grsail.com

pierścionki zaręczynowe gotyckie

Pierścionki zaręczynowe gotyckie

Pierścionki zaręczynowe gotyckie


Od wiktoriańskiej słodyczy do romantycznego horroru, gotyckie pierścionki zaręczynowe są bardzo symboliczne wyborem dla wielu par, którzy przyjmują gotycki styl życia. Chociaż wiele z tych pierścieni są unikalne alternatywy dla tradycyjnych pierścionki zaręczynowe, są też wspaniałe zabytkowe style, które przemawiają do wielu par zainteresowanych charakterystyczne i nietypowe wzory pierścionek zaręczynowy.

O gotyckich Style

Kiedy wielu ludzi myśli o "gotyckiego" stylu, że ciemny obraz, ciężki makijaż, czarne ubrania i ogólnie ponure nastawienie. Stylu gotyckim, jest jednak symboliczny. Wiele wzorów do gotyckich pierścieni użyć ciężkiego symbolikę i specjalistycznych projektów, aby stworzyć piękne i znaczące pierścienie.

Rodzaje gotyckich Obrączki

Istnieją dwa podstawowe typy: w stylu gotyckim pierścienie te, które symbolizują romantyczną stronę gotyckich średniowiecznych ruchów, a te, które symbolizują romantyczną grozę współczesnej kultury gotyckiej. Oba style gotyckie są zwykle wykonane z metali srebra pokazać starker kontrast pomiędzy projektowania i wszelkich klejnotów lub ryciny inkrustowane i chłodnicy kolorze metalicznego srebra jest bardziej odpowiedni do gotyku symbolikę. Nowoczesne pierścienie mogą jednak wykorzystać metale specjalistycznych, takich jak czarny tytanu lub cięższa wolframu dla współczesnej dotyku.

Gothic Romans

Gotycki romans jest pełen naturalnego piękna i wyróżnieniem. Gothic pierścienie, które obierają ten romans może wykorzystać wiele różnych wzorów, takich jak:

 • Filigranowe wzory, szczególnie z kwiatów, liści winorośli, lub
 • Antyczne wzory pierścionek zaręczynowy z pogrubioną metaloplastyki i pół szlachetnych kamieni szlachetnych kolorowych
 • Szczegółowe scrollwork, takich jak Celtic pierścionki zaręczynowe i podobnych wzorów
 • Kolorowe kamienie takie jak ametyst, rubin, granat, onyks, lub czarnych diamentów dla prawdziwego gotyku kontakcie

Gotycki horror

Ruch gotycki horror jest bardziej nowoczesny i obejmuje ciemniejszy symbolikę, że nie mniej bogaty. Chociaż wiele osób może uznać gotycki symboliki nie nadaje się do romantycznej miłości, w rzeczywistości często ilustruje zaangażowanie para? S "" dopóki śmierć ich część. " Obrazy i wzory powszechnie spotykane na tych gotyckich pierścionki zaręczynowe to:

Pierścionki zaręczynowe gotyckie
Pierścienie Poison są zdecydowanie goth.

 • Czaszki
 • Pająki
 • Węże
 • Szczury
 • Kolce
 • Gotyckie krzyże
 • Pentagramy
 • Smoki

Symbole te mogą stać samodzielnie lub mogą one być częścią bardzo szczegółowych i skomplikowanych konstrukcji pierścienia. Skrzynki Poison - małe pierścienie z ukrytym pomieszczeniu w otoczeniu - są szczególnie popularne gotyckie wzory, które używają zarówno pierścień obrazów ciemniejszy, jak misternie szczegółowych projektów. Aby dodać romantyczne touch do ringu box trucizny, wypełnić go z tajnej notatki miłości lub kosmyk włosów.

Gdzie znajdują się gotyckie Pierścionki

Gotyckie pierścionki zaręczynowe może być trudne do znalezienia, ponieważ nie są klasyczne wzory pierścionek zaręczynowy. Jubilerzy specjalistyczne, którzy koncentrują się na antyczne style lub gotyckich może posiadać ograniczony wybór, ale szersza gama stylów pierścienia jest dostępna za pośrednictwem sklepów internetowych, takich jak:

 • Online Gothic
 • Moonstone Biżuteria
 • Londyn Goth

Podczas poszukiwania gotyckich pierścieniami, możliwe jest również, aby używać terminów wyszukiwania, takie jak biker, pogańskich, lub pierścieni Wicca, aby znaleźć podobne style z elementami gotyku. Ceny pierścionek zaręczynowy dla gotyku wahają się od mniej niż 50 dolarów do 1000 dolarów lub więcej, zależnie od konstrukcji pierścienia, kamieni szlachetnych, jakości, metale szlachetne, personalizacji i innych czynników.

Proponowanie z gotyckim pierścienia

Proponowanie z gotyckim pierścienia może być podobny do klasycznej oświadczyny na kolanach lub może obejmować pewne elementy kultury gotyckiej. Aby dodać gothic touch do tej szczególnej kwestii, należy rozważyć:

 • W tym pożar. Ogień jest bardzo uroczyste elementem wielu gotyckich rytuałów, i albo ognisko lub świece mogą dodać odrobinę ciepła do tego romantycznego pytanie.
 • Nocą propozycje. Większość uroczystości kultura gotyckie są wydarzenia zachód słońca lub nocnych, i proponuje pod pełni księżyca, żywe pole gwiazd, lub w inny sposób w ciemniejszych godzin to idealny sposób, aby podkreślić symbolikę gotyckiej ringu.
 • Prywatności. Każda funkcja, która powołuje się na uroczyste styl gotycki jest święte i powinny być trzymane intymne i prywatne.


Pierścienie są bogato gotyckie symboliczne i znakomicie szczegółowe i mogą być idealnym wyborem dla pary, który dzieli miłość nie tylko siebie, ale gotyckiego stylu życia i kultury. Wybierając taki pierścień symboliczne, para deklaruje swoją miłość do siebie i pokazuje swoją dumę z własnej wyjątkowości.

Znalezienie szerokie pasmo i wesele diamentowe pierścionki zaręczynowe

Znalezienie szerokie pasmo i wesele diamentowe pierścionki zaręczynowe

Pierścienie szerokopasmowych może być bardzo pochlebne na dłoni, i oferują bardziej znaczące spojrzenie, jeśli chodzi o biżuterii ślubnej. Znajdziesz szerokie diamentowe pierścionki zaręczynowe zespół w kilku różnych stylach, a także mężczyzn i kobiet obrączki w szerszych szerokościach. Bez względu na to, jaki styl wybierzesz, pokochasz duży wpływ tego typu zespołu mogą wnieść.

Szerokie pasmo diamentowe pierścionki zaręczynowe

Znalezienie szerokie pasmo i wesele diamentowe pierścionki zaręczynowe

Szerokie pasmo diament utorować

Czy chcesz prosty pasjansa diament lub bardziej skomplikowaną konstrukcję z kilkoma akcentami diamentowych, przekonasz się, że wiele stylów dostępne są z dressingiem zespołu. Wybór jest głównie kwestia osobistych preferencji.

Rozważmy niektóre z tych pięknych opcji:

 • Białe złoto Diamentowy pierścionek zaręczynowy - Ten piękny pierścionek z Jaredem składa się z dwóch karatów diamentów w różnych rozmiarach i kształtach. Najważniejszym jest niewidoczne ustawienie czterech księżniczki cięcia diamentów. Są one otoczone ramką mniejszych okrągłych diamentów i wierszy bagietką i okrągłych diamentów, wszystko na szerokim paśmie 14k białego złota. Pierścień ten sprzedaje za około 4000 dolarów.
 • Szeroki Pave Diamond Band - To wspaniały pierścień z Amazon dysponuje centrum okrągły diament ramka-pośród delikatnym szerokim paśmie filigran. 14k białego złota jest zespół z dziesiątkami diamentów okrągłych o łącznej masie 1,20 karata. Ten ładny pierścionek zaręczynowy sprzedaje za 4300 dolarów.
 • Ramona szerokim paśmie pierścionek zaręczynowy - Ten znakomity projekt z diamentami Asha dysponuje centrum diament bolec ustawiony na szczycie 14-karatowym białym złotem utorować zespół z 0,96 karatów diamentów dodatkowych. Możesz wybrać z kilku różnych metali szlachetnych, a także o różnych kształtach i rozmiarach diamentów. Pierścień ten zaczyna się od około 1700 dolarów.
 • Białe złoto szerokie pasmo Solitaire - Ten prosty pierścionek z diamentami-USA posiada 0,41-karatowego diamentu okrągłego zestawu w prosty szerokości pasma 18k białego złota. Pierścień ma matowe wykończenie na subtelny blask i sprzedaje za około 1700 dolarów.

Diament dla nowożeńców Zestawy szerokich pasach

Znalezienie szerokie pasmo i wesele diamentowe pierścionki zaręczynowe

Dwuczęściowa diamentowe wesele

Zestawy dla nowożeńców z szerokimi zespołami są trochę trudniejsze do znalezienia niż oddzielnych zaręczynowe i obrączki. Jeśli lubisz ten styl, może być najlepszą szczęście zakupy w Internecie. Te piękne opcji może być tylko to, czego potrzebujesz:

 • Pave Etoile Szeroki Wedding Band Set - Ten niezwykły zestaw z diamentami ślubne Asha posiada jeden karatowego, okrągłe symulowane diament w częściowym ustawienia ramki na szczycie pasma układania małe okrągłe prawdziwych diamentów. Obrączka dopasowania 14k białego złota jest także utorować-set prawdziwe diamenty. Para pierścieni ma całkowitą wagę w karatach z 1,40 i sprzedaje za 2,565 dolarów.
 • Dwuczęściowym Diamentowy pierścionek zaręczynowy Set - Zestaw ślubny to z Amazon obejmuje pięć milimetrów szeroki, 14k białego złota zaręczynowy pierścionek z centrum okrągłego cięcia diamentu i mniejszych akcentami diamentowych. Dopasowanie biały złotą obrączkę wyposażony podobne akcenty diament, dając ustalają całkowitą wagę w karatach 0,17 karatów diamentów akcent. Cena detaliczna to około 935 dolarów.
 • Mozart Inteligentne Wartość Bridal Ustaw - To całkiem ustawić od Diamonds Helzberg pochwalić trzech karatów całkowitą wagę diamentów ustawionych w 14-karatowym białym złotem. Szeroko pasmowych pierścionek zaręczynowy posiada niewidoczny ustawienie z czterech księżniczki cięcia diamentów w otoczeniu kilkudziesięciu okrągłych diamentów. Obrączka dodatkowo dodaje do tego istotnego pierścionek z rzędu kilku okrągłych diamentów. Zestaw ślubny sprzedaje za około 5.500 dolarów.

Diamond Rings ślubne z szerokimi Zespołów

Szerokie obrączki dla Niej

Znalezienie szerokie pasmo i wesele diamentowe pierścionki zaręczynowe

Platinum szerokie pasmo obrączka

Szerokie pasy diamentowe wesele zrobić piękny oświadczenie na palec, dzięki czemu dla wielu akcentów diamentów i metali szlachetnych. Jeden z tych opcji może być piękne idealne dla Ciebie:

 • Milgrain Diament Wedding Band - Ten show-zatrzymanie pierścień z diamentów Helzberg prezentuje delikatny wygrawerowany wzór na jego szerokiej, 14-karatowym białym paskiem złota. 1/4 karata maleńkich diamentów akcent grawerowania i dać ten pierścień niesamowity blask. Cena detaliczna to 1000 dolarów.
 • Platinum Antique-Style diamentowe Wedding Band - To osiem milimetrów szerokości pasma platyny wysadzany 49 diamentami dla malutkich łącznej masie karatowego 0,49. Wspaniały projekt w stylu antycznym ażurowa utrzymuje ten pierścień od patrzenia zbyt przytłaczające i blask diamentów jest intensywny. Pierścień ten sprzedaje za 2900 dolarów.
 • Henri Daussi Pave Brown Diament i Złota Róża Wedding Ring - Ten niezwykły 14k złoty pierścień z róży Ross-Simons dysponuje 3,8 karatów diamentów malutkich okrągłych brązowych na szerokim paśmie pół cala. Naprzemienne ustawianie klejnotów daje ten pierścionek na całej powierzchni glittery uroku. Cena detaliczna to około 5500 dolarów.

Szerokie Obrączki dla Niego

Znalezienie szerokie pasmo i wesele diamentowe pierścionki zaręczynowe

Męska kobaltu pierścień 10mm ślub

Ponieważ większość mężczyzn zespoły weselne pomiaru około sześciu lub siedmiu milimetrów szerokości, wszystko to sprawia, że ​​szersze niż styl oświadczenie główną. Rozważmy kilka męskich opcji:

 • Męska Biały Diamond Gold Band - to 10-milimetrowe 10k białego złota z zespołem Jared wyposażony pół karata diamentów rundy kanału ustawić w podwójnym rzędzie na każdej stronie szerokim paśmie. Szczotkowana struktura powierzchni centrum oferuje subtelny połysk. Pierścień ten sprzedaje za około 1300 dolarów.
 • Allurez Me ustawianie kanałów Szeroki Wedding Band - Ten szeroki 14k białego złota zespół z Sears ma piękne matowe wykończenie i zawiera 12 okrągłych diamentów określonych w pionowych kanałów na całym paśmie. Cena detaliczna to zaledwie 2000 USD.
 • Trzech mężczyzn Diamond Ring - Featuring akcent środkowy trzy księżniczki cięcia diamentów z-łącznej masie 1/4 karata, ten masywny pierścionek z białego złota 10k to wyjątkowy wybór dla każdej pary. Powrót tego pierścienia jest zwężona, co czyni go bardziej komfortowe niż w wielu innych podobnych projektów. Cena detaliczna to około 1.300 dolarów.

Oszałamiająca i Znaczące

Czy szukasz pierścionek zaręczynowy, ślubny zestaw lub obrączkę, masz wiele opcji, jeśli chodzi o szerokich zakresach. Od delikatnych wzorów ażurowych do Chunky szczotkowanej metale, te pierścienie są wspaniałe i duże. Nie spiesz się, wybór projektu, pokochasz przez resztę swojego życia.

Pierścionki zaręczynowe diament Chip

Pierścionki zaręczynowe diament Chip
Chipy diamentowe są wielkie akcenty w małych pierścieni.

Chip diamentowe pierścionki zaręczynowe są tanim rozwiązaniem dla większych kamieni i bardziej złożonych projektów, a wszechstronność żetonów diamentowych pomaga również utrzymać nawet silnie akcentowane kawałki bardziej przystępne dla par na napięty budżet.

Co to jest diament Chip?

Po prostu, układ diament jest mniej niż w pełni płaszczyznach kamienia, który nie ma pełnego diament kształt. Układ może być pozostałością po większa od kamienia pocięto wprawiana biżuterię, lub może być tak mały, diament, których nie można całkowicie wykonane w gotowej formie. Niektóre układy są również wynikiem wypadków cięcia, gdy większy kamień rozbił, ale niektóre kawałki mogą być ponownie wykorzystane jako akcenty. Chipy diamentowe są prawdziwe diamenty, ale ze względu na ich niekompletnych kształtach są znacznie mniej kosztowne niż większych kamieni.

Bad Chips diamentowe

Podczas gdy niektóre chipy diamentowe są przydatne i mogą być ukształtowane w piękne sztuk biżuterii, układ wyrwane z większej kamienia ma ogromny wpływ na wartość tego kamienia. Utrata procesor będzie zakłócać symetrii i aspekty diamentu, co powoduje, że do refleksji i załamują światło w nieregularne wzory. To może być szczególnie groźne dla cięć, które polegają na specjalistycznym światło i cień wzór dla ich urody, takich jak kawałki Asscher z ich sali-of-luster skutku lub cięć księżniczki z ich charakterystyczny wzór X wnętrz. Diamenty o bardzo wysokiej jasności, jednak może wytrzymać małe chipy łatwiej, ponieważ kamienie są tak jasne, że małe niedoskonałości są bardziej trudne do zauważenia.

Diamenty mogą być rozdrobnione ostrymi uderzeniami, nieprawidłowego cięcia i szorstkiej zużycia; aby zapobiec przypadkowemu żetonów, pierścionek z brylantem zawsze powinny być usunięte podczas wykonywania czyszczenia, sportowe lub inne potencjalnie niebezpieczne zadania i naprawy powinny być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych jubilerów.

Rodzaje diamentowe pierścionki zaręczynowe Chip

Chipy diamentowe zrobić wspaniałe akcenty dla wielu projektów pierścionek zaręczynowy, a może nawet dużych wiórów kamienie ogniskujące się na małych, pierścionki zaręczynowe, obrączki diament diament obietnica lub pierścienie. Zastosowania chipy diament, są bardzo różne, w tym:

Pierścionki zaręczynowe diament Chip
Chipy diamentowe zrobić wspaniałe akcenty.

 • Kamienie Center dla małych projektów wagę w karatach.
 • Kamienie akcent na wesele pierścionki zaręczynowe lub innych zestaw wielu kamiennych konstrukcji.
 • Małe akcenty dla wyszukanych pierścieni, takich jak Celtic pierścionki zaręczynowe pierścionki zaręczynowe lub filigranowych, gdy metal jest centralnym punktem.
 • Akcenty w ustawieniach utorować gdy małe kamienie są bardziej pożądane niż większych kamieni.
 • Połączone chipy do ustawień iluzji i klastrów symulować większych kamieni.
 • Wymiana utraconych klejnotów w scheda pierścionki zaręczynowe pierścionki zaręczynowe lub antyczne na niższych kosztach.
 • Tworzenie repliki starych wzorów pierścionek zaręczynowy, gdy oszczędność została wyceniona i frytki były często wykorzystywane.
 • Akcenty dla projektów wpuszczanych gdzie całe ciało gem nie jest widoczny, takich jak ustawienia rozproszonych.
 • Akcenty dla figuralnych pierścieni, takich jak musujące oka na pierścionek zaręczynowy delfinów lub centrum pierścionek zaręczynowy kwiat.

Ponieważ chipowe diamentowe pierścionki zaręczynowe używać tylko kawałki kamieni, a nie pełne kamieni, są na ogół tańsze niż ich odpowiedniki bardziej drobiazgowe, przynosząc wyszukane wzory w przedziale cenowym od wielu par.

Podkreślanie Diamentowy Chips

Ponieważ układ diament ma już niepełny kształt, ważne jest, aby dokładnie ustawić kamień, aby zmaksymalizować swoje piękno w inny sposób. Ustawianie żetony platyny, białego złota, lub srebra podkreśli ich kolor, na przykład. Wielkość wiórów można również zwiększyć, wybierając ustawienia klastrów i innych porozumień wielu kamiennych, które przynoszą kilka kamieni w bliskiej odległości od siebie, więc ich krawędzie mogą łączą. Jeśli układ ma być używany jako punkt pierścienia, ustawienie powinno być jak najbardziej otwarty, więc więcej światła może wejść i wizualnie zwiększyć kamień, nadając mu złudzenie większego rozmiaru.

Dodatkowe zastosowania dla Diamentowej Chips

Pierścionki zaręczynowe diament Chip
Kawałki mogą być wykorzystane w zespołach.

Ponieważ diamenty są rzadkie i cenne, wielu jubilerów znaleźć zastosowania dla innych niż diament chipy próby ustawienia ich w pierścionki zaręczynowe. Frytki są wspaniałe akcent do innych rodzajów biżuterii diamentowej, w tym naszyjniki i kolczyki, w których często są one wykorzystywane zarówno jako punktów kontaktowych i akcenty. Chips może być również ustawiony na spinki do mankietów lub innych biżuterii dla mężczyzn, jak i mniejsze kawałki dla kobiet.Diamentowe pierścionki zaręczynowe są przystępne, układ ekonomiczne wybory dla wielu par, czy są na napięty budżet lub są zainteresowani bardziej rozbudowanego projektu, który byłby zbyt drogi z pełnymi kamieni. Niezależnie od tego, jaki jest stosowany układ, jego blask będzie równie genialny jak każdy inny klejnot, i nadal jest luksusowy i elegancki sposób symbolizować związek para? S.

Pierścionki zaręczynowe Art Deco

Pierścionki zaręczynowe Art Deco


Wiele par, które szukają czegoś wyjątkowego kolei do art deco pierścionki zaręczynowe. Skomplikowanymi ustawieniami i kontrastujących kamieni, te pierścienie są miniaturowe dzieła sztuki, które są przykładem para? S indywidualność podczas symbolizujące swoje przywiązanie do życia razem.

Opcje zakupów

Art deco reprodukcji pierścienie często można znaleźć w lokalnych jubilerów, którzy oferują szeroki wybór dzwonków. Pierścienie Antique mogą być trudniejsze do znalezienia, ale dostępne w niektórych sklepach z biżuterią, zabytkowe sprzedaży nieruchomości lub aukcjach są również. Możesz także sklep online, aby znaleźć najlepszy wybór i ceny. Niektóre witryny, aby sprawdzić to:

 • Diamenty w stylu Art Deco oferuje przepiękne pierścienie antyczne w stylu Art Deco, zarówno 14K białego i żółtego złota. Możesz znaleźć unikatowe cenach pomiędzy 850- $ 1000 dolarów. Ponadto, ta strona oferuje pierścionki zaręczynowe GIA, luźne diamenty i inne zabytkowe sztuk biżuterii.
 • ERA Gems ma pierścienie antyczne zabytkowe i art deco. Pierścienie na tej stronie są w cenie od $ 500 i do góry. Spodziewaj się znaleźć szeroki wybór wzorów, z pierścieniami z centrów diamentowych do tych z rubinami i szafirami. Pierścienie są w 14K białym lub żółtym złocie oraz 18K białego złota i platyny.
 • Fay Cullen oferuje wybór Art Deco pierścieni w cenie $ 1600 i do góry. Pierścienie są dostępne w ustawieniach platyny i złota, a może posiadają kamienie, takie jak diamenty, rubiny, szafiry i szmaragdy parzystych.
 • Lang Nieruchomości Biżuteria antyków i wyposażony pierścieni w platyny, złota żółtego i białego. Wszystkie pierścienie są niepowtarzalne wzory wyposażone diamentów i innych kamieni szlachetnych wysokiej jakości. Można oczekiwać, aby znaleźć szeroki zakres cen dzwonków z nich, począwszy około $ 750 stylów z ceną 30.000 dolarów.

Cechy Obrączki Art Deco

Pierścienie art deco oznaczyć zaangażowanie nigdy nie były pasjansów diament. Zamiast centralnego kamienia - diament albo klejnot lub inne kolorowe - został otoczony przez kontrastujące kamienie ustawione w geometrycznym kątów i ciężkich konstrukcji.

 • Duży rozmiar: Średnio art deco projekty zaręczynowe były większe niż dzisiejsze pierścionki zaręczynowe i bardziej porównywalne do nowoczesnych zestawów ślubnych.
 • Rozmiar diamentu: Ogólne rozmiary wahały się między 0,5 diamentów i 1,5 karatów, choć ogólny ciężar pierścienia może być znacznie wyższa, kiedy dodano wiele kamieni akcent.
 • Kamień cięcia: Prawdziwi art deco Obrączki zostały ukształtowane na długo przed nowoczesnymi diamenty fantazyjne cięcia, takie jak księżniczki, serce i markiza kształty. Podczas okresu Art Deco, szmaragd, Asscher i bagietki cięcia kamieni były popularne, a były one często otoczone wyjątkowo skomplikowanych ustawień i wykończonych kamieni w figuralnych kształtach.
 • Metale: Art Deco pierścienie złożone z wielu metali, w tym zarówno białego i żółtego złota. Platinum było szczególnie popularne, ponieważ był całkiem nowy, produkcji biżuterii, a jej jasne białe połysk uzupełniły wielobarwne pierścienie bez przysłania wyszukane wzory. Ponadto, biżuteria w stylu art deco uznano ultranowoczesny i platyny był lekki, mocny, nowoczesny metal, który doskonale nadaje się stopniowe wieku.
 • Kontrast: Kontrastowe kamienie i kolory są kluczowym czynnikiem w sztuce zaręczynowe deco pierścieni. Rzadko ma deco pierścień sztuki, które byłyby uznane pasjansa. Zamiast tego, centralny klejnot będzie w otoczeniu innych kamieni stworzyć ekstrawagancką ogólny projekt. Koral, rubiny, szmaragdy, onyks, turkus, lapis, jade były popularne i wybory oprócz diamentów.

Popularne wzory

W czasie Wielkiego Kryzysu, nacisk koncentruje się na ringu w ogólnym projekcie, a nie dużego centrum kamienia, od projektowania skomplikowanego pierścień z wielu małych, mniej kosztownych klejnotów był bardziej praktyczny niż przy użyciu większych, mniej przystępne kamienie.

Heart-shaped Art Deco Pierścionki

Pierścionki zaręczynowe Art Deco

Art deco pierścionek z serca symboliki może przybierać różne formy. Autentyczne zabytkowe pierścionki zaręczynowe mogą korzystać z niektórych z tych technik, aby dodać romans z pierścieniem, natomiast współczesne pierścionki zaręczynowe często wyposażone są odważniejsze, bardziej oczywistych motywów serca.

 • Faux Serca: Korzystanie kilka podstawowych kształtów diamentowych stworzyć symulowany serce podkreśla piękną geometrię stylu art deco. Dwa kształty gruszki mogą być wyrównane na wzór serca, lub wielu okrągłe diamenty mogą być pogrupowane w małym kształcie serca.
 • Serca akcentach Bogato szczegółowe pierścienie mogą zawierać motywy subtelne serca w układzie filigran, wzdłuż boków ustawienia pierścienia, albo prowadząca do zębów.
 • Micro Pave: Micro utorować pierścionki zaręczynowe mogą tworzyć projekty klastrowe musujące serca inkrustowane żetonów diamentowych. Większe Pave projekty mogą również tworzyć kształty serca w odważnych stylów idealne dla art deco inspirowane ringu.
 • Przedstawia: Jeśli centralny diament w pierścieniu jest kształt serca, może być przedstawione w wyrazistych akcentów, takich jak cienkie geometryczne bagietki lub małych kamieni bocznych podkreślają symetrię i szczegółowości ringu, a jednocześnie podkreślając kształt serca.
 • Ustawienia: Wybór płukania lub obejmy ustawienia klejnot serca pomaga włączyć go bezpośrednio do konstrukcji pierścienia i może uczynić go bardziej integralną wzoru w stylu art deco.

Inne Pomysły ustawień Art Deco

Duży nacisk w stylu art deco biżuterii został umieszczony na projektowaniu, a nie wartości pieniężnej lub wagę w karatach. Szczegóły symbolem wyrafinowania i nadziei współczesnego życia, doskonałe uzupełnienie do nadziei kilka za ich przyszłości.

 • Geometryczne kształty: projektuje pierścionek często miał wspaniałe ustawienia w smukłych, geometrycznych kształtów.
 • Kątowe wzory: Szczegółowe projekty mogą być wykonane z kanciastych wzorów.
 • Natura: Niektóre style naśladować miękkie koronkowe wzory, takie jak, kwiatów, lub liści ukształtowanych z skomplikowanych metaloplastyki.

Nowoczesne Reprodukcje

Dziś, jubilerzy mogą tworzyć nowoczesne reprodukcje wzorów deco dostosowanych do indywidualnych gustów danej pary. Te nowe pierścienie mogą zawierać więcej nowoczesnych rombów i fantazyjnych cięć, a także inne intymne szczegóły, takie jak grawerowanie i scrollwork. Ponadto, nowoczesne opcje, takie jak kamienne tanzanite i akwamaryn, może być zawarte, które były niedostępne lub niezmiernie rzadko w okresie art déco.

Punkty do rozważenia dla Pierścienia Art Deco

Przed zakupem tego typu pierścień, za niektóre z następujących czynników, które pomogą Ci zdecydować, czy jest właśnie dla Ciebie.

Koszt

Antique Art Deco kawałki mogą być bardzo drogie i są coraz bardziej trudne do znalezienia. Podczas gdy kamienie, ciętych i rzemiosła nie może być tak dobrze, jak na nowoczesne pierścionki, wiek i unikatowość utworu silnie wpływa na znaczne koszty. Nowoczesne reprodukcje, jednak może być również dość drogie, ponieważ mogą stosować wyższe kamienie jakości i indywidualnym stylu. W ogóle, off-the-rack reprodukcje są znacznie mniej kosztowne niż albo niestandardowych pierścieni lub antyków.

Opieka

Pierścionki zaręczynowe Art Deco

Ze względu na skomplikowany projekt, dbając o pierścionek zaręczynowy deco sztuki może być trudne. Małe kamienie akcent może być szczególnie wrażliwe i podatne na wypadnięciem, zwiększając ryzyko utraty lub uszkodzenia. Ponieważ większość pierścienie zawierają różne rodzaje kamieni, wytyczne czyszczenia zależy od której kamienie są najbardziej odporne na różnych procesów chemicznych do czyszczenia. Art deco dzwoni zawsze powinny być starannie przechowywane z dala od innych sztuk biżuterii, które mogłyby zarysować lub nick im. Podczas robienia Art Deco pierścień do jubilera do czyszczenia lub naprawy, zawsze zapytać, czy jubiler ma doświadczenie z kawałków w stylu art deco, aby zapewnić zapewniają najlepszą możliwą opiekę dla pierścienia.

Bogata historia

Art deco biżuteria pochodzi w Paryżu, co na świecie targach zatytułowanej "L'Esposition De Sztuki Dekoracyjnej" kiedy komercyjnych zastosowań w stylu Art Deco po raz pierwszy zostały wystawione. Styl był najbardziej popularny w ekstrawagancji 1920 roku, a podczas Wielkiego Kryzysu konieczność zmian w stylu art deco biżuterii, to nie było do II wojny światowej, że popularność zmalała.

Praktyczność

Podczas gdy art deco może wydawać się unikalny i wyjątkowy wybór dla pierścionek zaręczynowy, nie są najbardziej praktyczne sztuk biżuterii i nie są odpowiednie dla narzeczonych-to-be, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Ponadto, jeśli ona jest bardzo świadomy i styl zawsze odpowiada jej biżuterię do jej ubrania, pierścień w stylu art deco może nie pasować do jej garderoby. Jeśli jednak ona dumna ze swojego stylu eklektycznym, Deco Pierścień sztuki może dopasować jej osobowość i preferencje bardzo dobrze. W ogóle, chyba że kobieta wyraźnie wskazał art deco biżuterię i podziwiał ich budowy, może być najlepiej wybrać mniej wyspecjalizowany styl lub poczekać na zakup pierścionek z rodziną.

Wyjątkowy pierścionek Wybór

Z wyszukanych wzorów, kontrastowych kolorów i ostrych kątów, art deco pierścionki zaręczynowe są unikalne wybór dla odważnych par. W nowoczesnych pierścieni przeznaczonych do pełnej nadziei przyszłości, te elementy są odpowiednio symboliczne dla par nadzieją o przyszłości razem. Czy wybrać odtwarzanie lub autentyczną pierścień, sprawi, że odważne stwierdzenie o swoim stylu i optymizmu dla długiego, szczęśliwego małżeństwa.

Pierścionki zaręczynowe Diamond Marquise

Pierścionki zaręczynowe Diamond Marquise


Te proste, ale wyrafinowane linie diament markiza cięcia czynią go jednym z najbardziej popularnych wyborów na pierścionki zaręczynowe. Wiedząc to, co sprawia, że ​​ten szczególny kształt diamentu specjalnego i jak to wpływa na inne właściwości gem ma kluczowe znaczenie dla par, które planują w wyborze kamień markizy.

Popularne Style Pierścień

Niektóre z najbardziej popularnych wzorów pierścionek zaręczynowy z wykorzystaniem kamieni Marquise to:

 • Bridal zestaw: Zestaw ślubny, takich jak markizy Diamentowej Bridal Zestaw z Zales, jest pięknym przykładem, jak pierścionek zaręczynowy i obrączkę są sprzężone z kamienia markiza. Ten pierścień jest albo w białym lub żółtym 14K złota i posiada diament Centrum markizy akcentowane z kanałów okrągłych diamentów-set.
 • Przesunięcie akcentów: kamienie stożkowe powiązać szczególnie dobrze z owalny, okrągły, w kształcie gruszki i akcenty w zespołach, gdzie offsetowych ustawienie jest nierówna na każdej stronie kamienia centrum za dodatkową atrakcyjność wizualną. Przykładem takiego rozwiązania jest Marquise Diamond Ring w 10K Gold. Pierścień ten ma 1/3 karata Centrum markizy cięcia diamentów ustawić w białym złocie na dzielonym zespołem trzpienia akcentowane wstążką diamentów przebiegających z przesunięciem projektu.
 • Pasjanse: Pasjanse, jak ten prosty i oszałamiające 18K Białe złoto Bezel Solitaire, który prezentuje diament z polerowanej ramki, można znaleźć również. Wielu jubilerów oferują style markowe wykorzystujących śmiały i radykalny markizy kształt.
 • Klasyczne bolec ustawienie: najlepsze ustawienie dla pierścionki zaręczynowe diament markizy jest klasycznym Tiffany lub bolec ustawienie. Cztery zęby zabezpieczyć długie ciało gem, a dwa dodatkowe zęby pokrycie wskazówek w celu ochrony przed rozdrabniania lub kruszenia. 1 CT. Markiza Certified Pierścionek zaręczynowy diament Solitaire pokazuje tego typu ustawienia. Mieszczący się w 14 K żółtego złota, ten wspaniały Pasjans posiada 1 karata diamentu markizy jako kamienia centrum ustawiony w otoczeniu sześciu płaszczyznach 18K białego złota.

Zdecydowana większość pierścienie Marquise są ustawione równolegle do palca, choć antyczne i zabytkowe konstrukcje z kamienia umieszczone równolegle do zespołu można znaleźć również.

Zakupy na pierścionek zaręczynowy Marquise

Pierścionki zaręczynowe Diamond Marquise

Znalezienie pierścionek zaręczynowy markiza nie powinno stanowić problemu, ponieważ jest popularnym wyborem dla narzeczonych-to-be. Ten styl pierścień często można znaleźć w lokalnych sklepach z biżuterią, jak i on-line. Dla tych, którzy wolą robić zakupy w Internecie, sprawdź następujące witryny, które niosą duży wybór tych pierścieni.

Zales

Zales oferuje kilka stylów pierścionki zaręczynowe z diamentami Marquise, w tym pięknym Marquise Diamentowej klatce Podział Shank Pierścień wykonane w 14K białego złota i wykorzystuje 3/8 karata diamentu markizy jako kamienia centrum. Centrum jest w ramce z mniejszymi okrągłymi diamentami jak akcenty. Jest w cenie około 2200 dolarów.

Jubilerzy Gordona

Jubilerzy Gordona nosi pierścionki zaręczynowe z markiza cięcia diamentów. Niektóre style to:

 • Pierścionek zaręczynowy w Marquise 10K Gold: W cenie poniżej $ 500, pierścień ten dysponuje centrum markizy i diament okrągły diament ustawione ukośnie akcentów w podobnym ustawieniu niewidoczne.
 • Markiza Diament Trzy Kamień Pierścień: Ustaw w 14K białego złota, ten wzrok pierścień ma diament Centrum markizy akcentowane z dwoma diamentami towarzyszem Marquise. Jest również wyposażony w zestaw dla kanałów okrągłych diamentów bagietki i diament akcenty. Jest w cenie około 3300 dolarów.

James Allen

James Allen niesie wybór dzwonków z przepięknym markiza cięcia diamentów. Diamenty są sprzedawane oddzielnie dla wszystkich pierścieni. Niektóre ustawienia wykorzystujące centrum markizy obejmują:

 • Platinum Pave Pierścionek zaręczynowy Halo: Pierścień ten oferuje centrum zestaw markizy zachód i na wschód utorować ustawionych akcentowany z diamentami. Jest w cenie około 2,350 dolarów bez centrum diament; Ostateczny koszt różni się w zależności od wyboru kamienia.
 • Pave Halo i ramiona pierścionek zaręczynowy: Pierścień ten odbywa się w 18-karatowego żółtego złota i składa się z centrum cięcia diamentów markizy otoczony układania kamieni, z dodatkowymi diamentów układania określonych w trzonie. Jest drogie tylko na 2,275 dolarów przed dodaniem kamienia środkowej.

O kształcie markizy

Pierścionki zaręczynowe Diamond Marquise

Charakterystyczny kształt markizy Uważa się, że pochodzi w 18-wiecznej Francji pod rządami króla Ludwika XIV, kiedy to podobno zlecił nowy kształt naśladować jego kochanki zmysłowy uśmiech. Powstały wąska owalna z stożkowych, zaostrzonymi końcami został nazwany dla tej pani, Markiza Pompadour. Ze względu na ich kształt wydłużony, diamenty Marquise mogą być również nazywane Łódź-kształty lub diamenty navette.

Rozmiar kamienia

Kamień markiza ma szczególny efekt optyczny iluzji. Ponieważ masa kamienia skupiona jest w tabeli (górna powierzchnia facet), kształt często przedstawia wygląd większej kamienia niż jest w rzeczywistości obecne. Ponieważ kamienie Marquise często akcentowane z dodatkowych kanałów lub diamentów w zęby wzdłuż pasma, często wydają się być większe niż ich prawdziwej wagi w karatach.

Kamień Proporcje i Muszka Effect

Pierścionki zaręczynowe Diamond Marquise

Idealny stosunek do kamienia markiza jest współczynnik 2 do 1 długości do szerokości. Oznacza to, że najdoskonalszym przykładem markiza (według gemologists i jubilerów) będzie dwa razy tak długo, jak to jest szeroki. Jest wiele zmienności w tym stosunku, jednak i pary mogą wybierać spośród szeregu nieco innych kamieni proporcjach, aby znaleźć taki, który najlepiej pasuje do ich preferencji i pomysłów. Eksperci Nilu Błękitnego polecam część markizy pomiędzy 1,75 do 1 i 2.25-do-1. Jako część zmian kamienia, więc nie "muszkę" efekt w jej głębi.

Ponieważ markizy jest fantazyjne cięcia, a nie po naturalnych wzorców kryształu, przecinające się krzywe wygenerować głęboki cień w kształcie muszki całym centrum kamienia. Niektóre osoby to za wadę, inni uważają, że część piękna i wyróżnieniem cięcia. Muszka jest rzeczywiście dowodem światła wycieka z kamienia, a nie są w pełni odzwierciedlone w nim, a duża muszka umniejsza blask kamienia. W większości poprawnie wyciąć kamieni, efekt jest minimalny muszkę, ale pary powinny zawsze zbadać kamień dokładnie ustalić precyzję kroju.

Czy badania

Pierścionki zaręczynowe Diamond Marquise

Badając poszczególne pierścienie, para musi zbadać pewne cechy kamienia markiza, aby mieć pewność, że kupujesz kawałek jakości biżuterii.

 • Zęby powinny zarówno trzymać klejnot zabezpieczyć i chronić czubki kamienia.
 • Symetria cięcia powinny być równe, z obu stron dopasowanych krzywych i punktów ustawionych w centrum kamienia.
 • Muszka nie powinny być szczególnie widoczne.
 • Barwa kamieniem i jasność powinna być wysoka - wydłużony kształt może zaakcentować drobnych odcieni lub wad więcej niż w kompaktowych kształtach.
 • Kamień powinien być ustawiony prawidłowo w zespole, nie nieumyślnie przesunięcie lub krzywe.

Jak w przypadku każdego zakupu biżuterii, rozsądne jest, aby zapytać o certyfikat diamentu, jak również wszelkie gwarancje dealerskich, gwarancji, oraz innych obowiązujących polityk przed zakupem pierścionek zaręczynowy.

Zalety Marquise Cut

Marquise kamienie są idealnym wyborem dla wielu par. Ten kamień cięcia może być dla:

 • Brides-to-be, z długimi, smukłymi palcami może stwierdzić, że kształt markizy akcentuje palce bez ich zaciemniania.
 • Pary w sprawie budżetu. Pierścienie Marquise są często tańsze niż okrągłe odpowiedniki, ponieważ mogą być cięte na całym wad łatwiej i rozmiar karatowego nie może być tak duża, aby podobny wygląd zewnętrzny.
 • Pary zainteresowane wesele pierścienie zestaw zaangażowania. Stożkowy kształt markizy doskonale nadaje się do dodatkowych wzmacniaczy pierścienia i kamienie akcent.
 • Pary zainteresowane w klasycznym kształcie z eleganckim, wyszukanym akcentem. Okrągłe kamienie są najbardziej popularne, ale dla wielu par, że popularność jest zbyt przewidywalne.

Tradycyjne, ale nowocześnie

Dzięki smukłej, delikatnej elegancji podkreślona przez ostre charakterystycznych szpiców, pierścionki zaręczynowe diament markizy są popularny styl zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wzorów. Znając cechy szczególne tego fantazyjny kształt i jak sprawdzić pierścień jakości, pary mogą łatwo wybrać elegancką markizy symbolizować elegancji i romans z ich związku.

Pierścionki zaręczynowe Chopard

Pierścionki zaręczynowe Chopard
Chopard projekt wstawka.

Choć firma z siedzibą w Genewie jest znany ze znakomitych zegarków i zegarów, Chopard pierścionki zaręczynowe są również nadzwyczajne kawałki z indywidualistycznej flair Idealny dla panny młodej-to-be, który woli być nieco odwagi w jej wybór biżuterii.

O Chopard

Pierwsza założona w 1860 roku przez Louis-Ulysse Chopard, firma opracowała wspaniały reputację znakomitego kieszeni złote zegarki z delikatnym skomplikowania mechanicznego. W czasie, w tym samym uwagę na szczegóły rozszerzona do biżuterii, w tym unikalną gamę pierścionków zaręczynowych. Dzisiaj, pierścionki zaręczynowe Chopard są opisywany w setki butików i autoryzowanych sprzedawców na całym świecie, a nazwa stała się więc synonimem piękna i luksusu, że został on opisywany w mediach, jak również. Chopard zegarki i biżuterię był na wystawie z wielu osobistości podczas festiwalu w Cannes w 2006 roku, w filmie rodzinnym z 2004 r Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny, wspaniały karatowy pierścionek zaręczynowy trzy poduszki Cięcie było autentyczne projektowania Chopard.

Rodzaje Chopard Obrączki

Pierścienie Chopard to tylko tyle arcydzieł sztuki jak grzywny zegarki projektanta. Brides-to-be, mają wiele charakterystycznych stylów do wyboru w projekty haute couture Chopard, w tym:

Pierścionki zaręczynowe Chopard
Chopard Podwójny serca.

 • Geometryczne współczesne style z iluzji ponadgabarytowych kształtach i ustawione zmiennoprzecinkowych diamentów.
 • Pasjans w prostych lub utorują ustawień z różnych kształtach, w tym serca, markizy, szmaragd, księżniczka i okrągłych cięć.
 • Wiele ustawień, w tym kształcie ramki ekranu, ustawienia koloru, zęby, i kanałów.
 • Unikalne projekty obejmujące pływającą diament usytuowane w kolorowym kamień.
 • Podpis "happy" pierścienie z szerokim wykorzystaniem metalu odpowiedniego zaangażowania i odpowiednich pierścieni ręcznych.
 • Podpis "blok lodu" pierścienie z metali grubych i skupionych diamentów w różnych przedziałach dla mężczyzn lub kobiet.

Wiele pierścienie Chopard przypominają wzory w stylu art deco z ich geometrycznych wzorów, szerokim wykorzystaniem metalu i śmiałe stylizacje, co czyni je idealnym wyborem dla rozbuchanej, pogrubioną pierścionek zaręczynowy.

Inne Chopard Biżuteria

Oprócz stylowych pierścionki zaręczynowe, Chopard tworzy również inne rodzaje biżuterii, w tym kolczyki, wisiorki, naszyjniki, obrączki i odpowiadającą ich eklektyczne wzory. Utwory te są odpowiednie do rocznicę lub inne prezenty specjalnych okazji, szczególnie dopasować elegancki pierścionek Chopard.

Zakup Chopard Obrączki

Pierścionki zaręczynowe Chopard
Chopard butik w Las Vegas.

Zegarków, biżuterii i pierścionki zaręczynowe są dostępne tylko za pośrednictwem autoryzowanych dealerów i butików. Pełne gałęzie Chopard (które również tworzyć pierścienie) znajdują się na całym świecie, w tym w Europie, na Karaibach, w Azji i Stanach Zjednoczonych. Specjalistyczne butiki znajdują się w jeszcze większej liczby miejsc, takich jak Egipt, Meksyk, Kuwejt, Bahamy, Chiny, Puerto Rico i na pokładzie luksusowego liniowca oceanicznego w, Queen Mary II. W Stanach Zjednoczonych, Chopard butiki znajdują się w Nowym Jorku, Las Vegas, Palm Beach i innych miastach znanych dla biżuterii i wyszukanym smakiem. Oprócz ekskluzywnych lokalizacjach boutique, lista niezależnych autoryzowanych sprzedawców można znaleźć na koszt website.The Chopard Chopard kawałki różni się znacznie w zależności od projektu, łączna waga w karatach utworu i jakości kamieni, ale w Generalnie cena pierścionki zaręczynowe rozpoczyna się około 3000 dolarów. Mimo, że może przekroczyć budżet większości par "na ringu, pary, które należy wydać na taki kawałek projektanta mogą być pewni, że ich zakup element jakości Pamiętaj, aby docenić wartość.Chopard pierścionki zaręczynowe są wykwintne kreacje z ekscentrycznego jeszcze ponadczasowym stylu. Z wielu wspaniałych stylów do wyboru, pary, które zdecydują się na doskonałości Chopard na pewno cieszyć wyśmienity smak i styl z dramatycznym ale eleganckim stylu.

Pierścionki zaręczynowe hawajskie

Pierścionki zaręczynowe hawajskie
Kwiat hibiskusa jest oficjalnym Hawaje.

Dla wielu par, myśląc o Hawajach wyczarowuje obrazy romantycznych propozycji tropikalne wakacje, wesela plaży lub luksusowych podróży poślubnej i hawajskie pierścionki zaręczynowe może symbolizować te obrazy w wyjątkowy i znaczącego symbolu para będzie pielęgnować przez cały związek, a nie tylko w jednej imprezie.

Hawaje i Romans

Hawaje to najmłodszy z pięćdziesięciu Stanów Zjednoczonych, po prostu przyznał się do kraju w 1959 roku, ale te wspaniałe wyspy mają bogate dziedzictwo kulturowe, sięgającą wieków. Wyspy zawsze były popularne miejsca turystyczne, a ich równomiernie tropikalny, umiarkowany klimat jest idealnym miejscem na relaksujący romantyczny wypad. Dziś, Hawaje to jeden z najbardziej popularnych miejsc na śluby i wiele panien i kawalerów chcesz wnieść słodycz ducha wyspy w ich ceremonii. Podczas bujnych kwiatów, pięknych plaż i potężnie pięknych wulkanów - być może wszystkie trzy sylwetki przez słynnego hawajskiego słońca - może stworzyć wspaniały tropikalny raj dla miłośników i nowożeńców, Hawaiian pierścienie zachować tę kulturę i symbolikę nieważne gdzie para może w końcu podróży lub na żywo ,

Style hawajskich Obrączki

Piękno Hawajach inspiruje wiele różnych rodzajów biżuterii wyspie charakterystyczny, zwłaszcza pierścionki zaręczynowe. Hawaiian pierścienie są jednak znacznie różni się od klasycznych wzorów pierścionek zaręczynowy, często zawierające kamienie i inne szczegóły, które uosabiają istotę wysp. Style unikalnych pierścionki zaręczynowe związanych z Hawajów to:

 • Klasyczny pasjans pierścionki zaręczynowe diament z delikatnymi akcentami takie jak romantyczne krzywych do reprezentowania fale i plaże.
 • Figuralne pierścionki zaręczynowe, które używają hawajskie wzory, w tym palmy, sandały, i żółwie morskie, zwykle z układania ustawień lub ustawień kanałów diamentowy blask dodać bez koncentrowania się na kamieniu centrum.
 • Wieloryby lub Dolphin pierścionki zaręczynowe w wielu stylach, które symbolizują bogatego życia morskiego wokół wysp.
 • Kwiat, zwłaszcza pierścionki zaręczynowe pierścionki plumeria lub kwiaty hibiskusa. Hibiskus, w rzeczywistości jest kwiat stanu Hawaje, co tym bardziej właściwe. Pierścienie kwiatów może być pojedynczy kwiat, lub delikatne trzy kamienne pierścionek zaręczynowy może korzystać z wielu kwiatów.
 • Grawerowane pierścienie z hawajskich akcenty, takie jak fale, bambus, morskiego życia, tropikalnych kwiatów lub innych symboli wyrytych wewnątrz lub na zewnątrz pierścienia.
 • Pierścionki z nazwisk małżonków w tłumaczeniu Hawaiian wygrawerowany lub wyryte na pasmach.
 • Pearl pierścionki zaręczynowe, zwłaszcza jeśli perły znajdują się w Hawaje. Zarówno białe i czarne perły pierścionki zaręczynowe są popularne decyzje.
 • Rysunkiem pierścionki zaręczynowe wykorzystujące popularne kamienie z kolorami wodnych, takich jak masa perłowa, tanzanite i akwamaryn.
 • Obrączki z wykorzystaniem czarnych diamentów, które symbolizują egzotyczne plaże czarnym piasku na Hawajach.

Poza tym wielu z hawajskich stylów pierścionek zaręczynowy, wiele pierścienie są szerokie pasy, które można podświetlić więcej grawerowania i półprodukty, a korzystne metale są białe złoto, platyna i tytanu, ponieważ są one delikatnie barwione i nie przyćmić szczegóły pierścienie. Rose pierścionki zaręczynowe złota, jednak są również popularne, ponieważ ich delikatne zabarwienie jest bezpłatne dla wielu hawajskich stylów.

Gdy są Hawaiian Pierścionki Odpowiednie?

Pierścionki zaręczynowe hawajskie
Hawaiian ślubu.

Hawaiian pierścionki zaręczynowe są odpowiednie opcje dla wielu par. Jeśli albo panna młoda lub pan młody ma hawajskie przodków, pierścień może dodać połączenie rodziny do ich związku. Para może spotkać na Hawajach, wakacje tam razem, albo być planowaniu ślubu lub miesiąc miodowy wśród wysp i Hawaiian inspirowane pierścień będzie przypominać im o tym związku dawno zaślubin. Hawajska pierścień może być nawet pierścień obietnica stanowią zobowiązania do odwiedzenia wyspy together.Because wiele Hawaiian pierścienie są nietradycyjne, jednak pan młody powinien zrozumieć preferencje jego narzeczona jest przed przedstawieniem projektów. Choć może ona kocha urok i romansu z Wysp Hawajskich, autentyczne Hawaiian pierścień nie może być dobrym wyborem dla niej, bez względu na to, jak piękne i symboliczne może być.

Znalezienie hawajskie-Inspired Obrączki

Pary, które robią wybrać hawajskie pierścionki zaręczynowe nie muszą podróżować na Hawaje, aby znaleźć piękny wybór. Podczas jubilerów wyspa z pewnością oferują wiele wzorów, sklepów internetowych z biżuterią może również piękne hawajskie biżuterię. Na Hoku i GiftsHawaii.net, na przykład, oba oferują znakomity wybór tropikalnych hawajskich pierścieni.Hawaiian pierścionki zaręczynowe są piękne i bardzo symboliczne opcje dla par, których związek ma tropikalny połączenia. Z niepowtarzalne wzory i delikatne szczegóły, te pierścienie wyspa inspirowane są z pewnością przyniesie tropikalny romans każdym związku, bez względu na to, gdzie może się rozpocząć.

Pierścionki zaręczynowe kwiatów

Pierścionki zaręczynowe kwiatów


Dla wielu par, tradycyjne wzory pierścionek zaręczynowy są przewidywalne i banalne, i wolą bardziej wyjątkowy kwiat pierścionki zaręczynowe. Różnorodność tego figuralnymi projektu i jego ogromnej wszechstronności idealnie nadaje się do wielu preferencji, z dodatkową korzyścią, że jest często tańsze, jak również.

Wzory dla kwiatów Obrączki

Gdy większość ludzi sobie wyobrazić pierścień w kształcie kwiatu, to obraz ustawienie Klaster niejasno przedstawiciel ogólnej stokrotka. W rzeczywistości jednak, istnieje wiele sposobów na włączenie kwiaty w zakresie konstrukcji pierścienia, w tym:

 • Pierścionki zaręczynowe filigran delikatne scrollwork: filigranowe pierścienie mogą być ukształtowane jako skomplikowanej kwitnienia winorośli podkreślając jeden lub więcej kwitnie kamieni szlachetnych.
 • Pierścionki zaręczynowe Art Deco: stylizowane charakter pierścieni kwiatów i połączone wykorzystanie metalu i kolorowych kamieni szlachetnych jest idealny do stylu art deco.
 • Celtic Obrączki: Symetryczne wzory węzeł pierścieni celtyckich może być tkane naśladować winorośli, liście, i kwiaty.
 • Obrączki Grawerowane: Małe kwiaty mogą być grawerowane na zewnątrz szerokiego pasma dla subtelnym kwiatowym akcentem.

Niezależnie od projektu, rodzaje kwiatów, ustawienia, metali i kamieni szlachetnych mogą być dostosowane do tworzenia spersonalizowanej pierścień charakterystyczny.

Rodzaje Kwiaty

Pierścionki zaręczynowe kwiatów
Grawerowane poinsecja projektu.

Najprostszym kwitną włączenie do pierścionków zaręczynowych kwiat jest podstawowym stokrotka: centralne bud otoczony równomiernie rozmieszczonych, symetrycznych płatków. Ta prosta konstrukcja posiada wiele odmian przy użyciu różnych kolorów i rozmiaru częściowo kamieni szlachetnych, ale są też inne kwiaty, które mogą być również stosowane. Stylizowane poinsecja jest łatwo stworzyć z krótkim, wskazał płatków lub tulipan może być kształtowana w gospodarstwie jednego promieniowania gem. Antique pierścionki zaręczynowe często oferują przepiękne róże formowane bezpośrednio z metalu pierścienia, w małym, ale pięknym klejnotem położonym w centrum.

Ustawienia

Ustawienia Tiffany (prongs) są najbardziej popularne ustawienie kwiatów pierścieni, choć nie są jedynym rozwiązaniem. Ustawienie Ramka może podświetlić kamień i zapewniają gładką, jednolitą powierzchnię dla "płatków" do załączenia, gdy ustawienie kanału nadaje się do dowolnej liczby akcent "liści". Razem jest projektowanie stokrotka z pierścionki zaręczynowe kwiat ustawienie Klaster - klejnoty są zgrupowane razem, aby utworzyć punkt kontaktowy.

Metale szlachetne

Pary, które chcą pierścionek zaręczynowy pasjans często korzystają z różnych metali, aby akcent kwiatowy wzór, a nie przeciążać pierścień z wielu płatków i liści. Rose złota jest popularny, aby dodać piękno i kolor do ringu, a jej subtelny różowy odcień jest odpowiedni do płatków i innych atrakcji. Białe złoto jest najbardziej popularnym metalem wyborem, ponieważ nie będzie kolidować z kolorowych kamieni, choć żółte złoto może dodać piękno i bogactwo wielu rodzajów kwiatów.

Popularny wybór Gemstone

Istnieją setki różnych kamieni szlachetnych na świecie, z których każdy może dokonać wspaniały pierścionek zaręczynowy kwiat. Przed wyborem konkretnego gem, jednak pary powinny uwzględnić ogólny wygląd pierścienia i jego kosztów.

Kształt

Najpopularniejsze kształt kwiatów pierścieni jest okrągła: okrągły kamień otoczony Centrum płatek okrągłych kamieni. To nie jest jedyna opcja, jednak. Owalne ośrodki lub płatków dodać więcej niepowtarzalność w projektowaniu, a niektóre oferują nawet pierścienie trilliant kształtów dla liści. Kształty Marquise, z ich dodatkowym długości i ostrymi końcówkami, są również popularne wybory.

Kolor

Kolor kamieni, które tworzą kwiat i liście, są bardzo różne. Popularne opcje obejmują:

Pierścionki zaręczynowe kwiatów
Perły i kształcie diamentu stokrotka.

 • Pink: Różowe diamenty, szafiry, rubiny, topaz, turmalin różne oferty i światło i ciemne odcienie różu do kwiatów.
 • Red: Granaty, rubiny, topaz i koral wyposażone są przepiękne odcienie czerwieni.
 • Żółty: Cytryn, topaz, żółte diamenty, bursztyn i szafiry są popularne opcje dla żółtych odcieni.
 • Biały: biały kwiat centrum jest popularny, czy wybór kolorowych płatków; diamenty, perły, i kamień księżycowy są wszystkie wspaniałe opcje z nutą tradycjonalizmu.
 • Zielony: Peridot, jade, malachit, szmaragd lub kamienie są idealne dla bogatych zielonych liści.

Diamenty są najdroższe opcje kamień, szczególnie fantazyjne kolorowe diamenty. Wybór syntetycznych diamentów i kolorowe kamienie, jest bardziej przystępne droga, zwłaszcza, że ​​pierścień będzie prawdopodobnie zawierać kilka klejnotów.

Rozmiar

Kamień wielkości karatowym również odgrywa znaczącą rolę w wyglądzie i koszt ringu. Korzystanie z kwiatowy wzór maksymalizuje wygląd kamieni szlachetnych, ponieważ koncentruje się na całym ringu, a nie jednego kamienia, dzięki czemu pary zdecydować się na mniejszych, tańszych kamieni. Całkowita waga w karatach pierścienia może być większa niż w przypadku mniej skomplikowanej konstrukcji, jednak, co może zwiększyć rozmiar pierścienia cena substantially.Overall jest również ważna. Większość kwiatowe wzory są dość duże, gdy kamień centrum, płatków i liści lub dwa jest włączone. To może nie być najlepszym wyborem dla panny młodej-to-be z cienkich, małych palców - pierścień będzie wydawać się zbyt duży dla niej i będzie bardziej niewygodne do noszenia.

Korzyści z kwiatów Obrączki

Piękno i wyjątkowość kwiatów pierścieni przyciąga wielu parom ich niezwykłych wzorów i wszechstronność pierścieni pozwala im być łatwo dostosowany do preferencji różnych par. Kamienie mogą być używane do dodawania warstw symbolizmu do sztuki, a egzotyczne wzornictwo nadaje się również jako prawego pierścienia ręcznego po ślubie. Koszt jest zwykle niższa niż w przypadku tradycyjnych diamentowe pierścienie z kamieni większe, wyższe jakości, i ostatecznie, sens pierścienia może być o wiele bardziej znacząca niż bardziej przewidywalny ringu. Niezależnie od projektu, wielkość lub ceny, pierścionki zaręczynowe kwiaty są zabawne, romantyczny symbol pary około do rozpoczęcia ich długo i szczęśliwie.

Pływające diamentowe pierścionki zaręczynowe

Pływające diamentowe pierścionki zaręczynowe
Akcentującego pływających diament pierścionek zaręczynowy.

Dla par zainteresowanych prosty pierścionek zaręczynowy z nowoczesność, pływających diamentowe pierścionki zaręczynowe oferują ponadczasowy, charakterystyczny wygląd.

Jak Diamenty Float?

Termin "pływające" odnosi się do diamentów, które są dosłownie zawieszonych w obrębie pierścienia ustalającego, więc pojawiają się unosić się w miejscu, a nie być w posiadaniu wielu zębach lub kanałów. W przeciwieństwie do tradycyjnych ustawień, które są oczywiście obsługiwanych od dołu przez pazury i klamrami, pływających diamentowe pierścionki zaręczynowe używać otwartych, podwyższone ustawienia, które podkreślają piękno i prostotę, a nie ukrywanie diamentów go w ustawieniach pierścionek zaręczynowy bardziej ograniczające. Chociaż pomysł gem pływającej jest rzeczywiście złudzenie, ustawienia te oferują prostą elegancję i tradycyjne występy w połączeniu z nowoczesnym stylem i minimalistycznym stylu.

Ustawienia pływające są stosunkowo nowe rodzaje wzorów. Dopiero w ostatnich latach ma produkcji biżuterii hartowanych stopów wystarczająco silne, aby natknąć się diament lub inny kamień półszlachetny bezpiecznie i mocno w warunkach bez użycia zbyt dużej siły, które mogłyby uszkodzić klejnot. W przeciwieństwie do poprzednich lat, gdy coraz bardziej skomplikowane projekty były pożądane, dzisiejsze panny młode-to-be coraz częściej decyduje się na klasycznych, prostych pierścieni. Pływające pierścienie stylu oferują tę prostotę, bez powrotu do starych lub zabytkowych stylów, pozostawiając miejsce dla personalizacji i indywidualnego stylu.

Style Pływające diamentowe pierścionki zaręczynowe

Wiele par w pierwszym zakładać, że taka prosta konstrukcja pierścienia doprowadzi do bardzo ograniczonego zakresu stylów. Pierścienie pływających, jednak są w szerokiej gamie opcji, w tym:

 • Ustawienia naciągane: Są to najbardziej popularne i najprostsze formy pływające ustawienia. Kamień dosłownie utrzymywany pomiędzy dwiema połówkami zespołu pierścienia poprzez naprężenia z metalu.
 • Łuki pływających: wyszukane wzornictwo łączy w sobie wieczność pierścień z podwyższonym ustawienie przez pływające centralny kamień na łukach lub most nad diament studded dolnym paśmie.
 • Ustawienia Bar: Bary z metalu trzymać kamień centrum ciasno, może oddzielenie go od diamentów akcent lub innych elementów w zespole w ringu.
 • Otwarte obramowania: Proste ustawienia oprawy mogą być tworzone z otwartym, bazy przestronnej zawieszenia diament powyżej pierścienia.
 • Podział Shank Pływa: Jako ustawienie pierścienia za podnosi się powyżej zespołu, podział obejmuje trzon boki kamienia zamiast połączyć się z nią.
 • Pierścienie bocznym: Zamiast obu stronach pierścienia są wyśrodkowane na diamentu rzeczywiście przechodzi przez kamień i chwytają go prostopadle niż równolegle do palca.

Oprócz ustawienia odmiany, pływające diamentowe pierścienie mogą również zawierać wiele innych elementów konstrukcyjnych, aby stworzyć wspaniałe pierścienie każda kobieta będzie uwielbiają. Kamienie Accent, metale kontrastujące, skoordynowane zestawy ślubne, grawerowanie i inne ozdoby są możliwe.

Znalezienie Pływające Diamond Rings

Pływające diamentowe pierścionki zaręczynowe
Proste pływających diament.

Ponieważ te projekty rośnie popularność, więcej sklepów jubilerskich i zaangażowania pierścień prowadzą różne wzory. Prawie wszyscy handlowcy oferują ustawienia napięcia, choć projektant zaręczynowe pierścionki często mają bardziej nietypowe możliwości. Przy wyborze pierścionka, jednak ważne jest, aby dbać sądząc jakości diamentu, aby upewnić się, że jest to odpowiedni pierścień. Ze względu na otwarty charakter projektu, wyjątkową jasność diament i kolor diamentu są niezbędne, ponieważ cechy te będą od razu widoczne. Wagę w karatach jest mniej krytyczne, ponieważ w tym samym otwarta konstrukcja zwiększy rozmiar gem. Samo ustawienie powinno być bezpieczne, a nawet bez wzlotów i pochylaniu, które mogłyby stać się luźne. Diamentowe pierścionki zaręczynowe pływające powinny mieć strażników do ochrony punkt widzenia kamieniem oraz palec noszącego. Wiele wzorów zawierają cienkie obrzeża zgodny z zespołem pierścienia, lecz jeśli to jest nieobecne, kamienia powinna być na tyle podwyższone, że nie ściera się wzdłuż palca, gdy pierścień jest zużyta.

Dbanie o Pływające diamentowe pierścionki zaręczynowe

Nietypowe pierścionki zaręczynowe zawsze wymaga niezwykłej staranności. Pływające pierścienie są trudne do zmiany rozmiaru i powinny być mierzone dokładnie na odpowiednie dopasowanie, a pierścień nigdy nie powinno się zmuszać, jeśli jest zbyt mocno - nawet niewielkie korekty w napięciu może poluzować diament i doprowadzić do nieszczęśliwego pierścionek zaręczynowy zdarzeń losowych. Aby zachować diament jak najczystsze, moczyć pierścień w odpowiednim środkiem do czyszczenia biżuterii, aby upewnić się żaden brud lub zanieczyszczenia jest składane po ciasnym otoczeniu. Jak w przypadku każdego pierścionek zaręczynowy, pierścionek z brylantem pływające powinny być usunięte w czasie zajęć sportowych, prac domowych, podczas pływania lub gdy istnieje możliwość, że pierścień może szkopuł lub zostać utracone.Pływające diamentowe pierścionki zaręczynowe są wspaniałe iluzje światło i blask przypominający klasycznych wzorów, ale wyposażone w charakterystyczny nowoczesność. Z wielu stylów dostępne, każda panna młoda-to-be będzie unosić się w powietrzu nawet luksusowy diament unosi się nad jej palec.

Lab Utworzono diamentowe pierścionki zaręczynowe

Lab Utworzono diamentowe pierścionki zaręczynowe


Lab utworzone diamentowe pierścionki zaręczynowe są dobrym wyborem dla zainteresowanych z etyką górnictwa na "prawdziwy" diament panny młodej. Są one wykonane z takiego samego materiału jak diamenty w przyrodzie, ale proces ich tworzenia jest przyspieszyło znacznie. Należy pamiętać, że diament laboratorium nie jest taki sam, jak sześciennych cyrkon, który po prostu wygląda jak diament, ale ma zupełnie inny skład.

Jak Diamenty są sobie tradycyjne

Tradycyjne diamenty są utworzone z węgla spoczywającej w głębi powierzchni Ziemi. Ciepła i ciśnienia powoduje, tworząc struktury krystalicznej. Aktywność wulkaniczna przynosi je do miejsca, gdzie możemy kopalni je ze skały.

Jak Lab diamenty są Utworzono

Naukowcy mogą korzystać z jednego z dwóch procesów stworzyć diament w warunkach laboratoryjnych. Mogą korzystać z wysokociśnieniowej w wysokiej temperaturze (HpHT) lub chemicznych Vapor Dyspozycja (CVD). Aby HpHT diamenty, naukowcy ograniczyć materiał węglowy między pras metali ciężkich, a następnie podgrzać przy użyciu gorącego oleju lub prądu elektrycznego. Połączenie obu tych sił tworzy kamień glittery.

Aby CVP diamenty, naukowcy używają zarówno ciepło jak i substancje chemiczne mają za zadanie wywołać reakcję z bazy bazie węglowodorów. Pompa gazy, takie jak metan i wodór, w metalowej komory, gdzie gaz przebywa stymulować wzrost krystalicznej. Wielką uwagę, aby zapewnić optymalną ilość każdego gazu jest używany, więc pozostaje czysty diament.

Jesteś bardziej prawdopodobne, aby zobaczyć diamenty HpHT ponieważ są one łatwiejsze do masowej produkcji. Proces HPHT jest znacznie tańsza.

Zakup Lab Utworzono diamentowe pierścionki zaręczynowe

Przed zakupy do laboratorium stworzone diamentowe pierścionki zaręczynowe, zastanów się, czy Twój przyszły narzeczony chętnie o uzyskanie jeden. Niektórzy ludzie po prostu chcą "prawdziwych" zamiast zastąpić, nawet jeśli wygląda tak samo i działa sama. Jeśli zdecydujesz diament laboratorium jest dla swojej narzeczonej, masz dużo sklepów. Choć może masz problemy ze znalezieniem diamenty laboratorium w sklepach z biżuterią, nie będziesz miał problemów jeśli spojrzeć w sieci.

 • Diamentowe Nexus Labs jest doskonałym miejscem na zakupy. Masz wybór pasjansów, trzy kamienne kręgi oraz rocznika inspirowane projekty.
 • Brilliant Ziemia jest inny sprzedawca, który ma wiele dostępnych opcji. Możesz wybierać spośród 18 różnych ustawień diament pasjansa. To laboratorium sprawia, że ​​nawet kolorowych kamieni, takich jak różowy diament popularnej.
 • Amazon.com jest trzecie miejsce w poszukiwaniu pierścienie z laboratorium stworzył kamienie. Wybór wydaje się często zmieniać, więc jeśli widzisz pierścień chcesz, należy zamówić go raczej wcześniej niż później.

Obawy Lab diamentowe

Kiedy ludzie mówią o laboratorium stworzone diamenty, często mają takie same obawy. Zastanawiają się, czy jakość, wyciąć i jasności tych klejnotów będzie do ich standardów. Prawdą jest, że diament stworzony w laboratorium będzie tak silne i genialny jak ten stworzony przez Matkę Naturę. W rzeczywistości, większość jubilerów nie może powiedzieć diament laboratorium od tradycyjnych diament, nawet wtedy, gdy patrząc na niego uważnie. Nawet król diamentów De Beers ma zdobyć do biznesu tworzenia te kamienie, jeśli jedynie do celów badawczych. Tak jak każdy inny diament, powinieneś rozejrzeć. Każdy kamień będzie się zmieniać i chcesz upewnić się uzyskać ten, który uczyni swoją prawdziwą miłość uśmiech od ucha do ucha.

Semi Góra diamentowe pierścionki zaręczynowe

Semi Góra diamentowe pierścionki zaręczynowe
Semi mocowanie pierścieni dać parom wiele wyborów.

Semi zamontować diamentowe pierścionki zaręczynowe pozwalają tworzyć wiele par wykwintne ustawienia bez pracy projektowaniu je od podstaw. Przed wyborem pół wierzchowca, jednak ważne jest, aby zrozumieć, jak wybrać najlepszy projekt i jakie inne ograniczenia mogą być.

Co to jest Semi Góra?

"Montażu" z pierścionek zaręczynowy to proces ustawiania ogniskowej diament na ring. Przedrostek "pół" oznacza częściowe lub pół. Pół zamontować pierścionek zaręczynowy, to jest taki, który jest tylko do połowy pełna: brakuje mu kamień centrum, choć akcenty i inne szczegóły ustawień zakończeniu.

Semi wierzchowce dać parom znacznie większą elastyczność niż pełnych pierścionków zaręczynowych. Mogą wybrać najlepszy rozmiar karatowego, kształt rombu i jakości kamień do ich preferencji i budżetu bez utraty piękna i szczegół ustawienia powodu arbitralnych decyzji jubilera.

Style Semi Górze diamentowe pierścionki zaręczynowe

Semi Góra diamentowe pierścionki zaręczynowe

Uchwyt akcentowane z pół okrągłymi diamentami.

Istnieje wiele pięknych stylów pół pierścieni montowania dostępne, w tym:

 • Pasjanse: To może wydawać się sprzeczne sprzedać pół pierścień mocowania, gdy istnieje tylko jeden kamień, aby skoncentrować się w pierwszej kolejności, ale skomplikowany zespół z grawerowanie, szczegółowe filigrany, lub figuralnymi projektu jest popularny rodzaj pół Górze.
 • Zestawy: Z Bridal szczegółowe ustawienia i koordynującej obrączkę, tylko szczegóły w lewo, aby te pół wierzchowce do wykwintne sztuk biżuterii jest kamień centrum.
 • Akcentowane Rings: Jest to najbardziej popularny rodzaj pół zamontować: pierścień ze stylowymi akcentami, które mogą być połączone z wyborem tej pary w centrum kamienia. Różne kształty kamienia akcent, w tym bagietki, okrągłych kamieni, kawałków lub kawałków księżniczki, szmaragd, są często dostępne.

Oprócz różnych ogólnych stylów, pół wierzchowce są dostępne w różnych metali szlachetnych, w tym białe złoto, żółte złoto i platyna, dając parę jeszcze więcej możliwości do tworzenia ich idealny pierścionek.

Znalezienie Kamień Center

Przy zakupie pół zamontować diamentowy pierścionek zaręczynowy, para musi rozważyć cechy kamienia centrum to ma być powiązany z. Odwołanie od pół wierzchowca, jednak to, że para ma wiele możliwości znalezienia odpowiedniego kamień centrum, takie jak:

 • Zakup luźne diament, który pasuje do ich budżetu i styl. Jest to popularny wybór kształtów, takich jak poduszki, cięcia cięć asscher lub kształty serca, które są trudne do znalezienia w tradycyjnych stylów pierścionek zaręczynowy.
 • Resetowanie diament z pierścionek zaręczynowy pamiątka, zwłaszcza jeśli oryginalnego oczka jest styl, rozmiar, lub stan jest nieodpowiednie.
 • Aktualizacja z prostego pierścionek zaręczynowy dokładniejszym stylu, być może dlatego, oryginalny pierścień nie pasował bride-to-be na upodobania lub para nie mogła sobie pozwolić na ring początkowo życzenia. Resetowanie kamień centrum do pół Górze utrzymuje połączenie z oryginalnym pierścieniem i zachowuje swoją symbolikę.
 • Wybór półszlachetny kamień zamiast diamentu. Podczas gdy wiele jubilerzy oferują szereg pierścieni Gemstone, nie są one zazwyczaj tak szczegółowy i opracowania, jak pierścionki zaręczynowe, a pary, które chcą kolorowy kamień w skomplikowanym otoczeniu mają o wiele więcej opcji przy rozważaniu pół wierzchowce.

Gdy para zdecydowała się na centralną kamień, następnym wyzwaniem jest znalezienie semi zamontować, aby go dołączyć.

Gdzie kupić Semi Góra diamentowe pierścionki zaręczynowe

Semi Góra diamentowe pierścionki zaręczynowe
Semi zamontować koszty nie obejmują kamień centrum.

Semi wierzchowce mogą być trudne do znalezienia; naturalnie, jubilerów wolałby sprzedać kompletne pierścienie zamiast częściowe projekty. Podczas imprez restyling, jednak większość jubilerów prowadzić szeroką gamę półproduktów wierzchowce do wyboru. Inne opcje obejmują przeglądania internetowych sklepów z biżuterią specjalizujących się w pół wierzchowce. Niektórzy projektanci oferują nawet pół wierzchowce, daje parom szansę na własne kawałek projektant bez koszt całego projektanta ringu.

Koszty

To nie znaczy, że pół zamontować diamentowe pierścionki zaręczynowe są tanie, jednak. Jak każda biżuteria, całkowity koszt pierścionek zaręczynowy zależy od jakości diamentów kamieni, jak również od rodzaju metalu i szczegółowo pierścienia. Całkowita waga w karatach z kamieni akcentem jest również czynnikiem, i pary powinny mieć świadomość, że koszty te nie obejmują kamień centrum. Cena tylko na pół wierzchowca może wynosić od mniej niż 200 dolarów za prostą konstrukcję do ponad 5000 dolarów za kawałek projektanta z wieloma akcentami.

Potencjalne Semi Problemy Góra

Przy wyborze pół zamontować diament pierścionek zaręczynowy, pary muszą mieć świadomość, że tego typu dostosowania nie gwarantuje idealny pierścionek. Ponieważ kamienie są już ustawione w zespole, pół wierzchowce mogą być trudne do zmiany rozmiaru, a nawet ustawienie Centrum może nie być odpowiedni dla każdego rozmiaru i kształtu kamienia. Niektórzy jubilerzy projektowe Naczepy wierzchowce z ustawieniami "peg głowy", które umożliwiają różne kształty być podstawiona, ale złym wyborem kształt może stworzyć disproportioned pierścień. Podobnie, wyszukane pół zamontować mały może przyćmić środkowy kamień.Dla pary, która chce niepowtarzalną, indywidualną pierścień z skoordynowane, projektant cechy, pół zamontować diamentowe pierścionki zaręczynowe są świetnym rozwiązaniem. Wybór najlepszego projektu i koordynowanie starannie z kamienia centrum zapewnia nieskazitelną, wspaniały pierścień, by przynieść dwie połówki relacji razem jako jedna całość.

Pierścionki zaręczynowe Peridot

Pierścionki zaręczynowe Peridot
Peridot i diament pierścionek zaręczynowy.

Z charakterystycznym jasnym zielonym odcieniu i niezwykłą jasność, Peridot pierścionki zaręczynowe są coraz bardziej popularne jako alternatywa dla ciemnych szmaragdów, ale ich jasne piękno czyni je atrakcyjną opcję dla każdej pary zainteresowanej w Gemstone innych niż pierścionek zaręczynowy diament.

O Peridot

Peridot (wymawiane gruszki-ciasta) jest krzemian magnezu żelaza mineralnych oraz formularz klejnot oliwinu. Ilość żelaza w krystalicznej strukturze gem określa jej dokładny odcień jasnozielony (gem nie ma w żadnym innym kolorze): Peridot waha się od bardzo lekki, cytrusowy, jak żółto-zielony lub złoto-zielonego na ciemniejszym brązowo zielonym , Śladowe ilości niklu i chromu w krysztale może również wpływać na jego kolor.

Naturalne oliwin znajduje się na całym świecie z najwyższej jakości złóż znajdujących się w Egipcie. Stany Zjednoczone są wiodącym dostawcą oliwin, a 80-95 procent światowych dostaw wydobywa się w Arizonie, ale kamienie są ogólnie małej lub umiarkowanej jakości, ale nadal nadaje się do kamieni szlachetnych biżuterii. Inne lokaty znajdują się w Hawaje, Niemiec, Meksyku i Brazylii.

W 1912 roku, oliwin została wyznaczona jako birthstone sierpnia, a to sprawia, atrakcyjną opcją dla par zainteresowanych symbolikę łączącą ich pierścionek zaręczynowy z danym miesiącu. Peridot jest bardzo popularny od tysiącleci, aw rzeczywistości klejnot jej nazwa pochodzi od greckiego słowa peridona co oznacza "dać bogactwo."

Z długiej historii i współpracy z kultur duchowych, takich jak bogato Egipcjan i Greków gem, nie jest zaskoczeniem, że Peridot posiada szereg właściwości mistyczne. Peridot jest uważany zwiększyć sukces, pokój, zdrowie, a jest również szczęście i ochronę dla użytkownika - wszystkich cech, dobrze dopasowanych do pierścionek zaręczynowy.

Wzory Peridot pierścionek zaręczynowy

Pierścionki zaręczynowe Peridot
Duża Peridot

Światło, niezwykła barwa prawdziwej oliwin jest popularny wśród wielu różnych wzorów pierścienia, ale jest szczególnie odpowiednia dla rocznika, art deco i antycznych stylów, które są dobrze znane z tętniącej życiem użycie koloru. Ustawienia Prong są najbardziej popularne, ponieważ podkreślają lekkość ringu, ale ramek są innym popularnym rozwiązaniem, ponieważ chronią one klejnot dokładniej. Peridot jest również w figuralnych pierścieni, często jako akcenty liści do kwiatów lub nawijania winorośli design.Peridot nie jest zwykle znaleźć w pasjansa, ale pary kamiennych oraz z diamentami i perłami dodatkowych akcentów, a wiele wzorów również sparować z cytryn , szmaragdy, lub inne kamienie w kolorze zielonym i żółtym rodzin do gładkich mieszankach kolorystycznych. W tym samym czasie, oliwin jest popularny do meczu z ametystu w zdumiewającym umowy o niezwykłych kolorach.

Ponieważ klejnot ma ślady złota i żółty, to działa dobrze z wielu różnych metali szlachetnych, w tym złoto żółte, białe złoto, srebro. Niektóre pierścionki zaręczynowe oliwin można znaleźć się w platynę, ale to jest mniej powszechne, ponieważ metal może drastycznie podnieść ceny pierścienia.

Sądząc Gem Jakość

Najważniejszą cechą dla oceny jakości pierścionki zaręczynowe oliwin jest kolor kamienia. Jasne barwy z bardziej żółte niż brązowy barwienia są najbardziej pożądane, ale zainteresowane pary powinny upewnić się, że kamień jest naturalny i nie traktuje w celu zwiększenia jego kolor. Kolor powinien być również spójne w całej gem bez zmian lub cieni. Ponieważ klejnot jest tak jasny, jasność jest również ważne, ponieważ wady będą bardziej widoczne.

Peridot jest stosunkowo miękki klejnot i może być porysowany, ponacinane lub strugane łatwiej niż inne półszlachetnych kamieni. W związku z tym, pierścień powinien być zaprojektowany starannie dbać o kamień - ustawienie powinno być równe i dobrze chronione, a pierścionek zaręczynowy nie powinny być połączone z obrączkę, która może ocierać lub porysować klejnot.

Znalezienie Peridot Obrączki

Podobnie jak wszystkie birthstones, łatwiej jest znaleźć oliwin okresie przydzielonego miesiąca. Ze względu na rosnącą popularność gem, jednak większość jubilerów nosić ograniczonej podaży w ciągu roku. Podczas gdy mniejsze kamienie są obfite, wielu z nich są w bransolety i kolczyki zamiast dzwonków, a to może być trudne do znalezienia większego materiału na pierścionek zaręczynowy; większość kamienie cięte Peridot są mniej niż dwa karaty wagi. Badanie sklepów internetowych ma innej opcji dla par zainteresowanych oliwin pierścionek zaręczynowy, ale którzy nie mają szeroki wybór dostępnych na miejscu.Pierścienie Peridot są oszałamiająco piękna alternatywa dla ciemnych zielonych kamieni. Bogaty w symbolikę z ich długiego użytkowania w biżuterii, kamienie są zarówno atrakcyjne i sensowne, a najbardziej sensowne wykorzystanie wszystkich będzie wybranie tylko idealne oliwin przedstawić do cenionych narzeczonej-to-be.

Trilliant Pierścionki zaręczynowe Diamond kształcie

Trilliant Pierścionki zaręczynowe Diamond kształcie
Trilliant szafir pierścionek ślubny set

Trilliant kształt diament pierścionki zaręczynowe użyć wspaniale unikalny kształt sprawia, że ​​diament jest wspaniały i charakterystyczny symbol wyjątkowej relacji danej pary.

O kształcie Trilliant

Trilliant - lub trójkąt genialny - kształt geometryczny modyfikacja klasycznego okrągłego diamentu kształtu. Tak naprawdę są dwa rodzaje: te kształty Trilliant z idealnie prostych boków trójkąta, a te, z pochylonymi lub zakrzywionymi bokami, które przypominają poduszki cięcia, jak również oryginalnego okrągłego kształtu. Trilliants mogą być również nazywane bilionów lub Trillium diamenty, ale kluczem jest trój- prefiks, który odnosi się do kształtu trzech wierzchołków.

Trilliant diamenty około 50 aspektów, które nadają im niezwykły blask. Kształt został udoskonalony w latach 1960 i 1970, ale ze względu na nietypowe, że nie jest tak popularny na pierścionki zaręczynowe, aż współczesnych projektantów objął nowoczesne wzory pierścionek zaręczynowy. W tym samym czasie, jednak Trilliant kształty są niezwykle popularne jak kamienie akcent ze względu na ich kształt rozszerzający się i unikalny charakter.

Idealne proporcje wyważone Trilliant kształtu są 1: 1 pomiędzy długością i szerokością w celu maksymalizacji wygląd wagę w karatach kamieniem, choć wiele par wolą diamenty, które są nieco dłuższe i szersze. Niezależnie od dokładnych proporcjach, najlepsze diamenty Trilliant powinny być wysokiej jakości, ponieważ ostre krawędzie mogą podkreślić kolor diamentu niedoskonałości, jak również powiększ wady diamentowe i inkluzji.

Pomysły Trilliant Ring

Istnieją dwa sposoby, w tym unikalny kształt mogą być włączone do ogłuszania pierścionki zaręczynowe: jak centrum kamieni lub jako kamienie akcent.

Jak Center Stones

Trilliant Pierścionki zaręczynowe Diamond kształcie
Cholewka kółko trilliant

Centrum trilliant pierścionki zaręczynowe z kamienia w kształcie rombu są bardzo trudne do znalezienia, ale są warte poszukiwania wyjątkowej pierścionek zaręczynowy. W kamienia centrum, trilliant powinno się odbyć w bezpiecznym zębach, które chronią delikatne punkty diament, choć są również ustawienia oprawy popularne opcje. Chwyt diamentowe pierścienie dzielone są również modne trilliant kształtów, ponieważ z zespołem w pierścieniu może pomóc zrównoważyć niezwykły kształt. Kamień może być zorientowany w dowolnym kierunku, chociaż najpopularniejszy jest jednym z punktów, które można dostosować do długości palca. Kamienie Bagietka i dodatkowe trilliants są popularne akcenty dla centralnych trilliants, choć charakterystyczny kształt jest na tyle dobrze, bez ekstrawaganckich ozdobą.

Jak Accent Stones

Kształty Trilliant są popularne jako kamienie akcent dla innych kształtów diamentów, które zawierają ostrych punktów. Księżniczka, promieniujące i Marquise kształty często wykorzystują Trilliant kształty jako akcenty, ponieważ kamienie mogą gnieździć się ściśle do kamienia centrum, ale mają charakterystyczny ostrą krawędź, która zwęża się do zespołu w ringu.

Jest to również popularny w użyciu Trilliant kształcie pół szlachetnych kamieni szlachetnych, jak bezbarwne diamenty akcenty. Jest to stylowy sposób na włączenie lub inne ulubione birthstones klejnotów na ring a jednocześnie skorzystać z niezwykłego kamienia kształtu.

Znalezienie Trilliant Pierścionki zaręczynowe Diamond Kształt

Trilliant kształt diamenty są trudne do znalezienia w centrum kamienie; jeśli para jest zainteresowana w pasjansa Trilliant, to oni mają najlepszy wybór poprzez zakup luźne diament i ustawienie go do montażu ich wyboru pierścionek zaręczynowy. Pół montażu diamentowych pierścionków dostępne, które mogą przekształcić luźne Trilliant diament w pięknej ślubnej lub innego zestawu pierścionek zaręczynowy są również skomplikowane.

Jeśli para chce użyć kamień Trilliant innych niż diament, jednak można je łatwiej znaleźć różne wzory kamienne Centrum. Chociaż te pierścienie nie są zazwyczaj klasyfikowane jako pierścionki zaręczynowe, to śmiało kolorowe opcje podkreślają unikalny kształt z unikalnym kolorze. Innym popularnym rozwiązaniem jest projekt obwodnicy trilliant, gdzie dwa podobnej wielkości kamienie są ustawione obok siebie w szerszym pierścieniem, który wykorzystuje dwa środkowe kamienie. Te projekty mają często kamień chipy diamentowe lub innych małych diamentów, jak akcenty i można je znaleźć w pierścienie mody lub birthstone biżuterii.

Znalezienie kamienie trilliant akcent jest znacznie prostsze; wielu księżniczką, markizy i promieniujące romby używać Trilliant akcenty i pary mogą również projekty z szmaragdowe lub okrągłych centrum kamieni.

Trilliant Pierścionki zaręczynowe Diamond kształcie
Luźne Trilliant kamienie

Więcej Trilliant Biżuteria

Zestawy są popularne prezenty zaręczynowe, rocznicowe prezenty i biżuterii ślubnej. Trilliant kształcie diamenty są popularne w wisiorki i kolczyki, które to mogą być piękne panny młodej lub żony nosić dopasować jej niepowtarzalny pierścionek zaręczynowy.Trilliant kształt diament pierścionki zaręczynowe są piękne przykłady nowoczesnej geometrii klasycznej biżuterii. Choć może to być trudne do znalezienia, wybierając Trilliant projekt z pewnością podkreślić odrębność każdej relacji i kobiety, którzy z dumą nosi taki śmiały i wspaniały pierścień.

Pierścionki zaręczynowe zniżki

Pierścionki zaręczynowe zniżki

Pierścionek zaręczynowy jest ogromne inwestycje, często kosztują setki tysięcy dolarów. Pomysł może wydawać się pierścienia dyskontowej sprzeczne, ale w rzeczywistości istnieje wiele sposobów na zakup pierścionek wysokiej jakości w znacznych oszczędności.

Gdzie kupić

Oglądanie sprzedaży sklepu, zakupy biżuterii i użytkowaniu gniazdek Usługi handlu w to wielkie możliwości zakupów pierścienia rabatu.

Przechowuj sprzedaży

Sklepy jubilerskie i domy towarowe z drobnymi działów sprzedaży biżuterii często ślubne, dzięki czemu klienci mogą zakupić niektóre style pierścieni poniżej regularnych cenach katalogowych. Czasami sklepy oferują duże zniżki na wybór zaniechanej lub odprawy towarów, które mogą być zmniejszona o połowę lub więcej. Pozycje te mogą być wielkie znaleziska i często stanowią zmieniające się style lub overstocked towar. Wybór jest ograniczony, ale zmienia się często. Dzięki wytrwałości, można znaleźć dobre oferty na pierścionki zaręczynowe.

Sklepy znanych wielkich sprzedaży na pierścionki zaręczynowe to:

Pierścionki zaręczynowe zniżki

 • Sears: Jeśli nie wyglądał na biżuterię w Sears ostatnio, będziesz prawdopodobnie być mile zaskoczony przez szeroki wybór biżuterii dostępnej tutaj, w tym obrączki. Piękne style oferowane są codziennie poniżej sugerowanej detalicznej oraz dodatkowe rabaty są często oferowane przez specjalne sprzedaży. Oglądaj niedziela okólniki gazety i reklamy online w Sears, aby dowiedzieć się o specjalne ceny sprzedaży na diamentowe pierścienie.
 • Zales: Z lokalizacji sklepów w całych Stanach Zjednoczonych, a także w sklepie e-commerce, Zales jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w biżuterii detalicznej. Sklep prowadzi szeroki wybór biżuterii ślubnej i często oferuje specjalne ceny sprzedaży. Odwiedź dział odprawy stronie internetowej, aby znaleźć najbardziej głęboko zdyskontowanych wyborów. Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o sprzedaży i oferty specjalne.
 • Kay: Ten powszechnie znany sklep jubilerski posiada również imponujący obecność sklepie i możliwości robienia zakupów on-line. Sklep często oferuje specjalne sprzedaży, ogłaszanymi w sklepie internetowym, za pośrednictwem, reklam telewizyjnych oraz za pomocą innych metod. Strona Kay posiada sekcję poświęconą pozycji odprawy, więc jest to idealne miejsce, aby przeglądać głęboko zdyskontowanych pierścieni. Możesz także zarejestrować swój adres e-mail, aby otrzymywać oferty specjalne i zawiadomienia o sprzedaży.

Sklepy Outlet

Dedykowane sklepy wylotowe są wielkie repozytoria dyskontowej towarów, w tym pierścienie ślubne i zaręczynowe. Style są często identyczne do tych z głównego nurtu sklepach, ale przy znacznie obniżonych cenach. Wiele sklepów outlet przewozu przerwać i overstocked przedmiotów, a także dawne modele wystawowe i lekko uszkodzone elementy. Bądź pewien, zbadać dokładnie pierścionek zaręczynowy, luźnych kamieni i innych zadrapań, słabości. Takie drobne usterki można szybko i tanio naprawić, co sklep outlet kupuje świetna okazja.

Przykłady opcji sklepu wylot na pierścionki zaręczynowe to:

Pierścionki zaręczynowe zniżki

 • Zales Outlet: Oprócz tradycyjnych sklepach i zakupy online, Zales działa również ponad 135 centra handlowe na terenie Stanów Zjednoczonych i Puerto Rico. Znajduje się głównie w najlepsze centra handlowe, te sklepy, blisko nieść przerwana-out i odprawy towarów przekazanej w z regularnych linii firmy. Nowości przyjeżdżają każdego tygodnia.
 • Houston Diament Outlet: Oferowanie cen hurtowych bezpośrednio do publiczności, Houston Diament Outlet jest doskonałym źródłem do znalezienia głęboko zniżki cen na wysokiej klasy pierścionki zaręczynowe. Możesz sklep online lub umówić się na wizytę Houston, Texas salonu aby zobaczyć wybrane osobiście.
 • Ross-Simons Outlet (tylko online): Chociaż Ross-Simons nie ma cegły i zaprawy sklep outlet, firma daje możliwość wylotową "sklep" na swojej stronie internetowej. Utwory dostępne za pośrednictwem gniazda line oferowane są w mocno obniżonych cenach, z wielu wyborów cenie między 50 a 70 procent poniżej regularnej sprzedaży detalicznej.

Trade-Ins

Większość ludzi myśli o handlu-ins jako coś związanego z samochodami, a nie z biżuterią. Wielu jubilerów i lombardy, jednak są szczęśliwi, jakości biżuterię, aby być przedmiotem obrotu w kierunku nowych kawałków lub zostać zresetowany do nowych ustawień i wzorów. Kredyt otrzymasz na biżuterię, które mogą w znacznym stopniu w handlu przesunięcie kosztów zakupu gotowe lub wykonane na zamówienie pierścionek zaręczynowy.

Nawet jeśli nie masz biżuterię w handlu, odwiedzając jubilerów i sklepów, które akceptują transakcje pionek może pomóc Ci znaleźć wiele na własnym ringu. To dlatego, że przedmioty otrzymane w handlu są często oferowane do sprzedaży, jak wcześniej posiadanych utworów na ułamek tego, co podobne pozycje będzie kosztować nowa.

Należy pamiętać, że polityka handlowa są specyficzne sklepu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy skontaktować się sklepy z biżuterią i lombardach w swojej społeczności, aby dowiedzieć się, co jest dostępne na miejscu.

Pierścionki zaręczynowe zniżki

Przykłady jubilerów, które akceptują handlowych dodatki obejmują:

 • Longa jubilerzy: Ten sklep jubilerski w pięciu miejscach w Massachusetts akceptuje diamentowych handlowych dodatki, jak również inne rodzaje biżuterii i zegarków.
 • Shane Co .: Dzięki lokalizacji w 14 największych miastach USA, Shane Co to dobry wybór dla tych, którzy chcą handlować w biżuterii zastosować wobec zakup pierścionek zaręczynowy. Firma akceptuje transakcji opartych na wartości rynkowej, pod warunkiem, że nowy zakup biżuterii spełnia lub przekracza wartość przedmiotów znajdujących się w obrocie.
 • H & H Klejnoty: Miami oparty Ten sklep jubilerski akceptuje transakcje z wcześniej posiadanych elementów biżuterii, które należy stosować w celu zakupu nowych kawałków.

Pionki sklepy są również doskonałym rozwiązaniem handlu w biżuterii. Aby znaleźć sklep pionkiem w Twojej okolicy, odwiedź Pożyczki nas Sklep Directory. Musisz podać swój stan, a następnie wybierz miasto z internetowej bazy danych. Otrzymasz stronę wyników z nazwą, adresem i numerem kontaktowym do wymienionych lokalizacji w okolicy wybranego.

Porady dla znalezienia Cost Dolnego pierścieni

Znalezienie sprzedaż, handel w starej biżuterii lub zakupu biżuterii, że ktoś handluje się w to nie jedyne możliwości znalezienia atrakcyjnych pierścionki zaręczynowe. Istnieje wiele czynników, że ceny pierścienia wpływ. Nauka na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniu pierścienia dyskontowej może pomóc zidentyfikować najlepsze oferty.

 • Jakość diamentu: Przed zakupy na pierścionek zaręczynowy diament, upewnij się zrozumieć cztery Cs: cięcia, jasność, kolor i karatach. Sądząc jakości diament może być trudne, ponieważ każdy z tych czynników w znacznym stopniu wpływa na cenę, ale wybierając mniej niż doskonały kamień nie znaczy, że jest gorszy. Większość diamentów są klasyfikowane na skomplikowanych skal i upuszczenie stopień lub dwa może obniżyć cenę, nie będąc od razu widoczne dla zwykłego obserwatora.

Pierścionki zaręczynowe zniżki

 • Stone Typ: pierścionek zaręczynowy automatycznie nie muszą być pierścionek z brylantem. Jeśli kobieta preferuje kolorowe kamienie takie jak rubiny, szmaragdy, szafiry czy mogą stworzyć wspaniały pierścionek zaręczynowy ze znacznie mniejszą ceną. Diamenty mogą być nadal zarejestrowana jako akcent lub bocznych kamieni, podczas gdy większy kamień jest mniej kosztowny klejnot. Perły i birthstones również eleganckie pierścionki zaręczynowe i są często połączone z mniejszych, mniej kosztownych diamentów.
 • Typ dzwonka: Przy zakupie niedrogiego pierścionek zaręczynowy, często można znaleźć niższe ceny po prostu kupując coś innego niż to, co etykiety w sklepach jak pierścionek zaręczynowy. Wielu jubilerów oferują diament i inne pierścienie kamieni szlachetnych oznaczone jako rocznicy urodzin, obietnicy i specjalnych prezentów okolicznościowych mniej niż tradycyjne pierścionki zaręczynowe. Bez względu na to, co jest oznaczone biżuteria, zawsze należy dokładnie sprawdzić, aby mieć pewność, pierścień kupujesz kawałek jakości.
 • Wybór Metal: Innym sposobem na skróty na tanie pierścionki zaręczynowe jest pod uwagę rodzaj metalu na ringu. Pierścionki zaręczynowe platyny są najdroższe, ale nie rezygnować z jakości i stylu, jeśli trzymać się srebra lub białego lub żółtego złota. Niższe wartości karat są również tańsze więc rozważyć pierścień 12- lub 14-karatowego zamiast pierścienia osiemnaście karat. Ogólnie rzecz biorąc, pierścienie dwukolorowe i tych z rozległymi wzory filigranowych lub wytrawiania na metalu są również droższe, więc uniknąć tych stylów przy zakupie okazja.

Znalezienie Best Deal

Od sprzedaży detalicznej i luzy do wylotu sklepów i lombardach, pierścionki zaręczynowe są łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych w targu. Jest możliwe, aby kupić pierścionek zaręczynowy bez przechodzenia jakości złamał. Kupując pierścionek zaręczynowy rabat nie tanieć miłość lub relacje reprezentują. W rzeczywistości, taka decyzja może podkreślić odpowiedzialność finansową para i ich znaczeniu fiskalnym, jak zaplanować swoje życie razem.

Szampan Kolorowe Pierścionki zaręczynowe Diamond

Szampan Kolorowe Pierścionki zaręczynowe Diamond


Champagne kolorowe diamentowe pierścionki zaręczynowe to dobry wybór dla kobiet, które chcą coś trochę innego. Zamiast tradycyjnego przejrzysty lub bezbarwny diament, diamenty szampana mają brązowawy kolor do nich. Ta zmiana barwy spowodowana przez strukturę kamienia uzyskanie nadmiernie ściśnięta, podczas gdy jest on nadal zakopane w ziemi.

Definiowanie Champagne

Oznaczenie szampana jest zarezerwowane dla tych fantazyjnych kolorowych diamentów, które są bogate żółtawobrązowy według Diamond Stowarzyszenia naturalny kolor. Istnieje również szereg gatunków kolorowych obiecywało pomoc kamieni jubilerskich klasyfikacji:

 • C1 do C2 jest lekki szampana, co odpowiada biały diament K do klasy M.
 • C3 do C5 jest średniej szampana, co odpowiada biały diament klasy N do Z.
 • C5 do C6 jest ciemny szampana, który jest jasne lub ciemne, ale blisko do czysta.
 • C7 jest najbardziej żywe fantazji i jest intensywne i idealne czysta.

Jasność nie jest tak ważne w tych kamieniach jak kolor, chyba że są pęknięcia, które znacznie je MAR.

Znalezienie szampana? Diamentowe pierścionki zaręczynowe

Istnieją trzy rodzaje diamentów szampana, które mogą być dostępne na jubilerską. Są one następujące:

 • Fancy - Te diamenty są zdeterminowani, aby być czystym w przyrodzie i mają intensywny kolor szampana w całym kamienia. Mogą one zostać wycenione znacznie wyższa niż tradycyjnych diamentów.
 • Off-kolorowe - kolor szampana jest trochę za daleko na żółtym lub brązowym boku lub trochę zbyt jasny kolor, aby być uznane za wyszukane i jest w związku z tym niższe ceny.
 • Rozszerzone - kolor jest sztuczny, dając kamienia wygląd diamentu szampana tylko po napromieniowaniu lub leczenia pod ciśnieniem. Czasami te diamenty są całkowicie stworzony w środowisku laboratoryjnym.

Warto zauważyć, że wszystkie te typy są rzadkie, to najlepiej udać się do sprzedawcy specjalności, w przeciwieństwie do sklepu z biżuterią w centrum handlowym średniego. Oryginalny źródłem szampana kolorowe kamienie jest często Argyle Kopalnie w Northwest Australii. Mają największe złoża fantazyjnych kolorowych diamentów na świecie i produkują naturalne kolorowe diamenty w wielu pięknych kolorach.

Najlepsze Ustawienia szampana? Diamentowe pierścionki zaręczynowe

Ważne jest, aby wybrać odpowiednią oprawę, by przejść z brylantem szampana, od zła może kolor kamieniem nieprawidłowo odbijają światło i pojawiają wyprane. Większość jubilerów polecam pasjansa, ponieważ jest to bardzo trudne do znalezienia więcej niż jednego szampana diament, który jest dokładnie taki sam odcień i kolor odmiany może odwracać uwagi od kamieni, a ich wygląd niedoskonałe. Jednak, biały diament akcenty działa też.

Ważne jest również, aby dokładnie rozważyć kolor ustawienia i wybrać taki, który najlepiej prezentuje unikalną koloru kamienia. Na przykład, biały ustawienie złota może mniej bogata szampana wyglądają wadliwe, podczas gdy żółte złoto może być zbyt intensywny dla diamentu, który jest z bogatego brązu.

Szampan Kolorowe Pierścionki zaręczynowe Diamond
Ciemniejsze odcienie są czekolady lub koniak.

Zalecane do cięcia kamieni w kolorze szampana są najprostsze, takie jak okrągłe lub kwadratowe. Dekoracyjne cięcia, takie jak kształt serca, może czasami powodować diament w tonie pojawiają nierówna. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do lekkich i średnich szampanów i dla tych, które są wyłączone kolorze.

Szampan różowy diament

Jest to bardzo rzadki rodzaj szampana różowego diamentu, który jako drugi odcień. Te diamenty są prawie wyłącznie na Argyle Mines. Szczęście, aby dostać w swoje ręce tych, na jednym powinny korzystać z tych samych względów, o których mowa powyżej, przy wyborze ustawienia. Powinni oni również upewnić się, że panna młoda będzie utrzymuje bardzo bliskie oko na ringu, jak kamień, jak to będzie trudne, jeśli nie niemożliwe do zastąpienia.Champagne kolorowe pierścionki zaręczynowe diamentu są piękne i unikalne rozwiązanie dla wielu wymagających narzeczonych-to-be. Z eleganckich odcieniach i dobrej rzadkość, te kolorowe diamenty są popularny trend dla wielu nowoczesnych pierścionki zaręczynowe.

Pierścionki zaręczynowe wiktoriańskie

Pierścionki zaręczynowe wiktoriańskie

Jeśli szukasz wspaniały i niepowtarzalny styl pierścionek zaręczynowy, za jeden inspirowany epoki wiktoriańskiej. Od prostych ustawień prezentujących kamieni półszlachetnych do ozdobnych wzorów ustalonych z klejnoty, pierścienie te oferują piękny alternatywą dla współczesnych stylów w lokalnym sklepie z biżuterią. Czy bierzesz pod uwagę autentyczne zabytkowe pierścień lub repliki stylu wiktoriańskim, jest wiele o miłości tych wzorów.

Elementy stylu wiktoriańskim Obrączki

Epoka wiktoriańska rozpoczął się wniebowstąpieniu królowej Wiktorii na tronie w 1837 i kontynuowana przez pierwszych latach 20 wieku. Według Victoriana Magazine, królowa Wiktoria adorowany biżuterię i miał znaczący wpływ na style, które były popularne w czasie jej panowania. W tym okresie ponad 50 lat, było wiele różnych materiałów, motywy dekoracyjne i style, które miały wpływ na ważne projektowania biżuterii. Znajdziesz jedną lub więcej z następujących elementów w większości wiktoriańskich pierścionki zaręczynowe.

Postacie Motywy

Wiele Victorian motywy figuralne pierścienie wyposażone lub rzeźby i ryciny pięknych kobiet, kwiaty, winorośl i inne elementy inspirowane naturą. Te style, które są obecne zarówno w replice i autentycznej zabytkowej biżuterii, to świetny sposób na kanał staromodny piękno tej epoki. Rozważmy kilka z następujących czynności:

Pierścionki zaręczynowe wiktoriańskie

Pierścień Garnet secesyjnym

 • Secesyjna Lady Ring (na zdjęciu) z Antique Jewelry Mall jest jednym z kultowych motywów z tego okresu: piękna kobieta. Ten wspaniały 14k żółty złoty pierścionek jest wzorowany na przykład od 1910 roku oferuje on kobiety twarzy i ogonkami do włosów, a także wyszukane róże i 0,9-karatowym, okrągłe brilliant cut granat. Dostępny w rozmiarach czterech przez 9,5, to sprzedaje za 620 dolarów.
 • Kwiatowe pierścienie, takie jak ustawienie Antique Style Filigree od Jana Jewels, były bardzo popularne w tym okresie. Ten słodki ustawienie pierścień, dostępne w wyborze metali szlachetnych, jest odlewana z oryginalnej formy Okres pierścienia. Możesz wybrać, aby to ustawić z klejnot wyboru. Ustawienie jest w rozmiarach czterech do dziesięciu, a zaczyna się od około 300 dolarów.
 • Okrągły Przebili Filigran Diamond Ring z Juniker jubilerzy to kolejny piękny kwiatowy wzór. Ta delikatna 18k białego złota urody posiada 0,39-karatowym brylantem-set, kwiat jako punktu środkowego. Tiny szafiry dodać zainteresowanie wizualne do trzonu pierścienia. Dostępne w wielu rozmiarach, pierścień ten sprzedaje za około 1600 dolarów.

Sentymentalne Dotyka

Epoka wiktoriańska była o wyrażanie uczuć i pierścionki zaręczynowe nie są wyjątkiem. W rzeczywistości, znaczące ryciny i symboliczne wybory gem są klasycznym elementem wielu pierścieni z tego okresu. Możesz mieć prawie każdy projekt z wygrawerowanym swoim tajnym wiadomości lub rozważyć te piękne style reprodukcji:

Pierścionki zaręczynowe wiktoriańskie

Najdroższy pierścionek

 • Najdroższy Ring (na zdjęciu) z The London wiktoriańskiej pierścienia Spółki jest symbolem tej epoki. Pierwsze inicjały klejnotów w tym 18k żółtego złota piękna przeliterować słowo "najdroższy": diament, szmaragd, ametyst, rubin, szmaragd innego, szafir i turkus. Okrągłe cięcia w zakresie od 0,06 klejnoty 0,09 karata każdy w. Ten pierścień jest na zamówienie w rozmiarze i sprzedaje za 930 funtów brytyjskich. Wysyłka do Stanów Zjednoczonych jest około 70 funtów.
 • Również z London wiktoriańskiej pierścienia Spółki, Pierścień Regard oferuje kolejną piękną sentyment. Ten 18k żółtego złota cechy konstrukcyjne klejnoty literowania słowa "regard": rubin, szmaragd, ametyst, granat, rubin, i kolejny diament. Okrągłe cięcia w zakresie od 0,07 klejnoty do 0,17 karata, a pierścień jest wykonany w swoim rozmiarze. Cena detaliczna to 765 funtów brytyjskich, koszty przesyłki do Stanów Zjednoczonych. (Zobacz UnitConversion.org bieżącego kursu.)
 • Granaty, które symbolizują lojalność, były wyborem symboliczne dla pierścionki zaręczynowe z epoki wiktoriańskiej. Projekty takie jak wiktoriańskiej Almondite Garnet i Nasiennictwa Pearl pierścienia z Antique Jewelry Mall oferuje sentymentalną oświadczenie o wierności. Ten wspaniały 14k żółty złoty pierścionek dysponuje 10-milimetr przez 12 milimetrów owalny granat otoczony maleńkich pereł. Jest to rozmiar siedem i może być zmieniany w celu dopasowania was. To sprzedaje za niecałe 800 dolarów.

Victorian Diamonds

Według Rapaport Magazine, diamenty były główną częścią wiktoriańskiej biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe. W 1867 roku kopalnie diamentów w RPA rozpoczęła produkcję pięknych klejnotów, i to miało istotny wpływ na biżuterię z epoki. Ponieważ diamenty były łatwiej dostać, stały się niezwykle popularne. Te style reprodukcji wyposażone diamentów:

Pierścionki zaręczynowe wiktoriańskie

Antique Style Filigran Diamond Ring

 • Antique Style Filigran Diamond Ring (na zdjęciu) z antykami Refleksje wykonana jest z przystępną srebra. Posiada trzy diamenty o łącznej wartości 0,06 karatów, i ma piękny wzór geometryczny. Chodzi w nietypowym rozmiarze (5,25), ale może być zmieniany w celu dopasowania was. Ten projekt sprzedaje za 165 dolarów.
 • Wiktoriański Trzy Kamień Diament i Szafir Pierścionek z The London wiktoriańskiej pierścienia Spółki jest symbolem okresu. 0,77 karat owalne szafir jest otoczony przez dwa musujące owalnych diamentów, w sumie 0,51 karata. Ten niezwykły projekt z żółtego złota 18k jest w wielu rozmiarach i sprzedaje za 1690 funtów brytyjskich. Wysyłka do Stanów Zjednoczonych jest prawie 70 kilogramów.
 • Antique Powielanie Diamond Ring z Juniker Biżuteria jest inny wspaniały wybór. 0,5-karatowy diament błyszczy rundy w spektakularny ustawienie złota 14k białym filigran. Ten ładny pierścień jest w wielu rozmiarach i sprzedaje za niecałe 3200 dolarów.

Autentyczne Antique Victorian Pierścionki

Jeśli chcesz pierścionek zaręczynowy, które rzeczywiście zdobił palec panny młodej w epoce wiktoriańskiej, można zdecydować się na zakup autentyczne zabytkowe pierścień. Znajdziesz te pierścienie w lokalnych sklepach z antykami, a także w Internecie. Zakup zabytkowe pierścionki zaręczynowe wymaga badań, ale wykonując swoją pracę domową, możesz skończyć z wspaniały biżuterię, które pochodzi z własnej romantycznej historii.

Harken Powrót do romantyzmu

Jeśli jesteś fanem pięknego i symboliczne motywy popularne w drugiej połowie 19 wieku, a następnie wiktoriańskiej pierścionek zaręczynowy może być idealne dla Ciebie. Połącz ją z pięknym wiktoriańskim obrączkę do pełnej wygląd, który nawiązuje do minionej epoki romantyzmu.

Pierścionki zaręczynowe Diamond owalne

Pierścionki zaręczynowe Diamond owalne

Owalne pierścionki zaręczynowe diamentu są piękne wyborem dla par zainteresowanych klasycznym stylu pierścionek zaręczynowy zarówno zabytkowe i nowoczesne odwołania. Istnieje wiele stylów i rodzajów ustawień, ale pary będą również rozważyć unikalne aspekty owalnym diament przed podjęciem decyzji.

Znalezienie Pierścionki zaręczynowe Diamond owalne

Pomimo podobieństwa do okrągłych kształtów i ich rosnącej popularności, to może być trudne do znalezienia owalne diamentowe pierścionki zaręczynowe, szczególnie w pasjansów diamentowych.

Opcje zakupów

Możesz być w stanie znaleźć owalny pierścionek z brylantem w lokalnej jubilera, ale wielu nie zaopatrzyć szeroki wybór stylów. Dla tych, którzy wolą robić zakupy w Internecie, istnieje wiele miejsc, które niosą ze sobą duży wybór tych pierścieni, takich jak:

 • Oznacz Broumand: To jubiler prowadzi owalne diamentowe pierścienie w nowoczesne, jak i zabytkowe konstrukcje. Znajdź ustawienia pasjansów, takich jak kamień i utorować trzy.
 • Diamond Ring zawsze: Ta strona ma owalne diamentowe pierścienie ustawione w metale, takie jak żółty i białego złota oraz platyny.
 • Blue Nile: Ten sprzedawca dysponuje owalne diamenty zrobić w warunkach halo w wyborze metali.
 • Tiffany & Co .: Ten luksusowy jubilera niesie pasjansa i trzy kamienne owalne diamentowych pierścionków.
 • Salomona Bracia: Ta strona prowadzi różnorodne owalne diamentowe pierścienie w stylach, które wahają się od prostych do opracowania.

Luźne Owalne Diamenty do pierścieni

Pary zainteresowane tego rodzaju pierścionek zaręczynowy może chcą zbadać luźne diamentów, które następnie mogą być montowane w półfinale zamontować pierścienie zakończonego projektu. Miejsca, które prowadzą luźne owalne diamenty to:

 • Lumera Diamenty: Oferta GIA diamenty certyfikowane Ten sklep ma również wykresy specjalnie dla owalnych diamentów, aby pomóc konsumentom zrozumieć jakość ich wybranego kamienia.
 • Diamenty Excel: Ten magazyn oferuje zwrotu pieniędzy gwarancyjny i ma instrukcji łatwe w browse, który pokazuje różne części klasy diamentu wraz z kosztami.
 • James Allen: Z wykazu setki owalnych diamentów, jest mnóstwo wybór w James Allen. Ogromną zaletą tego sklepu jest to, że rzeczywiste zdjęcia z diamentami, które pomogą Ci dokonać wyboru.

Style Oval Diamond Rings

Owalne diamenty są klasycznie piękne, choć nie tak przewidywalne, jak okrągłych diamentów i nie tak efektowne jak diamenty Marquise. Jest jeszcze szeroki zakres stylów pierścienia do wyboru z tym wyjątkowym kształcie, jednak w tym:

 • Trzy pierścienie kamień zaręczynowe, które używają ukończyli owali lub podobnej wielkości kamienie.
 • Pierścionki z wielu akcentów, takich jak trio małych żetonów okrągły diament lub większych kształtach gruszki lub kamieni bocznych trilliant.
 • Dla jakie kamienie owalne jak opale, turkusu i innych niezwykłych kamieni szlachetnych.
 • Podział cholewka diamentowe pierścienie, które pomagają zrównoważyć dłuższy kamień kształt.
 • Teksturowane mocowania pierścionek zaręczynowy, który wirować zespół pierścienia jest wokół kamienia centrum zaakcentować swój niezwykły kształt.

Rodzaje Oval-Cut Diamond Ustawienia pierścienia

Pierścionki zaręczynowe Diamond owalne

Owalne-cięcia diamentów pięknie wyglądać w różnych ustawieniach. Jak można rozważyć opcje, zobaczysz pierścienie na białym złotem, żółte złoto, różowe złoto, srebro i platyna. Style różnią się od prostych do ozdobnych. Niektóre popularne opcje obejmują:

 • Prosty, ale wspaniały owalne cięcia pasjans pierścionek z brylantem
 • Trzy kamienne stylów pierścionek z brylantem w kształcie diamentów owalne wyposażone
 • Halo diamentowe pierścienie wykonane z owalnym centrum otoczone małymi diamentami
 • Ustawienie dwukolorowe wyposażone owalny centrum brylantem
 • Owalne centrum kamień z bagietki z każdej strony
 • Bezel zestaw owalny diament dla współczesnego i nowoczesny wygląd

Możesz być w stanie znaleźć zabytkowe pierścienie z diamentami i owalnych szczegóły, takie jak:

 • Motyw kwiatowy
 • Filigran pracy
 • Pave akcenty diament

Diamenty o owalnym kształcie

Pierścionki zaręczynowe Diamond owalne

Owalna może się wydawać naprawdę antyczne opcji, ale w rzeczywistości jest to stosunkowo nowy kształt diamentu, tylko udoskonalony w 1960 przez Lazare Kaplan. Jednocześnie jednak, owalna jest tak podobny do popularnego okrągłym kształcie, że genialny natychmiast stał się preferowanym przez wymagających narzeczonych-to-be, które doprowadziły do ​​wielu babć przechodzących na owalnymi pierścionki zaręczynowe scheda młodszym pokoleniom. Dziś, owalne kształty znów rośnie popularność i można je znaleźć w różnych stylach i wzorach pierścienia w zależności para? S preferencji każdego.

Jakość diamentu

Owalny diament ma 56 aspektów: lekko mniej niż okrągły brylant kształcie rombu, co sprawia, że ​​nieco mniej lśniąca. Ze względu na kształt wydłużony, owalny diamenty mogą mieć Muszka efekt cienia w swoich wewnętrznych odbić, choć wyciąć owalne diamentu będzie miał tylko małą, ledwie zauważalny cień. Tradycyjny stosunek długości do szerokości o doskonałych proporcjach owalu jest od 1,3 do 1,6, choć dokładny kształt klejnotu jest w dużej mierze zależy od osobistych preferencji - niektóre pary wolą ich dłuższa owal, podczas gdy inni chcą diament z grubszego wyglądu.

Ze względu na mniejszą liczbę aspektów i wydłużonym kształcie, wyjątkowy kolor diamentu i przejrzystość jest kluczowa dla pięknej owalny kamień. Wady i wtrącenia są bardziej widoczne w tej formie i wysokiej jakości kamień będzie miał mniej zauważalnych niedoskonałości.

Piękne alternatywna

Owalne pierścionki zaręczynowe diamentu są oszałamiająco piękne opcje, które pomagają wydłużone palce i podkreślają kamień centrum bez utraty klasyczny wygląd z rocznika diamentowego kształtu. Z wielu opcji dostępnych dla różnych stylach i alternatywnych kamieni szlachetnych, owalne pierścienie stają się coraz bardziej popularne wśród narzeczonych-to-be.

Pierścionki zaręczynowe figuralne

Pierścionki zaręczynowe figuralne
Floral figuralne projektu.

Pierścionki zaręczynowe figuralne są zaskakujące alternatywą dla tych, wyposażone w klasyczne ustawienia diamentowych. Dla prawdziwie twórczych par, figuralne projekty tylko może być idealnym wyborem.

Jakie są Obrączki figuralne?

Pierścionek zaręczynowy figuralna jest biżuterię specjalnie przygotowane do reprezentowania ostateczne formy, takie jak zwierzę, naturalnych obiektów, lub innego rysunku. W istocie, jest figurka dla palca. Najczęstsze są to zwierzęta figuralne dzwoni, ale inne kształty, w tym krzyży, skarbców, liter i kwiatów. Większość figuralne pierścienie obejmować kształt figurki tworzący zarówno ustawienie i zespół pierścienia, ale niektóre projekty używać rysunek jako podświetleniem lub ustawienia podłączona do zwykłego zespołu.

Zwierzęta

Pierścionki zaręczynowe figuralne
Dragonfly Pierścionek zaręczynowy figuralna

Wspólne zwierzęta dla figuralnych pierścieni to delfiny, koty i węże - zwierzęta z naturalnym wdziękiem i elastyczność, które nie są zniekształcone, gdy owinięty w okręgu. W rzeczywistości, pierścionek zaręczynowy królowej Wiktorii był wąż, stworzenie przekonania, iż symbolizują szczęście. Typowo, zwierzę jest owinięty wokół palca i trzyma lub gryzienie swój ogon w którym dwie z końcem. Owady, motyle, oraz innych zwierząt, których nie można owinąć wokół palca są podobne do tradycyjnych pierścieni.

Litery

Listy są kolejnym wspólnym wyborem dla figuralnych pierścionki zaręczynowe. Litery mogą przeliterować inicjały pary lub szczególne słowa, takie jak "miłość" lub "na zawsze". Termin może być również używany, takie jak projekt i datą ślubu.

Kamienie w Obrączki figuralne

Kamienie mogą być używane na dwa sposoby: w figuralnych wzorów figurek lub jako kompletne akcentami do figury, jak metalowych. Aby stworzyć kompletny figurkę, takich jak liter lub cyfr, kamienie mogą być włączone do ustawień układania. Proste figury geometryczne, takie jak motyle i kwiaty mogą być tworzone w całości z kamieni szlachetnych, jak również. W rzeczywistości, w kształcie serca kamień jest najprostszą formą figuralną pierścionek zaręczynowy.

Bardziej powszechne wykorzystanie kamieni w biżuterii jest figuralnymi akcentami. Większość zwierząt figuralne pierścienie będą korzystać kamieni dla stwora oczami, kolorowe wyróżnień, takich jak łuski węża lub zwierzę owinąć wokół samotnego kamienia stworzyć figuralną pierścionka. Ponieważ kamienie akcent są tak małe, bogate kolory, takie jak rubiny, szmaragdy, szafiry czy są najbardziej popularne, aby zapewnić, że kamienie są widoczne bez przysłania zawiłość pierścienia.

Gdzie kupić

Figuralne wzory mogą być bardzo trudne do znalezienia. Większość jubilerzy oferują ograniczoną ilość wspólnych projektów, takich jak kwiaty i motyle, ale tylko jubilerzy specjalności będzie zaopatrzyć bardziej skomplikowane pierścienie. Sprzedawców online może mieć większy wybór różnych postaci, ale zawsze dokładnie zbadać sprzedającym ochronę inwestycji, zwłaszcza, że ​​jest tak wyjątkowy. Lombardy i sprzedaży nieruchomości są inne opcje, które mogą oferować pierścienie figuralne. Koszt jest bardzo zróżnicowana w zależności od rodzaju metalu i kamieni stosowane, a także złożoność pierścienia.

Właściwa pielęgnacja

Podobnie jak wszystkie pierścionki zaręczynowe, pierścionki figuralne wymagają starannej obsługi i czyszczenia, aby zachować je patrząc jak najlepiej. Ponieważ kamienie akcent może być ustawiony w paśmie delikatnie pierścienia lub metalu, mogą być łatwiej wypadają niż solidniejsze ustawień płaszczyznach i pierścień nigdy nie powinny być noszone w czasie forsownych ćwiczeń, takich jak sport i czyszczenia domu. Zawiłe szczegóły pierścienia może wymagać częstszego czyszczenia, aby wyeliminować brud, kurz i gromadzeniu się oleju, i zawsze należy używać środków czyszczących szczególnie zalecane do metali i kamieni szlachetnych, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu Pierścienia.Pierścionki zaręczynowe figuralne są niezwykle unikalne i specjalistyczne, a są one piękne i symboliczne alternatywą dla tradycyjnych wzorów pierścionek zaręczynowy i ustawień pierścionek zaręczynowy. Choć trudniej znaleźć, dodatkowa inwestycja będzie również warto dla prawdziwie indywidualnego ringu.

Pierścionki zaręczynowe dla gejów

Pierścionki zaręczynowe dla gejów
Pary tej samej płci często używają pierścieni dumy gejów symbolicznych pierścionki zaręczynowe.

Z małżeństwa homoseksualne stają się bardziej otwarte na całym świecie, choć wiele gejów i lesbijek pary nie mają możliwość ceremonii prawnej, geje pierścionki zaręczynowe są nadal intymna część zaangażowania danej pary życia. Dla wielu par homoseksualnych, obaj partnerzy nosić pierścionki zaręczynowe, aby pokazać swoje połączenie do siebie, a następnie wybierając te pierścionki zaręczynowe to ważne wydarzenie, ponieważ symbolizują ten związek emocjonalny.

Rodzaje Obrączki gejowskie

Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące projektów dla gejów pierścionki zaręczynowe, a para może wybrać dowolne ustawienie, kamień kształt lub rodzaj metalu pragną. Ponieważ wiele pary gejowskie mają tylko pierścienie do reprezentowania i świętować swój związek, jednak pierścienie bardzo symboliczne są najbardziej pożądane. Popularne style pary gejowskie wyboru to:

 • Celtic Obrączki: Z wielu warstw tkaniny w skomplikowane znaczenia węzłów, Celtic pierścienie są indywidualne i niepowtarzalne, pokazując, jak życie danej pary są ze sobą powiązane.
 • Claddagh Rings: bardzo symboliczny charakter tych pierścieni skupia się na najważniejszych elementów każdej relacji - miłości, przyjaźni i wierności - bez względu na to, kto jest zaangażowany.
 • Zespoły: Wiele par homoseksualnych wybrać nosić proste pasma, a nie skomplikowane pierścionki zaręczynowe, a zestaw dopasowanie zespołów pokazuje związek pomiędzy parą bez wyszukanych ozdób.
 • Czasie Obrączki: Wybór birthstones każdego partnera pomaga odróżnić symbolikę pierścieni, a wiele par również zdecydować się na włączenie kamień oznaczać datę ślubu, data zaręczynowy lub inne ważne kroki w relacji małżonków.
 • Gay Pride Rings: Wiele niszowe kupcy oferują wyspecjalizowane gejów pierścienie, które zawierają symbole duma tej samej płci lub klejnotów tęczy w różnych wzorach, w tym kanałów ustawionych kamieni lub widocznych rycin.
 • Rainbow Rings: Bez wyborze konkretnego gejowską pierścień, pary homoseksualne mogą wybrać pierścionek, który może zawierać pewne elementy tęczy w mniej oczywisty sposób. Tytan jest szczególnie popularne, ponieważ sam metal może być kształtowana w różnych kolorach.
 • Trzy Kamień Obrączki: Reprezentując przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, trzy kamienne kręgi stanowią pełny zakres relacji para gejów i zaangażowaniem, co im kolejny popularny wybór pierścionek zaręczynowy.

Mimo, że może to być jeden z najbardziej popularnych wyborów dla gejów zaręczynowe lub zobowiązania pierścienie, wiele par homoseksualnych wciąż wybiera tradycyjne pierścienie, jak pasjansów, zestawy ślubne, lub współczesnych wzorów. Kluczem jest kilka do wyboru pierścienie są one wygodne, bez względu na tradycyjnej symboliki.

Gdzie znajdują się pierścionki zaręczynowe dla gejów

Jeśli para jest zainteresowany tradycyjnych stylów pierścionki zaręczynowe, mogą udać się do dowolnego jubilera, aby wyświetlić różne opcje. Niektórzy jubilerzy mogą również oferować limitowaną kolekcję przedmiotów tęczy takich jak pierścienie birthstone lub pierścienie mody, choć zwykle nie są oznaczone jako gejów pozycji dumy. Aby zakupić konkretny gay pride biżuterii, większość pary będą musiały zakupów online za pośrednictwem wyspecjalizowanych sklepów, które zajmują się w pozycji gejów i lesbijek.

Pierścionki zaręczynowe dla gejów
Dopasowane zespoły są symboliczne dla wielu pierścienie pary homoseksualne.

Przed zakupem takiego znaczący element biżuterii w Internecie, pary powinny zbadać firmę przez Better Business Bureau i gejowskich organizacji sojuszu, aby mieć pewność, że ich wiarygodności i jakości. Zwrócić szczególną uwagę na materiały użyte w ringu - prawdziwe perły lub syntetyczne diamenty, a także rodzaj metalu. Sprawdź również, czy gwarancji na i polityki dotyczącej powrotu w przypadku pierścienia nie mierzą do jakości oczekiwanej.

Innym rozwiązaniem do tworzenia gejów pierścionki zaręczynowe jest zbadanie projektowaniu zupełnie wyjątkowe pierścienie. Wiele niestandardowe jubilerów będzie budować od podstaw, pierścionki zaręczynowe, pozwalając kilka kamieni i wybierz ten, który najbardziej projektuje do nich apel do reprezentowania ich związek.

Wymiana Rings

Idealnie, wiele pary tej samej płci chcą pierścieni wymiany w formalny ślub nie tylko z okazji radość i romans z ich związku, ale także, aby pokazać światu, że są one zobowiązały się do siebie. Niestety, małżeństw homoseksualnych są nielegalne w wielu krajach, a także różnych krajów, tak wiele par homoseksualnych zdecydować się na proste, symboliczne uroczystości zobowiązania do świętowania z rodziną i przyjaciółmi, nawet bez dokumentów prawnych. Niemniej jednak, pierścionki zaręczynowe mogą być wymieniane albo prywatnie lub publicznie, i wiele takich par homoseksualnych noszą pierścienie lat przed ich znaleźć sposoby, aby być ślub w ceremonii prawnej.Przede wszystkim, pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości i zaangażowania, niezależnie od poszczególnych płci małżonków. Gay pierścionki zaręczynowe są tak romantyczne i znaczące jak w przypadku prostych par, a wiele par homoseksualnych wybrać pierścienie bardzo symboliczne, aby pokazać swoją miłość na głębszym poziomie niż tylko atrakcyjną biżuterię. Wybierając swoje pierścionki zaręczynowe ostrożnie do reprezentowania ich bliski związek, para gejów głosi swoją miłość z lub bez formalnego obrzędu gejowskim ślubie.

Pierścionki zaręczynowe Unikalne

Pierścionki zaręczynowe Unikalne

Wiele par chce pierścionki zaręczynowe, że nie można znaleźć w przypadku byle jubilera. Zlecenia są pełne obietnicy nowego życia razem, a wiele par chce pierścień tak wyjątkowy, jak ich miłość.

Unikalne wzory i style

Co jest charakterystyczne dla jednej pary może być powszechne do drugiego, ale odkrywania różnych stylów i wzorów pierścienia może pomóc parom dowiedzieć o szerokiej gamie cech dostępnych, aby mogli wybrać własne style.

Celtic projekt

Celtic pierścienie są coraz bardziej popularne wśród narzeczonych. Składa się z skomplikowanej konstrukcji niekończące węzłów, te pierścienie symbolizują kulturowym wpływem dwóch osób zjednoczonych w miłości wieczystej.

Pierścionki zaręczynowe Unikalne

Nie musisz być celtyckich czy irlandzkiego pochodzenia, aby zrozumieć i docenić delikatny i skomplikowany Celtic zapętleniu, które tworzą podstawową konstrukcję każdego pierścienia. Niektórzy jubilerzy nawet włączyć spersonalizowanych wzorów lub inicjały w każdym pierścieniu, a także kamieni szlachetnych lub ulubione wzory węzeł. Pierścienie dwukolorowe z różnych metali kolorowych krętych o siebie są popularne.

Kilka opcje:

 • deSignet: To jubiler Buffalo, NY oparty oferuje zarówno zwyczaj i gotowe Celtic pierścienie w różnych stylach, wyposażony w liczne opcje kamienne i metalowe.
 • Gemvara: Ten znany jubiler prowadzi doskonały wybór pierścieni celtyckich w kilku opcji z kamienia, metalu i projektowania.

Mokume Gane

Mokume gane są pierścienie bardzo wzorzyste metalowych zespołów fashioned w japońskim stylu, przy użyciu kilku różnych stopów metali przeznaczonych zarówno z jak i bez kamieni w stylu dla kobiet i mężczyzn. Ze względu na ich rzadkość, mokume gane pierścienie muszą być specjalnie zamówione i są trudne do zmiany rozmiaru, czy niemodne nieprawidłowo.

Jubilerów, gdzie można znaleźć tego typu pierścienia to:

 • Andrzej NYC Designs: Ten jubiler oferuje duży wybór dzwonków mokume gane prezentujących kamieni szlachetnych i diamentów, a także zespoły metalowe tylko.
 • Krikawa: Firma oferuje zarówno skomplikowane i proste, wykonane na zamówienie style w opcji z lub bez kamieni w różnych ustawieniach.

Kamienie

Pierścionki zaręczynowe Unikalne

Diamenty są bezsprzecznie najpopularniejszym kamień używany w pierścionki zaręczynowe. Na wyjątkowe pierścienia, należy rozważyć alternatywne, takie jak kamień, mistycznym topazem tanzanite lub akwamaryn. Diamenty mogą być nadal używane jako błyszczące akcenty bez względu na kamień jest podkreślane jako kamienia centrum. Dla jeszcze większej personalizacji, wiele par skręcić pierścienie birthstone które posiadają kamienie związane zarówno panny młodej i pana młodego, lub ich szczególnych datach razem.

Gemstone pierścienie są piękne i kolorowe opcja i może być znacznie bardziej przystępne niż diamentowe pierścienie, jak również.

 • Biżuteria Point: To jubiler prowadzi znakomity wybór opcji kamieni szlachetnych, w tym granatu, zielonego ametystu, kwarcu, turmalinu i wiele innych opcji.
 • MySolitaire.com: Sklep tutaj wielki wybór kamieni szlachetnych pasjansa i Centrum kamiennych pierścieni w nietypowych opcji, w tym cytryn, oliwin, topaz, korali i więcej.

Kolorowe Diamenty

Pierścionki zaręczynowe Unikalne

Jeśli diament jest twój wybór, ale chcesz coś nieco nietypowy, myśleć o kolorowych diamentów. Kolorowe diamenty otworzyć cały świat możliwości. Możesz wybrać z róże, czerwienie, żółcie, zielenie i błękity. Kolejnym miejscem na kolorowym diamentu jest rzeczywiście wybrać jeden z niższej klasy, które następnie mają żółty lub brązowawy odcień.

Wiele sklepów z biżuterią nosić kolorowe wyborów diament.

 • Leibish & Co: Leibish & Co niesie gotowe pierścienie wyposażone w kolorowe diamenty w wielu różnych odcieniach, jak również luźne diamentów, które mogą być używane do tworzenia pierścień niestandardowy. Wybór obejmuje szampana, fioletowy, różowy i więcej.
 • Zales: Popularny biżuteria sprzedawca Zales ma ładny wybór kolorowego diamentowe pierścienie w odcieniach począwszy od czarnego na zielony, czerwony niebieski i więcej. Wiele stylów odpowiednie dla pierścionki zaręczynowe są dostępne.

Antykami lub w stylu vintage

Pierścionki zaręczynowe Unikalne

Ponieważ większość ludzi nie ma antyczne pierścionek zaręczynowy przekazywana z poprzednich pokoleń, muszą szukać samych scheda pierścienie. Pierścienie Antique można znaleźć w wielu różnych miejscach, w tym sprzedaży nieruchomości, pion lub przesyłki sklepach lub za pośrednictwem aukcji internetowych. Jednakże kupujący powinien zawsze wykonywać odpowiednią ostrożność, aby upewnić się, że to, za co zapłacili.

Kilka miejsc szukać przy zakupie starych lub zabytkowych pierścieni obejmują:

 • Lang Antyki: Ten sklep jest doskonałym źródłem do znalezienia piękne zabytkowe i zabytkowe style pierścienia zaczynając od podstawowych części opracowania wyboru nieruchomości.
 • Brilliant Earth: To jubiler przenosi imponujący wybór rocznika i style antyczne wyróżnione w galerii online do łatwego przeglądania.

Projektowanie figuralna

Jest to jeden figuralna specjalnie przystosowane do naśladowania inny kształt, takich jak diamenty i kamieni ułożonych jak płatki kwiatu lub w innej rozpoznawalnej strukturze. Zwierzęta, rośliny, wstążki i inicjały są popularne kształty i może być dopasowany do osobowości bride-to-be o dodatkowe znaczenie i atrakcyjność.

Przykłady obejmują:

 • Zales Bow Kształt: Ten niezwykły łuk w kształcie pierścienia wyposażony w białe i czarne diamenty od Zales jest doskonałym przykładem figuralnymi projektu.
 • Gemvara Flower Shape: Ten piękny kwiat w kształcie pierścienia z Gemvara figuralna posiada biały szafir w białym otoczeniu złota.

Filigran projekt

Pierścionki zaręczynowe Unikalne

Filigranowe wzory są skomplikowane pierścienie z wygrawerowanymi akcentów metalowych, podobne do pierścieni celtyckich, ale bez tła kulturowego. Filigran można łatwo włączyć kamieni, znaczących kształtów, lub inne znaczące symbolikę.

Piękne pierścienie filigranowe odpowiednie do zaręczynowy biżuterii są dostępne:

 • Kolekcja Marlene Harris: Wybierz spośród różnych stylach filigranowych stworzonych na wzór dawnych wyposażony w pierścienie i inne kamienie, diamenty.
 • Stuller: Odwiedź stronę Stuller, jeśli szukasz w dwóch odcieniach żółtego i białego złota filigranowej konstrukcji z kamienia centrum diamentów.

Inne opcje Unikalne

Dla par, które wciąż są zainteresowani w klasycznych wzorów, ale którzy chcą kilka unikalnych funkcji w pierścionek zaręczynowy, istnieje wiele subtelnych opcje, które mogą być używane do tworzenia wspaniały, jedyny w swoim rodzaju projekt, w tym:

 • Wybór unikalny metalu :. Wolfram jest rzadkim miejscem na pierścionki zaręczynowe, jak jest w kolorze tytanu. Nietypowe odcienie złota, takich jak szałwia i róży, może być również używany do tworzenia wspaniały i niezwykły pierścień.
 • Wybór niezwykły kamień kształt: kamienie okrągłe są najbardziej popularnym wyborem pierścionek zaręczynowy, a tuż za cięć księżniczki, kamienie i kawałki Marquise, szmaragdowe. Wybór cięcia Trilliant, Asscher, gruszka, lub poduszkę cięcia daje styl klasyczny pierścień natychmiastowy oryginalność.
 • Grawerowanie pierścień: specjalny sentyment, inicjały lub znacząca data może być łatwo wygrawerowane na większości stylów pierścienia, nadając mu osobisty talent w subtelny sposób.
 • Wybór niepowtarzalny styl montażowy: klasyczne ustawienie bolec jest najbardziej popularne, ale dla bardziej unikalne style, zdecydować się na oprawę, klaster, utorować płukać lub ustawienie napięcia.
 • Pomijanie pierścionek zaręczynowy: Niektóre pary decydują się zrezygnować z pierścionek zaręczynowy z różnych powodów, a pasmo wieczność czy tylko obrączkę może być oszałamiający alternatywą. Para może również wybrać naszyjnik lub kolczyki zamiast.
 • Projektując własny pierścień: Jeśli chcesz mieć pewność, że pierścień jest naprawdę wyjątkowa, należy rozważyć zwyczaj, jedyny kawałek rodzaju stworzonego albo za pomocą kamieni i metali, które już samodzielnie lub z nowych materiałów.

Nowy początek

Kluczem do wyjątkowej pierścionek zaręczynowy jest, aby spróbować uchwycić osobowość panny młodej i miłość zaangażowanych akcji para. Czy jest to symbolizowane przez pierścień etniczne, dziedzictwo rodziny, czy niestandardowe kawałku, pierścionek zaręczynowy to początek wyjątkowego i wspaniałego życia małżeńskiego razem.