grsail.com

piec konwekcyjny jak czyścić

Jak czyścić się piec konwekcyjny

Piece konwekcyjne zyskały na popularności ze względu na ich zdolność do gotowania potraw w równych temperaturach. Konwekcji wykorzystywane w tych piecach zapewnia, że ​​powietrze krąży w suszarce, a temperatura utrzymywana jest na stałym stanie zarówno na górze lub na dole pieca. Oto w jaki sposób można wyczyścić piekarnik po użyciu.

Ostygnie i wyłączyć. Upewnij się, że piec jest wyłączony i że został wystarczająco dużo czasu, aby ochłodzić. Gorące piece nie powinny być czyszczone, nie tylko dlatego, że może to być niebezpieczne dla Ciebie, ale również dlatego, że nagłe zimne płyny w kontakcie w piecu konwekcyjnym może osłabić ściany piekarnika. Ponadto niektóre środki czyszczące są substancje chemiczne, które gotuje się w kontakcie z gorącym piecu, można uwalniać szkodliwe opary. Oprócz wyłączeniu piec konwekcyjny, należy również upewnić się, że nie jest podłączony do źródła zasilania.

Opróżnić kuchenkę. Usuń statywy i inne części i umieścić je konwekcji w niewielkim basenie wypełnionym ciepłą wodą. Oczyścić regały poprzez dodanie amoniaku do roztworu. Ogólnie rzecz biorąc, jeden kubek amoniaku powinny być dodane do jednego galona wody. Niech rozwiązanie zmiękczyć brud na stojaku, a następnie spłukać amoniaku. Użyj zwykłego mydła i szczotki do łuszczy się brud z szafy.

Spray. Istnieją środki czyszczące, które są specjalnie zaprojektowane do czyszczenia piekarników. Używać ich przez natryskiwanie środka czyszczącego na powierzchnię piekarnika. Upewnij się, że masz do czyszczenia do wszystkich trudno dostępnych miejscach wewnątrz piec konwekcyjny, w tym cewki ogrzewania, podłogi pieca, ścianek piekarnika i drzwiczek piekarnika. W zależności od rodzaju środka czyszczącego, którego używasz, może trzeba użyć miękkiej szmatki, aby usunąć uporczywe plamy. W niektórych rodzajów środków czyszczących, z drugiej strony, trzeba tylko pozwolić czystsze zestaw przez kilka minut. Zapoznaj się z instrukcjami z tyłu odkurzacza, aby uzyskać niezbędne instrukcje.

Wipe. Zabrudzenia, że ​​sprzątaczka piekarnika usunąć stosując stary kawałek materiału, a do usunięcia ostatnich pozostałości z czyszczenia piekarników. Upewnij się, że nie należy używać wody do mycia wnętrza piekarnika, ponieważ może to powodować rdzewienie na ścianach pieca. Jeśli ściany są nadal brudne, trzeba będzie ponownie zastosować środek do czyszczenia piekarników.

Użyj funkcji samooczyszczania. Niektóre piece wyposażone są w funkcje samooczyszczające. Użyj ich, czy urządzenie jest prawidłowo wyposażona. Możesz również wyczyścić piec konwekcyjny naturalnie poprzez umieszczenie wewnątrz kuchenki garnek i napełnianie go wodą i plasterki cytryny. Pary wodnej pomoże oczyścić powierzchnię piekarnika. Następnie, niech piekarnik ostygnie, a następnie wytrzeć piekarnik suche.

Piec konwekcyjny może pomóc przysmaków, takich jak sufletów i innych wypieków. Poprzez utrzymywanie go w czystości i używając go prawidłowo, powinieneś być w stanie przedłużyć żywotność pieca.

Jak długo gotować Turcji w piec konwekcyjny

Jak długo gotować Turcji w piec konwekcyjny

Być może zastanawiasz się, jak długo gotować indyka w piecu konwekcyjnym. Choć może wydawać się trudne, aby myśleć o pieczeniu indyka z zastosowaniem metody nie próbowałem wcześniej, piec konwekcyjny można zaoszczędzić znaczną ilość czasu. Daj tej metody gotowania spróbować na najbliższe wakacje posiłku.

O Piece konwekcyjne

Piece konwekcyjne mają prawie się standardowym wyposażeniem w nowszych kuchniach. Piece konwekcyjne nie opierają się na rzeczy, jak kuchenki mikrofalowe, aby przyspieszyć czas gotowania; one skorzystać z prostego przyrządu, który już od lat: wentylator. Gdy piekarnik jest ustawiony na konwekcji, fani uważnie krążyć ciepło piekarnika więc równomiernie dociera do wszystkich części pożywienia, które jest gotowane. To dobra wiadomość dla Turcji, ponieważ dokładnie w obiegu ciepła w piecach konwekcyjnych prowadzi do około 25% szybciej gotowania razy, więcej nawet gotowania i bardziej soczyste indyka. Może być również dobra wiadomość dla rachunku za energię, ponieważ zazwyczaj ustawić niższą temperaturę w piecu konwekcyjnym.

Jak długo gotować Turcji w piec konwekcyjny

Dowiedz się, jak długo gotować indyka w piecu konwekcyjnym może potrwać kilka zmian w swojej części. Jest wiele rzeczy do rozważenia przy ustalaniu czasu gotowania. Weź pod uwagę następujące czynniki przy pieczeniu indyka w piecu konwekcyjnym.

 1. Indyk nadziewany jest? Wypchane indyki dłużej gotować przynieść farsz do bezpiecznej temperatury porcji i uniknąć zatrucia pokarmowego.
 2. Jaki jest rozmiar indyka? Większy indyka, tym dłużej trzeba być gotowane.
 3. Czy gotowanie całego indyka czy tylko pierś indyka? Mięso z piersi gotuje się szybciej niż ciemnego mięsa, więc jeśli jesteś gotowania tylko piersi, to zajmie mniej czasu na gotowanie mięsa do bezpiecznej temperatury.
 4. Czy będziesz gotowania indyka w torbie? Gotowania indyka w torbie drobiu dodatkowo zmniejsza czas gotowania. Sprawdź w instrukcji producenta torba na konkretnych czasach gotowania.
 5. Jak często będzie basting indyka? Za każdym razem, gdy otworzysz piekarnik do podlać indyka, temperatura pieca spada nieznacznie. To może prowadzić do nieco dłuższy czas gotowania, jeśli podlać często. Użyj termometru indyka zapewnić indyka zostało przygotowane do bezpiecznej temperatury.
 6. Jak ciemno jest twój brytfanny? Ciemniejszy brytfanny będzie generalnie gotować szybciej niż błyszczące metalu.

Sejf Temperatury

Czas potrzebny do gotowania indyka jest czas potrzebny do Turcji, aby osiągnąć "bezpieczną" temperatury, gdzie ryzyko chorób przenoszonych przez żywność jest zminimalizowane. Temperatura wewnętrzna indyka powinna osiągnąć 165 ° F do Turcji należy uznać za bezpieczne. Zmierz temperaturę w najgrubszym miejscu uda indyka, upewniając się, termometr mięso nie dotykać kości z indyka. Farsz powinien również dotrzeć do 165 ° F.

Pieczenie Times

Indyka gotowane w piekarniku konwekcyjnym powinny być prażony w temperaturze 325 ° C. Poniższe ogólne czasy pieczenia są sugerowane do nadziewane i niewypychane indyków o różnych rozmiarach. Pamiętaj, aby monitorować temperaturę w Turcji, aby upewnić się, że osiągnie 165 ° F przed podaniem.

Niewypychane Turcja

Następujące czasy pieczenia są dla niewypychane indyka:

 • 6 do 10 funtów - od 1,5 do 2 godzin
 • Od 10 do 18 funtów - 2 do 2,5 godziny
 • 18 do 22 funtów - od 2,5 do 3 godzin
 • Od 22 do 24 funtów - 3,25 do 3,5 godziny

Nadziewane Turcja

Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby upiec indyka faszerowanego:

 • 6 do 10 kg - 1,75 do 2,5 godziny
 • 10 do 18 funtów - od 2,5 do 3,25 godziny
 • 18 do 22 funtów - 3,25 do 3,75 godziny
 • Od 22 do 24 kg - 3,75 do 4,5 godziny

Pierś z indyka

Poniższe wskazówki pomogą Ci określić, jak długo upiec pierś indyka:

 • 3 do 5,5 kg - 1,25 do 1,5 (dodać 30 minut nadziewane)
 • 5,5 do 9 kg - 1,75 do 2,5 (dodać 30 minut nadziewane)

Porady dla Making the Best Turcji

Oto kilka porad dotyczących kolejnej indyka najlepszym indyka:

 • Turcja będzie nadal gotować przez kilka minut po wyjęciu go z piekarnika. Usuń z indyka z piekarnika, gdy osiągnie około 160 ° F, i odstawić na około 20 minut namiotowym w folię. Ten stojący wyniki czasowe w bardziej soczyste indyka.
 • Unikać przywieraniu indyka, co spowoduje w suchym indyka.
 • Upewnij się, że jest całkowicie rozmrożone indyka przed pieczeniem go.

Gotowania indyka w piecu konwekcyjnym jest wspaniałym sposobem, aby przygotować swój urlop ptaka. Zgodnie ze wskazówkami powyżej uważnie monitoruje temperaturę w Turcji, musisz smaczne, soczyste indyka, że ​​gotuje się szybciej, niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić.

Jak czyścić wewnątrz podwójnych szklane drzwi pieca

Zapytał: Jak czyścić wycieki wewnątrz na drzwiach piekarnika podwójne szkła? Jakoś mieszanka naleśnik ma między podwójnymi szybami. Nie mogę czyścić przecierając obu stron lub za pomocą automatycznego czyszczenia piekarnika. Okno w kuchni jest również dwukrotnie kratkę i nie mogą być czyszczone. Nie wiem, jak mój mąż był w stanie kapać mieszankę wewnątrz podwójne szyby. To wygląda okropnie.

Żywności, tłuszcze, nie kapie i smugi mogą dostać się pomiędzy szybami w różny sposób. Czasami spływa w dół przez otwory w górnej części drzwi. Smar z pieca mogą podróżować przez oparów do drzwi, gdzie osiedlają się pozostawiając plamy i smugi. Usuwanie coś z pomiędzy kawałkami szkła będzie wyzwaniem. Oto kilka sposobów, które odniosły sukces.

Demontaż The Door

* Demontaż drzwi będą się utratę gwarancji i może wymagać serwisanta do naprawy uszkodzeń lub umieścić z powrotem do drzwi. Zaleca się, że serwisant zakończyć to za Ciebie. Nie zaleca się rozbierać drzwiom się.

Potrzebne będą:

 • Czyszczenia szkła
 • Miękkich szmatek
 • Szkło plytka czystsze

Kroki, aby usunąć z szyby:

 1. Umówić się z serwisanta usunąć szybę z drzwi.
 2. Użyj do czyszczenia szyb, aby usunąć jak najwięcej gruzu, jak to możliwe.
 3. Do trudniejszych plam i resztek jedzenia, użyć do czyszczenia szkła Zmywarka do pomocy przy usuwaniu.
 4. Po plamy i zanieczyszczenia są usuwane, pozwalają serwisant, aby ponownie drzwi.

Czyszczenie przez otwory drzwiowe

Gdy szyba nie może być usunięta lub nie jest już objęty gwarancją, istnieją inne, bardziej twórcze, sposoby, które mogą być używane do czyszczenia.

Potrzebne będą:

 • Długi obsługiwane czystsze
  • Szczotka butelki
  • Miarą / władca zawinięte w tkaniny
  • Bent zawinięte w tkaniny wieszak
  • Szczotka do włosów odpowietrznik
 • Czyszczenia szkła
 • Miękkie ściereczki / ręczniki / długie skarpetki
 • Taśma izolacyjna (opcjonalnie)

Kroki do czyszczenia przestrzeni pomiędzy Szkła:

 1. Niektóre piece mają małe otwory wzdłuż dolnej lub górnej krawędzi drzwi. Te otwory przejść pomiędzy szkłem (i prawdopodobnie część problemu z innych materiałów, uzyskanie tam również). Wstawiając ręcznik na długiej rączce kija, można delikatnie czyste pomiędzy szkłem bez demontażu door.First, znaleźć otworów na drzwi, jeśli masz je.
 2. To może być łatwiejsze do usunięcia drzwi z zawiasów i położyć płasko na podłodze. Wiele drzwi piekarnika wystarczy podnieść tuż zawiasów, inne wymagają pierwszy poluzowanie kilku śrub. Wymiana drzwi powinny być łatwe do zrobienia na koniec czyszczenia i nie powoduje utratę gwarancji.
 3. Zacznij od wyboru długiej rączce narzędzia do czyszczenia. Istnieje wiele dostępnych opcji, aby być kreatywnym.
 4. Bezpieczne ręcznikiem lub miękką szmatką (długie skarpetki dobrze) do uchwytu za pomocą taśmy lub innego mocną taśmą. Upewnij się, ita € ™ s dobrze zamocowane, więc nie robi € ™ t spaść i zostać zatrzymany w drzwiach.
 5. Zwilżyć ręcznik lub szmatkę do mycia szyb lub innego środka czyszczącego.
 6. Włóż narzędzie czyszczące do otworów.
 7. Przesuń szmatką iz powrotem, aby usunąć zanieczyszczenia z pomiędzy szkłem.
 8. Wyjąć ściereczkę.
 9. Powtórz czystą szmatką, aż cały gruz nie ma.
 10. Wymień drzwi na piecu i cieszyć się czysty, jasny pogląd.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Niektóre firmy obejmuje to demontaż drzwi na gwarancji, więc nie będą musiały być opłacone z kieszeni.
 • Jeśli szkło cana € ™ t być czyszczone, zawsze może być pokryta z ozdobnym naczyniu ręcznik.
 • Jeśli czystsze normalne szkła nie usuwa zanieczyszczenia, spróbuj środków czyszczących przeznaczonych do szkła piec szczyty. Theyâ € ™ re silniejsze niż do czyszczenia szkła i przeznaczony do usuwania resztek jedzenia.

Jak czyścić oferuje Brick Piece i kominy wydechowe

Zapytał: Jak czyścić piece murowane i komina w restauracji? Restauracje chcesz, żebym je wyczyścić. Czyścić kaptury Venti. Wszelkie porady mi pomóc. Dzięki!

Piece murowane są wytrzymałe elementy konstrukcji, które wymagają światła regularnej konserwacji. Właściwie czyszczenia stosy spalin nie tylko pomaga utrzymać piekarnik działa w najlepszym wydaniu, jest to absolutnie konieczne dla bezpieczeństwa pożarowego. Zapoznaj się z wytycznymi poniżej oferowanych z WOODSTONE.

Czyszczenie Brick Piekarniki

 • Piece murowane wymagają trochę czyszczenia poza normalnymi procedurami gotowania.
 • Gdy żywność i zanieczyszczeń opada na powierzchnię, może zgarniania lub "pieczony" off. Jeśli piekarnik jest drewnem, wystarczy umieścić jakieś gorące, płonące kawałki na rozlewania i ciepła spali go. Postępuj zgodnie ze szczotką, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia.
 • W przypadku pieców z gazów spalania, pizzy peel mogą być stosowane do zeskrobywania zanieczyszczenia z powierzchni. Jeśli nóż konieczności, Chef można stosować delikatnie skrobania powierzchni. Nie należy ściskać w podłodze pieca, gdyż może to spowodować uszkodzenie powierzchni.
 • W zależności od pozycji gotowane, smary mogą budować i tworzyć patyny na powierzchni. To może być ociera lub zmyta. Zgarniania obejmuje te same procedury jak opisane powyżej. Aby zmyć, zwilż szmatkę wodą. Usuń nadmiar wody, więc jest po prostu wilgotną szmatką. Owinąć ściereczką wokół głowy pędzla i wsuń go po podłodze do "mopa" it.
 • Te sprzątanie powinny stać się częścią rutyny szefa kuchni. Ponieważ występują wycieki, należy je ociera się utrzymać z nagromadzenie formowania.
 • Podłoga w piecu powinna być szczotkowane regularnie, aby utrzymać czystość.

Czyszczenie kominy wydechowe

 • Kominy spalinowe powinny być czyszczone raz na miesiąc, aby utrzymać piekarnik pracuje bezpiecznie.
 • Stosy mogą rozwijać warstwę kreozotowe, że zbuduje się w czasie.
 • Proces czyszczenia jest podobna do zamiatania komin, ale wymaga szczególnej wiedzy i sprzętu w kontaktach z stosy restauracji ze względu na tłuszcze / żywności nagromadzenia szczątków, które mogą pojawić się w kominie.
 • Zaleca się, że tylko wykwalifikowany kominiarz wypełnić czyszczenie. Upewnij się, że występowały w piecach murowanych i odpowiednich procedur czyszczenia.
 • Jeśli creosote nie jest usuwany, będzie to prowadzić do pożaru komina. Konieczne jest, że stos spalin jest dobrze utrzymany.

Jak czyścić aluminium

Jak czyścić aluminium


Prosty sposób, jak do czyszczenia aluminium mogą pomóc dokonać startowej połysk. Aluminium jest jednym z najbardziej powszechnych metali na Ziemi i jedno używany do większości artykułów gospodarstwa domowego, takich jak garnki, patelnie i tabel. Jak czyścić aluminium, więc jest pytanie, na które prawie wszyscy muszą odpowiedział w pewnym momencie.

Skład aluminium

Aluminium jest bardzo miękki i lekki metal, który jest odporny na korozję. Aby ją wzmocnić, zwykle anodowane lub mieszać z innymi metalami, takimi jak magnez lub miedź. Anodowe jest procesem chemicznym, w którym górna warstwa z metalu traktuje aby grubsze, co również wpływa na ich wzmocnienie. Chociaż naturalnie odporny na korozję aluminium reaguje na działanie tlenu przez opracowanie powłoki na jego powierzchni. Czyszczenie aluminium usunie tę powłokę, aby przywrócić połysk metalu w.

Jak czyścić aluminium

Pierwszy etap oczyszczania aluminium jest uwolnić element kurzu i zanieczyszczeń przez przemycie i wycierając ją. Możesz użyć cienkiej wełny klasy stal lub pad do szorowania się żywność lub inne zabrudzenia przywiera do powierzchni obiektu. Stuck żywność lub inne elementy mogą ocierać i zarysować powierzchni aluminium podczas czyszczenia. Nie szorować energicznie lub używaj szorstkich jak można zarysować przedmiot.

Następnym krokiem jest określenie, czy aluminium, został ukończony. Przedmiotem aluminium pokryte lakierem, malowanie lub inną powłokę należy czyścić zgodnie z wymaganiami powłoki zamiast metalu.

Aby dokładnie oczyścić element trzeba będzie rozwiązanie na bazie kwasu. Kwasy usunąć utlenioną powłokę, która w naturalny sposób rozwija się na powierzchni aluminiowych. Chociaż można użyć kwasy, takie jak wybielacz lub kwasu fluorowodorowego, mają wiele negatywnych skutków ubocznych i nie zrobić lepiej niż kwasów znajdujących się w Twoim domu. Kwasy naturalne znajdujące się w pomidory, cytryny, a nawet jabłka czystego aluminium, tak jak i żrących chemikaliów, bez toksyczności.

Czyszczenie garnków i patelni

Oznacza to, że można wyczyścić aluminiowe garnki i patelnie po prostu gotować w nich coś kwaśnego. Więc śmiało, sprawiają, że cytryny kurczaka lub spaghetti sos! W przypadku szczególnie trudnych plam, jednak być może trzeba użyć więcej kwasu niż to, co znajduje się we wspólnej recepturze. W tej sytuacji, podwojenie lub nawet potrojenie ilości kwasów będzie wykonać zadanie, ale prawdopodobnie nie będzie na smaczny posiłek.

Alternatywnie, można użyć domowe roztwór czyszczący do czyszczenia garnków i patelni. Dodaj dwie łyżki octu lub soku z cytryny na litr wody. Doprowadzenia wody do wrzenia, pozostawić do wrzenia przez 15 minut. Może trzeba będzie powtórzyć ten proces kilka razy, aby usunąć wszelkie zabrudzenia. Ta metoda czyszczenia nie tylko pot, ale wszystko można umieścić w puli, co czyni ją łatwą do czyszczenia małych przedmiotów aluminiowych.

Czyszczenie powierzchni aluminium

Roztwory kwasów są także użyteczne do czyszczenia powierzchni, takie jak aluminium, piec wierzchołków albo tabelach. Nasączyć ściereczkę do soku z jednej cytryny i przetrzeć powierzchnię szybkimi, kolistymi uderzeń. Być może trzeba będzie powtórzyć ten proces lub zastosowanie soku z cytryny dodatkowego bardziej uporczywych plam. Do trudnych plam można dodać trochę soli do mieszaniny lub pokroić cytrynę na pół, posypać je solą i natrzeć pół cytryny bezpośrednio na aluminium. Dodatkowe ścieranie w soli pomaga w zerwaniu zastygnięte plamy lub zabrudzenia podczas gdy kwas z cytryny pomoże przywrócić połysk aluminium jest. Limes może zastąpić cytryny.

Chroniąc elementy aluminiowe

Ponieważ aluminium reaguje naturalnie działaniem tlenu, może chcesz dać zakaz gotowania przedmioty aluminiowe ochronną powłokę uniemożliwiającą jego rozwój powłoką tlenku. Aby to zrobić, nałożyć cienką warstwą oliwy z oliwek i cytryną do powierzchni elementu miękką szmatką. Olej będzie działać jako bariera.

Czyszczenie przedmiotów aluminiowych może być prawie bez wysiłku. Za pomocą przedmiotów codziennego użytku, można dokonać aluminiowe garnki, patelnie i inne elementy świecą jak oni, kiedy były nowe. Fakt, że do czyszczenia aluminium, a garnki i patelnie w szczególności, wymaga bardzo trochę pracy oznacza, że ​​nadal będziesz mieć energię gotować pyszne spaghetti i sos jabłkowy.

Jak czyścić żyrandol

Jak czyścić żyrandol

Żyrandole są znane z tego, że piękne i skomplikowane, i te właśnie cechy sprawiają, że zadanie czyszczenia jednego wydają mniej niż pożądane. Praca jest warte nagrody, jednak, jak wynik będzie oszałamiające. Herea € ™ s, co robić.

Jak czyścić żyrandol (pralnia Metoda)

Należy unikać zmartwień wilgoci wchodzących elektroniczne elementy świetle czyszczenie i polerowanie elementów bez użycia cieczy.

Co będzie potrzebne:

 • Drabina
 • Minimum dwóch ściereczek z mikrofibry
 • Windex lub innego płynu do czyszczenia szkła

Proces czyszczenia:

 1. Upewnij się, że światło jest wyłączone, a żarówki są fajne, zanim zaczniesz.
 2. Ustaw drabinie tak, że jest wytrzymały. Upewnij się, że jest wystarczająco wysoki, aby wygodnie dotrzeć do żyrandola.
 3. Zacznij od góry i swój sposób pracy całego urządzenia, przechodząc od góry do dołu i od wewnątrz.
 4. Spray Windex na jednym szmatką i wytrzeć każdy kawałek szkła z nim.
 5. Użyj drugiego ściereczki czyszczonej szyby.
 6. Oczyścić lub wymienić ściereczek z mikrofibry, gdy stają się brudne.

Jak czyścić żyrandol (metoda mokra)

Ta metoda jest szybsza, ale youâ € ™ ll trzeba wziąć swój czas z przygotowaniami.

Co będzie potrzebne:

 • Drabina
 • Plastikowe torby kanapkę
 • Gumki
 • Żyrandol Cleaner
 • Folia z tworzywa sztucznego lub z plandeką

Proces czyszczenia:

 1. Upewnij się, że żarówki są wyłączone i fajne przed rozpoczęciem.
 2. Spread plandeką lub prześcieradło pod żyrandolem uchwycić kroplówek.
 3. Ustawić drabiny tak, że jest on stabilny.
 4. Wspinać się po drabinie i zabezpieczyć plastikową torbę nad poszczególnych żarówek przez szczelnie owijając gumką wokół urządzenia pod każdym żarówki.
 5. Spryskać cały uchwyt z Świecznik Cleaner, upewniając się, aby dokładnie zwilżyć żyrandol z każdego kąta.
 6. Pozwól żyrandol do kroplówki suche.
 7. Ostrożnie zdjąć plandekę.

Jak czyścić Piece Żyrandol po kawałku

Dla najbardziej dokładny czyste możliwe, podejmują żyrandol siebie i Handwasch to kawałek po kawałku. Herea € ™ s, jak:

Co będzie potrzebne:

 • Drabina
 • Gruby koc
 • Ołówek
 • Papier
 • Cyfrowy aparat fotograficzny (zalecane)
 • Łagodne danie detergentu
 • Bardzo gorąca woda
 • Plastikowa Durszlak
 • Ściereczka

Proces czyszczenia:

 1. Nie rozpoczynaj pracy, dopóki światła są wyłączone, a żarówki są fajne.
 2. Ustaw się po drabinie w stabilnej pozycji.
 3. Umieść grubego lub złożony koc pod urządzenia złapać i amortyzować żadnych elementów, które można upuścić.
 4. Przed rozpoczęciem demontażu żyrandol, jest wysoce zalecane, aby robić zdjęcia to z różnych stron, w przypadku jakichkolwiek pytań na temat jak umieścić go z powrotem. Jeśli to isnâ € ™ t możliwe, należy używać ołówka i papieru szkicować głównych szczegółów konstrukcyjnych się służyć jako przypomnienie.
 5. Usuń Szt jeden po drugim, kładąc je ostrożnie na kocu.
 6. Gdy wszystkie elementy są w dół, przenieść kilka z tworzywa sztucznego durszlak.
 7. Przemyć je w bardzo gorącej wodzie.
 8. Korzystamy z bardzo niewielkiej ilości łagodnego detergentu na kawałki.
 9. Kontynuować płukanie aż zamieszkują mydło został zmyty.
 10. Ułożyć kawałki się na gładką szmatką, aby pozostawić do wyschnięcia.
 11. Kontynuować, aż wszystkie składniki zostały umyte.
 12. Pozostawić do wyschnięcia na powietrzu, lub polskiego z gładką szmatką.
 13. Zamontować żyrandol.

Dodatkowe wskazówki i porady:

 • Jeśli to możliwe, sprawdź stronę internetową Manufacturera € ™ s dla wskazówki dla konkretnego produktu, który czyszczenia czyszczenia.
 • Ocet działa w miejscu do mycia naczyń, ale nie jest to zalecane, aby pozwolić mu wejść w kontakt z metalowych lub mosiężnych elementów Twojego urządzenia.
 • Czyste elementy metalowe ze specjalnym środkiem do czyszczenia lub polerowania wykonane do rodzaju metalu, który masz. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze artykuły o czyszczenia metali.
 • Aby uzyskać najlepsze wyniki, a do pracy łatwiej, kurz przed praniem.
 • Kiedy można umieścić żyrandol wraz z powrotem, prace od wewnątrz z kawałki Centrum wraca wraz pierwszy.
 • Dona € ™ t zapomnij proch żarówki kiedy skończysz!

Jak czyścić mitts

Zapytał: Jak czyścić bawełna bakerâ € ™ s rękawice z jednym palcem piekarnika? Mój syn jest piekarz i jego rękawiczek bawełnianych wrócić do domu prawie czarne z obsługi tłuste puszek chleb, itp wraz z wypalanej żywności, jak również.

Piekarnik rękawice z jednym palcem, które otrzymują dużo stosowania szybko stają się poplamione smarem, pieczone jedzenie itp powodem te plamy są tak trudne do usunięcia, jest to, że często są one ustawione przez ciepło ciągłej eksploatacji, biorąc gorące przedmioty z pieca. Chociaż plamy mogą nie wyjdzie zupełnie, poniższe kroki pomogą zmniejszyć je o znaczną kwotę.

Usuwanie Spalony-na jedzenie plamy

Potrzebne będą:

 • Łyżka lub matowa nóż
 • Płyn do naczyń
 • Szczotka do szorowania (opcjonalnie)
 • Pralnia odplamiacz, takich jak pianka Shout

Proces usuwania:

 1. Zacznij od skrobania się jak najwięcej jak to możliwe, przypalonego jedzenia z powierzchni za pomocą łyżki lub tępy nóż.
 2. Jeśli są kawałki jedzenia, które nie poluzowała, rozwiązania te pierwsze. Napełnij miskę wystarczająco duże, aby zmieścić poszkodowanemu ciepłą wodą i mycia naczyń. Umieść obszary z kawałkami żywności zatrzymany na nich w wodzie i pozwolić im moczyć przez kilka minut.
 3. Delikatnie szorować resztki jedzenia z dala. Szczotka do szorowania mogą być stosowane w celu uzyskania dodatkowego mieszania w razie potrzeby.
 4. Gdy bity żywności są usuwane, następnym krokiem jest zajęcie plamy pozostawione.
 5. Zastosuj się do prania odplamiacz, takich jak pianka Shout do całego obszaru zabrudzonym i niech się ustawić.
 6. Prania, jak zwykle.
 7. Zapobiec wysuszeniu rękawice, aż wszystkie plamy były usuwane jako ciepło z suszarki ustawia wszystkie pozostałe przebarwienia.
 8. Jeżeli istnieją szczególne plamy żywności, które starają się usunąć, sprawdź nasze metody usuwania dla konkretnych plam żywności.

Usuwanie plam smaru czarny

Plamy smaru może być jednym z najtrudniejszych do usunięcia. Oto kilka różnych kroków można spróbować zmniejszyć plamy jak najwięcej.

Potrzebne będą:

 • Smar danie rozpuszczenie mydła
 • WD-40
 • Coca-cola
 • Soda oczyszczona
 • Szczotka do szorowania
 • Pralka
 • Woda
 • Duża miska (opcjonalnie)

Proces usuwania:

 1. Zacznij od mieszania jakieś danie rozpuszczania tłuszczu (takich jak mydło Elektrowni Świtu do rozpuszczania) z ciepłą wodą w dużej misce lub zlewie.
 2. Zanurzyć się w mieszaninie z jednym palcem na kilka minut.
 3. Po mydło danie miał szansę, aby poluzować smaru, peeling przez pocieranie rękawice razem lub za pomocą szczotki do szorowania, aby usunąć plamy.
 4. Jeśli plamy nadal, spryskać powierzchnię z WD-40. Cząsteczki tłuszczu w WD-40 dołączy do starych cząsteczek tłuszczu i zrobić plamę jak świeże plamy tłuszczu, co ułatwia usuwanie.
 5. Powtórz kroki 1-3, aby usunąć plamy.
 6. Jeśli plama nadal występuje, wymieszać Mydelniczka z sody oczyszczonej, aby utworzyć pastę.
 7. Zastosuj pastę do plam i wytrzyj powierzchnię miękką szczotką.
 8. Spłukać czystą wodą.
 9. Jeśli plama jest nadal, spróbuj mycia je w pralce w ciepłej wodzie z puszki coca-cola. Składniki zawarte w tym napoju będzie poluzować smaru i pozwolić mu zostać usunięte.
 10. Uniknąć wysuszenia, jak ciepło będzie tylko ustawić plamy więcej.
 11. Powtórz żadnego z powyższych kroków, aż wszystkie plamy są usuwane do zadowolenia.
 12. Kiedy plamy zniknęły, dokładnie wyprać w normalny sposób, aby usunąć wszelkie pozostałości produktów czyszczących stosowanych.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Spray i Wash Piana jest oddzielnym produktem z Spray i Wash usunięcia regularne natryskowego. Można pozostawić na plamę na krótki okres czasu do pracy, ale nie może być pozostawiona na kilka dni, podobnie jak inne treaters plam.
 • Upewnij się, że wszystkie środki czyszczące i WD-40 zostały dokładnie usunięte z jednym palcem przed użyciem wokół żadnych produktów spożywczych.

Jak czyścić muszli ostryg

Zapytany: Chciałbym wiedzieć, jak do czyszczenia muszli ostryg, aby można było wykorzystać je do pieczenia ostrygi w Widziałem ludzie używają muszli ostryg w piec w domu.. Chcę mieć pewność, że je oczyścić tuż przed próbuje gotować ostrygi w nich do spożycia. Dziękuję.

Pieczenie ostrygi jest to prosty proces, i jeden, który wymaga trochę przygotowań. Od ostrygi są szczelnie zamknięte, gdy są nabyte, musi jedynie na zewnątrz do czyszczenia. Jednakże, jeśli chcesz ponownie ponownie wykorzystać w przyszłości muszle do innych celów służących, będą wymagać bardziej dokładne czyszczenie i dezynfekcja, jak również.

Jak przygotować się do pieczenia Shells

Potrzebne będą:

 • Woda
 • Szczotka do szorowania

Kroki do czyszczenia Ostrygi:

 1. Zacznij od napełniania miskę z ciepłą wodą.
 2. Zwilżyć szczotki do szorowania z wodą i delikatnie wysysa brud lub piasek z zewnątrz z muszli ostryg.
 3. Wnętrza nie są sprzątane, jak to jest, gdy mięso ostryg znajduje. Muszle na oysterâ € ™ s otworzy podczas procesu pieczenia.
 4. Po otwarciu i ostrygi są dokładnie gotowane, górna część skorupy mogą być usuwane i niszczone. Ostrygi mogą być podawane bezpośrednio do zbiornika.

Jak czyścić Shells ich ponowne wykorzystanie

Potrzebne będą:

 • Woda
 • Szczotka do szorowania
 • Wybielacz
 • Danie detergentu
 • Miękkich szmatek

Kroki do czyszczenia Ostrygi:

 1. Wstępie czyszczenia zewnętrznych skorup z zastosowaniem powyższych metod.
 2. Do czyszczenia wnętrza osłony, zaczynają się przez usunięcie wszelkich mięso nie został zużyty. Należy zachować szczególną ostrożność, aby usunąć mięśnie, że przywiązuje ostryg do powłoki.
 3. Następnie wytrzyj wnętrze ciepłą wodą do mycia naczyń.
 4. Dokładnie spłukać.
 5. Jeżeli potrzebne jest dodatkowe sprzątanie, wypełnić miskę z wodą i dodać niewielką ilość wybielacza. Zanurzyć muszli na kilka minut.
 6. Usuń je i dokładnie spłukać czystą wodą.
 7. Sucha miękką ściereczką i pozostawić do wyschnięcia całkowicie.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Duże ostrygi są często tańsze i mogą być podawane jako świeże w muszli, które zostały oczyszczone przy użyciu metod powyżej.
 • Jeśli jakieś pociski posiadać zapach, ich pozbyć natychmiast. Zapach ten wskazuje, że gdzieś w powłoce jest jeszcze trochę mięsa, które zaczęły gnić.

Jak czyścić szklane drzwi kominek

Zapytał: Jak czyścić szklane drzwi kominkowe? Są czarne i brązowe barwione.

Plamy, które budują na kominek i piec drzwi szklanych jest od sadzy i popiołu, które są uwalniane z ognia. Na szczęście, z odrobiną tłuszczu łokcia i odpowiednich produktów, można mieć szkła wyglądał jak nowy.

Czyszczenie Ashes

Potrzebne będą:

 • Proch
 • Miękkich szmatek
 • Woda
 • Próżniowe Ash

Kroki, aby usunąć plamy:

 1. Popiół może być stosowany do usuwania plam i działają zupełnie dobrze. Jednak, być przygotowany do poświęcić trochę czasu i wysiłku w zadania czyszczenia.
 2. Zacznij od ocierając luźne popiołu ani sadzy, które mogą być obecne na szybie.
 3. Zwilż miękki materiał wodą.
 4. Zwilż szmatkę w popiele.
 5. Rub prochy i miękkiej szmatki ponad zabarwionych obszarów.
 6. Powtarzaj, aż plamy są usuwane.
 7. Przetrzyj szybę czystą, wilgotną szmatką.
 8. Sucha miękką ściereczką.

Czyszczenie chemiczne handlowych

Potrzebne będą:

 • Piec na drewno do czyszczenia szkła
 • Miękkich szmatek
 • Woda
 • Próżniowe Ash

Kroki, aby usunąć plamy:

 1. Czyszczącymi się proces czyszczenia trochę łatwiej, i produkować te same wspaniałe rezultaty.
 2. Zacznij od odkurzania się luźne kurzu, sadzy lub popiołu z szkła.
 3. Zwilż miękki materiał wodą.
 4. Zastosuj niektóre czyszczenia szkła na tkaninę.
 5. Rub czystsze nad barwione obszarach.
 6. Zastosuj delikatny ucisk i używać ciągłe zwarcie, tam iz powrotem lub koliste ruchy.
 7. Ponownie stosować do czyszczenia w razie potrzeby, aż wszystkie plamy były usuwane.
 8. Gdy czysty, przetrzyj całą szklankę z czystą, wilgotną, miękką szmatką.
 9. Sucha czystą ściereczką.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Te metody czyszczenia są skuteczne, ale to wymaga trochę czasu i wysiłku, aby usunąć plamy całkowicie. Praca w małych okresów i robić przerwy w razie potrzeby. To nie będzie bolało na plamy siedzieć w między czyszczenia. Każdorazowe czyste, kolejną warstwę plam zostanie usunięty, dopóki nie zostaną całkowicie zniknęły.
 • Pamiętaj, aby utrzymać wilgotne ściereczki całym czyszczenia. Pozwoli to uniknąć wszelkich zarysowania lub uszkodzenia szkła.
 • Regularne sprzątanie pomoże zapobiec gromadzeniu się ciężkich plam.
 • Nie należy stosować regularnie, próżni gospodarstw domowych w celu usunięcia luźnych sadzy i popiołu. Te drobne cząstki łatwo być wdmuchiwane z powrotem do atmosfery. Odkurzacze Ash zawierają specjalne filtry, aby temu zapobiec.
 • Podczas pracy z popiołów, używać tylko tych, które są chłodzone. Nie pracować z gorącym popiele.

Jak czyścić Żeliwo Burner krat

Zapytał: Jak czyścić i usuwać plamy z moich krat palnika? Mam piec Viking z sześciu palników. Kratki palników są bardzo duże, żelazne kraty odlewane. Nie ważne, jak bardzo je oczyścić, kuchenka nadal wygląda modny mi z powodu brudnej, wypryskami wygląd krat. Potrzebuję pomocy!

Najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem czyszczenia kratek palnika działa także na palnikach żeliwnych. Wykonaj następujące kroki, a piec będzie wyglądać jak nowa, nie czas!

Potrzebne będą:

 • Amoniak
 • Plastikowa torba (wystarczająco duży ruszt palnika pasuje)
 • Woda
 • Pad do szorowania
 • Suchym ręcznikiem

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Wyjmij każdy ruszt palnika i umieścić każdy w plastikowej torbie.
 2. Dodaj filiżankę amoniaku do każdej torby, a następnie do góry mecz tyle wody, aby pokryć całą kratę przy ita € ™ s leżącej.
 3. Zawiązać worek zamknąć tak, amoniak i woda nie może wyciekać. Korzystanie torby Ziploc będzie to znacznie łatwiejsze.
 4. Pozwól ruszty siedzieć w mieszaninie amoniaku i wody w ciągu nocy.
 5. Otwórz każdy worek następnego dnia i starannie wyrzucać roztworu amoniaku zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Czyste umywalka lub wanna jest doskonałym miejscem do tego.
 6. Szorować wszystkie pozostałe plamy szorowanie pad. Powinny one wypaść łatwo.
 7. Dobrze spłukać wodą.
 8. Sucha ręcznikiem.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli masz samooczyszczania piekarnika, spróbuj umieszczenie kratek w piecu podczas pracy cykl czyszczenia. Palniki powinny być czyste.
 • Śledź środki bezpieczeństwa na etykiecie butelki amoniaku. Unikać wdychania oparów i przechowywać w obszar dobrze wentylowanych.

Jak czyścić znaki wodne parowe i tłuszcz z zabudową kuchenną

Zapytał: Jak czyścić ślady parowych i wodnych smar z szafek kuchennych? Szafki kuchenne powyżej obszarze pieca mają małe ślady pary z wrzącej wody. Również niektóre znaki smaru na rogu szafki w pobliżu pieca są niemożliwe do usunięcia. Jakieś sugestie?

Większość ludzi dona € ™ t sobie sprawę, jak brudne ich szafki kuchenne są aż zobaczysz różnicę po theyâ € ™ re czyszczone, ale niektóre znaki są łatwiejsze do usunięcia niż inne. Znaki parowe są spowodowane przez zalania i używanej metody ich usuwania zależy od rodzaju szafy i zakończyć masz. Smar, z drugiej strony, ma rozwiązanie Thatâ € ™ s uniwersalne do większości typów szaf. Herea € ™ s, jak się go pozbyć.

Potrzebne będą:

 • Ciepła woda
 • Biały ocet
 • Łagodny płyn do naczyń
 • Gąbka
 • Łyżka i miska
 • Czyste ręczniki

Kroki do usuwania tłuszczu:

 1. Dodaj ciepłą wodę do wiadra i miski.
 2. Mieszania w wystarczającej do mycia naczyń, aby utworzyć lekki ilość piany. Jeśli dodać zbyt wiele, youâ € ™ ll pozostałość, mydło lepki na szafkach, które będą służyć tylko przyciągnąć więcej tłuszcz i brud w przyszłości.
 3. Dodaj około jedną filiżankę octu na litr wody. Wymieszać.
 4. Moczyć gąbkę w mieszaninie.
 5. Przetrzyj szafki dół, płukanie gąbki często.
 6. Po czyste, suche szafki z ręcznikiem.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Dla kroki, aby usunąć znaki parowe, zobacz nasz przewodnik Jak usunąć białe okręgi z drewnianymi meblami.
 • Zwróć szczególną uwagę na obszarach wokół uchwytów lub wszelkich dekoracyjnych narożnikami na frontów szafek.
 • Dona € ™ t pozwalają wodny roztwór do pobytu na drewnie długi. Szybko umyć i wysuszyć natychmiast.
 • Aby uniknąć smug, pracę od dolnej krawędzi szafki do góry.

Jak czyścić plamy i ropy z Szklane butelki

Zapytał: Jak czyścić szklane butelki z brudu i oleju? Trzymamy olej roślinny, sos teriyaki i oleju spożywczego w tych małych, szklanych butelek z Czop topy obok naszego pieca na łatwość i wygodę podczas gotowania. Teraz są one barwione i coraz słaby wewnątrz. Jesteśmy znalezienie go bardzo trudne do utrzymania w czystości. Czy macie jakieś sugestie?

Butelki oleju i przyprawy są często przeznaczone do dekoracyjnego i piękna, ale dla wszystkich celów praktycznych mogą być niemożliwe do utrzymania w czystości. Na szczęście, rozwiązanie jest bardzo proste. Jeśli butelki przyprawy mają wąskie szyje i są pełne mazi, oto proces, który będzie je wygląda jak nowy, nie czas!

Potrzebne będą:

 • Danie detergentu Świt
 • Ciepła woda
 • Niegotowane ryżu

Kroki do czyszczenia butelek:

 1. Przepłukać butelki jak najczystsze przed rozpoczęciem.
 2. Napełnij butelkę o jedną czwartą pełnego ryżu nieprzetworzonego.
 3. Dodaj tyle Świt wypełnić butelkę na półmetku.
 4. Wypełnić połowę pozostałego odległość do góry z gorącą wodą, bliżej wrzenia lepsze (nie wrzenia).
 5. Założyć pokrywę i przytrzymać palec (lub ręcznik) ponad butelki.
 6. Wstrząsać energicznie przez kilka minut (lub tak długo, jak to możliwe). Świt będzie wyciąć tłuszcz, gdy ryż niegotowane przeczesuje boki.
 7. Odstaw, aż woda chłodzi, a następnie zrzucić go.
 8. Powtórz ten proces tak często, jak to konieczne. Nie przepełniać z ryżem lub cieczy, jak trzeba to do poruszania się łatwo dostać działanie szorowania, które oczyszcza butelkę.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli ryż nie wydaje się działać, może być przepełniony butelkę. Eksperyment z nieco mniej ryżu i płynu do większej "poruszenia".
 • Uparty maź można podzielić z "luzem" lub czyszczenia rur szenilowe łodygi. Będą pasować do najwęższych otwory. Inną opcją jest poszukiwanie "szczotka słomy", który jest często znalezione w pobliżu butelki lub kubki odporną na zalanie w sklepie za niemowlę / maluch przejścia.
 • Rozważyć moczenie w roztworze pół soku z cytryny i pół noc gorącą wodą tak samo jak w tygodniu. Wymień rozwiązanie każdego dnia świeżą gorącą wodą; ewentualnie kwas soku cytrynowego powinien zacząć działać przeciwko tej plamy.
 • Jeśli wszystko inne zawiedzie, może to być czas, aby zastąpić butelkę świeżą.

Jak czyścić Felt sztuk z upiększeń

Zapytał: Jak czyścić czuł? Mam koralikami i cekinami filcu choinka spódnicę, która stała się witraż. Moja prababcia zrobiłem to dla mojej matki przez strony. Nie mogę pozwolić jej pozostać brudne albo niech ulec uszkodzeniu. Pomoc. Mam GE podkładkę profil z cyklu mycia rąk, ale obawiam się, aby to zrobić. Moja ciotka zniszczony spódnicę w regularnych podkładką.

Jeśli masz odczuwany kawałek, które zostały ozdobione cekinami, wstążki, koronki, aplikacją lub inne akcenty dekoracyjne, dodatkowo należy zachować ostrożność podczas czyszczenia. Na szczęście, czy masz do czynienia z brudu i kurzu podstawowej tłustych plam lub Te proste metody będzie odświeżyć swój materiał w żadnym momencie. Jak w przypadku każdego projektu czyszczenia, upewnij się, że na miejscu przetestować ukrytą lokalizację trwałość kolorów przed rozpoczęciem.

Potrzebne będą:

 • Czyste, białe tkaniny
 • Łagodne danie detergentu (ex: Era)
 • W proszku dla niemowląt (do usuwania uporczywych plam oleju, na bazie)
 • Szczoteczka do zębów
 • Woda

Kroki, aby oczyścić zdobione Piece:

 1. Przed przystąpieniem do czyszczenia, zbadać kawałek dla wszelkich słabych obszarów, gdzie szwy lub ozdoby mogą być najbliższych luźne. Naprawić w razie potrzeby.
 2. Zwilżyć powierzchnie należy oczyścić wodą. Jeśli nie jesteś pewien, filc jest kolor szybko i nie będzie krwawić, to najlepiej zacząć od wody, która jest fajne na zimno w temperaturze. W przypadku korzystania z ciepłej wody, na miejscu przetestować go w pierwszej kolejności.
 3. Nanieść środek czyszczący na szczoteczki do zębów i delikatnie "peeling" zabrudzonych obszarów z krótkimi pociągnięciami pędzla lub małych okrężnymi ruchami.
 4. Zwilżyć czystą ściereczkę i blot. Powtarzać aż detergent zostały usunięte.
 5. Powtarzaj, aż plama zniknie.
 6. Pozostawić do wyschnięcia.
 7. Jeśli plama pozostanie, może być na bazie oleju. Wstrząsnąć dziecka proszku nad pozostałymi plam i pozwolić mu usiąść na kilka minut przed szczotkowaniem dala. Jeśli dziecko dostaje proszek "brudne", siedząc na filcu, powtórzyć proces aż proszek pozostaje czysty.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Należy unikać moczenia odczuwalne. Jak wyschnie, obszary nasycone mogą stać zniekształcone i brzydki. Podobnie, tylko zwilżyć obszarów, które muszą być czyszczone, jeżeli to możliwe.
 • Bądź bardzo ostrożny z gorącą wodą. Jest bardziej prawdopodobne, aby spowodować kolory uruchomić zarówno na filcu i na akcenty dekoracyjne.
 • Jeśli masz problemy z coraz mydło, użyć rozpylacza (dostępny w większości sklepów dyskontowych lub dolara) i tryskać tkaninę czystą wodą przy użyciu ustawienia jet. Spowoduje to wykonanie ostrych strumieni wody przez tkaninę do usunięcia mydła. Natychmiast zmyć się jak najwięcej wilgoci, jak możesz. Ułożeniu kawałka na wierzchu podpaski pomoże absorpcji wody przechodząc przez tkaninę.
 • Aby usunąć nadmiar proszku dla niemowląt, że nie możesz szczotkować, powtórz kroki 1-5.
 • Jeśli filc jest zakurzony, to dobry pomysł, aby usunąć jak najwięcej jak to możliwe, pył, zanim pojawi się ona mokra. Jeśli tego nie zrobisz, może przekształcić się w błoto. Użyj miękkiej szczotki lub użyj załącznik przewód podciśnieniowy. Aby chronić swoje ozdoby, pokrycie koniec węża ze starych rajstop działać jako filtr. Przyczyni się to także do usuwania proszku dla niemowląt.
 • W przypadku wątpliwości, wytrzeć lub osuszyć każdego wnętrza z czystym białym obrusem lub gąbką zwilżoną czystą, zimną wodą.
 • Pozwól filc i wszelkie ozdoby do całkowitego wyschnięcia przed przechowywaniem.

Jak czyścić Deer Head Montaże

Zapytał: Jak czyścić głowicy Jeleń wierzchowce? Czy możesz mi powiedzieć, jak do czyszczenia głowicy Jeleń kompletne wierzchowce z futra? Mają kurz i dym z pieca drzewnego w domu. Czy jest to produkt do zakupu lub coś do mycia sierści? Dziękuję.

Kluczem do utrzymania w czystości jest mocowania głowicy regularnej konserwacji, ale nawet jeśli theyâ € ™ re przeterminowane dobrego czyszczenia można je wygląda świetnie w krótkim czasie. Po prostu wykonaj następujące kroki.

Potrzebne będą:

 • Gąbka
 • Woda
 • Łagodny płyn do naczyń
 • Wiadro
 • Biały ocet
 • Czystej szmatki
 • Waciki
 • Czyszczenia szkła

Kroki do czyszczenia mocowania:

 1. Mieszać kilka kropli łagodnym do mycia naczyń z ciepłą wodą w segmencie. Mieszać do uzyskania lekko płynem rozwiązanie.
 2. Zanurz gąbkę w wodzie z mydłem, aby go nasycić, a następnie wycisnąć go tak ita € ™ s wilgotne (nie mokre). Przetrzyj zwierzę po skrętu włosów, a nie przeciwko niej.
 3. Często płukać gąbkę podczas pracy.
 4. Po youâ € ™ ve przetrzeć całą głowę, odwanianie go wycierając ją ściereczką zwilżoną octem. Ocet zapach rozwieje jak wyschnie, biorąc niepożądanych zapachów z nim.
 5. Wreszcie, oczyścić oczy z gaziki zanurzone w czyszczenia szkła.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Chociaż ita € ™ s możliwe, aby usunąć kurz z przystawką próżniowej, robią to na własne ryzyko. Thereâ € ™ s nie ma możliwości dowiedzenia się przed czasem, czy ssania spowoduje uszkodzenie uchwytu.
 • Należy używać tylko wilgotnej gąbki do czyszczenia. Jeśli zanurzyć głowę jelenia mokrą gąbką, może to mieć wpływ na wygląd i / lub spowodować uszkodzenie.
 • Do wyschnięcia kurz zamontować głowa, wytrzyj go okresowo ściereczką z mikrofibry. Zawsze pracować z ukształtowania włosy, a nie przeciwko niej.

Jak czyścić Burnt Tworzywo sztuczne ze szkła Kuchenka

Zapytał: "Przypadkowo położył chleb na jednym z moich glasstop palników piecowych. Usunąłem większość spalonego plastiku, ale jest jeszcze trochę czarny osad. Mam usunięty z czyszczenia pieca. Jakieś pomysły ?? "

Istnieje tysięcy różnych interpretacje tej historii. Czy jest to torba na chleb, Ziploc, pokrywa z tworzywa sztucznego lub pojemnik, że wszystko skończy się z plastiku i szkła gotować góry szybko staje się jednym. Zanim będzie można migać, pozostaje ci twardej skale stopionego plastiku, który wydaje się być na stałe połączony z palnikiem. Większość producentów rozważyć tę nieodwracalne szkody, ale są pewne metody, które można podjąć, aby usunąć stopiony, spalonego plastiku. To zajmie trochę czasu i ciężkiej pracy, ale w porównaniu do zakupu nowego, kuchenkę, to warto.

Potrzebne będą:

 • Łyżka lub matowa nóż
 • WD-40
 • Aceton usuwania polski paznokci
 • Golarki
 • Miękkiej szmatki
 • Woda
 • Łagodne mydło

Kroki, aby zdjąć plastikową:

 1. Zacznij pozwalając palnika do całkowitego ostygnięcia przed przystąpieniem do usuwania czegokolwiek. Próbując oczyścić gorący palnik jest niebezpieczny i zachęca kolejne oparzenia i problemy. Spalania tworzyw sztucznych produkuje przerażające zapach - otworzyć wszystkie okna i przewietrzyć pomieszczenie dobrze.
 2. Gdy palnik i tworzyw ochłodzeniu całkowicie odrywać nawet tworzywa sztucznego, jak to możliwe.
 3. Użyj łyżkę lub tępy nóż, takich jak nóż masło delikatnie zdrapać plastiku. Należy zachować ostrożność, aby nie porysować szklaną powierzchnię pieca.
 4. Spray tworzywo, które pozostało z WD-40 i niech się ustawić na kilka minut.
 5. Użyj żyletkę ostrożnie zeskrobać plastik off. Utrzymanie maszynkę jak najbardziej płasko, delikatnie wsuń go do plastiku. Należy uważać, aby nie zarysować powierzchni!
 6. W razie potrzeby powtórzyć, aż większość z tworzywa sztucznego jest usunięta.
 7. Gdy większość tworzyw sztucznych jest usuwany (i nie ma już na krawędzi nożyk do połowu na), może chcesz spróbować zmywacz do paznokci, aby pozbyć się ostatniej warstwy.
 8. Użyj wacika lub miękkiej szmatki, aby zastosować aceton zmywacza do paznokci. Ten szybko paruje, więc trzeba będzie ponownie zastosować często, aby obszar dobrze nawilżonej.
 9. Peeling z tworzywa sztucznego lub szkła bezpiecznego płuczki innych w ruchu kołowego, aby usunąć ostatnie bity.
 10. Gdy wszystkie plastiku jest usuwany, oczyścić teren z łagodnym mydłem i ciepłą wodą w celu usunięcia wszelkich pozostałych płynów czyszczących od kucharza góry.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Podczas pracy z ostrzami i WD-40 należy zachować ostrożność. Podczas natrysku pomaga rozluźnić spalonego plastiku, może również dokonać śliską powierzchnię roboczą!
 • Są specjalne kremy czyszczące przeznaczone do czyszczenia gotowane na mes z szklanych płyta kuchenna. Są one dostępne w większości towarowych i sklepach domu poprawy.
 • Nie WD-40? Spróbuj pralni sprayu do czyszczenia plam, kuchnia, Windex lub Mr. Clean w Magic Eraser zamiast.
 • Jeśli jesteś niezdecydowany używać żadnych substancji chemicznych, spróbuj umieścić kostkę lodu na plastiku, aby to kruche, a następnie zeskrobać go z żyletką. Działa to dobrze dla drobnych przypadków.

Jak czyścić garnki Terakota

Jak czyścić garnki Terakota

Pytanie:
Jak czyścić puli Terakotowa roślin?

Terra Cotta doniczki oferują piękny i naturalny dom dla wszystkich rodzajów roślin, zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Porowatość tych pojemnikach glinianych oferuje wiele korzyści dla uprawy mocne i zdrowe rośliny. Jednakże, ponieważ pojemniki terakoty może absorbować wodę, ale także wchłonąć minerałów z gleby i chemikaliów w nawozach. Istotne jest, aby były one czyszczone i sterylizowane na koniec każdego sezonu, aby utrzymać z tych wchłoniętych cząstek przed rozprzestrzenił się nowych roślin wiosną. Przyczynia się również do pozbyć się grzyba lub pleśni, która rozwinęła się tak, że nie zakaża się rośliny lub uszkodzić pojemnik.

Czyszczenie podstawowe kroki

Czyszczenie garnki regularnie będzie zachować je patrząc i działa w ich najlepiej.

Potrzebne będą:

 • Scrubber (dowolny rodzaj pędzla sztywny, wełny stalowej lub plastikowej płuczki będzie działać)
 • Soda oczyszczona
 • Woda
 • Szczotka

Proces czyszczenia:

 1. Usuń stare elektrownie i tyle ziemi, jak to możliwe z terakoty garnek / pojemnik.
 2. Pozwól pozostałe gleby do wyschnięcia tak będzie łatwiej usunąć.
 3. Za pomocą suwaka, wymieć tyle narastania od wewnątrz garnka, jak to możliwe.
 4. W razie potrzeby, ostrożnie wypłukać wewnątrz wody i płuczki. Należy unikać używania mydła, gdyż może to pozostałość, które mogą być trudne do usunięcia.
 5. Sole, które znajdują się w wodzie i nawozy można pozostawić skorupę na zewnątrz doniczki. Aby to usunąć zbudować, zrobić pastę z sody oczyszczonej i wody. Rozprowadzić pastę nad budować i używać miękkiej szczoteczki delikatnie szorować ją.
 6. Dokładnie przepłukać naczynie i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Dezynfekcja z Bleach

Dezynfekcja garnki pomoże usunąć grzyby, które mogą być szkodliwe dla roślin.

Potrzebne będą:

 • Woda
 • Wybielacz
 • Łyżka, wanna lub umywalka (musi być większy niż puli Twój są sanityzacji)
 • Gąbką lub szmatką
 • Płuczka

Proces Dezynfekcja:

 1. Zacznij od czyszczenia pojemnika zgodnie z instrukcjami powyżej.
 2. Napełnić wiadro z 10 części wody i jednej części wybielacza. Bleach może spowodować zużycie puli, jeśli jest używany zbyt wiele, więc używać go oszczędnie. Mniej więcej w tej sytuacji.
 3. Umieścić oczyszczoną pulę do mieszaniny wody / wybielacza. Bądź ostrożny, aby umieścić zimny pot w ciepłej wodzie lub odwrotnie, jak zmiana temperatury może doprowadzić do pęknięcia gliny.
 4. Pozostawić do wchłonięcia na pojemnik na co najmniej 30 minut. Jeśli pula jest szczególnie brudne, możesz moczyć dłużej.
 5. Użyj suwaka i / lub gąbki, aby usunąć resztki brudu z powierzchni garnka.
 6. Po zakończeniu namaczania pojemnik, opróżnić ją dokładnie i przenieść ją do wiadra wypełnione czystą wodą. Pozostawić siedzieć przez kolejne 30 minut. Bleach może być szkodliwe dla roślin, więc staram się usunąć jak najwięcej.
 7. Spuścić ponownie i pozwalają puli do całkowitego wyschnięcia.
 8. Teraz twoje garnki są czyszczone, zdezynfekowane i gotowy na kolejny sezon użytkowania.

Dezynfekcja z upałem

Jeśli chcesz uniknąć używania wybielaczy na terakoty, może chcesz spróbować za pomocą ciepła, aby zniszczyć wszystkie bakterie i grzyby.

Potrzebne będą:

 • Piekarnik
 • Folia aluminiowa (opcjonalnie)
 • Mnóstwo czasu

Proces Dezynfekcja:

 • Najlepiej jest korzystać z tej metody, gdy pogoda jest na tyle ciepło, że można mieć otwarte okna. Pieczenie swoje brudne garnki może tworzyć nieprzyjemny zapach.
 • Zacznij od czyszczenia tyle brudu, jak to możliwe z garnka przy użyciu powyższych instrukcji.
 • Gdy pula jest całkowicie sucha, umieścić go wewnątrz pieca.
 • Jeśli istnieje jakikolwiek brud pozostały w pojemniku, może chcesz wyrównać dno piekarnika folią aluminiową, aby utrzymać brud z pieczenia na podłodze w piecu.
 • Włącz ciepło do 220º Fahrenheita.
 • Pozwól gliny piec przez co najmniej godzinę, aby zabić żadnego szkodliwego wzrostu.
 • Wyłączyć piekarnik i pozostawić do całkowitego ostygnięcia glina przed próbą go przenieść. Może to zająć trochę czasu, ale przesuwając go gdy jest gorąco może powodować puli złamać.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeżeli jesteś niezdecydowany stosować wybielaczy, za trudny octu. Pamiętaj, aby je dokładnie wypłukać, jak również.
 • Jeśli przygotowujesz garnki do zimy, zapewniają, że są całkowicie suche. Jeśli nadal mają wodę w nich i zamarza, może to spowodować pęknięcie lub je przerwać.

Jak czyścić Burnt-On Grease z aluminium

Zapytał: Jak czyścić pieczone na tłuszczu z wnętrza piekarnika toster aluminium? Nasz piec aluminium toster jest pieczone na tłuszczu całego wnętrza. Chciałbym go wyczyścić jakoś. Proszę doradzić. Kupiłem środek do czyszczenia piekarników, ale powiedział, że nie było do stosowania na aluminium. Wszelkie sugestie będą szczerze doceniane.

Rozpryskuje żywności i powszechne stosowanie może prowadzić do warstwy tłuszczu nagromadzenie na powierzchni swojej Toster szybko. Usunięcie tej warstwy jest spalone na możliwe. Smar jest już siedział, więcej pracy będzie usunąć. Regularne sprzątanie pomoże uczynić proces usuwania szybkie i bezbolesne. Oto kilka prostych i łatwych kroków czyszczeniu trochę smaru off.

Potrzebne będą:

 • Soda oczyszczona
 • Płyn do naczyń
 • Woda
 • Zielonych poduszek płuczek
 • Pan Czysty Magia Eraser
 • Miękkich szmatek
 • Mały puchar
 • Dużo tłuszczu łokcia starych tłustych plam

Kroki, aby usunąć Burnt-On Grease:

 1. Rozpocznij odłączając toster. To nigdy nie jest bezpieczne do czyszczenia urządzenia, które jest nadal podłączony.
 2. Zwilżyć szmatkę w ciepłej wodzie (mydło może być również dodane) i przetrzeć wnętrze, aby usunąć luźne żywności śmieci.
 3. Następnie wymieszać sodę z wodą, aby ciasto w małej misce. Powinna być grubsza, niż pasty do zębów. Jeśli uważasz, że to zbyt suche i "rozpada się", kiedy to zastosowanie, wystarczy dodać trochę więcej wody.
 4. Rozprowadzić pastę sody oczyszczonej na powierzchniach, które są pokryte smarem. Jeśli plamy są złe, może chcesz niech ustawić na kilka minut.
 5. Następnie zwilżyć zielony szorowania pad z wody. Szorować powierzchni z sody oczyszczonej i pad. Soda oczyszczona jest łagodny materiał ścierny, który pomoże usunąć pieczone na tłuszczu bez uszkodzenia powierzchni aluminium.
 6. Dla zwiększenia mocy czyszczenia, użyj Mr. Clean w Magic Eraser zamiast zielonej szorowanie pad.
 7. Kontynuować płukanie aż smar zostanie usunięty. Zastosuj więcej pasty sody oczyszczonej, ile potrzeba. Dobrze jest zachować cienką warstwę pasty Obecnie podczas czyszczenia.
 8. Po usunięciu smaru, wyczyścić całe wnętrze miękką szmatką zwilżoną wodą z mydłem.
 9. Usunąć sody oczyszczonej lub poluzowane cząsteczki tłuszczu.
 10. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia wnętrza Przed ponownym użyciem.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Soda oczyszczona może być również używany do czyszczenia antyadhezyjną naczyń i wyroby z aluminium piec.
 • Należy uważać, aby podczas czyszczenia z chemikaliami na piec ware. Wyczyść to dobrze potem uniknąć oddanie ślady substancji chemicznych do żywności.
 • Istnieją również pewne produkty chemiczne, które znaleźli skuteczny w usuwaniu tłuszczu spalonego na. Grease Lightning Comet (jest to materiał ścierny, należy zachować ostrożność), Świt Moc Dissolver i węgla Kleen może być skuteczny w usuwaniu tłuszczu. Pamiętaj, aby umyć i spłukać czyszczoną powierzchnię i po użyciu, aby usunąć wszelkie ślady chemikaliów.
 • Choć SOS klocki i wełny stalowej są czasami używane, mogą porysować powierzchnię patelni. Często ściernym powierzchnia podkładki jest nadmierna do czyszczenia aluminium i może zrobić więcej szkody niż pożytku.

Jak czyścić wypryskami drzwi piekarnika

Zapytał: Jak czyścić wypryskami drzwi piekarnika? Wewnątrz okna piekarnik jest rzadki, myślę smarem. Po oddaniu go przez trybie samooczyszczania i oddanie octu i trochę siły łokcia, nadal jest niekonsekwentna. Proszę o pomoc.

Jeżeli spojrzenie przez okno piekarnika szkła ujawnia oblepiony na tłuszczu i innych żywności mazi, youâ € ™ ll miłość to prosta metoda na przywrócenie widok!

Potrzebne będą:

 • Świt Moc Dissolver
 • Gąbka

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Spray Świt zasilania Dissolver w chłodny drzwi piekarnika.
 2. Odczekać około 15 minut.
 3. Wytrzeć wilgotną gąbką.
 4. Powtórzyć w razie potrzeby, aż plamy tłuszczu są usuwane.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Świt Moc Dissolver jest sformułowany, aby usunąć pieczone żywności i tłuszczu, bez moczenia. Ita € ™ s bezpieczne dla drzwi pieca.
 • Jeśli ta metoda nie robi € ™ t pracę i masz podwójne szyby w drzwiach piekarnika, może masz bałagan między szybami. Aby je wyczyścić, youâ € ™ ll trzeba rozbierać drzwi. Skonsultować się ownerâ € ™ s podręcznik dla właściwych kroków w celu demontażu i montażu drzwi.

Jak czyścić camper na zewnętrzny trymowania

Jak czyścić camper na zewnętrzny trymowania


Nowe, a nawet przyprawione RV i camper właściciele często zastanawiam się, jak czyścić zewnętrzne wykończenia camper za. Czyste kamper może szybko stać się brudne raz trafi na drogi. Olej i brud może opuścić czarnej smugi wzdłuż zewnętrznej wykończenia i czyszczenia jest praca, która może zająć dużo czasu i tłuszczu łokcia.

Porady na temat Jak czyścić camper na zewnętrzny trymowania

Zbierz wszystkie materiały, które są potrzebne, w tym następujące:

 • Hydrant
 • Ściereczki Chamois
 • Duże Gąbki
 • Łachmany
 • Cleaner z wyboru (patrz poniżej na sugestie)
 • Wiadra
 • Wosk

Gdy już swoje zapasy, jesteś gotowy, aby rozpocząć.

 • Przeciwdziałania czarne paski najpierw przez natryskiwanie środka czyszczącego swobodę.
 • Pozostawić na dwie lub trzy minuty, a następnie za pomocą szmaty, usunąć jak najwięcej jak to możliwe smugi.
 • Po skasowaniu większość czarnych smug, można wrócić i oczyścić cały zewnątrz camper z czyszczenia wyboru.
 • Użyj dużej gąbki do pracy na jednym obszarze na raz, dokładnie spłukując z węża jak przejść.
 • Jeśli uparte czarne paski pozostają, spray tylko te czarne smugi z czyszczenia, wycierania, wypłukać, aż zostaną one usunięte.
 • Buff całą zewnętrzną powierzchnię szmatką zamszowej.
 • Po camper jest całkowicie czyste, można dodać produktu wosku na zewnątrz. Jednak nie wosk ponad wszystkie pozostałe czarne smugi, ponieważ będzie to ich praktycznie niemożliwe do usunięcia.

Camper Cleaning Solutions

Zanim będzie można rozpocząć proces czyszczenia zewnętrznej przycinać Campera, musisz zakupić produkt, który może obsługiwać pracę. Następujące środki czyszczące są często preferowane przez kempingowych i kamperów właścicieli.

 • Mydelniczki i woda - Wielu właścicieli camper spojrzeć do podstaw, aby ich zewnętrzne wykończenie musujące czyste Camper za danie - detergentu i wody. Wymieszać detergentu i ciepłej wody, i użyć gąbki do czyszczenia. Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać.
 • Thunderblast - Znalezione w większości sklepów Dollar General, Thunderblast czyszczenia można kupić w pojemniku natryskowego, ale trzeba rozcieńczyć go wodą. Choć będzie to zazwyczaj działa świetnie na usuwanie czarne smugi, może nie chcesz go używać na obszarach, które zawierają naklejek i paski, które może usunąć te, jak również.
 • Snap - Chociaż produkt ten nie jest zaopatrzony w dużych sklepach, można go znaleźć na stronach takich jak Ameryka Rynku. Zmieszać jedną część do czyszczenia z 10 częściami wody i dobrze spłukać po użyciu.
 • Dow szorowania Bubbles - Dow Szorowanie Bubbles już od dłuższego czasu, i jest używany do wielu celów czyszczenia, w tym czyszczenie zewnętrzne wykończenia wczasowiczów.
 • Rain Dance Car Wash - Nie tylko dla samochodów osobowych i ciężarowych, Rain Dance Car Wash, które można znaleźć w Amazon, może pomóc camper blask po tej długiej podróży.
 • Simple Green - Kolejny produkt, który znajduje się w dużych domach towarowych, takich jak Wal-Mart, Simple Green ulega biodegradacji, więc powinno być bezpieczne.

Camper chemiczna Porady Rozważ

Podczas żadnej z powyższych produktów może zdziałać cuda dla Twojej Campera zewnątrz, należy pamiętać o następujących wskazówek na uwadze.

 • Na celu zmniejszenie zanieczyszczeń i brudu, oczyścić dach swojego kampera często.
 • Zastosuj dobry wosk na zewnątrz swojej przyczepy kempingowej. Pozwoli to na szybkie sprzątanie znacznie łatwiejsze zadanie.
 • Przetestować nowy produkt, którego używasz na niewidocznym miejscu przed użyciem go na resztę swojego kampera, aby zapewnić, że substancje chemiczne zawarte w produkcie, nie spowoduje uszkodzenia zewnętrzne wykończenie twojego Campera i szczegółowo.
 • Porozmawiaj ze swoim sprzedawcą. Może on być w stanie zaproponować produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie do czyszczenia fasadach wczasowiczów.
 • Po każdym dokładnego czyszczenia, za ochronę zewnętrznej twojego Campera z dobrej pracy wosku.

Najlepsza rada, czyszczenie i konserwacja, jednak do czyszczenia camper po każdym rejsie, niezależnie od tego, jak długo i jak krótkie. Właściwa konserwacja i czyszczenie może pomóc zachować swoje camper w doskonałym stanie. Zachowaj wszystkie produkty niezbędne na rękę, a rozwiązania te czarne smugi jak najszybciej, więc camper jest gotowy do następnego razu trafisz drogi.

Jak Czy ceny hipoteczny Zdecydowany

Jak Czy ceny hipoteczny Zdecydowany
Stopy procentowe mogą szybko zmienić.

Jak się oprocentowanie kredytów hipotecznych ustalane? Podczas gdy niektóre kredytodawców hipotecznych oferują jedną stopę procentową do wszystkich zatwierdzonych kredytobiorców, większość kredytodawców oferują stopy procentowe, które są specyficzne zdolności kredytowej kredytobiorców.

Kredytodawcy

Oprocentowanie oferowane przez kredytodawców hipotecznych jest w dużej mierze zależy od nich. Podczas gdy kredytodawcy chcą być konkurencyjne i oferują stopy procentowe, które przyciągają kredytobiorców, którzy mogą spłacić kredytu w terminie, istnieje wiele innych czynników, brane pod uwagę w tym:

 • Lokalne i krajowe stopy procentowe oferowane przez innych kredytodawców: kredytodawców hipotecznych chcesz zaoferować stóp procentowych, które są atrakcyjne dla kredytobiorców w porównaniu do porównywalnych kredytodawców.
 • Rynek docelowy pożyczkodawcy: kredytodawców hipotecznych oferując bardzo konkurencyjne kredyty dla osób z doskonałą ratingów kredytowych nie będzie prawdopodobnie oferują te same stopy procentowe jako pożyczkodawcy hipotecznego, który specjalizuje się w rynku kredytów hipotecznych kredytów dla osób o złych kredytów.
 • Indeks wykorzystywane przez kredytodawcę jako punkt odniesienia dla stóp procentowych: kredytodawców hipotecznych oprzeć stopy procentowe na indeksie - na przykład, LIBOR lub US Prime Rate - i są zwykle wahania tych wskaźników z własnych stóp procentowych. W niektórych przypadkach kredytodawca zawsze oferuje szybkość, która jest szczególnie indeksu plus marża, takich jak Prime plus jeden procent lub LIBOR plus dwa procent.
 • Portfel pożyczkodawcy: Kredytodawcy są stale przeglądu portfela kredytowego oraz dokonywania korekty. Jeśli pożyczkodawca chce przynieść więcej kredytów hipotecznych dopełniają swoją ofertę, firma może tymczasowo obniżyć stopy procentowe kredytów hipotecznych, aby przyciągnąć więcej aplikacji. Odwrotnie, kredytodawca, który musi zmniejszyć liczbę kredytów - takie jak kredytodawcy, który chce wyciąć procent kredytów hipotecznych inwestycyjnych w portfolio firmy - podniesie oprocentowanie produktu do punktu, gdzie staje się mniej atrakcyjna dla potencjalnego kredytobiorców.

Przedstawiciele hipoteczne w instytucjach finansowych nie są zazwyczaj świadkiem procesu za faktycznie ustawienie oprocentowanie kredytów hipotecznych przez ludzi w organizacji odpowiedzialnej za ustalaniu stóp procentowych w ciągu dnia. Z tego powodu prosi przedstawiciela hipotecznych w instytucji finansowej, aby wyjaśnić jak się oprocentowanie kredytów hipotecznych ustalone nie może spowodować ostateczną odpowiedź. Przedstawiciele można chyba powiedzieć, jakiej porze dnia zazwyczaj spodziewać się oprocentowanie kredytów hipotecznych, ale nie procesu za decyzją o podnieść lub obniżyć stopy procentowe.

Kredytobiorcy

Niektóre kredytodawców hipotecznych oprzeć stopy procentowej oferowanej od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Tych kredytodawców zwykle mają szereg stóp procentowych są skłonni do zaoferowania i gdzie kredytobiorca ląduje na skalę zdolności kredytowej określa, jakie oprocentowanie oferowane jest kredytobiorca.

Czynniki, które decydują zdolności kredytowej kredytobiorcy - i szanse na niższe oprocentowanie oferowane przez kredytodawców hipotecznych - obejmują:

 • Wynik FICO kredytobiorcy
 • Kwota zaliczki dostępne od kredytobiorcy
 • Wartość netto kredytobiorcy
 • Historia zatrudnienia kredytobiorcy

Każdy kredytodawca hipoteczny ma inne standardy udzielania kredytów, zwłaszcza, gdy pożyczkodawcy subprime w porównaniu do głównego kredytodawcy. Na przykład, gdy pożyczkodawca subprime mogą być skłonne pożyczać środki na kredyt hipoteczny kredytobiorcy, który ma niską zdolność kredytową (na bardzo wysokim oprocentowaniem) prime Pożyczkodawca będzie po prostu odmówić stosowania zamiast oferuje wyższe oprocentowanie.

Nie wszystkie kredytodawców hipotecznych oferują różne stopy procentowe; niektórzy kredytodawcy mają jedną stopę procentową kredytów hipotecznych, które są oferowane do wszystkich zatwierdzonych wnioskodawców, niezależnie od punktacji kredytowych i innych czynników. Innymi słowy, jeżeli wnioskodawca wpisuje się w minimalnej skali zdolności kredytowej, wnioskodawca zaproponował taką samą stopę procentową jak wszystkich innych zatwierdzonych kredytobiorców.

Jak Czy hipoteczne kursów ustalonych przez władze?

Od kredytodawców hipotecznych zazwyczaj wyglądają na indeksy ustawić stopy procentowe dla ich produktów kredytowych, dobre pytanie "Jak się oprocentowanie kredytów hipotecznych ustalane przez władze?" Odpowiedź zależy od indeksu. Podczas gdy LIBOR jest przez zbiór banków w Wielkiej Brytanii, USA Prime Rate jest określana przez Rezerwę Federalną.

Aby dowiedzieć się aktualnych kursów indeksu, odwiedź strony internetowe, takie jak autorytatywnych The Wall Street Journal.