grsail.com

olej emu na egzeme

Jak korzystać Emu Oil w leczeniu egzemy

Egzema jest chorobą skóry, charakteryzuje się czerwone, swędzące i peely skóry. W skrajnych przypadkach egzemy, skóra może faktycznie pęka i odpowietrzyć. Jest to niewygodne i potencjalnie bolesny stan. Wyprysk może być także określany jako atopowe zapalenie skóry.

Wyprysk jest spowodowana różnymi czynnikami. Niektóre z tych czynników środowiska, takich jak mydła, płyny kosmetyczne i do prania. Wyprysk innych ludzi jest spowodowany przez alergeny w powietrzu. W jeszcze innych, wyprysk może być spowodowane przez problemy żywieniowe, takie jak alergie na pszenicy, jaj i nabiału. Niektóre badania wykazują, że co piąte dziecko ma egzemę, z jednym z dwanaście osób dorosłych objawy egzemy sprawozdawczych.

Istnieje wiele metod leczenia wyprysku. Stosunkowo nowy zabieg na rynku jest olej emu. Olej Emu był używany przez Aborygenów w Australii od wieków w leczeniu różnych warunków, w tym wyprysk. Olej Emu jest rzeczywiście dość tanie w kosztach kilku uncji będących pod dwadzieścia dolarów. Oczywiście, zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia oleju emu do egzemy.

 1. Olej powodem emu pomaga wyprysk jest bardzo prosta. Olej emu zatrzymuje wilgoć i pomaga blokady wilgoci z powrotem do skóry.

 2. Olej Emu ma wiele zalet w porównaniu do innych metod leczenia egzemy. Olej Emu łatwo wnika w skórę i nie pozostawia tłustej, mocno czując jak wielu płyny i zabiegi Wyprysk może. Tłuszcze w oleju emu są bardzo podobne do tłuszczów w skórze człowieka, co wyjaśnia, dlaczego tak łatwo się wchłania.

 3. Olej Emu jest przeciwzapalny, który wyjaśnia jej popularność pacjentów z zapaleniem stawów. Jedną z największych zalet jest to, że olej emu nie pozwala rozwoju bakterii, jak niektóre płyny mogą.
 4. Inną zaletą jest to, że olej emu jest hipoalergiczny i nie zatyka porów. Nie zawiera sterydy i hormony.
 5. Zastosowanie oleju emu w leczeniu egzemy jest niezwykle prosta. Zastosuj emu olej po kąpieli lub prysznicu, co najmniej raz dziennie. Niektórzy używają olej z ramii dwa lub trzy razy dziennie, jeśli ich wyprysk jest szczególnie złe.

 6. Użyj emu olej tak jak każdy inny balsam i natrzeć na tym terenie po kąpieli lub pod prysznicem.
 7. Olej Emu rzeczywiście pochodzi od ptaka emu. Oznacza to, to nie wegetariańskie produkt, więc wegetarian i wegan powinni być ostrożni przy użyciu oleju emu.

 8. Zapraszamy na stronę Gentle Ridge, aby zobaczyć zdjęcia pacjentów wyleczonych wyprysk z wykorzystaniem oleju emu.

Przestroga:

 • Olej Emu rzeczywiście pochodzi od ptaka emu. Oznacza to, to nie wegetariańskie produkt, więc wegetarian i wegan powinien obawiać oleju emu.

Jak dowiedzieć się o Emu Oil

Co, nawiasem mówiąc, jest emu? Emu jest duży ptak, który żyje tylko w kontynentalnej Australii, i jest chyba najbardziej znanym na jego niezdolność do latania. Emu są wysokie (5:55 metrów wysokości), ciemne (mieszały czarny, brązowy i tan) i dobrze, przystojny może być rozciągnięcie. Zdecyduj sam, tutaj. Emu żyją w Australii co najmniej 80 milionów lat.

Olej emu jest z dużą warstwę tłuszczu na grzbiecie ptaka emu. Ta wkładka tłuszcz podobny do garbu wielbłąd, że służy zarówno do izolacji oraz jako zbiornik tłuszczu. Mężczyzna używa tego zbiornika do karmienia, gdy on siedzi na jajach, że samica.

Niezwykłe krycia Życie emu zasługuje co najmniej na wzmiankę. Podczas godów, samce i samice emu kolega codziennie, a samica składa jaja, co dwa do trzech dni. Po siódmym jaja, samiec zaczyna siedzi na jajach, gdzie kontynuuje siedzieć przez 55 dni z rzędu, bez jedzenia, picia i mycia się. Tymczasem kobiet emu będzie krzyżować się z innego samca, i powrócić do leżała więcej jaj na jej pierwszego oficera rozmyślać (do połowy piskląt w lęgu mają innych ojców). Ona również może rozpocząć kolejną gniazdo z innego mężczyzny - kobiet emu zagnieździć maksymalnie trzy razy w jednym sezonie. Po klapie piskląt, mężczyzna czuwa nad piskląt przez około sześć miesięcy.

Aborygeni z Australii zintegrowany emu do ich kultury, praktyk zdrowotnych i mitologię od tysięcy lat. Używają emu tłuszczu, aby pomóc uleczyć rany, oparzenia (w tym oparzenie słoneczne) i obrażenia. Oto niektóre wnioski z właściwości lecznicze oleju emu, oleju pochodzących z tkanki tłuszczowej z niesamowitym emu ptaka:

 1. Olej emu pomaga oparzenia (w tym oparzenia słoneczne) do goją się szybciej iz mniejszym bólem i bliznami.
 2. Olej emu pomaga leczyć rany i zmniejszyć powstawanie blizny, szczególnie bliznowców tkanki (tkanki, które mogą zarastają wokół miejsca do uzdrowionego kontuzji).
 3. Olej emu zmniejsza ból, obrzęk i swędzenie ukąszenia owadów, niezależnie od rodzaju, że ukąszeniami owadów.
 4. Olej Emu zmniejsza stany zapalne skóry i podrażnienia, które często towarzyszy egzema, przewlekłą chorobą skóry. Przeczytaj Jak korzystać Emu Oil w leczeniu egzemy więcej na ten temat.
 5. Właściwości przeciwzapalne oleju emu złagodzić ból mięśni siniaki, i pomóc uzdrowić szybciej siniaka. Zobacz zdjęcia siniaków leczonych oleju emu tutaj.
 6. Olej Emu zmniejsza ból i zapalenie stawów. W tym zastosowaniu olej z ramii, olej musi być zwiększona (od czynników, takich jak estry kwasu salicylowego), tak aby lepiej przenikają przez skórę. Innymi słowy nie wystarczy po prostu zastosować olej na zewnątrz skóry.

Oprócz tych korzyści, olej emu posiada dodatkowe unikalne właściwości:

 • Olej Emu jest bakteriostatyczne. Dla zanieczyszczonego oleju emu zapobiega rozwojowi bakterii.
 • Olej emu nie zatyka porów; Słowo, które dermatolodzy używać tej właściwości jest nie zatyka porów.

Korzystanie olej emu jest niskiego ryzyka całkowicie naturalny sposób, aby przyspieszyć gojenie. Należy pamiętać, że emu są od co najmniej 80 milionów lat, więc muszą być coś robią!

Jak zrobić Emu Oil Arthritis Rub

Miliony ludzi na całym świecie cierpi na jakąś formę zapalenia stawów. Stawy są gorące, a to sprawia, że ​​trudne i bolesne dla cierpiącego, aby przenieść. Ból występuje częściej, gdy pogoda się chłodniejsze. Istnieje ponad 100 różnych form zapalenia stawów. Choć nie ma jednego preparatu, który jest skutecznym lekarstwem na zapalenie stawów, są kroki i preparaty do stosowania miejscowego, które można podjąć, aby złagodzić dyskomfort.

Jednym z nich jest olej emu. Australijscy Aborygeni używali oleju emu dla pokolenia leczyć niektóre choroby skóry, takich jak łuszczyca związanych, egzema, zmarszczek i suchości skóry, ze względu na surowy klimat australijskiej. Dalsze badania zostały wykonane na oleju emu i okazało się, aby mieć więcej właściwości lecznicze i zastosowanie. Olej emu nawilża skórę, gdyż zawiera witaminę E. W stanie czystym, rośnie nie organizmów bakteryjnych tak, że ma dłuższy okres trwałości. Nie działa drażniąco na skórę. Olej Emu jest jak woda. Nie jest tłusta, tak aby nie zatkać pory.

Jest to lepsze, niż przewidziane środki przeciwbólowe w celu zapobiegania stanu zapalnego. Nanoszenia oleju emu może wyeliminować zapalny spowodowany zapaleniem stawów ze względu na jego własności głębokiej penetrującym. Olej Emu ma wysoką zawartość kwasu oleinowego, który pociesza stawy i rozluźnia obolałe mięśnie. Badania innych zastosowań oleju emu kontynuuje całym świecie.

Możesz przygotować własne stawów olej emu pocierać w domu. Oto składniki i kroki, aby sprawić rub.

Składniki:

 • Pokój kotła (stal, szkło i ceramika)
 • Sterylizowane słoiki mason lub innych pojemników
 • Wosk pszczeli (około ¼ szklanki)
 • Masło kakaowe (około ¼ szklanki)
 • Masło Shea (około pięć łyżek)
 • Olej z krokosza barwierskiego lub olej migdałowy (około ½ szklanki)
 • Olej jojoba (około ½ szklanki)
 • Olej Emu (1/4 szklanki)
 • Dwie kapsułki oleju z wiesiołka
 • Dwie kapsułki witaminy E
 • Kropla drzewa sandałowego, paczuli, lawendy, olejek z drzewa herbacianego, olejki eteryczne z mięty pieprzowej

Możesz kupić te składniki w sklepach ze zdrową żywnością i sklepach aromaterapii.

Przygotowanie:

 1. Roztopić wosk pszczeli, masło kakaowe i masło shea w swojej podwójnej kotła na małym ogniu. Korzystanie z nierdzewnej, ceramiczne lub szklane naczynie Zapewniam, że żadne inne zanieczyszczenia mogą być włączone w mieszaninie, jak podczas korzystania z puli aluminium. Użyj Teflon- powlekane lub drewnianą łyżką.
 2. Wymieszać z krokosza lub olej migdałowy, olej jojoba i olej emu. Nakłucia witaminę E i kapsułki oleju z wiesiołka z igłą, wycisnąć zawartość i dodać do mieszanki. Upewnij się, że wszystkie składniki dobrze komponują się w wosku pszczelego i masła mikstury.
 3. Zdjąć z ognia i dodać olejki eteryczne. Mieszać do mieszanki.
 4. Wlać mieszaninę do swoich sterylizowanych słojach i pozwolić mieszaninie na ochłodzenie przed obejmują pojemniki.

Zastosowania oleju emu jest wiele. Pozostałe preparaty są dostępne obecnie na rynku. Jest to również składnik używany w produkcji kosmetyków, ponieważ jest bardzo dobra emulgator. Ciesz własności uśmierzające ból z naturalnego oleju rub emu, który może zapewnić większą ulgę bólu stawów komercyjnych preparatów przeciwbólowych, niż bez strachu, żadnych skutków ubocznych. Samo to jest już dużą zaletą.

Holistyczne Medycyna: Medycyna Holistyczna Porady

Leczenie Rotawirusa

W zależności od tego jak poważne rotawirus jest, być może trzeba odwiedzić szpital do doustnego leczenia nawadniającego (ORT) lub IV. Jednak, jeśli jest to w początkowych etapach, można spróbować leczyć go w domu. Niestety, ponieważ rotawirusowy wirusa Układ odpornościowy wymaga się bić. Więc podczas swoich ofert ciała z wirusem, musisz pracować na utrzymanie go nawilżona.

Możesz stworzyć domowe ORT łącząc jeden litr wody, łyżeczkę soli i osiem łyżeczki cukru. Również dieta BRAT (banany, ryż, sos jabłkowy i tosty) działają jako spoiwa w celu złagodzenia biegunki.

Zapobiec rozprzestrzenianiu się rotawirusa

Rotawirus jest wysoce zaraźliwa i może zarazić dzieci, jak i dorosłych. Jeśli Ty lub Twoje dziecko ma go, ważne jest, aby trzymać się z dala od innych. Właściwa higiena jest również niezbędna, więc kaszlu lub kichaniu łokciowej i regularnie myć ręce. Utrzymanie tych na bazie alkoholu do odkażania rąk w pobliżu jest dobry pomysł. Wreszcie, w inny sposób, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa jest do czyszczenia twardych powierzchni, gdzie bakterie mogą być przewlekły, bo rotawirus może żyć nawet do 10 dni na stole.

Alternatywa dla Masaż

Pierwsze masaże regularnie może być trudne w portfelu, więc co jeszcze można zrobić, aby złagodzić napięcie i wypłukać toksyny? Układ wykorzystuje akupresury Acuball i ciepło rozluźnia mięśnie i poprawić krążenie krwi. System ten jest przenośny i pochodzi z 60-minutowym DVD. Masażery wlasna są doskonałe sposoby czują relaks i trzeba tylko zapłacić za nie raz.

Dirga Pranajama

Dirga Pranajama może kęs powiedzieć, ale może to zrobić wszystko różnica w świecie. To jest ćwiczenie oddechowe trzech części, które można zrobić w każdej chwili jesteś zestresowany lub mylone. Ta technika oddychania może pomóc skoncentrować się i zrelaksować. Wykonaj następujące czynności:

 1. Połóż się na plecach i rozpocząć wdech tak, że oddech wypełnia brzuch jak balon.
 2. Wydech ten oddech przez nos i pozwól pępek naciskać kierunku kręgosłupa.
 3. Powtórz ten oddech na pięć oddechów.
 4. Na następnym wdechu wypełnić swój brzuch, a następnie wdychać trochę bardziej, że klatka piersiowa rozszerza. Podczas wydechu, pozwól wydanie żebra klatki najpierw wtedy brzuch.
 5. Powtórz ten oddech na pięć oddechów.
 6. Na następnym wdechu wypełnić swój brzuch i klatka piersiowa, a następnie wdychać trochę więcej powietrza tak, że w klatce piersiowej i obojczyka wzrasta. Podczas wydechu, wypuścić powietrze z klatki piersiowej tak, że opada z powrotem w dół, a następnie żebra i brzuch.
 7. Powtórz ten oddech na pięć oddechów ... jesteś teraz uprawiania trzyczęściowy oddychanie.

Medytacja transmisji

Znasz to uczucie, kiedy masz zrobić coś dobrego dla kogoś, jak można przeżyć to codziennie przez praktykujących medytację transmisji. Ten rodzaj medytacji jest częścią nowej duchowości wieku. Jest podobny do medytacji to zrobić na własną rękę, ale celem jest uzdrowić świat. Grupy ludzi często, żeby zaplanować medytować w tym samym czasie. Jednakże, nie zawsze musi być w tym samym pokoju lub nawet kraju. Chodzi o to, by skupić swoją energię na problemy świata, i coraz więcej ludzi to zrobić, Uzdrawiająca moc sesji medytacyjnej jest myśl, aby stać się silniejszym. Więc jeśli nie zrobi medytacji dla siebie, może zrobisz to dla dobra świata.

Ustaw Mood

Relaks w domu może być dla ciebie trudne do zrobienia, zwłaszcza jeśli masz dzieci, zwierzęta, budownictwo, hałaśliwych sąsiadów, itp Czasami nie masz wyboru, ale iść gdzie indziej, jak w parku, aby znaleźć spokój i ciszę. Jednak w dni, kiedy nie można zdjąć, można ustawić nastrój w swoim domu i rozmyślać.

Poduszki zafu (często wykorzystywane do jogi i medytacji) lub firmę poduszki już masz w domu może dać wsparcie, którego potrzebujesz, gdy siedzi na podłodze. Chcesz, aby Twoje biodra być nieco wyższa niż kolana.

Również muzyka uspokajający jest niezbędne, ponieważ może skupić swój umysł i zagłuszyć żadnych zakłóceń. Płyty CD z kolekcji buddyjskich dzwonków i bębnów może poczuć się jak nie jesteś nawet w domu.

Jest to niezbędne, aby zmierzyć czas się nawet jeśli jest to tylko przez pięć minut, dzięki czemu można zarządzać stresem.

Odzyskując równowagę

Kiedy ostatni raz szedł krawędź krawężnika lub próbował deskorolce swój podjazd? Jak się starzeć, nie mamy już czasu, aby zakwestionować nasze ciało w tych sposobów jak my, gdy byliśmy dziećmi. Jednakże, jeśli szukasz, aby odzyskać równowagę, joga może pomóc wytrenowania organizmu.

Twoje ciało i umysł są stale pamiętać i przechowywania informacji, ale kiedy przestać ćwiczyć coś takiego jak równoważenie, jesteś organizm potrzebuje trochę czasu, aby pamiętać. Robi proste pozy, takich jak drzewa i góry może dać ci wgląd w organizmie. Góra stanowić może dostać swoje ciało z powrotem do wyrównania, a może także ujawnić coś o sobie ... może masz tendencję do chudego na bok, albo nie stać prosto. Te nawyki mogą mieć wpływ na bilans.

Po uruchomieniu z drzewa, nie życie swoje ciało do pozycji. Zacznij od palców dotykając jedną nogą, aby uzyskać poczucie równowagi. Następnie umieść bezpłatne stopę na kostce. Raz lepiej na tej pozycji, a następnie spróbuj umieścić swój wolny nogę na łydki to może swoje udo, kiedy czujesz się gotowy i wystarczająco silne.

Redukcja rozstępów

Gdy próbujesz pozbyć się rozstępów, zacznij od jedzenia żywności bogatej w witaminę E i C lub przyjmować codziennie suplementy. Poszczególne witaminy pomóc w rozwoju tkanek i regeneracji komórek. Inne opcje obejmują płyny i oleje. Masło kakaowe jest wspólne rozwiązanie, ale można tworzyć w prosty domowy balsam. Wymieszać uncji oleju przewoźnika i awokado z 5 kropli olejku lawendowego i 3 krople olejku z rumianku. Mieszanina ta wspomaga gojenie tkanki. Jeśli wolisz, oleje, następujące są skuteczne: olej z kiełków pszenicy, olej z nasion dzikiej róży, olej z pestek winogron i olej Emu.

Utwardzanie podrażnień

Skóra wrażliwa może być trudne do leczenia ... może się wydawać, wszystko, co mają do skóry powoduje gorszą reakcję. Golenie może łatwo spowodować uszkodzenie skóry, zwłaszcza jeśli mają się golić codziennie. Jednak zamiast cierpienia poprzez spalanie, można zarządzać stan zapalny i podrażnienie naturalnie.

Olejek lawendowy (100 procent czystego grade terapeutyczne) jest jednym z kilku olejów, które mogą być bezpiecznie stosowane bezpośrednio na skórę, i jest skuteczne na uspokojenie zaczerwienienie i stan zapalny. Stosując olejek lawendowy na nogach i twarzy po goleniu mogą zmniejszyć guzy brzytwa i pieczenie. Używanie go na noc z witaminą E krem ​​może pomóc uzdrowić cięć i redukcji brzytwa palą bardziej efektywnie.

Wizualne Imagery

Podczas wizyty u dentysty, nie można zauważyć zdjęcia na ścianie, a może nawet skupić się na nich, podczas gdy zęby są czyszczone? Wtedy jesteś podświadomie pomocą zdjęć wizualne do czynienia z sytuacją i zrelaksować. Twój umysł jest cenne i potężne narzędzie, które może być przydatne, gdy masz do czynienia ze stresem lub próbuje rozwiązać problem.

Jeśli masz trudności z ustawieniem ostrości lub coś obrazowania, aby skupić się na, mandale mogą wyobrażenia wizualne łatwiejsze. Mandale są skomplikowane tkaniny pełne obrazów, a pochodzą one z religii buddyjskiej. Umieszczenie jednego z nich na ścianie w salonie może zapewnić miejsce do łagodzenia stresu i zrelaksować umysł.

Ręka masaż

Twoje ręce są wprowadzone do pracy codziennie. Pomagają one jeść, pić, typ, organizowanie krotnie, pick up, itp, ale jak często można poczuć, co robią twoje ręce? Większość czasu twoje ręce są po prostu dotykając rzeczy, ale jeśli dać lub otrzymać masaż dłoni, szybko sobie sprawę, jak obolały i zmęczony twoje ręce są naprawdę. Masaże ręczne może czujesz się natychmiast zrelaksowany, i przy użyciu jakiegoś kremu nawilżającego rąk przed snem może zmiękczyć popękaną skórę i zrogowacenia. Ponadto, jeśli masz słabe krążenie, można rozpocząć masowanie środek ramienia i pracować krew w dół palcami.

Nie Pobierz SAD

Ćwiczenia w godzinach porannych jest dobre motywacyjny technika przygotowania wyruszą na zewnątrz w zimny porywisty wiatr, deszcz lub cokolwiek innego może wykorzystać Matka Natura, aby zniechęcić nas. Tylko część trudne przebywa z łóżka. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób na rozpoczęcie dnia:

1. Miłośnicy kawy - zaprogramowanych kawę noc przed więc aromat tego namawia cię do wstać z łóżka;

2. Bądź odważna - po usłyszeniu alarmu, zgrać pokryw się jak bandaż i udać się do kuchni na śniadanie zasilania;

3. Pobierz czyste - przemyć twarz zimną wodą i myć zęby, więc czujesz się bardziej rozbudzony.

Gdy procedura jest ustalone, budząc się nie wydawać się tak chore. Zawierające ćwiczenia do swojej porannej rutyny opuszczę cię odświeżony i odmłodzony, zwłaszcza jeśli dotyczy SAD (Choroba afektywna sezonowa). Sezonowe zaburzenie afektywne Stowarzyszenie szacuje, że pół miliona osób co zima wpływa SAD, co jest związane z depresją, letarg, nad jedzeniem, osłabiony układ odpornościowy i nad snem. Przyczyny SAD są uważane za brak ekspozycji na naturalne światło podczas zimowych miesięcy; Mayo Clinic zauważył SAD jest bardziej powszechne u osób żyjących w północnych stanach, które są miejsca, że ​​doświadczenie zmniejszył światło dzienne za kilka miesięcy w czasie. Ale wykonywania może pomóc w radzeniu sobie.

Wykonując regularnie może pomóc w zmniejszeniu stresu i niepokoju, które mogą akcentowania SAD. Również będąc w kształcie, pomaga poczuć się lepiej o siebie i rozjaśnia nastrój. Więc wyznaczyć pokój, inne niż sypialni, do pracy w. Skorzystaj z słoneczne dni poprzez łączenie się i jogging lub spaceru wokół bloku. Skocz rozpoczęciem adrenaliny rano, nie tylko pomoże zwalczać szok zimno, ale również pomoże utrzymać motywację przez cały dzień.

Przyczyny Sinus Zakażenia

1999 badania wykazały, że organizmy grzybów stwierdzono w śluzie 96 procent pacjentów z przewlekłym zapaleniem zatok. Więc co spowodowało te organizmy grzybów, aby dostać się do swoich nosa? Twardym faktem jest to, że możemy oddychać zarodników pleśni i grzybów, cały czas. Można jednak dokonać nos mniej podatne na tych organizmów.

Na przykład, należy przestać jeść żywności z cukru i ziaren, ponieważ grzyb żywi się nimi. Ponadto, istnieje mycotoxic żywności należy unikać zbyt. Są to napoje alkoholowe, kukurydza, pszenica, jęczmień, cukier, sorgo, orzeszki ziemne, żyto, bawełny i twardych serów. Nawet jeśli ograniczyć spożycie tych produktów, można zauważyć różnicę.

Zasilanie z Netti Pot: Zapobieganie infekcji zatok

Netti garnki może być skutecznym narzędziem do wykorzystania, gdy starasz się uniknąć zakażenia zatok. Wyglądają jak miniaturowe konewki do podlewania, i są proste w użyciu. Niektórzy ludzie wydają się obawiać wprowadzenia wody w górę nosa, ale to pomaga oczyścić nozdrza. Przez zmieszanie soli w wodzie, może również pomóc w zabijaniu infekcji. Wszystko co musisz zrobić, to pamiętać, aby przechylić głowę w przeciwnym kierunku (jeśli umieszczenia doniczki Netti do lewego nozdrza, utrzymać głowę przechyloną w prawo). Woda wyleje swojego prawego nozdrza. Po obu stronach dokładnie oczyszczone, wydmuchać nos kilka razy, aby upewnić się wszystkie wody jest na zewnątrz. Uważam, że za pomocą Netti pulę gdy pod prysznicem jest wygodniejsze i mniej brudny.

Po zabiegu akupunktury

Po każdym zabiegu akupunktury, będziesz czuć się inaczej. W zależności od tego, co akupunktury pracował, może być zmęczony lub energiczny. Ważne jest, aby słuchać poziom energii organizmu, dlatego należy zaplanować wizytę, więc masz czas na relaks, jeśli uważasz, że jest to konieczne.

Ponieważ cyrkulacja będzie płynie, może stać się głodny, więc jeść dobrze zrównoważona posiłek. Wreszcie, zachować swoje ciało ciepłe, szczególnie w okresie jesieni i zimy.

Słuchanie swojego ciała po zabiegu pozwala na przepływ swoją energię i swoje akupunktury prawdopodobnie stworzył sesję z pożądanego efektu końcowego w umyśle.

Zmierz swoje myśli

Jeśli myślisz myśl, że cię denerwuje, zadaj sobie pytanie, "czy to rzeczywiście prawda?" Następnie zadać sobie pytanie, jak byś się czuł, gdyby nie było prawdziwe. Czasem trzeba określić swoje myśli, inaczej, można dać się ponieść jednej idei i niech się obsesyjne myśli. Twój umysł jest potężny, a jeśli pozwoli pewne myśli kontrolować proces podejmowania decyzji, można zacząć mieć wpływ na ocenę sytuacji. Kiedy jesteś zdenerwowana lub zdenerwowany o coś słyszeliście, weryfikacji informacji przed pochopnych wniosków. Jeśli to prawda, zdecydować, jak masz zamiar poradzić sobie z sytuacją i myśleć o obu stronach.

Oddychanie: Weź w tym wszystkim, życie ma do zaoferowania

Czy oddychając pełni, biorąc w całym tym życiu ma do zaoferowania? Usiądź spokojnie i obserwować swój oddech. Zauważ, jeśli oddychać brzuchem. Jeśli nie, dowiedz się brzucha oddech. Głębokie oddychanie brzuszne jest nasze naturalne prawo. Każdy może zrobić głęboki brzucha oddychaniem z kilku prostych wskazówek. Jednak zawsze nową działalność powoli, a jeśli czujesz się nieswojo, po prostu przestać.

1. Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami, stopy na podłodze i ręce na brzuchu.

2. Oddychaj głęboko dopuszczając do wzrostu brzucha jak powietrze wypełnia je.

3. Jak wydech, niech twój brzuch powoli opadają.

Kiedy po raz pierwszy rozpocząć, oddychać z policzę do trzech i wydech do trzy. Jak można dostać się bardziej komfortowo, wydłużyć czas wdechu i na zewnątrz. Istnieją różnice w tym oddychanie zwane Pranajama w jodze. Jeśli jesteś zainteresowany, istnieje wiele książek na temat jogi ćwiczenia oddechowe. To proste ćwiczenie zwiększy reakcję relaksu.

Przed akupunktury

Przed udaniem się do pierwszego zabiegu akupunktury, ważne jest, aby przygotować się psychicznie. Uznać fakt, że igły będzie zaangażowany, ale nie pozwól, by przejąć umysł i doprowadzić do strachu doświadczenie. Tak, będziesz nerwowy, ale wkrótce okazuje się, że to jest bardziej relaksujące niż bolesne. Naprawdę tylko ból pojawia się, gdy akupunktury manipuluje igłę. Następuje to po igły została włożona. Czasami czujesz mrowienie lub szczypanie sensację, bo zachęciło do nerwów.

Po jesteś psychicznie przygotowany, upewnij się, że fizycznie przygotować się zbyt. Noś wygodne, luźne ubranie. Spodnie jogi i koszulka są idealne. Ponadto, upewnij się, wypić szklankę wody, a przynajmniej coś lekkiego do jedzenia przed wyjazdem na wizytę.

Smile When You Do not Feel Like It

Otrzymał bardzo dobrą okazję i uśmiech. To może podnieść ducha i zmniejszyć niektóre stresu, zwłaszcza gdy prowadzi to do śmiechu. Podwyżki Śmiech czują się dobrze endorfin w mózgu, a także czyści stare powietrze z płuc, co pomaga poprawić krążenie i zmniejsza produkcję kortyzolu.

Czasami biorąc przerwie od napięty harmonogram na obiad z przyjacielem może twój dzień, a nawet tydzień trochę jaśniejsze. Więc jeśli masz znajomego, który sprawia, że ​​można śmiać się, spotkać się z nimi często więc można puścić trochę.

Tańczyć, kiedy można

Taniec może być zabawny sposób na ćwiczenie, a także otwiera część ciebie, że nie może zazwyczaj być w stanie wyrazić. Więc kiedy jesteś sam, włącz muzykę i taniec. Tańcz, gdy jesteś sprzątanie domu lub dokonania kolację. Tylko pamiętaj, aby rozluźnić się i zrobić wszystko porusza się normalnie nie robić publicznie. Celem jest, aby bawić się z nim i całą swoją kreatywność płynąć. Jeśli siedzisz przy biurku przez większą część dnia, wstając i ruchu może poprawić krążenie i urozmaicić życie. Ponadto, różne formy tańca otworzyć różne ośrodki energii lub czakry w organizmie. Na przykład, taniec brzucha ma zachęcić i uziemić żeńskiej energii.

Uwierz w coś większego niż ty sam

Nawet jeśli nie wierzysz w Boga, można wybrać do uznania większej siły, takie jak wszechświata. Może nie być człowiekiem religijnym, ale jest to korzystne dla dobrego samopoczucia na co najmniej za duchowe. Jeśli uznać i szanować złożoność zwierząt i środowiska wokół ciebie, masz poczucie przynależności i odpowiedzialności. Czasami po prostu wiedząc, że jesteś potrzebny w jakiś sposób może dać Ci motywację, aby zachować zdrowie i żyć z celem. Depresja z uczuciem bez znaczenia może mieć wpływ na ciało i spowodować, że będzie mniej aktywne i mniej świadomi tego, co jesz. Twój umysł jest silniejsza niż myślisz.

Gminy z naturą

Czy masz specjalne miejsce w swoim ogrodzie lub lokalnym parku gdzie jesteś, aby uciec od świata? Jeśli nie, to z pewnością powinien znaleźć. Kiedy życie jest zbyt pospiesznie, że to korzystne, aby zatrzymać i wpatrywać się w niebo. Skupiając się na niebo i chmury, biorąc głębokie oddycha może być podobny do medytacji. W ten sposób przez pięć lub dziesięć minut dziennie, możesz czuć się odmładza. Światło słoneczne może również pomóc produkować skórę witaminy D, a twoje oczy będą odpocząć, które mogą bardzo potrzebne, jeśli Twoja praca wymaga do pracy komputera.

Krzyż Crawl

Zwiedzanie jest świetny sposób, aby uspokoić układ nerwowy. W okresie wiosny, lata i jesieni, może być doskonałym sposobem, aby cieszyć się świeżym powietrzu, zwłaszcza jeśli nie jesteś typem spędzić wakacje. Zawsze należy pamiętać, aby przynieść wodę i chodzić oddech. Posiadanie krokomierz może pomóc śledzić kilometrów.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz iść na spacer, spróbuj poprzeczny indeksowania. Krzyż indeksowania oznacza stoisz w jednym miejscu i podnieś prawą rękę i lewą nogę w tym samym czasie, a następnie lewą rękę i prawą nogę w tym samym czasie. To daje podobny efekt chodzenia.

Zdecydować Naturalnych Dezodoranty

Czy wiesz, że tradycyjne dezodoranty zawierają chlorohydrat glinu lub cyrkonu? Aluminium jest skuteczna antyperspiracyjną i często stanowi 25 procent niektórych dezodorantach. Jednak, aluminium może mieć pewne ryzyko zdrowotne związane. Chociaż nie udowodniono, aluminium może być winę za wzrost poziomu estrogenów u kobiet i powoduje raka piersi. Jeśli chcesz być całkowicie pewien, że dezodorant starasz jest bezpieczny, naturalny jeden wybrać, który zawiera składniki organiczne i zapachy. Niektóre marki należą Trader Joe, Tom of Maine, Burta Bess i Dr. Hauschka, a czasami można je znaleźć w lokalnym sklepie spożywczym.

Własna masaż stóp

Nauka podstaw refleksologii może dostać kopię zapasową na nogach, nie czas. Plus, to pozytywnie wpływa na inne narządy w organizmie. Po pierwsze, kupić pachnący olejek do masażu, który zawiera migdałów lub jojoba. Pozwoli to zachować gładkie pociągnięcia podczas otarcia nogi, a także zmiękczają skórę. Zacznij od masowania środku stopy i pracy w kręgach do zewnętrznej krawędzi. Nie zaniedbuj w górnej części stopy, pięty lub palców. To może być relaksujący rytuał zrobić przed snem. Aby dowiedzieć się więcej o masażu stóp refleksologii stóp sprawdzić czy szwedzkich książek masażu lub witryn w Internecie.

Wybierz Cream podstawie krwi

Dziś nikt nie może być zaskoczony z diety przez grupę krwi. Metoda ta jest całkowicie zależy od indywidualnych cech, a mianowicie, persona € ™ s grupy krwi. Podobne rozwiązanie zostało ostatnio stosowane na skórę.

Wybierz Cream podstawie krwi

Dr James da € ™ Adamo, autor metody, uruchomił system obiecując dać blask i zdrowie skóry. System jest obecnie dostępna tylko dla klientów swoich klinikach w Portsmouth, gdzie krem do twarzy i do mycia na bazie różnych grup krwi są sprzedawane. Skład produktów obejmuje szeroki zakres naturalnych składników, które pozwalają zachować naturalną barierę dla wilgoci skóry.

Krem do twarzy wzbogacona jest ozon, który transportuje do skóry tlen. Zawiera także olej emu, witaminę E, i rozmarynu. Ale mycia jest mieszanką olejku z drzewa herbacianego, olej neem i imbiru. Mieszanina ta pomaga pozbyć się wysypki i pobudza krążenie krwi.

Jak widać na TV: Porady Zdrowie produktu

Walka stawów ... Z Emu Oil

Złącza sztywne? Czy jesteś poszkodowany zapalenie stawów? Istnieją dziesiątki produktów do zwalczania i łagodzenia bólu w palcach rąk i ramion. Niektóre, jak widać w pozycji TV oferują rozwiązania. Jednym z najczęściej reklamowany produktów jest jednak olej emu.

Nie As Seen On przeglądu TV z Blur Pain Relief lub Ultra Niebieski emu produktu naftowego może uniknąć inne sposoby zwalczania zapalenia stawów:

• dietą
• Aktywność fizyczna
• Terapia magnetyczna
• porady lekarza

Jednak, olej emu od dawna znany jako naturalny sposób, aby zmniejszyć ból stawów poprzez wyzwalanie organizmu leczą i naprawy tkanki łącznej. As Seen On TV zawiera MSM pozycji (wspólny składnik produktów zapalenie stawów), witaminę C i kojące Aloe Vera.

* Wskazówka: Olej Emu może brzmieć jak fanaberia, ale według badań doświadczalnych na szczurach z zaawansowanym zapaleniem stawów, emu olej okazał się złagodzić zapalenie cierpienia.

Zatrzymanie przeciwbólowe z ortezy: Wskazówki od biegaczy

Ścięgna ból? To może być zapalenie ścięgna związane z odległości pięciu bloku zrobiono w źle dopasowany Jimmy Choos lub zużyte trampki. Dodać gumy ruszaj w drogę i sprawdzić swoje nogi.

Nie chcę, aby pozbyć się swoich butów? Spróbuj produktu zdrowia ORTHOTICS pierwszy. Walkfit posiada niestandardowe wkładki, które można dostosować do kształtu ortezy wkładek i poduszka stopy prawidłowo mogą złagodzić zapalenie ścięgien, czy to twój problem. Ale, czy ortezy zatrzymać ból?

Biegacze powszechnie używać ortezy, choć nie są lekarstwem na wszystko. Bieganie zwolenników Times coraz profesjonalnie wyposażony produkt opieki zdrowotnej lub dokładnie sprawdzić wszelkie odmiany przechowywania zakupionych.

Ortezy zoptymalizować swoje mięśnie i można nosić je na zawsze, jednak trzeba zastąpić je co 12-18 miesięcy.

Jeśli ortezy nie zatrzymują swój ból, może to być dowodem większego problemu.

Wyrzucanie lub rozdaje te buty będzie bolało mniej w długim okresie gra słów. Jednak Running Times nie radzi wyrzucać, że parę starych butów sportowych, ponieważ potrzebuje ich profesjonalne ortezy, by sprawdzić buta i stopy wzory i dopasowanie.

Weź ciśnienie krwi Yourself-Przed Jest problem

Jak widać w telewizji, można powiedzieć, kiedy czyjaś ciśnienia tętniczego hit wszech czasów. Postaci z kreskówek mają czerwone twarze i dym z uszu. Gdy Tony Soprano sięga po broń, wiesz, on powinien mieć używane WrisTech sprawdzić jego nadciśnienie. Prawda jest jednak taka, że ​​wysokie ciśnienie krwi jest śmiertelna, ukradkowy zabójcą niż Tony nigdy nie będzie.

Do czasu, kiedy czują skutki wysokiego ciśnienia krwi (takich jak odwodnienie) jesteś zbyt późno, aby ominąć strefę zagrożenia. Co można zrobić? Możesz oglądać nadgarstka Jak widać na TV. Podobno z FDA WrisTech, nie trzeba nawet masywnych mankiet lub stetoskop. Jak monitora cukrzycy, można przymocować urządzenie i monitorować wskaźnik LED, zanim problem. Cena hurtowa nie będzie nawet podnieść ciśnienie krwi!

• Wysokie ciśnienie krwi nie zawsze może być miernikiem stresu-monitorowanie diety
• Niskie ciśnienie tętnicze, niedociśnienie (wynikiem nerwowego warunków systemu), to zbyt niebezpieczne
• Normalne ciśnienie krwi waha się od osoby do osoby, więc skonsultować się z lekarzem przed paniki
• Leki mogą wpływać na ciśnienie krwi

WrisTech może być cennym narzędziem do samodiagnozy, jeśli regularnie sprawdzać go (nawet gdy siedzi jeszcze), a jeśli jesteś uzbrojony w odpowiednie informacje.

Monitorowanie ciśnienia krwi - to działa

Każdy dom powinien ciśnieniomierz (zwłaszcza jeśli ktoś w domu cierpi na choroby serca, stres lub otyłość z jednej strony do leczenia nadciśnienia i choroby Parkinsona, efektów ubocznych stosowania leków, zaburzenia układu nerwowego niedociśnienia na drugim końcu skurczowego / Skala rozkurczowe). Zanim kupisz CortiSlim, Enzyte lub jakiekolwiek inne Jak widać na TV opieki zdrowotnej produktu, kupić taki, który rzeczywiście może uratować życie.

* Ciśnieniomierze faktycznie pracują, zwłaszcza jeśli wiesz idealnego pomiaru ciśnienia krwi (która zmienia się z osoby na osobę). Wszystko powyżej lub poniżej tego poziomu jest powodem do niepokoju. Oczywiście, jak kuchenki jazdą detektor dymu przypadkowo, możesz mieć fałszywy alarm lub dwie ... ale lepiej być przygotowanym.

Instrukcja vs Automatic - Mówiąc spontanicznie

Może rzeczywiście być wygodne z staromodny sposób, biorąc ciśnienia krwi, zwłaszcza jeśli jesteś bombardowany koncepcji produktów elektronicznych i automatycznych zdrowia. Jednak nie infomercials nawet sprzedać ręcznych ciśnieniomierze? Tak, rzeczywiście. , Również AC-elektr, ręczne pomiaru ciśnienia krwi mankiet na baterie dostępne za pośrednictwem służby zdrowia infomercials produktów są na równi z urządzeń w gabinecie lekarskim.

Alternatywnie, jeśli jesteś jak wielu ludzi i chcesz kompaktowe rozwiązanie, automatyczne ciśnieniomierze są prawdopodobnie Twój styl. Jeśli masz cienkie lub zbyt Bulked-za broń, może być niewygodne z mankietu. WrisTech prostu mocuje się do nadgarstka, ale nie jest to rozwiązanie off-the-mankiet!

Stres jest Making Me Fat - To nie McDonalda

To nie jest wymówka, stres może powodować tłuszczu, jednak to, co dzieje się w trakcie, a nawet po to do ciebie. Lęk i stres może zrzucić poziom kortyzolu, ale trzeba uzyskać swój metabolizm w równowadze dzięki odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych.

CortiSlim może być dla Ciebie, ale FDA potępił swoich roszczeń, że zmniejsza apetyt i pomaga w utracie wagi. Możesz być lepiej z opcji produktu naturalnego zdrowia. Dr Diana Schwarzbein mówi, że mamy serotoniny, inny naturalny hormon, który utrzymuje ciężar ciała w równowadze. Gdy poziom serotoniny w dół z powodu stresu, możemy przejeść, zwłaszcza żywność bogatą w cukier. Więc może warto zwrócić większą uwagę na serotoniny niż kortyzolu.

Gdy On jest gotowy teraz ... Czy Enzyte Pomoc?

Sukcesy 1990 komik zażartował kiedyś w obwodzie komedii "Kobiety że seks to piękna rzecz, jeśli jest to zrobione dobrze. Mężczyźni myślą seks jest piękna rzecz, jeśli to się robi, kropka." To oczywiście był wstępnie "Seks w wielkim mieście", a wszystkie te male enhancement, które pokazują reklamy kobiety często może być tak przygotowany, jak mężczyźni, w każdej chwili. Na ogół jednak, kobiety są bardziej związane z romansu i relacji. Chłopaki, z drugiej strony, niecierpliwi: o konieczności zaplanować zdarzenie-wadę Viagry. Jednakże, Cialis, jak Enzyte, działa natychmiast.

Cialis wymaga recepty natomiast Enzyte podobno nie. Jednak zakup naturalny męski produkt poprawy zdrowia, bez zbadania go nie jest spontaniczna ... to głupie. Komicy może żartować, ale wielu ludzi wie, że satysfakcjonujące spotkanie wymaga czasu. Tak więc, podczas gdy robisz rezerwacje w Diaghliev lub L'Orangerie, sprawdź witrynę sieci Web Enzyte, www.enzyte.com.

Co to jest rozkurczowe za $ 2000 Alex i jest skurczowe Twój ostateczna odpowiedź?

Skurczowego i rozkurczowego brzmi jak dwóch starożytnych filozofów greckich, ale w rzeczywistości są dwa pojęcia istotne dla zrozumienia odczyty można uzyskać z tych monitorów ciśnienia krwi zakupionych z telewizji.

• rozkurczowe jest ilość presji, która jest wywierana między uderzeniami serca. Jest to najniższy punkt presji, która jest wywierana na tętnicach, to twoje "w spoczynku" czytanie.

• Ciśnienie skurczowe jest aktywne czytanie. To maksymalna pressue wywierane na tętnicach i, jeśli jest zbyt wysoka, może to sygnalizować prehypertension.

American Heart Association uważa skurczowe czytanie 120 lub niższa jest najzdrowsze i numer rozkurczowe powinno być 80 lub niższy. Kiedy te liczby się pomiędzy 120 a 139 w ciągu 80 poprzez 89, uważa się, prehypertension. Należy również obserwować, czy numery pisowni prehypotension.

Użyj jednego z monitorów Produkt zdrowia ciśnienia krwi, aby śledzić skurczowego i rozkurczowego numerów. Możesz użyć modelu mankietu lub model nadgarstek z równą zaufania.

Kortyzolu w Legit, ale CortiSlim?

Nie pozwól, Bill O'Reilly Buldog dostawy jest nakłonić cię do myślenia kortyzolu, hormonu stresu, jest mistyfikacją. Bill jest w Strefie Nie Podziału, prawda? Niezależnie od polityka, hormony są hormony. A, kortyzolu nie jest zły, nawet Bill przyznaje, że jest to niezbędne składniki (jak tłuszczów lub niektórych cukrów). Jednak, podobnie jak niektórych tłuszczów i cukrów, kortyzol może zwiększyć, gdy jesteś pod wpływem stresu.

Jak cholesterolu, ciśnienia krwi i masy ciała, kortyzol musi być monitorowany i regulowany. CortiSlim (które nie zawiera efedryny) jest produktem opieki zdrowotnej podobno zaprojektowane, aby utrzymać poziom kortyzolu w równowadze .... czy mówimy sprawiedliwe i zrównoważone?

• Biuletyn produktu zdrowia: FDA wysłał wstrzymanie i zaprzestanie ostrzegawczy list do CortiSlim dotyczące jego fałszywe roszczenia i 29 klientów złożyło pozew zbiorowy.

Ortezy i Kopciuszek

Historia Kopciuszka może mieć inne zakończenie, jeśli jej stopy były zmęczone i obolałe od tańca z jej księciem. W tym przypadku, wróżka mogła wyciągnął parę wkładek bez recepty ortezy. Presto szkła kapcie poślizgnąć się z łatwością!

Jeśli Kopciuszek miał podeszwowego facitis lub upadłe łuki (może z noszenia szkła kapcie), ortezy będzie działać lepiej niż trener dyni. Oczywiście, jeśli otyłość przyrodnia siostra Cindy próbowała ortezy, ona mogła skończyło się z księciem.

Wkładki ortopedyczne wykonane są z materiału, który dopasowuje się do stopy i eliminuje bóle stóp. Czy kupić ORTHOTICS Phase 4 lub Walkfit, nie trzeba recepty, chyba że masz problemy ze stopami, które wymagają opieki medycznej. Jeśli jesteś biegaczem, jednak trzeba się profesjonalnie wyposażone Twoich ortezy tylko ze względu na wymagania na nogach.

* Zawsze należy skonsultować się z lekarzem i zwracać uwagę na objawy, aby upewnić się, bóle stóp, nie jest oznaką większego problemu z nogami lub kości. Być może trzeba profesjonalną ortezy lub othopedic leczenia. Ortezy nie pomoże, a nawet pasuje, jeśli twoje stopy są spuchnięte, co może wskazywać, obrzęk i należy niezwłocznie.

Jak Kopciuszek odkrył, na szczęście dla niej, pielęgnacja stóp nie jest jeden rozmiar dla wszystkich rozwiązanie.

Enzyte ... lub ostrygi?

Widziałeś niekończące receptę leki mężczyzn enhancement, a teraz nie ma "niebieską pigułkę" Enzyte. Czy można coś z reklamą featuring uśmiechnięte '50s domową (tak stereotypowe) rzeczywiście działa? Zwłaszcza, że ​​jest to naturalny anon recepty poprawy zdrowia męski produkt?

Podczas gdy przepływ krwi jest problem, jak z wiekiem mężczyzn, magiczne pigułki, nie może być odpowiedź. Własne reklamy Enzyte za stwierdzenie, że nie jest to lek lub powiększenie penisa produkt zaburzenia erekcji opieki zdrowotnej (można powiedzieć, że ponieważ nie ma dwóch minut lista działań niepożądanych na koniec handlowa).

* Pobierz i przemieszczania, rzucić palenie, i jeść lepiej czują się w nastroju do miłości ponownie. Suplementy cynku i jedzenia wysokiej żywności w cynk (nie tylko ostrygi) może pomóc.

Suplementy Zdrowia Lifetime

Suplementy Zdrowia Lifetime


Przez ponad dekadę, Lifetime Zdrowie Suplementy jest liderem w australijskim rynku witaminy, ale teraz firma poszukuje do swojego znaku w skali globalnej.

Historia firmy

Dożywotnia Zdrowie szczyci się australijski operator premiera suplementów żywieniowych. Poza wielokrotnie nagradzanym wszystkich naturalnych produktów, firma jest wysoko ceniony za zapewnienie wysokiej jakości usługi i konkurencyjne ceny.

Od momentu powstania w połowie lat 1990, firma wzrosła do sklepu internetowego, który statki swoje produkty do klientów na całym świecie. Jednak pomimo jego celem jest dalszy rozwój na całym świecie, Lifetime Zdrowie kierownictwo powiedzieć firma nie planuje zagrażać proces produkcyjny. Produkcja wszystkich Lifetime Zdrowia Suplementy odbywa się w siedzibie firmy w Australii Zachodniej i przestrzega najwyższych standardów produkcyjnych na świecie.

Produkty

Dożywotnia Health oferuje szeroką gamę produktów naturalnych przeznaczonych do pomocy i zapobiec wspólne choroby. Niektóre z najbardziej popularnych produktów firmy należą:

 • Mleczko pszczele
 • Zasklep
 • Omega-3 kwasy tłuszczowe
 • Skwalen
 • Pyłek pszczeli
 • Glukozamina
 • Lanolina
 • Olej z wiesiołka dwuletniego
 • Tabletki mleka koziego
 • Olej jojoba
 • Przeciwutleniacze
 • Kapsułki Lecytyna
 • Olej Emu

Produkty specjalne

Co wyróżnia Lifetime Zdrowie Suplementy od innych firm, które oferują wszystkie naturalne produkty odżywcze jest to, że specjalizuje się w australijskich towarów wykonane. Firma jest wysoko ceniony za wprowadzenie unikalnych produktów regionalnych w swojej linii.

Chrząstka rekina

Australia jest domem dla jednej z największych populacji rekinów na świecie. Miliony mieszkańcami ostrych zębów głęboko żyć i rozmnażać się wybrzeże kraju. Bliskość wieczystą Zdrowia tych masywnych stworzeń daje im możliwość zaoferowania jedne z najwyższej jakości chrząstki rekina w świecie.

Firma sprzedaje chrząstki rekina w drobny proszek, aby zapewnić jego klienci będą mogli łatwo wchłonąć unikalny produkt. Co więcej, ponieważ rekiny używane przez Lifetime Zdrowia są lokalnie wypukłe, firma twierdzi, że posiada zdolność do zapewnienia najczystszych i najświeższych chrząstki rekina w świecie.

Chrząstka rekina jest bardzo popularny dodatek dla ludzi, którzy cierpią z powodu:

 • Ból stawów i sztywność
 • Zapalenie stawów związane z zapaleniem stawów
 • Chorób skóry, takich jak łuszczyca i egzemy
 • Ból stawów
 • Zhakowane naczynia krwionośne

Małż zielony

Dożywotnia Zdrowie małża zielonego jest jeszcze jeden z najlepiej sprzedających się produktów specjalistycznych firmy. Firma gromadzi swoje zielone wargach małże z czystych wód przybrzeżnych Nowej Zelandii, dlatego, jak twierdzi jej produkty małży są jednymi z najlepszych na świecie. Zielone wargi małże zawierają korzystne Omega-3 kwasy tłuszczowe, które są znane w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Zielono-lipped małże suplementy wieczystą Zdrowie wyposażone także glukozaminy i chondroityny, które są ważnymi elementami składowymi chrząstki stawowej i może pomóc w naprawie struktur stawowych. Produkt jest szczególnie popularne wśród tych, którzy cierpią z bólu stawów.

Skwalen

Dożywotnia zdrowie także dostaje swoją skwalen z czystych i czystych wodach u wybrzeży australijskiej. Skwalen pochodzi z ropy głębinowe z wątroby rekina. Jest to naturalny związek organiczny, który jest sprzedawany w formie kapsułek do osób pragnących poprawić swoje włosy, skórę i paznokcie. Skwalen jest również stosowany w kosmetyce jako naturalny balsam i jest idealny dla tych, którzy mają wrażliwą skórę.

Gdzie Zakup Lifetime Zdrowie Suplementy

Lifetime produkty zdrowotne można kupić w wybranych sklepach ze zdrową żywnością, choć większość produktów spółki są dostępne wyłącznie w Internecie. Jeśli szukasz, aby zaoszczędzić pieniądze na odżywki, zachęcamy do zakupów online, jak firma oferuje wiele zniżek na swojej stronie internetowej. Ponadto Lifetime Health oferuje prezenty z zakupu i innych możliwości zakupu luzem, jeśli zamówienie online.

Strona wieczystą Zdrowia oferuje również biuletyny, które wyposażone są informacje o produktach takich jak olej emu i tabletek mleka koziego. Jeśli zrobisz zamówienie online, należy pamiętać, że firma z siedzibą w Australii. Dlatego też, jeśli złożeniem zamówienia w Stanach Zjednoczonych należy zezwolić na dodatkowe czas wysyłki.

Najlepsze Beauty Secrets

Niektóre z najlepszych sekrety urody w rzeczywistości produkty. Niektóre z nich są produkty gospodarstwa domowego masz leżące wokół, że nigdy nawet spodziewać się "najlepsze" cokolwiek. I wreszcie, możesz być zaskoczony tym, co zdroworozsądkowe rozwiązania może zrobić dla ciebie.

1. Woda

Zdrowy sposób na zwiększenie naturalnego piękna.

Woda nie tylko trzyma zdrowe i pozwala pozbyć ciała zanieczyszczeń, ale to sprawia, że ​​najlepszą listę sekrety urody, ponieważ utrzymuje zdrowy wygląd skóry i świecące. Możesz myśleć, że to jest bardziej przydatne w lecie, ale te zimowe miesiące może się odwodnić, jeśli nie trzymać chugging. Picie wody prowadzi również usta nawilżona; suchość w jamie ustnej może prowadzić do ubytków i zapachu.

Cena: Darmowy, w przeważającej części

2. Biały lub kremowy eyeliner

Użyj go na dolnej linii rzęs, aby Twoje oczy szeroko i czujny.

Nawet jeśli jesteś cierpiących na alergie lub wyciągnąłeś all-nighter studiuje na egzamin, można użyć dowolnego biały lub kremowy eyeliner dać sobie obudzić wygląd. Wystarczy wyciągnąć dolną pokrywę w dół i narysować linię, gdzie rozpocznie prawo Twoje rzęsy. Linia na drodze przez góry mecz i tusz do rzęs.

Cena: $ 1- 30 dolarów

3. Ocet jabłkowy

Tak, rzeczy od sklepu spożywczego trafił na listę najlepszych produktów kosmetycznych.

Spłukać włosy z octu jabłkowego po tym, jak myte włosy, aby pozbyć się produktu narastania i tworzenia błyszczące, sprężyste włosy. Cięcie wodą - dwie części wody na jedną część octu - i dokładnie spłukać wodą, kiedy skończysz.

Cena: 5 dolarów

4. Olej dla dzieci

Innym cheapie produkt, ten jest świetny dla więcej niż dzieci!

To sprawia, że ​​wielkie, lekko pachnące balsam dla skóry suchej. Nie należy jednak używać oleju dziecka jeśli sportowych samoopalacze tan lub będzie to zrobić to puścić w plastry. Możesz również skorzystać z tej podkreślić swoje obojczyki w sexy sukience bez ramiączek góry lub. To znacznie mniej kosztowne niż dom towarowy kremów migotać.

Cena: około 5 dolarów na duży butelki

5. Sunless Tanner

Pogłębienie odcienia skóry i dojść do siebie pasty blady wygląd zima przynosi on.

Użyj pełnej sile Sunless garbarza lub balsam do opalania stopniowo do perk cerę i wydostać się z zastoju zimowym. Używać ich w lecie jako alternatywa dla opalania UV uniknięcia tworzenia się fałd i zmniejszają ryzyko raka skóry. Można to zrobić samodzielnie lub odwiedzić sprayu opalania budki. Samoopalacz jest jednym z najlepszych produktów kosmetycznych tam, na pewno!

Cena: $ 5, a nawet

6. Podstawa cienie do powiek

Użyj korektora, Urban Decay Primer Potion, MAC Shadesticks i Fluidlines, lub fundacji.

Umieścić coś w tym cień do oczu, jeśli chcesz, aby trzymać się. Możesz użyć własnego korektor apteka lub fundacji, lub można zdecydować się na specjalnych produktów przeznaczonych specjalnie, aby pomóc twój cień zostać. Nałożyć cienką warstwę produktu z wyboru, a następnie wybierz swój cień na górze z pędzlem cieni do powiek. Możesz wybrać neutralny kolor bazowy na warstwę całym pierwszym, a następnie zastosować różne kolory. W innym przypadku może okazać się trudny do mieszania.

Cena: $ 5- 20 dolarów

Najlepsze Beauty Secrets

Eye Liner 7.

Choć biały eyeliner może pomóc spojrzeć na jawie, inne odcienie mogą poprawić kolor oczu.

Każdy lubi, aby wydobyć ich oczy, gdy wprowadzenie na makijaż. Jeden z najlepszych porad kosmetycznych dla wydobywając plamki w twoich oczach jest do linii dolnej lashline w odpowiednim kolorze. Jeśli masz niebieskie oczy ze złotymi drobinkami, wybrać miękką wkładkę złota lub cień i uruchomić go tuż pod dolnymi rzęsami dla waszych oczu sexy bez tony makijażu. Sparować wkładkę ze uzupełniających odcieniach cień na najlepszych powiekami, jak również.

Cena: $ 1- 20 dolarów

Najlepsze Beauty Secrets

8. Berry usta

Szminka tonem malinowym - połączenie czerwieni, różu i fioletu

Ten kolor będzie pasować do każdego i nigdy nie wygląda przesadzone. Dodaj trochę tuszu do zrównoważenia go, a ty od razu wygląda dziesięć razy bardziej czujny i wspaniały. To jest sekret piękna, które jest często pomijane w miejsce bardziej neutralnych kolorach i czerwone lipcolors.

Cena: $ 1- 20 dolarów

9. Emu olej

100% olej emu

Ten sekret piękna może wydawać brutto w pierwszym, ale będziesz gotów slather go całego raz zobaczyć korzyści. Służy do suchej, łuszczącej się skóry w świecie piękna. Umieścić go w nocy, albo niech się zatopić w przed wprowadzenie na makijaż. Ślizga się dalej w głąb skóry niż większość nawilżające, i nie ma żadnych nieprzyjemnych składników chemicznych, które rzeczywiście może zrobić więcej szkody niż pożytku.

Cena: 18 dolarów

10. Suchy szczotkowania

Używaj szczotki prysznic bez wody i mydła.

Suche szczotkowanie jest sposobem, aby utrzymać świecącą skórę i złuszczony jednocześnie poprawiając krążenie. Pędzel w uderzeń wyjeździe z serca codziennie najlepsze wyniki Jest to jeden z najlepszych sekrety urody podobno pomóc pozbyć się cellulitu.

Cena: około 10 dolarówZakład Logiki Stosowanej Makijaż

Natural Skincare dla Afroamerykanów

Natural Skincare dla Afroamerykanów


Natural Skincare dla Afroamerykanów może być trudne do osiągnięcia, w skład skóry jest o wiele bardziej wyjątkowy. Zapoznaj się z kilkoma pomysłami na traktując ten wspaniały typ skóry, a także to, co z dala od!

Zrozumienie African American skóry

Osoby o jasnej skórze często zazdroszczę ciemne piękno czarnych kobiet, które unikają oparzenia słoneczne i inne przykrości wspólne pielęgnacji skóry tak łatwo - i robią to z dobrego powodu. Czarny skóry często może być uważana za najpiękniejszą z wszystkich odcieni skóry i typów, jednak może to być bardzo wrażliwe i trudne do zarządzania. Wiedząc, jakie produkty, aby uniknąć, a które daje zwycięskiej wygląd pomoże Ci być pewni swojej ciemnej skóry i wiedzieć, jak prawidłowo dbać o i zwiększyć jego piękno.

Natural Skincare dla Afroamerykanów jest popularna trasa teraz, kiedy odkrywają zbędnych składników znalezionych w obrębie większości podstawowych produktów do pielęgnacji skóry. Nie tylko nie to pomóc naszej skórze, niektóre z nich mogą rzeczywiście powodować szkody w dłuższej perspektywie. Z tego powodu osoby z ciemną skórą powinien zawsze unikać rozjaśniające skórę lub coś podobnego, który zawiera sterydy. Może to spowodować uszkodzenie skóry stałe i zostawiają cię z gorszym stanie, niż mogłeś wcześniej. Jeszcze poważniejszy, niektóre rozjaśniające skórę zawiera rtęć, która może być trujący dla organizmu ludzkiego.

Z tych powodów wielu African American kobiet zwraca się do naturalnej pielęgnacji skóry i cieszyć wspaniałe rezultaty.

Natural Skincare dla Afroamerykanów

Kiedy decyduje się na naturalnej pielęgnacji skóry i makijażu, Sztuką jest, aby odkryć wiele podtekstów znaleźć w czarnej skórze. Dzięki większej naciskiem na etnicznych kolorów makijażu w ciągu ostatnich lat, stało się o wiele łatwiejsze zadanie. Zbyt wiele kobiet popełnia błąd rozliczania za makijaż przeznaczony dla kobiet rasy, gdy w tej samej cenie mogą być zakup przedmiotów sformułowane specjalnie dla własnych odcieni skóry.

Natural Skincare dla Afroamerykanów zwykle wymaga wyższego stężenia oleju, ponieważ ciemne typy skóry stają się bardziej suche niż ich odpowiedniki o jasnej karnacji. Produkty zawierające olej emu są szczególnie popularne w naturalnej pielęgnacji skóry świecie. Wilgotność ma również duże znaczenie ze względu na fakt, że African American skóra jest znany traci swoją elastyczność i rozwój rozstępów łatwiej niż w przypadku innych typów skóry.

Istnieje wiele naturalnych produktów dostępnych temu zapobiec. Mieszanki organiczne z drzewa sandałowego, papaja, migdałów i wzrosła oleje pomóc zanikać obszarów problemowych naturalnie i łatwo, nie zanieczyszczają skórę zbędnych toksyn. Wielu zielarzy powie, że ma wokół siedmiu tygodni, aby osiągnąć optymalne rezultaty, jednak nadal jest zwykle uważane za bardziej skuteczne niż kremy przeciw ciągu, które zawierają potencjalnie szkodliwych produktów.

Wiele naturalnych produktów do pielęgnacji skóry dla ciemniejszą skórą pochodzą z tradycyjnych receptur z korzeniami znalezionych w Afryce. Połączenie rodzimych składników, takich jak masło mango, zielona herbata, i oliwy z oliwek, kobiety używają wiele odmian tych wczesnych receptur lat. Nubian Heritage jest jedną z takich firm, do pielęgnacji skóry, który opiera się na sukcesie przekazywanych tradycji, aby osiągnąć optymalne rezultaty w swojej linii produktów. Specjalizuję się w pozycji do ciemnych odcieni skóry, produkty firmy będzie można przekształcić w nieskazitelnej skóry piękna, nie wydając fortuny.

Masło Shea jest ostateczna popularnym wyborem dla osób poszukujących naturalnych rozwiązań do pielęgnacji skóry. Ten wysokiej jakości pielęgnacji skóry, wyciągane z orzechów afrykańskiego rodzimych roślin, odniosła wiele ekspozycji na rynku mainstream niedawno. Jednak to było zgodne ulubionym ciągu naturalnych środowisk do pielęgnacji skóry od lat.

Shea pomaga Afroamerykanie uniknąć typowych dolegliwości skórne, takie jak drobne wysypki i podrażnienia. Łagodzi suchość skóry i absorbuje do porów szybko, dzięki czemu można zastosować makijaż i zacząć dzień. Czasami może być również korzystne w leczeniu skazy i zmarszczki.

Jeśli są Państwo zainteresowani w naturalnych do pielęgnacji skóry bez względu na rodzaj skóry lub dźwięk, Internet jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć. Istnieją dziesiątki jakości stron internetowych sprzedających produkty w rozsądnych cenach. Jednakże, produkty naturalne są coraz bardziej powszechne w drogeriach i w kasach kosmetycznych.

Trzymaj się naturalnej pielęgnacji skóry, jeśli są Afroamerykanie chcą zachować i leczeniu skóry z miłością.

, ,

Dokonany Ceuticals Nawilżanie Wywiad

Dokonany Ceuticals Nawilżanie Wywiad
Dokonany Strażnik Wiek Boska Ceuticals z Growth Factor Creme

Połączenie nowatorskich technik naukowych z dawnych holistycznych zasad, linia do pielęgnacji skóry dokonany Ceuticals przynosi coś nowego do stale rosnącego świecie produktów anti-aging do pielęgnacji skóry. Intrygujące kolekcji ma na celu zmniejszyć widoczne oznaki starzenia poprzez swoje unikalne receptury składników. Razem, wspólnie zwalczać wszystko, od trzebieży przebarwień skóry.

Oczywiście, anti-aging produktów do pielęgnacji skóry nie są niczym nowym, i zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby wybrać linię, która jest najlepsza dla swojego typu skóry. Rozmawialiśmy z Catherine Lee, General Manager, dokonany Ceuticals, aby dowiedzieć się więcej na temat kolekcji, co sprawia, że wyróżnia się i jak to może zrobić różnicę w kondycji skóry.

Wprowadzenie do Perfektu Ceuticals

Zakład Logiki Stosowanej: Dzięki za poświęcenie czasu, aby odpowiedzieć na kilka pytań! Opowiedz nam trochę o tym, jak dokonany Ceuticals ale jego start. Co było inspiracją linii?

Katarzyna Lee: Perfektu specjalizuje się w Ceuticals preparatów badawczo-rozwojowych i produkcji do pielęgnacji skóry zarówno do użytku profesjonalnego i domowego. Biochemik z Perfektu Ceuticals kupił bajki dla dzieci o nazwie Grace i magicznego Birds dla swojej córki na jej urodziny. Książeczka używane starożytne założenie magiczne właściwości, pielęgnacji skóry i gojenie będącego naczelnym UGW wśród nich, i włączył ją do opowieści. To zainspirowało dokonany Ceuticals rozwijać linię do pielęgnacji skóry, którego składniki są pobierane z zasobów naturalnych, które zawierają elementy z efektem bio-chemicznych na skórę.

Nauka Za Nawilżanie

Dokonany Ceuticals Nawilżanie Wywiad
Dokonany Anti-Ceuticals Terapia oczu z niedoskonałości czynnika wzrostu

LTK: Istnieje realne naukowe podejście do spisu dokonany Ceuticals. Jakie są konkretne funkcje, które czynią ich składników produkty wyróżniają się spośród innych produktów anti-aging na rynku?

CL: Linia Boski Wiek Strażnik dokonany Ceuticals 'odróżnia innych produktów anti-aging na rynku poprzez zmieszanie różnych peptydów czynnika wzrostu (który hamuje uwalnianie cytokin - to powoduje degradację macierzy skóry i pomaga przyspiesza odnowę kolagenu i elastyny). Kombinacja różnych peptydów i czynnik wzrostu tworzy synergii dla ułatwienia rezultaty w redukcji objawów chronologicznego starzenia skóry.

LTK: firma zachwala jego zastosowanie całościowego mądrości w tworzeniu spisu. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej o tym, jak ta odegrała rolę w początku tej linii? Co holistyczne elementy są zaangażowane?

CL: Olej Emu był używany przez tysiące lat przez australijskich aborygenów w leczeniu oparzeń, ran i siniaków, aby złagodzić objawy egzemy oraz pomóc w ograniczeniu tworzenia się blizn. Dokonany Ceuticals wykorzystuje holistyczne mądrości z australijskich aborygenów przez włączenie go do najbardziej zaawansowanych składników i technologii pielęgnacji skóry w celu dalszej poprawy właściwości nawilżające i przenikliwe produktów. Wszelkie stany zapalne związane z ekspozycją na słońce i widoczne oznaki fotostarzenia może być również zmniejszona.

Dbanie o skórę

LTK: Czy polecasz, że pewna grupa wiekowa używać produktów? Czy jest jakiś konkretny produkt, który lepiej nadaje się do osoby, która dopiero zaczyna się anti-aging schematu?

CL: Perfektu Ceuticals zaleca produkty być stosowany przez osoby w późnych latach 20. jako środek ochronny zarówno dla wewnętrznych i zewnętrznych czynników starzenia się skóry. Dla osoby, która dopiero zaczyna się schemat Anti-Aging, dokonany Ceuticals Eye Therapy zaleca Anti-niedoskonałości z czynnikiem wzrostu i Boskiego Age Serum Stróża z czynnikiem wzrostu.

LTK: Oprócz silnej schematu pielęgnacji skóry, co każdy z nas może zrobić, aby zachować integralność skóry i zachować swój niepowtarzalny wygląd przez dłuższy okres czasu?

CL: W celu zachowania integralności skóry i zachować swój niepowtarzalny wygląd, osoby fizyczne powinny zminimalizować ekspozycję na słońce i ochrony skóry przez stosowanie ochrony przeciwsłonecznej SPF15 lub wyższym przed narażone na bezpośredni lub pośredni kontakt ze słońcem. Uzyskanie odpowiedniego żywienia i pobyt z dala od nadmiernego alkoholu, palenia tytoniu, zmęczenia i stresu odgrywają również dużą rolę w zapewnieniu dobrego samopoczucia i długowieczność skóry.

Przyszłość

LTK: Co będzie się w przyszłości do Perfektu Ceuticals?

CL: Perfektu Ceuticals zbliża się z fototerapeutycznego urządzenia kosmetyczne do użytku profesjonalnego i linii do pielęgnacji skóry ukierunkowane na plamy starcze, plamy wątrobowe i hiper-pigmentacji.

Jak znaleźć Natural Sun Protection

Jak znaleźć Natural Sun Protection

Jak tysiące ludzi każdego roku diagnozuje się raka skóry, mamy odkrywać znaczenie ochrony naszej skóry przed słońcem. Blok słońce i słońce ekran produkty dostępne są wszędzie i stale słyszymy o znaczeniu sobie te produkty w każdym czasie. Ale co, jeśli nie chcemy używać bloków słońce lub ekrany słoneczne? Czy istnieją inne, bardziej naturalne opcji tam?

Część światła słonecznego jest rzeczywiście ważne. Światło słoneczne pomaga promować wzrost skóry, produkcję hormonów i może poprawić nasze samopoczucie emocjonalne. Światło słoneczne jest również ważne dla produkcji witaminy D - bardzo trudna do uzyskania, bez witaminy słońcu. Niedobór witaminy D mogą być połączone z piersi, prostaty i raka okrężnicy. Oczywiście, światło słoneczne jest również związany z rakiem skóry, więc umiar jest kluczem w każdej ekspozycji na słońce. Większość ekspertów zgadza się, że dziesięć czy piętnaście minut dziennie jest wiele ekspozycji na słońce, aby promować witaminy D i zapobiec przed niedoborem tej ważnej witaminy.

Ważne jest, aby mieć jakiś ochrony przed słońcem, zwłaszcza następujące produkty nie zapobiega poparzeniom słonecznym. Oni zdają się nie chroni przed pewnymi uszkodzeniami słońca na poziomie komórkowym jednak. Wiele osób korzysta z tych produktów w połączeniu z filtrami przeciwsłonecznymi i ekranów słonecznych.

 1. Najbardziej naturalny ochrona przed słońcem znajdziesz będzie produkty, które pokrywają skórę i zapobiegają światła słonecznego od dotarcia do niej w pierwszej kolejności. Więc ubrania z długimi rękawami bawełna, okulary przeciwsłoneczne, że nie możesz zobaczyć swoje oczy i szerokim rondem kapelusze są zalecane i są najlepszym rozwiązaniem dla naturalnej ochrony przed słońcem.
 2. Zawsze należy pić dużo płynów, podczas gdy w świetle słonecznym. Picie dużej ilości wody pomaga pobyt skórę nawilżoną i może zapobiec uszkodzeniu słońce, przynajmniej trochę.

 3. Masło Shea rzeczywiście zawiera substancję chemiczną, która ma zapewnić pewną ochronę przed słońcem, o 6 SPF. To jest często stosowanym składnikiem produktów do pielęgnacji skóry.
 4. Cynk i tlenki tytanu chroni przed promieniami UVA -making je bardziej cenne, aby zapobiec uszkodzeniu słońce niż ekrany słoneczne i filtrami przeciwsłonecznymi. Promienie UVA powodują uszkodzenia skóry na poziomie komórkowym. Jedna wielka skarga na temat tych produktów jest to, że pozostawiają białą warstwę na skórze. Istnieją pewne nowe produkty na rynku, zaprojektowany, aby nie pozostawić białą warstwę.
 5. Spróbuj uzupełnienie diety w dawce 25 mg / dobę karotenoidów (witamina A) i 355 mg / dobę, witaminy E, aby zmniejszyć wrażliwość organizmu na promieniowanie UV. Metoda ta może faktycznie chronić swoje ciało przed poparzeniem słonecznym, przynajmniej trochę.
 6. Olej jojoba jest bardzo częstym składnikiem środków ochrony naturalnego słońca. To naturalne sebum (naszego organizmu własnej smar do skóry i włosów) i jest naturalnym smar o właściwościach ochronnych skóry.
 7. Zielona herbata może zapewnić naturalną ochronę przed słońcem. Można go używać zarówno przez moczenie ręcznik z schłodzonej herbaty i otarcia to na skórze lub jej zażyciu. Jednym z głównych składników zielonej herbaty jest galusan-3-galusan (EGCG). Podczas EGCG prawdopodobnie nie zapobiega poparzeniom słonecznym, może zapobiec komórek z mutacji i obracając nowotworowych.
 8. Aloes pomaga chronić komórki odpornościowe skóry przed słońcem, dlatego to takie świetne antidotum na zbyt wiele słońca (opalania). Ale niektóre badania jest stwierdzenie, że to również może uniemożliwić komórek z mutacji w komórkach nowotworowych.
 9. Olej emu pomaga chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych. To greaseless i łatwo wchłania się przez skórę. Niektóre badania twierdzą, zapobiega nowotworom skóry na poziomie komórkowym, podczas gdy inne badania uważają, że zapobiegają powstawaniu zmarszczek od nadmiaru słońca. To może lub nie może chronić przed bolesne oparzenia słoneczne.

Odżywianie olej lniany

Olej lniany jest bardzo zdrowe i pomocne naturalny środek na wiele różnych dolegliwości i problemów zdrowotnych. Jest to również bardzo użyteczny produkt, aby pomóc utrzymać dobry stan zdrowia w ludzi. Jest kreda pełne środki odżywcze, witaminy, włókna i białka, które może być stosowane jako uzupełnienie diety lub naturalny impuls dla układu immunologicznego.

Co jest w oleju lnianego?

Olej lniany składa się z wielu elementów. Jest to tylko około 1/3 olejowa podczas reszta składa się z białka, śluzu, włókien i innych składników pokarmowych. Jest to jedna z najlepszych źródeł kwasów tłuszczowych, które są niezbędne dla dobrego zdrowia, łącznie omega-3 i omega 6 kwasów tłuszczowych i kwas alfa-linolenowy. Te kwasy tłuszczowe (EFA) są "niezbędne", ponieważ promowanie zdrowych błon otaczających komórek w organizmie, jak również chronić mózg przed uszkodzeniem komórek. Gdy skutecznie podjęte, NNKT są znane, aby poprawić pamięć, koncentrację, myślenie poznawczych, a nawet nastrój człowieka.

Olej lniany i zdrowie

Badania wykazały, że większość osób z niedoborem EFA, które mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Niektóre z problemów dotyczących zdrowia powodowane niedoborem w NNKT obejmują raka, zapalenie stawów, choroby niedokrwiennej serca, a nawet problemy skórne, takie jak egzema i trądziku. Niektóre badania wykazały, że olej lniany zawiera atrybuty, które w praktyce pozwalają zwalczać komórek nowotworowych.

Choć brakuje w NNKT może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia, biorąc w zalecanej dawce może faktycznie poprawić swoje zdrowie znacznie. Istnieje około 25 gramów białka na 100 gramów nasion lnu. Plus, olej lniany jest łatwo przyswajalne przez organizm człowieka, więc jego składniki odżywcze są szybko wchłaniane do miejsc ciało ich potrzebuje.

Olej lniany ma również rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika, które są potrzebne, aby pomóc utrzymać układ trawienny działa prawidłowo i aby pomóc oczyścić z niepotrzebnych materiałów lub odpadów z organizmu. Błonnik pomaga również oczyścić toksyn organizm nie pochłaniają od pewnych pokarmów, a wspomaganie "dobrych" bakterii w jelitach, które pomagają utrzymać organizmy chore na dystans.

Jak korzystać z oleju lnianego

Istnieje wiele różnych sposobów, aby uzyskać pełne korzyści z oleju lnianego, w tym dodanie go do białko trzęsie rano, napojów lub nawet tylko do picia to proste. Jest on ogólnie bez smaku i nie wpływa na smak napoju jest dodawana do. Olej lniany może być również w postaci pigułki, który może być wykorzystany na dobę. Jedynym minusem biorąc olej lniany w ten sposób jest możliwość niezgodności.

Olej lniany może być świetnym dodatkiem do codziennej diety bez względu na wiek lub stan fizyczny osoby w. To może pomóc zwiększyć ogólny dobry stan zdrowia, zapobiegania chorobom i regulować normalne funkcje organizmu. To jest pełna NNKT, które są niezbędne do dobrego samopoczucia osoby mogą korzystać nastrój i osoby, zdolności poznawcze, pamięć myślenia i koncentracji. Biorąc codziennie lniany olej jest zalecany przez większość lekarzy.

Jaka jest różnica między Wszystkie oleje rybne na Rynku?

Korzyści z oleju z ryb są dobrze przyjęty i wspierany przez dużą renomowanych ciała badań naukowych. Nic dziwnego, że ludzie uciekają do zakupu suplementów oleju rybnego, aby wspierać różne potrzeby zdrowotne. Ale z mnóstwem ryb wyborów suplementów oleju, który z nich wybrać? Jak można je rozróżnić? I które z nich daje maksymalne korzyści dla zdrowia? Jak dobry jest potrójna siła tran?

Eksperci w dziedzinie suplementów oleju rybnego wykazały dwa ważne czynniki wyróżniające jakości oleju z ryb: a) czystość i siłę b) wysokie stężenie kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach kwasów omega 3.

Suplementów oleju rybnego znalezione na rynku może być sklasyfikowana w ramach dwóch szerokich kategoriach:

Zdrowie Stopień Fish Oil Suplementy

Niektóre dodatki olejowe Health Food grade ryb poddano ograniczonej destylacji molekularnej, która usuwa niektóre cholesterolu z olejów rybnych. "Ryba koncentrat oleju" jest innym typem klasy zdrowej żywności oleju z ryb, która przeszła chłodzenie ułamkową. Takie chłodzenie ułamkową usuwa zastygnięciu tłuszczów nasyconych i pozostawia wyższe stężenie kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach kwasów omega 3. Metoda chłodzenia ułamkową nie może usunąć wszystkich toksyn PCB. Ze względu na większe prawdopodobieństwo zanieczyszczeń, oleje klasy zdrowej żywności nie są wskazane.

Pharmaceutical Grade oleju rybnego suplementy

Ten oleju rybnego uzupełnienie produkowany jest z wysokiej jakości złowionych ryb zwykle w wyższych szerokościach geograficznych, gdzie wody są mniej zanieczyszczone przez dumping przemysłowej. Jest ono przetwarzane termicznie za pomocą doskonałe metody rafinacji, które usuwają zanieczyszczenia, jak PCB, metali ciężkich i innych zanieczyszczeń. Produkt gotowy olej z ryb jest bardzo czysta i odpowiednio wyważona stężenie EPA i DHA.

Olej z wątroby dorsza? Jak dobry jest?

Tran pochodzi z wątroby ryb dorsza. Nie mają taki sam profil EPA i DHA w postaci oleju rybnego z tłustych ryb takich jak łosoś. W rzeczywistości, jeśli były, aby spróbować uzyskać spożycie omega 3s z wątroby dorsza, to trzeba wziąć wiele kapsułek. Eksperci twierdzą, że skoro z wątroby dorsza jest bardzo bogaty w witaminy A i D mogą wystąpić poziomy toksyczności tych dwóch witamin. Inną wadą olej z wątroby dorsza jest to, że dlatego, że pochodzi z wątroby, a wątroba jest organem, który filtruje toksyn, masz większe szanse na znalezienie zanieczyszczeń w oleju z wątroby ryby, zwłaszcza te, które nie poszły na oczyszczanie wysokiej jakości Proces.

Triple Strength Olej z ryb

Trzyosobowy olej rybi zawiera wytrzymałość trzy razy stężenie EPA i DHA znajdują się w olejach rybnych jakości zdrowotnej ze względu na wysoki poziom oczyszczania.

Korzyści z Triple Strength Fish Oil

• Podczas wyszukiwania dodatek oleju rybnego, znajdziesz różne poziomy EPA i DHA na etykietach. Healthy stosunek EPA przed DHA wynosi 2: 1. Jest to stosunek znaleźć w naturalnych źródeł żywności i powinien być stosunek, że olej rybi zawiera. Znajdziesz potrójne olej siłę ryby zawiera odpowiedni stosunek EPA i DHA.

• Triple olej rybny siły, ze względu na jej wyższą procesu oczyszczania zawierają 90% stężenia kwasów tłuszczowych omega-3. Oznacza to również, że zawiera najmniej zanieczyszczeń. Inne kapsułek oleju rybnego jest zwykle wykonana z około 30% do 60% EPA i DHA, a w związku z tym mogą zawierać wiele innych produktów ubocznych, takich jak nasycone kwasy tłuszczowe, cholesterol, metali ciężkich, w celu uzyskania odpowiedniego poziomu EPA i DHA w organizmie.

• Ponownie, ze względu na oczyszczanie wysokiej jakości, potrójne olej siłę ryby jest bardziej przyswajalny. Lepszy proces rafinacji usuwa również długie monoenes łańcucha w oleju z ryb, które są znane powodować podrażnienie żołądka.

• Większość oleje rybne potrójna siła są wzbogacone w witaminę E, która działa jako przeciwutleniacz, utrzymując olej z ryb świeżych.

Przy wyborze dodatek oleju rybnego, przejdź do jednego, że może pomóc zapewnić Państwu maksymalne korzyści zdrowotne oleju z ryb. Trzyosobowy oleju siłę ryby zawiera prawą część DHA i EPA przed najwyższe stężenie omega 3s. Triple Strength Omega 3 ma powłokę jelitową, która pomaga uniknąć dowolny po smaku i odbijanie lub odbijanie od trawienia odbywa się w niższych jelit. Triple Strength Omega 3 jest jednym z najczystszych olejów rybnych, które znajdziesz. W rzeczywistości może okazać się o wiele bezpieczniejsze niż jedzenie naturalne źródła żywności z ryb!

Oliwa z oliwek w porównaniu olej rzepakowy

Oliwa z oliwek i olej rzepakowy są zarówno do obrotu jako serca zdrowych olejów do gotowania i pieczenia. Jakkolwiek oba oleje są zdrowe, dwa oleje są bardzo różne. Oliwa z oliwek to olej, który jest wykonany przez naciśnięcie dojrzałych oliwek i zbierając swoje soki; Olej rzepakowy jest wykonana z hybryd roślin rzepakowy i olej roślinny. Oto, jak oliwa z oliwek i olej rzepakowy porównania.

Oliwa z oliwek i olej rzepakowy są Wyprodukowano Inaczej

Oliwa z oliwek jest wykonany z oliwek, owoce drzewa oliwnego, i jest uważana za olej owoce. Dojrzałe oliwki są kruszone, a następnie naciśnięty; zebrane soki stanowią oliwę z oliwek. Oliwy z oliwek jest wciśnięty w niskich temperaturach i zachować integralność odżywczą oleju; te rodzaje oliwy z oliwek są oznakowane "tłoczony na zimno".

Można zauważyć, że istnieją różne rodzaje oliwy z oliwek dostępne do sprzedaży. Oliwa z oliwek jest pobierane z pierwszego tłoczenia oliwek i zawiera najwięcej składników odżywczych. Oliwa z oliwek jest pobierane z drugiego tłoczenia. Olive soki zebrane z kolejnych tłoczeń są używane do lekkich i czysty oliwne eteryczne; oleje te mogą być poddawane dodatkowego przetwarzania.

Olej rzepakowy jest wytwarzany w wysokich temperaturach, z wykorzystaniem mechanicznego procesu, który często obejmuje toksyczne substancje chemiczne, takie jak heksan. Olej rzepakowy jest odgumowany, bezwonny, bielone i dopracowana w wysokich temperaturach. Te wysokie temperatury mogą zmienić zawartość kwasów omega-3 w oleju i może znacznie podnieść stężenie oleju w trans kwasów tłuszczowych i tłuszczów nasyconych.

Oliwa z oliwek zawiera więcej składników odżywczych niż olej rzepakowy

W sumie, oliwa z oliwek, olej uważane zdrowsze ze względu na substancje odżywcze, które zawiera. Oliwa z oliwek zawiera antyoksydanty, polifenole i kwasy tłuszczowe omega-3 mogą promować zdrowie z układu krążenia i funkcji poznawczych, a także pobudzanie układu odpornościowego i ochrona przed wieloma rodzajami raka. Oliwa z oliwek może nawet zapobiec lub odwrócić cukrzycy typu 2, ponieważ pomaga adiponektyny ciała produkcji, hormonu, który pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi. Oliwa nawet ma właściwości przeciwzapalne i może mieć ogromne korzyści pacjentom z chorobami zapalnymi, takimi jak artretyzm i osteoporoza.

Olej rzepakowy jest dobre dla serca

Chociaż olej rzepakowy nie zawiera wiele korzystnych składników odżywczych znajdujących się w oliwie z oliwek, to jest dobre dla serca. Olej rzepakowy jest na ogół niska w tłuszcze nasycone (przeczytać etykietę, aby upewnić się), a wysoko w kwasy tłuszczowe omega-3 i inne jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają w promowaniu zdrowego układu krążenia.

Kiedy wybrać olej rzepakowy Ponad oliwy z oliwek

Podczas gdy oliwa z oliwek uważana jest za zdrowsze oleju, czasem należy wybrać olej rzepakowy zamiast. Dodatkowe tłoczenia i oliwy z oliwek zachowuje dużo smaku oliwek, z których są one sprasowane, więc gdy mogą one smaczne dip lub sos, często nie są odpowiednie do gotowania lub pieczenia. Ponieważ większość rodzajów oliwy z oliwek są droższe niż olej rzepakowy, może warto rozważyć rezerwacji oliwy do polew i stosując olej rzepakowy do gotowania i pieczenia.

Olej z ryb: Korzyści przeciwko postrzegane Niebezpieczeństwa

Korzyści z oleju z ryb są niezliczone. Pierwsze odkrycie tego wyszła badań przeprowadzonych na pokolenia Grenlandii Inuitów. Zakłopotany, dlaczego ta grupa ludzi cieszył solidne zdrowie serca pomimo ryb dietą wysokotłuszczową, naukowcy badane dalej odkryć, że tłuszcz w rybach, zwane kwasy tłuszczowe omega-3, w rzeczywistości wspiera zdrowie serca. Od tego czasu tran otrzymał wysokie uznanie w branży medycznej odżywczych.

A co z tobą? Jeśli nie rozważyć korzyści z kwasów tłuszczowych omega-3, tutaj jest okazja, aby ponownie rozważyć fakty i odkryj, jak olej z ryb może pomóc skorzystać długotrwałego zdrowia.

Korzyści z suplementem Fish Oil

• codzienny dodatek oleju z ryb wspiera krążenia i tętnic zdrowia. Olej rybi pomaga regulować poziom cholesterolu i trójglicerydów.

• Olej rybi pomaga wspierać zdrowie stawów.

• Ryby podpory ropy i promuje zdrowie odpornościowy.

• Olej z ryb wspiera zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie. Badania pokazują, że zwiększa moc mózgu, a nawet może pomóc podnieść nastrój.

• Olej z ryb wspiera zdrowie oczu i skóry.
• Olej z ryb wspiera zdrowy wzrost włosów, kości i paznokcie.

• Badania pokazują, że olej z ryb jest niezbędne dla rozwoju mózgu i kości struktury w prenatalnej zdrowia.

• olej rybny jest znany także stres pre-menstruacyjny (PMS) u kobiet.

Zaniepokojony Zanieczyszczenia w rybnej i oleju rybnego suplementy?

Mimo, że olej z ryb jest reklamowany jako suplement zdrowia, dając w kółko, wiele osób martwi spożywania świeżych ryb ze względu na obecność zanieczyszczeń, takich jak rtęć, ołów i inne PCB w świeżych ryb i suplementów oleju rybnego.

Environmental Defense Fund zaleca się ograniczenie spożycia niektórych rodzajów ryb, ponieważ mogą one zawierać wyższe poziomy rtęci i innych PCB. Z takich ograniczeń, konsumenci są często mylone o rodzaj ryby, które jeść. Dziki łosoś lub złowionych Alaskan sardynki są najbezpieczniejszym do jedzenia, ale znowu, konsumpcja powinna być ograniczona do dwóch razy w tygodniu.

Suplement najbezpieczniejszym Olej z ryb

Istnieją obawy zanieczyszczeń suplementów oleju rybnego, jak również. Jak można wybrać najbezpieczniejszą uzupełnienie oleju z ryb? W dawnych czasach, konsumenci nie mieli wyboru, jak tylko kropić nieprzyjemny w smaku surowej postaci oleju z ryb. Ale dzisiejsze pokolenie ma szczęście. Z wszystkich osiągnięć technologicznych w dziedzinie badań i nauki mamy łatwy dostęp do najwyższej jakości suplementów oleju rybnego. Farmaceutyczne jakości suplementów oleju rybnego, jak Triple Strength Omega 3, zawiera olej z ryb, które jest molekularnie destylowanej. Proces ten usuwa zanieczyszczenia i zanieczyszczeń zapewniając nam ryb olej, który jest w najczystszej jakości i bogate w kwasy omega-3 moc. Trzyosobowy Siła suplementów oleju ryb omega-3 mają powłoczkę, które pomagają uniknąć podejrzany po beka powszechnie doświadczane z regularnym suplementów oleju rybnego.

Obawy zanieczyszczeń ryb lub suplementów oleju rybnego nie powinno powstrzymać od uzyskania korzyści z kwasów tłuszczowych omega 3 dla zdrowia. Dla najbezpieczniejszy sposób na regularne dawki kwasów tłuszczowych omega 3, wybrać klasy farmaceutycznej jakości, dodatek oleju rybnego.

Olej kokosowy i choroby serca

Olej kokosowy jest uzyskiwany z mięsa z kokosowym owoców o dużej zawartości tłuszczu. Od dawna głównym źródłem tłuszczu w diecie dla osób w tropikach i krajów wyspiarskich. Ma ona bardzo wysoką temperaturę palenia, co 360 stopni Celsjusza, tak że nie ma szkodliwego uboczny powstaje podczas smażenia i gotowania w wysokiej temperaturze.

Istnieje wiele aplikacji oleju kokosowego w medycynie i kosmetyce. Jest on stosowany jako środek smarujący i środek nawilżający skóry i włosów oraz do zmiękczania. Jednak spożycie oleju kokosowego nie zawiera poważne zagrożenie dla zdrowia. Nie jest przytłaczająco wysoki wskaźnik otyłości w populacji wyspy na wysokiej kokosowego diety. Istnieje również częstsze występowanie chorób układu krążenia w tych krajach. Główną przyczyną tego zwiększonego ryzyka chorób został przypisany do wysokiej zawartości tłuszczów nasyconych w oleju kokosowego.

Tłuszcze nasycone i cholesterolu we krwi

Prawie każdy kardiolog i dietetyk powie, aby zminimalizować spożycie tłuszczów nasyconych w diecie. Tłuszcze nasycone został oskarżony, aby zwiększyć stężenie tłuszczów we krwi, czyli poziomu triglicerydów i lipoprotein o niskiej gęstości (LDL). Większa ilość złego cholesterolu może zwiększyć potencjał tworzenia skrzepów krwi i płytek, które z kolei zwęża swój przepływ krwi i zwiększa swoje szanse na udarów i zawałów serca.

Są też tacy, którzy twierdzą, że w diecie tłuszczów nasyconych nie podnosi poziomu cholesterolu we krwi. Jednak wyniki te są nieliczne i izolowane. W przeciwieństwie do tego, że jest silniejsza dowody, że jeśli zastąpienie tłuszczów nasyconych w diecie z mono lub tłuszczów wielonienasyconych, będziesz miał znacznie niższe ryzyko nagłego zatrzymania krążenia, niewydolności serca i innych śmiertelnych konsekwencji.

Tłuszcze nasycone jest wysoce zapalne

Innym czynnikiem niebezpieczeństwa tłuszczów nasyconych, że może on być bardzo szkodliwe dla komórek i tkanek. Wolne rodniki atakują błonę komórkową, powodując urazy, stany zapalne i śmierci komórek. Zapalenie naczyń krwionośnych dodatkowo zwęża krążenie, zapobiega dostarczanie tlenu do mózgu, narządów i mięśni. Uszkodzone naczynia krwionośne są również bardzo podatne na krwotok i postaci tętniaka. Zapalenie mięśnia sercowego są znacznie słabsze i może wypalić. Te przeciwności są jeszcze bardziej niebezpieczne, jeśli masz zarejestrowanej wcześniej choroby serca, takie jak hiperlipidemia, kardiomiopatia, lub wad wrodzonych serca. Wysokie spożycie tłuszczów nasyconych może znacząco zwiększyć ryzyko zawału serca, zastoinowej niewydolności serca i innych ataków zagrażających życiu.

Olej kokosowy w Foods

Jeśli masz wyższe niż normalne ryzyko chorób serca, należy unikać spożywania oleju kokosowego. Poza tłoczenia ekstrakcji, tłuszcz kokosowy ukryte w rozmaitych popularnych wyrobów spożywczych. Ze względu na niską podatność na utlenianie i jełczenie, olej kokosowy jest często dodawany do produktów, takich jak śmietanki do niemlecznych, ciasteczka i popcorn, aby przedłużyć ich trwałość. Każdy produkt wykonany z uwodorniony lub częściowo uwodorniony olej może zawierać olej kokosowy.

Różne poziomy tłuszczu kokosowego znajdują się także w produktach spożywczych wytwarzanych z mleka kokosowego. Niektóre mleko kokosowe zawiera aż 17% tłuszczu na objętość. Krem kokosowy wykorzystywane do produkcji napojów i deserów ma nawet większą zawartość tłuszczu. Dużo kuchni tajskiej i Południowo-Wschodniej Azji wymagają mleka kokosowego lub śmietanki w ich receptur.

Olej roślinny olej Canola vs.

Co trzeba wiedzieć, aby zdecydować, czy olej roślinny lub olej rzepakowy jest zdrowszy olej do użycia w kuchni? Który z tych olejów zawiera rodzaj tłuszczów, które są dobre dla ciebie? Czy są jakieś tłuszcze, które są naprawdę dobre dla Ciebie?

To jest zaskoczeniem dla wielu osób, które w rzeczywistości nie są tłuszcze, które są dobre dla Ciebie. Niektóre tłuszczu może rzeczywiście obniżyć "złego" cholesterolu (inaczej znany jako LDL), podczas gdy w tym samym czasie podnieść "dobrego" cholesterolu (HDL dokładniej nazwie). Olej roślinny zawiera wysoki poziom kwasów omega-6, które większość ludzi potrzebują, aby zminimalizować w diecie. Olej rzepakowy ma kwasy omega-3, które są dobre dla serca i że większość ludzi mieć więcej w diecie.

Fat Podstawy

Niektóre tłuszcze, takie jak olej roślinny, są bogate w kwasy tłuszczowe omega-6. A ponieważ większość Amerykanów zbyt dużo omega-6 już, muszą używać oleju o niskiej zawartości kwasów omega-6. Również niektóre tłuszcze są chemikalia dodawane do nich, co niektórzy ludzie uważają, że mogą powodować wiele problemów zdrowotnych. Olej rzepakowy ma zdrowe kwasy tłuszczowe omega-3, które są dobre dla Ciebie.

Tłuszcze, które kwasy tłuszczowe jednonienasycone i omega-3 mogą rzeczywiście pomóc obniżyć zły cholesterol i podnieść poziom dobrego cholesterolu. Niektóre tłuszcze zawierają również przeciwutleniacze, które zostały przedstawione w celu promowania dłuższego i zdrowszego długość życia. Wiele oleje roślinne nie identyfikują konkretne oleje, jakie zawierają, więc nie możesz wiedzieć, czy jesteś coraz dobre lub złe tłuszcze w oleju. Olej rzepakowy, jednak jest jednym z najlepszych trzech serca zdrowych olejów.

Oleje roślinne są najbardziej kombinacja różnych olejów (często nieokreślonych), które zostały wyodrębnione z wykorzystaniem chemikaliów. Jednym z najbardziej popularnych olejów roślinnych, stanowi olej kukurydziany. Olej kukurydziany jest szczególnie wysoka w kwasy tłuszczowe omega-6, które są jedną z głównych przyczyn chorób serca i raka. Olej rzepakowy jest trzeci w kolejce za oliwek i oleju słonecznikowego olejów zawierających jednonienasycone kwasy tłuszczowe i kwasy omega-3, które są uważane za dobre dla serca.

Roślinnego lub olej rzepakowy?

Olej rzepakowy jest bardziej przyjaznym rozwiązaniem niż serce oleju roślinnego. Ma również zastosowanie, począwszy od krzyżowego sos sałatkowy do pieczenia i smażenia. Jednakże, należy zachować ostrożność przy wyborze między różnymi markami olej rzepakowy. Olej rzepakowy jest wykonany z nasion rzepaku, który jest często opryskiwano. Więc spróbuj znaleźć marki, które jest ekologiczne i bez pestycydów.

Ponieważ olej rzepakowy może pomóc obniżyć zły cholesterol, podczas gdy podnieść poziom dobrego cholesterolu i może być używany do wielu celów, jest zdrowszy wybór dla Ciebie niż olej roślinny jest. Wybierając swój olej starannie możesz pomóc obniżyć ryzyko chorób, więc na wszelkie sposoby wyboru rzepak.

Olej roślinny i Diety

Olej roślinny może odgrywać kluczową rolę w praktycznie każdej diety, ale może Cię zainteresować, aby dowiedzieć się, że istnieją zarówno dobre i złe odmiany wspomnianego oleju. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o korzyściach zdrowotnych i detriments prezentowanych przez różnych rodzajów olejów roślinnych.

Czystych olejów roślinnych

Czyste oleje roślinne, olej z oliwek szef wśród nich są najzdrowsze rodzaje olejów roślinnych i są istotną częścią wielu diet. Te oleje roślinne są bardzo łatwe do strawienia i świetną pracę z zachowaniem witamin i naturalnych właściwości oliwki. Ponadto, czyste oleje roślinne są bardzo skuteczne w obniżaniu poziomu cholesterolu złe organizmu i podniesienie jego dobry poziom cholesterolu, obniżając tym samym ryzyko chorób serca, zawału serca i udaru mózgu. To w dużej mierze skutkiem wysokich poziomów substancji przeciwutleniających i mononasycone kwasów tłuszczowych występujących w większości czystych olejów roślinnych.

Utwardzone oleje roślinne

Uwodornione oleje roślinne, takie jak skracanie i margaryny, może być ogromny szkody dla każdej zdrowej diety. Te oleje roślinne są zestala się w wyniku ich chemicznie zmieniony z naturalnych stanów bazie cieczy. Proces ten zmienia charakter wielu kwasów tłuszczowych występujących w czystych olejów roślinnych, skutecznie powoduje powstawanie kwasów tłuszczowych trans. Kwasy tłuszczowe trans nie są ani lekkostrawne, ani korzystne dla zdrowia, a gdy spożywane w nadmiarze, może ustąpić do chorób serca, zatkane tętnice, zawału serca lub udaru mózgu. Podczas utwardzone oleje roślinne zazwyczaj mają dłuższą trwałość niż ich odpowiedniki czyste, mnóstwo zagrożeń dla zdrowia stoją do sprawy minimalizuje wygodę.

Niskokaloryczne, Dolna Fat Alternatywy dla tłuszczu, oleje i sosy sałatkowe

Przy tak wielu różnych rodzajów olejów, tłuszczów i sos sałatkowy obecnie na rynku, może być trudno zrobić dobre niskie wybór kalorii, które jest smaczne i pyszne. Zamiast próbować rozwiązać te produkty, spróbować czegoś innego w ogóle. Salsa, ser biały, ocet i jabłkowym są wielkie przykłady żywności, które mogą być stosowane jako substytut tłuszczów, olejów i sałatek.

Niskokaloryczne, Dolna Fat Alternatywy dla tłuszczu, oleje i sosy sałatkowe

Salsa

Salsa jest jedną z najlepszych alternatyw niskokalorycznych do sałatek, które można wybrać. W odróżnieniu od tradycyjnych wersji sałatek, które są zazwyczaj ładowane z dużych ilości sodu, salsa jest przyprawione świeżymi ziołami i przyprawami, i dlatego jest często znacznie niższa w diecie sodu. Salsa zawiera świeże pomidory i cebulę, które są bogate w błonnik i może być doskonałym wyborem dla osób, którzy są zainteresowani w osiągnięciu utraty wagi lub zapobiegania chorobom układu krążenia, udar mózgu, cukrzyca lub inne poważne warunki. Chociaż można łatwo znaleźć wiele różnych rodzajów salsy w lokalnym sklepie spożywczym, można go również w domu z małym trudem. Tworzenie własnych salsa to jedyny sposób, że możesz być pewien, twoje potrawy są smaczne i zdrowe.

Twaróg

Twaróg jest kolejną alternatywą dla niskokalorycznej sałatek. Aby kopać się smak sera, spróbuj dodać posiekaną bazylię, rozmaryn lub inne zioła. Twaróg może być stosowany jako spreadu na chleb, krakersy lub nawet jako dip do świeżych warzyw. Spróbuj użyć ser w jego najbardziej naturalnej postaci, lub umieścić go w malakserze i puree dla produktu, który jest bardziej gładka i kremowa. Ważne jest, aby dokonać mądrych wyborów, jeśli chodzi o wybór twaróg. Aby uzyskać najlepsze wyniki, poszukaj twarogów, które są wykonane z niskiej lub obniżonej zawartości tłuszczu, aby mieć najniższe spożycie kalorii możliwy.

Ocet

Ocet jest interesującą alternatywą dla tradycyjnych olejów lub sałatek. Może być podawane jako zwykły nad sałatek pikantny sos zaskakująco, lub może być przebrany z ziół i przypraw, a stosowany jako dip do chleba chrupiący francuskiej. Coraz więcej firm zaczyna sezon ich ocet w celu uczynienia go bardziej ekskluzywny. Chociaż te "couture" ocet może smakuje wyśmienicie, zazwyczaj mają one duże ilości sodu i innych składników, które mogą prowadzić do niepożądanej nadwagi. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, należy użyć zwykłego octu dla substytucji tłuszczu i oleju.

Jabłkowym

Jabłkowym jest niskokaloryczny i słodka alternatywa dla tłuszczów i olejów używanych w kuchni. Składnik ten nie tylko pomaga obniżyć ogólnej ilości tłuszczu i kalorii, czego możesz się w diecie, ale także może stanowić interesujący smak, który jest gwarantowane, aby utrzymać swoich znajomych zgadywania. Użyj jabłkowym zamiast masła, oleju, a nawet jaja w twoich ciast, ciasteczek i barów.

Olej kokosowy: Tylko fakty

Olej kokosowy niedawno zyskał ogromną popularność i został nawet reklamowany jako najzdrowszy olej kuchenny. Zwolennicy oleju kokosowego jako tłuszczu w diecie podstawowej często wierzą, że posiada jakąś cudowną moc, aby zapobiec lub wyleczyć różnego rodzaju dolegliwości, w tym pozbawienie organizmu kamieni nerkowych, pomaga w utracie wagi, zmniejszenie poziomu cholesterolu, wzmocnienie odporności, zmniejszenie stanu zapalnego i chroniąc organizm przed rakiem, chorobami tarczycy i choroby serca. Przy tak wielu zgłoszonych świadczeń, wszyscy powinniśmy być przełączeniem na panaceum oleju kokosowego? Dowody - albo jeszcze lepiej, jej brak - wskazuje na nie.

Olej kokosowy: Tylko fakty

Co robi Science Show?

Nie ma dowodów na poparcie tych twierdzeń zdrowia i korzyści, a większość Przytaczane korzystne właściwości przypisywane oleju kokosowego wydają się być bardziej anegdotyczny charakter, a nie w oparciu o badania naukowe. W rzeczywistości, lekarze i naukowcy dobrze zorientowani w raporcie tematu, że nie ma prawie żadnych dowodów dotyczących oleju kokosowego i rzeczywistymi wynikami chorobowych. Jedyną rzeczą, która została gruntownie przebadana jest wpływ oleju kokosowego jest na poziom cholesterolu we krwi, a wyniki tej pory nie wykazują jednoznacznej odpowiedzi, czy jest to korzystne czy niekorzystne.

Według American Heart Association (AHA) i najnowszej Amerykański Departament Rolnictwa (USDA) dla Amerykanów zaleceń żywieniowych, olej kokosowy nie jest dla nas każda zdrowsze niż inne rodzaje tłuszczów nasyconych w naszej diecie. Faktycznie, obie organizacje zalecają ograniczenie wszelkich form nasyconych tłuszczów (w tym olej kokosowy) do siedmiu do dziesięciu procent dziennego zapotrzebowania na kalorie, ponieważ tłuszcze nasycone może zwiększać ryzyko chorób układu krążenia.

Breaking Down olej kokosowy

Czysty olej kokosowy z pierwszego tłoczenia, która pochodzi z suszonych owoców palmy kokosowej, zawiera mieszankę kwasów tłuszczowych, jak wszystkie oleje. To składa się z 92 procent tłuszczów nasyconych, co jest najwyższą ilość tłuszczów nasyconych wszystkich olejów. Jednak, olej kokosowy zawiera unikalną mieszankę krótko- i łańcuchowych kwasów tłuszczowych, które niektóre badania sugerują, nie są przechowywane w naszych komórkach tłuszczowych, w tym samym stopniu kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach (obfite w większości amerykańskich diety).

Gdy zawiera ono kilka korzystnych kwasów tłuszczowych (to jest, kwas mirystynowy), zawiera więcej tłuszczu serca, uszkodzenia (kwas laurynowy). Metaanaliza, że ​​zebrane wyniki 60 badań, patrząc na roli poszczególnych tłuszczów w chorobach serca okazało się, że choć kwasów tłuszczowych oleju kokosowego poprawiły całkowitego cholesterolu podnosząc poziom cholesterolu HDL (twój dobry tłuszczu), ale także podwyższony cholesterol LDL (Twój złe tłuszczu). Eksperci ostrzegają, że środek spożywczy, który podnosi poziom cholesterolu LDL powinien być ograniczony z powodu cholesterolu LDL jest kardynał terapii celem dla chorób układu krążenia.

Bottom Line

Myśląc o swojej giełdowy, stosując olej kokosowy jest zdecydowanie lepsza niż masło i form tłuszczów trans (częściowo utwardzone oleje), ale eksperci są zgodni, że inne oleje roślinne ciekłe są najlepszym. Zapraszam do korzystania olej kokosowy z umiarem, tak długo, jak nie zastąpić sprawdzone zdrowe oleje roślinne (takie jak olej rzepakowy i oliwa z oliwek) z nim.

Ponieważ olej kokosowy jest na bazie roślin, może pomieścić niektóre zawdzięczają prozdrowotnych, które nie zostały jeszcze odkryte. Badania jest jeszcze w powijakach, a dalsze badania na temat oleju kokosowego są uzasadnione. Naukowcy oraz społeczne czekamy na odsłonięcie więcej informacji na temat oleju kokosowego. Jak zawsze, zamiast skupiać się na konkretnych składników odżywczych, skoncentrować się na ogólnej nawyków żywieniowych - takim, który jest bogaty w całej żywności, a część jest kontrolowane.