grsail.com

piżama strażacka

Diecast budowlane zabawki

Diecast budowlane zabawki


Diecast zabawki konstrukcyjne wprowadzono więcej niż samochodów ciężarowych i ciągników, a to dobrze znanych replik z producentami sprzętu, takich jak Caterpillar, Bobcat i John Deere.

Diecast budowlane zabawki o różnych rozmiarach

Trwałe diecast zabawki nie są w różnych rozmiarach na przestrzeni lat. Kilka z najbardziej popularnych należą Tonka i Matchbox.

Tonka

Tonka jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych marek zabawek, jeśli chodzi o Diecast zabawki konstrukcyjne. Te popularne repliki pojazdów budowlanych zostały stworzony przez firmę, która wykonana narzędzia ogrodnicze w piwnicy budynku szkoły w pobliżu jeziora Minnetonka w Minnesocie. W 1947 roku wytwarzane 37000 diecast ciężarówki w dwóch wersjach: z dźwigu i łopatę parowa. W 1964 roku wprowadzono one swój najpopularniejszy samochód, potężny Dump. Od 1965/72 linia ta wzrosła do serii zabawek, pojazdów budowlanych, w tym:

 • Milczek
 • Dźwig
 • Łopata
 • Skrobak
 • Spychacz
 • Niszczyciel
 • Hydrauliczne Zrzut
 • Rolka
 • Dół Dump
 • Mikser
 • Loadmaster
 • Równiarka

Od tych pierwszych dniach, rozszerzyli swoją linię produktów, aw 1991 roku dołączył do rodziny Hasbro zabawek. W 2004 roku wprowadzono ich najtrudniejszych Mighty wywrotka, następnie najtrudniejszych Mighty Mighty Loader i Najtrudniejszych Żuraw w 2006 roku wraz z ich ciężarówek Mighty-size oferują linię Junior-size, też.

Matchbox

Podczas gdy większość ludzi myśli o samochodach, jeśli chodzi o serii Matchbox, pierwszy matchbox zabawka była błyszczące czerwone i zielone rolki strumień z mosiądzu. Ta dana zabawka została stworzona w 1952 roku przez Jacka Odell dla córki, Annie, aby doprowadzić do show i powiedzieć. Zasada szkoły było to, że bez względu na dziecko wychowane było zmieścić się w pudełku od zapałek. Walec parowy był hit z dziećmi. Były małe i łatwe dla dzieci w obsłudze. W 1953 roku Odell otworzył mały zakład z kilkoma partnerami, aby nadążyć za popytem. Wraz z rolki pary dodali następujące pojazdy:

 • Land Rover
 • Londyński autobus
 • Spychacz
 • Pompa strażacka

Dopiero w 1954 roku wprowadził się pierwszy Matchbox samochód, to roadster MG TD, rzadki Matchbox upragniony przez kolekcjonerów.

Kolekcjonerska Diecast modele

Nisza budowy zabawka na rynku Kolekcjonerstwo Diecast zabawki jest duży. Wśród nich wyróżniają się niektóre nazwy więcej niż inni, ale jeśli jesteś w rynku na rozpoczęcie zbierania, należy rozejrzeć się w tym, co jest dostępne. Część zabawy jest zakup zabawek naprawdę lubię i zawsze chciałeś jako dziecko. Kolekcjonerów cieszą John Deere diecast zabawki dla dekad. Spec Kolekcjonerstwo oferuje Hurtownie Katalog do pobrania Lista John Deere i innych diecast kolekcjonerskie kompletne z kolorowych obrazów. To obejmuje asortyment wyposażenia ciągnika, jak również John Deere MC przemysłowa gąsienicowe z Blade.

Zabawki dla Today

Diecast budowlane zabawki
John Deere 5 Sztuka kolekcji Construction Set

Dla tych, którzy szukają zabawek budowlanych, ich dzieci mogą cieszyć się teraz, John Deere 5-częściowy zestaw ofert konstrukcja z odlewu:

 • Koparko-ładowarka
 • Równiarka
 • Duże ładowarki
 • Małe ładowarki
 • Ciężarówka z Black Trailer Bed

Podczas Caterpillar diecast zabawki są również wysoce kolekcjonowania, nadal zwolnić nowszych zabawek budowlanych na rynku każdego roku. Wraz z ich popularnej odlewu linii, dodali jakieś wodotryski do niektórych swoich zabawek. Oto kilka z nich:

 • Caterpillar ładowarki
 • Caterpillar gąsienicowa Ciągniki
 • Caterpillar 15 "Światła i dźwięki z napędem Ładowarki kołowe
 • Bruder Zabawki Caterpillar Koparka
 • Caterpillar L Series II Koparka hydrauliczna

Korzyści z posiadania Diecast zabawki

Oprócz godzin zabawy, które świadczą, diecast zabawki mają wyraźną przewagę nad większością innych zabawek. Przede wszystkim, są one trwałe. Nie tylko stoją na zużycie swojego pierwszego dziecka, ale są szanse, będą one trwać przez wszystkie swoje dzieci i być przekazywane do swoich wnuków, jeśli nie je sprzedać.

Wraz z trwałością, kolejna zaleta posiadania diecast zabawki jest to, że jeśli się nimi zająć, to faktycznie może zwiększyć wartość z dzisiejsi kolekcjonerzy szukają zabawek. W większości przypadków większe zabawki diecast są warte więcej niż ich odpowiedniki mniejsze, ale posiadanie zabawkę naprawdę lubisz jest bezcenna.

Transformatory Opcje zabawkami

Transformatory Opcje zabawkami
Transformers Prime Beast Hunters zabawki od Hasbro

Zabawki niezwykle popularne marki figurek, w tym filmów i książek, Transformatory są ulubionym wśród dzieci w wieku od 2 do 12. Każda z sekcji transformatora można zmienić, aby przekształcić wóz lub zwierzę w robota, iz powrotem. Choć bohaterowie transformatorowe składały się głównie z Autobotów dobrej facet i złymi Decepticony, wiele innych wersji Transformers istnieją dla dzieci w każdym wieku.

Łowcy Beast

Łowcy Transformers Beast zostały wprowadzone w październiku 2012 roku jako nowy kierunek w Transformers Prime telewizyjnego show. W Predacons, prowadzeni przez Predaking, dołącz klasyczne Autoboty i Decepticony bohaterów w walce o kontrolę nad Ziemią. Zapewnia to seria zabawek Transformers z nowymi postaciami i fabułą, dla franczyzy. Linia ta przeznaczona jest dla dzieci w wieku pięciu i do góry, ponieważ zawiera małe elementy, które mogą być niebezpieczne dla młodszych dzieci. Zawarte w linii Predacon są:

 • Transformatory Opcje zabawkami

  Transformatory Predaking Overlord Rysunek

  Transformatory Predaking Overlord Figura: przywódca Predacons, Predaking jest wygięty zniszczyć Ziemię poprzez przekształcenie z robota do smoka iz powrotem.

 • Transformers Prime Beast Hunters Apex Hunter Armor garniturów i Podział Sylwetka: Ten garnitur zbroja zapewnia rakiet i pazur kruszarka do indywidualnego rysunku działania, a także konwersji do stacji bojowej, która pasuje do figury 3 działania, z armaty Blaster i stacji strzelec ,
 • Kre-O Transformers Beast Hunter Mech Venom Strike Zestaw: Dzieci mogą spędzać godziny budynku i odbudowy tego zestawu pojazdu, który zawiera 49 sztuk i zestawy kierunkach, specjalnie modelowane za Beast Hunter Transformers linii.

Ceny tych zabawek wahają się od 10 dolarów do 49,99 dolarów dla bardziej zaawansowanych zestawów.

Bot Shots

Bot Shots to dwie główne frakcje w walce o kontrolę nad Ziemią, Autobotów i Decepticonów. Ta wersja Transformers jest opisywany w filmie Transformers, Transformers: Zemsta upadłych, i Transformers: Dark of the Moon. Główni bohaterowie to Megatron, Optimus Prime, Bumblebee i Ironhide. Niektóre kluczowe Bot Strzał zabawki i gry to:

 • Transformatory Opcje zabawkami

  Optimus Prime Action Figure

  Optimus Prime Figurka; Oficjalna Hasbro figurka przekształca się z robota do pojazdu. Obrońcą Ziemi, Optimus Prime jest opisywany we wszystkich liniach Transformer Transformer.

 • Transformers Megatron Pochodzenie: Ta książka w miękkiej oprawie to doskonały prezent dla dzieci, które są zainteresowane pochodzeniu zła Megatron.
 • Transformers: Dark of the Moon Stealth Sił Edition: A multi-player gry wideo, która pozwala graczom z boku lub Decepticony Autobotów na wojnę dla planety.

Linia Bot Strzał zawiera najbardziej urozmaiconą linię zabawek z serii Transformers z przedmiotów waha się od 10 dolarów do 59 dolarów, w zależności od złożoności zabawki.

Rescue Boty

Transformatory Opcje zabawkami

Heatwave bot Ogień, Akcja elektroniczny Rysunek

Dla dzieci w wieku od dwóch do sześciu, linia Rescue Bot oferuje zabawki odpowiednie do wieku, przedmiot i gier. Z serialu animowanego, zagadek i znaków wzorowany pomocników społeczności, linia Rescue Bot jest doskonałym sposobem na wprowadzenie transformatory do młodszych dzieci, i są w cenie od 4,99 dolarów dla indywidualnych figurka do 49,99 dolarów dla bardziej zaawansowanych konstrukcji. Niektóre popularne zabawki w linii Rescue Bot obejmują:

 • Bot Policja: To łatwe do manipulowania i zabawy figurka przekształca się z robota policji do radiowozu i tylnej.
 • Heatwave bot opałowe, Elektroniczny Figurka: bateryjne, to strażak Figurka mówi dziesięć fraz kluczowych i ma lekkie się armatki wodne i inne migające światła.
 • Rescue Bot Fire Station: Nie tylko remiza strażacka z bieguna ognia i wody armaty, struktura ta konwertuje w robota bez problemów.

Transformers: Pokolenia

Jako linia Transformatory została przedstawiona przez wiele lat, starsze znaków pozostają popularne. Transformers: Linia Pokolenia wyposażony w klasyczne faworytów, w tym Shockwave, nalotu i Jazz. Te figurki są przeznaczone dla dzieci w wieku pięciu i do góry, a można kupić w większości sklepów z zabawkami lub online. Niektóre popularne pozycje to:

 • Transformatory Opcje zabawkami

  Transformers Wojna o Cybertron Decepticonów gry wideo

  Transformatory Pokolenia Deluxe Shockwave Figurka: Przekształcenie z robota do pojazdu artyleryjskiego, ta akcja oferuje dodatkowe działka laserowe.

 • Transformers: The Complete Series: Oryginalny rysunek jest zremasterowane do nowo wydanego wideo.
 • Transformers Wojna o Cybertron Decepticon: Ta gra Nintendo zapewnia wiele godzin rozrywki wyposażone w oryginalne Autoboty i Decepticony.

Transformers: są Generations zabawki i akcesoria dostępne w większości sklepów z zabawkami lub online, a różnią się znacznie w cenie od 5,99 dolarów do 59,99 dolarów.

Wybór najlepszego Transformer Toy

Zabawki Transformer oferuje szeroką gamę opcji, które spełnią poziomu wieku i zainteresowań każdego dziecka. Zalecenia wiekowe należy uważnie obserwować, jak niektóre figurki mają małe części, które mogą być niebezpieczne dla małych dzieci, ale wiele zabawek dla młodszych grup wiekowych istnieją również. Z książek, figurek, zestawów budowlanych Kre-O, filmów i gier wideo, szczególne zainteresowanie Twojego dziecka mogą być spełnione przy tej ciekawej i zabawnej linii zabawek.

Chłopcy Piżamy strażacki

Chłopcy Piżamy strażacki
Chłopcy uwielbiają sobie ubranie cechy wozy strażackie.

Wyślij swój mały facet się do słodkich snów w przytulne piżamy chłopców strażacki.

O Chłopcy firetruck piżamie

Firetruck piżamy dla chłopców są poz hitem w świecie bielizna nocna dla dzieci. Zaliczona tam z piżamy motocykl, piłki nożnej, a śmieciarka. Chłopców, których ojcowie są strażacy są szczególnie lubiący jammies strażacki, jak są małe kulki, którzy marzą o zostaniu dzielnych strażaków, gdy dorosną. Chłopcy uwielbiają samochody i wozy strażackie nie są wyjątkiem. Jeśli Twój ulubiony chłopiec jest firetruck kochanka twardzielem, to on będzie kochają niczego więcej niż do spędzenia nocy w piżamie prezentujących swoje ulubione czerwone ciężarówki.

Popularne Chłopcy Piżamy strażacki

Jeśli szukasz na zakup chłopców piżamę strażacki jako prezent lub potrzebujesz kopii zapasowej dla twojego syna oklepany podkładu silnika ognia, za te popularne pozycje:

 • Franco Odzież strażacki PJs: Te urocze bawełniane piżamy z długimi rękawami wyposażone w haftowane wóz strażacki z przodu koszuli uśpienia. Ponadto, elastyczne spodnie talia pokryte są wozów strażackich i sitodruku m.in. pasmowych mankietami na dole.
 • Skivvydoodles Chłopcy Bawełna strażacki Piżama: Twój mały chłopiec może odpłynąć do krainy marzeń w stylu z nich ognioodporne, bawełniane dzianiny piżamy wszystkie pokryte wozy strażackie. Koszula i elastyczny pas w Henley-on ciągnąć stylu spodnie są wystarczająco wygodne do noszenia przez cały rok.
 • Chłopcy strażacki Wydrukuj pidżamy: Te zabawy piżamy wydruku firetruck dla chłopców wykonane są z bawełny odpornej na specjalnej najbezpieczniejszym płomienia i dysponują flotą jasnych wozów strażackich.
 • Firetruck Piżama Toddler chłopców: Nie tylko tych kochanie jammies firetruck pochodzą ozdobione ciężarówki haczyk i zestawienie, ale także posiadają sprawdzony Dalmacji strażacy zbyt. Z długim rękawem piżamy są wykonane z mieszanki bawełny i poli dla większego komfortu.
 • Wydruki Sary Mieszanka bawełny ognioodporne strażackie pidżamy: Ten dwuczęściowy patriotyczne czerwony, biały i niebieski bawełny, z długimi rękawami wydruku firetruck piżamy ustawić dla chłopców jest ognioodporny i oferuje żebrowanego pałąk i pasmowych mankiety.

Firetruck Akcesoria uśpienia

Przyszłe strażacy, którzy nie są zadowoleni z prostego firetruck drukowanej nocna, warto zainteresować się, co następuje:

 • Firetruck szlafrok: Twój ulubiony strażakiem wannabe pokochają tuszowanie z tym szlafrokiem, która znajduje się batalion wozów strażackich.
 • Pościel strażacki. Blues na dobranoc zniknie, jeśli mały facet ma ten szczególny firetruck łóżko do spania w łóżku malucha jest w kształcie prawdziwego firetruck i może być ozdobione zadrukowanych arkuszy silnika ognia, koce, poszewki na poduszki i pozorów.

Ostrzeżenie o piżamie Dziecka

Mandaty US Consumer Product Safety Commission bielizna nocna dla dzieci, które są odporne na ogień. Przepisy te mają na celu ochronę dzieci przed oparzeniami, jeśli zetkną się z otwartym płomieniem, takich jak zapałki lub piec palnik. Zgodnie z nowymi federalnych przepisów bezpieczeństwa, odzież sprzedawane jako bielizna nocna dla dzieci do rozmiarów większych niż dziewięć miesięcy muszą być odporne na ogień (ubrania, które zostały poddane obróbce, więc nie palą się nadal po wyjęciu ze źródła ciepła) lub przytulny dopasowane. Odzież Snug dopasowane nie muszą być odporne na ogień, ponieważ są dopasowane ciasno na ciele dziecka. Snug sylwetkę bielizna nocna nie zapala się łatwo i, nawet jeśli pożar nie łatwo spalić, bo jest mało tlenu karmić ogień. Ponadto, przedstawiciele rządu uchwalił ustawę w lutym 2009 roku, które stwierdza, że ​​ubrania używane dla dzieci musi zostać zbadana w nadmiernej ilości ołowiu przed lutym 2010. niebezpieczne poziomy ołowiu w ubrania są zwykle w zamki i zatrzaski. W związku z tym, nie należy zakupić odzież z suwakami i zatrzaskami dla dzieci w wieku poniżej 12 od osób prywatnych i sprzedaży garażu.

Punk Piżama

Punk Piżama


Wersja dla dzieci pojawi się w serwisie eBay pół regularnie, i oczywiście nie ma Sims charakter tej nazwy, ale jeśli chcesz dorosłych-size piżamę punkowe, trzeba będzie zrobić jakieś twarde zakupy. Tak długo, jak nie szukasz czegoś konkretnego, tylko piżamy, które pisowni trochę niebezpieczeństwa w drodze czaszki lub innego obrazu, które mogą normalnie utrzymać się obudzisz, można znaleźć odzież na noc, że skały.

Style Punk piżamie

Dziecko Gap wykonał szereg uroczych piżamy dla małego punk rocker. Byli różowy i niebieski z wzorami czaszki. Te często można znaleźć w serwisie eBay. Dla dorosłych, bielizna nocna, że ​​ma przewagę mogą być trudniejsze do znalezienia. Zazwyczaj jest to tylko czaszka-wzorzyste piżamy spodnie, które są dostępne, i to jest w miękkiej i wesoły różowy z projektu, który oprze nowości bardziej na słodko niż kanciasty. Z piżamy, dostępnych w Amazon czaszki, większość z nich jest dla dzieci.

Poszukiwanie gotyckim nocna przyniesie Ci nieco więcej radości, nawet jeśli nie są naprawdę punk piżamy. Twoje opcje są koszulki i kamizelki z obu płomienia lub druku istoty. Możesz również spróbować koszulę lub piżamy m.in. jeden z edgier bohaterów anime, jeśli chcesz poczuć punkish podczas snu.

Zakupy na Punk piżamie

Ponieważ wyszukiwanie online dla piżamie punk głównie daje noszenia dzieci, jesteś lepiej szukając czegoś gotyckim. Start z The Velvet Garden, który jest strona wspólnoty dla wszystkich zainteresowanych w gotyckim wygląd. To także miejsce gdzie ludzie kupna i sprzedaży towarów, tak, że obrót jest szybki i zawsze jest coś innego. Można również zamieścić opis tego, co chcesz. Nigdy nie wiesz, ktoś może mieć i być gotowi poddać się.

Brytyjska strona Jeden plakat ma sekcję dla bielizny i nocna. Piżamka tendencję do różowe spodnie z serca, ale można dostać duże koszulka płomienia-wzorzyste nosić ze sobą i dodać do wyglądu punk. Transakcje odbywają się w złotych, ale strona pokaże przybliżone dolarów konwersji.

Sen w Anime

Nie jest to punk, ale charakter Emily Strange jest zdecydowanie ostry i najlepszy ze wszystkich, ona jest w piżamie. Sklep dla nich w Emily Strange, gdzie znajdą się czarne i białe bawełniane piżamy wzór czaszki zestaw z Emily Strange logo haftowane na czerwono.

Dzień jak nosić Sleepwear

Ponadgabarytowych koszulka zawsze sprawia wielką koszulę, i można znaleźć punk i gotyckie ubrania w różnych miejscach.

ReRock 4ever ma ogromną kolekcję nowoczesnych i punk odzieży, w tym koncertowe koszulek od 1960 aż po 1980 roku. Jeśli chcesz, by zakończyć się w ulubionym zespołem na słodkie sny, powinieneś być w stanie go znaleźć tutaj.

Moda Punk specjalizuje się także w trudnym do znalezienia zużycia punk. Od klasyki do alternatywę dla współczesnego punk, oni mogą go mieć.

Inne strony, aby sprawdzić to:

 • Dzieweczka Świat
 • Dr Strange
 • Koszula Hunt
 • Too Fast

Można także powiązać t-shirt z dowolnym spodnie od piżamy znalazłeś, lub, jeśli masz szczęście, spodnie lub szorty, które mają naprawdę punky do nich jak wzór płomieni lub zebry lub coś podobnego.

Stwórz własny Punk Pajamas

Jeśli nie chcesz iść na t-shirt i szorty lub spodnie trasę, ale chcą prawdziwego punk piżamy, że nie można znaleźć, być może trzeba będzie coś dla Ciebie. Jeśli masz coś bardzo konkretnego na myśli i są sfrustrowani, że nie istnieje, możesz mieć idealny piżama wykonana w Sew Evil, która robi własny szycie w gotyckim, punk, fetysz, wampira, rytuał, pogańskie, renesans, średniowieczny i Faerie zużycie. Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio na ofertę i omówić dokładnie to, co trzeba.

Męska Biały Silk Piżama

Męska Biały Silk Piżama


Jak każdy miłośnik 1930 filmów romantycznych wie, białe jedwabne piżamy męskie, noszone z ufnością, są bardzo sexy. Czy są one coś kobieta kupuje dla jej mężczyzna nosić, czy mężczyzna kupuje zadowolić kobietę, zawsze są eleganckie, klasyczne i wygodne.

Historia męska białego jedwabiu piżamie

Ludzie Zachodu używane do spania w luźne koszule, koszulki na ogół jako nosili bielizny w ciągu dnia. Kolonizacja Azji Południowej w wieku 18 i 19 przyniósł piżamę do użytku, gdyż były one oparte na kurtki i spodni kombinacji noszone przez mężczyzn w tych krajach. Białego jedwabiu, oddychająca, fajne tkaniny, była idealna dla nocna w gorącym, wilgotnym klimacie, do którego przeciętny Brytyjczyk nie był przyzwyczajony. Biały było praktyczne, a także dlatego, że nie wymaga barwienia, więc, że czyjaś nocna była tańsza. Nieodłączną komfort i elegancja z jedwabiu został szybko zauważony i był okazją dla mężczyzn do korzystania z materiału, który był zazwyczaj używany tylko do ich wyposażenia.

Zakup męska Biały Silk Piżama

Mimo, że jest to idealne do oceny jakości jedwabiu przez wygląd i dotyk, piżamy są czymś, co można łatwo kupić online, ponieważ nie są one wyposażone. Kilka stron oferuje Jakości mężczyzna białe jedwabne piżamy, więc rozejrzeć.

 • Amazonka
  • Oferta Intimo piżamy z bezpłatną wysyłką, jest to doskonałe źródło. Piżamy Intimo są wykonane w 100% z grubej jedwabiu, które można prać w pralce na zimno. Klasyczny krój przypomina glamour lat 1940. Dodaj dyskretne rur, wycięcie kołnierz przycisk na panelu z przodu i dwie kieszenie, a także spodnie sznureczek i tkaniny pokryte elastyczny pasek z ukrytą guziki i jesteś naprawdę gotowy na zbliżenie. Rozmiary od małych do XXL oraz klienci zachwalają je jako wygodne i dobrze wykonane.
 • Iris Jedwab
  • Strona w całości poświęcona wyrobów z jedwabiu, Iris jedwabie oferuje luksusowe jedwabne piżamy męskie w różnych jednolitych kolorach, w tym klasycznej bieli. Najwięcej jest okno wyciąć z rękawa o pełnej długości, karbowane kołnierz, kieszeń na piersi, guziki i prostej koszulki. Spodnie posiadają zamknięcie w pasie i sznureczek elastyczną. Tkanina: 100% jedwab i rozmiary można prać w zakresie od małych do XXL. Iris jedwabie oferuje również pasujące bokserki, spodnie, majtki i salony szaty.
 • KushTush Organics
  • Biały z jedwabnej piżamie w KushTush jest więcej białawe, które nazywają miki, ale nadal są eleganckie piżamy w jedwabiu charmeuse i organicznych jest zawsze lepiej, jeśli są dostępne. Piżam muszą być prany ręcznie i suszyć.
 • Wintersilks
  • Nazwa jest gwarancją materiału i Wintersilks poczyniła jakości produkty męskie i damskie jedwabiu przez wiele lat. Choć nie mają klasyczny biały, oferują one / żółty zwany "łupki" off-biały, który jest w miękkiej i wystawne 100% jedwabiu charmeuse które można prać w pralce. Górne przyciski i posiada kieszeń w klatce piersiowej, spodnie mają elastyczny pas i latać przód.

  Azjatyckich inspirowane męska Biały Silk Piżama

  Jeśli nie możesz znaleźć coś, co działa dla Ciebie i mieszkasz w mieście z sklepów z Azji i Południowej Azji klientów, należy zajrzeć. Klasyczny strój chiński czy indyjski w dobrej jedwabiu będzie działać także piżamy i daje egzotyczny charakter.

  Vintage Piżama

  Dla człowieka, który lubi autentyczny wygląd retro, nawiedzają rocznika sklepy. Przedmioty takie jak piżama często przeżywają w ciągu dziesięcioleci, jeśli są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, ponieważ nie były aktywnie wykorzystywane. Jedyną wadą w tym przypadku jest to, że będziesz musiał wysuszyć oczyścić je do utrzymania ich integralności.

  Można też szukać rocznika sklepy, jak i online, dla starych wzorów piżamy. Jedwabne piżamy są stosunkowo łatwe do szycia, bo jest tylko minimalna krawiectwo i w ten sposób można mieć pewność, że otrzymujesz dokładnie materiał i wygląd chcesz.

Damska Rozmiar Plus Piżama

Damska Rozmiar Plus Piżama
Petite Plaid flanelowe pjs flanelowe

Na koniec dnia ucztę, popadając w wygodne piżamę, że przytulić swoje krzywe we wszystkich właściwych miejscach jest idealnym sposobem na nałogowi. Plus piżamy rozmiar są dostępne w cenach od niedrogie luksusowy w wielu stylów, kolorów i wzorów.

Wielki plus size Pajama Opcje

Flanelowe piżamy

Bawełny, wełny i włókien syntetycznych, są zazwyczaj stosowane do wytwarzania flaneli i teksturę gotowego materiału tekstylnego, zależy od użycia. Flanelowe wykonane z bawełny lub z włókien syntetycznych jest bardziej miękkie i mniej drażniąca niż flaneli wykonane z wełny. Na szczęście w dzisiejszych praktyk etykietowania, łatwo jest dowiedzieć się, co tkaniny piżamy wykonane są z tak można zakupić te, które wolą i unikać innych, które mogą okazać się drażniący dla skóry. Rozważ te style jak dodatki do swojej Piżamy szafy:

 • Petite Plaid flanelowe pjs przez Dreams & Co: cieszyć się najwyższą w pełnej figury zużycia uśpienia podczas poślizgu w tych ultra-ciepłych, petite plus size piżamę Dreams & Co z nich wyposażony jest wbita, przycisk w dół koszuli z miłej dopasowanie pokazać off krzywych bez przywiązania i łatwych brzydki dopasowane spodnie elastyczne w pasie. Wybierz jedną z pięknych kratkę lub wydruków zabawy dla mocy 35 $. Te piżamy są dostępne w standardowych rozmiarach 1x do 5x w Full Beauty.com.
  Damska Rozmiar Plus Piżama

  Termiczne i flanelowe piżamy
 • Thermal & flanelowe piżamy przez Only Necessities®: Comfort spełnia trendy w tej piżamie ustawionym na Roaman, który jest idealny do przechowywania Cię ciepło podczas chłodniejszych dni. Oferuje on top termicznej poli / bawełna z pojemnych pach, że spada poniżej biodra i brzuch i biodra zapewnia ukrycie. Tkanina flanela bawełna rozkładana na spodnie pasują na swojej naturalnej talii do najwyższego komfortu. Występuje w czterech chusta wzorców on-trendu, sprzedaje za około $ 32, i jest dostępny w rozmiarach 1 do 5 razy. Recenzenci klientów zdobył te piżamy bardzo na ciepło, komfort i łatwość pielęgnacji.

Bawełniane piżamy bawełniane i Mieszaj

Wybór piżamę wykonanych z włókien naturalnych, takich jak bawełna może mieć duże różnice pomiędzy coraz spokojny sen lub podrzucając i obracając całą noc. Bawełna jest często mieszany z innymi włóknami, takimi jak poliester lub flaneli i bielizna nocna wykonana z tych tkanin jest miękkie, wygodne i długo sobie. Czy są na rynku 100% bawełny lub piżama z domieszką włókien, istnieje wiele opcji.

 • JMS Dzianina Notch-Collar damska Piżama: Wybierz się na spacer po dzikiej stronie i wsunąć do tych niezwykle miękkiej, zwierząt druku piżamie z JMS. Najwięcej znajduje się kołnierz i klatce piersiowej zębatą kieszeń i spodnie posiadają regulowany w pasie sznurkiem. Koszula jest hojny długości kryje ciężkie biodra, podobnie jak przestronne spodnie. Przystępnej cenie poniżej $ 25 w rozmiarach 1X do 4X, są wykonane z mieszanki bawełny / poliestru, który wilgoć z dala od skóry podczas snu i pomóc uniknąć nocne poty. StellaService daje JMS elitarny rating dla ich obsługi klienta.

Damska Rozmiar Plus Piżama

Supima bawełniane Piżamy

 • Supima Bawełna Piżama: Zanurz się w luksusowym nocnym doświadczenia i wsunąć do tych bardzo delikatnych piżamie z LLBean. Wykonane z najlepszej bawełny Supima®, zapewniają trwałość bawełny i luksusowe dotyk jedwabiu. Pokochasz prostotę tego dwuczęściowa bez guzików, zatrzasków lub wybrednych szczegółów - tylko prosty top z wycięciem dekoltu delikatne marszczenia na jakiś pochlebne pełności w górze i odchudzanie prosto nogach, elastyczne spodnie talii. Wybierz jedną z dwóch kolorów w rozmiarach 1X do 3X w ramach 45 dolarów. Recenzenci klientów przeważającej zgodził te piżamy są wygodne, trwałe i zmarszczek.
 • Drukuj Zima dzianiny pjs: czy to siedząc na balkonie, korzystających z gorącego napoju lub dotarcia do ciepłego coverup do spania, będziesz cieszyć miękkość piżam przez sny i Co.® z WomanWithin. Jednokolorowe tunika top piana i minimalizuje biodra i prostych nogach spodnie drukowania szczupły wygląd nóg. Wybierz jedną z sześciu świątecznych wydruków; aplikacje na szczytach dopasować wydruki na dnie. Dostępny w standardzie lub petite puszystych 1x do 5x w ramach 30 dolarów. StellaService ceny WomanWithin jako doskonałe. Większość klientów, którzy nabyli ten przedmiot oceniło go pozytywnie na komfort, miękkość i ładny design.

Luksusowe Piżama

Komplety piżamy są uniwersalne elementy intymnej garderoby, a inteligentne kobiety curvaceous nie ogranicza się tylko flaneli lub piżamy bawełniane, gdy istnieje tak wiele innych luksusowych wybory tkaniny. Oto kilka opcji w tkanin i stylów nie może być brane pod uwagę:

Damska Rozmiar Plus Piżama

Ziemia Anioły piżamy Ustaw

 • Koszula Ziemia Anioły krótkim rękawem i Capris piżamy Ustaw - Plus: Będziesz wyglądać i czuć się świetnie w tym eleganckim, ale łatwe do pielęgnacji poliestru piżamy ustawić od JCPenny. Luźno dopasowany top jest idealny do ukrywania grube talie lub wybrzuszenia brzucha i krótkie rękawy pomóc przebranie ciężkie ręce. Spodnie Capri są zawsze pochlebne, jak pokazują tylko tyle skórze wydłużony wygląd nogi i szczupłą sylwetkę. Wybierz jedną z siedmiu wspaniałych kolorach w rozmiarach 1X do 3X za około 22 dolarów. Większość klientów, którzy kupili nich mówiła o ich komfort, świetne dopasowanie i miękkość.
 • Carole Hochman Midnight Jeweled PJ Set Plus Rozmiar: Gdy snem wymaga czegoś bardziej egzotycznego i sexy, skorzystaj z szansy na ten bogaty dwuczęściową piżamę ustawionym HerRoom Plus. Oferuje on swobodnie płynącej szczyt, który jest idealny do ukrycia wad brzuch rysunek i pasujące spodnie od piżamy z wygodnym rozciągliwą gumkę. Zestaw wykonany jest z ultra miękkiej mieszanki modalu i elastanu. Wybierz jedną z dwóch ciętych kolorach w rozmiarach 1X do 3X za około 85 dolarów. Jako bonus, ustawionych statków za darmo.

Shortie Piżama

Shortie piżamy są zszywki w wielu kobiet bielizna szafy. Czy chcesz jakieś jazzy shortie dla leniwych piżamę weekendowe brunche w domu lub eleganckich wyborów dla niezawodnego nocna, można znaleźć idealne pary.

 • Hot Pink Lacey Krótki Set: Dodać większość z tych wspaniałych krzywych w tym sexy shortie piżamie ustawionym Pajamagram. Oferuje on koronkowy gorset z głębokim dekolt w serek, które przyciąga wzrok w stronę swoich lepszych aktywów. Spodnie dopasowanie tap wyposażone w elastyczny pas z koronkowymi wstawkami z boku, aby pokazać tylko podpowiedź skóry. Jest ona dostępna w rozmiarach 1X i 3X i sprzedaje pod 90 dolarów.
  Damska Rozmiar Plus Piżama

  Shortie uśpienia Ustala amoureuse
 • Piżama, Shortie uśpienia Set od Amoureuse®: Kanał swojego wewnętrznego boho z tym flirty stylu chłop satynowej piżamie ustawionym WomanWithin. Chłop Goście Uelastycznione rękawy i powszechnie pochlebne-liniowy kształt, aby ci się bardziej smukły. Pull-spodnie pasują do Państwa naturalnej talii i mają obfite pięciu calowy kroku ok. Wybierz jedną z dwóch kolorowych wydruków i spodziewać się wydać nie więcej niż około 25 dolarów. Ten zestaw snu shortie jest dostępny w rozmiarach 1x do 5x.

Wyjątkowo Pozdrawiam

Ponieważ to, co wybrać do spania definiuje swoją osobowość, swoje wybory sleepwear może odzwierciedlać indywidualny styl, czy to egzotycznych diva-podobne lub dorywczo homebody. Popadając w piżamie, którą kochasz, że czuje się świetnie do skóry sprawia, że ​​łatwo dostać dobry sen i przyjemnych snów. Na ostateczny w nocy luksusu, dodać dopasowania lub uzupełniającą szlafrok i kapcie do Piżamy zespołu. Czy mieszkasz sam lub z innymi, będziesz czuć się elegancki i pojawiają się na początku gry w stylowe piżamy i wszystkich odpowiednich akcesoriów.

Unikalne Piżama dla kobiet

Unikalne Piżama dla kobiet
Unikalny zestaw pj może być w sam raz.

Co składa się na niepowtarzalny piżama dla kobiet jest naprawdę w oku patrzącego. Najlepszym sposobem, aby ocenić, czy piżamę jest "wyjątkowa" jest przeciwstawienie zestaw z tym co jest uważane za "tradycyjne". Stamtąd, dodając swój własny smak i pieczęć do pary dalszych pomocy zestawu w osiągnięciu "unikalny" status.

Co znajduje się w programie Word?

Szekspir powiedział, że najlepiej, gdy zastanawiał się, co to jest w nazwie, ale prawda jest taka, że ​​style z duchem czasu mody i PJ nie uciekł, że nieuniknionej ewolucji. W przeszłości kobiety nie noszą spodnie, więc piżamy wykonane w tym stylu były wyraźnie nie wchodzi w rachubę. Dziś jest to już zupełnie inna historia, i bardzo dobrą wiadomością jest to, że można teraz znaleźć styl, który jest w pełni odzwierciedleniem Twojej osobowości.

Rodzaje Unique piżamie dla kobiet

Zabawne, znalezienie unikalnych piżama dla kobiet nie może być tak trudne, jak to było kiedyś, ale wciąż wydaje się, że ludzie stoją i zwracać uwagę. Czy dlatego, że większość dzisiejszych stylów piżamy są cięte do zaprezentowania kobiecego ciała? A może to dlatego, że wiele z tych piżamy są wyraźnie kobiece zarówno w kolorze i stylu? Niezależnie od powodu, możesz wybrać najlepszą parę wiedząc, co jest dostępne dla Ciebie, jak również własne szczególności typ osobowości. Niektóre style, które są dostępne w Internecie to:

 • Bezrękawniki z pasującymi dna
 • T-shirty z pasujących dna
 • Mieszać i łączyć style
 • Koszulki na męskie szorty typu boxer
 • Inne główne style (camis, Henleys, etc.) z spodnie

To jest dość zróżnicowany wybór, więc zawężenia pola, uznając swoją szczególną osobowość. Niektóre kobiety kochają jasne kolory; inni są nieco bardziej stonowane. Niektóre panie uwielbiają "złożenie oświadczenia", czy to poprzez rzeczywistych haseł lub wydruków, podczas gdy inni wolą zachować rzeczy nieco bardziej romantyczny i wyrozumiały.

Sklep Unique piżamie

Rozpocznij zakupy dla unikalnych piżamy, odwiedzając stronę:

Pajamagram

Stosunkowo nowym branży bielizny, popularność Pajamagram za wzrosła w ostatnich latach. Przesłanką miejscu jest to, że kobiety pracują ciężko i komfort miłość, i to, co zapewnia większą ilość relaksu niż komfortowy parę pj? Pierwszy zbudowany wokół pojęcia, że ​​bliscy by zakupić towar, to teraz całkowicie dopuszczalne, aby kupić własną parę.

Pajamagram wyróżnia się na rynku z kilku powodów;

 • Sklep według stylu: Pajamagram próbuje dokonać wyboru nieco łatwiejsze, wymieniając swoje produkty typu osobowości. Na przykład, można robić zakupy w takich pozycjach jak "Fun", "Glamour" i "kobiece" piżamie.
 • Wzory: Niektóre z projektów prezentowanych tutaj są nieco bardziej wyjątkowy niż niektóre inne przebiegu sercach młynarskich i kwiatów, które są tak powszechne. Jeden taki styl jest zestaw szaleństwa. To kamuflaż inspirowane zestaw, ale ich odcień zieleni jest miękka skoncentrowany i wystarczająco dużo światła, aby się za domem i palenisko obsłudze. Powiedział, że "szaleństwa" napis na przodzie piżamie nie pomaga jej się wyróżniać.
 • Zestawy: unikalne i ciekawe funkcja w Pajamagram jest możliwość zakupu Zestawy piżamy. Jeszcze lepsze jest to, że nie tylko masz możliwość zakupu kompletu dla Ciebie i innych znaczących, ale również dla dzieci, jeśli dotyczy.

Victoria Secret

Victoria Secret dawna oferuje zmysłowo cięcia bieliznę, ale również niesamowitą gamę wyjątkowo zaprojektowane zestawy piżamy. Jednym z najlepszych punktów sprzedaży w Victoria Secret jest fakt, że oferują one szeroką gamę kolorów. W rzeczywistości nie jest niczym niezwykłym, aby znaleźć atrakcyjne odcienie jasnozielonego, lawendy i fuksja tutaj. Dodatkowo, istnieją zestawy piżamy, które są ozdobione lustrami ręcznych, logo VS i duże kwiaty. Krótko mówiąc, może być w stanie znaleźć idealny zestaw do wypoczynku i snu, w.

Dr Jay

Dr Jay oferuje przede wszystkim hip-hop ubrania, ale również oferują zaskakujący szereg unikalnym stylu zestawów piżamy. Przede wszystkim nie jest folia druku bez rękawów. To jest odważne i przyciągające wzrok pj zestaw, który odbywa się w kolorze czerwonym z czarnym wykończeniem i oferuje złota folia najmu z przodu. Jeśli wciąż szukasz idealnego zestawu pj, a następnie sprawdzić niektóre z tych stylów w Dr Jay może skierować Cię w dobrej pozycji.

Wszystko razem

Najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o najlepszy zestaw piżamy dla ciebie jest, aby wybrać taki, który najbardziej pasuje do Twojego własny, niepowtarzalny styl. Jest oczywiste, że wzór będzie się zmieniać w zależności od osobnika. Mimo to, istnieje wiele różnych stylów na rynku, to z trochę badań, powinieneś być w stanie znaleźć taki, który najbardziej lubisz.

Pierścionki: Policja i Strażak Rings Porady

Budżet friendly Law Enforcement Pierścionki

Istnieje wiele miejsc, które oferują przyjazne dla budżetu pierścienie ścigania i biżuterię. Jeśli nie poszukiwanie w internecie "przystępnych pierścienie ścigania" znajdziesz kilka odpowiednich miejsc na zakup pierścionek lub biżuterii z.

Wiele z tych witryn nawet pozwalają dostosować pierścienie ścigania do swoich potrzeb. Ceny na pierścienie ścigania w bardziej przystępnych cenach miejsc zazwyczaj wahają się od niskiego 200 dolarów znak do ponad 500 dolarów. Wszystko zależy od rodzaju metalu wybrać i każdy grawerowanie chcesz być zrobione.

Zaprojektuj własną Pierścienia Policji

Jeśli nie chcesz, aby kupić pierścionek policji, że wszyscy już ma, rzeczywiście można zaprojektować własną. Wielu jubilerów online oferują atrakcyjną ofertę dla tych, którzy pracują w zakresie egzekwowania prawa i chcą dostosować pierścień własnych.

Zazwyczaj będzie można wybrać, czy pierścień jest dla mężczyzny lub kobiety, wielkości, co jest potrzebne, branży usług i rodzaju metalu, który chcesz mieć na ringu policji. Możesz wybrać, aby mieć swój pierścień z wygrawerowanym imieniem, nazwiskiem, działu lub swojej rangi. Po wyborze tych elementów, które są w stanie wybrać kamień do wyboru iść w centrum pierścionek. Często wybór będzie twój birthstone. Możesz nawet wybrać cięcie kamienia, które można zamówić. Po tym, praca jest w zasadzie zrobić z wyjątkiem płacenia za nowego, niestandardowego pierścienia policji!

Strażak Pierścionki

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni są w stanie zakupić pierścienie strażakiem. Jeśli jesteś Dział komendant straży pożarnej można też kupić pierścień sygnalizujący swoją ważną pozycję w ramach działu.

Kobiety mogą być w stanie kupić pierścionek Strażak z maltańskiego krzyża w kolorze czerwonym jak ich pierścienia strażak. W zależności od rodzaju metalu używane, można dostać to w bardzo przystępnej cenie.

Jako szef działu, można wybrać pierścionek, który symbolizuje pracę, lub takie, które nawet się z pięciu skrzyżowanymi trąbami na powierzchni pierścienia. Są to zazwyczaj nieco droższe i zazwyczaj wykonane są z 14 karatowego złota.

Jakie są policyjne i Strażak Pierścieni?

Policja i pierścienie strażak zakupione przez kogoś pracującego w tej konkretnej dziedzinie egzekwowania prawa lub ukochanej jako prezent dla osoby w ich życiu, który pracuje w zakresie egzekwowania prawa. Najczęstszym powodem zakupu i noszenie pierścienia organów ścigania jest jako sposób na cześć osoby, dla jej zaangażowania na rzecz ratowania życia i pomaganie innym w tej niebezpiecznej dziedzinie pracy. Inne policji lub straży pożarnej często zakupić pierścienie dla siebie jako przypomnienie ciężkiej pracy włożyli w ich zawodzie.

Sanitariusz Biżuteria

Strażacy i policjanci nie są jedynymi, którzy mogą mieć lifesavers biżuterię wykonaną właśnie na cześć pracy robią. Sanitariuszy i ratowników medycznych (EMT) są również w stanie zakupić biżuterię jako sposób pokazać dumę i uczcić ich wybranego zawodu.

Możesz wybrać jeden z pierścieni personel ratunkowy, wisiorki, a nawet wdzięki na bransoletki. Ceny zazwyczaj od 100 USD do ponad 300 dolarów w zależności od tego, co zostało zakupione i jaki rodzaj metalu jest używany.

Unikalna biżuteria egzekwowanie prawa na prezenty lub użytku osobistego

Szukasz czegoś innego niż pierścień dać pracownikowi ścigania w swoim życiu? Masz szczęście, istnieje szeroki wachlarz biżuterii dostępnej pomóc cześć tych dzielnych mężczyzn i kobiet.

Możesz wybrać prezent na to, co może oznaczać więcej do osoby, która je otrzymała, oraz przez sposób, że pochodzi z prowadzącym. Albo, jeśli zakup jest dla siebie, że jest zbyt duża! Jak o zegarek, który ma emblemat wybranym zawodzie na twarzy? Być może brelok złota z zawodu ukochanej wygrawerowanym na nim? Jeszcze lepiej, to dlaczego nie kupić klip pieniądze z godłem kariery wybranego na zewnątrz i wygrawerować go z miłą wiadomość od wewnątrz. To dodaje osobisty kontakt lub działa jako przypomnienie o ważnym dniem w karierze.

Istnieje kilka unikalnych form biżuterii ścigania dostępne bez względu na przyczynę wyboru!

Policja Biżuteria

Czy jesteś ciekaw, jakie rodzaje rzeczy mogą być nadrukowane na policji biżuterii? Co jeszcze oprócz godła policji można wybrać się umieścić na kartce policji biżuterii?

Oprócz godła policji, wiele osób decyduje się na zakup biżuterii policji, że jest ich rzeczywista replika odznaki policyjnej, w dół do liczby stacji, w której pracuje oficer. Policjanci mogą również zdecydować, że ich nazwiska wyryte na biżuterię pod słowami: "Policjant". Jeśli jesteś szeryfem można również nabyć biżuterię, która ma replikę swojego szeryfa medalem na nim.

Strażak Biżuteria

Czy zdecydowała się nie kupić pierścionek jako sposób, aby pokazać, że ciebie dumny strażak? Czy nadal chcesz miałeś biżuterię można nosić, który reprezentuje swój czas spędzony w tym zawodzie? Istnieją inne biżuterię dostępne dla straży pożarnej oprócz pierścieni.

Można wybrać różne biżuteria z wielu różnych symboli. Wybierz z zawieszki charms do bransoletki lub a nawet kolczyki. Jakie symbole można wybrać z? Możesz zdecydować, aby strażak biżuteria wykonana z replikę topora strażackiego, urok Florian, Strażak żona symbolem, córka strażakiem lub symbol syn i Medal św Łukasza.

To tylko kilka z dostępnych symboli strażakiem. W zależności od miejsca zakupu biżuterii można znaleźć mniej lub bardziej wybór.

Strażak Zabytki

Strażak Zabytki


Wiele zabytków strażak zostały wzniesione na terenie Stanów Zjednoczonych, aby uczcić tych, którzy zginęli w służbie. Każdego roku strażacy są zabijane albo zapisując innych od pożarów i ratowania struktur. W październiku 2007 roku, 99 strażaków zginęło w Stanach Zjednoczonych. Największy z jednego obszaru była w dniu 18 czerwca 2007 roku, kiedy zginęło dziewięciu ratowników w Charleston w Południowej Karolinie, płoną.

Pomnik Narodowy Upadłe Strażacy

W 1981 roku administracja Ogień USA skonstruowali pomnik na terenie kampusu Państwowej Wyższej Pożarnej w Maryland poświęconej poległym kariery i ochotniczych straży pożarnej z całego kraju. Znany jako Narodowy Pomnik Poległych Strażacy, ma wyrzeźbiony z brązu krzyż maltański, symbol, który został przyjęty przez lata przez różne grupy ratunkowych. Pomnik Ten strażaków obnaża replikę tego krzyża. Pomnik, który został wyznaczony przez Kongres w 1990 roku, posiada również wieczny ogień, który płonie na jej podstawie i wymienia nazwiska wszystkich strażaków, którzy zginęli od 1981 roku Pomnik jest otwarte dla publiczności przez cały rok.

Gdy strażak zginął w trakcie pełnienia obowiązków, banderą pływa połowy masztu nad pomnikiem. On lub ona zostanie uhonorowany podczas dorocznego żałobnej. Usługa jest sponsorowana przez Narodowy Poległych Strażacy Fundacji.

Pomnik strażaków "

W dniu 11 września 2001 roku, Nowy Jork 343 strażaków zginęło w trakcie i po atakach terrorystycznych na World Trade Center. W odpowiedzi na te śmierci, odsłonięto pomnik strażaka w czerwcu 2006 roku na stronie "10 House," który jest domem dla Engine Company 10 i 10, a Spółka Ladder położony po drugiej stronie ulicy od World Trade Center. Jest to pierwszy na dużą skalę pomnik wzniesiony na Ground Zero, stojący na 56 metrów długości. Jest on dedykowany dla strażaków ", którzy polegli i tych, którzy wykonują".

Środkowe panele pomnika przedstawiają dwie płonące wieże tak Drugi strumień uderzyły w World Trade Center. Są też sceny strażaków mycia twarzy i kilka węży określających, jak i zmęczeni strażakiem sięgające od krawężnika. Goście pomnika, który jest związany, aby stać się symbolem, może stworzyć akwaforty wpisanego nazwiska na papierze. Dla niektórych jest to najbliżej, że kiedykolwiek się tam, gdzie zginęli ich bliscy. Do innych, widząc nazwiska wymienione w końcu przynosi pewne zamknięcie.

Więcej Strażak Zabytki w całym kraju

Większość dużych miast ma własną interpretację pomnika dla strażaków. Niektóre z nich to:

 • Illinois Strażak Pamięci: Zbudowany w 1993 roku przez Komitet Medalu Gaśniczego Honor, składa się z czterech strażaków naturalnej wielkości z brązu w pełnym biegu, dziecko, drabiny i węża.
 • Pamięci Kalifornijskie strażaków: Położony w Sacramento w Kalifornii, pomnik jest hołdem dla ponad 850 strażaków, którzy zginęli w służbie od 1850 roku obejmuje ona ścianę, pamiątkową statuetkę z brązu zatytułowany "Upadły Brat", a inny Statua nazwie "Trzymając Line."
 • Wisconsin Strażacy państwowe Pamięci: Składa się ze ścianki honoru i posąg, to hołd jest również częścią parku poświęconej zachowaniu pamięci o wszystkich poległych strażaków.
 • Pomnik Poległych Strażacy Massachusetts: odsłonięty w dniu 11 września 2007 roku, zawiera pomnik trzech strażaków otoczonych maltańskiego krzyża i "Ring of Honor."

Fizyczne Testy Fitness dla amerykańskiej Straży Pożarnej

Jest rzeczą oczywistą, że strażacy mają trudne zadanie z intensywnych potrzeb fizycznych. Testy sprawności fizycznej, takie jak CPAT (Kandydat fizyczny Możliwość testowania), są tym, co kwalifikuje strażaków na stanowisko. Badanie polega na pomiarze wytrzymałości układu krążenia, a także zarówno siłę mięśni i wytrzymałość.

Zadania CPAT

Jest rzeczą oczywistą, że strażacy mają jeden z najbardziej fizycznie wyzwanie pracy w kraju. Osiem zadania nakreślone w CPAT są minimalne wymagania potrzebne, by stać się strażakiem. Zadania te są symulacje, co może spotkać strażak w czasie pracy.

To standardowe badanie musi być wykonane w co najmniej dziesięć minut i dwadzieścia sekund, a składa się z ośmiu różnych wydarzeń:

1. schodowe Climb

Ta część CPAT wymaga tester nosić 12,5 funta na każdym ramieniu, replikacji wagi paczki wysokiego ryzyka (Wąż) pęczka. Uczestnik następnie ogrzewa się przez dwadzieścia sekund w tempie 50 kroków na minutę na maszynie do wspinaczki po schodach. Po rozgrzewki, tester natychmiast rozpoczyna razy część testu, trwający trzy minuty z prędkością krokowego 60 krok za minutę. Ten test ma na celu naśladować wspinaczki schodów, niosąc pakiet wysokiego ryzyka pełną ochronę odzież.

2. Wąż Przeciągnij

Tester przygotowuje umieszczając dyszę przyłączoną do 200 stóp hoseline na ramieniu lub na piersi. Uczestnik może uruchomić lub pieszo podczas przeciągania Wąż 75 ft do bębna, w zakręt dziewięćdziesiąt stopni, kontynuując przez 25 więcej stóp. Tester musi zatrzymać się w zaznaczonym polu i upuść, aby co najmniej jedno kolano, a następnie wyciągnij wąż, aż znak 50-metrowy przecina linię mety. To zadanie replikuje przeciągając pusty hoseline z firetruck do budynku (lub innego miejscu pożaru), unikając przeszkód i pozostała w bezruchu.

3. Urządzenia Carry

Zadanie to obejmuje dwa prowizoryczne piły i szafki narzędzia, naśladując szafę na firetruck. Impreza ta sprawdza zdolność uczestnika do podjęcia elektronarzędzi z firetruck, przenoszenia ich do sceny awaryjnego, i powrócić z powrotem do samochodu. Tester ma mieć dwie piły z szafki (jeden na raz), umieść je na ziemi, a następnie wybrać je obie (jeden na rękę), nieść im 75 ft do wcześniej umieszczony bęben, i powrócić do punkt początkowy.

4. zestawienie Podnieść & Rozszerzenie

To zadanie służy do testowania możliwość umieszczenia drabiny gruntowych na firetruck i rozszerzenia go na dachu lub okna uczestnika. Tester idzie na górę szczeblu drabiny, podnosi unhinged część z ziemi, i prowadzi go za rękę nad ręką, aż jest umocowana do ściany. On / ona musi natychmiast przejść do następnej drabiny i, stojąc obiema nogami w oznaczonym polu, rozszerzyć sekcję latać aż do oporu, a następnie opuść ją z powrotem do punktu startu.

5. Przymusowe Wejście

Do tego zadania, uczestnicy muszą używać młotem trafić urządzenie pomiarowe w strefie docelowej, dopóki nie aktywuje brzęczyk. Stopy muszą pozostać poza zaznaczonym polu w każdej chwili. Test wpis przymusowe mierzy zdolność kandydatów do użycia siły, aby otworzyć zamknięte drzwi lub rozbić ścianę.

6. Szukaj

Kandydaci muszą przedzierać się przez labirynt tunelu (przybliżona 3x4x64 pomiaru) z dwóch tur dziewięćdziesiąt stopni i kilka przeszkód. Ponadto, dwie sekcje tunelu są zmniejszone wymiary. To zadanie symuluje szukając ofiary w przypadkowej przestrzeni z ograniczonej widoczności.

7. Ratowanie

Tester musi przeciągnąć manekin 165 funtów 35 metrów za uchwyty na ramieniu uprzęży. On / ona następnie uzupełnia 180 °, obrót wokół bębna, a następnie przeciąga manekin 35 więcej metrów do mety. Ta część CPAT imituje usunięcie ofiary (lub rannego partnera) od sceny fo pożaru.

8. sufitowa Naruszenie & Pull

Kandydat musi usunąć słup szczupak (sześć stóp słup z hakiem i punktu na jednym końcu) z uchwytu, a następnie umieścić końcówkę bieguna na drzwi 60 funtów w suficie. On / ona musi następnie wciśnij trzy razy, podczas gdy szczytówkę pozostały w wcześniej ustalonych granic. Polak szczupak jest następnie hoked do urządzenia na suficie 80 funtów i wyciągnął pięć razy. Zestaw składa się z trzech pchnięć i pięć podciągnięć, powtarza się cztery razy. To zadanie imituje łamanie i pociągając w dół pułap sprawdzenia rozprzestrzeniania ognia.

Chociaż wiadomo, że strażacy muszą być w doskonałej formie fizycznej, wielu z nas nie zna, jak trudne i szczegółowe testy są w kwalifikacjach. Znajomość tych trudnych zadań rodzi dalszą aprecjację tej heroicznej pracy.

Rasy psów Straż Gigant

Rasy psów Straż Gigant
Neopolitan sprawia, imponujący pies stróżujący.

Olbrzymich ras Guard Dog może być zarówno fascynujący i zastraszenia. Poświęć chwilę, aby dowiedzieć się o niektórych ras, które mieszczą się w tej kategorii.

Charakterystyka Guard Dog Natural

Istnieją wspólne cechy wspólne dla prawie wszystkich ras, które były hodowane i przeszkolonych do pracy jako psy stróżujące. Należą do nich:

 • Naturalny instynkt do ochrony
 • Siła fizyczna i zwinność
 • Steady temperament
 • Odwaga
 • Zaufanie
 • Bacznie wyczulony na otoczenie

Oczywiście, te cechy są po prostu podstawa, na której zbudowany jest niezawodny pies strażnik. Ponieważ większość z tych psów są bardzo ciekawe, same w sobie, na początku szkolenia jest niezbędna, jeśli chcesz pomóc im w rozwoju ich pełnego potencjału.

Lista Karkonoszy Straży Rasy psów

Dlaczego zainteresowanie olbrzymich psów kuratora? Dla niektórych osób poszukujących ochrony, większe jest zawsze lepsze. Wielu potencjalnych intruzów są znacznie bardziej zastraszani przez samą wielkością psa, niż cokolwiek innego. Duży, muskularny pies, który zapowiada jego obecnością, że jest on odpowiedzialny za to wystarczająco często, aby większość intruzów zdecydujesz się wybrać łatwiejszy cel.

Jak skanować z poniższej listy, można zauważyć, że wiele ras znanych ze swoich skłonności straży psów nie są wliczone w cenę. Warto także zauważyć, że niektóre z największych ras nie są również na tej liście. To dlatego, że lista ta ma oznaczać tylko największe ras często używane jako psy ochronnych.

Rasy psów Straż Gigant
Kuvasz

 • Akita - Pochodzi z Japonii, te potężne psy mają silne instynkty stróżowania.
 • Anatolian - Ten pies został turecki hodowane do pilnowania zwierząt gospodarskich.
 • Boerboel - African Boerboel jest Mastiff typu, nieustraszony pies strażnik jeszcze niezawodne.
 • Bullmastiff - Zdolność Bullmastiff jest myśleć o sobie jest prawdą atutem pies stróżujący.
 • Cane Corso - potężne Mastif włoski, łacina korzeń nazwy tej rasy oznacza "opiekuna".
 • Dogue de Bordeaux - AKA francuski Mastif, jest ogromne i imponujące bestia.
 • Fila Brasileiro - Ten pies jest absolutnie okrutny wobec obcych i wymaga pewność, silnego przywództwa.
 • Pirenejski pies górski - spokojna rodzina towarzysz, Pireneje się do akcji, gdy pojawia się zagrożenie.
 • Duży szwajcarski pies pasterski - duży, wytrzymały "Swissy" został pierwotnie hodowane w celu ochrony zwierząt gospodarskich.
 • Komondor - pierwotnie hodowane w celu ochrony zwierząt gospodarskich, Komondor jest naturalnym strażnikiem jego rodziny.
 • Kuvasz - Znaczenie nazwy tej rasy jest "strażnikiem szlachty".
 • Neopolitan Mastiff - przodkowie tego psa były rzymskie psy wojny. Niektóre psy wyglądają bardziej zastraszające.
 • Dog kanaryjski - jest to ostateczny Alpha Dog. To sprawia, że ​​ogromne straży psa, ale to nie jest dla każdego.
 • Rottweiler - Być może nie jest prawdą "gigant", wiele Rotties przekracza pożądany wzrost średniej duże, aby dobrze zastraszenia opiekunów.

Nie mylić Agresja strzeżenia

To się czasem zakłada, że ​​każdy agresywny pies może zrobić dobry pies stróżujący, ale to nie jest przypadek. Bardzo najlepsze psy stróżujące są zdolne do samodzielnego myślenia, i chronić ludzi, którym służą z poczucia lojalności i przywiązania do nich. Dobry pies stróżujący myśli jego droga przez jakiegokolwiek niebezpiecznej sytuacji, słucha poleceń swojego właściciela i korzysta tylko z niezbędną siłę i agresję potrzebne do powstrzymania lub podporządkować intruza.

Odpowiedzialny Własność

Posiadanie jednego z tych psów ras olbrzymich strażnik jest ogromna odpowiedzialność. Upewnij się, że Twój pies otrzymuje właściwe szkolenie od najmłodszych lat. Rozpocznij z socjalizacji i szkolenia posłuszeństwa, a następnie zapisać psa w profesjonalnych zajęciach Guard Dog. To daje największą kontrolę nad swoim zwierzakiem, i pomagają zapewnić bezpieczeństwo swojej rodziny, jak również.

Strażak Tradycje pogrzebowe

Strażak Tradycje pogrzebowe


Strażak tradycje pogrzebowe pokazać naszą głęboką wdzięczność i szacunek dla pana ich wkład w społeczeństwo. Gdy umiera strażakiem, uważany jest za "upadły bohater", a jego pogrzeb wskaże takiego zaszczytu.

Strażak Tradycje pogrzebowe

Rodzina nie jest pozostawiony samemu zaplanować pogrzeb, gdy umiera strażakiem. Większość straży pożarnej mają zwolenników, że wspierać rodzinę smutek doradztwo oraz pomoc w tworzeniu rozwiązań na pogrzeb. Często dział ma protokół chcą być stosowana, gdy jeden z ich własnych matryc. Rodziny mogą zaplanować pogrzeb wokół ich własnych przekonań religijnych, pamiętając jednocześnie tradycji strażakiem pogrzebowych. Poniższe pytania mogą być zadawane z rodziny, więc zwolennikiem mogą zaplanować pogrzeb, zgodnie z tym, co chce rodziny:

 • Czy rodzina zmarłego strażaka ma pochowany z pełnymi honorami towarowych?
 • Czy rodzina chcą pogrzeb kościelny i gdzie to będzie?
 • Kto jest ich przywódca religijny?
 • Co pogrzebowy będą użyciu?
 • Kto ma rodziny chcą niesieniu trumny?
 • Czy będzie otwartą trumnę?

Ustalenia hotelu

Strażak pogrzeby są często udziałem innych strażaków z całego kraju. Hotel powinien być wybrany, który może sprawić, zakwaterowanie dla gości z miasta.

Policja Liaison

Policja będzie pomoc ze strażaka procesji pogrzebowej. Zorganizować trasy ruchu dla procesji pogrzebowej, prowadzić procesję, i zapewniają kontrolę ruchu.

Dudy

Jeden z najbardziej uznanych tradycji strażakiem pogrzebowych są dudy grając "Amazing Grace" lub inną pieśń religijną na pogrzebie. Tradycję dudach na pogrzebach Strażak sięga 1800 roku, kiedy imigrantów irlandzkich i szkockich były zazwyczaj zmuszony do podjęcia trudnej i niebezpiecznej pracy, że nikt inny nie chciał, które w tym czasie wydarzyło się walki z pożarami. Te irlandzkich i szkockich strażaków pogrzeby miały typowe dudach gry i tradycji orzekł od.

Kask na ołtarzu

Kask strażacy umieszcza na jego trumnie lub ołtarzu podczas nabożeństwa pogrzebowego.

Honor Straż

Warta honorowa jest wybrany z kolegów strażaków lub policjantów, aby stać na straży przy wejściu do pogrzebu. Wszystkie one zostaną formalnie ubrany w strój ich bluesa. Słupki ochronne cześć kolory podczas służby i działa jak w niesieniu trumny nieść trumnę. Na koniec uroczystości pogrzebowych, warta honorowa, wraz z tak wielu policjantów i strażaków, jak to możliwe, może wyrównać w dwóch rzędach i pozwolić rodzinie przejść przez centrum jako pokaz szacunku.

Składane Zgłoś

Trumna będzie drapowana z flagą z remizy służył w. Pod koniec ceremonii, strażnik kolor będzie uroczyście złożyć flagę i przekazać ją do najbliższych krewnych, aby zachować.

Bicie Dzwonu

Podczas każdego pogrzebu strażaka, jest ceremonia "bicie Dzwonu", gdzie dzwony gong w zwięzły i tradycyjnym. Ceremonia dzwon przypomina oryginalne dzwonki remizy, że płatnych gdy wybuchł pożar. Rzeczywista ceremonia oparta jest na wzór oryginalnego sposobu komunikowania się, że strażak spadł, co jest telegraf. Telegrafista by wystukać słowo "spadł" z pięciu mierzonych kresek, pauzy, a następnie powtarza się jeszcze dwa razy.

Ogień Rig Prowadzi kondukt

Na pogrzebie każdego strażaka zostanie kilka lub więcej wiertnice do pożaru w obecności. Ogień własnej zmarłego amatorskie poprowadzi procesję pogrzebową na cmentarzu.

Wniosek

To smutny przypadek, gdy strażak spada podczas jego służbie. Strażak tradycje pogrzebowe pomagają nam okazywać szacunek i wdzięczność. Poniżej znajduje się kilka stron internetowych, które chciałbyś przeczytać, aby dowiedzieć się więcej na temat pogrzebu tradycji straży pożarnej:

 • New York Times: Dwa Proud Tradycje Honor strażaka
 • FireHero.org
 • Drabina 55 Protokół pogrzebowe
 • Tradycje Kemah Straży Pożarnej

Twoje buty mogą złamać lub treningu

Twoje buty mogą złamać lub Twoja praca jest ciekawa wypowiedź. Ale przekonasz się, że to jest bardzo prawdziwe, bez względu na to, jaki rodzaj treningu robisz.

Twoje buty mogą złamać lub treningu

Buty i Bieg

Nigdzie indziej nie znaczenie odpowiednich butów widoczne niż podczas biegu. Bieganie i jogging są dwa z najczęstszych rodzajów ćwiczeń, co jest, dlaczego prawie każda siłownia na całym świecie ma przynajmniej garść bieżnie.

Biegacze nie trzeba zbyt dużo stabilność podczas robi treningu o niskiej intensywności - takich jak bieganie przez 45 minut. To, co jest konieczne jest amortyzacja, jak prowadzenie wymaga dużo wpływ na stawy. Buty potrzebują wsparcia dla swoich łuków, a także amortyzację na piętach.

Dobra para butów może działa dłużej łatwiejsze, więc upewnij się, aby dostać parę butów przystosowanych do przejścia.

Buty i maszyny cardio

Maszyny cardio jak StairMaster, eliptycznego trenerem i rower stacjonarny można znaleźć wszędzie - zarówno w domach i siłownie. Maszyny te są budowane dla niskich treningi wpływu, więc nie mniej obciążenie stawów.

Odpowiednie buty pomogą dokonać treningi na tych maszynach łatwiejsze. Treningi są niewielki wpływ, ale nadal działa na stawy - często więcej niż metę. Najlepsze buty na maszynie rowerowej będzie prawdopodobnie mają cieńszą podeszwę niż parę butów używanych do biegania, ale buty potrzebują amortyzację zmniejszyć obciążenie stawów.

Buty i Sport

Jest rzeczą oczywistą, że trzeba odpowiednią parę butów dla sportu, że grasz. Koszykówka wymaga dużo biegania i skakania, więc stabilność, wsparcie i amortyzacja są koniecznością. Baseball, piłka nożna i piłka nożna obejmują prowadzenie i nagłe zmiany kierunku, więc buty muszą amortyzację oraz dobrą przyczepność.

Buty i Kulturystyka

Nie mogą myśleć, trzeba mieć dobrą parę butów podnosić ciężary, ale odpowiednie buty są koniecznością. Buty pomoże zmniejszyć obciążenie kolan, kostek i stóp, i daje dobrą stabilność podczas podnoszenia. Buty mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowej postawy, co z kolei zmniejszy ryzyko kontuzji. Oni również wsparcie dla kostek, zapewniając sobie ochronę podczas pracy z nóg.

Znalezienie odpowiednich butów do kulturystyki może być nieco trudniejsze. Możesz nie chcieć zbyt grube podeszwy, więc minimalistyczne lub boso buty mogą być idealne dla niektórych. Jeśli chcesz nieco więcej amortyzację, może warto rozważyć specjalne buty zaprojektowane specjalnie dla kulturystyki.

Cztery P 'Shoes

Bez względu na to, co masz zamiar zrobić, należy rozważyć Cztery S-tych butów:

 • Rozmiar: Zbyt małe i zgnieść palcami (ból powoduje), zbyt duże i nie oferują wystarczającej stabilności.
 • Stabilność: Trzymaj te kostki obsługiwane i gwarantują stabilne podstawy dla nogą nacisnąć off.
 • Kształt: Znajdź kształt, który pasuje do krzywizny stopy, jak będzie zapewnienie odpowiedniego wsparcia.
 • Styl: styl buty powinny pasować do wykorzystania będą one otrzymane (tj, buty do koszykówki dla koszykówki, buty do biegania, itd.)

Przy niewłaściwym pary butów, ale urazy są gwarantowane - może nie dziś, ale w najbliższej przyszłości. Z prawej pary butów, to jeden mniej rzeczy się odwracają się od zwracając szczególną uwagę na sposób, że trening tylko w prawo.

Twoje buty mogą złamać lub treningu

6 błędy robisz podczas próby budowania mięśni

Furry Piżama

Furry Piżama
Jeśli nie możesz znaleźć dokładne podkłady mają futrzane, spróbuj je samodzielnie.

Ponieważ idea miękkiego i futrzany piżamy jest tak słodkie, można by pomyśleć, podkłady byłoby niemożliwe do uniknięcia każdej zimy. Zamiast tego, są one niemal niemożliwe do znalezienia. Możesz uzyskać rozmyte piżamę lub piżamę w nowosci druku zwierząt, ale jeśli szukasz czegoś, co ma więcej poczucia futra, musisz zrobić je samemu.

Look of Furry piżamie

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie szukający futrzanych piżamy nie są zainteresowani spanie w odzieży z rzeczywistym futra. Nie byłoby to zdrowe. Jeśli chodzi o idealnych ubrań spania wykonane z produktów zwierzęcych, wełna i jedwab organiczne są hasłami.

Jednak pomysł spania w futrzany druku zwierząt podkładu jest inspirujące, często w każdym wieku. Jeśli chcesz coś miękkiego, dobrze-jak futra odzieży, która nie istnieje, ale można znaleźć śpiących zwierząt w ciepły polar.

Fuzzy i Tchórz

Jeśli to, co chcesz, aby wyglądać jak futrzak, dlaczego nie pójść kilka kroków dalej? Możesz znaleźć footed piżama dla dzieci i dorosłych - nawet pasujące piżamę rodzinnych - że nawet się z uszu, tak aby, jeżeli chcą, mogą podwoić jako kostium Halloween.

Na Snug jako błąd, producenta wielu nowości piżamy dla całej rodziny, można dostać misia piżamę w obu blady lub czekoladowy brąz. Są one wykonane z lekkiego polaru i zip w dół z przodu na łatwe włączanie i wyłączanie. Dna są w opatentowany Sticky Feet i gwarantowane nie poślizgnąć. W rzeczywistości są one gwarantowane pozostać antypoślizgowe na rok. Można je myć w maszynie. Można je dostosować, a także uzyskać albo okrągłe lub spiczaste uszy, aby dopasować.

Jeśli chcesz coś jeszcze bardziej dzikie, można zdecydować się na pantery lub zebry podkładów. Ponownie, obie są wykonane z polar i zip z przodu. Zamki błyskawiczne są nylonu, chroniąc skórę przed każdym zimnym lub potencjalnie ostrym metalu. Uszy są opcjonalne.

Unikatowy zwierząt

Istnieje piżamy podejmowania firm, które na zlecenie sprawiają sen ustawiony dla Ciebie w każdej tkaninie chcesz, ale jeśli szukasz danego rodzaju albo futrzane piżamy dla dzieci i dorosłych, a nie może ich znaleźć, należy rozważyć czyniąc je samodzielnie. Nawet dla niedoświadczonego kanalizacji, piżamy może być dość łatwe do wykonania i nie ma znaczenia, jeśli nie są idealne, ponieważ są one postrzegane tylko w pomieszczeniach zamkniętych. Powiedział, że pracuje z tkaniny, która ma się zdrzemnąć, a tkaniny futro nie wymaga dotykowy więcej możliwości i specjalnej igły. Zazwyczaj można znaleźć kogoś do pomocy w sąsiedztwie sklepu tkaniny - mogą to zrobić nawet skomplikowanych bitów wykończeniowych jak stawianie na zamek błyskawiczny.

Wszystkie najlepsze firmy wzorca mają wzory dla podkładów maluchów "i choć nie muszą je dla dorosłych, można użyć zamiast Halloween wzory zwierzęce kostium. Większość wzorów można również znaleźć w Internecie albo za darmo lub za niską cenę.

Zawsze najlepiej zrobić makietę odzieży w muślin pierwsze, nawet dla nie-wyposażoną kawałek jak piżama. To daje poczucie tego, co trzeba zrobić, kiedy zaczynasz pracę z futra. Do cięcia futrzany tkaniny, trzeba bardzo ostre nożyczki lub nawet brzytwę, więc dzieci nie powinny pomagać. Kupując futro, skonsultować się z asystentem w sklepie jak najlepszego wątku, tłumacząc, że jest to dla bielizna nocna, a nie strój. Trzeba będzie coś heavy duty.

Kuszące choć może być, czy spróbować oprzeć dodanie ogon do piżamy. Chociaż to urocza na kostium, to tylko będzie niewygodne do spania.

Koszykówka: Bycie dobrym punktem Straży Porady

Masz okrutny wytrzymałości na rozciąganie,

Kiedy jesteś wytrwały, masz mnóstwo wytrzymałości psychicznej. Nigdy nie wychodzi. To jest jeden obszar, który oddziela dobrego gracza z wielkiego gracza. Dać maksimum wysiłku cały czas. Ty nieustannie realizować swoje marzenia. Można pokonać wyzwania i rozczarowań. Ciągle osiągnięcia, niezależnie od warunków. Twoja postawa jest pozytywny i trwały w czasie.

Opanowanie dryblingu

Jest rzeczą oczywistą, ale świetny rozgrywający musi być pełną kontrolę nad jego drybling. Piłka powinna być przedłużeniem samego gracza. Należy opanować wszystkie ruchy dryblingu w Ball Handling Moves sekcji strony.

Sytuacje

Rozgrywających wielkie zwrócić uwagę na sytuacyjnych zalet, takich jak na linii rzutów wolnych, podczas kulki skoku, lub po prostu podczas przepływu gry. Na przykład, gdy drużyna atakująca ma przenikliwy strażnika nikt nie wraca do równowagi obronnej, wiedzą, do ataku ciężko i szybko na przeciw szybkim przerwie.

Zobacz Piętro

Rozgrywających Wielkie zawsze mają głowę i utrzymać pełną sądu wizję w każdej chwili. Nie widzą jednego przeciwnika lub bloki 2 lub 3, widzą wszystkie 10 zawodników na boisku i zrozumieć związek każdego poprzez pozycjonowanie.

Tempo

Rozgrywających Wielkie poznać ich własne team's tempo dla obu optymalne wykroczenie, obrony, a w okresie przejściowym. Wiedzą, kiedy przyspieszyć tempo w górę lub spowolnić.

Ołów w praktyce

Rozgrywających się ich wielkie zespoły przygotowane psychicznie na praktyki i do gier. Wiedzą, gdzie gracze muszą się sprowokować podnieść intensywność lub koncentrację, a które są niezbędne do pobudliwe i być uspokoił.

Porozmawiaj na obronę

Rozgrywających Wielkie mówić stale obrony pomagając ich koledzy z drużyny rozpoznać potencjalnie niebezpiecznych punktów ataku przez ich przeciwnika. Mają swoją uwagę w trakcie trwania meczu, i zwracać uwagę na szczegóły w prawie wszystkich czasów.

Komunikować

Rozgrywających Wielkie szybko i jasno komunikować połączeń odtwarzania lub zmian zarówno w trybie jawnym i na martwych sytuacjach kulkowych. Mają także możliwość szybkiego zorganizowania zespołu po ofensywnej podziału wzoru.

Asysty

Rozgrywających Wielkie rzadko włączyć piłkę nad względu na ciśnienie, a gdy one dostarczać przepustkę do drużyny, to jest do punktu najbliżej najlepszej pozycji, z której ich kolega może zdobyć. Nie od czasu do czasu, ale praktycznie za każdym razem.

Filozofia zespołu

Rozgrywających Wielkie rozumiem zupełnie a coach's (a więc team's) gra filozofię od góry do dołu i każdej uncji energii i wysiłku włożonego w wykonanie tej filozofii. Widziałem dobre strażników, którzy są świetnie fizycznie, którzy ciągle wyrwać się z filozofii zespołu tworząc zamieszanie nad team's ofensywnych i defensywnych celów. Wielkie strażnicy zrozumieć nie można wygrać, jeśli wszyscy wioślarstwo wioślarze nie są w tym samym kierunku.

Know Your strzelcy

Rozgrywających się nie tylko wielkie wiedzieć, kto może zdobyć, ale również tam, gdzie są najbardziej skuteczne na boisku. Twoim zadaniem jest umieścić swoje kompanów w pozycjach, w których mogą być udane.

Otwórz Strzał

Rozgrywających wielkie nie strzelać każdym razem, gdy są otwarte, ale może powalić pocisk za każdym razem, kiedy są otwarte.

Koszykówka: Koszykówka Straż Porady

Get Back!

Jednym z najważniejszych zadań jako strażnik jest wrócić na obronę. To znaczy nigdy nie zaczyna "zasysane" zbyt głęboko, pozwalając na łatwe wiadra w okresie przejściowym. Zazwyczaj Straż Point jest odpowiedzialny za powrót, ale jeśli Straż Punkt wnika obrony, jest to strzelanie gaurd, kto jest odpowiedzialny za ochronę kosz przed szybkim przerwie. Dobra komunikacja jest kluczem. Nie spowoduje to prowadzić do bezspornych punktów dla drużyny przeciwnej.

Post-WSTĘPU

Karty wstępu post jest jakakolwiek legitymacja, że ​​idzie w dół do gracza, który jest Piszesz się obrońcy. Karty wstępu post jest bardzo słabo rozwinięte umiejętności, które, jeśli wykonane nieprawidłowo, będzie kosztować swój dobytek zespołu, dostać można benched przez trenera, a poważnie podrażnić wielki człowiek, który pracował tak ciężko, aby uzyskać jego pozycję pocztowy w pierwszej kolejności.

Największym błędem graczy popełnia się telegraphing przepustki lub najmu obrony wiesz, co chcesz zrobić dobrze, zanim faktycznie zrobić. Gdy wielki człowiek jest gotowy do piłki będzie trzymał się wręczyć ci powiedzieć, gdzie chce. Gdy tak się stanie, nie tylko martwić się o znalazł się na plecach, ale także swoją obrońcy, obaj ma piłkę, którą posiadają. To jest po realizacji jednego z moich podstaw ofensywnej koszykówki. "Pokaż znalazł dokładne przeciwieństwo tego, co chcesz zrobić".

Przykład. Jeśli twój wielki człowiek chce wysokiej piłki i dalej, fałszywe podanie nisko i szybko podać piłkę w górę, trafienia w cel twój wielki człowiek, dał wam. Jeśli chce piłkę nisko i daleko, pokazują dokładnie odwrotnie. Fałszywe podanie i potem szybko dać mu małą, bounce przejść od jego obrońcy. To takie proste. Zawsze pokazuj przeciwieństwo tego, co tak naprawdę chcę robić.

Wywierać nacisk na piłkę

Strażnicy muszą utrzymywać stały nacisk na kuli obsługi przechodnia lub zmuszając je ich żądanej ścieżki ataku. Pomoże to w swoich wielkich ludzi, zmuszając przestępstwa w niewygodnych sytuacjach, często razy biorąc graczy pocztowe z dala od swoich "słodkich" plam na boisku.

Pierwsze Otwarte

Gracze Obwodowe często trzeba tworzyć miejsca z ich obrońców, aby mogły otrzymywać podanie z kolegą z drużyny. Zazwyczaj najlepszym sposobem na otwarty jest użycie "V-cut" (patrz punkt pracy nóg). Czas V-cut tak, że jak wychodzą cięcia, twój kolega jest gotowa podać piłkę.

Przestań dryblować penetrację

Strażnicy mają zatrzymać dryblować penetrację na obronę. Drybling penetracji jest zabójcą wszystkich obrony. Penetracja umożliwiając powstanie chaos, prowadzić do faul kłopoty, i oczywiście łatwych koszy.

Keep Your BIGS Happy!

Nie ma nic gorszego niż osłona zaniedbując swoich wielkich ludzi. Są twoje konie robocze. Oni są tymi, które "mają plecy", kiedy tylko się odeprzeć drybling. Oni chwycić zbiórek, które prowadzą do szybkich przerw. Oni są tymi, którzy zajmą się wokół obręczy podczas penetracji i naczyń. Na całej tej ciężkiej pracy, należy je nagradzać niektóre wygląda nisko.

Ponadto, jeśli wielki człowiek łapie go nisko, próbuje wykonać ruch, a następnie przechodzi ona z powrotem, idź w prawo z powrotem do niego co jakiś czas. To pozwala mu znać, że może on odśwież, aby uzyskać lepszą pozycję, nie martwiąc się o nie coraz piłkę od Ciebie (Shaq jest mistrzem w tym). Co dzieje się zbyt często, to wielki człowiek zamieni się w "czarnej dziury", kiedy dostaje piłkę, bo nigdy nie myśli, że dostanie go z powrotem po opuszczeniu rękę. Zaufaj swój wielki człowiek, wkrótce po, twój wielki człowiek ufa i nie chce "zmusić" działania nisko. On będzie cierpliwy i będzie najlepszy "play" dla Ciebie i Twojego zespołu. Duża zależność człowieka / osłona jest bardzo ważne, aby współpracować chemię i sukces.

Przechowywać dryblować Alive

Najczęstszym błędem niedoświadczonych koszykarzy jest "oddał swój drybling". Gdy to się stanie, obrony uczy się zwinąć na ciebie, pułapka was i żerują na tej śmiertelnej pomyłki. Trenerzy can not podkreślić to wystarczy. Po rozpocząć drybling, należy tylko zatrzymać się przekazać lub strzelać piłkę.

Wiedzieć, kiedy to Run

Jednym z najważniejszych jakości w dzisiejszych czasach jest straż możliwość uruchomienia szybkiego przerwę. Jako strażnik, twoim zadaniem jest, aby wiedzieć, kiedy mają numery, kiedy nie. Wiedząc, także wtedy, gdy przekazać piłkę na przerwie jest ważne. Upewnij się, że podanie piłki w optymalnym czasie, aby umożliwić Twój kolega z drużyny, by odnieść sukces. Daje przepustkę do swojej 7 'centrum 20 metrów od kosza nie jest inteligentny. Pozwól wielkim człowiekiem, aby odnieść sukces, i nagradzać go za prowadzenie sądu, dając mu w stanie zdobyć.

Zostań UnGuardable

Stając Unguardable nie jest samolubny cel. Kiedy stajesz unguardable można wykorzystać i podział obrony, co prowadzi do wysokiej procentowego "PLAY" dla swojego zespołu. Informacja powiedziałem "play", a nie strzał. To dlatego, że wiele razy po cios przez obrońcy, pomoc przychodzi i pass jest wysoki odsetek zabaw. Podobnie jak wujek Spidermana powiedział: "Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność". Podczas korzystania z tych wskazówek, aby się unguardable, nie używać swoich mocy zła. Nie jesteś Michael Jordan, nie jesteś Kobe Bryant, nie jesteś Dwayne Wade. Tylko nieliczni mają możliwość wzięcia 35 strzałów w grę i nie uważa się egoistą. Ich najwyższe umiejętności (nie wspominając o sędziów korzystne gwizdki) sprawia, że ​​ich styl uczuciowe i czyni z nich zwycięzców. To nie powinno być twoim celem. Ponownie, grać wiele razy poprawna jest KickOut lub zrzutu dół dla laika-up / strzał. W ten sposób można pokonać swoich przeciwników. Możesz zrobić więcej sztuk wysokiej procentowych niż oni.

Bądź Triple Threat

Wszystkie osłony muszą być w stanie zdobyć i uczynić sztuki z pozycji Triple Threat (patrz rozdział Triple Threat stanowisko służbowe). Wiele razy w przestępstwo, strażnicy otrzyma piłkę w tej pozycji, a bardziej skuteczne jesteś z Triple Threat, bardziej skuteczna będzie w przestępstwo.

Przenikać i naczyń

Sekret udanego przenikać i danie jest trzymać głowę w górze, jak dryblować, zawsze jest zagrożenie bramkę. Jak pokonać mężczyznę, jak i pomocy obrońcy przychodzi do siebie, przejść się do drużyny, w ostatniej chwili, co prowadzi do łatwych wiader i bóle głowy dla każdej obrony. Kolejna wskazówka jest, kiedy rozdać go, spróbuj przejść, gdy jesteś na ziemi, a nie w powietrzu. Jeśli idziesz w górę, aby przejść, defensywny gracz może skakać przed tobą za opłatą, czy może przejść do tej mijania pasa ... a następnie utkniesz. Wiele obroty są tworzone w ten sposób.

Przenikliwe The Double Team

Jeśli chcesz, aby przeniknąć podwójny zespół, bezpieczeństwo piłka jest kluczem, jak to zwykle bywa. Chcesz użyć silnego drybling lub silny krok choć dostać podwójną zespołu. Jeśli wielki człowiek jest zaangażowany w podwójnym zespole, atakować poza stopę Wielkiego Człowieka. Użyj szybkość dostać się wokół niego. Używaj silnych podróbki kulkowe i silne drybluje, aby przez podwójne, jeśli natychmiastowe przejście nie jest dostępna.

Strażak wesela

Strażak wesela
Rocznika samochodu jest idealny transport strażakiem.

Strażak wesela to świetny sposób, aby uczcić małżonka strażaka, a także świetny sposób, aby pokazać, jak gorąca miłość jest dla siebie. Istnieje wiele różnych dekoracji, kolory i przedmioty odpowiednie do Strażak tematyczne, co czyni ten zaślubin łatwy temat dla par, aby zorganizować.

Pomysły dla strażaków wesela

Od podstawowych pomysłów kolorystycznych do zabawy łask, istnieje wiele różnych sposobów na włączenie tematu strażak w tym szczególnym dniu.

Kolory

Wiele różnych kolorów są właściwe dla "gorącego" ślub, choć najbardziej popularne odcienie są czerwony, brązowy, biały, pomarańczowy, żółty, czarny, szary, niebieski i ubierać. Kolory mogą być subtelnie włączone w dowolnej ilości ozdób, takich jak suknie ślubne, przedmioty akcent osób, bielizny stołowej, kwiaty i wiele innych.

Strój

Klasyczny strój jest w porządku na strażak tematyce ślubu, choć panna młoda może wybrać podobny do płomienia, koronki lub bogatych czerwonymi akcentami dodane do sukni. Groomsmen mogą nosić kolorowe koszule, krawaty, kamizelki lub, gdy pan młody może nosić dress blues czy jest strażakiem. Dla kapryśny dotyku, mężczyźni w wesele mógł nosić hełmy strażackie lub buty.

Kwiaty

Aby podkreślić motyw strażak, wybrać kwiaty weselne w powiązanych kolorach. Bukiety i Centerpieces może być zaprojektowane z długich, cienkich kwitnie przypomina płomieni lub rozruchu strażak może być stosowany jako ekscentryczne wazonie.

Lokalizacja

Lokalizacja ślub jest kluczowym elementem każdego tematu i wesela strażak może być elegancki i szykowny w odrestaurowanych firehouses. Niektóre firehouses mogą również wypożyczyć sale bankietowe dla zainteresowanych par. Jeśli te opcje nie są dostępne, pary mogą łatwo ozdobić każdą salę z zestawy tematyce akcentami.

Transport

Strażak wesela
Strażak kolory sprawiają, elegancki tort.

Czy jest lepszy transport do świętowania strażak niż rocznika wóz strażacki? Specjalistyczne firmy wynajmujące samochody mogą mieć jedno dostępne, lub lokalna straż pożarna może być w stanie polecić kolekcje prywatne. Niektóre stacje przeciwpożarowe mogą być nawet skłonny pożyczyć lub wypożyczyć aktywne pojazdy do uroczystości ślubnych, zwłaszcza jeśli para ma połączenie z zawodu. Jeśli te opcje nie są możliwe, pary mogą zbadać wynajem limuzyny lub inny czerwony rocznika lub egzotycznych samochodów w jasnym, ognistym odcieniu.

Jedzenie

Płomień-pocałował, pikantne jedzenie jest idealny na wesela strażakiem. Opcje menu mogą obejmować steki z grilla lub ryby, gorąca salsa i chipsy, czy pizze. Otwarty grill nadaje się szczególnie, jeśli jest on dostępny.

Tort weselny może być również koordynowane z tematem strażak. Red velvet cake ma odcień karmazynowy żywą lub ciasta mogą być ozdobione kolorowymi płomieniami. Wedding tort wyposażone strażaków nie są trudne do znalezienia, albo może po prostu użyć ciasto hat lub tarczy motyw. Dla śmiałą para, gorące lub chipotle nadzienia może zapalić cynamon smaku każdej ciasta.

Tort pana młodego, też mogą być urządzone odpowiednio do tematu. Piekarze mogą tworzyć specjalne ciastka w kształcie tarcz lub wozy straży pożarnej, czy pan młody mógł wybrać palną deser takich jak wiśnie jubileuszu dokonania ogień się do życia.

Dekoracje

Strażak dekoracje ślubne tematyce mogą obejmować:

 • Pożary elektryczne lub doły Drewno opałowe, jeśli jest dozwolone
 • Liczne świece
 • Węże strażackie nanoszone jako swags
 • Zdobione hydranty
 • Drabiny ułożone w łuk ślub
 • Eleganckie krzyż maltański lub tarczy projekty
 • Taśma odblaskowa używany jako akcenty
 • Strażak uroki dodane do bukietów, poduszki obrączkę, Pew łuki, Podwiązki, lub innych elementów dekoracyjnych
 • Ognie stosowane zamiast ryżu lub ziarna dla ptaków
 • Fajerwerki wysłać off szczęśliwa para na miesiąc miodowy

Sprzedawców online oferują szereg akcesoriów Strażak, dekoracje, i dostaw ślubnych obejmują:

 • Eye Catching dzieł: Strażak tematyczne podwiązki
 • Kolorado Carla: Strażak na tort
 • Ogień katalogowy: Setki przedmiotów Strażak tematyce
 • Zaproszenia Strażak: BridalWeather.com
 • Rzeźbiarska Szkło: Szkło strażakiem ciasto topper

Muzyka

Pary mogą wywołać jakąś zabawę na ich weselu, wybierając muzykę z ognistymi tematów. Utwory takie jak Ring of Fire, Hot Hot Hot, stojąc na zewnątrz ognia lub Great Balls of Fire są energiczne numery taneczne pewien, że do ogrzania partii.

Przysług

Wiele par dać ślub przysług dla swoich gości jak mały znak podziękowania i uznania za ich miłość i wsparcie, a istnieje wiele opcji strażak zorientowanych do wyboru, w tym:

 • Cinnamon czerwone hots
 • Miniaturowe zabawki wozy strażackie
 • Małe kapelusze przeciwpożarowe wypełnione cukierkami
 • Spersonalizowane zapałek lub zapalniczki
 • Ciastka w kształcie ciężarówki, płomienie lub kapelusze
 • Świece
 • Figurki Dalmation

Uroczyste Pomysły

Oprócz tych zabawy i kolorowych opcji na wesela Strażak, pary może chcesz dodać bardziej wyrafinowane, uroczyste powietrza do ich imprezy. Modlitwa za bezpieczeństwo strażaków mogą być dodawane do osobistych ślub śluby lub para może zapalić świeczkę dla ludzi zagubionych w służbie.

Strażak wesela
Gorąca miłość!

Ochłonięcie Hot Theme

Łatwo jest przesadzić z każdym tematem ślubu, i zbyt wiele wystrój zorientowane i ogień theming może dobrze zaplanowana impreza pójdą z dymem. Aby uniknąć poparzenia przez przesadzone tematu, pary powinny wybrać tylko jeden lub dwa elementy koordynacji splot dekoracje ślubne w całej ich zamiast zasypywać gościom za dużo obrazów. Starannie dobrane, dobrze skoordynowane akcenty będzie piękniejsze i niezapomniany niż przytłaczające wyborów.Strażak wesela są gorący trend i popularnym tematem dla wielu par. Poprzez koordynację ceremonii i przyjęcia wokół motywu ognia, para może wykazać swoją miłość do pieczenia sobą w zabawy i indywidualny sposób.

Porównanie Straż rynny

Porównanie Straż rynny
Strażnicy rynien z liści zatrzymać blokadę.

Jeśli rozważasz straży rynny, porównanie różnych marek pokaże szeroką gamę wzorów, funkcji i gwarancji. Wiedzieć, co do sklepu i jakie pytania zadać potencjalnemu sprzedawcy.

Drenaż jest klucz

Rynny są przeznaczone do odprowadzania wody z dachu i kanał do odprowadzania wody do ziemi. Ponieważ woda spływa z dachu, woda gromadzi się w rynsztoku, na skraju dachu. Woda jest następnie odprowadzane z rynny off domu za pomocą systemu rur spustowych całym domu, aby umożliwić przepływ wody do ziemi.

Rynny zatkane liści i innych zanieczyszczeń nie może spuścić poprawnie do rur spustowych. Zatkane rynny może powodować wody podtrzymania, w rynnach, powodując wylanie wody na górnej krawędzi rynny. Zatkane lub przepełnione rynny są często źródłem wody szkody w dachów, okapów i ścian.

Styl Pomaga funkcji

Strażnicy rynnowe są zasadniczo przeznaczone do utrzymania resztek z rynsztoka. Aby to osiągnąć, straży rynny jest zwykle jednym te podstawowe wzory:

 • Wypełniacz - blok z materiału porowatego umieszcza się w rynnie. Blok ten minimalizuje pokój w lewo w rynsztoku do liści i innych zanieczyszczeń, więc liście nie zatrzymać się w rynsztoku. Woda przepływa przez blok, umożliwiając rynny spłynie do rur spustowych systemu rynnowego jest.
 • Ekran - okno z tworzywa sztucznego lub metalu lub siatka umieszczona na górnej części rynny. To stanowi barierę do rynsztoka, przez które tylko małe cząstki gruzu może przejść.
 • Filter - filtr jest umieszczony na górze rynny, która pozwala wejść do wody rynnę, ale filtruje liści i śmieci. Filtr jest często zwieńczona ekranie.
 • Czapka z daszkiem - rynny wieńczy Solid CAP, które zasadniczo uszczelnia się otwartą rynnę.

Wykres Porównanie Straż rynny

Porównanie Straż rynny
Detalista Umieszczenie Projekt Wiatr i
Śnieg Dowód?
Ja
Zainstaluj?
Gwarancja
Mastershield Na rynny Filtr Tak Nie Żywotność +
Zwrot Ubezpieczenia
Free Flo W rynnie Wstaw Tak Tak Życie
Filtr liści Na rynny Siatka mikro
I filtr
Minimalny
zamarzania wody
Nie Życie
Liść który sprzeciwił XL Na rynny Wstaw Tak Tak 25 lat
Rynna Guardall Na rynny Oczko Tak Tak 5 lat

Istnieje wiele stylów i detaliści dostępne dla straży rynny. Jeśli zakupy dla straży rynny, należy zrobić porównanie dostępnych funkcji i opcji. Nie wszystkie osłony rynny są takie same. Gdzie mieszkasz, co staramy się utrzymać na swoim rynny oraz od rodzaju dachu wszystko może mieć duże znaczenie w rodzaju straży rynny, które będzie najlepsze dla Twojego domu.

Istnieje wiele producentów strażników rynnowych. Wykres pokazuje niektóre z większych producentów, jak i wielu różnych funkcji, aby zwracać uwagę podczas porównywania ofert.

Umieszczenie

Większość strażnicy rynnowe zainstalować na istniejących rynien. Nie musisz kupować nowych rynien zainstaluj osłona rynny. Istnieje kilka stylów instalacji:

 • Klip na
 • Leżały na górze rynna
 • Wsunąć w pierwszym rzędzie półpaśca

Unikaj strażników rynny, która jest zamocowana bezpośrednio do dachu od tego typu instalacji może spowodować utratę gwarancji na dach za.

Projekt

Wszystkie strażnicy rynnowe są zaprojektowane, aby resztki z rynsztoka. Porównaj różne wzory, aby upewnić się, że specyficzne potrzeby są spełnione. Niektóre style najlepsze dla niektórych stylów dachowych. Inne style, takie jak ultra-cienkich ekranów Micromesh, są specjalnie zaprojektowane w celu ochrony przed bardzo małych kawałków gruzu, takich jak piasek.

Spójrz na straży rynny, które nie ma żadnych otworów, szwy lub pęknięć. To może pozwolić na śmieci, aby wejść do rynny i potencjalnie zatrzymać przepływ wody.

Śnieg i wiatr może zrujnować na straży rynny, który nie jest przeznaczony do zamocowane do rynny. Topniejący śnieg może również zwiększyć wartość przepływu wody swojej rynny, które mogłyby w stylu projekt wkładka niepraktyczne.

Instalacja

Większość strażnicy rynnowe nie są przeznaczone do do-it-majsterkowiczów. Producent chce wysłać wyszkolonego instalatora, aby zapewnić, że są one prawidłowo zainstalowane tak, że będą one funkcjonować w pełnym zakresie.

Instalator może upewnić się, że osłona rynny jest prawidłowo umieszczony za najlepsze wyniki. Mogą też dostrzec żadnych specjalnych problemów, które mogą wymagać instalacji niestandardowej. Na przykład, niektóre wzory strażników rynnowych może wymagać rynny zostać obniżone, tak aby woda nie będzie swobodnie nad osłoną rynny.

Gwarancja

Porównaj gwarancji podczas dokonywania wyboru. Nie wszystkie gwarancje są takie same. Optymalna gwarancji będzie miał:

 • Gwarancja przed zatykaniem
 • Wpisany plan działania, co producent będzie robić, gdy rynny zatyka. Upewnij się, że zawiera gwarancję maksymalnej kwoty czasu zajmie osoba naprawy przyjeżdżać.
 • Zwrot odliczeniu, jeśli chcesz złożyć roszczenie ubezpieczeniowe ze względu na szkody spowodowane przez zatkane rynny
 • Gwarancja na wykończenia i budowy osłony rynny
 • Dystrybutorem lub serwisem, w Twojej okolicy, które mogą szybko wykonać wszelkie naprawy lub dostosowań wymaganych w ramach gwarancji

Nie doskonała odpowiedź

Gutter strażnicy nie robią bezobsługowy rynny. Oni wciąż muszą być okresowo kontrolowane, aby upewnić się, że są one nadal działają poprawnie. Ważne jest także, aby upewnić się, że wszystkie resztki zostały wypłukane z rynny przez naturalny przepływ wody. Jeśli nie, pozostałe zanieczyszczenia należy usunąć, aby uniknąć przyszłych drewniaki. Małe drewniaki lub stojącej wody może stać się obszarem lęgowym dla błędów.

Antique Autentyczne strażaka łyżki wody z pokrywką

Antique Autentyczne strażaka łyżki wody z pokrywką

Wody wiadro zabytkowej autentyczny strażaka z pokrywą jest jednym z najbardziej pożądanych elementów wczesnej sprzętu przeciwpożarowego poszukiwanych przez kolekcjonerów dziś. Chociaż wiadra strażackiego znajdują się na aukcji antyków, to jest bardzo rzadko zdarza się znaleźć jeden w bardzo dobrym stanie, w komplecie z pokrywą, że wciąż ma mocnych, wyraźnych liter i wzorów.

Wiadra strażaków w Colonial Times

Gdy słowo Ogień został zawołał w 18 wieku kolonialne miasto, niezależnie od pory dnia i nocy, całe miasto szybko tworzą dwie linie, które prowadzili z miasta oraz do budynku, który był w ogniu. Linie te w końcu stał się znany jako brygady wiadro. Fashioned po wiader, które zostały wydawanych mieszkańców Londynu po wielkim pożarze w 1666 roku, na trzy galonów wiadra drewniane obręcze miały skóry wołowej na brzegi, aby były mocniejsze. Uchwyty zostały zazwyczaj wykonane z konopi, które zostały pokryte skórą.

Ogień szalał jak, ludzie z miasta tworzą jedną linię, gdy mijali pełne wiadra wody od człowieka do człowieka, chcąc ugasić płomienie przed rozprzestrzenianiem się ognia do kilku budynków. Druga linia brygady wiadro składała się z kobiet, miasta i dzieci. Ich zadaniem było przekazać puste wiadra z powrotem do studni, aby mogli być uzupełniane. Mieszkańcy, wraz z ich wiader skórzanych, wszystko tam było, aby zatrzymać ich budynki przed zniszczeniem przez pożar szaleje. Niestety suche drewniane konstrukcje zbudowane ściśle ze sobą często doszczętnie spalone mimo wysiłków ludzi.

Po pożarze

Wyczerpana mieszkańcy często rzucił swoje wiadra w stosy po pożarze został zgasić. W celu łatwej identyfikacji ich wiadra ognia mieszkańcy malowane na ich nazwy lub inicjały i wiele dodatkowych jasnych wzorów i emblematów. Generalnie mieszkańcy miał wiadro ognia dla każdego kominka mieli w domu i jeden wypełniony wodą na ich ganku. Nie było Prawo kolonialny, że wymagane wiadro wody na werandzie gotowy do brygady wiadro w przypadku pożaru.

Łyżka i pierwsze brygady strażaków

Niszczycielski wpływ miał na pożary spowodowane liderów miast kolonialnych takich jak Benjamin Franklin zorganizować brygady wiadro w spółki gaśniczych. W 1736 roku jednostki strażackie wolontariuszy zaczęły powstawać. Na przykład, w Filadelfii sześć jednostek bojowe OSP odbyły się w krótkim czasie.

Holenderski szewców, wraz z wielu kolonistów, nadal czyni wiadra skóra ogień do wypełnienia potrzeb rozwijających się społeczności. Niektóre z wiader, które przybyli być znany jako wiadra strażackiego, były bogato malowane emblematy i nazwy firmy gaśniczego.

Wiadra strażaków i wyciągnąć rękę Pumper

Nawet wtedy, gdy miasta był szczęśliwy, że rysowane ręcznie Pumper było pożarna wiadro, używając wiadra ich skóra strażaka, który zachował Pumper pełną wody. Straż Łyżka użyto aż do połowy 19 wieku, kiedy silnik parowy i Bęben na wąż zostały wymyślone.

Antique Autentyczne Firemans łyżki wody z pokrywą i bez

Większość z wiadrami wody strażaka dokonanych przez szewców kolonialnych zostały wykonane bez pokrywek. Dla tych, które zostały wykonane z pokrywkami, wiele zostało utracone w czasie.

Te bojowe wiadra wcześnie ogień nie być dostępne na aukcjach, a kiedy to się zwykle sprzedają w przystępnych cenach. Są to doskonałe miejsca, które mają piękne zdjęcia wiadrach antyczne strażackiego z wartości szacunkowych i rzeczywistych cen ofertowych z wielu w tym:

 • Worthpoint (musisz się zarejestrować, aby wyświetlić informacje o cenach)
 • Kovels Internecie przewodnik cena
 • Livingston Antyki
 • Gazeta Antique Shoppe

Skórzana strażaka Reprodukcje Łyżka

Są artyści, jak dziś Steven M. Lalioff które tworzą reprodukcje wiader strażackiego. Jak oryginały, reprodukcje są handstitched ukryć bydła. Każdy z wiader przeciwpożarowych jest starannie skonstruowany, aby dokładnie odtworzyć oryginały.

Wniosek

Czy jesteś kolekcjonerem lub po prostu cieszyć zabytkowe Strażak pamiątki, oglądania wody wiadro zabytkowej autentyczny strażaka z pokrywką na pewno sprawiają, że myślisz o wiele wcześniej w historii.

Jak kłamać jak profesjonalista

Często w życiu znajdziesz się w sytuacji, gdy poczujesz potrzebę, by kłamać w celu uzyskania przez lub osiągnięcia pożądanego rezultatu. Choć uczciwość jest zwykle najlepsza polityka, nie może być czas, w którym uczciwość po prostu nie jest na liście opcji i chcesz kłamać. Oto kilka wskazówek, które leżą jak prawdziwy zawodowiec.

 • Upewnij się, że patrzysz na osobę w kłamstwie, gdy mówisz do niego. Jeśli unikając wzrok może podejrzewać, że coś jest nie tak. Jeśli spojrzeć komuś w oczy, to sprawia, że ​​wierzę, że są całkowicie szczere. Jeśli zachowujesz się jak próbujesz coś zapamiętać wygląd prawym górnym rogu. Ludzie zwykle patrzeć w lewo, gdy próbuje zrobić coś, a jeśli ludzie wysiłku, aby coś zapamiętać ich wygląd w prawym górnym rogu.
 • Bądź przygotowany. Nie wystarczy mieć podstawowe pojęcia, co masz zamiar powiedzieć, upewnij się, że masz swoją całą historię prosto. Musicie być w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, prosi cię, jeśli nie będzie to oczywiste, że robisz to wszystko, ponieważ będzie przebiera. Dobrze jest też, aby to trochę prawdy w swoim kłamstwie, to sprawia, że ​​bardziej wiarygodne i łatwiej powiedzieć, może nawet skończyć zapominając, że kłamiesz i wierzę, wszystko, co mówi.
 • Mówić jak normalny sposób. Osoba, do leżącego na stanie podejrzane jeśli mówimy inaczej niż normalnie, wykonując takie rzeczy, jak brzmi jakbyś recytował coś, brzmiące nerwowego itp
 • Upewnij się, że kłamstwo nie może zostać określone. To nie może być powiązana z nikogo i niczego, ponieważ mogą udać się do tego źródła i dowiedzieć się, że kłamali. Trzeba być ostrożnym i upewnić się, że nie ma sposobu, aby złapać. Jeśli z jakiegoś powodu się złapać, przyznać się do niego, a następnie nadal leżą (na przykład, jeśli powód leży nie był jeden, że będą przyjmować, uzupełnić kłamstwo, dlaczego kłamałeś, że jest jednym, że zaakceptuje tak, że on wybaczę ci do oryginalnego kłamstwa)
 • Musisz żyć swoim kłamstwie. Nie tylko doprowadzić go jeden raz, a następnie przejść ze swoim życiem i zapomnieć kiedykolwiek powiedział, że kłamstwo, upewnij się, że go pamiętam, i dostosowania go od czasu do czasu w swobodnej rozmowie. Jeśli nigdy nie wprowadzą go, lub jeśli o tym zapomnisz, prawdopodobieństwo, że zostanie złapany kiedyś w przyszłości.

Pamiętaj: lepiej być szczerym niż kłamstwo!