grsail.com

pielęgniarstwo dublin

Pielęgniarstwo podróży: Dlaczego ludzie Zostań Pielęgniarki Porady

Podróż Praca Eksploracja

Zarejestrowanych pielęgniarek nie są jedynymi ludźmi w gorącej popytu te dni! Certyfikowane pracy pielęgniarstwa asystent, terapeutów zajęciowych, techników układu oddechowego i terapii zajęciowej są asystenci wszystkie lukratywne kariery. Czy wiesz, że PPR Healthcare Rekrutacja oferuje staże w żadnej z tych możliwości kariery? To prawda! Aby zorientować się, co mają do zaoferowania, po prostu pójść na swojej stronie internetowej i sprawdzić tablicę ogłoszeń. Zwrócić uwagę na różnych pozycjach, w których się znajdują, i czy są one uważane za pracę podróży lub na stałe. Znajdziesz oferty pracy od wybrzeża do wybrzeża w szerokiej gamy ustawień. Jak sojuszniczego służby zdrowia, może być szczęście znaleźć poniedziałku do piątku, 8 - 5 rodzaju pracy. Większość ludzi w branży opieki zdrowotnej, w szczególności podróży pielęgniarki, jest pogodzony z faktem, że praca zmianowa jest nieuniknione.

Praca zmianowa w rzeczywistości może być wielka rzecz, kiedy pracujesz jako pielęgniarka podróży. Tak długo, jak nie pracujesz całą noc i śpi cały dzień, może być w stanie zaplanować zmianę, która daje trochę czasu na zwiedzanie nowe otoczenie. Potem znowu, może być bardziej zainteresowany pracą w miarę możliwości, aby zarobić trochę za nadgodziny! Teraz, jeśli pracujesz w gorącym miejscu jak Hawaje i PPR Healthcare Rekrutacja dowiaduje się, że nie odważył po plaży lub zwiedzać wyspę, mogą myśleć, że jesteś trochę szalony!

Niestety, nie zawsze można kontrolować godziny lub zmiany, z którymi pracujesz, ale można kontrolować, co zrobić z wolnym czasem, więc wyjść i odkrywać nowy świat!

Z Pielęgniarstwa Podróż do Klasie

Jeśli jesteś zarejestrowanym pielęgniarki, prawdopodobnie jesteś świadom, że masz szeroki wybór dostępnych opcji. Być może jest absolwentem formalnego wykształcenia, ale w pełni zrozumieć, że kiedy można pracować w różnych miejscach i uczyć się od najlepszych, czego możesz się przez całe życie informacje edukacji w procesie. Nie musisz ukrywać swoje cele i ambicje z PPR Healthcare Staffing. Jeśli plan jest stać się pielęgniarka podróży, dzięki czemu można uzyskać jak najwięcej doświadczenia, jak to możliwe, aby w końcu pracować w pozycji nauczyciela gdzieś, to jest w porządku! PPR Healthcare Rekrutacja nie będzie cię sądzić za to. Jeśli już, że będziemy świętować swoje cele zawodowe poprzez umieszczenie, gdzie najbardziej chcesz pracować.

Jest to dobrze znany fakt, że najlepsi nauczyciele na świecie są ci, którzy mają największe doświadczenie w celu czerpania z. Jest w stanie korzystać z niepotwierdzonych podejście w klasie jest najlepszym sposobem na zaangażowanie uczniów i ułatwiają naukę. Jeśli twoim celem jest, aby zebrać doświadczenia jako pielęgniarka podróży, dzięki czemu można w końcu znaleźć drogę do sali, dobre dla Ciebie! PPR Healthcare Rekrutacja jest najlepszym sposobem na znalezienie różnorodnych wyzwań, pracy podróży karmiących.

Napełnianie Joe Pielęgniarstwo w całym kraju

Jeśli szukasz informacji o podróży w podróży jako pielęgniarka, upewnij się, aby sprawdzić wiele informacji dostępnych w PPR Healthcare Staffing. Na najlepszy pomysł w sprawie rodzajów podróży do możliwości pracy dostępnych, idź prosto do przycisku Hot Jobs na swojej stronie internetowej lub na obszarze Zastosuj teraz. Będziesz przedstawiane z rozwijanej listy w którym można określić stan, w którym chcesz pracować wraz z wybranej dziedzinie pracy. Aby zobaczyć, co naprawdę się tam i aby wasza wyobraźnia chodzie, wybierz "wszystkie państwa" jako opcja. Co dostaniesz jest lista rynkowych zadań podróży karmiących dostępne po drugiej stronie

Niedobory Pielęgniarka kadrowe są głównym problemem w całym kraju i są szpitale, kliniki i centra medyczne przekraczające ich palce, że ludzie tacy jak ty będą zainteresowani wypełniając pustkę. Jednym ze sposobów, aby uzyskać zainteresowanie podsycane jest, aby do wiadomości różnych miast i miasteczek, w których są dostępne miejsca pracy. Jeśli masz chwilę, zrobić rozeznanie w tych miejscach, wyszukując informacje dotyczące podróży na danym miejscu. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, jak gdyby jesteś. W ten sposób będziesz bardziej prawdopodobne, aby zbadać opcje trochę głębsze i trochę dłużej i zanim się zorientujesz, będziesz przekonany!

Pielęgniarstwo Podróż za korzyści handlowe

Czy zakupy włączyć korby? Jeśli tak, upewnij się, aby porozmawiać z rekrutację PPR Healthcare Staffing temat pracy i życia w miejscu, gdzie na zakupy króluje. Małe miasteczka oferują rzemieślnicze sklepy, sklepy convenience, ogólne sklepy odzieżowe oraz butików, ale tego rodzaju zakupów jest dla początkujących! Upewnij się, aby ustawić się w pracy, podróży pielęgniarstwa w samym środku zakupy Mekki. Nowy Jork łatwo przychodzi do głowy, ale jest wiele miejsc do życia i pracy, gdzie centra handlowe chętnie podejmują swoje ciężko zarobione pieniądze.

PPR Healthcare Rekrutacja współpracuje z ponad 700 klientów z na wschód do zachodniego wybrzeża. Boston, Chicago, Los Angeles i na Florydzie są naprawdę tylko wierzchołek góry lodowej topnienia globalnie. Wiesz, kiedy pracujesz z PPR Healthcare Staffing, wielu z twoich wydatków są objęte gwarancją. Oznacza to, że więcej pieniędzy na ubrania i buty! Możesz nosić rozsądne, zamknięte buty toe na oddziale szpitalnym, ale po godzinach nie ma nic Cię powstrzymuje od zakupu pary czterech cali markowe szpilki. Oczywiście, trzeba czegoś, aby przejść z tych butów ... i nową torebkę ... i trochę nowej biżuterii. Z stroju takim, lepiej zacznij plany na noc w mieście!

Czy jest lepszy sposób na spędzenie off godzin niż w sklepie swoje zmartwienia? PPR Healthcare Rekrutacja postara się, aby upewnić się że umieszczone tam, gdzie twój najszczęśliwszy, a jeśli to oznacza życie w odległości krótkiego spaceru do centrum handlowego na piechotę, to niech tak będzie.

Wysokich standardów opieki pielęgniarskiej

Jako zawodowy pielęgniarki, można się spodziewać pewnych standardów w swoim zakresie praktyki. Praca w warunkach substandardowych z ludźmi, którzy mają wątpliwe praktyki nie jest, gdzie PPR Healthcare Rekrutacja chcą zobaczyć jak działa. Jednak na off szansa, że ​​znajdziesz się w miejscu pracy, gdzie swoje etyki opieki i wartości nie dostosowania się do kliniki, jest ktoś w PPR Healthcare Staffing, którzy mogą pomóc.

PPR Healthcare Rekrutacja zatrudnić doradców zarządzania jakością, którzy pracują ciężko, aby upewnić się, że profesjonalny i medyczne integralności nie jest zagrożona. Jako bezpośredni pracownika PPR Healthcare Staffing, że istotne jest, aby zgłosić wątpliwą działalność do zespołu zarządzania jakością. Ostatnią rzeczą, jakiej chcemy, to nadal wysyłać swoich pracowników do placówek medycznych, które nie spełniają standardowych metod leczenia bądź kodeks etyki.

Na szczęście, tego typu scenariusz jest rzadkością. Nie może być okazją, kiedy masz pytania dotyczące pewnej praktyki, ale szybki telefon do PPR Healthcare personel powinien pomóc odpowiedzieć na pytania. PPR Healthcare Rekrutacja współpracuje z ponad 700 renomowanych i różnych klientów medycznych. Jeśli były jakieś poważne problemy, PPR Healthcare Rekrutacja nigdy nie otrzymaliśmy kilka prestiżowych nagród otrzymanych oni ostatnio! Top 25 najlepszych miejsc pracy i Top Family Friendly Place to Work są bardzo dobre wskaźniki, że PPR Healthcare Rekrutacja jest doskonałym miejscem do pracy.

Jazda pielęgniarstwo Kariera z PPR Healthcare Staffing

Gdy dołączysz PPR Healthcare Staffing jako pracownik, nie dostaniesz tiara ale oni sprawiają, że czujesz, jeśli zasługują jeden. Po otworzyło drogę z Twojej aplikacji i umiejętności pracy kontrolnej, PPR Healthcare Rekrutacja otworzy drzwi do kariery uruchomienie pojazdu i pozwalają mieć z miejsca kierowcy. Zapnij pasy, bo jesteś w na przejażdżkę swojego życia! Nie ważne jak wiele zwrotów akcji podjąć, twój osobisty PPR Healthcare Rekrutacja rekruter będzie tam obok ciebie na siedzeniu pasażera, trzyma się życia, ale nigdy nie sędzią. Jeśli upierasz się, że nie można pracować wszędzie, gdzie ludzie właścicielem pudle lub papużki, personel w PPR Healthcare Rekrutacja będzie się z ciebie śmiać. Żartuję! Właściwie, co będą robić, to mieć wielkie rozmowy z tobą tak, że mogą się nauczyć, co się sympatie i antypatie są naprawdę.

Szczerze mówiąc, nigdy nie PPR Healthcare Rekrutacja, że ​​poczujesz się jakbyś nurtujące ich pytania lub wątpliwości. Kiedy postanowił zostać pielęgniarką, prawdopodobnie przewidywał pracę w prestiżowej klinice lub szpitalu. Być może Twoim marzeniem była praca z chorymi dziećmi lub w zakładzie psychiatrycznym. To wszystko zależy od ciebie. Pamiętaj, że jesteś w fotelu kierowcy.

Szacunek dla RN

Jeśli znasz kogoś, kto pracuje dla PPR Healthcare Staffing prawdopodobnie jesteś chory i zmęczony słuchaniem im iść i na temat, jak wielka firma. Jeśli nie znam nikogo, kto pracuje dla PPR Healthcare Staffing, może słyszeliście o nich. Zostały one przyznane rozróżnienie jest w ciągu 25 najlepszych najlepszych miejsc pracy i jest to bardzo dobry powód. Zarejestrowanych pielęgniarek obecnie pracuje dla PPR Healthcare Staffing rave o doskonałej komunikacji, co dzieje się pomiędzy pracownikiem i rekrutację. Rekruter, nawiasem mówiąc, jest to osoba zatrudniona, aby Ci te wszystkie ważne staże. Jeśli zadzwonisz PPR Healthcare Staffing i zostawić wiadomość, oni oddzwonimy. Nie w miesiącu, a w ciągu kilku godzin.

Jako pielęgniarka wykonuje ciężką odpowiedzialność, które powinny być traktowane z szacunkiem. Jesteś jednym tam na opiekuńczy piętro dla naszych przyjaciół, naszych rodzin nas. Jesteś osobą na linii frontu dokonujących rodzaju ważnych decyzji, które mogą pozytywnie lub negatywnie wpływać na osobę.

Jeśli uważasz, że po prostu każdy może zrobić swoją pracę ... pomyśl jeszcze raz! PPR Healthcare Rekrutacja rozumie, jak ważne twoja kariera jest dla Ciebie i dla świata. Z tego powodu, będą stać za upewniając się odnieść sukces w każdej pracy podróży pielęgniarstwa zdecydujesz się podjąć.

Od Pusty gniazdem do Nurse Travel

Jeśli jesteś rodzicem, są szanse, że podane zastanowić się, co można zrobić z czasu, przestrzeni i pieniędzy, gdy dzieci wyrosły i wyprowadziła się. Jeśli to już się stało w Twoim życiu, to byłoby interesujące wiedzieć, czy po drodze z tych planów. Czy włączyć dodatkowe sypialnie w gablotach do swojej kolekcji Betty Boop? Chciałeś sprzedać dom i udać się na trzymiesięczny wycieczkę do Grecji? Rzeczywistość może być, że już po drodze z wszystkich twoim pustym gnieździe planuje tylko wrócić do ... pustym gnieździe!

Więc teraz, że dotarłeś niektórych, że z systemu, może to być czas, aby rozważyć swoją karierę. Powiedzmy, że pracowała jako pielęgniarka większość swojego życia. Twój plan mógł być wcześniej przejść na emeryturę i podróżować po świecie. Jak wszyscy wiemy, życie się zmienia i my również. Emerytury idealnym miałeś w latach dwudziestych może nie wyglądać tak śliski, gdy jesteś rzeczywiście stoi na głowę emerytalnego. W obliczu pustego domu i nie ma wiele do zrobienia, ponownie rozkręceniu kariery tylko może być dobrym rozwiązaniem.

Jednym ze sposobów, aby spełnić swoje pragnienie podróży, zachowując swój umysł ostry jest do ubiegania się o stanowiska pielęgniarki przez PPR podróży Healthcare Staffing. Bez żadnych załączników utrzymanie się w domu, dlaczego nie wypróbować? Będziesz mieć możliwość zarobienia wielkie wynagrodzenie, oszczędzając pieniądze. Po kilku zadań pielęgniarskich może po prostu być w stanie podjąć tę wycieczkę do Grecji! Więc na co czekasz? Wyjść i zacząć podróży pielęgniarstwa.

PPR zdrowia Możliwości kadrowe

Ludzie decydują się zostać pielęgniarką dla wszystkich rodzajów przyczyn. Mogą one pochodzić z długiej linii lekarzy, chcą zarabiać pensje pielęgniarek, czy może byli zainteresowani podjęciem ich stopni i podróży jako pielęgniarka. Jaki był powód, dla którego chcesz zostać pielęgniarką? W sercu każdej decyzji zostać pielęgniarką mieszka chęć zapewnienia ratowaniu życia i profilaktykę zdrowotną.

Nie ma lepszego czasu niż teraz do pracy w dziedzinie ochrony zdrowia. Czy jesteś zarejestrowany pielęgniarka, terapeuta zajęciowy, lub ktoś szuka pracy pielęgniarka, rynek pracy jest dojrzałe do swoich specjalnych umiejętności. Teraz, wybór należy do Ciebie; można wykreślić na własną rękę, lub udać się do agencji zatrudnienia, który jak medycznego PPR Healthcare Staffing. Za ich pośrednictwem międzynarodowych pielęgniarki mógł znaleźć stałego zatrudnienia, amerykańscy mieszkańcy mogą znaleźć możliwości podróżowania do pracy, a sprzymierzone pracownicy służby zdrowia mogą znaleźć dowolną ilość pozycji opieki zdrowotnej.

Podróżowanie jako pielęgniarka może wylądować w dobrym miejscu w odpowiednim czasie do miłości, przyjaźni, odkrywając nowe hobby, odkrywając nowe cię, a może nawet ze znalezieniem stałej pracy. Z PPR Healthcare Staffing, wszystko jest możliwe.

Dlaczego warto pracować dla PPR Healthcare Staffing

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, czy wszystko w życiu staje się bezosobowy? Z komunikatorów głosowych zautomatyzowanych systemów do modulowanych kotew telewizyjnych wypluwają wiadomości jak bezdomny wygrana na loterii jest tak ekscytujące, jak wiewiórka jest potrącony przez ciężarówkę. Wszystko wydaje się takie bezosobowe te dni i przedsięwzięcia biznesowe często pojawiają się nie różni. Możesz być zaskoczony tym, że stary dobry umiejętności obsługi klienta nie zupełnie odeszli w zapomnienie. Zarządzanie w PPR Healthcare Staffing ciężko pracować, aby stworzyć środowisko, które jest przyjazne, przyjemne, i pomocny dla wszystkich swoich pracowników i kandydatów. W rzeczywistości, niektóre z prawdziwych historii usłyszałem od obecnych pracowników PPR Healthcare Staffing to, jak bardzo byli pod wrażeniem osobistego, indywidualnego zainteresowania firmy. Pracownicy nie czują się jak tylko kolejny szansy sprzedaży, ale czuję naprawdę ceniony za to, kim jesteśmy jako ludzie.

Jeśli poznawanie ludzi jest twoja sprawa, możesz nawet rozważyć zastosowanie się do PPR Healthcare Staffing jako rekrutację! Rekrutujący osobowe mają wyraźną przyjemność obejmując nowych pracowników i wprowadzanie ich do pracy i życia, że ​​nigdy nie był możliwy. Praca dla PPR Healthcare Staffing jest satysfakcjonujące dla wszystkich zaangażowanych.

PPR Healthcare Rekrutacja - Jeden z najlepszych Top 10

Po pracy dla PPR Healthcare Staffing tylko na krótką metę, będzie prawdopodobnie zgadza się, że jest to jeden z najlepszych 10 najlepszych miejsc, które kiedykolwiek pracowały. Wystarczy zrobić wyszukiwarek internetowych, a znajdziesz szeroki wybór prawdziwe historie oparte na doświadczeniach podróży opieki, wszystkie z nich pozytywnie. Podróżowanie jako pielęgniarka nie stwarza pewne wyzwania, w tym sensie nigdy nie dostaję szansę na ustanowienie korzenie w jednym miejscu. Oczywiście, dla niektórych osób, że to pozytywne! Jeśli żerują na podróże i nowe doświadczenia, pracując jako pielęgniarka podróży może być po prostu idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Niektóre prawdziwe historie z perspektywy pracownika PPR Healthcare Staffing to historie ludzi, którzy znaleźli swoje bratnie dusze, podczas gdy na zlecenie, ludzie, którzy żyją marzenie żyje na lub w pobliżu plaży i historie ludzi, którzy w końcu znaleźć sposób na ucieczkę opresyjny miasto smog zdrowsze klimacie.

Co ciekawe o PPR Healthcare Staffing jest to, że dosłownie może dać szansę na napisanie od nowa swoją pielęgniarka opis pracy. Jest całkowicie możliwe do porzucenia zmęczony, zużyty zestaw umiejętności używałeś w ciągu ostatnich dziesięciu lat i przenieść się do zupełnie nowego opieki specjalności. PPR Healthcare Rekrutacja dużo prostych trików w zanadrzu, a wszystkie one są przeznaczone do dalszej kariery.

Napisz sposobem podróżować

Czy jesteś pisarzem w sercu? Może parać się pisania zewnętrznych, jednocześnie pracując jako pielęgniarka. Jeśli szukasz sposobów, aby wnieść coś świeżego do pisania i kariery, to dlaczego nie rozważyć podjęcie podróży pielęgniarstwa? Wystarczy pomyśleć o wszystkich miejscach, tam czeka na ciebie, aby odkryć. To ma wielki pielęgniarkę, aby wypełnić te puste przestrzenie opieki i wielki pisarz pisać o przygodach. Można zrobić wielką pisanie podróży na podstawie swoich nowych doświadczeń.

Pisarze muszą stale odnawia twórczą, w przeciwnym razie nie ma nic cenne warto pisać o. Czy piszesz fiction lub non-fiction, nie musi być czymś w życiu, aby wyciągnąć z. Bez żadnych znaczących doświadczeń życiowych, dobry pisarz może szybko stać się nudny. Czy zabrakło rzeczy pisać? Jeśli tak, należy rozważyć podpisanie z PPR Healthcare Staffing jako sposób na wypróbowanie podróży pielęgniarstwa. Będziesz mógł odwiedzić wiele różnych miastach i miasteczkach, i spotkać cały szereg ludzi z różnych środowisk kulturowych i etnicznych. Obrazy, dźwięki, dramat, i radość będziesz doświadczenie na pewno wypełnić swoje twórcze dobrze i poprowadził na drodze do publikacji.

Pielęgniarstwo podróży: Podróż Szanse Pielęgniarka Porady

Pielęgniarstwo Postęp przez Kształcenia Ustawicznego

Praca pielęgniarki Podróże to świetny sposób, aby zobaczyć ten kraj. Jeśli jesteś rezydentem wschodnim wybrzeżu, należy przenieść do zachodniego wybrzeża. Jeśli jesteś chory na góry, przejście do plaży. Masz już dość życia w mieście? Założyć sklep w małym mieście. Ok, w tym momencie pewnie toczenia oczy i myśli: "Tak, tak, jak ja jestem przypuszczać, aby to zrobić?" Cóż, to proste, gdy idziesz przez PPR Healthcare Staffing. To naprawdę tylko kwestia wysyłania w aplikacji. Jeśli masz interes w podjęciu specjalnych podróży pielęgniarki miejsc pracy, upewnij się, aby zakończyć szczegółową listę umiejętności pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany w końcu pracuje w innym dziale lub pielęgniarskiej specjalności, PPR Healthcare Rekrutacja może być w stanie pomóc. Widzisz, oni oferują kształcenie na swoich pracowników, starając się pomóc zwiększyć możliwości rozwoju zawodowego i awansu. Na przykład, możesz mieć żywe zainteresowanie w pracy pielęgniarki psychiatrycznej. Kontynuując możliwości kształcenia mogą obejmować szkolenia w oceny stanu zdrowia psychicznego, wiedzy psychiatrycznej i sposobów leczenia.

Praca pielęgniarki Podróże to świetny sposób, aby budować swoje doświadczenie i wykształcenie jako sposób manewrowania się w idealnej pozycji pielęgniarskiej.

Międzynarodowy Pielęgniarka Praca przejściu

Jeśli wychodząc z unikalną i wartościową społeczność za to jedną z rzeczy Cię powstrzymuje od podejmowania pracy międzynarodowych podróży pielęgniarki, trzeba dowiedzieć się, co PPR Healthcare Rekrutacja może zrobić dla Ciebie. Ta firma ma szczyt podróży linia pielęgniarki międzynarodowego programu mającego na celu upewnij się, że pasuje do nowej rzeczywistości z taką samą łatwością, jak to możliwe. Kiedy już chodził Cię przez wszystkie kwestie licencjonowania, że ​​słuchaczowi i należy się zająć, oni ustanowić program szkoleniowy dla Ciebie, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o podstawowych umiejętności życiowych niezbędnych w nowym miejscu zamieszkania. Witając się do swoich nowych miejsc pracy pielęgniarki jest coś podróży PPR Healthcare Rekrutacja bardzo poważnie, dlatego wychodzą z siebie, aby upewnić się, że ty i twoja rodzina są dobrze ustalone przed wyjazdem do rozpocząć nową podróż życia.

PPR Healthcare Rekrutacja nie tylko napisać kilka uwag na kartce papieru i wysłać Ci na drodze; faktycznie za tobą do nowej pozycji podróży pielęgniarki, pomóc dzieciom zarejestrowany do szkoły, uczyć się wszystko, co musisz wiedzieć o komunikacji miejskiej, i wskazać lokalizacje rynku etnicznych i społeczności. Mówiąc o społeczności, jak wybrać się do pierwszych prac podróży pielęgniarki, będziesz towarzyszyć inne pielęgniarki z Twojej okolicy. W ten sposób będziesz już mieć własną sieć osób o podobnych poglądach, które pomogą Ci zacząć.

Ogromna praca PPR Healthcare Rekrutacja zrobić w twoim imieniu będzie naprawdę coś zmienić w jaki sposób dobrze uda ci się któryś z twoich zadań podróży pielęgniarki Stany Zjednoczone.

Międzynarodowe Pielęgniarki podróży - Nauka podstaw

Podczas wykonywania zadań międzynarodowych podróży pielęgniarki, to rzeczy, które biorą za pewnik, że teraz stać się największym wyzwaniem po przeniesieniu. Na przykład, podstawowe umiejętności bankowe (bilansowania książeczkę czekową, zarządzanie budżetem, obsługi finansów) może być coś jesteś całkowicie zorientowany w tej chwili, ale co to będzie wyglądać w nowym kraju? Jako profesjonalny wchodząc w podróży pielęgniarki międzynarodowego programu, należy mieć świadomość, że życie i styl życia się nie zmieni. PPR Healthcare Rekrutacja specjalistą przejściowy usiąść z wami i iść na nowe wydatki na życie z tobą, w tym, czego się spodziewać, aby zapłacić za noc na mieście, artykułów spożywczych i podstawowych udogodnień.

Aż do dnia, kiedy jesteś za nieodłączną pracownik zakładu opieki zdrowotnej, PPR Healthcare Rekrutacja będzie nadal współpracować ze sobą, co na każdym kroku sposób. W ciągu pierwszych 5 - 10 dni w nowej lokalizacji, Specjalista przejścia pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednich opcji mieszkaniowych w społeczności, w której czujesz się najbardziej komfortowo. Przejdziemy również odwiedzić swoje miejsce pracy na orientację przed rozpoczęciem terminu faktycznej pracy.

Co sprawia, że ​​PPR Healthcare Rekrutacja naprawdę wyjątkowe w porównaniu z innymi biurami podróży pielęgniarki jest jego zaangażowanie w obsługę klienta. Nie jesteś tylko kolejnym ogniwem w łańcuchu do nich, że jesteś cenionym członkiem społeczeństwa i zachowywała profesjonalny.

Międzynarodowy podróży Pielęgniarka Praca Orientacja

Jeśli jesteś obcokrajowcem zainteresowany podjęciem pracy pielęgniarki w podróżujących do Stanów Zjednoczonych, istnieje kilka rzeczy, które warto wiedzieć o PPR Healthcare Staffing i co oferują. Firma, która plasuje się wśród najlepszych 25 najlepszych miejsc pracy, starali się w ich podróży pielęgniarki programu międzynarodowego. Oni rozumieją, unikalne wyzwanie dla tych, którzy zdecydują się pielęgniarki podróży za granicą. Proces rozpoczyna się w punkcie wyjścia, gdzie wnioskodawcom test kompetencji języka angielskiego. Po akceptacji dla pracy pielęgniarek podróży Stany Zjednoczone, można wprowadzić do jakiegoś podstawowego szkolenia mające na celu przygotowanie się do życia w zupełnie nowy kraju!

Podstawowe szkolenie zawiera przegląd podstawowych praktyk pielęgniarskich, umiejętności komputerowych, redukcji akcentu, etykiety biznesu i szkoleń w zakresie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych. PPR Healthcare Rekrutacja będzie latać do ich korporacyjnej centrali w Jacksonville na Florydzie, i to nie, że będziesz zakończyć tydzień szkolenia.

Kiedy przychodzi czas, aby udać się do miejsca pracy, podróży pielęgniarka, specjalista przejście będzie z wami! On lub ona następnie spędzić od pięciu do 10 dni orientowania do nowej rzeczywistości.

Widzisz? Nie ma się czym martwić. PPR Healthcare Rekrutacja zrobi wszystko, aby upewnić się, że jesteś gotowy do wszelkich zadań pielęgniarki podróży, które przychodzą na swój sposób.

Podróż Pielęgniarki - Praca z Experience

W dużych ośrodkach miejskich, takich jak Michigan, zadania pielęgniarki podróże wymagają wysokiego poziomu energii i rozrusznik mentalności. Jak masz zamiar zacząć swoją podróż możliwości pielęgniarki nie zdziw się, jeśli otrzymasz mało orientację w pierwszym dniu. Pamiętaj, że musisz podać natychmiastową potrzebę i nie ma wiele czasu na ciasta i lody. Tak, Twoja praca będzie bardzo mile widziane, ale nie należy się spodziewać w połowie dni imprezę z wami jak honorowego gościa. W rzeczywistości, możesz mieć szybki przegląd tego, co się działo na podłodze i wskazał w ogólnym sąsiedztwie pierwszego pacjenta.

W rzeczywistości, jednym z powodów zawodowych pielęgniarek podróży muszą mieć minimalną ilość doświadczenia w pracy przed podjęciem pracy pielęgniarki jest w podróży w celu zapewnienia, że ​​mają możliwość poruszania się i szybko odebrać, gdy ktoś inny skończył.

Przy ubieganiu się o pracę pielęgniarki przez PPR podróży Healthcare Staffing, ważne jest, aby być jak najbardziej precyzyjna podczas dodawania doświadczenie zawodowe i wykształcenie. Nie należy zapomnieć o wszystkim! Więcej doświadczenia masz, tym więcej miejsc pracy pielęgniarki podróży będziesz mieć dostęp.

Zawężenie poszukiwania pracy Opiekunki Travel

Podróż możliwości pielęgniarki są wszędzie można sobie wyobrazić. Czy chcesz, aby sprawdzić Nowy Jork na 13 tydzień wyścigu lub jazdy fale California, istnieje mnóstwo miejsc pracy pielęgniarki podróży dostępne.

Dlaczego tak wielu miejsc pracy? Obfitość miejsc pracy pielęgniarki podróży jest wynikiem kombinacji kilku rzeczy. Wiele pielęgniarek wkrótce na emeryturę w stada, pozostawiając wolnych miejsc pracy i niedoborów w klinikach medycznych i szpitali w całym kraju. W szpitalach i klinikach już krótko, w których pracują, często napotykają sytuacje, w których pielęgniarki są dalej na zwolnieniu lekarskim, urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, lub po prostu znaleźć się w obliczu wzrostu obciążenia pacjenta.

Aby dostać się na szybką drogę do jednego z tych miejsc pracy pielęgniarki podróży, wystarczy udać się do PPR Healthcare Staffing, gdzie osobiste rekruter pomoże Cię przez labirynt. Tylko dlatego, że są miejsca pracy, które można uzyskać, nie znaczy, że jesteśmy idealnym miejscem dla Ciebie. PPR Healthcare Rekrutacja pomoże Ci w rodzaju rzeczy, które inne agencje nawet nie biorą pod uwagę. Na przykład, może masz fizyczne ułomności z własnych, które musisz pracować. PPR Healthcare Rekrutacja może pomóc. Może to był twój marzeniem pracować z najlepszych sportowców wycinających. PPR Healthcare Rekrutacja może po prostu być w stanie pomóc, że też.

Niech PPR Healthcare Rekrutacja zawęzić poszukiwania pracy pielęgniarskiej podróży poprzez znalezienie jednego, że to oznaczało dla Ciebie.

Prowadzenie Połączenie z podróży Pielęgniarka Praca

Oprócz możliwości rozszerzenia CV i swoje horyzonty kulturowe, pracy pielęgniarki mogą rzeczywiście podróży zmienić całe swoje życie. Najpewniejszą drogą do prowadzenia nieciekawe, powikłań życie jest nie ryzykować. Nie ryzykuj. Zostań w domu! Zamknij drzwi! Kiedy się zanurzyć i nurkowania w lukratywnych miejsc pracy pielęgniarki podróży, po prostu może znaleźć ponad wielkiej pracy. Sama natura pielęgniarstwa dyktuje sprawiedliwego poziomu obsługi i przystępności, dwie rzeczy, które również pomagają wspaniałe przyjaźnie.

Wszystkie Twoje 13 tygodni pracy podróży pielęgniarki będzie stać doskonałą okazję do poznania nowych ludzi i zrobić trwałe przyjaźnie ci. Tylko dlatego, że przejście do innej pracy nie oznacza, że ​​musisz, aby twoje przyjaźnie się zimno. PPR Healthcare Rekrutacja chcą, żeby ich sklejaniu pielęgniarki podróży i nawet poszedł tak daleko, aby zaoferować blogowanie witryn i połączenia przez media, takich jak Facebook. Z PPR Healthcare Staffing, to ludzkie połączenie, które robi różnicę w świecie. Nie tylko, żebyś miał dobrą pracę; oni chcą mieć wzbogacony życie.

Te dni, nie ma powodu, aby dobre przyjaźnie zniknąć. Pozostań w kontakcie online i zachować swoje wspomnienia żywe.

Ty, Twój Pielęgniarstwo Podróże Praca i Pan Rękawice

Zwierząt domowych są doskonałym źródłem komfortu i przyjaźni do wielu ludzi. To nie są "podobne" rodziny w wielu przypadkach są one rodziny. Dlatego w PPR Healthcare Staffing, rekrutujący będzie upewnić się, że nie ma problemów przynoszą zwierzęta z tobą na swoich podróży zadań pielęgniarki pracy. To może oznaczać, zabezpieczającą obudowę, który jest przyjazny dla zwierząt, pomoc w znalezieniu mieszkania lub domu w odległości spaceru do parków i przyjazny dla zwierząt szlaki.

Podróżowanie jest stresujące dla większości ludzi, więc sobie wyobrazić stres zwierząt przechodzi przez. Jeśli uważasz, że masz zamiar dostać się na tej płaszczyźnie z panem Rękawice na kolanach, to jeszcze raz. Rekrutujący PPR Healthcare kadrowe może pomóc upewnić się, że kochane, futrzane kulki ma bezpieczną i szczęśliwą podróż i czuje się tak mile widziani, jak to zrobić po przyjeździe na nowy cel.

Biorąc zwierzaka na przypisanie podróży pielęgniarskiej wymaga trochę myśli i uwagę. Na przykład, jako podróżujący samotnie, może wybrać się do rezygnacji z korzystania z wynajętego samochodu i wziąć transport publiczny. Jednak to, co masz zamiar zrobić z Zabójca the Dog, gdy zachoruje? Chyba, że ​​to pies przewodnik, transport publiczny nie pozwalając mu na autobus. Są szanse, że nigdy nie będzie problemem, ale jeśli myślisz, że z tych rzeczy, z wyprzedzeniem, można zaoszczędzić wiele stresu później.

Rzeczy do zapamiętania Gdy Biorąc podróży Pielęgniarka Praca

Wykonywanie zadań podróży pielęgniarki to dużo więcej niż tylko kręci globusem i wskazując palcem. Tak wielka, jak to będzie po prostu otworzyć parasol i odlecieć do nowej lokalizacji, w prawdziwym świecie nie działa w ten sposób. Można spróbować, ale US Army może strzelać parasol prosto z nieba. Zły pomysł. Rozważając podróży pracy pielęgniarki, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie wymagania niezbędne do wjazdu i pracy w Stanach Zjednoczonych. Tak, informacja jest tam, aby interpretować, a jeśli już to wcześniej z dużym powodzeniem, to dlaczego nie zrobić to ponownie? Większość osób ubiegających się o podróży pielęgniarki pracy szczerze nie wiem od czego zacząć.

Prawdopodobnie można wyklepać listę rzeczy, które znasz należy zrobić, ale czy pomyślałeś o wszystkim? Co więcej, masz uznał kosztów związanych z przejściem do podjęcia podróży pielęgniarki miejsc pracy? To gdzie PPR Healthcare Rekrutacja może pomóc. Będą się upewnić, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Na przykład, nie można uznać, że wymogi szczepień na miejscu w którym chcesz pracować? Różne kraje i różne ustawienia medyczne mogą wszyscy mają różne wymagania. Co na temat barier językowych i kulturowych? Osobiste rekruter w PPR Healthcare Staffing może pomóc łagodne przejście do miasta lub miejscowości, gdzie poczujesz się jak w domu i mogli wygodnie żyć.

PPR Healthcare Rekrutacja będzie upewnić się, nic nie jest zapomniane, w tym upewnić, że prawo jazdy jest zgodny z przepisami prawa państwa, żadnych rejestrów karnych kontrole są pod opieką i rejestru molestowanie dzieci (w razie potrzeby) jest zakończona.

Pielęgniarstwo podróży: Podróż Jako zarejestrowany Porady Nurse

Zostań Pielęgniarka, który dzieli Wiedza

Najlepszą rzeczą jest pielęgniarka jest ilość wiedzy nosisz. Nie ważne gdzie jesteś, albo kim rozmawiać, ty zawsze masz, że mądrość grzechot wokół w głowie tylko czekają, aby wyciekać na czyichś kolanach. Na przykład, można być w kasie kosmetycznego o paznokcie zrobić, gdy ktoś przychodzi kichanie i kaszel w każdym miejscu. To oczywiste, z przeszklonymi oczami i wilgotną skórę, że osoba jest w gorączce, a jednak, oto one, z infekowania reszty świata. Pielęgniarka z przeszłości by włożył jej białą czapkę, podciągnął jej białe pończochy, a następnie szybko odprowadził chorą "sprawcy" za drzwi. Te dni, pielęgniarka może wyglądać dalej, jeśli ona jest na służbie, współczuciem mówią: "Nie wyglądasz bardzo dobrze dzisiaj!" Lub sugerować, że w dzisiejszych "superbugs" na wzrost, osoba może warto rozważyć powrót do domu, dopóki nie czy ona nie jest już zaraźliwe.

Rzeczą jest, jako pielęgniarka, masz władzę. Wiedza to potęga i to do Ciebie, aby rozprzestrzeniać się wokół. Zarazić świat z opieki i współczucia! Pokryć kropelki informacji w uszach tych, którzy chcą słuchać. Okej, to chyba nie jest dobry pomysł, aby podjąć ekstremalne pielęgniarstwa. Biegają accosting palaczy może wylądować w więzieniu. Co możesz zrobić, to pracować dla PPR Healthcare Staffing, który może pomóc Ci znaleźć niszowe pielęgniarka miejsc pracy, które pasują do doświadczenia i wiedzę.

Jeśli twoim celem jest być pielęgniarka opiekun i nauczyciel, może chcesz pracować w systemie szkolnym, gdzie można dokonać zdrowe sugestie na wpływy młodzieży. Gdziekolwiek jesteś ze swoimi pracy podróży RN, tam z pewnością będzie wiele okazji, aby pomóc ludziom, dzieląc się, co wiesz.

W odpowiedzi na kryzys jako pielęgniarka

Niestety, Stany Zjednoczone to kraj często poobijany przez szalonych burz, które zdają się spadać w dół znikąd. Ciężkie burze nagle ustąpić niszczycielskich tornad. Domy zejść, infrastruktura zostanie zniszczony, a życie jest w chaosie. Zarejestrowanych pielęgniarek, które pracują z ofiarami klęsk żywiołowych zobaczyć i usłyszeć desperację. Adrenalina i pielęgniarka musi wiedzieć, co robić, w dowolnym czasie, bez wahania. Czy jesteś, że pielęgniarka?

Poprzez PPR Healthcare, można określić, gdzie chcesz pracować i jeśli jesteś wolny duch bez załączników do domu, możesz podróżować po całym kraju w odpowiedzi na potrzeby, jak one powstają. Teraz, jeśli zastanawiasz się o wynagrodzenie, można założyć, że skala wynagrodzenie będzie mniej niż, powiedzmy, pracując dla ekskluzywnej klinice chirurgii kosmetycznej. Większość zarejestrowanych pielęgniarek i pracowników służby zdrowia, którzy pracują dla agencji non-profit, aby znacznie mniej pieniędzy niż ich odpowiedniki w innych dziedzinach. Czasami, pieniądze naprawdę nie wszystko jednak. Jeśli czujesz się ciągnąć w stronę ludzi w kryzysie, jeśli żerują na adrenaliny i pilności takich sytuacjach, to przyjmując pracę podróży RN Reagowanie w sytuacjach awaryjnych w całym kraju może być tylko filiżanki herbaty.

Zarejestrowanych pielęgniarek, które pracują razem w tego typu atmosferze zwykle silnego, przez całe życie obligacji. To może być bardzo stresujące pracy z ludźmi ścisłej współpracy, podejmowania decyzji na śmierć i życie na bilon. Dla zarejestrowanych pielęgniarek, może wydobyć najlepsze w ludzkiej kondycji iz tego powodu, tworzą się przyjaźnie na całe życie. Żadna ilość pieniędzy może zastąpić tego rodzaju doświadczenia.

Psychiczne Opcje opieki pielęgniarskiej

Jeśli chcesz porozmawiać z zaburzeniem obsesyjno-kompulsywne, specjalista kilkakrotnie nacisnąć # 9. Jeśli chcesz porozmawiać z psychiatrą, który traktuje paranoję, slam słuchawkę i schować się za kanapę. Jeśli chcesz pracować jako pielęgniarka w zakładzie opieki psychiatrycznej, porozmawiać z rekrutację w PPR Healthcare. Praca jako zarejestrowany pielęgniarki psychiatrycznej jest cennym doświadczeniem, a gdy się pielęgniarka w tym otoczeniu, szybko staje się rzecznikiem wszystkich zagadnień zdrowia psychicznego. Podobnie jak to, czy nie, jest jeszcze wiele rzeczy, jak piętna okolicy zaburzeń depresyjnych i lękowych. Rzeczy powoli się zmienia, ale dla ludzi, którzy nigdy nie cierpieli z każdym spektrum zdrowia psychicznego choroby, jest jeszcze "odebrać siłach" mentalność.

Podróż RN są zadania to doskonały sposób na wprowadzenie się do dziedziny zdrowia psychicznego pielęgniarstwa. Podczas pracy dla PPR Healthcare, można specjalnie poprosić do pracy na oddziale zdrowia psychicznego, w szpitalach psychiatrycznych lub w poradni zdrowia psychicznego. To trwa specjalny rodzaj dyplomowanej pielęgniarki do pracy z pacjentami i zdrowia psychicznego dla zrozumienia ich szczególnych wyzwań. Prawdopodobnie będzie zobaczyć szerokie spektrum choroby od łagodnych do ciężkich zaburzeń depresyjnych schizofrenii. Aha, i nie jest tak jak widać na filmach albo! Pacjentów zdrowia psychicznego są traktowani z godnością i szacunkiem, z ostatecznym celem pracy, aby chronić je przed samookaleczenia, a nie szkodzi innym.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany w pracy pielęgniarki przyjmując zarejestrowanych w placówkach ochrony zdrowia psychicznego, porozmawiać z rekrutację w PPR Healthcare!

Praca drogę do pielęgniarstwa specjalnych

Praca Podróż RN może obejmować szerokie spektrum możliwości, ale ważne jest, aby dostosować się do RN pracy, które naprawdę pokazać swoje pasje i talenty. Nie ma sensu zmuszanie się do pracy u boku podiatry jeśli masz fobię stóp.

Ile razy potajemnie podziwiał zapewniony zaufanie tych pielęgniarek telewizyjnych, którzy krok do dochodzenia na miejscu przestępstwa bez awarii lub mrugnięcia okiem? To jest w porządku ... można go przyznać. To zajmuje szczególną osobą, aby dostać się do kryminalistycznych opieki, ale z prawej certyfikacji, może znaleźć się w tej roli.

Praca Podróż RN dać pielęgniarek możliwość rozgałęzia się na nowych obszarach. Tak długo, jak masz wykształcenie i umiejętności, aby poprzeć cię, może znaleźć się w roli pielęgniarka pomaga w wykrywaniu przestępstw i podejrzanych zgonów. Pielęgniarka, która zajmuje się tego rodzaju roli musi być w stanie opuścić emocji przy drzwiach. Zarejestrowanych pielęgniarek są ludźmi, ale to zajmuje szczególne osoby, która będzie w stanie utrzymać koncentruje się na ostateczny cel pracy: przynosząc zamknięcie do rodziny i pomaga policji na zamknięcie sprawy.

Jeśli pielęgniarka pracuje z PPR Healthcare, będziesz mieć dostęp do możliwości kształcenia, które mogą pomóc Ci w ciekawych miejscach takich jak to w końcu. Forensic nie pielęgniarskiej swoje rzeczy? Każdy typ rozwoju zawodowego związanego z pozycją w dyplomowanej pielęgniarki jest uczciwa gra z PPR Healthcare. Śmiało i marzyć trochę. Wyłącz telewizor i sprawiają, że rola swoją własną rzeczywistość.

Życie Życie Duża w Nowym Jorku

Hej, kto nie kocha jedzenie? Nie tłuste fast food można zobaczyć na każdym rogu ulicy, ale pomysłowo stworzone przysmaki z piekarni, drobno ziołowymi głównych kierunków wysokiej klasy restauracji, a każdy rodzaj chleba domowej sobie wyobrazić. Gdyby ktoś zapytać, co twoja pasja jest, można by powiedzieć jedzenie? Oczywiście, swoją karierę jako pielęgniarka dostaje soki płynące, ale musi być coś poza pracą, że dostaje idziesz też. Żywność odżywia ciało i duszę, i najlepsze miejsce, aby spróbować najlepszych na świecie znajduje się w Nowym Jorku.

Byłaś rozmyślałem nad możliwością podjęcia pracy podróży RN, ale po prostu nie było pewności, gdzie chcesz pracować? Wypróbuj Nowy Jork do wielkości. Nie daj się zastraszyć! Tak, miasto jest duże i tętniące życiem, ale zanim się zorientujesz będziesz pulsujące ulicami szybciej niż krwi przez mankietem do pomiaru ciśnienia. Pielęgniarstwo pracy w dużym mieście ma różnego rodzaju korzyści. Poza tym korzystając dania z każdej kulturze istnieją duże pokazy Broadway, muzea, kluby komediowe, a bród zakupy. Z punktu widzenia zawodowego, przekonasz się, że miejsca pracy RN w Nowym Jorku oferują różne opcje. Możesz znaleźć swój własny niszowych specjalności w mieście, czy to pracy z pacjentami serca, pediatrii, geriatrii, itp

Nie bój się z Nowego Jorku! Zamiast inwestować w zupełnie nowy zestaw ubrań, które za dwa rozmiary większe. Po tym wszystkim, będziesz miał dużo próbek żywności do zrobienia!

Będąc Registered Nurse w onkologii

Jeśli jesteś rodzaju pielęgniarka, która jest zawsze radosna i stanie umieścić ludzi na łatwość, warto pomyśleć o pracy w wydziale onkologicznym. To nie tylko pacjentów, którzy przechodzą przez raka jest; to ich rodzin, jak również. To wymaga naprawdę specjalnego rodzaju osoby, aby móc poruszać się całą rodzinę w procesie opieki raka. Teraz, być może nie mają tego rodzaju możliwości, w którym mieszkasz, a jeśli to prawda może warto rozważyć podpisanie z PPR Healthcare Staffing, który pomoże znaleźć idealny Praca w oddziałach onkologicznych RN.

Podróż RN są zadania świetny sposób, aby znaleźć ustawienie niszowy w miejscu, gdzie można najlepiej umieścić swoje umiejętności i talenty, aby dobrze wykorzystać. Możesz być najlepszym specjalistom pielęgniarka w swoim mieście, ale ma kogoś, z możliwością, aby przejść ponad i poza jego obowiązki do pracy w onkologii. Ludzie boją się i nie wiedzą, gdzie się zwrócić. Często, jako pielęgniarka w klinice onkologii lub dział zajmuje ciepłe serce i wolę po prostu słuchać. Opieka Rak przeszedł długą drogę, ale to wciąż przerażające i męczące proces przejść. Jako rodzaj pielęgniarka, którzy po prostu ma czas na Nod, uśmiech i kontakt wzrokowy naprawdę robi ogromną różnicę w tym, jak pacjent czuje się na koniec dnia.

Poprawczych Opiekunki dla Podróż RN

Praca w pracy RN podróży otwiera świat możliwości i daje, pielęgniarka, szansę na naprawdę rozgałęzia się na coś nowego. Poprawczych opieki jest jednym z tych miejsc pracy, które nie jest zwykle pierwszą rzeczą, na liście "do zrobienia kariery". Jednak, gdy myślisz o tym, istnieje wiele korzyści, które pochodzą z pracy.

Tak, jak pielęgniarka pracująca w zakładzie karnym, istnieje więcej zagrożeń. Ale są też wyjątkowe możliwości również. Zarejestrowanych pracy pielęgniarki w zakładach karnych zwykle pracują z więźniów, którzy mają problemy zdrowotne, ponieważ rzadko ich stylu życia. W przeciwieństwie do szpitala, gdzie pracujesz bezpośrednio pod ścisłym nadzorem lekarza, pracuje jako pielęgniarka w zakładzie karnym daje swobodę podejmowania decyzji w odpowiednim czasie.

Jeśli zdecydowałeś się pracować dla PPR Healthcare Staffing ... gratulacje! Następnym krokiem jest, aby porozmawiać o unikalnych osobistego rekrutację zarejestrowanych ofert pracy pielęgniarki jak praca w zakładzie karnym. Jest dość duża szansa, będziesz zarabiać więcej (większe ryzyko = więcej pieniędzy), a możesz być zaskoczony, jak nagradzanie pracy jest naprawdę.

Pracując jako pielęgniarka karnego nie jest dla każdego, ale jeśli szukasz wyjątkowej, ekscytującej kariery, poprosić personel PPR Healthcare o zarejestrowanych ofert pracy pielęgniarki w zakładach karnych w całej Ameryce.

Podróż Pielęgniarstwo: Pielęgniarka Miejsca Porady podróży

Pielęgniarstwo Podróż w Wild Wild West

Więc powiedzmy, że jesteś osobą o szczególnych gustach. Możesz skontaktować się z PPR Healthcare Staffing, bo jesteś naprawdę zainteresowany pielęgniarstwa podróży i kiedy zapytał, gdzie bym najbardziej chciał pracować, powiesz im, że będzie to praca tylko w Abilene w Teksasie, w oddziale noworodkowym. Inne biura podróży pielęgniarska może skleić rozmowę i trzymać go na YouTube, ale PPR Healthcare Rekrutacja zabiorę cię poważnie.

PPR Healthcare Rekrutacja pracować harmonijnie z setek klientów w całej Ameryce, a niektóre z tych klientów, oparte są w takich miejscach jak Abilene w Teksasie. Abilene, centrum obszaru powiatu znaną jako 22 Texas Midwest lub Big Country, liczy około 120 tysięcy. Znajdziesz typowe obszary handlowe, teatry, muzea, restauracje, ale głównym tematem, który przyciąga ludzi do tego obszaru jest prawdziwe wyczucie, dziki, dziki zachód. Skontaktuj się z biurem podróży pielęgniarstwa jak PPR Healthcare Staffing dostać uczciwą ocenę, co Abilene, Teksas, jest o. Możesz być zainteresowany, aby dowiedzieć się, że miasto przedstawia piękny mieszaninę historycznego uroku hodowlanych i nowoczesnego rozwoju.

Czy masz dzieci będziesz przynosząc ze sobą w przygodzie podróży pielęgniarskiej, czy idziesz solo, miejsca takie jak Abilene w Teksasie zaoferowania rustykalne smak chwili, gdy bydła, kolejowe i ropy naftowej w gospodarce. Tak roztrzepany się wy wszyscy karmiącym partnerów i wybrać się na spacer na wolności, dzikiego zachodu. PPR Healthcare Rekrutacja znajdziesz wszystkie informacje dotyczące podróży, czego potrzebujesz.

Dokonywanie Washington DC nowym domu

Nie pozwól, aby poświadczenia opieki zmarnować, lub gorzej; wygaśnie! Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć pracy pielęgniarskiej, w którym aktualnie przebywają, dlaczego nie rozważyć dzieje, gdzie jest praca? Oczywiście już mam korzenie gdzieś. Nie ulega wątpliwości, masz rodzinę i bliskich związków, że nie chcesz, aby złamać. Nie martw się! Z pomocą biur podróży pielęgniarstwa jak PPR Healthcare Staffing, może ty i twoja najbliższa rodzina znajdują się cieszyć jeden z wielu różnych dzielnic Waszyngtonu. PPR Healthcare Rekrutacja ma ponad 700 szpitali i służby zdrowia klientów zlokalizowanych w całej Ameryce. Waszyngton jest tylko jednym z wielu wspaniałych miejsc, które można znaleźć zatrudnienie podróży pielęgniarskiej.

Wyraźne i sexy urok Waszyngtonie jest jego okolic. Każdy z nich ma swój własny smak i styl. Możesz mieszkać w jednym mieście i pracować w innym. W trakcie rozmowy z rekruter z PPR Healthcare Staffing, mówić do niego o profilu osobowości. Jeśli pragniesz cichej samotności, może wolisz jeden z bardziej przytulne dzielnic Waszyngtonu jak Georgetown, gdzie butiki i kawiarnie są wspólne. Inni wolą eklektyczny energię hip Foggy Bottom miasta, gdzie więzi biznesowych spaść i zaczyna się zabawa.

Opieki Podróż to prawdopodobnie najlepszy sposób na zwiedzanie więcej ziemi w Stanach Zjednoczonych, niż można by kiedykolwiek zobaczyć w normalnych okolicznościach. Waszyngton jest jednym z setek miejsc do zwiedzania. Jako pielęgniarka podróży, ty i twoja rodzina się o wiele bardziej na miejscu niż szybkie wizyty lub wakacje to pozwolić. Akceptując przypisania do 13 tygodni, można naprawdę trochę czasu, aby poznać miejsce, a kraje takie jak Waszyngtonie naprawdę warto poznać.

Pielęgniarstwo w Bostonie - szanse dla wszystkich

Hej, ty! Czy jesteś wielkim fanem sportu? Jeśli tak, to może warto poważnie rozważyć jakiejś pielęgniarstwa podróży w Bostonie. Jeśli jesteś fanem Boston Red Sox lub Bruins, lub sen jest w stanie po prostu wpaść Fenway Park od czasu do czasu, może warto rozważyć podjęcie zadań podróży pielęgniarskich do Bostonu w stanie Massachusetts. Oczywiście, nie zapominajmy, słynny Boston Marathon, który odbywa się co kwietnia w Dzień Patriot jest. Ludzie przyjeżdżają z całego świata po prostu mieć honorowany wyróżniana startował w maratonie.

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, porozmawiać z PPR Healthcare Staffing o osiadł gdzieś w pobliżu dzielnicy teatralnej gdzie będziesz świadkiem Wang Theatre of Performing Arts, spektakle przez Boston Symphony Orchestra, Boston Ballet i. Uważaj jednak! Weź w zbyt wielu baletów i po prostu może znaleźć się spontanicznie kręcenie przez stację opieki. Jest tak wiele do zrobienia w Bostonie, że może być ciężko, aby utrzymać swój umysł na pracy! Oczywiście, będąc profesjonalnym, że jesteś, będziesz w stanie obsługiwać swoje pielęgniarskiej pracy podróży w Bostonie bez problemu w ogóle.

Rekrutujący PPR Healthcare kadrowe mogą dać ci wszystkie informacje podróży potrzebne do podejmowania świadomej decyzji. Jeśli szukasz emocji i różnorodności kulturowej, Boston to miejsce.

Pielęgniarstwo na Florydzie dla zabawy i Fortune

Dwóch najlepszych rzeczy, zauważysz, kiedy odwiedzasz Orlando, Floryda, jest to, że naprawdę łatwo dostać się i ludzie tam są bardzo ładne. Ruch płynie łatwo i po okolicy, a tam mnóstwo rzeczy do zrobienia i zobaczenia. Nawet jeśli nie jesteś naprawdę do rzeczy Disney, można cieszyć się naprawdę schludne teatry kolację czy przerażająca outlet.

Agencje turystyczne, takie jak PPR pielęgniarskich Healthcare Staffing daje jeden na jednego indywidualną uwagę, aby upewnić się, że można znaleźć najlepsze miejsce do życia i pracy na Florydzie. Orlando jest ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu osób ze względu na bliskość do Disney, ale są inne wspaniałe miejsca do życia i pracy na Florydzie w tym sexy Miami, Key West, Tampa, Fort Lauderdale, i Pensacola. Nie zapominajmy Jacksonville! Jeśli szukasz doskonałej okazji podróży pielęgniarskiej, za pracę w prestiżowej Mayo Clinic znajduje się w Jacksonville na Florydzie. Klinika Mayo słynie z nowatorskiego badań, edukacji i zabiegów medycznych.

Jeśli zainteresowanie został wyostrzony, upewnij się, że masz serce do serca z PPR-Healthcare Staffing osobowych rekrutację. Zapytaj o pielęgniarstwa w słynnej Florida jest Mayo Clinic, gdzie będziesz miał okazję pracować ramię w ramię z naukowców medycznych pracuje na nowych i innowacyjnych metod leczenia, takich jak szczepionki na raka piersi.

Biura podróży Pielęgniarstwo jak PPR Healthcare Staffing są tam, aby pomóc Ci dokonać świadomego wyboru, w którym pracują. Musisz porozmawiać z kimś, kto zna teren, tak aby wszystkie domysłach pochodzi z równania. Tak spakować walizki i swoje umiejętności pielęgniarskich do dobrego wykorzystania w jednym z punktów dostępowych Florydy.

Pielęgniarstwo na Hawajach - The Ultimate Life Balance

Jeśli twoi rodzice zawsze mówili, że byliście "ryby" w wodzie, niż pielęgniarstwa na Hawajach, co może być dla Ciebie. Nie tylko wyspa cieszyć wyraźnie niefrasobliwe podejście, oferuje głęboko piękne krajobrazy, możliwości połowów dalekomorskich, pływanie i odkrywania jedne z najpiękniejszych raf koralowych, a nie zapominajmy, niektóre z przygód lądowych w tym jazdy konnej i wędrówki przez lasy deszczowe. Całkiem odlotowy rzeczy! Jest jedna rzecz, aby odwiedzić na kilka tygodni, ale wyobraź sobie zazdrość znajomych, kiedy zadzwonić, aby im powiedzieć, jesteś w ruchu tam!

Możesz być pielęgniarką w dowolnym miejscu na świecie, ale nie ma nic całkiem jak pielęgniarstwa na Hawajach. Zostaw swoje ciężko podstawowych ambicji pracoholikiem tyle. Na Hawajach, miejscowi szczęśliwie osiągnąć piękny równowagi pomiędzy pracą i zabawą. Pielęgniarstwo na Hawajach jest mniej o ile pieniędzy będziesz się więcej o tym, jak wiele przyjaźnie budować. To nie znaczy, że kiedy zdecydujesz się zrobić kilka pielęgniarstwa na Hawajach masz zamiar jeść kanarek jedzenie i spanie pod palmą (choć ten ostatni ma ładny dźwięk!). PPR Healthcare Rekrutacja są zobowiązane do zapewnienia, że ​​masz najlepsze płace, mieszkam w najpiękniejszym miejscu i cieszyć się z korzyści płynących z pielęgniarstwa na Hawajach. Nie kanarek żywności dla Ciebie!

Czego tu nie kochać o pielęgniarstwie na Hawajach? Wyspa oferuje wszystko, czego można potrzebować, aby przywrócić równowagę i harmonię w swoim życiu.

Zepsute na Alasce przez dziewiczej Ziemi

Szczerze mówiąc, to jest bardzo łatwe do stereotyp pewne geograficzne miejsca. Ogólnie rzecz biorąc, można mieć rację pewnych wyobrażeń. Stany południowe przywołują obrazy z gorącego piasku i słońca; i północne klimaty przywołują obrazy śniegu i gór. W przeważającej części takie założenia są prawdziwe. Istnieje jednak o wiele więcej do obu tych skrajności, że naprawdę muszą podjąć klapki z oczu i otwórz swój umysł do faktów.

Zacznij pytając przypadkowych ludzi, czy byliby zainteresowani w życie gdzieś jak Alaska, a otrzymasz wszystkie rodzaje odpowiedzi. Ludzie, którzy wiedzą, żyję tam, albo, którzy byli tam, pewnie skakać na możliwość pracy i życia na Alasce. Jeśli Alaska opieki nie przemawia do Ciebie w tym momencie, może to być czas, aby dać mu większej uwagi. Możesz być robią sobie ogromną krzywdę, nie biorąc pod uwagę Alaska pielęgniarstwa.

Prawda jest taka, Alaska jest zadbanym stan zielone większość roku z bogactwem flory i fauny; jezior i rzek. Jeśli zaakceptowano Alaskan podróży pielęgniarstwa pracy w nadziei na spędzeniu nocy w igloo, masz pecha. Możesz być w stanie znaleźć igloo zabawki na walnym sklepie, ale w większości przypadków będziesz mieszkać w ciepłym, wygodnym mieszkaniu lub mieszkanie. Praca opieki Alaska oferuje lukratywne kariery otoczone 360 ​​stopni dziewiczej przyrody.

Pielęgniarstwo podróży jest Family Practice

Należy, twój partner, a twoje dzieci rozważyć przeniesienie 2,5 do Nowego Jorku. Jakie? Pytasz. Oszalałeś? W rzeczywistości jest to, że jest więcej możliwości podróży opieki niż tam są pielęgniarki. Oznacza to, że można dostać się do wybierać, gdzie chcesz iść! Teraz, pakowanie się rodziny i gokarty je do Nowego Jorku nie może brzmieć jak świetny pomysł dla kogoś, kto mieszka w cichym, prorodzinny miasta już. Ale chodzi o to ... z pomocą PPR Healthcare Staffing, można żyć w bezpiecznej i spokojnej okolicy, gdzieś na północy stanu Nowy Jork, a dojazd do Big Apple, jeśli zdecydujemy. W ten sposób można uzyskać najlepsze z obu światów!

Ważne jest, aby wiedzieć, że nie wszystkie biura podróży pielęgniarstwa są takie same. Niektórzy po prostu chcą umieścić w pracy (każda praca!) Tak szybko jak to możliwe. Co ich obchodzi, czy jesteś szczęśliwy, czy nie? Inni, jak wielokrotnie nagradzanej PPR Healthcare Staffing, uznają, że szczęście i zadowolenie pracowników równa pracowity i pracowników produkcyjnych. To może być dlatego, że już w rankingu 25 najlepszych małych firm do pracy, a także umieszczone w 25 największych rodzin spółek pracować.

Jest jedna rzecz, aby spróbować go na własną rękę, ale po co się męczyć? Czy to naprawdę ma sens do sortowania niekończącej się podróży informacji, gdy ktoś w PPR Healthcare Staffing ma pierwsze wskazówki ręcznie poufnych? PPR Healthcare Rekrutacja chcą, aby w pełni wykorzystać swoje umiejętności, wykształcenie i doświadczenie, dlatego wychodzą z siebie, by traktować cię z doskonałą wynagrodzenia, świadczenia, premie i pokrycia kosztów.

PPR Healthcare Rekrutacja na międzynarodowe możliwości opieki

Międzynarodowe możliwości opieki są wszędzie, ale trzeba wiedzieć, co robisz, aby uzyskać najlepszą ofertę. Chyba że masz kogoś, kto może tajnego ciągnąć wiele ciągów dla Ciebie, najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z biurami podróży pielęgniarstwa jak PPR Healthcare Staffing.

PPR Healthcare Rekrutacja jest prorodzinny, pracowita, uczciwa firma, która trafi do skandaliczne starań, aby upewnić się, że dobrze się zajęto. Hej, to orzeźwiający! Jako pielęgniarka, jesteś bardzo dobrze zorientowany w pomaganiu innym, ale można się przyzwyczaić do kogoś innego pomaga ci na zmiany? Jasne, że możesz.

Jako międzynarodowy absolwent pielęgniarstwa, może masz już całkiem dobry pomysł, w którym chcesz pracować. Może masz serce ustawić na jakiejś Alaska pielęgniarstwa lub podróży pielęgniarstwa w Kalifornii. Może chcesz zaakceptować pracę podróży pielęgniarskiego w miejscu, w którym przestępczość jest niska, powietrze jest czyste, a ludzie mogą podnieść szczęśliwe, zdrowe rodziny. Po rozmowie z rekruter PPR Healthcare Staffing który ma poufnych informacji w tym samym miejscu, chcesz żyć, może być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że zmieniłeś zdanie na temat tego miejsca. Twój rekruter będzie wydać sprawiedliwego trochę czasu z tobą rozmawiać i dyskutować swój styl życia. Ich zadaniem nie jest rozmowa was z zamiar określonym miejscu; ich zadaniem jest upewnić się, że styl życia i kariery cele są brane pod uwagę przy ubieganiu się o różnych zadań pielęgniarskich.

Jeśli mieszkasz poza USA i chcą spróbować międzynarodowych możliwości opieki, ale nie wiem od czego zacząć, zajrzyj na stronę PPR Healthcare Staffing, aby dostać się rozpoczęła.

Tolerancja, Temperatury i smakołyki - Niektóre z najlepszych powodów, dla Pielęgniarstwa w Kalifornii

Prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych rzeczy w Kalifornii, oprócz scenerii, jest tolerancja wyświetlane wśród mieszkańców. Czy wiesz, że istnieje ponad 200 języków używanych w Kalifornii? Typowe informacje turystyczne dla prawie każdej lokalizacji będzie powiedzieć, że to "coś dla siebie", ale w Kalifornii to rzeczywiście prawda. Jeśli zdecydujesz się zrobić kilka pielęgniarstwa podróży w Kalifornii, nie jest zaskoczony szeroko różnorodnej kultury i stylu życia.

Jeśli mieszka przyjaznego środowisku stylu życia jest czymś, co można szanować, nie wahaj się zrobić kilka pielęgniarstwa w Kalifornii. Mieszkańcy nie są znane do ochrony zasobów, oszczędzając ziemię i ochrony zagrożonych gatunków. Istnieje wiele informacji turystycznych dostępnych w Kalifornii, ale dopóki nie przejść i przeżyć to sam, nigdy nie wiemy co to całe zamieszanie jest.

Dla większości ludzi, Kalifornia jest równoznaczne z Los Angeles, hotspot działalności sławna. To nie jest pytanie, dlaczego chcesz chcą podjąć pracy pielęgniarstwa w Kalifornii; Pytanie brzmi, dlaczego nie? Otrzymasz odwiedzić gorące, piaszczyste plaże, wzbogacić się z tradycji kulturowych, takich jak meksykańskiego święta Cinco de Mayo i próbki kuchni z każdej kulturze można sobie wyobrazić. Pielęgniarstwo w Kalifornii może być wiele rzeczy, ale nigdy nie będzie nudne.

Biorąc Pielęgniarstwo Adventure Alaska

Alaska możliwości opieki są doskonałym sposobem, aby naprawdę zwiedzić wyjątkowy i niezapomniany miejsce. Anchorage, Alaska największym miastem, liczy ponad 278 tysięcy! To miejsce jest niesamowite tyglem kultury, sztuki, biznesu, urzędów i wycieczek turystycznych. Jeśli nic oprócz śniegu i niedźwiedzie sobie wyobrazić, że nie może być dalsze od prawdy. No dobra, jest dość duża szansa, zobaczysz przyrody w jej naturalnym środowisku, a może idąc na autostradę. Oto wskazówka dla Ciebie: nie pickup niedźwiedź autostop.

Podczas rozpoczęciem swojej przygody Alaska opieki, nie zdziw się, jeśli zdecydujesz, że chcesz trzymać się na bardziej trwały. Wszystkie biura podróży pielęgniarstwa na świecie nie może zacząć opisywać majestat Northern Lights lub niesamowite doświadczenie posiadania słońce wciąż świeci dobrze do północy. Prawdopodobnie nie ma innego miejsca, poza tym na Alasce, gdzie można patrzeć z góry od condo, jeździć na nartach w godzinach popołudniowych zapraszamy na gorące popołudnie pławiąc się w letnim słońcu w kawiarni drogowej i wycieczka na charakter szlaku w ciągu jednego dnia. Można się nawet pokusić się utrzymać Alaska możliwości opieki wszystkich do siebie. Kto by chciał dać, że się?

Aby skorzystać z Alaska przygód opieki własnego, skontaktuj PPR Healthcare Staffing o pomoc. Po jej pewne masz odpowiednie poświadczenia, wkrótce będziesz w drodze do Ameryki prawdziwej nieoszlifowany diament.

Żyjąc marzeniem podczas karmienia na Hawajach

Jeśli otrzymali zadanie 13 tygodni dla pielęgniarstwa na Hawajach, co zrobić w pierwszej kolejności? Bez planu, może po prostu wsiąść do hamaku gdzieś i zapomnieć o reszcie świata. Tak długo, jak nie zapomnij, aby przejść do pracy, gdy jesteś załóżmy do tej małej "vice" można łatwo wybaczyć. W rzeczywistości mieszkańcy Hawajów długo sprzyjała relaks i przestojów przez hard-core biznesu mentalności.

Podczas podejmowania pracy podróży pielęgniarstwa nadany przez PPR Healthcare Staffing, będziesz pracować w dowolnym miejscu od 30 - 40 godzin w tygodniu, pozostawiając resztę swoich dni (i nocy), aby zrobić jak należy. Pielęgniarstwo na Hawajach oznacza wiele czasu na zwiedzanie wszystkie osiem głównych wysp, w tym Niihau, Kauai, Oahu, Wyspa Maui, Molokai, Lanai, Kahoolawe i, oczywiście, Big Island of Hawaii. OSTRZEŻENIE! Jeśli masz niechęć do niezmąconej urody, to nie jest miejsce dla ciebie. Dla pielęgniarek podróży nie przyzwyczajonych do uprzejmości i okazjonalnych spacery wzdłuż plaży, biorąc pielęgniarstwa na Hawajach może być za dużo dla systemu do obsługi. Widzisz, mieszkańcy Hawajów mają jedno główne motto, które jest w zasadzie "działa trochę; grać dużo ".

Prawdopodobnie najbardziej interesujący fakt demograficznych o Hawajach jest, że każdy jest w mniejszości. Co za wspaniały korektor! Wyobraź sobie, pracy i życia w miejscu, w którym każdego dnia prezentuje równych szans. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak można rozpocząć pielęgnację na Hawajach od razu, dokończyć zadanie umiejętności tworzenia w PPR Healthcare Staffing i uderzył wyślij!

Pielęgniarstwo podróży: Co to jest Pielęgniarstwo podróży? Porady

Załóżmy, dać im coś do opowiedzenia!

Dlaczego na ziemi ktoś chciałby opuścić komfort własnego domu do podjęcia pracy podróży pielęgniarki? Cóż, jak o trochę eskapizm? Prawdopodobnie słyszeliście ludzie mówią, że próbują "dowiedzieć się, kim tak naprawdę są" lub "stara się znaleźć" się. W świecie, w którym każdy chce cię sądzić, że to zrozumiałe, dlaczego inaczej pewni dorosłych waha się pokazać swoje prawdziwe oblicze. Przecież jesteśmy rodziców, małżonków i zawodowych pielęgniarek. Nie można poślizgnąć się na czarnej skórzanej kurtce i udać się na koncert muzyki alternatywnej ... możemy?

Podróż pracy pielęgniarki pozwolić dorosłym luksus próbuje na nowej persona bez sąsiadów zerkając zza zamkniętych okiennic. Plotka jest dość silny środek odstraszający dla utrzymania inaczej ciekawych ludzi zamkniętych w środku ich powłoki. Podczas podejmowania pracy podróży pielęgniarki, masz opuścić plotkarzy tyłu i wziąć na zupełnie nowy miejscowości. Czasami miło jest, kiedy wszyscy nie znam twojego imienia. Biorąc pod uwagę, wolność do odkrywania zupełnie nowy świat poprzez podróże pracy pielęgniarki tylko może otworzyć swoje serce i duszę, aby cała nowa ty.

Nie zbyt podekscytowany, choć! Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na powrót do starego rodzinnego miasta, sąsiedzi będą się zastanawiać, gdzie byłeś i jak masz tę różową poświatę w policzki. To da im coś do powiedzenia!

Biorąc pielęgniarstwo Rodziny podróży

Jeśli shying podróży pielęgniarki z pracy, bo nie chciał opuścić swojego partnera z tyłu, doprowadzenia jej z wami! PPR Healthcare Rekrutacja obejmie wszystkie wydatki podróżować i pomoże Ci znaleźć mieszkanie wystarczająco duży dla całej rodziny, jeśli jest to potrzebne. Wystarczy pamiętać, że PPR Healthcare Rekrutacja będzie płacić tylko za część czynszu i kosztów. "Dodatki", takie jak telewizja, Internet podłączyć, etc, są pokrywane z własnej kieszeni.

Mimo to, jest bardzo dobrą ofertę dla kogoś szukającego podróżować i sprawdzić nowe lokalizacje geograficzne. Jeśli nienawiści pewną miejsce, można się zrelaksować wiedząc, że nie jesteś zobowiązana zawsze. Z drugiej strony, jeśli zakochasz się w określonej lokalizacji geograficznej, możesz porozmawiać z rekrutację PPR Healthcare Staffing o znalezieniu nowych miejsc pracy w tym pielęgniarek podróży miasta lub miejscowości. Ponieważ umów mieszkaniowych, może być wymagane (z PPR Healthcare Staffing pomoc), aby przejść do innego mieszkania, ale to małe niedogodności byłoby warto, jeśli masz na pobyt w tym samym obszarze geograficznym.

PPR Healthcare Rekrutacja zrozumieć, że szczęśliwi pracownicy sprawiają pracowników produkcyjnych. Z tego powodu, to zachęcam do podróży z ukochaną osobą.

Nowy Kariera pielęgniarstwa Travel

Nigdy nie jest za późno, by zacząć karierę, więc nie wahaj się, aby rozważyć przekwalifikowanie. Tak, jest tam sporo poświęcenia wymagana, gdy zdecydujesz się na powrót do szkoły, później w życiu, ale zyski będą znacznie przewyższają wszelkie trudy. Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół, po prostu może odkryć radości podróży pielęgniarstwa. Gdy masz swój stopień opieki lub dyplom LPN, należy rozważyć korzyści z biorąc na pracy pielęgniarki przez PPR podróży Healthcare Staffing. Ilość doświadczenia zawodowego wymaganego do pracy podróży pielęgniarki zmienia z pozycji i miejsca na miejsce. Ogólnie pielęgniarka na oddziale może wymagać co najmniej jeden rok doświadczenia, podczas gdy ktoś pracuje tylko w specjalności klinicznej może być wymagane posiadanie pięć lub więcej lat doświadczenia zawodowego.

Nieważne, czy jesteś po prostu na zakręcie swojej edukacji pielęgniarskiej lub gotowy do pracy, należy odwiedzić stronę internetową PPR Healthcare Staffing, aby zobaczyć, co mają do zaoferowania. Czasami najlepszym bodźcem dobrze w szkole jest wiedzieć, że będzie dobrze płacą, kwestionując miejsc pracy czeka na Ciebie, gdy absolwent. Istnieją miejsca pracy, a są kariery. PPR Healthcare Rekrutacja pomoże Ci szybko śledzić pracę pielęgniarki poprzez szereg trudnych zadań podróży pielęgniarki.

Przemyślenia Przypisywanie Pielęgniarka Those podróży

Ludzie są istotami komfortu. Nawet ludzie, którzy podejmują się pracy podróży pielęgniarki dla odmiany w końcu kończy się przy podobnych stanowiskach podróży pielęgniarki w kółko. Jest to szczególnie ważne dla kogoś, kto pracował podróżujących miejsc pracy pielęgniarki na chwilę. Czy to brzmi jak ty? Jeden wskaźnik znak, że nie jesteś wystarczająco dużo różnorodnych i emocje w swojej karierze ma poczucie, że nadszedł czas, aby spakować go w. Może się zdarzyć, gdy Burnout nie jesteśmy wystarczająco zakwestionowane w naszych miejsc pracy tak często, jak to może się zdarzyć, gdy my " ponownie przepracowany. Jeśli zaczynasz czuć się w ten sposób o podróży pracy pielęgniarki, może to być czas, aby przypomnieć sobie, co to było, że zwrócił Cię na podróż pielęgniarstwa w pierwszej kolejności.

Raz na jakiś czas, musimy usiąść i zrobić obrachunek naszego życia i naszej karierze. Ludzie w podróży pielęgniarki pracy nie różnią; w rzeczywistości, to może być konieczne nawet bardziej. Pomyśl o tej pozycji pierwszej podróży pielęgniarki przyjął Pan. Pamiętasz uczucie "motylki" w brzuchu? Może poszedł do domu pod koniec dnia, czując zupełnie pobudzony i wyzwanie. Jeśli już rozliczanie się do tego samego rodzaju środowiska podróży pielęgniarstwa ostatnio, może to być czas, aby porozmawiać z rekrutację PPR Healthcare Staffing, aby zobaczyć, co jeszcze jest dostępny. Spróbuj coś naprawdę innego i nie bój się wyjść z własnej strefy komfortu trochę.

Praca pielęgniarki podróży powstała, aby wypełnić desperacką potrzebę krótko pracują szpitali, klinik i centrów medycznych. Co zrobić, to niezwykle ważne dla zdrowia i dobrobytu ludzi, którzy potrzebują najbardziej. Nie rezygnuj teraz! Szanse są, co potrzebne jest, aby wstrząsnąć swój dzień pracy trochę i PPR Healthcare Rekrutacja może pomóc nie tylko to.

Pielęgniarstwo Podróż z wielu powodów

Być może słyszeliście określenie "opieki podróży" rzucone na swoim miejscu pracy, przeczytać o tym w wiadomościach, lub biegł tym w Internecie. Może wiesz znajomego znajomego, który jest zaangażowany w podróży pielęgniarstwa i zostały zastanawiasz się, co w tym wszystkim chodzi.

Zasadniczo, podróże pielęgniarska jest coś ludzie jako sposób, aby zobaczyć ten kraj, wypełnić braki kadrowe, doświadczyć różnorodnych zadań pielęgniarki, i dodać do ich życiorysów. Istnieje również inny wielki powód chcąc stać się pielęgniarka podróży i że to pieniądz. Spójrzmy prawdzie w oczy, pieniądze sprawia, że ​​świat się kręci, a jeśli już próbuje związać koniec z końcem ostatnio, podróży pielęgniarska może być jednym ze sposobów, by w końcu ustawić rzeczy proste.

Opieki Podróż jest to świetny sposób, aby zobaczyć ten kraj bez rozbić bank. W rzeczywistości, z wyższym niż przeciętne wynagrodzenie można zarobić jako pracownik PPR Healthcare Staffing, można sobie pozwolić, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, aby pomóc spłacić swój dług. Czy oszczędzasz na zaliczki na domu, oszczędzając na duży luksusowy zakup, lub po prostu zainteresowani w tworzeniu dodatkowych pieniędzy, PPR Healthcare Rekrutacja jest droga.

Opieki Podróż jest ciężka praca i wymaga trochę poświęcenia od ciebie. Jednak wypłata może być ogromne, zarówno w zakresie podejmowania dodatkowych pieniędzy i dodanie do doświadczenia i CV.

Farmaceuci Podróż renty inwalidzkie

Czy znasz to uczucie jazdy w dół nową drogę, nie wiedząc, gdzie są ostre zakręty, a uderzenie w każdą dziurę na ulicy? To niby czuje, że gdy się pielęgniarka podróży. Nie jesteś zaznajomiony z rutyny, a zwłaszcza nie zna układ budynku. Po godzinach pracy nie jest lepsza. Nie wiesz ulice naprawdę dobrze i może to być trudne do poruszania się po okolicy. Początkowo, nie ma poczucia bezbronności zaangażowanych w podróży pielęgniarstwa.

Niestety, kiedy nie jesteśmy przyzwyczajeni do nowego terenu, zwiększamy ryzyko zranienia. Prosta podróż i spadek na odsłoniętych korzeni drzewa może spowodować zwichnięcie kostki, albo zna podłoga mogą spowodować poślizg i upadek w wyniku obrażeń. PPR Healthcare Rekrutacja nie chce nic się nie stanie, ale jeśli się zdarzają, aby stać się ranny i nie może zgłosić się do pracy, powinieneś czuć się pewni, że jesteś objęty krótko- i długotrwałego kalectwa. To jest, oczywiście, jeśli zdecydowałeś się na zakup opcji. PPR Healthcare Rekrutacja oferuje rentę za pracowników, którzy chcą je kupić. Zasadniczo, jeśli coś się stanie, a ty nie były w stanie zgłosić się do pracy, można otrzymać 60% tygodniowego wynagrodzenia. Dla krótkiego zasięgu pojęcie niepełnosprawności, jest okres oczekiwania 30 dni, a dla długotrwałej niepełnosprawności, okres oczekiwania 60 dni.

Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do tego, ale jeśli nie, można uzyskać wszystkie potrzebne formularze ze strony PPR Healthcare Staffing.

Przerwę od Pielęgniarstwa Travel

Nie rezygnuj teraz! Niezależnie od tego, który właśnie rozpoczął swoje życie w podróży pielęgniarstwa lub byłeś na niego od wieków, ważne jest, aby zachować na to. Tak, to może być trudne, aby nieustannie się przenieść i przyzwyczaić się do jeszcze innego miasto. Może znalazłeś kogoś wyjątkowego i jesteś niechętnie przejść jeszcze raz, a może po prostu chcesz osiąść gdzieś. Jeśli czujesz się nieco gorzej na zużycie, może być tak, że po prostu trzeba wakacjami! Opieki Travel jest zajęty, wyczerpująca praca, która wymaga dużych umiejętności i wiedzy. Każdy potrzebuje wakacji teraz i potem, a będziesz zaskoczony, jak odświeżony czujesz, kiedy nadszedł czas, aby wrócić do pracy.

Jeśli już zaangażowany w podróży pielęgniarstwa na chwilę, prawdopodobnie szybko zdali sobie sprawę, jak łatwo jest, aby zaoszczędzić pieniądze. Z PPR Healthcare Rekrutacja dbanie o wielu dużych wydatków (licencji, mieszkaniowych, turystycznych, itp), prawdopodobnie wystąpił z inicjatywą utworzenia trochę skarbonkę dla siebie. To świetna wiadomość! Oprócz planu na emeryturę, ważne jest też, aby zaplanować wakacje i czasu chorego. Podczas PPR Healthcare Rekrutacja oferuje kompleksowe korzyści i 401K pakiet, trzeba wziąć pod uwagę, że może trzeba mieć dobry staroświecki przerwę w pewnym momencie. Jeśli zaoszczędzone kilka tygodni o wartości wynagrodzeń, można pozwolić sobie, że bardzo potrzebne przerwę.

Porozmawiać z swoim rekrutację PPR Healthcare Staffing i zaplanować trochę "Twój czas" w harmonogramie.

Praca dla absolwentów pielęgniarstwa

Istnieje duża szansa, że ​​nie dostał swojej edukacji pielęgniarskiej po prostu tak, że można nosić wygodne ubrania przez cały dzień. Szkolenia Pielęgniarstwo jest ciężka praca i zajmuje ogromne zaangażowanie czasu, energii i pieniędzy. Kiedy w końcu się, że dyplom pielęgniarski, to powód do świętowania. Gdy wszystkie boom zamiera, jesteś wtedy w obliczu trudnej rzeczywistości mając na znalezienie pracy.

W Stanach Zjednoczonych, znalezienie pracy pielęgniarki nie powinno być trudne. Jeśli mieszkasz poza USA, ale mam nadzieję dostać się do podróży pielęgniarstwa, należy wiedzieć, że istnieje około 12.000 do 14.000 pielęgniarek przyjmowanie zleceń międzynarodowych podróży opieki w Stanach Zjednoczonych każdego roku! Aby przyłączyć się do trendu, odwiedź PPR Healthcare Staffing wskazówki. To może być bardzo dobrze okazja ty i twoja rodzina szukali, aby rozpocząć nowe życie. PPR Healthcare Rekrutacja pomoże Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci zacząć.

Teraz, jeśli jesteś Amerykaninem absolwentem programu opieki, podróżować pielęgniarstwa ma mniej opcja dla Ciebie. Początkowo może trzeba uzyskać co najmniej rok doświadczenia w pracy w otoczeniu medycznym, ale kiedy już podstawowe doświadczenia, pod pasem, rozważyć zastosowanie do prac pielęgnacyjnych przez PPR podróży Healthcare Staffing. Jeśli twoim celem opieki było dbać o tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe, to tylko może być droga. Z podróży pielęgniarstwa, nigdy nie wiesz, gdzie będziesz skończyć i jakie możliwości dostaniesz!

Podróż Pielęgniarka Praca - Od czasu do trwałej części

Za każdym razem, pozwalają okazję uświetnić swoje życie, jesteś również pozwalając drzwi otworzyć wokół ciebie. Podróż pracy pielęgniarki mają wielkie wyróżnienie dając pielęgniarek okazję do zaprezentowania swoich specjalnych umiejętności w całym kraju. Jeśli ostatecznie szuka stałej pracy, podróży pracy pielęgniarki mogą dostosować Ci odpowiednich kontaktów, aby się stało.

PPR Healthcare Rekrutacja przede wszystkim oferuje tymczasowe miejsca pracy dla wykwalifikowanych osób chcących podjąć zatrudnienie podróży pielęgniarki. Chodzi o to, aby wypełnić zapotrzebowanie w przemyśle, gdzie, co może być w kraju w danym czasie. Ludzie, którzy mają ich zabytki ustawić na stałe zatrudnienie i lukratywną karierę mieć oczy i uszy otwarte. Oni schmooze z właściwymi ludźmi, zostawić CV na biurkach i zrobią wszystko, aby zaprezentować każdy talent pielęgniarską w swoim repertuarze.

Praca w podróży pielęgniarki pracy może być postrzegana jako nic więcej niż szereg zadań krótkoterminowych lub możliwość uzyskania stopę w drzwi prestiżowej klinice. Następnym razem, kiedy podjąć pracy podróży pielęgniarki, rozejrzeć i zadać sobie pytanie, czy to jest, gdy chcesz pracować na stałe. Jeśli tak, pokaż im, co masz i trzymajcie kciuki. Kto wie? Tylko to może być początek stałej pracy.

Stypendialne: Pielęgniarstwo Stypendia Porady

Stypendia dla Majors Pielęgniarstwa

Brakuje pielęgniarek w tym kraju, a dla studentów zainteresowanych dostaniem się w dziedzinie pielęgniarstwa, jest wiele stypendiów dostępne.

• Fundacja Stowarzyszenia Pielęgniarek Narodowy Student ma stypendium dla studentów, którzy utrzymują pewną GPA.
• Biuro Health Professionals oferuje stypendia dla pielęgniarek.
• ACORN Fundacja oferuje stypendia dla studentów zainteresowanych w realizacji opieki.

Stypendia Farmaceuci mniejszości

Oprócz standardowych stypendiów oferowanych przez studentów pielęgniarstwa, jest wiele stypendiów oferowanych studentom mniejszościowych.

• Chi Eta Phi Sorority Inc, oferuje stypendia na wszystkich poziomach dla studentów mniejszości opieki.

• Stowarzyszenie Pielęgniarek Narodowy Alaska Native American Indian ma stypendia dla 10 studentów chcących studiować pielęgniarstwo.

• Krajowe Stowarzyszenie Pielęgniarek Czarny oferuje "Pielęgniarka Roku" stypendium do członka w dążeniu do stopnia.

Stypendia koncentracyjne

Studenci, którzy są organizowane wystarczy wiedzieć, co dziedzinie pielęgniarstwa chcą wykonywać mają dodatkową zaletę. Wiele organizacji oferuje pełne stypendia dla studentów, aby wprowadzić swoje pole.

Od ER do Pediatrii, porodu do Onkologii, są stypendia tam. Kontakt z agencją, która nadzoruje każde pole jest dobrym miejscem do rozpoczęcia, patrząc na stypendium.

Programy spłaty

Program spłaty nie jest stypendium lub inny pakiet pomocy finansowej dla studentów, jest to program zaprojektowany, aby pomóc pielęgniarkom po skończeniu studiów. Programy te są licencjonowane, aby pomóc osobom spłacić swoich kredytów.

Programy spłacić część zaległych kredytów studenckich w zamian za pracę w mało obiektów lub w obszarach o słabej opieki zdrowotnej. Odsetek kredytu jest wypłacana, a ilość czasu pielęgniarka ma obowiązek zatrzymać się w okolicy lub przy obiekcie jest bardzo zróżnicowana. Niektóre organizacje, które oferują programy spłaty są:

• spłaty kredytu i pielęgniarki Program Stypendialny
• National Health Service Corps
• Edukacja Opiekunki Program Spłata pożyczki (sponsorowana przez Biuro Zdrowia Zawodów).

ROTC Stypendia Pielęgniarstwo

Jeśli wiesz, że chcesz być pielęgniarką, Armia ROTC oferuje doskonały program, który daje czesnego pomocy. Program ROTC oferuje 2, 3 i 4 rocznych stypendiów dla studentów studiów licencjackich karmiących.

Skontaktujemy się z Tobą wytyczne konsularne lub przedstawiciel ROTC, aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących wielu zalet tego programu.

Pielęgniarka: Pielęgniarstwo Historia Porady

Historia Czarnych Pielęgniarek

Mary Eliza Mahoney 1845-1926

Była pierwszą Afro-Amerykanką pielęgniarka w USA Mary Eliza Mahoney jest znany nie tylko dla jej wyjątkowej kariery osobistej opieki, ale także dla jej przykładowych składek do lokalnych i krajowych organizacji zawodowych. Mahoney inspirowane zarówno pielęgniarek i pacjentów z jej spokoju, spokojne efektywności i niestrudzoną współczucia. Pacjenci zwykle przez Mahoney w całej swojej karierze dał świadectwo jej świecące eksperta i czułą opieką. Ukończyła Szpitala w Nowej Anglii dla kobiet i dzieci Szkole Pielęgniarek w 1879 roku.

Była jedną z trzech osób w klasie, aby zakończyć rygorystyczny program 16 miesięcy. W 1909 roku Mary Eliza Mahoney dał Powitanie na pierwszej konferencji Narodowego Stowarzyszenia Pielęgniarek (Graduate kolorowy) NACGN.

Mężczyzna Historia Pielęgniarstwo

Jednym ze znanych pielęgniarz przeszłości był James Derham. Był African American człowiek, który pracował jako pielęgniarka w Nowym Orleanie w 1783 roku był w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić swoją wolność od niewolnictwa. On udał się na pierwszy Afroamerykanin lekarz w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna Pielęgniarki z przeszłości

Słynny pielęgniarz w historii był Walta Whitmana (1819-1892), poeta i pisarz, pracował jako wolontariusz w szpitalu pielęgniarki w Waszyngtonie, w czasie wojny secesyjnej. Nagrał swoje doświadczenia w zbiór wierszy o nazwie "DRUMTAPS" w swoim dzienniku: "DNI próbki i COLLECT".

Mężczyzna Pielęgniarki z przeszłości

Jeden pielęgniarz w historii był Fray (Fra) Juan de Mena. Był pierwszym amerykańskim pielęgniarka siedemdziesiąt lat zanim Pielgrzymi wylądował na Plymouth Rock. Fray (Fra) Juan de Mena uległ uszkodzeniu u Południowej Texas Coast. On jest po raz pierwszy zidentyfikowany pielęgniarka w to, co było później stać się Stany Zjednoczone.

Znani pielęgniarzy

St. Kamil de Lellis (1550-1614) założył Zakon Pielęgniarstwo Ministrów chorych. Ludzie o tym aby opiekował się umierającym, ludzi dotkniętych zarazą i alkoholików. Św Kamila otworzył szpital dla alkoholików w Niemczech. St. Kamil de Lellis
urodził się w Bacchianico, Neapolu w 1550 roku i zmarł w Rzymie 14 lipca 1614.

Więcej Znani Pielęgniarki w historii

Rufaidah bint Sa'ad był pionierem pielęgniarstwa w islamie. Mieszkała w czasie Proroka Muhammada (pzn) w wieku 1 AH / 8 wieku ne. Jej pełne imię to Rufaidah bint Sa'ad plemienia Bani Aslam z konfederacji plemiennych w Chazradż Medyny. Urodziła się w Yathrib przed migracją Proroka Muhammada (pzn). Była jedną z pierwszych osób w Madina do przyjęcia islamu i był jednym z Ansar kobiet którzy przyjęli Proroka po przybyciu do Medyny.

Amerykańskie Stowarzyszenie Historii Pielęgniarstwa

Amerykańskie Stowarzyszenie Historii Pielęgniarstwa (AAHN) jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w historii pielęgniarstwa. Założona w 1978 roku jako historyczną grupą metodologii, celem stowarzyszenia jest wspieranie znaczenie historii jako istotne dla zrozumienia przeszłości, definiując prezent, i wpływania na przyszłość pielęgniarstwa.

Mężczyzna Historia Pielęgniarstwo

Jan Ciudad (1495-1550) założycielka zakonu braci św Jana Bożego lub Braci Miłosierdzia (1538). Otworzył szpital w Grenadzie i zapytał grupę przyjaciół do pomocy w opiece nad chorymi psychicznie, bezdomni, kalekich, derelicts i opuszczonych dzieci. Mężczyźni tego celu również odwiedzał chorych w ich domach.

Krajowe Stowarzyszenie Pielęgniarek latynoskich

Krótka historia latynoskich pielęgniarek - National Association of Hispanic Pielęgniarek (NAHN) została założona w 1975 roku przez Ildaura Murillo-Rohde, PhD, RN, ND, faan. To ewoluowały z komitetu ad hoc z klubu hiszpańskojęzycznych / nazwisku hiszpańskich Nurses ', który powstał w czasie konwencji American Nurses Association w San Francisco w 1974 roku W 1976 roku organizacja została Krajowe Stowarzyszenie hiszpańskojęzycznych / hiszpański -Surnamed Pielęgniarki, które zostało przemianowane w National Association of Hispanic Pielęgniarek w 1979 roku.

Pielęgniarki mundury Historia

W 1950 roku w Wielkiej Brytanii opieki wybucha w życiu, jak służba zdrowia wstaje i działa. "Złoty wiek Uniform" zaczyna. Jak szpitale stały się cieplejsze, krótkie rękawy i pielęgniarki, którzy wydają swoje toczą długie rękawy się zacząć nosić rękawami lub fanaberie, aby ukryć swoje zwinięte rękawy. Fartuchy Bib-przednie zastąpiono również starsze fartuchy.

Znani Pielęgniarki w historii

Susie Walking Niedźwiedzia Yellowtail był pierwszym amerykańskim Indian absolwent zarejestrowany pielęgniarka, w pełni przygotowane do realizacji swojego marzenia o poświęcając swoje życie pomagając Native American narodów. Susie ukończyła formalnego wykształcenia poprzez szkolenie w Franklin County Memorial Hospital w Northfield i ćwiczeń w Boston City Hospital. Jeden z najbardziej cenionych wyróżnień Susie została przyznana w 1978 roku, kiedy to Amerykańskie Stowarzyszenie Indian Pielęgniarki nazwie ją "Babcia z Indian amerykańskich pielęgniarek."

Historia Umundurowanie Pielęgniarstwa

W 1860, Nightingale Szkolenia Szkoła Pielęgniarek otwiera w Szpitalu Świętego Tomasza w Londynie. Pielęgniarstwo jest ujmowane jako honorowy zawodu. Pielęgniarki mundury tendencję do prawie piętro długości sukienki z bardzo długa bezrękawniki typu białych fartuchach (nie były one lubią fartuchy bib-przed 1950, ale miał boczne pasy, którzy chodzili na ramiona), suknie miał długie rękawy z wykrochmalone białe kołnierzyki i mankiety. Niektórzy z nich nakrochmalony łuki na szyi zamiast. Czapki były falbankami i często przechowywane na miejscu przewiązkami pod brodą.

Federalna ustawa o reinwestycji pielęgniarki

W odpowiedzi na krajowym braku opieki, pielęgniarka reinwestycji Ustawa federalna z 2002 roku została podpisana do prawa w sierpniu 2002 roku Ustawa zmienia tytuł VIII ustawy o Służbie Zdrowia Publicznego i dopuszcza nowe programy w celu zwiększenia liczby wykwalifikowanych pielęgniarek i jakości opieki usługi w USA finansowania wdrażania nowych programów zostało zawłaszczone przez Kongres w lutym 2003 r.

Federalna ustawa zapewnia pielęgniarka reinwestycji organu ds stypendiów i spłat pożyczek dla studentów pielęgniarstwa i ogłoszeń publicznych do promowania kariery opieki. Senat ustawa zawiera również organ do stypendiów i innych podporach dla studentów pielęgniarstwa, dotacji promujących kryteria magnesem dla najlepszych praktyk w administracji pielęgniarskiej, finansowanie rozwoju wydziału, programów szczeblach kariery i finansowanie pobytów dla specjalności pielęgniarskich.

Więcej Historia pielęgniarki Uniform

Od 1914-1918, wojna światowa przynosi do domu znaczenie pracy Florence Nightingale i wzmacnia znaczenie pielęgniarek wojskowych, takich jak Imperial Służby Królowej Aleksandry Nursing (QAINS) i Royal Naval Służby Nursing Królowej Aleksandry (QARNNS). Pielęgniarki są sobie tippetts, krótkie ramię, obejmujące peleryny, które zawierają odznaki lub pasków oznaczających ich szeregi.

Znani Pielęgniarki w historii

Florence Nightingale
1820-1910

Była brytyjska unitarne i pielęgniarka, która opiera się pielęgniarstwo jako nowoczesnego zawodu. Była także matematykiem. Pionierem w dziedzinie pielęgniarstwa, założyła się jako kompetentny administrator opieki podczas wojny krymskiej, gdzie jej nacisk na warunki sanitarne obniżenia śmiertelności znacznie. Florence Nightingale nadal rozwijać pole w późniejszych latach, zapewniając lepszą służbę zdrowia i możliwości dla kobiet w tym samym czasie.

Nazywała się "Dama z lampy." Zrobiła historię z jej pracy pielęgniarskiej w wojnie krymskiej i pomógł wstrząsnąć dziedzinie medycyny. Jej opinie na temat kobiet-lekarzy i jej wynalezienia wykresu kołowego są wliczone.

Więcej Znani Pielęgniarki w historii

Ethel Fenwick był pierwszą pielęgniarką na pierwszej na świecie Pielęgniarstwa zarejestruj. Była również założycielem British Journal of Nursing w 1893 roku, a założycielem i 1 prezes Międzynarodowej Rady Pielęgniarek.

Pielęgniarstwo Stopień: RN do BSN Porady online

Kto powinien rozważyć RN do BSN Stopni Online

Jeśli jesteś Registered Nurse, który ma dyplom wyższej uczelni lub otrzymały dyplom szkoły akredytowane przez National League of Nursing akredytacji Komisji, RN do stopnia BSN może być dla Ciebie. Jeśli chcesz, aby ukończyć poziom twojego licencjata, ale nie mają czasu, aby wrócić do szkoły w pełnym wymiarze godzin, online stopnia jest chyba najlepszym wyborem.

Większość RN do stopni BSN są przeznaczone dla pielęgniarek, które już pracują w polu, ale chce zakończyć ich stopnia. Szkoły, które oferują RN programów BSN online, aby zrozumieć, że stopień powrotu do szkoły jest ogromnym poświęceniem czasu, który może być uciążliwe dla większości profesjonalistów pracujących. Stopni Online daje możliwość studiowania na własnym harmonogramem dnia i nocy, oraz kompletnych kursów kiedy można.

Ponadto, większość szkół oferujących RN do BSN stopni internetowych dają możliwość uczestniczenia w przyspieszonym programu, więc można zarobić swój stopień w krótszym czasie ci. Niektóre programy również daje kredyt do pracy zostało to już zrobione, dodatkowo zmniejszając swoje zaangażowanie czasu.

Co Zajęcia weźmiesz For A RN do BSN stopnia

Patrząc na RN do BSN programów studiów w trybie online, upewnij się, aby spojrzeć na kursy można się spodziewać podjęcia. Niektóre rodzaje kursów można znaleźć na planie:

• kursy kształcenia ogólnego - są to kursy ogólne, takie jak historia i angielskim, które należy podjąć, aby zakończyć swój stopień

• Zarządzanie kursy Pielęgniarstwo - kursy zarządzania opieki pomoże w biurze i administracji szpitala pracy lekarza

Pielęgniarstwo • Społeczność Zdrowie - koncentruje się na kwestiach zdrowotnych społeczności

• Badania Pielęgniarstwo - koncentruje się na badaniach ilościowych i jakościowych w zawodzie pielęgniarki

• Bezpłatne Terapie - skupia się na niekonwencjonalnych metod leczenia i terapii uzupełniających

Korzyści z RN do BSN Studia online

Decydując się realizować stopień twojego licencjata, masz kilka opcji. Możesz wybrać tradycyjne programu realizacyjnego na terenie kampusu, lub możesz wybrać RN do BSN programu online. Ale jakie są korzyści z programów internetowych?

• Praca w swoim własnym tempie. Większość programów online, będzie można też wybrać kursy zgodnie z harmonogramem i zrobić swoją pracę, kiedy tylko możesz. Jest to korzyść, jeśli jesteś zajęty z pracy lub rodziny.

• Badanie z domu. Programy Online pozwala wykonać pracę w zaciszu własnego domu, bez konieczności dojeżdżania do kampusie uczelni.

• Zapoznaj się z technologią. Większość RN do BSN programów online użyciu najbardziej nowatorskie internetowej technologii w celu dostarczania treści kursu do swoich uczniów; poprzez udział w jednym z tych programów, będzie poznanie technologii w tym samym czasie, co pielęgniarstwa.

• Naucz się samodyscypliny i motywacji. Ponieważ będziesz pracować we własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem, nie ma tradycyjnego odpowiedzialności, jak w otoczeniu klasie. Będziesz poprawić samodyscypliny i motywacji przez pracę na stopień online.

Wymagania kliniczne Dla RN Uniwersytetu Południowej do BSN stopnia

Gdy uczysz się dla BSN w South University Online, weźmiesz wszystkie zajęcia on-line za pośrednictwem Internetu. Nadchodzi czas, jednak, gdy trzeba umieścić wiedzy w klasie do użytku ćwiczyć swoje nowo odkryte umiejętności; to jest, gdy składnik kliniczne programu przychodzi.

Aby wypełnić swoje wymagania kliniczne, można pracować z Uniwersytetu Południowej znaleźć placówki medycznej blisko Ciebie, w którym można pracować. Ten typ części klinicznej sprawia, że ​​program jak najbardziej elastyczny, a jednocześnie pozwala zdobyć praktyczne doświadczenie w sytuacjach zawodowych rzeczywistych.

Rama czas uzyskania Mój RN do BSN Online Degree

RN różnych szkół "do BSN stopni internetowych będą różne ilości czasu, aby zakończyć. Od RN do BSN programów online są dla zajęty pracy zawodowej pielęgniarki, ale możesz być pewien, że programy są przeznaczone do jak najszybciej zakończona.

Jeśli pracował w sposób ciągły, najbardziej RN do BSN stopni internetowych może być zakończona w około 1,5 lat. Czas na stopień może być szybciej lub wolniej, w zależności od tego ile punktów można zabrać ze sobą do programu, a jeśli zdecydujesz się na studia w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin.

Wiele RN do BSN programów studiów w trybie online, w przeciwieństwie do innych rodzajów programów, nie ma limitu czasowego na swoich klasach. Podczas gdy niektóre MBA i inne kursy online będzie "wygasają" po pewnym czasie (zazwyczaj około 5 lat), najbardziej RN do BSN programów online pozwoli Ci pracować tak długo, jak trzeba w swoim własnym tempie.

Ile RN do BSN Online Degrees koszt

Wszelkie studiów kosztuje, a RN do BSN stopni online są różne. Każda szkoła ma inne koszty czesnego, więc upewnij się, że badania, aby dowiedzieć się, która szkoła jest w swoim budżecie. Zazwyczaj RN do BSN stopni internetowych są wyceniane za godzinę kredytową, a większość programów semestrze zajęcia dla 3 godzin kredytowych są. Dla szkół państwowych, mieszkańcy zazwyczaj płacą mniej za godzinę kredytową niż tych uczniów znajdujących out-of-state.

Koszty godzin kredytowych może wynosić od około 110 dolarów za rezydenta w-stanie szkole publicznej do 400 $ dla szkoły prywatnej. Ponadto, nie są zazwyczaj rejestracji kosztów każdego semestru (które mogą mieć pojemność od $ 7 do 20 $) oraz różne koszty związane ze studiami klinicznych. Jeśli czesne za RN do stopnia BSN brzmi wygórowane, zrelaksować. Większość programów oferuje stypendia i / lub pomocy finansowej dla wykwalifikowanych studentów; sprawdzić, czy program jesteś zainteresowany ma, i to, co jest wymagane, aby kwalifikować.

RN do BSN Online stopnia na Uniwersytecie Południowej Wymagania wstępne

Jeśli myślisz o zastosowaniu w South University Online, musisz wiedzieć, jakie są wymagane warunki. Oto lista rozważań wstępnych:

 • Ważne prawo RN lub dyplom pielęgniarski z akredytowanego programu RN
 • Stenogramy z poprzednich szkół uczęszczał
 • Listy polecające
 • Opłata za rozpatrzenie wniosku
 • Esej aplikacji, podając swoje zawodowe doświadczenie, cele i cele

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem, można również oczekiwać, aby być zobowiązany do podjęcia TOEFL, Test z angielskiego jako języka obcego, do testowania znajomości języka.

Jak otrzymasz wsparcie w RN do BSN Kursy Online

Studiowanie w swoim własnym tempie w zaciszu własnego domu jest bardzo korzystne z programu studiów on-line - to jest, aż trzeba w czymś pomóc. W RN do BSN programów studiów w Internecie, większość szkół oferuje szereg opcji wsparcia dla swoich uczniów.

Niektóre mają audycje, gdzie rzeczywiście można wchodzić w interakcje z profesorów. Inni mają biuletyn oprogramowania płyty, podobnie jak tablica lub WebCT, które pozwala na interakcję z innymi studentami, poprzez wiadomości. Niektóre szkoły mają wymagania rezydencyjnych, które pozwalają na sieci z innymi studentami i profesorami każdego semestru. I prawie wszystkie szkoły mają infolinie lub wsparcie e-mail możesz zadzwonić lub skontaktować się w razie wystąpienia problemów technicznych.

W skrócie, studia on-line nie muszą być całkowicie samotne wysiłki; większość szkół dołoży wszelkich starań, aby wesprzeć swoich uczniów.

Warunki uzyskania RN do BSN Studia online

Na każdym kierunku studiów, online lub inną, zwykle są to wymagania wstępne trzeba spełnić, aby zostać uznane za wstęp. RN do BSN programów studiów w Internecie nie są wyjątkiem. Wymagania wstępne różnić w zależności od szkoły, ale w ogóle można spodziewać następujące wymagania:

• Stenogramy z poprzednich szkół uczęszczał

• Listy polecające

• Opłata za rozpatrzenie wniosku

• esej aplikacji, podając swoje doświadczenie zawodowe, cele i cele

• kopia państwa RN uzyskaniu pozwolenia

Ponadto, niektóre programy wymagają dowodu doświadczenia zawodowego przez co najmniej rok. Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem, można również oczekiwać, aby być zobowiązany do podjęcia TOEFL, Test z angielskiego jako języka obcego, aby sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego.

Wymagania dotyczące miejsca zamieszkania RN do Stopni BSN

Niektóre programy mają wymagania dotyczące miejsca zamieszkania ich RN do BSN programów online; taki wymóg może pracować do świadczenia lub nie, w zależności od tego, co szukasz w programie. Programy, które mają wymagania rezydencji mają zazwyczaj studenci przychodzą na uczelni, kiedy zaczynają ich studiów, spotkać profesorów i kolegów studentów. Następnie mogą wymagać od studentów, aby wrócić co roku lub co semestr, na na terenie kampusu seminariów, socjalne i spotkań. Jeśli jesteś osobą społeczną, która rozwija się na znajomości z innymi studentami i otrzymywanie wsparcia w osoby, Program z wymogu stałego pobytu może być dla Ciebie. Jeśli jednak jesteś już pracę i mają inne zobowiązania, które sprawiają, że trudno, aby spełnić wymóg stałego pobytu przez program, a następnie rozważyć program bez wymogu.

Co Zajęcia weźmiesz w RN South University Online do programu BSN

Podczas uczestniczących w RN South University Online do BSN stopnia on-line, można mieć różne zajęć wzmocnić i poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Niektóre typy klas są:

 • Ogólne kursy edukacyjne - być może trzeba brać udział w kursach, jak historii i angielskiego, aby zakończyć swój stopień
 • Pielęgniarstwo kursy zarządzania i szkoleń - wspierać swoich umiejętności zawodowych, można skorzystać z kursów w zakresie zarządzania i szkolenia
 • Badania Pielęgniarstwo - będzie koncentrować się na badaniach ilościowych i jakościowych w zawodzie pielęgniarki, aby zwiększyć wartość swojego pracodawcy
 • Bezpłatny Terapie - trend w pielęgnacji branży zdrowia jest dziś medycyny komplementarnej i alternatywnej, więc można dowiedzieć się o tych technik, aby być na bieżąco z trendem

Korzyści z Uniwersytetu Południowej RN do BSN Studia online

RN Uniwersytetu Południowej do BSN programu zakończenia oferuje wiele korzyści dla profesjonalnej pielęgniarki. Oto niektóre z nich:

 • Możesz pracować we własnym tempie. Z programu internetowego Uniwersytetu Południowej, można wybrać kursy zgodnie z harmonogramem, a zakończyć swoją pracę, kiedy tylko możesz. Jeśli masz w rodzinie lub zobowiązań pracy, elastyczność jest doskonała.
 • Studia z domu. Program Uniwersytetu Południowej pozwala wykonywać swoją pracę w zaciszu własnego domu, bez konieczności dojeżdżania do kampusie uczelni. Ten zmniejszają ilość czasu trzeba spędzić na stopniu jako całość
 • Doskonalić umiejętności z technologią. RN South University Online do BSN programu internetowego korzysta z najnowocześniejszych technologii komunikacyjnych w celu dostarczania treści kursu do swoich uczniów. Podczas udziału w programie internetowym, będzie poznanie technologii w tym samym czasie, co pielęgniarstwa
 • Doskonalić swoje motywacji i dyscypliny. Programy online są doskonałe na ich elastyczność, ale nie masz tradycyjne odpowiedzialności, jak w otoczeniu klasie. Poprzez motywować siebie i utrzymać się na torze, podczas gdy zarabiać BSN, można poprawić samodyscypliny i motywacji

Co będziesz studiował Z RN do BSN Studia online

Gdy rozpoczęciem studiów, dobrze jest wiedzieć, jakiego rodzaju kursów będzie podjęcie w czasie nauki. RN do BSN stopni online są różne. Jakie tematy będą się uczyć w trakcie RN do BSN studiów w trybie online?

Oczywiście, programy różnych szkół "skupić się na różne tematy. Ale ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać, aby studiować takie tematy, jak opieka paliatywna, uzupełniających metod opieki i opieki zdrowotnej, wielokulturowej pielęgniarstwa, umiejętności zarządzania, podstaw naukowych opieki i globalnych problemów ochrony zdrowia i polityki.

Przy wyborze RN internetowego do stopnia BSN, sprawdzić wymagania kursu i upewnij się, że są interesujące dla Ciebie; Programy różne szkoły "mogą skupić wokół różnych tematów, więc upewniając temat jest dla Ciebie interesująca jest niezbędna.

Długość RN do BSN stopnia

Od RN do BSN programu on-line w South University Online jest przeznaczony do pracy zawodowej pielęgniarki, możesz mieć pewność, że program jest przeznaczony do uzupełnienia w tak mało czasu jak to możliwe.

Dla większości kandydatów, Uniwersytet Południowej RN do BSN online stopnia można ukończyć w około 2 lat, jeśli pracował w sposób ciągły. Uniwersytet Południowej ma możliwość przyspieszonej, 5 ½ zajęć tygodniowo; Jeśli wybierzesz tę opcję, można uzyskać stopień w ciągu zaledwie 1,5 roku. Kredyty i wcześniejsze kredyty pracy mogą także zminimalizować czas będziesz musiał wydać na program.

Zaliczenia na doświadczenie w pracy z Uniwersytetu Południowej

RN South University Online do BSN stopnia zaawansowania jest zaprojektowany z ruchliwego zawodowej pielęgniarki w umyśle. Aby zminimalizować czas zajmie Ci zarobić swój stopień, można otrzymać kredyt do stażu pracy lub wcześniejszych kursów już podjętych w South University Online ..

Na Uniwersytecie Południowej, można zarobić nawet do 45 godzin kredytowych dla Twojej poprzedniej pracy RN. Jeśli masz sporo doświadczenia w jednym miejscu, nie ma sensu w podejmowaniu zbędnych zajęcia w tej dziedzinie. W ten sposób, można zwolnić czasu nauki do nauki nowych umiejętności i pojęć.

Można również ubiegać się otrzymać kredyt dla poprzednich klas transferu już podjętych na Uniwersytecie Południowej. Zajęcia wziął na najlepszej drodze do stania jednostki stowarzyszonej RN może liczyć, lub jeśli rozpoczął program BSN, może być w stanie uzyskać kredyt dla tych klas. Praca z przyjęć doradców, aby zobaczyć, jaki rodzaj kredytu, że jesteś uprawniony do.

Biorąc pod uwagę, A RN do BSN Studia online

Jeśli jesteś już RN ze stopnia lub dyplomu pielęgniarskiego jednostki stowarzyszonej, następnym krokiem w edukacji jest otrzymać swój stopień BSN z South University Online.

Uniwersytet Południowej RN do BSN programu przeznaczona jest do zakończenia pielęgniarek pracujących, którzy chcą zakończyć ich stopnia. South University rozumie, że powrót do szkoły jest ogromnym poświęceniem czasu i może być uciążliwe dla większości profesjonalistów pracujących. Online stopnia daje możliwość studiowania na własnym harmonogramem dnia i nocy, oraz kompletnych kursów kiedy można.

Uniwersytet Południowej oferuje również przyspieszony RN do programu BSN, oferując 5 ½ zajęć tygodniowo i pozwala otrzymać swój stopień w ciągu zaledwie 1 ½ roku. Użytkownik może również być w stanie dostać się do 45 godzin kredytowych pracy RN już zakończone, jak i kredytów dla ostatnich klas już podjętych.

Koszt RN do BSN Programu w South University Online

Jeśli zdecydowaliśmy się realizować swój stopień RN online w South University Online, będziesz chciał wiedzieć, ile to będzie kosztować.

RN South University Online do programu BSN kosztuje 280 dolarów za godzinę kredytowej, więc klasa cztery kredytowej godzina będzie kosztować 1120 dolar. Istnieje również 50 dolarów opłaty za zgłoszenie.

Uniwersytet Południowej oferuje stypendia i pomoc finansową dla wykwalifikowanych studentów, przyczyniając się do programu dopasowanie w niczyjej budżetu. Są to kredyty, fundusze pracy, badania, i dotacje, które pomogą uczynić program bardziej przystępne.

Wsparcie techniczne i zawodowe w RN Uniwersytetu Południowej do Kursy BSN Online

RN South University Online do BSN programu realizacji jest elastyczny, ponieważ można uczyć się w swoim własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem w zaciszu własnego domu. Ale co się stanie, gdy trzeba pomóc?

RN Uniwersytetu Południowej do BSN studiów online oferuje szereg opcji wsparcia dla swoich uczniów, zarówno zawodowo, jak i technicznym. Możesz wchodzić w interakcje ze studentami i profesorami z technicznego oprogramowania komunikacyjnego, jak emisje internetowe, oprogramowanie tablicy ogłoszeń lub czatów.

Aby uzyskać pomoc techniczną, Uniwersytet Południowej ma płyty, gdzie można zadać pytania dla osób wsparcia technicznego, można też e-mail wspierać Cię, jeśli masz problemy techniczne.

South University Online dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć swoich uczniów, co ich program w Internecie trochę mniej samotnym wysiłku.

Decydując, czy RN do BSN stopnia na Uniwersytecie Południowej Dla Ciebie

Decydując się na powrót do szkoły to poważna decyzja, jak decyzja o tym, gdzie się udać. RN South University Online do programu BSN jest elastyczne i wygodne; zajrzeć do tych punktów, aby zobaczyć, czy jest to odpowiedni program dla Ciebie.

 • Czy potrzebny jest elastyczny program? Program South University Online jest dostarczany wyłącznie za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu można łatwo dostosować studiuje około napięty harmonogram
 • Chcesz wymogu stałego pobytu? Niektóre szkoły wymagają od swoich studentów online, aby dojść do kampusu raz lub dwa razy w roku, co może być trudne z obowiązków pracy i rodziny. Uniwersytet Południowej nie ma wymogu stałego pobytu, dzięki czemu można wykonać wszystkie kursy akademickie w zaciszu własnego domu
 • Czy trzeba zakończyć klinicznej komponentu blisko domu? Uniwersytet Południowej pozwoli Ci pracować z placówki medycznej blisko was zorganizować składnik kliniczne, ułatwiając programu i bardziej elastyczne niż programy, które wymagają, aby zakończyć swój składnik kliniczne w pobliżu lub na terenie kampusu
 • Czy możesz sobie na to pozwolić? Jeśli są w budżecie, Uniwersytet Południowej jest cenowo opcja. Za kredyt opłaty godzin to 262 dolarów za godzinę kredytu, a pomoc finansowa jest dostępna

RN do BSN Online Stopień studiów

Po uruchomieniu programu RN do BSN zakończenia w South University Online, możesz być zainteresowany wiedząc, jakie rodzaje kursów będziesz przyjmujących.

Na Uniwersytecie Południowej, można oczekiwać, aby studiować takie tematy, jak opieka paliatywna, uzupełniających metod opieki i ochrony zdrowia, umiejętności zarządzania, podstaw naukowych opieki i globalnych problemów ochrony zdrowia i polityki. Możesz również rozwinąć swoje umiejętności w zakresie nauczania pacjenta, rozwinąć swoje umiejętności krytycznego myślenia i poprawy swoich umiejętności menedżerskich.

RN do BSN programu realizacji w South University Online skupia się na rozwoju swoich umiejętności zawodowych opieki, co pozwala na lepszą opiekę dla swoich pacjentów.

Zaliczenia na Twoje wcześniejsze doświadczenie

RN do BSN stopni internetowych są zaprojektowane z ruchliwego zawodowej pielęgniarki w umyśle. Jako takie, wiele programów oferują kredyt na doświadczenia zawodowego lub wcześniejszych kursów już podjętych, co pozwala skrócić ogólny poświęcenia czasu. Niektóre programy oferują różne kwoty kredytu do stażu pracy RN, co pozwala zrezygnować z niektórych wymaganych kursów, które oferują.

Kredyt ten jest przydatny, jeśli masz sporo doświadczenia w jednej dziedzinie, a klasy w tej dziedzinie byłoby zbędne. Ponadto, prawie wszystkie programy oferują kredyt na poprzednich zajęciach transferu już podjętych. Jeśli rozpoczął program BSN i nie zakończyć, lub miały inne akredytowane klas, można pracować z przyjęć doradców w szkole wybrałeś, aby upewnić się uzyskać kredyt na tych zajęciach.

Decydując Które RN do BSN stopnia jest dla Ciebie

Istnieje wiele różnych RN do BSN stopni internetowych dostępnych dla zarejestrowanych pielęgniarek do ukończenia tytuł licencjata. Ale który z nich jest dla Ciebie? Gdy próbujesz podjąć decyzję, które stosuje się do programów, należy rozważyć następujące pytania:

• Czy istnieje wymóg stałego pobytu? Niektóre programy wymagają od swoich studentów do pobytu na terenie kampusu okresowo, zwykle raz w semestrze. Czy jest to wykonalne dla Ciebie?

• Czy kursy dla Ciebie interesujące? Wiele programów ma "temat", że kursy górnym poziomie krążą wokół; jest to, że motyw coś jesteś zainteresowany poznaniem?

• Czy jest składnikiem kliniczne? Wiele RN programów BSN ma składnik klinicznej; niektóre pozwoli na stworzenie własnego doświadczenia kliniczne w miejscowym szpitalu, albo powie, gdzie się zakończyć swoje kliniczne. Upewnij się, czy wymagają one to drugie, doświadczenie kliniczne jest wykonalne dla Ciebie.

• Ile to kosztuje? Jeśli są w budżecie, upewnij się, czesnego, a jeśli stypendia i pomoc finansowa jest dostępna.

Pielęgniarstwo Stopień: Wnioskodawcy Pielęgniarstwo szkolne Porady

Dobre Kandydaci na Studia na MSN

Po zakończeniu swój stopień BSN, kolejnym logicznym krokiem w edukacji jest, aby zakończyć swój stopień MSN. South University oferuje online programu MSN, który pozwala szybko i we własnym tempie otrzymać swój stopień MSN. Aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem do stopnia South University Online MSN skorzystać z poniższej listy kontrolnej:

 • Masz już swój BSN. Program MSN Uniwersytetu Południowej wymaga już zakończone swój stopień BSN i posiada ważną licencję pielęgniarskiej
 • Musisz mieć conajmniej licencjackich GPA 3,0. Aby zostać przyjętym w programie MSN Uniwersytetu Południowej, trzeba będzie udowodnić, że jesteś dobrym uczniem jako student
 • Wziąłeś chemii uczelni i statystyki. Do programu MSN Uniwersytetu Południowej, trzeba będzie ukończyć jakieś specjalne kursy jak student, takich jak chemia i statystyk. Jeśli nie ukończyłeś tych klas, załatw je w college'u przed zastosowaniem dla MSN
 • Jesteś zmotywowany i chce awansować w swojej karierze. Program Południowy Uniwersytet MSN jest ukierunkowany pielęgniarek, którzy chcą przenieść się do stanowisk kierowniczych lub edukacyjnych; to zazwyczaj muszą wykazać, że są zmotywowani i zainteresowani postęp w swojej karierze przez esej przyjęć

MSN Program przyjęć wymagania Uniwersytetu Południowej

Jeśli jesteś zainteresowany w stosowaniu programu internetowego MSN Uniwersytetu Południowej, tutaj są wymagania trzeba będzie spełnić jako wnioskodawcy:

 • Stopień BSN
 • Ważne prawo opieki w stanie, w którym chcesz ćwiczyć
 • Wszystkie stenogramy z Twoich podyplomowych szkół średnich
 • Wynik do zaakceptowania GRE
 • Listy referencyjne
 • Pisemnej lub w-osoby wywiad
 • Różne kursy warunków wstępnych

Możesz otrzymać pakiet informacji z pełnymi przyjęć wymagania na życzenie za pośrednictwem strony internetowej South University Online jest.

Kto powinien rozważyć Programu Aide pielęgniarki

Jeśli są Państwo zainteresowani włamanie do zawodu pielęgniarki, stając doradca pielęgniarki może być dla Ciebie. Po zakończeniu swojej pielęgniarki aide studiów, zazwyczaj po około roku, można otrzymać CNA lub certyfikat aide biegłego pielęgniarki. Generalnie, wymagania aplikacji dla programów aide pielęgniarki są mniej rygorystyczne niż dla LPN / programu LVN lub programu RN. Skarżący aide pielęgniarki muszą być bo 16 lat, być w dobrym zdrowiu i nie mają wyroki skazujące, mają zdolność do podnoszenia i przemieszczania pacjentów, i mają dobre pojęcie o języku angielskim. Skarżący aide pielęgniarki zazwyczaj lubię pracować z mieszkańcami w długotrwałej opieki, takich jak domy opieki i ośrodkach psychiatrycznych, ponieważ są to rodzaje prac, które doradcy pielęgniarki kwalifikują się do.

Kto powinien Rozważmy LPN / Program LVN

Dobrym rozwiązaniem dla coraz pielęgniarki bez poświęcić cztery lata w stopniu BSN jest stać LPN / LVN, licencjonowana pielęgniarka praktyczne lub licencji zawodowych. Możesz wejść w LPN / programu LVN bezpośrednio z liceum, lub można wybrać, aby wrócić do zarobienia licencji. Oto typowe wymagania wstępne dla kandydatów do programu LPN / LVN:

• Absolwent szkoły średniej lub GED równoważność

• Kursy Warunek takie jak podstawowej matematyki i podstawowym składzie. Zazwyczaj należy wypełnić je z 2,0 GPA / 4.0 lub wyższej

• Stenogramy z twojego liceum lub innych uczelni uczestniczyli

• Referencje

• Wszelkie istotne wyniki oceny wymagane przez szkołę Zazwyczaj można zakończyć program LPN / LVN w około roku, a następnie przyjąć test certyfikacji i otrzymać licencję. Wiele programów są również elastyczne, dzięki czemu można uczyć się w nocy lub w weekendy, co pozwala na utrzymanie pracy, jeśli to konieczne.

Kto powinien wystąpić o MSN Stopień

Niektóre pielęgniarki chcą zrobić kolejny krok w ich edukację i ukończyć studia MSN. Którzy są dobrymi kandydatami do stopni MSN? Oto kilka wskazówek. - Masz już swój BSN. Programy MSN zwykle wymagają, aby mieć ukończone studia BSN i posiadać ważne prawo opieki. - Musisz mieć conajmniej GPA 3,0. Musisz udowodnić, że jesteś dobrym uczniem jako student; większość programów MSN będzie wymagać ich wnioskodawcom RN mieć co najmniej 3,0 w skali 4,0. - Wziąłeś chemii uczelni i statystyki. Musisz ukończyć jakieś specjalne kursy jak student, takich jak chemia i statystyk. Jeśli nie ukończyłeś tych klas, załatw je w college'u przed zastosowaniem. - Jesteś zmotywowany i chce awansować w swojej karierze. Większość programów MSN są ukierunkowane pielęgniarek, którzy chcą przenieść się do stanowisk kierowniczych lub edukacyjnych; to zazwyczaj muszą wykazać, że są zmotywowani i zainteresowani postęp w swojej karierze przez esej przyjęć.

Przeszkody i wyzwania dla RN Wnioskodawców

Możesz myśleć, że jeśli już zdecydują się RN, doradca pielęgniarki lub LPN / LVN, największym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniej szkoły i dowiedzieć się, jak będziesz miał czas, aby poświęcić się do programu. Niestety, to nie może być największym wyzwaniem twarz. Nawet jeśli nie jest krytyczny niedobór pielęgniarek w Ameryce, do trzech czwartych wnioskodawców programów opieki w niektórych szkołach są odrzucane. Powodem jest to, że większość szkół pielęgniarskich mają ograniczone zasoby z powodu braku opieki; nie są po prostu wystarczająco dużo pielęgniarek, które chcą być nauczycielami.

Jednym ze sposobów, aby pomóc obejść selektywności programów opieki jest powoli na swój sposób się po drabinie pielęgniarskiej - pierwszy staje aide biegłego pielęgniarki, a następnie LPN / LVN, a następnie zaczyna swój stowarzyszonej lub licencjat pielęgniarstwa stamtąd. Wiele szkół będzie dać pierwszeństwo wnioskodawcom RN, którzy mają już jakieś szkolenia pielęgniarek pod pasy.

Promując RN Wnioskodawców i pielęgniarek

Pielęgniarstwo jest przedstawiana przez długi czas w telewizji i filmach; ale są pielęgniarki przedstawiana w pozytywnym i dokładne światło? Niektórzy zwolennicy dla pielęgniarstwa zarzucają sposobie pielęgniarki są przedstawiane w mediach, a rozpoczęły kampanie informacyjne w celu poprawy obrazów pielęgniarek.

Na przykład, grupa rzecznictwa kwestionuje sposób pielęgniarki są portretował na popularnym telewizyjnym serialu "Chirurdzy", mówiąc, że lekarze są ci, którzy robią z "ekscytujący" pracę, że pielęgniarki rzeczywiście zrobić w prawdziwym życiu. Zabrali też problem ze sposobu strajk opieki została ukazana w serialu, i rozpoczęły kampanię się pisania na poprawę wizerunku pielęgniarki. Grupa interesu również podjęła problem ze sposobu pielęgniarki są przedstawiane w serialu "ER", w Johnson & Johnson reklamach, a nawet w automatach w Las Vegas nazywane "Kaprysy". Nurse Jeśli jesteś zainteresowany wyrażania swojej opinii, ci może pisać listy do różnych producentów telewizyjnych i multimedialnych w ramach kampanii.

Przyspieszony Program Pielęgniarstwo

Niektóre szkoły pielęgniarskie oferują już przyspieszonych programów opieki, pozwalając wnioskodawców RN, którzy już zarobione tytuł licencjata, aby zarobić na swoje BSN w około roku. Jednak te przyspieszone programy nie są dla każdego; tych wytycznych, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem do przyspieszenia programu opieki.

- Masz już tytuł licencjata. Większość programów wymaga przyspieszonych można już zdobył tytuł licencjata w jakiejś dziedzinie; jeśli nie jest to pole dotyczące nauki, być może trzeba będzie wykonać pewne warunki wstępne, zanim będzie można rozpocząć swoje zajęcia opiekuńcze.

- Jesteś bardzo zmotywowani i dobrym uczniem. Przyspieszone programy opieki są zazwyczaj bardzo konkurencyjne, i musisz udowodnić, że będziesz w stanie obsłużyć żądania długich dni i trudnych kursów.

- Masz środków finansowych. To jest prawie niemożliwe, aby pracować nawet w niepełnym wymiarze czasu pracy, gdy jesteś zapisaną do przyspieszonego programu opieki; w związku z tym, należy być w stanie poświęcić cały swój czas do szkoły i nie mają potrzebę pracy.

Dobrymi kandydatami do RN Uniwersytetu Południowej do BSN Studia online

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę z dyplomem BSN, ale mają napięty harmonogram, może chcesz zastosować do RN Uniwersytetu Południowej do BSN stopnia online.

W South University Online, można zarobić BSN na wygody i własnego harmonogramu. Bierzesz wszystkie zajęcia za pośrednictwem Internetu, i interakcji z innymi studentami za pośrednictwem czatów i systemów BBS. Pomoc techniczna jest dostępna w Internecie i e-mail.

Wymagania dla RN South University Online do stopni BSN są takie same jak dla tradycyjnego RN do programów ukończenia BSN. Dodatkowym wymogiem jest jednak to, że dobrzy kandydaci muszą być wygodne z wykorzystaniem technologii na studia. Również musi być zmotywowany i stanie zorganizować swój czas również.

Nowe wyzwania w RN Wnioskodawców

Jeśli jesteś zainteresowany w stosowaniu się do programu internetowego Uniwersytetu Południowej, albo ich MSN lub RN do stopnia BSN, jakie możesz napotkać pewne wyzwania dla przyjęcia.

Nawet jeśli nie jest krytyczny niedobór pielęgniarek w Ameryce, do trzech czwartych wnioskodawców programów opieki w niektórych szkołach są odrzucane. Powodem jest to, że większość szkół pielęgniarskich mają ograniczone zasoby z powodu braku opieki; nie są po prostu wystarczająco dużo pielęgniarek, które chcą być nauczycielami.

Aby być dobrym kandydatem do RN Uniwersytetu Południowej do BSN programu on-line, to pomaga, jeśli masz już doświadczenie w zakresie pielęgniarstwa. Musisz być aktywny pielęgniarki i być przeznaczone do zarabiania program BSN. Do ich programu MSN, silniejsze twoje stopnie są licencjackich i więcej doświadczenia w pracy masz, tym większe szanse są akceptowane.

Rekrutacja Wymagania dla RN Wnioskodawców do Programy MSN

Jeśli są Państwo zainteresowani ubieganiem się o MSN, oto niektóre wymagania mogą musisz spełnić jako wnioskodawcy RN:

• Dowód wysokiej ukończenia szkoły

• stopień BSN, z łączną GPA 3,0 w skali 4,0

• Wszystkie stenogramy z Twoich podyplomowych szkół średnich

• dopuszczalny wynik na GRE (zazwyczaj około 1000 na słownej / ilościowych i 4,5 na analityczne)

• Listy referencyjne

• pisemne lub w-osoby wywiad

• Różne kursy warunków wstępnych

• akredytacji szkoły, gdzie nie otrzymał swoich współpracowników pielęgniarstwa lub dyplom

• ważne prawo opieki w stanie, w którym chcesz studiować

Po znalezieniu programu MSN, co jest dobre dla Ciebie, skontaktuj się z biura przyjęć, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie są ich wymagania. Zazwyczaj będą wysyłać pakiet informacji, wraz z wymaganiami listy kontrolnej.

RN Wnioskodawcy i Technologii

Aby zgłosić się do RN South University Online do programu lub programu MSN BSN, musisz być wygodne z technologii, aby osiągnąć sukces.

Musisz być wygodne przy użyciu Internetu, a konkretnie World Wide Web i wszystkie programy z przeglądaniem stron internetowych. Trzeba mieć także dostęp do połączenia internetowego lub lepszy 56K, i komputer z procesorem Pentium III, Windows 2000 lub XP i 256 MB pamięci RAM.

Można kupić oprogramowanie za pośrednictwem podróżował, czy można dostarczyć własne Microsoft Office i Norton Antivirus.

Pielęgniarstwo w mediach

Jeśli ubiegasz się o jednym z internetowych Uczelni stopni Południowej, może być radością dołączam do świata pielęgniarstwa, jak to jest przedstawiane w telewizji iw filmach. Jeden punkt, aby mieć świadomość, jednak to, że niektórzy zwolennicy dla pielęgniarstwa kwestionuje sposób pielęgniarki są przedstawiane w mediach, a rozpoczęły kampanie informacyjne w celu poprawy obrazów pielęgniarek.

Na przykład, grupy poparcia nie podoba mi się sposób, pielęgniarki są przedstawiane w telewizji pokazuje, jak "Chirurdzy" i "ER", ponieważ pielęgniarki są na ogół przedstawiana jako "pomocnik" do lekarzy, którzy wykonują więcej "ekscytujący" pracy. Grupa ta miała również problemu z one way pielęgniarki są przedstawiane w innych typach nośników, takich jak reklamy telewizyjne, a nawet na maszynach Las Vegas gier.

Jeśli ubiegasz RN do programu BSN lub programu MSN w South University Online, należy zdawać sobie sprawę z niektórych kwestii, że adwokaci podejmują z portretem pielęgniarek w mediach.

Dobre Kandydaci na Stopni Online

South University Online oferuje online stopni dla tych studentów, którzy chcą ukończyć BSN z RN do programu BSN, lub dla tych, którzy chcą zarobić na MSN.

Jeśli rozważasz online stopnia na Uniwersytecie Południowej, należy zadać sobie następujące pytania, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem być studentem w Internecie:

 • Są komfortowe z technologią? Od programów uniwersyteckich Południowej są dostarczane wyłącznie za pośrednictwem Internetu, musisz upewnić się, że są na tyle wygodne, z technologii, takich jak Internet, czat, i edytor tekstu, aby być w stanie ukończyć studia
 • Czy jesteś zmotywowany? Programy online są elastyczne, ale ponieważ należy wypełnić je w swoim własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem, musisz być zmotywowany osób. Musisz także być w stanie skutecznie zarządzać czasem
 • Czy wygodne pracuje sam? Będziesz w stanie współdziałać z innymi studentów i wykładowców dzięki technologii podczas pracy na stopniu w South University Online, ale można jeszcze znaleźć sobie pracę na własną rękę więcej niż byłoby w tradycyjnym programie.

Jak łączyć z innymi RN Wnioskodawcy w South University Online

Jeśli zastanawiasz się nad zapisaniem się w jednym z programów internetowych RN South University Online jest, może być zainteresowany w jaki sposób uczniowie łączą się ze sobą, gdy studiują. Uniwersytet Południowej dokłada wszelkich starań, aby pomóc Ci się połączyć z innymi uczniami w programie, dzięki czemu można uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz.

Uniwersytet Południowej nie ma wymogu stałego pobytu, ponieważ wymagania w zakresie miejsca zamieszkania może utrudniać elastyczności programów internetowych. Zamiast tego, uczniowie współdziałają dostępnej technologii, takich jak programy rozmów, czatów i systemów BBS. Niektóre kursy nawet wymagania, które zamieszczać wiadomości i obsługi nawzajem wiadomości w klasie.

Pomocy technicznej jest dostępna online, a także za pośrednictwem poczty e-mail do pomocy technicznej. Jeśli nie masz z wykorzystaniem technologii komunikacyjnych, nie będziesz miał problemów z połączeniem z innymi uczniami w programach RN South University Online jest.

O przyspieszonego Online Programy Pielęgniarstwa Uniwersytetu Południowej

Na Uniwersytecie Południowej, można zarobić RN do stopnia BSN w zaledwie 1 ½ roku, jeśli jesteś wykwalifikowanym kandydatem. Z przyspieszonych kursów, które trwają tylko 5 i pół tygodnia, można zakończyć zajęć w Internecie szybko i przy minimalnym zakłóceniu harmonogramu.

Jeśli rozważa przyspieszone online stopnia Uczelni Południowej, trzeba być bardzo zmotywowany osobą i dobrym uczniem. Musisz także być gotów pogodzić się z potencjalnie wymagającym harmonogramem, w zależności od osobistego harmonogramu.

Jeśli chcesz szybko zarobić swój stopień BSN, przyspieszone RN South University Online do stopnia BSN może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Kto powinien rozważyć studia online

Wiele osób zainteresowanych w zakresie pielęgniarstwa lub pogłębianie ich kariery opieki może rozważyć zapisanie w programie internetowym stopni. Stopni Online są zwykle dostępne dla tych, którzy chcą ukończyć BSN z RN do programu BSN, lub dla tych, którzy chcą zarobić na MSN. Niektóre programy kształcenia dorosłych oferują kojarzy stopni w zakresie pielęgniarstwa online, a szkolenia LPN / LVN, jak również online. Jeśli rozważasz online stopnia, należy zadać sobie następujące pytania, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem być studentem w Internecie:

• Czy jesteś wygodne z technologii? Musisz upewnić się, że są na tyle wygodne, z technologii, takich jak Internet, czat, i edytor tekstu, aby być w stanie ukończyć studia

• Czy jesteś zmotywowany? Ponieważ kursy online są zrobione w swoim czasie, że są elastyczne - ale też wymaga dużo motywacji ze strony użytkownika. Jeśli potrzebujesz terminy i nadzoru, aby prace, kursy online nie może być dla Ciebie.

• Czy jesteś wygodne solowy pracy? Mimo, że kursy online umożliwiają interakcję z innymi studentów i wykładowców, za pośrednictwem sieci i innego oprogramowania, może się znaleźć pracę na własną rękę więcej niż byłoby w tradycyjnym programie. Upewnij się, że jest w porządku z tobą.

Łączenie z innymi RN Wnioskodawcy programów online

Jednym z najważniejszych pytań, które mogą mieć kandydaci RN przed zapisaniem w programie online jest: jak można połączyć z innymi studentami? Biorąc pod uwagę, że kursy online wyeliminowanie konieczności podróżowania do kampusu za udział w tradycyjnych kursach w klasie, twój kontakt z innymi studentami w programie może być ograniczona. Dlatego wiele online szkoły ogromnych starań, aby pomóc Ci się połączyć z innymi uczniami w programie, dzięki czemu można uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz. Niektóre programy mają wymagania zamieszkania, co oznacza, że ​​uczniowie muszą dojść do kampusu okresowo spotkać się z innymi studentami i profesorami. Choć zmniejsza elastyczność niektórych programów, pomaga niektórych uczniów, którzy naprawdę potrzebują, aby połączyć się z rówieśnikami. Programy, które nie mają wymagania rezydencji zwykle umożliwić studentom do interakcji za pośrednictwem dostępnej technologii, takich jak programy rozmów, czatów i systemów BBS. Niektóre kursy nawet wymagania, które zamieszczać wiadomości i obsługi nawzajem wiadomości w klasie.

Znalezienie szkoły dla RN do BSN Stopni Online

Jeśli masz obecnie RN ze stopnia jednostki stowarzyszonej, ale chcą rozwijać swoją karierę, może być zainteresowany w RN do stopnia BSN. Jeśli potrzebujesz, aby utrzymać pracę i nie może sobie pozwolić, aby rzucić pracę, aby poświęcić się w pełnym wymiarze czasu, aby coraz BSN, RN do BSN online stopnia może być właśnie dla Ciebie. Wiele szkół oferuje obecnie RN do programów BSN w trybie online, co pozwala na badanie w Twojej wygody i własnego harmonogramu. Zajęcia są dostarczane za pośrednictwem Internetu, a studenci interakcji za pośrednictwem czatów i systemów BBS. Jeśli masz dyplom wyższej uczelni oraz RN i są wygodne, z technologii, rozważyć RN do BSN stopnia online. Wymagania dla RN-line do stopni BSN są zwykle takie same, jak dla tradycyjnego RN do stopni BSN, ale kandydaci muszą być wygodne RN z wykorzystaniem technologii na studia.

Co będzie Przestudiuj jako Wnioskodawcy RN w South University Online

Jeśli stosuje się do RN South University Online do BSN programu internetowego, będziesz studiować następujące tematy:

 • Opieka paliatywna
 • Gerontologicznych pielęgniarstwa
 • Internet / alternatywnej opieki
 • Pacjent umiejętności dydaktyczne
 • Delegacja zadań
 • Podejmowanie decyzji

RN do programu BSN w South University Online jest przeznaczony dla kandydatów z dyplomem RN, którzy chcą przejść do następnego poziomu w ich edukacji pielęgniarskiej. Akademia została założona South internetowego programu, a wykwalifikowani kandydaci mogą otrzymać dyplom BSN w zaledwie 1 ½ roku.

Decydując, czy należy zastosować dla RN do Programu BSN

Jeśli masz już dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa i są licencjonowanego RN, doskonały sposób, aby wziąć swoją karierę na wyższy poziom jest z RN do BSN programu realizacji od South University Online. Większość szpitali będzie zatrudniać RNS ze stopni stowarzyszonej do pracy, ale mogą przejść nad kojarzy pielęgniarki studiów dla pielęgniarek z BSNs przy promocji.

Jeśli masz RN jednostki stowarzyszonej, twój stopień BSN jest kolejnym krokiem w edukacji. Jeśli masz licencję aktywnego pielęgniarki są gotowe do poszerzenia swojej edukacji, RN do BSN na Uniwersytecie Południowej jest dla Ciebie.

Program Uniwersytetu Południowej jest całkowicie on-line, co oznacza, że ​​można pracować w swoim własnym tempie i według własnego harmonogramu. Aby zastosować, musisz stenogramy z Twojego programu studiów stowarzyszonej, Kopia licencji twojego pielęgniarki i listy polecające do zastosowania.

Czy RN do BSN stopnia dla Ciebie?

Jeśli masz już dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa i są licencjonowane RN, można się zastanawiać, jak wziąć swoją karierę na wyższy poziom. Mimo, że większość szpitali zaakceptuje RNS z stopni stowarzyszonej do pracy, mogą być niechętni do niech te pielęgniarki przejść przez szeregi karmiących. Jeśli znajdziesz się w tej pozycji, zdobywając swój stopień BSN jest następny krok. Jeśli jesteś RN z licencją aktywnego pielęgniarki, są zainteresowani pogłębianie swojej kariery, i są dedykowane do nauki to zajmie się tam dostać, a następnie RN do programu BSN jest prawdopodobnie dla ciebie. Musisz zgłosić się do programu z transkryptów od stopnia twojego stowarzyszonej, kopię pozwolenia na swojej pielęgniarki, listów polecających i innych kryteriów, w oparciu o szkoły. RN wnioskodawcy mogą być zobowiązani do wypełnienia jakieś wymagania wstępne kursu wypełnić swojej wiedzy, nauki, matematyki i logiki.

Pielęgniarstwo Stopień: Uczelnia Programy Farmaceuci Porady

Wybory do RN College

Kiedy już zdecydujesz się zostać RN, trzeba będzie wybrać szkołę RN lub uniwersytetu do prowadzenia swój stopień. Patrząc na uczelniach RN i uniwersytetów, masz kilka opcji. Możesz wybrać, aby kontynuować tradycyjne stopnia, w którym uczestniczyć w zajęciach na kampusie uczelni, podejmuje próby i egzaminy, i interakcji z innymi studentami. Możesz również wybrać do nauki on-line, za pośrednictwem Internetu. Wiele szkół opracowały programy online, w celu dostosowania się do dorosłych, a także osób z harmonogramami nieelastyczne. Kursy online są dobrze obsługiwane i elastyczne. Istnieją również programy kształcenia na odległość lub mieszane programy edukacyjne dostępne w wielu uczelniach RN. Kształcenie na odległość obejmuje biorąc klasę zarówno on-line, za pośrednictwem płyty CD-ROM, lub audio / instrukcji wizualnych. Nauczanie na odległość może pomóc uczeń ma wszystkie potrzebne narzędzia, aby osiągnąć sukces w dążeniu do jej stopnia.

Szkoły wyższe pielęgniarskie i pielęgniarzy

Pielęgniarstwo, wraz z nauką, tradycyjnie uważane za kobiece zawód. Jednak, podobnie jak większa liczba mężczyzn dzisiaj są nauczyciele, wiele mężczyźni odnajdują się przyciągać do zawodu pielęgniarki. Więcej mężczyźni wchodzą RN uczelni niż kiedykolwiek wcześniej, głównie z powodu braku pielęgniarek w Ameryce. Bo jest za mało pielęgniarek obejść, pensje są bardzo konkurencyjne, a korzyści są znaczne. To sprawia, że ​​pielęgniarstwo dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy mogą być zaangażowanych w bycie "żywiciela" dla rodziny. Wiele uczelni i instytucji opieki RN są celowo przyciąga ludzi do zawodu, aby spróbować złagodzić niedobór pielęgniarek. Starają się zintegrować program nauczania jest bardziej neutralne pod względem płci, a włączenie mężczyzn w ich wydziale. W celu przezwyciężenia niedoborów pielęgniarskiej, wielu ekspertów twierdzi, ludzie będą musieli wypełnić więcej niż 5% populacji pielęgniarek są dzisiaj.

Warunki przyjęcia do RN College

Przy ubieganiu się o RN uczelni, należy pamiętać o wymogach niezbędnych przyjęć do przyjęte do programu. Dla różnych kierunków studiów, oczywiście, wymagania są różne. Ale tutaj jest przykładem wymagań niezbędnych do RN do programu BSN:

• wypełniony Wyższe od regionalnie i / lub krajowym zatwierdzonego programu

• Stenogramy z poprzednich uniwersytetów i szkół wyższych

• ważne prawo RN

• Niektóre kursy warunków wstępnych, takich jak matematyka i nauki

• Referencje i listy polecające

• CV

• Minimalny skumulowane GPA między 2,8 a 3,0

Jeśli nie masz jest angielski, może być także wezwany do testu standardowego języka angielskiego lub Test Spoken English.

Wybór doktorat Program Pielęgniarstwo

Jeśli rozważasz doktorat Program opieki, można się zastanawiać, jakie kryteria należy opracować dla odpowiedniej szkoły RN dla Ciebie. Oto kilka wskazówek. • Zbadaj zainteresowań badawczych szkoły. Jakie są twoje zainteresowania naukowe, a nie są one zgodne, że szkoły i profesorów?

• Spójrz na wyposażeniu szkoły. Gdy zaczyna swój doktorat pielęgniarskiej, badania są ważne, i dobre badania można zrobić tylko w dobrym wyposażeniem. Sprawdź obiekty szkolne, aby upewnić się, że są na równi.

• Wywiad wydziału. Gdy zaczyna swój doktorat, będzie ściśle współpracować z wydziału, który pomoże poprowadzić swoją edukację. Upewnij się, że wydział mają podobne zainteresowania do Ciebie, są dobrze zachowane i mają osobowości, które pasują do Ciebie.

Inne pytania, dotyczące planowania, finansów i lokalizacji są podobne do pytań, które możesz zadać w czasie wykonywania stopień twojego licencjata lub magistra.

RN do Kursy BSN

Jeśli jesteś już RN i postanowili realizować swoje RN do stopnia BSN w South University Online, możesz być zainteresowany wiedząc, jakie rodzaje zajęć będziesz przyjmujących. Oto niektóre tematy klasy z RN South University Online do BSN programu realizacji może wziąć wypełniając swój stopień.

Profesjonalne pielęgniarstwo. Ponieważ RNS stopnia stowarzyszonej zwykle mają już podjęte kursy skoncentrowane na praktycznych aspektach opieki, RN South University Online do stopnia BSN mają zajęcia poszerzające wiedzę jednostki stowarzyszonej RN, aby porozmawiać na temat teoretycznych wniosków pielęgniarstwa.

Zagadnienia etyczne pielęgniarstwa. Dowiesz się o różnych etycznych dylematów i problemów, które stoją zawodowych pielęgniarek w zakresie opieki zdrowotnej, dzięki czemu można bardziej wyposażone, aby tego rodzaju decyzji.

Psychicznego Pielęgniarstwo. Dowiesz się, jak radzić sobie z pacjentów, które mają / chorób psychicznych psychicznych.

Pielęgniarstwo Praktyka. Użytkownik będzie zobowiązany do ukończenia kursu klinicznego lub praktyka, które pomogą Ci zdobyć praktyczne doświadczenie z koncepcji opieki byłeś uczących się w klasie. W South University Online można ukończyć składnik kliniczne w zakładzie niedaleko Ciebie.

Wspólny Program RN Community College

Decydując się na udział w kolegium RN dla twojego stowarzyszonej stopnia w zakresie pielęgniarstwa, można się zastanawiać, co niektóre z typowych zajęć jest to, że będzie podjąć. W ogóle, stopni stowarzyszonej w pielęgniarstwa bardziej skupić się na praktycznych zastosowaniach pielęgniarstwa, natomiast stopnie licencjata koncentruje się na teoretycznych wniosków pielęgniarstwa. Oto kilka typowych klas może podjąć, gdy uzyskanie stopnia twojego stowarzyszonej z college'u:

• zajęcia nauki, takie jak anatomii / fizjologii, biologii, chemii, i psychologii

• wstęp do klasy pielęgniarskiej

• Matematyka, logika i statystyka kursy

• Odżywianie

• Zajęcia praktyczne opieki, zwykle jeden semestr

• Poszczególne zajęcia opieki, pielęgniarstwa chirurgicznego, takich jak rodziny, opieki, gerontologii i farmakologii

Znalezienie RN College To jest odpowiedni dla Ciebie

Przy podejmowaniu decyzji, aby stać się RN, trzeba dowiedzieć się, co RN uczelni jest właśnie dla Ciebie. Możesz wykonaj poniższe czynności, aby pomóc proces podejmowania decyzji.

- Wybierz swoją ścieżkę edukacyjną. Musisz zdecydować, czy chcesz zostać doradca pielęgniarki, LPN / LVN lub RN. Jest to pierwszy krok, próbując znaleźć właściwą szkołę RN dla Ciebie.

- Znajdź szkołę. Czy badań online, a przy pomocy doradców zawodowych, aby znaleźć szkoły, które pasują do Twoich potrzeb. Czy chcesz dwuletni program lub czteroletni program? Czy potrzebujesz program internetowy? Chcesz wziąć udział w nauczaniu na odległość?

- Wybierz szkołę. Oceny szkół RN już zbadane i dowiedzieć się, który z nich jest najlepiej dopasowana do Twoich kryteriów. Czy to ma odpowiedni program, którego szukasz? Czy to jest wygodne? Czy będziesz w stanie mieć elastyczny harmonogram, w razie potrzeby? Czy ma przyspieszony program?

- Zapytaj o pomocy finansowej. Po wybraniu i stosowane do szkoły RN, zbadania możliwości pomocy finansowej, jeśli to konieczne. Większość szkół posiada pomoc dla uczniów, którzy kwalifikują się, a niektóre szkoły mają stypendia dostępne. Istnieje również pomoc federalna dostępne dla wykwalifikowanych studentów.

Oceny programów RN

Przy podejmowaniu decyzji o tym, gdzie pójść, aby uzyskać stopień RN lub certyfikacji pielęgniarskiej, trzeba będzie wybrać szkołę. Oto kilka wskazówek, jak się do tego, co składa się na dobrą RN kolegium:

-Accredited. RN uczelni musi być akredytowane przez krajową organizację akredytacji w celu, aby uzyskać licencję pielęgniarskiej. Sprawdź w szkole, aby upewnić się, że są akredytowane.

-Fits Swój styl życia. Jeśli jesteś zajęty RN, LPN lub aide pielęgniarki już, upewnij się, że szkoła do wyboru będzie na tyle elastyczne, aby ci. Może warto rozważyć program online.

-W Budżetu. Jeśli szukasz do udziału RN kolegium, koszt to prawie na pewno problem. Upewnij się, że czesne za studia bierzesz pod uwagę pasuje do Twojego budżetu i nie ma wiele ukrytych opłat.

-Has Programów, które chcesz. Upewnij się, że uczelnia RN ma wybrać program, który chcesz studiować, a wykładowcy i personel jest kompetentny i pomocny

Wspólna RN do BSN College Curriculum

Prowadząc swoją RN do stopnia BSN, można się zastanawiać, jakie rodzaje zajęć będziesz biorąc. Oto niektóre ze wspólnych klas szkół RN można się spodziewać podjęcia wypełniając swój stopień.

-Nursing Badań. Prawie wszystkie programy studiów wymagają niektóre klasy badawczej opieki, aby pomóc prowadzić badania związane z problemów zdrowotnych.

Profesjonalny serwis Pielęgniarstwo. Od tych, którzy posiadają stopnie RNS stowarzyszonej zwykle mają wykształcenie koncentruje się na praktycznych aspektach opieki, RN na stopnie BSN klas, które rozszerzają swoją wiedzę, aby porozmawiać o teoretycznych wniosków pielęgniarstwa.

-Nursing I Wspólnota. Wiele RN programów BSN będzie to pole na obawy społeczności zdrowotnych zarówno dla środowiska lokalnego i na świecie.

-Nursing Praktyka. Prawdopodobnie będzie wymagane do ukończenia kursu klinicznego lub praktyka, które pomogą Ci zdobyć praktyczne doświadczenie z koncepcji opieki byłeś poznawania w klasie.

Uwagi dotyczące RN Online Programy College

Uniwersytet Południowej oferuje zarówno MSN i RN do BSN programu zakończenia online. Wybierając się do udziału w RN kolegium w Internecie, należy rozważyć następujące punkty:

 • Czy kolegium akredytację? South University jest akredytowany przez SACS
 • Czy istnieje wymóg stałego pobytu, a to, że idąc do pracy z harmonogramem? Uniwersytet Południowej nie ma wymogu stałego pobytu
 • Czy czujesz się wystarczająco komfortowo technologii złożyć pracę programu online? Uniwersytet Południowej oferuje pomoc techniczną w postaci wsparcia technicznego e-mail i tablicy ogłoszeń delegowania

Program Online Uniwersytetu Południowej jest dobrze rozwinięta, z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby dostarczyć ich w Internecie treści kursu.

Kto powinien uczestniczyć programy RN College online

Możesz wybrać do udziału w RN uczelni w środowisku on-line, takich jak RN do BSN programu realizacji przez South University Online, lub nowego programu MSN South University Online jest. Jeśli pasuje jedno z następujących kryteriów, jednym z programów internetowych Uniwersytetu Południowej jest dobrym wyborem dla Ciebie:

 • Jesteś RN pracy, który chce zakończyć stopień twojego licencjata pielęgniarstwa
 • Jesteś BSN RNS, który chce pracować na swoje stopni MSN
 • Jesteś pracy zawodowej RN których praca sprawia, że ​​trudno, aby uczestniczyć w tradycyjnych zajęciach
 • Jesteś RN ze zobowiązań rodzinnych lub innych konfliktów harmonogramu, którzy woleliby, aby móc uczyć się w domu

RN College Warunki przyjęcia

Przy ubieganiu się o RN Uniwersytetu Południowej do programu BSN, musisz wiedzieć, wymagania niezbędne do być przyjęte do programu:

 • Stopień wypełniony stowarzyszonej przez akredytowane w kraju programu
 • Stenogramy z poprzednich uniwersytetów i szkół wyższych
 • Ważne prawo RN
 • Kursy w wymaganiach wstępnych, takich jak matematyka i nauki
 • Referencje i listy polecające
 • Minimalna skumulowane GPA między 2,8 a 3,0

Jeśli nie masz jest angielski, może być także wezwany do testu standardowego języka angielskiego lub Test Spoken English.

Wytyczne dla Wybór dobrej RN College

Gdy już zdecydujesz chcesz dalszej swojej edukacji pielęgniarskiej, zapoznania się z wytycznymi dobrej RN uczelni:

Akredytowane. Aby umożliwić siedzieć swoich badań, że będzie uzyskać jesteś licencję RN, kolegium RN musi być akredytowane przez krajową organizację akredytacji. RN South University Online do programu BSN i programów MSN są zarówno akredytację SACS.

Pasuje do Twojego stylu życia. Jeśli jesteś zajęty, RN, upewnij się, że szkoła do wyboru będzie na tyle elastyczne, aby ci. Może warto rozważyć program online. Zarówno MSN i RN do programów na Uniwersytecie Południowej BSN można ukończyć w całości w Internecie.

W swoim budżecie. Jeśli szukasz, aby wrócić do szkoły, koszt to prawie na pewno problem. Upewnij się, że czesne za studia bierzesz pod uwagę pasuje do Twojego budżetu i nie ma wiele ukrytych opłat. Sprawdź również o pomoc finansową; Uniwersytet Południowej ma zarówno federalne programy pomocy finansowej i pracą studyjne, a także stypendia i granty dostępne, aby pomóc w pokryciu kosztów czesnego.

Mężczyzna Pielęgniarki

Pielęgniarstwo jest tradycyjnie uważane za kobiece zawód. Wiele mężczyźni, jednak znajdujemy się przyciągać do zawodu pielęgniarki z różnych powodów.

Ze względu na brak pielęgniarek, pielęgniarki są dziś w stanie dowodzić wyższe pensje i lepsze korzyści niż kiedykolwiek wcześniej. Znaczne zarobki i świadczenia make pielęgniarstwa dobre dopasowanie dla ludzi, którzy zajmują się utrzymanie rodziny.

W South University Online, jeśli jesteś zajęty można spodziewać się szybko i zgodnie z własnym harmonogramem otrzymać swój stopień BSN lub MSN. Zastanów się jeden z programów South University Online do dalszej kariery RN.

O Programie Uniwersytetu Południowej MSN

South University Online oferuje online programu MSN dla pielęgniarek, którzy już zdobyli ich BSN. Czego można oczekiwać od programu MSN South University Online jest?

 • Uniwersytet Południowej wykorzystuje najnowsze technologie w celu dostarczania treści klasy za pośrednictwem Internetu i innych programów komunikacji w internecie
 • Dowiesz się o umiejętności zarządzania opieki
 • Dowiesz się o edukacji pielęgniarskiej i jak zaprojektować i ocenić program nauczania dla pielęgniarek szkolenia
 • Nie będzie miał obowiązku stałego pobytu
 • Będziesz uczyć się obecne tendencje w zakresie pielęgniarstwa, takich jak wielokulturowym pielęgniarstwa i strategii podejmowania decyzji etycznych

Jeśli jesteś zainteresowany w promowaniu swojej edukacji ze stopniem MSN, wykształcenie wyższe Południowa Online MSN jest elastyczny i akredytowanych, co czyni go dobrym wyborem.

RN Kolegium Instruktorów

Jeśli jesteś pielęgniarką zainteresowany kształcenia i szkolenia, może warto biorąc pod uwagę coraz instruktor RN uczelni. Program MSN South University Online skupia się na edukacji pielęgniarskiej i pomoże Ci dowiedzieć się, co to ma być skuteczne Instruktor pielęgniarstwa.

RN instruktorzy uczą każdy poziom pielęgniarki z pielęgniarek zawodowych do RN do numerów MSN. Najlepszym sposobem, aby stać się instruktor RN jest do zarobienia MSN w akredytowanej programu, podobnie jak programu South University Online jest

,

RN instruktorzy są potrzebne bardziej niż kiedykolwiek z powodu braku opieki, który stoi obecnie kraj. Rozważyć zastosowanie do programu MSN internetowej Uniwersytetu Południowej zarobienia MSN i stać się instruktor.

Uczestniczy RN College Online

Możesz wybrać, aby uczestniczyć w RN uczelni w środowisku on-line. Uczestniczy RN uczelni online jest właściwym wyborem dla:

• RNS robocza, którzy chcą ukończyć tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa

• RNS, którzy chcą pracować na ich stopni MSN

• specjaliści RN robocza, których miejsca pracy utrudniają im obecność tradycyjne zajęcia

• RNS z zobowiązań rodzinnych lub innych konfliktów harmonogramu, którzy woleliby, aby móc uczyć się w domu

Przy wyborze uczelni RN w Internecie, należy rozważyć następujące punkty:

• Czy uczelnia akredytację?

• Czy istnieje wymóg stałego pobytu, a to, że idąc do pracy z harmonogramem?

• Czy czujesz się wystarczająco komfortowo technologii złożyć pracę programu online?

• Jakie rodzaje wsparcia technicznego i społecznego ma oferty programowej?

RN Szkoły wyższe w porównaniu z RN uniwersytetów

Po wyborze szkoły, można się zastanawiać, jaka jest różnica między kolegium RN i uczelni RN. W skrócie, uczelnie są szkoły, które mają ograniczoną zdolność do zaoferowania wykształcenie policealne. Uczelnie mogą zazwyczaj przyznają albo dwa lata lub cztery lata stopni do swoich uczniów, ale nie mają żadnych podyplomowe stopni dostępne.

Uniwersytety, z drugiej strony, nadawania stopni cztery lata, a także może nadawać stopnie podyplomowe, takich jak stopni i Ph.Ds Zwykle są akredytowane przez różne przynależności do poszczególnych programów magisterskich. Jeśli przed podjęciem decyzji o uczelni RN i kolegium RN, zastanów się, co długości chcesz zabrać swoje wykształcenie. Jeśli jest dogodnie usytuowany w Twojej okolicy uczelni, który nadaje stopnie cztery lata, a nie mają żadnego interesu w studiując MSN w najbliższej przyszłości, należy iść dalej i zbadać tę szkołę.

Stając Instruktor RN College

Jeśli są Państwo zainteresowani w nauczaniu pielęgniarki pielęgniarki innych, opcją kariery dla Ciebie może być zostać instruktorem RN uczelni. RN instruktorzy mają za zadanie nauczania na każdym poziomie od pielęgniarek zawodowych do RN do numerów MSN. Wymagania dla każdego stanowiska są różne; jeśli chcesz uczyć się na poziomie programu pielęgniarka lub kształcenia zawodowego dla dorosłych, które zwykle musi mieć swój BSN i minimalną liczbę lat jako RN. Trzeba mieć także aktywną licencję RN. Dla tych, którzy chcą uczyć się na poziomie uczelni lub uniwersytetu, to są zwykle wymagane jest posiadanie nie tylko BSN, ale jako MSN, jak również i wykazano klinicznych, jak również doświadczenie w nauczaniu. Wiele uczelni potrzebują instruktorów RN teraz, biorąc pod uwagę brak opieki i atrakcyjność zawodu pielęgniarki. Zamiast wielu ludzi, którzy uznają edukacji pielęgniarskiej pobyt w dziedzinie dla korzyści i wynagrodzenia mogą otrzymać.

Znalezienie Programu RN, która jest dla Ciebie

Jeśli zdecydowałeś się na dalsze swoje wykształcenie RN, można zarobić BSN jeśli stopień pielęgniarkę jednostki stowarzyszonej lub swój stopień MSN jeśli już zdobył swój BSN. Można również zdecydować się na studia w trybie online lub za pośrednictwem tradycyjnego programu.

Aby zdecydować, jaki rodzaj programu jest właśnie dla Ciebie, jak program on-line za pośrednictwem South University Online, należy ustalić, czy są wystarczająco wygodne, z technologii, jeśli jesteś zmotywowany, a jeśli można pracować na własną rękę, podczas gdy zarabiać stopień.

Uniwersytet Południowej oferuje zarówno RN do programu BSN dla RN stopnia stowarzyszonej lub stopień MSN do RN, którzy mają już swoje BSN. Jeżeli zdecydowałeś, że internetowy program jest właśnie dla Ciebie, Uniwersytet Południowej jest to doskonały wybór.

RN College wybór

Jeśli jesteś RN poszukuje do dalszego swoje wykształcenie, masz kilka opcji dostępnych dla Ciebie.

Możesz otrzymać swój stopień BSN jeśli stopień pielęgniarka jednostki stowarzyszonej, lub możesz otrzymać swój stopień MSN jeśli masz już swój stopień BSN. Zarówno w RN do BSN programów ukończenia MSN i programów, znajdują się zarówno tradycyjne, jak i internetowe programy dostępne dla edukacji.

South University Online oferuje programy online, zarówno dla ich RN do programu realizacji BSN i swoim nowym programie MSN. Możesz otrzymać swój stopień szybko i zgodnie z własnym harmonogramem z programów Uniwersytetu Południowej, co czyni z nich dobry wybór dla zapracowanych RN.

Różnica między RN kolegiów i. RN uniwersytety

Patrząc na programy RN, można zauważyć, że niektóre programy RN są oferowane przez uczelnie, podczas gdy inni są oferowane przez uczelnie. Oto niektóre z różnic między nimi:

 • Uczelnie są szkoły, które mają ograniczoną zdolność do zaoferowania wykształcenie policealne. Uczelnie mogą zazwyczaj przyznają albo dwa lata lub cztery lata stopni do swoich uczniów, ale nie mają żadnych podyplomowe stopni dostępne. Zazwyczaj można uzyskać dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa lub kontynuować ścieżkę szkoleniową jak na LPN / LVN na uczelni opieki.
 • Uniwersytety nadawania stopni na cztery lata, a także może nadawać stopnie podyplomowe, takich jak stopni i Ph.Ds Zwykle są akredytowane przez różne przynależności do poszczególnych programów magisterskich. Możesz kontynuować BSN, MSN, lub praktyki doktora pielęgniarstwa z uniwersytetu. South University Online, na przykład, jest pełnoprawnym uniwersytetu ze zdolnością do nadawania stopni doktora; można realizować albo Twoja BSN lub MSN online stopnia poprzez swoje programy.

Pielęgniarstwo Stopień: Porady RN treningowe

Co RN Szkolenia w South University Online jest odpowiedni dla Ciebie?

Jeśli jesteś RN chce realizować swoją edukację na Uniwersytecie Południowej Online, musisz zdecydować, który program jest dla Ciebie. Oto opcje:

Czy jesteś RN ze stopnia jednostki stowarzyszonej lub dyplomu pielęgniarskiego? Jeśli tak, RN South University Online do programu szkoleniowego BSN jest wybór dla Ciebie. Możesz otrzymać swój stopień BSN, można kwalifikować się do kredytów z wcześniejszych doświadczeń w klasie, jak i doświadczenia zawodowego.

Czy jesteś BSN? Jeśli zarobiłeś swoje BSN, można zajrzeć do programu MSN South University Online jest. Ich program MSN pozwala dowiedzieć się o najnowocześniejszych trendów w zakresie pielęgniarstwa, edukacji pielęgniarskiej i zarządzania pielęgniarskiej w celu dalszej kariery.

Znalezienie RN Szkolenia To dla Ciebie

Kiedy zdecydowaliśmy się albo włamać się do dziedziny pielęgniarstwa lub kontynuować edukację pielęgniarską, będziesz musiał stawić czoła więcej niż kilka decyzji. Dwa z tych decyzji to: jak znaleźć kształcenie pielęgniarek, a jaki program szkolenia jest właśnie dla Ciebie. Poniższe wskazówki pomogą w obu tych konkretnych decyzji:

• Jakie szkolenia szukasz? Zdecyduj, czy chcesz być doradca pielęgniarki, LVN / LPN lub RN, aby zawęzić wyszukiwanie do prawej programu szkoleniowego pielęgniarskiej.

• Jaki jest online? Przejdź do swojej ulubionej wyszukiwarki i znaleźć szkoły, które oferują program którą wybrałeś. Zawęzić wyszukiwanie poprzez ograniczenie od regionu geograficznego lub rodzaju programu (online lub tradycyjny).

• Czego szkoły oferują? Po identyfikacji niektórych szkół, które mogą pracować dla Ciebie, sprawdź, czy oferują elastyczne harmonogramy, opcje online dla studiów lub przyspieszonych programów. Wszystkie trzy z tych punktów będzie dla Ciebie ważne, jeśli chcesz rozpocząć pracę jak najszybciej, lub musisz zachować swoją pracę idąc do szkoły.

• Czy szkoła akredytowana? Upewnij się, że szkoła jesteś zainteresowany posiada ważną akredytację, czy może to opóźnić otrzymujesz licencję pielęgniarskiej.

Podejmowanie decyzji, co do prowadzenia szkolenia RN

Jeśli jesteś zainteresowany pielęgniarka lub rozszerza swoje umiejętności pielęgniarskich, musisz zdecydować, jak chcesz się do tego zabrać. Poniższe pytania mogą pomóc w podjęciu decyzji, co trzeba RN szkolenia do wykonywania:

• Czy potrzebujesz, aby zmaksymalizować potencjał zarobkowy? Jeśli potrzebujesz, aby dostać pracę pielęgniarską ASAP, rozważyć rozpoczęcie szkolenia stać doradca pielęgniarki lub LPN / LVN (licencjonowany praktyczne / pielęgniarka zawodowe). Większość z tych programów może być zakończona w ciągu około roku i będzie można dostać pracę bezpośrednio po.

• Ile szkolny pan już? Jeśli jesteś już LVN / LPN lub doradca pielęgniarki, może iść do college'u i coraz stopień twojego stowarzyszonej w pielęgniarstwie będzie odpowiednim wyborem. Jeśli masz już dyplom wyższej uczelni, rozważyć zapisanie w RN do BSN programu realizacji.

• Jak elastyczny jest twój harmonogram? Jeśli potrzebujesz, aby utrzymać pracę, a nie wiem, czy tradycyjne ustawienie klasie będzie odpowiednie dla nauki, rozważyć zapisanie w programie online.

Szkolenia RN

Jeśli są Państwo zainteresowani w promowaniu RN swoje wykształcenie, masz kilka możliwości szkolenia RN w South University Online. Dostępne są następujące opcje:

 • RN do BSN programu realizacji. Możesz uzyskać stopień BSN z South University Online jeśli RN ze stopnia jednostki stowarzyszonej lub dyplom pielęgniarstwa. Możesz ukończyć szkolenie w zaledwie 1 ½ roku o przyspieszonych programów, a wszystkie klasy są oferowane w trybie online.
 • Program MSN. South University Online teraz oferuje program MSN do BSNs, którzy chcą do dalszego kształcenia. Możesz skorzystać z kursów przyspieszonych i pracę we własnym tempie z programu wyłącznie online, Uniwersytetu Południowej.

RN Szkolenie: RN do BSN stopnia

Jeśli jesteś RN ale tylko mieć dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa, może być zainteresowany zapisaniem w RN do BSN programu realizacji. To szkolenie RN będzie poszerzyć swoje wyborów zawodowych i pozwala przejść od aktualnej pozycji. RN do programów ukończenia BSN są przeznaczone do pracy z RN, którzy już pracują, więc zwykle są one elastyczne i przystępne.

Często można otrzymać kredyt na zajęcia zrobionych podczas zdobywając stopień twojego stowarzyszonej, a może również być w stanie otrzymać kredyt dla Twojego doświadczenia zawodowego. Większość szpitali będzie zatrudniać RNS ze stopni stowarzyszonej, ale wolą RNS z dyplomem BSN. Aby awansować w swojej karierze i być w stanie iść do przodu, RN do BSN programu realizacji może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Historia Szkolenia RN

W przeszłości, pielęgniarki były zwykle przeszkoleni uczniów, a często w ustawieniach religijnych, takich jak klasztory. Florence Nightingale, chyba jeden z najbardziej znanych pielęgniarek, założył pierwszą pielęgniarkę szkoleniowy szkoły w Londynie, w Szpitalu Świętego Tomasza, w 1860 roku.

Inne pielęgniarki, a mianowicie Ethel Bedford-Fenwick, pilotowany ruch do żądania licencji dla pielęgniarek i przerzucenia kształcenie pielęgniarek ze szpitala uniwersytetu. W Stanach Zjednoczonych, wykształcenia pielęgniarskiego prawie zawsze mieści się w uczelni, jak to jest obecnie.

Ostatnio, brak opieki pielęgniarskiej uczynił lukratywny i elastyczne zawód dla tych, którzy są odpowiednio przeszkoleni. Więcej mężczyzn są również wprowadzenie pielęgniarstwa jako zawodu, choć nie zawsze był jakiś kontyngent pielęgniarzy, szczególnie w psychiatrycznych zakładach opieki.

Szkolenia dla LPN / LVN

Jeśli jesteś zainteresowany włamaniem dziedzinie pielęgniarstwa i chcesz pracować w środowisku szpitalnym, wykształcenia pielęgniarskiego być LPN / LVN może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. LPN / LVNs, licencjonowane praktyczne lub licencjonowanych pielęgniarek zawodowe, otrzymują licencje na podstawowej opieki.

Każdy kraj ma inne wymagania dotyczące ich LPN / LVNs (stąd różne nazwy), ale w ogóle, aby stać LPN / LVN, należy wypełnić program szkoleniowy jeden rok. Program szkolenia może być zakończona w szpitalu, zawodowego / technikum lub college'u.

Po treningu jest kompletny, można usiąść na test o nazwie NCLEX-PN, który testuje zarówno swoją wiedzę i umiejętności kliniczne. Jeśli spełniasz wszystkie wymagania, zostanie przyznana swój LPN / LVN licencji. Z tej licencji, można pracować w szpitalu, ale zawsze pod kierunkiem RN lub lekarza.

O RN Szkolenia Online

W South University Online, można ukończyć szkolenie w klasie dla RN do BSN programu realizacji w trybie online, a szkolenia w klasie dla MSN, jak również online. Program Uniwersytetu Południowej jest wyłącznie w Internecie, a wszystkie klasy dostarczane za pośrednictwem sieci. Ich elastyczne planowanie pozwala uczyć się i pracować w zaciszu własnego domu i własnego harmonogramu.

Programy szkoleniowe RN South University Online jest to doskonały wybór, jeśli już jesteś pielęgniarką i chciałbym kontynuować edukację, ale trzeba zachować swoją pracę na pełen etat. Możesz zaplanować swoje zajęcia i czas uczyć się wokół, kiedy trzeba być w pracy. Programy uniwersyteckie Południowej są również dobre opcje, jeśli nie masz programu RN blisko ciebie, ale nie chcą się przeprowadzić.

Uniwersytet Południowej stara Online zapewnić wszelką pomoc ich uczniowie potrzebują, zarówno technicznej, jak i edukacyjnej, poprzez e-mail, systemów BBS, oraz systemy rozmawiać. Możesz wchodzić w interakcje z wsparcia technicznego, profesorów i innych uczniów za pomocą technologii komunikacyjnych.

Oferty pracy można otrzymać w wyniku szkolenia RN

Po zakończeniu treningu RN, następne pytanie na umysły wszystkich pielęgniarki jest: gdzie będę pracować? Oto krótki przewodnik po rodzajów pracy można uzyskać z różnych rodzajów kształcenia pielęgniarek.

- Aide pielęgniarki. Doradcy pielęgniarki pracują głównie w długotrwałej opieki, takich jak ośrodki psychiatryczne lub domach opieki, uczęszczając do mieszkańców i pacjentów.

- LVN / LPNs. Z LPN lub certyfikacji LVN, można pracować w szpitalu, długoterminowej zakładu opieki lub w domu opieki zdrowotnej. W szpitalach, będzie oczekiwać, aby zapewnić podstawową opiekę nocną, daje zastrzyki, sprzęt monitora, i tym podobne. W domu opieki zdrowotnej, można się spodziewać, aby zapewnić podstawową opiekę pielęgniarską oraz pomoc żywieniową.

- RN. RNS z czteroletnich stopni BSN mają największą elastyczność wszystkich pielęgniarek. Z BSN, można pracować żadnych części szpitala, długoterminowej zakładu opieki w domu opieki zdrowotnej, lub którykolwiek z niezliczonych innych miejscach pielęgniarki pracują. Można nawet zdecydować się na pracę w systemie szkolnym, na statku lub w gabinecie lekarskim.

Szkolenia RN specjalne

Po zakończeniu treningu RN, może być konieczne, aby zdecydować, czy chcesz się specjalizować w jednym obszarze opieki zdrowotnej. Decyzja ta jest zazwyczaj istotne dla RN, którzy zarabiają ich stopni BSN. Oto częściowa lista specjalności pielęgniarskich może chcesz skupić się na:

- Critical Care. Możesz Specjalizujemy się w opiece krytycznej, która pozwoli ci pracować w szpitalu lub innym zakładzie opieki krytyczne. Koncentrują się na opiece nad pacjentem i rodzin składających, sprzęt up-to-date, a decyzja zdolności.

- Opieka chirurgiczna. Chirurgiczne opieki szkolenia przygotowuje do pracy z chirurgów lub instalacje do odzysku, w szpitalach. Należy skoncentrować się na leczeniu ran, kodów i opieki nad pacjentem.

- Opieka Onkologii. Niektóre pielęgniarki mogą wybrać specjalizację w opiece onkologicznej, które pomogą im pracować z chorymi na raka. Koncentrują się na dawkach onkologicznych i zabiegów, oprócz podawania leczenia i serca oraz ocenę dróg oddechowych.

- Cardiac opieki. Serca pielęgniarki, praca z chorych na serce i ich rodzin, a ostrość jest podobna do krytycznej obszarze opieki oprócz serca, konkretnych sprawach.

Szkolenia To Be Aide pielęgniarki

Jeśli nie masz kształcenie pielęgniarek obecnie, ale są zainteresowani włamanie do pola, dobrym rozwiązaniem krótkoterminowym może stać doradca pielęgniarki. Doradcy pielęgniarki są zdefiniowane jako ludzi, którzy zapewniają opiekę pacjentom w długoterminowej zakładu opieki, ale nie są lekarze, dietetycy, RNS lub wolontariuszy. Aby stać aide pielęgniarki, sprawdzić z państwem, w którym żyjesz, aby zobaczyć, jakie są wymagania dla pomocników biegłego pielęgniarki.

Większość państw, jednak wymagać będzie program studiów, który trwa około roku i wnioskodawców, aby zdać test wiedzy i umiejętności test zanim mogą otrzymać licencję. Doradcy pielęgniarki angażują się w nagradzania i stymulujące pracę w domach opieki, w oddziałach psychiatrycznych, w domu opieki zdrowotnej. Staje aide pielęgniarki mogą stanowić dobrą podstawę dla później staje RN.

RN Szkolenia online

Możesz wypełnić większość treningu RN dla BSN online, a większość szkoleń dla MSN, jak również online. Wiele szkół oferuje RN do BSN programów online, co pozwala uczyć i pracować w zaciszu własnego domu i własnego harmonogramu, zdobywając swój Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa w swoim czasie.

Szkolenie RN Online to doskonały wybór dla tych pielęgniarek, które już mają pracę i chcą nadal pracować; można zaplanować swoje zajęcia i czas uczyć się wokół, kiedy trzeba być w pracy. Jest to również dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają programu RN blisko nich, ale nie chcą się przeprowadzić.

Szkoły, które zapewniają RN internetowego do programów BSN i MSN będzie oferować wsparcie techniczne dla swoich uczniów, aby ich studiowanie tak proste, jak to możliwe, a także dołożyć wszelkich starań, aby pomóc uczniom między sobą oraz z profesorów za pośrednictwem technologii.

Szkolenia RN do stowarzyszonej i RN Dyplomem

Jeśli masz już licencję RN z dyplomu pielęgniarskiego lub stopień jednostki stowarzyszonej, rozważyć zapisanie w RN South University Online do BSN programu realizacji.

Z programu wyłącznie online, Uniwersytetu Południowej, można zarobić BSN w zaledwie 1 ½ lat z przyspieszonych kursów i przenieść kredyt na wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Dowiesz się o takich tematach jak opieki paliatywnej, medycyny komplementarnej i alternatywnej, zarządzania opieki i pacjenta umiejętności dydaktycznych.

By zarabiać BSN, będzie poszerzyć swoje możliwości kariery, a także poszerzyć swoje umiejętności pielęgniarskich. Będziesz mieć możliwość lepszej opieki dla pacjentów ze swoimi nowo poznanymi wiedzy i umiejętności, i będzie bardziej wartościowe dla pracodawcy.

Szkolenia dla zarządzających RN

Jeśli jesteś już RN i patrząc, aby przejść do pielęgniarstwa lub zarządzania szpitalem, masz kilka możliwości szkolenia. Szkolenie Zarządzanie i seminaria. Istnieją różne seminaria szkoleniowe i szkolenia dostępne do RNS pracy, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności w zakresie zarządzania i umiejętności podejmowania decyzji.

Korzyści z uczestnictwa w tych rodzajów szkoleń jest to, że są one zazwyczaj krótkie (1-2 dni w tygodniu) i stosunkowo niedrogie. MSN. Inną opcją dla RN, którzy chcą przenieść się do zarządzania jest do zarobienia MSN, Master of Science w dziedzinie pielęgniarstwa, dyplom. Ten stopień będzie można przenieść do zarządzania i doskonalenia wiedzy i umiejętności niezbędnych do dobrego menedżera. Stopni MSN są dostępne zarówno w tradycyjnych ustawień klasie jak i online.

O RN Szkół Kształcenia i Szkolenia RN

Jeśli jesteś zainteresowany pielęgniarka lub wspierania kariery pielęgniarskiej, masz kilka opcji miejsc i sposobów studiowania. Oto lista niektórych z opcji: programy edukacyjne szkoła zawodowa lub dorosłych. Jeśli jesteś zainteresowany pomocnikiem pielęgniarki lub LPN / LVN (licencjonowany zawodowe lub praktyczne pielęgniarki), możesz wziąć udział w jednym-letnią szkołę zawodową lub program w centrum edukacji dorosłych. Te opcje są zwykle szybkie pielęgniarek, elastyczne i opłacalne.

-Junior Lub community college. Jeśli zdecydujesz się RN ze stopnia jednostki stowarzyszonej, można uczestniczyć junior college lub community college, aby zakończyć zajęć. Zazwyczaj trening RN będzie gotowy w ciągu dwóch lat.

-State Lub Uniwersytet prywatne. Jeśli chcesz stać się RN z BSN (Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa), trzeba będzie wziąć udział w państwowej lub prywatnej uczelni, aby zakończyć ci szkolnej. Jeśli chcesz zarobić MSN (Master of Science in Nursing), stan lub prywatny uniwersytet jest miejscem dla Ciebie.

Programy-online. Wiele szkół oferuje programy online do pozwalają zakończyć RN do stopnia BSN lub stopniu MSN.

O szkoleniu z RN do BSN stopnia

Jeśli jesteś RN ze dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa, RN South University Online do BSN programu realizacji jest dla Ciebie. Twój stopień BSN z South University Online pomoże Ci rozwinąć swoje wyborów zawodowych i pozwala przejść od aktualnej pozycji.

RN Uniwersytetu Południowej do BSN programu realizacji jest przeznaczony dla RN, którzy już pracują, więc jest elastyczne i przystępne. Możesz otrzymać kredyt dla klas zrobionych podczas zdobywając stopień twojego stowarzyszonej i może również być w stanie przyjąć do 45 godzin kredytowych do stażu pracy RN.

Aby awansować w swojej karierze i być w stanie iść do przodu, RN South University 's do BSN programu realizacji jest logicznym wyborem.

Zarządzanie szkoleniami RN

Jeśli chcesz, aby przejść do zarządzania i masz już BSN, MSN z South University Online jest dobrym wyborem dla Ciebie.

Stopień MSN w Internecie na Uniwersytecie Południowej będzie można przenieść do zarządzania opieki, rozszerzając swoje umiejętności podejmowania decyzji i zarządzania. Możesz nauczyć się wyłącznie w Internecie, dzięki czemu program elastyczne i przychylnie nastawieni do harmonogramu.

Większość szpitali i zakładów opieki będzie wymagał ich pielęgniarek zarządzania, aby mieć stopień MSN; jeśli jest to gdzie chcesz iść swoją karierę rozważyć programu MSN South University internetowego.

Szkolenia RN w specjalności

Po zakończeniu treningu RN w South University Online, albo w RN do BSN programu zakończenia lub programu MSN, będzie można wybrać specjalizację pielęgniarską się skupić. Oto kilka opcji dla różnych specjalności, które mogą być interesujące dla Ciebie:

Intensywnej terapii. Jeśli Specjalizujemy się w opiece krytycznym, można pracować w szpitalu lub innym zakładzie opieki krytyczne. Dzięki intensywnej terapii, można skupić się na opiece nad pacjentem i ich rodzin, zrozumienie sprzętu up-to-date, i poprawę umiejętności podejmowania decyzji.

Opieka chirurgiczna. Chirurgiczne opieki szkolenia jest to dobry wybór, jeśli jesteś zainteresowany pracą w salach operacyjnych lub jednostek odzysku. Dowiesz się o kody, leczenia ran i opieki nad pacjentem.

Onkologia opieki. Jeśli jesteś zainteresowany w pracy z chorymi na raka, opieka onkologiczna jest dla Ciebie. Dowiesz się o dawkach onkologicznych i zabiegów, a dowiesz się, jak zarządzać leczenie i serca oraz ocenę dróg oddechowych.

Szkolenia RN: Becoming RN pedagog

Jeśli jesteś zainteresowany włamaniu do dziedzinie edukacji, RN, MSN z South University Online jest dobrym sposobem, aby rozpocząć.

W South University Online, dowiesz się o projektowaniu programów nauczania dla pielęgniarek, projektowaniu planów nauczania oraz o wielokulturowych potrzebami edukacyjnymi. Skupiając się na aktualnych trendów w dziedzinie pielęgniarstwa, będzie gotowy i zdolny do szkolenia innych RNS do efektywnej pracy pielęgniarskiej.

Program MSN w South University Online jest oferowany całkowicie za pośrednictwem Internetu; nie ma wymogu stałego pobytu i nigdy nie dojść do kampusu. Możesz zaplanować zajęcia w Twojej wygody i działa zgodnie z własnym harmonogramem, dzięki czemu program elastyczne i osiągalne.

Różne RN programów szkoleniowych do realizacji w South University Online

Jeśli chcesz kontynuować swoją edukację w South University Online, masz dwie różne opcje internetowe dostępne dla Ciebie:

RN do BSN programu realizacji. RN do BSN programu realizacji w South University Online jest przeznaczony dla pielęgniarek posiadających dyplom wyższej uczelni lub dyplom pielęgniarski, ale chcą zarobić na BSN. BSN jest impuls kariery, a wiele szpitali i innych placówek medycznych wolą zatrudnić i wspierać pielęgniarki, którzy mają BSN.

Program MSN. Jeśli masz już swój BSN, możesz kontynuować edukację z programu MSN South University Online jest. Można dalej swoją karierę poprzez uczenie się o takie tematy jak edukacja i zarządzania opieki pielęgniarskiej z programu MSN.

Historia RN szkoleniowej

Historycznie, pielęgniarki zostali przeszkoleni uczniów w placówkach religijnych, takich jak klasztory. Pierwsza szkoła szkolenia pielęgniarka została powołana przez Florence Nightingale w 1860 roku w Londynie, w Szpitalu Świętego Tomasza.

Ostatecznie, pielęgniarki musiały zarobić licencji oraz miejsce na szkolenia pielęgniarskiego przesunięty ze szpitala uniwersytetu. W Stanach Zjednoczonych, wykształcenia pielęgniarskiego prawie zawsze mieści się w uczelni, jak to jest obecnie.

W Ameryce, pielęgniarstwo dochodowe i elastyczne zawód z powodu obecnego opieki niedoboru. Chociaż nie zawsze pielęgniarzy (szczególnie w psychiatrycznych zakładów opieki), więcej mężczyzn jest obecnie wprowadzenie pielęgniarstwa jako zawodu.

Obecny trend szkolenia pielęgniarskiego jest dokonanie ich zajęć, szkoły dostępne w Internecie, co pozwala na większą elastyczność i wygodę dla swoich studentów. South University Online oferuje stopień BSN z RN do BSN programu realizacji i stopnia MSN całkowicie on-line, dając Ci elastyczny, programy dostosowane harmonogramów i pracy w domu możliwości.

RN Szkolenie i Praca

Po ukończeniu szkolenia na Uniwersytecie Południowej RN Online, będziemy chcieli, aby wiedzieć, jaki rodzaj pracy nowy stopień pomoże Ci.

RN do BSN. Po zarobić BSN, można pracować na wszystkich tych samych miejscach pracowałeś jako RN jednostki stowarzyszonej, ale można oczekiwać, aby być promowane lub przeniesiona łatwiej. Wiele szpitali wolą, by ich RNS wyższego poziomu, aby ich BSN niż dyplom wyższej uczelni, więc BSN pozwoli Ci przenieść się w szeregi opieki.

MSN. Po zakończeniu MSN w South University Online, można spodziewać się pracy w dziedzinie zarządzania pielęgniarskiej lub służby zdrowia, albo w dziedzinie edukacji pielęgniarskiej. Ci nowo odkryte umiejętności pomoże Ci w zarządzaniu innych pielęgniarek, i innych do szkolenia pielęgniarek.

Pielęgniarka: Pielęgniarstwo Porady Informacje ogólne

Budowanie pielęgniarka-pacjent ufając Powiązania

Kluczem do budowania zaufania relacje pielęgniarka-pacjent jest oparta na komunikacji. Pacjent musi zobaczyć pielęgniarkę jako kogoś, że on lub ona może otworzyć się z ich obawami, a nie czują się oceniać. Jeśli pielęgniarka Przedstawia on niedbały lub pozbawiony humoru sposób bycia, pacjent może czuć się odłożyć. Często pacjent jest pod wpływem stresu i spotykając się pielęgniarka, która wydaje się odległa i niedbały może nasilać ich poziom stresu. Po pierwszym spotkaniu pacjenta, pielęgniarka powinni upewnić się nawiązać kontakt wzrokowy i uśmiech, podczas dotarcia rękę do zaoferowania ciepły uścisk dłoni. Dzięki temu pacjent będzie czuć się bardziej skłonni do dyskusji swoje uczucia. Ponadto odpowiedzi pielęgniarek do obaw pacjenta nigdy nie powinno być przymusem, ani nie powinien pacjent się czuć "mówił w dół." Pielęgniarki powinny rozwiać obawy pacjenta jak najszybciej. Na przykład, jeśli w warunkach szpitalnych i połączeń pacjenta do pielęgniarki, pielęgniarka powinna odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe. To opierać się na relacji ufne, jak pacjent będzie świadomy reakcji pielęgniarki. Ponadto, pielęgniarki nie powinni się wahać powiedzieć pacjentowi, że cokolwiek omówić, będzie utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Przez zaszczepienie zaufania, pielęgniarka może zmniejszyć niepokój pacjenta i tworzyć bardziej przyjazne środowisko dla pacjenta i opiekuna, jak to odgrywa istotną rolę w zdrowiu pacjenta.

NPAS

NPAS lub pielęgniarką akty są stanowe i federalne zasady, przepisy i wytyczne dotyczące wszystkich zarejestrowanych pielęgniarek. Gdy pielęgniarka staje się pielęgniarka on / ona jest związana stanowych i federalnych przepisów w poszczególnych państwach, dla których on / ona praktyk. Te zasady, prawa i linie pomocnicze są dla ochrony pielęgniarki, jak i pacjenta. Oni są na miejscu do dla wszystkich zarejestrowanych pielęgniarek do naśladowania i idą dopuszczalne i konieczne wytyczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa, leczenie i opiekę wszystkim pacjentom. Możesz sprawdzić na stronie internetowej NPAS aby sprawdzić, czy pielęgniarka jest naprawdę zarejestrowany, licencjonowane i jest w dobrym stanie z aktami pielęgniarką i że nie ma aktualnych lub oczekujące skargi na swojej zarejestrowanej pielęgniarki. To może dać pacjentowi łatwość pamiętać, że ich pielęgnacja i zaradczych jest w dobrych rękach. Ogólne informacje na temat opieki można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej NPAS dla państwa. To może pomóc Cię, czy chcesz się na ten krok, wymagania i obowiązki jak pielęgniarka w Twojej okolicy. Możesz także sprawdzić się z lekarzem lub lekarza, aby upewnić się, że on / ona jest w dobrym stanie z praktyki czynności medycznych i swojej państwowej komisji lekarskiej. Jeśli są jakieś skargi lub nagany może być w stanie znaleźć i przeczytać na każdej sytuacji. W NPAS i MOC są idealnym miejscem, aby rozpocząć, aby uzyskać informacje zarówno pacjenta, jak i studentów. Gdy już zdecydujesz, że pielęgniarska może być dla Ciebie, ustawić się na spotkanie z lokalnym pielęgniarstwa lub uczelni państwowej oferuje niezbędne klasy i planowania.

Technika sali operacyjnej

Wszystkie pielęgniarki mają ogólną technikę sali operacyjnej czy jesteś pielęgniarką peeling, teatr pielęgniarka lub krążących pielęgniarka. A Pielęgniarka peeling język chirurgii, jest umieszczony w pobliżu instrumentów chirurga i rąk potrzebne i materiałów chirurgicznych podczas procedury do chirurga. Jest to bardzo ważną pozycję podczas operacji. Pielęgniarka peeling muszą dobrze współpracować z chirurgiem i innego personelu operacyjnego i pomocy chirurga w utrzymaniu przepływu i rytm procedury. Krążących pielęgniarki zapewnia, że ​​pokój chirurgiczne, sprzęt i materiały, i przygotowany, gotowy i dostępny dla personelu operacyjnego. Krążących pielęgniarka odpowiada również do reprezentowania pacjenta, którego nie jest w stanie mówić za niego / siebie, czy coś było iść w sposób, który nie jest optymalne dla pacjenta. To położenie jest bardzo ważną pozycję. Bez obiegowym pielęgniarki, personel chirurgiczny może zabraknąć dostaw, mają uszkodzenia urządzenia i korzystać z instrumentów skażonej lub innych tego typu sytuacji. Pielęgniarka jest w obiegu trochę jak kompozytor, zapewniają wszystko pójdzie jak najlepiej, a pracownicy mają wszystko, czego potrzebują, aby odnieść sukces. Pielęgniarka teatr jest bardzo dobrze wykształcony, wyszkolony i doświadczenie i jest przygotowany do podjęcia pozycji i roli obu krążącego chirurgicznego lub pielęgniarki. To pielęgniarka jest bardzo wszechstronny i może być umieszczony w dowolnej pozycji wymagających wypełnione. Aby znaleźć bezpłatne porady kariery, w którym pielęgniarka chciałbyś być, skontaktuj się z lokalnym college'u dla swobodnej oceny stażu zawodowego.

Florence Nightingale Zastaw dla pielęgniarek

Uroczyście zobowiązujemy się przed Bogiem iw obecności tego zestawu, aby przekazać moje życie w czystości i ćwiczyć mój zawód wiernie. Będę powstrzymania się od co jest szkodliwe i złośliwy, i nie będzie ani świadomie podawać żadnych szkodliwych narkotyków. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby utrzymać i podwyższyć standard mojego zawodu i będzie trzymać w tajemnicy wszystkie sprawy osobiste popełnione do mojego prowadzenia i wszystkie sprawy rodzinne pochodzących z mojej wiedzy w praktyce mojego powołania. Z lojalności Postaram się pomóc lekarzowi w jego pracy i poświęcić się dla dobra tych, zobowiązała się do mojej opieki.

~ Florence Nightingale

Farmaceuci Fakty

Pielęgniarstwo jest naród największym zakresie opieki zdrowotnej z 2,5 mln zarejestrowanych pielęgniarek (RNS) w całym kraju. Istnieją cztery razy więcej RN w Stanach Zjednoczonych jak lekarze.

Pielęgniarki Modlitwa

Napisz do mnie na świecie.
Bądź mój głos do osób niesłyszących.
Bądź moją wiarę w przypadku wątpliwości.
Bądź moją nadzieją, gdzie panuje rozpacz.
Bądź moim światłem, gdzie jest ciemność.
Bądź moja radość, gdzie jest smutek.
Napisz do mnie na świecie.
Bądź oczy niewidomym.
Bądź moją pociechą dla tych, którzy muszą się pocieszyć.
Bądź moje zrozumienie dla tych, którzy muszą być zrozumiałe.
Zostan moim uzdrowienie tym, którzy muszą uzdrowiony.
Bądź moją miłością do tych, którzy potrzebują miłości.
Zostan moim przebaczenie dla tych, którzy muszą być wybaczone.
Bądź moja śmierć tym, którzy mnie potrzebują.
Napisz do mnie na świecie.

~ Autor nieznany

Federalna ustawa o reinwestycji pielęgniarki

Prezydent Bush podpisał ustawę federalną ustawę, pielęgniarka reinwestycji w dniu 1 sierpnia 2002. Jest zaprojektowany, aby złagodzić niedobór pielęgniarskiego. Nowa ustawa stworzy rządowe stypendia dla studentów pielęgniarstwa, którzy zgodzą się pracować co najmniej dwa lata w zakładzie opieki zdrowotnej, z krytycznym niedoborem pielęgniarek po skończeniu studiów.

Pielęgniarki Burnout Efekty

Objawy wypalenia w pielęgniarki tak zróżnicowane, jak chorych. Niektórzy ludzie złoszczą się, wysadzenie lub warcząc na każdego, kto krzyżuje ich drogi. Niektórzy uciekają się do obwiniania żadnej irytacji, małe i duże, na czynniki zewnętrzne. Niektóre stają się spokojny, zamknięty w sobie i izolowane, co może wskazywać na początek poważnej depresji. Inne manifest burnout w pielęgniarek przez pod lub przejadanie się lub nadużywanie alkoholu lub innych substancji zmieniających nastrój. Jeszcze inni mogą wystąpić szereg objawów fizycznych, w tym choroby przewlekłe, wysokie ciśnienie krwi i częste bóle głowy. Niektórzy ludzie na skraju wypalenia rzeczywiście stać się obsesyjne pracoholikami. Inni stają się przewlekle późno lub psychicznie nieobecny.

Przemoc w miejscu pracy dla pielęgniarek

Pielęgniarki są szczególnie narażone na gwałtowne ataki, gdy zatrudnienie jest niski i w okresach wysokiej aktywności, takich jak godzina i posiłki wizyty naukowcy OSHA wyjaśnić. Niektóre pielęgniarki również pracować samodzielnie w odległych miejscach i na obszarach o wysokiej przestępczości, gdzie są one podatne na atak.

Wiele pielęgniarek nie może unikać pracy samodzielnie lub w izbach przyjęć i ośrodkach zdrowia psychicznego, w których istnieje potencjał przemocy. Większość ośrodków opieki zdrowotnej zostały zainstalowane systemy bezpieczeństwa, które kontrolują dostęp i wymagających pracowników nosić identyfikatory.

Zapoznaj się z pacjentami, zwłaszcza z historią brutalnego zachowania, demencja lub narkotyków lub alkoholu zatrucia. Możesz także upewnić się, że zawsze mają eskortę lub innego pracownika wokół, kiedy czujesz, że jesteś w niebezpiecznej sytuacji. Upewnij się, że system, który chroni poufność, ale ostrzega współpracowników, jeśli wiesz, że to pacjent, który może stać się agresywny.

Pielęgniarstwo i urazy kręgosłupa

Większość urazów zgłoszonych do głowy, szyi lub urazy kręgosłupa przez pielęgniarki dotyczących pacjentów podnoszenia, zgodnie z pielęgniarek. Chociaż federalne wytyczne sugerują pracownicy nie podnosić nic powyżej 50 funtów, większość pacjentów ważą znacznie więcej.

Jeśli to tylko możliwe, zamiast naciskać ciągnąć. To kładzie mniejszy nacisk na plecach i masz dwa razy więcej mocy. Trzymaj się blisko łóżka lub używanej maszyny i uniknąć osiągnięcia. Za pomocą obu rąk, aby zapobiec zmęczeniu. Po podniesieniu od poziomu podłogi, wyciąg z przysiadu z tyłu proste, zginać kolana, i niech twoje nogi nie do zniesienia. Jeśli musisz podnieść z poziomu pasa, spróbuj skorzystać z pomocy innej pielęgniarki lub doradca na podłodze. Upewnij się, że można umieścić szyny łóżko lub ramiona wózkach dół. Wyjaśnij, co robisz do pacjenta i współpracownika, kto pomaga podniesieniu.

Lateksowe Alergie w miejscu pracy

Proszek, że producenci założyć rękawice lateksowe może spowodować wysypkę na rękach, a w niektórych ciężkich przypadkach może wysłać cię do wstrząsu anafilaktycznego. Nawet jeśli nie rozwija się alergia, gdy najpierw zacząć ich używać, można je rozwijać później, a może być wrażliwy na nich, nawet jeśli są na rękach innych ludzi.

Zapytaj swojego miejsca pracy do korzystania Bezpudrowe rękawice. Ale jeśli musisz pracować w rękawiczkach sproszkowanych, umyć i wysuszyć ręce po ich usunięcie. Chociaż w pracy, unikać płyny na bazie oleju mineralnego, które zawierają kokosowy lub olej palmowy lub lanolinę. Oleje te przełamać barierę rękawiczki. Jeśli możesz, nosić syntetyczne rękawice z bawełny lub wkładki lateksowe rękawiczki do pracy, który dostaje ręce mokre. Ludzie, którzy rozwijają wrażliwość lateksową może iść do więcej kłopotów, aby uniknąć narażenia. Skonsultować się z lekarzem i poinformować pracodawcę, jeśli objawy się pogorszy.

Pielęgniarstwo Niedobór Aktualizacja - sierpień 2002

Brak opieki narodu miała istotne konsekwencje w ciągu ostatnich pięciu lat, nawet przyczyniając się do pacjenta obrażeń i zgonów. Nieodpowiednie pielęgniarki personel był czynnikiem w 24 procentach 1609 sprawach dotyczących śmierci, zranienia lub trwałą utratę funkcji zgłoszonych od 1997 do Wspólnej Komisji w sprawie akredytacji Organizacji Ochrony Zdrowia.

Raport mówi, że są 126000 stanowiska pielęgniarskie niewypełniona w szpitalach w całym kraju. Dziewięćdziesiąt procent długoterminowych organizacji opieki posiadają wystarczających pielęgniarek i mają niedobór pielęgniarek ", aby zapewnić nawet najbardziej podstawowej opieki", a niektóre agencje opieki domowej zdrowia są zmuszeni do odmowy nowych pacjentów.

Wraz ze starzeniem się pokolenia wyżu demograficznego narodu i samych pielęgniarek, szacuje się, że do 2020 roku będzie co najmniej 400 tysięcy mniej pielęgniarek dostępne do zapewnienia opieki, niż będzie to konieczne, zapewniając duży problem opieki niedoboru.

Materiały Self-Learning

Większość specjalistów są bardziej niż szczęśliwi, aby zapewnić pacjentom i ich rodzinom z broszur i innych materiałów informacyjnych samodzielnego uczenia się.

Przewidywane Niedobory Pielęgniarstwo

Rośnie zapotrzebowanie na pielęgniarki w wyniku braku opieki narodowej. Zatrudnienie dla zarejestrowanych pielęgniarek będą rosły szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów do 2008 roku.

Korzystanie Igły Bezpiecznie

Pracownicy służby zdrowia od dawna walczyli o prawa, które wymagałyby szpitali i ośrodków opieki zdrowotnej w użyciu bezpiecznych igieł - to znaczy, igieł do limitów bezpieczeństwa i innych urządzeń, które zapobiegają rany kłute. Administracja Bezpieczeństwa i Zdrowia Pracy (OSHA) wymaga, rękawice, fartuchy, maski i okulary ochronne, ale agencja nie wskazano na potrzebę bezpiecznych igieł. Na szczęście, jest nowe prawo federalne, które wymaga szpitale używać bezpiecznych igieł rozpoczynających się 1 stycznia 2001. Jeśli szpital nie ma jeszcze używać bezpiecznych igieł, może chcesz zrobić, że problem. Tymczasem, upewnij się, że jesteś szczególnie ostrożny, gdy do krwi. Należy pamiętać, że jest prawdopodobne, aby być na swoim najwyższym ryzykiem kontuzji na koniec zmiany lub przy pracy na dwie zmiany, lub w czasie, gdy personel jest niska.

Mln Pielęgniarka marca

W maju 2002 r milion pielęgniarki, pokrewnych pracowników służby zdrowia, legislatorzy, osoby publiczne i prywatne osoby zbiegły na Capitol Mall w Waszyngtonie, jako jeden zbiorowy, groźnym głosem, aby otwarcie i uczciwie przedstawić fakty na temat stanu świadczenia opieki zdrowotnej w Ameryce , Milion Pielęgniarka marca do Waszyngtonu był kulminacją półtora roku oddolnych wysiłków zaangażowanych pielęgniarek, pracowników służby zdrowia i obywateli do informowania opinii publicznej na temat bezpiecznego i właściwego świadczenia opieki zdrowotnej. MNM był wartownik wydarzeniem w promowanie pozytywnych, proaktywnych, wydajnych i trwałych zmian świadczenia opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych.

Informacje niewystarczającej opieki Abouot

Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do braku opieki:
* Rosnący popyt - W czasie dekoniunktury gospodarczej kraju, wiele osób odkładać coraz opieki zdrowotnej z powodu kłopotów finansowych lub braku ubezpieczenia. Z gospodarki do góry, więc jest zapotrzebowanie. Bez nowego absolwenta rurociągu, jest mniej pielęgniarek dostępne zastąpić tych, którzy na emeryturę lub zostawić dla innych możliwości. Obecnie stosunek RN w wieku 40 do RNS w wieku 20 jest 12:56.

* Dolna matura rejestracji - W jesieni 2000, wpis na poziomie BSN rejestracji spadła o 2,1 procent, spadając szósty rok z rzędu, według American Association of Colleges of Nursing.

* Wyższa spis szpital i większe -Modifications acuity w zarządzanej opieki i nowy impuls do konkurencyjnej jakości rośnie dzień pacjentów, godzin opieki pielęgniarskiej i uznanie roli RN.

*** Informacja ta została podjęta z Honor Society of Nursing, Sigma Theta Tau International, lipiec 2001

Badania Pielęgniarki internetowe

Internet sprawił, że badania kliniczne o wiele łatwiej.
Jeśli chcesz dowiedzieć się informacji na temat choroby stwardnienia rozsianego, na przykład, przejdź do rzetelnego wyszukiwarki takie jak google.com i wpisz następujące wyrażenie w polu wyszukiwania, stwardnienie + rozsiane. Nie zapomnij znak plus między 2 słowa. To jest dobre korzyści z karmienia badań naukowych w Internecie.

Interwencje zapobiec klienta Falls

Interwencje, które mogą zmniejszyć ryzyko upadków obejmują ustalenia lub wymiana mebli i wózki inwalidzkie niespełniających i oznakowanie go z nazwą pensjonariuszy, stosując odpowiednio dopasowane buty i usunięcie bałaganu z całego łóżka, ustalić odpowiedni poziom psychotropowych narkotyków, pomaga mieszkańcom w niektórych transferów (między łóżko, krzesło, WC) i przypomnieć mieszkańcom bezpiecznych technik przekazywania.

Choroba Informacje na adresy .org

Jeśli szukasz informacji na temat danej choroby dla badań klinicznych, organizacje krajowe zazwyczaj zapewniają najlepsze źródło na temat najnowszych osiągnięć. Wiele można łatwo znaleźć w Internecie, korzystając z nazwy choroby następnie .org (np arthritis.org).

Zaufanych Bibliotekarz Badań Klinicznych

Nie zapomnij do lokalnej biblioteki jako źródło najnowocześniejszych informacji medycznej i badań klinicznych. Dobry bibliotekarz może pomóc zawęzić wyszukiwanie szybko.

Czynniki ryzyka dla Pacjenta Falls

Czynniki ryzyka cytowane które przyczyniają się do spadku wypadków obejmują stosowanie leków psychotropowych, zagrożeń środowiska, niewłaściwa konserwacja lub nieprawidłowo zamontowanych na wózkach inwalidzkich, technik przekazywania i niepełnej opieki.

Co to jest Położna Pielęgniarka?

Anna B

Być może jesteś liceum lub osoba szuka zmiany kariery i stara się zdecydować, co twój następny ruch powinien być kariera. Pamiętasz sobie komuś, kogo spotkał zarośla w lokalnej kawiarni na swoim dziobem jeden dzień, a ich nazwa tagu powiedział "Certyfikowany Pielęgniarka położną?" Zaczynasz zastanawiać, czy to pole kariery może być dla Ciebie. Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nauczmy się więcej o okupacji i zobaczyć, czy to odpowiedni wybór dla Ciebie.

Co to ​​jest Położna Pielęgniarka?

Pielęgniarka-Położna jest certyfikowany zaawansowane pielęgniarka, która przeszła szkolenie i edukację specjalizującą się w umiejętności związanych z położnictwa. Najczęściej działają jako podstawowe służby zdrowia kobiet i wykonywać opieki medycznej dla zdrowych kobiet w ciąży lub kobiet bez ryzyka. Choć mogą dać opiekę medyczną do ciąż wysokiego ryzyka pod kontrolą lekarza.

Dzień z życia położnej pielęgniarka?

Oto tylko kilka rzeczy, które Nurse Położnych są odpowiedzialne za.

 • Egzaminy ginekologiczne
 • Planowanie uprzedzenie
 • Opieka prenatalna
 • Porodu
 • Udzielają porad dla karmienia piersią i pielęgnacji noworodka

Wynagrodzenie

Średnie wynagrodzenie dla położnej pielęgniarka w Stanach Zjednoczonych jest 81,182 dolarów, ale zależy od lokalizacji.

Jak zostać Położna Pielęgniarka?

 • Kandydaci muszą posiadać wyższe wykształcenie (przykład: magister pielęgniarstwa)
 • Większość programów wymaga kandydatów do zarejestrowanych pielęgniarek przed uzyskaniem dopuszczenia
 • Wypełnij akredytowany kraju programu
 • Zdać państwowy egzamin certyfikacyjny

Odblaskowe pytania

 • Czy masz doskonałe umiejętności ludzi?
 • Czy jesteś dobry komunikator, aktywnym słuchaczem i obserwatorem?
 • Czy jesteś w zespole?
 • Czy potrafisz poradzić emocjonalnie naładowane sytuacje?
 • Czy jesteś w stanie udzielać porad i odpowiedzi na pytania pacjentów?
 • Czy jesteś gotów zobowiązać się do dogłębnego uczenia się, rozumienia i aktualizowania swojej wiedzy i umiejętności?

Zarządzanie czasem w pielęgniarstwie

Ogólne informacje na temat opieki podano w objaśnienie klas opieki, jak rozpocząć studia. W ramach tych informacji okaże się, że trzeba będzie nauczyć się umiejętności zarządzania czasem, aby utrzymać poziom stresu w dół i swoją opiekę nad pacjentami w górę. Nauka zarządzania czasem w pielęgniarstwie może czasami wydawać się nieco przytłaczające. Ale jeśli pomyślnie ukończyć odpowiednie umiejętności będzie w stanie kontrolować niektórych sytuacjach pojawił się w swoim napiętym grafiku pracy. Możesz przyjechać do pracy, aby znaleźć kogoś, wezwał w chorych lub rannych (co zdarza się) i nagle czujesz się przytłoczony stresu, ponieważ dona € ™ t mieć pomoc personelu czujesz trzeba dać najlepszą możliwą opiekę swoje cierpliwość. Z umiejętności zarządzania czasem opieki będzie można zarządzać opieką wszystkich cierpliwość i nie dać się tak zestresowany, że się pomylisz. I letâ € ™ s oczy, błędy się zdarzyć, ale naprawdę poważny błąd może kosztować życie lub poważne obrażenia, a nie to, co masz do opieki dla. Aby lepiej przygotować się na nieoczekiwane, nauka zarządzania czasem dla pielęgniarek jest bardzo ważna umiejętność mieć. I z odpowiednimi umiejętności zarządzania czasem i szkolenia możesz także szukać awansu zawodowego, rodzi i na pewno otrzyma wyróżnienie od swoich współpracowników, że tak ciężko pracowali i wykazują duże umiejętności i kontrolę. Będziesz bardzo zadowolony, poszedł dodatkowy dystans do uzyskania tak wysokiego standardu opieki za cierpliwość i pokazać taką dumę, opieki i umiejętności innym.

Zarządzanie czasem Pielęgniarstwo

Kiedy zaczynasz zajęcia stać się pielęgniarka, dowiesz się ogólne informacje pielęgniarskiej, które stosuje się do tej pozycji wraz z szczegółowych badań w opiece i leczeniu cierpliwości. W ramach swoich badań chcemy też włączyć klasy zarządzania czas na karmienie. Zajęcia te będą pomocne w nauce do oceny i bardziej efektywne zarządzanie czasem. Zarządzanie czasem pielęgniarska może być trudne nogi, aby uzyskać uchwyt. Po przyjeździe do pracy w planowanym przesunięciu, nie zawsze są tak wiele rzeczy do zrobienia i można bardzo szybko czują się przytłoczeni. Ale jeśli priorytety i spróbuj utrzymać się na górze każdej sytuacji będzie można dostać przez nią. Nauka umiejętności zarządzania czasem i stosowania ich w zwięzły sposób może pomóc. Musisz rozpocząć przejście z krótkim z poprzedniej zmiany to dadzą Ci potrzebne informacje do załatwienia obszarach najbardziej potrzebne i pacjentów pierwszych. Po masz najbardziej potrzebne pacjentom opiekę, zaczniesz normalne rutynowe sprawdzanie wszystkich swoich pacjentów i zapewnienia, że ​​ich potrzeby są zająć. Zarządzanie czasem w pielęgniarstwie można również osiągnąć poprzez delegowanie zadań do innych pracowników. Takie jak: czy pacjent po prostu potrzebuje wody, pomoc w pościel lub inną formę pomocy higieniczne można wybrać wysłać nurseâ € ™ s asystenta lub innego członka personelu do pomocy podczas uczęszcza do innego pacjenta, którego mogą potrzebować leków lub innych usług, które wymagają pielęgniarka.

Pielęgniarką Dz

Ogólne informacje pielęgniarska: Pielęgniarki są skomplikowane częścią zespołu opieki zdrowotnej, zarówno w s physicianâ € ™ lub biurze klinicznym / ustawienia, jak również w warunkach szpitalnych. Bez względu na to, gdzie szukać w dziedzinie medycyny, znajdziesz pielęgniarkę, i bardzo wykształcone i wykwalifikowane pielęgniarki zawsze popytu. Dobra ogólnego pielęgniarka zapewniają kompetentną i kompleksową opiekę medyczną w przystojny, taktowny i opiekuńczy sposób. Dobra ogólnego pielęgniarka umieścić pacjenta na łatwość, który pozwala pielęgniarki do prowadzenia kierunku i instrukcję lekarza. Pielęgniarką akty lub NPAS są przepisy zawarte w każdym stanie, dając pełną definicję i zakres wymagań pielęgnacyjnych i obowiązków. Przepisy te mają na celu ochronę zdrowia publicznego, dobrostanu i bezpieczeństwa. Obowiązkiem każdego pielęgniarki mieć świadomość iw pełni uczestniczyć w granicach tych praw. Pielęgniarka jest dla ochrony everyoneâ € ™ s, a jeśli się wytyczne zawarte, powinny być bezpieczne od skutków prawnych związanych z tymi ustawami. Każdy lekarz musi również stosować się do praktyki czynności medycznych od ich stanu. I pielęgniarki (s) mogą również zdecydować się przeczytać i zrozumieć te ograniczenia i wymagania, aby zapewnić, że przepisy te są najlepiej wykorzystywane przez lekarza odpowiedzialnego za pacjenta. Jesteś pierwszym obrony do opieki i leczenia pacjentów.

Pielęgniarstwo Stopień: Pielęgniarstwo Trendy Porady

Holistyczne Rise leku u Popularność

Medycyna holistyczna jest alternatywą dla leków i zabiegów chirurgicznych, a wielu ludzi stroni tradycyjnej opieki zdrowotnej i opieki holistycznej obracających się. Ponieważ wiele osób interesuje się holistycznych oraz alternatywnych środków, jako pielęgniarka, ważne jest, aby być dobrze zorientowany w tego typu tematów jest.

South University Online oferuje kursy terapii alternatywnych i uzupełniających ich RN do BSN stopnia zaawansowania. Podczas pracy na BSN, dowiesz się o skutecznych terapii holistycznych i bezpłatne, dzięki czemu można lepiej służyć swoim pacjentom.

Wzrost otyłości i jej wpływ na ochronę zdrowia

Otyłość jest jednym z największych problemów zdrowotnych dla Amerykanów dziś. Aby spróbować zwalczania tej epidemii, wielu pracodawców i ubezpieczeń zdrowotnych oferują programy pomagają ludziom utrzymać zdrową wagę i styl życia.

Poprzez programy wagi zarządzania, stron informacyjnych, odchudzania i infolinii, pielęgniarki, pracownicy i inni starają się zachęcić ludzi do zdrowego stylu życia i zmniejszyć ryzyko otyłości. Przez zmniejszenie ryzyka otyłości, są one również obniżenie ilości poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca i cukrzycę.

Będziesz omówić trend otyłości badając dla BSN lub MSN w South University Online. Możesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz zaangażować się w walkę z otyłością w Ameryce, jak w nauczaniu i administrowanie programów zarządzania masy lub pomoc w utrzymaniu strony internetowe kontroli wagi.

Otyłość i opieki zdrowotnej

Ponieważ otyłość jest jednym z numer jeden problemów zdrowotnych wpływających na Amerykanów, dziś, wielu pracodawców pracują, aby pomóc swoim pracownikom utrzymać zdrową wagę. Oferując programy kontroli wagi, stron internetowych z informacjami zarządzania wagi, oraz specjalne linie pielęgniarki, pracodawcy starają się zachęcić swoich pracowników do zdrowego stylu życia i zmniejszyć ryzyko otyłości.

Ponieważ otyłość osoba ma więcej niż opieka zdrowotna dotyczy jednego z normalnej wagi, pracodawcy widzą potrzeby, aby pomóc swoim pracownikom na zewnątrz. Pielęgniarki są często niezbędne w nauczaniu i administrowanie programów zarządzania wagi, aby pomóc zapisać informacje na stronach internetowych kontroli wagi, i dla pracowników infolinii pielęgniarki.

Jeśli masz interes w zapobieganiu otyłości w Ameryce, angażuje się w programy wellness kontroli wagi może być dobrym sposobem, aby pomóc.

Corporate Wellness Programy

Wiele firm zaczynają oferować, w ramach swoich programów pakietów opieki zdrowotnej, zdrowia i wellness. Te programy koncentrują się wokół tematów takich jak odżywianie, kontroli wagi i leczenia choroby, jak i usług oferty i infolinii strzały grypy pielęgniarki.

Pielęgniarki są często potrzebne do pracowników tych programów. Badając dla BSN lub MSN w South University Online, należy pamiętać, że "nietradycyjnych" kariera chorego w firmie ubezpieczeń zdrowotnych lub korporacji może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli masz interes w zarządzaniu stylu życia, oraz do pielęgnacji dziecka, żywienie , zarządzanie choroby, lub inne podobne kwestie.

Ochrona zdrowia Informacje w sieci

World Wide Web stał się ważnym źródłem informacji opieki zdrowotnej dla wielu ludzi. O dziwo, jedna grupa ludzi, którzy coraz częściej w internecie informacji opieki zdrowotnej jest seniorzy.

Aż 5,5 mln seniorów obecnie patrzeć w internecie informacji opieki zdrowotnej. Ponieważ tak wielu seniorów korzysta z internetu jako źródła opieki zdrowotnej, ważne jest, że aktualne i dokładne informacje są dostępne online, aby pomóc im w ich badaniach.

Kiedy stajesz RN lub wypełnieniu MSN w South University Online, możesz wziąć udział w tej tendencji, pomagając firmom rozwój i utrzymanie stron internetowych przyjaznych dla starszych problem zdrowia konkretnego z ich grupy wiekowej.

Domy opieki i długoterminowej opieki Pacjenci

Według statystyk, długoterminowe pacjentów opieki są zwolnione ze szpitala szybciej niż dziesięć lat temu. Zwykle, gdy pacjenci są uwalniane są one brane pod domu opieki lub podobnego obiektu. Ponieważ średni czas pobytu w szpitalu maleje dla pacjentów opieki długoterminowej i są one wykonywane szybciej do domu opieki, pielęgniarki mogą zobaczyć zmiany w potrzebie dla pielęgniarek specjalizujących się w opiekę długoterminową.

Tam, gdzie kiedyś więcej pielęgniarki pracujący w szpitalach z długoterminowych pacjentów opieki, teraz może być bardziej potrzebny w domach opieki. Jako pielęgniarka, zrozumienia, gdzie pacjenci znajdują się pomoże Ci zorientować się, gdzie znajdują się miejsca pracy. Doradcy pielęgniarki i LPN / LVNs są często potrzebne w domach opieki, a zwiększone zapotrzebowanie w pielęgniarskiej opieki domowej oznacza więcej miejsc pracy dla nich.

Web informacji i opieki zdrowotnej

Z eksplozji Internetu oraz wzrost dostępu ludzi do tego, wiele osób teraz coraz Heath informacje opieki Internecie. Jedna grupa ludzi, którzy coraz częściej w internecie są seniorzy. Eksperci szacują, że 5,5 mln osób starszych poszukujemy do sieci, aby ich informacje opieki zdrowotnej, a osiem razy więcej przyszłych seniorów (w wieku od 45 do 65) są również zwracając się do sieci.

Zwiększenie wykorzystania Seniora z sieci spowoduje zapotrzebowanie na informacje opieki zdrowotnej będzie dostępna w internecie na nich. Pielęgniarki mogą angażować się w ten trend, pomagając firmom rozwój i utrzymanie stron internetowych przyjaznych dla starszych problem zdrowia konkretnego z ich grupy wiekowej. Jest to istotne dla ich zdrowia, że ​​seniorzy uzyskania dokładnych i zrozumiałych informacji w internecie.

Bunt w "Medicine Concierge"

Co eksperci nazywają medycyny concierge jest tendencja wzrostowa w USA opieki zdrowotnej. "Medycyny concierge" to elitarne podejście do opieki zdrowotnej, gdzie zamożni ludzie mogą opowiedzieć się wydać więcej pieniędzy na usługi lekarzy takich jak konsultacje, rozmowy domu i pośrednictwa ze specjalistami.

Niektórzy eksperci uważają, tendencja ta w "medycynie" jest concierge dobre, wskazuje wolnego wzrostu rynku i społeczeństwa kapitalistycznego. Będzie się z dala od lekarzy, przy założeniu, że strony trzecie (takie jak firmy ubezpieczeniowe) zapłacić za leczenie, i umieścić więcej odpowiedzialności na poszczególnych pacjentów.

Pielęgniarki mogą korzystać z tego nowego stylu medycyny z podwyższonych wynagrodzeń i większej elastyczności, aby zdecydować, jakie rodzaje pacjentów chcą zobaczyć.

Monitorowanie pojawiających Zdrowie kwestie opieki

Starając się utrzymać na szczycie trendów opieka zdrowotna w Ameryce, następujące tematy są obecnie ściśle badane dla lepszego pomiaru i raportowania:

 • Metody zapobiegania raka, takich jak mammografia, kolonoskopia i pokazy raka szyjki macicy
 • Zarządzanie Cukrzyca i otyłość
 • Leczenie astmy
 • Identyfikacja Depresja i zarządzanie

Badając dla MSN czy BSN w South University Online, dowiesz się o tym, jak się uczyć i zgłosić się na tego rodzaju tendencji zdrowotnych. Utrzymanie się na szczycie trendów krawędzi tnącej w Ameryce pomoże Ci być bardziej rynkowe dla potencjalnych pracodawców, a także pozwalają lepiej dbać o swoich pacjentów.

Zwiększona Stosowanie leków przeciwdepresyjnych

Jeśli licznych reklam telewizyjnych nie było jasne, Amerykanie są przepisywane i biorą leki przeciwdepresyjne w większych ilościach, niż kiedykolwiek wcześniej. Wzrost antydepresanty występowały w latach 1990, a rozwój nowej klasy leków przeciwdepresyjnych o nazwie SSRI. Przykładami takich leków są Zoloft, Paxil i Prozac.

Leki te są uważane za bezpieczniejsze i mają mniej efektów ubocznych w porównaniu do innych rodzajów leki przeciwdepresyjne, takie jak trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne i MAO. Ponieważ RNS często uczestniczą w administrującej, dozowania i utrzymania pacjenta opieki leków, ważne jest dla zarejestrowanych pielęgniarek, aby zdawać sobie sprawę z tych trendów w zwiększonych antydepresantów utrzymać pacjentów opieki zdrowotnej jak najbardziej efektywny.

Rosnąca popularność medycyny holistycznej

Wielu pacjentów zwraca więcej do uzdrawiającej mocy medycyny holistycznej. Medycyna holistyczna jest alternatywą dla leków i zabiegów chirurgicznych, a może być coś z przyjmowania suplementów ziołowych zmiana diety, aby iść do sesji uzdrawiania w Tybecie.

Ponieważ więcej pacjentów zwracają się do medycyny holistycznej, wiele pielęgniarek muszą być informowani o tego typu leczenia. Wiele RN programów BSN i programów MSN oferuje kursy na temat terapii alternatywnych i holistycznych, a niektóre pielęgniarki mogą wybrać się specjalizować w tego rodzaju zabiegów.

Wzrost Wykorzystanie opieki hospicyjnej

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, Ameryka odnotowano wzrost w korzystaniu z opieki hospicjum dla chorych pacjentów rasy białej, a także wzrost kursu udzielania absolutorium dla pacjentów. Dla afroamerykańskich pacjentów, jednak nie było mniej wzrost wykorzystania opieki hospicyjnej, choć śmiertelność z powodu raka przez Afroamerykanów, szacuje się na 33% wyższa niż dla białych Amerykanów.

Podczas zarabiać stopnia RN lub stopień MSN, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z trendów, takich jak te, ponieważ trendy rasowych i ekonomicznych są ważne czynniki, które należy wziąć pod uwagę podczas podawania zakładów opieki zdrowotnej.

Wiele programów MSN teraz oferują kursy koncentrując się na sprawowaniu opieki zdrowotnej społeczności, aby pomóc zdajesz sobie sprawę z różnych problemów zdrowotnych, przed jakimi stoi społeczność i różnych grup rasowych. Tendencja ta jest również godne uwagi, ponieważ ze względu na wzrost białych pacjentów korzystających z opieki hospicyjnej, nie może być zwiększone zapotrzebowanie na doradców pielęgniarki, LPN / LVNs i RNS do pracy w pomieszczeniach hospicjum.

Problemy pojawiające się trendy w Ochronie Zdrowia

Jest kilka kwestii opieki zdrowotnej, które zostały greenlighted być badane bardziej. Lekarzy i lekarzy grupy poparcia są zainteresowane poprawą pomiaru i raportowania z następujących się i nadchodzących trendów w opiece zdrowotnej:

• metody zapobiegania raka, takich jak mammografia, kolonoskopia i pokazy raka szyjki macicy

• Zarządzanie Cukrzyca

• Leczenie astmy

• Pielęgniarki identyfikacyjne Depresja i zarządzania mają możliwość zaangażowania się w działania w zakresie sprawozdawczości i zarządzania, które dzieją się teraz w tych tematach.

Jeśli masz specjalizację lub udziału w każdym z tych obszarów, a także doskonałe umiejętności badawcze i sprawozdawczości, można rozważyć uzyskanie udział.

Problemy z długoterminowymi opieki pacjentów

Jednym z trendów w branży opieki zdrowotnej teraz jest szybkie odprowadzanie długoterminowych pacjentów opieki ze szpitali. Gdy pacjenci są odprowadzane, zwykle są one brane do domu opieki lub innego zakładu opieki długoterminowej; to zwiększona szybkość wypływu zatem spowodowało zmianę lokalizacji długoterminowych pacjentów opieki. Ta zmiana w populacji pacjentów może również powodować zmiany w rozmieszczeniu pielęgniarek w różnych obiektach niż wcześniej.

Jako pielęgniarka, zrozumienia, gdzie pacjenci znajdują się pomoże Ci zorientować się, gdzie potrzebne są pielęgniarki. Podczas studiów dla BSN lub MSN w South University Online, można omówić tendencje zdrowotne, takie jak zmiany w pacjenta lokalizacji i przyczyn tych zmian.

Niedobór Pielęgniarstwo

Obecnie nie jest krytyczny niedobór pielęgniarek w Ameryce we wszystkich częściach dziedzinie opieki zdrowotnej.

Ponieważ RNS opuszcza pole pielęgniarstwa aby wprowadzić inne kariery i wiele innych RNS przechodzą na emeryturę, nie tak wiele pielęgniarek są po prostu dziś nie kiedyś. Ograniczenia finansowe również przyczyniły się do braku pielęgniarek, jak i stresującym środowisku pracy. Ze względu na brak pielęgniarek, jednak wiele szpitali i innych zakładów opieki zdrowotnej oferują bardzo konkurencyjne wynagrodzenie oraz doskonałe korzyści dla tych, którzy w dziedzinie pielęgniarstwa.

Niedobór pielęgniarek również spowodował niedobór nauczycieli pielęgniarstwa. South University Online w Internecie BSN do RN i programów MSN wyeliminować niektóre z narzutu niezbędnych z tradycyjnej edukacji pielęgniarskiej, oferując swoje programy za pośrednictwem Internetu.

Wzrost przeciwdepresyjnych Wykorzystanie

Lekarze przepisują leki przeciwdepresyjne dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Przeciwdepresyjny wykorzystanie zaczęły rosnąć w 1990, kiedy nowy lek przeciwdepresyjny klasa leków przyszedł na rynku zwanego SSRI. Zoloft, Paxil i Prozac, niektóre z najbardziej znanych leków przeciwdepresyjnych, należy do tej kategorii. SSRI są zwykle uważane za bezpieczniejsze i mają mniej działań niepożądanych niż tradycyjne trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych MAO i.

Po ukończeniu nauki w South University Online w każdej swojej BSN lub MSN, może masz pracę, gdzie będzie zaangażowany w dawkowaniu, administrowania i utrzymania pacjenta opieki leczniczej. Dlatego ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z trendów, takich jak leki przeciwdepresyjne leki pobytu "w wiedzy" dla swoich pacjentów.

RN Stopnie online i Ich Wzrost Popularność

Obecnie istnieje RN stopni online, takie jak te dostępne w South University Online, niż kiedykolwiek wcześniej. Ponieważ brakuje pielęgniarek w Ameryce, wiele szkół decyduje się oferować kursy online, aby spróbować zmniejszyć narzutu mają zapewnić.

South University oferuje programy online, aby studiować na RN lub BSB łatwiejsze i bardziej elastyczne. Programy Online wymagają jeszcze wymagania kliniczne, które wciąż muszą zostać zrealizowane w sytuacji, twarzą w twarz w placówce medycznej. Uniwersytet Południowej pozwala zakończyć swoje wymagania kliniczne w placówce medycznej dogodnym dla Ciebie.

Aby zilustrować wzrost programów online, Uniwersytet Południowej właśnie dodane online programu MSN dla zarejestrowanych pielęgniarek, aby zakończyć kolejny etap ich edukacji pielęgniarskiej.

Rosnące zainteresowanie w zakresie zdrowia i wellness programy

Teraz, istnieje zwiększone zainteresowanie opinii publicznej w Ameryce w programach wellness. Tego typu programy nauczania tematy, jak odżywianie, zdrowy styl życia, postępowania w przypadku choroby oraz pomoc jak i infolinii strzały grypy pielęgniarki. Programy te oferowane są przez każdego z pracodawców do ubezpieczenia zdrowotnego do szpitali. Jako takie, pielęgniarki są często potrzebne do pracowników tych programów.

Jeśli masz interes w zdrowym stylu życia, zarządzania, oraz opiekę dla dzieci, żywienia lub zarządzanie choroby, może warto rozważyć pracy na program odnowy biologicznej w szpitalu lub korporacji. Można także zarobić ciągłe kredytów edukacyjnych w poszczególnych obszarach, aby pomóc szkolić się do pracy z tego typu programów.

Zwiększona ilość Garnitury błąd w sztuce

W naszym społeczeństwie spornych, liczba nadużyć odpowiada wobec lekarzy, zwłaszcza OB / GYNs i anestezjologów, nie wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Ze względu na te garnitury, lekarze są zobowiązani do opłacania podwyższonych składek ubezpieczeniowych, a niektórzy potencjalni lekarze zostały odstraszył od wchodzenia w medycynie.

Choć zwykle nadużyć garnitury celem lekarzy, pielęgniarki nie są odporne. RNS i inne certyfikowane pielęgniarki muszą być świadomi tendencji w nadużyć odpowiada, że ​​lekarze są skierowane. Tendencja ta może doprowadzić do zmniejszenia zapotrzebowania na pielęgniarki w gabinetach lekarskich (ponieważ nie są w stanie zapłacić wynagrodzenie, ze względu na ich składek ubezpieczeniowych) oraz zwiększenie obowiązków w szpitalach, aby złagodzić niedobór lekarzy.

"Medycyna concierge" Trend

"Medycyny concierge" to trend w USA opieki zdrowotnej. Elitarne podejście do opieki zdrowotnej, "medycyna dozorca" pozwala ludziom z odpowiednich funduszy, aby mieć szybszy dostęp do usług lekarskich, takich jak konsultacje i wizyt domowych. Pozwala to również ludzie zapłacić więcej i dlatego nie powołuje ze specjalistami i innych trudno zobaczyć opieki zdrowotnej.

Choć etyka medycyny concierge są wątpliwe, to ważny trend, aby mieć świadomość, jak studiować za BSN lub MSN w South University Online. Można nawet korzystać z tego nowego stylu medycyny poprzez zwiększenie wynagrodzeń.

Zwiększona opieki hospicyjnej

Program MSN South University Online oferuje kursy koncentrujące się na społeczności sprawowaniu opieki zdrowotnej, aby pomóc zdajesz sobie sprawę z różnych problemów, przed jakimi stoją różne populacje, które pomogą Ci być bardziej skuteczne Administrator opieki zdrowotnej.

Przykładem problemu społeczności opieki zdrowotnej jest spadek wykorzystania opieki hospicyjnej wśród chorych Afroamerykanów, a korzystanie z opieki hospicyjnej przez białych rosła. Mimo że śmiertelność rak jest szacowana na 33% wyższa Afroamerykanów, są mniej prawdopodobne, aby skorzystać z opieki hospicyjnej niż biali.

Eksplozja RN Stopni Online

Zarówno ze względu na niedobór pielęgniarek w Ameryce i eksplozji technologii on-line, są teraz bardziej RN online stopni niż kiedykolwiek wcześniej. W nadziei na zachęcanie ludzi, aby dostać się pielęgniarstwa, szkoły oferują programy wyłącznie online, aby uczynić studiuje RN lub innej kwalifikacji pielęgniarek łatwiejsze i bardziej elastyczne.

Jedyną przeszkodą do programów RN online jest wymóg kliniczne, które wciąż muszą być wypełnione w sytuacji, w placówce medycznej twarzą w twarz. Z braku pielęgniarek nie kończących się w najbliższym czasie, a większych skoków w technologii dostępnych co roku, liczba programów opieki internetowych będzie prawdopodobnie nadal rosnąć i przyciągają coraz więcej studentów.

Błąd w sztuce Suits na Rise

Jedna niefortunna tendencja, która dotyka ludzi w zawodzie lekarza jest dziś wzrosła liczba nadużyć odpowiada wobec lekarzy, zwłaszcza OB / GYNs i anestezjologów.

Bo te kolory są dziś bardziej powszechne niż kiedykolwiek wcześniej, lekarze mają płacić zwiększone składki ubezpieczeniowe, aby chronić się przed procesami sądowymi. Ze względu na większe obciążenie ubezpieczenia, wiele osób, które potencjalnie będzie już w medycynie nie dala.

Nic dziwnego, RNS nie są odporne na skutki z wyższych składek ubezpieczeniowych i odpowiedzialności związanej z kombinezony nadużyć. Wyższy narzut dla lekarzy może doprowadzić do zmniejszenia zapotrzebowania na pielęgniarki w gabinetach lekarskich. Może to również prowadzić do zwiększenia odpowiedzialności w szpitalach, aby złagodzić niedobór lekarzy.

Badając do stopnia RN w South University Online, będzie omawiać kwestie stojące lekarzy, aby przygotować się jak najlepiej dla swojej przyszłej kariery.

Krytyczne Niedobór pielęgniarek

Jeden z największych trendów stojących pielęgniarki dziś jest krytyczny niedobór pielęgniarek w Ameryce. Eksperci twierdzą, że brak jest wynikiem wielu czynników, w tym RN opuszczających wprowadzić inne pola, na pochłaniające pracowników oraz ograniczenia finansowe. Wiele RNS starzeją się i przejściu na emeryturę, a inni wyjeżdżają zawodu ze względu na stresujące środowisko pracy, które napotykają.

Ze względu na brak pielęgniarek, jest także niedobór nauczycieli pielęgniarstwa, co szkoły bardziej selektywny, którzy przyznają się do programów RN. Są to korzyści dla braku opieki, jednak jeśli jesteś RN; dlatego, szpitale i inne obiekty pracują ciężej, aby przyciągnąć i zatrzymać pielęgniarki, są one oferują bardziej konkurencyjne wynagrodzenie i korzyści, niż kiedykolwiek wcześniej.

Pielęgniarstwo Stopień: Pielęgniarstwo Online Porady Programy

Jak znaleźć programów online

Jeśli uważasz, że program online jest dla Ciebie, następnym krokiem jest, aby znaleźć program, który pasuje do Twojego harmonogramu, budżetu i stylu życia. Ale jak to zrobić? Skoro planujesz studia online, może również rozpocząć tam - w Internecie.

Najłatwiej dostać się przegląd programów internetowych dostępnych jest, aby przejść do ulubionej wyszukiwarki i nie szukaj "rn online stopnia", "rn do BSN online" lub "MSN w Internecie", w zależności od tego, jaki stopień szukasz. Trzeba wymyślić dużo wyników; jeden sposób, aby zawęzić liczbę programów, które chcesz patrzeć na to, aby zawęzić wyszukiwanie lokalizacji ("Midwest") lub stanu.

Gdy znajdziesz listę szkół, które oferują online stopni i może pracować dla Ciebie, zacząć kontaktując szkoły do ​​bardziej szczegółowych informacji. Większość będzie miała formularzy online w celu uzyskania informacji; jeśli nie, to zadzwoń do biura rekrutacji i poprosić o katalog. Rozpocznij zawężenie programów opartych na kryteriach ważnych dla Ciebie.

Online RN do BSN Stopnia Programy na Uniwersytecie Południowej

Jeden typ RN stopnia online, który jest dostępny w South University Online jest RN do BSN stopnia online. RN do BSN online stopnia jest przeznaczony dla pielęgniarek pracujących, którzy mają już licencję RN, ale nie mają tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa.

RN do BSN online stopnia na Uniwersytecie Południowej pozwala na pełne zajęć Twojego licencjata w Internecie, w swoim własnym tempie i według własnego harmonogramu. Ten program działa dobrze, jeśli masz pracę, która będzie kolidować z tradycyjnych kursów, jak większość pielęgniarek pracujących zrobić.

Kliniczne aspekty stopnia BSN zostały zakończone w placówce medycznej blisko ciebie, w połączeniu z Uniwersytetu Południowej. Konieczne jest, aby zakończyć swoje kliniczne wymagania w sytuacji życiowej, a tematem zajęć klinicznych jest ich praktyczne doświadczenie.

W South University Online, można nawet zarobić BSN w zaledwie 18 miesięcy, jeśli uczestniczysz w przyspieszonych kursów.

Decydując Jeśli Online RN do BSN program jest dla Ciebie

Chcesz uzyskać stopień BSN, ale nie jesteś pewien, jak się do tego zabrać. Jak zdecydować, czy RN online stopnia jest właśnie dla Ciebie? Rozważmy następujące pytania.

• Jak elastyczny jest twój harmonogram? RN do BSN stopni online są najlepsze dla osób z harmonogramami stosunkowo mało elastycznych, więc można studiować na własnym harmonogramem

• Jak wygodne jesteś z technologią? Od RN do BSN online stopnia będzie wymagać, aby korzystać z technologii, upewnij się, że są wygodne z sieci, internetu i programów chatroom

• Jak dużo interakcji twarzą w twarz jest potrzebne? W RN do BSN online stopni, większość interakcji z innymi uczniami i nauczycielami będzie online i niewiele będzie osobiście. Jeśli nie masz z interakcji w Internecie, RN do BSN online stopnia może być właśnie dla Ciebie

Różnica między Online stopień i tytuł na terenie kampusu

Jeśli myślisz o RN online stopnia, można się zastanawiać, jaka jest różnica między studiów online i tradycyjnych studiów na terenie kampusu. Oto niektóre z głównych różnic:

• Nie czas podróży. Nie musisz jechać do kampusu, aby przejść do klasy, a nie będziesz musiał się martwić o parking i chodzenia do klasy

• Praca w swoim własnym tempie. Możesz zaplanować zajęcia według tego, co jest wygodne dla Ciebie i pracować na pracy klasowej w czasie, który jest dla ciebie dobre

• interakcji twarzą w twarz jest zastąpiona interakcji online. Jedną z głównych różnic między kursów internetowych i tradycyjnych kursów, a jeden, że wielu studentów są zaniepokojeni, jest brak interakcji twarzą w twarz z innymi uczniami i nauczycielami. Większość programów internetowych zrekompensować ten brak interakcji poprzez dostarczanie narzędzi online dla studentów i profesorów rozmawiać i udzielać wsparcia do siebie

• Nie out-of-state czesne. Wiele szkół państwowych pobierają naukę w-stanie dla studentów on-line, niezależnie od ich stałego pobytu obu stopni internetowych i tradycyjnych stopni wymagają znacznego zaangażowania czasu i jeden nie jest "łatwiejsze" niż inne.

Stopnie pielęgniarskie, które są oferowane Online

Istnieje wiele rodzajów stopni oferowanych w Internecie. W zawodzie pielęgniarki, najczęściej stopni można realizują w Internecie są RN do stopnia BSN i stopnia MSN. RN do stopni BSN przeznaczone są dla osób, które nie posiadają licencji pielęgniarskiej z dyplom wyższej uczelni, a chcą ukończyć tytuł licencjata. Pozwalają one czasami można dostać kredyt na doświadczenie zawodowe, a także wziąć przenieść kredyt z innych instytucji.

Stopni MSN są Master of Science w stopniach Pielęgniarstwa i zazwyczaj specjalizują się w zarządzaniu lub administracji szpitala. Są one przeznaczone dla pielęgniarek, którzy mają już dyplom BSN i chcą podjąć naukę do następnego poziomu.
Istnieją inne programy certyfikacji są oferowane w Internecie, takie jak certyfikaty RN, ale RN do BSN i MSN stopni są najczęściej.

Pierwsze Stopień MSN online z Uniwersytetu Południowej

MSN w Internecie stopnia oferowane w South University Online jest przeznaczony dla pielęgniarek pracujących, którzy mają już nauki dyplom licencjata w zakresie pielęgniarstwa i chcą kontynuować naukę.

Nowy MSN online stopnia Uniwersytetu Południowej umożliwia pielęgniarek, aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych aspektach opieki, takich jak edukacja, administracja opieki pielęgniarskiej i aktualnych trendów w zakresie pielęgniarstwa.

Stopień z Uniwersytetu Południowej MSN pomogą zapewnić bezpieczeństwo pracy, zwiększyć moc zarobkowania i pozwalają awansować w swojej karierze. Będziesz ukończyć w doskonałej pozycji, aby przejść się po drabinie w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Wymagania niezbędne dla Online Nursing Degree z South University Online

Nic dziwnego, że została przyjęta w jednym z dwóch RN online stopni z South University Online będzie wymagać zakończeniu lub wypełnić wymagania wstępne, zanim będzie można rozpocząć. Ale jakiego rodzaju przesłanek musisz mieć ukończone? To zależy od rodzaju stopnia o które się ubiegasz.

 • Stopień MSN w South University Online wymaga licencjata w zakresie pielęgniarstwa, aktualne prawo opieki dla państwa, w którym ćwiczysz, formy rekomendację i stenogramy z undergrad uczelni
 • RN do stopni BSN w South University Online wymaga ważnej licencji pielęgniarskiej oraz minimalną liczbę ukończonych kursów szkolnych wymagań

Uniwersytet Południowej może dostarczyć bardziej szczegółowych informacji na temat stosowania do różnych programów; sprawdzić na stronie internetowej do żądania dalszych materiałów.

Podejmowania decyzji o zastosowaniu dla Online Nursing Degree

Czy jesteś zainteresowany RN, lub zakończenia swój stopień BSN? RN online stopnia, jak ten, dostępnych za pośrednictwem South University Online, może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. To może być trudno zdecydować, czy stopień online jest dla Ciebie najlepszy. Rozważmy następujące pytania, aby ustalić, czy należy zastosować dla RN Uniwersytetu Południowej do BSN poziom opieki w Internecie:

 • Czy masz odpowiednie warunki wstępne? Aby zostać przyjętym do RN Uniwersytetu Południowej do BSN online stopnia, obecnie trzeba mieć stowarzyszonej RN stopnia, niektóre SAT lub ACT wyniki, różne klasy liceum (takie jak 4 lata liceum angielski, 3 lat nauki, a 2 lata języka obcego), i minimalnej GPA z liceum
 • Czy masz dostęp do odpowiedniej technologii? Jeśli zdecyduje się zapisać w programie internetowym Uniwersytetu Południowej, musisz mieć dostępu do komputera z dostępem do Internetu. Jeśli nie masz, musisz być skłonny do zakupu jednego lub udać się do lokalnej biblioteki, aby wykorzystać ich
 • Czy masz ograniczony czas, z powodu swojej pracy? Jeśli już działa, to może być trudne do popełnienia czasu do studiów na terenie kampusu. Program online, jak Uniwersytet Południowej będzie można pracować w swoim własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem

Co Farmaceuci Stopnie są oferowane online

Istnieje wiele rodzajów stopni oferowanych online przez South University Online, a jeśli chcesz albo zarobić Twój BSN lub MSN, nie jest program dla Ciebie.

RN do stopnia BSN oferowane w South University Online jest przeznaczony dla ludzi, którzy mają licencję pielęgniarskiej z dyplom wyższej uczelni, a chcą ukończyć tytuł licencjata. Uniwersytet Południowej nawet pozwala uzyskać do 45 godzin kredytowych dla doświadczenia zawodowego, a także ma zastosowanie kredyt transferu z innych instytucji.

Stopni MSN są Master of Science w stopniach Pielęgniarstwa i zazwyczaj specjalizują się w zarządzaniu lub administracji szpitala. South University Online MSN jest przeznaczona dla pielęgniarek, którzy mają już dyplom BSN i chcą podjąć naukę do następnego poziomu. Po przejściu, jesteś gotowy na zaawansowanym pozycji w dziedzinie opieki zdrowotnej.

Pierwsze Master of Science in Nursing Online

Stopień RN powszechnie oferowane w trybie online jest stopień MSN lub Master of Science w stopniu Nursing. MSN online stopnia jest przeznaczony dla pielęgniarek pracujących, którzy mają już nauki dyplom licencjata w zakresie pielęgniarstwa i chcą kontynuować naukę.

MSN online stopnia umożliwia pielęgniarek, aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych aspektach opieki, takich jak edukacja lub podawania opieki pielęgniarskiej. Wiele MSN online stopni skupić się na przywództwo, administracji i biznesu w aspekcie pielęgniarstwa. Stopni MSN, albo w trybie online lub tradycyjne, przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa pracy, zwiększyć moc zarobkowania i pozwalają awansować w swojej karierze.

Decydując Jeśli Online RN Uniwersytetu Południowej do BSN program jest dla Ciebie

Masz licensure RN, a chcesz uzyskać stopień BSN. Masz za wiele opcji, w tym m.in. RN do programu BSN dostępnych z South University Online. Jak zdecydować, czy ta opcja jest dla Ciebie? Rozważmy następujące pytania.

 • Jak elastyczny jest twój harmonogram? Uniwersytet Południowej RN do BSN stopnia online jest najlepsze dla osób z harmonogramami stosunkowo mało elastycznych, więc można studiować na własnym harmonogramem
 • Jak wygodne jesteś z technologią? Od RN do BSN Uniwersytetu Południowej online stopnia wymaga, aby korzystać z technologii, upewnij się, że są wygodne z sieci, internetu i rozmów programów pokoju
 • Jak dużo interakcji twarzą w twarz jest potrzebne? W RN do BSN Uniwersytetu Południowej online stopnia, większość interakcji z innymi uczniami i nauczycielami będzie online i niewiele będzie osobiście. Jeśli nie masz z interakcji w Internecie, RN do BSN online stopnia może być właśnie dla Ciebie

Stopnie Online vs. Stopni na terenie kampusu

Jeśli rozważa coraz RN online stopnia na Uniwersytecie Południowej, można się zastanawiać, jakie to są różnice między Uniwersytetu Południowej studiów on-line i tradycyjnych studiów na terenie kampusu. Oto niektóre z głównych różnic:

 • Nie czas podróży. Z online stopni Uniwersytetu Południowej, nie będziesz musiał udać się do kampusu, aby przejść do klasy, a nie będziesz musiał się martwić o parking i chodzenia do swojej klasy. Uniwersytet Południowej nie ma również wymagania rezydencyjnych dla swoich studentów pielęgniarstwa
 • Pracować w swoim własnym tempie. South University Online postara się, aby wasze klasy wygodne dla Ciebie. Można pracować na pracy klasowej na czasie i z harmonogramem
 • Interakcji twarzą w twarz jest zastąpiona interakcji online. Jedną z głównych różnic między kursów internetowych i tradycyjnych kursów, a jeden, że wielu studentów są zaniepokojeni, jest brak interakcji twarzą w twarz z innymi uczniami i nauczycielami. Programy opieki South University Online za zrekompensować ten brak interakcji poprzez dostarczanie narzędzi online dla studentów i profesorów rozmawiać i udzielać wsparcia do siebie

Pamiętaj, że oba stopnie internetowych i tradycyjnych stopni wymagają znacznego zaangażowania czasu i jeden nie jest "łatwiejsze" niż inne.

Online Pielęgniarstwo i kosztów stopnie

W South University Online, RN do BSN stopnia zaawansowania będzie kosztować $ 262 / godzinę kredytowej lub 1048 dolar na kurs cztery kredytowej. Program MSN kosztuje $ 280 / godzinę kredytowej lub 1120 dolar za kurs cztery kredytowej. Istnieje 50 dolarów opłaty za wstęp.

Jeśli RN online stopnia z South University Online wydaje się drogie, pamiętaj, że stypendia i pomoc finansowa są dostępne dla wykwalifikowanych studentów. Pomocy finansowej, jak Pell Dotacje, Stafford pożyczki i pracy programy studiów są wszystkie żywe formy pomocy w South University Online.

I nie zapomnij, że korzyści kosztów Uniwersytet Południowej online oferty nie konieczności podróżowania do kampusu lub ma wziąć wolne od zadania do udziału wymagania klasy lub rezydencji.

Online Learning i jego zalety

Jeśli rozważasz perusing RN do stopnia BSN Internecie na Uniwersytecie Południowej, można się zastanawiać, jakie korzyści z nauki online. Oto tylko niektóre z korzyści:

 • Możesz zachować swoją pracę i idą do szkoły w tym samym czasie. Jeśli realizować swoje RN do BSN online stopnia w South University Online, nie musisz martwić się o podjęcie pracy w niepełnym wymiarze godzin lub rzucić pracę w ogóle; można zachować swoją pracę i realizować swój stopień w swoim wolnym czasie
 • Możesz pracować we własnym tempie. Planując tylko kursy masz czas, możesz upewnić się podjąć tylko tyle, ile jesteś w stanie wypełnić. Można również pracować w godzinach wieczornych lub w ciągu dnia, w zależności od co jest najlepsze dla Ciebie i działać tak szybko, jak są wygodne. Program Uniwersytetu Południowej jest przeznaczony do pracy z harmonogramem
 • Nie musisz podróżować. Często, jeśli prowadzić stopień tradycyjnie, można spędzić dużo czasu jazdy do iz kampusu oraz parking i chodzenia. Z Uniwersytetu Południowej RN do BSN stopnia on-line, nie musisz wychodzić z domu, a tym samym zmniejszyć swój czas podróży. I w przeciwieństwie do niektórych uniwersytetów internetowych, South University Online nie ma wymogów rezydencji

Jeden punkt do zapamiętania jest to, że nie są online stopni mniej wymagające niż tradycyjne stopni; spodziewać się spędzić wiele czasu i energii bez względu na to, jaki rodzaj stopnia zdecydujesz się kontynuować.

Online Degrees Farmaceuci i jak one działają

W dzisiejszej branży opieki zdrowotnej, opieki jest wielki zawód. Jeśli nie masz stopień opieki, choć rzucić pracę i wraca do szkoły w pełnym wymiarze czasu, aby stać się pielęgniarka często nie jest realną opcją. Jednakże, może być w stanie zrobić dyplom pielęgniarstwa w Internecie, jak te dostępne przez South University Online, pracować dla Ciebie.

South University Online pozwoli Ci zarobić albo stopień twojego stowarzyszonej z RN uzyskaniu pozwolenia lub uzupełnij swój stopień BSN Internecie. Na Uniwersytecie Południowej, można wykonać wszystkie swoje zajęć on-line, a następnie ułożyć część kliniczną swojego stopnia ze szpitala lub innej placówki medycznej, która jest blisko do domu, dzięki czemu stopień w dogodnym dla Ciebie, jak to możliwe.

Uniwersytet Południowej odbywają się zajęcia online w internecie i można wchodzić w interakcje z innymi studentami za pośrednictwem technologii, takich jak czaty. Pomoc techniczna jest dostępna w formie tablic ogłoszeniowych i e-mail. Uniwersytet Południowej nie ma wymogu stałego pobytu, co oznacza, że ​​nigdy nie trzeba przyjść do kampusu, aby zakończyć swój stopień.

Online RN do BSN Stopnia Programy

Jeden typ RN online stopnia, że ​​jest powszechnie dostępne w Internecie jest RN do BSN stopnia online. RN do BSN stopnia on-line przeznaczony jest dla pielęgniarek, którzy mają już licencję RN działa, ale nie ukończył tytuł licencjata w zakresie pielęgniarstwa. RN do BSN stopni internetowych pozwalają ukończyć zajęć Twojego licencjata w Internecie, w swoim własnym tempie i według własnego harmonogramu. Tego rodzaju programy działają dobrze, jeśli masz pracę, która będzie kolidować z tradycyjnych kursów. Kliniczne aspekty stopnia BSN są zwykle zakończone w placówce medycznej blisko ciebie, w połączeniu ze szkołą jesteś studiujących na. Nie RN do BSN stopni internetowych pozwalają ukończyć szkolenie kliniczne w Internecie, jak szkolenie kliniczne jest praktyczne doświadczenie.

Koszt Online Nursing Degree

Większość RN stopni online, jak tradycyjnych stopni opieki, są wyceniane według godzin kredytowych. Oczywiście koszt RN online stopni zależy od szkoły. Niektóre szkoły pobierają opłaty rejestracyjne i opłaty za zajęcia kliniczne. Ogólnie rzecz biorąc, można spodziewać się od $ 100 do $ 300 na godzinę kredytowej, w zależności od szkoły. Z czesnego państwa zazwyczaj nie jest pobierana w przypadku stopni internetowych. Jeśli RN online stopnia wydaje się drogie, pamiętaj, że stypendia i pomoc finansowa są często dostępne dla wykwalifikowanych studentów. Zapytać w szkołach wyboru, aby zobaczyć czy pasuje kwalifikacji.

Oprócz pomocy finansowej, w tym dotacji i pożyczek, wielu pracodawców opieki zdrowotnej oferują czesnego zwrotu jako świadczenia na rzecz pracowników, a wnioskodawcy powinni skonsultować się z działem kadr, aby zobaczyć, czy jest to opcja.

Jak Online Degrees Farmaceuci Pracuj

Pielęgniarstwo jest wielki zawód dla wielu ludzi, ale jeśli nie masz dyplom pielęgniarski, rzucić pracę i wraca do szkoły w pełnym wymiarze godzin często nie jest realną opcją. Jedną z opcji, które mogą być w stanie dokonać za Ciebie, jednak RN online stopnia. Niektóre szkoły pozwoli Ci zarobić stopień twojego stowarzyszonej i swoją licensure RN Internecie.

Ogólnie rzecz biorąc, można zakończyć zajęć on-line, a następnie część kliniczna swojej stopniu jest umieszczony w szpitalu lub innej placówce medycznej, który jest wygodny dla Ciebie. Zajęcia odbywają się zwykle online w internecie i można wchodzić w interakcje z innymi studentami za pośrednictwem czatów lub systemów BBS. Niektóre szkoły mają wymagania rezydencji, w których są wymagane, aby dojść do kampusu okresowo do interakcji z studentów i profesorów twarzą w twarz.

Podejmowanie decyzji, czy należy wystąpić o Online Nursing Degree

RN online stopnia może być doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowany RN. Skąd wiesz, jeśli jednak RN online stopnia jest właśnie dla Ciebie? Rozważmy następujące pytania w celu ustalenia, czy należy ubiegać się o stopień pielęgniarskiej on-line:

• Czy masz odpowiednie warunki wstępne? Większość programów internetowych wymaga pewnych SAT lub ACT wyniki, różne klasy liceum (takich jak 4 lata liceum angielski, 3 lata nauki, a 2 lata języku obcym), a minimalna GPA liceum

• Czy masz odpowiedniej technologii? Jeśli zdecyduje się zapisać w programie internetowym, musisz mieć dostępu do komputera z dostępem do Internetu. Jeśli nie masz, musisz być skłonny do zakupu jednego lub udać się do lokalnej biblioteki, aby wykorzystać ich

• Czy masz ograniczony czas, z powodu swojej pracy? Jeśli już działa, to może być trudne do popełnienia czasu do studiów na terenie kampusu. Program w Internecie będzie można pracować w swoim własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem

Korzyści z nauki online

Jeśli rozważasz uważne dyplom RN w Internecie, można się zastanawiać, jakie korzyści z nauki online. Oto tylko niektóre z korzyści:

• Można zachować swoją pracę i idą do szkoły w tym samym czasie. W przypadku prowadzenia RN online stopnia, nie musisz martwić się o podjęcie pracy w niepełnym wymiarze godzin lub rzucić pracę w ogóle; można zachować swoją pracę i realizować swój stopień w swoim wolnym czasie

• Możesz pracować we własnym tempie. Planując kursy masz czasu, możesz upewnić się podjąć tylko tyle, ile jesteś w stanie. Można również pracować w godzinach wieczornych lub w ciągu dnia, w zależności od co jest najlepsze dla Ciebie i pracy w swoim własnym tempie

• Nie musisz podróżować. Często, jeśli prowadzić stopień tradycyjnie, można spędzić dużo czasu jazdy do iz kampusu oraz parking i chodzenia.

• Z RN stopnia on-line, nie musisz wychodzić z domu, a tym samym zmniejszyć swój czas podróży

Jeden punkt do zapamiętania jest to, że nie są online stopni mniej wymagające niż tradycyjne stopni; spodziewać się spędzić wiele czasu i energii bez względu na to, jaki rodzaj stopnia zdecydujesz się kontynuować.

Wymagania wstępne dotyczące Nursing Degree online

Podobnie jak wszystkie stopni, RN online stopni będzie wymagać zakończeniu lub wypełnić wymagania wstępne, zanim będzie można rozpocząć. Ale jakiego rodzaju przesłanek musisz mieć ukończone? To zależy od rodzaju stopnia o które się ubiegasz.

• stopni MSN zwykle wymagają licencjat pielęgniarstwa, aktualne prawo opieki dla państwa, w którym ćwiczysz, formy rekomendację i stenogramy z undergrad uczelni

• RN do stopni BSN wymagają licencji pielęgniarskiej, minimalną liczbę nauki ukończył liceum, matematyki, angielskiego, kursy historii i języka, pewne GPA, listy polecające, a niektóre szkoły wymagają minimalnej liczby lat pracy w polu

Niezależnie od stopnia starasz się, sprawdź wymagania w biurze rekrutacji do szkoły lub szkół jesteś zainteresowany. Będą one prawdopodobnie dostarczyć listę kontrolną dla wszystkich materiałów i odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.

O Online Kursy na Uniwersytecie Południowej RN

Jeśli chcesz kontynuować albo RN do BSN stopnia lub stopień MSN w South University Online, będzie odrywania kursy za pośrednictwem Internetu.

Kursy oferowane przez Uniwersytet internetowych Południowej najlepiej oglądać przy użyciu programu Microsoft Internet Explorer w wersji 5.5 / 6.0, Safari 2.0 lub Firefox. Musisz mieć co najmniej modem 56K lub szybszy, ale gra boadband jest najlepszym sposobem, aby przejść.

Wszystkie kursy są oglądane w internecie, ale konieczne będzie także oprogramowania, takich jak Microsoft Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint oraz MS Access), aby zakończyć zadania i postrzega materiały szkoleniowe i niezawodne konta e-mail do komunikacji.

Oprogramowanie dla kursów on-line, a także innego sprzętu komputerowego, mogą być nabywane przez wyruszył na zniżki akademickich.

Pielęgniarstwo Stopień: Wybranie Porady Szkoła Pielęgniarstwa

Decydując Pomiędzy RN Szkoły Online i Szkoły Tradycyjne RN

Jeśli wybrałeś realizować swój stopień RN, może masz możliwość studiowania zarówno w środowisku na terenie kampusu lub w Internecie. Podjęcie decyzji, aby realizować jeden kierunek studiów na inny może być trudne; pod uwagę następujące punkty przy podejmowaniu decyzji.

• Jakie ucznia jesteś? Jeśli nauczysz się twarzą w twarz i trzeba interakcji międzyludzkiej, aby dowiedzieć się, tradycyjny, na terenie kampusu stopnia jest prawdopodobnie najlepszy dla Ciebie.

• Czy trzeba zachować działa? Jeśli potrzebujesz, aby utrzymać obecną pracę, i to nie jest zbyt elastyczny informacji na temat harmonogramu, online stopnia może być lepiej dla Ciebie. Stopni Online zazwyczaj pozwalają uczyć się w swoim własnym tempie i według własnego harmonogramu.

• Czy istnieją szkoły RN blisko ciebie? Jeśli nie ma programów RN w pobliżu domu i przeprowadzki nie jest opcją, rozważyć online szkoły RN. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i nie są ograniczone geograficznie.

• Czy jesteś wygodne z technologii? Jeśli nie masz z technologii, może warto rozważyć online stopnia. Jeśli nie są dobrze zorientowani w komputerach, internecie i czatów, tradycyjne stopnia może być droga.

Szkolenie dla asystentów opieki

Jeśli szukasz zmiany kariery, ale nie jesteś zainteresowany to RN, możesz stać się uwierzytelniony asystentkę pielęgniarską (CNA) lub aide pielęgniarki. Aby stać się CNA, zazwyczaj można uczestniczyć szkoły wieczorowej w lokalnym centrum edukacji dorosłych. Przebieg badania jest zazwyczaj krótkie, iz tego stopnia będzie można ubiegać się o pracę po zakończeniu swoich kursów.

Jeśli jesteś zainteresowany to RN w przyszłości, ale natychmiast potrzebuję pracy, pracy CNA może być dobre dla Ciebie w międzyczasie. Można utrzymać się z pracy biegłego asystenta pielęgniarskiego i uczęszczać do szkoły lub szkoły nocy internetowego, aby uzyskać RN. W niektórych przypadkach, CNA może pomóc zdobyć przewagę dostaniem się do RN szkoły później.

Stając RN

Jeśli chcesz stać się RN, masz dwie możliwości w zakresie edukacji: dyplom ADN oraz stopnia BSN. Oto kilka informacji na temat zarówno pomóc dowiedzieć się, które desgree jest dla Ciebie najlepszy. Stopień ADN: Associate Degree Pielęgniarka może zarobić dyplom wyższej uczelni, w około dwóch lat i stać się licencjonowanym pielęgniarka. Ta opcja jest dobra, jeśli masz ograniczony czas, aby zarobić swój stopień, lub jeśli nie jesteś zainteresowany w uzyskaniu stopnia licencjata.

Jednak większość placówek medycznych wymaga licencjat na rozwoju kariery. Stopień BSN: Bachelor of Science in Nursing jest zwykle Oczywiście czterech lat badań, które spowoduje licencjat i licencji pielęgniarskiej. Oprócz praktycznych zagadnień opieki, BSN skupi się na zastosowaniach teorii pielęgniarstwa w opiece nad pacjentem i gdzie indziej. Jeśli planowane pogłębianie się po szczeblach kariery lub uzyskania zaawansowanego poziomu w przyszłości, stopień BSN jest dla Ciebie.

Pierwsze swoje ADN Stopień

Jeśli rozważasz będzie RN szkoły, pierwszym krokiem jest, aby rozważyć, jaki rodzaj stopnia opieki chcesz zarobić. Jeden wspólny stopnia dla tych, którzy chcą wejść na polu opieki jest stopień ADN lub Associate Degree pielęgniarka.

Stopień ADN koncentruje się na praktycznych aspektach opieki i uzyskanie licencji pielęgniarskiej w najkrótszym czasie. Większość stopni ADN można zdobyć w ciągu zaledwie dwóch lat. Jeśli chcesz zostać pielęgniarką i nie chcesz popełnić w stopniu czterech lat, stopień ADN może być dla Ciebie.

Przed podpisaniem umowy w sprawie tego programu, za to jeden punkt: większość pielęgniarek potrzebujemy minimum stopnia BSN rozwoju kariery zawodowej. Jednakże, istnieje wiele RN do stopni BSN dostępnych dla pielęgniarek z ich licencją, ale bez ich BSN, więc ukończenie poziomu twojego licencjata później zawsze jest opcja.

Znalezienie Szkoły RN

Jeżeli zdecydowałeś, że chcesz zostać pielęgniarką lub dalszej swojej edukacji pielęgniarskiej, następnym krokiem będzie znalezienie szkoły RN, który jest właśnie dla Ciebie. Jak go o znalezienie szkoły RN? Najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest online. Otwórz swoją ulubioną wyszukiwarkę i nie szukaj "szkoły", "rn rn, szkolenia" lub "szkoły pielęgniarskiej." Prawdopodobnie będziesz przytłoczony w wynikach wyszukiwania.

Aby zawęzić wyniki można uzyskać z wyszukiwarki, albo ograniczyć wyszukiwanie lokalizacji (swojego stanu, obszar geograficzny) lub typu szkoły (online lub na terenie kampusu). Kiedy już ograniczone wyniki, zrób listę szkół, które pasują kryteria i rozpocząć szukać bardziej szczegółowych informacji na temat tych poszczególnych szkół.

Zazwyczaj można żądać informacji od szkół RN online lub możesz zadzwonić do biura rekrutacji do katalogu i innych materiałów. Jeśli nie masz dostępu do komputera lub Internetu, sprawdzić w lokalnej bibliotece, aby zobaczyć, czy mają terminale dostępne do wykorzystania lub, jeśli mają aktualną listę szkół pielęgniarskich.

Szkolenie dla zaawansowanych stopniach Pielęgniarstwa

Po zakończeniu swój stopień BSN (Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa), można wybrać, aby zakończyć stopnie naukowe w pielęgniarstwie do dalszej kariery. Istnieje kilka zaawansowanych stopni w zakresie pielęgniarstwa, w tym MSN (Master of Science w zakresie pielęgniarstwa) i doktora stopni w zakresie pielęgniarstwa. Musisz zdobył swój stopień BSN i licencji RN w celu rozpoczęcia któregokolwiek z tych stopni. Wiele pielęgniarek, którzy chcą dostać się do administracji szpitala lub edukacji pielęgniarskiej wybrać, aby zdobyć dyplom MSN. Istnieje kilka tradycyjnych stopni MSN, oferując na terenie kampusu programów, jak i on-line programów MSN, które pozwalają na studia w domu i we własnym tempie.

Kontynuowanie Twój Edukacja RN

Jeśli jesteś już RN i chcą dalszego swoje wykształcenie, tu są opcje dostępne poprzez South University Online:

RN do stopnia BSN. W South University Online, można zarobić BSN jeśli masz już stopień lub dyplom pielęgniarski stowarzyszonej. Możesz zdobyć dyplom w dowolnym miejscu od 1 ½ do 2 lat. RN do programu BSN skupi się na zastosowaniach teorii pielęgniarstwa w opiece nad pacjentem i gdzie indziej.

Stopień MSN. Możesz otrzymać swój stopień MSN całkowicie online przez nowego programu MSN Uniwersytetu Południowej *. Jeśli masz już dyplom licencjata w Twojej pielęgniarstwa i chcą wziąć swoją karierę na wyższy poziom, stopień MSN jest dla Ciebie. Będziesz mógł przenieść się do edukacji pielęgniarskiej lub zarządzania po zakończeniu MSN

Wymagania dotyczące dopuszczenia do programu MSN Uniwersytetu Południowej

Aby zostać przyjęte do programu MSN Uniwersytetu Południowej, należy spełnić następujące wymagania:

 • Ważne prawo RN
 • Stopień BSN od akredytowanej szkoły
 • Stenogramy ze wszystkich programów studiów uczęszczał
 • Dowodem wysokiej ukończenia szkoły
 • Trzy semestr godzin kredytowych oczywiście w opisowej i wnioskowania statystycznego, uzupełniona o C lub wyższej
 • Listy polecające
 • Esej Przyjęć
 • Resume z pracy, doświadczenia zawodowego i wolontariuszy

Szkoły Pielęgniarstwa i akredytacja

Jeśli jesteś zainteresowany będzie RN szkoły, ważnym punktem do rozważenia o każda szkoła jesteś śledztwo jest, czy nie jest to doceniane. Narodowa Liga na Nursing Komisji Akredytacyjnej (NLNAC) jest krajowy organ akredytacyjny dla każdego rodzaju programu edukacji pielęgniarskiej. Określają one kryteria dla szkół, które oceniają, aby upewnić się, że instytucje utrzymać standard jakości edukacji.

Szkoły ochotnika do akredytacji. Jeśli wziąć udział w szkole RN, że nie jest akredytowany, może to opóźnić okazję siedzieć na swoich tablicach (te testy farmacja licensure), co może prowadzić do opóźnienia swojej licencji pielęgniarskiej.

Szkoły RN i pomoc finansowa

Czy zdecydujesz się wziąć udział w internetowej szkoły RN lub tradycyjnej kurs RN studiów, czesne będzie prawdopodobnie odgrywać czynnik w szkole wyboru. Jednak dla większości szkół RN, pomoc finansowa jest dostępna dla wykwalifikowanych studentów. Czesne dla większości szkół RN państwowych jest w przedziale $ 100- 300 dolarów / kredytową godzin, z różnych opłat dla mieszkańców vs. nierezydentów.

Jeśli zdecydujesz się na studia w trybie online, wymagane będą tylko płacić czesne rezydenta, nawet jeśli nie mieszkają w kraju. Aby dowiedzieć się o pomoc finansową dostępną dla Ciebie, skontaktuj się z biurem szkoły stypendiów i pomocy finansowej. Mogą powiedzieć o specyficznych szkolnym pożyczek, dotacji i innych form pomocy dla studentów. Istnieją również federalne źródła pomocy finansowej dostępnych dla osób uczestniczących RN szkoły. Możesz wypełnić formy pomocy finansowej w Internecie, a są katalogi pomoc pomocy finansowej dostępne w różnych miejscach w sieci.

RN Szkoły: MSN Przebieg studiów

Jeśli zdecydowaliśmy się realizować swoje MSN w South University Online, będziesz chciał wiedzieć, jakie rodzaje zajęć będzie podjąć. Poniższe tematy mogą być objęte w klasach MSN w South University Online:

 • Aktualne problemy zdrowotne
 • Strategie decyzyjne
 • Projektowanie ważne i wiarygodne testy
 • Dowiedz się, jak projektować i oceniać przedmiotem nauczania dla pielęgniarek
 • Projektowanie planów nauczania
 • Umiejętności zarządzania i edukacji

MSN z Uniwersytetu Południowej jest zaprojektowany, aby pomóc Ci przebić się do zarządzania pielęgniarstwa lub dziedzinie edukacji. Dowiesz się o tematach, które pomogą Ci rozwijać swoją karierę i sprawi, że bardziej cenne dla pracodawcy.

Określając kryteria RN Szkół

Gdy masz listę szkół jesteś zainteresowany patrząc dalej, trzeba będzie określić, jakie kryteria musi spełniać szkoła pielęgniarska, aby być zainteresowane uczestnictwem. Rozważmy następujące punkty:

• Czy szkoła akredytowana? Szkoła musi być akredytowane w celu, aby uzyskać licencję pielęgniarek

• Czy w pobliżu szkoła, jeśli chcesz uczestniczyć na terenie kampusu? Upewnij się, że czas podróży nie będą wygórowane, jeśli chcesz wziąć udział w tradycyjnej szkole RN

• Gdzie absolwenci skończyć pracę? Porozmawiaj z biurem usług kariery lub biura przyjęć, aby zobaczyć, gdzie absolwenci pielęgniarstwa na ogół dostać pracę po ukończeniu studiów

• Czy jest to niedrogie? Dowiedz się, co nauka jest, i sprawdzić, czy pasuje do Twojego budżetu

• Czy mają opcję internetowy? Jeśli nie chcesz, aby wziąć udział w tradycyjnych programu RN, upewnij się, że szkoły jesteś śledczy mają programy RN internetowych

ADN Versus Dyplom stopniach Pielęgniarstwa

Jeśli chcesz otrzymać RN szybko, być może debaty pomiędzy stopniem ADN i stopnia dyplom pielęgniarstwa. Ale jakie są różnice?

Oba kierunki studiów pozwoli Ci zostać pielęgniarką i pracuje w dziedzinie opieki zdrowotnej. Programy te są zazwyczaj oferowane przez szpitalu lub innym zakładzie, jak i po zakończeniu programu, będzie certyfikowany do pracy w szpitalu lub innym zakładzie szpitalnego z dyplomu.

ADN lub dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa, jest zazwyczaj oferowane przez community college. Po zakończeniu programu, będziesz mieć dyplom wyższej uczelni i będą przygotowani do pracy w dowolnym miejscu RN może pracować. Jednak większość obiektów wymagają BSN dla rozwoju kariery.

Po zakończeniu albo stopień opieki dyplomowej lub i stopień, może warto rozważyć wspierając edukację z dyplomem BSN. Uniwersytet Południowej oferuje RN do BSN programu realizacji do dyplomu lub pielęgniarek studiów stowarzyszonej, które mogą zostać zrealizowane w ciągu zaledwie 1 ½ roku, w całości w Internecie.

Rozważania szkolne RN

Jeśli zdecydowaliśmy chcesz dalszej swojej edukacji RN w South University Online, należy zrobić kilka decyzji, takich jak:

 • Jaki rodzaj stopnia chcesz? Czy masz dyplom wyższej uczelni, lub nie masz już BSN? Jeśli masz dyplom wyższej uczelni, RN do BSN programu realizacji jest dla Ciebie. Jeśli masz już swój BSN, a następnie MSN jest to dobry wybór.
 • Ile chcesz wydać? South University Online jest niedrogie, a pomoc finansowa jest dostępna dla tych, którzy kwalifikują się, dalej pokrywaniu kosztów stopnia
 • Ile masz czasu? Jeśli chcesz, aby jak najszybciej otrzymać swój stopień, można zapisać się na zajęcia w przyspieszonych South University Online, które biorą tylko pięć i pół tygodnia, aby zakończyć

Szkoły RN i części kliniczne

Jeśli zdecydowaliśmy się uczestniczyć MSN South University Online lub RN do BSN programu realizacji, trzeba będzie ukończyć składnik kliniczne zarobić swój stopień.

Komponent kliniczne mające na celu umieścić umiejętności uczenia się w klasie (lub, w przypadku Uniwersytetu Południowej, poprzez WWW) do pracy. Będziesz pracować z pacjentami, innych pielęgniarek i lekarzy, aby wiedzę już zdobytą prawdziwe. Angażując się w wymaganiach klinicznych dla twojego stopnia, dowiesz się, jak dbać o Ciebie pacjentów lepiej i zwiększyć wartość swojego pracodawcy.

W South University Online, można zaplanować swój składnik kliniczne w zakładzie blisko Ciebie, dzięki czemu można łatwo spełnić wymagania.

Kryteria do dobrych szkół RN

Oto kilka pytań, które warto sobie zadać, patrząc na różnych szkół RN online:

 • Czy szkoła akredytowana? Szkoła musi być akredytowane w celu, aby uzyskać licencję pielęgniarskiej. Uniwersytet Południowej jest regionalnie akredytowane przez SACS (Southern Association of Colleges and Schools)
 • Gdzie absolwenci zdobyć pracę? Usługi biura lub biura karier w Południowej przyjęć Uniwersytetu Online może powiedzieć, gdzie absolwenci pielęgniarstwa na ogół dostać pracę po ukończeniu studiów
 • Czy to niedrogie? South University Online jest około $ 262 / godzinę kredytowej dla studiów licencjackich, a pomoc finansowa jest dostępna
 • Jak dobrze jest ich program w Internecie założona? Zobacz, jak długo szkoła została konieczności kursy online, a jaki procent swoich kursów online. Im dłużej kursy online są oferowane, a tym bardziej oferta, lepiej wyposażone szkoły będzie. South University Online jest oferowanie zajęć online od kilku lat, i ma ugruntowaną programu online w wielu obszarach

Online Versus Tradycyjne Szkoły RN

Jeśli wybrałeś realizować swoje RN do BSN lub MSN stopnia, może masz możliwość studiowania zarówno w środowisku na terenie kampusu lub w trybie online, jak w South University Online. Rozważmy następujące punkty dotyczące tradycyjnych porównaniu programów online:

 • Stopni Online pozwalają zachować pracę. W South University Online, RN do programów BSN i MSN są elastyczne i pracy z harmonogramem. Możesz uczyć się w swoim własnym tempie i na własnym harmonogramem, dzięki czemu łatwiej utrzymać pracę
 • Nie musisz mieć szkołę RN blisko Ciebie. Jeśli nie ma programów RN w pobliżu domu i przeprowadzki nie jest opcją, South University Online jest doskonałym rozwiązaniem. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i nie są ograniczone przez geografii
 • Musisz być wygodne z technologii. Zarabianie swój dyplom South University Online oznacza będziesz na zajęcia za pośrednictwem Internetu i interakcji ze studentami i profesorami za pośrednictwem technologii; musisz być wygodne z technologii, aby osiągnąć sukces

Szkolenie dla LPN / LVNs

Jeśli szukasz pracy w pielęgniarstwie, ale nie chcę, aby wziąć udział w program studiów RN dwuletni lub cztery lata, można pracować, aby stać się LPN lub LVN w około roku. LPN, licencjonowane praktyczne pielęgniarki lub LVN, licencjonowanych pielęgniarek zawodowych, pracy z RN lub lekarzy.

Zazwyczaj można zarobić certyfikacji, aby stać LPN lub LVN z młodszego lub community college, lub za pośrednictwem szkoły zawodowej. Praca jako LPN lub LVN jest również dobrym rozwiązaniem, gdy idziesz do RN szkoły, aby pomóc utrzymać się. Niektóre szkoły oferują kredyt na ludzi, którzy przeszli przez LPN lub szkolenia LVN kiedy wrócić do zarobienia RN.

Rozważania przed zastosowaniem Szkoły RN

Kiedy już zdecydujesz się wziąć udział RN szkoły, istnieje kilka rzeczy do rozważenia przed rozpoczęciem przebiegu programu. Oto kilka pytań, które należy zadać sobie pytanie:

• Jaki rodzaj stopnia chcesz? Czy chcesz BSN lub dyplom wyższej uczelni w pielęgniarskiej (ADN), lub inny certyfikat pielęgniarskiej?

• Gdzie chcesz studiować? Chcesz studiować na uczelni, czy w domu? Musisz zdecydować pomiędzy tradycyjnym szkoły RN i internetowym szkoły RN.

• Ile chcesz wydać? Sprawdź czesne wszystkich szkołach bierzesz pod uwagę i zdecydować, który z nich pasuje do Twojego budżetu.

• Ile czasu masz? Czy chcesz otrzymać licencję teraz, czy masz cztery lata poświęcić na licencjat? Jeśli czas jest najważniejszy, za dyplom wyższej uczelni lub kurs LPN / LVN badania.

Pomoc finansowa dla szkół RN

W South University Online, można zarobić pomocy finansowej, aby koszt stopniu bardziej przystępne.

Istnieją specyficzne kredyty szkolne, stypendia i inne formy pomocy dostępnej dla studentów Uniwersytetu w Południowej Online. Istnieją również federalne źródła pomocy finansowej dostępnych dla osób uczestniczących RN szkoły. Uniwersytet Południowej oferuje Pell dotacji, pożyczki, Stafford praca-studia i różne inne źródła pomocy. Możesz wypełnić formy pomocy finansowej w Internecie, a są katalogi pomoc pomocy finansowej dostępne w różnych miejscach w sieci.

Pielęgniarstwo stopni zaawansowane

Po zakończeniu swój stopień BSN (Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa), można wybrać, aby zakończyć swój stopień MSN w South University Online do dalszej kariery.

MSN lub magister pielęgniarstwa, wymaga, aby zdobyli swój stopień BSN i licencji RN w celu rozpoczęcia. Program MSN South University Online jest przeznaczony dla ruchliwego zawodowej pielęgniarki.

Jeśli chcesz, aby włamać się do administracji szpitala lub kształcenia pielęgniarek, trzeba będzie zdobyć dyplom MSN. Po zakończeniu swojej stopniu MSN w South University Online, można przejść szybciej w swojej karierze zdobytą wiedzę za pośrednictwem w obszarach takich jak pielęgnacja edukacji i opieki trendy.

Co BSN Przebieg studiów wygląda

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu stopnia BSN w South University Online, można się zastanawiać, jaki rodzaj zajęć weźmiesz i w jakiej kolejności. Oto typowy podział semestr kursu czterech lat studiów dla BSN:

One-cztery semestry (dwa pierwsze lata): generalne przesłanki, edukacja, jak angielski, matematyka, nauki i historii

Semestr piąty: Wprowadzenie do profesjonalnej pielęgnacji; Pathopharmacology; Zdrowie Ocena I; Ochrona zdrowia Dostawa

Semestr szósty: Opiekunki / Pielęgnacja niemowląt i dzieci; Nauka i badania dla pielęgniarstwa; Pielęgniarstwo dorosłych Zdrowie; Gerontologicznych Pielęgniarstwo; Clinical Nursing dorosłych

Semestr siódmy: pielęgniarstwo psychiatryczne; Informatyka i technologia; Opieka pielęgniarska w wieku Rodziny; Zajęcia do wyboru

Semestr Osiem: Pielęgniarstwo Społeczność zdrowie; Heath Care dostawy; Kliniczny

Praca Pielęgniarstwo Pielęgniarstwo: Podróż Porady Kariera

Porady dla Pokonanie Travel Pielęgniarstwo Burnout

Nieważne, czy jesteś nowy w pielęgniarstwa podróży lub zostały w tej dziedzinie od wielu lat, w pewnym momencie większość specjalistów doświadczyć wypalenia. Jednak zmienia swoje podejście do codziennego życia może zezwolić, aby odmłodzić i zminimalizować ryzyko wypalenia.

Pozwól sobie miesiąc wolnego między zadaniami. Pozwoli to, aby odpocząć trochę przed zaakceptowaniem nowej pracy podróży pielęgniarskiej. W ten sposób, można wprowadzić nowe zadanie całkowicie odświeżony - zamiast spalone.

Odejdź, aby odwiedzić rodzinę i znajomych. Życie na duże odległości z dala od rodziny i przyjaciół może podjąć opłat. Odejdź na długie weekendy, aby nadrobić zaległości z rodziną i przyjaciółmi. Zajrzyj także na wydarzenia w nowej społeczności, które pozwolą Ci poznać nowych przyjaciół i unikanie poczucie izolacji.

Poznaj nowe hobby. Podczas uruchamiania nowych miejsc pracy, sprawdź lokalny dom kultury. Weź ceramiki, sztuki lub inne klasy, które jest ciekawe. To pozwoli Ci skupić swoją energię i odpocząć, które mogą zwalczać wypalenia.

Kroki, aby stać się pielęgniarka podróży

Ze względu na niedobór pielęgniarskiego narodowej, potrzeba pielęgniarek podróży wzrasta. Wiele pielęgniarek nie jesteś pewien, jak rozpocząć ten proces, ale na szczęście, jest stosunkowo łatwe. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się proste kroki, aby stać się pielęgniarka podróży.

Porozmawiaj z agencją kadrowej. Wybierając agencję, upewnij się, aby wybrać firmę, która specjalizuje się we wprowadzaniu pielęgniarek podróży. To daje dostęp do większej liczby miejsc pracy. Sprawdź firm kadrowych jak One Klinicznej.

Wypełnij wniosek i porozmawiać z rekrutację. Po skontaktował biuro podróży pielęgniarki, będą je rozpatrzyć i omówić swoje kwalifikacje. Bądź przygotowany, aby odpowiedzieć na pytania, dlaczego chcesz zostać pielęgniarką podróży, swoje cele zawodowe i obszary jesteś gotów do podróży do.

Wywiad z przedsiębiorstw zatrudniających. Gdy biuro podróży pielęgniarka oceniła swoje doświadczenie, będą one łączyć się z zatrudnieniem firmy, które są dobrze dopasowane. Zazwyczaj będziesz zobowiązany do udziału w rozmowie telefonicznej.

Zebrane zadanie podróży pielęgniarskiej. Kiedy skończysz z procesem rozmowy, wszystko, co pozostało do zrobienia, to czekać na oferty pracy, aby rzucić się.

Popularny Pielęgniarstwo Miejsca podróży

Jedną z największych korzyści wynikających z podróży pielęgniarstwa jest możliwość podróży do pięknych miejsc w całym kraju. Skupiając się na tym odsetki lokalizacje geograficzne pozwolisz rekrutację, aby pomóc Ci znaleźć pozycje, które Cię interesy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, Ulubione miejsca opieki.

Zapoznaj się z Phoenix, Arizona. Jeśli lubisz gorące klimaty, poproś pielęgniarkę o podróży biuro zadań w Phoenix w Arizonie. Jest to popularne miejsce dla wielu pielęgniarek podróży.

Zapytaj o popularnych miejscach Kalifornii. Podobnie jak wiele innych państw, Kalifornia odczuwa skutki braku opieki. Sugestie dla pozycji podróży karmiących to Los Angeles, San Diego i Sacramento.

Sprawdź pozycje Hawaii. Nie jest zaskoczeniem, że podróżować stanowiska pielęgniarskie na Hawajach są bardzo potrzebne. Mimo, że konkurencja może być trudne dla tych pozycji, czas inwestowania w CV i współpracy z rekruter jak jeden Klinicznej może dać lepszy dostęp do miejsc pracy.

Podróż świadczenia pielęgnacyjnego i Perks

Praca opieki Podróż pochodzą z wielu korzyści, ale trzeba negocjować te elementy do swojego pakietu wynagrodzeń. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o zbywalnych przywilejów, takich jak medyczna, ubezpieczenie na życie, zwrot kosztów podróży i mieszkania.

Zapytaj o ubezpieczenia zdrowotne i na życie. Nawet jeśli umowa jest tylko kilka miesięcy, korzyści te często mogą być negocjowane. Jeśli pracujesz z biura podróży pielęgniarki jak jeden Klinicznej, poproś o pracodawcach, którzy negocjują te korzyści.

Wolne od podatku Zwrot podróży. W zależności od tego jak daleko będziesz podróży do zadania, doświadczenie może się kosztowne. Upewnij się, że do stworzenia planu podróży, który jest odpowiedzialny refundacji podatku, co oznacza, że ​​nie będzie musiał płacić podatek od tego zwrotu.

Wynajem darmo mieszkaniowych. Jednym z najlepszych urokami bycia pielęgniarką podróży jest obudowa jest często bezpłatne. Te obiekty są często blisko Twojego miejsca pracy i ułatwione przez pracodawcę.

Wskazówki dotyczące Przygotowanie do podróży Nurse Kariera

Dla większości pracowników, przejście do kariery podróży opieki może się zdarzyć dość szybko. Dlatego ważne jest, aby uzyskać niezbędne informacje, które zorganizowane wcześniej uniemożliwi starają się w ostatniej chwili. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wskazówki dotyczące przygotowania do kariery podróży pielęgniarki.

Powiedz swojemu biura podróży pielęgniarki, jak szybko można zaakceptować zadanie. To pozwoli im skupić się na pozycjach, które pasują do Twoich potrzeb i pozwalają czas na przejście z bieżącej sytuacji.

Uzyskać informacje licencjonowania porządku. W zależności od lokalizacji swojej podróży przypisania opieki, może być konieczne, aby uzyskać licencję tymczasową pielęgniarskiej. Porozmawiaj ze swoim kadrowej firmy o tym, gdzie będziesz przyjmować zadania, i dbać o tych wymagań przed ręką.

Zadbaj o obudowie. Wiele zadania podróży pielęgnacyjne zapewnić mieszkania darmo lub tanie. Przy stosowaniu podróżować pracy pielęgniarki mówią o tych świadczeń przed czasem. Zawsze można zdecydować się tylko wybrać zadania, które zajmują się warunki mieszkaniowe.

Porady dla Wybór przypisania Prawo Podróż Pielęgniarka

Niezależnie od tego czy dopiero wchodzących dziedzinie pielęgniarstwa podróży lub zostały przyjmując zlecenia od lat, zrozumienia, jak wybrać odpowiedni zadanie jest ważne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego przypisania podróży pielęgniarskiej.

Ocenić specjalność. Jako pielęgniarka podróży, będziesz mieć dostęp do wielu różnych pozycjach. Jeśli uważasz, że jesteś zainteresowany konkretnym specjalności, jak onkologia lub doraźnej pomocy pokojowej, stosuje się do tych zadań.

Określ długość umowy. Praca opieki Podróż może trwać od kilku miesięcy do roku. Przyjmując swoje pierwsze zadanie, warto wybrać krótszy zadanie. To pozwoli określić, czy lubisz podróży pielęgniarstwa.

Sprecyzuj lokalizacje. Myśląc o miejscach, jesteś gotów żyć, przed zaakceptowaniem zadanie, może zwiększyć satysfakcję z podróży pielęgniarstwa. Odkurzyć mapę i określić, które obszary są pożądane. Następnie porozmawiać o swoich potrzebach z agencją jak jeden Klinicznej.

Wspólna Podróż błędy Pielęgniarka Wywiad

Po otrzymaniu dziesiątki aplikacji, rekruter podróży pielęgniarstwa wezwał Cię na rozmowę. Jest to ekscytująca wiadomość, a przygotowania do wielkiego dnia jest ważne dla sukcesu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak uniknąć typowych błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Unikaj rozmów o odszkodowanie za wcześnie. Biuro podróży pielęgniarki często może doradzić odszkodowania pozycji w. Jednak, jeśli poprosisz o tym informacji na temat pierwszej rozmowy, ryzykujesz co złe wrażenie.

Odpowiedzi na pytania bezpośrednio. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej podróży pielęgniarskiej, ważne jest, aby bezpośrednio odpowiedzieć na pytania. Na przykład, gdy poprosił o swoim wcześniejszym doświadczeniem w pediatrii pielęgniarstwo, trwa kilka sekund przed udzieleniem odpowiedzi na to pytanie. Jeśli nie masz doświadczenia, nie martw się. Zamiast podkreślić swoje doświadczenie w pracy z dziećmi poza pielęgniarstwa.

Nie zapomnij zamknąć interes. W wywiadzie jest zawarcie, upewnij się, aby zapytać o następnym etapie procesu. Będzie to wyrazić swój entuzjazm i Ci jeden krok bliżej do lądowania pracę.

Porady dla Określanie Travel Nursing Wynagrodzenie

Zarejestrowani pielęgniarki często wybierają podróży opieki ze względu na atrakcyjną odszkodowania i zdolność do podróży w całym kraju. Pielęgniarki podróży mogą również uzyskać doświadczenie w różnych specjalności, które czynią je bardziej rynkowe rozliczając się w stałym miejscu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wskazówki dotyczące ustalania pensji podróży pielęgniarskiej.

Ogólne Stawka. Zazwyczaj, pielęgniarek, którzy są zarejestrowani pielęgniarki zarabiają do 40 dolarów za godzinę podróży. Jednakże te zarobki mogą być wyższe lub niższe, w zależności od położenia geograficznego położenia.

Zapisz się na premie. Niektóre firmy oferują logowania lub uzupełniania premie dla pielęgniarek podróżują. Upewnij się, że partnera z biura podróży pielęgniarki jak jeden Klinicznej, które mogą pomóc znaleźć tego typu pozycji.

Zasiłki mieszkaniowe. Jako pielęgniarka podróży, możesz mieć dostęp do mieszkań lub o niskiej kosztów, który jest blisko twojego miejsca pracy. Współpracuj z biura podróży pielęgniarki, aby pomóc wynegocjować te korzyści.

Pielęgniarstwo Stopień: Pielęgniarstwo kursy Porady

RN kierunki studiów

Rozważając coraz pielęgniarki, są różne kursy pielęgniarskie studiów można rozważyć, takie jak:

Aide -Nurse za. Możesz uczyć się stać aide pielęgniarki w około rok w technikum zawodowym / lub centrum kształcenia dorosłych.

-LPN / LVN. Możesz stać się licencjonowanym licencjonowana pielęgniarka praktyczne lub zawodowe w około roku, przez zawodowej / technikum, ośrodkach kształcenia dla dorosłych, lub college'u. Weźmiesz w kursach praktycznych umiejętności pielęgniarskich i karmiących.

-rn. Możesz zarobić licensure RN albo przez dwa lata stopień stowarzyszonej lub dyplomem cztery lata licencjata. Stopni Dwuletnie bardziej skupić się na praktycznych aspektach opieki, natomiast stopnie czteroletnie również omówienia teoretycznych wniosków pielęgniarstwa.

O Biorąc Kursy RN online

Możesz zdecydować się na kursy RN on-line, za pośrednictwem programu online lub programu nauczania na odległość, podczas gdy uzyskanie stopnia BSN. Przy podejmowaniu kurs RN w Internecie, należy rozważyć wszystkie za i przeciw:

Plusy: zwykle będzie notatki do wykładu profesora zapisane; można pracować w swoim własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem; Najbardziej ocena w kursach online jest nietradycyjnych, czyli nie będzie żadnych egzaminów.

Wady: Nie można zwykle porozmawiać z profesorem twarzą w twarz; może brak wsparcia ze strony innych studentów pielęgniarstwa. Ponadto, upewnij się, że pod uwagę wymagania technologiczne dla kursów online. Niektóre typowe wymagania:

• Połączenie z Internetem - zazwyczaj modemu 56K lub wyższa

• Internet Explorer lub Netscape Navigator

• Pentium III PC lub Mac z G3 256k pamięci

• Gracz Shockwave

• Real Player

• Adobe Reader

• MS Office - Word, Excel i PowerPoint

Kursy kliniczne w South University Online

Podczas studiów na jednej swojej BSN lub stopniu MSN w South University Online, duża część swojej nauki będzie obejmować kursy kliniczne. South University Online pozwala na pracę na kursach klinicznych w zakładzie blisko Ciebie, ponadto pozwala elastyczności do programu.

Kursy kliniczne mają na celu pomóc Ci "hands-on" doświadczenie, zamiast polegać na nauczaniu w szkołach. Niektóre tematy klinicznych RN kursów może przenieść przez South University Online to:

 • Podawanie leku, który pomaga dać ci doświadczenie w podawaniu leków
 • Opieki położniczej, która pozwala zdobyć doświadczenie w pomocy kobietom i ich rodzinom w trakcie porodu
 • Pielęgniarstwo emocjonalnie źle, która pozwala dowiedzieć się, jak zarządzać pacjentom z chorobami psychospołecznych i emocjonalnych
 • Opiekunki dzieci, doświadczenie, które daje konkretną wiedzę u dzieci karmionych piersią, od niemowląt przez nastolatków

Online Master of Science W Pielęgniarstwo kursy

Przy podejmowaniu decyzji, że chcesz zarobić tytuł magistra pielęgniarstwa, można rozważyć program online. Programy online są doskonałe dla MSN kandydatów, ponieważ są elastyczne i pracy z harmonogramem. Większość stopni MSN, online lub tradycyjne, będzie można specjalizować się w jednej lub kilku dziedzinach pielęgniarstwa, takich jak choroby układu krążenia, edukacji pielęgniarskiej, informatyki, zarządzania opieki pielęgniarskiej / przywództwa i dorosłych lekarzy pielęgniarki.

Szukając w Internecie stopni MSN, sprawdź, jakie wymagania w uczelni są na nauce klinicznej; niektóre będzie można ukończyć szkolenie kliniczne na obiekcie z wyboru, a inni mogą przyjść do ich uczelni lub zakładu ich wyboru.

Rodzaje kursów weźmiesz Studia dla Twojej RN do BSN stopnia

Podczas studiów, aby zakończyć swój stopień BSN, będzie podjąć następujące rodzaje kursów RN:

• kandydaci BSN będzie zobowiązany do stosowania ogólnych zajęciach edukacyjnych, które zostaną udzielone licencjata

• Pielęgniarstwo Metody badawcze. To pozwala prowadzić badania na temat istotnych problemów zdrowotnych.

• problemy w zakresie pielęgniarstwa. Dowiesz się o problemach zdrowotnych, które mają wpływ na społeczności, zarówno lokalnych i globalnych, i uczą się, jak stać się zarządcą tych społeczności.

• Przejście do profesjonalnej pielęgnacji. Ponieważ studia najbardziej stowarzyszonej skupić się na umiejętności oparte pielęgniarstwa, najbardziej RN do programów ukończenia BSN oferuje kurs, aby pomóc Ci do przejścia do bardziej profesjonalnej roli pielęgniarki.

• Pielęgniarstwo kliniczne lub Praktyczne kursy. Prawdopodobnie będziesz zobowiązany do zakończenia szkolenia klinicznego, dzięki której można uzyskać praktyczne doświadczenie jako pielęgniarka.

Kursów kształcenia dla pielęgniarek

Większość państw wymaga, że ​​pielęgniarki kontynuować naukę RN z kursów aktualizacji, dokształcania i tym podobne. Często można wziąć te kursów kształcenia on-line, dzięki czemu są wygodne i elastyczne dla Ciebie. Niektóre przykłady kontynuowanej kursów wykształcenia możesz wybierać:

• Holistic opieki / terapie uzupełniające

• HIV / AIDS

• Zapobieganie wypadkom

• Opieka paliatywna

• Zdrowie matki

• pielęgniarstwo pediatryczne

• Choroby nerek

• Pielęgniarstwo Wojskowy

W zależności od tego, gdzie decydują się na te kursy RN, opłaty za nimi może się zmieniać. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w kursie kształcenia ustawicznego, upewnij się, że państwo przyjmuje kurs przyjmowaniu do dalszego kredytu edukacji.

O Stopnia Programy opieki Non-licencjackie

Jeśli chcesz zostać pielęgniarką, istnieje kilka opieki kursy, które można wykonać. Najdłuższa i najbardziej czasochłonne jest stopień BSN; jednak nie są opcje, które pozwolą Ci zostać pielęgniarką, ale nie prowadzą do Bachelor of Science w stopniu opieki. Oto opcje dla programów stopień opieki non-licencjackie:

Aide -Nurse za. Możesz stać się pomocnikiem pielęgniarki w około roku, na kursy z ośrodków kształcenia dla dorosłych. Będziesz doradca biegłego pielęgniarki i zazwyczaj ściśle współpracować z RN lub lekarza.

-LPN / LVN. Możesz stać się licencjonowanym praktyczne lub licencjonowaną pielęgniarką zawodowe w około roku. Programy LPN / LVN dostępne są za pośrednictwem szpitali, ośrodków edukacyjnych dla dorosłych i szkołach technicznych zawodowych /. Będziesz w stanie pomóc pielęgniarkom z ich obowiązkami oraz zapewnienie opieki zdrowotnej dla osób w szpitalach, domach opieki i innych obiektów.

-rn Ze stopniem jednostki stowarzyszonej. Możesz stać się RN przez coraz dyplom wyższej uczelni z junior college lub college'u. Będziesz mieć te same prawa i przywileje jak RN z BSN, ale może być mniej kariery możliwości awansu.

MSN Program South University Online jest

Jeśli chcesz otrzymać swój tytuł magistra pielęgniarstwa (MSN), Program MSN South University Online może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Program Uniwersytetu Południowej jest doskonała dla MSN kandydatów, którzy zazwyczaj mają już pracę i inne zobowiązania, ponieważ są elastyczne i pracy z harmonogramem.

Stopień MSN Uniwersytetu Południowej pozwala na specjalizację w jednej lub kilku dziedzinach pielęgniarstwa, takich jak zarządzanie farmacja / przywództwa i edukacji pielęgniarskiej. Program online przez Uniwersytet Południowej zawiera zajęcia z pielęgniarstwa i zarządzania opieką zdrowotną, edukację i rozwój opieki, ważne metody badań.

Mimo że program jest w trybie online, Uniwersytet Południowej nadal wymaga klinicznego nauczania komponent ich MSN. Jednak, aby wykonać te wymagania, można uczestniczyć practicums w swoim własnym środowisku, pracy z harmonogramem.

Kurs Studium dla RN

Jeśli jesteś RN, istnieje kilka różnych kursów studiów można rozważyć, aby kontynuować edukację, takich jak:

RN do BSN. Możesz zarobić BSN jeśli masz już licencję RN z RN do BSN programu realizacji w South University Online. Program na Uniwersytecie Południowej BSN koncentruje się na teoretycznych zastosowań profesjonalnych umiejętności pielęgniarskich i karmiących

MSN. W South University Online, można zarobić swój stopień MSN jeśli już zakończone swoje

BSN. Program South University Online MSN jest doskonałym sposobem na dalsze swoje wykształcenie i potencjał kariery, a dowiesz się o taką tematyką jak i wielokulturowej edukacji pielęgniarskiej opieki.

Dlaczego wybrałbyś Online Kursy RN

Istnieje wiele opcji do RN, którzy rozważają powrót do szkoły, albo zarobić swoje stopnie BSN czy MSN. Ale dlaczego chcesz wybrać program online, jak RN Uniwersytetu Południowej do BSN programu realizacji nowego programu MSN lub? Oto kilka powodów:

 • Elastyczność. Kursy online w South University Online oferują elastyczność i zdolność do pracy z harmonogramem
 • Pracy. Możesz zachować swoją pracę, gdy zaczyna swój stopień BSN lub MSN przez Uniwersytet Południowej, ponieważ nie muszą uczęszczać na lekcje czasochłonnych na kampusie
 • Technologia. Możesz skorzystać z najnowszych trendów technologicznych z Uniwersytetu Południowej kursy, takich jak komunikacja Internetu i transmisji strumieniowej audio i wideo

Kursy szkoleniowe dla dorosłych Pielęgniarek

Jeśli jesteś zainteresowany pielęgniarki, istnieje wiele opcji, aby uzyskać certyfikat lub licencję poprzez kursy kształcenia dorosłych. Te kursy RN są zwykle bardziej elastyczne niż tradycyjne, kursy na terenie kampusu, ponieważ są one przeznaczone dla dorosłej, która ma różne zobowiązania. Wiele programów kształcenia dorosłych są również w Internecie, dzięki czemu są jeszcze bardziej elastyczne. Można stosować i studiować w trybie online, ustawienie własnego harmonogramu i pracy w swoim własnym tempie. Składniki kliniczne programu są zwykle zakończone albo w placówce medycznej blisko Ciebie, lub w placówce wybranej przez szkoły. Jeśli jesteś zainteresowany programów kształcenia dorosłych w zakresie pielęgniarstwa, sprawdzić z ośrodkami kształcenia dorosłych blisko Ciebie. Szukaj także w internecie, aby zobaczyć, jakie programy są dostępne on-line, które wyglądają interesujące dla ciebie.

Elastyczność w Kursach RN

Wiele tradycyjnych programów opieki, albo RN do BSN programów programów MSN realizacji lub, wymaga, aby uczestniczyć w zajęciach na uczelni, które mogą zjadają sporą część swojego czasu. Jednakże, jeśli masz pracę i inne obowiązki i chcesz możliwie najbardziej elastyczność podczas pracy na RN do stopnia BSN lub stopniu MSN, uważają programów uniwersyteckich Południowa internetowego.

South University Online oferuje dwa programy, RN do BSN programu realizacji oraz program MSN, w środowisku internetowym, który całkowicie daje Ci maksymalną elastyczność. Nigdy nie musisz przyjść do kampusu i można zaplanować zajęcia, które są wygodne dla Ciebie.

Z programów online Uniwersytetu Południowej, można pracować w swoim własnym tempie i kiedy chcesz. Elastyczność swoich programów online zapewni Ci większe sukcesy w zdobywając swój stopień, a także pozwalają zarobić swój stopień z najmniejszą ilością kłopotów.

Kontynuując swoje Pielęgniarstwo Edukacja

Większość państw wymaga, że ​​pielęgniarki kontynuować naukę RN z kursów aktualizacji, dokształcania lub innych szans edukacyjnych. Jeśli jesteś współpracownikiem RN, jeden dobry sposób, aby kontynuować edukację jest przez RN South University Online do BSN programu realizacji. Jeśli masz już swój BSN, rozważyć programu MSN Uczelni Południowej, oferowanych całkowicie on-line.

Kontynuując swoją edukację w South University Online, można skorzystać z kursów w następujących tematach:

 • Opieki paliatywnej
 • Gerontologicznych pielęgniarstwa
 • Edukacja Pielęgniarstwo
 • Wielokulturowe potrzeby opieki
 • Opieki komplementarnej i alternatywnej

Kursy online BSN do RN

Jeśli rozważasz studia dla BSN online internetowego BSN do RN programu, trzeba będzie pomyśleć o następujące elementy:

• Czy jesteś wygodne z technologii?

• Czy można nauczyć się w środowisku całkowicie on-line?

• Czy będziesz w stanie uzyskać potrzebne wsparcie w środowisku nauczania na odległość? Jeżeli zdecydowałeś, że RN do stopnia BSN jest dla Ciebie, upewnij się, że są świadomi wymogów technicznych niezbędnych do realizacji programu.

Oto niektóre wymogi techniczne typowego programu:

• Połączenie z Internetem

• Przeglądarka internetowa, zwykle MS Explorer

• Oprogramowanie, takie jak Microsoft Word, PowerPoint, Excel, Access i Outlook

Rodzaje kursach w RN do BSN stopnia

Podczas studiów, aby zakończyć swój stopień BSN przez RN South University Online do BSN programu realizacji, mogą podjąć następujące rodzaje kursów RN:

 • Pielęgniarstwo metod badawczych. Oczywiście badania pozwala dowiedzieć się, jak prowadzić badania na temat istotnych problemów zdrowotnych
 • Problemy Pielęgniarstwa. Wspólnotowe w Ważnym elementem jest pielęgniarka jest zrozumienie problemów zdrowotnych, które wpływają zarówno dla społeczności lokalnych i globalnych. Ucząc się o tego typu sprawach, można dowiedzieć się, jak stać się zarządcą tych społeczności
 • Alternatywne Health Care. Kursy na alternatywnych i komplementarnych rozwiązań opieki zdrowotnej pomoże Ci być na bieżąco z tym rosnący trend w branży opieki zdrowotnej
 • Przejście do profesjonalnej pielęgnacji. Ponieważ studia najbardziej stowarzyszonej skupić się na umiejętności oparte pielęgniarstwa, RN South University Online do programu BSN umożliwia przejście do bardziej profesjonalnej roli pielęgniarki.
 • Pielęgniarstwo kliniczne lub zajęć praktycznych. W South University Online, które są wymagane do ukończenia szkolenia klinicznego, dzięki której można uzyskać praktyczne doświadczenie jako pielęgniarka.

Kursy MSN Degree w South University Online

Jeśli zdecydowałeś się zarobić swój stopień MSN poprzez południe University Online, może być zainteresowany w rodzaju kursów będzie przyjmujących. Oto kilka przykładów:

 • Zaawansowane / Absolwent Pielęgniarstwo Badania. Kurs standardowy przeznaczony do dalszego swoje umiejętności badawcze.
 • Zaawansowane Perspektywy teoretyczne w zakresie pielęgniarstwa. Ten kurs jest przeznaczony na zwiększenie doświadczenie w teorii pielęgniarstwa.
 • Rola wychowawcy Nursing. Ten kurs jest przeznaczony do zorientować się, stając się instruktor pielęgniarskiej, projektowania programów nauczania, i skuteczne metody nauczania.
 • Kursy kliniczne. Komponent kliniczne pomoże Ci w praktyce to, czego nauczyli się w klasie.

O Biorąc Kursy RN online na Uniwersytecie Południowej

Jeśli zdecydujesz się kontynuować swoją BSN przez RN do BSN programu realizacji w South University Online, będzie na zajęcia za pośrednictwem Internetu i innych technologii. Rozważyć plusy i minusy na kursy internetowe:

Plusy:

 • Zazwyczaj otrzymują pisemne kopie notatek profesora
 • Możesz pracować we własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem
 • Większość ocena w kursach online jest nietradycyjnych, czyli nie będzie "tradycyjne" Badania czasowe

Wady:

 • Nie można zwykle porozmawiać z profesorem twarzą w twarz
 • Może brak prywatnego wsparcia ze strony innych studentów pielęgniarstwa

Ponadto, upewnij się, że pod uwagę wymagania technologiczne dla kursów online. Wymagania technologiczne dla programu Online Uniwersytetu Południowej są następujące:

 • Łączność z Internetem - zazwyczaj modemu 56K lub wyższa
 • Internet Explorer lub Netscape Navigator
 • Pentium III PC lub Mac z G3 256k pamięci
 • Adobe Reader
 • MS Office - Word, Excel i PowerPoint

Uniwersytetu Południowej online BSN RN zakończeniu programu

Jeśli rozważasz zarabiać BSN przez BSN South University Online do programu RN następujące pytania pomoże Ci określić, czy internetowy program jest właśnie dla Ciebie:

 • Jak wygodne jesteś z technologią?
 • Można dowiedzieć się w środowisku on-line?
 • Można dobrze pracować na własną rękę?

Jeżeli zdecydowałeś, że RN Uniwersytetu Południowej do BSN programu zakończenia online jest dla Ciebie, upewnij się, że są świadomi wymogów technicznych niezbędnych do realizacji programu. Potrzebne będą:

 • Połączenie z Internetem
 • Przeglądarka internetowa, zwykle MS Explorer
 • Oprogramowanie, takie jak Microsoft Word, PowerPoint, Excel, Access i Outlook

Kursy weźmiesz Studia Studia dla Twojej witryny MSN

Jeśli masz zamiar zarobić swój stopień MSN, może być zainteresowany w rodzaju kursach RN będzie przyjmujących. Oto przykładowe kursy z typowy program MSN:

• Zaawansowane / Absolwent Pielęgniarstwo badania. Większość szkół wymaga kursy badawcze opieki do dalszego swoje umiejętności badawcze.

• Profesjonalne pielęgniarstwo Rozwoju. Ponieważ wiele pielęgniarek coraz ich MSN interesuje przeprowadzka do zarządzania lub innych ról zawodowych, kursy RN rozwoju profesjonalnym są zwykle oferowane.

• Pielęgniarstwo. Wspólnotowe kursy pielęgniarskie pomóc pielęgniarki zidentyfikować i zaspokoić kwestiach zdrowotnych w różnych społeczności.

• Informatyka pielęgniarskie. Różne kursy są zwykle oferowane w informatyce opieki, takich jak Informatyki i Ochrony Zdrowia dostawy i problemów w systemie opieki zdrowotnej Informatyki.

• Kursy kliniczne. Stopni MSN ma składnik klinicznych, pomaga pielęgniarki w praktyce to, czego uczą się w klasie.

• pracy lub Capstone Kursy. Wiele programów będzie wymagać od swoich uczniów, aby wziąć udział w kursie zwieńczeniem lub kurs tezy, do syntezy wszystkich informacji, którą zdobyli podczas studiów.

Awansu zawodowego dla Stopnia Pielęgniarek będące typu licencjackich

Wiele pielęgniarek rozpocząć jak adiutantów pielęgniarek lub LPN / LVNs, i nadal się ich licensure RN z dyplom wyższej uczelni. Jeśli jesteś stopień pielęgniarka jednostki stowarzyszonej, ale chcą wziąć swoją karierę na wyższy poziom, trzeba będzie uzyskać BSN w RN do BSN programu realizacji.

RN South University Online do BSN programu zaawansowania pozwala na kursy w Internecie, dzięki czemu łatwiej jest zachować swoją pracę i idą do szkoły w tym samym czasie. Zakwalifikowani kandydaci mogą nawet zarobić na studia w zaledwie 1 ½ lat, a może nawet być kwalifikują się do kredytu na niektóre prace RN zostały już wykonane.

Wiele szpitali i zakładów opieki zdrowotnej wolą swoje RNS mieć BSN zamiast dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa; jeśli chcesz być w stanie awansować w swojej karierze, należy rozważyć zastosowanie do RN South University Online do programu BSN.

Kursy kliniczne w pielęgniarstwie

Badając do stopnia RN, duża część swojej nauki obejmie zajęcia kliniczne. Kursy kliniczne pozwalają zastosować w praktyce wiedzę nauki w klasie ustawienie, daje praktyczne doświadczenie w różnych sytuacjach. Oto kilka przykładów klinicznych RN kursów będzie można podjąć:

• Drug Administration - daje pielęgniarki doświadczenie w dawkowaniu leków i podawanie

• Pielęgniarstwo macierzyński - daje pielęgniarek doświadczenie w obsłudze kobiet i ich rodzin podczas wieku rozrodczym oraz w trakcie porodu

• Pielęgniarstwo Emocjonalnie Ill - daje pielęgniarki doświadczenie w leczenia pacjentów z chorobami psychospołecznych i emocjonalnych

• Opiekunki dzieci - daje konkretne doświadczenie u dzieci karmionych piersią, od niemowląt przez nastolatków

Pielęgniarstwo kursy podyplomowe

Jeśli jesteś zarejestrowanym pielęgniarki, ale były od zawodu na chwilę, można rozważyć podjęcie opieki odświeżające Oczywiście, jeśli myślisz o realizacji pracy pielęgniarskiej. Wiele RNS zapisać się na kursy odświeżające odświeżyć swoje umiejętności i dowiedzieć się o nowych trendów i technologii. Wiele szpitali, ośrodków szkoleniowych i zawodowych / szkoły techniczne oferują kursy pielęgniarstwa odświeżające. Kurs pomoże Ci przeglądu istniejącej wiedzy, narazić na nowych, jak i tradycyjnych możliwości rozwoju kariery zawodowej i pomoże Ci przenieść się do pracowników w każdym środowisku opieki zdrowotnej jesteś licencjonowanym przez. Kursy RN również często mają elementy kliniczne, dzięki czemu można uzyskać praktyczne doświadczenie, które pomogą Ci rozwinąć swoją wiedzę.

Sexy Biustonosze Pielęgniarstwo

Sexy Biustonosze Pielęgniarstwo
Pożegnaj się nudne!

Sexy biustonosze opieki może twoje doświadczenie piersią trochę więcej zabawy. Karmienie piersią jest najlepszym kobiece doświadczenie. Przez pierwsze kilka miesięcy może być w euforii doświadczenie klejenie zarówno dla matki i dziecka. Jednak, jak miesiąc dryfować przez wiele kobiet będzie boleć, aby poczuć się jak sobie ponownie, a wygląd i teksturę nudnych, białych, rozciągliwy biustonosze opieki może zostawić czujesz się bardziej stateczna, niż kobieca. Na szczęście, wielu projektantów Nursing Bra zrozumieć, że matki karmiące wciąż muszą czuć się atrakcyjna. Co więcej, bardziej sławna mama ostatnio tendencja była inspiracją do pól zarówno odzieży dla niemowląt i macierzyńskiego, co niektórzy projektanci wziąć wielkie zainteresowanie pielęgniarstwa biustonosze. Te biustonosze są już ograniczone do Dowdy podstaw macierzyńskich, a zamiast tego, przekształciły się w ich własnej dziedzinie mody.

Gdzie kupić sexy biustonosze Pielęgniarstwo

Sexy biustonosze opieki są często designerskich przedmiotów, które muszą być zakupione w wybranych sklepach dla dzieci i macierzyństwa. Twoje średnie wycieczki do sklepów takich jak Wal-Mart i Target nie może otrzymując nic w tej kategorii. Zamiast tego, warto zbadać bardziej wyspecjalizowanych, a czasem nawet ekskluzywnych, sklepy ciążowe takie jak groch w kapsule. Można również zapoznać się z sekcji macierzyński w lokalnym centrum handlowym. Domy towarowe, takie jak Nordstrom i Bloomingdales często importować projektant pielęgniarskiej biustonosze w szerokiej gamie stylów, zapewniając, że najnowszy trend pielęgniarstwa biustonosz będzie w pewnym momencie kończy się na ich szaf.

Znani projektanci

Istnieje kilka kluczowych projektantów, które z powodzeniem nawigacja przejście od zwykłej bielizny do kategorii opieki.

Elle Macpherson

Biustonosze opieki Elle Macpherson oferują wszystkie seksapil i skomplikowane wzory, jak są przedstawione w jej bielizna bez opieki. Co należy Matki karmiące spodziewać tego autora? Będziesz patrząc na wiele koronki, kokardy i delikatnych kolorach. Niektóre z jej projekty są bardziej podstawowe, ale druki i wzory będą niczym urocze i projekty są eleganckie i przytulne. Jednym z największych szczyci tej linii pielęgniarstwa biustonosz jest fakt, że Elle Macpherson biustonosze opieki są nadal bardzo wygodne, mimo ozdobione wygląd. Typowy biustonosz pielęgniarstwa w tej linii będzie wyceniony gdzieś w okolicach 60 do 70 dolarów. Zakupy on-line, jednak mogą dać szansę na znalezienie tych przedmiotów, w cenie sprzedaży państwu.

HOTmilk Bielizna dla karmienia

HOTmilk opieki bielizna jest pomysłem dwóch bardzo inspirowane kobiet, którym udało się zaprojektować biustonosze opieki, które są wzorowej jakości bielizny. Te projekty są praktycznie nie do odróżnienia od kiedyś zwykłym seksowną bieliznę, która sprawi, że długoterminowe Matki karmiące bardzo szczęśliwy. Kolorystyka i wzory HOTmilk biustonosze opieki są bardzo zróżnicowane i konkurować dobrze ze stylami bez opieki. Wszystko z dekadenckich czerwieni ruby ​​z czarnym siatki nakładki plusz i zmysłowe wzory satynowe są produkowane przez tę linię. Ceny są podobne do stylów Elle Macpherson, choć niektóre style biustonosz trafi tak niskie, jak 35 dolarów znak. Ponadto HOTmilk osiągnęła szerokiej dystrybucji, w szczególności w detalistów internetowych, więc nie powinno być problemów ze znalezieniem tej marki. Oficjalna strona HOTmilk bielizny oferuje również sklep internetowy, jak zachować swoje wyszukiwanie prostsze.

Bella Materna

Bella Materna to firma, która specjalizuje się w macierzyństwo naprawdę piękne macierzyńskiego zużyciem, w tym biustonosze opieki. Ten sprzedawca oddaje romans bielizny poprzez stonowane kolory, miękkie wzory koronek, i bardzo eleganckie wzory. Te biustonosze opieki są tak piękne, że warto nadal je nosić długo po twoje dni opieki się skończyły. Oba style i nie fiszbinami fiszbinami są dostępne, a ceny są znowu, porównywalne do linii Macpherson.

Rozważania zakupów

Jeśli jest to twój pierwszy raz kupując biustonosze opieki, istnieje kilka punktów, o których warto pamiętać. Twój rozmiar biustu będzie się wahać w ciągu pierwszych kilku miesięcy pielęgniarstwa. Dlatego też, gdy kupujesz droższy bielizna, możesz poczekać kilka tygodni przed dokonaniem zakupu tych elementów, aby prawidłowo przewidzieć rozmiar miseczki. Ponadto, matki, które mają tendencję do przewodów podłączonych i infekcji zapalenia sutka może chcieć zrezygnować z fiszbiną stylów, które mogą nasilać tylko takie problemy.

Zakup pierwszej damy Biustonosze Pielęgniarstwo

Zakup pierwszej damy Biustonosze Pielęgniarstwo


Wiodącym producentem Lady biustonosz jest oparte Ohio sprawia, że ​​zarówno biustonosze pielęgniarskiej i biustonosze przeznaczone dla pełnych kształtach kobiety. Czołowi Lady biustonosze opieki są zwykle uważane za w połowie zakresu pielęgniarstwa biustonosze. Oni sprzedają staniki, które wahają się w cenie od mniej niż dziesięć dolarów każdego z ponad sześćdziesięciu dolarów.

Rodzaje Leading Lady Bras Pielęgniarstwa

Główny Lady sprawia cztery różne rodzaje opieki biustonosze; jaki rodzaj jest najlepszy dla Ciebie zależy od tego jak wiele wsparcia trzeba i gdzie będziesz sobie biustonosz.

 • Wirefree Biustonosz -A wirefree biustonosz biustonosz, który nie zawiera żadnego wsparcia z zewnątrz poza to, co jest przez szmatką stanika. Ten rodzaj biustonosza jest bardzo wygodne, ale nie dostarcza wiele wsparcia.
 • Biustonosz -The biustonosze fiszbiny typu oferowane przez fiszbiny Leading Lady posiada cienki drut włączone do dna kubka biustonosz. Są idealne dla większych piersiach kobiet, ale nie powinny być noszone w nocy.
 • Nursing Bra Cami -The pielęgniarstwa biustonosz cami, że Główny Lady oferuje to dobry wybór, jeśli chcesz być szczególnie dyskretny o tym, że masz na sobie biustonosz pielęgniarskiej. Biustonosze napić drop i wewnętrzną procy do wsparcia piersi podczas karmienia piersią i zewnętrzną stanik, który pomaga zapewnić bezproblemową wygląd.
 • Sen Biustonosz -Leading Lady biustonosze snu są skonstruowane dla maksymalnego komfortu, ale zapewniają minimalne wsparcie. Są niestrukturalnych i często mają znacznie szersze ramiączka.

Dopasowanie Nursing Bra

Główny firma Pani sprzedaje jedynie przez Internet lub przez swoich detalicznych partnerów internetowych, takich jak Target i Gap. Jeśli masz wątpliwości co do upewniając zamawiania biustonosz, który pasuje, ich strona internetowa zawiera szczegółową instrukcję montażu, a także szablon taśma pomiarowa można pobrać i wydrukować. Przy zamawianiu żadnych biustonosz pielęgniarskiej, powinna być szukasz biustonosz, który oferuje następujące:

 • Obejmuje całą pierś bez tkanki przechodzeniu krawędzi lub na bokach.
 • Jest przyjemny na dole, ale nie zbyt mocno naciskać na piersi, które mogą powodować problemy z podłączonych przewodów.
 • Utrzymuje piersi podwyższony bez pasów cięcia w Twoich ramionach.
 • Nie kilka w dowolnym miejscu, w tym po bokach, z przodu lub z tyłu.

Oczywiście, jedną z najważniejszych cech biustonosz opieki jest to, że są w stanie łatwo uzyskać dostęp do piersi do karmienia piersią. Inną bardzo atrakcyjną cechą jest możliwość dostępu do piersi z jednej strony do czasów, które są już posiadających dziecko.

Porady na zakupy

Kilka ostateczne rzeczy o których warto pamiętać przy zakupie Leading Lady Biustonosze Pielęgniarstwo:

 • Zazwyczaj Czołowi biustonosze Lady są najtańsze na Leading stronie lady, ale sprawdź stronę internetową innych partnerów w handlu detalicznym online "przed złożeniem zamówienia, tak aby upewnić się, że nie może uzyskać lepszą cenę.
 • Możesz powrócić Leading Lady biustonosze, jeśli są nienoszone, ale trzeba to zrobić w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia.
 • Główny Pani nie zwraca oryginalne wysyłek opłaty za przedmioty, które wracają, chyba że popełnił błąd w żegludze.
 • Nie wszystkie wiodące produkty Lady dostępne są na własnej stronie internetowej; istnieją pewne produkty, które są sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem innych stron internetowych, chociaż wszystkie produkty, które sprawiają, że są wymienione na ich stronie.

Jeśli problem występuje

Nie każdy jest wygodne zakupy na takim kameralnym obiektem jako biustonosz pielęgniarskiej w Internecie. Jednak, jeśli masz problemy, skontaktuj się z Leading Lady poprzez e-mail, telefon lub czat.

Najwyżej ocenione Biustonosze Pielęgniarstwo

Najwyżej ocenione Biustonosze Pielęgniarstwo


Dla matek karmiących piersią, po kilka z najlepiej ocenionych pielęgniarstwa biustonosze jest niezbędna odzież koniecznością w okresie od narodzin dziecka. Biustonosze Farmaceuci są również niezbędne, gdy matki wrócić do pracy, tak aby pompowania wymaga jedynie kliknięcia na każdej stronie przed włączeniem pompy.

Nursing Bra Anatomia

Podczas biustonosze opieki są w wielu różnych stylach (fiszbiny lub nie, koronkowe lub kosmaty, miękkie lub wyściełane kubki), funkcja definiowania najlepiej ocenianych pielęgniarskiej biustonosze jest prosty mechanizm kliknięcie każdej filiżance zamykaną otwarte i wydawnictwa puchar być złożone dół pod piersi. Ograniczniki te mogą być otwierane pojedynczo w czasie, tak że tylko sutka, który jest używany do doprowadzania jest narażony na stopniu. Choć głównym nurtem biustonosze z zamknięciem przednich zamiast zamykania tylnych może być stosowany do karmienia piersią, wiele matek karmiących wolą wygodę i dodatkowy zasięg dostarczone przez jedną filiżankę otwartym pielęgniarstwa biustonosz.

Inne funkcje, które zawierają dobre staniki ciążowe są lepsze wsparcie (piersi większości kobiet są wielkości lub dwa większe w czasie ciąży, nie wspominając w okresie opieki) i elastyczność, aby uwzględnić wahania w wielkości piersi. Bezpośrednio po karmienia piersią (s), z którego dziecko pił będzie mniejsza niż będą w ciągu kilku godzin, zanim dziecko jest gotowe do jedzenia ponownie. Z tego powodu dobrze biustonosz opieki jest na tyle elastyczny, aby Ci pomóc i pozostają wygodne, niezależnie od dokładnej wielkości piersi w danym momencie.

Podczas biustonosze oferują lepszą fiszbinami wsparcie, szczególnie dla większych piersiach kobiet, czynnikiem komfort biustonosze opieki bez underwires jest czasem lepiej. Twój rozmiar klatki piersiowej i typ odzieży planujecie nosić biustonosz opieki nad pomoże Ci wybrać pomiędzy doskonałą obsługą i wysokim komforcie.

Najwyżej ocenione Pielęgniarstwo Biustonosze do rozważenia

Anita: znana marka na biustonosze macierzyństwa, Anita oferuje kilka różnych stylów biustonosze opieki, niektóre z underwires, a niektóre nie. Klienci donoszą, że soft cup pielęgniarstwa biustonosz jest jednym z najbardziej wspierających bez fiszbin biustonosze macierzyństwa na rynku. Oferuje również doskonałe wsparcie dla dużych piersiach kobiet, mikrofibra pielęgniarstwa biustonosz Anita jest reklamowany jako bardzo zgrabna, ale o tyle elastyczne, aby pomieścić wahań w wielkości piersi w ciągu dnia.

Playtex: dobrze znane nazwisko w damskiej bieliźnie, Playtex dostaje dobre recenzje za fiszbiny mikrofibra pielęgniarstwa biustonosz. Wykonane z bawełny i 90% 10% lycry, ten biustonosz jest popularny wśród klientów, a na mniej niż połowę ceny za biustonosz Anita, Playtex jest przystępną cenowo alternatywą.

Rodzenia: Oferuję kilka różne style opieki biustonosze, rodzenia Intimates to marka średniej cenie. Pełny zakres koronki biustonosz jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą wspierającego i komfortowy biustonosz bez rezygnacji piękna seksowna bielizna. Na drugim końcu spektrum stylów jest bawełna elastan komfort biustonosz, który jest idealny do spania, wylegiwanie i ponadgabarytowych ubrania. Pokój komfort, szczególnie w przypadku mniejszych piersiach kobiet, jest podpisanie tej opieki biustonosz.

Zakupy na Maternity Bras

Dla oczekujących moms-to-be, którzy zamierzają karmić piersią, jest to dobry pomysł, aby już biustonosz pielęgniarskiej, zanim dziecko się urodzi. W ciągu kilku dni po porodzie będziesz zbyt zajęty, aby udać się na zakupy do jednego się, co oznacza, może skończyć się kupuje jedną online lub wysyłając znajomego lub członka rodziny się kupić jeden dla Ciebie. Dla najlepszego dopasowania, istotne jest, aby spróbować na kilku różnych stylów i marek w celu podjęcia decyzji, jaki rodzaj biustonosza macierzyńskiego jest najbardziej wygodne, jak również do określenia, który rozmiar jest odpowiedni.

Zakup wiele staników jest niepotrzebne. Zakup i próbuje jeden dla pierwszych kilku tygodni daje dobry pomysł, jeśli biustonosz wybrał, była słuszna. Opierając się na swoich doświadczeniach z pierwszym, i jak karmienie piersią będzie można zakupić dodatkowe biustonosze z tym samym stylu i wielkości, lub spróbuj inny rozmiar lub styl.

Dokonywanie Pielęgniarstwo Łatwe

Choć może wydawać się biustonosze opieki drogie, zwłaszcza jeśli chcesz mieć pięć z nich, należy pamiętać, że łatwiej jest karmić piersią i pompy mleka, już jest prawdopodobne, aby utrzymać karmi swoje dziecko. Mleko matki ma wiele korzyści dla Twojego dziecka i opieki ma również wiele korzyści dla Ciebie, więc inwestycja w dobre biustonosze pielęgniarskich i innych urządzeń takich jak odzież i karmiących piersią pompy jest więcej niż warto.