesz, zastanów się pod piłką, kwadratury ramiona, wyginając plecy i uderzając piłkę bez wychodzenia z podłogi. Nadal można umieścić zaskakującą ilość ciepła na trafienie, i nie mniejsza szansa trafienia gola.

Gdy jesteś bardziej sprawny, można podjąć się zadania dodanie skok zabójca do rutynowych wybijanie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Gdy Jest OK, aby otwierać się

Trenerzy będą głosić, że nie swing podczas przejścia, i zgadzam się całkowicie ... chyba na 3 trafienia. Jeśli jesteś w sytuacji, w której jedynym rozwiązaniem jest umieścić piłkę nad z bump, skręcić w bok i uderzył go, podobnie jak aktor, kołysząc się na boisku.

To pozwala umieścić co najmniej trochę ciepła na guz, a nie przekazanie przeciwnika miły mały wolne piłki do ubijania z powrotem do gardła.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

One-Arm Digs

One-Arm Dig

Gdy nie można dostać dwie ręce na spotkaniu, Hyo-sen oferuje to wskazówka:

W odzyskaniu źle przeszedł piłkę zbyt niską dla właściwego przebiegu, należy użyć "biceps curl" działania i skontaktuj się z połączenia z pięści w maksymalnym wyciągu i kontroli.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Spin Podawać

Spin Podawać

Wskazówka dla dokonywania służyć wirowania:

Uderzając piłkę nieco poza centrum można spowodować, że obracają się w tym kierunku.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bliski Blokowanie, część 2

Środkowe adrenolityki rządzić netto. Muszą być wojownikami, ciągle w ruchu, nieustannie agresywny w ataku i obronie.

Aby być skuteczną CF (Centrum przedniego), musicie kochać ciężko pracować i brać udział w każdej grze. Jesteś jak blokera strzał w koszykówce. Musisz zdominować sieć, i sprawiają, że własne, aby myśleć o przeciwstawnych hity co robią, zmienić swoje strzały, zrzucić swoją grę.

Oto wskazówka dwóch do gry twardy CF:

Gdy blokowanie szybkie ustawienie, zobacz gdzie rozgrywający jest. Czy ona jest zbyt daleko, aby ustawić go skutecznie? Jeśli tak, to czekać i liczyć na regularne zestaw, lub coś na zewnątrz.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ustawianie tylnym rzędzie, część 2

Drugą rzeczą do zapamiętania podczas ustawiania plecach hity wierszy jest zrobić wszystko, aby twoje ustawienia slightlty piłkę przed nimi w miarę możliwości. To pozwala im podejście i być w stanie umieścić swoje całe ciało do swojego hitu. To daje więcej ciepła na ich skok, co utrudnia przeciwnicy grać.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Pomagamy sobie wzajemnie Lines

Połączenia linii

Gracze są koledzy z drużyny, i powinni pomagać sobie nawzajem, w tym wywołania linii:

Podczas służyć otrzymać osoba nie gra piłkę
Wynika to i mówi przechodnia, czy to lub pomniejszyć
w zależności od kąta. Osoby przechodzącej ma dość
martwić się bez zerknąć w dół na linii.
Nawet plusy zapomnieć o tym czasem, by ich przerażeniu!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Służąc Pływak, część 4

W czasach, gdy porcja skok jest modne, dlaczego ktoś starał się służyć pływak więcej?

Oto 4th powodów:
Po opanowaniu techniki podstawowe, można eksperymentować z różnymi prędkościami, które uczynią Twoje pływak jeszcze trudniej otrzymać.

Przechodnie się w rowku, jak służyć im coraz więcej, więc stale trzeba dać im inny rodzaj służby, tak jak dzban próbuje różnych skokach do każdego ciasta.

Staraj się mieszać go. Będziesz bardziej skuteczne.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytanie Hitters, Część 11

Jak piłka kontaktuje się przez hitter, nadszedł czas, aby skupić całą swoją energię i uwagę na samym spotkaniu. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to FREEZE na chwilę, wszędzie tam, gdzie znajduje się. Moment kontaktu nie jest czas, chcesz być próbuje dostać się do stanowiska.

Stajesz tam znaleźć się i przygotować się do spektaklu. Nie daj się złapać w okresie przejściowym. Teraz jest czas, aby się agresywny, i uczynić swoją grę, zgodnie z lotu piłki.

Pamiętaj, że jeśli piłka jest blisko, uczynienia play, potem zdecydować, czy było to niemożliwe!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Float Serving Podstawy, Część 1

Proste pływak służąc technika może zdobyć Ci kilka asów jest uderzając piłkę na łodydze. Wystarczy wrzucić piłkę tak, że kontakty strony służą bezpośrednio na łodydze.

Mimo, że nie będzie mógł mieć pełną kontrolę nad swoim działaniu, kontaktując trzpień sprawia błędne działanie piłkę w powietrzu. To błędne ruchu utrudnia przeciwnikowi przejść, więc zabicie Ci więcej asów.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytanie Hitters, część 3

Jak widać podanie go w powietrze, należy teraz zwrócić uwagę na rozgrywającego, jak przenieść się do piłki. Czy mają długą drogę do przebycia? Jest ustawiony daleko od siatki, będą mieli do siebie zestaw, jak wiele opcji nie mają?

Wszystkie te czynniki mają wpływ na to, co będzie robić dalej setter.

Można również odebrać wskazówki od języka ciała seterów. Jeśli przenieść swoje ramiona do tyłu, są szanse, zestaw powrót nastąpi, na przykład.

Wszelkie wskazówki ciała można odebrać jako gra idzie pomoże Ci uzyskać przewagę, jeśli chodzi o czytanie, gdzie zestaw będzie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Tempo

Tempo

Oto kilka dobrych rad porcja:

Pamiętaj porcja to tylko razem naprawdę kontrolować tempo. Zwłaszcza jeśli jesteś w tyle, nie spiesz się, aby dać zespołowi szansę złapać oddech.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytaj etykiety

Czytaj etykiety

Oto dobra wskazówka porcja:

Po służbie, przytrzymać piłkę z etykietą skierowaną do siebie, dzięki czemu można "czytać" je. Daje to punkt centralny do strajku i zmniejsza rozrywki.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bliski Blokowanie, część 4

Środkowe adrenolityki rządzić netto. Muszą być wojownikami, ciągle w ruchu, nieustannie agresywny w ataku i obronie.

Aby być skuteczną CF (Centrum przedniego), musicie kochać ciężko pracować i brać udział w każdej grze. Jesteś jak blokera strzał w koszykówce. Musisz zdominować sieć, i sprawiają, że własne, aby myśleć o przeciwstawnych hity co robią, zmienić swoje strzały, zrzucić swoją grę.

Oto wskazówka 4 do grania trudne CF:

Poczekaj dodatkowe pół sekundy, gdy blokuje tylną atak wiersza. I upewnić się, że masz szansę je zdobyć, ponieważ blok może przesłaniać wizję swojej drużyny, szykując się do kopania w tylnym rzędzie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Czytanie Hitters - Część 5

Jak obserwować lot piłki do lokalizacji, wysokości i prędkości, można odebrać cenne wskazówki, gdzie piłka może być hit.

Mówiliśmy o lokalizacji w stosunku do siatki. Następna zmienna jest wysokość. Jeśli piłka jest poniżej wysokości siatki, to prawdopodobnie hit offspeed lub wyrzucenia. Dostosuj odpowiednio. Zestaw daje wysokiej atakujący wiele więcej opcji i trzeba odebrać więcej wskazówek, język ciała, etc.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Obsługujących więcej asów, część 2

Niezależnie od tego, czy widziałeś zespół, czy nie, można zmaksymalizować sumy ace szukając włącznika służyć odbierać i służąc do tego obszaru. Obszar, w którym rozgrywający, a inny gracz stoją blisko siebie, jest przepełniona, a oddanie służą do tego miejsca spowoduje jeszcze większe zamieszanie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Float Serving Podstawy, część 5

Upewnij się, aby skontaktować się z martwego punktu pływaka. Jeśli trafisz bardziej ku górze piłkę, będzie podróżować w przewidywalny łuku, dzięki czemu można łatwo przejść. Uderzając go zbyt daleko poniżej może spowodować, że pływają poza granicami. Tak więc skoncentrować się na punkcie styku, a znajdziesz swoje pływak jest bardziej skuteczna.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bliski Blokowanie, część 1

Środkowe adrenolityki rządzić netto. Muszą być wojownikami, ciągle w ruchu, nieustannie agresywny w ataku i obronie.

Aby być skuteczną CF (Centrum przedniego), musicie kochać ciężko pracować i brać udział w każdej grze. Jesteś jak blokera strzał w koszykówce. Musisz zdominować sieć, i sprawiają, że własne, aby myśleć o przeciwstawnych hity co robią, zmienić swoje strzały, zrzucić swoją grę.

Oto pierwsza wskazówka do gry twardy CF:

1-Block head-to-head, ale pamiętaj, strzał kąt najłatwiej trafić, więc na niższych poziomach gry, zwłaszcza, zobaczysz 90% trafień kąta. Wyłącz kąt, a następnie zobaczyć, co jeszcze może zrobić przeciwnik. Wiele razy, nic nie mogą zrobić, i przestaną hiting. Wtedy jesteś właścicielem je! Już nie jesteś czynnikiem.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wywołanie Dotknij na inne drużyny

Jednym z najbardziej frustrujących rzeczy dla gigantów jest iść do góry, wybuch daleko, mają hitem zgaśnie palce przeciwnika i poza granicami, tylko odkryć, nikt nie widział w dotyku. Oto sposób, aby uzyskać kilka rozmów nie może uzyskać w inny sposób:

Wystarczy zadzwonić "dotknąć" natychmiast je zobaczyć w sieci. Często oficjalna dół lub linesperson usłyszy, że i tam jako dotknięcie. Jeśli piłka jest blisko do sieci, to czasem trudno powiedzieć, kto faktycznie nazywa dotyk, szczególnie w hałaśliwym siłowni.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Blocker rąk Turn

Blocker rąk Turn

Jak utrzymać blokery z przyzwyczaić:

Poza blokowanie ręka jest zawsze włączona w kierunku sądu w celu zmniejszenia wytrzeć off i zmusić piłkę z powrotem do liczenia przeciwnika.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skuteczne blokowanie, część 5

Tutaj jest skuteczna strategia neutralizacji swój sprzeciw hitter:

Ponieważ 95% wszystkich gigantów trafić głównie kąt, zakładamy, że sprzeciw uderzanie trafi linię ... aż udowodnić inaczej. Skonfiguruj blok zabrać kąt i tam, dopóki nie uderzył w linię strzału.

Jeśli w końcu trafisz linii, NIE automatycznie zmienić blokowania stanowisko. Zamiast zakładać, że linia strzał był wypadek, spowodowany przez źle kontaktuje piłki. Tylko wtedy, gdy trafią linii 2nd czasu, w dość krótkim okresie czasu można dostosować blok do rozpoczęcia kontroli linii.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Służąc Pływak, część 3

W czasach, gdy porcja skok jest modne, dlaczego ktoś starał się służyć pływak więcej?

Oto 3rd powodów:
Od pływak porusza się tak wolno w powietrzu, jest to często trudne dla przeciwników zdecydować, kto ma piłkę. Mają więcej czasu do namysłu, a zatem więcej czasu na popełnianie błędów.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Podstawy Podjęcie

Jeśli piłka jest zbyt wysoka, aby przejść lub z boku, gdy jesteś w pierwszym rzędzie i podjąć decyzję, by móc przejść obok (na przejściu przez backrow kolega z drużyny), niech wiedzą!

Dyskusja, potem OPEN UP, co oznacza, zwracając się do siebie, a nie schylając. Widziałem wielu graczy backrow zabrać piłki prosto w twarz, gdy ich kolega nagle pierwszego rzędu kaczki.

Więc jeśli masz zamiar odpuścić, powiedz swojej drużyny, a następnie otworzyć i zrobić zarówno w mnóstwo czasu na ich reakcję.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Stając lepszych Passer, część 1

Zawsze, gdy wezwał do przekazania, trzeba najpierw dostać się do pozycji, co oznacza, że ​​coraz piłkę między kolanami, i to na o kontaktując poziomie zamek błyskawiczny.

Następnie należy zginać kolana. Nie zginaj się w pasie. Zginanie kolan pozwala mieć oczy do góry, dzięki czemu można zobaczyć, co się dzieje.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Obsługujących więcej asów, część 1

Po osiągnięcia biegłości w coraz służyć ponad, i jesteś w stanie upuścić służyć do konkretnego obszaru, jesteś gotowy, aby rozpocząć obsługujących inteligentny. Oto kilka wskazówek, strzelił więcej asów z twoich zagrywek:

Po pierwsze, jeśli nie miał szans na zwiad zespół przed czasem spojrzeć na największe dziecko w zespole i służyć im. To może wydawać się okrutne, i to uogólnienie, ale faktem jest, że największym graczem jest często najbiedniejszych przechodzień w zespole. Spróbuj je najpierw, i zobaczyć, czy można to zadanie. Jeśli nie, należy służyć im. To będzie swój sumie asa.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bliski adrenolityki, Blokowanie Powrót ataków Row

Środkowe adrenolityki rządzić netto. Muszą być wojownikami, ciągle w ruchu, nieustannie agresywny w ataku i obronie.

Oto pomysł na granie trudne CF:

Wait an extra 1/2 second when blocking a back row attack. And make certain you have a good chance to get it, because your block may obscure the vision of your teammates, getting ready to dig in the back row.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Middle Blockers, Mirror Your Opponent

To be an effective CF (Center Front), you must love to work hard and be involved in every play. You're like the shot blocker in basketball. You have to dominate the net, and make it your own, make opposing hitters think about what they're doing, change their shots, throw off their game.

Here's a pointer on playing tough CF:

Play one-on-one with the opposing CF. It's like man-to-man in basketball. If she goes up, you must up. If she moves to hit a slide, you have to go with her. Unless you know for certain she'll be out of the play, you have to "mirror" the opposing CF.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Floater Basics

How do you serve a "floater?"

The main characteristic of a floater serve is lack of spin on the ball. You accomplish this by keeping your hand flat as you contact the serve. Don't follow through with your wrist as you would normally do.

This will allow the ball to travel through the air with an absolute minimum of spin, making its flight hard to judge.

Remember though, you'll need to hit the ball slightly harder, since you won't be getting that "slingshot" effect you'd normally produce with your wrist follow through.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Headless Chicken

Headless Chicken

Here's an interesting take on staying calm in emergencies:

When a "scramble play" occurs, the setter must take control, via set selection and demeanor, to keep the situation from degrading into a "headless chicken" scenario.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Advice for a rolling defensive move

Rolling, Rolling ...

Advice for a rolling defensive move:

If you do end up doing a stride slide (or other floor crashing technique), use a log roll to come out of it rather than a shoulder roll which necessitates you losing sight of the section needlessly exposing yourself.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Float Serving Basics, Part 4

The best spot for your float serve is deep middle, but a serve to area one can be effective, as well. Those two areas give the ball more time to make its movement, making it harder to pass.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Serving More Aces, Part 5

Areas 1 and 2 are especially difficult to run plays from, since the setter must either turn around or turn to pick up the ball. This may help you pick up more aces.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Becoming a Better Passer, Part 2

Getting the ball between your legs and bending your knees is well and good, but you'll spoil that whole effort if you poke at the ball or swing.

Instead, lift up gently with your legs, keeping your arms locked, and guide the ball toward your target. Passing, although it's done with the forearms, is mostly done with the legs, if it's done correctly.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Hit Line First

We teach our blockers to take away line first, until your opponent hits 2 line shots. So as a hitter, we know the opponent will probably do the same against us. So we teach players to hit the very first shot down the line, for 2 reasons: first, it shows you can do it, and forces opponents to begin playing you more honest, and second, that first line shot will be a "freebie," since they're giving it to you. A free putaway for your stats ... how nice.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

The Importance of Passing

Taking pride in your passing is the first step to becoming a great passer. Here's a few ideas to demonstrate why passing is so important:

Imagine a baseball pitcher who was forced to pitch an entire game from second base. How successful would that pitcher be? The chances of success are slim.

Without a pass somewhere close to the net, a setter is put in the same situation as a pitcher throwing from second base. She can't deliver a center set, and her sets to the outside will have to come over the hitters' shoulders, making them hard to judge and hit.

So take pride in passing the ball right to the net, and your team will benefit greatly. You may not get the credit you deserve, but you'll know, inside, where it counts, that you were the beginning point of that success.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Easy Does It

Easy Does It

Here's sage advice for saving balls:

When bringing a "wild" touched ball back to your court, don't get fancy. A nice high underhand pass or overhead set is the easiest ball for your setter to work with.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Reading Hitters, Part 10

The next factor in learning to be a great reader in the back row is to watch your team's block develop.

If the block is up and obscuring your vision, the ball likely won't be hit directly at you very hard. The block will take away that shot. You are probably out of position when you can't see through the block, and need to move to your left or right, depending on the analysis you've made of ball flight and hitter approach.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Middle Blocking, Part 5

Middle blockers rule the net. They need to be warriors, constantly in motion, relentlessly aggressive on offense and defense.

To be an effective CF (Center Front), you must love to work hard and be involved in every play. You're like the shot blocker in basketball. You have to dominate the net, and make it your own, make opposing hitters think about what they're doing, change their shots, throw off their game.

Here's a fifth tip for playing tough CF:

Play one-on-one with the opposing CF. It's like man-to-man in basketball. If she goes up, you must up. If she moves to hit a slide, you have to go with her. Unless you know for certain she'll be out of the play, you have to "mirror" the opposing CF.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Reading Hitters, Part 4

As the set leaves the setter's hands, you should again turn your attention to the flight of the ball. You're looking to gauge the relationship of the ball to the net, its height and speed.

If a set is away from the net, chances are the hitter will either tip or hit something off-speed. If the team you're playing is able to hit backrow spikes, however, you'll need to be aware of that, and watch the player moving underneath the ball to see if they jump. That will give you clues as to what they're planning to do, and make your defensive adjustments accordingly.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Using Hand Signals

Visible Signals

We offer this tip for players in the heat of the game:

When signaling plays use hand signals that are easy to pick up (fist, open palm, pistol, etc.) rather than number of fingers. Who has time to count fingers from the other side of the court?

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

A Setter's Goals

Here's some tips for becoming a great setter, from Al Scates, longtime coach at UCLA.

1- First, become a good setter. Put up the best hittable set under each circumstance, giving your hitter as many options as possible.

2- Once you're "good," become a smart setter. Learn and exploit your opponent's weaknesses, know who your hot hitters are at the moment, learn where they like the ball and set it there, and listen to your coach's suggestions.

3- Once you're "smart," become a deceptive setter. Try not to give clues as to which way you'll be setting, mix it up, make every set hittable and don't become predictable.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Palms Together

Palms Together

Although I'm not a fan of interlocking the fingers, I agree with the conclusion on keeping palms parallel when passing:

When underhanded passing, your palms must be "parallel and pressed" for proper hand position. Whether you interlock your fingers or encase your fist is inconsequential, if the palms are parallel.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Pop/Pow

Pop/Pow

This is a way for hitters to condition their minds:

During quick attacks, hitters should think "pop." On power hits, they should think "pow." Hearing that sound in your mind will help you bring them about in your attacks.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Setting the Back Row, Part 3

A third thing to remember when setting the back row is to do everything you can to make it obvious who you're setting. It may sound funny, but if you just put the ball up high, but in no particular direction, you may get to see a spectacular collision as two of your teammates both make an attempt to crush your set at the same time.

If you have to, call out who the set is for as soon as you send it into the air. That will avoid confusion. You're the quarterback of the team, remember, and it's your job to keep things organized.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

The Jump Serve, Part 2

Step Two in jump serving involves knowing your own abilities. If you can't jump high enough to get above the net on your spikes, chances are, you're not going to be a good jump server.

You also need to be strong, because your "spike," (which is essentially what a jump serve is) is coming from more than 30 feet behind the net. So you're going to have to crank the ball hard in order to get it over the net at all. If you're not especially strong, you'd better stick with another type of serve.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Call Touches

As center fielder and air traffic controller, you'll want to call touches when you see them, too. And call them LOUD, so everyone can hear you, especially if your crowd noise is deafening. It's all part of using your view to help your team win.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Outlets

Outlets

There are times when somebody besides the setter needs to set, so we offer this advice:

Following a bad pass, if the second hit is taken by a non setter, set a high ball to outside hitter as your outlet, this should be practiced so all players can do it proficiently and easily.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Stopping Hitter's Drift

If you have a tendency to drift forward after your hit, putting you into the net far too often, here's an idea: Make your spiking motion against a wall.

Like a field goal kicker getting their steps down in football, turn and make an approach away from the wall. This will give you the proper distance from the wall when you turn back around and make your approach toward the wall again.

A few spectacular crashes into the wall will go a long way toward curing your forward drift, and teach you to go up straight!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Air Spikes

Right from the beginning, making a proper approach is the key to becoming a great spiker. So think about making your beginning players, and those players who can't seem to get it together later on, do air spikes everyday as part of their warm up routine.

Have them get back to the 10' line, make their 2 or 3 step approach, depending upon which approach style you prefer, and go through the entire motion, including a high reach and follow through.

Every day, their bodies will begin to develop a muscle memory of the proper execution of the approach, and players will begin to experience more success.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Effective Blocking, Part 1

Focus your attention first on the pass by the opponent. Is it close enough to center front and to the net for the setter to run a play or combination, or will the setter have to play it safe and send the set outside?

You won't have much time to make this decision...it will be instananeous. Don't get caught guessing, but try hard to learn as quickly when your opposing setter is comfortable back setting, running quick middles, etc.

This will give you the advantage in getting to the block quicker.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Serving the Floater, Part 1

In an era when jump serving is all the rage, why would anyone bother to serve the floater anymore?

There are many reasons:

1st, the floater can be made to move side-to-side and up and down, which the jump serve won't do. (A jump serve generally needs to be hit hard, and will usually drop quickly, making its flight fairly easy to judge.)

To make your floater move, try hitting the ball right on the stem (the place you use to inflate it). This will make the ball's flight erratic and hard for opponents to judge.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Defensive Hand position

Once you learn where to position yourself on the court and the correct defensive stance, don't forget about hand position. When a split second can make the difference between a dig and kill, good hand position can make all the difference. You should have your palms facing up when the hitter contacts the ball. When that ball rockets through the block, your hands will be ready to slide under the ball and pop it up. This seems like a trivial gesture, but really does make a difference.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Effective Blocking, Part 6

Here's a good way to learn where to set up on a hitter you don't know very well.

Start on the angle, since most players will hit angle most of the time. Then, if the player hits inside your left hand, set up your next block one step farther to the center.

Keep moving one step toward the center until you finally block a shot. Now you've discovered that hitter's favorite alley. Park yourself in that alley, and make your opponent try something else. Often, no one has ever fine-tuned their block enough to shut that alley down, and they won't quite know what to do.

Often, that player will start to hit harder and harder, which just will make the ball go more quickly back into their own court after carroming off your block.

Then, after several stuffs, that player will begin to tip, and now you OWN them! A hitter who only tips has taken away a large part of their team's offense.

Try it, it works!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Reading Hitters, Part 6

Once the set has been sent into the air, you'll need to try to key in on its ultimate location, height and speed. The third factor is speed. If the set is going quickly, you'll need to make your movement that much faster in the back row.

If it's going to be a 1 set in the middle, or a shoot to the outside, you'll need to get to where you want to be quickly.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Setting the Back Row, Part 5

Setters can be a picky and perfectionist lot, but sometimes, especially when setting the back row, all you're trying to do is to get the ball up high enough for your teammate to get under it and make a good hit.

So don't worry if you have to bump set your offering. If the ball is high and in a reasonably good area, your hitter won't care. Just get the ball there, don't worry too much about whether the set looked pretty in the beginning. It's the end you care about.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

When to Dink

The dink can be an effective scoring tool, but it has to be set up. Think of it in terms of football. A team generally tries a few running plays before opening up their passing game. The run sets up the pass. It's similar in hitting. You score a couple heat shots, preferably to several different areas, which rocks defenders back on their heels, which in turn opens up your tipping game.

Hit first, tip next.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Isolating the Arm Swing

We use a box, about 2' tall, 3'x 3' width and length, to allow our players' arms to be above the net on their arm swing. This allows us to isolate just the arm and hand motions.

Then, with a player on the box, we toss balls up quickly, making comments on every hit, offering suggestions and reinforcing proper execution.

This allows many contacts and a great deal of opportunity for instruction without tiring the players out.

We've noticed a great improvement in our team's hitting skills. In fact, one player broke our school record for putaways (kills) by over 100 this season. Try it, it works.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Using Blocks

Using Blocks

This tip is for hitters who find a wall developing in front of them:

By watching the blockers, a hitter can "use" the block for wipes or can hit a soft "rebound" shot into the block that their own block coverage can easily pop back
up and replay.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Middle Blocking, Part 3

Middle blockers rule the net. They need to be warriors, constantly in motion, relentlessly aggressive on offense and defense.

To be an effective CF (Center Front), you must love to work hard and be involved in every play. You're like the shot blocker in basketball. You have to dominate the net, and make it your own, make opposing hitters think about what they're doing, change their shots, throw off their game.

Here's a third tip for playing tough CF:

Try to smother the ball. Get your hands completely around the ball, and push it down. Make it impossible for the ball to go anywhere but straight back down.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Priorytety

Priorytety

Middle batters should prioritize their hitting as #1 fast, #2 hard. In center front, quickness is the key.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Disguising An Accidental Back Row Attack

If you know you've accidentally put the ball away with a back row attack from in front of the 10' line, instantly call all your teammates together for a huddle.

Have everyone mill around, rather aimlessly, so that the officials won't be able to immediately tell who is supposed to be in the back row at that given time.

Stay in your jumbled formation as long as possible. If someone needs to sub out, send them to the sideline, but don't stop milling around.

Once the officials turn their attention to the sub or some other piece of business, it that means they're ready to move on with play, and it's generally safe to return to your correct position.

However, it should be pointed out that a sharp official will take the time to study your line-up until they have satisfied themselves the hit was legal or illegal, then make the call.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Quick Pops

Quick Pops

Middle attackers should practice a short quick "pop" arm swing to maximize the effectiveness of the quick middle speed sets (51's, 61's).

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

A Fish on A Cutting Board

Fish on a Cutting Board

Here's an interesting way to think about defense:

"Defense should be played like a live fish on a cutting board." In other words, never give up on the ball. Even if you don't get that one particular ball, your effort and intensity will let your opponents you are a force to be reckoned with.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

The Jump Serve, Part 3

Step Three in your jump serve involves your toss of the ball, and is critical for your success.

You have to toss the ball high, very similar to the height of a set if you were spiking at the net. This gives you the chance to get underneath and make your maximum jump. It also allows you to get a good "crank" on the ball, because you'll need speed and power to get the ball across the net.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

The Jump Serve, Part 5

Part Five in jump serving involves the actual contact of the ball. It's similar to spiking, but you will have to adjust the angle of your swing because the ball must cover more than 30 feet.

In that way, it's more similar to a back row spike, in which you'll want to add a little more "loop" to your swing.

Hit the ball hard, at the top of your jump, give it a strong "loop," and the ball should go in.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Thinking of the Serve as a Weapon

The serve is a weapon, and you can sometimes score as many as 40% of your team's points by simply being a good, accurate server.

Think of it this way:

How many times have you seen basketball teams lose because they could hit their freethrows when it counted? The same is true for serving. Missing serves at critical times can kill a volleyball team.

In fact, if your team can't serve, you'll never win any volleyball games, pure and simple.

To become an effective serving warrior, think in terms of good serves first, and then accuracy.

By serving good, you at least give your team the opportunity to score. By serving to a player who has difficulty passing, you vastly increase your chance of scoring.

Remember, every serve is important, no matter when it occurs in the match. By serving well and accurately, you can help your team win many more matches than they otherwise would have.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

When the Roof is Up

The bigger your block up front, the more you'll need to be on the lookout for tips. So don't get rocked back on your heels. You can't go backward and forward at the same time. Be ready to pick up soft tips over the block, and turn them into free ball opportunities.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Jump Serve and a Golf Swing

Very few coaches teach players technique when it comes to a jump serve.

A jump serve is like a golf swing in that regardless of which club you use you want to use the same swing every time. Unlike a spike where there are many variables to consider before and durring the attack a good jump serve limits your variables.

It is common for a beginning player to practice variables which is OK but only for the initial learning phase(less than 100 swings). You should explore which approach, toss, armswing, etc feels comfortable to you before you settle on a routein.

Once you have the general feel for the skill your approach, toss, jump, armswing, tempo and contact should be the same every time. Perhaps the most important variable is the point of contact. Regardless of what else is happening if you have the same contact point every time you will have success.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wrist Wraps

Quick Wrist Wraps

This is a formula for quick hitters to remember:

During quick attacks, the hitter's hand snaps and wraps under the wrist. Think of it this way: a quicker
snap = a quicker shot.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Blocking assignments

We know ...

Middle blockers need to be in charge at all times, and hyo-sen offers this advice to get control:

Middles always call out blocking assignment ahead of time to reinforce blocking action. It also lets your opponents know "you know what they're up to."

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Block For Points

Block for Points

Firm but softer block directed to an open spot in your opponents court is often more effective than a "roof block"; especially against good block coverage. Firm but softer block directed to an open spot in your opponents court is often more effective than a "roof block," especially against good block coverage.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

See The Wall As It

See the Wall as it Forms

This is for players with a tendency to move in too fast for their approach:

On outside hitter attacks, the hitter should delay as long as you can to see the block and defense develop.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Reading Hitters, Part 1

Becoming a great back row player takes time and practice, like any other skill. The most important factor in playing back row is the ability to READ opposing hitters.

The first step in learning to read hitters begins as soon as the ball has crossed over the net and into your opponent's court.

If you've seen the opposing hitters before, you should already have some idea of what they like to do. For instance, some players hit entirely angle shots. Some like to tip just over the block, some have a wide variety of hits in their arsenal, some are left-handed.

Having a basic knowledge of your opponent's hitting style will allow you to anticipate what they're going to do, so get down and be ready.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Middle Blockers, Block Head-to-Head

Middle blockers rule the net. They need to be warriors, constantly in motion, relentlessly aggressive on offense and defense.

To be an effective CF (Center Front), you must love to work hard and be involved in every play. You're like the shot blocker in basketball. You have to dominate the net, and make it your own, make opposing hitters think about what they're doing, change their shots, throw off their game.

Here's a tip for blocking in CF:

Block head-to-head, but remember, the angle shot is easiest to hit, so at the lower levels of play, especially, you'll see 90% angle hits. Shut down the angle, and then see what else your opponent can do. Many times, there's nothing they can do, and will stop hitting altogether. Then you own them! They're no longer a factor.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Touch Tips

Touch Tips

Advice for middle hitters:

When hitting in the middle, practice "touch tips" which get by the blockers hands and fall within 18 inches of the net - not only does it score a point
but it's a real stake in the heart of your opponents, it forces them to cover the whole court in front of as well as behind the attack line.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Setting the Back Row, Part 1

Being able to set back row players can be a tremendous addition to your team's arsenal, but setters have to remember a few rules when setting their big guns in the back.

The first is to make sure the ball is set good and high. This allows your teammate a chance to get underneath and make a big jump.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Just Play It!

Play It!

We offer advice on serve receiving, but it's good advice for ANY time the ball is in play:

On serve receive, play everything until the ball bounces twice: that may not have been a whistle you heard.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Speed Kills

Speed Kills

Here's something to think about:

In volleyball, though power scares, speed kills. In other words, a faster attack can overcome a power game by getting the ball to the floor before blockers and defense can stop it.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Easy Float

The Easy Float

This a tip for float servers:

On a float serve, especially if you're hitting a number of serves during a drill, hitting the ball with your fist in the middle of the ball creates more float by reducing hand surface, which touches the ball (hand surface produces spin).

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

The Jump Serve, Part 6

The last step in your jump serving routine will be to strive for accuracy. As a high school coach, I generally love to see a player who uses a jump serve against us, because normally they're only good for a couple points. After that, they either hit the net, or our passers adjust to the fairly predictable flight of the ball, and we'll get it back, either way.

As a jump server, you'll need to work hard on getting the ball over the net and in the court. That's your absolute first priority. Once you have a high serving percentage, you can begin to pick out a bad passer on the other team and try to serve them.

Accuracy is your greatest worry as a jump server. You never help your team if the ball doesn't stay playable. If you can become accurate, however, you can create havoc for opposing passers.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Hitting

Outside Hitting is a very important job! This is what usually stops the rally and scores the points! It takes a good set too! When hitting in the outside postion stand outside the court and take a three step approach make sure the last step and quick and angeled. Make sure to get a big arm swing that way you have more room and momentum! This will help you go for the kill!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Co robi IP67 Średnia na Waterproof Smartphone?

Co robi IP67 Średnia na Waterproof Smartphone?
Elektronika może być bardzo delikatny, szczególnie jeśli chodzi o ekran dotykowy urządzenia, takie jak współczesnych smartfonów. Nie potrzeba wiele, chip narożnik lub pęknięcie wyświetlacza, ale co się zalania komponentów wewnętrznych? To dlatego nie było ostatnie pchnięcie w kierunku posiadania większej liczby wodoodpornych smartfonów, które niekoniecznie wyglądają jak należą na budowie.

Jednym z bardziej popularnych przykładów tego trendu jest Samsung Galaxy S5. W przeciwieństwie do "trudnych" bulkier smartfonów na rynku, Galaxy S5 jest zdecydowanie szczuplejsze i elegancki. Mimo to posiada certyfikat IP67. Brzmi świetnie, ale co to znaczy "IP67" naprawdę oznacza?

IP IP67 oznacza ochronę międzynarodową Znakowanie. To jest czasami rozumiany jako Ingress Protection Znakowanie również. Kody IP są oparte na szeregu norm opublikowanego przez Międzynarodową Komisję Elektrotechniki i te standardy są ustalone z konkretnych badań, które produkty muszą znosić. W skrócie, pojedyncze wyższe liczby, wyższa poziom ochrony.

Pierwsza cyfra w kodzie IP wskazuje ile produkt posiada ochronę przed zewnętrznymi cząstek stałych, takich jak druty, kamyczki i pył. W przypadku IP67, "6" oznacza, że ​​produkt jest "mocno kurz", co oznacza, że ​​pył nie może przenikać przez zewnętrzną obudowę. Jest to najwyższy poziom ratingu dla stałych wnikaniem cząstek.

Druga cyfra kodu IP wskazuje, jak również wewnętrzne komponenty produktu są chronione przed "szkodliwym wnikaniem wody" i innych cieczy. IP67, standardowy test do osiągnięcia "7" Ocena polega na umieszczeniu produktu w wodzie, która ma głębokość co najwyżej jeden miernik taki sposób, że górna część urządzenia jest co najmniej 15 cm od powierzchni wody. Test trwa 30 minut.

To nie jest całkiem najwyższy poziom ochrony przed wodą; "8" umożliwia zanurzenie ponad jednego metra (zazwyczaj trzy metry) przez dłuższy okres czasu, natomiast "9K" oznacza produkt jest chroniony przed silnymi, wysokie ciśnienie, strumienie wody o wysokiej temperaturze bliskiej odległości.

Tak więc, gdy smartfon Galaxy S5 jest sprzedawany przez Samsunga jako "wodoodporny", jego certyfikatu IP67 nie wskazuje, że jest wodoodporny do 30 minut w głębokości do jednego metra. Musisz tylko upewnić się, że wszystkie klapy, jak ten, obejmujący port ładowania microUSB, są całkowicie zamknięte i zaplombowane.