grsail.com

parawany wiszące pokojowe

Wiszące Parawany

Wiszące Parawany


Jeśli masz miejsce, które musi być wydzielony, wiszące Parawany może być tylko bilet. Te pokojowe dzielniki wyznaczać konkretne obszary pokoju bez zajmowania wszystkich przestrzeni tradycyjnej drewnianej podzielić pokój. Plus, wiszące Parawany można łatwo wyciągnąć z powrotem, gdy chcesz otworzyć cały pokój. Oto kilka opcji do rozważenia przy poszukiwaniu wiszące przegrody.

Co Wiszące Pokoju Przegródki?

Wiszące Parawany są panele, które są zawieszające z sufitu, aby podzielić pokój. Wiszące przekładki mogą być wykonane z tkanin i podobne zasłon lub mogą być one wykonane z wielu innych materiałów, z kulkami z tworzywa sztucznego. Rodzaj wiszące dzielnik, który jest odpowiedni dla Ciebie zależy od stylu projektowania wnętrz i dlaczego chcesz dzielący pokój na pierwszym miejscu. Jeśli jest to po prostu styl jesteś po, rozdzielacz pokój koralikami lub inny kawałek, który jest łatwo patrzeć przez to świetny wybór. Jeśli celem jest rozdzielacz do tworzenia prywatność w niewielkiej przestrzeni, coś z tkaniny lub cięższy materiał jest idealny.

Istnieje wiele korzyści, do wyboru dzielnik wiszące nad tradycyjnym ekranie pokój podziału:

 • Wiszące przekładki zapewniają prywatność. W przeciwieństwie do dzielnika panelu, który siedzi na podłodze, rozdzielacz wiszące może osiągnąć od podłogi do sufitu, z jednego końca pokoju na drugi.
 • Wiszące dzielniki można przekształcić do woli. Jeśli chcesz otworzyć swój pokój, można łatwo przesuwać dzielnik powrotem, a kiedy nadszedł czas na więcej prywatności, po prostu zamknąć go ponownie.
 • Są łatwe w instalacji, a często nie wymagają rozbudowanej zespół przez Ciebie. Istnieje szeroki wachlarz stylów na rynku, więc znalezienie dzielnik dopasowanie wystroju jest łatwe. Z tradycyjnych dzielniki ekranu, można zbudować jeden, który chcesz dla siebie.

Jak zainstalować Przegródki Hanging

Proces instalacji do montażu rozdzielaczy wiszące zależy od przypadku zakupienia specjalnego systemu do wieszania lub jeśli planujesz używać zasłony i inne materiały własne, aby utworzyć dzielnik. Jeśli kupiłeś system, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami producenta. Jeśli masz swój własny rozdzielacz, zainstaluj serię karnisze całym suficie i powiesić materiał z tych. Upewnij się, że końce linii równo i że karnisze pokryć całą długość przestrzeni chcesz kurtyny do rozdzielenia.

Zawsze upewnij się, że śruby używasz do mocowania prętów do sufitu są wystarczająco silne, aby trzymać się z tkaniny. Postępować zgodnie z wytycznymi producenta, jeśli zakupiłeś system rozdzielacza. Dzielniki są powszechne w mieszkaniach, w których ludzie dzielą małej przestrzeni, ale jeśli wynajmujesz, należy skontaktować się z właścicielem, zanim dołączyć dzielniki do sufitu. Wielkość śruby wymagane może opuścić duże otwory i może być zabronione z ich instalacją.

Sprzedam wiszące Parawany

Następne strony mają dobre selekcje wiszące Parawany:

 • Comfort House
 • Bobby Berk Strona główna
 • Yahoo Shopping - Dobry łapanki wyboru z kilku różnych sprzedawców.

Jeśli tworzysz własne dzielniki, sprawdzić swoje lokalne sklepy tkanin i sklepy dyskontowe na najlepsze oferty.

Tanie Parawany

Tanie Parawany


Z wielu rodzin zaczynają zmniejszać swoje życie i wybierając mniejsze domy i apartamenty w rezydencji, dekorowanie tanie przegród ściennych jest łatwo naprawić kierunku toczenia jeden pokój na dwie lub więcej pomieszczeń mieszkalnych.

Tanie dzielniki ścienne

Zakup rozdzielacza ściany można łatwo uruchomić cię od kilkuset do kilku tysięcy dolarów. Gdy myślisz o podzielić pokój, jeden z pierwszych kroków jest to, co wszyscy wielcy projektanci nie - modyfikowanie! Czasami wszystko, co musisz zrobić, to krok wstecz, spojrzeć na miejsca masz do pracy, i spojrzeć na to, co już mają, że może zrobić wielki ścienny dzielnik!

Pamiętaj - wielki regułę podczas remontu na tanie jest sklep własnego domu w pierwszej kolejności. Po tym, nie zapomnij, aby umówić się na zakupy swoich bliskich przyjaciół i piwnice i strychy członków rodzin. Wszyscy mamy więcej rzeczy to możemy użyć i wielu z nas chętnie je rozdawać lub coś sprzedać po obniżonej cenie, aby komuś pomóc nam zależy out.

Dziel i rządź

Aby rozpocząć przemyśleć miejsce, należy zastanowić się, jak chcesz żyć. Weź dni do usunięcia bałaganu, pamiątki i przedmioty dekoracyjne z pokoju. Wykonywanie pomiarów w pomieszczeniu, w sumie, zauważając, gdzie okna i bramy początek i koniec. Zmierzyć wysokość pomieszczenia i wziąć pod uwagę, gdzie gniazdka elektryczne i wszelkie wbudowane na stałe, elektryczne wiszą.

Narysuj szkic pokoju na kawałku papieru, zwracając uwagę wszystko powyższe. Nie martw się, jeśli nie jest do precyzyjnej skali i każdym kawałkiem papieru z tyłu koperty do papierowej torby brązowym zrobi.

Następną rzeczą, którą należy zrobić, to patrzeć na meble pozostawione w pokoju. Wielu z nas nabyć duże, zbyt duże krzesła i Narożniki. Kochamy je, bo są duże i nogi. Jednak w nowych przestrzeniach staramy się tworzyć, pytaniem jest - mają zamiar służyć nam również. Czasami odpowiedź jest twierdząca, a meble mogą pozostać. Być może w przypadku poprzecznego, wyciągając go od siebie w celu utworzenia dwóch różnych obszarów uszczelniających nowych pomieszczeń jest rozwiązaniem. Jeśli odpowiedź jest szczera, nie, - to te elementy muszą być usunięte do innej części domu, umieścić w magazynie, lub sprzedawane.

Co Kosmiczna są Państwo Tworzenie - Making podzielić pokój strony wystrój

Jedną miłą rzeczą tworzyć własne dzielnik tanie pokoju jest to, że można zrobić to tak funkcjonalny i jako dekoracyjne, jak chcesz. Nie ograniczając się o zadany wzór lub ramki. Kilka świetnych pomysłów na niedrogi Parawany pokoju przez pokój, są następujące:

Powierzchnie biurowe na Dwojga

Użyj wysokie pięć lub więcej półki biblioteczki podzielić pokój, obracając je z powrotem do tyłu. Pokrycia boków z imitacji skóry i dołączyć z ozdobnymi pinezki, zszywki, lub nawet kleju. Umieść w biurko, krzesło i lampę, sprzeciwiającego się rug ściany i masz świetny atrakcyjny dzielący pokój.

Można także wziąć dwa biurka (Pamiętaj akademika dni pokoju?) I włączyć je z powrotem do tyłu. Weź ścieralna i dołączyć go do tyłu jednym biurku służyć jako ściany. Można nawet urządzić drugą stronę z płytek korkowych, zamieniając go na użyteczną przegrodą pokojowej dla obu stron.

Salon i jadalnia

Weź przykład z muzeów. Znajdź ponadgabarytowych dzieło sztuki. Zawiesić go za pomocą odpowiedniego przewodu wielkości z sufitu i umieścić go na podłogę. Dodaj trochę oświetlenie toru o więcej dramatu. Natychmiast stworzyć zapierające dech w piersiach rozdzielacz ściany i wielki kawałek rozmowy. Można również zmierzyć kanapa w jednym kierunku, a jego kopię z atrakcyjnym kredensie lub kredensie. Kilka wysokie ozdobne wazony i świece stworzy iluzję dwóch oddzielnych pokoi.

Czytanie Nook i sypialnią

Wymazania rogu sypialni. Umieść wygodny fotel i otomana lub leżak. Podział powierzchni przy użyciu wysokich roślin doniczkowych. Jeśli nie masz zielony kciuk, podróż do rzemiosła sklepie i można znaleźć jedwabne kwiaty i wysokie drzewa i krzewy sztucznych do tworzenia własnych zieleń, z dala od tego wszystkiego, przestrzeń. Dodaj małe lampki do czytania z tyłu krzesła i stolik składany do przechowywania książek i masz atrakcyjne miejsca, które nie będą przeszkadzać swoim partnerem do spania.

Pokój zabaw

Innowacyjny pomysł jest do podjęcia miękkie, duże, pianki lub bloki papieru. Skleić je razem, a następnie na rzep je na podłogę i ściany. Ten pokój dzielnik można łatwo przejść do formularza inną konfigurację pokoju.

Dywaniki i maty gimnastyczne nawet może być również używany do dzielenia pokoju na oddzielne pomieszczenia dla dobra i zabawy z dziećmi.

Zasłony górę

Tanie Parawany

Jednym z najtańszych sposobów dzielą pokój jest użycie zasłony. Możesz użyć zasłony, które już zostały lub czynią te z wykładzin płótno, arkusze i osłonowych. Przy tak wielu niedrogich wędzisk w różnych kształtach i rozmiarach, można umieścić artystyczną i praktyczną dzielnik w małym lub żadnym momencie.

Jednym z innowacyjnych Sztuczka polega na użyciu zakrzywiony pręt prysznic i dołączyć go do rogu pokoju. Dodaj kilka pierścieni kawiarni i ładną kurtynę i tam stworzyć szafę lub garderobę.

Użyj plisowane zasłony zszywane z kawałków sklejki przymocowane do podłogi w drewnie 2 'przez 4' podstawy taniego i ładna podzielić pokój.

Na inny pomysł, co dzielnik otoczenia za pomocą rury PCV i materiał nie jest trudne. Nie należy również zapominać, przeszukać szpitalnych oraz zaopatrzenia biura aukcje, a także targi staroci na ekranach użytkowych lub dekoracyjnych składanych. Przy odrobinie wyobraźni i biorąc swój czas, można pomnożyć swoje przestrzeni życiowej za pomocą prostego podziału - prosty podział pokoju, który jest!

Jak korzystać dekoracyjne i nowoczesne Parawany

Jak korzystać dekoracyjne i nowoczesne Parawany

Parawany są coraz bardziej popularne w gospodarstwach domowych w tych dniach. To z powodu otwartego pojęcia w współczesnego życia, w której mają tendencję do zacierania się obok żywe przestrzenie. Parawany służą do utworzenia bardzo potrzebne poczucie oddzielenia i prywatności. Parawany nie są rzeczywiste, ale ściany panele. Służą one z dając nam przynajmniej pozory partycji, który pomaga złagodzić nasze umysły o naszej prywatności.

Parawany są przeznaczone przede wszystkim do podziału przestrzeni wewnątrz domu w różnych obszarach funkcjonalnych. Są one szeroko stosowane przez projektantów wnętrz i architektów, aby uprościć i jeszcze wzmocnić funkcje domu. Zapewniają one również dekoracyjną atmosferę i dodać znak pokoju. Wykonane z wielu różnych materiałów w zależności od kreatywności projektanta, Parawany są w różnych formach, wielkości i funkcji. Istnieje wiele odmian takich jak dzielniki pokoju przegrod, kabiny, osłony rur, ekrany zasłona i Shoji ekranach. Ich zastosowania zależy od funkcji pomieszczenia dzielonej.

Dzielniki są nie tylko sposobem na oddzielenie przestrzeni, ale służą również jako sposób spersonalizować swoje otoczenie. Oto kilka pomysłów, można wypróbować. Oto jak korzystać z pokoju dzielnik.

 1. Dopasuj dzielący pokój z wystrojem wnętrz. Wystrój pokoju jest zawsze ważne i dodając dekoracyjne Parawany mogą pomóc. Wzór lub kolor dzielnika musi odpowiadać otoczenie. Czasami, budowa lub materiały wykorzystywane mają być rozpatrywane. Jeśli masz dzielnik, który pasuje do tematu, ale nie kolor, sprawdzić materiał. Jeśli materiał może być malowany, czy można przerobić wykończenie, odwiedź sklep farby do nabycia na farby i lakiery potrzebne. Możesz również sprawdzić, czy sklep może zrobić farb i lakierów dla ciebie zadanie.
 2. Udekoruj dzielący pokój. Czasami pokój rozdzielacz tylko krosna i wygląda na miejscu. Jeżeli przegroda jest na tyle solidny, niektóre elementy można powiesić na niej. Zdjęcia, grafika i drobiazgi można dodać do wyglądu dzielnika. Rozwiązanie to można dodać do osobowości pokoju i uczynić dzielący pokój większą część domu.
 3. Stwórz własną dzielący pokój. Oryginalny i elegancki domowy pokój rozdzielacz może być zbudowane, jeśli prawidłowo. Będzie to także bardzo indywidualne mebel, są wykonane przez ręce. Istnieją różne materiały powszechnie stosowane w podejmowaniu domowe Parawany. Dla fundacji wiszącej, można wybrać łańcuchy, liny, sznurka, sznura, liny połowowej lub wstążki. Następnie można zawiesić drobiazgi, koraliki, tkaniny, rekordy, lub po prostu o coś dodać projekt i talent do rozdzielacza. Możesz też po prostu zasłona tkaniny, aby służyć jako partycja pokojowej. Albo można zasłona tkaniny i ozdobić go z przeszyciami lub cyrkonie. Można także nowoczesne Parawany jeśli twój dom posiada nowoczesny design do niego.

Istnieje wiele sposobów, aby spersonalizować dzielący pokój. Można dostosować jednego już masz, aby lepiej pasować do otoczenia, lub można pójść na całość i po prostu zrobić nowy. W każdym przypadku, rozdzielacz pokój będzie spełniać swoje zadania i może służyć jako akcent innym ciekawym kawałek do domu.

Top 5 Komunikacja Awarie Kiedy mówisz do ludzi

Wiele głupie kłótnie, nieporozumienia i urazy są dość łatwe do uniknięcia. Aby to osiągnąć, nie chcę mówić do człowieka w języku kobiet. Zazwyczaj, gdy komunikuje się z mężczyzną, kobiety rzadko świadomie starają się być prawidłowo zrozumiane, ale należy! W tej sytuacji możemy zastosować nasze kobiece standardy i wzruszyć ramionami jak rozpacz, aby wywołać odpowiedź z naszej ukochanej jednego. Dlaczego tak się dzieje? Allan i Barbara Peaze autorzy doskonałej książce pod tytułem "Dlaczego mężczyźni nie słuchają, i kobiety nie potrafią czytać map" odpowiedź.

Top 5 Komunikacja Awarie Kiedy mówisz do ludzi

Myślenie Aloud z mężczyzną na Twojej stronie

Kobiet umysł jest zaprogramowany używać mowy jako główny sposób wypowiedzi. Jeśli człowiek ma pięć lub sześć rzeczy do zrobienia, to po prostu powiedzieć: "Mam kilka rzeczy do zrobienia, do zobaczenia później". Jak na kobietę, ona będzie najprawdopodobniej do listy to wszystko w kolejności losowej i wymienić wszystkie opcje i możliwości (I musi być w takim a takim miejscu, to i to zrobić, ale jeśli nic nie wyjdzie z niej będę spadek w innym miejscu i tak dalej).

Dlaczego głośno myśląc denerwuje mężczyzn

Mężczyźni podejmują żeński sposób poszukiwania rozwiązań, które jest pewnego rodzaju myśli głośno, nieograniczone i, co jest najważniejsze, męczące gadać, że powinny być ignorowane lub nawet gorzej, jako wezwanie o pomoc.

Poprawianie błędów

Dla kobiet, aby przestać myśleć o problem jest tylko jeden sposób, i to jest o tym mówić. Więc kiedy mówisz o swoich obawach nie oznacza opuszczenia rozwiązywania problemów do kogoś innego lub przenieś ciężar na czyichś ramionach. Należy powiadomić o tym kochanie naturalnego kobiecego jakości.

I pamiętaj, że człowiek jest cisza, nie oznacza, że ​​jest obojętność.

Mówić o wielu rzeczy na raz

Informacje o ruchu między lewą i prawą półkulą żeński mózg jest bardziej intensywny. Poza tym, nie jest specjalna strefa mowy mózgu; dlatego możemy mówić o kilku rzeczy jednocześnie, czasem w jednym zdaniu.

Dlaczego to denerwuje Them

Kobieta losowy sposób mówienia przeraża ludzi, których mózg jest w stanie przejść tylko jeden temat i przetwarzają informacje w jednym tylko zastrzeżeniem jednocześnie. Kobiet, z drugiej strony, może zaczynać się jednego tematu i zmienić go w środku rozmowy, a następnie niespodziewanie wrócić do oryginalnego tematu, gdy wspomnieć mimochodem coś zupełnie nieistotnego. To sprawia, że ludzie zawroty głowy i zdezorientowany.

Jak rozwiązać ten Mistake

Jeśli chcą być wysłuchane i zrozumiane przez człowieka, nie zmieniają swojego przedmiotu. Mówić tylko o temat, który ma kluczowe znaczenie dla Ciebie.

Przerywanie

Mężczyźni przerwać sobą tylko wtedy, gdy czują się agresywny lub podejrzanego konkurencji. Dla kobiety jest odwrotnie - ciągłe odpowiedzi oznaczać uwagę w stronę rozmówcy. Ale nasze próby, aby włączyć się do rozmowy, rozmowa wielu zastrzeżeniem wrażenie człowieka, są skazane na porażkę. Mężczyzna interpretuje je jako ingerencja w swoim przemówieniu.

Dlaczego mężczyźni nienawidzę być przerwana

Mężczyzna mowy jest zorientowane na rozwiązanie i musi on doprowadzić go do końca inaczej rozmawiać wydaje sensu do niego. On nie może obserwować różne tematy podczas rozmowy i uważa, nikogo, kto nie tak niegrzeczne.

Nie przerywaj Men

Części mężczyźni! Mówią jeden po drugim, ponieważ mogą one albo mówić i słuchać. Nie mogą zrobić obie rzeczy w tym samym czasie. Być tolerowane i niech powie wszystko, co chce. Nie przerywaj.

Owijać w bawełnę

Owijania w bawełnę jest czysto kobiece sposób mówienia i służy pewien cel. To pomaga nawiązać dobry kontakt, unikając agresji i sporów. Ta postawa jest skuteczna do gniazda rolę obrońcy kto jest utrzymanie harmonii.

Dlaczego to Irytuje Men

Mężczyźni denerwować brakiem logiki i sensu w rozmowie. Oskarżają kobiety za nie wiedząc, co mówią.

Sposób naprawienia tego błędu

Jasno, z góry w jakim czasie chcesz porozmawiać, co dokładnie i jakie podlegają idziesz do dyskusji. Takie podejście odwołuje się do logiki człowieka. Jest zrozumiałe dla niego i czuje się ważny.

Wyrażając Niezadowolenie przez Silence

Kobiety używają słów, aby pokazać swoją sympatię i nawiązać stosunki, dlatego słowa są swego rodzaju nagrodą dla nas. Mężczyźni są różne i rzadko podejmują kobiety '' straszne zagrożenie "jak" nie będę już z tobą rozmawiać "poważnie. Dla niego takie zagrożenie jest doskonałą okazją, aby odpocząć od gadania.

Jak zrobić Wiszące kosze Kwiaty

Jak zrobić Wiszące kosze Kwiaty


Jeśli kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, jak zrobić kwiaty wiszące kosze, czytaj dalej. Mamy szczegółowe informacje na temat jak zrobić piękne kosze bez obciążania budżetu w procesie.

Materiały projektowe

Wykaz przedmiotów potrzebnych do tego projektu jest krótki. Potrzebne będą następujące:

 • Kosz z drutu
 • Mech torfowiec
 • Gleby roślin
 • Rośliny - mieszanina wysokich roślin, roślin i winorośli
 • Nawóz o powolnym uwalnianiu
 • Koraliki retencji wody

Instrukcje, jak zrobić wiszących koszy Kwiaty

Poniższe wskazówki pomogą Ci zrobić piękny wiszący kosz, który kwiaty równomiernie rozłożona.

Przygotuj Basket

Przygotowanie kosz jest łatwy proces. Umyć kosz, zwłaszcza jeśli był stosowany do roślin w roku poprzednim. Używać wody z mydłem i szczotki lub gąbki do czyszczenia, a następnie pozostawić do wyschnięcia.

Przygotowanie gleby

Do przygotowania gleby do kosza, połączyć glebę, powolnym uwalnianiu i nawóz kulki retencyjnych razem. Zapoznaj się z mchu i zanurzać go w wiadrze z wodą; pozwolić mu usiąść i rozkoszować się wody przez co najmniej godzinę.

Skonfiguruj Basket

Ustaw swój kosz, dzięki czemu można go łatwo ze wszystkich stron. Jeśli masz kosz z zaokrąglonym dnem, umieścić go w nieco większej miski lub garnka, więc nie przewróci podczas pracy na nim.

Rozważmy projekt

Przed przystąpieniem do kosza wiszącego, ułożyć kwiaty na stole w projektowaniu myślisz chcesz. Podobny roślin winorośli powinny być na dolnej lub górnej krawędzi donicy. Wyższy rośliny powinny być umieszczone na górnej i kwitnących roślin będzie wypełnić boki. Pamiętaj, aby zrównoważyć kolory roślin tak, jeden kolor nie dominuje jedną stronę kosza.

Zacznij od Moss

Teraz, że jesteś gotowy, aby rozpocząć sadzenie swoje kwiaty i pnącza, mech trzeba będzie wyciśniętą jak myjki. Pozbyć się nadmiaru wody i umieścić na spodzie wewnątrz kosza. Dodawaj kępy mchu i swój sposób pracy do góry strony do góry kosz do czasu ukończenia dolną trzecią koszu.

Dodaj Rośliny

Ostrożnie dodać rośliny w dolnej części kosza, rośliny zostanie ułożony na boku, skierowane na zewnątrz kosza. Naprzemiennie różne rodzaje roślin, aby utworzyć zainteresowanie. Dodanie gruntu do dolnej części kosza, aby całkowicie pokryć wtyki nowych roślin.

Alternatywne Moss, Rośliny i gleby

Dodaj kolejny centymetr lub dwa z mchu po bokach kosza i dodać drugą warstwę kwiatów lub winorośli wtyczek. Dodaj więcej glebę i rośliny, nadal dodanie mchu i ziemi, dopóki nie są w cala z obręczy kosza.

Dodaj Rośliny na wierzchu

Gdy jesteś blisko obręczy kosza, to jest czas, aby zasadzić swoje końcowe winorośli i wysokich roślin w centrum górnej części kosza. Roślin zewnętrzne rośliny, następnie wypełnić w centrum i wypełnić ziemią. Dodać mech zakończenia obrzeża kosza.

Zobacz zakończonego projektu

Sprawdź gotowego projektu, aby upewnić się, że rośliny są bezpieczne. Jeśli niektóre kępy mchu spaść, po prostu wymienić. Ponieważ rośliny rosną w trakcie sezonu, będą one dołączyć do mchu i nie wypadnie więcej.

Woda Twój koszyk

Dokładnie podlać swój koszyk przed powieszeniem go. Perełki retencyjne będzie utrzymać rośliny nawilżona i zmniejszyć liczbę razy trzeba będzie podlewać rośliny. Jeśli nie używać kulek zatrzymywania wody może być konieczne, aby wody rośliny dwa razy dziennie w okresie letnim. Do tych, które używają kulek retencyjnych, podlewanie roślin, co dwa do trzech dni będzie wystarczająca.Teraz, gdy wiesz podstaw jak zrobić wiszące kosze kwiatów, użyć swojej kreatywności zaprojektować nawet piękniejsze kosze do domu.

Wiszące świeczniki

Wiszące świeczniki


Wiszące świeczniki to świetny sposób, aby przynieść świece do dowolnego miejsca w domu. Są szczególnie dość wybór, nawet jeśli nigdy nie zapalić świece, w korytarzu lub inne miejsce, które chcesz, aby trochę bardziej przytulny wygląd.

Rodzaje wiszące świeczniki

Istnieje wiele różnych odmian wiszące świeczniki dostępne.

 • Żyrandol świeczniki wiszące w stylu może zastąpić lampę i będzie wyglądać romantyczny wiszące nad fortepianem lub w kącie biblioteki lub salonu.
 • Wiszące latarnie dają wygląd tradycyjnego światła karetki lub latarni.
 • Maszty uchwyty wiszące świeczniki przynieść wygląd latarni na każdej powierzchni; Lampy świeca czasami należą do tej kategorii.
 • Istnieje wotywne posiadacze które można powiesić na drzewie.
 • Tradycyjne i nowoczesne kinkiety pozwalają dosłownie umieścić świecę lub dwa na ścianie światło w dół hali lub pożyczyć romantyczny wygląd z częścią wypoczynkową, w swojej sypialni.

Kiedy zacząć myśleć o dekoracji z wiszące świeczniki, będziesz pochodzić z wszelkiego rodzaju miejsc, które chcą z nich korzystać.

Zakup Wiszące Posiadacze

Istnieje wiele miejsc, które można kupić świeczniki do powieszenia na ścianie, które wiszą innych posiadaczy, jak opisano powyżej. Twój lokalny sklep rzemiosła może być kilka niedrogich opcji. Większość sklepów, które sprzedają wystrój domu świece mają również jakieś wiszące uchwyty na sprzedaż.

Sklepy, które specjalizują się w świece, takich jak sklepy Yankee Candle, może mieć tego typu świeczniki dostępne w sprzedaży.

Jeśli wolisz robić zakupy w Internecie, istnieje wiele różnych miejsc, które sprzedają wszystkie różne rodzaje wiszące sprzętu świec. Oto tylko kilka miejsc, aby sprawdzić:

 • Wild Things ma wiele świeczniki żyrandol w stylu, jak również inne uchwyty, które zwisają z sufitu lub na ścianie, lub że może usiąść na stole, takie jak dekoracyjne drzewa z wiszące świeczniki z niego.
 • Rabat Świeca ma ładny wiszący świecznik, który wisi na ścianie domu.
 • Sprawdzanie sklepów na Bizrate pokaże mnóstwo opcji, z lampami typu karetki do wielu wielkich kinkiety.
 • Orzeł Emporium ma ładny zbiór świeczniki z kutego żelaza i innych wiszące uchwyty na świece.

Make Your Own świeczniki

Innym sposobem można zawiesić świece w domu jest poprzez własne świece wiszące. Można to zrobić za pomocą słoju i niektórych ciężkich drutu. Owinąć przewód wokół górnej (tuż pod wargą) słoika. Użyciu szczypiec do mocowania przewodów po obu stronach słoika, łączący się z przewodem po prostu owinięty wokół słoika do siebie na wierzchu. To daje drogę do powieszenia na świecznik, który można wypełnić z wotum lub herbaty światła, jeśli stosowane baby food jar size lub większą świecę jeśli użyto mason jar. Pamiętaj, że cięższe świece i słoiki będą potrzebują więcej wsparcia, więc korzystać z drutu o dużej wadze. Niech świeca zawiesić na chwilę przed oświetlenie, aby upewnić się, że przewód będzie utrzymać ciężar posiadacza.

Tego typu świeczniki są świetne do wykorzystania poza urządzić przyjęcie w ogrodzie lub trzymać na dystans, jeśli komary spalasz Citronella świece w nich. Mogą być przymocowane do haka ogrodowej, umieszczonym na gwoździu i przymocowany do ściany lub drzewa lub nawet podwieszone samego drzewa.

Zawsze należy być ostrożnym przy płonących świec na zewnątrz, aby nie umieszczać ich zbyt blisko czegoś łatwopalnego i nigdy nie zostawiaj ich spalanie bez nadzoru.

Rośliny pokojowe Nasiona

Rośliny pokojowe Nasiona
Bird of Paradise

Uprawa nasion rośliny pokojowe może być satysfakcjonujące sposób na poznanie różnorodnych roślin doniczkowych, które mogą nie być w stanie znaleźć lokalnie. Przy tak wielu unikalnych odmian roślin doniczkowych z całego świata, to dlaczego ograniczać się do zaledwie kilku spotykane? Znajdziesz tu niezliczone odmiany cieszyć bez względu na to, co może mieć swoje specyficzne interesy.

Korzyści z nasion rośliny pokojowe

Prawdopodobnie istnieje wiele powodów, aby rosną rośliny doniczkowe z nasion jak są ogrodnicy. Jednak większość zgodzi się na dwóch głównych zalet.

Koszt

Jedną z zalet jest to, że koszt zakładu będzie znacznie niższa, gdy rosną z nasion, niż w przypadku zakupu już ustanowionej roślin. Wystarczy wykonać proste porównanie. Pakiet nasion rośliny pokojowe mogą wahają się od 2 do 4 dolarów za około 10 nasion. Pojedynczy Houseplant może kosztować przynajmniej. Często bardziej egzotyczne odmiany kosztować znacznie więcej.

Jeśli zastanawiasz się, co zamierzasz zrobić z 10 tego samego rodzaju kwiatka, uświadomić sobie, że nie musisz korzystać z całego pakietu. Możesz mieć przyjaciół, którzy również korzystają z wykorzystaniem kwiatka nasion i są gotowi do odmian handlu.

Weź również pod uwagę sprzedaży swojego przepełnienie. Jeśli pomyślnie rozwijać wszystkie 10 nasion w opakowaniu, można trzymać jeden lub dwa i sprzedać resztę przez lokalnego klubu w ogrodzie, reklamy w gazecie lub nawet przy sprzedaży stoczni. Rośliny domowe zrobić ładne prezenty, jak również.

Różnorodność

Jest naprawdę niesamowita różnorodność roślin, które mogą być z powodzeniem uprawiane w pomieszczeniach zamkniętych. Prawdopodobnie przyzwyczajeni do tych samych zwykłych odmian z lokalnego przedszkola wraz z kilkoma wspólnymi odmian tropikalnych. Jednakże, jeśli kochasz rośliny doniczkowe, będziesz podekscytowany, aby znaleźć szeroki wybór dostępnych Państwu rośnie nasiona rośliny pokojowe.

Tylko kilka z wielu rodzajów nasion można rozwijać to:

 • Bonsai
 • Kaktus
 • Rośliny tropikalne
 • Pachnące kwiaty
 • Zioła
 • Bambus

Jak uprawiać z nasion

Niezależnie od tego, Houseplant nasiona zdecydować, na początek, będzie miała w instrukcji, aby przestrzegać. Kiełkowanie nasion ma kilka odchyleń w zależności od rodzaju materiału siewnego, na którym pracujemy, więc oto kilka podstawowych, o których warto pamiętać.

Kiełkowanie

Większość nasiona kiełkują lepiej, jeśli są one nasączone pierwszy. W zależności od twardości nasion, czas może wahać się od kilku godzin do maksymalnie 48 godzin moczyć. Zobaczysz lepsze wyniki, jeśli użyć ciepłej wody do moczyć nasiona.

Dla nasion z bardzo twardych wykładzin zewnętrznych, może trzeba najpierw wypróbować wertykulację. Wiąże zgrubnej się na zewnętrznej powierzchni nasion ułatwić sadzonka kiełkować. Niektóre bardzo twarde nasiona, jak nasiona drzew, może dosłownie trwać wiele lat nowy zakład przebić, chyba że poświecą pierwszy.

Aby to zrobić, można porysować powierzchnię papierem ściernym lub bardzo ostrożnie wyciąć zewnętrzną powłokę nasion. Jeśli zdecydujesz się pokroić w nasieniu, dbać, aby nie przeciąć zbyt głęboko lub spowodować uszkodzenie roślin rozwijających się.

Zalewanie

Nasiona kiełkują houseplant najlepiej w wilgotnym, lekki mieszanki doniczkowej, która jest zwykle mieszanka torfu i perlitu. Nie mogą być inne elementy dodane także. Zazwyczaj można znaleźć dobrą mieszankę komercyjny przeznaczony do uruchamiania w dowolnym centrum nasiona domu lub przedszkolu. Kluczem jest za pomocą światła mieszankę, która pozwoli wschodzących siewek aby dostać się do powierzchni łatwo.

Większość odmiany nasion typu mają temperaturę gleby, w zakresie od 70 do 80 stopni. Jest to również dobry pomysł, aby mieć urządzenie lekki wzrost do dostarczenia 10 do 12 godzin światła dziennie.

Po sadzone, zachować swoje nasiona wilgotne, ale nie rozgotowane. Rozważmy pokrycie swoich nasion z tworzywa sztucznego w celu oszczędzania ciepła i wilgoci. Jeśli zaczynają swoje nasiona w mieszkaniu przeznaczonym do tego celu, będzie to zazwyczaj pochodzą z pokrywką z tworzywa sztucznego w celu ochrony nasion, dopóki nie kiełkują.

Nowa sadzonka potrzebują składników odżywczych, więc należy użyć, rozpuszczalny w wodzie nawóz, który jest rozcieńczony do około jednej czwartej pełni sił. Ponieważ rośliny starsze mogą być stopniowo przyznania większej rozwiązanie, dopóki dajesz im pełną wytrzymałość nawóz.

Zipper Bag kiełkowania

Proste mini-cieplarnianych do kiełkowania nasion rośliny pokojowe mogą być wykonane z torbą na zamek błyskawiczny. Rozpocznij umieszczając wilgotne torf wewnątrz torby na zamek błyskawiczny. Upewnij się, borowina jest wyciskany na sucho, więc jest to tylko wilgotne. Jeśli jest zbyt mokry będzie siedliskiem pleśni, która zrujnuje seeds.Next, umieścić kilka nasion na górze mchem torfowym. Torba może być zamknięty i umieścić w słonecznym oknie. Jeśli umieścić torbę na stronie, upewnij się, że jest w filtrowane światło lub Twoje nasiona będzie się gotować w worku.

Miej oko na torbie, aby upewnić się nie ma pleśni. Gdy nasiona kiełkujące mogą być przeszczepione do doniczek lub tacy i pokryte plastikiem, aż sadzonki się silniejszy.

Znajdź Nasiona

Tu jest dobre miejsce, aby znaleźć wiele unikalnych nasion rośliny pokojowe:

 • Seedman.com

Wiszące Rośliny

Wiszące Rośliny

Rośliny wiszące to prosty sposób na wykorzystanie przestrzeni w pionie na ganek, taras lub do ogrodu. Niektóre gatunki są lepiej przystosowane niż inne do tego celu, a zwłaszcza te, które kaskadowy liści.

Konfigurowanie Hanging Garden

Istnieje kilka kluczowych różnic pomiędzy typowym doniczkowe ogród i rośliny, które są zawieszone. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to rodzaj pojemnika, który będzie używany.

Wiszące Posiadacze Urządzenia i Materiały

Wiszące kosze są zazwyczaj wykonane z drutu lub z tworzywa sztucznego, chociaż są drewniane odmiany dostępne, zwłaszcza do montażu na ścianie.

Wiszące Rośliny

Kosze metalowe muszą być pokryte zarówno mchu torfowca lub kokosowego włókna kokosowego, ale często są fabrycznie pokryte. Są one bardzo atrakcyjne, ale mają tendencję do wyschnięcia szybciej niż stałych pojemników.

Możesz również szukać sadzarki specjalne wieszaki, które dodają swój własny styl. Spójrz na takie rzeczy jak:

 • Wiszące kosze z wikliny
 • Woreczki do sadzenia, które umożliwiają rośliny rosną na boki i dno
 • Rzeźbiarskie wiszące donice ceramiczne w metalu lub
 • Projekty tematyczne, takie jak tamtejsze drewnianych donic do ogrodów domku, wiktoriańskich plantatorów do stosowania w domach z zabytkowymi elementami, lub eleganckie wzory, które pasują w nowoczesnym domu krajobrazu - nawet wchodzą w projekty zebra
 • Wahania sezonowe, takie jak kosze dekoracyjne wiszące z poinsecja na Boże Narodzenie i serca na Walentynki

Sadzenie

Jeśli podszewka kosz z mchu, mokry materiał, a potem rozłożyć połowę do jednej warstwy cala, upewniając się, że cały koszyk jest pokryta tak, że gleba nie wydostał się przez. W przeciwnym razie, należy wypełnić kosz do jednego cala na górze z lekkiej mieszanki doniczkowej i wybrać materiałów roślinnych.

Umieścić w pozycji pionowej, nie ciągnąc roślin w środku kosza i niskie uprawy i końcowe roślin wokół krawędzi. Jeśli górna kosza będzie powyżej poziomu oczu, to jest w zwyczaju używać tylko końcowe roślin, jak będzie to ukryć pojemnik, jak rosną - gatunki pionowe nie będzie bardzo widoczna w każdym razie.

Wiszące Rośliny

Instalacja

Sadzarki naścienne zazwyczaj wyposażone są w nawiasach ich instalacji, ale na koszu wiszącym może trzeba kupić coś do powieszenia jej - używać prostych śrubę oczu spędzać z powierzchni poziomej lub uchwytem w kształcie litery L, aby dołączyć go do pionowej powierzchni.

Aby korzystać z wiszących koszy w otwartym, gdzie nie ma nic do zamontowania, większość centrów ogrodniczych sprzedać metalowe ozdobne słupy, które spychają łatwo do ziemi oraz zapewniają hak do powieszenia rzeczy, nawet Dokarmianie ptaków, dzwonków wiatrowych lub rośliny wiszące.

Mogą być istniejące obiekty w krajobrazie, że mogą one być zawieszone z, jak również, na przykład kończyn małych drzew.

Specjalna pielęgnacja

Wiszące Rośliny

Pielęgnacja roślin wiszące nie różni się znacząco w porównaniu z innymi roślinami w doniczkach z wyjątkiem, że mają one tendencję do wyschnięcia jeszcze szybciej, ponieważ są one narażone na odwodnienie wiatru ze wszystkich stron. Sprawdzić wilgotność gleby codziennie od wiosny do jesieni i podlewać je, dopóki nie skończy się na dno, jeśli są one nawet nieco suchy.

Wszystko, podlewanie oznacza składniki odżywcze są wypłukiwane szybko, więc najlepiej dać niską dawkę nawozów płynnych, co dwa tygodnie lub użyć powolne uwalnianie prawo tabletek nawozowych w glebie.

Jeśli gleba w koszu wiszącym jest całkowicie suchy, że stanie się hydrofobowa, co trudno nasycić wodą z węża lub Konewka. Zamiast tego, należy usunąć z kosza i zanurzyć go w wiadrze z wodą, aż do całkowitego nawodniony.

Preferowane Odmiany

Wybierz rośliny wiszące koszyka w zależności od sezonu i czy chcesz to pionowe gatunków lub byliny.

Chłodny Sezon

Sadzić je wczesną wiosną lub wczesną jesienią na chłodnym kolorze pogody.

Wiszące Rośliny

 • Bratki nie wylewaj więcej niż kilka centymetrów ponad boku kosza, ale są nie do pobicia w zakresie dostępnych kolorów.
 • Lobelia jest elektryczny niebieski, różowy i białe odmiany są olśniewające, jak wysypać kosz wiszący.
 • Fuksji są klasyczne wzory wisi kosz, które są technicznie byliny, ale zwykle spada w upalne lato.

Ciepłe Sezon

Zasadzić je w wczesnym latem na sezon długich kwitnie.

 • Petunie przegrywają jednoroczne, które wchodzą w kilkudziesięciu kolorach, które mogą być połączone do dramatycznych skutków w wiszących koszy.
 • Słodki ziemniak Winorośl jest rośliną liści pnącego jest w kolorach Chartreuse, czekolady, i Burgundii.
 • Bacopa jest biało-odcinkowych kosz wiszący kwitnienia, które układa się dwie nogi lub więcej na krawędzi kosza.

Akcenty pionowe

Zasadzić je w centrum koszu wiszącym.

 • Turzyce zmieniać od jasnozielonej do buff na pomarańczowy i są podobne do trawy roślin, które dodają jasne i przestronne czuć.
 • Salvias są idealne dla przyciągnięcia kolibry i są Salvias wszystkich rozmiarach i kolorach.
 • Paprocie są najlepszym wyborem dla prostych zielonymi akcentami, gdy wiszących koszy w miejscach zacienionych.

Wiszące Rośliny

Byliny

 • Użyj karzeł wiele wrzosu jako wypełniacz wiecznie.
 • Creeping Jenny jest łatwa w uprawie faworyta do wiszących koszy z Chartreuse liści, którym nakryta wdziękiem do stóp długości lub więcej
 • Ivy są petit, długowieczne winorośli są dowodem bombowy w wiszących koszy w miejscach zacienionych i mogą być gładkie lub barwny.

Proste i skuteczne

Nie ma powodu, dlaczego rośliny powinny ograniczać się do ziemi. Pomyśl i śmiały przy projektowaniu ogrodu doniczkowych i podjąć proste dodatkowy krok w tym kilka roślin wiszące.

Jak kupić Akwarium wiszący

Akwarium na ścianie mogą być bardzo eleganckie i dramatyczne. Niektóre z nich mogą być zamontowane w ścianie w taki sposób, że akwarium może być oglądany z dwóch pomieszczeń. Ponieważ są tak dramatyczne, a często mogą być oglądane z dwóch pokoi, ceny wydają się być znacznie wyższe niż w przypadku konwencjonalnego aqaurium. Dodatkowo, instalacja zamontowana na ścianie akwarium mogą wymagać usług profesjonalnego stolarza. I, prace konserwacyjne mogą być nieco bardziej kłopotliwe ze względu na ograniczonej przestrzeni.

 1. Assessthe miejsce dla nowej ścianie zamontowany akwarium. Być może trzeba zatrudnić aprofessional celu ustalenia, czy istnieją rury, przewody elektryczne orair kanały w ścianie ma być używane.
 • Locatethe stadniny i określić, czy ściana jest ściana nośna. Znowu mayneed uzyskać profesjonalną ocenę, zwłaszcza dla większych akwariów.
 • Determinethe najlepsza metoda wiszące go. Istnieją dwa sposoby, aby dostać się na akwarium na ścianie. Hangit, lub zbudować go w prawo do ściany. Wyniki swoich ocenach donein kroki 1 i 2, pomogą Ci określić, czy opcja w ścianie jest evenpossible.
 • Measurethe obszar. Upewnij się, że odpowiadają za umieszczenie akcesoriów, takich jak pompy, filtry i oświetlenie. Jeśli twoje plany są bardzo ambitne i jesteś willingto zainwestować trochę pieniędzy, to jest możliwe, aby znaleźć filtracji w acompletely innym miejscu domu, pompowanie wody i forth.This plecami ma kilka zalet w montażu na ścianie akwarium. Będzie reducethe hałasu pompy zasilającej filtr z obszaru, gdzie na aquariumresides. Twój filtr może zawierać dużą ilość wody, która canincrease liczbę ryb można trzymać w akwarium.
 • Orderyour akwarium. W szczegółach oceny miejscu w ręku, jesteś gotowy topurchase twój ścianie zamontowany akwarium. Patrz na stronach internetowych wymienionych w theend tego artykułu dla niektórych potencjalnych dostawców.

 • Zdecyduj czy potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Onceyour akwarium przybywa może trzeba zaplanować czas z profesjonalnym toget zainstalowany, chyba że jesteś pewien, że Twoje umiejętności złota rączka są zapisu do tego wyzwania.

Zawsze polecam understocking akwariów. Wiele z opcji wiszących wydają się być mniejsze w sumie galonów niż podobnej cenie typowego akwarium. Najlepsze Wiszący akwaria widziałem mieć kilka bardzo dramatyczny (i często drogie!) Ryby, które w centrum uwagi.

Szybkie porady:

 • Instalowanie akwarium na ścianie lub w ścianie jest projekt zaawansowany poziom. Wymagane umiejętności mogą obejmować, stolarskie (szorstki i wykończenie), elektryczne i hydrauliczne.
 • Jest to jeden z najdroższych rodzajów konfiguracji akwarium na galon. Będziesz płacić więcej, aby utrzymać mniej ryb. Ale potencjał, aby cieszyć się akwarium z dwóch pokoi bez utraty miejsca na podłodze może być warto.

Jak zrobić wiszące półki w garażu

Jak zrobić wiszące półki w garażu

Dla wielu domach, garaż jest łatwo przekształcony pokoju stock którym elementy, że rodzina nie korzysta już są składowaniu i przechowywane z dala. Jak to jest, garaż, zbyt często, robi się naprawdę brudny i niezorganizowany. Zdarza się, że nie jest już stosowany do parkowania samochodów w, zwłaszcza, gdy istnieje tak wiele elementów wewnątrz. Można tego uniknąć, z pewnym czyszczenia i oczywiście reorganizację pokoju.

Umieszczenie w regały i szafki do przechowywania prawie zawsze sprawia, że ​​pokój o wiele lepiej utrzymane. Niektórzy właściciele domów, choć są nieco niechętnie to zrobić myślenia nich dodać dodatki nabierze dodatkowego miejsca, dzięki czemu pokój mniejszy. Ale rzeczywiście można zbudowany otwarte półki typu wiszące na garażu, które mogą rozwinąć się od ściany do ściany i podłogi do sufitu, gdzie wszystko może być utrzymywane w porządku, a gdzie pokój jest utrzymywana duże i przestronne.

Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące składania wiszące półki garażowe. Musisz gwoździe, młotek, piłę i 2x4 "deski tarcica dla tego projektu. Oto, jak budować wiszące regały do ​​garażu.

 1. Najpierw zmierzyć obszar, w którym pragnienie mieć półki wiszące zainstalowane. Zdecyduj, głębokość i szerokość półki i upewnij się, że masz dokładne cyfry to.
 2. Po pomiarach, które już masz, wyciąć około cztery kawałki drewna drzewnego twój, dopasowując wysokość swojej półce. Te cztery elementy będą służyć jako filarów lub wsparcia pionowej. Upewnij się, aby dać to dodatkowe dwa cale, a dodatkowe cali byłoby gdzie umieścić załączników po odłożeniu tego od stawów sufitowych.
 3. Wyciąć kilka dwóch kawałków drewna drzewnego, po pomiarach na szerokość półki. Elementy te będą służyć jako podpory poziomej. Następnie przybić je do pionowej belki i utworzyć strukturę w kształcie litery U na razie. Zachowaj uwagę, że dla każdego wsparcia poziomej, pionowej podpory muszą być przybite do każdego końca. Upewnij się, że Twoje paznokcie przejść całą drogę. 8d paznokcie obciążniki powinny być idealnym materiałem do tego projektu budowy półki przechowywania.
 4. Nail swoją strukturę w kształcie U do belek stropowych, zwisające. Upewnij się, że masz kogoś, aby pomóc Ci w tym, jak to nie jest zadanie dla tylko jednej osoby. Po paznokci struktur na legarach, upewnij się, że są one właściwie rozmieszczone i pokryte ze sobą.
 5. Dodaj więcej stopni, po pomiarach masz i upewnij się, że są one tak, że zbite deski pobyt wytrzymały na swoim miejscu.

Podczas budowy półki w garażu, maksymalne wykorzystanie przestrzeni, upewniając się, że obszar narzutu tuż pod sufitem jest również wykorzystywana. DIY półki garażowe różnią się stylem, ale wszystkie są bardzo przydatne. Często niektórzy właściciele domów zaniedbać, aby zobaczyć, jak wiele obszar do przechowywania może to potrwać. Dodatkowo można również miejsce jeszcze lepiej, dodając kolorowe farby na półkach. Rozwiązanie to będzie garaż nie tylko miejsce, aby umieścić śmieci w, ale także bardzo funkcjonalny i aktywny obszar z domu.

Jak zrobić Wiszące kosze kwiatowe

Jak zrobić Wiszące kosze kwiatowe

Wiosna to pora na odnowienie i wzrostu. Na szybki świerk-up dla domu patio lub pokładu, rozważyć dokonanie wiszący kosz kwiatów. Jeden wyjazd do części ogrodu, piętnaście minut i tych sześciu etapach jest wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swój własny kosz kwiat wiszące w domu materiały.:

 • Koszyk
 • Kwiaty
 • Torf i mech bazowa / danie
 • Ziemia doniczkowa
 • Woda

Krok 1

Wybierz kosz. Wiszące kosze są w różnych materiałów, kształtów i rozmiarów. Wiedzieć, gdzie chcesz umieścić kosz, a następnie wybierz rozmiar i styl, który najlepiej uzupełnia swoją przestrzeń. Jeśli jesteś nowy w ogrodnictwie, zacząć od prostych plastikowych doniczkach wiszących w neutralnym zielonym, tan lub białym i trzymać z koszem, który jest 12 "- 16" w średnicy na górze dla zakładów średniej wielkości.

Krok 2

Wybierz rośliny. Podczas gdy w lokalnym centrum ogrodu, wybrać kilka roślin kwiatowych. Każda roślina kwitnąca będzie działać, więc być kreatywny. Wybierz kolor lub zapach, który najbardziej przemawia do Ciebie lub wypróbować kilka roślin uzupełniające. Staraj się unikać sztywnych łodygach roślin, takich jak róż lub czarno-eyed susans, które mają tendencję do wzrostu w górę. Szukasz roślin z elastyczne pędy, które będą wypełniać i płyną na krawędzi kosza wiszącego.

Krok 3

Ustawić warstwę bazową kosza. Jeśli używasz solidną kosz, wtedy wystarczy zalewania gleby, ale jeśli wybraliśmy dekoracyjne sieci lub otwarty styl, a następnie trzeba będzie wybudować bazę puli. Kup bazę lub bazy mech torfowy, które będą prowadzić do gleby i roślin wewnątrz kosza. Albo za pomocą mchu torfowego lub gleby zalewania wypełnić warstwy podstawowej puli. Wypełnij ten obszar luźno, ponieważ korzenie potrzebują miejsca do wzrostu. Kiedy już pierwszą warstwę bazową, napełnić garnek trochę więcej niż połowa pełnego z zalewania gleby.

Etap 4

Umieścić roślinę w koszu wiszącym lub puli. Ostrożnie wyjąć roślinę i korzenie z oryginalnym plastikowym pojemniku przez cięcie pojemnik lub ostrożnie odkręcając gleby i ciągnąc zakład darmo. Poluzować gleby wokół korzeni zapakowany, a następnie umieścić roślinę do kosza wiszącego.

Etap 5

Wypełnij pozostałe gleby. Luźno wypełnić resztę kosz z co ziemia doniczkowa, czy korzenie roślin są objęte gwarancją.

Etap 6

Woda regularnie. Gdy roślina doniczkowa, weź to bardzo mokry i wody dziennie przez pierwszy tydzień. Po pierwszym tygodniu, sprawdzić glebę dla wilgoci i wody, ile potrzeba.

Zawsze można kupić rośliny doniczkowe już w koszu wiszącym, ale jeśli chcesz umieścić prywatnego dotyk na swoich wyświetlaczach, te kroki mogą dostać się tam z własnych koszy. Wybierz rośliny, które lubią się rozłożyć i spadnie na krawędziach obiektów, dla bardziej dekoracyjne wpływu, i po prostu dobrze się bawić kopanie w ziemi, aby Twój dom piękniejszym miejscem.

Czy każda ściana Potrzebujesz Obraz wiszące na nim?

Czy każda ściana Potrzebujesz Obraz wiszące na nim?

Podczas dekoracji domu lub mieszkania, nie każda ściana potrzebujesz obraz wiszący na nim? To z pewnością nie jest to konieczne, aby powiesić obraz na każdej ścianie. Kluczem do ozdabiania ścian jest utrzymanie wszystkiego w równowadze.

Tworzenie symetrii i równowagi

Jest to system do zawieszania obrazów, które pomaga utrzymać wszystko w równowadze podczas dokonywania estetycznie przyjemny układ.

Pierwsza wskazówka, gdy wisi zdjęcie jest ułożenie jak chcesz je na podłodze. W ten sposób można bawić się z różnych wzorów, aż znajdziesz coś, co lubisz. Można nawet zrobić szablon, umieszczając swoje zdjęcia na dużym arkuszu papieru i śledzenia wokół klatek.

Następna wskazówka dla wieszania obrazów jest powiesić je na poziomie oczu. Poziom oczu zawsze będzie subiektywny, czy dana osoba stoi lub siedzi, bo na poziomie wzroku każdego z nas jest nieco inny w zależności jak wysoki lub krótkie są. Wystarczy unikać wiszące zdjęcia zbyt wysokie lub zbyt niskie.

Gdy wisi grupowanie zdjęć, staram się zachować je w równych odstępach. Być może trzeba będzie użyć taśmy mierniczej do tego. Możesz powiesić zdjęcia tej samej wielkości w linii poziomej lub spróbować oszałamiające zdjęcia przez powieszenie jeden nieco większy, obok nieco niższy i obok nieco wyższe ponownie, dopasowując taką samą wysokość jak na pierwszym zdjęciu. To działa najlepiej, jeśli masz parzystą liczbę zdjęć. Dwa do czterech małych zdjęć na wąskiej ścianie będzie pracować dla naprzemiennie ugrupowania.

Na ścianie obok schodów, można powiesić zdjęcia w linii przekątnej. Jeśli wisi duży obraz za kanapą, upewnij się, że dolna część zdjęcia jest co najmniej 5:56 cali nad tyłu mebli. Obraz nigdy nie powinien być szerszy niż mebel przed nim lub pod nim. Dobrą zasadą jest posiadanie obrazu nie większą niż 75% szerokości mebla.

Zmień go w górę

Pozostawienie ściany całkowicie puste, gdy wszystkie inne ściany mają coś na nich zrzucić równowagi pokoju. Jednak to nie znaczy, że trzeba powiesić obrazy lub oprawione grafiki na każdej ścianie. Istnieją inne alternatywy dekoracje ścienne, które będą dodać teksturę i wymiar do całej sali.

Jedną z alternatyw dla wiszące zdjęcia lub grafiki, to zainstalować półkę lub grupę półki na ścianie. Teraz możesz wyświetlać różne obiekty, takie jak figurki, świece, wazony, itp, dając ściana bardziej trójwymiarowy wygląd.

Inną alternatywą byłoby powiesić gobelin na ścianie. Tapestry doda tekstury jak również koloru pozostałej części pokoju. Możesz też spróbować układ fanów orientalnych dla innej tekstury i wygląd trójwymiarowy.

Fontanny ścienne to kolejny świetny pomysł na alternatywny dekoracje ścienne. Nie tylko fontanna dodać teksturę i wymiar, to także ruch i spokojną, dźwięk atrakcyjne. Wiele fontanny ściany wewnętrzne również pochodzić z wbudowanymi światłami akcent, co naprawdę wspaniały wystrój domu akcent. Możesz zajrzeć na różnych stylów wewnętrznych fontanny ścienne, odwiedzając następujące sprzedawców:

 • Wzniosłych Fontanny
 • Fontanna Rzemieślnicy
 • Wystarczy Fontanny

Sztuki metalowej ścianie to świetny sposób dekorowania ścian z czegoś innego i niezwykłego. Ten rodzaj sztuki jest bardzo trójwymiarowy, części faktycznie nie dotykając ściany stworzy cienie.

Kamienia lub marmuru ścienne tablice stworzyć piękną dekoracje ścienne. Obejmuje to kamienie ogrodowe krokowe, które można powiesić na ścianie. Tablice ścienne kamień dodać bogate tekstury i wymiar.

Czy każda ściana Potrzebujesz Obraz wiszące na nim?

Następnym razem, jeden z Twoich znajomych jest przeprowadzka do nowego mieszkania lub domu i pytają "nie każda ściana potrzebujesz obraz wiszący na nim," można śmiało odpowiedzieć na ich pytania o zdecydowane "nie". Istnieją wielkie alternatywy do wieszania obrazów na ścianach.

Jak naprawić szafka wisząca

Szafki wiszące są schowki, które wisiały na ścianach, zwykle w kuchni. Z powodu stresu połączonego z wagi i czasu, drzwi wiszące gabinetu mają tendencję do wyginania co zamykania trudne, jeśli nie niemożliwe. Wzywając wykonawcę lub budowniczy dla drobnych rzeczy, jak to może być nadmierne i niepraktyczne, chyba że problem leży na wadliwy wyrównania lub nierównych narożników w ścianach. Ale proste problemy szafy spowodowane przez wiek mogą być korygowane z łatwym do-it-yourself oszukać.

Można znaleźć następujące kroki pomocne w ustalaniu swoją wiszącą szafkę:

 1. Oceny stopnia uszkodzenia twojej szafy. Czasami trochę dokręcania śrub będzie to naprawić.
 2. Jeśli problem leży w części drzwi szafy, która jest wyrównana, może trzeba ustawić śruby luźne pierwszy.
 3. Odkręć górne śruby najpierw, a następnie śrub dolnych. Zawsze należy pracować na przemian między tymi dwoma.
 4. Ocenić, która część jest wyrównana, a następnie usunąć śruby, ustawić drzwi poprzez przeniesienie kompletny przeciwny róg braku wyrównania części.
 5. Aby upewnić się, można użyć dużego mocne linijki lub dowolny obiekt z płaskiej powierzchni, aby być umieszczona na dolnej części obu drzwi, aby zapewnić wyrównanie.
 6. Ustawić regulację w zawiasach. Często może trzeba utworzyć kolejny otwór na wkręt tuż obok starych.
 7. Pamiętaj, aby wypełnić dawne otwory do wyeliminowania. Będzie to utworzenie spłaszczonej i gładką powierzchnię.
 8. Utworzenie otworów wywierconych przez gwóźdź, który jest młotkiem wystarczająco na to, aby stosować na powierzchni. Następnie ręcznie wcisnąć ją na zewnątrz.
 9. Z nowym zestawem śrub, zabezpieczenie drzwi z resztą korpusu szafy.

Jeśli śruby są po prostu luźne i na bieżąco wysunięciem z otworów może to wynikać ze zużycia. W tym przypadku, może być konieczne, aby wypełnić otwory dokręcić śruby.

 1. Zimnica niektórych odłamki drewna z klejem i włożyć je do otworów. To wypełnienie luki umożliwiające dokręcenie zastąpionych śrub.
 2. Nowe śruby mogą być szersze i dłuższe, ale nadal pasuje zawiasy. Pozwoli to na nowe śruby wierci głąb otworu.
 3. Jeśli problem leży po stronie drzwi szafy, być może trzeba wymienić razem drzwi. Drewno może być zdeformowana lub odkształcone.
 4. Jeśli zawiasy są stary i zardzewiały może trzeba wymienić ich zbyt. Tym razem wybrać jeden samozamykający, ze źródła, które będzie na bieżąco drzwi zamknięte.

Masz wiele powodów, aby utrzymać drzwi szafy w pobliżu przez cały czas, więcej niż efekt estetyczny i uporządkowany. Jest to sposób na zapewnienie, że zawartość w środku są wolne od jakiejkolwiek formie porażenia i niepotrzebnej wilgotności. Aby wydłużyć czas eksploatacji szafki powinny być w stanie ocenić go od czasu do czasu i ustawy o jakiekolwiek uszkodzenia lub niedopasowania jak najszybciej.

Jak zrobić wiszące Locker Półka

Potrzebujesz dodatkowej półki na tej szafce, która jest tak ciężko, aby dobrze wyglądać? Cóż thereâ € ™ sa prosty i łatwy sposób, aby półki wiszące szafki z nielicznych materiałów potrzebnych. Jeśli wziąć swój czas i zmierzyć za pierwszym razem, to ta półka nie zajmie Ci długo. Jest kilka rzeczy, które youâ € ™ ll wymagają rozpoczęcia projektu, takich jak jakiś sklejki, piła do drewna, i wiertarka.

Po tych dostaw, upewnij się, że ćwiczyć cierpliwość i zacząć od pomiaru swoją szafkę. Pomiar go dwa razy, więc trzeba tylko raz cięcia będzie przejść długą drogę w tym projekcie. Z wasze pomiary spisane na kartce papieru, rozpoczyna pomiar swoje sklejki. Dodać znaki od rzeczywistej sklejką twoje kawałki być wykonane. Upewnij się, aby używać ołówka, tak aby później można piasek lub usunąć te ślady później.

Teraz, że masz swoje wymiary szafce, umieścić parę okularów do chronić oczy przed odłamkami drewna, i zacząć od cięcia sklejki na różne wielkości kawałki na półce wiszącej. Pracować powoli i oglądać swoje kawałki, dona € ™ t chcesz wyciąć w środku swoich znaków, praca wzdłuż zewnętrznej części znaków. Pamiętaj, możesz piasku dół później, aby upewnić się półka nadal pasuje do szafki. Że lepiej jest mieć to większe niż szafce niż za mały.

Upewnij się, że youâ € ™ ve got cięcia w prawo, umieszczając go w szafce i kontroli, aby upewnić się, że drzwi szafki będzie nadal blisko i że też będzie pasować, ale nie pasuje zbyt przyjemny. W ten sposób pod koniec roku można zabrać ze sobą do półki nadal jego wykorzystanie. Teraz, jeśli sklejki ISNA € ™ t armatury dość łatwo można ściernym krawędzie lub dokonać kolejnego cięcia w przypadku, gdy dostał pomiary źle. Z wasze półki cięcia, możesz albo piasek je, aby wyglądały dobrze czy można użyć plamy farby na drewnie. Jeśli youâ € ™ re naprawdę na wysokości zadania można nawet użyć farby i wykres w swoich własnych wzorów w drewnie.

Teraz, że masz swoje podstawowe cięcia zrobić, zacząć poskładać projekt razem i używać zarówno śruby lub gwoździe, aby rozpocząć składając je razem. Działa powoli, tak, że dona € ™ t końcu nie mając swoich śruby lub gwoździe skupionych w drewnie. Po Twojej półki wiszące szafki poskładane, będziemy chcieli, aby wywiercić dość mały otwór w górnej półce. Kiedy już ta dziura wiercone, kup sobie jakiś silny ciąg i pętli go przez otwór po prostu wywiercony. Korzystanie z Slipknot w środku łańcucha, można powiesić półkę w szafce przez wieszak na ubranie lub nawet mniejszej półki na górze. Upewnij się, że łańcuch jest na tyle silny, że będzie posiadać co planujecie umieszczenie na swojej półce.

Jak zmierzyć za wiszące zasłony

Wiszące zasłony mogą być albo kupił gotowych, lub jeśli chcesz, możesz je samodzielnie lub zlecić wykonane. Tak czy inaczej, to jest bardzo istotne i ważne, że wiesz odpowiednich pomiarów.

 • Po pierwsze, można zacząć od szkicowania okno na pustej kartce papieru. Rysunek lub szkic Rooma okno € ™ s może być bardzo prosta obsługa jednym Dokonywanie tylko prostych liniach. Ponadto, nie należy zapominać, aby wpisać nazwę pokoju, aby służyć jako przewodnik.
 • Z szkic najbliższych poręczny, można zmierzyć szerokość okna będzie pracował. Po zmierzeniu szerokości, należy zmierzyć długość okna, jak również. Potrzebuje pomocy w robienie pomiarów będzie zależeć od wielkości samego okna. Mając małe okno nie będzie, że problem, ponieważ można się uda się pomiaru, ale jeśli okno jest duży, to może masz wybór pytać kogoś, aby ci pomóc w pomiarze, lub po prostu zrobić to sam i po prostu stanąć na drugim końcu taśmy pomiarowej przy tym, aby nie poruszać.
 • Zmierzyć wysokość i długość pręta do użycia. Istnieją przypadki, gdy wiszące zasłony tak wysokie, jak to możliwe, to najlepiej zrobić. Wiszące zasłony w wyższym sposób da się wrażenie, i złudzenie, że masz wysoki sufit. Pręt powinien być zawieszony pomiędzy górną ramą okna i podstawy ozdobną. Ale, na przykład, jeśli nie masz formowania korony, to należy zmierzyć z wysokości sufitu, zamiast. Ponadto, jest to najlepsza, jeśli dodać trochę więcej do pomiaru pręta tak, że okna mogą pojawić się szersze i pozwoliłoby uniknąć pozwalając kilka zasłony przed szybie okna w ten sposób z kolei blokuje światło z zewnątrz.
 • Rodzaj tkaniny wybrać dla zasłony mogą również znaczenia, ponieważ może to zależy od materiału, jeśli chcesz, aby zasłony wiszące dotknąć ziemi, lub go kałuża, jak to się nazywa. Zasłony, które są krótsze i unosić się nad ziemią nie są Doradza atrakcyjne. Ponadto, należy być ostrożnym w wyborze tkanin, ponieważ istnieją pewne materiały, które są sztywne i nie powinna kałuży.
 • Teraz, gdy już do szerokości pręta i wysokość kurtyny, można kupić prętów potrzebnych do zasłon wiszących. Jeśli wolisz korzystać z zasłon, które są wstępnie wykonane, będzie wtedy chciał powiesić pręty, gdy zasłony są tam być mierzona. Jeśli zasłony są szersze niż pręta, mogą wyglądać świetnie, ale jeśli zasłony są wąskie i zbyt krótki, na pewno będą wyglądać śmiesznie.
 • Po zasłon są przez i gotowe, możesz to teraz powiesić je i praca jest wykonywana.

Przy pomiarze na zasłony wiszące, kroki i instrukcje powinny być przestrzegane, a na pewno się uniknąć nieprzyjemnych i nieestetycznych rezultatów. Wybór w tkaniny powinny być również wykonane starannie i fachowo, aby uniknąć śmieszne wyglądające i dziwne zasłony.

Jak zorganizować Artwork Przed Wiszące It

Wiszące grafika może wydawać się bardzo proste zadanie. Czy zauważyłeś, ile razy trzeba powtórzyć proces, ponieważ po prostu nie wygląda tuż po zawieszeniu grafiki? To może z pewnością powiedzieć, że to nie jest tylko młotek i gwóźdź procedurę. To zajmuje trochę ilość kreatywności i nauki w czynieniu tego zadania. Organizowanie i wiszące grafika jest integralną częścią wystroju wnętrza. Musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy, takich jak bilansowy, design i kolor, odpowiedniego ustawienia, i symetrii. Jeśli zauważysz je, będziesz tracić tylko czas i wysiłek, będzie również rujnuje ściany z otworami do paznokci z błędami i transferów, które robisz.

Poniżej kilka wskazówek, które mogą pomóc w organizowaniu dzieła przed wiszące go.

 1. Oto kilka wskazówek, w przypadku korzystania z drutu wieszak. Trzymaj grafikę o ścianę. Ołówkiem zaznaczyć frameâ € ™ s górny i środkowy i zmierzyć jej odcinków drutu. Jeżeli umieszczenie Centrum Arta € ™ s stosunku do mebla w pokoju, sprawdzić swoje oceny za niezbędnych dostosowań. Jeśli masz dużą grafikę, może być konieczne dwa zestawy haków, aby ją zrównoważyć. Zmierz od centrum około 6 cm do 1 stopy i oznaczyć ją jako miejsc hooksâ € ™. Upewnij się, że kiedy umieścić gwoździe, śruby, haczyki, są one wykonywane w pozycjach, które sprawia, że ​​sztuka powiesić ze stabilnością.
 2. Jeśli używasz piły haki zębów, może skorzystać z poniższych instrukcji. Trzymaj grafikę przed z jego obraz przed nim stoją. Używając ołówka zaznaczyć ścianę w środkowej i górnej krawędzi obudowy. Odłóż grafikę i sprawdzić oznaczenia, jeśli jest wystarczająco poziom. Zmierz się około 2 do 4 cali korekt przed umieszczeniem haków. Haki Hammer mosiądzu paznokci w zaznaczonych miejscach wcześniej i powiesić.
 3. Powyższe instrukcje są po prostu oznaczało, aby uzyskać dokładne pomiary. Nadal musisz zrobić plan o układzie, jeśli masz trzy lub więcej dzieł sztuki, aby umieścić. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby nie od razu wbić gwoździe i haki w ścianie. Spróbuj rozmieszczenie elementów na piętrze pierwszym. Jeśli masz się dobrze rozstawioną układu, powinny być oddalone o 2 cm od siebie. Jednakże, jeżeli odstęp jest to normalne, to powinien wynosić 4 do 6 centymetrów.

Największym grafika jest zazwyczaj w centrum swojego układu. Jeśli masz mniejszy obraz, który twoim zdaniem zasługuje na uwagę, to nie powinien umieścić go razem z wielkimi dziełami sztuki. Główną zasadą w układzie jest symetria. W związku z tym, to jeszcze podczas rozmieszczania elementów na podłodze lub robi szkic na papierze umową, powinny być już zapewniają równowagę w układzie. Możesz oddać sprawiedliwość piękno dzieła sztuki poprzez wysiłek w jej aranżacji.

Jak ustawić wysokość na zdjęcie wiszące

Jak miło jest, aby udekorować pokój. Żyrandole zawieszone pod sufitem, zasłony, wazony, słoje i inne ozdoby naprawdę sprawiają, że przestrzeń na co popatrzeć. Ramy do obrazów, zwłaszcza stworzyć równowagę i dać życie puste ściany i korytarze. Mogą one wnieść szare patrząc rogu oddychać artyzmu i kolor bardziej, jeżeli przedmiotem ramy jest godnym tematem do rozmowy. Jednakże, wyniki muszą być odpowiednio zawieszone w celu zapewnienia właściwej symetrii na danej powierzchni. Wysokość, z której obraz jest zamieszczona jest ważny, ponieważ stanowi punkt widokowy, z którego jest oglądany. Aby uzyskać wskazówki dotyczące ustalania wysokości do powieszenia obraz, przeczytaj poniższe wskazówki:

 • Wyprowadź materiały potrzebne do powieszenia obraz. Będziesz używać młotka, śruby, kołki, obraz wisi haki, gwoździe i oczywiście ramki obrazu samego. Wielkości gwoździe, haki i śrub muszą być proporcjonalne do wielkości obrazu. Większe klatki naturalnie wymagają większych śrub i gwoździ, a także szersze miejsca na ścianie.
 • Zmierz ścianę, gdzie można powiesić obraz. Upewnij się, że rozpiętość ścianie wystarczy, aby pomieścić rozmiar obrazu można powiesić. Weź długość i wysokość ściany i dostać swój obszar poprzez pomnożenie obu liczb. Powierzchnia powinna być co najmniej pięćdziesiąt procent większy niż rozmiar obrazu. Następnie, aby układ ramki lub ramki i przeznaczyć je na wyznaczonych miejscach na ścianie.
 • Ustal idealną wysokość obrazka. Zwykle, zdjęcia powinny być zawieszone na wysokości oczu. Jednak można zatrudnić kilka wersji. W świecie sztuki współczesnej, wszystko jest dla artysty, jak i widzów. Jeśli chcesz śledzić konwencji, powiesić je na poziomie oczu. Galerie zwykle na poziomie oczu, bo chce dać łatwość i komfort viewing społeczeństwo. Oczywiście, nikt nie chce się schylić lub dźwigu szyje tak, aby uzyskać dobry widok na zdjęciu. Jednakże, jeśli wiszą zdjęcia w domu, można przejść na nowoczesny sposób i odbiegają trochę przez powieszenie ich nieco powyżej lub poniżej poziomu oczu. To zależy od tego efektu lub perspektywy, które chcesz osiągnąć. Niektórzy ludzie lubią wkuwania ich ściany z obrazami, które wyglądają dość artystyczny sposób. Inni wolą to zrobić w zwykły sposób, ustawiając zdjęcia kilka centymetrów od siebie i na wysokości oczu.
 • Klasyfikowania ramek odpowiednio. Oddzielenia ramek w grupach, w zależności od masy i materiału ramy, przedmiot obrazów i ich rozmiarów. Grupa ramek, które go razem po klasyfikacji zostały ustawione. Na przykład, zdjęcia rodzinne powinny być w jednej grupie, zdjęcia przyrody w drugiej i tak dalej. Jeśli zdecydujesz się powiesić małe i duże zdjęcia razem, to te duże w dolnej części i małe te na górze. Utrzymanie równowagi poprzez umieszczenie małych klatek w jeden klaster i większych klatek w innej grupie.
 • Otwór w gwoździ, śrub lub haków na ścianie. Za pomocą młotka i śrubokręt, aby zabezpieczyć je na miejscu. Konieczne jest oszacowanie odległości od śruby do drugiej, biorąc pod uwagę rozmiar obrazu do zawieszenia.

Ustawianie wysokości do powieszenia obraz jest również uzależniona od wysokości sufitu. Przy niskich sufitów, obrazy te muszą być zawieszone na niższym poziomie, tak aby nie podkreślić wysokość sufitu. Również wysokość ludzi, którzy prawdopodobnie wyświetlić zdjęcia muszą być brane pod uwagę.

Jak zrobić wiszące Dekoracje sufitowe

Sufity nie powinno być nudne, ponieważ są one tak ważne, jak podłodze i ścianach. Ta część może również wielki wpływ na ogólny wygląd pomieszczenia. Można również skorzystać z sufitu, aby wzmocnić i podkreślić wystrój pokoju i motyw. Pamiętaj, że za każdym razem leżeć albo na łóżku lub kanapie, są szanse, że będzie wpatrując się w sufit. Więc jeśli chcesz mieć lepszy widok, kiedy leżysz, dodać trochę stylu na suficie z wiszące dekoracje sufitu.

Czy przygotować na wesele lub po prostu urządzić dom, serweta sufit może być dobrym dekoracji sufitu. Czasza jest także skuteczny sposób, aby ukryć niechciane ślady na suficie, które nie mogą być ukryte przez zwykłą farbą.

Zasłony mogą być używane do zrobić piękne akcenty, które dodają dotyk wyrafinowania do każdego pomieszczenia. Poniższe kroki nauczy Cię jak zrobić wiszące dekoracje sufitu za pomocą zasłony:

 1. Wstępny etap w tworzeniu dekoracji sufitu wisi za pomocą kurtyny jest do określenia, jaki kolor i rodzaj kurtyny w użyciu. Będzie to mieć wpływu na kolory ścian i sufitu. Następnie dokładnie zmierzyć powierzchnię karnisza wymaganego do zasłon kurtyny.
 2. Aby zawiesić zasłonę na suficie, należy najpierw zainstalować karnisz. Ten pierwszy krok jest najbardziej żmudne zadanie i być może trzeba kogoś, kto pomoże Ci w tym. Można to zrobić przez wsporników montażowych na pięć stóp odstępach czasu w suficie, gdzie do mocowania karnisze. Użyj wiertarką otwory zanudzać dla tych nawiasach. Gdy pręt zasłony jest umieszczone w odpowiednim miejscu, pozostałe etapy będą proste i szybkie.
 3. Następnym krokiem jest umieszczenie płyty na dole z wykorzystaniem pinch pleat kurtyny standardowej wielkości. Pozwoli to kurtyna dotrzeć do podłogi. Jeśli pragniesz umieścić dodatkowe panele, upewnij się, że materiał jest cięty na tej samej szerokości co kurtyny. Upewnij się także, że do końca panel jest osaczony przed zamocowaniem kurtynę. Jednak, gdy drapowania łóżko, dodatkowy panel nie jest konieczne, ponieważ kurtyna nie będzie dotrzeć do podłogi.
 4. Wreszcie, wygładzić zasłony upewniając się, że są one równomiernie rozłożone w sposób pragnienie. Konieczne może być dodatkowe pliki, aby zapobiec ich ugięcia zwłaszcza przy użyciu ciężkich zasłon.
 5. Do dekoracji ślubnych, można urozmaicić zasłony wiszące z bukiety balonowe. Oczywiście, można obrócić dom w pałacu z tych dekoracji sufitu.

Po wykonaniu tych, będziesz zaskoczony, w jaki sposób dekoracje sufitowe mogą zmienić wygląd pokoju. Zasłony, jak wiszące dekoracje sufitowe są bardzo atrakcyjne dodatki do pomieszczeń w domu.

Możliwości są nieograniczone, jeśli użyć wyobraźni, aby akcent pokoje w domu z wiszącym dekory sufitem.

Jak wybrać Picture Wieszaki: Wiszące Picture Frames

Zdjęcia stanowić ogromną różnicę do dekoracyjny pokoju. Mogliby ożywić atmosferę, uczynić go bardziej swojski, i uczynić go bardziej kosmopolityczne. Możliwości są nieograniczone. Wieszania zdjęć jest jednym z najprostszych i najwygodniejszych sposobów, aby pozwalają na dekoratora wnętrz swoje wewnętrzne - wszyscy mamy jeden, prawda?

Niezależnie od wyboru, które zdjęcia do powieszenia, kolejnym ważnym rzeczą, którą trzeba wziąć pod uwagę, byłoby jak je powiesić. Istnieje wiele odmian wieszaki obrazu dostępne. Przed rozpoczęciem wiszące zdjęcia, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać odpowiedni wieszak:

 1. Poznać sprzęt obrazu wiszące zaangażowany. Aby powiesić obraz, to trzeba mieć drut działa w całej jego ramy, czy rodzaj zębów piły przywiązania (oba te znajdą się na plecach). Ten drut lub przyłączenie służyć jako obszar, w którym hak, który pomieścić obraz może przejść. W istocie, w związku z tym, że trzeba się z dwóch elementów, gdy wiszące ramki do zdjęć: przewód lub załącznik, i hak. Te dwa uzupełnić swój konwencjonalny wieszak.
 2. Poznania różnych czynników do rozważenia. Najważniejszym czynnikiem do rozważenia byłaby waga obrazu byś powiesić. Przed powieszeniem go, zawsze upewnij się, że pytasz ile waga haki są przeznaczone do przewozu. Na przykład, OOK profesjonalny obraz wieszaki mają haki, które mogłyby mosiężne z 5 kg przenosić do 100 kg.

  Jeśli nie chcesz, aby wbić gwoździe przez ścianie, można rozważyć użycie haków z mocnego materiału adhezyjnego, które pozwalają trzymać go bezpośrednio do ściany. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami na samoprzylepnym prawidłowo, aby upewnić się, że paski są przymocowane na stałe. Jeszcze lepiej, dostępne są paski, które można trzymać bezpośrednio do tylnej części ramy, które następnie pozwala na przymocowanie go do ściany - nie więcej potrzeba do haków i przewodów. Jedną z firm, która produkuje tę technologię jest 3M, z jego "pasków poleceń". Możesz wybrać małe paski, które mogą pomieścić obraz ważenia 1 lb; jego średnie paski może pomieścić do 3 kg. Sprawdź solutions.3m.com więcej szczegółów.

  Powrót do tradycyjnej metody z drutu i ramki: to zależy od ramy obrazu, jaki rodzaj wieszaka chcesz wykorzystać. Pamiętaj, metalowa rama musi metalowy wieszak, i jedna drewniana musiałby drewniany wieszak.

 3. Znać elementy zestawu zdjęć wieszaka. Zestawy Konwencjonalne miałby druty i śruby, które można dołączyć do tyłu i haki i gwoździe (które można przymocować do ściany).
 4. Znajomością dostępnych funkcji i opcji. Jest wiele innych dostępnych opcji. Jednym z przykładów jest "KidSafe i gotowości Wieszak", która zawiera OOK środków zapobiegawczych, trzęsienia ziemi (na przykład centrum grawitacji, przewodników paznokci ponownie egzekwowane łokcia, itp) do swoich zestawów zdjęć wieszak. Jeśli szukasz wieszaki lustro, można wybierać spośród takich jak posiadaczy sprzętu Lustro z kotwic, klipy i regulowanymi uchwytami. Do ciężkiego zawieszania podatku, za ciężkie wieszaków, które są przeznaczone do przechowywania zdjęć z 100 kg do 160 kg - doskonałe do zastosowania w galeriach i muzeach. Więcej lekkiego i łatwego zawieszenia, wybrać wieszaki i haczyki, które mają klejący materiał z tworzywa sztucznego. Można również skorzystać z pomocnika obraz wieszaka (dowiedz się więcej na inventionconnection.com więcej szczegółów) dla dokładniejszego powieszenie. Dlaczego nie Twoje zdjęcie Wieszak dekoracyjny centralny w sobie? Można zrobić z resztek tkanin łuk, a następnie użyć go do pokrycia haki.

To jest to! Są to tylko niektóre z rzeczy, którą należy wziąć pod uwagę, aby wybrać idealny obraz wieszak dla Ciebie. Teraz po wybraniu go, nadszedł czas, aby wybrać obraz, ale to zupełnie inny artykuł.

Jak zainstalować Birdbath wiszące

Jeśli jesteś zamieszkały w wielomieszkaniowej jednostce jak kondominium lub mieszkania, w którym masz ograniczoną przestrzeń, a jesteś zainteresowany w tworzeniu Birdbath, nie więcej martwić. Odpowiedź na swojej trudnej sytuacji jest Birdbath wiszące. Podczas Birdbath ogród może być ostentacyjny i nie na miejscu w ograniczonej przestrzeni stoczni, Birdbath wiszące będzie dobrze wyglądać z domów z mniejszych obszarów. Może to również zaoszczędzić sporo energii w sprzątanie, gdy nadejdzie czas chłodna zima, a pobyt w pomieszczeniu jest bardzo kuszące i lepsze niż chodzenie na zewnątrz, aby oczyścić Birdbath. W tym samym czasie, jeśli powiesić je swoim podwórku lub talii, będziesz miał okazję dokładnie patrzeć na tych kolorowych ptaków.

Podobnie jak w przypadku innych rodzajów birdbaths, wiszące kąpieli ptaków jest także w różnych formach, rozmiarach, stylów i materiałów - ceramiki, żywicy, miedź, by wymienić tylko kilka. Teraz, na potrzeby jednego zakupu funkcjonalności, który ma dodatkowy stojak. Należy przenieść do domu, który ma większe podwórko później, można przekształcić go w birdbath cokole.

Kolejną zaletą montażu górę wiszące Birdbath jest sposób profity się wygląd ponury ganku lub patio. Jeśli Twój taras pomalowane jasnym kolorze lub w cieniu, poszukaj wiszące birdbath, która ma ciemniejszy odcień. Kontrast kolorów zapewni patio lub weranda lepszy wygląd i domowa atmosfera. Teraz, mówiąc o wyborze koloru ciemnego birdbaths wiszące, zauważ, że te istoty są chirpy bardziej prawdopodobne, aby wrócić i kąpać w birdbath jeśli jego koloru ciemnego. Zdarzają się daremne też! Badania pokazują, że robią to jak zobaczyć swoje odbicie. Jeśli nie widzą swoje odbicie nie mogą korzystać z tego Birdbath.

Niektóre ptaki wolą kąpiel w typowym cokole birdbath. Niemniej jednak, woda będzie przyciągać uwagę od ptaków. Mogą one później wolisz wiszące Birdbath jako elewacja pozwoli im poczuć się dużo bezpieczniejsze w porównaniu do kąpieli w wannie w ogrodzie.

Wszystko, co musisz zrobić, to powiesić je na haku, że jest bezpiecznie, ciągnąc szynie pokładu. Upewnij się, że hak jest wytrzymały, aby zapewnić bezpieczeństwo ptaków. Samo odnosi się do liny w przypadku będziesz za pomocą liny na prowizorycznym wiszącej birdbath. Z drugiej strony, większość tych sprzedawanych na rynku jest z łańcuchem do mocowania go do zawieszenia. Nie sprawiają, że zbyt wysoka, ponieważ może to być trudne, aby oczyścić wodę lub zmienić później. Dodaj do tego fakt, że to może być przyczyną wypadków. W tym samym czasie, nie odkładaj go zbyt niska, że ​​zwierzęta i dzieci i ataku i złapać ptaki.

Miłej zabawy w instalacji można wiszące kąpiel ptaków to!