grsail.com

plaża w ameryce

Plaże Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

Plaże Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
Magen Bay, St. Thomas

Piaszczyste odcinki, zaciszne zatoczki, skaliste wody docierania nad formacje skalne: Plaże w Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych są sielankowy. Niezależnie od tego czy po prostu spędzając tam dzień lub masz tygodniu do wygrzewania się na słońcu, oto kilka z najlepszych plaż można znaleźć w Ameryce Karaibów plac zabaw:

Plaże Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - w St.

Największym z trzech Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Thomas słynie bezcłowe zakupy, ale udać się z Charlotte Amalie "głównego portowego miasta, aby znaleźć dziewicze, bujne, tropikalne plaże.

· Magens Bay

Najbardziej znany z plaż Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych oraz, prawdopodobnie, najlepsza plaża na wyspach jest Magens Bay. Ten piękny odcinek znajduje się na północnej stronie St Thomas, chronione przez długi, cienki cyplu. Bardzo popularne wśród turystów i mieszkańców, Magens Bay jest doskonałym miejscem na piknik, a także pływać. Są ławki piknikowe i grille grill przewidziane. Jest to bardzo spokojna plaża, chronione z obu stron przez dwa półwyspy.

· Sapphire Beach
Wzdłuż wschodniego wybrzeża St Thomas leży Plaża Sapphire. Idealnie nazwany jego ciepłe, turkusowe, krystalicznie czystą wodą, Sapphire Bay to wspaniałe miejsce do pływania. Należy zachować ostrożność, jednak. Obszar ten jest również bardzo popularny wśród windsurferów.

· Morningstar Plaża
Przy ujściu zatoki prowadzącej do portu znajduje się w Charlotte Amalie Morningstar Beach. Ciesz się słońcem tutaj, jak można obserwować statki wycieczkowe schodzenia do portu. Ta plaża ma wspaniałe widoki zarówno na miasto i morze. Obszar ten sprawia, że ​​dla dobrego nurkowania i oferuje szeroką gamę sportów wodnych.

St. Croix

Croix (wymawiane St. Croy) jest największą z Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. W dużej mierze rolniczy, St Croix słynie z trzciny cukrowej i bydła. Na południe od St. Thomas i St John, St. Croix to tylko krótki lot z dala od każdej wyspie.

· Grapevine Plaża
Po wschodniej stronie wyspy jest Grapevine Plaża, obszar, który został poważnie uszkodzony podczas huraganu Hugo kilka lat temu. Mimo, że wiele hoteli tutaj zostały zniszczone nie do naprawienia, plaża wróciła do dawnej świetności. Ten słoneczny, szerokie połacie piasku jest kilkaset metrów długości i posiada udogodnienia dla sportów wodnych, a także przekąski.

· Buck Wyspa
O milę i pół off północnym brzegu St. Croix leży Buck Wyspa Reef National Monument. Ta wyspa i okolic rafy są fascynujące podwodny park morski jasne, ciepłe wody i rafy koralowe. Oprócz ponad 90 różnych gatunków ryb wzdłuż rafy, Buck Wyspa przyciąga szeroką gamę ptaków i motyli. Częste łodzie i promy połączyć Buck Wyspa z St. Croix. Usługi na wyspie obejmują stoły piknikowe i doły grilla, piękny szlak i platformę widokową.

Plaże Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - St. John

Regularne połączenia promowe łączy świętego Jana do St. Thomas i St. Croix. Prom z St Thomas trwa około 20 minut, a prom do St. Croix trwa około 45 minut. Virgin Islands National Park zajmuje większość wyspie St John - 13000 ha, w tym wód i raf przybrzeżnych.

Plaże Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
Na St John

· Maho Bay Beach
Trzy plaże w Maho Bay znane są z wielokrotnie nagradzanej, eko-campingu i high-tech "domki". Ten kemping jest dedykowany do ochrony środowiska i podjęła ochrony i ponownego rowerze do sztuki. Każde urządzenie wyposażone jest w toalety kompostowe; Urządzenia zasilane energią słoneczną, światła i ciepłej wody, grzejniki i jest całkowicie samowystarczalny.

Plaża tutaj zapewnia dobre możliwości snorkeling i jest domem dla dużej populacji pelikanów.

· Cruz Bay
Cruz Bay jest punkt wyjścia do św. To gdzie zacumować na promy z St Thomas i St. John. Centrum dla zwiedzających tutaj informuje podróżnych o parku narodowym, a także działalność i zakwaterowania i wypożyczalni samochodów. Istnieje również film osiemnaście minut pokazano tu o obserwowanie przyrody i plaż, szlaków turystycznych w parku.

· Caneel Plaża
Prowadzącej do centrum dla zwiedzających jest mile i pół szlak prowadzi do Caneel Beach, jednej z najpiękniejszych plaż na św. Caneel Plaża znajduje się kilka luksusowych hoteli, ale nie-Goście mogą korzystać z plaży, jak i tamtejszych restauracji. Caneel Plaża w rzeczywistości składa się z siedmiu, białym piaskiem, dziewiczych plaż w zatoczkach. Obszar ten jest mekką dla nurków i nurków z rurka ze względu na jego świeżo przybrzeżnych raf i kokosowymi palmami, stosunkowo nietknięte, piaszczyste przestrzenie.Czy wybrać spektakularny St. Thomas, parny St. Croix, lub zacisznej świętego Jana, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych ma idealnej plaży na Ciebie. Rozważmy plażę Wyspy Dziewicze na następne wakacje.

Florida Wakacje na plaży

Florida Wakacje na plaży
Spróbuj Panama City na odprężający urlop Florydy Beach

Florida Wakacje na plaży może być wiele rzeczy. Są ciche wypady na Sanibel, rodzinnej zabawy na Florydzie Zachodnia nadmorskich kurortów i działania non-stop na plażach południowej Florydzie. Florydy 1200 mil wybrzeża i prawie 700 kilometrów plaży przyciągają ponad 70 milionów odwiedzających każdego roku państwa.

Miami Beach i East Coast na Florydzie

Południowa Floryda jest znana z tętniącej życiem, pod wpływem łacińskiego klubów, pięknych ludzi i ekskluzywnych sklepów. Florida Beach wakacje w tej części stanu krążą wokół atrakcji na plaży w godzinach popołudniowych i restauracji i klubów tanecznych w trakcie wieczoru. Najważniejszym z tych miejsc jest obszar South Beach w Miami. Tutaj musującego białego piasku łączy się z uderzające architektury w stylu Art Deco, modnych butików i kafejek. Jeśli masz szczęście, będziesz w odpowiednim miejscu, aby zobaczyć jeden z wielu filmów pędów mody i sprzyjające obszar.

Florida Wakacje na plaży
Stylowa Miami Beach

West Coast Wakacje na plaży

Na zachodnim wybrzeżu Florydy, z Marco Island do Tampa, oferuje turystom bardziej zrelaksowany, cichszą wakacjami niż kurortów na wschodnim wybrzeżu. Nacisk położony jest na plaży i od niechcenia zajęć eleganckich restauracji, a nie kluby. Goście Sanibel Island, na wybrzeżu na południe od Petersburga, są nagradzani szerokim odcinku piasku, idealny do ostrzału; Bogactwo niskim wzrostem, przy plaży mieszkanie, i jedne z najlepszych zachody słońca na Florydzie.

Floryda Zachodnia

Floryda Zachodnia wybrzeże, z Panama City do Pensacola wita Floryda wczasowiczów przez dziesięciolecia. Ostatnio obszar stał się popularny wśród turystów z północy i nowych kurortów, mieszkań i domów przy plaży pojawiło się. Powierzchnia zachowuje się "Old Florida" stylu, z dostatkiem świeżych restauracji rybnych, parków państwa dla rodzin, i mnóstwo piasku.

Space Coast na Florydzie

Florida tzw "Space Coast" - to fragment wschodniej Florydzie od Juno Beach do Daytona Beach - jest wyłożona małych wspólnot przy plaży z niedrogich hoteli dla rodzin i kurortów. Obszar ten jest także domem dla Kennedy Space Center, homebase do Kosmicznej wahadłowców. Jeśli masz szczęście wystarczy, aby być w okolicy w dzień startu, można zobaczyć strumieniowo-off od plaż na całym wybrzeżu.

Klucze

Klawisze wystają z Florydy Miami 129 mil do Key West. Zbiór małych wysp, połączone autostrady 1, obejmuje Key Largo, Islamorada i Marathon Key oraz Key West. Każda z wysp ma swój własny tempo i smak, ale większość z nich oferuje doskonałe plaże, światowej klasy rybołówstwa sportowego i dorywczo, beztroski styl życia.

Planowanie Florida Wakacje na plaży

Florida Wakacje na plaży nie musi być drogie. Loty z większości miast w USA do wielu miast ośrodków na Florydzie jest jednym z najlepszych okazji Podróży. Loty bez przesiadek do Miami, Orlando i Tampa podłączyć "Sunshine State" z miast w całej Ameryce Północnej i wielu innych miastach może osiągnąć poprzez podłączenie Floryda hubów lotniczych loty z, jak Atlancie, Dallas, Houston, Chicago, i Newark.

Noclegi od luksusowych hoteli przy plaży, takich jak Ritz Carlton Neapolu lub wyłącznika w hotelu w Palm Beach uspokoić nadmorskie kurorty, z których wiele znajduje się wzdłuż Florydzie "Space Coast" do współwłasności wszystkich kształtach i rozmiarach.

Wynajem samochodów jest niemal koniecznością na plaży wakacje na Florydzie - dla dotarcie do plaży, sklepów, wyjściem na kolację, i jazdy w głąb lądu do parków rozrywki i innych atrakcji.

Francuski Plaża Kobiety

Francuski Plaża Kobiety

Podczas gdy strony internetowe turystyka może uważasz, że zdecydowana większość francuskich plaży kobiet topless, to z pewnością nie jest przypadek. Mianowicie, kobiety odwiedzające francuskie plaże są wyposażone w taki sam sposób, że są one na ulice francuskich miast: skoordynowane i polerowane. Niektóre kobiety są rzeczywiście wybiorą topless; jednak jest to mniejszość plazowiczów w większości plaż.

Nude francuskie plaże

Ogólnie rzecz biorąc, nagie plaże są miejsca, w których kobiety mogą, a nie, topless. Choć Francuzi nie są tak rygorystyczne, jak o nagości Amerykanie są, to nie jest również tak, że nagość jest we wszystkich kontekstach, a wszystkie terminy przyjęcia. Jeśli spodziewasz francuskie plażowe kobiety nagie, należy patrzeć nagie plaże specjalnie; nie znajdziesz wielu średniego francuskiej plaży.

Większość francuskie plaże pokryte są rodzin wypoczywających. Paryż jest naprawdę cichy w sierpniu, ponieważ większość pracowników ma cały miesiąc się jechać na wakacje. Podczas pewnej podróży po Europie, wielu po prostu udać się do wybrzeża Francji. Rodziny i przyjaciele spędzają wiele czasu na plaży; i wiele kobiet na plaży są ubrani tak jak plazowiczów w jakimkolwiek innym kraju europejskim.

Francuski Plaża Kobiety i Modny Strój kąpielowy

Chociaż prawdą jest, że większość kobiet na francuskich plażach są w pełni odziany, mogą wyglądać bardzo różni się od beachgoers w Ameryce Północnej. Odzież plażowa na zachodnim wybrzeżu Atlantyku jest raczej sportowy i kolory nie muszą być zgodne. Na francuskich plaż, spodziewać skoordynowanych stroje.

Stroje kąpielowe starszych kobiet wydają się być kąpielówki projektowe. Młodsi francuskie kobiety i dzieci, mogą wybrać stroje kąpielowe sportowe, takie jak Speedo, starsze kobiety mają tendencję, aby przejść do bardziej rozbudowanych suit. Spodziewajcie się dużo czerni i / lub biały; podobnie spodziewać klasycznych szczegóły, takie jak V-szyi i wraparound najlepszych złudzeń.

Koordynacja francuskich plaży kobiet wykracza poza wyborze ładny garnitur i parę sandałów, które ją pokrywają. Coverups, w postaci szortów lub spódnic, a także piękną górę, są często wybierane w tym samym stylu i kolorze, co sam garnitur. Wreszcie, nie wycieczka do plaży jest w pełni skoordynowane, nie duży kapelusz do ochrony własnej skórze. Beachgoers we Francji przyszedł uzbrojony w wysokiej SPF balsam, nie wspominając kapelusze i parasole przeciwsłoneczne.

Francuski Inne Plaża

Francuzki, obok mężczyzn i dzieci, mieć mnóstwo zabawy na plaży. Podczas gdy niektóre piknik obiady beachgoers spakować, wiele innych grup zależy od europejskiego formatu chodzić na plażę: spędzić dzień gry na plaży, ale chodzić do restauracji lub kawiarni znajdującej się na plaży na obiad. Chociaż nie wszystkie plaże oferują to udogodnienie, wiele zrobić. Jeśli odwiedzasz francuskiej plaży, pamiętaj, że aby pójść do jednej z tych restauracji, trzeba mieć odpowiednie ubranie. Nawet jeśli plaża jest akceptowane jako nago lub topless, restauracja znajduje się w pobliżu plaży, nie będzie przypisać do tej samej filozofii.

Na samej plaży, francuskie rodziny i grupy zachowują się w taki sam sposób, jak plazowiczów na całym świecie. Pływanie, puszczać latawce, budowanie zamków z piasku, a chodzenie w fale są wszystkie popularne działania. Oczywiście, ludzie też opalać się na plażach francuskich. Jedna rzecz, że ludzie nie zrobić, to gapić się topless plazowiczów (lub zrobić zdjęcia), więc staram się komponować się jeśli odwiedzić plażę, gdzie ludzie działający nieco inaczej, niż mogłoby się w Ameryce Północnej.

Piękne francuskie plaże

Powodem, dla którego tak wiele osób spędza wakacje w prawo we Francji jest, ponieważ istnieje tak wiele pięknych plaż, gdzie spędzać wakacje to prawdziwa uczta. Czy wybrać plaże zalane słońcem Morza Śródziemnego lub chłodniejszych wodach Atlantyku, plaże Francji są zapierające dech w piersiach w piękno. Ponadto oferują one chłodne ulgę od dusznej ciepła panującego we Francji w okresie letnim. Dla inspirującym podglądu francuskich plaż pokaz zdjęć francuskich plaży powinien zaostrzy apetyt!

Naukowcy twierdzą, Plaża Piasek Może Mar Wakacje

Piasek na plaży jest siedliskiem różnych bakterii i grzybów, które mogą z łatwością dostać się na nieszczęsnych turystów. To oświadczenie zostało złożone przez naukowców z University of North Carolina po przeanalizowaniu piasek z plaż słodkowodnych i morskich w całej Ameryce.

Naukowcy twierdzą, Plaża Piasek Może Mar Wakacje

Znaleźli bakterie jelita grubego, który został kwitnącej w piasku i może dostać się na skórze, jak go dotykać. Następnie naukowcy porównali liczbę bakterii z chorobami przewodu pokarmowego przypadków w całym kraju i odkrył, że od 11 do 33 z 1000 beachgoers mają po pechowym chorób przewodu pokarmowego wakacje.

Na to, że turyści nie będą nawet wiedzieć, jak on zaraził, bo testy bakterie są zazwyczaj przeprowadzane w wodzie, a nie na piasku plaży. Tymczasem najnowsze badania przeprowadzone moi amerykańscy geolodzy wykazało, że był na brzegu, gdzie stężenie szkodliwych bakterii była w najwyższym i może przekraczać, że w wodzie przez kilka razy.

Eksperci jednak uspokoić, że nie jest łatwe, środki ochrony. Nie potrzebujesz żadnych produktów antybakteryjne i może po prostu umyć ręce wodą z mydłem. Więc jeśli leżeli na plaży lub pływanie, upewnij się, umyć ręce.

Ci, którzy przyjmują dzieci na plażę należy zachować szczególną ostrożność. Po pierwsze, dzieci po prostu uwielbiają budują zamki z piasku i innych działań z piasku i może umieścić swoje ręce w ustach.

Po drugie, dzieci są skłonne do angażowania rodziców w ich gry na plaży. Dzieci lubią kopać w piasku lub pogrzebać swoich znajomych lub rodziców. Można się domyślać, gdzie może dojść do. Jeśli plaża nie jest "jałowa", będziesz miał bakterie całego Ciebie.

Po zagraniu w piasek jak zakopać, upewnij się, myć ręce lub użyć dezynfekcji rąk. Nawet zwykłe mokre chusteczki mogą chronić przed biegunka, bóle brzucha i inne nieprzyjemne konsekwencje infekcją.

Plaża: Najlepsze plaże Porady

Florydy nadmorskich kurortów wahają się od spokojnej do egzotycznych dla luxe.

Floryda nie nazywa Sunshine państwa na nic ... to długi, wąski stan jest otoczony wodą z trzech stron, a możesz być na plażach Florydy Atlantyku rano i na Zatoce Meksykańskiej po południu jednego dnia , jeśli chcesz. Nie tylko oferują mil jedne z najlepszych plaż na świecie, piaszczyste odcinki wynosić od zaniżone wypad do ritzy pied-de terre imprezować centralne.

Oto najważniejsze informacje:

Palm Beach jest ostatecznym Florydy centrum bogactwa i rozrzutności. Na Gulf Stream, jej wody są ciepłe i niebieski, a wyspa jest unosił się ciepłych powiewów przez cały rok - zarówno kwintesencją kurort. Atmosfera w Palm Beach jest określony przez luksusowych hoteli, eleganckich restauracji i drogich butików.

Choć Palm Beach zasługuje na swoją reputację, Panama City może cię zaskoczyć: pamiętaj, że to mekka spring break, ale ma o wiele więcej niż do zaoferowania. To miasto Gulf ma ciepły, łagodny wodę i bryza, i jest domem dla doskonałych restauracji serwujących owoce morza. Nocne życie jest skacze, i obejmuje żywo lokalnych zespołów i wiele klubów nocnych; dla rodzin, jest wiele parków rozrywki i atrakcje morskie. Niemniej jednak, można mieć spokojne wakacje w Panama City: wycieczki delfinów, rejsy o zachodzie słońca i golf i tenis obiektów będzie odwoływać się do wszystkich, którzy szukają laidback wakacji na plaży.

South Beach w Miami jest ucieczka dorosłych, znana z klubów nocnych, egzotyki i odwołania się do osób z alternatywnych stylów życia. Poniżej architektury art deco z głównej ulicy, na plaży jest szeroki i biały, a woda jest jednym z najczystszych i widoczna w Stanach Zjednoczonych.

Australia ma jedne z najlepszych plaż na świecie, najlepiej korzystają z wiedzy i ostrożności.

Australia ma zbyt wiele wspaniałe plaże na liście, a masz pewność znaleźć jedne z najlepszych surfing, nurkowanie, nurkowanie z fajką, i plaży wylegiwanie się warunków na świecie.

Plaża Bella w Victoria obiecuje doskonałą surfingu, ale weźcie kombinezon - jest chłodno.

Bondi Beach w Sydney jest dobrze znany ze swojej zabawnej sceny społecznej i atrakcyjnych kąpiących się.

Plaże i wyłączanie Queensland Coast bywają tropikalnych, a to Fraser Island i do Airlie Beach i Whitsundays, Noosa Main Beach i plaż Daintree Rainforest. Wszystkie z nich wyposażone są niesamowite przyrody i możliwości podróży przygody, a także kilka dość luksusowe kurorty.

Ponadto do jego bogactwo naturalne piękno i rodzajów plaż, Australii i otaczające wody są także domem dla niektórych niebezpiecznych stworzeń, które podróżujący powinien być świadomy, aby zapewnić bezpieczne i przyjemne wakacje. Meduzy Box, krokodyle słonowodne, rekiny, a małe, ładne i śmiercionośne ośmiornica niebiesko-ring są gatunkiem australijskich wodach. Należy zwrócić uwagę na komentarze na plaży, i pozostać w wyznaczonych bezpiecznych kąpielisk.

Należy także rozważyć sobie mokry kombinezon lub inny strój kąpielowy ochronną strzec się przed użądlenia i innych bardziej popularnych i mniej niebezpiecznych zagrożeń plaży. Wreszcie słońce w Australii jest bardzo silna ze względu na położenie w kraju, a do dziury w warstwie ozonowej nad Australią. Pamiętaj, aby nosić wysokie SPF, aby chronić skórę przed spaleniem i w celu ochrony przed nowotworami skóry, takich jak czerniak.

Użyj krajowe biura informacji turystycznej jako zasób.

Każdy naród ma ministerstwo lub urząd, którego zadaniem jest reklamowanie obszary tego narodu interesów i zapewnić zachęty i wsparcia dla potencjalnych odwiedzających. Po badaniu swoje wakacje na plaży, odwiedzanie stron internetowych tych urzędów "lub skontaktować się z nimi, aby uzyskać dość obszerne listy plaż, zakwaterowanie, restauracji, sklepów i innych atrakcji. Krajowe biura turystyki będzie również przydatne informacje, takie jak lokalne pogody, kursów walut, numerów dla samorządu terytorialnego i ich ściganie i wszelkich medycznych, politycznych lub innych wpisów, że podróżni powinni rozważyć. Krajowe biura turystyczne mogą być również doskonałym źródłem po przyjeździe, zazwyczaj oferując broszury, rekomendacje wycieczek, a nawet kupony i inne zniżki. Nie pamiętam jednak, że istnieją biura turystyki na rynek swój kraj, więc gdy ich informacje mogą być pomocne, to niekoniecznie jest celem.

Bądź sceptyczny kupujący przy wyborze pakietów wakacje na plaży.

Jest to niestety zbyt łatwe dla marketingowców i sprzedawców do dokonywania ciepłą, nadmorską dźwięk docelowy jak raj. Chociaż istnieje wiele, wiele renomowanych ośrodków plaży i wszystkich-inclusive pakietów wakacyjnych, które zapewniają doskonałą jakość i wspaniałe doświadczenie, istnieje również wiele małych sklepów tam nadzieję na złotówki przy naiwnej podróżnika.

Kilka sposobów, aby zapewnić, że masz wakacje szukasz to, aby zadać wiele pytań na temat lokalizacji, udogodnień, co jest wliczone w koszty, a co nie jest.

Zapytaj o aktualnych zdjęć zakwaterowanie i okolicy, tak że nie robią swoje decyzje na podstawie zdjęć z lat temu. Zapytaj o anulacji rezerwacji i polityki klęski żywiołowej. Większość renomowanych placówek pozwoli przełożyć wizytę w rozsądnym okresie czasu powinno to mieć wpływ na cel przez huragan, na przykład. Poproś o referencje, dzięki czemu można uzyskać raport z pierwszej ręki z innym podróżnikiem.

Również wskaźniki autorstwa znanych, niezależnych agencji, takich jak przewodnik turystyczny, czasopisma podróży lub AAA, wskaże zasadność zakładu i zapewnić wymierny przegląd swoich usług. Wreszcie, należy pamiętać, że - generalnie - dostajesz to za co płacisz: albo są gotowi zapłacić trochę więcej spokoju, wiedząc, że dostajesz wszystko, co chcesz, i być gotowi być elastyczne i potencjalnie "szorstki", jeśli chcesz trzymać się mniejszym budżetem. Zazwyczaj, choć można znaleźć kompromisowe i mają się świetnie za rozsądną cenę.

Południowe wybrzeże Stanów Zjednoczonych oferuje Ośrodki wczasowe, które spełniają szeroki zakres potrzeb.

Południowe wybrzeże Stanów Zjednoczonych jest domem dla wielu sielankowych wypady na plażę. Outer Banks North Carolina są często określane jako "best kept secret" i miast sami chcą zatrzymać się w ten sposób. Te piaszczyste wyspy barierowe z wysokich wydm i działanie obu ocean i zatokę oferują spokojne miejsce na letni wypoczynek. Choć rośnie wykładniczo turystyka, pozostają pewne zakątki, takie jak Duck, plaży głównie mieszkalnej, że dla rodzin. Podczas Kaczka i Outer Banks są ciche, wyspy off z Karoliny Południowej ofercie działalności do odwołania się do nawet najbardziej aktywnym beachgoer. Hilton Head jest duży ośrodek obszar, który znany jest z gry w golfa, tenisa i dla rodzin plaż. To może się tłoczno, ale na pewno nie będziesz się nudzić! Myrtle Beach jest kolejnym zatłoczone centrum turystycznym w Południowej Karolinie i jej plaże pokryte są parki rozrywki, lokali rozrywkowych i restauracji, które sprawiają, że żywa południowej siostra bardziej gentrified Hilton Head - choć z pewnością można dostać w niektórych doskonałe rund golfa w Myrtle Beach, też! Wreszcie, Kiawah Island jest zaprojektowany kurort nastawiony na rodziny. Ma ponad 10 kilometrów plaż, z których wiele jest zarezerwowanych dla gości ośrodka. Kiawah oferuje również profesjonalne pola golfowe i tysiące hektarów lasów.

Bądź świadomy sezonowych pogodowych.

Wybór najlepszej plaży na wakacjach jest bardzo osobista decyzja i powinna być poinformowana przez to, co chcesz zrobić, kto dołączy do ciebie, a kiedy można przejść. Przy podejmowaniu decyzji, terminy wakacji, ważne jest, aby dowiedzieć się, i pamiętać, geograficznych i wzorca sezonowego pogodowych. Na przykład, maja do października jest sezon huraganów na Karaibach, a nawet jeśli huragany są rzadkie, nie może być dużo deszczu i opresyjnej wilgotności w tych miesiącach. Lipiec i sierpień na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku Południowo charakteryzuje się zwykle monsunów - połączenie ciepła, wiatru i deszczu, który może zahamować na wakacje na plaży. Pamiętaj również, że pory roku są przeciwieństwem siebie w północnej i południowej półkuli, więc, że zima w Nowym Jorku jest lato w Sydney, i vice versa. Ponadto, podczas gdy możesz cieszyć się nadmorskim w poza sezonem, wiele lokalnych firm zamknięty podczas ich OFF miesięcy, a to może być trudne do znalezienia kwatery, restauracje i inne udogodnienia, jeśli zdecydujesz się odwiedzić to.

Zapoznaj się z wybrzeża Kalifornii, aby uchwycić niektóre doświadczenia The Beach Boys.

Znany przewodnik turystyczny, Frommer, stworzył listę najlepszych plaż w Kalifornii w 2005 r Frommer zaleca Plaża Drake'a w Point Reyes National Seashore. Ta piaszczysta plaża jest dobre dla plażowiczów, ale wiatry i mórz niestabilny może to wyzwanie dla pływaków. Lepiej dla miłośników sportów wodnych są jakieś Santa Cruz oferuje 29 km od plaży. Santa Cruz Beach Boardwalk prowadzi do głównego Beach, który ma ratowników oraz sprzęt w złoto-staruszek melodie w okresie letnim. East Beach Santa Barbara jest szeroki i biały, i rodzin z dziećmi. Zuma i plaże Malibu Surfrider inspirowane takie ikony jak 1960 Beach Boys oraz Jan i Dean, oferując doskonałe warunki do surfowania, mnóstwo stoisk z przekąskami przy plaży i udogodnień i dużo słońca dla plażowiczów. Wreszcie, w La Jolla, Windansea Plaża ma wielkie fale do surfowania; foki pływać na basen dla dzieci, podczas gdy ludzie pływać i opalać się w La Jolla Shores i amatorów powinien udać się do The Cove.

Spójrz ekspertów, aby określić najlepsze plaże w oparciu o przyjemnym doświadczeniem i bezpieczeństwa.

Dr Stephen Leatherman jest znany jako dr Beach. Każdego roku, wymienia on swoje typy na najlepszych plaż w Ameryce w oparciu o 50 wskaźników jakości, w tym szerokości plaży, piasku miękkości, temperatura powietrza w południe, pływów i prądów, faunę i florę, szkodniki i niebezpieczeństw i funkcji bezpieczeństwa. Idealna na plaży, przy użyciu tych wskaźników, miałoby szeroka plaża z miękkim piaskiem, wysokie temperatury powietrza i wody, łagodnych falach, obfite dzikich zwierząt i roślinności naturalnej (ale kilku szkodników), ratowników i dobrym poziomie bezpieczeństwa. W 2004 roku, dziesięciu najlepszych plaż w Stanach Zjednoczonych na podstawie tych wskaźników były Plaża Oahu na Hawajach, Fort De Soto Park na Florydzie, Ocracoke Wyspa w Północnej Karolinie, Caladesi Island State Park na Florydzie, Main Beach na Long Island (Nowy Jork) , Hanalei Bay w Kauai (Hawaje), Crescent Beach Siesta Key (Floryda), Coast Guard Plaża w Cape Cod krajowych Nad morzem (Massachusetts), Cape Florida State Park i Coronado Beach w Kalifornii.

Porozmawiaj ze swoim lekarzem lub podróży lekarza o tym, co zapobiegawcze leki mogą być potrzebne podczas wizyty w najlepszych plaż na świecie.

Wiele Wakacje plaża obejmować będzie częściach świata, które stwarzają problemy zdrowotne, które podróżni z krajów uprzemysłowionych nie może wyprzedzać. Wiele tropikalnych miejsc są nękane przez komary i niosą ryzyko malarii czy denga. Niektóre części świata mają wody, że nie jest tak do picia, jak w innych częściach świata - czy tylko żywności, z jaką system może mieć problemy - i żołądka cierpienie mogą być powszechną dolegliwością. W wielu miejscach, lekarze są w pewnej odległości, a twoja firma ubezpieczeniowa może nie obejmować opiekę medyczną ze swojego kraju. Przed wyjazdem, spotkanie z lekarzem rodzinnym lub z lekarzem podróży, którzy mogą powiedzieć, co szczepienia trzeba, co prewencyjny i leki paliatywnej należy przynieść, a co inne środki ostrożności należy podjąć w oparciu o cel podróży. Możesz również odwiedzić Centrum Kontroli Chorób lub na stronach internetowych Światowej Organizacji Zdrowia, aby dowiedzieć się więcej o regionie będzie zwiedzanie, i należy sprawdzić przewodniki lub krajowych biur turystycznych swojej okolicy, aby zobaczyć, czy istnieją przepisy regulujące jakie substancje wy może doprowadzić do celu.

Czy badania na temat lokalnych informacji, takich jak przestępczość.

Nawet najlepsze plaże na świecie, może mieć mniej niż pikantne aspekcie do nich. Wiele obszarów turystycznych może być atrakcyjnym celem dla drobnych i nie-tak-drobnych przestępców, ponieważ istnieje tak wiele osób najbliższych i obecnie cały czas, zwykle nosić gotówki i innych cennych lub rzeczy ruchomych. Patrz przewodniki o informacje na temat tego, czy przestępstwo jest problemem w dziedzinie, którą chcesz odwiedzić, i jakie rodzaje przestępstw są powszechne. Innym dobrym źródłem jest Departament Stanu USA; ich stronie internetowej wyposażony ostrzeżenia up-to-date od kraju. Ta witryna internetowa będzie również ostrzeżenia o szczególnych względach medycznych i politycznych, które mogłyby czynnikiem w wyborze miejsca wypoczynku. Po uzyskaniu informacji, możesz sam zdecydować, jakie ryzyko jesteś gotów podjąć, i można robić plany, które pomagają zminimalizować te zagrożenia.

Skonsultuj publikacji, stron internetowych i przyjaciół, aby zawęzić opcje i porównania sklep.

Znalezienie najlepsze wakacje na plaży jest bardzo osobisty wybór, a może być pod wpływem tego, co chcesz zrobić, co możesz sobie pozwolić, gdzie byłeś wcześniej, a z którymi podróżują. Gdy masz pomysł na części świata, które warto odwiedzić, a nawet jakie działania są najbardziej zainteresowani, korzystać z Internetu, aby dowiedzieć się więcej o tym, co te miejsca mają do zaoferowania. Po zawęzić go jeszcze bardziej, dostać poradnik, który dostarcza więcej szczegółowych informacji na temat lokalizacji, zakwaterowania i innych działań praktycznych. Zapytaj znajomych i kolegów, i odwiedzić podróży recenzję miejsca, aby uzyskać informacje z pierwszej ręki o tym, co różne plaże, hotele, miasta i kurorty nadmorskie są podobne. Wreszcie, wykorzystać moc z sieci porównać udogodnienia, lokalizacje i ceny różnych nadmorskich kurortów oraz pakietów wakacyjnych. Robi to zadanie domowe pomoże Ci dokonać wyboru, który jest odpowiedni dla Ciebie i mamy nadzieję pomóc chronić Cię przed inwestowaniem w podróży, który nie spełnia Twoich potrzeb i oczekiwań.

Meksyk oferuje plaże dla wyłączników sprężynowych, eko-turystów, poszukiwaczy przygód i tych, którzy dopiero chcą się zrelaksować.

Plaże catering dla turystów linii wybrzeża Meksyku obie, a bliskość południowej części Stanów Zjednoczonych, a jego unikalna mieszanka hiszpańskiego i kultury miejscowej przyciągnąć młodych i starych. Półwysep Jukatan jest domem dla dwóch Niektóre z najlepszych plaż w Meksyku - Cancun, która jest znanym i bardzo rozwinięta ośrodek przeznaczenia z mnóstwem klubów nocnych i Maroma Beach, zacisznym i spokojnym domu do miejscowości docelowej w kierunku eko-turystów. Na wybrzeżu Pacyfiku w Meksyku, Puerto Escondido znajduje się kilka piaszczystych plaż, jak również Zicatela - znane również jako meksykańskiej Pipeline- które jest głównym ośrodkiem surfingu. Także na wybrzeżu Pacyfiku, Puerto Angel jest bardzo spokojny i nie bardzo rozwinięte miejscu, a jego Zipolite Plaża jest popularny wśród turystów.

Szukajcie spokojniejsze miejsca na uboczu dla najlepszych plaż na Karaibach.

Karaiby przywodzi na myśl krystalicznie czystej wody, łatwego życia i romantycznych myśli piraci ukrywali swoje skarby podczas odkrycia Nowego Świata. Plaża Karaiby wakacje obiecuje rum, hibiskusa we włosach, i relaks na jedne z najlepszych plaż w okolicy. Dodaj do bliskości, że większość wysp karaibskich "do Stanów Zjednoczonych, a to łatwo zrozumieć, dlaczego to jest takie popularne. Ta popularność sprawia, że ​​tym bardziej trudne i ważne, aby znaleźć sztuk tego raju są unmarred przez nadmierną. Rozejrzyj się, że istnieje wiele takich klejnotów w lewo. Na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych (BVI, do tych, które "w wiem") Wanny w Virgin Gorda oferuje jedwabiste, głębokie różowawe szare piaski i wody, że żadne słowa lub zdjęcia mogą dość uchwycić. Wanny mogą się tłoczno, ale nie bez powodu: pływanie i nurkowanie są doskonałe przez cały rok, a mieszkańcy na Virgin Gorda należą Karaibów przyjazny. W Puerto Rico, Culebra Island i jego plaża, Playa Flamenco, oferuje piasek, słońce i spokój. Culebra jest wyspa znajduje się w połowie drogi pomiędzy Puerto Rico i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, i został rezerwat przyrody od lat, pozostawiając swoje naturalne siedliska i plaże w doskonałym stanie dla amatorów, nurków i miłośników ptaków. Kryjówka z bogatych i sławnych - lub przynajmniej elegancki - to Bay Anglika na wyspie Tobago. Stylowe hotele butikowe nie uszkodzić escapist efekt Anglika Bay, piaszczystej plaży, która jest otoczona dżungli palmy. Podobnie jak wielu z najlepszych plaż na Karaibach, ta plaża jest odosobniony i dobre dla całorocznego pływania i nurkowania.

Sprawdź plaże wzdłuż Morza Śródziemnego do mieszanki plaży i kultury europejskiej.

Plaże wzdłuż Morza Śródziemnego wszystkich ma swoje unikalne osobowości, ale może być świetne miejsca do odwiedzenia, jeśli chcesz połączyć wakacje na plaży z Europejskiego wakacje. Jedną rzeczą, aby pamiętać o najlepszych plaż w Europie, w ogóle, jest to, że są one bardzo rozwinięte, więc nie należy się spodziewać, aby być sam!

Pamiętaj stare kremu do opalania, którego hasłem reklamowany w St. Tropez opaleniznę? Cóż, St. Tropez - na południu Francji - był ośrodek catering do elity europejskiej i Hollywood od początku 20 wieku. St Tropez to tętniące życiem miasto w okresie letnim i oferuje kilka plaż, a także francuskiej kultury, żywności i klubów nocnych.

Plage Port Grimaud jest prawdopodobnie najlepsza plaża dla obserwacji gwiazd, lub aby pokazać swoją projektanta kostium kąpielowy.

Plage de Tahiti słynie z polityki odzieży-opcjonalne, a rodziny mogą być bardziej komfortowe w Plage de la Plage des Bouillabaisse, Plage des Graniers i Jumeaux, który ma przy plaży plac zabaw.

Kreta, jeden z wielu pięknych wysp greckich, posiada prawie 100 kilometrów plaż. Plaże wzdłuż północnego wybrzeża są piaszczyste i bardzo rozwinięty; plaże wzdłuż południowego wybrzeża są żwirowe, ale ciszej i mniej turystów. Oprócz długich odcinkach Krety na plaży, woda jest głęboka, czyste niebieskie, które kusi nawet najbardziej niepewny pływak. Kreta jest także domem dla wielu małych, urokliwych wiosek, które przeniesie Cię do czasów klasycznych. Należy zauważyć, że Grecja jest domem dla tak wielu ruiny i zabytki, istnieją ścisłe wytyczne dotyczące nurkowania i beachcombing.

Ibiza jest jednym z najgorętszych miejsc w tych dniach. Znajduje się w Hiszpanii na Costa del Sol, Ibiza oferuje 56 plaże otoczone bujną roślinnością i turkusową wodą - a także wiele, wiele klubów nocnych skoków. Popularne wśród biesiadników, można znaleźć bardziej spokojne obszary, w których można odpocząć i odzyskać od dzikich nocy tego miasta. Sporty wodne są bardzo popularne na plaże na Ibizie, więc warto zabrać ze sobą sprzęt do nurkowania lub deskę.

Wybierz ośrodek plażowy, że przeznaczony do Twoich potrzeb.

Ośrodki wczasowe wydają się być w obszarach o ciepłym klimacie przez cały rok, mają restauracje, baseny i zorganizowane działania na miejscu i rozrywki. Często kurort zlokalizowany zostanie na najlepszych plaż w danym obszarze. W ośrodku all-inclusive, płacisz cenę pakietu, który obejmuje wszystkie te rzeczy. Bo nie jest tak mało dla Ciebie, jako urlopowicz się martwić po dotarciu na miejsce, plaża ośrodki stały się bardzo popularne, i obecnie wiele różnych rodzajów, z których każda ma konkretnych odbiorców. Niektóre ośrodki zaspokoić singli i przyjmującego wiele działań, które zachęcają mingling. Inne ośrodki dla par szukających prywatności, podczas gdy inne mają wiele funkcji i usług przyjaznych rodzinie. Jeszcze inni odwołać się do starszych osób. Ważne jest, aby wiedzieć, jakie konkretne ośrodki oferują tak, że masz urlop, który pasuje do Twoich potrzeb. Na szczęście, większość nadmorskich kurortów są bardzo jasne, na co jest wliczone w cenę pakietu, jakie działania i rozrywki jest opisywany i czy dzieci są zakwaterowane.

Poświęć trochę czasu, aby znaleźć spokojniejsze plaże w ruchliwej i turystycznej w obsłudze przybrzeżnej Tajlandii.

Tajlandia ma jedne z najlepszych plaż na świecie, ale tylko po tłumy turystów nie musi prowadzić do nich. Tajlandia oferuje mieszankę bardzo rozwiniętych obszarach z wielu nadmorskich kurortów i dziewiczych plaż, które mogą sprawić, że czujesz się jak w nieznane terytorium. Khao Lak krawędzie przeciwko Morza Andamańskiego i nie został jeszcze bardzo rozwinięta i oferuje żółty piasek i czysta woda. Oferuje on fale, które mogą być problemem dla małych dzieci. Na południe od Khao Lak jest Wyspa Phuket z jego znanych kurortów. Jest to największy, najbardziej rozwiniętym i najbardziej kosztowne wysp Tajlandii. Unikać popularny i przepełnione Patong Beach i poszukiwać mniej gęsto zaludnionych plaż na północno-zachodniej i południowo-zachodniej stronach Phuket, takich jak Nai Harn, Nai Thon i Mai Khao, która jest tak odizolowane, że jest to bezpieczne miejsce do wylęgu żółwia. Ostatnio popularny jest w Ko Phi Phi, z jego turkusowe wody, białym piasku i palm. Obwodnica ruchliwego centrum i znaleźć bardziej dziewicze i prywatne warunki w Loh Dulum Bay. Stosować się do lokalnych przewodników po więcej pomysłów.

Ocean jest domem dla niektórych z najbardziej znanych na świecie tropikalnych plaż.

Ocean jest oczywiście ogromna, a tysiące kilometrów od wody można oddzielić małe raje wyspy, które dot jego przestrzeń. Południowy Pacyfik był archetypem egzotycznych i tropikalnych Raj z czasów Bounty przez czas Gauguina za spędził malowanie Tahitian piękno i krajobrazy, a fascynacja ludzi z tych wysp trwa do dziś. Choć istnieje wiele potencjalnych miejsc docelowych, dwa z najbardziej znanych i najczęściej oferują urlopowiczów równowagi egzotyki i cywilizacji są Bora Bora (Polinezja Francuska) i Palau. Matira Plaża na Bora Bora jest powszechnie znany, i jest domem dla największych nadmorskich kurortów, w tym Hotel Bora Bora i Club Med. Wiele ośrodków wyposażone pokoje, które są chaty na palach nad spokojnym, głębokim turkusową lagunę. Bora Bora jest atol, co oznacza, że ​​wyspa jest otoczona przez laguny, która jest oddzielona od otwartego oceanu rafą koralową, tworząc spokojną, ciepłą wodę do kąpieli, a także ochrony wielu gatunków, które zachwycą amatorów i płetwonurków. The Rock Wyspy Palau słyną z wyjątkowej koralowców i wspaniałych plaż. Woda wokół Rock Islands jest ciepło przez cały rok, a wyspy otoczone są obfitych podwodnej przyrody sprawia, że ​​Palau mekka nurków. Inne unikalne cechy Palau to Jellyfish Lake, śródlądowego morza wypełnione meduzy, które straciły swoją potrzebę i zdolność do żądło przez setki lat, a II wojna światowa resztek, takich jak czołgi i artylerię, które stały się podstawą dla tropikalnej roślinności.

Weź przykład z wieków ludzi "w wiedzy" i sprawdzić plaże w północno-wschodniej Stany Zjednoczone.

Północno-wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych znajduje się na plaże, na których pielgrzymi wylądowali, w pobliżu których baronowie ery przemysłowej budowali swoje domki dworskich lato "," i te plaże wciąż przyciągają turystów, którzy szukają elitarnych okruch idyllicznej letniej zabawy. Podczas północno-wschodnie plaże są naprawdę nadaje się tylko do kąpieli i odpoczynku w sezonie letnim, ich naturalne piękno i bogata historia ma wiele do zaoferowania przez cały rok. Moshup Plaża na Marta Winnica jednej z plaż pobudzeń Nowej Anglii. Jest lekko trudno dotrzeć do piaszczystej odcinek z tło czerwone gliny klify i latarnię morską Gay Head. W przeciwieństwie do wielu innych plaż na wyspie, Moshup wychodzi na otwarte ocean i fale rolki w ciągu niektórych gładkich głazów, które tworzą piękny vista. Main Beach w East Hampton (Long Island), Nowy Jork, przyciąga artystów, rodziny i elity Nowego Jorku ze swoim białym piaskiem, pyszne homary, białe lasów sosnowych w pobliżu, a miasto wypełnione eleganckich butików i restauracji dla smakoszy. Cape May, New Jersey, zdaje się stać w najlepszym amerykańskim epoki wiktoriańskiej: National Historic Landmark, Cape May ma wiele historii, w dodatku w bardzo przyjazna dla rodzin plaże, które zachwalają jedne z najczystszych wód i najlepsze- utrzymane odcinki piasku na wschodnim wybrzeżu.

Plaże Hawajach oferują piękno stworzonego przez ekstremalne naturalnych kontrastów.

Wyspy Hawajach oferują wiele egzotycznych i piękne plaże - trochę piasku, trochę koral, niektóre czarne z erupcji wulkanicznych, które tworzą te raje. Każda wyspa ma niezliczone ukryte klejnoty, ale jest kilka, które zgodziły się być jednymi z Hawaje - i na świecie - najlepsze plaże.

Na Maui, Wailea Beach jest jednym z najlepszych plaż rodzinnych Hawajach. Szeroki i dobrze zacieniony, oferuje dobre nurkowanie i pływanie. Idź wcześniej w czasach, ponieważ parking jest trudne i morskie prądy mogą być silne w godzinach popołudniowych. Również na Maui, Palauea Plaża jest niezabudowana i zaciszne. Palauea jest pomysł dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ jego woda jest płytka, a plaża jest osłonięte od wiatrów. Podwodne formacje skalne czynią go atrakcyjnym miejscem dla nurków i amatorów, choć trzeba przynieść własne jedzenie i napoje, a jego odosobnienie oznacza brak stoisk z przekąskami i restauracji. Podobnie, ta plaża nie jest patrolowane przez ratowników.

Na wyspie Oahu, Hanauma Bay Nature Preserve znajduje się w kraterze wulkanu, i oferuje światowej klasy nurkować. Ten obszar ochrony ma surowe przepisy dotyczące ochrony środowiska, w tym jej nie palenie, bez konsumpcji żywności i Preserve pozwala tylko 2000 odwiedzających dziennie. Idź wcześnie i przestrzegać zasad, a będziesz miał po-in-a-lifetime.

Na wyspie kuai, Poipu Beach Park jest jednym z najlepszych plaż na Hawajach do pływania, i jego okolice są wyjątkowe. Lawy stworzyliśmy granice hartowanej lawy, które tworzą osłonięte baseny, które są idealne dla dzieci, a podczas gdy inne obszary plaży może mieć intensywnego surfowania.

Zdecyduj, jaki rodzaj plaży chcesz odwiedzić.

Ponieważ plaża jest po prostu gdzie ocean (lub inny zbiornik wodny) spotyka się z ziemi, ich cechy i swoje doświadczenia z nich będzie szeroko zróżnicowane. Niektóre plaże są kamieniste i zimno, podczas gdy inni mają proszku miękki piasek i ciepła woda - lub połączenie można myśleć. Plaże istnieje w Arktyce oraz w tropikach, na wyspach pustyni iw miastach. Po wyborze typu jest najlepsza plaża dla Ciebie, pomyśl o tym, co idealne doświadczenie plaży będzie. Jeśli lubisz leżeć na piasku w słońcu i pływać w ciepłej wodzie, należy spojrzeć do klimacie tropikalnym. Jeśli chcesz, aby przeczesać plażę skarbów i obserwować foki grając na morzu, północne wybrzeża Nowej Anglii może być właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś w podróży przygody i chcesz doświadczyć egzotyczne gatunki, to tropikalna wyspa i stosunkowo słabo rozwinięty miejsce może być zabawne przeznaczenia. Jeśli są Państwo zainteresowani w plaży, która podwaja jako sceny społecznej, może chcesz spróbować swoich sił w bardziej rozwiniętych plaż, takich jak te w Europie Południowej, na Florydzie i innych miejsc słyną z nadmorskich kurortów.

Najlepsze miejsca na ślub plaży

Najlepsze miejsca na ślub plaży


Czy jest bardziej romantyczne tło do ślubu niż złoty zanurzenie słońca poniżej horyzontu błękitnego kobaltu? Wiązania węzła na piasku staje się coraz bardziej popularne w ostatniej dekadzie. Te dni dziesiątki Oceanside kurortów w najbardziej niesamowicie wspaniałe miejsc na Ziemi pomagają panien i kawalerów wymiany śluby wśród słońce, piasek i fale.

Najlepsza Plaża Ślub Podróż Opcje

Nie wszystkie wesela odbywają się w ramach tradycyjnego kościoła. W rzeczywistości, coraz więcej narzeczonych starają się rozpocząć swoje życie razem jako mąż i żona w komplecie z docierania fale i kołysząc dłonie służących jako sanktuarium łonie natury. Jeśli szukasz miejsca na niezapomniany ślub na plaży, a następnie rozważyć wyjście do popularnego miejsca przeznaczenia ślubu.

Hawaje

Ten niesamowity raj wyspa została gospodarzem wesela na plaży przez dziesięciolecia. Dzięki światowej sławy plaże, krystalicznie czystej wody i tropikalne bryzy, Hawaje to doskonałe miejsce dla malowniczym zamian przysięgi. Co więcej, ponieważ państwo składa się z ośmiu głównych wysp, trzeba wybierać z kilku znakomitych plaż, gdzie ty i twój ukochany się zanurzyć.

Maui, Big Hawaje, Lanai, Oahu i Kauai są najbardziej popularne wyspy w którym poślubić na plaży. Wszystkie wyposażone są w najwyższej klasy kurorty, które oferują pakiety weselne, które zazwyczaj obejmują:

 • Pomoc w uzyskaniu licencji małżeństwa
 • Usługi z sędziowania
 • Kwiaty
 • Świece
 • Muzyka
 • Fotograf
 • Ciasto
 • Toast szampanem po ceremonii

Większość ośrodków na Hawajach oferują kompleksowe usługi, pakiety luksusowych weselne, które zapewniają wszystko, od wesela do recepcji estetyczną wypełnione na plaży i noclegi miesiąc miodowy.

Floryda

Marry w Cocoa Beach na Florydzie.

Floryda jest znana z jednych z najbardziej malowniczych plaż w Ameryce Północnej. Ponadto w wodach wokół Sunshine państwa należą do najbezpieczniejszych na świecie dzięki ich wodach płytkich i łagodne fale. Te elementy składają się na Oceanside miast w Florida dziewiczych miejsc na ślub plaży pamiętać.

Miasta, takie jak Fort Myers, są hot spot dla par chcących się związał na piasku. Obszar na niefrasobliwe atmosfera, niedrogi kurortów, najwyższej klasy restauracje i kluby nocne oferują eklektyczny kosmopolityczne miejsce na niezapomniane wesele. Co więcej, od wesela na plaży są tak powszechne w stanie, to łatwo znaleźć lokalne pakiety weselne, które mogą być dostosowane do Państwa życzeń i budżetu. Dla tych, którzy chcą w pełni zanurzyć się w słońce, piasek i fale, Fort Myers oferuje ślub plaży rejs na wyspę, gdzie można Useppa można świętowania zaślubin pośród wspaniałość tropikach Florydzie.

Karaiby

Z Jamajki do Aruba, Saint Lucia na Turks-i-Caicos, Caribbean oferuje jedne z najbardziej poszukiwanych miejsc na plaży ślubnych na świecie. Wyspiarski kraj dysponuje niespotykane widoki, jak również fascynującą kulturę i historię. Wesela odbywają się na plaży na Karaibach, w zdumiewająco wysokim tempie, co oznacza, że ​​o ile nie będzie miał problemu ze znalezieniem wielu dostawców do wyboru, trzeba będzie ustalić datę, z wyprzedzeniem, jeśli chcesz mieć pewność, że na plaży Miejsce nie jest już zajęta.

Niektóre plaże są bardziej popularne niż inne na wesela. Na przykład, w Palm Beach na Arubie jest magnesem dla par do ślubów wymiany. Obszar ten jest domem dla kilku najwyższej klasy ośrodków, które pochwalić nieskazitelną biały piasek, a także wspaniałe sztucznych basenów i wodospady. Inne popularne miejsca na plaży ślub na Karaibach to Lime Cay, Turtle Beach, Blue Lagoon Beach, Plaża i Punta Handicurari Brado Beach. Każdy oferuje wyjątkowe funkcje, takie jak dramatyczne linie wybrzeży i kolorowych ryb.

Europa

Tropiki nie tylko domem dla najlepszych miejsc plaży ślubnych. Europa tętni olśniewających miejsc plażowych. Na przykład, Riwiera Francuska oferuje wspaniałe klify pomarańczowe, złociste plaże i turkusowe wody. Wesela tutaj wychodzą na Morze Śródziemne, który służy również jako idyllicznym otoczeniu ekskluzywnych hoteli, że dla niektórych z wyposażone najbardziej luksusowych pakietów ślubnych na świecie.

Typowy pakiet ślub plaży w hotelu Riviera Francuska obejmuje romantyczną ceremonię Ślubowanie wraz z motywami kwiatowymi i dekoracji, plus recepcji obiad i tańce nad morzem w popularnym klubie na plaży. Ponadto, nie wychodzą Cannes. Hotspot dla sławnych i bogatych jest domem dla Croisette, czyli tam, gdzie znajdują się wszystkie najlepsze hotele przy plaży. Wystarczy pamiętać, że nie wszystkie europejskie plaże są pełne w proszku miękkim piasku; raczej wiele kamyki fabularne, więc należy odpowiednio zaplanować.

Plaża Porady ślubne

Ślub na plaży może być jednym z najwspanialszych doświadczeń w życiu. Ponieważ miejsce jest na zewnątrz, nie ograniczają się do tradycyjnych elementów. To pozwala na swobodę projektowania ślub swoich marzeń. Możesz zdecydować się na wyjątkowe miejsca na plaży. Jeśli jednak zdecydujesz się związał na zacisznej odcinku piasku, należy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo i komfort swoich gości. Wreszcie, na kameralny i romantyczny ślub plaży można rozważyć czasowe swój pierwszy pocałunek, jak mąż i żona w czasie z zachodem słońca. Może się to zdarzyć tylko w planowaniu zaliczki, więc należy zrobić swoją pracę domową przed świętować początek nowego życia na plaży.

Historia Sukienka w Ameryce Środkowej i Meksyku

Artefaktów kulturowych, takich jak odzież i tkaniny służą również jako znaki, które komunikują się wizualnie w niemym języku. Komunikat ten jest rodzajem umiejętności wizualnej: zapoznanie się z językiem tekstyliów jest podobna do nauki czytania, tylko oznacza, że ​​uczenie się, jak czytać tkaniny, odzież, i jak to jest zużyta. Dla niewprawnego oka, tradycyjne ubrania noszone przez rdzennych mieszkańców Meksyku i Ameryki Środkowej może zaimponować i zdziwienie. To może być haftowane lub handwoven w kolorach tęczy z geometrycznym, kwiatów, zwierząt lub człowieka zdjęć lub opracowane z wykończeniami handlowych. Odzież może przekazać kategorie odnoszące się do rankingu, klasy, statusu, regionu lub miasta, religii, wieku (Schevill 1986).

Geografia

Meksyku i Ameryki Środkowej obejmuje chłodne i ciepłe wyżyny umiarkowany tropikalnych nizinach i wysp. Wielka północna pustyni przecinają Sierra Madre, który rozciąga się z południowego Meksyku i Ameryki Środkowej i tworzy wyżyny i jest zamieszkany głównie przez ludność tubylczą. Na zachodzie jest Ocean Spokojny i Zatoki Meksykańskiej i Morza Karaibskiego leżą na wschodzie. Wulkany, gęste tropikalne dżungle, długie odcinki plaż, głębokie kaniony i żyzne doliny górskie dzielą kulturową historią sięgającą ponad 3000 lat, od 1500 roku pne do CE 1519. Wielkie centra ceremonialne rozkwitły w odległych obszarach geograficznych połączonych sieciach handlowych. Kontrastowe warunki środowiskowe oraz szeroka gama surowców wpłynęły na ewolucję odzieży i przyczyniły się różne style w użytku na początku dwudziestego pierwszego wieku.

Trwałość i Innowacji

Dlaczego typowe tkaniny produkcji odzieży i uparcie części Meksyku, Gwatemali i Panamy, a nie z Hondurasu, Salwadoru, Nikaragui i Kostaryce? Niektóre czynniki do rozważenia są: izolacja geograficzna miast i regionów; kontynuacja rynków i cyklu fiesta; symbolization ideałów miejskich w odzieży; i zróżnicowanie hierarchii cywilno-religijnych poprzez ubranie. Bliżej do obszarów miejskich, męskie i dziecięce sukienka w stylu zachodnim zastąpił typowe ubranie. Pragnienie, aby ubierać się jak reszta świata, która jest promowana przez telewizję i turystyki, stworzył rynek dżinsy, T-shirty i buty sportowe. W przeszłości, z zewnątrz szablonowy rdzennych społeczności jako z natury konserwatywne i odporne na zmiany. Dwa sprzeczne zasady, jednak wpływać na produkcję włókienniczą: artystyczne, twórcze impuls do innowacji i konserwatywne ograniczenia, co jest tradycja związana. Artyści z krosna i igły napisania odpowiedzi na nowych materiałów, technik i patronów-turystów, którzy, przedsiębiorców, lub doradców zaangażowanych w tekstyliów marketingowych za granicą. Impuls mody jest częścią innowacji i nowe trendy odzieżowe wśród niektórych grup wiekowych może być obserwowane w sposób noszenia odzieży, kolory i wzory oraz układ (Schevill 1997, ss. 129-143).

Sukienka Formularz przeżycia

Obecne we współczesnej rodzimej sukni to, co niektórzy nazywają prekolumbijskiej przeżytki formularza sukienka, takich jak kobiety huipil lub górnej odzieży ciała i małej quechquémitl ramię lub szal, jak również calzone mężczyzny lub spodnie i kurtki bez rękawów , istnieją również tworzą Hiszpanie przetrwały xicolli sukni.. Bluzki damskie, welony głowy, zebrane spódnice, dopasowane spodnie męskie i kurtki, sombrero, i, oczywiście, buty dla mężczyzn, jak i kobiet, to tylko kilka przykładów.

Kombinacje zachodniej i tradycyjne

Miejskich i wiejskich wciąż mężczyźni opuszczają swoje domy sezonowo do pracy na dużych kawy i bawełny finca plantacji) (i nosić ubrania w stylu zachodnim, w celu uniknięcia dyskryminacji rasowej wobec nich. Ale w fiesta czas, ludzie wracają do swoich społeczności i nosić typowe ubranie i uczestniczyć w tradycyjnych działań zwanych costumbre. Kobiety i mężczyźni mogą korzystać z kilku elementów tradycyjnych strojach wraz z zachodnim stylu sukni. Rebozo lub perraje, szal, jest dobrym przykładem (Logan i wsp. 1994). Oba ladinas i mestizas (osoby mieszanych Indii, Afryki, i / lub hiszpański przodków, którzy nie należą do jednej z miejscowych grup kulturowych) obejmują rebozos w ich strój zespołu. Innym zjawiskiem mody dotyczy adaptacji inne niż hiszpańskie style zagranicznych strój. Tarahumaras (Raramuris) z Chichuahua w Sierra Madre, pod wpływem misjonarzy, przyjęła aspekty kultury nie-Indian, przy zachowaniu tradycyjnej sztuki, takich jak tkactwo. Ich ubrania są szyte ręcznie z tkanin wzorzystych komercyjnych pełną spódnice i bluzki, niektóre z peplums. Kobiety nakrycie głowy z tkaniny w stylu chustą, podczas gdy mężczyźni nadal nosić turbany i przepaski biodrowe z białej bawełny handlowej (zielony 2003). Męskie mam głośniki Todos Santos Cuchumatán, Huehuetenango (Gwatemala), dostosowany czarne wełniane dostosowanych overpants, styl noszony przez francuskiej marynarki wojennej, który odwiedził Gwatemalę w połowie XIX wieku i nosić je na swoich własnych handwoven długie spodnie. W południowo-wschodniej Ameryce Środkowej, na północ od wybrzeży Panamy, są wyspy San Blas zamieszkałych przez rdzennych Kunach. Molas kobiece lub bluzki, wykonane są z bawełny wielokolorowe komercyjnych. Dwa podobne misternie ręcznie szyte panele appliqued zdobią kobiety bluzka z przodu iz tyłu. Niektóre z obrazów odzwierciedla wpływy zewnętrzne, jak widać na billboardy, reklamy i telewizji.

Art of the Weaver

Przed Conquest, oczekiwano kobieta splot dla siebie i swojej rodziny, a do produkcji ceremonialne stroje do stosowania w świątyniach i jako ofiary. Dobrze tkacz miał statusu w społeczności, jak ona dopiero w dwudziestym pierwszym wieku. Odzież i tkaniny produkowane również dodatkowy dochód, gdy się na sprzedaż. Dzieci nauczyły przez naśladownictwo, oglądanie ich matki kręcić, przygotowania przędzy, warp krosna, i splot. W wieku dwunastu lat, czy im się to podoba, tkactwo należy traktować poważnie. Przed tym, to jest jak gra, ale pogodzić lat szesnastu, kobieta musi być dokonane tkacz.

Oś czasu

Meksyk

1519
Przyjazd Cortés
1521
Imperium Azteków upadek
1528-1535
Zasady Meksyk Royal Audiencia, zwanej Nowej Hiszpanii
1535-1810
Okres Colonial
1810-1821
Rewolucja meksykańska
1821
Niezależność od Hiszpanii

Gwatemala

1523
Inwazja Alvarado
1524
Podbój różnych grup Maya
1523-1821
Okres Colonial
1821
Niezależność od Hiszpanii

Krosnach

Backstrap wiązka była używana w Meksyku i Ameryce Środkowej od 1500 roku pne Majowie ceramiczne figurki odzyskane z Jaina wyspie na wschodnim wybrzeżu Meksyku jest tkacza w jej backstrap krosna. Ta wiązka jest czasami nazywany hip-krosna lub trzymać-krosna (telar de palitos), i chociaż oba samce i samice rdzennych tkacze produkują tkaniny na to proste urządzenia, to jest w dużej mierze związane z kobietami. Gdy tkanina często selvaged na obu końcach, jest usuwany z krosna tylko pałeczki i liny pozostaje. Również w użyciu są tyczonymi poziome krosna i podłoga lub pedał krosnach wprowadzone przez hiszpański po podboju. Tkactwo tego rodzaju uczono miejscowych mężczyzn, którzy szybko nauczyli się produkować metraż, niezbędnym dla wyciętych i szyją dostosowane mody w języku hiszpańskim. Na początku 2000, tkacze w męskich Zapotekowie Teotitlan del Valle, Oaxaca (Meksyk), tkają dywany i drobnych wełniane koce na pedał krosna i dwukrotnie Ikat tkaniny bawełniane do spódnic jest tkana w Salcajá, Quezaltenango (Gwatemala), przez Majów mężczyzn. Zarówno samce i samice tkaczy w obszarze (Gwatemala) Totonicapan używać unikalny warsztat tkacki, który łączy funkcje back-pasek i pedał krosna do tworzenia opaski. Ponadto, zarówno rysować i produkcji krosien żakardowych tkaczy wielkiej złożoności metraż.

Materiały

Bawełna jest najważniejszym włókien dla tkaczy ponieważ w czasach prekolumbijskich. Obie odmiany są długo odcinkowych białej bawełny i krótki odcinkowych, płowe kolorowe bawełniane znany jako ixcaq, ixcaco, coyuche lub cuyuscate agawy, juki., I innych włókien roślinnych, jak i farbowanych włosów i piór królika są jeszcze w używać. Ptaków suknia ślubna nadal być noszone przez kobiety Zinacantán Tzotzil, Chiapas (Meksyk). Po hiszpański wprowadził owce, wełna została szybko przyjęta przez rodzimych tkaczy za jego ciepło, jego mocnej i grubej fakturze, i jego zdolności do podejmowania barwników. Dla ornamentyki, kolorowe importowanego jedwabiu, bawełny, perłowego haftu, różne bawełny i przędzy syntetycznej są zatrudnieni.

Barwniki

Ze względu na niedostatek archeologicznych pozostałości tekstylnych, to nie ma pewności co do tego, co naturalne barwniki były zatrudnione w prekolumbijskich tekstyliów. Pomalowane kodeksy, ceramika, i inne materiały wizualne dają pewne wskazówki (Anawalt 1981). Indigo (niebieski), Brazylia drewna i koszenila (czerwony), palo de tinta (czarny), rtęci (czerwono-brązowy) i rozpierzchła plamica (lawenda) mogą być w użyciu. 1856 wynalazek barwników chemicznych w Europie rozszerzył paletę kolorów na całym świecie. Barwniki te szybko zostały przyjęte i stosowane wraz z niektórych naturalnych barwników. Przez początku 2000 roku, naturalne barwniki zostały ponownie wprowadzone do wielu tkaczy Meksyku i Gwatemali i hafciarki. Rainbow kolorystyka jest przewidywalne i przyjemny aspekt XXI-wiecznej odzieży.

Techniki

Osnowę tkaniny z przewagą dodatkowego wątku brocading jest jednym z najczęściej reprezentowane kombinacji. Jest to technika do dekoracji tkaniny, a jednocześnie na krośnie. Istnieją trzy rodzaje brocading: single-stojące z wzorem rozpoznawalnej na jednej stronie; twofaced z ozdobnym przędzy pływającej na spodniej stronie pomiędzy obszarami wzoru stanowią odwrotność wzoru; i dwukrotnie w obliczu brocading który tworzy niemal identyczny wzór po obu stronach. Inne techniki obejmują przede wszystkim, haft, a następnie na drutach, linkę, szydełkowania, i więcej. Jak z akceptacją barwników chemicznych, nadejście maszyny do szycia i dostępności komercyjnej i wykończenia tkaniny zostały zastąpione w wielu dziedzinach, co zostało wcześniej zrealizowanych przez strony.

Ikonografia

Ikonografia jest zróżnicowana. Geometryczne kształty, rośliny, zwierzęta i człowieka obrazy są tkane w reprezentacyjnej, stylizowane lub abstrakcyjnie. Dokładne znaczenie tych projektów dla tkaczy nie mogą być znane, ponieważ są one częścią zbiorowej świadomości lub mitycznej historii i faktycznie nie omówione. Odzież jest pamięć.

Repertuar krawieckie

Istnieje wielka różnorodność rodzimych odzieży noszonej w całym tym ogromnym obszarze geograficznym. Poszczególne style odzieży, są jednak wspólne tradycje.

Kobiety

Górna część garderoby lub huipil, słowo Nahua, jest najważniejszym elementem ubioru kobiety. Nahua był język Azteków i nadal jest używany w wielu meksykańskich społeczności. Huipil mogą być krótkie lub długie, z dwóch lub trzech backstrap lub podłogowych majaczyły kawałki połączone razem, czasem z ozdobnymi szwami i szyi i otworów ramienia. Konstrukcje są tkane jako część procesu tkania, haftowane lub tkanin komercyjnych, takich jak taśmy lub rickrack, mogą być dodawane. Szczególnie dobrze, handwoven; lub haftowane huipiles są noszone przez Zapoteków Oaxaca w Meksyku, a przez Majów z Chiapas, Jukatan, i Gwatemali. Spódnice są albo zawijanie i utrzymywane w miejscu przez szerokie lub wąskie pasy handwoven lub zebrane w talii. Tkanina może być stały kolorowe, często ciemne niebieskie lub wzorzyste bawełny podłogi majaczył. W tie-barwione lub Ikat (Jaspe) wielokolorowe spódnice z K'iche "i Cakchiquel Majów (w Gwatemali) są znakomite. Wielofunkcyjne backstrap-majaczyły tkaniny są niezbędne do pokrycia głowy i owinąć żywności lub obiektów. Fartuchy są wycięte i szyć ubrania, a Hiszpanie formularz sukienka przetrwanie, która serwuje dekoracyjne, jak również celów funkcjonalnych. Ozdoby głowy i włosów jest szczególnie ważne. Yalalags Oaxaca używać ciężkich nakrycia głowy przędzy, podczas gdy wiele Majowie nosić Tapestry tkane opaski z wyszukanymi frędzlami. Kobiety z północnej Sierra Puebla (Meksyk) do perfekcji sztukę haftowanej bluzce z maszyny do szycia (Anawalt i Berdana 1994). Na początku 2000 roku, młodzi Maya kobiety Chiapas haftowane motywy na ich bluzki tkaniny handlowej, podczas gdy w przeszłości, wystrój był wynikiem dodatkowego wątku brocading. Ubranie quechquémitl, peleryny lub barku, jest nadal używane przez starszych kobiet Otomi i Nahua w Puebla, a duże tkaniny barkowe są w powszechnym użyciu na całym obszarze. Sandały i biżuteria zakończyć kobiety strój zespół.

Mężczyźni

Dopasowane spodnie, luźne i utrzymywane z szerokim pasem, są białym manta lub bawełny handlowej, jak również handwoven wielobarwne tkaniny. Jak z huipiles kobiet, koszule mogą być krosna urządzone. Torby na ramię są z dzianin bawełny i wełny. Często ludzie tworzą własne torby. Inne są na sprzedaż, popularnego punktu turystycznego. W chłodniejszych regionach, ludzie potrzebują overgarments czarnego lub wielokolorowe wełny i barkowych i biodrowych koce. Ściereczki do głowy Handwoven może być noszony pod sombrero w sposób piratów. Hatbands często zdobią sombreros. Dostosowane bawełna lub wełna kurtki, wraz ze stylem bez rękawów, noszone są przez koszulę. Mężczyźni również nosić sandały lub buty.

Dzieci

Dzieci przebierają jak ich rodzice, gdy jest to możliwe, w mniejszych wersji typowej odzieży.

Okazje do odzieży specjalnej

Każdy region ma charakterystyczne style sukienka na specjalne okazje; te style pochodzą z tradycji rodzinnych i obszaru, a czasem hołd wydarzeń historycznych.

Cofradías

Istnieją organizacje religijne związane z Kościołem katolickim dla mężczyzn i kobiet, zwanych cofradías. Uczestnicy dbać kościoła, figury świętych, i sponsora ceremonii religijnych często w ich własnych domach. Kobiety noszą ceremonialne huipiles, a mężczyźni wykazać ich znaczenie w społeczności ze specjalnymi ściereczkami głowy, kurtki, i kapelusze.

Konkursy, Festiwale, Fiesty

Rdzenna ludność nosi specjalną odzież na uroczyste okazje. Na przykład, w Salwadorze do fiesty, białe bluzeczki bawełniane z ruffled haftem i czerwonego długich białych ruffled spódnice zastąpić sukienkę w stylu zachodnim (Valasquez 2003). W wielu regionach Gwatemali i Meksyku, są konkursy piękności, w których noszą tradycyjne stroje najpiękniejszych dostępne rdzennych i Ladina zawodnicy. Fiesta świętuje dzień święci "są okazją do kostiumach tańców, które często są pochodzenia hiszpańskiego, oraz specjalne stroje taneczne wynajęte są wymagane przy takich okazjach. Quinceanera lub XV urodziny dla młodej kobiety to kolejna okazja do odzieży specjalnej.

Współczesna sukienka Meksyku i Ameryki Środkowej zawdzięcza swoje bogactwo i różnorodność do fuzji style odzieży i tekstyliów ze Starego i Nowego Świata.

Zobacz także Haft; Handwoven Tekstylia.

Bibliografia

Anawalt, Patricia Rieff Indian Odzież przed Cortes Norman:.. Uniwersytetu Oklahoma Press, 1981. pionierskie badania badania, które patrzy na różnych materiałach wizualnych ustalenia prekolumbijskich rdzennych sukienkę.

Anawalt, Patricia Rieff i Frances F. Berdan. "Meksykańskie Tekstylia". National Geographic Society w dziedzinie badań i poszukiwań 10, no. 3 (1994) 342-353. Eksploracji akulturacji, jak zmiany są zintegrowane współczesnej rodzimej odzieży.

Arriola de Geng, Olga Los tejedores w Guatemala y la influencia Española en el Traje indigena Guatemala City:.. Litografias Modernas, SA, 1991. dyskusji hiszpańskiego wpływu na Gwatemali rdzennej sukni.

. Asturias de Barrios, Linda i Dina Fernandez Garcia, red La Indumentaria y el tejido mayas się Través del tiempo Guatemala City. Museo Ixchel del Traje Indigena, 1992. Dostępny w języku hiszpańskim, a także w angielskim tłumaczeniem, uczeni omówić ewolucję Maya sukienka i tkania z perspektywy historycznej.

.. Asturias de Barrios, Linda, wyd Nuestra nacionalidad tiene su propia identidad Gwatemala: Prensa Libre, occidente Corporación 1995. opis w języku hiszpańskim w języku i różnorodność odzieży wśród Majów w Gwatemali.

.. Cordry, Donald, i Dorothy Cordry meksykańskich Indian Kostiumy Austin i London: University of Texas Press, 1968. Pierwsze kompletne studium meksykańskiej Indian sukni.

Zielony, Judith Strapp. Kontakt osobisty, 8 maja, 15 maja 2003 roku.

. Johnson, Grace, i Douglas Sharon Cloth i utwardzania. Ciągłość i zmiana w Oaxaca San Diego, CA .: San Diego Muzeum Człowieka w San Diego Muzeum Papers nr 32, 1994. Johnson koncentruje się na rodzimym odzieży Oaxaca i prezentuje Oaxaca kolekcji tekstylnych w San Diego Muzeum Człowieka. Schevill omawia komunikatywny charakter rodzime i Metysów odzież i tkaniny w Meksyku i Gwatemali.

Logan, Irene, Ruth Lechuga, Teresa Castello Yturbide, Irmgard Weitlaner Johnson i Chloë Sayer Rebozos de la colección Robert Everts Mexico DF:.. Museo Franz Mayer-Artes de Mexico, 1994. W hiszpańskim, uczeni prześledzić historię Rebozo od Perspektywa kolekcji Franz Mayer.

.. Morris, Walter F., Jr., i Jeffrey Jay Foxx Living Maya Nowy Jork: Harry N. Abrams, 1987. porządku opis Maya życia w Chiapas, Meksyk, publikacji przełomowym.

O'Neale, Lila M. Tekstylia od Highland Gwatemala Publikacja 567. Washington, DC:. Carnegie Institution of Washington 1945. Pierwsze kompletne studium Maya tekstyliów Gwatemali. Znakomity kawałek stypendium z wielką dbałością o szczegóły.

Osborne, Lilly de Jongh Indian Rzemiosła Gwatemali i Salwadoru Norman:.. Uniwersytetu Oklahoma Press, 1965. Autor łączy folklor z nią na własne oczy pionierskie doświadczenia w dziedzinie, w pierwszej połowie XX wieku.

Salvador, Mari Lyn Art of Being Kuna Los Angeles:.. UCLA Fowler Muzeum Historii Kultury, 1997. Katalog wystawy, która w pełni dokumenty wszystkie aspekty Kuna życia.

. Sayer, Chloë Stroje Meksyk Austin. University of Texas Press, 1985. aktualizację księgi Cordrys, także sekcje dotyczące wstępnego Conquest, post-Conquest i tekstyliów dwudziestowiecznych.

. Schevill Margot Blum Kostium jako komunikatu: Kostiumy Etnograficzne i tekstyliów z Ameryki Środkowej i Centralnej Ameryki Południowej Bristol, RI. Haffenreffer Muzeum Antropologii, Brown University, 1986. ostrości na tekstyliów z Meksyku, Gwatemali, Peru, i Boliwii w kolekcji Haffenreffer muzeum i teoretycznej dyskusji na temat stroju jako komunikacji.

- Maya Tekstylia Gwatemali. Gustaw A. Eisen Kolekcja 1902 Austin: University of Texas Press, 1993. zbiórki Eisen najwcześniej i najlepiej udokumentowane Maya kolekcji tekstylnych obowiązują. Wliczony jest esej Krzysztofa H. Lutz, że patrzy na późno-XIX-wiecznych Gwatemali Majów i esej porównanie kolekcji Eisen z przeglądem Maya tekstyliów z 1980 roku.

Schevill Margot Blum, Janet Katarzyna berło i Edward B. Dwyer, red tradycje włókiennicze Mezoameryki i Andów:. Antologia Austin. University of Texas Press, 1996. Dwadzieścia jeden badacze piszą o specyfikę współczesnej Andyjskiej i Mezoameryki odzież, tkania i farbowania technologiczne i marketingowe praktyki.

Schevill Margot Blum, ed, i Jeffrey Jay Foxx, fotograf Tradycja Maya Textile Nowy Jork:... Harry N. Abrams, 1997. Cztery uczeni, James D. Narody, Linda Asturias de Barrios, Margot Blum Schevill, a Robert S . Carlsen, pisać o życiu Majów w Meksyku, Belize, i Gwatemali z różnych perspektyw.

Valesquez Myra. Kontakt osobisty, 14 maja 2003 roku.

W 10 najzdrowszych miast w Ameryce

Pomimo faktu, że Stany Zjednoczone są najbardziej otyłe dziewiątym krajem na świecie, z 106 mln jego mieszkańców należących do tej kategorii, USA poczyniła większe wysiłki, aby stać się zdrowym kraju. Nie każde miasto lub państwo jest równa, jeśli chodzi o zdrowie, ale przekonasz się, że jest kilka miast w kraju, które świecą za szczególnie zdrowe, według amerykańskiego indeksu Fitness.

W 10 najzdrowszych miast w Ameryce

1. Minneapolis-St. Paweł

To miasto Minnesota wygrywa jako najzdrowsze miasto w kraju - trzeci rok z rzędu! To był jeden z pierwszych amerykańskich miast do tworzenia tras rowerowych w całej metropolii, a są parki w bród w całym mieście - nie wspominając o rozległym Rynek rolny, który działa od ponad 80 lat.

2. Waszyngton

Widocznie hale są również potężne domu zdrowy. Program Kapitał Bikeshare umożliwia mieszkańcom podnieść i zasnąć cykle prawie każdego miejsca w mieście. Eastern Market jest już od ponad 135 lat, sprzedaży świeżych, lokalnych produktów.

3. Portland

Oregon jest piękny stan zielony i miasto Portland jest domem dla ponad 10.000 akrów parków i bulwarów, zielonych szlaków rowerowych. To miasto zbudowane na zewnątrz miejskiej przygody, a w pobliżu Forest Park jest jednym z największych chronionych obszarów dzikiej przyrody w amerykańskich miastach.

4. San Francisco

Bay Area jest znany zdrowego świeżych produktów z naciskiem na sezonowych produktów. Prom Plaza Farmers Market zawiera ponad 1500 pozycji lokalnie uprawianych produktów.

5. Denver

Mile High Miasto jest nie tylko jednym z najzdrowszych miast w Kolorado, jest to jedna z najzdrowszych w kraju. 876 mil długości z przodu Zakres Trail sprawia niesamowite wycieczka, i to miejsce, w którym tysiące przyjść do pracy, spacer, wycieczka, cykl i rock.

6. Boston

Nowa Anglia jest doskonałym miejscem do życia i Boston jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o zdrowie. To miasto zbudowane dla spacerowiczów, to spacer wzdłuż Boston Harbor lub wycieczkę 2,5 mil na Szlaku Wolności.

7. Sacramento

Inne miasto w Kalifornii sprawia, że ​​na listę najzdrowszych miast w kraju, w dużej mierze dzięki jego promocji rekreacji na świeżym powietrzu. Z opcji, takich jak spływy kajakowe, paddleboarding i innych sportów wodnych na Jeziorze Natoma, jak również niesamowite parków, to raj odkryty przygód.

8. Seattle

Jeśli jest jedna rzecz, która sprawia, że ​​miasto to zdrowe, to niezliczone plaże! Mieszkańcy często można znaleźć możliwość gry w siatkówkę plażową lub brnąc przez wspaniałych 534 hektarów Parku Odkrywców.

9. Hartford

To miasto Connecticut zdobył swoje miejsce na liście Top 10, ponieważ ma ponad 50 parków publicznych, obejmujące więcej niż 27.000 akrów ziemi. Miasto jest także domem dla Central Parku - najstarszy park finansowanych ze środków publicznych w kraju.

10. San Jose

To nie tylko stolica Doliny Krzemowej, ale San Jose jest również niesamowite miejsce dla tych, którzy lubią żyć zdrowo. Alum Rock Park to tylko jeden przykład z opcji dostępnych dla tych, którzy kochają wielkie zewnątrz, a przekonasz się, że miasto jest domem dla niektórych niesamowite siłowni, studia jogi, centra fitness i niepowtarzalne nigdzie indziej na świecie.

Tak, w kraju w którym żyjemy jest tendencję w kierunku bycia zdrowsze, więc powinieneś być szczęśliwy, jeśli mieszkasz w jednym z tych 10 najlepszych Najzdrowszych miast w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

W 10 najzdrowszych miast w Ameryce

10 najbardziej niezdrowe miast w kraju

Hi-Sun, Ręcznik miodopłynnym Plaża

Po ukryć się na ręczniku na plaży i poczuć słońce pieszcząc skórę, co jeszcze może być brak zrobić idealny dzień? Tylko miła melodia lub dwa, aby umieścić w tym dodatkową nutką słodyczy i uzyskać nastrój napędem w dobrym kierunku.

Hi-Sun, Ręcznik miodopłynnym Plaża

Cóż, Herea € ™ sa wygodne akcesorium, które łączy w sobie przyjemności na świeżym powietrzu, Hi-Sun, ręcznik plażowy wyposażony w głośniki. Jest przeznaczony do odbioru muzyki z odtwarzacza MP3, iPoda lub iPhone'a za pomocą uniwersalnego gniazda 3,5 mm. Brak mocny dźwięk przestrzenny i głośniki. Akumulator litowo-jonowy można ładować za pośrednictwem wbudowanego portu USB.

Hi-Sun, Ręcznik miodopłynnym Plaża

Gdy ita € ™ s czas na kąpiel po prostu odłączyć głośniki i skorzystać z miękkiej 100% bawełnianym ręcznikiem. Gdy ita € ™ s czas, aby wrócić do domu, ręcznik gadżet wyposażony składa się w ładnej plecaku, więc youâ € ™ ll musiał dokonać starannego wyboru z czarnym, niebieskim, różowym lub czerwonym pasujące do Twojego ulubionego wakacyjnego stroju.

Hi-Sun, Ręcznik miodopłynnym Plaża

Hi-Sun nie robi € ™ t wydają się mieć żadnych wad, a to może również być dobrze wydane 72 dolarów.

Ile Sex na plaży Koszt w różnych krajach?

Seks na plaży jest znany raczej wątpliwą przyjemność. Kamyczki, piasek w najbardziej nieoczekiwanych miejscach, komentarze świadków ... Seks na plaży jest również bardzo drogie.

Ile Sex na plaży Koszt w różnych krajach?

W większości krajów ośrodków, trzeba będzie płacić ogromne kary za takie rzeczy.

Na przykład, we Francji, w porządku jest około piętnastu tysięcy euro. W szczególnie obciążających okolicznościach, takich jak zszokowanych matek z małymi dziećmi, można pójść do więzienia na dość długi czas.

W krajach muzułmańskich, w Tajlandii, nie ma prawa zakazującego panie do pojawiających się na plażach topless iw bardzo odsłaniając bikini. Trzeba być czujnym; w przeciwnym razie możesz zostać ukarany grzywną i wydalony z kraju.

Bliżej północy podróżować, bardziej tolerancyjne przepisy dotyczące namiętnych kochanków znajdziesz. W Norwegii, na przykład, seks wśród lodowych fiordów zasługuje na nic, ale nagany.

10 najbardziej niezdrowe Miasta w Ameryce

Być może obawiają się o swoje zdrowie, ale wszyscy w Twoim mieście, jak się obawiałem, ponieważ jesteś? Istnieje wiele miast w całym kraju, że są dumni ze swojej kondycji, podczas gdy inne miasta wydają się nie obchodzi, jak wiele. Chcesz wiedzieć, czy mieszkasz w mieście, które jest tłuszcz lub pasuje? Oto 10 najmniej zdrowych miast w Ameryce:

10 najbardziej niezdrowe Miasta w Ameryce

1. McAllen-Edinburg-Misson, Teksas

Ten obszar graniczny Texas posiada wskaźnik otyłości z 38,8 procent, co oznacza prawie czterech na dziesięciu ludzi w regionie ma nadwagę. Jest to również jeden z najbiedniejszych regionów w Teksasie, przynosząc do skupienia korelację pomiędzy niskimi dochodami i otyłości.

2. Binghamton

Pomimo populacji tego Nowym Jorku jest tylko 252 tysięcy, wskaźnik otyłości jest 37,6 procent, większa niż w wielu bardziej gęsto zaludnionych obszarach metropolitalnych.

3. Huntington-Ashland, Ohio, Kentucky., W.Va.

Region Huntington-Ashland graniczy Ohio, Kentucky i Wirginia Zachodnia, i jest położony w jednej z najpiękniejszych miejscach wzdłuż Appalachian Plateau. Mimo wszystko region ten będzie dla niego, ma stopę o 36 procent otyłości.

4. Rockford, IL.

Rockford, IL., To małe miasto o populacji zaledwie 153 tysięcy osób, ale wskaźnik otyłości w mieście jest 35,5 proc.

5. Beaumont-Port Arthur, Teksas

Ten region of Texas jest domem dla prawie 400 tysięcy ludzi, a na piątym miejscu więzi z Charleston, W.Va., z szybkością otyłości 33,8 proc.

6. Charleston, W.Va

To West Virginia więzi miasta z powiatu Beaumont-Port Arthur, zarówno o stopie otyłości 33,8 proc. Jest to największe miasto w stanie Wirginia Zachodnia, jak również kapitał, choć ma małą populację niż Beaumont-Port Arthur, tylko 51.000 osób.

7. Lakeland-Winter Haven na Florydzie.

Najbardziej znany jako dom Legoland Florida, to miasto na Florydzie, jest również wiedzieć, na stopy otyłości 33,5 proc.

8. Topeka, Kan.

Stolica Kansas znajduje się tuż nad brzegiem pięknego Kansas i liczy 127 tysięcy, z czego 33,3 procent - lub 41.910 - jest otyłych.

9. Kennewick-Pasco-Richland, Wash.

Choć oceniane jako jedno z najlepszych miejsc do pozyskania rodziny w 2010 roku, ma stopę o 33,2 proc otyłości.

10. Czytanie, Pa.

Ochrzczony jako najbiedniejszego miasta narodu w 2012 roku przez New York Times, Czytanie również pęknięcia top 10 najbardziej otyłych miast w kraju z szybkością 32,7 proc.

Choć statystyki te sięgają 2012 roku, ceny w USA utknęły na nieco ponad 30 procent wszystkich Amerykanów jest otyłych.

10 najbardziej niezdrowe Miasta w Ameryce

5 najbardziej niezdrowe Komfort Foods

Mała Plaża Maui

Mała Plaża Maui


Mała Plaża, Maui jest jednym z dwóch plaż na Maui uważane odzież opcjonalne. Drugi to Red Sand Beach w pobliżu Hana. Choć plaże dla nudystów nie są legalne w Hawajach, prawo nie jest ściśle egzekwowane na Małej Plaży. Choć jest mały, jest to jeden z bardziej popularnych na Maui.

Opis i lokalizacja

Mała Plaża, znany również jako Pu'u Ola'i, jest częścią Makena State Park, położony na południe od Wailea. Jego alter ego jest większe Big Beach, znany również jako Makena Beach. Mała Plaża jest około 1 / 8th mili długi. Jest uważana za jedną z najpiękniejszych plaż hawajskich, z białym piaskiem i turkusową wodą.

Pu'u Ola'i jest także domem niezwykłego wystąpienia pogody. Przez większość popołudnia Chmura formy nad plaży z powodu rzadkiej strukturze pogody. Zwany "Makena Chmura" to wydarzenie może przynieść ulgę inaczej ciepłym miejscu.

Aby osiągnąć Little Beach, Maui, park w State Park Makena. Podejmują pierwsze wejście i iść do Big Beach i skręcić w prawo, aby przejść do końca północnej. Będziesz wędrować w górę na około pięć minut na na wystającej skale z lawy, aby osiągnąć swój cel. Wejście jest wąskie, co sprawia, że ​​zaciszne miejsce na odzież opcjonalnych entuzjastów.

Działania

Mała Plaża jest domem dla unikalnych atrakcji dla podróżnych cieszyć.

W dni powszednie

Surfingu ciała i surfowania w ogóle są popularne działania na Małej Plaży. To nagie opalanie, że jest główną atrakcją, zarówno dla kuracjuszy i turystów, którzy przyjeżdżają szukać. Rozpoznasz turystów, jak te na sobie ubrania. Atmosfera panująca w hotelu plaży zrelaksowanej jest i obsłudze.

Niedziele

Niedzielny wieczór to czas, Little Beach zmienia nastrój od łatwych będzie intensywny. Tłumy zbierają się, by uczcić słońca późnym popołudniem. Uczestnicy tańca, radości i grać w fale, aby stały rytm bębna do zmroku. Gdy zapada ciemność, taniec ognia zaczyna.

Uczestnicy tańczą w kręgu z ogniem, każdy prześcigają poprzedniego tancerka. Twirlers Ogień czasami uczestniczyć, z płonącymi kostiumy i żonglerka kule ognia. Zobaczysz równą liczbę ubranych i nagich tancerzy. Prawdziwe Hawaiian spektakl, taniec ognia nie można przegapić.

Etykieta dla zwiedzających

Mała Plaża ma własne zasady etykiety. Goście nie powinni robić zdjęcia innych bez zgody i szanować prywatność innych. Jawna aktywność seksualna nie jest dozwolone. Głośna muzyka nie jest zalecane, ponieważ jest zaśmiecanie.

Porady dla Zwiedzanie mało plaży Maui

 • Nosić buty do wędrówki tam; skały może być trudne na podeszwach przetargowych.
 • Jeżeli udział w niedzielę w nocy ogień taniec, którzy planują przyjazd wcześnie, ponieważ może stać się tłoczno. Weź latarkę, aby pomóc poruszać się z powrotem do samochodu.
 • Brak udogodnień at Little Beach. Istnieje kilka producentów żywności na drodze. Weź napoje z tobą, ale nie przeciążać się z zbyt wiele do wykonania.
 • Przenośne toalety znajdują się na Big Beach.
 • Picie alkoholu w Hawaiian parków państwa nie jest dozwolone. Podczas gdy policja może tolerować nagość, będą egzekwować zakaz alkoholu.
 • Nigdy nie zostawiać cennych rzeczy w samochodzie, jak włamania samochód może się zdarzyć.

Texas Wakacje na plaży

Texas Wakacje na plaży
Port Isabel

"Lone Star" stan oferuje szereg malowniczych plaż wybrzeża Zatoki Perskiej i Texas plażowych wakacji, które są zabawne, niedrogie i wygodne dla tych, którzy żyją w południowo-zachodniej i południowo-wschodniej Stany Zjednoczone. Z Port Isabel w pobliżu granicy z Meksykiem do wysp barierowych w pobliżu Corpus Christi do malowniczej nadmorskiej miejscowości Galveston, tylko poza Houston, Texas oferuje mnóstwo atrakcji plażowych.

South Padre Island

Południowym krańcu wyspy 130 mil długości bariery zwanej Padre Island, w tym popularne pęknięciem sprężyny znajduje się prawie na granicy z Meksykiem. Znany z wydm tocznych i dorywczo stylu życia, South Padre Island oferuje turystom kilometry plaży, łowienie ryb, ptaków i dzikich zwierząt, i doskonałych restauracji serwujących owoce morza. Jest to doskonałe miejsce dla całej rodziny.

Port Isabel

Zabytkowy Port Isabel leży na samym końcu Padre Island, zaledwie kilka kilometrów od granicy z Meksykiem. Nadmorskie miasteczko szczyci się odrestaurowana latarni i domek hodowcy najpierw niech w 1853 roku, a także muzeum wypełnione skarbami z Zatoki Perskiej i 16 wieku hiszpańskich wraków. Okolica oferuje kilometry plaży, doskonałe połowów i długiej promenady dla biegaczy, zwiedzających, i tych, którzy dopiero chcą cieszyć się morską bryzą.

Galveston

Galveston znajduje się około godziny jazdy z Houston na wyspie bariery połączonych groblą z lądem. Miasto słynie ze swej historycznej architektury 19 wieku, jego 10-milowej długości morza ściany i dysponuje 32 km od plaży. Galveston odgrywa również gospodarzem wielu festiwali każdego roku, w tym świątecznym Mardi Gras uroczystości, Jazz i Blues Festival w Galveston, a grudzień Dickens Christmas festiwalu.

Galveston Island State Park, na zachodnim krańcu wyspy, jest ulubieńcem miłośników plaży, turystów, wędkarzy i rowerzystów górskich. Park słynie z pięknych wydm piaskowych i jego spektakularne zachody słońca Zatoki Perskiej.

Corpus Christi / Padre Island National Seashore

Corpus Christi, w samym środku wybrzeża Zatoki Texas ", jest na północ wysunięty punkt Padre Island National Seashore, najdłuższa wyspa bariery w świecie. Corpus Christi, połączone groblą na wyspę, jest nowoczesnym, kosmopolitycznym miastem z zabytkowym wiktoriańskiej dzielnicy, tętniącej życiem przystani i wielu festiwalach, w tym trzech tygodni "Festiwalu Sztuki", która odbyła się każdej wiosny.

Na wschód od miasta znajduje Padre Island National Seashore. Ten 70-mile długo niezabudowany wyspy jest pokryte białym piasku plaży i jest domem dla niezliczonej ilości zwierząt i ptaków, w tym zagrożonej Kempa Lepidochelys.

Planowanie Texas Wakacje na plaży

Centralnie położony Teksas jest łatwo dostępny z całych Stanów Zjednoczonych, z połączeń w głównych portach lotniczych w Dallas i Houston. W Texas plaże znajdują się w odległości jazdy innych państw Zatoki Perskiej, takich jak Luizjana i Missisipi, a także w Florydzie Zachodniej.

Noclegi wzdłuż wybrzeża Teksasu wahają się od ośrodków hoteli na łóżko i śniadanie zajazdów dla dużych i małych mieszkanie przy plaży. Wynajem samochodów jest zdecydowanie atutem Texas wakacji na plaży, jak większość plaż i atrakcji są rozrzucone wzdłuż wybrzeża.

Włochy plaża wakacje

Włochy plaża wakacje


Plaża wakacje Włochy styl można osiągnąć w wielu miejscach w tym kraju. Większość regionów znajdują się w sąsiedztwie wody, więc bez względu na to gdzie jesteś we Włoszech, jest zawsze w pobliżu wody!

Odkrywanie plaża wakacje Włochy

Plaża miejsca wypoczynku we Włoszech oferują wiele wspaniałych krajoznawcze przygody dla podróżnych. Czy chcesz po prostu usiąść w pobliżu portu popijając lokalne wina lub wędrówki po okolicy, następujące obszary oferują więcej niż tylko piaszczystej plaży!

San Remo

Port w San Remo nazwie Porto Vecchioto. Podczas zwiedzania tego pięknego morski obszar portu, wielu ludzi zaczyna się na Piazza Bresca i spacer wzdłuż promenady Delle Nazioni. Biorą w miejscach z fort Santa Tecla. Ten fort z widokiem na port San Remo, który zapiera dech w piersiach na zachód słońca.

Jest kilka miejsc, które powinieneś zobaczyć w pobliżu, oprócz cieszyć się tym pięknym miasto portowe, gdy jesteś tam. Pamiętaj, aby odwiedzić średniowieczną wioskę Bussana Vecchia, w której znajduje się wiele rzemieślników i rzemieślników. Balzi Rossi to wieś położona tuż przy granicy z Francją. Słynie z paleolitycznych jaskiniach w pobliżu. Wreszcie, ogrody Villa Hanbury nie powinny być pominięte podczas swoich podróży do tego obszaru.

Bordighera

Dwadzieścia minut jazdy samochodem od San Remo przeniesie Cię do pięknej miejscowości Bordighera. Znany jest również pod inną nazwą, miasta palm. To jest trafnie nazwany przez dziesiątki palm, które wypełniają powierzchnię, a nie tylko kilka posadzone obok jezdni. Ponieważ klimat jest tak łagodny, palmy, cytrynowe i pomarańczowe sady i drzewa bananowe można znaleźć w obfitości. Plaże są żwirowe tutaj, ale pobliskiej plaży Menton jest piaszczysta jeden. Podczas wizyty w to ciche miasto portowe należy odwiedzić kilka średniowiecznych wiosek stylu, które dot krajobraz. Dolceacqua i Apricale to tylko dwie z tych wiosek, które są popularne miejsca turystyczne. Podczas pobytu warto zwiedzić winnicę Terre Bianche i oczywiście, 30 minut jazdy od Bordighere wyląduje Ci w Monako.

Ospedaletti

Zaledwie trzy i pół mil od Bordighera jest miasto Ospedaletti. Ospedaletti znany jest z uprawy kwiatów, zwłaszcza goździków i róż. Ogrody w tym obszarze są wspaniałe i to eukaliptus, pomarańcza, cytryna i palmy. Spacer wzdłuż Strada Vallegrande cieszyć się vista Coldirodi i Madonna delle Porrine Sanctuary. Tor może być również postrzegane wzdłuż tego przejścia oraz Baia Verde. Saracen wieże, zbudowane w 1597 można znaleźć wzdłuż Corso Marconi. Niezależnie od kierunku idziesz Strada Vallegrande masz pewność, aby znaleźć wspaniałe widoki po drodze.

Arma di Taggia i Taggia

Tylko trzy mil od Ospedaletti są miasta Taggia i Taggia. Arma di Taggia jest nowoczesne centrum, gdzie turyści zazwyczaj pobyt i Taggia jest w pobliżu średniowiecznego miasta. Słynie z produkcji oliwy z oliwek, że benedyktyni pierwszy uprawianej tam w 12 wieku. Miejsca, które trzeba odwiedzić w tym obszarze należą do klasztoru San Domenico i kościół Santa Maria del Canneto. Turyści powinni także wizyty w zadaszonym ulicy Sanktuarium del Crocifisso w poprzez Soleri i średniowiecznego kładki przy czym muły używane, aby wejść do miasta z okolicznych wzgórz.

Santo Stefano al Mare

Port nad brzegiem morza Santo Stefano nazywa Marina degli Argai. Obszar ten słynie z uprawiania sportów wodnych takich jak kajakarstwo, surfing i windsailing. Jeśli nie cieszy kuchni lokalnej i piękne nabrzeże, za wycieczki do innych miejsc w okolicy. Atrakcje obejmują Grasse, znana z muzeum perfum, Groty Toirano i Akwarium w Genui. Jeśli lubisz uzdrowiska, należy zatrzymać w Pigna Antiche Terme i zafundować sobie kąpieliska termalnego.Istnieje wiele więcej plaża wakacje Włochy wycieczki, które można utworzyć w tym pięknym kraju. Włoski Riveria jest tylko jednym obszarze, aby cieszyć się pejzaż morski, piękne wzgórza i średniowieczne wioski. Jeśli jeszcze tego nie planowaliśmy podróż do tego kraju, uznają to za szybko. Przeciętnie około 300 słonecznych dni w roku we Włoszech. Piękna pogoda praktycznie gwarantuje doskonały podróży!

Tanie Wakacje na plaży

Tanie Wakacje na plaży
Meksyk jest doskonałym miejscem na tanie wakacje na plaży.

Czasami tanie wakacje na plaży jest tylko odpowiedzią na ponury, Snowy Northeast - lub Midwest - zima. Czy to na wakacje Spring Break, albo szybkie weekendowy wypad, istnieje wiele tanich plaży wakacje w zasięgu ręki. Wśród faworytów są:

Bahamy

Ta grupa wysp, położony na wschód od południowej Florydzie, oferuje gościom ciepłe dni, długie piaszczyste plaże, kasyna gier hazardowych, a beztroski smak wyspy. New Providence Island, najbardziej popularna na Wyspach Bahama jest domem dla Nassau, kosmopolitycznego miasta z połączenia brytyjskiego stylu kolonialnym i Karaiby stylu. Tylko na morzu jest Paradise Island, do domu przy długiej, piaszczystej plaży, kilka rozrzutny kasyn i popularnej Atlantis Resort.

Freeport Grand Bahama Island jest jeszcze bardziej przystępne. Niedrogie loty czarterowe połączyć wyspę z Fort Lauderdale i miast na całym środkowym zachodzie i północnym wschodzie. Wyspa jest spokojny i zrelaksowany i oferuje obfite owoce morza, kasyna gier hazardowych i bezcłowy zakupy. Grand Bahama Island jest także domem dla jednego z najważniejszych ośrodków badawczych i nurkowania wodnych na świecie, a goście mogą pływać z delfinami i dowiedzieć się więcej o wyspie sealife tam.

Meksyk

Plaże Meksyku są łatwo dostępne zarówno wschodnim i zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Żywe Yucatan kurorty Cancun i Playa del Carmen to tylko dwie godziny lotu z dala od Nowego Jorku, Bostonie, Chicago i wielu innych miastach północnych. Tam turyści mogą rozkoszować się słońcem, zwiedzanie ruin Majów Chichen Itza i Tulum, i cieszyć się jedne z najlepszych nurkowania i snorkelingu na świecie.

Podróżujący West Coast może hop lot aż do czubka półwyspu Baja, gdzie w Cabo San Lucas i San Jose del Cabo. Dwa suchych ośrodki oferują długie odcinki plaży, wędkarstwo sportowe światowej klasy i klubów nocnych. Goście są również traktowane do spektakularnych formacji skalnych, tylko na morzu (w tym słynnego "El Arco") przepyszne dania kuchni meksykańskiej i.

Kupujący znajdą tu wiele niedrogich znalezisk w obu regionach, w tym meksykańskiej biżuterii srebrnej i AGD, rzeźbione drewniane elementy, kolorowe ręcznie tkane tkaniny, i wielu wymyślnych i zabawnych sztuki i rzemiosła przedmiotów.

Floryda

Floryda jest kuszące dla miłośników plaży północne od ponad 150 lat. Z ponad 1500 km od wybrzeża i 600 km od plaży, jest mnóstwo piasku, fal i zabawy dla każdego. Niedrogie miejsca wypoczynku Florida obejmują "Space Coast", wzdłuż wschodniego wybrzeża Florydy, od Juno Beach do Daytona Beach. Wiele rodzin zorientowanych ośrodków wzdłuż tego odcinka Florydzie pochwalić obfite owoce morza, doskonałe warunki do wędkowania, długie odcinki niezatłoczone plaży i pobliskiego Kennedy Space Center, zawsze ciekawe miejsce do odwiedzenia.

Florida Zachodnia, z Pensacola do Panama City to kolejny niedrogi przeznaczenia Floryda. Mniej zatłoczone niż w South Florida, obszar ten zachowuje niektóre odwołania Stary Florydzie, z dostatkiem świeżych restauracji rybnych, łagodne wydmy i kilometrami piaszczystej plaży.

Inne Tanie Wakacje na plaży

Inne miejsca tanie wakacje na plaży to South Padre Island, na południowym krańcu Teksasie; Mississippi Gulf miast wybrzeża, takie jak Gulfport i Biloxi; i wschód wspólnoty wybrzeża resort okolicy Myrtle Beach w Karolinie Południowej i zewnętrzne brzegi Północnej Karolinie.

Spadek Plaża Getaways

Spadek Plaża Getaways


Spadek plażę wyjazdy są doskonałym sposobem do wzbogacenia ponurych dni jesieni. Co więcej, z dziećmi z powrotem w szkole, spadek jest jednym z najlepszych czasów ucieczki na słońce i fale, nie mając do czynienia z ogromnych tłumów i wysokie ceny tagów.

Korzyści z jesieni plaży wypady

Kto powiedział, że lato to najlepszy czas, aby trafić na plażę? Spadek Wakacje na plaży zaprezentować idealną okazję doświadczyć zmiany dekoracji jako dip temperatury. Plaża wypoczynek mogą pomóc się zrelaksować i odmłodzić się w cichej okolicy. Jest to szczególnie ważne jesienią, która jest uważana za "poza sezonem" w wielu popularnych nadmorskich kurortów. Fajna pogoda niesie ze sobą minimalne tłumy, wspaniałe oszczędności pakietów wakacyjnych i szansę cieszyć się ciszą i spokojem, gwarantowanego z widokiem na ocean.

Top Jesień Plaża Wycieczki

Jesień to najlepsza pora roku, aby zaplanować wypad na plaży z rodziną lub przyjaciółmi, zwłaszcza w następujących miejscach:

Karolina Południowa

Hilton Head, Karolina Południowa, to doskonałe miejsce docelowe spadek weekendu. Malownicze ośrodek społeczność jest tylko cztery godziny jazdy od głównych obszarów metropolitalnych, takich jak Charlotte i Atlanty. Jednak po przybyciu na South Carolina Lowcountry kurortu wyspy będziesz czuć się jak jesteś świat z dala od stresu w życiu codziennym. Hilton Head oferuje wszelkie udogodnienia, jakich oczekuje się od górnej okolicy plaży, w tym:

 • Km na miękkim piasku proszkowego
 • Światowej klasy uzdrowisk
 • Dziesiątki pól golfowych
 • Liczne szlaki rowerowe
 • Wloty i powolnych zatoczki dla kajakarstwa i wędkarstwa
 • Dobra kuchnia w restauracji nabrzeża
 • Wspaniałe zakupy

Hilton Head Island oferuje nieograniczone atrakcje dla miłośników historii. Ośrodek społeczność ma parterowy przeszłość pochodzący z czasów kolonialnych, a goście są mile widziani do odkrywania wszystkich jego atrakcji historycznych.

Hawaje

Spadek jest jednym z najlepszych razy, aby zapisać się na hawajskiej plaży wakacje. Podczas września sygnalizuje koniec sezonu letniego dla kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, na Hawajach, w których nie narusza dużych zmian temperatury. Pogoda w stanie okazji 50 jest znakomita przez cały rok, co sprawia, że ​​Hawaje to najlepsze miejsce na plaży, zwłaszcza w miesiącach jesiennych, gdy latem tłumy zatarły. Niewielkie zanurzenie w użytkowników w spadku powoduje ceny złagodzić trochę w górę w Aloha państwa. Wrzesień, październik i listopad tradycyjnie przynoszą ze sobą obniżoną przelot na wyspy, a także zniżki hotelowe i wynajem samochodów.

Chociaż nie może być spadek w turystyce w upadku, nie brakuje działań, aby cieszyć. Hawaje tłoczne z fenomenalnych wydarzeń i atrakcji z światowej klasy plaż, sklepów i restauracji do swoich wyjątkowych uroczystości kulturalnych, takich jak festiwale Aloha, który odbywa się każdego upadku. Oprócz słońca, fal i piasku, Hawaje oferuje podróżującym litanię działalności różnorodności na zewnątrz, takich jak:

 • Biorąc zip line nad lasów tropikalnych
 • Nurkowanie z manty
 • Pływanie z rekinami
 • Kolarstwo górskie w dół drzemiący wulkan
 • Wędrówka do czynnego wulkanu

Floryda

Jeśli szukasz wziąć urlop po rozpoczęciu roku szkolnego, a następnie udać się do Amelia Island. To miejsce, gdzie można doświadczyć ucieczka upadek plaży będziesz wspominać przez długie lata. Położony w północno-najbardziej rogu Florydzie, tuż przy wybrzeżu Jacksonville, Amelia Island jest pęknięcie z wdziękiem. Balmy dech w piersiach zachody słońca, temperatury i kilometry dziewiczych plaż dyktować niefrasobliwe stylu życia na wyspie. Życie na Amelia Island kręci się wokół wody. Popularne rozrywki to malownicze przejażdżki konne wzdłuż plaży, kajakowe, rejsy rzeczne przygody i wycieczki promowe. Amelia Island posiada także piękny historyczny punkt w centrum miasta, który oferuje urokliwe małe sklepy i restauracje nabrzeża. Amelia Island jest także domem dla wielu hoteli, które zaspokajają turystów z różnych przedziałach cenowych. Oszczędni goście mogą zatrzymać się w przystępnej Residence Inn, podczas gdy tych, którzy szukają bardziej luksusowe zakwaterowanie można zarezerwować pokój w hotelu Ritz-Carlton, który szczyci się wysokiej klasy apartamenty oraz własne spa.

Karolina Północna

Bald Head Island, North Carolina, jest ukryty skarb, jeśli chodzi o społeczności Beach Resort. Wyspa jest domem do 14 km od inspirujących plaż piaszczystych, bogate przyrody, urocze sklepy morskie, a państwowa najstarsza latarnia morska, Old Baldy. Historyczne atrakcją zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na wyspę od góry. Co więcej, w trakcie upadku, Bald Head Island staje się miejscem dla uszkodzona podróżnych. Samochody nie są dozwolone na wyspie, więc chaos codziennego życia zdaje się rozpływać po przyjeździe. Jeśli szukasz na odstresowanie w środowisku bezproblemowe, a następnie udać się do łysej głowie, aby cieszyć się upadek wakacje na plaży nie będzie szybko zapomnieć.

MS Plaża Vacation Condos

MS Plaża Vacation Condos


MS mieszkanie plaża wakacje są doskonałym sposobem, aby spędzić wakacje na wybrzeżu Zatoki Perskiej, nie wydając fortuny w drogim hotelu. Korzystaj z wygody domu, a następnie niektóre kiedy wynająć mieszkanie w czasie następnej wizyty na plaży w Mississippi.

Wybór MS Beach Condos Hotels

Istnieje wiele mieszkanie wakacyjne dostępne do wyboru wzdłuż wybrzeża Zatoki Mississippi. Pomimo zniszczeń huraganu Katrina w okolicy, właściciele mieszkanie w stanie odbudować się w okolicy. Wspaniałe miejsca na nieodpartym cen można było dla turystów okazja polowania. Oto tylko kilka z dostępnych mieszkań w okolicy:

Port Lądowanie Condos

The Harbor Landing Condos oferują dwie wielkości mieszkanie w ich zamkniętym osiedlu do wyboru, plus opcję najmu poślizgu, jeśli jesteś właścicielem lub będzie wynajem łodzi. Te domki są profesjonalnie urządzone i mają wspaniały widok na port Landing Marina. Plan Bienville pomieścić 6 osób i Dauphine plan może pomieścić 8 osób. Wyposażenie obejmuje basen i wannę z hydromasażem, piknik i plac do grillowania, klub, balkony, dwuminutowy podróż do plaży i 15 minut jazdy do kasyn w Biloxi. Średnie koszty za 1 tydzień pobytu w sezonie to 825 dolarów do 1025 dolar, w zależności od wybranego planu podłogi.

Key West Commons Condos

W mieście East Gulfport, klucz mieszkanie Zachód Commons nowo wybudowanych po huraganie Katrina. Te pastelowych kolorowych budynki przypominające Key West oferuje zmęczony podróżny koszt skutecznym sposobem na wakacjach wzdłuż wybrzeża Missisipi. Takie mieszkanie może pomieścić do 8 osób, a niektóre jednostki są przyjazny dla zwierząt, jak również. Udogodnienia obejmują w pełni wyposażone mieszkanie, basen, balkonem i pralki i suszarki. Cena tych mieszkań dla 1-tygodniowego pobytu to 875 dolarów w sezonie i 750 dolarów poza sezonem.

Starsze Oaks Towers I i II

Dziedzictwo Oaks Towers Condos znajduje się w Gulfport i oferują panoramiczne widoki na nadmorskiej. Jeśli luksusowy wieżowiec condo apeluje do was, piękne pokoje mogą być wynajmowane, które pomieścić do 10 osób. Penthouse jest również dostępna dla wybrednych. Wyposażenie obejmuje kryty i odkryty basen, jacuzzi, bar, oddzielne wejście GATED, mokre barów we wszystkich jednostkach i oddanie na miejscu zielono. Ceny wahają się od 1250 do 1770 dolar w tygodniu, podczas gdy w sezonie i $ 1050 do 1625 dolar w tygodniu w okresie poza sezonem.

Magnolia Ogrody Condos

Znajduje się w Biloxi, Magnolia Ogrody Mieszkania są dwie mile od kasyna, naprzeciwko plaży, te domki są idealne dla podróżujących rodzin. Te mieszkanie dwa różne plany pięter, które pomieścić 5 lub 7 osób. Oferuje wszystkie udogodnienia z domu i odkryty basen, te mieszkanie można wynająć za 2750 dolary miesięcznie. Zwierzęta są akceptowane za dodatkową depozytu.

Oak Glen Condos

Oak Glen Condos znajduje się w Oak Glen Marina na Fort Bayou. Plaże i kasyna w Biloxi to tylko kilka minut. Jeden, dwa lub trzy pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie dla osób niepalących nabrzeża są dostępne. Wyposażenie obejmuje trzy baseny, dwa korty tenisowe, a wiele z nich jest przyjazny dla zwierząt z dodatkową depozyt. Ceny wahają się od 575 dolarów do 950 dolarów tygodniowo, w zależności od pory roku i wielkości mieszkania.

Sea Breeze Condos

Znajduje się w Biloxi, morskiej bryzy Condos oferuje luksus w odległości krótkiego spaceru do kasyna, a także w sąsiedztwie plaży. Wybierz jedną z dwóch sypialni, dwóch łaźni lub czterech sypialni, dwóch planów pięter do kąpieli. Wyposażenie obejmuje balkon, wanny z hydromasażem w sypialni mistrzowskich, kabiny przy basenie, odkryty basen, centrum fitness, windy i wiele więcej. Niestety, nie zwierzęta są dozwolone w tej społeczności condo. Tygodniowe stawki czynszu dla tych ekskluzywnych mieszkań wahają się od 1195 dolar do 1495 dolar w tygodniu, w zależności od pory roku.

Mississippi Condo Biura Wynajem Realty

Nowe nieruchomości condo są zawsze dodawane do lokalnych spisy nieruchomości. Aby dowiedzieć się, co obecne stawki są o każdej porze roku, aby zobaczyć nowe właściwości, sprawdź następujące Wakacyjny Kondominium witryn MS plażowe Realty:

 • Wynajem MS Zasoby
 • Gulf Coast Condo Centrum
 • Beach Resort Wypożyczalnie-Mississippi Gulf Coast
 • Wakacje w Biloxi Beach Condo

Plaża Camping Parki

Plaża Camping Parki


Na wakacjach w parkach obóz stał się popularny trend. Choć wciąż tych, którzy wolą postawić namioty na dnie lasu, parking RV, lub rozłożenie śpiwór na piasku i siedząc pod gwiazdami, słuchając łagodnej ryk odwołań oceanu do wielu. Choć jest to popularny trend, to na pewno nie jest czymś nowym. Istnieją parki plaża w całym kraju i na całym świecie w tym zakresie. Zapoznaj się z pobierania próbek z naszych ulubionych.

Myrtle Beach

Lakewood Camping Resort oferuje 1200 malowniczy Lakefront, z widokiem na ocean lub zalesione kempingi. Prawie wszystkie kempingi są w stanie pomieścić RVs lub namioty i oferty wody, telewizji kablowej, dostawy gazu propan, Podłączenie telefonu i 20, 30 i 50 podesty mocy wzmacniacza. Można nawet korzystać z Internetu! Zwierzęta domowe są mile widziane i pralnia i łaźnie są dostępne. Obozowicze mogą również zagrać w siatkówkę, basen z podgrzewaną wodą oraz jacuzzi.

W Myrtle Beach Park Plaża kochająca rodzina może cieszyć się widokiem na ocean kemping. Ta plaża apeluje do rybaka, ponieważ oferuje słodkowodne jezioro 17 akrów zaopatrzony z basem i leszcze. Wyposażony jest również zarówno kryte i odkryte baseny z podgrzewaną wodą i leniwa rzeka. Jest też sala, kaplica, restauracja i bar z przekąskami i telewizji kablowej. Oczywiście te parki Ośrodek dać jeden udogodnienia w hotelu oferując jednocześnie poczucie, że rodzina jest "zgrubna go."

Floryda

Camping w Zatoce Travel Park w Destin na Florydzie oferuje również wyluzowany styl życia jednego oczekuje od parku na plaży, ale nadal oferuje kilka luksusowe udogodnienia, które pozwolą poczuć się jak obozowicze oni naprawdę przeżywają wakacji na plaży. Chociaż nie jest to park dla wczasowiczów na plaży kemping namiot, tych, którzy korzystają z RV lub pop-up styl życia z pewnością są tu mile widziani. Kabiny dostępne dla tych, którzy wolą bardziej rustykalny również. Wyposażenie obejmuje basen z podgrzewaną wodą, siłownia, pralnia i rzucania jezioro.

Ci, którzy chcą odwiedzić Fort Myers Beach mogą korzystać z pobytu w Red Coconut RV Resort. Ten park oferuje dom Klub, shuffleboard, łowić ryby i pływać łódką, pełne wzlotów hak, telewizję kablową i znajduje się w pobliżu kościołów, pól golfowych i wielu restauracji w okolicy.

Zgodnie z ich strony, kempingi w Fiesta Key KOA w Long Key na Florydzie, jest jak kemping na własnym tropikalnej wyspie. Niezależnie od tego czy śpi w namiocie, albo korzystając z jednego z wielu kamping Kottages, motelu apartamentów lub Kamping Kabins, nadal będziesz czuć się tak, jeśli jesteś spędzać czas w ośrodku luksusowe rodzinnym. Udogodnienia jak basen olimpijski styl, wanny z hydromasażem, przystań z pełnym zakresem usług z ziemi łodzi i muzyką na żywo. Jeśli przyjedziesz na prawym weekendzie, można znaleźć inne czynności przyjemnych, takich jak rodeo, parady, polowania jaj lub nawet Potluck Dziękczynienia!

California Beach Camping Parki

Na Pismo Koszt obozowicze Wioska RV Resort mogą korzystać z oglądania słońce zachodzące nad wodą podczas relaksu w barze na plaży. Wyposażenie obejmuje Przystawki internetowe, telewizja kablowa, wypożyczalnię rowerów, sklep wielobranżowy, samoobsługowej pralni i wypożyczalnię rowerów.

Dla tych, którzy wolą bardziej prymitywny stan Camping Park Silver Strand State Beach, położony w Coronado w Kalifornii jest kemping dla Ciebie. Obozowicze mogą korzystać z kąpieli, pływanie łódką, jazda na nartach wodnych, piknik, wędkarstwo i siatkówkę. Bary i prysznice są dostępne i wszystkie kempingi pochodzą z pierścieniami ognia. Bezprzewodowa obsługa komputera jest również dostępna! Jeśli wolisz unikać zatłoczonych obóz naukowy, może to być miły, relaksujący alternatywą.

Punkt Mugu State Park w Malibu oferuje również namiot camping. Dla tych, którzy nie mogą opuścić udogodnienia domu tyle, bezprzewodowy dostęp do Internetu jest również dostępna. Ten park plaża oferuje również basen, wycieczki piesze i wędkowanie.

Stan Waszyngton

Jeśli jest to rustykalny, wyluzowany kemping szukasz, Pacific Beach State Park w Waszyngtonie, jest idealny dla Twojego stylu życia. Oprócz beachcombing, kempingi mogą spacerować, wędkować, clamming, obserwowanie ptaków i pływanie.

,

Wskazówki do ćwiczeń, aby przygotować się na plaży lato

Na wiosnę, zwykle stają przed trudnym wyborem: trzymanie diety lub budowanie mięśni? Te dwie rzeczy można połączyć z łatwością, jeśli nie wszystko w porządku.

Wskazówki do ćwiczeń, aby przygotować się na plaży lato

Strona główna Ćwiczenia i dieta odchudzająca błędy

Lekarze ostrzegają, że tylko starannie dobrana dieta przyniesie zdrowia i wzmocnienia organizmu. Faktycznie, ludzie są na ogół zaleca się zapomnieć o diecie, a lepiej jest zmienić nawyki żywieniowe - zrezygnować z tłustych, słony i wędzony jedzenie, jeść więcej ziarna, owoce i warzywa. To jest po prostu samo z mięśni. Wszystko jest w porządku, jeśli odwiedzić klub fitness i budować uwodzicielski ciało pod nadzorem kompetentnego instruktora. A jeśli trenujesz swoje mięśnie w domu? Jesteś pewny, aby jeden z następujących błędów.

Rozgrzewka przed treningiem

Ćwiczenia należy rozpocząć od rozgrzewki i rozciągania. Ściskając ręce za czyjejś nogi i ciągnąc w górę, aby rozciągnąć mięśnie czworogłowe (przednie udo) jest dość popularna metoda. Jednak lekarze uważają, że rozciąganie jest błąd brutto. Zbyt duży nacisk jest produkowany na staw kolanowy i ćwiczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia, a tym samym okresowego bólu.

Jak: Stojak na kolana, odpoczynku ręce na podłodze za ciebie, i pochylić do tyłu tak daleko, jak to możliwe. Czy czujesz napięcie w mięsień czworogłowy uda?

Wskazówki do ćwiczeń, aby przygotować się na plaży lato

Kucki z barem

Kucki z sztangą lub barze ciała jest klasycznym ćwiczenia na wzmocnienie mięśni pleców i nóg. Typowy błąd tu jest zbyt głęboko w kucki, która produkuje również niechciane obciążenie kolan.

Jak: położyć nogi rozstawionymi na szerokość barków, spróbuj zrobić płytkie kucki pod kątem 90 stopni i trzymać plecy prosto. Oddychaj po kucki i wydech jak najszybciej wstać.

Porady wyciskaniu

Wyciskaniu jest popularne ćwiczenia na biceps i mięśnie piersiowe szkolenia. Wybór zbyt ciężką sztangę można niebezpiecznie przeciążenia tkanki łącznej plecach i szyi, bez uzyskania pożądanego rezultatu. Niewłaściwie wybrana waga może hamować wzrost mięśni piersiowych i obręczy barkowej.

Jak: wybierz odpowiednią wagę, ławki powinny być pod kątem 30 stopni, przytrzymaj sztangę nieco szerzej niż barki, łokcie siebie przesuwać pod kątem prostym do tułowia i przytrzymać wciśnięty mocno z tyłu na ławce.

Wskazówki do ćwiczeń, aby przygotować się na plaży lato

Ćwiczenia abs

Szkolenie prasę, trzymaj swoje uszy! Możecie się śmiać, ale to prawda. Typowym błędem jest oddanie ręce na szyi, które mogą powodować napięcie mięśni. Aby uzyskać sześciopak na brzuchu i talii, nie trzeba całkowicie podnieść się z pozycji leżącej, jak to jest na tyle, aby zatrzymać "w połowie drogi". W tym przypadku, tłuszcz będzie efektywniej spalone i treningu mięśni brzucha będzie lepiej.

Jak: Wykonaj ćwiczenie płynnie, bez szarpnięć, rośnie tylko napięciem mięśni w prasie, trzymaj ręce na głowie, i nie wkładać palców w zamek z tyłu szyi.

Intensywność ćwiczeń

Uważa się, że aktywne spalanie tłuszczu zaczyna się po 25-30 minutach ciągłej cardio lub obciążenia siłowego. Jednak krótki trening jest nie mniej skuteczne. Amerykańscy lekarze przeprowadzili eksperyment z udziałem kobiet z nadwagą. Jedna grupa zajmowała się ćwiczenia aerobowe trzy razy w tygodniu przez 10 minut, drugi - 2 razy przez 15 minut, a trzecim - tylko raz, ale na 30 minut. W ciągu trzech miesięcy od eksperymentu, wszyscy uczestnicy w równym stopniu zwiększyły swoją wytrzymałość i zmniejszenie masy ciała. Wniosek jest w znaczeniu coraz dziennego kursu aerobik, przy użyciu jednego lub kilku długi trening krótkie sesje.

Wierzymy, że do tych wskazówek można przygotować swoje ciało na plaży latem sezonu i będzie wyglądać świetnie w nowym bikini!

Kierunki plaża dla nudystów

Kierunki plaża dla nudystów


Nagie plaże można znaleźć w wielu miejsc na plaży. Być może lepiej opisać jako odzieżowych-opcjonalnie plaż, ponieważ będzie bez stroju kąpielowym nie jest wymagane, te plaże przyciągają ludzi, którzy chcą, aby uzyskać doskonały opaleniznę całego ciała lub wystąpić na plażę i wodę jako naturalny sposób, jak to możliwe. Poniżej ośmiu plaże pozwalają nagie opalanie, ale także piękne piaszczyste wybrzeża, które są warte odwiedzenia, niezależnie od ich polityki kostium kąpielowy (lub jego braku).

Osiem popularnych plaż Nude

1. Saline Plaża, Saint Barts

To jest, gdy na świecie jet-set przyszedł, aby pozbyć się ich tan linii. Św Barts jest miejscem wypoczynku wyboru dla zamożnych turystów, gwiazdy i super modelach. Saline ma bardzo ustronnym czuć, tak wstydliwy debiutantów nie muszą czuć się zaniepokojeni są ogled przez przechodniów. Ta plaża jest zdecydowanie francuski szyk, z ludźmi, często postrzegane popijając wino eleganckie, przekąski na francuskie specjały, a nawet zaciągając się na wysokiej jakości cygara importowanych z pobliskiej Kuby.

2. Pinho Beach (Praia do Pinho), Brazylia

Niektóre z najbardziej znanych plaż Brazylii umożliwić opalanie topless, ale Praia do Pinho jest jednym z niewielu w pełni odzieżowych-opcjonalnie odcinkach morzem w Brazylii. Pomimo oficjalnej reguły odzieży-opcja, większość odwiedzających czuć, że uderzanie piasku w buff jest wszystko-ale-wymagane dla tych, którzy nie chcą być mile widziana. Ta plaża, położony w pobliżu modnej miejscowości Balneario Camboria w daleko południowej Brazylii, przyciąga plażowiczów z innych krajów Ameryki Południowej, jak i turystów krajowych i lokalnych mieszkańców. Popularność PINHO jest częściowo ze względu na fakt, że są nadzy opcje zaskakująco rzadkie plaża w tej części świata.

3. Pary Resort, Ochos Rios, Jamajka

Negril może być znany jako stolicy Karaibów hedonizmu, ale Ochos Rios jest idealny dla tych, którzy chcą trochę więcej klasy z ich garnitur mniej opalania. Prywatny all inclusive Pary Resort umożliwia nagie opalanie na prywatnej wyspie około 500 metrów od brzegu. Oprócz malowniczej plaży, ośrodek oferuje basen i mnóstwo cichych zakątków dla par do leniuchowania w odzieży opcjonalnym ustawienia. Podczas tej części ośrodka pozwala gości do salonu w buff, nagość nie jest dozwolone w innych częściach ośrodka.

4. Plage de Tahiti, St. Tropez, Francja

Lazurowe Wybrzeże to hotspot zwraca ustawiaczy wodne i osobistości z całej Europy. Plage de Tahiti jest zdecydowanie miejscem, gdzie twórcy sceny przychodzą do salonu i tan. Jednakże, ponieważ kamery są ściśle zabronione, jest to również miejsce, a uczucie do bezpiecznej plaży nagie nowicjuszy. Hotele w okolicy są drogie, ponieważ są one przez większość francuskiej Riwierze. Jednak St. Tropez jest tak efektowne jak to robi, i to także piękny odcinek morzem, więc wielu użytkowników uważa expensiveness znośnym efektem ubocznym wakacje plaży skupionej wokół Plage de Tahiti.

5. Montalivet Plaża, Francja

Montalivet Plaża, na Francji pod oceniane, w odwiedzanym wybrzeża Atlantyku, jest rozwiązaniem dla ludzi, którzy są w poszukiwaniu miejsca, które niekoniecznie jest koncentruje się na nagie opalanie, ale na ruchu naturystów, gdzie dzieje się na plaży bez ubrania jest o obcowanie z naturą, nie unikając tan linie lub czując morską bryzą. W okolicy znajduje się kemping, wynajem stanie bungalowy, działalność, klas i mnóstwo dziewiczego wybrzeża. Zaskakująco, to jest rzeczywiście bardzo przyjazna dla rodzin miejsce z wielu rodzin naturystycznych z całej Europy spędzających wakacje tutaj.

6. Hanlan w Point Beach, Toronto, Kanada

Nagie plaże są nie tylko dla tropików. Kanada jest najbardziej kosmopolitycznym miastem była nago opalają na dziesięciolecia. Choć technicznie nielegalne przez wiele lat, nagie opalanie było popularne w Punkcie Hanlan za. Bywalcy ostatecznie przekonało miasto, aby odcinek plaży oficjalnie odzieży-opcjonalnie w 2002 roku plaża przyciąga wiele osób, od ciekawskich turystów i mieszkańców do opalania do grupy naturystów. Na plaży można dojechać od centrum Toronto Punkt Prom w Hanlan za.

7. Banana Beach, Południowa Grecja

Banana Beach, nazwana, ponieważ wydaje się, w kształcie banana, gdy widziane z góry, jest właściwie trzy różne odcinki piasku, które siedzą obok siebie. Tak zwany mały banan, w sąsiedztwie głównego Beach, jest preferowanym miejscem dla nagich plażowiczów od główny obszar dostaje przepełnione rodzin w okresie letnim szczycie sezonu. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej przyjemnych plaż, aby dostać się z większości plaży widzów wyborze spaceru od pobliskiego miasta Skiathos do plaży. Trasa czuwania przechodzi przez gaje oliwne i zajmuje zaledwie 15 minut.

8. Playa Es Pregons Gran, Mallorca, Hiszpania

Nie nagich plaż lista nie będzie kompletna bez wpisu z popularnych Wysp Balearów w Hiszpanii. Te śródziemnomorskie miejsca oferują wszystkie rodzaje różnych scen na plaży. Nagie opalanie nie jest nielegalne w Hiszpanii, ale jednym z najbardziej malowniczych miejsc do cieszyć słońcem w buff jest Playa Es Pregons Gran. Ten odcinek piasku jest otoczona przez jasnych, błękitnych wód. W przeciwieństwie do innych na Majorce i Ibizie sąsiadującym, scena partia jest w dużym stopniu nieobecna tej plaży. Nie ma barów lub głośna muzyka. W rzeczywistości, wielu odwiedzających przynieść własne napoje.

Najlepsze nagie plaże na świecie

Jeśli chodzi o odzież opcjonalnych plaż, każdy ma swoje upodobania. Niektórzy chcą, aby dbać o swoje nieestetycznych tan linii, podziwiając kosmopolityczny sceny na plaży, podczas gdy inni są zadowoleni, aby znaleźć spokojne miejsce, aby cieszyć się morską bryzą i słońce w tak naturalny sposób, jak to możliwe. Powiedział, że jego trudno pomylić z żadnym z odzieżą opcjonalnych miejsc wymienionych powyżej.